Výsledky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
27.09.2020
Místo konání:
Stvolínky-Letní tábor
Pořadatel:
STB - TJ Stadion Nový Bor
KAS - KOB Kamenický Šenov
Mapa:
Kozelská rokle
Ředitel závodu:
Našinec Jiří
Hlavní rozhodčí:
Kubec Pavel - R3
Stavitel tratí:
Hnízdil Jan
JURY:
Karvánek Petr, Žejdlík Michal, Hovorka Ladislav
Protokol:
Závod proběhl za polojasného počasí, teplota 10st. Závod proběhl bez závad a byl schválen hlavním rozhodčím v plném rozsahu. Závodnice kategorie D18 Skácelová Adéla z oddílu VLI Slavia Liberec, byla po vyčtení čipu disk za neoraženou kontrolu číslo 91. Po vyčtení krabičky číslo 91 byl nalezen korektní záznam ražení. Závodnice byla zařazena zpět do výsledků. Příčinou byla zřejmě chyba v čipu. Jury ve složení Karvánek Petr (BOR) , Žejdlík Michal (LTP), Hovorka Ladislav (LDC) se nemusela sejít.
Kategorie:
D10     D10L     D12     D14     D16     D18     D20     D21K     D21L     D35     D40     D45     D50     D55     D60     D65     D70     D75     H10     H10L     H12     H14     H16     H18     H20     H21K     H21L     H35     H40     H45     H50     H55     H60     H65     H70     H80     HDR     P     T    
D10
1.70 km, 50 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šubrtová Barbora TAP1150 C KOB Tretra Praha 21:10
2. Soukupová Kateřina BOR1054 C OK Jiskra Nový Bor 24:52 + 3:42
3. Ouzká Eliška BOR1051 C OK Jiskra Nový Bor 28:36 + 7:26
4. Feřtová Eliška VLI1056 C Slavia Liberec orienteering 40:41 + 19:31
5. Brotánková Klára ROU1151 C SKOB Roudnice nad Labem 43:00 + 21:50
6. Kvapilová Klára TUV1199 C SOK TJ Turnov 46:37 + 25:27
D10L
2.20 km, 30 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kutková Sára JEN1351 C OB Jenišovice 32:47
2. Dušková Denisa TJN1250 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 35:03 + 2:16
3. Prokopová Tereza CHA1151 C OK Chrastava 41:22 + 8:35
D12
2.10 km, 80 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Tomášková Matilda TUV0998 B SOK TJ Turnov 18:58
2. Nožičková Eva TJN0852 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 20:20 + 1:22
3. Soukupová Marie BOR0952 B OK Jiskra Nový Bor 22:38 + 3:40
4. Kunášková Karolína VLI0851 B Slavia Liberec orienteering 23:05 + 4:07
5. Flossmannová Lucie VLI0852 C Slavia Liberec orienteering 23:15 + 4:17
6. Novotná Karolína TUR0853 B OOB TJ Turnov 23:19 + 4:21
7. Kvapilová Kristýna TUV0999 C SOK TJ Turnov 25:01 + 6:03
8. Nováková Barborka TUR0860 C OOB TJ Turnov 25:46 + 6:48
9. Zabořilová Anna JEN0951 B OB Jenišovice 26:18 + 7:20
10. Houžvičková Kateřina TUR0952 C OOB TJ Turnov 27:16 + 8:18
11. Pěkná Alžběta ROU0950 B SKOB Roudnice nad Labem 28:03 + 9:05
12. Nejedlová Karolína LLI0852 C LOK-o Liberec 29:24 + 10:26
13. Ślinská Amálie KUL0852 C KOB Ústí nad Labem 29:30 + 10:32
14. Krejzová Markéta TUR0854 C OOB TJ Turnov 29:39 + 10:41
15. Mišeková Lucie KAM1050 B OK Kamenice 30:33 + 11:35
16. Michálková Ema BOR0857 B OK Jiskra Nový Bor 30:34 + 11:36
17. Březinová Antonie CHA0851 C OK Chrastava 31:08 + 12:10
18. Nebusová Norika VLI0858 C Slavia Liberec orienteering 33:18 + 14:20
19. Míková Sofie TJN0950 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 33:35 + 14:37
20. Podoubská Klára TJN0855 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 34:36 + 15:38
21. Růtová Amálka TJN0951 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 36:14 + 17:16
22. Feřtová Anežka VLI0856 C Slavia Liberec orienteering 46:44 + 27:46
23. Kubátová Karolína CHA0951 C OK Chrastava 55:44 + 36:46
24. Kubecová Markéta PGP0955 C SK Praga 62:55 + 43:57
Pavlíková Rozárie LIT0851 C KOB Litvínov DISK
Čabanová Eva FYD0951 C Jizerský klub OB Frýdlant DISK
D14
2.60 km, 100 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Lamačová Kateřina TUR0660 B OOB TJ Turnov 29:07
2. Lamačová Barbora BOR0750 B OK Jiskra Nový Bor 30:06 + 0:59
3. Kocmanová Adéla BOR0752 B OK Jiskra Nový Bor 31:49 + 2:42
4. Podoubská Adéla TJN0658 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 34:49 + 5:42
5. Houžvičková Daniela TUR0751 B OOB TJ Turnov 34:51 + 5:44
6. Dušková Viktorie TJN0655 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 35:19 + 6:12
7. Rejmanová Nikola BOR0656 B OK Jiskra Nový Bor 35:52 + 6:45
8. Koudelková Eliška BOR0652 B OK Jiskra Nový Bor 37:49 + 8:42
9. Háková Eliška TJN0654 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 37:58 + 8:51
10. Lipenská Barbora CHA0753 B OK Chrastava 38:19 + 9:12
11. Rejholcová Tereza BOR0751 B OK Jiskra Nový Bor 39:32 + 10:25
