Výsledky závodu: Orienteering Adventure - E3

Datum:
09.08.2019
Místo konání:
Pořadatel:
OAV - Orienteering Adventure
Mapa:
Ředitel závodu:
Hlavní rozhodčí:
Stavitel tratí:
Leštínský Tomáš - R3
Kategorie:
BEGINNERS     D10     D12     D14     D16     D18     D21A     D21B     D21C     D35A     D35B     D45A     D45B     D55A     D55B     D65     H10     H12     H14     H16     H18     H21A     H21B     H21C     H35A     H35B     H45A     H45B     H55A     H55B     H65     H75     HDR     P     T    
BEGINNERS
2.98 km, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Filipiak Agnieszka 97P7550 KS Hades Poznań 34:49
2. Finkenstaedt Antonia 260001 026-Millfield School 41:55 + 7:06
3. Michalíková Sára DOB0850 KOB Dobruška 43:02 + 8:13
4. Cychodolova Azlita 280002 028-Belarus 45:43 + 10:54
D10
2.05 km, 5 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kotecká Marie Anna TBM0989 KOS TJ Tesla Brno 14:57
2. Volkova Maja 38S0950 Slávia ŽU Žilina 15:14 + 0:17
3. Lepšová Lucie SRK0951 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 16:49 + 1:52
4. Stehlíková Tereza LPM0951 OK Lokomotiva Plzeň 18:22 + 3:25
5. Hrdá Kristýna VLI0953 Slavia Liberec orienteering 18:56 + 3:59
6. Miś Milena 1VP1050 HKS Azymut Mochy 19:16 + 4:19
7. Jakubcová Karolína SJC1050 Sportcentrum Jičín 22:16 + 7:19
8. Janatová Violka TJN0956 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 22:25 + 7:28
9. Pechová Marie VLI1050 Slavia Liberec orienteering 23:21 + 8:24
10. Čečerle Beáta VLI1053 Slavia Liberec orienteering 24:56 + 9:59
11. Čalounová Klára VLI0950 Slavia Liberec orienteering 25:06 + 10:09
12. Kundratová Eva TZL0950 SKOB Zlín 26:03 + 11:06
13. Trojanová Vendula VLI1052 Slavia Liberec orienteering 26:23 + 11:26
14. Barsová Magdaléna VLI0955 Slavia Liberec orienteering 26:37 + 11:40
15. Dvořáčková Eva OSN1050 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 27:18 + 12:21
16. Šipoš Emília VLI0952 Slavia Liberec orienteering 29:24 + 14:27
17. Kubešová Tereza VLI0954 Slavia Liberec orienteering 31:04 + 16:07
18. Vaculovičová Alžběta DCE0950 KOB Dobřichovice 34:13 + 19:16
Dvořáčková Eliška TTR0951 OOB Třebíč 37:38 + 22:41
D12
2.56 km, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bulířová Žofie TAP0850 KOB Tretra Praha 18:28
2. Běloušková Kateřina CTB0752 SK OB Chotěboř 20:44 + 2:16
3. Gregorová Alice DKP0758 Oddíl OB Kotlářka 21:25 + 2:57
4. Mullis Carolina DKP0951 Oddíl OB Kotlářka 21:45 + 3:17
5. Strýčková Barbora ADA0852 OOB Spartak Adamov 22:00 + 3:32
6. Kunášková Karolína VLI0851 Slavia Liberec orienteering 24:10 + 5:42
7. Kynčlová Anna JIL0852 OK Jilemnice 28:43 + 10:15
8. Dvořáková Lucie BBM0750 BETA URSUS Orienteering 29:08 + 10:40
9. Łącka Julia 2DP0750 UKS OSiR Góra Kalwaria 29:34 + 11:06
10. Hamáčková Šárka STH0852 SK Studenec 31:50 + 13:22
11. Laštovková Jana JIL0853 OK Jilemnice 32:04 + 13:36
12. Flossmannová Lucie VLI0852 Slavia Liberec orienteering 32:44 + 14:16
13. Ekertová Jana VLI0750 Slavia Liberec orienteering 35:53 + 17:25
14. Housková Adéla DOR0851 OK Dobříš 38:58 + 20:30
15. Klecha Weronika 1VP0750 HKS Azymut Mochy 38:59 + 20:31
16. Delaume Charlotte 160001 016-OPA Montigny 40:23 + 21:55
17. Pechová Alena VLI0854 Slavia Liberec orienteering 42:32 + 24:04
18. Feřtová Anežka VLI0856 Slavia Liberec orienteering 44:17 + 25:49
19. Dvořáčková Jana OSN0757 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 49:30 + 31:02
20. Ruszová Svatava KUN0751 TJ Sokol Kunvald 55:53 + 37:25
21. Nešporová Terezie TTR0852 OOB Třebíč 57:40 + 39:12
22. Blidefalk Amanda 200003 020-(SWE) OK Södertörn 82:32 + 64:04
D14
3.64 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Švecová Karolína ZVO0557 OB SK Zvole 47:08
2. Kubecová Magdalena STB0550 TJ Stadion Nový Bor 49:49 + 2:41
3. Srbová Michaela SJI0551 OK Jihlava 53:24 + 6:16
4. Cejpková Karolína SRK0552 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 55:02 + 7:54
5. Výchová Veronika KOR0550 OB DDM Kostelec nad Orlicí 71:01 + 23:53
6. Housková Barbora DOR0655 OK Dobříš 74:47 + 27:39
7. Vilémová Eliška VLI0655 Slavia Liberec orienteering 75:14 + 28:06
8. Mikuła Daria 3WP0751 KOS BnO Szczecin 77:09 + 30:01
9. Hovorková Marie LDC0650 KOB Děčín 82:57 + 35:49
10. Kula Maja 3WP0754 KOS BnO Szczecin 85:23 + 38:15
11. Kosková Adéla VLI0656 Slavia Liberec orienteering 100:10 + 53:02
12. Koubová Hana DKP0558 Oddíl OB Kotlářka 115:02 + 67:54
13. Mikuła Iga 3WP0752 KOS BnO Szczecin 119:23 + 72:15
14. Pitrmucová Lucie JIL0651 OK Jilemnice 128:08 + 81:00
15. Přibylová Anežka OSN0551 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 142:09 + 95:01
Murek Emilia 1VP0651 HKS Azymut Mochy DISK
D16
4.71 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Martanová Lea VLI0555 Slavia Liberec orienteering 43:33
2. Karlová Anna JIL0352 OK Jilemnice 47:16 + 3:43
3. Bulířová Ema TAP0452 KOB Tretra Praha 56:11 + 12:38
4. Randáková Adéla VRL0452 OOS TJ Spartak Vrchlabí 56:28 + 12:55
5. Nekvasilová Tereza DKP0459 Oddíl OB Kotlářka 70:06 + 26:33
6. De Heij Laura RIC0450 OB Říčany 70:10 + 26:37
7. Smutná Anna Marie DKP0359 Oddíl OB Kotlářka 70:54 + 27:21
8. Filipiak Adrianna 97P0351 KS Hades Poznań 72:49 + 29:16
9. Burešová Eliška VLI0456 Slavia Liberec orienteering 74:04 + 30:31
10. Švecová Anežka ZVO0352 OB SK Zvole 74:25 + 30:52
11. Dobros Aleksandra 320001 032-UKS Arkady Raszkow 79:34 + 36:01
12. Richterová Julie ADA0351 OOB Spartak Adamov 79:57 + 36:24
13. Staňková Radka VPM0452 KOS Slavia Plzeň 80:53 + 37:20
14. Tomášková Linda TAP0455 KOB Tretra Praha 98:28 + 54:55
15. Podhorná Anna VLI0455 Slavia Liberec orienteering 99:30 + 55:57
16. Křížková Marie MAS0450 KČT Aš 109:26 + 65:53
17. Nešporová Marie TTR0351 OOB Třebíč 118:18 + 74:45
D18
5.90 km, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Martanová Elin VLI0252 Slavia Liberec orienteering 75:53
2. Škáchová Magdalena DKP0156 Oddíl OB Kotlářka 76:14 + 0:21
3. Kosová Tereza PHK0151 OK 99 Hradec Králové 82:35 + 6:42
4. Marková Ema STE0252 SK SKI-OB Šternberk 87:42 + 11:49
