Výsledky závodu: H.S.H. Vysočina cup - E2

Datum:
19.07.2014
Místo konání:
Pořadatel:
CHT - OOB SK Chrast
Mapa:
Ředitel závodu:
Martinec Petr
Hlavní rozhodčí:
Kuban Michal - R2
Stavitel tratí:
Zeman Jaroslav - R2
Kategorie:
D10N     D10     D12A     D14A     D16B     D18B     D21E     D21A     D21B     D21C     D35B     D35C     D40B     D40C     D45B     D45C     D50B     D50C     D55B     D55C     D60     D65     D70     H10N     H10     H12A     H14A     H16B     H18B     H21E     H21A     H21B     H21C     H35B     H35C     H40B     H40C     H45B     H45C     H50B     H50C     H55B     H55C     H60B     H60C     H65     H70     H75     H80     H85     HDR     P1     P2    
D10N
2.30 km, 35 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mrskočová Markéta LPU0553 OK Lokomotiva Pardubice 24:38
2. Doušková Kateřina TBM0679 KOS TJ Tesla Brno 25:49 + 1:11
3. Hlaváčová Lucie TBM0660 KOS TJ Tesla Brno 26:28 + 1:50
4. Dušková Tereza TBM0554 KOS TJ Tesla Brno 27:32 + 2:54
5. Bauerová Aneta SKV0752 TJ Slovan Karlovy Vary 28:42 + 4:04
6. Kuhnová Alžběta LPU0652 OK Lokomotiva Pardubice 29:37 + 4:59
7. Ehlová Martina TBM0655 KOS TJ Tesla Brno 31:18 + 6:40
8. Tomanová Eliška LBM0651 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 35:20 + 10:42
9. Kubičková Kateřina SJH0652 SJH Jindřichův Hradec 44:14 + 19:36
D10
2.30 km, 35 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bartošová Marie MLA0451 MLOK Mariánské Lázně 20:03
2. Kubáková Nela SJH0451 SJH Jindřichův Hradec 21:31 + 1:28
3. Teringlová Vendula VCB0451 TJ OB České Budějovice 22:24 + 2:21
4. Miková Lenka TBM0460 KOS TJ Tesla Brno 23:31 + 3:28
5. Kubičková Kristýna SJH0452 SJH Jindřichův Hradec 23:52 + 3:49
6. Batani Valentina TZL SKOB Zlín 24:38 + 4:35
7. Marečková Ema CHT0451 OOB SK Chrast 25:28 + 5:25
8. Šauli Kateřina VPM0456 KOS Slavia VŠ Plzeň 26:17 + 6:14
9. Šimšová Pavla MFP0551 VŠSK MFF UK Praha 26:28 + 6:25
10. Kovalčíková Anna AOP0453 Přátelé orientačního běhu Opava 27:32 + 7:29
11. Pilná Klára LPU0451 OK Lokomotiva Pardubice 30:23 + 10:20
12. Havlová Katka VRL0552 OOS TJ Spartak Vrchlabí 31:08 + 11:05
13. Batani Valeria TZL9999 SKOB Zlín 34:46 + 14:43
14. Benešová Michaela SJH0651 SJH Jindřichův Hradec 36:21 + 16:18
15. Chroustová Michaela VBM0451 VSK Mendelu Brno 39:53 + 19:50
16. Kubecová Magdalena STB0550 TJ Stadion Nový Bor 43:47 + 23:44
D12A
3.10 km, 55 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hubáčková Dagmar LCE0351 OOB TJ Slovan Luhačovice 29:15
2. Janků Anna SJC0252 TJ Sportcentrum Jičín 29:22 + 0:07
3. Vedrová Ela TBM0357 KOS TJ Tesla Brno 29:37 + 0:22
4. Karlová Anna JIL0352 OK Jilemnice 29:48 + 0:33
5. Linková Lucie TUR0251 OOB TJ Turnov 31:37 + 2:22
6. Veselá Aneta SJH0352 SJH Jindřichův Hradec 32:51 + 3:36
7. Bernatíková Hana SFM0251 OOB TJ Sokol Frýdek-Místek 33:07 + 3:52
8. Šritrová Lenka TUV0252 SOK TJ Turnov 33:22 + 4:07
9. Nehasilová Veronika LDC0350 KOB Děčín 34:44 + 5:29
10. Slámová Taťána OSN0250 SK OS Nové Město n. M. 35:35 + 6:20
11. Sedlářová Jolana TBM0359 KOS TJ Tesla Brno 35:49 + 6:34
12. Smékalová Karolína UOL0451 SK UP Olomouc 38:23 + 9:08
13. Lukašáková Sára STE0450 SK SKI-OB Šternberk 44:09 + 14:54
14. Smékalová Viktorie UOL0450 SK UP Olomouc 47:12 + 17:57
15. Janderová Barbora PGP0251 SK Praga 52:40 + 23:25
16. Ďoubalíková Lenka CHT0351 OOB SK Chrast 52:43 + 23:28
17. Klegová Markéta SFM0351 OOB TJ Sokol Frýdek-Místek 67:16 + 38:01
18. Jelínková Adéla RUZ0251 TJ Růžená 68:11 + 38:56
19. Suková Hana PZR0252 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 73:27 + 44:12
Sedlecká Bára OTK0352 OOB TJ Jiskra Otrokovice DISK
D14A
4.30 km, 55 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kosová Tereza SRK0151 SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 35:00
2. Grycová Kateřina TBM0058 KOS TJ Tesla Brno 36:27 + 1:27
3. Vyhnálková Marie RIC0151 OB Říčany 36:32 + 1:32
4. Kochová Anna SJC0153 TJ Sportcentrum Jičín 37:04 + 2:04
5. Nechanická Klára OSN0050 SK OS Nové Město n. M. 37:36 + 2:36
6. Hojná Eliška SJH0052 SJH Jindřichův Hradec 39:23 + 4:23
7. Plhalová Šárka ASU0097 Magnus Orienteering 41:24 + 6:24
8. Špringlová Kamila TBM0050 KOS TJ Tesla Brno 45:56 + 10:56
9. Šklíbová Veronika SRK0153 SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 53:02 + 18:02
10. Hlaváčková Petra PHK0052 OK 99 Hradec Králové 54:09 + 19:09
11. Šimšová Barbora MFP0150 VŠSK MFF UK Praha 56:57 + 21:57
12. Gallová Veronika STH0053 SK Studenec 57:39 + 22:39
13. Francová Lucie LPU0152 OK Lokomotiva Pardubice 58:29 + 23:29
14. Zlesáková Adéla CHT0151 OOB SK Chrast 81:27 + 46:27
15. Vacková Anna CHT0051 OOB SK Chrast 105:14 + 70:14
16. Ďoubalíková Marie CHT0153 OOB SK Chrast 111:13 + 76:13
Havlová Klára VRL0152 OOS TJ Spartak Vrchlabí DISK
D16B
4.60 km, 90 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kopecká Anna LPU9958 OK Lokomotiva Pardubice 44:06
2. Sokolářová Šárka TUR9999 OOB TJ Turnov 47:21 + 3:15
3. Hojná Dominika SJH9852 SJH Jindřichův Hradec 47:48 + 3:42
4. Grycová Veronika TBM9859 KOS TJ Tesla Brno 48:37 + 4:31
5. Kohoutová Barbora BOR9850 OK Jiskra Nový Bor 50:34 + 6:28
6. Pilcová Sabina JPV9898 Oddíl OS SK Prostějov 52:29 + 8:23
7. Odehnalová Klára ABM9956 KOB Moira Brno 52:40 + 8:34
8. Kubecová Kateřina BOR9959 OK Jiskra Nový Bor 53:06 + 9:00
9. Vacková Anna SJI9854 OK Jihlava 58:30 + 14:24
10. Nováková Lucie BOR9854 OK Jiskra Nový Bor 59:31 + 15:25
11. Čechová Klára AOP9951 Přátelé orientačního běhu Opava 60:19 + 16:13
12. Dundáčková Julie SJH9853 SJH Jindřichův Hradec 63:13 + 19:07
13. Zimmerová Kateřina ZVO9852 OB SK Zvole 70:07 + 26:01
14. Křečková Jana ZPV9999 KOB ZPV Prostějov 72:09 + 28:03
15. Kliglová Tereza TBM9853 KOS TJ Tesla Brno 89:20 + 45:14
Pejšková Eva JHB9953 TJ Jiskra Havlíčkův Brod DISK
D18B
6.60 km, 165 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Čechová Tereza SJI9852 OK Jihlava 47:48
2. Nováková Tereza DKP9751 Oddíl OB Kotlářka 51:04 + 3:16
3. Novotná Klára PHK9751 OK 99 Hradec Králové 59:30 + 11:42
4. Kubínová Veronika SKV9752 TJ Slovan Karlovy Vary 59:37 + 11:49
5. Vavrysová Barbara LCE9751 OOB TJ Slovan Luhačovice 59:45 + 11:57
6. Linková Alena TUR9751 OOB TJ Turnov 60:28 + 12:40
7. Jansová Doubravka LPU9750 OK Lokomotiva Pardubice 61:11 + 13:23
8. Šimůnková Gabriela TAP9755 KOB TRETRA Praha 62:16 + 14:28
9. Odehnalová Tereza ABM9757 KOB Moira Brno 62:30 + 14:42
10. Koporová Lenka ZBM9753 SK Žabovřesky Brno 66:06 + 18:18
11. Balcarová Barbora LLI9751 TJ Loko Liberec 67:16 + 19:28
12. Kašparová Zuzana SSU9661 SK Severka Šumperk 71:28 + 23:40
13. Žandová Marcela SKV9653 TJ Slovan Karlovy Vary 72:24 + 24:36
14. Peňázová Veronika SJH9752 SJH Jindřichův Hradec 73:38 + 25:50
15. Parkanová Veronika SJH9751 SJH Jindřichův Hradec 76:04 + 28:16
16. Komárková Silvie TBM9762 KOS TJ Tesla Brno 77:22 + 29:34
17. Kameníková Andrea BOR9751 OK Jiskra Nový Bor 78:12 + 30:24
18. Čížková Markéta ADA9652 OOB TJ Spartak Adamov 80:36 + 32:48
19. Chovancová Zuzana TZL9754 SKOB Zlín 105:14 + 57:26
20. Paukertová Martina TJP9650 TJ Sokol Troja 131:27 + 83:39
Nedbálková Hana ZBM9755 SK Žabovřesky Brno DISK
D21E
10.60 km, 220 m, 21 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 8987
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Šístková Iveta LPU8654 OK Lokomotiva Pardubice 74:51 9256
2. Kosová Denisa PHK9150 OK 99 Hradec Králové 77:44 + 2:53 8920
3. Tesařová Markéta ZBM9456 SK Žabovřesky Brno 78:54 + 4:03 8784
4. Kozáková Zdenka TBM7952 KOS TJ Tesla Brno 81:15 + 6:24 8510
5. Horčičková Vendula UOL9353 SK UP Olomouc 81:33 + 6:42 8475
6. Hrušková Barbora ZBM9354 SK Žabovřesky Brno 86:02 + 11:11 7953
7. Bořánková Karolína KAM9550 SK Kamenice 87:11 + 12:20 7819
8. Udržalová Pavla LPU8552 OK Lokomotiva Pardubice 87:11 + 12:20 7819
9. Kociánová Lenka VBM8553 VSK Mendelu Brno 87:42 + 12:51 7759
10. Mrázková Romana SJC8351 TJ Sportcentrum Jičín 91:34 + 16:43 7309
11. Zatloukalová Lenka JPV8577 Oddíl OS SK Prostějov 98:24 + 23:33 6513
12. Kopcová Michaela KRN8456 KOS TJ Lokomotiva Krnov 98:51 + 24:00 6461
13. Vyhnálková Barbora RIC9850 OB Říčany 99:54 + 25:03 6338
14. Zamazalová Kateřina TAP9053 KOB TRETRA Praha 101:45 + 26:54 6123
15. Valešová Jana PHK9154 OK 99 Hradec Králové 108:07 + 33:16 5381
16. Hančová Petra VRL9652 OOS TJ Spartak Vrchlabí 108:24 + 33:33 5348
17. Choutková Magdalena SOB8851 SOBSA 110:29 + 35:38 5106
18. Koporová Petra ZBM9353 SK Žabovřesky Brno 120:28 + 45:37 3943
19. Hlubučková Kristýna KAM9551 SK Kamenice 122:58 + 48:07 3652
20. Straková Andrea KAM9152 SK Kamenice 98:09 + 23:18 6542
D21A
9.80 km, 230 m, 22 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 7473
