Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Lampová Amálie | DKP0752 | C | Oddíl OB Kotlářka | 16:12 | |
2. | Kohoutková Lucie | TAP0651 | C | KOB TRETRA Praha | 18:21 | + 2:09 |
3. | Binningerová Monika | HCE | C | TJ Sokol Hostivice | 19:54 | + 3:42 |
4. | Jedličková Josefína | VSP0651 | C | USK Praha | 20:00 | + 3:48 |
5. | Gladišová Laura | 88C0850 | C | SvětBěhu.cz | 20:33 | + 4:21 |
6. | Pangracová Anna | MFP0650 | C | VŠSK MFF UK Praha | 23:37 | + 7:25 |
7. | Voburková Lucie | ZBP0650 | C | OOB SK Zbraslav | 24:32 | + 8:20 |
8. | Malečková Pavlína | PGP0850 | C | SK Praga | 24:42 | + 8:30 |
9. | Svobodová Andrea | SLA0751 | C | SKOB Slaný | 28:18 | + 12:06 |
10. | Hladká Tereza | TAP0650 | C | KOB TRETRA Praha | 28:19 | + 12:07 |
11. | Janatová Violka | DKP0950 | C | Oddíl OB Kotlářka | 28:30 | + 12:18 |
12. | Straková Denisa | SLA0750 | C | SKOB Slaný | 28:51 | + 12:39 |
13. | Hroňková Barbora | VSP0650 | C | USK Praha | 29:00 | + 12:48 |
14. | Červená Anna | ROU0651 | C | SKOB Roudnice nad Labem | 29:58 | + 13:46 |
15. | Šramčíková Ema | ROU065 | C | SKOB Roudnice nad Labem | 30:23 | + 14:11 |
16. | Mišeková Kateřina | 2WX0751 | C | Los Horní Bezděkov | 33:57 | + 17:45 |
17. | Přibíková Agáta | PGP0651 | C | SK Praga | 34:27 | + 18:15 |
18. | Vondrová Eliška | FSP0850 | C | VŠTJ Stavební fakulta Praha | 35:24 | + 19:12 |
19. | Machová Karolína | VSP | C | USK Praha | 35:42 | + 19:30 |
20. | Buková Hana | ROU0750 | C | SKOB Roudnice nad Labem | 39:34 | + 23:22 |
21. | Oujeská Simona | ADA0551 | C | OOB TJ Spartak Adamov | 41:12 | + 25:00 |
22. | Pastuszková Laura | VSP0654 | C | USK Praha | 47:32 | + 31:20 |
23. | Bestová Tereza | 37C0650 | C | Bez registrace | 66:03 | + 49:51 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Švecová Karolína | ZVO0557 | C | OB SK Zvole | 18:10 | |
2. | Blahutová Martina | MFP0550 | C | VŠSK MFF UK Praha | 20:37 | + 2:27 |
3. | Bambousková Julie | DOR0650 | C | OK Dobříš | 22:11 | + 4:01 |
4. | Vlašímská Bára | SKV0651 | C | TJ Slovan Karlovy Vary | 22:42 | + 4:32 |
5. | Maříková Bětka | C | 23:42 | + 5:32 | ||
6. | Baldrianová Eva | VSP0751 | C | USK Praha | 23:44 | + 5:34 |
7. | Pokorná Nela | PGP0552 | C | SK Praga | 23:50 | + 5:40 |
8. | Jirkovská Magdaléna | SLA0550 | C | SKOB Slaný | 24:01 | + 5:51 |
9. | Škáchová Zuzana | KAM0651 | C | SK Kamenice | 24:04 | + 5:54 |
10. | Čechová Klára | SLA0552 | C | SKOB Slaný | 24:44 | + 6:34 |
11. | Pokorná Terezie | RIC0552 | C | OB Říčany | 26:37 | + 8:27 |
12. | Bartalošová Anežka | PGP0853 | C | SK Praga | 26:44 | + 8:34 |
13. | Mirčeva Tereza | DOR0750 | C | OK Dobříš | 26:48 | + 8:38 |
14. | Müllerová Hana | HCE0650 | C | TJ Sokol Hostivice | 28:31 | + 10:21 |
15. | Zemková Pavlína | SLA0551 | C | SKOB Slaný | 30:01 | + 11:51 |
16. | Redlová Barbora | SLA0650 | C | SKOB Slaný | 32:44 | + 14:34 |
17. | Chramostová Julie | KAM0652 | C | SK Kamenice | 39:38 | + 21:28 |
18. | Blahová Karolína | KAM0752 | C | SK Kamenice | 46:15 | + 28:05 |
19. | Žemlová Barbora | KAM0751 | C | SK Kamenice | 66:27 | + 48:17 |
20. | Alblová Zuzana | LME0660 | C | SK Los Mělník | 70:17 | + 52:07 |
Vaníčková Anna | LBE0550 | C | TJ Lokomotiva Beroun | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hankovcová Helena | KAM0350 | B | SK Kamenice | 17:44 | |
2. | Nádeníčková Iva | NEJ0350 | B | TJ Jiskra Nejdek | 18:02 | + 0:18 |
3. | Pelantová Martina | RIC0550 | C | OB Říčany | 18:24 | + 0:40 |
4. | Malečková Hana | PGP0550 | C | SK Praga | 18:55 | + 1:11 |
5. | Janečková Josefína | EKP0351 | B | VŠTJ Ekonom Praha | 19:43 | + 1:59 |
6. | Balejová Julie | KAM0551 | C | SK Kamenice | 20:05 | + 2:21 |
7. | Nentvichová Julie | DOR0351 | B | OK Dobříš | 20:53 | + 3:09 |
8. | Škáchová Viktorie | KAM0650 | C | SK Kamenice | 21:11 | + 3:27 |
9. | Šimšová Pavla | MFP0551 | B | VŠSK MFF UK Praha | 21:12 | + 3:28 |
10. | Černá Ema | ROU0451 | B | SKOB Roudnice nad Labem | 21:33 | + 3:49 |
11. | Čechmánková Anna | PVP0450 | C | VSS Přírodověda Praha | 22:22 | + 4:38 |
12. | Jirkovská Kateřina | SLA0350 | B | SKOB Slaný | 22:55 | + 5:11 |
13. | Bartoňová Tereza | TAP0350 | C | KOB TRETRA Praha | 23:34 | + 5:50 |
14. | Jirasová Anežka | DOR0350 | B | OK Dobříš | 24:04 | + 6:20 |
15. | Pavlíčková Hana | KPY0450 | C | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 24:56 | + 7:12 |
16. | Dítková Markéta | SKV0451 | C | TJ Slovan Karlovy Vary | 25:13 | + 7:29 |
17. | Gladišová Karolína | 88C0450 | C | SvětBěhu.cz | 25:20 | + 7:36 |
18. | Cincibusová Lenka | FSP0450 | C | VŠTJ Stavební fakulta Praha | 25:31 | + 7:47 |
19. | Mojžíšková Klára | KAM0356 | C | SK Kamenice | 29:01 | + 11:17 |
20. | Švecová Anežka | ZVO0352 | C | OB SK Zvole | 29:02 | + 11:18 |
21. | Kramlová Kateřina | ZVO0353 | C | OB SK Zvole | 29:50 | + 12:06 |
22. | Buková Anežka | ROU0351 | C | SKOB Roudnice nad Labem | 31:49 | + 14:05 |
23. | Neubauerová Anna | DOR0456 | C | OK Dobříš | 32:36 | + 14:52 |
24. | Baťhová Zuzana | KAM0354 | B | SK Kamenice | 32:44 | + 15:00 |
25. | Dobiášová Jitka | ROU0350 | C | SKOB Roudnice nad Labem | 35:24 | + 17:40 |
26. | Víšková Veronika | KAM0452 | B | SK Kamenice | 37:17 | + 19:33 |
27. | Kramlová Barbora | ZVO0452 | C | OB SK Zvole | 37:23 | + 19:39 |
28. | Jakešová Klára | RIC0454 | C | OB Říčany | 37:28 | + 19:44 |
29. | Jedličková Kristýna | KAM0455 | B | SK Kamenice | 37:53 | + 20:09 |
30. | Trešlová Veronika | KAM0457 | C | SK Kamenice | 42:07 | + 24:23 |
31. | Chramostová Amálie | KAM0355 | C | SK Kamenice | 43:37 | + 25:53 |
32. | Pokorná Linda | PGP0350 | C | SK Praga | 44:20 | + 26:36 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Vyhnálková Marie | RIC0151 | A | OB Říčany | 19:31 | |
2. | Škáchová Magdalena | KAM0151 | A | SK Kamenice | 20:37 | + 1:06 |
3. | Kalousková Marie | DKP0151 | B | Oddíl OB Kotlářka | 24:03 | + 4:32 |
4. | Bulířová Ema | TAP0452 | B | KOB TRETRA Praha | 25:48 | + 6:17 |
5. | Sanna Karin | DKP0250 | B | Oddíl OB Kotlářka | 26:49 | + 7:18 |
6. | Halamová Barbora | TAP0150 | B | KOB TRETRA Praha | 27:23 | + 7:52 |
7. | Geislerová Aneta | DKL0151 | B | KOB Kladno | 28:18 | + 8:47 |
8. | Kašparová Barbora | SLA0251 | C | SKOB Slaný | 29:53 | + 10:22 |
9. | Kastnerová Jessica | DOR0250 | B | OK Dobříš | 31:06 | + 11:35 |
10. | Fantová Kateřina | EKP0256 | B | VŠTJ Ekonom Praha | 31:27 | + 11:56 |
11. | Popová Jana | TAP0252 | B | KOB TRETRA Praha | 32:11 | + 12:40 |
12. | Blahová Pavla | EKP0153 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 33:01 | + 13:30 |
13. | Šimšová Barbora | MFP0150 | B | VŠSK MFF UK Praha | 33:27 | + 13:56 |
14. | Vítková Barbora | DKL0250 | C | KOB Kladno | 35:45 | + 16:14 |
15. | Votavová Žofie | KNC0250 | C | OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. | 39:00 | + 19:29 |
16. | Quadrátová Anna-Marie | 2WX | C | Los Horní Bezděkov | 42:13 | + 22:42 |
17. | Jirkovská Michaela | SLA0150 | C | SKOB Slaný | 43:04 | + 23:33 |
18. | Hanzalová Marie Anna | RIC0150 | C | OB Říčany | 57:57 | + 38:26 |
19. | Popová Veronika | TAP0253 | C | KOB TRETRA Praha | 62:31 | + 43:00 |
Selucká Alžběta | KAM0257 | C | SK Kamenice | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Nádeníčková Pavla | NEJ0150 | A | TJ Jiskra Nejdek | 24:40 | |
2. | Voltrová Alena | ROZ9951 | B | OK Roztoky | 25:48 | + 1:08 |