12. Vaňourková Sára BOR0759 C OK Jiskra Nový Bor 41:47 + 12:40
13. Mišeková Kateřina KAM0756 B OK Kamenice 43:24 + 14:17
14. Savruková Adéla TJN0656 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 44:38 + 15:31
15. Kutková Tereza JEN0752 C OB Jenišovice 62:20 + 33:13
16. Vokušová Veronika TJN0756 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 74:15 + 45:08
Bajcurová Veronika LDC0750 C KOB Děčín DISK
Pavel Jiří TJN7100 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 69:18 + 40:11
D16
3.00 km, 135 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Matyášová Kristýna CHA0555 A OK Chrastava 30:06
2. Novotná Michaela TUR0551 B OOB TJ Turnov 30:34 + 0:28
3. Kotková Adéla RIC0655 B OB Říčany 34:50 + 4:44
4. Novotná Barbora TUR0552 B OOB TJ Turnov 36:11 + 6:05
5. Skácelová Kateřina VLI0550 B Slavia Liberec orienteering 38:29 + 8:23
6. Šestáková Marie VLI0452 A Slavia Liberec orienteering 39:44 + 9:38
7. Hájková Tereza TUR0556 B OOB TJ Turnov 41:44 + 11:38
8. Burešová Eliška VLI0456 B Slavia Liberec orienteering 45:00 + 14:54
9. Marková Hana LLI0450 C LOK-o Liberec 48:32 + 18:26
10. Hovorková Marie LDC0650 C KOB Děčín 52:40 + 22:34
11. Lamačová Pavlína TUR0451 C OOB TJ Turnov 59:45 + 29:39
12. Menclová Anna JEN0452 C OB Jenišovice 79:58 + 49:52
Čabanová Tereza FYD0450 C Jizerský klub OB Frýdlant DISK
D18
3.00 km, 135 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Skácelová Adéla VLI0454 B Slavia Liberec orienteering 29:11
2. Šritrová Lenka TUR0250 B OOB TJ Turnov 36:20 + 7:09
3. Chrzová Eliška PGP0353 A SK Praga 38:00 + 8:49
4. Žejdlíková Eliška LTP0350 B OOB TJ Lokomotiva Teplice 43:59 + 14:48
5. Linková Lucie TJN0257 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 47:58 + 18:47
D20
3.00 km, 135 m, 15 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 0
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Dolejší Kateřina DOK0156 B OK Doksy 35:12
2. Pavlová Martina LTP0151 B OOB TJ Lokomotiva Teplice 43:59 + 8:47
D21K
3.00 km, 135 m, 15 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 2438
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Fantová Libuše EKP5650 C VŠTJ Ekonom Praha 42:48 2546
2. Fantová Kateřina EKP0256 C VŠTJ Ekonom Praha 45:36 + 2:48 2393
3. Šubrtová Věra TAP8150 C KOB Tretra Praha 45:56 + 3:08 2375
4. Oľhavová Hana PGP9163 C SK Praga 48:49 + 6:01 2218
5. Jirků Martina TUR8750 C OOB TJ Turnov 54:11 + 11:23 1926
6. Černá Kateřina TJP9850 C TJ Sokol Troja 54:27 + 11:39 1912
7. Macharová Michaela BOR9450 C OK Jiskra Nový Bor 60:23 + 17:35 1588
8. Klašková Josefina DKP9651 C Oddíl OB Kotlářka 78:20 + 35:32 611
9. Kadlecová Daniela LDC9251 C KOB Děčín 83:54 + 41:06 308
D21L
4.00 km, 200 m, 20 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 7550
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Rufferová Iva TUR8354 E OOB TJ Turnov 37:58 7874
2. Luštická Lucie TUR8650 C OOB TJ Turnov 38:34 + 0:36 7760
3. Prieto Maria 10003 1 Malarruta 39:33 + 1:35
4. Rollier Monika PHK8051 C OK 99 Hradec Králové 42:29 + 4:31 7015
5. Mašínová Anna TJN0152 R OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 47:52 + 9:54 5990
6. Štemberová Bára TJN0650 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 48:08 + 10:10 5939
7. Balcarová Jana PHK8753 C OK 99 Hradec Králové 50:03 + 12:05 5575
8. Svobodová Jitka VSP7450 C USK Praha 51:09 + 13:11 5365
9. Hovorková Tereza KAM0154 A OK Kamenice 51:20 + 13:22 5330
10. Folbrechtová Šárka BOR9051 C OK Jiskra Nový Bor 51:29 + 13:31 5302
11. Riby Rose LTP0051 A OOB TJ Lokomotiva Teplice 51:30 + 13:32 5299
12. Kubátová Jana CHA9152 C OK Chrastava 52:20 + 14:22 5140
13. Kovářová Lenka LTP9750 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 53:11 + 15:13 4978
14. Králová Vanda BZP8750 C Báječné ženy v orientačním běhu 57:46 + 19:48 4106
15. Jirásková Kateřina TJP8850 C TJ Sokol Troja 59:18 + 21:20 3814
16. Vlažná Lucie LCE8751 C OOB TJ Slovan Luhačovice 60:02 + 22:04 3675
17. Nehasilová Zuzana LDC7150 C KOB Děčín 68:04 + 30:06 2146
18. Szenczi Kristýna VLI8650 C Slavia Liberec orienteering 70:40 + 32:42 1651
19. Krupová Tereza BZP8751 C Báječné ženy v orientačním běhu 75:48 + 37:50 674
20. Rydlová Eva FSP8989 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 77:20 + 39:22 383
21. Vaňková Saša LDC8550 C KOB Děčín 88:01 + 50:03 0
Studničná Lenka FSP8650 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha DISK 0
D35
