Výsledky závodu: Bohemia - E1

Datum:
24.07.2013
Místo konání:
Chřibská
Pořadatel:
BOR - OK Jiskra Nový Bor
Mapa:
Mokrá rokle
Ředitel závodu:
Vácha Tomáš
Hlavní rozhodčí:
Krejčí Jaroslav
Stavitel tratí:
Kolařík Tomáš
JURY:
Janata Martin, Farář Václav, Hrdličková Ludmila
Protokol:
Závody proběhly za velmi teplého počasí. V průběhu závodu bylo ošetřeno několik drobných zranění a jedno vážnější zranění ruky – zahraniční závodník byl transportován z prostoru závodu ošetřen a poté převezen do nemocnice na pozorování
Kategorie:
D10     D12A     D12B     D14A     D14B     D16A     D16B     D18A     D18B     D20A     D21E     D21A     D21B     D21C     D35A     D35B     D40A     D40B     D45A     D45B     D50A     D50B     D55A     D55B     D60     D65     D70     F3     F5     H10     H12A     H12B     H14A     H14B     H16A     H16B     H18A     H18B     H20A     H21E     H21A     H21B     H21C     H35A     H35B     H40A     H40B     H45A     H45B     H50A     H50B     H55A     H55B     H60A     H60B     H65A     H65B     H70     H75     T-OPEN     T10     T10P    
D10
1.80 km, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vitebská Eliška TJN0350 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad 16:43
2. Simonsen Siri 221 FIF HILLEROD 17:03 + 0:20
3. Poulsen Mathilde 221 FIF HILLEROD 18:15 + 1:32
4. Staňková Radka VPM0452 VPM KOS Slavia VŠ Plzeň 18:21 + 1:38
5. Richtrová Kamila VPM0451 VPM KOS Slavia VŠ Plzeň 18:55 + 2:12
6. Nádeníčková Iva NEJ0350 NEJ TJ Jiskra Nejdek 20:29 + 3:46
7. Irbe Bluma 456 AUSEKLIS TUKUMS 22:05 + 5:22
8. Kantorová Anna TRI0352 TRI TJ TŽ Třinec 23:21 + 6:38
9. Chvátilová Johana PHK0450 PHK OK 99 Hradec Králové 24:13 + 7:30
10. Thýnová Martina SHK0350 SHK TJ Slavia Hradec Králové 24:35 + 7:52
11. Hankovcová Helena KAM0350 KAM SK Kamenice 25:27 + 8:44
12. Štraitová Jolana VSP0456 VSP USK Praha 27:19 + 10:36
13. Ziebová Veronika NEJ0450 NEJ TJ Jiskra Nejdek 27:43 + 11:00
14. Martanová Lea VLI0555 VLI Slavia Liberec orienteerin 28:24 + 11:41
15. Ender Julika 341 OK LEIPZIG 29:42 + 12:59
16. Dzerve Una undine 457 KAPA OK/BJC LAIMITE 31:42 + 14:59
17. Bartošová Marie MLA0451 MLA MLOK Mariánské Lázně 36:45 + 20:02
18. Kärger Eline 341 OK LEIPZIG 39:21 + 22:38
19. Čechmánková Anna PVP0450 PVP VSK Přírodověda 41:35 + 24:52
20. Holečková Michaela ABM0259 ABM KOB Moira Brno 51:31 + 34:48
21. Havlová Kateřina VRL0552 VRL OOS TJ Spartak Vrchlabí 91:43 + 75:00
22. Rusakova Uliana 592 O-CLUB MOSCOW 92:36 + 75:53
Dellingerová Anna NEJ0351 NEJ TJ Jiskra Nejdek DISK
D12A
2.50 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kosová Tereza SRK0151 SRK SOOB Spartak Rychnov nad K 21:15
2. Kochová Anna SJC0153 SJC Sportcentrum Jičín 22:43 + 1:28
3. Semíková Lucie KAM0250 KAM SK Kamenice 25:17 + 4:02
4. Poulsen Nanna lysemose 222 SILKEBORG OK 25:19 + 4:04
5. Vejražková Róza SJC0151 SJC Sportcentrum Jičín 26:32 + 5:17
6. Kroniková Štěpánka SHK0150 SHK TJ Slavia Hradec Králové 27:29 + 6:14
7. Haikonen Sanni 272 ULVILAN URA 28:47 + 7:32
8. Mašatová Eliška PHK0251 PHK OK 99 Hradec Králové 29:17 + 8:02
9. Martanová Elin VLI0252 VLI Slavia Liberec orienteerin 31:28 + 10:13
10. Malvina Girinskyte 477 ORIENS 41:11 + 19:56
11. Staňková Markéta VPM0153 VPM KOS Slavia VŠ Plzeň 42:42 + 21:27
12. Chaloupková Hana KAM0252 KAM SK Kamenice 48:24 + 27:09
13. Sidorenkova Victoria 598 O-LEN MOSCOW 49:16 + 28:01
14. Janderová Barbora PGP0251 PGP SK Praga 73:45 + 52:30
D12B
2.30 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Nádeníčková Pavla NEJ0150 NEJ TJ Jiskra Nejdek 17:11
2. Rydlová Adéla TJN0151 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad 19:58 + 2:47
3. Šklíbová Míša TJN0153 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad 21:23 + 4:12
4. Marešová Klára NEJ0250 NEJ TJ Jiskra Nejdek 22:30 + 5:19
5. Linková Lucie TUR0251 TUR OOB TJ Turnov 22:50 + 5:39
6. Tokárová Regina NEJ0151 NEJ TJ Jiskra Nejdek 24:23 + 7:12
7. Baloghová Lída TJN0150 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad 25:02 + 7:51
8. Rydlová Magdaléna TJN0251 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad 25:36 + 8:25
9. Čermáková Kateřina ROZ0150 ROZ OK Roztoky 26:04 + 8:53
10. Šritrová Lenka TUV0252 TUV SOK TJ Turnov 26:33 + 9:22
11. Novotná Viktorie TJN0250 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad 29:04 + 11:53
12. Zierhutová Michaela LCV0250 LCV TJ Lokomotiva, o.s. Chomut 29:12 + 12:01
13. Mrozek Teresa TRI0251 TRI TJ TŽ Třinec 29:37 + 12:26
14. Ciencialová Daniela TRI0254 TRI TJ TŽ Třinec 31:18 + 14:07
15. Chalupová Aneta ROZ0250 ROZ OK Roztoky 31:22 + 14:11
16. Bliudžiute Gabija 480 ŠILALES SM 36:44 + 19:33
17. Mödlhammer Kerstin 122 ASKO HENNDORF 64:56 + 47:45
18. Mcmahon Anežka LBE0250 LBE TJ Lokomotiva Beroun 65:17 + 48:06
Budská Anna TJN0253 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad DISK
Agate Blanka 456 AUSEKLIS TUKUMS DISK
D14A
2.80 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Berger Anni 121 NATURFREUNDE LINZ 28:58
2. Pavlíková Markéta CHA0050 CHA OK Chrastava 30:12 + 1:14
3. Simonsen Annika 221 FIF HILLEROD 30:34 + 1:36
4. Kubecová Kateřina STB9999 STB TJ Stadion Nový Bor 31:52 + 2:54
5. Poulsen Sara lysemose 222 SILKEBORG OK 35:07 + 6:09
6. Bruková Magda TRI0054 TRI TJ TŽ Třinec 37:36 + 8:38
7. Kováříková Marie KAM0050 KAM SK Kamenice 38:43 + 9:45
7. Thýnová Nikola SHK0051 SHK TJ Slavia Hradec Králové 38:43 + 9:45
9. Albrechtová Iveta KAM9950 KAM SK Kamenice 39:07 + 10:09
10. Kolářová Johana SLA9950 SLA SKOB Slaný 39:50 + 10:52
11. Rimkute Roberta 480 ŠILALES SM 40:00 + 11:02
12. Zeiner Elena 124 SPORTUNION SCHOCKL ORIENTE 40:06 + 11:08
13. Hrabánková Zuzana PGP9950 PGP SK Praga 40:56 + 11:58
14. Voltrová Alena ROZ9951 ROZ OK Roztoky 42:22 + 13:24
15. Kubald Marie 345 KAULSDORFER OLV BERLIN 55:10 + 26:12
16. Pukyšová Anežka KSU9999 KSU Klub vytrvalostních sportů 58:14 + 29:16
17. Hinge krogsgaard Celin 222 SILKEBORG OK 61:52 + 32:54
18. Vári Ashild Egeberg 511 IF STURLA 97:57 + 68:59
19. Svyatlovskaya Sofiya 598 O-LEN MOSCOW 123:52 + 94:54
D14B
2.40 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Marešová Alexandra NEJ9950 NEJ TJ Jiskra Nejdek 27:18
2. Klinkerová Magdaléna ROZ9950 ROZ OK Roztoky 42:37 + 15:19
3. Babanina Maria 598 O-LEN MOSCOW 60:25 + 33:07
4. Kyralová Anna KAM0052 KAM SK Kamenice 64:25 + 37:07
5. Hlaváčková Petra PHK0052 PHK OK 99 Hradec Králové 72:39 + 45:21
6. Jarmalaviciute Greta 474 ALYTAUS SRC/DAINAVA 83:20 + 56:02
7. Doležalová Dorotka VPM9950 VPM KOS Slavia VŠ Plzeň 98:42 + 71:24
8. Lokajíčková Klára VPM0052 VPM KOS Slavia VŠ Plzeň 109:36 + 82:18
D16A
2.70 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kovářová Lenka LTP9750 LTP OOB TJ Lokomotiva Teplice 29:49
2. Janovská Kateřina PGP9850 PGP SK Praga 31:27 + 1:38
3. Argalášová Kateřina TRI9750 TRI TJ TŽ Třinec 31:30 + 1:41
4. Linková Alena TUR9751 TUR OOB TJ Turnov 32:04 + 2:15
5. Kalinina Nika 593 OMEGA MOSCOW 33:52 + 4:03
6. Hartmeyer Marie 221 FIF HILLEROD 34:23 + 4:34
7. Tesařová Jana TRI9751 TRI TJ TŽ Třinec 35:12 + 5:23
8. Hudská Ludmila TUR9851 TUR OOB TJ Turnov 36:10 + 6:21
9. Larsen Camilla 221 FIF HILLEROD 38:31 + 8:42
10. Mackeviciute Aisté 477 ORIENS 38:36 + 8:47
11. Kubínová Veronika SKV9752 SKV TJ Slovan Karlovy Vary 39:07 + 9:18
12. Zusevica Austra 457 KAPA OK/BJC LAIMITE 39:58 + 10:09
13. Westin Emilie 512 PORSGRUNN OL 40:03 + 10:14
14. Slavíková Silvie PGP9751 PGP SK Praga 40:18 + 10:29
15. Kempff-andersen Isabella 221 FIF HILLEROD 41:01 + 11:12
16. Gedgaudaite Viktorija 480 ŠILALES SM 42:22 + 12:33
17. Käding Henriette 345 KAULSDORFER OLV BERLIN 43:34 + 13:45
18. Berger Marlene 121 NATURFREUNDE LINZ 45:45 + 15:56
19. Peyrard Julie 296 COORE ROUBIA 46:07 + 16:18
20. Švancárová Veronika KSU9853 KSU Klub vytrvalostních sportů 46:11 + 16:22
21. Kohlová Monika TUR9756 TUR OOB TJ Turnov 46:28 + 16:39
22. Smrčková Dominika KSU9799 KSU Klub vytrvalostních sportů 46:41 + 16:52
23. Trybyté Geida 477 ORIENS 48:15 + 18:26
24. Lapina Zelma 457 KAPA OK/BJC LAIMITE 48:43 + 18:54
25. Mikešová Adéla VPM9852 VPM KOS Slavia VŠ Plzeň 48:53 + 19:04
26. Šafrhansová Lucie VPM9753 VPM KOS Slavia VŠ Plzeň 50:39 + 20:50
27. Garbaliauskaite Elena 477 ORIENS 54:07 + 24:18
28. Kroupová Eliška VPM9853 VPM KOS Slavia VŠ Plzeň 54:31 + 24:42
29. Hlinovská Johana VPM9751 VPM KOS Slavia VŠ Plzeň 55:23 + 25:34
30. Szarzecová Lucie TRI9850 TRI TJ TŽ Třinec 57:29 + 27:40
31. Jobst Thessa 345 KAULSDORFER OLV BERLIN 58:14 + 28:25
32. Staskeviciute Raminta 477 ORIENS 74:02 + 44:13
D16B
2.70 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hájková Eliška ZVO9851 ZVO OB SK Zvole 32:18
2. Voltrová Hana ROZ9752 ROZ OK Roztoky 38:02 + 5:44
3. Žuchová Daniela TJN9750 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad 40:11 + 7:53
4. Liberdová Jana TRI9852 TRI TJ TŽ Třinec 41:11 + 8:53
5. Habigerová Jana KSU9888 KSU Klub vytrvalostních sportů 42:51 + 10:33
6. Anna Freimane 456 AUSEKLIS TUKUMS 45:07 + 12:49
7. Kaufmanová Ivana TRI9761 TRI TJ TŽ Třinec 47:58 + 15:40
8. Aiva Lake 456 AUSEKLIS TUKUMS 48:55 + 16:37
9. Pärnik Edith 253 MYRAKARUD 54:24 + 22:06
10. Rudzite Agnese 457 KAPA OK/BJC LAIMITE 55:45 + 23:27
11. Bukucinskaite Fausta 477 ORIENS 59:35 + 27:17
12. Dita Sila 456 AUSEKLIS TUKUMS 62:55 + 30:37
13. Kral Stefanie 122 ASKO HENNDORF 72:23 + 40:05
D18A
2.90 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Štičková Anna LLI9651 LLI TJ Loko Liberec 32:18
2. Hančová Petra VRL9652 VRL OOS TJ Spartak Vrchlabí 32:36 + 0:18
3. Hausenblasová Karolína KAM9650 KAM SK Kamenice 33:57 + 1:39
4. Kožinová Zuzana PGP9650 PGP SK Praga 35:34 + 3:16
5. Doleželová Kateřina LPU9558 LPU OK Lokomotiva Pardubice 35:39 + 3:21
6. Hlubučková Kristýna KAM9551 KAM SK Kamenice 35:53 + 3:35
7. Hoidekrová Lucie LLI9552 LLI TJ Loko Liberec 38:37 + 6:19
8. Kulhavá Eliška LPU9657 LPU OK Lokomotiva Pardubice 38:53 + 6:35
9. Vári Ingunn Egeberg 511 IF STURLA 39:02 + 6:44
10. Petrasová Zuzana VAM9653 VAM OOB Vamberk 39:21 + 7:03
11. Zalaiskalna Annija anna 453 IK AUSEKLIS RIGA 40:23 + 8:05
12. Hrabánková Klára PGP9654 PGP SK Praga 43:53 + 11:35
13. Leiboma Laura 457 KAPA OK/BJC LAIMITE 45:08 + 12:50
14. Šmejcová Anna SJC9552 SJC Sportcentrum Jičín 45:20 + 13:02
15. Snopková Dajana 672 EKONÓM BANSKÁ BYSTRICA 45:31 + 13:13
16. Fukalová Martina AOV9550 AOV OOB TJ Baník Ostrava 47:26 + 15:08
17. Pukite Laura 457 KAPA OK/BJC LAIMITE 47:41 + 15:23
18. Aparjode Kendija 457 KAPA OK/BJC LAIMITE 48:53 + 16:35
19. Šádková Martina PHK9653 PHK OK 99 Hradec Králové 55:59 + 23:41
20. Salkauskaite Vaiva 477 ORIENS 62:22 + 30:04