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Tužilová Magdaléna ZBM9452 SK Žabovřesky Brno 76:40 8090
2. Horčičková Eva UOL7051 SK UP Olomouc 82:50 + 6:10 7538
3. Chromá Adéla ZBM8870 SK Žabovřesky Brno 91:10 + 14:30 6793
4. Benešová Jana SJH9451 SJH Jindřichův Hradec 92:50 + 16:10 6644
5. Voborníková Alena LPU9458 OK Lokomotiva Pardubice 93:32 + 16:52 6581
6. Čermáková Magdalena UOL9155 SK UP Olomouc 94:24 + 17:44 6503
7. Matulová Iva ADA8451 OOB TJ Spartak Adamov 94:55 + 18:15 6457
8. Matulová Lucie ADA8880 OOB TJ Spartak Adamov 97:02 + 20:22 6268
9. Štěpánková Kateřina TBM7654 KOS TJ Tesla Brno 97:23 + 20:43 6237
10. Adamová Eva VBM8772 VSK Mendelu Brno 99:09 + 22:29 6079
11. Kohlová Zuzana KPY8852 SKOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 100:39 + 23:59 5944
12. Kozumplíková Alice RBK8151 SK Radioklub Blansko 104:26 + 27:46 5606
13. Rychlá Pavlína KRN8559 KOS TJ Lokomotiva Krnov 105:26 + 28:46 5517
14. Kubínová Romana SKV9452 TJ Slovan Karlovy Vary 105:44 + 29:04 5490
15. Petrželová Tereza LTU8950 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 106:01 + 29:21 5464
16. Daňková Veronika SBK8151 KOB Start Blansko 107:53 + 31:13 5297
17. Čechová Jitka VBM8353 VSK Mendelu Brno 110:18 + 33:38 5081
18. Staňková Lucie ASU8756 Magnus Orienteering 111:49 + 35:09 4946
19. Mesiarkinová Kamila MBM8282 O-mikron 112:44 + 36:04 4864
20. Muselíková Vladislava ABM9151 KOB Moira Brno 113:58 + 37:18 4753
21. Koláriková Lucie TZL9451 SKOB Zlín 114:38 + 37:58 4694
22. Králová Iveta JHB8952 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 114:44 + 38:04 4685
23. Janošíková Lenka UOL7651 SK UP Olomouc 121:25 + 44:45 4087
24. Kubičková Barbora SJH9551 SJH Jindřichův Hradec 136:19 + 59:39 2754
25. Aschacher Verena 32A9151 HSV OL Wiener Neustadt 147:55 + 71:15
Petrová Tereza AOV8750 OOB TJ Baník Ostrava DISK 0
Hegerová Petra RBK9355 SK Radioklub Blansko DISK 0
D21B
8.40 km, 170 m, 19 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 5494
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Uhnavá Markéta ZBM8485 SK Žabovřesky Brno 73:59 5700
2. Valentová Zuzana LPU7853 OK Lokomotiva Pardubice 78:17 + 4:18 5393
3. Hausenblasová Karolína KAM9650 SK Kamenice 78:20 + 4:21 5389
4. Fučíková Hana VBM7751 VSK Mendelu Brno 78:49 + 4:50 5355
5. Kunartová Lenka PHK7852 OK 99 Hradec Králové 78:53 + 4:54 5350
6. Macková Eva ZBP7950 OOB SK Zbraslav 83:56 + 9:57 4989
7. Kukolová Šárka LCE9251 OOB TJ Slovan Luhačovice 85:43 + 11:44 4861
8. Musilová Vendula SJC8355 TJ Sportcentrum Jičín 87:10 + 13:11 4758
9. Dubnová Kateřina LDC9151 KOB Děčín 89:22 + 15:23 4601
10. Pokorná Kristýna EKP8351 VŠTJ Ekonom Praha 90:52 + 16:53 4493
11. Boháčová Lucie PTI8771 Sportovní klub Ptení 94:31 + 20:32 4232
12. Mrázová Pavla KAM9350 SK Kamenice 95:44 + 21:45 4146
13. Bohunská Jana KRN8651 KOS TJ Lokomotiva Krnov 96:15 + 22:16 4109
14. Wohanková Gabriela VRL7652 OOS TJ Spartak Vrchlabí 97:28 + 23:29 4022
15. Stoszková Jana AOP8850 Přátelé orientačního běhu Opava 98:00 + 24:01 3984
16. Štěpánková Petra LBM8651 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 98:06 + 24:07 3976
17. Křečková Lenka ASU9271 Magnus Orienteering 99:17 + 25:18 3892
18. Šťastná Lenka CTB8351 SK OB Chotěboř 99:42 + 25:43 3862
19. Chumová Jana SLP7451 OOB Slavia Praha 100:55 + 26:56 3775
20. Vlachová Eliška KON9572 KOB Konice 101:03 + 27:04 3766
21. Zbraňková Magda STE7352 SK SKI-OB Šternberk 101:16 + 27:17 3750
22. Zavadilová Simona PTI8485 Sportovní klub Ptení 101:31 + 27:32 3732
23. Zajícová Markéta TAP9054 KOB TRETRA Praha 102:31 + 28:32 3661
24. Pešková Jana CET8251 TJ Loko Česká Třebová 103:12 + 29:13 3612
25. Pekárková Monika RBK9252 SK Radioklub Blansko 103:38 + 29:39 3581
26. Csakvaryová Lenka SBK8383 KOB Start Blansko 104:37 + 30:38 3511
27. Zoubková Jana ZBP8050 OOB SK Zbraslav 106:50 + 32:51 3352
28. Jiříčková Bětka KRN8383 KOS TJ Lokomotiva Krnov 111:01 + 37:02 3053
29. Königová Jana ZBM8661 SK Žabovřesky Brno 112:50 + 38:51 2923
30. Kubešová Eva RUZ8151 TJ Růžená 113:00 + 39:01 2911
31. Pietraszková Lenka OOP8250 TJ Opava 114:33 + 40:34 2801
32. Černíková Barbora DOB7878 KOB Dobruška 116:06 + 42:07 2690
33. Zavadilová Zdeňka PTI8689 Sportovní klub Ptení 116:35 + 42:36 2655
34. Rydlová Eva FSP8989 VŠTJ Stavební fakulta Praha 116:54 + 42:55 2633
35. Záveská Anna DOB8851 KOB Dobruška 117:21 + 43:22 2600
36. Lennerová Hana LPU8952 OK Lokomotiva Pardubice 119:21 + 45:22 2458
37. Procházková Zuzana KPY8650 SKOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 122:30 + 48:31 2232
38. Fencíková Vladislava JHB6553 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 131:06 + 57:07 1618
39. Držková Markéta LPU7670 OK Lokomotiva Pardubice 150:33 + 76:34 228
40. Vejrostová Lenka KPY8853 SKOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 182:56 + 108:57 0
Stehlíková Jana ZBM8659 SK Žabovřesky Brno DISK 0
D21C
7.90 km, 155 m, 19 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 4502
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Otrubová Johana KON7852 KOB Konice 70:32 4942
2. Ebnerová Eva KON8277 KOB Konice 78:29 + 7:57 4485
3. Rousková Tereza LPU8957 OK Lokomotiva Pardubice 81:59 + 11:27
4. Oujeská Lenka ZBP7652 OOB SK Zbraslav 85:31 + 14:59 4080
5. Chloupková Barbora VBM8455 VSK Mendelu Brno 86:04 + 15:32 4048
6. Jemelíková Denisa ZBM9351 SK Žabovřesky Brno 86:11 + 15:39 4041
7. Hubáčková Pavla LCE9052 OOB TJ Slovan Luhačovice 86:16 + 15:44 4036
8. Vítková Lucie PTI9474 Sportovní klub Ptení 86:44 + 16:12 4009
9. Hejtmánková Kateřina TAP8462 KOB TRETRA Praha 88:55 + 18:23 3884
10. Tesařová Eva RBK9253 SK Radioklub Blansko 90:06 + 19:34 3816
11. Bohunská Monika KRN9151 KOS TJ Lokomotiva Krnov 93:05 + 22:33 3644
12. Dvořáková Hana ZBM8676 SK Žabovřesky Brno 98:04 + 27:32 3357
13. Rajnošková Lea BZR8451 Bratrstvo Ždárských vrchů 102:55 + 32:23 3078
14. Hrušková Kristýna ZBM9156 SK Žabovřesky Brno 107:57 + 37:25 2788
15. Krejčová Vlasta SKV9453 TJ Slovan Karlovy Vary 112:45 + 42:13 2511
16. Venclová Veronika ZAM8251 OB T.J. Sokol Žamberk 114:16 + 43:44 2424
17. Smolíková Lucie SKV9551 TJ Slovan Karlovy Vary 131:23 + 60:51
18. Stískalová Eva LOV lepus.cz 135:26 + 64:54
19. Dubnová Kateřina LDC8250 KOB Děčín 139:38 + 69:06 963
20. Zedníková Michaela NNN9998 Neregistrovaní 153:15 + 82:43
21. Gottliebová Petra KPY8752 SKOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 174:29 + 103:57 0
22. Jelínková Hana CTB8152 SK OB Chotěboř 178:19 + 107:47 0
Píšová Lucie SJH8151 SJH Jindřichův Hradec DISK 0
Freyová Michaela KPY6050 SKOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. DISK 0
25. Jandová Diana CHT9151 OOB SK Chrast 128:05 + 57:33 1628
D35B
6.60 km, 165 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pekárková Eva TZL7653 SKOB Zlín 53:45
2. Ptáčková Veronika TBM7374 KOS TJ Tesla Brno 53:51 + 0:06
3. Kotecká Michaela TBM7856 KOS TJ Tesla Brno 54:34 + 0:49
4. Milánová Jindřiška TBM7475 KOS TJ Tesla Brno 58:10 + 4:25
5. Tauchmanová Ivana NPA7852 SK LOB Nová Paka 60:36 + 6:51
6. Malá Věra JIL7752 OK Jilemnice 60:47 + 7:02
7. Nechanická Daniela OSN7557 SK OS Nové Město n. M. 61:09 + 7:24
8. Hasmanová Lenka VPM7551 KOS Slavia VŠ Plzeň 62:15 + 8:30
9. Teringlová Martina VCB7851 TJ OB České Budějovice 64:22 + 10:37
10. Humlíčková Kateřina ZBM7664 SK Žabovřesky Brno 66:15 + 12:30
11. Šimšová Jana MFP7651 VŠSK MFF UK Praha 66:46 + 13:01
12. Čechová Marcela TBM7659 KOS TJ Tesla Brno 67:16 + 13:31
13. Králová Michaela MFP7959 VŠSK MFF UK Praha 70:04 + 16:19
14. Ševčíková Pavla TBM7355 KOS TJ Tesla Brno 71:17 + 17:32
15. Vyškovská Radka ZVS7450 TJ Zbrojovka Vsetín 72:57 + 19:12
16. Hulsey Martina 15U7750 GAOC 72:57 + 19:12
17. Čivrná Karolína VRL7355 OOS TJ Spartak Vrchlabí 73:00 + 19:15
18. Aschacher Angelika 32A6951 HSV OL Wiener Neustadt 73:37 + 19:52
19. Šklíbová Jana SRK7651 SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 73:53 + 20:08
20. Mrskočová Dana LPU7356 OK Lokomotiva Pardubice 74:43 + 20:58
21. Dvořáčková Jana OSN7850 SK OS Nové Město n. M. 77:02 + 23:17
22. Vlastníková Lucie JIL7554 OK Jilemnice 78:07 + 24:22
23. Pecharová Michaela TJP6550 TJ Sokol Troja 85:21 + 31:36
24. Vyhnálková Eva RIC7552 OB Říčany 88:07 + 34:22
25. Procházková Pavlína LBE6450 TJ Lokomotiva Beroun 106:13 + 52:28
26. Janderová Markéta DVP7751 TJ Sokol Praha Spořilov - Roztyly 107:22 + 53:37
Šauli Iva VPM7852 KOS Slavia VŠ Plzeň DISK
Chmelářová Radka 37C7650 Bez registrace DISK
Bauerová Kateřina SKV7751 TJ Slovan Karlovy Vary DISK
D35C
4.60 km, 90 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Zitková Radka LPU7958 OK Lokomotiva Pardubice 52:36
2. Kašparová Eva LPU7854 OK Lokomotiva Pardubice 59:48 + 7:12
3. Pipková Táňa LPU7156 OK Lokomotiva Pardubice 60:48 + 8:12
