Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Finstrlová Kristýna | ZBM0752 | C | SK Žabovřesky Brno | 21:28 | |
2. | Lamačová Barbora | BOR0750 | C | OK Jiskra Nový Bor | 21:39 | + 0:11 |
3. | Janošíková Marie | VCB0752 | C | OB České Budějovice | 24:17 | + 2:49 |
4. | Baloghová Mile | TJN0750 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 24:53 | + 3:25 |
5. | Gemmer Hanghoej Alvilde | 2310800 | 231 BALLERUP OK | 28:42 | + 7:14 | |
6. | Pierlot Elvire | 1510700 | 151 C.O. LIÉGE | 30:21 | + 8:53 | |
7. | Tudorache Alexia | 5810600 | 581 OK SILVA CAMPINA | 31:32 | + 10:04 | |
8. | Nováková Viktorie | RUM0751 | C | ZOOB Rumburk | 33:45 | + 12:17 |
9. | Sobotová Kateřina | VPM0851 | C | KOS Slavia Plzeň | 34:17 | + 12:49 |
10. | Bauerová Aneta | SKV0752 | C | TJ Slovan Karlovy Vary | 34:18 | + 12:50 |
11. | Delaume Charlotte | 2980700 | 298 AVON OK | 35:15 | + 13:47 | |
12. | Novotná Karolína | TUR0853 | C | OOB TJ Turnov | 36:00 | + 14:32 |
13. | Vokušová Veronika | TJN0756 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 36:29 | + 15:01 |
14. | Komárková Zbyňka | SJH0751 | C | SJH Jindřichův Hradec | 37:24 | + 15:56 |
15. | Pavlova Lenka | TJN0850 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 37:51 | + 16:23 |
16. | Novotná Barbora | PGP0751 | C | SK Praga | 44:55 | + 23:27 |
17. | Bulířová Žofie | TAP0850 | C | KOB TRETRA Praha | 45:15 | + 23:47 |
18. | Ptáčková Hana | PGP0750 | C | SK Praga | 48:15 | + 26:47 |
19. | Sandén Blenda | 7010700 | 701 OK SODERTORN | 51:52 | + 30:24 | |
20. | Lošťáková Ela | LTP0951 | C | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 55:30 | + 34:02 |
21. | Paldusová Nela | N030800 | N03 NER. VŠENORY | 56:57 | + 35:29 | |
22. | Arkhipova Olesya | 6060800 | 606 ORIENTA-STAR | 60:05 | + 38:37 | |
23. | Kurashova Sonia | 7080800 | 708 FK ASEN | 83:14 | + 61:46 | |
24. | Nedbalová Klára | MFP0850 | C | VŠSK MFF UK Praha | 85:17 | + 63:49 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Novotná Michaela | TUR0551 | B | OOB TJ Turnov | 23:59 | |
2. | Stüdeli Anna | 6340500 | 634 LTS kOLibri | 24:20 | + 0:21 | |
3. | Pompe Lone | 3430500 | 343 SV ROBOTRON DRESDEN | 24:41 | + 0:42 | |
4. | Kubecová Magdalena | STB0550 | B | TJ Stadion Nový Bor | 25:01 | + 1:02 |
5. | Otrubová Anna | PLU0577 | B | TJ SOKOL Plumlov | 27:20 | + 3:21 |
6. | Finstrlová Julie | ZBM0552 | B | SK Žabovřesky Brno | 28:44 | + 4:45 |
7. | Nowak Anna | 5580600 | 558 AZYMUT 45 | 29:50 | + 5:51 | |
8. | Schulthess Maren | 6380500 | 638 OLC KAPREOLO | 33:25 | + 9:26 | |
9. | Aleksandrova Emili | 1910500 | 191 VARIANT 5 | 33:51 | + 9:52 | |
10. | Hájková Tereza | TUV0558 | B | SOK TJ Turnov | 35:41 | + 11:42 |
11. | Novotná Barbora | TUR0552 | B | OOB TJ Turnov | 36:10 | + 12:11 |
12. | Vozábalová Hana | PGP0654 | B | SK Praga | 38:00 | + 14:01 |
13. | Mellanová Judita | TUV0559 | B | SOK TJ Turnov | 38:17 | + 14:18 |
14. | Chmelařová Romana | PGP0553 | B | SK Praga | 40:20 | + 16:21 |
15. | Ilieva Elena | 1910500 | 191 VARIANT 5 | 41:28 | + 17:29 | |
16. | Vlašímská Bára | SKV0651 | C | TJ Slovan Karlovy Vary | 42:24 | + 18:25 |
17. | Rautio Ulrika | 2790500 | 279 ESPOON SUUNTA | 44:47 | + 20:48 | |
18. | Priehodová Nela | PGP0655 | B | SK Praga | 57:56 | + 33:57 |
19. | De Mits Noor | 1530600 | 153 TROL | 71:45 | + 47:46 | |
20. | Ptáčková Veronika | PGP0551 | B | SK Praga | 80:12 | + 56:13 |
21. | Fronhoffs Lyna | 1520600 | 152 ASUB ORIENTATION BRUSSELS | 109:09 | + 85:10 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Štemberová Bára | TJN0650 | B | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 30:57 | |
2. | Holíková Simona | ONO0553 | B | SKOB Ostrov | 31:39 | + 0:42 |
3. | Finstrlová Lucie | ZBM0651 | C | SK Žabovřesky Brno | 32:04 | + 1:07 |
4. | Ježková Ivana | RBK0555 | C | SK Radioklub Blansko | 35:05 | + 4:08 |
5. | Lošťáková Sára | LTP0650 | C | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 41:30 | + 10:33 |
6. | Janošíková Eva | VCB0552 | C | OB České Budějovice | 46:49 | + 15:52 |
7. | Kostyuk Anastasiia | 8010500 | 801 DNIPRO CENTER KOLOBOK | 48:49 | + 17:52 | |
8. | Dimitrova Amelia | 1930500 | 193 KSO VALDI SOFIA | 52:50 | + 21:53 | |
9. | Georgieva Julia | 1910500 | 191 VARIANT 5 | 58:18 | + 27:21 | |
10. | Holíková Petra | NEJ0651 | C | TJ Jiskra Nejdek | 67:44 | + 36:47 |
11. | Havlová Katka | RUM0552 | ZOOB Rumburk | 78:17 | + 47:20 | |
12. | Faverolle Leila | 2980400 | 298 AVON OK | 90:18 | + 59:21 | |
13. | Gulko Mariia | 8010600 | 801 DNIPRO CENTER KOLOBOK | 98:26 | + 67:29 | |
Kolbak Anna | 2240500 | 224 AARHUS 1900 OR. II | DISK | |||
Nenkova Ina Nikolaeva | 1910500 | 191 VARIANT 5 | DISK | |||
Atanasova Ivet | 1910500 | 191 VARIANT 5 | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Martanová Lea | VLI0555 | B | Slavia Liberec orienteering | 33:51 | |
2. | Thýnová Martina | SHK0350 | A | OK Slavia Hradec Králové | 39:17 | + 5:26 |
3. | Bednaříková Emma | VLI0359 | B | Slavia Liberec orienteering | 39:43 | + 5:52 |
4. | Randáková Adéla | VRL0452 | B | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 42:20 | + 8:29 |
5. | Hankovcová Helena | KAM0350 | B | OK Kamenice | 43:19 | + 9:28 |
6. | Poborská Eliška | DKP0358 | C | Oddíl OB Kotlářka | 44:45 | + 10:54 |
7. | Ilieva Yana | 1910300 | 191 VARIANT 5 | 46:46 | + 12:55 | |
8. | Andersen Hojbjerg Dicte | 2270300 | 227 HELSINGOR SOK | 47:17 | + 13:26 | |
9. | Koeva Velina | 1920400 | 192 COMPASS-CROSS | 47:19 | + 13:28 | |
10. | Bulířová Ema | TAP0452 | B | KOB TRETRA Praha | 48:37 | + 14:46 |
11. | Jordanova Desislava | 1930300 | 193 KSO VALDI SOFIA | 51:10 | + 17:19 | |
12. | Němečková Kateřina | PLU0350 | B | TJ SOKOL Plumlov | 54:34 | + 20:43 |
13. | Nádeníčková Iva | NEK0350 | B | Nejdek Orienteering | 54:37 | + 20:46 |
14. | Hudská Štěpánka | TUR0450 | B | OOB TJ Turnov | 56:36 | + 22:45 |
15. | Teringlová Vendula | VCB0451 | C | OB České Budějovice | 57:26 | + 23:35 |
16. | Šauli Kateřina | VPM0456 | B | KOS Slavia Plzeň | 60:35 | + 26:44 |
17. | Jedličková Kristýna | KAM0455 | B | OK Kamenice | 69:45 | + 35:54 |
18. | Péri Kata | 3950400 | 395 FEHÉRLÓFIA SE | 69:59 | + 36:08 | |
19. | Víšková Veronika | KAM0452 | B | OK Kamenice | 70:28 | + 36:37 |
20. | Nedergaard Host Nynne | 2270300 | 227 HELSINGOR SOK | 72:07 | + 38:16 | |
21. | Stodgell Holly | 3220300 | 322 CHASERS | 74:26 | + 40:35 | |
22. | Vasileva Anzhela | 1910300 | 191 VARIANT 5 | 74:32 | + 40:41 | |
23. | Hristova Plamena | 1910300 | 191 VARIANT 5 | 76:30 | + 42:39 | |
24. | Nenkova Reneta | 1910300 | 191 VARIANT 5 | 78:03 | + 44:12 | |
25. | Nowak Maria | 5530300 | 553 KS HADES | 78:25 | + 44:34 | |
26. | Petrova Yoanna | 1910300 | 191 VARIANT 5 | 78:29 | + 44:38 | |
27. | Nagyová Kateřina | TJN0452 | B | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 83:22 | + 49:31 |
28. | Nedvídková Katka | RUM0451 | ZOOB Rumburk | 89:07 | + 55:16 | |
29. | Koleva Ivana | 1950400 | 195 BEGUN VARNA | 90:51 | + 57:00 | |
30. | Georgieva Mira | 1950300 | 195 BEGUN VARNA | 94:48 | + 60:57 | |
Dinesen Runge Sarah | 2270300 | 227 HELSINGOR SOK | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Vitebská Eliška | TJN0350 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 37:12 | |
2. | Ziebová Veronika | NEK0450 | B | Nejdek Orienteering | 39:16 | + 2:04 |
3. | Pavlíčková Hana | KPY0450 | B | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 43:24 | + 6:12 |
4. | Kudelia Myroslava | 8010400 | 801 DNIPRO CENTER KOLOBOK | 45:13 | + 8:01 | |
5. | Bulava Daria | 8010400 | 801 DNIPRO CENTER KOLOBOK | 45:46 | + 8:34 | |
6. | Cincibusová Lenka | FSP0450 | B | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 48:43 | + 11:31 |
7. | Dítková Markéta | SKV0451 | C | TJ Slovan Karlovy Vary | 48:55 | + 11:43 |
8. | Li Xiangman | 2110300 | 211 LEARNJOY CHINA | 50:14 | + 13:02 | |
9. | Berkova Monika | 1930300 | 193 KSO VALDI SOFIA | 53:43 | + 16:31 | |
10. | Komárková Jindra | SJH0453 | B | SJH Jindřichův Hradec | 57:51 | + 20:39 |
11. | Kándlová Ema | DCE0351 | C | KOB Dobřichovice | 71:11 | + 33:59 |
12. | Smolíková Zuzana | SKV0453 | C | TJ Slovan Karlovy Vary | 76:17 | + 39:05 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Pekařová Jana | TUR0252 | A | OOB TJ Turnov | 41:18 | |
2. | Dyaksova Evangelina | 1910100 | 191 VARIANT 5 | 42:30 | + 1:12 | |
3. | Brunere Kristine | 4520200 | 452 OK MERIDIANS SIGULDA | 43:14 | + 1:56 | |
4. | Petrova Yasna | 1910200 | 191 VARIANT 5 | 43:29 | + 2:11 | |
5. | Georgieva Niya | 1950200 | 195 BEGUN VARNA | 43:36 | + 2:18 | |
6. | Tokárová Regina | VPM0151 | A | KOS Slavia Plzeň | 43:41 | + 2:23 |
7. | Renner Linda | 7010100 | 701 OK SODERTORN | 43:47 | + 2:29 | |
8. | Lataste Lucie | 2970150 | 297 CO COLMAR | 43:56 | + 2:38 | |
9. | Semíková Lucie | KAM0250 | A | OK Kamenice | 45:39 | + 4:21 |
10. | Marková Ema | STE0252 | A | SK SKI-OB Šternberk | 46:12 | + 4:54 |
11. | Martanová Elin | VLI0252 | A | Slavia Liberec orienteering | 47:14 | + 5:56 |
12. | Vejražková Róza | SJC0151 | A | Sportcentrum Jičín | 48:18 | + 7:00 |
13. | Chernykh Zoya | 5990200 | 599 KHIMKI | 48:38 | + 7:20 | |
14. | Würsten Mirjam | 6300200 | 630 OLG KTV ALTDORF | 48:42 | + 7:24 | |
15. | Rýdlová Magdaléna | TJN0251 | A | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 49:03 | + 7:45 |
16. | Korpasová Lucie | TBM0151 | A | KOS TJ Tesla Brno | 49:21 | + 8:03 |
17. | Matějková Barbora | SJC0156 | A | Sportcentrum Jičín | 51:15 | + 9:57 |
18. | Šklíbová Míša | TJN0153 | A | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 52:25 | + 11:07 |
19. | Černá Kateřina | VPM0250 | A | KOS Slavia Plzeň | 52:59 | + 11:41 |
20. | Linková Lucie | TJN0257 | B | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 53:02 | + 11:44 |
21. | Bejvlová Karolína | PGP0256 | A | SK Praga | 53:07 | + 11:49 |
22. | Gylling Hougaard Astrid | 2230200 | 223 AARHUS 1900 OR. I | 57:20 | + 16:02 | |
23. | Karin Sanna | DKP0250 | B | Oddíl OB Kotlářka | 57:39 | + 16:21 |
24. | Rýdlová Adéla | TJN0151 | A | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 58:42 | + 17:24 |
25. | Boneva Betina | 1910100 | 191 VARIANT 5 | 60:54 | + 19:36 | |
26. | Fronhoffs Gaëlle | 1520200 | 152 ASUB ORIENTATION BRUSSELS | 62:23 | + 21:05 | |
27. | Nádeníčková Pavla | NEK0150 | A | Nejdek Orienteering | 64:49 | + 23:31 |
28. | Kovács Karina | 3960200 | 396 PAKSI SE | 65:53 | + 24:35 | |
29. | Chaloupková Hana | KAM0252 | B | OK Kamenice | 65:56 | + 24:38 |
30. | Baloghová Lída | TJN0150 | B | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 75:15 | + 33:57 |
31. | Rüegg Medea | 6340200 | 634 LTS kOLibri | 77:23 | + 36:05 | |
32. | Budská Anna | TJN0253 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 78:59 | + 37:41 |
33. | Marie Kalousková | DKP0151 | B | Oddíl OB Kotlářka | 80:32 | + 39:14 |
34. | Kolbak Maria | 2240100 | 224 AARHUS 1900 OR. II | 82:08 | + 40:50 | |
Dolejší Kateřina | STB0199 | A | TJ Stadion Nový Bor | DISK | ||
Shánělová Štěpánka | CHC0152 | A | K.O.B. Choceň | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Randáková Alžběta | VRL0252 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 45:11 | |
2. | Držková Berenika | LPU0151 | B | OK Lokomotiva Pardubice | 49:51 | + 4:40 |
3. | Marešová Klára | NEK0250 | B | Nejdek Orienteering | 50:46 | + 5:35 |
4. | Šritrová Lenka | TUR0250 | B | OOB TJ Turnov | 50:51 | + 5:40 |
5. | Bernatíková Hana | SFM0251 | C | OOB TJ Sokol Frýdek-Místek | 62:55 | + 17:44 |
6. | Popová Veronika | TAP0253 | B | KOB TRETRA Praha | 72:36 | + 27:25 |
7. | Lukšíková Eliška | ZBM0256 | B | SK Žabovřesky Brno | 72:52 | + 27:41 |
8. | Matoušková Adela | SLA0151 | C | SKOB Slaný | 77:10 | + 31:59 |
9. | Janečková Lucie | TJNXXX1 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 78:16 | + 33:05 | |
10. | Kraus Karla | 6340200 | 634 LTS kOLibri | 90:04 | + 44:53 | |
11. | Rauluševičiuté Agné | 4780100 | 478 MKC JAVONIS | 101:27 | + 56:16 | |
12. | Sotula Valeriia | 8010200 | 801 DNIPRO CENTER KOLOBOK | 119:21 | + 74:10 | |
Faverolle EloA´se | 2980000 | 298 AVON OK | DISK | |||
Štěpánková Ema | KAM0255 | C | OK Kamenice | 67:30 | + 22:19 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Donner Janina | 2729900 | 272 OK77 | 48:00 | ||
2. | Dyaksova Andreya | 1920000 | 192 COMPASS-CROSS | 48:26 | + 0:26 | |
3. | Thýnová Nikola | SHK0051 | A | OK Slavia Hradec Králové | 50:55 | + 2:55 |
4. | Mitkova Borislava | 1939900 | 193 KSO VALDI SOFIA | 51:34 | + 3:34 | |
5. | Zlámalová Nikola | SJC9951 | A | Sportcentrum Jičín | 52:51 | + 4:51 |
6. | Kubíčková Jana | PHK9999 | A | OK 99 Hradec Králové | 55:35 | + 7:35 |
7. | Demendjieva Mariya | 1939900 | 193 KSO VALDI SOFIA | 55:52 | + 7:52 | |
8. | Voltrová Alena | ROZ9951 | B | OK Roztoky | 58:57 | + 10:57 |
9. | Thořová Markéta | TUR9952 | A | OOB TJ Turnov | 60:51 | + 12:51 |
10. | Pavlíková Markéta | CHA0050 | A | OK Chrastava | 62:25 | + 14:25 |
11. | Odehnalová Klára | ZBM9956 | A | SK Žabovřesky Brno | 63:51 | + 15:51 |
12. | Giezendanner Livia | 6340000 | 634 LTS kOLibri | 64:14 | + 16:14 | |
13. | Porganyi Anna | BBM9952 | C | BETA URSUS Orienteering | 64:19 | + 16:19 |
14. | Riby Rose | LTP0051 | A | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 65:13 | + 17:13 |
15. | Hrabánková Zuzana | PGP9950 | B | SK Praga | 67:07 | + 19:07 |
16. | Ivanova Simona | 1950000 | 195 BEGUN VARNA | 68:42 | + 20:42 | |
17. | Aschermannová Karolína | KAM0051 | A | OK Kamenice | 73:39 | + 25:39 |
18. | von Frenckell Rafaela | 2729900 | 272 OK77 | 82:16 | + 34:16 | |
Albrechtová Iveta | KAM9950 | A | OK Kamenice | DISK | ||
Kováříková Marie | KAM0050 | C | OK Kamenice | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Lönnfeldt Julia | 2729900 | 272 OK77 | 53:34 | ||
2. | Arrakoski Wilma | 2720000 | 272 OK77 | 61:06 | + 7:32 | |
3. | Pěničková Martina | TJN0052 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 64:02 | + 10:28 |
4. | Míchalová Šárka | KPY0050 | B | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 67:52 | + 14:18 |
5. | Aerden Eske | 1540000 | 154 KOL | 83:14 | + 29:40 | |
6. | Vacková Anna | CHT0051 | C | OOB SK Chrast | 101:49 | + 48:15 |
7. | Zieliński Magdalena | 5530000 | 553 KS HADES | 108:55 | + 55:21 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Linková Alena | TUR9751 | R | OOB TJ Turnov | 51:21 | 7544 | |
2. | Donner Isabel | 2729700 | 272 OK77 | 51:22 | + 0:01 | ||
3. | Šimůnková Gabriela | TAP9755 | R | KOB TRETRA Praha | 51:29 | + 0:08 | 7482 |
4. | Korpasová Tereza | TBM9898 | R | KOS TJ Tesla Brno | 51:58 | + 0:37 | 7369 |
5. | Odehnalová Tereza | ZBM9757 | R | SK Žabovřesky Brno | 52:20 | + 0:59 | 7274 |
6. | Kovářová Lenka | LTP9750 | R | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 54:26 | + 3:05 | 6933 |
7. | Janovská Kateřina | PGP9850 | R | SK Praga | 55:01 | + 3:40 | 6810 |
8. | Iljeva Tsveta | 1919700 | 191 VARIANT 5 | 58:53 | + 7:32 | ||
9. | Roškotová Lucie | TUR9753 | R | OOB TJ Turnov | 61:28 | + 10:07 | 5864 |
10. | Hájková Eliška | KAM9851 | A | OK Kamenice | 62:49 | + 11:28 | 5641 |
11. | Fürstová Anna | LLI9854 | B | TJ Loko Liberec | 63:13 | + 11:52 | 5552 |
12. | Zimmerová Kateřina | KAM9850 | B | OK Kamenice | 65:34 | + 14:13 | 5194 |
13. | Viikmaa Kristin | 2519800 | 251 OK WEST | 69:48 | + 18:27 | ||
13. | Simeonova Nevena | 1919700 | 191 VARIANT 5 | 69:48 | + 18:27 | ||
15. | Nedbálková Hana | ZBM9755 | B | SK Žabovřesky Brno | 75:05 | + 23:44 | 3857 |
16. | Westerback Liva | 2729800 | 272 OK77 | 79:32 | + 28:11 | ||
17. | Makoveeva Daria | 5969800 | 596 BIZONS STALINGRAD | 79:59 | + 28:38 | ||
18. | Knížková Šárka | TJN9852 | B | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 81:41 | + 30:20 | 2934 |
19. | Reisigová Anna | CHT9752 | C | OOB SK Chrast | 97:15 | + 45:54 | 806 |
20. | Dvořáková Klára | CHT9852 | C | OOB SK Chrast | 99:17 | + 47:56 | 528 |
21. | Würsten Sonja | 6309700 | 630 OLG KTV ALTDORF | 100:21 | + 49:00 | ||
22. | Gottfriedová Adéla | VCB9755 | B | OB České Budějovice | 101:21 | + 50:00 | 248 |
Weiss Michaela | 2729800 | 272 OK77 | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Westerlund Ina | 2729200 | 272 OK77 | 60:05 | |||
2. | Teplá Karolína | SHK9251 | R | OK Slavia Hradec Králové | 60:31 | + 0:26 | 9267 |
3. | Dyaksova Antoaneta | 1929500 | 192 COMPASS-CROSS | 63:26 | + 3:21 | ||
4. | Kalinina Veronika | 5910000 | 591 TROPA MOSCOW | 63:36 | + 3:31 | ||
5. | Krafková Lucie | TUR8650 | E | OOB TJ Turnov | 64:42 | + 4:37 | 8642 |
