Výsledky závodu: Cena střední Moravy - E3

Datum:
01.07.2018
Místo konání:
Suchý, Penzion Athéna
Pořadatel:
JPV - Oddíl OS SK Prostějov
Mapa:
Ředitel závodu:
Otrusina Jiří - R1
Hlavní rozhodčí:
Hynek Petr - R3
Stavitel tratí:
Otrusina Jiří - R1
Kategorie:
D10C     D12A     D14A     D16B     D18B     D21A     D21B     D35B     D35C     D45B     D45C     D55B     D55C     D65     DH10N     H10C     H12A     H14A     H16B     H18B     H21A     H21B     H21C     H35B     H35C     H45B     H45C     H55B     H55C     H65     H70     P     T    
D10C
1.80 km, 20 m, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Čapková Markéta PHK0850 C OK 99 Hradec Králové 10:52
2. Čivrná Eliška VRL0851 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 10:58 + 0:06
3. Rotková Veronika ZBM0854 C SK Žabovřesky Brno 12:22 + 1:30
4. Petriláková Amálie DOR0953 C OK Dobříš 13:30 + 2:38
5. Mullis Carolina DKP0951 C Oddíl OB Kotlářka 13:56 + 3:04
6. Otrubová Karolína PLU0888 C TJ SOKOL Plumlov 14:26 + 3:34
7. Reichlová Pavla KSU0888 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 16:15 + 5:23
8. Burdová Hana STE0852 C SK SKI-OB Šternberk 17:06 + 6:14
9. Lázničková Alžběta TZL0858 C SKOB Zlín 17:10 + 6:18
9. Reichlová Lucie KSU0850 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 17:10 + 6:18
11. Strýčková Barbora ADA0852 C OOB Spartak Adamov 17:13 + 6:21
12. Skřivanková Anna TBM0853 C KOS TJ Tesla Brno 17:48 + 6:56
13. Hýblová Eliška JPV0952 C Oddíl orientačního sportu SK Prostějov 20:17 + 9:25
14. Švidrnochová Nela OOP0950 C TJ Opava 20:59 + 10:07
15. Štefková Michaela PLU0851 C TJ SOKOL Plumlov 24:32 + 13:40
16. Vlčková Markéta VIC0951 C OB Vizovice 26:11 + 15:19
D12A
2.30 km, 25 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Procházková Doubravka ADA0651 B OOB Spartak Adamov 13:01
2. Škáchová Viktorie DKP0655 B Oddíl OB Kotlářka 13:21 + 0:20
3. Doušková Hana TBM0659 B KOS TJ Tesla Brno 13:46 + 0:45
4. Finstrlová Kristýna ZBM0752 B SK Žabovřesky Brno 15:26 + 2:25
5. Haasová Klára LPU0655 B OK Lokomotiva Pardubice 15:40 + 2:39
6. Štětínská Tereza MOV0751 B SKOB Ostrava 16:14 + 3:13
7. Škáchová Zuzana DKP0656 C Oddíl OB Kotlářka 16:22 + 3:21
8. Jílková Pavla KON0799 B KOB Konice 16:30 + 3:29
9. Paulíčková Tereza UOL0750 B SOB Olomouc 17:02 + 4:01
10. Kučerová Amálie Evelína PHK0651 B OK 99 Hradec Králové 18:18 + 5:17
11. Jílková Lenka KON0666 B KOB Konice 18:31 + 5:30
12. Příkazská Zuzana PHK0654 B OK 99 Hradec Králové 18:51 + 5:50
13. Burdová Helena STE0653 B SK SKI-OB Šternberk 18:53 + 5:52
14. Benešová Michaela SJH0651 B SJH Jindřichův Hradec 19:39 + 6:38
15. Chlupáčová Anežka ZAM0751 B OB TJ Sokol Žamberk 19:46 + 6:45
16. Zitková Andrea LPU0751 C OK Lokomotiva Pardubice 20:19 + 7:18
17. Hájková Michaela KON0787 C KOB Konice 21:21 + 8:20
18. Oranyová Sylva SJI0751 C OK Jihlava 22:24 + 9:23
19. Janků Karolína UOL0751 C SOB Olomouc 22:30 + 9:29
20. Heczková Anna VLI0652 C Slavia Liberec orienteering 23:04 + 10:03
21. Rozsívalová Adéla KON0760 C KOB Konice 23:23 + 10:22
22. Fialová Kateřina DOR0754 C OK Dobříš 23:54 + 10:53
23. Benešová Anežka KON0757 C KOB Konice 26:05 + 13:04
24. Hájková Lucie CET0751 C TJ Loko Česká Třebová 28:35 + 15:34
25. Neuerová Anna DOR0656 C OK Dobříš 31:49 + 18:48
26. Good Julie SBR0750 C SKOB Bruntál 33:00 + 19:59
27. Lorencová Anna TZL0756 C SKOB Zlín 33:02 + 20:01
28. Přikrylová Jana JPV0652 C Oddíl orientačního sportu SK Prostějov 37:59 + 24:58
29. Přikrylová Ivana JPV0653 C Oddíl orientačního sportu SK Prostějov 38:58 + 25:57
D14A
2.50 km, 25 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Finstrlová Julie ZBM0552 B SK Žabovřesky Brno 16:44
2. Ježková Ivana RBK0555 B SK Radioklub Blansko 18:12 + 1:28
3. Ondrová Anna ZBM0553 B SK Žabovřesky Brno 18:14 + 1:30
4. Pavlíčková Hana KPY0450 B SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 18:36 + 1:52
5. Lubrichová Veronika STE0451 B SK SKI-OB Šternberk 19:10 + 2:26
6. Rotková Markéta ZBM0455 A SK Žabovřesky Brno 19:28 + 2:44
7. Švidrnochová Eliška OOP0451 B TJ Opava 19:33 + 2:49
8. Binarová Adéla UOL0452 B SOB Olomouc 19:40 + 2:56
9. Slehová Eliška UOL0453 B SOB Olomouc 20:19 + 3:35
10. Čapková Anna PHK0451 B OK 99 Hradec Králové 21:20 + 4:36
11. Haluzová Štěpánka SBR0450 C SKOB Bruntál 42:32 + 25:48
D16B
3.80 km, 70 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Raclavská Vlaďka UOL0253 A SOB Olomouc 28:44
2. Poborská Eliška DKP0358 A Oddíl OB Kotlářka 31:38 + 2:54
3. Trempoltseva Anna 21R-051 C ski-o 34:04 + 5:20
4. Barnatová Klára ZBM0352 B SK Žabovřesky Brno 34:32 + 5:48
5. Černochová Michaela PLU0351 A TJ SOKOL Plumlov 36:09 + 7:25
6. Raclavská Zuzana UOL0251 B SOB Olomouc 40:38 + 11:54
7. Němečková Kateřina PLU0350 B TJ SOKOL Plumlov 42:26 + 13:42
8. Kovářová Jana LPU0251 B OK Lokomotiva Pardubice 43:57 + 15:13
9. Petriláková Anežka DOR0251 B OK Dobříš 44:34 + 15:50
