Výsledky závodu: Mistrovství oblasti na klasické trati

Datum:
16.06.2018
Místo konání:
Zlaté Hory - Rejvíz, chata Férovka
Pořadatel:
ZLH - OOB TJ Zlaté Hory
Mapa:
Zámecký pahorek
Ředitel závodu:
Pavlíková Hana
Hlavní rozhodčí:
Moskva Roman - R3
Stavitel tratí:
Novotný Tomáš - R2
JURY:
Holas Tomáš, Krtička Luděk, Soldán Vladimír
Protokol:
Závod se uskutečnil za teplého slunečného počasí. Zúčastnilo se jej 473 závodníků.
Kategorie:
D10C     D12     D14     D16     D18     D20     D21     D35     D45     D55     DH10N     H10C     H12     H14     H16     H18     H20     H21     H21D     H35     H45     H55     H65     H70     HDR     P     T    
D10C
2.00 km, 35 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pachmannová Iva AOP0852 C Orientační Běh Opava 26:37
2. Borunská Alžběta AOP0950 C Orientační Běh Opava 28:28 + 1:51
3. Tomanková Alice KSU0959 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 31:03 + 4:26
4. Reichlová Pavla KSU0888 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 37:00 + 10:23
5. Otrubová Karolína PLU0888 C TJ SOKOL Plumlov 39:19 + 12:42
6. Ciecwierz Malgorzata 11P1801 C euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój 41:10 + 14:33
7. Paloncý Adéla KSU0950 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 45:38 + 19:01
8. Burdová Hana STE0852 C SK SKI-OB Šternberk 47:27 + 20:50
9. Mis Milena 11P1803 C euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój 53:26 + 26:49
10. Reichlová Lucie KSU0850 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 71:16 + 44:39
MS Olekšová Natálie KRN0652 C KOS TJ Lokomotiva Krnov DISK
D12
2.10 km, 55 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Holasová Barbora AOP0651 B Orientační Běh Opava 20:51
2. Mikula Iga 11P1817 C euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój 24:59 + 4:08
3. Jílková Lenka KON0666 B KOB Konice 25:59 + 5:08
4. Šaňáková Marie UOL0651 B SOB Olomouc 26:53 + 6:02
5. Kovalčíková Alena AOP0751 B Orientační Běh Opava 27:56 + 7:05
6. Rychlá Karolína KRN0757 B KOS TJ Lokomotiva Krnov 28:24 + 7:33
7. Gallo Natálie AOP0652 B Orientační Běh Opava 28:32 + 7:41
8. Slonska Antonina 11P1824 C euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój 29:13 + 8:22
9. Pazderníková Zdeňka ASU0698 B Magnus Orienteering 30:28 + 9:37
10. Paulíčková Tereza UOL0750 B SOB Olomouc 31:12 + 10:21
11. Klecha Weronika 11P1814 C euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój 31:51 + 11:00
12. Zatloukalová Julie STE0650 B SK SKI-OB Šternberk 33:57 + 13:06
13. Fendrychová Klára STE0750 C SK SKI-OB Šternberk 34:29 + 13:38
14. Jílková Pavla KON0799 B KOB Konice 35:00 + 14:09
15. Nowak Anna 11P1820 C euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój 36:37 + 15:46
16. Murek Emilia 11P1819 C euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój 36:49 + 15:58
17. Burdová Helena STE0653 B SK SKI-OB Šternberk 37:22 + 16:31
18. Podgorska Marta 11P1822 C euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój 38:20 + 17:29
19. Sikora Sandra 11P1823 C euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój 43:37 + 22:46
20. Matyja Weronika 11P1815 C euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój 44:06 + 23:15
21. Mlynkowiak Karolina 11P1818 C euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój 51:44 + 30:53
22. Piesniak Patrycja 11P1821 C euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój 53:35 + 32:44
23. Good Julie SBR C SKOB Bruntál 55:58 + 35:07
24. Jader Sandra 11P1813 C euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój 58:31 + 37:40
25. Stefaniak Izabela 11P1825 C euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój 58:49 + 37:58
26. Stryková Karolína KSU0656 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 60:28 + 39:37
27. Ciecwierz Weronika 11P1809 C euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój 61:04 + 40:13
28. Cetlová Karolína AOP0752 C Orientační Běh Opava 61:14 + 40:23
29. Rozsívalová Adéla KON0760 C KOB Konice 64:17 + 43:26
30. Kopecká Nela UOL0650 B SOB Olomouc 68:10 + 47:19
31. Slehová Martina UOL0653 C SOB Olomouc 78:37 + 57:46
32. Seidenglanzová Johana SSU0650 C SK Severka Šumperk 87:30 + 66:39
MS Olekšová Viktorie KRN0351 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 88:31 + 67:40
D14
3.00 km, 45 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Smékalová Karolína UOL0451 A SOB Olomouc 34:31
2. Binarová Adéla UOL0452 B SOB Olomouc 35:55 + 1:24
3. Niessner Pola 11P1833 C euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój 36:13 + 1:42
4. Kovalčíková Anna AOP0453 B Orientační Běh Opava 36:22 + 1:51
5. Smékalová Viktorie UOL0450 B SOB Olomouc 37:19 + 2:48
6. Pachmannová Katka AOP0551 B Orientační Běh Opava 37:41 + 3:10
7. Procházková Doubravka ADA0651 B OOB Spartak Adamov 38:11 + 3:40