3. | Albrechtová Iveta | KAM9950 | C | SK Kamenice | 27:07 | + 2:27 |
4. | Šrámková Hana | RIC0051 | A | OB Říčany | 29:18 | + 4:38 |
5. | Straková Veronika | SLA0051 | B | SKOB Slaný | 32:05 | + 7:25 |
6. | Sedláčková Linda | ROZ0050 | B | OK Roztoky | 36:58 | + 12:18 |
7. | Lišková Hana | KPY9951 | C | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 44:06 | + 19:26 |
8. | Míchalová Šárka | KPY0050 | C | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 44:18 | + 19:38 |
9. | Benešová Hana | DKL0050 | C | KOB Kladno | 45:50 | + 21:10 |
10. | Bálková Denisa | DOR0050 | C | OK Dobříš | 50:07 | + 25:27 |
11. | Kyralová Anna | KAM0052 | C | SK Kamenice | 54:59 | + 30:19 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kopecká Eliška | KNC9850 | B | OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. | 35:34 | |
2. | Marková Anežka | C | 38:29 | + 2:55 | ||
3. | Zábranská Kristýna | SLA9852 | C | SKOB Slaný | 38:33 | + 2:59 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Plochová Dominika | DKP8651 | R | Oddíl OB Kotlářka | 35:02 | 8348 | |
2. | Baldrianová Barbora | VSP7850 | C | USK Praha | 36:06 | + 1:04 | 8104 |
3. | Dlouhá Marie | DKP8756 | R | Oddíl OB Kotlářka | 36:09 | + 1:07 | 8093 |
4. | Janatová Lucie | DKP8154 | R | Oddíl OB Kotlářka | 36:34 | + 1:32 | 7997 |
5. | Vyhnálková Barbora | RIC9850 | A | OB Říčany | 36:36 | + 1:34 | 7990 |
6. | Hájková Eliška | KAM9851 | A | SK Kamenice | 38:42 | + 3:40 | 7509 |
7. | Šimůnková Gabriela | TAP9755 | A | KOB TRETRA Praha | 40:12 | + 5:10 | 7166 |
8. | Králová Michaela | MFP7959 | C | VŠSK MFF UK Praha | 40:13 | + 5:11 | 7162 |
9. | Valášková Šárka | KAM6951 | C | SK Kamenice | 40:44 | + 5:42 | 7044 |
10. | Hojná Silvie | SCP7950 | C | OK Sparta Praha | 40:46 | + 5:44 | 7037 |
11. | Aschermannová Karolína | KAM0051 | A | SK Kamenice | 41:35 | + 6:33 | 6850 |
12. | Svobodová Jitka | VSP7450 | C | USK Praha | 42:04 | + 7:02 | 6739 |
13. | Šimšová Jana | MFP7651 | C | VŠSK MFF UK Praha | 42:43 | + 7:41 | 6590 |
14. | Zamazalová Kateřina | TAP9053 | C | KOB TRETRA Praha | 42:52 | + 7:50 | 6556 |
15. | Košárková Iva | AOP8152 | R | Orientační Běh Opava | 43:30 | + 8:28 | 6411 |
16. | Štoková Mariana | DKP8158 | C | Oddíl OB Kotlářka | 43:48 | + 8:46 | 6343 |
16. | Křivancová Zdeňka | LBE9450 | C | TJ Lokomotiva Beroun | 43:48 | + 8:46 | 6343 |
18. | Vildmonová Pavla | PGP7454 | C | SK Praga | 45:07 | + 10:05 | 6041 |
19. | Štáfková Jitka | PGP8056 | C | SK Praga | 45:08 | + 10:06 | 6038 |
20. | Zimmerová Kateřina | KAM9850 | A | SK Kamenice | 45:09 | + 10:07 | 6034 |
21. | Karbanová Vendula | DKP8350 | C | Oddíl OB Kotlářka | 45:10 | + 10:08 | 6030 |
22. | Nedbalová Jana | MFP8050 | C | VŠSK MFF UK Praha | 45:26 | + 10:24 | 5969 |
23. | Voltrová Hana | ROZ9752 | B | OK Roztoky | 47:38 | + 12:36 | 5466 |
24. | Škáchová Petra | KAM7054 | C | SK Kamenice | 48:26 | + 13:24 | 5283 |
25. | Bartalošová Jana | PGP8154 | C | SK Praga | 48:41 | + 13:39 | 5225 |
26. | Kettnerová Dana | SHK8950 | C | OK Slavia Hradec Králové | 48:50 | + 13:48 | 5191 |
27. | Bozděchová Lenka | PGP8254 | C | SK Praga | 49:39 | + 14:37 | 5004 |
28. | Chumová Jana | SLP7451 | C | OOB Slavia Praha | 49:45 | + 14:43 | 4981 |
29. | Znamenáčková Helena | TAP8153 | C | KOB TRETRA Praha | 51:35 | + 16:33 | 4562 |
30. | Jarošová Klára | DCE7950 | C | KOB Dobřichovice | 51:47 | + 16:45 | 4516 |
31. | Bořánková Karolína | KAM9550 | E | SK Kamenice | 52:03 | + 17:01 | 4455 |
32. | Klimešová Iva | TEP9550 | B | Tempo Praha | 52:31 | + 17:29 | 4348 |
33. | Albrechtová Eva | KAM7850 | C | SK Kamenice | 52:45 | + 17:43 | 4295 |
34. | Macková Eva | ZBP7950 | C | OOB SK Zbraslav | 53:56 | + 18:54 | 4024 |
35. | Kudrnáčová Lucie | HCE8850 | C | TJ Sokol Hostivice | 54:31 | + 19:29 | 3891 |
36. | Havlínová Zuzana | SCP8150 | C | OK Sparta Praha | 55:19 | + 20:17 | 3708 |
37. | Janovská Petra | PGP7355 | C | SK Praga | 55:29 | + 20:27 | 3670 |
38. | Šustrová Jana | ZBP7354 | C | OOB SK Zbraslav | 55:34 | + 20:32 | 3650 |
39. | Freyová Michaela | KPY6050 | C | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 56:35 | + 21:33 | 3418 |
40. | Držková Markéta | LPU7670 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 56:47 | + 21:45 | 3372 |
41. | Kofrová Michaela | 88C9050 | C | SvětBěhu.cz | 57:59 | + 22:57 | |
42. | Chloupková Jana | SLP5951 | C | OOB Slavia Praha | 59:34 | + 24:32 | 2735 |
43. | Izáková Ivana | EKP7453 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 60:11 | + 25:09 | 2594 |
44. | Černíková Barbora | DOB7878 | C | KOB Dobruška | 60:53 | + 25:51 | 2434 |
45. | Rydlová Eva | FSP8989 | C | VŠTJ Stavební fakulta Praha | 61:48 | + 26:46 | 2224 |
46. | Oujeská Lenka | ADA7654 | C | OOB TJ Spartak Adamov | 64:28 | + 29:26 | 1614 |
47. | Karasová Jana | FSP6153 | C | VŠTJ Stavební fakulta Praha | 71:54 | + 36:52 | 0 |
48. | Tloušťová Eva | SCP6950 | C | OK Sparta Praha | 74:29 | + 39:27 | 0 |
49. | Králová Vanda | 4DC8750 | C | Báječné ženy v běhu | 82:44 | + 47:42 | |
Zelená Markéta | PGP5850 | C | SK Praga | DISK | 0 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Sládková Helena | TAP9151 | C | KOB TRETRA Praha | 39:49 | 0 | |
2. | Šeborová Tereza | DKL8150 | C | KOB Kladno | 42:15 | + 2:26 | 0 |
3. | Krečová Kristýna | DKL8050 | C | KOB Kladno | 46:35 | + 6:46 | 0 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Šimerková Olga | PGP7551 | C | SK Praga | 27:38 | |
2. | Pokorná Magdaléna | PGP7562 | C | SK Praga | 31:45 | + 4:07 |
3. | Šrámková Iva | RIC7251 | C | OB Říčany | 31:56 | + 4:18 |
4. | Žemlová Eva | KAM7550 | C | SK Kamenice | 32:06 | + 4:28 |
5. | Dítkova Jitka | SKV7752 | C | TJ Slovan Karlovy Vary | 33:53 | + 6:15 |
6. | Nyklová Helena | MFP7550 | C | VŠSK MFF UK Praha | 33:56 | + 6:18 |
7. | Benešová Jaroslava | DKL7050 | C | KOB Kladno | 34:15 | + 6:37 |
8. | Klapalová Pavla | VSP7099 | C | USK Praha | 35:43 | + 8:05 |
9. | Melišíková Radka | TAP7152 | C | KOB TRETRA Praha | 36:33 | + 8:55 |
10. | Forštová Jitka | PGP7558 | C | SK Praga | 36:46 | + 9:08 |
11. | Brettlová Marta | PGP7557 | C | SK Praga | 37:06 | + 9:28 |
12. | Čtrnáctová Magdalena | PGP7151 | C | SK Praga | 38:09 | + 10:31 |
13. | Dobiášová Hana | ROU7451 | C | SKOB Roudnice nad Labem | 38:32 | + 10:54 |
14. | Mirčeva Lenka | DOR7350 | C | OK Dobříš | 40:20 | + 12:42 |
15. | Bredlerová Tereza | SKV7551 | C | TJ Slovan Karlovy Vary | 40:37 | + 12:59 |
16. | Vyhnálková Eva | RIC7552 | C | OB Říčany | 40:43 | + 13:05 |
17. | Zemková Helena | SLA7450 | C | SKOB Slaný | 41:30 | + 13:52 |
18. | Blahutová Hanka | MFP7953 | C | VŠSK MFF UK Praha | 42:22 | + 14:44 |
19. | Pavlíčková Lenka | DOR7251 | C | OK Dobříš | 43:34 | + 15:56 |
20. | Malečková Iva | PGP7559 | C | SK Praga | 44:29 | + 16:51 |
21. | Tolarová Ivana | RIC7650 | C | OB Říčany | 44:33 | + 16:55 |
22. | Jirkovská Pavlína | SLA7250 | C | SKOB Slaný | 44:44 | + 17:06 |
23. | Pecharová Michaela | TJP6550 | C | TJ Sokol Troja | 44:45 | + 17:07 |
24. | Sedláčková Petra | ROZ7050 | C | OK Roztoky | 45:29 | + 17:51 |
25. | Kolářová Michaela | SLA7351 | C | SKOB Slaný | 45:38 | + 18:00 |
26. | Popová Veronika | TAP7450 | C | KOB TRETRA Praha | 46:16 | + 18:38 |
27. | Halamová Anna | TAP7350 | C | KOB TRETRA Praha | 47:07 | + 19:29 |
28. | Buková Jana | ROU7150 | C | SKOB Roudnice nad Labem | 50:28 | + 22:50 |
