Výsledky závodu: Ještědský žebříček mládeže - podzim 2019 - stav po 3 závodech

Datum:
31.08.2019
Pořadatel:
JEO - Ještědská oblast
Zařazené závody:
Datum
Název
Pořadatel
Výsledky
Spočteno
2019-09-2828.09.2019 Oblastní žebříček DOK Ano Ano
2019-09-2929.09.2019 Oblastní žebříček RUM Ano Ano
2019-09-2929.09.2019 Oblastní žebříček RUM Ano Ano
2019-10-1919.10.2019 Oblastní žebříček FYD Ne Ne
2019-10-2020.10.2019 Oblastní žebříček TUV Ne Ne
2019-11-0909.11.2019 Oblastní žebříček CHA Ne Ne
Kategorie:
D10     D12     D14     D16     D18     D20     H10     H12     H14     H16     H18     H20    
D10
(započteno závodů:2)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
DOK 1
RUM 2
RUM 3
1 Ouzká Eliška BOR1051 405.83 1. 177.91( 7) 196.86( 3)208.97( 1)
2 Míková Sofie TJN0950 398.76 2. 199.16( 2)199.60( 2)127.53( 6)
3 Pechová Marie VLI1050 392.90 1. 189.37( 5)203.53( 1)158.33( 5)
4 Růtová Amálka TJN0951 381.64 3. 191.28( 3)190.36( 4)186.84( 3)
5 Zurynková Lenka TJN0957 378.47 2. 174.29( 5)204.18( 2)
6 Čečerle Beáta VLI1053 286.55 4. 123.66( 8)162.89( 4)
7 Feřtová Eliška VLI1056 256.19 7. 138.69(12)117.50( 9) 61.83( 7)
8 Lošťáková Ela LTP0951 209.56 1. 209.56( 1)
9 Frantálová Felicie BOR0658 202.78 7. 64.07(16)138.71( 7) 0.00( 9)
10 Horáčková Natalie BOR0958 194.89 6. 26.15(17) 143.33( 6) 51.56( 8)
11 Haasová Anežka BOR0956 190.67 4. 190.67( 4)
12 Barsová Magdaléna VLI0955 184.79 6. 184.79( 6)
13 Kvapilová Kristýna TUV0999 160.40 8. 160.40( 8)
14 Justová Anika CHA1050 152.52 9. 152.52( 9)
15 Zemanová Kristýna VLI1055 152.06 10. 152.06(10)
16 Hrdá Kristýna VLI0953 145.64 11. 145.64(11)
17 Čupcová Viktorie BOR0957 127.37 13. 127.37(13)
18 Čalounová Klára VLI0950 101.91 14. 101.91(14)
19 Kalenská Pavla SUL0950 79.89 15. 79.89(15)
D12
(započteno závodů:2)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
DOK 1
RUM 2
RUM 3
1 Lamačová Barbora BOR0750 B 409.25 1. 202.03( 1)207.22( 1)191.80( 5)
2 Lipenská Barbora CHA0753 B 397.81 2. 193.51( 5) 199.22( 2)198.59( 3)
3 Tomášková Matilda TUV0998 B 395.72 1. 193.95( 4)179.90( 6) 201.77( 1)
4 Zabořilová Anna JEN0951 B 394.12 2. 200.56( 2)193.56( 3)188.83( 7)
5 Kunášková Karolína VLI0851 B 388.75 4. 192.92( 6)174.40( 9) 195.83( 4)
6 Nováková Viktorie RUM0751 B 376.55 2. 176.68(10) 176.90( 8)199.65( 2)
7 Pražáková Nella TJN0854 B 371.57 5. 157.42(16) 181.90( 5)189.67( 6)
8 Kocmanová Adéla BOR0752 B 367.32 4. 178.59( 9)188.73( 4)152.33(11)
9 Nožičková Eva TJN0852 B 356.66 8. 172.93(13)169.74(11) 183.73( 8)