6. | Serrallonga Arques Anna | 1558900 | 155 D-TEAM ANTWERPEN | 66:09 | + 6:04 | ||
7. | Štičková Anna | LLI9651 | E | TJ Loko Liberec | 66:32 | + 6:27 | 8343 |
8. | Nováková Tereza | DKP9751 | E | Oddíl OB Kotlářka | 67:06 | + 7:01 | 8218 |
9. | von Schoultz Katja | 2769600 | 276 OK TRIAN | 68:51 | + 8:46 | ||
10. | Novotná Klára | PHK9751 | R | OK 99 Hradec Králové | 69:23 | + 9:18 | 7863 |
11. | Aschermannová Petra | KAM9354 | C | OK Kamenice | 71:12 | + 11:07 | 7574 |
12. | Akerman Anu | 2778000 | 277 HIIDENKIERTAJAT | 73:50 | + 13:45 | ||
13. | Svobodová Barbora | TJN8952 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 74:51 | + 14:46 | 7044 |
14. | Hlubučková Kristýna | KAM9551 | C | OK Kamenice | 75:22 | + 15:17 | 6934 |
15. | Roulleaux Julie | 2929600 | 292 CO LOISIRS ETRECHY I | 75:50 | + 15:45 | ||
16. | Dimitrova Nataliya | 1958000 | 195 BEGUN VARNA | 76:40 | + 16:35 | ||
17. | Kociánová Lenka | VBM8553 | C | VSK Mendelu Brno | 76:49 | + 16:44 | 6702 |
18. | Neradová Alena | LIT8551 | C | KOB Litvínov | 78:00 | + 17:55 | 6508 |
19. | Hiršová Gabriela | ZBM9651 | R | SK Žabovřesky Brno | 78:42 | + 18:37 | 6378 |
20. | Uhlikova Tereza | PGP9162 | C | SK Praga | 81:23 | + 21:18 | 5993 |
21. | Benešová Jana | CTB9452 | C | SK OB Chotěboř | 83:06 | + 23:01 | 5736 |
22. | Zamazalová Kateřina | TAP9053 | C | KOB TRETRA Praha | 87:59 | + 27:54 | 5079 |
23. | Vavrysová Barbara | LCE9751 | R | OOB TJ Slovan Luhačovice | 93:22 | + 33:17 | 4365 |
24. | Tudorache Anna Maria | 5818600 | 581 OK SILVA CAMPINA | 173:15 | + 113:10 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kašková Kateřina | CHA7850 | R | OK Chrastava | 54:33 | 8284 | |
2. | Sieber Annemarie | 6347500 | 634 LTS kOLibri | 55:31 | + 0:58 | ||
3. | Čechová Tereza | KAM9852 | R | OK Kamenice | 55:44 | + 1:11 | 8071 |
4. | Randáková Helena | VRL7452 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 58:35 | + 4:02 | 7626 |
5. | Novotná Barbora | TJN8951 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 60:52 | + 6:19 | 7264 |
6. | Kolínová Kristýna | DKP8450 | E | Oddíl OB Kotlářka | 62:09 | + 7:36 | 7045 |
7. | Koderičová Tereza | PHK9666 | C | OK 99 Hradec Králové | 64:41 | + 10:08 | 6655 |
8. | Dimitrova Stefaniya | 1948000 | 194 BROWN TEAM | 65:23 | + 10:50 | ||
9. | Šňupárková Anna | DKP9652 | C | Oddíl OB Kotlářka | 65:57 | + 11:24 | 6443 |
10. | Kettnerová Dana | KAM8952 | C | OK Kamenice | 66:20 | + 11:47 | 6355 |
11. | Kožinová Anna | PGP9350 | C | SK Praga | 68:12 | + 13:39 | 6065 |
12. | Ratinland Zsófia | 3959500 | 395 FEHÉRLÓFIA SE | 68:37 | + 14:04 | ||
13. | Salminen Henna | 2728900 | 272 OK77 | 72:02 | + 17:29 | ||
14. | Matrasová Vendula | CHT8251 | C | OOB SK Chrast | 73:00 | + 18:27 | 5379 |
15. | Posseltová Tereza | TJN9252 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 74:08 | + 19:35 | 5195 |
16. | Kudrnáčová Lucie | HCE8850 | C | TJ Hostivice | 74:10 | + 19:37 | 5162 |
17. | Žitná Jana | SMB9251 | C | SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav | 76:06 | + 21:33 | 4874 |
18. | Hrabánková Klára | PGP9654 | C | SK Praga | 77:57 | + 23:24 | 4600 |
19. | Bestel Sandra | 2939600 | 293 CO LOISIRS ETRECHY II | 81:48 | + 27:15 | ||
20. | Nedbalová Jana | MFP8050 | C | VŠSK MFF UK Praha | 83:35 | + 29:02 | 3830 |
21. | Andersen Camilla | 2359000 | 235 AARHUS 1900 0R. III | 83:42 | + 29:09 | ||
22. | Chmelíková Zuzana | VBM9353 | C | VSK Mendelu Brno | 83:59 | + 29:26 | 3755 |
Králová Vanda | BZP8750 | C | Báječné ženy v orientačním běhu | DISK | 0 | ||
Baago Kristine | 2217900 | 221 VIBORG ORIENTERINGSKLUB | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Vernerová Radka | VBM8558 | C | VSK Mendelu Brno | 50:55 | 6174 | |
2. | Ondráčková Lucie | CHT9254 | C | OOB SK Chrast | 54:55 | + 4:00 | 5722 |
3. | Havlínová Zuzana | SCP8150 | C | OK Sparta Praha | 55:45 | + 4:50 | 5614 |
4. | Eretová Kateřina | SKV8651 | C | TJ Slovan Karlovy Vary | 57:44 | + 6:49 | 5383 |
5. | Sundberg Boel | 7019500 | 701 OK SODERTORN | 57:48 | + 6:53 | ||
6. | Trdá Lucie | KPY8651 | C | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 58:17 | + 7:22 | 5307 |
7. | Janošíková Lenka | UOL7651 | C | SOB Olomouc | 59:08 | + 8:13 | 5200 |
8. | Pachnerová Dominika | CHA7750 | C | OK Chrastava | 59:09 | + 8:14 | 5182 |
9. | Terekhova Valentina | 6048300 | 604 ROSTOV/DON | 59:40 | + 8:45 | ||
10. | Letálová Soňa | SFM8252 | C | OOB TJ Sokol Frýdek-Místek | 60:28 | + 9:33 | 5025 |
10. | Rydlová Eva | FSP8989 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 60:28 | + 9:33 | 5010 |
12. | Kolaja Ehlerová | VLI8055 | C | Slavia Liberec orienteering | 61:05 | + 10:10 | 4929 |
13. | Saramäki Sara | 2759000 | 275 LYNX | 63:07 | + 12:12 | ||
14. | Mokrá Julie | VLI8051 | C | Slavia Liberec orienteering | 63:30 | + 12:35 | 4658 |
15. | Ježková Dominika | PGP9053 | C | SK Praga | 63:37 | + 12:42 | 4631 |
16. | Ptáčková Kateřina | PGP7551 | C | SK Praga | 64:38 | + 13:43 | 4510 |
17. | Ježková Regina | PGP6352 | C | SK Praga | 64:57 | + 14:02 | 4463 |
18. | Hanušová Petra | STB8297 | C | TJ Stadion Nový Bor | 64:59 | + 14:04 | 4445 |
19. | Kašparová Šárka | AOP7251 | C | Orientační Běh Opava | 65:21 | + 14:26 | 4393 |
20. | Švihovská Eva | SJC8352 | C | Sportcentrum Jičín | 65:37 | + 14:42 | 4351 |
21. | Žandová Marcela | SKV9653 | C | TJ Slovan Karlovy Vary | 66:07 | + 15:12 | 4285 |
22. | Gincheva Siliya | 1939600 | 193 KSO VALDI SOFIA | 70:37 | + 19:42 | ||
23. | Štemberová Natálie | TJN9851 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 72:06 | + 21:11 | 3657 |
24. | Maliňáková Petra | SVS8751 | C | Orientklub Vsetín | 72:18 | + 21:23 | 3625 |
25. | Mesiarkinová Kamila | ASU8282 | C | Magnus Orienteering | 72:39 | + 21:44 | 3577 |
26. | Kovářová Julie | LTP8854 | C | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 73:56 | + 23:01 | 3435 |
27. | Kučerková Romana | STB8196 | C | TJ Stadion Nový Bor | 74:12 | + 23:17 | 3397 |
28. | Krejčová Vlasta | SKV9453 | C | TJ Slovan Karlovy Vary | 77:06 | + 26:11 | 3093 |
29. | Krafčiková Monika | SKV8751 | TJ Slovan Karlovy Vary | 78:11 | + 27:16 | ||
30. | Ondrová Kateřina | SKV8951 | C | TJ Slovan Karlovy Vary | 80:50 | + 29:55 | 2707 |
31. | Bouzková Katka | SVS8151 | C | Orientklub Vsetín | 89:32 | + 38:37 | 1825 |
32. | Fencíková Vladislava | JHB6552 | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | 89:45 | + 38:50 | ||
33. | Čtrnáctová Magdalena | PGP7151 | C | SK Praga | 91:55 | + 41:00 | 1580 |
34. | Trappe Kathrin | 3448600 | 344 KAULSDORFER OLV BERLIN | 94:33 | + 43:38 | ||
35. | Gysen Kelly | 1559000 | 155 D-TEAM ANTWERPEN | 102:49 | + 51:54 | ||
36. | Kulnis Margarita | 4769000 | 476 DEVYNI OSK VILNIUS | 111:36 | + 60:41 | ||
37. | Boucher Thea | 3099600 | 309 VINCENNES | 118:33 | + 67:38 | ||
Černá Eliška | SCP9050 | C | OK Sparta Praha | DISK | 0 | ||
Zhuravlova Viktoriia | 801 | 801 DNIPRO CENTER KOLOBOK | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kalinová Markéta | SPC8259 | C | SPORTICUS team | 43:54 | 2765 | |
2. | Bauerová Kateřina | SKV7751 | C | TJ Slovan Karlovy Vary | 45:32 | + 1:38 | 2646 |
3. | Ouhrabková Radka | SPC8152 | C | SPORTICUS team | 47:28 | + 3:34 | 2511 |
4. | Šenkýřová Jana | PHK8650 | C | OK 99 Hradec Králové | 49:02 | + 5:08 | 2399 |
5. | Arrakoski Sophia | 2729700 | 272 OK77 | 50:13 | + 6:19 | ||
6. | Hekkala Jenni | 2748500 | 274 SALPANAWI | 52:31 | + 8:37 | ||
7. | Vermonden Annelies | 1558700 | 155 D-TEAM ANTWERPEN | 54:52 | + 10:58 | ||
8. | Neradová Eva | LIT8951 | C | KOB Litvínov | 58:37 | + 14:43 | 1838 |
9. | Figuiere Lucile | 2999600 | 299 GIVRY SPORT ORIENTATION | 60:24 | + 16:30 | ||
10. | Beranová Kristína | TZL8553 | C | SKOB Zlín | 68:41 | + 24:47 | 1260 |
11. | Smolíková Lucie | SKV9551 | C | TJ Slovan Karlovy Vary | 72:17 | + 28:23 | 1049 |
12. | Binková Jana | CHT8651 | C | OOB SK Chrast | 79:07 | + 35:13 | 665 |
13. | Vaňková Saša | LDC8550 | C | KOB Děčín | 88:22 | + 44:28 | 157 |
14. | Klašková Josefina | DKP9651 | C | Oddíl OB Kotlářka | 143:05 | + 99:11 | 0 |
Černá Hana | EKP8459 | C | VŠTJ Ekonom Praha | DISK | 0 | ||
Dobešová Kateřina | KPY8750 | C | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | DISK | 0 | ||
Cruse Sina | 3439300 | 343 SV ROBOTRON DRESDEN | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Městková Lucie | TEP7850 | C | Tempo Praha | 47:20 | |
2. | Janatová Lucie | DKP8154 | C | Oddíl OB Kotlářka | 48:00 | + 0:40 |
3. | Kutlvašrová Vlaďka | VRL7752 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 48:14 | + 0:54 |
4. | Lankašová Barbora | CHA8050 | C | OK Chrastava | 51:37 | + 4:17 |
5. | Minakova Ekaterina | 6028000 | 602 MINAKOV | 60:55 | + 13:35 | |
6. | Balakova Andrea | 7037700 | 703 NYKOPINGS OK | 62:10 | + 14:50 | |
7. | Zbroja-nowak Justyna | 5538000 | 553 KS HADES | 72:45 | + 25:25 | |
8. | Smětáková Ivana | HLV8153 | C | KČT - OB Holešov | 73:50 | + 26:30 |
9. | Bourgonjon Ellen | 1537900 | 153 TROL | 78:32 | + 31:12 | |
10. | Dimova Desislava | 1918200 | 191 VARIANT 5 | 88:05 | + 40:45 | |
11. | Matoušková Markéta | SLA7352 | C | SKOB Slaný | 89:34 | + 42:14 |
12. | Jiroutová Eva | SNA8051 | TJ START Náchod | 90:15 | + 42:55 | |
13. | Pecharová Michaela | TJP6550 | C | TJ Sokol Troja | 91:16 | + 43:56 |
14. | Asterová Jana | SLA7451 | C | SKOB Slaný | 92:51 | + 45:31 |
Calvo Nuria | 2447100 | 244 FRONTELA-O | DISK | |||
Balusková Ida | OKP7350 | C | SK OK 24 Praha | DISK | ||
Thienpondt Marie | 1528200 | 152 ASUB ORIENTATION BRUSSELS | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Tomášková Radka | TUV7801 | SOK TJ Turnov | 46:32 | ||
2. | von Dalowski Anett | 3428200 | 342 POST SV DRESDEN | 49:59 | + 3:27 | |
3. | Podlipná Veronika | NPA8152 | C | SK LOB Nová Paka | 51:24 | + 4:52 |
4. | Dítková Jitka | SKV7752 | C | TJ Slovan Karlovy Vary | 52:22 | + 5:50 |
5. | Good Ludmila | SBR8050 | C | SKOB Bruntál | 62:32 | + 16:00 |
6. | Veselá Eva | VCB7853 | C | OB České Budějovice | 67:23 | + 20:51 |
7. | Dlouhá Marta | BZP7851 | C | Báječné ženy v orientačním běhu | 68:53 | + 22:21 |
8. | Becker Claudia | 3577700 | 357 BERLINER TURNERSCHAFT | 75:29 | + 28:57 | |
9. | Krausová Marcela | LCV7351 | C | TJ Lokomotiva Chomutov | 76:34 | + 30:02 |
10. | Lukoseviciene Tatjana | 4737900 | 473 OK RUDAMINA II | 76:53 | + 30:21 | |
11. | Kumpyte Rasa | 4798200 | 479 OK LEVUO | 91:29 | + 44:57 | |
12. | Poláková Veronika | CHA8150 | C | OK Chrastava | 92:18 | + 45:46 |
13. | Leyimangoye Judith | 1518000 | 151 C.O. LIÉGE | 112:26 | + 65:54 | |
Wendler-groß Wiebke | 3537800 | 353 SV WISSENSCH.QUEDLINGBURG | DISK | |||
Kurashova Elena | 7088000 | 708 FK ASEN | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Novotná Petra | PHK6651 | C | OK 99 Hradec Králové | 45:02 | |
2. | Schulthess Barbara | 6387600 | 638 OLC KAPREOLO | 46:22 | + 1:20 | |
3. | Kheldert Elena | 5917400 | 591 TROPA MOSCOW | 48:05 | + 3:03 | |
4. | Nowak Beata | 5587200 | 558 AZYMUT 45 | 50:00 | + 4:58 | |
5. | Pompe Katja | 3437600 | 343 SV ROBOTRON DRESDEN | 50:15 | + 5:13 | |
6. | Renner Daniela | 7017700 | 701 OK SODERTORN | 52:29 | + 7:27 | |
7. | Kožinová Jana | PGP6651 | C | SK Praga | 52:51 | + 7:49 |
8. | Rodriguez Delphine | 3057400 | 305 PSNO | 53:31 | + 8:29 | |
9. | Kangasaho Hanna | 2757600 | 275 LYNX | 54:25 | + 9:23 | |
10. | Biolik Agnieszka | 5577700 | 557 TRACKCOURSE | 54:40 | + 9:38 | |
11. | Škáchová Petra | KAM7054 | C | OK Kamenice | 54:51 | + 9:49 |
12. | Janovská Petra | PGP7355 | C | SK Praga | 56:49 | + 11:47 |
13. | Lošťáková Ivana | LTP7758 | C | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 60:06 | + 15:04 |
14. | Dolejší Lenka | STB7499 | C | TJ Stadion Nový Bor | 60:52 | + 15:50 |
15. | Komárková Lenka | SJH7651 | C | SJH Jindřichův Hradec | 62:48 | + 17:46 |
16. | Buscart Montse | 2427100 | 242 XINOXANO-O | 65:29 | + 20:27 | |
17. | Bialeková Martina | 6747351 | 674 EKONÓM BANSKÁ BYSTRICA | 66:20 | + 21:18 | |
18. | Pospíšilová Štěpánka | BZP7650 | C | Báječné ženy v orientačním běhu | 68:37 | + 23:35 |
19. | Kubečková Zdeňka | PHK7551 | C | OK 99 Hradec Králové | 68:38 | + 23:36 |
20. | Drabs Laurence | 1527500 | 152 ASUB ORIENTATION BRUSSELS | 71:40 | + 26:38 | |
21. | Pavlíková Klára | LIT7451 | C | KOB Litvínov | 72:18 | + 27:16 |
22. | Bejvlová Martina | LME7350 | C | SK Los Mělník | 73:13 | + 28:11 |
23. | Hájková Magda | TUV7351 | C | SOK TJ Turnov | 74:16 | + 29:14 |
24. | Lischewski Sandra | 3417400 | 341 BSV HALLE AMMENDORF | 75:00 | + 29:58 | |
25. | Mellanová Veronika | TUV7251 | C | SOK TJ Turnov | 76:31 | + 31:29 |
26. | Kroniková Jana | SHK7350 | C | OK Slavia Hradec Králové | 80:14 | + 35:12 |
27. | Williams Cath | 3227300 | 322 CHASERS | 82:27 | + 37:25 | |
28. | Asboltné Kerekes Ágnes | 4007200 | 400 DEBRECENI IS | 88:44 | + 43:42 | |
29. | Jírová Monika | ROZ7350 | C | OK Roztoky | 103:19 | + 58:17 |
Rabassa Sandra | 2427400 | 242 XINOXANO-O | DISK | |||
Bultrowicz Agnieszka | 5537700 | 553 KS HADES | DISK | |||
Bulířová Blanka | TAPNERE | KOB TRETRA Praha | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Sobotová Jana | VPM7250 | C | KOS Slavia Plzeň | 45:11 | |
2. | Čivrná Karolína | VRL7355 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 47:39 | + 2:28 |
3. | Arkhipova Natalia | 6067500 | 606 ORIENTA-STAR | 51:12 | + 6:01 | |
4. | Firešová Andrea | ZBM7353 | C | SK Žabovřesky Brno | 51:58 | + 6:47 |
5. | Němečková Věra | PLU7777 | C | TJ SOKOL Plumlov | 52:18 | + 7:07 |
6. | Korpasová Ivana | LBM7362 | C | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | 56:48 | + 11:37 |
7. | Kubecová Jana | NER | 60:37 | + 15:26 | ||
8. | Dejnožková Blanka | TJN7651 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 62:02 | + 16:51 |
9. | Petýrková Pavlína | BZP7351 | C | Báječné ženy v orientačním běhu | 62:59 | + 17:48 |
10. | Vlašímská Tereza | SKV7551 | C | TJ Slovan Karlovy Vary | 63:24 | + 18:13 |
11. | Klose Petra | SFM7351 | C | OOB TJ Sokol Frýdek-Místek | 64:27 | + 19:16 |
12. | Velkere Iveta | 4557300 | 455 ALUKSNE OK | 65:32 | + 20:21 | |
13. | Kándlová Adéla | DCE7550 | C | KOB Dobřichovice | 67:03 | + 21:52 |
14. | Hanghoej Signe | 2317400 | 231 BALLERUP OK | 67:10 | + 21:59 | |
15. | Novotná Hedvika | TUR7454 | C | OOB TJ Turnov | 67:31 | + 22:20 |
16. | Junková Petra | STH7451 | C | SK Studenec | 68:39 | + 23:28 |
17. | Svítilová Pavla | BZP7750 | C | Báječné ženy v orientačním běhu | 74:58 | + 29:47 |
18. | Finstrlová Alena | ZBM7550 | C | SK Žabovřesky Brno | 84:06 | + 38:55 |
19. | Nováková Markéta | RUM7451 | C | ZOOB Rumburk | 88:49 | + 43:38 |
20. | Kolářová Michaela | SLA7351 | C | SKOB Slaný | 90:26 | + 45:15 |
21. | Ma Weiwei | 2117700 | 211 LEARNJOY CHINA | 91:36 | + 46:25 | |
22. | Štemberová Iva | TJN7550 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 93:59 | + 48:48 |
23. | Vokušová Dana | TJN7750 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 95:59 | + 50:48 |
24. | Pavlova Irena | TJN7650 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 97:58 | + 52:47 |
25. | He Yaqing | 2117700 | 211 LEARNJOY CHINA | 99:57 | + 54:46 | |
26. | Severýnová Popková | VLI7455 | C | Slavia Liberec orienteering | 107:49 | + 62:38 |
27. | Blum Réka | 3937400 | 393 SZEGEDI BOKORUGRÓ TSE | 107:58 | + 62:47 | |
28. | Kolbak Pia | 2247400 | 224 AARHUS 1900 OR. II | 120:57 | + 75:46 | |
29. | Dyakonova Irina | 6077700 | 607 ORIENTA-KUNCEVO | 124:51 | + 79:40 | |
Šťovíčková Dagmar | DVP7655 | TJ Sokol Praha Spořilov - Roztyly | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Haataja Mirka | 2787000 | 278 YLIKIIMINGIN NUIJAMIEHET | 48:58 | ||
2. | Torp-donner Heidi | 2726800 | 272 OK77 | 54:10 | + 5:12 | |
3. | Ray Carola | 2726800 | 272 OK77 | 54:25 | + 5:27 | |
4. | Angelova Petranka | 1917200 | 191 VARIANT 5 | 54:42 | + 5:44 | |
5. | Čejková Kateřina | DKL5850 | C | KOB Kladno | 55:12 | + 6:14 |
6. | Kosová Michaela | SRK6752 | C | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 55:58 | + 7:00 |
7. | Hiršová Marcela | VBM7079 | C | VSK Mendelu Brno | 57:35 | + 8:37 |
8. | Wengrin Ágnes | 3976900 | 397 TIPO OC | 58:51 | + 9:53 | |
9. | Bestel Florence | 2937000 | 293 CO LOISIRS ETRECHY II | 60:59 | + 12:01 | |
10. | Neyrinck Markéta | VSP7051 | C | USK Praha | 61:05 | + 12:07 |
11. | Benešová Iva | SJH7051 | C | SJH Jindřichův Hradec | 61:59 | + 13:01 |
12. | Eichlerová Jana | KAS7051 | C | KOB Kamenický Šenov | 62:17 | + 13:19 |
13. | Hudečková Helena | KTA6951 | C | SK Kotnov Tábor | 62:38 | + 13:40 |