10. Richterová Julie ADA0351 C OOB Spartak Adamov 46:36 + 17:52
D18B
3.80 km, 70 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Škáchová Magdalena DKP0156 A Oddíl OB Kotlářka 29:39
2. Lugrová Natalie JPV0066 B Oddíl orientačního sportu SK Prostějov 37:44 + 8:05
3. Nováková Markéta KUO0099 B KOB Ústí nad Orlicí 39:55 + 10:16
D21A
7.50 km, 250 m, 16 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0.08, PB: 7955
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Kozáková Zdenka TBM7952 E KOS TJ Tesla Brno 50:19 8389
2. Zháňalová Barbora ZBM9354 E SK Žabovřesky Brno 51:41 + 1:22 8091
3. Mullis Kateřina DKP7753 C Oddíl OB Kotlářka 57:39 + 7:20 7126
4. Vernerová Radka VBM8558 C VSK Mendelu Brno 64:15 + 13:56 6090
5. Westin Emilie N01XX52 C Porsgrunn Norway 66:39 + 16:20
6. Křečková Lenka ASU9271 C Magnus Orienteering 69:17 + 18:58 5299
7. Westin Kjersti N01XX53 C Porsgrunn Norway 71:52 + 21:33
7. Matušková Jana RBK9999 B SK Radioklub Blansko 71:52 + 21:33 4872
9. Škarková Kateřina PGP9955 B SK Praga 77:27 + 27:08 4035
10. Kolaja Ehlerová Jana VLI8055 C Slavia Liberec orienteering 77:42 + 27:23 3952
D21B
5.90 km, 190 m, 12 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0.08, PB: 5217
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Pekárková Monika RBK9252 C SK Radioklub Blansko 55:47 5333
2. Bednaříková Emma ZBM0359 A SK Žabovřesky Brno 57:29 + 1:42 5140
3. Rydlová Eva FSP8989 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 57:54 + 2:07 5065
4. Štěpánková Petra LBM8651 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 59:54 + 4:07 4849
5. Studničná Lenka 7QX8650 C Neregistrovaní - Studničná 63:51 + 8:04
6. Kašparová Šárka AOP7251 C Orientační Běh Opava 64:50 + 9:03 4375
7. Muchová Barbora KVS8550 C SKOB Kobra Vsetín 68:47 + 13:00 3994
8. Zavadilová Simona PTE8485 C TJ Sokol Ptení 70:25 + 14:38 3821
9. Vlachová Eliška KON9572 C KOB Konice 71:35 + 15:48 3691
10. Kmentová Lenka ZAM8552 C OB TJ Sokol Žamberk 72:27 + 16:40 3588
11. Vlachová Kateřina KON9898 C KOB Konice 75:38 + 19:51 3288
12. Zeman Klára DCE7950 C KOB Dobřichovice 80:52 + 25:05 2819
13. Richterová Klára JPV8550 C Oddíl orientačního sportu SK Prostějov 91:03 + 35:16 1940
Janečková Dagmar EKP6550 C VŠTJ Ekonom Praha DISK 0
D35B
5.10 km, 100 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Otrubová Johana PLU7852 C TJ SOKOL Plumlov 43:47
2. Kovářová Anna CET7552 C TJ Loko Česká Třebová 44:19 + 0:32
3. Trempoltseva Irina 21R-050 C ski-o 45:51 + 2:04
4. Ebnerová Eva KON8277 C KOB Konice 46:06 + 2:19
5. Jemelíková Lada VBM6555 C VSK Mendelu Brno 49:39 + 5:52
6. Škáchová Petra KAM7054 C OK Kamenice 52:40 + 8:53
7. Haasová Renata LPU7960 C OK Lokomotiva Pardubice 55:55 + 12:08
8. Hájková Ludmila CET7554 C TJ Loko Česká Třebová 57:36 + 13:49
9. Petriláková Petra DOR7656 C OK Dobříš 61:31 + 17:44
10. Čapková Petra PHK7850 C OK 99 Hradec Králové 66:12 + 22:25
11. Štětínská Soňa MOV7650 C SKOB Ostrava 105:00 + 61:13
D35C
4.50 km, 90 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Daňková Veronika SBK8151 C KOB START Blansko, z. s. 35:48
2. Procházková Lucie ADA7651 C OOB Spartak Adamov 36:26 + 0:38
3. Poláčková Monika JPV7552 C Oddíl orientačního sportu SK Prostějov 37:49 + 2:01
4. Good Ludmila SBR8050 C SKOB Bruntál 38:25 + 2:37
5. Zemánková Eva SRK7452 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 38:45 + 2:57
6. Němečková Věra PLU7777 C TJ SOKOL Plumlov 39:14 + 3:26
7. Švidrnochová Hana OOP7751 C TJ Opava 40:03 + 4:15
8. Plachá Andrea JPV7676 C Oddíl orientačního sportu SK Prostějov 42:49 + 7:01
9. Spitzerová Petra KVS8350 C SKOB Kobra Vsetín 43:15 + 7:27
10. Broschová Lucie RBK7451 C SK Radioklub Blansko 43:33 + 7:45
11. Finstrlová Alena ZBM7550 C SK Žabovřesky Brno 43:41 + 7:53
12. Svítilová Pavla BZP7750 C Báječné ženy v orientačním běhu 44:58 + 9:10
13. Stryková Kateřina LPU7855 C OK Lokomotiva Pardubice 45:01 + 9:13
14. Strýčková Monika ADA7454 C OOB Spartak Adamov 45:42 + 9:54
15. Richterová Nataša ADA7451 C OOB Spartak Adamov 46:19 + 10:31
16. Zitková Radka LPU7958 C OK Lokomotiva Pardubice 47:06 + 11:18
17. Klimplová Lenka LPU7951 C OK Lokomotiva Pardubice 47:14 + 11:26
18. Kašparová Eva TYN7452 C OOB SK Týniště nad Orlicí 48:15 + 12:27
19. Sedláčková Jana ZBP7654 C OOB SK Zbraslav 49:32 + 13:44
20. Paurová Lenka LTU6452 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 52:21 + 16:33
21. Reichlová Jiřina KSU7499 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 52:37 + 16:49
22. Bednaříková Daniela VLI7759 C Slavia Liberec orienteering 52:42 + 16:54
23. Urbánková Lenka ZBM7551 C SK Žabovřesky Brno 54:10 + 18:22
24. Kurfürstová Magdalena FSP7852 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 55:16 + 19:28
25. Coufalová Martina ZBM7755 C SK Žabovřesky Brno 55:30 + 19:42
26. Kroutilová Eva ZBM7861 C SK Žabovřesky Brno 55:33 + 19:45
