Výsledky závodu: Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (finále)

Datum:
27.09.2015
Místo konání:
Sobotín - Klepáčov
Pořadatel:
KSU - Klub vytrvalostních sportů Šumperk
Mapa:
Skřítek 1:15000, Klepáčov 1:10000
Ředitel závodu:
Paloncý Pavel - R3
Hlavní rozhodčí:
Turczer Petr - R1
Stavitel tratí:
Janů Zdeněk - R1, Šrámek Jaromír - R1
JURY:
Kolínová Kristýna, Ondráček Radim, Venhoda Milan
Protokol:
Závod proběhl za polojasného počasí s teplotou kolem 12°C. Zdravotní služba v cíli ošetřila několik drobných poranění. Na základě protestů Tomáše Křivdy CHC9901 a Matěje Kafky SJI9903 proti jejich diskvalifikaci za brzké oražení Check Time byla svolána jury. Členové jury podle přílohy Pravidel (A.II.2. Povinností závodníka ve startovním prostoru (případně před ním) je provést vymazání dat čipu v mazací jednotce a kontrolu jejich vymazání v kontrolní jednotce.) rozhodli, že diskvalifikace se bude týkat pouze těch závodníků, kteří Check Time nemají vůbec oražen. Podle tohoto rozhodnutí byl výše uvedeným závodníkům protest uznán a dále byla zrušena diskvalifikace závodníkům: Procházková Marie KAM9554 Hlaváč Ondřej TBM9901 Pavlovec Jan BOR9503
Kategorie:
D16A     D16B     D16C     D16D     D18A     D18B     D18C     D20A     D20B     D21A     D21B     D21C     D21D     D35A     D35B     D40A     D40B     D45A     D45B     D50A     D50B     D55A     D55B     D60A     D60B     D65A     D70A     H16A     H16B     H16C     H18A     H18B     H18C     H20A     H20B     H21A     H21B     H21C     H21D     H35A     H35B     H40A     H40B     H45A     H45B     H50A     H50B     H50C     H55A     H55B     H60A     H60B     H65A     H65B     H70A     H70B     H75A     H80A     T3     T6     T9    
D16A
5.40 km, 90 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Janošíkova Tereza UOL9950 A SK UP Olomouc 36:38
2. Chaloupská Barbora PHK9951 A OK 99 Hradec Králové 37:17 + 0:39
3. Kopecká Anna LPU9958 A OK Lokomotiva Pardubice 39:54 + 3:16
4. Rückerová Šárka HOR0050 B TJ Jiskra Hořice 40:12 + 3:34
5. Peterová Jana LPU0057 C OK Lokomotiva Pardubice 41:24 + 4:46
6. Firešová Markéta ZBM9951 A SK Žabovřesky Brno 41:43 + 5:05
7. Gárdonyi Csilla 17H0151 C Hungarian Team 41:44 + 5:06
8. Pataki Réka Dalida BBM9951 C BETA URSUS Orienteering 41:49 + 5:11
9. Sieglová Eliška PGP9954 A SK Praga 42:07 + 5:29
10. Sárközy Zsófia 17H9954 C Hungarian Team 42:53 + 6:15
11. Szuromi Hanga 17H0051 C Hungarian Team 43:50 + 7:12
12. Waňková Martina VRL9951 A OOS TJ Spartak Vrchlabí 44:39 + 8:01
13. Šmelíková Tereza LCE9952 A OOB TJ Slovan Luhačovice 47:19 + 10:41
14. Kosová Tereza SRK0151 A SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 47:45 + 11:07
15. Tokárová Regina NEJ0151 B TJ Jiskra Nejdek 48:30 + 11:52
16. Sokolářová Šárka TUR9999 B OOB TJ Turnov 50:33 + 13:55
17. Grycová Kateřina TBM0058 A KOS TJ Tesla Brno 51:35 + 14:57
18. Semrádová Jana CHC9951 A K.O.B. Choceň 91:03 + 54:25
D16B
4.50 km, 95 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hojná Eliška SJH0052 A SJH Jindřichův Hradec 38:26
2. Hájková Lenka AOP0050 B Přátelé orientačního běhu Opava 38:40 + 0:14
3. Dolejší Kateřina STB0199 B TJ Stadion Nový Bor 39:33 + 1:07
4. Malinová Apolena SHK9952 B TJ Slavia Hradec Králové 39:35 + 1:09
5. Čechová Klára AOP9951 A Přátelé orientačního běhu Opava 40:59 + 2:33
6. Nešporová Alžběta TZL0051 B SKOB Zlín 41:36 + 3:10
7. Zlámalová Nikola SJC9951 C Sportcentrum Jičín 41:41 + 3:15
8. Kováříková Marie KAM0050 B SK Kamenice 41:56 + 3:30
9. Zatloukalová Romana SSU9950 B SK Severka Šumperk 42:41 + 4:15
10. Poláková Tereza SOP9951 A OOB TJ Slezan Opava 43:41 + 5:15
11. Kundratová Lucie TZL0058 B SKOB Zlín 43:50 + 5:24
12. Thýnová Nikola SHK0051 A TJ Slavia Hradec Králové 43:57 + 5:31
13. Tichá Veronika TZL9951 C SKOB Zlín 44:47 + 6:21
14. Kubecová Kateřina BOR9959 A OK Jiskra Nový Bor 44:53 + 6:27
15. Borovičková Valerie LPU0054 C OK Lokomotiva Pardubice 48:26 + 10:00
16. Porgányi Anna 17H9951 C Hungarian Team 51:56 + 13:30
17. Hrabánková Zuzana PGP9950 B SK Praga 54:01 + 15:35
D16C
4.30 km, 100 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kochová Anna SJC0153 B Sportcentrum Jičín 39:29
2. Auermüllerová Anna ZBM0060 B SK Žabovřesky Brno 41:15 + 1:46
3. Bruková Magda TRI0054 A TJ TŽ Třinec 41:26 + 1:57
4. Kalenská Dominika STH9958 A SK Studenec 41:58 + 2:29
5. Hlaváčová Anežka TBM0199 B KOS TJ Tesla Brno 42:03 + 2:34
6. Nechanická Klára OSN0050 A SK OS Nové Město n. M. 42:11 + 2:42
7. Thořová Markéta TUR9952 C OOB TJ Turnov 43:22 + 3:53
8. Foltýnová Eva SJI0051 C OK Jihlava 43:29 + 4:00
9. Voltrová Alena ROZ9951 B OK Roztoky 43:40 + 4:11
10. Odehnalová Klára ZBM9956 C SK Žabovřesky Brno 44:50 + 5:21
11. Biersaková Dagmar KRL0051 B Kometa Kralovice 45:07 + 5:38
12. Zrníková Adéla OSN0099 C SK OS Nové Město n. M. 45:32 + 6:03
13. Vojtíšková Viktorie LPU0051 B OK Lokomotiva Pardubice 45:41 + 6:12
14. Nádeníčková Pavla NEJ0150 B TJ Jiskra Nejdek 46:35 + 7:06
15. Kubíčková Iva ZAM0151 B OB T.J. Sokol Žamberk 46:43 + 7:14
16. Pavlíková Markéta CHA0050 B OK Chrastava 47:10 + 7:41
17. Držková Berenika LPU0151 B OK Lokomotiva Pardubice 47:43 + 8:14
18. Hanáková Lenka KRL9951 B Kometa Kralovice 48:23 + 8:54
18. Šlechtová Tereza KRL0152 B Kometa Kralovice 48:23 + 8:54
20. Špringlová Kamila TBM0050 C KOS TJ Tesla Brno 49:27 + 9:58
21. Vejražková Róza SJC0151 B Sportcentrum Jičín 49:37 + 10:08
22. Chaloupková Kateřina CHC0051 C K.O.B. Choceň 49:44 + 10:15
23. Nejezchlebová Martina TUR9951 C OOB TJ Turnov 50:44 + 11:15
24. Hrabošová Magdalena ASU0099 B Magnus Orienteering 51:16 + 11:47
25. Stoklasová Daniela OSN0055 C SK OS Nové Město n. M. 52:29 + 13:00
26. Malivánková Eva ZBM9952 B SK Žabovřesky Brno 54:49 + 15:20
27. Šklíbová Veronika SRK0153 B SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 55:51 + 16:22
28. Šabršulová Natálie LCE0054 C OOB TJ Slovan Luhačovice 61:49 + 22:20
29. Janoušková Lucie BOR9954 A OK Jiskra Nový Bor 68:38 + 29:09
30. Hápová Petra PHK0051 B OK 99 Hradec Králové 75:13 + 35:44
D16D
3.50 km, 35 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Apró Vivien 17H0150 C Hungarian Team 30:31
2. Hajnal Dorottya 17H0050 C Hungarian Team 33:40 + 3:09
3. Riby Rose LTP0051 B OOB TJ Lokomotiva Teplice 34:40 + 4:09
4. Poláková Lenka SOP0151 A OOB TJ Slezan Opava 34:56 + 4:25
5. Utíkalová Kateřina TBM9952 C KOS TJ Tesla Brno 35:19 + 4:48
6. Aschermannová Karolína KAM0051 B SK Kamenice 36:56 + 6:25
7. Pšenčíková Adéla KSU0050 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 37:54 + 7:23
8. Novotná Tereza ZLH0051 B OOB TJ Zlaté Hory 38:51 + 8:20
9. Ressová Tereza LCE0052 B OOB TJ Slovan Luhačovice 49:36 + 19:05
10. Pelikánová Máša MFP0050 C VŠSK MFF UK Praha 56:30 + 25:59
Špendlíková Kamila LCE0051 B OOB TJ Slovan Luhačovice DISK
D18A
6.50 km, 115 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Čechová Tereza SJI9852 A OK Jihlava 46:14
2. Novotná Klára PHK9751 A OK 99 Hradec Králové 48:52 + 2:38
3. Argalášová Kateřina TRI9750 A TJ TŽ Třinec 50:43 + 4:29
4. Odehnalová Tereza ZBM9757 C SK Žabovřesky Brno 51:34 + 5:20
5. Nováková Tereza DKP9751 A Oddíl OB Kotlářka 51:58 + 5:44
6. Viniczai Csenge 17H9751 C Hungarian Team 53:34 + 7:20
7. Tesařová Jana TRI9751 A TJ TŽ Třinec 56:25 + 10:11
8. Linková Alena TUR9751 A OOB TJ Turnov 58:56 + 12:42
9. Veljačiková Hana PGP9756 C SK Praga 59:03 + 12:49
10. Horvátová Hana ASU9797 A Magnus Orienteering 59:35 + 13:21
11. Kézdy Borbála 17H9753 C Hungarian Team 60:25 + 14:11
12. Kavánková Iva TZL9753 C SKOB Zlín 61:30 + 15:16
13. Jansová Doubravka LPU9750 B OK Lokomotiva Pardubice 64:40 + 18:26
14. Kavalírová Julie PHK9753 A OK 99 Hradec Králové 66:12 + 19:58
15. Korpasová Tereza LBM9898 B TJ Lokomotiva Ingstav Brno 66:18 + 20:04
16. Janovská Kateřina PGP9850 A SK Praga 67:41 + 21:27
17. Smrčková Dominika KSU9799 A Klub vytrvalostních sportů Šumperk 77:00 + 30:46
Staňová Karolína BOR9853 A OK Jiskra Nový Bor DISK
D18B
5.20 km, 105 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šimůnková Gabriela TAP9755 A KOB TRETRA Praha 46:43
2. Fukalová Hana AOP9850 C Přátelé orientačního běhu Opava 46:52 + 0:09
3. Nováková Lucie BOR9854 A OK Jiskra Nový Bor 47:56 + 1:13
4. Chovancová Zuzana TZL9754 A SKOB Zlín 49:25 + 2:42
5. Kinkorová Tereza LPM9850 B OK Lokomotiva Plzeň 49:37 + 2:54
6. Roškotová Lucie TUR9753 B OOB TJ Turnov 50:24 + 3:41
7. Hájková Eliška KAM9851 C SK Kamenice 52:54 + 6:11
8. Hojná Dominika SJH9852 B SJH Jindřichův Hradec 53:21 + 6:38
9. Zimmerová Kateřina KAM9850 C SK Kamenice 55:55 + 9:12
10. Pilcová Sabina JPV9898 A Oddíl OS SK Prostějov 56:01 + 9:18
11. Vacková Anna SJI9854 B OK Jihlava 56:52 + 10:09
12. Slavíková Silvie PGP9751 A SK Praga 56:57 + 10:14
13. Szarzecová Lucie TRI9850 A TJ TŽ Třinec 58:30 + 11:47
14. Liberdová Jana TRI9852 C TJ TŽ Třinec 59:37 + 12:54
15. Gerber Csenge 17H9850 C Hungarian Team 63:36 + 16:53
16. Voltrová Hana ROZ9752 B OK Roztoky 64:17 + 17:34
17. Völgyesi Melody 17H9752 C Hungarian Team 65:25 + 18:42
18. Červená Adéla SHK9755 A TJ Slavia Hradec Králové 68:42 + 21:59
D18C
4.70 km, 95 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kaufmanová Ivana TRI9761 B TJ TŽ Třinec 43:23
2. Vývodová Jana MOV9852 A SKOB Ostrava 45:26 + 2:03
3. Nejezchlebová Barbora TUR9755 B OOB TJ Turnov 48:50 + 5:27
4. Šafrhansová Lucie VPM9753 B KOS Slavia VŠ Plzeň 49:01 + 5:38
5. Petráčková Kristýna SJI9851 B OK Jihlava 49:41 + 6:18
6. Soldánová Tereza JPV9899 A Oddíl OS SK Prostějov 52:48 + 9:25
7. Hlinovská Johana VPM9751 B KOS Slavia VŠ Plzeň 53:17 + 9:54
