Výsledky závodu: Bohemia - E4

Datum:
27.07.2013
Místo konání:
Kyltice
Pořadatel:
BOR - OK Jiskra Nový Bor
Mapa:
Jelení prameny
Ředitel závodu:
Vácha Tomáš
Hlavní rozhodčí:
Krejčí Jaroslav
Stavitel tratí:
Kořínek Tomáš
JURY:
Fátor Jan, Farář Václav, Hrdličková Ludmila
Protokol:
Závody proběhly za velmi teplého počasí. V průběhu závodu bylo ošetřeno několik drobných zranění a jedno vážnější zranění ruky – zahraniční závodník byl transportován z prostoru závodu ošetřen a poté převezen do nemocnice na pozorování.
Kategorie:
D10     D12A     D12B     D14A     D14B     D16A     D16B     D18A     D18B     D20A     D21E     D21A     D21B     D21C     D35A     D35B     D40A     D40B     D45A     D45B     D50A     D50B     D55A     D55B     D60     D65     D70     F3     F5     H10     H12A     H12B     H14A     H14B     H16A     H16B     H18A     H18B     H20A     H21E     H21A     H21B     H21C     H35A     H35B     H40A     H40B     H45A     H45B     H50A     H50B     H55A     H55B     H60A     H60B     H65A     H65B     H70     H75     T-OPEN     T10     T10P    
D10
1.80 km, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Richtrová Kamila VPM0451 VPM KOS Slavia VŠ Plzeň 18:28
2. Nádeníčková Iva NEJ0350 NEJ TJ Jiskra Nejdek 19:33 + 1:05
3. Irbe Bluma 456 AUSEKLIS TUKUMS 19:44 + 1:16
4. Štraitová Jolana VSP0456 VSP USK Praha 19:48 + 1:20
5. Martanová Lea VLI0555 VLI Slavia Liberec orienteerin 20:01 + 1:33
6. Staňková Radka VPM0452 VPM KOS Slavia VŠ Plzeň 20:17 + 1:49
7. Poulsen Mathilde 221 FIF HILLEROD 20:20 + 1:52
8. Simonsen Siri 221 FIF HILLEROD 21:18 + 2:50
9. Vitebská Eliška TJN0350 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad 21:40 + 3:12
10. Dzerve Una undine 457 KAPA OK/BJC LAIMITE 21:51 + 3:23
11. Čechmánková Anna PVP0450 PVP VSK Přírodověda 22:36 + 4:08
12. Thýnová Martina SHK0350 SHK TJ Slavia Hradec Králové 22:46 + 4:18
13. Holečková Michaela ABM0259 ABM KOB Moira Brno 23:17 + 4:49
14. Ziebová Veronika NEJ0450 NEJ TJ Jiskra Nejdek 23:36 + 5:08
15. Hankovcová Helena KAM0350 KAM SK Kamenice 23:47 + 5:19
16. Ender Julika 341 OK LEIPZIG 24:20 + 5:52
17. Kantorová Anna TRI0352 TRI TJ TŽ Třinec 27:00 + 8:32
18. Chvátilová Johana PHK0450 PHK OK 99 Hradec Králové 28:55 + 10:27
19. Kärger Eline 341 OK LEIPZIG 30:13 + 11:45
20. Havlová Kateřina VRL0552 VRL OOS TJ Spartak Vrchlabí 30:48 + 12:20
21. Rusakova Uliana 592 O-CLUB MOSCOW 56:46 + 38:18
22. Bartošová Marie MLA0451 MLA MLOK Mariánské Lázně 63:13 + 44:45
Dellingerová Anna NEJ0351 NEJ TJ Jiskra Nejdek 32:18 + 13:50
D12A
1.90 km, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kochová Anna SJC0153 SJC Sportcentrum Jičín 14:27
2. Kosová Tereza SRK0151 SRK SOOB Spartak Rychnov nad K 16:29 + 2:02
3. Martanová Elin VLI0252 VLI Slavia Liberec orienteerin 18:02 + 3:35
4. Haikonen Sanni 272 ULVILAN URA 19:02 + 4:35
5. Vejražková Róza SJC0151 SJC Sportcentrum Jičín 19:20 + 4:53
6. Poulsen Nanna lysemose 222 SILKEBORG OK 19:34 + 5:07
7. Semíková Lucie KAM0250 KAM SK Kamenice 22:24 + 7:57
8. Chaloupková Hana KAM0252 KAM SK Kamenice 26:17 + 11:50
9. Sidorenkova Victoria 598 O-LEN MOSCOW 27:05 + 12:38
10. Staňková Markéta VPM0153 VPM KOS Slavia VŠ Plzeň 31:14 + 16:47
11. Malvina Girinskyte 477 ORIENS 37:15 + 22:48
12. Mašatová Eliška PHK0251 PHK OK 99 Hradec Králové 45:15 + 30:48
13. Kroniková Štěpánka SHK0150 SHK TJ Slavia Hradec Králové 46:31 + 32:04
14. Janderová Barbora PGP0251 PGP SK Praga 66:47 + 52:20
D12B
1.90 km, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Nádeníčková Pavla NEJ0150 NEJ TJ Jiskra Nejdek 15:49
2. Rydlová Adéla TJN0151 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad 18:01 + 2:12
3. Marešová Klára NEJ0250 NEJ TJ Jiskra Nejdek 18:04 + 2:15
4. Linková Lucie TUR0251 TUR OOB TJ Turnov 18:26 + 2:37
5. Tokárová Regina NEJ0151 NEJ TJ Jiskra Nejdek 19:17 + 3:28
6. Šritrová Lenka TUV0252 TUV SOK TJ Turnov 20:11 + 4:22
7. Rydlová Magdaléna TJN0251 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad 20:13 + 4:24
8. Ciencialová Daniela TRI0254 TRI TJ TŽ Třinec 21:14 + 5:25
9. Novotná Viktorie TJN0250 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad 21:32 + 5:43
10. Budská Anna TJN0253 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad 21:57 + 6:08
11. Černá Kateřina MLA0251 MLA MLOK Mariánské Lázně 22:02 + 6:13
12. Čermáková Kateřina ROZ0150 ROZ OK Roztoky 22:56 + 7:07
13. Bliudžiute Gabija 480 ŠILALES SM 24:46 + 8:57
14. Chalupová Aneta ROZ0250 ROZ OK Roztoky 25:29 + 9:40
15. Šklíbová Míša TJN0153 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad 26:30 + 10:41
16. Mrozek Teresa TRI0251 TRI TJ TŽ Třinec 28:18 + 12:29
17. Baloghová Lída TJN0150 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad 31:03 + 15:14
18. Zierhutová Michaela LCV0250 LCV TJ Lokomotiva, o.s. Chomut 33:37 + 17:48
19. Mödlhammer Kerstin 122 ASKO HENNDORF 39:23 + 23:34
20. Agate Blanka 456 AUSEKLIS TUKUMS 61:45 + 45:56
21. Mcmahon Anežka LBE0250 LBE TJ Lokomotiva Beroun 62:46 + 46:57
Havlová Klára VRL0152 VRL OOS TJ Spartak Vrchlabí DISK
D14A
2.50 km, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kováříková Marie KAM0050 KAM SK Kamenice 24:41
2. Pavlíková Markéta CHA0050 CHA OK Chrastava 26:24 + 1:43
3. Kubecová Kateřina STB9999 STB TJ Stadion Nový Bor 27:44 + 3:03
4. Hrabánková Zuzana PGP9950 PGP SK Praga 28:03 + 3:22
5. Poulsen Sara lysemose 222 SILKEBORG OK 29:44 + 5:03
6. Berger Anni 121 NATURFREUNDE LINZ 29:50 + 5:09
7. Thýnová Nikola SHK0051 SHK TJ Slavia Hradec Králové 30:48 + 6:07
8. Bruková Magda TRI0054 TRI TJ TŽ Třinec 30:57 + 6:16
9. Simonsen Annika 221 FIF HILLEROD 31:03 + 6:22
10. Rimkute Roberta 480 ŠILALES SM 33:10 + 8:29
11. Voltrová Alena ROZ9951 ROZ OK Roztoky 34:18 + 9:37
12. Albrechtová Iveta KAM9950 KAM SK Kamenice 35:25 + 10:44
13. Kolářová Johana SLA9950 SLA SKOB Slaný 38:24 + 13:43
14. Pukyšová Anežka KSU9999 KSU Klub vytrvalostních sportů 38:34 + 13:53
15. Hinge krogsgaard Celin 222 SILKEBORG OK 44:39 + 19:58
16. Zeiner Elena 124 SPORTUNION SCHOCKL ORIENTE 45:37 + 20:56
17. Svyatlovskaya Sofiya 598 O-LEN MOSCOW 48:30 + 23:49
18. Kubald Marie 345 KAULSDORFER OLV BERLIN 61:14 + 36:33
Vári Ashild Egeberg 511 IF STURLA DISK
D14B
2.40 km, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Marešová Alexandra NEJ9950 NEJ TJ Jiskra Nejdek 25:58
2. Jarmalaviciute Greta 474 ALYTAUS SRC/DAINAVA 31:41 + 5:43
3. Hlaváčková Petra PHK0052 PHK OK 99 Hradec Králové 35:29 + 9:31
4. Lokajíčková Klára VPM0052 VPM KOS Slavia VŠ Plzeň 35:44 + 9:46
5. Vári Ashild Egeberg 511 IF STURLA 36:20 + 10:22
6. Klinkerová Magdaléna ROZ9950 ROZ OK Roztoky 38:22 + 12:24
7. Babanina Maria 598 O-LEN MOSCOW 43:26 + 17:28
8. Doležalová Dorotka VPM9950 VPM KOS Slavia VŠ Plzeň 49:12 + 23:14
9. Kyralová Anna KAM0052 KAM SK Kamenice 57:17 + 31:19
D16A
3.30 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Tesařová Jana TRI9751 TRI TJ TŽ Třinec 27:04
2. Kalinina Nika 593 OMEGA MOSCOW 27:16 + 0:12
3. Kovářová Lenka LTP9750 LTP OOB TJ Lokomotiva Teplice 28:42 + 1:38
4. Kubínová Veronika SKV9752 SKV TJ Slovan Karlovy Vary 28:56 + 1:52
5. Janovská Kateřina PGP9850 PGP SK Praga 29:03 + 1:59
6. Linková Alena TUR9751 TUR OOB TJ Turnov 29:25 + 2:21
7. Hartmeyer Marie 221 FIF HILLEROD 30:02 + 2:58
8. Larsen Camilla 221 FIF HILLEROD 30:15 + 3:11
9. Argalášová Kateřina TRI9750 TRI TJ TŽ Třinec 31:10 + 4:06
10. Smrčková Dominika KSU9799 KSU Klub vytrvalostních sportů 31:28 + 4:24
11. Hudská Ludmila TUR9851 TUR OOB TJ Turnov 31:31 + 4:27
12. Slavíková Silvie PGP9751 PGP SK Praga 32:47 + 5:43
13. Mikešová Adéla VPM9852 VPM KOS Slavia VŠ Plzeň 33:02 + 5:58
14. Szarzecová Lucie TRI9850 TRI TJ TŽ Třinec 33:37 + 6:33
15. Trybyté Geida 477 ORIENS 34:13 + 7:09
16. Gedgaudaite Viktorija 480 ŠILALES SM 35:34 + 8:30
17. Kempff-andersen Isabella 221 FIF HILLEROD 36:07 + 9:03
18. Käding Henriette 345 KAULSDORFER OLV BERLIN 36:51 + 9:47
19. Kroupová Eliška VPM9853 VPM KOS Slavia VŠ Plzeň 37:24 + 10:20
20. Lapina Zelma 457 KAPA OK/BJC LAIMITE 38:29 + 11:25
21. Zusevica Austra 457 KAPA OK/BJC LAIMITE 38:42 + 11:38
22. Westin Emilie 512 PORSGRUNN OL 38:45 + 11:41
23. Šafrhansová Lucie VPM9753 VPM KOS Slavia VŠ Plzeň 38:53 + 11:49
24. Švancárová Veronika KSU9853 KSU Klub vytrvalostních sportů 39:30 + 12:26
25. Mackeviciute Aisté 477 ORIENS 39:35 + 12:31
26. Kohlová Monika TUR9756 TUR OOB TJ Turnov 39:46 + 12:42
27. Hlinovská Johana VPM9751 VPM KOS Slavia VŠ Plzeň 42:08 + 15:04
28. Berger Marlene 121 NATURFREUNDE LINZ 42:13 + 15:09
29. Staskeviciute Raminta 477 ORIENS 44:01 + 16:57
30. Garbaliauskaite Elena 477 ORIENS 48:16 + 21:12
31. Peyrard Julie 296 COORE ROUBIA 49:14 + 22:10
32. Jobst Thessa 345 KAULSDORFER OLV BERLIN 61:30 + 34:26
D16B
3.20 km, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Voltrová Hana ROZ9752 ROZ OK Roztoky 35:38
2. Pärnik Edith 253 MYRAKARUD 36:33 + 0:55
3. Anna Freimane 456 AUSEKLIS TUKUMS 36:41 + 1:03
4. Habigerová Jana KSU9888 KSU Klub vytrvalostních sportů 37:46 + 2:08
5. Kaufmanová Ivana TRI9761 TRI TJ TŽ Třinec 38:15 + 2:37
6. Dita Sila 456 AUSEKLIS TUKUMS 40:20 + 4:42
7. Aiva Lake 456 AUSEKLIS TUKUMS 44:19 + 8:41
8. Hájková Eliška ZVO9851 ZVO OB SK Zvole 44:48 + 9:10
9. Liberdová Jana TRI9852 TRI TJ TŽ Třinec 45:04 + 9:26
10. Žuchová Daniela TJN9750 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad 45:10 + 9:32
11. Bukucinskaite Fausta 477 ORIENS 46:53 + 11:15
12. Kral Stefanie 122 ASKO HENNDORF 50:13 + 14:35
13. Rudzite Agnese 457 KAPA OK/BJC LAIMITE 55:42 + 20:04
D18A
4.30 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hančová Petra VRL9652 VRL OOS TJ Spartak Vrchlabí 38:44
2. Vári Ingunn Egeberg 511 IF STURLA 39:15 + 0:31
3. Štičková Anna LLI9651 LLI TJ Loko Liberec 39:33 + 0:49
4. Aparjode Kendija 457 KAPA OK/BJC LAIMITE 43:20 + 4:36
5. Doleželová Kateřina LPU9558 LPU OK Lokomotiva Pardubice 43:40 + 4:56
6. Petrasová Zuzana VAM9653 VAM OOB Vamberk 43:45 + 5:01
7. Kulhavá Eliška LPU9657 LPU OK Lokomotiva Pardubice 43:47 + 5:03
8. Šmejcová Anna SJC9552 SJC Sportcentrum Jičín 45:23 + 6:39
9. Hausenblasová Karolína KAM9650 KAM SK Kamenice 46:34 + 7:50
10. Zalaiskalna Annija anna 453 IK AUSEKLIS RIGA 46:39 + 7:55
11. Hoidekrová Lucie LLI9552 LLI TJ Loko Liberec 46:51 + 8:07
12. Kožinová Zuzana PGP9650 PGP SK Praga 46:57 + 8:13
13. Hrabánková Klára PGP9654 PGP SK Praga 49:57 + 11:13
14. Hlubučková Kristýna KAM9551 KAM SK Kamenice 50:09 + 11:25
15. Leiboma Laura 457 KAPA OK/BJC LAIMITE 53:59 + 15:15
16. Fukalová Martina AOV9550 AOV OOB TJ Baník Ostrava 55:39 + 16:55
17. Šádková Martina PHK9653 PHK OK 99 Hradec Králové 56:10 + 17:26
18. Snopková Dajana 672 EKONÓM BANSKÁ BYSTRICA 62:06 + 23:22
Pukite Laura 457 KAPA OK/BJC LAIMITE DISK
Salkauskaite Vaiva 477 ORIENS DISK
Rusakova Diana 592 O-CLUB MOSCOW DISK
D18B
3.90 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Martusyte Monika 474 ALYTAUS SRC/DAINAVA 37:51
