Výsledky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
30.04.2016
Místo konání:
Ženklava (u Štramberka)
Pořadatel:
MOV - SKOB Ostrava
Mapa:
Libotín Jih, 1:10000
Ředitel závodu:
Juřeník Josef - R3
Hlavní rozhodčí:
Maceček Otakar - R3
Stavitel tratí:
Svěchota Milan - R2
Kategorie:
D10N     D10C     D12C     D14C     D16C     D18C     D21C     D21D     D35C     D45C     D55C     H10N     H10C     H12C     H14C     H16C     H18C     H20C     H21C     H21D     H35C     H45C     H55C     H65C     HDR     P     T    
D10N
3.30 km, 180 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kusáková Valentýna TZL0651 C SKOB Zlín 24:15
2. Pavlová Eliška MOV0650 C SKOB Ostrava 26:26 + 2:11
3. Štětínská Tereza MOV0751 C SKOB Ostrava 27:26 + 3:11
4. Kovalčíková Alena AOP0751 C Orientační Běh Opava 27:29 + 3:14
5. Kaufmanová Šárka TRI0851 C TJ TŽ Třinec 29:07 + 4:52
6. Matulová Valérie BFM0652 C SKOB Frýdek - Místek 32:33 + 8:18
7. Malá Karolína VRB0777 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem, z.s. 36:54 + 12:39
8. Szarzecová Eva TRI0850 C TJ TŽ Třinec 40:27 + 16:12
9. Pachmannová Iva AOP0852 C Orientační Běh Opava 41:02 + 16:47
10. Míček Lukáš SBR C SKOB Bruntál 45:59 + 21:44
11. Kotrle Sylvia STE0652 C SK SKI-OB Šternberk 48:57 + 24:42
12. Cetlová Karolína AOP0752 C Orientační Běh Opava 54:26 + 30:11
13. Tomanková Alice KSU0959 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 66:09 + 41:54
14. Good Julie SBR0750 C SKOB Bruntál 96:25 + 72:10
Fišákoválucie MLA0953 C MLOK Mariánské Lázně DISK
MS Caforková Krystýna NER C Neregistrovaní - Bělohlávek 51:00 + 26:45
MS Řeháková Klára BFM0556 C SKOB Frýdek - Místek 41:20 + 17:05
MS Zatloukal Vojtěch STE0909 C SK SKI-OB Šternberk DISK
D10C
1.70 km, 80 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Gallo Natálie AOP0652 C Orientační Běh Opava 16:31
2. Jílková Pavla KON0799 C KOB Konice 20:00 + 3:29
3. Stryková Karolína KSU0656 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 22:03 + 5:32
4. Kotůlková Martina AOP0650 C Orientační Běh Opava 26:46 + 10:15
5. Pattermanová Magdalena KSU0660 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 27:36 + 11:05
6. Kopecká Nela UOL0650 C Spolek orientačních běžců Olomouc 29:35 + 13:04
7. Zatloukalová Julie STE0650 C SK SKI-OB Šternberk 32:46 + 16:15
8. Janošíková Marie VCB0752 C OB České Budějovice 41:14 + 24:43
D12C
2.60 km, 140 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Dittrichová Lucie SKM0551 B KOB Směr Kroměříž 29:38
2. Švidrnochová Eliška OOP0451 B TJ Opava 30:53 + 1:15
3. Pišová Adéla LCE0551 C OOB TJ Slovan Luhačovice 31:30 + 1:52
4. Klechová Karolína AOP0452 C Orientační Běh Opava 33:39 + 4:01
5. Lukašáková Sára STE0450 B SK SKI-OB Šternberk 34:13 + 4:35
6. Smékalová Karolína UOL0451 B Spolek orientačních běžců Olomouc 34:47 + 5:09
7. Binarová Adéla UOL0452 B Spolek orientačních běžců Olomouc 36:03 + 6:25
8. Kovalčíková Anna AOP0453 C Orientační Běh Opava 36:10 + 6:32
9. Haltofová Romana TRI0451 B TJ TŽ Třinec 36:49 + 7:11
10. Batani Valentina TZL0551 C SKOB Zlín 36:55 + 7:17
11. Vorlová Eva ASU0499 C Magnus Orienteering 37:57 + 8:19
12. Březinová Zuzana TZL0453 C SKOB Zlín 39:51 + 10:13
13. Navrátilová Marie ASU0599 C Magnus Orienteering 41:30 + 11:52
14. Mrkvičková Ema TZL0451 B SKOB Zlín 41:39 + 12:01
15. Skoumalová Petra KSU0484 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 42:34 + 12:56
16. Rybková Vendula TRI0453 C TJ TŽ Třinec 43:02 + 13:24
17. Smékalová Viktorie UOL0450 B Spolek orientačních běžců Olomouc 43:29 + 13:51
18. Janošíková Eva VCB0552 C OB České Budějovice 44:23 + 14:45
19. Procnerová Veronika BFM0453 C SKOB Frýdek - Místek 44:52 + 15:14
20. Konečná Julie KSU0550 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 46:25 + 16:47
21. Heclová Marie KSU0454 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 46:28 + 16:50
22. Jílková Lenka KON0666 C KOB Konice 51:06 + 21:28
23. Neumannová Kristýna STE0550 C SK SKI-OB Šternberk 52:13 + 22:35
24. Kotůlková Renáta AOP0451 C Orientační Běh Opava 52:16 + 22:38
25. Bruková Petra TRI0450 B TJ TŽ Třinec 53:17 + 23:39
26. Knyplová Tereza KSU0464 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 56:49 + 27:11
27. Pachmannová Katka AOP0551 C Orientační Běh Opava 57:19 + 27:41
28. Batani Valeria TZL0550 C SKOB Zlín 58:46 + 29:08
29. Zahradníková Kateřina BFM0551 C SKOB Frýdek - Místek 63:53 + 34:15
30. Fišerová Veronika BFM0552 C SKOB Frýdek - Místek 64:22 + 34:44
31. Plachá Aneta JPV0555 C Oddíl OS SK Prostějov 64:26 + 34:48
32. Nováková Alžběta KSU0555 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 64:32 + 34:54
33. Zichová Amálie LCE0451 B OOB TJ Slovan Luhačovice 66:10 + 36:32
34. Matochová Adéla TZL0552 C SKOB Zlín 66:47 + 37:09
35. Cetlová Magdalena AOP0552 C Orientační Běh Opava 70:49 + 41:11
36. Lubrichová Veronika STE0451 C SK SKI-OB Šternberk 87:40 + 58:02
Tomčíková Eliška VRB0555 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem, z.s. DISK
Šánová Julie KSU0494 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk DISK
MS Good Eliška SBR0550 C SKOB Bruntál 68:45 + 39:07
D14C
3.70 km, 180 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hájková Lucie SOP0350 A OOB TJ Slezan Opava 31:32
2. Dittrichová Michaela SKM0251 A KOB Směr Kroměříž 37:17 + 5:45
3. Marková Ema STE0252 A SK SKI-OB Šternberk 37:18 + 5:46
4. Hubáčková Dagmar LCE0351 B OOB TJ Slovan Luhačovice 37:48 + 6:16
5. Tichá Marie TZL0253 B SKOB Zlín 39:15 + 7:43
6. Pišová Barbora LCE0251 B OOB TJ Slovan Luhačovice 39:46 + 8:14
7. Bednaříková Sára LCE0252 B OOB TJ Slovan Luhačovice 40:06 + 8:34
8. Mrózek Teresa TRI0251 B TJ TŽ Třinec 40:30 + 8:58
9. Raclavská Vlaďka UOL0253 C Spolek orientačních běžců Olomouc 41:11 + 9:39
10. Greschnerová Tereza ASU0299 C Magnus Orienteering 41:46 + 10:14
11. Mudráková Eliška LCE0352 B OOB TJ Slovan Luhačovice 43:01 + 11:29
12. Tichá Julie TZL0252 B SKOB Zlín 43:18 + 11:46