21. Rusakova Diana 592 O-CLUB MOSCOW 80:38 + 48:20
D18B
2.80 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Martusyte Monika 474 ALYTAUS SRC/DAINAVA 29:01
2. Makselyte Dovile 475 ALYTAUS SRC/JAVONIS 31:16 + 2:15
3. Laurutyte Vaiva 475 ALYTAUS SRC/JAVONIS 36:43 + 7:42
4. Ilvija Jakane 456 AUSEKLIS TUKUMS 44:09 + 15:08
5. Kaděrová Vendula HAV9650 HAV SKOB Baník Havířov 47:20 + 18:19
6. Liachoviciute Sigita 476 ALYTAUS SRC/ALYTUS 49:38 + 20:37
7. Košková Anička LLI9550 LLI TJ Loko Liberec 53:53 + 24:52
8. Habigerová Radka KSU9559 KSU Klub vytrvalostních sportů 54:07 + 25:06
D20A
3.20 km, 14 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 6354
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Chvalová Věra LPM9452 LPM OK Lokomotiva Plzeň 42:24 6493
2. Kulhavá Šárka LPU9357 LPU OK Lokomotiva Pardubice 42:52 + 0:28 6425
3. Kamererová Valerie KAM9452 KAM SK Kamenice 44:47 + 2:23 6144
4. Kožinová Anna PGP9350 PGP SK Praga 46:52 + 4:28 5839
5. Kubínová Romana SKV9452 SKV TJ Slovan Karlovy Vary 49:40 + 7:16 5428
6. Sadrina Madara 457 KAPA OK/BJC LAIMITE 50:03 + 7:39
7. Zayats Inna LPM9353 LPM OK Lokomotiva Plzeň 52:15 + 9:51 5049
8. Stormer Julie KAM9352 KAM SK Kamenice 52:18 + 9:54 5042
9. Nagele Zane 457 KAPA OK/BJC LAIMITE 69:33 + 27:09
10. Mikšyte Egle 480 ŠILALES SM 79:25 + 37:01
Gunta Raituma 456 AUSEKLIS TUKUMS DISK
D21E
3.60 km, 19 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 8502
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Gregorová Kamila CTB8151 CTB SK OB Chotěboř 42:11 8831
2. Baldrianová Barbora VSP7850 VSP USK Praha 44:28 + 2:17 8389
3. Kašková Kateřina CHA7850 CHA OK Chrastava 45:01 + 2:50 8282
4. Ruul Sigrid 252 JOKA 51:08 + 8:57
5. Sklenářová Radka LCE9250 LCE OOB TJ Slovan Luhačovice 53:04 + 10:53 6723
6. Košárková Iva AOP8152 AOP Přátelé orientačního běhu 53:10 + 10:59 6703
7. Kosová Denisa PHK9150 PHK OK 99 Hradec Králové 59:34 + 17:23 5463
8. Minn Kadi-liis 252 JOKA 63:48 + 21:37
9. Carla Saraiva 571 ORI-ESTARREJA 82:30 + 40:19
D21A
3.20 km, 16 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 7744
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Rothauer Lucie 122 ASKO HENNDORF 32:35
2. Kociánová Lenka VBM8553 VBM VSK Mendelu Brno 35:51 + 3:16 7868
3. Burdová Adéla LDC9152 LDC KOB Děčín 36:38 + 4:03 7701
4. Čepová Daniela PHK8951 PHK OK 99 Hradec Králové 36:50 + 4:15 7659
5. Strasser Andrea 122 ASKO HENNDORF 39:01 + 6:26
6. Kolomnina Ekaterina 598 O-LEN MOSCOW 39:02 + 6:27
7. Janatová Lucie DKP8154 DKP Oddíl OB Kotlářka 39:36 + 7:01 7071
8. Tihonová Martina PHK8651 PHK OK 99 Hradec Králové 39:41 + 7:06 7053
9. Vozdová Aneta KSU9394 KSU Klub vytrvalostních sportů 41:12 + 8:37 6731
10. Mezníková Lucie ZBM9150 ZBM SK Žabovřesky Brno 41:23 + 8:48 6692
11. Doležalová Radka VRL9252 VRL OOS TJ Spartak Vrchlabí 42:01 + 9:26 6557
12. Janů Hana KSU9393 KSU Klub vytrvalostních sportů 42:20 + 9:45 6490
13. Tikhonova Zoya 593 OMEGA MOSCOW 42:58 + 10:23
14. Gathercole Christine 122 ASKO HENNDORF 44:46 + 12:11
15. Smolková Kateřina PGP8852 PGP SK Praga 44:52 + 12:17 5951
16. Šmidrkalová Monika NPA9051 NPA SK LOB Nová Paka 45:43 + 13:08 5771
17. Míková Lenka KSU7653 KSU Klub vytrvalostních sportů 45:50 + 13:15 5746
18. Tomas Amber 801 QUANTICO ORIENTEERING CLUB 47:13 + 14:38
19. Hofmanová Michaela LPM7751 LPM OK Lokomotiva Plzeň 48:47 + 16:12 5119
20. Kjersti Westin PGP9255 PGP SK Praga 51:14 + 18:39 4598
21. Flašarová Kristýna PGP9054 PGP SK Praga 51:21 + 18:46 4573
22. Berger Marlies 121 NATURFREUNDE LINZ 51:27 + 18:52
23. Koppová Ingrid SLP7960 SLP OOB Slavia Praha 52:01 + 19:26 4432
24. Jebavá Lucie VRL9254 VRL OOS TJ Spartak Vrchlabí 53:43 + 21:08 4070
25. Romanovska Stina 251 HIIUMAA OK 61:32 + 28:57
26. Timmusk Ade 251 HIIUMAA OK 101:53 + 69:18
Limpach Jessica 151 ASUB ORIENTATION DISK
D21B
2.90 km, 14 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 5919
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Tauchmanová Ivana NPA7852 NPA SK LOB Nová Paka 38:04 6316
2. Svobodová Barbora TJN8952 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad 40:51 + 2:47 5912
3. Urbanová Johana PZR9251 PZR UNITOP SKP Žďár nad Sázavo 43:29 + 5:25 5530
4. Juřeníková Hana MOV8052 MOV SKOB Ostrava 45:14 + 7:10 5276
5. Janošíková Lenka UOL7651 UOL SK UP Olomouc 45:19 + 7:15 5264
6. Klíchová Jana SSU8151 SSU SK Severka Šumperk 46:33 + 8:29 5085
7. Kovářová Julie LTP8854 LTP OOB TJ Lokomotiva Teplice 47:13 + 9:09 4988
8. Bozděchová Lenka PGP8254 PGP SK Praga 47:29 + 9:25 4949
9. Uhrová Zuzana VSP8050 VSP USK Praha 49:03 + 10:59 4722
10. Podlipná Veronika NPA8152 NPA SK LOB Nová Paka 49:07 + 11:03 4712
11. Madara Kirmuska 456 AUSEKLIS TUKUMS 52:25 + 14:21
12. Kovářová Josefa LTP8653 LTP OOB TJ Lokomotiva Teplice 53:49 + 15:45 4031
13. Dernegard Karin 701 ALEMS OK 54:53 + 16:49
14. Neradová Eva LIT8951 LIT KOB Chemopetrol Litvínov 56:12 + 18:08 3685
15. Žitná Jana SMB9251 SMB SKOB Sig-Mat Mladá Bolesla 60:43 + 22:39 3030
16. Černíková Barbora DOB7878 DOB KOB Dobruška 60:57 + 22:53 2996
17. Fejková Marcela SJC7751 SJC Sportcentrum Jičín 63:33 + 25:29 2619
18. Švihovská Eva SJC8352 SJC Sportcentrum Jičín 65:03 + 26:59 2401
19. Urbánková Kateřina ONO9250 ONO SKOB Ostrov 67:02 + 28:58 2113
20. Švancárová Helena KSU7252 KSU Klub vytrvalostních sportů 68:47 + 30:43 1859
21. Lassu Viktoria 355 IHW ALEX BERLIN 76:34 + 38:30
22. Jiménez carrión Virginia 241 CO CATALUNYA 99:10 + 61:06
Hartmeyer Christina 221 FIF HILLEROD DISK
Lemanski Sara 801 QUANTICO ORIENTEERING CLUB DISK
D21C
2.40 km, 12 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 3597
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Procházková Klára LPU9451 LPU OK Lokomotiva Pardubice 22:05 4474
2. Hudečková Helena KTA6951 KTA SK Kotnov Tábor 31:37 + 9:32 3299
3. Chmelíková Zuzana VBM9353 VBM VSK Mendelu Brno 33:54 + 11:49 3018
4. Kavková Dana SCP6150 SCP OK Sparta Praha 34:19 + 12:14 2967
5. Kaufmann Marie-louise 341 OK LEIPZIG 34:37 + 12:32
6. Pietraszková Lenka OOP8250 OOP TJ Opava 37:03 + 14:58 2630
7. Schejbalová Karina SCP SCP OK Sparta Praha 37:56 + 15:51
8. Fujáková Katka HAV8550 HAV SKOB Baník Havířov 39:30 + 17:25 2328
9. Holasová Šárka AOP7853 AOP Přátelé orientačního běhu 39:32 + 17:27 2324
10. Hančová Alice VRL7052 VRL OOS TJ Spartak Vrchlabí 42:17 + 20:12 1985
11. Baiba Birzniece 456 AUSEKLIS TUKUMS 42:31 + 20:26
12. Poulsen Hanne 221 FIF HILLEROD 46:34 + 24:29
13. Zemanová Lenka KTA8851 KTA SK Kotnov Tábor 48:03 + 25:58 1275
14. Šebková Jana SCP9250 SCP OK Sparta Praha 54:44 + 32:39 452
15. Weinlichová Hana BSO8250 BSO KOB Baník Sokolov 54:49 + 32:44 441
16. Maliňáková Petra SVS8751 SVS Orientklub Vsetín 57:44 + 35:39 82
17. Rudolfová Jana SJC7752 SJC Sportcentrum Jičín 61:32 + 39:27 0
18. Koblížková Klára TJH8051 TJH TJ OK Tolar Jindřichův Hra 61:57 + 39:52 0
19. Klimešová Zuzana KSU7979 KSU Klub vytrvalostních sportů 86:28 + 64:23 0
20. Sandija Stanke 456 AUSEKLIS TUKUMS 87:22 + 65:17
Sidorenkova Natalia 598 O-LEN MOSCOW DISK
D35A
3.10 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Valášková Šárka KAM6951 KAM SK Kamenice 35:18
2. Kheldert Elena 593 OMEGA MOSCOW 36:38 + 1:20
3. Klinkerová Jitka KAM6450 KAM SK Kamenice 37:07 + 1:49
4. Hasmanová Lenka VPM7551 VPM KOS Slavia VŠ Plzeň 39:34 + 4:16
5. Škorpilová Jana SJC7451 SJC Sportcentrum Jičín 40:20 + 5:02
6. Pachnerová Dominika CHA7750 CHA OK Chrastava 41:43 + 6:25
7. Dvořáčková Jana TTR7852 TTR OOB Třebíč 42:39 + 7:21
8. Balakova Andrea 196 GREATER VANCOUVER OC 44:36 + 9:18
9. Biolik Agnieszka 552 UNTS WARSZAWA 46:13 + 10:55
10. Henychová Zuzana VLI6151 VLI Slavia Liberec orienteerin 50:24 + 15:06
11. Vildmonová Pavla LBE7451 LBE TJ Lokomotiva Beroun 54:08 + 18:50
12. Martanová Daniela VLI7452 VLI Slavia Liberec orienteerin 54:35 + 19:17
13. Ilze Vilks 456 AUSEKLIS TUKUMS 56:07 + 20:49
14. Bialeková Martina 672 EKONÓM BANSKÁ BYSTRICA 72:40 + 37:22
15. Pecharová Michaela TJP6550 TJP TJ Sokol Troja 74:51 + 39:33
16. Kolářová Michaela SLA7351 SLA SKOB Slaný 76:27 + 41:09
17. Efrevova Svetlana 596 LESMASTER KIROV 97:34 + 62:16
Škáchová Petra SLP7051 KAM SK Kamenice DISK
D35B
2.90 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kutlvašrová Vlaďka VRL7752 VRL OOS TJ Spartak Vrchlabí 31:34
2. Městková Kateřina VSP7650 VSP USK Praha 32:25 + 0:51
3. Teringlová Martina VCB7851 VCB TJ OB České Budějovice 34:36 + 3:02
4. Čivrná Karolína VRL7355 VRL OOS TJ Spartak Vrchlabí 38:55 + 7:21
5. Bartošová Jana MLA7051 MLA MLOK Mariánské Lázně 42:39 + 11:05
6. Smolíková Kateřina KSU7793 KSU Klub vytrvalostních sportů 44:13 + 12:39
7. Mrázková Jana TUR7850 TUR OOB TJ Turnov 44:34 + 13:00
8. Šauli Iva VPM7852 VPM KOS Slavia VŠ Plzeň 49:35 + 18:01
9. Fukalová Radmila AOV7051 AOV OOB TJ Baník Ostrava 53:55 + 22:21
10. Junková Petra STH7451 STH SK Studenec 56:26 + 24:52
11. Asterová Jana SLA7451 SLA SKOB Slaný 57:36 + 26:02
12. Chvátilová Pavlína PHK7450 PHK OK 99 Hradec Králové 57:55 + 26:21
13. Krausová Marcela LCV LCV TJ Lokomotiva, o.s. Chomut 59:12 + 27:38
14. Richtrová Lucie VPM7451 VPM KOS Slavia VŠ Plzeň 65:34 + 34:00
15. Kärger Brit 341 OK LEIPZIG 66:19 + 34:45
16. Zemková Helena SLA7450 SLA SKOB Slaný 67:06 + 35:32
17. Smrčková Věra KSU7373 KSU Klub vytrvalostních sportů 72:45 + 41:11
18. Marešová Marcela NEJ7450 NEJ TJ Jiskra Nejdek 84:02 + 52:28
19. Janderová Markéta DVP7751 DVP TJ Sokol Praha Spořilov - 92:29 + 60:55
D40A
2.90 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Skaug Anne 224 OK PAN AARHUS 39:22
2. Staňková Marcela VPM6951 VPM KOS Slavia VŠ Plzeň 39:48 + 0:26
3. Kožinová Jana PGP6651 PGP SK Praga 39:58 + 0:36
4. Hinge krogsgaard Heidi 222 SILKEBORG OK 40:02 + 0:40
5. Ender Ira 341 OK LEIPZIG 43:54 + 4:32
6. Kubald Katrin 345 KAULSDORFER OLV BERLIN 44:05 + 4:43
7. Škvorová Zuzana KAM7350 KAM SK Kamenice 45:15 + 5:53
8. Eichlerová Jana KAS7051 KAS KOB Kamenický Šenov 46:05 + 6:43
9. Forstová Lenka MFP6850 MFP VŠSK MFF UK Praha 47:23 + 8:01
10. Janovská Petra PGP7355 PGP SK Praga 47:30 + 8:08
11. Paroulková Iva LLI7151 LLI TJ Loko Liberec 50:07 + 10:45
12. Kulhavá Jarmila SRK6751 SRK SOOB Spartak Rychnov nad K 51:16 + 11:54
13. Hankovcová Lenka KAM7053 KAM SK Kamenice 52:46 + 13:24
14. Duch Blandine 293 CSM RILLIEUX 57:02 + 17:40
15. Zane Ozola 456 AUSEKLIS TUKUMS 59:15 + 19:53
16. Rohanová Markéta PVP7251 PVP VSK Přírodověda 64:35 + 25:13
17. Weber Simona 353 PHOENIX LUBECK 71:43 + 32:21
18. Eriksen alkjaer Tine 221 FIF HILLEROD 75:48 + 36:26
19. Peyrard Cécile 296 COORE ROUBIA 87:48 + 48:26
D40B
