Logo

Přihlášky závodu: Rumcajsovy míle

Datum:
12.08.2022
Místo konání:
Mostek
Pořadatel:
SJC - Sportcentrum Jičín
Kategorie:
D10     D10N     D12     D14     D16     D18     D21A     D21B     D21C     D35     D40     D45A     D45B     D50     D55     D60     D65     D70     D75     H10N     H10     H12     H14     H16     H18     H21A     H21B     H21C     H35     H40     H45A     H45B     H50     H55     H60     H65     H70     H75     HDR     P    

D10

(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
TBM1352 Kozáková Zuzana KOS TJ Tesla Brno C 9577 Ano Ano Ano 480 Kč
LCE1251 Stacke Viktorie OOB TJ Slovan Luhačovice C 7053853 Ano Ano Ano 480 Kč
BOR1451 Karafiátová Kamila OK Jiskra Nový Bor C 4287 Ano Ano Ano 480 Kč
TBM1364 Tomíčková Ivana KOS TJ Tesla Brno C 2096247 Ano Ano Ano 480 Kč
TBM1372 Ptáčková Lucie KOS TJ Tesla Brno C 8001372 Ano Ano Ano 480 Kč
LOU1250 Kolářová Zuzana SK Moravan Louňovice C 2143350 Ano Ano Ano 480 Kč
PHK1253 Korbelová Eliška OK 99 Hradec Králové C 2124758 Ano Ano Ano 480 Kč
PHK1254 Korbelová Tereza OK 99 Hradec Králové C 2080941 Ano Ano Ano 480 Kč
DKP1453 Janečková Eliška Oddíl OB Kotlářka C 8012873 Ano Ano Ano 480 Kč
SJH1351 Komárková Ondřejka SOS Jindřichův Hradec C 8662283 Ano Ano Ano 480 Kč
DOR1250 Fialová Kristýna OK Dobříš C 2125352 Ano Ano Ano 480 Kč
0200002 Sýkorová Žofie 020 - žádný 2213813 Ne Ano Ne 160 Kč
VRL1254 Saturová Eliška OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2181281 Ano Ano Ano 630 Kč
JEN1351 Kutková Sára OB Jenišovice C 8026626 Ano Ano Ano 630 Kč
PHK1251 Pozdílková Kateřina OK 99 Hradec Králové C 8042139 Ano Ano Ano 630 Kč
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
TBM1552 Kozáková Michaela KOS TJ Tesla Brno C 515006 Ano Ano Ano 480 Kč
TBM1551 Hübnerová Johana KOS TJ Tesla Brno C 2082923 Ano Ano Ano 480 Kč
JIL1351 Brožíková Johanka OK Jilemnice C 2139472 Ano Ano Ano 480 Kč
KAM1456 Voleská Andrea OK Kamenice C 2222807 Ano Ano Ano 480 Kč
PHK1451 Melicharová Nina OK 99 Hradec Králové C 224919 Ano Ano Ano 630 Kč
LTU1350 Retková Adina OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2001944 Ano Ne Ne 210 Kč

D12

(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
SJC1050 Jakubcová Karolína Sportcentrum Jičín B 8112770 Ano Ano Ano 0 Kč
MLA1151 Fišáková Leona MLOK Mariánské Lázně C 2082925 Ano Ano Ano 480 Kč
BOR1051 Ouzká Eliška OK Jiskra Nový Bor B 8304116 Ano Ano Ano 480 Kč
LTU1150 Vaňátková Thea OOB TJ Lokomotiva Trutnov B 8054112 Ne Ne Ano 160 Kč
TBM1054 Tomíčková Eliška KOS TJ Tesla Brno B 7300558 Ano Ano Ano 480 Kč
PGP1155 Mrázková Berta SK Praga B 8010800 Ano Ano Ano 0 Kč
JIL1052 Valdmanová Anna OK Jilemnice C 2127633 Ano Ano Ano 480 Kč
PHK1152 Horáková Eliška OK 99 Hradec Králové B 2099496 Ano Ano Ano 480 Kč
TBM1052 Eliášová Viktorie KOS TJ Tesla Brno B 8088388 Ano Ano Ano 480 Kč
SJC1152 Šolcová Elsa Sportcentrum Jičín B 8047201 Ano Ano Ano 0 Kč
LOU1050 Kolářová Veronika SK Moravan Louňovice B 8137518 Ano Ano Ano 480 Kč
TBM1188 Schwabová Barbora KOS TJ Tesla Brno B 8042134 Ano Ano Ano 480 Kč
SJC1153 Krykorková Zuzana Sportcentrum Jičín B 2102075 Ano Ano Ano 0 Kč
SJH1151 Komárková Radka SOS Jindřichův Hradec B 8003655 Ano Ano Ano 480 Kč
PHK1056 Vítková Eliška OK 99 Hradec Králové C 8007193 Ano Ano Ano 480 Kč
RBK1151 Broschová Alžběta SK Radioklub Blansko B 8140939 Ano Ano Ano 630 Kč
DKP1168 Tomešová Evelína Oddíl OB Kotlářka C 8112161 Ano Ano Ano 630 Kč
RIC1051 Havlíčková Zuzana OB Říčany B 8016298 Ne Ne Ano 210 Kč
BFM1051 Chudíková Magdalena SKOB Frýdek - Místek B 2087504 Ano Ano Ano 630 Kč

D14

(23)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
TRI0953 Cymorková Julie TJ TŽ Třinec B 8004343 Ano Ano Ano 480 Kč
MOV0951 Juřeníková Ema SKOB Ostrava C 2045154 Ano Ano Ano 480 Kč
SHK0954 Lapáčková Šárka OK Slavia Hradec Králové B 2126271 Ano Ano Ano 480 Kč
TBM0989 Kotecká Marie Anna KOS TJ Tesla Brno B 440698 Ano Ano Ano 480 Kč
VIC0952 Kubíčková Lucie OB Vizovice B 1400414 Ano Ano Ano 480 Kč
TZL0953 Růžičková Žofie SKOB Zlín C 2113089 Ano Ano Ano 480 Kč
VLI0853 Šestáková Johana Slavia Liberec orienteering A 8119509 Ano Ano Ano 480 Kč
TBM0980 Ptáčková Julie KOS TJ Tesla Brno A 8077877 Ano Ano Ano 480 Kč
PGP0955 Kubecová Markéta SK Praga C 232246 Ano Ano Ano 480 Kč
TBM0888 Čechová Johana KOS TJ Tesla Brno A 8180908 Ano Ano Ano 480 Kč
JIL0955 Brožíková Barbora OK Jilemnice C 2139480 Ano Ano Ano 480 Kč
DKP0951 Mullis Carolina Oddíl OB Kotlářka C 8080812 Ano Ano Ano 480 Kč
VSP0950 Kučerová Kateřina USK Praha B 8013954 Ano Ano Ano 480 Kč
TZL0950 Kundratová Eva SKOB Zlín B 8209279 Ano Ano Ano 480 Kč
TAP0953 Štěpánková Emma KOB Tretra Praha C 8196088 Ne Ano Ano 320 Kč
SKM0951 Kolaříková Erika KOB Směr Kroměříž C 8680289 Ano Ano Ano 480 Kč
FSP0953 Bartoňová Elena VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha B 2029181 Ano Ano Ano 480 Kč
DOR0953 Petriláková Amálie Rebeka OK Dobříš B 8028871 Ano Ano Ano 480 Kč
SNA0851 Balcarová Olga TJ START Náchod B 8076019 Ano Ano Ne 320 Kč
JIL0852 Kynčlová Anna OK Jilemnice B 8140914 Ano Ne Ne 210 Kč
SIT0951 Kawuloková Tereza OK SILESIA B 8003651 Ano Ano Ano 630 Kč
RIC0853 Havlíčková Veronika OB Říčany B 8109375 Ne Ne Ano 210 Kč
PHK0952 Pozdílková Zuzana OK 99 Hradec Králové C 8042144 Ano Ano Ano 630 Kč

D16

(22)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
TBM0756 Kubáňová Tereza KOS TJ Tesla Brno B 8663207 Ano Ano Ano 690 Kč
PHK0777 Novotná Vendula OK 99 Hradec Králové A 8033203 Ano Ano Ano 690 Kč
RBK0752 Šujanová Berenika SK Radioklub Blansko C 8004048 Ano Ano Ano 690 Kč
VRL0651 Hájková Marie OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2092425 Ano Ano Ano 690 Kč
LTU0753 Kvášovská Ludmila OOB TJ Lokomotiva Trutnov A 8680392 Ne Ne Ano 230 Kč
BOR0752 Kocmanová Adéla OK Jiskra Nový Bor B 8051249 Ano Ano Ano 690 Kč
TRI0659 Sližová Lucie TJ TŽ Třinec B 8022675 Ano Ano Ano 690 Kč
NPA0652 Plecháčová Marie SK LOB Nová Paka B 2122274 Ano Ano Ano 690 Kč
RIC0655 Kotková Adéla OB Říčany A 8445334 Ano Ano Ano 690 Kč
TBM0758 Dobrovolná Anna KOS TJ Tesla Brno B 8120028 Ano Ano Ano 690 Kč
SJI0750 Vítková Hana OK Jihlava A 8226390 Ano Ano Ano 690 Kč
ZBM0658 Tomanová Eliška SK Brno Žabovřesky A 8116744 Ano Ano Ano 690 Kč
TBM0655 Ehlová Martina KOS TJ Tesla Brno B 8667955 Ano Ano Ano 690 Kč
LTU0750 Závodná Zuzana OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 426320 Ano Ano Ano 690 Kč
JIL0750 Votočková Amélie OK Jilemnice B 8047184 Ano Ano Ano 900 Kč
RUZ0650 Hofhanzlová Štěpánka TJ Růžená B 8116689 Ano Ano Ano 900 Kč
SHK0750 Netuková Anežka OK Slavia Hradec Králové B 8660536 Ne Ne Ano 300 Kč
KSU0650 Juřinová Adéla Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2058487 Ano Ne Ne 300 Kč
BOR0661 Konovalova Daria OK Jiskra Nový Bor B 8304118 Ano Ano Ano 900 Kč
0500002 Nikolajuk Maja 050 - (POL) UKS Orientpark.pl 8013972 Ano Ano Ano 900 Kč
JEN0752 Kutková Tereza OB Jenišovice C 2112732 Ano Ano Ano 900 Kč
LTU0751 Imrišková Natálie OOB TJ Lokomotiva Trutnov 2057584 Ano Ano Ne 600 Kč

