Výsledky závodu: Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati, WRE (finále)

Datum:
02.10.2016
Místo konání:
Pustá Rybná
Pořadatel:
LPU - OK Lokomotiva Pardubice
Mapa:
kategorie D/H 16 - 40 1:15000, ostatní kategorie 1:10000
Ředitel závodu:
Stránský Dušan - R2
Hlavní rozhodčí:
Zitka Adam - R1
Stavitel tratí:
Kaplan Jan - R2
Kategorie:
D16A     D16B     D16C     D16D     D18H     D18A     D18B     D18C     D20A     D20B     D21A     D21B     D21C     D21D     D35A     D35B     D40A     D40B     D45A     D45B     D50A     D50B     D55A     D55B     D60A     D60B     D65A     D65B     D70A     D75A     H16H     H16A     H16B     H16C     H18H     H18A     H18B     H18C     H20A     H20B     H21A     H21B     H21C     H21D     H35A     H35B     H40A     H40B     H45A     H45B     H50A     H50B     H55A     H55B     H60A     H60B     H65A     H65B     H70A     H70B     H75A     H80A     T3     T6     T9    
D16A
5.80 km, 130 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Rückerová Šárka HOR0050 A TJ Jiskra Hořice 39:48
2. Thýnová Nikola SHK0051 A OK Slavia Hradec Králové 42:28 + 2:40
3. Kochová Anna SJC0153 A Sportcentrum Jičín 42:29 + 2:41
4. Peterová Jana LPU0057 A OK Lokomotiva Pardubice 42:33 + 2:45
5. Opálková Martina BBM0050 A BETA URSUS Orienteering 43:07 + 3:19
6. Gárdonyi Csilla 17H0151 C Hungarian Team 43:42 + 3:54
7. Blažková Kateřina SJH0252 A SJH Jindřichův Hradec 45:05 + 5:17
8. Matějková Barbora SJC0156 B Sportcentrum Jičín 45:12 + 5:24
9. Hojná Eliška SJH0052 A SJH Jindřichův Hradec 46:08 + 6:20
10. Szuromi Hanga 17H0051 C Hungarian Team 46:36 + 6:48
11. Chrástová Tereza STH0251 A SK Studenec 46:52 + 7:04
12. Semíková Lucie KAM0250 A OK Kamenice 46:59 + 7:11
13. Tokárová Regina NEJ0151 A TJ Jiskra Nejdek 48:04 + 8:16
14. Mašínová Anna TJN0152 A OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 48:06 + 8:18
15. Černá Kateřina MLA0251 A MLOK Mariánské Lázně 49:06 + 9:18
16. Nechanická Klára OSN0050 A SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 49:42 + 9:54
17. Bejvlová Karolína LME0250 A SK Los Mělník 51:21 + 11:33
18. Borovičková Valerie LPU0054 A OK Lokomotiva Pardubice 53:13 + 13:25
D16B
4.90 km, 80 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Poláková Lenka SOP0151 A OOB TJ Slezan Opava 38:15
2. Grycová Kateřina TBM0058 A KOS TJ Tesla Brno 39:49 + 1:34
3. Škáchová Magdalena KAM0151 A OK Kamenice 39:50 + 1:35
4. Hlaváčová Anežka TBM0199 A KOS TJ Tesla Brno 40:55 + 2:40
5. Dědková Teodora TAP0051 A KOB TRETRA Praha 40:59 + 2:44
6. Foltýnová Eva SJI0051 A OK Jihlava 41:12 + 2:57
7. Pavlíková Markéta CHA0050 A OK Chrastava 41:19 + 3:04
8. Hájková Lenka SOP0050 A OOB TJ Slezan Opava 42:34 + 4:19
9. Vyhnálková Marie RIC0151 A OB Říčany 43:06 + 4:51
10. Chaloupková Kateřina CHC0051 A K.O.B. Choceň 43:32 + 5:17
11. Machová Marie LME0050 B SK Los Mělník 44:35 + 6:20
12. Ressová Tereza LCE0052 A OOB TJ Slovan Luhačovice 45:03 + 6:48
13. Aschermannová Karolína KAM0051 A OK Kamenice 45:14 + 6:59
14. Biersaková Dagmar KRL0051 B Kometa Kralovice 46:32 + 8:17
15. Zrníková Adéla OSN0099 A SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 46:58 + 8:43
16. Rydlová Adéla TJN0151 A OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 47:30 + 9:15
17. Dolejší Kateřina STB0199 A TJ Stadion Nový Bor 47:43 + 9:28
Nešporová Alžběta TZL0051 A SKOB Zlín DISK
D16C
4.50 km, 75 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hajdu Nelli 17H0152 C Hungarian Team 38:10
2. Špringlová Kamila TBM0050 A KOS TJ Tesla Brno 39:40 + 1:30
3. Toth Blanka 17H0050 C Hungarian Team 39:59 + 1:49
4. Vejražková Róza SJC0151 A Sportcentrum Jičín 40:12 + 2:02
5. Holečková Petra SHK0250 A OK Slavia Hradec Králové 40:28 + 2:18
6. Szokol Kamilla 17H0054 C Hungarian Team 41:32 + 3:22
7. Kejmarová Jana STH0152 C SK Studenec 42:32 + 4:22
8. Kundratová Lucie TZL0058 A SKOB Zlín 42:49 + 4:39
9. Shánělová Štěpánka CHC0152 A K.O.B. Choceň 44:33 + 6:23
10. Zimová Barbora SHK0151 B OK Slavia Hradec Králové 44:36 + 6:26
11. Nádeníčková Pavla NEJ0150 A TJ Jiskra Nejdek 44:58 + 6:48
12. Stoklasová Daniela OSN0055 B SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 45:36 + 7:26
13. Warcopová Kateřina TRI0150 B TJ TŽ Třinec 46:06 + 7:56
14. Staňková Markéta VPM0153 C KOS Slavia VŠ Plzeň 46:22 + 8:12
15. Golová Tereza VIC0162 A OB Vizovice 46:23 + 8:13
16. Plhalová Šárka ASU0097 A Magnus Orienteering 47:32 + 9:22
17. Šlechtová Tereza KRL0152 A Kometa Kralovice 48:45 + 10:35
18. Kroniková Štěpánka SHK0150 B OK Slavia Hradec Králové 49:19 + 11:09
19. Riby Rose LTP0051 A OOB TJ Lokomotiva Teplice 51:05 + 12:55
20. Svobodová Anna KTA0151 B SK Kotnov Tábor 51:53 + 13:43
21. Šmelíková Dorota LCE0260 A OOB TJ Slovan Luhačovice 51:57 + 13:47
22. Pšenčíková Adéla KSU0050 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 52:24 + 14:14
23. Blahová Pavla EKP0153 C VŠTJ Ekonom Praha 56:38 + 18:28
24. Pavlová Martina LTP0151 B OOB TJ Lokomotiva Teplice 57:52 + 19:42
25. Čeleďová Justýna TZL0152 C SKOB Zlín 67:41 + 29:31
D16D
4.30 km, 80 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šklíbová Veronika SRK0153 A SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 36:02
2. Šklíbová Míša TJN0153 A OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 37:56 + 1:54
3. Štráchalová Diana KRE0150 A OOB TJ Sokol Křemže 52:51 + 16:49
4. Skoupá Vendula STE0152 B SK SKI-OB Šternberk 60:57 + 24:55
5. Hajduková Jana KSU0197 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 61:15 + 25:13
6. Geislerová Aneta DKL0151 B KOB Kladno 64:38 + 28:36
D18H
6.70 km, 170 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kishanti Petra 17H0255 C Hungarian Team 54:05
2. Vajda Luca 17H9958 C Hungarian Team 58:54 + 4:49
3. Apró Vivien 17H0150 C Hungarian Team 60:29 + 6:24
4. Takács Szilvia 17H0250 C Hungarian Team 61:53 + 7:48
5. Takács Orsolya 17H9851 C Hungarian Team 62:41 + 8:36
6. Néda Júlia 17H0253 C Hungarian Team 64:27 + 10:22
7. Dominika Mérö 44H0150 C Veszprémi Honvéd SE 64:52 + 10:47
8. Pataki Virág 17H0256 C Hungarian Team 65:41 + 11:36
9. Zacher Noémi 17H0053 C Hungarian Team 70:03 + 15:58
D18A
7.10 km, 150 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Janošíkova Tereza UOL9950 A SOB Olomouc 45:07
2. Chaloupská Barbora PHK9951 A OK 99 Hradec Králové 49:48 + 4:41
3. Kopecká Anna LPU9958 A OK Lokomotiva Pardubice 49:55 + 4:48
4. Čechová Tereza SJI9852 A OK Jihlava 50:43 + 5:36
5. Vékony Vanda 17H9952 C Hungarian Team 53:51 + 8:44
6. Sieglová Eliška PGP9954 A SK Praga 54:11 + 9:04
7. Firešová Markéta ZBM9951 A SK Žabovřesky Brno 54:14 + 9:07
8. Větříčková Andrea SHK9951 A OK Slavia Hradec Králové 54:24 + 9:17
9. Korpasová Tereza LBM9898 A TJ Lokomotiva Ingstav Brno 56:47 + 11:40
10. Matoušová Kateřina VRL9955 A OOS TJ Spartak Vrchlabí 58:07 + 13:00
11. Sokolářová Šárka TUR9999 A OOB TJ Turnov 59:05 + 13:58
12. Malinová Apolena SHK9952 A OK Slavia Hradec Králové 59:22 + 14:15
13. Albrechtová Iveta KAM9950 B OK Kamenice 61:24 + 16:17
14. Poláková Tereza SOP9951 A OOB TJ Slezan Opava 62:03 + 16:56
15. Nováková Lucie BOR9854 A OK Jiskra Nový Bor 63:12 + 18:05
15. Grycová Veronika TBM9859 A KOS TJ Tesla Brno 63:12 + 18:05
17. Čechová Klára AOP9951 A Orientační Běh Opava 64:09 + 19:02
18. Vyhnálková Barbora RIC9850 A OB Říčany 77:44 + 32:37
D18B
6.20 km, 190 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Sárközy Zsófia 17H9954 C Hungarian Team 51:42
2. Chaloupková Veronika CHC9852 A K.O.B. Choceň 56:10 + 4:28
3. Hájková Eliška KAM9851 A OK Kamenice 57:37 + 5:55
4. Porgányi Anna 17H9951 C Hungarian Team 57:50 + 6:08
5. Kubíčková Jana PHK9999 A OK 99 Hradec Králové 58:23 + 6:41
6. Pataki Réka Dalida BBM9951 A BETA URSUS Orienteering 59:22 + 7:40
7. Odehnalová Klára ZBM9956 A SK Žabovřesky Brno 59:30 + 7:48
8. Staňová Karolína BOR9853 A OK Jiskra Nový Bor 59:32 + 7:50
9. Fukalová Hana AOP9850 A Orientační Běh Opava 60:40 + 8:58
10. Kubecová Kateřina BOR9959 B OK Jiskra Nový Bor 60:55 + 9:13
11. Semrádová Jana CHC9951 A K.O.B. Choceň 61:09 + 9:27
12. Király Boróka 17H9957 C Hungarian Team 61:22 + 9:40
13. Thořová Markéta TUR9952 A OOB TJ Turnov 64:14 + 12:32
14. Szarzecová Lucie TRI9850 A TJ TŽ Třinec 66:49 + 15:07
15. Zlámalová Nikola SJC9951 A Sportcentrum Jičín 67:03 + 15:21
16. Vlachová Kateřina KON9898 A KOB Konice 70:18 + 18:36
Kalenská Dominika STH9958 A SK Studenec DISK
D18C
5.60 km, 130 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Tichá Veronika TZL9951 A SKOB Zlín 51:20
2. Vývodová Jana ASU9852 A Magnus Orienteering 51:43 + 0:23
3. Chroustová Šárka ZBM9862 B SK Žabovřesky Brno 53:20 + 2:00
4. Knížková Šárka TJN9852 B OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 53:44 + 2:24
5. Tiszlavecz Veronika 17H9956 C Hungarian Team 54:24 + 3:04
6. Liberdová Jana TRI9852 A TJ TŽ Třinec 55:30 + 4:10
7. Utíkalová Kateřina TBM9952 A KOS TJ Tesla Brno 56:11 + 4:51
8. Nechutová Aneta PZR9951 A UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 56:23 + 5:03
9. Janoušková Lucie BOR9954 A OK Jiskra Nový Bor 61:11 + 9:51
10. Žejdlíková Karolína LTP9950 B OOB TJ Lokomotiva Teplice 62:42 + 11:22
11. Malivánková Eva ZBM9952 B SK Žabovřesky Brno 70:17 + 18:57
12. Svobodová Jana KTA9951 B SK Kotnov Tábor 75:25 + 24:05
13. Hanáková Lenka KRL9951 B Kometa Kralovice 76:18 + 24:58
14. Pelcová Tereza MAS9853 B KČT Aš 78:05 + 26:45
15. Pilcová Sabina JPV9898 A Oddíl OS SK Prostějov 78:12 + 26:52
16. Hojná Dominika SJH9852 A SJH Jindřichův Hradec 82:14 + 30:54
17. Škrabalová Šárka KON9888 C KOB Konice 100:10 + 48:50
D20A
7.90 km, 205 m, 11 kontrol, Rank. koef.: 1.1, KS koef.: 0, PB: 8608
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Štičková Anna LLI9651 E TJ Loko Liberec 56:41 9694
2. Hančová Petra LPU9659 E OK Lokomotiva Pardubice 58:33 + 1:52 9390
3. Nováková Tereza DKP9751 E Oddíl OB Kotlářka 58:57 + 2:16 9324
4. Weiler Virág BBM9650 R BETA URSUS Orienteering 59:22 + 2:41 9256
5. Argalášová Kateřina TRI9750 R TJ TŽ Třinec 59:33 + 2:52 9226
6. Chládková Simona LPU9658 R OK Lokomotiva Pardubice 63:06 + 6:25 8647
7. Kulhavá Eliška LPU9657 R OK Lokomotiva Pardubice 63:12 + 6:31 8631
8. Kavánková Iva TZL9753 A SKOB Zlín 63:59 + 7:18 8503
9. Šiková Karolína LPM9651 E OK Lokomotiva Plzeň 64:28 + 7:47 8425
10. Hiršová Gabriela ZBM9651 E SK Žabovřesky Brno 64:36 + 7:55 8403
11. Tesařová Jana TRI9751 A TJ TŽ Třinec 65:03 + 8:22 8329
12. Odehnalová Tereza ZBM9757 A SK Žabovřesky Brno 65:31 + 8:50 8253
13. Šiková Barbora LPM9650 R OK Lokomotiva Plzeň 65:57 + 9:16 8183
14. Šimůnková Gabriela TAP9755 A KOB TRETRA Praha 66:00 + 9:19 8174
15. Sabelová Markéta TRI9656 R TJ TŽ Třinec 68:38 + 11:57 7745
16. Slavíková Silvie PGP9751 A SK Praga 69:03 + 12:22 7677
17. Viniczai Csenge 17H9751 C Hungarian Team 69:40 + 12:59
18. Hanáková Magda KRL9651 A Kometa Kralovice 70:25 + 13:44 7454
D20B