3.30 km, 100 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Heczková Bohdana VLI7750 C Slavia Liberec orienteering 30:32
2. Jiřištová Zuzana DKP8254 C Oddíl OB Kotlářka 32:35 + 2:03
3. Kalousková Pavla JEN8451 C OB Jenišovice 39:28 + 8:56
4. Sieglová Dagmar MFP7050 C Matfyz Praha 39:34 + 9:02
5. Pavlíková Jitka LIT8352 C KOB Litvínov 41:45 + 11:13
6. Kvapilová Lenka TUV8151 C SOK TJ Turnov 42:35 + 12:03
7. Mesiarkinová Kamila ZBM8282 C SK Žabovřesky Brno 45:02 + 14:30
8. Nebusová Babeta VLI8153 C Slavia Liberec orienteering 47:16 + 16:44
9. Hrádková Kateřina ROU8350 C SKOB Roudnice nad Labem 49:57 + 19:25
10. Míková Šárka DKP8255 C Oddíl OB Kotlářka 51:32 + 21:00
11. Čechová Jana FSP8353 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 53:15 + 22:43
12. Brotánková Lenka ROU8152 C SKOB Roudnice nad Labem 59:21 + 28:49
13. Dudová Irena HCE8250 C TJ Hostivice 68:56 + 38:24
14. Korejčíková Dáďa LLI5550 C LOK-o Liberec 69:05 + 38:33
D40
3.30 km, 100 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Tomášková Radka TUV7851 C SOK TJ Turnov 35:36
2. Synková Petra DOK7950 C OK Doksy 38:29 + 2:53
3. Peteráčová Hyxová Radka VLI7755 C Slavia Liberec orienteering 39:41 + 4:05
4. Žuková Marcela VLI7351 C Slavia Liberec orienteering 39:45 + 4:09
5. Dolejší Lenka DOK7450 C OK Doksy 41:41 + 6:05
6. Feřtová Jitka VLI7853 C Slavia Liberec orienteering 47:42 + 12:06
7. Matyášová Jana CHA7652 C OK Chrastava 47:54 + 12:18
8. Forstová Lenka MFP6850 C Matfyz Praha 48:03 + 12:27
9. Lipenská Eva CHA7951 C OK Chrastava 51:03 + 15:27
10. Růtová Martina TJN7652 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 53:06 + 17:30
11. Uhrová Zuzana VSP8050 C USK Praha 53:38 + 18:02
12. Kmínková Michala DOK7850 C OK Doksy 54:05 + 18:29
13. Patková Kateřina BOR7853 C OK Jiskra Nový Bor 55:43 + 20:07
14. Hellerová Alena ROU7850 C SKOB Roudnice nad Labem 56:36 + 21:00
15. Balusková Ida OKP7350 C SK OK 24 Praha 57:32 + 21:56
16. Krejčová Jana ROU7758 C SKOB Roudnice nad Labem 57:56 + 22:20
17. Dejnožková Blanka TJN7651 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 58:02 + 22:26
18. Mišeková Martina KAM7851 C OK Kamenice 58:28 + 22:52
19. Březinová Michaela CHA7751 C OK Chrastava 58:47 + 23:11
20. Karafiátová Lucie BOR7658 C OK Jiskra Nový Bor 62:07 + 26:31
21. Nováková Zuzana TUV7950 C SOK TJ Turnov 62:08 + 26:32
22. Vokušová Dana TJN7750 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 73:33 + 37:57
23. Menclová Jana JEN7556 C OB Jenišovice 130:46 + 95:10
D45
2.90 km, 145 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Zabořilová Romana JEN7457 C OB Jenišovice 34:17
2. Koutná Olga BOR7152 C OK Jiskra Nový Bor 37:38 + 3:21
3. Podrábská Marie VLI7451 C Slavia Liberec orienteering 39:13 + 4:56
4. Himmelová Marie KAM6952 C OK Kamenice 43:22 + 9:05
5. Dvorská Marie VLI7454 C Slavia Liberec orienteering 43:34 + 9:17
6. Burešová Kateřina VLI7456 C Slavia Liberec orienteering 46:52 + 12:35
7. Pavlíková Klára LIT7451 C KOB Litvínov 48:17 + 14:00
8. Houžvičková Karolína TUR7254 C OOB TJ Turnov 48:56 + 14:39
9. Jeřábková Tereza BOR7563 C OK Jiskra Nový Bor 49:55 + 15:38
10. Skácelová Marie VLI7552 C Slavia Liberec orienteering 51:25 + 17:08
11. Waldhauserová Irena BOR7459 C OK Jiskra Nový Bor 51:59 + 17:42
12. Riby Kateřina LTP7252 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 52:54 + 18:37
13. Míková Markéta TJN7351 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 54:50 + 20:33
14. Lesáková Věra TJN7152 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 55:16 + 20:59
15. Martanová Daniela VLI7452 C Slavia Liberec orienteering 55:27 + 21:10
16. Mairichová Radka TJN7450 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 61:50 + 27:33
17. Melišíková Radka TAP7152 C KOB Tretra Praha 62:46 + 28:29
18. Novotná Hedvika TUR7454 C OOB TJ Turnov 64:43 + 30:26
19. Krupková Martina CHA7552 C OK Chrastava 66:10 + 31:53
20. Nožičková Renata TJN6953 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 68:38 + 34:21
21. Krausová Marcela LCV7351 C TJ Lokomotiva Chomutov 70:28 + 36:11
22. Žejdlíková Jitka LTP7251 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 74:19 + 40:02
23. Nejedlová Lucie LLI7350 C LOK-o Liberec 74:32 + 40:15
Lamačová Dana TUR7451 C OOB TJ Turnov DISK
Marková Jana LLI7152 C LOK-o Liberec DISK
D50
2.90 km, 145 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Linková Iva TUR6850 C OOB TJ Turnov 38:39
2. Rejholcová Andrea BOR6951 C OK Jiskra Nový Bor 39:40 + 1:01