2. Laurutyte Vaiva 475 ALYTAUS SRC/JAVONIS 40:14 + 2:23
3. Makselyte Dovile 475 ALYTAUS SRC/JAVONIS 40:36 + 2:45
4. Liachoviciute Sigita 476 ALYTAUS SRC/ALYTUS 45:20 + 7:29
5. Kaděrová Vendula HAV9650 HAV SKOB Baník Havířov 47:39 + 9:48
6. Košková Anička LLI9550 LLI TJ Loko Liberec 47:51 + 10:00
7. Ilvija Jakane 456 AUSEKLIS TUKUMS 51:43 + 13:52
8. Habigerová Radka KSU9559 KSU Klub vytrvalostních sportů 58:56 + 21:05
D20A
4.60 km, 11 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 6354
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Kulhavá Šárka LPU9357 LPU OK Lokomotiva Pardubice 41:59 6495
2. Kožinová Anna PGP9350 PGP SK Praga 43:11 + 1:12 6317
3. Sadrina Madara 457 KAPA OK/BJC LAIMITE 43:34 + 1:35
4. Chvalová Věra LPM9452 LPM OK Lokomotiva Plzeň 43:37 + 1:38 6253
5. Kamererová Valerie KAM9452 KAM SK Kamenice 44:17 + 2:18 6154
6. Ducháčková Kateřina STH9356 STH SK Studenec 50:50 + 8:51 5185
7. Kubínová Romana SKV9452 SKV TJ Slovan Karlovy Vary 50:52 + 8:53 5180
8. Nagele Zane 457 KAPA OK/BJC LAIMITE 52:48 + 10:49
9. Mikšyte Egle 480 ŠILALES SM 55:28 + 13:29
10. Zayats Inna LPM9353 LPM OK Lokomotiva Plzeň 57:26 + 15:27 4208
11. Stormer Julie KAM9352 KAM SK Kamenice 59:21 + 17:22 3924
Gunta Raituma 456 AUSEKLIS TUKUMS DISK
D21E
6.70 km, 17 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 8448
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Gregorová Kamila CTB8151 CTB SK OB Chotěboř 54:15 9015
2. Jakobová Adélka UOL9052 UOL SK UP Olomouc 58:14 + 3:59 8436
3. Baldrianová Barbora VSP7850 VSP USK Praha 61:59 + 7:44 7891
4. Košárková Iva AOP8152 AOP Přátelé orientačního běhu 65:17 + 11:02 7412
5. Kašková Kateřina CHA7850 CHA OK Chrastava 65:29 + 11:14 7383
6. Ruul Sigrid 252 JOKA 68:13 + 13:58
7. Sklenářová Radka LCE9250 LCE OOB TJ Slovan Luhačovice 72:57 + 18:42 6298
8. Minn Kadi-liis 252 JOKA 98:06 + 43:51
9. Carla Saraiva 571 ORI-ESTARREJA 107:22 + 53:07
Kosová Denisa PHK9150 PHK OK 99 Hradec Králové DISK 0
D21A
5.50 km, 16 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 7566
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Kociánová Lenka VBM8553 VBM VSK Mendelu Brno 47:53 8097
2. Hämäläinen Eva TBM TBM KOS TJ Tesla Brno 50:32 + 2:39
3. Strasser Andrea 122 ASKO HENNDORF 51:25 + 3:32
4. Tikhonova Zoya 593 OMEGA MOSCOW 52:19 + 4:26
5. Vozdová Aneta KSU9394 KSU Klub vytrvalostních sportů 52:59 + 5:06 7348
6. Hradecká Petra DOK6801 DOK OK Doksy 53:27 + 5:34
7. Rothauer Lucie 122 ASKO HENNDORF 53:34 + 5:41
8. Čepová Daniela PHK8951 PHK OK 99 Hradec Králové 53:37 + 5:44 7255
9. Šmidrkalová Monika NPA9051 NPA SK LOB Nová Paka 54:47 + 6:54 7084
10. Kamenická Kateřina PHK PHK OK 99 Hradec Králové 54:51 + 6:58
11. Burdová Adéla LDC9152 LDC KOB Děčín 55:49 + 7:56 6932
12. Tomas Amber 801 QUANTICO ORIENTEERING CLUB 57:01 + 9:08
13. Berger Marlies 121 NATURFREUNDE LINZ 58:31 + 10:38
14. Kolomnina Ekaterina 598 O-LEN MOSCOW 59:30 + 11:37
15. Gathercole Christine 122 ASKO HENNDORF 60:43 + 12:50
16. Smolková Kateřina PGP8852 PGP SK Praga 60:49 + 12:56 6197
17. Kjersti Westin PGP9255 PGP SK Praga 63:48 + 15:55 5759
18. Vodrážková Kateřina VPM7995 VPM KOS Slavia VŠ Plzeň 65:39 + 17:46 5487
19. Hofmanová Michaela LPM7751 LPM OK Lokomotiva Plzeň 66:03 + 18:10 5428
20. Jebavá Lucie VRL9254 VRL OOS TJ Spartak Vrchlabí 66:40 + 18:47 5338
21. Janů Hana KSU9393 KSU Klub vytrvalostních sportů 68:45 + 20:52 5032
22. Koppová Ingrid SLP7960 SLP OOB Slavia Praha 73:20 + 25:27 4358
23. Limpach Jessica 151 ASUB ORIENTATION 73:45 + 25:52
24. Flašarová Kristýna PGP9054 PGP SK Praga 81:23 + 33:30 3176
25. Romanovska Stina 251 HIIUMAA OK 81:32 + 33:39
26. Timmusk Ade 251 HIIUMAA OK 87:59 + 40:06
27. Kuberková Lucie LPM9451 LPM OK Lokomotiva Plzeň 94:02 + 46:09 1317
Doležalová Radka VRL9252 VRL OOS TJ Spartak Vrchlabí DISK 0
D21B
4.70 km, 12 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 5919
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Janošíková Lenka UOL7651 UOL SK UP Olomouc 48:03 6044
2. Švihovská Eva SJC8352 SJC Sportcentrum Jičín 48:14 + 0:11 6022
3. Košťálová Petra 503 OLIFANT AMERSFOORT 49:42 + 1:39
4. Svobodová Barbora TJN8952 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad 50:58 + 2:55 5692
5. Tauchmanová Ivana NPA7852 NPA SK LOB Nová Paka 51:50 + 3:47 5587
6. Kovářová Josefa LTP8653 LTP OOB TJ Lokomotiva Teplice 52:13 + 4:10 5541
7. Urbanová Johana PZR9251 PZR UNITOP SKP Žďár nad Sázavo 52:16 + 4:13 5535
8. Juřeníková Hana MOV8052 MOV SKOB Ostrava 52:18 + 4:15 5531
9. Maliňáková Barbora VIC9051 VIC OB Vizovice 56:22 + 8:19 5041
10. Kovářová Julie LTP8854 LTP OOB TJ Lokomotiva Teplice 56:23 + 8:20 5039
11. Bozděchová Lenka PGP8254 PGP SK Praga 57:33 + 9:30 4898
12. Žitná Jana SMB9251 SMB SKOB Sig-Mat Mladá Bolesla 58:25 + 10:22 4793
13. Neradová Eva LIT8951 LIT KOB Chemopetrol Litvínov 62:44 + 14:41 4273
14. Urbánková Kateřina ONO9250 ONO SKOB Ostrov 63:02 + 14:59 4237
15. Klíchová Jana SSU8151 SSU SK Severka Šumperk 63:54 + 15:51 4132
16. Uhrová Zuzana VSP8050 VSP USK Praha 64:50 + 16:47 4020
17. Madara Kirmuska 456 AUSEKLIS TUKUMS 65:13 + 17:10
18. Veselá Anna VPM9250 VPM KOS Slavia VŠ Plzeň 66:28 + 18:25 3823
19. Černíková Barbora DOB7878 DOB KOB Dobruška 66:32 + 18:29 3815
20. Podlipná Veronika NPA8152 NPA SK LOB Nová Paka 66:53 + 18:50 3772
21. Fejková Marcela SJC7751 SJC Sportcentrum Jičín 67:00 + 18:57 3758
22. Richter Silke 361 USV TU DRESDEN 68:06 + 20:03
23. Ježková Klára PGP8455 PGP SK Praga 69:29 + 21:26 3459
24. Dernegard Karin 701 ALEMS OK 71:58 + 23:55
25. Fencíková Vladislava JHB6553 JHB TJ Jiskra Havlíčkův Brod 73:35 + 25:32 2965
26. Švancárová Helena KSU7252 KSU Klub vytrvalostních sportů 82:10 + 34:07 1929
27. Bartošová Zdeňka KRP8251 KRP SK KOURA 83:24 + 35:21 1781
28. Fencíková Lucie JHB9160 JHB TJ Jiskra Havlíčkův Brod 92:18 + 44:15 707
29. Jiménez carrión Virginia 241 CO CATALUNYA 147:32 + 99:29
Kopecká Anežka VSP8150 VSP USK Praha DISK 0
D21C
4.30 km, 10 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 2712
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Hudečková Helena KTA6951 KTA SK Kotnov Tábor 51:50 2735
2. Fujáková Katka HAV8550 HAV SKOB Baník Havířov 52:18 + 0:28 2711
3. Pietraszková Lenka OOP8250 OOP TJ Opava 52:42 + 0:52 2690
4. Mesiarkinová Kamila MBM8282 MBM O-mikron 54:28 + 2:38 2599
5. Kaufmann Marie-louise 341 OK LEIPZIG 55:13 + 3:23
6. Kavková Dana SCP6150 SCP OK Sparta Praha 58:39 + 6:49 2382
7. Schejbalová Karina SCP SCP OK Sparta Praha 58:52 + 7:02
8. Baiba Birzniece 456 AUSEKLIS TUKUMS 60:15 + 8:25
9. Rydlová Eva FSP8989 FSP VŠTJ Stavební fakulta Prah 65:07 + 13:17 2046
10. Chmelíková Zuzana VBM9353 VBM VSK Mendelu Brno 65:46 + 13:56 2013
11. Lassu Viktoria 355 IHW ALEX BERLIN 67:10 + 15:20
12. Hartmeyer Christina 221 FIF HILLEROD 71:31 + 19:41
13. Klimešová Zuzana KSU7979 KSU Klub vytrvalostních sportů 79:56 + 28:06 1278
14. Kantnerová Marie VPM8251 VPM KOS Slavia VŠ Plzeň 80:17 + 28:27 1260
15. Poulsen Hanne 221 FIF HILLEROD 87:16 + 35:26
16. Maliňáková Petra SVS8751 SVS Orientklub Vsetín 98:54 + 47:04 294
17. Koblížková Klára TJH8051 TJH TJ OK Tolar Jindřichův Hra 99:47 + 47:57 248
18. Šebková Jana SCP9250 SCP OK Sparta Praha 102:03 + 50:13 131
19. Zemanová Lenka KTA8851 KTA SK Kotnov Tábor 103:52 + 52:02 36
20. Pavlíková Romana FSP8950 FSP VŠTJ Stavební fakulta Prah 118:30 + 66:40 0
21. Sandija Stanke 456 AUSEKLIS TUKUMS 143:40 + 91:50
Lemanski Sara 801 QUANTICO ORIENTEERING CLUB DISK
Hančová Alice VRL7052 VRL OOS TJ Spartak Vrchlabí DISK 0
D35A
4.20 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Valášková Šárka KAM6951 KAM SK Kamenice 45:12
2. Kheldert Elena 593 OMEGA MOSCOW 45:25 + 0:13
3. Balakova Andrea 196 GREATER VANCOUVER OC 48:37 + 3:25
4. Pachnerová Dominika CHA7750 CHA OK Chrastava 48:52 + 3:40
5. Hasmanová Lenka VPM7551 VPM KOS Slavia VŠ Plzeň 49:30 + 4:18
6. Henychová Zuzana VLI6151 VLI Slavia Liberec orienteerin 50:34 + 5:22
7. Škorpilová Jana SJC7451 SJC Sportcentrum Jičín 51:57 + 6:45
8. Bialeková Martina 672 EKONÓM BANSKÁ BYSTRICA 55:34 + 10:22
9. Škáchová Petra SLP7051 KAM SK Kamenice 58:55 + 13:43
10. Dvořáčková Jana TTR7852 TTR OOB Třebíč 59:32 + 14:20
11. Vildmonová Pavla LBE7451 LBE TJ Lokomotiva Beroun 60:22 + 15:10
12. Efrevova Svetlana 596 LESMASTER KIROV 60:46 + 15:34
13. Ilze Vilks 456 AUSEKLIS TUKUMS 64:06 + 18:54
14. Martanová Daniela VLI7452 VLI Slavia Liberec orienteerin 66:32 + 21:20
15. Biolik Agnieszka 552 UNTS WARSZAWA 66:59 + 21:47
16. Pecharová Michaela TJP6550 TJP TJ Sokol Troja 69:17 + 24:05
17. Kolářová Michaela SLA7351 SLA SKOB Slaný 94:26 + 49:14
Klinkerová Jitka KAM6450 KAM SK Kamenice DISK
D35B
3.80 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kutlvašrová Vlaďka VRL7752 VRL OOS TJ Spartak Vrchlabí 38:05
2. Teringlová Martina VCB7851 VCB TJ OB České Budějovice 43:07 + 5:02
3. Městková Kateřina VSP7650 VSP USK Praha 43:46 + 5:41
4. Čivrná Karolína VRL7355 VRL OOS TJ Spartak Vrchlabí 47:14 + 9:09
5. Mrázková Jana TUR7850 TUR OOB TJ Turnov 48:26 + 10:21
6. Asterová Jana SLA7451 SLA SKOB Slaný 53:22 + 15:17
7. Smolíková Kateřina KSU7793 KSU Klub vytrvalostních sportů 53:28 + 15:23
8. Bartošová Jana MLA7051 MLA MLOK Mariánské Lázně 54:29 + 16:24
9. Richtrová Lucie VPM7451 VPM KOS Slavia VŠ Plzeň 54:59 + 16:54
10. Rydlová Jana VIC7752 VIC OB Vizovice 55:29 + 17:24
11. Junková Petra STH7451 STH SK Studenec 55:59 + 17:54
12. Kärger Brit 341 OK LEIPZIG 56:56 + 18:51
13. Šauli Iva VPM7852 VPM KOS Slavia VŠ Plzeň 57:32 + 19:27
14. Chvátilová Pavlína PHK7450 PHK OK 99 Hradec Králové 58:23 + 20:18
15. Fukalová Radmila AOV7051 AOV OOB TJ Baník Ostrava 60:12 + 22:07
16. Smrčková Věra KSU7373 KSU Klub vytrvalostních sportů 67:04 + 28:59
17. Janderová Markéta DVP7751 DVP TJ Sokol Praha Spořilov - 68:59 + 30:54
18. Černá Monika MLA7451 MLA MLOK Mariánské Lázně 70:01 + 31:56
19. Marešová Marcela NEJ7450 NEJ TJ Jiskra Nejdek 74:30 + 36:25
20. Zemková Helena SLA7450 SLA SKOB Slaný 77:59 + 39:54
21. Krausová Marcela LCV LCV TJ Lokomotiva, o.s. Chomut 90:21 + 52:16
D40A
4.00 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Skaug Anne 224 OK PAN AARHUS 40:44
2. Kožinová Jana PGP6651 PGP SK Praga 41:18 + 0:34
3. Hiršová Marcela VBM7079 VBM VSK Mendelu Brno 41:24 + 0:40
4. Kubald Katrin 345 KAULSDORFER OLV BERLIN 42:10 + 1:26
5. Janovská Petra PGP7355 PGP SK Praga 43:02 + 2:18
6. Škvorová Zuzana KAM7350 KAM SK Kamenice 43:38 + 2:54
7. Eichlerová Jana KAS7051 KAS KOB Kamenický Šenov 44:47 + 4:03
8. Ender Ira 341 OK LEIPZIG 45:23 + 4:39
9. Staňková Marcela VPM6951 VPM KOS Slavia VŠ Plzeň 46:31 + 5:47
10. Eriksen alkjaer Tine 221 FIF HILLEROD 47:11 + 6:27
11. Paroulková Iva LLI7151 LLI TJ Loko Liberec 47:18 + 6:34
12. Hinge krogsgaard Heidi 222 SILKEBORG OK 49:41 + 8:57
13. Hankovcová Lenka KAM7053 KAM SK Kamenice 57:49 + 17:05