6.90 km, 210 m, 8 kontrol, Rank. koef.: 1.06, KS koef.: 0, PB: 7064
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Linková Alena TUR9751 R OOB TJ Turnov 61:44 7678
2. Roškotová Lucie TUR9753 R OOB TJ Turnov 63:53 + 2:09 7424
3. Červená Adéla SHK9755 A OK Slavia Hradec Králové 64:25 + 2:41 7361
4. Kovářová Lenka LTP9750 R OOB TJ Lokomotiva Teplice 65:08 + 3:24 7276
5. Jansová Doubravka LPU9750 A OK Lokomotiva Pardubice 65:47 + 4:03 7199
6. Veljačiková Hana PGP9756 A SK Praga 67:52 + 6:08 6953
7. Chovancová Zuzana TZL9754 R SKOB Zlín 68:04 + 6:20 6929
8. Horvátová Hana ASU9797 A Magnus Orienteering 69:38 + 7:54 6744
9. Kameníková Andrea BOR9751 A OK Jiskra Nový Bor 71:23 + 9:39 6537
10. Kožinová Zuzana PGP9650 A SK Praga 72:06 + 10:22 6453
11. Nedbálková Hana ZBM9755 B SK Žabovřesky Brno 80:39 + 18:55 5442
12. Voltrová Hana ROZ9752 B OK Roztoky 83:49 + 22:05 5068
13. Šádková Lucie PHK9654 B OK 99 Hradec Králové 89:32 + 27:48 4392
14. Gottfriedová Adéla VCB9755 B OB České Budějovice 97:42 + 35:58 3427
D21A
11.00 km, 280 m, 17 kontrol, Rank. koef.: 1.1, KS koef.: 0, PB: 9733
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Knapová Jana LPU9053 E OK Lokomotiva Pardubice 74:36 10737
2. Kosová Denisa PHK9150 E OK 99 Hradec Králové 74:50 + 0:14 10704
3. Tužilová Magdaléna ZBM9452 R SK Žabovřesky Brno 75:01 + 0:25 10678
4. Hlavová Jindra ZBM8989 E SK Žabovřesky Brno 76:43 + 2:07 10434
5. Hiklová Natalia ZBM8350 E SK Žabovřesky Brno 76:59 + 2:23 10396
5. Kabáthová Eva ZBM8966 E SK Žabovřesky Brno 76:59 + 2:23 10396
7. Hrušková Barbora ZBM9354 E SK Žabovřesky Brno 77:12 + 2:36 10365
8. Šafka Brožková Dana SJC8156 E Sportcentrum Jičín 78:12 + 3:36 10222
9. Zvěřinová Martina LPU8357 E OK Lokomotiva Pardubice 78:53 + 4:17 10124
10. Rollier Monika PHK8051 E OK 99 Hradec Králové 79:06 + 4:30 10093
11. Gregorová Kamila CTB8151 E SK OB Chotěboř 79:37 + 5:01 10019
12. Jedličková Zuzana SHK8150 E OK Slavia Hradec Králové 80:25 + 5:49 9905
13. Mechlová Lenka SHK9051 R OK Slavia Hradec Králové 81:03 + 6:27 9814
14. Krafková Lucie TUR8650 R OOB TJ Turnov 81:29 + 6:53 9752
15. Kolínová Kristýna DKP8450 R Oddíl OB Kotlářka 81:34 + 6:58 9740
16. Kozáková Zdenka TBM7952 E KOS TJ Tesla Brno 81:37 + 7:01 9733
17. Horčičková Vendula LCE9353 E OOB TJ Slovan Luhačovice 81:45 + 7:09 9714
18. Knapová Lenka LPU9351 R OK Lokomotiva Pardubice 82:34 + 7:58 9597
19. Hlavová Hana ZBM8888 E SK Žabovřesky Brno 83:20 + 8:44 9488
20. Jakobová Adélka PGP9056 E SK Praga 83:47 + 9:11 9423
21. Szerencsi Ildikó 17H8551 C Hungarian Team 84:57 + 10:21
22. Toivonen Alma 22F C Kuopion Suunnistajat 89:34 + 14:58
23. Teplá Karolína SHK9251 C OK Slavia Hradec Králové 89:56 + 15:20 8543
24. Fujáčková Ivana SJC8952 E Sportcentrum Jičín 91:53 + 17:17 8264
D21B
9.40 km, 220 m, 13 kontrol, Rank. koef.: 1.06, KS koef.: 0, PB: 9071
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Šimková Johanka ZBM9350 E SK Žabovřesky Brno 71:59 9685
2. Tesařová Markéta ZBM9456 E SK Žabovřesky Brno 72:04 + 0:05 9674
3. Čepová Daniela PHK8951 E OK 99 Hradec Králové 73:29 + 1:30 9486
4. Kochová Nikola TUR9358 C OOB TJ Turnov 74:42 + 2:43 9325
5. Kamenická Kateřina PHK9353 C OK 99 Hradec Králové 74:57 + 2:58 9292
5. Procházková Marie KAM9554 R OK Kamenice 74:57 + 2:58 9292
7. Hepnerová Martina SHK8152 R OK Slavia Hradec Králové 75:27 + 3:28 9226
8. Chromá Kateřina ZBM9451 R SK Žabovřesky Brno 79:03 + 7:04 8748
9. Burdová Adéla BOR9161 C OK Jiskra Nový Bor 79:37 + 7:38 8673
10. Toivonen Sirra 25F1 C Kangasala SK 79:44 + 7:45
11. Szuromi Luca 17H9652 C Hungarian Team 79:54 + 7:55
12. Nováková Zuzana NPA9151 C SK LOB Nová Paka 79:56 + 7:57 8631
13. Valešová Jana PHK9154 C OK 99 Hradec Králové 80:23 + 8:24 8571
14. Mádlová Věra ZBM8951 C SK Žabovřesky Brno 80:34 + 8:35 8547
15. Voborníková Alena CTB9451 R SK OB Chotěboř 81:10 + 9:11 8467
16. Hrstková Vladěna ZBM8787 C SK Žabovřesky Brno 81:38 + 9:39 8406
17. Čermáková Magdalena LCE9155 R OOB TJ Slovan Luhačovice 82:44 + 10:45 8260
18. Gebauerová Jana ZBM7951 C SK Žabovřesky Brno 83:06 + 11:07 8211
19. Poklopová Lenka ZBM8950 E SK Žabovřesky Brno 84:15 + 12:16 8059
20. Plochová Dominika DKP8651 R Oddíl OB Kotlářka 84:22 + 12:23 8043
21. Fundová Eliška SHK9351 C OK Slavia Hradec Králové 85:51 + 13:52 7846
22. Procházková Klára LPU9451 R OK Lokomotiva Pardubice 85:52 + 13:53 7844
23. Vavrova Veronika ASU8598 R Magnus Orienteering 88:20 + 16:21 7517
D21C
7.90 km, 190 m, 10 kontrol, Rank. koef.: 1.04, KS koef.: 0, PB: 7807
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Bořánková Karolína KAM9550 R OK Kamenice 61:24 8281
2. Bochenková Martina DKP8758 C Oddíl OB Kotlářka 62:33 + 1:09 8132
3. Neradová Alena LIT8551 C KOB Chemopetrol Litvínov 64:00 + 2:36 7945
4. Jiřištová Zuzana DKP8254 C Oddíl OB Kotlářka 65:42 + 4:18 7724
5. Vozdová Aneta KSU9394 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 66:02 + 4:38 7681
6. Kamererová Valerie KAM9452 C OK Kamenice 66:36 + 5:12 7608
7. Benešová Jana SJH9451 C SJH Jindřichův Hradec 66:39 + 5:15 7601
8. Hlubučková Kristýna KAM9551 R OK Kamenice 67:09 + 5:45 7536
9. Dittrichová Petra KON8787 C KOB Konice 67:36 + 6:12 7478
10. Panchártková Tereza LTU8950 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 67:43 + 6:19 7463
11. Fučíková Hana VBM7751 C VSK Mendelu Brno 67:51 + 6:27 7446
12. Šmidrkalová Monika NPA9051 C SK LOB Nová Paka 68:00 + 6:36 7426
13. Zamazalová Kateřina TAP9053 C KOB TRETRA Praha 68:57 + 7:33 7303
14. Tesařová Marcela AOP9450 C Orientační Běh Opava 69:48 + 8:24 7193
15. Jeřábková Jitka TZL9453 C SKOB Zlín 70:25 + 9:01 7113
16. Novotná Markéta PHK9451 R OK 99 Hradec Králové 71:12 + 9:48 7011
17. Kožinová Anna PGP9350 C SK Praga 71:32 + 10:08 6968
18. Matrasová Kateřina CHT8353 C OOB SK Chrast 72:39 + 11:15 6823
19. Staňková Lucie ASU8756 C Magnus Orienteering 73:02 + 11:38 6774
20. Bialožytová Tereza PGP9055 C SK Praga 73:23 + 11:59 6728
21. Tvarůžková Petra ZBM8459 C SK Žabovřesky Brno 73:41 + 12:17 6690
22. Svobodová Barbora TJN8952 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 75:06 + 13:42 6506
23. Hermannová Anna TAP9251 C KOB TRETRA Praha 75:18 + 13:54 6480
24. Křížová Lenka TTR8551 C OOB Třebíč 75:37 + 14:13 6439
25. Gorčicová Eliška CHA9150 C OK Chrastava 75:39 + 14:15 6435
26. Klíchová Jana SSU8151 C SK Severka Šumperk 76:00 + 14:36 6389
27. Kopecká Eliška ASU9299 C Magnus Orienteering 76:10 + 14:46 6368
28. Kolaja Ehlerová Jana VLI8055 C Slavia Liberec orienteering 77:51 + 16:27 6150
29. Křečková Lenka ASU9271 C Magnus Orienteering 79:28 + 18:04 5940
30. Tihonová Hana TAP9052 C KOB TRETRA Praha 79:45 + 18:21 5903
31. Létalová Soňa SFM8252 C OOB TJ Sokol Frýdek-Místek 81:03 + 19:39 5735
32. Hendrychová Zuzana ZBM8954 C SK Žabovřesky Brno 82:17 + 20:53 5575
33. Kopáčková Iva CHT8851 C OOB SK Chrast 87:34 + 26:10 4890
34. Morandini Hanga 17H9251 C Hungarian Team 99:32 + 38:08
35. Vlachová Eliška KON9572 C KOB Konice 103:17 + 41:53 2853
Novotná Barbora SHK8658 C OK Slavia Hradec Králové DISK 0
D21D
6.70 km, 180 m, 9 kontrol, Rank. koef.: 1.02, KS koef.: 0, PB: 6213
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Mrázková Romana SJC8351 C Sportcentrum Jičín 53:35 7501
2. Setínková Eva SJC8765 C Sportcentrum Jičín 68:50 + 15:15 6029
3. Kudrnáčová Lucie HCE8850 C TJ Hostivice 74:30 + 20:55 5482
4. Tomešová Daniela SJC8451 C Sportcentrum Jičín 75:53 + 22:18 5348
5. Ondráčková Lucie CHT9254 C OOB SK Chrast 86:33 + 32:58 4318
6. Mikulášová Helena PGP9353 C SK Praga 90:33 + 36:58 3932
Chroustová Lenka ZBM9457 C SK Žabovřesky Brno DISK 0
D35A
7.20 km, 190 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vítková Lucie PHK8055 C OK 99 Hradec Králové 57:08
2. Kašková Kateřina CHA7850 C OK Chrastava 57:18 + 0:10
3. Štěpánková Kateřina TBM7654 C KOS TJ Tesla Brno 61:04 + 3:56
4. Janatová Lucie DKP8154 C Oddíl OB Kotlářka 61:08 + 4:00
5. Korecká Lenka CHT8053 C OOB SK Chrast 61:39 + 4:31
6. Matějů Kateřina VLI8054 C Slavia Liberec orienteering 62:55 + 5:47
7. Pachnerová Dominika CHA7750 C OK Chrastava 63:48 + 6:40
8. Teringlová Martina VCB7851 C OB České Budějovice 66:18 + 9:10
9. Horáčková Kateřina VLI8150 C Slavia Liberec orienteering 69:32 + 12:24
10. Daňková Veronika SBK8151 C KOB Start Blansko 70:04 + 12:56
D35B
5.90 km, 150 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kroupa Diana TTR8156 C OOB Třebíč 55:45
2. Matoušková Jana SSU7951 C SK Severka Šumperk 61:09 + 5:24
3. Štáfková Jitka PGP8056 C SK Praga 65:14 + 9:29
4. Cicvárková Lucie ZBM7651 C SK Žabovřesky Brno 66:05 + 10:20
5. Ondráčková Veronika EKP7850 C VŠTJ Ekonom Praha 67:07 + 11:22
6. Vyhnálková Eva RIC7552 C OB Říčany 72:45 + 17:00
7. Kroutilová Eva ZBM7861 C SK Žabovřesky Brno 78:52 + 23:07
8. Veselá Eva VCB7853 C OB České Budějovice 81:33 + 25:48
9. Beranová Jana SJH7851 C SJH Jindřichův Hradec 82:38 + 26:53
10. Švidrnochová Hana OOP7751 C TJ Opava 87:48 + 32:03
D40A
6.70 km, 150 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ptáčková Veronika TBM7374 C KOS TJ Tesla Brno 52:49
2. Zabořilová Romana JEN7457 C OB Jenišovice 53:39 + 0:50
3. Křivdová Lenka CHC7251 C K.O.B. Choceň 54:58 + 2:09
4. Chupekova Silvia VZA7250 C Slávia ŽU Žilina 55:51 + 3:02
5. Svobodová Jitka VSP7450 C USK Praha 57:58 + 5:09
6. Grycová Petra TBM7467 C KOS TJ Tesla Brno 58:25 + 5:36
7. Milánová Jindřiška TBM7475 C KOS TJ Tesla Brno 59:27 + 6:38
8. Škorpilová Jana SJC7451 C Sportcentrum Jičín 60:23 + 7:34
9. Filipová Ivana SRK7373 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 60:28 + 7:39
10. Samková Renáta PHK7456 C OK 99 Hradec Králové 61:29 + 8:40
11. Hájková Ludmila CET7554 C TJ Loko Česká Třebová 62:10 + 9:21
12. Ševčíková Pavla TBM7355 C KOS TJ Tesla Brno 62:22 + 9:33
13. Hašková Eva VPM7352 C KOS Slavia VŠ Plzeň 63:29 + 10:40
14. Nešporová Barbora TZL7652 C SKOB Zlín 65:05 + 12:16
15. Kovářová Anna CET7552 C TJ Loko Česká Třebová 65:11 + 12:22
16. Rusinová Alena BRU7152 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 66:41 + 13:52
17. Vandasová Markéta VAM7250 C OOB Vamberk 67:13 + 14:24
18. Nechanická Daniela OSN7557 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 69:47 + 16:58
19. Vlastníková Lucie JIL7554 C OK Jilemnice 71:00 + 18:11
20. Šrámková Iva RIC7251 C OB Říčany 71:11 + 18:22
21. Šklíbová Jana SRK7651 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 71:34 + 18:45
22. Fukátková Miroslava VIC7658 C OB Vizovice 73:01 + 20:12
Chaloupská Pavlína PHK7051 C OK 99 Hradec Králové DISK
D40B
5.50 km, 170 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Schwabová Kateřina TBM7371 C KOS TJ Tesla Brno 57:12
2. Nešporová Marie TTR7251 C OOB Třebíč 58:52 + 1:40
3. Janovská Petra PGP7355 C SK Praga 60:27 + 3:15
4. Korpasová Ivana LBM7362 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 61:41 + 4:29
5. Kašparová Šárka AOP7251 C Orientační Běh Opava 67:02 + 9:50
