Výsledky závodu: Mistrovství a veteraniáda ČR na klasické trati (finále), WRE

Datum:
24.09.2017
Místo konání:
Raspenava – U Dvora, 50.8915231N, 15.1070803E
Pořadatel:
CHA - OK Chrastava
Mapa:
Ředitel závodu:
Vokál Vojtěch - R2
Hlavní rozhodčí:
Pachnerová Dominika - R1
Stavitel tratí:
Kašková Kateřina - R2, Polák Jaroslav - R2
JURY:
Škoda Přemek, Němečková Jarmila, Cahel Marek
Protokol:
Závod proběhl bez závad.
D16A
4.90 km, 230 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kochová Anna SJC0153 A Sportcentrum Jičín 36:53
2. Gárdonyi Csilla 67Hxxx1 MOM Budapest 39:49 + 2:56
3. Vandasová Adéla PHK0255 A OK 99 Hradec Králové 40:30 + 3:37
4. Holečková Petra SHK0250 A OK Slavia Hradec Králové 41:15 + 4:22
5. Blažková Kateřina SJH0252 A SJH Jindřichův Hradec 43:06 + 6:13
6. Martanová Elin VLI0252 A Slavia Liberec orienteering 43:45 + 6:52
7. Chrástová Tereza STH0251 A SK Studenec 43:46 + 6:53
8. Dittrichová Michaela SKM0251 A KOB Směr Kroměříž 45:06 + 8:13
9. Šklíbová Veronika SRK0153 A SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 45:11 + 8:18
10. Šmelíková Dorota LCE0260 A OOB TJ Slovan Luhačovice 45:41 + 8:48
11. Czakó Boglárka 67Hxxx2 MOM Budapest 46:14 + 9:21
12. Hubáčková Dagmar LCE0351 A OOB TJ Slovan Luhačovice 46:24 + 9:31
13. Mašínová Anna TJN0152 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 47:19 + 10:26
14. Kroniková Štěpánka SHK0150 A OK Slavia Hradec Králové 47:39 + 10:46
15. Tichá Marie TZL0253 A SKOB Zlín 49:04 + 12:11
16. Zempléni Lilla 67Hxxx3 MOM Budapest 50:00 + 13:07
17. Miklušová Tamara ZBM0260 A SK Žabovřesky Brno 51:15 + 14:22
18. Poláková Lenka SOP0151 A OOB TJ Slezan Opava 52:23 + 15:30
D16B
4.60 km, 220 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Koberová Kateřina LPU0352 A OK Lokomotiva Pardubice 43:18
2. Semíková Lucie KAM0250 A OK Kamenice 44:08 + 0:50
3. Bejvlová Karolína PGP0256 A SK Praga 44:47 + 1:29
4. Marková Ema STE0252 A SK SKI-OB Šternberk 46:24 + 3:06
5. Tokárová Regina VPM0151 A KOS Slavia Plzeň 47:59 + 4:41
6. Bednaříková Sára LCE0252 A OOB TJ Slovan Luhačovice 50:56 + 7:38
7. Matějková Barbora SJC0156 A Sportcentrum Jičín 51:03 + 7:45
8. Šlechtová Tereza KRL0152 B Kometa Kralovice 51:07 + 7:49
9. Hlaváčová Anežka TBM0199 A KOS TJ Tesla Brno 51:30 + 8:12
10. Thýnová Martina SHK0350 A OK Slavia Hradec Králové 52:19 + 9:01
11. Vyhnálková Marie RIC0151 A OB Říčany 53:44 + 10:26
12. Šklíbová Míša TJN0153 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 53:52 + 10:34
13. Růžičková Vendula CHA0252 B OK Chrastava 54:11 + 10:53
14. Nedomlelová Lucie TJN0256 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 54:15 + 10:57
15. Petriláková Anežka DOR0251 B OK Dobříš 56:42 + 13:24
16. Fejfarová Tereza LPU0360 A OK Lokomotiva Pardubice 57:09 + 13:51
17. Kodytková Denisa SHK0252 B OK Slavia Hradec Králové 57:33 + 14:15
18. Nádeníčková Pavla NEK0150 A Nejdek Orienteering 64:13 + 20:55
D16C
4.20 km, 220 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pekařová Jana TUR0252 A OOB TJ Turnov 42:53
2. Shánělová Štěpánka CHC0152 A K.O.B. Choceň 46:19 + 3:26
3. Rosendorfová Lenka TAP0153 B KOB TRETRA Praha 46:59 + 4:06
4. Škáchová Magdalena KAM0151 A OK Kamenice 49:05 + 6:12
5. Kinštová Tereza SJH0251 A SJH Jindřichův Hradec 49:09 + 6:16
6. Klacková Štěpánka SJC0253 B Sportcentrum Jičín 49:11 + 6:18
7. Raková Petra SHK0251 B OK Slavia Hradec Králové 49:12 + 6:19
8. Tichá Julie TZL0252 B SKOB Zlín 49:16 + 6:23
9. Mrózek Teresa TRI0251 A TJ TŽ Třinec 50:47 + 7:54
10. Linková Lucie TJN0257 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 51:02 + 8:09
11. Greschnerová Tereza ASU0299 B Magnus Orienteering 52:07 + 9:14
12. Blahová Pavla EKP0153 B VŠTJ Ekonom Praha 53:25 + 10:32
13. Kovářová Jana CET0251 B TJ Loko Česká Třebová 54:00 + 11:07
14. Kejmarová Jana STH0152 B SK Studenec 55:13 + 12:20
15. Raclavská Vlaďka UOL0253 B SOB Olomouc 56:28 + 13:35
16. Polanská Nelly PZR0152 B UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 57:05 + 14:12
17. Kočová Halina TZL0255 A SKOB Zlín 57:54 + 15:01
18. Svobodová Anna VTA0151 B SC vebr-sport 61:18 + 18:25
19. Kosová Tereza SRK0151 A SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 62:02 + 19:09
20. Dolejší Kateřina STB0199 A TJ Stadion Nový Bor 62:20 + 19:27
21. Marešová Klára NEK0250 B Nejdek Orienteering 62:45 + 19:52
22. Pišová Barbora LCE0251 B OOB TJ Slovan Luhačovice 65:28 + 22:35
23. Nevěřilová Kateřina LCE0254 B OOB TJ Slovan Luhačovice 67:03 + 24:10
24. Řadová Lucie DKP0251 B Oddíl OB Kotlářka 74:42 + 31:49
25. Čeleďová Justýna TZL0152 B SKOB Zlín 88:42 + 45:49
Starková Terezie CHT0251 B OOB SK Chrast DISK
Korpasová Lucie TBM0151 A KOS TJ Tesla Brno DISK
Štráchalová Diana KRE0150 A OOB TJ Sokol Křemže DISK
D18A
6.10 km, 300 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Janošíkova Tereza UOL9950 E SOB Olomouc 47:51
2. Kopecká Anna LPU9958 A OK Lokomotiva Pardubice 48:02 + 0:11
3. Chaloupská Barbora PHK9951 A OK 99 Hradec Králové 49:32 + 1:41
4. Peterová Jana LPU0057 A OK Lokomotiva Pardubice 51:37 + 3:46
5. Sárközy Zsófia 67Hxxx4 MOM Budapest 52:47 + 4:56
6. Sieglová Eliška PGP9954 A SK Praga 53:02 + 5:11
7. Thýnová Nikola SHK0051 A OK Slavia Hradec Králové 54:12 + 6:21
8. Hojná Eliška SJH0052 A SJH Jindřichův Hradec 54:38 + 6:47
9. Firešová Markéta ZBM9951 A SK Žabovřesky Brno 56:24 + 8:33
10. Semrádová Jana CHC9951 A K.O.B. Choceň 58:09 + 10:18
11. Nechanická Klára OSN0050 A SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 58:39 + 10:48
12. Zlámalová Nikola SJC9951 A Sportcentrum Jičín 59:29 + 11:38
13. Kalenská Dominika STH9958 A SK Studenec 59:53 + 12:02
14. Větříčková Andrea SHK9951 A OK Slavia Hradec Králové 60:33 + 12:42
15. Opálková Martina BBM0050 A BETA URSUS Orienteering 61:46 + 13:55
16. Pavlíková Markéta CHA0050 A OK Chrastava 65:34 + 17:43
17. Auerműllerová Anna ZBM0060 A SK Žabovřesky Brno 67:26 + 19:35
18. Nešporová Alžběta TZL0051 A SKOB Zlín 70:48 + 22:57
D18B
5.60 km, 275 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Tichá Veronika TZL9951 A SKOB Zlín 53:46
2. Borovičková Valerie LPU0054 A OK Lokomotiva Pardubice 57:14 + 3:28
3. Sokolářová Šárka TUR9999 A OOB TJ Turnov 59:15 + 5:29
4. Zrníková Adéla OSN0099 A SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 59:26 + 5:40
5. Špringlová Kamila TBM0050 A KOS TJ Tesla Brno 59:42 + 5:56
6. Hájková Lenka SOP0050 A OOB TJ Slezan Opava 60:07 + 6:21
7. Zatloukalová Romana ZLH9950 A OOB TJ Zlaté Hory 61:22 + 7:36
8. Grycová Kateřina TBM0058 A KOS TJ Tesla Brno 61:33 + 7:47
9. Janoušková Lucie BOR9954 A OK Jiskra Nový Bor 61:59 + 8:13
10. Odehnalová Klára ZBM9956 A SK Žabovřesky Brno 63:36 + 9:50
11. Čechová Klára AOP9951 A Orientační Běh Opava 64:30 + 10:44
12. Miklušová Tereza ZBM9960 A SK Žabovřesky Brno 66:13 + 12:27
13. Voltrová Alena ROZ9951 B OK Roztoky 66:56 + 13:10
14. Chaloupková Kateřina CHC0051 A K.O.B. Choceň 69:25 + 15:39
15. Albrechtová Iveta KAM9950 A OK Kamenice 71:18 + 17:32
16. Riby Rose LTP0051 A OOB TJ Lokomotiva Teplice 74:11 + 20:25
Špendlíková Kamila LCE0051 B OOB TJ Slovan Luhačovice DISK
D18C
5.00 km, 265 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Poláková Tereza SOP9951 A OOB TJ Slezan Opava 50:38
2. Ressová Tereza LCE0052 A OOB TJ Slovan Luhačovice 56:15 + 5:37
3. Waňková Martina LPU9959 A OK Lokomotiva Pardubice 56:46 + 6:08
4. Biersaková Dagmar KRL0051 B Kometa Kralovice 59:35 + 8:57
5. Thořová Markéta TUR9952 A OOB TJ Turnov 59:50 + 9:12
6. Hrabánková Zuzana PGP9950 B SK Praga 60:29 + 9:51
7. Foltýnová Eva SJI0051 A OK Jihlava 62:46 + 12:08
8. Malivánková Eva ZBM9952 B SK Žabovřesky Brno 62:55 + 12:17
9. Štefková Klára TBM0059 B KOS TJ Tesla Brno 65:38 + 15:00
10. Stoklasová Daniela OSN0055 B SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 68:47 + 18:09
11. Hanáková Lenka KRL9951 B Kometa Kralovice 69:25 + 18:47
12. Nechutová Aneta SJI9950 A OK Jihlava 71:49 + 21:11
13. Lučanová Barbora MAS0051 B KČT Aš 72:09 + 21:31
14. Hrnčířová Magda STH0051 B SK Studenec 72:35 + 21:57
15. Nentvichová Klára DOR9950 B OK Dobříš 75:24 + 24:46
16. Boháčová Anna CTB0051 B SK OB Chotěboř 76:12 + 25:34
17. Matušková Jana RBK9999 B SK Radioklub Blansko 80:07 + 29:29
18. Bruková Magda TRI0054 A TJ TŽ Třinec 85:36 + 34:58
19. Matulíková Aneta TZL0050 B SKOB Zlín 85:59 + 35:21
Filipová Tereza LPU0050 A OK Lokomotiva Pardubice DISK
D20A
6.50 km, 335 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Čechová Tereza KAM9852 E OK Kamenice 50:33
2. Vyhnálková Barbora RIC9850 E OB Říčany 52:02 + 1:29
3. Staňová Karolína BOR9853 R OK Jiskra Nový Bor 57:33 + 7:00
4. Odehnalová Tereza ZBM9757 R SK Žabovřesky Brno 59:10 + 8:37
5. Janovská Kateřina PGP9850 R SK Praga 59:31 + 8:58
6. Kavánková Iva TZL9753 R SKOB Zlín 60:15 + 9:42
7. Korpasová Tereza TBM9898 R KOS TJ Tesla Brno 60:37 + 10:04
8. Šimůnková Gabriela TAP9755 R KOB TRETRA Praha 60:44 + 10:11
9. Tesařová Jana TRI9751 R TJ TŽ Třinec 61:27 + 10:54
10. Linková Alena TUR9751 R OOB TJ Turnov 62:18 + 11:45
11. Argalášová Kateřina TRI9750 R TJ TŽ Třinec 62:24 + 11:51
12. Kinkorová Tereza LPM9850 R OK Lokomotiva Plzeň 63:10 + 12:37
13. Nováková Lucie BOR9854 A OK Jiskra Nový Bor 66:53 + 16:20
14. Fukalová Hana AOP9850 R Orientační Běh Opava 67:23 + 16:50
15. Kovářová Lenka LTP9750 R OOB TJ Lokomotiva Teplice 68:10 + 17:37
16. Horvátová Hana ASU9797 A Magnus Orienteering 69:03 + 18:30
17. Chaloupková Veronika CHC9852 A K.O.B. Choceň 71:00 + 20:27
18. Veljačiková Hana PGP9756 A SK Praga 74:35 + 24:02
D20B
5.80 km, 310 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hájková Eliška KAM9851 A OK Kamenice 57:25
2. Červená Adéla SHK9755 A OK Slavia Hradec Králové 59:23 + 1:58
3. Chovancová Zuzana TZL9754 R SKOB Zlín 59:44 + 2:19
4. Vavrysová Barbara LCE9751 R OOB TJ Slovan Luhačovice 62:11 + 4:46
5. Fürstová Anna LLI9854 B TJ Loko Liberec 64:05 + 6:40
6. Vývodová Jana ASU9852 A Magnus Orienteering 68:07 + 10:42
7. Nedbálková Hana ZBM9755 B SK Žabovřesky Brno 68:12 + 10:47
8. Roškotová Lucie TUR9753 R OOB TJ Turnov 69:36 + 12:11
9. Knížková Šárka TJN9852 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 72:29 + 15:04
10. Voltrová Hana ROZ9752 B OK Roztoky 72:40 + 15:15
11. Petráčková Kristýna SJI9851 B OK Jihlava 79:25 + 22:00
12. Škrabalová Šárka KON9888 B KOB Konice 87:04 + 29:39
13. Novotná Klára ZLH9851 B OOB TJ Zlaté Hory 87:26 + 30:01
14. Kohlová Monika TUR9756 B OOB TJ Turnov 88:49 + 31:24
D21A
9.80 km, 580 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Horčičková Vendula LCE9353 E OOB TJ Slovan Luhačovice 78:49
2. Knapová Jana LPU9053 E OK Lokomotiva Pardubice 79:00 + 0:11
3. Indráková Adélka ZBM9153 E SK Žabovřesky Brno 81:55 + 3:06
4. Gregorová Kamila CTB8151 E SK OB Chotěboř 86:54 + 8:05
5. Omová Michaela TUR8153 E OOB TJ Turnov 87:54 + 9:05
6. Mechlová Lenka SHK9051 E OK Slavia Hradec Králové 88:10 + 9:21
7. Rufferová Iva TUR8354 E OOB TJ Turnov 88:19 + 9:30
8. Šístková Iveta LPU8654 R OK Lokomotiva Pardubice 88:54 + 10:05
9. Tesařová Markéta ZBM9456 E SK Žabovřesky Brno 89:35 + 10:46
10. Zvěřinová Martina LPU8357 E OK Lokomotiva Pardubice 89:45 + 10:56
11. Jedličková Zuzana SHK8150 E OK Slavia Hradec Králové 89:47 + 10:58
12. Aschermannová Petra KAM9354 R OK Kamenice 93:32 + 14:43
13. Kozáková Zdenka TBM7952 R KOS TJ Tesla Brno 93:50 + 15:01
14. Hlavová Jindra ZBM8989 E SK Žabovřesky Brno 95:03 + 16:14
15. Kabáthová Eva ZBM8966 E SK Žabovřesky Brno 95:27 + 16:38
16. Hiklová Natalia ZBM8350 E SK Žabovřesky Brno 96:04 + 17:15
17. Hlavová Hana ZBM8888 R SK Žabovřesky Brno 96:09 + 17:20