29. | Geislerová Dita | DKL7550 | C | KOB Kladno | 52:06 | + 24:28 |
30. | Pohořalá Karolína | ROU6850 | C | SKOB Roudnice nad Labem | 54:09 | + 26:31 |
31. | Seidlová Barbora | EKP7955 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 55:28 | + 27:50 |
32. | Rejšková Alena | KAM7750 | C | SK Kamenice | 55:31 | + 27:53 |
33. | Přibíková Monika | PGP7256 | C | SK Praga | 55:59 | + 28:21 |
34. | Hellerová Alena | ROU7850 | C | SKOB Roudnice nad Labem | 61:00 | + 33:22 |
35. | Bártová Pavla | ZVO7152 | C | OB SK Zvole | 62:38 | + 35:00 |
36. | Straková Jana | SLA7251 | C | SKOB Slaný | 70:02 | + 42:24 |
37. | Kohoutová Zdeňka | DKL7251 | C | KOB Kladno | 74:15 | + 46:37 |
Quadrátová Petra | 2WX | C | Los Horní Bezděkov | DISK | ||
Kurfürstová Magdalena | FSP7852 | C | VŠTJ Stavební fakulta Praha | DISK | ||
Nová Jana | DOR7150 | C | OK Dobříš | DISK | ||
Peprná Irena | DKP7758 | C | Oddíl OB Kotlářka | DISK | ||
Janská Irena | DKL7151 | C | KOB Kladno | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Fantová Libuše | EKP5650 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 28:16 | |
2. | Cincibusová Ivana | FSP6651 | C | VŠTJ Stavební fakulta Praha | 29:27 | + 1:11 |
3. | Čiháková Lenka | KNC6750 | C | OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. | 29:45 | + 1:29 |
4. | Neumannová Renata | PVP6650 | C | VSS Přírodověda Praha | 30:38 | + 2:22 |
5. | Voltrová Svatava | ROZ6150 | C | OK Roztoky | 31:12 | + 2:56 |
6. | Kavková Dana | SCP6150 | C | OK Sparta Praha | 32:16 | + 4:00 |
7. | Klašková Kateřina | DKP6750 | C | Oddíl OB Kotlářka | 32:33 | + 4:17 |
8. | Klimešová Hana | TEP6150 | C | Tempo Praha | 33:18 | + 5:02 |
9. | Kettnerová Lenka | HCE6450 | C | TJ Sokol Hostivice | 34:12 | + 5:56 |
10. | Zelenková Eugenie | DKP5951 | C | Oddíl OB Kotlářka | 34:28 | + 6:12 |
11. | Hrdličková Ludmila | SLA6950 | C | SKOB Slaný | 34:53 | + 6:37 |
12. | Sládková Eva | TEH5751 | C | Sokol Tehov | 35:12 | + 6:56 |
13. | Havlíčková Jindra | KNC6150 | C | OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. | 35:53 | + 7:37 |
14. | Mrázová Pavla | DCE5550 | C | KOB Dobřichovice | 36:24 | + 8:08 |
15. | Svobodná Eva | DKP5851 | C | Oddíl OB Kotlářka | 36:56 | + 8:40 |
16. | Baziková Lucie | TJP6451 | C | TJ Sokol Troja | 37:37 | + 9:21 |
16. | Procházková Miluše | DCE5450 | C | KOB Dobřichovice | 37:37 | + 9:21 |
18. | Kohoutová Pavla | KNC6251 | C | OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. | 38:02 | + 9:46 |
19. | Lustigová Lenka | DKP6652 | C | Oddíl OB Kotlářka | 38:17 | + 10:01 |
20. | Blahová Markéta | EKP6951 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 43:09 | + 14:53 |
21. | Malačková Jana | DVP6151 | C | TJ Sokol Praha Spořilov - Roztyly | 43:39 | + 15:23 |
22. | Mudrová Martina | HCE6451 | C | TJ Sokol Hostivice | 44:47 | + 16:31 |
23. | Dudová Hana | DKP5752 | C | Oddíl OB Kotlářka | 48:18 | + 20:02 |
24. | Líbalová Marcela | ROU6551 | C | SKOB Roudnice nad Labem | 49:27 | + 21:11 |
25. | Nentvichová Romana | DOR6651 | C | OK Dobříš | 53:11 | + 24:55 |
26. | Kopáčková Alena | DOR6450 | C | OK Dobříš | 55:11 | + 26:55 |
27. | Hrubá Veronika | 2WX6750 | C | Los Horní Bezděkov | 56:24 | + 28:08 |
28. | Buková Zdeňka | ROU7051 | C | SKOB Roudnice nad Labem | 57:47 | + 29:31 |
29. | Vítková Marie | DKL7054 | C | KOB Kladno | 58:43 | + 30:27 |
30. | Postolková Monika | DKL7053 | C | KOB Kladno | 62:58 | + 34:42 |
31. | Zimmerová Lenka | ZVO6451 | C | OB SK Zvole | 63:39 | + 35:23 |
MS | Hrachovinová Hana | C | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Štrossová Jiřina | DCE5650 | C | KOB Dobřichovice | 28:03 | |
2. | Jahnová Helena | SCP5550 | C | OK Sparta Praha | 28:50 | + 0:47 |
3. | Dohnalová Dana | VSP5050 | C | USK Praha | 31:20 | + 3:17 |
4. | Nováková Jiřina | UVP4950 | C | Slovan Praha | 32:06 | + 4:03 |
5. | Haňkovská Jana | PGP4050 | C | SK Praga | 32:08 | + 4:05 |
6. | Jelínková Radana | PGP5851 | C | SK Praga | 32:36 | + 4:33 |
7. | Dlasková Anna | DKP5350 | C | Oddíl OB Kotlářka | 34:54 | + 6:51 |
8. | Hejtmánková Alena | TAP5452 | C | KOB TRETRA Praha | 35:51 | + 7:48 |
9. | Šilerová Zdena | KNC5750 | C | OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. | 40:34 | + 12:31 |
10. | Zavadilová Naďa | SCP5450 | C | OK Sparta Praha | 41:30 | + 13:27 |
11. | Wolkerová Dagmar | TJP5250 | C | TJ Sokol Troja | 44:08 | + 16:05 |
12. | Cabrnochová Hana | DKL5550 | C | KOB Kladno | 45:56 | + 17:53 |
13. | Matějů Ladislava | UVP4750 | C | Slovan Praha | 58:50 | + 30:47 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Lohrová Jarmila | SCP4650 | C | OK Sparta Praha | 48:15 | |
2. | Provazníková Svatava | TJP4250 | C | TJ Sokol Troja | 66:59 | + 18:44 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Louša Vojtěch | KPY0600 | C | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 16:29 | |
2. | Střelba Antonín | 5RC0600 | C | NNN | 19:05 | + 2:36 |
3. | Havlák Štěpán | ROU0801 | C | SKOB Roudnice nad Labem | 19:53 | + 3:24 |
4. | Kourek Vojtěch | TAP0606 | C | KOB TRETRA Praha | 19:57 | + 3:28 |
5. | Oujeský Lukáš | ADA0504 | C | OOB TJ Spartak Adamov | 21:20 | + 4:51 |
6. | Besta Radek | 11C0800 | C | Letci v akci | 21:34 | + 5:05 |
7. | Janský Jan | DKP0506 | C | Oddíl OB Kotlářka | 22:38 | + 6:09 |
8. | Hradil Martin | HCE0600 | C | TJ Sokol Hostivice | 22:47 | + 6:18 |
9. | Heller Jakub | ROU0702 | C | SKOB Roudnice nad Labem | 23:08 | + 6:39 |
10. | Jedlička Aleš | VSP0800 | C | USK Praha | 24:36 | + 8:07 |
11. | Coufal Kryštof | ROU050X | C | SKOB Roudnice nad Labem | 24:51 | + 8:22 |
12. | Šubrt Ondřej | TAP0801 | C | KOB TRETRA Praha | 25:02 | + 8:33 |
13. | Hlaváček Vojtěch | TAP0700 | C | KOB TRETRA Praha | 25:36 | + 9:07 |
14. | Hroněk Štěpán | VSP0700 | C | USK Praha | 27:12 | + 10:43 |
15. | Oujeský Dan | ADA0701 | C | OOB TJ Spartak Adamov | 27:19 | + 10:50 |
16. | Kuchař Pavel | RIC0604 | C | OB Říčany | 31:16 | + 14:47 |
17. | Schnabl Jakub | RIC0706 | C | OB Říčany | 33:05 | + 16:36 |
18. | Pop Jonáš | TAP0600 | C | KOB TRETRA Praha | 33:06 | + 16:37 |
19. | Hrbek Vojtěch | C | 35:24 | + 18:55 | ||
20. | Volek Robin | 2WX0703 | C | Los Horní Bezděkov | 37:30 | + 21:01 |
21. | Kouřil Vojta | KPY0700 | C | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 45:44 | + 29:15 |
22. | Tolar Ondřej | RIC0701 | C | OB Říčany | 47:32 | + 31:03 |
23. | Moravec Michal | 52X0600 | C | SnailSquad | 50:34 | + 34:05 |
Mach David | VSP08 | C | USK Praha | DISK | ||
Krumlovský Vojtěch | RIC0703 | C | OB Říčany | DISK | ||
Šťastný Adam | KPY0501 | C | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | DISK | ||
Michálek Michal | KPY0500 | C | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | DISK | ||
Matoušek Martin | MFP0600 | C | VŠSK MFF UK Praha | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Jíra Filip | ROZ0500 | C | OK Roztoky | 14:55 | |
2. | Jiras Jenda | DOR0505 | C | OK Dobříš | 15:32 | + 0:37 |
3. | Melišík Jan | TAP0502 | C | KOB TRETRA Praha | 15:33 | + 0:38 |
4. | Heller Jiří | ROU0501 | C | SKOB Roudnice nad Labem | 15:39 | + 0:44 |
5. | Košina Tobiáš | SKV0502 | C | TJ Slovan Karlovy Vary | 16:14 | + 1:19 |
6. | Jirásek Šimon | ROZ0602 | C | OK Roztoky | 17:00 | + 2:05 |
7. | Bárta Viktor | ZVO0601 | C | OB SK Zvole | 17:29 | + 2:34 |
8. | Tolar Hynek | RIC0505 | C | OB Říčany | 18:03 | + 3:08 |