6. Kubecová Jana STB7399 C TJ Stadion Nový Bor 68:50 + 11:38
7. Chvátilová Pavlína PHK7450 C OK 99 Hradec Králové 69:28 + 12:16
8. Dolejší Lenka STB7499 C TJ Stadion Nový Bor 69:56 + 12:44
9. Kundratová Jana TZL7350 C SKOB Zlín 69:59 + 12:47
10. Chovancová Jana TZL7352 C SKOB Zlín 70:59 + 13:47
11. Hlaváčová Šárka TBM7258 C KOS TJ Tesla Brno 71:29 + 14:17
12. Bejvlová Martina LME7350 C SK Los Mělník 73:04 + 15:52
13. Moskvová Jitka ZLH7551 C OOB TJ Zlaté Hory 74:45 + 17:33
14. Richterová Nataša ADA7451 C OOB Spartak Adamov 76:43 + 19:31
15. Riby Kateřina LTP7252 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 80:32 + 23:20
16. Nováková Alena KRE7450 C OOB TJ Sokol Křemže 80:57 + 23:45
17. Balusková Ida OKP7350 C SK OK 24 Praha 81:05 + 23:53
18. Švancárová Helena KSU7252 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 82:42 + 25:30
19. Kliglová Radka TBM7261 C KOS TJ Tesla Brno 93:49 + 36:37
20. Procházková Martina SOP7351 C OOB TJ Slezan Opava 98:03 + 40:51
D45A
6.00 km, 160 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Holinková Hana ZPV6777 C KOB ZPV Prostějov 45:00
2. Horčičková Eva UOL7051 C SOB Olomouc 49:59 + 4:59
3. Kamenická Lenka OSN6955 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 53:12 + 8:12
4. Hiršová Marcela VBM7079 C VSK Mendelu Brno 54:04 + 9:04
5. Skyvová Kristýna STE7054 C SK SKI-OB Šternberk 54:59 + 9:59
6. Čechová Zuzana BZR6951 C Bratrstvo Ždárských vrchů 55:31 + 10:31
7. Kožinová Jana PGP6651 C SK Praga 56:30 + 11:30
8. Kosová Michaela SRK6752 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 56:31 + 11:31
9. Nehasilová Zuzana LDC7150 C KOB Děčín 57:19 + 12:19
10. Zurynková Jana EKP7053 C VŠTJ Ekonom Praha 57:57 + 12:57
11. Kašparová Ivana UOL6951 C SOB Olomouc 58:09 + 13:09
12. Staňková Marcela VPM6951 C KOS Slavia VŠ Plzeň 58:13 + 13:13
13. Benešová Iva SJH7051 C SJH Jindřichův Hradec 58:26 + 13:26
14. Grycová Jana TBM6969 C KOS TJ Tesla Brno 59:08 + 14:08
15. Švecová Iva CHT7151 C OOB SK Chrast 59:46 + 14:46
16. Sieglová Dagmar MFP7050 C VŠSK MFF UK Praha 61:05 + 16:05
17. Dulovcová Marie KRE7051 C OOB TJ Sokol Křemže 61:23 + 16:23
18. Komersová Jana KNC6550 C Sokol Kostelec n. Č. l. 61:55 + 16:55
19. Argalášová Gabriela TRI6850 C TJ TŽ Třinec 63:37 + 18:37
20. Németh Zsoltné 44H6850 C Veszprémi Honvéd SE 64:47 + 19:47
21. Hudečková Helena KTA6951 C SK Kotnov Tábor 64:50 + 19:50
22. Křečková Petra ZPV7076 C KOB ZPV Prostějov 65:52 + 20:52
23. Vričanová Sylva HAV6751 C OB Havířov 66:33 + 21:33
24. Kociánová Eva OOP6750 C TJ Opava 68:58 + 23:58
25. Voborníková Eva CTB6851 C SK OB Chotěboř 69:25 + 24:25
D45B
5.00 km, 90 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Čiháková Lenka KNC6750 C Sokol Kostelec n. Č. l. 47:29
2. Šmelíková Hana ASU6999 C Magnus Orienteering 50:34 + 3:05
3. Procházková Alexandra VLI7051 C Slavia Liberec orienteering 56:15 + 8:46
4. Neumannová Kamila STE6751 C SK SKI-OB Šternberk 56:34 + 9:05
5. Pavlů Veronika PGP6950 C SK Praga 58:03 + 10:34
6. Lazáková Šárka LTU6952 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 58:09 + 10:40
7. Čtrnáctová Magdalena PGP7151 C SK Praga 59:04 + 11:35
8. Hrušková Lenka ZBM6251 C SK Žabovřesky Brno 59:46 + 12:17
9. Hančová Alice VRL7052 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 61:16 + 13:47
10. Takácsné Tömördi Gabriell 17H6850 C Hungarian Team 62:43 + 15:14
11. Kavalírová Kateřina PHK6756 C OK 99 Hradec Králové 62:47 + 15:18
12. Kaděrová Barbora HAV7051 C OB Havířov 65:17 + 17:48
13. Fürstová Katka LLI6950 C TJ Loko Liberec 67:02 + 19:33
14. Forstová Lenka MFP6850 C VŠSK MFF UK Praha 67:24 + 19:55
15. Lázničková Marcela TZL6751 C SKOB Zlín 68:04 + 20:35
16. Svobodová Martina KTA7151 C SK Kotnov Tábor 76:14 + 28:45
17. Blahová Markéta EKP6951 C VŠTJ Ekonom Praha 78:01 + 30:32
18. Krotilová Magdaléna BZP7150 C Báječné ženy v orientačním běhu 80:33 + 33:04
19. Žandová Hana CTB7052 C SK OB Chotěboř 85:20 + 37:51
20. Pelikánová Lucie MFP6950 C VŠSK MFF UK Praha 94:19 + 46:50
21. Tloušťová Eva SCP6950 C OK Sparta Praha 96:38 + 49:09
22. Petrová Martina 6YC6850 C Neregistrovaní 101:44 + 54:15
23. Gottfriedová Marcela VCB7055 C OB České Budějovice 107:55 + 60:26
MS Zurynková Michaela EKP9850 C VŠTJ Ekonom Praha 68:17 + 20:48
D50A
5.60 km, 110 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jarošová Petra ZPV6666 C KOB ZPV Prostějov 45:42
2. Smutná Jana VAM6251 C OOB Vamberk 46:19 + 0:37
3. Tichovská Hana PGP6652 C SK Praga 48:32 + 2:50
4. Ferdusová Eva LCE6461 C OOB TJ Slovan Luhačovice 50:30 + 4:48
5. Jemelíková Lada VBM6555 C VSK Mendelu Brno 52:20 + 6:38
6. Klapalová Jana VAM6451 C OOB Vamberk 52:40 + 6:58
7. Wurzelová Dana CHT6654 C OOB SK Chrast 53:36 + 7:54
8. Vavrysová Iva LCE6359 C OOB TJ Slovan Luhačovice 53:41 + 7:59
9. Koláriková Irena TZL6351 C SKOB Zlín 54:06 + 8:24
10. Jirková Renata ZPV6553 C KOB ZPV Prostějov 54:13 + 8:31
11. Tömördi Ágnes 17H6350 C Hungarian Team 55:16 + 9:34
12. Henychová Zuzana VLI6151 C Slavia Liberec orienteering 56:08 + 10:26
13. Teplá Hana SHK6561 C OK Slavia Hradec Králové 56:12 + 10:30
14. Němečková Jarmila VSP6650 C USK Praha 56:14 + 10:32
15. Miturová Radka MLA6552 C MLOK Mariánské Lázně 62:25 + 16:43
16. Poklopová Ivana UOL6451 C SOB Olomouc 63:06 + 17:24
17. Pijáková Iveta 53S6050 C KOB Sokol Pezinok 65:16 + 19:34
18. Jastrzembská Jarmila TRI6450 C TJ TŽ Třinec 65:26 + 19:44
19. Ostřanská Iveta SSU6591 C SK Severka Šumperk 65:53 + 20:11
20. Zalabová Martina SJC6657 C Sportcentrum Jičín 66:04 + 20:22
21. Pecková Ivana EKP6252 C VŠTJ Ekonom Praha 67:54 + 22:12
22. Fencíková Vladislava JHB6553 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod 68:19 + 22:37
Novotná Ivana PHK6354 C OK 99 Hradec Králové DISK
D50B
4.80 km, 100 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Červinková Jitka OKP6451 C SK OK 24 Praha 56:01
2. Petrželová Alena LTU6351 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 56:33 + 0:32
3. Pávková Jana BOR6550 C OK Jiskra Nový Bor 57:06 + 1:05
4. Thýnová Ivana SHK6651 C OK Slavia Hradec Králové 58:01 + 2:00
5. Tenglerová Helena MLA6551 C MLOK Mariánské Lázně 63:47 + 7:46
6. Slezáková Jitka LCE6351 C OOB TJ Slovan Luhačovice 64:00 + 7:59
7. Dittrichová Lenka KON6285 C KOB Konice 64:44 + 8:43
8. Troupová Vladěna KRE6351 C OOB TJ Sokol Křemže 66:04 + 10:03
9. Hubáčková Jana EKP6250 C VŠTJ Ekonom Praha 66:50 + 10:49
10. Kovaříčková Darja KRE6352 C OOB TJ Sokol Křemže 68:10 + 12:09
11. Cetkovská Alena NNN6263 C Neregistrovaní (NNN) 68:23 + 12:22
12. Veljačiková Markéta SCP6451 C OK Sparta Praha 69:20 + 13:19
13. Krejčíková Monika TZL6262 C SKOB Zlín 71:21 + 15:20
14. Schäferová Jana TZL6566 C SKOB Zlín 74:45 + 18:44
15. Peřinková Irena BBM6550 C BETA URSUS Orienteering 76:03 + 20:02
16. Sochorová Hana HAV6250 C OB Havířov 77:13 + 21:12
17. Schusterová Martina AOP6551 C Orientační Běh Opava 79:55 + 23:54
18. Mudrová Martina HCE6451 C TJ Hostivice 81:08 + 25:07
Ježková Regina PGP6352 C SK Praga DISK
Chroustová Petra VBM6655 C VSK Mendelu Brno DISK
D55A
5.30 km, 120 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Voltrová Svatava ROZ6150 C OK Roztoky 51:37
2. Králová Zdenka SSU6091 C SK Severka Šumperk 52:06 + 0:29
3. Hájová Jana TZL6051 C SKOB Zlín 52:24 + 0:47
4. Jenövári Gabriella 17H5751 C Hungarian Team 58:00 + 6:23
5. Šedivá Miroslava EKP5750 C VŠTJ Ekonom Praha 58:01 + 6:24
6. Janotová Dobra ZBM5662 C SK Žabovřesky Brno 58:32 + 6:55
7. Kavková Dana SCP6150 C OK Sparta Praha 58:46 + 7:09
8. Syslová Iva TTR6151 C OOB Třebíč 62:37 + 11:00
9. Kuchařová Ada TBM5855 C KOS TJ Tesla Brno 63:08 + 11:31
10. Vavrušová Helena TAP6152 C KOB TRETRA Praha 63:58 + 12:21
11. Jermanová Eva TJN6150 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 64:13 + 12:36
12. Kuncová Jiřina TJN5752 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 64:59 + 13:22
13. Zuzánková Růžena TJN6051 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 65:11 + 13:34
14. Vlažná Mirka LCE5852 C OOB TJ Slovan Luhačovice 65:17 + 13:40
15. Havlíčková Jindra KNC6150 C Sokol Kostelec n. Č. l. 65:24 + 13:47
16. Dokoupilová Zuzana VBM5754 C VSK Mendelu Brno 65:47 + 14:10
17. Hušková Eva NPA5754 C SK LOB Nová Paka 66:45 + 15:08
18. Flašarová Marie KCK5756 C KOB Český Krumlov 69:50 + 18:13
D55B
4.50 km, 100 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hrstková Dana SJI6051 C OK Jihlava 45:41
2. Mrázová Pavla DCE5550 C KOB Dobřichovice 49:48 + 4:07
3. Jansová Alena CHT5852 C OOB SK Chrast 51:19 + 5:38
4. Janská Iva LBM5795 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 53:18 + 7:37
5. Hejnalová Hana PHK6151 C OK 99 Hradec Králové 54:45 + 9:04
6. Zelená Markéta PGP5850 C SK Praga 57:20 + 11:39
7. Klusáčková Jitka TTR6152 C OOB Třebíč 58:15 + 12:34
8. Smičková Eva KON5887 C KOB Konice 58:56 + 13:15
9. Bravená Alexandra VBM6155 C VSK Mendelu Brno 64:44 + 19:03
10. Kujanová Martina BZP5850 C Báječné ženy v orientačním běhu 65:05 + 19:24
11. Bláhová Luba SHK5852 C OK Slavia Hradec Králové 65:40 + 19:59
12. Kovářová Alena LTP6151 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 66:53 + 21:12
13. Gabrielová Šárka ONO5950 C SKOB Ostrov 69:43 + 24:02
14. Sládková Eva TEH5751 C Sokol Tehov 71:57 + 26:16
15. Pavlíková Hana ZLH5950 C OOB TJ Zlaté Hory 75:33 + 29:52
16. Šámalová Hana OKP6151 C SK OK 24 Praha 75:50 + 30:09
17. Strachotová Eva ASU6099 C Magnus Orienteering 78:47 + 33:06
D60A
5.10 km, 110 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Rosecká Alena PZR5654 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 48:08
2. Kolaříková Věra SBK5251 C KOB Start Blansko 52:28 + 4:20
3. Běhounová Jiřina PHK5651 C OK 99 Hradec Králové 54:00 + 5:52
4. Štrossová Jiřina DCE5650 C KOB Dobřichovice 60:11 + 12:03
5. Procházková Miluše DCE5450 C KOB Dobřichovice 60:48 + 12:40
6. Jahnová Helena SCP5550 C OK Sparta Praha 61:22 + 13:14
7. Nováková Svatava SKV5351 C TJ Slovan Karlovy Vary 62:08 + 14:00
8. Potěšilová Vladimíra VBM5655 C VSK Mendelu Brno 66:04 + 17:56
9. Procházková Helena TBM5351 C KOS TJ Tesla Brno 67:02 + 18:54
10. Ševčíková Alena CHA5351 C OK Chrastava 68:49 + 20:41
11. Zlesáková Vlasta JIL5362 C OK Jilemnice 71:28 + 23:20
Cigošová Anna TBM5253 C KOS TJ Tesla Brno DISK
D60B
4.30 km, 80 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vávrová Beáta ASU5651 C Magnus Orienteering 56:17
2. Řezníková Renáta AOP5451 C Orientační Běh Opava 59:46 + 3:29
3. Seifertová Marie SBK5555 C KOB Start Blansko 60:05 + 3:48
4. Štáblová Jitka HSU5350 C Horizont klub Šumperk 64:51 + 8:34
5. Zavadilová Naďa SCP5450 C OK Sparta Praha 67:53 + 11:36
6. Orálková Libuše TTR5351 C OOB Třebíč 71:53 + 15:36
7. Nováková Jana NPA5552 C SK LOB Nová Paka 72:38 + 16:21
8. Salajková Věra LBM5558 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 74:07 + 17:50