D18

(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
PGP0557 Šimšová Pavla SK Praga A 8656743 Ano Ano Ano 690 Kč
SRK0551 Morávková Zuzana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. A 8517323 Ano Ano Ano 690 Kč
MOV0552 Vojkůvková Hana SKOB Ostrava B 8445291 Ano Ano Ano 690 Kč
JIL0453 Janovská Vendula OK Jilemnice A 8013900 Ano Ano Ano 690 Kč
JIL0451 Gottsteinová Ema OK Jilemnice B 2078459 Ano Ano Ano 690 Kč
KPY0450 Pavlíčková Hana SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. B 8226325 Ano Ano Ano 900 Kč
DKP0463 Szymanská Zuzana Oddíl OB Kotlářka B 8014458 Ano Ano Ano 900 Kč
JPV0555 Plachá Aneta Oddíl OS SK Prostějov B 8662307 Ano Ano Ano 900 Kč
(23)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
PGP8755 Králová Vanda SK Praga C 8660507 Ano Ano Ano 690 Kč
DKP8758 Bochenková Martina Oddíl OB Kotlářka C 8656549 Ano Ano Ano 690 Kč
MFP7651 Šimšová Jana Matfyz Praha C 8654889 Ano Ano Ano 690 Kč
VPM8787 Bouchalová Vendula KOS Slavia Plzeň C 8033264 Ano Ano Ano 690 Kč
MFP7050 Sieglová Dagmar Matfyz Praha C 8660371 Ano Ano Ano 690 Kč
TBM7952 Kozáková Zdenka KOS TJ Tesla Brno E 8663149 Ano Ano Ano 690 Kč
31D7350 Straube Hanka (GER) SV Lengefeld 8100973 Ano Ano Ano 690 Kč
PGP9056 Bogarová Adélka SK Praga E 8663183 Ano Ano Ano 690 Kč
MFP8450 Pecoldová Pavlína Matfyz Praha C 8066680 Ne Ne Ano 230 Kč
SSU8151 Klíchová Jana SK Severka Šumperk C 8033234 Ano Ano Ano 690 Kč
TUR8153 Omová Michaela OOB TJ Turnov E 8013899 Ano Ano Ano 690 Kč
PHK8750 Losmanová Zuzana OK 99 Hradec Králové C 8328682 Ano Ne Ne 230 Kč
LPU9460 Procházková Štěpánka OK Lokomotiva Pardubice C 2073750 Ano Ano Ano 690 Kč
PGP9657 Müllerová Eva SK Praga C 428297 Ano Ano Ano 690 Kč
SJH9451 Benešová Jana SOS Jindřichův Hradec R 8656518 Ano Ano Ano 690 Kč
NPA9151 Nováková Zuzana SK LOB Nová Paka C 8116676 Ano Ano Ano 690 Kč
ZBM0352 Barnatová Klára SK Brno Žabovřesky A 8660403 Ano Ano Ano 690 Kč
ZBM8954 Hendrychová Zuzana SK Brno Žabovřesky C 8660408 Ano Ano Ano 690 Kč
JIL0352 Karlová Anna OK Jilemnice E 8656606 Ano Ano Ano 690 Kč
SMR8754 Lukavcová Ivana SNS Smržovka C 8656734 Ano Ano Ano 900 Kč
VLI8055 Kolaja Ehlerová Jana Slavia Liberec orienteering C 8629817 Ano Ne Ne 300 Kč
DKP8450 Kolínová Kristýna Oddíl OB Kotlářka R 8450007 Ano Ano Ne 600 Kč
ZBM8350 Hiklová Natalia SK Brno Žabovřesky E 8660431 Ano Ano Ano 900 Kč
(34)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
EKP8651 Hausmannová Klára VŠTJ Ekonom Praha C 8013880 Ano Ano Ano 0 Kč
DKP8850 Svobodná Šárka Oddíl OB Kotlářka C 887612 Ne Ano Ne 230 Kč
SJI9056 Řezníčková Tereza OK Jihlava C 2042543 Ano Ano Ano 690 Kč
PDY0150 Nováková Eliška Běhej Poděbrady C 8033215 Ano Ano Ne 460 Kč
FSP8650 Studničná Lenka VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8028805 Ano Ano Ano 690 Kč
AOV8750 Vlachová Tereza OOB TJ Baník Ostrava C 8016301 Ano Ano Ano 690 Kč
SJI8956 Kafková Tereza OK Jihlava C 52335 Ano Ano Ano 690 Kč
LTP0151 Pavlová Martina OOB TJ Lokomotiva Teplice C 8662324 Ano Ano Ano 690 Kč
HOR0050 Rückerová Šárka TJ Jiskra Hořice C 8013831 Ano Ano Ano 690 Kč
SNA8851 Doležalová Libuše TJ START Náchod C 8047149 Ano Ano Ano 690 Kč
VLI0452 Šestáková Marie Slavia Liberec orienteering B 8667522 Ano Ano Ano 690 Kč
STH9356 Ducháčková Kateřina SK Studenec C 416278 Ano Ano Ano 690 Kč
ZBM8282 Mesiarkinová Kamila SK Brno Žabovřesky C 7200319 Ano Ano Ano 690 Kč
PHK0353 Horáková Veronika OK 99 Hradec Králové B 2087682 Ano Ano Ano 690 Kč
DKP8255 Míková Šárka Oddíl OB Kotlářka C 8022636 Ano Ano Ano 690 Kč
DKP7251 Vítečková Kateřina Oddíl OB Kotlářka C 7007201 Ne Ne Ano 230 Kč
AOP7251 Kašparová Šárka Orientační Běh Opava C 7522295 Ano Ano Ano 690 Kč
ROU9554 Koubová Lenka SKOB Roudnice nad Labem C 8518325 Ano Ano Ano 690 Kč
TAP9052 Tihonová Hana KOB Tretra Praha C 8660593 Ano Ne Ano 600 Kč
TJP9850 Černá Kateřina TJ Sokol Troja C 53527 Ano Ano Ano 900 Kč
VRL9955 Matoušová Kateřina OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8420963 Ano Ano Ano 900 Kč
0410009 Fučíková Hana 041 - Asociace ROB ČR 1775519 Ano Ne Ne 230 Kč
0410010 Matulová Lucie 041 - Asociace ROB ČR 2042533 Ano Ne Ne 230 Kč
0410011 Jirásková Barbora 041 - Asociace ROB ČR 2092424 Ano Ne Ne 230 Kč
0410012 Bártová Kristýna 041 - Asociace ROB ČR 2023950 Ano Ne Ne 230 Kč
0410013 Klecová Johana 041 - Asociace ROB ČR 7000709 Ano Ne Ne 230 Kč
0410014 Novotná Michaela 041 - Asociace ROB ČR 8013862 Ano Ne Ne 230 Kč
0430001 Kastnerová Lucie 043 - OBA 7210306 Ne Ano Ano 600 Kč
LPU0357 Pušová Bára OK Lokomotiva Pardubice A 8013925 Ano Ano Ano 900 Kč
BOR9751 Kameníková Andrea OK Jiskra Nový Bor C 2051536 Ano Ano Ano 900 Kč
TUR8857 Kufel Agata OOB TJ Turnov C 8407270 Ne Ne Ano 300 Kč
0590002 Pachnik Małgorzata 059 - (POL) UKS "Orientpark.pl" Iwiny 8110693 Ne Ano Ano 600 Kč
0410021 Jansová Martina 041 - Asociace ROB ČR 2067239 Ano Ne Ne 300 Kč
0620001 Hlaváčová Mirka 062 - Hlavacovi 53247 Ano Ano Ano 900 Kč
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
PDY9350 Kotrčová Lenka Běhej Poděbrady C 8183166 Ano Ano Ano 690 Kč
BOR7958 Votýpková Zuzana OK Jiskra Nový Bor C 8660512 Ano Ano Ano 690 Kč
ZVO0152 Vallová Kristýna OB SK Zvole C 2035151 Ano Ano Ano 690 Kč
0140002 Ščehovičová Zuzana 014 - EBB 305982 Ano Ano Ano 690 Kč
NEK9950 Marešová Alexandra Nejdek Orienteering C 2067348 Ano Ano Ano 690 Kč
LCE9453 Müllerová Markéta OOB TJ Slovan Luhačovice C 303912 Ano Ano Ano 690 Kč
RBK9252 Mazalová Monika SK Radioklub Blansko C 8667995 Ano Ano Ano 690 Kč
STH8852 Vejrová Iva SK Studenec C 8656522 Ano Ano Ano 690 Kč
0440002 Březovská Tereza 044 - OBA2 9491 Ne Ano Ano 600 Kč
ADA0351 Richterová Julie OOB Spartak Adamov C 49285 Ano Ano Ano 900 Kč
0530001 Vobořilová Markéta 053 - CZAR 2039125 Ne Ano Ano 600 Kč
DKP9052 Hořejší Jana Oddíl OB Kotlářka C 8947 Ne Ano Ne 300 Kč
ASU9250 Handlová Andrea Magnus Orienteering C 301589 Ano Ano Ano 900 Kč
0230002 Śliwczyńska Ilona 023 - (POL) Team360 8121278 Ano Ano Ano 900 Kč

D35

(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
DKP8257 Collis Blanka Oddíl OB Kotlářka C 517704 Ano Ano Ano 690 Kč
CST8351 Málková Šárka OB Strakonice C 8051083 Ano Ano Ano 690 Kč
DKP8550 Tučková Lucie Oddíl OB Kotlářka C 2095927 Ano Ano Ne 460 Kč
TJP6550 Pecharová Michaela TJ Sokol Troja C 301536 Ano Ano Ano 690 Kč
SCP8150 Havlínová Zuzana OK Sparta Praha C 8226305 Ano Ano Ano 690 Kč
MOV8052 Juřeníková Hana SKOB Ostrava C 420413 Ano Ano Ano 690 Kč
TAP8453 Puchernová Zuzana KOB Tretra Praha C 8190384 Ano Ano Ano 690 Kč
TBM7374 Ptáčková Veronika KOS TJ Tesla Brno C 2083378 Ano Ano Ano 690 Kč
JEN8451 Kalousková Pavla OB Jenišovice C 8012882 Ano Ano Ano 690 Kč
TBM7654 Štěpánková Kateřina KOS TJ Tesla Brno C 8149893 Ano Ano Ano 690 Kč
KRN8383 Jiříčková Bětka KOS TJ Lokomotiva Krnov C 8654901 Ano Ano Ano 690 Kč
PHK8055 Vítková Lucie OK 99 Hradec Králové C 8006766 Ano Ano Ano 690 Kč
19D8450 Engelhardt Katja (GER) SSV Planeta Radebeul 8606482 Ano Ano Ano 900 Kč
ZAK7150 Furuczová Jelka OK Netopýr Zákupy C 8000989 Ano Ano Ano 900 Kč
JPV7676 Plachá Andrea Oddíl OS SK Prostějov C 8516420 Ano Ano Ano 900 Kč
VSP7752 Gajdová Kristina USK Praha C 8006765 Ne Ne Ano 300 Kč
66P7606 Pabich Maria (POL) UKS Azymut Pabianice 8033071 Ano Ano Ano 900 Kč

D40

(32)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
DCE7950 Zeman Klára KOB Dobřichovice C 2113474 Ano Ano Ano 690 Kč
DKL8052 Lohová Monika KOB Kladno C 8008263 Ano Ano Ano 690 Kč
PHK8255 Novotná Martina OK 99 Hradec Králové C 8076619 Ano Ano Ano 690 Kč
BOR7853 Patková Kateřina OK Jiskra Nový Bor C 8304113 Ano Ano Ano 690 Kč
RBK7851 Šujanová Kateřina SK Radioklub Blansko C 2127529 Ano Ano Ano 690 Kč
0060002 Zýková Martina 006 - Špekouni 887905 Ano Ano Ano 690 Kč
TBM7856 Kotecká Michaela KOS TJ Tesla Brno C 9001060 Ano Ano Ano 690 Kč
TBM8062 Tomíčková Dana KOS TJ Tesla Brno C 8518312 Ano Ano Ano 690 Kč
RBK8151 Kozumplíková Alice SK Radioklub Blansko C 8116776 Ano Ano Ano 690 Kč
JPV7650 Chmelářová Radka Oddíl OS SK Prostějov C 8648640 Ano Ano Ano 690 Kč
KAM8050 Voleská Alice OK Kamenice C 2051530 Ano Ano Ano 690 Kč
LTU7850 Termerová Jana OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2103288 Ano Ano Ano 690 Kč
SOB7850 Kolaříková Marie SOBSA C 8196075 Ano Ano Ano 690 Kč
SOB7150 Brabencová Alena SOBSA C 887945 Ano Ano Ano 690 Kč
NPA8151 Píšová Monika SK LOB Nová Paka C 7201810 Ano Ano Ano 690 Kč
SJH7853 Gregorová Lenka SOS Jindřichův Hradec C 2096216 Ano Ano Ano 690 Kč
SJI7852 Vítková Lenka OK Jihlava C 8107734 Ano Ano Ano 690 Kč
DKP8151 Janečková Markéta Oddíl OB Kotlářka C 8033270 Ano Ano Ano 690 Kč
DOR8050 Fialová Jana OK Dobříš C 2125348 Ano Ano Ano 690 Kč
DOR7656 Petriláková Petra OK Dobříš C 8226435 Ano Ano Ano 690 Kč
PZR7850 Sovová Markéta UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 220400 Ano Ano Ano 690 Kč
KOR7950 Hladká Petra OB DDM Kostelec nad Orlicí C 8660542 Ano Ano Ano 690 Kč
LTU7854 Kotyková Libuše OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2108882 Ano Ne Ano 460 Kč
PHK7551 Melicharová Zdeňka OK 99 Hradec Králové C 8028877 Ano Ano Ano 900 Kč
RUZ7951 Hofhanzlová Hana TJ Růžená C 2801046 Ano Ano Ano 900 Kč
SJI8151 Bartáková Petra OK Jihlava C 8076038 Ano Ano Ano 900 Kč
KSU8080 Juřinová Radka Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 515179 Ano Ne Ne 300 Kč
SHK7851 Suchá Eva OK Slavia Hradec Králové C 8656671 Ano Ano Ano 900 Kč
BFM7851 Chudíková Pavla SKOB Frýdek - Místek C 2087514 Ano Ano Ano 900 Kč
0410018 Redka Olena 041 - Asociace ROB ČR 8009978 Ano Ne Ne 0 Kč
JEN8050 Kutková Hana OB Jenišovice C 2112773 Ano Ano Ne 600 Kč
MFP8050 Nedbalová Jana Matfyz Praha C 2067234 Ano Ano Ne 600 Kč
(27)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
BZP7651 Papicová Silvie Báječné ženy v orientačním běhu C 8014449 Ano Ano Ano 690 Kč
BZP7650 Pospíšilová Štěpánka Báječné ženy v orientačním běhu C 2102806 Ano Ano Ano 690 Kč
TBM7275 Kubáňová Jana KOS TJ Tesla Brno C 8007275 Ano Ano Ano 690 Kč
BOR7658 Karafiátová Lucie OK Jiskra Nový Bor C 8160190 Ano Ano Ano 690 Kč
ZPV6553 Jirková Renata KOB ZPV Prostějov C 8047130 Ano Ano Ano 690 Kč
SHK7651 Lapáčková Soňa OK Slavia Hradec Králové C 2120644 Ano Ano Ano 690 Kč
JIL7554 Vlastníková Lucie OK Jilemnice C 2060258 Ano Ano Ano 690 Kč
BZP7351 Petýrková Pavlína Báječné ženy v orientačním běhu C 2113516 Ano Ano Ano 690 Kč
BOR7457 Janoušková Iveta OK Jiskra Nový Bor C 8431 Ano Ano Ano 690 Kč
BOR7551 Špeldová Magdaléna OK Jiskra Nový Bor C 8439 Ano Ano Ano 690 Kč
RIC7575 Rožková Petra OB Říčany C 8660563 Ano Ano Ano 690 Kč
TBM7659 Čechová Marcela KOS TJ Tesla Brno C 8007659 Ano Ano Ano 690 Kč
DKP7753 Mullis Kateřina Oddíl OB Kotlářka C 8660470 Ano Ano Ano 690 Kč
JIL7553 Karlová Kateřina OK Jilemnice C 2096130 Ano Ano Ano 690 Kč
PHK7456 Samková Renáta OK 99 Hradec Králové C 1413977 Ano Ano Ano 690 Kč
VSP7551 Kučerová Marie USK Praha C 2127526 Ano Ano Ano 690 Kč
LOU7750 Bartůňková Lucie SK Moravan Louňovice C 2143389 Ano Ano Ano 690 Kč
LPU7356 Mrskočová Dana OK Lokomotiva Pardubice C 8033225 Ano Ano Ano 690 Kč
TZL7350 Kundratová Jana SKOB Zlín C 8660357 Ano Ano Ano 690 Kč
TBM7371 Schwabová Kateřina KOS TJ Tesla Brno C 8001411 Ano Ano Ano 690 Kč
FSP7550 Bartoňová Terezie VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2092410 Ano Ano Ano 690 Kč
PHK6752 Kosová Michaela OK 99 Hradec Králové C 8660597 Ano Ano Ano 690 Kč
RBK7451 Broschová Lucie SK Radioklub Blansko C 8006757 Ano Ano Ano 900 Kč
TBM7475 Milánová Jindřiška KOS TJ Tesla Brno 443078 Ano Ano Ano 900 Kč
PGP7551 Šimerková Olga SK Praga C 8648558 Ano Ano Ano 900 Kč
TBM7467 Grycová Petra KOS TJ Tesla Brno C 8115113 Ano Ano Ano 900 Kč
EKP7257 Konečná Marcela VŠTJ Ekonom Praha C 8662277 Ne Ano Ano 600 Kč
(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
BFM7152 Řeháková Jana SKOB Frýdek - Místek C 2113071 Ano Ano Ano 690 Kč
MLA7750 Fišáková Hana MLOK Mariánské Lázně C 8656664 Ano Ano Ano 690 Kč
LTP7351 Kamírová Gabriela OOB TJ Lokomotiva Teplice C 232494 Ano Ano Ano 690 Kč
ROZ7350 Jírová Monika OK Roztoky C 1415713 Ano Ano Ano 690 Kč
LPU7558 Krpatová Zuzana OK Lokomotiva Pardubice C 8042136 Ano Ano Ano 690 Kč
PDY7350 Nováková Martina Běhej Poděbrady C 2102798 Ano Ano Ne 460 Kč
BOR7758 Kameníková Kateřina OK Jiskra Nový Bor C 8441 Ano Ano Ano 690 Kč
VRL7353 Smith Lucie OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2096241 Ano Ano Ano 690 Kč
NEK7450 Marešová Marcela Nejdek Orienteering C 301416 Ano Ano Ano 690 Kč
JIL7352 Jónová Markéta OK Jilemnice C 2134347 Ano Ano Ano 690 Kč
RIC7352 Kotková Lenka OB Říčany C 2085603 Ano Ano Ano 690 Kč
TYN7452 Kašparová Eva OOB SK Týniště nad Orlicí C 2111703 Ano Ano Ano 690 Kč
DCE7550 Kándlová Adéla KOB Dobřichovice C 2113044 Ano Ano Ano 690 Kč
STH7351 Junková Kateřina SK Studenec C 7204984 Ano Ano Ano 690 Kč
STH7750 Gallová Helena SK Studenec C 2008993 Ano Ano Ano 690 Kč
MOV7452 Bergrová Petra SKOB Ostrava C 52981 Ano Ano Ano 690 Kč
LPM7353 Čepičková Jana OK Lokomotiva Plzeň C 7210116 Ano Ano Ano 900 Kč
DOR7555 Hrušková Blanka OK Dobříš C 2134295 Ano Ano Ano 900 Kč
ADA7451 Richterová Nataša OOB Spartak Adamov C 52715 Ano Ano Ano 900 Kč
JIL7753 Kubíčková Jitka OK Jilemnice 2212011 Ano Ano Ano 900 Kč
JPV7171 Vidmuchová Martina Oddíl OS SK Prostějov C 8013828 Ano Ano Ano 900 Kč