9. | Schnabl David | RIC0508 | C | OB Říčany | 18:05 | + 3:10 |
10. | Šiler Martin | KAM0501 | C | SK Kamenice | 18:14 | + 3:19 |
10. | Mišoň Daniel | KAM0500 | C | SK Kamenice | 18:14 | + 3:19 |
12. | Sedláček Patrik | ROZ0800 | C | OK Roztoky | 19:01 | + 4:06 |
13. | Vaníček Josef | LBE0500 | C | TJ Lokomotiva Beroun | 20:13 | + 5:18 |
14. | Čechmánek Václav | PVP0600 | C | VSS Přírodověda Praha | 20:18 | + 5:23 |
15. | Šimerka Ondřej | PGP0800 | C | SK Praga | 20:22 | + 5:27 |
16. | Vondra Tomáš | FSP0500 | C | VŠTJ Stavební fakulta Praha | 20:26 | + 5:31 |
17. | Bartaloš Matyáš | PGP0503 | C | SK Praga | 21:31 | + 6:36 |
18. | Marhold Václav | ZVO0501 | C | OB SK Zvole | 21:34 | + 6:39 |
19. | Kuc David | SCP0600 | C | OK Sparta Praha | 22:42 | + 7:47 |
20. | Štěňha David | EKP0701 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 22:54 | + 7:59 |
21. | Hronza Štěpán | DOR0501 | C | OK Dobříš | 25:27 | + 10:32 |
22. | Černý Matouš | TAP0501 | C | KOB TRETRA Praha | 25:51 | + 10:56 |
23. | Pelant Jan | RIC0700 | C | OB Říčany | 25:55 | + 11:00 |
24. | Nový Jáchym | DOR0502 | C | OK Dobříš | 27:23 | + 12:28 |
25. | Jiras Antonín | DOR0701 | C | OK Dobříš | 27:31 | + 12:36 |
26. | Krumlovský Tomáš | RIC0507 | C | OB Říčany | 27:43 | + 12:48 |
27. | Brettl Filip | PGP0600 | C | SK Praga | 32:26 | + 17:31 |
28. | Vanžura David | ROU0502 | C | SKOB Roudnice nad Labem | 33:13 | + 18:18 |
29. | Ledinský Matěj | DKP0602 | C | Oddíl OB Kotlářka | 38:50 | + 23:55 |
30. | Husák Ondřej | SLA0600 | C | SKOB Slaný | 39:47 | + 24:52 |
31. | Kuttelwascher Adam | HCE0601 | C | TJ Sokol Hostivice | 39:49 | + 24:54 |
32. | Šubrt Jáchym | DKP0800 | C | Oddíl OB Kotlářka | 42:38 | + 27:43 |
33. | Zápotocký Jiří | SLA | C | SKOB Slaný | 50:18 | + 35:23 |
34. | Jirkovský Jan | SLA0500 | C | SKOB Slaný | 55:39 | + 40:44 |
35. | Havlák René | ROU0602 | C | SKOB Roudnice nad Labem | 74:43 | + 59:48 |
Havlíček Martin | DOR0601 | C | OK Dobříš | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Škácha Vít | KAM0309 | B | SK Kamenice | 16:05 | |
2. | Šrámek Jaromír | RIC0303 | B | OB Říčany | 18:23 | + 2:18 |
3. | Sedláček Jaroslav | ROZ0300 | B | OK Roztoky | 18:24 | + 2:19 |
4. | Blaha Jiří | EKP0401 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 20:10 | + 4:05 |
5. | Kolář Matyáš | SLA0300 | C | SKOB Slaný | 20:38 | + 4:33 |
6. | Kabát Martin | EKP0412 | B | VŠTJ Ekonom Praha | 20:39 | + 4:34 |
7. | Holeček Štěpán | RIC0401 | C | OB Říčany | 21:41 | + 5:36 |
8. | Král Adam | MFP0507 | B | VŠSK MFF UK Praha | 22:11 | + 6:06 |
9. | Tůma Šimon | TAP0400 | B | KOB TRETRA Praha | 22:15 | + 6:10 |
10. | Jedlička Jakub | KAM0404 | C | SK Kamenice | 23:02 | + 6:57 |
11. | Baldrian Tomáš | VSP0405 | C | USK Praha | 24:34 | + 8:29 |
12. | Snížek Ondřej | DOR0406 | C | OK Dobříš | 24:37 | + 8:32 |
13. | Snížek Martin | DOR0405 | C | OK Dobříš | 24:41 | + 8:36 |
14. | Blaha Michal | EKP0402 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 24:42 | + 8:37 |
15. | Kyral Maxmilián | KAM0305 | B | SK Kamenice | 25:29 | + 9:24 |
16. | Černý Antonín | TAP0402 | C | KOB TRETRA Praha | 26:47 | + 10:42 |
17. | Nigrin Matouš | DOR0303 | C | OK Dobříš | 27:00 | + 10:55 |
18. | Hronza Jakub | DOR0300 | C | OK Dobříš | 27:53 | + 11:48 |
19. | Šubrt Vojtěch | DKP0502 | C | Oddíl OB Kotlářka | 29:17 | + 13:12 |
20. | Mucha Ondřej | RIC0400 | C | OB Říčany | 29:47 | + 13:42 |
21. | Petrilák Matouš Nathaniel | 9EC0400 | C | BEZVA team | 31:53 | + 15:48 |
22. | Nykl Petr | MFP0302 | C | VŠSK MFF UK Praha | 34:16 | + 18:11 |
23. | Forman Šimon | DKP0305 | C | Oddíl OB Kotlářka | 39:16 | + 23:11 |
24. | Vejražka David | KPY0401 | C | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 40:15 | + 24:10 |
25. | Marhold Přemysl | ZVO0301 | C | OB SK Zvole | 41:47 | + 25:42 |
26. | Šťastný Tomáš | TAP0401 | C | KOB TRETRA Praha | 48:24 | + 32:19 |
27. | Swart Benjamin | DKL0300 | C | KOB Kladno | 62:34 | + 46:29 |
28. | Kozadajev Adam | KNC0303 | C | OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. | 83:07 | + 67:02 |
MS | Hrubý František | 2WX0200 | C | Los Horní Bezděkov | 26:57 | + 10:52 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Švarc Antonín | DKP0203 | B | Oddíl OB Kotlářka | 17:30 | |
2. | Malačka Milan | DKP0210 | B | Oddíl OB Kotlářka | 17:37 | + 0:07 |
3. | Šimša Martin | MFP0300 | A | VŠSK MFF UK Praha | 20:49 | + 3:19 |
4. | Buk Ondřej | ROU0102 | B | SKOB Roudnice nad Labem | 21:54 | + 4:24 |
5. | Blaha Petr | KAM0104 | B | SK Kamenice | 21:58 | + 4:28 |
6. | Melišík Martin | TAP0200 | B | KOB TRETRA Praha | 23:16 | + 5:46 |
7. | Víteček Jáchym | DKP0204 | B | Oddíl OB Kotlářka | 24:38 | + 7:08 |
8. | Melichna Matěj | DKL0102 | B | KOB Kladno | 24:46 | + 7:16 |
9. | Převrátil Petr | KPY0100 | C | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 25:01 | + 7:31 |
10. | Cvrček Adam | DOR0204 | C | OK Dobříš | 25:32 | + 8:02 |
11. | Marhold Ondřej | ZVO0101 | B | OB SK Zvole | 25:49 | + 8:19 |
12. | Víšek Martin | KAM0102 | B | SK Kamenice | 26:28 | + 8:58 |
13. | Mayer Šimon | KSH0202 | C | OOB TJ Kašperské Hory | 26:48 | + 9:18 |
14. | Pohořalý Hugo | ROU0103 | C | SKOB Roudnice nad Labem | 27:25 | + 9:55 |
15. | Svoboda Jáchym | ROZ0200 | B | OK Roztoky | 28:55 | + 11:25 |
16. | Tachezy Jan | DOR0102 | B | OK Dobříš | 29:22 | + 11:52 |
17. | Hejsek Filip | KAM0204 | B | SK Kamenice | 30:00 | + 12:30 |
18. | Bartoň Michal | KAM0107 | B | SK Kamenice | 30:05 | + 12:35 |
19. | Valášek Václav | KAM0100 | B | SK Kamenice | 30:25 | + 12:55 |
20. | Novák Přemysl | DKP0107 | C | Oddíl OB Kotlářka | 30:31 | + 13:01 |
21. | Volek Jaroslav | KNC0100 | C | OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. | 31:59 | + 14:29 |
22. | Průša Jan | DKL0201 | C | KOB Kladno | 32:32 | + 15:02 |
23. | Jirásek Kryštof | ROZ0101 | C | OK Roztoky | 32:56 | + 15:26 |
24. | Pethö Alex | RIC0100 | C | OB Říčany | 33:11 | + 15:41 |
25. | Tesařík Jáchym | DKP0106 | C | Oddíl OB Kotlářka | 33:34 | + 16:04 |
26. | Albrecht Adam | KAM0203 | C | SK Kamenice | 35:36 | + 18:06 |
27. | Dudla Maxmilián | DOR0200 | C | OK Dobříš | 35:41 | + 18:11 |
28. | Šťastný Petr | TAP0106 | C | KOB TRETRA Praha | 37:52 | + 20:22 |
29. | Kohout Václav | DKL0101 | C | KOB Kladno | 38:27 | + 20:57 |
30. | Vrkota Tomáš | DKL0103 | C | KOB Kladno | 44:36 | + 27:06 |
31. | Postolka Jonáš | DKL0100 | C | KOB Kladno | 44:58 | + 27:28 |
32. | Mrózek Adam | KAM0209 | C | SK Kamenice | 45:27 | + 27:57 |
Hrdlička Jan | SLA0200 | C | SKOB Slaný | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Novák Josef | KPY0000 | B | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 32:55 | |
2. | Postolka Jáchym | DKL9900 | B | KOB Kladno | 33:13 | + 0:18 |
3. | Vítek Karel | DKL9901 | B | KOB Kladno | 33:50 | + 0:55 |
4. | Pockley Jakub | RIC0000 | C | OB Říčany | 35:10 | + 2:15 |
5. | Varga Ondřej | KNC9900 | B | OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. | 36:52 | + 3:57 |
6. | Ždimera Jan | PGP9903 | C | SK Praga | 37:27 | + 4:32 |
7. | Zemko Zdeněk | SLA9900 | B | SKOB Slaný | 56:26 | + 23:31 |
8. | Rohlík Matěj | TAP0010 | C | KOB TRETRA Praha | 59:51 | + 26:56 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Borovička Tomáš | FSP9801 | B | VŠTJ Stavební fakulta Praha | 27:26 | |
2. | Pelikán Lukáš | MFP9800 | C | VŠSK MFF UK Praha | 35:29 | + 8:03 |
