Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
AOP0950 | Borunská AlžbětaBorunská Alžběta | Orientační Běh Opava | C | 52290 | 50 Kč |
PLU0888 | Otrubová KarolínaOtrubová Karolína | TJ SOKOL Plumlov | C | 2061810 | 50 Kč |
VIC0952 | Kubíčková LucieKubíčková Lucie | OB Vizovice | C | 50 Kč | |
VIC0850 | Marková MichaelaMarková Michaela | OB Vizovice | C | 50 Kč | |
OOP0950 | Švidrnochová NelaŠvidrnochová Nela | TJ Opava | C | 52776 | 50 Kč |
ODR0850 | Králová HedvikaKrálová Hedvika | SKOB Odry | C | 49498 | 50 Kč |
TZL0858 | Lázničková AlžbětaLázničková Alžběta | SKOB Zlín | C | 331753 | 50 Kč |
LCE0951 | Mališková LibušeMališková Libuše | OOB TJ Slovan Luhačovice | C | 218987 | 50 Kč |
LCE0954 | Zichová NelaZichová Nela | OOB TJ Slovan Luhačovice | C | 416061 | 50 Kč |
STExx01 | Tomášková AnnaTomášková Anna | SK SKI-OB Šternberk | 2102861 | 100 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
MOV0751 | Štětínská TerezaŠtětínská Tereza | SKOB Ostrava | C | 436421 | 50 Kč |
KON0760 | Rozsívalová AdélaRozsívalová Adéla | KOB Konice | C | 2090865 | 50 Kč |
AOP0751 | Kovalčíková AlenaKovalčíková Alena | Orientační Běh Opava | C | 49438 | 50 Kč |
AOP0852 | Pachmannová IvaPachmannová Iva | Orientační Běh Opava | C | 232251 | 50 Kč |
UOL0751 | Janků KarolínaJanků Karolína | SOB Olomouc | C | 2069084 | 50 Kč |
TZL0753 | Matochová AnnaMatochová Anna | SKOB Zlín | C | 426302 | 50 Kč |
KON0799 | Jílková PavlaJílková Pavla | KOB Konice | C | 2069073 | 50 Kč |
TZL0950 | Kundratová EvaKundratová Eva | SKOB Zlín | C | 218973 | 50 Kč |
AOP0752 | Cetlová KarolínaCetlová Karolína | Orientační Běh Opava | C | 2091596 | 50 Kč |
JPV0952 | Hýblová EliškaHýblová Eliška | Oddíl OS SK Prostějov | C | 2120074 | 100 Kč |
TZL0751 | Entová KateřinaEntová Kateřina | SKOB Zlín | C | 8581 | 50 Kč |
TZL0850 | Perničková KarolínaPerničková Karolína | SKOB Zlín | C | 8584 | 50 Kč |
ASU0799 | Bartášková KarolínaBartášková Karolína | Magnus Orienteering | C | 416509 | 50 Kč |
TZL0754 | Buršíková TerezaBuršíková Tereza | SKOB Zlín | C | 08595 | 50 Kč |
KSU0979 | Kočandrlová NatálieKočandrlová Natálie | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 446412 | 50 Kč |
KSU0959 | Tomanková AliceTomanková Alice | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 52617 | 50 Kč |
KSU0888 | Reichlová PavlaReichlová Pavla | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 51309 | 50 Kč |
KSU0850 | Reichlová LucieReichlová Lucie | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 52619 | 50 Kč |
LCE0751 | Hrbáčková MichaelaHrbáčková Michaela | OOB TJ Slovan Luhačovice | C | 331031 | 50 Kč |
LCE0851 | Michálková SabinaMichálková Sabina | OOB TJ Slovan Luhačovice | C | 253362 | 50 Kč |
LCE0852 | Škodová ŠtěpánkaŠkodová Štěpánka | OOB TJ Slovan Luhačovice | C | 2080938 | 50 Kč |
TZL0752 | Poslušná JitkaPoslušná Jitka | SKOB Zlín | C | 8618 | 50 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
AOP0651 | Holasová BarboraHolasová Barbora | Orientační Běh Opava | B | 51195 | 50 Kč |
AOP0652 | Gallo NatálieGallo Natálie | Orientační Běh Opava | B | 7003005 | 50 Kč |
JPV0652 | Přikrylová JanaPřikrylová Jana | Oddíl OS SK Prostějov | C | 2112722 | 50 Kč |
JPV0653 | Přikrylová IvanaPřikrylová Ivana | Oddíl OS SK Prostějov | C | 2112741 | 50 Kč |
UOL0651 | Šaňáková MarieŠaňáková Marie | SOB Olomouc | B | 2111803 | 50 Kč |
TZL0651 | Kusáková ValentýnaKusáková Valentýna | SKOB Zlín | B | 7211007 | 50 Kč |
AOP0551 | Pachmannová KatkaPachmannová Katka | Orientační Běh Opava | B | 361953 | 50 Kč |
TZL0552 | Matochová AdélaMatochová Adéla | SKOB Zlín | B | 53831 | 50 Kč |
STE0653 | Burdová HelenaBurdová Helena | SK SKI-OB Šternberk | C | 2108904 | 50 Kč |
STE0552 | Mikošková MarieMikošková Marie | SK SKI-OB Šternberk | C | 2108903 | 50 Kč |
STE0650 | Zatloukalová JulieZatloukalová Julie | SK SKI-OB Šternberk | C | 2080967 | 50 Kč |
MOV0653 | Rychtářová BarboraRychtářová Barbora | SKOB Ostrava | C | 52996 | 50 Kč |
KON0666 | Jílková LenkaJílková Lenka | KOB Konice | B | 2069072 | 50 Kč |
KRN0757 | Rychlá KarolínaRychlá Karolína | KOS TJ Lokomotiva Krnov | B | 1400404 | 50 Kč |
AOP0552 | Cetlová MagdalénaCetlová Magdaléna | Orientační Běh Opava | B | 2091591 | 50 Kč |
UOL0652 | Dráčová BarboraDráčová Barbora | SOB Olomouc | C | 2069085 | 50 Kč |
PLU0577 | Otrubová AnnaOtrubová Anna | TJ SOKOL Plumlov | B | 2019215 | 50 Kč |
BFM0551 | Zahradníková KateřinaZahradníková Kateřina | SKOB Frýdek - Místek | C | 2102874 | 50 Kč |
BFM0556 | Řeháková KláraŘeháková Klára | SKOB Frýdek - Místek | C | 49460 | 50 Kč |
MOV0654 | Čudková KristýnaČudková Kristýna | SKOB Ostrava | B | 428235 | 50 Kč |
MOV0650 | Pavlová EliškaPavlová Eliška | SKOB Ostrava | B | 420459 | 50 Kč |
SSU0650 | Seidenglanzová JohanaSeidenglanzová Johana | SK Severka Šumperk | C | 6710 | 50 Kč |
ASU0599 | Navrátilová MarieNavrátilová Marie | Magnus Orienteering | B | 7206550 | 50 Kč |
ASU0698 | Pazderníková ZdeňkaPazderníková Zdeňka | Magnus Orienteering | B | 0 | 50 Kč |
BFM0557 | Kočarová MarieKočarová Marie | SKOB Frýdek - Místek | C | 49455 | 50 Kč |
KSU0550 | Konečná JulieKonečná Julie | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 2053569 | 50 Kč |
LCE0556 | Dostálková MartinaDostálková Martina | OOB TJ Slovan Luhačovice | C | 50 Kč | |
LCE0555 | Helštýnová NikolHelštýnová Nikol | OOB TJ Slovan Luhačovice | C | 52693 | 50 Kč |
LCE0651 | Jakůbková JanaJakůbková Jana | OOB TJ Slovan Luhačovice | C | 416057 | 50 Kč |
LCE0552 | Mališková KristýnaMališková Kristýna | OOB TJ Slovan Luhačovice | C | 7207037 | 50 Kč |
LCE0553 | Ochodnická SáraOchodnická Sára | OOB TJ Slovan Luhačovice | C | 52703 | 50 Kč |