8. Cetlová Magdaléna AOP0552 B Orientační Běh Opava 38:32 + 4:01
9. Slehová Eliška UOL0453 B SOB Olomouc 39:04 + 4:33
10. Navrátilová Marie ASU0599 B Magnus Orienteering 39:11 + 4:40
11. Neumannová Kristýna STE0550 B SK SKI-OB Šternberk 41:32 + 7:01
12. Krzyzostanek Partycja 11P1830 C euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój 42:21 + 7:50
13. Gonda Julia 11P1828 C euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój 42:43 + 8:12
14. Pospíšilová Stella STE0551 B SK SKI-OB Šternberk 43:25 + 8:54
15. Dreier Anna 11P1827 C euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój 43:32 + 9:01
16. Lubrichová Veronika STE0451 B SK SKI-OB Šternberk 46:32 + 12:01
17. Lamparska Maja 11P1832 C euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój 47:30 + 12:59
18. Hloušková Marcela KSU0551 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 47:31 + 13:00
19. Domagala Emilia 11P1826 C euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój 48:11 + 13:40
20. Vorlová Eva ASU0499 B Magnus Orienteering 48:21 + 13:50
21. Skrzypczak Marika 11P1835 C euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój 48:34 + 14:03
22. Kubacka Wiktoria 11P1831 C euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój 49:00 + 14:29
23. Mikošková Marie STE0552 C SK SKI-OB Šternberk 50:40 + 16:09
24. Kapska Nina 11P1829 C euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój 55:19 + 20:48
25. Heclová Marie KSU0454 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 59:22 + 24:51
26. Matušová Vendula VRB0454 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 68:32 + 34:01
27. Müllerová Marie KSU0565 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 78:36 + 44:05
28. Hradilová Anna VRB0451 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 81:16 + 46:45
29. Reimann Julia 11P1834 C euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój 85:25 + 50:54
30. Venoušová Terezie KSU0552 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 86:36 + 52:05
D16
3.50 km, 120 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Černochová Michaela PLU0351 A TJ SOKOL Plumlov 43:56
2. Slonska Zofia 11P1839 C euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój 45:09 + 1:13
3. Bídová Markéta UOL0352 B SOB Olomouc 46:00 + 2:04
4. Pachmannová Bára AOP0351 B Orientační Běh Opava 48:36 + 4:40
5. Smolková Sabina STE0250 B SK SKI-OB Šternberk 52:38 + 8:42
6. Piwowar Lidia 11P1838 C euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój 53:37 + 9:41
7. Kedzierska Nadia 11P1837 C euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój 54:17 + 10:21
8. Zajac Magdalena 11P1840 C euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój 55:02 + 11:06
9. Raclavská Lenka UOL0252 B SOB Olomouc 55:20 + 11:24
10. Šneiderová Daniela ASU0398 B Magnus Orienteering 57:18 + 13:22
11. Filipiak Adrianna 11P1836 C euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój 57:31 + 13:35
12. Procházková Sára UOL0353 C SOB Olomouc 64:43 + 20:47
13. Krčková Helena AOP0251 C Orientační Běh Opava 66:24 + 22:28
14. Kličková Anna KON0272 B KOB Konice 70:32 + 26:36
D18
4.00 km, 145 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Topor Magdalena 11P1845 C euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój 37:50
2. Dzierwa Hanna 11P1841 C euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój 48:37 + 10:47
3. Ohlaszeny Zuzanna 11P1843 C euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój 49:55 + 12:05
4. Pšenčíková Adéla KSU0050 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 56:40 + 18:50
5. Seidel Jagoda 11P1844 C euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój 63:19 + 25:29
D20
5.20 km, 180 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Škrabalová Šárka KON9888 B KOB Konice 98:48
D21
5.20 km, 180 m, 12 kontrol, Rank. koef.: 1.02, KS koef.: 0, PB: 4614
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Sklenářová Radka LCE9250 R OOB TJ Slovan Luhačovice 50:10 4785
2. Murawska Marta 11P1849 C euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój 50:29 + 0:19
3. Górnicka-Antonowicz Anna STE6851 C SK SKI-OB Šternberk 50:59 + 0:49 4710
4. Slusarczyk Katarzyna 11P C euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój 51:16 + 1:06
5. Raclavská Vlaďka UOL0253 A SOB Olomouc 51:54 + 1:44 4625
6. Šarmanová Alena AOP9352 C Orientační Běh Opava 52:00 + 1:50 4616
7. Sypula-Paciorek Katarzyna 11P1850 C euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój 64:35 + 14:25
8. Durzynska Katarzyna 11P1846 C euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój 64:44 + 14:34
9. Sliwczynska Ilona 11P1851 C euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój 65:41 + 15:31