3. Pavlíková Pavla CHA6551 C OK Chrastava 46:18 + 7:39
4. Klašková Kateřina DKP6750 C Oddíl OB Kotlářka 48:56 + 10:17
5. Procházková Miluše DCE5450 C KOB Dobřichovice 54:02 + 15:23
6. Fürstová Katka LLI6950 C LOK-o Liberec 57:08 + 18:29
7. Halířová Eva BOR6654 C OK Jiskra Nový Bor 59:03 + 20:24
8. del Campo Cristina 10002 1 Malarruta 63:18 + 24:39
9. Kuncová Jiřina TJN5752 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 65:22 + 26:43
10. Živcová Pavlína DLT6651 C KrOB Rozmarýn Litoměřice 66:33 + 27:54
11. Hlavatá Pavla DKP7050 C Oddíl OB Kotlářka 71:01 + 32:22
12. Šejnová Magdalena PGP7053 C SK Praga 72:26 + 33:47
Mašínová Ivana TJN6852 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. DISK
Burdová Simona LDC6851 C KOB Děčín DISK
D55
2.80 km, 85 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pávková Jana BOR6550 C OK Jiskra Nový Bor 40:30
2. Kábrtová Iva PEN6350 C OK RECO Sport 41:51 + 1:21
3. Švarcová Lenka JEN6451 C OB Jenišovice 44:25 + 3:55
4. Mrázová Pavla DCE5550 C KOB Dobřichovice 45:10 + 4:40
5. Kovářová Alena LTP6151 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 52:44 + 12:14
6. Sládková Eva TEH5751 C Sokol Tehov 55:43 + 15:13
7. Kubátová Ivana BOR6152 C OK Jiskra Nový Bor 55:50 + 15:20
8. Kosíková Helena TUR6550 C OOB TJ Turnov 57:53 + 17:23
D60
2.80 km, 85 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vlažná Mirka LCE5852 C OOB TJ Slovan Luhačovice 38:34
2. Mrázková Ivana DKP5650 C Oddíl OB Kotlářka 43:38 + 5:04
Lusková Olga CHA5650 C OK Chrastava DISK
Kapounová Jitka DOK6050 C OK Doksy DISK
D65
2.30 km, 70 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Úlehlová Ivana BOR5150 C OK Jiskra Nový Bor 40:27
2. Neradová Alena LIT5051 C KOB Litvínov 50:32 + 10:05
3. Pachnerová Jaroslava VLI5152 C Slavia Liberec orienteering 66:01 + 25:34
4. Bartoňová Marie BOR5351 C OK Jiskra Nový Bor 74:27 + 34:00
5. Böhmová Eva TJN5450 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 96:48 + 56:21
D70
2.30 km, 70 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vokálová Pavla CHA4951 C OK Chrastava 52:05
2. Rufferová Iva SNA5052 C TJ START Náchod 59:44 + 7:39
3. Kubíková Hela LLI4851 C LOK-o Liberec 60:16 + 8:11
4. Křtěnská Leontina BOR4650 C OK Jiskra Nový Bor 80:27 + 28:22
D75
2.00 km, 65 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pospíšilová Jana LDC4451 C KOB Děčín 39:30
2. Zenkerová Miluše LCV4550 C TJ Lokomotiva Chomutov 68:58 + 29:28
H10
1.70 km, 50 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Lamač Vítek BOR1100 C OK Jiskra Nový Bor 13:18
2. Votava Vojtěch VLI1201 C Slavia Liberec orienteering 14:26 + 1:08
3. Šebelka Jakub VLI1002 C Slavia Liberec orienteering 17:00 + 3:42
4. Kmínek Jan DOK1100 C OK Doksy 19:41 + 6:23
5. Kocman Lukáš BOR1102 C OK Jiskra Nový Bor 20:20 + 7:02
6. Hrdlička Vojtěch VLI1004 C Slavia Liberec orienteering 22:22 + 9:04
7. Sláma Kryštof KAM1000 C OK Kamenice 22:28 + 9:10
8. Sláma Marek KAM1201 C OK Kamenice 23:01 + 9:43
9. Míka Luboš DKP1101 C Oddíl OB Kotlářka 24:14 + 10:56
10. Vokůrka Václav ROZ1000 C OK Roztoky 25:18 + 12:00
11. Kmínek Ondřej DOK1000 C OK Doksy 28:37 + 15:19
12. Hrádek Vojtěch ROU1000 C SKOB Roudnice nad Labem 39:07 + 25:49
Bégoc Dany TUR1011 C OOB TJ Turnov DISK
H10L
2.20 km, 30 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Štembera Oskar TJN1201 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 25:58
2. Bureš Kryštof VLI1202 C Slavia Liberec orienteering 29:05 + 3:07
3. Kučerka Radek STB1101 C TJ Stadion Nový Bor 30:47 + 4:49
4. Pesničák Daniel TJN1109 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 35:06 + 9:08
5. Pavlík Tobiáš LIT1111 C KOB Litvínov 52:18 + 26:20
6. Mišek Michal KAM1300 C OK Kamenice 53:53 + 27:55
H12
2.40 km, 70 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šebelka Matěj VLI0805 B Slavia Liberec orienteering 18:55
2. Štembera Vítek TJN0801 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 20:24 + 1:29
3. Kutek Matěj JEN0902 C OB Jenišovice 20:47 + 1:52
4. Lesák Marek TJN0811 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 22:19 + 3:24
5. Šašek Jakub LTP0801 B OOB TJ Lokomotiva Teplice 23:36 + 4:41
6. Žemlík Eduard TUR0909 C OOB TJ Turnov 24:24 + 5:29
7. Skácel Jan VLI0901 C Slavia Liberec orienteering 24:42 + 5:47
8. Lamač František TUR0901 C OOB TJ Turnov 25:52 + 6:57
9. Patka Marek BOR0902 B OK Jiskra Nový Bor 27:25 + 8:30
10. Guida Francesco VLI0810 B Slavia Liberec orienteering 27:27 + 8:32