LCE0551 | Pišová AdélaPišová Adéla | OOB TJ Slovan Luhačovice | B | 2049511 | 50 Kč |
LCE0554 | Špendlíková MonikaŠpendlíková Monika | OOB TJ Slovan Luhačovice | C | 52687 | 50 Kč |
STE0551 | Pospíšilová StellaPospíšilová Stella | SK SKI-OB Šternberk | B | 2080829 | 50 Kč |
SKM0551 | Dittrichová LucieDittrichová Lucie | KOB Směr Kroměříž | B | 53811 | 50 Kč |
VIC0658 | Burkartová SabinaBurkartová Sabina | OB Vizovice | C | 75 Kč | |
UOL0650 | Kopecká NelaKopecká Nela | SOB Olomouc | C | 301263 | 75 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
UOL0450 | Smékalová ViktorieSmékalová Viktorie | SOB Olomouc | B | 2020728 | 50 Kč |
UOL0451 | Smékalová KarolínaSmékalová Karolína | SOB Olomouc | A | 2020729 | 50 Kč |
TZL0453 | Březinová ZuzanaBřezinová Zuzana | SKOB Zlín | B | 7209276 | 50 Kč |
AOP0453 | Kovalčíková AnnaKovalčíková Anna | Orientační Běh Opava | B | 8796 | 50 Kč |
AOP0452 | Klechová KarolínaKlechová Karolína | Orientační Běh Opava | B | 436929 | 50 Kč |
TZL0451 | Mrkvičková EmaMrkvičková Ema | SKOB Zlín | A | 2091565 | 50 Kč |
AOP0351 | Pachmannová BáraPachmannová Bára | Orientační Běh Opava | B | 361981 | 50 Kč |
PLU0351 | Černochová MichaelaČernochová Michaela | TJ SOKOL Plumlov | A | 2061817 | 50 Kč |
STE0451 | Lubrichová VeronikaLubrichová Veronika | SK SKI-OB Šternberk | C | 2102549 | 50 Kč |
STE0450 | Lukašáková SáraLukašáková Sára | SK SKI-OB Šternberk | A | 2035723 | 50 Kč |
TZL0452 | Kolaříková EliškaKolaříková Eliška | SKOB Zlín | B | 995797 | 50 Kč |
UOL0453 | Slehová EliškaSlehová Eliška | SOB Olomouc | C | 2112727 | 50 Kč |
OOP0451 | Švidrnochová EliškaŠvidrnochová Eliška | TJ Opava | B | 2060211 | 50 Kč |
ASU0499 | Vorlová EvaVorlová Eva | Magnus Orienteering | B | 406938 | 50 Kč |
KSU0494 | Šánová JulieŠánová Julie | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | B | 443076 | 50 Kč |
KSU0484 | Skoumalová PetraSkoumalová Petra | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | B | 446428 | 50 Kč |
KSU0464 | Knyplová TerezaKnyplová Tereza | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 446430 | 50 Kč |
KSU0454 | Heclová MarieHeclová Marie | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | B | 446447 | 50 Kč |
UOL0452 | Binarová AdélaBinarová Adéla | SOB Olomouc | B | 1398997 | 50 Kč |
TZL0454 | Dynková AlžbětaDynková Alžběta | SKOB Zlín | B | 53853 | 50 Kč |
LCE0355 | Juříková JolanaJuříková Jolana | OOB TJ Slovan Luhačovice | C | 2042547 | 50 Kč |
LCE0354 | Mališková EliškaMališková Eliška | OOB TJ Slovan Luhačovice | B | 416068 | 50 Kč |
PLU0350 | Němečková KateřinaNěmečková Kateřina | TJ SOKOL Plumlov | B | 1400409 | 50 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
VIC0151 | Sadílková IvaSadílková Iva | OB Vizovice | C | 53122 | 100 Kč |
UOL0251 | Raclavská ZuzanaRaclavská Zuzana | SOB Olomouc | B | 2092434 | 100 Kč |
UOL0252 | Raclavská LenkaRaclavská Lenka | SOB Olomouc | B | 2092435 | 100 Kč |
TZL0257 | Šuráňová PavlínaŠuráňová Pavlína | SKOB Zlín | B | 08924 | 100 Kč |
TZL0152 | Čeleďová JustýnaČeleďová Justýna | SKOB Zlín | B | 436954 | 100 Kč |
AOP0251 | Krčková HelenaKrčková Helena | Orientační Běh Opava | C | 2053557 | 100 Kč |
STE0250 | Smolková SabinaSmolková Sabina | SK SKI-OB Šternberk | B | 7206537 | 100 Kč |
SFM0251 | Bernatíková HanaBernatíková Hana | O-RUNNAŘI Beskydy | B | 49450 | 100 Kč |
UOL0253 | Raclavská VlaďkaRaclavská Vlaďka | SOB Olomouc | A | 2092433 | 100 Kč |
LCE0253 | Dufková RenataDufková Renata | OOB TJ Slovan Luhačovice | C | 51298 | 100 Kč |
TZL0252 | Tichá JulieTichá Julie | SKOB Zlín | A | 2091554 | 150 Kč |
VIC0164 | Halová RomanaHalová Romana | OB Vizovice | B | 150 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
OTK0050 | Müllerová ErikaMüllerová Erika | OOB TJ Jiskra Otrokovice | B | 433088 | 100 Kč |
KSU0050 | Pšenčíková AdélaPšenčíková Adéla | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | B | 446425 | 100 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
KON9572 | Vlachová EliškaVlachová Eliška | KOB Konice | C | 2120659 | 100 Kč |
SOP9551 | Procházková MarieProcházková Marie | OOB TJ Slezan Opava | C | 49302 | 100 Kč |
KVS8550 | Muchová BarboraMuchová Barbora | SKOB Kobra Vsetín | C | 2080849 | 100 Kč |
TZL9754 | Chovancová ZuzanaChovancová Zuzana | SKOB Zlín | R | 2032161 | 100 Kč |
ZBM8451 | Stachoňová BarbaraStachoňová Barbara | SK Brno Žabovřesky | C | 7906090 | 100 Kč |
MOV7650 | Štětínská SoňaŠtětínská Soňa | SKOB Ostrava | C | 232406 | 100 Kč |
KRN8559 | Rychlá PavlínaRychlá Pavlína | KOS TJ Lokomotiva Krnov | C | 995815 | 100 Kč |
KON9898 | Vlachová KateřinaVlachová Kateřina | KOB Konice | B | 2120658 | 100 Kč |
OOP7751 | Švidrnochová HanaŠvidrnochová Hana | TJ Opava | C | 436422 | 100 Kč |
SVS8751 | Maliňáková PetraMaliňáková Petra | Orientklub Vsetín | C | 53387 | 100 Kč |
SVS8151 | Bouzková KatkaBouzková Katka | Orientklub Vsetín | C | 53385 | 100 Kč |
TZL7155 | Podmolíková DagmarPodmolíková Dagmar | SKOB Zlín | C | 1400448 | 100 Kč |
UOL7651 | Janošíková LenkaJanošíková Lenka | SOB Olomouc | C | 301554 | 100 Kč |
LCE8151 | Michálková RenataMichálková Renata | OOB TJ Slovan Luhačovice | C | 2088219 | 100 Kč |
PTE8350 | Krejčí LenkaKrejčí Lenka | TJ Sokol Ptení | C | 52485 | 200 Kč |
PGP9054 | Flašarová KristýnaFlašarová Kristýna | SK Praga | C | 49617 | 100 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
UOL7850 | Smékalová JanaSmékalová Jana | SOB Olomouc | C | 2045207 | 100 Kč |
KON7575 | Benešová PetraBenešová Petra | KOB Konice | C | 1418763 | 100 Kč |
AOP7853 | Holasová ŠarkaHolasová Šarka | Orientační Běh Opava | C | 51190 | 100 Kč |
25Z7650 | Gřešková JanaGřešková Jana | Nereg. Gřešková | 52779 | 200 Kč | |