10. Rychlá Pavlína KRN8559 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 66:31 + 16:21 3277
11. Zavadilová Simona PTE8485 C TJ Sokol Ptení 67:59 + 17:49 3141
D35
3.90 km, 105 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Gallo Martina AOP7951 C Orientační Běh Opava 44:48
2. Chmelářová Radka JPV7650 C Oddíl OS SK Prostějov 52:17 + 7:29
3. Good Ludmila SBR8050 C SKOB Bruntál 53:48 + 9:00
4. Maťátková Marcela STE7159 C SK SKI-OB Šternberk 56:11 + 11:23
5. Otrubová Johana PLU7852 C TJ SOKOL Plumlov 56:46 + 11:58
5. Králová Zdenka SSU6091 C SK Severka Šumperk 56:46 + 11:58
7. Tomanková Martina KSU7552 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 58:14 + 13:26
8. Smolíková Kateřina KSU7793 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 59:06 + 14:18
9. Pattermanová Ivana KSU7551 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 60:46 + 15:58
10. Procházková Lucie ADA7651 C OOB Spartak Adamov 62:46 + 17:58
11. Marszalek Maria 11P1854 C euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój 63:14 + 18:26
12. Ondráčková Adéla KSU7676 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 63:16 + 18:28
13. Marková Eva STE7550 C SK SKI-OB Šternberk 65:34 + 20:46
14. Jirková Renata ZPV6553 C KOB ZPV Prostějov 66:52 + 22:04
15. Golinowska Elzbieta 11P1852 C euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój 68:15 + 23:27
16. Kubíčková Eva UOL7752 C SOB Olomouc 70:28 + 25:40
17. Hloušková Marcela KSU1800 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 72:53 + 28:05
18. Kopecká Jitka UOL7750 C SOB Olomouc 73:38 + 28:50
19. Lubrichová Eva STE7556 C SK SKI-OB Šternberk 74:53 + 30:05
20. Navrátilová Helena ASU7799 C Magnus Orienteering 76:08 + 31:20
21. Benešová Petra KON7575 C KOB Konice 76:34 + 31:46
22. Vránová Helena UOL7652 C SOB Olomouc 77:40 + 32:52
23. Mlčková Jana KSU7383 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 81:00 + 36:12
24. Štáblová Michaela KSU7787 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 85:14 + 40:26
25. Slonska Boguslawa 11P1858 C euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój 86:31 + 41:43
26. Kaszkiewicz Kamila 11P1853 C euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój 104:30 + 59:42
27. Filipiak Agnieszka 11P1857 C euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój 113:39 + 68:51
D45
3.50 km, 80 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Sedlářová Pavla AOP7052 C Orientační Běh Opava 38:41
2. Witkowska Izabela 11P1863 C euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój 40:07 + 1:26
3. Ostřanská Iveta SSU6591 C SK Severka Šumperk 42:08 + 3:27
4. Pachmannová Hana AOP7252 C Orientační Běh Opava 42:21 + 3:40
5. Kostková Jana AOP7151 C Orientační Běh Opava 42:44 + 4:03
6. Kašparová Ivana UOL6951 C SOB Olomouc 43:20 + 4:39
7. Topor Monika 11P1862 C euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój 45:05 + 6:24
8. Jarošová Petra ZPV6666 C KOB ZPV Prostějov 45:11 + 6:30
9. Glabazňová Jana AOP6151 C Orientační Běh Opava 47:38 + 8:57
10. Vavrečková Ivana JPV6363 C Oddíl OS SK Prostějov 49:27 + 10:46
11. Polášková Jana KSU7171 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 52:07 + 13:26
12. Švancárová Helena KSU7252 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 53:55 + 15:14
13. Ženčáková Marie 47C6850 C ASPV OA Šumperk 56:26 + 17:45
14. Kurzyp Anna 11P1859 C euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój 57:34 + 18:53
15. Fajkusová Jitka JPV6773 C Oddíl OS SK Prostějov 58:44 + 20:03
16. Šimková Hana UOL6653 C SOB Olomouc 58:47 + 20:06
17. Pšenčíková Eva KSU6950 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 69:39 + 30:58
18. Kotrlová Gita UOL6953 C SOB Olomouc 71:44 + 33:03
19. Mikošková Iveta STE7150 C SK SKI-OB Šternberk 72:14 + 33:33
20. Strachotová Eva ASU6099 C Magnus Orienteering 74:16 + 35:35
21. Lamparska Iwona 11P1860 C euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój 78:10 + 39:29
D55
2.80 km, 50 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Wysocka Jolanta 11P1865 C euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój 38:46
2. Strohalmová Milena KRN5651 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 73:27 + 34:41
3. Olbrycht Anna 11P1864 C euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój 90:59 + 52:13
DH10N
2.00 km, 50 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Marszalek Dawid 11P1874 C euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój 21:14
2. Mielcarek Karolina 11P1804 C euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój 30:04 + 8:50
3. Tomčík Šimon VRB0818 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 31:47 + 10:33
4. Murek Marcin 11P1875 C euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój 36:17 + 15:03
5. Kaszkiewicz Leon 11P1873 C euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój 40:07 + 18:53