2.70 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Linková Iva TUR6850 TUR OOB TJ Turnov 34:26
2. Poulsen Rikke lysemose 222 SILKEBORG OK 34:52 + 0:26
3. Liga Blanka 456 AUSEKLIS TUKUMS 36:41 + 2:15
4. Gorčicová Ivana CHA6550 CHA OK Chrastava 41:22 + 6:56
5. Drozd Olena 751 SKIF CSO SUMY 42:59 + 8:33
6. Vričanová Sylva HAV6751 HAV SKOB Baník Havířov 43:52 + 9:26
7. Čechlovská Jana CHA6250 CHA OK Chrastava 44:53 + 10:27
8. Brousilová Petra PGP6951 PGP SK Praga 46:28 + 12:02
9. Westin Lenka 512 PORSGRUNN OL 46:41 + 12:15
10. Pavlíková Pavla CHA6551 CHA OK Chrastava 49:19 + 14:53
11. Kaděrová Barbora HAV7051 HAV SKOB Baník Havířov 49:44 + 15:18
12. Kalenská Kateřina STH7351 STH SK Studenec 50:42 + 16:16
13. Šmausová Gabriela TJN6951 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad 53:23 + 18:57
14. Míková Markéta TJN7351 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad 55:55 + 21:29
15. Přibíková Monika PGP7256 PGP SK Praga 56:38 + 22:12
16. Azebová Martina PHK6757 PHK OK 99 Hradec Králové 57:04 + 22:38
17. Bartáková Eva CHA7051 CHA OK Chrastava 57:20 + 22:54
18. Maňáková Silvie PHK7151 PHK OK 99 Hradec Králové 60:13 + 25:47
19. Obrátilová Naďa ABM6654 ABM KOB Moira Brno 64:04 + 29:38
20. Hlaváčková Renata PHK7060 PHK OK 99 Hradec Králové 65:00 + 30:34
21. Hrdličková Ludmila SLA6950 SLA SKOB Slaný 69:41 + 35:15
22. Krunková Bohuslava SNA7053 SNA TJ START Náchod 74:07 + 39:41
23. Grünberger Christine 121 NATURFREUNDE LINZ 75:47 + 41:21
24. Zierhutová Michaela LCV7151 LCV TJ Lokomotiva, o.s. Chomut 78:24 + 43:58
25. Iakovenko Olga 751 SKIF CSO SUMY 79:02 + 44:36
26. Douchová Jaroslava SNA7155 SNA TJ START Náchod 81:37 + 47:11
27. Leiboma Agita 457 KAPA OK/BJC LAIMITE 92:31 + 58:05
D45A
2.70 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Rydlová Magda TJN6850 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad 31:14
2. Neumannová Renata PVP6650 PVP VSK Přírodověda 31:44 + 0:30
3. Berger Gislind 121 NATURFREUNDE LINZ 33:34 + 2:20
4. Berger Hedi 121 NATURFREUNDE LINZ 33:59 + 2:45
5. Kosová Michaela SRK6752 SRK SOOB Spartak Rychnov nad K 34:42 + 3:28
6. Voltrová Svatava ROZ6150 ROZ OK Roztoky 34:49 + 3:35
7. Simonsen Sandra 221 FIF HILLEROD 36:13 + 4:59
8. Šmausová Dana TJN6750 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad 36:41 + 5:27
9. Lisá Monika ONO6750 ONO SKOB Ostrov 37:55 + 6:41
10. Wurzelová Dana CHT6654 CHT OOB SK Chrast 38:46 + 7:32
11. Fogh Hanne 223 OK SORO 39:50 + 8:36
12. Mrázová Pavla DCE5550 DCE KOB Dobřichovice 40:09 + 8:55
13. Leonhardt Annette 363 LG OST BERLIN 40:42 + 9:28
14. Slavíková Kateřina PGP6650 PGP SK Praga 41:40 + 10:26
15. Sihver Wiebke 348 POST SV DRESDEN 41:42 + 10:28
16. Müller Anke 348 POST SV DRESDEN 43:56 + 12:42
17. Klašková Kateřina DKP6750 DKP Oddíl OB Kotlářka 45:07 + 13:53
18. Hemmingsen kjaer Bente 221 FIF HILLEROD 46:03 + 14:49
19. Kettnerová Lenka HCE6450 HCE TJ Sokol Hostivice 49:24 + 18:10
20. Thýnová Ivana SHK6651 SHK TJ Slavia Hradec Králové 49:37 + 18:23
21. Vettik Pilvi-heli 252 JOKA 50:34 + 19:20
22. Harju Ulla 275 TP TAMPERE 51:27 + 20:13
23. Rusakova Anna 592 O-CLUB MOSCOW 52:47 + 21:33
24. Veljačiková Markéta SCP6451 SCP OK Sparta Praha 53:58 + 22:44
25. Tetere Aiva 454 OK KO 57:18 + 26:04
26. Käding Kirsten 345 KAULSDORFER OLV BERLIN 57:43 + 26:29
27. Hindráková Martina LTU6451 LTU OOB TJ Lokomotiva Trutnov 58:22 + 27:08
28. Kamarytová Martina MLA6651 MLA MLOK Mariánské Lázně 63:01 + 31:47
29. Siltere Vija 453 IK AUSEKLIS RIGA 63:46 + 32:32
30. Koch Eva 349 OLV BERLIN 66:03 + 34:49
31. Maenttaeri Liisa 276 Joutsenon Kullervo 68:15 + 37:01
32. Lambeau Carine 151 ASUB ORIENTATION 78:33 + 47:19
33. Boeck Ute 345 KAULSDORFER OLV BERLIN 80:27 + 49:13
34. Buelens Jenny 151 ASUB ORIENTATION 88:41 + 57:27
Procházková Miluše DCE5450 DCE KOB Dobřichovice DISK
D45B
2.60 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Chroustová Petra VBM6655 VBM VSK Mendelu Brno 32:12
2. Maliňáková Eva KVS6551 KSV SKOB Kobra Vsetín 33:41 + 1:29
3. Argalášová Gabriela TRI6850 TRI TJ TŽ Třinec 44:55 + 12:43
4. Hillebrand Karin 122 ASKO HENNDORF 46:33 + 14:21
5. Kašparová Irena SLA6852 SLA SKOB Slaný 46:49 + 14:37
6. Burdová Simona LDC6851 LDC KOB Děčín 48:24 + 16:12
7. Kubínová Jana SKV6751 SKV TJ Slovan Karlovy Vary 48:39 + 16:27
8. Šebková Helena SCP6750 SCP OK Sparta Praha 53:57 + 21:45
9. Šoupová Jana LPM6850 LPM OK Lokomotiva Plzeň 56:26 + 24:14
10. Žandová Marie SKV6551 SKV TJ Slovan Karlovy Vary 58:19 + 26:07
11. Zöbl Maria 121 NATURFREUNDE LINZ 59:17 + 27:05
12. Divecká Růžena SHK6753 SHK TJ Slavia Hradec Králové 61:00 + 28:48
13. Vychodilová Jiřina SHK5951 SHK TJ Slavia Hradec Králové 61:18 + 29:06
14. Svalbring Marie 802 Malilla OK 64:15 + 32:03
15. Peřinková Irena BBM6550 BBM BETA URSUS Orienteering 64:35 + 32:23
16. Fundová Hana SHK6752 SHK TJ Slavia Hradec Králové 65:55 + 33:43
17. Bikeliene Ema 481 LABIRINTAS 2 73:53 + 41:41
18. Cionoiu Michaela 352 TV COBURG-NEUSES 76:12 + 44:00
19. Wagner Birgit 121 NATURFREUNDE LINZ 89:42 + 57:30
20. Inese Lacare 456 AUSEKLIS TUKUMS 125:46 + 93:34
D50A
2.60 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vári Helle Egeberg 511 IF STURLA 33:24
2. Hokajarvi Raili 271 SK POHJANTAHTI 35:19 + 1:55
3. Michálková Jiřina VSP6151 VSP USK Praha 37:57 + 4:33
4. Bayburina Dilya 591 UFA UNITED 41:06 + 7:42
5. Hejnalová Hana PHK6151 PHK OK 99 Hradec Králové 41:28 + 8:04
6. Laure Ilze 451 CARNIKAVA 42:50 + 9:26
7. Steina Mudite 456 AUSEKLIS TUKUMS 45:58 + 12:34
8. Jermanová Eva TJN6150 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad 46:46 + 13:22
9. Kovářová Alena LTP6151 LTP OOB TJ Lokomotiva Teplice 48:55 + 15:31
10. Vlažná Mirka LCE5852 LCE OOB TJ Slovan Luhačovice 50:43 + 17:19
11. Zalaiskalna Velga 453 IK AUSEKLIS RIGA 52:48 + 19:24
12. Akerblom Birgit 705 STORA TUNA OK 56:51 + 23:27
13. Cordeiro-mendes Myriam 291 POLE ESPOIR - IDF - AVON 58:50 + 25:26
14. Falck-larsson Annette 709 VANERSBORGS SK 64:12 + 30:48
15. Basset Sylvie 293 CSM RILLIEUX 68:37 + 35:13
16. Sluta Lyudmyla 751 SKIF CSO SUMY 74:42 + 41:18
D50B
2.50 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Havlíčková Jindra KNC6150 KNC OOB TJ Sokol Kostelec n. Č 36:36
2. Nýdrlová Eva VRL5451 VRL OOS TJ Spartak Vrchlabí 39:58 + 3:22
3. Košková Vlasta LLI6351 LLI TJ Loko Liberec 40:15 + 3:39
4. Tihonová Jindra TAP6253 TAP KOB TRETRA Praha 41:42 + 5:06
5. Penkule Silvija 456 AUSEKLIS TUKUMS 49:10 + 12:34
6. Vlachová Hana VRL6251 VRL OOS TJ Spartak Vrchlabí 50:33 + 13:57
7. Kábrtová Iva PEN6350 PEN OK RECO Sport 53:52 + 17:16
8. Snuka Rota 458 BEBRI RIGA 54:38 + 18:02
9. Hrabánková Ilona PGP6250 PGP SK Praga 62:50 + 26:14
10. Nováková Pavla DOK5950 DOK OK Doksy 76:12 + 39:36
11. Treibmann Bettina 341 OK LEIPZIG 76:35 + 39:59
12. Kapounová Jitka DOK6050 DOK OK Doksy 85:03 + 48:27
D55A
2.50 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kuleva Angelina 351 SSV PLANETA RADEBEUL 32:05
2. Lange Veronika 362 USC MAGDEBURG 34:47 + 2:42
3. Zelená Markéta PGP5850 PGP SK Praga 35:04 + 2:59
4. Běhounová Jiřina PHK5651 PHK OK 99 Hradec Králové 35:22 + 3:17
5. Konopáčová Jana TUR5650 TUR OOB TJ Turnov 36:08 + 4:03
6. Nováková Svatava SKV5351 SKV TJ Slovan Karlovy Vary 37:10 + 5:05
7. Kalibánová Jiřina NPA5351 NPA SK LOB Nová Paka 38:53 + 6:48
8. Mrázková Ivana DKP5650 DKP Oddíl OB Kotlářka 39:16 + 7:11
9. Dokoupilová Zuzana VBM5754 VBM VSK Mendelu Brno 39:39 + 7:34
10. Flašarová Marie KCK5756 KCK KOB Český Krumlov 43:42 + 11:37
11. Korejčíková Dáďa LLI5550 LLI TJ Loko Liberec 43:54 + 11:49
12. Daina Gredzena 456 AUSEKLIS TUKUMS 44:55 + 12:50
13. Langrová Eva SNA5351 SNA TJ START Náchod 49:56 + 17:51
14. Frantz Annika 703 STIGMANNEN KARLSHAMNS OK 51:11 + 19:06
15. Kadavá Eva CHA5750 CHA OK Chrastava 51:15 + 19:10
16. Fejlková Alice SHK5351 SHK TJ Slavia Hradec Králové 53:50 + 21:45
17. Braatz Monika 350 TREPTOWER S BERLIN 54:03 + 21:58
18. Lindkvist Anneli 702 GUSTAVSBERGS OK 57:38 + 25:33
19. Havlová Jaroslava JEN5452 JEN OB Jenišovice 66:00 + 33:55
20. Oswald Luise 125 HSV PINKAFELD 71:27 + 39:22
21. Lusková Olga CHA5650 CHA OK Chrastava 74:29 + 42:24
22. Bradnová Věra CHA5550 CHA OK Chrastava 75:22 + 43:17
Kottonen Annariitta 274 LYNX DISK
D55B
2.40 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Staneviciene Ruta 473 LABIRINTAS OK 27:08
2. Klimplová Alena LPU5551 LPU OK Lokomotiva Pardubice 39:06 + 11:58
3. Gazdačková Jana SHK5851 SHK TJ Slavia Hradec Králové 41:38 + 14:30
4. Svobodová Eva SHK5853 SHK TJ Slavia Hradec Králové 44:07 + 16:59
5. Kosmaceva Tamara 457 KAPA OK/BJC LAIMITE 45:11 + 18:03
6. Kubátová Lenka SKV5551 SKV TJ Slovan Karlovy Vary 46:16 + 19:08
7. Šabatková Zdena SHK5652 SHK TJ Slavia Hradec Králové 46:41 + 19:33
8. Hudzieczková Danuta KVS5751 KSV SKOB Kobra Vsetín 48:17 + 21:09
9. Bláhová Luba SHK5852 SHK TJ Slavia Hradec Králové 51:24 + 24:16
10. Dace Franka 456 AUSEKLIS TUKUMS 51:27 + 24:19
11. Lukavcová Lenka TJN5452 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad 52:42 + 25:34
12. Stulíková Zuzana SHK5751 SHK TJ Slavia Hradec Králové 53:40 + 26:32
13. Patáková Mária KSH5751 KSH OOB TJ Kašperské Hory 55:50 + 28:42
14. Nováková Jana NPA5552 NPA SK LOB Nová Paka 57:51 + 30:43
15. Trávníčková Jitka KVS5651 KSV SKOB Kobra Vsetín 64:53 + 37:45
16. Hejtmánková Alena TAP5452 TAP KOB TRETRA Praha 65:33 + 38:25
17. Henková Svatava RBK5454 RBK SK Radioklub Blansko 67:13 + 40:05
18. Sparke Carole 321 BERKSHIRE ORIENTEERS 69:24 + 42:16
19. Böhmová Eva TJN5450 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad 73:02 + 45:54
D60
2.30 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Horynová Eva TZL5254 TZL SKOB Zlín 27:29
2. Krasuckiene Egle 473 LABIRINTAS OK 33:51 + 6:22
3. Horáčková Stanislava VLI4950 VLI Slavia Liberec orienteerin 35:47 + 8:18
4. Neradová Alena LIT5051 LIT KOB Chemopetrol Litvínov 36:08 + 8:39
5. Challacombe Val 322 WELWYN ORIENTEERS 36:15 + 8:46
6. Ševčíková Alena CHA5351 CHA OK Chrastava 36:18 + 8:49
7. Zlesáková Vlasta JIL5362 JIL OK Jilemnice 36:36 + 9:07
8. Roeling Monica 501 KOVZ RIJSBERGEN 50:01 + 22:32
9. Folino Betty 221 FIF HILLEROD 50:25 + 22:56
10. Orálková Libuše TTR5351 TTR OOB Třebíč 50:46 + 23:17
11. Vokálová Pavla CHA4951 CHA OK Chrastava 51:10 + 23:41
12. Beata Freimane 456 AUSEKLIS TUKUMS 52:29 + 25:00
13. Tvrdková Eva LBE5150 LBE TJ Lokomotiva Beroun 52:47 + 25:18
14. Rufferová Iva SNA SNA TJ START Náchod 58:46 + 31:17
15. Silvija Seglina 456 AUSEKLIS TUKUMS 60:22 + 32:53
16. Antra Arina 456 AUSEKLIS TUKUMS 69:20 + 41:51
17. Ondrůjová Anna LIT5351 LIT KOB Chemopetrol Litvínov 81:38 + 54:09
