Výsledky závodu: Žebříček B-Morava

Datum:
11.09.2016
Místo konání:
Nová Bošáca
Pořadatel:
LCE - OOB TJ Slovan Luhačovice
43S - ŠK Sandberg Bratislava
Mapa:
Lopeník, 1 : 10 000
Ředitel závodu:
Jonáš Radoslav
Hlavní rozhodčí:
Slezák Libor - R1
Stavitel tratí:
Balogh Richard, Jonáš Radoslav
Kategorie:
D10C     D12C     D14B     D16B     D18B     D20B     D21K     D21B     D35B     D40B     D45B     D50B     D55B     D60B     D65B     D70B     H10C     H12C     H14B     H16B     H18B     H20B     H21K     H21B     H35B     H40B     H45B     H50B     H55B     H60B     H65B     H70B     H75B     HDR     P     T    
D10C
1.85 km, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kusáková Valentýna TZL0651 SKOB Zlín 14:20
2. Finstrlová Kristýna ZBM0752 SK Žabovřesky Brno 15:53 + 1:33
3. Baloghová Zora 0 ŠK Sandberg 18:42 + 4:22
4. Palátová Renáta ABM0655 KOB Moira Brno 18:52 + 4:32
5. Kurucová Petra SPE0651 KOB Sokol Pezinok 21:17 + 6:57
6. Kotuliaková Lea FBA0751 Farmaceut Bratislava 23:19 + 8:59
7. Kovalčíková Alena AOP0751 Orientační Běh Opava 23:29 + 9:09
8. Michálková Sabina LCE0851 OOB TJ Slovan Luhačovice 25:44 + 11:24
9. Patrášová Ella Michaela HBB0951 ŠK HADVEO Banská Bystrica 29:24 + 15:04
10. Žilincová Pavlínka SKS0651 ŠK Sandberg 30:26 + 16:06
D12C
2.01 km, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Dittrichová Lucie SKM0551 KOB Směr Kroměříž 14:39
2. Procházková Doubravka ADA0651 OOB Spartak Adamov 14:48 + 0:09
3. Švidrnochová Eliška OOP0451 TJ Opava 15:07 + 0:28
4. Pišová Adéla LCE0551 OOB TJ Slovan Luhačovice 15:58 + 1:19
5. Otrubová Anna PLU0577 TJ SOKOL Plumlov 16:23 + 1:44
6. Batani Valentina TZL0551 SKOB Zlín 17:00 + 2:21
7. Lukašáková Sára STE0450 SK SKI-OB Šternberk 17:39 + 3:00
8. Finstrlová Julie ZBM0552 SK Žabovřesky Brno 17:58 + 3:19
9. Holasová Barbora AOP0651 Orientační Běh Opava 18:28 + 3:49
10. Kopčíková Alžbeta SPE0453 KOB Sokol Pezinok 19:17 + 4:38
11. Batani Valeria TZL0550 SKOB Zlín 19:30 + 4:51
12. Kolaříková Eliška TZL0452 SKOB Zlín 19:42 + 5:03
13. Mihaličová Simona 0 ATU Košice 21:02 + 6:23
14. Ježíková Natália SPE0454 KOB Sokol Pezinok 21:21 + 6:42
15. Pospíšilová Stella STE0551 SK SKI-OB Šternberk 22:39 + 8:00
16. Kováčová Žofia VBA0451 ŠK VAZKA Bratislava 23:50 + 9:11
17. Vorlíčková Martinka 0 ŠK Sandberg 24:22 + 9:43
18. Ježíková Gabriela SPE0551 KOB Sokol Pezinok 25:36 + 10:57
Mravíková Katka 0 ŠK Sandberg DISK
19. Lago Elena VBA0551 ŠK VAZKA Bratislava 29:35 + 14:56
20. Kovalčíková Anna AOP0453 Orientační Běh Opava 31:21 + 16:42
21. Rohaľová Ivonka 0 ŠK Sandberg 41:13 + 26:34
22. Hauerland - MS Jaroslav LCE0452 OOB TJ Slovan Luhačovice 66:51 + 52:12
Porubská Lenka CNR 0451 ŠK Cart-print Nitra DISK
D14B
2.17 km, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Dittrichová Michaela SKM0251 KOB Směr Kroměříž 16:46
2. Hájková Lucie SOP0350 OOB TJ Slezan Opava 17:01 + 0:15
3. Marková Ema STE0252 SK SKI-OB Šternberk 17:44 + 0:58
4. Kočová Halina TZL0255 SKOB Zlín 18:20 + 1:34
5. Hubáčková Dagmar LCE0351 OOB TJ Slovan Luhačovice 18:31 + 1:45
6. Mrózek Teresa TRI0251 TJ TŽ Třinec 20:06 + 3:20
7. Tichá Marie TZL0253 SKOB Zlín 20:35 + 3:49
8. Smékalová Karolína UOL0451 SOB Olomouc 21:18 + 4:32
9. Bednaříková Sára LCE0252 OOB TJ Slovan Luhačovice 22:40 + 5:54
10. Panovcová Anita OTK0351 OOB TJ Jiskra Otrokovice 23:10 + 6:24
11. Smolková Sabina STE0250 SK SKI-OB Šternberk 23:59 + 7:13
12. Šuráňová Pavlína TZL0257 SKOB Zlín 24:00 + 7:14
13. Greschnerová Tereza ASU0299 Magnus Orienteering 24:23 + 7:37
14. Sedlářová Jolana TBM0359 KOS TJ Tesla Brno 25:25 + 8:39
15. Nevěřilová Kateřina LCE0254 OOB TJ Slovan Luhačovice 26:02 + 9:16
16. Černochová Michaela PLU0351 TJ SOKOL Plumlov 26:37 + 9:51
17. Binarová Adéla UOL0452 SOB Olomouc 26:45 + 9:59
18. Kůstková Barbora VIC0259 OB Vizovice 26:49 + 10:03
19. Palusková Katarína FBA0251 Farmaceut Bratislava 27:34 + 10:48
20. Havlíkova Ema SPE0451 KOB Sokol Pezinok 28:22 + 11:36
21. Féderová Zuzana PEZ 0351 AŠK Pezinok 29:06 + 12:20
22. Mudráková Eliška LCE0352 OOB TJ Slovan Luhačovice 30:18 + 13:32
23. Němečková Kateřina PLU0350 TJ SOKOL Plumlov 31:13 + 14:27
24. Smékalová Viktorie UOL0450 SOB Olomouc 37:50 + 21:04
25. Pospíšilová Helena STE0253 SK SKI-OB Šternberk 38:39 + 21:53
26. Ondovčíková Eva SPE0358 KOB Sokol Pezinok 52:50 + 36:04
Pišová Barbora LCE0251 OOB TJ Slovan Luhačovice DISK
Mulíčková Markéta ABM0362 KOB Moira Brno DISK
Kutišová Nina SPE0353 KOB Sokol Pezinok DISK
Tesařová Tereza KSU0393 Klub vytrvalostních sportů Šumperk DISK
D16B
3.02 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Weissová Ľuboslava TKE0252 ATU Košice 32:15
2. Miklušová Tamara RBA0252 TJ Rapid Bratislava 33:47 + 1:32
3. Kundratová Lucie TZL0058 SKOB Zlín 35:20 + 3:05
4. Velgosova Michaela TKE0151 ATU Košice 39:24 + 7:09
5. Šmelíková Dorota RBA0251 TJ Rapid Bratislava 39:40 + 7:25
6. Špringlová Kamila TBM0050 KOS TJ Tesla Brno 40:10 + 7:55
7. Ressová Tereza LCE0052 OOB TJ Slovan Luhačovice 41:29 + 9:14
8. Novotná Tereza ZLH0051 OOB TJ Zlaté Hory 41:41 + 9:26
9. Šabršulová Natálie LCE0054 OOB TJ Slovan Luhačovice 42:32 + 10:17