27. Lubrichová Eva STE7556 C SK SKI-OB Šternberk 57:31 + 21:43
28. Benešová Petra KON7575 C KOB Konice 57:41 + 21:53
29. Firešová Andrea ZBM7353 C SK Žabovřesky Brno 64:13 + 28:25
30. Shebashova Anastasia 21R8050 C ski-o 70:47 + 34:59
31. Janků Kateřina KVS7450 C SKOB Kobra Vsetín 90:41 + 54:53
32. Paulíčková Barbara UOL7851 C SOB Olomouc 93:40 + 57:52
33. Eliášková Hana LBM8051 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 94:47 + 58:59
34. Přikrylová Jitka JPV7979 C Oddíl orientačního sportu SK Prostějov 119:14 + 83:26
D45B
4.70 km, 135 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Křivdová Lenka 2PC7250 C Sportovní klub hasičů Královéhradeckého kraje 35:33
2. Kubáňová Jana TBM7275 C KOS TJ Tesla Brno 40:22 + 4:49
3. Hrstková Dana SJI6051 C OK Jihlava 41:34 + 6:01
4. Kosová Michaela SRK6752 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 41:54 + 6:21
5. Hiršová Marcela VBM7079 C VSK Mendelu Brno 42:17 + 6:44
6. Benešová Iva SJH7051 C SJH Jindřichův Hradec 43:00 + 7:27
7. Vidmuchová Martina PLU7171 C TJ SOKOL Plumlov 44:13 + 8:40
8. Ostřanská Iveta SSU6591 C SK Severka Šumperk 46:57 + 11:24
9. Chovancová Jana TZL7352 C SKOB Zlín 49:48 + 14:15
10. Procházková Alexandra VLI7051 C Slavia Liberec orienteering 50:25 + 14:52
11. Doušková Vlasta TBM7060 C KOS TJ Tesla Brno 50:51 + 15:18
12. Kavalírová Zuzana PHK6950 C OK 99 Hradec Králové 51:56 + 16:23
13. Klapalová Jana VAM6451 C OOB Vamberk 52:04 + 16:31
14. Sedláčková Jana HLV7060 C KČT - OB Holešov 53:58 + 18:25
15. Šišmová Hana TYN6850 C OOB SK Týniště nad Orlicí 54:41 + 19:08
16. Westin Lenka N01XX51 C Porsgrunn Norway 55:58 + 20:25
17. Hindráková Martina LTU6451 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 56:20 + 20:47
18. Dittrichová Lenka KON6285 C KOB Konice 57:57 + 22:24
19. Šoupová Jana LPM6850 C OK Lokomotiva Plzeň 59:22 + 23:49
20. Bialeková Martina LBE7350 C TJ Lokomotiva Beroun 59:32 + 23:59
21. Hrušková Lenka ZBM6251 C SK Žabovřesky Brno 61:17 + 25:44
22. Miková Iva TBM7071 C KOS TJ Tesla Brno 64:04 + 28:31
23. Lázničková Marcela TZL6751 C SKOB Zlín 65:35 + 30:02
D45C
3.90 km, 80 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jašková Monika TBM6363 C KOS TJ Tesla Brno 47:15
2. Pavlicová Anna KVS7360 C SKOB Kobra Vsetín 47:38 + 0:23
3. Lukášová Lenka TBM6653 C KOS TJ Tesla Brno 50:14 + 2:59
4. Veverková Yveta VAM6452 C OOB Vamberk 50:54 + 3:39
5. Štrajtová Zuzana UOL6452 C SOB Olomouc 51:34 + 4:19
6. Peřinková Irena BBM6550 C BETA URSUS Orienteering 52:13 + 4:58
7. Suková Renata PZR7352 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 54:30 + 7:15
8. Kulová Jana VAM6550 C OOB Vamberk 55:29 + 8:14
9. Vlachová Olga KON6969 C KOB Konice 60:26 + 13:11
10. Matyášová Lenka LBM6460 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 62:34 + 15:19
11. Sedláčková Dagmar KVS7351 C SKOB Kobra Vsetín 69:21 + 22:06
12. Douchová Jaroslava SNA7155 C TJ START Náchod 77:58 + 30:43
D55B
3.90 km, 80 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Potěšilová Vladimíra VBM5655 C VSK Mendelu Brno 46:25
2. Bravená Alexandra VBM6155 C VSK Mendelu Brno 48:09 + 1:44
3. Janská Iva LBM5795 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 48:51 + 2:26
4. Dokoupilová Zuzana VBM5754 C VSK Mendelu Brno 49:13 + 2:48
5. Janošíková Jaroslava UOL5858 C SOB Olomouc 50:10 + 3:45
6. Víchová Ladislava LPU5851 C OK Lokomotiva Pardubice 52:17 + 5:52
7. Smičková Eva KON5887 C KOB Konice 66:14 + 19:49
D55C
3.50 km, 65 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Syslová Iva TTR6151 C OOB Třebíč 46:49
2. Řezníčková Hana CHT6051 C OOB SK Chrast 51:32 + 4:43
3. Zelenková Lenka 3IX6150 C Zelenkovi 53:18 + 6:29
4. Eremiášová Jana TBM5451 C KOS TJ Tesla Brno 54:46 + 7:57
5. Czaschová Irena SBR6150 C SKOB Bruntál 54:49 + 8:00
6. Choutková Lenka SOB6350 C SOBSA 56:48 + 9:59
7. Henková Svatava RBK5454 C SK Radioklub Blansko 62:06 + 15:17
8. Klimplová Alena LPU5551 C OK Lokomotiva Pardubice 62:20 + 15:31
9. Künstlerová Milada UOL5651 C SOB Olomouc 64:21 + 17:32
10. Dr. Nagy Zsuzsanna 15H5950 C HER Herkules SE Balatonalmádi 69:09 + 22:20
11. Hrbasová Jana KVS5551 C SKOB Kobra Vsetín 70:53 + 24:04
12. Hudzieczková Danuta KVS5751 C SKOB Kobra Vsetín 70:56 + 24:07
13. Kaločová Helena KVS6151 C SKOB Kobra Vsetín 71:54 + 25:05
14. Jelínková Dagmar TZL5757 C SKOB Zlín 76:28 + 29:39
D65
3.00 km, 50 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kolaříková Věra SBK5251 C KOB START Blansko, z. s. 30:30
2. Úlehlová Ivana BOR5150 C OK Jiskra Nový Bor 31:39 + 1:09
3. Horynová Eva TZL5254 C SKOB Zlín 31:43 + 1:13
4. Procházková Helena TBM5351 C KOS TJ Tesla Brno 36:23 + 5:53
5. Kupcová Věroslava DVP4850 C DVP ORIENTATION 41:57 + 11:27
6. Liščinská Eva TBM4451 C KOS TJ Tesla Brno 46:27 + 15:57
7. Štáblová Jitka ASU5350 C Magnus Orienteering 46:37 + 16:07
8. Lohrová Jarmila SCP4650 C OK Sparta Praha 51:30 + 21:00
9. Oulická Hana TRT5350 C KOS Třešť 75:31 + 45:01