10 Mastníková Lenka TJN0859 B 338.65 9. 171.46(14)153.25(16) 167.19( 9)
11 Rejholcová Tereza BOR0751 B 324.61 8. 179.69( 8)144.92(19) 96.75(20)
12 Horáčková Tereza BOR0762 B 324.43 12. 173.37(12)103.78(22) 151.06(12)
13 Waldhauserová Eliška BOR0757 323.01 7. 144.78(20)178.23( 7)106.08(17)
14 Semerádová Štěpánka RUM0852 322.75 10. 174.24(10)148.51(13)
15 Soukupová Marie BOR0952 321.47 14. 166.39(15)155.08(14)134.51(15)
16 Flossmannová Lucie VLI0852 320.56 10. 156.98(17)148.58(18) 163.58(10)
17 Heřmánková Bára TUR0850 307.50 13. 151.25(19)156.25(13)127.93(16)
18 Vaňourková Sára BOR0759 294.67 14. 153.58(15)141.09(14)
19 Ślínská Amálie KUL0852 267.18 12. 108.77(25)158.41(12)
20 Feřtová Anežka VLI0856 253.30 21. 121.04(23)132.26(21) 83.80(21)
21 Březinová Antonie CHA0851 249.77 17. 96.06(26) 149.42(17)100.35(18)
22 Michálková Ema BOR0857 244.06 11. 175.43(11) 68.63(23) 32.46(22)
23 Davidová Beatrice RUM0752 233.16 19. 134.93(20) 98.23(19)
24 Baloghová Milena TJN0750 197.40 3. 197.40( 3)
25 Šestáková Johana VLI0853 183.88 7. 183.88( 7)
26 Vokušová Veronika TJN0756 153.45 18. 153.45(18)
27 Kutková Tereza JEN0752 137.65 21. 137.65(21)
28 Nejedlová Karolína LLI0852 135.96 22. 135.96(22)
29 Cicvárková Klára TJN0757 120.97 24. 120.97(24)
30 Klustová Tereza CHA0751 70.33 27. 70.33(27)
D14
(započteno závodů:2)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
DOK 1
RUM 2
RUM 3
1 Skalová Jolana TJN0653 B 407.47 1. 197.54( 2)209.93( 1)194.84( 3)
2 Vilémová Eliška VLI0655 B 396.68 2. 193.43( 3) 196.81( 2)199.87( 2)
3 Háková Eliška TJN0654 B 381.92 1. 176.63( 9) 205.29( 1)
4 Zoubková Šárka TJN0554 B 380.72 4. 186.92( 5) 188.66( 5)192.06( 4)
5 Rejmanová Nikola BOR0656 B 380.60 4. 141.17(15) 190.39( 4)190.21( 5)
6 Podoubská Adéla TJN0658 B 379.90 3. 183.33( 8) 193.26( 3)186.64( 6)
7 Štěpánková Běla BOR0555 B 364.83 4. 190.64( 4)174.19( 8)168.39(10)
8 Dušková Viktorie TJN0655 B 364.68 6. 174.77(10) 188.09( 6)176.59( 7)
9 Savruková Adéla TJN0656 B 344.49 9. 172.66( 9)171.83( 9)
10 Koudelková Eliška BOR0652 B 332.64 7. 182.24( 7)150.40(12)
11 Heczková Anna VLI0652 330.33 10. 167.10(10)163.23(11)
12 Kottíková Lucie TJN0657 316.60 12. 158.70(12)157.90(12)
13 Štveráková Eliška CHA0553 296.62 11. 134.79(16)161.83(11)
14 Veselá Karolína BOR0660 280.83 13. 0.00(20) 155.70(13)125.13(13)
15 Derflová Eliška KUL0550 274.25 8. 98.59(15)175.66( 8)
16 Davidová Noemi RUM0551 234.66 14. 70.98(19) 118.52(14)116.14(14)