8. Nedbálková Hana ZBM9755 A SK Žabovřesky Brno 53:42 + 10:19
9. Vlachová Kateřina KON9898 B KOB Konice 56:26 + 13:03
10. Kroupová Eliška VPM9853 B KOS Slavia VŠ Plzeň 57:34 + 14:11
11. Pelcová Tereza MAS9853 C KČT Aš 59:39 + 16:16
12. Novotná Klára ZLH9851 B OOB TJ Zlaté Hory 60:31 + 17:08
13. Hanousková Renata LCE9852 B OOB TJ Slovan Luhačovice 65:13 + 21:50
Zentrichová Daniela LCE9761 C OOB TJ Slovan Luhačovice DISK
D20A
6.60 km, 125 m, 15 kontrol, Rank. koef.: 1.1, KS koef.: 0, PB: 7996
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Štičková Anna LLI9651 A TJ Loko Liberec 49:00 8996
2. Hiršová Gabriela ZBM9651 C SK Žabovřesky Brno 50:38 + 1:38 8710
3. Weiler Virág BBM9650 C BETA URSUS Orienteering 50:48 + 1:48 8680
4. Šiková Karolína LPM9651 A OK Lokomotiva Plzeň 53:36 + 4:36 8189
5. Vališová Martina OSN9696 A SK OS Nové Město n. M. 54:51 + 5:51 7970
6. Hančová Petra LPU9659 C OK Lokomotiva Pardubice 55:16 + 6:16 7897
7. Cych Weronika PHK9696 A OK 99 Hradec Králové 56:20 + 7:20 7710
8. Procházková Marie KAM9554 A SK Kamenice 56:21 + 7:21 7707
9. Šiková Barbora LPM9650 A OK Lokomotiva Plzeň 57:00 + 8:00 7593
10. Koderičová Tereza PHK9666 C OK 99 Hradec Králové 57:57 + 8:57 7426
11. Sabelová Markéta TRI9656 A TJ TŽ Třinec 58:14 + 9:14 7377
12. Szuromi Luca 17H9652 C Hungarian Team 59:50 + 10:50
13. Kožinová Zuzana PGP9650 A SK Praga 62:36 + 13:36 6611
14. Chládková Simona LPU9658 A OK Lokomotiva Pardubice 62:41 + 13:41 6596
15. Doleželová Kateřina LPU9558 A OK Lokomotiva Pardubice 62:53 + 13:53 6561
16. Kulhavá Eliška LPU9657 A OK Lokomotiva Pardubice 63:15 + 14:15 6497
17. Hošeková Vanda ASU9696 C Magnus Orienteering 63:58 + 14:58 6371
18. Hanáková Magda KRL9651 A Kometa Kralovice 65:27 + 16:27 6111
D20B
5.60 km, 110 m, 14 kontrol, Rank. koef.: 1.06, KS koef.: 0, PB: 5943
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Hlubučková Kristýna KAM9551 A SK Kamenice 50:49 6619
2. Šňupárková Anna DKP9652 A Oddíl OB Kotlářka 51:19 + 0:30 6560
3. Vlachová Eliška KON9572 B KOB Konice 58:28 + 7:39 5719
4. Lavičková Michaela KRL9655 B Kometa Kralovice 59:02 + 8:13 5652
5. Galatíková Lucie ZBM9550 C SK Žabovřesky Brno 60:20 + 9:31 5499
6. Procházková Marie SOP9551 A OOB TJ Slezan Opava 61:12 + 10:23 5397
7. Hrabánková Klára PGP9654 A SK Praga 64:57 + 14:08 4956
8. Egei Petra 17H9653 C Hungarian Team 67:24 + 16:35
9. Becze Rita 17H9654 C Hungarian Team 71:13 + 20:24
10. Šádková Lucie PHK9654 B OK 99 Hradec Králové 107:31 + 56:42 0
11. Šmejcová Anna SJC9552 B Sportcentrum Jičín 108:02 + 57:13 0
Bořánková Karolína KAM9550 A SK Kamenice DISK 0
D21A
10.20 km, 270 m, 19 kontrol, Rank. koef.: 1.1, KS koef.: 0, PB: 9616
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Kosová Denisa PHK9150 R OK 99 Hradec Králové 75:43 10819
2. Knapová Jana LPU9053 E OK Lokomotiva Pardubice 77:23 + 1:40 10592
3. Šafka Brožková Dana SJC8156 E Sportcentrum Jičín 79:22 + 3:39 10321
4. Kabáthová Eva ZBM8966 E SK Žabovřesky Brno 80:02 + 4:19 10230
5. Hrušková Barbora ZBM9354 R SK Žabovřesky Brno 80:31 + 4:48 10164
6. Poklopová Lenka ZBM8950 C SK Žabovřesky Brno 80:32 + 4:49 10162
7. Čepová Daniela PHK8951 R OK 99 Hradec Králové 81:14 + 5:31 10066
8. Hiklová Natalia ZBM8350 C SK Žabovřesky Brno 82:05 + 6:22 9950
9. Tesařová Markéta ZBM9456 E SK Žabovřesky Brno 82:52 + 7:09 9843
10. Jakobová Adélka PGP9056 C SK Praga 83:27 + 7:44 9763
11. Rufferová Iva TUR8354 E OOB TJ Turnov 84:41 + 8:58 9595
12. Gregorová Kamila CTB8151 E SK OB Chotěboř 85:01 + 9:18 9550
13. Chromá Kateřina ZBM9451 E SK Žabovřesky Brno 86:09 + 10:26 9395
14. Jedličková Zuzana SHK8150 E TJ Slavia Hradec Králové 86:29 + 10:46 9349
15. Knapová Lenka LPU9351 E OK Lokomotiva Pardubice 87:36 + 11:53 9197
16. Doležalová Monika KAM8851 C SK Kamenice 88:44 + 13:01 9042
17. Tužilová Magdaléna ZBM9452 R SK Žabovřesky Brno 89:13 + 13:30 8976
18. Sklenářová Radka LCE9250 C OOB TJ Slovan Luhačovice 89:16 + 13:33 8970
19. Šimková Johanka ZBM9350 C SK Žabovřesky Brno 90:23 + 14:40 8817
20. Topinková Monika PHK8051 E OK 99 Hradec Králové 90:25 + 14:42 8813
21. Novotná Markéta PHK9451 R OK 99 Hradec Králové 90:34 + 14:51 8792
22. Hlavová Hana ZBM8888 E SK Žabovřesky Brno 91:54 + 16:11 8610
23. Mechlová Lenka SHK9051 R TJ Slavia Hradec Králové 92:39 + 16:56 8508
Omová Michaela TUR8153 E OOB TJ Turnov DISK 0
D21B
8.50 km, 245 m, 17 kontrol, Rank. koef.: 1.06, KS koef.: 0, PB: 8519
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Sundberg Karoliina 17F8051 C Lynx 68:06
2. Plochová Dominika DKP8651 R Oddíl OB Kotlářka 72:11 + 4:05 9218
3. Macinská Jana AOP8666 C Přátelé orientačního běhu Opava 73:50 + 5:44 9015
4. Krafková Lucie TUR8650 E OOB TJ Turnov 75:07 + 7:01 8858
5. Voborníková Alena CTB9451 C SK OB Chotěboř 75:34 + 7:28 8803
6. Kolínová Kristýna DKP8450 E Oddíl OB Kotlářka 76:31 + 8:25 8687
7. Wisniewska Hanna 1JP9051 C 77:07 + 9:01
8. Ryšavá Magdalena PGP7650 C SK Praga 77:40 + 9:34 8546
9. Gebauerová Jana ZBM7951 C SK Žabovřesky Brno 79:16 + 11:10 8350
10. Valešová Jana PHK9154 R OK 99 Hradec Králové 79:29 + 11:23 8323
11. Košárková Iva AOP8152 R Přátelé orientačního běhu Opava 79:30 + 11:24 8321
12. Fenclová Marta LPU7667 E OK Lokomotiva Pardubice 81:43 + 13:37 8050
13. Neradová Alena LIT8551 C KOB Chemopetrol Litvínov 82:27 + 14:21 7960
14. Janatová Lucie DKP8154 C Oddíl OB Kotlářka 82:28 + 14:22 7958
15. Folbrechtová Šárka BOR9051 R OK Jiskra Nový Bor 84:19 + 16:13 7731
16. Kuncová Eliška SSU8951 C SK Severka Šumperk 85:51 + 17:45 7543
17. Horová Pavla LPU9457 R OK Lokomotiva Pardubice 86:38 + 18:32 7447
18. Kubátová Zuzka NPA9151 R SK LOB Nová Paka 88:38 + 20:32 7202
19. Jeřábková Jitka TZL9453 A SKOB Zlín 89:20 + 21:14 7116
20. Balcarová Jana PHK8753 C OK 99 Hradec Králové 89:38 + 21:32 7080
21. Hrstková Vladěna ZBM8787 E SK Žabovřesky Brno 90:23 + 22:17 6988
22. Dittrichová Petra KON8787 R KOB Konice 93:52 + 25:46 6561
23. Novotná Barbora SHK8658 C TJ Slavia Hradec Králové 94:20 + 26:14 6504
Mrázová Pavla AOP9350 C Přátelé orientačního běhu Opava DISK 0
D21C
7.30 km, 140 m, 16 kontrol, Rank. koef.: 1.04, KS koef.: 0, PB: 8162
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Kamenická Kateřina PHK9353 C OK 99 Hradec Králové 62:37 8776
2. Myslivcová Pavla SHK9352 R TJ Slavia Hradec Králové 64:02 + 1:25 8591
3. Chmelařová Michaela SHK9151 C TJ Slavia Hradec Králové 67:47 + 5:10 8100
4. Mádlová Věra ZBM8951 R SK Žabovřesky Brno 68:16 + 5:39 8036
5. Koporová Petra ZBM9353 C SK Žabovřesky Brno 68:17 + 5:40 8034
6. Klimplová Lenka LPU7951 C OK Lokomotiva Pardubice 68:43 + 6:06 7977
7. Procházková Klára LPU9451 R OK Lokomotiva Pardubice 68:53 + 6:16 7956
8. Matrasová Kateřina CHT8353 C OOB SK Chrast 69:05 + 6:28 7929
9. Baldrianová Barbora VSP7850 R USK Praha 69:16 + 6:39 7905
10. Hornik Aleksandra 34P9651 C WKS Grunwald Poznań 70:10 + 7:33
11. Lehárová Alžběta LPU9456 A OK Lokomotiva Pardubice 70:59 + 8:22 7680
12. Stankiewicz Agata 1JP9451 C 71:50 + 9:13
13. Staňková Lucie ASU8756 C Magnus Orienteering 72:28 + 9:51 7486
14. Hepnerová Martina SHK8152 E TJ Slavia Hradec Králové 72:38 + 10:01 7464
15. Benešová Jana SJH9451 R SJH Jindřichův Hradec 72:57 + 10:20 7423
16. Tesařová Marcela AOP9450 A Přátelé orientačního běhu Opava 72:59 + 10:22 7419
17. Bochenková Martina DKP8758 C Oddíl OB Kotlářka 74:02 + 11:25 7281
18. Fundová Eliška SHK9351 C TJ Slavia Hradec Králové 74:23 + 11:46 7235
19. Azebová Nina PHK8855 C OK 99 Hradec Králové 74:54 + 12:17 7167
19. Šrámková Michaela SJH9352 C SJH Jindřichův Hradec 74:54 + 12:17 7167
21. Křížová Lenka TTR8551 C OOB Třebíč 75:17 + 12:40 7117
22. Zamazalová Kateřina TAP9053 C KOB TRETRA Praha 75:25 + 12:48 7100
23. Petrželová Tereza LTU8950 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 75:26 + 12:49 7098
24. Burdová Adéla BOR9161 C OK Jiskra Nový Bor 77:02 + 14:25 6888
25. Ulahelová Jana LTU8451 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 78:03 + 15:26 6755
26. Klíchová Jana SSU8151 C SK Severka Šumperk 78:42 + 16:05 6670
27. Kamererová Valerie KAM9452 A SK Kamenice 79:32 + 16:55 6561
28. Dundrová Lucie TUR8951 C OOB TJ Turnov 79:47 + 17:10 6528
29. Chvalová Věra LPM9452 R OK Lokomotiva Plzeň 83:49 + 21:12 6000
30. Chroustová Lenka ZBM9457 C SK Žabovřesky Brno 84:14 + 21:37 5945
31. Udržalová Pavla LPU8552 E OK Lokomotiva Pardubice 84:31 + 21:54 5908
32. Gwozdz Ewa 1JP9052 C 89:38 + 27:01
33. Ondřejová Dita Terezie SHK8550 C TJ Slavia Hradec Králové 90:54 + 28:17 5072
34. Kožinová Anna PGP9350 R SK Praga 91:11 + 28:34 5035
35. Kohlová Zuzana KPY8852 C SKOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 94:50 + 32:13 4557
Kozumplíková Alice RBK8151 C SK Radioklub Blansko DISK 0
Masopustová Elis PGP8656 C SK Praga DISK 0
Rusvai Katalin 17H9350 C Hungarian Team DISK
D21D
6.40 km, 140 m, 14 kontrol, Rank. koef.: 1.06, KS koef.: 0, PB: 6449
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Sedláčková Oldřiška BOR8752 C OK Jiskra Nový Bor 61:15 7448
2. Dlouhá Hana DKP9450 R Oddíl OB Kotlářka 69:18 + 8:03 6630
3. Hermannová Anna TAP9251 C KOB TRETRA Praha 71:17 + 10:02 6429
4. Chmelíková Zuzana VBM9353 C VSK Mendelu Brno 82:01 + 20:46 5338
5. Kopcová Michaela KRN8456 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 84:18 + 23:03 5106
6. Hendrychová Zuzana ZBM8954 C SK Žabovřesky Brno 91:16 + 30:01 4398
D35A
6.50 km, 180 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kašková Kateřina CHA7850 C OK Chrastava 57:01
2. Ptáčková Veronika TBM7374 C KOS TJ Tesla Brno 57:51 + 0:50
