Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Izáková Eva | EKP0651 | VŠTJ Ekonom Praha | 27:15 | ||
2. | Přibíková Agáta | PGP0651 | SK Praga | 33:40 | + 6:25 | |
3. | Švecová Karolína | ZVO0557 | OB SK Zvole | 34:13 | + 6:58 | |
4. | Malečková Pavlína | PGP0850 | SK Praga | 37:33 | + 10:18 | |
5. | Koubková Tereza | DOR0651 | OK Dobříš | 37:35 | + 10:20 | |
6. | Jandová Eva | DOR0752 | OK Dobříš | 41:37 | + 14:22 | |
7. | Alblová Zuzana | LME0660 | SK Los Mělník | 45:33 | + 18:18 | |
8. | Vlašaná Karolína | DOR0751 | OK Dobříš | 47:23 | + 20:08 | |
9. | Housková Barbora | DOR0655 | OK Dobříš | 51:28 | + 24:13 | |
10. | Bulířová Žofie | TAP0850 | KOB TRETRA Praha | 77:06 | + 49:51 | |
11. | Kavalírová Hana | SAK Lenora | 84:44 | + 57:29 | ||
12. | Hladká Tereza | TAP0650 | KOB TRETRA Praha | 86:28 | + 59:13 | |
Nemšovská Magdalena | VSP0853 | USK Praha | DISK | |||
Kuželová Ela | FSP0750 | VŠTJ Stavební fakulta Praha | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Malečková Hana | PGP0550 | SK Praga | 13:53 | ||
2. | Balejová Julie | KAM0551 | SK Kamenice | 15:50 | + 1:57 | |
3. | Jirkovská Magdaléna | SLA0550 | SKOB Slaný | 18:55 | + 5:02 | |
4. | Pelantová Martina | RIC0550 | OB Říčany | 20:01 | + 6:08 | |
5. | Bambousková Julie | DOR0650 | OK Dobříš | 32:27 | + 18:34 | |
6. | Baldrianová Eva | VSP0751 | USK Praha | 33:57 | + 20:04 | |
7. | Škáchová Zuzana | KAM0651 | SK Kamenice | 43:19 | + 29:26 | |
Škáchová Viktorie | KAM0650 | SK Kamenice | DISK | |||
Kotenová Markéta | RIC0651 | OB Říčany | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Poborská Eliška | EKP0355 | VŠTJ Ekonom Praha | 25:13 | ||
2. | Pračková Ema | RIC0451 | OB Říčany | 26:40 | + 1:27 | |
3. | Bulířová Ema | TAP0452 | KOB TRETRA Praha | 27:59 | + 2:46 | |
4. | Šimšová Pavla | MFP0551 | VŠSK MFF UK Praha | 28:57 | + 3:44 | |
5. | Nováková Karolína | KAM0453 | SK Kamenice | 29:33 | + 4:20 | |
5. | Černá Ema | ROU0451 | SKOB Roudnice nad Labem | 29:33 | + 4:20 | |
7. | Jirasová Anežka | DOR0350 | OK Dobříš | 29:49 | + 4:36 | |
8. | Tichá Dorotea | DKP0351 | Oddíl OB Kotlářka | 30:52 | + 5:39 | |
9. | Hankovcová Helena | KAM0350 | SK Kamenice | 31:48 | + 6:35 | |
10. | Štraitová Jolana | VSP0456 | USK Praha | 32:02 | + 6:49 | |
11. | De Heij Laura | RIC0450 | OB Říčany | 32:59 | + 7:46 | |
12. | Haková Michaela | PGP0451 | SK Praga | 33:22 | + 8:09 | |
13. | Nentvichová Julie | DOR0351 | OK Dobříš | 34:38 | + 9:25 | |
14. | Kramlová Barbora | ZVO0452 | OB SK Zvole | 41:11 | + 15:58 | |
15. | Cincibusová Lenka | FSP0450 | VŠTJ Stavební fakulta Praha | 43:10 | + 17:57 | |
16. | Baťhová Zuzana | KAM0354 | SK Kamenice | 44:01 | + 18:48 | |
17. | Kramlová Kateřina | ZVO0353 | OB SK Zvole | 45:09 | + 19:56 | |
17. | Švecová Anežka | ZVO0352 | OB SK Zvole | 45:09 | + 19:56 | |
19. | Tomešová Jana | DKL0152 | KOB Kladno | 53:04 | + 27:51 | |
20. | Chramostová Amálie | KAM0355 | SK Kamenice | 57:25 | + 32:12 | |
21. | Trešlová Veronika | KAM0457 | SK Kamenice | 59:55 | + 34:42 | |
22. | Bartoňová Tereza | TAP0350 | KOB TRETRA Praha | 66:08 | + 40:55 | |
23. | Jedličková Kristýna | KAM0455 | SK Kamenice | 89:41 | + 64:28 | |
24. | Vlašaná Michaela | DOR0452 | OK Dobříš | 91:52 | + 66:39 | |
Matějková Yvona | TAP | KOB TRETRA Praha | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Bejvlová Karolína | LME0250 | SK Los Mělník | 23:18 | ||
2. | Chaloupková Hana | KAM0252 | SK Kamenice | 24:40 | + 1:22 | |
3. | Rusá Vendula | DCE0150 | KOB Dobřichovice | 25:51 | + 2:33 | |
4. | Kalousková Marie | DKP0151 | Oddíl OB Kotlářka | 26:24 | + 3:06 | |
5. | Rosendorfová Lenka | TAP0153 | KOB TRETRA Praha | 26:27 | + 3:09 | |
6. | Řadová Lucie | DKP0251 | Oddíl OB Kotlářka | 26:36 | + 3:18 | |
7. | Fantová Kateřina | EKP0256 | VŠTJ Ekonom Praha | 27:25 | + 4:07 | |
8. | Jirkovská Kateřina | SLA0350 | SKOB Slaný | 28:16 | + 4:58 | |
9. | Šimšová Barbora | MFP0150 | VŠSK MFF UK Praha | 28:33 | + 5:15 | |
10. | Sanna Karin | DKP0250 | Oddíl OB Kotlářka | 29:25 | + 6:07 | |
11. | Semíková Lucie | KAM0250 | SK Kamenice | 29:37 | + 6:19 | |
11. | Halamová Barbora | TAP0150 | KOB TRETRA Praha | 29:37 | + 6:19 | |
13. | Jirkovská Michaela | SLA0150 | SKOB Slaný | 31:29 | + 8:11 | |
14. | Kašparová Barbora | SLA0251 | SKOB Slaný | 32:35 | + 9:17 | |
15. | Najmanová Agáta | DKP0150 | Oddíl OB Kotlářka | 36:04 | + 12:46 | |
16. | Kastnerová Jessica | DOR0250 | OK Dobříš | 36:07 | + 12:49 | |
17. | Janderová Barbora | PGP0251 | SK Praga | 37:39 | + 14:21 | |
18. | Hanzalová Marie Anna | RIC0150 | OB Říčany | 38:49 | + 15:31 | |
19. | Horychová Zuzana | DKL0150 | KOB Kladno | 41:08 | + 17:50 | |
20. | Sládečková Barbora | RIC0250 | OB Říčany | 44:53 | + 21:35 | |
21. | Novotná Šárka | KNC0150 | OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. | 58:18 | + 35:00 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Aschermannová Karolína | KAM0051 | SK Kamenice | 22:02 | ||
2. | Šafková Sofie | KAM0153 | SK Kamenice | 23:35 | + 1:33 | |
3. | Vyhnálková Marie | RIC0151 | OB Říčany | 24:15 | + 2:13 | |
4. | Machová Marie | LME0050 | SK Los Mělník | 27:36 | + 5:34 | |
5. | Voltrová Alena | ROZ9951 | OK Roztoky | 27:44 | + 5:42 | |
6. | Šrámková Hana | RIC0051 | OB Říčany | 28:49 | + 6:47 | |
7. | Hrabánková Zuzana | PGP9950 | SK Praga | 29:23 | + 7:21 | |
8. | Škáchová Magdalena | KAM0151 | SK Kamenice | 29:43 | + 7:41 | |
9. | Pelikánová Máša | MFP0050 | VŠSK MFF UK Praha | 29:50 | + 7:48 | |
10. | Albrechtová Iveta | KAM9950 | SK Kamenice | 30:00 | + 7:58 | |
11. | Nentvichová Klára | DOR9950 | OK Dobříš | 31:23 | + 9:21 | |
12. | Kyselová Nela | ROU9951 | SKOB Roudnice nad Labem | 36:41 | + 14:39 | |
13. | Svátková Anna | SLP9951 | OOB Slavia Praha | 43:02 | + 21:00 | |
14. | Míchalová Šárka | KPY0050 | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 46:50 | + 24:48 | |
15. | Kyralová Anna | KAM0052 | SK Kamenice | 47:08 | + 25:06 | |
16. | Benešová Hana | DKL0050 | KOB Kladno | 47:42 | + 25:40 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Sieglová Eliška | PGP9954 | SK Praga | 26:25 | ||
2. | Hájková Eliška | KAM9851 | SK Kamenice | 33:05 | + 6:40 | |
3. | Zimmerová Kateřina | KAM9850 | SK Kamenice | 36:25 | + 10:00 | |
4. | Kopecká Eliška | KNC9850 | OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. | 43:42 | + 17:17 | |
5. | Repiská Amálie | RIC9851 | OB Říčany | 44:19 | + 17:54 | |
6. | Kovalčíková Taťána | DOR9850 | OK Dobříš | 59:34 | + 33:09 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Tichovská Martina | PGP8658 | SK Praga | 29:34 | 9271 | ||
2. | Matějů Martina | PGP8556 | SK Praga | 30:30 | + 0:56 | 8992 | |
3. | Kosová Denisa | PHK9150 | OK 99 Hradec Králové | 30:49 | + 1:15 | 8898 | |
4. | Nováková Tereza | DKP9751 | Oddíl OB Kotlářka | 30:54 | + 1:20 | 8873 | |
5. | Kulhavá Eliška | LPU9657 | OK Lokomotiva Pardubice | 31:38 | + 2:04 | 8654 | |
6. | Gregorová Kamila | CTB8151 | SK OB Chotěboř | 32:32 | + 2:58 | 8385 | |
7. | Hlubučková Kristýna | KAM9551 | SK Kamenice | 32:35 | + 3:01 | 8370 | |
8. | Fenclová Marta | LPU7667 | OK Lokomotiva Pardubice | 33:02 | + 3:28 | 8235 | |
9. | Baldrianová Barbora | VSP7850 | USK Praha | 33:10 | + 3:36 | 8195 | |
10. | Ryšavá Magdalena | PGP7650 | SK Praga | 33:27 | + 3:53 | 8111 | |