14. Forstová Lenka MFP6850 MFP VŠSK MFF UK Praha 59:55 + 19:11
15. Zane Ozola 456 AUSEKLIS TUKUMS 62:44 + 22:00
16. Duch Blandine 293 CSM RILLIEUX 65:14 + 24:30
17. Rohanová Markéta PVP7251 PVP VSK Přírodověda 71:04 + 30:20
18. Weber Simona 353 PHOENIX LUBECK 73:32 + 32:48
19. Peyrard Cécile 296 COORE ROUBIA 86:14 + 45:30
Kulhavá Jarmila SRK6751 SRK SOOB Spartak Rychnov nad K DISK
D40B
3.50 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Linková Iva TUR6850 TUR OOB TJ Turnov 38:54
2. Vričanová Sylva HAV6751 HAV SKOB Baník Havířov 40:19 + 1:25
3. Liga Blanka 456 AUSEKLIS TUKUMS 41:37 + 2:43
4. Pavlíková Pavla CHA6551 CHA OK Chrastava 42:28 + 3:34
5. Čechlovská Jana CHA6250 CHA OK Chrastava 43:29 + 4:35
6. Gorčicová Ivana CHA6550 CHA OK Chrastava 45:03 + 6:09
7. Šmausová Gabriela TJN6951 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad 45:09 + 6:15
8. Drozd Olena 751 SKIF CSO SUMY 45:25 + 6:31
9. Kaděrová Barbora HAV7051 HAV SKOB Baník Havířov 47:23 + 8:29
10. Bartáková Eva CHA7051 CHA OK Chrastava 48:24 + 9:30
11. Westin Lenka 512 PORSGRUNN OL 48:36 + 9:42
12. Kalenská Kateřina STH7351 STH SK Studenec 49:35 + 10:41
13. Iakovenko Olga 751 SKIF CSO SUMY 50:24 + 11:30
14. Míková Markéta TJN7351 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad 50:28 + 11:34
15. Hořáková Petra LLI6953 LLI TJ Loko Liberec 51:54 + 13:00
16. Maňáková Silvie PHK7151 PHK OK 99 Hradec Králové 51:58 + 13:04
17. Brousilová Petra PGP6951 PGP SK Praga 53:22 + 14:28
18. Obrátilová Naďa ABM6654 ABM KOB Moira Brno 53:54 + 15:00
19. Grünberger Christine 121 NATURFREUNDE LINZ 54:16 + 15:22
20. Kaminskaite Edita 359 LVB LEIPZIG 56:02 + 17:08
21. Přibíková Monika PGP7256 PGP SK Praga 56:53 + 17:59
22. Leiboma Agita 457 KAPA OK/BJC LAIMITE 66:42 + 27:48
23. Hlaváčková Renata PHK7060 PHK OK 99 Hradec Králové 68:45 + 29:51
24. Zierhutová Michaela LCV7151 LCV TJ Lokomotiva, o.s. Chomut 68:56 + 30:02
25. Krunková Bohuslava SNA7053 SNA TJ START Náchod 70:31 + 31:37
26. Douchová Jaroslava SNA7155 SNA TJ START Náchod 73:54 + 35:00
Poulsen Rikke lysemose 222 SILKEBORG OK DISK
Azebová Martina PHK6757 PHK OK 99 Hradec Králové DISK
D45A
3.80 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Fogh Hanne 223 OK SORO 37:28
2. Berger Hedi 121 NATURFREUNDE LINZ 41:11 + 3:43
3. Rydlová Magda TJN6850 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad 43:01 + 5:33
4. Neumannová Renata PVP6650 PVP VSK Přírodověda 43:49 + 6:21
5. Sihver Wiebke 348 POST SV DRESDEN 43:51 + 6:23
6. Voltrová Svatava ROZ6150 ROZ OK Roztoky 44:38 + 7:10
7. Kosová Michaela SRK6752 SRK SOOB Spartak Rychnov nad K 45:54 + 8:26
8. Simonsen Sandra 221 FIF HILLEROD 46:46 + 9:18
9. Berger Gislind 121 NATURFREUNDE LINZ 47:12 + 9:44
10. Šmausová Dana TJN6750 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad 47:26 + 9:58
11. Müller Anke 348 POST SV DRESDEN 49:12 + 11:44
12. Vettik Pilvi-heli 252 JOKA 49:27 + 11:59
13. Wurzelová Dana CHT6654 CHT OOB SK Chrast 50:21 + 12:53
14. Kamarytová Martina MLA6651 MLA MLOK Mariánské Lázně 51:08 + 13:40
15. Hemmingsen kjaer Bente 221 FIF HILLEROD 53:05 + 15:37
16. Harju Ulla 275 TP TAMPERE 56:53 + 19:25
17. Mrázová Pavla DCE5550 DCE KOB Dobřichovice 57:08 + 19:40
18. Leonhardt Annette 363 LG OST BERLIN 57:19 + 19:51
19. Hindráková Martina LTU6451 LTU OOB TJ Lokomotiva Trutnov 57:38 + 20:10
20. Klašková Kateřina DKP6750 DKP Oddíl OB Kotlářka 57:41 + 20:13
21. Kettnerová Lenka HCE6450 HCE TJ Sokol Hostivice 59:24 + 21:56
22. Wagner Martina 354 SG ZITTAU-SUED 59:27 + 21:59
23. Procházková Miluše DCE5450 DCE KOB Dobřichovice 61:06 + 23:38
24. Slavíková Kateřina PGP6650 PGP SK Praga 61:27 + 23:59
25. Thýnová Ivana SHK6651 SHK TJ Slavia Hradec Králové 62:36 + 25:08
26. Veljačiková Markéta SCP6451 SCP OK Sparta Praha 66:02 + 28:34
27. Siltere Vija 453 IK AUSEKLIS RIGA 66:39 + 29:11
28. Rusakova Anna 592 O-CLUB MOSCOW 67:28 + 30:00
29. Koch Eva 349 OLV BERLIN 68:24 + 30:56
30. Tetere Aiva 454 OK KO 71:47 + 34:19
31. Krömer Ines 343 TURBINE ZITTAU 72:10 + 34:42
32. Lambeau Carine 151 ASUB ORIENTATION 73:51 + 36:23
33. Käding Kirsten 345 KAULSDORFER OLV BERLIN 78:51 + 41:23
34. Boeck Ute 345 KAULSDORFER OLV BERLIN 78:54 + 41:26
35. Buelens Jenny 151 ASUB ORIENTATION 94:59 + 57:31
36. Maenttaeri Liisa 276 Joutsenon Kullervo 97:52 + 60:24
Lisá Monika ONO6750 ONO SKOB Ostrov DISK
D45B
3.00 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Chroustová Petra VBM6655 VBM VSK Mendelu Brno 31:28
2. Maliňáková Eva KVS6551 KSV SKOB Kobra Vsetín 39:19 + 7:51
3. Argalášová Gabriela TRI6850 TRI TJ TŽ Třinec 39:46 + 8:18
4. Koucká Ivana EKP6850 EKP VŠTJ Ekonom Praha 42:26 + 10:58
5. Hillebrand Karin 122 ASKO HENNDORF 44:21 + 12:53
6. Kubínová Jana SKV6751 SKV TJ Slovan Karlovy Vary 44:57 + 13:29
7. Kašparová Irena SLA6852 SLA SKOB Slaný 45:33 + 14:05
8. Divecká Růžena SHK6753 SHK TJ Slavia Hradec Králové 46:30 + 15:02
9. Šoupová Jana LPM6850 LPM OK Lokomotiva Plzeň 48:42 + 17:14
10. Wagner Birgit 121 NATURFREUNDE LINZ 48:45 + 17:17
11. Burdová Simona LDC6851 LDC KOB Děčín 50:57 + 19:29
12. Bikeliene Ema 481 LABIRINTAS 2 52:50 + 21:22
13. Zöbl Maria 121 NATURFREUNDE LINZ 53:35 + 22:07
14. Žandová Marie SKV6551 SKV TJ Slovan Karlovy Vary 54:17 + 22:49
15. Fundová Hana SHK6752 SHK TJ Slavia Hradec Králové 54:49 + 23:21
16. Šafková Petra KAM6650 KAM SK Kamenice 57:20 + 25:52
17. Inese Lacare 456 AUSEKLIS TUKUMS 62:06 + 30:38
18. Vychodilová Jiřina SHK5951 SHK TJ Slavia Hradec Králové 73:20 + 41:52
19. Peřinková Irena BBM6550 BBM BETA URSUS Orienteering 75:47 + 44:19
20. Cionoiu Michaela 352 TV COBURG-NEUSES 102:39 + 71:11
Šebková Helena SCP6750 SCP OK Sparta Praha DISK
D50A
3.60 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vári Helle Egeberg 511 IF STURLA 34:58
2. Akerblom Birgit 705 STORA TUNA OK 39:50 + 4:52
3. Vlažná Mirka LCE5852 LCE OOB TJ Slovan Luhačovice 40:33 + 5:35
4. Hokajarvi Raili 271 SK POHJANTAHTI 40:59 + 6:01
5. Zalaiskalna Velga 453 IK AUSEKLIS RIGA 42:57 + 7:59
6. Hejnalová Hana PHK6151 PHK OK 99 Hradec Králové 44:15 + 9:17
7. Michálková Jiřina VSP6151 VSP USK Praha 45:01 + 10:03
8. Laure Ilze 451 CARNIKAVA 45:39 + 10:41
9. Sluta Lyudmyla 751 SKIF CSO SUMY 47:40 + 12:42
10. Jermanová Eva TJN6150 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad 48:12 + 13:14
11. Steina Mudite 456 AUSEKLIS TUKUMS 50:17 + 15:19
12. Kovářová Alena LTP6151 LTP OOB TJ Lokomotiva Teplice 55:17 + 20:19
13. Cordeiro-mendes Myriam 291 POLE ESPOIR - IDF - AVON 58:43 + 23:45
14. Basset Sylvie 293 CSM RILLIEUX 69:55 + 34:57
D50B
3.30 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Flack-larsson Annette 709 VANERSBORGS SK 36:30
2. Košková Vlasta LLI6351 LLI TJ Loko Liberec 43:26 + 6:56
3. Tihonová Jindra TAP6253 TAP KOB TRETRA Praha 44:00 + 7:30
4. Penkule Silvija 456 AUSEKLIS TUKUMS 44:25 + 7:55
5. Nýdrlová Eva VRL5451 VRL OOS TJ Spartak Vrchlabí 46:03 + 9:33
6. Treibmann Bettina 341 OK LEIPZIG 48:28 + 11:58
7. Havlíčková Jindra KNC6150 KNC OOB TJ Sokol Kostelec n. Č 51:19 + 14:49
8. Snuka Rota 458 BEBRI RIGA 55:16 + 18:46
9. Kábrtová Iva PEN6350 PEN OK RECO Sport 56:51 + 20:21
10. Hrabánková Ilona PGP6250 PGP SK Praga 63:20 + 26:50
D55A
3.30 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kuleva Angelina 351 SSV PLANETA RADEBEUL 33:42
2. Lange Veronika 362 USC MAGDEBURG 38:07 + 4:25
3. Mrázková Ivana DKP5650 DKP Oddíl OB Kotlářka 38:39 + 4:57
4. Zelená Markéta PGP5850 PGP SK Praga 38:51 + 5:09
5. Běhounová Jiřina PHK5651 PHK OK 99 Hradec Králové 39:27 + 5:45
6. Flašarová Marie KCK5756 KCK KOB Český Krumlov 42:52 + 9:10
7. Nováková Svatava SKV5351 SKV TJ Slovan Karlovy Vary 42:55 + 9:13
8. Konopáčová Jana TUR5650 TUR OOB TJ Turnov 43:37 + 9:55
9. Kalibánová Jiřina NPA5351 NPA SK LOB Nová Paka 44:41 + 10:59
10. Bradnová Věra CHA5550 CHA OK Chrastava 44:52 + 11:10
11. Dokoupilová Zuzana VBM5754 VBM VSK Mendelu Brno 46:00 + 12:18
12. Lindkvist Anneli 702 GUSTAVSBERGS OK 46:16 + 12:34
13. Korejčíková Dáďa LLI5550 LLI TJ Loko Liberec 47:47 + 14:05
14. Daina Gredzena 456 AUSEKLIS TUKUMS 48:08 + 14:26
15. Oswald Luise 125 HSV PINKAFELD 51:54 + 18:12
16. Fejlková Alice SHK5351 SHK TJ Slavia Hradec Králové 53:57 + 20:15
17. Braatz Monika 350 TREPTOWER S BERLIN 54:38 + 20:56
18. Frantz Annika 703 STIGMANNEN KARLSHAMNS OK 58:32 + 24:50
19. Havlová Jaroslava JEN5452 JEN OB Jenišovice 59:48 + 26:06
20. Langrová Eva SNA5351 SNA TJ START Náchod 60:35 + 26:53
21. Lusková Olga CHA5650 CHA OK Chrastava 62:08 + 28:26
22. Kadavá Eva CHA5750 CHA OK Chrastava 70:16 + 36:34
D55B
3.10 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Staneviciene Ruta 473 LABIRINTAS OK 39:23
2. Bláhová Luba SHK5852 SHK TJ Slavia Hradec Králové 43:35 + 4:12
3. Šabatková Zdena SHK5652 SHK TJ Slavia Hradec Králové 48:18 + 8:55
4. Kubátová Lenka SKV5551 SKV TJ Slovan Karlovy Vary 48:44 + 9:21
5. Kosmaceva Tamara 457 KAPA OK/BJC LAIMITE 49:55 + 10:32
6. Trávníčková Jitka KVS5651 KSV SKOB Kobra Vsetín 51:10 + 11:47
7. Hejtmánková Alena TAP5452 TAP KOB TRETRA Praha 53:13 + 13:50
8. Klimplová Alena LPU5551 LPU OK Lokomotiva Pardubice 54:03 + 14:40
9. Gazdačková Jana SHK5851 SHK TJ Slavia Hradec Králové 55:01 + 15:38
10. Nováková Jana NPA5552 NPA SK LOB Nová Paka 55:03 + 15:40
11. Hudzieczková Danuta KVS5751 KSV SKOB Kobra Vsetín 56:09 + 16:46
12. Dace Franka 456 AUSEKLIS TUKUMS 60:29 + 21:06
13. Patáková Mária KSH5751 KSH OOB TJ Kašperské Hory 62:50 + 23:27
14. Svobodová Eva SHK5853 SHK TJ Slavia Hradec Králové 66:59 + 27:36
15. Sparke Carole 321 BERKSHIRE ORIENTEERS 67:48 + 28:25
16. Henková Svatava RBK5454 RBK SK Radioklub Blansko 67:55 + 28:32
17. Stulíková Zuzana SHK5751 SHK TJ Slavia Hradec Králové 69:24 + 30:01
18. Böhmová Eva TJN5450 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad 89:50 + 50:27
D60
3.20 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Horynová Eva TZL5254 TZL SKOB Zlín 38:21
2. Horáčková Stanislava VLI4950 VLI Slavia Liberec orienteerin 41:28 + 3:07
3. Krasuckiene Egle 473 LABIRINTAS OK 41:49 + 3:28
4. Challacombe Val 322 WELWYN ORIENTEERS 45:10 + 6:49
5. Neradová Alena LIT5051 LIT KOB Chemopetrol Litvínov 45:36 + 7:15
6. Cigošová Anna TBM5253 TBM KOS TJ Tesla Brno 48:58 + 10:37
7. Zlesáková Vlasta JIL5362 JIL OK Jilemnice 48:59 + 10:38
8. Tvrdková Eva LBE5150 LBE TJ Lokomotiva Beroun 49:23 + 11:02
9. Ševčíková Alena CHA5351 CHA OK Chrastava 56:28 + 18:07
10. Rufferová Iva SNA SNA TJ START Náchod 57:39 + 19:18
11. Beata Freimane 456 AUSEKLIS TUKUMS 61:00 + 22:39
12. Folino Betty 221 FIF HILLEROD 61:13 + 22:52
13. Roeling Monica 501 KOVZ RIJSBERGEN 69:09 + 30:48
14. Ender Irina 343 TURBINE ZITTAU 71:12 + 32:51
15. Silvija Seglina 456 AUSEKLIS TUKUMS 71:58 + 33:37
16. Vokálová Pavla CHA4951 CHA OK Chrastava 73:14 + 34:53
17. Ondrůjová Anna LIT5351 LIT KOB Chemopetrol Litvínov 86:36 + 48:15
18. Eismark Inger 704 IFK GOTEBORG 89:43 + 51:22
