Výsledky závodu: Ještědský žebříček mládeže - podzim 2019 - stav po 6 závodech

Datum:
31.08.2019
Pořadatel:
JEO - Ještědská oblast
Zařazené závody:
Datum
Název
Pořadatel
Výsledky
Spočteno
2019-09-2828.09.2019 Oblastní žebříček DOK Ano Ano
2019-09-2929.09.2019 Oblastní žebříček RUM Ano Ano
2019-09-2929.09.2019 Oblastní žebříček RUM Ano Ano
2019-10-1919.10.2019 Oblastní žebříček FYD Ano Ano
2019-10-2020.10.2019 Oblastní žebříček TUV Ano Ano
2019-11-0909.11.2019 Oblastní žebříček CHA Ano Ano
Kategorie:
D10     D12     D14     D16     D18     D20     H10     H12     H14     H16     H18     H20    
D10
(započteno závodů:4)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
DOK 1
RUM 2
RUM 3
FYD 4
TUV 5
CHA 6
1 Růtová Amálka TJN0951 808.27 1. 191.28( 3)190.36( 4)186.84( 3) 182.56( 6) 216.72( 1)209.91( 1)
2 Ouzká Eliška BOR1051 807.51 1. 177.91( 7) 196.86( 3)208.97( 1)203.36( 2)198.32( 2)
3 Pechová Marie VLI1050 770.20 1. 189.37( 5)203.53( 1)158.33( 5) 192.33( 3)184.97( 3)140.93( 7)
4 Míková Sofie TJN0950 713.39 2. 199.16( 2)199.60( 2)127.53( 6) 187.10( 3)
5 Horáčková Natalie BOR0958 542.48 5. 26.15(17) 143.33( 6) 51.56( 8) 186.24( 5) 71.37(13)141.54( 6)
6 Kvapilová Kristýna TUV0999 540.31 2. 160.40( 8) 176.92( 4)202.99( 2)
7 Zurynková Lenka TJN0957 520.45 2. 174.29( 5)204.18( 2) 141.98( 9)
8 Čečerle Beáta VLI1053 514.75 4. 123.66( 8)162.89( 4) 148.72( 8) 79.48(11)
9 Feřtová Eliška VLI1056 504.36 4. 138.69(12)117.50( 9) 61.83( 7)186.34( 4) 57.77(14)
10 Kubešová Tereza VLI0954 433.67 5. 137.18( 9)161.88( 5)134.61( 8)
11 Hrdá Kristýna VLI0953 405.63 10. 145.64(11) 140.99(10)119.00(10)
12 Haasová Anežka BOR0956 394.98 1. 190.67( 4) 204.31( 1)
13 Barsová Magdaléna VLI0955 336.51 6. 184.79( 6) 151.72( 7)
14 Čupcová Viktorie BOR0957 248.90 9. 127.37(13) 121.53( 9)
15 Lošťáková Ela LTP0951 209.56 1. 209.56( 1)
16 Frantálová Felicie BOR0658 202.78 7. 64.07(16)138.71( 7) 0.00( 9)
17 Houžvičková Kateřina TUR0952 181.72 7. 181.72( 7)
18 Šipoš Emília VLI0952 174.51 4. 174.51( 4)
19 Čalounová Klára VLI0950 159.43 14. 101.91(14) 57.52(15)
20 Zappová Elisabeth TJN0952 159.01 6. 159.01( 6)
21 Krtička Jáchym CHA1000 157.25 8. 157.25( 8)
22 Justová Anika CHA1050 152.52 9. 152.52( 9)
23 Zemanová Kristýna VLI1055 152.06 10. 152.06(10)
24 Čulíková Kateřina CHA0952 150.00 5. 150.00( 5)
25 Gibbons Emily TUV0955 135.72 12. 81.85(12) 53.87(12)
26 Zenko Rozálie BOR1052 93.45 11. 93.45(11)
27 Kalenská Pavla SUL0950 79.89 15. 79.89(15)
D12
(započteno závodů:4)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
DOK 1