5. Staňková Markéta VPM0153 KOS Slavia Plzeň 111:30 + 35:37
D21A
6.82 km, 16 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 8779
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Jedličková Zuzana SHK8150 OK Slavia Hradec Králové 63:56 8859
2. Štičková Anna SSU9651 SK Severka Šumperk 64:11 + 0:15 8825
3. Mullis Kateřina DKP7753 Oddíl OB Kotlářka 65:26 + 1:30 8655
4. Kolínová Kristýna DKP8450 Oddíl OB Kotlářka 66:44 + 2:48 8478
5. Plochová Dominika DKP8651 Oddíl OB Kotlářka 67:54 + 3:58 8319
6. Gregorová Kamila CTB8151 SK OB Chotěboř 69:08 + 5:12 8151
7. Teplá Karolína SHK9251 OK Slavia Hradec Králové 70:02 + 6:06 8029
8. Rufferová Iva TUR8354 OOB TJ Turnov 71:57 + 8:01 7768
9. Pospíšilová Marie DKP8756 Oddíl OB Kotlářka 74:48 + 10:52 7380
10. Knapová Lenka LPU9351 OK Lokomotiva Pardubice 75:03 + 11:07 7346
11. Hepnerová Martina SHK8152 OK Slavia Hradec Králové 75:06 + 11:10 7339
12. Rollier Monika PHK8051 OK 99 Hradec Králové 75:39 + 11:43 7264
13. Drągowska Maria 23P9550 OK!Sport Warszawa 77:04 + 13:08
14. Neradová Alena TUR8551 OOB TJ Turnov 77:27 + 13:31 7019
15. Nováková Tereza LPU9757 OK Lokomotiva Pardubice 80:59 + 17:03 6539
16. Ślusarczyk Katarzyna 23P8951 OK!Sport Warszawa 81:16 + 17:20
17. Machowska Weronika 2DP8650 UKS OSiR Góra Kalwaria 82:58 + 19:02
18. Havlová Adéla BOR9161 OK Jiskra Nový Bor 84:00 + 20:04 6128
19. Králová Vanda BZP8750 Báječné ženy v orientačním běhu 84:27 + 20:31 6067
20. Kolaja Ehlerová Jana VLI8055 Slavia Liberec orienteering 85:15 + 21:19 5958
21. Pachnik Malgorzata DOB9399 KOB Dobruška 86:52 + 22:56 5738
22. Žaloudková Klára LPU9461 OK Lokomotiva Pardubice 91:25 + 27:29 5119
23. Mazan Aleksandra 3WP9550 KOS BnO Szczecin 93:18 + 29:22
24. Zajícová Kateřina TAP9053 KOB Tretra Praha 97:10 + 33:14 4336
25. Voltrová Alena DKP9956 Oddíl OB Kotlářka 98:29 + 34:33 4157
26. Šmejcová Anna SJC9552 Sportcentrum Jičín 104:35 + 40:39 3327
27. Palasová Petra SJC8658 Sportcentrum Jičín 106:35 + 42:39 3055
28. Murawska Marta 1VP9850 HKS Azymut Mochy 109:25 + 45:29
29. Randáková Helena VRL7452 OOS TJ Spartak Vrchlabí 113:17 + 49:21 2143
Kořínková Zuzana TUR9253 OOB TJ Turnov DISK 0
Knoblochová Kamila SJC8356 Sportcentrum Jičín DISK 0
Luštická Lucie TUR8650 OOB TJ Turnov DISK 0
D21B
5.92 km, 16 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 5756
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Jirásková Kateřina PGP8852 SK Praga 75:41 6046
2. Smutná Pavla VAM8651 OB Vamberk 80:03 + 4:22 5730
3. Kožinová Zuzana PGP9650 SK Praga 83:22 + 7:41 5491
4. Kociánová Lenka VBM8553 VSK Mendelu Brno 84:37 + 8:56 5401
5. Vernerová Radka VBM8558 VSK Mendelu Brno 85:10 + 9:29 5361
6. Janečková Dagmar EKP6550 VŠTJ Ekonom Praha 85:58 + 10:17 5303
7. Drągowska Malwina 23P8500 OK!Sport Warszawa 86:39 + 10:58
8. Vrbatová Petra HOS8551 TJ Tatran Hostinné 93:58 + 18:17 4725
9. Drábková Zuzana TBM8452 KOS TJ Tesla Brno 94:33 + 18:52 4683
10. Kašparová Šárka AOP7251 Orientační Běh Opava 96:49 + 21:08 4520
11. Filipová Tereza SRK0050 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 99:18 + 23:37 4340
12. Kozumplíková Alice RBK8151 SK Radioklub Blansko 100:02 + 24:21 4287
13. Petrová Daniela LPU8454 OK Lokomotiva Pardubice 100:53 + 25:12 4226
14. Szenczi Kristýna VLI8650 Slavia Liberec orienteering 101:34 + 25:53 4176
15. Vágnerová Michaela SJC8754 Sportcentrum Jičín 107:04 + 31:23 3779
16. Kundratová Lucie TZL0058 SKOB Zlín 109:54 + 34:13 3575
17. Držková Markéta LPU7670 OK Lokomotiva Pardubice 110:15 + 34:34 3549
18. Ducháčková Kateřina STH9356 SK Studenec 113:01 + 37:20 3350
19. Horová Klára PGP8455 SK Praga 124:49 + 49:08 2497
20. Klapalová Hana VAM8850 OB Vamberk 135:34 + 59:53 1721
21. Vaňková Saša LDC8550 KOB Děčín 198:57 + 123:16 0
22. Morrall Lizzi 150002 015-RAFO 261:36 + 185:55
Filipová Ivana SRK7373 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. DISK 0
D21C
4.80 km, 13 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 4318
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Zavadilová Simona PTE8485 TJ Sokol Ptení 86:01 4610
2. Panchártková Tereza LTU8950 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 89:51 + 3:50 4430
3. Peremská Dana SRK9351 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 100:51 + 14:50 3915
4. Fujáková Katka HAV8550 OB Havířov 105:09 + 19:08 3714
5. Procházková Michaela LPU8960 OK Lokomotiva Pardubice 108:47 + 22:46 3544
6. Muchová Barbora KVS8550 SKOB Kobra Vsetín 108:54 + 22:53 3538
7. Puternicka Joanna 21P8750 Orientop Wrocław 114:29 + 28:28
8. Černá Kateřina TJP9850 TJ Sokol Troja 132:55 + 46:54 2414
9. Zakouřilová Kamila TUR8557 OOB TJ Turnov 135:53 + 49:52 2275
D35A
6.03 km, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Štěpánková Kateřina TBM7654 KOS TJ Tesla Brno 70:04
2. Podlipná Veronika SJC8152 Sportcentrum Jičín 78:07 + 8:03
3. Janatová Lucie DKP8154 Oddíl OB Kotlářka 78:22 + 8:18
4. Pachnerová Dominika CHA7750 OK Chrastava 81:08 + 11:04
5. Kotecká Michaela TBM7856 KOS TJ Tesla Brno 90:00 + 19:56
6. Jiřištová Zuzana DKP8254 Oddíl OB Kotlářka 93:47 + 23:43
7. Švihovská Eva SJC8352 Sportcentrum Jičín 96:10 + 26:06
8. Kubečková Zdena PHK7551 OK 99 Hradec Králové 97:28 + 27:24
9. Renner Daniela 110001 011-OK Södertörn 105:20 + 35:16
10. Janáková Eva 64C8350 999-ARCHIV 105:47 + 35:43
11. Biolik Agnieszka 46P7700 Trackcourse 111:06 + 41:02
12. Marková Eva STE7550 SK SKI-OB Šternberk 168:34 + 98:30
13. Housková Monika DOR7551 OK Dobříš 203:36 + 133:32
Novotná Kateřina PHK8252 OK 99 Hradec Králové DISK
D35B
4.61 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Dosbabová Magdalena TTR8152 OOB Třebíč 74:12
2. Městková Kateřina VSP7650 USK Praha 83:11 + 8:59
3. Dvořáčková Jana OSN7850 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 84:03 + 9:51
4. Peteráčová Hyxová Radka VLI7755 Slavia Liberec orienteering 86:01 + 11:49
5. Přibylová Jana OSN7853 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 95:27 + 21:15
6. Šedivá Petra NPA7751 SK LOB Nová Paka 97:04 + 22:52
7. Pavlíková Jitka LIT8352 KOB Litvínov 99:02 + 24:50