SOP7351 | Procházková MartinaProcházková Martina | OOB TJ Slezan Opava | C | 433097 | 100 Kč |
AOP7951 | Gallo MartinaGallo Martina | Orientační Běh Opava | C | 7204970 | 100 Kč |
TZL7352 | Chovancová JanaChovancová Jana | SKOB Zlín | C | 426400 | 100 Kč |
AOP7252 | Pachmannová HanaPachmannová Hana | Orientační Běh Opava | C | 361977 | 100 Kč |
AOP7751 | Krčková LenkaKrčková Lenka | Orientační Běh Opava | C | 2118505 | 100 Kč |
PLU7852 | Otrubová JohanaOtrubová Johana | TJ SOKOL Plumlov | C | 995816 | 100 Kč |
STE7251 | Janků RenataJanků Renata | SK SKI-OB Šternberk | C | 52502 | 100 Kč |
STE7556 | Lubrichová EvaLubrichová Eva | SK SKI-OB Šternberk | C | 2112743 | 100 Kč |
STE7550 | Marková EvaMarková Eva | SK SKI-OB Šternberk | C | 2080963 | 100 Kč |
STE7352 | Zbraňková MagdaZbraňková Magda | SK SKI-OB Šternberk | C | 2096137 | 100 Kč |
JPV7552 | Poláčková MonikaPoláčková Monika | Oddíl OS SK Prostějov | C | 2109754 | 100 Kč |
KON8080 | Jílková HanaJílková Hana | KOB Konice | C | 2069071 | 100 Kč |
TZL7350 | Kundratová JanaKundratová Jana | SKOB Zlín | C | 7209278 | 100 Kč |
2ZZ7350 | Pavlicová AnnaPavlicová Anna | KOALA | 2116450 | 200 Kč | |
HLV7060 | Sedláčková JanaSedláčková Jana | OB Holešov z.s. | C | 416084 | 100 Kč |
JZL7850 | Chromčáková JitkaChromčáková Jitka | TJ Jižní svahy Zlín | C | 53802 | 100 Kč |
TZL7653 | Pekárková EvaPekárková Eva | SKOB Zlín | C | 7752223 | 100 Kč |
67SA001 | Bednáriková TatianaBednáriková Tatiana | (SVK) KOB Čingov Spišská Nová Ves | 416825 | 100 Kč | |
ASU7499 | Doubravová BlankaDoubravová Blanka | Magnus Orienteering | C | 53032 | 100 Kč |
ASU7799 | Navrátilová HelenaNavrátilová Helena | Magnus Orienteering | C | 301698 | 100 Kč |
KON8277 | Ebnerová EvaEbnerová Eva | KOB Konice | C | 515485 | 100 Kč |
SSU6091 | Králová ZdenkaKrálová Zdenka | SK Severka Šumperk | C | 1406132 | 100 Kč |
KSU7787 | Štáblová MichaelaŠtáblová Michaela | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 49418 | 100 Kč |
KSU7551 | Pattermanová IvanaPattermanová Ivana | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 2085601 | 100 Kč |
LCE6569 | Hubáčková DagmarHubáčková Dagmar | OOB TJ Slovan Luhačovice | C | 889302 | 100 Kč |
PLU7777 | Němečková VěraNěmečková Věra | TJ SOKOL Plumlov | C | 2035158 | 100 Kč |
TZL8052 | Honnerová BlankaHonnerová Blanka | SKOB Zlín | C | 52217 | 100 Kč |
SBK8151 | Daňková VeronikaDaňková Veronika | KOB START Blansko | C | 8007503 | 100 Kč |
TZL8053 | Kurfürstová IrenaKurfürstová Irena | SKOB Zlín | C | 53129 | 100 Kč |
AOP6151 | Glabazňová JanaGlabazňová Jana | Orientační Běh Opava | C | 515423 | 100 Kč |
JPV7650 | Chmelářová RadkaChmelářová Radka | Oddíl OS SK Prostějov | C | 2085577 | 100 Kč |
VBM6555 | Jemelíková LadaJemelíková Lada | VSK Mendelu Brno | C | 53489 | 100 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
UOL6953 | Kotrlová GitaKotrlová Gita | SOB Olomouc | C | 352324 | 100 Kč |
TZL6351 | Koláriková IrenaKoláriková Irena | SKOB Zlín | C | 53837 | 100 Kč |
JPV6556 | Štorková SimonaŠtorková Simona | Oddíl OS SK Prostějov | C | 2075676 | 100 Kč |
VIC7055 | Sadílková LenkaSadílková Lenka | OB Vizovice | C | 416050 | 100 Kč |
SFM7152 | Brodová GabrielaBrodová Gabriela | O-RUNNAŘI Beskydy | C | 49441 | 100 Kč |
UOL6951 | Kašparová IvanaKašparová Ivana | SOB Olomouc | C | 2032169 | 100 Kč |
UOL6452 | Štrajtová ZuzanaŠtrajtová Zuzana | SOB Olomouc | C | 52466 | 100 Kč |
ZPV6666 | Jarošová PetraJarošová Petra | KOB ZPV Prostějov | C | 52654 | 100 Kč |
SSU6591 | Ostřanská IvetaOstřanská Iveta | SK Severka Šumperk | C | 224901 | 100 Kč |
AOP7052 | Sedlářová PavlaSedlářová Pavla | Orientační Běh Opava | C | 2096150 | 100 Kč |
UOL5852 | Špacírová DanušeŠpacírová Danuše | SOB Olomouc | C | 52730 | 100 Kč |
KON5887 | Smičková EvaSmičková Eva | KOB Konice | C | 52412 | 100 Kč |
STE7150 | Mikošková IvetaMikošková Iveta | SK SKI-OB Šternberk | C | 2113042 | 100 Kč |
OTK7251 | Klímová BarboraKlímová Barbora | OOB TJ Jiskra Otrokovice | C | 2067304 | 100 Kč |
OOP6750 | Kociánová EvaKociánová Eva | TJ Opava | C | 2112733 | 100 Kč |
TZL6051 | Hájová JanaHájová Jana | SKOB Zlín | C | 8919 | 100 Kč |
HOB7051 | Hendrychová MarcelaHendrychová Marcela | SK OB Horní Benešov | C | 301304 | 100 Kč |
BBM7155 | Kunzová IvanaKunzová Ivana | BETA URSUS Rosice | C | 52346 | 100 Kč |
TZL6751 | Lázničková MarcelaLázničková Marcela | SKOB Zlín | C | 331685 | 100 Kč |
BFM7152 | Řeháková JanaŘeháková Jana | SKOB Frýdek - Místek | C | 2113071 | 100 Kč |
ASU6099 | Strachotová EvaStrachotová Eva | Magnus Orienteering | C | 52560 | 100 Kč |
SFM7151 | Bernatíková ŠárkaBernatíková Šárka | O-RUNNAŘI Beskydy | C | 49487 | 100 Kč |
SOP7150 | Hájková JitkaHájková Jitka | OOB TJ Slezan Opava | C | 515407 | 100 Kč |
TZL6566 | Schäferová JanaSchäferová Jana | SKOB Zlín | C | 52342 | 100 Kč |
BFM7251 | Kočarová KláraKočarová Klára | SKOB Frýdek - Místek | 49456 | 200 Kč | |
KSU7252 | Švancárová HelenaŠvancárová Helena | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 2027233 | 100 Kč |
KSU6950 | Pšenčíková EvaPšenčíková Eva | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 443106 | 100 Kč |
LCE6461 | Ferdusová EvaFerdusová Eva | OOB TJ Slovan Luhačovice | C | 52694 | 100 Kč |
LCE6351 | Slezáková JitkaSlezáková Jitka | OOB TJ Slovan Luhačovice | C | 52701 | 100 Kč |
LCE6359 | Vavrysová IvaVavrysová Iva | OOB TJ Slovan Luhačovice | C | 889289 | 100 Kč |
LCE5852 | Vlažná MirkaVlažná Mirka | OOB TJ Slovan Luhačovice | C | 52698 | 100 Kč |
MOV6351 | Rokoszová JaroslavaRokoszová Jaroslava | SKOB Ostrava | C | 51373 | 100 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