3. Kozáková Zdenka TBM7952 R KOS TJ Tesla Brno 58:07 + 1:06
4. Štěpánková Kateřina TBM7654 C KOS TJ Tesla Brno 62:00 + 4:59
5. Hojná Silvie SCP7950 C OK Sparta Praha 63:32 + 6:31
6. Hrobařová Lenka TJN7754 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 65:45 + 8:44
7. Arnoštová Kateřina DOR7652 C OK Dobříš 71:37 + 14:36
8. Dittrichová Andrea SKM7750 C KOB Směr Kroměříž 73:46 + 16:45
9. Procházková Lucie ADA7651 C OOB TJ Spartak Adamov 77:13 + 20:12
D35B
5.70 km, 165 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Nešporová Barbora TZL7652 C SKOB Zlín 60:05
2. Štěpánová Dita DOB7956 C KOB Dobruška 60:12 + 0:07
3. Kolaja Ehlerová Jana VLI8055 C Slavia Liberec orienteering 66:09 + 6:04
4. Šklíbová Jana SRK7651 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 75:38 + 15:33
5. Holasová Šarka AOP7853 C Přátelé orientačního běhu Opava 79:57 + 19:52
6. Držková Markéta LPU7670 C OK Lokomotiva Pardubice 82:46 + 22:41
7. Matoušková Jana SSU7951 C SK Severka Šumperk 89:36 + 29:31
D40A
6.00 km, 140 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Podmolíková Dagmar TZL7155 C SKOB Zlín 53:10
2. Škorpilová Jana SJC7451 C Sportcentrum Jičín 57:28 + 4:18
3. Horčičková Eva UOL7051 C SK UP Olomouc 57:42 + 4:32
4. Vandasová Markéta VAM7250 C OOB Vamberk 58:36 + 5:26
5. Svobodová Jitka VSP7450 C USK Praha 59:03 + 5:53
6. Chupeková Silvia 42S7250 C Slávia Žilinská univerzita Žilina 60:01 + 6:51
7. Nechanická Daniela OSN7557 C SK OS Nové Město n. M. 60:51 + 7:41
8. Filipová Ivana SRK7373 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 64:40 + 11:30
9. Milánová Jindřiška TBM7475 C KOS TJ Tesla Brno 65:01 + 11:51
10. Janků Renata STE7251 C SK SKI-OB Šternberk 70:59 + 17:49
11. Vlastníková Lucie JIL7554 C OK Jilemnice 74:09 + 20:59
12. Vildmonová Pavla PGP7454 C SK Praga 77:48 + 24:38
Pokorná Magdaléna PGP7562 C SK Praga DISK
D40B
5.30 km, 105 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Rusinová Alena BRU7152 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 52:32
2. Dolejší Lenka STB7499 C TJ Stadion Nový Bor 58:58 + 6:26
3. Čtrnáctová Magdalena PGP7151 C SK Praga 61:09 + 8:37
4. Samková Renáta PHK7456 C OK 99 Hradec Králové 61:51 + 9:19
5. Chvátilová Pavlína PHK7450 C OK 99 Hradec Králové 64:09 + 11:37
6. Kulhavá Jarmila SRK6751 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 66:14 + 13:42
7. Kubecová Jana STB7399 C TJ Stadion Nový Bor 69:03 + 16:31
8. Korpasová Ivana LBM7362 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 71:18 + 18:46
9. Seidenglanzová Irena SSU7450 C SK Severka Šumperk 76:23 + 23:51
10. Janoušková Iveta BOR7457 C OK Jiskra Nový Bor 81:14 + 28:42
11. Procházková Martina SOP7351 C OOB TJ Slezan Opava 90:43 + 38:11
Křivdová Lenka CHC7251 C K.O.B. Choceň DISK
D45A
5.50 km, 160 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Holinková Hana ZPV6777 C KOB ZPV Prostějov 49:37
2. Novotná Petra PHK6651 C OK 99 Hradec Králové 52:39 + 3:02
3. Kamenická Lenka OSN6955 C SK OS Nové Město n. M. 53:43 + 4:06
4. Sedlářová Pavla AOP7052 C Přátelé orientačního běhu Opava 56:26 + 6:49
5. Jarošová Petra ZPV6666 C KOB ZPV Prostějov 56:35 + 6:58
6. Zurynková Jana EKP7053 C VŠTJ Ekonom Praha 58:26 + 8:49
7. Skyvová Kristýna STE7054 C SK SKI-OB Šternberk 58:39 + 9:02
8. Kosová Michaela SRK6752 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 61:07 + 11:30
9. Čechová Zuzana SJI6951 C OK Jihlava 61:57 + 12:20
10. Sieglová Dagmar MFP7050 C VŠSK MFF UK Praha 63:13 + 13:36
11. Hradecká Petra DOK6850 C OK Doksy 63:24 + 13:47
12. Kožinová Jana PGP6651 C SK Praga 63:27 + 13:50
13. Kašparová Ivana SSU6951 C SK Severka Šumperk 63:48 + 14:11
14. Hiršová Marcela VBM7079 C VSK Mendelu Brno 65:24 + 15:47
15. Wurzelová Dana CHT6654 C OOB SK Chrast 65:27 + 15:50
16. Grycová Jana TBM6969 C KOS TJ Tesla Brno 65:57 + 16:20
17. Eichlerová Jana KAS7051 C KOB Kamenický Šenov 67:13 + 17:36
18. Forstová Lenka MFP6850 C VŠSK MFF UK Praha 69:00 + 19:23
19. Sedláčková Jana HLV7060 C KČT - OB Holešov 71:14 + 21:37
20. Neumannová Kamila STE6751 C SK SKI-OB Šternberk 72:00 + 22:23
21. Procházková Alexandra VLI7051 C Slavia Liberec orienteering 88:21 + 38:44
D45B
5.00 km, 100 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vričanová Sylva HAV6751 C SKOB Baník Havířov 50:01
2. Kociánová Eva OOP6750 C TJ Opava 50:44 + 0:43
3. Benešová Iva SJH7051 C SJH Jindřichův Hradec 51:54 + 1:53
4. Karásková Marcela ZPV6970 C KOB ZPV Prostějov 53:08 + 3:07
5. Šmelíková Hana ASU6999 C Magnus Orienteering 53:25 + 3:24
6. Opletalová Pavlína HAV6652 C SKOB Baník Havířov 56:26 + 6:25
7. Argalášová Gabriela TRI6850 C TJ TŽ Třinec 57:15 + 7:14
8. Thýnová Ivana SHK6651 C TJ Slavia Hradec Králové 59:18 + 9:17
9. Semíková Iva KAM6850 C SK Kamenice 60:36 + 10:35
10. Mrázová Pavla DCE5550 C KOB Dobřichovice 61:14 + 11:13
11. Kavalírová Kateřina PHK6756 C OK 99 Hradec Králové 61:20 + 11:19
12. Lázničková Marcela TZL6751 C SKOB Zlín 62:28 + 12:27
13. Kaděrová Barbora HAV7051 C SKOB Baník Havířov 64:18 + 14:17
14. Kaplanová Iva LPU6859 C OK Lokomotiva Pardubice 69:55 + 19:54
15. Mielcová Elena AOV6951 C OOB TJ Baník Ostrava 75:56 + 25:55
16. Tloušťová Eva SCP6950 C OK Sparta Praha 77:56 + 27:55
17. Bendáková Jitka LTU6951 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 80:23 + 30:22
18. Pelikánová Lucie MFP6950 C VŠSK MFF UK Praha 89:32 + 39:31
MS Semrádová Pavel CHC6651 C K.O.B. Choceň 59:09 + 9:08
D50A
5.40 km, 110 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vavrysová Iva LCE6359 C OOB TJ Slovan Luhačovice 49:56
2. Voltrová Svatava ROZ6150 C OK Roztoky 49:58 + 0:02
3. Jirková Renata ZPV6553 C KOB ZPV Prostějov 50:23 + 0:27
4. Klapalová Jana VAM6451 C OOB Vamberk 50:50 + 0:54
5. Ferdusová Eva LCE6461 C OOB TJ Slovan Luhačovice 52:42 + 2:46
6. Jemelíková Lada VBM6555 C VSK Mendelu Brno 54:21 + 4:25
7. Poklopová Ivana UOL6451 C SK UP Olomouc 55:27 + 5:31
8. Čermáková Renata LPU6553 C OK Lokomotiva Pardubice 56:52 + 6:56
9. Novotná Ivana PHK6354 C OK 99 Hradec Králové 57:11 + 7:15
10. Teplá Hana SHK6561 C TJ Slavia Hradec Králové 58:34 + 8:38
11. Kavková Dana SCP6150 C OK Sparta Praha 59:55 + 9:59
12. Denysenko Tamara 38S6150 C VZA Žilina 63:36 + 13:40
13. Syslová Iva TTR6151 C OOB Třebíč 64:24 + 14:28
14. Petrželová Alena LTU6351 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 64:42 + 14:46
15. Pávková Jana BOR6550 C OK Jiskra Nový Bor 66:29 + 16:33
16. Chmelařová Marie SHK6352 C TJ Slavia Hradec Králové 67:26 + 17:30
D50B
4.20 km, 95 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hindráková Martina LTU6451 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 43:18
2. Ostřanská Iveta SSU6591 C SK Severka Šumperk 46:33 + 3:15
3. Fencíková Vladislava JHB6553 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod 46:50 + 3:32
4. Kettnerová Lenka HCE6450 C TJ Sokol Hostivice 48:22 + 5:04
5. Glabazňová Jana AOP6151 C Přátelé orientačního běhu Opava 49:31 + 6:13
6. Jastrzembská Jarmila TRI6450 C TJ TŽ Třinec 50:41 + 7:23
7. Slezáková Jitka LCE6351 C OOB TJ Slovan Luhačovice 53:45 + 10:27
8. Troupová Vladěna KRE6351 C OOB TJ Sokol Křemže 57:35 + 14:17
9. Knapová Iva LPU6052 C OK Lokomotiva Pardubice 58:25 + 15:07
10. Bravená Alexandra VBM6155 C VSK Mendelu Brno 60:17 + 16:59
11. Krejčíková Monika TZL6262 C SKOB Zlín 60:18 + 17:00
12. Peřinková Irena BBM6550 C BETA URSUS Orienteering 60:28 + 17:10
13. Sochorová Hana HAV6250 C SKOB Baník Havířov 63:24 + 20:06
14. Kovaříčková Darja KRE6352 C OOB TJ Sokol Křemže 64:43 + 21:25
Rokoszová Jaroslava MOV6351 C SKOB Ostrava DISK
D55A
4.30 km, 100 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Juračková Jana LPU6051 C OK Lokomotiva Pardubice 42:26
2. Rosecká Alena PZR5654 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 43:00 + 0:34
3. Janotová Dobra TBM5662 C KOS TJ Tesla Brno 43:15 + 0:49
4. Hrstková Dana SJI6051 C OK Jihlava 44:07 + 1:41
5. Kuchařová Ada TBM5855 C KOS TJ Tesla Brno 46:47 + 4:21
6. Fantová Libuše EKP5650 C VŠTJ Ekonom Praha 46:52 + 4:26
7. Zuzánková Růžena TJN6051 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 47:16 + 4:50
8. Králová Zdenka SSU6091 C SK Severka Šumperk 48:01 + 5:35
9. Víchová Ladislava LPU5851 C OK Lokomotiva Pardubice 48:29 + 6:03
10. Běhounová Jiřina PHK5651 C OK 99 Hradec Králové 48:57 + 6:31
11. Šedivá Miroslava EKP5750 C VŠTJ Ekonom Praha 50:30 + 8:04
12. Kuncová Jiřina TJN5752 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 50:31 + 8:05
D55B
3.80 km, 55 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jansová Alena CHT5852 C OOB SK Chrast 45:44
2. Vlažná Mirka LCE5852 C OOB TJ Slovan Luhačovice 45:56 + 0:12
3. Zelená Markéta PGP5850 C SK Praga 47:44 + 2:00
4. Dokoupilová Zuzana VBM5754 C VSK Mendelu Brno 50:27 + 4:43
5. Hájková Ludmila OOP5751 C TJ Opava 58:57 + 13:13
6. Novotná Jiřina LPU5654 C OK Lokomotiva Pardubice 61:52 + 16:08
7. Freyová Michaela KPY6050 C SKOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 62:59 + 17:15
8. Smičková Eva KON5887 C KOB Konice 63:53 + 18:09
9. Felklová Jarmila 47C6050 C ASPV OA Šumperk 72:49 + 27:05
10. Jelínková Dagmar TZL5757 C SKOB Zlín 82:36 + 36:52
Hušková Eva NPA5754 C SK LOB Nová Paka DISK
D60A
4.00 km, 70 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kabáthová Jitka ZBM5582 C SK Žabovřesky Brno 41:57
2. Procházková Miluše DCE5450 C KOB Dobřichovice 44:47 + 2:50
3. Horynová Eva TZL5254 C SKOB Zlín 45:00 + 3:03
4. Tvrdková Eva TUR5151 C OOB TJ Turnov 54:50 + 12:53
5. Cigošová Anna TBM5253 C KOS TJ Tesla Brno 55:49 + 13:52