8. Habánová Anna VLI7757 Slavia Liberec orienteering 99:34 + 25:22
9. Hladká Petra KOR7950 OB DDM Kostelec nad Orlicí 105:08 + 30:56
10. Termerová Jana LTU7850 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 106:36 + 32:24
11. Srbová Alena SJI7951 OK Jihlava 109:35 + 35:23
12. Dvořáčková Jana TTR8154 OOB Třebíč 110:58 + 36:46
13. Patková Kateřina BOR7853 OK Jiskra Nový Bor 112:59 + 38:47
14. Jelínková Irena TBM7664 KOS TJ Tesla Brno 117:55 + 43:43
15. Pivcová Žaneta MLA8050 MLOK Mariánské Lázně 138:34 + 64:22
16. Machowska-Łącka Magdalena 2DP8350 UKS OSiR Góra Kalwaria 142:40 + 68:28
17. Běloušková Ilona CTB8053 SK OB Chotěboř 159:59 + 85:47
Chaudry Nosheen 150003 015-RAFO DISK
Kosková Třísková Lenka VLI7554 Slavia Liberec orienteering DISK
D45A
5.44 km, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Trnková Dana VSP7351 USK Praha 72:32
2. Vandasová Markéta VAM7250 OB Vamberk 72:38 + 0:06
3. Kožinová Jana PGP6651 SK Praga 82:40 + 10:08
4. Dulovcová Marie KRE7051 OOB TJ Sokol Křemže 85:29 + 12:57
5. Kosová Michaela SRK6752 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 87:41 + 15:09
6. Pavlů Veronika PGP6950 SK Praga 92:09 + 19:37
7. Myslivcová Lenka SHK7051 OK Slavia Hradec Králové 94:17 + 21:45
8. Staňková Marcela VPM6951 KOS Slavia Plzeň 94:46 + 22:14
9. Scheuermann Katrin 19D7050 SSV Planeta Radebeul 97:00 + 24:28
10. Dvorská Marie VLI7454 Slavia Liberec orienteering 97:10 + 24:38
11. Antoine-Delaume Sophie 160002 016-OPA Montigny 98:11 + 25:39
12. Vričanová Sylva HAV6751 OB Havířov 102:45 + 30:13
13. Kundratová Jana TZL7350 SKOB Zlín 102:57 + 30:25
14. Miklasová Markéta VLI6850 Slavia Liberec orienteering 104:09 + 31:37
15. Fencíková Vladislava JHB6553 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 106:18 + 33:46
16. Smolková Alena PGP6450 SK Praga 115:36 + 43:04
17. Martanová Daniela VLI7452 Slavia Liberec orienteering 116:41 + 44:09
18. Čtrnáctová Magdalena PGP7151 SK Praga 121:24 + 48:52
19. Fürstová Katka LLI6950 LOK-o Liberec 122:13 + 49:41
20. Kaděrová Barbora HAV7051 OB Havířov 135:04 + 62:32
21. Trykozko Urszula 53P6951 Team 360° 154:15 + 81:43
Brodová Gabriela HAV7152 OB Havířov DISK
Zalabová Martina SJC6657 Sportcentrum Jičín DISK
Petrová Martina TAP6852 KOB Tretra Praha DISK
D45B
4.02 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Schwabová Kateřina TBM7371 KOS TJ Tesla Brno 57:11
2. Pavlíková Klára LIT7451 KOB Litvínov 73:53 + 16:42
3. Janků Radka SJC7353 Sportcentrum Jičín 78:14 + 21:03
4. Nowak Barbara 1VP7050 HKS Azymut Mochy 78:18 + 21:07
5. Strýčková Monika ADA7454 OOB Spartak Adamov 83:25 + 26:14
6. Poláčková Bohuslava PZR7070 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 88:39 + 31:28
7. Burdová Simona LDC6851 KOB Děčín 88:48 + 31:37
8. Richterová Nataša ADA7451 OOB Spartak Adamov 91:59 + 34:48
9. Demlová Jitka LPU6955 OK Lokomotiva Pardubice 93:33 + 36:22
10. Junková Petra STH7451 SK Studenec 94:22 + 37:11
11. Krausová Marcela LCV7351 TJ Lokomotiva Chomutov 96:36 + 39:25
12. Hořáková Petra LLI6953 LOK-o Liberec 97:38 + 40:27
13. Kubecová Jana STB7399 TJ Stadion Nový Bor 98:38 + 41:27
14. Smith Lucie VRL7353 OOS TJ Spartak Vrchlabí 101:36 + 44:25
15. Hančová Alice VRL7052 OOS TJ Spartak Vrchlabí 105:36 + 48:25
16. Waňková Dita LPU7158 OK Lokomotiva Pardubice 110:03 + 52:52
17. Lockerová Milena SRK7251 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 113:40 + 56:29
18. Šabatová Jana SRK6853 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 123:42 + 66:31
19. Severýnová Popková Klára VLI7455 Slavia Liberec orienteering 130:51 + 73:40
20. Douchová Jaroslava SNA7155 TJ START Náchod 146:41 + 89:30
21. Bártová Pavla ZVO7152 OB SK Zvole 147:19 + 90:08
22. Bulířová Blanka 290002 029-TAP 161:11 + 104:00
23. Lundgren Charlotte 200002 020-(SWE) OK Södertörn 249:45 + 192:34
Murawska Ewa 1VP7250 HKS Azymut Mochy DISK
Mašatová Zora 300003 030-Český Brod 106:24 + 49:13
D55A
4.24 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Voltrová Svatava ROZ6150 OK Roztoky 64:19
2. Kuleva Angelina 2HD5750 Angy OL 73:10 + 8:51
3. Knapová Iva LPU6052 OK Lokomotiva Pardubice 79:20 + 15:01
4. Bravená Alexandra VBM6155 VSK Mendelu Brno 83:37 + 19:18
5. Dokoupilová Zuzana VBM5754 VSK Mendelu Brno 88:19 + 24:00
6. Benešová Iva SJC6151 Sportcentrum Jičín 88:22 + 24:03
7. Gire Camille 160004 016-OPA Montigny 88:54 + 24:35
8. Běhounová Jiřina PHK5651 OK 99 Hradec Králové 90:17 + 25:58
9. Troupová Vladěna KRE6351 OOB TJ Sokol Křemže 90:22 + 26:03
10. Muzsnai Ágota 13H5550 HSE Szentendre 94:46 + 30:27
11. Kabáthová Jitka ZBM5582 SK Žabovřesky Brno 102:40 + 38:21
12. Dudová Hana DKP5752 Oddíl OB Kotlářka 104:07 + 39:48
13. Kábrtová Iva PEN6350 OK RECO Sport 109:03 + 44:44
14. Jiřištová Hana JIL6052 OK Jilemnice 112:49 + 48:30
15. Korejčíková Dáďa LLI5550 LOK-o Liberec 123:45 + 59:26
16. Sochorová Hana HAV6250 OB Havířov 129:41 + 65:22
17. Brémová Hildegarda KRE6050 OOB TJ Sokol Křemže 133:43 + 69:24
18. Záveská Anna CET6450 TJ Loko Česká Třebová 134:13 + 69:54
19. Kohlová Alena KPY6051 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 137:16 + 72:57
Novotná Jiřina LPU5654 OK Lokomotiva Pardubice DISK
D55B
3.02 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Syslová Iva TTR6151 OOB Třebíč 59:18
2. Mrázová Pavla DCE5550 KOB Dobřichovice 63:01 + 3:43
3. Hančová Hana VRL5652 OOS TJ Spartak Vrchlabí 78:34 + 19:16
4. Sklenářová Jana MLA6258 MLOK Mariánské Lázně 83:20 + 24:02
5. Nováková Jana NPA5552 SK LOB Nová Paka 86:48 + 27:30
6. Prouzová Zuzana DKP6250 Oddíl OB Kotlářka 200:08 + 140:50
D65
3.91 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Horynová Eva TZL5254 SKOB Zlín 72:25
2. Nováková Svatava SKV5351 TJ Slovan Karlovy Vary 91:31 + 19:06
3. Zlesáková Vlasta JIL5362 OK Jilemnice 93:41 + 21:16
4. Suchánková Libuše SOP4851 OOB TJ Slezan Opava 113:11 + 40:46
5. Neradová Alena LIT5051 KOB Litvínov 113:25 + 41:00
6. Zwahlen Madlen 130002 013-OL Mett 121:45 + 49:20
7. Kutáčková Stanislava LTU4751 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 123:26 + 51:01