11. Nožička Jan TJN0809 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 29:36 + 10:41
12. Šubrt Ondřej TAP0801 C KOB Tretra Praha 33:40 + 14:45
13. Guida Alessandro VLI0900 C Slavia Liberec orienteering 38:58 + 20:03
14. Vakula Vít BOR0908 C OK Jiskra Nový Bor 41:56 + 23:01
15. Vilém Štěpán VLI0902 B Slavia Liberec orienteering 42:16 + 23:21
16. Forst Albert MFP0901 C Matfyz Praha 46:04 + 27:09
17. Kalousek Dominik JEN0901 C OB Jenišovice 58:04 + 39:09
18. Votýpka Štěpán BOR0900 C OK Jiskra Nový Bor 70:06 + 51:11
Hrůzek Ondřej BOR0809 B OK Jiskra Nový Bor DISK
H14
3.10 km, 90 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Heczko Erik VLI0804 B Slavia Liberec orienteering 23:11
2. Habán Oliver VLI0600 B Slavia Liberec orienteering 24:05 + 0:54
3. Tomášek Prokop TUR0711 B OOB TJ Turnov 25:15 + 2:04
4. Mairich Filip TJN0603 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 25:32 + 2:21
5. Dolejší Jan DOK0602 B OK Doksy 27:58 + 4:47
6. Štěpánek Ondřej TBM0809 B KOS TJ Tesla Brno 28:08 + 4:57
7. Podrábský Ctibor VLI0700 B Slavia Liberec orienteering 28:24 + 5:13
8. Drahoňovský Tomáš TUR0701 B OOB TJ Turnov 28:37 + 5:26
9. Patka Kryštof BOR0702 B OK Jiskra Nový Bor 29:29 + 6:18
10. Zurynek Jan TJN0605 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 30:16 + 7:05
11. Hyxa Jan VLI0702 B Slavia Liberec orienteering 33:14 + 10:03
12. Bureš David VLI0707 C Slavia Liberec orienteering 38:48 + 15:37
13. Votava Matěj KUL0601 C KOB Ústí nad Labem 43:57 + 20:46
14. Jareš Ondřej KUL0600 C KOB Ústí nad Labem 44:42 + 21:31
15. Šimek Vojtěch LTP0601 B OOB TJ Lokomotiva Teplice 44:47 + 21:36
16. Mertlík Vojtěch TUR0704 B OOB TJ Turnov 49:00 + 25:49
17. Knap Šimon CHA0606 C OK Chrastava 58:25 + 35:14
18. Zeman Jakub BOR0704 C OK Jiskra Nový Bor 60:27 + 37:16
19. Riby Philip LTP0702 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 61:20 + 38:09
20. Hübner Ondřej STB0700 C TJ Stadion Nový Bor 62:24 + 39:13
21. Heller Jakub ROU0702 B SKOB Roudnice nad Labem 77:08 + 53:57
22. Mizera Jan TUR0707 C OOB TJ Turnov 83:44 + 60:33
H16
3.60 km, 155 m, 19 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Waldhauser Štěpán TUR0409 A OOB TJ Turnov 32:59
2. Nejezchleb Vojtěch TUR0503 B OOB TJ Turnov 33:54 + 0:55
3. Heller Jiří ROU0501 B SKOB Roudnice nad Labem 35:31 + 2:32
4. Klein Martin LTP0404 B OOB TJ Lokomotiva Teplice 35:45 + 2:46
5. Pokorný Jan TJN0400 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 37:15 + 4:16
6. Heřmánek Petr TUR0500 B OOB TJ Turnov 39:19 + 6:20
7. Šubrt Vojtěch DKP0502 B Oddíl OB Kotlářka 50:17 + 17:18
8. Jíra Filip KAM0506 B OK Kamenice 56:27 + 23:28
9. Jelínek Šimon BOR0510 C OK Jiskra Nový Bor 58:15 + 25:16
10. Hruška Jakub TJN0403 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 59:48 + 26:49
11. Houžvička David TUR0501 C OOB TJ Turnov 72:09 + 39:10
H18
3.60 km, 155 m, 19 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kabát Martin PGP0408 A SK Praga 33:05
2. Šubrt Matěj DKP0205 B Oddíl OB Kotlářka 43:07 + 10:02
3. Riby Thomas LTP0202 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 60:01 + 26:56
4. Šašek Jan LTP0301 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 72:41 + 39:36
5. Danko Štěpán CHA0301 C OK Chrastava 76:31 + 43:26
6. Žukov Jakub TJN0305 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 120:21 + 87:16
Bradáč David LLI0203 B LOK-o Liberec DISK
Matyáš Vojtěch CHA0202 C OK Chrastava DISK
H20
3.60 km, 155 m, 19 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 0
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Marek Matěj TJN0409 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 36:43
2. Mencl Jan TUR0201 B OOB TJ Turnov 41:55 + 5:12
3. Pavel Martin TJN0004 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 65:01 + 28:18
H21K
4.20 km, 160 m, 20 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 0
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Průcha Pavel BOR9304 C OK Jiskra Nový Bor 59:56
2. Choc Josef 50001 5 OBA 64:01 + 4:05
3. Smolka Ondřej TJP9401 C TJ Sokol Troja 66:27 + 6:31
4. Bláha David SRK9510 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 72:20 + 12:24
5. Duben Jiří Šumík LDC8800 C KOB Děčín 85:14 + 25:18
Žukov Michal TJN9701 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. DISK
H21L
5.30 km, 235 m, 24 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 7973
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Rollier Baptiste PHK8200 E OK 99 Hradec Králové 35:33 8416