17 Štemberová Bára TJN0650 209.03 1. 209.03( 1)
18 Hájková Tereza TUR0556 185.92 6. 185.92( 6)
19 Lošťáková Sára LTP0650 183.53 7. 183.53( 7)
20 Lamačová Kateřina TUR0660 159.76 11. 159.76(11)
21 Sokolová Julie VLI0552 145.42 13. 145.42(13)
22 Kosková Adéla VLI0656 142.10 14. 142.10(14)
23 Kubecová Magdalena STB0550 128.02 17. 128.02(17)
24 Prošková Markéta BOR0657 71.12 18. 71.12(18)
D16
(započteno závodů:2)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
DOK 1
RUM 2
RUM 3
1 Tomanicová Sofie CHA0450 B 215.25 1. 115.25( 1) 99.50( 2) 100.00( 1)
2 Žejdlíková Eliška LTP0350 B 192.81 1. 92.81( 2)100.00( 1) 92.52( 2)
3 Andrlová Lea VLI0453 91.94 3. 91.94( 3)
4 Nejedlová Josefína LLI0350 84.39 4. 84.39( 4)
5 Brožková Kateřina TJN0455 60.93 5. 60.93( 5)
6 Menclová Anna JEN0452 54.95 3. 54.95( 3)
7 Průšková Tereza BOR0456 54.18 6. 54.18( 6)
D18
(započteno závodů:2)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
DOK 1
RUM 2
RUM 3
1 Šritrová Lenka TUR0250 B 200.00 1. 88.56( 3) 100.00( 1)100.00( 1)
2 Pavlová Martina LTP0151 B 192.16 1. 100.00( 1) 90.56( 2) 92.16( 2)
3 Zapalačová Petra DOK0154 146.83 3. 74.49( 3) 72.34( 3)
4 Linková Lucie TJN0257 88.69 2. 88.69( 2)
5 Nehasilová Veronika LDC0350 48.02 4. 48.02( 4)
6 Janečková Lucie TJN0157 32.27 5. 32.27( 5)
D20
(započteno závodů:2)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
DOK 1
RUM 2
RUM 3
1 Paříková Iva TUR0061 B 200.00 1. 100.00( 1)100.00( 1)
H10
(započteno závodů:2)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
DOK 1
RUM 2
RUM 3
1 Lamač Vítek BOR1100 408.90 1. 198.09( 2) 207.21( 1)201.69( 1)
2 Žemlík Eduard TUR0909 404.97 1. 205.20( 1)199.77( 2)199.44( 2)
3 Kovanda Jonáš BOR0904 394.73 3. 195.86( 4)193.02( 3) 198.87( 3)
4 Šebelka Jakub VLI1002 368.04 4. 179.06( 5)171.86( 5) 188.98( 4)
5 Guida Alessandro VLI0900 313.92 6. 148.80( 7)165.12( 6)
6 Beneš Max VLI1100 310.56 5. 132.17(10) 141.63( 7)168.93( 5)
7 Berka Tadeáš VLI0904 287.55 4. 175.12( 4)112.43( 9)
8 Kocman Lukáš BOR1102 261.32 8. 10.80(13) 140.70( 8)120.62( 8)
9 Mitiska Matěj BOR0905 251.69 6. 100.00(10)151.69( 6)
10 Lamač František TUR0901 196.71 3. 196.71( 3)
11 Vakula Vít BOR0908 195.58 10. 101.23(12) 76.74(11) 94.35(10)
12 Votava Vojtěch VLI1201 176.14 6. 176.14( 6)
13 Kutek Matěj JEN0902 146.40 8. 146.40( 8)
14 Votýpka Štěpán BOR0900 142.46 9. 142.46( 9)
15 Matějů Eda VLI1200 124.01 7. 0.00(13)124.01( 7)
16 Hrdlička Vojtěch VLI1004 113.95 9. 113.95( 9)