Bartoňová Marie BOR5351 C OK Jiskra Nový Bor DISK
DH10N
1.70 km, 20 m, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kroutil Tadeáš ZBM0901 C SK Žabovřesky Brno 13:46
2. Kučerová Tereza ZBM0957 C SK Žabovřesky Brno 14:07 + 0:21
3. Štěpánková Anna KVS0952 C SKOB Kobra Vsetín 15:03 + 1:17
4. Podzimek Theodor KON0808 C KOB Konice 15:42 + 1:56
5. Růžička Matěj KSU0901 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 17:38 + 3:52
6. Chytráčková Zuzana PLU0950 C TJ SOKOL Plumlov 17:45 + 3:59
7. Šujanová Rozálie RBK0952 C SK Radioklub Blansko 19:12 + 5:26
8. Neuerová Eliška DOR1051 C OK Dobříš 19:24 + 5:38
9. Rozsíval Martin KON1022 C KOB Konice 19:35 + 5:49
10. Zitková Veronika LPU1051 C OK Lokomotiva Pardubice 20:23 + 6:37
11. Sedláčková Veronika ZBP0951 C OOB SK Zbraslav 20:54 + 7:08
12. Kurfürstová Marie FSP1050 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 21:16 + 7:30
13. Gregor Kevin DOR1001 C OK Dobříš 26:04 + 12:18
14. Stryková Johana LPU1151 C OK Lokomotiva Pardubice 27:26 + 13:40
Plachý Matyáš JPV1010 C Oddíl orientačního sportu SK Prostějov DISK
H10C
1.80 km, 20 m, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bulička Martin ZBM0807 C SK Žabovřesky Brno 9:55
2. Denemarek Max TBM0800 C KOS TJ Tesla Brno 12:09 + 2:14
3. Mynář Petr ZBM0907 C SK Žabovřesky Brno 12:11 + 2:16
4. Ježek David RBK0801 C SK Radioklub Blansko 12:20 + 2:25
5. Kroupa Matyáš LPU0902 C OK Lokomotiva Pardubice 12:25 + 2:30
6. Kubíček Vavřinec UOL0801 C SOB Olomouc 13:10 + 3:15
7. Svítil Martin PGP0903 C SK Praga 13:30 + 3:35
8. Příkazský Josef PHK0800 C OK 99 Hradec Králové 15:04 + 5:09
9. Doucha Tomáš SNA0801 C TJ START Náchod 15:37 + 5:42
10. Maděra Jakub VLI0906 C Slavia Liberec orienteering 16:51 + 6:56
11. Hřivňák Petr PLU0900 C TJ SOKOL Plumlov 21:44 + 11:49
12. Eliášek Patrik LBM0801 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 26:49 + 16:54
13. Markovič Krištof JPV0907 C Oddíl orientačního sportu SK Prostějov 53:38 + 43:43
H12A
2.50 km, 25 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kučera Tomáš ZBM0605 B SK Žabovřesky Brno 15:54
2. Urbánek Tomáš ZBM0604 B SK Žabovřesky Brno 15:57 + 0:03
3. Heczko Erik VLI0804 C Slavia Liberec orienteering 16:49 + 0:55
4. Marek Filip ZBM0706 C SK Žabovřesky Brno 17:20 + 1:26
5. Brosch Ondřej RBK0606 B SK Radioklub Blansko 18:34 + 2:40
6. Vlček Tomáš VIC0713 B OB Vizovice 19:13 + 3:19
7. Hájek Dominik CET0601 B TJ Loko Česká Třebová 20:09 + 4:15
8. Střelba Antonín PGP0605 B SK Praga 24:07 + 8:13
9. Kroutil Jošt ZBM0701 C SK Žabovřesky Brno 24:43 + 8:49
10. Richter Rudolf ADA0601 C OOB Spartak Adamov 25:21 + 9:27
11. Petrášek Eduard ZBM0609 C SK Žabovřesky Brno 25:42 + 9:48
12. Plachý Ondřej JPV0707 C Oddíl orientačního sportu SK Prostějov 26:48 + 10:54
13. Sedláček Martin ZBP0700 C OOB SK Zbraslav 28:46 + 12:52
14. Švestka Štěpán KVS0600 C SKOB Kobra Vsetín 36:37 + 20:43
15. Kunt Martin ZAM0701 C OB TJ Sokol Žamberk 60:06 + 44:12
Křupka Tadeáš KON0606 C KOB Konice DISK
H14A
3.20 km, 65 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Petrilák Matouš DOR0409 B OK Dobříš 17:55
2. Zřídkaveselý Adam ZBM0505 B SK Žabovřesky Brno 18:14 + 0:19
3. Doušek Tomáš TBM0401 A KOS TJ Tesla Brno 19:16 + 1:21
4. Štěrbák Josef ZBM0409 B SK Žabovřesky Brno 19:50 + 1:55
5. Haas Filip LPU0401 A OK Lokomotiva Pardubice 19:54 + 1:59
5. Bednařík Vilém VLI0509 B Slavia Liberec orienteering 19:54 + 1:59
7. Orany Vojtěch SJI0401 B OK Jihlava 20:35 + 2:40
8. Fousek Vojtěch RBK0403 B SK Radioklub Blansko 21:17 + 3:22
9. Beneš Jindřich KON0404 B KOB Konice 22:16 + 4:21
10. Strýček Jan ADA0503 B OOB Spartak Adamov 22:34 + 4:39
11. Kolář Šimon SHK0405 B OK Slavia Hradec Králové 22:38 + 4:43
12. Marek Vojtěch ZBM0410 B SK Žabovřesky Brno 24:59 + 7:04
13. Mrózek Pawel TRI0401 B TJ TŽ Třinec 25:36 + 7:41
14. Kasza Tomáš ZBM0512 C SK Žabovřesky Brno 27:24 + 9:29
15. Ježek Filip RBK0405 B SK Radioklub Blansko 27:27 + 9:32
16. Černoch Martin PLU0500 B TJ SOKOL Plumlov 28:09 + 10:14
17. Odehnal Tomáš ADA0500 B OOB Spartak Adamov 28:13 + 10:18
18. Bukovác Filip ZBM0501 B SK Žabovřesky Brno 28:37 + 10:42
19. Otruba František PLU0501 B TJ SOKOL Plumlov 29:13 + 11:18
20. Čivrný Jan VRL0501 B OOS TJ Spartak Vrchlabí 30:02 + 12:07
21. Vališ Vojtěch LPU0512 B OK Lokomotiva Pardubice 31:32 + 13:37
22. Štorek Jan JPV0505 B Oddíl orientačního sportu SK Prostějov 31:52 + 13:57
23. Kunt Stanislav ZAM0401 C OB TJ Sokol Žamberk 35:19 + 17:24
24. Zelený Vladan ZBM0405 C SK Žabovřesky Brno 36:09 + 18:14
25. Kovář Radim CET0501 C TJ Loko Česká Třebová 45:58 + 28:03
26. Shebashov Sergey 21R0400 C ski-o 47:16 + 29:21
27. Doucha Martin SNA0501 B TJ START Náchod 47:25 + 29:30
28. Poláček Tomáš JPV0520 C Oddíl orientačního sportu SK Prostějov 63:41 + 45:46
H16B
5.20 km, 180 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Coufal Jáchym ZBM0200 A SK Žabovřesky Brno 32:03