6. Kotasová Klára KRN0850 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 42:02 + 20:48
Paterek Hanna 11P1805 C euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój DISK
Smetana Adam VRB0809 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem DISK
Kopecká Tereza UOL1050 C SOB Olomouc DISK
Rozsíval Martin KON1022 C KOB Konice DISK
MS Jurčáková Lucie C 33:07 + 11:53
MS Staškrabová Lucie KRN0751 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 28:20 + 7:06
MS Petlach Adam KRN0702 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 39:04 + 17:50
MS Šlebodová Anna KRN0653 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 39:16 + 18:02
MS Komínek Vojtěch KON1313 C KOB Konice DISK
H10C
2.00 km, 35 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Světnický Antonín STE0800 C SK SKI-OB Šternberk 19:49
2. Gallo Ondřej AOP0802 C Orientační Běh Opava 22:28 + 2:39
3. Kociuba Wiktor 11P1871 C euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój 22:44 + 2:55
4. Kovalčík Petr AOP0901 C Orientační Běh Opava 25:08 + 5:19
5. Paloncý Jan KSU0808 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 28:52 + 9:03
6. Domagala Jakub C 30:39 + 10:50
7. Kaszkiewicz Tymon 11P1870 C euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój 30:52 + 11:03
8. Mrkvica Václav ZLH0800 C OOB TJ Zlaté Hory 31:55 + 12:06
9. Pánek Antonín SSU0901 C SK Severka Šumperk 37:42 + 17:53
10. Kubeš David PLU0800 C TJ SOKOL Plumlov 52:25 + 32:36
11. Franc Julian 11P1869 C euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój 54:40 + 34:51
12. Mikoška Jan STE0807 C SK SKI-OB Šternberk 56:58 + 37:09
13. Cetl Jan AOP0902 C Orientační Běh Opava 57:17 + 37:28
14. Holý Štěpán SBR0802 C SKOB Bruntál 66:21 + 46:32
15. Štábl Vít KSU1100 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 69:10 + 49:21
16. Kubíček Vavřinec UOL0801 C SOB Olomouc 77:27 + 57:38
17. Marek Vít KSU0838 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 82:05 + 62:16
H12
2.40 km, 80 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Štábl Patrik KSU0606 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 22:19
2. Borunský Matěj AOP0600 B Orientační Běh Opava 28:23 + 6:04
3. Jordán Alexandr KSU0626 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 32:08 + 9:49
4. Kotkowiak Bartosz 11P1878 C euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój 35:22 + 13:03
5. Soldán Robin PLU0600 B TJ SOKOL Plumlov 36:39 + 14:20
6. Šána Robert KSU0616 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 42:06 + 19:47
7. Macek Vojtěch ASU0748 C Magnus Orienteering 46:31 + 24:12
8. Klakla Kacper 11P1877 C euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój 47:30 + 25:11
9. Chodlewski Antoni 11P1876 C euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój 50:13 + 27:54
10. Kurzyp Michal 11P1879 C euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój 50:47 + 28:28
11. Šneider Kvido ASU0749 C Magnus Orienteering 52:52 + 30:33
12. Ludwin Jakub 11P1880 C euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój 53:28 + 31:09
13. Wyrwa Tobiasz 11P1883 C euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój 59:33 + 37:14
14. Špok Petr KRN0601 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 61:57 + 39:38
15. Ondráček Viktor KSU0600 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 63:39 + 41:20
16. Pánek Ondřej SSU0702 C SK Severka Šumperk 78:57 + 56:38
17. Murawski Rafal 11P1881 C euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój 82:43 + 60:24
Steiger Alexandr C DISK
Zielinski Tomasz 11P1884 C euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój DISK
Mlček Vincenc KSU0700 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk DISK
MS Hejtmánek Štěpán SSU0500 C SK Severka Šumperk 136:42 + 114:23
H14
3.80 km, 85 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Czynski Milosz 11P1888 C euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój 37:08
2. Antonowicz Jan STE0503 B SK SKI-OB Šternberk 38:34 + 1:26
3. Beneš Jindřich KON0404 B KOB Konice 39:18 + 2:10
4. Brozynski Oliwier 11P1886 C euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój 42:33 + 5:25
5. Černoch Martin PLU0500 B TJ SOKOL Plumlov 42:52 + 5:44
6. Štábl Adam KSU0401 A Klub vytrvalostních sportů Šumperk 49:41 + 12:33
7. Otruba František PLU0501 B TJ SOKOL Plumlov 50:25 + 13:17
8. Cuprys Amadeusz 11P1887 C euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój 51:17 + 14:09
9. Marszalek Patryk 11P1891 C euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój 51:21 + 14:13
10. Šperlich Jan KSU0403 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 52:02 + 14:54
11. Lisiak Adam 11P1890 C euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój 52:17 + 15:09