11. | Margoldová Barbora | DKP8654 | Oddíl OB Kotlářka | 33:42 | + 4:08 | 8036 | |
12. | Chládková Simona | LPU9658 | OK Lokomotiva Pardubice | 34:20 | + 4:46 | 7847 | |
13. | Novotná Klára | PHK9751 | OK 99 Hradec Králové | 34:40 | + 5:06 | 7747 | |
14. | Vyhnálková Barbora | RIC9850 | OB Říčany | 34:42 | + 5:08 | 7737 | |
15. | Zamazalová Kateřina | TAP9053 | KOB TRETRA Praha | 35:26 | + 5:52 | 7518 | |
16. | Janatová Lucie | DKP8154 | Oddíl OB Kotlářka | 35:45 | + 6:11 | 7423 | |
17. | Mrázková Romana | SJC8351 | TJ Sportcentrum Jičín | 36:09 | + 6:35 | 7304 | |
18. | Kožinová Jana | PGP6651 | SK Praga | 36:32 | + 6:58 | 7189 | |
19. | Křivancová Zdeňka | LBE9450 | TJ Lokomotiva Beroun | 36:45 | + 7:11 | 7124 | |
20. | Kožinová Anna | PGP9350 | SK Praga | 36:59 | + 7:25 | 7055 | |
21. | Šimšová Jana | MFP7651 | VŠSK MFF UK Praha | 37:20 | + 7:46 | 6950 | |
22. | Rusá Šárka | KAM9157 | SK Kamenice | 37:56 | + 8:22 | 6771 | |
23. | Čejková Kateřina | DKL5850 | KOB Kladno | 38:01 | + 8:27 | 6746 | |
24. | Dlouhá Hana | DKP9450 | Oddíl OB Kotlářka | 38:13 | + 8:39 | 6686 | |
25. | Haltof Ewa | VRB9499 | SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P. | 39:02 | + 9:28 | 6442 | |
26. | Hermannová Anna | TAP9251 | KOB TRETRA Praha | 39:22 | + 9:48 | 6342 | |
27. | Šimůnková Gabriela | TAP9755 | KOB TRETRA Praha | 39:27 | + 9:53 | 6318 | |
28. | Ježková Dominika | PGP9053 | SK Praga | 40:31 | + 10:57 | 5999 | |
29. | Hrabánková Klára | PGP9654 | SK Praga | 40:38 | + 11:04 | 5964 | |
30. | Smolková Kateřina | PGP8852 | SK Praga | 40:47 | + 11:13 | 5919 | |
31. | Chumová Jana | SLP7451 | OOB Slavia Praha | 41:49 | + 12:15 | 5610 | |
32. | Vildmonová Pavla | PGP7454 | SK Praga | 42:19 | + 12:45 | 5461 | |
33. | Znamenáčková Helena | TAP8153 | KOB TRETRA Praha | 42:23 | + 12:49 | 5441 | |
34. | Bolechová Anežka | LPU9051 | OK Lokomotiva Pardubice | 43:48 | + 14:14 | 5018 | |
35. | Kohlová Zuzana | KPY8852 | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 44:34 | + 15:00 | 4788 | |
36. | Albrechtová Eva | KAM7850 | SK Kamenice | 45:11 | + 15:37 | 4604 | |
37. | Janovská Petra | PGP7355 | SK Praga | 46:18 | + 16:44 | 4270 | |
38. | Uhrová Zuzana | VSP8050 | USK Praha | 46:40 | + 17:06 | 4161 | |
39. | Karbanová Vendula | DKP8350 | Oddíl OB Kotlářka | 48:23 | + 18:49 | 3648 | |
40. | Izáková Ivana | EKP7453 | VŠTJ Ekonom Praha | 48:37 | + 19:03 | 3578 | |
41. | Zoubková Jana | ZBP8050 | OOB SK Zbraslav | 48:56 | + 19:22 | 3483 | |
42. | Škáchová Petra | KAM7054 | SK Kamenice | 49:18 | + 19:44 | 3374 | |
43. | Zajícová Markéta | TAP9054 | KOB TRETRA Praha | 50:28 | + 20:54 | 3025 | |
44. | Sládková Helena | TAP9151 | KOB TRETRA Praha | 50:58 | + 21:24 | 2876 | |
45. | Mikulášová Helena | PGP9353 | SK Praga | 51:38 | + 22:04 | 2676 | |
46. | Bartalošová Jana | PGP8154 | SK Praga | 54:50 | + 25:16 | 1720 | |
47. | Tloušťová Eva | SCP6950 | OK Sparta Praha | 55:48 | + 26:14 | 1431 | |
48. | Karasová Jana | FSP6153 | VŠTJ Stavební fakulta Praha | 56:12 | + 26:38 | 1312 | |
49. | Freyová Michaela | KPY6050 | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 58:16 | + 28:42 | 694 | |
50. | Hausmannová Klára | EKP8651 | VŠTJ Ekonom Praha | 61:58 | + 32:24 | 0 | |
51. | Siblíková Jana | SLP7952 | OOB Slavia Praha | 64:45 | + 35:11 | 0 | |
52. | Hanzlíčková Martina | EKP8452 | VŠTJ Ekonom Praha | 74:34 | + 45:00 | 0 | |
Kavková Radana | SCP8950 | OK Sparta Praha | DISK | 0 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Machútová Lucie | AOP8851 | Přátelé orientačního běhu Opava | 26:08 | 7773 | ||
2. | Petrová Daniela | LPU8454 | OK Lokomotiva Pardubice | 27:52 | + 1:44 | 7308 | |
3. | Šmidrkalová Monika | NPA9051 | SK LOB Nová Paka | 28:35 | + 2:27 | 7115 | |
4. | Randáková Helena | VRL7452 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 28:44 | + 2:36 | 7075 | |
5. | Mádlová Věra | ZBM8951 | SK Žabovřesky Brno | 29:13 | + 3:05 | 6945 | |
6. | Andršová Jana | SRK8756 | SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou | 30:42 | + 4:34 | 6546 | |
7. | Ulahelová Jana | LTU8451 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 30:50 | + 4:42 | 6510 | |
8. | Stolinová Lenka | DOB8158 | KOB Dobruška | 30:57 | + 4:49 | 6479 | |
9. | Smutná Pavla | VAM8651 | OOB Vamberk | 31:17 | + 5:09 | 6389 | |
10. | Štěpánová Dita | DOB7956 | KOB Dobruška | 31:20 | + 5:12 | 6376 | |
11. | Skalická Karolína | ZAM9652 | OB T.J. Sokol Žamberk | 32:57 | + 6:49 | 5941 | |
12. | Tomešová Daniela | SJC8451 | TJ Sportcentrum Jičín | 33:35 | + 7:27 | 5771 | |
13. | Kopcová Michaela | KRN8456 | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 33:46 | + 7:38 | 5722 | |
14. | Peterová Věra | DOB8751 | KOB Dobruška | 34:55 | + 8:47 | 5413 | |
15. | Staroňová Hana | VAM8850 | OOB Vamberk | 35:05 | + 8:57 | 5368 | |
16. | Kičinová Erika | VRL9154 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 35:23 | + 9:15 | 5287 | |
17. | Záveská Anna | DOB8851 | KOB Dobruška | 37:47 | + 11:39 | 4642 | |
18. | Chládková Zuzana | ZAM9153 | OB T.J. Sokol Žamberk | 38:31 | + 12:23 | 4445 | |
19. | Černíková Barbora | DOB7878 | KOB Dobruška | 39:16 | + 13:08 | 4244 | |
20. | Rydlová Eva | FSP8989 | VŠTJ Stavební fakulta Praha | 40:37 | + 14:29 | 3881 | |
21. | Kudrnáčová Lucie | HCE8850 | TJ Sokol Hostivice | 41:14 | + 15:06 | 3715 | |
21. | Besedová Petra | CHT7654 | OOB SK Chrast | 41:14 | + 15:06 | 3715 | |
23. | Kondělková Radka | HOS7951 | TJ Tatran Hostinné | 42:08 | + 16:00 | 3473 | |
24. | Peremská Dana | SRK9351 | SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou | 42:15 | + 16:07 | 3442 | |
25. | Jílková Radka | ZBP7751 | OOB SK Zbraslav | 58:30 | + 32:22 | 0 | |
26. | Šebková Jana | DKP9250 | Oddíl OB Kotlářka | 71:08 | + 45:00 | 0 | |
27. | Šinovská Kristýna | ROU9351 | SKOB Roudnice nad Labem | 85:04 | + 58:56 | 0 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Ptáčková Kateřina | PGP7350 | SK Praga | 40:08 | ||
2. | Rožková Petra | RIC7575 | OB Říčany | 41:03 | + 0:55 | |
3. | Štraitová Jitka | VSP7252 | USK Praha | 41:30 | + 1:22 | |
4. | Škvorová Zuzana | KAM7350 | SK Kamenice | 42:09 | + 2:01 | |
4. | Benešová Jaroslava | DKL7050 | KOB Kladno | 42:09 | + 2:01 | |
6. | Longinová Lenka | TAP7151 | KOB TRETRA Praha | 42:58 | + 2:50 | |
7. | Šrámková Iva | RIC7251 | OB Říčany | 44:44 | + 4:36 | |
8. | Skripniková Kateřina | FSP8051 | VŠTJ Stavební fakulta Praha | 45:23 | + 5:15 | |
9. | Andrade Milena | 24C7550 | OK Vršovice | 45:52 | + 5:44 | |
10. | Alblová Lucie | LME7555 | SK Los Mělník | 45:59 | + 5:51 | |
11. | Pračková Zita | RIC7850 | OB Říčany | 46:24 | + 6:16 | |
12. | Kuželová Michaela | FSP7851 | VŠTJ Stavební fakulta Praha | 47:02 | + 6:54 | |
13. | Forštová Jitka | PGP7558 | SK Praga | 47:20 | + 7:12 | |
14. | Reichlová Jana | MKP7550 | SK Meteor Kačerov Praha | 47:55 | + 7:47 | |
15. | Hankovcová Lenka | KAM7053 | SK Kamenice | 48:00 | + 7:52 | |
16. | Janečková Veronika | SOB7151 | SOBSA | 48:42 | + 8:34 | |
17. | Melišíková Radka | TAP7152 | KOB TRETRA Praha | 49:06 | + 8:58 | |
18. | Sedláčková Petra | ROZ7050 | OK Roztoky | 51:02 | + 10:54 | |
19. | Smolková Alena | PGP6450 | SK Praga | 51:09 | + 11:01 | |
20. | Tichá Dagmar | DKP7250 | Oddíl OB Kotlářka | 51:32 | + 11:24 | |
