Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Čechová Johana | TBM0888 | KOS TJ Tesla Brno | 21:15 | ||
2. | Hanušová Markéta | VRL0852 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 23:30 | + 2:15 | |
3. | Lošťáková Ela | PGP0957 | SK Praga | 25:13 | + 3:58 | |
4. | Paulíčková Adela | UOL0951 | SOB Olomouc | 28:20 | + 7:05 | |
5. | Hančová Karolína | VRL0952 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 29:39 | + 8:24 | |
6. | Sobotová Kateřina | VPM0851 | KOS Slavia Plzeň | 31:13 | + 9:58 | |
Mullis Carolina | DKP0951 | Oddíl OB Kotlářka | DNS |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Skalová Jolana | TJN0653 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 25:23 | ||
2. | Jílková Lenka | UOL0654 | SOB Olomouc | 26:07 | + 0:44 | |
3. | Lindig Stanja | 19D0650 | SSV Planeta Radebeul | 28:18 | + 2:55 | |
4. | Ehlová Martina | TBM0655 | KOS TJ Tesla Brno | 30:02 | + 4:39 | |
5. | Malá Anežka | JIL0751 | OK Jilemnice | 30:04 | + 4:41 | |
6. | Malečková Pavlína | VSP0855 | USK Praha | 31:28 | + 6:05 | |
7. | Lošťáková Sára | PGP0660 | SK Praga | 32:13 | + 6:50 | |
8. | Baldrianová Eva | VSP0751 | USK Praha | 32:39 | + 7:16 | |
9. | Paulíčková Tereza | UOL0750 | SOB Olomouc | 33:32 | + 8:09 | |
10. | Dobrovolná Anna | TBM0758 | KOS TJ Tesla Brno | 37:11 | + 11:48 | |
11. | Kovalčíková Alena | AOP0751 | Orientační Běh Opava | 37:35 | + 12:12 | |
12. | Vilémová Eliška | VLI0655 | Slavia Liberec orienteering | 37:59 | + 12:36 | |
13. | Pipková Karolína | LPU0756 | OK Lokomotiva Pardubice | 38:30 | + 13:07 | |
14. | Janíčková Jolana | OSN0777 | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 38:49 | + 13:26 | |
15. | Čečková Karolína | SHK0650 | OK Slavia Hradec Králové | 41:09 | + 15:46 | |
16. | Prais Julia | 0060002 | UKS Dąb Leszno | 53:12 | + 27:49 | |
17. | Mikołajczak Iga | 0060001 | UKS Dąb Leszno | 64:01 | + 38:38 | |
18. | Leusz Nicola | 14P0658 | UKS Kometa Gliwice | 65:26 | + 40:03 | |
19. | Stróżycka Antonina | 0060007 | UKS Dąb Leszno | 68:27 | + 43:04 | |
20. | Andrzejak Zuzanna | 0060008 | UKS Dąb Leszno | 76:36 | + 51:13 | |
Kubáňová Tereza | TBM0756 | KOS TJ Tesla Brno | DNS | |||
Štemberová Bára | TJN0650 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | DNS |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Randáková Adéla | VRL0452 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 33:46 | ||
2. | Pecková Tereza | VLI0551 | Slavia Liberec orienteering | 34:08 | + 0:22 | |
3. | Malečková Hana | VSP0553 | USK Praha | 35:25 | + 1:39 | |
4. | Srbová Michaela | SJI0551 | OK Jihlava | 35:40 | + 1:54 | |
5. | Bartošová Marie | MLA0451 | MLOK Mariánské Lázně | 36:36 | + 2:50 | |
6. | Chrástová Magdaléna | STH0551 | SK Studenec | 38:23 | + 4:37 | |
7. | Skácelová Adéla | VLI0454 | Slavia Liberec orienteering | 40:09 | + 6:23 | |
8. | Burešová Eliška | VLI0456 | Slavia Liberec orienteering | 40:20 | + 6:34 | |
9. | Richtrová Kamila | VPM0451 | KOS Slavia Plzeň | 40:22 | + 6:36 | |
10. | Štraitová Jolana | VSP0456 | USK Praha | 41:02 | + 7:16 | |
11. | Tomčíková Eliška | VRB0555 | Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem | 43:13 | + 9:27 | |
12. | Skácelová Kateřina | VLI0550 | Slavia Liberec orienteering | 43:36 | + 9:50 | |
13. | Balejová Julie | KAM0551 | OK Kamenice | 45:32 | + 11:46 | |
14. | Pušová Bára | LPU0357 | OK Lokomotiva Pardubice | 45:36 | + 11:50 | |
15. | Hájková Tereza | TUV0558 | SOK TJ Turnov | 45:54 | + 12:08 | |
16. | Brožková Kateřina | TJN0455 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 45:54 | + 12:08 | |
17. | Miková Lenka | TBM0460 | KOS TJ Tesla Brno | 47:12 | + 13:26 | |
18. | Janovská Vendula | JIL0453 | OK Jilemnice | 48:46 | + 15:00 | |
19. | Mellanová Judita | TUV0559 | SOK TJ Turnov | 48:51 | + 15:05 | |
20. | Pesničáková Soňa | TJN0451 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 49:25 | + 15:39 | |
21. | Żmij Karolina | 14P0452 | UKS Kometa Gliwice | 49:28 | + 15:42 | |
22. | Kodejšová Markéta | VSP0458 | USK Praha | 54:43 | + 20:57 | |
23. | Kopecká Anna | JIL0552 | OK Jilemnice | 63:52 | + 30:06 | |
24. | Pompe Lone | 24D0550 | SV Robotron Dresden | 64:31 | + 30:45 | |