3. | Beneš Jan | DKL9800 | B | KOB Kladno | 38:42 | + 11:16 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Sysel Ctibor | PGP8700 | R | SK Praga | 35:59 | 8813 | |
2. | Janata Martin | DKP8306 | R | Oddíl OB Kotlářka | 39:01 | + 3:02 | 8153 |
3. | Seidl Miroslav | EKP7402 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 39:47 | + 3:48 | 7986 |
4. | Fibír Tomáš | FSP7901 | C | VŠTJ Stavební fakulta Praha | 40:24 | + 4:25 | 7852 |
5. | Košárek Pavel | AOP7102 | C | Orientační Běh Opava | 40:36 | + 4:37 | 7809 |
6. | Pokorný Ondřej | PGP7506 | C | SK Praga | 41:22 | + 5:23 | 7642 |
7. | Pašek František | KAM7600 | C | SK Kamenice | 42:06 | + 6:07 | 7483 |
8. | Mrázek Jiří | DKP7911 | C | Oddíl OB Kotlářka | 43:03 | + 7:04 | 7276 |
9. | Janovský Tomáš | PGP6401 | C | SK Praga | 44:06 | + 8:07 | 7048 |
10. | Badura Václav | SKV8101 | C | TJ Slovan Karlovy Vary | 45:32 | + 9:33 | 6737 |
11. | Blahuta Marek | MFP7301 | C | VŠSK MFF UK Praha | 45:56 | + 9:57 | 6650 |
12. | Jíra Tomáš | KAM9802 | A | SK Kamenice | 46:01 | + 10:02 | 6631 |
12. | Veselý Jakub | PGP9503 | R | SK Praga | 46:01 | + 10:02 | 6631 |
14. | Král Aleš | MFP7808 | C | VŠSK MFF UK Praha | 46:37 | + 10:38 | 6501 |
15. | Sysel Ondřej | PGP8302 | C | SK Praga | 46:43 | + 10:44 | 6479 |
16. | Držka Štěpán | LPU7604 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 46:46 | + 10:47 | 6468 |
17. | Klaška Pavel | DKP9301 | C | Oddíl OB Kotlářka | 47:17 | + 11:18 | 6356 |
18. | Klomínský Václav | KPY8700 | C | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 47:20 | + 11:21 | 6345 |
19. | Semerád Antonín | DKP9801 | A | Oddíl OB Kotlářka | 47:49 | + 11:50 | 6240 |
20. | Buk Michal | ROU9601 | B | SKOB Roudnice nad Labem | 48:19 | + 12:20 | 6131 |
21. | Vondra Jiří | FSP7600 | C | VŠTJ Stavební fakulta Praha | 49:09 | + 13:10 | 5950 |
22. | Šístek Daniel | SCP7507 | C | OK Sparta Praha | 49:43 | + 13:44 | 5827 |
23. | Mezník Vladimír | LBE6400 | C | TJ Lokomotiva Beroun | 50:16 | + 14:17 | 5708 |
24. | Hrouda Martin | FSP7612 | C | VŠTJ Stavební fakulta Praha | 50:26 | + 14:27 | 5671 |
25. | Boudný Jan | SCP7417 | C | OK Sparta Praha | 50:35 | + 14:36 | 5639 |
26. | Klusák Martin | DKP8704 | C | Oddíl OB Kotlářka | 51:16 | + 15:17 | 5490 |
27. | Janovský Tomáš | PGP0101 | A | SK Praga | 51:50 | + 15:51 | 5367 |
28. | Buk Jindřich | ROU9303 | C | SKOB Roudnice nad Labem | 52:15 | + 16:16 | 5276 |
29. | Klimeš Ondřej | TEP9200 | C | Tempo Praha | 52:33 | + 16:34 | 5211 |
30. | Procházka Vít | KPY8000 | C | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 52:43 | + 16:44 | 5175 |
31. | Štěňha Martin | EKP7608 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 52:48 | + 16:49 | 5157 |
32. | Besta Lukáš | KNC8101 | C | OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. | 52:57 | + 16:58 | 5124 |
33. | Kurfürst Pavel | FSP7400 | C | VŠTJ Stavební fakulta Praha | 53:12 | + 17:13 | 5070 |
34. | Fliegl Ondřej | 18X8700 | C | HO Přírodní vědy | 53:25 | + 17:26 | |
35. | Nitsch Karel | FSP7611 | C | VŠTJ Stavební fakulta Praha | 53:51 | + 17:52 | 4929 |
36. | Blaha Ondřej | EKP7002 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 55:24 | + 19:25 | 4592 |
37. | Šimon Václav | LBE9100 | C | TJ Lokomotiva Beroun | 56:08 | + 20:09 | 4432 |
38. | Fišer Jiří | SLP8503 | C | OOB Slavia Praha | 56:12 | + 20:13 | 4418 |
39. | Šimon Jakub | LBE8801 | C | TJ Lokomotiva Beroun | 56:20 | + 20:21 | 4389 |
40. | Forejt Michal | ROU9002 | C | SKOB Roudnice nad Labem | 57:12 | + 21:13 | 4200 |
41. | Hanák Jan | SLA8002 | C | SKOB Slaný | 57:40 | + 21:41 | 4099 |
42. | Šimek Tomáš | FSP6304 | C | VŠTJ Stavební fakulta Praha | 57:52 | + 21:53 | 4055 |
43. | Lohr Ivo | SCP6801 | C | OK Sparta Praha | 59:00 | + 23:01 | 3809 |
44. | Junek Vladimír | TJP8400 | C | TJ Sokol Troja | 59:34 | + 23:35 | 3686 |
45. | Čabla Robert C | SLA8108 | C | SKOB Slaný | 60:00 | + 24:01 | |
46. | Střelba Ondřej | KTA7501 | C | SK Kotnov Tábor | 60:11 | + 24:12 | 3552 |
47. | Hejtmánek Martin | TAP8605 | C | KOB TRETRA Praha | 61:56 | + 25:57 | 3171 |
48. | Beneš Filip | TAP8701 | C | KOB TRETRA Praha | 62:09 | + 26:10 | 3124 |
49. | Žáček Martin | FSP6803 | C | VŠTJ Stavební fakulta Praha | 64:43 | + 28:44 | 2566 |
50. | Kohl Jiří | KPY6201 | C | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 67:26 | + 31:27 | 1976 |
51. | Oujeský Tomáš | ADA7433 | C | OOB TJ Spartak Adamov | 71:57 | + 35:58 | 994 |
52. | Lustig Matyáš | DKP9507 | C | Oddíl OB Kotlářka | 72:30 | + 36:31 | 874 |
53. | Šedivý Ondřej | KNC9103 | C | OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. | 73:06 | + 37:07 | 744 |
54. | Benc Jiří | TAP8002 | C | KOB TRETRA Praha | 76:49 | + 40:50 | 0 |
Komín David | PGP7405 | C | SK Praga | DISK | 0 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Vaněk Petr | ZBP7302 | C | OOB SK Zbraslav | 46:53 | 2359 | |
2. | Malec Oldřich | SLA9400 | C | SKOB Slaný | 49:18 | + 2:25 | 2246 |
3. | Bartaloš Tomáš | PGP8010 | C | SK Praga | 50:00 | + 3:07 | 2214 |
4. | Líbal Jakub | ROU9202 | C | SKOB Roudnice nad Labem | 53:14 | + 6:21 | 2063 |
5. | Kašpar František | SLA9800 | C | SKOB Slaný | 54:30 | + 7:37 | 2004 |
6. | Michálek Josef | C | 54:44 | + 7:51 | |||
7. | Toušek Filip | ZBP7102 | C | OOB SK Zbraslav | 58:27 | + 11:34 | 1819 |
8. | Borovička Milan | FSP6104 | C | VŠTJ Stavební fakulta Praha | 61:37 | + 14:44 | 1672 |
9. | Průša Ondřej | DKL9600 | C | KOB Kladno | 91:39 | + 44:46 | 271 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Bambousek Martin | DOR7302 | C | OK Dobříš | 30:31 | |
1. | Pompach Petr | TAP7801 | C | KOB TRETRA Praha | 30:31 | + 0:00 |
3. | Pohl Zdeněk | SRK7606 | C | SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou | 32:10 | + 1:39 |
4. | Šemelík Petr | DKL6901 | C | KOB Kladno | 32:44 | + 2:13 |
5. | Dítko Jan | SKV7301 | C | TJ Slovan Karlovy Vary | 33:50 | + 3:19 |
6. | Procházka Antonín | DCE5500 | C | KOB Dobřichovice | 34:21 | + 3:50 |
7. | Žemla Tomáš | KAM7105 | C | SK Kamenice | 34:57 | + 4:26 |
8. | Gladiš David | 88C7400 | C | SvětBěhu.cz | 36:29 | + 5:58 |
9. | Matoušek Martin | SLA7100 | C | SKOB Slaný | 37:07 | + 6:36 |
10. | Šubrt Antonín | DKP7100 | C | Oddíl OB Kotlářka | 37:09 | + 6:38 |
11. | Silný Ondřej | PHK7906 | C | OK 99 Hradec Králové | 37:39 | + 7:08 |
12. | Kolář Tomáš | SLA7103 | C | SKOB Slaný | 39:24 | + 8:53 |
13. | Louša Ladislav | KPY7300 | C | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 41:02 | + 10:31 |
14. | Víteček Jan | DKP7201 | C | Oddíl OB Kotlářka | 41:03 | + 10:32 |
15. | Pastuszek Jakub | VSP7500 | C | USK Praha | 42:26 | + 11:55 |
16. | Geisler Michal | DKL7500 | C | KOB Kladno | 42:28 | + 11:57 |
17. | Štáfek Pavel | DKL7401 | C | KOB Kladno | 43:40 | + 13:09 |
18. | Šimša Jaromír | MFP7100 | C | VŠSK MFF UK Praha | 43:53 | + 13:22 |
19. | Kabát Jan | EKP6912 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 46:05 | + 15:34 |
20. | Dubec Pavel | SCP8003 | C | OK Sparta Praha | 46:36 | + 16:05 |
21. | Tolar Jan | RIC7301 | C | OB Říčany | 47:18 | + 16:47 |
22. | Heller Jiří | ROU7708 | C | SKOB Roudnice nad Labem | 48:01 | + 17:30 |
23. | Švec Karel | ZVO7601 | C | OB SK Zvole | 48:20 | + 17:49 |
24. | Balej Jiří | KAM7201 | C | SK Kamenice | 48:59 | + 18:28 |