RUM 2
RUM 3
FYD 4
TUV 5
CHA 6
1 Kunášková Karolína VLI0851 B 801.37 1. 192.92( 6)174.40( 9) 195.83( 4)205.02( 1)186.77( 8) 207.60( 1)
2 Lipenská Barbora CHA0753 B 788.00 2. 193.51( 5) 199.22( 2)198.59( 3)193.95( 3)196.24( 4)
3 Tomášková Matilda TUV0998 B 775.06 1. 193.95( 4)179.90( 6)201.77( 1) 199.44( 3)
4 Zabořilová Anna JEN0951 B 768.12 2. 200.56( 2)193.56( 3)188.83( 7)185.17( 4)184.12(10) 166.61(10)
5 Kocmanová Adéla BOR0752 B 752.56 2. 178.59( 9)188.73( 4)152.33(11) 185.10( 5)200.14( 2)152.70(18)
6 Pražáková Nella TJN0854 B 748.22 1. 157.42(16) 181.90( 5)189.67( 6) 200.42( 1)176.23( 6)
7 Nováková Viktorie RUM0751 B 731.57 2. 176.68(10)176.90( 8)199.65( 2) 178.34(12)160.15(15)
8 Nožičková Eva TJN0852 B 714.11 5. 172.93(13)169.74(11) 183.73( 8)156.28(13) 179.18(11)178.27( 5)
9 Rejholcová Tereza BOR0751 B 700.99 8. 179.69( 8)144.92(19) 96.75(20) 171.80( 9)177.09(13)172.41( 9)
10 Šestáková Johana VLI0853 B 699.20 4. 183.88( 7) 136.09(19)194.50( 5)184.73( 4)
11 Soukupová Marie BOR0952 B 693.41 3. 166.39(15)155.08(14)134.51(15) 176.33( 6)114.28(24) 195.61( 3)
12 Michálková Ema BOR0857 B 688.33 9. 175.43(11) 68.63(23) 32.46(22) 163.97(11)186.14( 9)162.79(13)
13 Waldhauserová Eliška BOR0757 B 674.27 7. 144.78(20) 178.23( 7)106.08(17) 175.25( 7)156.62(18)164.17(12)
14 Flossmannová Lucie VLI0852 674.21 7. 156.98(17) 148.58(18) 163.58(10)158.91(12)176.74(14)174.98( 7)
15 Mastníková Lenka TJN0859 652.97 9. 171.46(14)153.25(16)167.19( 9) 161.07(14)
16 Vaňourková Sára BOR0759 630.75 11. 153.58(15)141.09(14) 148.99(16)161.84(16)166.34(11)
17 Vokušová Veronika TJN0756 616.78 7. 153.45(18) 152.16(14)187.33( 7)123.84(26)
18 Lamačová Barbora BOR0750 601.05 1. 202.03( 1)207.22( 1)191.80( 5)
19 Heřmánková Bára TUR0850 577.42 13. 151.25(19)156.25(13)127.93(16) 141.99(19)
20 Novotná Karolína TUR0853 558.54 2. 170.25(10)191.50( 6)196.79( 2)
21 Březinová Antonie CHA0851 548.10 17. 96.06(26) 149.42(17)100.35(18)146.22(17) 152.11(19)
22 Horáčková Tereza BOR0762 547.04 12. 173.37(12)103.78(22)151.06(12) 98.96(21) 99.65(27) 118.83(27)
23 Ślinská Amálie KUL0852 533.20 12. 108.77(25)158.41(12) 99.17(20) 126.04(22)139.98(24)
24 Semerádová Štěpánka RUM0852 464.91 10. 174.24(10)148.51(13) 142.16(21)
25 Podoubská Klára TJN0855 423.92 15. 150.54(15)131.62(20)141.76(23)
26 Feřtová Anežka VLI0856 412.87 21. 121.04(23)132.26(21) 83.80(21) 75.77(28) 63.20(29)
27 Baloghová Milena TJN0750 398.44 2. 197.40( 3) 201.04( 2)
28 Kutková Tereza JEN0752 384.12 20. 137.65(21) 104.25(26)142.22(20)
29 Cicvárková Klára TJN0757 359.14 22. 120.97(24) 85.13(22) 60.58(29) 92.46(28)