Antra Arina 456 AUSEKLIS TUKUMS DISK
D65
2.80 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Wagner Elfi 121 NATURFREUNDE LINZ 46:24
2. Městková Eva TEP4851 TEP Tempo Praha 47:07 + 0:43
3. Suchánková Libuše SOP4851 SOP OOB TJ Slezan Opava 49:22 + 2:58
4. Gavendová Anna TRI4650 TRI TJ TŽ Třinec 57:12 + 10:48
5. Lohrová Jarmila SCP4650 SCP OK Sparta Praha 58:31 + 12:07
6. Dvořáková Ladislava PGP4451 PGP SK Praga 60:41 + 14:17
7. Müller Brigitte 122 ASKO HENNDORF 63:08 + 16:44
8. Ryšavá Lubomíra TJP4750 TJP TJ Sokol Troja 64:51 + 18:27
9. Vaira Cerniseva 456 AUSEKLIS TUKUMS 65:19 + 18:55
10. Kašková Eva CHA4650 CHA OK Chrastava 65:34 + 19:10
11. Zmeková Míla SLP4451 SLP OOB Slavia Praha 68:35 + 22:11
12. Ziliene Asta 473 LABIRINTAS OK 71:52 + 25:28
13. Nejezchlebová Věra KAS4551 KAS KOB Kamenický Šenov 74:26 + 28:02
D70
2.70 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Roder Ulrika 123 HSV RIED 42:06
2. Ilze Bruce 456 AUSEKLIS TUKUMS 45:13 + 3:07
3. Štrojsová Jaroslava KAS4350 KAS KOB Kamenický Šenov 53:19 + 11:13
4. Slavina Anna 452 OZONS OK RIGA 57:39 + 15:33
5. Eulitz Ilse 358 OLV WEIMAR 57:54 + 15:48
6. Walter Ingrid 355 IHW ALEX BERLIN 63:25 + 21:19
7. Šťastná Jana PVP3650 PVP VSK Přírodověda 67:35 + 25:29
8. Hudečková Alena KTA4351 KTA SK Kotnov Tábor 78:37 + 36:31
F3
3.00 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vlk Michal KAM9106 KAM SK Kamenice 26:03
2. Němeček Jan KAM9300 KAM SK Kamenice 28:20 + 2:17
3. Kerekes Agnes NEREG 29:36 + 3:33
4. Junek Petr STH5501 STH SK Studenec 31:18 + 5:15
5. Jandová Lenka KAD KAD Originální Vivalín Team Ka 31:46 + 5:43
6. Němečková Hana PGP9051 PGP SK Praga 32:39 + 6:36
7. Äkerman Jens 708 GAVLE OK 32:56 + 6:53
8. Bugár József 391 BOF BUDAORS 34:18 + 8:15
9. Bauerová Kateřina SKV SKV TJ Slovan Karlovy Vary 34:21 + 8:18
10. Machová Věra TJN TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad 35:24 + 9:21
11. Strasser Bernhard 122 ASKO HENNDORF 35:53 + 9:50
12. Němečková Jarmila VSP6201 VSP USK Praha 36:20 + 10:17
13. Tkáč Jan TJN TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad 36:49 + 10:46
14. Kubecová Jana STB7399 STB TJ Stadion Nový Bor 37:16 + 11:13
15. Godunov Boris 598 O-LEN MOSCOW 37:37 + 11:34
16. Sysel Zdeněk PGP5200 PGP SK Praga 37:40 + 11:37
17. Krejčová Vlasta SKV9453 SKV TJ Slovan Karlovy Vary 37:41 + 11:38
18. Nováček Vít NEREG 37:53 + 11:50
19. Vřešťálová Lucie TUR7450 TUR OOB TJ Turnov 38:26 + 12:23
20. Savičová Irena SKV5352 SKV TJ Slovan Karlovy Vary 38:29 + 12:26
21. Přibíková Johana NEREG 38:46 + 12:43
22. Šmaus Ivan TJN6249 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad 39:22 + 13:19
23. Safernová Zuzana KSH86 KSH OOB TJ Kašperské Hory 39:28 + 13:25
24. Brázdilová Radka ODV6950 ODV TJ Aero Odolena Voda 39:31 + 13:28
25. Voltr Václav ROZ ROZ OK Roztoky 39:34 + 13:31
26. Paurová Lenka N05 OSŽ 40:20 + 14:17
27. Haikonen Johanna NEREG 40:50 + 14:47
28. Magyar János 391 BOF BUDAORS 41:39 + 15:36
29. Stryk Martin KSU Klub vytrvalostních sportů 41:41 + 15:38
30. Lapins Aigars 454 OK KO 42:32 + 16:29
31. Kavalírová Kateřina OKP OKP SK OK 24 Praha 43:48 + 17:45
32. Hartmeyer Karoline 221 FIF HILLEROD 44:11 + 18:08
33. Rohlík Petr KSV SKOB Kobra Vsetín 45:02 + 18:59
34. Galantíková Lucie SBR SBR SKOB Bruntál 45:15 + 19:12
35. Hrdličková Ludmila SLA6950 SLA SKOB Slaný 45:41 + 19:38
36. Bínová Kathrin MLA6754 MLA MLOK Mariánské Lázně 45:58 + 19:55
37. Dejnožková Blanka TJN TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad 46:48 + 20:45
38. Tokárová Regina NEJ NEJ TJ Jiskra Nejdek 46:54 + 20:51
39. Zieba Jaroslav NEJ6500 NEJ TJ Jiskra Nejdek 47:30 + 21:27
40. Fejlek Vojtěch SHK5201 SHK TJ Slavia Hradec Králové 47:40 + 21:37
41. Bartáková ml. Eva CHA9950 CHA OK Chrastava 47:53 + 21:50
42. Hudeček Jaroslav KTA1965 KTA SK Kotnov Tábor 48:04 + 22:01
43. Gebel Lumír SVS SVS Orientklub Vsetín 48:45 + 22:42
44. Rohlík Jan KVS9801 KSV SKOB Kobra Vsetín 49:05 + 23:02
45. Lisý Jan ONO ONO SKOB Ostrov 49:43 + 23:40
46. Sedláková Jarka KSV SKOB Kobra Vsetín 49:51 + 23:48
47. Jenei Margit 391 BOF BUDAORS 50:09 + 24:06
48. Geislerová Blanka NEREG 50:29 + 24:26
49. Nováková Jana NEREG 50:38 + 24:35
50. Vodrážka Matěj VLI0101 VLI Slavia Liberec orienteerin 51:07 + 25:04
51. Krčová Martina KSU KSU Klub vytrvalostních sportů 51:47 + 25:44
52. Boeck Thomas 345 KAULSDORFER OLV BERLIN 51:52 + 25:49
53. Stryková Vlasta KSU KSU Klub vytrvalostních sportů 52:46 + 26:43
54. Čech Pavel NEREG 52:49 + 26:46
55. Obrátil Miroslav ABM ABM KOB Moira Brno 52:59 + 26:56
56. Ziebová Lenka NEJ NEJ TJ Jiskra Nejdek 53:35 + 27:32
57. Klašková Josefina DKP9651 DKP Oddíl OB Kotlářka 55:01 + 28:58
58. Novák Petr NEREG 56:05 + 30:02
59. Syslová Drahomíra PGP5650 PGP SK Praga 56:33 + 30:30
60. Krákorová Iva NEREG 57:04 + 31:01
61. Vodrážková Markéta VLI0353 VLI Slavia Liberec orienteerin 57:28 + 31:25
62. Keszthelyi Ildikó 391 BOF BUDAORS 60:06 + 34:03
63. Doležal Jan VPM VPM KOS Slavia VŠ Plzeň 61:45 + 35:42
64. Erben Jiří NEREG 64:07 + 38:04
64. Roos Ronald 502 HOC 93 MEPPEL 64:07 + 38:04
66. Doležalová Liběna VPM VPM KOS Slavia VŠ Plzeň 64:24 + 38:21
67. Janošíková Olga NEREG 70:03 + 44:00
68. Květoň Vladimír KSU KSU Klub vytrvalostních sportů 70:56 + 44:53
69. Slíva Richard KUL9601 KUL KOB Ustí nad Labem 73:01 + 46:58
70. Glöcknerová Anna KUL9900 KUL KOB Ustí nad Labem 73:25 + 47:22
71. Smrčková Lucie NEREG 74:43 + 48:40
72. Olbrycht Anna 553 OLBnO WARSZAWA 77:08 + 51:05
73. Voleský Karel BBM BBM BETA URSUS Orienteering 78:01 + 51:58
74. Tichá Ivana KNC6250 KNC OOB TJ Sokol Kostelec n. Č 82:28 + 56:25
75. Nedvídková Jitka DLT5151 DLT KrOB Rozmarýn Litoměřice 85:32 + 59:29
76. Kuchařová Eliška NEREG 89:44 + 63:41
77. Jelínková Radka MLA6951 MLA MLOK Mariánské Lázně 90:05 + 64:02
78. Zenkerová Miluše LCV4550 LCV TJ Lokomotiva, o.s. Chomut 96:29 + 70:26
79. Ždanovs Mattis NEREG 98:47 + 72:44
80. Filip Milan KRP KRP SK KOURA 107:44 + 81:41
81. Říha Jaroslav KUL9600 KUL KOB Ustí nad Labem 109:47 + 83:44
82. Mesiarkinová Eva NEREG 119:30 + 93:27
83. Jobst Ivonne 345 KAULSDORFER OLV BERLIN 125:03 + 99:00
84. Jankovcová Marie TJP3950 TJP TJ Sokol Troja 142:55 + 116:52
Vondrášová Marta FSP5700 FSP VŠTJ Stavební fakulta Prah DISK
Peterková Viktorie LLI LLI TJ Loko Liberec DISK
Bartáková Martina NEREG DISK
F5
4.60 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Čech Jan FSP7900 FSP VŠTJ Stavební fakulta Prah 35:50
2. Němeček Jan VSP6201 VSP USK Praha 37:07 + 1:17
3. Slavík Viktor PGP6300 PGP SK Praga 40:59 + 5:09
4. Tesařová Bohumila TRI6957 TRI TJ TŽ Třinec 43:20 + 7:30
5. Kubičko Petr SJH6901 SJH SJH Jindřichův Hradec 44:32 + 8:42
6. Maršál Jiří VLI9701 VLI Slavia Liberec orienteerin 46:29 + 10:39
7. Buhler Michael TUD USV TU Dresden 46:42 + 10:52
8. Kochová Nikola NEREG 46:58 + 11:08
9. Kalenský Pavel SUL7600 SUL OOB TJ Slavoj Severotuk Ús 47:10 + 11:20
10. Funda Jiří API9301 API OK Andante Písek 48:12 + 12:22
11. Cienciala Martin TRI7401 TRI TJ TŽ Třinec 48:17 + 12:27
12. Pšenička Vít NEREG 49:04 + 13:14
13. Tengler Martin MLA MLA MLOK Mariánské Lázně 49:09 + 13:19
14. Bína Pavel MLA6708 MLA MLOK Mariánské Lázně 49:17 + 13:27
15. Krejčí Lukáš TJN TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad 49:51 + 14:01
16. Cigoš Evžen VBM5204 VBM VSK Mendelu Brno 50:08 + 14:18
17. Straka Dan KAM6602 KAM SK Kamenice 50:46 + 14:56
18. Poloprutská Markéta NEREG 51:37 + 15:47
19. Smolka Ondřej TJP9401 TJP TJ Sokol Troja 52:19 + 16:29
20. Kohout Josef SHK6902 SHK TJ Slavia Hradec Králové 54:27 + 18:37
21. Novotný Pavel SHK6104 SHK TJ Slavia Hradec Králové 54:35 + 18:45
22. Maršálová Kateřina VLI7450 VLI Slavia Liberec orienteerin 56:12 + 20:22
23. Maršál Jan VLI Slavia Liberec orienteerin 56:29 + 20:39
24. Nováček Miloš NEREG 57:34 + 21:44
25. Nováčková Miluše NEREG 58:38 + 22:48
26. Stanojkovičová Ljuba STB8099 STB TJ Stadion Nový Bor 58:45 + 22:55
27. Nováček David NEREG 60:38 + 24:48
28. Novotná Iva SHK6151 SHK TJ Slavia Hradec Králové 62:05 + 26:15
29. Přeček Zdeněk SCP5200 SCP OK Sparta Praha 64:08 + 28:18
30. Wagner Thomas 354 SG ZITTAU-SUED 64:10 + 28:20
31. Vašínová Markéta NEREG 64:25 + 28:35
32. Beránek Radek N06 PRAHA II 65:19 + 29:29
33. Linka Vladislav SUL SUL OOB TJ Slavoj Severotuk Ús 67:38 + 31:48
34. Dernegard Henric 701 ALEMS OK 67:49 + 31:59
35. Janák Jiří NEREG 68:05 + 32:15
36. Binarová Jitka UOL7751 UOL SK UP Olomouc 68:32 + 32:42
37. Schallberger Josef 641 TV KUSSNACHT 69:03 + 33:13
38. Kořínek Zdeněk PEN PEN OK RECO Sport 69:19 + 33:29
39. Fürstová Katka LLI6950 LLI TJ Loko Liberec 69:31 + 33:41
40. Beran Pavel N08 NEREGISTR. Praha III 69:35 + 33:45
41. Štětínská Tereza MOV0751 MOV SKOB Ostrava 69:38 + 33:48
42. Beránek Jan N06 PRAHA II 70:41 + 34:51
43. Čechová Jana FSP8353 FSP VŠTJ Stavební fakulta Prah 72:00 + 36:10
44. Melichar Jaromír LLI6301 LLI TJ Loko Liberec 72:11 + 36:21
45. Glöckner Michal KUL7000 KUL KOB Ustí nad Labem 73:30 + 37:40
46. Kopčák Petr NEREG 73:33 + 37:43
47. Kubičková Bára SJH9551 SJH SJH Jindřichův Hradec 74:25 + 38:35
48. Kubičková Ivana SJH6851 SJH SJH Jindřichův Hradec 74:28 + 38:38
49. Cienciala Petr TRI7600 TRI TJ TŽ Třinec 75:30 + 39:40
50. Staronová Hana VAM8850 VAM OOB Vamberk 75:45 + 39:55
50. Dubský Josef SUL SUL OOB TJ Slavoj Severotuk Ús 75:45 + 39:55
52. Šváb Jan VSP5801 VSP USK Praha 77:05 + 41:15
53. Hanč Jaroslav VRL6702 VRL OOS TJ Spartak Vrchlabí 77:44 + 41:54
54. Pohořalá Anna ROU9954 ROU SKOB Roudnice nad Labem 78:20 + 42:30
55. Rakovec Miloš SCP4500 SCP OK Sparta Praha 78:29 + 42:39
56. Košek Jan LLI9801 LLI TJ Loko Liberec 78:47 + 42:57
57. Kamerer Marek KAM KAM SK Kamenice 79:06 + 43:16
58. Košek Ladislav LLI5903 LLI TJ Loko Liberec 79:23 + 43:33
59. Pohořalá Karolína ROU6850 ROU SKOB Roudnice nad Labem 79:24 + 43:34
60. Bruk Slavomír TRI6800 TRI TJ TŽ Třinec 80:06 + 44:16
61. Schejbal Vladimír ZLH5501 ZLH OOB TJ Zlaté Hory 80:20 + 44:30
62. Herter Laszlo NEREG 83:22 + 47:32
63. Birgit Buhler USV TU Dresden 83:26 + 47:36
64. Schejbalová Kristina ZLH5552 ZLH OOB TJ Zlaté Hory 83:41 + 47:51
65. Hájková Soňa ZVO ZVO OB SK Zvole 84:05 + 48:15
66. Zavadilová Naďa SCP5450 SCP OK Sparta Praha 84:10 + 48:20
67. Linková Katka NEREG 85:27 + 49:37
68. Egrt Martin NEREG 87:01 + 51:11
69. Pohořalý Dobroslav ROU6401 ROU SKOB Roudnice nad Labem 95:22 + 59:32
70. Bauerová Anežka NEREG 97:38 + 61:48
71. Chrz Pavel KUL KOB Ustí nad Labem 112:41 + 76:51
Krásnolipská Mariana VLI7559 VLI Slavia Liberec orienteerin DISK
Němečková Hana PGP9051 PGP SK Praga DISK
Maršál Jakub VLI0000 VLI Slavia Liberec orienteerin DISK
Honvedse Zsilkin Viktor NEREG DISK
Rajncsak Dávid NEREG DISK
H10
2.00 km, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Tkáč Matěj TJN0401 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad 16:23
2. Dejnožka Vojtěch TJN0300 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad 16:28 + 0:05