9. Hejtmánková Alena TAP5452 C KOB TRETRA Praha 76:49 + 20:32
10. Opavová Stanislava MLA5451 C MLOK Mariánské Lázně 77:53 + 21:36
D65A
4.50 km, 80 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Úlehlová Ivana BOR5150 C OK Jiskra Nový Bor 45:54
2. Šaffková Zuzana CHA5150 C OK Chrastava 51:04 + 5:10
3. Dohnalová Dana VSP5050 C USK Praha 51:54 + 6:00
4. Křížová Zdenka PZR5051 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 55:45 + 9:51
5. Neradová Alena LIT5051 C KOB Chemopetrol Litvínov 57:21 + 11:27
6. Tvrdková Eva TUR5151 C OOB TJ Turnov 58:17 + 12:23
7. Horáčková Stanislava VLI4950 C Slavia Liberec orienteering 60:13 + 14:19
8. Karmazínová Ivana VLI5150 C Slavia Liberec orienteering 62:01 + 16:07
D65B
3.90 km, 80 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Novotná Ludmila ZLH4850 C OOB TJ Zlaté Hory 58:17
2. Omová Jana TUR5150 C OOB TJ Turnov 58:19 + 0:02
3. Kutáčková Stanislava LTU4751 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 63:31 + 5:14
4. Stehnová Hana DKP5150 C Oddíl OB Kotlářka 76:50 + 18:33
Kupcová Věroslava HSU4850 C Horizont klub Šumperk DISK
Suchánková Libuše SOP4851 C OOB TJ Slezan Opava DISK
D70A
3.90 km, 60 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Stará Pavla BOV4251 C TJ Baník Ostrava OKD 48:42
2. Zmeková Míla SLP4451 C OOB Slavia Praha 72:39 + 23:57
3. Lohrová Jarmila SCP4650 C OK Sparta Praha 83:30 + 34:48
D75A
3.70 km, 65 m, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Haňkovská Jana PGP4050 C SK Praga 53:47
H16H
7.50 km, 160 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pentek Marton 17H0002 C Hungarian Team 61:06
2. Dániel Angyal 44H0300 C Veszprémi Honvéd SE 70:30 + 9:24
3. Néda Tamás 17H0203 C Hungarian Team 76:30 + 15:24
Benedek Bálint 44H0200 C Veszprémi Honvéd SE DISK
H16A
8.00 km, 220 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Filipek Sebastian TRI0002 A TJ TŽ Třinec 46:45
2. Bořánek Michal STE0007 A SK SKI-OB Šternberk 47:22 + 0:37
3. Nagy Josef TJN0006 A OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 48:04 + 1:19
4. Jirka Mikuláš STE0000 A SK SKI-OB Šternberk 48:57 + 2:12
5. Roudný Martin LPU0002 A OK Lokomotiva Pardubice 49:00 + 2:15
6. Gajda Jan KAM0105 A OK Kamenice 49:30 + 2:45
7. Melichar Petr LLI0001 A TJ Loko Liberec 50:19 + 3:34
8. Horváth Csongor 17H0000 C Hungarian Team 50:36 + 3:51
9. Jónás Ferenc 17H0100 C Hungarian Team 50:40 + 3:55
10. Volák Ondřej LPU0010 A OK Lokomotiva Pardubice 51:06 + 4:21
11. Metelka Ondřej PHK0101 A OK 99 Hradec Králové 51:16 + 4:31
12. Mareček Šimon OSN0201 A SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 52:24 + 5:39
13. Čech Petr SJI0001 A OK Jihlava 53:51 + 7:06
14. Janovský Tomáš PGP0101 A SK Praga 54:53 + 8:08
15. Zalaba Tomáš SJC0101 A Sportcentrum Jičín 55:09 + 8:24
16. Hašek Jan VPM0001 A KOS Slavia VŠ Plzeň 59:08 + 12:23
17. Milán Tomáš TBM0111 A KOS TJ Tesla Brno 61:12 + 14:27
18. Roudný Václav LPU0001 A OK Lokomotiva Pardubice 63:24 + 16:39
H16B
7.30 km, 140 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Samek Tomáš PHK0001 A OK 99 Hradec Králové 48:54
2. Adamec Martin TJN0106 A OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 52:12 + 3:18
3. Pavlovec Dan BOR0001 A OK Jiskra Nový Bor 52:14 + 3:20
4. Sedlář Jan TBM0010 A KOS TJ Tesla Brno 53:12 + 4:18
5. Newiak Nick NEJ0101 A TJ Jiskra Nejdek 53:48 + 4:54
6. Féder Medard LCE0111 A OOB TJ Slovan Luhačovice 54:02 + 5:08
7. Švadlena Michal CHC0101 A K.O.B. Choceň 55:12 + 6:18
8. Šmaus Antonín TJN0001 B OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 55:18 + 6:24
9. Janda Ondřej DOR0100 B OK Dobříš 55:23 + 6:29
10. Siegl Matyáš PGP0104 A SK Praga 56:47 + 7:53
11. Šafář Martin KSU0105 A Klub vytrvalostních sportů Šumperk 57:24 + 8:30
12. Hasman Ondřej VPM0002 A KOS Slavia VŠ Plzeň 59:41 + 10:47
13. Podmolík Jonáš TZL0001 A SKOB Zlín 63:48 + 14:54
14. Rücker Jan HOR0201 A TJ Jiskra Hořice 65:05 + 16:11
15. Szuromi Áron 17H0201 C Hungarian Team 67:03 + 18:09
16. Galbavý Matěj CHA0000 B OK Chrastava 71:38 + 22:44
17. Valášek Václav KAM0100 B OK Kamenice 90:30 + 41:36
H16C
7.10 km, 140 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Valík Tomáš AOP0001 A Orientační Běh Opava 48:09
2. Budský Ondřej TJN0105 A OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 50:53 + 2:44
3. Csertán András C 53:04 + 4:55
4. Adámek Filip ABM0101 A KOB Moira Brno 53:09 + 5:00
5. Měšťan Ondřej TAP0100 A KOB TRETRA Praha 53:46 + 5:37
6. Synek Antonín DOK0001 A OK Doksy 54:07 + 5:58
7. Bílý Jakub LTP0104 A OOB TJ Lokomotiva Teplice 54:29 + 6:20
8. Tichý Radomír SHK0000 A OK Slavia Hradec Králové 54:38 + 6:29
9. Nechanický Jan OSN0200 A SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 54:54 + 6:45
10. Kligl Radim TBM0103 A KOS TJ Tesla Brno 55:38 + 7:29
11. Chovanec Václav TZL0201 A SKOB Zlín 55:50 + 7:41
12. Šmol David DOK0100 A OK Doksy 57:59 + 9:50
13. Györi Bertalan 17H0001 C Hungarian Team 58:43 + 10:34
14. Toivonen Vilhelm 25F C Kangasala SK 59:14 + 11:05
15. Koditek Jonáš KUO0101 B KOB Ústí nad Orlicí 59:24 + 11:15
16. Ježek Jakub JIL0104 B OK Jilemnice 60:34 + 12:25
17. Vavřík Tomáš MOV0004 B SKOB Ostrava 62:28 + 14:19
18. Kroul Josef KSU0044 A Klub vytrvalostních sportů Šumperk 66:14 + 18:05
19. Bek Jiří CHA0103 B OK Chrastava 68:36 + 20:27
20. Šimek Štěpán UOL0104 B SOB Olomouc 77:55 + 29:46
21. Tuharský Erik TRI0100 B TJ TŽ Třinec 78:48 + 30:39
22. Bitto Maxim LCE0003 B OOB TJ Slovan Luhačovice 83:43 + 35:34
23. Buk Petr ROU0001 A SKOB Roudnice nad Labem 85:15 + 37:06
24. Kaprál Jan SSU0000 B SK Severka Šumperk 91:48 + 43:39
25. Mikuláš Jan VCB0103 C OB České Budějovice 117:29 + 69:20
Matoušek Matěj KSU0005 A Klub vytrvalostních sportů Šumperk DISK
H18H
8.70 km, 205 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Szalay Levente 17H9906 C Hungarian Team 61:48
2. Rácz Zoltán 17H9804 C Hungarian Team 62:51 + 1:03
3. Hortobágyi Ákos 17H9802 C Hungarian Team 69:23 + 7:35
4. Gyólai Péter 17H9902 C Hungarian Team 103:41 + 41:53
Weiler Vince 17H9904 C Hungarian Team DISK
H18A
9.80 km, 280 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vandas Daniel PHK9805 A OK 99 Hradec Králové 50:45
2. Hirš Otakar ZBM9801 A SK Žabovřesky Brno 53:45 + 3:00
3. Dekrét Jakub ZBM9907 A SK Žabovřesky Brno 54:19 + 3:34
4. Bendák Jan PHK9800 A OK 99 Hradec Králové 54:35 + 3:50
5. Černocký Libor LCE9803 A OOB TJ Slovan Luhačovice 54:58 + 4:13
6. Fencl Jonáš LPU9902 A OK Lokomotiva Pardubice 55:56 + 5:11
7. Hausenblas Šimon KAM9803 A OK Kamenice 56:05 + 5:20
8. Sýkora Vojtěch LCE9801 A OOB TJ Slovan Luhačovice 56:08 + 5:23
9. Křivda Tomáš CHC9901 A K.O.B. Choceň 56:27 + 5:42
10. Hlaváč Ondřej ZBM9901 A SK Žabovřesky Brno 57:42 + 6:57
11. Sláma Dušan ASU9843 A Magnus Orienteering 57:43 + 6:58
12. Chupek Jakub JPV9911 A Oddíl OS SK Prostějov 58:45 + 8:00
13. Vystavěl Ondřej JPV9807 A Oddíl OS SK Prostějov 58:54 + 8:09
14. Horčička Vít UOL9919 A SOB Olomouc 59:12 + 8:27
15. Kavalír Jáchym PHK9901 A OK 99 Hradec Králové 59:59 + 9:14
16. Thoř Tomáš TUR9904 A OOB TJ Turnov 60:41 + 9:56
17. Kálmán Erik 17H9900 C Hungarian Team 61:06 + 10:21
18. Müller Jonáš KSU9906 A Klub vytrvalostních sportů Šumperk 63:45 + 13:00
H18B
8.80 km, 220 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Semerád Antonín DKP9801 A Oddíl OB Kotlářka 52:11
2. Zacher Márton 17H9803 C Hungarian Team 53:05 + 0:54
3. Starý Ondra VRL9802 A OOS TJ Spartak Vrchlabí 53:08 + 0:57
4. Koštejn Vít DOK9800 A OK Doksy 55:15 + 3:04
5. Ormay Mihály 17H9901 C Hungarian Team 56:04 + 3:53
6. Gebrt Jan SHK9801 A OK Slavia Hradec Králové 56:37 + 4:26
7. Chvátil Šimon PHK9908 A OK 99 Hradec Králové 57:30 + 5:19
8. Vopařil Jan LCE9911 A OOB TJ Slovan Luhačovice 57:40 + 5:29
9. Šrámek Ondřej KSU9909 A Klub vytrvalostních sportů Šumperk 58:26 + 6:15
10. Novák Aleš PGP9808 A SK Praga 58:57 + 6:46
11. Škvor Ota KAM9900 A OK Kamenice 59:22 + 7:11
12. Szuromi Mátyás 17H9805 C Hungarian Team 62:49 + 10:38
13. Procházka Zdeněk SOP9901 A OOB TJ Slezan Opava 65:53 + 13:42
14. Žák Jan LPU9802 A OK Lokomotiva Pardubice 65:58 + 13:47
15. Jílek Ondřej KSU9908 A Klub vytrvalostních sportů Šumperk 72:55 + 20:44
16. Kafka Matěj SJI9903 A OK Jihlava 73:12 + 21:01
17. Šabata Milan SRK9904 A SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 79:06 + 26:55
H18C
8.10 km, 210 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Chaloupka Josef UOL9801 A SOB Olomouc 53:50
2. Kovács Barnabás 17H9903 C Hungarian Team 55:03 + 1:13
3. Novák Filip TJN9801 A OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 57:17 + 3:27
4. Janeček Mirek TJN9804 A OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 58:20 + 4:30
5. Jíra Tomáš KAM9802 A OK Kamenice 58:57 + 5:07
6. Novotný Marek TJN9901 A OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 59:48 + 5:58
7. Kašpar Petr JPV9915 B Oddíl OS SK Prostějov 60:41 + 6:51
8. Karatsiolis Kryštof TUR9901 A OOB TJ Turnov 61:02 + 7:12
9. Michek David TJN9802 A OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 61:44 + 7:54
10. Ransdorf Jakub TAP9805 A KOB TRETRA Praha 62:20 + 8:30
11. Hrouda Matěj JIL9804 B OK Jilemnice 62:30 + 8:40
12. Šenkýř Matěj SJI9902 A OK Jihlava 62:55 + 9:05
13. Kalenský Aleš STH9801 C SK Studenec 65:05 + 11:15
14. Král Jan ZBM9904 B SK Žabovřesky Brno 65:10 + 11:20
15. Sabol Josef CTB9902 B SK OB Chotěboř 68:02 + 14:12
16. Tesař Vojtěch AOP9900 A Orientační Běh Opava 68:43 + 14:53
17. Kučera Kryšpín PHK9900 B OK 99 Hradec Králové 69:45 + 15:55
18. Hubáček Filip JPV9800 A Oddíl OS SK Prostějov 70:52 + 17:02
19. Beneš Miroslav KON9915 B KOB Konice 73:32 + 19:42
20. Ondráček Radek KSU9933 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 74:02 + 20:12
21. Borovička Tomáš FSP9801 B VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 74:20 + 20:30
22. Kašpar Ludvík BOR9805 A OK Jiskra Nový Bor 74:29 + 20:39
23. Strakoš Matěj SFM9901 C OOB TJ Sokol Frýdek-Místek 75:26 + 21:36
24. Florián Vojtěch ABM9901 B KOB Moira Brno 76:19 + 22:29
25. Holesz Sebastian TRI9902 A TJ TŽ Třinec 76:54 + 23:04
26. Vydra Martin STH9902 B SK Studenec 77:03 + 23:13
27. Pelikán Lukáš DKL9802 C KOB Kladno 78:02 + 24:12
28. Ingršt Matěj ABM9907 B KOB Moira Brno 81:42 + 27:52
29. Cienciala Jan TRI9801 A TJ TŽ Třinec 81:56 + 28:06
30. Procházka Jakub SOP9903 B OOB TJ Slezan Opava 120:35 + 66:45
Komenda Jan ZBM9902 B SK Žabovřesky Brno DISK
Zieba Jakub NEJ9800 B TJ Jiskra Nejdek DISK
Láznička Václav TZL9901 A SKOB Zlín DISK
Gedeon Dominik KSU9900 A Klub vytrvalostních sportů Šumperk DISK
H20A
12.20 km, 340 m, 18 kontrol, Rank. koef.: 1.1, KS koef.: 0, PB: 9007
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Navrátil Šimon PGP9702 R SK Praga 70:31 10191
2. Kettner Vojtěch KAM9601 E OK Kamenice 73:12 + 2:41 9825
3. Čech Jan SJI9601 R OK Jihlava 74:03 + 3:32 9709
4. Burda Matěj BOR9608 A OK Jiskra Nový Bor 74:16 + 3:45 9679
