Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Rückerová Šárka | HOR0050 | A | TJ Jiskra Hořice | 39:48 | |
2. | Thýnová Nikola | SHK0051 | A | OK Slavia Hradec Králové | 42:28 | + 2:40 |
3. | Kochová Anna | SJC0153 | A | Sportcentrum Jičín | 42:29 | + 2:41 |
4. | Peterová Jana | LPU0057 | A | OK Lokomotiva Pardubice | 42:33 | + 2:45 |
5. | Opálková Martina | BBM0050 | A | BETA URSUS Orienteering | 43:07 | + 3:19 |
6. | Gárdonyi Csilla | 17H0151 | C | Hungarian Team | 43:42 | + 3:54 |
7. | Blažková Kateřina | SJH0252 | A | SJH Jindřichův Hradec | 45:05 | + 5:17 |
8. | Matějková Barbora | SJC0156 | B | Sportcentrum Jičín | 45:12 | + 5:24 |
9. | Hojná Eliška | SJH0052 | A | SJH Jindřichův Hradec | 46:08 | + 6:20 |
10. | Szuromi Hanga | 17H0051 | C | Hungarian Team | 46:36 | + 6:48 |
11. | Chrástová Tereza | STH0251 | A | SK Studenec | 46:52 | + 7:04 |
12. | Semíková Lucie | KAM0250 | A | OK Kamenice | 46:59 | + 7:11 |
13. | Tokárová Regina | NEJ0151 | A | TJ Jiskra Nejdek | 48:04 | + 8:16 |
14. | Mašínová Anna | TJN0152 | A | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 48:06 | + 8:18 |
15. | Černá Kateřina | MLA0251 | A | MLOK Mariánské Lázně | 49:06 | + 9:18 |
16. | Nechanická Klára | OSN0050 | A | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 49:42 | + 9:54 |
17. | Bejvlová Karolína | LME0250 | A | SK Los Mělník | 51:21 | + 11:33 |
18. | Borovičková Valerie | LPU0054 | A | OK Lokomotiva Pardubice | 53:13 | + 13:25 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Poláková Lenka | SOP0151 | A | OOB TJ Slezan Opava | 38:15 | |
2. | Grycová Kateřina | TBM0058 | A | KOS TJ Tesla Brno | 39:49 | + 1:34 |
3. | Škáchová Magdalena | KAM0151 | A | OK Kamenice | 39:50 | + 1:35 |
4. | Hlaváčová Anežka | TBM0199 | A | KOS TJ Tesla Brno | 40:55 | + 2:40 |
5. | Dědková Teodora | TAP0051 | A | KOB TRETRA Praha | 40:59 | + 2:44 |
6. | Foltýnová Eva | SJI0051 | A | OK Jihlava | 41:12 | + 2:57 |
7. | Pavlíková Markéta | CHA0050 | A | OK Chrastava | 41:19 | + 3:04 |
8. | Hájková Lenka | SOP0050 | A | OOB TJ Slezan Opava | 42:34 | + 4:19 |
9. | Vyhnálková Marie | RIC0151 | A | OB Říčany | 43:06 | + 4:51 |
10. | Chaloupková Kateřina | CHC0051 | A | K.O.B. Choceň | 43:32 | + 5:17 |
11. | Machová Marie | LME0050 | B | SK Los Mělník | 44:35 | + 6:20 |
12. | Ressová Tereza | LCE0052 | A | OOB TJ Slovan Luhačovice | 45:03 | + 6:48 |
13. | Aschermannová Karolína | KAM0051 | A | OK Kamenice | 45:14 | + 6:59 |
14. | Biersaková Dagmar | KRL0051 | B | Kometa Kralovice | 46:32 | + 8:17 |
15. | Zrníková Adéla | OSN0099 | A | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 46:58 | + 8:43 |
16. | Rydlová Adéla | TJN0151 | A | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 47:30 | + 9:15 |
17. | Dolejší Kateřina | STB0199 | A | TJ Stadion Nový Bor | 47:43 | + 9:28 |
Nešporová Alžběta | TZL0051 | A | SKOB Zlín | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hajdu Nelli | 17H0152 | C | Hungarian Team | 38:10 | |
2. | Špringlová Kamila | TBM0050 | A | KOS TJ Tesla Brno | 39:40 | + 1:30 |
3. | Toth Blanka | 17H0050 | C | Hungarian Team | 39:59 | + 1:49 |
4. | Vejražková Róza | SJC0151 | A | Sportcentrum Jičín | 40:12 | + 2:02 |
5. | Holečková Petra | SHK0250 | A | OK Slavia Hradec Králové | 40:28 | + 2:18 |
6. | Szokol Kamilla | 17H0054 | C | Hungarian Team | 41:32 | + 3:22 |
7. | Kejmarová Jana | STH0152 | C | SK Studenec | 42:32 | + 4:22 |
8. | Kundratová Lucie | TZL0058 | A | SKOB Zlín | 42:49 | + 4:39 |
9. | Shánělová Štěpánka | CHC0152 | A | K.O.B. Choceň | 44:33 | + 6:23 |
10. | Zimová Barbora | SHK0151 | B | OK Slavia Hradec Králové | 44:36 | + 6:26 |
11. | Nádeníčková Pavla | NEJ0150 | A | TJ Jiskra Nejdek | 44:58 | + 6:48 |
12. | Stoklasová Daniela | OSN0055 | B | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 45:36 | + 7:26 |
13. | Warcopová Kateřina | TRI0150 | B | TJ TŽ Třinec | 46:06 | + 7:56 |
14. | Staňková Markéta | VPM0153 | C | KOS Slavia VŠ Plzeň | 46:22 | + 8:12 |
15. | Golová Tereza | VIC0162 | A | OB Vizovice | 46:23 | + 8:13 |
16. | Plhalová Šárka | ASU0097 | A | Magnus Orienteering | 47:32 | + 9:22 |
17. | Šlechtová Tereza | KRL0152 | A | Kometa Kralovice | 48:45 | + 10:35 |
18. | Kroniková Štěpánka | SHK0150 | B | OK Slavia Hradec Králové | 49:19 | + 11:09 |
19. | Riby Rose | LTP0051 | A | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 51:05 | + 12:55 |
20. | Svobodová Anna | KTA0151 | B | SK Kotnov Tábor | 51:53 | + 13:43 |
21. | Šmelíková Dorota | LCE0260 | A | OOB TJ Slovan Luhačovice | 51:57 | + 13:47 |
22. | Pšenčíková Adéla | KSU0050 | B | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 52:24 | + 14:14 |
23. | Blahová Pavla | EKP0153 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 56:38 | + 18:28 |
24. | Pavlová Martina | LTP0151 | B | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 57:52 | + 19:42 |
25. | Čeleďová Justýna | TZL0152 | C | SKOB Zlín | 67:41 | + 29:31 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Šklíbová Veronika | SRK0153 | A | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 36:02 | |
2. | Šklíbová Míša | TJN0153 | A | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 37:56 | + 1:54 |
3. | Štráchalová Diana | KRE0150 | A | OOB TJ Sokol Křemže | 52:51 | + 16:49 |
4. | Skoupá Vendula | STE0152 | B | SK SKI-OB Šternberk | 60:57 | + 24:55 |
5. | Hajduková Jana | KSU0197 | B | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 61:15 | + 25:13 |
6. | Geislerová Aneta | DKL0151 | B | KOB Kladno | 64:38 | + 28:36 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kishanti Petra | 17H0255 | C | Hungarian Team | 54:05 | |
2. | Vajda Luca | 17H9958 | C | Hungarian Team | 58:54 | + 4:49 |
3. | Apró Vivien | 17H0150 | C | Hungarian Team | 60:29 | + 6:24 |
4. | Takács Szilvia | 17H0250 | C | Hungarian Team | 61:53 | + 7:48 |
5. | Takács Orsolya | 17H9851 | C | Hungarian Team | 62:41 | + 8:36 |
6. | Néda Júlia | 17H0253 | C | Hungarian Team | 64:27 | + 10:22 |
7. | Dominika Mérö | 44H0150 | C | Veszprémi Honvéd SE | 64:52 | + 10:47 |
8. | Pataki Virág | 17H0256 | C | Hungarian Team | 65:41 | + 11:36 |
9. | Zacher Noémi | 17H0053 | C | Hungarian Team | 70:03 | + 15:58 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Janošíkova Tereza | UOL9950 | A | SOB Olomouc | 45:07 | |
2. | Chaloupská Barbora | PHK9951 | A | OK 99 Hradec Králové | 49:48 | + 4:41 |
3. | Kopecká Anna | LPU9958 | A | OK Lokomotiva Pardubice | 49:55 | + 4:48 |
4. | Čechová Tereza | SJI9852 | A | OK Jihlava | 50:43 | + 5:36 |
5. | Vékony Vanda | 17H9952 | C | Hungarian Team | 53:51 | + 8:44 |
6. | Sieglová Eliška | PGP9954 | A | SK Praga | 54:11 | + 9:04 |
7. | Firešová Markéta | ZBM9951 | A | SK Žabovřesky Brno | 54:14 | + 9:07 |
8. | Větříčková Andrea | SHK9951 | A | OK Slavia Hradec Králové | 54:24 | + 9:17 |
9. | Korpasová Tereza | LBM9898 | A | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | 56:47 | + 11:40 |
10. | Matoušová Kateřina | VRL9955 | A | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 58:07 | + 13:00 |
11. | Sokolářová Šárka | TUR9999 | A | OOB TJ Turnov | 59:05 | + 13:58 |
12. | Malinová Apolena | SHK9952 | A | OK Slavia Hradec Králové | 59:22 | + 14:15 |
13. | Albrechtová Iveta | KAM9950 | B | OK Kamenice | 61:24 | + 16:17 |
14. | Poláková Tereza | SOP9951 | A | OOB TJ Slezan Opava | 62:03 | + 16:56 |
15. | Nováková Lucie | BOR9854 | A | OK Jiskra Nový Bor | 63:12 | + 18:05 |
15. | Grycová Veronika | TBM9859 | A | KOS TJ Tesla Brno | 63:12 | + 18:05 |
17. | Čechová Klára | AOP9951 | A | Orientační Běh Opava | 64:09 | + 19:02 |
18. | Vyhnálková Barbora | RIC9850 | A | OB Říčany | 77:44 | + 32:37 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Sárközy Zsófia | 17H9954 | C | Hungarian Team | 51:42 | |
2. | Chaloupková Veronika | CHC9852 | A | K.O.B. Choceň | 56:10 | + 4:28 |
3. | Hájková Eliška | KAM9851 | A | OK Kamenice | 57:37 | + 5:55 |
4. | Porgányi Anna | 17H9951 | C | Hungarian Team | 57:50 | + 6:08 |
5. | Kubíčková Jana | PHK9999 | A | OK 99 Hradec Králové | 58:23 | + 6:41 |
6. | Pataki Réka Dalida | BBM9951 | A | BETA URSUS Orienteering | 59:22 | + 7:40 |
7. | Odehnalová Klára | ZBM9956 | A | SK Žabovřesky Brno | 59:30 | + 7:48 |
8. | Staňová Karolína | BOR9853 | A | OK Jiskra Nový Bor | 59:32 | + 7:50 |
9. | Fukalová Hana | AOP9850 | A | Orientační Běh Opava | 60:40 | + 8:58 |
10. | Kubecová Kateřina | BOR9959 | B | OK Jiskra Nový Bor | 60:55 | + 9:13 |
11. | Semrádová Jana | CHC9951 | A | K.O.B. Choceň | 61:09 | + 9:27 |
12. | Király Boróka | 17H9957 | C | Hungarian Team | 61:22 | + 9:40 |
13. | Thořová Markéta | TUR9952 | A | OOB TJ Turnov | 64:14 | + 12:32 |
14. | Szarzecová Lucie | TRI9850 | A | TJ TŽ Třinec | 66:49 | + 15:07 |
15. | Zlámalová Nikola | SJC9951 | A | Sportcentrum Jičín | 67:03 | + 15:21 |
16. | Vlachová Kateřina | KON9898 | A | KOB Konice | 70:18 | + 18:36 |
Kalenská Dominika | STH9958 | A | SK Studenec | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Tichá Veronika | TZL9951 | A | SKOB Zlín | 51:20 | |
2. | Vývodová Jana | ASU9852 | A | Magnus Orienteering | 51:43 | + 0:23 |
3. | Chroustová Šárka | ZBM9862 | B | SK Žabovřesky Brno | 53:20 | + 2:00 |
4. | Knížková Šárka | TJN9852 | B | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 53:44 | + 2:24 |
5. | Tiszlavecz Veronika | 17H9956 | C | Hungarian Team | 54:24 | + 3:04 |
6. | Liberdová Jana | TRI9852 | A | TJ TŽ Třinec | 55:30 | + 4:10 |
7. | Utíkalová Kateřina | TBM9952 | A | KOS TJ Tesla Brno | 56:11 | + 4:51 |
8. | Nechutová Aneta | PZR9951 | A | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 56:23 | + 5:03 |
9. | Janoušková Lucie | BOR9954 | A | OK Jiskra Nový Bor | 61:11 | + 9:51 |
10. | Žejdlíková Karolína | LTP9950 | B | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 62:42 | + 11:22 |
11. | Malivánková Eva | ZBM9952 | B | SK Žabovřesky Brno | 70:17 | + 18:57 |
12. | Svobodová Jana | KTA9951 | B | SK Kotnov Tábor | 75:25 | + 24:05 |
13. | Hanáková Lenka | KRL9951 | B | Kometa Kralovice | 76:18 | + 24:58 |
14. | Pelcová Tereza | MAS9853 | B | KČT Aš | 78:05 | + 26:45 |
15. | Pilcová Sabina | JPV9898 | A | Oddíl OS SK Prostějov | 78:12 | + 26:52 |
16. | Hojná Dominika | SJH9852 | A | SJH Jindřichův Hradec | 82:14 | + 30:54 |
17. | Škrabalová Šárka | KON9888 | C | KOB Konice | 100:10 | + 48:50 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Štičková Anna | LLI9651 | E | TJ Loko Liberec | 56:41 | 9694 | |
2. | Hančová Petra | LPU9659 | E | OK Lokomotiva Pardubice | 58:33 | + 1:52 | 9390 |
3. | Nováková Tereza | DKP9751 | E | Oddíl OB Kotlářka | 58:57 | + 2:16 | 9324 |
4. | Weiler Virág | BBM9650 | R | BETA URSUS Orienteering | 59:22 | + 2:41 | 9256 |
5. | Argalášová Kateřina | TRI9750 | R | TJ TŽ Třinec | 59:33 | + 2:52 | 9226 |
6. | Chládková Simona | LPU9658 | R | OK Lokomotiva Pardubice | 63:06 | + 6:25 | 8647 |
7. | Kulhavá Eliška | LPU9657 | R | OK Lokomotiva Pardubice | 63:12 | + 6:31 | 8631 |
8. | Kavánková Iva | TZL9753 | A | SKOB Zlín | 63:59 | + 7:18 | 8503 |
9. | Šiková Karolína | LPM9651 | E | OK Lokomotiva Plzeň | 64:28 | + 7:47 | 8425 |
10. | Hiršová Gabriela | ZBM9651 | E | SK Žabovřesky Brno | 64:36 | + 7:55 | 8403 |
11. | Tesařová Jana | TRI9751 | A | TJ TŽ Třinec | 65:03 | + 8:22 | 8329 |
12. | Odehnalová Tereza | ZBM9757 | A | SK Žabovřesky Brno | 65:31 | + 8:50 | 8253 |
13. | Šiková Barbora | LPM9650 | R | OK Lokomotiva Plzeň | 65:57 | + 9:16 | 8183 |
14. | Šimůnková Gabriela | TAP9755 | A | KOB TRETRA Praha | 66:00 | + 9:19 | 8174 |
15. | Sabelová Markéta | TRI9656 | R | TJ TŽ Třinec | 68:38 | + 11:57 | 7745 |
16. | Slavíková Silvie | PGP9751 | A | SK Praga | 69:03 | + 12:22 | 7677 |
17. | Viniczai Csenge | 17H9751 | C | Hungarian Team | 69:40 | + 12:59 | |
18. | Hanáková Magda | KRL9651 | A | Kometa Kralovice | 70:25 | + 13:44 | 7454 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Linková Alena | TUR9751 | R | OOB TJ Turnov | 61:44 | 7678 | |
2. | Roškotová Lucie | TUR9753 | R | OOB TJ Turnov | 63:53 | + 2:09 | 7424 |
3. | Červená Adéla | SHK9755 | A | OK Slavia Hradec Králové | 64:25 | + 2:41 | 7361 |
4. | Kovářová Lenka | LTP9750 | R | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 65:08 | + 3:24 | 7276 |
5. | Jansová Doubravka | LPU9750 | A | OK Lokomotiva Pardubice | 65:47 | + 4:03 | 7199 |
6. | Veljačiková Hana | PGP9756 | A | SK Praga | 67:52 | + 6:08 | 6953 |
7. | Chovancová Zuzana | TZL9754 | R | SKOB Zlín | 68:04 | + 6:20 | 6929 |
8. | Horvátová Hana | ASU9797 | A | Magnus Orienteering | 69:38 | + 7:54 | 6744 |
9. | Kameníková Andrea | BOR9751 | A | OK Jiskra Nový Bor | 71:23 | + 9:39 | 6537 |
10. | Kožinová Zuzana | PGP9650 | A | SK Praga | 72:06 | + 10:22 | 6453 |
11. | Nedbálková Hana | ZBM9755 | B | SK Žabovřesky Brno | 80:39 | + 18:55 | 5442 |
12. | Voltrová Hana | ROZ9752 | B | OK Roztoky | 83:49 | + 22:05 | 5068 |