2. Wolf Filip TUR9701 C OOB TJ Turnov 37:03 + 1:30 8098
3. Prieto Alvaro 10004 1 Malarruta 38:14 + 2:41
4. Melecký Martin SSU9001 C SK Severka Šumperk 40:20 + 4:47 7403
5. Žemlík Pavel TUR7135 C OOB TJ Turnov 42:03 + 6:30 7039
6. Matějů Luboš PGP7601 C SK Praga 43:10 + 7:37 6803
7. Černý Ondřej EKP8511 C VŠTJ Ekonom Praha 43:20 + 7:47 6768
8. Krejsa Martin CHT9001 C OOB SK Chrast 44:19 + 8:46 6559
9. Pavlovec Jan BOR9503 C OK Jiskra Nový Bor 45:05 + 9:32 6397
10. Bílý Jakub DOK0104 A OK Doksy 45:12 + 9:39 6372
11. Vlček Martin TUR8702 C OOB TJ Turnov 45:24 + 9:51 6330
12. Váňa Martin TUR8401 C OOB TJ Turnov 46:20 + 10:47 6132
13. Klaška Pavel DKP9301 C Oddíl OB Kotlářka 46:28 + 10:55 6104
14. Peterka Vojtěch LLI7502 C LOK-o Liberec 47:15 + 11:42 5938
15. Kopec Tomáš VLI8203 C Slavia Liberec orienteering 47:25 + 11:52 5903
16. Martan Jiří VLI7300 C Slavia Liberec orienteering 47:35 + 12:02 5868
17. Buk Michal ROU9601 C SKOB Roudnice nad Labem 47:58 + 12:25 5786
18. Jíra Tomáš KAM9802 C OK Kamenice 48:32 + 12:59 5666
19. Buk Petr ROU0001 A SKOB Roudnice nad Labem 49:07 + 13:34 5543
20. Janovský Tomáš PGP6401 C SK Praga 49:18 + 13:45 5504
21. Macek Jiří LIT8401 C KOB Litvínov 50:24 + 14:51 5271
22. Pašek František KAM7600 C OK Kamenice 50:43 + 15:10 5204
23. Šákr Vít BOR9301 C OK Jiskra Nový Bor 51:16 + 15:43 5088
24. Nehasil Vladislav LDC7101 C KOB Děčín 51:30 + 15:57 5038
25. Oľhava Rastislav PGP8909 C SK Praga 51:34 + 16:01 5024
26. Ptáček Jiří SRK9002 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 51:40 + 16:07 5003
27. Ptáček Martin VIC9509 C OB Vizovice 53:39 + 18:06 4583
28. Bradáč Stanislav LLI7201 C LOK-o Liberec 54:02 + 18:29 4502
29. Beneš Miroslav PGP8108 C SK Praga 54:05 + 18:32 4491
30. Karvánek Matouš BOR9006 C OK Jiskra Nový Bor 55:30 + 19:57 4191
31. Dudík Petr JPV8917 C Oddíl OS SK Prostějov 55:58 + 20:25 4092
32. Szenczi Gabriel VLI8700 C Slavia Liberec orienteering 56:49 + 21:16 3912
33. Kalenský Pavel SUL7600 C OOB TJ Slavoj Ústí nad Labem 57:25 + 21:52 3785
34. Šesták Marek VLI7403 C Slavia Liberec orienteering 57:39 + 22:06 3736
35. Nitsch Karel FSP7611 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 58:12 + 22:39 3619
36. Hrouda Martin FSP7612 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 59:52 + 24:19 3266
37. Semík Jan VSP6507 C USK Praha 61:49 + 26:16 2853
38. Bořánek Petr VSP7000 C USK Praha 64:17 + 28:44 2331
39. Pavlík Libor LIT7605 C KOB Litvínov 65:46 + 30:13 2017
40. Žitný Tomáš SMB6401 C SKOB Mladá Boleslav 67:40 + 32:07 1614
41. Štěpán Petr LDC7301 C KOB Děčín 78:57 + 43:24 0
42. Píchal Jan VSP5202 C USK Praha 79:12 + 43:39 0
H35
4.40 km, 160 m, 20 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ledecký Vladimír BOR8402 C OK Jiskra Nový Bor 48:42
2. Nehasil David BOR7713 C OK Jiskra Nový Bor 51:10 + 2:28
3. Kabát Jan PGP6901 C SK Praga 51:13 + 2:31
4. Hrádek Tomáš ROU8301 C SKOB Roudnice nad Labem 56:43 + 8:01
5. Kříž Lukáš TTR8201 C OOB Třebíč 57:27 + 8:45
6. Šubrt Antonín DKP7100 C Oddíl OB Kotlářka 64:11 + 15:29
7. Hančl Martin ROU7601 C SKOB Roudnice nad Labem 76:38 + 27:56
H40
3.60 km, 155 m, 19 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Synek Antonín DOK7800 C OK Doksy 35:57
2. Kadavý Petr CHA7800 C OK Chrastava 38:24 + 2:27
3. Čech Jan FSP7900 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 38:29 + 2:32
4. Procházka Jan RBK7901 C SK Radioklub Blansko 39:30 + 3:33
5. Peteráč Zdeněk VLI7802 C Slavia Liberec orienteering 41:14 + 5:17
6. Pachner Pavel CHA7501 C OK Chrastava 41:39 + 5:42
7. Vilém Stanislav VLI7703 C Slavia Liberec orienteering 43:15 + 7:18
8. Kmínek Jan DOK7801 C OK Doksy 48:28 + 12:31
9. Březina Jan CHA7604 C OK Chrastava 48:30 + 12:33
10. Kocman Jindřich BOR7612 C OK Jiskra Nový Bor 50:53 + 14:56
11. Feřt Martin VLI7704 C Slavia Liberec orienteering 52:42 + 16:45
12. Duda Miroslav ROU8009 C SKOB Roudnice nad Labem 55:30 + 19:33
13. Patka Miroslav BOR7715 C OK Jiskra Nový Bor 59:10 + 23:13
14. Míka Pavel DKP7800 C Oddíl OB Kotlářka 64:29 + 28:32
15. Hejčl Aleš KUL7800 C KOB Ústí nad Labem 69:22 + 33:25
16. Kutek Pavel JEN7701 C OB Jenišovice 77:22 + 41:25
17. Štěrba Jan CHA7606 C OK Chrastava 77:28 + 41:31
18. Matyáš Libor CHA7603 C OK Chrastava 81:15 + 45:18
Karvánek Petr BOR6600 C OK Jiskra Nový Bor DISK
H45
3.60 km, 150 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Krejčí Jaroslav BOR6302 C OK Jiskra Nový Bor 34:10
2. Kvapil Petr TUV7402 C SOK TJ Turnov 36:04 + 1:54