10. Plášková Anna LCE0152 OOB TJ Slovan Luhačovice 47:51 + 15:36
11. Skoupá Vendula STE0152 SK SKI-OB Šternberk 48:00 + 15:45
12. Warcopová Kateřina TRI0150 TJ TŽ Třinec 49:32 + 17:17
13. Ondovčíková Lucia SPE0051 KOB Sokol Pezinok 50:05 + 17:50
14. Kubenová Alžbeta RBA0151 TJ Rapid Bratislava 52:20 + 20:05
15. Dubovská Alžbeta PEZ 0151 AŠK Pezinok 54:35 + 22:20
16. Čeleďová Justýna TZL0152 SKOB Zlín 57:40 + 25:25
17. Roháčová Viktória TKE0051 ATU Košice 57:51 + 25:36
18. Boučková Anna TBM0051 KOS TJ Tesla Brno 57:58 + 25:43
19. Klabouchova Veronika VZA0151 Slávia ŽU Žilina 63:18 + 31:03
20. Sadílková Iva VIC0151 OB Vizovice 64:11 + 31:56
21. Matulíková Aneta TZL0050 SKOB Zlín 82:31 + 50:16
22. Martina Václavíková 0 Klub OB Martin 98:59 + 66:44
Pšenčíková Adéla KSU0050 Klub vytrvalostních sportů Šumperk DISK
Hajduková Jana KSU0197 Klub vytrvalostních sportů Šumperk DISK
D18B
3.86 km, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kůstková Daniela VIC9898 OB Vizovice 50:40
2. Utíkalová Kateřina TBM9952 KOS TJ Tesla Brno 53:34 + 2:54
3. Malivánková Eva ZBM9952 SK Žabovřesky Brno 55:22 + 4:42
4. Chroustová Šárka ZBM9862 SK Žabovřesky Brno 56:28 + 5:48
5. Vlachová Kateřina KON9898 KOB Konice 56:51 + 6:11
6. Zatloukalová Romana SSU9950 SK Severka Šumperk 57:09 + 6:29
7. Novotná Klára ZLH9851 OOB TJ Zlaté Hory 76:11 + 25:31
D20B
4.06 km, 15 kontrol, Rank. koef.: 1.04, KS koef.: 0, PB: 0
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Koporová Lenka ZBM9753 SK Žabovřesky Brno 59:14 0
2. Nedbálková Hana ZBM9755 SK Žabovřesky Brno 59:30 + 0:16 0
3. Kovářová Tereza TRI9756 TJ TŽ Třinec 68:35 + 9:21 0
D21K
4.00 km, 15 kontrol, Rank. koef.: 1.04, KS koef.: 0, PB: 0
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Dékány Pavla LCE9052 OOB TJ Slovan Luhačovice 46:42 0
2. Papugová Martina TKE9551 ATU Košice 56:22 + 9:40
3. Pavlíková Barbora KYS9152 KOB Kysak 65:11 + 18:29
4. Franková Dominika KYS9553 KOB Kysak 66:04 + 19:22
5. Sedileková Ela HBB9352 ŠK HADVEO Banská Bystrica 68:16 + 21:34
6. Postulkova Andrea VZA9351 Slávia ŽU Žilina 74:55 + 28:13
Mykhailova Natalia 0 Odessa Team DISK
D21B
4.74 km, 19 kontrol, Rank. koef.: 1.04, KS koef.: 0, PB: 6957
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Kozáková Zdenka TBM7952 KOS TJ Tesla Brno 46:08 7693
2. Pekárková Eva TZL7653 SKOB Zlín 48:24 + 2:16 7360
3. Miklušová Tereza RBA9952 TJ Rapid Bratislava 51:38 + 5:30
4. Horčičková Eva UOL7051 SOB Olomouc 53:13 + 7:05 6653
5. Mašláňová Hana TZL7979 SKOB Zlín 54:25 + 8:17 6476
6. Krajčíková Kristína TKE9254 ATU Košice 55:50 + 9:42
7. Skyvová Kristýna STE7054 SK SKI-OB Šternberk 60:17 + 14:09 5615
8. Tyszová Natália TKE8851 ATU Košice 60:34 + 14:26
9. Slováčková Věra TZL8181 SKOB Zlín 61:14 + 15:06 5475
10. Křečková Lenka ASU9271 Magnus Orienteering 62:46 + 16:38 5250
11. Fägerlind Karin 0 Centrum OK 62:54 + 16:46
12. Krejčíková Marie TZL9252 SKOB Zlín 63:35 + 17:27 5130
13. Jonasson Sara 0 Centrum OK 69:44 + 23:36
14. Podešvová Vlasta ADA9251 OOB Spartak Adamov 77:14 + 31:06 3124
15. Molnárová Monika 0 KOBRA Bratislava 86:26 + 40:18
Papugová Andrea TKE9751 ATU Košice DISK
Kociánová Lenka VBM8553 VSK Mendelu Brno DISK 0
D35B
4.37 km, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kotecká Michaela NNN7850 Neregistrovaní (NNN) 45:30
2. Dittrichová Andrea SKM7750 KOB Směr Kroměříž 52:26 + 6:56
3. Kurfürstová Irena TZL8053 SKOB Zlín 55:29 + 9:59
4. Bukovácová Alena FBA7451 Farmaceut Bratislava 56:42 + 11:12
5. Jemelíková Lada VBM6555 VSK Mendelu Brno 57:03 + 11:33
6. Bialeková Martina EBB 7301 TJ Slávia Ekonóm Univerzita Mateja Bela Banská Bystrica 57:42 + 12:12
7. Rydlová Jana 0 OB Vizovice 59:46 + 14:16
8. Otrubová Johana KON7852 KOB Konice 60:28 + 14:58
9. Zbraňková Magda STE7352 SK SKI-OB Šternberk 61:43 + 16:13
10. Procházková Lucie ADA7651 OOB Spartak Adamov 62:53 + 17:23
11. Kovalčíková Eva AOP7852 Orientační Běh Opava 64:40 + 19:10
12. Švidrnochová Hana OOP7751 TJ Opava 65:32 + 20:02
13. Michálková Renata LCE8151 OOB TJ Slovan Luhačovice 66:07 + 20:37
14. Good Ludmila SBR8050 SKOB Bruntál 67:07 + 21:37
15. Holasová Šarka AOP7853 Orientační Běh Opava 68:52 + 23:22
16. Karásková Marcela ZPV6970 KOB ZPV Prostějov 69:42 + 24:12
17. Bednáriková Tatiana SSN7952 KOB Cingov Spisska Nova Ves 87:40 + 42:10
18. Persson Helena 0 Centrum OK 92:12 + 46:42
19. Vávrová Erika RBA7751 TJ Rapid Bratislava 92:45 + 47:15
20. Ondovčíková Danka SPE7852 KOB Sokol Pezinok 96:42 + 51:12
21. Stryková Vlasta KSU7667 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 121:07 + 75:37
Mulíčková Eva ABM7469 KOB Moira Brno DISK
D40B
3.91 km, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Batani Hana TZL7351 SKOB Zlín 42:10
2. Slámová Jana TKE7252 ATU Košice 44:49 + 2:39
3. Valíková Petra AOP7351 Orientační Běh Opava 46:00 + 3:50
4. Hulenková Martina MOV7352 SKOB Ostrava 46:38 + 4:28
5. Janků Renata STE7251 SK SKI-OB Šternberk 50:16 + 8:06
6. Kundratová Jana TZL7350 SKOB Zlín 51:08 + 8:58
7. Chovancová Jana TZL7352 SKOB Zlín 53:13 + 11:03
8. Ondrejkova Sona VZA7451 Slávia ŽU Žilina 56:47 + 14:37
9. Schenková Katarína RBA7451 TJ Rapid Bratislava 57:22 + 15:12