30 Krejzová Markéta TUR0854 344.45 8. 171.38(15)173.07( 8)
31 Pechová Alena VLI0854 307.83 22. 58.06(23)107.94(25)141.83(22)
32 Nejedlová Karolína LLI0852 264.93 21. 135.96(22) 128.97(21)
33 Davidová Beatrice RUM0752 233.16 19. 134.93(20) 98.23(19)
34 Klustová Tereza CHA0751 189.62 23. 70.33(27) 119.29(23)
35 Houžvičková Daniela TUR0751 172.21 8. 172.21( 8)
36 Houžvičková Kateřina TUR0952 161.70 17. 161.70(17)
37 Lošťáková Ela LTP0951 159.29 16. 159.29(16)
38 Ekertová Jana VLI0750 156.79 17. 156.79(17)
39 Nováková Barborka TUV0852 139.67 18. 139.67(18)
40 Štveráková Zuzana CHA0750 131.02 25. 131.02(25)
41 Vlčková Emílie BOR0766 79.77 25. 27.54(25) 52.23(30)
42 Špidlová Ester LLI0861 45.63 24. 45.63(24)
D14
(započteno závodů:4)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
DOK 1
RUM 2
RUM 3
FYD 4
TUV 5
CHA 6
1 Skalová Jolana TJN0653 B 799.77 1. 197.54( 2)209.93( 1)194.84( 3)191.81( 5) 165.49(10) 197.46( 3)
2 Vilémová Eliška VLI0655 B 774.80 2. 193.43( 3)196.81( 2)199.87( 2)183.38( 7) 184.69( 6)
3 Zoubková Šárka TJN0554 B 761.73 4. 186.92( 5)188.66( 5)192.06( 4)194.09( 4)172.20( 8) 159.65(12)
4 Háková Eliška TJN0654 B 761.64 1. 176.63( 9) 205.29( 1)190.80( 6)166.21( 9) 188.92( 5)
5 Podoubská Adéla TJN0658 B 761.19 2. 183.33( 8)193.26( 3)186.64( 6)174.03(10) 153.61(13) 197.96( 2)
6 Koudelková Eliška BOR0652 B 731.61 3. 182.24( 7)150.40(12) 178.20( 8)193.20( 3)177.97( 7)
7 Dušková Viktorie TJN0655 B 715.98 6. 174.77(10)188.09( 6)176.59( 7)176.53( 9)148.61(14) 150.37(16)
8 Rejmanová Nikola BOR0656 B 704.34 4. 141.17(15) 190.39( 4)190.21( 5)164.95(13) 85.79(18) 158.79(13)
9 Štěpánková Běla BOR0555 B 683.28 4. 190.64( 4)174.19( 8)168.39(10) 150.06(17)
10 Kottíková Lucie TJN0657 B 636.87 10. 158.70(12)157.90(12) 153.01(15)119.49(16) 167.26(10)
11 Kosková Adéla VLI0656 627.14 11. 142.10(14) 166.26(12)164.76(11)154.02(15)
12 Lamačová Barbora BOR0750 591.35 1. 194.13( 3)192.64( 4)204.58( 1)
13 Lamačová Kateřina TUR0660 534.85 4. 159.76(11) 184.74( 5)190.35( 4)
14 Savruková Adéla TJN0656 527.53 6. 172.66( 9)171.83( 9) 183.04( 6)
15 Derflová Eliška KUL0550 525.11 8. 98.59(15)175.66( 8)157.79(14) 48.98(21) 93.07(20)
16 Hovorková Marie LDC0650 495.26 11. 168.46(11)160.53(12)166.27(11)
17 Veselá Karolína BOR0660 483.40 13. 0.00(20) 155.70(13)125.13(13)108.94(17) 93.63(17) 35.83(22)
18 Štemberová Bára TJN0650 413.70 1. 209.03( 1) 204.67( 1)
19 Novotná Barbora TUR0552 408.60 1. 201.20( 2)207.40( 1)
20 Houžvičková Daniela TUR0751 355.67 7. 182.16( 7)173.51( 8)