SOP4851 | Suchánková LibušeSuchánková Libuše | OOB TJ Slezan Opava | C | 446344 | 100 Kč |
KVS5651 | Trávníčková JitkaTrávníčková Jitka | SKOB Kobra Vsetín | C | 2021856 | 100 Kč |
TZL6262 | Krejčíková MonikaKrejčíková Monika | SKOB Zlín | C | 8260628 | 100 Kč |
TZL6052 | Polášková KamilaPolášková Kamila | SKOB Zlín | C | 53338 | 100 Kč |
TZL5254 | Horynová EvaHorynová Eva | SKOB Zlín | C | 8930 | 100 Kč |
TZL5954 | Žaludková MiroslavaŽaludková Miroslava | SKOB Zlín | C | 53838 | 100 Kč |
OOP5751 | Hájková LudmilaHájková Ludmila | TJ Opava | C | 52769 | 150 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
TZL0805 | Němec MichalNěmec Michal | SKOB Zlín | C | 08614 | 50 Kč |
EZL0900 | Kusák AlexanderKusák Alexander | PEV Zlín | C | 53900 | 50 Kč |
STE0807 | Mikoška JanMikoška Jan | SK SKI-OB Šternberk | C | 2112769 | 50 Kč |
MOV0901 | Kostka ArturKostka Artur | SKOB Ostrava | C | 428258 | 50 Kč |
VIC0712 | Veselý ŠtěpánVeselý Štěpán | OB Vizovice | C | 50 Kč | |
TZL0807 | Přibík MartinPřibík Martin | SKOB Zlín | C | 8597 | 50 Kč |
KVS0711 | Švestka ŠtěpánŠvestka Štěpán | SKOB Kobra Vsetín | 53694 | 100 Kč | |
TZL0809 | Lebánek Jan MaxmiliánLebánek Jan Maxmilián | SKOB Zlín | C | 8582 | 50 Kč |
KSU1100 | Štábl VítŠtábl Vít | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 53668 | 50 Kč |
KSU1010 | Kroul FrantišekKroul František | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 50 Kč | |
LCE0802 | Takos JannisTakos Jannis | OOB TJ Slovan Luhačovice | C | 50 Kč | |
LCE0801 | Skovajsa MartinSkovajsa Martin | OOB TJ Slovan Luhačovice | C | 50 Kč | |
SKM1000 | Dittrich MatoušDittrich Matouš | KOB Směr Kroměříž | C | 436931 | 50 Kč |
STExx00 | Tomášek JosefTomášek Josef | SK SKI-OB Šternberk | 2106723 | 100 Kč | |
TZL0810 | Pavlík AdamPavlík Adam | SKOB Zlín | C | 8602 | 50 Kč |
JPV0900 | Chmelář FilipChmelář Filip | Oddíl OS SK Prostějov | C | 2000222 | 50 Kč |
HOB0701 | Kurečka JakubKurečka Jakub | SK OB Horní Benešov | C | 436947 | 75 Kč |
HOB0902 | Kurečka ŠimonKurečka Šimon | SK OB Horní Benešov | C | 436924 | 75 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
TZL0902 | Slováček OndřejSlováček Ondřej | SKOB Zlín | C | 52212 | 50 Kč |
TZL0806 | Hozík ŠtěpánHozík Štěpán | SKOB Zlín | C | 8583 | 50 Kč |
TZL0800 | Pernička MartinPernička Martin | SKOB Zlín | C | 7207055 | 50 Kč |
AOP0901 | Kovalčík PetrKovalčík Petr | Orientační Běh Opava | C | 49430 | 50 Kč |
AOP0900 | Holas ŠtěpánHolas Štěpán | Orientační Běh Opava | C | 2111725 | 50 Kč |
AOP0802 | Gallo OndřejGallo Ondřej | Orientační Běh Opava | C | 53278 | 50 Kč |
STE0800 | Světnický AntonínSvětnický Antonín | SK SKI-OB Šternberk | C | 2108898 | 50 Kč |
TBM0800 | Denemarek MaxDenemarek Max | KOS TJ Tesla Brno | C | 7080127 | 50 Kč |
TZL0700 | Kundrata VítKundrata Vít | SKOB Zlín | C | 53360 | 50 Kč |
MOV0700 | Menzel AntonínMenzel Antonín | SKOB Ostrava | C | 428249 | 50 Kč |
AOP0902 | Cetl JanCetl Jan | Orientační Běh Opava | C | 307338 | 50 Kč |
VIC0713 | Vlček TomášVlček Tomáš | OB Vizovice | C | 2116470 | 50 Kč |
UOL0801 | Kubíček VavřinecKubíček Vavřinec | SOB Olomouc | C | 2113097 | 50 Kč |
TZL0704 | Mikláš MatějMikláš Matěj | SKOB Zlín | C | 8601 | 50 Kč |
TZL0705 | Truneček JakubTruneček Jakub | SKOB Zlín | C | 53367 | 50 Kč |
ASU0748 | Macek VojtěchMacek Vojtěch | Magnus Orienteering | C | 426313 | 50 Kč |
BFM0701 | Kočara FrantišekKočara František | SKOB Frýdek - Místek | C | 49457 | 50 Kč |
TRI0700 | Bičánek VítBičánek Vít | TJ TŽ Třinec | C | 8663 | 50 Kč |
KSU0818 | Polášek FilipPolášek Filip | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 2073739 | 50 Kč |
KSU0700 | Mlček VincencMlček Vincenc | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 53654 | 50 Kč |
LCE0702 | Hájek RadimHájek Radim | OOB TJ Slovan Luhačovice | C | 253366 | 50 Kč |
LCE0701 | Skýba Jakub JanSkýba Jakub Jan | OOB TJ Slovan Luhačovice | C | 2075691 | 50 Kč |
SKM0700 | Pěček JakubPěček Jakub | KOB Směr Kroměříž | C | 51305 | 50 Kč |
TZL0701 | Honner JaroslavHonner Jaroslav | SKOB Zlín | C | 8877 | 50 Kč |
TZL0702 | Novotný MilošNovotný Miloš | SKOB Zlín | C | 8593 | 50 Kč |
UOL0700 | Janeček JáchymJaneček Jáchym | SOB Olomouc | C | 75 Kč | |
SVS0701 | Koňařík VojtéchKoňařík Vojtéch | Orientklub Vsetín | C | 51518 | 75 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
TZL0601 | Strakoš OndřejStrakoš Ondřej | SKOB Zlín | C | 7209291 | 50 Kč |
JPV0505 | Štorek JanŠtorek Jan | Oddíl OS SK Prostějov | B | 2075670 | 50 Kč |
TZL0602 | Pernička VáclavPernička Václav | SKOB Zlín | B | 7207028 | 50 Kč |
AOP0600 | Borunský MatějBorunský Matěj | Orientační Běh Opava | B | 428264 | 50 Kč |
TZL0503 | Němec FilipNěmec Filip | SKOB Zlín | B | 2113089 | 50 Kč |
TZL0505 | Vaněk BořekVaněk Bořek | SKOB Zlín | B | 2113077 | 50 Kč |
TZL0504 | Martinek MatyášMartinek Matyáš | SKOB Zlín | B | 2113058 | 50 Kč |
AOP0500 | Krček JanKrček Jan | Orientační Běh Opava | B | 2070838 | 50 Kč |
PLU0501 | Otruba FrantišekOtruba František | TJ SOKOL Plumlov | B | 2051506 | 50 Kč |
PLU0500 | Černoch MartinČernoch Martin | TJ SOKOL Plumlov | B | 2061762 | 50 Kč |
PLU0503 | Karásek AntonínKarásek Antonín | TJ SOKOL Plumlov | C | 428201 | 50 Kč |
JPV0520 | Poláček TomášPoláček Tomáš | Oddíl OS SK Prostějov | C | 2108908 | 50 Kč |
TZL0507 | Palas JanPalas Jan | SKOB Zlín | C | 49895 | 50 Kč |
KRN0500 | Daněk VítDaněk Vít | KOS TJ Lokomotiva Krnov | C | 428244 | 50 Kč |
BFM0504 | Smyček DavidSmyček David | SKOB Frýdek - Místek | C | 410795 | 50 Kč |
BFM0607 | Šárek JakubŠárek Jakub | SKOB Frýdek - Místek | 49452 | 100 Kč | |
UOL0502 | Vodička IgorVodička Igor | SOB Olomouc | B | 7200909 | 50 Kč |