10. Krčová Martina KSU7272 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 58:20 + 16:10
11. Dubovská Mária PEZ 7451 AŠK Pezinok 61:17 + 19:07
12. Finstrlová Alena ZBM7550 SK Žabovřesky Brno 63:07 + 20:57
13. Miklušová Dagmar RBA7351 TJ Rapid Bratislava 63:26 + 21:16
14. Kotuliaková Petra FBA7552 Farmaceut Bratislava 68:10 + 26:00
15. Kováčová Katarína VBA7451 ŠK VAZKA Bratislava 76:03 + 33:53
16. Procházková Martina SOP7351 OOB TJ Slezan Opava 87:53 + 45:43
17. Lago Oľga VBA7452 ŠK VAZKA Bratislava 102:39 + 60:29
D45B
3.37 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Barcíková Renáta AOP6753 Orientační Běh Opava 41:16
2. Hiršová Marcela VBM7079 VSK Mendelu Brno 43:29 + 2:13
3. Hubáčková Dagmar LCE6569 OOB TJ Slovan Luhačovice 44:20 + 3:04
4. Papugová Elena TKE6552 ATU Košice 45:26 + 4:10
5. Šmelíková Hana FBA6951 Farmaceut Bratislava 47:44 + 6:28
6. Hájková Jitka SOP7150 OOB TJ Slezan Opava 48:01 + 6:45
7. Kostková Jana AOP7151 Orientační Běh Opava 50:57 + 9:41
8. Křečková Petra ZPV7076 KOB ZPV Prostějov 52:38 + 11:22
9. Králová Zdenka SSU6091 SK Severka Šumperk 54:22 + 13:06
10. Časnochová Tatiana HBB7051 ŠK HADVEO Banská Bystrica 57:54 + 16:38
11. Vavrysová Iva LCE6359 OOB TJ Slovan Luhačovice 58:05 + 16:49
12. Sadílková Lenka VIC7055 OB Vizovice 61:11 + 19:55
13. Lázničková Marcela TZL6751 SKOB Zlín 62:04 + 20:48
14. Šmelíková Barbora VBA6952 ŠK VAZKA Bratislava 67:05 + 25:49
15. Kuráková Valéria TKE7151 ATU Košice 71:50 + 30:34
16. Barillová Alena 0 KOB Cingov Spisska Nova Ves 73:12 + 31:56
17. Knorová Martina ZMT 7151 Klub OB Martin 78:25 + 37:09
18. Mielcová Elena AOV6951 OOB TJ Baník Ostrava 87:57 + 46:41
19. Kebisová Bibiana 0 KOB Sokol Pezinok 175:23 + 134:07
Kurucová Eva SPE7151 KOB Sokol Pezinok DISK
Sedláčková Jana HLV7060 KČT - OB Holešov DISK
Pánková Martina RBA6953 TJ Rapid Bratislava DISK
Štorková Simona JPV6556 Oddíl OS SK Prostějov DISK
Kociánová Eva OOP6750 TJ Opava DISK
D50B
3.13 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hájová Jana TZL6051 SKOB Zlín 35:06
2. Pijakova Iveta 0 KOB Sokol Pezinok 36:25 + 1:19
3. Poklopová Ivana UOL6451 SOB Olomouc 38:06 + 3:00
4. Ferdusová Eva LCE6461 OOB TJ Slovan Luhačovice 38:43 + 3:37
5. Slezáková Jitka LCE6351 OOB TJ Slovan Luhačovice 38:50 + 3:44
6. Belicová Elena TKE6251 ATU Košice 39:37 + 4:31
7. Koláriková Irena TZL6351 SKOB Zlín 40:25 + 5:19
8. Jelínková Jana TZL6556 SKOB Zlín 41:31 + 6:25
9. Vlažná Mirka LCE5852 OOB TJ Slovan Luhačovice 41:40 + 6:34
10. Denysenko Tamara VZA6151 Slávia ŽU Žilina 41:41 + 6:35
11. Ostřanská Iveta SSU6591 SK Severka Šumperk 44:15 + 9:09
12. Šmelíková Jana HBB6651 ŠK HADVEO Banská Bystrica 44:58 + 9:52
13. Štrajtová Zuzana UOL6452 SOB Olomouc 47:40 + 12:34
14. Smičková Eva KON5887 KOB Konice 50:55 + 15:49
15. Mušinská Eva TKE6451 ATU Košice 52:39 + 17:33
16. Krejčíková Monika TZL6262 SKOB Zlín 62:09 + 27:03
17. Peřinková Irena BBM6550 BETA URSUS Orienteering 64:53 + 29:47
18. Sochorová Hana HAV6250 OB Havířov 70:51 + 35:45
D55B
3.13 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Dokoupilová Zuzana VBM5754 VSK Mendelu Brno 41:21
2. Janská Iva LBM5795 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 41:59 + 0:38
3. Stackeová Anna LCE5551 OOB TJ Slovan Luhačovice 42:03 + 0:42
4. Davi Jana 0 Kraľovany 45:37 + 4:16
5. Žaludková Miroslava TZL5954 SKOB Zlín 49:38 + 8:17
6. Vávrová Beata RBA5651 TJ Rapid Bratislava 50:52 + 9:31
7. Pavlíková Hana ZLH5950 OOB TJ Zlaté Hory 52:51 + 11:30
8. Pijáková Eva 0 KOB Sokol Pezinok 64:43 + 23:22
Poláčková Darina SPE5852 KOB Sokol Pezinok DISK
Czaschová Irena SBR6150 SKOB Bruntál DISK
D60B
2.37 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Horynová Eva TZL5254 SKOB Zlín 31:48
2. Juhasova Viola 0 Kraľovany 36:00 + 4:12
3. Cigošová Anna TBM5253 KOS TJ Tesla Brno 39:25 + 7:37
4. Fesselhofer Traude 0 HSV OL Wiener Neustadt 39:53 + 8:05
D65B
2.37 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Křížová Zdenka PZR5051 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 33:16
2. Mrkvicová Ludmila ZLH4950 OOB TJ Zlaté Hory 45:20 + 12:04
3. Novotná Ludmila ZLH4850 OOB TJ Zlaté Hory 51:44 + 18:28
Suchánková Libuše SOP4851 OOB TJ Slezan Opava DISK
D70B
1.91 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Stará Pavla BOV4251 TJ Baník Ostrava OKD 36:36
H10C
2.00 km, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Paluska Karol FBA0601 Farmaceut Bratislava 17:17
2. Borunský Matěj AOP0600 Orientační Běh Opava 17:20 + 0:03
3. Brňák Jakub 0 ŠK Sandberg 18:04 + 0:47
4. Šmelík Daniel RBA0702 TJ Rapid Bratislava 19:30 + 2:13
5. Pernička Martin TZL0800 SKOB Zlín 20:15 + 2:58
6. Kundrata Vít TZL0700 SKOB Zlín 21:19 + 4:02
7. Strakoš Ondřej TZL0601 SKOB Zlín 22:10 + 4:53
8. Volkov Maksym VZA0701 Slávia ŽU Žilina 24:43 + 7:26
9. Holas Štěpán AOP0900 Orientační Běh Opava 27:11 + 9:54
10. Ondovčík Daniel SPE0801 KOB Sokol Pezinok 29:26 + 12:09
11. Golian Maroš FBA0702 Farmaceut Bratislava 34:05 + 16:48
12. Palát Přemek TTR0601 OOB Třebíč 36:15 + 18:58
Honner Jaroslav TZL0701 SKOB Zlín DISK
Denemarek Max TBM0800 KOS TJ Tesla Brno DISK
Novotný Miloš 0 SKOB Zlín DISK