13. Pogoda Kinga 14P050 C UKS Kometa Gliwice 43:44 + 12:12
14. Kočová Halina TZL0255 B SKOB Zlín 43:54 + 12:22
15. Černochová Michaela PLU0351 B TJ SOKOL Plumlov 45:41 + 14:09
16. Smolková Sabina STE0250 B SK SKI-OB Šternberk 46:58 + 15:26
17. Navrátilová Adéla TRI0250 C TJ TŽ Třinec 47:52 + 16:20
18. Němečková Kateřina PLU0350 B TJ SOKOL Plumlov 50:10 + 18:38
19. Panovcová Anita OTK0351 B OOB TJ Jiskra Otrokovice 51:29 + 19:57
20. Sobel Natalia 14P0200 C UKS Kometa Gliwice 52:32 + 21:00
21. Nevěřilová Kateřina LCE0254 B OOB TJ Slovan Luhačovice 52:55 + 21:23
22. Šneiderová Daniela ASU0398 C Magnus Orienteering 53:33 + 22:01
23. Pachmannová Bára AOP0351 C Orientační Běh Opava 57:07 + 25:35
24. Raclavská Zuzana UOL0251 C Spolek orientačních běžců Olomouc 57:28 + 25:56
25. Czapska Wiktoria 14P0350 C UKS Kometa Gliwice 64:33 + 33:01
26. Mališková Eliška LCE0354 C OOB TJ Slovan Luhačovice 65:29 + 33:57
27. Hegedüšová Viktorie KSU0353 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 66:01 + 34:29
28. Švihelová Viktorie KRN0353 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 66:29 + 34:57
29. Šuráňová Pavlína TZL0257 B SKOB Zlín 69:57 + 38:25
30. Kličková Anna KON0272 C KOB Konice 72:12 + 40:40
31. Riesslerová Eliška OTK0350 B OOB TJ Jiskra Otrokovice 81:52 + 50:20
32. Raclavská Lenka UOL0252 C Spolek orientačních běžců Olomouc 91:11 + 59:39
D16C
4.80 km, 235 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Warcopová Kateřina TRI0150 B TJ TŽ Třinec 55:01
2. Plášková Anna LCE0152 B OOB TJ Slovan Luhačovice 65:25 + 10:24
3. Konečná Adéla UOL0050 C Spolek orientačních běžců Olomouc 67:23 + 12:22
4. Svobodová Barbora BFM0151 B SKOB Frýdek - Místek 68:38 + 13:37
5. Labuda Wiktoria 14P0050 C UKS Kometa Gliwice 75:12 + 20:11
6. Hajduková Jana KSU0197 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 75:29 + 20:28
7. Malotová Kamila LCE0055 B OOB TJ Slovan Luhačovice 87:26 + 32:25
8. Čeleďová Justýna TZL0152 C SKOB Zlín 90:43 + 35:42
9. Hálková Eliška UOL0156 B Spolek orientačních běžců Olomouc 92:45 + 37:44
D18C
5.50 km, 235 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vlachová Kateřina KON9898 A KOB Konice 58:27
2. Švidrnochová Lenka SOP9952 B OOB TJ Slezan Opava 62:59 + 4:32
3. Hanousková Renata LCE9852 A OOB TJ Slovan Luhačovice 73:44 + 15:17
4. Habigerová Jana KSU9888 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 77:43 + 19:16
5. Hauerlandová Natálie LCE9851 C OOB TJ Slovan Luhačovice 80:39 + 22:12
6. Škrabalová Šárka KON9888 C KOB Konice 85:09 + 26:42
7. Holečková Jana UOL9951 C Spolek orientačních běžců Olomouc 86:55 + 28:28
8. Holečková Anna UOL9853 C Spolek orientačních běžců Olomouc 88:14 + 29:47
9. Fišerová Klára BFM9851 C SKOB Frýdek - Místek 119:33 + 61:06
Mlčochová Tereza TRI9851 C TJ TŽ Třinec DISK
D21C
6.70 km, 270 m, 12 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 4958
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Horčičková Eva UOL7051 C Spolek orientačních běžců Olomouc 66:04 5292
2. Létalová Soňa SFM8252 C OOB TJ Sokol Frýdek-Místek 72:05 + 6:01 4871
3. Janošíková Lenka UOL7651 C Spolek orientačních běžců Olomouc 74:22 + 8:18 4711
4. Procházková Marie SOP9551 C OOB TJ Slezan Opava 74:51 + 8:47 4677
5. Skyvová Kristýna STE7054 C SK SKI-OB Šternberk 83:54 + 17:50 4044
6. Kašparová Šárka AOP7251 C Orientační Běh Opava 86:58 + 20:54 3829
7. Válková Zuzana SOP8852 C OOB TJ Slezan Opava 89:29 + 23:25 3653
8. Nováková Anežka AOV9251 C OOB TJ Baník Ostrava 99:56 + 33:52 2922
9. Jirková Petra VPM8450 C KOS Slavia VŠ Plzeň 103:13 + 37:09 2692
10. Maliňáková Petra SVS8751 C Orientklub Vsetín 104:33 + 38:29 2599
D21D
4.80 km, 235 m, 8 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 0
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Krejčíková Marie TZL9252 C SKOB Zlín 56:07 0
2. Maliňáková Dana SVS8250 C Orientklub Vsetín 89:34 + 33:27 0
D35C
5.50 km, 255 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Batani Hana TZL7351 C SKOB Zlín 49:58
2. Hubáčková Dagmar LCE6569 C OOB TJ Slovan Luhačovice 52:01 + 2:03
3. Chovancová Jana TZL7352 C SKOB Zlín 57:26 + 7:28
4. Gallo Martina AOP7951 C Orientační Běh Opava 58:11 + 8:13
5. Dittrichová Andrea SKM7750 C KOB Směr Kroměříž 59:21 + 9:23
6. Slavíková Lenka VRB7373 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem, z.s. 59:46 + 9:48
7. Jemelíková Lada VBM6555 C VSK Mendelu Brno 60:04 + 10:06
8. Otrubová Johana KON7852 C KOB Konice 61:15 + 11:17
9. Vyškovská Radka ZVS7450 C TJ Zbrojovka Vsetín 61:34 + 11:36
10. Zbraňková Magda STE7352 C SK SKI-OB Šternberk 62:52 + 12:54
11. Jirková Renata ZPV6553 C KOB ZPV Prostějov 63:39 + 13:41
12. Good Ludmila SBR8050 C SKOB Bruntál 64:23 + 14:25
13. Mudráková Tereza LCE7252 C OOB TJ Slovan Luhačovice 66:12 + 16:14
14. Pachmannová Hana AOP7252 C Orientační Běh Opava 66:41 + 16:43
15. Tomanková Martina KSU7552 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 67:04 + 17:06
15. Janků Renata STE7251 C SK SKI-OB Šternberk 67:04 + 17:06
17. Krčová Martina KSU7272 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 68:37 + 18:39
18. Sedláčková Jana HLV7060 C KČT - OB Holešov 68:56 + 18:58
19. Klímová Barbora OTK7251 C OOB TJ Jiskra Otrokovice 69:10 + 19:12
20. Švidrnochová Hana OOP7751 C TJ Opava 71:14 + 21:16
21. Kovalčíková Eva AOP7852 C Orientační Běh Opava 71:23 + 21:25
22. Nešporová Barbora TZL7652 C SKOB Zlín 73:02 + 23:04
23. Marszałek Maria 11P7451 C UKS ZSZ-Jedynka Jastrzębie-Zdrój 73:34 + 23:36
24. Karásková Marcela ZPV6970 C KOB ZPV Prostějov 73:37 + 23:39
25. Jílková Hana KON8080 C KOB Konice 74:15 + 24:17
26. Plachá Andrea JPV7676 C Oddíl OS SK Prostějov 75:54 + 25:56
27. Klose Petra SFM7351 C OOB TJ Sokol Frýdek-Místek 76:15 + 26:17
28. Siatková Silvie ZLH7451 C OOB TJ Zlaté Hory 77:57 + 27:59
29. Pěčková Monika SKM7350 C KOB Směr Kroměříž 80:42 + 30:44
30. Marková Eva STE7550 C SK SKI-OB Šternberk 81:50 + 31:52