4. Krejčiříková Nikol BBM7850 BETA URSUS Orienteering 63:32 + 10:56
5. Krpatová Zuzana LPU7558 OK Lokomotiva Pardubice 64:31 + 11:55
6. Kameníková Kateřina BOR7758 OK Jiskra Nový Bor 65:33 + 12:57
7. Strakošová Petra SFM7351 OOB TJ Sokol Frýdek-Místek 67:29 + 14:53
8. Tesařová Jitka RBK6451 SK Radioklub Blansko 69:05 + 16:29
9. Strýčková Monika ADA7454 OOB TJ Spartak Adamov 76:33 + 23:57
10. Hladká Petra KOR7950 OB DDM Kostelec nad Orlicí 84:39 + 32:03
11. Kubičková Martina SJH7752 SJH Jindřichův Hradec 87:52 + 35:16
12. Šustrová Hana KSH7755 OOB TJ Kašperské Hory 90:24 + 37:48
13. Karlová Kateřina JIL7553 OK Jilemnice 99:32 + 46:56
D40B
6.10 km, 90 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Batani Hana TZL7351 SKOB Zlín 48:05
2. Knapová Iva LPU6052 OK Lokomotiva Pardubice 51:36 + 3:31
3. Hiršová Marcela VBM7079 VSK Mendelu Brno 53:55 + 5:50
4. Schwabová Kateřina TBM7371 KOS TJ Tesla Brno 55:05 + 7:00
5. Škorpilová Jana SJC7451 TJ Sportcentrum Jičín 55:24 + 7:19
6. Hašková Eva VPM7352 KOS Slavia VŠ Plzeň 58:39 + 10:34
7. Kubáňová Jana TBM7275 KOS TJ Tesla Brno 59:05 + 11:00
8. Křečková Petra ZPV7076 KOB ZPV Prostějov 61:41 + 13:36
9. Benešová Iva SJH7051 SJH Jindřichův Hradec 62:08 + 14:03
10. Chovancová Jana TZL7352 SKOB Zlín 64:33 + 16:28
11. Ehlová Pavla TBM7377 KOS TJ Tesla Brno 65:08 + 17:03
12. Bartošová Jana MLA7051 MLOK Mariánské Lázně 65:17 + 17:12
13. Miková Iva TBM7071 KOS TJ Tesla Brno 70:05 + 22:00
14. Nehasilová Zuzana LDC7150 KOB Děčín 71:01 + 22:56
15. Sedláčková Jana HLV7060 KČT - OB Holešov 72:32 + 24:27
16. Jirková Renata ZPV6553 KOB ZPV Prostějov 75:40 + 27:35
17. Kubecová Jana STB7399 TJ Stadion Nový Bor 76:34 + 28:29
18. Martínková Kateřina KPY7350 SKOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 111:26 + 63:21
Zajíčková Lenka TBM7152 KOS TJ Tesla Brno DISK
D40C
4.90 km, 90 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Klímová Barbora OTK7251 OOB TJ Jiskra Otrokovice 55:47
2. Janíčková Jitka OSN7356 SK OS Nové Město n. M. 61:33 + 5:46
3. Hančová Alice VRL7052 OOS TJ Spartak Vrchlabí 62:40 + 6:53
4. Odehnalová Kamila ABM7052 KOB Moira Brno 63:14 + 7:27
5. Hlaváčová Šárka TBM7258 KOS TJ Tesla Brno 69:50 + 14:03
6. Bernatíková Šárka SFM7151 OOB TJ Sokol Frýdek-Místek 75:47 + 20:00
7. Janků Radka SJC7353 TJ Sportcentrum Jičín 78:21 + 22:34
8. Hlaváčková Renata PHK7060 OK 99 Hradec Králové 79:19 + 23:32
9. Suková Renata PZR7352 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 88:10 + 32:23
10. Sędłak Ewa 23P7400 OK!Sport 100:27 + 44:40
11. Krejčová Vlasta SKV6351 TJ Slovan Karlovy Vary 137:48 + 82:01
D45B
6.10 km, 120 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hubáčková Dagmar LCE6569 OOB TJ Slovan Luhačovice 54:57
2. Vavrysová Iva LCE6359 OOB TJ Slovan Luhačovice 57:43 + 2:46
3. Jemelíková Lada VBM6555 VSK Mendelu Brno 57:47 + 2:50
4. Chroustová Petra VBM6655 VSK Mendelu Brno 60:14 + 5:17
5. Ferdusová Eva LCE6461 OOB TJ Slovan Luhačovice 61:06 + 6:09
6. Čechová Zuzana SJI6951 OK Jihlava 62:06 + 7:09
7. Kosová Michaela SRK6752 SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 64:03 + 9:06
8. Kašparová Ivana SSU6951 SK Severka Šumperk 64:38 + 9:41
9. Šmausová Dana TJN6750 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 66:47 + 11:50
10. Galíková Jana TBM6351 KOS TJ Tesla Brno 66:55 + 11:58
11. Grycová Jana TBM6969 KOS TJ Tesla Brno 67:41 + 12:44
12. Jakubecz Andrea 18H6750 Balassagyarmati Balassi Bálint KSE 69:54 + 14:57
13. Hudečková Helena KTA6951 SK Kotnov Tábor 70:23 + 15:26
14. Komersová Jana KNC6550 OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. 73:12 + 18:15
15. Šmausová Gabriela TJN6951 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 73:45 + 18:48
16. Fürstová Katka LLI6950 TJ Loko Liberec 76:14 + 21:17
17. Ostřanská Iveta SSU6591 SK Severka Šumperk 78:55 + 23:58
18. Voborníková Eva CTB6851 SK OB Chotěboř 79:44 + 24:47
19. Julínková Dana LPU6555 OK Lokomotiva Pardubice 80:25 + 25:28
20. Bohunská Jana KRN6551 KOS TJ Lokomotiva Krnov 81:37 + 26:40
21. Hrušková Lenka ZBM6251 SK Žabovřesky Brno 88:47 + 33:50
22. Peřinková Irena BBM6550 BETA URSUS Orienteering 88:54 + 33:57
23. Klašková Kateřina DKP6750 Oddíl OB Kotlářka 91:03 + 36:06
24. Kubínová Jana SKV6751 TJ Slovan Karlovy Vary 91:54 + 36:57
25. Schäferová Jana TZL6566 SKOB Zlín 92:14 + 37:17
26. Žandová Marie SKV6551 TJ Slovan Karlovy Vary 98:53 + 43:56
D45C
5.00 km, 70 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mutinská Zdeňka KUO6499 KOB Ústí nad Orlicí 55:38
2. Linková Iva TUR6850 OOB TJ Turnov 56:00 + 0:22
3. Lukášová Lenka TBM6653 KOS TJ Tesla Brno 58:05 + 2:27
4. Kulová Jana VAM6550 OOB Vamberk 62:13 + 6:35
5. Jelínková Jana TZL6556 SKOB Zlín 62:24 + 6:46
6. Roudná Eva LPU6554 OK Lokomotiva Pardubice 65:53 + 10:15
7. Ženčáková Marie 47C6850 ASPV OA Šumperk 67:17 + 11:39
8. Dubnová Lenka LDC6651 KOB Děčín 67:26 + 11:48
9. Spratková Iva SFM6851 OOB TJ Sokol Frýdek-Místek 73:28 + 17:50
10. Schusterová Martina AOP6551 Přátelé orientačního běhu Opava 74:52 + 19:14
11. Valachová Jana LPU6654 OK Lokomotiva Pardubice 78:02 + 22:24
12. Macháčková Jana SHK6450 TJ Slavia Hradec Králové 78:28 + 22:50
13. Černíková Zdeňka OSN5964 SK OS Nové Město n. M. 79:52 + 24:14
14. Hronová Iva RUZ6450 TJ Růžená 119:35 + 63:57
D50B
4.90 km, 90 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hrstková Dana SJI6051 OK Jihlava 48:48
2. Kavková Dana SCP6150 OK Sparta Praha 53:10 + 4:22
3. Juračková Jana LPU6051 OK Lokomotiva Pardubice 53:23 + 4:35
4. Bochenková Jana EKP6150 VŠTJ Ekonom Praha 54:54 + 6:06
5. Glabazňová Jana AOP6151 Přátelé orientačního běhu Opava 56:33 + 7:45
6. Denysenko Tamara 38S6150 VZA Žilina 57:33 + 8:45
7. Koláriková Irena TZL6351 SKOB Zlín 62:25 + 13:37
8. Kohlová Alena KPY6051 SKOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 64:55 + 16:07
9. Zimmerová Lenka ZVO6451 OB SK Zvole 77:59 + 29:11
10. Žaloudíková Marie KRN6451 KOS TJ Lokomotiva Krnov 86:00 + 37:12
11. Tihonová Jindra TAP6253 KOB TRETRA Praha 89:47 + 40:59
D50C
4.80 km, 95 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Syslová Iva TTR6151 OOB Třebíč 60:16
2. Jašková Monika TBM6363 KOS TJ Tesla Brno 63:07 + 2:51
3. Kábrtová Iva PEN6350 OK RECO Sport 69:32 + 9:16
4. Bergdahl Karin 12S9998 Sävedalens AIK 75:22 + 15:06
5. Hrabicová Iva OOP6150 TJ Opava 76:53 + 16:37
6. Matyášová Lenka LBM6460 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 78:03 + 17:47
7. Zelenková Lenka PHK6152 OK 99 Hradec Králové 81:38 + 21:22
8. Felklová Jarmila 47C6050 ASPV OA Šumperk 81:39 + 21:23
9. Weisbauerová Blanka LPU6351 OK Lokomotiva Pardubice 87:38 + 27:22
10. Hanušová Jitka LTU6352 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 112:50 + 52:34
11. Remešová Alena DOB6150 KOB Dobruška 114:22 + 54:06
D55B
5.00 km, 70 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Rosecká Alena PZR5654 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 51:25
2. Novotná Jiřina LPU5654 OK Lokomotiva Pardubice 54:50 + 3:25
3. Janská Iva LBM5795 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 57:04 + 5:39
4. Víchová Ladislava LPU5851 OK Lokomotiva Pardubice 58:26 + 7:01
5. Dokoupilová Zuzana VBM5754 VSK Mendelu Brno 59:06 + 7:41
6. Doležalová Vlasta PGP5550 SK Praga 60:56 + 9:31
7. Bláhová Luba SHK5852 TJ Slavia Hradec Králové 67:59 + 16:34
8. Kubátová Lenka SKV5551 TJ Slovan Karlovy Vary 71:16 + 19:51
9. Gabrielová Šárka ONO5950 SKOB Ostrov 75:21 + 23:56
10. Hejtmánková Alena TAP5452 KOB TRETRA Praha 78:30 + 27:05
11. Baerts Anita 14B5851 BORASCA 86:57 + 35:32
D55C
4.80 km, 60 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Klimplová Alena LPU5551 OK Lokomotiva Pardubice 62:45
2. Jelínková Jana RUZ5552 TJ Růžená 71:29 + 8:44
3. Jelínková Dagmar TZL5757 SKOB Zlín 79:54 + 17:09
4. Šilerová Zdena KNC5750 OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. 80:43 + 17:58
5. Salajková Věra LBM5558 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 88:33 + 25:48
6. Lennerová Eva LPU5653 OK Lokomotiva Pardubice 100:09 + 37:24
D60
4.80 km, 95 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kolaříková Věra SBK5251 KOB Start Blansko 58:08
2. Horynová Eva TZL5254 SKOB Zlín 62:03 + 3:55
3. Procházková Helena TBM5351 KOS TJ Tesla Brno 64:33 + 6:25
4. Zlesáková Vlasta JIL5362 OK Jilemnice 71:59 + 13:51
5. Slámová Hana TBM4951 KOS TJ Tesla Brno 82:41 + 24:33
6. Orálková Libuše TTR5351 OOB Třebíč 98:38 + 40:30
7. Bartoňová Marie BOR5351 OK Jiskra Nový Bor 99:08 + 41:00
8. Pilgrová Anna CET5151 TJ Loko Česká Třebová 99:40 + 41:32
9. Paulová Mirka DCE5250 KOB Dobřichovice 106:47 + 48:39
D65
4.80 km, 60 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kohoutová Jitřenka UVP4850 Slovan Praha 65:07