Kovalčík Petr AOP0901 Orientační Běh Opava DISK
Pernička Václav TZL0602 SKOB Zlín DISK
Mudrák Šimon 0 OOB TJ Slovan Luhačovice DISK
H12C
2.07 km, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Černoch Martin PLU0500 TJ SOKOL Plumlov 14:54
2. Hustý Adam TZL0403 SKOB Zlín 15:26 + 0:32
3. Pekárek Tobias TZL0502 SKOB Zlín 16:26 + 1:32
4. Bukovác Filip FBA0501 Farmaceut Bratislava 16:44 + 1:50
5. Otruba František PLU0501 TJ SOKOL Plumlov 18:08 + 3:14
6. Karol Janšo Jakub TKE0602 ATU Košice 19:53 + 4:59
7. Zřídkaveselý Adam 0 SK Žabovřesky Brno 20:29 + 5:35
8. Kotuliak Viktor FBA0401 Farmaceut Bratislava 21:30 + 6:36
9. Paiger Mirko 0 Slavia ZU Zilina 22:17 + 7:23
10. Dokupil Daniel SKS0503 ŠK Sandberg 22:21 + 7:27
11. Kasza Tomáš FBA0503 Farmaceut Bratislava 22:40 + 7:46
12. Šemnický Jakub TZL0400 SKOB Zlín 23:14 + 8:20
13. Sláma Šimon LCE0502 OOB TJ Slovan Luhačovice 23:56 + 9:02
14. Němec Filip TZL0503 SKOB Zlín 25:00 + 10:06
15. Mikloš Andrej SPE0401 KOB Sokol Pezinok 26:15 + 11:21
16. Janků Martin STE0404 SK SKI-OB Šternberk 31:38 + 16:44
17. Martinek Matyáš TZL0504 SKOB Zlín 32:00 + 17:06
18. Kukurugya Šimon 0 ŠK Sandberg 38:50 + 23:56
19. Deván Peter 0 Krúžok OB na ZŠ Odborárska 46:13 + 31:19
20. Veselý Jonáš VIC0411 OB Vizovice 55:29 + 40:35
21. Urban Michal 0 ŠK Sandberg 71:01 + 56:07
Štorek Jan JPV0505 Oddíl OS SK Prostějov DISK
Kováč Marek 0 ŠK Cart-print Nitra DISK
Kováč Ondrej LCE0401 OOB TJ Slovan Luhačovice DISK
H14B
2.44 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Lukašák Šimon STE0202 SK SKI-OB Šternberk 18:53
2. Světnický František STE0204 SK SKI-OB Šternberk 19:27 + 0:34
3. Bialožyt Marek TRI0301 TJ TŽ Třinec 20:25 + 1:32
4. Kostka Jiří AOP0201 Orientační Běh Opava 21:07 + 2:14
5. Palát Bohuslav TTR0201 OOB Třebíč 21:25 + 2:32
6. Chovanec Václav TZL0201 SKOB Zlín 22:05 + 3:12
7. Valík Adam AOP0301 Orientační Běh Opava 22:21 + 3:28
8. Coufal Jáchym ZBM0200 SK Žabovřesky Brno 22:54 + 4:01
9. Knor Martin 0 Klub OB Martin 24:20 + 5:27
10. Štábl Adam KSU0401 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 24:24 + 5:31
11. Roháč Martin TKE0301 ATU Košice 25:39 + 6:46
12. Ondrejka Michal VZA0201 Slávia ŽU Žilina 25:50 + 6:57
13. Haltof Marek TRI0200 TJ TŽ Třinec 26:12 + 7:19
14. Novota Lukáš TKE0302 ATU Košice 26:49 + 7:56
15. Jurcik Tomas VZA0301 Slávia ŽU Žilina 26:57 + 8:04
16. Ditri Nicholas SPE0304 KOB Sokol Pezinok 27:10 + 8:17
17. Kundrata Jan TZL0203 SKOB Zlín 27:53 + 9:00
18. Hecl František KSU0201 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 28:12 + 9:19
19. Čech Vít AOP0302 Orientační Běh Opava 28:17 + 9:24
20. Fedor Tibor 0 KOB Sokol Pezinok 28:29 + 9:36
21. Urbánek Adam ZBM0302 SK Žabovřesky Brno 28:37 + 9:44
22. Bartík Filip TZL0202 SKOB Zlín 29:11 + 10:18
23. Mielec Radomír AOV0301 OOB TJ Baník Ostrava 29:59 + 11:06
24. Sláma Richard TKE0303 ATU Košice 30:09 + 11:16
25. Patterman Prokop KSU0333 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 30:49 + 11:56
26. Fraňo Jakub 0 KOB Sokol Pezinok 31:18 + 12:25
27. Dubovský Filip PEZ 0201 AŠK Pezinok 32:42 + 13:49
28. Dokupil Samuel SKS0304 ŠK Sandberg 34:30 + 15:37
29. Novotný Erik ZLH0301 OOB TJ Zlaté Hory 35:23 + 16:30
30. Svoboda Radek STE0207 SK SKI-OB Šternberk 36:14 + 17:21
31. Stryk Štěpán KSU0306 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 36:54 + 18:01
32. Lago Oliver VBA0301 ŠK VAZKA Bratislava 37:36 + 18:43
33. Koňařík Vít SVS0200 Orientklub Vsetín 44:15 + 25:22
34. Doležal Matyáš STE0208 SK SKI-OB Šternberk 45:43 + 26:50
35. Schenk Michal RBA0201 TJ Rapid Bratislava 45:50 + 26:57
36. Blank Noah SKM0201 KOB Směr Kroměříž 46:20 + 27:27
37. Vizner Martin SPE0306 KOB Sokol Pezinok 52:36 + 33:43
38. Karásek Matyáš ZPV0302 KOB ZPV Prostějov 61:55 + 43:02
39. Balogh Michal 0 ŠK Sandberg 62:46 + 43:53
40. Palát Tomáš ABM0307 KOB Moira Brno 65:25 + 46:32
41. Sláma Michal TKE0304 ATU Košice 81:49 + 62:56
Havlík Adam SPE0201 KOB Sokol Pezinok DISK
Štorek David JPV0202 Oddíl OS SK Prostějov DISK
Fischer Matej SPE0309 KOB Sokol Pezinok DISK
Šuška Nicolas SPE0202 KOB Sokol Pezinok DISK
Štábl Patrik KSU0606 Klub vytrvalostních sportů Šumperk DISK
H16B
3.51 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Zentrich Dušan LCE0012 OOB TJ Slovan Luhačovice 28:35
2. Kroul Josef KSU0044 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 28:37 + 0:02
3. Tuharský Erik TRI0100 TJ TŽ Třinec 29:34 + 0:59
4. Ditri Dominic SPE0002 KOB Sokol Pezinok 31:49 + 3:14
5. Grebík Radim ASU0101 Magnus Orienteering 32:26 + 3:51
6. Ondrejka Tomas VZA0001 Slávia ŽU Žilina 33:40 + 5:05
7. Pompura Daniel TBB0101 ŠK TEREZKA Banská Bystrica 34:47 + 6:12
8. Goldschmidt Tobiáš RBA0003 TJ Rapid Bratislava 35:18 + 6:43
9. Vavřík Tomáš MOV0004 SKOB Ostrava 37:23 + 8:48
10. Šimo Matúš SPE0107 KOB Sokol Pezinok 38:31 + 9:56
11. Kaprál Jan SSU0000 SK Severka Šumperk 39:58 + 11:23
12. Adámek Filip ABM0101 KOB Moira Brno 43:19 + 14:44
13. Neumann David STE0101 SK SKI-OB Šternberk 43:25 + 14:50
14. Pätoprstý Matej SPE0001 KOB Sokol Pezinok 44:54 + 16:19
15. Urban Matej 0 ŠK Sandberg 45:01 + 16:26
16. Kebis Pavol 0 KOB Sokol Pezinok 45:42 + 17:07