D50

(34)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
BZP7150 Krotilová Magdaléna Báječné ženy v orientačním běhu C 2092416 Ano Ano Ano 690 Kč
SNA7155 Douchová Jaroslava TJ START Náchod C 9606 Ano Ano Ano 690 Kč
LME6850 Gabryšová Tereza SK Los Mělník C 8013891 Ano Ano Ano 690 Kč
SLA6950 Hrdličková Ludmila SKOB Slaný C 8033240 Ano Ano Ano 690 Kč
JIL7051 Třešňáková Blanka OK Jilemnice C 2096128 Ano Ano Ano 690 Kč
LTU6951 Bendáková Jitka OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2085652 Ano Ano Ano 690 Kč
BOR6951 Rejholcová Andrea OK Jiskra Nový Bor C 8033288 Ano Ano Ano 690 Kč
JIL7258 Janovská Věra OK Jilemnice C 2127634 Ano Ano Ano 690 Kč
0080002 Pánková Martina 008 - (SVK) Oddiel OB TJ Rapid Bratislava 2057961 Ano Ano Ano 690 Kč
LCE6569 Hubáčková Dagmar OOB TJ Slovan Luhačovice C 8670733 Ano Ano Ano 690 Kč
TBM7071 Miková Iva KOS TJ Tesla Brno C 53270 Ano Ano Ano 690 Kč
0120001 Wengrin Ágnes 012 - (HUN) Tipo 8230423 Ano Ano Ano 690 Kč
0170002 Nadera Agata 017 - (POL) CX80 POLAND 8645189 Ano Ano Ano 690 Kč
PHK6961 Weberová Zuzana OK 99 Hradec Králové C 9462 Ne Ano Ne 230 Kč
TBM7258 Hlaváčová Šárka KOS TJ Tesla Brno C 49656 Ano Ano Ano 690 Kč
PGP7053 Šejnová Magdalena SK Praga C 2129235 Ano Ano Ano 690 Kč
0210001 Németh Zsoltné 021 - (HUN) Veszprémi Honvéd SE 8220968 Ano Ano Ano 690 Kč
NPA6851 Machová Iveta SK LOB Nová Paka C 7207884 Ano Ano Ano 690 Kč
0230001 Trykozko Urszula 023 - (POL) Team360 8072469 Ano Ano Ano 690 Kč
SJH7051 Benešová Iva SOS Jindřichův Hradec C 8660392 Ano Ano Ano 690 Kč
PGP7151 Čtrnáctová Magdalena SK Praga C 8005137 Ano Ano Ano 690 Kč
TYN6850 Šišmová Hana OOB SK Týniště nad Orlicí C 7209364 Ano Ano Ano 690 Kč
SKM7250 Mičíková Lada KOB Směr Kroměříž C 8680394 Ano Ano Ano 690 Kč
DOR7150 Nová Jana OK Dobříš C 8663122 Ano Ano Ano 690 Kč
TTR7251 Nešporová Marie OOB Třebíč C 52242 Ano Ano Ano 690 Kč
JIL7256 Kynčlová Dagmar OK Jilemnice C 9074 Ano Ne Ne 300 Kč
JPV6556 Štorková Simona Oddíl OS SK Prostějov C 8006556 Ano Ano Ano 900 Kč
PZR6969 Nechutová Alena UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 8022352 Ano Ano Ano 900 Kč
LPU6052 Knapová Iva OK Lokomotiva Pardubice C 8648581 Ano Ano Ano 900 Kč
KAS7051 Eichlerová Jana KOB Kamenický Šenov C 8113530 Ano Ano Ano 900 Kč
PHK7150 Čermáková Lucie OK 99 Hradec Králové C 2103266 Ano Ano Ano 900 Kč
FYD6952 Würzová Kateřina Jizerský klub OB Frýdlant C 8670782 Ano Ano Ano 900 Kč
SHK7252 Dohnálková Jana OK Slavia Hradec Králové C 51131 Ano Ano Ano 900 Kč
0550001 Varhaníčková Jana 055 - xxxxxKM 2222787 Ano Ano Ano 900 Kč

D55

(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
PEN6350 Kábrtová Iva OK RECO Sport C 8030630 Ano Ano Ano 690 Kč
LTU6752 Stodůlková Lenka OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 8047168 Ano Ano Ano 690 Kč
SOB6350 Choutková Lenka SOBSA C 2419963 Ano Ano Ano 690 Kč
BOR6654 Halířová Eva OK Jiskra Nový Bor C 8028822 Ano Ano Ano 690 Kč
SCP6150 Kavková Dana OK Sparta Praha C 8222227 Ano Ano Ano 690 Kč
TBM6653 Lukášová Lenka KOS TJ Tesla Brno C 53288 Ano Ano Ano 690 Kč
JEN6451 Švarcová Lenka OB Jenišovice C 8033291 Ano Ano Ano 690 Kč
LPU6654 Valachová Jana OK Lokomotiva Pardubice C 253353 Ano Ano Ano 690 Kč
0180002 Jakubecz Andrea 018 - (HUN) BBB Hungary 8000728 Ano Ano Ano 690 Kč
KNC6550 Komersová Jana Sokol Kostelec n. Č. l. C 8226399 Ano Ano Ano 690 Kč
23P6550 Bargiel Beata (POL) OK!Sport Warszawa 2086530 Ano Ano Ano 690 Kč
KAM6650 Šafková Petra OK Kamenice C 8189818 Ano Ano Ano 690 Kč
SJI6051 Hrstková Dana OK Jihlava C 8656651 Ano Ano Ano 690 Kč
CET6450 Záveská Anna TJ Loko Česká Třebová C 331549 Ano Ano Ano 690 Kč
KUO6499 Mutinská Zdeňka KOB Ústí nad Orlicí C 8482088 Ano Ano Ano 690 Kč
VRL6251 Vlachová Hana OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8962 Ano Ano Ano 900 Kč
SHK6450 Macháčková Jana OK Slavia Hradec Králové C 7211287 Ano Ano Ano 900 Kč
RBK6767 Pekárková Radka SK Radioklub Blansko C 2067938 Ano Ano Ano 900 Kč

D60

(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
SHK5852 Bláhová Luba OK Slavia Hradec Králové C 9118 Ano Ano Ano 690 Kč
DKP5651 Klusáková Jitka Oddíl OB Kotlářka C 8660376 Ano Ano Ano 690 Kč
JIL6052 Jiřištová Hana OK Jilemnice C 9093 Ano Ano Ano 690 Kč
DKP5851 Svobodná Eva Oddíl OB Kotlářka C 301365 Ano Ano Ano 690 Kč
BZP5850 Kujanová Martina Báječné ženy v orientačním běhu C 301647 Ano Ano Ano 690 Kč
BOR6152 Kubátová Ivana OK Jiskra Nový Bor C 2126287 Ano Ano Ano 690 Kč
KPY6050 Freyová Michaela SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301394 Ano Ano Ano 690 Kč
LCE5852 Vlažná Mirka OOB TJ Slovan Luhačovice C 8660397 Ano Ano Ano 690 Kč
KRN5950 Holinková Milada KOS TJ Lokomotiva Krnov C 8648621 Ano Ano Ano 690 Kč
MFP6050 Hlaváčová Jarka Matfyz Praha C 2081364 Ano Ano Ano 690 Kč
KNC6150 Havlíčková Jindřiška Sokol Kostelec n. Č. l. C 8662276 Ano Ano Ano 690 Kč
TTR6151 Syslová Iva OOB Třebíč C 52237 Ano Ano Ano 690 Kč
VBM6155 Bravená Alexandra VSK Mendelu Brno C 682079 Ano Ano Ano 900 Kč
HAV6250 Sochorová Hana OB Havířov C 8113529 Ano Ano Ano 900 Kč
SSU6091 Králová Zdenka SK Severka Šumperk C 1406132 Ano Ano Ano 900 Kč
LPU6152 Léharová Iva OK Lokomotiva Pardubice C 2109765 Ano Ano Ano 900 Kč
0480001 Neumann Petra 048 - (GER) SG Zittau Süd 06449 Ano Ano Ano 900 Kč
SMB5951 Svobodová Hana SKOB Mladá Boleslav C 7705 Ano Ano Ano 900 Kč
PGP5850 Zelená Markéta SK Praga C 8680329 Ano Ano Ano 900 Kč

D65

(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
DKP5650 Mrázková Ivana Oddíl OB Kotlářka C 8080100 Ano Ano Ano 480 Kč
DKP5752 Dudová Hana Oddíl OB Kotlářka C 51756 Ano Ano Ano 480 Kč
DCE5550 Mrázová Pavla KOB Dobřichovice C 7868 Ano Ano Ano 480 Kč
LCE5551 Stackeová Anna OOB TJ Slovan Luhačovice C 8660387 Ano Ano Ano 480 Kč
LPU5654 Novotná Jiřina OK Lokomotiva Pardubice C 8047142 Ano Ano Ano 480 Kč
DKP5350 Dlasková Anna Oddíl OB Kotlářka C 51795 Ano Ano Ano 480 Kč
PGP5550 Doležalová Vlasta SK Praga C 52095 Ano Ano Ano 480 Kč
VRL5451 Nýdrlová Eva OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8954 Ano Ano Ano 480 Kč
KNC5750 Šilerová Zdena Sokol Kostelec n. Č. l. C 2023962 Ano Ano Ano 480 Kč
DCE5450 Procházková Miluše KOB Dobřichovice C 1954721 Ano Ano Ano 480 Kč
NPA5754 Hušková Eva SK LOB Nová Paka C 7203468 Ano Ano Ano 480 Kč
SCP5550 Jahnová Helena OK Sparta Praha C 8113525 Ano Ano Ano 480 Kč
CHA5351 Ševčíková Alena OK Chrastava C 8008272 Ne Ano Ne 160 Kč
TZL5757 Jelínková Dagmar SKOB Zlín C 7209285 Ano Ano Ano 480 Kč
KRN5651 Strohalmová Milena KOS TJ Lokomotiva Krnov C 52630 Ano Ano Ano 630 Kč