8. Volencová Ivana OTK5250 OOB TJ Jiskra Otrokovice 171:42 + 99:17
Pachnerová Jaroslava VLI5152 Slavia Liberec orienteering DISK
Mikšová Stanislava DKP5250 Oddíl OB Kotlářka DISK
H10
2.05 km, 5 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Žemlík Eduard TUR0909 OOB TJ Turnov 13:10
2. Junek Šimon STH1001 SK Studenec 15:14 + 2:04
3. Novotný Kryštof PHK1002 OK 99 Hradec Králové 15:22 + 2:12
4. Hladký Radovan KOR0900 OB DDM Kostelec nad Orlicí 15:44 + 2:34
5. Kotecký Jáchym TBM1124 KOS TJ Tesla Brno 16:45 + 3:35
6. Vilém Štěpán VLI0902 Slavia Liberec orienteering 17:02 + 3:52
7. Šebelka Jakub VLI1002 Slavia Liberec orienteering 18:19 + 5:09
8. Hrdlička Vojtěch VLI1004 Slavia Liberec orienteering 18:21 + 5:11
9. Kubec Adam DOB0900 KOB Dobruška 18:41 + 5:31
10. Gregor Marek DKP0914 Oddíl OB Kotlářka 18:57 + 5:47
11. Maděra Jakub VLI0906 Slavia Liberec orienteering 19:45 + 6:35
12. Janata Matěj TJN1111 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 20:22 + 7:12
13. Křížek Vilém MAS1000 KČT Aš 20:23 + 7:13
14. Guida Alessandro VLI0900 Slavia Liberec orienteering 20:27 + 7:17
15. Pachnik Antoni 330002 033-UKS Orientpark.pl Iwiny 23:13 + 10:03
16. Pešík Matouš VLI0903 Slavia Liberec orienteering 23:25 + 10:15
17. Valenta Jakub JIL0902 OK Jilemnice 24:23 + 11:13
18. Nonner Hynek JIL0903 OK Jilemnice 24:38 + 11:28
19. Kvášovský Filip LTU0902 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 29:09 + 15:59
20. Vaculovič Matěj DCE1000 KOB Dobřichovice 29:25 + 16:15
21. Sázavský Antonín VLI0905 Slavia Liberec orienteering 64:18 + 51:08
H12
2.95 km, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Srb Vladimír SJI0701 OK Jihlava 17:17
2. Heczko Erik VLI0804 Slavia Liberec orienteering 18:55 + 1:38
3. Stehlík Jakub LPM0700 OK Lokomotiva Plzeň 19:05 + 1:48
4. Marek Filip ZBM0706 SK Žabovřesky Brno 21:00 + 3:43
5. Schwab Filip TBM0710 KOS TJ Tesla Brno 21:08 + 3:51
6. Štěpánek Ondřej TBM0809 KOS TJ Tesla Brno 21:16 + 3:59
7. Patka Kryštof BOR0702 OK Jiskra Nový Bor 21:29 + 4:12
8. Hyxa Jan VLI0702 Slavia Liberec orienteering 22:49 + 5:32
9. Patka Marek BOR0902 OK Jiskra Nový Bor 23:21 + 6:04
10. Šebelka Matěj VLI0805 Slavia Liberec orienteering 23:53 + 6:36
11. Habán Eduard VLI0800 Slavia Liberec orienteering 25:16 + 7:59
12. Prášil Adam SJI0901 OK Jihlava 25:31 + 8:14
13. Junek Matouš DKP0817 Oddíl OB Kotlářka 25:54 + 8:37
14. Šedivý Josef NPA0802 SK LOB Nová Paka 27:43 + 10:26
15. Rémiš Šimon SHK0801 OK Slavia Hradec Králové 30:46 + 13:29
16. Horák Vít JIL0801 OK Jilemnice 31:09 + 13:52
17. Guida Francesco VLI0810 Slavia Liberec orienteering 31:33 + 14:16
18. Volkov Maksym 38S0700 Slávia ŽU Žilina 31:56 + 14:39
19. Wyrwa Tobiasz 1VP0701 HKS Azymut Mochy 32:09 + 14:52
20. Doucha Tomáš SNA0801 TJ START Náchod 32:38 + 15:21
21. Podhorný Ondřej VLI0705 Slavia Liberec orienteering 32:59 + 15:42
22. Prášil Jakub SJI0702 OK Jihlava 33:39 + 16:22
23. Rémiš Štěpán SHK0802 OK Slavia Hradec Králové 34:20 + 17:03
24. Hladký Matěj KOR0700 OB DDM Kostelec nad Orlicí 36:10 + 18:53
25. Dvořáček Jan TTR0701 OOB Třebíč 36:14 + 18:57
26. Bureš David VLI0707 Slavia Liberec orienteering 36:58 + 19:41
27. Jończy Michał 88P0801 MKS Paulinum Jelenia Góra 37:45 + 20:28
28. Čečerle Matouš VLI0807 Slavia Liberec orienteering 39:13 + 21:56
29. Kundrata Vít TZL0700 SKOB Zlín 42:05 + 24:48
30. Termer Štěpán VSP0807 USK Praha 43:07 + 25:50
31. Přibyl Daniel OSN0808 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 43:10 + 25:53
32. Jirouš Matouš JIL0805 OK Jilemnice 44:03 + 26:46
33. De Heij Robert RIC0800 OB Říčany 44:14 + 26:57
34. Křížek Ivo MAS0801 KČT Aš 45:03 + 27:46
35. Týfa Daniel VLI0811 Slavia Liberec orienteering 47:55 + 30:38
36. Murawski Rafał 1VP0700 HKS Azymut Mochy 57:21 + 40:04
H14
4.48 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Strýček Jan ADA0503 OOB Spartak Adamov 42:20
2. Štěpánek Jan TBM0607 KOS TJ Tesla Brno 47:02 + 4:42
3. Bárta Viktor ZVO0601 OB SK Zvole 56:40 + 14:20
4. Šeps Daniel SRK0504 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 58:24 + 16:04
5. Folprecht Matyáš TBM0606 KOS TJ Tesla Brno 59:39 + 17:19
6. Račanský Jakub TBM0503 KOS TJ Tesla Brno 65:29 + 23:09
7. Pachnik Jędrzej 330003 033-UKS Orientpark.pl Iwiny 68:49 + 26:29
8. Cupryś Amadeusz 1VP0500 HKS Azymut Mochy 72:01 + 29:41
9. Doucha Martin SNA0501 TJ START Náchod 78:34 + 36:14
10. Pivec Jan MLA0503 MLOK Mariánské Lázně 85:08 + 42:48
11. Łącki Jakub 2DP0600 UKS OSiR Góra Kalwaria 85:40 + 43:20
12. Bulíř Jáchym TAP0602 KOB Tretra Praha 88:58 + 46:38
13. Richter Rudolf ADA0601 OOB Spartak Adamov 94:09 + 51:49
14. Městka Václav VSP0600 USK Praha 99:10 + 56:50
15. Hřivna Ondřej PGP0505 SK Praga 108:05 + 65:45
16. Dvořáček Tomáš OSN0505 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 110:03 + 67:43
17. Dvořák Jakub BBM0502 BETA URSUS Orienteering 126:18 + 83:58
18. Kotkowiak Bartosz 3WP0600 KOS BnO Szczecin 126:37 + 84:17
19. Krejčí Martin KOR0600 OB DDM Kostelec nad Orlicí 141:58 + 99:38
20. Nešpor Jiří TTR0502 OOB Třebíč 174:21 + 132:01
Janků Štěpán SJC0501 Sportcentrum Jičín DISK
Michalczak Paweł 1VP0600 HKS Azymut Mochy DISK
Kwiatkowski Olaf 3WP0501 KOS BnO Szczecin DISK
H16
5.54 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Paterek Mikołaj 1VP0300 HKS Azymut Mochy 51:44
2. Bolehovský Daniel VSP0508 USK Praha 51:58 + 0:14
3. Kabát Martin PGP0408 SK Praga 56:42 + 4:58
4. Kula Mateusz 3WP0300 KOS BnO Szczecin 59:40 + 7:56
5. Čtrnáct František PGP0401 SK Praga 61:16 + 9:32
6. Stehlík Šimon LPM0501 OK Lokomotiva Plzeň 63:12 + 11:28
7. Dohnálek Tomáš SHK0403 OK Slavia Hradec Králové 64:02 + 12:18
8. Mareš Albert DKP0308 Oddíl OB Kotlářka 65:25 + 13:41
9. Procinger Jakub VRL0305 OOS TJ Spartak Vrchlabí 66:07 + 14:23
10. Jończy Jakub 88P0300 MKS Paulinum Jelenia Góra 68:12 + 16:28
11. Šitina Tomáš LTU0300 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 69:53 + 18:09
12. Kolář Matyáš PGP0304 SK Praga 90:26 + 38:42
13. Dvořáček Jakub OSN0303 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 107:18 + 55:34