14. | Riby Kateřina | LTP7252 | C | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 65:35 | + 16:37 |
15. | Gorczyca Magdalena | 5537100 | 553 KS HADES | 66:19 | + 17:21 | |
16. | Boehme Katja-christine | 3477000 | 347 OLG REGENSBURG | 66:31 | + 17:33 | |
17. | Németh Ágnes | 3976900 | 397 TIPO OC | 67:28 | + 18:30 | |
18. | Antoine-Delaume Sophie | 2987000 | 298 AVON OK | 68:30 | + 19:32 | |
19. | Viikmaa Anne-ly | 2517100 | 251 OK WEST | 70:50 | + 21:52 | |
20. | Vričanová Sylva | HAV6751 | C | OB Havířov | 71:42 | + 22:44 |
21. | Forstová Lenka | MFP6850 | C | VŠSK MFF UK Praha | 72:16 | + 23:18 |
22. | Dittrtová Lucie | LME6852 | C | SK Los Mělník | 73:23 | + 24:25 |
23. | Cseresnyes Agnes | 3976800 | 397 TIPO OC | 73:44 | + 24:46 | |
24. | Hankovcová Lenka | KAM7053 | C | OK Kamenice | 75:24 | + 26:26 |
25. | Úlehlová Monika | TAP6950 | C | KOB TRETRA Praha | 77:41 | + 28:43 |
26. | Procházková Miluše | DCE5450 | C | KOB Dobřichovice | 78:15 | + 29:17 |
27. | Santamaria Toninaina | 2416800 | 241 ERMASSETS | 80:21 | + 31:23 | |
28. | Mědílková Iva | SPC7160 | C | SPORTICUS team | 82:34 | + 33:36 |
29. | Duyck An | 1525900 | 152 ASUB ORIENTATION BRUSSELS | 82:57 | + 33:59 | |
30. | Ecke-Wihan Sonja | 1217200 | 121 OJE WAPPLER | 84:11 | + 35:13 | |
31. | Delanghe Anne-marie | 1547000 | 154 KOL | 87:59 | + 39:01 | |
32. | Hadačová Pavla | SOB7152 | C | SOBSA | 97:10 | + 48:12 |
33. | Kotenová Klára | RIC7252 | C | OB Říčany | 102:40 | + 53:42 |
Kaděrová Barbora | HAV7051 | C | OB Havířov | DISK | ||
Posseltová Romana | TJN7050 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Linková Iva | TUR6850 | C | OOB TJ Turnov | 48:20 | |
2. | Thomas Sylvia | 3496900 | 349 OL TEAM WEHRSDORF | 53:41 | + 5:21 | |
3. | Pavlíková Pavla | CHA6551 | C | OK Chrastava | 54:17 | + 5:57 |
4. | Pustaiová Romana | TJN6851 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 54:58 | + 6:38 |
5. | Kašparová Marie | ZAK7250 | C | OK Netopýr Zákupy | 55:29 | + 7:09 |
6. | Simanova Tatiana | 5957200 | 595 TEAM SPIRIT | 57:11 | + 8:51 | |
7. | Rydlová Magda | TJN6850 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 58:35 | + 10:15 |
8. | Pechová Iva | LPM6151 | C | OK Lokomotiva Plzeň | 70:07 | + 21:47 |
9. | Bernatíková Šárka | SFM7151 | C | OOB TJ Sokol Frýdek-Místek | 71:46 | + 23:26 |
10. | Bartáková Eva | CHA7051 | C | OK Chrastava | 72:00 | + 23:40 |
11. | Blum Henriette | 3937000 | 393 SZEGEDI BOKORUGRÓ TSE | 74:03 | + 25:43 | |
12. | Aliakseyeva Volha | 1717100 | 171 KSO BNTU MINSK | 75:20 | + 27:00 | |
13. | Burdová Simona | LDC6850 | C | KOB Děčín | 76:03 | + 27:43 |
14. | Kyselová Jana | ROU7050 | C | SKOB Roudnice nad Labem | 76:06 | + 27:46 |
15. | Zierhutová Michaela | LCV7151 | C | TJ Lokomotiva Chomutov | 77:09 | + 28:49 |
16. | Mueller-Wenzke Astrid | 3466800 | 346 USV TU DRESDEN | 78:05 | + 29:45 | |
17. | Ivandjikova Desilava | 1937200 | 193 KSO VALDI SOFIA | 80:29 | + 32:09 | |
18. | Tokárová Regina | VPM6950 | C | KOS Slavia Plzeň | 81:40 | + 33:20 |
19. | Douchová Jaroslava | SNA7155 | C | TJ START Náchod | 85:34 | + 37:14 |
20. | Dimitrova Valentina | 1937200 | 193 KSO VALDI SOFIA | 86:48 | + 38:28 | |
21. | Gottfriedová Marcela | VCB7055 | C | OB České Budějovice | 91:27 | + 43:07 |
22. | Pretnar Irma | 6216900 | 621 INDIVIDUAL TRŽIČ | 98:04 | + 49:44 | |
23. | Šimůnková Martina | TAP6851 | C | KOB TRETRA Praha | 103:48 | + 55:28 |
24. | Pokorná Hana | TJN6950 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 109:27 | + 61:07 |
25. | Sandén Anna Maria | 7016800 | 701 OK SODERTORN | 140:44 | + 92:24 | |
Čechlovská Jana | CHA6250 | C | OK Chrastava | DISK | ||
Spratková Iva | SFM6851 | C | OOB TJ Sokol Frýdek-Místek | DISK | ||
Hančová Alice | VRL7052 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | DISK | ||
Krotilová Magdaléna | BZP7150 | C | Báječné ženy v orientačním běhu | DISK | ||
Vitebská Lenka | TJN | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | DISK | |||
Míchalová Marcela | KPY6850 | C | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Fogh Hanne | 2226700 | 222 FSK ORIENTERING | 45:16 | ||
2. | Kavková Dana | SCP6150 | C | OK Sparta Praha | 50:11 | + 4:55 |
3. | Chroustová Petra | VBM6655 | C | VSK Mendelu Brno | 50:37 | + 5:21 |
4. | Evans Ianka | 3216700 | 321 POTOC | 52:21 | + 7:05 | |
5. | Valentová Helena | OKP6550 | C | SK OK 24 Praha | 52:57 | + 7:41 |
6. | Brechbühl Cristina | 6326700 | 632 OLG STAFA | 54:15 | + 8:59 | |
7. | Leonhardt Annette | 3456700 | 345 SV IHW ALEX 78 e.v. | 55:34 | + 10:18 | |
8. | Rutz Susanna | 6326600 | 632 OLG STAFA | 56:53 | + 11:37 | |
9. | Backlund Anna | 7016600 | 701 OK SODERTORN | 57:30 | + 12:14 | |
10. | Ivanova Elvina | 3216500 | 321 POTOC | 63:37 | + 18:21 | |
11. | Figuiere Valérie | 2996700 | 299 GIVRY SPORT ORIENTATION | 63:39 | + 18:23 | |
12. | Huhtanen Meri | 2736400 | 273 TAMPEREEN PYRINTO | 63:53 | + 18:37 | |
13. | von Schoultz Annika | 2726400 | 272 OK77 | 64:18 | + 19:02 | |
14. | Tschamper Brigitte | 6326700 | 632 OLG STAFA | 66:00 | + 20:44 | |
15. | Kettnerová Lenka | HCE6450 | C | TJ Hostivice | 66:27 | + 21:11 |
16. | Lisá Monika | ONO6750 | C | SKOB Ostrov | 67:07 | + 21:51 |
17. | Timakova Liubov | 6016600 | 601 SPARTA ROSTOV/DON | 67:13 | + 21:57 | |
18. | Tichá Jana | SJH6451 | C | SJH Jindřichův Hradec | 69:53 | + 24:37 |
19. | Klašková Kateřina | DKP6750 | C | Oddíl OB Kotlářka | 73:30 | + 28:14 |
20. | Makovicka Veronique | 2976700 | 297 CO COLMAR | 74:01 | + 28:45 | |
21. | Jern Tove | 2726700 | 272 OK77 | 75:23 | + 30:07 | |
22. | Košková Vlasta | LLI6351 | C | TJ Loko Liberec | 77:12 | + 31:56 |
23. | Muyllaert Claire | 1525700 | 152 ASUB ORIENTATION BRUSSELS | 77:17 | + 32:01 | |
24. | Govaerts Bernadette | 1526000 | 152 ASUB ORIENTATION BRUSSELS | 77:21 | + 32:05 | |
25. | Rouserez Annick | 1526200 | 152 ASUB ORIENTATION BRUSSELS | 82:43 | + 37:27 | |
26. | Kohlová Alena | KPY6051 | C | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 87:55 | + 42:39 |
27. | Mudrová Martina | HCE6451 | C | TJ Hostivice | 91:46 | + 46:30 |
28. | Bikeliene Ema | 4746400 | 474 LABIRINTAS | 93:06 | + 47:50 | |
29. | Zimmerová Lenka | ZVO6451 | C | OB SK Zvole | 93:12 | + 47:56 |
30. | Clausi Carla | 1526300 | 152 ASUB ORIENTATION BRUSSELS | 96:51 | + 51:35 | |
31. | Lambeau Carine | 1526000 | 152 ASUB ORIENTATION BRUSSELS | 101:42 | + 56:26 | |
32. | Buelens Jenny | 1526000 | 152 ASUB ORIENTATION BRUSSELS | 115:17 | + 70:01 | |
33. | Gylling Hanne | 2236600 | 223 AARHUS 1900 OR. I | 115:52 | + 70:36 | |
Schou Helle | 2365600 | 236 OK SNAB | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Cincibusová Ivana | FSP6651 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 50:32 | |
2. | Thýnová Ivana | SHK6651 | C | OK Slavia Hradec Králové | 53:21 | + 2:49 |
3. | Afonyushkina Elena | 5946500 | 594 RAMENSKOYE MOSCOW | 55:25 | + 4:53 | |
4. | Kubínová Jana | SKV6751 | C | TJ Slovan Karlovy Vary | 58:09 | + 7:37 |
5. | Miturová Radka | MLA6552 | C | MLOK Mariánské Lázně | 60:07 | + 9:35 |
6. | Cservény Judit | 3946500 | 394 HIDEGK—TI SPARTACUS | 62:22 | + 11:50 | |
7. | Zilling Kristina | 7016700 | 701 OK SODERTORN | 63:32 | + 13:00 | |
8. | Kábrtová Iva | PEN6350 | C | OK RECO Sport | 64:18 | + 13:46 |
9. | Divecká Růžena | SHK6753 | C | OK Slavia Hradec Králové | 70:12 | + 19:40 |
10. | Žandová Mária | SKV6551 | C | TJ Slovan Karlovy Vary | 70:18 | + 19:46 |
11. | Svobodová Lenka | ROU6650 | C | SKOB Roudnice nad Labem | 77:08 | + 26:36 |
12. | Jonauskiené Janina | 4766300 | 476 DEVYNI OSK VILNIUS | 78:24 | + 27:52 | |
13. | Nielsen Jannie | 2286500 | 228 TISVILDE HEGN OK | 85:02 | + 34:30 | |
14. | Macháčková Jana | SHK6450 | C | OK Slavia Hradec Králové | 87:31 | + 36:59 |
15. | Würsten Monika | 6306400 | 630 OLG KTV ALTDORF | 87:53 | + 37:21 | |
16. | Krejčová Vlasta | SKV6351 | C | TJ Slovan Karlovy Vary | 91:51 | + 41:19 |
17. | Feldmann Gudrun | 3446600 | 344 KAULSDORFER OLV BERLIN | 99:37 | + 49:05 | |
18. | Záveská Anna | CET6450 | C | TJ Loko Česká Třebová | 101:18 | + 50:46 |
19. | Picard Pascal | 3066500 | 306 COBS | 114:44 | + 64:12 | |
20. | Galle Anne Mette | 2285500 | 228 TISVILDE HEGN OK | 124:58 | + 74:26 | |
Slezáčková Věra | KAS6550 | C | KOB Kamenický Šenov | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kuleva Angelina | 3565700 | 356 SSV PLANETA RADEBEUL | 46:19 | ||
2. | Voltrová Svatava | ROZ6150 | C | OK Roztoky | 49:24 | + 3:05 |
3. | Oligo Virginie | 2966200 | 296 CO VANNES | 51:40 | + 5:21 | |
4. | Vlažná Mirka | LCE5852 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 53:11 | + 6:52 |
5. | Olsson Christina | 7075800 | 707 SOL | 54:35 | + 8:16 | |
6. | Rudakova Olena | 8016000 | 801 DNIPRO CENTER KOLOBOK | 55:05 | + 8:46 | |
7. | Benešová Iva | SJC6151 | C | Sportcentrum Jičín | 56:04 | + 9:45 |
8. | Liz Abbott | 1015800 | 101 LOST SHENTON PARK | 57:07 | + 10:48 | |
9. | Zelená Markéta | PGP5850 | C | SK Praga | 57:50 | + 11:31 |
10. | Kamenarova Tzvetelina | 1926100 | 192 COMPASS-CROSS | 58:13 | + 11:54 | |
11. | Bayburina Dilya | 5935900 | 593 UFA UNITED | 58:55 | + 12:36 | |
12. | Birgitte Halland | 2306000 | 230 OK OEST | 61:45 | + 15:26 | |
13. | Jenövári Gabriella | 3925700 | 392 HSE BUDAPEST | 63:41 | + 17:22 | |
14. | Koloskova Irina | 5976000 | 597 DOLGOPRUDNY MOSCOW | 66:27 | + 20:08 | |
15. | Jermanová Eva | TJN6150 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 70:08 | + 23:49 |
16. | Bravená Alexandra | VBM6155 | C | VSK Mendelu Brno | 70:12 | + 23:53 |
17. | Mrázová Pavla | DCE5550 | C | KOB Dobřichovice | 72:52 | + 26:33 |
18. | Touzain Roulleaux Isabel | 2926200 | 292 CO LOISIRS ETRECHY I | 73:45 | + 27:26 | |
19. | Dimitrova Petia | 3215700 | 321 POTOC | 74:05 | + 27:46 | |
20. | Yaroslavtseva Tatiana | 6005800 | 600 ZHUKOVSKY | 74:44 | + 28:25 | |
21. | Cerjaka Maija | 4545900 | 454 OK KAPA | 85:10 | + 38:51 | |
22. | Kujanová Martina | BZP5850 | C | Báječné ženy v orientačním běhu | 85:21 | + 39:02 |
23. | Eudier Agnes | 3066000 | 306 COBS | 88:34 | + 42:15 | |
24. | Yurmanova Lyudmila | 5975900 | 597 DOLGOPRUDNY MOSCOW | 90:10 | + 43:51 | |
25. | Sochorová Hana | HAV6250 | C | OB Havířov | 94:03 | + 47:44 |
26. | Bouché Sylvie | 3035900 | 303 COLE | 105:35 | + 59:16 | |
Sundberg Asa | 7015900 | 701 OK SODERTORN | DISK | |||
Kovářová Alena | LTP6151 | C | OOB TJ Lokomotiva Teplice | DISK | ||
Stoyanova Margarita | 1915800 | 191 VARIANT 5 | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Luovula Pia | 2745800 | 274 SALPANAWI | 49:58 | ||
2. | Bláhová Luba | SHK5852 | C | OK Slavia Hradec Králové | 58:08 | + 8:10 |
3. | Saldžiuniené Rasa | 4766100 | 476 DEVYNI OSK VILNIUS | 58:18 | + 8:20 | |
4. | Gabrielová Šárka | ONO5950 | C | SKOB Ostrov | 59:13 | + 9:15 |
5. | Brettschneider Gudrun | 3446000 | 344 KAULSDORFER OLV BERLIN | 62:45 | + 12:47 | |
6. | Gazdačková Jana | SHK5851 | C | OK Slavia Hradec Králové | 67:00 | + 17:02 |
7. | Šimoliuniene Rima | 4756000 | 475 DAINAVA OK | 70:51 | + 20:53 | |
8. | Granath Christina | 7016200 | 701 OK SODERTORN | 71:14 | + 21:16 | |
9. | Šilerová Zdena | KNC0204 | Sokol Kostelec n. Č. l. | 82:15 | + 32:17 | |
10. | Špičáková Lenka | DKP5850 | C | Oddíl OB Kotlářka | 84:25 | + 34:27 |
11. | Nováková Pavla | DOK5950 | C | OK Doksy | 88:07 | + 38:09 |
12. | Šabatková Zdena | SHK5652 | C | OK Slavia Hradec Králové | 90:07 | + 40:09 |
13. | Ondrová Jana | SKV6299 | TJ Slovan Karlovy Vary | 97:11 | + 47:13 | |
14. | Kapounová Jitka | DOK6050 | C | OK Doksy | 112:00 | + 62:02 |
Mikalauskiene Daiva | 4776200 | 477 SAULE | DISK | |||
Nielsen Liselotte | 2306000 | 230 OK OEST | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Horváth Magda | 3975200 | 397 TIPO OC | 44:00 | ||
2. | Nováková Svatava | SKV5351 | C | TJ Slovan Karlovy Vary | 50:53 | + 6:53 |
3. | Thorsson Marianne | 7065700 | 706 IK TRENNE | 55:41 | + 11:41 | |
4. | Dokoupilová Zuzana | VBM5754 | C | VSK Mendelu Brno | 55:49 | + 11:49 |
5. | Bradnová Věra | CHA5550 | C | OK Chrastava | 56:52 | + 12:52 |
6. | Stankevičiuté Irena | 4755400 | 475 DAINAVA OK | 59:21 | + 15:21 | |
7. | Jahnová Helena | SCP5550 | C | OK Sparta Praha | 61:43 | + 17:43 |
8. | Vajcová Hana | CHA5651 | C | OK Chrastava | 62:17 | + 18:17 |
9. | Korejčíková Dáďa | LLI5550 | C | TJ Loko Liberec | 63:20 | + 19:20 |
10. | Fejlková Alice | SHK5351 | C | OK Slavia Hradec Králové | 63:36 | + 19:36 |
11. | Štrossová Jiřinka | DCE5650 | C | KOB Dobřichovice | 63:47 | + 19:47 |
12. | Gaty Daniele | 3025500 | 302 ORIENT-EXPRESS 42 | 64:37 | + 20:37 | |
13. | Wysocka Jolanta | 5545600 | 554 UKS KOMETA GLIWICE | 64:54 | + 20:54 | |
14. | Kubátová Lenka | SKV5551 | C | TJ Slovan Karlovy Vary | 66:30 | + 22:30 |
15. | Schwartz Inger | 7015400 | 701 OK SODERTORN | 68:08 | + 24:08 | |
16. | Salajková Věra | LBM5558 | C | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | 69:01 | + 25:01 |
17. | Langrová Eva | SNA5351 | C | TJ START Náchod | 70:00 | + 26:00 |
18. | Hudzieczková Danuta | KVS5751 | C | SKOB Kobra Vsetín | 72:32 | + 28:32 |
19. | Talja Katri | 2725700 | 272 OK77 | 75:24 | + 31:24 | |
20. | Orálková Libuše | TTR5351 | C | OOB Třebíč | 79:32 | + 35:32 |
21. | Zavadilová Naďa | SCP5450 | C | OK Sparta Praha | 82:42 | + 38:42 |
22. | Nýdrlová Eva | VRL5451 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 82:59 | + 38:59 |
23. | Henková Svatava | RBK5454 | C | SK Radioklub Blansko | 84:09 | + 40:09 |
24. | Savičová Irena | SKV5352 | C | TJ Slovan Karlovy Vary | 91:13 | + 47:13 |
25. | Satyr Valentyna | 8015400 | 801 DNIPRO CENTER KOLOBOK | 105:05 | + 61:05 | |
26. | Olbrycht Anna | 5555600 | 555 OLBnO WARSZAWA | 118:11 | + 74:11 | |
27. | Lhotská Radka | DVP5651 | TJ Sokol Praha Spořilov - Roztyly | 119:38 | + 75:38 | |
28. | Böhmová Eva | TJN5450 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 130:16 | + 86:16 |
Colson Caty | 1525400 | 152 ASUB ORIENTATION BRUSSELS | DISK | |||
Oulická Hana | TRT5350 | C | KOS Třešť | DISK | ||
Trávníčková Jitka | KVS5651 | C | SKOB Kobra Vsetín | DISK | ||
Kadavá Eva | CHA5750 | C | OK Chrastava | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Krasuckiene Egle | 4745200 | 474 LABIRINTAS | 46:29 | ||
2. | Anne Brigitte | 3075100 | 307 CO AMBIEU | 46:42 | + 0:13 | |
3. | Šaffková Zuzana | CHA5150 | C | OK Chrastava | 51:23 | + 4:54 |
4. | Neradová Alena | LIT5051 | C | KOB Litvínov | 53:12 | + 6:43 |
5. | Lykking Marianne | 2254400 | 225 OK 73 GLADSAXE | 58:52 | + 12:23 | |
6. | Tvrdková Eva | TUR5151 | C | OOB TJ Turnov | 59:02 | + 12:33 |
7. | Naeije Nicole | 1525150 | 152 ASUB ORIENTATION BRUSSELS | 60:04 | + 13:35 | |
8. | Bobach Kirsten | 2335200 | 233 AALBORG OK | 70:31 | + 24:02 | |
9. | Suchánková Libuše | SOP4851 | C | OOB TJ Slezan Opava | 71:15 | + 24:46 |
10. | Gudme Else | 2254600 | 225 OK 73 GLADSAXE | 73:42 | + 27:13 | |
11. | Dudiene Violeta | 4725200 | 472 RUDAMINA OK | 86:52 | + 40:23 | |
12. | Blanche Marie-christine | 1524800 | 152 ASUB ORIENTATION BRUSSELS | 105:34 | + 59:05 | |
13. | Eismark Inger | 7024900 | 702 OK ORINTO | 122:24 | + 75:55 | |
Horynová Eva | TZL5254 | C | SKOB Zlín | DISK | ||
Ender Irina | 3506424 | 350 HSG TURBINE ZITTAU | DISK | |||
Horáčková Stanislava | VLI4950 | C | Slavia Liberec orienteering | DISK | ||
Mansson Gunnel | 7115100 | 711 OK VILSE 87 | DISK | |||
Kjederqvist Elisa | 2255000 | 225 OK 73 GLADSAXE | DISK | |||
Šťovíčková Zdeňka | DVP4951 | C | TJ Sokol Praha Spořilov - Roztyly | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Jorgensen Inge | 2294500 | 229 OK ROSKILDE | 46:24 | ||
2. | Kocbach Bjoerg | 5124500 | 512 BERGEN TF | 56:00 | + 9:36 | |
3. | Štrojsová Jaroslava | KAS4350 | C | KOB Kamenický Šenov | 59:45 | + 13:21 |
4. | Lohrová Jarmila | SCP4650 | C | OK Sparta Praha | 60:50 | + 14:26 |
5. | Nejezchlebová Věra | KAS4551 | C | KOB Kamenický Šenov | 65:51 | + 19:27 |
6. | Žiliené Asta | 4764700 | 476 DEVYNI OSK VILNIUS | 68:11 | + 21:47 | |
7. | Lemnitzer Erika | 3444200 | 344 KAULSDORFER OLV BERLIN | 68:53 | + 22:29 | |
8. | Grosse Ingrid | 3463900 | 346 USV TU DRESDEN | 73:01 | + 26:37 | |
9. | Eulitz Ilse | 3523900 | 352 OLV WEIMAR | 74:47 | + 28:23 | |
10. | Pokh Liliya | 8013400 | 801 DNIPRO CENTER KOLOBOK | 91:05 | + 44:41 | |
11. | Valnert Ulla | 2254400 | 225 OK 73 GLADSAXE | 91:14 | + 44:50 | |
12. | Schmideberg Brigitte | 3463500 | 346 USV TU DRESDEN | 103:05 | + 56:41 | |
13. | Schubert Gisela | 3524100 | 352 OLV WEIMAR | 105:22 | + 58:58 | |