18. Eismark Inger 704 IFK GOTEBORG 88:52 + 61:23
D65
2.30 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Suchánková Libuše SOP4851 SOP OOB TJ Slezan Opava 34:07
2. Gavendová Anna TRI4650 TRI TJ TŽ Třinec 34:18 + 0:11
3. Dvořáková Ladislava PGP4451 PGP SK Praga 36:24 + 2:17
4. Lohrová Jarmila SCP4650 SCP OK Sparta Praha 38:00 + 3:53
5. Kašková Eva CHA4650 CHA OK Chrastava 38:04 + 3:57
6. Wagner Elfi 121 NATURFREUNDE LINZ 39:16 + 5:09
7. Městková Eva TEP4851 TEP Tempo Praha 41:25 + 7:18
8. Zmeková Míla SLP4451 SLP OOB Slavia Praha 45:15 + 11:08
9. Vaira Cerniseva 456 AUSEKLIS TUKUMS 46:05 + 11:58
10. Nejezchlebová Věra KAS4551 KAS KOB Kamenický Šenov 48:21 + 14:14
11. Ryšavá Lubomíra TJP4750 TJP TJ Sokol Troja 48:55 + 14:48
12. Ziliene Asta 473 LABIRINTAS OK 56:35 + 22:28
13. Müller Brigitte 122 ASKO HENNDORF 93:03 + 58:56
D70
2.30 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Roder Ulrika 123 HSV RIED 39:30
2. Eulitz Ilse 358 OLV WEIMAR 42:51 + 3:21
3. Walter Ingrid 355 IHW ALEX BERLIN 43:20 + 3:50
4. Ilze Bruce 456 AUSEKLIS TUKUMS 45:33 + 6:03
5. Slavina Anna 452 OZONS OK RIGA 49:48 + 10:18
6. Štrojsová Jaroslava KAS4350 KAS KOB Kamenický Šenov 53:29 + 13:59
7. Šťastná Jana PVP3650 PVP VSK Přírodověda 74:08 + 34:38
8. Hudečková Alena KTA4351 KTA SK Kotnov Tábor 75:27 + 35:57
9. Provazníková Svatava TJP4250 TJP TJ Sokol Troja 97:49 + 58:19
F3
2.60 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Němeček Jan KAM9300 KAM SK Kamenice 25:06
2. Machová Věra TJN TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad 29:03 + 3:57
3. Krejčová Vlasta SKV9453 SKV TJ Slovan Karlovy Vary 32:54 + 7:48
4. Hartmeyer Karoline 221 FIF HILLEROD 33:30 + 8:24
5. Vřešťálová Lucie TUR7450 TUR OOB TJ Turnov 36:24 + 11:18
6. Strasser Bernhard 122 ASKO HENNDORF 37:46 + 12:40
7. Bauerová Kateřina SKV SKV TJ Slovan Karlovy Vary 37:52 + 12:46
8. Paurová Lenka N05 OSŽ 38:29 + 13:23
9. Bugár József 391 BOF BUDAORS 38:57 + 13:51
10. Tkáč Jan TJN TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad 39:45 + 14:39
11. Boeck Thomas 345 KAULSDORFER OLV BERLIN 40:31 + 15:25
12. Brázdilová Radka ODV6950 ODV TJ Aero Odolena Voda 41:18 + 16:12
13. Rohlík Jan KVS9801 KSV SKOB Kobra Vsetín 41:24 + 16:18
14. Magyar János 391 BOF BUDAORS 43:32 + 18:26
15. Krčová Martina KSU KSU Klub vytrvalostních sportů 45:03 + 19:57
16. Stryková Vlasta KSU KSU Klub vytrvalostních sportů 45:33 + 20:27
17. Melicharová Barbora LLI7252 LLI TJ Loko Liberec 45:34 + 20:28
18. Safernová Zuzana KSH86 KSH OOB TJ Kašperské Hory 45:38 + 20:32
19. Haikonen Johanna NEREG 47:00 + 21:54
20. Ziebová Lenka NEJ NEJ TJ Jiskra Nejdek 47:58 + 22:52
21. Pluháčková Markéta MLA8701 MLA MLOK Mariánské Lázně 48:17 + 23:11
22. Zieba Jaroslav NEJ6500 NEJ TJ Jiskra Nejdek 49:10 + 24:04
23. Galantíková Lucie SBR SBR SKOB Bruntál 50:03 + 24:57
24. Weigert Claudia 344 MTV BRAUNSCHWEIG 50:36 + 25:30
25. Švarcová Lenka N09 NEREGISTR. JABLONEC 52:40 + 27:34
26. Voltr Václav ROZ ROZ OK Roztoky 52:41 + 27:35
27. Keszthelyi Ildikó 391 BOF BUDAORS 53:15 + 28:09
28. Pulec Matěj VBM VBM VSK Mendelu Brno 53:25 + 28:19
29. Savičová Irena SKV5352 SKV TJ Slovan Karlovy Vary 54:33 + 29:27
30. Štětínská Tereza MOV0751 MOV SKOB Ostrava 54:57 + 29:51
31. Roos Ronald 502 HOC 93 MEPPEL 56:40 + 31:34
32. Obrátil Miroslav ABM ABM KOB Moira Brno 57:42 + 32:36
33. Jenei Margit 391 BOF BUDAORS 59:28 + 34:22
34. Hudeček Jaroslav KTA1965 KTA SK Kotnov Tábor 59:43 + 34:37
35. Doležal Jan VPM VPM KOS Slavia VŠ Plzeň 59:52 + 34:46
36. Pinterová VBM6651 VBM VSK Mendelu Brno 60:38 + 35:32
37. Klašková Josefina DKP9651 DKP Oddíl OB Kotlářka 63:07 + 38:01
38. Tichá Ivana KNC6250 KNC OOB TJ Sokol Kostelec n. Č 63:56 + 38:50
39. Olbrycht Anna 553 OLBnO WARSZAWA 66:36 + 41:30
40. Gebel Lumír SVS SVS Orientklub Vsetín 69:32 + 44:26
41. Doležalová Liběna VPM VPM KOS Slavia VŠ Plzeň 69:40 + 44:34
42. Nedvídková Jitka DLT5151 DLT KrOB Rozmarýn Litoměřice 72:53 + 47:47
43. Květoň Vladimír KSU KSU Klub vytrvalostních sportů 73:32 + 48:26
44. Zenkerová Miluše LCV4550 LCV TJ Lokomotiva, o.s. Chomut 74:47 + 49:41
45. Jobst Ivonne 345 KAULSDORFER OLV BERLIN 79:29 + 54:23
46. Schejbal Petr ZLH ZLH OOB TJ Zlaté Hory 81:50 + 56:44
47. Jelínková Radka MLA6951 MLA MLOK Mariánské Lázně 88:15 + 63:09
48. Lapins Aigars 454 OK KO 89:26 + 64:20
49. Jankovcová Marie TJP3950 TJP TJ Sokol Troja 91:46 + 66:40
Laura Slavina NEREG DISK
F5
3.60 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Koštejn Vít DOK OK Doksy 33:47
2. Novák Tom DOK5500 DOK OK Doksy 39:54 + 6:07
3. Lohr Ivo SCP6801 SCP OK Sparta Praha 41:12 + 7:25
4. Kalenský Pavel SUL7600 SUL OOB TJ Slavoj Severotuk Ús 42:23 + 8:36
5. Cienciala Martin TRI7401 TRI TJ TŽ Třinec 45:18 + 11:31
6. Patzeltová Beatrice LDC6850 LDC KOB Děčín 46:55 + 13:08
7. Funda Jiří API9301 API OK Andante Písek 47:19 + 13:32
8. Ježek Ladislav VLI4900 VLI Slavia Liberec orienteerin 48:37 + 14:50
9. Přeček Zdeněk SCP5200 SCP OK Sparta Praha 48:42 + 14:55
10. Girts Slavins NEREG 50:26 + 16:39
11. Stanojkovičová Ljuba STB8099 STB TJ Stadion Nový Bor 51:09 + 17:22
12. Tesařová Bohumila TRI6957 TRI TJ TŽ Třinec 51:23 + 17:36
13. Cienciala Petr TRI7600 TRI TJ TŽ Třinec 51:25 + 17:38
14. Štípek Rostislav N10 NEREGISTR. ZLÍN 52:18 + 18:31
15. Binarová Jitka UOL7751 UOL SK UP Olomouc 53:34 + 19:47
16. Beránek Radek N06 PRAHA II 56:50 + 23:03
17. Smolková Alena PGP PGP SK Praga 59:41 + 25:54
18. Pavlíková Klára LIT7451 LIT KOB Chemopetrol Litvínov 61:24 + 27:37
19. Švarc Jiří N09 NEREGISTR. JABLONEC 61:52 + 28:05
20. Schallberger Josef 641 TV KUSSNACHT 62:00 + 28:13
21. Melichar Jaromír LLI6301 LLI TJ Loko Liberec 62:44 + 28:57
22. Herter Laszlo NEREG 62:59 + 29:12
23. Lederer Vojtěch SUL9501 SUL OOB TJ Slavoj Severotuk Ús 63:43 + 29:56
24. Duda Antonín TJN8705 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad 64:30 + 30:43
25. Šoupa Karel LPM6900 LPM OK Lokomotiva Plzeň 65:42 + 31:55
26. Kořínek Zdeněk PEN PEN OK RECO Sport 65:46 + 31:59
27. Charousek Karel SJC SJC Sportcentrum Jičín 66:59 + 33:12
28. Rohlík Petr KVS6402 KSV SKOB Kobra Vsetín 67:39 + 33:52
29. Kohout Josef SHK6902 SHK TJ Slavia Hradec Králové 68:57 + 35:10
30. Košek Ladislav LLI5903 LLI TJ Loko Liberec 69:51 + 36:04
31. Äkerman Jens 708 GAVLE OK 70:57 + 37:10
32. Bruner Luboš LTP6501 LTP OOB TJ Lokomotiva Teplice 71:46 + 37:59
33. Košek Jan LLI9801 LLI TJ Loko Liberec 72:35 + 38:48
34. Bruk Slavomír TRI6800 TRI TJ TŽ Třinec 73:06 + 39:19
35. Hanč Jaroslav VRL6702 VRL OOS TJ Spartak Vrchlabí 75:04 + 41:17
36. Schejbalová Kristina ZLH5552 ZLH OOB TJ Zlaté Hory 75:24 + 41:37
37. Lisý Jan ONO ONO SKOB Ostrov 75:43 + 41:56
38. Schejbal Vladimír ZLH5501 ZLH OOB TJ Zlaté Hory 75:53 + 42:06
39. Krásnolipská Mariana VLI7559 VLI Slavia Liberec orienteerin 78:47 + 45:00
40. Pohořalý Dobroslav ROU6401 ROU SKOB Roudnice nad Labem 81:54 + 48:07
41. Zavadilová Naďa SCP5450 SCP OK Sparta Praha 83:59 + 50:12
42. Pohořalá Anna ROU9954 ROU SKOB Roudnice nad Labem 85:15 + 51:28
43. Pohořalá Karolína ROU6850 ROU SKOB Roudnice nad Labem 93:56 + 60:09
44. Dernegard Henric 701 ALEMS OK 95:59 + 62:12
45. Švarc Tomáš N09 NEREGISTR. JABLONEC 125:15 + 91:28
46. Hájková Soňa ZVO ZVO OB SK Zvole 128:15 + 94:28
Kunc Petr MLA8801 MLA MLOK Mariánské Lázně DISK
Beránek Jan N06 PRAHA II DISK
H10
1.80 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Gajda Martin VSP0404 KAM SK Kamenice 13:59
2. Peterka Jakub LLI0404 LLI TJ Loko Liberec 14:07 + 0:08
3. Dejnožka Vojtěch TJN0300 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad 14:14 + 0:15
4. Tkáč Matěj TJN0401 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad 15:10 + 1:11
5. Tokár Radim NEJ0300 NEJ TJ Jiskra Nejdek 15:14 + 1:15
6. Kožina Štěpán PGP0300 PGP SK Praga 16:12 + 2:13
7. Vitebský Lukáš TJN0302 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad 17:17 + 3:18
8. Štěrba Marek SKV0401 SKV TJ Slovan Karlovy Vary 20:28 + 6:29
9. Oncirk Jan ONO0301 ONO SKOB Ostrov 20:39 + 6:40
10. Pachnik Stanislav STB0303 STB TJ Stadion Nový Bor 21:13 + 7:14
11. Kovářík Tomáš KAM0300 KAM SK Kamenice 21:50 + 7:51
12. Kolář Matyáš SLA0300 SLA SKOB Slaný 22:00 + 8:01
13. Baldrián Tomáš VSP0405 VSP USK Praha 22:17 + 8:18
14. Makarenko Aleksandr 595 VOSTOK MOSCOW 24:07 + 10:08
15. Šauli Filip VPM0301 VPM KOS Slavia VŠ Plzeň 24:26 + 10:27
16. Hnízdil Matěj KAS0301 KAS KOB Kamenický Šenov 24:39 + 10:40
17. Řehoř Vojta TJN0303 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad 25:11 + 11:12
18. Biolik Emil 552 UNTS WARSZAWA 28:05 + 14:06
19. Kyral Maxmilián KAM0305 KAM SK Kamenice 30:51 + 16:52
20. Chaloupka Viktor KAM0301 KAM SK Kamenice 34:12 + 20:13
21. Jobst Tobin 345 KAULSDORFER OLV BERLIN 39:33 + 25:34
22. Kalinin Matvey 593 OMEGA MOSCOW 65:25 + 51:26
23. Aleshin Andrey 595 VOSTOK MOSCOW 154:51 + 140:52
Brandt Adam ABM ABM KOB Moira Brno DISK
H12A
2.50 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Richtr Lukáš VPM0204 VPM KOS Slavia VŠ Plzeň 21:52
2. Šafka Sebastian KAM0101 KAM SK Kamenice 22:20 + 0:28
3. Janovský Tomáš PGP0101 PGP SK Praga 22:49 + 0:57
4. Hinge krogsgaard Elias 222 SILKEBORG OK 23:10 + 1:18
5. Gajda Jan KAM0105 KAM SK Kamenice 23:28 + 1:36
6. Hemmingsen kjaer Lukas 221 FIF HILLEROD 24:20 + 2:28
7. Homza Daniil 171 MALINOVKA MINSK 24:55 + 3:03
8. Hořák Jaroslav LLI0102 LLI TJ Loko Liberec 25:14 + 3:22
9. Paroulek Lukáš LLI0201 LLI TJ Loko Liberec 26:50 + 4:58
9. Emils Germanis 456 AUSEKLIS TUKUMS 26:50 + 4:58
11. Bílý Jakub LTP0104 LTP OOB TJ Lokomotiva Teplice 27:10 + 5:18
12. Valášek Václav KAM0100 KAM SK Kamenice 27:59 + 6:07
13. Maenttaeri Eino 276 Joutsenon Kullervo 28:49 + 6:57
14. Klaška Martin DKP0100 DKP Oddíl OB Kotlářka 29:33 + 7:41
15. Víšek Martin KAM0102 KAM SK Kamenice 30:08 + 8:16
16. Skaug Soren 224 OK PAN AARHUS 32:02 + 10:10
17. Forst Antonín MFP0101 MFP VŠSK MFF UK Praha 32:40 + 10:48
18. Zorin Michail 595 VOSTOK MOSCOW 34:11 + 12:19
19. Braatz Niklas 350 TREPTOWER S BERLIN 35:10 + 13:18
20. Blaha Petr KAM0104 KAM SK Kamenice 35:12 + 13:20
21. Hasman Marek VPM0201 VPM KOS Slavia VŠ Plzeň 38:15 + 16:23
22. Peyrard Paul 296 COORE ROUBIA 44:54 + 23:02
23. Hankovec Hugo KAM0201 KAM SK Kamenice 47:13 + 25:21
24. Hejsek Filip KAM0204 KAM SK Kamenice 51:00 + 29:08
25. Fogh Jonas 223 OK SORO 58:27 + 36:35
26. Albrecht Adam KAM0203 KAM SK Kamenice 62:58 + 41:06
27. Cionoiu Daniel 352 TV COBURG-NEUSES 94:44 + 72:52
Solmanis Davis 453 IK AUSEKLIS RIGA DISK
H12B
2.30 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Budský Ondřej TJN0105 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad 24:20