18. Jirčáková Martina LCE8951 R OOB TJ Slovan Luhačovice 96:17 + 17:28
19. Tužilová Magdaléna ZBM9452 E SK Žabovřesky Brno 96:29 + 17:40
20. Wiśniewska Hanna CHC9051 R K.O.B. Choceň 96:48 + 17:59
21. Matějů Martina PGP8556 R SK Praga 97:51 + 19:02
22. Bochenková Martina DKP8758 C Oddíl OB Kotlářka 101:47 + 22:58
23. Čermáková Magdalena LCE9155 R OOB TJ Slovan Luhačovice 104:00 + 25:11
24. Fenclová Marta LPU7667 E OK Lokomotiva Pardubice 108:55 + 30:06
D21B
8.10 km, 440 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Štěrbová Daniela PHK8951 E OK 99 Hradec Králové 71:19
2. Zháňalová Barbora ZBM9354 E SK Žabovřesky Brno 71:35 + 0:16
3. Teplá Karolína SHK9251 R OK Slavia Hradec Králové 73:34 + 2:15
4. Baldrianová Barbora VSP7850 C USK Praha 74:39 + 3:20
5. Hiršová Gabriela ZBM9651 R SK Žabovřesky Brno 75:01 + 3:42
6. Horová Pavla LPU9457 R OK Lokomotiva Pardubice 75:02 + 3:43
7. Krafková Lucie TUR8650 E OOB TJ Turnov 75:14 + 3:55
8. Doležalová Monika KAM8851 R OK Kamenice 76:37 + 5:18
9. Štičková Anna LLI9651 E TJ Loko Liberec 77:21 + 6:02
10. Vozdová Klára ASU8964 C Magnus Orienteering 78:17 + 6:58
11. Hepnerová Martina SHK8152 C OK Slavia Hradec Králové 79:20 + 8:01
12. Mrázková Romana SJC8351 C Sportcentrum Jičín 79:29 + 8:10
13. Nieke Patricia TUR9552 C OOB TJ Turnov 80:51 + 9:32
14. Šiková Karolína LPM9651 R OK Lokomotiva Plzeň 81:21 + 10:02
15. Kochová Nikola TUR9358 C OOB TJ Turnov 82:29 + 11:10
16. Kociánová Lenka VBM8553 C VSK Mendelu Brno 82:35 + 11:16
17. Plochová Dominika DKP8651 R Oddíl OB Kotlářka 83:41 + 12:22
18. Myslivcová Pavla SHK9352 C OK Slavia Hradec Králové 83:42 + 12:23
19. Mullis Kateřina DKP7753 C Oddíl OB Kotlářka 84:16 + 12:57
20. Benešová Jana CTB9452 C SK OB Chotěboř 88:34 + 17:15
21. Hrstková Vladěna ZBM8787 C SK Žabovřesky Brno 89:58 + 18:39
22. Knapová Lenka LPU9351 R OK Lokomotiva Pardubice 91:29 + 20:10
23. Fundová Eliška SHK9351 C OK Slavia Hradec Králové 93:53 + 22:34
24. Masopustová Elis PGP8656 C SK Praga 107:46 + 36:27
D21C
7.20 km, 350 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Voborníková Alena CTB9451 E SK OB Chotěboř 62:59
2. Jeřábková Jitka TZL9453 C SKOB Zlín 63:03 + 0:04
3. Kožinová Zuzana PGP9650 C SK Praga 65:32 + 2:33
4. Procházková Klára LPU9451 R OK Lokomotiva Pardubice 65:55 + 2:56
5. Hanáková Magda KRL9651 C Kometa Kralovice 70:49 + 7:50
6. Gebauerová Jana ZBM7951 C SK Žabovřesky Brno 71:24 + 8:25
7. Svobodová Barbora TJN8952 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 72:31 + 9:32
8. Neradová Alena LIT8551 C KOB Litvínov 72:51 + 9:52
9. Snížková Petra DKP7752 C Oddíl OB Kotlářka 73:14 + 10:15
10. Balcarová Jana PHK8753 C OK 99 Hradec Králové 73:52 + 10:53
11. Šmidrkalová Monika NPA9051 C SK LOB Nová Paka 74:42 + 11:43
12. Vališová Martina OSN9696 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 74:50 + 11:51
13. Sabelová Markéta TRI9656 R TJ TŽ Třinec 75:33 + 12:34
14. Vozdová Aneta KSU9394 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 75:59 + 13:00
15. Zamazalová Kateřina TAP9053 C KOB TRETRA Praha 76:03 + 13:04
16. Tihonová Martina PHK8651 C OK 99 Hradec Králové 76:12 + 13:13
17. Rollier Monika PHK8051 E OK 99 Hradec Králové 77:20 + 14:21
18. Kožinová Anna PGP9350 C SK Praga 77:51 + 14:52
19. Kamenická Kateřina PHK9353 C OK 99 Hradec Králové 78:56 + 15:57
20. Hlubučková Kristýna KAM9551 C OK Kamenice 79:19 + 16:20
21. Peterová Alena DOB8953 C KOB Dobruška 80:10 + 17:11
22. Chvalová Věra LPM9452 C OK Lokomotiva Plzeň 80:21 + 17:22
23. Hermannová Anna TAP9251 C KOB TRETRA Praha 80:39 + 17:40
24. Sklenářová Radka LCE9250 R OOB TJ Slovan Luhačovice 80:41 + 17:42
25. Křížová Lenka TTR8551 C OOB Třebíč 81:11 + 18:12
26. Bořánková Karolína KAM9550 R OK Kamenice 81:21 + 18:22
27. Křečková Lenka ASU9271 C Magnus Orienteering 81:34 + 18:35
28. Folbrechtová Šárka BOR9051 C OK Jiskra Nový Bor 82:07 + 19:08
29. Žaloudková Klára LPU9461 C OK Lokomotiva Pardubice 82:40 + 19:41
30. Janů Hana KSU9393 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 83:49 + 20:50
31. Staňková Lucie ASU8756 C Magnus Orienteering 84:04 + 21:05
32. Novotná Barbora TJN8951 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 84:09 + 21:10
33. Kohlová Zuzana KPY8852 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 88:26 + 25:27
34. Ďoubalová Věra DOB8751 C KOB Dobruška 88:46 + 25:47
35. Kopcová Michaela VLI8456 C Slavia Liberec orienteering 90:40 + 27:41
36. Kulhavá Eliška LPU9657 R OK Lokomotiva Pardubice 92:47 + 29:48
37. Hendrychová Zuzana ZBM8954 C SK Žabovřesky Brno 108:32 + 45:33
38. Nedbalová Jana MFP8050 C VŠSK MFF UK Praha 123:16 + 60:17
Bialožytová Tereza PGP9055 C SK Praga DISK
D3
2.70 km, 120 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Procházková Doubravka ADA0651 B OOB Spartak Adamov 26:17
2. Kubecová Magdalena STB0550 B TJ Stadion Nový Bor 26:33 + 0:16
3. Jíra Filip ROZ0500 B OK Roztoky 31:12 + 4:55
4. Baldrianová Eva VSP0751 C USK Praha 31:54 + 5:37
5. Termer Štěpán LTU0800 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 33:58 + 7:41
6. Běloušková Kateřina CTB0752 C SK OB Chotěboř 34:37 + 8:20
7. Dolejší Jan STB0601 C TJ Stadion Nový Bor 35:45 + 9:28
8. Zurynek Jan EKP0602 C VŠTJ Ekonom Praha 36:49 + 10:32
9. Mullis Carolina DKP0951 C Oddíl OB Kotlářka 36:53 + 10:36
10. Zakouřilová Klára VSP0850 C USK Praha 37:06 + 10:49
11. Podrábský Ctibor VLI7001 C Slavia Liberec orienteering 37:15 + 10:58
12. Nigrin Matouš DOR0303 OK Dobříš 38:08 + 11:51
13. Horák Martin VSP0601 C USK Praha 39:27 + 13:10
14. Baloghová Milena TJN0750 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 40:41 + 14:24
15. Svoboda Jan VTA0701 C SC vebr-sport 40:55 + 14:38
16. Jandera Kryštof PGP0700 C SK Praga 40:56 + 14:39
17. Bambousková Julie DOR0650 C OK Dobříš 42:25 + 16:08
18. Mencl Josef VSP0602 C USK Praha 43:05 + 16:48
19. Teringl Vojtěch VCB0702 C OB České Budějovice 43:50 + 17:33
20. Vejražková Anna KPY0750 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 45:16 + 18:59
21. Hančová Karolína VRL0952 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 49:31 + 23:14
22. Semíková Jůlie KAM OK Kamenice 51:10 + 24:53
23. Skácel Jan VLI0901 C Slavia Liberec orienteering 56:16 + 29:59
24. Nováková Viktorie RUM0751 C ZOOB Rumburk 61:32 + 35:15
25. Nentvichová Romana DOR0351 B OK Dobříš 62:32 + 36:15
26. Procházka Ferdinand ADA1001 C OOB Spartak Adamov 62:38 + 36:21
27. Šimerka Ondřej PGP0800 C SK Praga 62:51 + 36:34
28. Vejražka David KPY0401 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 63:59 + 37:42
29. Pitrmucová Lucie JIL0651 B OK Jilemnice 72:57 + 46:40
30. Držka Filip LPU0901 C OK Lokomotiva Pardubice 111:03 + 84:46
31. Kučerová Kateřina VSP0950 C USK Praha 118:54 + 92:37
32. Kučera Jakub VSP0900 C USK Praha 134:22 + 108:05
33. Nedbalová Klára MFP VŠSK MFF UK Praha 135:09 + 108:52
34. Kamenická Tereza Ester OSN0888 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 165:07 + 138:50
Baldrian Josef VSP1100 C USK Praha DISK
Šmahel Tadeáš OPI1000 C Orientační sporty Písek DISK
Holata Radek NNN Neregistrovaní (NNN) DISK
D35A
6.50 km, 300 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Janatová Lucie DKP8154 C Oddíl OB Kotlářka 59:05
2. Pavelcová Gabriela NPA7851 C SK LOB Nová Paka 62:31 + 3:26
3. Matějů Kateřina VLI8054 C Slavia Liberec orienteering 62:37 + 3:32
4. Tesařová Anna SCP8257 C OK Sparta Praha 63:34 + 4:29
5. Jiřištová Zuzana DKP8254 C Oddíl OB Kotlářka 64:44 + 5:39
6. Čečková Martina SHK7753 C OK Slavia Hradec Králové 70:20 + 11:15
7. Dittrichová Andrea SKM7750 C KOB Směr Kroměříž 70:49 + 11:44
8. Teringlová Martina VCB7851 C OB České Budějovice 72:25 + 13:20
9. Městková Lucie TEP7850 C Tempo Praha 74:13 + 15:08
10. Kvapilová Lenka TUV8151 C SOK TJ Turnov 76:37 + 17:32
11. Tichovská Hana PGP8251 C SK Praga 79:56 + 20:51
D35B
5.40 km, 275 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Havlínová Zuzana SCP8150 C OK Sparta Praha 60:41
2. Ondráčková Veronika EKP7850 C VŠTJ Ekonom Praha 66:59 + 6:18
3. Kubečková Zdena PHK7551 C OK 99 Hradec Králové 67:02 + 6:21
4. Synková Petra DOK7950 C OK Doksy 69:23 + 8:42
5. Hanušová Petra STB8297 C TJ Stadion Nový Bor 71:53 + 11:12
6. Kuncová Jana UOL7854 C SOB Olomouc 75:28 + 14:47
7. Hrobařová Lenka ASU7751 C Magnus Orienteering 76:32 + 15:51
8. Peteráčová Hyxová Radka VLI7755 C Slavia Liberec orienteering 76:48 + 16:07
9. Ježková Dana SNA7850 C TJ START Náchod 78:53 + 18:12
10. Pecharová Michaela TJP6550 C TJ Sokol Troja 92:35 + 31:54
D40A
5.70 km, 270 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Zabořilová Romana JEN7457 C OB Jenišovice 55:30
2. Heřmánková Pavla TUR7777 C OOB TJ Turnov 55:46 + 0:16
3. Malá Věra JIL7752 C OK Jilemnice 57:13 + 1:43
4. Škorpilová Jana SJC7451 C Sportcentrum Jičín 57:58 + 2:28
5. Šimšová Jana MFP7651 C VŠSK MFF UK Praha 58:49 + 3:19
6. Petráňová Jana SCP7555 C OK Sparta Praha 59:20 + 3:50
7. Šimerková Olga PGP7551 C SK Praga 59:36 + 4:06
8. Švíglerová Pavla LPU7658 C OK Lokomotiva Pardubice 60:28 + 4:58
9. Svobodová Jitka VSP7450 C USK Praha 60:58 + 5:28
10. Milánová Jindřiška TBM7475 C KOS TJ Tesla Brno 61:44 + 6:14
11. Nechanická Daniela OSN7557 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 61:53 + 6:23
12. Biolik Agnieszka 46P7700 Trackcourse 62:27 + 6:57
13. Filipová Ivana SRK7373 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 62:38 + 7:08
14. Mulíčková Eva ABM7469 C KOB ALFA Brno 62:59 + 7:29
15. Grycová Petra TBM7467 C KOS TJ Tesla Brno 63:48 + 8:18
16. Kučerová Marie VSP7551 C USK Praha 65:29 + 9:59
17. Janovská Petra PGP7355 C SK Praga 67:50 + 12:20
18. Podrábská Marie VLI7451 C Slavia Liberec orienteering 68:27 + 12:57
19. Zakouřilová Helena VSP7453 C USK Praha 70:56 + 15:26
20. Šklíbová Jana SRK7651 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 74:11 + 18:41
21. Skácelová Marie VLI7552 C Slavia Liberec orienteering 75:01 + 19:31
22. Houžvičková Karolína TUR7254 C OOB TJ Turnov 75:24 + 19:54
23. Korpasová Ivana LBM7362 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 75:51 + 20:21
24. Kroniková Jana SHK7350 C OK Slavia Hradec Králové 83:24 + 27:54
25. Dolejší Lenka STB7499 C TJ Stadion Nový Bor 88:49 + 33:19
Lošťáková Ivana LTP7758 C OOB TJ Lokomotiva Teplice DISK
D40B
4.70 km, 220 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pokorná Magdaléna PGP7562 C SK Praga 51:28
2. Cicvárková Lucie ZBM7651 C SK Žabovřesky Brno 57:44 + 6:16
3. Chvátilová Pavlína PHK7450 C OK 99 Hradec Králové 61:37 + 10:09
4. Chovancová Jana TZL7352 C SKOB Zlín 63:42 + 12:14
5. Alblová Lucie LME7555 C SK Los Mělník 69:50 + 18:22
6. Brettlová Marta PGP7557 C SK Praga 70:03 + 18:35
7. Petýrková Pavlína BZP7351 C Báječné ženy v orientačním běhu 71:44 + 20:16
8. Pospíšilová Štěpánka BZP7650 C Báječné ženy v orientačním běhu 73:40 + 22:12
9. Držková Markéta LPU7670 C OK Lokomotiva Pardubice 74:44 + 23:16
10. Licková Dana LTU7350 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 75:35 + 24:07
11. Miklušová Dagmar 47S7350 TJ Rapid Bratislava 79:44 + 28:16
12. Janderová Markéta SOB7750 C SOBSA 89:19 + 37:51
13. Papicová Silvie BZP7651 C Báječné ženy v orientačním běhu 90:18 + 38:50
14. Martanová Daniela VLI7452 C Slavia Liberec orienteering 90:55 + 39:27
15. Cíchová Pavlína TTR7452 C OOB Třebíč 93:17 + 41:49
16. Procházková Martina SOP7351 C OOB TJ Slezan Opava 98:20 + 46:52
17. Dejnožková Blanka TJN7651 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 104:29 + 53:01
18. Nováková Alena KRE7450 C OOB TJ Sokol Křemže 112:00 + 60:32
Junková Kateřina STH7351 C SK Studenec DISK