Dvořáková Ladislava | PGP4451 | C | SK Praga | DISK | ||
Hudečková Alena | KTA4351 | C | SK Kotnov Tábor | DISK | ||
Jankovcová Marie | TJP3950 | C | TJ Sokol Troja | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Picek Jan | NER | 36:37 | |||
2. | Matyášová Kristýna | CHA0555 | B | OK Chrastava | 37:31 | + 0:54 |
3. | Gorčica Pavel | CHA6200 | C | OK Chrastava | 40:35 | + 3:58 |
4. | Černík Milan | KVS6501 | C | SKOB Kobra Vsetín | 40:51 | + 4:14 |
5. | Sobota Petr | VPM7800 | KOS Slavia Plzeň | 47:07 | + 10:30 | |
6. | Brettlová Marta | PGP7557 | C | SK Praga | 48:42 | + 12:05 |
7. | Jiráskova Pavla | KPY7950 | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 49:15 | + 12:38 | |
8. | Kubald Katrin | 3446900 | 344 KAULSDORFER OLV BERLIN | 51:10 | + 14:33 | |
9. | Bánhidy Levente | 3959900 | 395 FEHÉRLÓFIA SE | 52:33 | + 15:56 | |
10. | Cepník Adam | N140000 | N14 NER. PRAHA 198-II | 52:36 | + 15:59 | |
11. | Němečková Jarmila | VSP6650 | C | USK Praha | 53:17 | + 16:40 |
12. | Popov Alexey | 5960100 | 596 BIZONS STALINGRAD | 53:18 | + 16:41 | |
13. | Gorčicová Ivana | CHA6550 | C | OK Chrastava | 53:37 | + 17:00 |
14. | Tomanicová Sofie | CHA0450 | B | OK Chrastava | 53:45 | + 17:08 |
15. | Furstova Katka | NER | 54:32 | + 17:55 | ||
16. | Šillerová Eva | 8050 | NER | 54:36 | + 17:59 | |
17. | Erben Jiří | NER | NER | 55:21 | + 18:44 | |
18. | Tkáč Jan | TJN | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 55:33 | + 18:56 | |
19. | Pečený Libor | NER | 56:09 | + 19:32 | ||
20. | Žejdlíková Karolína | NER | 57:38 | + 21:01 | ||
21. | Juren Lukáš | NER | 58:07 | + 21:30 | ||
22. | Rohweder Martina | 632 | 632 OLG STAFA | 58:30 | + 21:53 | |
23. | Kříž Pavel | PZR4800 | C | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 58:32 | + 21:55 |
24. | Matyášová Jana | CHA7652 | C | OK Chrastava | 58:40 | + 22:03 |
25. | Šimerková Olga | NER | 59:32 | + 22:55 | ||
26. | Žejdlíková Eliška | NER | 60:17 | + 23:40 | ||
27. | Uhlíková Šárka | N088150 | N08 NER. EKP | 60:24 | + 23:47 | |
28. | Rückerová Petra | 3429200 | 342 POST SV DRESDEN | 60:44 | + 24:07 | |
29. | Popova Natalia | 5967100 | 596 BIZONS STALINGRAD | 60:56 | + 24:19 | |
30. | Uhlíř Patrik | LBE7000 | C | TJ Lokomotiva Beroun | 61:16 | + 24:39 |
31. | Csike Tekla | 3959600 | 395 FEHÉRLÓFIA SE | 61:20 | + 24:43 | |
32. | Černíková Tereza | KVS0000 | SKOB Kobra Vsetín | 62:36 | + 25:59 | |
33. | Krásnolipská Mariana | NER | 62:43 | + 26:06 | ||
34. | Fejlek Vojtěch | SHK5202 | C | OK Slavia Hradec Králové | 63:58 | + 27:21 |
35. | Zierhut Antonín | LCV0000 | TJ Lokomotiva Chomutov | 64:16 | + 27:39 | |
36. | Janýšková Alžběta | SFM | OOB TJ Sokol Frýdek-Místek | 65:43 | + 29:06 | |
37. | Orsanyi Beatrix | 3987800 | 398 POSTAS SE | 66:13 | + 29:36 | |
38. | Janošíková Olga | VCB7552 | C | OB České Budějovice | 67:29 | + 30:52 |
39. | Jeřábková Anna | N140001 | N14 NER. PRAHA 198-II | 68:17 | + 31:40 | |
40. | Rohlík Petr | KVS6402 | C | SKOB Kobra Vsetín | 68:39 | + 32:02 |
41. | Kocbach Ladislav | 5124600 | 512 BERGEN TF | 69:49 | + 33:12 | |
42. | Horčičková Linda | UOL8650 | C | SOB Olomouc | 70:00 | + 33:23 |
43. | Melicharová Barbora | LLI7252 | C | TJ Loko Liberec | 70:34 | + 33:57 |
44. | Spratek Adam | SFM0202 | C | OOB TJ Sokol Frýdek-Místek | 70:45 | + 34:08 |
45. | Zierhutová Michaela | LCV0250 | C | TJ Lokomotiva Chomutov | 71:20 | + 34:43 |
46. | Boeck Thomas | 3446600 | 344 KAULSDORFER OLV BERLIN | 71:45 | + 35:08 | |
47. | Houben Ellen | 1558400 | 155 D-TEAM ANTWERPEN | 76:25 | + 39:48 | |
48. | Mcmahon Anežka | LBE0000 | TJ Lokomotiva Beroun | 76:58 | + 40:21 | |
49. | Li Yuman | 2119800 | 211 LEARNJOY CHINA | 78:03 | + 41:26 | |
50. | Good Eliška | SBR0550 | SKOB Bruntál | 78:05 | + 41:28 | |
51. | Dolejší Miloš | STB | TJ Stadion Nový Bor | 79:02 | + 42:25 | |
52. | Pohořelý Slávek | ROU6401 | C | SKOB Roudnice nad Labem | 80:55 | + 44:18 |
53. | Rufferová Iva | SNA5052 | C | TJ START Náchod | 81:35 | + 44:58 |
54. | Jedličková Tereza | KAM7950 | C | OK Kamenice | 83:36 | + 46:59 |
55. | Sovišová Eva | SBR5251 | SKOB Bruntál | 83:55 | + 47:18 | |
56. | Priehodová Kateřina | NER | 84:46 | + 48:09 | ||
57. | Tourková Klára | NER | 87:12 | + 50:35 | ||
58. | Vokušová Tereza | TJN | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 87:57 | + 51:20 | |
59. | Lehárová Iva | LPU | OK Lokomotiva Pardubice | 88:32 | + 51:55 | |
60. | Bradáčová Marie | LLI7550 | C | TJ Loko Liberec | 92:17 | + 55:40 |
61. | Janssen Heere Dirks | 3576000 | 357 BERLINER TURNERSCHAFT | 93:20 | + 56:43 | |
62. | Hladík Vojtěch | NER | 93:21 | + 56:44 | ||
63. | Hladilova Andrea | NER | 93:31 | + 56:54 | ||
64. | Hladila Petr | NER | 93:35 | + 56:58 | ||
65. | Rudolecká Lucie | N109900 | N10 NER. PRAHA 130 | 93:51 | + 57:14 | |
66. | Printz Marie | NER1985 | NER | 94:08 | + 57:31 | |
67. | Leníková Jana | DLT6151 | C | KrOB Rozmarýn Litoměřice | 100:19 | + 63:42 |
68. | Ziebová Lenka | NEK7251 | C | Nejdek Orienteering | 100:23 | + 63:46 |
69. | Holíková Ilona | NEJ7550 | C | TJ Jiskra Nejdek | 100:31 | + 63:54 |
70. | Keszthelyi Ildikó | 4025000 | 402 TÁJREND SE | 101:05 | + 64:28 | |
71. | Haider Anna | 1225600 | 122 HSV RIED | 101:23 | + 64:46 | |
72. | Šplíchal Jiří | OKP4500 | C | SK OK 24 Praha | 105:16 | + 68:39 |
73. | Zenkerová Miluše | LCV4550 | C | TJ Lokomotiva Chomutov | 106:47 | + 70:10 |
74. | Knoflíková Dana | NER | 107:08 | + 70:31 | ||
75. | Axelsson Gunnel | 7095600 | 709 OK SKOGSHJORTARNA | 110:02 | + 73:25 | |
76. | Lataste Jana | 2976600 | 297 CO COLMAR | 110:13 | + 73:36 | |
77. | Meyer Marie-Kristin | NER | 112:15 | + 75:38 | ||
78. | Čermák Josef | NER | 116:00 | + 79:23 | ||
79. | Gillet N. | NER | 116:56 | + 80:19 | ||
80. | Nedvídková Jitka | RUM5151 | ZOOB Rumburk | 128:51 | + 92:14 | |
81. | Theunckens Joëlle | 1525800 | 152 ASUB ORIENTATION BRUSSELS | 131:04 | + 94:27 | |
82. | Levickiene Migle | NER | 140:47 | + 104:10 | ||
83. | Rohanová Markéta | PVP7251 | C | VSS Přírodověda Praha | 142:11 | + 105:34 |
Chodurová Milena | SFM | OOB TJ Sokol Frýdek-Místek | DISK | |||
Good Julie | SBR0750 | SKOB Bruntál | DISK | |||
Tokár Jiří | NER | DISK | ||||
Zimmer Jiří | ZVO6601 | C | OB SK Zvole | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Bradáč Stanislav | LLI7201 | C | TJ Loko Liberec | 44:51 | |
2. | Kamaryt Michal | MLA9205 | C | MLOK Mariánské Lázně | 45:47 | + 0:56 |
3. | Rýdl Jiří | NER | 46:23 | + 1:32 | ||
4. | Valešová Jana | PHK9154 | C | OK 99 Hradec Králové | 46:25 | + 1:34 |
5. | Němček Jan | NER | 47:04 | + 2:13 | ||
6. | Fruhauf Ladislav | SKV8301 | C | TJ Slovan Karlovy Vary | 48:30 | + 3:39 |
7. | Žejdlík Michal | NER | 49:07 | + 4:16 | ||
8. | Pachnik Darius | NER | 50:31 | + 5:40 | ||
9. | Funda Jiří | API9301 | C | OK Andante Písek | 51:05 | + 6:14 |
10. | Bílý Petr | NER | 51:20 | + 6:29 | ||
11. | Mlalgorzata Szeliga | NER | 52:45 | + 7:54 | ||
12. | Bejkul Jakub | LME SK Los Mělník | 53:09 | + 8:18 | ||
13. | Tošmer Michal | VPM7803 | C | KOS Slavia Plzeň | 54:28 | + 9:37 |
14. | Pavlík Marek | ZLH9501 | C | OOB TJ Zlaté Hory | 55:43 | + 10:52 |
15. | Veljačikova Hana | NER | 55:44 | + 10:53 | ||
16. | Pištora Matouš | NER | 56:34 | + 11:43 | ||
17. | Mokrý Pavel | VLI7501 | C | Slavia Liberec orienteering | 57:12 | + 12:21 |
18. | Dočkal Tomáš | NER | 57:25 | + 12:34 | ||
19. | Vančura Martin | NER | 58:25 | + 13:34 | ||
20. | Zedníček Václav | N130000 | N13 NER. PRAHA 190-II | 58:37 | + 13:46 | |
21. | Malacka Petr | VRB0000 | Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem | 60:04 | + 15:13 | |
22. | Koucký Martin | EKP9700 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 60:41 | + 15:50 |
23. | Hrobařová Lenka | ASU Magnus Orienteering | 61:12 | + 16:21 | ||
24. | Mareš Hynek | NER | 61:25 | + 16:34 | ||
25. | Váczi Buda Benedek | 3979800 | 397 TIPO OC | 62:56 | + 18:05 | |
26. | Mašatová Eliška | NER | 63:17 | + 18:26 | ||
27. | Jedlička Adam | KAM7700 | C | OK Kamenice | 63:26 | + 18:35 |
28. | Stanojkovičová Ljuba | STB8099 | C | TJ Stadion Nový Bor | 63:51 | + 19:00 |
29. | Kubínová Romana | SKV9452 | C | TJ Slovan Karlovy Vary | 65:14 | + 20:23 |
30. | Paroulková Iva | LLI7151 | C | TJ Loko Liberec | 65:22 | + 20:31 |
31. | Matyáš Libor | CHA7603 | C | OK Chrastava | 65:37 | + 20:46 |
32. | Brabená Martina | VBM8751 | C | VSK Mendelu Brno | 66:10 | + 21:19 |
33. | Hřivna Štěpán | NER | 66:52 | + 22:01 | ||
34. | Žebrák Zbyněk | LOV7101 | C | lepus.cz | 66:53 | + 22:02 |
35. | Kubičková Bára | SJH9551 | C | SJH Jindřichův Hradec | 67:13 | + 22:22 |
36. | Schramm Erwin | 3448500 | 344 KAULSDORFER OLV BERLIN | 68:27 | + 23:36 | |
37. | Albrechtová Eva | KAM7850 | C | OK Kamenice | 69:15 | + 24:24 |
38. | Müller Marko | 3427500 | 342 POST SV DRESDEN | 70:23 | + 25:32 | |
39. | Mach Martin | LME6800 | C | SK Los Mělník | 70:41 | + 25:50 |
40. | Malý Jakub | N169100 | N16 NER. VSETÍN | 71:32 | + 26:41 | |
41. | Marková Eva | STE7550 | C | SK SKI-OB Šternberk | 72:05 | + 27:14 |
42. | Šklíba Jaromír | NER | NER | 73:18 | + 28:27 | |
43. | Čechová Lenka | N169000 | N16 NER. VSETÍN | 73:25 | + 28:34 | |
44. | Votava David | N047100 | N04 NER. LIBEREC 14 | 78:54 | + 34:03 | |
45. | Šklíba David | NER | NER | 78:56 | + 34:05 | |
46. | Matyáš Vojtěch | CHA | OK Chrastava | 79:06 | + 34:15 | |
47. | Eichler Jan | KAS9800 | C | KOB Kamenický Šenov | 80:27 | + 35:36 |
48. | Szebeni Zsolt | 3986600 | 398 POSTAS SE | 81:08 | + 36:17 | |
49. | Šoupová Jana | NER | 82:14 | + 37:23 | ||
50. | Rusz Roman | KUN7201 | C | TJ Sokol Kunvald | 82:24 | + 37:33 |
51. | Beránek Radek | NER | NER | 82:58 | + 38:07 | |
52. | Bednařík Aleš | VLI7309 | C | Slavia Liberec orienteering | 83:20 | + 38:29 |
53. | Šoupa Karel | NER | 84:20 | + 39:29 | ||
54. | Kočíbová Iva | NER5550 | NER | 84:48 | + 39:57 | |
55. | Košek Ladislav | LLI5903 | C | TJ Loko Liberec | 85:12 | + 40:21 |
56. | Wagner Sabine | NER | 87:08 | + 42:17 | ||
57. | Víšková Alena | KAM7451 | C | OK Kamenice | 87:23 | + 42:32 |
58. | Kučerová Berenika | DCE8050 | C | KOB Dobřichovice | 88:07 | + 43:16 |
59. | Šváb Jan | NER | 90:32 | + 45:41 | ||
60. | Váczi Samu Sebestyén | 3970000 | 397 TIPO OC | 90:54 | + 46:03 | |
61. | Herly Christophe | 306 | 306 COBS | 91:01 | + 46:10 | |
62. | Glockener Michal | KUL Ústí nad Labem | 91:47 | + 46:56 | ||
63. | Vlček Jiří | VIC7700 | C | OB Vizovice | 91:50 | + 46:59 |
64. | Schejbal Vladimír | N17 | N17 | 91:59 | + 47:08 | |
65. | Rýdel Jiří | 1VZ9200 | ranovačka | 96:27 | + 51:36 | |
66. | Boucher Rafael | NER | 96:55 | + 52:04 | ||
67. | Nosek Martina | DLT7251 | C | KrOB Rozmarýn Litoměřice | 98:33 | + 53:42 |
68. | Mrzinová Hana | ONO8350 | C | SKOB Ostrov | 98:55 | + 54:04 |
69. | Krejčí Lukáš | NER | 99:43 | + 54:52 | ||
70. | Nosek Petr | DLT6901 | C | KrOB Rozmarýn Litoměřice | 100:06 | + 55:15 |
71. | Reisingerová Eliška | DLT0151 | C | KrOB Rozmarýn Litoměřice | 102:28 | + 57:37 |
72. | Käding Kirsten | 3446700 | 344 KAULSDORFER OLV BERLIN | 104:31 | + 59:40 | |
73. | Petriláková Petra | DOR7656 | C | OK Dobříš | 106:03 | + 61:12 |
74. | Wagner Martina | NER | 107:17 | + 62:26 | ||
75. | Petrilák Miroslav | DOR6600 | OK Dobříš | 107:55 | + 63:04 | |
76. | Čtrnáct Jiří | PGP7603 | C | SK Praga | 110:08 | + 65:17 |
77. | Schejbalová Kristýna | N17 | N17 | 116:40 | + 71:49 | |
78. | Veselý Ondřej | PHK8505 | C | OK 99 Hradec Králové | 118:19 | + 73:28 |
79. | Beránek Jan | NER | NER | 120:18 | + 75:27 | |
80. | Pohořelá Karolína | ROU6850 | C | SKOB Roudnice nad Labem | 122:11 | + 77:20 |
81. | Chrz Pavel | KUL6700 | C | KOB Ústí nad Labem | 128:46 | + 83:55 |
82. | Wilfert Otakar | KUL Ústí nad Labem | 132:39 | + 87:48 | ||
83. | Boeck Ute | 3446700 | 344 KAULSDORFER OLV BERLIN | 147:29 | + 102:38 | |
84. | Procingerová Ilona | VRL7053 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 179:26 | + 134:35 |
Wojciech Pachnic | NER | DISK | ||||
Švarc Jiří | NER | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Stehlík Jakub | LPM0700 | C | OK Lokomotiva Plzeň | 20:33 | |
2. | Tomášek Prokop | TUV0701 | C | SOK TJ Turnov | 22:03 | + 1:30 |
3. | Drahoňovský Tomáš | TUR0701 | C | OOB TJ Turnov | 22:56 | + 2:23 |
4. | Ježek David | RBK0801 | C | SK Radioklub Blansko | 23:27 | + 2:54 |
5. | Svítil Patrik | PGP0706 | C | SK Praga | 23:38 | + 3:05 |
6. | Matyšek Ondřej | PGP0703 | C | SK Praga | 24:00 | + 3:27 |
7. | Vlček Tomáš | VIC0713 | C | OB Vizovice | 24:33 | + 4:00 |
8. | Mertlík Vojtěch | TUR0704 | C | OOB TJ Turnov | 24:48 | + 4:15 |
9. | Teringl Vojtěch | VCB0702 | C | OB České Budějovice | 26:10 | + 5:37 |
10. | Škorpil Marek | HOR0900 | C | TJ Jiskra Hořice | 26:49 | + 6:16 |
11. | Polák Tomáš | CHA0801 | C | OK Chrastava | 26:53 | + 6:20 |
12. | Šimerka Ondřej | PGP0800 | C | SK Praga | 27:02 | + 6:29 |
13. | Volkov Maksym | 6720700 | 672 VZA ŽILINA | 27:38 | + 7:05 | |
14. | Kosák Eliáš | PGP0704 | C | SK Praga | 29:09 | + 8:36 |
15. | Finstrle Filip | ZBM0702 | C | SK Žabovřesky Brno | 29:35 | + 9:02 |
16. | Holub Ivan | SBR0800 | C | SKOB Bruntál | 32:30 | + 11:57 |
17. | Chmelař David | PGP0801 | C | SK Praga | 33:33 | + 13:00 |
18. | Aerden Torben | 1540700 | 154 KOL | 33:43 | + 13:10 | |
19. | Doucha Tomáš | SNA0801 | C | TJ START Náchod | 34:11 | + 13:38 |
20. | Riby Philip | LTP0702 | C | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 34:25 | + 13:52 |
21. | Svítil Martin | PGP0903 | C | SK Praga | 38:36 | + 18:03 |
22. | Dočkal Šimon | PGP0702 | C | SK Praga | 39:31 | + 18:58 |
23. | Jakubík Jaromír | TJN0704 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 40:01 | + 19:28 |
24. | Štembera Vítek | TJN0801 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 41:02 | + 20:29 |
25. | Besta Radek | KNC0800 | C | Sokol Kostelec n. Č. l. | 42:54 | + 22:21 |
26. | Fronhoffs Roald | NER | 44:02 | + 23:29 | ||
27. | Saitl David | ZBM0805 | C | SK Žabovřesky Brno | 45:22 | + 24:49 |
28. | Zieliński Tomasz | 5530700 | 553 KS HADES | 46:07 | + 25:34 | |
29. | Kunt Martin | ZAM0701 | C | OB TJ Sokol Žamberk | 63:41 | + 43:08 |
30. | De Mits Thor | 1530700 | 153 TROL | 67:10 | + 46:37 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Stehlík Šimon | LPM0501 | B | OK Lokomotiva Plzeň | 22:57 | |
2. | Bukovác Filip | ZBM0501 | B | SK Žabovřesky Brno | 24:07 | + 1:10 |
3. | De Clercq Rune | 1530500 | 153 TROL | 25:31 | + 2:34 | |
4. | Hoetzel Hugo | JEN0503 | B | OB Jenišovice | 29:40 | + 6:43 |
5. | Dejnožka Martin | TJN0600 | B | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 30:09 | + 7:12 |
6. | Dolejší Jan | STB0601 | C | TJ Stadion Nový Bor | 32:50 | + 9:53 |
7. | Kalinin Matvey | 5910600 | 591 TROPA MOSCOW | 33:41 | + 10:44 | |
8. | Kuc David | SCP0600 | C | OK Sparta Praha | 34:40 | + 11:43 |
9. | Petrov Matyu Petrov | 1910500 | 191 VARIANT 5 | 34:50 | + 11:53 | |
10. | Doucha Martin | SNA0501 | B | TJ START Náchod | 34:51 | + 11:54 |
11. | Čivrný Jan | VRL0501 | B | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 37:48 | + 14:51 |
12. | Filipov Teodor | 1910500 | 191 VARIANT 5 | 38:14 | + 15:17 | |
13. | Ibryamov Berk Ibryamov | 1910600 | 191 VARIANT 5 | 40:14 | + 17:17 | |
14. | Střelba Antonín | PGP0605 | B | SK Praga | 40:16 | + 17:19 |
15. | Bulíř Jáchym | TAP0602 | B | KOB TRETRA Praha | 40:22 | + 17:25 |
16. | Jíra Filip | ROZ0500 | B | OK Roztoky | 42:00 | + 19:03 |
17. | Brettl Filip | PGP0600 | C | SK Praga | 42:17 | + 19:20 |
18. | Zinovev Fedya | 5990500 | 599 KHIMKI | 42:27 | + 19:30 | |
19. | Kasza Tomáš | ZBM0512 | C | SK Žabovřesky Brno | 46:25 | + 23:28 |
Kosák Jonáš | PGP0603 | C | SK Praga | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Sobota Ondřej | VPM0502 | C | KOS Slavia Plzeň | 26:15 | |
2. | Dermendjiev Aleksandar | 1930500 | 193 KSO VALDI SOFIA | 28:03 | + 1:48 | |
3. | Gemmer Hanghoej Asbjoern | 2310500 | 231 BALLERUP OK | 35:09 | + 8:54 | |
4. | Pěnička Jan | TJN0501 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 35:46 | + 9:31 |
5. | Hlaváček Pavel | PHK0601 | C | OK 99 Hradec Králové | 36:22 | + 10:07 |
6. | Pelikán Aleš | NEK0501 | C | Nejdek Orienteering | 41:29 | + 15:14 |
7. | Logvinenko Vladimir | 6070500 | 607 ORIENTA-KUNCEVO | 42:53 | + 16:38 | |
8. | Kándl Matěj | DCE0500 | C | KOB Dobřichovice | 47:49 | + 21:34 |
9. | Evgeniev Bogdan | 1930500 | 193 KSO VALDI SOFIA | 51:22 | + 25:07 | |
10. | Lukosevicius Vaidas | 4730500 | 473 OK RUDAMINA II | 52:56 | + 26:41 | |
11. | Holub Mikuláš | SBR0500 | C | SKOB Bruntál | 56:54 | + 30:39 |