ASU0547 | Greschner AdamGreschner Adam | Magnus Orienteering | C | 9132 | 50 Kč |
ASU0546 | Kobylka DavidKobylka David | Magnus Orienteering | C | 2102553 | 50 Kč |
TZL0604 | Huleja MartinHuleja Martin | SKOB Zlín | C | 2113096 | 50 Kč |
TRI0502 | Bíčánek JanBíčánek Jan | TJ TŽ Třinec | B | 7207887 | 50 Kč |
KSU0626 | Jordán AlexandrJordán Alexandr | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 2056276 | 50 Kč |
KSU0606 | Štábl PatrikŠtábl Patrik | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | B | 446437 | 50 Kč |
KSU0525 | Bláha AdamBláha Adam | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 2073730 | 50 Kč |
KSU0505 | Kroul JiříKroul Jiří | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | B | 53565 | 50 Kč |
KSU0502 | Tomanek LukášTomanek Lukáš | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 49316 | 50 Kč |
LCE0501 | Hrbáček FilipHrbáček Filip | OOB TJ Slovan Luhačovice | C | 416072 | 50 Kč |
LCE0602 | Káňa JindřichKáňa Jindřich | OOB TJ Slovan Luhačovice | C | 416054 | 50 Kč |
LCE0503 | Kovařík ŠimonKovařík Šimon | OOB TJ Slovan Luhačovice | C | 416067 | 50 Kč |
LCE0502 | Sláma ŠimonSláma Šimon | OOB TJ Slovan Luhačovice | B | 2080838 | 50 Kč |
LCE0504 | Vebr DavidVebr David | OOB TJ Slovan Luhačovice | C | 52700 | 50 Kč |
SLA0800 | Zápotocký JiříZápotocký Jiří | SKOB Slaný | C | 2075658 | 50 Kč |
KSU0616 | Šána RobertŠána Robert | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | B | 2073738 | 75 Kč |
VIC0606 | Hala JaromírHala Jaromír | OB Vizovice | C | 75 Kč | |
TRI0508 | Byrtus JakubByrtus Jakub | TJ TŽ Třinec | B | 7209459 | 75 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
TZL0400 | Šemnický JakubŠemnický Jakub | SKOB Zlín | B | 2091553 | 50 Kč |
KON0404 | Beneš JindřichBeneš Jindřich | KOB Konice | B | 1418768 | 50 Kč |
TZL0401 | Eichler VítEichler Vít | SKOB Zlín | B | 7209282 | 50 Kč |
TZL0404 | Novosad PavelNovosad Pavel | SKOB Zlín | A | 7209289 | 50 Kč |
UOL0301 | Rajman FilipRajman Filip | SOB Olomouc | B | 2113074 | 50 Kč |
TRI0302 | Sliž RostislavSliž Rostislav | TJ TŽ Třinec | B | 49381 | 50 Kč |
TZL0403 | Hustý AdamHustý Adam | SKOB Zlín | B | 2096138 | 50 Kč |
TZL0402 | Vaněk OndřejVaněk Ondřej | SKOB Zlín | B | 889320 | 50 Kč |
STE0404 | Janků MartinJanků Martin | SK SKI-OB Šternberk | B | 2035728 | 50 Kč |
JPV0306 | Poláček LukášPoláček Lukáš | Oddíl OS SK Prostějov | C | 2108865 | 50 Kč |
TZL0405 | Fišer MartinFišer Martin | SKOB Zlín | C | 52685 | 50 Kč |
ODR0300 | Matěja JanMatěja Jan | SKOB Odry | C | 49357 | 50 Kč |
ODR0400 | Král JiříKrál Jiří | SKOB Odry | C | 49334 | 50 Kč |
13C0401 | Graubner TadeášGraubner Tadeáš | SKK Tatanka Zlín | 2067944 | 100 Kč | |
ASU0447 | Bartášek TomášBartášek Tomáš | Magnus Orienteering | C | 416716 | 50 Kč |
ASU0448 | Štoudek MartinŠtoudek Martin | Magnus Orienteering | B | 53112 | 50 Kč |
KSU0403 | Šperlich JanŠperlich Jan | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | B | 2082903 | 50 Kč |
KSU0402 | Polášek VítPolášek Vít | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 446419 | 50 Kč |
KSU0401 | Štábl AdamŠtábl Adam | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | A | 2058480 | 50 Kč |
KSU0333 | Patterman ProkopPatterman Prokop | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | B | 442865 | 50 Kč |
LCE0306 | Hájek PetrHájek Petr | OOB TJ Slovan Luhačovice | B | 416071 | 50 Kč |
LCE0402 | Humeník DavidHumeník David | OOB TJ Slovan Luhačovice | B | 2080833 | 50 Kč |
TRI0400 | Kovařík TomášKovařík Tomáš | TJ TŽ Třinec | B | 7200590 | 50 Kč |
SKM0401 | Pěček DominikPěček Dominik | KOB Směr Kroměříž | C | 53817 | 50 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
JPV0202 | Štorek DavidŠtorek David | Oddíl OS SK Prostějov | B | 2075675 | 100 Kč |
JPV0123 | Holusek JiříHolusek Jiří | Oddíl OS SK Prostějov | C | 7208224 | 100 Kč |
UOL0202 | Jedzok VojtěchJedzok Vojtěch | SOB Olomouc | C | 2112759 | 100 Kč |
STE0206 | Doseděl ŠtěpánDoseděl Štěpán | SK SKI-OB Šternberk | C | 2108907 | 100 Kč |
STE0104 | Poštulka LukášPoštulka Lukáš | SK SKI-OB Šternberk | B | 2060295 | 100 Kč |
TZL0203 | Kundrata JanKundrata Jan | SKOB Zlín | B | 7209284 | 100 Kč |
SSU0202 | Seidenglanz JáchymSeidenglanz Jáchym | SK Severka Šumperk | B | 1407427 | 100 Kč |
KSU0101 | Krč MatějKrč Matěj | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | B | 2058481 | 100 Kč |
SVS0200 | Koňařík VítKoňařík Vít | Orientklub Vsetín | B | 53384 | 150 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
KON9915 | Beneš MiroslavBeneš Miroslav | KOB Konice | B | 1418762 | 100 Kč |
OTK9901 | Müller TomášMüller Tomáš | OOB TJ Jiskra Otrokovice | B | 433087 | 100 Kč |
SOP9901 | Procházka ZdeněkProcházka Zdeněk | OOB TJ Slezan Opava | B | 253106 | 100 Kč |
SSU0000 | Kaprál JanKaprál Jan | SK Severka Šumperk | B | 7207780 | 100 Kč |
KSU0049 | Grulich OndřejGrulich Ondřej | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | B | 2067336 | 100 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
TZL8001 | Novotný JiříNovotný Jiří | SKOB Zlín | C | 515192 | 100 Kč |
TZL8002 | Slováček TomášSlováček Tomáš | SKOB Zlín | C | 2084933 | 100 Kč |
VIC6901 | Sadílek MartinSadílek Martin | OB Vizovice | C | 52293 | 100 Kč |
VIC9601 | Sadílek JanSadílek Jan | OB Vizovice | C | 53126 | 100 Kč |
AOP7301 | Kovalčík TomášKovalčík Tomáš | Orientační Běh Opava | C | 2085619 | 100 Kč |
AOP7802 | Holas TomášHolas Tomáš | Orientační Běh Opava | C | 1400441 | 100 Kč |
SOP9301 | Pospíšil PetrPospíšil Petr | OOB TJ Slezan Opava | C | 7207871 | 100 Kč |
ZPV7900 | Karásek MichalKarásek Michal | KOB ZPV Prostějov | C | 433096 | 100 Kč |
STE7607 | Fendrych MichalFendrych Michal | SK SKI-OB Šternberk | C | 52503 | 100 Kč |
