O systému ORIS

ORIS je centrální systém ČSOS, který pokrývá agendu vnitřních svazových procesů a agendu související se závody. Základními agendami systému jsou: klubová evidence, registrace, přestupy, hostování, kalendář závodů, přihlášky, výsledky a další související informace.

Výsledky závodu: Žebříček B-Čechy

Datum:
07.06.2015
Místo konání:
Pekloves
Pořadatel:
SJC - Sportcentrum Jičín
Mapa:
1:10 000
Ředitel závodu:
Mrázek Jan - R1
Hlavní rozhodčí:
Kalenský Tomáš - R1
Stavitel tratí:
Fujáčková Ivana - R2
JURY:
Zuzánek Zdeněk, Janata Martin, Rambousek Karel
Protokol:
Závod proběhl bez problémů, nebyl podán protest. Zdravotnice ošetřila nekolik odřenin a jednomu závodníkovi vytáhla dvě klíšťata. Jeden závodník žádal o vyndání trnu, ale při pohledu na jehlu urychleně odešel.
Kategorie:
D10N     D10C     D12C     D14B     D16B     D18B     D20B     D21A     D21B     D21C     D35B     D40B     D45B     D50B     D55B     D60B     D65B     D70B     H10N     H10C     H12C     H14B     H16B     H18B     H20B     H21A     H21B     H21C     H35B     H40B     H45B     H50B     H55B     H60B     H65B     H70B     H75B     H80B     HDR     P     T    
D10N
2.90 km, 5 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Balcarová Marie NNN Neregistrovaní 20:12
2. Pitrmucová Lucie JIL0651 OK Jilemnice 20:18 + 0:06
3. Kučerová Amálie PHK OK 99 Hradec Králové 23:12 + 3:00
4. Čečková Karolína SHK0650 OK Slavia Hradec Králové 24:52 + 4:40
5. Alblová Zuzana LME0660 SK Los Mělník 25:29 + 5:17
6. Lamačová Barbora BOR0750 OK Jiskra Nový Bor 25:56 + 5:44
7. Rendová Kateřina KAM0550 SK Kamenice 26:34 + 6:22
8. Jedličková Josefína VSP0651 USK Praha 27:51 + 7:39
9. Nemšovská Magdalena VSP0853 USK Praha 29:30 + 9:18
10. Kuželová Ela FSP0750 VŠTJ Stavební fakulta Praha 31:18 + 11:06
11. Pokorná Nela PGP0552 SK Praga 32:28 + 12:16
12. Gajdová Michaela VSP0752 USK Praha 32:35 + 12:23
13. Janatová Violka DKP0950 Oddíl OB Kotlářka 40:08 + 19:56
14. Pěkná Alžběta ROU0950 SKOB Roudnice nad Labem 41:51 + 21:39
15. Straková Denisa SLA0750 SKOB Slaný 48:29 + 28:17
16. Ptáčková Veronika PGP0551 SK Praga 52:57 + 32:45
17. Houžvičková Daniela TUR OOB TJ Turnov 64:56 + 44:44
D10C
2.00 km, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Škáchová Viktorie KAM0650 SK Kamenice 16:40
2. Kubecová Magdalena STB0550 TJ Stadion Nový Bor 19:30 + 2:50
3. Baldrianová Eva VSP0751 USK Praha 20:25 + 3:45
4. Polívková Beáta RIC0652 OB Říčany 22:02 + 5:22
5. Škáchová Zuzana KAM0651 SK Kamenice 25:16 + 8:36
6. Hubáčková Lucie TJN0651 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 34:41 + 18:01
D12C
2.20 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Karlová Anna JIL0352 OK Jilemnice 15:18
2. Fejfarová Tereza LPU0360 OK Lokomotiva Pardubice 16:04 + 0:46
3. Metelková Michaela PHK0550 OK 99 Hradec Králové 17:19 + 2:01
4. Staňková Radka VPM0452 KOS Slavia VŠ Plzeň 19:03 + 3:45
5. Martanová Lea VLI0555 Slavia Liberec orienteering 19:26 + 4:08
6. Hrnčířová Ivana STH0351 SK Studenec 19:30 + 4:12
7. Nádeníčková Iva NEJ0350 TJ Jiskra Nejdek 20:12 + 4:54
8. Hankovcová Helena KAM0350 SK Kamenice 21:15 + 5:57
9. Marková Hana LLI0450 TJ Loko Liberec 21:33 + 6:15
10. Pilná Natálie VRL0351 OOS TJ Spartak Vrchlabí 21:40 + 6:22
11. Šauli Kateřina VPM0456 KOS Slavia VŠ Plzeň 21:56 + 6:38
12. Vitebská Eliška TJN0350 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 22:51 + 7:33
13. Besedová Katka PHK0351 OK 99 Hradec Králové 23:53 + 8:35
14. Cincibusová Lenka FSP0450 VŠTJ Stavební fakulta Praha 24:58 + 9:40
15. Nosková Barbora VSP0457 USK Praha 25:31 + 10:13
16. Kroniková Sylvie SHK0450 OK Slavia Hradec Králové 26:00 + 10:42
16. Knobová Agáta VRL0453 OOS TJ Spartak Vrchlabí 26:00 + 10:42
18. Ziebová Veronika NEJ0450 TJ Jiskra Nejdek 26:25 + 11:07
19. Kopecká Valentýna VSP0453 USK Praha 27:15 + 11:57
20. Bartošová Marie MLA0451 MLOK Mariánské Lázně 27:17 + 11:59
21. Víšková Veronika KAM03 SK Kamenice 30:55 + 15:37
22. Horáková Veronika NNN3 Neregistrovaní 31:15 + 15:57
23. Nejedlová Josefína LLI0350 TJ Loko Liberec 31:28 + 16:10
24. Synková Barbora DOK0450 OK Doksy 32:48 + 17:30
25. Mrkvičková Veronika TJN0355 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 34:51 + 19:33
26. Kuříková Zuzana JIL0353 OK Jilemnice 40:22 + 25:04
27. Kynčlová Jiřina JIL0354 OK Jilemnice 43:17 + 27:59
28. Zaňková Natálie TJN0450 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 44:27 + 29:09
29. Pokorná Linda PGP0350 SK Praga 45:44 + 30:26
D14B
2.80 km, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kosová Tereza SRK0151 SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 24:20
2. Kochová Anna SJC0153 TJ Sportcentrum Jičín 25:42 + 1:22
3. Vyhnálková Marie RIC0151 OB Říčany 26:29 + 2:09
4. Šklíbová Veronika SRK0153 SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 26:41 + 2:21
5. Štreglová Zuzana VRL0251 OOS TJ Spartak Vrchlabí 27:09 + 2:49
6. Vejražková Róza SJC0151 TJ Sportcentrum Jičín 28:21 + 4:01
7. Tokárová Regina NEJ0151 TJ Jiskra Nejdek 28:37 + 4:17
8. Bejvlová Karolína LME0250 SK Los Mělník 28:57 + 4:37
9. Šlechtová Tereza KRL0152 Kometa Kralovice 29:00 + 4:40
10. Martanová Elin VLI0252 Slavia Liberec orienteering 29:20 + 5:00
11. Blažková Kateřina SJH0252 SJH Jindřichův Hradec 29:52 + 5:32
12. Janků Anna SJC0252 TJ Sportcentrum Jičín 30:38 + 6:18
13. Rydlová Magdaléna TJN0251 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 31:19 + 6:59
14. Rydlová Adéla TJN0151 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 31:31 + 7:11
15. Suchánková Eliška PHK0250 OK 99 Hradec Králové 31:37 + 7:17
16. Šafková Sofie KAM0153 SK Kamenice 31:52 + 7:32
17. Thýnová Martina SHK0350 OK Slavia Hradec Králové 32:02 + 7:42
18. Nedomlelová Lucie TJN0256 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 33:13 + 8:53
19. Mašínová Anna TJN0152 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 33:29 + 9:09
20. Chrástová Tereza STH0251 SK Studenec 33:42 + 9:22
21. Kinštová Tereza SJH0251 SJH Jindřichův Hradec 33:47 + 9:27
22. Nováková Světlana NPA0151 SK LOB Nová Paka 35:35 + 11:15
23. Černá Kateřina MLA0251 MLOK Mariánské Lázně 36:01 + 11:41
24. Kroniková Štěpánka SHK0150 OK Slavia Hradec Králové 36:32 + 12:12
25. Nosková Klára VSP0255 USK Praha 37:08 + 12:48
26. Koberová Kateřina LPU0352 OK Lokomotiva Pardubice 37:11 + 12:51
27. Vítová Lucie BSO0250 KOB Baník Sokolov 37:20 + 13:00
28. Nádeníčková Pavla NEJ0150 TJ Jiskra Nejdek 37:44 + 13:24
29. Marešová Klára NEJ0250 TJ Jiskra Nejdek 38:07 + 13:47
30. Linková Lucie TUR0251 OOB TJ Turnov 38:08 + 13:48
31. Jeřábková Nina BOR0151 OK Jiskra Nový Bor 39:24 + 15:04
32. Machová Viktorie PHK0252 OK 99 Hradec Králové 39:26 + 15:06
33. Kodytková Denisa SHK0252 OK Slavia Hradec Králové 39:39 + 15:19
34. Sanna Karin DKP0250 Oddíl OB Kotlářka 40:10 + 15:50
35. Holečková Petra SHK0250 OK Slavia Hradec Králové 40:33 + 16:13
36. Držková Berenika LPU0151 OK Lokomotiva Pardubice 40:54 + 16:34
37. Semíková Lucie KAM0250 SK Kamenice 41:00 + 16:40
38. Matějková Barbora SJC0156 TJ Sportcentrum Jičín 41:17 + 16:57
39. Staňková Markéta VPM0153 KOS Slavia VŠ Plzeň 41:20 + 17:00
40. Šritrová Lenka TUV0252 SOK TJ Turnov 41:27 + 17:07
41. Chaloupková Hana KAM0252 SK Kamenice 41:44 + 17:24
42. Šimšová Barbora MFP0150 VŠSK MFF UK Praha 42:29 + 18:09
43. Fišarová Eliška KRL0351 Kometa Kralovice 44:01 + 19:41
44. Hornychová Karolína TJN0254 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 48:13 + 23:53
45. Klacková Štěpánka SJC0253 TJ Sportcentrum Jičín 48:26 + 24:06
46. Vandasová Adéla PHK0255 OK 99 Hradec Králové 49:35 + 25:15
47. Pušová Bára LPU0357 OK Lokomotiva Pardubice 49:36 + 25:16
48. Baloghová Lída TJN0150 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 50:54 + 26:34
49. Kubíčková Iva ZAM0151 OB T.J. Sokol Žamberk 51:37 + 27:17
50. Horáková Barbora VSP0150 USK Praha 52:48 + 28:28
51. Žejdlíková Eliška LTP0350 OOB TJ Lokomotiva Teplice 68:54 + 44:34
52. Pitrmucová Antonie JIL0251 OK Jilemnice 70:02 + 45:42
53. Sládečková Barbora RIC0250 OB Říčany 70:36 + 46:16
Šklíbová Míša TJN0153 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou DISK
Budská Anna TJN0253 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou DISK
D16B
3.00 km, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Zlámalová Nikola SJC9951 TJ Sportcentrum Jičín 28:17
2. Šrámková Hana RIC0051 OB Říčany 31:36 + 3:19
3. Thořová Markéta TUR9952 OOB TJ Turnov 32:15 + 3:58
4. Kolářová Johana PGP9952 SK Praga 33:15 + 4:58
5. Urbanová Markéta STH9953 SK Studenec 33:19 + 5:02
6. Voltrová Alena ROZ9951 OK Roztoky 34:08 + 5:51
7. Chaloupková Kateřina CHC0051 K.O.B. Choceň 34:15 + 5:58
8. Hrnčířová Magda STH0051 SK Studenec 35:40 + 7:23
9. Machová Marie LME0050 SK Los Mělník 35:57 + 7:40
10. Hápová Petra PHK0051 OK 99 Hradec Králové 37:23 + 9:06
11. Hájková Anna TUR0051 OOB TJ Turnov 37:37 + 9:20
12. Žejdlíková Karolína LTP9950 OOB TJ Lokomotiva Teplice 37:42 + 9:25