3. Kovářík Tomáš KAM0300 KAM SK Kamenice 16:59 + 0:36
4. Vitebský Lukáš TJN0302 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad 17:26 + 1:03
5. Tokár Radim NEJ0300 NEJ TJ Jiskra Nejdek 17:53 + 1:30
6. Gajda Martin VSP0404 KAM SK Kamenice 18:34 + 2:11
7. Peterka Jakub LLI0404 LLI TJ Loko Liberec 18:48 + 2:25
8. Pachnik Stanislav STB0303 STB TJ Stadion Nový Bor 20:45 + 4:22
9. Oncirk Jan ONO0301 ONO SKOB Ostrov 21:03 + 4:40
10. Chaloupka Viktor KAM0301 KAM SK Kamenice 21:44 + 5:21
11. Makarenko Aleksandr 595 VOSTOK MOSCOW 22:06 + 5:43
12. Štěrba Marek SKV0401 SKV TJ Slovan Karlovy Vary 22:45 + 6:22
13. Černý Jonáš MLA0501 MLA MLOK Mariánské Lázně 23:28 + 7:05
14. Kožina Štěpán PGP0300 PGP SK Praga 25:46 + 9:23
15. Kyral Maxmilián KAM0305 KAM SK Kamenice 26:28 + 10:05
16. Hnízdil Matěj KAS0301 KAS KOB Kamenický Šenov 27:18 + 10:55
17. Kolář Matyáš SLA0300 SLA SKOB Slaný 27:20 + 10:57
18. Řehoř Vojta TJN0303 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad 28:32 + 12:09
19. Baldrián Tomáš VSP0405 VSP USK Praha 28:50 + 12:27
20. Biolik Emil 552 UNTS WARSZAWA 32:03 + 15:40
21. Aleshin Andrey 595 VOSTOK MOSCOW 37:51 + 21:28
22. Jobst Tobin 345 KAULSDORFER OLV BERLIN 45:50 + 29:27
Šauli Filip VPM0301 VPM KOS Slavia VŠ Plzeň DISK
Brandt Adam ABM ABM KOB Moira Brno DISK
H12A
2.40 km, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Janovský Tomáš PGP0101 PGP SK Praga 21:48
2. Hinge krogsgaard Elias 222 SILKEBORG OK 22:12 + 0:24
3. Richtr Lukáš VPM0204 VPM KOS Slavia VŠ Plzeň 22:27 + 0:39
4. Šafka Sebastian KAM0101 KAM SK Kamenice 23:02 + 1:14
5. Gajda Jan KAM0105 KAM SK Kamenice 23:45 + 1:57
6. Hemmingsen kjaer Lukas 221 FIF HILLEROD 24:52 + 3:04
7. Emils Germanis 456 AUSEKLIS TUKUMS 25:49 + 4:01
8. Bílý Jakub LTP0104 LTP OOB TJ Lokomotiva Teplice 26:45 + 4:57
9. Hankovec Hugo KAM0201 KAM SK Kamenice 28:22 + 6:34
10. Víšek Martin KAM0102 KAM SK Kamenice 28:33 + 6:45
11. Klaška Martin DKP0100 DKP Oddíl OB Kotlářka 29:14 + 7:26
12. Blaha Petr KAM0104 KAM SK Kamenice 29:36 + 7:48
13. Paroulek Lukáš LLI0201 LLI TJ Loko Liberec 29:48 + 8:00
14. Hořák Jaroslav LLI0102 LLI TJ Loko Liberec 30:12 + 8:24
15. Zorin Michail 595 VOSTOK MOSCOW 30:51 + 9:03
16. Homza Daniil 171 MALINOVKA MINSK 33:20 + 11:32
17. Maenttaeri Eino 276 Joutsenon Kullervo 33:22 + 11:34
18. Hasman Marek VPM0201 VPM KOS Slavia VŠ Plzeň 36:53 + 15:05
19. Skaug Soren 224 OK PAN AARHUS 39:07 + 17:19
20. Forst Antonín MFP0101 MFP VŠSK MFF UK Praha 41:00 + 19:12
21. Solmanis Davis 453 IK AUSEKLIS RIGA 41:41 + 19:53
22. Valášek Václav KAM0100 KAM SK Kamenice 42:30 + 20:42
23. Hejsek Filip KAM0204 KAM SK Kamenice 48:08 + 26:20
24. Peyrard Paul 296 COORE ROUBIA 49:03 + 27:15
25. Fogh Jonas 223 OK SORO 51:02 + 29:14
26. Albrecht Adam KAM0203 KAM SK Kamenice 51:48 + 30:00
27. Cionoiu Daniel 352 TV COBURG-NEUSES 82:25 + 60:37
Braatz Niklas 350 TREPTOWER S BERLIN DISK
H12B
2.30 km, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Budský Ondřej TJN0105 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad 25:56
2. Bartoš Václav MLA0101 MLA MLOK Mariánské Lázně 28:11 + 2:15
3. Adamec Martin TJN0106 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad 28:49 + 2:53
4. Hašek Adam VPM0101 VPM KOS Slavia VŠ Plzeň 29:01 + 3:05
5. Poikans Mikus 456 AUSEKLIS TUKUMS 29:24 + 3:28
6. Dosovitskiy Mikhail 598 O-LEN MOSCOW 32:04 + 6:08
7. Hecl František KSU0201 KSU Klub vytrvalostních sportů 41:23 + 15:27
8. Berger Peter 121 NATURFREUNDE LINZ 49:48 + 23:52
9. Brousil Tomáš PGP0100 PGP SK Praga 50:58 + 25:02
10. Dauknys Gytis 477 ORIENS 58:50 + 32:54
11. Satalovs Daniels 457 KAPA OK/BJC LAIMITE 91:12 + 65:16
12. Garais Raimonds 457 KAPA OK/BJC LAIMITE 105:12 + 79:16
H14A
3.20 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Škvor Ota KAM9900 KAM SK Kamenice 24:36
2. Chvátil Šimon PHK9908 PHK OK 99 Hradec Králové 25:24 + 0:48
3. Matoušek Matěj KSU0005 KSU Klub vytrvalostních sportů 27:20 + 2:44
4. Fricis Spektors 456 AUSEKLIS TUKUMS 28:35 + 3:59
5. Melichar Petr LLI0001 LLI TJ Loko Liberec 28:40 + 4:04
6. Skaug Mads 224 OK PAN AARHUS 28:58 + 4:22
7. Poulsen Malthe 221 FIF HILLEROD 30:50 + 6:14
8. Hemmingsen kjaer Malte 221 FIF HILLEROD 31:18 + 6:42
9. Bjornsen Andreas bock 224 OK PAN AARHUS 31:50 + 7:14
10. Filipek Sebastian TRI0002 TRI TJ TŽ Třinec 31:51 + 7:15
11. Šebek Petr DKP9903 DKP Oddíl OB Kotlářka 32:15 + 7:39
12. Mašata Metoděj PHK9905 PHK OK 99 Hradec Králové 33:10 + 8:34
13. Hašek Jan VPM0001 VPM KOS Slavia VŠ Plzeň 33:54 + 9:18
14. Jílek Ondřej KSU9908 KSU Klub vytrvalostních sportů 34:09 + 9:33
15. Roudný Martin LPU0002 LPU OK Lokomotiva Pardubice 35:09 + 10:33
16. Daukšys Algirdas 480 ŠILALES SM 35:25 + 10:49
17. Šrámek Ondřej KSU9909 KSU Klub vytrvalostních sportů 36:18 + 11:42
18. Makarenko Alexey 595 VOSTOK MOSCOW 37:51 + 13:15
19. Haikonen Aaro 272 ULVILAN URA 38:39 + 14:03
20. Adomas Repšys 477 ORIENS 41:59 + 17:23
21. Hasman Ondřej VPM0002 VPM KOS Slavia VŠ Plzeň 42:01 + 17:25
22. Roudný Václav LPU0001 LPU OK Lokomotiva Pardubice 42:41 + 18:05
23. Karnitis Edgars 457 KAPA OK/BJC LAIMITE 42:48 + 18:12
24. Leshenko Alexey 595 VOSTOK MOSCOW 53:00 + 28:24
25. Vayssat Romain 291 POLE ESPOIR - IDF - AVON 59:57 + 35:21
Boden Ricardo 351 SSV PLANETA RADEBEUL DISK
H14B
2.50 km, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Novák František N03 neregistrovaní Praha 22:29
2. Poikans Ansis 456 AUSEKLIS TUKUMS 22:55 + 0:26
3. Gunars Gaumigs 456 AUSEKLIS TUKUMS 25:54 + 3:25
4. Markel Samuel 122 ASKO HENNDORF 27:11 + 4:42
5. Deividas Kasiulevičius 477 ORIENS 27:25 + 4:56
6. Šmaus Antonín TJN0001 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad 28:23 + 5:54
7. Stormer Emil KAM0000 KAM SK Kamenice 29:31 + 7:02
8. Martins Smigelskis 456 AUSEKLIS TUKUMS 29:45 + 7:16
9. Vecko Jan NEJ0002 NEJ TJ Jiskra Nejdek 30:26 + 7:57
10. Lauris Stanke 456 AUSEKLIS TUKUMS 32:53 + 10:24
11. Arpáš Samuel 672 EKONÓM BANSKÁ BYSTRICA 33:06 + 10:37
12. Aigner Tobias 122 ASKO HENNDORF 33:28 + 10:59
13. Karlis Snepste 456 AUSEKLIS TUKUMS 33:56 + 11:27
14. Zappe Nicholas-Benjami TJN0003 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad 34:15 + 11:46
15. Semiginovský Šimon NEREG 34:38 + 12:09
16. Zemko Zdeněk SLA9900 SLA SKOB Slaný 35:20 + 12:51
17. Eriksen alkjaer Andreas 221 FIF HILLEROD 39:10 + 16:41
18. Kulhavý Tadeáš LPU0005 LPU OK Lokomotiva Pardubice 39:24 + 16:55
19. Holly Christoph 122 ASKO HENNDORF 42:07 + 19:38
20. Kdýr Matěj KAM KAM SK Kamenice 43:12 + 20:43
21. Kaděra Vojta HAV0000 HAV SKOB Baník Havířov 47:45 + 25:16
22. Pavel Martin TJN0004 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad 54:55 + 32:26
H16A
4.30 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Melichar Vojtěch LLI9802 LLI TJ Loko Liberec 35:07
2. Erbland Thibault 291 POLE ESPOIR - IDF - AVON 35:20 + 0:13
3. Ježek Ondřej SLA9701 SLA SKOB Slaný 36:42 + 1:35
4. Dreano Benjamin 291 POLE ESPOIR - IDF - AVON 39:06 + 3:59
5. Vercauteren Antoine 291 POLE ESPOIR - IDF - AVON 39:27 + 4:20
6. Jíra Tomáš KAM9802 KAM SK Kamenice 39:32 + 4:25
7. Cienciala Jan TRI9801 TRI TJ TŽ Třinec 39:35 + 4:28
8. Lanc Vojtěch TRI9807 TRI TJ TŽ Třinec 40:34 + 5:27
9. Ulmanis Haralds 456 AUSEKLIS TUKUMS 41:04 + 5:57
10. Zikmund Zdeněk SJC9703 SJC Sportcentrum Jičín 41:33 + 6:26
11. Ašmantas Aurimas 480 ŠILALES SM 41:49 + 6:42
12. Aparjods Kristers 457 KAPA OK/BJC LAIMITE 42:50 + 7:43
13. Žygaitis Dovydas 480 ŠILALES SM 44:04 + 8:57
14. Ptáček Patrik BBM9800 BBM BETA URSUS Orienteering 46:43 + 11:36
15. Zschäckel Robin 349 OLV BERLIN 47:58 + 12:51
16. Koch Mario 349 OLV BERLIN 48:46 + 13:39
17. Langenhan Julian 349 OLV BERLIN 49:47 + 14:40
18. Brázdil Petr ODV9700 ODV TJ Aero Odolena Voda 49:55 + 14:48
19. Mordasas Arnas 477 ORIENS 57:18 + 22:11
20. Rimsa Paulius 477 ORIENS 61:43 + 26:36
Bartoš Vojtěch MLA9802 MLA MLOK Mariánské Lázně DISK
H16B
4.00 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šmaus Jan TJN9700 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad 35:38
2. Olbrikis Lukas 476 ALYTAUS SRC/ALYTUS 35:42 + 0:04
3. Maňák Michal PHK9801 PHK OK 99 Hradec Králové 42:05 + 6:27
4. Zieba Jakub NEJ9800 NEJ TJ Jiskra Nejdek 43:21 + 7:43
5. Indrans Edgars 457 KAPA OK/BJC LAIMITE 45:04 + 9:26
6. Kalenský Aleš STH9801 STH SK Studenec 46:05 + 10:27
7. Urbelis Deimantas 477 ORIENS 46:09 + 10:31
8. Tiriuna Aurimas 480 ŠILALES SM 50:35 + 14:57
9. Zorin Danila 595 VOSTOK MOSCOW 51:26 + 15:48
10. Vilcins Ernests 456 AUSEKLIS TUKUMS 53:40 + 18:02
11. Ernests Ozols 456 AUSEKLIS TUKUMS 56:49 + 21:11
12. Stöckl Marcel 122 ASKO HENNDORF 63:27 + 27:49
13. Allaverdov Georgiy 595 VOSTOK MOSCOW 81:04 + 45:26
H18A
5.00 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Fürst Matouš LLI9603 LLI TJ Loko Liberec 33:19
2. Matuš Vojtěch VRB9606 VRB SK při gymnáziu OOB Vrbno 34:14 + 0:55
3. Hubáček Jonáš LCE9501 LCE OOB TJ Slovan Luhačovice 36:48 + 3:29
4. Glonek Jakub AOV9602 AOV OOB TJ Baník Ostrava 36:59 + 3:40
5. Waněk Adam VRL9501 VRL OOS TJ Spartak Vrchlabí 37:03 + 3:44
6. Beaudenon Cedric 291 POLE ESPOIR - IDF - AVON 37:45 + 4:26
7. Navrátil Šimon PGP9702 PGP SK Praga 38:08 + 4:49
8. Stormer Oskar KAM9600 KAM SK Kamenice 39:10 + 5:51
9. Veselý Jakub PGP9503 PGP SK Praga 39:24 + 6:05
10. Sklenář Martin SBR9501 SBR SKOB Bruntál 41:10 + 7:51
11. Chmelař Martin ASU9505 ASU Magnus Orienteering 41:43 + 8:24
12. Burda Matěj LDC9602 LDC KOB Děčín 43:19 + 10:00
13. Málek Jan PZR9505 PZR UNITOP SKP Žďár nad Sázavo 44:33 + 11:14
14. Nejman Stanislav CHA9500 CHA OK Chrastava 44:48 + 11:29
15. Aster Tomáš SLA9602 SLA SKOB Slaný 45:22 + 12:03
16. Rooman Michael 154 TROL ANTWERPEN 47:08 + 13:49
17. Virlogeux Cesar 291 POLE ESPOIR - IDF - AVON 47:11 + 13:52
Ptáček Pavel BBM9600 BBM BETA URSUS Orienteering DISK
H18B
4.60 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ulmanis Valts 456 AUSEKLIS TUKUMS 37:06
2. Chainauskas Stepas 477 ORIENS 37:46 + 0:40
3. Zlámal David SJC9603 SJC Sportcentrum Jičín 39:51 + 2:45
4. Arnis Silins 456 AUSEKLIS TUKUMS 41:54 + 4:48
5. Pirtnieks Otto 456 AUSEKLIS TUKUMS 43:16 + 6:10
6. Cicénas Povilas 477 ORIENS 46:28 + 9:22
7. Walach Ondřej TRI9601 TRI TJ TŽ Třinec 47:07 + 10:01
8. Snopko Erik 672 EKONÓM BANSKÁ BYSTRICA 47:11 + 10:05
9. Pärnik Jan henrik 253 MYRAKARUD 47:15 + 10:09
10. Ervins Jansons 456 AUSEKLIS TUKUMS 47:49 + 10:43
11. Horák Martin TJN9603 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad 107:44 + 70:38
H20A
6.60 km, 15 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 7220
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Berger Xander 121 NATURFREUNDE LINZ 46:13
2. Argaláš Michal TRI9301 TRI TJ TŽ Třinec 47:53 + 1:40 7759
3. Čermák Jan LPU9301 LPU OK Lokomotiva Pardubice 53:39 + 7:26 6955
4. Klaška Pavel DKP9301 DKP Oddíl OB Kotlářka 53:44 + 7:31 6943
5. Zakouřil Vít TUR9301 TUR OOB TJ Turnov 56:40 + 10:27 6534