STE7501 | Marek AntonínMarek Antonín | SK SKI-OB Šternberk | C | 2049564 | 100 Kč |
STE9700 | Poštulka TomášPoštulka Tomáš | SK SKI-OB Šternberk | B | 2060296 | 100 Kč |
STE7505 | Pudel JardaPudel Jarda | SK SKI-OB Šternberk | C | 52516 | 100 Kč |
PVP8000 | Křížan JiříKřížan Jiří | VSK Přírodní vědy Praha | C | 7201778 | 100 Kč |
SVS7901 | Bouzek PetrBouzek Petr | Orientklub Vsetín | C | 53388 | 100 Kč |
TZL6915 | Podmolík TomášPodmolík Tomáš | SKOB Zlín | C | 1400443 | 100 Kč |
SFM8303 | Koťátko AlešKoťátko Aleš | O-RUNNAŘI Beskydy | C | 2023814 | 100 Kč |
ASU9243 | Ostřanský FilipOstřanský Filip | Magnus Orienteering | C | 920681 | 100 Kč |
SFM9801 | Bernatík LukášBernatík Lukáš | O-RUNNAŘI Beskydy | C | 2800327 | 100 Kč |
LCE6127 | Hubáček JosefHubáček Josef | OOB TJ Slovan Luhačovice | C | 2017666 | 100 Kč |
VPM7802 | Honner JaroslavHonner Jaroslav | KOS Slavia Plzeň | C | 7207358 | 100 Kč |
SSU8243 | Král VáclavKrál Václav | SK Severka Šumperk | C | 887940 | 100 Kč |
LCE8001 | Červák JanČervák Jan | OOB TJ Slovan Luhačovice | C | 7205564 | 100 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
JPV8303 | Hubáček OndřejHubáček Ondřej | Oddíl OS SK Prostějov | C | 52843 | 100 Kč |
SOP9001 | Erben MartinErben Martin | OOB TJ Slezan Opava | C | 361970 | 100 Kč |
SBK7911 | Dressler JanDressler Jan | KOB START Blansko | C | 2045244 | 100 Kč |
TZL5704 | Krejčík ZbyněkKrejčík Zbyněk | SKOB Zlín | C | 8071221 | 100 Kč |
TZL5102 | Jelínek VítJelínek Vít | SKOB Zlín | C | 7209285 | 100 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
UOL7503 | Smékal DavidSmékal David | SOB Olomouc | C | 886282 | 100 Kč |
OTK7500 | Pohořalý JiříPohořalý Jiří | OOB TJ Jiskra Otrokovice | C | 426382 | 100 Kč |
TZL7401 | Novosad PavelNovosad Pavel | SKOB Zlín | C | 2080910 | 100 Kč |
TZL6401 | Vrubel KarelVrubel Karel | SKOB Zlín | C | 53143 | 100 Kč |
TZL7336 | Pernička PetrPernička Petr | SKOB Zlín | C | 7207038 | 100 Kč |
UOL7100 | Horký JanHorký Jan | SOB Olomouc | C | 2020741 | 100 Kč |
AOP7402 | Borunský TomášBorunský Tomáš | Orientační Běh Opava | C | 682655 | 100 Kč |
TZL6835 | Černoch KarelČernoch Karel | SKOB Zlín | C | 8933 | 100 Kč |
JPV7404 | Přikryl JiříPřikryl Jiří | Oddíl OS SK Prostějov | C | 2102771 | 100 Kč |
EZL6502 | Kusák IvanKusák Ivan | PEV Zlín | C | 53896 | 100 Kč |
AOP7302 | Krček MartinKrček Martin | Orientační Běh Opava | C | 253130 | 100 Kč |
STE6307 | Hepnar LubošHepnar Luboš | SK SKI-OB Šternberk | C | 52506 | 100 Kč |
STE7102 | Janků MarekJanků Marek | SK SKI-OB Šternberk | C | 2080826 | 100 Kč |
STE7100 | Smolka MartinSmolka Martin | SK SKI-OB Šternberk | C | 2027234 | 100 Kč |
ODR7101 | Rigó MarekRigó Marek | SKOB Odry | C | 52756 | 100 Kč |
2ZZ7500 | Pavlica JiříPavlica Jiří | KOALA | 2116450 | 200 Kč | |
TZL7802 | Přibík VáclavPřibík Václav | SKOB Zlín | C | dodáme na prezentaci | 100 Kč |
KVS7301 | Švestka VítězslavŠvestka Vítězslav | SKOB Kobra Vsetín | C | 53372 | 100 Kč |
67SA002 | Bednárik MartinBednárik Martin | (SVK) KOB Čingov Spišská Nová Ves | 406996 | 100 Kč | |
JPV7505 | Kopecký IvoKopecký Ivo | Oddíl OS SK Prostějov | C | 1420762 | 100 Kč |
JPV8101 | Jurenka PavelJurenka Pavel | Oddíl OS SK Prostějov | C | 210 8915 | 100 Kč |
ASU7448 | Bartášek JiříBartášek Jiří | Magnus Orienteering | C | 416715 | 100 Kč |
ASU7848 | Greschner LubošGreschner Luboš | Magnus Orienteering | C | 7203335 | 100 Kč |
ASU7449 | Navrátil MartinNavrátil Martin | Magnus Orienteering | C | 7203338 | 100 Kč |
TZL6304 | Schäfer MichalSchäfer Michal | SKOB Zlín | C | 7209288 | 100 Kč |
TRI7701 | Bíčánek MilanBíčánek Milan | TJ TŽ Třinec | C | 49371 | 100 Kč |
KSU7501 | Štábl RomanŠtábl Roman | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 446432 | 100 Kč |
KSU7337 | Patterman PavelPatterman Pavel | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 446410 | 100 Kč |
STExx02 | Tomášek PetrTomášek Petr | SK SKI-OB Šternberk | 52462 | 200 Kč | |
SBK7541 | Daněk RomanDaněk Roman | KOB START Blansko | C | 8008112 | 100 Kč |
JPV7501 | Chmelář JanChmelář Jan | Oddíl OS SK Prostějov | C | 2113078 | 100 Kč |
TZL7301 | Novotný MarekNovotný Marek | SKOB Zlín | C | 1417261 | 100 Kč |
UOL7800 | Kopecký DavidKopecký David | SOB Olomouc | C | 2044889 | 150 Kč |
UOL7701 | Paulíček MichalPaulíček Michal | SOB Olomouc | C | 2118494 | 150 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
SCP7201 | Podivínský TomášPodivínský Tomáš | OK Sparta Praha | C | 51557 | 100 Kč |
TZL6345 | Strakoš BohumilStrakoš Bohumil | SKOB Zlín | C | 7209290 | 100 Kč |
KON6111 | Grepl LadislavGrepl Ladislav | KOB Konice | C | 433100 | 100 Kč |
UOL7005 | Kotrle MiroslavKotrle Miroslav | SOB Olomouc | C | 515079 | 100 Kč |
UOL6600 | Raclavský VladislavRaclavský Vladislav | SOB Olomouc | C | 2087712 | 100 Kč |
JPV6526 | Soldán VladimírSoldán Vladimír | Oddíl OS SK Prostějov | C | 2020730 | 100 Kč |
OTK6910 | Kunz PetrKunz Petr | OOB TJ Jiskra Otrokovice | C | 052344 | 100 Kč |
KVS6501 | Černík MilanČerník Milan | SKOB Kobra Vsetín | C | 2021855 | 100 Kč |
UOL5301 | Navrátil AntonínNavrátil Antonín | SOB Olomouc | C | 52448 | 100 Kč |
SSU6301 | Valenta JiříValenta Jiří | SK Severka Šumperk | C | 51508 | 100 Kč |
AOP6702 | Tesař JiříTesař Jiří | Orientační Běh Opava | C | 352349 | 100 Kč |
OOL6300 | Světnický AlexandrSvětnický Alexandr | SK Haná orienteering | C | 426375 | 100 Kč |
STE6600 | Poštulka ZdenekPoštulka Zdenek | SK SKI-OB Šternberk | C | 2080962 | 100 Kč |
JPV7214 | Poláček LubošPoláček Luboš | Oddíl OS SK Prostějov | C | 2112735 | 100 Kč |
ZPV6425 | Dokoupil VojtěchDokoupil Vojtěch | KOB ZPV Prostějov | C | 52596 | 100 Kč |