12. Polášek Vít KSU0402 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 56:45 + 19:37
13. Wójcik Pawel 11P1892 C euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój 62:33 + 25:25
14. Štorek Jan JPV0505 B Oddíl OS SK Prostějov 66:03 + 28:55
15. Bláha Adam KSU0525 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 72:27 + 35:19
16. Janků Martin STE0404 B SK SKI-OB Šternberk 74:50 + 37:42
17. Daněk Vít KRN0500 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 78:50 + 41:42
18. Tomanek Lukáš KSU0502 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 84:35 + 47:27
19. Kobylka David ASU0546 C Magnus Orienteering 89:46 + 52:38
20. Greschner Adam ASU0547 C Magnus Orienteering 97:16 + 60:08
21. Kwiatkowski Olaf 11P1889 C euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój 101:58 + 64:50
22. Maťátko Václav STE0500 C SK SKI-OB Šternberk 126:14 + 89:06
Karásek Antonín PLU0503 C TJ SOKOL Plumlov DISK
H16
4.60 km, 130 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Porzycz Grzegorz 11P1896 C euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój 37:15
2. Paterek Mikolaj 11P1895 C euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój 44:27 + 7:12
3. Patterman Prokop KSU0333 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 44:38 + 7:23
4. Hecl František KSU0201 A Klub vytrvalostních sportů Šumperk 45:01 + 7:46
5. Seidenglanz Jáchym SSU0202 B SK Severka Šumperk 45:13 + 7:58
6. Slomczynski Ignacy 11P C euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój 45:29 + 8:14
7. Dostál František UOL0201 B SOB Olomouc 45:54 + 8:39
8. Matuš Vít VRB0202 A Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 46:04 + 8:49
9. Štorek David JPV0202 B Oddíl OS SK Prostějov 47:20 + 10:05
10. Nowak Grzegorz 11P1894 C euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój 47:23 + 10:08
11. Světnický František STE0204 A SK SKI-OB Šternberk 47:58 + 10:43
12. Karásek František PLU0301 B TJ SOKOL Plumlov 49:55 + 12:40
13. Jirka Matyáš ZPV0201 B KOB ZPV Prostějov 51:35 + 14:20
14. Stryk Štěpán KSU0306 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 62:00 + 24:45
15. Grobelny Alex 11P1893 C euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój 62:04 + 24:49
16. Rajman Filip UOL0301 B SOB Olomouc 73:22 + 36:07
17. Jurčík Martin KRN0300 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 78:22 + 41:07
18. Doseděl Štěpán STE0206 C SK SKI-OB Šternberk 83:58 + 46:43
19. Jedzok Vojtěch UOL0202 C SOB Olomouc 84:10 + 46:55
H18
6.20 km, 200 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pesta Piotr 11P1897 C euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój 58:41
2. Neumann David STE0101 B SK SKI-OB Šternberk 66:27 + 7:46
3. Seidel Nikodem 11P1898 C euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój 70:10 + 11:29
4. Michalak Kacper 11P C euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój 70:51 + 12:10
5. Babišta Antonín KSU0111 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 78:20 + 19:39
6. Poštulka Lukáš STE0104 B SK SKI-OB Šternberk 80:03 + 21:22
7. Kaprál Jan SSU0000 B SK Severka Šumperk 81:05 + 22:24
8. Prachař Matouš UOL0000 B SOB Olomouc 81:18 + 22:37
9. Sienkiewicz Maksymilian 11P1899 C euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój 93:50 + 35:09
MS Šimková Johanka ZBM9350 R SK Žabovřesky Brno 75:39 + 16:58
H20
9.30 km, 280 m, 22 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ondráček Radek KSU9933 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 104:35
2. Jurczyk Maciej 11P1904 C euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój 108:07 + 3:32
Filipiak Mateusz 11P1901 C euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój DISK
H21
9.30 km, 280 m, 22 kontrol, Rank. koef.: 1.02, KS koef.: 0, PB: 8317
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Glonek Jakub AOP9602 R Orientační Běh Opava 65:49 8654
2. Horvát Petr ASU9447 E Magnus Orienteering 67:17 + 1:28 8469
3. Mokrý Stanislav ZBM9202 C SK Žabovřesky Brno 68:24 + 2:35 8328
4. Bencúr Juraj LCE7701 C OOB TJ Slovan Luhačovice 70:52 + 5:03 8016
5. Přikryl Petr ZBM6708 C SK Žabovřesky Brno 72:08 + 6:19 7856
6. Jurczyk Tomasz 11P1905 C euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój 72:30 + 6:41
7. Král Václav SSU8243 C SK Severka Šumperk 74:45 + 8:56 7526
8. Janů Zdeněk KSU9045 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 74:57 + 9:08 7500
9. Tomanek Daniel KSU7410 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 75:11 + 9:22 7471
10. Žaloudík Jiří KRN8600 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 76:33 + 10:44 7298
11. Tkaczuk Tomasz C 76:43 + 10:54
12. Rychlý Pavel KRN8505 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 77:20 + 11:31 7199