21. | Balusková Ida | OKP7350 | SK OK 24 Praha | 51:40 | + 11:32 | |
22. | Jirkovská Pavlína | SLA7250 | SKOB Slaný | 52:49 | + 12:41 | |
23. | Vyhnálková Eva | RIC7552 | OB Říčany | 52:57 | + 12:49 | |
24. | Čtrnáctová Magdalena | PGP7151 | SK Praga | 53:51 | + 13:43 | |
25. | Bejvlová Martina | LME7350 | SK Los Mělník | 55:36 | + 15:28 | |
26. | Buková Jana | ROU7150 | SKOB Roudnice nad Labem | 58:16 | + 18:08 | |
27. | Stauchová Iva | 3LC7450 | Lipence | 58:43 | + 18:35 | |
28. | Přibíková Monika | PGP7256 | SK Praga | 61:35 | + 21:27 | |
29. | Nová Jana | DOR7150 | OK Dobříš | 68:38 | + 28:30 | |
30. | Malečková Iva | PGP7559 | SK Praga | 68:52 | + 28:44 | |
31. | Rejšková Alena | KAM7750 | SK Kamenice | 71:04 | + 30:56 | |
32. | Tomášková Chládková Jana | KNC7850 | OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. | 72:38 | + 32:30 | |
33. | Haková Magda | PGP7651 | SK Praga | 78:38 | + 38:30 | |
34. | Halamová Anna | NNN4299 | Neregistrovaní | 79:20 | + 39:12 | |
35. | Pavlíčková Lenka | DOR7251 | OK Dobříš | 81:56 | + 41:48 | |
Bernardová Martina | DOR7751 | OK Dobříš | DISK | |||
Kotenová Klára | RIC7252 | OB Říčany | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Sieglová Dagmar | MFP7050 | VŠSK MFF UK Praha | 31:15 | ||
2. | Valentová Helena | OKP6550 | SK OK 24 Praha | 33:03 | + 1:48 | |
3. | Čiháková Lenka | KNC6750 | OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. | 35:04 | + 3:49 | |
4. | Červinková Jitka | OKP6451 | SK OK 24 Praha | 35:31 | + 4:16 | |
5. | Slavíková Kateřina | PGP6650 | SK Praga | 35:47 | + 4:32 | |
6. | Fantová Libuše | EKP5650 | VŠTJ Ekonom Praha | 35:59 | + 4:44 | |
7. | Kavková Dana | SCP6150 | OK Sparta Praha | 36:41 | + 5:26 | |
8. | Voltrová Svatava | ROZ6150 | OK Roztoky | 38:07 | + 6:52 | |
9. | Cincibusová Ivana | FSP6651 | VŠTJ Stavební fakulta Praha | 38:20 | + 7:05 | |
10. | Komersová Jana | KNC6550 | OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. | 40:39 | + 9:24 | |
11. | Havlíčková Jindra | KNC6150 | OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. | 41:25 | + 10:10 | |
12. | Doležalová Vlasta | PGP5550 | SK Praga | 42:42 | + 11:27 | |
13. | Tihonová Jindra | TAP6253 | KOB TRETRA Praha | 42:52 | + 11:37 | |
14. | Řadová Jaromíra | DKP6551 | Oddíl OB Kotlářka | 45:17 | + 14:02 | |
15. | Brázdilová Radka | ODV6950 | TJ Aero Odolena Voda | 45:31 | + 14:16 | |
16. | Svobodová Lenka | ROU6650 | SKOB Roudnice nad Labem | 45:37 | + 14:22 | |
17. | Hasalová Jana | PGP6751 | SK Praga | 46:18 | + 15:03 | |
18. | Zimmerová Lenka | ZVO6451 | OB SK Zvole | 46:37 | + 15:22 | |
19. | Baziková Lucie | TJP6451 | TJ Sokol Troja | 47:17 | + 16:02 | |
20. | Kohoutová Pavla | KNC6251 | OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. | 47:20 | + 16:05 | |
21. | Illnerová Daniela | DKP6651 | Oddíl OB Kotlářka | 47:26 | + 16:11 | |
22. | Kyselová Jana | ROU7050 | SKOB Roudnice nad Labem | 48:25 | + 17:10 | |
23. | Wolkerová Dagmar | TJP5250 | TJ Sokol Troja | 50:11 | + 18:56 | |
24. | Ježková Regina | PGP6352 | SK Praga | 51:01 | + 19:46 | |
25. | Šebková Helena | DKP6751 | Oddíl OB Kotlářka | 51:08 | + 19:53 | |
26. | Sládková Eva | TEH5751 | Sokol Tehov | 53:46 | + 22:31 | |
27. | Lustigová Lenka | DKP6652 | Oddíl OB Kotlářka | 57:29 | + 26:14 | |
28. | Hlubučková Šárka | KAM6851 | SK Kamenice | 57:52 | + 26:37 | |
29. | Pelikánová Lucie | MFP6950 | VŠSK MFF UK Praha | 58:47 | + 27:32 | |
30. | Čermáková Gabriela | KAM6752 | SK Kamenice | 58:48 | + 27:33 | |
31. | Šámalová Hana | OKP6151 | SK OK 24 Praha | 60:14 | + 28:59 | |
32. | Čápová Irena | SCP6450 | OK Sparta Praha | 61:40 | + 30:25 | |
33. | Kopáčková Alena | DOR6450 | OK Dobříš | 63:09 | + 31:54 | |
34. | Turinská Ivana | TAP6850 | KOB TRETRA Praha | 68:36 | + 37:21 | |
35. | Hrabánková Ilona | PGP6250 | SK Praga | 70:10 | + 38:55 | |
36. | Rusá Lenka | DCE6452 | KOB Dobřichovice | 71:53 | + 40:38 | |
37. | Postolková Monika | DKL7053 | KOB Kladno | 87:59 | + 56:44 | |
38. | Vlková Radka | KNC6551 | OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. | 89:10 | + 57:55 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Jahnová Helena | SCP5550 | OK Sparta Praha | 36:24 | ||
2. | Soukupová Michaela | VSP5850 | USK Praha | 37:51 | + 1:27 | |
3. | Stehnová Hana | DKP5150 | Oddíl OB Kotlářka | 42:14 | + 5:50 | |
4. | Zavadilová Naďa | SCP5450 | OK Sparta Praha | 43:04 | + 6:40 | |
5. | Cabrnochová Hana | DKL5550 | KOB Kladno | 46:45 | + 10:21 | |
6. | Jelínková Radana | PGP5851 | SK Praga | 47:21 | + 10:57 | |
7. | Matějů Ladislava | UVP4750 | Slovan Praha | 48:19 | + 11:55 | |
8. | Šilerová Zdena | KNC5750 | OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. | 50:05 | + 13:41 | |
9. | Nováková Jiřina | UVP4950 | Slovan Praha | 53:58 | + 17:34 | |
10. | Zmeková Míla | SLP4451 | OOB Slavia Praha | 62:32 | + 26:08 | |
11. | Hejtmánková Alena | TAP5452 | KOB TRETRA Praha | 107:37 | + 71:13 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Haňkovská Jana | PGP4050 | SK Praga | 36:57 | ||
2. | Podivínská Pavla | TAP4750 | KOB TRETRA Praha | 69:51 | + 32:54 | |
3. | Provazníková Svatava | TJP4250 | TJ Sokol Troja | 82:38 | + 45:41 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Nový Jáchym | DOR0502 | OK Dobříš | 15:56 | ||
2. | Jiras Jenda | DOR0505 | OK Dobříš | 16:42 | + 0:46 | |
3. | Mišoň Daniel | KAM0500 | SK Kamenice | 19:12 | + 3:16 | |
4. | Bláha Vojtěch | SJP0501 | KČT Slavoj Praha | 19:17 | + 3:21 | |
5. | Milota Jakub | KAM0503 | SK Kamenice | 20:07 | + 4:11 | |
6. | Jíra Filip | ROZ0500 | OK Roztoky | 20:13 | + 4:17 | |
7. | Šubrt Vojtěch | DKP0502 | Oddíl OB Kotlářka | 20:55 | + 4:59 | |
8. | Tolar Hynek | RIC0505 | OB Říčany | 21:29 | + 5:33 | |
9. | Rožek Vojtěch | RIC0501 | OB Říčany | 22:05 | + 6:09 | |
10. | Melišík Jan | TAP0502 | KOB TRETRA Praha | 23:11 | + 7:15 | |
11. | Nemšovský Filip | VSP0500 | USK Praha | 23:19 | + 7:23 | |
12. | Štrait Vilém | VSP0701 | USK Praha | 24:15 | + 8:19 | |
13. | Bartaloš Matyáš | PGP0503 | SK Praga | 25:02 | + 9:06 | |
14. | Šiler Martin | KAM0501 | SK Kamenice | 26:57 | + 11:01 | |
15. | Bláha Matyáš | SJP0500 | KČT Slavoj Praha | 31:09 | + 15:13 | |
16. | Pelant Jan | RIC0700 | OB Říčany | 39:09 | + 23:13 | |
17. | Bulíř Jáchym | TAP0602 | KOB TRETRA Praha | 42:38 | + 26:42 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Sedláček Patrik | ROZ0800 | OK Roztoky | 22:15 | ||
2. | Husák Ondřej | SLA0600 | SKOB Slaný | 23:22 | + 1:07 | |
3. | Skripnik Matouš | FSP0800 | VŠTJ Stavební fakulta Praha | 24:19 | + 2:04 | |
4. | Ledinský Matěj | DKP0602 | Oddíl OB Kotlářka | 24:34 | + 2:19 | |
5. | Jiras Antonín | DOR0701 | OK Dobříš | 25:04 | + 2:49 | |
6. | Schnabl David | RIC0508 | OB Říčany | 25:41 | + 3:26 | |
7. | Skripnik Nikola | FSP0600 | VŠTJ Stavební fakulta Praha | 27:45 | + 5:30 | |
8. | Havlák René | ROU0602 | SKOB Roudnice nad Labem | 29:39 | + 7:24 | |
9. | Jandera Kryštof | PGP0700 | SK Praga | 31:56 | + 9:41 | |
10. | Havlák Štěpán | ROU0801 | SKOB Roudnice nad Labem | 33:58 | + 11:43 | |
11. | Šubrt Jáchym | DKP0800 | Oddíl OB Kotlářka | 37:38 | + 15:23 | |
12. | Rod Matyáš | VSP0803 | USK Praha | 44:37 | + 22:22 | |
13. | Bažata Alberto | KAM0702 | SK Kamenice | 54:42 | + 32:27 | |
14. | Marhold Václav | ZVO0501 | OB SK Zvole | 56:34 | + 34:19 | |