31. Chromčáková Jitka JZL7850 C TJ Jižní svahy Zlín 83:08 + 33:10
32. Poláčková Monika JPV7552 C Oddíl OS SK Prostějov 90:41 + 40:43
33. Benešová Petra KON7575 C KOB Konice 97:39 + 47:41
34. Stryková Vlasta KSU7667 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 104:40 + 54:42
35. Dziková Hana GIG7651 C GIGANT Orienteering, z. s. 114:15 + 64:17
D45C
4.80 km, 235 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kovaříková Mária TRI6950 C TJ TŽ Třinec 46:39
2. Sedlářová Pavla AOP7052 C Orientační Běh Opava 51:28 + 4:49
3. Vričanová Sylva HAV6751 C SKOB Havířov 54:17 + 7:38
4. Hlavová Miroslava KON6389 C KOB Konice 55:31 + 8:52
5. Jastrzembská Jarmila TRI6450 C TJ TŽ Třinec 57:27 + 10:48
6. Brodová Gabriela SFM7152 C OOB TJ Sokol Frýdek-Místek 57:29 + 10:50
7. Vlažná Mirka LCE5852 C OOB TJ Slovan Luhačovice 57:48 + 11:09
8. Hájková Jitka SOP7150 C OOB TJ Slezan Opava 58:57 + 12:18
9. Cahlová Slávka LCE5451 C OOB TJ Slovan Luhačovice 61:00 + 14:21
10. Bialožytová Pavla TRI6350 C TJ TŽ Třinec 62:20 + 15:41
11. Fajkusová Jitka JPV6773 C Oddíl OS SK Prostějov 62:23 + 15:44
12. Ostřanská Iveta SSU6591 C SK Severka Šumperk 63:52 + 17:13
13. Smičková Eva KON5887 C KOB Konice 68:23 + 21:44
14. Dittrichová Lenka KON6285 C KOB Konice 69:37 + 22:58
15. Miturová Radka MLA6552 C MLOK Mariánské Lázně 70:29 + 23:50
16. Koláriková Irena TZL6351 C SKOB Zlín 71:04 + 24:25
17. Lázničková Marcela TZL6751 C SKOB Zlín 72:12 + 25:33
18. Krejčíková Monika TZL6262 C SKOB Zlín 72:13 + 25:34
19. Kaděrová Barbora HAV7051 C SKOB Havířov 74:19 + 27:40
20. Binčíková Dana OOP6650 C TJ Opava 74:58 + 28:19
21. Bernatíková Šárka SFM7151 C OOB TJ Sokol Frýdek-Místek 76:23 + 29:44
22. Spratková Iva SFM6851 C OOB TJ Sokol Frýdek-Místek 77:18 + 30:39
23. Felklová Jarmila 47C6050 C ASPV OA Šumperk 78:19 + 31:40
24. Polewka Beata 14P7150 C UKS Kometa Gliwice 83:07 + 36:28
25. Kotrlová Gita UOL6953 C Spolek orientačních běžců Olomouc 84:07 + 37:28
26. Novotná Jitka ZLH7050 C OOB TJ Zlaté Hory 86:42 + 40:03
27. Špacírová Danuše UOL5852 C Spolek orientačních běžců Olomouc 90:04 + 43:25
28. Schäferová Jana TZL6566 C SKOB Zlín 92:01 + 45:22
29. Vébrová Šárka HAV7050 C SKOB Havířov 98:11 + 51:32
30. Štorková Simona JPV6556 C Oddíl OS SK Prostějov 99:30 + 52:51
31. Ženčáková Marie 47C6850 C ASPV OA Šumperk 101:36 + 54:57
32. Rokoszová Jaroslava MOV6351 C SKOB Ostrava 106:22 + 59:43
33. Mielcová Elena AOV6951 C OOB TJ Baník Ostrava 107:51 + 61:12
D55C
3.90 km, 225 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Denysenko Tamara 38S6150 C VZA Žilina 53:54
2. Horynová Eva TZL5254 C SKOB Zlín 59:19 + 5:25
3. Stackeová Anna LCE5551 C OOB TJ Slovan Luhačovice 61:53 + 7:59
4. Hrubanová Věra UOL5953 C Spolek orientačních běžců Olomouc 62:50 + 8:56
5. Czaschová Irena SBR6150 C SKOB Bruntál 63:50 + 9:56
6. Žaludková Miroslava TZL5954 C SKOB Zlín 66:39 + 12:45
7. Novotná Ludmila ZLH4850 C OOB TJ Zlaté Hory 71:57 + 18:03
8. Trávníčková Jitka KVS5651 C SKOB Kobra Vsetín 72:32 + 18:38
9. Strnadlová Zdeňka SKM5557 C KOB Směr Kroměříž 72:33 + 18:39
10. Mrkvicová Ludmila ZLH4950 C OOB TJ Zlaté Hory 72:49 + 18:55
11. Suchánková Libuše SOP4851 C OOB TJ Slezan Opava 75:10 + 21:16
12. Sikorová Marie BOV4852 C TJ Baník Ostrava OKD 76:43 + 22:49
13. Pavlíková Hana ZLH5950 C OOB TJ Zlaté Hory 77:37 + 23:43
14. Künstlerová Milada UOL5651 C Spolek orientačních běžců Olomouc 85:14 + 31:20
15. Hudzieczková Danuta KVS5751 C SKOB Kobra Vsetín 88:39 + 34:45
Christovová Marie SKM5851 C KOB Směr Kroměříž DISK
MS Panovcová Jitka OTK C OOB TJ Jiskra Otrokovice 93:10 + 39:16
H10N
3.30 km, 180 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Skýba Jakub Jan LCE0701 C OOB TJ Slovan Luhačovice 23:52
2. Vystrčil Tomáš LCE C OOB TJ Slovan Luhačovice 25:51 + 1:59
3. Vojvodík Eduard MOV0600 C SKOB Ostrava 26:39 + 2:47
4. Tuharský Tobiáš TRI0701 C TJ TŽ Třinec 27:57 + 4:05
5. Kovalčík Petr AOP0901 C Orientační Běh Opava 28:01 + 4:09
6. Novák Viktor AOV0801 C OOB TJ Baník Ostrava 28:02 + 4:10
7. Chudík Martin BFM0604 C SKOB Frýdek - Místek 29:16 + 5:24
8. Koč Juraj TLZ C 30:58 + 7:06
9. Novák Richard AOV0800 C OOB TJ Baník Ostrava 31:27 + 7:35
10. Světnický Antonín STE0800 C SK SKI-OB Šternberk 31:40 + 7:48
11. Hájek Radim LCE0702 C OOB TJ Slovan Luhačovice 33:30 + 9:38
12. Špok Petr KRN0601 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 34:54 + 11:02
13. Novotný Miloš TZL0702 C SKOB Zlín 37:42 + 13:50
14. Cetl Jan AOP0902 C Orientační Běh Opava 44:35 + 20:43
15. Masny Tadeusz 11P0801 C UKS ZSZ-Jedynka Jastrzębie-Zdrój 52:57 + 29:05
Gallo Ondřej AOP0802 C Orientační Běh Opava DISK
Křupka Tadeáš KON0606 C KOB Konice DISK
H10C
1.70 km, 80 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Zápotocký Jiří SLA0800 C SKOB Slaný 14:29
2. Šána Robert KSU0616 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 18:43 + 4:14
3. Strakoš Ondřej TZL0601 C SKOB Zlín 22:24 + 7:55
4. Plachý Ondřej JPV0707 C Oddíl OS SK Prostějov 23:25 + 8:56
5. Ryška Matěj TRI0604 C TJ TŽ Třinec 26:06 + 11:37
6. Pěček Jakub SKM0700 C KOB Směr Kroměříž 28:13 + 13:44
7. Soldán Robin PLU0600 C TJ SOKOL Plumlov 29:32 + 15:03
8. Macek Vojtěch ASU0748 C Magnus Orienteering 32:36 + 18:07
9. Polášek Filip KSU0818 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 47:33 + 33:04
10. Honner Jaroslav TZL0701 C SKOB Zlín 49:23 + 34:54
H12C
2.70 km, 140 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mrózek Pawel TRI0401 B TJ TŽ Třinec 25:43
2. Beneš Jindřich KON0404 B KOB Konice 29:59 + 4:16
3. Hustý Adam TZL0403 C SKOB Zlín 31:55 + 6:12
4. Bíčánek Jan TRI0502 C TJ TŽ Třinec 33:45 + 8:02
5. Černoch Martin PLU0500 B TJ SOKOL Plumlov 33:49 + 8:06
6. Kirschner Damian TRI0506 C TJ TŽ Třinec 34:34 + 8:51
7. Kovařík Tomáš TRI0400 B TJ TŽ Třinec 36:04 + 10:21
8. Štoudek Martin ASU0448 C Magnus Orienteering 36:46 + 11:03
9. Marszalek Patryk 11P0502 C UKS ZSZ-Jedynka Jastrzębie-Zdrój 37:47 + 12:04
10. Bjolek Jan BFM0601 C SKOB Frýdek - Místek 38:04 + 12:21