6. Kučera Tomáš STH9402 STH SK Studenec 57:20 + 11:07 6441
7. Šmejc Jakub SJC9401 SJC Sportcentrum Jičín 58:54 + 12:41 6222
8. Rohel Marek AOV9401 AOV OOB TJ Baník Ostrava 60:49 + 14:36 5955
9. Kučera Štěpán STH9401 STH SK Studenec 73:27 + 27:14 4192
10. Girts Silins 456 AUSEKLIS TUKUMS 77:24 + 31:11
11. Kapal Tomáš KAM9402 KAM SK Kamenice 78:32 + 32:19 3483
12. Uhlíř Marek LBE9400 LBE TJ Lokomotiva Beroun 81:03 + 34:50 3132
H21E
9.20 km, 22 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 9116
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Chloupek Adam ZBM9300 ZBM SK Žabovřesky Brno 61:58 9524
2. Baltacis Karlis 457 KAPA OK/BJC LAIMITE 65:36 + 3:38
3. Bravený Vít ZBM9102 ZBM SK Žabovřesky Brno 65:41 + 3:43 9001
4. Bravený Adam VBM8801 VBM VSK Mendelu Brno 66:58 + 5:00 8821
5. Kantor Ondřej TRI9103 TRI TJ TŽ Třinec 67:21 + 5:23 8767
6. Schuster Marek AOP9303 AOP Přátelé orientačního běhu 67:27 + 5:29 8753
7. Kamenický Jakub PHK9104 PHK OK 99 Hradec Králové 67:52 + 5:54 8694
8. Van der ouderaa François 151 ASUB ORIENTATION 70:29 + 8:31
9. Košárek Pavel AOP7102 AOP Přátelé orientačního běhu 71:07 + 9:09 8238
10. Král Václav SSU8243 SSU SK Severka Šumperk 71:13 + 9:15 8224
11. Tähnas Tiit 252 JOKA 73:47 + 11:49
12. Flašar Jan PGP8610 PGP SK Praga 75:24 + 13:26 7636
13. König Markus 122 ASKO HENNDORF 76:52 + 14:54
14. Janovský Tomáš PGP6401 PGP SK Praga 76:53 + 14:55 7427
15. Sysel Ctibor PGP8700 PGP SK Praga 77:46 + 15:48 7303
16. Hora Vojtěch PGP8301 PGP SK Praga 78:48 + 16:50 7158
17. Holas Tomáš AOP7802 AOP Přátelé orientačního běhu 78:54 + 16:56 7144
18. Kondrát Martin PGP6501 PGP SK Praga 83:27 + 21:29 6504
19. Poklop Martin SSU8802 SSU SK Severka Šumperk 85:33 + 23:35 6209
20. Timmusk Taivo 251 HIIUMAA OK 86:06 + 24:08
21. Arizanović Đorđe 621 PSOK RUDAR GEOLOG BEOGRAD 90:10 + 28:12
22. Šrubař Michal MBM8606 MBM O-mikron 94:15 + 32:17 4987
23. Hostaš Petr TUR9001 TUR OOB TJ Turnov 95:46 + 33:48 4773
24. Sysel Ondřej PGP8302 PGP SK Praga 97:59 + 36:01 4462
25. Fátor Jan DOB7907 DOB KOB Dobruška 101:58 + 40:00 3902
26. Munjas Bojan 621 PSOK RUDAR GEOLOG BEOGRAD 108:05 + 46:07
Štěrba Zbyněk LPU8304 LPU OK Lokomotiva Pardubice DISK 0
Bojović Boško 621 PSOK RUDAR GEOLOG BEOGRAD DISK
H21A
8.50 km, 19 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 8148
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Jorge Fortunato 571 ORI-ESTARREJA 62:08
2. Švihovský Jaromír SJC8005 SJC Sportcentrum Jičín 62:51 + 0:43 8191
3. Henych Petr VLI6001 VLI Slavia Liberec orienteerin 62:59 + 0:51 8174
4. Kobr Tomáš TJN8901 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad 63:44 + 1:36 8077
5. Peterka Vojtěch LLI7502 LLI TJ Loko Liberec 63:47 + 1:39 8071
6. Navrátil Tomáš ASU8817 ASU Magnus Orienteering 65:55 + 3:47 7796
7. Polák Vlastimil VRL7702 VRL OOS TJ Spartak Vrchlabí 67:04 + 4:56 7647
8. Šabatka Zdeněk SHK8902 SHK TJ Slavia Hradec Králové 67:18 + 5:10 7617
9. Mrázek Jiří DKP7911 DKP Oddíl OB Kotlářka 67:36 + 5:28 7578
10. Zikmund Zdeněk NPA6705 NPA SK LOB Nová Paka 67:56 + 5:48 7535
11. Kužel Tomáš FSP7610 FSP VŠTJ Stavební fakulta Prah 68:24 + 6:16 7475
12. Šrámek Jaromír KSU5801 KSU Klub vytrvalostních sportů 68:32 + 6:24 7458
13. Junek Petr STH7801 STH SK Studenec 70:50 + 8:42 7161
14. Stehlík Petr LPM7903 LPM OK Lokomotiva Plzeň 71:23 + 9:15 7091
15. Dvořáček Radek ASU9445 ASU Magnus Orienteering 71:25 + 9:17 7086
16. Kazda Jiří SJC8006 SJC Sportcentrum Jičín 71:40 + 9:32 7054
17. Azeb Karim PHK9110 PHK OK 99 Hradec Králové 72:02 + 9:54 7007
18. Rafael Ramos 571 ORI-ESTARREJA 72:18 + 10:10
19. Kalenský Tomáš SJC8015 SJC Sportcentrum Jičín 74:45 + 12:37 6656
20. Sokalski Dariusz 297 GUYANCOURT ORIENTATION 78 75:27 + 13:19
21. Pachner Pavel VLI7503 VLI Slavia Liberec orienteerin 75:39 + 13:31 6540
22. Kučera Michal STH9201 STH SK Studenec 75:54 + 13:46 6508
23. Mašata Roman PHK7107 PHK OK 99 Hradec Králové 76:45 + 14:37 6398
24. Svoboda Ondřej SHK7605 SHK TJ Slavia Hradec Králové 78:24 + 16:16 6186
25. Schulhof Jan TUR8900 TUR OOB TJ Turnov 78:25 + 16:17 6184
26. Doucha Jiří SNA7105 SNA TJ START Náchod 78:45 + 16:37 6141
27. Martan Jiří VLI7300 VLI Slavia Liberec orienteerin 78:55 + 16:47 6119
28. Janů Zdeněk KSU9045 KSU Klub vytrvalostních sportů 79:52 + 17:44 5997
29. Heinrich Carsten 348 POST SV DRESDEN 81:19 + 19:11
30. Oľhava Rastislav ASU8949 ASU Magnus Orienteering 82:27 + 20:19 5663
31. Mezník Vladimír LBE6400 LBE TJ Lokomotiva Beroun 84:24 + 22:16 5412
32. Turczer Petr KSU7945 KSU Klub vytrvalostních sportů 84:41 + 22:33 5375
33. Hecl Miloš KSU7601 KSU Klub vytrvalostních sportů 88:40 + 26:32 4862
34. Kovář Jindřich MAS6800 MAS KČT Aš 89:38 + 27:30 4737
35. Jílek Jakub KSU9202 KSU Klub vytrvalostních sportů 89:58 + 27:50 4694
36. Weigert Thorsten 344 MTV BRAUNSCHWEIG 91:27 + 29:19
37. Kopecký Pavel VSP7800 VSP USK Praha 96:16 + 34:08 3882
38. Tomalík Ondřej SHK8904 SHK TJ Slavia Hradec Králové 97:52 + 35:44 3675
39. Šafka Daniel KAM9105 KAM SK Kamenice 103:34 + 41:26 2940
40. Casamayor otero Ignasi 241 CO CATALUNYA 106:31 + 44:23
41. Cionoiu Gheorghe 352 TV COBURG-NEUSES 130:35 + 68:27
Šilhavý Jakub LPM8500 LPM OK Lokomotiva Plzeň DISK 0
Loniewski Grzegorz 297 GUYANCOURT ORIENTATION 78 DISK
Hrouda Martin FSP7612 FSP VŠTJ Stavební fakulta Prah DISK 0
H21B
7.40 km, 16 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 5964
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Pachnik Wojciech STB9101 STB TJ Stadion Nový Bor 60:09 6182
2. Macek Jiří LIT8401 LIT KOB Chemopetrol Litvínov 62:11 + 2:02 5988
3. Larsson Daniel 709 VANERSBORGS SK 62:29 + 2:20
4. Čechlovský Jan CHA9300 CHA OK Chrastava 64:57 + 4:48 5724
5. Veselý Marek CHA8201 CHA OK Chrastava 67:44 + 7:35 5458
6. Bína Martin MLA9102 MLA MLOK Mariánské Lázně 68:48 + 8:39 5356
7. Obermüller Markus 121 NATURFREUNDE LINZ 69:11 + 9:02
8. Grünberger Dominik 121 NATURFREUNDE LINZ 70:21 + 10:12
9. Bauer Lukáš DLI DLI Dukla Liberec 71:20 + 11:11
10. Anděl Robert VPM8001 VPM KOS Slavia VŠ Plzeň 71:30 + 11:21 5098
11. Chrást Tomáš STH7401 STH SK Studenec 72:24 + 12:15 5012
12. Nerad Jaroslav LIT9001 LIT KOB Chemopetrol Litvínov 76:05 + 15:56 4660
13. Kořan Pavel VBM7401 VBM VSK Mendelu Brno 77:35 + 17:26 4517
14. Tesař Daniel VPM8203 VPM KOS Slavia VŠ Plzeň 77:58 + 17:49 4480
15. Badura Václav SKV8101 SKV TJ Slovan Karlovy Vary 78:12 + 18:03 4458
16. Obermüller Thomas 121 NATURFREUNDE LINZ 78:49 + 18:40
17. Pavlík Libor LIT7605 LIT KOB Chemopetrol Litvínov 80:35 + 20:26 4230
18. Sedlák Radek SNA7501 SNA TJ START Náchod 81:58 + 21:49 4098
19. Panovec Jan VIC8931 VIC OB Vizovice 82:26 + 22:17 4053
20. Vančura Martin TJN8002 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad 82:29 + 22:20 4049
21. Chmelař Daniel VIC7212 VIC OB Vizovice 84:10 + 24:01 3888
22. Levi Pagaime 571 ORI-ESTARREJA 84:39 + 24:30
23. Bernášek Jiří STB8101 STB TJ Stadion Nový Bor 85:55 + 25:46 3721
24. Kubec Pavel STB6601 STB TJ Stadion Nový Bor 87:33 + 27:24 3565
25. Kubina Matěj N04 HSK Benecko 90:06 + 29:57
25. Komárek Arnošt TJH7701 TJH TJ OK Tolar Jindřichův Hra 90:06 + 29:57 3321
27. Janata Karel N04 HSK Benecko 93:06 + 32:57
28. Tanav Valter 253 MYRAKARUD 103:05 + 42:56
29. Fejk Zbyněk SJC7501 SJC Sportcentrum Jičín 105:14 + 45:05 1875
30. Nemec Andrej 672 EKONÓM BANSKÁ BYSTRICA 115:12 + 55:03
31. Pavlík Bronislav LIT8201 LIT KOB Chemopetrol Litvínov 124:23 + 64:14 46
Lejsek Tadeáš PGP8903 PGP SK Praga DISK 0
Nemec Juraj 672 EKONÓM BANSKÁ BYSTRICA DISK
H21C
6.20 km, 13 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 4822
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Havlíček Tomáš KNC8700 KNC OOB TJ Sokol Kostelec n. Č 51:39 4876
2. Francke Jan DOK8400 DOK OK Doksy 51:54 + 0:15 4853
3. Besta Lukáš KNC8101 KNC OOB TJ Sokol Kostelec n. Č 53:08 + 1:29 4739
4. Janošík Radek VCB7402 VCB TJ OB České Budějovice 56:32 + 4:53 4425
5. Dubec Pavel SCP8003 SCP OK Sparta Praha 58:18 + 6:39 4262
6. Nadelstumpf Bruno 356 SV WANNWEIL 59:42 + 8:03
7. Hájek Adam KAM9202 KAM SK Kamenice 61:05 + 9:26 4005
8. Schach Jonathan 356 SV WANNWEIL 61:41 + 10:02
9. Paták Pavel KSH8501 KSH OOB TJ Kašperské Hory 63:49 + 12:10 3753
10. Bitter Aleš KNC8803 KNC OOB TJ Sokol Kostelec n. Č 70:18 + 18:39 3154
11. Aus Guido 251 HIIUMAA OK 72:07 + 20:28
12. Karmín Luboš LCE9103 LCE OOB TJ Slovan Luhačovice 74:18 + 22:39 2785
13. Pietraszek Martin OOP8100 OOP TJ Opava 86:15 + 34:36 1682
14. Žídek Robert KSU7848 KSU Klub vytrvalostních sportů 88:50 + 37:11 1443
15. Hudeček Petr KTA9201 KTA SK Kotnov Tábor 90:02 + 38:23 1332
16. Hájek Tomáš ZVO6401 ZVO OB SK Zvole 95:16 + 43:37 849
17. Moutvička Ondřej LIT8301 LIT KOB Chemopetrol Litvínov 124:02 + 72:23 0
Gorčica Pavel CHA6200 CHA OK Chrastava DISK 0
Sidorenkov Valeriy 598 O-LEN MOSCOW DISK
H35A
6.40 km, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Johansson Magnus 196 GREATER VANCOUVER OC 52:07
2. Kärger Wieland 341 OK LEIPZIG 53:11 + 1:04
3. Rybakov Andrey 593 OMEGA MOSCOW 55:04 + 2:57
4. Tihonov Artem 593 OMEGA MOSCOW 55:14 + 3:07
5. Procházka Antonín DCE5500 DCE KOB Dobřichovice 57:21 + 5:14
6. Gálus Igor LDC7302 LDC KOB Děčín 59:57 + 7:50
7. Binar Robert UOL7500 UOL SK UP Olomouc 60:08 + 8:01
8. Schoene Martin 360 OL-TEAM WEHRSDORF 67:21 + 15:14
9. Balogh Jan TJN7500 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad 76:08 + 24:01
10. Biolik Grzegorz 552 UNTS WARSZAWA 78:08 + 26:01
11. Žitný Tomáš SMB6401 SMB SKOB Sig-Mat Mladá Bolesla 87:01 + 34:54
Dvořáček Jiří TTR7502 TTR OOB Třebíč DISK
H35B
5.70 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Stibor Zbyněk KAR7601 KAR SK Karlovice 55:48
2. Janis Snepste 456 AUSEKLIS TUKUMS 58:19 + 2:31
3. Kutlvašr Ruda VRL7601 VRL OOS TJ Spartak Vrchlabí 60:57 + 5:09
4. Kronika Miroslav N01 neregistrovaní Hradec Král 62:14 + 6:26
5. Matoušek Milan KSU6701 KSU Klub vytrvalostních sportů 64:01 + 8:13
6. Štrait Martin OKP7602 OKP SK OK 24 Praha 65:27 + 9:39
7. Paloncý Pavel KSU6349 KSU Klub vytrvalostních sportů 67:04 + 11:16
8. Gathercole Richard 122 ASKO HENNDORF 67:42 + 11:54
9. Rothauer Thomas 122 ASKO HENNDORF 69:50 + 14:02
10. Dejnožka Jiří TJN7503 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad 69:55 + 14:07
11. Habiger Petr KSU7001 KSU Klub vytrvalostních sportů 81:02 + 25:14
12. Dvořáček Jan TTR7701 TTR OOB Třebíč 82:22 + 26:34
13. Smrček Petr KSU7401 KSU Klub vytrvalostních sportů 88:05 + 32:17
14. Zorin Maksim 595 VOSTOK MOSCOW 100:16 + 44:28
15. Šimek Martin KSU7227 KSU Klub vytrvalostních sportů 104:30 + 48:42
16. Zlesák Ondřej JIL JIL OK Jilemnice 106:46 + 50:58
H40A
5.80 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Drahoňovský Aleš TUR7201 TUR OOB TJ Turnov 43:19
2. Schmiedeberg Nils 349 OLV BERLIN 44:52 + 1:33
3. Skaug Kenneth 224 OK PAN AARHUS 45:08 + 1:49
4. Hinge krogsgaard Keld 222 SILKEBORG OK 45:51 + 2:32