25. | Polewka Julianna | 14P0650 | UKS Kometa Gliwice | 67:57 | + 34:11 | |
26. | Dziuba Justyna | 14P0655 | UKS Kometa Gliwice | 76:29 | + 42:43 | |
27. | Myśliwiec Aleksandra | 14P0750 | UKS Kometa Gliwice | 85:23 | + 51:37 | |
Stoklasová Zuzana | OSN0454 | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | DISK | |||
Klechová Karolína | VRB0499 | Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem | DNS | |||
Čechmánková Anna | PVP0450 | VSK Přírodní vědy Praha | DNS | |||
Teringlová Vendula | VCB0451 | OB České Budějovice | DNS |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hlaváčová Anežka | TBM0199 | KOS TJ Tesla Brno | 40:49 | ||
2. | Černá Kateřina | VPM0250 | KOS Slavia Plzeň | 44:29 | + 3:40 | |
3. | Chrástová Tereza | STH0251 | SK Studenec | 44:34 | + 3:45 | |
4. | Kuchařová Rozálie | SJC0251 | Sportcentrum Jičín | 45:35 | + 4:46 | |
5. | Randáková Alžběta | VRL0252 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 45:37 | + 4:48 | |
6. | Bejvlová Karolína | LME0250 | SK Los Mělník | 52:29 | + 11:40 | |
7. | Novotná Annie | VPM0253 | KOS Slavia Plzeň | 52:50 | + 12:01 | |
8. | Mrózek Teresa | TRI0251 | TJ TŽ Třinec | 55:14 | + 14:25 | |
9. | Lacigová Marie | SZP0050 | TJ Slovan Praha Zdravotník | 57:24 | + 16:35 | |
10. | Navrátilová Adéla | TRI0250 | TJ TŽ Třinec | 68:10 | + 27:21 | |
11. | Pogoda Kinga | 14P-050 | UKS Kometa Gliwice | 70:30 | + 29:41 | |
12. | Mianowska Julia | 4HP0150 | UNTS Warszawa | 78:03 | + 37:14 | |
13. | Sobel Natalia | 14P0200 | UKS Kometa Gliwice | 102:39 | + 61:50 | |
Nyga Julia | 14P0252 | UKS Kometa Gliwice | DISK | |||
Polewka Aleksandra | 14P0250 | UKS Kometa Gliwice | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hančová Petra | LPU9659 | OK Lokomotiva Pardubice | 36:26 | ||
2. | Randáková Helena | VRL7452 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 36:39 | + 0:13 | |
3. | Neumannová Kateřina | PVP9250 | VSK Přírodní vědy Praha | 37:21 | + 0:55 | |
4. | Kolínová Kristýna | DKP8450 | Oddíl OB Kotlářka | 38:54 | + 2:28 | |
5. | Firešová Markéta | ZBM9951 | SK Žabovřesky Brno | 41:17 | + 4:51 | |
6. | Teplá Karolína | SHK9251 | OK Slavia Hradec Králové | 43:00 | + 6:34 | |
7. | Voborníková Alena | CTB9451 | SK OB Chotěboř | 45:34 | + 9:08 | |
8. | Karochová Simona | DKP8853 | Oddíl OB Kotlářka | 47:18 | + 10:52 | |
9. | Tomešová Daniela | SJC8451 | Sportcentrum Jičín | 47:31 | + 11:05 | |
10. | Baldrianová Barbora | DKP7855 | Oddíl OB Kotlářka | 47:39 | + 11:13 | |
11. | Drobníková Markéta | SJC8450 | Sportcentrum Jičín | 47:58 | + 11:32 | |
12. | Kubínová Romana | SKV9452 | TJ Slovan Karlovy Vary | 48:03 | + 11:37 | |
13. | Kopáčková Iva | CHT8851 | OOB SK Chrast | 49:33 | + 13:07 | |
14. | Lacigová Michaela | SZP8150 | TJ Slovan Praha Zdravotník | 52:02 | + 15:36 | |
15. | Buchholz Pia | 0210001 | MTK Bad Harzburg | 52:35 | + 16:09 | |
16. | Mullis Kateřina | DKP7753 | Oddíl OB Kotlářka | 55:26 | + 19:00 | |
17. | Janovská Petra | PGP7355 | SK Praga | 56:50 | + 20:24 | |
18. | Argalášová Kateřina | TRI9750 | TJ TŽ Třinec | 59:23 | + 22:57 | |
19. | Hošková Tereza | TAP8971 | KOB Tretra Praha | 59:45 | + 23:19 | |
20. | Pabich Maria | 66P7606 | UKS Azymut Pabianice | 65:07 | + 28:41 | |
21. | Pacek Karolina | 2TP8800 | Indywidualny Mazowsze | 67:17 | + 30:51 | |
22. | Nikitchenko Natasza | 38P9750 | UKS Orientus Lodz | 67:40 | + 31:14 | |
23. | Lisewska Agnieszka | 42P1750 | Team360 | 68:33 | + 32:07 | |
24. | Ewiak-Paszynska Alicja | 38P8750 | UKS Orientus Lodz | 68:37 | + 32:11 | |
25. | Marszałek Maria | 14P7450 | UKS Kometa Gliwice | 69:00 | + 32:34 | |
26. | Klašková Josefina | DKP9651 | Oddíl OB Kotlářka | 78:19 | + 41:53 | |
27. | Gorczyca Maria | 0240001 | WKS Grunwald | 95:45 | + 59:19 | |
28. | Kaczmarek Anna | 0060005 | UKS Dąb Leszno | 108:04 | + 71:38 | |
Procházková Klára | LPU9451 | OK Lokomotiva Pardubice | DNS | |||
Chmelíková Tereza | SZP8750 | TJ Slovan Praha Zdravotník | DNS | |||
Jedličková Zuzana | SHK8150 | OK Slavia Hradec Králové | DNS |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kašková Kateřina | CHA7850 | OK Chrastava | 37:36 | ||
2. | Janatová Lucie | DKP8154 | Oddíl OB Kotlářka | 39:02 | + 1:26 | |