17. Babišta Antonín KSU0111 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 45:57 + 17:22
18. Šimek Štěpán UOL0104 SOB Olomouc 46:08 + 17:33
19. Kurák Michal TKE0101 ATU Košice 48:09 + 19:34
20. Oravec Matúš 0 Klub OB Martin 50:01 + 21:26
21. Karásek Adam ZPV0001 KOB ZPV Prostějov 53:01 + 24:26
22. Topor Matúš SPE0102 KOB Sokol Pezinok 60:21 + 31:46
Rajnoha David TBM0003 KOS TJ Tesla Brno DISK
Mertan Jakub 0 Krúžok OB na ZŠ Odborárska DISK
Holusek Jiří JPV0123 Oddíl OS SK Prostějov DISK
Balogh Matúš 0 ŠK Sandberg DISK
Grulich Ondřej KSU0049 Klub vytrvalostních sportů Šumperk DISK
Krč Matěj KSU0101 Klub vytrvalostních sportů Šumperk DISK
Porubský Peter 0 ŠK Cart-print Nitra DISK
H18B
4.43 km, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Gedeon Dominik KSU9900 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 44:50
2. Florián Vojtěch ABM9901 KOB Moira Brno 48:06 + 3:16
3. Tesař Vojtěch AOP9900 Orientační Běh Opava 51:01 + 6:11
4. Král Jan ZBM9904 SK Žabovřesky Brno 52:41 + 7:51
5. Říčný Vojta ZBM9903 SK Žabovřesky Brno 53:51 + 9:01
6. Dubovský Andrej PEZ 9901 AŠK Pezinok 54:18 + 9:28
7. Ingršt Matěj ABM9907 KOB Moira Brno 55:38 + 10:48
8. Komenda Jan ZBM9902 SK Žabovřesky Brno 58:10 + 13:20
9. Chaloupka Josef UOL9801 SOB Olomouc 60:20 + 15:30
10. Beneš Miroslav KON9915 KOB Konice 61:16 + 16:26
11. Ondráček Radek KSU9933 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 63:46 + 18:56
12. Rybár Samuel RBA9801 TJ Rapid Bratislava 64:28 + 19:38
13. Lovás Dominik RBA9902 TJ Rapid Bratislava 68:29 + 23:39
14. Procházka Jakub SOP9903 OOB TJ Slezan Opava 68:37 + 23:47
15. Heffner Christián SPE9801 KOB Sokol Pezinok 69:17 + 24:27
Zvoníček Jan SKM9801 KOB Směr Kroměříž DISK
H20B
4.86 km, 17 kontrol, Rank. koef.: 1.04, KS koef.: 0, PB: 0
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Klabouch Martin VZA9602 Slávia ŽU Žilina 61:06
2. Peřinka Šimon BBM9700 BETA URSUS Orienteering 67:34 + 6:28 0
3. Kurák Ondrej TKE9703 ATU Košice 80:47 + 19:41
Walach Ondřej TRI9601 TJ TŽ Třinec DISK 0
H21K
4.90 km, 17 kontrol, Rank. koef.: 1.04, KS koef.: 0, PB: 0
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Szabó Rastislav HBB8701 ŠK HADVEO Banská Bystrica 46:28
2. Horniak Juraj BBA8202 KOBRA Bratislava 46:42 + 0:14
3. Wallner Jozef BBA6812 KOBRA Bratislava 50:40 + 4:12
4. Pavlík Michal SSN9001 KOB Cingov Spisska Nova Ves 52:33 + 6:05
5. Lago Miroslav VBA7601 ŠK VAZKA Bratislava 55:28 + 9:00
6. Patras Igor HBB7901 ŠK HADVEO Banská Bystrica 55:47 + 9:19
7. Tauber Miroslav SSN9301 KOB Cingov Spisska Nova Ves 57:50 + 11:22
8. Poláček Lukáš SPE8601 KOB Sokol Pezinok 60:14 + 13:46
9. Poláček Pavol SPE 8401 KOB Sokol Pezinok 63:21 + 16:53
10. Krnac Peter VIA7701 Viatoris Zvolen 63:37 + 17:09
11. Hribik Miroslav HBB8501 ŠK HADVEO Banská Bystrica 72:43 + 26:15
12. Erben Martin SOP9001 OOB TJ Slezan Opava 86:39 + 40:11 0
13. Tomašovič Michal SPE8902 KOB Sokol Pezinok 112:05 + 65:37
Štubňa Phillip RBA9304 TJ Rapid Bratislava DISK
H21B
6.19 km, 20 kontrol, Rank. koef.: 1.04, KS koef.: 0, PB: 8098
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Kozák Osvald TBM8201 KOS TJ Tesla Brno 45:55 8755
2. Krajčík Michal TKE8704 ATU Košice 45:57 + 0:02
3. Dávidík Marián BBA7713 KOBRA Bratislava 46:26 + 0:31
4. Piják Ondrej BBA8204 KOBRA Bratislava 46:32 + 0:37
5. Dekrét Jakub EBB9902 TJ Slávia Ekonóm Univerzita Mateja Bela Banská Bystrica 47:10 + 1:15
6. Bencúr Juraj LCE7701 OOB TJ Slovan Luhačovice 48:07 + 2:12 8367
7. Palát Petr ABM7415 KOB Moira Brno 49:23 + 3:28 8144
8. Klusáček Jan ZBM9301 SK Žabovřesky Brno 49:44 + 3:49 8082
9. Tomanek Daniel KSU7410 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 52:24 + 6:29 7613
10. Drábek Jan ZBM8511 SK Žabovřesky Brno 53:14 + 7:19 7466
11. Papuga Miroslav TKE9002 ATU Košice 53:19 + 7:24
12. Novotný Jiří TZL8001 SKOB Zlín 54:14 + 8:19 7290
13. Šurgan Štefan HBB7905 ŠK HADVEO Banská Bystrica 56:24 + 10:29
14. Škoda František LCE7439 OOB TJ Slovan Luhačovice 56:35 + 10:40 6876
15. Slováček Tomáš TZL8002 SKOB Zlín 56:42 + 10:47 6855
16. Pekárek Evžen TZL7007 SKOB Zlín 57:49 + 11:54 6658
17. Dvorský Vojtěch SKM9401 KOB Směr Kroměříž 58:09 + 12:14 6600
18. Bukovác Maroš FBA7601 Farmaceut Bratislava 58:15 + 12:20
19. Holas Tomáš AOP7802 Orientační Běh Opava 59:03 + 13:08 6441
20. Zicha Jiří LCE7708 OOB TJ Slovan Luhačovice 59:52 + 13:57 6297
21. Hanslian David LCE7835 OOB TJ Slovan Luhačovice 60:09 + 14:14 6247
22. Hübner Jan CTB7902 SK OB Chotěboř 60:31 + 14:36 6183
23. Lerjen Martin 0 Centrum OK 61:06 + 15:11
24. Fendrych Michal STE7607 SK SKI-OB Šternberk 61:32 + 15:37 6003
25. Finstrle Luděk ZBM7902 SK Žabovřesky Brno 64:12 + 18:17 5534
26. ?gren Mattias 0 Centrum OK 65:45 + 19:50
27. Otruba Karel PLU7917 TJ SOKOL Plumlov 66:30 + 20:35 5129
28. Bubela Tomáš ASU8101 Magnus Orienteering 67:23 + 21:28 4973
29. Krajcar Ivo SKM9501 KOB Směr Kroměříž 70:12 + 24:17 4477
30. Václavek Tomáš STE5809 SK SKI-OB Šternberk 71:11 + 25:16 4303
31. Ugray Dávid TKE9605 ATU Košice 72:28 + 26:33
32. Pudel Jarda STE7505 SK SKI-OB Šternberk 72:42 + 26:47 4036