5. Netuka Vojtěch SHK9701 R OK Slavia Hradec Králové 75:56 + 5:25 9452
6. Mudrák Štěpán LCE9601 R OOB TJ Slovan Luhačovice 75:57 + 5:26 9449
7. Semrád Ladislav CHC9701 R K.O.B. Choceň 76:09 + 5:38 9422
8. Glonek Jakub AOP9602 E Orientační Běh Opava 76:30 + 5:59 9374
9. Wolf Filip TUR9701 R OOB TJ Turnov 76:40 + 6:09 9352
10. Dalos Máté 17H9700 C Hungarian Team 76:46 + 6:15
11. Bořil Jan SJI9700 R OK Jihlava 77:16 + 6:45 9270
12. Mielec Jaromír AOP9701 A Orientační Běh Opava 79:29 + 8:58 8967
13. Landovský Jakub PGP9601 R SK Praga 80:03 + 9:32 8890
14. Matuš Vojtěch VRB9606 R Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem, z.s. 80:04 + 9:33 8887
15. Miavecz Balázs 17H9603 C Hungarian Team 80:38 + 10:07
16. Mikel David TZL9703 A SKOB Zlín 85:13 + 14:42 8184
17. Valášek Jiří KAM9700 A OK Kamenice 87:46 + 17:15 7836
18. Skalický Matyáš KUO9605 A KOB Ústí nad Orlicí 93:49 + 23:18 7011
H20B
10.10 km, 270 m, 16 kontrol, Rank. koef.: 1.06, KS koef.: 0, PB: 7821
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Vacek Vojtěch SJI9602 R OK Jihlava 67:40 8346
2. Mašata Matěj PHK9601 R OK 99 Hradec Králové 68:00 + 0:20 8305
3. Kelbl Vladimír ZBM9711 A SK Žabovřesky Brno 68:43 + 1:03 8218
4. Illner Vojtěch DKP9600 R Oddíl OB Kotlářka 71:52 + 4:12 7835
5. Moravec Jakub KAM9702 A OK Kamenice 73:44 + 6:04 7608
6. Slíva Jan LCE9602 A OOB TJ Slovan Luhačovice 74:55 + 7:15 7464
7. Zikmund Zdeněk SJC9703 A Sportcentrum Jičín 76:41 + 9:01 7249
8. Werner Michal PGP9705 A SK Praga 77:02 + 9:22 7206
9. Pokorný David SRK9701 A SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 77:05 + 9:25 7200
10. Šmaus Jan TJN9700 A OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 78:58 + 11:18 6971
11. Konečný Daniel BBM9702 B BETA URSUS Orienteering 79:33 + 11:53 6900
12. Podmolík Josef TZL9701 A SKOB Zlín 82:36 + 14:56 6529
13. Zlámal David SJC9603 A Sportcentrum Jičín 85:34 + 17:54 6168
14. Walach Ondřej TRI9601 A TJ TŽ Třinec 86:35 + 18:55 6044
15. Frýba Dominik SJI9702 A OK Jihlava 98:04 + 30:24 4647
16. Frank Jiří MAS9600 B KČT Aš 105:38 + 37:58 3726
17. Kašpar Jakub ASU9747 B Magnus Orienteering 108:21 + 40:41 3396
18. Buk Michal ROU9601 B SKOB Roudnice nad Labem 117:03 + 49:23 2337
Vlášek Jakub TAP9702 A KOB TRETRA Praha DISK 0
H21A
17.20 km, 480 m, 24 kontrol, Rank. koef.: 1.1, KS koef.: 0, PB: 9754
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Nykodým Miloš ZBM9005 E SK Žabovřesky Brno 89:01 10846
2. Petržela Jan PHK9200 E OK 99 Hradec Králové 90:10 + 1:09 10709
3. Kubát Pavel PHK9101 E OK 99 Hradec Králové 90:48 + 1:47 10633
4. Šedivý Jan PGP8409 E SK Praga 93:09 + 4:08 10353
5. Semík Ondřej KAM9401 E OK Kamenice 95:59 + 6:58 10015
6. Hájek Daniel ZBM8919 E SK Žabovřesky Brno 97:19 + 8:18 9856
7. Kubelka Tomáš LPU9307 E OK Lokomotiva Pardubice 98:47 + 9:46 9681
8. Mrázek Jan SJC8102 E Sportcentrum Jičín 99:09 + 10:08 9638
9. Zvěřina Petr LPU8208 R OK Lokomotiva Pardubice 101:37 + 12:36 9344
10. Hubáček Jonáš LCE9501 E OOB TJ Slovan Luhačovice 101:56 + 12:55 9306
11. Minář Marek ASU9444 E Magnus Orienteering 102:08 + 13:07 9282
12. Hradec Pavel TUR8801 E OOB TJ Turnov 102:28 + 13:27 9242
13. Bakó Áron 17H9202 C Hungarian Team 103:35 + 14:34
14. Schuster Marek AOP9303 E Orientační Běh Opava 104:50 + 15:49 8960
15. Losman Petr PHK7901 R OK 99 Hradec Králové 105:01 + 16:00 8938
16. Mokrý Stanislav ZBM9202 R SK Žabovřesky Brno 105:06 + 16:05 8928
17. Brlica Pavel ZBM9302 R SK Žabovřesky Brno 105:08 + 16:07 8924
18. Procházka David LPU9113 E OK Lokomotiva Pardubice 105:24 + 16:23 8893
19. Kamenický Matěj LPU9036 E OK Lokomotiva Pardubice 106:26 + 17:25 8769
20. Flašar Jan PGP8610 E SK Praga 106:29 + 17:28 8763
21. Liszka Krisztián 17H9204 C Hungarian Team 107:09 + 18:08
22. Prášil Marek SJI7313 R OK Jihlava 107:42 + 18:41 8618
23. Hruška Jakub ZBM9515 R SK Žabovřesky Brno 107:53 + 18:52 8596
24. Kolovský František LPM9202 R OK Lokomotiva Plzeň 108:31 + 19:30 8521
25. Luštický Martin TUR8700 R OOB TJ Turnov 109:26 + 20:25 8412
26. Škoda Jakub VLI8800 R Slavia Liberec orienteering 110:44 + 21:43 8257
27. Smola Michal TZL8131 R SKOB Zlín 111:26 + 22:25 8173
28. Valenta Jiří LCE9201 C OOB TJ Slovan Luhačovice 113:00 + 23:59 7986
29. Schulhof Jan TUR8900 C OOB TJ Turnov 120:02 + 31:01 7148
30. Valeš Jiří LPM9502 R OK Lokomotiva Plzeň 128:37 + 39:36 6125
Komanec Václav SHK8406 R OK Slavia Hradec Králové DISK 0
H21B
14.20 km, 390 m, 18 kontrol, Rank. koef.: 1.06, KS koef.: 0, PB: 9203
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Dlabaja Štěpán TZL8508 R SKOB Zlín 82:14 10036
2. Zimmermann Štěpán ZBM9101 E SK Žabovřesky Brno 85:25 + 3:11 9669
3. Záveský Filip LPU9306 C OK Lokomotiva Pardubice 86:21 + 4:07 9562
4. Horvát Petr ASU9447 R Magnus Orienteering 86:42 + 4:28 9521
5. Navrátil Boris AOP9202 C Orientační Běh Opava 87:14 + 5:00 9460
6. Kozák Osvald TBM8201 R KOS TJ Tesla Brno 87:27 + 5:13 9435
7. Vavrys Johan LCE9302 C OOB TJ Slovan Luhačovice 87:31 + 5:17 9427
8. Janata Martin DKP8306 R Oddíl OB Kotlářka 88:00 + 5:46 9372
9. Dlabaja Tomáš TUR8303 E OOB TJ Turnov 88:21 + 6:07 9331
10. Hadač Filip AOP9301 C Orientační Běh Opava 89:29 + 7:15 9201
11. Fodor Petr TUR8103 R OOB TJ Turnov 90:05 + 7:51 9131
12. Makovský Jakub TAP8511 C KOB TRETRA Praha 91:14 + 9:00 8999
13. Tomanek Daniel KSU7410 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 91:24 + 9:10 8980
14. Poklop Martin SSU8802 E SK Severka Šumperk 91:27 + 9:13 8974
15. Habán Ivo VLI7707 C Slavia Liberec orienteering 91:32 + 9:18 8964
16. Zháňal Jan ZBM8721 C SK Žabovřesky Brno 91:57 + 9:43 8916
17. Procházka Jan PGP8206 C SK Praga 92:28 + 10:14 8857
18. Benroth Martin TZL9206 C SKOB Zlín 92:45 + 10:31 8824
19. Sysel Ctibor PGP8700 R SK Praga 93:13 + 10:59 8770
20. Gösswein Csaba 17H8500 C Hungarian Team 93:42 + 11:28
21. Zsebeházy István 17H8501 C Hungarian Team 94:11 + 11:57
22. Vajda Balázs 17H9400 C Hungarian Team 94:18 + 12:04
23. Rusý Tomáš KAM9301 C OK Kamenice 96:12 + 13:58 8427
24. Košárek Pavel AOP7102 C Orientační Běh Opava 97:00 + 14:46 8335
25. Zbranek Roman ASU8808 R Magnus Orienteering 99:01 + 16:47 8102
26. Krejčík Jiří TZL8301 C SKOB Zlín 99:04 + 16:50 8096
27. Horák Patrik TUR9502 E OOB TJ Turnov 102:01 + 19:47 7756
28. Zakouřil Vít TUR9301 C OOB TJ Turnov 113:16 + 31:02 6460
Slezák Jiří LCE9001 C OOB TJ Slovan Luhačovice DISK 0
Bravený Vít ZBM9102 R SK Žabovřesky Brno DISK 0
H21C
12.40 km, 280 m, 20 kontrol, Rank. koef.: 1.04, KS koef.: 0, PB: 8067
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Henek Vladan VBM8002 C VSK Mendelu Brno 76:03 8479
2. Landovský Tomáš PGP9103 C SK Praga 76:14 + 0:11 8459
3. Novotný Ondřej ABM9211 C KOB Moira Brno 78:20 + 2:17 8230
4. Khýn Vítězslav ASU8304 C Magnus Orienteering 78:29 + 2:26 8213
5. Chloupek Adam ZBM9300 E SK Žabovřesky Brno 80:09 + 4:06 8032
6. Zimmermann Jakub ZBM8928 C SK Žabovřesky Brno 82:02 + 5:59 7826
7. Pešek Ondřej CHC8502 C K.O.B. Choceň 82:17 + 6:14 7799
8. Janda Martin DOB8002 C KOB Dobruška 82:19 + 6:16 7795
9. Drábek Jan ZBM8511 C SK Žabovřesky Brno 82:20 + 6:17 7793
10. Bugár Gergely 17H9203 C Hungarian Team 82:33 + 6:30
11. Doležel Ondřej STE9202 C SK SKI-OB Šternberk 82:54 + 6:51 7731
11. Mokrý Ondřej ABM9410 C KOB Moira Brno 82:54 + 6:51 7731
13. Kovář Miroslav SJC8104 C Sportcentrum Jičín 83:14 + 7:11 7695
14. Ehl Jiří TBM7701 C KOS TJ Tesla Brno 83:57 + 7:54 7617
15. Kazda Adam ZBM9104 C SK Žabovřesky Brno 84:09 + 8:06 7595
16. Slezák Zdeněk LCE8902 C OOB TJ Slovan Luhačovice 84:10 + 8:07 7593
17. Wolf Daniel TUR9100 R OOB TJ Turnov 84:30 + 8:27 7557
18. Přikryl Petr ZBM6708 C SK Žabovřesky Brno 84:58 + 8:55 7506
19. Turczer Petr KSU7945 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 86:23 + 10:20 7351
20. Skoupý Jan STE9411 C SK SKI-OB Šternberk 86:46 + 10:43 7309
21. Křivda Martin CHC9501 C K.O.B. Choceň 87:53 + 11:50 7188
22. Panchártek Jan PHK8802 C OK 99 Hradec Králové 87:54 + 11:51 7186
23. Pospíšil Vítek PGP6803 C SK Praga 88:06 + 12:03 7164
24. Zelenka Tomáš PHK9001 C OK 99 Hradec Králové 88:17 + 12:14 7144
25. Morandini Viktor 17H8700 C Hungarian Team 88:33 + 12:30
26. Žaloudek Petr SJC8309 C Sportcentrum Jičín 88:49 + 12:46 7086
27. Červinka Jan OKP8901 C SK OK 24 Praha 89:27 + 13:24 7017
28. Krejsa Jan CHT8701 C OOB SK Chrast 89:45 + 13:42 6984
29. Kobr Tomáš VLI8901 C Slavia Liberec orienteering 90:57 + 14:54 6853
30. Pražák Jiří ZBP7800 C OOB SK Zbraslav 91:09 + 15:06 6831
31. Sklenář Martin AOP9501 R Orientační Běh Opava 92:14 + 16:11 6713
32. Kolárik Jan TZL9003 C SKOB Zlín 94:45 + 18:42 6438
33. Zelinka Jiří MBM8740 C O-mikron 94:47 + 18:44 6435
34. Pátek Michal CHC8603 C K.O.B. Choceň 95:48 + 19:45 6324
35. Hájek Adam KAM9202 C OK Kamenice 95:50 + 19:47 6320
36. Král Václav SSU8243 C SK Severka Šumperk 98:35 + 22:32 6020
37. Strachota Petr TJN8700 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 99:30 + 23:27 5920
38. Čechlovský Jan CHA9300 C OK Chrastava 101:03 + 25:00 5751
H21D
10.90 km, 330 m, 15 kontrol, Rank. koef.: 1.02, KS koef.: 0, PB: 7581
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Slováček Tomáš TZL8002 C SKOB Zlín 82:37 7737
2. Pospíšil Ondřej DKP8717 C Oddíl OB Kotlářka 82:38 + 0:01 7736
3. Zajíc Vítězslav TAP8610 C KOB TRETRA Praha 82:44 + 0:07 7726
4. Mazal Zdeněk VBM8103 C VSK Mendelu Brno 84:25 + 1:48 7569
5. Pokorný Ondřej PGP7506 C SK Praga 85:01 + 2:24 7513
6. Pavlovec Jan BOR9503 R OK Jiskra Nový Bor 85:46 + 3:09 7443
7. Hanák Jan SLA8002 C SKOB Slaný 86:41 + 4:04 7357
8. Remeš Petr SHK9403 C OK Slavia Hradec Králové 88:19 + 5:42 7204
9. Novák Daniel DOK8700 C OK Doksy 93:11 + 10:34 6749
10. Macura Jan MLA9306 C MLOK Mariánské Lázně 93:50 + 11:13 6688
11. Klimeš Petr KRE7701 C OOB TJ Sokol Křemže 95:28 + 12:51 6535
12. Jílek Jakub KSU9202 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 103:51 + 21:14 5751
Kašpar Michal TZL9308 C SKOB Zlín DISK 0
H35A
11.10 km, 290 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Horáček Michal VLI7700 R Slavia Liberec orienteering 65:36
2. Matějů Michal VLI7702 C Slavia Liberec orienteering 67:10 + 1:34
3. Hepner David SHK7601 C OK Slavia Hradec Králové 67:34 + 1:58
4. Čech Radovan TBM7835 C KOS TJ Tesla Brno 68:02 + 2:26
5. Bencúr Juraj LCE7701 C OOB TJ Slovan Luhačovice 70:05 + 4:29
6. Paclík Roman SHK7801 C OK Slavia Hradec Králové 72:42 + 7:06
7. Vítek Petr PHK7601 C OK 99 Hradec Králové 73:04 + 7:28
8. Hübner Jan CTB7902 C SK OB Chotěboř 73:07 + 7:31
9. Hikl Tomáš ZBM8100 C SK Žabovřesky Brno 76:57 + 11:21
10. Novák Jiří NPA7502 C SK LOB Nová Paka 77:18 + 11:42
11. Hanslian David LCE7835 C OOB TJ Slovan Luhačovice 78:17 + 12:41
12. Weiner Jakub SHK7911 C OK Slavia Hradec Králové 78:20 + 12:44
13. Šafka Jan SLP7704 C OOB Slavia Praha 82:22 + 16:46
14. Holas Tomáš AOP7802 C Orientační Běh Opava 82:29 + 16:53