13. Foltýnová Eva SJI0051 OK Jihlava 38:07 + 9:50
14. Vojtíšková Viktorie LPU0051 OK Lokomotiva Pardubice 38:09 + 9:52
15. Poloprutská Lucie VLI9950 Slavia Liberec orienteering 38:23 + 10:06
16. Kopecká Johana VSP9950 USK Praha 39:57 + 11:40
17. Straková Veronika SLA0051 SKOB Slaný 40:18 + 12:01
18. Albrechtová Iveta KAM9950 SK Kamenice 40:29 + 12:12
19. Mudrová Lenka KRL0052 Kometa Kralovice 41:21 + 13:04
20. Hrabánková Zuzana PGP9950 SK Praga 41:40 + 13:23
21. Marešová Alexandra NEJ9950 TJ Jiskra Nejdek 41:51 + 13:34
22. Kubíčková Kateřina PHK9955 OK 99 Hradec Králové 42:29 + 14:12
23. Nentvichová Klára DOR9950 OK Dobříš 43:51 + 15:34
24. Stoklasová Daniela OSN0055 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 49:39 + 21:22
25. Hanáková Lenka KRL9951 Kometa Kralovice 49:47 + 21:30
26. Škarková Kateřina PGP9955 SK Praga 51:05 + 22:48
27. Lišková Hana KPY9951 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 52:53 + 24:36
28. Kosíková Eliška VSP0051 USK Praha 61:53 + 33:36
29. Míchalová Šárka KPY0050 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 67:52 + 39:35
30. Jeřábková Ema BOR9957 OK Jiskra Nový Bor 67:59 + 39:42
31. Lučanová Barbora MAS0051 KČT Aš 71:39 + 43:22
Dominika Stránská DOK0051 OK Doksy DISK
D18B
3.50 km, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Müller Dorothea TUR9758 OOB TJ Turnov 33:11
2. Balcarová Barbora LLI9751 TJ Loko Liberec 35:15 + 2:04
3. Obytová Kateřina VPM9752 KOS Slavia VŠ Plzeň 36:55 + 3:44
4. Šimůnková Gabriela TAP9755 KOB TRETRA Praha 37:20 + 4:09
5. Zimmerová Kateřina KAM9850 SK Kamenice 41:20 + 8:09
6. Hájková Eliška KAM9851 SK Kamenice 42:08 + 8:57
7. Mikešová Adéla VPM9852 KOS Slavia VŠ Plzeň 42:57 + 9:46
8. Poloprutská Klára VLI9750 Slavia Liberec orienteering 45:18 + 12:07
9. Kroupová Eliška VPM9853 KOS Slavia VŠ Plzeň 46:59 + 13:48
10. Voltrová Hana ROZ9752 OK Roztoky 48:35 + 15:24
11. Hlinovská Johana VPM9751 KOS Slavia VŠ Plzeň 48:51 + 15:40
12. Petráčková Kristýna SJI9851 OK Jihlava 53:02 + 19:51
13. Kopecká Eliška KNC9850 OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. 55:39 + 22:28
14. Repiská Amálie RIC9851 OB Říčany 55:52 + 22:41
15. Poláková Kateřina TAP9854 KOB TRETRA Praha 61:06 + 27:55
16. Zurynková Michaela EKP9850 VŠTJ Ekonom Praha 72:38 + 39:27
D20B
3.60 km, 19 kontrol, Rank. koef.: 1.04, KS koef.: 0, PB: 0
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Lavičková Michaela KRL9655 Kometa Kralovice 41:30 0
2. Žandová Marcela SKV9653 TJ Slovan Karlovy Vary 43:34 + 2:04 0
3. Šádková Lucie PHK9654 OK 99 Hradec Králové 46:39 + 5:09 0
D21A
4.90 km, 22 kontrol, Rank. koef.: 1.04, KS koef.: 0, PB: 8486
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Jedličková Zuzana SHK8150 OK Slavia Hradec Králové 40:16 9009
2. Kubátová Zuzka NPA9151 SK LOB Nová Paka 40:31 + 0:15 8955
3. Poloprutská Markéta TUR9252 OOB TJ Turnov 42:35 + 2:19 8511
4. Teplá Karolína SHK9251 OK Slavia Hradec Králové 43:23 + 3:07 8340
5. Myslivcová Pavla SHK9352 OK Slavia Hradec Králové 43:35 + 3:19 8297
6. Valachová Martina LPU9054 OK Lokomotiva Pardubice 44:18 + 4:02 8143
7. Čečková Martina SHK7753 OK Slavia Hradec Králové 44:56 + 4:40 8007
8. Baldrianová Barbora VSP7850 USK Praha 45:18 + 5:02 7928
9. Novotná Barbora SHK8658 OK Slavia Hradec Králové 46:09 + 5:53 7746
10. Kašková Kateřina CHA7850 OK Chrastava 47:02 + 6:46 7556
11. Ryšavá Magdalena PGP7650 SK Praga 47:39 + 7:23 7424
12. Zamazalová Kateřina TAP9053 KOB TRETRA Praha 48:50 + 8:34 7170
13. Janatová Lucie DKP8154 Oddíl OB Kotlářka 49:14 + 8:58 7084
14. Šákrová Michaela BOR8850 OK Jiskra Nový Bor 49:45 + 9:29 6973
15. Foglarová Kamila DKP8655 Oddíl OB Kotlářka 49:53 + 9:37 6945
16. Zurynková Jana EKP7053 VŠTJ Ekonom Praha 49:58 + 9:42 6927
17. Hermannová Anna TAP9251 KOB TRETRA Praha 50:16 + 10:00 6863
18. Hrobařová Lenka TJN7754 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 50:17 + 10:01 6859
19. Míková Lenka KSU7653 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 50:34 + 10:18 6798
20. Azebová Nina PHK8855 OK 99 Hradec Králové 50:47 + 10:31 6752
21. Hančová Marie SNA8255 TJ START Náchod 52:52 + 12:36 6305
22. Kožinová Jana PGP6651 SK Praga 53:01 + 12:45 6272
23. Tichá Tereza SJH9452 SJH Jindřichův Hradec 53:27 + 13:11 6179
24. Kohlová Zuzana KPY8852 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 53:35 + 13:19 6151
25. Čermáková Kristýna PGP9154 SK Praga 54:08 + 13:52 6033
26. Setínková Eva DKP8759 Oddíl OB Kotlářka 55:40 + 15:24 5704
27. Doležalová Monika KAM8851 SK Kamenice 56:29 + 16:13 5528
28. Jelínková Šárka PGP9153 SK Praga 56:42 + 16:26 5482
29. Škáchová Petra KAM7054 SK Kamenice 58:52 + 18:36 5017
30. Černíková Barbora DOB7878 KOB Dobruška 59:10 + 18:54 4953
31. Bolechová Anežka LPU9051 OK Lokomotiva Pardubice 60:52 + 20:36 4588
32. Dundrová Lucie TUR8951 OOB TJ Turnov 61:34 + 21:18 4438
33. Horová Magda VSP5450 USK Praha 64:32 + 24:16 3801
34. Tihonová Martina PHK8651 OK 99 Hradec Králové 65:21 + 25:05 3626
35. Ježková Dominika PGP9053 SK Praga 67:07 + 26:51 3246
36. Rickmeyer Tina 71D8650 TU Dresden 68:18 + 28:02
37. Kubínová Romana SKV9452 TJ Slovan Karlovy Vary 69:34 + 29:18 2721
38. Jarošová Klára DCE7950 KOB Dobřichovice 73:17 + 33:01 1923
Masopustová Elis PGP8656 SK Praga DISK 0
D21B
4.50 km, 23 kontrol, Rank. koef.: 1.04, KS koef.: 0, PB: 5315
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Daniela Širůčková SHK7650 OK Slavia Hradec Králové 45:25 5657
2. Svobodová Barbora TJN8952 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 45:37 + 0:12 5633
3. Karbanová Vendula DKP8350 Oddíl OB Kotlářka 48:29 + 3:04 5293
4. Petrová Daniela LPU8454 OK Lokomotiva Pardubice 49:04 + 3:39 5223
5. Panochová Anna KAM9153 SK Kamenice 49:07 + 3:42 5217
6. Horáčková Kateřina VLI8150 Slavia Liberec orienteering 50:59 + 5:34 4996
7. Toužilová Martina SHK8051 OK Slavia Hradec Králové 52:26 + 7:01 4823
8. Uvizlová Radka STH8451 SK Studenec 53:38 + 8:13 4681
9. Stulíková Barbora SHK8552 OK Slavia Hradec Králové 53:44 + 8:19 4669
10. Posseltová Tereza TJN9252 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 54:10 + 8:45 4617
11. Bozděchová Lenka PGP8254 SK Praga 55:40 + 10:15 4439
12. Tichovská Hana PGP8251 SK Praga 57:49 + 12:24 4183
13. Albrechtová Eva KAM7850 SK Kamenice 59:40 + 14:15 3963
14. Vejstrková Zuzana CHA8852 OK Chrastava 62:53 + 17:28 3581
15. Křenková Blanka LLI8450 TJ Loko Liberec 75:10 + 29:45 2121
16. Procházková Zuzana KPY8650 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 76:40 + 31:15 1943
17. Brzáková Kristýna VLI8650 Slavia Liberec orienteering 77:06 + 31:41 1891
18. Wohanková Gabriela VRL7652 OOS TJ Spartak Vrchlabí 77:34 + 32:09 1836
19. Kalinová Lucie DLT8750 KrOB Rozmarýn Litoměřice 91:44 + 46:19 152
20. Vejrostová Lenka KPY8853 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 104:09 + 58:44 0
Kvapilová Lenka TUV8151 SOK TJ Turnov DISK 0
D21C
3.80 km, 17 kontrol, Rank. koef.: 1.04, KS koef.: 0, PB: 3717
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Sehnalová Tereza TUR8852 OOB TJ Turnov 41:00 4224
2. Novotná Martina PHK8255 OK 99 Hradec Králové 44:23 + 3:23 3935
3. Kalinová Markéta EKP8259 VŠTJ Ekonom Praha 50:12 + 9:12 3437
4. Podlipná Veronika NPA8152 SK LOB Nová Paka 53:05 + 12:05
5. Hausmannová Klára EKP8651 VŠTJ Ekonom Praha 53:41 + 12:41 3139
6. Besedová Petra CHT7654 OOB SK Chrast 53:50 + 12:50 3126
7. Mikanová Kateřina EKP8461 VŠTJ Ekonom Praha 56:00 + 15:00 2941
8. Pěluchová Daniela CHC8851 K.O.B. Choceň 56:06 + 15:06 2933
9. Černá Eliška SCP9050 OK Sparta Praha 60:39 + 19:39 2543
10. Rydlová Eva FSP8989 VŠTJ Stavební fakulta Praha 62:54 + 21:54 2351
11. Jirků Martina TUR8750 OOB TJ Turnov 62:57 + 21:57 2347
12. Šebková Jana DKP9250 Oddíl OB Kotlářka 69:07 + 28:07 1819
13. Freyová Michaela KPY6050 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 71:45 + 30:45 1594
14. Dulovcová Michaela KRE8850 OOB TJ Sokol Křemže 73:49 + 32:49
15. Trčková Helena EKP8756 VŠTJ Ekonom Praha 78:29 + 37:29 1018
16. Hanzlíčková Martina EKP8452 VŠTJ Ekonom Praha 79:30 + 38:30 931
D35B
3.90 km, 19 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šklíbová Jana SRK7651 SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 43:31
2. Samková Renáta PHK7456 OK 99 Hradec Králové 44:52 + 1:21
3. Pachnerová Dominika CHA7750 OK Chrastava 45:16 + 1:45
4. Městková Kateřina VSP7650 USK Praha 46:04 + 2:33
5. Ptáčková Kateřina PGP7350 SK Praga 49:02 + 5:31
6. Teplá Hana SHK6561 OK Slavia Hradec Králové 50:54 + 7:23
7. Uhrová Zuzana VSP8050 USK Praha 54:08 + 10:37
8. Tučková Monika BOR7650 OK Jiskra Nový Bor 54:25 + 10:54
9. Kuželová Michaela FSP7851 VŠTJ Stavební fakulta Praha 54:31 + 11:00
10. Šauli Iva VPM7852 KOS Slavia VŠ Plzeň 55:23 + 11:52
11. Kinštová Dominka SJH8051 SJH Jindřichův Hradec 56:40 + 13:09
12. Synková Petra DOK7950 OK Doksy 57:13 + 13:42
13. Kurfürstová Magdalena FSP7852 VŠTJ Stavební fakulta Praha 57:18 + 13:47