11. Novosad Pavel TZL0404 B SKOB Zlín 39:21 + 13:38
12. Sikora Matěj TRI0501 C TJ TŽ Třinec 41:47 + 16:04
13. Štábl Patrik KSU0606 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 42:29 + 16:46
14. Damek Ondřej TRI0503 C TJ TŽ Třinec 42:43 + 17:00
15. Humeník David LCE0402 B OOB TJ Slovan Luhačovice 43:22 + 17:39
16. Otruba František PLU0501 B TJ SOKOL Plumlov 44:29 + 18:46
17. Daněk Vít KRN0500 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 45:25 + 19:42
18. Janků Martin STE0404 B SK SKI-OB Šternberk 47:46 + 22:03
19. Šemnický Jakub TZL0400 B SKOB Zlín 50:39 + 24:56
20. Král Jiří ODR0400 C SKOB Odry 50:43 + 25:00
21. Kovařík Šimon LCE0503 C OOB TJ Slovan Luhačovice 51:15 + 25:32
22. Kubálek Miroslav 1LX0500 C Radioklub OK2KYZ Nový Jičín 55:36 + 29:53
23. Sláma Šimon LCE0502 C OOB TJ Slovan Luhačovice 56:47 + 31:04
24. Vaněk Ondřej TZL0402 C SKOB Zlín 59:49 + 34:06
25. Karásek Antonín PLU0503 C TJ SOKOL Plumlov 59:53 + 34:10
26. Černín Adam SVS0401 C Orientklub Vsetín 60:31 + 34:48
27. Štorek Jan JPV0505 C Oddíl OS SK Prostějov 62:03 + 36:20
28. Tomanek Lukáš KSU0502 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 66:10 + 40:27
29. Martinek Matyáš TZL0504 C SKOB Zlín 66:53 + 41:10
30. Šperlich Jan KSU0403 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 67:09 + 41:26
31. Vaněk Bořek TZL0505 C SKOB Zlín 70:48 + 45:05
32. Mráz Ondřej 1LX0400 C Radioklub OK2KYZ Nový Jičín 75:54 + 50:11
33. Pěček Dominik SKM0401 C KOB Směr Kroměříž 76:57 + 51:14
34. Polášek Vít KSU0402 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 78:50 + 53:07
35. Opravil Vojtěch KSU0515 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 85:17 + 59:34
36. Novák Igor AOV0501 C OOB TJ Baník Ostrava 94:57 + 69:14
Hrudka Jiří 1LX0501 C Radioklub OK2KYZ Nový Jičín DISK
Pavelka Ondřej KSU0404 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk DISK
Mihok Mario STE0501 C SK SKI-OB Šternberk DISK
MS Riessler Štěpán OTK0500 C OOB TJ Jiskra Otrokovice 76:53 + 51:10
H14C
3.60 km, 195 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Chovanec Václav TZL0201 A SKOB Zlín 30:38
2. Bialožyt Marek TRI0301 B TJ TŽ Třinec 33:45 + 3:07
3. Světnický František STE0204 A SK SKI-OB Šternberk 33:48 + 3:10
4. Stryk Štěpán KSU0306 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 34:40 + 4:02
5. Čech Vít AOP0302 B Orientační Běh Opava 35:33 + 4:55
6. Štábl Adam KSU0401 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 35:39 + 5:01
7. Haltof Marek TRI0200 B TJ TŽ Třinec 35:51 + 5:13
8. Peňáz Radek VRB0313 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem, z.s. 36:29 + 5:51
9. Bjolek Michal BFM0305 B SKOB Frýdek - Místek 36:51 + 6:13
10. Seidenglanz Jáchym SSU0202 B SK Severka Šumperk 37:32 + 6:54
11. Lukašák Šimon STE0202 B SK SKI-OB Šternberk 37:54 + 7:16
12. Peňáz Vojtěch VRB0303 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem, z.s. 38:00 + 7:22
13. Matuš Vít VRB0202 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem, z.s. 41:32 + 10:54
14. Hecl František KSU0201 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 42:21 + 11:43
15. Kundrata Jan TZL0203 B SKOB Zlín 42:54 + 12:16
16. Blank Noah SKM0201 B KOB Směr Kroměříž 43:21 + 12:43
17. Svoboda Radek STE0207 B SK SKI-OB Šternberk 44:46 + 14:08
18. Dostál František UOL0201 C Spolek orientačních běžců Olomouc 45:13 + 14:35
19. Sikorski Marcin LUK C 45:27 + 14:49
20. Mielec Radomír AOV0301 B OOB TJ Baník Ostrava 45:47 + 15:09
21. Patterman Prokop KSU0333 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 48:32 + 17:54
22. Novotný Erik ZLH0301 B OOB TJ Zlaté Hory 49:53 + 19:15
23. Doseděl Štěpán STE0206 C SK SKI-OB Šternberk 50:30 + 19:52
24. Kovařík Jakub LCE0307 C OOB TJ Slovan Luhačovice 52:50 + 22:12
25. Vébr Tomáš HAV0200 C SKOB Havířov 54:02 + 23:24
26. Koňařík Vít SVS0200 B Orientklub Vsetín 54:30 + 23:52
27. Kukla Bartosz 14P0201 C UKS Kometa Gliwice 57:42 + 27:04
28. Bartík Filip TZL0202 B SKOB Zlín 58:38 + 28:00
29. Hájek Petr LCE0306 B OOB TJ Slovan Luhačovice 60:30 + 29:52
30. Kolodziejczyk Bartlomiej 14P0302 C UKS Kometa Gliwice 61:20 + 30:42
31. Štorek David JPV0202 C Oddíl OS SK Prostějov 62:29 + 31:51
32. Haltof Adam TRI0300 B TJ TŽ Třinec 63:15 + 32:37
33. Karásek Matyáš ZPV0302 C KOB ZPV Prostějov 63:37 + 32:59
34. Cupal Petr STE0300 C SK SKI-OB Šternberk 65:45 + 35:07
35. Kołodziejczyk Úukasz 14P0303 C UKS Kometa Gliwice 65:47 + 35:09
36. Černín Lukáš SVS0201 C Orientklub Vsetín 70:36 + 39:58
37. Hošťálek Ondřej ZPV0300 C KOB ZPV Prostějov 73:38 + 43:00
38. Gruss Zdeněk VRB0305 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem, z.s. 90:26 + 59:48
39. Poláček Lukáš JPV0306 C Oddíl OS SK Prostějov 91:50 + 61:12
40. Novák Rostislav PLU0300 C TJ SOKOL Plumlov 111:53 + 81:15
41. Jurčík Martin KRN0300 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 129:24 + 98:46
42. Frkal Jiří SKM0300 C KOB Směr Kroměříž 152:08 + 121:30
43. Matěja Jan ODR0300 C SKOB Odry 153:48 + 123:10
Hájek Tomáš STE0200 C SK SKI-OB Šternberk DISK
MS Rokosz Bohumil MOV4803 C SKOB Ostrava 68:03 + 37:25
H16C
5.60 km, 270 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Zentrich Dušan LCE0012 B OOB TJ Slovan Luhačovice 53:21
2. Staněk Ondra HAV0002 C SKOB Havířov 56:27 + 3:06
3. Tuharský Erik TRI0100 B TJ TŽ Třinec 56:46 + 3:25
4. Karásek Adam ZPV0001 B KOB ZPV Prostějov 63:02 + 9:41
5. Hyla Damian LUK C 64:58 + 11:37
6. Kucharczyk Jakub 14P0101 C UKS Kometa Gliwice 65:49 + 12:28
7. Janda Přemek TZL0103 C SKOB Zlín 69:13 + 15:52
8. Krč Matěj KSU0101 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 72:14 + 18:53
9. Kaděra Vojta HAV0000 C SKOB Havířov 73:25 + 20:04
10. Poštulka Lukáš STE0104 B SK SKI-OB Šternberk 77:02 + 23:41
11. Grulich Ondřej KSU0049 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 78:03 + 24:42
12. Neumann David STE0101 B SK SKI-OB Šternberk 84:24 + 31:03
13. Baron Dawid 14P000 C UKS Kometa Gliwice 94:45 + 41:24