12. | Ahmedov Dzan | 1910500 | 191 VARIANT 5 | 69:55 | + 43:40 | |
13. | Dimitrov Dimitar | 1940600 | 194 BROWN TEAM | 72:20 | + 46:05 | |
14. | Gemmer Hanghoej Eskild | 2310500 | 231 BALLERUP OK | 83:32 | + 57:17 | |
15. | Todorov Ivan | 1910500 | 191 VARIANT 5 | 84:45 | + 58:30 | |
16. | Taner Ata | 1910500 | 191 VARIANT 5 | 86:42 | + 60:27 | |
17. | Yulianov Samuil | 1910500 | 191 VARIANT 5 | 90:41 | + 64:26 | |
Bultrowicz Tymek | 5530600 | 553 KS HADES | DISK | |||
Martynov Nykyta | 8010600 | 801 DNIPRO CENTER KOLOBOK | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Vitebsk Lukáš | TJN0302 | A | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 35:56 | |
2. | Tkáč Matěj | TJN0401 | A | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 36:01 | + 0:05 |
3. | Tokár Radim | VPM0300 | A | KOS Slavia Plzeň | 36:19 | + 0:23 |
4. | Peterka Jakub | LLI0404 | A | TJ Loko Liberec | 37:26 | + 1:30 |
5. | Gajda Martin | KAM0405 | A | OK Kamenice | 37:46 | + 1:50 |
6. | Šauli Filip | VPM0301 | A | KOS Slavia Plzeň | 37:48 | + 1:52 |
7. | Kožina Štěpán | PGP0300 | B | SK Praga | 38:48 | + 2:52 |
8. | Oncirk Jan | ONO0301 | B | SKOB Ostrov | 39:03 | + 3:07 |
9. | Kurz Ondřej | VPM0503 | B | KOS Slavia Plzeň | 39:13 | + 3:17 |
10. | Kabát Martin | PGP0408 | B | SK Praga | 40:58 | + 5:02 |
11. | Shterev Preslav | 1950300 | 195 BEGUN VARNA | 41:24 | + 5:28 | |
12. | Mellan Jonáš | TUR0308 | B | OOB TJ Turnov | 42:03 | + 6:07 |
13. | Chaloupka Viktor | KAM0301 | B | OK Kamenice | 42:17 | + 6:21 |
14. | Novota Lukáš Mário | 6760300 | 676 AKADEMIC TU KOŠICE | 42:28 | + 6:32 | |
15. | Procinger Jakub | VRL0305 | B | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 43:35 | + 7:39 |
16. | Urvoas Cyprien | 3010300 | 301 GO 78 | 44:09 | + 8:13 | |
17. | Donner Jesper | 2720400 | 272 OK77 | 44:29 | + 8:33 | |
18. | Rautio Daniel | 2790400 | 279 ESPOON SUUNTA | 45:39 | + 9:43 | |
19. | Jámbor Zsigmond | 3950300 | 395 FEHÉRLÓFIA SE | 46:01 | + 10:05 | |
20. | Štěrbák Josef | ZBM0409 | B | SK Žabovřesky Brno | 46:05 | + 10:09 |
21. | Nowak Grzegorz | 5580300 | 558 AZYMUT 45 | 46:45 | + 10:49 | |
22. | Dejnožka Vojtěch | TJN0300 | B | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 47:14 | + 11:18 |
23. | Schulthess Tobias | 6380300 | 638 OLC KAPREOLO | 48:07 | + 12:11 | |
24. | Petrov Kaloyan | 1910300 | 191 VARIANT 5 | 49:52 | + 13:56 | |
25. | Yordanov Stefan | 1920400 | 192 COMPASS-CROSS | 51:52 | + 15:56 | |
26. | Kuc Radim | SCP0400 | B | OK Sparta Praha | 52:06 | + 16:10 |
27. | Petrilák Matouš | DOR0409 | B | OK Dobříš | 54:10 | + 18:14 |
28. | Hřivna Jakub | PGP0305 | B | SK Praga | 54:43 | + 18:47 |
29. | Rodriguez Matteo | 3050400 | 305 PSNO | 55:13 | + 19:17 | |
30. | Bejvl Marek | LME0400 | B | SK Los Mělník | 55:23 | + 19:27 |
31. | Kolář Matyáš | PGP0304 | B | SK Praga | 56:12 | + 20:16 |
32. | Renner Björn | 7010300 | 701 OK SODERTORN | 59:10 | + 23:14 | |
33. | Schnellmann Enjo | 6340300 | 634 LTS kOLibri | 59:55 | + 23:59 | |
34. | Pokorný Jan | TJN0400 | B | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 61:13 | + 25:17 |
35. | Lataste Mathias | 2970400 | 297 CO COLMAR | 63:09 | + 27:13 | |
36. | Jedlička Jakub | KAM0404 | B | OK Kamenice | 64:14 | + 28:18 |
37. | De Mits Wolf | 1530400 | 153 TROL | 64:55 | + 28:59 | |
38. | Ibryamov Inan Ibryamov | 1910400 | 191 VARIANT 5 | 66:30 | + 30:34 | |
39. | Čtrnáct František | PGP0401 | B | SK Praga | 69:07 | + 33:11 |
40. | Dani Nándor | 3950300 | 395 FEHÉRLÓFIA SE | 80:26 | + 44:30 | |
41. | Sandén Mattis | 7010300 | 701 OK SODERTORN | 90:40 | + 54:44 | |
Gryc Ondřej | TBM0406 | B | KOS TJ Tesla Brno | DISK | ||
Bonev Dani | 1910300 | 191 VARIANT 5 | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Mertlík Jakub | TUR0307 | C | OOB TJ Turnov | 38:42 | |
2. | Hnízdil Matěj | KAS0301 | C | KOB Kamenický Šenov | 43:18 | + 4:36 |
3. | Hejna Hynek | LLI0300 | C | TJ Loko Liberec | 46:03 | + 7:21 |
4. | Simanov Konstantin | 5950400 | 595 TEAM SPIRIT | 48:57 | + 10:15 | |
5. | Chen Kaiyang | 2110300 | 211 LEARNJOY CHINA | 50:10 | + 11:28 | |
6. | Kunt Stanislav | ZAM0404 | OB TJ Sokol Žamberk | 53:29 | + 14:47 | |
7. | Januškaitis Matas | 4780400 | 478 MKC JAVONIS | 54:45 | + 16:03 | |
8. | Botyrius Giedrius | 4780400 | 478 MKC JAVONIS | 54:46 | + 16:04 | |
9. | Čáslavský David | NEK0401 | C | Nejdek Orienteering | 56:32 | + 17:50 |
10. | Mikuláš Jiří | VCB0303 | C | OB České Budějovice | 63:23 | + 24:41 |
11. | Radzijauskas Jakubas | 4780300 | 478 MKC JAVONIS | 65:47 | + 27:05 | |
12. | Bauer Matyáš | SKV0402 | C | TJ Slovan Karlovy Vary | 66:11 | + 27:29 |
13. | Evans Alexander | 3210400 | 321 POTOC | 67:37 | + 28:55 | |
14. | Frilander Emil | 2760400 | 276 OK TRIAN | 69:32 | + 30:50 | |
15. | Biolik Emil | 5570300 | 557 TRACKCOURSE | 69:53 | + 31:11 | |
16. | Ježek Filip | RBK0405 | C | SK Radioklub Blansko | 69:56 | + 31:14 |
17. | Ilkov Georgi | 1910300 | 191 VARIANT 5 | 74:47 | + 36:05 | |
18. | Nikolov Grigory | 1930300 | 193 KSO VALDI SOFIA | 74:49 | + 36:07 | |
19. | Rohlík Zbyněk | KVS0301 | C | SKOB Kobra Vsetín | 77:08 | + 38:26 |
20. | Tatarskyi Maksym | 8010400 | 801 DNIPRO CENTER KOLOBOK | 78:40 | + 39:58 | |
21. | Zheng Peiyu | 2110300 | 211 LEARNJOY CHINA | 82:06 | + 43:24 | |
22. | Paškevičius Rapolas | 4780400 | 478 MKC JAVONIS | 84:31 | + 45:49 | |
23. | Blidefalk Emil | 7010400 | 701 OK SODERTORN | 91:57 | + 53:15 | |
24. | Pavlík Matěj | LIT0401 | C | KOB Litvínov | 92:46 | + 54:04 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Donner Jonny | 2720100 | 272 OK77 | 54:22 | ||
2. | Janovský Tomáš | PGP0101 | A | SK Praga | 55:03 | + 0:41 |
3. | Féder Medard | LCE0111 | A | OOB TJ Slovan Luhačovice | 55:09 | + 0:47 |
4. | Gajda Jan | KAM0105 | A | OK Kamenice | 56:38 | + 2:16 |
5. | Bílý Jakub | LTP0104 | A | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 60:03 | + 5:41 |
6. | Synek Petr | DOK0200 | A | OK Doksy | 62:29 | + 8:07 |
7. | Janda Ondřej | DOR0100 | A | OK Dobříš | 62:34 | + 8:12 |
8. | Hájek Kryštof | TUR0212 | B | OOB TJ Turnov | 63:17 | + 8:55 |
9. | Kashin Vladislav | 6020100 | 602 MINAKOV | 63:52 | + 9:30 | |
10. | Coufal Jáchym | ZBM0200 | A | SK Žabovřesky Brno | 64:15 | + 9:53 |
11. | Pompura Daniel | 6750101 | 675 ŠK TEREZKA BAN.BYSTRICA | 64:35 | + 10:13 | |
12. | Wild Yannic | 6340100 | 634 LTS kOLibri | 65:35 | + 11:13 | |
13. | Klaška Martin | DKP0100 | B | Oddíl OB Kotlářka | 66:14 | + 11:52 |
14. | Gryc Vojtěch | TBM0106 | A | KOS TJ Tesla Brno | 66:31 | + 12:09 |
15. | Ivanov Alexander | 1950200 | 195 BEGUN VARNA | 67:16 | + 12:54 | |
16. | Paleček Ondřej | SRK0103 | B | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 67:32 | + 13:10 |
17. | Škvor Adam | KAM0202 | A | OK Kamenice | 70:25 | + 16:03 |
18. | Neykov Valentin | 1950100 | 195 BEGUN VARNA | 70:49 | + 16:27 | |
19. | Shterev Veselin | 1950100 | 195 BEGUN VARNA | 72:32 | + 18:10 | |
20. | Dostál Jakub | VRL0104 | B | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 73:46 | + 19:24 |
21. | Víšek Martin | KAM0102 | B | OK Kamenice | 75:26 | + 21:04 |
22. | von Frenckell Waldemar | 2720200 | 272 OK77 | 76:05 | + 21:43 | |
23. | Rodriguez Lucas | 3050200 | 305 PSNO | 76:12 | + 21:50 | |
24. | Nedkov Nikolay | 1950200 | 195 BEGUN VARNA | 77:22 | + 23:00 | |
25. | Mayer Šimon | KSH0202 | B | OB Kašperské Hory | 77:41 | + 23:19 |
26. | Spěváček Vojtěch | VPM0205 | B | KOS Slavia Plzeň | 78:40 | + 24:18 |
27. | Scherrer Christian | 6340200 | 634 LTS kOLibri | 79:20 | + 24:58 | |
28. | Hankovec Hugo | KAM0201 | B | OK Kamenice | 86:27 | + 32:05 |
29. | Galov Tihomir | 1950200 | 195 BEGUN VARNA | 88:47 | + 34:25 | |
30. | Chernykh Misha | 5990200 | 599 KHIMKI | 90:30 | + 36:08 | |
31. | Šabata Radek | SRK0202 | B | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 90:33 | + 36:11 |
32. | Procinger Jan | VRL0102 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 92:50 | + 38:28 |
33. | Jakobsson Melvin | 7010100 | 701 OK SODERTORN | 94:48 | + 40:26 | |
34. | Budský Ondřej | TJN0105 | A | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 96:31 | + 42:09 |
35. | Lindholm William | 2720200 | 272 OK77 | 98:30 | + 44:08 | |
36. | Kolbak Mikkel | 2240200 | 224 AARHUS 1900 OR. II | 110:40 | + 56:18 | |
Rüegg Simon | 6340200 | 634 LTS kOLibri | DISK | |||
Samoilenko Pavlo | 8010200 | 801 DNIPRO CENTER KOLOBOK | DISK | |||
Westerholm Thomas | 2780100 | 278 YLIKIIMINGIN NUIJAMIEHET | DISK | |||
Melnikov Miroslav | 5930100 | 593 UFA UNITED | DISK | |||
Tsonev Ivaylo | 1910100 | 191 VARIANT 5 | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Paroulek Lukáš | LLI0201 | C | TJ Loko Liberec | 51:36 | |
2. | Růta Matyáš | TJN0102 | B | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 55:18 | + 3:42 |
3. | Bradáč David | LLI0203 | C | TJ Loko Liberec | 57:36 | + 6:00 |
4. | Voloshyn Dmytro | 8010100 | 801 DNIPRO CENTER KOLOBOK | 58:51 | + 7:15 | |
5. | Rohweder Ronny | 6320200 | 632 OLG STAFA | 65:29 | + 13:53 | |
6. | Zhao Xihan | 2110100 | 211 LEARNJOY CHINA | 69:03 | + 17:27 | |
7. | Dimitrov Martin | 1930100 | 193 KSO VALDI SOFIA | 76:15 | + 24:39 | |
8. | Li Xiaoyi | 2110100 | 211 LEARNJOY CHINA | 79:40 | + 28:04 | |
9. | Pěnička Tomáš | TJN0202 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 81:16 | + 29:40 |
10. | Rohweder Leon | 6320100 | 632 OLG STAFA | 82:02 | + 30:26 | |
11. | Wu Jiyuan | 2110100 | 211 LEARNJOY CHINA | 84:50 | + 33:14 | |
12. | Mikuláš Jan | VCB0103 | C | OB České Budějovice | 84:52 | + 33:16 |
13. | Hejsek Filip | KAM0204 | B | OK Kamenice | 85:57 | + 34:21 |
14. | Matulevičius Jakubas | 4780200 | 478 MKC JAVONIS | 86:34 | + 34:58 | |
15. | Blaha Petr | KAM0104 | B | OK Kamenice | 87:05 | + 35:29 |
16. | Liu Qianhe | 2110000 | 211 LEARNJOY CHINA | 88:42 | + 37:06 | |
17. | Albrecht Adam | KAM0203 | B | OK Kamenice | 96:24 | + 44:48 |
18. | Bao Yuxuan | 2110100 | 211 LEARNJOY CHINA | 98:11 | + 46:35 | |
19. | Shi Yichen | 2110000 | 211 LEARNJOY CHINA | 141:55 | + 90:19 | |
20. | Riby Thomas | LTP0202 | C | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 143:51 | + 92:15 |
Bek Jiří | CHA0103 | B | OK Chrastava | DISK | ||
Hlushko Artem | 8010100 | 801 DNIPRO CENTER KOLOBOK | DISK | |||
Voloshyn Kyrylo | 8010200 | 801 DNIPRO CENTER KOLOBOK | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Dekrét Jakub | ZBM9907 | A | SK Žabovřesky Brno | 53:22 | |
2. | Chupek Jakub | JPV9911 | A | Oddíl OS SK Prostějov | 55:43 | + 2:21 |
3. | Ivandjilov Boyan | 1939900 | 193 KSO VALDI SOFIA | 58:34 | + 5:12 | |
4. | Thoř Tomáš | TUR9904 | A | OOB TJ Turnov | 60:02 | + 6:40 |
5. | Škvor Ota | KAM9900 | A | OK Kamenice | 60:18 | + 6:56 |
6. | Würsten Patrick | 6309900 | 630 OLG KTV ALTDORF | 61:10 | + 7:48 | |
7. | Karatsiolis Kryštof | TUR9901 | B | OOB TJ Turnov | 61:41 | + 8:19 |
8. | Nagy Josef | TJN0006 | A | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 65:00 | + 11:38 |
9. | Bruners Kristaps | 4529900 | 452 OK MERIDIANS SIGULDA | 65:08 | + 11:46 | |
10. | Stormer Emil | KAM0000 | OK Kamenice | 66:33 | + 13:11 | |
11. | Ryhiner Timo | 6340000 | 634 LTS kOLibri | 67:30 | + 14:08 | |
12. | Rautio Mikael | 2790000 | 279 ESPOON SUUNTA | 67:50 | + 14:28 | |
13. | Bestel Arnault | 2939900 | 293 CO LOISIRS ETRECHY II | 68:54 | + 15:32 | |
14. | Borisov Petar | 1920000 | 192 COMPASS-CROSS | 70:59 | + 17:37 | |
15. | Šabata Milan | SRK9904 | A | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 71:39 | + 18:17 |
16. | Talja Eljas | 2720000 | 272 OK77 | 72:40 | + 19:18 | |
17. | Erbland Thomas | 2929900 | 292 CO LOISIRS ETRECHY I | 75:27 | + 22:05 | |
18. | Bradáč Jakub | LLI0002 | B | TJ Loko Liberec | 75:30 | + 22:08 |
19. | Kotkov Toma | 1939900 | 193 KSO VALDI SOFIA | 76:22 | + 23:00 | |
20. | Svoboda David | 2010000 | 201 FWOC | 79:44 | + 26:22 | |
21. | Krejbich Daniel | TJP9901 | C | TJ Sokol Troja | 87:51 | + 34:29 |
22. | Vass Dániel | 3950000 | 395 FEHÉRLÓFIA SE | 89:40 | + 36:18 | |
23. | Staněk Ondra | HAV0002 | C | OB Havířov | 91:52 | + 38:30 |
24. | Ovcharov Zdravko | 1919900 | 191 VARIANT 5 | 108:04 | + 54:42 | |
25. | Kaděra Vojtěch | HAV0000 | C | OB Havířov | 110:50 | + 57:28 |
Jern Linus | 2720000 | 272 OK77 | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Pavel Martin | TJN0004 | B | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 74:02 | |
2. | Petkov Yoan | 1919900 | 191 VARIANT 5 | 77:01 | + 2:59 | |
3. | Bek Ondřej | CHA9904 | B | OK Chrastava | 79:22 | + 5:20 |
4. | Filipov Vladyslav | 8010000 | 801 DNIPRO CENTER KOLOBOK | 80:50 | + 6:48 | |
5. | Meduna Jakub | DOK0000 | C | OK Doksy | 82:15 | + 8:13 |
6. | Kulhavý Tadeáš | LPU0005 | OK Lokomotiva Pardubice | 101:11 | + 27:09 | |
7. | Karásek Matěj | SJC0001 | C | Sportcentrum Jičín | 101:25 | + 27:23 |
8. | Semiginovský Šimon | SJC0005 | C | Sportcentrum Jičín | 103:06 | + 29:04 |
9. | Čtrnáct Šimon | PGP0001 | C | SK Praga | 192:04 | + 118:02 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Dalos Maté | BBM9707 | E | BETA URSUS Orienteering | 63:45 | 7624 | |
2. | Koštejn Vít | DOK9800 | R | OK Doksy | 64:08 | + 0:23 | 7512 |
3. | Konovalov Dmitry | 6029700 | 602 MINAKOV | 65:47 | + 2:02 | ||
4. | Semerád Antonín | DKP9801 | R | Oddíl OB Kotlářka | 66:14 | + 2:29 | 7205 |
5. | Novák Aleš | PGP9808 | A | SK Praga | 68:40 | + 4:55 | 6865 |
6. | Tschamper Dominik | 6329800 | 632 OLG STAFA | 71:00 | + 7:15 | ||
7. | Jern Tobias | 2729700 | 272 OK77 | 71:14 | + 7:29 | ||
8. | Svoboda Michael | 2019900 | 201 FWOC | 72:44 | + 8:59 | ||
9. | Netuka Vojtěch | SHK9701 | R | OK Slavia Hradec Králové | 74:36 | + 10:51 | 6138 |
10. | Velkeris Janis | 4559700 | 455 ALUKSNE OK | 74:57 | + 11:12 | ||
11. | Brechbühl Gian | 6329900 | 632 OLG STAFA | 77:28 | + 13:43 | ||
12. | Huhtanen Kiri | 2739800 | 273 TAMPEREEN PYRINTO | 77:43 | + 13:58 | ||
13. | Kleebauer Björn | 6349700 | 634 LTS kOLibri | 80:13 | + 16:28 | ||
14. | Pokorný David | SRK9701 | A | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 82:09 | + 18:24 | 5243 |
15. | Janeček Mirek | TJN9804 | A | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 82:15 | + 18:30 | 5184 |
16. | Šmaus Jan | TJN9700 | A | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 85:26 | + 21:41 | 4788 |
17. | Pokandiuk Dmytro | 8019800 | 801 DNIPRO CENTER KOLOBOK | 86:19 | + 22:34 | ||
18. | Michek David | TJN9802 | A | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 89:32 | + 25:47 | 4301 |
19. | Delev Georgi | 1959800 | 195 BEGUN VARNA | 102:07 | + 38:22 | ||
20. | Křemen Štěpán | KAM9804 | C | OK Kamenice | 103:45 | + 40:00 | 2741 |
Deferme Miel | 1569800 | 156 HAMOK | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kubát Pavel | PHK9101 | E | OK 99 Hradec Králové | 66:59 | 9397 | |
2. | Stormer Oskar | KAM9600 | OK Kamenice | 67:17 | + 0:18 | ||
3. | Navratil Simon | PGP9702 | E | SK Praga | 69:30 | + 2:31 | 9027 |
4. | Hubáček Michal | LCE9301 | R | OOB TJ Slovan Luhačovice | 70:18 | + 3:19 | 8885 |
5. | Luštický Martin | TUR8700 | C | OOB TJ Turnov | 71:27 | + 4:28 | 8699 |
6. | van der Kleij Thomas | 1558500 | 155 D-TEAM ANTWERPEN | 71:29 | + 4:30 | ||
7. | Fürst Matouš | LLI9603 | E | TJ Loko Liberec | 71:33 | + 4:34 | 8650 |
8. | Saramäki Niklas | 2758700 | 275 LYNX | 72:01 | + 5:02 | ||
9. | Kettner Lukáš | KAM9403 | R | OK Kamenice | 73:09 | + 6:10 | 8407 |
10. | Vavrys Johan | LCE9302 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 73:25 | + 6:26 | 8339 |
11. | Schuster Marek | SSU9303 | E | SK Severka Šumperk | 75:11 | + 8:12 | 8077 |
12. | Zhelyazkov Dimitar | 1919600 | 191 VARIANT 5 | 76:10 | + 9:11 | ||
13. | Glonek Jakub | AOP9602 | E | Orientační Běh Opava | 77:55 | + 10:56 | 7693 |
14. | Dlabaja Tomáš | TUR8303 | R | OOB TJ Turnov | 78:49 | + 11:50 | 7546 |
15. | Landovský Tomáš | PGP9103 | C | SK Praga | 83:39 | + 16:40 | 6899 |
16. | Hora Vojtěch | PGP8301 | C | SK Praga | 83:40 | + 16:41 | 6869 |
17. | Sorsa Lauri | 2778300 | 277 HIIDENKIERTAJAT | 83:45 | + 16:46 | ||
18. | Franssen Desmond | 1558400 | 155 D-TEAM ANTWERPEN | 84:09 | + 17:10 | ||
19. | Horák Patrik | TUR9502 | R | OOB TJ Turnov | 84:44 | + 17:45 | 6705 |
20. | Bedós Lluís | 2427900 | 242 XINOXANO-O | 86:53 | + 19:54 | ||
21. | Melecký Martin | AOP9001 | C | Orientační Běh Opava | 89:55 | + 22:56 | 6025 |
22. | Procházka Pavel | PGP9002 | C | SK Praga | 90:54 | + 23:55 | 5877 |
23. | Snickars Caj | 2729600 | 272 OK77 | 91:19 | + 24:20 | ||