14. Koppová Ingrid SLP7960 OOB Slavia Praha 58:33 + 15:02
15. Skripniková Kateřina FSP8051 VŠTJ Stavební fakulta Praha 64:18 + 20:47
16. Kameníková Kateřina BOR7758 OK Jiskra Nový Bor 67:38 + 24:07
17. Pecharová Michaela TJP6550 TJ Sokol Troja 71:26 + 27:55
18. Keren Halachmi 24I11 Israel Orienteering 102:27 + 58:56
Krausová Marcela LCV7351 TJ Lokomotiva, o.s. Chomutov DISK
Inbar Da Costa 24I36 Israel Orienteering DISK
Žandová Monika SKV8751 TJ Slovan Karlovy Vary 68:22 + 24:51
D40B
3.80 km, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Podrábská Marie VLI7451 Slavia Liberec orienteering 39:24
2. Škvorová Zuzana KAM7350 SK Kamenice 39:56 + 0:32
3. Trnková Dana VSP7351 USK Praha 40:21 + 0:57
4. Zabořilová Romana JEN7457 OB Jenišovice 40:25 + 1:01
5. Chaloupská Pavlína PHK7051 OK 99 Hradec Králové 41:14 + 1:50
6. Vandasová Markéta VAM7250 OOB Vamberk 41:40 + 2:16
7. Švecová Iva CHT7151 OOB SK Chrast 41:41 + 2:17
8. Staňková Marcela VPM6951 KOS Slavia VŠ Plzeň 43:43 + 4:19
9. Horáková Lenka VSP7255 USK Praha 44:41 + 5:17
10. Dulovcová Marie KRE7051 OOB TJ Sokol Křemže 45:05 + 5:41
11. Marková Jana LLI7152 TJ Loko Liberec 45:13 + 5:49
12. Klapalová Pavla VSP7099 USK Praha 45:48 + 6:24
13. Vlkanova Hana PHK7050 OK 99 Hradec Králové 46:10 + 6:46
14. Šrámková Iva RIC7251 OB Říčany 47:14 + 7:50
15. Chaloupková Lenka CHC6951 K.O.B. Choceň 47:21 + 7:57
16. Pipková Táňa LPU7156 OK Lokomotiva Pardubice 47:22 + 7:58
17. Švadlenová Ivana CHC7151 K.O.B. Choceň 48:56 + 9:32
18. Ježková Romana JIL7552 OK Jilemnice 49:03 + 9:39
19. Novotná Jana VLI7350 Slavia Liberec orienteering 50:24 + 11:00
20. Houžvičkouvá Karolína TUR OOB TJ Turnov 50:32 + 11:08
21. Anya Grinberg 24I18 Israel Orienteering 51:31 + 12:07
22. Karlová Kateřina JIL7553 OK Jilemnice 51:33 + 12:09
23. Kalenská Kateřina STH7351 SK Studenec 52:30 + 13:06
24. Průšová Markéta VSP7256 USK Praha 52:39 + 13:15
25. Vlastníková Lucie JIL7554 OK Jilemnice 52:52 + 13:28
26. Melišíková Radka TAP7152 KOB TRETRA Praha 54:20 + 14:56
27. Pilná Libuše VRL7153 OOS TJ Spartak Vrchlabí 54:27 + 15:03
28. Zlesáková Stáňa CHT7352 OOB SK Chrast 56:12 + 16:48
29. Bartošová Jana MLA7051 MLOK Mariánské Lázně 56:20 + 16:56
30. Pelcová Pavla CST7454 OB Strakonice 58:22 + 18:58
31. Hankovcová Lenka KAM7053 SK Kamenice 58:23 + 18:59
32. Kubecová Jana STB7399 TJ Stadion Nový Bor 58:56 + 19:32
33. Waňková Dita VRL7151 OOS TJ Spartak Vrchlabí 61:04 + 21:40
34. Bejvlová Martina LME7350 SK Los Mělník 61:17 + 21:53
35. Martanová Daniela VLI7452 Slavia Liberec orienteering 61:40 + 22:16
36. Jeřábková Tereza BOR7563 OK Jiskra Nový Bor 62:24 + 23:00
37. Janoušková Iveta BOR7457 OK Jiskra Nový Bor 64:00 + 24:36
38. Balcarová Alena LLI7150 TJ Loko Liberec 64:08 + 24:44
39. Vřešťálová Lucie TUR7450 OOB TJ Turnov 64:21 + 24:57
40. Krpatová Zuzana LPU7558 OK Lokomotiva Pardubice 65:45 + 26:21
41. Hančová Alice VRL7052 OOS TJ Spartak Vrchlabí 66:15 + 26:51
42. Nosková Pavla VSP7261 USK Praha 69:30 + 30:06
43. Zemánková Eva SRK7452 SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 74:13 + 34:49
44. Smith Lucie VRL7353 OOS TJ Spartak Vrchlabí 75:23 + 35:59
45. Anat Meir 24I33 Israel Orienteering 84:53 + 45:29
46. Langrová Monika SHK7251 OK Slavia Hradec Králové 85:50 + 46:26
47. Douchová Jaroslava SNA7155 TJ START Náchod 87:09 + 47:45
Alblová Lucie LME7555 SK Los Mělník DISK
D45B
3.20 km, 19 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Rydlová Magda TJN6850 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 30:37
2. Sieglová Dagmar MFP7050 VŠSK MFF UK Praha 31:12 + 0:35
3. Rejholcová Andrea BOR6951 OK Jiskra Nový Bor 31:24 + 0:47
4. Knapová Iva LPU6052 OK Lokomotiva Pardubice 31:39 + 1:02
5. Kosová Michaela SRK6752 SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 32:44 + 2:07
6. Wurzelová Dana CHT6654 OOB SK Chrast 33:38 + 3:01
7. Komersová Jana KNC6550 OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. 34:57 + 4:20
8. Klapalová Jana VAM6451 OOB Vamberk 35:31 + 4:54
9. Fantová Libuše EKP5650 VŠTJ Ekonom Praha 35:39 + 5:02
10. Forstová Lenka MFP6850 VŠSK MFF UK Praha 36:43 + 6:06
11. Slavíková Kateřina PGP6650 SK Praga 37:38 + 7:01
12. Linková Iva TUR6850 OOB TJ Turnov 38:08 + 7:31
13. Čiháková Lenka KNC6750 OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. 38:37 + 8:00
14. Wolowczyk Mariola 28P6851 UNTS Warszawa 39:18 + 8:41
15. Němečková Jarmila VSP6650 USK Praha 39:21 + 8:44
16. Mrázová Pavla DCE5550 KOB Dobřichovice 40:01 + 9:24
17. Klašková Kateřina DKP6750 Oddíl OB Kotlářka 40:08 + 9:31
18. Benešová Jaroslava DKL7050 KOB Kladno 40:12 + 9:35
19. Eichlerová Jana KAS7051 KOB Kamenický Šenov 41:28 + 10:51
20. Zuzánková Růžena TJN6051 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 41:49 + 11:12
21. Cincibusová Ivana FSP6651 VŠTJ Stavební fakulta Praha 42:13 + 11:36
22. Žandová Marie SKV6551 TJ Slovan Karlovy Vary 42:45 + 12:08
23. Demlová Jitka LPU6955 OK Lokomotiva Pardubice 44:03 + 13:26
24. Procházková Alexandra VLI7051 Slavia Liberec orienteering 45:44 + 15:07
25. Thýnová Ivana SHK6651 OK Slavia Hradec Králové 47:00 + 16:23
26. Hasalová Jana PGP6751 SK Praga 48:17 + 17:40
27. Semíková Eva KAM6950 SK Kamenice 51:03 + 20:26
28. Lustigová Lenka DKP6652 Oddíl OB Kotlářka 51:07 + 20:30
29. Tokárová Regina NEJ6950 TJ Jiskra Nejdek 51:43 + 21:06
30. Šebková Helena DKP6751 Oddíl OB Kotlářka 54:10 + 23:33
31. Valachová Jana LPU6654 OK Lokomotiva Pardubice 54:21 + 23:44
32. Tloušťová Eva SCP6950 OK Sparta Praha 54:38 + 24:01
33. Anat Noiman 24I1 Israel Orienteering 55:36 + 24:59
34. Kavalírová Zuzana PHK6950 OK 99 Hradec Králové 57:23 + 26:46
35. Kubínová Jana SKV6751 TJ Slovan Karlovy Vary 60:13 + 29:36
36. Kopáčková Alena DOR6450 OK Dobříš 60:15 + 29:38
37. Lazáková Šárka LTU6952 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 64:50 + 34:13
38. Kosíková Helena VSP6550 USK Praha 66:54 + 36:17
D50B
3.00 km, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Novotná Ivana PHK6354 OK 99 Hradec Králové 36:26
2. Šedivá Miroslava EKP5750 VŠTJ Ekonom Praha 36:29 + 0:03
3. Kavková Dana SCP6150 OK Sparta Praha 37:09 + 0:43
4. Juračková Jana LPU6051 OK Lokomotiva Pardubice 40:02 + 3:36
5. Bochenková Jana EKP6150 VŠTJ Ekonom Praha 40:13 + 3:47
6. Kubíčková Marcela PHK6251 OK 99 Hradec Králové 41:15 + 4:49
7. Pavlíková Pavla CHA6551 OK Chrastava 41:47 + 5:21
8. Voltrová Svatava ROZ6150 OK Roztoky 42:26 + 6:00
9. Kettnerová Lenka HCE6450 TJ Sokol Hostivice 44:45 + 8:19
10. Petrželová Alena LTU6351 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 44:47 + 8:21
11. Sládková Eva TEH5751 Sokol Tehov 44:59 + 8:33
12. Gorčicová Ivana CHA6550 OK Chrastava 45:04 + 8:38
13. Košková Vlasta LLI6351 TJ Loko Liberec 45:08 + 8:42
14. Havlíčková Jindra KNC6150 OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. 45:47 + 9:21
15. Tichá Jana SJH6451 SJH Jindřichův Hradec 46:28 + 10:02
16. Veljačiková Markéta SCP6451 OK Sparta Praha 47:48 + 11:22
17. Pávková Jana BOR6550 OK Jiskra Nový Bor 48:18 + 11:52
18. Hindráková Martina LTU6451 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 48:31 + 12:05
19. Procházková Miluše DCE5450 KOB Dobřichovice 48:38 + 12:12
20. Michálková Jiřina VSP6151 USK Praha 52:27 + 16:01
21. Ježková Regina PGP6352 SK Praga 55:07 + 18:41
22. Veverková Yveta VAM6452 OOB Vamberk 55:31 + 19:05
23. Macháčková Jana SHK6450 OK Slavia Hradec Králové 56:58 + 20:32
24. Vlachová Hana VRL6251 OOS TJ Spartak Vrchlabí 57:06 + 20:40
25. Hančová Hana VRL5652 OOS TJ Spartak Vrchlabí 57:46 + 21:20
26. Hrabánková Ilona PGP6250 SK Praga 58:23 + 21:57
27. Kábrtová Iva PEN6350 OK RECO Sport 62:16 + 25:50
28. Mudrová Martina HCE6451 TJ Sokol Hostivice 67:44 + 31:18
29. Yael Lipman 24I23 Israel Orienteering 79:59 + 43:33
D55B
2.80 km, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Víchová Ladislava LPU5851 OK Lokomotiva Pardubice 32:05
2. Zelená Markéta PGP5850 SK Praga 34:01 + 1:56
3. Novotná Jiřina LPU5654 OK Lokomotiva Pardubice 36:29 + 4:24
4. Běhounová Jiřina PHK5651 OK 99 Hradec Králové 36:45 + 4:40
5. Hušková Eva NPA5754 SK LOB Nová Paka 38:24 + 6:19
6. Nýdrlová Eva VRL5451 OOS TJ Spartak Vrchlabí 39:14 + 7:09
7. Mrázková Ivana DKP5650 Oddíl OB Kotlářka 40:44 + 8:39
8. Kadavá Eva CHA5750 OK Chrastava 43:27 + 11:22
9. Večeřová Ivana TJN6052 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 43:40 + 11:35
10. Konopáčová Jana TUR5650 OOB TJ Turnov 45:31 + 13:26
11. Bláhová Luba SHK5852 OK Slavia Hradec Králové 45:54 + 13:49
12. Štrossová Jiřina DCE5650 KOB Dobřichovice 48:55 + 16:50
13. Pokorná Eva TCB5751 SK Technik České Budějovice 50:56 + 18:51
14. Yona Heiman 24I13 Israel Orienteering 93:59 + 61:54
15. Yael Regev 24I7 Israel Orienteering 97:32 + 65:27
D60B
2.60 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šaffková Zuzana CHA5150 OK Chrastava 31:35
2. Ševčíková Alena CHA5351 OK Chrastava 33:23 + 1:48
3. Doležalová Vlasta PGP5550 SK Praga 35:23 + 3:48