15. | Šimerka Ondřej | PGP0800 | SK Praga | 78:57 | + 56:42 | |
Bernard Robin | DOR0600 | OK Dobříš | DISK | |||
Matějka Martin | TAP0599 | KOB TRETRA Praha | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Šrámek Jaromír | RIC0303 | OB Říčany | 22:59 | ||
2. | Kabát Martin | EKP0412 | VŠTJ Ekonom Praha | 23:44 | + 0:45 | |
3. | Čtrnáct František | PGP0401 | SK Praga | 24:37 | + 1:38 | |
4. | Hrivna Jakub | PGP0305 | SK Praga | 24:45 | + 1:46 | |
5. | Průša Dominik | VSP0406 | USK Praha | 24:50 | + 1:51 | |
6. | Gajda Martin | KAM0405 | SK Kamenice | 25:27 | + 2:28 | |
7. | Janda Jakub | DOR0403 | OK Dobříš | 25:55 | + 2:56 | |
8. | Sedláček Jaroslav | ROZ0300 | OK Roztoky | 26:51 | + 3:52 | |
9. | Tůma Šimon | TAP0400 | KOB TRETRA Praha | 27:27 | + 4:28 | |
10. | Rožek Vilém | RIC0301 | OB Říčany | 30:49 | + 7:50 | |
11. | Kučera Jáchym | DOR0301 | OK Dobříš | 31:01 | + 8:02 | |
12. | Holeček Štěpán | RIC0401 | OB Říčany | 31:53 | + 8:54 | |
13. | Kyral Maxmilián | KAM0305 | SK Kamenice | 35:01 | + 12:02 | |
14. | Jedlička Jakub | KAM0404 | SK Kamenice | 40:02 | + 17:03 | |
15. | Baldrian Tomáš | VSP0405 | USK Praha | 41:15 | + 18:16 | |
16. | Bejvl Marek | LME0400 | SK Los Mělník | 46:05 | + 23:06 | |
17. | Reichl Martin | MKP0400 | SK Meteor Kačerov Praha | 46:19 | + 23:20 | |
18. | Marhold Přemysl | ZVO0301 | OB SK Zvole | 59:37 | + 36:38 | |
19. | Swart Benjamin | DKL0300 | KOB Kladno | 67:09 | + 44:10 | |
20. | Šťastný Tomáš | TAP0401 | KOB TRETRA Praha | 68:16 | + 45:17 | |
21. | Janas Adam | PGP0404 | SK Praga | 78:49 | + 55:50 | |
22. | Pačes Marek | KNC0402 | OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. | 95:27 | + 72:28 | |
23. | Izák Daniel | EKP0400 | VŠTJ Ekonom Praha | 102:50 | + 79:51 | |
Kozadajev Adam | KNC0303 | OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. | DISK | |||
Bolehovský Daniel | EKP0508 | VŠTJ Ekonom Praha | DISK | |||
Novotný Marek | KNC0302 | OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Šimša Martin | MFP0300 | VŠSK MFF UK Praha | 23:00 | ||
2. | Malačka Milan | DKP0210 | Oddíl OB Kotlářka | 23:22 | + 0:22 | |
3. | Škvor Adam | KAM0202 | SK Kamenice | 23:35 | + 0:35 | |
4. | Valášek Václav | KAM0100 | SK Kamenice | 23:40 | + 0:40 | |
5. | Janas Petr | PGP0200 | SK Praga | 25:26 | + 2:26 | |
6. | Průša Kryštof | VSP0102 | USK Praha | 26:01 | + 3:01 | |
7. | Longin Jan | TAP0103 | KOB TRETRA Praha | 28:50 | + 5:50 | |
8. | Blaha Petr | KAM0104 | SK Kamenice | 29:06 | + 6:06 | |
9. | Šubrt Matěj | DKP0205 | Oddíl OB Kotlářka | 30:54 | + 7:54 | |
10. | Škácha Vít | KAM0309 | SK Kamenice | 31:57 | + 8:57 | |
11. | Marhold Ondřej | ZVO0101 | OB SK Zvole | 32:01 | + 9:01 | |
11. | Bartoň Michal | KAM0107 | SK Kamenice | 32:01 | + 9:01 | |
13. | Hejsek Filip | KAM0204 | SK Kamenice | 33:07 | + 10:07 | |
14. | Švarc Antonín | DKP0203 | Oddíl OB Kotlářka | 33:19 | + 10:19 | |
15. | Víteček Jáchym | DKP0204 | Oddíl OB Kotlářka | 33:31 | + 10:31 | |
16. | Hankovec Hugo | KAM0201 | SK Kamenice | 33:37 | + 10:37 | |
17. | Kožina Štěpán | PGP0300 | SK Praga | 34:18 | + 11:18 | |
18. | Javůrek Emil | VSP0100 | USK Praha | 34:52 | + 11:52 | |
19. | Melišík Martin | TAP0200 | KOB TRETRA Praha | 35:50 | + 12:50 | |
20. | Janeček Ondřej | SOB0201 | SOBSA | 38:17 | + 15:17 | |
21. | Votruba Jan | RIC0201 | OB Říčany | 40:07 | + 17:07 | |
22. | Vrkota Tomáš | DKL0103 | KOB Kladno | 40:23 | + 17:23 | |
23. | Pethö Alex | RIC0100 | OB Říčany | 41:55 | + 18:55 | |
24. | Melichna Matěj | DKL0102 | KOB Kladno | 42:49 | + 19:49 | |
25. | Volek Jaroslav | KNC0100 | OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. | 44:14 | + 21:14 | |
26. | Borovička Matěj | KNC0202 | OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. | 44:23 | + 21:23 | |
27. | Svoboda Jáchym | ROZ0200 | OK Roztoky | 47:00 | + 24:00 | |
28. | Reichl Tomáš | MKP0100 | SK Meteor Kačerov Praha | 53:39 | + 30:39 | |
29. | Průša Jan | DKL0201 | KOB Kladno | 54:39 | + 31:39 | |
30. | Albrecht Adam | KAM0203 | SK Kamenice | 55:05 | + 32:05 | |
31. | Kohout Václav | DKL0101 | KOB Kladno | 61:02 | + 38:02 | |
32. | Pecháček Vít | RIC0101 | OB Říčany | 66:14 | + 43:14 | |
33. | Mrózek Adam | KAM0209 | SK Kamenice | 69:00 | + 46:00 | |
34. | Šťastný Petr | TAP0106 | KOB TRETRA Praha | 71:29 | + 48:29 | |
Tachezy Jan | DOR0102 | OK Dobříš | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Janovský Tomáš | PGP0101 | SK Praga | 27:05 | ||
2. | Šebek Petr | DKP9903 | Oddíl OB Kotlářka | 27:43 | + 0:38 | |
3. | Gajda Jan | KAM0105 | SK Kamenice | 28:25 | + 1:20 | |
4. | Siegl Matyáš | PGP0104 | SK Praga | 31:59 | + 4:54 | |
5. | Postolka Jáchym | DKL9900 | KOB Kladno | 32:21 | + 5:16 | |
6. | Semík Jakub | VSP0000 | USK Praha | 34:25 | + 7:20 | |
7. | Varga Ondřej | KNC9900 | OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. | 34:32 | + 7:27 | |
8. | Janda Ondřej | DOR0100 | OK Dobříš | 34:36 | + 7:31 | |
9. | Šafka Sebastian | KAM0101 | SK Kamenice | 35:10 | + 8:05 | |
10. | Koubek Václav | DOR9900 | OK Dobříš | 37:51 | + 10:46 | |
11. | Prkno Jonáš | KNC9903 | OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. | 39:48 | + 12:43 | |
12. | Janeček Jiří | TAP0000 | KOB TRETRA Praha | 44:17 | + 17:12 | |
13. | Pockley Jakub | RIC0000 | OB Říčany | 55:44 | + 28:39 | |
Hašek Patrik | NER | NNN Neregistrovaní | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Brázdil Petr | PGP9707 | SK Praga | 33:06 | ||
2. | Černohorský Mikuláš | RIC9800 | OB Říčany | 37:36 | + 4:30 | |
3. | Najman Matouš | DKP9800 | Oddíl OB Kotlářka | 38:04 | + 4:58 | |
4. | Hasal Martin | PGP9804 | SK Praga | 39:21 | + 6:15 | |
5. | Borovička Tomáš | FSP9801 | VŠTJ Stavební fakulta Praha | 42:06 | + 9:00 | |
6. | Beneš Jan | DKL9800 | KOB Kladno | 45:23 | + 12:17 | |
7. | Pelikán Lukáš | MFP9800 | VŠSK MFF UK Praha | 46:57 | + 13:51 | |
8. | Bambousek Jan | DOR9800 | OK Dobříš | 66:10 | + 33:04 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Semík Ondřej | KAM9401 | SK Kamenice | 31:16 | 9315 | ||
2. | Mrázek Jan | SJC8102 | TJ Sportcentrum Jičín | 31:45 | + 0:29 | 9174 | |
3. | Flašar Jan | PGP8610 | SK Praga | 32:01 | + 0:45 | 9097 | |
3. | Šmehlík Eduard | SHK8702 | OK Slavia Hradec Králové | 32:01 | + 0:45 | 9097 | |
5. | Kettner Vojtěch | KAM9601 | SK Kamenice | 32:35 | + 1:19 | 8933 | |
6. | Matějů Luboš | PGP7601 | SK Praga | 32:50 | + 1:34 | 8860 | |
7. | Janata Martin | DKP8306 | Oddíl OB Kotlářka | 33:03 | + 1:47 | 8797 | |
8. | Hewelt Maciej | SSU9000 | SK Severka Šumperk | 33:10 | + 1:54 | 8763 | |
9. | Makovský Jakub | TAP8511 | KOB TRETRA Praha | 33:22 | + 2:06 | 8705 | |
10. | Rusý Tomáš | KAM9301 | SK Kamenice | 33:32 | + 2:16 | 8657 | |
11. | Kettner Lukáš | KAM9403 | SK Kamenice | 33:41 | + 2:25 | 8613 | |
12. | Kamenický Jakub | PHK9104 | OK 99 Hradec Králové | 33:50 | + 2:34 | 8570 | |
13. | Čermák Jan | LPU9301 | OK Lokomotiva Pardubice | 34:09 | + 2:53 | 8478 | |
14. | Vítek Petr | PHK7601 | OK 99 Hradec Králové | 34:58 | + 3:42 | 8241 | |
15. | Pešek Ondřej | CHC8502 | K.O.B. Choceň | 35:12 | + 3:56 | 8173 | |
16. | Semrád Ladislav | CHC9701 | K.O.B. Choceň | 35:19 | + 4:03 | 8139 | |
16. | Hora Zbyněk | PGP8000 | SK Praga | 35:19 | + 4:03 | 8139 | |