14. Holusek Jiří JPV0123 C Oddíl OS SK Prostějov 117:23 + 64:02
H18C
7.00 km, 370 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Tesař Vojtěch AOP9900 B Orientační Běh Opava 61:34
2. Vostál Dominik UOL9901 C Spolek orientačních běžců Olomouc 79:45 + 18:11
3. Bitto Maxim LCE0003 B OOB TJ Slovan Luhačovice 82:34 + 21:00
4. Beneš Miroslav KON9915 B KOB Konice 83:12 + 21:38
5. Honkyš Jan JPV9912 C Oddíl OS SK Prostějov 83:51 + 22:17
6. Šmíd Radovan KON9818 C KOB Konice 85:40 + 24:06
7. Hartman Vojtěch TZL9904 B SKOB Zlín 87:25 + 25:51
8. Procházka Jakub SOP9903 B OOB TJ Slezan Opava 95:21 + 33:47
9. Gilík Marek SOP9904 C OOB TJ Slezan Opava 104:38 + 43:04
10. Strakoš Matěj SFM9901 C OOB TJ Sokol Frýdek-Místek 106:56 + 45:22
11. Božoň Radek BFM9804 B SKOB Frýdek - Místek 108:06 + 46:32
12. Szwaja Mateusz 14P9901 C UKS Kometa Gliwice 123:15 + 61:41
13. Navrátil Adam TRI9900 C TJ TŽ Třinec 151:16 + 89:42
H20C
8.50 km, 400 m, 14 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 0
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Kopeček Petr BFM9602 C SKOB Frýdek - Místek 94:38 0
2. Poštulka Tomáš STE9700 B SK SKI-OB Šternberk 95:43 + 1:05 0
H21C
8.50 km, 400 m, 14 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 7172
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Král Václav SSU8243 C SK Severka Šumperk 62:22 7419
2. Klech Richard VRB7201 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem, z.s. 65:42 + 3:20 7049
2. Frainšic Michal BFM8303 C SKOB Frýdek - Místek 65:42 + 3:20 7049
4. Tomanek Daniel KSU7410 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 66:08 + 3:46 7001
5. Dvorský Vojtěch SKM9401 C KOB Směr Kroměříž 67:43 + 5:21 6825
6. Pospíšil Petr SOP9301 C OOB TJ Slezan Opava 71:04 + 8:42 6453
7. Navrátil Marek KYL7100 C SK SP Kylešovice 71:15 + 8:53 6433
8. Fajkus Radim JPV9509 C Oddíl OS SK Prostějov 72:32 + 10:10 6290
9. Kopecký David UOL7800 C Spolek orientačních běžců Olomouc 73:03 + 10:41 6233
10. Anver Asav OLL9200 C 73:31 + 11:09
11. Fendrych Michal STE7607 C SK SKI-OB Šternberk 73:52 + 11:30 6142
12. Jirka Jakub VPM7905 C KOS Slavia VŠ Plzeň 74:46 + 12:24 6042
13. Pudel Jarda STE7505 C SK SKI-OB Šternberk 79:24 + 17:02 5528
13. Zdráhal Tomáš OOL5301 C SK Haná orienteering 79:24 + 17:02 5528
15. Dudík Petr JPV8917 C Oddíl OS SK Prostějov 83:02 + 20:40 5124
16. Dzik Martin UOL7600 C Spolek orientačních běžců Olomouc 83:27 + 21:05 5078
17. Darebník Ladislav SKMXXXX C KOB Směr Kroměříž 88:51 + 26:29
18. Doseděl Emil STE6100 C SK SKI-OB Šternberk 89:19 + 26:57 4426
19. Lanc Marian TZL5806 C SKOB Zlín 90:21 + 27:59 4312
20. Hrazdil Roman RAD7401 C TJ Sokol Radslavice 90:38 + 28:16 4280
21. Lachendro Jan SKM8700 C KOB Směr Kroměříž 92:32 + 30:10 4069
22. Bernatík Lukáš SFM9801 C OOB TJ Sokol Frýdek-Místek 94:36 + 32:14 3840
23. Mastela Rafal 11P7300 C UKS ZSZ-Jedynka Jastrzębie-Zdrój 94:53 + 32:31
24. Mutina Jiří BFM9101 C SKOB Frýdek - Místek 98:01 + 35:39 3460
25. Mutina Václav BFM9301 C SKOB Frýdek - Místek 101:02 + 38:40 3125
26. Peterek Vít AOP8600 C Orientační Běh Opava 108:22 + 46:00 2311
27. Číp Jan 1LX9200 C Radioklub OK2KYZ Nový Jičín 118:53 + 56:31
28. Karásek Michal ZPV7900 C KOB ZPV Prostějov 118:54 + 56:32 1141
Koťátko Aleš SFM8303 C OOB TJ Sokol Frýdek-Místek DISK 0
H21D
5.50 km, 235 m, 8 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 707
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Lichý Ondřej SOP8802 C OOB TJ Slezan Opava 55:07 722
2. Jelínek Vít TZL5102 C SKOB Zlín 55:45 + 0:38 714
3. Langer Martin LOV8400 C lepus.cz 58:01 + 2:54 685
4. Šidík Petr 4RC9200 C Alfa Skvadra tým dynamickejch čuprstár sekáčskejch vlkoušů 64:20 + 9:13
5. Novotný Petr NER C Neregistrovaní - Bělohlávek 71:15 + 16:08
6. Krejčík Zbyněk TZL5704 C SKOB Zlín 72:00 + 16:53 510
7. Erben Martin SOP9001 C OOB TJ Slezan Opava 77:54 + 22:47 436
8. Jadviščok Ladislav UOL7700 C Spolek orientačních běžců Olomouc 131:25 + 76:18 0
H35C
7.50 km, 345 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Dittrich Pavel SKM7501 C KOB Směr Kroměříž 52:18
2. Kovalčík Tomáš AOP7301 C Orientační Běh Opava 59:49 + 7:31
3. Pavlík Radek ASU6849 C Magnus Orienteering 59:54 + 7:36
4. Janků Marek STE7102 C SK SKI-OB Šternberk 60:26 + 8:08
5. Rigó Marek ODR7101 C SKOB Odry 62:13 + 9:55
6. Horký Jan UOL7100 C Spolek orientačních běžců Olomouc 62:43 + 10:25
7. Lužný Ladislav HAV6000 C SKOB Havířov 66:11 + 13:53
8. Mrkvica Petr ZLH7800 C OOB TJ Zlaté Hory 67:51 + 15:33
9. Grepl Ladislav KON6111 C KOB Konice 68:20 + 16:02
10. Tuharský Martin TRI7702 C TJ TŽ Třinec 69:15 + 16:57
11. Dzik Mirosław 42P7100 C MUKS Gliwice 69:45 + 17:27
12. Jakobi Zdeněk HAV5701 C SKOB Havířov 71:16 + 18:58
13. Janošík Radek VCB7402 C OB České Budějovice 72:16 + 19:58
14. Hecl Miloš KSU7601 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 72:28 + 20:10
15. Hálek Jan UOL7000 C Spolek orientačních běžců Olomouc 72:43 + 20:25
16. Ženčák Jaroslav 47C6100 C ASPV OA Šumperk 72:44 + 20:26
17. Vlček Roman SKM7000 C KOB Směr Kroměříž 73:35 + 21:17
18. Navrátil Václav KON6427 C KOB Konice 74:20 + 22:02
19. Smolka Martin STE7100 C SK SKI-OB Šternberk 75:18 + 23:00
20. Marek Antonín STE7501 C SK SKI-OB Šternberk 75:45 + 23:27
21. Pěček Martin SKM7301 C KOB Směr Kroměříž 77:03 + 24:45
22. Melčák Tomáš NER C Neregistrovaní - Bělohlávek 77:17 + 24:59
23. Válka Jan SOP7811 C OOB TJ Slezan Opava 77:22 + 25:04
24. Vébr Radek HAV7103 C SKOB Havířov 77:42 + 25:24
25. Mielec Jaromír AOV6901 C OOB TJ Baník Ostrava 78:01 + 25:43
26. Schäfer Michal TZL6304 C SKOB Zlín 78:16 + 25:58
27. Valenta Jiří SSU6301 C SK Severka Šumperk 78:53 + 26:35
28. Bernatík Aleš SFM7201 C OOB TJ Sokol Frýdek-Místek 80:20 + 28:02
29. Bíčánek Milan TRI7701 C TJ TŽ Třinec 80:34 + 28:16
30. Karásek Martin ZPV7301 C KOB ZPV Prostějov 81:47 + 29:29
31. Mička Jiří 1LX6500 C Radioklub OK2KYZ Nový Jičín 83:02 + 30:44