3. Koucký Roman EKP6301 C VŠTJ Ekonom Praha 37:32 + 3:22
4. Schindler Jiří TJN6301 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 37:38 + 3:28
5. Novák Ivo OKP6200 C SK OK 24 Praha 39:33 + 5:23
6. Mrkvička Jiří TJN7101 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 41:33 + 7:23
7. Švarc Jiří JEN6201 C OB Jenišovice 41:42 + 7:32
8. Hrůzek Libor BOR7400 C OK Jiskra Nový Bor 42:17 + 8:07
8. Černý Michal ROU7505 C SKOB Roudnice nad Labem 42:17 + 8:07
10. Střelba Ondřej PGP7510 C SK Praga 43:15 + 9:05
11. Klaška Pavel DKP6500 C Oddíl OB Kotlářka 43:25 + 9:15
12. Krausz Milan FSP6700 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 43:27 + 9:17
13. Waldhauser Martin BOR7106 C OK Jiskra Nový Bor 44:48 + 10:38
14. Sucharda Jiří BOR5802 C OK Jiskra Nový Bor 45:53 + 11:43
15. Novotný Dušan TJN7002 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 46:38 + 12:28
16. Balej Jiří KAM7201 C OK Kamenice 47:44 + 13:34
17. Krejčí Ladislav ROU7301 C SKOB Roudnice nad Labem 49:46 + 15:36
18. Lamač Jaroslav TUR7203 C OOB TJ Turnov 50:29 + 16:19
19. Koudelka Tomáš BOR7513 C OK Jiskra Nový Bor 50:48 + 16:38
20. Novotný Tomáš TUR7405 C OOB TJ Turnov 54:30 + 20:20
21. Štembera Jan TJN7513 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 55:51 + 21:41
22. Ulman Aleš TJN7201 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 56:31 + 22:21
23. Zabořil Michal JEN7101 C OB Jenišovice 56:38 + 22:28
24. Müller Rico 31D6400 SV Lengefeld 57:48 + 23:38
25. Danko Tomáš CHA7200 C OK Chrastava 65:21 + 31:11
26. Bruner Luboš LTP6501 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 67:00 + 32:50
27. Šašek Jan LTP7308 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 74:59 + 40:49
28. Nejedlo David LLI7100 C LOK-o Liberec 76:41 + 42:31
29. Mencl Martin JEN7301 C OB Jenišovice 94:46 + 60:36
Kunc Radovan TJN5549 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. DISK
Fanta Miroslav EKP5800 C VŠTJ Ekonom Praha DISK
Tomášek Ondřej TUV7001 C SOK TJ Turnov DISK
Jeřábek Petr BOR7105 C OK Jiskra Nový Bor DISK
Dikoš Pavel BOR6003 C OK Jiskra Nový Bor DISK
H50
3.40 km, 155 m, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Žejdlík Michal LTP7001 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 35:54
2. Šritr Martin TUV6802 C SOK TJ Turnov 36:40 + 0:46
3. Fürst Aleš LLI6801 C LOK-o Liberec 36:48 + 0:54
4. Bílý Petr DOK6800 C OK Doksy 41:29 + 5:35
5. Honzík Tomáš VLI7000 C Slavia Liberec orienteering 44:05 + 8:11
6. Žukov Libor VLI6803 C Slavia Liberec orienteering 46:42 + 10:48
7. Jareš Daniel KUL6900 C KOB Ústí nad Labem 49:35 + 13:41
8. Hovorka Ladislav LDC6802 C KOB Děčín 52:21 + 16:27
9. Pavel Petr LTP6806 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 53:34 + 17:40
10. Studničný Jaroslav BOR7004 C OK Jiskra Nový Bor 54:48 + 18:54
11. Machara Martin BOR6900 C OK Jiskra Nový Bor 54:59 + 19:05
12. Prieto José 10001 1 Malarruta 59:37 + 23:43
13. Hejna Stanislav LLI6900 C LOK-o Liberec 65:22 + 29:28
14. Šimek Stanislav LTP6602 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 99:44 + 63:50
Hinterholzinger Petr KUL6702 C KOB Ústí nad Labem DISK
H55
3.40 km, 155 m, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vydra Pavel PEN6200 C OK RECO Sport 51:12
2. Šubrt Pavel SMB6301 C SKOB Mladá Boleslav 51:19 + 0:07
3. Pliska Miloš PGP6304 C SK Praga 52:39 + 1:27
4. Forst Libor MFP6301 C Matfyz Praha 54:27 + 3:15
5. Doškář Boris BOR6400 C OK Jiskra Nový Bor 73:09 + 21:57
6. Buk Miloslav ROU6202 C SKOB Roudnice nad Labem 73:57 + 22:45
7. Mareš Hynek JEN6101 C OB Jenišovice 97:26 + 46:14
H60
3.10 km, 130 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Svoboda Slavomír SMB5801 C SKOB Mladá Boleslav 35:00
2. Průcha Miloslav BOR5800 C OK Jiskra Nový Bor 40:18 + 5:18
3. Konopáč Jiří TUR5803 C OOB TJ Turnov 40:54 + 5:54
4. Horák Petr TJN5602 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 46:24 + 11:24
5. Eiselt Miloš LTP5802 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 50:35 + 15:35
6. Vokuš Zdeněk TJN5601 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 62:41 + 27:41
7. Holpuch Jiří LDC5702 C KOB Děčín 98:22 + 63:22
H65
3.10 km, 130 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pospíšil Jaromír LDC5301 C KOB Děčín 43:55
2. Jaroš Vladimír DCE5400 C KOB Dobřichovice 44:40 + 0:45
3. Böhm Karel TJN5101 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 57:31 + 13:36
4. Juřina Robert FYD4900 C Jizerský klub OB Frýdlant 79:21 + 35:26