3. | Vlastníková Lucie | JIL7554 | OK Jilemnice | 39:17 | + 1:41 | |
4. | Mrázková Romana | SJC8351 | Sportcentrum Jičín | 40:40 | + 3:04 | |
5. | Grycová Petra | TBM7467 | KOS TJ Tesla Brno | 43:51 | + 6:15 | |
6. | Mrskočová Dana | LPU7356 | OK Lokomotiva Pardubice | 44:35 | + 6:59 | |
7. | Bartošová Jana | MLA7051 | MLOK Mariánské Lázně | 46:50 | + 9:14 | |
8. | Lošťáková Ivana | PGP7763 | SK Praga | 47:51 | + 10:15 | |
9. | Malečková Iva | PGP7559 | SK Praga | 48:19 | + 10:43 | |
10. | Patková Kateřina | BOR7853 | OK Jiskra Nový Bor | 48:34 | + 10:58 | |
11. | Pesničáková Kristýna | TJN7653 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 53:52 | + 16:16 | |
12. | Zakouřilová Kamila | TUV8550 | SOK TJ Turnov | 53:55 | + 16:19 | |
13. | Łukaszyk Sylwia | 0060004 | UKS Dąb Leszno | 78:23 | + 40:47 | |
14. | Placková Veronika | MLA8250 | MLOK Mariánské Lázně | 79:17 | + 41:41 | |
Teringlová Martina | VCB7851 | OB České Budějovice | DNS |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Heinemann Anne | 24D7350 | SV Robotron Dresden | 29:07 | ||
2. | von Gaza Anke | 0110001 | OLV Uslar | 33:03 | + 3:56 | |
3. | Pařízková Věrka | SMR7151 | SNS Smržovka | 34:23 | + 5:16 | |
4. | Štraitová Jitka | VSP7252 | USK Praha | 36:36 | + 7:29 | |
5. | Sobotová Jana | VPM7250 | KOS Slavia Plzeň | 37:24 | + 8:17 | |
6. | Průšová Markéta | VSP7256 | USK Praha | 38:25 | + 9:18 | |
7. | Neumannová Renata | PVP6650 | VSK Přírodní vědy Praha | 38:31 | + 9:24 | |
8. | Buchholz Tanj | 0210003 | MTK Bad Harzburg | 38:38 | + 9:31 | |
9. | Würzová Kateřina | FYD6952 | Jizerský klub OB Frýdlant | 39:05 | + 9:58 | |
10. | Lesáková Věra | TJN7152 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 39:22 | + 10:15 | |
11. | Schoenfeld Ute | 1UD6750 | SV TU Ilmenau | 39:36 | + 10:29 | |
12. | Hájková Ludmila | CET7554 | TJ Loko Česká Třebová | 41:36 | + 12:29 | |
13. | Janíčková Jitka | OSN7356 | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 41:54 | + 12:47 | |
14. | Gornicka-Antonowicz Anna | 0010001 | Jozefoslaw | 45:11 | + 16:04 | |
15. | Argalášová Gabriela | TRI6850 | TJ TŽ Třinec | 47:17 | + 18:10 | |
16. | Hančová Alice | VRL7052 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 50:52 | + 21:45 | |
17. | Úlehlová Monika | TAP6950 | KOB Tretra Praha | 58:22 | + 29:15 | |
18. | Sobotková Lenka | OPI7401 | Orientační sporty Písek | 64:05 | + 34:58 | |
19. | Polewka Beata | 14P7150 | UKS Kometa Gliwice | 86:28 | + 57:21 | |
20. | Sztranek Iwona | 66P7610 | UKS Azymut Pabianice | 89:13 | + 60:06 | |
Mairichová Radka | TJN7450 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | DISK | |||
Klašková Kateřina | DKP6750 | Oddíl OB Kotlářka | DNS |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Šedivá Miroslava | EKP5750 | VŠTJ Ekonom Praha | 35:54 | ||
2. | Horová Magda | SZP5450 | TJ Slovan Praha Zdravotník | 37:29 | + 1:35 | |
3. | Kröber Andrea | 48D6500 | OL-Team Wehrsdorf | 37:40 | + 1:46 | |
4. | Zuzánková Růžena | TJN6051 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 39:02 | + 3:08 | |
5. | Voltrová Svatava | ROZ6150 | OK Roztoky | 40:07 | + 4:13 | |
6. | Bochenková Jana | DOR6150 | OK Dobříš | 41:58 | + 6:04 | |
7. | Smolková Alena | SSP6450 | SK Stopa Praha | 42:09 | + 6:15 | |
8. | Zlesáková Vlasta | JIL5362 | OK Jilemnice | 45:11 | + 9:17 | |
9. | Lacigová Ivana | SZP5950 | TJ Slovan Praha Zdravotník | 45:31 | + 9:37 | |
10. | Mrázková Ivana | DKP5650 | Oddíl OB Kotlářka | 51:06 | + 15:12 | |
11. | Sládková Eva | TEH5751 | Sokol Tehov | 51:17 | + 15:23 | |
Tröße Renate | 1UD5450 | SV TU Ilmenau | DISK | |||
Kuncová Jiřina | TJN5752 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | DNS |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Haňkovská Jana | SSP4050 | SK Stopa Praha | 36:47 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Šubrt Jáchym | DKP0800 | Oddíl OB Kotlářka | 28:58 | ||
2. | Tuma Lukáš | SJC0800 | Sportcentrum Jičín | 29:21 | + 0:23 | |
3. | Skácel Jan | VLI0901 | Slavia Liberec orienteering | 30:25 | + 1:27 | |
4. | Kovalčík Petr | AOP0901 | Orientační Běh Opava | 30:40 | + 1:42 | |
5. | Lesák Marek | TJN0811 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 31:03 | + 2:05 | |