14. Přibyl Jan OSN0300 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 118:01 + 66:17
15. Kotkowiak Piotr 3WP0401 KOS BnO Szczecin 186:39 + 134:55
Kožina Štěpán PGP0300 SK Praga DISK
H18
6.97 km, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Malačka Milan DKP0210 Oddíl OB Kotlářka 69:02
2. Bradáč David LLI0203 LOK-o Liberec 72:49 + 3:47
3. Zalaba Tomáš SJC0101 Sportcentrum Jičín 75:33 + 6:31
4. Nešpor Jan TTR0101 OOB Třebíč 77:37 + 8:35
5. Locker Daniel SRK0200 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 84:29 + 15:27
6. Kundrata Jan TZL0203 SKOB Zlín 87:15 + 18:13
7. Grzegorczyk Mateusz 3WP0202 KOS BnO Szczecin 120:49 + 51:47
8. Šabata Radek SRK0202 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 121:02 + 52:00
9. Hořák Jaroslav LLI0102 LOK-o Liberec 125:02 + 56:00
H21A
8.97 km, 21 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 8602
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Rollier Baptiste PHK8200 OK 99 Hradec Králové 69:00 9121
2. Nožka Radek LPU9005 OK Lokomotiva Pardubice 75:00 + 6:00 8418
3. Udržal Tomáš LPU8002 OK Lokomotiva Pardubice 76:17 + 7:17 8267
4. Luštický Martin TUR8700 OOB TJ Turnov 76:37 + 7:37 8228
5. Schulhof Jan TUR8900 OOB TJ Turnov 77:16 + 8:16 8152
6. Prášil Marek SJI7313 OK Jihlava 78:19 + 9:19 8029
7. Dutkowski Mikolaj DOB9200 KOB Dobruška 79:09 + 10:09 7932
8. Janata Martin TJN8306 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 80:06 + 11:06 7820
9. Beneš Jan SJC8703 Sportcentrum Jičín 81:17 + 12:17 7682
10. Palas Jan SJC8507 Sportcentrum Jičín 81:50 + 12:50 7617
11. Zikmund Zdeněk SJC9703 Sportcentrum Jičín 83:55 + 14:55 7373
12. Žemlík Pavel TUR7135 OOB TJ Turnov 84:03 + 15:03 7358
13. Habán Ivo VLI7707 Slavia Liberec orienteering 84:58 + 15:58 7250
14. Hora Vojtěch PGP8301 SK Praga 84:59 + 15:59 7248
15. Janda Martin DOB8002 KOB Dobruška 85:30 + 16:30 7188
16. Kettner Lukáš KAM9403 OK Kamenice 86:24 + 17:24 7082
17. Kolín Jan DKP7701 Oddíl OB Kotlářka 86:59 + 17:59 7014
18. Jensch Marco 88D8000 OK Mark Brandenburg 88:03 + 19:03
19. Švihovský Jaromír SJC8005 Sportcentrum Jičín 88:18 + 19:18 6860
20. Uhlík Michal SJC8007 Sportcentrum Jičín 90:38 + 21:38 6586
21. Novák Jiří NPA7502 SK LOB Nová Paka 90:53 + 21:53 6557
22. Šabata Milan SRK9904 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 91:11 + 22:11 6522
23. Malý Aleš JIL8702 OK Jilemnice 91:38 + 22:38 6469
24. Váňa Martin TUR8401 OOB TJ Turnov 92:01 + 23:01 6424
25. Komanec Václav SHK8406 OK Slavia Hradec Králové 92:03 + 23:03 6420
26. Scheuermann Erik 19D9900 SSV Planeta Radebeul 92:32 + 23:32
27. Bradáč Jakub LLI0002 LOK-o Liberec 92:35 + 23:35 6358
28. Waněk Adam LPU9505 OK Lokomotiva Pardubice 92:39 + 23:39 6350
29. Zelinka Jiří MBM8740 O-mikron 93:20 + 24:20 6270
30. Stehlík Petr LPM7903 OK Lokomotiva Plzeň 94:00 + 25:00 6192
31. Henek Vladan VBM8002 VSK Mendelu Brno 94:05 + 25:05 6182
32. Netuka Vojtěch SHK9701 OK Slavia Hradec Králové 94:24 + 25:24 6145
33. Pachnik Wojciech DOB9101 KOB Dobruška 94:25 + 25:25 6143
34. Perknovský Radim JPV8235 Oddíl OS SK Prostějov 96:43 + 27:43 5874
35. Ptáček Jiří SRK9002 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 97:00 + 28:00 5841
36. Hepner David SHK7601 OK Slavia Hradec Králové 98:25 + 29:25 5675
37. Henek Michal RBK8605 SK Radioklub Blansko 100:49 + 31:49 5393
38. Zlámal David SJC9603 Sportcentrum Jičín 100:55 + 31:55 5382
39. Doucha Jiří SNA7105 TJ START Náchod 105:11 + 36:11 4882
40. Hrouda Matěj JIL9804 OK Jilemnice 105:41 + 36:41 4823
41. Antoš Filip NPA8001 SK LOB Nová Paka 106:06 + 37:06 4774
42. Panchártek Jan PHK8802 OK 99 Hradec Králové 106:10 + 37:10 4767
43. Jankowiak Paweł 1DP8900 Indywidualnie 106:31 + 37:31
44. Pospíšil Ondřej DKP8717 Oddíl OB Kotlářka 106:37 + 37:37 4714
45. Kořínek Jindřich TUR8406 OOB TJ Turnov 107:25 + 38:25 4620
46. Locker Tomáš SRK9802 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 107:36 + 38:36 4599
47. Redlich Tomáš MAS8200 KČT Aš 108:11 + 39:11 4530
48. Tomeš Jaroslav DKP8109 Oddíl OB Kotlářka 114:09 + 45:09 3831
49. Prášil Ondřej SJC8401 Sportcentrum Jičín 117:49 + 48:49 3402
50. Hrdinka Daniel VRL9701 OOS TJ Spartak Vrchlabí 118:07 + 49:07 3367
51. Filipiak Mateusz 97P9800 KS Hades Poznań 122:22 + 53:22
52. Cwalina Karol 23P0000 OK!Sport Warszawa 122:32 + 53:32
53. Takahashi Hideo 170001 017-Tokyo OLK 126:12 + 57:12
54. Houska Jindřich DOR7601 OK Dobříš 126:59 + 57:59 2328
55. Kohl Ondřej KPY8600 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 128:45 + 59:45 2121
56. Szenczi Gabriel VLI8700 Slavia Liberec orienteering 132:06 + 63:06 1729
57. Mazurkiewicz Jakub 23P9302 OK!Sport Warszawa 132:49 + 63:49
58. Veselý Ondřej PHK8505 OK 99 Hradec Králové 133:16 + 64:16 1592
59. Beneš Filip TAP8701 KOB Tretra Praha 133:27 + 64:27 1570
60. Kelbl Vladimír ZBM9711 SK Žabovřesky Brno 136:31 + 67:31 1211
61. Zajíc Vítězslav TAP8610 KOB Tretra Praha 140:44 + 71:44 717
62. Jarvis Thomas 150007 015-RAFO 149:14 + 80:14
63. Poole Adam 150004 015-RAFO 154:52 + 85:52
64. Burrell Oli 150006 015-RAFO 177:20 + 108:20
65. ONeill Jonny 150017 015-RAFO 221:02 + 152:02
Fürst Matouš DOK9602 OK Doksy DISK 0
Kos Tomáš LPU9303 OK Lokomotiva Pardubice DISK 0
Mazan Bartłomiej 3WP9200 KOS BnO Szczecin DISK
Godefroy Simon 160005 016-OPA Montigny DISK
H21B
7.36 km, 18 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 5593
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Držka Štěpán LPU7604 OK Lokomotiva Pardubice 76:41 5849
2. Prášil Aleš SJI7415 OK Jihlava 81:51 + 5:10 5489
3. Lepšík Petr SJC8203 Sportcentrum Jičín 82:31 + 5:50 5443
4. Bejr Zdeněk NPA8401 SK LOB Nová Paka 83:38 + 6:57 5365
5. Junek Vladimír TJP8400 TJ Sokol Troja 85:20 + 8:39 5246
6. Novák Zdeněk NPA7701 SK LOB Nová Paka 85:21 + 8:40 5245
7. Hanč Petr VRL8001 OOS TJ Spartak Vrchlabí 87:12 + 10:31 5117
8. Kořan Pavel VBM7401 VSK Mendelu Brno 88:22 + 11:41 5035
9. Šitina Jakub LTU0001 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 88:57 + 12:16 4995