Randus Petr SK Nový Bor DISK
H70
2.40 km, 75 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Uher Petr VSP5001 C USK Praha 29:59
2. Ježek Ladislav VLI4900 C Slavia Liberec orienteering 36:09 + 6:10
3. Jakub Jindřich TUR4801 C OOB TJ Turnov 36:16 + 6:17
4. Smetana Radim CHA4700 C OK Chrastava 38:28 + 8:29
5. Babický Tomáš RUM5001 C ZOOB Rumburk 41:03 + 11:04
6. Pospíšil Jiří TUV4701 C SOK TJ Turnov 44:06 + 14:07
7. Procházka Zdenko DKP4300 C Oddíl OB Kotlářka 45:35 + 15:36
8. Nejezchleba Jiří KAS4600 C KOB Kamenický Šenov 53:43 + 23:44
9. Procházka Aleš DKP4700 C Oddíl OB Kotlářka 55:24 + 25:25
10. Dubský Josef 20002 2 SUL 71:10 + 41:11
11. Lusk Karel CHA5002 C OK Chrastava 77:59 + 48:00
12. Matoušek Luboš LJN4700 C OOB TJ LIAZ Jablonec nad Nisou 90:50 + 60:51
H80
2.10 km, 75 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Křtěnský Jaroslav BOR3600 C OK Jiskra Nový Bor 46:30
2. Úlehla Zdeněk BOR4001 C OK Jiskra Nový Bor 49:34 + 3:04
Petrželka Pavel TJN3800 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. DISK
HDR
2.20 km, 30 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Votava Jan VLI1400 C Slavia Liberec orienteering 21:20
2. Heczková Emma VLI1252 C Slavia Liberec orienteering 21:43 + 0:23
3. Gracias Filip STB1200 C TJ Stadion Nový Bor 28:49 + 7:29
4. Brotánek Jan ROU SKOB Roudnice nad Labem 28:58 + 7:38
5. Žandová Eliška STB1250 C TJ Stadion Nový Bor 29:26 + 8:06
6. Hanušová Lenka STB1350 C TJ Stadion Nový Bor 29:38 + 8:18
7. Lipina Štěpan NNN Neregistrovaní 30:32 + 9:12
8. Erben Vojtěch STB1100 C TJ Stadion Nový Bor 34:05 + 12:45
9. Guida Sebastian VLI1302 C Slavia Liberec orienteering 34:21 + 13:01
10. Průšková Veronika STB1352 C TJ Stadion Nový Bor 40:20 + 19:00
11. Hübnerová Olivie STB1351 C TJ Stadion Nový Bor 42:22 + 21:02
12. Hanušová Eva STB1550 C TJ Stadion Nový Bor 42:37 + 21:17
13. Nehasilová Anna BOR1450 C OK Jiskra Nový Bor 43:03 + 21:43
14. Feřtová Alžběta VLI1451 C Slavia Liberec orienteering 43:42 + 22:22
15. Kučerková Adéla STB1450 C TJ Stadion Nový Bor 49:14 + 27:54
16. Šebelková Magdalena VLI Slavia Liberec orienteering 51:23 + 30:03
17. Žanda Josef STB1500 C TJ Stadion Nový Bor 55:21 + 34:01
18. Muller Ronja / Elen 31D SV Lengefeld 68:05 + 46:45
19. Balcarová Klárka PHK1659 OK 99 Hradec Králové 70:12 + 48:52
20. Černá Andrea NNN Neregistrovaní 70:36 + 49:16
21. Rakoušová Gabriela STB TJ Stadion Nový Bor 75:15 + 53:55
22. Šterbová Anna CHA OK Chrastava 146:55 + 125:35
Lipina Jonáš NNN Neregistrovaní DISK
Pavlík Přemek LIT1414 C KOB Litvínov DISK
P
2.20 km, 35 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Krupka Daniel CHA0703 C OK Chrastava 27:25
2. Votýpková Zuzana BOR7958 C OK Jiskra Nový Bor 30:27 + 3:02
3. Vokál Jiří CHA5001 C OK Chrastava 34:37 + 7:12
4. Votavová Světla 60002 6 DSVJ 34:56 + 7:31
5. Hovadová Agáta SRK9451 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 37:13 + 9:48
6. Nový Jiří CHA5600 C OK Chrastava 42:49 + 15:24
7. Dušková Petra 40001 4 TJN 43:02 + 15:37
8. Kutková Hana JEN8050 C OB Jenišovice 43:47 + 16:22
9. Babočka Věra NNN 44:11 + 16:46
10. Mertlíková Denisa TUR OOB TJ Turnov 45:24 + 17:59
11. Maškarincová Hana VLI7553 C Slavia Liberec orienteering 45:51 + 18:26
12. Koťátková Dana SFM6051 C O-RUNNAŘI Beskydy 51:01 + 23:36
13. Mišek Michal KAM7202 C OK Kamenice 54:22 + 26:57
14. Slámová Michaela KAM8051 C OK Kamenice 55:05 + 27:40
15. Šašková Hana LTP7552 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 55:16 + 27:51
16. Čabanová Petra FYD7550 C Jizerský klub OB Frýdlant 73:38 + 46:13
Hájková Stanislava TUR OOB TJ Turnov DISK
Fixová Anna LLI LOK-o Liberec DISK
T
3.80 km, 170 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Koucký Martin EKP9700 C VŠTJ Ekonom Praha 43:58
2. Dubský Aleš 20001 2 SUL 50:29 + 6:31
3. Šebelka Jan VLI7506 C Slavia Liberec orienteering 56:51 + 12:53
4. Kotková Lenka RIC7352 C OB Říčany 72:17 + 28:19
5. Nosek Petr DLT6901 C KrOB Rozmarýn Litoměřice 81:13 + 37:15
6. Votava David 60001 6 DSVJ 86:15 + 42:17
7. Begoc Roman TUT TUV SOK TJ Turnov 94:06 + 50:08
8. Maškarinec Štěpán VLI0304 C Slavia Liberec orienteering 98:09 + 54:11
9. Reisingerová Eliška DLT0151 C KrOB Rozmarýn Litoměřice 108:43 + 64:45
10. Nosek Martina DLT7251 C KrOB Rozmarýn Litoměřice 118:41 + 74:43
11. Leníková Jana DLT6151 C KrOB Rozmarýn Litoměřice 124:18 + 80:20
Kučerová Martin LTP6500 C OOB TJ Lokomotiva Teplice DISK
Jírová Monika ROZ7350 C OK Roztoky DISK