PLU6219 | Kubeš JaromírKubeš Jaromír | TJ SOKOL Plumlov | C | 52500 | 100 Kč |
AOP6302 | Sklenář MiroslavSklenář Miroslav | Orientační Běh Opava | C | 7200359 | 100 Kč |
AOP6602 | Cetl VladimírCetl Vladimír | Orientační Běh Opava | C | 0 | 100 Kč |
OOP5803 | Ryšavý JiříRyšavý Jiří | TJ Opava | C | 2049558 | 100 Kč |
HLV6404 | Sedláček JaroslavSedláček Jaroslav | OB Holešov z.s. | C | 53827 | 100 Kč |
SOP6201 | Bačo LubomírBačo Lubomír | OOB TJ Slezan Opava | C | 49350 | 100 Kč |
UOL6500 | Kubíček JiříKubíček Jiří | SOB Olomouc | C | 1410004 | 100 Kč |
UOL7200 | Zbořil CtiradZbořil Ctirad | SOB Olomouc | C | 2060254 | 100 Kč |
BBM7101 | Kunz MartinKunz Martin | BETA URSUS Rosice | C | 553435 | 100 Kč |
TZL6701 | Láznička LiborLáznička Libor | SKOB Zlín | C | 331193 | 100 Kč |
OTK7202 | Šiška OtoŠiška Oto | OOB TJ Jiskra Otrokovice | C | 425524 | 100 Kč |
ASU6749 | Kobylka RomanKobylka Roman | Magnus Orienteering | C | 0 | 100 Kč |
ASU7102 | Macek KarelMacek Karel | Magnus Orienteering | C | 51882 | 100 Kč |
SFM7201 | Bernatík AlešBernatík Aleš | O-RUNNAŘI Beskydy | C | 2023813 | 100 Kč |
SBR5501 | Vodička LuděkVodička Luděk | SKOB Bruntál | C | 51913 | 100 Kč |
BFM7001 | Kočara JiříKočara Jiří | SKOB Frýdek - Místek | C | 2102872 | 100 Kč |
KSU7227 | Šimek MartinŠimek Martin | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 52541 | 100 Kč |
LCE6702 | Piše DušanPiše Dušan | OOB TJ Slovan Luhačovice | C | 331231 | 100 Kč |
TZL7207 | Podhajský JaroslavPodhajský Jaroslav | SKOB Zlín | 8937 | 200 Kč | |
SKMxx03 | Mikšík PavelMikšík Pavel | KOB Směr Kroměříž | 500259 | 200 Kč | |
HAV6000 | Lužný LadislavLužný Ladislav | OB Havířov | C | 336792 | 100 Kč |
SBK6301 | Buřt VladimírBuřt Vladimír | KOB START Blansko | C | 2102705 | 150 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
OTK5707 | Štěpáník OtakarŠtěpáník Otakar | OOB TJ Jiskra Otrokovice | C | 53804 | 100 Kč |
HLV4801 | Peška AntonínPeška Antonín | OB Holešov z.s. | C | 416088 | 100 Kč |
UOL5201 | Janošík AntonínJanošík Antonín | SOB Olomouc | C | 2092418 | 100 Kč |
SOP5701 | Pospíšil VáclavPospíšil Václav | OOB TJ Slezan Opava | C | 49391 | 100 Kč |
MOV5601 | Slivečka JaromírSlivečka Jaromír | SKOB Ostrava | C | 352301 | 100 Kč |
ZPV5706 | Jaroš VojtěchJaroš Vojtěch | KOB ZPV Prostějov | C | 231248 | 100 Kč |
OOL5804 | Albert FrantišekAlbert František | SK Haná orienteering | C | 52531 | 100 Kč |
OOL5904 | Višňa MilanVišňa Milan | SK Haná orienteering | C | 307337 | 100 Kč |
EZL6205 | Otrusina MilanOtrusina Milan | PEV Zlín | C | 52338 | 100 Kč |
KON4617 | Skácel JaroslavSkácel Jaroslav | KOB Konice | C | 341715 | 100 Kč |
TZL5702 | Štípek RostislavŠtípek Rostislav | SKOB Zlín | 428296 | 200 Kč | |
STE6100 | Doseděl EmilDoseděl Emil | SK SKI-OB Šternberk | C | 2049563 | 100 Kč |
STE4801 | Sklenář AntonínSklenář Antonín | SK SKI-OB Šternberk | C | 52517 | 100 Kč |
SOP5702 | Vašek RudolfVašek Rudolf | OOB TJ Slezan Opava | C | 434592 | 100 Kč |
UOL5402 | Bednář JanBednář Jan | SOB Olomouc | C | 52473 | 100 Kč |
SVS5501 | Maliňák JosefMaliňák Josef | Orientklub Vsetín | C | 53389 | 100 Kč |
KRN5401 | Hrouza JanHrouza Jan | KOS TJ Lokomotiva Krnov | C | 2106888 | 100 Kč |
OTK4601 | Šidla AntonínŠidla Antonín | OOB TJ Jiskra Otrokovice | C | 433083 | 100 Kč |
OOP5302 | Rychlý MilošRychlý Miloš | TJ Opava | C | 49416 | 100 Kč |
OOP6100 | Lecián OldřichLecián Oldřich | TJ Opava | C | 49476 | 100 Kč |
SOP5102 | Malysa JánMalysa Ján | OOB TJ Slezan Opava | C | 53420 | 100 Kč |
MOV6102 | Maceček OtakarMaceček Otakar | SKOB Ostrava | C | 51173 | 100 Kč |
OTK5800 | Tomášek PavelTomášek Pavel | OOB TJ Jiskra Otrokovice | C | 53807 | 100 Kč |
ASU5600 | Strachota JaroslavStrachota Jaroslav | Magnus Orienteering | C | 52556 | 100 Kč |
KRN5201 | Hrouza TomášHrouza Tomáš | KOS TJ Lokomotiva Krnov | C | 52623 | 100 Kč |
LCE6118 | Plášek MartinPlášek Martin | OOB TJ Slovan Luhačovice | C | 52702 | 100 Kč |
KON5713 | Komínek JaroslavKomínek Jaroslav | KOB Konice | C | 8904 | 100 Kč |
OTK5300 | Polínek JaroslavPolínek Jaroslav | OOB TJ Jiskra Otrokovice | C | 2067305 | 100 Kč |
TZL5601 | Háj BohumilHáj Bohumil | SKOB Zlín | C | 53341 | 100 Kč |
SBK6201 | Peťovský JanPeťovský Jan | KOB START Blansko | C | 52076 | 150 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
TZL3613 | Láznička AloisLáznička Alois | SKOB Zlín | C | 425533 | 100 Kč |
ZLH4801 | Babák JiříBabák Jiří | OOB TJ Zlaté Hory | C | 352318 | 100 Kč |
UOL4602 | Gottfried JanGottfried Jan | SOB Olomouc | C | 352323 | 100 Kč |
UOL4600 | Horký JanHorký Jan | SOB Olomouc | C | 2020740 | 100 Kč |
OTK4729 | Kunz AntonínKunz Antonín | OOB TJ Jiskra Otrokovice | C | 052347 | 100 Kč |
SOP5101 | Jurčák KarelJurčák Karel | OOB TJ Slezan Opava | C | 7209463 | 100 Kč |
SSU4302 | Ostřanský JosefOstřanský Josef | SK Severka Šumperk | C | 52549 | 100 Kč |
TZL3125 | Valla StanislavValla Stanislav | SKOB Zlín | C | 53321 | 100 Kč |
OOP4401 | Nosek JiříNosek Jiří | TJ Opava | C | 52766 | 100 Kč |
OOP5001 | Ševčík BřetislavŠevčík Břetislav | TJ Opava | C | 49301 | 100 Kč |
OOL5100 | Pilc OldřichPilc Oldřich | SK Haná orienteering | C | 1400440 | 100 Kč |
SBR4801 | Toman StanislavToman Stanislav | SKOB Bruntál | C | 51917 | 100 Kč |
ZPV4012 | Kroupa JaroslavKroupa Jaroslav | KOB ZPV Prostějov | C | 52869 | 100 Kč |
MOV4803 | Rokosz BohumilRokosz Bohumil | SKOB Ostrava | C | 52783 | 100 Kč |
OOL4901 | Smolka MiloslavSmolka Miloslav | SK Haná orienteering | C | 52747 | 150 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
TZL0952 | Novosadová KláraNovosadová Klára | SKOB Zlín | C | 2070833 | 50 Kč |
KON1022 | Rozsíval MartinRozsíval Martin | KOB Konice | C | 2090866 | 50 Kč |