Petriláková Petra DOR7656 C OK Dobříš DISK
D45A
5.20 km, 250 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Chupeková Silvia VZA7251 Slávia ŽU Žilina 47:19
2. Kubáňová Jana TBM7275 C KOS TJ Tesla Brno 49:23 + 2:04
3. Kamenická Lenka OSN6955 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 51:26 + 4:07
4. Chaloupská Pavlína PHK7051 C OK 99 Hradec Králové 51:33 + 4:14
5. Macháčková Michaela FYD7299 C Jizerský klub OB Frýdlant 51:56 + 4:37
6. Kožinová Jana PGP6651 C SK Praga 53:17 + 5:58
7. Henychová Zuzana VLI6151 C Slavia Liberec orienteering 54:24 + 7:05
8. Křivdová Lenka CHC7251 C K.O.B. Choceň 55:32 + 8:13
9. Hiršová Marcela VBM7079 C VSK Mendelu Brno 55:36 + 8:17
10. Vandasová Markéta VAM7250 C OOB Vamberk 57:22 + 10:03
11. Čechová Zuzana BZR6951 C Bratrstvo Ždárských vrchů 58:30 + 11:11
12. Zurynková Jana EKP7053 C VŠTJ Ekonom Praha 58:36 + 11:17
13. Benešová Iva SJH7051 C SJH Jindřichův Hradec 59:05 + 11:46
14. Posseltová Romana TJN7050 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 60:38 + 13:19
15. Würzová Kateřina FYD6952 C Jizerský klub OB Frýdlant 60:42 + 13:23
16. Grycová Jana TBM6969 C KOS TJ Tesla Brno 60:45 + 13:26
17. Dulovcová Marie KRE7051 C OOB TJ Sokol Křemže 61:16 + 13:57
18. Eichlerová Jana KAS7051 C KOB Kamenický Šenov 62:30 + 15:11
19. Novotná Neyrinck Markéta VSP7051 C USK Praha 63:41 + 16:22
20. Linková Iva TUR6850 C OOB TJ Turnov 64:47 + 17:28
21. Nehasilová Zuzana LDC7150 C KOB Děčín 65:06 + 17:47
22. Sieglová Dagmar MFP7050 C VŠSK MFF UK Praha 68:30 + 21:11
23. Horáková Lenka VSP7255 C USK Praha 69:46 + 22:27
24. Procházková Alexandra VLI7051 C Slavia Liberec orienteering 77:32 + 30:13
25. Kašparová Marie ZAK7250 C OK Netopýr Zákupy 77:46 + 30:27
Argalášová Gabriela TRI6850 C TJ TŽ Třinec DISK
D45B
4.20 km, 195 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Škáchová Petra KAM7054 C OK Kamenice 48:05
2. Rusinová Alena BRU7152 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 55:26 + 7:21
3. Krčová Martina KSU7272 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 56:31 + 8:26
4. Šmelíková Hana ASU6999 C Magnus Orienteering 56:43 + 8:38
5. Nešporová Marie TTR7251 C OOB Třebíč 58:50 + 10:45
6. Burdová Simona LDC6851 C KOB Děčín 60:49 + 12:44
7. Bendáková Jitka LTU6951 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 61:14 + 13:09
8. Hankovcová Lenka KAM7053 C OK Kamenice 61:45 + 13:40
9. Semíková Iva KAM6850 C OK Kamenice 63:21 + 15:16
10. Čtrnáctová Magdalena PGP7151 C SK Praga 63:45 + 15:40
11. Riby Kateřina LTP7252 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 64:03 + 15:58
12. Kaděrová Barbora HAV7051 C OB Havířov 66:06 + 18:01
13. Hlaváčová Šárka TBM7258 C KOS TJ Tesla Brno 69:39 + 21:34
14. Hančová Alice VRL7052 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 71:20 + 23:15
15. Hejduková Jana BSO7250 C KOB Baník Sokolov 75:00 + 26:55
16. Svobodová Martina KTA7151 C SK Kotnov Tábor 77:04 + 28:59
17. Gottfriedová Marcela VCB7055 C OB České Budějovice 81:32 + 33:27
18. Kliglová Radka TBM7261 C KOS TJ Tesla Brno 82:34 + 34:29
19. Kyselová Jana ROU7050 C SKOB Roudnice nad Labem 102:15 + 54:10
Lazáková Šárka LTU6952 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov DISK
Švancárová Helena KSU7252 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk DISK
Petrová Martina 6YC6850 Neregistrovaní DISK
D50A
4.70 km, 240 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Novotná Petra PHK6651 C OK 99 Hradec Králové 48:30
2. Tichovská Hana PGP6652 C SK Praga 49:04 + 0:34
3. Chroustová Petra VBM6655 C VSK Mendelu Brno 51:31 + 3:01
4. Smutná Jana VAM6251 C OOB Vamberk 51:43 + 3:13
5. Poklopová Ivana UOL6451 C SOB Olomouc 54:07 + 5:37
6. Kosová Michaela SRK6752 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 54:42 + 6:12
7. Jemelíková Lada VBM6555 C VSK Mendelu Brno 54:54 + 6:24
8. Zalabová Martina SJC6657 C Sportcentrum Jičín 55:01 + 6:31
9. Neumannová Renata PVP6650 C VSS Přírodověda Praha 56:21 + 7:51
10. Wurzelová Dana CHT6654 C OOB SK Chrast 60:01 + 11:31
11. Hlavová Miroslava KON6389 C KOB Konice 60:49 + 12:19
12. Čermáková Renata LPU6553 C OK Lokomotiva Pardubice 61:51 + 13:21
13. Pecková Ivana EKP6252 C VŠTJ Ekonom Praha 62:40 + 14:10
14. Teplá Hana SHK6561 C OK Slavia Hradec Králové 62:44 + 14:14
15. Komersová Jana KNC6550 C Sokol Kostelec n. Č. l. 64:03 + 15:33
16. Němečková Jarmila VSP6650 C USK Praha 66:11 + 17:41
17. Vlčková Jindra LDC6451 C KOB Děčín 67:33 + 19:03
18. Vričanová Sylva HAV6751 C OB Havířov 67:45 + 19:15
19. Pávková Jana BOR6550 C OK Jiskra Nový Bor 68:32 + 20:02
20. Petrželová Alena LTU6351 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 71:17 + 22:47
21. Smolková Alena PGP6450 C SK Praga 72:19 + 23:49
D50B
3.80 km, 190 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kavalírová Kateřina PHK6756 C OK 99 Hradec Králové 47:56
2. Kettnerová Lenka HCE6450 C TJ Hostivice 49:20 + 1:24
3. Novotná Ivana PHK6354 C OK 99 Hradec Králové 50:12 + 2:16
4. Tichá Jana SJH6451 C SJH Jindřichův Hradec 50:54 + 2:58
5. Thýnová Ivana SHK6651 C OK Slavia Hradec Králové 53:22 + 5:26
6. Miturová Radka MLA6552 C MLOK Mariánské Lázně 53:26 + 5:30
7. Rokoszová Jaroslava MOV6351 C SKOB Ostrava 53:35 + 5:39
8. Bialožytová Pavla TRI6350 C TJ TŽ Třinec 55:23 + 7:27
9. Ostřanská Iveta SSU6591 C SK Severka Šumperk 55:37 + 7:41
10. Kulhavá Jarmila SRK6751 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 57:28 + 9:32
11. Nováková Irena OKP6651 C SK OK 24 Praha 58:46 + 10:50
12. Hanzlová Svatava HAV6651 C OB Havířov 61:23 + 13:27
12. Klašková Kateřina DKP6750 C Oddíl OB Kotlářka 61:23 + 13:27
14. Peřinková Irena BBM6550 C BETA URSUS Orienteering 66:10 + 18:14
15. Veselská Kateřina VLI6551 C Slavia Liberec orienteering 69:22 + 21:26
16. Veljačiková Markéta SCP6451 C OK Sparta Praha 75:08 + 27:12
17. Tachezy Ruth DOR6451 C OK Dobříš 77:54 + 29:58
18. Svobodová Lenka ROU6650 C SKOB Roudnice nad Labem 79:41 + 31:45
19. Illnerová Daniela DKP6651 C Oddíl OB Kotlářka 80:40 + 32:44
D55A
4.50 km, 210 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Knapová Iva LPU6052 C OK Lokomotiva Pardubice 46:12
2. Hrstková Dana SJI6051 C OK Jihlava 49:51 + 3:39
3. Zuzánková Růžena TJN6051 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 55:56 + 9:44
4. Voltrová Svatava ROZ6150 C OK Roztoky 56:41 + 10:29
5. Vlažná Mirka LCE5852 C OOB TJ Slovan Luhačovice 57:16 + 11:04
6. Víchová Ladislava LPU5851 C OK Lokomotiva Pardubice 58:58 + 12:46
7. Benešová Iva SJC6151 C Sportcentrum Jičín 58:59 + 12:47
8. Bochenková Jana DOR6150 C OK Dobříš 59:00 + 12:48
9. Zelená Markéta PGP5850 C SK Praga 60:07 + 13:55
10. Kuchařová Ada TBM5855 C KOS TJ Tesla Brno 61:32 + 15:20
11. Králová Zdenka SSU6091 C SK Severka Šumperk 62:09 + 15:57
12. Bravená Alexandra VBM6155 C VSK Mendelu Brno 66:30 + 20:18
13. Sládková Eva TEH5751 C Sokol Tehov 68:33 + 22:21
14. Tihonová Jindra TAP6253 C KOB TRETRA Praha 74:36 + 28:24
15. Mrázová Pavla DCE5550 C KOB Dobřichovice 75:14 + 29:02
16. Kujanová Martina BZP5850 C Báječné ženy v orientačním běhu 77:01 + 30:49
17. Jermanová Eva TJN6150 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 85:05 + 38:53
Kavková Dana SCP6150 C OK Sparta Praha DISK
D55B
3.60 km, 175 m, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Davi Jana ASU6199 C Magnus Orienteering 46:13
2. Večeřová Ivana TJN6052 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 50:08 + 3:55
3. Krejčíková Monika TZL6262 C SKOB Zlín 52:00 + 5:47
4. Bláhová Luba SHK5852 C OK Slavia Hradec Králové 53:39 + 7:26
5. Hrušková Zdeňka OSN5950 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 55:00 + 8:47
6. Freyová Michaela KPY6050 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 57:01 + 10:48
7. Sklenářová Jana MLA6258 C MLOK Mariánské Lázně 57:26 + 11:13
8. Hrabánková Ilona PGP6250 C SK Praga 57:36 + 11:23
9. Šámalová Hana OKP6151 C SK OK 24 Praha 61:25 + 15:12
10. Kovářová Alena LTP6151 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 62:50 + 16:37
11. Sochorová Hana HAV6250 C OB Havířov 63:36 + 17:23
12. Svobodová Hana SMB5951 C SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav 64:39 + 18:26
13. Kubátová Ivana BOR6152 C OK Jiskra Nový Bor 65:33 + 19:20
14. Špičáková Lenka DKP5850 C Oddíl OB Kotlářka 69:20 + 23:07
15. Svobodná Eva DKP5851 C Oddíl OB Kotlářka 74:00 + 27:47
16. Nováková Pavla DOK5950 C OK Doksy 86:12 + 39:59
Kapounová Jitka DOK6050 C OK Doksy DISK
D60A
4.10 km, 190 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Horová Magda VSP5450 C USK Praha 46:58
2. Rosecká Alena PZR5654 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 49:13 + 2:15
3. Jahnová Helena SCP5550 C OK Sparta Praha 52:52 + 5:54
4. Janská Iva LBM5795 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 54:17 + 7:19
5. Kabáthová Jitka ZBM5582 C SK Žabovřesky Brno 56:08 + 9:10
6. Nováková Svatava SKV5351 C TJ Slovan Karlovy Vary 59:48 + 12:50
7. Potěšilová Vladimíra VBM5655 C VSK Mendelu Brno 60:36 + 13:38
8. Mrázková Ivana DKP5650 C Oddíl OB Kotlářka 62:45 + 15:47
9. Zlesáková Vlasta JIL5362 C OK Jilemnice 63:04 + 16:06
10. Procházková Miluše DCE5450 C KOB Dobřichovice 65:56 + 18:58
11. Fejlková Alice SHK5351 C OK Slavia Hradec Králové 66:10 + 19:12
12. Flašarová Marie KCK5756 C KOB Český Krumlov 69:57 + 22:59
13. Kuncová Jiřina TJN5752 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 126:44 + 79:46
D60B
3.00 km, 145 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Klusáková Jitka DKP5651 C Oddíl OB Kotlářka 40:48
2. Běhounová Jiřina PHK5651 C OK 99 Hradec Králové 42:20 + 1:32
3. Opavová Stanislava MLA5451 C MLOK Mariánské Lázně 42:56 + 2:08
4. Dokoupilová Zuzana VBM5754 C VSK Mendelu Brno 45:02 + 4:14
5. Vávrová Beáta ASU5651 C Magnus Orienteering 45:10 + 4:22
6. Novotná Jiřina LPU5654 C OK Lokomotiva Pardubice 47:19 + 6:31
7. Štrossová Jiřina DCE5650 C KOB Dobřichovice 48:02 + 7:14
8. Nýdrlová Eva VRL5451 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 48:19 + 7:31
9. Hejtmánková Alena TAP5452 C KOB TRETRA Praha 51:57 + 11:09
10. Eremiášová Jana TBM5451 C KOS TJ Tesla Brno 52:57 + 12:09
11. Bartoňová Marie BOR5351 C OK Jiskra Nový Bor 57:55 + 17:07
12. Zavadilová Naďa SCP5450 C OK Sparta Praha 64:39 + 23:51
13. Böhmová Eva TJN5450 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 88:37 + 47:49
D65A
3.40 km, 150 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Horynová Eva TZL5254 C SKOB Zlín 44:12
2. Úlehlová Ivana BOR5150 C OK Jiskra Nový Bor 47:03 + 2:51
3. Neradová Alena LIT5051 C KOB Litvínov 49:16 + 5:04
4. Karmazínová Ivana VLI5150 C Slavia Liberec orienteering 54:08 + 9:56
5. Horáčková Stanislava VLI4950 C Slavia Liberec orienteering 55:50 + 11:38
5. Dohnalová Dana VSP5050 C USK Praha 55:50 + 11:38
7. Kohoutová Jitřenka UVP4850 C Slovan Praha 84:34 + 40:22
D65B
3.00 km, 145 m, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Křížová Zdenka PZR5051 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 45:06
2. Omová Jana TUR5150 C OOB TJ Turnov 45:50 + 0:44
3. Suchánková Libuše SOP4851 C OOB TJ Slezan Opava 49:17 + 4:11
4. Tvrdková Eva TUR5151 C OOB TJ Turnov 51:57 + 6:51
5. Kubíková Hela VLI4851 Slavia Liberec orienteering 67:01 + 21:55
6. Kellnerová Stanislava LPU4950 C OK Lokomotiva Pardubice 67:50 + 22:44
7. Pachnerová Jaroslava VLI5152 C Slavia Liberec orienteering 89:36 + 44:30
D70A
3.20 km, 145 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pospíšilová Jana LDC4451 C KOB Děčín 55:48
2. Haňkovská Jana PGP4050 C SK Praga 59:00 + 3:12