13. | Šádková Lucie | PHK9654 | B | OK 99 Hradec Králové | 89:32 | + 27:48 | 4392 |
14. | Gottfriedová Adéla | VCB9755 | B | OB České Budějovice | 97:42 | + 35:58 | 3427 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Knapová Jana | LPU9053 | E | OK Lokomotiva Pardubice | 74:36 | 10737 | |
2. | Kosová Denisa | PHK9150 | E | OK 99 Hradec Králové | 74:50 | + 0:14 | 10704 |
3. | Tužilová Magdaléna | ZBM9452 | R | SK Žabovřesky Brno | 75:01 | + 0:25 | 10678 |
4. | Hlavová Jindra | ZBM8989 | E | SK Žabovřesky Brno | 76:43 | + 2:07 | 10434 |
5. | Hiklová Natalia | ZBM8350 | E | SK Žabovřesky Brno | 76:59 | + 2:23 | 10396 |
5. | Kabáthová Eva | ZBM8966 | E | SK Žabovřesky Brno | 76:59 | + 2:23 | 10396 |
7. | Hrušková Barbora | ZBM9354 | E | SK Žabovřesky Brno | 77:12 | + 2:36 | 10365 |
8. | Šafka Brožková Dana | SJC8156 | E | Sportcentrum Jičín | 78:12 | + 3:36 | 10222 |
9. | Zvěřinová Martina | LPU8357 | E | OK Lokomotiva Pardubice | 78:53 | + 4:17 | 10124 |
10. | Rollier Monika | PHK8051 | E | OK 99 Hradec Králové | 79:06 | + 4:30 | 10093 |
11. | Gregorová Kamila | CTB8151 | E | SK OB Chotěboř | 79:37 | + 5:01 | 10019 |
12. | Jedličková Zuzana | SHK8150 | E | OK Slavia Hradec Králové | 80:25 | + 5:49 | 9905 |
13. | Mechlová Lenka | SHK9051 | R | OK Slavia Hradec Králové | 81:03 | + 6:27 | 9814 |
14. | Krafková Lucie | TUR8650 | R | OOB TJ Turnov | 81:29 | + 6:53 | 9752 |
15. | Kolínová Kristýna | DKP8450 | R | Oddíl OB Kotlářka | 81:34 | + 6:58 | 9740 |
16. | Kozáková Zdenka | TBM7952 | E | KOS TJ Tesla Brno | 81:37 | + 7:01 | 9733 |
17. | Horčičková Vendula | LCE9353 | E | OOB TJ Slovan Luhačovice | 81:45 | + 7:09 | 9714 |
18. | Knapová Lenka | LPU9351 | R | OK Lokomotiva Pardubice | 82:34 | + 7:58 | 9597 |
19. | Hlavová Hana | ZBM8888 | E | SK Žabovřesky Brno | 83:20 | + 8:44 | 9488 |
20. | Jakobová Adélka | PGP9056 | E | SK Praga | 83:47 | + 9:11 | 9423 |
21. | Szerencsi Ildikó | 17H8551 | C | Hungarian Team | 84:57 | + 10:21 | |
22. | Toivonen Alma | 22F | C | Kuopion Suunnistajat | 89:34 | + 14:58 | |
23. | Teplá Karolína | SHK9251 | C | OK Slavia Hradec Králové | 89:56 | + 15:20 | 8543 |
24. | Fujáčková Ivana | SJC8952 | E | Sportcentrum Jičín | 91:53 | + 17:17 | 8264 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Šimková Johanka | ZBM9350 | E | SK Žabovřesky Brno | 71:59 | 9685 | |
2. | Tesařová Markéta | ZBM9456 | E | SK Žabovřesky Brno | 72:04 | + 0:05 | 9674 |
3. | Čepová Daniela | PHK8951 | E | OK 99 Hradec Králové | 73:29 | + 1:30 | 9486 |
4. | Kochová Nikola | TUR9358 | C | OOB TJ Turnov | 74:42 | + 2:43 | 9325 |
5. | Kamenická Kateřina | PHK9353 | C | OK 99 Hradec Králové | 74:57 | + 2:58 | 9292 |
5. | Procházková Marie | KAM9554 | R | OK Kamenice | 74:57 | + 2:58 | 9292 |
7. | Hepnerová Martina | SHK8152 | R | OK Slavia Hradec Králové | 75:27 | + 3:28 | 9226 |
8. | Chromá Kateřina | ZBM9451 | R | SK Žabovřesky Brno | 79:03 | + 7:04 | 8748 |
9. | Burdová Adéla | BOR9161 | C | OK Jiskra Nový Bor | 79:37 | + 7:38 | 8673 |
10. | Toivonen Sirra | 25F1 | C | Kangasala SK | 79:44 | + 7:45 | |
11. | Szuromi Luca | 17H9652 | C | Hungarian Team | 79:54 | + 7:55 | |
12. | Nováková Zuzana | NPA9151 | C | SK LOB Nová Paka | 79:56 | + 7:57 | 8631 |
13. | Valešová Jana | PHK9154 | C | OK 99 Hradec Králové | 80:23 | + 8:24 | 8571 |
14. | Mádlová Věra | ZBM8951 | C | SK Žabovřesky Brno | 80:34 | + 8:35 | 8547 |
15. | Voborníková Alena | CTB9451 | R | SK OB Chotěboř | 81:10 | + 9:11 | 8467 |
16. | Hrstková Vladěna | ZBM8787 | C | SK Žabovřesky Brno | 81:38 | + 9:39 | 8406 |
17. | Čermáková Magdalena | LCE9155 | R | OOB TJ Slovan Luhačovice | 82:44 | + 10:45 | 8260 |
18. | Gebauerová Jana | ZBM7951 | C | SK Žabovřesky Brno | 83:06 | + 11:07 | 8211 |
19. | Poklopová Lenka | ZBM8950 | E | SK Žabovřesky Brno | 84:15 | + 12:16 | 8059 |
20. | Plochová Dominika | DKP8651 | R | Oddíl OB Kotlářka | 84:22 | + 12:23 | 8043 |
21. | Fundová Eliška | SHK9351 | C | OK Slavia Hradec Králové | 85:51 | + 13:52 | 7846 |
22. | Procházková Klára | LPU9451 | R | OK Lokomotiva Pardubice | 85:52 | + 13:53 | 7844 |
23. | Vavrova Veronika | ASU8598 | R | Magnus Orienteering | 88:20 | + 16:21 | 7517 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Bořánková Karolína | KAM9550 | R | OK Kamenice | 61:24 | 8281 | |
2. | Bochenková Martina | DKP8758 | C | Oddíl OB Kotlářka | 62:33 | + 1:09 | 8132 |
3. | Neradová Alena | LIT8551 | C | KOB Chemopetrol Litvínov | 64:00 | + 2:36 | 7945 |
4. | Jiřištová Zuzana | DKP8254 | C | Oddíl OB Kotlářka | 65:42 | + 4:18 | 7724 |
5. | Vozdová Aneta | KSU9394 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 66:02 | + 4:38 | 7681 |
6. | Kamererová Valerie | KAM9452 | C | OK Kamenice | 66:36 | + 5:12 | 7608 |
7. | Benešová Jana | SJH9451 | C | SJH Jindřichův Hradec | 66:39 | + 5:15 | 7601 |
8. | Hlubučková Kristýna | KAM9551 | R | OK Kamenice | 67:09 | + 5:45 | 7536 |
9. | Dittrichová Petra | KON8787 | C | KOB Konice | 67:36 | + 6:12 | 7478 |
10. | Panchártková Tereza | LTU8950 | C | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 67:43 | + 6:19 | 7463 |
11. | Fučíková Hana | VBM7751 | C | VSK Mendelu Brno | 67:51 | + 6:27 | 7446 |
12. | Šmidrkalová Monika | NPA9051 | C | SK LOB Nová Paka | 68:00 | + 6:36 | 7426 |
13. | Zamazalová Kateřina | TAP9053 | C | KOB TRETRA Praha | 68:57 | + 7:33 | 7303 |
14. | Tesařová Marcela | AOP9450 | C | Orientační Běh Opava | 69:48 | + 8:24 | 7193 |
15. | Jeřábková Jitka | TZL9453 | C | SKOB Zlín | 70:25 | + 9:01 | 7113 |
16. | Novotná Markéta | PHK9451 | R | OK 99 Hradec Králové | 71:12 | + 9:48 | 7011 |
17. | Kožinová Anna | PGP9350 | C | SK Praga | 71:32 | + 10:08 | 6968 |
18. | Matrasová Kateřina | CHT8353 | C | OOB SK Chrast | 72:39 | + 11:15 | 6823 |
19. | Staňková Lucie | ASU8756 | C | Magnus Orienteering | 73:02 | + 11:38 | 6774 |
20. | Bialožytová Tereza | PGP9055 | C | SK Praga | 73:23 | + 11:59 | 6728 |
21. | Tvarůžková Petra | ZBM8459 | C | SK Žabovřesky Brno | 73:41 | + 12:17 | 6690 |
22. | Svobodová Barbora | TJN8952 | C | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 75:06 | + 13:42 | 6506 |
23. | Hermannová Anna | TAP9251 | C | KOB TRETRA Praha | 75:18 | + 13:54 | 6480 |
24. | Křížová Lenka | TTR8551 | C | OOB Třebíč | 75:37 | + 14:13 | 6439 |
25. | Gorčicová Eliška | CHA9150 | C | OK Chrastava | 75:39 | + 14:15 | 6435 |
26. | Klíchová Jana | SSU8151 | C | SK Severka Šumperk | 76:00 | + 14:36 | 6389 |
27. | Kopecká Eliška | ASU9299 | C | Magnus Orienteering | 76:10 | + 14:46 | 6368 |
28. | Kolaja Ehlerová Jana | VLI8055 | C | Slavia Liberec orienteering | 77:51 | + 16:27 | 6150 |
29. | Křečková Lenka | ASU9271 | C | Magnus Orienteering | 79:28 | + 18:04 | 5940 |
30. | Tihonová Hana | TAP9052 | C | KOB TRETRA Praha | 79:45 | + 18:21 | 5903 |
31. | Létalová Soňa | SFM8252 | C | OOB TJ Sokol Frýdek-Místek | 81:03 | + 19:39 | 5735 |
32. | Hendrychová Zuzana | ZBM8954 | C | SK Žabovřesky Brno | 82:17 | + 20:53 | 5575 |
33. | Kopáčková Iva | CHT8851 | C | OOB SK Chrast | 87:34 | + 26:10 | 4890 |
34. | Morandini Hanga | 17H9251 | C | Hungarian Team | 99:32 | + 38:08 | |
35. | Vlachová Eliška | KON9572 | C | KOB Konice | 103:17 | + 41:53 | 2853 |
Novotná Barbora | SHK8658 | C | OK Slavia Hradec Králové | DISK | 0 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Mrázková Romana | SJC8351 | C | Sportcentrum Jičín | 53:35 | 7501 | |
2. | Setínková Eva | SJC8765 | C | Sportcentrum Jičín | 68:50 | + 15:15 | 6029 |
3. | Kudrnáčová Lucie | HCE8850 | C | TJ Hostivice | 74:30 | + 20:55 | 5482 |
4. | Tomešová Daniela | SJC8451 | C | Sportcentrum Jičín | 75:53 | + 22:18 | 5348 |
5. | Ondráčková Lucie | CHT9254 | C | OOB SK Chrast | 86:33 | + 32:58 | 4318 |
6. | Mikulášová Helena | PGP9353 | C | SK Praga | 90:33 | + 36:58 | 3932 |
Chroustová Lenka | ZBM9457 | C | SK Žabovřesky Brno | DISK | 0 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Vítková Lucie | PHK8055 | C | OK 99 Hradec Králové | 57:08 | |
2. | Kašková Kateřina | CHA7850 | C | OK Chrastava | 57:18 | + 0:10 |
3. | Štěpánková Kateřina | TBM7654 | C | KOS TJ Tesla Brno | 61:04 | + 3:56 |
4. | Janatová Lucie | DKP8154 | C | Oddíl OB Kotlářka | 61:08 | + 4:00 |
5. | Korecká Lenka | CHT8053 | C | OOB SK Chrast | 61:39 | + 4:31 |
6. | Matějů Kateřina | VLI8054 | C | Slavia Liberec orienteering | 62:55 | + 5:47 |
7. | Pachnerová Dominika | CHA7750 | C | OK Chrastava | 63:48 | + 6:40 |
8. | Teringlová Martina | VCB7851 | C | OB České Budějovice | 66:18 | + 9:10 |
9. | Horáčková Kateřina | VLI8150 | C | Slavia Liberec orienteering | 69:32 | + 12:24 |
10. | Daňková Veronika | SBK8151 | C | KOB Start Blansko | 70:04 | + 12:56 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kroupa Diana | TTR8156 | C | OOB Třebíč | 55:45 | |
2. | Matoušková Jana | SSU7951 | C | SK Severka Šumperk | 61:09 | + 5:24 |
3. | Štáfková Jitka | PGP8056 | C | SK Praga | 65:14 | + 9:29 |
4. | Cicvárková Lucie | ZBM7651 | C | SK Žabovřesky Brno | 66:05 | + 10:20 |
5. | Ondráčková Veronika | EKP7850 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 67:07 | + 11:22 |
6. | Vyhnálková Eva | RIC7552 | C | OB Říčany | 72:45 | + 17:00 |
7. | Kroutilová Eva | ZBM7861 | C | SK Žabovřesky Brno | 78:52 | + 23:07 |
8. | Veselá Eva | VCB7853 | C | OB České Budějovice | 81:33 | + 25:48 |
9. | Beranová Jana | SJH7851 | C | SJH Jindřichův Hradec | 82:38 | + 26:53 |
10. | Švidrnochová Hana | OOP7751 | C | TJ Opava | 87:48 | + 32:03 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Ptáčková Veronika | TBM7374 | C | KOS TJ Tesla Brno | 52:49 | |
2. | Zabořilová Romana | JEN7457 | C | OB Jenišovice | 53:39 | + 0:50 |
3. | Křivdová Lenka | CHC7251 | C | K.O.B. Choceň | 54:58 | + 2:09 |
4. | Chupekova Silvia | VZA7250 | C | Slávia ŽU Žilina | 55:51 | + 3:02 |
5. | Svobodová Jitka | VSP7450 | C | USK Praha | 57:58 | + 5:09 |
6. | Grycová Petra | TBM7467 | C | KOS TJ Tesla Brno | 58:25 | + 5:36 |
7. | Milánová Jindřiška | TBM7475 | C | KOS TJ Tesla Brno | 59:27 | + 6:38 |
8. | Škorpilová Jana | SJC7451 | C | Sportcentrum Jičín | 60:23 | + 7:34 |
9. | Filipová Ivana | SRK7373 | C | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 60:28 | + 7:39 |
10. | Samková Renáta | PHK7456 | C | OK 99 Hradec Králové | 61:29 | + 8:40 |
11. | Hájková Ludmila | CET7554 | C | TJ Loko Česká Třebová | 62:10 | + 9:21 |
12. | Ševčíková Pavla | TBM7355 | C | KOS TJ Tesla Brno | 62:22 | + 9:33 |
13. | Hašková Eva | VPM7352 | C | KOS Slavia VŠ Plzeň | 63:29 | + 10:40 |
14. | Nešporová Barbora | TZL7652 | C | SKOB Zlín | 65:05 | + 12:16 |
15. | Kovářová Anna | CET7552 | C | TJ Loko Česká Třebová | 65:11 | + 12:22 |
16. | Rusinová Alena | BRU7152 | C | Ulita-HOBRA Orienteering Broumov | 66:41 | + 13:52 |
17. | Vandasová Markéta | VAM7250 | C | OOB Vamberk | 67:13 | + 14:24 |
18. | Nechanická Daniela | OSN7557 | C | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 69:47 | + 16:58 |
19. | Vlastníková Lucie | JIL7554 | C | OK Jilemnice | 71:00 | + 18:11 |
20. | Šrámková Iva | RIC7251 | C | OB Říčany | 71:11 | + 18:22 |
21. | Šklíbová Jana | SRK7651 | C | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 71:34 | + 18:45 |
22. | Fukátková Miroslava | VIC7658 | C | OB Vizovice | 73:01 | + 20:12 |
Chaloupská Pavlína | PHK7051 | C | OK 99 Hradec Králové | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Schwabová Kateřina | TBM7371 | C | KOS TJ Tesla Brno | 57:12 | |
2. | Nešporová Marie | TTR7251 | C | OOB Třebíč | 58:52 | + 1:40 |
3. | Janovská Petra | PGP7355 | C | SK Praga | 60:27 | + 3:15 |
4. | Korpasová Ivana | LBM7362 | C | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | 61:41 | + 4:29 |
5. | Kašparová Šárka | AOP7251 | C | Orientační Běh Opava | 67:02 | + 9:50 |
6. | Kubecová Jana | STB7399 | C | TJ Stadion Nový Bor | 68:50 | + 11:38 |
7. | Chvátilová Pavlína | PHK7450 | C | OK 99 Hradec Králové | 69:28 | + 12:16 |
8. | Dolejší Lenka | STB7499 | C | TJ Stadion Nový Bor | 69:56 | + 12:44 |
9. | Kundratová Jana | TZL7350 | C | SKOB Zlín | 69:59 | + 12:47 |
10. | Chovancová Jana | TZL7352 | C | SKOB Zlín | 70:59 | + 13:47 |
11. | Hlaváčová Šárka | TBM7258 | C | KOS TJ Tesla Brno | 71:29 | + 14:17 |
12. | Bejvlová Martina | LME7350 | C | SK Los Mělník | 73:04 | + 15:52 |
13. | Moskvová Jitka | ZLH7551 | C | OOB TJ Zlaté Hory | 74:45 | + 17:33 |
14. | Richterová Nataša | ADA7451 | C | OOB Spartak Adamov | 76:43 | + 19:31 |
15. | Riby Kateřina | LTP7252 | C | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 80:32 | + 23:20 |
16. | Nováková Alena | KRE7450 | C | OOB TJ Sokol Křemže | 80:57 | + 23:45 |
17. | Balusková Ida | OKP7350 | C | SK OK 24 Praha | 81:05 | + 23:53 |
18. | Švancárová Helena | KSU7252 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 82:42 | + 25:30 |
19. | Kliglová Radka | TBM7261 | C | KOS TJ Tesla Brno | 93:49 | + 36:37 |