32. Pěček Vítězslav SKM7104 C KOB Směr Kroměříž 85:05 + 32:47
33. Macek Karel ASU7102 C Magnus Orienteering 85:40 + 33:22
34. Michalík Petr XBM7117 C PELLŽS ABND RACING TEAM 86:44 + 34:26
35. Marszałek Waldemar 11P7301 C UKS ZSZ-Jedynka Jastrzębie-Zdrój 86:51 + 34:33
36. Polewka Tomasz 14P7300 C UKS Kometa Gliwice 87:21 + 35:03
37. Sedláček Jaroslav HLV6404 C KČT - OB Holešov 88:56 + 36:38
38. Kotůlek Jan AOP7801 C Orientační Běh Opava 89:21 + 37:03
39. Sláma Lumír LCE8103 C OOB TJ Slovan Luhačovice 89:36 + 37:18
40. Masny Krzysztof 11P7600 C UKS ZSZ-Jedynka Jastrzębie-Zdrój 90:26 + 38:08
41. Novosad Pavel 5QC7400 C Zlínské Prašivky 90:27 + 38:09
42. Krhut Libor HAV6302 C SKOB Havířov 90:42 + 38:24
43. Gros Petr OOP7700 C TJ Opava 92:18 + 40:00
44. Štábl Roman KSU7501 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 93:22 + 41:04
45. Zeman Radek NER C Neregistrovaní - Bělohlávek 93:48 + 41:30
46. Pavelka Martin KSU7503 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 97:10 + 44:52
47. Opravil Pavel KSU7502 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 97:17 + 44:59
48. Silnoušek Jiří STE7200 C SK SKI-OB Šternberk 97:20 + 45:02
49. Šimek Martin KSU7227 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 102:19 + 50:01
50. Niezgoda Przemyslaw 27P7800 C ATZ Racibórz 106:22 + 54:04
51. Poštulka Zdenek STE6600 C SK SKI-OB Šternberk 107:05 + 54:47
52. Markowski Marcin 14P8100 C UKS Kometa Gliwice 108:33 + 56:15
53. Haltof Petr TRI7400 C TJ TŽ Třinec 110:02 + 57:44
54. Kočandrle Jaroslav KSU7700 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 111:35 + 59:17
55. Siatka Radim ZLH7200 C OOB TJ Zlaté Hory 114:13 + 61:55
56. Gallo Marek AOP7602 C Orientační Běh Opava 118:10 + 65:52
57. Plachý Martin JPV6515 C Oddíl OS SK Prostějov 120:12 + 67:54
58. Lewandowski Piotr 27P5800 C ATZ Racibórz 129:55 + 77:37
59. Geryk Jiří 1LX7400 C Radioklub OK2KYZ Nový Jičín 151:37 + 99:19
Polách Tomáš UOL7400 C Spolek orientačních běžců Olomouc DISK
Hepnar Luboš STE6307 C SK SKI-OB Šternberk DISK
Cveček Martin PVP7400 C VSS Přírodověda Praha DISK
Šiška Oto OTK7202 C OOB TJ Jiskra Otrokovice DISK
H45C
5.50 km, 255 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Neumann Jaroslav STE5902 C SK SKI-OB Šternberk 46:05
2. Tesař Jiří AOP6702 C Orientační Běh Opava 46:12 + 0:07
3. Čech Tomáš AOP7001 C Orientační Běh Opava 50:02 + 3:57
4. Ryšavý Jiří OOP5803 C TJ Opava 51:48 + 5:43
5. Řeháček Petr SBR6302 C SKOB Bruntál 53:17 + 7:12
6. Láznička Libor TZL6701 C SKOB Zlín 54:24 + 8:19
7. Šuráň René LCE7034 C OOB TJ Slovan Luhačovice 54:26 + 8:21
8. Hubáček Jaroslav LCE6311 C OOB TJ Slovan Luhačovice 55:51 + 9:46
9. Navrátil Antonín UOL5301 C Spolek orientačních běžců Olomouc 56:17 + 10:12
10. Kotrle Miroslav UOL7005 C Spolek orientačních běžců Olomouc 57:13 + 11:08
11. Juračka Zdeněk HAV5702 C SKOB Havířov 58:26 + 12:21
12. Sklenář Josef SBR6601 C SKOB Bruntál 60:12 + 14:07
13. Chmelař Miroslav JPV6217 C Oddíl OS SK Prostějov 60:24 + 14:19
14. Svoboda Martin BFM6701 C SKOB Frýdek - Místek 61:16 + 15:11
15. Panovec Vladan OTK6201 C OOB TJ Jiskra Otrokovice 63:20 + 17:15
16. Hlava Miroslav KON6515 C KOB Konice 64:40 + 18:35
17. Bačo Lubomír SOP6201 C OOB TJ Slezan Opava 64:57 + 18:52
18. Zatloukal Radek STE7000 C SK SKI-OB Šternberk 65:37 + 19:32
19. Bruk Slavomír TRI6800 C TJ TŽ Třinec 66:27 + 20:22
20. Riessler Otto OTK6800 C OOB TJ Jiskra Otrokovice 67:59 + 21:54
21. Kaděra Pavel HAV7100 C SKOB Havířov 68:06 + 22:01
22. Květoň Vladimír KSU6800 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 68:49 + 22:44
23. Konečný Jiří OOL6303 C SK Haná orienteering 70:24 + 24:19
24. Navrátil Rostislav TRI6601 C TJ TŽ Třinec 71:10 + 25:05
25. Štorek Petr JPV6505 C Oddíl OS SK Prostějov 83:44 + 37:39
26. Holusek Milan NER C Neregistrovaní - Bělohlávek 85:31 + 39:26
27. Raclavský Vladislav UOL6600 C Spolek orientačních běžců Olomouc 92:21 + 46:16
H55C
4.10 km, 225 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Zdráhal Robert OOL5707 C SK Haná orienteering 37:48
2. Kusbach Antonín TZL5800 C SKOB Zlín 42:42 + 4:54
3. Hrbas Vladimír KVS5301 C SKOB Kobra Vsetín 43:07 + 5:19
4. Plášek Martin LCE6118 C OOB TJ Slovan Luhačovice 44:00 + 6:12
5. Wojarski Krzysztof 42P6000 C MUKS Gliwice 44:22 + 6:34
6. Telecký Martin BFM5201 C SKOB Frýdek - Místek 44:23 + 6:35
7. Hrouza Jan KRN5401 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 45:18 + 7:30
8. Rychlý Miloš OOP5302 C TJ Opava 45:55 + 8:07
9. Bialožyt Miroslav TRI5701 C TJ TŽ Třinec 46:50 + 9:02
10. Moravec Stanislav SOP5801 C OOB TJ Slezan Opava 47:12 + 9:24
11. Peška Antonín HLV4801 C KČT - OB Holešov 47:54 + 10:06
12. Kršák Karel VIC5902 C OB Vizovice 48:34 + 10:46
13. Felkl Luděk 47C6000 C ASPV OA Šumperk 49:09 + 11:21
14. Komárek Jaromír KSU4900 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 49:54 + 12:06
15. Vojtášek Jan SBR5301 C SKOB Bruntál 51:13 + 13:25
16. Pospíšil Karel KAR5001 C SK Karlovice 52:15 + 14:27
17. Komínek Jaroslav KON5713 C KOB Konice 52:47 + 14:59
18. Skácel Jaroslav KON4617 C KOB Konice 52:52 + 15:04
19. Štípek Rostislav TZL5702 C SKOB Zlín 54:49 + 17:01
20. Vašek Rudolf SOP5702 C OOB TJ Slezan Opava 55:24 + 17:36
21. Šidla Antonín OTK4601 C OOB TJ Jiskra Otrokovice 56:07 + 18:19
22. Novotný Stanisl ZLH4800 C OOB TJ Zlaté Hory 56:43 + 18:55
23. Višňa Milan OOL5904 C SK Haná orienteering 57:11 + 19:23
24. Mutina Vlastimil BFM5701 C SKOB Frýdek - Místek 58:04 + 20:16
25. Maliňák Josef SVS5501 C Orientklub Vsetín 59:11 + 21:23
26. Babák Jiří ZLH4801 C OOB TJ Zlaté Hory 60:06 + 22:18
27. Zeman Ludvík BFM5301 C SKOB Frýdek - Místek 61:04 + 23:16
28. Albert František OOL5804 C SK Haná orienteering 62:21 + 24:33
29. Pěček Vítězslav SKM4903 C KOB Směr Kroměříž 63:30 + 25:42
30. Novák Miroslav 3AC5500 C NER - Novakovi 63:58 + 26:10
31. Tomášek Pavel OTK5800 C OOB TJ Jiskra Otrokovice 64:53 + 27:05
32. Chalupa Tomáš KVS5501 C SKOB Kobra Vsetín 67:02 + 29:14