18. | Procházka Jan | PGP8206 | SK Praga | 35:51 | + 4:35 | 7984 | |
19. | Kazda Ondřej | SJC8202 | TJ Sportcentrum Jičín | 36:10 | + 4:54 | 7892 | |
20. | Veselý Jakub | PGP9503 | SK Praga | 36:22 | + 5:06 | 7834 | |
21. | Semerád Antonín | DKP9801 | Oddíl OB Kotlářka | 36:49 | + 5:33 | 7704 | |
22. | Zajíc Vítězslav | TAP8610 | KOB TRETRA Praha | 37:02 | + 5:46 | 7641 | |
23. | Kos Tomáš | LPU9303 | OK Lokomotiva Pardubice | 37:04 | + 5:48 | 7631 | |
24. | Waněk Adam | LPU9505 | OK Lokomotiva Pardubice | 37:07 | + 5:51 | 7617 | |
25. | Škvor Martin | KAM6700 | SK Kamenice | 37:43 | + 6:27 | 7442 | |
26. | Rožek David | RIC7403 | OB Říčany | 37:45 | + 6:29 | 7433 | |
27. | Červinka Jan | OKP8901 | SK OK 24 Praha | 38:27 | + 7:11 | 7230 | |
28. | Šimon Václav | LBE9100 | TJ Lokomotiva Beroun | 38:29 | + 7:13 | 7220 | |
29. | Křivda Martin | CHC9501 | K.O.B. Choceň | 39:08 | + 7:52 | 7031 | |
30. | Gregor Martin | CTB7701 | SK OB Chotěboř | 39:09 | + 7:53 | 7026 | |
31. | Kondrát Martin | PGP6501 | SK Praga | 39:27 | + 8:11 | 6939 | |
32. | Hanák Jan | SLA8002 | SKOB Slaný | 39:31 | + 8:15 | 6920 | |
33. | Jíra Tomáš | KAM9802 | SK Kamenice | 39:44 | + 8:28 | 6857 | |
34. | Křivda Tomáš | CHC9901 | K.O.B. Choceň | 39:49 | + 8:33 | 6833 | |
35. | Černý Martin | JIL8703 | OK Jilemnice | 39:53 | + 8:37 | 6813 | |
36. | Nemšovský Petr | PGP7602 | SK Praga | 40:00 | + 8:44 | 6780 | |
36. | Zitka Adam | LPU8402 | OK Lokomotiva Pardubice | 40:00 | + 8:44 | 6780 | |
38. | Aschermann Jan | VSP6902 | USK Praha | 40:07 | + 8:51 | 6746 | |
39. | Janas Petr | PGP7106 | SK Praga | 40:27 | + 9:11 | 6649 | |
39. | Semík Luboš | KAM6201 | SK Kamenice | 40:27 | + 9:11 | 6649 | |
41. | Hlaváč Jaroslav | EKP9205 | VŠTJ Ekonom Praha | 40:50 | + 9:34 | 6538 | |
42. | Kapal Tomáš | KAM9402 | SK Kamenice | 40:54 | + 9:38 | 6518 | |
43. | Illner Vojtěch | DKP9600 | Oddíl OB Kotlářka | 40:55 | + 9:39 | 6514 | |
44. | Buk Petr | ROU0001 | SKOB Roudnice nad Labem | 41:10 | + 9:54 | 6441 | |
45. | Červinka Jaroslav | OKP5803 | SK OK 24 Praha | 41:41 | + 10:25 | 6291 | |
46. | Hodek Michal | TAP8808 | KOB TRETRA Praha | 41:48 | + 10:32 | 6257 | |
47. | Škvor Ota | KAM9900 | SK Kamenice | 41:57 | + 10:41 | 6214 | |
48. | Valach Marek | TAP9703 | KOB TRETRA Praha | 41:58 | + 10:42 | 6209 | |
49. | Pidrman Milan | EKP8310 | VŠTJ Ekonom Praha | 41:59 | + 10:43 | 6204 | |
50. | Jurga Vojtěch | 46X8500 | Krutě Kruté Krůty | 42:06 | + 10:50 | ||
51. | Vlášek Jakub | TAP9702 | KOB TRETRA Praha | 42:16 | + 11:00 | 6122 | |
52. | Svoboda Jakub | ROU9301 | SKOB Roudnice nad Labem | 42:27 | + 11:11 | 6068 | |
53. | Illner Jakub | DKP6601 | Oddíl OB Kotlářka | 42:28 | + 11:12 | 6064 | |
54. | Řada Jakub | DKP9401 | Oddíl OB Kotlářka | 42:34 | + 11:18 | 6035 | |
55. | Kos Oldřich | LPU9302 | OK Lokomotiva Pardubice | 42:38 | + 11:22 | 6015 | |
56. | Deml Tomáš | LPU9502 | OK Lokomotiva Pardubice | 42:43 | + 11:27 | 5991 | |
57. | Pašek František | KAM7600 | SK Kamenice | 42:54 | + 11:38 | 5938 | |
58. | Pračka Tomáš | RIC7302 | OB Říčany | 43:07 | + 11:51 | 5875 | |
59. | Novák Ivo | OKP6200 | SK OK 24 Praha | 43:19 | + 12:03 | 5817 | |
60. | Albl Miloslav | LME7600 | SK Los Mělník | 44:03 | + 12:47 | 5604 | |
61. | Buk Jindřich | ROU9303 | SKOB Roudnice nad Labem | 44:11 | + 12:55 | 5565 | |
62. | Vlach Martin | PGP8605 | SK Praga | 44:14 | + 12:58 | 5551 | |
63. | Besta Lukáš | KNC8101 | OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. | 44:53 | + 13:37 | 5362 | |
64. | Beneš Filip | TAP8701 | KOB TRETRA Praha | 45:08 | + 13:52 | 5290 | |
65. | Hrouda Martin | FSP7612 | VŠTJ Stavební fakulta Praha | 46:16 | + 15:00 | 4961 | |
66. | Semík Jan | VSP6507 | USK Praha | 46:28 | + 15:12 | 4902 | |
67. | Kopec Tomáš | KRN8203 | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 47:03 | + 15:47 | 4733 | |
68. | Šimek Tomáš | FSP6304 | VŠTJ Stavební fakulta Praha | 47:37 | + 16:21 | 4569 | |
69. | Zelinka Jan | LPU9405 | OK Lokomotiva Pardubice | 47:38 | + 16:22 | 4564 | |
70. | Havlíček Tomáš | KNC8700 | OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. | 47:53 | + 16:37 | 4491 | |
70. | Hopanyuk Anatoliy | DKP7900 | Oddíl OB Kotlářka | 47:53 | + 16:37 | 4491 | |
72. | Uher Petr | VSP5001 | USK Praha | 48:05 | + 16:49 | 4433 | |
73. | Buk Michal | ROU9601 | SKOB Roudnice nad Labem | 48:26 | + 17:10 | 4332 | |
74. | Kalina Miroslav | EKP8211 | VŠTJ Ekonom Praha | 49:10 | + 17:54 | 4119 | |
75. | Chum Jaroslav | SLP6601 | OOB Slavia Praha | 49:32 | + 18:16 | 4012 | |
76. | Jurga Václav | 46X8900 | Krutě Kruté Krůty | 51:14 | + 19:58 | ||
77. | Bitter Aleš | KNC8803 | OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. | 51:53 | + 20:37 | 3330 | |
78. | Šámal Václav | OKP5600 | SK OK 24 Praha | 53:43 | + 22:27 | 2798 | |
79. | Kohl Ondřej | KPY8600 | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 53:54 | + 22:38 | 2745 | |
80. | Žáček Martin | FSP6803 | VŠTJ Stavební fakulta Praha | 53:57 | + 22:41 | 2730 | |
81. | Junek Vladimír | TJP8400 | TJ Sokol Troja | 54:40 | + 23:24 | 2522 | |
82. | Lustig Matyáš | DKP9507 | Oddíl OB Kotlářka | 58:21 | + 27:05 | 1453 | |
83. | Kolář Jakub | LBE9501 | TJ Lokomotiva Beroun | 58:43 | + 27:27 | 1347 | |
84. | Benc Jiří | TAP8002 | KOB TRETRA Praha | 59:55 | + 28:39 | 998 | |
85. | Píchal Jan | VSP5202 | USK Praha | 61:03 | + 29:47 | 669 | |
86. | Šedivý Ondřej | KNC9103 | OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. | 63:26 | + 32:10 | 0 | |
87. | Kolář Radek | BRU6901 | Ulita-HOBRA Orienteering Broumov | 64:17 | + 33:01 | 0 | |
88. | Kohl Jiří | KPY6201 | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 65:34 | + 34:18 | 0 | |
Janovský Tomáš | PGP6401 | SK Praga | DISK | 0 | |||
Maška Marek | MKP8800 | SK Meteor Kačerov Praha | DISK | 0 | |||
Hepner David | SHK7601 | OK Slavia Hradec Králové | 33:31 | + 2:15 | 0 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Polák Vlastimil | VRL7702 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 29:52 | 7297 | ||
2. | Petras Tomáš | VAM8801 | OOB Vamberk | 29:55 | + 0:03 | 7285 | |
3. | Zikmund Zdeněk | NPA6705 | SK LOB Nová Paka | 31:42 | + 1:50 | 6867 | |
4. | Justa Pavel | PHK8701 | OK 99 Hradec Králové | 31:46 | + 1:54 | 6851 | |
5. | Jirásek Aleš | LPU7601 | OK Lokomotiva Pardubice | 32:31 | + 2:39 | 6675 | |
6. | Koblížek Kamil | KUO8001 | KOB Ústí nad Orlicí | 33:31 | + 3:39 | 6441 | |
7. | Štregl Petr | VRL7303 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 33:58 | + 4:06 | 6336 | |
8. | Leštínský Tomáš | DOB7801 | KOB Dobruška | 34:15 | + 4:23 | 6269 | |
9. | Burdych Tomáš | BRM8201 | Sokol Burdych | 34:37 | + 4:45 | 6183 | |
10. | Veverka Tomáš | VAM8401 | OOB Vamberk | 34:40 | + 4:48 | 6171 | |
11. | Kolek Petr | ASU7501 | Magnus Orienteering | 35:12 | + 5:20 | 6046 | |
12. | Fátor Jan | DOB7907 | KOB Dobruška | 35:29 | + 5:37 | 5980 | |
13. | Junek Martin | STH8101 | SK Studenec | 35:42 | + 5:50 | 5929 | |
14. | Klapal Michal | VAM8802 | OOB Vamberk | 35:50 | + 5:58 | 5898 | |
15. | Margold Martin | DKP8106 | Oddíl OB Kotlářka | 36:11 | + 6:19 | 5816 | |
16. | Skalický Matyáš | KUO9605 | KOB Ústí nad Orlicí | 36:20 | + 6:28 | 5781 | |
17. | Kupka Jaroslav | ALB7800 | OOB Albrechtice nad Orlicí | 37:06 | + 7:14 | 5601 | |