6. Omová Jana TUR5150 C OOB TJ Turnov 57:41 + 15:44
7. Jenei Margit 17H5450 C Hungarian Team 59:12 + 17:15
8. Nováková Jana NPA5552 C SK LOB Nová Paka 64:11 + 22:14
Bradnová Věra CHA5550 C OK Chrastava DISK
D60B
3.40 km, 45 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šaffková Zuzana CHA5150 C OK Chrastava 40:56
2. Ševčíková Alena CHA5351 C OK Chrastava 41:22 + 0:26
3. Zlesáková Vlasta JIL5362 C OK Jilemnice 43:21 + 2:25
4. Eremiášová Jana TBM5451 C KOS TJ Tesla Brno 49:39 + 8:43
5. Karmazínová Ivana VLI5150 C Slavia Liberec orienteering 54:54 + 13:58
6. Hejtmánková Alena TAP5452 C KOB TRETRA Praha 58:27 + 17:31
7. Zavadilová Naďa SCP5450 C OK Sparta Praha 59:06 + 18:10
8. Stehnová Hana DKP5150 C Oddíl OB Kotlářka 61:26 + 20:30
9. Kovářová Milena SJH5350 C SJH Jindřichův Hradec 93:00 + 52:04
D65A
3.60 km, 55 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Dohnalová Dana VSP5050 C USK Praha 39:03
2. Horáčková Stanislava VLI4950 C Slavia Liberec orienteering 53:09 + 14:06
3. Kubíková Květa LPU4752 C OK Lokomotiva Pardubice 53:10 + 14:07
4. Křížová Zdenka PZR5051 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 54:08 + 15:05
5. Novotná Ludmila ZLH4850 C OOB TJ Zlaté Hory 57:40 + 18:37
6. Kellnerová Stanislava LPU4950 C OK Lokomotiva Pardubice 68:38 + 29:35
D70A
3.30 km, 45 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Stará Pavla BOV4251 C TJ Baník Ostrava OKD 43:39
2. Liščinská Eva TBM4451 C KOS TJ Tesla Brno 52:02 + 8:23
3. Zmeková Míla SLP4451 C OOB Slavia Praha 72:24 + 28:45
H16A
7.30 km, 130 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Křivda Tomáš CHC9901 A K.O.B. Choceň 47:56
2. Ormay Mihály 17H9901 C Hungarian Team 50:31 + 2:35
3. Rusin Jan LPU0008 C OK Lokomotiva Pardubice 51:44 + 3:48
4. Kuca Kacper 41P9900 C WKS Wawel Kraków 51:55 + 3:59
5. Chvátil Šimon PHK9908 A OK 99 Hradec Králové 53:16 + 5:20
6. Filipek Sebastian TRI0002 A TJ TŽ Třinec 53:27 + 5:31
7. Škvor Ota KAM9900 A SK Kamenice 54:27 + 6:31
8. Jirka Mikuláš STE0000 C SK SKI-OB Šternberk 55:11 + 7:15
9. Hlaváč Ondřej TBM9901 A KOS TJ Tesla Brno 55:41 + 7:45
10. Fencl Jonáš LPU9902 A OK Lokomotiva Pardubice 56:06 + 8:10
11. Kafka Matěj SJI9903 B OK Jihlava 58:33 + 10:37
12. Müller Jonáš KSU9906 A Klub vytrvalostních sportů Šumperk 59:09 + 11:13
13. Kavalír Jáchym PHK9901 B OK 99 Hradec Králové 62:07 + 14:11
14. Hašek Jan VPM0001 B KOS Slavia VŠ Plzeň 62:09 + 14:13
15. Jónás Ferenc 17H0100 C Hungarian Team 63:45 + 15:49
16. Panovec Kryštof OTK0001 B OOB TJ Jiskra Otrokovice 69:37 + 21:41
Roudný Václav LPU0001 B OK Lokomotiva Pardubice DISK
Horčička Vít UOL9919 A SK UP Olomouc DISK
H16B
6.00 km, 130 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bořánek Michal STE0007 A SK SKI-OB Šternberk 42:00
2. Pavlovec Dan BOR0001 A OK Jiskra Nový Bor 45:24 + 3:24
3. Kálmán Erik 17H9900 C Hungarian Team 49:26 + 7:26
4. Šrámek Ondřej KSU9909 A Klub vytrvalostních sportů Šumperk 49:35 + 7:35
5. Podmolík Jonáš TZL0001 B SKOB Zlín 49:47 + 7:47
6. Volák Ondřej LPU0010 C OK Lokomotiva Pardubice 51:22 + 9:22
7. Roudný Martin LPU0002 A OK Lokomotiva Pardubice 51:52 + 9:52
8. Čech Petr SJI0001 B OK Jihlava 51:56 + 9:56
9. Milán Tomáš TBM0111 B KOS TJ Tesla Brno 53:18 + 11:18
10. Gajda Jan KAM0105 B SK Kamenice 53:21 + 11:21
11. Melichar Petr LLI0001 B TJ Loko Liberec 55:33 + 13:33
12. Zentrich Dušan LCE0012 C OOB TJ Slovan Luhačovice 56:19 + 14:19
13. Říčný Vojta ZBM9903 B SK Žabovřesky Brno 56:24 + 14:24
14. Kašpar Petr JPV9915 C Oddíl OS SK Prostějov 56:46 + 14:46
15. Thoř Tomáš TUR9904 B OOB TJ Turnov 58:37 + 16:37
16. Kligl Radim TBM0103 B KOS TJ Tesla Brno 63:15 + 21:15
17. Zalaba Tomáš SJC0101 B Sportcentrum Jičín 74:57 + 32:57
Dekrét Jakub ZBM9907 C SK Žabovřesky Brno DISK
H16C
5.30 km, 105 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Chupek Jakub JPV9911 C Oddíl OS SK Prostějov 35:55
2. Matoušek Matěj KSU0005 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 37:09 + 1:14
3. Valík Tomáš AOP0001 B Přátelé orientačního běhu Opava 38:17 + 2:22
4. Balázs Egei 17H9905 C Hungarian Team 39:37 + 3:42
5. Weiler Vince 17H9904 C Hungarian Team 40:02 + 4:07
6. Janovský Tomáš PGP0101 B SK Praga 40:49 + 4:54
7. Bujdosó Zoltán 17H0200 C Hungarian Team 41:44 + 5:49
8. Šebek Petr DKP9903 A Oddíl OB Kotlářka 42:14 + 6:19
9. Györi Bertalan 17H0001 C Hungarian Team 42:15 + 6:20
10. Kroul Josef KSU0044 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 42:53 + 6:58
11. Kaprál Jan SSU0000 C SK Severka Šumperk 43:51 + 7:56
12. Šabata Milan SRK9904 B SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 43:56 + 8:01
13. Procházka Zdeněk SOP9901 B OOB TJ Slezan Opava 44:07 + 8:12
14. Buk Petr ROU0001 B SKOB Roudnice nad Labem 45:33 + 9:38
15. Karatsiolis Kryštof TUR9901 C OOB TJ Turnov 46:19 + 10:24
16. Jílek Ondřej KSU9908 A Klub vytrvalostních sportů Šumperk 46:35 + 10:40
17. Beneš Miroslav KON9915 B KOB Konice 46:59 + 11:04
18. Nagy Josef TJN0006 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 47:16 + 11:21
19. Synek Antonín DOK0001 C OK Doksy 48:06 + 12:11
20. Holesz Sebastian TRI9902 B TJ TŽ Třinec 48:34 + 12:39
21. Rajnoha David UBM0003 C MENISKOS Brno 50:31 + 14:36
22. Vavřík Tomáš MOV0004 C SKOB Ostrava 51:35 + 15:40
23. Samek Tomáš PHK0001 C OK 99 Hradec Králové 52:04 + 16:09
24. Skalický Johan KUO9901 B KOB Ústí nad Orlicí 53:37 + 17:42
25. Ondráček Radek KSU9933 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 55:23 + 19:28
26. Bitto Maxim LCE0003 C OOB TJ Slovan Luhačovice 55:32 + 19:37
27. Bradáč Jakub LLI0002 B TJ Loko Liberec 55:34 + 19:39
28. Tichý Radomír SHK0000 B TJ Slavia Hradec Králové 57:48 + 21:53
Siegl Matyáš PGP0104 C SK Praga DISK
Šafář Vojtěch KSU0013 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk DISK
Šafář Martin KSU0105 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk DISK
Gedeon Dominik KSU9900 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk DISK
H18A
8.30 km, 210 m, 19 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Sýkora Vojtěch LCE9801 A OOB TJ Slovan Luhačovice 53:41
2. Hirš Otakar ZBM9801 A SK Žabovřesky Brno 54:40 + 0:59
3. Wolf Filip TUR9701 A OOB TJ Turnov 55:09 + 1:28
4. Černocký Libor LCE9803 A OOB TJ Slovan Luhačovice 55:38 + 1:57
5. Semrád Ladislav CHC9701 A K.O.B. Choceň 57:38 + 3:57
6. Vandas Daniel PHK9805 A OK 99 Hradec Králové 57:59 + 4:18
7. Navrátil Šimon PGP9702 A SK Praga 58:15 + 4:34
8. Sláma Dušan ASU9843 A Magnus Orienteering 58:39 + 4:58
9. Koštejn Vít DOK9800 A OK Doksy 59:26 + 5:45
10. Szücs Botond 17H9705 C Hungarian Team 60:41 + 7:00
11. Hausenblas Šimon KAM9803 A SK Kamenice 60:49 + 7:08
12. Bendák Jan PHK9800 C OK 99 Hradec Králové 61:10 + 7:29
13. Bořil Jan SJI9700 A OK Jihlava 61:35 + 7:54
14. Pryjma Fryderyk JPV9803 C Oddíl OS SK Prostějov 62:20 + 8:39
15. Peregi Dániel 17H9701 C Hungarian Team 63:22 + 9:41
16. Netuka Vojtěch SHK9701 A TJ Slavia Hradec Králové 66:52 + 13:11
17. Szuromi Mátyás 17H9805 C Hungarian Team 68:26 + 14:45
18. Kočí Josef JPV9824 A Oddíl OS SK Prostějov 75:56 + 22:15
H18B
7.50 km, 160 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Podmolík Josef TZL9701 A SKOB Zlín 59:17
2. Lucerski Maciek PHK9700 C OK 99 Hradec Králové 59:25 + 0:08
3. Mészáros Mátyás 17H9704 C Hungarian Team 60:41 + 1:24
4. Kanta Martin LPU9705 A OK Lokomotiva Pardubice 61:36 + 2:19
5. Kelbl Vladimír ZBM9711 B SK Žabovřesky Brno 63:36 + 4:19
6. Zikmund Zdeněk SJC9703 A Sportcentrum Jičín 63:38 + 4:21
7. Semerád Antonín DKP9801 A Oddíl OB Kotlářka 63:51 + 4:34
8. Zacher Márton 17H9803 C Hungarian Team 64:09 + 4:52
9. Werner Michal PGP9705 B SK Praga 65:10 + 5:53
10. Egei Patrik 17H9801 C Hungarian Team 66:11 + 6:54
11. Sosenko Szymon CHC9804 C K.O.B. Choceň 67:01 + 7:44
12. Vlášek Jakub TAP9702 A KOB TRETRA Praha 67:42 + 8:25
13. Novák Filip TJN9801 B OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 67:56 + 8:39
14. Valášek Jiří KAM9700 A SK Kamenice 69:37 + 10:20
15. Frýba Dominik SJI9702 A OK Jihlava 72:20 + 13:03
16. Gyenizse-Nagy Balázs 17H9806 C Hungarian Team 72:47 + 13:30
17. Janeček Mirek TJN9804 B OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 78:55 + 19:38
18. Otruba Vojtěch JPV9717 B Oddíl OS SK Prostějov 79:34 + 20:17
H18C
6.10 km, 160 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pek Daniel SHK9803 A TJ Slavia Hradec Králové 45:34
2. Jíra Tomáš KAM9802 A SK Kamenice 50:03 + 4:29
3. Bartoš Vojtěch PGP9809 C SK Praga 52:30 + 6:56
4. Kašpar Ludvík BOR9805 B OK Jiskra Nový Bor 53:34 + 8:00
5. Rácz Zoltán 17H9804 C Hungarian Team 53:52 + 8:18
6. Kašpar Jakub ASU9747 B Magnus Orienteering 56:04 + 10:30
7. Šmaus Jan TJN9700 A OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 56:09 + 10:35
8. Okarma Jacek CHC9803 C K.O.B. Choceň 56:32 + 10:58
9. Maňák Michal PHK9801 B OK 99 Hradec Králové 56:55 + 11:21
10. Moravec Jakub KAM9702 C SK Kamenice 58:13 + 12:39
11. Melichar Vojtěch LLI9802 A TJ Loko Liberec 58:45 + 13:11
12. Hortobágyi Ákos 17H9802 C Hungarian Team 61:09 + 15:35
13. Paukert Lukáš KUO9801 B KOB Ústí nad Orlicí 61:23 + 15:49
14. Žák Jan LPU9802 B OK Lokomotiva Pardubice 61:42 + 16:08
15. Ptáček Patrik BBM9800 A BETA URSUS Orienteering 62:54 + 17:20
16. Míča Tomáš LPU9707 B OK Lokomotiva Pardubice 64:39 + 19:05
17. Sedláček Ondřej HLV9732 A KČT - OB Holešov 68:42 + 23:08
18. Michek David TJN9802 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 69:37 + 24:03
19. Novák Aleš PGP9808 C SK Praga 71:25 + 25:51
20. Poštulka Tomáš STE9700 C SK SKI-OB Šternberk 71:26 + 25:52