3. Kutáčková Stanislava LTU4751 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 63:00 + 7:12
4. Liščinská Eva TBM4451 C KOS TJ Tesla Brno 63:25 + 7:37
5. Lohrová Jarmila SCP4650 C OK Sparta Praha 67:51 + 12:03
6. Kubátová Milada PGP4750 C SK Praga 69:19 + 13:31
7. Kubíková Květa LPU4752 C OK Lokomotiva Pardubice 70:57 + 15:09
8. Zmeková Míla SLP4451 C OOB Slavia Praha 77:15 + 21:27
H16A
7.20 km, 360 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Metelka Ondřej PHK0101 A OK 99 Hradec Králové 48:58
2. Gajda Jan KAM0105 A OK Kamenice 49:25 + 0:27
3. Janovský Tomáš PGP0101 A SK Praga 53:09 + 4:11
3. Šimša Martin PGP0309 A SK Praga 53:09 + 4:11
5. Milán Tomáš ZBM0111 A SK Žabovřesky Brno 53:29 + 4:31
6. Švadlena Michal CHC0101 A K.O.B. Choceň 54:00 + 5:02
7. Chaloupský Jakub PHK0302 A OK 99 Hradec Králové 54:03 + 5:05
8. Světnický František STE0204 A SK SKI-OB Šternberk 54:38 + 5:40
9. Mareček Šimon OSN0201 A SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 55:40 + 6:42
10. Féder Medard LCE0111 A OOB TJ Slovan Luhačovice 55:41 + 6:43
11. Bílý Jakub LTP0104 A OOB TJ Lokomotiva Teplice 56:06 + 7:08
12. Synek Petr DOK0200 A OK Doksy 56:34 + 7:36
13. Zalaba Tomáš SJC0101 A Sportcentrum Jičín 56:36 + 7:38
14. Adámek Filip ABM0101 A KOB ALFA Brno 57:02 + 8:04
15. Nechanický Jan OSN0200 A SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 57:10 + 8:12
16. Richtr Lukáš VPM0204 A KOS Slavia Plzeň 57:27 + 8:29
17. Coufal Jáchym ZBM0200 A SK Žabovřesky Brno 65:07 + 16:09
18. Haltof Marek TRI0200 A TJ TŽ Třinec 65:56 + 16:58
H16B
6.40 km, 315 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Tokár Radim VPM0300 A KOS Slavia Plzeň 51:23
2. Štregl Matyáš VRL0301 A OOS TJ Spartak Vrchlabí 52:41 + 1:18
3. Janda Ondřej DOR0100 A OK Dobříš 53:36 + 2:13
4. Rücker Jan HOR0201 A TJ Jiskra Hořice 54:53 + 3:30
5. Valík Adam AOP0301 A Orientační Běh Opava 55:52 + 4:29
6. Měšťan Ondřej TAP0100 A KOB TRETRA Praha 56:35 + 5:12
7. Melišík Martin TAP0200 B KOB TRETRA Praha 57:18 + 5:55
8. Malačka Milan DKP0210 A Oddíl OB Kotlářka 57:47 + 6:24
9. Švarc Antonín DKP0203 A Oddíl OB Kotlářka 58:13 + 6:50
10. Adamec Martin TJN0106 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 60:57 + 9:34
11. Macek Ondřej LPU0209 A OK Lokomotiva Pardubice 61:51 + 10:28
12. Kovařík Martin TRI0101 A TJ TŽ Třinec 62:00 + 10:37
13. Gottstein Jonáš JIL0107 A OK Jilemnice 62:56 + 11:33
14. Bialožyt Marek TRI0301 A TJ TŽ Třinec 63:48 + 12:25
15. Pipek Ondřej LPU0203 A OK Lokomotiva Pardubice 78:16 + 26:53
16. Bek Jiří CHA0103 B OK Chrastava 83:45 + 32:22
17. Budský Ondřej TJN0105 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 86:47 + 35:24
Kostka Jiří AOP0201 A Orientační Běh Opava DISK
H16C
6.00 km, 280 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pompura Daniel 1TSxxxx Terezka Banska Bystrica 48:45
2. Klaška Martin DKP0100 B Oddíl OB Kotlářka 50:05 + 1:20
3. Kligl Radim TBM0103 A KOS TJ Tesla Brno 50:15 + 1:30
4. Mayer Šimon KSH0202 B OB Kašperské Hory 50:18 + 1:33
4. Fábera David SHK0305 A OK Slavia Hradec Králové 50:18 + 1:33
6. Lukašák Šimon STE0202 A SK SKI-OB Šternberk 50:26 + 1:41
7. Tachezy Jan DOR0102 B OK Dobříš 51:56 + 3:11
8. Gryc Vojtěch TBM0106 A KOS TJ Tesla Brno 52:13 + 3:28
9. Škvor Adam KAM0202 A OK Kamenice 52:30 + 3:45
10. Hankovec Hugo KAM0201 B OK Kamenice 52:55 + 4:10
11. Šafář Martin KSU0105 A Klub vytrvalostních sportů Šumperk 53:15 + 4:30
12. Hájek Kryštof TUR0212 B OOB TJ Turnov 55:27 + 6:42
13. Šubrt Matěj DKP0205 B Oddíl OB Kotlářka 55:33 + 6:48
14. Matuš Vít VRB0202 B Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 55:43 + 6:58
15. Ježek Jakub JIL0104 B OK Jilemnice 55:56 + 7:11
16. Tuharský Erik TRI0100 B TJ TŽ Třinec 56:40 + 7:55
17. Svoboda Radek STE0207 B SK SKI-OB Šternberk 57:23 + 8:38
18. Siegl Matyáš PGP0104 A SK Praga 58:45 + 10:00
19. Langr Jan SHK0101 B OK Slavia Hradec Králové 59:53 + 11:08
20. Hecl František KSU0201 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 60:37 + 11:52
21. Dostál František UOL0201 B SOB Olomouc 63:12 + 14:27
22. Melichna Matěj DKL0102 B KOB Kladno 63:18 + 14:33
23. Cícha Matěj TTR0102 B OOB Třebíč 63:39 + 14:54
24. Šmol David DOK0100 A OK Doksy 63:58 + 15:13
25. Valášek Václav KAM0100 B OK Kamenice 64:06 + 15:21
26. Lička Adam TBM0326 A KOS TJ Tesla Brno 65:32 + 16:47
27. Krč Matěj KSU0101 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 66:39 + 17:54
28. Chovanec Václav TZL0201 A SKOB Zlín 67:54 + 19:09
29. Doležal Matyáš STE0208 B SK SKI-OB Šternberk 68:08 + 19:23
30. Lill Petr BSO0203 C KOB Baník Sokolov 68:54 + 20:09
31. Seidenglanz Jáchym SSU0202 B SK Severka Šumperk 69:58 + 21:13
32. Šimek Štěpán UOL0104 B SOB Olomouc 70:58 + 22:13
33. Porkert Jan SHK0100 B OK Slavia Hradec Králové 75:14 + 26:29
34. Bartík Filip TZL0202 B SKOB Zlín 79:06 + 30:21
35. Valenta Adam OPI0102 B Orientační sporty Písek 97:17 + 48:32
H18A
9.10 km, 470 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Dekrét Jakub ZBM9907 A SK Žabovřesky Brno 60:24
2. Fencl Jonáš LPU9902 A OK Lokomotiva Pardubice 61:11 + 0:47
3. Horčička Vít STE9919 A SK SKI-OB Šternberk 62:41 + 2:17
4. Chupek Jakub JPV9911 A Oddíl OS SK Prostějov 63:26 + 3:02
5. Křivda Tomáš CHC9901 A K.O.B. Choceň 64:17 + 3:53
6. Ormay Mihaly 61H9901 SPA 64:29 + 4:05
7. Rusin Jan LPU0008 A OK Lokomotiva Pardubice 68:08 + 7:44
8. Filipek Sebastian TRI0002 A TJ TŽ Třinec 68:49 + 8:25
9. Roudný Martin LPU0002 A OK Lokomotiva Pardubice 68:57 + 8:33
10. Hlaváč Ondřej ZBM9901 A SK Žabovřesky Brno 70:33 + 10:09
11. Kavalír Jáchym PHK9901 A OK 99 Hradec Králové 70:39 + 10:15
12. Jirka Mikuláš STE0000 A SK SKI-OB Šternberk 71:42 + 11:18
13. Nagy Josef TJN0006 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 74:12 + 13:48
14. Panovec Kryštof LCE0011 A OOB TJ Slovan Luhačovice 75:39 + 15:15
15. Čech Petr SJI0001 A OK Jihlava 76:12 + 15:48
16. Chvátil Šimon PHK9908 A OK 99 Hradec Králové 77:13 + 16:49
17. Pavlovec Dan BOR0001 A OK Jiskra Nový Bor 79:37 + 19:13
18. Šabata Milan SRK9904 A SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 92:51 + 32:27
H18B
8.00 km, 455 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kalman Erik 61H9902 SPA 66:14
2. Sedlář Jan TBM0010 A KOS TJ Tesla Brno 66:34 + 0:20
3. Thoř Tomáš TUR9904 A OOB TJ Turnov 67:08 + 0:54
4. Karatsiolis Kryštof TUR9901 A OOB TJ Turnov 70:03 + 3:49
5. Roudný Václav LPU0001 A OK Lokomotiva Pardubice 70:27 + 4:13
6. Šrámek Ondřej KSU9909 A Klub vytrvalostních sportů Šumperk 71:50 + 5:36
7. Novotný Marek TJN9901 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 72:30 + 6:16
8. Vítek Karel PGP9904 A SK Praga 73:33 + 7:19
9. Matoušek Matěj KSU0005 A Klub vytrvalostních sportů Šumperk 73:41 + 7:27
10. Sabol Josef CTB9902 B SK OB Chotěboř 73:50 + 7:36
11. Synek Antonín DOK0001 A OK Doksy 76:02 + 9:48
12. Goldschmidt Tobiáš 47S0003 TJ Rapid Bratislava 78:56 + 12:42
13. Tichý Radomír SHK0000 A OK Slavia Hradec Králové 79:10 + 12:56
14. Šenkýř Matěj SJI9902 A OK Jihlava 79:42 + 13:28
15. Valík Tomáš AOP0001 A Orientační Běh Opava 82:05 + 15:51
16. Jílek Ondřej KSU9908 A Klub vytrvalostních sportů Šumperk 88:38 + 22:24
17. Holesz Sebastian TRI9902 B TJ TŽ Třinec 105:29 + 39:15
Volák Ondřej LPU0010 A OK Lokomotiva Pardubice DISK
H18C
7.20 km, 340 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Florián Vojtěch ABM9901 B KOB ALFA Brno 71:19
2. Vlastník Šimon JIL9904 B OK Jilemnice 71:27 + 0:08
3. Buk Petr ROU0001 A SKOB Roudnice nad Labem 72:24 + 1:05
4. Vavřík Tomáš MOV0004 B SKOB Ostrava 76:57 + 5:38
5. Postolka Jáchym DKL9900 B KOB Kladno 81:43 + 10:24
6. Beneš Miroslav KON9915 B KOB Konice 84:34 + 13:15
7. Samek Tomáš PHK0001 A OK 99 Hradec Králové 86:40 + 15:21
8. Solomko Adam BSO0002 B KOB Baník Sokolov 89:34 + 18:15
9. Žanda Jan CTB9901 B SK OB Chotěboř 90:57 + 19:38
10. Gilík Marek SOP9904 B OOB TJ Slezan Opava 92:55 + 21:36
11. Procházka Jakub SOP9903 B OOB TJ Slezan Opava 100:15 + 28:56
12. Rajnoha David TBM0003 B KOS TJ Tesla Brno 101:52 + 30:33
13. Müller Tomáš OTK9901 B OOB TJ Jiskra Otrokovice 111:48 + 40:29
Kaprál Jan SSU0000 B SK Severka Šumperk DISK
Ježek Vít JIL9903 C OK Jilemnice DISK
H20A
10.30 km, 560 m, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vandas Daniel PHK9805 E OK 99 Hradec Králové 66:53
2. Sýkora Vojtěch LCE9801 E OOB TJ Slovan Luhačovice 68:11 + 1:18
3. Semerád Antonín DKP9801 R Oddíl OB Kotlářka 71:18 + 4:25
4. Navrátil Šimon PGP9702 E SK Praga 72:02 + 5:09
5. Hirš Otakar ZBM9801 R SK Žabovřesky Brno 72:22 + 5:29
6. Bendák Jan PHK9800 R OK 99 Hradec Králové 74:23 + 7:30
7. Wolf Filip TUR9701 R OOB TJ Turnov 75:30 + 8:37
8. Hausenblas Šimon KAM9803 R OK Kamenice 79:32 + 12:39
9. Netuka Vojtěch SHK9701 R OK Slavia Hradec Králové 80:48 + 13:55
10. Bořil Jan SJI9700 R OK Jihlava 80:49 + 13:56
11. Egei Patrik 61H9800 SPA 81:27 + 14:34
12. Starý Ondra PHK9813 A OK 99 Hradec Králové 81:41 + 14:48
13. Koštejn Vít DOK9800 R OK Doksy 84:25 + 17:32
14. Zikmund Zdeněk SJC9703 A Sportcentrum Jičín 85:25 + 18:32
15. Vystavěl Ondřej JPV9807 R Oddíl OS SK Prostějov 87:00 + 20:07
16. Sláma Dušan ASU9843 R Magnus Orienteering 87:26 + 20:33
17. Semrád Ladislav CHC9701 R K.O.B. Choceň 88:34 + 21:41
Pek Daniel SHK9803 R OK Slavia Hradec Králové DISK
H20B
9.40 km, 500 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Gebrt Jan SHK9801 R OK Slavia Hradec Králové 77:07
2. Mikel David TZL9703 A SKOB Zlín 77:13 + 0:06
3. Mielec Jaromír AOP9701 A Orientační Běh Opava 83:57 + 6:50
4. Jíra Tomáš KAM9802 A OK Kamenice 84:30 + 7:23
5. Janeček Mirek TJN9804 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 88:46 + 11:39
6. Bartoš Vojtěch PGP9809 B SK Praga 89:23 + 12:16
7. Šmaus Jan TJN9700 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 90:16 + 13:09
8. Chaloupka Josef UOL9801 A SOB Olomouc 91:03 + 13:56
9. Moravec Jakub KAM9702 A OK Kamenice 92:33 + 15:26
10. Novák Aleš PGP9808 A SK Praga 93:52 + 16:45
11. Hrouda Matěj JIL9804 B OK Jilemnice 94:50 + 17:43
12. Melichar Vojtěch LLI9802 B TJ Loko Liberec 96:17 + 19:10
13. Werner Michal PGP9705 A SK Praga 96:37 + 19:30
14. Kašpar Ludvík BOR9805 B OK Jiskra Nový Bor 99:46 + 22:39
15. Kalenský Aleš STH9801 B SK Studenec 99:54 + 22:47
16. Žák Jan LPU9802 A OK Lokomotiva Pardubice 105:36 + 28:29
Cienciala Jan TRI9801 B TJ TŽ Třinec DISK
H20C
7.90 km, 435 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pokorný David SRK9701 A SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 82:21
2. Frýba Dominik SJI9702 A OK Jihlava 86:50 + 4:29
3. Ransdorf Jakub TAP9805 A KOB TRETRA Praha 94:01 + 11:40
4. Drozd Michal BBM9701 B BETA URSUS Orienteering 102:13 + 19:52
5. Borovička Tomáš FSP9801 B VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 105:48 + 23:27
6. Pelikán Lukáš DKL9802 B KOB Kladno 116:48 + 34:27
H21A
15.60 km, 845 m, 26 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Nykodým Miloš ZBM9005 E SK Žabovřesky Brno 102:30
2. Král Vojtěch SSU8841 E SK Severka Šumperk 105:48 + 3:18
3. Šedivý Jan PGP8409 E SK Praga 106:30 + 4:00
4. Rollier Baptiste PHK8200 E OK 99 Hradec Králové 107:35 + 5:05
5. Procházka Jan PGP8407 E SK Praga 108:13 + 5:43
6. Kubelka Tomáš LPU9307 E OK Lokomotiva Pardubice 108:58 + 6:28
7. Petržela Jan PHK9200 E OK 99 Hradec Králové 110:32 + 8:02
8. Minář Marek ASU9444 E Magnus Orienteering 110:42 + 8:12
9. Mrázek Jan SJC8102 E Sportcentrum Jičín 111:39 + 9:09
10. Kubát Pavel PHK9101 E OK 99 Hradec Králové 111:52 + 9:22
11. Nožka Radek LPU9005 E OK Lokomotiva Pardubice 112:11 + 9:41
12. Hájek Daniel ZBM8919 E SK Žabovřesky Brno 113:59 + 11:29