15. Matras Tomáš CHT8001 C OOB SK Chrast 83:42 + 18:06
16. Kadeřávek Petr PHK7605 C OK 99 Hradec Králové 83:53 + 18:17
17. Novotný Jiří TZL8001 C SKOB Zlín 85:16 + 19:40
18. Nehasil David BOR7713 C OK Jiskra Nový Bor 85:59 + 20:23
19. Šklíba Jan SRK7501 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 88:33 + 22:57
20. Gregor Martin CTB7701 C SK OB Chotěboř 88:40 + 23:04
21. Tomeš Jaroslav DKP8109 C Oddíl OB Kotlářka 91:08 + 25:32
22. Jedlička Michal SHK7309 C OK Slavia Hradec Králové 97:02 + 31:26
H35B
9.20 km, 270 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Prošek Michal SJI7823 C OK Jihlava 67:06
2. Kadavý Petr CHA7800 C OK Chrastava 70:08 + 3:02
3. Mašata Roman PHK7107 C OK 99 Hradec Králové 71:06 + 4:00
4. Antoš Filip NPA8001 C SK LOB Nová Paka 72:27 + 5:21
5. Finstrle Luděk ZBM7902 C SK Žabovřesky Brno 78:06 + 11:00
6. Dubec Pavel SCP8003 C OK Sparta Praha 79:51 + 12:45
7. Koblížek Kamil KUO8001 C KOB Ústí nad Orlicí 80:18 + 13:12
8. Korecký Miroslav CHT7901 C OOB SK Chrast 82:08 + 15:02
9. Bubela Tomáš ASU8101 C Magnus Orienteering 82:44 + 15:38
10. Slovák Miroslav SHK7704 C OK Slavia Hradec Králové 86:21 + 19:15
11. Věžník Roman TTR7901 C OOB Třebíč 88:21 + 21:15
12. Žitný Tomáš SMB6401 C SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav 91:40 + 24:34
13. Kolaja Jan VLI8100 C Slavia Liberec orienteering 97:37 + 30:31
14. Pátek Richard ZBM7609 C SK Žabovřesky Brno 102:38 + 35:32
15. Rozkošný Karel EKP7900 C VŠTJ Ekonom Praha 105:30 + 38:24
16. Konfršt Josef 6HC8100 C OB Vepřová 106:15 + 39:09
17. Rouš Pavel VBM8102 C VSK Mendelu Brno 106:30 + 39:24
18. Beran Pavel TZL7920 C SKOB Zlín 112:38 + 45:32
19. Šmahel Lukáš 7UX7800 C Mexičtí husky 115:01 + 47:55
20. Rusin Jan BRU7601 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 124:19 + 57:13
H40A
10.10 km, 260 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Fučík Karel VBM7246 C VSK Mendelu Brno 60:46
2. Palát Petr ABM7415 C KOB Moira Brno 61:44 + 0:58
3. Ondráček Radim EKP7414 C VŠTJ Ekonom Praha 61:53 + 1:07
4. Švadlena Pavel CHC7502 C K.O.B. Choceň 63:13 + 2:27
5. Arnošt Kamil DOR7301 C OK Dobříš 63:22 + 2:36
6. Vítek Jaroslav SJI7201 C OK Jihlava 64:59 + 4:13
7. Štěpánek Martin TBM7327 C KOS TJ Tesla Brno 66:44 + 5:58
8. Dittrich Pavel SKM7501 C KOB Směr Kroměříž 67:30 + 6:44
9. Matoušek Jiří SSU7504 C SK Severka Šumperk 68:14 + 7:28
10. Kovalčík Tomáš AOP7301 C Orientační Běh Opava 70:07 + 9:21
11. Moskva Roman ZLH7501 C OOB TJ Zlaté Hory 70:46 + 10:00
12. Fujáček Jan SCP7506 C OK Sparta Praha 71:13 + 10:27
13. Klech Richard VRB7201 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem, z.s. 72:55 + 12:09
14. Polák Jaroslav CHA7500 C OK Chrastava 74:16 + 13:30
15. Pachner Pavel CHA7501 C OK Chrastava 74:26 + 13:40
16. Dvořáček Jiří OSN7502 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 74:32 + 13:46
17. Néda László 17H7203 C Hungarian Team 77:36 + 16:50
18. Vácha Tomáš BOR7409 C OK Jiskra Nový Bor 79:09 + 18:23
19. Bánki Zoltán 17H7202 C Hungarian Team 79:57 + 19:11
20. Tomeš Petr SJC7531 C Sportcentrum Jičín 80:29 + 19:43
21. Šafařík Ivo CST7401 C OB Strakonice 81:19 + 20:33
22. Bambousek Martin DOR7302 C OK Dobříš 82:44 + 21:58
23. Milán Pavel TBM7227 C KOS TJ Tesla Brno 83:15 + 22:29
Baldrian Petr PGP7203 C SK Praga DISK
H40B
8.50 km, 210 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Fendrych Michal STE7607 C SK SKI-OB Šternberk 62:03
2. Borunský Tomáš AOP7402 C Orientační Běh Opava 64:19 + 2:16
3. Toužil Karel SHK7602 C OK Slavia Hradec Králové 64:53 + 2:50
4. Fiala Jan BBM7205 C BETA URSUS Orienteering 65:34 + 3:31
5. Hecl Miloš KSU7601 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 66:47 + 4:44
6. Pudel Jarda STE7505 C SK SKI-OB Šternberk 67:01 + 4:58
7. Kheil Radim PBM7301 C TJ Spartak 1. Brněnská 68:06 + 6:03
8. Porubský Július 66S7300 C ŠK Cart-print Nitra 68:10 + 6:07
9. Volák Pavel BRU7001 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 69:40 + 7:37
10. Blažek Petr SJH7402 C SJH Jindřichův Hradec 70:45 + 8:42
11. Boudný Jan SCP7417 C OK Sparta Praha 71:03 + 9:00
12. Pilgr Luděk CET7601 C TJ Loko Česká Třebová 72:31 + 10:28
13. Vandlicek Peter VZA7300 C Slávia ŽU Žilina 75:24 + 13:21
14. Rytíř Michal SKM7325 C KOB Směr Kroměříž 77:02 + 14:59
15. Kolář Viktor HOR7300 C TJ Jiskra Hořice 78:28 + 16:25
16. Procházka Jiří ADA7512 C OOB Spartak Adamov 79:41 + 17:38
17. Janda Pavel DOR7600 C OK Dobříš 80:11 + 18:08
18. Sedlář Petr TBM7319 C KOS TJ Tesla Brno 80:21 + 18:18
19. Chvátil Jiří PHK7200 C OK 99 Hradec Králové 80:33 + 18:30
20. Bence Bálint 44H7500 C Veszprémi Honvéd SE 81:00 + 18:57
21. Zlesák Martin CHT7302 C OOB SK Chrast 81:26 + 19:23
22. Nechanický Pavel OSN7209 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 81:31 + 19:28
23. Vokurka Jan TJN7501 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 82:51 + 20:48
24. Kořan Pavel VBM7401 C VSK Mendelu Brno 82:59 + 20:56
25. Daněk Roman SBK7541 C KOB Start Blansko 83:10 + 21:07
26. Odehnal Luděk ADA7400 C OOB Spartak Adamov 84:48 + 22:45
27. Marek Antonín STE7501 C SK SKI-OB Šternberk 85:16 + 23:13
28. Svěchota Milan MOV7202 C SKOB Ostrava 86:56 + 24:53
29. Střelba Ondřej KTA7501 C SK Kotnov Tábor 87:02 + 24:59
30. Silnoušek Jiří STE7200 C SK SKI-OB Šternberk 94:36 + 32:33
31. Vaněk Petr ZBP7302 C OOB SK Zbraslav 98:10 + 36:07
32. Würz Bohuslav LTP7307 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 103:34 + 41:31
33. Féder Medard LCE7311 C OOB TJ Slovan Luhačovice 103:49 + 41:46
34. Pavelka Martin KSU7503 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 109:06 + 47:03
35. Klement Gábor 17H7300 C Hungarian Team 110:06 + 48:03
36. Prokeš Tomáš SHK7503 C OK Slavia Hradec Králové 126:46 + 64:43
Čtrnáct Jiří PGP7603 C SK Praga DISK
Holinka Martin ZPV6712 C KOB ZPV Prostějov DISK
H45A
9.30 km, 190 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Chupek Jozef VZA7100 C Slávia ŽU Žilina 59:06
2. Venhoda Milan SJI7104 C OK Jihlava 59:19 + 0:13
3. Zikmund Zdeněk NPA6705 C SK LOB Nová Paka 61:23 + 2:17
4. Zuzánek Zdeněk TJN5901 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 63:10 + 4:04
5. Horký Jan UOL7100 C SOB Olomouc 64:03 + 4:57
6. Henych Petr VLI6001 C Slavia Liberec orienteering 64:23 + 5:17
7. Illner Jakub DKP6601 C Oddíl OB Kotlářka 64:57 + 5:51
8. Filip Libor SRK7101 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 65:07 + 6:01
9. Hajdu Martin 17H7001 C Hungarian Team 66:20 + 7:14
10. Rigó Marek ODR7101 C SKOB Odry 67:49 + 8:43
11. Ptáček Ondřej TBM7120 C KOS TJ Tesla Brno 69:09 + 10:03
12. Doucha Jiří SNA7105 C TJ START Náchod 70:36 + 11:30
13. Nehasil Vladislav LDC7101 C KOB Děčín 71:09 + 12:03
14. Kovářík Tomáš KAM6901 C OK Kamenice 71:24 + 12:18
15. Valík Luděk AOP7101 C Orientační Běh Opava 72:10 + 13:04
16. Janas Petr PGP7106 C SK Praga 73:22 + 14:16
17. Urbanec Vít EZL7010 C PEV Zlín 73:52 + 14:46
18. Bořánek Petr VSP7000 C USK Praha 73:55 + 14:49
19. Tesař Jiří AOP6702 C Orientační Běh Opava 74:20 + 15:14
20. Mudrák Stanislav LCE6701 C OOB TJ Slovan Luhačovice 74:54 + 15:48
21. Bejvl Jakub LME7100 C SK Los Mělník 75:29 + 16:23
22. Tornai Szabolcs 25H7100 C Tabáni Spartacus 76:10 + 17:04
23. Smolka Martin STE7100 C SK SKI-OB Šternberk 76:46 + 17:40
24. Chaloupský David PHK7103 C OK 99 Hradec Králové 79:48 + 20:42
25. Matoušek Milan KSU6701 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 81:20 + 22:14
H45B
7.90 km, 170 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bolehovský Pavel EKP7103 C VŠTJ Ekonom Praha 55:26
2. Beneš Jan SJH7001 C SJH Jindřichův Hradec 59:22 + 3:56
3. Pavlík Radek ASU6849 C Magnus Orienteering 59:53 + 4:27
4. Berger Tomáš MOV6901 C SKOB Ostrava 63:22 + 7:56
5. Čech Tomáš AOP7001 C Orientační Běh Opava 63:40 + 8:14
6. Siegl Roman MFP6700 C VŠSK MFF UK Praha 65:33 + 10:07
7. Škrabálek Jan 11C7001 C Letci v akci 67:22 + 11:56
8. Novotný Tomáš ZLH7001 C OOB TJ Zlaté Hory 68:44 + 13:18
9. Kovačič Marek OSN6600 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 70:19 + 14:53
10. Horčička Petr UOL7007 C SOB Olomouc 71:41 + 16:15
11. Pataki Gabor BBM6702 C BETA URSUS Orienteering 72:15 + 16:49
12. Tóth Tamás 17H6900 C Hungarian Team 72:35 + 17:09
13. Bílý Petr LTP6805 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 72:43 + 17:17
14. Holec Honza MOV6701 C SKOB Ostrava 73:33 + 18:07
15. Fürst Aleš LLI6801 C TJ Loko Liberec 74:07 + 18:41
16. Vébr Jiří KTA6901 C SK Kotnov Tábor 77:09 + 21:43
17. Kašpar Jaroslav UOL7004 C SOB Olomouc 77:22 + 21:56
18. Novotný Dušan TJN7002 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 77:43 + 22:17
19. Kubičko Petr SJH6901 C SJH Jindřichův Hradec 77:57 + 22:31
20. Šrámek Petr RIC6905 C OB Říčany 78:42 + 23:16
21. Žanda Jan CTB6701 C SK OB Chotěboř 78:55 + 23:29
22. Svoboda Martin BFM6701 C SKOB Frýdek - Místek 79:26 + 24:00
23. Gola Miroslav VIC6808 C OB Vizovice 79:38 + 24:12
24. Láznička Libor TZL6701 C SKOB Zlín 82:50 + 27:24
25. Koltai Zoltán 17H6501 C Hungarian Team 84:04 + 28:38
26. Vacek Milan SJI6901 C OK Jihlava 84:30 + 29:04
27. Gryc Jan TBM6709 C KOS TJ Tesla Brno 85:09 + 29:43
28. Prášil Jan NPA5601 C SK LOB Nová Paka 85:12 + 29:46
29. Takács Tibor 17H6901 C Hungarian Team 89:05 + 33:39
30. Lazák Jan LTU6900 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 90:09 + 34:43
31. Vývoda Zdeněk MOV6702 C SKOB Ostrava 94:59 + 39:33
32. Suk Marek PZR6701 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 96:20 + 40:54
33. Kaděra Pavel HAV7100 C OB Havířov 98:47 + 43:21
34. Hanč Jaroslav VRL6702 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 99:47 + 44:21
35. Škácha Michal KAM7102 C OK Kamenice 108:04 + 52:38
36. Kovář Boris LTP6710 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 110:52 + 55:26
37. Řezáč Pavel VLI6900 C Slavia Liberec orienteering 116:08 + 60:42
H50A
8.60 km, 215 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Janovský Tomáš PGP6401 C SK Praga 57:58
2. Novotný Milan PHK6502 C OK 99 Hradec Králové 59:42 + 1:44
3. Koucký Roman EKP6301 C VŠTJ Ekonom Praha 60:59 + 3:01
4. Kavalír Karel PHK6503 C OK 99 Hradec Králové 61:44 + 3:46
5. Hadač Miroslav AOP6501 C Orientační Běh Opava 62:11 + 4:13
6. Skyva Petr STE6501 C SK SKI-OB Šternberk 63:20 + 5:22
7. Semík Luboš KAM6201 C OK Kamenice 67:02 + 9:04
8. Teringl Radek VCB6502 C OB České Budějovice 67:56 + 9:58
9. Hepnar Luboš STE6307 C SK SKI-OB Šternberk 69:33 + 11:35
10. Novák Ivo OKP6200 C SK OK 24 Praha 70:01 + 12:03
11. Semík Jan VSP6507 C USK Praha 72:55 + 14:57
12. Vydra Ivan CHA6600 C OK Chrastava 73:11 + 15:13
13. Viniczai Ferenc 17H6500 C Hungarian Team 73:58 + 16:00
14. Šmelík Juraj LCE6603 C OOB TJ Slovan Luhačovice 74:07 + 16:09
15. Šimek Roman UOL6503 C SOB Olomouc 75:19 + 17:21
16. Sochor Tomáš HAV6301 C OB Havířov 75:43 + 17:45
17. Vrubel Karel TZL6401 C SKOB Zlín 76:12 + 18:14
18. Schäfer Michal TZL6304 C SKOB Zlín 78:12 + 20:14