25. | Zábranský Luboš | SLA7400 | C | SKOB Slaný | 50:41 | + 20:10 |
26. | Lampa David | DKP7749 | C | Oddíl OB Kotlářka | 50:49 | + 20:18 |
27. | Liška Jindřich | KPY6700 | C | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 51:41 | + 21:10 |
28. | Vítek Jiří | DKL7300 | C | KOB Kladno | 56:52 | + 26:21 |
29. | Jedlička Adam | KAM7700 | C | SK Kamenice | 57:51 | + 27:20 |
30. | Kohout Zdeněk | DKL7200 | C | KOB Kladno | 58:04 | + 27:33 |
31. | Škácha Michal | KAM7102 | C | SK Kamenice | 59:03 | + 28:32 |
32. | Ledinský Martin | DKP7901 | C | Oddíl OB Kotlářka | 59:56 | + 29:25 |
33. | Hronza Jan | DOR7800 | C | OK Dobříš | 60:32 | + 30:01 |
34. | Svoboda Ondřej | ROZ7100 | C | OK Roztoky | 69:43 | + 39:12 |
35. | Čtrnáct Jiří | PGP7603 | C | SK Praga | 75:15 | + 44:44 |
36. | Janda Zdeněk | C | 76:41 | + 46:10 | ||
37. | Chramosta Tomáš | KAM7601 | C | SK Kamenice | 90:24 | + 59:53 |
Šlapánek René | ROU7904 | C | SKOB Roudnice nad Labem | DISK | ||
Vlašímský Robert | SKV7201 | C | TJ Slovan Karlovy Vary | DISK | ||
Pelant Michal | RIC7400 | C | OB Říčany | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Valášek Petr | KAM6600 | C | SK Kamenice | 31:28 | |
2. | Veljačik Pavel | SCP6200 | C | OK Sparta Praha | 33:26 | + 1:58 |
3. | Šrámek Petr | RIC6905 | C | OB Říčany | 34:27 | + 2:59 |
4. | Janeček Jura | EKP6701 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 34:54 | + 3:26 |
5. | Přibík Jan | PGP6301 | C | SK Praga | 34:57 | + 3:29 |
6. | Mach Radovan | VSP6600 | C | USK Praha | 35:59 | + 4:31 |
7. | Kopečný Mojmír | TAP6402 | C | KOB TRETRA Praha | 36:01 | + 4:33 |
8. | Rakovec Michal | SCP6901 | C | OK Sparta Praha | 36:30 | + 5:02 |
9. | Kettner Pavel | HCE5900 | C | TJ Sokol Hostivice | 36:34 | + 5:06 |
10. | Chum Jaroslav | SLP6601 | C | OOB Slavia Praha | 38:10 | + 6:42 |
11. | Kalousek Jiří | DKP6901 | C | Oddíl OB Kotlářka | 40:09 | + 8:41 |
12. | Cincibus Pavel | FSP6605 | C | VŠTJ Stavební fakulta Praha | 40:50 | + 9:22 |
13. | Klaška Pavel | DKP6500 | C | Oddíl OB Kotlářka | 40:51 | + 9:23 |
14. | Háněl Jaromír | ZVO6801 | C | OB SK Zvole | 40:55 | + 9:27 |
15. | Aschermann David | KAM6500 | C | SK Kamenice | 41:42 | + 10:14 |
16. | Fiala Zdeněk | TAP5501 | C | KOB TRETRA Praha | 43:12 | + 11:44 |
17. | Vaníček Tomáš | LBE6600 | C | TJ Lokomotiva Beroun | 43:30 | + 12:02 |
18. | Kavka Jiří | SCP5900 | C | OK Sparta Praha | 45:15 | + 13:47 |
19. | Quadrát Bedřich | 2WX | C | Los Horní Bezděkov | 45:41 | + 14:13 |
20. | Beneš Jan | DKL6600 | C | KOB Kladno | 46:05 | + 14:37 |
21. | Hejsek Jiří | KAM6900 | C | SK Kamenice | 46:22 | + 14:54 |
22. | Pliska Miloš | PGP6304 | C | SK Praga | 46:34 | + 15:06 |
23. | Uhlíř Patrik | LBE7000 | C | TJ Lokomotiva Beroun | 47:16 | + 15:48 |
24. | Hejtmánek Vladimír | TAP5802 | C | KOB TRETRA Praha | 47:27 | + 15:59 |
25. | Buk Miloslav | ROU6202 | C | SKOB Roudnice nad Labem | 47:41 | + 16:13 |
26. | Chotětický Václav | MAS5200 | C | KČT Aš | 48:49 | + 17:21 |
27. | Strejc Jaroslav | ZVO6101 | C | OB SK Zvole | 49:19 | + 17:51 |
28. | Buk Jiří | ROU6901 | C | SKOB Roudnice nad Labem | 49:20 | + 17:52 |
29. | Hošek Ladislav | SCP6001 | C | OK Sparta Praha | 50:57 | + 19:29 |
30. | Sysel Zdeněk | PGP5200 | C | SK Praga | 51:16 | + 19:48 |
31. | Sanna Roberto | DKP6703 | C | Oddíl OB Kotlářka | 51:23 | + 19:55 |
32. | Buriánek Jaromír | SCP4700 | C | OK Sparta Praha | 52:52 | + 21:24 |
33. | Maleček Vít | PGP6801 | C | SK Praga | 53:39 | + 22:11 |
34. | Votava Petr | KNC6602 | C | OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. | 54:47 | + 23:19 |
35. | Malec Jaroslav | SLA6200 | C | SKOB Slaný | 60:54 | + 29:26 |
36. | Dobeš Václav | KPY5701 | C | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 62:10 | + 30:42 |
37. | Sedláček Jaroslav | ROZ6801 | C | OK Roztoky | 68:30 | + 37:02 |
38. | Pohořalý Dobroslav | ROU6401 | C | SKOB Roudnice nad Labem | 69:02 | + 37:34 |
39. | Bazika Miroslav | TJP6401 | C | TJ Sokol Troja | 74:02 | + 42:34 |
40. | Swart Jan | DKL7001 | C | KOB Kladno | 79:30 | + 48:02 |
41. | Janský Dalimil | DKL6903 | C | KOB Kladno | 82:32 | + 51:04 |
Klimeš Petr | TEP6300 | C | Tempo Praha | DISK | ||
Straka Lukáš | SLA7002 | C | SKOB Slaný | DISK | ||
Stehno Pavel | DKP4900 | C | Oddíl OB Kotlářka | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Farář Václav | LPU5201 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 30:10 | |
2. | Jaroš Vladimír | DCE5400 | C | KOB Dobřichovice | 33:59 | + 3:49 |
3. | Čadil Jan | FSP4300 | C | VŠTJ Stavební fakulta Praha | 35:36 | + 5:26 |
4. | Knotek Kamil | OLP5701 | C | PSK Olymp Praha | 35:51 | + 5:41 |
5. | Cabrnoch Jiří | DKL5400 | C | KOB Kladno | 36:58 | + 6:48 |
6. | Jelínek Martin | PGP5103 | C | SK Praga | 38:04 | + 7:54 |
7. | Koč Lumír | MKP5401 | C | SK Meteor Kačerov Praha | 45:27 | + 15:17 |
8. | Lustig Zdeněk | DKP5601 | C | Oddíl OB Kotlářka | 46:21 | + 16:11 |
9. | Procházka Zdenko | DKP4300 | C | Oddíl OB Kotlářka | 46:25 | + 16:15 |
10. | Paukert Milan | TJP5000 | C | TJ Sokol Troja | 46:57 | + 16:47 |
11. | Hájek Jan | MAS5401 | C | KČT Aš | 46:58 | + 16:48 |
12. | Kudrnáč Martin | HCE5901 | C | TJ Sokol Hostivice | 46:59 | + 16:49 |
13. | Toušek Miloslav | MKP5000 | C | SK Meteor Kačerov Praha | 48:29 | + 18:19 |
14. | Šváb Jan | VSP5801 | C | USK Praha | 52:17 | + 22:07 |
15. | Malačka Milan | C | 53:10 | + 23:00 | ||
16. | Hojný Oldřich | SCP5201 | C | OK Sparta Praha | 54:58 | + 24:48 |
17. | Jahn Pavel | SCP5500 | C | OK Sparta Praha | 58:27 | + 28:17 |
18. | Grivalský Michal | PGP5900 | C | SK Praga | 60:03 | + 29:53 |
19. | Brumek Stanislav | DKL5201 | C | KOB Kladno | 62:06 | + 31:56 |
20. | Nechyba Jiri | 61C5300 | C | Stara Hut | 73:00 | + 42:50 |
Nentvich Lubomír | DOR5800 | C | OK Dobříš | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Fujan Sláva | DKL4800 | C | KOB Kladno | 26:03 | |
2. | Procházka Aleš | DKP4700 | C | Oddíl OB Kotlářka | 30:41 | + 4:38 |
3. | Novák Miloš | SCP4600 | C | OK Sparta Praha | 33:37 | + 7:34 |
4. | Frey Jaromír | NEJ4100 | C | TJ Jiskra Nejdek | 34:24 | + 8:21 |
5. | Hamáček Bohuslav | LBE5000 | C | TJ Lokomotiva Beroun | 34:30 | + 8:27 |
6. | Švec Zdeněk | SLA4700 | C | SKOB Slaný | 35:05 | + 9:02 |
7. | Matějů Ivan | UVP4600 | C | Slovan Praha | 35:34 | + 9:31 |
8. | Ryšavý Vít | TJP4700 | C | TJ Sokol Troja | 38:29 | + 12:26 |
9. | Zábranský Emil | SLA4200 | C | SKOB Slaný | 38:37 | + 12:34 |
10. | Zelený Vladimír | PGP4800 | C | SK Praga | 39:07 | + 13:04 |
11. | Duda František | KPY4600 | C | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 41:36 | + 15:33 |
12. | Paul Josef | DCE4401 | C | KOB Dobřichovice | 42:05 | + 16:02 |
13. | Javůrek Jaromír | 17X4100 | C | Aktivity v přirodě | 42:20 | + 16:17 |
13. | Nosál Stanislav | LBE4600 | C | TJ Lokomotiva Beroun | 42:20 | + 16:17 |
15. | Rakovec Miloš | SCP4500 | C | OK Sparta Praha | 46:41 | + 20:38 |
16. | Mudr Stanislav | DCE4400 | C | KOB Dobřichovice | 47:54 | + 21:51 |
17. | Dohnal Josef | VSP4300 | C | USK Praha | 50:01 | + 23:58 |
18. | Lebduška Petr | ROU4702 | C | SKOB Roudnice nad Labem | 50:37 | + 24:34 |
19. | Valášek Josef | SCP4501 | C | OK Sparta Praha | 52:47 | + 26:44 |
20. | Hostomský Jiří | TJP4100 | C | TJ Sokol Troja | 66:35 | + 40:32 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Attl Vladimír | PGP3800 | C | SK Praga | 30:35 | |