13. Gryzio Lukasz 11P1902 C euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój 77:41 + 11:52
14. Kostka Jiří AOP0201 A Orientační Běh Opava 77:53 + 12:04 7130
15. Perknovský Radim JPV8235 C Oddíl OS SK Prostějov 78:02 + 12:13 7111
16. Kovalčík Tomáš AOP7301 C Orientační Běh Opava 81:14 + 15:25 6707
17. Jankowiak Pawel 11P1903 C euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój 84:30 + 18:41
18. Šrámek Jaromír KSU5801 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 84:43 + 18:54 6267
19. Václavek Tomáš STE5809 C SK SKI-OB Šternberk 92:02 + 26:13 5343
20. Vlach Jiří AOV7900 C OOB TJ Baník Ostrava 92:58 + 27:09 5225
21. Blachut Igor 11P1900 C euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój 94:06 + 28:17
22. Poštulka Tomáš STE9700 C SK SKI-OB Šternberk 99:48 + 33:59 4362
23. Šrámek Ondřej KSU9909 A Klub vytrvalostních sportů Šumperk 100:24 + 34:35 4286
24. Tomášek Tomáš STE8000 C SK SKI-OB Šternberk 100:41 + 34:52 4250
25. Mazan Bartlomiej 11P1906 C euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój 113:19 + 47:30
26. Procházka Jiří ADA7512 C OOB Spartak Adamov 128:22 + 62:33 754
27. Kozubík Jiří 3UX8800 C JuraZub Zlín 132:08 + 66:19
28. Zapletal Martin STE8500 C SK SKI-OB Šternberk 140:32 + 74:43 0
Doležel Ondřej STE9202 C SK SKI-OB Šternberk DISK 0
Holas Tomáš AOP7802 C Orientační Běh Opava DISK 0
Jirka Mikuláš STE0000 A SK SKI-OB Šternberk DISK 0
Fendrych Michal STE7607 C SK SKI-OB Šternberk DISK 0
Hadač Filip AOP9301 C Orientační Běh Opava DISK 0
H21D
5.20 km, 205 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Golinowski Pawel C 45:22
2. Plesinski Mariusz C 49:41 + 4:19
3. Nowak Remigiusz C 51:19 + 5:57
4. Nowak Barbara C 56:51 + 11:29
5. Stezycki Grzegorz C 60:55 + 15:33
6. Zielinski Pawel C 61:03 + 15:41
7. Sitnicki Mariusz C 63:57 + 18:35
8. Mol Krzysztof C 67:46 + 22:24
9. Banska-Bodziona Aneta C 91:54 + 46:32
10. Murawska Ewa C 117:57 + 72:35
11. Maziarek Marcin 11P1944 C euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój 125:56 + 80:34
H35
6.70 km, 225 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Borunský Tomáš AOP7402 C Orientační Běh Opava 58:22
2. Hecl Miloš KSU7601 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 59:31 + 1:09
3. Janků Marek STE7102 C SK SKI-OB Šternberk 62:01 + 3:39
4. Kopecký David UOL7800 C SOB Olomouc 63:24 + 5:02
5. Václavek Jiří STE5701 C SK SKI-OB Šternberk 65:45 + 7:23
6. Matoušek Milan KSU6701 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 67:24 + 9:02
7. Smolka Martin STE7100 C SK SKI-OB Šternberk 73:05 + 14:43
8. Greschner Luboš ASU7848 C Magnus Orienteering 73:23 + 15:01
9. Wojciech Sebastian 11P1911 C euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój 75:14 + 16:52
10. Ženčák Jaroslav 47C6100 C ASPV OA Šumperk 75:49 + 17:27
11. Paulíček Michal UOL7701 C SOB Olomouc 76:42 + 18:20
12. Patterman Pavel KSU7337 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 77:17 + 18:55
13. Chmelář Jan JPV7501 C Oddíl OS SK Prostějov 77:38 + 19:16
14. Štábl Roman KSU7501 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 78:01 + 19:39
15. Wiktorowicz Mateusz 11P1910 C euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój 79:04 + 20:42
16. Ciecwierz Slawomir 11P1907 C euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój 79:42 + 21:20
17. Marek Antonín STE7501 C SK SKI-OB Šternberk 80:07 + 21:45
18. Hepnar Luboš STE6307 C SK SKI-OB Šternberk 80:44 + 22:22
19. Stibor Zbyněk VRB7601 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 89:15 + 30:53
20. Smékal David UOL7503 C SOB Olomouc 90:05 + 31:43
21. Strohalm Petr KRN8103 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 91:21 + 32:59
22. Novák Jan STE7900 C SK SKI-OB Šternberk 93:19 + 34:57
23. Seidenglanz Marek SSU7401 C SK Severka Šumperk 97:11 + 38:49
24. Lisiak Pawel 11P1912 C euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój 99:57 + 41:35
25. Domagala Andrzej 11P1908 C euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój 103:41 + 45:19
26. Videcký Jan KSU7504 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 103:55 + 45:33
27. Burda Tomáš STE7600 C SK SKI-OB Šternberk 106:53 + 48:31
28. Navrátil Martin ASU7449 C Magnus Orienteering 108:13 + 49:51
Michalak Tomasz 11P1919 C euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój DISK
Wojcik Grzegorz 11P1914 C euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój DISK
H45
5.20 km, 200 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Grepl Ladislav KON6111 C KOB Konice 47:35
2. Dzik Miroslaw 11P1915 C euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój 48:30 + 0:55
3. Neumann Jaroslav STE5902 C SK SKI-OB Šternberk 52:12 + 4:37
4. Hadač Miroslav AOP6501 C Orientační Běh Opava 53:08 + 5:33
5. Krzyzostanek Jaroslaw 11P1918 C euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój 53:47 + 6:12