21. Hubáček Filip JPV9800 C Oddíl OS SK Prostějov 71:47 + 26:13
22. Doležal Vít SJC9802 B Sportcentrum Jičín 72:21 + 26:47
23. Borovička Tomáš FSP9801 B VŠTJ Stavební fakulta Praha 73:09 + 27:35
24. Foltýn Tomáš SJI9801 C OK Jihlava 74:23 + 28:49
25. Pelikán Lukáš MFP9800 C VŠSK MFF UK Praha 80:26 + 34:52
26. Peřinka Šimon BBM9700 B BETA URSUS Orienteering 80:30 + 34:56
H20A
10.00 km, 320 m, 19 kontrol, Rank. koef.: 1.1, KS koef.: 0, PB: 8677
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Horák Patrik TUR9502 A OOB TJ Turnov 66:46 9621
2. Kettner Vojtěch KAM9601 A SK Kamenice 67:22 + 0:36 9536
3. Fürst Matouš LLI9603 A TJ Loko Liberec 67:46 + 1:00 9479
4. Mudrák Štěpán LCE9601 A OOB TJ Slovan Luhačovice 71:39 + 4:53 8928
5. Hruška Jakub ZBM9515 A SK Žabovřesky Brno 72:34 + 5:48 8798
6. Mašata Matěj PHK9601 A OK 99 Hradec Králové 72:39 + 5:53 8786
7. Čech Jan SJI9601 A OK Jihlava 72:45 + 5:59 8772
8. Šmelík Martin ASU9644 A Magnus Orienteering 73:16 + 6:30 8699
9. Dzioba Mateusz PHK9500 A OK 99 Hradec Králové 75:18 + 8:32 8411
10. Sklenář Martin AOP9501 C Přátelé orientačního běhu Opava 75:47 + 9:01 8342
11. Pavlovec Jan BOR9503 A OK Jiskra Nový Bor 80:13 + 13:27 7713
12. Miavecz Balázs 17H9603 C Hungarian Team 81:59 + 15:13
13. Burda Matěj BOR9608 A OK Jiskra Nový Bor 83:05 + 16:19 7307
14. Matuš Vojtěch VRB9606 A SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P. 83:16 + 16:30 7281
15. Glonek Jakub AOP9602 A Přátelé orientačního běhu Opava 88:07 + 21:21 6593
16. Křivda Martin CHC9501 A K.O.B. Choceň 89:27 + 22:41 6404
Landovský Jakub PGP9601 B SK Praga DISK 0
Horáček Petr PHK9602 A OK 99 Hradec Králové DISK 0
H20B
9.10 km, 240 m, 16 kontrol, Rank. koef.: 1.06, KS koef.: 0, PB: 7518
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Veselý Jakub PGP9503 A SK Praga 63:33 8347
2. Slíva Jan LCE9602 A OOB TJ Slovan Luhačovice 66:06 + 2:33 8043
3. Jurica Jan LPU9611 B OK Lokomotiva Pardubice 70:30 + 6:57 7517
4. Hraboš Matěj ASU9547 B Magnus Orienteering 72:57 + 9:24 7224
5. Deml Tomáš LPU9502 B OK Lokomotiva Pardubice 76:46 + 13:13 6768
6. Illner Vojtěch DKP9600 A Oddíl OB Kotlářka 80:08 + 16:35 6366
7. Skalický Matyáš KUO9605 B KOB Ústí nad Orlicí 80:26 + 16:53 6331
8. Zlámal David SJC9603 B Sportcentrum Jičín 81:22 + 17:49 6219
9. Frank Jiří MAS9600 B KČT Aš 81:24 + 17:51 6215
10. Záděra Pavel BBM9500 A BETA URSUS Orienteering 82:12 + 18:39 6119
11. Štál Jan SJC9601 A Sportcentrum Jičín 83:00 + 19:27 6024
12. Krajcar Ivo SKM9501 B KOB Směr Kroměříž 84:05 + 20:32 5895
13. Buk Michal ROU9601 B SKOB Roudnice nad Labem 84:49 + 21:16 5807
14. Kamenický Jeroným OSN9549 A SK OS Nové Město n. M. 85:54 + 22:21 5678
15. Koumar František SJI9501 B OK Jihlava 97:46 + 34:13 4260
16. Walach Ondřej TRI9601 B TJ TŽ Třinec 99:11 + 35:38 4091
17. Janáč Vašek TAP9602 B KOB TRETRA Praha 104:36 + 41:03 3444
18. Svoboda František SOP9601 B OOB TJ Slezan Opava 115:35 + 52:02 2132
H21A
15.10 km, 620 m, 27 kontrol, Rank. koef.: 1.1, KS koef.: 0, PB: 9618
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Rollier Baptiste PHK8200 C OK 99 Hradec Králové 94:01 10832
2. Procházka Jan PGP8407 E SK Praga 96:21 + 2:20 10576
3. Kubát Pavel PHK9101 E OK 99 Hradec Králové 98:34 + 4:33 10332
4. Bakó Áron 17H9202 C Hungarian Team 99:18 + 5:17
5. Hájek Daniel ZBM8919 E SK Žabovřesky Brno 100:13 + 6:12 10151
6. Petržela Jan PHK9200 E OK 99 Hradec Králové 100:49 + 6:48 10085
7. Chloupek Adam ZBM9300 E SK Žabovřesky Brno 101:29 + 7:28 10012
8. Semík Ondřej KAM9401 R SK Kamenice 102:21 + 8:20 9917
9. Kubelka Tomáš LPU9307 R OK Lokomotiva Pardubice 102:40 + 8:39 9882
10. Nožka Radek LPU9005 E OK Lokomotiva Pardubice 104:32 + 10:31 9677
11. Nykodým Miloš ZBM9005 E SK Žabovřesky Brno 104:33 + 10:32 9675
12. Schuster Marek AOP9303 E Přátelé orientačního běhu Opava 104:56 + 10:55 9633
13. Král Vojtěch SSU8841 E SK Severka Šumperk 105:00 + 10:59 9626
14. Dlabaja Tomáš TUR8303 E OOB TJ Turnov 105:06 + 11:05 9615
15. Smola Michal TZL8131 E SKOB Zlín 105:27 + 11:26 9576
16. Švirák Ondřej ZBM9103 C SK Žabovřesky Brno 106:45 + 12:44 9433
17. Dutkowski Mikolaj DOB9200 C KOB Dobruška 111:01 + 17:00 8965
18. Matějů Luboš PGP7601 C SK Praga 111:19 + 17:18 8932
19. Kamenický Matěj LPU9036 R OK Lokomotiva Pardubice 111:22 + 17:21 8926
20. Bouchal Jiří VPM8449 C KOS Slavia VŠ Plzeň 112:20 + 18:19 8820
21. Horyna Roman LCE7602 R OOB TJ Slovan Luhačovice 112:30 + 18:29 8802
22. Poklop Martin SSU8802 R SK Severka Šumperk 112:50 + 18:49 8765
23. Fodor Petr TUR8103 R OOB TJ Turnov 113:45 + 19:44 8664
24. Janata Martin DKP8306 E Oddíl OB Kotlářka 114:09 + 20:08 8620
25. Čech Radovan TBM7835 C KOS TJ Tesla Brno 114:28 + 20:27 8586
26. Bravený Vít ZBM9102 R SK Žabovřesky Brno 115:12 + 21:11 8505
27. Zbranek Roman ASU8808 R Magnus Orienteering 116:06 + 22:05 8406
28. Nečas Jiří TZL9101 C SKOB Zlín 117:44 + 23:43 8227
29. Prášil Marek SJI7313 C OK Jihlava 118:59 + 24:58 8089
30. Komanec Václav SHK8406 C TJ Slavia Hradec Králové 128:19 + 34:18 7064
H21B
13.30 km, 470 m, 22 kontrol, Rank. koef.: 1.06, KS koef.: 0, PB: 9144
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Zimmermann Štěpán ZBM9101 C SK Žabovřesky Brno 89:33 9883
2. Zvěřina Petr LPU8208 E OK Lokomotiva Pardubice 90:47 + 1:14 9752
3. Dlabaja Štěpán TZL8508 C SKOB Zlín 93:42 + 4:09 9443
4. Horvát Petr ASU9447 R Magnus Orienteering 95:20 + 5:47 9270
5. Flašar Jan PGP8610 R SK Praga 95:59 + 6:26 9201
6. Udržal Tomáš LPU8002 E OK Lokomotiva Pardubice 96:12 + 6:39 9178
7. Luštický Martin TUR8700 C OOB TJ Turnov 96:47 + 7:14 9116
8. Mrázek Jan SJC8102 E Sportcentrum Jičín 97:50 + 8:17 9004
9. Sysel Ctibor PGP8700 R SK Praga 97:53 + 8:20 8999
10. Škoda Jakub VLI8800 R Slavia Liberec orienteering 98:05 + 8:32 8978
11. Hadač Filip AOP9301 E Přátelé orientačního běhu Opava 99:15 + 9:42 8854
12. Kozák Osvald TBM8201 R KOS TJ Tesla Brno 99:37 + 10:04 8815
13. Mokrý Stanislav ZBM9202 C SK Žabovřesky Brno 100:42 + 11:09 8700
14. Král Václav SSU8243 C SK Severka Šumperk 101:16 + 11:43 8640
15. Malý Aleš JIL8702 C OK Jilemnice 101:51 + 12:18 8578
16. Vedra David TBM7402 C KOS TJ Tesla Brno 102:00 + 12:27 8562
17. Hepner David SHK7601 C TJ Slavia Hradec Králové 102:08 + 12:35 8548
18. Kořínek Tomáš BOR9007 R OK Jiskra Nový Bor 102:39 + 13:06 8493
19. Novotný Ondřej ABM9211 C KOB Moira Brno 103:20 + 13:47 8421
20. Lenner Miroslav LPU8605 C OK Lokomotiva Pardubice 105:45 + 16:12 8164
21. Pospíšil Vítek PGP6803 C SK Praga 111:30 + 21:57 7554
22. Procházka Jan PGP8206 C SK Praga 112:06 + 22:33 7490
23. Kettner Lukáš KAM9403 A SK Kamenice 112:41 + 23:08 7429
24. Fibír Tomáš FSP7901 C VŠTJ Stavební fakulta Praha 114:56 + 25:23 7190
25. Bukovac Palo ZBM8101 C SK Žabovřesky Brno 134:29 + 44:56 5115
26. Michal Krajčík 84S8704 C 137:24 + 47:51
Záveský Filip LPU9306 R OK Lokomotiva Pardubice DISK 0
Bugár Gergely 17H9203 C Hungarian Team DISK
Wolf Daniel TUR9100 E OOB TJ Turnov DISK 0
Kamenický Jakub PHK9104 E OK 99 Hradec Králové DISK 0
H21C
11.60 km, 325 m, 22 kontrol, Rank. koef.: 1.04, KS koef.: 0, PB: 8654
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Palas Jan ZBM8507 E SK Žabovřesky Brno 83:33 9117
2. Kantor Ondřej TRI9103 C TJ TŽ Třinec 84:36 + 1:03 9005
3. Khýn Vítězslav ASU8304 C Magnus Orienteering 85:47 + 2:14 8879
4. Kašpar Michal TZL9308 C SKOB Zlín 86:39 + 3:06 8787
5. Balcar Aleš PHK8602 C OK 99 Hradec Králové 87:16 + 3:43 8722
6. Hovorka Lukáš LPU9001 C OK Lokomotiva Pardubice 87:47 + 4:14 8667
7. Zháňal Jan ZBM8721 C SK Žabovřesky Brno 87:57 + 4:24 8649
8. Košárek Pavel AOP7102 C Přátelé orientačního běhu Opava 88:13 + 4:40 8621
9. Fučík Karel VBM7246 R VSK Mendelu Brno 88:20 + 4:47 8608
10. Schulhof Jan TUR8900 C OOB TJ Turnov 88:31 + 4:58 8589
11. Zelinka Jiří MBM8740 C O-mikron 88:58 + 5:25 8541
12. Váňa Martin TUR8401 C OOB TJ Turnov 89:03 + 5:30 8532
13. Argaláš Michal TRI9301 C TJ TŽ Třinec 89:13 + 5:40 8514
14. Mušínský Tomáš ASU9348 R Magnus Orienteering 89:19 + 5:46 8504
15. Landovský Tomáš PGP9103 C SK Praga 89:53 + 6:20 8443
16. Panchártek Jan PHK8802 C OK 99 Hradec Králové 90:51 + 7:18 8341
17. Henych Petr VLI6001 C Slavia Liberec orienteering 91:09 + 7:36 8309
18. Navrátil Boris AOP9202 R Přátelé orientačního běhu Opava 91:18 + 7:45 8293
19. Krejčík Jiří TZL8301 C SKOB Zlín 91:26 + 7:53 8278
20. Bialožyt Michal ZBM8707 C SK Žabovřesky Brno 91:42 + 8:09 8250
21. Slezák Zdeněk LCE8902 R OOB TJ Slovan Luhačovice 92:32 + 8:59 8162
22. Zelenka Tomáš PHK9001 C OK 99 Hradec Králové 92:56 + 9:23 8119
23. Tomanek Daniel STE7401 R SK SKI-OB Šternberk 93:21 + 9:48 8075
24. Kolín Jan DKP7701 C Oddíl OB Kotlářka 95:32 + 11:59 7843
25. Gösswein Csaba 17H8500 C Hungarian Team 96:21 + 12:48
26. Kadeřávek Petr PHK7605 C OK 99 Hradec Králové 96:50 + 13:17 7704
27. Henek Michal RBK8605 C SK Radioklub Blansko 98:23 + 14:50 7539
28. Červinka Jan OKP8901 C SK OK 24 Praha 98:52 + 15:19 7488
29. Skoupý Jan STE9411 A SK SKI-OB Šternberk 99:36 + 16:03 7410
30. Slováček Tomáš TZL8002 C SKOB Zlín 100:52 + 17:19 7275
31. Holas Ondřej TUR8501 C OOB TJ Turnov 101:16 + 17:43 7233
32. Makovský Jakub TAP8511 R KOB TRETRA Praha 101:26 + 17:53 7215
33. Drábek Jan ZBM8511 C SK Žabovřesky Brno 104:32 + 20:59 6886
34. Pešek Ondřej CHC8502 C K.O.B. Choceň 106:00 + 22:27 6730
35. Cahel Marek LCE8803 C OOB TJ Slovan Luhačovice 106:27 + 22:54 6682
36. Kobr Tomáš VLI8901 C Slavia Liberec orienteering 106:29 + 22:56 6678
37. Pátek Lukáš SRK8905 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 107:31 + 23:58 6568