2. | Vondra Jaroslav | FSP3300 | C | VŠTJ Stavební fakulta Praha | 48:06 | + 17:31 |
3. | Kalivoda Vladimír | KNC3800 | C | OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. | 53:36 | + 23:01 |
4. | Hanák Milan | FSP3400 | C | VŠTJ Stavební fakulta Praha | 54:24 | + 23:49 |
5. | Semorád Miloš | SCP3300 | C | OK Sparta Praha | 56:20 | + 25:45 |
6. | Kalivoda Viktor | KNC3300 | C | OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. | 65:38 | + 35:03 |
7. | Louša František | KPY3700 | C | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 83:07 | + 52:32 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Tuma Jonáš | C | 14:12 | |||
2. | Brettl Tobiáš | PGP0900 | C | SK Praga | 14:23 | + 0:11 |
3. | Petriláková Amálie Rebeka | 9EC0950 | C | BEZVA team | 14:46 | + 0:34 |
4. | Drbal Tomáš | ROZ9997 | C | OK Roztoky | 14:57 | + 0:45 |
5. | Hladká Michaela | TAP7452 | C | KOB TRETRA Praha | 15:04 | + 0:52 |
6. | Jiras František | DOR0900 | C | OK Dobříš | 15:11 | + 0:59 |
7. | Hradil Michal | HCE0900 | C | TJ Sokol Hostivice | 15:16 | + 1:04 |
8. | Kučerka Radek | STB1101 | C | TJ Stadion Nový Bor | 15:27 | + 1:15 |
9. | Baxová Kateřina | LBE0651 | C | TJ Lokomotiva Beroun | 15:45 | + 1:33 |
10. | Pangrácová Eva | MFP1051 | C | VŠSK MFF UK Praha | 16:04 | + 1:52 |
11. | Datel Adam | DKL1100 | C | KOB Kladno | 16:26 | + 2:14 |
12. | Komín Matyáš | C | 16:57 | + 2:45 | ||
13. | Milotová Barbora | KAM0753 | C | SK Kamenice | 18:11 | + 3:59 |
14. | Uhlířová Marie | LBE0950 | C | TJ Lokomotiva Beroun | 18:41 | + 4:29 |
15. | Louša Vítek | KPY0800 | C | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 18:45 | + 4:33 |
16. | Doležal Pavel | 3EX7500 | C | Pala-činka | 19:02 | + 4:50 |
17. | Uhlířová Eliška | LBE1150 | C | TJ Lokomotiva Beroun | 19:05 | + 4:53 |
18. | Vihan David | C | 19:06 | + 4:54 | ||
19. | Bažata Alberto | KAM0702 | C | SK Kamenice | 19:11 | + 4:59 |
20. | Blahutová Lucie | MFP0950 | C | VŠSK MFF UK Praha | 19:22 | + 5:10 |
21. | Chumová Adéla | SLP0950 | C | OOB Slavia Praha | 19:26 | + 5:14 |
22. | Šubrtová Barbora | TAP1150 | C | KOB TRETRA Praha | 19:48 | + 5:36 |
23. | Baxa David | LBE0800 | C | TJ Lokomotiva Beroun | 19:53 | + 5:41 |
24. | Šimůnková Michaela | TAP0851 | C | KOB TRETRA Praha | 19:56 | + 5:44 |
25. | Pastuszek Lukáš | VSP | C | USK Praha | 20:27 | + 6:15 |
26. | Hanulík Quido | DKP0405 | C | Oddíl OB Kotlářka | 20:31 | + 6:19 |
27. | Šimek Matouš | KAM0800 | C | SK Kamenice | 20:34 | + 6:22 |
28. | Berka Ondřej | TJN1100 | C | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 20:48 | + 6:36 |
29. | Ouda Kryštof + Filip | 2WX1000 | C | Los Horní Bezděkov | 20:54 | + 6:42 |
30. | Bašus Ondřej | SCP | C | OK Sparta Praha | 20:56 | + 6:44 |
31. | Müller Karel | HCE1000 | C | TJ Sokol Hostivice | 20:59 | + 6:47 |
31. | Šťastný František | KPY0801 | C | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 20:59 | + 6:47 |
33. | Svítek Vojta | LPU0849 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 21:14 | + 7:02 |
34. | Mišeková Lucie | 2WX1052 | C | Los Horní Bezděkov | 21:23 | + 7:11 |
35. | Žemlová Magdalena | KAM0950 | C | SK Kamenice | 21:39 | + 7:27 |
36. | Pavlíček Lubomír | KPY7800 | C | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 21:48 | + 7:36 |
37. | Hlaváčková Lucie | TAP1050 | C | KOB TRETRA Praha | 21:56 | + 7:44 |
38. | Hrbková Eliška | C | 22:30 | + 8:18 | ||
39. | Kurfürstová Marie | FSP1050 | C | VŠTJ Stavební fakulta Praha | 22:38 | + 8:26 |
39. | Pilař František | 2WX9999 | C | Los Horní Bezděkov | 22:38 | + 8:26 |
41. | Quadrát Bedřich | 2WX | C | Los Horní Bezděkov | 23:09 | + 8:57 |
42. | Bartalošová Ada | PGP1050 | C | SK Praga | 23:14 | + 9:02 |
43. | Schnabl Petr | RIC0802 | C | OB Říčany | 23:15 | + 9:03 |
44. | Quadrátová Ema | 2WX | C | Los Horní Bezděkov | 23:22 | + 9:10 |
45. | Rakovcová Zuzana | SCP1150 | C | OK Sparta Praha | 23:25 | + 9:13 |
46. | Šeborová Kačka | DKL0951 | C | KOB Kladno | 23:49 | + 9:37 |
47. | Kučerková Adéla | STB1450 | C | TJ Stadion Nový Bor | 23:54 | + 9:42 |
48. | Mošničková Lucie | DKP0854 | C | Oddíl OB Kotlářka | 24:31 | + 10:19 |
49. | Tumová Simona | C | 24:33 | + 10:21 | ||
50. | Pohl Lukáš | TAP0703 | C | KOB TRETRA Praha | 24:35 | + 10:23 |
51. | Pohlová Sandra | SRK1151 | C | SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou | 24:57 | + 10:45 |
52. | Tumová Dominika | C | 24:59 | + 10:47 | ||
53. | Šimáček Filip | 8SC0800 | C | OBMP | 25:04 | + 10:52 |
54. | Vaculovičová Alžběta | DCE0950 | C | KOB Dobřichovice | 25:10 | + 10:58 |
55. | Vaculovič Matěj | DCE1000 | C | KOB Dobřichovice | 25:16 | + 11:04 |
56. | Šimáček Matěj | 8SC0600 | C | OBMP | 25:20 | + 11:08 |
57. | Kohoutek Jan | TAP0901 | C | KOB TRETRA Praha | 25:48 | + 11:36 |
58. | Coufalová Klára | ROU105X | C | SKOB Roudnice nad Labem | 25:55 | + 11:43 |
59. | Kuttelwascher Marek | HCE0901 | C | TJ Sokol Hostivice | 26:55 | + 12:43 |
60. | Pokorná Ema | PGP0950 | C | SK Praga | 26:56 | + 12:44 |
61. | Lebduška Tadeáš | ROU10XX | C | SKOB Roudnice nad Labem | 26:59 | + 12:47 |
62. | Albl Matouš | LME | C | SK Los Mělník | 27:38 | + 13:26 |
63. | Baldrian Josef | VSP1100 | C | USK Praha | 27:49 | + 13:37 |
64. | Janata Matěj | DKP1111 | C | Oddíl OB Kotlářka | 28:46 | + 14:34 |
65. | Vaníčková Eliška | LBE1151 | C | TJ Lokomotiva Beroun | 28:58 | + 14:46 |
66. | Foučková Ema | 52X1150 | C | SnailSquad | 29:30 | + 15:18 |
67. | Krečová Ema | DKL0950 | C | KOB Kladno | 30:02 | + 15:50 |
68. | Bašusová Olinka | SCP | C | OK Sparta Praha | 31:11 | + 16:59 |
69. | Hanulík Oskar | DKP0804 | C | Oddíl OB Kotlářka | 31:54 | + 17:42 |
70. | Kuncová Adéla | ROZ9998 | C | OK Roztoky | 32:23 | + 18:11 |
70. | Gerlachová Vendula | ROZ9999 | C | OK Roztoky | 32:23 | + 18:11 |
72. | Balejová Sofie | KAM0951 | C | SK Kamenice | 32:44 | + 18:32 |
73. | Pompachová Karolína | TAP0652 | C | KOB TRETRA Praha | 32:45 | + 18:33 |
74. | Vaněčková Anna | C | 33:05 | + 18:53 | ||
75. | Drbalová Tereza | ROZ9996 | C | OK Roztoky | 33:11 | + 18:59 |
76. | Vaněček Jan | C | 33:13 | + 19:01 | ||
77. | Dobiášová Eliška | ROU1150 | C | SKOB Roudnice nad Labem | 33:31 | + 19:19 |
78. | Dobiáš Jaromír | ROU1101 | C | SKOB Roudnice nad Labem | 33:39 | + 19:27 |
79. | Kohoutková Kristýna | TAP1153 | C | KOB TRETRA Praha | 34:02 | + 19:50 |
80. | Seidl Marek | EKP1108 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 34:42 | + 20:30 |
81. | Veljačik Jonáš | SCP0800 | C | OK Sparta Praha | 35:42 | + 21:30 |
82. | Seidlová Magdalena | EKP0953 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 36:02 | + 21:50 |
83. | Štěpánková Emma | PGP095 | C | SK Praga | 37:33 | + 23:21 |
84. | Janda Martin | 090 | C | 37:34 | + 23:22 | |
85. | Michálková Veronika | 3BX1250 | C | Ča-Čua | 40:04 | + 25:52 |
86. | Pievac Mila | 2WX1003 | C | Los Horní Bezděkov | 40:27 | + 26:15 |
87. | Cabrnoch Lukáš | DKL1401 | C | KOB Kladno | 41:48 | + 27:36 |
88. | Procházková Aneta | LME | C | SK Los Mělník | 41:50 | + 27:38 |
89. | Nedbalová Magdalena | MFP1053 | C | VŠSK MFF UK Praha | 44:22 | + 30:10 |
90. | Míka Luboš | DKP1101 | C | Oddíl OB Kotlářka | 46:00 | + 31:48 |
91. | Bertien Jiří | C | 48:51 | + 34:39 | ||
92. | Bezák Marian | C | 50:02 | + 35:50 | ||
93. | Kašpárek Vojta | LME | C | SK Los Mělník | 54:31 | + 40:19 |