2. Novotná Ludmila OOP4850 TJ Opava 72:12 + 7:05
3. Matějů Ladislava UVP4750 Slovan Praha 74:38 + 9:31
4. Kubíková Květa LPU4752 OK Lokomotiva Pardubice 74:42 + 9:35
5. Ryšavá Lubomíra TJP4750 TJ Sokol Troja 78:21 + 13:14
6. Malá Marie LPU4753 OK Lokomotiva Pardubice 85:49 + 20:42
7. Tomanová Jana LBM4955 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 91:43 + 26:36
8. Nejezchlebová Věra KAS4551 KOB Kamenický Šenov 93:26 + 28:19
D70
4.80 km, 60 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Stará Pavla BOV4251 TJ Baník Ostrava OKD 61:51
2. Hudečková Alena KTA4351 SK Kotnov Tábor 81:14 + 19:23
3. Liščinská Eva TBM4451 KOS TJ Tesla Brno 83:45 + 21:54
4. Zmeková Míla SLP4451 OOB Slavia Praha 102:28 + 40:37
H10N
2.30 km, 35 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Strýček Jan ADA0503 OOB TJ Spartak Adamov 23:34
2. Gregor Jáchym CTB SK OB Chotěboř 23:47 + 0:13
3. Jíra Filip ROZ0500 OK Roztoky 23:56 + 0:22
4. Bauer Matyáš SKV0402 TJ Slovan Karlovy Vary 23:59 + 0:25
5. Vedra Tobiáš TBM0621 KOS TJ Tesla Brno 25:14 + 1:40
6. Eliáš Vojtěch TBM0604 KOS TJ Tesla Brno 27:22 + 3:48
7. Jandera Kryštof PGP0700 SK Praga 34:25 + 10:51
8. Čech Radan TBM0611 KOS TJ Tesla Brno 35:35 + 12:01
9. Vacek František CHT0501 OOB SK Chrast 36:01 + 12:27
10. Hlaváček Pavel PHK0601 OK 99 Hradec Králové 40:33 + 16:59
11. Tesař Zdeněk SJC0401 TJ Sportcentrum Jičín 43:38 + 20:04
12. Sedlák Jan LPU0449 OK Lokomotiva Pardubice 43:58 + 20:24
13. Zlesák Matyáš CHT0601 OOB SK Chrast 46:32 + 22:58
14. Nešpor Jiří TTR0502 OOB Třebíč 52:26 + 28:52
15. Ševčík Daniel TBM0508 KOS TJ Tesla Brno 56:17 + 32:43
16. Rachůnek Stanislav SJI0602 OK Jihlava 63:15 + 39:41
17. Lenghart Ondřej NNN0301 Neregistrovaní 97:12 + 73:38
H10
2.30 km, 35 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Krpata Michal LPU0403 OK Lokomotiva Pardubice 19:25
2. Ehl Ondřej TBM0404 KOS TJ Tesla Brno 19:33 + 0:08
3. Odehnal Tomáš ADA0500 OOB TJ Spartak Adamov 21:02 + 1:37
4. Král Adam MFP0507 VŠSK MFF UK Praha 21:27 + 2:02
5. Malý Antonín JIL0501 OK Jilemnice 21:46 + 2:21
6. Pekárek Tobias TZL0502 SKOB Zlín 22:27 + 3:02
7. Jelínek Filip RUZ0500 TJ Růžená 23:58 + 4:33
8. Doušek Tomáš TBM0401 KOS TJ Tesla Brno 30:01 + 10:36
9. Šustr Ondřej KSH0501 OOB TJ Kašperské Hory 30:04 + 10:39
10. Hasman Jakub VPM0501 KOS Slavia VŠ Plzeň 30:21 + 10:56
11. Kuhn Vojtěch LPU0404 OK Lokomotiva Pardubice 30:50 + 11:25
12. Navrátil Sam KYL0500 SK SP Kylešovice 33:03 + 13:38
13. Janků Štěpán SJC0501 TJ Sportcentrum Jičín 46:10 + 26:45
H12A
3.40 km, 60 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Milán Jakub TBM0411 KOS TJ Tesla Brno 20:50
2. Šimša Martin MFP0300 VŠSK MFF UK Praha 22:56 + 2:06
3. Hasman Marek VPM0201 KOS Slavia VŠ Plzeň 23:52 + 3:02
4. Nechanický Jan OSN0200 SK OS Nové Město n. M. 25:50 + 5:00
5. Pipek Ondřej LPU0203 OK Lokomotiva Pardubice 28:05 + 7:15
6. Dundáček Karel SJH0401 SJH Jindřichův Hradec 29:50 + 9:00
7. Hojný Jáchym SJH0301 SJH Jindřichův Hradec 31:01 + 10:11
8. Šauli Filip VPM0301 KOS Slavia VŠ Plzeň 31:13 + 10:23
9. Jirka Matyáš ZPV0201 KOB ZPV Prostějov 31:34 + 10:44
10. Lukašák Šimon STE0202 SK SKI-OB Šternberk 31:42 + 10:52
11. Šustr Antonín KSH0201 OOB TJ Kašperské Hory 34:34 + 13:44
12. Lukáš Martin TBM0222 KOS TJ Tesla Brno 35:49 + 14:59
13. Malý Evžen ml. JIL0301 OK Jilemnice 36:39 + 15:49
14. Martínek Jaroslav KPY0300 SKOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 37:36 + 16:46
15. Mrskoč Marek LPU0205 OK Lokomotiva Pardubice 39:27 + 18:37
16. Sędłak Michał 23P0300 OK!Sport 41:15 + 20:25
17. Vlastník Matouš JIL0201 OK Jilemnice 44:01 + 23:11
18. Milota Břetislav MLA0300 MLOK Mariánské Lázně 45:41 + 24:51
19. Jelínek Kryštof RUZ0301 TJ Růžená 46:43 + 25:53
20. Rohlík Zbyněk KVS0301 SKOB Kobra Vsetín 76:14 + 55:24
Klíma Robert OTK0202 OOB TJ Jiskra Otrokovice DISK
H14A
5.00 km, 80 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jirka Mikuláš ZPV0000 KOB ZPV Prostějov 33:27
2. Hasman Ondřej VPM0002 KOS Slavia VŠ Plzeň 35:24 + 1:57
3. Roudný Martin LPU0002 OK Lokomotiva Pardubice 36:12 + 2:45
4. Volák Ondřej BRU0006 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 38:05 + 4:38
5. Filipek Sebastian TRI0002 TJ TŽ Třinec 38:23 + 4:56
6. Čech Petr SJI0001 OK Jihlava 38:50 + 5:23
7. Milán Tomáš TBM0111 KOS TJ Tesla Brno 39:14 + 5:47
8. Němeček Josef TJN0002 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 39:41 + 6:14
9. Hašek Jan VPM0001 KOS Slavia VŠ Plzeň 40:22 + 6:55
10. Sedlář Jan TBM0010 KOS TJ Tesla Brno 45:15 + 11:48
11. Poláček Tomáš PZR0102 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 45:32 + 12:05
12. Veselý Vojtěch SJH0001 SJH Jindřichův Hradec 45:49 + 12:22
13. Pelánek Ondřej TBM0107 KOS TJ Tesla Brno 46:22 + 12:55
14. Šmaus Antonín TJN0001 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 46:39 + 13:12
15. Roudný Václav LPU0001 OK Lokomotiva Pardubice 48:32 + 15:05
16. Kligl Radim TBM0103 KOS TJ Tesla Brno 49:36 + 16:09
17. Paleček Ondřej SRK0103 SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 49:56 + 16:29
18. Nešpor Jan TTR0101 OOB Třebíč 53:02 + 19:35
19. Bartoš Václav MLA0101 MLOK Mariánské Lázně 81:28 + 48:01
20. Hašek Adam VPM0101 KOS Slavia VŠ Plzeň 96:29 + 63:02
21. Sedlák Mikuláš LPU0103 OK Lokomotiva Pardubice 113:42 + 80:15
22. Bušík David KTA0002 SK Kotnov Tábor 136:09 + 102:42
Humlíček Tomáš ZBM0101 SK Žabovřesky Brno DISK
H16B
7.10 km, 140 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hirš Otakar ZBM9801 SK Žabovřesky Brno 47:35
2. Vystavěl Ondřej JPV9807 Oddíl OS SK Prostějov 53:34 + 5:59
3. Hausenblas Šimon KAM9803 SK Kamenice 53:44 + 6:09
4. Bartoš Vojtěch MLA9802 MLOK Mariánské Lázně 61:17 + 13:42
5. Jíra Tomáš KAM9802 SK Kamenice 61:58 + 14:23
6. Šiška Petr TZL9801 SKOB Zlín 65:37 + 18:02
7. Kašpar Petr SSU9911 SK Severka Šumperk 65:53 + 18:18
8. Cienciala Jan TRI9801 TJ TŽ Třinec 67:14 + 19:39
9. Ransdorf Jakub TAP9805 KOB TRETRA Praha 69:32 + 21:57
10. Šklíba Michal SRK9900 SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 72:10 + 24:35
11. Ptáček Patrik BBM9800 BETA URSUS Orienteering 72:50 + 25:15
12. Skalický Johan KUO9901 KOB Ústí nad Orlicí 76:28 + 28:53
13. Paukert Lukáš KUO9801 KOB Ústí nad Orlicí 81:10 + 33:35
14. Komers František KNC9801 OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. 91:26 + 43:51
15. Vlastník Šimon JIL9904 OK Jilemnice 93:49 + 46:14
16. Bernatík Lukáš SFM9801 OOB TJ Sokol Frýdek-Místek 94:27 + 46:52
17. Foltýn Tomáš SJI9801 OK Jihlava 96:52 + 49:17
Rohlík Jan KVS9801 SKOB Kobra Vsetín DISK
H18B
9.80 km, 190 m, 24 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ptáček Pavel BBM9600 BETA URSUS Orienteering 61:35
2. Sýkora Vojtěch LCE9801 OOB TJ Slovan Luhačovice 65:47 + 4:12
3. Vacek Vojtěch SJI9602 OK Jihlava 66:00 + 4:25
4. Glonek Jakub AOP9602 Přátelé orientačního běhu Opava 69:51 + 8:16
5. Zikmund Zdeněk SJC9703 TJ Sportcentrum Jičín 72:24 + 10:49
6. Mikel David TZL9703 SKOB Zlín 72:37 + 11:02
7. Illner Vojtěch DKP9600 Oddíl OB Kotlářka 73:03 + 11:28
8. Slíva Jan LCE9602 OOB TJ Slovan Luhačovice 74:15 + 12:40
9. Štál Jan SJC9601 TJ Sportcentrum Jičín 82:06 + 20:31
10. Jurica Jan LPU9611 OK Lokomotiva Pardubice 83:02 + 21:27
11. Ježek Ondřej PGP9706 SK Praga 83:03 + 21:28
12. Skalický Matyáš KUO9605 KOB Ústí nad Orlicí 88:17 + 26:42
13. Brázdil Petr ODV9700 TJ Aero Odolena Voda 96:31 + 34:56
14. Ash Adam OCB9701 OC České Budějovice 143:15 + 81:40
Bendák Jan LTU9801 OOB TJ Lokomotiva Trutnov DISK
Peřinka Šimon BBM9700 BETA URSUS Orienteering DISK
Šmaus Jan TJN9700 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou DISK
H21E
13.40 km, 300 m, 26 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 9430
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Kubát Pavel PHK9101 OK 99 Hradec Králové 70:21 9644
2. Petržela Jan PHK9200 OK 99 Hradec Králové 71:40 + 1:19 9471
3. Chromý Adam ZBM8841 SK Žabovřesky Brno 73:56 + 3:35 9174
4. Poklop Martin SSU8802 SK Severka Šumperk 75:08 + 4:47 9017
5. Novotný Ondřej ABM9211 KOB Moira Brno 77:29 + 7:08 8709
6. Čech Radovan TBM7835 KOS TJ Tesla Brno 78:03 + 7:42 8635
7. Kozák Osvald TBM8201 KOS TJ Tesla Brno 79:05 + 8:44 8500
8. Mokrý Stanislav ABM9202 KOB Moira Brno 79:24 + 9:03 8458
9. Zimmermann Štěpán ZBM9101 SK Žabovřesky Brno 80:21 + 10:00 8334
10. Švirák Ondřej ZBM9103 SK Žabovřesky Brno 80:30 + 10:09 8314
11. Brlica Pavel ZBM9302 SK Žabovřesky Brno 80:53 + 10:32 8264
12. Makovský Jakub TAP8511 KOB TRETRA Praha 81:32 + 11:11 8179
13. Wolf Daniel TUR9100 OOB TJ Turnov 81:34 + 11:13 8174
14. Horyna Roman LCE7602 OOB TJ Slovan Luhačovice 82:08 + 11:47 8100