2. Tichý Lubomír SHK0303 B OK Slavia Hradec Králové 34:21 + 2:18
3. Světnický František STE0204 A SK SKI-OB Šternberk 36:03 + 4:00
4. Urbánek Adam ZBM0302 A SK Žabovřesky Brno 37:06 + 5:03
5. Lička Adam TBM0326 A KOS TJ Tesla Brno 39:15 + 7:12
6. Štorek David JPV0202 B Oddíl orientačního sportu SK Prostějov 40:02 + 7:59
7. Škácha Vít KAM0309 A OK Kamenice 41:58 + 9:55
8. Šišma Vojtěch LPU0204 B OK Lokomotiva Pardubice 51:18 + 19:15
9. Vališ Jan LPU0210 C OK Lokomotiva Pardubice 52:44 + 20:41
10. Rajman Filip UOL0301 B SOB Olomouc 53:05 + 21:02
11. Moravec Jan ZAM0205 C OB TJ Sokol Žamberk 57:41 + 25:38
12. Jedzok Vojtěch UOL0202 C SOB Olomouc 63:12 + 31:09
13. Poláček Lukáš JPV0306 C Oddíl orientačního sportu SK Prostějov 64:42 + 32:39
14. Slezák Aleš JPV0304 C Oddíl orientačního sportu SK Prostějov 65:29 + 33:26
15. Havelka Jan KON0222 C KOB Konice 78:06 + 46:03
16. Švestka Jakub KVS0310 C SKOB Kobra Vsetín 81:07 + 49:04
H18B
5.20 km, 180 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Holusek Jiří JPV0123 C Oddíl orientačního sportu SK Prostějov 53:08
2. Prachař Matouš UOL0000 B SOB Olomouc 56:27 + 3:19
3. Kovář Lukáš CET0102 C TJ Loko Česká Třebová 65:00 + 11:52
H21A
9.70 km, 275 m, 25 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0.08, PB: 8375
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Zbranek Roman TZL8808 R SKOB Zlín 53:44 8501
2. Horvát Petr ASU9447 E Magnus Orienteering 53:58 + 0:14 8442
3. Jurczyk Tomasz 51P9400 C UKS Sparta Czyżowice 54:10 + 0:26
4. Král Václav SSU8243 C SK Severka Šumperk 55:58 + 2:14 8114
5. Adámek Filip ABM0101 A KOB ALFA Brno 56:07 + 2:23 8070
6. Dvorský Vojtěch SKM9401 C KOB Směr Kroměříž 56:36 + 2:52 7975
7. Bencúr Juraj LCE7701 C OOB TJ Slovan Luhačovice 56:40 + 2:56 7943
8. Novotný Ondřej ABM9211 C KOB ALFA Brno 58:48 + 5:04 7599
9. Tichý Radomír SHK0000 A OK Slavia Hradec Králové 59:01 + 5:17 7546
10. Bravený Vít ZBM9102 C SK Žabovřesky Brno 59:47 + 6:03 7411
11. Khýn Vítězslav ASU8304 C Magnus Orienteering 60:17 + 6:33 7315
12. Galicz Karol 27P8600 C BKS Wataha Warszawa 60:18 + 6:34
13. Zháňal Jan ZBM8721 C SK Žabovřesky Brno 60:24 + 6:40 7278
14. Jílek Jakub KSU9202 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 61:01 + 7:17 7166
15. Kozák Osvald TBM8201 C KOS TJ Tesla Brno 61:17 + 7:33 7107
16. Zdráhal Tomáš OOL8801 C SK Haná orienteering 61:36 + 7:52 7040
16. Tomeš Jaroslav DKP8109 C Oddíl OB Kotlářka 61:36 + 7:52 7021
18. Ehl Jiří TBM7701 C KOS TJ Tesla Brno 62:42 + 8:58 6839
19. Fiala Jan BBM7205 C BETA URSUS Orienteering 64:12 + 10:28 6600
20. Mazal Zdeněk VBM8103 C VSK Mendelu Brno 64:58 + 11:14 6469
21. Václavek Tomáš STE5809 C SK SKI-OB Šternberk 65:20 + 11:36 6398
22. Přikryl Petr ZBM6708 C SK Žabovřesky Brno 66:27 + 12:43 6217
23. Doucha Jiří SNA7105 C TJ START Náchod 68:27 + 14:43 5909
24. Sklenář Martin AOP9501 C Orientační Běh Opava 69:50 + 16:06 5692
25. Brabec Jaroslav ZBM8242 C SK Žabovřesky Brno 69:57 + 16:13 5659
26. Hrouda Martin FSP7612 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 73:00 + 19:16 5203
27. Dvorský Petr SKM9601 C KOB Směr Kroměříž 73:15 + 19:31 5153
28. Kořan Pavel VBM7401 C VSK Mendelu Brno 74:02 + 20:18 5026
29. Kligl Radim TBM0103 A KOS TJ Tesla Brno 74:41 + 20:57 4918
30. Finstrle Luděk ZBM7902 C SK Žabovřesky Brno 79:57 + 26:13 4154
31. Krajcar Ivo SKM9501 C KOB Směr Kroměříž 87:54 + 34:10 3013
32. Florián Vojtěch ABM9901 A KOB ALFA Brno 92:31 + 38:47 2350
33. Liščinský Tomáš ZBM8411 C SK Žabovřesky Brno 94:06 + 40:22 2120
34. Ludwig Marcel NNN C Neregistrovaní 138:29 + 84:45
Kožoušek Adam ZBM8512 C SK Žabovřesky Brno DISK 0
H21B
7.50 km, 250 m, 16 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0.08, PB: 6399
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Jordanov Alexandr ZBM9503 C SK Žabovřesky Brno 49:50 6786
2. Haas Karel LPU7304 C OK Lokomotiva Pardubice 52:53 + 3:03 6360
3. Otrusina Jan ABM9210 C KOB ALFA Brno 56:23 + 6:33 5889
4. Komenda Jan ZBM9902 A SK Žabovřesky Brno 57:14 + 7:24 5735
5. Paukert Lukáš KUO9801 A KOB Ústí nad Orlicí 57:39 + 7:49 5635
6. Randík Jan SOB8703 C SOBSA 66:17 + 16:27 4587
7. Oujeský Tomáš ADA7433 C OOB Spartak Adamov 66:31 + 16:41 4518
8. Procházka Jiří ADA7512 C OOB Spartak Adamov 67:27 + 17:37 4370
9. Hrazdil Jiří ZBM8418 C SK Žabovřesky Brno 70:14 + 20:24 4016
10. Procházka Tomáš LPU9110 C OK Lokomotiva Pardubice 80:00 + 30:10 2894
Jalový Vlastimil RBK8604 C SK Radioklub Blansko DISK 0
Hirš Otakar ZBM9801 E SK Žabovřesky Brno DISK 0
Rouš Pavel VBM8102 C VSK Mendelu Brno DISK 0
H21C
5.90 km, 190 m, 12 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0.08, PB: 4837
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Henek Vladan VBM8002 C VSK Mendelu Brno 36:18 5483
2. Pavlíček Lubomír KPY7800 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 44:06 + 7:48 4555