94. | Chumová Lada | SLP1250 | C | OOB Slavia Praha | 55:30 | + 41:18 |
95. | Salguiero Antonio | DKL1400 | C | KOB Kladno | 59:53 | + 45:41 |
96. | Hampl Jan | LME0900 | C | SK Los Mělník | 77:41 | + 63:29 |
97. | Šimková Anežka | LME0950 | C | SK Los Mělník | 77:50 | + 63:38 |
98. | Šimková Šárka | LME1150 | C | SK Los Mělník | 78:21 | + 64:09 |
Korčáková Anna | HAV | C | SKOB Havířov | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Matoušková Markéta | SLA735 | C | SKOB Slaný | 21:38 | |
2. | Mědílková Iva | SKL7150 | C | SMS Team Kladno | 24:01 | + 2:23 |
3. | Jiras Jiří | DOR6900 | C | OK Dobříš | 25:30 | + 3:52 |
4. | Maříková Markéta | C | 25:32 | + 3:54 | ||
5. | Mařík Karel | C | 26:50 | + 5:12 | ||
6. | Kučera Petr | DOR7700 | C | OK Dobříš | 26:59 | + 5:21 |
7. | Berková Květa | TJN7350 | C | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 30:35 | + 8:57 |
8. | Hradilová Katarína | HCE | C | TJ Sokol Hostivice | 30:38 | + 9:00 |
9. | Hronová Katarína | VSP7570 | C | USK Praha | 31:06 | + 9:28 |
10. | Šimerka Jakub | PGP0407 | C | SK Praga | 35:19 | + 13:41 |
11. | Kazdová Dana | 24C8150 | C | OK Vršovice | 35:28 | + 13:50 |
12. | Havlíčková Kateřina | DOR7650 | C | OK Dobříš | 35:51 | + 14:13 |
13. | Ledinská Leona | 2WX8151 | C | Los Horní Bezděkov | 36:43 | + 15:05 |
14. | Mařík Antonín | C | 37:34 | + 15:56 | ||
15. | Jirasová Jana | DOR7450 | C | OK Dobříš | 39:09 | + 17:31 |
16. | Kourová NMartina | TAP | C | KOB TRETRA Praha | 42:19 | + 20:41 |
17. | Hroňková Milada | VSP7455 | C | USK Praha | 43:26 | + 21:48 |
18. | Füllsack David | DOR8000 | C | OK Dobříš | 43:49 | + 22:11 |
19. | Jedličková Tereza | KAM7950 | C | SK Kamenice | 44:14 | + 22:36 |
20. | Coufalová Monika | ROU7558 | C | SKOB Roudnice nad Labem | 44:25 | + 22:47 |
21. | Dobiáš Jaromír | ROU6802 | C | SKOB Roudnice nad Labem | 44:43 | + 23:05 |
22. | Lounová Johana + Jaroslav | 2WX1050 | C | Los Horní Bezděkov | 44:46 | + 23:08 |
23. | Bílá Kristýna | TAP | C | KOB TRETRA Praha | 44:56 | + 23:18 |
24. | Múčková Zuzana | OLP9550 | C | PSK Olymp Praha | 45:03 | + 23:25 |
25. | Lišková Hana | KPY6650 | C | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 46:38 | + 25:00 |
26. | Kuttelwasher Radek | HCE | C | TJ Sokol Hostivice | 49:37 | + 27:59 |
27. | Bredlerová Gabriela | 2WX7452 | C | Los Horní Bezděkov | 52:27 | + 30:49 |
28. | Míchalová Marcela | KPY6850 | C | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 57:20 | + 35:42 |
29. | Klašková Josefina | DKP9651 | C | Oddíl OB Kotlářka | 59:18 | + 37:40 |
30. | Čumpelíková Nikola | 3CX9500 | C | Čumpelíková | 59:42 | + 38:04 |
31. | Havláková Daniela | ROU7951 | C | SKOB Roudnice nad Labem | 68:03 | + 46:25 |
32. | Lounová Barbora+Prchalová | 2WX0750 | C | Los Horní Bezděkov | 68:32 | + 46:54 |
33. | Červený Mojmír | ROU7402 | C | SKOB Roudnice nad Labem | 71:03 | + 49:25 |
34. | Samohýl Richard | PGP2800 | C | SK Praga | 71:13 | + 49:35 |
35. | Červená Ema | ROU0452 | C | SKOB Roudnice nad Labem | 71:18 | + 49:40 |
36. | Dupač Táborník Štěpán | HCE | C | TJ Sokol Hostivice | 79:38 | + 58:00 |
37. | Pavlíčková Tábarník Lucie | C | 79:45 | + 58:07 | ||
38. | Berezněvová Táborník Natálie | C | 79:47 | + 58:09 | ||
39. | Olič Táborník Jan | C | 79:48 | + 58:10 | ||
40. | Kohoutek Ladislav | SLA1000 | C | SKOB Slaný | 81:20 | + 59:42 |
41. | Adámková Jitka | C | 128:27 | + 106:49 | ||
42. | Fruhaufová Míla | NER795 | C | 139:35 | + 117:57 | |
Salava Vít | ROU020 | C | SKOB Roudnice nad Labem | DISK | ||
Matoušková Hana | SLA955 | C | SKOB Slaný | DISK | ||
Zábranská Veronika | SLA7650 | C | SKOB Slaný | DISK | ||
Kordík Kryštof | TAP0300 | C | KOB TRETRA Praha | DISK | ||
Javůrková Eliška | 2WX4650 | C | Los Horní Bezděkov | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hnízdil Jan | KAS7100 | C | KOB Kamenický Šenov | 38:22 | |
2. | Husáková Petra | SLA7452 | C | SKOB Slaný | 41:54 | + 3:32 |
3. | Táborský Ondřej | TJN5605 | C | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 42:30 | + 4:08 |
4. | Trnková Dana | VSP7351 | C | USK Praha | 43:59 | + 5:37 |
5. | Pilař Marek | 2WX9998 | C | Los Horní Bezděkov | 44:00 | + 5:38 |
6. | Vaculovič Radim | DCE7501 | C | KOB Dobřichovice | 47:42 | + 9:20 |
7. | Škopek Martin | C | 50:04 | + 11:42 | ||
8. | Beran Jaroslav | 2WX8800 | C | Los Horní Bezděkov | 51:45 | + 13:23 |
9. | Bulíř Jiří | C | 51:58 | + 13:36 | ||
10. | Vaněček Jan | ZUP8003 | C | MTBO ČZU Praha | 53:31 | + 15:09 |
11. | Šístková Iveta | LPU8654 | E | OK Lokomotiva Pardubice | 55:10 | + 16:48 |
12. | Vykuka Lukáš | NNN8900 | C | Neregistrovaní | 56:22 | + 18:00 |
13. | Slezáčková Věra | KAS6550 | C | KOB Kamenický Šenov | 59:27 | + 21:05 |
14. | Lindová Miroslava | KNC7750 | C | OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. | 59:50 | + 21:28 |
15. | Chládek Milan | 27C7900 | C | OB MILANOV | 60:02 | + 21:40 |
16. | Nigrin Radek | DOR7202 | C | OK Dobříš | 61:14 | + 22:52 |
17. | Zeman Tomáš | DCE7500 | C | KOB Dobřichovice | 61:21 | + 22:59 |
18. | Černý Michal | ROU7505 | C | SKOB Roudnice nad Labem | 63:03 | + 24:41 |
19. | Mayer Tomáš | KSH6900 | C | OOB TJ Kašperské Hory | 65:28 | + 27:06 |
20. | Kopáček Jiří | DOR6100 | C | OK Dobříš | 65:37 | + 27:15 |
21. | Hnízdil Matěj | KAS0301 | C | KOB Kamenický Šenov | 65:58 | + 27:36 |
22. | Kratochvílová Silvie | 2WX7851 | C | Los Horní Bezděkov | 66:48 | + 28:26 |
23. | Machová Jana | VSP | C | USK Praha | 68:05 | + 29:43 |
24. | Vaněčková Petra | ZUP7950 | C | MTBO ČZU Praha | 70:08 | + 31:46 |
25. | Jirásek Vít | 66C7301 | C | Amateri | 70:35 | + 32:13 |
26. | Milota Jakub | KAM0503 | C | SK Kamenice | 70:55 | + 32:33 |
27. | Svoboda Jiří | C | 73:36 | + 35:14 | ||
28. | Chládková Petra | DKP8159 | C | Oddíl OB Kotlářka | 73:44 | + 35:22 |
29. | Čechová Radka | SLA7550 | C | SKOB Slaný | 74:23 | + 36:01 |
30. | Víšková Alena | KAM7451 | C | SK Kamenice | 75:27 | + 37:05 |
31. | Moravec Stanislav | 52X7200 | C | SnailSquad | 78:15 | + 39:53 |
32. | Hrdličková Ludmila | SLA9851 | C | SKOB Slaný | 80:04 | + 41:42 |
33. | Adámek Tomáš | C | 80:54 | + 42:32 | ||
34. | Melišík Michael | TAP | C | KOB TRETRA Praha | 81:28 | + 43:06 |
35. | Kleinová Martina | 2WX7351 | C | Los Horní Bezděkov | 84:15 | + 45:53 |
36. | Mandová Kateřina | 2WX7350 | C | Los Horní Bezděkov | 84:16 | + 45:54 |
37. | Jírová Monika | C | 85:20 | + 46:58 | ||
38. | Chramostová Blanka | KAM7551 | C | SK Kamenice | 96:38 | + 58:16 |
39. | Haman Jakub | 2WX9701 | C | Los Horní Bezděkov | 98:52 | + 60:30 |
40. | Marholdová Martina | ZVO7451 | C | OB SK Zvole | 99:33 | + 61:11 |
41. | Hroněk Jan | VSP7420 | C | USK Praha | 103:00 | + 64:38 |
42. | Petrilák Miroslav | 9EC6600 | C | BEZVA team | 115:54 | + 77:32 |
43. | Ryšavá Raška | C | 119:12 | + 80:50 | ||
44. | Paulová Mirka | DCE5250 | C | KOB Dobřichovice | 120:34 | + 82:12 |
45. | Svítek Vláďa | LPU7249 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 121:51 | + 83:29 |
46. | Ryšavý Jovan | C | 124:53 | + 86:31 | ||
Dneboský František | C | DISK | ||||
Přeček Zdeněk | SCP5200 | C | OK Sparta Praha | DISK | ||
Kautský Jiří | 9BC8200 | C | NNN | DISK | ||
Krumlovská Barbora | RIC8050 | C | OB Říčany | DISK | ||
Eliáš Marek | 2WX7300 | C | Los Horní Bezděkov | DISK | ||
Bielinová Petra | 2WX7750 | C | Los Horní Bezděkov | DISK |