24. | Semík Ondřej | KAM9401 | E | OK Kamenice | 93:09 | + 26:10 | 5572 |
25. | Illner Vojtěch | DKP9600 | C | Oddíl OB Kotlářka | 93:51 | + 26:52 | 5461 |
26. | Čech Jan | SJI9601 | R | OK Jihlava | 95:22 | + 28:23 | 5250 |
27. | Landovský Jakub | PGP9601 | R | SK Praga | 97:56 | + 30:57 | 4912 |
28. | Šafka Daniel | KAM9105 | C | OK Kamenice | 98:22 | + 31:23 | 4838 |
29. | Landa Sanchez Carlos | 2459600 | 245 VELETS | 101:36 | + 34:37 | ||
30. | Kohl Ondřej | KPY8600 | C | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 104:11 | + 37:12 | 4107 |
31. | Richter Friedmar | 3468100 | 346 USV TU DRESDEN | 104:59 | + 38:00 | ||
Kettner Vojtěch | KAM9601 | E | OK Kamenice | DISK | 0 | ||
Dimitrov Nikolay | 1947800 | 194 BROWN TEAM | DISK | ||||
Zakouřil Vít | TUR9301 | C | OOB TJ Turnov | DISK | 0 | ||
Mašata Matěj | PHK9601 | R | OK 99 Hradec Králové | DISK | 0 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Atanasov Vladimir | 1958500 | 195 BEGUN VARNA | 66:32 | |||
2. | Hoekx Jeroen | 1558600 | 155 D-TEAM ANTWERPEN | 68:06 | + 1:34 | ||
3. | Melichar Petr | LLI0001 | A | TJ Loko Liberec | 69:54 | + 3:22 | 7538 |
4. | Peterka Vojtěch | LLI7502 | C | TJ Loko Liberec | 71:48 | + 5:16 | 7319 |
5. | Kovář Miroslav | SJC8104 | C | Sportcentrum Jičín | 73:48 | + 7:16 | 7092 |
6. | Saunes Halvor | 5138500 | 513 NYDALENS SK | 73:53 | + 7:21 | ||
7. | Uhlík Michal | SJC8007 | C | Sportcentrum Jičín | 74:03 | + 7:31 | 7043 |
8. | Vejstrk Daniel | CHA9105 | C | OK Chrastava | 74:25 | + 7:53 | 6982 |
9. | Zajíc Vítězslav | TAP8610 | C | KOB TRETRA Praha | 76:28 | + 9:56 | 6752 |
10. | Doucha Jiří | SNA7105 | C | TJ START Náchod | 76:33 | + 10:01 | 6721 |
11. | Timakov Artem | 6048700 | 604 ROSTOV/DON | 79:30 | + 12:58 | ||
12. | Franssen Winston | 1558500 | 155 D-TEAM ANTWERPEN | 79:33 | + 13:01 | ||
13. | Čechlovský Jan | CHA9300 | C | OK Chrastava | 79:57 | + 13:25 | 6359 |
14. | Krejsa Martin | CHT9001 | C | OOB SK Chrast | 80:10 | + 13:38 | 6316 |
15. | Marien Bert | 1558400 | 155 D-TEAM ANTWERPEN | 80:18 | + 13:46 | ||
16. | Janovský Tomáš | PGP6401 | C | SK Praga | 80:35 | + 14:03 | 6253 |
17. | Georgiev Pavel | 1928900 | 192 COMPASS-CROSS | 81:52 | + 15:20 | ||
18. | Rasmussen Anton | 2358300 | 235 AARHUS 1900 0R. III | 82:06 | + 15:34 | ||
19. | Ptáček Pavel | BBM9600 | C | BETA URSUS Orienteering | 82:24 | + 15:52 | 6052 |
20. | Mrkvica Petr | ZLH7800 | C | OOB TJ Zlaté Hory | 82:53 | + 16:21 | 5983 |
21. | Bauer Lukáš | SKV7701 | C | TJ Slovan Karlovy Vary | 83:00 | + 16:28 | 5951 |
22. | Finstrle Luděk | ZBM7902 | C | SK Žabovřesky Brno | 83:10 | + 16:38 | 5914 |
23. | Jíra Tomáš | KAM9802 | A | OK Kamenice | 83:16 | + 16:44 | 5884 |
24. | Stehlík Petr | LPM7903 | C | OK Lokomotiva Plzeň | 83:30 | + 16:58 | 5841 |
25. | Kobr Tomáš | TJN8901 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 84:37 | + 18:05 | 5712 |
26. | Moravec Jakub | KAM9702 | A | OK Kamenice | 85:08 | + 18:36 | 5642 |
27. | Simonsen Mads | 2359500 | 235 AARHUS 1900 0R. III | 85:31 | + 18:59 | ||
28. | Saramäki Markus | 2758400 | 275 LYNX | 86:29 | + 19:57 | ||
29. | Černý Ondřej | EKP8511 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 86:38 | + 20:06 | 5478 |
30. | Šrubař Michal | ASU8606 | C | Magnus Orienteering | 87:46 | + 21:14 | 5350 |
31. | Hrouda Martin | FSP7612 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 90:01 | + 23:29 | 5117 |
32. | Zdráhal Tomáš | OOL8801 | C | SK Haná orienteering | 91:04 | + 24:32 | 4999 |
33. | Francke Jan | DOK8400 | C | OK Doksy | 92:15 | + 25:43 | 4869 |
34. | Klaška Pavel | DKP9301 | C | Oddíl OB Kotlářka | 92:47 | + 26:15 | 4801 |
35. | Cristensen Vestergaard | 2358900 | 235 AARHUS 1900 0R. III | 94:23 | + 27:51 | ||
36. | Würsten Marcel | 6309500 | 630 OLG KTV ALTDORF | 95:40 | + 29:08 | ||
37. | Kořan Pavel | VBM7401 | C | VSK Mendelu Brno | 96:42 | + 30:10 | 4415 |
38. | Figuiere Romain | 2999500 | 299 GIVRY SPORT ORIENTATION | 99:22 | + 32:50 | ||
39. | Saldžiunas Viktoras | 4768400 | 476 DEVYNI OSK VILNIUS | 105:54 | + 39:22 | ||
40. | Kristensen Jens | 2359500 | 235 AARHUS 1900 0R. III | 107:24 | + 40:52 | ||
41. | Veldekens François | 1528300 | 152 ASUB ORIENTATION BRUSSELS | 127:38 | + 61:06 | ||
Mašata Roman | PHK7107 | C | OK 99 Hradec Králové | DISK | 0 | ||
Van Bealen Michael | 1539200 | 153 TROL | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kadavý Petr | CHA7800 | C | OK Chrastava | 65:13 | 6782 | |
2. | Cruse Franz | 3439100 | 343 SV ROBOTRON DRESDEN | 66:35 | + 1:22 | ||
3. | Dimitrov Georgi | 1939400 | 193 KSO VALDI SOFIA | 67:12 | + 1:59 | ||
4. | Zlámal David | SJC9603 | C | Sportcentrum Jičín | 67:54 | + 2:41 | 6494 |
5. | Koucky Roman | EKP6301 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 69:26 | + 4:13 | 6318 |
6. | Sebera Josef | SFM8301 | C | OOB TJ Sokol Frýdek-Místek | 71:59 | + 6:46 | 6047 |
7. | Pátek Lukáš | SRK8905 | C | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 76:00 | + 10:47 | 5638 |
8. | Macek Jiří | LIT8401 | C | KOB Litvínov | 76:05 | + 10:52 | 5606 |
9. | Sebera Václav | SFM8302 | C | OOB TJ Sokol Frýdek-Místek | 79:05 | + 13:52 | 5297 |
10. | Kalina Miroslav | SPC8211 | C | SPORTICUS team | 81:23 | + 16:10 | 5058 |
11. | von Dalowski Jan | 3428400 | 342 POST SV DRESDEN | 81:58 | + 16:45 | ||
12. | Axelsson Mikael | 7098600 | 709 OK SKOGSHJORTARNA | 82:44 | + 17:31 | ||
13. | Svoboda Jakub | ROU9301 | C | SKOB Roudnice nad Labem | 82:47 | + 17:34 | 4904 |
14. | Bernatík Lukáš | SFM9801 | C | OOB TJ Sokol Frýdek-Místek | 83:28 | + 18:15 | 4819 |
15. | Vrabec Tomáš | SCP8700 | C | OK Sparta Praha | 84:50 | + 19:37 | 4671 |
16. | Blaha Ondřej | EKP7002 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 85:27 | + 20:14 | 4593 |
17. | Lehár Adam | LPU9114 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 86:23 | + 21:10 | 4487 |
18. | Komárek Arnošt | SJH7702 | C | SJH Jindřichův Hradec | 89:08 | + 23:55 | 4214 |
19. | Kniebügl Anton | 6736401 | 673 KOBRA BRATISLAVA | 91:54 | + 26:41 | ||
20. | Střelba Ondřej | KTA7501 | C | SK Kotnov Tábor | 94:03 | + 28:50 | 3746 |
21. | Verner Tomáš | VBM8204 | C | VSK Mendelu Brno | 94:06 | + 28:53 | 3725 |
22. | Buriánek Vojtěch | ner | NER | 97:54 | + 32:41 | ||
23. | Brettschneider Max | 3448400 | 344 KAULSDORFER OLV BERLIN | 100:36 | + 35:23 | ||
24. | Bouzek Petr | SVS7901 | C | Orientklub Vsetín | 106:44 | + 41:31 | 2564 |
25. | Horčička Petr | UOL7007 | C | SOB Olomouc | 106:46 | + 41:33 | 2549 |
26. | Liu Yang | 2119600 | 211 LEARNJOY CHINA | 114:06 | + 48:53 | ||
27. | Uhlíř Marek | PGP9405 | C | SK Praga | 133:26 | + 68:13 | 144 |
28. | Hájek Adam | KAM9202 | C | OK Kamenice | 178:02 | + 112:49 | 0 |
Potštejnský Jan | SRK7807 | C | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | DISK | 0 | ||
Klomínský Václav | KPY8700 | C | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | DISK | 0 | ||
Matyšek Bronislav | PLU7823 | C | TJ SOKOL Plumlov | DISK | 0 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Besta Lukáš | KNC8101 | C | Sokol Kostelec n. Č. l. | 60:34 | 4045 | |
2. | Zieba Jakub | NEK9800 | B | Nejdek Orienteering | 62:37 | + 2:03 | 3867 |
3. | Pavlík Libor | LIT7605 | C | KOB Litvínov | 66:43 | + 6:09 | 3570 |
4. | Roth Matthieu | 1528300 | 152 ASUB ORIENTATION BRUSSELS | 74:02 | + 13:28 | ||
5. | Talandis Tomas | 4718700 | 471 AZUOLAS OK | 77:04 | + 16:30 | ||
6. | Bernašek Jiří | STB8101 | C | TJ Stadion Nový Bor | 77:10 | + 16:36 | 2907 |
7. | Posselt Martin | TJN9501 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 79:24 | + 18:50 | 2737 |
8. | Beran Pavel | TZL7920 | C | SKOB Zlín | 80:48 | + 20:14 | 2618 |
9. | Pavlík Bronislav | LIT8201 | C | KOB Litvínov | 101:14 | + 40:40 | 1430 |
10. | Bolf Vojtěch | TAP8300 | KOB TRETRA Praha | 128:13 | + 67:39 | ||
11. | Stelmakh Ihor | 8019200 | 801 DNIPRO CENTER KOLOBOK | 165:53 | + 105:19 | ||
12. | Porodko Roman | 8019100 | 801 DNIPRO CENTER KOLOBOK | 169:48 | + 109:14 | ||
Shmuely Mofaz | 4129300 | 412 EMEK HEFER OC | DISK | ||||
Nebeský Daniel | KAM9404 | C | OK Kamenice | DISK | 0 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Minakov Alexander | 6028200 | 602 MINAKOV | 57:42 | ||
2. | Junek Petr | STH7801 | C | SK Studenec | 62:03 | + 4:21 |
3. | Polák Jaroslav | CHA7500 | C | OK Chrastava | 63:54 | + 6:12 |
4. | Simanov Aleksandr | 5958000 | 595 TEAM SPIRIT | 64:00 | + 6:18 | |
5. | Todorov Teodor | 1938200 | 193 KSO VALDI SOFIA | 64:07 | + 6:25 | |
6. | Ledesma Abel | 2427100 | 242 XINOXANO-O | 68:10 | + 10:28 | |
7. | Hernandez Toňo | 2447300 | 244 FRONTELA-O | 68:37 | + 10:55 | |
8. | Nurminen Ville-veikko | 2748100 | 274 SALPANAWI | 73:09 | + 15:27 | |
9. | Dubec Pavel | SCP8003 | C | OK Sparta Praha | 73:36 | + 15:54 |
10. | Balogh Jan | TJN7500 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 74:44 | + 17:02 |
11. | Kovář Jindřich | MAS6800 | C | KČT Aš | 75:23 | + 17:41 |
12. | Badura Václav | SKV8101 | C | TJ Slovan Karlovy Vary | 75:53 | + 18:11 |
13. | Kéki András | 3937900 | 393 SZEGEDI BOKORUGRÓ TSE | 78:14 | + 20:32 | |
14. | Rouiller Thomas | 3027800 | 302 ORIENT-EXPRESS 42 | 81:31 | + 23:49 | |
15. | Žitný Tomáš | SMB6401 | C | SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav | 84:50 | + 27:08 |
16. | Kolář Tomáš | SLA7153 | SKOB Slaný | 88:17 | + 30:35 | |
17. | Hromádka Miroslav | NER | 101:49 | + 44:07 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Volkov Alexander | 6728000 | 672 VZA ŽILINA | 45:23 | ||
2. | Radzius Antanas | 4797800 | 479 OK LEVUO | 52:28 | + 7:05 | |
3. | Bengtsson David | 7088000 | 708 FK ASEN | 52:59 | + 7:36 | |
4. | Jirous Jiří | TAP7201 | C | KOB TRETRA Praha | 55:04 | + 9:41 |
5. | Pavlíček Lubomír | KPY7800 | C | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 55:29 | + 10:06 |
6. | Slovák Miroslav | SHK7704 | C | OK Slavia Hradec Králové | 57:54 | + 12:31 |
7. | Janošík Radek | VCB7402 | C | OB České Budějovice | 58:11 | + 12:48 |
8. | Meyer Dirk | 3428200 | 342 POST SV DRESDEN | 58:25 | + 13:02 | |
9. | Procházka Vít | KPY8000 | C | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 59:50 | + 14:27 |
10. | Blum László | 3938000 | 393 SZEGEDI BOKORUGRÓ TSE | 61:02 | + 15:39 | |
11. | Kyshchenko Oleh | 8018200 | 801 DNIPRO CENTER KOLOBOK | 62:09 | + 16:46 | |
12. | Schimm Petr | BSO8202 | C | KOB Baník Sokolov | 63:44 | + 18:21 |
13. | Jakubský Ondřej | N110000 | N11 NER. PRAHA 190-I | 69:56 | + 24:33 | |
14. | Duda Miroslav | ROU8009 | C | SKOB Roudnice nad Labem | 76:11 | + 30:48 |
15. | Pospíšil Radek | N010000 | N01 NER. PRAHA 170 | 81:30 | + 36:07 | |
16. | Lukosevicius Raimundas | 4737800 | 473 OK RUDAMINA II | 95:44 | + 50:21 | |
17. | Good Martin | SBR7800 | C | SKOB Bruntál | 104:10 | + 58:47 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Akerman Anders | 2777300 | 277 HIIDENKIERTAJAT | 50:26 | ||
2. | Nowak Jacek | 5587600 | 558 AZYMUT 45 | 52:07 | + 1:41 | |
3. | Kvedaravicius Mindaugas | 4797700 | 479 OK LEVUO | 61:26 | + 11:00 | |
4. | Martan Jiří | VLI7300 | C | Slavia Liberec orienteering | 63:58 | + 13:32 |
5. | Vieser Pascal | 6387400 | 638 OLC KAPREOLO | 64:20 | + 13:54 | |
6. | Doménech Jordi | 2417300 | 241 ERMASSETS | 65:28 | + 15:02 | |
7. | Poborský Petr | EKP7500 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 68:28 | + 18:02 |
8. | Toužil Karel | SHK7602 | C | OK Slavia Hradec Králové | 71:10 | + 20:44 |
9. | Riuro Jordi | 2437500 | 243 ALIGOTS IRONA | 73:25 | + 22:59 | |
10. | Vlašímský Robert | SKV7201 | C | TJ Slovan Karlovy Vary | 73:59 | + 23:33 |
11. | Bobach Claus | 2337700 | 233 AALBORG OK | 75:46 | + 25:20 | |
12. | Kutlvašr Ruda | VRL7601 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 79:18 | + 28:52 |
13. | Koten Pavel | RIC7200 | C | OB Říčany | 79:48 | + 29:22 |
13. | Biolik Grzegorz | 5577600 | 557 TRACKCOURSE | 79:48 | + 29:22 | |
15. | Németi Tamás | 3937400 | 393 SZEGEDI BOKORUGRÓ TSE | 82:38 | + 32:12 | |
16. | Urvoas Anthony | 3017600 | 301 GO 78 | 82:49 | + 32:23 | |
17. | Klvaňa Milan | CHT7500 | C | OOB SK Chrast | 82:52 | + 32:26 |
18. | Matics Gyula | 3917500 | 391 MAFC BUDAPEST | 85:39 | + 35:13 | |
19. | Würz Bohuslav | LTP7307 | C | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 90:04 | + 39:38 |
20. | Groß Sebastian | 3537400 | 353 SV WISSENSCH.QUEDLINGBURG | 90:50 | + 40:24 | |
21. | Posselt Martin | TJN6802 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 91:14 | + 40:48 |
22. | Fronhoffs Alistair | 1527400 | 152 ASUB ORIENTATION BRUSSELS | 91:58 | + 41:32 | |
23. | Colom Xavi | 2427700 | 242 XINOXANO-O | 92:28 | + 42:02 | |
24. | De Clercq Bob | 153 | 153 TROL | 92:57 | + 42:31 | |
25. | Štěpán Petr | LDC7301 | C | KOB Děčín | 94:15 | + 43:49 |
26. | Marek Antonín | STE7501 | C | SK SKI-OB Šternberk | 94:22 | + 43:56 |
27. | Viladés Jordi | 2427700 | 242 XINOXANO-O | 96:02 | + 45:36 | |
28. | Vacek František | CHT7001 | C | OOB SK Chrast | 97:48 | + 47:22 |
29. | Dítko Jan | SKV7301 | C | TJ Slovan Karlovy Vary | 98:18 | + 47:52 |
30. | Bulíř Jiří | TAPNERE | KOB TRETRA Praha | 98:20 | + 47:54 | |
31. | Kunt Stanislav | ZAM7401 | C | OB TJ Sokol Žamberk | 106:19 | + 55:53 |
32. | Severýn Otto | VLI7402 | C | Slavia Liberec orienteering | 108:25 | + 57:59 |
33. | Tudorache Mihai | 5817200 | 581 OK SILVA CAMPINA | 163:22 | + 112:56 | |
Johansson Magnus | 7037300 | 703 NYKOPINGS OK | DISK | |||
Mareš Alexander | NEK7300 | C | Nejdek Orienteering | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Otruba Marek | PLU7417 | C | TJ SOKOL Plumlov | 52:44 | |
2. | Pecháček Libor | RIC7600 | C | OB Říčany | 54:50 | + 2:06 |
3. | Finstrle Aleš | ZBM7603 | C | SK Žabovřesky Brno | 56:22 | + 3:38 |
4. | Verbin Oded | 4127500 | 412 EMEK HEFER OC | 58:48 | + 6:04 | |
5. | Novák Petr | RUM7401 | C | ZOOB Rumburk | 59:55 | + 7:11 |
6. | Ježek Petr | RBK7201 | C | SK Radioklub Blansko | 60:31 | + 7:47 |
7. | Matoušek Martin | SLA7100 | C | SKOB Slaný | 64:37 | + 11:53 |
8. | Sági Péter | 3917700 | 391 MAFC BUDAPEST | 66:19 | + 13:35 | |
9. | Šťovíček Jan | DVP7703 | C | TJ Sokol Praha Spořilov - Roztyly | 69:16 | + 16:32 |
10. | Jordanov Plamen | 1937700 | 193 KSO VALDI SOFIA | 69:24 | + 16:40 | |
11. | Makoveev Igor | 5967300 | 596 BIZONS STALINGRAD | 71:32 | + 18:48 | |
12. | Popov Alexey | 5967300 | 596 BIZONS STALINGRAD | 71:59 | + 19:15 | |
13. | Šimeliauskas Robertas | 4757700 | 475 DAINAVA OK | 75:49 | + 23:05 | |
14. | Štembera Jan | TJN7513 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 79:41 | + 26:57 |
15. | Logvinenko Denis | 6077700 | 607 ORIENTA-KUNCEVO | 83:56 | + 31:12 | |
16. | Keskimäki Sami | 2747600 | 274 SALPANAWI | 91:59 | + 39:15 | |
17. | Kándl Filip | DCE7400 | C | KOB Dobřichovice | 93:11 | + 40:27 |
18. | Tomášek Ondřej | TUV7001 | C | SOK TJ Turnov | 94:17 | + 41:33 |
19. | Hájek Jan | TUV7301 | C | SOK TJ Turnov | 112:07 | + 59:23 |
Holík Jaromír | NEJ7500 | C | TJ Jiskra Nejdek | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Donner Mikael | 2726900 | 272 OK77 | 48:45 | ||
2. | Drahoňovský Aleš | TUR7201 | C | OOB TJ Turnov | 49:15 | + 0:30 |
3. | Ivanov Ivaylo | 1957100 | 195 BEGUN VARNA | 51:42 | + 2:57 | |
4. | Pompe Tilo | 3437000 | 343 SV ROBOTRON DRESDEN | 56:55 | + 8:10 | |
5. | Sytov Nikolay | 5927100 | 592 MOSMERIDIAN MOSCOW | 57:04 | + 8:19 | |
6. | Cerjaks Kaspars | 4547000 | 454 OK KAPA | 58:24 | + 9:39 | |
7. | Delaume Jan-Marek | 2987100 | 298 AVON OK | 59:08 | + 10:23 | |
8. | Nowak Remigusz | 5537200 | 553 KS HADES | 59:25 | + 10:40 | |
9. | Bestel Thierry | 2937100 | 293 CO LOISIRS ETRECHY II | 61:56 | + 13:11 | |
10. | Arkhipov Vladimir | 6067000 | 606 ORIENTA-STAR | 62:32 | + 13:47 | |
11. | Novotný Milan | PHK6502 | C | OK 99 Hradec Králové | 63:19 | + 14:34 |
12. | Kolev Krasimir | 3216900 | 321 POTOC | 63:35 | + 14:50 | |
13. | Thonier Bruno | 3086800 | 308 GUYANCOURT ORIENTATION 78 | 64:26 | + 15:41 | |
14. | Westerholm Lasse | 2786900 | 278 YLIKIIMINGIN NUIJAMIEHET | 64:30 | + 15:45 | |
15. | Tornai Szabolcs | 3997100 | 399 TABÁNI SPARTACUS | 64:35 | + 15:50 | |
16. | Howell Jason | 3246900 | 324 HARLEQUINS OC | 66:25 | + 17:40 | |
17. | Kovářík Tomáš | KAM6901 | C | OK Kamenice | 66:47 | + 18:02 |
18. | Hnízdil Jan | KAS7100 | C | KOB Kamenický Šenov | 67:25 | + 18:40 |
19. | Budriunas Justas | 4707000 | 470 AZUOLAS II | 67:36 | + 18:51 | |
20. | Fürst Aleš | LLI6801 | C | TJ Loko Liberec | 67:45 | + 19:00 |
21. | Zieliński Paweł | 5536800 | 553 KS HADES | 69:17 | + 20:32 | |