21 Heczková Anna VLI0652 330.33 10. 167.10(10)163.23(11)
22 Stehlíková Adéla BOR0554 326.92 15. 132.20(16)121.82(15) 72.90(21)
23 Davidová Noemi RUM0551 305.64 14. 70.98(19)118.52(14)116.14(14)
24 Sokolová Julie VLI0552 302.85 13. 145.42(13) 157.43(14)
25 Štveráková Eliška CHA0553 296.62 11. 134.79(16)161.83(11)
26 Klustová Tereza CHA0751 231.85 18. 93.05(18) 138.80(18)
27 Baloghová Milena TJN0750 199.40 2. 199.40( 2)
28 Hájková Tereza TUR0556 185.92 6. 185.92( 6)
29 Lošťáková Sára LTP0650 183.53 7. 183.53( 7)
30 Lipenská Barbora CHA0753 168.38 9. 168.38( 9)
31 Prošková Markéta BOR0657 155.67 18. 71.12(18) 84.55(19)
32 Kubecová Magdalena STB0550 128.02 17. 128.02(17)
33 Sklenářová Zuzana TUR0658 105.75 19. 105.75(19)
34 Pirklová Michaela KUL0650 94.82 19. 83.00(19) 11.82(23)
35 Šírlová Zdeňka CHA0654 67.10 20. 67.10(20)
36 Šírlová Markéta CHA0653 29.73 22. 29.73(22)
D16
(započteno závodů:4)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
DOK 1
RUM 2
RUM 3
FYD 4
TUV 5
CHA 6
1 Tomanicová Sofie CHA0450 B 421.16 1. 115.25( 1) 99.50( 2) 100.00( 1) 98.02( 3) 104.43( 2)101.48( 2)
2 Žejdlíková Eliška LTP0350 B 359.57 1. 92.81( 2)100.00( 1) 92.52( 2) 59.20( 6) 74.24( 6)
3 Brožková Kateřina TJN0455 B 318.46 1. 60.93( 5) 102.68( 1) 61.17( 5) 93.68( 3)
4 Skácelová Kateřina VLI0550 292.52 1. 99.30( 2)107.93( 1) 85.29( 4)
5 Burešová Eliška VLI0456 179.79 3. 92.15( 4) 87.64( 3)
6 Průšková Tereza BOR0456 162.40 5. 54.18( 6) 24.18( 9) 84.04( 5)
7 Nejedlová Josefína LLI0350 139.43 4. 84.39( 4) 55.04( 7)
8 Podhorná Anna VLI0455 104.84 1. 104.84( 1)
9 Lamačová Pavlína TUR0451 104.11 7. 53.11( 8) 51.00( 7)
10 Andrlová Lea VLI0453 91.94 3. 91.94( 3)
11 Hudská Štěpánka TUR0450 79.62 4. 79.62( 4)
12 Rumlenová Tereza BOR0453 77.59 5. 77.59( 5)
13 Marková Hana LLI0450 74.70 6. 74.70( 6)
14 Menclová Anna JEN0452 54.95 3. 54.95( 3) 0.00(10)
D18
(započteno závodů:4)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
DOK 1
RUM 2
RUM 3
FYD 4
TUV 5
CHA 6
1 Pavlová Martina LTP0151 B 376.43 1. 100.00( 1) 90.56( 2) 92.16( 2) 93.71( 2) 89.48( 2)
2 Šritrová Lenka TUR0250 B 374.57 1. 88.56( 3)100.00( 1)100.00( 1) 86.01( 3)
3 Zapalačová Petra DOK0154 299.64 1. 74.49( 3) 72.34( 3)100.00( 1) 52.81( 3)
4 Nehasilová Veronika LDC0350 138.07 2. 48.02( 4) 90.05( 2)
5 Nedomlelová Lucie TJN0256 100.00 1. 100.00( 1)
5 Skácelová Adéla VLI0454 100.00 1. 100.00( 1)
7 Linková Lucie TJN0257 88.69 2. 88.69( 2)
8 Jeřábková Nina BOR0151 84.66 4. 84.66( 4)
9 Janečková Lucie TJN0157 56.33 5. 32.27( 5) 24.06( 5)
10 Lišková Adélka CHA0254 46.43 4. 46.43( 4)