3. Kalina Tomáš TBM8505 C KOS TJ Tesla Brno 45:18 + 9:00 4390
4. Otruba Marek PLU7417 C TJ SOKOL Plumlov 45:59 + 9:41 4285
5. Zitka Adam LPU8402 C OK Lokomotiva Pardubice 46:14 + 9:56 4230
6. Andrš Petr ZAM8401 C OB TJ Sokol Žamberk 48:08 + 11:50 3991
7. Beneš Miroslav KON9915 B KOB Konice 48:15 + 11:57 3952
8. Peterek Vít SOP8600 C OOB TJ Slezan Opava 48:49 + 12:31 3865
9. Maděra Josef VLI7900 C Slavia Liberec orienteering 52:24 + 16:06 3446
10. Minařík Luboš TBM5711 C KOS TJ Tesla Brno 55:40 + 19:22 3068
11. Švestka Vít KVS9700 C SKOB Kobra Vsetín 63:29 + 27:11 2201
12. Kolaja Jan VLI8100 C Slavia Liberec orienteering 66:36 + 30:18 1851
13. Kavan Tomáš TBM8603 C KOS TJ Tesla Brno 68:17 + 31:59 1659
14. Patočka Aleš 4CC8700 C Al 85:31 + 49:13
15. Stejskal Ondřej LBM8801 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 115:41 + 79:23 0
Karlík Jan 8CX8800 C Neregistrovaní - Karlík DISK
H35B
7.90 km, 190 m, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Rotek Pavel ZBM7704 C SK Žabovřesky Brno 55:21
2. Trempoltsev Alexander 21R0000 C ski-o 58:34 + 3:13
3. Koblížek Kamil KUO8001 C KOB Ústí nad Orlicí 62:06 + 6:45
4. Orany Tomáš SJI7311 C OK Jihlava 63:42 + 8:21
5. Verner Tomáš VBM8204 C VSK Mendelu Brno 67:48 + 12:27
6. Choutka Jaroslav SOB6301 C SOBSA 68:21 + 13:00
7. Střelba Ondřej PGP7510 C SK Praga 68:23 + 13:02
8. Brosch Petr RBK7111 C SK Radioklub Blansko 68:48 + 13:27
9. Poborský Petr EKP7500 C VŠTJ Ekonom Praha 71:29 + 16:08
10. Kurfürst Pavel FSP7400 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 72:35 + 17:14
11. Paulíček Michal UOL7701 C SOB Olomouc 72:42 + 17:21
12. Vlček Jiří VIC7700 C OB Vizovice 80:55 + 25:34
13. Morávek Martin SRK7701 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 83:15 + 27:54
14. Křupka Tomáš KON7717 C KOB Konice 93:27 + 38:06
15. Gregor Radek DOR7404 C OK Dobříš 95:13 + 39:52
16. Fiala Jan DOR7802 C OK Dobříš 101:55 + 46:34
17. Petříček Martin MKP8000 C SK GORDIC Praha Kačerov 102:32 + 47:11
18. Nečas David TBM7611 C KOS TJ Tesla Brno 105:04 + 49:43
19. Sixta Martin MOV7601 C SKOB Ostrava 109:01 + 53:40
Daněk Roman SBK7541 C KOB START Blansko, z. s. DISK
H35C
6.40 km, 175 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ježek Petr RBK7201 C SK Radioklub Blansko 57:51
2. Odehnal Luděk ADA7400 C OOB Spartak Adamov 59:23 + 1:32
3. Tomášek Petr STE8001 C SK SKI-OB Šternberk 59:26 + 1:35
4. Chmelář Jan JPV7501 C Oddíl orientačního sportu SK Prostějov 61:36 + 3:45
5. Martinek Pavel JPV7700 C Oddíl orientačního sportu SK Prostějov 66:22 + 8:31
6. Fousek Martin RBK7801 C SK Radioklub Blansko 66:49 + 8:58
7. Panáček Aleš 8MC7600 C Papiyon 68:00 + 10:09
8. Kroupa Jan LPU8103 C OK Lokomotiva Pardubice 69:35 + 11:44
9. Pavlica Jiří KVS7501 C SKOB Kobra Vsetín 69:55 + 12:04
10. Kunt Stanislav ZAM7401 C OB TJ Sokol Žamberk 72:57 + 15:06
11. Čapek Miroslav PHK7603 C OK 99 Hradec Králové 74:07 + 16:16
12. Kroutil Petr ZBM7803 C SK Žabovřesky Brno 76:07 + 18:16
13. Příkazský Jakub PHK8000 C OK 99 Hradec Králové 79:03 + 21:12
14. Ebner Zdeněk KON8215 C KOB Konice 80:55 + 23:04
15. Burda Tomáš STE7600 C SK SKI-OB Šternberk 80:59 + 23:08
16. Zemánek Miroslav SRK7401 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 83:43 + 25:52
17. Good Martin SBR7800 C SKOB Bruntál 83:57 + 26:06
18. Přikryl Jiří JPV7404 C Oddíl orientačního sportu SK Prostějov 87:22 + 29:31
19. Polách David 3MZ8000 C Neregistrovani - Vlci 105:50 + 47:59
Adam Aleš TRT8100 C KOS Třešť DISK
H45B
5.90 km, 185 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Horký Jan UOL7100 C SOB Olomouc 40:52
2. Beneš Jan SJH7001 C SJH Jindřichův Hradec 40:54 + 0:02
3. Švestka Vítězslav KVS7301 C SKOB Kobra Vsetín 42:28 + 1:36
4. Vrubel Karel TZL6401 C SKOB Zlín 43:25 + 2:33
5. Vlček Roman SKM7000 C KOB Směr Kroměříž 44:01 + 3:09
6. Suk Jiří MFP6401 C Matfyz Praha 45:28 + 4:36
7. Kolář Viktor SHK7300 C OK Slavia Hradec Králové 48:19 + 7:27
8. Křivda Ivan 2PC6700 C Sportovní klub hasičů Královéhradeckého kraje 49:02 + 8:10
9. Auermüller Vít 65X6700 C Laněk 49:55 + 9:03
10. Šimek Roman UOL6503 C SOB Olomouc 51:39 + 10:47
11. Mokrý Jan ABM6611 C KOB ALFA Brno 51:41 + 10:49
12. Coufal Svatoš ZBM6700 C SK Žabovřesky Brno 53:02 + 12:10
13. Janeček Jura EKP6701 C VŠTJ Ekonom Praha 53:05 + 12:13
14. Zelený Pavel ZBM7302 C SK Žabovřesky Brno 56:31 + 15:39
14. Kniebugl Anton 39S6401 C KOBRA Bratislava 56:31 + 15:39
16. Sedláček Jaroslav HLV6404 C KČT - OB Holešov 57:55 + 17:03
17. Šritr Martin TUV6802 C SOK TJ Turnov 60:18 + 19:26
18. Lohr Ivo SCP6801 C OK Sparta Praha 61:47 + 20:55
19. Štípek Rostislav TZL5702 C SKOB Zlín 64:46 + 23:54
20. Vališ Jan LPU7104 C OK Lokomotiva Pardubice 65:46 + 24:54
21. Silnoušek Jiří STE7200 C SK SKI-OB Šternberk 78:28 + 37:36
22. Petrilák Miroslav DOR6600 C OK Dobříš 90:06 + 49:14
Škácha Michal KAM7102 C OK Kamenice DISK
H45C