18. | Dušek Martin | ZAM9602 | OB T.J. Sokol Žamberk | 39:21 | + 9:29 | 5073 | |
19. | Vodička Oldřich | LPU7715 | OK Lokomotiva Pardubice | 39:22 | + 9:30 | 5069 | |
20. | Černý Vojtěch | JIL9006 | OK Jilemnice | 39:45 | + 9:53 | 4980 | |
21. | Fukátko Jan | LPU8105 | OK Lokomotiva Pardubice | 42:12 | + 12:20 | 4405 | |
22. | Hausvater Karel | SHK5801 | OK Slavia Hradec Králové | 42:29 | + 12:37 | 4339 | |
23. | Smolka Ondřej | TJP9401 | TJ Sokol Troja | 44:21 | + 14:29 | 3901 | |
24. | Tejkal Jan | ADA8110 | OOB TJ Spartak Adamov | 46:15 | + 16:23 | 3456 | |
25. | Haering Jan | LME7500 | SK Los Mělník | 48:21 | + 18:29 | 2963 | |
26. | Havlůj František | DKP8308 | Oddíl OB Kotlářka | 49:21 | + 19:29 | 2729 | |
27. | Vojtíšek Jakub | ADA8145 | OOB TJ Spartak Adamov | 54:25 | + 24:33 | ||
28. | Líbal Jakub | ROU9202 | SKOB Roudnice nad Labem | 55:11 | + 25:19 | 1361 | |
29. | Borovička Milan | FSP6104 | VŠTJ Stavební fakulta Praha | 57:43 | + 27:51 | 767 | |
30. | Bartaloš Tomáš | PGP8010 | SK Praga | 59:08 | + 29:16 | 435 | |
31. | Průša Ondřej | DKL9600 | KOB Kladno | 67:20 | + 37:28 | 0 | |
32. | Červinka Jaroslav | OKP9000 | SK OK 24 Praha | 67:21 | + 37:29 | 0 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Průša Michal | VSP7310 | USK Praha | 30:02 | ||
2. | Baldrian Petr | PGP7203 | SK Praga | 30:15 | + 0:13 | |
3. | Skripnik Ondřej | FSP7502 | VŠTJ Stavební fakulta Praha | 31:12 | + 1:10 | |
4. | Matějka Hynek | TAP7610 | KOB TRETRA Praha | 31:49 | + 1:47 | |
5. | Kužel Tomáš | FSP7610 | VŠTJ Stavební fakulta Praha | 33:17 | + 3:15 | |
6. | Bambousek Martin | DOR7302 | OK Dobříš | 33:56 | + 3:54 | |
7. | Šemelík Petr | DKL6901 | KOB Kladno | 34:24 | + 4:22 | |
8. | Poborský Petr | EKP7500 | VŠTJ Ekonom Praha | 34:46 | + 4:44 | |
9. | Bejvl Jakub | LME7100 | SK Los Mělník | 34:49 | + 4:47 | |
10. | Boudný Jan | SCP7417 | OK Sparta Praha | 34:59 | + 4:57 | |
11. | Štrait Martin | VSP7602 | USK Praha | 36:52 | + 6:50 | |
12. | Šubrt Antonín | DKP7100 | Oddíl OB Kotlářka | 36:55 | + 6:53 | |
13. | Víteček Jan | DKP7201 | Oddíl OB Kotlářka | 38:32 | + 8:30 | |
14. | Chaloupka Přemysl | KAM7100 | SK Kamenice | 38:53 | + 8:51 | |
15. | Jandera Tomáš | DVP7304 | TJ Sokol Praha Spořilov - Roztyly | 42:42 | + 12:40 | |
16. | Janeček Ondřej | SOB7001 | SOBSA | 43:35 | + 13:33 | |
17. | Sládeček Petr | RIC7702 | OB Říčany | 43:41 | + 13:39 | |
18. | Pecháček Libor | RIC7600 | OB Říčany | 44:16 | + 14:14 | |
19. | Tolar Jan | RIC7301 | OB Říčany | 47:04 | + 17:02 | |
20. | Jedlička Adam | KAM7700 | SK Kamenice | 50:08 | + 20:06 | |
21. | Svoboda Ondřej | ROZ7100 | OK Roztoky | 50:16 | + 20:14 | |
22. | Koten Pavel | RIC7200 | OB Říčany | 53:49 | + 23:47 | |
23. | Stauch Michal | 3LC7300 | Lipence | 54:01 | + 23:59 | |
24. | Škácha Michal | KAM7102 | SK Kamenice | 54:56 | + 24:54 | |
25. | Milota Jan | KAM7200 | SK Kamenice | 56:55 | + 26:53 | |
26. | Míka Pavel | DKP7800 | Oddíl OB Kotlářka | 68:05 | + 38:03 | |
27. | Izák Pavel | LME7102 | SK Los Mělník | 85:10 | + 55:08 | |
Millek Jiří | MKP7300 | SK Meteor Kačerov Praha | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Bláha Jan | SJP6800 | KČT Slavoj Praha | 32:35 | ||
2. | Přibík Jan | PGP6301 | SK Praga | 32:58 | + 0:23 | |
3. | Funda Jiří | API6401 | OK Andante Písek | 34:00 | + 1:25 | |
4. | Veljačik Pavel | SCP6200 | OK Sparta Praha | 34:19 | + 1:44 | |
5. | Fanta Miroslav | EKP5800 | VŠTJ Ekonom Praha | 36:28 | + 3:53 | |
6. | Buriánek Jaromír | SCP4700 | OK Sparta Praha | 36:29 | + 3:54 | |
7. | Šebek Martin | DKP6705 | Oddíl OB Kotlářka | 38:00 | + 5:25 | |
8. | Stehno Pavel | DKP4900 | Oddíl OB Kotlářka | 38:37 | + 6:02 | |
9. | Reichl Michal | MKP6402 | SK Meteor Kačerov Praha | 38:38 | + 6:03 | |
10. | Tihon Jaroslav | TAP6102 | KOB TRETRA Praha | 39:20 | + 6:45 | |
11. | Cincibus Pavel | FSP6605 | VŠTJ Stavební fakulta Praha | 39:56 | + 7:21 | |
12. | Buk Miloslav | ROU6202 | SKOB Roudnice nad Labem | 41:41 | + 9:06 | |
13. | Rakovec Michal | SCP6901 | OK Sparta Praha | 41:52 | + 9:17 | |
14. | Hošek Ladislav | SCP6001 | OK Sparta Praha | 41:54 | + 9:19 | |
14. | Šrámek Petr | RIC6905 | OB Říčany | 41:54 | + 9:19 | |
14. | Jun Drahomír | KNC5501 | OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. | 41:54 | + 9:19 | |
17. | Velichkov Petar | DKP6704 | Oddíl OB Kotlářka | 42:07 | + 9:32 | |
18. | Aschermann David | KAM6500 | SK Kamenice | 43:53 | + 11:18 | |
19. | Hájek Tomáš | ZVO6401 | OB SK Zvole | 44:14 | + 11:39 | |
20. | Kavka Jiří | SCP5900 | OK Sparta Praha | 45:34 | + 12:59 | |
21. | Sanna Roberto | DKP6703 | Oddíl OB Kotlářka | 46:28 | + 13:53 | |
22. | Valter Petr | KBP4500 | KBP Praha | 47:01 | + 14:26 | |
23. | Fiala Zdeněk | TAP5501 | KOB TRETRA Praha | 48:19 | + 15:44 | |
23. | Hejsek Jiří | KAM6900 | SK Kamenice | 48:19 | + 15:44 | |
25. | Strejc Jaroslav | ZVO6101 | OB SK Zvole | 48:40 | + 16:05 | |
26. | Svátek Vojtěch | SLP6701 | OOB Slavia Praha | 48:56 | + 16:21 | |
27. | Beneš Jan | DKL6600 | KOB Kladno | 49:23 | + 16:48 | |
28. | Hlubuček Tomáš | KAM6603 | SK Kamenice | 54:07 | + 21:32 | |
29. | Votava Petr | KNC6602 | OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. | 55:46 | + 23:11 | |
30. | Sedláček Jaroslav | ROZ6801 | OK Roztoky | 55:52 | + 23:17 | |
31. | Řada Richard | DKP6701 | Oddíl OB Kotlářka | 59:15 | + 26:40 | |
32. | Swart Jan | DKL7001 | KOB Kladno | 59:23 | + 26:48 | |
33. | Halíř Radim | MFP7000 | VŠSK MFF UK Praha | 60:18 | + 27:43 | |
34. | Hejtmánek Vladimír | TAP5802 | KOB TRETRA Praha | 116:27 | + 83:52 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hrabánek David | PGP6003 | SK Praga | 28:47 | ||
2. | John Vladimír | OLP5502 | PSK Olymp Praha | 29:51 | + 1:04 | |
3. | Cabrnoch Jiří | DKL5400 | KOB Kladno | 32:12 | + 3:25 | |
4. | Knotek Kamil | OLP5701 | PSK Olymp Praha | 34:48 | + 6:01 | |
5. | Soukup Václav | VSP5600 | USK Praha | 35:46 | + 6:59 | |
6. | Jelínek Martin | PGP5103 | SK Praga | 36:08 | + 7:21 | |
7. | Kudrnáč Martin | HCE5901 | TJ Sokol Hostivice | 37:23 | + 8:36 | |
8. | Koč Lumír | MKP5401 | SK Meteor Kačerov Praha | 38:43 | + 9:56 | |
9. | Brumek Stanislav | DKL5201 | KOB Kladno | 40:17 | + 11:30 | |
10. | Čadil Jan | FSP4300 | VŠTJ Stavební fakulta Praha | 40:21 | + 11:34 | |
11. | Grivalský Michal | PGP5900 | SK Praga | 45:50 | + 17:03 | |
12. | Lustig Zdeněk | DKP5601 | Oddíl OB Kotlářka | 50:07 | + 21:20 | |
13. | Jahn Pavel | SCP5500 | OK Sparta Praha | 50:58 | + 22:11 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Novák Miloš | SCP4600 | OK Sparta Praha | 34:08 | ||
2. | Procházka Zdenko | DKP4300 | Oddíl OB Kotlářka | 34:27 | + 0:19 | |
3. | Hamáček Bohuslav | LBE5000 | TJ Lokomotiva Beroun | 36:07 | + 1:59 | |
4. | Nosál Stanislav | LBE4600 | TJ Lokomotiva Beroun | 36:36 | + 2:28 | |
5. | Lebduška Petr | ROU4702 | SKOB Roudnice nad Labem | 38:16 | + 4:08 | |
6. | Matějů Ivan | UVP4600 | Slovan Praha | 43:49 | + 9:41 | |
7. | Novotný Jiří | SLP4601 | OOB Slavia Praha | 44:49 | + 10:41 | |
8. | Rakovec Miloš | SCP4500 | OK Sparta Praha | 45:50 | + 11:42 | |
9. | Valášek Josef | SCP4501 | OK Sparta Praha | 50:38 | + 16:30 | |
10. | Čenovský Jiří | MKP4900 | SK Meteor Kačerov Praha | 53:42 | + 19:34 | |
11. | Duda František | KPY4600 | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 58:39 | + 24:31 | |