15. Kamenický Jakub PHK9104 OK 99 Hradec Králové 83:35 + 13:14 7910
16. Kopec Tomáš KRN8203 KOS TJ Lokomotiva Krnov 85:19 + 14:58 7683
17. Žaloudík Jiří LOV8601 lepus.cz 86:36 + 16:15 7515
18. Hubáček Michal LCE9301 OOB TJ Slovan Luhačovice 87:12 + 16:51 7436
19. Zháňal Jan ZBM8721 SK Žabovřesky Brno 87:27 + 17:06 7404
20. Laciga Radek PGP8202 SK Praga 88:04 + 17:43 7323
21. Kašpar Michal TZL9308 SKOB Zlín 88:08 + 17:47 7314
22. Kadeřávek Petr PHK7605 OK 99 Hradec Králové 88:12 + 17:51 7305
23. Schulhof Jan TUR8900 OOB TJ Turnov 88:21 + 18:00 7286
24. Sysel Ctibor PGP8700 SK Praga 88:57 + 18:36 7207
25. Otrusina Jiří JPV8201 Oddíl OS SK Prostějov 89:40 + 19:19 7113
26. Kafka Miloš LPU8608 OK Lokomotiva Pardubice 90:09 + 19:48 7050
27. Navrátil Boris AOP9202 Přátelé orientačního běhu Opava 90:24 + 20:03 7017
28. Fiala Jan BBM7205 BETA URSUS Orienteering 90:39 + 20:18 6984
29. Khýn Vítězslav ASU8304 Magnus Orienteering 90:48 + 20:27 6965
30. Rychlý Pavel KRN8505 KOS TJ Lokomotiva Krnov 91:03 + 20:42 6932
31. Azeb Karim PHK9110 OK 99 Hradec Králové 91:27 + 21:06 6880
32. Bašus Petr SCP7400 OK Sparta Praha 91:55 + 21:34 6819
33. Lenner Miroslav LPU8605 OK Lokomotiva Pardubice 92:58 + 22:37 6681
34. Fiala Petr LPU8701 OK Lokomotiva Pardubice 93:41 + 23:20 6587
35. Henek Michal RBK8605 SK Radioklub Blansko 95:42 + 25:21 6323
36. Liščinský Zdeněk TBM8215 KOS TJ Tesla Brno 96:49 + 26:28 6177
37. Vlach Jiří AOV7900 OOB TJ Baník Ostrava 97:18 + 26:57 6113
38. Mrázek Jan SJC8102 TJ Sportcentrum Jičín 97:27 + 27:06 6094
39. Zajíc Vítězslav TAP8610 KOB TRETRA Praha 100:32 + 30:11 5690
40. Černý Michal PHK8005 OK 99 Hradec Králové 103:25 + 33:04 5312
41. Šabatka Zdeněk PHK8900 OK 99 Hradec Králové 104:17 + 33:56 5199
42. Sysel Ondřej PGP8302 SK Praga 105:30 + 35:09 5039
43. Zelinka Jiří MBM8740 O-mikron 107:56 + 37:35 4720
Henek Vladan VBM8002 VSK Mendelu Brno DISK 0
Peths Jan KRN8101 KOS TJ Lokomotiva Krnov DISK 0
Král Vojtěch SSU8841 SK Severka Šumperk DISK 0
H21A
12.20 km, 245 m, 22 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 7879
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Vedra David TBM7402 KOS TJ Tesla Brno 74:17 8059
2. Procházka Pavel PGP9002 SK Praga 75:05 + 0:48 7976
3. Fučík Karel VBM7246 VSK Mendelu Brno 78:42 + 4:25 7601
4. Kazda Adam ZBM9104 SK Žabovřesky Brno 79:02 + 4:45 7567
5. Ehl Jiří TBM7701 KOS TJ Tesla Brno 81:32 + 7:15 7307
6. Matula Petr ADA8202 OOB TJ Spartak Adamov 81:53 + 7:36 7271
7. Jirka Michal PTI8403 Sportovní klub Ptení 81:54 + 7:37 7269
8. Mudrák Štěpán LCE9601 OOB TJ Slovan Luhačovice 83:21 + 9:04 7119
9. Pražák Jiří ZBP7800 OOB SK Zbraslav 85:37 + 11:20 6884
10. Drábek Jan ZBM8511 SK Žabovřesky Brno 86:40 + 12:23 6775
11. Stehlík Martin ZBM8503 SK Žabovřesky Brno 87:23 + 13:06 6701
12. Mazal Zdeněk VBM8103 VSK Mendelu Brno 88:19 + 14:02 6604
13. Skřivanek Marcel JPV7713 Oddíl OS SK Prostějov 89:24 + 15:07 6492
14. Držka Štěpán LPU7604 OK Lokomotiva Pardubice 89:32 + 15:15 6478
15. Műller Martin PHK8903 OK 99 Hradec Králové 89:42 + 15:25 6461
16. Navrátil Marek KYL7100 SK SP Kylešovice 92:40 + 18:23 6154
17. Vlažný Jan LCE8901 OOB TJ Slovan Luhačovice 93:23 + 19:06 6079
18. Hlaváč Jiří TBM6116 KOS TJ Tesla Brno 94:32 + 20:15 5960
19. Wohanka Petr VRL7305 OOS TJ Spartak Vrchlabí 94:38 + 20:21 5950
20. Kolárik Tomáš TZL9302 SKOB Zlín 95:32 + 21:15 5857
21. Bauer Lukáš SKV7701 TJ Slovan Karlovy Vary 95:48 + 21:31
22. Stachoň Zdeněk SKM8014 KOB Směr Kroměříž 97:04 + 22:47 5698
23. Jirků Roman SJI8309 OK Jihlava 98:35 + 24:18 5540
24. Plíhal Tomáš SJI8509 OK Jihlava 99:35 + 25:18 5437
25. Fukátko Petr LPU8503 OK Lokomotiva Pardubice 100:43 + 26:26 5319
26. Fišer Jiří SLP8503 OOB Slavia Praha 101:42 + 27:25 5217
27. Fiala Martin TTR8801 OOB Třebíč 102:04 + 27:47 5179
28. Liščinský Tomáš ZBM8411 SK Žabovřesky Brno 105:13 + 30:56 4853
29. Černý Martin JIL8703 OK Jilemnice 105:24 + 31:07 4834
30. Koldinský Jan KPY8506 SKOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 105:54 + 31:37 4782
31. Kadlec Jan SJI8306 OK Jihlava 106:00 + 31:43 4772
32. Kasal Vít ZBM7540 SK Žabovřesky Brno 108:47 + 34:30 4483
33. Vávra Jaroslav LPU7308 OK Lokomotiva Pardubice 108:57 + 34:40 4466
34. Suchomel Vít MBM8448 O-mikron 109:17 + 35:00 4432
35. Kapal Tomáš KAM9402 SK Kamenice 109:22 + 35:05 4423
36. Šrubař Michal MBM8606 O-mikron 109:38 + 35:21 4395
37. Vébr Jiří KTA6901 SK Kotnov Tábor 111:09 + 36:52 4238
38. Klaška Pavel DKP9301 Oddíl OB Kotlářka 113:38 + 39:21 3981
39. Zavřel Michal KRN6804 KOS TJ Lokomotiva Krnov 115:36 + 41:19 3777
40. Pavlíček Lubomír KPY7800 SKOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 116:38 + 42:21 3670
41. Kořan Pavel VBM7401 VSK Mendelu Brno 123:56 + 49:39 2913
42. Verner Tomáš VBM8204 VSK Mendelu Brno 131:42 + 57:25 2108
43. Čech Viktor VBM8001 VSK Mendelu Brno 158:08 + 83:51 0
44. Jelínek Jaromír CTB7702 SK OB Chotěboř 161:55 + 87:38 0
45. König Lukáš ZBM8001 SK Žabovřesky Brno 186:31 + 112:14 0
46. Pátek Richard ZBM7609 SK Žabovřesky Brno 234:31 + 160:14 0
Pekárek Evžen TZL7007 SKOB Zlín DISK 0
Kondrát Martin PGP6501 SK Praga DISK 0
Zelenka Tomáš PHK9001 OK 99 Hradec Králové DISK 0
Šťastný Karel CTB7901 SK OB Chotěboř DISK 0
H21B
11.10 km, 225 m, 21 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 6893
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Sebera Václav SFM8302 OOB TJ Sokol Frýdek-Místek 82:51 7175
2. Zitka Adam LPU8402 OK Lokomotiva Pardubice 85:47 + 2:56 6941
3. Koblížek Kamil KUO8001 KOB Ústí nad Orlicí 90:32 + 7:41 6562
4. Hrouza Jan KRN8100 KOS TJ Lokomotiva Krnov 92:13 + 9:22 6428
5. Hladký Viktor VAM8201 OOB Vamberk 95:17 + 12:26 6183
6. Hodek Michal TAP8808 KOB TRETRA Praha 96:01 + 13:10 6124
7. Sebera Josef SFM8301 OOB TJ Sokol Frýdek-Místek 96:07 + 13:16 6116
8. Slabý Jan ZHR7900 TJ Zhoř 97:02 + 14:11 6043
9. Kovács Boldizsár 18H9100 Balassagyarmati Balassi Bálint KSE 97:42 + 14:51
10. Kalina Miroslav EKP8211 VŠTJ Ekonom Praha 99:10 + 16:19 5873
11. Panchártek Jan PHK8802 OK 99 Hradec Králové 99:34 + 16:43 5841
12. Hladílek Jan PZR8814 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 100:27 + 17:36 5771
13. Šmejc Jakub SJC9401 TJ Sportcentrum Jičín 100:55 + 18:04 5733
14. Badura Václav SKV8101 TJ Slovan Karlovy Vary 101:41 + 18:50 5672
15. Sýkora Bohumil CHC8601 K.O.B. Choceň 102:32 + 19:41 5605
16. Wohanka Pavel VRL7501 OOS TJ Spartak Vrchlabí 102:36 + 19:45 5599
17. Leidl Thomas 32A7901 HSV OL Wiener Neustadt 104:51 + 22:00
18. Stoszek Jakub AOP8300 Přátelé orientačního běhu Opava 105:43 + 22:52 5351
19. Štěpánek Milan KUO8301 KOB Ústí nad Orlicí 106:16 + 23:25 5307
20. Klomínský Václav KPY8700 SKOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 107:56 + 25:05 5174
21. Doležal Martin PGP8100 SK Praga 110:36 + 27:45 4961
22. Minařík Luboš TBM5711 KOS TJ Tesla Brno 111:43 + 28:52 4872
23. Šístek Daniel SCP7507 OK Sparta Praha 113:36 + 30:45 4722
24. Dneboský František 24C8000 OK Vršovice 117:02 + 34:11
25. Satrapa Vito 11A OLC Wienerwald 126:40 + 43:49
26. Burdilák Radek MBM8533 O-mikron 126:44 + 43:53 3674
27. Zedník Jakub TBM8410 KOS TJ Tesla Brno 130:11 + 47:20 3398
28. Kohl Jiří KPY6201 SKOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 133:49 + 50:58 3109
29. Kavan Tomáš TBM8603 KOS TJ Tesla Brno 137:25 + 54:34 2821
30. Schäfer Jan TZL9301 SKOB Zlín 150:44 + 67:53 1759
Kheil Radim PBM7301 TJ Spartak 1. Brněnská DISK 0
Kopecký Tomáš TUR8901 OOB TJ Turnov DISK 0
Schuster Martin AOP6502 Přátelé orientačního běhu Opava DISK 0
H21C
8.70 km, 200 m, 20 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 4977
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Věžník Roman TTR7901 OOB Třebíč 66:00 5093
2. Matyšek Radoslav PLU8007 TJ Sokol Plumlov 66:32 + 0:32 5054
3. Otruba Karel PLU7917 TJ Sokol Plumlov 70:11 + 4:11 4785
4. Krčál Jaroslav LPU8407 OK Lokomotiva Pardubice 72:16 + 6:16 4631
5. Ostřanský Filip ASU9243 Magnus Orienteering 73:46 + 7:46 4521
6. Kožoušek Adam NNN9991 Neregistrovaní 74:31 + 8:31
7. Dvořák Miroslav ZBP7601 OOB SK Zbraslav 75:36 + 9:36 4386
8. Koča Jaroslav ZBM8206 SK Žabovřesky Brno 75:53 + 9:53 4365
9. Chum Jaroslav SLP6601 OOB Slavia Praha 79:04 + 13:04 4131
10. Duben Jan LDC8501 KOB Děčín 80:07 + 14:07 4053
11. Bubela Tomáš KVS8100 SKOB Kobra Vsetín 82:29 + 16:29 3879
12. Duben Jiří Šumík LDC8800 KOB Děčín 82:32 + 16:32 3875
13. Vaněk Petr ZBP7302 OOB SK Zbraslav 82:42 + 16:42 3863
14. Hrouda Martin FSP7612 VŠTJ Stavební fakulta Praha 83:04 + 17:04 3836
15. Smištík Jaroslav LDC8900 KOB Děčín 85:34 + 19:34
16. Benroth Jakub TZL9002 SKOB Zlín 86:18 + 20:18 3598
17. Melcher Ota PLU8001 TJ Sokol Plumlov 87:04 + 21:04 3541
18. Denemarek Ivo BBM7901 BETA URSUS Orienteering 87:26 + 21:26 3514