D20
(započteno závodů:4)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
DOK 1
RUM 2
RUM 3
FYD 4
TUV 5
CHA 6
1 Paříková Iva TUR0061 B 275.75 1. 100.00( 1)100.00( 1) 75.75( 2)
2 Nejezchlebová Martina TUR9951 100.00 1. 100.00( 1)
H10
(započteno závodů:4)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
DOK 1
RUM 2
RUM 3
FYD 4
TUV 5
CHA 6
1 Žemlík Eduard TUR0909 832.30 1. 205.20( 1)199.77( 2) 199.44( 2) 204.50( 1)216.82( 1)205.78( 1)
2 Lamač Vítek BOR1100 809.98 1. 198.09( 2) 207.21( 1)201.69( 1)202.43( 2)198.65( 2)183.36( 4)
3 Votava Vojtěch VLI1201 730.75 3. 176.14( 6) 184.93( 5)179.16( 5)190.52( 3)
4 Šebelka Jakub VLI1002 729.52 4. 179.06( 5)171.86( 5)188.98( 4)189.62( 4)154.52( 9) 171.37( 7)
5 Guida Alessandro VLI0900 649.56 6. 148.80( 7)165.12( 6) 174.87( 8)160.77( 8)145.70(10)
6 Beneš Max VLI1100 648.36 5. 132.17(10) 141.63( 7) 168.93( 5)177.08( 6)153.64(10)148.71( 9)
7 Berka Tadeáš VLI0904 597.69 4. 175.12( 4)112.43( 9)175.70( 7)134.44(12)
8 Kocman Lukáš BOR1102 595.61 7. 10.80(13) 140.70( 8)120.62( 8)164.54(10)169.75( 7)109.73(14)
9 Kovanda Jonáš BOR0904 587.75 3. 195.86( 4)193.02( 3)198.87( 3)
10 Lamač František TUR0901 579.79 2. 196.71( 3) 179.38( 4)203.70( 2)
11 Kutek Matěj JEN0902 513.35 3. 146.40( 8) 184.53( 3)182.42( 5)
12 Vakula Vít BOR0908 509.18 3. 101.23(12) 76.74(11) 94.35(10)193.06( 3)120.54(13)
13 Kmínek Ondřej DOK1000 470.49 6. 161.92(11)173.42( 6)135.15(11)
14 Hrdlička Vojtěch VLI1004 423.14 9. 113.95( 9) 170.33( 9)138.86(11)
15 Mitiska Matěj BOR0905 404.86 6. 100.00(10)151.69( 6) 153.17( 8)
16 Votýpka Štěpán BOR0900 288.26 9. 142.46( 9) 145.80(13)
17 Matějů Eda VLI1200 247.36 7. 0.00(13)124.01( 7) 123.35(13)
18 Horáček Jáchym VLI1111 181.23 6. 181.23( 6)
19 Sázavský Antonín VLI0905 147.31 12. 147.31(12)
20 Louda Matyáš TUR0912 131.76 12. 131.76(12)
21 Krejčí Matěj TUR0910 112.71 11. 112.71(11)
22 Rolný Jakub TJN1101 80.10 15. 80.10(15)
23 Zurynek Tomáš TJN1107 66.78 12. 0.00(14) 0.00(12) 66.78(14)
24 Lazar Matyáš TUV1000 23.36 11. 10.93(12) 12.43(11)
H12
(započteno závodů:4)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
DOK 1
RUM 2
RUM 3
FYD 4
TUV 5
CHA 6
1 Podrábský Ctibor VLI0700 B 812.04 1. 192.77( 4)207.99( 1)209.78( 1) 201.50( 1)
2 Šebelka Matěj VLI0805 B 801.80 2. 186.51( 7) 199.81( 2)200.96( 2)198.98( 3)202.05( 2)197.59( 3)
3 Beneš Filip VLI0708 B 778.55 1. 183.16( 9)186.60( 4) 201.10( 1)207.69( 1)
4 Nožička Jan TJN0809 B 754.41 3. 194.56( 3)177.85( 8)176.69( 6) 191.51( 6) 190.49( 4)
5 Miklas Ondřej VLI0701 B 753.59 3. 170.57(12) 180.72( 7)189.26( 3)198.98( 3)184.63( 8)154.16(18)