Čermák Jan LPU9301 C OK Lokomotiva Pardubice DISK 0
Štěrba Zbyněk LPU8304 C OK Lokomotiva Pardubice DISK 0
H21D
9.80 km, 265 m, 19 kontrol, Rank. koef.: 1.02, KS koef.: 0, PB: 7966
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Olejnik Michal 1JP9201 C 67:22
2. Dávidík Marian SJC7702 C Sportcentrum Jičín 74:24 + 7:02 8348
3. Přikryl Petr ZBM6708 C SK Žabovřesky Brno 76:55 + 9:33 8081
4. Grundmann Jan LPU9410 R OK Lokomotiva Pardubice 78:10 + 10:48 7948
5. Kopec Tomáš KRN8203 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 79:24 + 12:02 7817
6. Mokrý Ondřej ABM9410 A KOB Moira Brno 81:35 + 14:13 7585
7. Paclík Roman SHK7801 C TJ Slavia Hradec Králové 81:58 + 14:36 7544
8. Zimmermann Jakub ZBM8928 C SK Žabovřesky Brno 82:52 + 15:30 7449
9. Novák Daniel DOK8700 C OK Doksy 85:04 + 17:42 7215
10. Weiner Jakub SHK7911 C TJ Slavia Hradec Králové 85:14 + 17:52 7197
11. Pokorný Ondřej PGP7506 C SK Praga 85:32 + 18:10 7165
12. Stefański Dawid 95P8900 C 86:57 + 19:35
13. Stehlík Martin ZBM8503 C SK Žabovřesky Brno 87:37 + 20:15 6944
14. Zajíc Vítězslav TAP8610 C KOB TRETRA Praha 89:21 + 21:59 6760
15. Mazal Zdeněk VBM8103 C VSK Mendelu Brno 90:33 + 23:11 6632
16. Pašek František KAM7600 C SK Kamenice 90:35 + 23:13 6629
17. Kafka Miloš LPU8608 C OK Lokomotiva Pardubice 91:02 + 23:40 6581
18. Pospíšil Ondřej DKP8717 C Oddíl OB Kotlářka 92:50 + 25:28 6390
19. Fiala Jan BBM7205 C BETA URSUS Orienteering 95:58 + 28:36 6057
20. Navrátil Tomáš ASU8817 C Magnus Orienteering 97:35 + 30:13 5885
21. Peths Jan KRN8101 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 99:38 + 32:16 5668
Kowalski Wojciech 1JP8201 C DISK
Wenslaw Mateusz 1JP8701 C DISK
Bořil Tomáš ZBM8833 C SK Žabovřesky Brno DISK 0
Hostaš Petr TUR9001 C OOB TJ Turnov DISK 0
Azeb Karim PHK9110 C OK 99 Hradec Králové DISK 0
H35A
9.70 km, 250 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Skripnik Štěpán SCP7901 C OK Sparta Praha 65:28
2. Matějů Michal VLI7702 C Slavia Liberec orienteering 67:07 + 1:39
3. Ondráček Radim EKP7414 C VŠTJ Ekonom Praha 68:59 + 3:31
4. Jedlička Michal SHK7309 R TJ Slavia Hradec Králové 70:41 + 5:13
5. Novák Jiří NPA7502 C SK LOB Nová Paka 72:22 + 6:54
6. Zicha Jiří LCE7708 C OOB TJ Slovan Luhačovice 76:09 + 10:41
7. Matoušek Jiří SSU7504 C SK Severka Šumperk 76:19 + 10:51
8. Dittrich Pavel SKM7501 C KOB Směr Kroměříž 76:20 + 10:52
9. Matras Tomáš CHT8001 C OOB SK Chrast 77:20 + 11:52
10. Svoboda Lukáš SHK7905 C TJ Slavia Hradec Králové 80:33 + 15:05
11. Nemšovský Petr PGP7602 C SK Praga 81:13 + 15:45
12. Šafka Jan SLP7704 C OOB Slavia Praha 81:53 + 16:25
13. Holas Tomáš AOP7802 C Přátelé orientačního běhu Opava 83:11 + 17:43
14. Svoboda Ondřej SHK7605 C TJ Slavia Hradec Králové 90:04 + 24:36
15. Držka Štěpán LPU7604 C OK Lokomotiva Pardubice 92:42 + 27:14
16. Krmaš Václav SRK8001 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 97:15 + 31:47
H35B
8.40 km, 275 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Cych Piotr 33P6800 C Echo Twardogóra 74:01
2. Finstrle Luděk ZBM7902 C SK Žabovřesky Brno 78:11 + 4:10
3. Novotný Jiří TZL8001 C SKOB Zlín 80:07 + 6:06
4. Koblížek Kamil KUO8001 C KOB Ústí nad Orlicí 82:54 + 8:53
5. Šklíba Jan SRK7501 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 83:05 + 9:04
6. Gregor Martin CTB7701 C SK OB Chotěboř 83:11 + 9:10
7. Václavek Jan LPU7816 C OK Lokomotiva Pardubice 91:32 + 17:31
8. Věžník Roman TTR7901 C OOB Třebíč 93:00 + 18:59
9. Kořan Pavel VBM7401 C VSK Mendelu Brno 107:14 + 33:13
10. Rusin Jan BRU7601 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 121:12 + 47:11
11. Vančura Martin TJN8002 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 127:32 + 53:31
12. Slovák Miroslav SHK7704 C TJ Slavia Hradec Králové 129:30 + 55:29
13. Morávek Martin SRK7701 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 165:16 + 91:15
14. Čtrnáct Jiří PGP7603 C SK Praga 176:30 + 102:29
15. Zlesák Ondřej JIL7601 C OK Jilemnice 189:49 + 115:48
H40A
9.10 km, 260 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Venhoda Milan SJI7104 C OK Jihlava 63:22
2. Palát Petr ABM7415 C KOB Moira Brno 64:19 + 0:57
3. Arnošt Kamil DOR7301 C OK Dobříš 66:24 + 3:02
4. Janků Marek STE7102 C SK SKI-OB Šternberk 71:11 + 7:49
5. Horký Jan UOL7100 C SK UP Olomouc 73:16 + 9:54
6. Polák Jaroslav CHA7500 C OK Chrastava 75:18 + 11:56
7. Rigó Marek ODR7101 C SKOB Odry 76:03 + 12:41
8. Milán Pavel TBM7227 C KOS TJ Tesla Brno 77:54 + 14:32
9. Vácha Tomáš BOR7409 C OK Jiskra Nový Bor 78:03 + 14:41
10. Valík Luděk AOP7101 C Přátelé orientačního běhu Opava 78:04 + 14:42
11. Kovalčík Tomáš AOP7301 C Přátelé orientačního běhu Opava 78:34 + 15:12
12. Bašus Petr SCP7400 C OK Sparta Praha 78:43 + 15:21
13. Fujáček Jan SCP7506 C OK Sparta Praha 79:22 + 16:00
14. Bolehovský Pavel EKP7103 C VŠTJ Ekonom Praha 80:12 + 16:50
15. Mašata Roman PHK7107 C OK 99 Hradec Králové 84:07 + 20:45
16. Smolka Martin STE7100 C SK SKI-OB Šternberk 85:02 + 21:40
17. Baldrian Petr PGP7203 C SK Praga 86:03 + 22:41
18. Vébr Radek HAV7103 C SKOB Baník Havířov 87:54 + 24:32
Sobczyński Kalikst CHC7101 C K.O.B. Choceň DISK
H40B
8.00 km, 195 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Doucha Jiří SNA7105 C TJ START Náchod 70:23
2. Procházka Jiří ADA7512 C OOB TJ Spartak Adamov 74:49 + 4:26
3. Orany Tomáš SJI7311 C OK Jihlava 75:32 + 5:09
4. Tornai Szabolcs 17H7000 C Hungarian Team 79:12 + 8:49
5. Odehnal Luděk ADA7400 C OOB TJ Spartak Adamov 79:19 + 8:56
6. Sedlář Petr TBM7319 C KOS TJ Tesla Brno 84:32 + 14:09
7. Mielec Jaromír AOV6901 C OOB TJ Baník Ostrava 84:45 + 14:22
8. Filičko Marek LPU7102 C OK Lokomotiva Pardubice 85:33 + 15:10
9. Marek Antonín STE7501 C SK SKI-OB Šternberk 87:58 + 17:35
10. Kolář Viktor HOR7300 C TJ Jiskra Hořice 90:45 + 20:22
11. Svěchota Milan MOV7202 C SKOB Ostrava 90:53 + 20:30
12. Karásek Martin ZPV7301 C KOB ZPV Prostějov 93:39 + 23:16
13. Chvátil Jiří PHK7200 C OK 99 Hradec Králové 96:23 + 26:00
14. Mareš Alexander NEJ7300 C TJ Jiskra Nejdek 121:41 + 51:18
15. Kaděra Pavel HAV7100 C SKOB Baník Havířov 139:18 + 68:55
Cveček Martin SSU7400 C SK Severka Šumperk DISK
Binar Robert UOL7500 C SK UP Olomouc DISK
MS Šístek Daniel SCP7507 C OK Sparta Praha 79:10 + 8:47
H45A
8.10 km, 185 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jozef Pollák 84S6301 C 55:35
2. Zikmund Zdeněk NPA6705 C SK LOB Nová Paka 56:15 + 0:40
3. Zuzánek Zdeněk TJN5901 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 57:56 + 2:21
4. Šidla Jan TZL6808 C SKOB Zlín 58:47 + 3:12
5. Petřivalský Marek STE6907 C SK SKI-OB Šternberk 59:31 + 3:56
6. Hubáček Josef LCE6127 C OOB TJ Slovan Luhačovice 61:31 + 5:56
7. Podmolík Tomáš TZL6915 C SKOB Zlín 61:54 + 6:19
8. Illner Jakub DKP6601 C Oddíl OB Kotlářka 62:23 + 6:48
9. Kamenický Jan PHK6601 C OK 99 Hradec Králové 65:28 + 9:53
10. Bořánek Petr VSP7000 C USK Praha 66:26 + 10:51
11. Vandas Luděk VAM6601 C OOB Vamberk 67:23 + 11:48
12. Škvor Martin KAM6700 C SK Kamenice 68:28 + 12:53
13. Vlastník Zdeněk JIL6901 C OK Jilemnice 68:49 + 13:14
14. Beneš Jan SJH7001 C SJH Jindřichův Hradec 69:03 + 13:28
15. Bartczak Jarosław 39P6800 C UMKS Orkan Ostróda 69:31 + 13:56
16. Tesař Jiří AOP6702 C Přátelé orientačního běhu Opava 72:11 + 16:36
17. Šuráň René LCE7034 C OOB TJ Slovan Luhačovice 73:27 + 17:52
18. Vydra Ivan CHA6600 C OK Chrastava 73:44 + 18:09
19. Stárek Filip TUR6602 C OOB TJ Turnov 74:17 + 18:42
20. Čech Tomáš AOP7001 C Přátelé orientačního běhu Opava 74:37 + 19:02
21. Fencl Petr LPU6901 C OK Lokomotiva Pardubice 76:38 + 21:03
22. Siegl Roman MFP6700 C VŠSK MFF UK Praha 76:58 + 21:23
23. Pataki Gabor BBM6702 C BETA URSUS Orienteering 78:34 + 22:59
24. Bílý Petr LTP6805 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 82:56 + 27:21
25. Hubáček Martin CEL7015 C TJ Sokol Čelechovice na Hané 84:06 + 28:31
H45B
6.70 km, 160 m, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ratajczak Piotr 39P6900 C UMKS Orkan Ostróda 66:04
2. Kubec Pavel STB6601 C TJ Stadion Nový Bor 66:54 + 0:50
3. Kašpar Jaroslav SSU7004 C SK Severka Šumperk 70:04 + 4:00
4. Lohr Ivo SCP6801 C OK Sparta Praha 71:21 + 5:17
5. Kos Michal SRK6802 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 72:38 + 6:34
6. Szencz Attila 17H6700 C Hungarian Team 73:07 + 7:03
7. Mokrý Pavel ABM6801 C KOB Moira Brno 73:52 + 7:48
8. Sklenář Josef SBR6601 C SKOB Bruntál 74:50 + 8:46
9. Láznička Libor TZL6701 C SKOB Zlín 76:36 + 10:32
10. Šebek Martin DKP6705 C Oddíl OB Kotlářka 85:10 + 19:06
11. Svoboda Martin BFM6701 C SKOB Frýdek - Místek 85:54 + 19:50
12. Berger Tomáš MOV6901 C SKOB Ostrava 87:20 + 21:16
13. Kubičko Petr SJH6901 C SJH Jindřichův Hradec 88:07 + 22:03
14. Eichler Petr KAS6900 C KOB Kamenický Šenov 92:41 + 26:37
15. Zatloukal Tomáš SSU6700 C SK Severka Šumperk 95:27 + 29:23
16. Vacek Milan SJI6901 C OK Jihlava 95:47 + 29:43
17. Kohout Josef SHK6902 C TJ Slavia Hradec Králové 96:18 + 30:14
18. Žanda Jan CTB6701 C SK OB Chotěboř 113:54 + 47:50
19. Vývoda Zdeněk MOV6702 C SKOB Ostrava 115:52 + 49:48
20. Dobeš Václav KPY5701 C SKOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 136:11 + 70:07
Hájek Martin KYL6801 C SK SP Kylešovice DISK
H50A
7.30 km, 180 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Janovský Tomáš PGP6401 C SK Praga 52:09
2. Novotný Milan PHK6502 C OK 99 Hradec Králové 55:13 + 3:04
3. Hlaváč Jiří TBM6116 C KOS TJ Tesla Brno 55:39 + 3:30
4. Hadač Miroslav AOP6501 C Přátelé orientačního běhu Opava 55:43 + 3:34
5. Skyva Petr STE6501 C SK SKI-OB Šternberk 56:03 + 3:54