13. Schuster Marek SSU9303 E SK Severka Šumperk 114:35 + 12:05
14. Poklop Martin SSU8802 E SK Severka Šumperk 115:56 + 13:26
15. Škoda Jakub VLI8800 R Slavia Liberec orienteering 118:51 + 16:21
16. Horvát Petr ASU9447 E Magnus Orienteering 119:38 + 17:08
17. Liszka Krisztian 61H9201 SPA 122:03 + 19:33
18. Semík Ondřej KAM9401 E OK Kamenice 122:06 + 19:36
19. Procházka David LPU9113 E OK Lokomotiva Pardubice 123:03 + 20:33
20. Kolovský František LPM9202 R OK Lokomotiva Plzeň 123:30 + 21:00
21. Zimmermann Štěpán ZBM9101 E SK Žabovřesky Brno 125:04 + 22:34
22. Horáček Michal VLI7700 R Slavia Liberec orienteering 125:42 + 23:12
23. Mokrý Stanislav ZBM9202 R SK Žabovřesky Brno 126:12 + 23:42
24. Vavrys Johan LCE9302 C OOB TJ Slovan Luhačovice 126:46 + 24:16
25. Flašar Jan PGP8610 R SK Praga 126:47 + 24:17
26. Grundmann Jan LPU9410 C OK Lokomotiva Pardubice 127:31 + 25:01
27. Schulhof Jan TUR8900 R OOB TJ Turnov 132:02 + 29:32
28. Zvěřina Petr LPU8208 R OK Lokomotiva Pardubice 133:06 + 30:36
29. Prášil Marek SJI7313 R OK Jihlava 134:38 + 32:08
Valeš Jiří LPM9502 R OK Lokomotiva Plzeň DISK
Zbranek Roman ASU8808 R Magnus Orienteering DISK
Fürst Matouš LLI9603 E TJ Loko Liberec DISK
H21B
12.30 km, 665 m, 21 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kettner Vojtěch KAM9601 E OK Kamenice 88:43
2. Udržal Tomáš LPU8002 E OK Lokomotiva Pardubice 89:39 + 0:56
3. Perůtka Jan LCE8801 C OOB TJ Slovan Luhačovice 91:18 + 2:35
4. Dlabaja Štěpán TZL8508 R SKOB Zlín 91:39 + 2:56
5. Kamenický Matěj LPU9036 E OK Lokomotiva Pardubice 91:44 + 3:01
6. Kantor Ondřej TRI9103 R TJ TŽ Třinec 92:36 + 3:53
7. Baier Martin TUR7603 R OOB TJ Turnov 93:43 + 5:00
8. Šmehlík Eduard SHK8702 C OK Slavia Hradec Králové 93:53 + 5:10
9. Klusáček Jan ZBM9301 C SK Žabovřesky Brno 94:20 + 5:37
10. Valenta Jiří LCE9201 C OOB TJ Slovan Luhačovice 95:56 + 7:13
11. Zimmermann Jakub ZBM8928 C SK Žabovřesky Brno 96:00 + 7:17
12. Balcar Aleš PHK8602 C OK 99 Hradec Králové 97:16 + 8:33
13. Hovorka Lukáš LPU9001 C OK Lokomotiva Pardubice 97:35 + 8:52
14. Komanec Václav SHK8406 R OK Slavia Hradec Králové 98:00 + 9:17
15. Nečas Jiří TZL9101 R SKOB Zlín 98:08 + 9:25
16. Šmelík Martin ASU9644 R Magnus Orienteering 98:11 + 9:28
17. Tomanek Daniel KSU7410 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 98:37 + 9:54
18. Kozák Osvald TBM8201 R KOS TJ Tesla Brno 99:03 + 10:20
19. Přibyl Bronislav TZL8603 C SKOB Zlín 99:29 + 10:46
20. Záveský Filip LPU9306 C OK Lokomotiva Pardubice 99:58 + 11:15
21. Mudrák Štěpán LCE9601 R OOB TJ Slovan Luhačovice 99:59 + 11:16
22. Navrátil Boris KAM9203 R OK Kamenice 101:06 + 12:23
23. Klusáček Matěj LCE8903 C OOB TJ Slovan Luhačovice 101:09 + 12:26
24. Panchártek Jan PHK8802 C OK 99 Hradec Králové 105:02 + 16:19
25. Burda Matěj BOR9608 R OK Jiskra Nový Bor 105:15 + 16:32
26. Landovský Tomáš PGP9103 C SK Praga 105:19 + 16:36
27. Kettner Lukáš KAM9403 R OK Kamenice 105:47 + 17:04
28. Nakvosas Gytis 17Lxxx1 OK Azuolas 107:08 + 18:25
29. Kamenický Jeroným OSN9549 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 109:14 + 20:31
30. Argaláš Michal TRI9301 R TJ TŽ Třinec 116:25 + 27:42
Luštický Martin TUR8700 C OOB TJ Turnov DISK
H21C
11.00 km, 590 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Dlabaja Tomáš TUR8303 R OOB TJ Turnov 80:27
2. Kozák Petr KAM6501 C OK Kamenice 83:24 + 2:57
3. Čermák Jan LPU9301 C OK Lokomotiva Pardubice 83:30 + 3:03
4. Glonek Jakub AOP9602 E Orientační Běh Opava 83:50 + 3:23
5. Chloupek Adam ZBM9300 R SK Žabovřesky Brno 84:22 + 3:55
6. Habán Ivo VLI7707 C Slavia Liberec orienteering 84:52 + 4:25
7. Palas Jan ZBM8507 C SK Žabovřesky Brno 85:28 + 5:01
8. Kos Tomáš LPU9303 C OK Lokomotiva Pardubice 86:27 + 6:00
9. Cahel Marek LCE8803 C OOB TJ Slovan Luhačovice 87:58 + 7:31
10. Kazda Adam ZBM9104 C SK Žabovřesky Brno 88:06 + 7:39
11. Bořil Tomáš ZBM8833 C SK Žabovřesky Brno 88:23 + 7:56
12. Fodor Petr TUR8103 C OOB TJ Turnov 89:02 + 8:35
13. Matuš Vojtěch VRB9606 R Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 90:03 + 9:36
14. Henych Petr VLI6001 C Slavia Liberec orienteering 90:09 + 9:42
15. Peterka Vojtěch LLI7502 C TJ Loko Liberec 90:25 + 9:58
16. Landovský Jakub PGP9601 R SK Praga 90:45 + 10:18
17. Král Václav SSU8243 C SK Severka Šumperk 90:54 + 10:27
18. Grätsch Markus 71D9600 USV TU Dresden 91:19 + 10:52
19. Sháněl Jan CHC9402 C K.O.B. Choceň 91:50 + 11:23
20. Procházka Jan PGP8206 C SK Praga 92:05 + 11:38
21. Kovář Miroslav SJC8104 C Sportcentrum Jičín 92:42 + 12:15
22. Vlach Jiří AOV7900 C OOB TJ Baník Ostrava 93:17 + 12:50
23. Přikryl Petr ZBM6708 C SK Žabovřesky Brno 93:19 + 12:52
24. Košárek Pavel PGP7107 C SK Praga 93:48 + 13:21
25. Zelenka Tomáš PHK9001 C OK 99 Hradec Králové 93:53 + 13:26
26. Krejčík Jiří TZL8301 C SKOB Zlín 94:40 + 14:13
27. Benroth Martin TZL9206 C SKOB Zlín 95:20 + 14:53
28. Fibír Tomáš FSP7901 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 95:29 + 15:02
29. Kolín Jan DKP7701 C Oddíl OB Kotlářka 95:43 + 15:16
30. Slezák Zdeněk LCE8902 C OOB TJ Slovan Luhačovice 97:08 + 16:41
31. Horyna Roman LCE7602 C OOB TJ Slovan Luhačovice 97:45 + 17:18
32. Červinka Jan OKP8901 C SK OK 24 Praha 97:47 + 17:20
33. Zelinka Jiří MBM8740 C O-mikron 98:30 + 18:03
34. Novotný Ondřej ABM9211 C KOB ALFA Brno 98:35 + 18:08
35. Janda Martin DOB8002 C KOB Dobruška 98:46 + 18:19
36. Bugár Gergely 61H9200 SPA 110:18 + 29:51
Doležel Ondřej STE9202 C SK SKI-OB Šternberk DISK
Henek Vladan VBM8002 C VSK Mendelu Brno DISK
Oľhava Rastislav ASU8949 C Magnus Orienteering DISK
H21D
9.50 km, 490 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Váňa Martin TUR8401 C OOB TJ Turnov 75:52
2. Zakouřil Vít TUR9301 C OOB TJ Turnov 76:19 + 0:27
3. Morandini Viktor 61H8700 SPA 79:36 + 3:44
4. Slováček Tomáš TZL8002 C SKOB Zlín 81:01 + 5:09
5. Skoupý Jan STE9411 C SK SKI-OB Šternberk 81:34 + 5:42
6. Holas Ondřej TUR8501 C OOB TJ Turnov 81:54 + 6:02
7. Hruška Jakub ZBM9515 C SK Žabovřesky Brno 82:08 + 6:16
8. Plíhal Tomáš SJI8509 C OK Jihlava 82:45 + 6:53
9. Vištejn Jiří SNA9301 C TJ START Náchod 82:57 + 7:05
10. Pova Ondřej KRL9304 C Kometa Kralovice 85:23 + 9:31
11. Srb Vladimír SJI7801 C OK Jihlava 85:35 + 9:43
12. Mokrý Ondřej ABM9410 C KOB ALFA Brno 86:00 + 10:08
13. Zajíc Vítězslav TAP8610 C KOB TRETRA Praha 87:05 + 11:13
14. Žaloudek Petr SJC8309 C Sportcentrum Jičín 87:48 + 11:56
15. Mašata Matěj PHK9601 R OK 99 Hradec Králové 88:56 + 13:04
16. Kobr Tomáš TJN8901 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 89:41 + 13:49
17. Hledík Jakub CHT9501 C OOB SK Chrast 93:52 + 18:00
18. Pidrman Milan EKP8310 C VŠTJ Ekonom Praha 94:44 + 18:52
19. Illner Vojtěch DKP9600 C Oddíl OB Kotlářka 95:49 + 19:57
20. Fajkus Radim JPV9509 C Oddíl OS SK Prostějov 99:08 + 23:16
21. Pašek František KAM7600 C OK Kamenice 132:23 + 56:31
Drábek Jan ZBM8511 C SK Žabovřesky Brno DISK
Khýn Vítězslav ASU8304 C Magnus Orienteering DISK
Polášek Jan TZL8601 C SKOB Zlín DISK
Hradec Pavel TUR8801 E OOB TJ Turnov DISK
Wolf Daniel TUR9100 C OOB TJ Turnov DISK
H35A
9.40 km, 510 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Oma Jakub TUR8002 C OOB TJ Turnov 69:32
2. Ondráček Radim EKP7414 C VŠTJ Ekonom Praha 72:10 + 2:38
3. Nývlt Martin DKP8200 C Oddíl OB Kotlářka 73:14 + 3:42
4. Seidl Miroslav EKP7402 C VŠTJ Ekonom Praha 74:22 + 4:50
5. Skripnik Štěpán FSP7909 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 76:37 + 7:05
6. Mrázek Jiří DKP7911 C Oddíl OB Kotlářka 77:56 + 8:24
7. Kadeřávek Petr PHK7605 C OK 99 Hradec Králové 78:04 + 8:32
8. Holas Tomáš AOP7802 C Orientační Běh Opava 78:06 + 8:34
9. Junek Petr STH7801 C SK Studenec 78:32 + 9:00
10. Janeček Oldřich MFP8200 C VŠSK MFF UK Praha 78:38 + 9:06
11. Bencúr Juraj LCE7701 C OOB TJ Slovan Luhačovice 79:10 + 9:38
12. Uhlík Michal SJC8007 C Sportcentrum Jičín 80:50 + 11:18
13. Tomeš Jaroslav DKP8109 C Oddíl OB Kotlářka 83:54 + 14:22
14. Tihon Michal PHK7905 C OK 99 Hradec Králové 84:04 + 14:32
15. Prošek Michal SJI7823 C OK Jihlava 87:20 + 17:48
16. Šklíba Jan SRK7501 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 92:14 + 22:42
17. Krmaš Václav SRK8001 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 93:57 + 24:25
18. Kárník Jan LPU7811 C OK Lokomotiva Pardubice 96:48 + 27:16
19. Bláha Jan SHK8215 C OK Slavia Hradec Králové 108:31 + 38:59
H35B
8.20 km, 450 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Weiner Jakub SHK7911 C OK Slavia Hradec Králové 73:40
2. Svoboda Ondřej SHK7605 C OK Slavia Hradec Králové 76:53 + 3:13
3. Hanák Jan SLA8002 C SKOB Slaný 78:02 + 4:22
4. Bubela Tomáš ASU8101 C Magnus Orienteering 80:32 + 6:52
5. Paclík Roman SHK7801 C OK Slavia Hradec Králové 80:40 + 7:00
6. Dubec Pavel SCP8003 C OK Sparta Praha 82:21 + 8:41
7. Synek Antonín DOK7800 C OK Doksy 82:24 + 8:44
8. Finstrle Luděk ZBM7902 C SK Žabovřesky Brno 89:03 + 15:23
9. Hřivna Štěpán PGP7507 C SK Praga 93:18 + 19:38
10. Kautský Jiří 9BC8200 NNN 102:28 + 28:48
11. Vančura Martin ASU8049 C Magnus Orienteering 104:19 + 30:39
12. Šmahel Lukáš OPI7800 C Orientační sporty Písek 105:45 + 32:05
13. Peteráč Zdeněk VLI7802 C Slavia Liberec orienteering 106:15 + 32:35
14. Stehlík Miroslav ZBM8208 C SK Žabovřesky Brno 133:41 + 60:01
15. Žitný Tomáš SMB6401 C SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav 135:46 + 62:06
16. Hanslian David LCE7835 C OOB TJ Slovan Luhačovice 166:48 + 93:08
Růžička Lukáš KSU7849 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk DISK
Beneš Miroslav PGP8108 C SK Praga DISK
H40A
8.80 km, 480 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Matějů Luboš PGP7601 C SK Praga 64:57
2. Kučera Jan VSP7302 C USK Praha 65:52 + 0:55
3. Matějů Michal VLI7702 C Slavia Liberec orienteering 67:04 + 2:07
4. Ehl Jiří TBM7701 C KOS TJ Tesla Brno 67:35 + 2:38
5. Hepner David SHK7601 C OK Slavia Hradec Králové 67:58 + 3:01
6. Jedlička Michal SHK7309 C OK Slavia Hradec Králové 69:24 + 4:27
7. Pospíšil Vítek PGP6803 C SK Praga 69:37 + 4:40
8. Palát Petr ABM7415 C KOB ALFA Brno 69:52 + 4:55
9. Netopil Libor VAM7401 C OOB Vamberk 70:51 + 5:54
10. Kovalčík Tomáš AOP7301 C Orientační Běh Opava 71:23 + 6:26
11. Gregor Martin CTB7701 C SK OB Chotěboř 74:32 + 9:35
12. Švadlena Pavel CHC7502 C K.O.B. Choceň 74:56 + 9:59
13. Zámečník David KAM7500 C OK Kamenice 78:15 + 13:18
14. Pokorný Ondřej PGP7506 C SK Praga 78:19 + 13:22
15. Průša Michal VSP7310 C USK Praha 78:41 + 13:44
16. Dittrich Pavel SKM7501 C KOB Směr Kroměříž 79:47 + 14:50
17. Držka Štěpán LPU7604 C OK Lokomotiva Pardubice 81:23 + 16:26
18. Borunský Tomáš AOP7402 C Orientační Běh Opava 83:00 + 18:03
19. Rada Pavel ABM7401 C KOB ALFA Brno 83:52 + 18:55
20. Milán Pavel TBM7227 C KOS TJ Tesla Brno 86:19 + 21:22
21. Bambousek Martin DOR7302 C OK Dobříš 87:01 + 22:04
22. Nehasil David BOR7713 C OK Jiskra Nový Bor 87:05 + 22:08
23. Kvapil Petr TUV7402 C SOK TJ Turnov 90:27 + 25:30
24. Rusin Jan BRU7601 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 91:19 + 26:22
25. Toužil Karel SHK7602 C OK Slavia Hradec Králové 94:00 + 29:03
26. Pernička Petr TZL7336 C SKOB Zlín 95:15 + 30:18
27. Skripnik Ondřej FSP7502 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 96:41 + 31:44
H40B
7.00 km, 330 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Balogh Jan TJN7500 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 58:39
2. Slovák Miroslav SHK7704 C OK Slavia Hradec Králové 66:06 + 7:27
3. Ekert Vladimír VLI7600 C Slavia Liberec orienteering 66:59 + 8:20
4. Albl Miloslav LME7600 C SK Los Mělník 67:31 + 8:52
5. Boudný Jan SCP7417 C OK Sparta Praha 68:01 + 9:22