6 Studničný Adam BOR0701 B 752.72 3. 160.58(16) 170.67(10) 188.38( 4)195.67( 5)190.26( 3)178.41( 8)
7 Šašek Jakub LTP0801 B 752.18 5. 190.69( 5) 185.96( 5) 187.21( 5)188.32( 6)
8 Štembera Vítek TJN0801 B 748.04 2. 183.68( 8)161.77(12) 176.69( 6)199.92( 2)187.75( 4)167.48(16)
9 Patka Marek BOR0902 B 730.13 5. 177.27(11)181.29( 5)174.49( 8) 182.09( 7)120.40(23) 189.48( 5)
10 Mairich Martin TJN0812 B 703.37 1. 205.44( 1)192.20( 3)129.93(15) 175.80(11)
11 Hrůzek Ondřej BOR0809 B 672.87 10. 181.59(10)133.92(19) 162.13(11)155.52(13) 173.63(12)
12 Mertlík Vojtěch TUR0704 B 653.28 9. 166.77(14)155.02(13)154.63(12) 155.77(12)175.72( 9)
13 Vilém Štěpán VLI0902 B 651.14 9. 144.71(21)143.11(16) 164.09(10)165.45(12)176.89( 9)
14 Guida Francesco VLI0810 B 627.98 6. 146.20(20)181.15( 6) 116.72(18) 156.09(15)144.54(21)
15 Tůma Vojtěch CHA0804 597.20 11. 153.16(14)136.32(14)159.93(11)147.79(16) 58.41(28)
16 Murswiek Jan BOR0901 590.54 10. 148.06(18)135.22(18)167.43(10) 139.83(24)
17 Horáček Dominik JEN0804 532.16 9. 142.85(22) 71.05(23)171.84( 9) 146.42(18)
18 Skácel Jan VLI0901 520.97 7. 182.09( 7)162.86(13)176.02(10)
19 Habán Eduard VLI0800 502.44 9. 170.04(13)174.26( 9) 158.14(14)
20 Mizera Jan TUR0707 487.92 15. 86.07(27) 142.68(17)129.93(15)103.74(19)111.57(24) 37.42(29)
21 Čečerle Matouš VLI0807 480.63 13. 67.89(24)150.66(13) 136.07(19)126.01(25)
22 Horáček Jakub JEN0800 479.19 11. 89.49(26)165.93(11)118.90(18) 104.87(26)
23 Hübner Ondřej STB0700 472.12 19. 146.27(19)126.75(20) 90.88(20) 70.71(20) 108.22(25)
24 Putík Martin VLI0706 457.87 14. 129.71(17)143.72(14) 86.15(27) 98.29(27)
25 Řehoř Hynek TJN0700 447.55 15. 165.13(15) 134.63(16)147.79(16)
26 Týfa Daniel VLI0811 415.89 15. 155.37(17) 135.74(15) 124.78(26)
27 Drahoňovský Tomáš TUR0701 400.92 2. 200.00( 2) 200.92( 2)
28 Lesák Marek TJN0811 361.39 6. 190.54( 6) 170.85(11)
29 Bureš David VLI0707 351.73 7. 166.72( 9)185.01( 7)
30 Zajger David TUR0703 340.84 10. 173.14(10)167.70(15)
31 Riby Philip LTP0702 268.59 21. 125.65(21)142.94(22)
32 Cabalka Antonín KUL0800 255.40 15. 112.00(24)143.40(15)
33 Oravec Viktor TJN0814 254.42 20. 101.63(22) 152.79(20)
34 Zeman Jakub BOR0704 253.96 23. 113.26(23) 140.70(23)
35 Kunc Ondřej BOR0710 241.23 19. 48.58(29) 115.59(19) 18.08(21) 58.98(28) 0.00(30)
36 Maděra Jakub VLI0906 230.47 20. 102.16(25) 128.31(20)
37 Ryšánek Vojtěch KUL0701 204.57 21. 116.56(21) 88.01(21)
38 Šálek Richard TUR0702 185.24 6. 185.24( 6)
39 Kovanda Jonáš BOR0904 182.32 7. 182.32( 7)