4. Cabrnochová Hana DKL5550 KOB Kladno 35:36 + 4:01
5. Kalibánová Jiřina NPA5351 SK LOB Nová Paka 36:44 + 5:09
6. Nováková Svatava SKV5351 TJ Slovan Karlovy Vary 39:08 + 7:33
7. Zlesáková Vlasta JIL5362 OK Jilemnice 39:16 + 7:41
8. Jahnová Helena SCP5550 OK Sparta Praha 40:09 + 8:34
9. Omová Jana TUR5150 OOB TJ Turnov 40:34 + 8:59
10. Bradnová Věra CHA5550 OK Chrastava 40:52 + 9:17
11. Karmazínová Ivana VLI5150 Slavia Liberec orienteering 46:30 + 14:55
12. Stehnová Hana DKP5150 Oddíl OB Kotlářka 47:44 + 16:09
13. Tvrdková Eva TUR5151 OOB TJ Turnov 47:46 + 16:11
14. Nováková Jana NPA5552 SK LOB Nová Paka 49:11 + 17:36
15. Pachnerová Jaroslava VLI5152 Slavia Liberec orienteering 49:30 + 17:55
16. Hejtmánková Alena TAP5452 KOB TRETRA Praha 49:56 + 18:21
17. Matoušková Marie LJN5550 OOB TJ LIAZ Jablonec nad Nisou 54:44 + 23:09
18. Lukavcová Lenka TJN5452 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 65:42 + 34:07
19. Lisa Mishli 24I2 Israel Orienteering 65:44 + 34:09
20. Böhmová Eva TJN5450 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 85:58 + 54:23
D65B
2.30 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kubíková Květa LPU4752 OK Lokomotiva Pardubice 43:29
2. Kutáčková Stanislava LTU4751 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 44:48 + 1:19
3. Horáčková Stanislava VLI4950 Slavia Liberec orienteering 45:05 + 1:36
4. Kellnerová Stanislava LPU4950 OK Lokomotiva Pardubice 48:28 + 4:59
5. Haňkovská Jana PGP4050 SK Praga 52:09 + 8:40
6. Lohrová Jarmila SCP4650 OK Sparta Praha 59:29 + 16:00
7. Dalia Ravid 24I4 Israel Orienteering 63:51 + 20:22
D70B
2.30 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Zenkerová Miluše LCV4550 TJ Lokomotiva, o.s. Chomutov 62:24
2. Dvořáková Ladislava PGP4451 SK Praga 63:46 + 1:22
3. Nejezchlebová Věra KAS4551 KOB Kamenický Šenov 64:45 + 2:21
H10N
2.90 km, 5 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Husák Ondřej SLA0600 SKOB Slaný 19:14
2. Mertlík Vojtěch TUR0704 OOB TJ Turnov 23:00 + 3:46
3. Kopecký Matyáš SJC0702 TJ Sportcentrum Jičín 23:59 + 4:45
4. Šubrt Jáchym DKP0800 Oddíl OB Kotlářka 24:52 + 5:38
5. Kopecký Michal SJC TJ Sportcentrum Jičín 28:04 + 8:50
6. Dlabola Jakub SJC TJ Sportcentrum Jičín 28:14 + 9:00
7. Skripnik Matouš FSP0800 VŠTJ Stavební fakulta Praha 30:15 + 11:01
8. Kalous Tomáš EKP0601 VŠTJ Ekonom Praha 30:32 + 11:18
9. Havlák Štěpán ROU0801 SKOB Roudnice nad Labem 33:58 + 14:44
10. Řehoř Hynek TJN0700 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 42:56 + 23:42
11. Šubrt Ondřej TAP0801 KOB TRETRA Praha 47:40 + 28:26
12. Jedlička Aleš VSP0800 USK Praha 52:50 + 33:36
Heller Jakub ROU0702 SKOB Roudnice nad Labem DISK
H10C
2.00 km, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kurz Ondřej VPM0503 KOS Slavia VŠ Plzeň 12:18
2. Melišík Jan TAP0502 KOB TRETRA Praha 14:10 + 1:52
3. Černý Jonáš MLA0501 MLOK Mariánské Lázně 14:16 + 1:58
4. Pompach Lukáš PHK0500 OK 99 Hradec Králové 14:30 + 2:12
5. Havlák René ROU0602 SKOB Roudnice nad Labem 15:29 + 3:11
6. Šustr Ondřej KSH0501 OOB TJ Kašperské Hory 15:41 + 3:23
7. Heller Jiří ROU0501 SKOB Roudnice nad Labem 16:08 + 3:50
8. Nemšovský Filip VSP0500 USK Praha 16:33 + 4:15
9. Sýkora Oliver TJN0504 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 17:19 + 5:01
10. Háp Matěj PHK0501 OK 99 Hradec Králové 17:20 + 5:02
11. Kuc David SCP0600 OK Sparta Praha 17:49 + 5:31
12. Rokos Marek TJN0500 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 17:54 + 5:36
13. Šubrt Vojtěch DKP0502 Oddíl OB Kotlářka 18:41 + 6:23
14. Doucha Martin SNA0501 TJ START Náchod 18:53 + 6:35
15. Pelc Tadeáš CST0601 OB Strakonice 20:46 + 8:28
16. Skripnik Nikola FSP0600 VŠTJ Stavební fakulta Praha 21:25 + 9:07
17. Lazák Jan LTU0500 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 23:03 + 10:45
18. Hubáček David TJN0602 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 23:13 + 10:55
19. Štichhauer Adam LPU0603 OK Lokomotiva Pardubice 25:17 + 12:59
20. Horák Martin VSP0601 USK Praha 28:45 + 16:27
21. Zlesák Matyáš CHT0601 OOB SK Chrast 29:42 + 17:24
22. Houžvička David TUR OOB TJ Turnov 32:49 + 20:31
23. Vřešťál Antonín TUR0604 OOB TJ Turnov 35:22 + 23:04
H12C
2.40 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Tkáč Matěj TJN0401 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 20:07
2. Štichhauer Daniel LPU0405 OK Lokomotiva Pardubice 20:58 + 0:51
3. Waněk Hubert VRL0302 OOS TJ Spartak Vrchlabí 21:17 + 1:10
4. Janda Jakub DOR0403 OK Dobříš 22:17 + 2:10
5. Chaloupka Viktor KAM0301 SK Kamenice 22:32 + 2:25
6. Průša Dominik VSP0406 USK Praha 23:16 + 3:09
7. Šrámek Jaromír RIC0303 OB Říčany 23:41 + 3:34
8. Kužel Jan FSP0400 VŠTJ Stavební fakulta Praha 24:09 + 4:02
9. Zabořil Ondřej JEN0401 OB Jenišovice 24:22 + 4:15
10. Kolář Šimon HOR0400 TJ Jiskra Hořice 24:37 + 4:30
11. Kučera Jáchym DOR0301 OK Dobříš 25:36 + 5:29
12. Kohoutek Oldřich BSO0301 KOB Baník Sokolov 28:14 + 8:07
13. Bejvl Marek LME0400 SK Los Mělník 28:42 + 8:35
14. Štregl Matyáš VRL0301 OOS TJ Spartak Vrchlabí 29:20 + 9:13
15. Horák Pavel ml. VSP0301 USK Praha 30:54 + 10:47
15. Pelc Matyáš CST0401 OB Strakonice 30:54 + 10:47
17. Kodytek Adam SHK0402 OK Slavia Hradec Králové 31:51 + 11:44
18. Hejna Hynek LLI0300 TJ Loko Liberec 32:11 + 12:04
19. Choutka Matěj NPA0402 SK LOB Nová Paka 32:30 + 12:23
20. Typlt Tomáš NPA0406 SK LOB Nová Paka 32:48 + 12:41
21. Krpata Michal LPU0403 OK Lokomotiva Pardubice 33:16 + 13:09
22. Nigrin Matouš DOR0303 OK Dobříš 33:29 + 13:22
23. Růžička Jan SJC TJ Sportcentrum Jičín 33:36 + 13:29
24. Procinger Jakub VRL0305 OOS TJ Spartak Vrchlabí 33:57 + 13:50
25. Kuc Radim SCP0400 OK Sparta Praha 35:00 + 14:53
26. Janků Štěpán SJC0501 TJ Sportcentrum Jičín 35:32 + 15:25
27. Novotný Jaromír VLI0300 Slavia Liberec orienteering 35:36 + 15:29
28. Nosek Daniel VSP0409 USK Praha 36:48 + 16:41
29. Fajfer Filip NPA0401 SK LOB Nová Paka 37:14 + 17:07
30. Novák Stanislav NPA0404 SK LOB Nová Paka 37:56 + 17:49
31. Tůma Šimon TAP0400 KOB TRETRA Praha 40:41 + 20:34
32. Baldrian Tomáš VSP0405 USK Praha 41:03 + 20:56
33. Mertlík Jakub TUR0307 OOB TJ Turnov 44:53 + 24:46
34. Ryba Petr JIL0303 OK Jilemnice 51:19 + 31:12
Janoušek Slávek BOR0400 OK Jiskra Nový Bor DISK
Adamcová Jana TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 44:38 + 24:31
H14B
3.50 km, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Metelka Ondřej PHK0101 OK 99 Hradec Králové 26:27
2. Gajda Jan KAM0105 SK Kamenice 27:39 + 1:12
3. Siegl Matyáš PGP0104 SK Praga 28:30 + 2:03
4. Janovský Tomáš PGP0101 SK Praga 30:08 + 3:41
5. Zalaba Tomáš SJC0101 TJ Sportcentrum Jičín 30:14 + 3:47
6. Šafka Sebastian KAM0101 SK Kamenice 30:21 + 3:54
7. Richtr Lukáš VPM0204 KOS Slavia VŠ Plzeň 30:50 + 4:23
8. Štefan Vít STH0202 SK Studenec 32:33 + 6:06
9. Šimša Martin MFP0300 VŠSK MFF UK Praha 32:39 + 6:12
10. Nechanický Jan OSN0200 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 33:05 + 6:38
11. Průša Kryštof VSP0102 USK Praha 33:08 + 6:41
12. Rücker Jan HOR0201 TJ Jiskra Hořice 33:29 + 7:02
13. Švadlena Michal CHC0101 K.O.B. Choceň 34:20 + 7:53
14. Synek Petr DOK0200 OK Doksy 34:29 + 8:02
15. Adamec Martin TJN0106 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 34:38 + 8:11
16. Vitebský Lukáš TJN0302 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 34:42 + 8:15
17. Forst Antonín MFP0101 VŠSK MFF UK Praha 35:17 + 8:50
18. Pipek Ondřej LPU0203 OK Lokomotiva Pardubice 35:31 + 9:04
19. Janda Ondřej DOR0100 OK Dobříš 36:28 + 10:01
20. Tuma Matěj SJC0202 TJ Sportcentrum Jičín 37:01 + 10:34
21. Víšek Martin KAM0102 SK Kamenice 37:15 + 10:48
22. Kurz Šimon VPM0208 KOS Slavia VŠ Plzeň 37:18 + 10:51
23. Zemánek Mikuláš SRK0201 SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 37:46 + 11:19
24. Šubrt Matěj DKP0205 Oddíl OB Kotlářka 38:15 + 11:48
25. Bílý Jakub LTP0104 OOB TJ Lokomotiva Teplice 38:29 + 12:02
26. Valášek Václav KAM0100 SK Kamenice 38:35 + 12:08
27. Macek Ondřej LPU0209 OK Lokomotiva Pardubice 38:42 + 12:15
28. Bartoš Václav MLA0101 MLOK Mariánské Lázně 38:52 + 12:25
29. Tokár Radim NEJ0300 TJ Jiskra Nejdek 39:16 + 12:49
30. Dejnožka Vojtěch TJN0300 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 39:25 + 12:58
31. Klaška Martin DKP0100 Oddíl OB Kotlářka 39:32 + 13:05
32. Budský Ondřej TJN0105 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 39:33 + 13:06
33. Šmol David DOK0100 OK Doksy 40:38 + 14:11
34. Bek Jiří CHA0103 OK Chrastava 40:45 + 14:18
35. Longin Jan TAP0103 KOB TRETRA Praha 41:41 + 15:14
36. Chaloupský Jakub PHK0302 OK 99 Hradec Králové 41:42 + 15:15
37. Tachezy Jan DOR0102 OK Dobříš 41:45 + 15:18
38. Lejbl Jakub LBE0200 TJ Lokomotiva Beroun 42:43 + 16:16
39. Hořák Jaroslav LLI0102 TJ Loko Liberec 43:07 + 16:40
40. Hankovec Hugo KAM0201 SK Kamenice 44:10 + 17:43
41. Měšťan Ondřej TAP0100 KOB TRETRA Praha 45:34 + 19:07
42. Růta Matyáš TJN0102 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 47:13 + 20:46