6. Urbaniak Krzysztof 11P1928 C euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój 54:05 + 6:30
7. Soldán Vladimír JPV6526 C Oddíl OS SK Prostějov 54:48 + 7:13
8. Pernica Jiří UOL6501 C SOB Olomouc 55:53 + 8:18
9. Slonski Marek 11P1922 C euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój 57:26 + 9:51
10. Sklenář Josef SBR6601 C SKOB Bruntál 59:07 + 11:32
11. Topor Marek 11P1923 C euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój 59:20 + 11:45
12. Sklenář Miroslav AOP6302 C Orientační Běh Opava 60:36 + 13:01
13. Witkowski Adam 11P1924 C euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój 61:29 + 13:54
14. Kubíček Jiří UOL6500 C SOB Olomouc 62:08 + 14:33
15. Kotrle Miroslav UOL7005 C SOB Olomouc 63:03 + 15:28
16. Jaroš Vojtěch ZPV5706 C KOB ZPV Prostějov 63:15 + 15:40
17. Vodička Luděk SBR5501 C SKOB Bruntál 65:01 + 17:26
18. Krček Martin AOP7302 C Orientační Běh Opava 65:02 + 17:27
19. Macek Karel ASU7102 C Magnus Orienteering 65:45 + 18:10
20. Poštulka Zdenek STE6600 C SK SKI-OB Šternberk 66:04 + 18:29
21. Forystek Jozef 11P1927 C euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój 66:35 + 19:00
22. Šimek Roman UOL6503 C SOB Olomouc 69:10 + 21:35
23. Valenta Jiří SSU6301 C SK Severka Šumperk 69:56 + 22:21
24. Paloncý Pavel KSU6349 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 70:06 + 22:31
25. Porada Robert 11P1920 C euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój 70:07 + 22:32
26. Štorek Petr JPV6505 C Oddíl OS SK Prostějov 71:12 + 23:37
27. Jurczyk Piotr 11P1917 C euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój 73:29 + 25:54
28. Filipiak Marek 11P1916 C euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój 74:31 + 26:56
29. Raclavský Vladislav UOL6600 C SOB Olomouc 75:13 + 27:38
30. Mikoška Eman STE7103 C SK SKI-OB Šternberk 75:39 + 28:04
31. Cetl Vladimír AOP6602 C Orientační Běh Opava 77:13 + 29:38
32. Květoň Vladimír KSU6800 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 77:19 + 29:44
33. Šneider Miroslav ASU7101 C Magnus Orienteering 79:43 + 32:08
34. Ziolkowski Krzysztof 11P1925 C euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój 79:53 + 32:18
35. Silnoušek Jiří STE7200 C SK SKI-OB Šternberk 84:17 + 36:42
H55
4.10 km, 150 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Strachota Jaroslav ASU5600 C Magnus Orienteering 42:22
2. Višňa Milan OOL5904 C SK Haná orienteering 43:10 + 0:48
3. Hrouza Jan KRN5401 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 44:32 + 2:10
4. Kryjomski Jerzy 11P1935 C euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój 44:43 + 2:21
5. Doseděl Emil STE6100 C SK SKI-OB Šternberk 44:49 + 2:27
6. Niessner Piotr 11P1932 C euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój 47:21 + 4:59
7. Zdráhal Tomáš OOL5301 C SK Haná orienteering 47:45 + 5:23
8. Felkl Luděk 47C6000 C ASPV OA Šumperk 52:37 + 10:15
9. Wojarski Krzysztof 11P1933 C euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój 52:57 + 10:35
10. Krochmal Andrzej 11P1934 C euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój 53:24 + 11:02
11. Pietrusinski Marek 11P1937 C euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój 54:35 + 12:13
12. Kubeš Jaromír PLU6219 C TJ SOKOL Plumlov 54:44 + 12:22
13. Kostka Evžen AOP5701 C Orientační Běh Opava 57:00 + 14:38
14. Olbrycht Janusz 11P1936 C euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój 57:24 + 15:02
15. Komínek Jaroslav KON5713 C KOB Konice 62:36 + 20:14
16. Sypula Slawomir 11P1938 C euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój 63:42 + 21:20
17. Albert František OOL5804 C SK Haná orienteering 64:32 + 22:10
18. Bednář Jan UOL5402 C SOB Olomouc 64:53 + 22:31
19. Strohalm Petr KRN5601 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 77:29 + 35:07
20. Sklenář Antonín STE4801 C SK SKI-OB Šternberk 78:59 + 36:37
21. Andrzejewski Leszek 11P1931 C euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój 79:29 + 37:07
22. Janošík Antonín UOL5201 C SOB Olomouc 85:33 + 43:11
H65
3.30 km, 60 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Komárek Jaromír KSU4900 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 39:27
2. Sukeník Mojmír KRN5202 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 43:45 + 4:18
3. Pospíšil Karel VRB5001 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 50:14 + 10:47
4. Wysocki Andrzej 11P1939 C euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój 52:45 + 13:18
5. Pilc Oldřich OOL5100 C SK Haná orienteering 57:51 + 18:24
Sonnek Miloš AOP4801 C Orientační Běh Opava DISK
H70
2.40 km, 45 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ostřanský Josef SSU4302 C SK Severka Šumperk 34:19