D70

(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
TZL5254 Horynová Eva SKOB Zlín C 8662735 Ano Ano Ano 480 Kč
VSP5050 Dohnalová Dana USK Praha C 8680418 Ano Ano Ano 480 Kč
OTK5250 Volencová Ivana OOB TJ Jiskra Otrokovice C 8670735 Ano Ano Ano 480 Kč
DKP5250 Mikšová Stanislava Oddíl OB Kotlářka C 2111758 Ano Ano Ano 480 Kč
PZR5051 Křížová Zdenka UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 301209 Ano Ne Ne 160 Kč
SNA5052 Rufferová Iva TJ START Náchod C 09620 Ano Ano Ano 630 Kč
CHA5150 Šaffková Zuzana OK Chrastava C 8022660 Ano Ano Ano 630 Kč

D75

(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
LPU4752 Kubíková Květoslava OK Lokomotiva Pardubice C 8471811 Ano Ano Ano 480 Kč
SLP4451 Zmeková Míla OOB Slavia Praha C 51550 Ano Ano Ano 480 Kč
LTU4751 Kutáčková Stanislava OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2058517 Ano Ano Ano 480 Kč
(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
SJC1503 Jakubec Jan Sportcentrum Jičín C 2112770 Ano Ano Ano 0 Kč
TRT1500 Mazzarese Aiden KOS Třešť C 2148130 Ano Ano Ano 480 Kč
JIL1502 Jiřišta Vladimir OK Jilemnice C 2139478 Ano Ano Ano 480 Kč
JIL1503 Hauschwitz Radim OK Jilemnice C 426352 Ano Ano Ano 480 Kč
BOR1400 Zachar Daniel OK Jiskra Nový Bor C 4402 Ano Ano Ano 480 Kč
VIC1401 Kubíček Ota OB Vizovice C 53138 Ano Ano Ano 480 Kč
SJC1515 Kazda Matěj Sportcentrum Jičín C 8300115 Ano Ano Ano 0 Kč
JIL1303 Valdman Hynek OK Jilemnice C 426353 Ano Ano Ano 480 Kč
SJC1501 Palas Tomáš Sportcentrum Jičín C 500267 Ano Ano Ano 0 Kč
LTU1500 Skalka Jindřich OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2113047 Ano Ano Ano 480 Kč
HOR1200 Zollmann David TJ Jiskra Hořice C 2218972 Ano Ano Ano 480 Kč
HOR1600 Zollmann Filip TJ Jiskra Hořice C 2218973 Ano Ano Ano 480 Kč
PHK1402 Vítek Michal OK 99 Hradec Králové C 2144189 Ano Ano Ano 480 Kč
SJI1401 Prošek Filip OK Jihlava C 888644 Ano Ano Ano 630 Kč
VLI1301 Kolaja Bedřich Slavia Liberec orienteering C 1398538 Ano Ne Ne 210 Kč
RIC1402 Havlíček Kristián OB Říčany C 2420001 Ne Ne Ano 210 Kč
0410019 Redka Zakhar 041 - Asociace ROB ČR Ano Ne Ne 0 Kč
JIL1500 Kolín Jonáš OK Jilemnice C 9000007 Ano Ne Ne 210 Kč
JIL1301 Kubíček Jonáš OK Jilemnice C 2139481 Ano Ano Ano 630 Kč
0540003 Matěj Brucháček 054 - Příluky 08582 Ne Ne Ano 210 Kč

H10

(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
SJC1204 Kopecký Mikuláš Sportcentrum Jičín C 2080844 Ano Ano Ano 0 Kč
SJC1301 Drobník Tadeáš Sportcentrum Jičín C 7431985 Ano Ano Ano 0 Kč
0060004 Zýka Erik 006 - Špekouni 887921 Ano Ano Ano 480 Kč
BOR1305 Šrůta David OK Jiskra Nový Bor C 4408 Ano Ano Ano 480 Kč
TBM1402 Kotecký Jonáš KOS TJ Tesla Brno C 52673 Ano Ano Ano 480 Kč
BOR1306 Karafiát Dominik OK Jiskra Nový Bor C 4365 Ano Ano Ano 480 Kč
SJC1203 Vošvrda Václav Sportcentrum Jičín C 8202261 Ano Ano Ano 0 Kč
TAP1400 Pucherna Štěpán KOB Tretra Praha C 7518567 Ano Ano Ano 480 Kč
SJC1300 Mrázek Emil Sportcentrum Jičín C 8010900 Ano Ano Ano 0 Kč
DKP1301 Míka Zbyněk Oddíl OB Kotlářka C 8410799 Ano Ano Ano 480 Kč
DKP1206 Janeček Tomáš Oddíl OB Kotlářka C 8648577 Ano Ano Ano 480 Kč
TAP1401 Hýbl Šimon KOB Tretra Praha C 7210112 Ne Ano Ano 320 Kč
KRN1300 Hrouza Jan KOS TJ Lokomotiva Krnov C 2211633 Ano Ano Ano 480 Kč
PZR1201 Uchytil Ivo UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 2080939 Ano Ano Ano 480 Kč
SJC1400 Tomeš Maxmilián Sportcentrum Jičín C 8141006 Ano Ano Ano 0 Kč
SIT1201 Kawulok Matyáš OK SILESIA C 8445328 Ano Ano Ano 630 Kč
VRL1204 Satur Jakub OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2260355 Ano Ano Ano 630 Kč
TZL1201 Brucháček Jan SKOB Zlín C 7209286 Ano Ano Ano 630 Kč

H12

(25)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
TBM1001 Kubáň Patrik KOS TJ Tesla Brno B 8119519 Ano Ano Ano 480 Kč
TRT1100 Mazzarese David KOS Třešť C 8047195 Ano Ano Ano 480 Kč
JIL1102 Hauschwitz Roman OK Jilemnice C 425563 Ano Ano Ano 480 Kč
0060003 Zýka Prokop 006 - Špekouni 7209803 Ano Ano Ano 480 Kč
TBM1124 Kotecký Jáchym KOS TJ Tesla Brno C 52691 Ano Ano Ano 480 Kč
TBM1101 Kozák Vojtěch KOS TJ Tesla Brno B 53103 Ano Ano Ano 480 Kč
LCE1001 Stacke Jan OOB TJ Slovan Luhačovice B 8140944 Ano Ano Ano 480 Kč
BOR1102 Kocman Lukáš OK Jiskra Nový Bor B 8006755 Ano Ano Ano 480 Kč
SLA1200 Zápotocký Tomáš SKOB Slaný C 8461732 Ano Ano Ano 480 Kč
TBM1112 Hübner Václav KOS TJ Tesla Brno C 2118463 Ano Ano Ano 480 Kč
SJC1100 Posolda Lukáš Sportcentrum Jičín B 8226418 Ano Ano Ano 0 Kč
DKP1101 Míka Luboš Oddíl OB Kotlářka B 8017720 Ano Ano Ano 480 Kč
SJH1003 Blažek Vojtěch SOS Jindřichův Hradec B 8014562 Ano Ano Ano 480 Kč
FSP1100 Bartoň Theodor VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha B 8026639 Ano Ano Ano 480 Kč
TRI1001 Škoda Matěj TJ TŽ Třinec C 8303 Ano Ano Ano 480 Kč
PHK1106 Tatarnikov Ivan OK 99 Hradec Králové C 2017671 Ano Ano Ano 480 Kč
DOR1001 Gregor Kevin OK Dobříš B 2125357 Ano Ano Ano 480 Kč
DOR1102 Jiroušek Štěpán OK Dobříš B 2151399 Ano Ano Ano 480 Kč
MOV1002 Berger Tomáš SKOB Ostrava B 1400415 Ano Ano Ano 480 Kč
CTB1103 Novák Tobiáš SK OB Chotěboř B 8003661 Ano Ano Ano 630 Kč
SJH1104 Nouza Vítek SOS Jindřichův Hradec C 2079498 Ano Ano Ano 630 Kč
JPV1010 Plachý Matyáš Oddíl OS SK Prostějov C 2115705 Ano Ano Ano 630 Kč
SJC1103 Řehák Jan Sportcentrum Jičín C 8008020 Ano Ano Ano 0 Kč
DOR1002 Hruška Tomáš OK Dobříš B 2000603 Ano Ano Ano 630 Kč
STE1201 Binar Vít SK SKI-OB Šternberk C 2049585 Ano Ano Ano 630 Kč

H14

(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
SNA0801 Doucha Tomáš TJ START Náchod B 8019416 Ano Ano Ano 480 Kč
PHK0901 Novotný Vít OK 99 Hradec Králové B 8017734 Ano Ano Ano 480 Kč
BOR0902 Patka Marek OK Jiskra Nový Bor B 8304112 Ano Ano Ano 480 Kč
BOR0900 Votýpka Štěpán OK Jiskra Nový Bor C 8660509 Ano Ano Ano 480 Kč
LTU0902 Kvášovský Filip OOB TJ Lokomotiva Trutnov B 8028803 Ne Ne Ano 160 Kč
SJI0901 Prášil Adam OK Jihlava B 8033299 Ano Ano Ano 480 Kč
HOR0900 Škorpil Marek TJ Jiskra Hořice B 8667965 Ano Ano Ano 480 Kč
VSP0807 Termer Štěpán USK Praha B 8404070 Ano Ano Ano 480 Kč
VSP0900 Kučera Jakub USK Praha B 8042137 Ano Ano Ano 480 Kč
0240001 Chmelář Filip 024 - Slatinky 352342 Ano Ano Ano 480 Kč
JEN0901 Kalousek Dominik OB Jenišovice C 8680290 Ano Ano Ano 480 Kč
JIL0901 Gottstein Matouš OK Jilemnice B 2124769 Ano Ano Ano 480 Kč
TAP0807 Tejkl Štěpán KOB Tretra Praha B 8090146 Ne Ano Ano 320 Kč
STE0800 Světnický Antonín SK SKI-OB Šternberk A 8014451 Ano Ano Ano 480 Kč
STH0902 Pochop Václav SK Studenec C 2124782 Ano Ano Ano 480 Kč
LTU0802 Kotyk Šimon OOB TJ Lokomotiva Trutnov B 8136464 Ano Ne Ano 320 Kč
RUZ0902 Hofhanzl Antonín TJ Růžená B 8116806 Ano Ano Ano 630 Kč
KSU0828 Juřina Marek Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 51309 Ano Ne Ne 210 Kč
SHK0908 Zástava Marek OK Slavia Hradec Králové C 2212739 Ne Ano Ne 210 Kč

H16

(23)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
MLA0700 Janoch Mikuláš Josef MLOK Mariánské Lázně C 2085576 Ano Ano Ano 690 Kč
JIL0701 Třešňák Matěj OK Jilemnice A 8670765 Ano Ano Ano 690 Kč
LCE0703 Stacke Václav OOB TJ Slovan Luhačovice A 8662435 Ano Ano Ano 690 Kč
PGP0700 Jandera Kryštof SK Praga B 8662280 Ano Ano Ano 690 Kč
PGP0808 Zápotocký Jiří SK Praga A 8648622 Ano Ano Ne 460 Kč
SJI0702 Prášil Jakub OK Jihlava B 8014531 Ano Ano Ano 690 Kč
TBM0706 Račanský Jiří KOS TJ Tesla Brno A 8004271 Ano Ano Ano 690 Kč
TBM0717 Ptáček Jonáš KOS TJ Tesla Brno A 8070717 Ano Ano Ano 690 Kč
TBM0611 Čech Radan KOS TJ Tesla Brno B 8663178 Ano Ano Ano 690 Kč
PHK0701 Horák Filip OK 99 Hradec Králové B 2088727 Ano Ano Ano 690 Kč
TBM0809 Štěpánek Ondřej KOS TJ Tesla Brno A 8208112 Ano Ano Ano 690 Kč
SJH0701 Blažek Cyril SOS Jindřichův Hradec B 8662336 Ano Ano Ano 690 Kč
TZL0700 Kundrata Vít SKOB Zlín B 8485648 Ano Ano Ano 690 Kč
PHK0710 Tkachenko Artem OK 99 Hradec Králové C 8003640 Ano Ano Ano 690 Kč
STH0701 Pochop Petr SK Studenec C 2035746 Ano Ano Ano 690 Kč
JIL0601 Votoček Michal OK Jilemnice A 8680398 Ano Ano Ano 900 Kč
RBK0606 Brosch Ondřej SK Radioklub Blansko A 8660437 Ano Ano Ano 900 Kč
TBM0629 Mudrák Daniel KOS TJ Tesla Brno B 8663145 Ano Ano Ano 900 Kč
DOR0604 Hruška Marek OK Dobříš B 8014485 Ano Ano Ano 900 Kč
ADA0601 Richter Rudolf OOB Spartak Adamov C 52668 Ano Ano Ano 900 Kč
JPV0707 Plachý Ondřej Oddíl OS SK Prostějov B 8662279 Ano Ano Ano 900 Kč
0410015 Redka Yehor 041 - Asociace ROB ČR 8061111 Ano Ne Ne 0 Kč
KSU0701 Miča Jan Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 8482572 Ano Ne Ne 300 Kč