20. | Procházková Martina | SOP7351 | C | OOB TJ Slezan Opava | 98:03 | + 40:51 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Holinková Hana | ZPV6777 | C | KOB ZPV Prostějov | 45:00 | |
2. | Horčičková Eva | UOL7051 | C | SOB Olomouc | 49:59 | + 4:59 |
3. | Kamenická Lenka | OSN6955 | C | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 53:12 | + 8:12 |
4. | Hiršová Marcela | VBM7079 | C | VSK Mendelu Brno | 54:04 | + 9:04 |
5. | Skyvová Kristýna | STE7054 | C | SK SKI-OB Šternberk | 54:59 | + 9:59 |
6. | Čechová Zuzana | BZR6951 | C | Bratrstvo Ždárských vrchů | 55:31 | + 10:31 |
7. | Kožinová Jana | PGP6651 | C | SK Praga | 56:30 | + 11:30 |
8. | Kosová Michaela | SRK6752 | C | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 56:31 | + 11:31 |
9. | Nehasilová Zuzana | LDC7150 | C | KOB Děčín | 57:19 | + 12:19 |
10. | Zurynková Jana | EKP7053 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 57:57 | + 12:57 |
11. | Kašparová Ivana | UOL6951 | C | SOB Olomouc | 58:09 | + 13:09 |
12. | Staňková Marcela | VPM6951 | C | KOS Slavia VŠ Plzeň | 58:13 | + 13:13 |
13. | Benešová Iva | SJH7051 | C | SJH Jindřichův Hradec | 58:26 | + 13:26 |
14. | Grycová Jana | TBM6969 | C | KOS TJ Tesla Brno | 59:08 | + 14:08 |
15. | Švecová Iva | CHT7151 | C | OOB SK Chrast | 59:46 | + 14:46 |
16. | Sieglová Dagmar | MFP7050 | C | VŠSK MFF UK Praha | 61:05 | + 16:05 |
17. | Dulovcová Marie | KRE7051 | C | OOB TJ Sokol Křemže | 61:23 | + 16:23 |
18. | Komersová Jana | KNC6550 | C | Sokol Kostelec n. Č. l. | 61:55 | + 16:55 |
19. | Argalášová Gabriela | TRI6850 | C | TJ TŽ Třinec | 63:37 | + 18:37 |
20. | Németh Zsoltné | 44H6850 | C | Veszprémi Honvéd SE | 64:47 | + 19:47 |
21. | Hudečková Helena | KTA6951 | C | SK Kotnov Tábor | 64:50 | + 19:50 |
22. | Křečková Petra | ZPV7076 | C | KOB ZPV Prostějov | 65:52 | + 20:52 |
23. | Vričanová Sylva | HAV6751 | C | OB Havířov | 66:33 | + 21:33 |
24. | Kociánová Eva | OOP6750 | C | TJ Opava | 68:58 | + 23:58 |
25. | Voborníková Eva | CTB6851 | C | SK OB Chotěboř | 69:25 | + 24:25 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Čiháková Lenka | KNC6750 | C | Sokol Kostelec n. Č. l. | 47:29 | |
2. | Šmelíková Hana | ASU6999 | C | Magnus Orienteering | 50:34 | + 3:05 |
3. | Procházková Alexandra | VLI7051 | C | Slavia Liberec orienteering | 56:15 | + 8:46 |
4. | Neumannová Kamila | STE6751 | C | SK SKI-OB Šternberk | 56:34 | + 9:05 |
5. | Pavlů Veronika | PGP6950 | C | SK Praga | 58:03 | + 10:34 |
6. | Lazáková Šárka | LTU6952 | C | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 58:09 | + 10:40 |
7. | Čtrnáctová Magdalena | PGP7151 | C | SK Praga | 59:04 | + 11:35 |
8. | Hrušková Lenka | ZBM6251 | C | SK Žabovřesky Brno | 59:46 | + 12:17 |
9. | Hančová Alice | VRL7052 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 61:16 | + 13:47 |
10. | Takácsné Tömördi Gabriell | 17H6850 | C | Hungarian Team | 62:43 | + 15:14 |
11. | Kavalírová Kateřina | PHK6756 | C | OK 99 Hradec Králové | 62:47 | + 15:18 |
12. | Kaděrová Barbora | HAV7051 | C | OB Havířov | 65:17 | + 17:48 |
13. | Fürstová Katka | LLI6950 | C | TJ Loko Liberec | 67:02 | + 19:33 |
14. | Forstová Lenka | MFP6850 | C | VŠSK MFF UK Praha | 67:24 | + 19:55 |
15. | Lázničková Marcela | TZL6751 | C | SKOB Zlín | 68:04 | + 20:35 |
16. | Svobodová Martina | KTA7151 | C | SK Kotnov Tábor | 76:14 | + 28:45 |
17. | Blahová Markéta | EKP6951 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 78:01 | + 30:32 |
18. | Krotilová Magdaléna | BZP7150 | C | Báječné ženy v orientačním běhu | 80:33 | + 33:04 |
19. | Žandová Hana | CTB7052 | C | SK OB Chotěboř | 85:20 | + 37:51 |
20. | Pelikánová Lucie | MFP6950 | C | VŠSK MFF UK Praha | 94:19 | + 46:50 |
21. | Tloušťová Eva | SCP6950 | C | OK Sparta Praha | 96:38 | + 49:09 |
22. | Petrová Martina | 6YC6850 | C | Neregistrovaní | 101:44 | + 54:15 |
23. | Gottfriedová Marcela | VCB7055 | C | OB České Budějovice | 107:55 | + 60:26 |
MS | Zurynková Michaela | EKP9850 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 68:17 | + 20:48 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Jarošová Petra | ZPV6666 | C | KOB ZPV Prostějov | 45:42 | |
2. | Smutná Jana | VAM6251 | C | OOB Vamberk | 46:19 | + 0:37 |
3. | Tichovská Hana | PGP6652 | C | SK Praga | 48:32 | + 2:50 |
4. | Ferdusová Eva | LCE6461 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 50:30 | + 4:48 |
5. | Jemelíková Lada | VBM6555 | C | VSK Mendelu Brno | 52:20 | + 6:38 |
6. | Klapalová Jana | VAM6451 | C | OOB Vamberk | 52:40 | + 6:58 |
7. | Wurzelová Dana | CHT6654 | C | OOB SK Chrast | 53:36 | + 7:54 |
8. | Vavrysová Iva | LCE6359 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 53:41 | + 7:59 |
9. | Koláriková Irena | TZL6351 | C | SKOB Zlín | 54:06 | + 8:24 |
10. | Jirková Renata | ZPV6553 | C | KOB ZPV Prostějov | 54:13 | + 8:31 |
11. | Tömördi Ágnes | 17H6350 | C | Hungarian Team | 55:16 | + 9:34 |
12. | Henychová Zuzana | VLI6151 | C | Slavia Liberec orienteering | 56:08 | + 10:26 |
13. | Teplá Hana | SHK6561 | C | OK Slavia Hradec Králové | 56:12 | + 10:30 |
14. | Němečková Jarmila | VSP6650 | C | USK Praha | 56:14 | + 10:32 |
15. | Miturová Radka | MLA6552 | C | MLOK Mariánské Lázně | 62:25 | + 16:43 |
16. | Poklopová Ivana | UOL6451 | C | SOB Olomouc | 63:06 | + 17:24 |
17. | Pijáková Iveta | 53S6050 | C | KOB Sokol Pezinok | 65:16 | + 19:34 |
18. | Jastrzembská Jarmila | TRI6450 | C | TJ TŽ Třinec | 65:26 | + 19:44 |
19. | Ostřanská Iveta | SSU6591 | C | SK Severka Šumperk | 65:53 | + 20:11 |
20. | Zalabová Martina | SJC6657 | C | Sportcentrum Jičín | 66:04 | + 20:22 |
21. | Pecková Ivana | EKP6252 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 67:54 | + 22:12 |
22. | Fencíková Vladislava | JHB6553 | C | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | 68:19 | + 22:37 |
Novotná Ivana | PHK6354 | C | OK 99 Hradec Králové | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Červinková Jitka | OKP6451 | C | SK OK 24 Praha | 56:01 | |
2. | Petrželová Alena | LTU6351 | C | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 56:33 | + 0:32 |
3. | Pávková Jana | BOR6550 | C | OK Jiskra Nový Bor | 57:06 | + 1:05 |
4. | Thýnová Ivana | SHK6651 | C | OK Slavia Hradec Králové | 58:01 | + 2:00 |
5. | Tenglerová Helena | MLA6551 | C | MLOK Mariánské Lázně | 63:47 | + 7:46 |
6. | Slezáková Jitka | LCE6351 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 64:00 | + 7:59 |
7. | Dittrichová Lenka | KON6285 | C | KOB Konice | 64:44 | + 8:43 |
8. | Troupová Vladěna | KRE6351 | C | OOB TJ Sokol Křemže | 66:04 | + 10:03 |
9. | Hubáčková Jana | EKP6250 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 66:50 | + 10:49 |
10. | Kovaříčková Darja | KRE6352 | C | OOB TJ Sokol Křemže | 68:10 | + 12:09 |
11. | Cetkovská Alena | NNN6263 | C | Neregistrovaní (NNN) | 68:23 | + 12:22 |
12. | Veljačiková Markéta | SCP6451 | C | OK Sparta Praha | 69:20 | + 13:19 |
13. | Krejčíková Monika | TZL6262 | C | SKOB Zlín | 71:21 | + 15:20 |
14. | Schäferová Jana | TZL6566 | C | SKOB Zlín | 74:45 | + 18:44 |
15. | Peřinková Irena | BBM6550 | C | BETA URSUS Orienteering | 76:03 | + 20:02 |
16. | Sochorová Hana | HAV6250 | C | OB Havířov | 77:13 | + 21:12 |
17. | Schusterová Martina | AOP6551 | C | Orientační Běh Opava | 79:55 | + 23:54 |
18. | Mudrová Martina | HCE6451 | C | TJ Hostivice | 81:08 | + 25:07 |
Ježková Regina | PGP6352 | C | SK Praga | DISK | ||
Chroustová Petra | VBM6655 | C | VSK Mendelu Brno | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Voltrová Svatava | ROZ6150 | C | OK Roztoky | 51:37 | |
2. | Králová Zdenka | SSU6091 | C | SK Severka Šumperk | 52:06 | + 0:29 |
3. | Hájová Jana | TZL6051 | C | SKOB Zlín | 52:24 | + 0:47 |
4. | Jenövári Gabriella | 17H5751 | C | Hungarian Team | 58:00 | + 6:23 |
5. | Šedivá Miroslava | EKP5750 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 58:01 | + 6:24 |
6. | Janotová Dobra | ZBM5662 | C | SK Žabovřesky Brno | 58:32 | + 6:55 |
7. | Kavková Dana | SCP6150 | C | OK Sparta Praha | 58:46 | + 7:09 |
8. | Syslová Iva | TTR6151 | C | OOB Třebíč | 62:37 | + 11:00 |
9. | Kuchařová Ada | TBM5855 | C | KOS TJ Tesla Brno | 63:08 | + 11:31 |
10. | Vavrušová Helena | TAP6152 | C | KOB TRETRA Praha | 63:58 | + 12:21 |
11. | Jermanová Eva | TJN6150 | C | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 64:13 | + 12:36 |
12. | Kuncová Jiřina | TJN5752 | C | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 64:59 | + 13:22 |
13. | Zuzánková Růžena | TJN6051 | C | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 65:11 | + 13:34 |
14. | Vlažná Mirka | LCE5852 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 65:17 | + 13:40 |
15. | Havlíčková Jindra | KNC6150 | C | Sokol Kostelec n. Č. l. | 65:24 | + 13:47 |
16. | Dokoupilová Zuzana | VBM5754 | C | VSK Mendelu Brno | 65:47 | + 14:10 |
17. | Hušková Eva | NPA5754 | C | SK LOB Nová Paka | 66:45 | + 15:08 |
18. | Flašarová Marie | KCK5756 | C | KOB Český Krumlov | 69:50 | + 18:13 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hrstková Dana | SJI6051 | C | OK Jihlava | 45:41 | |
2. | Mrázová Pavla | DCE5550 | C | KOB Dobřichovice | 49:48 | + 4:07 |
3. | Jansová Alena | CHT5852 | C | OOB SK Chrast | 51:19 | + 5:38 |
4. | Janská Iva | LBM5795 | C | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | 53:18 | + 7:37 |
5. | Hejnalová Hana | PHK6151 | C | OK 99 Hradec Králové | 54:45 | + 9:04 |
6. | Zelená Markéta | PGP5850 | C | SK Praga | 57:20 | + 11:39 |
7. | Klusáčková Jitka | TTR6152 | C | OOB Třebíč | 58:15 | + 12:34 |
8. | Smičková Eva | KON5887 | C | KOB Konice | 58:56 | + 13:15 |
9. | Bravená Alexandra | VBM6155 | C | VSK Mendelu Brno | 64:44 | + 19:03 |
10. | Kujanová Martina | BZP5850 | C | Báječné ženy v orientačním běhu | 65:05 | + 19:24 |
11. | Bláhová Luba | SHK5852 | C | OK Slavia Hradec Králové | 65:40 | + 19:59 |
12. | Kovářová Alena | LTP6151 | C | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 66:53 | + 21:12 |
13. | Gabrielová Šárka | ONO5950 | C | SKOB Ostrov | 69:43 | + 24:02 |
14. | Sládková Eva | TEH5751 | C | Sokol Tehov | 71:57 | + 26:16 |
15. | Pavlíková Hana | ZLH5950 | C | OOB TJ Zlaté Hory | 75:33 | + 29:52 |
16. | Šámalová Hana | OKP6151 | C | SK OK 24 Praha | 75:50 | + 30:09 |
17. | Strachotová Eva | ASU6099 | C | Magnus Orienteering | 78:47 | + 33:06 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Rosecká Alena | PZR5654 | C | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 48:08 | |
2. | Kolaříková Věra | SBK5251 | C | KOB Start Blansko | 52:28 | + 4:20 |
3. | Běhounová Jiřina | PHK5651 | C | OK 99 Hradec Králové | 54:00 | + 5:52 |
4. | Štrossová Jiřina | DCE5650 | C | KOB Dobřichovice | 60:11 | + 12:03 |
5. | Procházková Miluše | DCE5450 | C | KOB Dobřichovice | 60:48 | + 12:40 |
6. | Jahnová Helena | SCP5550 | C | OK Sparta Praha | 61:22 | + 13:14 |
7. | Nováková Svatava | SKV5351 | C | TJ Slovan Karlovy Vary | 62:08 | + 14:00 |
8. | Potěšilová Vladimíra | VBM5655 | C | VSK Mendelu Brno | 66:04 | + 17:56 |
9. | Procházková Helena | TBM5351 | C | KOS TJ Tesla Brno | 67:02 | + 18:54 |
10. | Ševčíková Alena | CHA5351 | C | OK Chrastava | 68:49 | + 20:41 |
11. | Zlesáková Vlasta | JIL5362 | C | OK Jilemnice | 71:28 | + 23:20 |
Cigošová Anna | TBM5253 | C | KOS TJ Tesla Brno | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Vávrová Beáta | ASU5651 | C | Magnus Orienteering | 56:17 | |
2. | Řezníková Renáta | AOP5451 | C | Orientační Běh Opava | 59:46 | + 3:29 |
3. | Seifertová Marie | SBK5555 | C | KOB Start Blansko | 60:05 | + 3:48 |
4. | Štáblová Jitka | HSU5350 | C | Horizont klub Šumperk | 64:51 | + 8:34 |
5. | Zavadilová Naďa | SCP5450 | C | OK Sparta Praha | 67:53 | + 11:36 |
6. | Orálková Libuše | TTR5351 | C | OOB Třebíč | 71:53 | + 15:36 |
7. | Nováková Jana | NPA5552 | C | SK LOB Nová Paka | 72:38 | + 16:21 |
8. | Salajková Věra | LBM5558 | C | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | 74:07 | + 17:50 |
9. | Hejtmánková Alena | TAP5452 | C | KOB TRETRA Praha | 76:49 | + 20:32 |
10. | Opavová Stanislava | MLA5451 | C | MLOK Mariánské Lázně | 77:53 | + 21:36 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Úlehlová Ivana | BOR5150 | C | OK Jiskra Nový Bor | 45:54 | |
2. | Šaffková Zuzana | CHA5150 | C | OK Chrastava | 51:04 | + 5:10 |
3. | Dohnalová Dana | VSP5050 | C | USK Praha | 51:54 | + 6:00 |
4. | Křížová Zdenka | PZR5051 | C | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 55:45 | + 9:51 |
5. | Neradová Alena | LIT5051 | C | KOB Chemopetrol Litvínov | 57:21 | + 11:27 |
6. | Tvrdková Eva | TUR5151 | C | OOB TJ Turnov | 58:17 | + 12:23 |
7. | Horáčková Stanislava | VLI4950 | C | Slavia Liberec orienteering | 60:13 | + 14:19 |
8. | Karmazínová Ivana | VLI5150 | C | Slavia Liberec orienteering | 62:01 | + 16:07 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Novotná Ludmila | ZLH4850 | C | OOB TJ Zlaté Hory | 58:17 | |