43. Tichý Lubomír SHK0303 OK Slavia Hradec Králové 47:39 + 21:12
44. Langr Jan SHK0101 OK Slavia Hradec Králové 47:52 + 21:25
45. Koditek Jonáš KUO0101 KOB Ústí nad Orlicí 48:03 + 21:36
46. Melišík Martin TAP0200 KOB TRETRA Praha 48:44 + 22:17
47. Janas Petr PGP0200 SK Praga 49:21 + 22:54
48. Šauli Filip VPM0301 KOS Slavia VŠ Plzeň 49:37 + 23:10
49. Blaha Petr KAM0104 SK Kamenice 51:04 + 24:37
50. Rokos Michal TJN0107 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 54:54 + 28:27
51. Kožina Štěpán PGP0300 SK Praga 55:53 + 29:26
52. Šustr Antonín KSH0201 OOB TJ Kašperské Hory 56:13 + 29:46
53. Dellinger Mikuláš NEJ0100 TJ Jiskra Nejdek 57:51 + 31:24
54. Bárta Šimon PHK0202 OK 99 Hradec Králové 58:00 + 31:33
55. Poláček Radim PHK0201 OK 99 Hradec Králové 58:05 + 31:38
56. Melichna Matěj DKL0102 KOB Kladno 59:16 + 32:49
57. Hejsek Filip KAM0204 SK Kamenice 60:02 + 33:35
58. Renda Michal KAM0207 SK Kamenice 63:47 + 37:20
59. Zabořil Vojta JEN0101 OB Jenišovice 65:54 + 39:27
60. Husák Zdeněk SLA0201 SKOB Slaný 67:30 + 41:03
61. Procinger Jan VRL0102 OOS TJ Spartak Vrchlabí 68:44 + 42:17
62. Albrecht Adam KAM0203 SK Kamenice 83:56 + 57:29
63. Kolář Matyáš SLA0300 SKOB Slaný 91:30 + 65:03
Mareček Šimon OSN0201 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě DISK
Bartoň Michal KAM0107 SK Kamenice DISK
H16B
3.60 km, 19 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Novotný Marek TJN9901 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 27:46
2. Šebek Petr DKP9903 Oddíl OB Kotlářka 27:58 + 0:12
3. Thoř Tomáš TUR9904 OOB TJ Turnov 28:17 + 0:31
4. Kafka Matěj SJI9903 OK Jihlava 28:27 + 0:41
5. Šklíba Michal SRK9900 SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 29:16 + 1:30
6. Bek Ondřej CHA9904 OK Chrastava 29:37 + 1:51
7. Veselý Vojtěch SJH0001 SJH Jindřichův Hradec 30:03 + 2:17
8. Synek Antonín DOK0001 OK Doksy 30:41 + 2:55
9. Vlastník Šimon JIL9904 OK Jilemnice 31:15 + 3:29
10. Šabata Milan SRK9904 SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 31:37 + 3:51
11. Bradáč Jakub LLI0002 TJ Loko Liberec 31:43 + 3:57
12. Šenkýř Matěj SJI9902 OK Jihlava 31:58 + 4:12
13. Varga Ondřej KNC9900 OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. 32:39 + 4:53
14. Nagy Josef TJN0006 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 32:50 + 5:04
15. Samek Tomáš PHK0001 OK 99 Hradec Králové 32:57 + 5:11
16. Skalický Johan KUO9901 KOB Ústí nad Orlicí 33:11 + 5:25
17. Galbavý Matěj CHA0000 OK Chrastava 34:11 + 6:25
18. Postolka Jáchym DKL9900 KOB Kladno 34:27 + 6:41
19. Vydra Martin STH9902 SK Studenec 35:15 + 7:29
20. Dědek Matěj TAP0001 KOB TRETRA Praha 35:21 + 7:35
21. Lejbl Ladislav LBE0000 TJ Lokomotiva Beroun 36:03 + 8:17
22. Juhász Matěj LTU9900 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 36:43 + 8:57
23. Semík Jakub VSP0000 USK Praha 37:22 + 9:36
24. Kučera Kryšpín PHK9900 OK 99 Hradec Králové 38:31 + 10:45
25. Konvalinka Jindřich LPU0004 OK Lokomotiva Pardubice 38:35 + 10:49
26. Kahoun Adam LTU9903 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 43:10 + 15:24
27. Mašata Metoděj PHK9905 OK 99 Hradec Králové 43:51 + 16:05
28. Kubát Tomáš VRL0001 OOS TJ Spartak Vrchlabí 45:47 + 18:01
29. Tichý Radomír SHK0000 OK Slavia Hradec Králové 49:20 + 21:34
30. Hašek Patrik LTU0000 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 59:23 + 31:37
Roudný Václav LPU0001 OK Lokomotiva Pardubice DISK
Karatsiolis Kryštof TUR9901 OOB TJ Turnov DISK
Václavů Jan TJN0005 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou DISK
H18B
3.80 km, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vlášek Jakub TAP9702 KOB TRETRA Praha 28:30
2. Wolowczyk Michal 28P9700 UNTS Warszawa 29:33 + 1:03
3. Novák Aleš PGP9808 SK Praga 30:55 + 2:25
4. Brázdil Petr PGP9707 SK Praga 32:02 + 3:32
5. Moravec Jakub KAM9702 SK Kamenice 34:03 + 5:33
6. Bezdíček Kryštof LPU9706 OK Lokomotiva Pardubice 34:28 + 5:58
7. Kašpar Ludvík BOR9805 OK Jiskra Nový Bor 34:32 + 6:02
8. Žák Jan LPU9802 OK Lokomotiva Pardubice 36:01 + 7:31
9. Čermák Adam PGP9701 SK Praga 36:49 + 8:19
10. Borovička Tomáš FSP9801 VŠTJ Stavební fakulta Praha 37:30 + 9:00
11. Paukert Lukáš KUO9801 KOB Ústí nad Orlicí 37:31 + 9:01
11. Zieba Jakub NEJ9800 TJ Jiskra Nejdek 37:31 + 9:01
13. Foltýn Tomáš SJI9801 OK Jihlava 38:24 + 9:54
14. Hrouda Matěj JIL9804 OK Jilemnice 39:21 + 10:51
15. Hasal Martin PGP9804 SK Praga 39:53 + 11:23
16. Kalenský Aleš STH9801 SK Studenec 40:37 + 12:07
17. Míča Tomáš LPU9707 OK Lokomotiva Pardubice 40:44 + 12:14
18. Ransdorf Jakub TAP9805 KOB TRETRA Praha 43:03 + 14:33
Michek David TJN9802 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou DISK
H20B
3.90 km, 19 kontrol, Rank. koef.: 1.04, KS koef.: 0, PB: 0
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Döllgast Moritz TUR9504 OOB TJ Turnov 26:28 0
2. Buk Michal ROU9601 SKOB Roudnice nad Labem 32:52 + 6:24 0
3. Koumar František SJI9501 OK Jihlava 34:04 + 7:36 0
4. Posselt Martin TJN9501 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 42:21 + 15:53 0
Janáč Vašek TAP9602 KOB TRETRA Praha DISK 0
H21A
6.20 km, 29 kontrol, Rank. koef.: 1.04, KS koef.: 0, PB: 8942
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Hradec Pavel TUR8801 OOB TJ Turnov 38:10 9405
2. Horáček Michal VLI7700 Slavia Liberec orienteering 38:33 + 0:23 9312
3. Baier Martin TUR7603 OOB TJ Turnov 39:05 + 0:55 9184
4. Janata Martin DKP8306 Oddíl OB Kotlářka 39:43 + 1:33 9031
5. Hepner David SHK7601 OK Slavia Hradec Králové 40:59 + 2:49 8726
6. Wolf Daniel TUR9100 OOB TJ Turnov 41:11 + 3:01 8678
7. Novák Jiří NPA7502 SK LOB Nová Paka 42:13 + 4:03 8429
8. Matějů Michal VLI7702 Slavia Liberec orienteering 42:22 + 4:12 8393
9. Vlček Martin TUR8702 OOB TJ Turnov 43:08 + 4:58 8208
10. Nývlt Martin DKP8200 Oddíl OB Kotlářka 43:14 + 5:04 8184
11. Laciga Radek PGP8202 SK Praga 43:36 + 5:26 8095
12. Janda Martin DOB8002 KOB Dobruška 44:00 + 5:50 7999
13. Kolín Jan DKP7701 Oddíl OB Kotlářka 44:24 + 6:14 7903
14. Kořínek Tomáš BOR9007 OK Jiskra Nový Bor 44:31 + 6:21 7875
15. Škoda Jakub VLI8800 Slavia Liberec orienteering 44:46 + 6:36 7814
16. Rambousek Karel BSO7907 KOB Baník Sokolov 44:47 + 6:37 7810
17. Grundman Vojtěch CHC8801 K.O.B. Choceň 44:53 + 6:43 7786
18. Tihon Michal PHK7905 OK 99 Hradec Králové 45:35 + 7:25 7618
19. Kamaryt Tomáš VPM8807 KOS Slavia VŠ Plzeň 45:41 + 7:31 7593
20. Kobr Tomáš VLI8901 Slavia Liberec orienteering 46:03 + 7:53 7505
21. Makovský Jakub TAP8511 KOB TRETRA Praha 46:24 + 8:14 7421
22. Malý Aleš JIL8702 OK Jilemnice 47:05 + 8:55 7256
23. Pašek František KAM7600 SK Kamenice 47:19 + 9:09 7200
24. Johanovský Tomáš DKP8500 Oddíl OB Kotlářka 47:28 + 9:18 7164
25. Wolowczyk Krzysztof 28P9501 UNTS Warszawa 47:38 + 9:28
26. Martan Jiří VLI7300 Slavia Liberec orienteering 47:49 + 9:39 7079
26. Pokorný Ondřej PGP7506 SK Praga 47:49 + 9:39 7079
28. Novák Daniel DOK8700 OK Doksy 47:51 + 9:41 7071
29. Zajíc Vítězslav TAP8610 KOB TRETRA Praha 47:59 + 9:49 7039
30. Vrabec Ondřej SCP8303 OK Sparta Praha 48:33 + 10:23 6903
31. Pátek Lukáš SRK8905 SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 48:43 + 10:33 6863
32. Klaška Pavel DKP9301 Oddíl OB Kotlářka 49:03 + 10:53 6782
33. Janovský Tomáš PGP6401 SK Praga 49:08 + 10:58 6762
34. Švadlena Pavel CHC7502 K.O.B. Choceň 49:09 + 10:59 6758
35. Hanč Petr VRL8001 OOS TJ Spartak Vrchlabí 49:46 + 11:36 6610
36. Čáp Ondřej DOB7405 KOB Dobruška 49:53 + 11:43 6582
37. Pátek Michal CHC8603 K.O.B. Choceň 50:38 + 12:28 6401
38. Černý Martin TAP8902 KOB TRETRA Praha 50:53 + 12:43 6341
39. Holas Ondřej TUR8501 OOB TJ Turnov 51:01 + 12:51 6308
40. Antoš Filip NPA8001 SK LOB Nová Paka 51:33 + 13:23 6180
41. Zelenka Tomáš PHK9001 OK 99 Hradec Králové 51:39 + 13:29 6156
42. Novák Zdeněk NPA7701 SK LOB Nová Paka 51:55 + 13:45 6092
43. Paclík Roman SHK7801 OK Slavia Hradec Králové 52:16 + 14:06 6007
44. Tichý Tomáš SJH9201 SJH Jindřichův Hradec 52:35 + 14:25 5931
45. Kalous Vladislav EKP7702 VŠTJ Ekonom Praha 52:48 + 14:38 5879
46. Wohanka Pavel VRL7501 OOS TJ Spartak Vrchlabí 53:21 + 15:11 5746
47. Kadavý Petr CHA7800 OK Chrastava 53:22 + 15:12 5742
48. Picek Jan TJN9101 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 53:42 + 15:32 5662
49. Pidrman Milan EKP8310 VŠTJ Ekonom Praha 53:43 + 15:33 5658
50. Brož Marek TUR8402 OOB TJ Turnov 54:09 + 15:59 5554
51. Nemšovský Petr PGP7602 SK Praga 54:21 + 16:11 5505
52. Pelc Václav CST6702 OB Strakonice 54:38 + 16:28 5437
53. Jedlička Michal SHK7309 OK Slavia Hradec Králové 54:39 + 16:29 5433
54. Zakouřil Vít TUR9301 OOB TJ Turnov 54:55 + 16:45 5369
55. Černý Martin JIL8703 OK Jilemnice 54:59 + 16:49 5353
56. Čechlovský Jan CHA9300 OK Chrastava 55:08 + 16:58 5317
57. Leštínský Tomáš DOB7801 KOB Dobruška 55:09 + 16:59 5313
58. Remeš Petr SHK9403 OK Slavia Hradec Králové 55:47 + 17:37 5160
59. Ramba Jiří DKP8606 Oddíl OB Kotlářka 56:11 + 18:01 5064