12. | Koč Břetislav | MKP4400 | SK Meteor Kačerov Praha | 59:59 | + 25:51 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Attl Vladimír | PGP3800 | SK Praga | 29:41 | ||
2. | Semorád Miloš | SCP3300 | OK Sparta Praha | 34:23 | + 4:42 | |
3. | Kalivoda Vladimír | KNC3800 | OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. | 53:08 | + 23:27 | |
4. | Hanák Milan | FSP3400 | VŠTJ Stavební fakulta Praha | 57:27 | + 27:46 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Čapková Markéta | SAK Lenora | 17:15 | |||
2. | Sanna Vivian | DKP0751 | Oddíl OB Kotlářka | 22:25 | + 5:10 | |
3. | Kadaně Matěj | LPU1001 | OK Lokomotiva Pardubice | 22:36 | + 5:21 | |
4. | Příkazský Josef | NNN0099 | Neregistrovaní | 24:08 | + 6:53 | |
5. | Broumová Johanka | ZBP0950 | OOB SK Zbraslav | 24:18 | + 7:03 | |
6. | Kurka Jaroslav | SHK0501 | OK Slavia Hradec Králové | 24:33 | + 7:18 | |
7. | Kurka Antonín | SHK0700 | OK Slavia Hradec Králové | 24:50 | + 7:35 | |
8. | Tolar Ondřej | RIC0701 | OB Říčany | 25:04 | + 7:49 | |
9. | Stará Barbora | NER | NNN Neregistrovaní | 25:40 | + 8:25 | |
10. | Šimáček Matěj + Filip | NER | NNN Neregistrovaní | 26:09 | + 8:54 | |
11. | Šimůnková Michaela | TAP0851 | KOB TRETRA Praha | 26:35 | + 9:20 | |
12. | Mařík Antonín | NER | NNN Neregistrovaní | 27:26 | + 10:11 | |
13. | Hlaváček Vojtěch | 6MC0700 | Atletický oddíl TJ Sokol Horní Počernice | 27:50 | + 10:35 | |
14. | Doucha Tomáš | SNA0801 | TJ START Náchod | 28:06 | + 10:51 | |
15. | Čečka Matěj | SHK0900 | OK Slavia Hradec Králové | 28:58 | + 11:43 | |
16. | Hora Jan | PGP0901 | SK Praga | 29:41 | + 12:26 | |
17. | Hlaváčková Lucie | 6MC1050 | Atletický oddíl TJ Sokol Horní Počernice | 30:14 | + 12:59 | |
18. | Víteček Šimon | DKP0801 | Oddíl OB Kotlářka | 30:39 | + 13:24 | |
19. | Hřebíková Markéta | 51C0950 | RAPAMAVI Satalice | 30:47 | + 13:32 | |
20. | Kostlán Kryštof | NER | NNN Neregistrovaní | 31:09 | + 13:54 | |
20. | Jirja Kryštof | NER | NNN Neregistrovaní | 31:09 | + 13:54 | |
22. | Kavalírová marie | SAK Lenora | 32:27 | + 15:12 | ||
23. | Lediwsaká Eliška | SAK Lenora | 32:32 | + 15:17 | ||
24. | Maříková Alžběta | NER | NNN Neregistrovaní | 32:53 | + 15:38 | |
25. | Petržela Radek | NER | NNN Neregistrovaní | 33:15 | + 16:00 | |
26. | Veljačik Jonáš | SCP0800 | OK Sparta Praha | 33:43 | + 16:28 | |
27. | Hančová Karolína | VRL0952 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 33:53 | + 16:38 | |
28. | Horníček Štěpán | SAK Lenora | 34:15 | + 17:00 | ||
29. | Hřebík Vilém | 51C1100 | RAPAMAVI Satalice | 34:43 | + 17:28 | |
30. | Rybová Kateřinka | NER | NNN Neregistrovaní | 35:07 | + 17:52 | |
31. | Kalousová Jolana | EKP0760 | VŠTJ Ekonom Praha | 35:14 | + 17:59 | |
32. | Ptáčková Veronika | PGP0551 | SK Praga | 35:58 | + 18:43 | |
33. | Ptáčková Hana | PGP0750 | SK Praga | 36:20 | + 19:05 | |
34. | Baldrian Josef | VSP1100 | USK Praha | 37:31 | + 20:16 | |
35. | Vaculovičová Alžběta | DCE0950 | KOB Dobřichovice | 38:28 | + 21:13 | |
36. | Kubát Vojtěch | VRL0701 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 38:33 | + 21:18 | |
37. | Vaculovič Matěj | DCE1000 | KOB Dobřichovice | 38:34 | + 21:19 | |
38. | Svejštil Martin | ZAM1001 | OB T.J. Sokol Žamberk | 38:59 | + 21:44 | |
39. | Beierovi Lucie + Martin | NER | NNN Neregistrovaní | 39:21 | + 22:06 | |
39. | Kopecký Michal | SJC0801 | TJ Sportcentrum Jičín | 39:21 | + 22:06 | |
41. | De Heij Robert | RIC0800 | OB Říčany | 39:57 | + 22:42 | |
42. | Bartalošová Ada | PGP1050 | SK Praga | 41:31 | + 24:16 | |
43. | Tejkl Štěpán | 81C0800 | Cirkus Čakovice | 42:17 | + 25:02 | |
44. | Andrade Miriam | 24C0650 | OK Vršovice | 42:21 | + 25:06 | |
45. | Mrázková Berta | SJC1151 | TJ Sportcentrum Jičín | 43:02 | + 25:47 | |
46. | Schnabl Jakub | RIC0706 | OB Říčany | 43:27 | + 26:12 | |
47. | Chumová Adéla | SLP0950 | OOB Slavia Praha | 44:05 | + 26:50 | |
48. | Dvořáková Kateřina | SAK Lenora | 44:52 | + 27:37 | ||
49. | Hepnerová Tereza | SHK1150 | OK Slavia Hradec Králové | 45:15 | + 28:00 | |
50. | Kada Vojtěch | NER | NNN Neregistrovaní | 48:28 | + 31:13 | |
51. | Pračka Martin | NER | NNN Neregistrovaní | 49:47 | + 32:32 | |
52. | Kohoutek Ladislav | SLA1000 | SKOB Slaný | 50:09 | + 32:54 | |
53. | Bestová Tereza | NER | NNN Neregistrovaní | 52:11 | + 34:56 | |
54. | Langr Matyáš | KOR0800 | OB DDM Kostelec nad Orlicí | 53:08 | + 35:53 | |
55. | Jedličková Lucie | SHK1050 | OK Slavia Hradec Králové | 53:42 | + 36:27 | |
56. | Brabencová Anna | SOB0450 | SOBSA | 54:37 | + 37:22 | |
57. | Jiras František | DOR0900 | OK Dobříš | 55:04 | + 37:49 | |
58. | Malá Lucie | NNN | Neregistrovaní | 62:29 | + 45:14 | |
59. | Roháč Martin | NNN | Neregistrovaní | 62:30 | + 45:15 | |
60. | Malý Marek | NNN | Neregistrovaní | 63:01 | + 45:46 | |
61. | Volf Kryštof | SRK1301 | SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou | 66:15 | + 49:00 | |
62. | Pompachová Kája Naty | SAK Lenora | 66:54 | + 49:39 | ||
63. | Kazdová Rozárie | SJC1350 | TJ Sportcentrum Jičín | 71:15 | + 54:00 | |
64. | Altman Michal | DKP | Oddíl OB Kotlářka | 74:16 | + 57:01 | |
65. | Korbelová Eliška | CHC | K.O.B. Choceň | 74:51 | + 57:36 | |
Kuhnová Šárka | LPU1 | OK Lokomotiva Pardubice | DISK | |||
Novák Jakub | NER | NNN Neregistrovaní | DISK | |||
Růžičková Magda | PHK | OK 99 Hradec Králové | DISK | |||
Roháč Michal | NNN | Neregistrovaní | DISK | |||
Míka Luboš | DKP1101 | Oddíl OB Kotlářka | DISK | |||
Chumová Lada | SLP1250 | OOB Slavia Praha | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Tesař Zdeněk | SJC0401 | TJ Sportcentrum Jičín | 22:59 | ||
2. | Vodička Jan | SAK Lenora | 24:32 | + 1:33 | ||
3. | Ledinský Martin | DKP7910 | Oddíl OB Kotlářka | 28:21 | + 5:22 | |
4. | Tachezy Ruth | DOR6451 | OK Dobříš | 31:21 | + 8:22 | |
5. | Hlaváčková Klára | 6MC7750 | Atletický oddíl TJ Sokol Horní Počernice | 31:53 | + 8:54 | |
6. | Nosek Jan | NNN | Neregistrovaní | 32:27 | + 9:28 | |
7. | Vrbatová Petra | HOS8551 | TJ Tatran Hostinné | 33:30 | + 10:31 | |
8. | Geislerová Aneta | DKL0151 | KOB Kladno | 33:45 | + 10:46 | |
9. | Štichhauerová Kateřina | LPU7468 | OK Lokomotiva Pardubice | 33:55 | + 10:56 | |
10. | Nosková Pavla | NNN | Neregistrovaní | 34:07 | + 11:08 | |
11. | Kubátová Dana | VRL6851 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 34:24 | + 11:25 | |
12. | Maleček Vít | PGP6801 | SK Praga | 35:36 | + 12:37 | |
13. | Jírová Monika | NNN | Neregistrovaní | 36:01 | + 13:02 | |
14. | Mádle Ondřej | BRU0701 | Ulita-HOBRA Orienteering Broumov | 36:22 | + 13:23 | |
15. | Nosek Daniel | NNN | Neregistrovaní | 36:43 | + 13:44 | |
16. | Pancnerová Petra | BRU0050 | Ulita-HOBRA Orienteering Broumov | 36:51 | + 13:52 | |
17. | Kučera Petr | DOR7700 | OK Dobříš | 36:55 | + 13:56 | |
18. | Nosková Barbora | NNN | Neregistrovaní | 37:22 | + 14:23 | |
19. | Machová Iveta | NER | NNN Neregistrovaní | 37:57 | + 14:58 | |
20. | Valtar Luděk | BRU6400 | Ulita-HOBRA Orienteering Broumov | 38:13 | + 15:14 | |
21. | Nosková Klára | NNN | Neregistrovaní | 39:39 | + 16:40 | |
22. | Černý Michal | ROU7646 | SKOB Roudnice nad Labem | 39:52 | + 16:53 | |
23. | Havlák René | ROU7845 | SKOB Roudnice nad Labem | 40:01 | + 17:02 | |