10. Gregor Martin DKP7705 Oddíl OB Kotlářka 92:16 + 15:35 4764
11. Mašata Roman PHK7107 OK 99 Hradec Králové 94:09 + 17:28 4633
12. Hulec Filip PCB9401 SKP České Budějovice 95:14 + 18:33 4557
13. Veverka Tomáš VAM8401 OB Vamberk 96:50 + 20:09 4446
14. Kavan Tomáš TBM8603 KOS TJ Tesla Brno 97:20 + 20:39 4411
15. Bartoň Zdeněk NPA8301 SK LOB Nová Paka 98:53 + 22:12 4303
16. Kalina Tomáš TBM8505 KOS TJ Tesla Brno 100:20 + 23:39 4202
17. Hanzl Tomáš SJC8205 Sportcentrum Jičín 102:41 + 26:00 4039
18. Drhlík Petr VAM8301 OB Vamberk 106:31 + 29:50 3772
19. Horák Jan NPA8902 SK LOB Nová Paka 109:19 + 32:38 3577
20. Kolaja Jan VLI8100 Slavia Liberec orienteering 118:41 + 42:00 2925
21. Procházka Tomáš LPU9110 OK Lokomotiva Pardubice 119:11 + 42:30 2890
22. Preissler Adam HAV8608 OB Havířov 131:47 + 55:06
23. Lohr Ivo SCP6801 OK Sparta Praha 133:21 + 56:40 1904
24. Verner Tomáš VBM8204 VSK Mendelu Brno 138:52 + 62:11 1520
25. Wieszaczewski Jacek 21P8500 Orientop Wrocław 170:58 + 94:17
H21C
5.46 km, 14 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 1771
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Smolka Ondřej TJP9401 TJ Sokol Troja 81:44 1952
2. Ptáček Miloš BRU7000 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 95:34 + 13:50 1682
3. Bláha David SRK9510 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 95:42 + 13:58 1680
3. Karlík Jan TBM8809 KOS TJ Tesla Brno 95:42 + 13:58 1680
5. Krupa Łukasz 2DP9000 UKS OSiR Góra Kalwaria 98:45 + 17:01
6. Dvořák Miloš BBM7300 BETA URSUS Orienteering 143:38 + 61:54 747
7. Čtrnáct Šimon PGP0001 SK Praga 169:30 + 87:46 243
8. Churchman Christopher 150008 015-RAFO 198:48 + 117:04
Matthews Charles-Sweeting 150005 015-RAFO DISK
Havel Michal LDC8901 KOB Děčín DISK 0
H35A
8.09 km, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Martan Jiří VLI7300 Slavia Liberec orienteering 71:26
2. Novotný Radek PHK7402 OK 99 Hradec Králové 78:12 + 6:46
3. Hladký Viktor VAM8201 OB Vamberk 78:18 + 6:52
4. Kotecký Ondřej TBM7703 KOS TJ Tesla Brno 79:01 + 7:35
5. Junek Petr STH7801 SK Studenec 79:02 + 7:36
6. Dvořáček Jiří OSN7502 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 84:44 + 13:18
7. Pachner Pavel CHA7501 OK Chrastava 87:58 + 16:32
8. Łącki Łukasz 2DP8200 UKS OSiR Góra Kalwaria 88:25 + 16:59
9. Macek Jiří LIT8401 KOB Litvínov 88:26 + 17:00
10. Ellis Geoffrey 150012 015-RAFO 93:30 + 22:04
11. Drągowski Piotr 23P8200 OK!Sport Warszawa 98:23 + 26:57
12. Karsten Lehmann 71D7800 USV TU Dresden 99:21 + 27:55
13. Odvody Zdeněk LPU8206 OK Lokomotiva Pardubice 103:06 + 31:40
14. Hošek Václav DKP8000 Oddíl OB Kotlářka 103:37 + 32:11
15. Bergl Tomáš TJP7801 TJ Sokol Troja 103:58 + 32:32
16. Biolik Grzegorz 46P7600 Trackcourse 104:03 + 32:37
17. Žitný Tomáš SMB6401 SKOB Mladá Boleslav 104:22 + 32:56
18. Koblic Jan VAM7601 OB Vamberk 107:18 + 35:52
19. Svatý Jakub PGP7610 SK Praga 108:00 + 36:34
20. Křížek Filip MAS7800 KČT Aš 109:30 + 38:04
21. Marek Antonín STE7501 SK SKI-OB Šternberk 109:55 + 38:29
22. Pavlík Libor LIT7605 KOB Litvínov 111:14 + 39:48
23. Kinnear Marshall 150011 015-RAFO 112:17 + 40:51
24. Jirásek Aleš LPU7601 OK Lokomotiva Pardubice 115:18 + 43:52
25. Kolář Tomáš SLA7103 SKOB Slaný 115:21 + 43:55
26. Janeček Jura EKP6701 VŠTJ Ekonom Praha 115:52 + 44:26
27. Wilson Dai 150009 015-RAFO 130:47 + 59:21
28. Přibyl Jan OSN7801 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 131:31 + 60:05
29. Střelba Ondřej PGP7510 SK Praga 131:47 + 60:21
30. Court Graeme 150010 015-RAFO 141:28 + 70:02
31. Běloušek Pavel CTB7602 SK OB Chotěboř 149:25 + 77:59
Hřivna Štěpán PGP7507 SK Praga DISK
H35B
6.29 km, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vrbata Alan HOS7801 TJ Tatran Hostinné 69:21
2. Volkov Alexander 38S8000 Slávia ŽU Žilina 70:42 + 1:21
3. Peteráč Zdeněk VLI7802 Slavia Liberec orienteering 72:23 + 3:02
4. Mička Aleš TJP7300 TJ Sokol Troja 76:06 + 6:45
5. Jakubec Petr SJC8106 Sportcentrum Jičín 81:41 + 12:20
6. Patka Miroslav BOR7715 OK Jiskra Nový Bor 83:50 + 14:29
7. Mol Krzysztof 1VP7500 HKS Azymut Mochy 84:33 + 15:12
8. Bernášek Jiří STB8101 TJ Stadion Nový Bor 85:16 + 15:55
9. Švec Karel ZVO7601 OB SK Zvole 89:11 + 19:50
10. Vaculovič Radim DCE7501 KOB Dobřichovice 94:20 + 24:59
11. Kvášovský Jakub LTU7802 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 95:42 + 26:21
12. Šedivý Josef NPA8003 SK LOB Nová Paka 123:18 + 53:57
13. Zlesák Ondřej JIL7601 OK Jilemnice 151:23 + 82:02
Svoboda Jiří DKP7504 Oddíl OB Kotlářka DISK
H45A
6.46 km, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vandas Luděk VAM6601 OB Vamberk 66:47
2. Filip Libor SRK7101 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 66:57 + 0:10
3. Jonáš Radoslav 43S6901 ŠK Sandberg Bratislava 72:55 + 6:08
4. Šritr Martin TUV6802 SOK TJ Turnov 80:33 + 13:46
5. Kruliš Petr VLI6901 Slavia Liberec orienteering 81:15 + 14:28
6. Chrást Tomáš STH7401 SK Studenec 82:31 + 15:44
7. Pachnik Dariusz 330001 033-UKS Orientpark.pl Iwiny 88:01 + 21:14
8. Finkenstaedt Björn 26D6800 OLV Potsdam 88:56 + 22:09
9. Blidefalk Patrik 200001 020-(SWE) OK Södertörn 89:02 + 22:15
10. Štěpán Petr LDC7301 KOB Děčín 91:41 + 24:54
11. Netuka Jan SHK7001 OK Slavia Hradec Králové 93:20 + 26:33
12. Kubec Martin DOB7002 KOB Dobruška 99:25 + 32:38
13. Kos Michal SRK6802 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 100:07 + 33:20
14. Scheuermann Jürgen 19D6901 SSV Planeta Radebeul 101:03 + 34:16
15. Filipiak Marek 97P7300 KS Hades Poznań 101:46 + 34:59
16. Myslivec Tomáš SHK7002 OK Slavia Hradec Králové 105:33 + 38:46
17. Johnston-Davis Philip 150001 015-RAFO 107:28 + 40:41
17. Gálus Igor LDC7302 KOB Děčín 107:28 + 40:41
19. Liston John 150016 015-RAFO 109:51 + 43:04
20. Fürst Aleš LLI6801 LOK-o Liberec 110:25 + 43:38
21. Auermüller Vít ZBM6701 SK Žabovřesky Brno 111:08 + 44:21
22. Locker Martin SRK7001 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 111:24 + 44:37
23. Hovorka Ladislav LDC6802 KOB Děčín 115:51 + 49:04
24. Murawski Piotr 1VP7302 HKS Azymut Mochy 117:16 + 50:29