6. Semík Luboš KAM6201 C SK Kamenice 57:37 + 5:28
7. Kaplan Jan LPU6401 C OK Lokomotiva Pardubice 59:18 + 7:09
8. Kavalír Karel PHK6503 C OK 99 Hradec Králové 60:17 + 8:08
9. Egei Tamás 17H6300 C Hungarian Team 60:43 + 8:34
10. Koucký Roman EKP6301 C VŠTJ Ekonom Praha 61:25 + 9:16
11. Fencl Jiří LPU6301 C OK Lokomotiva Pardubice 62:09 + 10:00
12. Viniczai Ferenc 17H6500 C Hungarian Team 64:05 + 11:56
13. Grepl Ladislav KON6111 C KOB Konice 64:54 + 12:45
14. Schuster Martin AOP6502 C Přátelé orientačního běhu Opava 65:12 + 13:03
15. Semík Jan VSP6507 C USK Praha 65:17 + 13:08
16. Jeřábek Luboš JPV6112 C Oddíl OS SK Prostějov 65:18 + 13:09
17. Slezák Libor LCE6207 C OOB TJ Slovan Luhačovice 68:14 + 16:05
18. Šimek Roman UOL6503 C SK UP Olomouc 69:38 + 17:29
19. Petržela Pavel LTU6301 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 70:44 + 18:35
20. Ženčák Jaroslav 47C6100 C ASPV OA Šumperk 72:34 + 20:25
21. Vrubel Karel TZL6401 C SKOB Zlín 72:39 + 20:30
22. Dokoupil Vojtěch ZPV6425 C KOB ZPV Prostějov 73:27 + 21:18
23. Bendák Petr LTU6500 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 81:23 + 29:14
24. Veljačik Pavel SCP6200 C OK Sparta Praha 84:22 + 32:13
25. Sochor Tomáš HAV6301 C SKOB Baník Havířov 84:33 + 32:24
H50B
6.40 km, 180 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Gera Tibor 17H6401 C Hungarian Team 67:30
2. Bruner Luboš LTP6501 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 68:23 + 0:53
3. Pernica Jiří UOL6501 C SK UP Olomouc 68:36 + 1:06
4. Opletal Petr HAV6402 C SKOB Baník Havířov 68:41 + 1:11
5. Roudný Václav LPU6102 C OK Lokomotiva Pardubice 70:10 + 2:40
6. Peřinka Jan AOP6301 C Přátelé orientačního běhu Opava 71:14 + 3:44
7. Korpas Jaroslav LBM6113 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 71:59 + 4:29
8. Romanovský Alois SJH6101 C SJH Jindřichův Hradec 72:21 + 4:51
9. Pulec Pavel VBM6201 C VSK Mendelu Brno 72:34 + 5:04
10. Sklenář Miroslav AOP6302 C Přátelé orientačního běhu Opava 74:42 + 7:12
11. Würz Jiří LTP6502 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 76:19 + 8:49
12. Sedláček Jaroslav HLV6404 C KČT - OB Holešov 76:24 + 8:54
13. Weiler Zsolt 17H6200 C Hungarian Team 77:01 + 9:31
14. Chmelař Pavel SHK6402 C TJ Slavia Hradec Králové 77:30 + 10:00
15. Schindler Jiří TJN6301 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 77:34 + 10:04
16. Valenta Jiří SSU6301 C SK Severka Šumperk 79:08 + 11:38
17. Teplý Jiří SHK6401 C TJ Slavia Hradec Králové 80:31 + 13:01
18. Forst Libor MFP6301 C VŠSK MFF UK Praha 81:03 + 13:33
19. Kohl Jiří KPY6201 C SKOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 86:24 + 18:54
20. Hanuš Pavel LTU6501 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 88:31 + 21:01
21. Pryjma Tomasz 59P6401 C Funexsports 89:06 + 21:36
22. Petráček Aleš SJI6301 C OK Jihlava 89:36 + 22:06
23. Jordanov Nikolaj VBM6501 C VSK Mendelu Brno 91:06 + 23:36
24. Jaroš Vojtěch ZPV5706 C KOB ZPV Prostějov 92:22 + 24:52
H50C
5.40 km, 105 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Tichý Martin SJH6401 C SJH Jindřichův Hradec 48:40
2. Bořil Petr SJI6207 C OK Jihlava 68:09 + 19:29
3. Matyáš Petr LBM6110 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 69:57 + 21:17
4. Vydra Pavel PEN6200 C OK RECO Sport 71:24 + 22:44
5. Opletal Jaroslav HAV6200 C SKOB Baník Havířov 74:32 + 25:52
6. Hlaváček Lubomír PHK6401 C OK 99 Hradec Králové 76:51 + 28:11
7. Borovička Milan FSP6104 C VŠTJ Stavební fakulta Praha 91:30 + 42:50
Procházka Radek LPU6504 C OK Lokomotiva Pardubice DISK
H55A
6.50 km, 165 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Václavek Tomáš STE5809 C SK SKI-OB Šternberk 59:42
2. Lužný Ladislav HAV6000 C SKOB Baník Havířov 60:39 + 0:57
3. Milota Josef MLA5801 C MLOK Mariánské Lázně 62:20 + 2:38
4. Dušátko Petr PHK5702 C OK 99 Hradec Králové 63:45 + 4:03
5. Jakobi Zdeněk HAV5701 C SKOB Baník Havířov 63:53 + 4:11
6. Neumann Jaroslav STE5902 C SK SKI-OB Šternberk 64:03 + 4:21
7. Sucharda Jiří BOR5802 C OK Jiskra Nový Bor 65:02 + 5:20
8. Dikoš Pavel BOR6003 C OK Jiskra Nový Bor 65:05 + 5:23
9. Novotný Otakar TJN5604 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 66:14 + 6:32
10. Lanc Marian TZL5806 C SKOB Zlín 67:36 + 7:54
11. Hausvater Karel SHK5801 C TJ Slavia Hradec Králové 68:09 + 8:27
12. Kožina Petr PGP6000 C SK Praga 69:11 + 9:29
13. Fanta Miroslav EKP5800 C VŠTJ Ekonom Praha 71:12 + 11:30
14. Trejtnar Pavel KUN5801 C TJ Sokol Kunvald 71:23 + 11:41
15. Ryšavý Jiří HAV5803 C SKOB Baník Havířov 71:28 + 11:46
16. Škorpil Martin HOR5700 C TJ Jiskra Hořice 72:11 + 12:29
17. Novotný Miroslav LPU5905 C OK Lokomotiva Pardubice 72:43 + 13:01
18. Gazdačko Milan SHK5702 C TJ Slavia Hradec Králové 73:46 + 14:04
19. Kamenický Radan OSN6004 C SK OS Nové Město n. M. 75:51 + 16:09
20. Konopáč Jiří TUR5803 C OOB TJ Turnov 76:41 + 16:59
21. Juračka Zdeněk HAV5702 C SKOB Baník Havířov 77:32 + 17:50
H55B
5.70 km, 125 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Zeman Jaroslav CHT5901 C OOB SK Chrast 56:11
2. Václavek Jiří STE5701 C SK SKI-OB Šternberk 57:18 + 1:07
3. Wurzel Břetislav OSN6005 C SK OS Nové Město n. M. 57:35 + 1:24
4. Běhoun Pavel PHK5701 C OK 99 Hradec Králové 59:54 + 3:43
5. Tupec Jiří VAM5801 C OOB Vamberk 61:18 + 5:07
6. Hirš Libor VBM6000 C VSK Mendelu Brno 62:06 + 5:55
7. Hošek Ladislav SCP6001 C OK Sparta Praha 62:16 + 6:05
8. Višňa Milan OOL5904 C SK Haná orienteering 63:43 + 7:32
9. Albert František OOL5804 C SK Haná orienteering 63:59 + 7:48
10. Kavka Jiří SCP5900 C OK Sparta Praha 66:08 + 9:57
11. Blabla Zdeněk PCB5901 C SKP České Budějovice 66:31 + 10:20
12. Hrstka Vladislav JHB5702 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod 67:57 + 11:46
13. Kršák Karel VIC5902 C OB Vizovice 69:44 + 13:33
14. Hejtmánek Vladimír TAP5802 C KOB TRETRA Praha 71:21 + 15:10
15. Šebesta Vlastislav TBM5807 C KOS TJ Tesla Brno 72:54 + 16:43
16. Kulhavý Josef SRK5701 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 73:25 + 17:14
17. Krejčík Zbyněk TZL5704 C SKOB Zlín 75:05 + 18:54
18. Kettner Pavel HCE5900 C TJ Sokol Hostivice 78:33 + 22:22
19. Mutina Vlastimil BFM5701 C SKOB Frýdek - Místek 82:11 + 26:00
20. Janovič Ondřej SKV5901 C TJ Slovan Karlovy Vary 88:14 + 32:03
21. Felkl Luděk 47C6000 C ASPV OA Šumperk 88:44 + 32:33
H60A
5.70 km, 160 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Folprecht Miroslav TUR5501 C OOB TJ Turnov 47:45
2. Šedivý Jiří EKP5500 C VŠTJ Ekonom Praha 52:13 + 4:28
3. Procházka Antonín DCE5500 C KOB Dobřichovice 52:18 + 4:33
4. Novák Tom DOK5500 C OK Doksy 52:42 + 4:57
5. Škoda Přemek VLI5301 C Slavia Liberec orienteering 53:39 + 5:54
6. Kunc Radovan TJN5549 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 54:46 + 7:01
7. Juřeník Josef MOV5201 C SKOB Ostrava 55:30 + 7:45
8. Zdráhal Tomáš OOL5301 C SK Haná orienteering 55:54 + 8:09
9. Navrátil Antonín UOL5301 C SK UP Olomouc 56:32 + 8:47
10. Přinda Oldřich VLI5101 C Slavia Liberec orienteering 57:03 + 9:18
11. Hegedüs Zoltán 17H5200 C Hungarian Team 57:36 + 9:51
12. Štěrba Pavel LPU5408 C OK Lokomotiva Pardubice 59:28 + 11:43
13. Slováček Rudolf TZL5402 C SKOB Zlín 61:09 + 13:24
14. Provazník Jiří TUR5102 C OOB TJ Turnov 62:01 + 14:16
15. Pilař Karel MAS5501 C KČT Aš 62:26 + 14:41
16. Farář Václav LPU5201 C OK Lokomotiva Pardubice 64:02 + 16:17
17. Kaška Rudolf CHA5500 C OK Chrastava 65:19 + 17:34
18. Valter Petr KBP4500 C KBP Praha 80:00 + 32:15
Hickethier Manfred VLI5201 C Slavia Liberec orienteering DISK
H60B
5.10 km, 100 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Rychlý Miloš OOP5302 C TJ Opava 46:15
2. Jirka Jiří ZPV5501 C KOB ZPV Prostějov 51:47 + 5:32
3. Erlebach Josef JIL5201 C OK Jilemnice 52:30 + 6:15
4. Knap Jan LPU5101 C OK Lokomotiva Pardubice 52:41 + 6:26
5. Robotka Libor PBM5303 C TJ Spartak 1. Brněnská 53:02 + 6:47
6. Hanzl Vlastimil VBM5329 C VSK Mendelu Brno 55:33 + 9:18
7. Přeček Zdeněk SCP5200 C OK Sparta Praha 60:17 + 14:02
8. Jelínek Vít TZL5102 C SKOB Zlín 61:03 + 14:48
9. Zeman Ludvík BFM5301 C SKOB Frýdek - Místek 63:28 + 17:13
10. Krmášek Bohdan AOP5301 C Přátelé orientačního běhu Opava 65:14 + 18:59
11. Kotas Pavel HAV5501 C SKOB Baník Havířov 66:08 + 19:53
12. Klimpl Petr LPU5401 C OK Lokomotiva Pardubice 68:30 + 22:15
13. Chotětický Václav MAS5200 C KČT Aš 71:41 + 25:26
14. Jurčák Karel SOP5101 C OOB TJ Slezan Opava 73:25 + 27:10
15. Denemarek Oldřich BBM5100 C BETA URSUS Orienteering 80:24 + 34:09
16. Pilc Oldřich ZPV5100 C KOB ZPV Prostějov 82:46 + 36:31
17. Ptáček Ladislav BBM5300 C BETA URSUS Orienteering 86:14 + 39:59
18. Bugár József 17H5300 C Hungarian Team 96:13 + 49:58
Koudelný Jiří TTR5401 C OOB Třebíč DISK
H65A
5.10 km, 120 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Čípa Jiří CET5002 C TJ Loko Česká Třebová 45:34
2. Chmelík Aleš VBM4732 C VSK Mendelu Brno 46:40 + 1:06
3. Peterka František TJP4900 C TJ Sokol Troja 47:53 + 2:19
4. Jelínek Petr TZL4902 C SKOB Zlín 48:27 + 2:53
5. Hořínek Jaroslav VSP5000 C USK Praha 51:03 + 5:29
6. Karmazín Petr VLI4901 C Slavia Liberec orienteering 51:22 + 5:48
7. Koč Zdeněk MKP4700 C SK Meteor Kačerov Praha 53:44 + 8:10
8. Farář Jaroslav VRL5002 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 55:03 + 9:29
9. Buriánek Jaromír SCP4700 C OK Sparta Praha 57:38 + 12:04
10. Peška Antonín HLV4801 C KČT - OB Holešov 58:43 + 13:09
11. Horáček Miroslav VLI5000 C Slavia Liberec orienteering 59:24 + 13:50
12. Novotný Stanisl ZLH4800 C OOB TJ Zlaté Hory 61:17 + 15:43