H18

(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
MLA0502 Janoch Samuel Jan MLOK Mariánské Lázně B 8656638 Ano Ano Ano 690 Kč
SNA0501 Doucha Martin TJ START Náchod A 8076025 Ano Ano Ano 690 Kč
KAM0506 Jíra Filip OK Kamenice B 8663163 Ano Ano Ano 690 Kč
BOR0510 Jelínek Šimon OK Jiskra Nový Bor B 8160188 Ano Ano Ano 690 Kč
LTU0500 Lazák Jan OOB TJ Lokomotiva Trutnov B 8662729 Ano Ano Ano 690 Kč
SRK0503 Morávek Martin SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 8663144 Ano Ano Ano 690 Kč
VRL0402 Hájek Matěj OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2032144 Ano Ano Ano 690 Kč
NPA0401 Fajfer Filip SK LOB Nová Paka B 8680282 Ano Ano Ano 690 Kč
NPA0402 Choutka Matěj SK LOB Nová Paka A 8482062 Ano Ano Ano 690 Kč
JIL0401 Valenta Ondřej OK Jilemnice A 8226326 Ano Ano Ano 690 Kč
PGP0508 Kándl Matěj SK Praga B 2102710 Ano Ano Ano 690 Kč
SJI0500 Vítek Matěj OK Jihlava B 8116794 Ano Ano Ano 690 Kč
ZBM0400 Racek Josef SK Brno Žabovřesky B 8663130 Ano Ano Ano 690 Kč
LTU0502 Kotyk Vojtěch OOB TJ Lokomotiva Trutnov B 8085196 Ano Ano Ano 690 Kč
PHK0405 Tatarnikov Mykhailo OK 99 Hradec Králové C 8003652 Ano Ano Ano 690 Kč
PHK0508 Kovalchuk Serafim OK 99 Hradec Králové A 8003649 Ano Ano Ano 690 Kč
TTR0502 Nešpor Jiří OOB Třebíč C 995847 Ano Ano Ano 690 Kč
NPA0406 Typlt Tomáš SK LOB Nová Paka B 8680412 Ne Ano Ano 600 Kč
0410016 Lahutin Kyrylo 041 - Asociace ROB ČR 8009976 Ano Ne Ne 0 Kč
DOR0409 Petrilák Matouš Nathaniel OK Dobříš A 8654908 Ano Ano Ano 900 Kč
PHK0502 Čermák Martin OK 99 Hradec Králové A 8226370 Ne Ano Ano 600 Kč
(62)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
DKP8700 Axmann Šimon Oddíl OB Kotlářka C 8080831 Ne Ano Ne 230 Kč
PHK8101 Novotný Tomáš OK 99 Hradec Králové C 8670463 Ano Ano Ano 690 Kč
SJI9203 Škrabánek Matěj OK Jihlava C 8026655 Ano Ano Ano 690 Kč
VPM8449 Bouchal Jiří KOS Slavia Plzeň C 8663206 Ano Ano Ano 690 Kč
DKP8404 Třebický Vladimír Oddíl OB Kotlářka C 8651916 Ne Ano Ne 230 Kč
KAM9105 Šafka Daniel OK Kamenice C 8109377 Ano Ano Ano 690 Kč
LLI0000 David Tomáš LOK-o Liberec C 2118932 Ano Ano Ano 690 Kč
TBM7703 Kotecký Ondřej KOS TJ Tesla Brno C 8009929 Ano Ano Ano 690 Kč
TBM8201 Kozák Osvald KOS TJ Tesla Brno E 8201000 Ano Ano Ano 690 Kč
LCE8903 Klusáček Matěj OOB TJ Slovan Luhačovice C 8662697 Ano Ano Ano 690 Kč
LCE8901 Vlažný Jan OOB TJ Slovan Luhačovice C 8091018 Ano Ano Ano 690 Kč
TUR8401 Váňa Martin OOB TJ Turnov C 8403030 Ano Ano Ano 690 Kč
LTU0001 Šitina Jakub OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 8662680 Ano Ano Ano 690 Kč
DOB8002 Janda Martin KOB Dobruška C 8662322 Ano Ano Ano 690 Kč
0090001 Černušák Štěpán 009 - Kladiváři 2029158 Ano Ano Ano 690 Kč
TUR9549 Kamenický Jeroným OOB TJ Turnov E 8651708 Ano Ano Ano 690 Kč
LPU9113 Procházka David OK Lokomotiva Pardubice R 8656511 Ano Ano Ano 690 Kč
EKP9000 Pecka Marek VŠTJ Ekonom Praha C 8003623 Ano Ano Ano 690 Kč
RBK8605 Henek Michal SK Radioklub Blansko C 8116695 Ano Ano Ano 690 Kč
DOK0104 Bílý Jakub OK Doksy C 8113497 Ano Ano Ano 690 Kč
VLI7403 Šesták Marek Slavia Liberec orienteering C 8004275 Ano Ano Ano 690 Kč
DKP9301 Klaška Pavel Oddíl OB Kotlářka C 8080832 Ano Ano Ano 690 Kč
VBM8801 Bravený Adam VSK Mendelu Brno C 8108810 Ano Ano Ano 690 Kč
CTB7902 Hübner Jan SK OB Chotěboř C 8200032 Ano Ano Ano 690 Kč
PHK7901 Losman Petr OK 99 Hradec Králové C 8656658 Ne Ano Ano 460 Kč
TRI0302 Sliž Rostislav TJ TŽ Třinec B 8662309 Ano Ano Ano 690 Kč
VBM8103 Mazal Zdeněk VSK Mendelu Brno C 8656569 Ano Ano Ano 690 Kč
JIL8702 Malý Aleš OK Jilemnice C 8087007 Ne Ne Ano 230 Kč
TBM7835 Čech Radovan KOS TJ Tesla Brno C 8007835 Ano Ano Ano 690 Kč
TBM7701 Ehl Jiří KOS TJ Tesla Brno C 8017701 Ano Ano Ano 690 Kč
SJI7313 Prášil Marek OK Jihlava R 8116817 Ano Ano Ano 690 Kč
TTR0501 Prášil Tomáš OOB Třebíč A 8666871 Ano Ano Ano 690 Kč
ZBM8607 Šrubař Michal SK Brno Žabovřesky C 8002099 Ano Ano Ano 690 Kč
DKP9205 Kubina Matěj Oddíl OB Kotlářka C 7202574 Ne Ano Ne 230 Kč
JIL9804 Hrouda Matěj OK Jilemnice C 2035717 Ano Ano Ano 690 Kč
PGP8909 Oľhava Rastislav SK Praga C 8670464 Ano Ano Ano 690 Kč
JIL0107 Gottstein Jonáš OK Jilemnice R 8660463 Ano Ano Ano 690 Kč
KAM7900 Voleský Leoš OK Kamenice C 2049553 Ano Ano Ano 690 Kč
VSP0508 Bolehovský Daniel USK Praha A 8170805 Ano Ano Ano 690 Kč
SJI7201 Vítek Jaroslav OK Jihlava C 8028815 Ano Ano Ano 690 Kč
0310001 Dobra Tom 031 - (GBR) DrongO 8121992 Ano Ano Ano 690 Kč
ZBM0200 Coufal Jáchym SK Brno Žabovřesky R 8660432 Ano Ano Ano 690 Kč
ZBM9503 Jordanov Alexandr SK Brno Žabovřesky C 8660419 Ano Ano Ano 690 Kč
ZBM9801 Hirš Otakar SK Brno Žabovřesky E 8656722 Ano Ano Ano 690 Kč
ROU9601 Buk Michal SKOB Roudnice nad Labem C 8662301 Ano Ano Ano 690 Kč
KAM7600 Pašek František OK Kamenice C 8052300 Ano Ano Ano 690 Kč
TUR7135 Žemlík Pavel OOB TJ Turnov C 2119202 Ne Ne Ano 230 Kč
VRL9701 Hrdinka Daniel OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8109430 Ano Ano Ano 900 Kč
PGP6401 Janovský Tomáš SK Praga C 8667530 Ano Ano Ano 900 Kč
TBM9547 Hraboš Matej KOS TJ Tesla Brno C 8071299 Ano Ano Ano 900 Kč
SJH0505 Nouza Michal SOS Jindřichův Hradec A 8004613 Ano Ano Ano 900 Kč
RIC7902 Havlíček Jan OB Říčany C 8667980 Ne Ne Ano 300 Kč
VLI6001 Henych Petr Slavia Liberec orienteering C 8220800 Ne Ano Ne 300 Kč
PGP8409 Šedivý Jan SK Praga R 8644492 Ne Ano Ne 300 Kč
BOR0001 Pavlovec Dan OK Jiskra Nový Bor C 8655456 Ano Ano Ano 900 Kč
DKP7701 Kolín Jan Oddíl OB Kotlářka C 8007701 Ano Ne Ano 600 Kč
PGP0101 Janovský Tomáš SK Praga E 8636798 Ano Ano Ano 900 Kč
SHK0403 Dohnálek Tomáš OK Slavia Hradec Králové A 8656645 Ano Ano Ano 900 Kč
TUR9003 Dragowski Kuba OOB TJ Turnov C 8628698 Ano Ne Ano 600 Kč
ASU9148 Seitler Milan Magnus Orienteering C 8119436 Ano Ano Ano 900 Kč
TJN8901 Kobr Tomáš OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8028868 Ano Ano Ano 900 Kč
0590001 Pachnik Wojciech 059 - (POL) UKS "Orientpark.pl" Iwiny 8210991 Ne Ano Ano 600 Kč
(47)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
CST8902 Málek Martin OB Strakonice C 8130389 Ano Ano Ano 690 Kč
KAM9802 Jíra Tomáš OK Kamenice C 8662741 Ano Ano Ano 690 Kč
SRK9904 Šabata Milan SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 7205561 Ano Ano Ano 690 Kč
SJI8306 Kadlec Jan OK Jihlava C 8028807 Ano Ano Ano 690 Kč
SRK0202 Šabata Radek SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2070826 Ano Ano Ano 690 Kč
AOV7900 Vlach Jiří OOB TJ Baník Ostrava C 8667994 Ano Ano Ano 690 Kč
VAM8802 Klapal Michal OB Vamberk C 9670 Ano Ano Ano 690 Kč
TBM8603 Kavan Tomáš KOS TJ Tesla Brno C 8410802 Ano Ano Ano 690 Kč
LTU0300 Šitina Tomáš OOB TJ Lokomotiva Trutnov B 8662708 Ano Ano Ano 690 Kč
TJP8400 Junek Vladimír TJ Sokol Troja C 2075695 Ano Ano Ano 690 Kč
LPU9110 Procházka Tomáš OK Lokomotiva Pardubice C 981815 Ano Ano Ano 690 Kč
SJI9201 Suchý Jiří OK Jihlava C 8136471 Ano Ano Ano 690 Kč
VRL8901 Daněk Jáchym OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8989 Ano Ano Ano 690 Kč
EKP8304 Borák Michal VŠTJ Ekonom Praha C 8016307 Ano Ano Ano 690 Kč
PHK0001 Samek Tomáš OK 99 Hradec Králové C 8656629 Ano Ano Ano 690 Kč
VRL8801 Šafránek Michal OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8970 Ano Ano Ano 690 Kč
STH0104 Mühlbach Aleš SK Studenec C 8109420 Ano Ano Ano 690 Kč
NPA8001 Antoš Filip SK LOB Nová Paka C 7210092 Ano Ano Ano 690 Kč
NPA7502 Novák Jiří SK LOB Nová Paka C 8680311 Ano Ano Ano 690 Kč
NPA7701 Novák Zdeněk SK LOB Nová Paka C 8047121 Ano Ano Ano 690 Kč
ZBM0307 Oujezdský Matyáš SK Brno Žabovřesky B 1111187 Ano Ano Ano 690 Kč
VRL8704 Flousek Petr OOS TJ Spartak Vrchlabí C 08959 Ne Ano Ano 460 Kč
DKP7201 Víteček Jan Oddíl OB Kotlářka C 8720322 Ne Ne Ano 230 Kč
TTR0101 Nešpor Jan OOB Třebíč C 7300192 Ano Ano Ano 690 Kč
SNA0301 Balcar Jiří TJ START Náchod B 8022679 Ano Ano Ano 690 Kč
TJP9401 Smolka Ondřej TJ Sokol Troja C 53502 Ano Ano Ano 900 Kč
KAM9804 Křemen Štěpán OK Kamenice C 7005177 Ano Ano Ano 900 Kč
JIL9206 Vik Martin OK Jilemnice C 500838 Ano Ano Ano 900 Kč
0410001 Gomzyk Andrej 041 - Asociace ROB ČR 2420055 Ano Ne Ne 230 Kč
0410002 Matula Petr 041 - Asociace ROB ČR 2042531 Ano Ne Ne 230 Kč
0410003 Fučík Karel 041 - Asociace ROB ČR 720121 Ano Ne Ne 230 Kč
0410004 Šrom Jakub 041 - Asociace ROB ČR 2042538 Ano Ne Ne 230 Kč
0410005 Kinc Martin 041 - Asociace ROB ČR 8667529 Ano Ne Ne 230 Kč
0410006 Kolský Pavel 041 - Asociace ROB ČR 2075683 Ano Ne Ne 230 Kč
0410007 Dukát Šimon 041 - Asociace ROB ČR 2181959 Ano Ne Ne 230 Kč
0410008 Klec Jakub 041 - Asociace ROB ČR 7209361 Ano Ne Ne 230 Kč
CTB7001 Novák Pavel SK OB Chotěboř C 8648548 Ano Ano Ano 900 Kč
CTB0601 Novák Matyáš SK OB Chotěboř B 8226396 Ano Ano Ano 900 Kč
0440001 Rašek Filip 044 - OBA2 8026659 Ne Ano Ano 600 Kč
LPU9114 Léhar Adam OK Lokomotiva Pardubice C 8022693 Ano Ano Ano 900 Kč
VLI8100 Kolaja Jan Slavia Liberec orienteering C 8627111 Ano Ne Ne 300 Kč
SRK9002 Ptáček Jiří SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 8026658 Ne Ano Ano 600 Kč
LDC8502 Šálek Jan KOB Děčín C 8042124 Ano Ano Ano 900 Kč
OSN0303 Dvořáček Jakub SK Orientační sporty Nové Město na Moravě B 8648630 Ano Ano Ano 900 Kč
0530002 Vaněk Tomáš 053 - CZAR 8667986 Ne Ano Ano 600 Kč
0610001 Gutak Mykhaylo 061 - (UKR) Azymut 8071309 Ano Ano Ano 900 Kč
0410020 Šimáček Ondřej 041 - Asociace ROB ČR 2067249 Ano Ne Ne 300 Kč
(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
0050001 Jahoda Jiří 005 - (j)Elita 1428935 Ano Ano Ano 690 Kč
0050002 Sommer Jaroslav 005 - (j)Elita 2148176 Ano Ano Ano 690 Kč
TBM8809 Karlík Jan KOS TJ Tesla Brno C 8557333 Ano Ano Ano 690 Kč
SLA0200 Hrdlička Jan SKOB Slaný C 439143 Ano Ano Ano 690 Kč
0140001 Gajdoš Martin 014 - EBB 2039802 Ano Ano Ano 690 Kč
VSP9200 Šunda Marek USK Praha C 7210926 Ano Ano Ano 690 Kč
MBM8448 Suchomel Vít O-mikron C 7200320 Ano Ano Ano 690 Kč
TBM8905 Thiemel Jiří KOS TJ Tesla Brno C 515175 Ano Ano Ano 690 Kč
VBA8301 Opršal Juraj ŠK VAZKA Bratislava 8301007 Ne Ano Ano 460 Kč
PGP8803 Vereš Lukáš SK Praga C 8003613 Ano Ano Ano 690 Kč
ZBM9203 Kovařovic Vojtěch SK Brno Žabovřesky C 8076550 Ano Ano Ano 690 Kč
DOR8700 Beran Jakub OK Dobříš C 7209367 Ano Ano Ano 690 Kč
PGP0001 Čtrnáct Šimon SK Praga C 8516919 Ano Ano Ano 900 Kč
BRU6901 Kolář Radek Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 2033639 Ano Ne Ne 300 Kč
0370001 Musil Pavel 037 - OB Broumov 2033624 Ano Ne Ne 300 Kč
AOV9801 Novák Pavel OOB TJ Baník Ostrava C 361904 Ne Ano Ano 600 Kč
SRK9510 Bláha David SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 8015306 Ne Ano Ano 600 Kč
TAP9001 Nykl Jan KOB Tretra Praha C 232158 Ano Ne Ano 600 Kč