2. Dosovitskiy Mikhail 598 O-LEN MOSCOW 25:24 + 1:04
3. Bartoš Václav MLA0101 MLA MLOK Mariánské Lázně 27:11 + 2:51
4. Dauknys Gytis 477 ORIENS 28:17 + 3:57
5. Adamec Martin TJN0106 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad 33:12 + 8:52
6. Poikans Mikus 456 AUSEKLIS TUKUMS 34:37 + 10:17
7. Berger Peter 121 NATURFREUNDE LINZ 37:53 + 13:33
8. Brousil Tomáš PGP0100 PGP SK Praga 49:36 + 25:16
9. Pavlík Ondřej LIT0101 LIT KOB Chemopetrol Litvínov 52:18 + 27:58
10. Garais Raimonds 457 KAPA OK/BJC LAIMITE 57:27 + 33:07
11. Satalovs Daniels 457 KAPA OK/BJC LAIMITE 62:22 + 38:02
12. Hecl František KSU0201 KSU Klub vytrvalostních sportů 64:44 + 40:24
Hašek Adam VPM0101 VPM KOS Slavia VŠ Plzeň DISK
Hrdlička Jan SLA0200 SLA SKOB Slaný DISK
Horák Tomáš TJN0109 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad DISK
H14A
3.00 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Škvor Ota KAM9900 KAM SK Kamenice 28:24
2. Poulsen Malthe 221 FIF HILLEROD 31:55 + 3:31
3. Skaug Mads 224 OK PAN AARHUS 32:04 + 3:40
4. Šrámek Ondřej KSU9909 KSU Klub vytrvalostních sportů 32:27 + 4:03
5. Roudný Martin LPU0002 LPU OK Lokomotiva Pardubice 32:35 + 4:11
6. Chvátil Šimon PHK9908 PHK OK 99 Hradec Králové 32:42 + 4:18
7. Filipek Sebastian TRI0002 TRI TJ TŽ Třinec 34:59 + 6:35
8. Melichar Petr LLI0001 LLI TJ Loko Liberec 37:34 + 9:10
9. Šebek Petr DKP9903 DKP Oddíl OB Kotlářka 41:02 + 12:38
10. Daukšys Algirdas 480 ŠILALES SM 41:18 + 12:54
11. Jílek Ondřej KSU9908 KSU Klub vytrvalostních sportů 41:54 + 13:30
12. Bjornsen Andreas bock 224 OK PAN AARHUS 41:59 + 13:35
13. Hašek Jan VPM0001 VPM KOS Slavia VŠ Plzeň 42:00 + 13:36
14. Haikonen Aaro 272 ULVILAN URA 43:23 + 14:59
15. Karnitis Edgars 457 KAPA OK/BJC LAIMITE 43:37 + 15:13
16. Fricis Spektors 456 AUSEKLIS TUKUMS 45:08 + 16:44
17. Vayssat Romain 291 POLE ESPOIR - IDF - AVON 49:02 + 20:38
18. Adomas Repšys 477 ORIENS 49:21 + 20:57
19. Hasman Ondřej VPM0002 VPM KOS Slavia VŠ Plzeň 52:36 + 24:12
20. Matoušek Matěj KSU0005 KSU Klub vytrvalostních sportů 52:48 + 24:24
21. Boden Ricardo 351 SSV PLANETA RADEBEUL 53:18 + 24:54
22. Makarenko Alexey 595 VOSTOK MOSCOW 56:03 + 27:39
23. Mašata Metoděj PHK9905 PHK OK 99 Hradec Králové 58:17 + 29:53
24. Roudný Václav LPU0001 LPU OK Lokomotiva Pardubice 62:23 + 33:59
25. Leshenko Alexey 595 VOSTOK MOSCOW 66:52 + 38:28
Zhirkov Vladimir 598 O-LEN MOSCOW DISK
Hemmingsen kjaer Malte 221 FIF HILLEROD DISK
H14B
2.80 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Poikans Ansis 456 AUSEKLIS TUKUMS 28:21
2. Stormer Emil KAM0000 KAM SK Kamenice 31:18 + 2:57
3. Eriksen alkjaer Andreas 221 FIF HILLEROD 32:29 + 4:08
4. Gunars Gaumigs 456 AUSEKLIS TUKUMS 35:23 + 7:02
5. Aigner Tobias 122 ASKO HENNDORF 39:18 + 10:57
6. Novák František N03 neregistrovaní Praha 39:55 + 11:34
7. Karlis Snepste 456 AUSEKLIS TUKUMS 43:56 + 15:35
8. Kulhavý Tadeáš LPU0005 LPU OK Lokomotiva Pardubice 44:03 + 15:42
9. Arpáš Samuel 672 EKONÓM BANSKÁ BYSTRICA 44:18 + 15:57
10. Tryzna Matěj VRL0004 VRL OOS TJ Spartak Vrchlabí 47:35 + 19:14
11. Markel Samuel 122 ASKO HENNDORF 48:23 + 20:02
12. Deividas Kasiulevičius 477 ORIENS 48:38 + 20:17
13. Šmaus Antonín TJN0001 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad 49:50 + 21:29
14. Martins Smigelskis 456 AUSEKLIS TUKUMS 50:04 + 21:43
15. Vecko Jan NEJ0002 NEJ TJ Jiskra Nejdek 55:07 + 26:46
16. Kdýr Matěj KAM KAM SK Kamenice 58:21 + 30:00
17. Zappe Nicholas-Benjami TJN0003 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad 62:34 + 34:13
18. Lauris Stanke 456 AUSEKLIS TUKUMS 66:35 + 38:14
19. Holly Christoph 122 ASKO HENNDORF 73:06 + 44:45
20. Kaděra Vojta HAV0000 HAV SKOB Baník Havířov 82:23 + 54:02
21. Pavel Martin TJN0004 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad 87:21 + 59:00
Zemko Zdeněk SLA9900 SLA SKOB Slaný DISK
H16A
2.90 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vercauteren Antoine 291 POLE ESPOIR - IDF - AVON 26:33
2. Lanc Vojtěch TRI9807 TRI TJ TŽ Třinec 27:13 + 0:40
3. Cienciala Jan TRI9801 TRI TJ TŽ Třinec 28:07 + 1:34
4. Dreano Benjamin 291 POLE ESPOIR - IDF - AVON 29:22 + 2:49
5. Melichar Vojtěch LLI9802 LLI TJ Loko Liberec 30:57 + 4:24
6. Erbland Thibault 291 POLE ESPOIR - IDF - AVON 32:15 + 5:42
7. Jíra Tomáš KAM9802 KAM SK Kamenice 32:42 + 6:09
8. Ježek Ondřej SLA9701 SLA SKOB Slaný 33:04 + 6:31
9. Bartoš Vojtěch MLA9802 MLA MLOK Mariánské Lázně 33:07 + 6:34
10. Ptáček Patrik BBM9800 BBM BETA URSUS Orienteering 34:09 + 7:36
11. Brázdil Petr ODV9700 ODV TJ Aero Odolena Voda 34:57 + 8:24
12. Hausenblas Šimon KAM9803 KAM SK Kamenice 35:05 + 8:32
13. Zikmund Zdeněk SJC9703 SJC Sportcentrum Jičín 37:10 + 10:37
14. Zschäckel Robin 349 OLV BERLIN 37:14 + 10:41
15. Ašmantas Aurimas 480 ŠILALES SM 38:31 + 11:58
16. Aparjods Kristers 457 KAPA OK/BJC LAIMITE 38:49 + 12:16
17. Ulmanis Haralds 456 AUSEKLIS TUKUMS 39:20 + 12:47
18. Žygaitis Dovydas 480 ŠILALES SM 40:36 + 14:03
19. Langenhan Julian 349 OLV BERLIN 40:40 + 14:07
20. Mordasas Arnas 477 ORIENS 41:39 + 15:06
21. Rimsa Paulius 477 ORIENS 42:14 + 15:41
22. Koch Mario 349 OLV BERLIN 54:14 + 27:41
H16B
2.90 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Zieba Jakub NEJ9800 NEJ TJ Jiskra Nejdek 31:50
2. Šmaus Jan TJN9700 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad 33:32 + 1:42
3. Maňák Michal PHK9801 PHK OK 99 Hradec Králové 34:54 + 3:04
4. Ernests Ozols 456 AUSEKLIS TUKUMS 36:29 + 4:39
5. Kalenský Aleš STH9801 STH SK Studenec 36:31 + 4:41
6. Olbrikis Lukas 476 ALYTAUS SRC/ALYTUS 41:41 + 9:51
7. Indrans Edgars 457 KAPA OK/BJC LAIMITE 44:16 + 12:26
8. Urbelis Deimantas 477 ORIENS 47:04 + 15:14
9. Stöckl Marcel 122 ASKO HENNDORF 58:01 + 26:11
10. Tiriuna Aurimas 480 ŠILALES SM 58:40 + 26:50
11. Vilcins Ernests 456 AUSEKLIS TUKUMS 63:27 + 31:37
12. Allaverdov Georgiy 595 VOSTOK MOSCOW 71:20 + 39:30
Zorin Danila 595 VOSTOK MOSCOW DISK
H18A
3.20 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hubáček Jonáš LCE9501 LCE OOB TJ Slovan Luhačovice 31:26
2. Waněk Adam VRL9501 VRL OOS TJ Spartak Vrchlabí 31:57 + 0:31
3. Fürst Matouš LLI9603 LLI TJ Loko Liberec 32:10 + 0:44
4. Illner Vojtěch DKP9600 DKP Oddíl OB Kotlářka 32:52 + 1:26
5. Glonek Jakub AOV9602 AOV OOB TJ Baník Ostrava 33:44 + 2:18
6. Matuš Vojtěch VRB9606 VRB SK při gymnáziu OOB Vrbno 35:53 + 4:27
7. Burda Matěj LDC9602 LDC KOB Děčín 36:17 + 4:51
8. Virlogeux Cesar 291 POLE ESPOIR - IDF - AVON 37:31 + 6:05
9. Chmelař Martin ASU9505 ASU Magnus Orienteering 37:45 + 6:19
10. Stormer Oskar KAM9600 KAM SK Kamenice 38:05 + 6:39
11. Sklenář Martin SBR9501 SBR SKOB Bruntál 38:15 + 6:49
12. Veselý Jakub PGP9503 PGP SK Praga 38:40 + 7:14
13. Navrátil Šimon PGP9702 PGP SK Praga 39:05 + 7:39
14. Ptáček Pavel BBM9600 BBM BETA URSUS Orienteering 39:17 + 7:51
15. Málek Jan PZR9505 PZR UNITOP SKP Žďár nad Sázavo 39:21 + 7:55
16. Beaudenon Cedric 291 POLE ESPOIR - IDF - AVON 42:20 + 10:54
17. Nejman Stanislav CHA9500 CHA OK Chrastava 42:23 + 10:57
18. Aster Tomáš SLA9602 SLA SKOB Slaný 46:24 + 14:58
19. Rooman Michael 154 TROL ANTWERPEN 47:54 + 16:28
H18B
3.00 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Zlámal David SJC9603 SJC Sportcentrum Jičín 30:35
2. Walach Ondřej TRI9601 TRI TJ TŽ Třinec 30:36 + 0:01
3. Arnis Silins 456 AUSEKLIS TUKUMS 35:09 + 4:34
4. Ulmanis Valts 456 AUSEKLIS TUKUMS 35:48 + 5:13
5. Chainauskas Stepas 477 ORIENS 36:55 + 6:20
6. Ervins Jansons 456 AUSEKLIS TUKUMS 39:16 + 8:41
7. Pirtnieks Otto 456 AUSEKLIS TUKUMS 43:13 + 12:38
8. Cicénas Povilas 477 ORIENS 44:10 + 13:35
9. Snopko Erik 672 EKONÓM BANSKÁ BYSTRICA 44:59 + 14:24
10. Pärnik Jan henrik 253 MYRAKARUD 71:03 + 40:28
11. Horák Martin TJN9603 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad 97:14 + 66:39
Muratov Michail 598 O-LEN MOSCOW DISK
H20A
3.60 km, 17 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 7220
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Berger Xander 121 NATURFREUNDE LINZ 31:28
2. Zakouřil Vít TUR9301 TUR OOB TJ Turnov 31:39 + 0:11 7561
3. Čermák Jan LPU9301 LPU OK Lokomotiva Pardubice 33:15 + 1:47 7213
4. Argaláš Michal TRI9301 TRI TJ TŽ Třinec 34:46 + 3:18 6883
5. Kučera Štěpán STH9401 STH SK Studenec 36:33 + 5:05 6495
6. Klaška Pavel DKP9301 DKP Oddíl OB Kotlářka 37:32 + 6:04 6282
7. Rohel Marek AOV9401 AOV OOB TJ Baník Ostrava 39:17 + 7:49 5901
8. Šmejc Jakub SJC9401 SJC Sportcentrum Jičín 40:18 + 8:50 5680
9. Valášek Jan KAM9400 KAM SK Kamenice 43:03 + 11:35 5083
10. Uhlíř Marek LBE9400 LBE TJ Lokomotiva Beroun 44:12 + 12:44 4833
11. Kučera Tomáš STH9402 STH SK Studenec 50:18 + 18:50 3507
12. Kapal Tomáš KAM9402 KAM SK Kamenice 52:10 + 20:42 3101
13. Girts Silins 456 AUSEKLIS TUKUMS 74:03 + 42:35
H21E
4.40 km, 21 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 9227
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Janata Martin DKP8306 DKP Oddíl OB Kotlářka 38:08 9694
2. Schuster Marek AOP9303 AOP Přátelé orientačního běhu 40:09 + 2:01 9231
3. Hubáček Michal LCE9301 LCE OOB TJ Slovan Luhačovice 42:13 + 4:05 8756
4. Kamenický Jakub PHK9104 PHK OK 99 Hradec Králové 42:18 + 4:10 8737
5. Flašar Jan PGP8610 PGP SK Praga 43:26 + 5:18 8477
6. Štěrba Zbyněk LPU8304 LPU OK Lokomotiva Pardubice 44:39 + 6:31 8197
7. Bravený Vít ZBM9102 ZBM SK Žabovřesky Brno 44:45 + 6:37 8174
8. Kamaryt Tomáš VPM8807 VPM KOS Slavia VŠ Plzeň 46:23 + 8:15 7799
9. Baltacis Karlis 457 KAPA OK/BJC LAIMITE 47:09 + 9:01
10. Chloupek Adam ZBM9300 ZBM SK Žabovřesky Brno 47:32 + 9:24 7535
11. Král Václav SSU8243 SSU SK Severka Šumperk 48:15 + 10:07 7370
12. Kantor Ondřej TRI9103 TRI TJ TŽ Třinec 48:37 + 10:29 7286
13. Sysel Ctibor PGP8700 PGP SK Praga 48:51 + 10:43 7232
14. Košárek Pavel AOP7102 AOP Přátelé orientačního běhu 49:41 + 11:33 7041
15. Janovský Tomáš PGP6401 PGP SK Praga 52:10 + 14:02 6470
16. Schröter Pavel CHA7203 CHA OK Chrastava 52:20 + 14:12 6432
17. Tähnas Tiit 252 JOKA 52:47 + 14:39
18. Švirák Ondřej ZBM9103 ZBM SK Žabovřesky Brno 53:43 + 15:35 6114
19. Van der ouderaa François 151 ASUB ORIENTATION 54:03 + 15:55
20. Hostaš Petr TUR9001 TUR OOB TJ Turnov 55:21 + 17:13 5739
21. Holas Tomáš AOP7802 AOP Přátelé orientačního běhu 57:14 + 19:06 5306
22. Timmusk Taivo 251 HIIUMAA OK 60:54 + 22:46
23. König Markus 122 ASKO HENNDORF 63:55 + 25:47
24. Bojović Boško 621 PSOK RUDAR GEOLOG BEOGRAD 80:30 + 42:22
25. Sysel Ondřej PGP8302 PGP SK Praga 80:48 + 42:40 0
26. Arizanović Đorđe 621 PSOK RUDAR GEOLOG BEOGRAD 81:45 + 43:37
27. Fátor Jan DOB7907 DOB KOB Dobruška 82:35 + 44:27 0
28. Munjas Bojan 621 PSOK RUDAR GEOLOG BEOGRAD 83:25 + 45:17