17 Krejčí Matěj TUR0910 112.71 11. 112.71(11)
18 Lazar Matyáš TUV1000 23.36 11. 10.93(12) 12.43(11)
H12
(započteno závodů:2)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
DOK 1
RUM 2
RUM 3
1 Podrábský Ctibor VLI0700 B 417.77 1. 192.77( 4) 207.99( 1)209.78( 1)
2 Šebelka Matěj VLI0805 B 400.77 2. 186.51( 7) 199.81( 2)200.96( 2)
3 Mairich Martin TJN0812 B 397.64 1. 205.44( 1)192.20( 3)129.93(15)
4 Šašek Jakub LTP0801 B 376.65 5. 190.69( 5) 185.96( 5)
5 Nožička Jan TJN0809 B 372.41 3. 194.56( 3)177.85( 8)176.69( 6)
6 Miklas Ondřej VLI0701 B 369.98 3. 170.57(12) 180.72( 7)189.26( 3)
7 Beneš Filip VLI0708 B 369.76 4. 183.16( 9)186.60( 4)
8 Štembera Vítek TJN0801 B 360.37 6. 183.68( 8)161.77(12) 176.69( 6)
9 Studničný Adam BOR0701 B 359.05 4. 160.58(16) 170.67(10)188.38( 4)
10 Patka Marek BOR0902 B 358.56 5. 177.27(11)181.29( 5)174.49( 8)
11 Habán Eduard VLI0800 B 344.30 9. 170.04(13)174.26( 9)
12 Hrůzek Ondřej BOR0809 B 343.72 10. 181.59(10)133.92(19) 162.13(11)
13 Guida Francesco VLI0810 327.35 6. 146.20(20)181.15( 6)
14 Mertlík Vojtěch TUR0704 321.79 12. 166.77(14)155.02(13)154.63(12)
15 Murswiek Jan BOR0901 315.49 10. 148.06(18)135.22(18) 167.43(10)
16 Horáček Dominik JEN0804 314.69 9. 142.85(22) 71.05(23) 171.84( 9)
17 Tůma Vojtěch CHA0804 289.48 14. 153.16(14)136.32(14)
18 Vilém Štěpán VLI0902 287.82 16. 144.71(21)143.11(16)
19 Horáček Jakub JEN0800 284.83 11. 89.49(26) 165.93(11)118.90(18)
20 Hübner Ondřej STB0700 273.02 19. 146.27(19)126.75(20) 90.88(20)
21 Mizera Jan TUR0707 272.61 15. 86.07(27) 142.68(17)129.93(15)
22 Cabalka Antonín KUL0800 255.40 15. 112.00(24)143.40(15)
23 Čečerle Matouš VLI0807 218.55 13. 67.89(24)150.66(13)
24 Ryšánek Vojtěch KUL0701 204.57 21. 116.56(21) 88.01(21)
25 Drahoňovský Tomáš TUR0701 200.00 2. 200.00( 2)
26 Lesák Marek TJN0811 190.54 6. 190.54( 6)
27 Řehoř Hynek TJN0700 165.13 15. 165.13(15)
28 Kunc Ondřej BOR0710 164.17 19. 48.58(29) 115.59(19)
29 Týfa Daniel VLI0811 155.37 17. 155.37(17)
30 Putík Martin VLI0706 129.71 17. 129.71(17)
31 Zeman Jakub BOR0704 113.26 23. 113.26(23)
32 Maděra Jakub VLI0906 102.16 25. 102.16(25)
33 Oravec Viktor TJN0814 101.63 22. 101.63(22)
34 Göttlich Vít BOR0800 80.25 28. 80.25(28)
35 Just Matouš CHA0701 41.65 30. 41.65(30)
H14
(započteno závodů:2)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
DOK 1
RUM 2
RUM 3
1 Heczko Erik VLI0804 B 410.61 1. 207.63( 1)202.98( 1)
2 Tomášek Prokop TUV0701 B 409.38 1. 201.64( 2)193.49( 5) 207.74( 1)
