Výsledky závodu: Mistrovství oblasti ve sprintu
Kategorie: H21

Datum:
28.04.2019
Místo konání:
Konice, Základní škola a gymnázium města Konice - šatny
Pořadatel:
KON - KOB Konice
Mapa:
Konice, 1:4000
Ředitel závodu:
Hlava Miroslav - R1
Hlavní rozhodčí:
Zimmermann Jakub - R1
Stavitel tratí:
Hlava Miroslav - R1
H21
2.20 km, 110 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Skoupý Jan STE9411 C SK SKI-OB Šternberk 12:44
2. Vystavěl Ondřej JPV9807 R Oddíl OS SK Prostějov 12:52 + 0:08
3. Zbranek Roman TZL8808 R SKOB Zlín 12:57 + 0:13
4. Tichý Radomír SHK0000 B OK Slavia Hradec Králové 13:03 + 0:19
5. Horvát Petr TBM9437 E KOS TJ Tesla Brno 13:09 + 0:25
6. Hovorka Lukáš LPU9001 C OK Lokomotiva Pardubice 13:14 + 0:30
7. Perknovský Radim JPV8235 C Oddíl OS SK Prostějov 13:18 + 0:34
8. Ondráček Radim EKP7414 C VŠTJ Ekonom Praha 13:30 + 0:46
9. Doležel Ondřej STE9202 C SK SKI-OB Šternberk 13:46 + 1:02
9. Zelinka Jiří MBM8740 C O-mikron 13:46 + 1:02
11. Kovalčík Tomáš AOP7301 C Orientační Běh Opava 14:17 + 1:33
12. Fiala Jan ZBM7205 C SK Žabovřesky Brno 14:21 + 1:37
13. Otrusina Jiří JPV8201 C Oddíl OS SK Prostějov 14:38 + 1:54
14. Mazal Zdeněk VBM8103 C VSK Mendelu Brno 14:40 + 1:56
15. Král Václav SSU8243 C SK Severka Šumperk 14:48 + 2:04
16. Zdráhal Tomáš OOL8801 C SK Haná orienteering 14:50 + 2:06
17. Poštulka Tomáš STE9700 C SK SKI-OB Šternberk 14:56 + 2:12
17. Skřivanek Marcel JPV7713 C Oddíl OS SK Prostějov 14:56 + 2:12
19. Kopecký David UOL7800 C SOB Olomouc 14:59 + 2:15
20. Novotný Tomáš ZLH7001 C OOB TJ Zlaté Hory 15:10 + 2:26
21. Fajkus Radim JPV9509 C Oddíl OS SK Prostějov 15:16 + 2:32
22. Šrubař Michal ASU8606 C Magnus Orienteering 15:43 + 2:59
23. Marek Antonín STE7501 C SK SKI-OB Šternberk 15:50 + 3:06
24. Janků Marek STE7102 C SK SKI-OB Šternberk 16:26 + 3:42
25. Procházka Josef 0060001 C SK SKIVELO 16:58 + 4:14
26. Smékal David UOL7503 C SOB Olomouc 16:59 + 4:15
27. Zapletal Martin STE8500 C SK SKI-OB Šternberk 17:02 + 4:18
28. Fendrych Michal STE7607 C SK SKI-OB Šternberk 17:15 + 4:31
29. Tomášek Tomáš STE8000 C SK SKI-OB Šternberk 17:56 + 5:12
30. Začal Martin PLU8100 C TJ SOKOL Plumlov 17:57 + 5:13
31. Mikuš Oldřich PLU8200 C TJ SOKOL Plumlov 19:14 + 6:30
32. Jílek Jakub KSU9202 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 19:15 + 6:31
33. Honkyš Pavel JPV9707 C Oddíl OS SK Prostějov 19:29 + 6:45
34. Dvořák Miloš BBM7300 C BETA URSUS Orienteering 19:57 + 7:13
35. Paulíček Michal UOL7701 C SOB Olomouc 20:08 + 7:24
36. Drmola Filip NNNXXXX C Neregistrovaní 20:52 + 8:08
37. Tichý Radomír SHK C OK Slavia Hradec Králové 26:06 + 13:22
Jílek Ondřej KSU9908 R Klub vytrvalostních sportů Šumperk DISK