6. | Vodrážka Štěpán | VPM0802 | KOS Slavia Plzeň | 31:04 | + 2:06 | |
7. | Skripnik Matouš | LIV0800 | Krušnohorský rogainingový klub Litvínov | 31:27 | + 2:29 | |
8. | Šebelka Matěj | VLI0805 | Slavia Liberec orienteering | 31:33 | + 2:35 | |
9. | Junek Matouš | STH0801 | SK Studenec | 31:35 | + 2:37 | |
10. | Junek Šimon | STH1001 | SK Studenec | 32:30 | + 3:32 | |
11. | Čečka Matěj | SHK0901 | OK Slavia Hradec Králové | 33:07 | + 4:09 | |
12. | Engel Adam | DKP0910 | Oddíl OB Kotlářka | 35:48 | + 6:50 | |
13. | Žemlík Eduard | TUV0901 | SOK TJ Turnov | 36:21 | + 7:23 | |
14. | Polák Tomáš | CHA0801 | OK Chrastava | 37:37 | + 8:39 | |
15. | Vilém Štěpán | VLI0902 | Slavia Liberec orienteering | 43:11 | + 14:13 | |
16. | Patka Marek | BOR0902 | OK Jiskra Nový Bor | 44:56 | + 15:58 | |
17. | Venhoda Lukáš | SJI0801 | OK Jihlava | 48:22 | + 19:24 | |
18. | Baldrian Josef | VSP1100 | USK Praha | 50:54 | + 21:56 | |
19. | Żmij Szymon | 14P0904 | UKS Kometa Gliwice | 64:46 | + 35:48 | |
20. | Pochop Václav | STH0902 | SK Studenec | 72:25 | + 43:27 | |
21. | Placek Tomas | MLA0902 | MLOK Mariánské Lázně | 78:20 | + 49:22 | |
22. | Placek Nikolas | MLA1200 | MLOK Mariánské Lázně | 90:53 | + 61:55 | |
Lucke Julius | 18D0800 | Post SV Dresden | DISK | |||
Hofhanzl Antonín | SJI0906 | OK Jihlava | DNS | |||
Štembera Vítek | TJN0801 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | DNS |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Habán Oliver | VLI0600 | Slavia Liberec orienteering | 30:06 | ||
2. | Zurynek Jan | TJN0605 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 31:10 | + 1:04 | |
3. | Mairich Filip | TJN0603 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 31:46 | + 1:40 | |
4. | Srb Vladimír | SJI0701 | OK Jihlava | 33:47 | + 3:41 | |
5. | Votoček Michal | JIL0601 | OK Jilemnice | 34:11 | + 4:05 | |
6. | Bureš David | VLI0707 | Slavia Liberec orienteering | 34:39 | + 4:33 | |
7. | Borunský Matěj | AOP0600 | Orientační Běh Opava | 34:57 | + 4:51 | |
8. | Třešňák Matěj | JIL0701 | OK Jilemnice | 35:15 | + 5:09 | |
9. | Čechmánek Václav | PVP0600 | VSK Přírodní vědy Praha | 35:24 | + 5:18 | |
10. | Hanuš Filip | VRL0604 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 35:56 | + 5:50 | |
11. | Stach Ondřej | JIL0602 | OK Jilemnice | 36:36 | + 6:30 | |
12. | Hájek Dominik | CET0601 | TJ Loko Česká Třebová | 36:59 | + 6:53 | |
13. | Fajfr Marek | ZAM0602 | OB TJ Sokol Žamberk | 37:16 | + 7:10 | |
14. | Buďárek Šimon | STH0703 | SK Studenec | 37:53 | + 7:47 | |
15. | Štábl Patrik | KSU0606 | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 38:59 | + 8:53 | |
16. | Petruš Ondřej | MLA0701 | MLOK Mariánské Lázně | 39:03 | + 8:57 | |
17. | Podrábský Ctibor | VLI0700 | Slavia Liberec orienteering | 39:45 | + 9:39 | |
18. | Čech Radan | TBM0611 | KOS TJ Tesla Brno | 40:43 | + 10:37 | |
19. | Patka Kryštof | BOR0702 | OK Jiskra Nový Bor | 42:37 | + 12:31 | |
20. | Sobotka Ivo | OPI0600 | Orientační sporty Písek | 43:08 | + 13:02 | |
21. | Skripnik Nikola | LIV0600 | Krušnohorský rogainingový klub Litvínov | 43:13 | + 13:07 | |
22. | Eliáš Vojtěch | TBM0604 | KOS TJ Tesla Brno | 44:27 | + 14:21 | |
23. | Meier David | VLI0606 | Slavia Liberec orienteering | 50:19 | + 20:13 | |
24. | Sztranek Maciej | 66P7609 | UKS Azymut Pabianice | 51:11 | + 21:05 | |
25. | Pochop Petr | STH0701 | SK Studenec | 55:08 | + 25:02 | |
26. | Matěásko Marek | JIL0702 | OK Jilemnice | 67:19 | + 37:13 | |
27. | Mikołajczak Tymon | 0060006 | UKS Dąb Leszno | 79:06 | + 49:00 | |
28. | Łukaszyk Maksymilian | 0060003 | UKS Dąb Leszno | 117:11 | + 87:05 | |
Krupa Jan | TRI0706 | TJ TŽ Třinec | DISK | |||
Krempiński Franek | 66P7603 | UKS Azymut Pabianice | DISK | |||
Teringl Vojtěch | VCB0702 | OB České Budějovice | DNS |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Štregl Matyáš | VRL0301 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 31:03 | ||
2. | Peňáz Radek | VRB0313 | Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem | 31:43 | + 0:40 | |
3. | Průša Dominik | VSP0406 | USK Praha | 32:37 | + 1:34 | |
4. | Tokár Radim | VPM0300 | KOS Slavia Plzeň | 33:44 | + 2:41 | |
5. | Salaba Dan | JIL0404 | OK Jilemnice | 34:36 | + 3:33 | |