19. Oujeský Tomáš ADA7433 OOB TJ Spartak Adamov 87:44 + 21:44 3492
20. Jevsejenko Alexandr ZBM8110 SK Žabovřesky Brno 88:05 + 22:05 3466
21. Dvořák Martin ZBM8425 SK Žabovřesky Brno 88:28 + 22:28 3438
22. Valenta Miloslav LPU7712 OK Lokomotiva Pardubice 89:13 + 23:13 3383
23. Kutílek Jakub LPU8609 OK Lokomotiva Pardubice 91:10 + 25:10 3239
24. Duben Jiří LDC8101 KOB Děčín 91:20 + 25:20 3227
25. Laga Miroslav ZBP7900 OOB SK Zbraslav 94:05 + 28:05 3024
26. Vlach Jan JPV8237 Oddíl OS SK Prostějov 94:28 + 28:28 2996
27. Choutka Jaroslav BZR8000 Bratrstvo Ždárských vrchů 96:12 + 30:12 2869
28. Rouš Pavel VBM8102 VSK Mendelu Brno 97:23 + 31:23 2781
29. Beránek Petr BOR6701 OK Jiskra Nový Bor 100:10 + 34:10 2576
30. Kubec Pavel STB6601 TJ Stadion Nový Bor 100:15 + 34:15 2570
31. Pietraszek Martin OOP8100 TJ Opava 102:38 + 36:38 2395
32. Létal Jiří SFM8202 OOB TJ Sokol Frýdek-Místek 103:15 + 37:15 2349
33. Dokoupil Zbyněk VBM8206 VSK Mendelu Brno 103:32 + 37:32 2328
34. Kopic Jiří JHB9107 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 107:03 + 41:03 2069
35. Kalousek Tomáš ZAM8901 OB T.J. Sokol Žamberk 111:19 + 45:19 1755
36. Sluka Miroslav SBK7207 KOB Start Blansko 115:05 + 49:05 1478
37. Koťátko Aleš SFM8303 OOB TJ Sokol Frýdek-Místek 120:56 + 54:56 1047
38. Toušek Filip ZBP7102 OOB SK Zbraslav 124:38 + 58:38 774
39. Thiemel Jiří ASU8948 Magnus Orienteering 125:36 + 59:36 703
40. Křížan Jiří PVP8000 VSK Přírodověda 127:18 + 61:18
41. Chloupek Tomáš VBM8404 VSK Mendelu Brno 137:01 + 71:01 0
42. Pešek Kamil CET8002 TJ Loko Česká Třebová 145:13 + 79:13 0
43. Culka Josef JHB8607 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 145:41 + 79:41 0
44. Bouček Jakub OCB9501 OC České Budějovice 189:07 + 123:07 0
Karvánek Matouš BOR9006 OK Jiskra Nový Bor DISK 0
Buzek Martin PGP8401 SK Praga DISK 0
H35B
9.80 km, 190 m, 24 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Štěpánek Martin TBM7327 KOS TJ Tesla Brno 62:01
2. Stockmayer Michael 32A6801 HSV OL Wiener Neustadt 63:11 + 1:10
3. Král Aleš MFP7808 VŠSK MFF UK Praha 69:10 + 7:09
4. Kotecký Ondřej TBM7703 KOS TJ Tesla Brno 69:24 + 7:23
5. Dvořáček Petr TBM7013 KOS TJ Tesla Brno 70:58 + 8:57
6. Nehasil David BOR7713 OK Jiskra Nový Bor 72:05 + 10:04
7. Pavlík Radek ASU6849 Magnus Orienteering 72:28 + 10:27
8. Dvořáček Jiří TTR7502 OOB Třebíč 73:13 + 11:12
9. Šklíba Jan SRK7501 SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 74:42 + 12:41
10. Ptáček Ondřej TBM7120 KOS TJ Tesla Brno 75:37 + 13:36
11. Fencl Petr LPU6901 OK Lokomotiva Pardubice 81:36 + 19:35
12. Ptáček Jan TBM7435 KOS TJ Tesla Brno 83:36 + 21:35
13. Musil Pavel SJC7705 TJ Sportcentrum Jičín 84:34 + 22:33
14. Milán Pavel TBM7227 KOS TJ Tesla Brno 86:09 + 24:08
15. Strejček Petr TBM7228 KOS TJ Tesla Brno 86:13 + 24:12
16. Choutka Jaroslav SOB6301 SOBSA 88:12 + 26:11
17. Tomeš Petr SJC7531 TJ Sportcentrum Jičín 88:49 + 26:48
18. Humlíček Aleš ZBM7539 SK Žabovřesky Brno 89:26 + 27:25
19. Čížek Petr ADA7101 OOB TJ Spartak Adamov 96:57 + 34:56
20. Šafek Jiří ZBM7606 SK Žabovřesky Brno 102:32 + 40:31
21. Smékal David UOL7503 SK UP Olomouc 111:52 + 49:51
22. Václavek Jan LPU7816 OK Lokomotiva Pardubice 135:13 + 73:12
23. Nečas David TBM7611 KOS TJ Tesla Brno 139:26 + 77:25
24. Zlesák Ondřej JIL7601 OK Jilemnice 163:02 + 101:01
Daněk Roman SBK7541 KOB Start Blansko DISK
H35C
8.90 km, 170 m, 21 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Milán Radek NNN9997 Neregistrovaní 81:45
2. Kubáň Pavel TBM7506 KOS TJ Tesla Brno 89:29 + 7:44
3. Toman Ondřej LBM7517 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 104:43 + 22:58
4. Dvořáček Jan TTR7701 OOB Třebíč 109:12 + 27:27
5. Kuhn Jiří LPU7718 OK Lokomotiva Pardubice 114:56 + 33:11
6. Horký Tomáš TBM6747 KOS TJ Tesla Brno 118:29 + 36:44
H40B
8.90 km, 170 m, 21 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Horký Jan UOL7100 SK UP Olomouc 64:27
2. Beneš Jan SJH7001 SJH Jindřichův Hradec 70:19 + 5:52
3. Čech Tomáš AOP7001 Přátelé orientačního běhu Opava 73:19 + 8:52
4. Nehasil Vladislav LDC7101 KOB Děčín 73:22 + 8:55
5. Sędłak Krystian 23P1400 OK!Sport 78:26 + 13:59
6. Veselý Oldřich SJH7101 SJH Jindřichův Hradec 80:23 + 15:56
7. Šimša Jaromír MFP7100 VŠSK MFF UK Praha 83:14 + 18:47
8. Kašpar Jaroslav SSU7004 SK Severka Šumperk 84:11 + 19:44
9. Hošťálek Dan KRN6808 KOS TJ Lokomotiva Krnov 87:50 + 23:23
10. Jandera Tomáš DVP7304 TJ Sokol Praha Spořilov - Roztyly 88:50 + 24:23
11. Bernatík Aleš SFM7201 OOB TJ Sokol Frýdek-Místek 89:02 + 24:35
12. Volák Pavel BRU7001 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 94:40 + 30:13
13. Sedlář Petr TBM7319 KOS TJ Tesla Brno 96:48 + 32:21
14. Hojný Jaroslav SJH7002 SJH Jindřichův Hradec 105:24 + 40:57
Škrabálek Jan HSH DISK
Pospíšil Jiří PBM7401 TJ Spartak 1. Brněnská DISK
Nechanický Pavel OSN7209 SK OS Nové Město n. M. DISK
H40C
6.70 km, 110 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Rachůnek Stanislav SJI6801 OK Jihlava 63:14
2. Odehnal Luděk ADA7400 OOB TJ Spartak Adamov 66:08 + 2:54
3. Pernica Aleš 66:11 + 2:57
4. Šiška Oto OTK7202 OOB TJ Jiskra Otrokovice 82:34 + 19:20
5. Tesař Zdeněk SJC7401 TJ Sportcentrum Jičín 84:10 + 20:56
6. Pelánek Libor TBM7409 KOS TJ Tesla Brno 86:24 + 23:10
7. Šustr Pavel KSH7001 OOB TJ Kašperské Hory 94:02 + 30:48
8. Pipek Kamil LPU7310 OK Lokomotiva Pardubice 94:48 + 31:34
9. Došla Jan 100:26 + 37:12
10. Hulsey Keith 15U7000 GAOC 102:25 + 39:11
H45B
7.10 km, 140 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Illner Jakub DKP6601 Oddíl OB Kotlářka 51:19
2. Nečas Rudolf TZL5703 SKOB Zlín 51:46 + 0:27
3. Hašek Ondřej VPM6902 KOS Slavia VŠ Plzeň 53:50 + 2:31
4. Teringl Radek VCB6502 TJ OB České Budějovice 55:21 + 4:02
5. Hasman Jan VPM6901 KOS Slavia VŠ Plzeň 56:47 + 5:28
6. Klaška Jan 58:02 + 6:43
7. Schäfer Michal TZL6304 SKOB Zlín 59:39 + 8:20
8. Soldán Vladimír JPV6526 Oddíl OS SK Prostějov 62:00 + 10:41
9. Bartoš Luděk MLA6701 MLOK Mariánské Lázně 63:46 + 12:27
10. Voborník Petr CTB6601 SK OB Chotěboř 64:25 + 13:06
11. Mutinský Viktor KUO6501 KOB Ústí nad Orlicí 64:31 + 13:12
12. Parkan Jiří SJH6801 SJH Jindřichův Hradec 65:15 + 13:56
13. Karvánek Petr BOR6600 OK Jiskra Nový Bor 65:46 + 14:27
14. Vlastník Zdeněk JIL6901 OK Jilemnice 67:28 + 16:09
15. Dundáček Milan SJH6902 SJH Jindřichův Hradec 68:44 + 17:25
16. Levý Tomáš ZAM6801 OB T.J. Sokol Žamberk 68:47 + 17:28
17. Šritr Martin TUV6802 SOK TJ Turnov 68:51 + 17:32
18. Fürst Aleš LLI6801 TJ Loko Liberec 69:34 + 18:15
19. Ženčák Jaroslav 47C6100 ASPV OA Šumperk 70:21 + 19:02
20. Háněl Jaromír HSH 72:12 + 20:53
21. Odehnal Roman ABM6909 KOB Moira Brno 72:20 + 21:01
22. Kovács Gábor 18H6700 Balassagyarmati Balassi Bálint KSE 72:35 + 21:16
23. Sedláček Jaroslav HLV6404 KČT - OB Holešov 73:47 + 22:28
24. Klaška Pavel DKP6500 Oddíl OB Kotlářka 77:11 + 25:52
25. Černík Milan KVS6501 SKOB Kobra Vsetín 78:48 + 27:29
26. Hubáček Jaroslav LCE6311 OOB TJ Slovan Luhačovice 81:51 + 30:32
27. Kligl Vladislav TBM6910 KOS TJ Tesla Brno 90:41 + 39:22
28. Vacek Milan SJI6901 OK Jihlava 91:41 + 40:22
29. Šamánek Petr ZVS6901 TJ Zbrojovka Vsetín 94:26 + 43:07
30. Hanč Jaroslav VRL6702 OOS TJ Spartak Vrchlabí 97:49 + 46:30
31. Kubičko Petr SJH6901 SJH Jindřichův Hradec 108:06 + 56:47
32. Dobeš Václav KPY5701 SKOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 139:12 + 87:53
33. Rohan Pavel PVP6700 VSK Přírodověda 178:18 + 126:59
H45C
6.00 km, 110 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mudrák Pavel 56:37
2. Jordanov Nikolaj VBM6501 VSK Mendelu Brno 68:25 + 11:48
3. Pilný Jaroslav LPU6905 OK Lokomotiva Pardubice 81:38 + 25:01
4. Mika Ladislav TBM6801 KOS TJ Tesla Brno 87:20 + 30:43
5. Hanuš Pavel LTU6501 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 87:50 + 31:13
6. Suk Marek PZR6701 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 94:50 + 38:13
7. Krul Jiří PTE8818 TJ Sokol Ptení 123:58 + 67:21
H50B
6.70 km, 110 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Nešpor Jan TTR6101 OOB Třebíč 61:01
2. Havel Leoš VRL6401 OOS TJ Spartak Vrchlabí 61:22 + 0:21
3. Šmaus Ivan TJN6249 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 61:51 + 0:50
4. Hirš Libor VBM6000 VSK Mendelu Brno 61:57 + 0:56
5. Hošek Lubomír VCB6101 TJ OB České Budějovice 64:01 + 3:00
6. Černík Zdeněk OSN6025 SK OS Nové Město n. M. 64:25 + 3:24
7. Šimek Tomáš FSP6304 VŠTJ Stavební fakulta Praha 64:53 + 3:52
8. Malý Evžen JIL6102 OK Jilemnice 65:10 + 4:09
9. Lužný Ladislav HAV6000 SKOB Baník Havířov 65:36 + 4:35
10. Funda Jiří API6401 OK Andante Písek 66:07 + 5:06
11. Roudný Václav LPU6102 OK Lokomotiva Pardubice 66:33 + 5:32
12. Köck Erwin 32A6101 HSV OL Wiener Neustadt 67:05 + 6:04