25. Kabát Jan PGP6901 SK Praga 117:43 + 50:56
26. Procházka Tomáš LPU6503 OK Lokomotiva Pardubice 117:46 + 50:59
27. Poole Chris 150015 015-RAFO 126:02 + 59:15
28. Staněk Rostislav VPM6801 KOS Slavia Plzeň 127:09 + 60:22
29. Müller Robert OAV6900 Orienteering Adventure 137:53 + 71:06
30. Šabata Milan SRK6901 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 169:08 + 102:21
31. Moseley Adrian 150013 015-RAFO 217:26 + 150:39
32. Barker-Pilsworth Andy 150014 015-RAFO 232:54 + 166:07
H45B
4.37 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Delaume Jean-Marc 160003 016-OPA Montigny 57:12
2. Dunka Štěpán 140002 014-Špindl sportuje 57:21 + 0:09
3. Ptáček Pavel BBM6508 BETA URSUS Orienteering 60:32 + 3:20
4. Kubec Pavel STB6601 TJ Stadion Nový Bor 64:38 + 7:26
5. Melichar Igor PHK6504 OK 99 Hradec Králové 74:05 + 16:53
6. Jordanov Nikolaj VBM6501 VSK Mendelu Brno 78:18 + 21:06
7. Bulíř Jiří 290001 029-TAP 81:41 + 24:29
8. Adamovský Michal TYN7200 OOB SK Týniště nad Orlicí 81:44 + 24:32
9. Hanč Jaroslav VRL6702 OOS TJ Spartak Vrchlabí 87:04 + 29:52
10. Rusz Roman KUN7201 TJ Sokol Kunvald 87:43 + 30:31
11. Žebrák Zbyněk LOV7101 lepus.cz 87:55 + 30:43
12. Holec Honza MOV6701 SKOB Ostrava 99:44 + 42:32
13. Vých Luboš KOR7300 OB DDM Kostelec nad Orlicí 110:47 + 53:35
14. Rémiš Jaromír SHK7200 OK Slavia Hradec Králové 123:15 + 66:03
15. Furmánek Zdeněk 210001 021-železničáři 165:08 + 107:56
H55A
5.20 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Lužný Ladislav HAV6000 OB Havířov 60:43
2. Trejtnar Pavel KUN5801 TJ Sokol Kunvald 70:00 + 9:17
3. Hošek Lubomír VCB6101 OB České Budějovice 70:15 + 9:32
4. Kožina Petr PGP6000 SK Praga 71:36 + 10:53
5. Nieke Hagen 71D6300 USV TU Dresden 71:47 + 11:04
6. Nešpor Jan TTR6101 OOB Třebíč 71:56 + 11:13
7. Sochor Tomáš HAV6301 OB Havířov 74:34 + 13:51
8. Běhoun Pavel PHK5701 OK 99 Hradec Králové 78:05 + 17:22
9. Jirka Jiří ZPV5501 KOB ZPV Prostějov 81:16 + 20:33
10. Kerényi Dénes 13H5700 HSE Szentendre 81:22 + 20:39
11. Jakobi Zdeněk HAV5701 OB Havířov 81:33 + 20:50
12. Novotný Miroslav LPU5905 OK Lokomotiva Pardubice 89:23 + 28:40
13. Godefroy René 160006 016-OPA Montigny 99:59 + 39:16
14. Hornik Zbigniew 370001 037-LKO 109:05 + 48:22
15. Záveský Richard CET6301 TJ Loko Česká Třebová 122:12 + 61:29
16. Hošek Ladislav SCP6001 OK Sparta Praha 128:22 + 67:39
H55B
3.65 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Tridenskij Genadij 280001 028-Belarus 50:41
2. Vydra Pavel PEN6200 OK RECO Sport 51:27 + 0:46
3. Fiala Zdeněk TAP5501 KOB Tretra Praha 57:45 + 7:04
4. Sysel Svatobor TTR6202 OOB Třebíč 63:37 + 12:56
5. Renner Claes 110002 011-OK Södertörn 70:59 + 20:18
6. Galla Andrzej 1VP5900 HKS Azymut Mochy 75:11 + 24:30
7. Hanč Pavel VRL5601 OOS TJ Spartak Vrchlabí 75:26 + 24:45
H65
4.45 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Přinda Oldřich VLI5101 Slavia Liberec orienteering 62:57
2. Hickethier Manfred VLI5201 Slavia Liberec orienteering 63:18 + 0:21
3. Knap Jan LPU5101 OK Lokomotiva Pardubice 67:51 + 4:54
4. Zwahlen Robert 130001 013-OL Mett 73:16 + 10:19
5. Polák Zdeněk VSP5203 USK Praha 76:32 + 13:35
6. Böhm Eduard 17A4800 ASKÖ Salzburg/Henndorf 79:59 + 17:02
7. Erlebach Josef JIL5201 OK Jilemnice 81:01 + 18:04
8. Hrobař Rudolf SRK4702 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 81:48 + 18:51
9. Šroler Zdeněk KUN5201 TJ Sokol Kunvald 88:03 + 25:06
10. Farář Jaroslav VRL5002 OOS TJ Spartak Vrchlabí 95:41 + 32:44
11. Stehno Pavel DKP4900 Oddíl OB Kotlářka 96:15 + 33:18
12. Dokoupil Vladimír VBM4806 VSK Mendelu Brno 100:27 + 37:30
13. Novák Karel NPA5001 SK LOB Nová Paka 104:30 + 41:33
14. Kotecký Roman 13G4900 Octavian Droobers 105:08 + 42:11
15. Zlesák Zdeněk JIL4701 OK Jilemnice 125:34 + 62:37
16. Nosál Stanislav LBE4600 TJ Lokomotiva Beroun 142:17 + 79:20
Valter Petr KBP4500 KBP Praha DISK
H75
3.14 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Havlík Jaroslav SJC3601 Sportcentrum Jičín 67:52
2. Sklenář Jan MLA4201 MLOK Mariánské Lázně 73:44 + 5:52
3. Čadil Jan FSP4300 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 73:55 + 6:03
4. Beneš Karel HAV4201 OB Havířov 101:22 + 33:30
5. Němec Vladimír SLA4202 SKOB Slaný 128:01 + 60:09
6. Hlavatý Karel SJP4200 KČT Slavoj Praha 185:36 + 117:44
Hanák Milan FSP3400 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha DISK
HDR
1.20 km, 5 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vrbata Alan HOS TJ Tatran Hostinné 11:45
2. Votava Vojtěch VLI1201 Slavia Liberec orienteering 12:43 + 0:58
3. Beneš Max VLI1100 Slavia Liberec orienteering 13:15 + 1:30
4. Pešíková Ela VLI1253 Slavia Liberec orienteering 13:55 + 2:10
5. Vrbatová Barbora HOS TJ Tatran Hostinné 14:33 + 2:48
6. Kruliš Janek VLI1003 Slavia Liberec orienteering 15:38 + 3:53
7. Tomešová Evelina SJC1150 Sportcentrum Jičín 15:58 + 4:13
8. Kunášková Markéta VLI1057 Slavia Liberec orienteering 16:31 + 4:46
9. Kubešová Eliška VLI1152 Slavia Liberec orienteering 16:32 + 4:47
10. Votava Jan 310001 031-DSVJ 16:33 + 4:48
11. Týfová Ella VLI1150 Slavia Liberec orienteering 17:04 + 5:19
12. Heczková Emma VLI1252 Slavia Liberec orienteering 17:06 + 5:21
13. Zemanová Karolína VLI1251 Slavia Liberec orienteering 17:23 + 5:38
14. Šipoš Juraj VLI1203 Slavia Liberec orienteering 17:29 + 5:44
15. Macháčková Kateřina CHC0951 K.O.B. Choceň 17:42 + 5:57
16. Bureš Kryštof VLI1202 Slavia Liberec orienteering 17:45 + 6:00
17. Marek Martin STE1100 SK SKI-OB Šternberk 18:08 + 6:23
18. Dosbabová Magdalena TTR OOB Třebíč 18:48 + 7:03
19. Sázavský Josef VLI1102 Slavia Liberec orienteering 19:19 + 7:34
20. Kalinová Jasmína 250001 025-JK 19:55 + 8:10
20. Švihovský Daniel SJC Sportcentrum Jičín 19:55 + 8:10
22. Gregorová Magdalena DKP1158 Oddíl OB Kotlářka 20:03 + 8:18
23. Feřtová Alžběta VLI1451 Slavia Liberec orienteering 20:10 + 8:25
24. Švihovský Matyáš SJC Sportcentrum Jičín 20:13 + 8:28
25. Pavlík Přemek LIT1414 KOB Litvínov 20:49 + 9:04
26. Janikowski Joanna+Jakob+Max xxx XXX 21:44 + 9:59
27. Matějů Josef VLI1300 Slavia Liberec orienteering 21:48 + 10:03