H21A
4.10 km, 19 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 8148
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Švihovský Jaromír SJC8005 SJC Sportcentrum Jičín 44:43 8163
2. Polák Vlastimil VRL7702 VRL OOS TJ Spartak Vrchlabí 44:47 + 0:04 8151
3. Tihon Michal PHK7905 PHK OK 99 Hradec Králové 44:53 + 0:10 8133
4. Peterka Vojtěch LLI7502 LLI TJ Loko Liberec 45:01 + 0:18 8109
5. Kobr Tomáš TJN8901 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad 45:30 + 0:47 8021
6. Junek Petr STH7801 STH SK Studenec 46:10 + 1:27 7899
7. Šabatka Zdeněk SHK8902 SHK TJ Slavia Hradec Králové 46:22 + 1:39 7863
8. Kalenský Tomáš SJC8015 SJC Sportcentrum Jičín 46:27 + 1:44 7848
9. Martan Jiří VLI7300 VLI Slavia Liberec orienteerin 47:12 + 2:29 7712
10. Navrátil Tomáš ASU8817 ASU Magnus Orienteering 47:28 + 2:45 7663
11. Kučera Michal STH9201 STH SK Studenec 48:40 + 3:57 7445
12. Kazda Jiří SJC8006 SJC Sportcentrum Jičín 48:46 + 4:03 7427
13. Zikmund Zdeněk NPA6705 NPA SK LOB Nová Paka 49:24 + 4:41 7311
14. Dvořáček Radek ASU9445 ASU Magnus Orienteering 49:36 + 4:53 7275
15. Šrámek Jaromír KSU5801 KSU Klub vytrvalostních sportů 49:49 + 5:06 7236
16. Janů Zdeněk KSU9045 KSU Klub vytrvalostních sportů 49:50 + 5:07 7233
17. Sokalski Dariusz 297 GUYANCOURT ORIENTATION 78 50:26 + 5:43
18. Azeb Karim PHK9110 PHK OK 99 Hradec Králové 51:15 + 6:32 6975
19. Mrázek Jiří DKP7911 DKP Oddíl OB Kotlářka 52:08 + 7:25 6814
20. Tomeš Jaroslav DKP8109 DKP Oddíl OB Kotlářka 52:09 + 7:26 6811
21. Suchý Petr LPM7820 LPM OK Lokomotiva Plzeň 52:18 + 7:35 6784
22. Oľhava Rastislav ASU8949 ASU Magnus Orienteering 54:45 + 10:02 6338
23. Doucha Jiří SNA7105 SNA TJ START Náchod 55:19 + 10:36 6235
24. Pachner Pavel VLI7503 VLI Slavia Liberec orienteerin 55:29 + 10:46 6205
25. Henych Petr VLI6001 VLI Slavia Liberec orienteerin 56:09 + 11:26 6084
26. Turczer Petr KSU7945 KSU Klub vytrvalostních sportů 56:57 + 12:14 5938
27. Loniewski Grzegorz 297 GUYANCOURT ORIENTATION 78 59:20 + 14:37
28. Jorge Fortunato 571 ORI-ESTARREJA 59:22 + 14:39
29. Mezník Vladimír LBE6400 LBE TJ Lokomotiva Beroun 62:44 + 18:01 4886
30. Stehlík Petr LPM7903 LPM OK Lokomotiva Plzeň 63:07 + 18:24 4817
31. Schulhof Jan TUR8900 TUR OOB TJ Turnov 63:50 + 19:07 4686
32. Mašata Roman PHK7107 PHK OK 99 Hradec Králové 64:06 + 19:23 4638
33. Aleš David ASU7517 ASU Magnus Orienteering 71:40 + 26:57 3262
34. Tomalík Ondřej SHK8904 SHK TJ Slavia Hradec Králové 71:51 + 27:08 3228
35. Hecl Miloš KSU7601 KSU Klub vytrvalostních sportů 72:34 + 27:51 3098
36. Kovář Jindřich MAS6800 MAS KČT Aš 74:01 + 29:18 2834
37. Rafael Ramos 571 ORI-ESTARREJA 76:00 + 31:17
38. Svoboda Ondřej SHK7605 SHK TJ Slavia Hradec Králové 79:14 + 34:31 1885
39. Weigert Thorsten 344 MTV BRAUNSCHWEIG 93:06 + 48:23
40. Casamayor otero Ignasi 241 CO CATALUNYA 100:10 + 55:27
41. Cionoiu Gheorghe 352 TV COBURG-NEUSES 102:49 + 58:06
Jílek Jakub KSU9202 KSU Klub vytrvalostních sportů DISK 0
H21B
3.30 km, 16 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 5964
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Grünberger Dominik 121 NATURFREUNDE LINZ 30:29
2. Obermüller Markus 121 NATURFREUNDE LINZ 30:39 + 0:10
3. Krtička Jan KON7931 KON KOB Konice 31:04 + 0:35 6089
4. Panovec Jan VIC8931 VIC OB Vizovice 32:02 + 1:33 5908
5. Macek Jiří LIT8401 LIT KOB Chemopetrol Litvínov 32:06 + 1:37 5895
6. Veselý Marek CHA8201 CHA OK Chrastava 33:07 + 2:38 5704
7. Pachnik Wojciech STB9101 STB TJ Stadion Nový Bor 34:11 + 3:42 5504
8. Anděl Robert VPM8001 VPM KOS Slavia VŠ Plzeň 34:16 + 3:47 5488
9. Obermüller Thomas 121 NATURFREUNDE LINZ 36:30 + 6:01
10. Bína Martin MLA9102 MLA MLOK Mariánské Lázně 38:51 + 8:22 4626
11. Larsson Daniel 709 VANERSBORGS SK 39:05 + 8:36
12. Juřeník Jiří MOV7901 MOV SKOB Ostrava 41:15 + 10:46 4175
13. Čechlovský Jan CHA9300 CHA OK Chrastava 41:21 + 10:52 4157
14. Chrást Tomáš STH7401 STH SK Studenec 41:30 + 11:01 4128
15. Kubec Pavel STB6601 STB TJ Stadion Nový Bor 41:57 + 11:28 4044
16. Vančura Martin TJN8002 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad 42:29 + 12:00 3944
17. Pavlík Libor LIT7605 LIT KOB Chemopetrol Litvínov 43:12 + 12:43 3809
18. Bernášek Jiří STB8101 STB TJ Stadion Nový Bor 43:48 + 13:19 3696
19. Sedlák Radek SNA7501 SNA TJ START Náchod 44:10 + 13:41 3627
20. Bauer Lukáš DLI DLI Dukla Liberec 44:42 + 14:13
21. Tanav Valter 253 MYRAKARUD 45:40 + 15:11
22. Fejk Zbyněk SJC7501 SJC Sportcentrum Jičín 47:33 + 17:04 2991
23. Nerad Jaroslav LIT9001 LIT KOB Chemopetrol Litvínov 47:59 + 17:30 2910
24. Nemec Andrej 672 EKONÓM BANSKÁ BYSTRICA 50:33 + 20:04
25. Komárek Arnošt TJH7701 TJH TJ OK Tolar Jindřichův Hra 51:40 + 21:11 2218
26. Nemec Juraj 672 EKONÓM BANSKÁ BYSTRICA 52:42 + 22:13
27. Kolomnin Dmitriy 598 O-LEN MOSCOW 52:50 + 22:21
28. Badura Václav SKV8101 SKV TJ Slovan Karlovy Vary 59:23 + 28:54 767
29. Pavlík Bronislav LIT8201 LIT KOB Chemopetrol Litvínov 62:37 + 32:08 160
30. Tesař Daniel VPM8203 VPM KOS Slavia VŠ Plzeň 71:56 + 41:27 0
31. Kořan Pavel VBM7401 VBM VSK Mendelu Brno 72:00 + 41:31 0
Levi Pagaime 571 ORI-ESTARREJA DISK
H21C
2.70 km, 13 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 5064
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Havlíček Tomáš KNC8700 KNC OOB TJ Sokol Kostelec n. Č 30:02 5147
2. Janošík Radek VCB7402 VCB TJ OB České Budějovice 30:31 + 0:29 5067
3. Francke Jan DOK8400 DOK OK Doksy 31:04 + 1:02 4976
4. Gorčica Pavel CHA6200 CHA OK Chrastava 33:39 + 3:37 4547
5. Hájek Adam KAM9202 KAM SK Kamenice 33:43 + 3:41 4536
6. Hala Lukáš KAR KAR SK Karlovice 34:26 + 4:24
7. Bitter Aleš KNC8803 KNC OOB TJ Sokol Kostelec n. Č 34:45 + 4:43 4365
8. Paták Pavel KSH8501 KSH OOB TJ Kašperské Hory 34:47 + 4:45 4359
9. Dubec Pavel SCP8003 SCP OK Sparta Praha 35:24 + 5:22 4257
10. Besta Lukáš KNC8101 KNC OOB TJ Sokol Kostelec n. Č 36:24 + 6:22 4091
11. Schach Jonathan 356 SV WANNWEIL 37:25 + 7:23
12. Prášek Přemysl KAM9305 KAM SK Kamenice 39:10 + 9:08 3632
13. Kamaryt Michal MLA9205 MLA MLOK Mariánské Lázně 41:45 + 11:43 3204
14. Pietraszek Martin OOP8100 OOP TJ Opava 48:33 + 18:31 2076
15. Aus Guido 251 HIIUMAA OK 49:40 + 19:38
16. Hájek Tomáš ZVO6401 ZVO OB SK Zvole 50:37 + 20:35 1733
17. Schimm Petr BSO8202 BSO KOB Baník Sokolov 55:57 + 25:55 849
18. Hudeček Petr KTA9201 KTA SK Kotnov Tábor 56:19 + 26:17 788
19. Žídek Robert KSU7848 KSU Klub vytrvalostních sportů 58:15 + 28:13 467
20. Moutvička Ondřej LIT8301 LIT KOB Chemopetrol Litvínov 61:26 + 31:24 0
21. Sidorenkov Valeriy 598 O-LEN MOSCOW 62:38 + 32:36
22. Rihards Sneiders 456 AUSEKLIS TUKUMS 63:18 + 33:16
23. Karmín Luboš LCE9103 LCE OOB TJ Slovan Luhačovice 68:38 + 38:36 0
24. Lechner Thomas 121 NATURFREUNDE LINZ 69:39 + 39:37
Nadelstumpf Bruno 356 SV WANNWEIL DISK
Thiemel Jiří ASU8948 ASU Magnus Orienteering DISK 0
H35A
3.70 km, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Dvořáček Jiří TTR7502 TTR OOB Třebíč 38:08
2. Kärger Wieland 341 OK LEIPZIG 42:44 + 4:36
3. Rybakov Andrey 593 OMEGA MOSCOW 43:08 + 5:00
4. Tihonov Artem 593 OMEGA MOSCOW 43:13 + 5:05
5. Gálus Igor LDC7302 LDC KOB Děčín 43:25 + 5:17
6. Johansson Magnus 196 GREATER VANCOUVER OC 44:31 + 6:23
7. Procházka Antonín DCE5500 DCE KOB Dobřichovice 51:11 + 13:03
8. Balogh Jan TJN7500 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad 53:47 + 15:39
9. Schoene Martin 360 OL-TEAM WEHRSDORF 53:51 + 15:43
10. Žitný Tomáš SMB6401 SMB SKOB Sig-Mat Mladá Bolesla 55:19 + 17:11
11. Biolik Grzegorz 552 UNTS WARSZAWA 64:05 + 25:57
Binar Robert UOL7500 UOL SK UP Olomouc DISK
H35B
3.30 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Gathercole Richard 122 ASKO HENNDORF 44:35
2. Kutlvašr Ruda VRL7601 VRL OOS TJ Spartak Vrchlabí 48:26 + 3:51
3. Stibor Zbyněk KAR7601 KAR SK Karlovice 49:13 + 4:38
4. Matoušek Milan KSU6701 KSU Klub vytrvalostních sportů 49:43 + 5:08
5. Rothauer Thomas 122 ASKO HENNDORF 51:58 + 7:23
6. Kronika Miroslav N01 neregistrovaní Hradec Král 52:09 + 7:34
7. Paloncý Pavel KSU6349 KSU Klub vytrvalostních sportů 53:21 + 8:46
8. Smrček Petr KSU7401 KSU Klub vytrvalostních sportů 58:01 + 13:26
9. Šimek Martin KSU7227 KSU Klub vytrvalostních sportů 58:41 + 14:06
10. Habiger Petr KSU7001 KSU Klub vytrvalostních sportů 59:03 + 14:28
11. Dejnožka Jiří TJN7503 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad 59:48 + 15:13
12. Štrait Martin OKP7602 OKP SK OK 24 Praha 59:52 + 15:17
13. Janis Snepste 456 AUSEKLIS TUKUMS 61:07 + 16:32
14. Bubla Jiří UOL UOL SK UP Olomouc 74:33 + 29:58
15. Zlesák Ondřej JIL JIL OK Jilemnice 80:04 + 35:29
16. Zorin Maksim 595 VOSTOK MOSCOW 104:58 + 60:23
H40A
3.60 km, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Skaug Kenneth 224 OK PAN AARHUS 41:21
2. Schmiedeberg Nils 349 OLV BERLIN 41:52 + 0:31
3. Baldrian Petr PGP7203 PGP SK Praga 42:55 + 1:34
4. Hinge krogsgaard Keld 222 SILKEBORG OK 43:18 + 1:57
5. Vřešťál Jan TUR7301 TUR OOB TJ Turnov 43:21 + 2:00
6. Bílý Milan JES7001 JES KOS Jesenice 43:27 + 2:06
7. Zschäckel Raik 349 OLV BERLIN 44:28 + 3:07
8. Hašek Ondřej VPM6902 VPM KOS Slavia VŠ Plzeň 47:31 + 6:10
9. Bleidorn Stefan 350 TREPTOWER S BERLIN 47:52 + 6:31
10. Eriksen alkjaer Thomas 221 FIF HILLEROD 48:29 + 7:08
11. Pachnik Dariusz STB6901 STB TJ Stadion Nový Bor 49:30 + 8:09
12. Hasman Jan VPM6901 VPM KOS Slavia VŠ Plzeň 51:18 + 9:57
13. Rooman Rudy 154 TROL ANTWERPEN 52:20 + 10:59
14. Lederer Pavel SUL6602 SUL OOB TJ Slavoj Severotuk Ús 55:40 + 14:19
15. Voorhof Geert 152 KOL KESSEL 56:17 + 14:56
16. Staszak Artur 552 UNTS WARSZAWA 58:20 + 16:59
17. Hankovec Petr KAM7101 KAM SK Kamenice 59:08 + 17:47
18. Jandera Tomáš DVP7304 DVP TJ Sokol Praha Spořilov - 61:54 + 20:33
19. Beneš Jan SJH7001 SJH SJH Jindřichův Hradec 63:58 + 22:37
20. Janis Ozols 456 AUSEKLIS TUKUMS 67:25 + 26:04
21. Solmanis Egons 453 IK AUSEKLIS RIGA 68:06 + 26:45
22. Halíř Radim MFP7000 MFP VŠSK MFF UK Praha 68:24 + 27:03
23. Jobst Henry 345 KAULSDORFER OLV BERLIN 70:03 + 28:42
24. Reisinger Holm 351 SSV PLANETA RADEBEUL 72:55 + 31:34
25. Haikonen Jyrki 272 ULVILAN URA 73:00 + 31:39
26. Švancar Martin CHA7000 CHA OK Chrastava 73:54 + 32:33
27. Kamaryt Miloš MLA6404 MLA MLOK Mariánské Lázně 77:09 + 35:48
28. Gints Germanis 456 AUSEKLIS TUKUMS 88:44 + 47:23
29. Widberg Peer johan MLA MLA MLOK Mariánské Lázně 100:34 + 59:13
Röhner Uwe 355 IHW ALEX BERLIN DISK
H40B
3.30 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mareš Alexander NEJ7300 NEJ TJ Jiskra Nejdek 38:00
2. Šritr Martin TUV6802 TUV SOK TJ Turnov 38:08 + 0:08
3. Hnízdil Jan KAS7100 KAS KOB Kamenický Šenov 40:06 + 2:06