13. Bass Julian 17G6401 Harlequins Orienteering Club 67:15 + 6:14
14. Kaňák Petr SJI6115 OK Jihlava 67:26 + 6:25
15. Hošek Ladislav SCP6001 OK Sparta Praha 68:43 + 7:42
16. Hlaváček Lubomír PHK6401 OK 99 Hradec Králové 74:31 + 13:30
17. Kavka Jiří SCP5900 OK Sparta Praha 76:41 + 15:40
18. Wurzel Břetislav OSN6005 SK OS Nové Město n. M. 77:03 + 16:02
19. Petráček Aleš SJI6301 OK Jihlava 77:09 + 16:08
20. Carlsson Christer 12S9999 Sävedalens AIK 78:50 + 17:49
21. Romanovský Alois SJH6101 SJH Jindřichův Hradec 81:29 + 20:28
22. Hruška Tomáš ZBM6401 SK Žabovřesky Brno 99:58 + 38:57
23. Patočka Petr BBM6300 BETA URSUS Orienteering 107:11 + 46:10
24. Tihon Jaroslav TAP6102 KOB TRETRA Praha 112:22 + 51:21
25. Bušík Milan KTA6301 SK Kotnov Tábor 148:26 + 87:25
H50C
5.40 km, 80 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Havlík Milan SJH6201 SJH Jindřichův Hradec 57:27
2. Jašek Milan TBM6201 KOS TJ Tesla Brno 60:42 + 3:15
3. Matyáš Petr LBM6110 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 63:43 + 6:16
4. Felkl Luděk 47C6000 ASPV OA Šumperk 65:01 + 7:34
5. Karel Miloš JIL6004 OK Jilemnice 74:39 + 17:12
6. Sysel Svatobor TTR6202 OOB Třebíč 81:17 + 23:50
7. Vydra Pavel PEN6200 OK RECO Sport 88:05 + 30:38
8. Kopáček Miroslav CHT6049 OOB SK Chrast 63:29 + 6:02
H55B
6.00 km, 110 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Milota Josef MLA5801 MLOK Mariánské Lázně 52:51
2. Hruška Jiří OSN5501 SK OS Nové Město n. M. 58:59 + 6:08
3. Krajča Pavel TZL5705 SKOB Zlín 59:59 + 7:08
4. Gurka Jiří TUV4601 SOK TJ Turnov 69:57 + 17:06
5. Bohunský Vladimír KRN5901 KOS TJ Lokomotiva Krnov 70:45 + 17:54
6. Tomaščin Jaroslav MKP5800 SK Meteor Kačerov Praha 73:46 + 20:55
7. Tomášek Pavel OTK5800 OOB TJ Jiskra Otrokovice 86:24 + 33:33
8. Doležal Miroslav PGP5501 SK Praga 86:31 + 33:40
9. Hejtmánek Vladimír TAP5802 KOB TRETRA Praha 95:07 + 42:16
10. Claes Johan 14B5701 BORASCA 108:14 + 55:23
11. Záhorec František CHT5502 OOB SK Chrast 91:42 + 38:51
H55C
5.10 km, 80 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vícha Vladimír LPU5801 OK Lokomotiva Pardubice 60:14
2. Novotný Miroslav LPU5905 OK Lokomotiva Pardubice 62:41 + 2:27
3. Vlk Josef LDC5801 KOB Děčín 74:37 + 14:23
4. Duben Jiří LDC5601 KOB Děčín 76:30 + 16:16
5. Kolorenč Pavel LDC5101 KOB Děčín 93:48 + 33:34
6. Jelínek Luboš RUZ5504 TJ Růžená 96:18 + 36:04
7. Sejkora Miroslav KOR5900 OB DDM Kostelec nad Orlicí 99:52 + 39:38
8. Janošík Antonín UOL5201 SK UP Olomouc 137:34 + 77:20
H60B
5.40 km, 80 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hrouza Jan KRN5401 KOS TJ Lokomotiva Krnov 42:50
2. Peterka František TJP4900 TJ Sokol Troja 45:31 + 2:41
3. Knap Jan LPU5101 OK Lokomotiva Pardubice 46:10 + 3:20
4. Hořínek Jaroslav VSP5000 USK Praha 47:40 + 4:50
5. Rychlý Miloš OOP5302 TJ Opava 48:42 + 5:52
6. Kolařík Zdeněk SBK5406 KOB Start Blansko 49:19 + 6:29
7. Juračka Vojtěch LPU5404 OK Lokomotiva Pardubice 49:51 + 7:01
8. Kubálek Zdeněk RUZ5306 TJ Růžená 51:01 + 8:11
9. Valter Petr KBP4500 KBP Praha 51:22 + 8:32
10. Zabloudil Pavel TBM5003 KOS TJ Tesla Brno 53:21 + 10:31
11. Jelínek Vít TZL5102 SKOB Zlín 53:32 + 10:42
12. Vácha Jiří SJI5414 OK Jihlava 56:26 + 13:36
13. Orálek Miroslav TTR5201 OOB Třebíč 57:59 + 15:09
14. Jaroš Vladimír DCE5400 KOB Dobřichovice 58:59 + 16:09
15. Krmášek Bohdan AOP5301 Přátelé orientačního běhu Opava 62:19 + 19:29
16. Třasák Milan LPU5206 OK Lokomotiva Pardubice 62:53 + 20:03
17. Sláma Dušan TBM4730 KOS TJ Tesla Brno 65:41 + 22:51
18. Robotka Libor PBM5303 TJ Spartak 1. Brněnská 68:06 + 25:16
19. Paukert Milan TJP5000 TJ Sokol Troja 70:57 + 28:07
20. Sáňka Bedřich LPU5102 OK Lokomotiva Pardubice 74:38 + 31:48
21. Kubát Jaroslav SKV5203 TJ Slovan Karlovy Vary 75:34 + 32:44
22. Hojný Oldřich SCP5201 OK Sparta Praha 93:05 + 50:15
H60C
5.20 km, 100 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Čípa Jiří CET5002 TJ Loko Česká Třebová 46:24
2. Ševčík Břetislav OOP5001 TJ Opava 58:54 + 12:30
3. Klimpl Petr LPU5401 OK Lokomotiva Pardubice 59:08 + 12:44
4. Blecha Ladislav FJI5106 SK FREE Jihlava 61:55 + 15:31
5. Denemarek Oldřich BBM5100 BETA URSUS Orienteering 64:27 + 18:03
6. Kodys Václav RUZ5105 TJ Růžená 67:45 + 21:21
7. Ptáček Ladislav BBM5300 BETA URSUS Orienteering 68:06 + 21:42
H65
5.10 km, 80 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jelínek Petr TZL4902 SKOB Zlín 52:52
2. Chmelík Aleš VBM4732 VSK Mendelu Brno 53:54 + 1:02
3. Hrobař Rudolf SRK4702 SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 54:34 + 1:42
4. Pospíšil Jaromír PZR4417 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 54:43 + 1:51
5. Fridrich Jaroslav LPU4501 OK Lokomotiva Pardubice 57:57 + 5:05
6. Pospíšil Jiří TUV4701 SOK TJ Turnov 60:43 + 7:51
7. Novotný Stanisl OOP4800 TJ Opava 62:22 + 9:30
8. Böhm Eduard 17A9999 ASKÖ Henndorf Orienteering 63:54 + 11:02
9. Švadlena Jiří CHC4601 K.O.B. Choceň 67:58 + 15:06
10. Andersson Sune 79S0000 Halmstad OK 72:41 + 19:49
11. Zlesák Zdeněk JIL4701 OK Jilemnice 74:46 + 21:54
12. Šidla Antonín OTK4601 OOB TJ Jiskra Otrokovice 78:22 + 25:30
13. Dokoupil Vladimír VBM4806 VSK Mendelu Brno 79:41 + 26:49
14. Procházka Jan TBM4907 KOS TJ Tesla Brno 82:05 + 29:13
15. Ryšavý Vít TJP4700 TJ Sokol Troja 84:02 + 31:10
16. Valášek Josef SCP4501 OK Sparta Praha 92:11 + 39:19
17. Vávra Jaroslav LPU4601 OK Lokomotiva Pardubice 113:27 + 60:35
18. Nejezchleba Jiří KAS4600 KOB Kamenický Šenov 120:20 + 67:28
19. Izdný Pavel SJI4600 OK Jihlava 129:24 + 76:32
Matějů Ivan UVP4600 Slovan Praha DISK
Paulíček Jiří SJI4911 OK Jihlava DISK
Rakovec Miloš SCP4500 OK Sparta Praha DISK
H70
5.20 km, 100 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vlach Oldřich BOV4403 TJ Baník Ostrava OKD 48:28
2. Ostřanský Josef SSU4302 SK Severka Šumperk 54:25 + 5:57
3. Čadil Jan FSP4300 VŠTJ Stavební fakulta Praha 59:14 + 10:46
4. Fišák Jan MLA4401 MLOK Mariánské Lázně 59:18 + 10:50
5. Paul Josef DCE4401 KOB Dobřichovice 60:28 + 12:00
6. Nosek Jiří OOP4401 TJ Opava 61:31 + 13:03
7. Dufek Jan TBM4231 KOS TJ Tesla Brno 61:46 + 13:18
8. Sklenář Jan MLA4201 MLOK Mariánské Lázně 63:00 + 14:32
9. Gřunděl Ivan SJH4201 SJH Jindřichův Hradec 69:13 + 20:45
10. Bouček Václav OCB4101 OC České Budějovice 70:53 + 22:25
11. Lisý Jan ONO4201 SKOB Ostrov 73:30 + 25:02
12. Šidla Jiří OTK4001 OOB TJ Jiskra Otrokovice 79:17 + 30:49
13. Koudelka Karel LPU4001 OK Lokomotiva Pardubice 106:26 + 57:58
14. Hlavatý Karel SJP4200 KČT Slavoj Praha 111:54 + 63:26
H75
4.80 km, 60 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kohout Tomáš UVP3700 Slovan Praha 52:44
2. Attl Vladimír PGP3800 SK Praga 56:15 + 3:31
3. Málek Josef LPU3901 OK Lokomotiva Pardubice 63:26 + 10:42
H80
4.30 km, 70 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vykysalý František PHK3002 OK 99 Hradec Králové 95:47
2. Vondra Jaroslav FSP3300 VŠTJ Stavební fakulta Praha 98:49 + 3:02
3. Hanák Milan FSP3400 VŠTJ Stavební fakulta Praha 107:19 + 11:32
4. Valla Stanislav TZL3125 SKOB Zlín 118:28 + 22:41
H85
4.30 km, 70 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Samohýl Richard PGP2800 SK Praga 207:48
HDR
2.30 km, 35 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mudrák Daniel 20:35
2. Vodrážka Štěpán NNN9986 Neregistrovaní 20:47 + 0:12
3. Paleček Jan NNN0601 Neregistrovaní 23:32 + 2:57
4. Tučková Nathali NNN0551 Neregistrovaní 24:47 + 4:12
5. Ševčík Filip TBM0802 KOS TJ Tesla Brno 25:19 + 4:44
6. Nešporová Terezie TTR0852 OOB Třebíč 26:47 + 6:12
7. Štěpánek Jan TBM0607 KOS TJ Tesla Brno 26:49 + 6:14
8. Čechová Johana TBM0888 KOS TJ Tesla Brno 26:54 + 6:19
9. Schwab Filip TBM0710 KOS TJ Tesla Brno 26:55 + 6:20
10. Denemarek Max BBM0800 BETA URSUS Orienteering 27:07 + 6:32
11. Kunartová Dominika 27:48 + 7:13
12. Humlíčková Pavla ZBM0451 SK Žabovřesky Brno 28:29 + 7:54
13. Teringl Vojtěch VCB0702 TJ OB České Budějovice 28:31 + 7:56
14. Klímová Markéta OTK0950 OOB TJ Jiskra Otrokovice 29:35 + 9:00
15. Rychlá Karolína KRN0757 KOS TJ Lokomotiva Krnov 31:10 + 10:35
16. Ptáček Jonáš TBM0717 KOS TJ Tesla Brno 32:25 + 11:50
17. Dvořáčková Jana OSN0757 SK OS Nové Město n. M. 32:58 + 12:23
18. Milánová Viktorie NNN9995 Neregistrovaní 33:08 + 12:33
19. Rozkošný David EKP0909 VŠTJ Ekonom Praha 33:15 + 12:40
20. Parkan Tomáš 33:18 + 12:43
21. Janíčková Jolana OSN0777 SK OS Nové Město n. M. 33:49 + 13:14
22. Šimůnková Michaela NNN0850 Neregistrovaní 35:16 + 14:41
23. Paleček Vojtěch NNN0903 Neregistrovaní 35:17 + 14:42
24. Pipková Karolína LPU0756 OK Lokomotiva Pardubice 35:21 + 14:46
25. Zavřel Mikuláš KRN0707 KOS TJ Lokomotiva Krnov 36:24 + 15:49
26. Kubáňová Tereza TBM0756 KOS TJ Tesla Brno 36:46 + 16:11