33. Sklenář Antonín STE4801 C SK SKI-OB Šternberk 74:46 + 36:58
34. Malysa Ján SOP5102 C OOB TJ Slezan Opava 76:12 + 38:24
35. Kaloč Vítězslav KVS5904 C SKOB Kobra Vsetín 80:28 + 42:40
36. Janošík Antonín UOL5201 C Spolek orientačních běžců Olomouc 92:31 + 54:43
37. Chromčák František JZL5201 C TJ Jižní svahy Zlín 94:33 + 56:45
H65C
3.60 km, 195 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jurčák Karel SOP5101 C OOB TJ Slezan Opava 43:14
2. Horký Jan UOL4600 C Spolek orientačních běžců Olomouc 43:45 + 0:31
3. Vlach Oldřich BOV4403 C TJ Baník Ostrava OKD 43:53 + 0:39
4. Láznička Alois TZL3613 C SKOB Zlín 45:13 + 1:59
5. Ostřanský Josef SSU4302 C SK Severka Šumperk 47:00 + 3:46
6. Sikora Miroslav BOV4802 C TJ Baník Ostrava OKD 50:05 + 6:51
7. Toman Stanislav SBR4801 C SKOB Bruntál 51:16 + 8:02
8. Jadviščok Ladislav UOL5101 C Spolek orientačních běžců Olomouc 52:26 + 9:12
9. Ptáček Jiří BOV4401 C TJ Baník Ostrava OKD 53:11 + 9:57
10. Mrkvica Miroslav ZLH4600 C OOB TJ Zlaté Hory 61:38 + 18:24
11. Dvořák Vlastimil BOV4901 C TJ Baník Ostrava OKD 65:39 + 22:25
12. Šmakal Pavel TZL4801 C SKOB Zlín 65:58 + 22:44
13. Šidla Jiří OTK4001 C OOB TJ Jiskra Otrokovice 68:48 + 25:34
14. Opletal Jaroslav TRI3700 C TJ TŽ Třinec 70:40 + 27:26
15. Blažek Václav SBR4701 C SKOB Bruntál 74:11 + 30:57
16. Beneš Karel HAV4201 C SKOB Havířov 82:25 + 39:11
17. Gottfried Jan UOL4602 C Spolek orientačních běžců Olomouc 87:17 + 44:03
18. Sedlář Vladimír AOP4201 C Orientační Běh Opava 94:22 + 51:08
Keddat Elexander GIG C GIGANT Orienteering, z. s. DISK
Kastner Jiří NER C Neregistrovaní - Bělohlávek DISK
HDR
3.30 km, 180 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Dittrich Matouš SKM1000 C KOB Směr Kroměříž 25:18
2. Janošík Ivan VCB1002 C OB České Budějovice 25:48 + 0:30
3. Vojkovská Tereza BFM0653 C SKOB Frýdek - Místek 29:48 + 4:30
4. Urbanec Martin LCE C OOB TJ Slovan Luhačovice 29:53 + 4:35
5. Navrátil Sam KYL0500 C SK SP Kylešovice 30:13 + 4:55
6. Bruk Lukáš TRI0901 C TJ TŽ Třinec 31:03 + 5:45
7. Popieluch Martin NER C Neregistrovaní - Bělohlávek 31:14 + 5:56
8. Bruk Tomáš TRI0900 C TJ TŽ Třinec 32:17 + 6:59
9. Musálková Klára MOV0750 C SKOB Ostrava 32:24 + 7:06
10. Tomčík Šimon VRB0818 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem, z.s. 33:24 + 8:06
11. Létal Jonáš SFM0901 C OOB TJ Sokol Frýdek-Místek 33:41 + 8:23
12. Klose Albert SFM1000 C OOB TJ Sokol Frýdek-Místek 34:23 + 9:05
13. Pěček Tobiáš SKM1100 C KOB Směr Kroměříž 34:28 + 9:10
14. Šťastná Barbora ZVS C TJ Zbrojovka Vsetín 34:46 + 9:28
15. Carbol Vít BFM0503 C SKOB Frýdek - Místek 34:59 + 9:41
16. Králová Hedvika ODR0850 C SKOB Odry 35:10 + 9:52
17. Hyla Natalia LUK C 35:50 + 10:32
18. Solař Adam + Jan TZL C SKOB Zlín 35:55 + 10:37
19. Karásková Denisa ZPV0555 C KOB ZPV Prostějov 36:01 + 10:43
20. Mrkvica Václav ZLH0800 C OOB TJ Zlaté Hory 36:50 + 11:32
21. Smetana Adam VRB0800 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem, z.s. 37:00 + 11:42
22. Szusciková Natálie BFM0655 C SKOB Frýdek - Místek 37:07 + 11:49
23. Valyavka Viktoriya 38S0850 C VZA Žilina 37:25 + 12:07
24. Kotasová Natalie TRI C TJ TŽ Třinec 37:36 + 12:18
25. Štábl Vít KSU1100 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 38:03 + 12:45
26. Klímová Markéta OTK0950 C OOB TJ Jiskra Otrokovice 38:38 + 13:20
27. Gratclík Daniel NER C Neregistrovaní - Bělohlávek 38:42 + 13:24
28. Koblížková Krystýna NER C Neregistrovaní - Bělohlávek 39:05 + 13:47
29. Zavadilová Kateřina NER C Neregistrovaní - Bělohlávek 40:06 + 14:48
30. Stříteský Tomáš ZVS0801 C TJ Zbrojovka Vsetín 41:04 + 15:46
31. Bjolek Vojtěch BFM0901 C SKOB Frýdek - Místek 41:12 + 15:54
32. Kočara František BFM0701 C SKOB Frýdek - Místek 41:24 + 16:06
33. Slavík Ondřej VRB0505 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem, z.s. 41:46 + 16:28
34. Koňařík Vojtéch SVS0701 C Orientklub Vsetín 41:57 + 16:39
35. Plaskurová Rozálie MOV0752 C SKOB Ostrava 42:00 + 16:42
36. Saforek David BFM0702 C SKOB Frýdek - Místek 42:03 + 16:45
37. Berger Tomáš jn. MOV C SKOB Ostrava 42:05 + 16:47
38. Novosadová Klára 5QC0950 C Zlínské Prašivky 42:14 + 16:56
39. Fendrychová Klára STE0750 C SK SKI-OB Šternberk 42:38 + 17:20
40. Walaská Klára TRI0950 C TJ TŽ Třinec 43:27 + 18:09
41. Masny Przemyslaw 11P0500 C UKS ZSZ-Jedynka Jastrzębie-Zdrój 43:36 + 18:18
42. Nešporová Viktorie Anna TZL C SKOB Zlín 44:31 + 19:13
43. Brandštetter Patrik MOV1000 C SKOB Ostrava 44:39 + 19:21
44. Ryšková TRI0800 C TJ TŽ Třinec 44:43 + 19:25
45. Zápotocký Tomáš SLA C SKOB Slaný 45:19 + 20:01
46. Fendrychová Laura STE1050 C SK SKI-OB Šternberk 45:36 + 20:18
47. Kopecká Tereza UOL1050 C Spolek orientačních běžců Olomouc 46:14 + 20:56
48. Janků Michala STE1150 C SK SKI-OB Šternberk 46:18 + 21:00
49. Peňáz Jan VRB1111 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem, z.s. 46:39 + 21:21
50. Marek Martin STE1100 C SK SKI-OB Šternberk 46:40 + 21:22
51. Křupka Ondřej KON C KOB Konice 50:22 + 25:04
52. Mrkvica Jan ZLH C OOB TJ Zlaté Hory 55:59 + 30:41
53. Dékáný Matej LCE1601 C OOB TJ Slovan Luhačovice 56:09 + 30:51
54. Plachý Matyáš JPV1010 C Oddíl OS SK Prostějov 57:22 + 32:04
55. Nýznerová Aneta BFM0554 C SKOB Frýdek - Místek 57:52 + 32:34
56. Harazim Adam MOV C SKOB Ostrava 58:37 + 33:19
57. Kročová Anička MOV C SKOB Ostrava 60:27 + 35:09
58. Přikrylová Ivana JPV0653 C Oddíl OS SK Prostějov 63:32 + 38:14
59. Kočandrlová Natálie KSU0979 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 64:21 + 39:03
60. Kotůlková Dorota AOP1150 C Orientační Běh Opava 67:07 + 41:49
61. Kubálková Lada 1LX1150 C Radioklub OK2KYZ Nový Jičín 68:17 + 42:59
62. Rychlá Zuzana SFM C OOB TJ Sokol Frýdek-Místek 73:52 + 48:34
63. Procner Viktor BFM1301 C SKOB Frýdek - Místek 77:34 + 52:16
64. Gřešek Oskar NER C Neregistrovaní - Bělohlávek 87:26 + 62:08
65. Skyvová Olivie LCE0951 C OOB TJ Slovan Luhačovice 94:12 + 68:54