6. Chrást Tomáš STH7401 C SK Studenec 68:49 + 10:10
7. Orany Tomáš SJI7311 C OK Jihlava 68:58 + 10:19
8. Kolář Viktor HOR7300 C TJ Jiskra Hořice 69:01 + 10:22
9. Kolek Petr ASU7501 C Magnus Orienteering 71:17 + 12:38
10. Biolik Grzegorz 46P7600 Trackcourse 72:44 + 14:05
11. Blažek Petr SJH7402 C SJH Jindřichův Hradec 74:21 + 15:42
12. Mulíček Ondřej ABM7405 C KOB ALFA Brno 74:28 + 15:49
13. Vilém Stanislav VLI7703 C Slavia Liberec orienteering 75:52 + 17:13
14. Jandera Tomáš SOB7300 C SOBSA 76:46 + 18:07
15. Mastela Rafal HAV7300 C OB Havířov 77:21 + 18:42
16. Střelba Ondřej KTA7501 C SK Kotnov Tábor 79:27 + 20:48
17. Štěpán Petr LDC7301 C KOB Děčín 80:24 + 21:45
18. Mokrý Pavel VLI7501 C Slavia Liberec orienteering 80:59 + 22:20
19. Sedlář Petr TBM7319 C KOS TJ Tesla Brno 81:11 + 22:32
20. Bureš Michal VLI7601 C Slavia Liberec orienteering 81:34 + 22:55
21. Molnár Péter 68Hxxxx Alpokalja szabadidosport Környezetvédő Egyesület 86:13 + 27:34
22. Würz Bohuslav LTP7307 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 86:55 + 28:16
23. Novák Petr RUM7401 C ZOOB Rumburk 88:39 + 30:00
24. Synek Marcel DOK7600 C OK Doksy 93:25 + 34:46
25. Cícha Radek TTR7503 C OOB Třebíč 100:19 + 41:40
26. Pavelka Martin KSU7503 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 102:07 + 43:28
27. Šmol Marcel DOK7300 C OK Doksy 104:13 + 45:34
28. Procházka Jiří ADA7512 C OOB Spartak Adamov 111:27 + 52:48
Zakouřil Václav VSP7401 C USK Praha DISK
H45A
7.50 km, 360 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Fučík Karel VBM7246 C VSK Mendelu Brno 49:22
2. Venhoda Milan SJI7104 C OK Jihlava 52:17 + 2:55
3. Zuzánek Zdeněk TJN5901 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 54:44 + 5:22
4. Chupek Jozef VZA7102 Slávia ŽU Žilina 54:58 + 5:36
5. Filip Libor SRK7101 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 57:41 + 8:19
6. Cych Piotr 33P6800 Echo Twardogóra 57:53 + 8:31
7. Sadílek Martin VIC6901 C OB Vizovice 57:56 + 8:34
8. Baldrian Petr PGP7203 C SK Praga 60:27 + 11:05
9. Vítek Jaroslav SJI7201 C OK Jihlava 60:49 + 11:27
10. Drahoňovský Aleš TUR7201 C OOB TJ Turnov 60:50 + 11:28
11. Fiala Jan BBM7205 C BETA URSUS Orienteering 61:04 + 11:42
12. Klech Richard VRB7201 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 63:08 + 13:46
13. Mašata Roman PHK7107 C OK 99 Hradec Králové 64:20 + 14:58
14. Doucha Jiří SNA7105 C TJ START Náchod 66:48 + 17:26
15. Chaloupský David PHK7103 C OK 99 Hradec Králové 67:05 + 17:43
16. Bradáč Stanislav LLI7201 C TJ Loko Liberec 67:11 + 17:49
17. Fencl Petr LPU6901 C OK Lokomotiva Pardubice 67:52 + 18:30
18. Novák Libor OKP6504 C SK OK 24 Praha 67:54 + 18:32
19. Gajda Jan VSP6801 C USK Praha 69:20 + 19:58
20. Bořánek Petr VSP7000 C USK Praha 69:50 + 20:28
21. Valík Luděk AOP7101 C Orientační Běh Opava 70:20 + 20:58
22. Mareček Petr OSN6900 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 70:47 + 21:25
23. Semík Luboš KAM6201 C OK Kamenice 70:52 + 21:30
24. Nehasil Vladislav LDC7101 C KOB Děčín 71:49 + 22:27
25. Sokolář Zdeněk SNA7201 C TJ START Náchod 71:57 + 22:35
26. Blaha Ondřej EKP7002 C VŠTJ Ekonom Praha 73:39 + 24:17
27. Janas Petr PGP7106 C SK Praga 74:24 + 25:02
28. Škrabálek Jan KYL7000 C SK SP Kylešovice 75:55 + 26:33
29. Tornai Szabolcs 25H7100 Tabáni Spartacus 78:56 + 29:34
30. Mrkvička Jiří TJN7101 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 82:22 + 33:00
H45B
6.10 km, 310 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Rýdl Jiří TJN7000 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 56:54
2. Fürst Aleš LLI6801 C TJ Loko Liberec 57:05 + 0:11
3. Beneš Jan SJH7001 C SJH Jindřichův Hradec 57:37 + 0:43
4. Lisý Ondřej VLI7100 C Slavia Liberec orienteering 59:28 + 2:34
5. Kruliš Petr VLI6901 C Slavia Liberec orienteering 59:53 + 2:59
6. Žejdlík Michal LTP7001 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 62:24 + 5:30
7. Kubec Martin DOB7002 C KOB Dobruška 64:52 + 7:58
8. Zavřel Michal KRN6804 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 65:11 + 8:17
9. Pecka Jan EKP6800 C VŠTJ Ekonom Praha 65:23 + 8:29
9. Honzík Tomáš VLI7000 C Slavia Liberec orienteering 65:23 + 8:29
11. Koten Pavel RIC7200 C OB Říčany 65:33 + 8:39
12. Mikluš Marián 47S7200 TJ Rapid Bratislava 65:50 + 8:56
13. Vébr Jiří VTA6901 C SC vebr-sport 66:52 + 9:58
14. Filičko Marek LPU7102 C OK Lokomotiva Pardubice 69:22 + 12:28
15. Kolář Tomáš SLA7103 C SKOB Slaný 69:43 + 12:49
16. Černoch Karel TZL6835 C SKOB Zlín 70:27 + 13:33
17. Nechanický Pavel OSN7209 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 71:42 + 14:48
18. Novotný Tomáš ZLH7001 C OOB TJ Zlaté Hory 71:47 + 14:53
19. Furucz Dušan ZAK7100 C OK Netopýr Zákupy 71:55 + 15:01
19. Svěchota Milan MOV7202 C SKOB Ostrava 71:55 + 15:01
21. Lohr Ivo SCP6801 C OK Sparta Praha 72:17 + 15:23
22. Hankovec Petr KAM7101 C OK Kamenice 72:47 + 15:53
23. Šritr Martin TUV6802 C SOK TJ Turnov 73:09 + 16:15
24. Kovář Jindřich MAS6800 C KČT Aš 73:28 + 16:34
25. Pachnik Dariusz STB6901 C TJ Stadion Nový Bor 74:18 + 17:24
26. Novotný Dušan TJN7002 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 75:12 + 18:18
27. Posselt Martin TJN6802 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 75:46 + 18:52
28. Podivínský Tomáš SCP7201 C OK Sparta Praha 76:54 + 20:00
29. Netuka Jan SHK7001 C OK Slavia Hradec Králové 76:58 + 20:04
30. Kos Michal SRK6802 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 78:43 + 21:49
31. Pavel Petr LTP6806 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 81:58 + 25:04
32. Urbaník Robert VLI7002 C Slavia Liberec orienteering 82:46 + 25:52
33. Kubičko Petr SJH6901 C SJH Jindřichův Hradec 83:23 + 26:29
34. Mayer Tomáš KSH6900 C OB Kašperské Hory 85:24 + 28:30
35. Kašpar Ludvík ZAK7200 C OK Netopýr Zákupy 85:47 + 28:53
36. Kohout Josef SHK6902 C OK Slavia Hradec Králové 89:26 + 32:32
37. Kaděra Pavel HAV7100 C OB Havířov 90:31 + 33:37
38. Hejna Stanislav LLI6900 C TJ Loko Liberec 92:52 + 35:58
39. Kligl Vladislav TBM6910 C KOS TJ Tesla Brno 96:36 + 39:42
40. Řezáč Pavel VLI6900 C Slavia Liberec orienteering 97:31 + 40:37
41. Ulman Aleš TJN7201 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 103:20 + 46:26
Bílý Petr LTP6805 C OOB TJ Lokomotiva Teplice DISK
Vacek Milan SJI6901 C OK Jihlava DISK
Aschermann Jan VSP6902 C USK Praha DISK
Hořčička Petr UOL7007 C SOB Olomouc 77:02 + 20:08
H50A
6.50 km, 340 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Zikmund Zdeněk NPA6705 C SK LOB Nová Paka 50:52
2. Illner Jakub DKP6601 C Oddíl OB Kotlářka 51:24 + 0:32
3. Koucký Roman EKP6301 C VŠTJ Ekonom Praha 52:31 + 1:39
4. Hadač Miroslav AOP6501 C Orientační Běh Opava 55:17 + 4:25
5. Novotný Milan PHK6502 C OK 99 Hradec Králové 55:59 + 5:07
6. Janovský Tomáš PGP6401 C SK Praga 56:00 + 5:08
7. Krejčí Jaroslav BOR6302 C OK Jiskra Nový Bor 56:39 + 5:47
8. Škvor Martin KAM6700 C OK Kamenice 56:46 + 5:54
9. Kamenický Jan PHK6601 C OK 99 Hradec Králové 57:15 + 6:23
10. Egei Tamas 61H6300 SPA 58:05 + 7:13
11. Teringl Radek VCB6502 C OB České Budějovice 59:34 + 8:42
12. Langr Jan SHK6701 C OK Slavia Hradec Králové 60:09 + 9:17
13. Šmelík Juraj LCE6603 C OOB TJ Slovan Luhačovice 60:14 + 9:22
14. Kavalír Karel PHK6503 C OK 99 Hradec Králové 63:12 + 12:20
15. Kaplan Jan LPU6401 C OK Lokomotiva Pardubice 64:03 + 13:11
16. Křivda Ivan CHC6701 C K.O.B. Choceň 65:18 + 14:26
17. Bendák Petr LTU6500 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 65:38 + 14:46
18. Šimek Roman UOL6503 C SOB Olomouc 65:55 + 15:03
19. Fencl Jiří LPU6301 C OK Lokomotiva Pardubice 66:12 + 15:20
20. Gryc Jan TBM6709 C KOS TJ Tesla Brno 67:12 + 16:20
21. Schuster Martin AOP6502 C Orientační Běh Opava 67:18 + 16:26
22. Suk Jiří MFP6401 C VŠSK MFF UK Praha 67:45 + 16:53
23. Řeháček Petr SBR6302 C SKOB Bruntál 69:52 + 19:00
24. Siegl Roman MFP6700 C VŠSK MFF UK Praha 69:57 + 19:05
25. Macháček Aleš FYD6400 C Jizerský klub OB Frýdlant 71:21 + 20:29
26. Adámek Libor ABM6707 C KOB ALFA Brno 71:43 + 20:51
27. Vandas Luděk VAM6601 C OOB Vamberk 72:53 + 22:01
28. Vrubel Karel TZL6401 C SKOB Zlín 73:29 + 22:37
29. Matoušek Milan KSU6701 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 74:00 + 23:08
30. Pavlovec Petr BOR6303 C OK Jiskra Nový Bor 76:30 + 25:38
H50B
5.50 km, 315 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vávra Martin HOR6302 C TJ Jiskra Hořice 54:34
2. Klaška Pavel DKP6500 C Oddíl OB Kotlářka 56:31 + 1:57
3. Petržela Pavel LTU6301 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 59:13 + 4:39
4. Ptáček Pavel BBM6508 C BETA URSUS Orienteering 60:21 + 5:47
5. Soldán Vladimír JPV6526 C Oddíl OS SK Prostějov 60:31 + 5:57
6. Málek Martin 8FX6500 TJ Kobylisy 60:39 + 6:05
7. Tichý Martin SJH6401 C SJH Jindřichův Hradec 60:43 + 6:09
8. Mokrý Jan ABM6611 C KOB ALFA Brno 61:44 + 7:10
9. Sochor Tomáš HAV6301 C OB Havířov 62:14 + 7:40
10. Peřinka Jan AOP6301 C Orientační Běh Opava 64:07 + 9:33
11. Sklenář Josef SBR6601 C SKOB Bruntál 65:21 + 10:47
12. Vlček Petr LDC6401 C KOB Děčín 66:28 + 11:54
13. Bruner Luboš LTP6501 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 67:40 + 13:06
14. Stárek Filip TUR6602 C OOB TJ Turnov 67:45 + 13:11
15. Melichar Igor PHK6504 C OK 99 Hradec Králové 69:52 + 15:18
16. Kubec Pavel STB6601 C TJ Stadion Nový Bor 70:35 + 16:01
17. Pernica Jiří UOL6501 C SOB Olomouc 71:48 + 17:14
18. Sklenář Miroslav AOP6302 C Orientační Běh Opava 72:37 + 18:03
19. Koltai Zoltan 61H6700 SPA 73:29 + 18:55
20. Würz Jiří LTP6502 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 77:00 + 22:26
21. Žanda Jan CTB6701 C SK OB Chotěboř 77:18 + 22:44
22. Müller Rico 71D6400 USV TU Dresden 77:22 + 22:48
23. Hlaváček Lubomír PHK6401 C OK 99 Hradec Králové 78:47 + 24:13
24. Hanč Jaroslav VRL6702 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 79:50 + 25:16
25. Petráček Aleš SJI6301 C OK Jihlava 82:00 + 27:26
26. Patočka Petr BBM6300 C BETA URSUS Orienteering 82:36 + 28:02
27. Teplý Jiří SHK6401 C OK Slavia Hradec Králové 89:04 + 34:30
28. Hanuš Pavel LTU6501 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 89:08 + 34:34
29. Sanna Roberto DKP6703 C Oddíl OB Kotlářka 90:39 + 36:05
30. Reichl Michal MKP6402 C SK GORDIC Praha Kačerov 91:40 + 37:06
31. Doškář Boris BOR6400 C OK Jiskra Nový Bor 91:56 + 37:22
32. Zatloukal Tomáš ZLH6701 C OOB TJ Zlaté Hory 94:24 + 39:50
33. Semrád Pavel CHC6602 C K.O.B. Choceň 97:46 + 43:12
Procházka Radek LPU6504 C OK Lokomotiva Pardubice DISK
Valenta Jiří SSU6301 C SK Severka Šumperk DISK
H55A
6.00 km, 315 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Němeček Jan VSP6201 C USK Praha 47:25
2. Václavek Tomáš STE5809 C SK SKI-OB Šternberk 47:39 + 0:14
3. Šrámek Jaromír KSU5801 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 49:49 + 2:24
4. Grepl Ladislav KON6111 C KOB Konice 50:44 + 3:19
5. Hlaváč Jiří TBM6116 C KOS TJ Tesla Brno 51:56 + 4:31
6. Sucharda Jiří BOR5802 C OK Jiskra Nový Bor 53:43 + 6:18
7. Poloprutský Tomáš VLI6205 C Slavia Liberec orienteering 55:51 + 8:26
8. Slezák Libor LCE6207 C OOB TJ Slovan Luhačovice 56:24 + 8:59
9. Kožina Petr PGP6000 C SK Praga 56:30 + 9:05
10. Milota Josef MLA5801 C MLOK Mariánské Lázně 57:02 + 9:37
11. Lužný Ladislav HAV6000 C OB Havířov 58:41 + 11:16
12. Veljačik Pavel SCP6200 C OK Sparta Praha 62:12 + 14:47
13. Lanc Marian TZL5806 C SKOB Zlín 62:26 + 15:01
14. Kamenický Radan OSN6004 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 63:06 + 15:41
15. Hrabánek David PGP6003 C SK Praga 63:32 + 16:07
16. Švarc Jiří TUR6204 C OOB TJ Turnov 65:01 + 17:36