4. Hájek Jiří ONO6400 ONO SKOB Ostrov 43:43 + 5:43
5. Nádeníček Josef NEJ7000 NEJ TJ Jiskra Nejdek 46:55 + 8:55
6. Štětínský Pavel MOV7104 MOV SKOB Ostrava 48:27 + 10:27
7. Kaděra Pavel HAV HAV SKOB Baník Havířov 50:08 + 12:08
8. Valters Silins 456 AUSEKLIS TUKUMS 51:54 + 13:54
9. Chvátil Jiří PHK7200 PHK OK 99 Hradec Králové 53:31 + 15:31
10. Girts Strujevics 456 AUSEKLIS TUKUMS 57:01 + 19:01
11. Jarmalavicius Rimantas 474 ALYTAUS SRC/DAINAVA 57:12 + 19:12
12. Werner Lutz 356 SV WANNWEIL 57:37 + 19:37
13. Kolář Tomáš SLA7103 SLA SKOB Slaný 73:54 + 35:54
14. Maňák Martin PHK PHK OK 99 Hradec Králové 83:47 + 45:47
15. Schüller Wolfgang 121 NATURFREUNDE LINZ 91:23 + 53:23
H45A
3.50 km, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Grote Andreas 643 OLC SKOG FRIBOURG 34:01
2. Simonsen Bo 221 FIF HILLEROD 37:15 + 3:14
3. Kavalír Karel PHK6503 PHK OK 99 Hradec Králové 37:23 + 3:22
4. Bartoš Luděk MLA6701 MLA MLOK Mariánské Lázně 37:33 + 3:32
5. Valášek Petr KAM6600 KAM SK Kamenice 38:30 + 4:29
6. Teringl Radek VCB6502 VCB TJ OB České Budějovice 39:27 + 5:26
7. Ptáček Pavel BBM6508 BBM BETA URSUS Orienteering 39:44 + 5:43
8. Klaška Pavel DKP6500 DKP Oddíl OB Kotlářka 40:45 + 6:44
9. Fürst Aleš LLI6801 LLI TJ Loko Liberec 43:33 + 9:32
10. Richtr Aleš VPM6601 VPM KOS Slavia VŠ Plzeň 44:57 + 10:56
11. Grünberger Martin 121 NATURFREUNDE LINZ 45:01 + 11:00
12. Kovář Karel LTP6102 LTP OOB TJ Lokomotiva Teplice 46:55 + 12:54
13. Saldukas Vygintas 471 ORIENS PANEVEZYS 47:34 + 13:33
14. Zöbl Gottfried 121 NATURFREUNDE LINZ 48:12 + 14:11
15. Sklenář Josef SBR6601 SBR SKOB Bruntál 50:10 + 16:09
16. Peyrard Jean-marc 296 COORE ROUBIA 52:27 + 18:26
17. Bílý Petr LTP6805 LTP OOB TJ Lokomotiva Teplice 52:36 + 18:35
18. Demmig Sven 345 KAULSDORFER OLV BERLIN 52:42 + 18:41
19. Taurit Matthias 353 PHOENIX LUBECK 52:44 + 18:43
20. Baert Serge 152 KOL KESSEL 53:01 + 19:00
21. Sklenář Miroslav AOP6302 AOP Přátelé orientačního běhu 54:47 + 20:46
22. Hlaváček Lubomír PHK6401 PHK OK 99 Hradec Králové 62:02 + 28:01
23. Staněk Rostislav VPM6801 VPM KOS Slavia VŠ Plzeň 63:51 + 29:50
24. Kovář Boris LTP6710 LTP OOB TJ Lokomotiva Teplice 64:56 + 30:55
25. Koprnický Kamil VPM6602 VPM KOS Slavia VŠ Plzeň 66:35 + 32:34
26. Svalbring Anders 802 Malilla OK 70:00 + 35:59
27. Käding Bernd 345 KAULSDORFER OLV BERLIN 70:38 + 36:37
28. Barankin Viacheslav 592 O-CLUB MOSCOW 72:01 + 38:00
H45B
2.90 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Sadrins Sergejs 457 KAPA OK/BJC LAIMITE 24:57
2. Tanav Tonu 253 MYRAKARUD 28:00 + 3:03
3. Funda Jiří API6401 API OK Andante Písek 28:52 + 3:55
4. Mátl Pavel KSU6844 KSU Klub vytrvalostních sportů 30:41 + 5:44
5. Havel Leoš VRL6401 VRL OOS TJ Spartak Vrchlabí 31:23 + 6:26
6. Žemlík Radim KVS6401 KSV SKOB Kobra Vsetín 33:41 + 8:44
7. Šebek Martin SCP6700 SCP OK Sparta Praha 34:18 + 9:21
8. Hlawatsch Rudy 531 AUCLAND 34:44 + 9:47
9. Žucha Jiří TJN6603 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad 35:33 + 10:36
10. Pärnik Jüri 253 MYRAKARUD 36:21 + 11:24
11. Hnik Paul 253 MYRAKARUD 37:27 + 12:30
12. Vychodil Tomáš SHK6301 SHK TJ Slavia Hradec Králové 37:35 + 12:38
13. Kurr Maik 363 LG OST BERLIN 38:07 + 13:10
14. Procházka Radek LPU6504 LPU OK Lokomotiva Pardubice 38:31 + 13:34
15. Černík Milan KVS6501 KSV SKOB Kobra Vsetín 39:09 + 14:12
16. Aster Vladimír SLA6500 SLA SKOB Slaný 41:21 + 16:24
17. Funda Michal SHK6403 SHK TJ Slavia Hradec Králové 43:39 + 18:42
18. Tryzna Pavel VRL6801 VRL OOS TJ Spartak Vrchlabí 43:52 + 18:55
19. Navalinskas Tomas 479 DEVYNI OSK VILNIUS 45:02 + 20:05
20. Ščehovič Roman 672 EKONÓM BANSKÁ BYSTRICA 45:13 + 20:16
21. Kantor Roman TRI6501 TRI TJ TŽ Třinec 47:48 + 22:51
22. Svoboda Miloslav SHK5901 SHK TJ Slavia Hradec Králové 48:05 + 23:08
23. Rothkegel Thomas 348 POST SV DRESDEN 48:35 + 23:38
24. Divecký Josef SHK6102 SHK TJ Slavia Hradec Králové 51:55 + 26:58
25. Poulsen Henrik 221 FIF HILLEROD 58:58 + 34:01
26. Míka Zdeněk TJN6700 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad 74:16 + 49:19
27. Hofman Petr LPM6500 LPM OK Lokomotiva Plzeň 85:17 + 60:20
H50A
3.30 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Poloprutský Tomáš VLI6205 VLI Slavia Liberec orienteerin 32:09
2. Leiboms Aigars 457 KAPA OK/BJC LAIMITE 34:29 + 2:20
3. Vávra Martin HOR6302 HOR TJ Jiskra Hořice 34:37 + 2:28
4. Müller Matthias 348 POST SV DRESDEN 35:18 + 3:09
5. Westin Kjell 512 PORSGRUNN OL 36:39 + 4:30
6. Přibík Jan PGP6301 PGP SK Praga 38:49 + 6:40
7. Takács Csaba 392 SENIOR CLUB HUNGARY 39:08 + 6:59
8. Vári Tibor 511 IF STURLA 40:22 + 8:13
9. Hirš Libor VBM6000 VBM VSK Mendelu Brno 40:24 + 8:15
10. Zimmermann Gerd 351 SSV PLANETA RADEBEUL 40:33 + 8:24
11. Harju Juha-pekka 275 TP TAMPERE 40:35 + 8:26
12. Wälchli Jürg 642 OLG SKANDIA 41:33 + 9:24
13. Kožina Petr PGP6000 PGP SK Praga 41:34 + 9:25
14. Spengler Andreas 357 ESV LOK DESSAU 42:46 + 10:37
15. Rysev Yurii 596 LESMASTER KIROV 43:58 + 11:49
16. Veljačik Pavel SCP6200 SCP OK Sparta Praha 44:24 + 12:15
17. Roudný Václav LPU6102 LPU OK Lokomotiva Pardubice 47:31 + 15:22
18. Wurzel Břetislav OSN6005 OSN SK OS Nové Město n. M. 47:51 + 15:42
19. Forst Libor MFP6301 MFP VŠSK MFF UK Praha 48:39 + 16:30
20. Hrabánek David PGP6003 PGP SK Praga 50:01 + 17:52
21. Treml Peter 121 NATURFREUNDE LINZ 50:04 + 17:55
22. Braatz Frank 350 TREPTOWER S BERLIN 50:41 + 18:32
23. Bayburin Rais 591 UFA UNITED 51:08 + 18:59
24. Hošek Ladislav SCP6001 SCP OK Sparta Praha 51:14 + 19:05
25. Hofmans Jacques 151 ASUB ORIENTATION 53:32 + 21:23
26. Zalaiskalns Maris 455 MONA RIGA 53:36 + 21:27
27. Kulhavý Josef SRK5701 SRK SOOB Spartak Rychnov nad K 53:44 + 21:35
28. Mair Alois 121 NATURFREUNDE LINZ 54:25 + 22:16
28. Parkkinen Pekka 271 SK POHJANTAHTI 54:25 + 22:16
30. Kettner Pavel HCE5900 HCE TJ Sokol Hostivice 56:20 + 24:11
31. Montemont Patrice 292 ORIENTALP VIZILLE 56:53 + 24:44
32. Larsson Nils-olof 709 VANERSBORGS SK 57:25 + 25:16
33. Vandemeulebroek Marc 151 ASUB ORIENTATION 58:03 + 25:54
34. Pavlů Jaroslav DCE6100 DCE KOB Dobřichovice 63:24 + 31:15
35. Hejtmánek Vladimír TAP5802 TAP KOB TRETRA Praha 70:57 + 38:48
36. Tihon Jaroslav TAP6102 TAP KOB TRETRA Praha 72:18 + 40:09
37. Pühringer Dieter 121 NATURFREUNDE LINZ 90:23 + 58:14
38. Janošík Antonín UOL5201 UOL SK UP Olomouc 104:17 + 72:08
H50B
2.90 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Blabla Zdeněk PCB5901 PCB SKP České Budějovice 32:33
2. Nemec Juraj 672 EKONÓM BANSKÁ BYSTRICA 32:40 + 0:07
3. Vydra Pavel PEN6200 PEN OK RECO Sport 34:27 + 1:54
4. Tamulionis Vytautas 476 ALYTAUS SRC/ALYTUS 35:12 + 2:39
5. Slutyy Ihor 751 SKIF CSO SUMY 35:57 + 3:24
6. Bikelis Vytautas 481 LABIRINTAS 2 36:07 + 3:34
7. Pulec Pavel VBM6201 VBM VSK Mendelu Brno 36:21 + 3:48
8. Kavka Jiří SCP5900 SCP OK Sparta Praha 38:22 + 5:49
9. Andza Edgars 452 OZONS OK RIGA 38:37 + 6:04
10. Cinkan Zdeněk LPU6201 LPU OK Lokomotiva Pardubice 41:03 + 8:30
11. Argaláš Jaroslav TRI6202 TRI TJ TŽ Třinec 46:14 + 13:41
12. Treibmann Peter 341 OK LEIPZIG 49:04 + 16:31
13. Čivrný Pavel VRL6306 VRL OOS TJ Spartak Vrchlabí 52:17 + 19:44
14. Hartmeyer Karl 221 FIF HILLEROD 56:49 + 24:16
H55A
2.80 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Milota Josef MLA5801 MLA MLOK Mariánské Lázně 24:41
2. Škorpil Martin HOR5700 HOR TJ Jiskra Hořice 28:54 + 4:13
3. Běhoun Pavel PHK5701 PHK OK 99 Hradec Králové 29:07 + 4:26
4. Novotný Otakar TJN5604 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad 29:28 + 4:47
5. Hermet Andre 291 POLE ESPOIR - IDF - AVON 30:03 + 5:22
6. Flašar Jan KCK5701 KCK KOB Český Krumlov 30:13 + 5:32
7. Burman Ulf 702 GUSTAVSBERGS OK 30:53 + 6:12
8. Cachard Christian 293 CSM RILLIEUX 32:21 + 7:40
9. Gazdačko Milan SHK5702 SHK TJ Slavia Hradec Králové 32:39 + 7:58
10. Hanzl Vlastimil VBM5329 VBM VSK Mendelu Brno 33:19 + 8:38
11. Salkauskas Algirdas 477 ORIENS 36:04 + 11:23
12. Kaška Rudolf CHA5500 CHA OK Chrastava 36:49 + 12:08
13. John Vladimír OLP55002 OLP PSK Olymp Praha 37:01 + 12:20
14. Berger Tommy 708 GAVLE OK 37:12 + 12:31
15. Fiala Zdeněk TAP5501 TAP KOB TRETRA Praha 38:34 + 13:53
16. Konopáč Jiří TUR5803 TUR OOB TJ Turnov 41:19 + 16:38
17. Kottonen Hannu 274 LYNX 46:15 + 21:34
18. Brito Sergio 191 COMPASS MIGUEL PEREIRA 51:21 + 26:40
19. Le calvez Eugene 295 LORIENT 53:18 + 28:37
20. Ďurín Ján 671 ŠK CART PRINT NITRA 54:24 + 29:43
21. Pavlík Milan CHA5400 CHA OK Chrastava 63:45 + 39:04
22. Olbrycht Janusz 553 OLBnO WARSZAWA 66:45 + 42:04
Maenttaeri Jakke 276 Joutsenon Kullervo DISK
H55B
2.70 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Harijs Lacars 456 AUSEKLIS TUKUMS 27:59
2. Horák Petr TJN5602 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad 29:59 + 2:00
3. Cedrych Karel TJP5500 TJP TJ Sokol Troja 33:42 + 5:43
4. Krasuckis Rimantas 473 LABIRINTAS OK 38:47 + 10:48
5. Zákravský Zdeněk SNA5702 SNA TJ START Náchod 38:48 + 10:49
6. Šebela Bedřich KVS5801 KSV SKOB Kobra Vsetín 43:12 + 15:13
7. Maliňák Josef SVS5501 SVS Orientklub Vsetín 56:30 + 28:31
8. Chalupa Tomáš KVS5501 KSV SKOB Kobra Vsetín 58:07 + 30:08
9. Klimpl Petr LPU5401 LPU OK Lokomotiva Pardubice 58:58 + 30:59
10. Fajrajzl Jaromír API5601 API OK Andante Písek 75:49 + 47:50
11. Stulík Jiří SHK5701 SHK TJ Slavia Hradec Králové 82:14 + 54:15
12. Vikis Andrejs 457 KAPA OK/BJC LAIMITE 84:18 + 56:19
13. Šabatka Petr SHK5703 SHK TJ Slavia Hradec Králové 89:06 + 61:07
Langr Stanislav SNA5403 SNA TJ START Náchod DISK
H60A
2.70 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hickethier Manfred VLI5201 VLI Slavia Liberec orienteerin 24:47
2. Uher Petr VSP5001 VSP USK Praha 25:19 + 0:32
3. Parzewski Jerzy 554 ASZ WAT WARSZAWA 26:03 + 1:16
4. Horáček Miroslav VLI5000 VLI Slavia Liberec orienteerin 28:00 + 3:13
5. Juřeník Josef MOV5201 MOV SKOB Ostrava 28:52 + 4:05
6. Farář Václav LPU5201 LPU OK Lokomotiva Pardubice 29:22 + 4:35
7. Hudský Vlastimil TUR5100 TUR OOB TJ Turnov 30:03 + 5:16
8. Babický Tomáš DLT5001 DLT KrOB Rozmarýn Litoměřice 30:26 + 5:39
9. Genderjahn Ludwig 342 LOK BERLIN 30:31 + 5:44
10. Frenzel Michael 342 LOK BERLIN 30:47 + 6:00
11. Peterka František TJP4900 TJP TJ Sokol Troja 30:59 + 6:12
12. Wolejszo Tadeusz 554 ASZ WAT WARSZAWA 31:00 + 6:13
13. Müller Leo 122 ASKO HENNDORF 31:20 + 6:33
14. Härtelt Helmut 351 SSV PLANETA RADEBEUL 31:58 + 7:11
15. Öhlund Per 702 GUSTAVSBERGS OK 32:33 + 7:46
16. Přinda Oldřich VLI5101 VLI Slavia Liberec orienteerin 32:42 + 7:55
17. Labanouski Anatolii 171 MALINOVKA MINSK 32:52 + 8:05
18. Valter Petr KBP4500 KBP KBP Praha 33:50 + 9:03
19. Wilson Martin 321 BERKSHIRE ORIENTEERS 34:34 + 9:47