19. Veljačik Pavel SCP6200 C OK Sparta Praha 78:19 + 20:21
20. Schuster Martin AOP6502 C Orientační Běh Opava 78:42 + 20:44
21. Slezák Libor LCE6207 C OOB TJ Slovan Luhačovice 79:03 + 21:05
22. Toivonen Mikko 25F2 C Kangasala SK 79:56 + 21:58
23. Půlpán Roman CHC6501 C K.O.B. Choceň 81:12 + 23:14
24. Šimek Tomáš FSP6304 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 83:27 + 25:29
25. Tichý Martin SJH6401 C SJH Jindřichův Hradec 84:52 + 26:54
H50B
7.50 km, 175 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bendák Petr LTU6500 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 61:08
2. Řeháček Petr SBR6302 C SKOB Bruntál 64:16 + 3:08
3. Kopečný Mojmír TAP6402 C KOB TRETRA Praha 67:08 + 6:00
4. Křeček Miroslav ZPV6213 C KOB ZPV Prostějov 69:35 + 8:27
5. Kosut Jan VZA6300 C Slávia ŽU Žilina 70:03 + 8:55
6. Kniebugl Anton 39S6401 C KOBRA Bratislava 70:45 + 9:37
7. Ptáček Pavel BBM6508 C BETA URSUS Orienteering 71:20 + 10:12
8. Petržela Pavel LTU6301 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 71:32 + 10:24
9. Suk Jiří MFP6401 C VŠSK MFF UK Praha 72:36 + 11:28
10. Peřinka Jan AOP6301 C Orientační Běh Opava 73:51 + 12:43
11. Pernica Jiří UOL6501 C SOB Olomouc 73:52 + 12:44
12. Weiler Zsolt 17H6200 C Hungarian Team 74:16 + 13:08
13. Dokoupil Vojtěch ZPV6425 C KOB ZPV Prostějov 75:21 + 14:13
14. Valenta Jiří SSU6301 C SK Severka Šumperk 77:13 + 16:05
15. Pulec Pavel VBM6201 C VSK Mendelu Brno 77:59 + 16:51
16. Kubec Pavel STB6601 C TJ Stadion Nový Bor 79:06 + 17:58
17. Gera Tibor 17H6401 C Hungarian Team 80:14 + 19:06
18. Jordanov Nikolaj VBM6501 C VSK Mendelu Brno 80:22 + 19:14
19. Hlaváček Lubomír PHK6401 C OK 99 Hradec Králové 80:53 + 19:45
20. Semrád Pavel CHC6602 C K.O.B. Choceň 81:06 + 19:58
21. Patočka Petr BBM6300 C BETA URSUS Orienteering 81:40 + 20:32
22. Opletal Petr HAV6402 C OB Havířov 82:41 + 21:33
23. Voborník Petr CTB6601 C SK OB Chotěboř 83:15 + 22:07
24. Teplý Jiří SHK6401 C OK Slavia Hradec Králové 83:50 + 22:42
25. Krhut Libor HAV6302 C OB Havířov 86:50 + 25:42
26. Vydra Pavel PEN6200 C OK RECO Sport 87:15 + 26:07
27. Petráček Aleš SJI6301 C OK Jihlava 87:52 + 26:44
28. Sklenář Josef SBR6601 C SKOB Bruntál 89:25 + 28:17
29. Károlyi Gyula 17H6402 C Hungarian Team 93:25 + 32:17
30. Čivrný Pavel VRL6306 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 104:57 + 43:49
31. Hlava Miroslav KON6515 C KOB Konice 109:04 + 47:56
32. Opletal Jaroslav HAV6200 C OB Havířov 112:02 + 50:54
Hanuš Pavel LTU6501 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov DISK
H55A
7.60 km, 200 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šrámek Jaromír KSU5801 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 56:23
2. Hlaváč Jiří TBM6116 C KOS TJ Tesla Brno 56:27 + 0:04
3. Václavek Tomáš STE5809 C SK SKI-OB Šternberk 56:50 + 0:27
4. Škorpil Martin HOR5700 C TJ Jiskra Hořice 57:55 + 1:32
5. Piják Jaroslav 53S5801 C KOB Sokol Pezinok 59:54 + 3:31
6. Grepl Ladislav KON6111 C KOB Konice 61:10 + 4:47
7. Hausvater Karel SHK5801 C OK Slavia Hradec Králové 61:59 + 5:36
8. Zdráhal Robert OOL5707 C SK Haná orienteering 62:14 + 5:51
9. Tichovský Martin PGP6100 C SK Praga 62:58 + 6:35
10. Sucharda Jiří BOR5802 C OK Jiskra Nový Bor 64:09 + 7:46
11. Jakobi Zdeněk HAV5701 C OB Havířov 64:18 + 7:55
12. Kaňák Petr SJI6115 C OK Jihlava 64:28 + 8:05
13. Dušátko Petr PHK5702 C OK 99 Hradec Králové 64:54 + 8:31
14. Nešpor Jan TTR6101 C OOB Třebíč 65:23 + 9:00
15. Jeřábek Luboš JPV6112 C Oddíl OS SK Prostějov 65:25 + 9:02
16. Neumann Jaroslav STE5902 C SK SKI-OB Šternberk 67:10 + 10:47
17. Kožina Petr PGP6000 C SK Praga 67:15 + 10:52
18. Milota Josef MLA5801 C MLOK Mariánské Lázně 67:42 + 11:19
19. Ryšavý Jiří OOP5803 C TJ Opava 68:11 + 11:48
20. Běhoun Pavel PHK5701 C OK 99 Hradec Králové 70:35 + 14:12
21. Mareček Jiří ADA5901 C OOB Spartak Adamov 70:55 + 14:32
22. Kamenický Radan OSN6004 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 73:18 + 16:55
23. Kopecký Zdeněk SJI6002 C OK Jihlava 73:26 + 17:03
24. Trejtnar Pavel KUN5801 C TJ Sokol Kunvald 76:31 + 20:08
25. Wurzel Břetislav OSN6005 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 78:10 + 21:47
H55B
6.30 km, 160 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Skryja Bořivoj PZR6106 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 57:30
2. Gazdačko Milan SHK5702 C OK Slavia Hradec Králové 63:15 + 5:45
3. Nosek Vladimír SJH5901 C SJH Jindřichův Hradec 63:56 + 6:26
4. Korpas Jaroslav LBM6113 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 65:40 + 8:10
5. Konopáč Jiří TUR5803 C OOB TJ Turnov 66:11 + 8:41
6. Kovář Karel LTP6102 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 66:29 + 8:59
7. Černík Zdeněk OSN6025 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 66:44 + 9:14
8. Tupec Jiří VAM5801 C OOB Vamberk 67:32 + 10:02
9. Palicka Miroslav 75S5900 C KOB Cingov Spisska Nova Ves 67:34 + 10:04
10. Kršák Karel VIC5902 C OB Vizovice 69:26 + 11:56
11. Višňa Milan OOL5904 C SK Haná orienteering 69:44 + 12:14
12. Kavka Jiří SCP5900 C OK Sparta Praha 69:47 + 12:17
13. Blabla Zdeněk PCB5901 C SKP České Budějovice 71:07 + 13:37
14. Červinka Jaroslav OKP5803 C SK OK 24 Praha 71:37 + 14:07
15. Juračka Zdeněk HAV5702 C OB Havířov 71:43 + 14:13
16. Šebesta Vlastislav TBM5807 C KOS TJ Tesla Brno 74:59 + 17:29
17. Hejtmánek Vladimír TAP5802 C KOB TRETRA Praha 75:04 + 17:34
18. Janů Zdeněk KSU5749 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 81:27 + 23:57
19. Hošek Ladislav SCP6001 C OK Sparta Praha 82:01 + 24:31
20. Macura Jaroslav MLA5903 C MLOK Mariánské Lázně 87:58 + 30:28
21. Krejčík Zbyněk TZL5704 C SKOB Zlín 90:36 + 33:06
22. Tihon Jaroslav TAP6102 C KOB TRETRA Praha 91:46 + 34:16
23. Borovička Milan FSP6104 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 93:40 + 36:10
24. Jaroš Vojtěch ZPV5706 C KOB ZPV Prostějov 94:12 + 36:42
25. Kudrnáč Martin HCE5901 C TJ Hostivice 96:24 + 38:54
Romanovský Alois SJH6101 C SJH Jindřichův Hradec DISK
H60A
7.30 km, 180 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Procházka Antonín DCE5500 C KOB Dobřichovice 53:59
2. Folprecht Miroslav TUR5501 C OOB TJ Turnov 54:48 + 0:49
3. Novotný Otakar TJN5604 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 57:24 + 3:25
4. Šedivý Jiří EKP5500 C VŠTJ Ekonom Praha 57:58 + 3:59
5. Pilař Karel MAS5501 C KČT Aš 58:21 + 4:22
6. Hanzl Vlastimil VBM5329 C VSK Mendelu Brno 61:05 + 7:06
7. Kunc Radovan TJN5549 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 62:17 + 8:18
8. Navrátil Antonín UOL5301 C SOB Olomouc 63:28 + 9:29
9. Rychlý Miloš OOP5302 C TJ Opava 63:29 + 9:30
10. Hegedüs Zoltán 17H5200 C Hungarian Team 64:49 + 10:50
11. Škoda Přemek VLI5301 C Slavia Liberec orienteering 65:25 + 11:26
12. Juřeník Josef MOV5201 C SKOB Ostrava 66:43 + 12:44
13. Polakovič Peter VZA5501 C Slávia ŽU Žilina 68:01 + 14:02
14. Erlebach Josef JIL5201 C OK Jilemnice 68:34 + 14:35
15. Slováček Rudolf TZL5402 C SKOB Zlín 70:53 + 16:54
16. Špičák Aleš DKP5500 C Oddíl OB Kotlářka 71:16 + 17:17
17. Klusáček Martin TTR5601 C OOB Třebíč 73:46 + 19:47
18. Koudelný Jiří TTR5401 C OOB Třebíč 74:07 + 20:08
19. Háj Bohumil TZL5601 C SKOB Zlín 75:37 + 21:38
20. Robotka Libor PBM5303 C TJ Spartak 1. Brněnská 76:24 + 22:25
Jirka Jiří ZPV5501 C KOB ZPV Prostějov DISK
H60B
6.20 km, 150 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jaroš Vladimír DCE5400 C KOB Dobřichovice 65:16
2. Kaška Rudolf CHA5500 C OK Chrastava 65:59 + 0:43
3. Šámal Václav OKP5600 C SK OK 24 Praha 66:47 + 1:31
4. Matras Jaroslav CHT5301 C OOB SK Chrast 67:26 + 2:10
5. Fiala Zdeněk TAP5501 C KOB TRETRA Praha 69:34 + 4:18
6. Krmášek Bohdan AOP5301 C Orientační Běh Opava 69:51 + 4:35
7. Štěpánek Jiří LBM5401 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 70:43 + 5:27
8. Adrián Petr EKP5600 C VŠTJ Ekonom Praha 71:41 + 6:25
9. Borák Stanislav EKP5212 C VŠTJ Ekonom Praha 74:24 + 9:08
10. Kubálek Zdeněk RUZ5306 C TJ Růžená 75:58 + 10:42
11. Wald František FSP5300 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 76:45 + 11:29
12. Bugár József 17H5300 C Hungarian Team 79:43 + 14:27
13. Jahn Pavel SCP5500 C OK Sparta Praha 83:06 + 17:50
14. Orálek Miroslav TTR5201 C OOB Třebíč 84:17 + 19:01
14. Přeček Zdeněk SCP5200 C OK Sparta Praha 84:17 + 19:01
16. Gajdošík Jozef VZA5200 C Slávia ŽU Žilina 90:00 + 24:44
17. Henek Milan RBK5307 C SK Radioklub Blansko 92:55 + 27:39
18. Potěšil Václav VBM5613 C VSK Mendelu Brno 98:55 + 33:39
19. Hojný Oldřich SCP5201 C OK Sparta Praha 109:57 + 44:41
20. Ptáček Ladislav BBM5300 C BETA URSUS Orienteering 111:48 + 46:32
21. Jelínek Roman ADA5506 C OOB Spartak Adamov 120:37 + 55:21
Věžník Antonín ADA5505 C OOB Spartak Adamov DISK
H65A
7.00 km, 160 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Přinda Oldřich VLI5101 C Slavia Liberec orienteering 57:24
2. Hořínek Jaroslav VSP5000 C USK Praha 65:00 + 7:36
3. Jelínek Petr TZL4902 C SKOB Zlín 65:38 + 8:14
4. Komárek Jaromír KSU4900 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 66:02 + 8:38
5. Uher Petr VSP5001 C USK Praha 66:36 + 9:12
6. Jelínek Vít TZL5102 C SKOB Zlín 66:41 + 9:17
7. Chmelík Aleš VBM4732 C VSK Mendelu Brno 67:14 + 9:50
8. Boros Zoltán 17H4800 C Hungarian Team 67:17 + 9:53
9. Buriánek Jaromír SCP4700 C OK Sparta Praha 67:20 + 9:56
10. Farář Jaroslav VRL5002 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 70:47 + 13:23
11. Peterka František TJP4900 C TJ Sokol Troja 71:17 + 13:53
12. Zabloudil Pavel TBM5003 C KOS TJ Tesla Brno 71:48 + 14:24
13. Provazník Jiří TUR5102 C OOB TJ Turnov 71:51 + 14:27
14. Knobloch Jindřich VRL4901 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 73:06 + 15:42
15. Hrobař Rudolf SRK4702 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 73:16 + 15:52
16. Uhmann Petr TBM5103 C KOS TJ Tesla Brno 74:30 + 17:06
17. Ševčík Milan CHA5003 C OK Chrastava 74:55 + 17:31
18. Toman Stanislav SBR4801 C SKOB Bruntál 75:15 + 17:51
19. Horáček Miroslav VLI5000 C Slavia Liberec orienteering 76:01 + 18:37
20. Koč Zdeněk MKP4700 C SK GORDIC Praha Kačerov, z.s. 77:53 + 20:29
21. Peška Antonín HLV4801 C KČT - OB Holešov 81:40 + 24:16
21. Jakubec Jindřich TUR4801 C OOB TJ Turnov 81:40 + 24:16
23. Novotný Stanisl ZLH4800 C OOB TJ Zlaté Hory 82:29 + 25:05
24. Babák Jiří ZLH4801 C OOB TJ Zlaté Hory 82:42 + 25:18
25. Pilgr Bohuslav CET5101 C TJ Loko Česká Třebová 84:23 + 26:59
H65B
6.10 km, 170 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Stehno Pavel DKP4900 C Oddíl OB Kotlářka 68:07
2. Vítek Josef CHT4802 C OOB SK Chrast 68:51 + 0:44
3. Ježek Ladislav VLI4900 C Slavia Liberec orienteering 69:28 + 1:21
4. Jirásek Jaroslav DCH4701 C Radioelektronika Cheb 71:05 + 2:58
5. Rančák Josef BOR5004 C OK Jiskra Nový Bor 71:43 + 3:36
6. Zlesák Milan CHT5101 C OOB SK Chrast 72:59 + 4:52