27. Skřivanková Anna 1XC0800 Skřivankovi 37:38 + 17:03
28. Držka Filip LPU0901 OK Lokomotiva Pardubice 38:42 + 18:07
29. Macháčková Tereza LPU0951 OK Lokomotiva Pardubice 38:51 + 18:16
30. Toman Matěj LBM0909 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 38:57 + 18:22
31. Fenclová Hana LPU1054 OK Lokomotiva Pardubice 39:12 + 18:37
32. Salajka Michal LBM0701 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 39:23 + 18:48
33. Odehnalová Tereza ADA0851 OOB TJ Spartak Adamov 39:37 + 19:02
34. Zitková Andrea LPU0751 OK Lokomotiva Pardubice 39:39 + 19:04
35. Malá Anežka JIL0751 OK Jilemnice 41:08 + 20:33
36. Salajka Viktor LBM TJ Lokomotiva Ingstav Brno 41:37 + 21:02
37. Frosch Vítek LPU0801 OK Lokomotiva Pardubice 42:21 + 21:46
38. Stříteský Tomáš ZVS0801 TJ Zbrojovka Vsetín 42:36 + 22:01
39. Hančová Karolína VRL0952 OOS TJ Spartak Vrchlabí 42:36 + 22:01
40. Doleželová Vendula KTA0751 SK Kotnov Tábor 43:05 + 22:30
41. Bašus Ondřej SCP OK Sparta Praha 43:46 + 23:11
42. Doušek Vilém TBM0904 KOS TJ Tesla Brno 43:56 + 23:21
43. Pochop Petr STH0701 SK Studenec 44:13 + 23:38
44. Čivrná Eliška VRL0851 OOS TJ Spartak Vrchlabí 44:23 + 23:48
45. Voláková Viktorie BRU0651 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 45:12 + 24:37
46. Kroutil Tadeáš ZBM0901 SK Žabovřesky Brno 48:38 + 28:03
47. Korecká Eva CHT1054 OOB SK Chrast 48:53 + 28:18
48. Sedláček Matěj 50:02 + 29:27
49. Oujeský Lukáš ADA OOB TJ Spartak Adamov 50:12 + 29:37
50. Kubešová Kristýna RUZ1050 TJ Růžená 51:03 + 30:28
51. Doleželová Jolana KTA1151 SK Kotnov Tábor 51:42 + 31:07
52. Beranová Marie SJH0951 SJH Jindřichův Hradec 52:11 + 31:36
53. Strejčková Klára TBM0880 KOS TJ Tesla Brno 53:58 + 33:23
54. Létalová Soňa SFM8252 OOB TJ Sokol Frýdek-Místek 54:19 + 33:44
55. Eliášová Viktorie TBM1052 KOS TJ Tesla Brno 54:29 + 33:54
56. Dvořáček Jan TTR0701 OOB Třebíč 54:38 + 34:03
57. Pilná Anička LPU OK Lokomotiva Pardubice 55:47 + 35:12
58. Rohan Vilém PVP0900 VSK Přírodověda 56:42 + 36:07
59. Aleš Mikuláš ASU1017 Magnus Orienteering 56:55 + 36:20
60. Alešová Anna ASU1077 Magnus Orienteering 57:15 + 36:40
61. Riessler Štěpán OTK0500 OOB TJ Jiskra Otrokovice 57:31 + 36:56
62. Vodrážková Barbora NNN9985 Neregistrovaní 63:02 + 42:27
63. Klose Albert SFM1001 OOB TJ Sokol Frýdek-Místek 69:39 + 49:04
64. Rychlá Zuzana SFM OOB TJ Sokol Frýdek-Místek 69:41 + 49:06
65. Sedláková Adéla 69:47 + 49:12
66. Otrubová Karolína KON0888 KOB Konice 70:41 + 50:06
67. Věžníková Veronika TTR0951 OOB Třebíč 71:21 + 50:46
68. Kozák Vojtěch TBM1101 KOS TJ Tesla Brno 82:24 + 61:49
69. Tomešová Evelína SJC1151 TJ Sportcentrum Jičín 82:36 + 62:01
70. Váchová Soňa MFP1050 VŠSK MFF UK Praha 89:02 + 68:27
71. Šolcová Hana LPU7954 OK Lokomotiva Pardubice 115:25 + 94:50
72. Seberová Tereza SFM8351 OOB TJ Sokol Frýdek-Místek 116:14 + 95:39
73. Chloupková Kristýna VBM1151 VSK Mendelu Brno 122:00 + 101:25
74. Benedik Miroslav 130:24 + 109:49
P1
3.00 km, 30 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Holata Radek TAP8100 KOB TRETRA Praha 26:33
2. Ježek Rostislav 27:24 + 0:51
3. Pospíšilová Iva PBM7750 TJ Spartak 1. Brněnská 27:52 + 1:19
4. Čivrný Pavel VRL6306 OOS TJ Spartak Vrchlabí 28:56 + 2:23
5. Doušková Vlasta NNN9994 Neregistrovaní 29:26 + 2:53
6. Doušek Robert TBM7911 KOS TJ Tesla Brno 30:13 + 3:40
7. Brzáková Kristýna 30:58 + 4:25
8. Doušková Klára TBM7761 KOS TJ Tesla Brno 31:39 + 5:06
9. Stachoň Štěpán 32:34 + 6:01
10. Tomanová Veronika LBM7751 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 33:27 + 6:54
11. Sedlecká Zuzana OTK7150 OOB TJ Jiskra Otrokovice 33:37 + 7:04
12. Urbancová Marcela PEV 34:29 + 7:56
13. Kuhnová Karolina LPU OK Lokomotiva Pardubice 34:30 + 7:57
14. Kukolová Karolína 34:59 + 8:26
15. Rybníček Ondřej 37:04 + 10:31
16. Kliglová Radka TBM7261 KOS TJ Tesla Brno 38:25 + 11:52
17. Semerád Stanislav TTR OOB Třebíč 39:00 + 12:27
18. Kusák Stanislav PEV 41:13 + 14:40
19. Uhrovič Blahoslav PTI8448 Sportovní klub Ptení 41:37 + 15:04
20. Smékalová Jana 41:49 + 15:16
21. Beranová Kristýna TZL SKOB Zlín 42:33 + 16:00
22. Podhorská Věra FJI5252 SK FREE Jihlava 43:44 + 17:11
23. Milánová Iva NNN9996 Neregistrovaní 44:57 + 18:24
24. Žaloudík Jiří KRN5809 KOS TJ Lokomotiva Krnov 45:41 + 19:08
25. Kubák Martin ml. SJH9902 SJH Jindřichův Hradec 47:45 + 21:12
26. Horká Soňa UOL7150 SK UP Olomouc 48:11 + 21:38
27. Stejskal Ondřej LBM8801 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 48:43 + 22:10
28. Filipi Markéta 50:09 + 23:36
29. Váňová Edita 50:12 + 23:39
30. Váňa Vilém 50:16 + 23:43
31. Tichá Ivana KNC6250 OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. 50:18 + 23:45
32. Langr Jan BOR OK Jiskra Nový Bor 51:26 + 24:53
33. Langerová Marie BOR OK Jiskra Nový Bor 51:39 + 25:06
34. Kuneš Vratislav ODV4100 TJ Aero Odolena Voda 52:22 + 25:49
35. Kaňáková Petra SJI8751 OK Jihlava 55:11 + 28:38
36. Jireš František NNN9989 Neregistrovaní 59:42 + 33:09
37. Balabán Karel SKV9902 TJ Slovan Karlovy Vary 65:09 + 38:36
38. Klašková Josefina DKP9651 Oddíl OB Kotlářka 65:47 + 39:14
39. Lužný Martin HAV0001 SKOB Baník Havířov 71:04 + 44:31
40. Vlková Soňa 71:11 + 44:38
41. Jelínková Radka MLA6951 MLOK Mariánské Lázně 74:23 + 47:50
42. Šimek Milan 74:33 + 48:00
43. Pscolka Petr NER 75:20 + 48:47
44. Jankovcová Marie TJP3950 TJ Sokol Troja 75:24 + 48:51
45. Kruznev Nijhar 95:03 + 68:30
46. Zoulová Maruška ADA0150 OOB TJ Spartak Adamov 96:33 + 70:00
47. Šmídová Eliška ADA0151 OOB TJ Spartak Adamov 97:25 + 70:52
48. Navrátilová Alena 108:26 + 81:53
P2
4.30 km, 80 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Přikryl Jan 38:03
2. Toman Filip ABM9309 KOB Moira Brno 38:51 + 0:48
3. Rozkošná Táňa EKP8160 VŠTJ Ekonom Praha 40:25 + 2:22
4. Černík Václav 41:06 + 3:03
5. Kuchař Jiří NNN9993 Neregistrovaní 41:29 + 3:26
6. Neckář Jan 41:31 + 3:28
7. Gryc Tomáš TBM6903 KOS TJ Tesla Brno 42:20 + 4:17
8. Rozkošný Karel EKP7900 VŠTJ Ekonom Praha 42:24 + 4:21
9. Šimek Jan FSP9600 VŠTJ Stavební fakulta Praha 45:24 + 7:21
10. Suchý Václav ABM9404 KOB Moira Brno 48:59 + 10:56
11. Souček Pavel PHK5503 OK 99 Hradec Králové 50:33 + 12:30
12. Beran Pavel TZL7920 SKOB Zlín 50:47 + 12:44
13. Benrothová Irena NNN9988 Neregistrovaní 53:02 + 14:59
14. Handlová Andrea 54:01 + 15:58
15. Bartoň Jaroslav 55:21 + 17:18
16. Ševčík Robert TBM7010 KOS TJ Tesla Brno 56:04 + 18:01
17. Ebner Zdeněk KON8215 KOB Konice 56:52 + 18:49
18. Fuchs Vladimír 56:54 + 18:51
19. Panáčková Eva 58:01 + 19:58
20. Zelenka Martin NNN9990 Neregistrovaní 58:26 + 20:23
21. Dittrichová Zuzana KON9775 KOB Konice 59:18 + 21:15
22. Stříteský Tomáš ZVS7401 TJ Zbrojovka Vsetín 60:24 + 22:21
23. Žaloudíková Radka KRN KOS TJ Lokomotiva Krnov 60:37 + 22:34
24. Kroutil Petr 60:38 + 22:35
25. Kučerová Vladimíra CHT6460 OOB SK Chrast 61:07 + 23:04
26. Šponarová Lucie ZAM9151 OB T.J. Sokol Žamberk 64:43 + 26:40
27. Riessler Otto OTK6800 OOB TJ Jiskra Otrokovice 66:13 + 28:10
28. Zoulová Radka ADA7653 OOB TJ Spartak Adamov 66:33 + 28:30
29. Dušek Vladimír 66:58 + 28:55
30. Šmídová Aneta ADA7652 OOB TJ Spartak Adamov 71:17 + 33:14
31. Hrušková Zdeňka OSN5950 SK OS Nové Město n. M. 71:46 + 33:43
32. Komárková Lenka 72:25 + 34:22
33. Benroth Miroslav NNN9987 Neregistrovaní 73:01 + 34:58
34. Fulnek Jaromír KRN0000 KOS TJ Lokomotiva Krnov 73:15 + 35:12
35. Zoubek Michal ZBM SK Žabovřesky Brno 74:18 + 36:15
36. Metelka Jiří 75:55 + 37:52
37. Walder Jiří NER 77:10 + 39:07
38. Valtar Luděk BRU9999 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 77:55 + 39:52
39. Linhartová Milena 78:00 + 39:57
40. Pernicová Martina 78:31 + 40:28
41. Zatloukal Patrik PTI Sportovní klub Ptení 78:42 + 40:39
42. Jirásková Dora 79:32 + 41:29
43. Panáček Martin 80:23 + 42:20
44. Zemanová Petra 8RC9000 AAA++ 81:24 + 43:21
45. Kunčarová Eva 8XC8950 NER - Neregistrovaní 81:39 + 43:36
46. Vinopal Vilém LPU8508 OK Lokomotiva Pardubice 82:40 + 44:37
47. Grolichová Lucie ZBP OOB SK Zbraslav 86:11 + 48:08
48. Tomanová Elena ABM6666 KOB Moira Brno 86:14 + 48:11
49. Kazdová Dana 24C8150 OK Vršovice 93:09 + 55:06
50. Matoušek Daniel LPU8549 OK Lokomotiva Pardubice 93:50 + 55:47
51. Krejcarová Bára BRU0351 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 95:24 + 57:21
52. Hejtmánková Ivana BRU9998 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 96:02 + 57:59
53. Kuchařová Anna NNN9992 Neregistrovaní 103:34 + 65:31
54. Dančáková Michaela VRL8052 OOS TJ Spartak Vrchlabí 104:04 + 66:01
55. Vencálková Hanka 109:20 + 71:17
56. Vencálková Alice 109:26 + 71:23
57. Suchá Helena ABM6664 KOB Moira Brno 115:13 + 77:10
58. Sehnal Tomáš 116:55 + 78:52
Brázdilová Radka ODV6950 TJ Aero Odolena Voda DISK
Králová Linda LDC9351 KOB Děčín DISK