20. Komárek Jaromír KSU4900 KSU Klub vytrvalostních sportů 34:51 + 10:04
21. Orálek Miroslav TTR5201 TTR OOB Třebíč 35:20 + 10:33
22. Lukavec Míla TJN4901 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad 35:39 + 10:52
23. Bárta Miroslav JEN5201 JEN OB Jenišovice 36:06 + 11:19
24. Novák Karel NPA5001 NPA SK LOB Nová Paka 36:30 + 11:43
25. Kadavý Zdeněk CHA4901 CHA OK Chrastava 37:44 + 12:57
26. Miřijovský Přemysl BOV5001 BOV TJ Baník Ostrava OKD 38:33 + 13:46
27. Böhm Karel TJN5101 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad 40:02 + 15:15
28. Ševčík Milan CHA5003 CHA OK Chrastava 41:21 + 16:34
29. Folander Kim 223 OK SORO 41:59 + 17:12
30. Wald František FSP5300 FSP VŠTJ Stavební fakulta Prah 43:50 + 19:03
31. Lusk Karel CHA5002 CHA OK Chrastava 47:55 + 23:08
32. Chmelík Aleš VBM4732 VBM VSK Mendelu Brno 48:00 + 23:13
33. Akerblom Leif 705 STORA TUNA OK 48:07 + 23:20
34. Tvrdek Vojtěch LBE4900 LBE TJ Lokomotiva Beroun 49:20 + 24:33
35. Pospíšil Jaromír LDC5301 LDC KOB Děčín 50:04 + 25:17
36. Pongratz Karl 125 HSV PINKAFELD 50:12 + 25:25
37. Hamáček Bohuslav LBE5000 LBE TJ Lokomotiva Beroun 55:35 + 30:48
Ziesche Juergen 342 LOK BERLIN DISK
H60B
2.60 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Barták Jiří CHA5100 CHA OK Chrastava 32:08
2. Pospíšil Karel KAR5001 KAR SK Karlovice 32:18 + 0:10
3. Breitschädel Christian 122 ASKO HENNDORF 34:40 + 2:32
4. Stárek Jiří SRK5002 SRK SOOB Spartak Rychnov nad K 34:41 + 2:33
5. Vokál Jiří CHA5001 CHA OK Chrastava 38:13 + 6:05
6. Kubát Jaroslav SKV5203 SKV TJ Slovan Karlovy Vary 39:03 + 6:55
7. Henek Milan RBK5307 RBK SK Radioklub Blansko 39:26 + 7:18
8. Olausson Tommy 707 SOK ANEBY 44:07 + 11:59
9. Pavlík Miroslav LIT5301 LIT KOB Chemopetrol Litvínov 62:10 + 30:02
10. Denemarek Oldřich BBM5100 BBM BETA URSUS Orienteering 63:01 + 30:53
Juřina Robert FYD4901 FYD Jizerský klub OB Frýdlant DISK
H65A
2.60 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pospíšil Jaromír PZR4417 PZR UNITOP SKP Žďár nad Sázavo 25:12
2. Hrobař Rudolf SRK4702 SRK SOOB Spartak Rychnov nad K 27:28 + 2:16
3. Gurka Jiří TUV4601 TUV SOK TJ Turnov 27:34 + 2:22
4. Fišák Jan MLA4401 MLA MLOK Mariánské Lázně 28:08 + 2:56
5. Jakubec Jindřich TUR4801 TUR OOB TJ Turnov 28:13 + 3:01
6. Janda Josef KAD4701 KAD Originální Vivalín Team Ka 28:53 + 3:41
7. Buriánek Jaromír SCP4700 SCP OK Sparta Praha 29:33 + 4:21
8. Procházka Aleš DKP4700 DKP Oddíl OB Kotlářka 30:53 + 5:41
9. Penttinen Juha 273 MESIK HELSINKI 33:00 + 7:48
10. Strib Hans Christian 225 BALLERUP OK 33:48 + 8:36
11. Jirásek Jaroslav SCH4701 SCH TJ Skalka Cheb 34:42 + 9:30
12. Böhm Eduard 122 ASKO HENNDORF 35:48 + 10:36
13. Privett Leigh 101 AWOC STANLEY 36:18 + 11:06
14. Pospíšil Jiří TUV4701 TUV SOK TJ Turnov 36:20 + 11:08
15. Intgroen Mike 501 KOVZ RIJSBERGEN 37:14 + 12:02
16. Gleschner Albert 123 HSV RIED 37:58 + 12:46
17. Dokoupil Vladimír VBM4806 VBM VSK Mendelu Brno 38:57 + 13:45
17. Challacombe Alwyn 322 WELWYN ORIENTEERS 38:57 + 13:45
19. Sokolář Zdeněk SNA4501 SNA TJ START Náchod 39:44 + 14:32
20. Lindblom Ingemar 704 IFK GOTEBORG 40:43 + 15:31
21. Zlesák Zdeněk JIL4701 JIL OK Jilemnice 41:47 + 16:35
22. Ochmann Gert 341 OK LEIPZIG 42:20 + 17:08
23. Havlík Jaroslav SJC3601 SJC Sportcentrum Jičín 42:44 + 17:32
24. Ryšavý Vít TJP4700 TJP TJ Sokol Troja 46:34 + 21:22
25. Schimm Dieter BSO4401 BSO KOB Baník Sokolov 67:03 + 41:51
H65B
2.40 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hlaváč Jaroslav SMB4801 SMB SKOB Sig-Mat Mladá Bolesla 37:39
2. Zelený Vladimír PGP4800 PGP SK Praga 41:10 + 3:31
3. Fiala Miloš KSH4801 KSH OOB TJ Kašperské Hory 41:59 + 4:20
4. Nejezchleba Jiří KAS4600 KAS KOB Kamenický Šenov 46:49 + 9:10
5. Lukáš Zdeněk LLI4502 LLI TJ Loko Liberec 51:49 + 14:10
6. Lebduška Petr ROU4702 ROU SKOB Roudnice nad Labem 53:20 + 15:41
7. Dvořák Jaromír PGP4601 PGP SK Praga 58:47 + 21:08
H70
2.50 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Schmalfeld Tassilo 351 SSV PLANETA RADEBEUL 32:40
2. Slavins Rodrigo 452 OZONS OK RIGA 34:28 + 1:48
3. Frey Jaromír NEJ4100 NEJ TJ Jiskra Nejdek 40:45 + 8:05
4. Teteris Arvids 454 OK KO 42:40 + 10:00
5. Gřunděl Ivan SJH4201 SJH SJH Jindřichův Hradec 49:27 + 16:47
6. Roos Ton 502 HOC 93 MEPPEL 52:56 + 20:16
7. Štrojsa Josef KAS4000 KAS KOB Kamenický Šenov 57:03 + 24:23
8. Máslo Miroslav SHK4001 SHK TJ Slavia Hradec Králové 59:47 + 27:07
9. Beneš Karel HAV4201 HAV SKOB Baník Havířov 64:01 + 31:21
10. Fuchs Franz 121 NATURFREUNDE LINZ 88:05 + 55:25
11. Hlavatý Karel SJP4200 SJP KČT Slavoj Praha 88:39 + 55:59
12. Güth Hans 357 ESV LOK DESSAU 102:12 + 69:32
13. Walter Bernd 355 IHW ALEX BERLIN 116:39 + 83:59
Schlittermann Klaus 342 LOK BERLIN DISK
H75
2.30 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Attl Vladimír PGP3800 PGP SK Praga 28:22
2. Wagner Max 121 NATURFREUNDE LINZ 33:41 + 5:19
3. Horn Gerhard 347 TGV HORN 36:18 + 7:56
4. Novotný Petr PHK3802 PHK OK 99 Hradec Králové 43:49 + 15:27
5. Fierlinger Adi 121 NATURFREUNDE LINZ 46:44 + 18:22
6. Wittiber Wolfgang 346 BIELEFELDER SKICLUB e.V. 52:48 + 24:26
7. Kalinin Boris 597 KUNCEVO-ORSA 60:37 + 32:15
8. Kojalovics Stanislavs 456 AUSEKLIS TUKUMS 71:43 + 43:21
9. Taurit Rudolf 353 PHOENIX LUBECK 102:41 + 74:19
T-OPEN
2.80 km, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Lebedinská Romana LPU LPU OK Lokomotiva Pardubice 30:49
2. Černíková Tereza KVS KSV SKOB Kobra Vsetín 33:26 + 2:37
3. Černíková Dana KVS7050 KSV SKOB Kobra Vsetín 34:27 + 3:38
4. Stiborová Blanka KAR KAR SK Karlovice 59:45 + 28:56
Gilova Diana NEREG DISK
T10
2.80 km, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kroniková Sylvie SHK0450 SHK TJ Slavia Hradec Králové 26:48
2. Mach Ondra TJN0402 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad 26:57 + 0:09
3. Víšková Veronika KAM0452 KAM SK Kamenice 28:13 + 1:25
4. Nedvídková Katka DLT0451 DLT KrOB Rozmarýn Litoměřice 29:41 + 2:53
5. Dvořáček Tomáš TTR0503 TTR OOB Třebíč 31:10 + 4:22
6. Janošíková Eva VCB0552 VCB TJ OB České Budějovice 31:39 + 4:51
7. Teringlová Vendula VCB0451 VCB TJ OB České Budějovice 31:40 + 4:52
8. Městka Václav VSP0600 VSP USK Praha 32:55 + 6:07
9. Mrozek Pawel TRI0401 TRI TJ TŽ Třinec 33:21 + 6:33
10. Promberga Monta 457 KAPA OK/BJC LAIMITE 33:52 + 7:04
11. Garais Bruno 457 KAPA OK/BJC LAIMITE 35:46 + 8:58
12. Dejnožka Martin TJN0600 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad 36:21 + 9:33
13. Kubecová Magdalena STB0550 STB TJ Stadion Nový Bor 36:22 + 9:34
14. Zorin Timofey 595 VOSTOK MOSCOW 38:31 + 11:43
15. Stehlík Šimon LPM LPM OK Lokomotiva Plzeň 38:48 + 12:00
16. Haikonen Ilmo 272 ULVILAN URA 39:03 + 12:15
17. Benešová Michaela SJH0651 SJH SJH Jindřichův Hradec 39:36 + 12:48
18. Doucha Martin SNA0501 SNA TJ START Náchod 40:01 + 13:13
19. Zemková Pavlína SLA0551 SLA SKOB Slaný 43:50 + 17:02
20. Holasová Barbora AOP0651 AOP Přátelé orientačního běhu 46:16 + 19:28
21. Šauli Kateřina VPM0456 VPM KOS Slavia VŠ Plzeň 47:41 + 20:53
22. Lapina Marta 454 OK KO 47:50 + 21:02
23. Pavlík Matěj LIT0401 LIT KOB Chemopetrol Litvínov 50:28 + 23:40
24. Nedvídková Adéla DLT0452 DLT KrOB Rozmarýn Litoměřice 50:50 + 24:02
25. Rohlík Zbyněk KVS0301 KSV SKOB Kobra Vsetín 57:46 + 30:58
26. Míka Bertík TJN0601 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad 60:22 + 33:34
27. Čechmánek Václav PVP0600 PVP VSK Přírodověda 68:01 + 41:13
28. Kolomnin Leonid 598 O-LEN MOSCOW 70:11 + 43:23
29. Vřešťál Antonín TUR0604 TUR OOB TJ Turnov 88:29 + 61:41
Emils Alberts Šnepste NEREG DISK
Štrait Vilém VSP0701 VSP USK Praha DISK
Toms Germanis 456 AUSEKLIS TUKUMS DISK
Solmanis Uvis 453 IK AUSEKLIS RIGA DISK
Bauer Matyáš SKV SKV TJ Slovan Karlovy Vary DISK
Irbe Lacare 456 AUSEKLIS TUKUMS DISK
Milota Břetislav MLA0300 MLA MLOK Mariánské Lázně DISK
Forst Albert MFP0901 MFP VŠSK MFF UK Praha DISK
Baldriánová Eva VSP0751 VSP USK Praha DISK
T10P
2.80 km, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hemmingsen kjaer Gustav 221 FIF HILLEROD 21:43
2. Doleželová Anna PZR0651 PZR UNITOP SKP Žďár nad Sázavo 24:06 + 2:23
3. Eriksen alkjaer Lasse 221 FIF HILLEROD 24:34 + 2:51
4. Kolomnina Alena 598 O-LEN MOSCOW 24:41 + 2:58
5. Lamačová Barbora BOR0750 BOR OK Jiskra NOVÝ BOR 24:44 + 3:01
6. Jandera Kryštof PGP0700 PGP SK Praga 25:33 + 3:50
7. Čivrný Jan VRL0501 VRL OOS TJ Spartak Vrchlabí 28:13 + 6:30
8. Pachnik Jedrzej STB STB TJ Stadion Nový Bor 28:24 + 6:41
9. Cienciala Filip TRI0600 TRI TJ TŽ Třinec 30:09 + 8:26
10. Vlach Timik SBR0501 SBR SKOB Bruntál 30:16 + 8:33
11. Najbrt Jakub KVS KSV SKOB Kobra Vsetín 31:52 + 10:09
12. Krčmář Jáchym LLI LLI TJ Loko Liberec 33:04 + 11:21
13. Cieslar Michael TRI0503 TRI TJ TŽ Třinec 34:05 + 12:22
14. Přibíková Agáta PGP0651 PGP SK Praga 34:47 + 13:04
15. Doucha Tomáš SNA0801 SNA TJ START Náchod 35:30 + 13:47
16. Kašpar Štěpán ZAK0401 ZAK SK Netopýr Zákupy 38:27 + 16:44
17. Mareček Karel KSU0303 KSU Klub vytrvalostních sportů 39:16 + 17:33
18. Bauerová Aneta SKV SKV TJ Slovan Karlovy Vary 39:36 + 17:53
19. Kašpar Vojtěch ZAK0400 ZAK SK Netopýr Zákupy 40:10 + 18:27
20. Vřešťál František TUR0906 TUR OOB TJ Turnov 41:26 + 19:43
21. Janošíková Marie VCB0752 VCB TJ OB České Budějovice 42:29 + 20:46
22. Teringl Vojtěch VCB0702 VCB TJ OB České Budějovice 42:32 + 20:49
23. Heclová Marie KSU0454 KSU Klub vytrvalostních sportů 43:27 + 21:44
24. Komárková Zbyňka TJH0751 TJH TJ OK Tolar Jindřichův Hra 44:01 + 22:18
25. Mareček Libor KSU KSU Klub vytrvalostních sportů 44:39 + 22:56
26. Smiková Kristýna SLA SLA SKOB Slaný 44:44 + 23:01
27. Hudská Štěpánka TUR0450 TUR OOB TJ Turnov 45:01 + 23:18
28. Čivrná Eliška VRL0851 VRL OOS TJ Spartak Vrchlabí 45:11 + 23:28
29. Holas Štěpán AOP AOP Přátelé orientačního běhu 45:19 + 23:36
30. Besta Radek KNC KNC OOB TJ Sokol Kostelec n. Č 46:26 + 24:43
31. Weigert Anna und Jule 344 MTV BRAUNSCHWEIG 50:37 + 28:54
32. Paloncý Jan KSU0808 KSU Klub vytrvalostních sportů 60:56 + 39:13
33. Štěrba Lukáš SKV1001 SKV TJ Slovan Karlovy Vary 61:24 + 39:41
34. Rohan Vilém PVP PVP VSK Přírodověda 69:06 + 47:23
35. Bozděch Vojta PGP PGP SK Praga 72:39 + 50:56
36. Pavlíková Rozárie LIT0851 LIT KOB Chemopetrol Litvínov 79:19 + 57:36
37. Bílá Tereza JES0551 JES KOS Jesenice 79:37 + 57:54
38. Mátl Jáchym KSU KSU Klub vytrvalostních sportů 80:19 + 58:36
39. Pavlík Tobiáš LIT1111 LIT KOB Chemopetrol Litvínov 80:27 + 58:44
40. Šimek Adam KSU KSU Klub vytrvalostních sportů 87:39 + 65:56
41. Brandt Marko ABM ABM KOB Moira Brno 92:20 + 70:37
42. Holečková Kateřina ABM0553 ABM KOB Moira Brno 94:45 + 73:02