7. Kříž Pavel PZR4800 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 75:22 + 7:15
8. Paukert Milan TJP5000 C TJ Sokol Troja 77:34 + 9:27
9. Švec Zdeněk SLA4700 C SKOB Slaný 78:06 + 9:59
10. Jurčák Karel SOP5101 C OOB TJ Slezan Opava 81:00 + 12:53
11. Tvrdek Vojtěch TUR4949 C OOB TJ Turnov 81:05 + 12:58
12. Dokoupil Vladimír VBM4806 C VSK Mendelu Brno 81:37 + 13:30
13. Fiala Miloš KSH4801 C OB Kašperské Hory 83:50 + 15:43
14. Denemarek Oldřich BBM5100 C BETA URSUS Orienteering 83:59 + 15:52
15. Molnár Gábor 17H5000 C Hungarian Team 84:35 + 16:28
16. Pilc Oldřich ZPV5100 C KOB ZPV Prostějov 86:19 + 18:12
17. Ševčík Břetislav OOP5001 C TJ Opava 86:20 + 18:13
18. Kadavý Zdeněk CHA4901 C OK Chrastava 87:10 + 19:03
19. Blažek Václav SBR4701 C SKOB Bruntál 90:16 + 22:09
20. Novák Karel NPA5001 C SK LOB Nová Paka 97:49 + 29:42
21. Zelený Vladimír PGP4800 C SK Praga 100:21 + 32:14
22. Rychtecký Josef VCB4801 C OB České Budějovice 104:41 + 36:34
Starka František CHT4801 C OOB SK Chrast DISK
H70A
6.20 km, 140 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pospíšil Jaromír PZR4417 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 57:57
2. Švadlena Jiří CHC4601 C K.O.B. Choceň 64:56 + 6:59
3. Vlach Oldřich BOV4403 C TJ Baník Ostrava OKD 66:10 + 8:13
4. Skácel Jaroslav KON4617 C KOB Konice 70:59 + 13:02
5. Šidla Antonín OTK4601 C OOB TJ Jiskra Otrokovice 74:14 + 16:17
6. Čadil Jan FSP4300 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 75:14 + 17:17
7. Dufek Jan TBM4231 C KOS TJ Tesla Brno 76:41 + 18:44
8. Fišák Jan MLA4401 C MLOK Mariánské Lázně 76:50 + 18:53
9. Novák Miloš SCP4600 C OK Sparta Praha 85:35 + 27:38
10. Novotný František PUL4200 C OOB USK Slavie Ústí n.L. 87:16 + 29:19
11. Procházka Zdenko DKP4300 C Oddíl OB Kotlářka 97:39 + 39:42
Ostřanský Josef SSU4302 C SK Severka Šumperk DISK
H70B
5.10 km, 110 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šafařík Bedřich CST4601 C OB Strakonice 62:27
2. Horký Jan UOL4600 C SOB Olomouc 63:05 + 0:38
3. Bauer Emil VBM4410 C VSK Mendelu Brno 67:58 + 5:31
4. Ptáček Jiří BOV4401 C TJ Baník Ostrava OKD 68:36 + 6:09
5. Nosek Jiří OOP4401 C TJ Opava 71:27 + 9:00
6. Gřunděl Ivan SJH4201 C SJH Jindřichův Hradec 74:03 + 11:36
7. Lisý Jan ONO4201 C SKOB Ostrov 85:52 + 23:25
8. Dohnal Josef VSP4300 C USK Praha 88:53 + 26:26
9. Beneš Karel HAV4201 C OB Havířov 106:27 + 44:00
10. Němec Vladimír SLA4202 C SKOB Slaný 125:33 + 63:06
Sklenář Jan MLA4201 C MLOK Mariánské Lázně DISK
H75A
5.10 km, 140 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Havlík Jaroslav SJC3601 C Sportcentrum Jičín 64:09
2. Novotný Petr PHK3802 C OK 99 Hradec Králové 84:31 + 20:22
3. Attl Vladimír PGP3800 C SK Praga 84:38 + 20:29
4. Beránek Miroslav BOR3900 C OK Jiskra Nový Bor 109:12 + 45:03
H80A
4.50 km, 100 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vallin John 1KS C OK Hedströmmen 67:38
2. Křtěnský Jaroslav BOR3600 C OK Jiskra Nový Bor 69:06 + 1:28
3. Semorád Miloš SCP3300 C OK Sparta Praha 77:39 + 10:01
4. Vykysalý František PHK3002 C OK 99 Hradec Králové 77:48 + 10:10
T3
3.10 km, 40 m, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Klement Kelén 17H0302 C Hungarian Team 22:39
2. Gryc Ondřej TBM0406 B KOS TJ Tesla Brno 24:20 + 1:41
3. Janda Jakub DOR0403 B OK Dobříš 24:30 + 1:51
4. Kovářová Jana CET0251 B TJ Loko Česká Třebová 24:36 + 1:57
5. Krejčíková Marie TZL9252 C SKOB Zlín 26:05 + 3:26
6. Thýnová Martina SHK0350 A OK Slavia Hradec Králové 26:35 + 3:56
7. Procházková Doubravka ADA0651 B OOB Spartak Adamov 27:52 + 5:13
8. Marková Ema STE0252 A SK SKI-OB Šternberk 28:29 + 5:50
9. Vališová Martina OSN9696 R SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 29:38 + 6:59
10. Szabó János 17H7100 C Hungarian Team 29:40 + 7:01
11. Greschnerová Tereza ASU0299 C Magnus Orienteering 30:20 + 7:41
12. Dittrichová Lucie SKM0551 B KOB Směr Kroměříž 31:26 + 8:47
13. Bendáková Jitka LTU6951 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 35:29 + 12:50
14. Strýček Jan ADA0503 B OOB Spartak Adamov 35:32 + 12:53
15. Karlík Jan 8CX8800 C Neregistrovaní - Karlík 36:11 + 13:32
16. Botiková Daniela LCEXXXX C OOB TJ Slovan Luhačovice 36:59 + 14:20
17. Ptáček Jonáš TBM0717 C KOS TJ Tesla Brno 38:09 + 15:30
18. Hájek Dominik CET0601 C TJ Loko Česká Třebová 38:39 + 16:00
19. Škáchová Viktorie KAM0650 B OK Kamenice 39:45 + 17:06
20. Chvátilová Johana PHK0450 B OK 99 Hradec Králové 39:55 + 17:16
21. Beranová Kristína TZL8553 C SKOB Zlín 40:18 + 17:39
22. Simics János 17H0102 C Hungarian Team 41:58 + 19:19
23. Kovář Radim CET0501 C TJ Loko Česká Třebová 42:26 + 19:47
24. Škáchová Zuzana KAM0651 C OK Kamenice 43:18 + 20:39
25. Novák Jakub KRE0201 B OOB TJ Sokol Křemže 44:41 + 22:02
26. Pinkrtonova Lucie C 45:19 + 22:40
27. Svoboda Jan KTA0701 C SK Kotnov Tábor 45:51 + 23:12
28. Suková Renata PZR7352 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 46:30 + 23:51
29. Jirka Matyáš ZPV0201 B KOB ZPV Prostějov 47:00 + 24:21
30. Tuharska Aneta TRI7751 C TJ TŽ Třinec 47:08 + 24:29
31. Bendáková Eliška LTU9250 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 51:24 + 28:45
32. Polakovicova Elena VZA5850 C Slávia ŽU Žilina 54:48 + 32:09
33. Toth Agnes HUN C 55:59 + 33:20
34. Nováková Kateřina KRE0052 B OOB TJ Sokol Křemže 56:31 + 33:52
35. Vavříková Iveta MOV7450 C SKOB Ostrava 61:51 + 39:12
36. Koucká Barbora EKP0050 C VŠTJ Ekonom Praha 65:24 + 42:45
37. Stejskal Ondřej LBM8801 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 70:33 + 47:54
38. Hanušová Jitka LTU6352 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 70:34 + 47:55
39. Vývodová Zuzana MOV6952 C SKOB Ostrava 88:31 + 65:52
40. Baldrian Josef VSP1100 C USK Praha 89:16 + 66:37
41. Baldrianová Eva VSP0751 C USK Praha 96:52 + 74:13
42. Procházka Ferdinand ADA1001 C OOB Spartak Adamov 100:08 + 77:29
43. Geislerová Dita DKL7550 C KOB Kladno 101:34 + 78:55
44. Voborská Jana PGP8454 C SK Praga 118:02 + 95:23
45. Máslo Miroslav SHK4001 C OK Slavia Hradec Králové 183:11 + 160:32
T6
5.80 km, 180 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Cahel Marek LCE8803 C OOB TJ Slovan Luhačovice 40:31
2. Krejsa Vladimír CHT9202 C OOB SK Chrast 42:45 + 2:14
3. Bravený Adam VBM8801 C VSK Mendelu Brno 44:47 + 4:16
4. Ostřanský Filip ASU9243 C Magnus Orienteering 45:43 + 5:12
5. Link Lukáš STH0205 B SK Studenec 46:10 + 5:39
6. Sýkora Bohumil CHC8601 C K.O.B. Choceň 49:30 + 8:59
7. Netuka Jan SHK7001 C OK Slavia Hradec Králové 49:37 + 9:06
8. Kamenický Tobiáš OSN9339 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 51:43 + 11:12
9. Žanda Jan CTB9901 B SK OB Chotěboř 52:00 + 11:29
10. Souček Tomáš SHK8200 C OK Slavia Hradec Králové 53:21 + 12:50
11. Cícha Matěj TTR0102 B OOB Třebíč 54:09 + 13:38
12. Bradáč Jakub LLI0002 B TJ Loko Liberec 54:41 + 14:10
13. Otrusina Jan ABM9210 C KOB Moira Brno 55:12 + 14:41
14. Kohout Josef SHK6902 C OK Slavia Hradec Králové 55:16 + 14:45
15. Černý Libor MLA6901 C MLOK Mariánské Lázně 55:54 + 15:23
16. Kožina Štěpán PGP0300 B SK Praga 56:26 + 15:55
17. Hrazdil Jiří 9BC8400 C NNN 56:42 + 16:11
18. Macura Vít MLA9800 C MLOK Mariánské Lázně 56:46 + 16:15
19. Dittrichová Michaela SKM0251 A KOB Směr Kroměříž 57:16 + 16:45
20. Smutná Pavla VAM8651 C OOB Vamberk 59:11 + 18:40
21. Čtrnáct František PGP0401 B SK Praga 59:43 + 19:12
22. Ondřejová Dita Terezie SHK8550 C OK Slavia Hradec Králové 59:59 + 19:28
23. Greschner Luboš ASU7848 C Magnus Orienteering 60:40 + 20:09
24. Trš Lubomír PBM7302 C TJ Spartak 1. Brněnská 60:49 + 20:18
25. Štěpánková Petra LBM8651 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 60:57 + 20:26
26. Vacek František CHT7001 C OOB SK Chrast 62:32 + 22:01
27. Nešpor Jan TTR0101 B OOB Třebíč 63:42 + 23:11
28. Nebesky Daniel KAM9404 C OK Kamenice 64:19 + 23:48
29. Kolář Matyáš PGP0304 B SK Praga 64:38 + 24:07
30. Geisler Michal DKL7500 C KOB Kladno 65:02 + 24:31
31. Nováková Lucie PGP8552 C SK Praga 66:00 + 25:29
32. Stoklasová Zuzana OSN0454 B SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 66:42 + 26:11
33. Křižan Jiří PVP8000 C VSS Přírodověda Praha 67:04 + 26:33
34. Juren Lukáš LTP9703 B OOB TJ Lokomotiva Teplice 67:36 + 27:05
35. Tršová Daniela PBM7375 C TJ Spartak 1. Brněnská 67:43 + 27:12
36. Jančová Jana KAM9450 C OK Kamenice 67:59 + 27:28
37. Svoboda Radek STE0207 B SK SKI-OB Šternberk 68:21 + 27:50
38. Bradáč Stanislav LLI7201 C TJ Loko Liberec 68:58 + 28:27
39. Stoklasa Radek OSN7500 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 69:57 + 29:26
40. Mátlová Pavlína ASU9392 C Magnus Orienteering 71:06 + 30:35
41. Králová Vanda BZP8750 C Báječné ženy v orientačním běhu 71:24 + 30:53
42. Burešová Lenka DKP8351 C Oddíl OB Kotlářka 71:51 + 31:20
43. Kavan Tomáš TBM8603 C KOS TJ Tesla Brno 72:29 + 31:58
44. Vojta Marek SHK8804 C OK Slavia Hradec Králové 74:21 + 33:50
45. Ježková Dominika PGP9053 C SK Praga 74:57 + 34:26
46. Blank Noah SKM0201 B KOB Směr Kroměříž 76:03 + 35:32
47. Otrusina David VBM8205 C VSK Mendelu Brno 77:35 + 37:04
48. Nagy Virág 17H8850 C Hungarian Team 77:45 + 37:14
49. Polanská Nelly PZR0152 B UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 77:58 + 37:27
50. Nechuta Milan PZR7007 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 81:37 + 41:06
51. Preisslerová Karolína C 82:13 + 41:42
52. Sýkorová Daniela CHC8851 C K.O.B. Choceň 88:39 + 48:08
53. Dvořák Miloš BBM7300 C BETA URSUS Orienteering 90:00 + 49:29
54. Holper Antónia 12H6850 C Tipo Orienteering Club 91:33 + 51:02
55. Nechutová Alena PZR6969 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 92:42 + 52:11
56. Létal Jiří SFM8202 C OOB TJ Sokol Frýdek-Místek 92:45 + 52:14
57. Fidrmucová Linda UOL8650 C SOB Olomouc 93:57 + 53:26
58. Čtrnáct Šimon PGP0001 C SK Praga 155:13 + 114:42
Krejsová Martina CHT8152 C OOB SK Chrast DISK
T9
8.90 km, 240 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Špicar Petr SJC8801 C Sportcentrum Jičín 63:26
2. Hašek Patrik LTU0000 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 67:11 + 3:45
3. Vlažný Jakub LCE9102 C OOB TJ Slovan Luhačovice 70:50 + 7:24
4. Veverka Tomáš VAM8401 C OOB Vamberk 72:26 + 9:00
5. Krejsa Martin CHT9001 C OOB SK Chrast 72:28 + 9:02
6. Kolárik Tomáš TZL9302 C SKOB Zlín 76:18 + 12:52
7. Pitra Martin CHT9204 C OOB SK Chrast 80:11 + 16:45
8. Hladílek Jan PZR8814 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 83:15 + 19:49
9. Schäfer Jan TZL9301 C SKOB Zlín 86:31 + 23:05
10. Matrasová Vendula CHT8251 C OOB SK Chrast 86:37 + 23:11
11. Sysel Ondřej PGP8302 C SK Praga 92:35 + 29:09
12. Miháczi Zoltán 12H6700 C Tipo Orienteering Club 101:50 + 38:24
13. Šváb Jan VSP5801 C USK Praha 123:25 + 59:59
14. Fukalová Radmila AOV7051 C OOB TJ Baník Ostrava 142:13 + 78:47
15. Slabý Jan ZHR7900 C TJ Zhoř 173:54 + 110:28
Láznička Jan TZL9405 C SKOB Zlín DISK
Vlach Martin PGP8605 C SK Praga DISK