2. | Omová Jana | TUR5150 | C | OOB TJ Turnov | 58:19 | + 0:02 |
3. | Kutáčková Stanislava | LTU4751 | C | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 63:31 | + 5:14 |
4. | Stehnová Hana | DKP5150 | C | Oddíl OB Kotlářka | 76:50 | + 18:33 |
Kupcová Věroslava | HSU4850 | C | Horizont klub Šumperk | DISK | ||
Suchánková Libuše | SOP4851 | C | OOB TJ Slezan Opava | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Stará Pavla | BOV4251 | C | TJ Baník Ostrava OKD | 48:42 | |
2. | Zmeková Míla | SLP4451 | C | OOB Slavia Praha | 72:39 | + 23:57 |
3. | Lohrová Jarmila | SCP4650 | C | OK Sparta Praha | 83:30 | + 34:48 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Haňkovská Jana | PGP4050 | C | SK Praga | 53:47 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Pentek Marton | 17H0002 | C | Hungarian Team | 61:06 | |
2. | Dániel Angyal | 44H0300 | C | Veszprémi Honvéd SE | 70:30 | + 9:24 |
3. | Néda Tamás | 17H0203 | C | Hungarian Team | 76:30 | + 15:24 |
Benedek Bálint | 44H0200 | C | Veszprémi Honvéd SE | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Filipek Sebastian | TRI0002 | A | TJ TŽ Třinec | 46:45 | |
2. | Bořánek Michal | STE0007 | A | SK SKI-OB Šternberk | 47:22 | + 0:37 |
3. | Nagy Josef | TJN0006 | A | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 48:04 | + 1:19 |
4. | Jirka Mikuláš | STE0000 | A | SK SKI-OB Šternberk | 48:57 | + 2:12 |
5. | Roudný Martin | LPU0002 | A | OK Lokomotiva Pardubice | 49:00 | + 2:15 |
6. | Gajda Jan | KAM0105 | A | OK Kamenice | 49:30 | + 2:45 |
7. | Melichar Petr | LLI0001 | A | TJ Loko Liberec | 50:19 | + 3:34 |
8. | Horváth Csongor | 17H0000 | C | Hungarian Team | 50:36 | + 3:51 |
9. | Jónás Ferenc | 17H0100 | C | Hungarian Team | 50:40 | + 3:55 |
10. | Volák Ondřej | LPU0010 | A | OK Lokomotiva Pardubice | 51:06 | + 4:21 |
11. | Metelka Ondřej | PHK0101 | A | OK 99 Hradec Králové | 51:16 | + 4:31 |
12. | Mareček Šimon | OSN0201 | A | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 52:24 | + 5:39 |
13. | Čech Petr | SJI0001 | A | OK Jihlava | 53:51 | + 7:06 |
14. | Janovský Tomáš | PGP0101 | A | SK Praga | 54:53 | + 8:08 |
15. | Zalaba Tomáš | SJC0101 | A | Sportcentrum Jičín | 55:09 | + 8:24 |
16. | Hašek Jan | VPM0001 | A | KOS Slavia VŠ Plzeň | 59:08 | + 12:23 |
17. | Milán Tomáš | TBM0111 | A | KOS TJ Tesla Brno | 61:12 | + 14:27 |
18. | Roudný Václav | LPU0001 | A | OK Lokomotiva Pardubice | 63:24 | + 16:39 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Samek Tomáš | PHK0001 | A | OK 99 Hradec Králové | 48:54 | |
2. | Adamec Martin | TJN0106 | A | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 52:12 | + 3:18 |
3. | Pavlovec Dan | BOR0001 | A | OK Jiskra Nový Bor | 52:14 | + 3:20 |
4. | Sedlář Jan | TBM0010 | A | KOS TJ Tesla Brno | 53:12 | + 4:18 |
5. | Newiak Nick | NEJ0101 | A | TJ Jiskra Nejdek | 53:48 | + 4:54 |
6. | Féder Medard | LCE0111 | A | OOB TJ Slovan Luhačovice | 54:02 | + 5:08 |
7. | Švadlena Michal | CHC0101 | A | K.O.B. Choceň | 55:12 | + 6:18 |
8. | Šmaus Antonín | TJN0001 | B | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 55:18 | + 6:24 |
9. | Janda Ondřej | DOR0100 | B | OK Dobříš | 55:23 | + 6:29 |
10. | Siegl Matyáš | PGP0104 | A | SK Praga | 56:47 | + 7:53 |
11. | Šafář Martin | KSU0105 | A | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 57:24 | + 8:30 |
12. | Hasman Ondřej | VPM0002 | A | KOS Slavia VŠ Plzeň | 59:41 | + 10:47 |
13. | Podmolík Jonáš | TZL0001 | A | SKOB Zlín | 63:48 | + 14:54 |
14. | Rücker Jan | HOR0201 | A | TJ Jiskra Hořice | 65:05 | + 16:11 |
15. | Szuromi Áron | 17H0201 | C | Hungarian Team | 67:03 | + 18:09 |
16. | Galbavý Matěj | CHA0000 | B | OK Chrastava | 71:38 | + 22:44 |
17. | Valášek Václav | KAM0100 | B | OK Kamenice | 90:30 | + 41:36 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Valík Tomáš | AOP0001 | A | Orientační Běh Opava | 48:09 | |
2. | Budský Ondřej | TJN0105 | A | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 50:53 | + 2:44 |
3. | Csertán András | C | 53:04 | + 4:55 | ||
4. | Adámek Filip | ABM0101 | A | KOB Moira Brno | 53:09 | + 5:00 |
5. | Měšťan Ondřej | TAP0100 | A | KOB TRETRA Praha | 53:46 | + 5:37 |
6. | Synek Antonín | DOK0001 | A | OK Doksy | 54:07 | + 5:58 |
7. | Bílý Jakub | LTP0104 | A | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 54:29 | + 6:20 |
8. | Tichý Radomír | SHK0000 | A | OK Slavia Hradec Králové | 54:38 | + 6:29 |
9. | Nechanický Jan | OSN0200 | A | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 54:54 | + 6:45 |
10. | Kligl Radim | TBM0103 | A | KOS TJ Tesla Brno | 55:38 | + 7:29 |
11. | Chovanec Václav | TZL0201 | A | SKOB Zlín | 55:50 | + 7:41 |
12. | Šmol David | DOK0100 | A | OK Doksy | 57:59 | + 9:50 |
13. | Györi Bertalan | 17H0001 | C | Hungarian Team | 58:43 | + 10:34 |
14. | Toivonen Vilhelm | 25F | C | Kangasala SK | 59:14 | + 11:05 |
15. | Koditek Jonáš | KUO0101 | B | KOB Ústí nad Orlicí | 59:24 | + 11:15 |
16. | Ježek Jakub | JIL0104 | B | OK Jilemnice | 60:34 | + 12:25 |
17. | Vavřík Tomáš | MOV0004 | B | SKOB Ostrava | 62:28 | + 14:19 |
18. | Kroul Josef | KSU0044 | A | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 66:14 | + 18:05 |
19. | Bek Jiří | CHA0103 | B | OK Chrastava | 68:36 | + 20:27 |
20. | Šimek Štěpán | UOL0104 | B | SOB Olomouc | 77:55 | + 29:46 |
21. | Tuharský Erik | TRI0100 | B | TJ TŽ Třinec | 78:48 | + 30:39 |
22. | Bitto Maxim | LCE0003 | B | OOB TJ Slovan Luhačovice | 83:43 | + 35:34 |
23. | Buk Petr | ROU0001 | A | SKOB Roudnice nad Labem | 85:15 | + 37:06 |
24. | Kaprál Jan | SSU0000 | B | SK Severka Šumperk | 91:48 | + 43:39 |
25. | Mikuláš Jan | VCB0103 | C | OB České Budějovice | 117:29 | + 69:20 |
Matoušek Matěj | KSU0005 | A | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Szalay Levente | 17H9906 | C | Hungarian Team | 61:48 | |
2. | Rácz Zoltán | 17H9804 | C | Hungarian Team | 62:51 | + 1:03 |
3. | Hortobágyi Ákos | 17H9802 | C | Hungarian Team | 69:23 | + 7:35 |
4. | Gyólai Péter | 17H9902 | C | Hungarian Team | 103:41 | + 41:53 |
Weiler Vince | 17H9904 | C | Hungarian Team | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Vandas Daniel | PHK9805 | A | OK 99 Hradec Králové | 50:45 | |
2. | Hirš Otakar | ZBM9801 | A | SK Žabovřesky Brno | 53:45 | + 3:00 |
3. | Dekrét Jakub | ZBM9907 | A | SK Žabovřesky Brno | 54:19 | + 3:34 |
4. | Bendák Jan | PHK9800 | A | OK 99 Hradec Králové | 54:35 | + 3:50 |
5. | Černocký Libor | LCE9803 | A | OOB TJ Slovan Luhačovice | 54:58 | + 4:13 |
6. | Fencl Jonáš | LPU9902 | A | OK Lokomotiva Pardubice | 55:56 | + 5:11 |
7. | Hausenblas Šimon | KAM9803 | A | OK Kamenice | 56:05 | + 5:20 |
8. | Sýkora Vojtěch | LCE9801 | A | OOB TJ Slovan Luhačovice | 56:08 | + 5:23 |
9. | Křivda Tomáš | CHC9901 | A | K.O.B. Choceň | 56:27 | + 5:42 |
10. | Hlaváč Ondřej | ZBM9901 | A | SK Žabovřesky Brno | 57:42 | + 6:57 |
11. | Sláma Dušan | ASU9843 | A | Magnus Orienteering | 57:43 | + 6:58 |
12. | Chupek Jakub | JPV9911 | A | Oddíl OS SK Prostějov | 58:45 | + 8:00 |
13. | Vystavěl Ondřej | JPV9807 | A | Oddíl OS SK Prostějov | 58:54 | + 8:09 |
14. | Horčička Vít | UOL9919 | A | SOB Olomouc | 59:12 | + 8:27 |
15. | Kavalír Jáchym | PHK9901 | A | OK 99 Hradec Králové | 59:59 | + 9:14 |
16. | Thoř Tomáš | TUR9904 | A | OOB TJ Turnov | 60:41 | + 9:56 |
17. | Kálmán Erik | 17H9900 | C | Hungarian Team | 61:06 | + 10:21 |
18. | Müller Jonáš | KSU9906 | A | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 63:45 | + 13:00 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Semerád Antonín | DKP9801 | A | Oddíl OB Kotlářka | 52:11 | |
2. | Zacher Márton | 17H9803 | C | Hungarian Team | 53:05 | + 0:54 |
3. | Starý Ondra | VRL9802 | A | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 53:08 | + 0:57 |
4. | Koštejn Vít | DOK9800 | A | OK Doksy | 55:15 | + 3:04 |
5. | Ormay Mihály | 17H9901 | C | Hungarian Team | 56:04 | + 3:53 |
6. | Gebrt Jan | SHK9801 | A | OK Slavia Hradec Králové | 56:37 | + 4:26 |
7. | Chvátil Šimon | PHK9908 | A | OK 99 Hradec Králové | 57:30 | + 5:19 |
8. | Vopařil Jan | LCE9911 | A | OOB TJ Slovan Luhačovice | 57:40 | + 5:29 |
9. | Šrámek Ondřej | KSU9909 | A | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 58:26 | + 6:15 |
10. | Novák Aleš | PGP9808 | A | SK Praga | 58:57 | + 6:46 |
11. | Škvor Ota | KAM9900 | A | OK Kamenice | 59:22 | + 7:11 |
12. | Szuromi Mátyás | 17H9805 | C | Hungarian Team | 62:49 | + 10:38 |
13. | Procházka Zdeněk | SOP9901 | A | OOB TJ Slezan Opava | 65:53 | + 13:42 |
14. | Žák Jan | LPU9802 | A | OK Lokomotiva Pardubice | 65:58 | + 13:47 |
15. | Jílek Ondřej | KSU9908 | A | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 72:55 | + 20:44 |
16. | Kafka Matěj | SJI9903 | A | OK Jihlava | 73:12 | + 21:01 |
17. | Šabata Milan | SRK9904 | A | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 79:06 | + 26:55 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Chaloupka Josef | UOL9801 | A | SOB Olomouc | 53:50 | |
2. | Kovács Barnabás | 17H9903 | C | Hungarian Team | 55:03 | + 1:13 |
3. | Novák Filip | TJN9801 | A | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 57:17 | + 3:27 |
4. | Janeček Mirek | TJN9804 | A | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 58:20 | + 4:30 |
5. | Jíra Tomáš | KAM9802 | A | OK Kamenice | 58:57 | + 5:07 |
6. | Novotný Marek | TJN9901 | A | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 59:48 | + 5:58 |
7. | Kašpar Petr | JPV9915 | B | Oddíl OS SK Prostějov | 60:41 | + 6:51 |
8. | Karatsiolis Kryštof | TUR9901 | A | OOB TJ Turnov | 61:02 | + 7:12 |
9. | Michek David | TJN9802 | A | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 61:44 | + 7:54 |
10. | Ransdorf Jakub | TAP9805 | A | KOB TRETRA Praha | 62:20 | + 8:30 |
11. | Hrouda Matěj | JIL9804 | B | OK Jilemnice | 62:30 | + 8:40 |
12. | Šenkýř Matěj | SJI9902 | A | OK Jihlava | 62:55 | + 9:05 |
13. | Kalenský Aleš | STH9801 | C | SK Studenec | 65:05 | + 11:15 |
14. | Král Jan | ZBM9904 | B | SK Žabovřesky Brno | 65:10 | + 11:20 |
15. | Sabol Josef | CTB9902 | B | SK OB Chotěboř | 68:02 | + 14:12 |
16. | Tesař Vojtěch | AOP9900 | A | Orientační Běh Opava | 68:43 | + 14:53 |
17. | Kučera Kryšpín | PHK9900 | B | OK 99 Hradec Králové | 69:45 | + 15:55 |
18. | Hubáček Filip | JPV9800 | A | Oddíl OS SK Prostějov | 70:52 | + 17:02 |
19. | Beneš Miroslav | KON9915 | B | KOB Konice | 73:32 | + 19:42 |
20. | Ondráček Radek | KSU9933 | B | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 74:02 | + 20:12 |
21. | Borovička Tomáš | FSP9801 | B | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 74:20 | + 20:30 |
22. | Kašpar Ludvík | BOR9805 | A | OK Jiskra Nový Bor | 74:29 | + 20:39 |
23. | Strakoš Matěj | SFM9901 | C | OOB TJ Sokol Frýdek-Místek | 75:26 | + 21:36 |
24. | Florián Vojtěch | ABM9901 | B | KOB Moira Brno | 76:19 | + 22:29 |
25. | Holesz Sebastian | TRI9902 | A | TJ TŽ Třinec | 76:54 | + 23:04 |
26. | Vydra Martin | STH9902 | B | SK Studenec | 77:03 | + 23:13 |
27. | Pelikán Lukáš | DKL9802 | C | KOB Kladno | 78:02 | + 24:12 |
28. | Ingršt Matěj | ABM9907 | B | KOB Moira Brno | 81:42 | + 27:52 |
29. | Cienciala Jan | TRI9801 | A | TJ TŽ Třinec | 81:56 | + 28:06 |
30. | Procházka Jakub | SOP9903 | B | OOB TJ Slezan Opava | 120:35 | + 66:45 |
Komenda Jan | ZBM9902 | B | SK Žabovřesky Brno | DISK | ||
Zieba Jakub | NEJ9800 | B | TJ Jiskra Nejdek | DISK | ||
Láznička Václav | TZL9901 | A | SKOB Zlín | DISK | ||
Gedeon Dominik | KSU9900 | A | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Navrátil Šimon | PGP9702 | R | SK Praga | 70:31 | 10191 | |
2. | Kettner Vojtěch | KAM9601 | E | OK Kamenice | 73:12 | + 2:41 | 9825 |
3. | Čech Jan | SJI9601 | R | OK Jihlava | 74:03 | + 3:32 | 9709 |
4. | Burda Matěj | BOR9608 | A | OK Jiskra Nový Bor | 74:16 | + 3:45 | 9679 |
5. | Netuka Vojtěch | SHK9701 | R | OK Slavia Hradec Králové | 75:56 | + 5:25 | 9452 |
6. | Mudrák Štěpán | LCE9601 | R | OOB TJ Slovan Luhačovice | 75:57 | + 5:26 | 9449 |
7. | Semrád Ladislav | CHC9701 | R | K.O.B. Choceň | 76:09 | + 5:38 | 9422 |
8. | Glonek Jakub | AOP9602 | E | Orientační Běh Opava | 76:30 | + 5:59 | 9374 |
9. | Wolf Filip | TUR9701 | R | OOB TJ Turnov | 76:40 | + 6:09 | 9352 |
10. | Dalos Máté | 17H9700 | C | Hungarian Team | 76:46 | + 6:15 | |
11. | Bořil Jan | SJI9700 | R | OK Jihlava | 77:16 | + 6:45 | 9270 |
12. | Mielec Jaromír | AOP9701 | A | Orientační Běh Opava | 79:29 | + 8:58 | 8967 |
13. | Landovský Jakub | PGP9601 | R | SK Praga | 80:03 | + 9:32 | 8890 |
14. | Matuš Vojtěch | VRB9606 | R | Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem, z.s. | 80:04 | + 9:33 | 8887 |
15. | Miavecz Balázs | 17H9603 | C | Hungarian Team | 80:38 | + 10:07 | |
16. | Mikel David | TZL9703 | A | SKOB Zlín | 85:13 | + 14:42 | 8184 |