H35

(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
SMB6401 Žitný Tomáš SKOB Mladá Boleslav C 49971 Ano Ano Ano 690 Kč
0020001 Vrátný Ondřej 002 - Alcedo Praha 2117431 Ano Ano Ano 690 Kč
DKP8202 Tuček Michal Oddíl OB Kotlářka C 2103753 Ano Ano Ne 460 Kč
JIL8500 Jiřišta Vladimír OK Jilemnice C 8107736 Ano Ano Ano 690 Kč
SOB6301 Choutka Jaroslav SOBSA C 1396839 Ano Ano Ano 690 Kč
0030001 Palaščak Ján 003 - Gumídci 7003034 Ano Ano Ano 0 Kč
SCP8003 Dubec Pavel OK Sparta Praha C 8648599 Ano Ano Ano 690 Kč
LIT8501 Lužnický Jiří KOB Litvínov C 8241085 Ano Ano Ano 690 Kč
BOR8402 Ledecký Vladimír OK Jiskra Nový Bor C 8149892 Ano Ano Ano 690 Kč
LIT8204 Tůma Martin KOB Litvínov C 7205004 Ano Ano Ano 690 Kč
SHK7701 Morávek Martin OK Slavia Hradec Králové C 7207351 Ano Ano Ano 690 Kč
BOR8500 Blumtritt František OK Jiskra Nový Bor C 995805 Ano Ano Ano 690 Kč
PHK7107 Mašata Roman OK 99 Hradec Králové C 8648595 Ano Ano Ano 690 Kč
RBK7111 Brosch Petr SK Radioklub Blansko C 8482111 Ano Ano Ano 900 Kč
SJI7823 Prošek Michal OK Jihlava C 8028823 Ano Ano Ano 900 Kč
SCP7800 Jurkiewicz Patrik OK Sparta Praha C 7260025 Ne Ano Ano 600 Kč
0450001 Lehmann Karsten 045 - (GER) Sommerkollektiv 8076031 Ano Ano Ano 900 Kč
ZAK7100 Furucz Dušan OK Netopýr Zákupy C 8007101 Ano Ano Ano 900 Kč
KRL7800 Kříž Dušan Kometa Kralovice C 2801021 Ano Ano Ano 690 Kč

H40

(34)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
LTU8100 Vaňátko Jakub OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2001938 Ano Ne Ano 460 Kč
0070001 Spišiak Marián 007 - (SVK) KOB Sokol Pezinok 8516751 Ano Ano Ano 690 Kč
VIC7801 Kubíček Petr OB Vizovice C 8051252 Ano Ano Ano 690 Kč
BOR7900 Karafiát Filip OK Jiskra Nový Bor C 2134251 Ano Ano Ano 690 Kč
TBM7903 Tomíček Oldřich KOS TJ Tesla Brno C 8517311 Ano Ano Ano 690 Kč
LTU7802 Kvášovský Jakub OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 8680297 Ano Ne Ano 460 Kč
OAV7801 Leštínský Tomáš Orienteering Adventure C 2027232 Ano Ano Ano 690 Kč
LPU7816 Václavek Jan OK Lokomotiva Pardubice C 8461733 Ano Ano Ano 690 Kč
DKP7102 Koliáš Čeněk Oddíl OB Kotlářka C 2120848 Ano Ano Ano 690 Kč
0150001 Juříček Tomáš 015 - MTBEJ zapůjčit Ano Ano Ano 690 Kč
JIL7802 Valdman Miloš OK Jilemnice C 2211471 Ano Ano Ano 690 Kč
PGP8100 Doležal Martin SK Praga C 1700081 Ano Ano Ano 690 Kč
JEN8200 Kalousek Zdeněk OB Jenišovice C 8042128 Ano Ano Ano 690 Kč
0290001 Prosolkov Valerii 029 - (UKR) Azimut 8668686 Ano Ano Ano 690 Kč
DKP7905 Janeček Petr Oddíl OB Kotlářka C 8226347 Ano Ano Ano 690 Kč
KRN8100 Hrouza Jan KOS TJ Lokomotiva Krnov C 8654914 Ano Ano Ano 690 Kč
VAM8201 Hladký Viktor OB Vamberk C 8667969 Ano Ano Ano 690 Kč
0200003 Sýkora Rudolf 020 - žádný zapůjčit Ne Ano Ne 230 Kč
LTU7901 Kotyk Pavel OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2001909 Ano Ne Ano 460 Kč
SJH8003 Duba Vojtěch SOS Jindřichův Hradec C 8013940 Ano Ano Ano 900 Kč
KPY7800 Pavlíček Lubomír SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 8119424 Ano Ano Ano 900 Kč
1VD8100 Härtelt Daniel (GER) SG Zittau Süd 8120051 Ano Ano Ano 900 Kč
PGP8207 Procházka Tomáš SK Praga C 515114 Ano Ano Ano 900 Kč
SIT8001 Kawulok Marek OK SILESIA C 8003610 Ano Ano Ano 900 Kč
KRN8103 Strohalm Petr KOS TJ Lokomotiva Krnov C 52640 Ano Ano Ano 900 Kč
19D8000 Roessler Karsten (GER) SSV Planeta Radebeul 8662454 Ano Ano Ano 900 Kč
LTU8200 Retka Jiří OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2116474 Ano Ne Ne 300 Kč
DKL7900 Pilát Miroslav KOB Kladno C 8011573 Ano Ano Ano 900 Kč
0500001 Nikolajuk Bartosz 050 - (POL) UKS Orientpark.pl 8130681 Ano Ano Ano 900 Kč
PHK7803 Pozdílek Martin OK 99 Hradec Králové C 8047119 Ano Ano Ano 900 Kč
25H7100 Tornai Szabolcs (HUN) Szabi SE 8434004 Ano Ano Ano 900 Kč
KSU7909 Miča Petr Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 8017374 Ano Ne Ne 300 Kč
66P8200 Pabich Tomasz (POL) UKS Azymut Pabianice 8649635 Ano Ano Ano 900 Kč
PGP7902 Stepanenko Sergiy SK Praga C 1088801 Ano Ano Ano 900 Kč
(29)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
PGP7510 Střelba Ondřej SK Praga C 8303009 Ano Ano Ano 690 Kč
PEN7700 Erbert Ladislav OK RECO Sport C 8516415 Ano Ano Ano 690 Kč
UOL6601 Krampla Tomáš SOB Olomouc C 8454046 Ano Ano Ano 690 Kč
BOR7715 Patka Miroslav OK Jiskra Nový Bor C 8304110 Ano Ano Ano 690 Kč
BOR7703 Šrůta Milan OK Jiskra Nový Bor C 8160185 Ano Ano Ano 690 Kč
0040002 Dunka Štěpán 004 - Špindl sportuje 8151987 Ano Ano Ano 690 Kč
LTU6900 Lazák Jan OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 8662675 Ano Ano Ano 690 Kč
BOR7513 Koudelka Tomáš OK Jiskra Nový Bor C 8224477 Ano Ano Ano 690 Kč
SOB7300 Jandera Tomáš SOBSA C 8005128 Ano Ano Ano 690 Kč
BOR7612 Kocman Jindřich OK Jiskra Nový Bor C 8304115 Ano Ano Ano 690 Kč
RIC7403 Rožek David OB Říčany C 1111550 Ano Ano Ano 690 Kč
SJI7415 Prášil Aleš OK Jihlava C 8015316 Ano Ano Ano 690 Kč
TRI7601 Sliž Eduard TJ TŽ Třinec C 8003662 Ano Ano Ano 690 Kč
18D5900 Leibiger Jens (GER) Post SV Dresden 8191059 Ano Ano Ano 690 Kč
SJH7001 Beneš Jan SOS Jindřichův Hradec C 8651725 Ano Ano Ano 690 Kč
SJH7601 Blažek Zdeněk SOS Jindřichův Hradec C 8003631 Ano Ano Ano 690 Kč
LOU7700 Kolář David SK Moravan Louňovice C 2143398 Ano Ano Ano 690 Kč
PGP7603 Čtrnáct Jiří SK Praga C 231948 Ano Ano Ano 690 Kč
PHK7703 Korbel Michal OK 99 Hradec Králové C 8226379 Ano Ano Ano 690 Kč
LPU7421 Belej Jiří OK Lokomotiva Pardubice C 9102564 Ne Ano Ano 460 Kč
PGP7504 Hýbl Lukáš SK Praga C 8116702 Ne Ano Ano 460 Kč
SJH7702 Komárek Arnošt SOS Jindřichův Hradec C 8014444 Ano Ano Ano 690 Kč
BOR7415 Rejman Josef OK Jiskra Nový Bor C 8160173 Ano Ano Ano 690 Kč
DOR7703 Jiroušek Pavel OK Dobříš C 2104705 Ano Ano Ano 690 Kč
PZR7621 Uchytil Tomáš UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 8006730 Ano Ano Ano 690 Kč
JIL7041 Votoček Tomáš OK Jilemnice C 2127658 Ano Ano Ano 900 Kč
RUZ7300 Hofhanzl Abrahám TJ Růžená C 8654910 Ano Ano Ano 900 Kč
SJH6501 Nouza Petr SOS Jindřichův Hradec C 8003622 Ano Ano Ano 900 Kč
ROZ6900 Šimík Daniel OK Roztoky C 8662318 Ano Ano Ano 900 Kč
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
TYN7500 Műller Kamil OOB SK Týniště nad Orlicí C 8516254 Ano Ano Ano 690 Kč
LME7102 Izák Pavel SK Los Mělník C 2061860 Ano Ano Ano 690 Kč
LPU7403 Nekvapil Ondřej OK Lokomotiva Pardubice C 8035529 Ano Ano Ano 690 Kč
VRL7202 Hájek Tibor OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2075627 Ano Ano Ano 690 Kč
JPV7501 Chmelář Jan Oddíl OS SK Prostějov C 2113078 Ano Ano Ano 690 Kč
SLA7500 Zápotocký Luboš SKOB Slaný C 7300545 Ano Ano Ano 690 Kč
TYN7001 Kašpar Václav OOB SK Týniště nad Orlicí C 2111719 Ano Ano Ano 690 Kč
STH7501 Puš Roman SK Studenec C 8670476 Ano Ano Ano 690 Kč
JIL7601 Zlesák Ondřej OK Jilemnice C 9067 Ano Ano Ano 690 Kč
DOR7404 Gregor Radovan OK Dobříš C 2125353 Ano Ano Ano 690 Kč
ZBP7302 Vaněk Petr OOB SK Zbraslav C 8414135 Ano Ano Ano 900 Kč
JEN7701 Kutek Pavel OB Jenišovice C 8071630 Ano Ano Ano 900 Kč
SCP7300 Sliva Jan OK Sparta Praha C 8648543 Ano Ano Ano 900 Kč
OOL7501 Binar Robert SK Haná orienteering C 8116829 Ano Ano Ano 900 Kč
HAV7500 Badarycz Piotr OB Havířov C 8237793 Ne Ano Ano 600 Kč
KVS7301 Švestka Vítězslav SKOB Kobra Vsetín C 8670745 Ano Ano Ano 900 Kč