5.10 km, 100 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jordanov Nikolaj VBM6501 C VSK Mendelu Brno 44:28
2. Suk Marek PZR6701 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 45:44 + 1:16
3. Antonowicz Jerzy STE6800 C SK SKI-OB Šternberk 45:51 + 1:23
4. Kubíček Jiří UOL6500 C SOB Olomouc 48:02 + 3:34
5. Jirous Jiří TAP7201 C KOB Tretra Praha 49:10 + 4:42
6. Holec Honza MOV6701 C SKOB Ostrava 49:37 + 5:09
7. Kalousek Jiří DKP6901 C Oddíl OB Kotlářka 50:08 + 5:40
8. Jalový Vlastimil RBK6120 C SK Radioklub Blansko 50:49 + 6:21
9. Jašek Milan TBM6201 C KOS TJ Tesla Brno 51:11 + 6:43
10. Rykala Karel VAM6401 C OOB Vamberk 52:39 + 8:11
11. Bednařík Aleš VLI7309 C Slavia Liberec orienteering 53:36 + 9:08
12. Horký Tomáš TBM6747 C KOS TJ Tesla Brno 54:58 + 10:30
13. Kašpar Václav TYN7001 C OOB SK Týniště nad Orlicí 55:17 + 10:49
14. Šišma Pavel TYN6901 C OOB SK Týniště nad Orlicí 55:58 + 11:30
15. Švestka Jiří KVS6810 C SKOB Kobra Vsetín 56:08 + 11:40
16. Urbánek Petr ZBM7303 C SK Žabovřesky Brno 56:46 + 12:18
17. Šoupa Karel LPM6900 C OK Lokomotiva Plzeň 59:35 + 15:07
18. Vítek Zbyněk PTE6622 C TJ Sokol Ptení 59:38 + 15:10
19. Poláček Luboš JPV7214 C Oddíl orientačního sportu SK Prostějov 60:50 + 16:22
20. Raclavský Vladislav UOL6600 C SOB Olomouc 61:28 + 17:00
21. Lička Lukáš VBM7301 C VSK Mendelu Brno 62:34 + 18:06
22. Strýček Jiří ADA6701 C OOB Spartak Adamov 64:33 + 20:05
23. Pelikán Daniel PLU6800 C TJ SOKOL Plumlov 123:44 + 79:16
H55B
4.80 km, 140 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Grepl Ladislav KON6111 C KOB Konice 38:44
2. WestinKjell N01XX03 C Porsgrunn Norway 39:26 + 0:42
3. Zeman Jaroslav SJI5901 C OK Jihlava 41:20 + 2:36
4. Zdráhal Robert OOL5707 C SK Haná orienteering 45:59 + 7:15
5. Křeček Miroslav ZPV6213 C KOB ZPV Prostějov 46:07 + 7:23
6. Ryšavý Jiří OOP5803 C TJ Opava 47:14 + 8:30
7. Řeháček Petr SBR6302 C SKOB Bruntál 49:11 + 10:27
8. Hrstka Vladislav JHB5702 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod 50:54 + 12:10
9. Višňa Milan OOL5904 C SK Haná orienteering 51:41 + 12:57
10. Kolařík Zdeněk SBK5406 C KOB START Blansko, z. s. 51:47 + 13:03
11. Komínek Jaroslav KON5713 C KOB Konice 52:17 + 13:33
12. Koudelný Jiří TTR5401 C OOB Třebíč 52:43 + 13:59
13. Zdráhal Tomáš OOL5301 C SK Haná orienteering 52:49 + 14:05
14. Hošek Ladislav SCP6001 C OK Sparta Praha 53:00 + 14:16
15. Robotka Libor PBM5303 C TJ Spartak 1. Brněnská 53:01 + 14:17
16. Buřt Vladimír SBK6301 C KOB START Blansko, z. s. 53:52 + 15:08
17. Kopáček Miroslav CHT6049 C OOB SK Chrast 54:52 + 16:08
18. Albert František OOL5804 C SK Haná orienteering 58:50 + 20:06
19. Čivrný Pavel VRL6306 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 60:52 + 22:08
20. Štěpánek Jiří LBM5401 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 65:23 + 26:39
21. Světnický Alexandr OOL6300 C SK Haná orienteering 65:51 + 27:07
22. Korf Aliaksandr 24B6100 C Orion 72:15 + 33:31
23. Novák Miroslav 3AC5500 C NER - Novakovi 91:33 + 52:49
24. Borovička Milan FSP6104 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 91:34 + 52:50
H55C
4.70 km, 135 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Novotný Miroslav LPU5905 C OK Lokomotiva Pardubice 48:15
2. Valter Petr KBP4500 C KBP Praha 49:22 + 1:07
3. Sysel Svatobor TTR6202 C OOB Třebíč 51:46 + 3:31
4. Vícha Vladimír LPU5801 C OK Lokomotiva Pardubice 53:45 + 5:30
5. Hirš Libor VBM6000 C VSK Mendelu Brno 56:50 + 8:35
6. Klimpl Petr LPU5401 C OK Lokomotiva Pardubice 58:43 + 10:28
7. Jalový Jaroslav RBK5719 C SK Radioklub Blansko 58:59 + 10:44
8. Janků Josef KVS6200 C SKOB Kobra Vsetín 60:16 + 12:01
9. Potěšil Václav VBM5613 C VSK Mendelu Brno 63:34 + 15:19
10. Janošík Zdeněk UOL5600 C SOB Olomouc 100:20 + 52:05
H65
3.50 km, 65 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Farář Václav LPU5201 C OK Lokomotiva Pardubice 29:45
2. Juřeník Josef MOV5201 C SKOB Ostrava 31:10 + 1:25
3. Härtelt Helmut N03XX02 C SSV Planeta Radebuel 32:38 + 2:53
4. Hořínek Jaroslav VSP5000 C USK Praha 34:55 + 5:10
5. Pilgr Bohuslav CET5101 C TJ Loko Česká Třebová 37:58 + 8:13
6. Jelínek Petr TZL4902 C SKOB Zlín 38:58 + 9:13
7. Korbély Tibor 15H5000 C HER Herkules SE Balatonalmádi 39:29 + 9:44
8. Hrbas Vladimír KVS5301 C SKOB Kobra Vsetín 40:34 + 10:49
9. Ptáček Ladislav BBM5300 C BETA URSUS Orienteering 45:07 + 15:22
10. Henek Milan RBK5307 C SK Radioklub Blansko 46:40 + 16:55
11. Janošík Antonín UOL5201 C SOB Olomouc 49:27 + 19:42
12. Jelínek Vít TZL5102 C SKOB Zlín 51:12 + 21:27
13. Denemarek Oldřich BBM5100 C BETA URSUS Orienteering 59:52 + 30:07
14. Procházka Jan TBM4907 C KOS TJ Tesla Brno 61:07 + 31:22
15. Blecha Ladislav TRT5100 C KOS Třešť 64:51 + 35:06
16. Chromčák František JZL5201 C TJ Jižní svahy Zlín 79:01 + 49:16
Hickethier Manfred VLI5201 C Slavia Liberec orienteering DISK
H70
3.00 km, 50 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pospíšil Jaromír PZR4417 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 28:04