40 Krojidlo Matyáš CHA0803 170.37 13. 170.37(13)
41 Polák Tomáš CHA0801 169.65 14. 169.65(14)
42 Berka Tadeáš VLI0904 160.39 17. 160.39(17)
43 Podhorný Ondřej VLI0705 153.51 19. 153.51(19)
44 Pešík Matouš VLI0903 124.43 22. 124.43(22)
45 Juřina Jakub FYD0801 116.98 17. 116.98(17)
46 Göttlich Vít BOR0800 80.25 28. 80.25(28)
47 Vraný Filip VLI0802 58.68 29. 58.68(29)
48 Krupka Daniel CHA0703 58.22 30. 58.22(30)
49 Sychra Šimon CHA0802 47.26 31. 47.26(31) 0.00(31)
50 Just Matouš CHA0701 41.65 30. 41.65(30)
51 Kadečka David JEN0801 14.92 32. 14.92(32)
52 Zaňka Albert TJN0803 10.58 33. 10.58(33)
H14
(započteno závodů:4)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
DOK 1
RUM 2
RUM 3
FYD 4
TUV 5
CHA 6
1 Heczko Erik VLI0804 B 814.77 1. 207.63( 1)202.98( 1) 202.40( 2)201.76( 2)198.93( 2)
2 Mairich Filip TJN0603 B 799.84 1. 185.43( 4) 206.21( 1)203.84( 1)204.36( 1)
3 Tomášek Prokop TUV0701 B 797.27 1. 201.64( 2)193.49( 5)207.74( 1) 194.40( 3)
4 Dolejší Jan DOK0602 B 777.17 2. 190.73( 3) 200.15( 2)191.89( 5)175.29( 9) 192.78( 4)192.35( 4)
5 Březina Karel CHA0605 B 768.32 3. 179.82( 6) 195.13( 4)193.94( 3)191.40( 3)187.85( 6)174.11( 6)
6 Habán Oliver VLI0600 B 754.13 2. 157.38(10) 178.21(13)198.31( 2)156.09(12) 180.90( 9)196.71( 3)
7 Zurynek Jan TJN0605 B 741.66 3. 172.82( 8)196.87( 3)192.98( 4) 178.99(10)
8 Heřmánek Petr TUR0500 B 739.32 5. 172.67( 9) 179.30(12)187.24( 8)182.84( 5)189.94( 5)
9 Patka Kryštof BOR0702 B 729.70 4. 174.21( 7)193.16( 6)178.91( 9)183.42( 4)160.98(14) 165.06( 8)
10 Hyxa Jan VLI0702 723.28 5. 132.94(14) 183.89( 8)189.02( 7) 99.10(17) 165.73(13)184.64( 5)
11 Dejnožka Martin TJN0600 710.05 5. 180.66( 5) 189.98( 6)173.10(10)166.31(12)129.91(13)
12 Šimek Vojtěch LTP0601 650.53 7. 148.08(12)188.80( 7)174.40(10) 139.25(17)
13 Mastník Ondřej TJN0507 647.29 7. 141.47(13) 183.89( 8)152.53(13)142.66(14) 168.21( 7)
14 Míka Albert TJN0601 638.02 10. 113.04(16) 182.58(10) 154.05(13)168.39(11)133.00(12)
15 Jareš Ondřej KUL0600 597.55 11. 129.79(15)150.49(14)160.87(12)156.40(11)122.40(20) 122.54(14)
16 Maškarinec Marek VLI0501 588.47 11. 108.12(17)181.70(11)170.98(11) 127.67(19)105.23(16)
17 Jelínek Šimon BOR0510 554.10 9. 9.76(20) 136.09(16)132.03(14)118.89(15) 136.42(18)149.56( 9)
18 Votava Matěj KUL0601 529.50 11. 150.00(11) 112.77(16)158.95(15)107.78(15)
19 Nejezchleb Vojtěch TUR0503 364.86 7. 179.50( 7)185.36( 8)
20 Kučera Filip CHA0501 320.67 8. 178.28( 8) 142.39(11)
21 Mužíček Martin KUL0501 277.60 15. 149.95(15)127.65(15) 0.00(19)
22 Sychra Marek CHA0604 229.54 17. 56.40(18) 71.60(22)101.54(17)