H50

(33)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
SNA7105 Doucha Jiří TJ START Náchod C 8655470 Ano Ano Ano 690 Kč
LTP7003 Martinec Pavel OOB TJ Lokomotiva Teplice C 9201628 Ano Ano Ano 690 Kč
SCP7201 Podivínský Tomáš OK Sparta Praha C 8663133 Ano Ano Ano 690 Kč
MFP7100 Šimša Jaromír Matfyz Praha C 8109414 Ano Ano Ano 690 Kč
MFP6700 Siegl Roman Matfyz Praha C 8648567 Ano Ano Ano 690 Kč
JLI7100 Zaydlar Michal OB Jizerky C 8107753 Ano Ano Ano 690 Kč
JIL6902 Třešňák Miloš OK Jilemnice C 2096118 Ano Ano Ano 690 Kč
VRL7201 Cupák Jiří OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8332334 Ano Ano Ano 690 Kč
JIL7202 Janovský Petr OK Jilemnice C 2211474 Ano Ano Ano 690 Kč
0060001 Zýka Vít 006 - Špekouni 8116768 Ano Ano Ano 690 Kč
BOR6900 Machara Martin OK Jiskra Nový Bor C 8149895 Ano Ano Ano 690 Kč
ZVO6501 Valla Zdeněk OB SK Zvole C 2031359 Ano Ano Ano 690 Kč
DOK6800 Bílý Petr OK Doksy C 51279 Ano Ano Ano 690 Kč
LTP6806 Pavel Petr OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7200337 Ano Ano Ano 690 Kč
BOR6701 Beránek Petr OK Jiskra Nový Bor C 8402 Ano Ano Ano 690 Kč
0170001 Nadera Dariusz 017 - (POL) CX80 POLAND 8660388 Ano Ano Ano 690 Kč
JIL6901 Vlastník Zdeněk OK Jilemnice C 2060259 Ano Ano Ano 690 Kč
0250001 Wrzesiński Krzysztof 025 - (POL) September Team 8636526 Ano Ano Ano 690 Kč
TBM7013 Dvořáček Petr KOS TJ Tesla Brno C 8007013 Ano Ano Ano 690 Kč
TYN6901 Šišma Pavel OOB SK Týniště nad Orlicí C 7210242 Ano Ano Ano 690 Kč
TYN7200 Adamovský Michal OOB SK Týniště nad Orlicí C 8013397 Ano Ano Ano 690 Kč
FSP7000 Bartoň Jan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 7204999 Ano Ano Ano 690 Kč
SNA7001 Ptáček Miloš TJ START Náchod C 8107772 Ano Ano Ano 690 Kč
LPM6701 Čepička Ladislav OK Lokomotiva Plzeň C 8109406 Ano Ano Ano 900 Kč
39P6800 Bartczak Jarosław (POL) UMKS Orkan Ostróda 8081268 Ano Ano Ano 900 Kč
PZR7007 Nechuta Milan UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 8022374 Ano Ano Ano 900 Kč
SHK7001 Netuka Jan OK Slavia Hradec Králové C 9126 Ano Ne Ano 600 Kč
VSP7103 Bolehovský Pavel USK Praha C 7204488 Ano Ano Ano 900 Kč
CHA6600 Vydra Ivan OK Chrastava C 8028878 Ano Ano Ano 900 Kč
0410017 Redka Maksym 041 - Asociace ROB ČR 8009979 Ano Ne Ne 0 Kč
KAS6900 Eichler Petr KOB Kamenický Šenov C 8113517 Ano Ano Ano 900 Kč
ZBM7205 Fiala Jan SK Brno Žabovřesky C 8636192 Ano Ano Ano 900 Kč
0560001 Krasuski Bartłomiej 056 - (POL) Ulbar360Team 8040670 Ano Ano Ano 900 Kč

H55

(44)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
BOR6302 Krejčí Jaroslav OK Jiskra Nový Bor C 8660925 Ano Ano Ano 690 Kč
SHK6600 Lapáček Jiří OK Slavia Hradec Králové C 2120620 Ano Ano Ano 690 Kč
LTU6501 Hanuš Pavel OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 8680288 Ano Ano Ano 690 Kč
LTP6501 Bruner Luboš OOB TJ Lokomotiva Teplice C 8445302 Ano Ano Ano 690 Kč
DKP6300 Betlach Miroslav Oddíl OB Kotlářka C 49818 Ano Ano Ano 690 Kč
0120002 Faggyas László 012 - (HUN) Tipo 8170617 Ano Ano Ano 690 Kč
LPU6505 Valach Petr OK Lokomotiva Pardubice C 1400423 Ano Ano Ano 690 Kč
SNA6302 Hynek Petr TJ START Náchod C 1459067 Ano Ano Ano 690 Kč
0160001 Křivda Ivan 016 - SKH Královéhradeckého kraje 9200535 Ano Ano Ano 690 Kč
BOR6400 Doškář Boris OK Jiskra Nový Bor C 8160181 Ano Ano Ano 690 Kč
TBM6116 Hlaváč Jiří KOS TJ Tesla Brno C 2059757 Ano Ano Ano 690 Kč
SBR6302 Řeháček Petr SKOB Bruntál C 8663161 Ano Ano Ano 690 Kč
0180001 Kovács Gábor 018 - (HUN) BBB Hungary 8345021 Ano Ano Ano 690 Kč
LTU6700 Skalka Michal OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2103290 Ano Ano Ano 690 Kč
SBR6601 Sklenář Josef SKOB Bruntál C 8656690 Ano Ano Ano 690 Kč
0210002 Németh Zsolt 021 - (HUN) Veszprémi Honvéd SE 8161165 Ano Ano Ano 690 Kč
23P6500 Drągowski Marek (POL) OK!Sport Warszawa 8091819 Ano Ano Ano 690 Kč
23P6300 Żebrowski Dariusz (POL) OK!Sport Warszawa 8007223 Ano Ano Ano 690 Kč
KAM6604 Šafka Jan OK Kamenice C 51278 Ano Ano Ano 690 Kč
CET6301 Záveský Richard TJ Loko Česká Třebová C 232860 Ano Ano Ano 690 Kč
VRL6306 Čivrný Pavel OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8076637 Ano Ne Ne 230 Kč
VBM6501 Jordanov Nikolaj VSK Mendelu Brno C 8680303 Ano Ano Ano 690 Kč
AOP6302 Sklenář Miroslav Orientační Běh Opava C 8004335 Ano Ano Ano 690 Kč
OOL6300 Světnický Alexandr SK Haná orienteering C 8008282 Ano Ano Ano 690 Kč
MOV6701 Holec Honza SKOB Ostrava C 8003657 Ano Ano Ano 690 Kč
VSP6507 Semík Jan USK Praha C 8109425 Ne Ano Ano 460 Kč
TTR6701 Drábek Petr OOB Třebíč C 2801050 Ano Ano Ano 690 Kč
0330001 Kniebügl Anton 033 - (SVK) Kobra Bratislava 416747 Ano Ano Ano 690 Kč
DOR6600 Petrilák Miroslav OK Dobříš C 2092439 Ano Ano Ano 690 Kč
KUO6501 Mutinský Viktor KOB Ústí nad Orlicí C 8670813 Ano Ano Ano 690 Kč
PHK6504 Melichar Igor OK 99 Hradec Králové C 8028839 Ano Ano Ano 900 Kč
JPV6505 Štorek Petr Oddíl OS SK Prostějov C 8515515 Ano Ne Ano 600 Kč
LTU6500 Bendák Petr OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 8662683 Ne Ano Ano 600 Kč
HAV6301 Sochor Tomáš OB Havířov C 515436 Ano Ano Ano 900 Kč
PGP6301 Přibík Jan SK Praga C 8226367 Ano Ano Ano 900 Kč
AOP6702 Tesař Jiří Orientační Běh Opava C 352349 Ano Ano Ano 900 Kč
SSU6301 Valenta Jiří SK Severka Šumperk C 51508 Ano Ano Ano 900 Kč
JPV6515 Plachý Martin Oddíl OS SK Prostějov C 8663138 Ano Ano Ano 900 Kč
TBM6709 Gryc Jan KOS TJ Tesla Brno C 53233 Ano Ano Ano 900 Kč
RBK6602 Pekárek Aleš SK Radioklub Blansko C 4643 Ano Ano Ano 900 Kč
0510001 Grote Andreas 051 - (SUI) OLC SKOG Fribourg 8638368 Ano Ano Ano 900 Kč
LTP6303 Würz Martin OOB TJ Lokomotiva Teplice C 8644882 Ano Ano Ano 900 Kč
LTU6400 Pleskač Jiří OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 9632 Ne Ano Ne 300 Kč
58P6700 Urbaniak Krzysztof (POL) Team 360 8640904 Ano Ano Ano 900 Kč

H60

(26)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
PEN6200 Vydra Pavel OK RECO Sport C 8051254 Ano Ano Ano 690 Kč
DKP5800 Svobodný Petr Oddíl OB Kotlářka C 49871 Ano Ne Ano 460 Kč
JIL6004 Karel Miloš OK Jilemnice C 682091 Ano Ano Ano 690 Kč
MOV6000 Pavlíček Jaromír SKOB Ostrava C 52996 Ano Ano Ano 690 Kč
KPY6201 Kohl Jiří SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301391 Ano Ano Ano 690 Kč
0080001 Formanko Dušan 008 - (SVK) Oddiel OB TJ Rapid Bratislava 2099591 Ano Ano Ano 690 Kč
SCP5900 Kavka Jiří OK Sparta Praha C 8222225 Ano Ano Ano 690 Kč
SCP6001 Hošek Ladislav OK Sparta Praha C 8676001 Ano Ano Ano 690 Kč
LPU5905 Novotný Miroslav OK Lokomotiva Pardubice C 2108909 Ano Ano Ano 690 Kč
JIL6101 Král Martin OK Jilemnice C 9071 Ano Ano Ano 690 Kč
SJI6115 Kaňák Petr OK Jihlava C 8149879 Ano Ano Ano 690 Kč
JEN6201 Švarc Jiří OB Jenišovice C 8656556 Ano Ano Ano 690 Kč
SJI5901 Zeman Jaroslav OK Jihlava C 8648620 Ano Ano Ano 690 Kč
HOR5700 Škorpil Martin TJ Jiskra Hořice C 8670484 Ano Ano Ano 690 Kč
KNC5800 Havlíček Ivo Sokol Kostelec n. Č. l. C 8237694 Ano Ano Ano 690 Kč
SNA6101 Klimeš Jiří TJ START Náchod C 2211450 Ne Ano Ne 230 Kč
HOR6000 Horák Jan TJ Jiskra Hořice C 2218971 Ano Ano Ano 690 Kč
TUR5803 Konopáč Jiří OOB TJ Turnov C 8220 Ano Ano Ano 690 Kč
SJI6002 Kopecký Zdeněk OK Jihlava C 52360 Ano Ano Ano 690 Kč
0320001 Ženčák Jaroslav 032 - ASPV OA 8030639 Ano Ano Ano 690 Kč
0340001 Buráň Zdeněk 034 - NER - BzB - Buráňovi 2127637 Ano Ano Ano 690 Kč
TTR6101 Nešpor Jan OOB Třebíč C 8663162 Ano Ano Ano 690 Kč
0400001 legere pascal 040 - (FRA) Valmo 8030461 Ano Ano Ano 900 Kč
VRL6102 Mertlík Jiří OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2134279 Ano Ano Ano 900 Kč
SMB5801 Svoboda Slavomír SKOB Mladá Boleslav C 7260024 Ano Ano Ano 900 Kč
PHK5600 Čermák Libor OK 99 Hradec Králové C 2181286 Ano Ano Ano 900 Kč

H65

(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
BFM5701 Mutina Vlastimil SKOB Frýdek - Místek C 2113057 Ano Ano Ano 480 Kč
MFP5700 Minchev Ivan Matfyz Praha C 8116819 Ano Ano Ano 480 Kč
JIL5201 Erlebach Josef OK Jilemnice C 8516412 Ano Ano Ano 480 Kč
PHK5503 Souček Pavel OK 99 Hradec Králové C 7202881 Ano Ano Ne 320 Kč
HAV5701 Jakobi Zdeněk OB Havířov C 8113528 Ano Ano Ano 480 Kč
DCE5500 Procházka Antonín KOB Dobřichovice C 8303070 Ano Ano Ano 480 Kč
TUR5501 Folprecht Miroslav OOB TJ Turnov C 8680597 Ano Ano Ano 480 Kč
JHB5702 Hrstka Vladislav TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 52357 Ano Ano Ano 480 Kč
SCP5500 Jahn Pavel OK Sparta Praha C 7207870 Ano Ano Ano 480 Kč
MOV5201 Juřeník Josef SKOB Ostrava C 8660451 Ano Ano Ano 480 Kč
TJN5602 Horák Petr OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8680309 Ano Ano Ano 480 Kč
VLI5301 Škoda Přemek Slavia Liberec orienteering C 8111113 Ano Ano Ano 480 Kč
KRN5401 Hrouza Jan KOS TJ Lokomotiva Krnov C 8654899 Ano Ano Ano 630 Kč
KRN5601 Strohalm Petr KOS TJ Lokomotiva Krnov C 52628 Ano Ano Ano 630 Kč
TBM5622 Cigoš Pavel KOS TJ Tesla Brno C 8482621 Ano Ano Ano 630 Kč
26A5400 Hones Sepp (AUT) HSV Ried 8116117 Ano Ano Ano 630 Kč