33. Ostřanský Filip ASU9243 Magnus Orienteering 73:30 + 27:35 3895
34. Procházka Jiří ADA7512 OOB Spartak Adamov 74:49 + 28:54 3663
35. Merka Roman 0 OB Vizovice 76:51 + 30:56
36. Panovec Jan VIC8931 OB Vizovice 80:24 + 34:29 2680
37. Bukovác Pavol FBA8102 Farmaceut Bratislava 82:34 + 36:39
38. Liščinský Tomáš ZBM8411 SK Žabovřesky Brno 83:44 + 37:49 2093
39. Novota Mikuláš TKE6002 ATU Košice 85:12 + 39:17
Patráš Andrej HBB8201 ŠK HADVEO Banská Bystrica DISK
Smola Michal TZL8131 SKOB Zlín DISK 0
Kořan Pavel VBM7401 VSK Mendelu Brno DISK 0
Skyva Petr STE6501 SK SKI-OB Šternberk DISK 0
Mušínský Tomáš ASU9348 Magnus Orienteering DISK 0
Zdráhal Tomáš OOL8801 SK Haná orienteering DISK 0
H35B
5.59 km, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Dittrich Pavel SKM7501 KOB Směr Kroměříž 52:52
2. Marek Martin VIC7624 OB Vizovice 53:18 + 0:26
3. Glončák Peter FBA7901 Farmaceut Bratislava 54:11 + 1:19
4. Hájek Ondrej 0 KOS TJ Tesla Brno 60:32 + 7:40
5. Viskup Peter 0 Slavia ZU Zilina 61:47 + 8:55
6. Janků Marek STE7102 SK SKI-OB Šternberk 64:34 + 11:42
7. Bednařík Radek LCE7125 OOB TJ Slovan Luhačovice 66:35 + 13:43
8. Smolka Martin STE7100 SK SKI-OB Šternberk 66:41 + 13:49
9. Bednarik Martin CNR7205 ŠK Cart-print Nitra 67:23 + 14:31
10. Hepnar Luboš STE6307 SK SKI-OB Šternberk 68:33 + 15:41
11. Mikluš Marián RBA7204 TJ Rapid Bratislava 69:21 + 16:29
12. Walaski Antonín TRI8006 TJ TŽ Třinec 71:15 + 18:23
13. Porubský Július 0 ŠK Cart-print Nitra 72:02 + 19:10
14. Rigó Marek ODR7101 SKOB Odry 74:58 + 22:06
15. Berger Tomáš MOV6901 SKOB Ostrava 77:03 + 24:11
16. Marek Antonín STE7501 SK SKI-OB Šternberk 77:13 + 24:21
17. Mielec Jaromír AOV6901 OOB TJ Baník Ostrava 80:00 + 27:08
18. Volkov Alexander VZA8002 Slávia ŽU Žilina 80:16 + 27:24
19. Svěchota Milan MOV7202 SKOB Ostrava 84:33 + 31:41
20. Valenta Jiří SSU6301 SK Severka Šumperk 85:43 + 32:51
21. Karásek Martin ZPV7301 KOB ZPV Prostějov 85:56 + 33:04
22. Rytíř Michal SKM7325 KOB Směr Kroměříž 86:24 + 33:32
23. Mašláň Jakub TZL7801 SKOB Zlín 91:09 + 38:17
24. Sláma Lumír LCE8103 OOB TJ Slovan Luhačovice 98:28 + 45:36
25. Gerge Gustaf 0 Centrum OK 106:59 + 54:07
26. Mikluš Rastislav FBA7702 Farmaceut Bratislava 110:13 + 57:21
27. Silnoušek Jiří STE7200 SK SKI-OB Šternberk 112:28 + 59:36
28. Novák Jan STE7900 SK SKI-OB Šternberk 125:09 + 72:17
Mulíček Ondřej ABM7405 KOB Moira Brno DISK
Špak Zdeněk 0 Neregistrovaní/Žiadny klub DISK
Binar Robert 0 SOB Olomouc DISK
Chmelař Daniel VIC7212 OB Vizovice DISK
H40B
4.94 km, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kovalčík Tomáš AOP7301 Orientační Běh Opava 46:15
2. Valík Luděk AOP7101 Orientační Běh Opava 47:03 + 0:48
3. Sadílek Martin VIC6901 OB Vizovice 47:07 + 0:52
4. Roháč Zdenko TKE7301 ATU Košice 50:20 + 4:05
5. Borunský Tomáš AOP7402 Orientační Běh Opava 51:47 + 5:32
6. Mudrák Stanislav 0 OOB TJ Slovan Luhačovice 53:56 + 7:41
7. Vlček Roman SKM7000 KOB Směr Kroměříž 57:54 + 11:39
8. Kůstka Marek VIC6403 OB Vizovice 61:24 + 15:09
9. Podivínský Tomáš SCP7201 OK Sparta Praha 61:36 + 15:21
10. Sedlář Petr TBM7319 KOS TJ Tesla Brno 64:02 + 17:47
11. Butaš Ivan SPE KOB Sokol Pezinok 70:12 + 23:57
12. Hellborg Henrik 0 Centrum OK 75:27 + 29:12
13. Štábl Roman KSU7501 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 75:46 + 29:31
14. Smékal David UOL7503 SOB Olomouc 80:07 + 33:52
15. Mikhaylov Victor 0 Odessa Team 84:39 + 38:24
16. Kotuliak Ivo FBA7402 Farmaceut Bratislava 90:44 + 44:29
17. Paluska Jozef FBA7401 Farmaceut Bratislava 97:49 + 51:34
18. Kudla Jozef 0 Neregistrovaní/Žiadny klub 105:23 + 59:08
19. Ryrman Anders 0 Centrum OK 115:20 + 69:05
H45B
4.10 km, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Barcík Peter AOP6601 Orientační Běh Opava 35:23
2. Grepl Ladislav KON6111 KOB Konice 37:31 + 2:08
3. Tesař Jiří AOP6702 Orientační Běh Opava 41:30 + 6:07
4. Šoltés Pavol TKE6001 KOB Cingov Spisska Nova Ves 42:45 + 7:22
5. Čech Tomáš AOP7001 Orientační Běh Opava 43:54 + 8:31
6. Adámek Libor ABM6707 KOB Moira Brno 45:35 + 10:12
7. Kovac Milan VBA7101 ŠK VAZKA Bratislava 48:19 + 12:56
8. Láznička Libor TZL6701 SKOB Zlín 49:41 + 14:18
9. Novotný Tomáš ZLH7001 OOB TJ Zlaté Hory 52:47 + 17:24
10. Fraňo Peter SPE7101 KOB Sokol Pezinok 53:06 + 17:43
11. Sochor Tomáš HAV6301 OB Havířov 54:48 + 19:25
12. Jakobi Zdeněk HAV5701 OB Havířov 56:04 + 20:41
13. Krejčík Zbyněk TZL5704 SKOB Zlín 62:16 + 26:53
14. Borčin Peter BBA6403 Klub OB BOR Topoľčianky 66:11 + 30:48
15. Schenk Róbert RBA6802 TJ Rapid Bratislava 67:21 + 31:58
16. Květoň Vladimír KSU6800 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 73:40 + 38:17
17. Kasza Ladislav FBA7102 Farmaceut Bratislava 79:22 + 43:59
18. Kurák Milan TKE6801 ATU Košice 98:20 + 62:57
19. Patassi Michal 0 Neregistrovaní/Žiadny klub 129:51 + 94:28
Sedláček Jaroslav HLV6404 KČT - OB Holešov DISK
Pavlík Radek ASU6849 Magnus Orienteering DISK
Vavřík René MOV7000 SKOB Ostrava DISK
H50B
3.70 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hadač Miroslav AOP6501 Orientační Běh Opava 34:25
2. Sláma Peter TKE6401 ATU Košice 38:29 + 4:04
3. Bednár Pavol EBB6 1 0 1 TJ Slávia Ekonóm Univerzita Mateja Bela Banská Bystrica 41:16 + 6:51