2. Michalek Janusz 11P1941 C euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój 38:36 + 4:17
3. Kruczek Stanislaw 11P1940 C euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój 43:42 + 9:23
4. Pluciennik Waldemar 11P1943 C euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój 49:41 + 15:22
5. Ptáček Jiří BOV4401 C TJ Baník Ostrava OKD 53:51 + 19:32
6. Gottfried Jan UOL4602 C SOB Olomouc 66:04 + 31:45
7. Dospíšil Jaroslav SBR4501 C SKOB Bruntál 81:20 + 47:01
8. Sedlář Vladimír AOP4201 C Orientační Běh Opava 83:43 + 49:24
HDR
2.00 km, 50 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kosíková Julie VRB0750 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 22:41
2. Procházka Ferdinand ADA1001 C OOB Spartak Adamov 23:55 + 1:14
3. Vavrečka David JPV C Oddíl OS SK Prostějov 25:43 + 3:02
4. Svobodová Alena C 28:13 + 5:32
5. Pietrzak Bruno 11P1867 C euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój 28:15 + 5:34
6. Mudrová Beáta C 29:12 + 6:31
7. Kopecký Viktor VRB0838 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 32:18 + 9:37
8. Vašíčková Eliška C 32:36 + 9:55
9. Chadam Michal VRB0958 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 34:57 + 12:16
10. Janků Michala STE1150 C SK SKI-OB Šternberk 37:31 + 14:50
11. Procházka Patrik C 38:38 + 15:57
12. Tomášek Matěj STE1202 C SK SKI-OB Šternberk 38:52 + 16:11
13. Trčková Magdalenéna C 38:57 + 16:16
14. Procházka Viktor C 39:00 + 16:19
15. Halátek Barnabáš C 39:32 + 16:51
16. Trčková Mariana C 40:13 + 17:32
17. Stiborová Blanka VRB7651 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 40:22 + 17:41
18. Kellerová Karolína C 42:58 + 20:17
19. Bída Ondřej UOL C SOB Olomouc 43:23 + 20:42
20. Vavrečka Alexandr JPV C Oddíl OS SK Prostějov 43:24 + 20:43
21. Macek Václav ASU1249 C Magnus Orienteering 48:05 + 25:24
22. Chmelář Filip JPV0900 C Oddíl OS SK Prostějov 49:37 + 26:56
23. Žaloudíková Klára C 51:53 + 29:12
24. Kubíčková Magdalena UOL1150 C SOB Olomouc 57:05 + 34:24
25. Bublová Matylda 5MX1550 C Dolní Čermná 65:37 + 42:56
26. Hrouza Jan KRN1300 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 67:36 + 44:55
27. Herman Jakub KRN0606 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 68:22 + 45:41
28. Good Marie SBR1250 C SKOB Bruntál 77:50 + 55:09
Marek Martin STE1100 C SK SKI-OB Šternberk DISK
P
3.00 km, 70 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Uvizlová Radka STH8451 C SK Studenec 39:09
2. Reichlová Jiřina KSU7499 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 47:08 + 7:59
3. Janošíková Lenka C 49:40 + 10:31
4. Šťastný Libor ZLH7100 C OOB TJ Zlaté Hory 52:23 + 13:14
5. Ondráček Martin KSU7222 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 56:11 + 17:02
6. Stryková Vlasta KSU7667 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 56:32 + 17:23
7. Paloncý Jana KSU7878 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 59:29 + 20:20
8. Heclová Jana KSU7550 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 60:26 + 21:17
9. Kobylka Roman ASU6749 C Magnus Orienteering 60:58 + 21:49
10. Matuš Jiří VRB C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 62:11 + 23:02
11. Rozsívalová Petra KON8063 C KOB Konice 64:56 + 25:47
12. Smékalová Jana UOL7850 C SOB Olomouc 66:31 + 27:22
13. Kratschmerová Jitka VRB6250 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 72:03 + 32:54
14. Labudík Milan VRB6202 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 73:29 + 34:20
15. Špok Petr KRN7100 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 74:04 + 34:55
16. Poštulková Milada STE6850 C SK SKI-OB Šternberk 75:01 + 35:52
17. Smolková Dagmar STE6451 C SK SKI-OB Šternberk 75:35 + 36:26
18. Mudrová Natálie C 81:33 + 42:24
19. Pospíšilová Lucie STE7551 C SK SKI-OB Šternberk 81:56 + 42:47
20. Mudrová Nela C 82:30 + 43:21
21. Procházkovi Kateřina a Robert C 84:24 + 45:15
22. Strohalm Rom KRN5001 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 84:56 + 45:47
23. Cetlová Helena AOP7550 C Orientační Běh Opava 101:53 + 62:44
24. Galušková Kateřina C 117:19 + 78:10
25. Keller David C 118:13 + 79:04
26. Burdová Olga STE7651 C SK SKI-OB Šternberk 121:26 + 82:17
Špacír Erik C DISK
Bartáková Veronika UOL1800 C SOB Olomouc DISK
Czaschová Emílie SBR8750 C SKOB Bruntál DISK
Zaoral Jan VRB4703 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem DISK
T
4.10 km, 175 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jamrozik Marcin 11P1947 C euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój 53:23
2. Holý Ondřej SBR7600 C SKOB Bruntál 57:19 + 3:56
3. Keller Petr C 62:00 + 8:37
4. Mielnik Lukasz 11P1948 C euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój 79:02 + 25:39
Presinska Magdalena 11P1949 C euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój DISK