17. | Valášek Jiří | KAM9700 | A | OK Kamenice | 87:46 | + 17:15 | 7836 |
18. | Skalický Matyáš | KUO9605 | A | KOB Ústí nad Orlicí | 93:49 | + 23:18 | 7011 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Vacek Vojtěch | SJI9602 | R | OK Jihlava | 67:40 | 8346 | |
2. | Mašata Matěj | PHK9601 | R | OK 99 Hradec Králové | 68:00 | + 0:20 | 8305 |
3. | Kelbl Vladimír | ZBM9711 | A | SK Žabovřesky Brno | 68:43 | + 1:03 | 8218 |
4. | Illner Vojtěch | DKP9600 | R | Oddíl OB Kotlářka | 71:52 | + 4:12 | 7835 |
5. | Moravec Jakub | KAM9702 | A | OK Kamenice | 73:44 | + 6:04 | 7608 |
6. | Slíva Jan | LCE9602 | A | OOB TJ Slovan Luhačovice | 74:55 | + 7:15 | 7464 |
7. | Zikmund Zdeněk | SJC9703 | A | Sportcentrum Jičín | 76:41 | + 9:01 | 7249 |
8. | Werner Michal | PGP9705 | A | SK Praga | 77:02 | + 9:22 | 7206 |
9. | Pokorný David | SRK9701 | A | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 77:05 | + 9:25 | 7200 |
10. | Šmaus Jan | TJN9700 | A | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 78:58 | + 11:18 | 6971 |
11. | Konečný Daniel | BBM9702 | B | BETA URSUS Orienteering | 79:33 | + 11:53 | 6900 |
12. | Podmolík Josef | TZL9701 | A | SKOB Zlín | 82:36 | + 14:56 | 6529 |
13. | Zlámal David | SJC9603 | A | Sportcentrum Jičín | 85:34 | + 17:54 | 6168 |
14. | Walach Ondřej | TRI9601 | A | TJ TŽ Třinec | 86:35 | + 18:55 | 6044 |
15. | Frýba Dominik | SJI9702 | A | OK Jihlava | 98:04 | + 30:24 | 4647 |
16. | Frank Jiří | MAS9600 | B | KČT Aš | 105:38 | + 37:58 | 3726 |
17. | Kašpar Jakub | ASU9747 | B | Magnus Orienteering | 108:21 | + 40:41 | 3396 |
18. | Buk Michal | ROU9601 | B | SKOB Roudnice nad Labem | 117:03 | + 49:23 | 2337 |
Vlášek Jakub | TAP9702 | A | KOB TRETRA Praha | DISK | 0 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Nykodým Miloš | ZBM9005 | E | SK Žabovřesky Brno | 89:01 | 10846 | |
2. | Petržela Jan | PHK9200 | E | OK 99 Hradec Králové | 90:10 | + 1:09 | 10709 |
3. | Kubát Pavel | PHK9101 | E | OK 99 Hradec Králové | 90:48 | + 1:47 | 10633 |
4. | Šedivý Jan | PGP8409 | E | SK Praga | 93:09 | + 4:08 | 10353 |
5. | Semík Ondřej | KAM9401 | E | OK Kamenice | 95:59 | + 6:58 | 10015 |
6. | Hájek Daniel | ZBM8919 | E | SK Žabovřesky Brno | 97:19 | + 8:18 | 9856 |
7. | Kubelka Tomáš | LPU9307 | E | OK Lokomotiva Pardubice | 98:47 | + 9:46 | 9681 |
8. | Mrázek Jan | SJC8102 | E | Sportcentrum Jičín | 99:09 | + 10:08 | 9638 |
9. | Zvěřina Petr | LPU8208 | R | OK Lokomotiva Pardubice | 101:37 | + 12:36 | 9344 |
10. | Hubáček Jonáš | LCE9501 | E | OOB TJ Slovan Luhačovice | 101:56 | + 12:55 | 9306 |
11. | Minář Marek | ASU9444 | E | Magnus Orienteering | 102:08 | + 13:07 | 9282 |
12. | Hradec Pavel | TUR8801 | E | OOB TJ Turnov | 102:28 | + 13:27 | 9242 |
13. | Bakó Áron | 17H9202 | C | Hungarian Team | 103:35 | + 14:34 | |
14. | Schuster Marek | AOP9303 | E | Orientační Běh Opava | 104:50 | + 15:49 | 8960 |
15. | Losman Petr | PHK7901 | R | OK 99 Hradec Králové | 105:01 | + 16:00 | 8938 |
16. | Mokrý Stanislav | ZBM9202 | R | SK Žabovřesky Brno | 105:06 | + 16:05 | 8928 |
17. | Brlica Pavel | ZBM9302 | R | SK Žabovřesky Brno | 105:08 | + 16:07 | 8924 |
18. | Procházka David | LPU9113 | E | OK Lokomotiva Pardubice | 105:24 | + 16:23 | 8893 |
19. | Kamenický Matěj | LPU9036 | E | OK Lokomotiva Pardubice | 106:26 | + 17:25 | 8769 |
20. | Flašar Jan | PGP8610 | E | SK Praga | 106:29 | + 17:28 | 8763 |
21. | Liszka Krisztián | 17H9204 | C | Hungarian Team | 107:09 | + 18:08 | |
22. | Prášil Marek | SJI7313 | R | OK Jihlava | 107:42 | + 18:41 | 8618 |
23. | Hruška Jakub | ZBM9515 | R | SK Žabovřesky Brno | 107:53 | + 18:52 | 8596 |
24. | Kolovský František | LPM9202 | R | OK Lokomotiva Plzeň | 108:31 | + 19:30 | 8521 |
25. | Luštický Martin | TUR8700 | R | OOB TJ Turnov | 109:26 | + 20:25 | 8412 |
26. | Škoda Jakub | VLI8800 | R | Slavia Liberec orienteering | 110:44 | + 21:43 | 8257 |
27. | Smola Michal | TZL8131 | R | SKOB Zlín | 111:26 | + 22:25 | 8173 |
28. | Valenta Jiří | LCE9201 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 113:00 | + 23:59 | 7986 |
29. | Schulhof Jan | TUR8900 | C | OOB TJ Turnov | 120:02 | + 31:01 | 7148 |
30. | Valeš Jiří | LPM9502 | R | OK Lokomotiva Plzeň | 128:37 | + 39:36 | 6125 |
Komanec Václav | SHK8406 | R | OK Slavia Hradec Králové | DISK | 0 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Dlabaja Štěpán | TZL8508 | R | SKOB Zlín | 82:14 | 10036 | |
2. | Zimmermann Štěpán | ZBM9101 | E | SK Žabovřesky Brno | 85:25 | + 3:11 | 9669 |
3. | Záveský Filip | LPU9306 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 86:21 | + 4:07 | 9562 |
4. | Horvát Petr | ASU9447 | R | Magnus Orienteering | 86:42 | + 4:28 | 9521 |
5. | Navrátil Boris | AOP9202 | C | Orientační Běh Opava | 87:14 | + 5:00 | 9460 |
6. | Kozák Osvald | TBM8201 | R | KOS TJ Tesla Brno | 87:27 | + 5:13 | 9435 |
7. | Vavrys Johan | LCE9302 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 87:31 | + 5:17 | 9427 |
8. | Janata Martin | DKP8306 | R | Oddíl OB Kotlářka | 88:00 | + 5:46 | 9372 |
9. | Dlabaja Tomáš | TUR8303 | E | OOB TJ Turnov | 88:21 | + 6:07 | 9331 |
10. | Hadač Filip | AOP9301 | C | Orientační Běh Opava | 89:29 | + 7:15 | 9201 |
11. | Fodor Petr | TUR8103 | R | OOB TJ Turnov | 90:05 | + 7:51 | 9131 |
12. | Makovský Jakub | TAP8511 | C | KOB TRETRA Praha | 91:14 | + 9:00 | 8999 |
13. | Tomanek Daniel | KSU7410 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 91:24 | + 9:10 | 8980 |
14. | Poklop Martin | SSU8802 | E | SK Severka Šumperk | 91:27 | + 9:13 | 8974 |
15. | Habán Ivo | VLI7707 | C | Slavia Liberec orienteering | 91:32 | + 9:18 | 8964 |
16. | Zháňal Jan | ZBM8721 | C | SK Žabovřesky Brno | 91:57 | + 9:43 | 8916 |
17. | Procházka Jan | PGP8206 | C | SK Praga | 92:28 | + 10:14 | 8857 |
18. | Benroth Martin | TZL9206 | C | SKOB Zlín | 92:45 | + 10:31 | 8824 |
19. | Sysel Ctibor | PGP8700 | R | SK Praga | 93:13 | + 10:59 | 8770 |
20. | Gösswein Csaba | 17H8500 | C | Hungarian Team | 93:42 | + 11:28 | |
21. | Zsebeházy István | 17H8501 | C | Hungarian Team | 94:11 | + 11:57 | |
22. | Vajda Balázs | 17H9400 | C | Hungarian Team | 94:18 | + 12:04 | |
23. | Rusý Tomáš | KAM9301 | C | OK Kamenice | 96:12 | + 13:58 | 8427 |
24. | Košárek Pavel | AOP7102 | C | Orientační Běh Opava | 97:00 | + 14:46 | 8335 |
25. | Zbranek Roman | ASU8808 | R | Magnus Orienteering | 99:01 | + 16:47 | 8102 |
26. | Krejčík Jiří | TZL8301 | C | SKOB Zlín | 99:04 | + 16:50 | 8096 |
27. | Horák Patrik | TUR9502 | E | OOB TJ Turnov | 102:01 | + 19:47 | 7756 |
28. | Zakouřil Vít | TUR9301 | C | OOB TJ Turnov | 113:16 | + 31:02 | 6460 |
Slezák Jiří | LCE9001 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | DISK | 0 | ||
Bravený Vít | ZBM9102 | R | SK Žabovřesky Brno | DISK | 0 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Henek Vladan | VBM8002 | C | VSK Mendelu Brno | 76:03 | 8479 | |
2. | Landovský Tomáš | PGP9103 | C | SK Praga | 76:14 | + 0:11 | 8459 |
3. | Novotný Ondřej | ABM9211 | C | KOB Moira Brno | 78:20 | + 2:17 | 8230 |
4. | Khýn Vítězslav | ASU8304 | C | Magnus Orienteering | 78:29 | + 2:26 | 8213 |
5. | Chloupek Adam | ZBM9300 | E | SK Žabovřesky Brno | 80:09 | + 4:06 | 8032 |
6. | Zimmermann Jakub | ZBM8928 | C | SK Žabovřesky Brno | 82:02 | + 5:59 | 7826 |
7. | Pešek Ondřej | CHC8502 | C | K.O.B. Choceň | 82:17 | + 6:14 | 7799 |
8. | Janda Martin | DOB8002 | C | KOB Dobruška | 82:19 | + 6:16 | 7795 |
9. | Drábek Jan | ZBM8511 | C | SK Žabovřesky Brno | 82:20 | + 6:17 | 7793 |
10. | Bugár Gergely | 17H9203 | C | Hungarian Team | 82:33 | + 6:30 | |
11. | Doležel Ondřej | STE9202 | C | SK SKI-OB Šternberk | 82:54 | + 6:51 | 7731 |
11. | Mokrý Ondřej | ABM9410 | C | KOB Moira Brno | 82:54 | + 6:51 | 7731 |
13. | Kovář Miroslav | SJC8104 | C | Sportcentrum Jičín | 83:14 | + 7:11 | 7695 |
14. | Ehl Jiří | TBM7701 | C | KOS TJ Tesla Brno | 83:57 | + 7:54 | 7617 |
15. | Kazda Adam | ZBM9104 | C | SK Žabovřesky Brno | 84:09 | + 8:06 | 7595 |
16. | Slezák Zdeněk | LCE8902 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 84:10 | + 8:07 | 7593 |
17. | Wolf Daniel | TUR9100 | R | OOB TJ Turnov | 84:30 | + 8:27 | 7557 |
18. | Přikryl Petr | ZBM6708 | C | SK Žabovřesky Brno | 84:58 | + 8:55 | 7506 |
19. | Turczer Petr | KSU7945 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 86:23 | + 10:20 | 7351 |
20. | Skoupý Jan | STE9411 | C | SK SKI-OB Šternberk | 86:46 | + 10:43 | 7309 |
21. | Křivda Martin | CHC9501 | C | K.O.B. Choceň | 87:53 | + 11:50 | 7188 |
22. | Panchártek Jan | PHK8802 | C | OK 99 Hradec Králové | 87:54 | + 11:51 | 7186 |
23. | Pospíšil Vítek | PGP6803 | C | SK Praga | 88:06 | + 12:03 | 7164 |
24. | Zelenka Tomáš | PHK9001 | C | OK 99 Hradec Králové | 88:17 | + 12:14 | 7144 |
25. | Morandini Viktor | 17H8700 | C | Hungarian Team | 88:33 | + 12:30 | |
26. | Žaloudek Petr | SJC8309 | C | Sportcentrum Jičín | 88:49 | + 12:46 | 7086 |
27. | Červinka Jan | OKP8901 | C | SK OK 24 Praha | 89:27 | + 13:24 | 7017 |
28. | Krejsa Jan | CHT8701 | C | OOB SK Chrast | 89:45 | + 13:42 | 6984 |
29. | Kobr Tomáš | VLI8901 | C | Slavia Liberec orienteering | 90:57 | + 14:54 | 6853 |
30. | Pražák Jiří | ZBP7800 | C | OOB SK Zbraslav | 91:09 | + 15:06 | 6831 |
31. | Sklenář Martin | AOP9501 | R | Orientační Běh Opava | 92:14 | + 16:11 | 6713 |
32. | Kolárik Jan | TZL9003 | C | SKOB Zlín | 94:45 | + 18:42 | 6438 |
33. | Zelinka Jiří | MBM8740 | C | O-mikron | 94:47 | + 18:44 | 6435 |
34. | Pátek Michal | CHC8603 | C | K.O.B. Choceň | 95:48 | + 19:45 | 6324 |
35. | Hájek Adam | KAM9202 | C | OK Kamenice | 95:50 | + 19:47 | 6320 |
36. | Král Václav | SSU8243 | C | SK Severka Šumperk | 98:35 | + 22:32 | 6020 |
37. | Strachota Petr | TJN8700 | C | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 99:30 | + 23:27 | 5920 |
38. | Čechlovský Jan | CHA9300 | C | OK Chrastava | 101:03 | + 25:00 | 5751 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Slováček Tomáš | TZL8002 | C | SKOB Zlín | 82:37 | 7737 | |
2. | Pospíšil Ondřej | DKP8717 | C | Oddíl OB Kotlářka | 82:38 | + 0:01 | 7736 |
3. | Zajíc Vítězslav | TAP8610 | C | KOB TRETRA Praha | 82:44 | + 0:07 | 7726 |
4. | Mazal Zdeněk | VBM8103 | C | VSK Mendelu Brno | 84:25 | + 1:48 | 7569 |
5. | Pokorný Ondřej | PGP7506 | C | SK Praga | 85:01 | + 2:24 | 7513 |
6. | Pavlovec Jan | BOR9503 | R | OK Jiskra Nový Bor | 85:46 | + 3:09 | 7443 |
7. | Hanák Jan | SLA8002 | C | SKOB Slaný | 86:41 | + 4:04 | 7357 |
8. | Remeš Petr | SHK9403 | C | OK Slavia Hradec Králové | 88:19 | + 5:42 | 7204 |
9. | Novák Daniel | DOK8700 | C | OK Doksy | 93:11 | + 10:34 | 6749 |
10. | Macura Jan | MLA9306 | C | MLOK Mariánské Lázně | 93:50 | + 11:13 | 6688 |
11. | Klimeš Petr | KRE7701 | C | OOB TJ Sokol Křemže | 95:28 | + 12:51 | 6535 |
12. | Jílek Jakub | KSU9202 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 103:51 | + 21:14 | 5751 |
Kašpar Michal | TZL9308 | C | SKOB Zlín | DISK | 0 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Horáček Michal | VLI7700 | R | Slavia Liberec orienteering | 65:36 | |
2. | Matějů Michal | VLI7702 | C | Slavia Liberec orienteering | 67:10 | + 1:34 |
3. | Hepner David | SHK7601 | C | OK Slavia Hradec Králové | 67:34 | + 1:58 |
4. | Čech Radovan | TBM7835 | C | KOS TJ Tesla Brno | 68:02 | + 2:26 |
5. | Bencúr Juraj | LCE7701 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 70:05 | + 4:29 |
6. | Paclík Roman | SHK7801 | C | OK Slavia Hradec Králové | 72:42 | + 7:06 |
7. | Vítek Petr | PHK7601 | C | OK 99 Hradec Králové | 73:04 | + 7:28 |
8. | Hübner Jan | CTB7902 | C | SK OB Chotěboř | 73:07 | + 7:31 |
9. | Hikl Tomáš | ZBM8100 | C | SK Žabovřesky Brno | 76:57 | + 11:21 |
10. | Novák Jiří | NPA7502 | C | SK LOB Nová Paka | 77:18 | + 11:42 |
11. | Hanslian David | LCE7835 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 78:17 | + 12:41 |
12. | Weiner Jakub | SHK7911 | C | OK Slavia Hradec Králové | 78:20 | + 12:44 |
13. | Šafka Jan | SLP7704 | C | OOB Slavia Praha | 82:22 | + 16:46 |
14. | Holas Tomáš | AOP7802 | C | Orientační Běh Opava | 82:29 | + 16:53 |
15. | Matras Tomáš | CHT8001 | C | OOB SK Chrast | 83:42 | + 18:06 |
16. | Kadeřávek Petr | PHK7605 | C | OK 99 Hradec Králové | 83:53 | + 18:17 |
17. | Novotný Jiří | TZL8001 | C | SKOB Zlín | 85:16 | + 19:40 |
18. | Nehasil David | BOR7713 | C | OK Jiskra Nový Bor | 85:59 | + 20:23 |
19. | Šklíba Jan | SRK7501 | C | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 88:33 | + 22:57 |
20. | Gregor Martin | CTB7701 | C | SK OB Chotěboř | 88:40 | + 23:04 |
21. | Tomeš Jaroslav | DKP8109 | C | Oddíl OB Kotlářka | 91:08 | + 25:32 |
22. | Jedlička Michal | SHK7309 | C | OK Slavia Hradec Králové | 97:02 | + 31:26 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Prošek Michal | SJI7823 | C | OK Jihlava | 67:06 | |