6. | Procinger Jakub | VRL0305 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 36:39 | + 5:36 | |
7. | Tomanek Lukáš | KSU0502 | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 36:45 | + 5:42 | |
8. | Lesák Ondřej | TJN0306 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 37:23 | + 6:20 | |
9. | Bejvl Marek | LME0400 | SK Los Mělník | 38:22 | + 7:19 | |
10. | Štábl Adam | KSU0401 | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 38:26 | + 7:23 | |
11. | Malý Tomáš | VRB0414 | Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem | 38:36 | + 7:33 | |
12. | Patterman Prokop | KSU0333 | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 39:12 | + 8:09 | |
13. | Lucke Moritz | 18D0400 | Post SV Dresden | 40:19 | + 9:16 | |
14. | Venhoda Matěj | SJI0301 | OK Jihlava | 41:20 | + 10:17 | |
14. | Mrózek Pawel | TRI0401 | TJ TŽ Třinec | 41:20 | + 10:17 | |
16. | Šubrt Vojtěch | DKP0502 | Oddíl OB Kotlářka | 43:32 | + 12:29 | |
17. | Dohnálek Tomáš | SHK0403 | OK Slavia Hradec Králové | 43:48 | + 12:45 | |
18. | Mareš Albert | DKP0308 | Oddíl OB Kotlářka | 44:42 | + 13:39 | |
19. | Kołodziejczyk Łukasz | 14P0303 | UKS Kometa Gliwice | 45:43 | + 14:40 | |
20. | Vítek Matěj | SJI0500 | OK Jihlava | 46:08 | + 15:05 | |
21. | Řehoř Vojta | TJN0303 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 46:44 | + 15:41 | |
22. | Wittiber Ole | 0050001 | Skiclub Bonn | 47:11 | + 16:08 | |
23. | Sztranek Jan | 66P7611 | UKS Azymut Pabianice | 47:54 | + 16:51 | |
24. | Pompe Marek | 24D0300 | SV Robotron Dresden | 48:54 | + 17:51 | |
24. | Ehl Ondřej | TBM0404 | KOS TJ Tesla Brno | 48:54 | + 17:51 | |
26. | Paterek Mikołaj | 0200001 | HKS Azymut Mochy | 51:10 | + 20:07 | |
27. | Jelínek Kryštof | RUZ0301 | TJ Růžená | 51:45 | + 20:42 | |
28. | Sobotka Radim | OPI0300 | Orientační sporty Písek | 52:38 | + 21:35 | |
29. | Sork Dominik | TAP0504 | KOB Tretra Praha | 53:01 | + 21:58 | |
30. | Jończy Jakub | 88P0300 | MKS Paulinum Jelenia Góra | 55:38 | + 24:35 | |
31. | Jelínek Filip | RUZ0500 | TJ Růžená | 57:11 | + 26:08 | |
32. | Nowak Michal | 38P0302 | UKS Orientus Lodz | 57:23 | + 26:20 | |
33. | Wittiber Arvid | 0050002 | Skiclub Bonn | 57:45 | + 26:42 | |
34. | Sobota Ondřej | VPM0502 | KOS Slavia Plzeň | 60:19 | + 29:16 | |
35. | Sobiński Adrian | 88P0800 | MKS Paulinum Jelenia Góra | 60:38 | + 29:35 | |
36. | Ledzion Piotr | 38P0301 | UKS Orientus Lodz | 62:52 | + 31:49 | |
37. | Zaleski Jakub | MKS Paulinum Jelenia Góra | 63:15 | + 32:12 | ||
38. | Velát Vojtěch | OPI0400 | Orientační sporty Písek | 65:00 | + 33:57 | |
39. | Lisiak Adam | 38P0500 | UKS Orientus Lodz | 69:34 | + 38:31 | |
40. | Marszałek Patryk | 14P0500 | UKS Kometa Gliwice | 80:32 | + 49:29 | |
Peňáz Vojtěch | VRB0303 | Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem | DNS |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Nagy Josef | TJN0006 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 39:31 | ||
2. | Štefan Vít | STH0202 | SK Studenec | 42:45 | + 3:14 | |
3. | Hašek Jan | VPM0001 | KOS Slavia Plzeň | 43:13 | + 3:42 | |
4. | Richtr Lukáš | VPM0204 | KOS Slavia Plzeň | 43:57 | + 4:26 | |
5. | Průša Kryštof | VSP0102 | USK Praha | 48:11 | + 8:40 | |
6. | Moravec Jan | ZAM0205 | OB TJ Sokol Žamberk | 50:56 | + 11:25 | |
7. | Matuš Vít | VRB0202 | Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem | 51:35 | + 12:04 | |
8. | Tuma Matěj | SJC0202 | Sportcentrum Jičín | 53:37 | + 14:06 | |
9. | Tachezy Jan | DOR0102 | OK Dobříš | 56:17 | + 16:46 | |
10. | Šubrt Matěj | DKP0205 | Oddíl OB Kotlářka | 57:34 | + 18:03 | |
11. | Procinger Jan | VRL0102 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 60:54 | + 21:23 | |
12. | Klaška Martin | DKP0100 | Oddíl OB Kotlářka | 61:06 | + 21:35 | |
13. | Růta Matyáš | TJN0102 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 64:36 | + 25:05 | |
14. | Reichl Tomáš | SSP0100 | SK Stopa Praha | 85:13 | + 45:42 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Škoda Jakub | VLI8800 | Slavia Liberec orienteering | 35:02 | ||
2. | Laciga Radek | SZP8200 | TJ Slovan Praha Zdravotník | 35:14 | + 0:12 | |
3. | Horvát Petr | SSU9442 | SK Severka Šumperk | 35:21 | + 0:19 | |