60. Weiner Jakub SHK7911 OK Slavia Hradec Králové 56:48 + 18:38 4915
61. Hanák Jan SLA8002 SKOB Slaný 57:06 + 18:56 4843
62. Hájek Adam KAM9202 SK Kamenice 57:32 + 19:22 4738
62. Doucha Jiří SNA7105 TJ START Náchod 57:32 + 19:22 4738
64. Štregl Petr VRL7303 OOS TJ Spartak Vrchlabí 58:16 + 20:06 4562
65. Janas Petr PGP7106 SK Praga 60:38 + 22:28 3991
66. Vondra Jiří FSP7600 VŠTJ Stavební fakulta Praha 60:59 + 22:49 3907
67. Tichý Martin SJH6401 SJH Jindřichův Hradec 61:06 + 22:56 3879
68. Kalina Miroslav EKP8211 VŠTJ Ekonom Praha 64:41 + 26:31 3016
69. Štemberg Milan EKP8608 VŠTJ Ekonom Praha 77:09 + 38:59 12
Hlaváč Jaroslav EKP9205 VŠTJ Ekonom Praha DISK 0
H21B
5.60 km, 26 kontrol, Rank. koef.: 1.04, KS koef.: 0, PB: 6403
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Žemlík Pavel TUV7135 SOK TJ Turnov 50:28 6772
2. Zdráhal Tomáš OOL8801 SK Haná orienteering 50:35 + 0:07 6757
3. Klusák Martin DKP8704 Oddíl OB Kotlářka 52:57 + 2:29 6450
4. Klomínský Václav KPY8700 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 53:22 + 2:54 6396
4. Mašata Roman PHK7107 OK 99 Hradec Králové 53:22 + 2:54 6396
6. Zitka Adam LPU8402 OK Lokomotiva Pardubice 54:11 + 3:43 6290
7. Blahuta Marek MFP7301 VŠSK MFF UK Praha 54:59 + 4:31 6186
8. Pávek Petr BOR9008 OK Jiskra Nový Bor 55:58 + 5:30 6058
9. Karvánek Matouš BOR9006 OK Jiskra Nový Bor 56:12 + 5:44 6028
10. Černý Vojtěch JIL9006 OK Jilemnice 56:22 + 5:54 6007
11. Albl Miloslav LME7600 SK Los Mělník 56:31 + 6:03 5987
12. Jirásek Aleš LPU7601 OK Lokomotiva Pardubice 57:22 + 6:54 5877
13. Janata Pavel TJN8400 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 57:39 + 7:11 5840
14. Lepšík Petr BOR8202 OK Jiskra Nový Bor 57:40 + 7:12 5838
15. Gorčica Pavel CHA6200 OK Chrastava 57:44 + 7:16 5829
16. Schröter Pavel CHA7203 OK Chrastava 57:47 + 7:19 5823
17. Hodek Michal TAP8808 KOB TRETRA Praha 58:35 + 8:07 5719
18. Benda Lukáš EKP7705 VŠTJ Ekonom Praha 59:33 + 9:05 5594
19. Sýkora Bohumil CHC8601 K.O.B. Choceň 59:41 + 9:13 5576
20. Domín Nikolas EKP8806 VŠTJ Ekonom Praha 60:27 + 9:59 5477
21. Souček Tomáš SHK8200 OK Slavia Hradec Králové 60:44 + 10:16 5440
22. Vančura Martin TJN8002 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 61:19 + 10:51 5364
23. Kutílek Jakub LPU8609 OK Lokomotiva Pardubice 62:04 + 11:36 5267
24. Beneš Filip TAP8701 KOB TRETRA Praha 62:09 + 11:41 5256
25. Hrouda Martin FSP7612 VŠTJ Stavební fakulta Praha 62:28 + 12:00 5215
26. Filičko Marek LPU7102 OK Lokomotiva Pardubice 63:11 + 12:43 5122
27. Rozkošný Karel EKP7900 VŠTJ Ekonom Praha 64:29 + 14:01 4954
28. Čečka Jiří SHK7600 OK Slavia Hradec Králové 64:42 + 14:14 4925
29. Vébr Jiří KTA6901 SK Kotnov Tábor 67:32 + 17:04 4558
30. Pesničák Jan SMR7902 SK SNS Smržovka 68:44 + 18:16 4402
31. Bolech Filip LPU8602 OK Lokomotiva Pardubice 69:28 + 19:00 4307
32. Mikan Albert EKP8606 VŠTJ Ekonom Praha 70:25 + 19:57 4184
33. Sládeček Petr RIC7702 OB Říčany 70:50 + 20:22 4130
34. Cupák Jiří VRL7201 OOS TJ Spartak Vrchlabí 71:11 + 20:43 4084
35. Lohr Ivo SCP6801 OK Sparta Praha 72:01 + 21:33 3976
36. Lehár Adam LPU9114 OK Lokomotiva Pardubice 78:50 + 28:22 3092
37. Matoušek Petr EKP7503 VŠTJ Ekonom Praha 85:50 + 35:22 2184
38. Marek Martin LLI7000 TJ Loko Liberec 88:25 + 37:57 1849
Křenek Tomáš LLI8300 TJ Loko Liberec DISK 0
H21C
4.80 km, 22 kontrol, Rank. koef.: 1.04, KS koef.: 0, PB: 4621
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Jedlička Lukáš SHK8100 OK Slavia Hradec Králové 46:28 5056
2. Šimša Jaromír MFP7100 VŠSK MFF UK Praha 49:25 + 2:57 4766
3. Eiselt Jan LTP8801 OOB TJ Lokomotiva Teplice 51:10 + 4:42 4595
4. Faltejsek Jan PHK9802 OK 99 Hradec Králové 51:42 + 5:14 4543
5. Vrabec Tomáš SCP8700 OK Sparta Praha 54:00 + 7:32 4317
6. Fišer Jiří SLP8503 OOB Slavia Praha 56:37 + 10:09 4061
7. Forst Libor MFP6301 VŠSK MFF UK Praha 58:48 + 12:20 3846
8. Pavlíček Lubomír KPY7800 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 59:01 + 12:33 3825
9. Synek Marcel DOK7600 OK Doksy 59:26 + 12:58 3784
10. Přeček Zdeněk SCP5200 OK Sparta Praha 63:43 + 17:15 3364
11. Bartoň Zdeněk NPA8301 SK LOB Nová Paka 65:31 + 19:03 3188
12. Řezáč Pavel VLI6900 Slavia Liberec orienteering 81:43 + 35:15 1600
Karel Štěpán 8RC9002 žádný DISK
H35B
5.10 km, 25 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Václavek Jan LPU7816 OK Lokomotiva Pardubice 41:28
2. Skripnik Ondřej FSP7502 VŠTJ Stavební fakulta Praha 42:04 + 0:36
3. Kužel Tomáš FSP7610 VŠTJ Stavební fakulta Praha 42:15 + 0:47
4. Daniel Griff 24I16 Israel Orienteering 42:16 + 0:48
5. Polák Jaroslav CHA7500 OK Chrastava 42:18 + 0:50
6. Pachner Pavel CHA7501 OK Chrastava 42:46 + 1:18
7. Lán Filip SHK8003 OK Slavia Hradec Králové 43:32 + 2:04
8. Koblížek Kamil KUO8001 KOB Ústí nad Orlicí 43:50 + 2:22
9. Nehasil David BOR7713 OK Jiskra Nový Bor 45:04 + 3:36
10. Kurfürst Pavel FSP7400 VŠTJ Stavební fakulta Praha 45:13 + 3:45
11. Slovák Miroslav SHK7704 OK Slavia Hradec Králové 46:40 + 5:12
12. Svoboda Ondřej SHK7605 OK Slavia Hradec Králové 48:07 + 6:39
13. Šklíba Jan SRK7501 SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 48:28 + 7:00
14. Synek Antonín DOK7800 OK Doksy 51:36 + 10:08
15. Kutlvašr Ruda VRL7601 OOS TJ Spartak Vrchlabí 51:38 + 10:10
16. Choutka Jaroslav SOB6301 SOBSA 54:07 + 12:39
17. Balogh Jan TJN7500 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 54:42 + 13:14
18. Hopanyuk Anatoliy DKP7900 Oddíl OB Kotlářka 55:43 + 14:15
19. Žitný Tomáš SMB6401 SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav 55:47 + 14:19
20. Janda Pavel DOR7600 OK Dobříš 57:37 + 16:09
21. Kolář Tomáš SLA7103 SKOB Slaný 58:08 + 16:40
22. Lior Halachmi 24I10 Israel Orienteering 60:51 + 19:23
23. Cerha Milan TUR7703 OOB TJ Turnov 64:19 + 22:51
24. Pitrmuc Jan JIL7703 OK Jilemnice 84:51 + 43:23
H40B
4.80 km, 22 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Chaloupský David PHK7103 OK 99 Hradec Králové 33:58
2. Vácha Tomáš BOR7409 OK Jiskra Nový Bor 36:09 + 2:11
3. Baldrian Petr PGP7203 SK Praga 39:26 + 5:28
4. Průša Michal VSP7310 USK Praha 39:44 + 5:46
5. Šístek Daniel SCP7507 OK Sparta Praha 42:05 + 8:07
6. Chrást Tomáš STH7401 SK Studenec 43:57 + 9:59
7. Bejvl Jakub LME7100 SK Los Mělník 44:57 + 10:59
8. Pecka Jan EKP6800 VŠTJ Ekonom Praha 45:46 + 11:48
9. Háp Pavel PHK7101 OK 99 Hradec Králové 46:33 + 12:35
10. Šubrt Antonín DKP7100 Oddíl OB Kotlářka 47:06 + 13:08
11. Kvapil Petr TUV7402 SOK TJ Turnov 48:15 + 14:17
12. Zlesák Martin CHT7302 OOB SK Chrast 48:53 + 14:55
13. Nechanický Pavel OSN7209 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 49:21 + 15:23
14. Procházka Antonín DCE5500 KOB Dobřichovice 49:38 + 15:40
15. Ježek Zdenek JIL7301 OK Jilemnice 50:14 + 16:16
16. Petržela Pavel LTU6301 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 50:20 + 16:22
17. Polívka Petr RIC7401 OB Říčany 50:24 + 16:26
18. Kolář Viktor HOR7300 TJ Jiskra Hořice 50:53 + 16:55
19. Bradáč Stanislav LLI7201 TJ Loko Liberec 51:19 + 17:21
20. Mrkvička Jiří TJN7101 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 53:57 + 19:59
21. Mareš Alexander NEJ7300 TJ Jiskra Nejdek 54:02 + 20:04
22. Veselý Oldřich SJH7101 SJH Jindřichův Hradec 55:40 + 21:42
23. Eli Saraga 24I14 Israel Orienteering 56:20 + 22:22
24. Edo Brit 24I31 Israel Orienteering 57:01 + 23:03
25. Novotný Jiří VLI7102 Slavia Liberec orienteering 58:59 + 25:01
26. Šmol Marcel DOK7300 OK Doksy 63:05 + 29:07
27. Dejnožka Jiří TJN7503 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 63:09 + 29:11
28. Kučera Pavel DOR7101 OK Dobříš 67:17 + 33:19
29. Jeřábek Petr BOR7105 OK Jiskra Nový Bor 70:37 + 36:39
30. Puš Roman STH7501 SK Studenec 72:55 + 38:57
31. Škácha Michal KAM7102 SK Kamenice 74:37 + 40:39
32. Spejchal Petr BOR7512 OK Jiskra Nový Bor 108:04 + 74:06
Zemánek Miroslav SRK7401 SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou DISK
Pipek Kamil LPU7310 OK Lokomotiva Pardubice DISK
H45B
4.50 km, 23 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Zuzánek Zdeněk TJN5901 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 33:42
2. Vydra Ivan CHA6600 OK Chrastava 37:00 + 3:18
3. Rydl Jiří TJN7000 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 38:19 + 4:37
4. Žejdlík Michal LTP7001 OOB TJ Lokomotiva Teplice 41:41 + 7:59
5. Hašek Ondřej VPM6902 KOS Slavia VŠ Plzeň 41:52 + 8:10
6. Kober Michal LPU6702 OK Lokomotiva Pardubice 41:55 + 8:13
7. Langr Jan SHK6701 OK Slavia Hradec Králové 43:39 + 9:57
8. Šritr Martin TUV6802 SOK TJ Turnov 44:27 + 10:45
9. Žíla Vladimír BOR6800 OK Jiskra Nový Bor 44:56 + 11:14
10. Bílý Petr LTP6805 OOB TJ Lokomotiva Teplice 45:08 + 11:26
11. Kubec Pavel STB6601 TJ Stadion Nový Bor 47:46 + 14:04
12. Bruner Luboš LTP6501 OOB TJ Lokomotiva Teplice 49:09 + 15:27
13. Šustr Pavel KSH7001 OOB TJ Kašperské Hory 49:13 + 15:31
14. Kos Michal SRK6802 SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 49:50 + 16:08