3 Dolejší Jan DOK0602 B 392.04 2. 190.73( 3) 200.15( 2)191.89( 5)
4 Zurynek Jan TJN0605 B 389.85 3. 172.82( 8) 196.87( 3)192.98( 4)
5 Březina Karel CHA0605 B 389.07 3. 179.82( 6) 195.13( 4)193.94( 3)
6 Habán Oliver VLI0600 B 376.52 2. 157.38(10) 178.21(13)198.31( 2)
7 Hyxa Jan VLI0702 B 372.91 7. 132.94(14) 183.89( 8)189.02( 7)
8 Patka Kryštof BOR0702 B 372.07 6. 174.21( 7) 193.16( 6)178.91( 9)
9 Dejnožka Martin TJN0600 370.64 5. 180.66( 5) 189.98( 6)
10 Heřmánek Petr TUR0500 366.54 8. 172.67( 9) 179.30(12)187.24( 8)
11 Šimek Vojtěch LTP0601 363.20 7. 148.08(12) 188.80( 7)174.40(10)
12 Maškarinec Marek VLI0501 352.68 11. 108.12(17) 181.70(11)170.98(11)
13 Mastník Ondřej TJN0507 336.42 8. 141.47(13) 183.89( 8)152.53(13)
14 Jareš Ondřej KUL0600 311.36 12. 129.79(15) 150.49(14)160.87(12)
15 Míka Albert TJN0601 295.62 10. 113.04(16)182.58(10)
16 Mužíček Martin KUL0501 277.60 15. 149.95(15)127.65(15)
17 Jelínek Šimon BOR0510 268.12 14. 9.76(20) 136.09(16)132.03(14)
18 Mairich Filip TJN0603 185.43 4. 185.43( 4)
19 Votava Matěj KUL0601 150.00 11. 150.00(11)
20 Sychra Marek CHA0604 56.40 18. 56.40(18)
21 Bogar Vojtěch BOR0604 14.91 19. 14.91(19)
H16
(započteno závodů:2)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
DOK 1
RUM 2
RUM 3
1 Klein Martin LTP0404 B 217.94 1. 106.12( 1)105.99( 1) 111.82( 1)
2 Dejnožka Vojtěch TJN0300 B 200.99 2. 101.90( 2) 99.09( 2) 81.08( 4)
3 Janoušek Slávek BOR0400 B 197.13 2. 91.98( 3) 94.92( 3)102.21( 2)
4 Hnízdil Matěj KAS0301 B 178.47 3. 74.67( 5) 92.49( 4) 85.98( 3)
5 Šašek Jan LTP0301 144.06 5. 0.00(11) 65.10( 6) 78.96( 5)
6 Haslinger Leopold LTP0403 131.01 5. 12.29( 9) 74.43( 5) 56.58( 6)
7 Marek Matěj TJN0409 104.35 4. 80.81( 4) 23.54( 9) 0.00( 8)
8 Veselý Jakub BOR0406 75.47 7. 0.00(10) 37.81( 8) 37.66( 7)
9 Hruška Jakub TJN0403 66.52 6. 66.52( 6)
10 Novák Daniel RUM0301 54.20 7. 54.20( 7)
11 Kašpar Štěpán BOR0403 52.09 8. 52.09( 8)
12 Maškarinec Štěpán VLI0304 50.44 7. 50.44( 7) 0.00( 9)
H18
(započteno závodů:2)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
DOK 1
RUM 2
RUM 3
1 Mencl Jan TUR0201 B 200.00 1. 100.00( 1)100.00( 1)
2 Kubec Michal DOK0103 B 176.66 2. 97.05( 2) 79.61( 2)
3 Bradáč David LLI0203 100.00 1. 100.00( 1)
4 Růta Matyáš TJN0102 81.66 2. 81.66( 2)
5 Matyáš Vojtěch CHA0202 55.01 3. 55.01( 3)
H20
(započteno závodů:2)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
DOK 1
RUM 2
RUM 3
1 Meduna Jakub DOK0000 B 200.00 1. 100.00( 1)100.00( 1)