2. | Kadavý Petr | CHA7800 | C | OK Chrastava | 70:08 | + 3:02 |
3. | Mašata Roman | PHK7107 | C | OK 99 Hradec Králové | 71:06 | + 4:00 |
4. | Antoš Filip | NPA8001 | C | SK LOB Nová Paka | 72:27 | + 5:21 |
5. | Finstrle Luděk | ZBM7902 | C | SK Žabovřesky Brno | 78:06 | + 11:00 |
6. | Dubec Pavel | SCP8003 | C | OK Sparta Praha | 79:51 | + 12:45 |
7. | Koblížek Kamil | KUO8001 | C | KOB Ústí nad Orlicí | 80:18 | + 13:12 |
8. | Korecký Miroslav | CHT7901 | C | OOB SK Chrast | 82:08 | + 15:02 |
9. | Bubela Tomáš | ASU8101 | C | Magnus Orienteering | 82:44 | + 15:38 |
10. | Slovák Miroslav | SHK7704 | C | OK Slavia Hradec Králové | 86:21 | + 19:15 |
11. | Věžník Roman | TTR7901 | C | OOB Třebíč | 88:21 | + 21:15 |
12. | Žitný Tomáš | SMB6401 | C | SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav | 91:40 | + 24:34 |
13. | Kolaja Jan | VLI8100 | C | Slavia Liberec orienteering | 97:37 | + 30:31 |
14. | Pátek Richard | ZBM7609 | C | SK Žabovřesky Brno | 102:38 | + 35:32 |
15. | Rozkošný Karel | EKP7900 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 105:30 | + 38:24 |
16. | Konfršt Josef | 6HC8100 | C | OB Vepřová | 106:15 | + 39:09 |
17. | Rouš Pavel | VBM8102 | C | VSK Mendelu Brno | 106:30 | + 39:24 |
18. | Beran Pavel | TZL7920 | C | SKOB Zlín | 112:38 | + 45:32 |
19. | Šmahel Lukáš | 7UX7800 | C | Mexičtí husky | 115:01 | + 47:55 |
20. | Rusin Jan | BRU7601 | C | Ulita-HOBRA Orienteering Broumov | 124:19 | + 57:13 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Fučík Karel | VBM7246 | C | VSK Mendelu Brno | 60:46 | |
2. | Palát Petr | ABM7415 | C | KOB Moira Brno | 61:44 | + 0:58 |
3. | Ondráček Radim | EKP7414 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 61:53 | + 1:07 |
4. | Švadlena Pavel | CHC7502 | C | K.O.B. Choceň | 63:13 | + 2:27 |
5. | Arnošt Kamil | DOR7301 | C | OK Dobříš | 63:22 | + 2:36 |
6. | Vítek Jaroslav | SJI7201 | C | OK Jihlava | 64:59 | + 4:13 |
7. | Štěpánek Martin | TBM7327 | C | KOS TJ Tesla Brno | 66:44 | + 5:58 |
8. | Dittrich Pavel | SKM7501 | C | KOB Směr Kroměříž | 67:30 | + 6:44 |
9. | Matoušek Jiří | SSU7504 | C | SK Severka Šumperk | 68:14 | + 7:28 |
10. | Kovalčík Tomáš | AOP7301 | C | Orientační Běh Opava | 70:07 | + 9:21 |
11. | Moskva Roman | ZLH7501 | C | OOB TJ Zlaté Hory | 70:46 | + 10:00 |
12. | Fujáček Jan | SCP7506 | C | OK Sparta Praha | 71:13 | + 10:27 |
13. | Klech Richard | VRB7201 | C | Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem, z.s. | 72:55 | + 12:09 |
14. | Polák Jaroslav | CHA7500 | C | OK Chrastava | 74:16 | + 13:30 |
15. | Pachner Pavel | CHA7501 | C | OK Chrastava | 74:26 | + 13:40 |
16. | Dvořáček Jiří | OSN7502 | C | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 74:32 | + 13:46 |
17. | Néda László | 17H7203 | C | Hungarian Team | 77:36 | + 16:50 |
18. | Vácha Tomáš | BOR7409 | C | OK Jiskra Nový Bor | 79:09 | + 18:23 |
19. | Bánki Zoltán | 17H7202 | C | Hungarian Team | 79:57 | + 19:11 |
20. | Tomeš Petr | SJC7531 | C | Sportcentrum Jičín | 80:29 | + 19:43 |
21. | Šafařík Ivo | CST7401 | C | OB Strakonice | 81:19 | + 20:33 |
22. | Bambousek Martin | DOR7302 | C | OK Dobříš | 82:44 | + 21:58 |
23. | Milán Pavel | TBM7227 | C | KOS TJ Tesla Brno | 83:15 | + 22:29 |
Baldrian Petr | PGP7203 | C | SK Praga | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Fendrych Michal | STE7607 | C | SK SKI-OB Šternberk | 62:03 | |
2. | Borunský Tomáš | AOP7402 | C | Orientační Běh Opava | 64:19 | + 2:16 |
3. | Toužil Karel | SHK7602 | C | OK Slavia Hradec Králové | 64:53 | + 2:50 |
4. | Fiala Jan | BBM7205 | C | BETA URSUS Orienteering | 65:34 | + 3:31 |
5. | Hecl Miloš | KSU7601 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 66:47 | + 4:44 |
6. | Pudel Jarda | STE7505 | C | SK SKI-OB Šternberk | 67:01 | + 4:58 |
7. | Kheil Radim | PBM7301 | C | TJ Spartak 1. Brněnská | 68:06 | + 6:03 |
8. | Porubský Július | 66S7300 | C | ŠK Cart-print Nitra | 68:10 | + 6:07 |
9. | Volák Pavel | BRU7001 | C | Ulita-HOBRA Orienteering Broumov | 69:40 | + 7:37 |
10. | Blažek Petr | SJH7402 | C | SJH Jindřichův Hradec | 70:45 | + 8:42 |
11. | Boudný Jan | SCP7417 | C | OK Sparta Praha | 71:03 | + 9:00 |
12. | Pilgr Luděk | CET7601 | C | TJ Loko Česká Třebová | 72:31 | + 10:28 |
13. | Vandlicek Peter | VZA7300 | C | Slávia ŽU Žilina | 75:24 | + 13:21 |
14. | Rytíř Michal | SKM7325 | C | KOB Směr Kroměříž | 77:02 | + 14:59 |
15. | Kolář Viktor | HOR7300 | C | TJ Jiskra Hořice | 78:28 | + 16:25 |
16. | Procházka Jiří | ADA7512 | C | OOB Spartak Adamov | 79:41 | + 17:38 |
17. | Janda Pavel | DOR7600 | C | OK Dobříš | 80:11 | + 18:08 |
18. | Sedlář Petr | TBM7319 | C | KOS TJ Tesla Brno | 80:21 | + 18:18 |
19. | Chvátil Jiří | PHK7200 | C | OK 99 Hradec Králové | 80:33 | + 18:30 |
20. | Bence Bálint | 44H7500 | C | Veszprémi Honvéd SE | 81:00 | + 18:57 |
21. | Zlesák Martin | CHT7302 | C | OOB SK Chrast | 81:26 | + 19:23 |
22. | Nechanický Pavel | OSN7209 | C | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 81:31 | + 19:28 |
23. | Vokurka Jan | TJN7501 | C | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 82:51 | + 20:48 |
24. | Kořan Pavel | VBM7401 | C | VSK Mendelu Brno | 82:59 | + 20:56 |
25. | Daněk Roman | SBK7541 | C | KOB Start Blansko | 83:10 | + 21:07 |
26. | Odehnal Luděk | ADA7400 | C | OOB Spartak Adamov | 84:48 | + 22:45 |
27. | Marek Antonín | STE7501 | C | SK SKI-OB Šternberk | 85:16 | + 23:13 |
28. | Svěchota Milan | MOV7202 | C | SKOB Ostrava | 86:56 | + 24:53 |
29. | Střelba Ondřej | KTA7501 | C | SK Kotnov Tábor | 87:02 | + 24:59 |
30. | Silnoušek Jiří | STE7200 | C | SK SKI-OB Šternberk | 94:36 | + 32:33 |
31. | Vaněk Petr | ZBP7302 | C | OOB SK Zbraslav | 98:10 | + 36:07 |
32. | Würz Bohuslav | LTP7307 | C | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 103:34 | + 41:31 |
33. | Féder Medard | LCE7311 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 103:49 | + 41:46 |
34. | Pavelka Martin | KSU7503 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 109:06 | + 47:03 |
35. | Klement Gábor | 17H7300 | C | Hungarian Team | 110:06 | + 48:03 |
36. | Prokeš Tomáš | SHK7503 | C | OK Slavia Hradec Králové | 126:46 | + 64:43 |
Čtrnáct Jiří | PGP7603 | C | SK Praga | DISK | ||
Holinka Martin | ZPV6712 | C | KOB ZPV Prostějov | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Chupek Jozef | VZA7100 | C | Slávia ŽU Žilina | 59:06 | |
2. | Venhoda Milan | SJI7104 | C | OK Jihlava | 59:19 | + 0:13 |
3. | Zikmund Zdeněk | NPA6705 | C | SK LOB Nová Paka | 61:23 | + 2:17 |
4. | Zuzánek Zdeněk | TJN5901 | C | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 63:10 | + 4:04 |
5. | Horký Jan | UOL7100 | C | SOB Olomouc | 64:03 | + 4:57 |
6. | Henych Petr | VLI6001 | C | Slavia Liberec orienteering | 64:23 | + 5:17 |
7. | Illner Jakub | DKP6601 | C | Oddíl OB Kotlářka | 64:57 | + 5:51 |
8. | Filip Libor | SRK7101 | C | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 65:07 | + 6:01 |
9. | Hajdu Martin | 17H7001 | C | Hungarian Team | 66:20 | + 7:14 |
10. | Rigó Marek | ODR7101 | C | SKOB Odry | 67:49 | + 8:43 |
11. | Ptáček Ondřej | TBM7120 | C | KOS TJ Tesla Brno | 69:09 | + 10:03 |
12. | Doucha Jiří | SNA7105 | C | TJ START Náchod | 70:36 | + 11:30 |
13. | Nehasil Vladislav | LDC7101 | C | KOB Děčín | 71:09 | + 12:03 |
14. | Kovářík Tomáš | KAM6901 | C | OK Kamenice | 71:24 | + 12:18 |
15. | Valík Luděk | AOP7101 | C | Orientační Běh Opava | 72:10 | + 13:04 |
16. | Janas Petr | PGP7106 | C | SK Praga | 73:22 | + 14:16 |
17. | Urbanec Vít | EZL7010 | C | PEV Zlín | 73:52 | + 14:46 |
18. | Bořánek Petr | VSP7000 | C | USK Praha | 73:55 | + 14:49 |
19. | Tesař Jiří | AOP6702 | C | Orientační Běh Opava | 74:20 | + 15:14 |
20. | Mudrák Stanislav | LCE6701 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 74:54 | + 15:48 |
21. | Bejvl Jakub | LME7100 | C | SK Los Mělník | 75:29 | + 16:23 |
22. | Tornai Szabolcs | 25H7100 | C | Tabáni Spartacus | 76:10 | + 17:04 |
23. | Smolka Martin | STE7100 | C | SK SKI-OB Šternberk | 76:46 | + 17:40 |
24. | Chaloupský David | PHK7103 | C | OK 99 Hradec Králové | 79:48 | + 20:42 |
25. | Matoušek Milan | KSU6701 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 81:20 | + 22:14 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Bolehovský Pavel | EKP7103 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 55:26 | |
2. | Beneš Jan | SJH7001 | C | SJH Jindřichův Hradec | 59:22 | + 3:56 |
3. | Pavlík Radek | ASU6849 | C | Magnus Orienteering | 59:53 | + 4:27 |
4. | Berger Tomáš | MOV6901 | C | SKOB Ostrava | 63:22 | + 7:56 |
5. | Čech Tomáš | AOP7001 | C | Orientační Běh Opava | 63:40 | + 8:14 |
6. | Siegl Roman | MFP6700 | C | VŠSK MFF UK Praha | 65:33 | + 10:07 |
7. | Škrabálek Jan | 11C7001 | C | Letci v akci | 67:22 | + 11:56 |
8. | Novotný Tomáš | ZLH7001 | C | OOB TJ Zlaté Hory | 68:44 | + 13:18 |
9. | Kovačič Marek | OSN6600 | C | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 70:19 | + 14:53 |
10. | Horčička Petr | UOL7007 | C | SOB Olomouc | 71:41 | + 16:15 |
11. | Pataki Gabor | BBM6702 | C | BETA URSUS Orienteering | 72:15 | + 16:49 |
12. | Tóth Tamás | 17H6900 | C | Hungarian Team | 72:35 | + 17:09 |
13. | Bílý Petr | LTP6805 | C | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 72:43 | + 17:17 |
14. | Holec Honza | MOV6701 | C | SKOB Ostrava | 73:33 | + 18:07 |
15. | Fürst Aleš | LLI6801 | C | TJ Loko Liberec | 74:07 | + 18:41 |
16. | Vébr Jiří | KTA6901 | C | SK Kotnov Tábor | 77:09 | + 21:43 |
17. | Kašpar Jaroslav | UOL7004 | C | SOB Olomouc | 77:22 | + 21:56 |
18. | Novotný Dušan | TJN7002 | C | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 77:43 | + 22:17 |
19. | Kubičko Petr | SJH6901 | C | SJH Jindřichův Hradec | 77:57 | + 22:31 |
20. | Šrámek Petr | RIC6905 | C | OB Říčany | 78:42 | + 23:16 |
21. | Žanda Jan | CTB6701 | C | SK OB Chotěboř | 78:55 | + 23:29 |
22. | Svoboda Martin | BFM6701 | C | SKOB Frýdek - Místek | 79:26 | + 24:00 |
23. | Gola Miroslav | VIC6808 | C | OB Vizovice | 79:38 | + 24:12 |
24. | Láznička Libor | TZL6701 | C | SKOB Zlín | 82:50 | + 27:24 |
25. | Koltai Zoltán | 17H6501 | C | Hungarian Team | 84:04 | + 28:38 |
26. | Vacek Milan | SJI6901 | C | OK Jihlava | 84:30 | + 29:04 |
27. | Gryc Jan | TBM6709 | C | KOS TJ Tesla Brno | 85:09 | + 29:43 |
28. | Prášil Jan | NPA5601 | C | SK LOB Nová Paka | 85:12 | + 29:46 |
29. | Takács Tibor | 17H6901 | C | Hungarian Team | 89:05 | + 33:39 |
30. | Lazák Jan | LTU6900 | C | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 90:09 | + 34:43 |
31. | Vývoda Zdeněk | MOV6702 | C | SKOB Ostrava | 94:59 | + 39:33 |
32. | Suk Marek | PZR6701 | C | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 96:20 | + 40:54 |
33. | Kaděra Pavel | HAV7100 | C | OB Havířov | 98:47 | + 43:21 |
34. | Hanč Jaroslav | VRL6702 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 99:47 | + 44:21 |
35. | Škácha Michal | KAM7102 | C | OK Kamenice | 108:04 | + 52:38 |
36. | Kovář Boris | LTP6710 | C | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 110:52 | + 55:26 |
37. | Řezáč Pavel | VLI6900 | C | Slavia Liberec orienteering | 116:08 | + 60:42 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Janovský Tomáš | PGP6401 | C | SK Praga | 57:58 | |
2. | Novotný Milan | PHK6502 | C | OK 99 Hradec Králové | 59:42 | + 1:44 |
3. | Koucký Roman | EKP6301 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 60:59 | + 3:01 |
4. | Kavalír Karel | PHK6503 | C | OK 99 Hradec Králové | 61:44 | + 3:46 |
5. | Hadač Miroslav | AOP6501 | C | Orientační Běh Opava | 62:11 | + 4:13 |
6. | Skyva Petr | STE6501 | C | SK SKI-OB Šternberk | 63:20 | + 5:22 |
7. | Semík Luboš | KAM6201 | C | OK Kamenice | 67:02 | + 9:04 |
8. | Teringl Radek | VCB6502 | C | OB České Budějovice | 67:56 | + 9:58 |
9. | Hepnar Luboš | STE6307 | C | SK SKI-OB Šternberk | 69:33 | + 11:35 |
10. | Novák Ivo | OKP6200 | C | SK OK 24 Praha | 70:01 | + 12:03 |
11. | Semík Jan | VSP6507 | C | USK Praha | 72:55 | + 14:57 |
12. | Vydra Ivan | CHA6600 | C | OK Chrastava | 73:11 | + 15:13 |
13. | Viniczai Ferenc | 17H6500 | C | Hungarian Team | 73:58 | + 16:00 |
14. | Šmelík Juraj | LCE6603 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 74:07 | + 16:09 |
15. | Šimek Roman | UOL6503 | C | SOB Olomouc | 75:19 | + 17:21 |
16. | Sochor Tomáš | HAV6301 | C | OB Havířov | 75:43 | + 17:45 |
17. | Vrubel Karel | TZL6401 | C | SKOB Zlín | 76:12 | + 18:14 |
18. | Schäfer Michal | TZL6304 | C | SKOB Zlín | 78:12 | + 20:14 |
19. | Veljačik Pavel | SCP6200 | C | OK Sparta Praha | 78:19 | + 20:21 |
20. | Schuster Martin | AOP6502 | C | Orientační Běh Opava | 78:42 | + 20:44 |
21. | Slezák Libor | LCE6207 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 79:03 | + 21:05 |
22. | Toivonen Mikko | 25F2 | C | Kangasala SK | 79:56 | + 21:58 |
23. | Půlpán Roman | CHC6501 | C | K.O.B. Choceň | 81:12 | + 23:14 |