4. | Matuš Vojtěch | VRB9606 | Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem | 38:12 | + 3:10 | |
5. | Kolín Jan | JIL7701 | OK Jilemnice | 38:44 | + 3:42 | |
6. | Vodrážka Ondřej | VPM7702 | KOS Slavia Plzeň | 39:12 | + 4:10 | |
7. | Pospíšil Vítek | SZP6800 | TJ Slovan Praha Zdravotník | 39:25 | + 4:23 | |
8. | Drobník Michal | SJC8709 | Sportcentrum Jičín | 39:28 | + 4:26 | |
9. | Mrázek Jan | SJC8102 | Sportcentrum Jičín | 39:50 | + 4:48 | |
10. | Rusý Tomáš | DCE9300 | KOB Dobřichovice | 40:45 | + 5:43 | |
11. | Vystavěl Ondřej | JPV9807 | Oddíl OS SK Prostějov | 41:01 | + 5:59 | |
12. | Horyna Roman | SZP7600 | TJ Slovan Praha Zdravotník | 41:15 | + 6:13 | |
13. | Venhoda Milan | SJI7104 | OK Jihlava | 41:24 | + 6:22 | |
14. | Tomanek Daniel | KSU7410 | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 41:25 | + 6:23 | |
15. | Kettner Lukáš | DCE9400 | KOB Dobřichovice | 42:22 | + 7:20 | |
16. | Jaroszek radosław | 42P9400 | Team360 | 42:47 | + 7:45 | |
16. | Bartoš Vojtěch | MLA9802 | MLOK Mariánské Lázně | 42:47 | + 7:45 | |
18. | Kantor Ondřej | TRI9103 | TJ TŽ Třinec | 43:19 | + 8:17 | |
19. | Rygl Miroslav | TBM7205 | KOS TJ Tesla Brno | 43:34 | + 8:32 | |
20. | Neumann Vojtěch | PVP9400 | VSK Přírodní vědy Praha | 44:00 | + 8:58 | |
21. | Seidl Miroslav | EKP7402 | VŠTJ Ekonom Praha | 44:32 | + 9:30 | |
22. | Vlček Martin | TUR8702 | OOB TJ Turnov | 45:23 | + 10:21 | |
23. | Kovalčík Tomáš | AOP7301 | Orientační Běh Opava | 45:35 | + 10:33 | |
24. | Kohlschmidt Bernd | 24D7900 | SV Robotron Dresden | 46:09 | + 11:07 | |
25. | Buchholz Tom | 0210002 | MTK Bad Harzburg | 46:18 | + 11:16 | |
26. | Navrátil Rostislav | TRI6601 | TJ TŽ Třinec | 47:06 | + 12:04 | |
27. | Průša Michal | VSP7310 | USK Praha | 47:15 | + 12:13 | |
28. | Kopáček Miroslav | CHT6049 | OOB SK Chrast | 48:33 | + 13:31 | |
29. | Šťastný Jiří | TBM7137 | KOS TJ Tesla Brno | 48:43 | + 13:41 | |
30. | Kraemer Andrei | 18D9100 | Post SV Dresden | 48:46 | + 13:44 | |
31. | Černý Martin | JIL8703 | OK Jilemnice | 49:47 | + 14:45 | |
32. | Weisbrich Martin | 0030001 | GER SSV Planeta Radebeul | 49:58 | + 14:56 | |
33. | Čech Jan | LIV7900 | Krušnohorský rogainingový klub Litvínov | 50:14 | + 15:12 | |
34. | Janovský Tomáš | PGP6401 | SK Praga | 50:46 | + 15:44 | |
35. | Moszkowicz Paweł | 0140002 | Krakow 2 | 53:53 | + 18:51 | |
36. | Šrámek Ondřej | KSU9909 | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 54:29 | + 19:27 | |
37. | Poell Matthias | 0290001 | OLC Wienerwald | 57:00 | + 21:58 | |
38. | Pustai David | TJN9301 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 57:25 | + 22:23 | |
39. | Paszynski Piotr | 38P8100 | UKS Orientus Lodz | 57:52 | + 22:50 | |
40. | Novák Daniel | DOK8700 | OK Doksy | 59:01 | + 23:59 | |
41. | Dzioba Mateusz | 88P9500 | MKS Paulinum Jelenia Góra | 61:40 | + 26:38 | |
42. | Byrczek Jan | 14P0000 | UKS Kometa Gliwice | 62:27 | + 27:25 | |
43. | Kalata Michał | 88P8901 | MKS Paulinum Jelenia Góra | 62:40 | + 27:38 | |
44. | Koštejn Vít | DOK9800 | OK Doksy | 63:43 | + 28:41 | |
45. | Dopierała Piotr | 0220001 | Team 360 | 68:11 | + 33:09 | |
46. | Lžíčař Martin | DOB8803 | KOB Dobruška | 68:14 | + 33:12 | |
47. | Hošek Radim | TAP8737 | KOB Tretra Praha | 71:15 | + 36:13 | |
48. | Hoffmann Mateusz | 0230001 | LKO Leszno | 77:33 | + 42:31 | |
49. | Michalak Kacper | 4HP0100 | UNTS Warszawa | 91:25 | + 56:23 | |
50. | Tojnar Jan | LIV6701 | Krušnohorský rogainingový klub Litvínov | 103:01 | + 67:59 | |
Neumann Jindřich | PVP9900 | VSK Přírodní vědy Praha | DNS | |||
Čermák Jan | LPU9301 | OK Lokomotiva Pardubice | DNS |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Zakouřil Tomáš | TUV7500 | SOK TJ Turnov | 36:05 | ||
2. | Kazda Jiří | SJC8006 | Sportcentrum Jičín | 37:45 | + 1:40 | |
3. | Srb Vladimír | SJI7801 | OK Jihlava | 38:29 | + 2:24 | |
4. | Kundisch Wieland | 71D8500 | USV TU Dresden | 38:30 | + 2:25 | |
5. | Klech Richard | VRB7201 | Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem | 39:44 | + 3:39 | |
6. | Boudný Jan | SZP7401 | TJ Slovan Praha Zdravotník | 40:05 | + 4:00 | |
7. | Janata Martin | TJN8306 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 40:31 | + 4:26 | |