17. Červinka Jaroslav OKP5803 C SK OK 24 Praha 65:39 + 18:14
18. Jeřábek Luboš JPV6112 C Oddíl OS SK Prostějov 65:50 + 18:25
19. Nešpor Jan TTR6101 C OOB Třebíč 66:44 + 19:19
19. Mareček Jiří ADA5901 C OOB Spartak Adamov 66:44 + 19:19
21. Konopáč Jiří TUR5803 C OOB TJ Turnov 69:06 + 21:41
22. Romanovský Alois SJH6101 C SJH Jindřichův Hradec 70:03 + 22:38
23. Hirš Libor VBM6000 C VSK Mendelu Brno 70:38 + 23:13
24. Tupec Jiří VAM5801 C OOB Vamberk 75:00 + 27:35
25. Vydra Pavel PEN6200 C OK RECO Sport 77:07 + 29:42
26. Korpas Jaroslav LBM6113 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 77:20 + 29:55
27. Blabla Zdeněk PCB5901 C SKP České Budějovice 89:34 + 42:09
Tichovský Martin PGP6100 C SK Praga DISK
Neumann Jaroslav STE5902 C SK SKI-OB Šternberk DISK
H55B
4.90 km, 265 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Dikoš Pavel BOR6003 C OK Jiskra Nový Bor 53:58
2. Višňa Milan OOL5904 C SK Haná orienteering 55:59 + 2:01
3. Kettner Pavel HCE5900 C TJ Hostivice 57:21 + 3:23
4. Wurzel Břetislav OSN6005 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 61:50 + 7:52
5. Kovář Karel LTP6102 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 62:03 + 8:05
6. Svoboda Slavomír SMB5801 C SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav 62:11 + 8:13
7. Kavka Jiří SCP5900 C OK Sparta Praha 62:27 + 8:29
8. Beneš Josef SJC5801 C Sportcentrum Jičín 63:37 + 9:39
9. Malý Evžen JIL6102 C OK Jilemnice 64:08 + 10:10
10. Kohl Jiří KPY6201 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 64:47 + 10:49
11. Vícha Vladimír LPU5801 C OK Lokomotiva Pardubice 68:38 + 14:40
12. Nentvich Lubomír DOR5800 C OK Dobříš 68:47 + 14:49
13. Pavlů Jaroslav DCE6100 C KOB Dobřichovice 69:27 + 15:29
14. Eiselt Miloš LTP5802 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 69:44 + 15:46
15. Mareš Hynek TUR6100 C OOB TJ Turnov 73:41 + 19:43
16. Novotný Miroslav LPU5905 C OK Lokomotiva Pardubice 74:18 + 20:20
17. Albert František OOL5804 C SK Haná orienteering 78:01 + 24:03
18. Hošek Ladislav SCP6001 C OK Sparta Praha 79:37 + 25:39
19. Tihon Jaroslav TAP6102 C KOB TRETRA Praha 79:51 + 25:53
20. Janás Jiří BOR6201 C OK Jiskra Nový Bor 84:23 + 30:25
21. Borovička Milan FSP6104 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 88:03 + 34:05
22. Hejtmánek Vladimír TAP5802 C KOB TRETRA Praha 90:05 + 36:07
23. Svobodný Petr DKP5800 C Oddíl OB Kotlářka 93:25 + 39:27
24. Šenkýř Vladimír SJI6000 C OK Jihlava 97:11 + 43:13
25. Dobeš Václav KPY5701 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 124:02 + 70:04
H60A
5.50 km, 280 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Škorpil Martin HOR5700 C TJ Jiskra Hořice 49:57
2. Procházka Antonín DCE5500 C KOB Dobřichovice 51:13 + 1:16
3. Pilař Karel MAS5501 C KČT Aš 52:51 + 2:54
4. Folprecht Miroslav TUR5501 C OOB TJ Turnov 53:40 + 3:43
5. Hruška Jiří OSN5501 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 53:49 + 3:52
6. Šedivý Jiří EKP5500 C VŠTJ Ekonom Praha 57:19 + 7:22
7. Kunc Radovan TJN5549 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 58:04 + 8:07
8. Novotný Otakar TJN5604 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 60:06 + 10:09
9. Nečas Rudolf TZL5703 C SKOB Zlín 60:32 + 10:35
10. Bialožyt Miroslav TRI5701 C TJ TŽ Třinec 60:51 + 10:54
11. Dušátko Petr PHK5702 C OK 99 Hradec Králové 61:15 + 11:18
12. Juračka Zdeněk HAV5702 C OB Havířov 61:58 + 12:01
13. Škoda Přemek VLI5301 C Slavia Liberec orienteering 62:53 + 12:56
14. Flašar Jan KCK5701 C KOB Český Krumlov 63:31 + 13:34
15. Běhoun Pavel PHK5701 C OK 99 Hradec Králové 65:04 + 15:07
16. Jakobi Zdeněk HAV5701 C OB Havířov 65:29 + 15:32
17. Jirka Jiří ZPV5501 C KOB ZPV Prostějov 68:43 + 18:46
18. Špičák Aleš DKP5500 C Oddíl OB Kotlářka 69:29 + 19:32
19. Slováček Rudolf TZL5402 C SKOB Zlín 70:42 + 20:45
20. Gazdačko Milan SHK5702 C OK Slavia Hradec Králové 70:55 + 20:58
21. Janů Zdeněk KSU5749 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 73:58 + 24:01
H60B
4.60 km, 235 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kulhavý Josef SRK5701 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 57:21
2. Pospíšil Jaromír LDC5301 C KOB Děčín 58:32 + 1:11
3. Hájek Jan MAS5401 C KČT Aš 59:27 + 2:06
4. Šámal Václav OKP5600 C SK OK 24 Praha 59:51 + 2:30
5. Štěrba Pavel LPU5408 C OK Lokomotiva Pardubice 60:49 + 3:28
6. John Vladimír OLP5502 C PSK Olymp Praha 61:10 + 3:49
7. Horák Petr TJN5602 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 63:26 + 6:05
8. Krejčík Zbyněk TZL5704 C SKOB Zlín 64:18 + 6:57
9. Fiala Zdeněk TAP5501 C KOB TRETRA Praha 64:36 + 7:15
10. Jaroš Vladimír DCE5400 C KOB Dobřichovice 65:19 + 7:58
11. Wald František FSP5300 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 66:36 + 9:15
12. Klimpl Petr LPU5401 C OK Lokomotiva Pardubice 74:26 + 17:05
13. Novák Tom DOK5500 C OK Doksy 76:27 + 19:06
14. Poklop Lubomír UOL5601 C SOB Olomouc 77:28 + 20:07
15. Ptáček Ladislav BBM5300 C BETA URSUS Orienteering 84:18 + 26:57
16. Stibal Ivan LDC5701 C KOB Děčín 88:58 + 31:37
17. Robotka Libor PBM5303 C TJ Spartak 1. Brněnská 91:50 + 34:29
18. Šomvársky Ján NNN5500 Neregistrovaní (NNN) 99:30 + 42:09
Jahn Pavel SCP5500 C OK Sparta Praha DISK
H65A
5.00 km, 230 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hickethier Manfred VLI5201 C Slavia Liberec orienteering 47:18
2. Telecký Martin BFM5201 C SKOB Frýdek - Místek 51:10 + 3:52
3. Přinda Oldřich VLI5101 C Slavia Liberec orienteering 51:25 + 4:07
4. Uher Petr VSP5001 C USK Praha 53:23 + 6:05
5. Hudský Vlastimil TUR5100 C OOB TJ Turnov 53:58 + 6:40
6. Hegedüs Zoltan 61H5200 SPA 55:59 + 8:41
7. Jelínek Vít TZL5102 C SKOB Zlín 56:15 + 8:57
8. Hořínek Jaroslav VSP5000 C USK Praha 56:56 + 9:38
9. Knap Jan LPU5101 C OK Lokomotiva Pardubice 57:08 + 9:50
10. Valter Petr KBP4500 C KBP Praha 57:31 + 10:13
11. Jelínek Petr TZL4902 C SKOB Zlín 59:02 + 11:44
12. Karmazín Petr VLI4901 C Slavia Liberec orienteering 59:45 + 12:27
13. Čípa Jiří CET5002 C TJ Loko Česká Třebová 60:41 + 13:23
14. Peterka František TJP4900 C TJ Sokol Troja 62:51 + 15:33
15. Knobloch Jindřich VRL4901 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 64:42 + 17:24
16. Erlebach Josef JIL5201 C OK Jilemnice 66:42 + 19:24
17. Jakubec Jindřich TUR4801 C OOB TJ Turnov 67:17 + 19:59
18. Farář Václav LPU5201 C OK Lokomotiva Pardubice 68:05 + 20:47
19. Babický Tomáš RUM5001 C ZOOB Rumburk 68:32 + 21:14
20. Provazník Jiří TUR5102 C OOB TJ Turnov 68:37 + 21:19
21. Sikora Miroslav BOV4802 C TJ Baník Ostrava OKD 70:31 + 23:13
22. Horáček Miroslav VLI5000 C Slavia Liberec orienteering 70:39 + 23:21
23. Přeček Zdeněk SCP5200 C OK Sparta Praha 72:23 + 25:05
24. Novotný Stanisl ZLH4800 C OOB TJ Zlaté Hory 72:28 + 25:10
25. Kalibán Jaroslav NPA5101 C SK LOB Nová Paka 74:10 + 26:52
26. Edward Bartkowiak 34P4800 WKS Grunwald Poznań 76:53 + 29:35
27. Rejmont Milan LTU4801 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 101:22 + 54:04
Juřeník Josef MOV5201 C SKOB Ostrava DISK
H65B
4.20 km, 210 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Farář Jaroslav VRL5002 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 55:04
2. Sáňka Bedřich LPU5102 C OK Lokomotiva Pardubice 61:19 + 6:15
3. Kotecký Roman 13G4900 Octavian Droobers 65:18 + 10:14
4. Borák Stanislav EKP5212 C VŠTJ Ekonom Praha 65:23 + 10:19
5. Rančák Josef BOR5004 C OK Jiskra Nový Bor 67:44 + 12:40
6. Hora Vladimír VSP5100 C USK Praha 69:45 + 14:41
7. Stehno Pavel DKP4900 C Oddíl OB Kotlářka 69:56 + 14:52
8. Babák Jiří ZLH4801 C OOB TJ Zlaté Hory 72:29 + 17:25
9. Bárta Miroslav JEN5201 C OB Jenišovice 72:59 + 17:55
10. Kříž Pavel PZR4800 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 73:54 + 18:50
11. Toman Stanislav SBR4801 C SKOB Bruntál 74:13 + 19:09
12. Jurčák Karel SOP5101 C OOB TJ Slezan Opava 74:22 + 19:18
13. Paukert Milan TJP5000 C TJ Sokol Troja 76:08 + 21:04
14. Toušek Miloslav MKP5000 C SK GORDIC Praha Kačerov 76:26 + 21:22
15. Zelený Vladimír PGP4800 C SK Praga 78:05 + 23:01
16. Böhm Karel TJN5101 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 78:19 + 23:15
17. Sklenář Antonín STE4801 C SK SKI-OB Šternberk 83:29 + 28:25
18. Richtr Jiří JEN5001 C OB Jenišovice 84:52 + 29:48
19. Denemarek Oldřich BBM5100 C BETA URSUS Orienteering 86:50 + 31:46
20. Hojný Oldřich SCP5201 C OK Sparta Praha 107:18 + 52:14
21. Kolský Alexander PGP5000 C SK Praga 139:57 + 84:53
Ježek Ladislav VLI4900 C Slavia Liberec orienteering DISK
Dokoupil Vladimír VBM4806 C VSK Mendelu Brno DISK
Rokosz Bohumil MOV4803 C SKOB Ostrava DISK
H70A
4.10 km, 225 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Chmelík Aleš VBM4732 C VSK Mendelu Brno 50:44
2. Pospíšil Jaromír PZR4417 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 51:51 + 1:07
3. Buriánek Jaromír SCP4700 C OK Sparta Praha 54:26 + 3:42
4. Koč Zdeněk MKP4700 C SK GORDIC Praha Kačerov 56:29 + 5:45
5. Novotný Jiří SLP4601 C OOB Slavia Praha 61:07 + 10:23
6. Vlach Oldřich BOV4403 C TJ Baník Ostrava OKD 61:30 + 10:46
7. Janda Josef KAD4701 C Originální Vivalín Team Kadaň 62:04 + 11:20
8. Šmelík Ľudo LCE4301 C OOB TJ Slovan Luhačovice 63:58 + 13:14
9. Ostřanský Josef SSU4302 C SK Severka Šumperk 65:57 + 15:13
10. Čadil Jan FSP4300 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 66:51 + 16:07
11. Jirásek Jaroslav DCH4701 C Radioelektronika Cheb 67:22 + 16:38
12. Švec Zdeněk SLA4700 C SKOB Slaný 69:36 + 18:52
13. Zlesák Zdeněk JIL4701 C OK Jilemnice 72:00 + 21:16
14. Fišák Jan MLA4401 C MLOK Mariánské Lázně 72:57 + 22:13
15. Hrobař Rudolf SRK4702 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 82:05 + 31:21
H70B
3.60 km, 145 m, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Novák Miloš SCP4600 C OK Sparta Praha 48:58
2. Skácel Jaroslav KON4617 C KOB Konice 49:07 + 0:09
3. Sokolář Zdeněk SNA4501 C TJ START Náchod 52:57 + 3:59
4. Bauer Emil VBM4410 C VSK Mendelu Brno 54:14 + 5:16
5. Pospíšil Jiří TUV4701 C SOK TJ Turnov 54:40 + 5:42
6. Ryšavý Vít TJP4700 C TJ Sokol Troja 57:11 + 8:13
7. Waldemar Pietkiewicz 34P4300 WKS Grunwald Poznań 63:04 + 14:06
8. Dohnal Josef VSP4300 C USK Praha 66:17 + 17:19
9. Blažek Václav SBR4701 C SKOB Bruntál 67:27 + 18:29
10. Procházka Zdenko DKP4300 C Oddíl OB Kotlářka 72:00 + 23:02
11. Rakovec Miloš SCP4500 C OK Sparta Praha 88:32 + 39:34
Procházka Aleš DKP4700 C Oddíl OB Kotlářka DISK
H75A
3.70 km, 175 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Láznička Alois TZL3613 C SKOB Zlín 52:26
2. Klawun Kendray Werner George LTP4201 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 53:46 + 1:20
3. Sklenář Jan MLA4201 C MLOK Mariánské Lázně 59:03 + 6:37
4. Gřunděl Ivan SJH4201 C SJH Jindřichův Hradec 65:09 + 12:43
5. Attl Vladimír PGP3800 C SK Praga 65:19 + 12:53
6. Úlehla Zdeněk BOR4001 C OK Jiskra Nový Bor 66:07 + 13:41
7. Mikulecký Jan PHK3801 C OK 99 Hradec Králové 77:23 + 24:57
H75B
3.30 km, 165 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Frey Jaromír NEJ4100 C TJ Jiskra Nejdek 49:19
2. Novotný František PUL4200 C OOB USK Slavie Ústí n.L. 56:58 + 7:39
3. Petrželka Pavel TJN3800 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 58:50 + 9:31
4. Lisý Jan ONO4201 C SKOB Ostrov 62:11 + 12:52
5. Novotný Petr PHK3802 C OK 99 Hradec Králové 65:50 + 16:31
6. Beránek Miroslav BOR3900 C OK Jiskra Nový Bor 69:52 + 20:33
7. Hlavatý Karel SJP4200 C KČT Slavoj Praha 75:31 + 26:12
H80A
3.30 km, 170 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Havlík Jaroslav SJC3601 C Sportcentrum Jičín 51:32
2. Kohout Tomáš UVP3700 C Slovan Praha 57:08 + 5:36