5. Eriksen alkjaer Thomas 221 FIF HILLEROD 45:59 + 2:40
6. Bílý Milan JES7001 JES KOS Jesenice 47:50 + 4:31
7. Zschäckel Raik 349 OLV BERLIN 48:35 + 5:16
8. Bleidorn Stefan 350 TREPTOWER S BERLIN 49:08 + 5:49
9. Kern Henry 364 SV BAD DUBEN 49:48 + 6:29
10. Hašek Ondřej VPM6902 VPM KOS Slavia VŠ Plzeň 49:55 + 6:36
11. Baldrian Petr PGP7203 PGP SK Praga 51:17 + 7:58
12. Kern Andre 364 SV BAD DUBEN 53:33 + 10:14
13. Haikonen Jyrki 272 ULVILAN URA 53:55 + 10:36
14. Vřešťál Jan TUR7301 TUR OOB TJ Turnov 54:22 + 11:03
15. Pachnik Dariusz STB6901 STB TJ Stadion Nový Bor 55:50 + 12:31
16. Rooman Rudy 154 TROL ANTWERPEN 56:38 + 13:19
17. Beneš Jan SJH7001 SJH SJH Jindřichův Hradec 57:03 + 13:44
18. Jandera Tomáš DVP7304 DVP TJ Sokol Praha Spořilov - 61:47 + 18:28
19. Solmanis Egons 453 IK AUSEKLIS RIGA 62:45 + 19:26
20. Staszak Artur 552 UNTS WARSZAWA 63:53 + 20:34
21. Lederer Pavel SUL6602 SUL OOB TJ Slavoj Severotuk Ús 64:36 + 21:17
22. Reisinger Holm 351 SSV PLANETA RADEBEUL 65:18 + 21:59
23. Voorhof Geert 152 KOL KESSEL 66:41 + 23:22
24. Hankovec Petr KAM7101 KAM SK Kamenice 66:54 + 23:35
25. Röhner Uwe 355 IHW ALEX BERLIN 67:57 + 24:38
26. Widberg Peer johan MLA MLA MLOK Mariánské Lázně 69:51 + 26:32
27. Kamaryt Miloš MLA6404 MLA MLOK Mariánské Lázně 70:09 + 26:50
28. Jobst Henry 345 KAULSDORFER OLV BERLIN 71:40 + 28:21
29. Janis Ozols 456 AUSEKLIS TUKUMS 73:08 + 29:49
30. Kroupa Štěpán VPM6904 VPM KOS Slavia VŠ Plzeň 75:04 + 31:45
31. Gints Germanis 456 AUSEKLIS TUKUMS 79:40 + 36:21
32. Švancar Martin CHA7000 CHA OK Chrastava 80:27 + 37:08
33. Halíř Radim MFP7000 MFP VŠSK MFF UK Praha 85:58 + 42:39
Hasman Jan VPM6901 VPM KOS Slavia VŠ Plzeň DISK
H40B
4.80 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hnízdil Jan KAS7100 KAS KOB Kamenický Šenov 42:40
2. Hájek Jiří ONO6400 ONO SKOB Ostrov 46:02 + 3:22
3. Mareš Alexander NEJ7300 NEJ TJ Jiskra Nejdek 46:37 + 3:57
4. Valters Silins 456 AUSEKLIS TUKUMS 51:33 + 8:53
5. Šritr Martin TUV6802 TUV SOK TJ Turnov 52:07 + 9:27
6. Chvátil Jiří PHK7200 PHK OK 99 Hradec Králové 53:11 + 10:31
7. Kaděra Pavel HAV HAV SKOB Baník Havířov 54:57 + 12:17
8. Štětínský Pavel MOV7104 MOV SKOB Ostrava 55:19 + 12:39
9. Nádeníček Josef NEJ7000 NEJ TJ Jiskra Nejdek 57:51 + 15:11
10. Černý Libor MLA6901 MLA MLOK Mariánské Lázně 59:54 + 17:14
11. Werner Lutz 356 SV WANNWEIL 63:37 + 20:57
12. Jarmalavicius Rimantas 474 ALYTAUS SRC/DAINAVA 70:27 + 27:47
13. Schüller Wolfgang 121 NATURFREUNDE LINZ 86:09 + 43:29
14. Kolář Tomáš SLA7103 SLA SKOB Slaný 91:55 + 49:15
15. Girts Strujevics 456 AUSEKLIS TUKUMS 97:42 + 55:02
H45A
5.20 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Simonsen Bo 221 FIF HILLEROD 38:43
2. Teringl Radek VCB6502 VCB TJ OB České Budějovice 42:39 + 3:56
3. Olisauskas Raimondas 359 LVB LEIPZIG 43:19 + 4:36
4. Zöbl Gottfried 121 NATURFREUNDE LINZ 44:14 + 5:31
5. Vydra Ivan PEN6600 PEN OK RECO Sport 45:10 + 6:27
6. Bartoš Luděk MLA6701 MLA MLOK Mariánské Lázně 45:31 + 6:48
7. Grote Andreas 643 OLC SKOG FRIBOURG 46:12 + 7:29
8. Klaška Pavel DKP6500 DKP Oddíl OB Kotlářka 46:20 + 7:37
9. Ptáček Pavel BBM6508 BBM BETA URSUS Orienteering 46:49 + 8:06
10. Saldukas Vygintas 471 ORIENS PANEVEZYS 47:53 + 9:10
11. Valášek Petr KAM6600 KAM SK Kamenice 48:01 + 9:18
12. Richtr Aleš VPM6601 VPM KOS Slavia VŠ Plzeň 49:21 + 10:38
13. Kavalír Karel PHK6503 PHK OK 99 Hradec Králové 51:10 + 12:27
14. Grünberger Martin 121 NATURFREUNDE LINZ 52:08 + 13:25
15. Bílý Petr LTP6805 LTP OOB TJ Lokomotiva Teplice 53:45 + 15:02
16. Taurit Matthias 353 PHOENIX LUBECK 56:53 + 18:10
17. Kovář Karel LTP6102 LTP OOB TJ Lokomotiva Teplice 57:14 + 18:31
18. Sklenář Miroslav AOP6302 AOP Přátelé orientačního běhu 58:16 + 19:33
19. Fürst Aleš LLI6801 LLI TJ Loko Liberec 59:11 + 20:28
20. Sklenář Josef SBR6601 SBR SKOB Bruntál 61:44 + 23:01
21. Hlaváček Lubomír PHK6401 PHK OK 99 Hradec Králové 61:55 + 23:12
22. Käding Bernd 345 KAULSDORFER OLV BERLIN 62:03 + 23:20
23. Demmig Sven 345 KAULSDORFER OLV BERLIN 63:00 + 24:17
24. Staněk Rostislav VPM6801 VPM KOS Slavia VŠ Plzeň 63:29 + 24:46
25. Baert Serge 152 KOL KESSEL 63:44 + 25:01
26. Peyrard Jean-marc 296 COORE ROUBIA 65:32 + 26:49
27. Röhl Stefan 342 LOK BERLIN 66:15 + 27:32
28. Kovář Boris LTP6710 LTP OOB TJ Lokomotiva Teplice 78:43 + 40:00
29. Barankin Viacheslav 592 O-CLUB MOSCOW 96:26 + 57:43
H45B
4.60 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Sadrins Sergejs 457 KAPA OK/BJC LAIMITE 40:19
2. Havel Leoš VRL6401 VRL OOS TJ Spartak Vrchlabí 42:26 + 2:07
3. Funda Jiří API6401 API OK Andante Písek 43:45 + 3:26
4. Kurr Maik 363 LG OST BERLIN 47:11 + 6:52
5. Mátl Pavel KSU6844 KSU Klub vytrvalostních sportů 47:58 + 7:39
6. Tanav Tonu 253 MYRAKARUD 48:07 + 7:48
7. Žemlík Radim KVS6401 KSV SKOB Kobra Vsetín 48:11 + 7:52
8. Procházka Radek LPU6504 LPU OK Lokomotiva Pardubice 51:52 + 11:33
9. Černík Milan KVS6501 KSV SKOB Kobra Vsetín 53:30 + 13:11
10. Ščehovič Roman 672 EKONÓM BANSKÁ BYSTRICA 54:19 + 14:00
11. Šebek Martin SCP6700 SCP OK Sparta Praha 54:32 + 14:13
12. Pärnik Jüri 253 MYRAKARUD 55:04 + 14:45
13. Funda Michal SHK6403 SHK TJ Slavia Hradec Králové 57:26 + 17:07
14. Aster Vladimír SLA6500 SLA SKOB Slaný 58:48 + 18:29
15. Hnik Paul 253 MYRAKARUD 59:12 + 18:53
16. Vychodil Tomáš SHK6301 SHK TJ Slavia Hradec Králové 61:03 + 20:44
17. Žucha Jiří TJN6603 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad 62:07 + 21:48
18. Poulsen Henrik 221 FIF HILLEROD 62:26 + 22:07
19. Rothkegel Thomas 348 POST SV DRESDEN 63:50 + 23:31
20. Hlawatsch Rudy 531 AUCLAND 63:57 + 23:38
21. Kantor Roman TRI6501 TRI TJ TŽ Třinec 67:34 + 27:15
22. Divecký Josef SHK6102 SHK TJ Slavia Hradec Králové 68:59 + 28:40
23. Svoboda Miloslav SHK5901 SHK TJ Slavia Hradec Králové 72:16 + 31:57
24. Navalinskas Tomas 479 DEVYNI OSK VILNIUS 74:52 + 34:33
25. Hofman Petr LPM6500 LPM OK Lokomotiva Plzeň 97:24 + 57:05
26. Míka Zdeněk TJN6700 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad 98:26 + 58:07
H50A
4.70 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Müller Matthias 348 POST SV DRESDEN 37:55
2. Leiboms Aigars 457 KAPA OK/BJC LAIMITE 40:03 + 2:08
3. Vávra Martin HOR6302 HOR TJ Jiskra Hořice 40:15 + 2:20
4. Harju Juha-pekka 275 TP TAMPERE 40:37 + 2:42
5. Westin Kjell 512 PORSGRUNN OL 41:27 + 3:32
6. Vári Tibor 511 IF STURLA 41:30 + 3:35
7. Wälchli Jürg 642 OLG SKANDIA 43:31 + 5:36
8. Spengler Andreas 357 ESV LOK DESSAU 44:39 + 6:44
9. Poloprutský Tomáš VLI6205 VLI Slavia Liberec orienteerin 44:40 + 6:45
10. Montemont Patrice 292 ORIENTALP VIZILLE 46:16 + 8:21
11. Zimmermann Gerd 351 SSV PLANETA RADEBEUL 47:21 + 9:26
12. Hirš Libor VBM6000 VBM VSK Mendelu Brno 47:42 + 9:47
13. Kožina Petr PGP6000 PGP SK Praga 47:47 + 9:52
14. Basset Olivier 293 CSM RILLIEUX 47:57 + 10:02
15. Wurzel Břetislav OSN6005 OSN SK OS Nové Město n. M. 49:07 + 11:12
16. Veljačik Pavel SCP6200 SCP OK Sparta Praha 49:21 + 11:26
17. Přibík Jan PGP6301 PGP SK Praga 49:42 + 11:47
18. Hrabánek David PGP6003 PGP SK Praga 49:59 + 12:04
19. Parkkinen Pekka 271 SK POHJANTAHTI 50:33 + 12:38
20. Treml Peter 121 NATURFREUNDE LINZ 50:48 + 12:53
21. Roudný Václav LPU6102 LPU OK Lokomotiva Pardubice 51:31 + 13:36
22. Rysev Yurii 596 LESMASTER KIROV 51:52 + 13:57
23. Larsson Nils-olof 709 VANERSBORGS SK 52:09 + 14:14
24. Zalaiskalns Maris 455 MONA RIGA 52:50 + 14:55
25. Kettner Pavel HCE5900 HCE TJ Sokol Hostivice 52:59 + 15:04
26. Tihon Jaroslav TAP6102 TAP KOB TRETRA Praha 56:43 + 18:48
27. Takács Csaba 392 SENIOR CLUB HUNGARY 57:32 + 19:37
28. Hofmans Jacques 151 ASUB ORIENTATION 58:24 + 20:29
29. Hošek Ladislav SCP6001 SCP OK Sparta Praha 60:13 + 22:18
30. Forst Libor MFP6301 MFP VŠSK MFF UK Praha 65:04 + 27:09
31. Pavlů Jaroslav DCE6100 DCE KOB Dobřichovice 65:42 + 27:47
32. Braatz Frank 350 TREPTOWER S BERLIN 66:15 + 28:20
33. Mair Alois 121 NATURFREUNDE LINZ 66:45 + 28:50
34. Vandemeulebroek Marc 151 ASUB ORIENTATION 67:10 + 29:15
35. Hejtmánek Vladimír TAP5802 TAP KOB TRETRA Praha 69:12 + 31:17
36. Pühringer Dieter 121 NATURFREUNDE LINZ 74:59 + 37:04
37. Kulhavý Josef SRK5701 SRK SOOB Spartak Rychnov nad K 76:23 + 38:28
38. Janošík Antonín UOL5201 UOL SK UP Olomouc 78:11 + 40:16
H50B
4.30 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Nemec Juraj 672 EKONÓM BANSKÁ BYSTRICA 47:58
2. Bikelis Vytautas 481 LABIRINTAS 2 50:56 + 2:58
3. Tamulionis Vytautas 476 ALYTAUS SRC/ALYTUS 52:00 + 4:02
4. Argaláš Jaroslav TRI6202 TRI TJ TŽ Třinec 53:49 + 5:51
5. Cinkan Zdeněk LPU6201 LPU OK Lokomotiva Pardubice 53:53 + 5:55
6. Slutyy Ihor 751 SKIF CSO SUMY 55:29 + 7:31
7. Blabla Zdeněk PCB5901 PCB SKP České Budějovice 57:39 + 9:41
8. Andza Edgars 452 OZONS OK RIGA 58:17 + 10:19
8. Pulec Pavel VBM6201 VBM VSK Mendelu Brno 58:17 + 10:19
10. Vydra Pavel PEN6200 PEN OK RECO Sport 59:50 + 11:52
11. Čivrný Pavel VRL6306 VRL OOS TJ Spartak Vrchlabí 60:20 + 12:22
12. Kavka Jiří SCP5900 SCP OK Sparta Praha 60:53 + 12:55
13. Hartmeyer Karl 221 FIF HILLEROD 61:05 + 13:07
14. Treibmann Peter 341 OK LEIPZIG 66:12 + 18:14
H55A
4.30 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Milota Josef MLA5801 MLA MLOK Mariánské Lázně 36:30
2. Škorpil Martin HOR5700 HOR TJ Jiskra Hořice 38:41 + 2:11
3. Burman Ulf 702 GUSTAVSBERGS OK 39:08 + 2:38
4. Novotný Otakar TJN5604 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad 39:21 + 2:51
5. Berger Tommy 708 GAVLE OK 39:52 + 3:22
6. Flašar Jan KCK5701 KCK KOB Český Krumlov 40:07 + 3:37
7. Běhoun Pavel PHK5701 PHK OK 99 Hradec Králové 41:44 + 5:14
8. Hermet Andre 291 POLE ESPOIR - IDF - AVON 41:58 + 5:28
9. John Vladimír OLP55002 OLP PSK Olymp Praha 42:46 + 6:16
10. Cachard Christian 293 CSM RILLIEUX 43:35 + 7:05
11. Salkauskas Algirdas 477 ORIENS 44:34 + 8:04
12. Gazdačko Milan SHK5702 SHK TJ Slavia Hradec Králové 44:53 + 8:23
13. Kaška Rudolf CHA5500 CHA OK Chrastava 45:17 + 8:47
14. Fiala Zdeněk TAP5501 TAP KOB TRETRA Praha 46:24 + 9:54
15. Hanzl Vlastimil VBM5329 VBM VSK Mendelu Brno 49:31 + 13:01
16. Ďurín Ján 671 ŠK CART PRINT NITRA 49:40 + 13:10
17. Konopáč Jiří TUR5803 TUR OOB TJ Turnov 50:52 + 14:22
18. Pavlík Milan CHA5400 CHA OK Chrastava 55:26 + 18:56
19. Brito Sergio 191 COMPASS MIGUEL PEREIRA 60:22 + 23:52
20. Le calvez Eugene 295 LORIENT 64:04 + 27:34
21. Olbrycht Janusz 553 OLBnO WARSZAWA 72:53 + 36:23
22. Maenttaeri Jakke 276 Joutsenon Kullervo 84:12 + 47:42
H55B
3.60 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Harijs Lacars 456 AUSEKLIS TUKUMS 37:07
2. Langr Stanislav SNA5403 SNA TJ START Náchod 41:07 + 4:00
3. Cedrych Karel TJP5500 TJP TJ Sokol Troja 41:11 + 4:04
4. Krasuckis Rimantas 473 LABIRINTAS OK 42:45 + 5:38
5. Horák Petr TJN5602 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad 43:35 + 6:28
6. Zákravský Zdeněk SNA5702 SNA TJ START Náchod 43:46 + 6:39
7. Maliňák Josef SVS5501 SVS Orientklub Vsetín 46:34 + 9:27