15. Posselt Martin TJN6802 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 49:55 + 16:13
16. Pšenička Jiří TCB6301 SK Technik České Budějovice 50:18 + 16:36
17. Šebek Martin DKP6705 Oddíl OB Kotlářka 50:36 + 16:54
18. Klaška Pavel DKP6500 Oddíl OB Kotlářka 50:39 + 16:57
19. Ziv Noiman 24I Israel Orienteering 50:43 + 17:01
20. Staněk Rostislav VPM6801 KOS Slavia VŠ Plzeň 52:07 + 18:25
21. Kubát Miroslav VRL6701 OOS TJ Spartak Vrchlabí 52:53 + 19:11
22. Novotný Dušan TJN7002 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 52:56 + 19:14
23. Cincibus Pavel FSP6605 VŠTJ Stavební fakulta Praha 53:20 + 19:38
24. Straka Lukáš SLA7002 SKOB Slaný 54:20 + 20:38
25. Faltejsek Pavel PHK7003 OK 99 Hradec Králové 54:36 + 20:54
26. Černý Libor MLA6901 MLOK Mariánské Lázně 54:44 + 21:02
27. Eichler Petr KAS6900 KOB Kamenický Šenov 55:25 + 21:43
28. Žáček Martin FSP6803 VŠTJ Stavební fakulta Praha 57:19 + 23:37
29. Princ David TCB6901 SK Technik České Budějovice 58:27 + 24:45
30. Lejbl Ladislav LBE6900 TJ Lokomotiva Beroun 59:23 + 25:41
31. Müller Rico 71D6400 TU Dresden 60:43 + 27:01
32. Yoram Shechori 24I17 Israel Orienteering 61:46 + 28:04
33. Kohout Josef SHK6902 OK Slavia Hradec Králové 62:54 + 29:12
34. Procházka Pavel KUO6901 KOB Ústí nad Orlicí 65:58 + 32:16
35. Sanna Roberto DKP6703 Oddíl OB Kotlářka 67:06 + 33:24
36. Bartoš Luděk MLA6701 MLOK Mariánské Lázně 68:09 + 34:27
37. Gil Greenberg 24I19 Israel Orienteering 68:39 + 34:57
38. Lazák Jan LTU6900 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 68:56 + 35:14
39. Kovář Boris LTP6710 OOB TJ Lokomotiva Teplice 72:39 + 38:57
40. Dobeš Václav KPY5701 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 77:55 + 44:13
41. Nosek Jan VSP6910 USK Praha 79:10 + 45:28
42. Hejna Stanislav LLI6900 TJ Loko Liberec 80:03 + 46:21
43. Hejsek Jiří KAM6900 SK Kamenice 81:42 + 48:00
44. Ilan Elias 24I15 Israel Orienteering 94:38 + 60:56
45. Omer Noiman 24I45 Israel Orienteering 128:04 + 94:22
Liška Jindřich KPY6700 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. DISK
H50B
3.90 km, 19 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Koucký Roman EKP6301 VŠTJ Ekonom Praha 30:42
2. Poloprutský Tomáš VLI6205 Slavia Liberec orienteering 30:50 + 0:08
3. Němeček Jan VSP6201 USK Praha 31:28 + 0:46
4. Krejčí Jaroslav BOR6302 OK Jiskra Nový Bor 32:17 + 1:35
5. Ročejdl Marek KAM6400 SK Kamenice 33:34 + 2:52
6. Folprecht Miroslav TUR5501 OOB TJ Turnov 34:55 + 4:13
7. Valach Petr LPU6505 OK Lokomotiva Pardubice 35:11 + 4:29
8. Funda Jiří API6401 OK Andante Písek 35:23 + 4:41
9. Hartman Aleš VSP6506 USK Praha 35:53 + 5:11
10. Uher Petr VSP5001 USK Praha 36:10 + 5:28
11. Slavík Viktor PGP6300 SK Praga 36:19 + 5:37
12. Schindler Jiří TJN6301 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 36:25 + 5:43
13. Kurz Zdeněk VPM6301 KOS Slavia VŠ Plzeň 37:09 + 6:27
14. Semík Jan VSP6507 USK Praha 37:11 + 6:29
15. Veljačik Pavel SCP6200 OK Sparta Praha 38:09 + 7:27
16. Šimek Tomáš FSP6304 VŠTJ Stavební fakulta Praha 38:12 + 7:30
17. Itzik Amar 24I41 Israel Orienteering 39:34 + 8:52
18. Mezník Vladimír LBE6400 TJ Lokomotiva Beroun 41:54 + 11:12
19. Wolowczyk Marek 28P6300 UNTS Warszawa 44:16 + 13:34
20. Mechl Miroslav JIL6301 OK Jilemnice 44:42 + 14:00
21. Cinkan Zdeněk LPU6201 OK Lokomotiva Pardubice 45:18 + 14:36
22. Hájek Tomáš ZVO6401 OB SK Zvole 49:55 + 19:13
23. Procházka Tomáš LPU6503 OK Lokomotiva Pardubice 50:00 + 19:18
24. Mareš Hynek TUR6100 OOB TJ Turnov 51:44 + 21:02
25. Vydra Pavel PEN6200 OK RECO Sport 52:18 + 21:36
26. Mazur Milan 47S6200 Rapid Bratislava 52:20 + 21:38
26. Pavlů Jaroslav DCE6100 KOB Dobřichovice 52:20 + 21:38
28. Imlauf Martin SNA6301 TJ START Náchod 52:49 + 22:07
29. Itai Shechory 24I42 Israel Orienteering 53:23 + 22:41
30. Vrabec Martin SCP6100 OK Sparta Praha 58:02 + 27:20
31. Kohl Jiří KPY6201 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 60:48 + 30:06
32. Shay Levavi 24I32 Israel Orienteering 62:34 + 31:52
33. Doškář Boris BOR6400 OK Jiskra Nový Bor 63:52 + 33:10
34. Širůček Jaromír SHK6200 OK Slavia Hradec Králové 66:25 + 35:43
35. Petráček Aleš SJI6301 OK Jihlava 67:11 + 36:29
36. Hovav Shimon 24I44 Israel Orienteering 83:17 + 52:35
H55B
3.60 km, 19 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Škorpil Martin HOR5700 TJ Jiskra Hořice 26:10
2. Zdráhal Robert OOL5707 SK Haná orienteering 28:42 + 2:32
3. Sucharda Jiří BOR5802 OK Jiskra Nový Bor 31:32 + 5:22
4. Hausvater Karel SHK5801 OK Slavia Hradec Králové 32:02 + 5:52
5. Hrabánek David PGP6003 SK Praga 32:17 + 6:07
6. Dušátko Petr PHK5702 OK 99 Hradec Králové 32:42 + 6:32
7. Kettner Pavel HCE5900 TJ Sokol Hostivice 34:25 + 8:15
8. Dikoš Pavel BOR6003 OK Jiskra Nový Bor 36:48 + 10:38
9. Blabla Zdeněk PCB5901 SKP České Budějovice 36:49 + 10:39
10. Štěrba Pavel LPU5408 OK Lokomotiva Pardubice 37:21 + 11:11
11. Běhoun Pavel PHK5701 OK 99 Hradec Králové 38:03 + 11:53
12. Wurzel Břetislav OSN6005 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 39:06 + 12:56
13. Uzi Avner 24I48 Israel Orienteering 39:55 + 13:45
14. Hošek Ladislav SCP6001 OK Sparta Praha 40:51 + 14:41
15. Kavka Jiří SCP5900 OK Sparta Praha 41:14 + 15:04
16. Novotný Miroslav LPU5905 OK Lokomotiva Pardubice 42:05 + 15:55
17. Gazdačko Milan SHK5702 OK Slavia Hradec Králové 42:35 + 16:25
18. Horák Petr TJN5602 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 43:05 + 16:55
19. Vícha Vladimír LPU5801 OK Lokomotiva Pardubice 43:22 + 17:12
20. Amiaz Eytan 24I46 Israel Orienteering 44:02 + 17:52
21. Hoidekr Pavel LLI5901 TJ Loko Liberec 44:15 + 18:05
22. Konopáč Jiří TUR5803 OOB TJ Turnov 44:32 + 18:22
23. Adrián Petr EKP5600 VŠTJ Ekonom Praha 44:37 + 18:27
24. Hejtmánek Vladimír TAP5802 KOB TRETRA Praha 45:01 + 18:51
25. Hanč Pavel VRL5601 OOS TJ Spartak Vrchlabí 46:36 + 20:26
26. Kožina Petr PGP6000 SK Praga 47:08 + 20:58
27. Davidi Segal 24I40 Israel Orienteering 47:16 + 21:06
28. Karel Miloš JIL6004 OK Jilemnice 48:58 + 22:48
29. Rafi Heiman 24I12 Israel Orienteering 50:14 + 24:04
30. Janovič Ondřej SKV5901 TJ Slovan Karlovy Vary 53:25 + 27:15
31. Ofek Goll 24I8 Israel Orienteering 54:54 + 28:44
32. Janeba Petr CHC6001 K.O.B. Choceň 55:38 + 29:28
33. Lustig Zdeněk DKP5601 Oddíl OB Kotlářka 57:14 + 31:04
34. Shmuel Regev 24I6 Israel Orienteering 60:48 + 34:38
35. Fanta Miroslav EKP5800 VŠTJ Ekonom Praha 64:20 + 38:10
36. Mordechai Buchbinder 24I30 Israel Orienteering 65:08 + 38:58
37. Böhm Karel TJN5101 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 66:20 + 40:10
38. Grivalský Michal PGP5900 SK Praga 66:36 + 40:26
H60B
3.20 km, 19 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šedivý Jiří EKP5500 VŠTJ Ekonom Praha 26:01
2. Novák Tom DOK5500 OK Doksy 27:50 + 1:49
3. Přinda Oldřich VLI5101 Slavia Liberec orienteering 27:55 + 1:54
4. Škoda Přemek VLI5301 Slavia Liberec orienteering 28:27 + 2:26
5. Hickethier Manfred VLI5201 Slavia Liberec orienteering 29:17 + 3:16
6. Provazník Jiří TUR5102 OOB TJ Turnov 29:19 + 3:18
7. Kalibán Jaroslav NPA5101 SK LOB Nová Paka 29:26 + 3:25
8. Hudský Vlastimil TUR5100 OOB TJ Turnov 29:58 + 3:57
9. Farář Václav LPU5201 OK Lokomotiva Pardubice 31:00 + 4:59
10. Juračka Vojtěch LPU5404 OK Lokomotiva Pardubice 31:59 + 5:58
11. Vondrouš Jaroslav PHK5201 OK 99 Hradec Králové 32:01 + 6:00
12. Pilař Karel MAS5501 KČT Aš 32:54 + 6:53
13. Erlebach Josef JIL5201 OK Jilemnice 33:46 + 7:45
14. Jaroš Vladimír DCE5400 KOB Dobřichovice 34:11 + 8:10
15. Cabrnoch Jiří DKL5400 KOB Kladno 35:16 + 9:15
16. Hájek Jan MAS5401 KČT Aš 35:22 + 9:21
17. Třasák Milan LPU5206 OK Lokomotiva Pardubice 37:06 + 11:05
18. Meir Ben Shitrit 24I25 Israel Orienteering 38:41 + 12:40
19. Sáňka Bedřich LPU5102 OK Lokomotiva Pardubice 38:49 + 12:48
20. Fiala Zdeněk TAP5501 KOB TRETRA Praha 39:20 + 13:19
21. Bárta Miroslav JEN5201 OB Jenišovice 40:38 + 14:37
22. Doležal Miroslav PGP5501 SK Praga 40:42 + 14:41
23. James A. Parish-Plass 24I47 Israel Orienteering 43:38 + 17:37
24. Junek Petr STH5501 SK Studenec 44:01 + 18:00
25. Hora Vladimír VSP5100 USK Praha 45:23 + 19:22
26. Pavlík Milan CHA5400 OK Chrastava 45:35 + 19:34
27. Brumek Stanislav DKL5201 KOB Kladno 47:19 + 21:18
28. Asher Shmuely 24I20 Israel Orienteering 47:57 + 21:56
29. Moshe Manor 24I43 Israel Orienteering 49:53 + 23:52
30. Jahn Pavel SCP5500 OK Sparta Praha 51:48 + 25:47
31. Shlomo Raz 24I24 Israel Orienteering 53:37 + 27:36
32. Hojný Oldřich SCP5201 OK Sparta Praha 56:01 + 30:00
33. Rami Lipman 24I22 Israel Orienteering 63:31 + 37:30
34. Yuval Mishli 24I3 Israel Orienteering 66:59 + 40:58
35. Amri Wandel 24I38 Israel Orienteering 76:40 + 50:39
H65B
3.00 km, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Knobloch Jindřich VRL4901 OOS TJ Spartak Vrchlabí 32:14
2. Karmazín Petr VLI4901 Slavia Liberec orienteering 36:22 + 4:08
3. Stehno Pavel DKP4900 Oddíl OB Kotlářka 38:23 + 6:09
4. Čípa Jiří CET5002 TJ Loko Česká Třebová 38:46 + 6:32
5. Farář Jaroslav VRL5002 OOS TJ Spartak Vrchlabí 39:59 + 7:45