4. Jordanov Nikolaj VBM6501 VSK Mendelu Brno 41:46 + 7:21
5. Šimek Roman UOL6503 SOB Olomouc 42:48 + 8:23
6. Ryšavý Jiří OOP5803 TJ Opava 43:19 + 8:54
7. Ďurčo Peter EBB 6102 TJ Slávia Ekonóm Univerzita Mateja Bela Banská Bystrica 44:16 + 9:51
8. Kniebügl Anton BBA6401 KOBRA Bratislava 45:23 + 10:58
9. Chmelař Miroslav JPV6217 Oddíl OS SK Prostějov 47:05 + 12:40
10. Dokoupil Vojtěch ZPV6425 KOB ZPV Prostějov 47:59 + 13:34
11. Pompura Ladislav TBB6301 ŠK TEREZKA Banská Bystrica 50:39 + 16:14
12. Panovec Vladan OTK6201 OOB TJ Jiskra Otrokovice 50:57 + 16:32
13. Janšo Karol TKE6206 ATU Košice 51:03 + 16:38
14. Strakoš Bohumil TZL6345 SKOB Zlín 51:42 + 17:17
15. Jeřábek Luboš JPV6112 Oddíl OS SK Prostějov 52:03 + 17:38
16. Šoltés František 0 KOB Cingov Spisska Nova Ves 52:42 + 18:17
17. Mazúr Milan RBA6201 TJ Rapid Bratislava 53:32 + 19:07
18. Vaclavik Martin 0 Klub OB Martin 56:37 + 22:12
19. Rybár Dušan RBA6202 TJ Rapid Bratislava 70:15 + 35:50
Štorek Petr JPV6505 Oddíl OS SK Prostějov DISK
H55B
3.47 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pijak Jaroslav 0 KOB Sokol Pezinok 30:55
2. Zdráhal Robert OOL5707 SK Haná orienteering 32:26 + 1:31
3. Fedor Jozef 0 KOB Sokol Pezinok 34:10 + 3:15
4. Rychlý Miloš OOP5302 TJ Opava 34:37 + 3:42
5. Hirš Libor VBM6000 VSK Mendelu Brno 36:35 + 5:40
6. Palička Miroslav SSN5902 KOB Cingov Spisska Nova Ves 38:01 + 7:06
7. Plášek Martin LCE6118 OOB TJ Slovan Luhačovice 38:32 + 7:37
7. Slováček Rudolf TZL5402 SKOB Zlín 38:32 + 7:37
9. Bialožyt Miroslav TRI5701 TJ TŽ Třinec 38:57 + 8:02
10. Kuchta Ján TKE5701 ATU Košice 39:09 + 8:14
11. Šebesta Vlastislav TBM5807 KOS TJ Tesla Brno 39:24 + 8:29
12. Štubňa Ján RBA5803 TJ Rapid Bratislava 39:49 + 8:54
12. Janů Zdeněk KSU5749 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 39:49 + 8:54
14. Kršák Karel VIC5902 OB Vizovice 40:06 + 9:11
15. Štípek Rostislav TZL5702 SKOB Zlín 41:32 + 10:37
16. Juřeník Josef MOV5201 SKOB Ostrava 42:11 + 11:16
17. Višňa Milan OOL5904 SK Haná orienteering 42:29 + 11:34
18. Koudelný Jiří TTR5401 OOB Třebíč 42:34 + 11:39
19. Robotka Libor PBM5303 TJ Spartak 1. Brněnská 45:03 + 14:08
20. Albert František OOL5804 SK Haná orienteering 46:08 + 15:13
21. Kebis Pavol 0 KOB Sokol Pezinok 46:52 + 15:57
22. Petrinec Milan RBA5802 TJ Rapid Bratislava 49:56 + 19:01
23. Formanko Dušan RBA5801 TJ Rapid Bratislava 55:15 + 24:20
24. Lužný Ladislav HAV6000 OB Havířov 64:12 + 33:17
H60B
2.68 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Navrátil Antonín UOL5301 SOB Olomouc 30:36
2. Háj Bohumil TZL5601 SKOB Zlín 30:57 + 0:21
3. Gurka Jiří TUV4601 SOK TJ Turnov 31:42 + 1:06
4. Piják Vladislav 0 KOB Sokol Pezinok 35:53 + 5:17
5. Onder Anton TKE5401 ATU Košice 38:24 + 7:48
6. Jelínek Vít TZL5102 SKOB Zlín 40:10 + 9:34
7. Poklop Lubomír UOL5601 SOB Olomouc 40:44 + 10:08
8. Ptáček Ladislav BBM5300 BETA URSUS Orienteering 41:46 + 11:10
9. Hauerland Jaroslav LCE5501 OOB TJ Slovan Luhačovice 42:00 + 11:24
10. Žilinčík Slávko TKE5602 ATU Košice 42:54 + 12:18
11. Gajdosik Jozef VZA5200 Slávia ŽU Žilina 45:38 + 15:02
12. Zacharovský Ivan 0 Klub OB Martin 47:48 + 17:12
13. Simočko Michal TKE5302 ATU Košice 47:59 + 17:23
14. Poláček St. Pavol SPE5501 KOB Sokol Pezinok 48:53 + 18:17
15. Jelínek Roman ADA5506 OOB Spartak Adamov 56:53 + 26:17
Brtáň Jozef 0 Neregistrovaní/Žiadny klub DISK
H65B
2.68 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Roháč Igor TKE4301 ATU Košice 30:22
2. Jelínek Petr TZL4902 SKOB Zlín 31:26 + 1:04
3. Novotný Stanisl ZLH4800 OOB TJ Zlaté Hory 32:16 + 1:54
4. Babák Jiří ZLH4801 OOB TJ Zlaté Hory 32:30 + 2:08
5. Vlach Oldřich BOV4403 TJ Baník Ostrava OKD 34:39 + 4:17
6. Šidla Antonín OTK4601 OOB TJ Jiskra Otrokovice 35:53 + 5:31
7. Šmelík Ľudovít RBA4301 TJ Rapid Bratislava 35:55 + 5:33
8. Peška Antonín HLV4801 KČT - OB Holešov 38:20 + 7:58
9. Toman Stanislav SBR4801 SKOB Bruntál 38:40 + 8:18
10. Sikora Miroslav BOV4802 TJ Baník Ostrava OKD 41:04 + 10:42
11. Pilc Oldřich ZPV5100 KOB ZPV Prostějov 42:17 + 11:55
12. Kříž Pavel PZR4800 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 42:34 + 12:12
13. Vávra Viktor RBA5001 TJ Rapid Bratislava 44:30 + 14:08
14. Denemarek Oldřich BBM5100 BETA URSUS Orienteering 45:08 + 14:46
15. Dokoupil Vladimír VBM4806 VSK Mendelu Brno 47:05 + 16:43
16. Ševčík Břetislav OOP5001 TJ Opava 47:12 + 16:50
17. Dvořák Vlastimil BOV4901 TJ Baník Ostrava OKD 48:39 + 18:17
18. Jurčák Karel SOP5101 OOB TJ Slezan Opava 49:19 + 18:57
19. Šmakal Pavel TZL4801 SKOB Zlín 50:41 + 20:19
20. Sklenář Antonín STE4801 SK SKI-OB Šternberk 57:09 + 26:47
H70B
2.30 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ostřanský Josef SSU4302 SK Severka Šumperk 24:18
2. Láznička Alois TZL3613 SKOB Zlín 27:07 + 2:49
3. Mrkvica Miroslav ZLH4600 OOB TJ Zlaté Hory 35:04 + 10:46
4. Šidla Jiří OTK4001 OOB TJ Jiskra Otrokovice 40:38 + 16:20
5. Ptáček Jiří BOV4401 TJ Baník Ostrava OKD 41:56 + 17:38
6. Beneš Karel HAV4201 OB Havířov 43:39 + 19:21
7. Meriač Milan 0 Klub OB Martin 53:35 + 29:17
Nebeský Jan FBA4101 Farmaceut Bratislava DISK
H75B