27. Podlipný Filip SJC1202 Sportcentrum Jičín 21:48 + 10:03
29. Ducháček Vojtěch JIL1001 OK Jilemnice 22:04 + 10:19
30. Zemanová Kristýna VLI1055 Slavia Liberec orienteering 22:05 + 10:20
31. Matějů Eda VLI1200 Slavia Liberec orienteering 22:24 + 10:39
32. Kolín Jonáš DKP1500 Oddíl OB Kotlářka 23:38 + 11:53
33. Pavlík Tobiáš LIT1111 KOB Litvínov 23:53 + 12:08
34. Hamáček Jan STH1301 SK Studenec 24:49 + 13:04
35. Reichová Karolína xxxx XXX 25:21 + 13:36
36. Junek Kryštof STH1201 SK Studenec 25:33 + 13:48
37. Guida Sebastian VLI1302 Slavia Liberec orienteering 25:56 + 14:11
38. Mička Timotej TJP1003 TJ Sokol Troja 26:03 + 14:18
39. Nonner Prokop JIL1101 OK Jilemnice 27:42 + 15:57
40. Kotecký Jonáš 25L1400 Luxembourg Orienteering Club 28:10 + 16:25
41. Šebelková Magdaléna xxx XXX 28:56 + 17:11
42. Nová Eliška Anna DKP1551 Oddíl OB Kotlářka 29:43 + 17:58
43. Přibylová Marie OSN SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 30:10 + 18:25
44. Pivcová Lucie MLA1650 MLOK Mariánské Lázně 32:34 + 20:49
45. Hora Damián PGP1616 SK Praga 34:05 + 22:20
46. Jakubec Jan 50001 005-Sportcentrum Ostružno 34:32 + 22:47
47. Redlichová Kateřina 40001 004-KČT Aš 34:34 + 22:49
48. Blažek Robin SJI OK Jihlava 34:55 + 23:10
49. Žemlík Leonard TUR OOB TJ Turnov 41:03 + 29:18
50. Mullis Elisabeth DKP1651 Oddíl OB Kotlářka 49:26 + 37:41
51. Leštínský Vojtěch VRL1616 OOS TJ Spartak Vrchlabí 49:40 + 37:55
P
2.89 km, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Maděrová Míša xxx XXX 28:35
2. Heczková Anna xxx XXX 30:35 + 2:00
3. Rusz Vratislav KUN9801 TJ Sokol Kunvald 31:18 + 2:43
4. Koblic Jan VAM0400 OB Vamberk 33:39 + 5:04
5. Pech Richard 62X6400 Neregistrovaní 62X 33:51 + 5:16
6. Benešová Radka VLI7653 Slavia Liberec orienteering 35:46 + 7:11
7. Brand Matyáš 240001 024-Fakulta stavební Praha 36:51 + 8:16
8. Cincibusová Jana 30001 003-Fakulta stavební Praha 36:54 + 8:19
9. Strýček Jiří ADA6701 OOB Spartak Adamov 38:19 + 9:44
10. Koblic Martin VAM0606 OB Vamberk 40:27 + 11:52
11. Kolínová Radka xxx XXX 41:10 + 12:35
12. Drhlíková Markéta VAM8250 OB Vamberk 41:24 + 12:49
13. Beneš Jiří 30002 003-Fakulta stavební Praha 43:16 + 14:41
14. Filipová Lucie SRK0351 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 44:11 + 15:36
15. Dusílková Marie SRK5752 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 45:54 + 17:19
16. De Heij Margita RIC7350 OB Říčany 48:05 + 19:30
17. Hrdličková Petra xxx XXX 48:49 + 20:14
18. Trnka Marek VSP0402 USK Praha 50:58 + 22:23
19. Spratková Iva HAV6851 OB Havířov 51:32 + 22:57
20. Štepánová Barbora xxx XXX 53:59 + 25:24
21. Benešová Kristýna xxx XXX 55:35 + 27:00
22. Novotný Adam 300002 030-Český Brod 58:54 + 30:19
23. Bradáčová Marie LLI7550 LOK-o Liberec 59:21 + 30:46
24. Stránská Ester xxx XXX 64:32 + 35:57
25. Petrová Věra VLI6251 Slavia Liberec orienteering 66:04 + 37:29
26. Feřt Martin VLI7704 Slavia Liberec orienteering 67:24 + 38:49
27. Feřtová Eliška VLI1056 Slavia Liberec orienteering 67:39 + 39:04
28. Zenkerová Miluše LCV4550 TJ Lokomotiva Chomutov 68:18 + 39:43
29. Peremská Dana SRK6351 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 73:01 + 44:26
30. Böcker Rafael XXX XXX 77:33 + 48:58
31. Novotná Tora xxx XXX 78:46 + 50:11
32. Brycháčková Irena xxx XXX 84:17 + 55:42
33. Procingerová Ilona VRL7053 OOS TJ Spartak Vrchlabí 99:39 + 71:04
34. Pachner Ota CHA1400 OK Chrastava 103:23 + 74:48
Bulířová Dora xxx XXX DISK
T
6.24 km, 19 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Štryncl Pavel 92X7700 JLI-OB Jizerky 58:07
2. Zakouřil Tomáš TUR7500 OOB TJ Turnov 62:51 + 4:44
3. Pešík Marek 92X8301 JLI-OB Jizerky 67:34 + 9:27
4. Heczková Bohdana VLI7750 Slavia Liberec orienteering 75:14 + 17:07
5. Bradáč Stanislav LLI7201 LOK-o Liberec 75:19 + 17:12
6. Matějů Kateřina VLI8054 Slavia Liberec orienteering 75:45 + 17:38
7. Mokrá Julie VLI8051 Slavia Liberec orienteering 79:22 + 21:15
8. Pešík Michal 92X7701 JLI-OB Jizerky 80:26 + 22:19
9. Auermüllerová Anna ZBM0060 SK Žabovřesky Brno 85:54 + 27:47
10. Kopáček Miroslav CHT6049 OOB SK Chrast 87:25 + 29:18
11. Feřtová Jitka VLI7853 Slavia Liberec orienteering 90:43 + 32:36
12. Burešová Kateřina VLI7456 Slavia Liberec orienteering 92:16 + 34:09
13. Severýn Otto VLI7402 Slavia Liberec orienteering 92:44 + 34:37
14. Sázavská Tereza VLI7950 Slavia Liberec orienteering 94:34 + 36:27
15. Kowalik Maciej xxx XXX 95:06 + 36:59
16. Hrdá Martina VLI7457 Slavia Liberec orienteering 104:39 + 46:32
17. Šebelková Štěpánka VLI7851 Slavia Liberec orienteering 105:53 + 47:46
18. Šebelka Jan VLI7506 Slavia Liberec orienteering 106:37 + 48:30
19. Keltner Marek 92X7600 JLI-OB Jizerky 113:32 + 55:25
20. Čaloun Michal VLI6801 Slavia Liberec orienteering 114:15 + 56:08
21. Kubeša Vladimír VLI7507 Slavia Liberec orienteering 116:13 + 58:06
22. Pavelková Zuzana 70002 007-ZuKuŠi 116:41 + 58:34
23. Zdařil Matěj STE0001 SK SKI-OB Šternberk 119:06 + 60:59
24. Trnka Martin jun VSP0300 USK Praha 120:04 + 61:57
25. Trojan Miroslav VLI7200 Slavia Liberec orienteering 121:04 + 62:57
26. Randíková Magdaléna SOB8851 SOBSA 121:44 + 63:37
27. Erbert Ladislav xxx XXX 123:09 + 65:02
28. Holečková Žaneta xxx XXX 123:54 + 65:47
29. Čečerle Lukáš VLI7705 Slavia Liberec orienteering 125:07 + 67:00
30. Týfa Lukáš 20001 002-Týfa 125:25 + 67:18
31. Randík Jan SOB8703 SOBSA 127:36 + 69:29
32. Řezníčková Hana CHT6051 OOB SK Chrast 131:10 + 73:03
33. Šichová Radka ZBM8051 SK Žabovřesky Brno 132:08 + 74:01
34. Otrusina David VBM8205 VSK Mendelu Brno 132:52 + 74:45
35. Komárková Lucie LTU7853 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 133:01 + 74:54
36. Janák Jiří 64C7700 999-ARCHIV 148:18 + 90:11
37. Daněk Ondřej xxx XXX 157:14 + 99:07
38. Fejta Vojtěch ZBM SK Žabovřesky Brno 158:44 + 100:37
39. Skalka Michal LTU6700 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 162:13 + 104:06
40. Veselý Jiří 360001 036-OK99 174:55 + 116:48
Juklíček Jakub 70001 007-ZuKuŠi DISK
Hrdý Pavel VLI7404 Slavia Liberec orienteering DISK