22. | Hougaard Allan | 2236500 | 223 AARHUS 1900 OR. I | 70:00 | + 21:15 | |
22. | Beneš Jan | SJH7001 | C | SJH Jindřichův Hradec | 70:00 | + 21:15 |
24. | Siegl Roman | MFP6700 | C | VŠSK MFF UK Praha | 70:01 | + 21:16 |
25. | Blidefalk Patrik | 7017000 | 701 OK SODERTORN | 72:41 | + 23:56 | |
26. | Gorczyca Jacek | 5537100 | 553 KS HADES | 74:18 | + 25:33 | |
27. | Šritr Martin | TUV6802 | C | SOK TJ Turnov | 74:26 | + 25:41 |
28. | Princ David | TCB6901 | C | SK Technik České Budějovice | 75:06 | + 26:21 |
29. | Eichler Petr | KAS6900 | C | KOB Kamenický Šenov | 75:56 | + 27:11 |
30. | Auermüller Vít | N066700 | N06 NER. BRNO | 76:14 | + 27:29 | |
31. | Procházka Antonín | DCE5500 | C | KOB Dobřichovice | 76:29 | + 27:44 |
32. | Gillet Christian | 1526400 | 152 ASUB ORIENTATION BRUSSELS | 77:05 | + 28:20 | |
33. | Stodgell Mark | 3227200 | 322 CHASERS | 77:06 | + 28:21 | |
34. | Jobst Henry | 3447000 | 344 KAULSDORFER OLV BERLIN | 77:07 | + 28:22 | |
35. | Koev Krasimir | 1927000 | 192 COMPASS-CROSS | 82:19 | + 33:34 | |
36. | Finkenstaedt Björn | 3586800 | 358 OLV POTSDAM | 83:08 | + 34:23 | |
37. | Viikmaa Indrek | 2517100 | 251 OK WEST | 84:57 | + 36:12 | |
38. | Jonytis Darius | 4757100 | 475 DAINAVA OK | 88:17 | + 39:32 | |
39. | Rodriguez Stephane | 3056900 | 305 PSNO | 90:54 | + 42:09 | |
40. | Bruner Luboš | LTP6501 | C | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 90:55 | + 42:10 |
41. | Sýkorka Ivan | NER | 91:50 | + 43:05 | ||
42. | Kubičko Petr | SJH6901 | C | SJH Jindřichův Hradec | 92:29 | + 43:44 |
43. | Nádeníček Josef | NEK7000 | C | Nejdek Orienteering | 97:14 | + 48:29 |
44. | De Mits Yves | 1537000 | 153 TROL | 97:36 | + 48:51 | |
45. | Bernáth Zsolt | 3957100 | 395 FEHÉRLÓFIA SE | 97:49 | + 49:04 | |
46. | Kohout Josef | SHK6902 | C | OK Slavia Hradec Králové | 98:18 | + 49:33 |
47. | Aster Vladimír | SLA6500 | C | SKOB Slaný | 99:01 | + 50:16 |
48. | Kolbak Jan | 2247100 | 224 AARHUS 1900 OR. II | 103:32 | + 54:47 | |
49. | Hejsek Jiří | KAM6900 | C | OK Kamenice | 105:18 | + 56:33 |
Gemmer Carsten | 2316900 | 231 BALLERUP OK | DISK | |||
Kabát Jan | EKP6912 | C | VŠTJ Ekonom Praha | DISK | ||
Marton János | 3946800 | 394 HIDEGK—TI SPARTACUS | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Průšek Petr | STB7000 | C | TJ Stadion Nový Bor | 65:07 | |
2. | Kašpar Ludvík | ZAK7200 | C | OK Netopýr Zákupy | 68:32 | + 3:25 |
3. | Hejna Stanislav | LLI6900 | C | TJ Loko Liberec | 69:26 | + 4:19 |
4. | Heikoop Mark | 4916400 | 491 OLIFANT | 69:37 | + 4:30 | |
5. | Eisner Leo | PVP7003 | C | VSS Přírodověda Praha | 69:44 | + 4:37 |
6. | Weiss Robert | 2726800 | 272 OK77 | 70:44 | + 5:37 | |
7. | Pap László | 3975600 | 397 TIPO OC | 73:46 | + 8:39 | |
8. | Faggyas László | 3976600 | 397 TIPO OC | 74:42 | + 9:35 | |
9. | Zhao Dong | 2117200 | 211 LEARNJOY CHINA | 76:40 | + 11:33 | |
10. | Bernatík Aleš | SFM7201 | C | OOB TJ Sokol Frýdek-Místek | 80:18 | + 15:11 |
11. | Tejkal Karel | ZBP7000 | C | OOB SK Zbraslav | 83:47 | + 18:40 |
12. | Aerden Frank | 1546900 | 154 KOL | 86:26 | + 21:19 | |
13. | Molnár Attila | 3977000 | 397 TIPO OC | 89:24 | + 24:17 | |
14. | Dankó István | 3976900 | 397 TIPO OC | 90:38 | + 25:31 | |
15. | Pavel Jiří | TJN7100 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 104:31 | + 39:24 |
16. | Mayer Tomáš | NER | 110:50 | + 45:43 | ||
Kaděra Pavel | HAV7100 | C | OB Havířov | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Donner Jan | 2726600 | 272 OK77 | 43:23 | ||
2. | Afonyushkin Alexander | 5946500 | 594 RAMENSKOYE MOSCOW | 44:16 | + 0:53 | |
3. | Stormer Leif | KAM6701 | OK Kamenice | 45:17 | + 1:54 | |
4. | Egei Tamas | 3976300 | 397 TIPO OC | 45:56 | + 2:33 | |
5. | Poloprutský Tomáš | VLI6205 | C | Slavia Liberec orienteering | 46:56 | + 3:33 |
6. | Zschäckel Raik | 3456700 | 345 SV IHW ALEX 78 e.v. | 48:11 | + 4:48 | |
7. | Ray Tomas | 2726500 | 272 OK77 | 49:35 | + 6:12 | |
8. | Tschamper Urs | 6326700 | 632 OLG STAFA | 50:20 | + 6:57 | |
8. | Arrakoski Jori | 2726700 | 272 OK77 | 50:20 | + 6:57 | |
10. | Pretnar Janez | 6216700 | 621 INDIVIDUAL TRŽIČ | 51:27 | + 8:04 | |
11. | Schmiedeberg Nils | 3456700 | 345 SV IHW ALEX 78 e.v. | 51:28 | + 8:05 | |
12. | Teringl Radek | VCB6502 | C | OB České Budějovice | 52:21 | + 8:58 |
13. | Jonauskas Genadijus | 4766300 | 476 DEVYNI OSK VILNIUS | 52:38 | + 9:15 | |
14. | Grote Andreas | 6356400 | 635 OLC SKOG FRIBOURG | 54:30 | + 11:07 | |
15. | Škvor Martin | KAM6700 | C | OK Kamenice | 56:15 | + 12:52 |
16. | Vávra Martin | HOR6302 | C | TJ Jiskra Hořice | 56:37 | + 13:14 |
17. | Tichý Martin | SJH6401 | C | SJH Jindřichův Hradec | 58:30 | + 15:07 |
18. | Zilling Staffan | 7016400 | 701 OK SODERTORN | 59:57 | + 16:34 | |
19. | Novák Ivo | OKP6200 | C | SK OK 24 Praha | 60:42 | + 17:19 |
19. | Hájek Jiří | ONO6400 | C | SKOB Ostrov | 60:42 | + 17:19 |
21. | Cruse Kay | 3436600 | 343 SV ROBOTRON DRESDEN | 62:17 | + 18:54 | |
22. | Lataste Pierre | 2976701 | 297 CO COLMAR | 62:20 | + 18:57 | |
23. | Figuiere Pascal | 2996600 | 299 GIVRY SPORT ORIENTATION | 63:25 | + 20:02 | |
24. | Huhtanen Ossi | 2736300 | 273 TAMPEREEN PYRINTO | 63:54 | + 20:31 | |
25. | Chachurski Ryszard | 5516300 | 551 KU AZS WAT WARSZAWA | 63:55 | + 20:32 | |
26. | Roulleaux Alain | 2926500 | 292 CO LOISIRS ETRECHY I | 64:15 | + 20:52 | |
27. | Nakvosas Vidmantas | 4716700 | 471 AZUOLAS OK | 66:57 | + 23:34 | |
28. | Sochor Tomáš | HAV6301 | C | OB Havířov | 68:59 | + 25:36 |
29. | Timakov Victor | 6016500 | 601 SPARTA ROSTOV/DON | 69:13 | + 25:50 | |
30. | Novota Mikuláš | 6766700 | 676 AKADEMIC TU KOŠICE | 70:45 | + 27:22 | |
31. | Sandén Olle | 7016700 | 701 OK SODERTORN | 71:00 | + 27:37 | |
32. | Kateliev Rumen | 1956200 | 195 BEGUN VARNA | 73:50 | + 30:27 | |
33. | Demmig Sven | 3446600 | 344 KAULSDORFER OLV BERLIN | 74:39 | + 31:16 | |
34. | Renner Claes | 7016700 | 701 OK SODERTORN | 74:54 | + 31:31 | |
35. | Baago Allan | 2216700 | 221 VIBORG ORIENTERINGSKLUB | 77:00 | + 33:37 | |
36. | Darimont Didier | 1526300 | 152 ASUB ORIENTATION BRUSSELS | 77:55 | + 34:32 | |
37. | Špičák Aleš | DKP5500 | C | Oddíl OB Kotlářka | 79:05 | + 35:42 |
38. | Holec Honza | MOV6701 | C | SKOB Ostrava | 79:55 | + 36:32 |
39. | Kulhavá Jarmila | SRK6751 | C | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 84:28 | + 41:05 |
40. | Varbanov Dimitar | 1926600 | 192 COMPASS-CROSS | 88:36 | + 45:13 | |
41. | Melichar Jaromír | LLI6301 | C | TJ Loko Liberec | 92:25 | + 49:02 |
42. | Klaška Pavel | DKP6500 | C | Oddíl OB Kotlářka | 93:15 | + 49:52 |
43. | Käding Bernd | 3446400 | 344 KAULSDORFER OLV BERLIN | 98:14 | + 54:51 | |
44. | Hlaváček Lubomír | PHK6401 | C | OK 99 Hradec Králové | 98:26 | + 55:03 |
45. | Kovář Boris | LTP6710 | C | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 99:58 | + 56:35 |
46. | Bolton Mike | 3235000 | 323 KERNOMV | 119:15 | + 75:52 | |
47. | Dobeš Václav | KPY5701 | C | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 155:25 | + 112:02 |
Brechbühl Markus | 6326500 | 632 OLG STAFA | DISK | |||
Heywood Peter | 3234500 | 323 KERNOMV | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Ptáček Pavel | BBM6508 | C | BETA URSUS Orienteering | 45:08 | |
2. | Lönnfeldt Erik | 2726400 | 272 OK77 | 49:00 | + 3:52 | |
3. | Kavka Jiří | SCP5900 | C | OK Sparta Praha | 49:02 | + 3:54 |
4. | Kubec Pavel | STB6601 | C | TJ Stadion Nový Bor | 50:36 | + 5:28 |
5. | Forst Libor | MFP6301 | C | VŠSK MFF UK Praha | 52:14 | + 7:06 |
6. | Dimitrov Emil | 1936700 | 193 KSO VALDI SOFIA | 52:30 | + 7:22 | |
7. | Korpas Jaroslav | LBM6113 | C | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | 52:56 | + 7:48 |
8. | Zagyi László | 3976700 | 397 TIPO OC | 53:01 | + 7:53 | |
9. | Řeháček Petr | SBR6302 | C | SKOB Bruntál | 54:40 | + 9:32 |
10. | Havel Leoš | VRL6401 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 55:06 | + 9:58 |
11. | Cincibus Pavel | FSP6605 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 56:07 | + 10:59 |
12. | Rykala Karel | VAM6401 | C | OOB Vamberk | 57:19 | + 12:11 |
13. | Ščehovič Roman | 6746401 | 674 EKONÓM BANSKÁ BYSTRICA | 59:39 | + 14:31 | |
14. | Melichar Igor | PHK6504 | C | OK 99 Hradec Králové | 61:09 | + 16:01 |
15. | Sanna Roberto | DKP6703 | C | Oddíl OB Kotlářka | 63:25 | + 18:17 |
16. | Boucher Yves | 3096700 | 309 VINCENNES | 66:01 | + 20:53 | |
17. | Pustai Josef | TJN6300 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 68:57 | + 23:49 |
18. | Hanč Jaroslav | VRL6702 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 70:54 | + 25:46 |
19. | Čivrný Pavel | VRL6306 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 81:20 | + 36:12 |
20. | Mellan Martin | TUV6304 | C | SOK TJ Turnov | 95:19 | + 50:11 |
21. | Mercier Didier | 1526400 | 152 ASUB ORIENTATION BRUSSELS | 115:26 | + 70:18 | |
22. | Záveský Richard | CET6301 | C | TJ Loko Česká Třebová | 117:04 | + 71:56 |
23. | Feldmann André | 3446500 | 344 KAULSDORFER OLV BERLIN | 128:59 | + 83:51 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Burman Ulf | 7055800 | 705 GUSTAVSBERGS OK | 48:23 | ||
2. | Spengler Andreas | 3516100 | 351 ESV LOK DESSAU | 49:44 | + 1:21 | |
3. | Kožina Petr | PGP6000 | C | SK Praga | 51:25 | + 3:02 |
4. | Würsten Daniel | 6306100 | 630 OLG KTV ALTDORF | 53:33 | + 5:10 | |
5. | Varga József | 3936000 | 393 SZEGEDI BOKORUGRÓ TSE | 54:04 | + 5:41 | |
6. | Albahn Henrik | 7126000 | 712 LYNGBY OK | 55:57 | + 7:34 | |
7. | Frilander Heikki | 2766200 | 276 OK TRIAN | 56:09 | + 7:46 | |
8. | Beles Milan | 1525900 | 152 ASUB ORIENTATION BRUSSELS | 56:24 | + 8:01 | |
9. | Mikalauskas Robertas | 4776200 | 477 SAULE | 57:10 | + 8:47 | |
10. | Rohweder Arne | 6326200 | 632 OLG STAFA | 57:18 | + 8:55 | |
11. | Kristensen Arne | 2346200 | 234 HERLUFSHOLM OK | 58:07 | + 9:44 | |
12. | Rutz Markus | 6325900 | 632 OLG STAFA | 59:53 | + 11:30 | |
13. | Milota Josef | MLA5801 | C | MLOK Mariánské Lázně | 60:39 | + 12:16 |
14. | Jakobsson Anders | 7015800 | 701 OK SODERTORN | 61:06 | + 12:43 | |
15. | Kettner Pavel | HCE5900 | C | TJ Hostivice | 63:43 | + 15:20 |
16. | Kamenarov Kamen | 1925800 | 192 COMPASS-CROSS | 64:01 | + 15:38 | |
17. | Mamis Girts | 4515800 | 451 MONA OK | 64:04 | + 15:41 | |
18. | Kavaliauskas Almiras | 4755800 | 475 DAINAVA OK | 64:09 | + 15:46 | |
19. | Kuokkanen Juri | 2715800 | 271 INUS LPR | 65:06 | + 16:43 | |
20. | Boehme Andre | 3476000 | 347 OLG REGENSBURG | 66:29 | + 18:06 | |
21. | Montemont Patrice | 3046100 | 304 ORIENTALP | 67:45 | + 19:22 | |
22. | Hošek Ladislav | SCP6001 | C | OK Sparta Praha | 67:48 | + 19:25 |
23. | Pierlot André | 1515900 | 151 C.O. LIÉGE | 67:53 | + 19:30 | |
24. | Konopáč Jiří | TUR5803 | C | OOB TJ Turnov | 68:04 | + 19:41 |
25. | Chernykh Sergei | 5996200 | 599 KHIMKI | 68:59 | + 20:36 | |
26. | Kovář Karel | LTP6102 | C | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 69:26 | + 21:03 |
27. | Bayburin Rais | 5935800 | 593 UFA UNITED | 69:30 | + 21:07 | |
28. | Beneš Josef | SJC5801 | C | Sportcentrum Jičín | 70:11 | + 21:48 |
29. | Taelemans Philippe | 1526200 | 152 ASUB ORIENTATION BRUSSELS | 70:15 | + 21:52 | |
30. | Čechlovský Josef | CHA5900 | C | OK Chrastava | 72:55 | + 24:32 |
31. | Bruylant Dominique | 1525800 | 152 ASUB ORIENTATION BRUSSELS | 78:53 | + 30:30 | |
32. | Vandemeulebroek Marc | 1526000 | 152 ASUB ORIENTATION BRUSSELS | 83:13 | + 34:50 | |
33. | Bentsen Jens | 2326000 | 232 OK OST BIRKEROD | 83:20 | + 34:57 | |
34. | Nielsen Henrik | 2286000 | 228 TISVILDE HEGN OK | 83:55 | + 35:32 | |
35. | Schneuwly Stephan | 3475900 | 347 OLG REGENSBURG | 85:57 | + 37:34 | |
36. | Galle Ole | 2285200 | 228 TISVILDE HEGN OK | 88:23 | + 40:00 | |
37. | Pedersen Vagn | 2236100 | 223 AARHUS 1900 OR. I | 90:49 | + 42:26 | |
38. | Jakobsen Jan | 2305700 | 230 OK OEST | 102:47 | + 54:24 | |
39. | Pavlů Jaroslav | DCE6100 | C | KOB Dobřichovice | 102:53 | + 54:30 |
40. | Markovich Nikolai | 2715801 | 271 INUS LPR | 109:57 | + 61:34 | |
41. | Markowski Adam | 5616100 | 561 UKS ENERGETYK DYCHÓW | 110:14 | + 61:51 | |
42. | Martos Sanchez Felipe | 1515901 | 151 C.O. LIÉGE | 121:15 | + 72:52 | |
Johanson Torbjorn | 7016000 | 701 OK SODERTORN | DISK | |||
Jensen Bjarne | 2276000 | 227 HELSINGOR SOK | DISK | |||
Romanovský Alois | SJH6101 | C | SJH Jindřichův Hradec | DISK | ||
Florin Jacques | 1516100 | 151 C.O. LIÉGE | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Eriksson Anders | 7105900 | 710 SAIK STROMSTAD | 38:26 | ||
2. | Blabla Zdeněk | PCB5901 | C | SKP České Budějovice | 43:28 | + 5:02 |
3. | Hirš Libor | VBM6000 | C | VSK Mendelu Brno | 44:14 | + 5:48 |
4. | Aliakseyev Yury | 1715800 | 171 KSO BNTU MINSK | 45:22 | + 6:56 | |
5. | Axelsson Martin | 7096100 | 709 OK SKOGSHJORTARNA | 45:50 | + 7:24 | |
6. | Saldžiunas Zenonas | 4766100 | 476 DEVYNI OSK VILNIUS | 46:12 | + 7:46 | |
7. | Cinkan Zdeněk | LPU6201 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 53:26 | + 15:00 |
8. | Kraus Bret | 6346100 | 634 LTS kOLibri | 59:07 | + 20:41 | |
9. | Divecký Josef | SHK6102 | C | OK Slavia Hradec Králové | 63:06 | + 24:40 |
10. | Peter Krogh | 2306100 | 230 OK OEST | 65:55 | + 27:29 | |
11. | Kudrnáč Martin | HCE5901 | C | TJ Hostivice | 66:11 | + 27:45 |
12. | Bruners Guntis | 4526200 | 452 OK MERIDIANS SIGULDA | 67:19 | + 28:53 | |
13. | Pěnička Libor | TJN6000 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 69:07 | + 30:41 |
14. | Slabý Václav | OLP6299 | PSK Olymp Praha | 74:36 | + 36:10 | |
15. | Pech Jiří | LPM5402 | C | OK Lokomotiva Plzeň | 74:39 | + 36:13 |
16. | Vallat Gerard | 3025800 | 302 ORIENT-EXPRESS 42 | 75:41 | + 37:15 | |
17. | Kaloč Vítězslav | KVS5904 | C | SKOB Kobra Vsetín | 82:03 | + 43:37 |
Nemec Juraj | 6746001 | 674 EKONÓM BANSKÁ BYSTRICA | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Brettschneider Gerhard | 3445400 | 344 KAULSDORFER OLV BERLIN | 37:14 | ||
2. | Hones Sepp | 1225400 | 122 HSV RIED | 38:30 | + 1:16 | |
3. | Jovaišas Rimas | 4755600 | 475 DAINAVA OK | 38:43 | + 1:29 | |
4. | Škorpil Martin | HOR5700 | C | TJ Jiskra Hořice | 40:21 | + 3:07 |
5. | Zdráhal Robert | OOL5705 | SK Haná orienteering | 40:31 | + 3:17 | |
6. | Jakobi Zdeněk | HAV5701 | C | OB Havířov | 42:31 | + 5:17 |
7. | Novotný Otakar | TJN5604 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 43:06 | + 5:52 |
8. | Mindaugas Dinda | 4755500 | 475 DAINAVA OK | 43:12 | + 5:58 | |
9. | Kokins Juris | 4535600 | 453 OK MERIDIANS CESIS | 43:36 | + 6:22 | |
10. | Jaroš Vladimír | DCE5400 | C | KOB Dobřichovice | 45:16 | + 8:02 |
11. | Gazdačko Milan | SHK5702 | C | OK Slavia Hradec Králové | 49:55 | + 12:41 |
12. | Velkeris Vilnis | 4555600 | 455 ALUKSNE OK | 50:11 | + 12:57 | |
13. | Parmentier Pierre | 1524800 | 152 ASUB ORIENTATION BRUSSELS | 51:29 | + 14:15 | |
14. | Korsbaek Per | 2265700 | 226 ST.BINDERUP OK | 51:34 | + 14:20 | |
15. | Rogala Mirosław | 5515700 | 551 KU AZS WAT WARSZAWA | 54:24 | + 17:10 | |
16. | Dimitrov Dimitar | 3215500 | 321 POTOC | 54:36 | + 17:22 | |
17. | Kaška Rudolf | CHA5500 | C | OK Chrastava | 56:42 | + 19:28 |
18. | Duda Kostas | 4725300 | 472 RUDAMINA OK | 56:51 | + 19:37 | |
19. | Zlatkus Ričardas | 4775300 | 477 SAULE | 57:31 | + 20:17 | |
20. | Hofmans Jacques | 1525600 | 152 ASUB ORIENTATION BRUSSELS | 60:12 | + 22:58 | |
21. | PoËdras Daniel | 2965700 | 296 CO VANNES | 61:12 | + 23:58 | |
22. | Picard Jean-pierre | 3065700 | 306 COBS | 61:32 | + 24:18 | |
23. | Bugár József | 4015300 | 401 BOF BUDAORS | 61:58 | + 24:44 | |
24. | Bjarrenholt Eddie | 7045700 | 704 RANAS OK | 63:52 | + 26:38 | |
25. | Jahn Pavel | SCP5500 | C | OK Sparta Praha | 65:03 | + 27:49 |
26. | Le Calvez Jeno | 2915700 | 291 LORIENT | 66:04 | + 28:50 | |
27. | Wald František | FSP5300 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 67:44 | + 30:30 |
28. | Kéki Miklós | 3935200 | 393 SZEGEDI BOKORUGRÓ TSE | 71:59 | + 34:45 | |
29. | Olbrycht Janusz | 5555500 | 555 OLBnO WARSZAWA | 72:29 | + 35:15 | |
30. | Talja Keijo | 2725600 | 272 OK77 | 73:53 | + 36:39 | |
31. | Magyar János | 4025200 | 402 TÁJREND SE | 76:12 | + 38:58 | |
32. | Mols Pierre | 1525400 | 152 ASUB ORIENTATION BRUSSELS | 88:20 | + 51:06 | |
Lund Rolf | 2275600 | 227 HELSINGOR SOK | DISK | |||
Eudier Patrick | 3065600 | 306 COBS | DISK | |||
Kulhavý Josef | SRK5701 | C | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | DISK | ||
Hanzl Vlastimil | VBM5329 | C | VSK Mendelu Brno | DISK | ||