24. | Šimek Tomáš | FSP6304 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 83:27 | + 25:29 |
25. | Tichý Martin | SJH6401 | C | SJH Jindřichův Hradec | 84:52 | + 26:54 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Bendák Petr | LTU6500 | C | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 61:08 | |
2. | Řeháček Petr | SBR6302 | C | SKOB Bruntál | 64:16 | + 3:08 |
3. | Kopečný Mojmír | TAP6402 | C | KOB TRETRA Praha | 67:08 | + 6:00 |
4. | Křeček Miroslav | ZPV6213 | C | KOB ZPV Prostějov | 69:35 | + 8:27 |
5. | Kosut Jan | VZA6300 | C | Slávia ŽU Žilina | 70:03 | + 8:55 |
6. | Kniebugl Anton | 39S6401 | C | KOBRA Bratislava | 70:45 | + 9:37 |
7. | Ptáček Pavel | BBM6508 | C | BETA URSUS Orienteering | 71:20 | + 10:12 |
8. | Petržela Pavel | LTU6301 | C | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 71:32 | + 10:24 |
9. | Suk Jiří | MFP6401 | C | VŠSK MFF UK Praha | 72:36 | + 11:28 |
10. | Peřinka Jan | AOP6301 | C | Orientační Běh Opava | 73:51 | + 12:43 |
11. | Pernica Jiří | UOL6501 | C | SOB Olomouc | 73:52 | + 12:44 |
12. | Weiler Zsolt | 17H6200 | C | Hungarian Team | 74:16 | + 13:08 |
13. | Dokoupil Vojtěch | ZPV6425 | C | KOB ZPV Prostějov | 75:21 | + 14:13 |
14. | Valenta Jiří | SSU6301 | C | SK Severka Šumperk | 77:13 | + 16:05 |
15. | Pulec Pavel | VBM6201 | C | VSK Mendelu Brno | 77:59 | + 16:51 |
16. | Kubec Pavel | STB6601 | C | TJ Stadion Nový Bor | 79:06 | + 17:58 |
17. | Gera Tibor | 17H6401 | C | Hungarian Team | 80:14 | + 19:06 |
18. | Jordanov Nikolaj | VBM6501 | C | VSK Mendelu Brno | 80:22 | + 19:14 |
19. | Hlaváček Lubomír | PHK6401 | C | OK 99 Hradec Králové | 80:53 | + 19:45 |
20. | Semrád Pavel | CHC6602 | C | K.O.B. Choceň | 81:06 | + 19:58 |
21. | Patočka Petr | BBM6300 | C | BETA URSUS Orienteering | 81:40 | + 20:32 |
22. | Opletal Petr | HAV6402 | C | OB Havířov | 82:41 | + 21:33 |
23. | Voborník Petr | CTB6601 | C | SK OB Chotěboř | 83:15 | + 22:07 |
24. | Teplý Jiří | SHK6401 | C | OK Slavia Hradec Králové | 83:50 | + 22:42 |
25. | Krhut Libor | HAV6302 | C | OB Havířov | 86:50 | + 25:42 |
26. | Vydra Pavel | PEN6200 | C | OK RECO Sport | 87:15 | + 26:07 |
27. | Petráček Aleš | SJI6301 | C | OK Jihlava | 87:52 | + 26:44 |
28. | Sklenář Josef | SBR6601 | C | SKOB Bruntál | 89:25 | + 28:17 |
29. | Károlyi Gyula | 17H6402 | C | Hungarian Team | 93:25 | + 32:17 |
30. | Čivrný Pavel | VRL6306 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 104:57 | + 43:49 |
31. | Hlava Miroslav | KON6515 | C | KOB Konice | 109:04 | + 47:56 |
32. | Opletal Jaroslav | HAV6200 | C | OB Havířov | 112:02 | + 50:54 |
Hanuš Pavel | LTU6501 | C | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Šrámek Jaromír | KSU5801 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 56:23 | |
2. | Hlaváč Jiří | TBM6116 | C | KOS TJ Tesla Brno | 56:27 | + 0:04 |
3. | Václavek Tomáš | STE5809 | C | SK SKI-OB Šternberk | 56:50 | + 0:27 |
4. | Škorpil Martin | HOR5700 | C | TJ Jiskra Hořice | 57:55 | + 1:32 |
5. | Piják Jaroslav | 53S5801 | C | KOB Sokol Pezinok | 59:54 | + 3:31 |
6. | Grepl Ladislav | KON6111 | C | KOB Konice | 61:10 | + 4:47 |
7. | Hausvater Karel | SHK5801 | C | OK Slavia Hradec Králové | 61:59 | + 5:36 |
8. | Zdráhal Robert | OOL5707 | C | SK Haná orienteering | 62:14 | + 5:51 |
9. | Tichovský Martin | PGP6100 | C | SK Praga | 62:58 | + 6:35 |
10. | Sucharda Jiří | BOR5802 | C | OK Jiskra Nový Bor | 64:09 | + 7:46 |
11. | Jakobi Zdeněk | HAV5701 | C | OB Havířov | 64:18 | + 7:55 |
12. | Kaňák Petr | SJI6115 | C | OK Jihlava | 64:28 | + 8:05 |
13. | Dušátko Petr | PHK5702 | C | OK 99 Hradec Králové | 64:54 | + 8:31 |
14. | Nešpor Jan | TTR6101 | C | OOB Třebíč | 65:23 | + 9:00 |
15. | Jeřábek Luboš | JPV6112 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 65:25 | + 9:02 |
16. | Neumann Jaroslav | STE5902 | C | SK SKI-OB Šternberk | 67:10 | + 10:47 |
17. | Kožina Petr | PGP6000 | C | SK Praga | 67:15 | + 10:52 |
18. | Milota Josef | MLA5801 | C | MLOK Mariánské Lázně | 67:42 | + 11:19 |
19. | Ryšavý Jiří | OOP5803 | C | TJ Opava | 68:11 | + 11:48 |
20. | Běhoun Pavel | PHK5701 | C | OK 99 Hradec Králové | 70:35 | + 14:12 |
21. | Mareček Jiří | ADA5901 | C | OOB Spartak Adamov | 70:55 | + 14:32 |
22. | Kamenický Radan | OSN6004 | C | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 73:18 | + 16:55 |
23. | Kopecký Zdeněk | SJI6002 | C | OK Jihlava | 73:26 | + 17:03 |
24. | Trejtnar Pavel | KUN5801 | C | TJ Sokol Kunvald | 76:31 | + 20:08 |
25. | Wurzel Břetislav | OSN6005 | C | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 78:10 | + 21:47 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Skryja Bořivoj | PZR6106 | C | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 57:30 | |
2. | Gazdačko Milan | SHK5702 | C | OK Slavia Hradec Králové | 63:15 | + 5:45 |
3. | Nosek Vladimír | SJH5901 | C | SJH Jindřichův Hradec | 63:56 | + 6:26 |
4. | Korpas Jaroslav | LBM6113 | C | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | 65:40 | + 8:10 |
5. | Konopáč Jiří | TUR5803 | C | OOB TJ Turnov | 66:11 | + 8:41 |
6. | Kovář Karel | LTP6102 | C | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 66:29 | + 8:59 |
7. | Černík Zdeněk | OSN6025 | C | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 66:44 | + 9:14 |
8. | Tupec Jiří | VAM5801 | C | OOB Vamberk | 67:32 | + 10:02 |
9. | Palicka Miroslav | 75S5900 | C | KOB Cingov Spisska Nova Ves | 67:34 | + 10:04 |
10. | Kršák Karel | VIC5902 | C | OB Vizovice | 69:26 | + 11:56 |
11. | Višňa Milan | OOL5904 | C | SK Haná orienteering | 69:44 | + 12:14 |
12. | Kavka Jiří | SCP5900 | C | OK Sparta Praha | 69:47 | + 12:17 |
13. | Blabla Zdeněk | PCB5901 | C | SKP České Budějovice | 71:07 | + 13:37 |
14. | Červinka Jaroslav | OKP5803 | C | SK OK 24 Praha | 71:37 | + 14:07 |
15. | Juračka Zdeněk | HAV5702 | C | OB Havířov | 71:43 | + 14:13 |
16. | Šebesta Vlastislav | TBM5807 | C | KOS TJ Tesla Brno | 74:59 | + 17:29 |
17. | Hejtmánek Vladimír | TAP5802 | C | KOB TRETRA Praha | 75:04 | + 17:34 |
18. | Janů Zdeněk | KSU5749 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 81:27 | + 23:57 |
19. | Hošek Ladislav | SCP6001 | C | OK Sparta Praha | 82:01 | + 24:31 |
20. | Macura Jaroslav | MLA5903 | C | MLOK Mariánské Lázně | 87:58 | + 30:28 |
21. | Krejčík Zbyněk | TZL5704 | C | SKOB Zlín | 90:36 | + 33:06 |
22. | Tihon Jaroslav | TAP6102 | C | KOB TRETRA Praha | 91:46 | + 34:16 |
23. | Borovička Milan | FSP6104 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 93:40 | + 36:10 |
24. | Jaroš Vojtěch | ZPV5706 | C | KOB ZPV Prostějov | 94:12 | + 36:42 |
25. | Kudrnáč Martin | HCE5901 | C | TJ Hostivice | 96:24 | + 38:54 |
Romanovský Alois | SJH6101 | C | SJH Jindřichův Hradec | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Procházka Antonín | DCE5500 | C | KOB Dobřichovice | 53:59 | |
2. | Folprecht Miroslav | TUR5501 | C | OOB TJ Turnov | 54:48 | + 0:49 |
3. | Novotný Otakar | TJN5604 | C | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 57:24 | + 3:25 |
4. | Šedivý Jiří | EKP5500 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 57:58 | + 3:59 |
5. | Pilař Karel | MAS5501 | C | KČT Aš | 58:21 | + 4:22 |
6. | Hanzl Vlastimil | VBM5329 | C | VSK Mendelu Brno | 61:05 | + 7:06 |
7. | Kunc Radovan | TJN5549 | C | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 62:17 | + 8:18 |
8. | Navrátil Antonín | UOL5301 | C | SOB Olomouc | 63:28 | + 9:29 |
9. | Rychlý Miloš | OOP5302 | C | TJ Opava | 63:29 | + 9:30 |
10. | Hegedüs Zoltán | 17H5200 | C | Hungarian Team | 64:49 | + 10:50 |
11. | Škoda Přemek | VLI5301 | C | Slavia Liberec orienteering | 65:25 | + 11:26 |
12. | Juřeník Josef | MOV5201 | C | SKOB Ostrava | 66:43 | + 12:44 |
13. | Polakovič Peter | VZA5501 | C | Slávia ŽU Žilina | 68:01 | + 14:02 |
14. | Erlebach Josef | JIL5201 | C | OK Jilemnice | 68:34 | + 14:35 |
15. | Slováček Rudolf | TZL5402 | C | SKOB Zlín | 70:53 | + 16:54 |
16. | Špičák Aleš | DKP5500 | C | Oddíl OB Kotlářka | 71:16 | + 17:17 |
17. | Klusáček Martin | TTR5601 | C | OOB Třebíč | 73:46 | + 19:47 |
18. | Koudelný Jiří | TTR5401 | C | OOB Třebíč | 74:07 | + 20:08 |
19. | Háj Bohumil | TZL5601 | C | SKOB Zlín | 75:37 | + 21:38 |
20. | Robotka Libor | PBM5303 | C | TJ Spartak 1. Brněnská | 76:24 | + 22:25 |
Jirka Jiří | ZPV5501 | C | KOB ZPV Prostějov | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Jaroš Vladimír | DCE5400 | C | KOB Dobřichovice | 65:16 | |
2. | Kaška Rudolf | CHA5500 | C | OK Chrastava | 65:59 | + 0:43 |
3. | Šámal Václav | OKP5600 | C | SK OK 24 Praha | 66:47 | + 1:31 |
4. | Matras Jaroslav | CHT5301 | C | OOB SK Chrast | 67:26 | + 2:10 |
5. | Fiala Zdeněk | TAP5501 | C | KOB TRETRA Praha | 69:34 | + 4:18 |
6. | Krmášek Bohdan | AOP5301 | C | Orientační Běh Opava | 69:51 | + 4:35 |
7. | Štěpánek Jiří | LBM5401 | C | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | 70:43 | + 5:27 |
8. | Adrián Petr | EKP5600 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 71:41 | + 6:25 |
9. | Borák Stanislav | EKP5212 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 74:24 | + 9:08 |
10. | Kubálek Zdeněk | RUZ5306 | C | TJ Růžená | 75:58 | + 10:42 |
11. | Wald František | FSP5300 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 76:45 | + 11:29 |
12. | Bugár József | 17H5300 | C | Hungarian Team | 79:43 | + 14:27 |
13. | Jahn Pavel | SCP5500 | C | OK Sparta Praha | 83:06 | + 17:50 |
14. | Orálek Miroslav | TTR5201 | C | OOB Třebíč | 84:17 | + 19:01 |
14. | Přeček Zdeněk | SCP5200 | C | OK Sparta Praha | 84:17 | + 19:01 |
16. | Gajdošík Jozef | VZA5200 | C | Slávia ŽU Žilina | 90:00 | + 24:44 |
17. | Henek Milan | RBK5307 | C | SK Radioklub Blansko | 92:55 | + 27:39 |
18. | Potěšil Václav | VBM5613 | C | VSK Mendelu Brno | 98:55 | + 33:39 |
19. | Hojný Oldřich | SCP5201 | C | OK Sparta Praha | 109:57 | + 44:41 |
20. | Ptáček Ladislav | BBM5300 | C | BETA URSUS Orienteering | 111:48 | + 46:32 |
21. | Jelínek Roman | ADA5506 | C | OOB Spartak Adamov | 120:37 | + 55:21 |
Věžník Antonín | ADA5505 | C | OOB Spartak Adamov | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Přinda Oldřich | VLI5101 | C | Slavia Liberec orienteering | 57:24 | |
2. | Hořínek Jaroslav | VSP5000 | C | USK Praha | 65:00 | + 7:36 |
3. | Jelínek Petr | TZL4902 | C | SKOB Zlín | 65:38 | + 8:14 |
4. | Komárek Jaromír | KSU4900 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 66:02 | + 8:38 |
5. | Uher Petr | VSP5001 | C | USK Praha | 66:36 | + 9:12 |
6. | Jelínek Vít | TZL5102 | C | SKOB Zlín | 66:41 | + 9:17 |
7. | Chmelík Aleš | VBM4732 | C | VSK Mendelu Brno | 67:14 | + 9:50 |
8. | Boros Zoltán | 17H4800 | C | Hungarian Team | 67:17 | + 9:53 |
9. | Buriánek Jaromír | SCP4700 | C | OK Sparta Praha | 67:20 | + 9:56 |
10. | Farář Jaroslav | VRL5002 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 70:47 | + 13:23 |
11. | Peterka František | TJP4900 | C | TJ Sokol Troja | 71:17 | + 13:53 |
12. | Zabloudil Pavel | TBM5003 | C | KOS TJ Tesla Brno | 71:48 | + 14:24 |
13. | Provazník Jiří | TUR5102 | C | OOB TJ Turnov | 71:51 | + 14:27 |
14. | Knobloch Jindřich | VRL4901 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 73:06 | + 15:42 |
15. | Hrobař Rudolf | SRK4702 | C | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 73:16 | + 15:52 |
16. | Uhmann Petr | TBM5103 | C | KOS TJ Tesla Brno | 74:30 | + 17:06 |
17. | Ševčík Milan | CHA5003 | C | OK Chrastava | 74:55 | + 17:31 |
18. | Toman Stanislav | SBR4801 | C | SKOB Bruntál | 75:15 | + 17:51 |
19. | Horáček Miroslav | VLI5000 | C | Slavia Liberec orienteering | 76:01 | + 18:37 |
20. | Koč Zdeněk | MKP4700 | C | SK GORDIC Praha Kačerov, z.s. | 77:53 | + 20:29 |
21. | Peška Antonín | HLV4801 | C | KČT - OB Holešov | 81:40 | + 24:16 |
21. | Jakubec Jindřich | TUR4801 | C | OOB TJ Turnov | 81:40 | + 24:16 |
23. | Novotný Stanisl | ZLH4800 | C | OOB TJ Zlaté Hory | 82:29 | + 25:05 |
24. | Babák Jiří | ZLH4801 | C | OOB TJ Zlaté Hory | 82:42 | + 25:18 |
25. | Pilgr Bohuslav | CET5101 | C | TJ Loko Česká Třebová | 84:23 | + 26:59 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Stehno Pavel | DKP4900 | C | Oddíl OB Kotlářka | 68:07 | |
2. | Vítek Josef | CHT4802 | C | OOB SK Chrast | 68:51 | + 0:44 |
3. | Ježek Ladislav | VLI4900 | C | Slavia Liberec orienteering | 69:28 | + 1:21 |
4. | Jirásek Jaroslav | DCH4701 | C | Radioelektronika Cheb | 71:05 | + 2:58 |
5. | Rančák Josef | BOR5004 | C | OK Jiskra Nový Bor | 71:43 | + 3:36 |
6. | Zlesák Milan | CHT5101 | C | OOB SK Chrast | 72:59 | + 4:52 |
7. | Kříž Pavel | PZR4800 | C | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 75:22 | + 7:15 |
8. | Paukert Milan | TJP5000 | C | TJ Sokol Troja | 77:34 | + 9:27 |
9. | Švec Zdeněk | SLA4700 | C | SKOB Slaný | 78:06 | + 9:59 |
10. | Jurčák Karel | SOP5101 | C | OOB TJ Slezan Opava | 81:00 | + 12:53 |