66. Tesařová Lucie AOP1451 C Orientační Běh Opava 102:26 + 77:08
Vypušťáková Adéla NER C Neregistrovaní - Bělohlávek DISK
Halatová Anna NER C Neregistrovaní - Bělohlávek DISK
Šebestián Halata NER C Neregistrovaní - Bělohlávek DISK
Buriánek Martin BFM0306 C SKOB Frýdek - Místek DISK
P
2.80 km, 165 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bartoň Jaroslav TZL C SKOB Zlín 35:24
2. Zahradníková Kateřina BFM7751 C SKOB Frýdek - Místek 37:51 + 2:27
3. Bíčánková Jana TRI7550 C TJ TŽ Třinec 38:16 + 2:52
3. Cetl Vladimír OOP C TJ Opava 38:16 + 2:52
5. Kavan Luboš SKM6301 C KOB Směr Kroměříž 38:42 + 3:18
6. Novotný Marek NER C Neregistrovaní - Bělohlávek 39:39 + 4:15
7. Adámek Martin 1LX7600 C Radioklub OK2KYZ Nový Jičín 39:59 + 4:35
8. Štáblová Michaela KSU7787 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 40:27 + 5:03
9. Černoch Petr PLU7201 C TJ SOKOL Plumlov 41:29 + 6:05
10. Jurčák David SOP7808 C OOB TJ Slezan Opava 41:48 + 6:24
11. Přikryl Jiří JPV C Oddíl OS SK Prostějov 44:03 + 8:39
12. Javorková Katka NER C Neregistrovaní - Bělohlávek 44:22 + 8:58
13. Vrána Jan SOB C SOBSA 45:29 + 10:05
14. Křupka Tomáš KON7717 C KOB Konice 46:53 + 11:29
15. Matěja Vojtěch ODR0000 C SKOB Odry 47:14 + 11:50
16. Dudek Matěj 1LX0502 C Radioklub OK2KYZ Nový Jičín 47:27 + 12:03
17. Stříteský Tomáš ZVS7401 C TJ Zbrojovka Vsetín 48:45 + 13:21
18. Haltofová Marie TRI7050 C TJ TŽ Třinec 49:05 + 13:41
19. Horká Soňa NNN C Neregistrovaní 49:19 + 13:55
20. Fišerová Iveta BFM7451 C SKOB Frýdek - Místek 49:46 + 14:22
21. Heclová Jana KSU7550 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 51:36 + 16:12
22. Palová Lenka UOL7050 C Spolek orientačních běžců Olomouc 51:55 + 16:31
23. Matula Pavel BFM7602 C SKOB Frýdek - Místek 52:20 + 16:56
24. Sedláková Jarmila KVS6751 C SKOB Kobra Vsetín 52:35 + 17:11
25. Švalbe Petr KON7003 C KOB Konice 52:36 + 17:12
26. Pattermanová Ivana KSU C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 52:46 + 17:22
27. Vermiřovský Jiří UOL C Spolek orientačních běžců Olomouc 53:20 + 17:56
28. Bjolek Lukáš BFM7601 C SKOB Frýdek - Místek 53:35 + 18:11
29. Procner Zdeněk BFM7401 C SKOB Frýdek - Místek 53:46 + 18:22
30. Mrozková Olga TRI7350 C TJ TŽ Třinec 54:19 + 18:55
31. Šrubařová Aneta LOV8251 C lepus.cz 54:41 + 19:17
32. Šajer Jiří MOV C SKOB Ostrava 54:54 + 19:30
33. Dudková Anežka 1LX0450 C Radioklub OK2KYZ Nový Jičín 54:58 + 19:34
34. Kratschmerová Jitka VRB6250 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem, z.s. 55:00 + 19:36
35. Černín Radek SVS7300 C Orientklub Vsetín 55:08 + 19:44
36. Hrouzová Jiřina KRN6151 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 55:35 + 20:11
37. Freith Martin BFM6801 C SKOB Frýdek - Místek 55:59 + 20:35
38. Broda Aleš SFM0201 C OOB TJ Sokol Frýdek-Místek 56:03 + 20:39
39. Chudíková Pavla BFM7851 C SKOB Frýdek - Místek 56:09 + 20:45
40. Vlachová Dita SBR7750 C SKOB Bruntál 56:39 + 21:15
41. Nováková Jana AOV6851 C OOB TJ Baník Ostrava 56:48 + 21:24
42. Gřešková Jana NER C Neregistrovaní - Bělohlávek 57:05 + 21:41
43. Martiníková Karin OOP6250 C TJ Opava 57:46 + 22:22
44. Janošíková Olga VCB7552 C OB České Budějovice 58:54 + 23:30
45. Spratek Adam SFM0202 C OOB TJ Sokol Frýdek-Místek 59:10 + 23:46
46. Nyklová Monika 1LX0251 C Radioklub OK2KYZ Nový Jičín 60:10 + 24:46
47. Beneš Pavel HAV9999 C SKOB Havířov 61:33 + 26:09
48. Král Martin OTK0100 C OOB TJ Jiskra Otrokovice 61:41 + 26:17
49. Zajíc Karel 1LX7100 C Radioklub OK2KYZ Nový Jičín 61:51 + 26:27
50. Poštulková Milada STE6850 C SK SKI-OB Šternberk 62:03 + 26:39
51. Labudík Milan VRB6202 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem, z.s. 62:37 + 27:13
52. Řehula Vladimír 1LX5101 C Radioklub OK2KYZ Nový Jičín 62:53 + 27:29
53. Poláček Luboš JPV7214 C Oddíl OS SK Prostějov 64:42 + 29:18
54. Arnoštová Veronika 1LX0250 C Radioklub OK2KYZ Nový Jičín 65:02 + 29:38
55. Rohanová Lucie 6YC8550 C Neregistrovaní 65:26 + 30:02
56. Adámek Arnošt NER C Neregistrovaní - Bělohlávek 65:31 + 30:07
57. Vermiřovská Zuzana UOL6055 C Spolek orientačních běžců Olomouc 66:51 + 31:27
58. Tuharská Aneta TRI7751 C TJ TŽ Třinec 67:54 + 32:30
59. Adámková Anežka NER C Neregistrovaní - Bělohlávek 69:26 + 34:02
60. Procnerová Eva BFM7551 C SKOB Frýdek - Místek 69:27 + 34:03
61. Šauman Petr ODR6100 C SKOB Odry 70:12 + 34:48
62. Kubálková Olga 1LX7750 C Radioklub OK2KYZ Nový Jičín 70:23 + 34:59
63. Pavlová Libuše MOV7451 C SKOB Ostrava 70:53 + 35:29
64. Peňázová Hana VRB7878 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem, z.s. 72:22 + 36:58
65. Vysmeková Marcela LCE C OOB TJ Slovan Luhačovice 72:30 + 37:06
66. Karásek Dalibor NER C Neregistrovaní - Bělohlávek 77:17 + 41:53
67. Martinásková Václava NER C Neregistrovaní - Bělohlávek 79:14 + 43:50
68. Skoumalová Marie KON4589 C KOB Konice 82:45 + 47:21
69. Kaufmanová Martina TRI7250 C TJ TŽ Třinec 82:53 + 47:29
70. Kaufmanová Iveta TRI7251 C TJ TŽ Třinec 83:50 + 48:26
71. Šperlich Pavel 1LX7700 C Radioklub OK2KYZ Nový Jičín 84:02 + 48:38
72. Svobodová Mariana BFM6751 C SKOB Frýdek - Místek 91:14 + 55:50
73. Adámková Ivana 1LX0151 C Radioklub OK2KYZ Nový Jičín 117:10 + 81:46
Said Mahmoud UOL6900 C Spolek orientačních běžců Olomouc DISK
T
6.80 km, 370 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Raus Josef AOV C OOB TJ Baník Ostrava 77:36
2. Ryška Kamil TRI7800 C TJ TŽ Třinec 79:38 + 2:02
3. Slivečka Jan MOV8901 C SKOB Ostrava 82:44 + 5:08
4. Kuchař Jiří NER C Neregistrovaní - Bělohlávek 83:03 + 5:27
5. Bubla Jiří NER C Neregistrovaní - Bělohlávek 91:35 + 13:59
5. Kavan Jiří SKM9402 C KOB Směr Kroměříž 91:35 + 13:59
7. Hrabal Zdeněk BFM7801 C SKOB Frýdek - Místek 96:31 + 18:55
8. Svačinková Jitka VRB7777 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem, z.s. 101:43 + 24:07
9. Haltof Jindřich TRI6201 C TJ TŽ Třinec 126:56 + 49:20
10. Kuchařová Anna NER C Neregistrovaní - Bělohlávek 162:40 + 85:04
Popieluch Michal NER C Neregistrovaní - Bělohlávek DISK