7. | Vítek Jaroslav | SJI7201 | OK Jihlava | 40:31 | + 4:26 | |
9. | Junek Petr | STH7801 | SK Studenec | 41:29 | + 5:24 | |
10. | Čech Radovan | TBM7835 | KOS TJ Tesla Brno | 41:34 | + 5:29 | |
11. | Petruš Marek | MLA7500 | MLOK Mariánské Lázně | 43:21 | + 7:16 | |
12. | Paulíček Michal | UOL7701 | SOB Olomouc | 44:18 | + 8:13 | |
13. | Preininger Luděk | DOB8001 | KOB Dobruška | 45:35 | + 9:30 | |
14. | Sokalski Dariusz | 0020001 | KU AZS WAT Warszawa | 46:57 | + 10:52 | |
15. | Patka Miroslav | BOR7715 | OK Jiskra Nový Bor | 48:50 | + 12:45 | |
16. | Helge Lauterbach | 0040001 | Skisportverein Erfurt 02 | 50:41 | + 14:36 | |
17. | Klaška Pavel | DKP6500 | Oddíl OB Kotlářka | 52:48 | + 16:43 | |
18. | Richter Friedmar | 71D8100 | USV TU Dresden | 54:15 | + 18:10 | |
19. | Pabich Tomasz | 66P8200 | UKS Azymut Pabianice | 57:53 | + 21:48 | |
20. | Procinger Michal | VRL7602 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 58:55 | + 22:50 | |
21. | Placek Petr | MLA8000 | MLOK Mariánské Lázně | 59:08 | + 23:03 | |
22. | Żmij Jacek | 14P7500 | UKS Kometa Gliwice | 59:33 | + 23:28 | |
23. | Łoniewski Grzegorz | 0080001 | KU AZS WAT Warszawa 2 | 59:43 | + 23:38 | |
24. | Čečka Jiří | SHK7600 | OK Slavia Hradec Králové | 62:09 | + 26:04 | |
25. | Krempiński Piotr | 66P7600 | UKS Azymut Pabianice | 62:37 | + 26:32 | |
26. | Marszałek Waldemar | 14P7400 | UKS Kometa Gliwice | 63:57 | + 27:52 | |
27. | Polewka Tomasz | 14P7300 | UKS Kometa Gliwice | 68:23 | + 32:18 | |
Ehl Jiří | TBM7701 | KOS TJ Tesla Brno | DISK | |||
Leštínský Tomáš | OAV7801 | Orienteering Adventure | DNS | |||
Gregoriades Tomáš | SSP8312 | SK Stopa Praha | DNS |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Vedra David | TBM7402 | KOS TJ Tesla Brno | 29:31 | ||
2. | Zuzánek Zdeněk | TJN5901 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 31:56 | + 2:25 | |
3. | Tuma Jaroslav | SJC7305 | Sportcentrum Jičín | 32:21 | + 2:50 | |
4. | Žemlík Pavel | TUV7135 | SOK TJ Turnov | 33:29 | + 3:58 | |
5. | Männel Harald | 48D5500 | OL-Team Wehrsdorf | 34:48 | + 5:17 | |
6. | Hauschild Steffen | 74D6900 | ESV Dresden MTBO | 34:53 | + 5:22 | |
7. | Lindig Thomas | 19D7000 | SSV Planeta Radebeul | 35:21 | + 5:50 | |
8. | Lucke Jens | 18D7300 | Post SV Dresden | 35:26 | + 5:55 | |
9. | Tomeš Petr | SJC7531 | Sportcentrum Jičín | 36:00 | + 6:29 | |
10. | Wenzel Falk | 0260001 | TU Dresden | 36:13 | + 6:42 | |
11. | Sonnenberg Sergej | 1ZD0000 | Osnabrücker TB | 37:06 | + 7:35 | |
12. | Bleidorn Stefan | 32D6800 | SV IHW Alex 78 Berlin | 37:45 | + 8:14 | |
13. | Heinemann Björn | 24D7301 | SV Robotron Dresden | 38:08 | + 8:37 | |
14. | Nowak Remigiusz | 97P7200 | KS Hades Poznań | 38:31 | + 9:00 | |
15. | Borunský Tomáš | AOP7402 | Orientační Běh Opava | 39:41 | + 10:10 | |
16. | Bejvl Jakub | LME7100 | SK Los Mělník | 40:11 | + 10:40 | |
17. | Chrást Tomáš | STH7401 | SK Studenec | 40:16 | + 10:45 | |
18. | Janíček Jan | OSN6811 | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 40:19 | + 10:48 | |
19. | Hájek Jiří | ONO6400 | SKOB Ostrov | 40:30 | + 10:59 | |
20. | Baldrian Petr | PGP7203 | SK Praga | 41:10 | + 11:39 | |
21. | Wittiber Ralf | 0050003 | Skiclub Bonn | 41:22 | + 11:51 | |
22. | Puš Roman | STH7501 | SK Studenec | 42:05 | + 12:34 | |
23. | Gorczyca Jacek | 97P7100 | KS Hades Poznań | 42:14 | + 12:43 | |
24. | Šubrt Antonín | DKP7100 | Oddíl OB Kotlářka | 43:02 | + 13:31 | |
25. | Balej Jiří | KAM7201 | OK Kamenice | 45:30 | + 15:59 | |
26. | Maleček Vít | PGP6801 | SK Praga | 45:30 | + 15:59 | |
27. | Bartczak Jarosław | 39P6800 | UMKS Orkan Ostróda | 46:16 | + 16:45 | |
28. | Hanč Jaroslav | VRL6702 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 48:35 | + 19:04 | |
29. | Velát Josef | OPI7302 | Orientační sporty Písek | 48:49 | + 19:18 | |
30. | Zaworonek Rafał | 0180001 | Wawel Krakow | 51:26 | + 21:55 | |
31. | Michalak Tomasz | 4HP6900 | UNTS Warszawa | 51:47 | + 22:16 | |
32. | Sobotka Petr | OPI7300 | Orientační sporty Písek | 57:57 | + 28:26 | |
33. | Sztranek Paweł | 66P7612 | UKS Azymut Pabianice | 88:57 | + 59:26 | |
Pecka Jan | EKP6800 | VŠTJ Ekonom Praha | DISK | |||
Kukis Michael | 0090001 | OSC Kassel | DISK | |||