3. Křtěnský Jaroslav BOR3600 C OK Jiskra Nový Bor 60:29 + 8:57
4. Mašek Pavel BOR3602 C OK Jiskra Nový Bor 109:37 + 58:05
5. Valla Stanislav TZL3125 C SKOB Zlín 115:23 + 63:51
T4A
3.90 km, 200 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Milán Jakub TBM0411 A KOS TJ Tesla Brno 29:56
2. Blaha Michal EKP0402 B VŠTJ Ekonom Praha 32:34 + 2:38
3. Peterka Jakub LLI0404 A TJ Loko Liberec 32:38 + 2:42
4. Martanová Lea VLI0555 A Slavia Liberec orienteering 36:01 + 6:05
5. Dittrichová Lucie SKM0551 B KOB Směr Kroměříž 37:29 + 7:33
6. Blaha Jiří EKP0401 B VŠTJ Ekonom Praha 38:29 + 8:33
7. Baldrian Tomáš VSP0405 B USK Praha 41:32 + 11:36
8. Šitina Tomáš LTU0300 B OOB TJ Lokomotiva Trutnov 42:07 + 12:11
9. Smolka Ondřej TJP9401 C TJ Sokol Troja 42:53 + 12:57
10. Bernášek Jiří STB8101 C TJ Stadion Nový Bor 43:02 + 13:06
11. Waldhauser Štěpán BOR0409 B OK Jiskra Nový Bor 43:15 + 13:19
12. Gryc Ondřej TBM0406 B KOS TJ Tesla Brno 43:37 + 13:41
13. Procházková Marie SOP9551 C OOB TJ Slezan Opava 43:57 + 14:01
14. Jirásková Kateřina PGP8852 C SK Praga 44:00 + 14:04
15. Zimmerová Kateřina KAM9850 B OK Kamenice 44:01 + 14:05
16. Kolář Matyáš PGP0304 B SK Praga 44:03 + 14:07
17. Kolínová Kristýna DKP8450 E Oddíl OB Kotlářka 44:40 + 14:44
18. Nejman Stanislav TUR9500 C OOB TJ Turnov 45:15 + 15:19
19. Šedivka Pavel LTU0401 B OOB TJ Lokomotiva Trutnov 45:28 + 15:32
20. Skripniková Petra FSP8686 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 45:45 + 15:49
21. Ježowicz Roman 79X8000 Žižkovský tygři 46:36 + 16:40
22. Oľhavová Hana NNN Neregistrovaní (NNN) 46:42 + 16:46
23. Mokrá Regina ABM6854 C KOB ALFA Brno 47:46 + 17:50
23. Pirožek Vojtěch LTU0400 B OOB TJ Lokomotiva Trutnov 47:46 + 17:50
25. Hlava Miroslav KON6515 C KOB Konice 47:51 + 17:55
26. Hejtmánková K. NNN Neregistrovaní (NNN) 48:58 + 19:02
27. Teringlová Vendula VCB0451 B OB České Budějovice 50:10 + 20:14
28. Marková Jana LLI7152 C TJ Loko Liberec 50:30 + 20:34
29. Černá Hana EKP8459 C VŠTJ Ekonom Praha 50:50 + 20:54
30. Kubecová Jana STB7399 C TJ Stadion Nový Bor 51:17 + 21:21
31. Krupová Tereza BZP8751 C Báječné ženy v orientačním běhu 52:54 + 22:58
32. Baloghová Lída TJN0150 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 52:56 + 23:00
33. Skácelová Adéla VLI0454 B Slavia Liberec orienteering 53:57 + 24:01
34. Pecková Tereza VLI0551 B Slavia Liberec orienteering 54:46 + 24:50
35. Skácelová Kateřina VLI0550 B Slavia Liberec orienteering 55:16 + 25:20
36. Licková Štěpánka LTU0452 B OOB TJ Lokomotiva Trutnov 56:00 + 26:04
37. Chvátilová Johana PHK0450 B OK 99 Hradec Králové 57:07 + 27:11
38. Hošková Kateřina LTU0451 B OOB TJ Lokomotiva Trutnov 60:23 + 30:27
39. Novák Daniel RUM ZOOB Rumburk 63:15 + 33:19
40. Čaloun Michal 62X6800 Neregistrovaní - VLI 66:21 + 36:25
41. Blahová Markéta EKP6951 C VŠTJ Ekonom Praha 68:33 + 38:37
42. Mencl Miloslav VSP6505 C USK Praha 69:32 + 39:36
43. Lazák Jan LTU0500 B OOB TJ Lokomotiva Trutnov 73:55 + 43:59
44. Würzová Karolína FYD9852 C Jizerský klub OB Frýdlant 74:09 + 44:13
45. Uhlíková Šárka 64C8150 Ekonom Praha Outdoor 75:02 + 45:06
46. Hanušová Jitka LTU6352 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 76:18 + 46:22
47. Běloušek Pavel CTB7601 SK OB Chotěboř 78:45 + 48:49
48. Vavříková Iveta MOV7450 C SKOB Ostrava 80:11 + 50:15
49. Vaňková Saša LDC8550 C KOB Děčín 80:17 + 50:21
50. Tóth Ivett 25H7850 Tabáni Spartacus 80:44 + 50:48
51. Jírová Monika ROZ7350 C OK Roztoky 82:12 + 52:16
52. Neyrinck Noel VSP7012 C USK Praha 83:46 + 53:50
53. Duda František KPY4600 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 84:04 + 54:08
54. Klašková Josefina DKP9651 C Oddíl OB Kotlářka 89:05 + 59:09
55. Jelínková Dagmar TZL5757 C SKOB Zlín 95:37 + 65:41
56. Čtrnáct Šimon PGP0001 C SK Praga 96:11 + 66:15
57. Pohořalý Dobroslav ROU6401 C SKOB Roudnice nad Labem 102:49 + 72:53
58. Matuška Pavel 5RX7000 NNN 112:38 + 82:42
59. Málková Věra 8FX6550 TJ Kobylisy 159:40 + 129:44
Fialová Tereza TZL9090 SKOB Zlín DISK
Vlachová Dita SBR7750 C SKOB Bruntál DISK
T4B
4.00 km, 190 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kučera Jáchym DOR0301 B OK Dobříš 30:19
2. Hřivna Jakub PGP0305 B SK Praga 31:52 + 1:33
3. Margoldová Barbora DKP8654 C Oddíl OB Kotlářka 32:53 + 2:34
4. Panovec Jan 37Cxxx1 Bez registrace 33:46 + 3:27
5. Škácha Vít KAM0309 B OK Kamenice 33:55 + 3:36
6. Fátor Jan DOB7907 C KOB Dobruška 34:06 + 3:47
7. Bradáč David LLI0203 C TJ Loko Liberec 38:30 + 8:11
8. Hankovcová Helena KAM0350 B OK Kamenice 39:56 + 9:37
9. Tesař Jan SCP8501 C OK Sparta Praha 40:10 + 9:51
10. Podrábská Alžběta VLI0251 B Slavia Liberec orienteering 42:32 + 12:13
11. Klinkerová Jitka KAM6450 C OK Kamenice 42:55 + 12:36
12. Poloprutská Lucie VLI9950 B Slavia Liberec orienteering 43:37 + 13:18
13. Novák Jakub KRE0201 B OOB TJ Sokol Křemže 44:30 + 14:11
14. Vlastníková Lucie JIL7554 C OK Jilemnice 44:59 + 14:40
15. Pitrmucová Antonie JIL0251 C OK Jilemnice 47:17 + 16:58
16. Koporová Lenka ZBM9753 B SK Žabovřesky Brno 47:21 + 17:02
17. Kameníková Andrea BOR9751 B OK Jiskra Nový Bor 47:31 + 17:12
18. Studničná Lenka 7QX8650 Neregistrovaní - Studničná 47:39 + 17:20
19. Šritrová Lenka TUR0250 B OOB TJ Turnov 47:41 + 17:22
20. Škvorová Barbora KAM9150 C OK Kamenice 48:06 + 17:47
21. Cícha Václav TTR0401 B OOB Třebíč 50:10 + 19:51
22. Pilcová Sabina JPV9898 B Oddíl OS SK Prostějov 51:01 + 20:42
23. Kosíková Eliška VSP6550 C USK Praha 51:37 + 21:18
24. Pesničáková Soňa TJN0451 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 51:40 + 21:21
25. Pavlová Martina LTP0151 B OOB TJ Lokomotiva Teplice 51:46 + 21:27
26. Hudská Štěpánka TUR0450 B OOB TJ Turnov 53:06 + 22:47
27. Petrilák Matouš DOR0409 B OK Dobříš 53:27 + 23:08
28. Ochmann Jens 1VD7500 SG Zittau Süd 53:44 + 23:25
29. Termerová Jana LTU7850 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 54:16 + 23:57
30. Nigrin Radek DOR7202 OK Dobříš 56:23 + 26:04
31. Pitrmuc Jan JIL7703 C OK Jilemnice 57:35 + 27:16
32. Karbusová Kateřina OPI0156 C Orientační sporty Písek 58:40 + 28:21
33. Zurynek Jan EKP7003 C VŠTJ Ekonom Praha 59:10 + 28:51
34. Vavřík René MOV7000 C SKOB Ostrava 59:17 + 28:58
35. Kopáčková Alena DOR6450 C OK Dobříš 60:46 + 30:27
36. Wagner Martina 1VD6450 SG Zittau Süd 61:30 + 31:11
37. Šváb Jan VSP5801 C USK Praha 61:52 + 31:33
38. Klinkerová Magdaléna ROZ9950 C OK Roztoky 62:57 + 32:38
39. Kyselová Nela ROU9951 C SKOB Roudnice nad Labem 63:15 + 32:56
40. Svízel Vojtěch 37Cxxx2 Bez registrace 64:04 + 33:45
41. Cahlová Slávka LCE5451 C OOB TJ Slovan Luhačovice 65:28 + 35:09
42. Halířová Eva BOR6654 C OK Jiskra Nový Bor 68:07 + 37:48
43. Květoň Vladimír KSU6800 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 68:12 + 37:53
44. Neužil Vít OPI0158 C Orientační sporty Písek 69:45 + 39:26
45. Petrilák Miroslav DOR6600 OK Dobříš 72:42 + 42:23
46. Suková Majka LTU0450 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 73:09 + 42:50
47. Houserová Tereza OPI0101 C Orientační sporty Písek 73:36 + 43:17
48. Paul Josef DCE4401 C KOB Dobřichovice 76:05 + 45:46
49. Kosíková Helena VSP0051 C USK Praha 81:10 + 50:51
50. Zlesák Ondřej JIL7601 C OK Jilemnice 81:11 + 50:52
51. Winzigová Gabriela OPI0157 C Orientační sporty Písek 85:33 + 55:14
52. Tachezy Jan DOR5802 OK Dobříš 93:39 + 63:20
53. Hřivna Ondřej PGP0505 C SK Praga 112:36 + 82:17
54. Pitrmucová Šárka JIL7852 C OK Jilemnice 124:45 + 94:26
55. Hejna Hynek LLI0300 C TJ Loko Liberec 137:25 + 107:06
Kavalírová Julie PHK9753 B OK 99 Hradec Králové DISK
Žandová Hana CTB7052 C SK OB Chotěboř DISK
T8
8.30 km, 440 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Klapal Jan LPU9006 C OK Lokomotiva Pardubice 65:32
2. Vlažný Jakub LCE9102 C OOB TJ Slovan Luhačovice 70:04 + 4:32
3. Slezák Jiří LCE9001 C OOB TJ Slovan Luhačovice 71:20 + 5:48
4. Waněk Adam LPU9505 C OK Lokomotiva Pardubice 72:35 + 7:03
5. Štryncl Pavel 92X7700 Jizerky 72:41 + 7:09
6. Veverka Tomáš VAM8401 C OOB Vamberk 72:47 + 7:15
7. Černý Ondřej EKP8511 C VŠTJ Ekonom Praha 75:53 + 10:21
8. Zlámal David SJC9603 C Sportcentrum Jičín 76:15 + 10:43
9. Hájek Adam KAM9202 C OK Kamenice 76:39 + 11:07
10. Prášil Ondřej SJC8401 C Sportcentrum Jičín 79:59 + 14:27
11. Klaška Pavel DKP9301 C Oddíl OB Kotlářka 80:55 + 15:23
12. Bradáč Jakub LLI0002 B TJ Loko Liberec 81:09 + 15:37
13. Ptáček Pavel BBM9600 C BETA URSUS Orienteering 81:17 + 15:45
14. Sysel Ondřej PGP8302 C SK Praga 81:25 + 15:53
15. Jordanov Alexandr ZBM9503 C SK Žabovřesky Brno 82:30 + 16:58
16. Panchártková Tereza LTU8950 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 83:59 + 18:27
17. Otrusina Jan ABM9210 C KOB ALFA Brno 85:00 + 19:28
18. Pustai David TJN9301 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 85:55 + 20:23
19. Vlažný Jan LCE8901 C OOB TJ Slovan Luhačovice 86:12 + 20:40
20. Buk Michal ROU9601 C SKOB Roudnice nad Labem 86:15 + 20:43
21. Ostřanský Filip ASU9243 C Magnus Orienteering 88:18 + 22:46
22. Šitina Jakub LTU0001 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 89:02 + 23:30
23. Tichá Tereza SJH9452 C SJH Jindřichův Hradec 89:19 + 23:47
24. Čtrnáct František PGP0401 B SK Praga 89:43 + 24:11
25. Nečas Tomáš TZL8801 C SKOB Zlín 90:14 + 24:42
26. Chromá Adéla TBM8870 C KOS TJ Tesla Brno 90:26 + 24:54
27. Flašarová Kristýna PGP9054 C SK Praga 91:19 + 25:47
28. Pávek Petr BOR9008 C OK Jiskra Nový Bor 91:21 + 25:49
29. Škarková Kateřina PGP9955 B SK Praga 93:44 + 28:12
30. Slavík Pavel SNA7349 C TJ START Náchod 93:53 + 28:21
31. Azebová Nina PHK8855 C OK 99 Hradec Králové 95:12 + 29:40
32. Čermák Matyáš KAM9501 C OK Kamenice 95:28 + 29:56
33. Liščinský Tomáš ZBM8411 C SK Žabovřesky Brno 95:36 + 30:04
34. Lavičková Michaela PGP9656 C SK Praga 97:45 + 32:13
35. Smutná Pavla VAM8651 C OOB Vamberk 98:31 + 32:59
36. Hašek Patrik LTU0000 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 98:40 + 33:08
37. Pešek Martin LPM9602 C OK Lokomotiva Plzeň 99:07 + 33:35
38. Karvánek Petr BOR6600 C OK Jiskra Nový Bor 100:26 + 34:54
39. Forst Antonín PGP0106 B SK Praga 103:01 + 37:29
40. Pešík Michal 92X7701 Jizerky 105:28 + 39:56
41. Würzová Anna FYD9451 C Jizerský klub OB Frýdlant 112:03 + 46:31
42. Waldhauser Martin BOR7106 C OK Jiskra Nový Bor 112:39 + 47:07
43. Raisr Ivo 74Cxxxx NER 112:54 + 47:22
44. Posselt Martin TJN9501 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 116:41 + 51:09
45. Hejduk Zdeněk BSO0201 B KOB Baník Sokolov 117:09 + 51:37
46. Botiková Daniela LCE9158 C OOB TJ Slovan Luhačovice 122:42 + 57:10
47. Tišerová Iva VLI Slavia Liberec orienteering 129:54 + 64:22
48. Krejčí Lukáš TJNxxxx OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 130:29 + 64:57
49. Tišer Robert VLI Slavia Liberec orienteering 133:35 + 68:03
50. Waldhauserová Irena BOR7459 C OK Jiskra Nový Bor 134:23 + 68:51
51. Panovec Jan VIC8931 C OB Vizovice 135:29 + 69:57
52. Čtrnáct Jiří PGP7603 C SK Praga 142:40 + 77:08
53. Vejražka Jiří KPY7400 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 147:09 + 81:37
54. Skácel Dalibor 97Cxxxx No register 149:36 + 84:04
55. Králová Vanda BZP8750 C Báječné ženy v orientačním běhu 156:18 + 90:46
56. Skalka Michal LTU6700 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 168:19 + 102:47
57. Košut Roman 6KCxxxx Neregistrovaný 231:13 + 165:41
58. Setínková Zuzana DKP5753 C Oddíl OB Kotlářka 234:54 + 169:22
Přibyl Ivan PFP5900 C VŠSK PedF UK Praha DISK
Nebeský Daniel KAM9404 C OK Kamenice DISK
Kašpar Michal TZL9308 C SKOB Zlín DISK
Pohořalá Karolína ROU6850 C SKOB Roudnice nad Labem DISK
Henychová Zuzka VLI Slavia Liberec orienteering 112:29 + 46:57