11. | Tvrdek Vojtěch | TUR4949 | C | OOB TJ Turnov | 81:05 | + 12:58 |
12. | Dokoupil Vladimír | VBM4806 | C | VSK Mendelu Brno | 81:37 | + 13:30 |
13. | Fiala Miloš | KSH4801 | C | OB Kašperské Hory | 83:50 | + 15:43 |
14. | Denemarek Oldřich | BBM5100 | C | BETA URSUS Orienteering | 83:59 | + 15:52 |
15. | Molnár Gábor | 17H5000 | C | Hungarian Team | 84:35 | + 16:28 |
16. | Pilc Oldřich | ZPV5100 | C | KOB ZPV Prostějov | 86:19 | + 18:12 |
17. | Ševčík Břetislav | OOP5001 | C | TJ Opava | 86:20 | + 18:13 |
18. | Kadavý Zdeněk | CHA4901 | C | OK Chrastava | 87:10 | + 19:03 |
19. | Blažek Václav | SBR4701 | C | SKOB Bruntál | 90:16 | + 22:09 |
20. | Novák Karel | NPA5001 | C | SK LOB Nová Paka | 97:49 | + 29:42 |
21. | Zelený Vladimír | PGP4800 | C | SK Praga | 100:21 | + 32:14 |
22. | Rychtecký Josef | VCB4801 | C | OB České Budějovice | 104:41 | + 36:34 |
Starka František | CHT4801 | C | OOB SK Chrast | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Pospíšil Jaromír | PZR4417 | C | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 57:57 | |
2. | Švadlena Jiří | CHC4601 | C | K.O.B. Choceň | 64:56 | + 6:59 |
3. | Vlach Oldřich | BOV4403 | C | TJ Baník Ostrava OKD | 66:10 | + 8:13 |
4. | Skácel Jaroslav | KON4617 | C | KOB Konice | 70:59 | + 13:02 |
5. | Šidla Antonín | OTK4601 | C | OOB TJ Jiskra Otrokovice | 74:14 | + 16:17 |
6. | Čadil Jan | FSP4300 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 75:14 | + 17:17 |
7. | Dufek Jan | TBM4231 | C | KOS TJ Tesla Brno | 76:41 | + 18:44 |
8. | Fišák Jan | MLA4401 | C | MLOK Mariánské Lázně | 76:50 | + 18:53 |
9. | Novák Miloš | SCP4600 | C | OK Sparta Praha | 85:35 | + 27:38 |
10. | Novotný František | PUL4200 | C | OOB USK Slavie Ústí n.L. | 87:16 | + 29:19 |
11. | Procházka Zdenko | DKP4300 | C | Oddíl OB Kotlářka | 97:39 | + 39:42 |
Ostřanský Josef | SSU4302 | C | SK Severka Šumperk | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Šafařík Bedřich | CST4601 | C | OB Strakonice | 62:27 | |
2. | Horký Jan | UOL4600 | C | SOB Olomouc | 63:05 | + 0:38 |
3. | Bauer Emil | VBM4410 | C | VSK Mendelu Brno | 67:58 | + 5:31 |
4. | Ptáček Jiří | BOV4401 | C | TJ Baník Ostrava OKD | 68:36 | + 6:09 |
5. | Nosek Jiří | OOP4401 | C | TJ Opava | 71:27 | + 9:00 |
6. | Gřunděl Ivan | SJH4201 | C | SJH Jindřichův Hradec | 74:03 | + 11:36 |
7. | Lisý Jan | ONO4201 | C | SKOB Ostrov | 85:52 | + 23:25 |
8. | Dohnal Josef | VSP4300 | C | USK Praha | 88:53 | + 26:26 |
9. | Beneš Karel | HAV4201 | C | OB Havířov | 106:27 | + 44:00 |
10. | Němec Vladimír | SLA4202 | C | SKOB Slaný | 125:33 | + 63:06 |
Sklenář Jan | MLA4201 | C | MLOK Mariánské Lázně | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Havlík Jaroslav | SJC3601 | C | Sportcentrum Jičín | 64:09 | |
2. | Novotný Petr | PHK3802 | C | OK 99 Hradec Králové | 84:31 | + 20:22 |
3. | Attl Vladimír | PGP3800 | C | SK Praga | 84:38 | + 20:29 |
4. | Beránek Miroslav | BOR3900 | C | OK Jiskra Nový Bor | 109:12 | + 45:03 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Vallin John | 1KS | C | OK Hedströmmen | 67:38 | |
2. | Křtěnský Jaroslav | BOR3600 | C | OK Jiskra Nový Bor | 69:06 | + 1:28 |
3. | Semorád Miloš | SCP3300 | C | OK Sparta Praha | 77:39 | + 10:01 |
4. | Vykysalý František | PHK3002 | C | OK 99 Hradec Králové | 77:48 | + 10:10 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Klement Kelén | 17H0302 | C | Hungarian Team | 22:39 | |
2. | Gryc Ondřej | TBM0406 | B | KOS TJ Tesla Brno | 24:20 | + 1:41 |
3. | Janda Jakub | DOR0403 | B | OK Dobříš | 24:30 | + 1:51 |
4. | Kovářová Jana | CET0251 | B | TJ Loko Česká Třebová | 24:36 | + 1:57 |
5. | Krejčíková Marie | TZL9252 | C | SKOB Zlín | 26:05 | + 3:26 |
6. | Thýnová Martina | SHK0350 | A | OK Slavia Hradec Králové | 26:35 | + 3:56 |
7. | Procházková Doubravka | ADA0651 | B | OOB Spartak Adamov | 27:52 | + 5:13 |
8. | Marková Ema | STE0252 | A | SK SKI-OB Šternberk | 28:29 | + 5:50 |
9. | Vališová Martina | OSN9696 | R | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 29:38 | + 6:59 |
10. | Szabó János | 17H7100 | C | Hungarian Team | 29:40 | + 7:01 |
11. | Greschnerová Tereza | ASU0299 | C | Magnus Orienteering | 30:20 | + 7:41 |
12. | Dittrichová Lucie | SKM0551 | B | KOB Směr Kroměříž | 31:26 | + 8:47 |
13. | Bendáková Jitka | LTU6951 | C | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 35:29 | + 12:50 |
14. | Strýček Jan | ADA0503 | B | OOB Spartak Adamov | 35:32 | + 12:53 |
15. | Karlík Jan | 8CX8800 | C | Neregistrovaní - Karlík | 36:11 | + 13:32 |
16. | Botiková Daniela | LCEXXXX | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 36:59 | + 14:20 |
17. | Ptáček Jonáš | TBM0717 | C | KOS TJ Tesla Brno | 38:09 | + 15:30 |
18. | Hájek Dominik | CET0601 | C | TJ Loko Česká Třebová | 38:39 | + 16:00 |
19. | Škáchová Viktorie | KAM0650 | B | OK Kamenice | 39:45 | + 17:06 |
20. | Chvátilová Johana | PHK0450 | B | OK 99 Hradec Králové | 39:55 | + 17:16 |
21. | Beranová Kristína | TZL8553 | C | SKOB Zlín | 40:18 | + 17:39 |
22. | Simics János | 17H0102 | C | Hungarian Team | 41:58 | + 19:19 |
23. | Kovář Radim | CET0501 | C | TJ Loko Česká Třebová | 42:26 | + 19:47 |
24. | Škáchová Zuzana | KAM0651 | C | OK Kamenice | 43:18 | + 20:39 |
25. | Novák Jakub | KRE0201 | B | OOB TJ Sokol Křemže | 44:41 | + 22:02 |
26. | Pinkrtonova Lucie | C | 45:19 | + 22:40 | ||
27. | Svoboda Jan | KTA0701 | C | SK Kotnov Tábor | 45:51 | + 23:12 |
28. | Suková Renata | PZR7352 | C | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 46:30 | + 23:51 |
29. | Jirka Matyáš | ZPV0201 | B | KOB ZPV Prostějov | 47:00 | + 24:21 |
30. | Tuharska Aneta | TRI7751 | C | TJ TŽ Třinec | 47:08 | + 24:29 |
31. | Bendáková Eliška | LTU9250 | C | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 51:24 | + 28:45 |
32. | Polakovicova Elena | VZA5850 | C | Slávia ŽU Žilina | 54:48 | + 32:09 |
33. | Toth Agnes | HUN | C | 55:59 | + 33:20 | |
34. | Nováková Kateřina | KRE0052 | B | OOB TJ Sokol Křemže | 56:31 | + 33:52 |
35. | Vavříková Iveta | MOV7450 | C | SKOB Ostrava | 61:51 | + 39:12 |
36. | Koucká Barbora | EKP0050 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 65:24 | + 42:45 |
37. | Stejskal Ondřej | LBM8801 | C | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | 70:33 | + 47:54 |
38. | Hanušová Jitka | LTU6352 | C | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 70:34 | + 47:55 |
39. | Vývodová Zuzana | MOV6952 | C | SKOB Ostrava | 88:31 | + 65:52 |
40. | Baldrian Josef | VSP1100 | C | USK Praha | 89:16 | + 66:37 |
41. | Baldrianová Eva | VSP0751 | C | USK Praha | 96:52 | + 74:13 |
42. | Procházka Ferdinand | ADA1001 | C | OOB Spartak Adamov | 100:08 | + 77:29 |
43. | Geislerová Dita | DKL7550 | C | KOB Kladno | 101:34 | + 78:55 |
44. | Voborská Jana | PGP8454 | C | SK Praga | 118:02 | + 95:23 |
45. | Máslo Miroslav | SHK4001 | C | OK Slavia Hradec Králové | 183:11 | + 160:32 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Cahel Marek | LCE8803 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 40:31 | |
2. | Krejsa Vladimír | CHT9202 | C | OOB SK Chrast | 42:45 | + 2:14 |
3. | Bravený Adam | VBM8801 | C | VSK Mendelu Brno | 44:47 | + 4:16 |
4. | Ostřanský Filip | ASU9243 | C | Magnus Orienteering | 45:43 | + 5:12 |
5. | Link Lukáš | STH0205 | B | SK Studenec | 46:10 | + 5:39 |
6. | Sýkora Bohumil | CHC8601 | C | K.O.B. Choceň | 49:30 | + 8:59 |
7. | Netuka Jan | SHK7001 | C | OK Slavia Hradec Králové | 49:37 | + 9:06 |
8. | Kamenický Tobiáš | OSN9339 | C | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 51:43 | + 11:12 |
9. | Žanda Jan | CTB9901 | B | SK OB Chotěboř | 52:00 | + 11:29 |
10. | Souček Tomáš | SHK8200 | C | OK Slavia Hradec Králové | 53:21 | + 12:50 |
11. | Cícha Matěj | TTR0102 | B | OOB Třebíč | 54:09 | + 13:38 |
12. | Bradáč Jakub | LLI0002 | B | TJ Loko Liberec | 54:41 | + 14:10 |
13. | Otrusina Jan | ABM9210 | C | KOB Moira Brno | 55:12 | + 14:41 |
14. | Kohout Josef | SHK6902 | C | OK Slavia Hradec Králové | 55:16 | + 14:45 |
15. | Černý Libor | MLA6901 | C | MLOK Mariánské Lázně | 55:54 | + 15:23 |
16. | Kožina Štěpán | PGP0300 | B | SK Praga | 56:26 | + 15:55 |
17. | Hrazdil Jiří | 9BC8400 | C | NNN | 56:42 | + 16:11 |
18. | Macura Vít | MLA9800 | C | MLOK Mariánské Lázně | 56:46 | + 16:15 |
19. | Dittrichová Michaela | SKM0251 | A | KOB Směr Kroměříž | 57:16 | + 16:45 |
20. | Smutná Pavla | VAM8651 | C | OOB Vamberk | 59:11 | + 18:40 |
21. | Čtrnáct František | PGP0401 | B | SK Praga | 59:43 | + 19:12 |
22. | Ondřejová Dita Terezie | SHK8550 | C | OK Slavia Hradec Králové | 59:59 | + 19:28 |
23. | Greschner Luboš | ASU7848 | C | Magnus Orienteering | 60:40 | + 20:09 |
24. | Trš Lubomír | PBM7302 | C | TJ Spartak 1. Brněnská | 60:49 | + 20:18 |
25. | Štěpánková Petra | LBM8651 | C | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | 60:57 | + 20:26 |
26. | Vacek František | CHT7001 | C | OOB SK Chrast | 62:32 | + 22:01 |
27. | Nešpor Jan | TTR0101 | B | OOB Třebíč | 63:42 | + 23:11 |
28. | Nebesky Daniel | KAM9404 | C | OK Kamenice | 64:19 | + 23:48 |
29. | Kolář Matyáš | PGP0304 | B | SK Praga | 64:38 | + 24:07 |
30. | Geisler Michal | DKL7500 | C | KOB Kladno | 65:02 | + 24:31 |
31. | Nováková Lucie | PGP8552 | C | SK Praga | 66:00 | + 25:29 |
32. | Stoklasová Zuzana | OSN0454 | B | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 66:42 | + 26:11 |
33. | Křižan Jiří | PVP8000 | C | VSS Přírodověda Praha | 67:04 | + 26:33 |
34. | Juren Lukáš | LTP9703 | B | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 67:36 | + 27:05 |
35. | Tršová Daniela | PBM7375 | C | TJ Spartak 1. Brněnská | 67:43 | + 27:12 |
36. | Jančová Jana | KAM9450 | C | OK Kamenice | 67:59 | + 27:28 |
37. | Svoboda Radek | STE0207 | B | SK SKI-OB Šternberk | 68:21 | + 27:50 |
38. | Bradáč Stanislav | LLI7201 | C | TJ Loko Liberec | 68:58 | + 28:27 |
39. | Stoklasa Radek | OSN7500 | C | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 69:57 | + 29:26 |
40. | Mátlová Pavlína | ASU9392 | C | Magnus Orienteering | 71:06 | + 30:35 |
41. | Králová Vanda | BZP8750 | C | Báječné ženy v orientačním běhu | 71:24 | + 30:53 |
42. | Burešová Lenka | DKP8351 | C | Oddíl OB Kotlářka | 71:51 | + 31:20 |
43. | Kavan Tomáš | TBM8603 | C | KOS TJ Tesla Brno | 72:29 | + 31:58 |
44. | Vojta Marek | SHK8804 | C | OK Slavia Hradec Králové | 74:21 | + 33:50 |
45. | Ježková Dominika | PGP9053 | C | SK Praga | 74:57 | + 34:26 |
46. | Blank Noah | SKM0201 | B | KOB Směr Kroměříž | 76:03 | + 35:32 |
47. | Otrusina David | VBM8205 | C | VSK Mendelu Brno | 77:35 | + 37:04 |
48. | Nagy Virág | 17H8850 | C | Hungarian Team | 77:45 | + 37:14 |
49. | Polanská Nelly | PZR0152 | B | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 77:58 | + 37:27 |
50. | Nechuta Milan | PZR7007 | C | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 81:37 | + 41:06 |
51. | Preisslerová Karolína | C | 82:13 | + 41:42 | ||
52. | Sýkorová Daniela | CHC8851 | C | K.O.B. Choceň | 88:39 | + 48:08 |
53. | Dvořák Miloš | BBM7300 | C | BETA URSUS Orienteering | 90:00 | + 49:29 |
54. | Holper Antónia | 12H6850 | C | Tipo Orienteering Club | 91:33 | + 51:02 |
55. | Nechutová Alena | PZR6969 | C | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 92:42 | + 52:11 |
56. | Létal Jiří | SFM8202 | C | OOB TJ Sokol Frýdek-Místek | 92:45 | + 52:14 |
57. | Fidrmucová Linda | UOL8650 | C | SOB Olomouc | 93:57 | + 53:26 |
58. | Čtrnáct Šimon | PGP0001 | C | SK Praga | 155:13 | + 114:42 |
Krejsová Martina | CHT8152 | C | OOB SK Chrast | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Špicar Petr | SJC8801 | C | Sportcentrum Jičín | 63:26 | |
2. | Hašek Patrik | LTU0000 | C | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 67:11 | + 3:45 |
3. | Vlažný Jakub | LCE9102 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 70:50 | + 7:24 |
4. | Veverka Tomáš | VAM8401 | C | OOB Vamberk | 72:26 | + 9:00 |
5. | Krejsa Martin | CHT9001 | C | OOB SK Chrast | 72:28 | + 9:02 |
6. | Kolárik Tomáš | TZL9302 | C | SKOB Zlín | 76:18 | + 12:52 |
7. | Pitra Martin | CHT9204 | C | OOB SK Chrast | 80:11 | + 16:45 |
8. | Hladílek Jan | PZR8814 | C | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 83:15 | + 19:49 |
9. | Schäfer Jan | TZL9301 | C | SKOB Zlín | 86:31 | + 23:05 |
10. | Matrasová Vendula | CHT8251 | C | OOB SK Chrast | 86:37 | + 23:11 |
11. | Sysel Ondřej | PGP8302 | C | SK Praga | 92:35 | + 29:09 |
12. | Miháczi Zoltán | 12H6700 | C | Tipo Orienteering Club | 101:50 | + 38:24 |
13. | Šváb Jan | VSP5801 | C | USK Praha | 123:25 | + 59:59 |
14. | Fukalová Radmila | AOV7051 | C | OOB TJ Baník Ostrava | 142:13 | + 78:47 |
15. | Slabý Jan | ZHR7900 | C | TJ Zhoř | 173:54 | + 110:28 |
Láznička Jan | TZL9405 | C | SKOB Zlín | DISK | ||
Vlach Martin | PGP8605 | C | SK Praga | DISK |