24. | Kubátová Milada | PGP4750 | SK Praga | 40:20 | + 17:21 | |
25. | Zurynková Ivva | NER | NNN Neregistrovaní | 40:23 | + 17:24 | |
26. | Zvěřinová Darina | SAK Lenora | 40:58 | + 17:59 | ||
27. | Blaha Petr | KAM6605 | SK Kamenice | 42:13 | + 19:14 | |
28. | Jandová Jana | DOR7151 | OK Dobříš | 44:34 | + 21:35 | |
29. | Bártová Olga | NER | NNN Neregistrovaní | 44:43 | + 21:44 | |
30. | Míchalová Marcela | KPY6850 | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 44:48 | + 21:49 | |
31. | Málková Alena | LPU | OK Lokomotiva Pardubice | 44:50 | + 21:51 | |
32. | Hřebíková Radka | 51C7750 | RAPAMAVI Satalice | 45:04 | + 22:05 | |
33. | Mirčeva Lenka | DOR7350 | OK Dobříš | 45:44 | + 22:45 | |
34. | Votavová Renata | KNC6452 | OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. | 47:50 | + 24:51 | |
35. | Hřebík Pavel | 51C7400 | RAPAMAVI Satalice | 48:00 | + 25:01 | |
36. | Beier Petr | NER | NNN Neregistrovaní | 48:12 | + 25:13 | |
37. | Baudyšová Anita | MFP0198 | VŠSK MFF UK Praha | 48:15 | + 25:16 | |
38. | Kohoutová Zdeňka | DKL7251 | KOB Kladno | 48:32 | + 25:33 | |
39. | Nentvichová Romana | DOR6651 | OK Dobříš | 48:36 | + 25:37 | |
40. | Slotová Jarmila | SAK Lenora | 48:39 | + 25:40 | ||
41. | Jurgová Martina | 46X8800 | Krutě Kruté Krůty | 50:09 | + 27:10 | |
42. | Chaloupka Stanislav | CHC6703 | K.O.B. Choceň | 50:31 | + 27:32 | |
43. | Tolarová Ivana | RIC7650 | OB Říčany | 50:52 | + 27:53 | |
44. | Koubková Daniela | DOR7451 | OK Dobříš | 53:47 | + 30:48 | |
45. | Huhn Natalie | BRU0000 | Ulita-HOBRA Orienteering Broumov | 53:57 | + 30:58 | |
46. | Kos Radovan | SAK Lenora | 54:08 | + 31:09 | ||
47. | Fullsack David | DOR8010 | OK Dobříš | 54:28 | + 31:29 | |
48. | Bláhová Kateřina | SJP7350 | KČT Slavoj Praha | 55:33 | + 32:34 | |
49. | Hejtmánková Ivana | BRU7250 | Ulita-HOBRA Orienteering Broumov | 56:09 | + 33:10 | |
50. | Kazdová Dana | 24C8150 | OK Vršovice | 58:26 | + 35:27 | |
51. | Langrová Lenka | KOR7450 | OB DDM Kostelec nad Orlicí | 58:35 | + 35:36 | |
52. | Langr Jan | BOR8541 | OK Jiskra Nový Bor | 58:36 | + 35:37 | |
53. | Jagerová Marcela | 2MC5350 | Dedecek a Babicka | 59:13 | + 36:14 | |
54. | Šilerová Kamila | NER | NNN Neregistrovaní | 59:45 | + 36:46 | |
54. | Král Luděk | 2MC4900 | Dedecek a Babicka | 59:45 | + 36:46 | |
56. | Javůrek Tomáš | VSP0302 | USK Praha | 59:49 | + 36:50 | |
57. | Langrová Marie | BOR8542 | OK Jiskra Nový Bor | 60:03 | + 37:04 | |
58. | Javůrková Gabriela | VSP7260 | USK Praha | 60:34 | + 37:35 | |
59. | Tichá Ivana | KNC6250 | OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. | 65:53 | + 42:54 | |
60. | Čtrnáct Šimon | PGP0001 | SK Praga | 66:12 | + 43:13 | |
61. | Pokorný Jan | TJN0400 | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 67:12 | + 44:13 | |
62. | Tomešová Petra | DKL7450 | KOB Kladno | 67:53 | + 44:54 | |
63. | Schlogerová Pavla | LPU0161 | OK Lokomotiva Pardubice | 70:28 | + 47:29 | |
64. | Schlogerová Martina | LPU7663 | OK Lokomotiva Pardubice | 70:52 | + 47:53 | |
65. | Mojžíšková Lucie | NER | NNN Neregistrovaní | 72:30 | + 49:31 | |
66. | Vrbatová Dominika | SAK Lenora | 74:32 | + 51:33 | ||
67. | Procingerová Ilona | VRL | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 74:44 | + 51:45 | |
68. | Jedličková Tereza | KAM7950 | SK Kamenice | 75:20 | + 52:21 | |
69. | Švábová Michaela | BRU6851 | Ulita-HOBRA Orienteering Broumov | 77:04 | + 54:05 | |
70. | Sojková Petra | SAK Lenora | 81:08 | + 58:09 | ||
71. | Šámal Petr | LBE9698 | TJ Lokomotiva Beroun | 83:53 | + 60:54 | |
72. | Chramostová Julie | NER | NNN Neregistrovaní | 85:28 | + 62:29 | |
73. | Samohýl Richard | PGP2800 | SK Praga | 89:23 | + 66:24 | |
74. | Matějková Eva | NER | NNN Neregistrovaní | 98:39 | + 75:40 | |
75. | Musilová Iveta | SAK Lenora | 100:07 | + 77:08 | ||
76. | Musil Jindřich | SAK Lenora | 100:10 | + 77:11 | ||
77. | Doležalová Ema | NNN3590 | Neregistrovaní | 101:15 | + 78:16 | |
78. | Máslo Miroslav | SHK4001 | OK Slavia Hradec Králové | 104:46 | + 81:47 | |
79. | Svátková Miroslava | SLP0250 | OOB Slavia Praha | 117:44 | + 94:45 | |
Šafránek Daniel | KOR9700 | OB DDM Kostelec nad Orlicí | DISK | |||
Šámal Štěpán | LBE0399 | TJ Lokomotiva Beroun | DISK | |||
Havláková Daniela | ROU7951 | SKOB Roudnice nad Labem | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Mezník Vladimír | LBE6400 | TJ Lokomotiva Beroun | 27:12 | ||
2. | Dneboský František | 24C8000 | OK Vršovice | 28:05 | + 0:53 | |
3. | Husáková Petra | SLA7452 | SKOB Slaný | 32:05 | + 4:53 | |
4. | Černý Ladislav | NER | NNN Neregistrovaní | 33:05 | + 5:53 | |
5. | Vaculovič Radim | DCE7501 | KOB Dobřichovice | 33:14 | + 6:02 | |
6. | Jirous Jiří | TAP7201 | KOB TRETRA Praha | 33:34 | + 6:22 | |
7. | Kopečný Mojmír | TAP6402 | KOB TRETRA Praha | 34:11 | + 6:59 | |
8. | Polák Zdeněk | VSP5203 | USK Praha | 35:08 | + 7:56 | |
9. | Gajdová Magdalena | KAM7450 | SK Kamenice | 36:28 | + 9:16 | |
10. | Plch Martin | NNN | Neregistrovaní | 36:44 | + 9:32 | |
11. | Pompach Martin | PHK7207 | OK 99 Hradec Králové | 37:05 | + 9:53 | |
12. | Balej Jiří | KAM7201 | SK Kamenice | 37:58 | + 10:46 | |
13. | Šimáčková Helena | 8SC7750 | OBMP | 38:19 | + 11:07 | |
14. | Julínková Dana | LPU6555 | OK Lokomotiva Pardubice | 38:56 | + 11:44 | |
15. | Burša Pavel | NER | NNN Neregistrovaní | 39:24 | + 12:12 | |
16. | Brabencová Alena | SOB7150 | SOBSA | 39:53 | + 12:41 | |
17. | Pilný Jiří | VRL | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 40:06 | + 12:54 | |
18. | Javůrek Jaromír | VSP7110 | USK Praha | 41:29 | + 14:17 | |
19. | Lounek Jakub | NER | NNN Neregistrovaní | 41:41 | + 14:29 | |
20. | Samek Jakub | NER | NNN Neregistrovaní | 44:57 | + 17:45 | |
21. | Kuchyňka Pavel | SAK Lenora | 45:09 | + 17:57 | ||
22. | Pohořalý Hugo | ROU0103 | SKOB Roudnice nad Labem | 49:13 | + 22:01 | |
23. | Morávek Martin | SRK7701 | SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou | 49:35 | + 22:23 | |
24. | Kopáček Jiří | NER | NNN Neregistrovaní | 50:47 | + 23:35 | |
25. | Kopáček Vojta | NER | NNN Neregistrovaní | 50:48 | + 23:36 | |
26. | Šiler Michal | NER | NNN Neregistrovaní | 51:05 | + 23:53 | |
27. | Hladká Michaela | TAP7452 | KOB TRETRA Praha | 51:37 | + 24:25 | |
28. | Komers František | NER | NNN Neregistrovaní | 52:22 | + 25:10 | |
29. | Tichý Ondřej | NER | NNN Neregistrovaní | 53:04 | + 25:52 | |
30. | Tomandl Jan | NER | NNN Neregistrovaní | 53:18 | + 26:06 | |
31. | Pohořalá Karolína | ROU6850 | SKOB Roudnice nad Labem | 54:14 | + 27:02 | |
32. | Petržela Michal | 8SC7700 | OBMP | 55:16 | + 28:04 | |
33. | Klusáková Jitka | DKP5651 | Oddíl OB Kotlářka | 55:53 | + 28:41 | |
34. | Pohořalý Dobroslav | ROU6401 | SKOB Roudnice nad Labem | 57:15 | + 30:03 | |
35. | Longin Miloš | TAP6201 | KOB TRETRA Praha | 59:40 | + 32:28 | |
36. | Fejfarová Petra | SAK Lenora | 61:12 | + 34:00 | ||
37. | Khýnová Radka | DOB8750 | KOB Dobruška | 61:22 | + 34:10 | |
38. | Vlčková Vladislava | SAK Lenora | 74:47 | + 47:35 | ||
39. | Kutálek Jan | TAP8301 | KOB TRETRA Praha | 79:13 | + 52:01 | |
40. | Vanka Matouš | OKP | SK OK 24 Praha | 84:47 | + 57:35 | |
Zeithaml Matěj | NER | NNN Neregistrovaní | DISK | |||
Vanková Anna | OKP0550 | SK OK 24 Praha | DISK | |||
Vanková Jana | SAK Lenora | DISK |