SSU1150 | Tichá AnnaTichá Anna | SK Severka Šumperk | C | 2111615 | 50 Kč |
6YC8550 | Karásková LucieKarásková Lucie | Neregistrovaní | 428210 | 50 Kč | |
AOP1451 | Tesařová LucieTesařová Lucie | Orientační Běh Opava | C | 331752 | 50 Kč |
STE0852 | Burdová HanaBurdová Hana | SK SKI-OB Šternberk | C | 2112745 | 50 Kč |
STE1150 | Janků MichalaJanků Michala | SK SKI-OB Šternberk | C | 52510 | 50 Kč |
STE0853 | Kučerová KlaudieKučerová Klaudie | SK SKI-OB Šternberk | C | 50 Kč | |
STE1100 | Marek MartinMarek Martin | SK SKI-OB Šternberk | C | 2073656 | 50 Kč |
BBM7901 | Denemarek IvoDenemarek Ivo | BETA URSUS Rosice | C | 7790320 | 50 Kč |
MOV1000 | Brandštetter PatrikBrandštetter Patrik | SKOB Ostrava | C | 52990 | 50 Kč |
2ZZ0700 | Pavlica BedřichPavlica Bedřich | KOALA | 51527 | 50 Kč | |
KRN0606 | Herman JakubHerman Jakub | KOS TJ Lokomotiva Krnov | C | 50 Kč | |
VIC0951 | Vlčková MarkétaVlčková Markéta | OB Vizovice | C | 2102550 | 50 Kč |
VIC1060 | Marková TatianaMarková Tatiana | OB Vizovice | C | 50 Kč | |
OTK0950 | Klímová MarkétaKlímová Markéta | OOB TJ Jiskra Otrokovice | C | 330673 | 50 Kč |
JZL0900 | Navrátil DanielNavrátil Daniel | TJ Jižní svahy Zlín | C | 2070835 | 50 Kč |
JZL1100 | Navrátil JáchymNavrátil Jáchym | TJ Jižní svahy Zlín | C | 2070845 | 50 Kč |
MOV0756 | Kubingerová MichaelaKubingerová Michaela | SKOB Ostrava | C | 428235 | 50 Kč |
13C1000 | Graubner MikulášGraubner Mikuláš | SKK Tatanka Zlín | 2067974 | 50 Kč | |
SKMA001 | Kožuchovi Honza a MagdaKožuchovi Honza a Magda | KOB Směr Kroměříž | 50 Kč | ||
ASU1249 | Macek VáclavMacek Václav | Magnus Orienteering | C | 0 | 50 Kč |
KON1171 | Ebnerová AlenaEbnerová Alena | KOB Konice | C | 4634081 | 50 Kč |
LCE1111 | Michálek MariánMichálek Marián | OOB TJ Slovan Luhačovice | C | 331675 | 50 Kč |
LCE7439 | Škoda FrantišekŠkoda František | OOB TJ Slovan Luhačovice | C | 2045222 | 50 Kč |
LCE1113 | Škoda FrantišekŠkoda František | OOB TJ Slovan Luhačovice | C | 2082902 | 50 Kč |
SLA1200 | Zápotocký TomášZápotocký Tomáš | SKOB Slaný | C | 2087720 | 50 Kč |
SKM1100 | Pěček TobiášPěček Tobiáš | KOB Směr Kroměříž | C | 416083 | 50 Kč |
SKMxx01 | Mikšík OliverMikšík Oliver | KOB Směr Kroměříž | 8065 | 50 Kč | |
MOVxxxx | Rychtářová MarkétaRychtářová Markéta | SKOB Ostrava | 2027246 | 50 Kč | |
6KC0950 | Růžičková ŽofieRůžičková Žofie | Neregistrovaní | zapůjčit | 90 Kč | |
SKMyy12 | Nemček MatyášNemček Matyáš | KOB Směr Kroměříž | půjčit | 50 Kč | |
SKMyy13 | Staněk FilipStaněk Filip | KOB Směr Kroměříž | půjčit | 50 Kč | |
TZL0804 | Kurfürst MatyášKurfürst Matyáš | SKOB Zlín | C | 53128 | 50 Kč |
VIC0801 | Hala ZdeněkHala Zdeněk | OB Vizovice | C | 50 Kč | |
SKMzz01 | Perničková DitaPerničková Dita | KOB Směr Kroměříž | 50 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
UOL7652 | Vránová HelenaVránová Helena | SOB Olomouc | C | 9201328 | 100 Kč |
UOL7300 | Vrána JanVrána Jan | SOB Olomouc | C | 7300185 | 100 Kč |
TRI7601 | Sliž EduardSliž Eduard | TJ TŽ Třinec | 416124 | 100 Kč | |
JPV7979 | Přikrylová JitkaPřikrylová Jitka | Oddíl OS SK Prostějov | C | 2109752 | 100 Kč |
1DZ6900 | Beneš MiroslavBeneš Miroslav | OB Jesenec | 100 Kč | ||
KON0222 | Havelka JanHavelka Jan | KOB Konice | C | 52718 | 100 Kč |
STE7600 | Burda TomášBurda Tomáš | SK SKI-OB Šternberk | C | 100 Kč | |
STE9751 | Dosedělová KláraDosedělová Klára | SK SKI-OB Šternberk | C | 2060297 | 100 Kč |
ODR0000 | Matěja VojtěchMatěja Vojtěch | SKOB Odry | C | 49399 | 100 Kč |
UOL7050 | Vrtalová GabrielaVrtalová Gabriela | SOB Olomouc | C | 2060253 | 100 Kč |
BFM7852 | Nováková LenkaNováková Lenka | SKOB Frýdek - Místek | 410792 | 100 Kč | |
ASU7599 | Christodoulou IvaChristodoulou Iva | Magnus Orienteering | C | 433095 | 100 Kč |
ASUXXCC | Musilová JanaMusilová Jana | Magnus Orienteering | 0 | 100 Kč | |
TZL5757 | Jelínková DagmarJelínková Dagmar | SKOB Zlín | C | 207823 | 100 Kč |
KON8215 | Ebner ZdeněkEbner Zdeněk | KOB Konice | C | 2090872 | 100 Kč |
KSU7552 | Tomanková MartinaTomanková Martina | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 2058462 | 100 Kč |
KSU7550 | Heclová JanaHeclová Jana | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 443087 | 100 Kč |
KSU7499 | Reichlová JiřinaReichlová Jiřina | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 2067330 | 100 Kč |
STExx03 | Tomášková PetraTomášková Petra | SK SKI-OB Šternberk | 2073437 | 100 Kč | |
SKMxx02 | Mikšík MichaelMikšík Michael | KOB Směr Kroměříž | 301155 | 100 Kč | |
SKMyy10 | Staňková RenaStaňková Rena | KOB Směr Kroměříž | zapůjčit | 140 Kč | |
SKMyy11 | Nemček MarcelNemček Marcel | KOB Směr Kroměříž | zapůjčit | 140 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
NNNX001 | Špak ZdeněkŠpak Zdeněk | Neregistrovaní | 428279 | 100 Kč | |
AOP7602 | Gallo MarekGallo Marek | Orientační Běh Opava | C | 7201830 | 100 Kč |
37C8501 | Pavlas RadekPavlas Radek | Bez registrace | zapůjčit | 140 Kč | |
NNN6100 | Fuchs VladimírFuchs Vladimír | Neregistrovaní | zapůjčit | 140 Kč | |
SVS7400 | Stříteský TomášStříteský Tomáš | Orientklub Vsetín | 8645932 | 100 Kč | |
VIC7857 | Marková PavlaMarková Pavla | OB Vizovice | C | 1400414 | 100 Kč |
SSU7450 | Seidenglanzová IrenaSeidenglanzová Irena | SK Severka Šumperk | 6713 | 100 Kč | |
TRI7550 | Bíčánková JanaBíčánková Jana | TJ TŽ Třinec | C | 7862 | 100 Kč |
NNN8901 | Kadlček VáclavKadlček Václav | Neregistrovaní | 685616 | 100 Kč | |
37C8500 | Zapletal MartinZapletal Martin | Bez registrace | zapůjčit | 140 Kč | |
TRI7703 | Byrtus PetrByrtus Petr | TJ TŽ Třinec | C | 49382 | 100 Kč |
SKMzz02 | Pernička MichPernička Mich | KOB Směr Kroměříž | zapůjčit | 140 Kč |