2. Vlach Oldřich BOV4403 C TJ Baník Ostrava OKD 29:48 + 1:44
3. Horký Jan UOL4600 C SOB Olomouc 30:20 + 2:16
4. Ostřanský Josef SSU4302 C SK Severka Šumperk 30:21 + 2:17
5. Bauer Emil VBM4410 C VSK Mendelu Brno 31:35 + 3:31
6. Chmelík Aleš VBM4732 C VSK Mendelu Brno 32:21 + 4:17
7. Peška Antonín HLV4801 C KČT - OB Holešov 33:10 + 5:06
7. Hrobař Rudolf SRK4702 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 33:10 + 5:06
9. Schmalfeld Tassilo N03XX01 C SSV Planeta Radebuel 33:24 + 5:20
10. Havlík Jaroslav SJC3601 C Sportcentrum Jičín 36:44 + 8:40
11. Skácel Jaroslav KON4617 C KOB Konice 42:18 + 14:14
12. Úlehla Zdeněk BOR4001 C OK Jiskra Nový Bor 43:06 + 15:02
13. Gřunděl Ivan SJH4201 C SJH Jindřichův Hradec 43:13 + 15:09
14. Dokoupil Vladimír VBM4806 C VSK Mendelu Brno 43:26 + 15:22
15. Dufek Jan TBM4231 C KOS TJ Tesla Brno 44:42 + 16:38
16. Šponar Josef ZAM4701 C OB TJ Sokol Žamberk 51:48 + 23:44
P
2.70 km, 50 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Láno Pavel KVS C SKOB Kobra Vsetín 20:44
2. Lazárek Martin KVS C SKOB Kobra Vsetín 21:54 + 1:10
3. Horký Jan UOL C SOB Olomouc 22:25 + 1:41
4. Láznička Libor TZL6701 C SKOB Zlín 24:53 + 4:09
5. Kabáthová Jitka ZBM5582 C SK Žabovřesky Brno 25:08 + 4:24
6. Růžička Lukáš KSU7849 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 26:19 + 5:35
7. Mokrá Regina ABM6854 C KOB ALFA Brno 26:24 + 5:40
8. Lubrichová Veronika STE0451 B SK SKI-OB Šternberk 27:05 + 6:21
9. Šoupa Martin LPM0500 C OK Lokomotiva Plzeň 27:41 + 6:57
10. Ciriani Matilde JPV C Oddíl orientačního sportu SK Prostějov 29:11 + 8:27
11. Horká Soňa N04XX51 C (Horký) 29:50 + 9:06
12. Bolf Vojtěch TAP8300 C KOB Tretra Praha 30:15 + 9:31
13. Sedláček Otakar ZBP7200 C OOB SK Zbraslav 30:45 + 10:01
14. Zbořil Ctirad UOL7200 C SOB Olomouc 31:30 + 10:46
15. Příkazská Petra PHKXX51 C OK 99 Hradec Králové 33:13 + 12:29
16. Markovič Peter JPV8016 C Oddíl orientačního sportu SK Prostějov 34:04 + 13:20
17. Pinďáková Veronika KVS7860 C SKOB Kobra Vsetín 34:12 + 13:28
18. Buřtová Kateřina NNN C Neregistrovaní 35:03 + 14:19
19. Šujanová Kateřina RBK7851 C SK Radioklub Blansko 35:25 + 14:41
20. Brabcová Jana 3AC8450 C NER - Novakovi 35:34 + 14:50
21. Neuer Pavel DOR7502 C OK Dobříš 35:48 + 15:04
22. Podzimek Petr KONXX01 C KOB Konice 36:05 + 15:21
23. Tichý Radomír NNN C Neregistrovaní 37:25 + 16:41
24. Vítková Miroslava PTE6952 C TJ Sokol Ptení 42:54 + 22:10
25. Chromčáková Ivana JZL5450 C TJ Jižní svahy Zlín 44:01 + 23:17
26. Šubrt Zdeněk UOL4201 C SOB Olomouc 45:10 + 24:26
27. Tichá Daniela SSU6750 C SK Severka Šumperk 46:52 + 26:08
28. Matušková Kateřina RBK7474 C SK Radioklub Blansko 50:50 + 30:06
29. Robotková Lenka PBM5451 C TJ Spartak 1. Brněnská 52:31 + 31:47
30. Synek Ondřej NNN C Neregistrovaní 53:52 + 33:08
31. Neuerová Kateřina DOR7852 C OK Dobříš 55:17 + 34:33
32. Synek Michal NNN C Neregistrovaní 55:25 + 34:41
33. Tichá Anna NNN C Neregistrovaní 56:06 + 35:22
34. Adam Ondřej NNN C Neregistrovaní 57:15 + 36:31
35. Burdová Olga STE7651 C SK SKI-OB Šternberk 60:57 + 40:13
36. Minaříková Dagmar NNN C Neregistrovaní 71:00 + 50:16
37. Volencová Ivana OTK5250 C OOB TJ Jiskra Otrokovice 82:31 + 61:47
38. Červinka Pavel OTK C OOB TJ Jiskra Otrokovice 83:43 + 62:59
Vrtalová Gabriela UOL7050 C SOB Olomouc DISK
Procházka Jiří ADA C OOB Spartak Adamov DISK
Stará Pavla BOV4251 C TJ Baník Ostrava OKD DISK
Rozsívalová Petra KON8063 C KOB Konice DISK
T
5.80 km, 195 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kabáthová Eva ZBM8966 E SK Žabovřesky Brno 47:40
2. Chvátal Lukáš ZBM8309 C SK Žabovřesky Brno 47:47 + 0:07
3. Auermüllerová Anna ZBM0060 A SK Žabovřesky Brno 53:58 + 6:18
4. Rudolf Matěj NNN C Neregistrovaní 54:41 + 7:01
5. Rohan Tomáš ASU9009 C Magnus Orienteering 58:08 + 10:28
6. Toman Filip ABM9309 C KOB ALFA Brno 61:06 + 13:26
7. Drábková Zuzana TBM8452 C KOS TJ Tesla Brno 62:35 + 14:55
8. Honkyš Jan JPV9912 C Oddíl orientačního sportu SK Prostějov 69:06 + 21:26
9. Maděrová Michaela 82X8050 C Rudolfovské Gazely 72:27 + 24:47
10. Jaroš Vladimír DCE5400 C KOB Dobřichovice 74:21 + 26:41
11. Fialová Jana DOR8050 C OK Dobříš 75:14 + 27:34
12. Klajblová Kristýna TBM8555 C KOS TJ Tesla Brno 77:53 + 30:13
13. Gremlica Martin JPV C Oddíl orientačního sportu SK Prostějov 83:12 + 35:32
14. Jireš František 3IX5900 C Zelenkovi 96:45 + 49:05
15. Randíková Magdaléna SOB8851 C SOBSA 101:41 + 54:01
16. Rešová Kateřina ASU9090 C Magnus Orienteering 110:12 + 62:32
17. Gregor Tahmina DOR7552 C OK Dobříš 115:32 + 67:52
18. Nechvátal Lukáš TBM8611 C KOS TJ Tesla Brno 116:45 + 69:05
19. Tomanová Elena ABM6666 C KOB ALFA Brno 124:40 + 77:00
Chmelař Martin ASU9505 C Magnus Orienteering DISK
Honkyš Pavel JPV9707 C Oddíl orientačního sportu SK Prostějov DISK
Matuška Pavel RBK7001 C SK Radioklub Blansko DISK