6. Ježek Ladislav VLI4900 Slavia Liberec orienteering 43:02 + 10:48
7. Jakubec Jindřich TUR4801 OOB TJ Turnov 44:03 + 11:49
8. Švec Zdeněk SLA4700 SKOB Slaný 44:22 + 12:08
9. Hořínek Jaroslav VSP5000 USK Praha 44:50 + 12:36
10. Smetana Radim CHA4700 OK Chrastava 44:54 + 12:40
11. Ševčík Milan CHA5003 OK Chrastava 45:35 + 13:21
12. Lukavec Míla TJN4901 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 46:25 + 14:11
13. Zelený Vladimír PGP4800 SK Praga 46:50 + 14:36
14. Fiala Miloš KSH4801 OOB TJ Kašperské Hory 47:08 + 14:54
15. Buriánek Jaromír SCP4700 OK Sparta Praha 47:16 + 15:02
16. Rančák Josef BOR5004 OK Jiskra Nový Bor 48:54 + 16:40
17. Zlesák Zdeněk JIL4701 OK Jilemnice 49:55 + 17:41
18. Novák Karel NPA5001 SK LOB Nová Paka 50:01 + 17:47
19. Hrobař Rudolf SRK4702 SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 50:14 + 18:00
20. Jirásek Jaroslav DCH4701 Radioelektronika Cheb 51:08 + 18:54
21. Novotný Jiří SLP4601 OOB Slavia Praha 52:37 + 20:23
22. Richtr Jiří JEN5001 OB Jenišovice 53:27 + 21:13
23. Shmuel Abugani 24I27 Israel Orienteering 53:51 + 21:37
24. Štregl Tomáš VRL5001 OOS TJ Spartak Vrchlabí 55:01 + 22:47
25. Novák Miloš SCP4600 OK Sparta Praha 61:22 + 29:08
26. Kadavý Zdeněk CHA4901 OK Chrastava 62:29 + 30:15
27. Rychtecký Josef VCB4801 TJ OB České Budějovice 69:18 + 37:04
28. Moshe Ravid 24I5 Israel Orienteering 69:40 + 37:26
29. Oded Levin 24I28 Israel Orienteering 76:51 + 44:37
30. Matoušek Luboš LJN4700 OOB TJ LIAZ Jablonec nad Nisou 91:41 + 59:27
Nejezchleba Jiří KAS4600 KOB Kamenický Šenov DISK
H70B
2.80 km, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Čadil Jan FSP4300 VŠTJ Stavební fakulta Praha 35:32
2. Fišák Jan MLA4401 MLOK Mariánské Lázně 36:59 + 1:27
3. Frey Jaromír NEJ4100 TJ Jiskra Nejdek 38:50 + 3:18
4. Fridrich Jaroslav LPU4501 OK Lokomotiva Pardubice 39:02 + 3:30
5. Procházka Zdenko DKP4300 Oddíl OB Kotlářka 47:27 + 11:55
6. Rakovec Miloš SCP4500 OK Sparta Praha 48:11 + 12:39
7. Schimm Dieter BSO4401 KOB Baník Sokolov 49:43 + 14:11
8. Dohnal Josef VSP4300 USK Praha 55:09 + 19:37
9. Menachem Minsky 24I34 Israel Orienteering 115:14 + 79:42
Shaul Shefi 24I29 Israel Orienteering DISK
H75B
2.60 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kohout Tomáš UVP3700 Slovan Praha 38:43
2. Křtěnský Jaroslav BOR3600 OK Jiskra Nový Bor 43:46 + 5:03
3. Novotný Petr PHK3802 OK 99 Hradec Králové 44:55 + 6:12
4. Zemánek Bohumil VRL3601 OOS TJ Spartak Vrchlabí 48:14 + 9:31
5. Beránek Miroslav BOR3900 OK Jiskra Nový Bor 51:06 + 12:23
6. Mikulecký Jan PHK3801 OK 99 Hradec Králové 53:02 + 14:19
7. Mašek Pavel BOR3602 OK Jiskra Nový Bor 69:09 + 30:26
Attl Vladimír PGP3800 SK Praga DISK
H80B
2.30 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Semorád Miloš SCP3300 OK Sparta Praha 48:53
2. Vondra Jaroslav FSP3300 VŠTJ Stavební fakulta Praha 49:41 + 0:48
3. Hanák Milan FSP3400 VŠTJ Stavební fakulta Praha 81:24 + 32:31
4. Michael Netser 24I35 Israel Orienteering 110:44 + 61:51
HDR
2.90 km, 5 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mareš Matěj TUR0100 OOB TJ Turnov 15:46
2. Tuma Lukáš SJC TJ Sportcentrum Jičín 18:48 + 3:02
3. Metelka Tomáš PHK0810 OK 99 Hradec Králové 18:56 + 3:10
4. Rozkošný David EKP0909 VŠTJ Ekonom Praha 19:27 + 3:41
5. Veljačik Jonáš SCP0800 OK Sparta Praha 21:47 + 6:01
6. Doucha Tomáš SNA0801 TJ START Náchod 21:50 + 6:04
7. Polák Tomáš CHA0801 OK Chrastava 22:57 + 7:11
8. Čečka Matěj SHK0900 OK Slavia Hradec Králové 23:19 + 7:33
9. Žemlík Eduard TUV0901 SOK TJ Turnov 23:55 + 8:09
10. Kalousová Jolana EKP0760 VŠTJ Ekonom Praha 24:37 + 8:51
11. Ptáčková Hana PGP0750 SK Praga 25:10 + 9:24
12. Šimůnková Michaela TAP0851 KOB TRETRA Praha 25:12 + 9:26
13. Slámová Barbora TUR0859 OOB TJ Turnov 25:19 + 9:33
14. Göttlich Vít BOR0800 OK Jiskra Nový Bor 26:17 + 10:31
15. Knob Viktor VRL0602 OOS TJ Spartak Vrchlabí 27:02 + 11:16
16. Novotný Dalibor VLI0808 Slavia Liberec orienteering 27:12 + 11:26
17. Pipková Karolína LPU0756 OK Lokomotiva Pardubice 27:34 + 11:48
18. Kalousová Adéla EKP0950 VŠTJ Ekonom Praha 30:13 + 14:27
19. Kurfürstová Marie FSP1050 VŠTJ Stavební fakulta Praha 30:14 + 14:28
20. Vřešťál František TUR0906 OOB TJ Turnov 30:16 + 14:30
21. Horák Lukáš NNN Neregistrovaní 31:30 + 15:44
22. Lamač Vítek BOR1100 OK Jiskra Nový Bor 33:44 + 17:58
23. Janata Matěj DKP1111 Oddíl OB Kotlářka 34:05 + 18:19
24. Synková Elena DOK0850 OK Doksy 34:28 + 18:42
25. Kutlvašrová Pavla VRL0951 OOS TJ Spartak Vrchlabí 35:00 + 19:14
26. Baldrian Josef VSP1100 USK Praha 35:27 + 19:41
27. Zabořilová Anna JEN0951 OB Jenišovice 35:51 + 20:05
28. Podlipný Filip NPA1202 SK LOB Nová Paka 36:35 + 20:49
29. Hančová Karolína VRL0952 OOS TJ Spartak Vrchlabí 37:48 + 22:02
30. Kuříková Markéta NNN Neregistrovaní 39:03 + 23:17
31. Nejedlová Karolína LLI1 TJ Loko Liberec 39:52 + 24:06
32. Tomešová Evelína SJC TJ Sportcentrum Jičín 42:36 + 26:50
33. Cupáková Anna VRL OOS TJ Spartak Vrchlabí 44:12 + 28:26
34. Dlabola Jáchym SJC TJ Sportcentrum Jičín 52:16 + 36:30
35. Horák Filip NNN Neregistrovaní 52:31 + 36:45
36. Bozděch Vojta PGP1000 SK Praga 52:49 + 37:03
37. Nehasil František BOR1101 OK Jiskra Nový Bor 57:10 + 41:24
38. Čejka Antonín DKP Oddíl OB Kotlářka 67:39 + 51:53
Máslo Miroslav SHK4001 OK Slavia Hradec Králové 46:04 + 30:18
P
2.70 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Lohrová Hana NNN Neregistrovaní 33:05
2. Hrnčíř Jan KAM9110 SK Kamenice 34:38 + 1:33
3. Thoř Miloš TUV7300 SOK TJ Turnov 36:59 + 3:54
4. Kalousová Radka EKP7550 VŠTJ Ekonom Praha 38:54 + 5:49
5. Gottlichová Jitka BOR6752 OK Jiskra Nový Bor 40:40 + 7:35
6. Renda Miroslav KAM7106 SK Kamenice 43:08 + 10:03
7. Rendová Iva KAM7152 SK Kamenice 44:43 + 11:38
8. Tryzna Matěj VRL0004 OOS TJ Spartak Vrchlabí 44:48 + 11:43
9. Kadečková Jitka JEN8151 OB Jenišovice 45:13 + 12:08
10. Viková Vendula STH8951 SK Studenec 46:08 + 13:03
11. Savelieva Natalia TUV7856 SOK TJ Turnov 47:14 + 14:09
12. Víšková Alena KAM SK Kamenice 47:24 + 14:19
13. Kolínová Kristýna DKP8450 Oddíl OB Kotlářka 48:52 + 15:47
14. Tachezy Ruth DOR6451 OK Dobříš 48:55 + 15:50
15. Tichá Pavlína NNN Neregistrovaní 50:09 + 17:04
16. Žejdlíková Jitka LTP7251 OOB TJ Lokomotiva Teplice 52:44 + 19:39
17. Foltýnová Lenka SJI6751 OK Jihlava 61:08 + 28:03
18. Nejedlová Lucie LLI3 TJ Loko Liberec 61:48 + 28:43
19. Řehořová Lenka TJN7250 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 63:14 + 30:09
20. Straková Jana SLA SKOB Slaný 66:23 + 33:18
21. Svatoš-Jarešová NNN Neregistrovaní 66:33 + 33:28
22. Chabinová Jana NNN Neregistrovaní 68:18 + 35:13
23. Štichhauerová Kateřina LPU7468 OK Lokomotiva Pardubice 68:45 + 35:40
24. Klašková Josefina DKP9651 Oddíl OB Kotlářka 68:48 + 35:43
25. Krčálová Eliška NNN Neregistrovaní 70:18 + 37:13
26. Míchalová Marcela KPY6850 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 70:44 + 37:39
27. Pěkná Eva ROU7550 SKOB Roudnice nad Labem 91:07 + 58:02
28. Janatová Julie STH SK Studenec 91:13 + 58:08
29. Vik Martin STH9206 SK Studenec 91:20 + 58:15
30. Mikolášek David NNN Neregistrovaní 98:34 + 65:29
31. Procingerová Ilona NNN1 Neregistrovaní 99:06 + 66:01
32. Svobodová Veronika NNN Neregistrovaní 102:37 + 69:32
Vrabcová Romana SCP8250 OK Sparta Praha DISK
T
4.70 km, 22 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Husáková Petra SLA7452 SKOB Slaný 55:33
2. Háp Petr PHK7201 OK 99 Hradec Králové 61:06 + 5:33
3. Posseltová Romana TJN7050 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 62:14 + 6:41
4. Tryzna Pavel VRL6801 OOS TJ Spartak Vrchlabí 62:25 + 6:52
5. Novák Jiří NNN Neregistrovaní 65:44 + 10:11
6. Pompach Martin PHK7207 OK 99 Hradec Králové 67:09 + 11:36
7. Heller Jiří ROU7708 SKOB Roudnice nad Labem 69:55 + 14:22
8. Šlapánek René ROU SKOB Roudnice nad Labem 70:47 + 15:14
9. Buková Jana ROU7150 SKOB Roudnice nad Labem 74:49 + 19:16
10. Kronika Miroslav 22C7100 www.SPORTeM.info 75:48 + 20:15
11. Buk Miloslav ROU6202 SKOB Roudnice nad Labem 77:23 + 21:50
12. Košek Ladislav LLI5903 TJ Loko Liberec 78:59 + 23:26
12. Řehoř Jiří TJN7004 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 78:59 + 23:26
14. Kopáček Jiří DOR6100 OK Dobříš 79:57 + 24:24
15. Hořáková Petra LLI6953 TJ Loko Liberec 84:44 + 29:11
16. Szenczi Gabriel SJC TJ Sportcentrum Jičín 85:06 + 29:33
17. Kodytková Karolína SHK7750 OK Slavia Hradec Králové 87:07 + 31:34
18. Nigrin Radek DOR7202 OK Dobříš 91:38 + 36:05
19. Kodytek Aleš SHK OK Slavia Hradec Králové 92:18 + 36:45
20. Bláha Petr KAM SK Kamenice 100:31 + 44:58
21. Kobilka Jan NNN Neregistrovaní 100:41 + 45:08
22. Tuháčková Kateřina NNN Neregistrovaní 100:47 + 45:14
23. Nejedlo David LLI2 TJ Loko Liberec 102:02 + 46:29
24. Hrachovinová Hana NNN2 Neregistrovaní 111:52 + 56:19
25. Janská Irena DKL7151 KOB Kladno 167:46 + 112:13
Miklovičová Katarína 55S8750 SK Hadveo Banska Bystrica DISK
Hellerová Alena ROU7850 SKOB Roudnice nad Labem DISK