23 Drahoňovský Tomáš TUR0701 185.60 7. 185.60( 7)
24 Podrábský Ctibor VLI0700 181.85 6. 181.85( 6)
25 Vaňura Lukáš TJN0508 156.28 16. 156.28(16)
26 Beneš Filip VLI0708 143.86 10. 143.86(10)
27 Matouš Marek JEN0602 84.22 21. 0.00(21) 84.22(21)
28 Knap Šimon CHA0606 51.32 18. 12.96(18) 38.36(18)
29 Bogar Vojtěch BOR0604 14.91 19. 14.91(19)
H16
(započteno závodů:4)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
DOK 1
RUM 2
RUM 3
FYD 4
TUV 5
CHA 6
1 Klein Martin LTP0404 B 418.52 1. 106.12( 1)105.99( 1)111.82( 1) 94.59( 2) 88.30( 3)
2 Dejnožka Vojtěch TJN0300 B 406.63 1. 101.90( 2) 99.09( 2) 81.08( 4) 97.68( 3) 92.29( 3) 107.96( 1)
3 Janoušek Slávek BOR0400 B 378.40 2. 91.98( 3) 94.92( 3)102.21( 2) 89.29( 5) 84.19( 5)
4 Pokorný Jan TJN0400 B 290.06 1. 102.49( 1) 83.83( 5)103.74( 2)
5 Marek Matěj TJN0409 B 278.87 4. 80.81( 4) 23.54( 9) 0.00( 8) 94.53( 4) 37.04( 8) 66.49( 7)
6 Hruška Jakub TJN0403 261.44 4. 66.52( 6) 39.04( 7) 69.54( 7) 86.34( 4)
7 Hnízdil Matěj KAS0301 253.14 3. 74.67( 5) 92.49( 4) 85.98( 3)
8 Řehoř Vojta TJN0303 247.87 2. 99.83( 2) 88.16( 4) 59.88( 8)
9 Šašek Jan LTP0301 144.06 5. 0.00(11) 65.10( 6) 78.96( 5) 0.00(14)
10 Haslinger Leopold LTP0403 143.30 5. 12.29( 9) 74.43( 5) 56.58( 6)
11 Veselý Jakub BOR0406 129.73 7. 0.00(10) 37.81( 8) 37.66( 7) 22.94( 8) 27.57(10) 26.69( 9)
12 Waldhauser Štěpán BOR0409 113.12 1. 113.12( 1)
13 Novák Daniel RUM0301 101.16 7. 54.20( 7) 34.28( 9) 12.68(10)
14 Hejna Hynek LLI0300 82.81 6. 82.81( 6)
15 Kašpar Štěpán BOR0403 74.37 8. 52.09( 8) 22.28(11)
16 Mellan Jonáš TUR0308 72.34 6. 72.34( 6)
17 Mašek Matěj BOR0410 55.51 6. 55.51( 6)
18 Maškarinec Štěpán VLI0304 50.44 7. 50.44( 7) 0.00( 9)
H18
(započteno závodů:4)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
DOK 1
RUM 2
RUM 3
FYD 4
TUV 5
CHA 6
1 Růta Matyáš TJN0102 B 388.70 1. 81.66( 2) 100.00( 1)107.04( 1)100.00( 1)
2 Kubec Michal DOK0103 B 355.06 2. 97.05( 2) 79.61( 2) 93.53( 3) 54.55( 5) 84.87( 2)
3 Mencl Jan TUR0201 289.50 1. 100.00( 1)100.00( 1) 89.50( 4)
4 Matyáš Vojtěch CHA0202 222.95 2. 55.01( 3) 70.36( 4) 97.58( 2)
5 Krupka Štěpán CHA0201 111.01 3. 42.18( 6) 68.83( 3)
6 Bradáč David LLI0203 100.00 1. 100.00( 1)
7 Adamec Martin TJN0106 96.86 2. 96.86( 2)
8 Bek Jiří CHA0103 95.38 3. 95.38( 3)
9 Riby Thomas LTP0202 58.38 4. 13.66( 7) 44.72( 4)
H20
(započteno závodů:4)
Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
DOK 1
RUM 2
RUM 3
FYD 4
TUV 5
CHA 6
1 Meduna Jakub DOK0000 B 300.00 1. 100.00( 1)100.00( 1) 100.00( 1)
2 Pavel Martin TJN0004 77.14 2. 77.14( 2)