2.30 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kroupa Jaroslav ZPV4012 KOB ZPV Prostějov 51:42
HDR
2.85 km, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Dittrich Matouš SKM1000 KOB Směr Kroměříž 18:14
2. Vorlíčková Lucka 0 ŠK Sandberg 18:25 + 0:11
3. Mudrák Matouš 0 OOB TJ Slovan Luhačovice 18:27 + 0:13
4. Krivolátsky David 0 ŠK HADVEO Banská Bystrica 20:19 + 2:05
5. Kotuliak Peter FBA1003 Farmaceut Bratislava 20:34 + 2:20
6. Trenčan Milan HBBXXX1 ŠK HADVEO Banská Bystrica 20:46 + 2:32
7. Kurfürst Matyáš TZL0804 SKOB Zlín 20:57 + 2:43
8. Brňáková Dianka 0 ŠK Sandberg 21:22 + 3:08
8. Klímová Markéta 0 TJ Jiskra Otrokovice 21:22 + 3:08
8. Král Martin OTK0100 OOB TJ Jiskra Otrokovice 21:22 + 3:08
11. Rohaľová Adelka 0 ŠK Sandberg 21:24 + 3:10
12. Procházka Ferdinand ADA1001 OOB Spartak Adamov 22:01 + 3:47
13. Walaská Klára TRI0950 TJ TŽ Třinec 22:16 + 4:02
14. Valyavka Viktoriya 0 Slavia ZU Zilina 22:31 + 4:17
15. Slováček Ondřej TZL0902 SKOB Zlín 23:34 + 5:20
16. Butaš Samuel SPE0901 KOB Sokol Pezinok 23:45 + 5:31
17. Bukovác Lukáš FBA1002 Farmaceut Bratislava 24:25 + 6:11
18. Štrba Maxim 0 ŠK HADVEO Banská Bystrica 24:27 + 6:13
19. Dokupil Janko 0 ŠK Sandberg 24:39 + 6:25
20. Miklušová Simona 0 Farmaceut Bratislava 24:45 + 6:31
21. Havlík Andrej SPE KOB Sokol Pezinok 25:27 + 7:13
22. Jonášová Emka 0 ŠK Sandberg 25:38 + 7:24
23. Marková Tatiana VIC1060 OB Vizovice 25:42 + 7:28
24. Kováčová Lucia 0 ŠK VAZKA Bratislava 25:46 + 7:32
25. Mravíková Teodorka 0 ŠK Sandberg 25:57 + 7:43
26. Trenčan Matej 0 ŠK HADVEO Banská Bystrica 27:45 + 9:31
27. Škodová Štěpánka LCE0852 OOB TJ Slovan Luhačovice 27:59 + 9:45
28. Krivolatska Timea HBBXXX4 ŠK HADVEO Banská Bystrica 28:27 + 10:13
29. Mašlánová Ema 0 SKOB Zlín 29:24 + 11:10
30. Michálek Marián LCE1111 OOB TJ Slovan Luhačovice 30:41 + 12:27
31. Škoda František LCE1113 OOB TJ Slovan Luhačovice 31:10 + 12:56
32. Good Eliška 0 SKOB Bruntál 31:42 + 13:28
33. Good Julie 0 SKOB Bruntál 32:46 + 14:32
34. Kozák Vojtěch TBM1101 KOS TJ Tesla Brno 37:52 + 19:38
35. Štábl Vít KSU1100 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 38:51 + 20:37
36. Šoltésová Paulína 0 KOB Cingov Spisska Nova Ves 39:53 + 21:39
37. Fendrychová Klára 0 SK SKI-OB Šternberk 41:42 + 23:28
38. Němec MIchal 0 SKOB Zlín 199:40 + 181:26
Lázničková Alžběta 0 SKOB Zlín DISK
C Hanslianova Julie LCExxxx OOB TJ Slovan Luhačovice DISK
Volkova Maja 0 Slavia ZU Zilina DISK
Kotecká Marie Anna 25L0950 Luxembourg Orienteering Club DISK
Marková Michaela VIC0850 OB Vizovice DISK
Jurčíková Nina VZA0752 Slávia ŽU Žilina DISK
Berger Tomáš 0 SKOB Ostrava DISK
Ježík Viktor SPE KOB Sokol Pezinok DISK
Koňařík Vojtéch SVS0701 Orientklub Vsetín DISK
Kundratová Eva TZL0950 SKOB Zlín DISK
Sikora Jan 85C0700 ProvodovJan DISK
P
2.02 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jordanov Alexandr ZBM9503 SK Žabovřesky Brno 12:40
2. Juřeníková Hana MOV8052 SKOB Ostrava 14:41 + 2:01
3. Maliňáková Petra 0 Neregistrovaní/Žiadny klub 15:41 + 3:01
4. Maliňák Jozef 0 Neregistrovaní/Žiadny klub 18:36 + 5:56
5. Macková Petra 0 OOB TJ Slovan Luhačovice 19:56 + 7:16
6. Palátová Lenka TTR7551 OOB Třebíč 20:13 + 7:33
7. Maliňáková Dana 0 Neregistrovaní/Žiadny klub 20:25 + 7:45
8. Jurčák David SOP7808 OOB TJ Slezan Opava 21:07 + 8:27
9. Zatloukal Tomáš SSU6700 SK Severka Šumperk 21:41 + 9:01
10. Sýchora Bohumil 0 Neregistrovaní/Žiadny klub 22:16 + 9:36
11. Pospíšilová Lucie STE7551 SK SKI-OB Šternberk 23:36 + 10:56
12. Guláň Matej 0 Neregistrovaní (NNN) 24:03 + 11:23
13. Žucha Martin 0 Neregistrovaní/Žiadny klub 24:21 + 11:41
14. Kůstková Tamara VIC6854 OB Vizovice 31:22 + 18:42
15. Patassiová Mariana 0 Neregistrovaní/Žiadny klub 32:15 + 19:35
16. Patassiová Michaela 0 Neregistrovaní/Žiadny klub 33:01 + 20:21
16. Kutišová Silvia SPE KOB Sokol Pezinok 33:01 + 20:21
18. Vavříková Iveta MOV7450 SKOB Ostrava 34:34 + 21:54
19. Smolková Dagmar STE6451 SK SKI-OB Šternberk 41:05 + 28:25
20. Procházka Jiří 0 Neregistrovaní/Žiadny klub 42:33 + 29:53
Porubská Andrea 0 ŠK Cart-print Nitra DISK
Krutilová Lenka 0 Neregistrovaní/Žiadny klub DISK
Novotný Marek 0 Neregistrovaní/Žiadny klub DISK
Marková Pavla VIC7857 OB Vizovice DISK
Ježíková Ľubka SPE KOB Sokol Pezinok DISK
Verner Leoš 0 Neregistrovaní/Žiadny klub DISK
T
3.47 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Štubňa Michael RBA9603 TJ Rapid Bratislava 45:39
2. Kadlček Václav NNN8901 Neregistrovaní (NNN) 47:31 + 1:52
3. Czaschová Emílie SBR8750 SKOB Bruntál 61:10 + 15:31
4. Miklušová Agnesa FBA7852 Farmaceut Bratislava 65:15 + 19:36
5. Pajger Šimon 0 Slavia ZU Zilina 67:15 + 21:36
6. Pompura Ján TBB7101 ŠK TEREZKA Banská Bystrica 68:11 + 22:32
7. Hríbiková Andrea HBB8451 ŠK HADVEO Banská Bystrica 68:59 + 23:20
8. Pavlov Juraj 0 Centrum OK 72:48 + 27:09
9. Davidikova Zuzana 0 KOBRA Bratislava 73:53 + 28:14
10. Rebrová Petra FBA7252 Farmaceut Bratislava 84:16 + 38:37
11. Klabouchova Andrea VZA7052 Slávia ŽU Žilina 86:43 + 41:04
12. Sulanová Natália SPE KOB Sokol Pezinok 87:16 + 41:37
13. Kutajova Vladimira 0 Slavia ZU Zilina 94:38 + 48:59
Chorvátová Barbora SPE9052 KOB Sokol Pezinok DISK