13. Rejmont Milan LTU4801 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 63:29 + 17:55
14. Toman Stanislav SBR4801 C SKOB Bruntál 65:27 + 19:53
15. Skácel Jaroslav KON4617 C KOB Konice 66:48 + 21:14
16. Kotecký Roman 13G4900 C Octavian Droobers 68:20 + 22:46
17. Jirásek Jaroslav DCH4701 C 76:58 + 31:24
H65B
4.10 km, 80 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hrobař Rudolf SRK4702 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 41:58
2. Stehno Pavel DKP4900 C Oddíl OB Kotlářka 43:27 + 1:29
3. Ševčík Milan CHA5003 C OK Chrastava 43:28 + 1:30
4. Tvrdek Vojtěch TUR4949 C OOB TJ Turnov 45:51 + 3:53
5. Novák Karel NPA5001 C SK LOB Nová Paka 50:09 + 8:11
6. Sklenář Antonín STE4801 C SK SKI-OB Šternberk 50:11 + 8:13
7. Kadavý Zdeněk CHA4901 C OK Chrastava 51:46 + 9:48
8. Kříž Pavel PZR4800 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 52:50 + 10:52
9. Zlesák Zdeněk JIL4701 C OK Jilemnice 56:05 + 14:07
10. Dokoupil Vladimír VBM4806 C VSK Mendelu Brno 62:02 + 20:04
11. Ševčík Břetislav OOP5001 C TJ Opava 62:30 + 20:32
12. Pěček Vítězslav SKM4903 C KOB Směr Kroměříž 65:33 + 23:35
13. Zelený Vladimír PGP4800 C SK Praga 69:35 + 27:37
14. Šmakal Pavel TZL4801 C SKOB Zlín 72:55 + 30:57
15. Soviš Ivan SBR4601 C SKOB Bruntál 86:30 + 44:32
H70A
4.60 km, 100 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pospíšil Jaromír PZR4417 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 41:42
2. Vlach Oldřich BOV4403 C TJ Baník Ostrava OKD 46:43 + 5:01
3. Ostřanský Josef SSU4302 C SK Severka Šumperk 49:37 + 7:55
4. Fridrich Jaroslav LPU4501 C OK Lokomotiva Pardubice 52:39 + 10:57
5. Sklenář Jan MLA4201 C MLOK Mariánské Lázně 60:20 + 18:38
6. Rychlý Rudolf PHK4101 C OK 99 Hradec Králové 65:53 + 24:11
7. Procházka Zdenko DKP4300 C Oddíl OB Kotlářka 75:19 + 33:37
8. Novotný František PUL4200 C OOB USK Slavie Ústí n.L. 76:10 + 34:28
H70B
3.60 km, 50 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Čadil Jan FSP4300 C VŠTJ Stavební fakulta Praha 41:49
2. Gřunděl Ivan SJH4201 C SJH Jindřichův Hradec 50:54 + 9:05
3. Ptáček Jiří BOV4401 C TJ Baník Ostrava OKD 53:09 + 11:20
4. Dohnal Josef VSP4300 C USK Praha 71:53 + 30:04
5. Beneš Karel HAV4201 C SKOB Baník Havířov 79:42 + 37:53
H75A
3.80 km, 75 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Havlík Jaroslav SJC3601 C Sportcentrum Jičín 41:36
2. Láznička Alois TZL3613 C SKOB Zlín 44:32 + 2:56
3. Attl Vladimír PGP3800 C SK Praga 54:44 + 13:08
4. Křtěnský Jaroslav BOR3600 C OK Jiskra Nový Bor 58:18 + 16:42
5. Beránek Miroslav BOR3900 C OK Jiskra Nový Bor 61:37 + 20:01
6. Opletal Jaroslav TRI3700 C TJ TŽ Třinec 69:05 + 27:29
7. Picek Jan TJN4000 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 69:39 + 28:03
8. Kroupa Jaroslav ZPV4012 C KOB ZPV Prostějov 113:29 + 71:53
H80A
3.40 km, 45 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Semorád Miloš SCP3300 C OK Sparta Praha 65:47
2. Hanák Milan FSP3400 C VŠTJ Stavební fakulta Praha 124:11 + 58:24
T3
3.30 km, 25 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Milán Jakub TBM0411 B KOS TJ Tesla Brno 24:05
2. Marková Ema STE0252 B SK SKI-OB Šternberk 25:13 + 1:08
3. Forst Antonín MP0101 C 28:00 + 3:55
4. Odehnal Tomáš ADA0500 C OOB TJ Spartak Adamov 30:31 + 6:26
5. Pekárková Monika RBK9252 C SK Radioklub Blansko 31:17 + 7:12
6. Švidrnochová Eliška HAV0451 C SKOB Baník Havířov 33:02 + 8:57
7. Skoupá Vendula STE0152 B SK SKI-OB Šternberk 33:39 + 9:34
8. Buk Miloslav ROU6202 C SKOB Roudnice nad Labem 33:46 + 9:41
9. Jirka Matyáš ZPV0201 B KOB ZPV Prostějov 33:57 + 9:52
10. Dittrichová Lucie SKM0551 C KOB Směr Kroměříž 35:19 + 11:14
11. Vébr Tomáš HAV0200 B SKOB Baník Havířov 35:46 + 11:41
12. Binarová Adéla UOL0452 C SK UP Olomouc 35:50 + 11:45
13. Rusin Vojtěch BRU0301 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 36:06 + 12:01
14. Kovářová Lenka SJH8651 C SJH Jindřichův Hradec 36:18 + 12:13
15. Procházková Doubravka ADA0651 C OOB TJ Spartak Adamov 37:33 + 13:28
16. Pokorná Nela PGP0552 C SK Praga 38:02 + 13:57
17. Otrusinová Olga VBM8652 C VSK Mendelu Brno 39:27 + 15:22
18. Horký Jan UOL4600 C SK UP Olomouc 39:40 + 15:35
19. Thýnová Martina SHK0350 C TJ Slavia Hradec Králové 40:06 + 16:01
20. Mielec Radomír AOV0301 C OOB TJ Baník Ostrava 40:10 + 16:05
21. Jurčák David SOP7808 C OOB TJ Slezan Opava 40:23 + 16:18
22. Vavřík René MOV7000 C SKOB Ostrava 41:23 + 17:18
23. Čtrnáct František PGP0401 C SK Praga 41:32 + 17:27
24. Buková Jana ROU7150 C SKOB Roudnice nad Labem 41:43 + 17:38
25. Janoušek Slávek BOR0400 C OK Jiskra Nový Bor 44:33 + 20:28
26. Baldrián Tomáš VSP0405 C USK Praha 45:24 + 21:19
27. Kos Radovan LPU7110 C OK Lokomotiva Pardubice 45:45 + 21:40
28. Novotná Jitka ZLH7050 C OOB TJ Zlaté Hory 45:46 + 21:41
29. Voborská Jana PGP8454 C SK Praga 46:55 + 22:50
30. Chylík Pavol MOV4901 C SKOB Ostrava 47:00 + 22:55
31. Fialová Tereza TZL9090 C SKOB Zlín 50:27 + 26:22
32. Novotný Erik ZLH0301 C OOB TJ Zlaté Hory 50:53 + 26:48
33. Sovišová Eva SBR5251 C SKOB Bruntál 51:57 + 27:52
34. Chvátilová Johana PHK0450 C OK 99 Hradec Králové 52:44 + 28:39
35. Vébrová Šárka HAV7050 C SKOB Baník Havířov 55:29 + 31:24
36. Vavříková Iveta MOV7450 C SKOB Ostrava 56:14 + 32:09
37. Horká Lucie C 57:26 + 33:21
38. Robotková Lenka PBM5451 C TJ Spartak 1. Brněnská 60:59 + 36:54
39. Kovářová Zdeňka DKP5152 C Oddíl OB Kotlářka 62:03 + 37:58
40. Horká Soňa UOL7150 C SK UP Olomouc 63:16 + 39:11
41. Hanušová Jitka LTU6352 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 63:39 + 39:34
42. Stejskal Ondřej LBM8801 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 63:47 + 39:42
43. Kubecová Magdalena STB0550 C TJ Stadion Nový Bor 63:57 + 39:52
44. Málková Alena LPU1 C OK Lokomotiva Pardubice 64:13 + 40:08
45. Vývodová Zuzana MOV6952 C SKOB Ostrava 74:25 + 50:20
46. Čtrnáct Šimon PGP0001 C SK Praga 80:03 + 55:58
47. Procházka Ferdinand ADA0851 C OOB TJ Spartak Adamov 100:17 + 76:12
48. Baldriánová Eva VSP0751 C USK Praha 118:12 + 94:07
T6
5.80 km, 165 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ostřanský Filip ASU9243 C Magnus Orienteering 45:46
2. Semík Jakub VSP0000 C USK Praha 53:02 + 7:16
3. Vozdová Klára ASU8964 C Magnus Orienteering 53:10 + 7:24
4. Matyba Anna DOB9650 C KOB Dobruška 53:31 + 7:45
5. Souček Tomáš SHK8200 C TJ Slavia Hradec Králové 53:36 + 7:50
6. Uhlíř Marek PGP9405 B SK Praga 54:01 + 8:15
7. Prášek Přemysl KAM9305 C SK Kamenice 56:59 + 11:13
8. Vyškovská Radka ZVS7450 C TJ Zbrojovka Vsetín 59:47 + 14:01
9. Šilhavý Jakub LPM8500 C OK Lokomotiva Plzeň 59:49 + 14:03
10. Hnilica Přemek ASU9141 C Magnus Orienteering 60:51 + 15:05
11. Aschermannová Petra KAM9354 C SK Kamenice 63:44 + 17:58
12. Novotný Tomáš ZLH7001 C OOB TJ Zlaté Hory 64:18 + 18:32
13. Kolaja Jan VLI8100 C Slavia Liberec orienteering 67:04 + 21:18
14. Mátlová Pavlína ASU9392 C Magnus Orienteering 67:22 + 21:36
15. Vlastník Šimon JIL9904 C OK Jilemnice 69:10 + 23:24
16. Tvarůžková Petra ZBM8459 C SK Žabovřesky Brno 69:18 + 23:32
17. Žanda Jan CTB9901 B SK OB Chotěboř 71:33 + 25:47
18. Bradáč Stanislav LLI7201 C TJ Loko Liberec 71:58 + 26:12
19. Kettnerová Dana SHK8950 C TJ Slavia Hradec Králové 71:59 + 26:13
20. Jančová Jana C 72:10 + 26:24
21. Klapalová Hana VAM8850 C OOB Vamberk 73:14 + 27:28
22. Klomínský Václav KPY8700 C SKOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 74:00 + 28:14
23. Kovář Jaroslav SJH8901 C SJH Jindřichův Hradec 74:31 + 28:45
24. Svobodová Barbora BFM0151 B SKOB Frýdek - Místek 74:59 + 29:13
25. Mesiarkinová Kamila MBM8282 C O-mikron 77:18 + 31:32
26. Kobilka C 82:42 + 36:56
27. Kožina Štěpán PGP0300 B SK Praga 83:06 + 37:20
28. Žaloudková Klára LPU2 C OK Lokomotiva Pardubice 84:08 + 38:22
29. Janošková Jaroslava C 88:15 + 42:29
30. Otrusina David VBM8205 C VSK Mendelu Brno 96:30 + 50:44
31. Lučanová Barbora MAS0051 C KČT Aš 98:03 + 52:17
32. Švidrnochová Hana HAV7751 C SKOB Baník Havířov 100:38 + 54:52
33. Fencíková Lucie JHB9160 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod 101:00 + 55:14
Listek Marta 41P C WKS Wawel Kraków DISK
Zayats Inna LPM9353 C OK Lokomotiva Plzeň DISK
Fürstová Katka LLI6950 C TJ Loko Liberec DISK
T9
9.10 km, 235 m, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kos Tomáš LPU9303 C OK Lokomotiva Pardubice 71:34
2. Benroth Martin TZL9206 C SKOB Zlín 71:40 + 0:06
3. Čechlovský Jan CHA9300 C OK Chrastava 73:37 + 2:03
4. Hájek Adam KAM9202 C SK Kamenice 75:00 + 3:26
5. Kisvolcscy Akoj HUN C 75:01 + 3:27
6. Bochenková Ivana SJC8952 R Sportcentrum Jičín 78:28 + 6:54
7. Picek Jan TJN9101 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 81:21 + 9:47
8. Remeš Petr SHK9403 C TJ Slavia Hradec Králové 81:35 + 10:01
9. Rafaj Nikola EKP7501 C VŠTJ Ekonom Praha 83:42 + 12:08
10. Řada Jakub DKP9401 A Oddíl OB Kotlářka 87:18 + 15:44
11. Kos Oldřich LPU9302 C OK Lokomotiva Pardubice 87:47 + 16:13
12. Vaniš Ondřej TJN9500 B OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 94:03 + 22:29
13. Klapal Michal VAM8802 C OOB Vamberk 96:04 + 24:30
14. Kaplan Martin LPU9609 B OK Lokomotiva Pardubice 100:49 + 29:15
15. Šrubař Michal MBM8606 C O-mikron 101:01 + 29:27
16. Sysel Ondřej PGP8302 C SK Praga 101:03 + 29:29
17. Zelinka Jan LPU9405 B OK Lokomotiva Pardubice 109:31 + 37:57
18. Schäfer Jan TZL9301 C SKOB Zlín 113:24 + 41:50
19. Prokeš Tomáš NNN C Neregistrovaní 120:32 + 48:58
20. Koštejn Pavel DOK7100 C OK Doksy 155:13 + 83:39
21. Fukalová Radmila AOV7051 C OOB TJ Baník Ostrava 156:01 + 84:27
Kutílek Jakub LPU8609 C OK Lokomotiva Pardubice DISK