Peissard Bernard | DKL5700 | C | KOB Kladno | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Gintautas Usas | 4785500 | 478 MKC JAVONIS | 43:33 | ||
2. | John Vladimír | OLP5502 | C | PSK Olymp Praha | 47:45 | + 4:12 |
3. | Novák Tom | DOK5500 | C | OK Doksy | 50:21 | + 6:48 |
4. | Francke Karel | NER | NER | 54:13 | + 10:40 | |
5. | Lukasevicius Juozas | 4735300 | 473 OK RUDAMINA II | 64:24 | + 20:51 | |
6. | Horák Petr | TJN5602 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 65:53 | + 22:20 |
7. | Henek Milan | RBK5307 | C | SK Radioklub Blansko | 72:35 | + 29:02 |
8. | Böhm Karel | TJN5101 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 73:30 | + 29:57 |
9. | Chalupa Tomáš | KVS5501 | C | SKOB Kobra Vsetín | 81:05 | + 37:32 |
10. | Boerner Wolfgang | 3485400 | 348 SG DITTERSDORF | 84:08 | + 40:35 | |
11. | Pavlík Miroslav | LIT5301 | C | KOB Litvínov | 84:34 | + 41:01 |
12. | Šabatka Petr | SHK5703 | C | OK Slavia Hradec Králové | 112:24 | + 68:51 |
Gylys Edmundas | 4755300 | 475 DAINAVA OK | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Parzewski Jerzy | 5515200 | 551 KU AZS WAT WARSZAWA | 40:10 | ||
2. | Hickethier Manfred | VLI5201 | C | Slavia Liberec orienteering | 40:46 | + 0:36 |
3. | Přinda Oldřich | VLI5101 | C | Slavia Liberec orienteering | 45:26 | + 5:16 |
4. | Chmelík Aleš | VBM4732 | C | VSK Mendelu Brno | 47:21 | + 7:11 |
5. | Hudský Vlastimil | TUR5100 | C | OOB TJ Turnov | 47:28 | + 7:18 |
6. | Guyot Jean-claude | 6334900 | 633 ANCO LES GENEVEYS | 50:41 | + 10:31 | |
7. | Jakubec Jindřich | TUR4801 | C | OOB TJ Turnov | 52:16 | + 12:06 |
8. | Thorsson Ove | 7064800 | 706 IK TRENNE | 52:17 | + 12:07 | |
9. | Horáček Miroslav | VLI5000 | C | Slavia Liberec orienteering | 53:37 | + 13:27 |
10. | Farář Václav | LPU5201 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 53:50 | + 13:40 |
11. | Bruce Bowen | 1015200 | 101 LOST SHENTON PARK | 54:01 | + 13:51 | |
12. | Öhlund Per | 7055200 | 705 GUSTAVSBERGS OK | 61:11 | + 21:01 | |
13. | Miřijovský Přemek | BOV5001 | C | TJ Baník Ostrava OKD | 61:17 | + 21:07 |
14. | Matthews Richard | 1015100 | 101 LOST SHENTON PARK | 61:55 | + 21:45 | |
15. | Jelínek Petr | TZL4902 | C | SKOB Zlín | 63:53 | + 23:43 |
16. | Jonsson Leif | 7055000 | 705 GUSTAVSBERGS OK | 64:16 | + 24:06 | |
17. | Stárek Jiří | SRK5002 | C | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 65:04 | + 24:54 |
18. | Farař Jaroslav | VRL5002 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 65:24 | + 25:14 |
19. | Folander Kim | 2225100 | 222 FSK ORIENTERING | 66:01 | + 25:51 | |
20. | Sol Michel | 2954800 | 295 OPA MONTIGNY | 67:40 | + 27:30 | |
21. | Kubát Jaroslav | SKV5203 | C | TJ Slovan Karlovy Vary | 71:41 | + 31:31 |
22. | Cicenas Rimantas | 4745100 | 474 LABIRINTAS | 71:45 | + 31:35 | |
22. | Čípa Jiří | CET5002 | C | TJ Loko Česká Třebová | 71:45 | + 31:35 |
24. | Krier Francis | 1525200 | 152 ASUB ORIENTATION BRUSSELS | 73:30 | + 33:20 | |
25. | Peterka František | TJP4900 | C | TJ Sokol Troja | 76:17 | + 36:07 |
26. | Wysocki Andrzej | 5545100 | 554 UKS KOMETA GLIWICE | 79:06 | + 38:56 | |
27. | Makovicka Libor | 2975200 | 297 CO COLMAR | 80:20 | + 40:10 | |
28. | Langr Stanislav | SNA5403 | C | TJ START Náchod | 82:01 | + 41:51 |
29. | Tvrdek Vojtěch | TUR4949 | C | OOB TJ Turnov | 84:28 | + 44:18 |
30. | Orálek Miroslav | TTR5201 | C | OOB Třebíč | 86:23 | + 46:13 |
31. | Kadavý Zdeněk | CHA4901 | C | OK Chrastava | 97:30 | + 57:20 |
Michałek Janusz | 5604800 | 560 KOS MODRZEW SKWIERZYNA | DISK | |||
Hamáček Bohuslav | LBE5000 | C | TJ Lokomotiva Beroun | DISK | ||
Thienpondt Léonard | 1525100 | 152 ASUB ORIENTATION BRUSSELS | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Babický Tomáš | RUM5001 | C | ZOOB Rumburk | 52:59 | |
2. | Sikora Miroslav | BOV4802 | C | TJ Baník Ostrava OKD | 56:19 | + 3:20 |
3. | Zelený Vladimír | PGP4800 | C | SK Praga | 59:47 | + 6:48 |
4. | Molnár Gábor | 3925000 | 392 HSE BUDAPEST | 60:19 | + 7:20 | |
5. | Barták Jiří | CHA5100 | C | OK Chrastava | 60:39 | + 7:40 |
6. | Babák Jiří | ZLH4801 | C | OOB TJ Zlaté Hory | 63:45 | + 10:46 |
7. | Paspirgelis Algimantas | 4755100 | 475 DAINAVA OK | 64:27 | + 11:28 | |
8. | Woźniak Józef | 5515100 | 551 KU AZS WAT WARSZAWA | 68:01 | + 15:02 | |
9. | Ender Volker | 3506488 | 350 HSG TURBINE ZITTAU | 70:37 | + 17:38 | |
10. | Hlaváč Jaroslav | SMB4801 | C | SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav | 72:01 | + 19:02 |
11. | PospÍŠil Jiří | TUV4701 | C | SOK TJ Turnov | 73:01 | + 20:02 |
12. | Pospíšill Karel | VRB5001 | C | Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem | 76:59 | + 24:00 |
13. | Blecha Ladislav | TRT5100 | C | KOS Třešť | 77:27 | + 24:28 |
14. | Dokoupil Vladimír | VBM4806 | C | VSK Mendelu Brno | 80:22 | + 27:23 |
15. | Anne Roger | 3074800 | 307 CO AMBIEU | 80:50 | + 27:51 | |
16. | Peeters Andre | 1534800 | 153 TROL | 86:04 | + 33:05 | |
17. | Kolský Alexander | PGP5000 | C | SK Praga | 86:23 | + 33:24 |
18. | Fiala Miloš | KSH4801 | C | OB Kašperské Hory | 98:13 | + 45:14 |
19. | Šťovíček Jan | DVP5001 | C | TJ Sokol Praha Spořilov - Roztyly | 111:15 | + 58:16 |
20. | Keskimäki Seppo | 2744800 | 274 SALPANAWI | 140:40 | + 87:41 | |
Blum László | 3934800 | 393 SZEGEDI BOKORUGRÓ TSE | DISK | |||
Kilgert Hans | 3474900 | 347 OLG REGENSBURG | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Švadlena Jiří | CHC4601 | C | K.O.B. Choceň | 47:15 | |
2. | Pospíšil Jaromír | PZR4417 | C | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 48:09 | + 0:54 |
3. | Conrad Helmut | 3464200 | 346 USV TU DRESDEN | 49:34 | + 2:19 | |
4. | Bobach Poul | 2334700 | 233 AALBORG OK | 50:21 | + 3:06 | |
5. | Hrobař Rudolf | SRK4702 | C | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 58:49 | + 11:34 |
6. | Čadil Jan | FSP4300 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 60:22 | + 13:07 |
7. | Kukuryka Jan | 5514700 | 551 KU AZS WAT WARSZAWA | 61:06 | + 13:51 | |
8. | Buriánek Jaromír | SCP4700 | C | OK Sparta Praha | 63:07 | + 15:52 |
9. | Lindblom Ingemar | 7024400 | 702 OK ORINTO | 69:14 | + 21:59 | |
10. | Jorgensen Gunner | 2254300 | 225 OK 73 GLADSAXE | 70:47 | + 23:32 | |
11. | Svendsen Ole | 2294300 | 229 OK ROSKILDE | 71:08 | + 23:53 | |
12. | Schimm Dieter | BSO4401 | C | KOB Baník Sokolov | 75:33 | + 28:18 |
13. | Nejezchleba Jiří | KAS4600 | C | KOB Kamenický Šenov | 79:57 | + 32:42 |
14. | Dubský Josef | SUL4700 | C | OOB TJ Slavoj Ústí nad Labem | 82:46 | + 35:31 |
15. | Nosál Stanislav | LBE4600 | C | TJ Lokomotiva Beroun | 84:33 | + 37:18 |
16. | Lykking Knud | 2254300 | 225 OK 73 GLADSAXE | 85:31 | + 38:16 | |
17. | Flament Jacques | 1524500 | 152 ASUB ORIENTATION BRUSSELS | 99:16 | + 52:01 | |
18. | Andreasen Jorn | 2254000 | 225 OK 73 GLADSAXE | 104:06 | + 56:51 | |
19. | Kjederqvist Henrik | 2254700 | 225 OK 73 GLADSAXE | 106:51 | + 59:36 | |
20. | Soviš Ivan | SBR4601 | C | SKOB Bruntál | 127:31 | + 80:16 |
Fišák Jan | MLA4401 | C | MLOK Mariánské Lázně | DISK | ||
Penttinen Juha | 2804500 | 280 MESIK HELSINKI | DISK | |||
Dvořák Jaromír | PGP4601 | C | SK Praga | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Havlík Jaroslav | SJC3601 | C | Sportcentrum Jičín | 55:40 | |
2. | Jensen Jorgen | 2273800 | 227 HELSINGOR SOK | 55:43 | + 0:03 | |
3. | Frey Jaromír | NEJ4100 | C | TJ Jiskra Nejdek | 63:48 | + 8:08 |
4. | Gřunděl Ivan | SJH4201 | C | SJH Jindřichův Hradec | 64:44 | + 9:04 |
5. | Klawun Kendray Werner | 3544200 | LTP OOB TJ Lokomotiva Teplice | 76:03 | + 20:23 | |
6. | Štrojsa Josef | KAS4000 | C | KOB Kamenický Šenov | 87:13 | + 31:33 |
7. | Van der Cruys Jean-pierre | 1524200 | 152 ASUB ORIENTATION BRUSSELS | 90:43 | + 35:03 | |
8. | Güth Hans | 3514200 | 351 ESV LOK DESSAU | 97:22 | + 41:42 | |
9. | Larsen Flemming | 2274000 | 227 HELSINGOR SOK | 100:32 | + 44:52 | |
10. | Kempf Adolf | 6312600 | 631 KTV ALTDORF | 102:13 | + 46:33 | |
11. | Novotný František | PUL4200 | C | OOB USK Slavie Ústí n.L. | 113:29 | + 57:49 |
12. | Kalinin Boris | 6053100 | 605 KGBL MOSCOW | 187:58 | + 132:18 | |
Antoine Régis | 2943900 | 294 CO MONTCEAU | DISK | |||
Novotný Petr | PHK3802 | C | OK 99 Hradec Králové | DISK | ||
Lemnitzer Eberhard | 3443700 | 344 KAULSDORFER OLV BERLIN | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Chen David | 4120300 | 412 EMEK HEFER OC | 26:17 | ||
2. | Alcalay Ari | 4120300 | 412 EMEK HEFER OC | 28:14 | + 1:57 | |
3. | Rivlin Gal | 4120400 | 412 EMEK HEFER OC | 28:17 | + 2:00 | |
4. | Rubinsky Yahli | 4120300 | 412 EMEK HEFER OC | 33:20 | + 7:03 | |
5. | Tihonov Stav | 4120300 | 412 EMEK HEFER OC | 33:29 | + 7:12 | |
6. | Černíková Dana | KVS7050 | C | SKOB Kobra Vsetín | 43:32 | + 17:15 |
7. | Procházková Jitka | KPY7850 | C | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 47:24 | + 21:07 |
8. | Chachurska Magdalena | 5517800 | 551 KU AZS WAT WARSZAWA | 47:54 | + 21:37 | |
9. | Bruylant Yoline | 1529700 | 152 ASUB ORIENTATION BRUSSELS | 52:01 | + 25:44 | |
10. | Németi András | 3935000 | 393 SZEGEDI BOKORUGRÓ TSE | 56:03 | + 29:46 | |
11. | Hezroni Leor | 4120400 | 412 EMEK HEFER OC | 64:01 | + 37:44 | |
12. | Vadraro Yali | 4120200 | 412 EMEK HEFER OC | 64:14 | + 37:57 | |
13. | Máslo Miroslav | SHK4001 | C | OK Slavia Hradec Králové | 89:03 | + 62:46 |
14. | Trakimiené Ilona | 4776300 | 477 SAULE | 91:59 | + 65:42 | |
Budská Zuzana | TJN6751 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Čivrná Eliška | VRL0851 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 24:09 | |
2. | Mrkvica Václav | ZLH0800 | C | OOB TJ Zlaté Hory | 24:52 | + 0:43 |
3. | Létal Jonáš | SFM0901 | C | OOB TJ Sokol Frýdek-Místek | 26:52 | + 2:43 |
4. | Panáčková Alžběta | N020850 | N02 NER. SMIŘICE | 31:43 | + 7:34 | |
5. | Tomášková Matilda | TUV0998 | C | SOK TJ Turnov | 31:44 | + 7:35 |
6. | Brettl Tobiáš | PGP0900 | C | SK Praga | 31:49 | + 7:40 |
7. | Junek Matouš | STH0801 | C | SK Studenec | 31:53 | + 7:44 |
8. | Klose Albert | SFM1000 | C | OOB TJ Sokol Frýdek-Místek | 32:10 | + 8:01 |
9. | Matics Marcell | 3910800 | 391 MAFC BUDAPEST | 32:20 | + 8:11 | |
10. | Junek Šimon | STH1001 | C | SK Studenec | 32:42 | + 8:33 |
11. | Donner Jeremy | 2720700 | 272 OK77 | 32:52 | + 8:43 | |
12. | Vlašímská Karolína | SKV0851 | C | TJ Slovan Karlovy Vary | 33:30 | + 9:21 |
13. | Kutlvašrová Pavla | VRL0951 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 34:06 | + 9:57 |
14. | Stehlíková Tereza | LPM0951 | C | OK Lokomotiva Plzeň | 35:40 | + 11:31 |
15. | Chachurski Mieszko | 5510700 | 551 KU AZS WAT WARSZAWA | 35:54 | + 11:45 | |
16. | Hančová Karolína | VRL0952 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 36:41 | + 12:32 |
17. | Dočkal Štěpán | PGP0902 | C | SK Praga | 37:12 | + 13:03 |
18. | Pompe Greta | 3431200 | 343 SV ROBOTRON DRESDEN | 37:40 | + 13:31 | |
19. | Finstrlová Denisa | ZBM0951 | C | SK Žabovřesky Brno | 38:25 | + 14:16 |
20. | Fišáková Lucie Johanka | MLA0950 | C | MLOK Mariánské Lázně | 38:49 | + 14:40 |
21. | Létal Hynek | SFM1001 | C | OOB TJ Sokol Frýdek-Místek | 39:43 | + 15:34 |
22. | Petriláková Amálie Rebeka | DOR0953 | C | OK Dobříš | 40:35 | + 16:26 |
23. | Minařík Josef | VCB0903 | C | OB České Budějovice | 40:47 | + 16:38 |
24. | Akerman Oskar | 2771000 | 277 HIIDENKIERTAJAT | 40:53 | + 16:44 | |
25. | Šimůnková Michaela | TAP0851 | C | KOB TRETRA Praha | 41:12 | + 17:03 |
26. | Kalinová Ella | SPC0961 | C | SPORTICUS team | 42:49 | + 18:40 |
27. | Forst Albert | MFP0901 | C | VŠSK MFF UK Praha | 47:22 | + 23:13 |
28. | Priehoda Erik | PGP0800 | C | SK Praga | 48:25 | + 24:16 |
29. | Kalinová Lisa | SPC1158 | C | SPORTICUS team | 55:28 | + 31:19 |
30. | Ouhrabka Vít | SPC1010 | C | SPORTICUS team | 56:45 | + 32:36 |
31. | Šťovíček Jan | DVP1001 | C | TJ Sokol Praha Spořilov - Roztyly | 58:12 | + 34:03 |
32. | Fecko Richard | NEK1100 | C | Nejdek Orienteering | 59:13 | + 35:04 |
33. | Kutlvašr Vladimír | VRL1002 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 65:37 | + 41:28 |
34. | Tkáč Jakub | TJN1001 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 66:59 | + 42:50 |
35. | Šťovíček Filip | DVP1201 | C | TJ Sokol Praha Spořilov - Roztyly | 74:47 | + 50:38 |
36. | Pavlíková Rozárie | LIT0851 | C | KOB Litvínov | 84:50 | + 60:41 |
37. | Rohan Vilém | PVP0900 | C | VSS Přírodověda Praha | 142:10 | + 118:01 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Németi Bori | HUN | NER | 22:05 | ||
2. | Kruliš Janek | N051000 | N05 NER. CHOTYNĚ | 22:11 | + 0:06 | |
3. | Vlčková Markéta | VIC0951 | C | OB Vizovice | 22:38 | + 0:33 |
4. | Kučerka Radek | STB1101 | C | TJ Stadion Nový Bor | 24:41 | + 2:36 |
5. | Janošík Ivan | VCB1002 | C | OB České Budějovice | 25:22 | + 3:17 |
6. | Panáčková Johana | N020950 | N02 NER. SMIŘICE | 29:12 | + 7:07 | |
7. | Votava Vojtěch | VLI1201 | C | Slavia Liberec orienteering | 29:38 | + 7:33 |
8. | Tejkalová Eliška | ZBP | OOB SK Zbraslav | 31:47 | + 9:42 | |
9. | Buriánek Max | NER | NER | 32:19 | + 10:14 | |
10. | Eisner Flora | PVP1050 | C | VSS Přírodověda Praha | 32:46 | + 10:41 |
11. | De Mits Viek | 1531000 | 153 TROL | 33:30 | + 11:25 | |
12. | Matis Luca | 391 | 391 MAFC BUDAPEST | 33:46 | + 11:41 | |
13. | Logvinenko Vasilii | 6071100 | 607 ORIENTA-KUNCEVO | 34:29 | + 12:24 | |
14. | Volkova Maja | 6720950 | 672 VZA ŽILINA | 34:59 | + 12:54 | |
15. | Boehme Fynn Padraig | 3471100 | 347 OLG REGENSBURG | 35:19 | + 13:14 | |
16. | Mrkvica Jan | ZLH1100 | C | OOB TJ Zlaté Hory | 36:23 | + 14:18 |
17. | Bultrowicz Franciszek | 5531100 | 553 KS HADES | 38:47 | + 16:42 | |
18. | Minařík František | VCB1103 | C | OB České Budějovice | 40:49 | + 18:44 |
19. | Hejna Štěpán | NER | 41:06 | + 19:01 | ||
20. | Jirout Vilém | SNA1001 | C | TJ START Náchod | 41:24 | + 19:19 |
21. | Balázs Sági | NER | 42:29 | + 20:24 | ||
22. | Komárková Radka | SJH1151 | C | SJH Jindřichův Hradec | 43:12 | + 21:07 |
23. | Jeřábek Vojtěch | N070000 | N07 NER. PRAHA 198-I | 43:45 | + 21:40 | |
23. | Uhlířová Marie | LBE0950 | C | TJ Lokomotiva Beroun | 43:45 | + 21:40 |
25. | Filip Tomáš | SBR | SKOB Bruntál | 44:18 | + 22:13 | |
26. | Ruszová Svatava | KUN0751 | C | TJ Sokol Kunvald | 44:21 | + 22:16 |
27. | Podlipný Filípek | NPA1202 | C | SK LOB Nová Paka | 44:34 | + 22:29 |
28. | Uhlířová Eliška | LBE1150 | C | TJ Lokomotiva Beroun | 44:37 | + 22:32 |
29. | Beran Matouš | TZL1301 | C | SKOB Zlín | 44:50 | + 22:45 |
30. | Baago Freya | 2211000 | 221 VIBORG ORIENTERINGSKLUB | 45:28 | + 23:23 | |
31. | Marek Martin | STE1100 | C | SK SKI-OB Šternberk | 46:06 | + 24:01 |
32. | Junek Kryštof | STH1201 | C | SK Studenec | 46:24 | + 24:19 |
33. | Blidefalk Amanda | 7010700 | 701 OK SODERTORN | 46:44 | + 24:39 | |
33. | Štembera Oskar | 51536 | TJN OOB TJ Tatran Jablonec n. | 46:44 | + 24:39 | |
35. | Janata Matěj | DKP1111 | C | Oddíl OB Kotlářka | 46:55 | + 24:50 |
36. | Hanušová Lenka | STB1350 | C | TJ Stadion Nový Bor | 47:13 | + 25:08 |
37. | Nowak Zofia | 5530800 | 553 KS HADES | 48:05 | + 26:00 | |
38. | Nedbalová Magdalena | MFP1053 | C | VŠSK MFF UK Praha | 50:02 | + 27:57 |
39. | Pavlík Tobiáš | LIT1111 | C | KOB Litvínov | 50:54 | + 28:49 |
40. | Bublová Matylda | UOL9999 | SOB Olomouc | 52:38 | + 30:33 | |
41. | Schrage Anna | NER | NER | 54:44 | + 32:39 | |
42. | Ouhrabková Bára | SPC1256 | C | SPORTICUS team | 56:05 | + 34:00 |
43. | Jakubský Pavel | N110001 | N11 NER. PRAHA 190-I | 58:56 | + 36:51 | |
44. | Šuma Josef | NER | 59:05 | + 37:00 | ||
45. | Jakubský Filip | N110002 | N11 NER. PRAHA 190-I | 59:06 | + 37:01 | |
46. | von Dalowski Mila | 3421000 | 342 POST SV DRESDEN | 59:39 | + 37:34 | |
47. | Neyrinck Nina | 2013 | NER | 60:10 | + 38:05 | |
48. | Good Marie | SBR9999 | SKOB Bruntál | 60:40 | + 38:35 | |
49. | Eisner Matias | NER | 62:34 | + 40:29 | ||
50. | Létalová Eva | SFM | OOB TJ Sokol Frýdek-Místek | 63:51 | + 41:46 | |
51. | Erben Vojtěch | NER2011 | NER | 64:55 | + 42:50 | |
52. | Lhotská Linda | DVP1251 | TJ Sokol Praha Spořilov - Roztyly | 65:59 | + 43:54 | |
53. | Kučerková Adéla | STB1450 | C | TJ Stadion Nový Bor | 66:13 | + 44:08 |
54. | Sebera Hugo | SFM | OOB TJ Sokol Frýdek-Místek | 67:59 | + 45:54 | |
55. | Lhotský Marek | DVP1005 | TJ Sokol Praha Spořilov - Roztyly | 71:05 | + 49:00 | |
56. | Fedorenko Matyáš | NER2012 | NER | 79:10 | + 57:05 | |
57. | Cichra Patrik | TAP0903 | C | KOB TRETRA Praha | 97:59 | + 75:54 |
58. | Rawding Zoe Marie | NER | NER | 113:55 | + 91:50 | |
Pecánek Matěj | TEP1300 | C | Tempo Praha | DISK |