Hájek Jan | TUV7301 | SOK TJ Turnov | DISK | |||
Buchholz Sven | 0210004 | MTK Bad Harzburg | DNS | |||
Hofhanzl Abrahám | SJI7300 | OK Jihlava | DNS | |||
Szczybelski Wojciech | 0270002 | PKO Harpagan | DNS |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kunc Radovan | TJN5549 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 35:48 | ||
2. | Teringl Radek | VCB6502 | OB České Budějovice | 37:27 | + 1:39 | |
3. | Vávra Martin | HOR6302 | TJ Jiskra Hořice | 37:35 | + 1:47 | |
4. | Škorpil Martin | SZP5700 | TJ Slovan Praha Zdravotník | 41:38 | + 5:50 | |
5. | Heinrich Peter | 74D6000 | ESV Dresden MTBO | 41:50 | + 6:02 | |
6. | Šimek Roman | UOL6503 | SOB Olomouc | 43:06 | + 7:18 | |
7. | Krausse Thomas | 0070001 | SG LVB Leipzig | 46:15 | + 10:27 | |
8. | Schote Gerd | 0170001 | Ol-Team-Wehrsdorf | 47:58 | + 12:10 | |
9. | Braatz Frank | 1QD6200 | SV IHW Alex 78 Berlin | 48:17 | + 12:29 | |
10. | Bochenek Milan | EKP5601 | VŠTJ Ekonom Praha | 54:16 | + 18:28 | |
11. | Olech Andrzej | 0270001 | PKO Harpagan | 56:30 | + 20:42 | |
12. | Skorupa Stanislaw | 0130001 | KometaGliwice | 57:18 | + 21:30 | |
13. | Gruhl Uwe | 0120001 | LVB Leipzig | 57:40 | + 21:52 | |
14. | Adrian Petr | EKP5600 | VŠTJ Ekonom Praha | 61:37 | + 25:49 | |
15. | Kuchař Pavel | SJC6000 | Sportcentrum Jičín | 61:48 | + 26:00 | |
16. | Reichl Michal | SSP6400 | SK Stopa Praha | 63:14 | + 27:26 | |
17. | Depta Piotr | 88P6500 | MKS Paulinum Jelenia Góra | 64:13 | + 28:25 | |
18. | Wierciński Piotr | 2UP5600 | MKS Metalowiec Łódź | 65:56 | + 30:08 | |
19. | Niessner Piotr | 0150001 | Kraków | 68:35 | + 32:47 | |
20. | Kössler Wolfgang | Volkssport Berlin | 77:06 | + 41:18 | ||
Łabuziński Sławomir | 0140001 | Krakow 2 | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hones Sepp | 26A5400 | HSV Ried | 33:42 | ||
2. | Šedivý Jiří | EKP5500 | VŠTJ Ekonom Praha | 34:16 | + 0:34 | |
3. | Pilc Oldřich | SPR5100 | SK SKI - SPORT Praděd | 38:38 | + 4:56 | |
4. | Tröße Lutz | 1UD5000 | SV TU Ilmenau | 39:45 | + 6:03 | |
5. | Erlebach Josef | JIL5201 | OK Jilemnice | 40:42 | + 7:00 | |
6. | Kundisch Diethard | 71D5401 | USV TU Dresden | 42:01 | + 8:19 | |
7. | Wald František | LIV5300 | Krušnohorský rogainingový klub Litvínov | 50:09 | + 16:27 | |
8. | Koč Zdeněk | SSP4700 | SK Stopa Praha | 50:41 | + 16:59 | |
9. | Kruczek Stanislaw | 0100001 | WKS Wawel | 52:12 | + 18:30 | |
10. | Neumann Zbyněk | LME5300 | SK Los Mělník | 56:06 | + 22:24 | |
11. | Bartkowiak Edward | 34P4800 | WKS Grunwald Poznań | 68:24 | + 34:42 | |
12. | Bednář Jan | UOL5402 | SOB Olomouc | 72:12 | + 38:30 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Procházka Zdenko | DKP4300 | Oddíl OB Kotlářka | 44:08 | ||
2. | Havlík Jaroslav | SJC3601 | Sportcentrum Jičín | 49:16 | + 5:08 | |
Němec Vladimír | SSP4201 | SK Stopa Praha | DISK | |||
Attl Vladimír | SSP3800 | SK Stopa Praha | DNS |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Černý Vojtěch | JIL9006 | OK Jilemnice | 23:00 | ||
2. | Sokol Petr | 24:22 | + 1:22 | |||
3. | Třešňák Miloš | JIL6902 | OK Jilemnice | 29:21 | + 6:21 | |
4. | Soucha Jan | 0300001 | HoSoHoPo | 29:43 | + 6:43 | |
5. | Pipek Kamil | LPU7310 | OK Lokomotiva Pardubice | 30:43 | + 7:43 | |
6. | Malá Věra | JIL7752 | OK Jilemnice | 31:18 | + 8:18 | |
7. | Malý Evžen | JIL6102 | OK Jilemnice | 32:53 | + 9:53 | |
8. | Sokolová Julie | VLI0552 | Slavia Liberec orienteering | 33:31 | + 10:31 | |
9. | Třešňáková Blanka | JIL7051 | OK Jilemnice | 34:47 | + 11:47 | |
10. | Potměšil Matyáš | TJN0204 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 34:59 | + 11:59 | |
11. | Pipková Táňa | LPU7156 | OK Lokomotiva Pardubice | 37:37 | + 14:37 | |
12. | Miková Iva | TBM7071 | KOS TJ Tesla Brno | 41:38 | + 18:38 | |
13. | Zajíčková Lenka | TBM7152 | KOS TJ Tesla Brno | 42:49 | + 19:49 | |
14. | Nagy Josef | TJN6701 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 44:17 | + 21:17 | |
15. | Košková Martina | SHK0652 | OK Slavia Hradec Králové | 45:30 | + 22:30 | |
16. | Švorcová Tereza | 0300002 | HoSoHoPo | 60:31 | + 37:31 | |
17. | Nosál Stanislav | SSP4600 | SK Stopa Praha | 63:18 | + 40:18 | |
Seifertová Vendula | DKP7651 | Oddíl OB Kotlářka | DISK |