8. Chalupa Tomáš KVS5501 KSV SKOB Kobra Vsetín 51:58 + 14:51
9. Šebela Bedřich KVS5801 KSV SKOB Kobra Vsetín 53:49 + 16:42
10. Klimpl Petr LPU5401 LPU OK Lokomotiva Pardubice 56:33 + 19:26
11. Vikis Andrejs 457 KAPA OK/BJC LAIMITE 64:38 + 27:31
12. Šabatka Petr SHK5703 SHK TJ Slavia Hradec Králové 73:48 + 36:41
13. Fajrajzl Jaromír API5601 API OK Andante Písek 75:31 + 38:24
H60A
3.90 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Härtelt Helmut 351 SSV PLANETA RADEBEUL 30:29
2. Parzewski Jerzy 554 ASZ WAT WARSZAWA 33:32 + 3:03
3. Přinda Oldřich VLI5101 VLI Slavia Liberec orienteerin 33:33 + 3:04
4. Hickethier Manfred VLI5201 VLI Slavia Liberec orienteerin 33:35 + 3:06
5. Uher Petr VSP5001 VSP USK Praha 34:25 + 3:56
6. Hudský Vlastimil TUR5100 TUR OOB TJ Turnov 34:29 + 4:00
7. Peterka František TJP4900 TJP TJ Sokol Troja 35:14 + 4:45
8. Labanouski Anatolii 171 MALINOVKA MINSK 37:14 + 6:45
9. Horáček Miroslav VLI5000 VLI Slavia Liberec orienteerin 38:54 + 8:25
10. Frenzel Michael 342 LOK BERLIN 39:35 + 9:06
11. Wilson Martin 321 BERKSHIRE ORIENTEERS 39:37 + 9:08
12. Müller Leo 122 ASKO HENNDORF 39:56 + 9:27
13. Öhlund Per 702 GUSTAVSBERGS OK 40:37 + 10:08
14. Komárek Jaromír KSU4900 KSU Klub vytrvalostních sportů 41:01 + 10:32
15. Valter Petr KBP4500 KBP KBP Praha 41:46 + 11:17
16. Ziesche Juergen 342 LOK BERLIN 42:16 + 11:47
17. Wald František FSP5300 FSP VŠTJ Stavební fakulta Prah 42:17 + 11:48
18. Juřeník Josef MOV5201 MOV SKOB Ostrava 42:27 + 11:58
19. Genderjahn Ludwig 342 LOK BERLIN 43:58 + 13:29
20. Orálek Miroslav TTR5201 TTR OOB Třebíč 45:22 + 14:53
21. Folander Kim 223 OK SORO 47:07 + 16:38
22. Miřijovský Přemysl BOV5001 BOV TJ Baník Ostrava OKD 47:21 + 16:52
23. Akerblom Leif 705 STORA TUNA OK 47:52 + 17:23
24. Kadavý Zdeněk CHA4901 CHA OK Chrastava 47:56 + 17:27
25. Ševčík Milan CHA5003 CHA OK Chrastava 48:08 + 17:39
26. Farář Václav LPU5201 LPU OK Lokomotiva Pardubice 48:43 + 18:14
27. Lukavec Míla TJN4901 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad 49:55 + 19:26
28. Tvrdek Vojtěch LBE4900 LBE TJ Lokomotiva Beroun 50:06 + 19:37
29. Babický Tomáš DLT5001 DLT KrOB Rozmarýn Litoměřice 50:07 + 19:38
30. Pongratz Karl 125 HSV PINKAFELD 51:32 + 21:03
31. Bárta Miroslav JEN5201 JEN OB Jenišovice 53:35 + 23:06
32. Wolejszo Tadeusz 554 ASZ WAT WARSZAWA 54:01 + 23:32
33. Novák Karel NPA5001 NPA SK LOB Nová Paka 57:46 + 27:17
34. Hamáček Bohuslav LBE5000 LBE TJ Lokomotiva Beroun 57:47 + 27:18
35. Lusk Karel CHA5002 CHA OK Chrastava 60:01 + 29:32
36. Böhm Karel TJN5101 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad 64:35 + 34:06
Chmelík Aleš VBM4732 VBM VSK Mendelu Brno DISK
H60B
3.50 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Barták Jiří CHA5100 CHA OK Chrastava 38:57
2. Stárek Jiří SRK5002 SRK SOOB Spartak Rychnov nad K 40:01 + 1:04
3. Pavlík Miroslav LIT5301 LIT KOB Chemopetrol Litvínov 41:42 + 2:45
4. Pospíšil Karel KAR5001 KAR SK Karlovice 42:29 + 3:32
5. Breitschädel Christian 122 ASKO HENNDORF 42:36 + 3:39
6. Vokál Jiří CHA5001 CHA OK Chrastava 45:19 + 6:22
7. Olausson Tommy 707 SOK ANEBY 45:46 + 6:49
8. Kubát Jaroslav SKV5203 SKV TJ Slovan Karlovy Vary 45:49 + 6:52
9. Denemarek Oldřich BBM5100 BBM BETA URSUS Orienteering 47:41 + 8:44
10. Henek Milan RBK5307 RBK SK Radioklub Blansko 48:35 + 9:38
11. Ender Volker 343 TURBINE ZITTAU 50:57 + 12:00
H65A
3.20 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pospíšil Jaromír PZR4417 PZR UNITOP SKP Žďár nad Sázavo 27:45
2. Buriánek Jaromír SCP4700 SCP OK Sparta Praha 31:13 + 3:28
3. Penttinen Juha 273 MESIK HELSINKI 33:09 + 5:24
4. Janda Josef KAD4701 KAD Originální Vivalín Team Ka 33:52 + 6:07
5. Böhm Eduard 122 ASKO HENNDORF 34:11 + 6:26
6. Gurka Jiří TUV4601 TUV SOK TJ Turnov 34:30 + 6:45
7. Jirásek Jaroslav SCH4701 SCH TJ Skalka Cheb 35:32 + 7:47
8. Privett Leigh 101 AWOC STANLEY 35:56 + 8:11
9. Procházka Aleš DKP4700 DKP Oddíl OB Kotlářka 36:24 + 8:39
10. Pospíšil Jiří TUV4701 TUV SOK TJ Turnov 37:14 + 9:29
11. Strib Hans Christian 225 BALLERUP OK 38:23 + 10:38
12. Jakubec Jindřich TUR4801 TUR OOB TJ Turnov 39:00 + 11:15
13. Havlík Jaroslav SJC3601 SJC Sportcentrum Jičín 39:15 + 11:30
14. Hrobař Rudolf SRK4702 SRK SOOB Spartak Rychnov nad K 39:45 + 12:00
15. Gleschner Albert 123 HSV RIED 39:59 + 12:14
16. Zlesák Zdeněk JIL4701 JIL OK Jilemnice 41:15 + 13:30
17. Dokoupil Vladimír VBM4806 VBM VSK Mendelu Brno 41:35 + 13:50
18. Sokolář Zdeněk SNA4501 SNA TJ START Náchod 41:50 + 14:05
19. Lindblom Ingemar 704 IFK GOTEBORG 41:53 + 14:08
20. Schimm Dieter BSO4401 BSO KOB Baník Sokolov 43:34 + 15:49
21. Fišák Jan MLA4401 MLA MLOK Mariánské Lázně 43:45 + 16:00
22. Challacombe Alwyn 322 WELWYN ORIENTEERS 51:35 + 23:50
23. Ochmann Gert 341 OK LEIPZIG 52:57 + 25:12
24. Ryšavý Vít TJP4700 TJP TJ Sokol Troja 53:38 + 25:53
Intgroen Mike 501 KOVZ RIJSBERGEN DISK
H65B
2.90 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Lebduška Petr ROU4702 ROU SKOB Roudnice nad Labem 35:05
2. Hlaváč Jaroslav SMB4801 SMB SKOB Sig-Mat Mladá Bolesla 36:46 + 1:41
3. Zelený Vladimír PGP4800 PGP SK Praga 38:25 + 3:20
4. Fiala Miloš KSH4801 KSH OOB TJ Kašperské Hory 44:32 + 9:27
5. Nejezchleba Jiří KAS4600 KAS KOB Kamenický Šenov 48:08 + 13:03
6. Lukáš Zdeněk LLI4502 LLI TJ Loko Liberec 54:45 + 19:40
7. Dvořák Jaromír PGP4601 PGP SK Praga 62:29 + 27:24
H70
2.90 km, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Slavins Rodrigo 452 OZONS OK RIGA 30:20
2. Schmalfeld Tassilo 351 SSV PLANETA RADEBEUL 30:34 + 0:14
3. Teteris Arvids 454 OK KO 34:47 + 4:27
4. Gřunděl Ivan SJH4201 SJH SJH Jindřichův Hradec 38:55 + 8:35
5. Frey Jaromír NEJ4100 NEJ TJ Jiskra Nejdek 39:33 + 9:13
6. Güth Hans 357 ESV LOK DESSAU 41:04 + 10:44
7. Novotný František NEREG 43:36 + 13:16
8. Hlavatý Karel SJP4200 SJP KČT Slavoj Praha 53:33 + 23:13
9. Štrojsa Josef KAS4000 KAS KOB Kamenický Šenov 53:58 + 23:38
10. Beneš Karel HAV4201 HAV SKOB Baník Havířov 53:59 + 23:39
11. Roos Ton 502 HOC 93 MEPPEL 54:26 + 24:06
12. Máslo Miroslav SHK4001 SHK TJ Slavia Hradec Králové 56:21 + 26:01
13. Walter Bernd 355 IHW ALEX BERLIN 103:32 + 73:12
Fuchs Franz 121 NATURFREUNDE LINZ DISK
H75
2.60 km, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Attl Vladimír PGP3800 PGP SK Praga 33:10
2. Wagner Max 121 NATURFREUNDE LINZ 37:42 + 4:32
3. Novotný Petr PHK3802 PHK OK 99 Hradec Králové 44:13 + 11:03
4. Horn Gerhard 347 TGV HORN 44:37 + 11:27
5. Fierlinger Adi 121 NATURFREUNDE LINZ 45:31 + 12:21
6. Kojalovics Stanislavs 456 AUSEKLIS TUKUMS 51:17 + 18:07
7. Wittiber Wolfgang 346 BIELEFELDER SKICLUB e.V. 52:35 + 19:25
8. Kalinin Boris 597 KUNCEVO-ORSA 64:41 + 31:31
9. Hanák Milan FSP3400 FSP VŠTJ Stavební fakulta Prah 80:30 + 47:20
10. Taurit Rudolf 353 PHOENIX LUBECK 91:29 + 58:19
T-OPEN
2.60 km, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Najbrt Jakub KSV KSV SKOB Kobra Vsetín 21:16
2. Černíková Dana KVS7050 KSV SKOB Kobra Vsetín 27:30 + 6:14
3. Stiborová Blanka KAR KAR SK Karlovice 27:32 + 6:16
4. Černíková Tereza KVS KSV SKOB Kobra Vsetín 28:12 + 6:56
5. Jurjane Kristine NEREG 29:42 + 8:26
6. Halberstadt Tomas NEREG 32:48 + 11:32
7. Gilova Diana NEREG 35:53 + 14:37
8. Bína Jan NEREG 42:59 + 21:43
Faldus Adam NEREG DISK
T10
2.60 km, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mrozek Pawel TRI0401 TRI TJ TŽ Třinec 17:02
2. Hasman Jakub VPM0501 VPM KOS Slavia VŠ Plzeň 20:41 + 3:39
3. Kalinin Matvey 593 OMEGA MOSCOW 21:29 + 4:27
4. Toms Germanis 456 AUSEKLIS TUKUMS 21:33 + 4:31
5. Stehlík Šimon LPM LPM OK Lokomotiva Plzeň 22:33 + 5:31
6. Čechmánek Václav PVP0600 PVP VSK Přírodověda 22:36 + 5:34
7. Dejnožka Martin TJN0600 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad 23:45 + 6:43
8. Teringlová Vendula VCB0451 VCB TJ OB České Budějovice 24:20 + 7:18
9. Dvořáček Tomáš TTR0503 TTR OOB Třebíč 25:16 + 8:14
10. Promberga Monta 457 KAPA OK/BJC LAIMITE 25:56 + 8:54
11. Solmanis Uvis 453 IK AUSEKLIS RIGA 26:42 + 9:40
12. Irbe Lacare 456 AUSEKLIS TUKUMS 27:02 + 10:00
13. Kuc Radim SCP0400 SCP OK Sparta Praha 27:18 + 10:16
14. Víšková Veronika KAM0452 KAM SK Kamenice 27:44 + 10:42
15. Lapina Marta 454 OK KO 27:45 + 10:43
16. Kolomnin Leonid 598 O-LEN MOSCOW 27:54 + 10:52
17. Šauli Kateřina VPM0456 VPM KOS Slavia VŠ Plzeň 28:47 + 11:45
18. Kuc David SCP0600 SCP OK Sparta Praha 29:03 + 12:01
19. Městka Václav VSP0600 VSP USK Praha 29:15 + 12:13
20. Janošíková Eva VCB0552 VCB TJ OB České Budějovice 29:18 + 12:16
21. Mach Ondra TJN0402 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad 29:23 + 12:21
22. Garais Bruno 457 KAPA OK/BJC LAIMITE 29:41 + 12:39
23. Benešová Michaela SJH0651 SJH SJH Jindřichův Hradec 31:13 + 14:11
24. Zemková Pavlína SLA0551 SLA SKOB Slaný 33:06 + 16:04
25. Štrait Vilém VSP0701 VSP USK Praha 33:59 + 16:57
26. Kroniková Sylvie SHK0450 SHK TJ Slavia Hradec Králové 34:35 + 17:33
27. Nováčková Dominika NEREG 37:43 + 20:41
28. Míka Bertík TJN0601 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad 37:54 + 20:52
29. Milota Břetislav MLA0300 MLA MLOK Mariánské Lázně 41:29 + 24:27
30. Doucha Martin SNA0501 SNA TJ START Náchod 41:30 + 24:28
31. Rohlík Zbyněk KVS0301 KSV SKOB Kobra Vsetín 41:37 + 24:35
32. Zorin Timofey 595 VOSTOK MOSCOW 42:07 + 25:05
33. Kubecová Magdalena STB0550 STB TJ Stadion Nový Bor 42:50 + 25:48
34. Haikonen Ilmo 272 ULVILAN URA 45:50 + 28:48
35. Vřešťál Antonín TUR0604 TUR OOB TJ Turnov 48:13 + 31:11
36. Nedvídková Adéla DLT0452 DLT KrOB Rozmarýn Litoměřice 48:55 + 31:53
37. Baldriánová Eva VSP0751 VSP USK Praha 56:59 + 39:57
Bauer Matyáš SKV SKV TJ Slovan Karlovy Vary DISK
Emils Alberts Šnepste NEREG DISK
T10P
2.60 km, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hemmingsen kjaer Gustav 221 FIF HILLEROD 16:57
2. Cienciala Filip TRI0600 TRI TJ TŽ Třinec 16:59 + 0:02
3. Pachnik Jedrzej STB STB TJ Stadion Nový Bor 17:05 + 0:08
4. Eriksen alkjaer Lasse 221 FIF HILLEROD 18:55 + 1:58
5. Čivrný Jan VRL0501 VRL OOS TJ Spartak Vrchlabí 21:58 + 5:01
6. Přibíková Agáta PGP0651 PGP SK Praga 23:50 + 6:53
7. Doleželová Anna PZR0651 PZR UNITOP SKP Žďár nad Sázavo 24:24 + 7:27
8. Lamačová Barbora BOR0750 BOR OK Jiskra NOVÝ BOR 24:27 + 7:30
9. Vlach Timik SBR0501 SBR SKOB Bruntál 24:44 + 7:47
10. Přinda Jan VLI0807 VLI Slavia Liberec orienteerin 25:14 + 8:17
11. Jandera Kryštof PGP0700 PGP SK Praga 26:35 + 9:38
12. Cieslar Michael TRI0503 TRI TJ TŽ Třinec 26:37 + 9:40
13. Šebelka Matěj N07 - NEREGISTR. LIBEREC 27:52 + 10:55
14. Kolomnina Alena 598 O-LEN MOSCOW 28:09 + 11:12
15. Hudská Štěpánka TUR0450 TUR OOB TJ Turnov 29:21 + 12:24
16. Janošíková Marie VCB0752 VCB TJ OB České Budějovice 29:28 + 12:31
17. Halberstadt Patrick NEREG 29:39 + 12:42
18. Šimek Adam KSU KSU Klub vytrvalostních sportů 30:13 + 13:16
19. Dvořáčková Jana TTR TTR OOB Třebíč 30:19 + 13:22
20. Drahoňovský Tomáš TUR0701 TUR OOB TJ Turnov 31:16 + 14:19