H70

(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
RUM5001 Babický Tomáš ZOOB Rumburk C 8444519 Ano Ano Ano 480 Kč
SCP5200 Přeček Zdeněk OK Sparta Praha C 8632855 Ano Ano Ano 480 Kč
LPU5206 Třasák Milan OK Lokomotiva Pardubice C 9257 Ano Ano Ano 480 Kč
LTU4802 Procházka Jiří OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 9778 Ano Ano Ano 480 Kč
PGP4900 Kotecký Roman SK Praga C 8040749 Ano Ano Ano 480 Kč
VLI5201 Hickethier Manfred Slavia Liberec orienteering C 8606435 Ano Ano Ano 480 Kč
EKP5212 Borák Stanislav VŠTJ Ekonom Praha C 8028861 Ano Ano Ano 480 Kč
VRL5002 Farář Jaroslav OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2096242 Ano Ano Ano 480 Kč
17A4800 Böhm Eduard (AUT) ASKÖ Salzburg/Henndorf 8130948 Ano Ano Ano 480 Kč
CHA5003 Ševčík Milan OK Chrastava C 8022378 Ne Ano Ne 160 Kč
VRL4901 Knobloch Jindřich OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2096237 Ano Ano Ano 480 Kč
TZL5102 Jelínek Vít SKOB Zlín C 8662674 Ano Ano Ano 480 Kč
PZR4800 Kříž Pavel UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 2023807 Ano Ne Ne 160 Kč
TZL4902 Jelínek Petr SKOB Zlín C 8662705 Ano Ano Ano 630 Kč
VSP5000 Hořínek Jaroslav USK Praha C 8045137 Ano Ano Ano 630 Kč
LPU5101 Knap Jan OK Lokomotiva Pardubice C 8116813 Ano Ano Ano 630 Kč
KBP4500 Valter Petr KBP Praha C 2222824 Ne Ano Ne 210 Kč
VLI5101 Přinda Oldřich Slavia Liberec orienteering C 8659398 Ano Ano Ano 630 Kč

H75

(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
SCP4600 Novák Miloš OK Sparta Praha C 52299 Ano Ano Ano 480 Kč
DKP4700 Procházka Aleš Oddíl OB Kotlářka C 8266333 Ano Ano Ano 480 Kč
MLA4401 Fišák Jan MLOK Mariánské Lázně C 2181940 Ano Ano Ano 480 Kč
SRK4702 Hrobař Rudolf SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 8013968 Ano Ano Ano 480 Kč
SCP4700 Buriánek Jaromír OK Sparta Praha C 8028840 Ano Ano Ano 480 Kč
JIL4701 Zlesák Zdeněk OK Jilemnice C 9066 Ano Ano Ano 480 Kč
PZR4417 Pospíšil Jaromír UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 8656611 Ano Ano Ano 480 Kč
BOV4403 Vlach Oldřich TJ Baník Ostrava OKD C 8051251 Ano Ano Ano 480 Kč
FSP4300 Čadil Jan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 53267 Ano Ano Ano 480 Kč
TUV4701 Pospíšil Jiří SOK TJ Turnov C 8323 Ano Ano Ano 480 Kč
71D4000 Conrad Helmut (GER) USV TU Dresden 8501901 Ano Ano Ano 630 Kč

HDR

(50)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
0010001 Marešová Laura 001 - NER Surikaty Marešovy 2120636 Ano Ano Ano 300 Kč
0010002 Marešová Nikola 001 - NER Surikaty Marešovy zapůjčit Ano Ano Ano 300 Kč
DKP2150 Axmannová Anežka Oddíl OB Kotlářka C 49839 Ne Ano Ne 100 Kč
DCE1850 Zeman Annabel KOB Dobřichovice C 416316 Ne Ano Ano 200 Kč
SJC1502 Drobník Kryštof Sportcentrum Jičín C 1985821 Ano Ano Ano 0 Kč
SJC1751 Drobníková Viktorie Sportcentrum Jičín C Ano Ano Ano 0 Kč
BOR1600 Patka Jonáš OK Jiskra Nový Bor C 8304114 Ano Ano Ano 300 Kč
DKP1803 Třebický Vlk Oddíl OB Kotlářka C 51796 Ne Ano Ne 100 Kč
AOV1750 Vlachová Valérie OOB TJ Baník Ostrava C 7202896 Ano Ano Ano 300 Kč
VAM1600 Klapal Tomáš OB Vamberk C 52074 Ano Ano Ano 300 Kč
DOB1771 Michalíková Sofie KOB Dobruška C 410769 Ano Ano Ano 300 Kč
LCE1601 Dékány Matěj OOB TJ Slovan Luhačovice C 889310 Ano Ano Ano 300 Kč
LCE1802 Vlažný Viliam OOB TJ Slovan Luhačovice C 52707 Ano Ano Ano 300 Kč
BOR1700 Šibrik Tomáš OK Jiskra Nový Bor C 4430 Ano Ano Ano 300 Kč
VIC1650 Kubíčková Petra OB Vizovice C 2073737 Ano Ano Ano 300 Kč
0100001 Brožík Adam 010 - Brožíkovi 8930 Ano Ano Ano 300 Kč
BOR1701 Ouzký Martin OK Jiskra Nový Bor C 2129236 Ano Ne Ne 100 Kč
VRL1616 Leštínský Vojtěch OOS TJ Spartak Vrchlabí C 9201758 Ano Ano Ano 300 Kč
0130001 Bogar Jonáš 013 - nereg 682103 Ano Ano Ano 300 Kč
JPV1600 Chmelář Samuel Oddíl OS SK Prostějov C 2085577 Ano Ano Ano 300 Kč
TUR2020 Schulhof Matěj OOB TJ Turnov C 8100 Ano Ano Ano 300 Kč
SJC1717 Kazda Mikuláš Sportcentrum Jičín C 1451528 Ano Ano Ano 0 Kč
TAP1650 Puchernová Adéla KOB Tretra Praha C 7151177 Ano Ano Ano 300 Kč
TRI1650 Sližová Kateřina TJ TŽ Třinec C 416125 Ano Ano Ano 300 Kč
SJC1777 Palasová Tina Sportcentrum Jičín C 9956 Ano Ano Ano 0 Kč
DKP1651 Mullis Elizabeth Oddíl OB Kotlářka C 2075697 Ano Ano Ano 300 Kč
0220001 Bejrová Anita 022 - NPA 7162015 Ano Ano Ano 300 Kč
SJC1900 Vágner Filip Sportcentrum Jičín 9971 Ano Ano Ano 0 Kč
0280001 Vošvrdová Eliška 028 - Kbelnice u Jičína 2102077 Ano Ano Ano 300 Kč
DCE1600 Procházka Adam KOB Dobřichovice 8303060 Ne Ano Ano 200 Kč
DCE1800 Procházka Erik KOB Dobřichovice 51966 Ne Ano Ano 200 Kč
VIP1950 Hýblová Beáta SK VIPrahlo C 7211289 Ne Ano Ano 200 Kč
STH1501 Drápal Štěpán SK Studenec C 2124785 Ano Ano Ano 300 Kč
0040007 Václavíková Bibiana 004 - Špindl sportuje zapůjčit Ano Ano Ano 300 Kč
0040008 Václavík Bastian 004 - Špindl sportuje zapůjčit Ano Ano Ano 300 Kč
0360003 Menclová Nikola 036 - neregistrovaní Česká Lípa 8053543 Ano Ano Ano 360 Kč
1VD1800 Härtelt Jacopo (GER) SG Zittau Süd 8440500 Ano Ano Ano 360 Kč
0380001 Procházka Mikuláš 038 - PGP 219299 Ano Ano Ano 360 Kč
KRN1650 Hrouzová Helena KOS TJ Lokomotiva Krnov C 2151410 Ano Ano Ano 360 Kč
RUZ1650 Hofhanzlová Magdaléna TJ Růžená C 2801042 Ano Ano Ano 360 Kč
26A5650 Haider Anna (AUT) HSV Ried 8630860 Ano Ano Ano 360 Kč
VLI1501 Kolaja Jaromír Slavia Liberec orienteering C 2067313 Ano Ne Ne 120 Kč
PGP1400 Šedivý Marek SK Praga C 1406172 Ne Ano Ne 120 Kč
DKP1850 Kolínová Anita Oddíl OB Kotlářka C 9007701 Ano Ano Ne 240 Kč
0520001 Tkachenko Yehor 052 - 011 - OK 99 Hradec Králové 682359 Ne Ano Ne 120 Kč
SMR1700 Lukavec Tomáš SNS Smržovka C 7204495 Ne Ano Ne 120 Kč
SMR1850 Lukavcová Zuzana SNS Smržovka C 7204493 Ne Ano Ne 120 Kč
0540002 Brucháček Matěj 054 - Příluky 08582 Ano Ano Ne 240 Kč
NPA1701 Novák Tadeáš SK LOB Nová Paka C 515421 Ano Ano Ano 360 Kč
0620002 DaCruz Orin 062 - Hlavacovi 232732 Ano Ano Ano 360 Kč

P

(64)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
TAP0907 Kučera Tomáš KOB Tretra Praha C 8022663 Ano Ano Ano 480 Kč
TAP6953 Richterová Ilona KOB Tretra Praha C 2029220 Ano Ano Ano 480 Kč
TAP9051 Marešová Kristýna KOB Tretra Praha C 2224134 Ano Ano Ano 480 Kč
TRI7000 Cymorek Petr TJ TŽ Třinec C 53180 Ano Ano Ano 480 Kč
TRI7152 Cymorková Kateřina TJ TŽ Třinec C 2073677 Ano Ano Ano 480 Kč
BOR8450 Zenková Pavla OK Jiskra Nový Bor C 7207489 Ano Ano Ano 480 Kč
0040001 Makaloušová Hana 004 - Špindl sportuje 8005424 Ano Ano Ano 480 Kč
0040003 Makaloušová Anna 004 - Špindl sportuje 8066763 Ano Ano Ano 480 Kč
0050004 Jahodová Berková Andrea 005 - (j)Elita 2126395 Ano Ne Ne 160 Kč
VIC7950 Kubíčková Eva OB Vizovice C 2126305 Ano Ano Ano 480 Kč
MOV7152 Vojkůvková Jarmila SKOB Ostrava C 436420 Ano Ano Ano 480 Kč
VRL7454 Hájková Eva OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2096244 Ano Ano Ano 480 Kč
KRN5900 Malec Vladimír KOS TJ Lokomotiva Krnov C 8076621 Ano Ano Ano 480 Kč
SJI8751 Kaňáková Petra OK Jihlava C 7003047 Ano Ano Ano 480 Kč
BOR8050 Kocmanová Kateřina OK Jiskra Nový Bor C 1459071 Ano Ano Ano 480 Kč
0190001 Hušek Jaroslav 019 - RUN4FUN 2212714 Ano Ano Ano 480 Kč
0190002 Hušková Jana 019 - RUN4FUN 2213808 Ano Ano Ano 480 Kč
EKP8756 Trčková Helena VŠTJ Ekonom Praha 2087687 Ne Ano Ano 320 Kč
0260001 Borovičková Vendula 026 - Ostružno 2115757 Ne Ano Ano 320 Kč
0270001 Podivínská Ivana 027 - SK Podivín Šalingrad 51557 Ano Ano Ano 480 Kč
0270002 Podivínský Tomáš 027 - SK Podivín Šalingrad 8109331 Ano Ano Ano 480 Kč
PHK7652 Korbelová Petra OK 99 Hradec Králové C 2419927 Ano Ano Ano 480 Kč
0280002 Vošvrda Michal 028 - Kbelnice u Jičína zapůjčit Ano Ne Ano 320 Kč
STH0154 Kindermannová Tereza SK Studenec C 7207505 Ano Ano Ano 480 Kč
0300001 Jordanová Blanka 030 - NER - Jordanová 410321 Ano Ano Ano 480 Kč
DOB7700 Tejkl Jiří KOB Dobruška C 8226377 Ne Ano Ano 320 Kč
PZR7801 Kříž Martin UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 8710 Ano Ne Ne 160 Kč
JIL8951 Viková Vendula OK Jilemnice C 8889 Ano Ano Ano 480 Kč
0040004 Česáková Ivana 004 - Špindl sportuje 8014547 Ano Ano Ano 480 Kč
0040005 Česák Nathan 004 - Špindl sportuje 8482560 Ano Ano Ano 480 Kč
0040006 Česáková Apolena 004 - Špindl sportuje 8044654 Ano Ano Ano 480 Kč
STH5501 Junek Petr SK Studenec C 9200530 Ano Ano Ano 480 Kč
0340002 Buráňová Hana 034 - NER - BzB - Buráňovi 2108870 Ano Ano Ano 480 Kč
DOR7552 Gregor Tahmina OK Dobříš C 2127585 Ano Ano Ano 480 Kč
0200001 Nosková Lenka 020 - žádný zapůjčit Ne Ano Ne 160 Kč
0350001 Láčíková Sabina 035 - nereg. 2051488 Ano Ano Ano 480 Kč
SJH0850 Melicharová Rozálie SOS Jindřichův Hradec C 8113522 Ano Ano Ano 630 Kč
0360001 Tesař Jaroslav 036 - neregistrovaní Česká Lípa 2053543 Ano Ano Ano 630 Kč
0360002 Tesař Martin 036 - neregistrovaní Česká Lípa 2053544 Ano Ano Ano 630 Kč
PBM0359 Bednaříková Emma TJ Spartak 1. brněnská A 8656786 Ano Ano Ano 630 Kč
PBM0351 Hovořáková Karolína TJ Spartak 1. brněnská A 8660438 Ano Ano Ano 630 Kč
TRT7850 Mazzarese Jana KOS Třešť C 2102555 Ano Ano Ano 630 Kč
SIT8451 Kawuloková Zdeňka OK SILESIA C 7200588 Ano Ano Ano 630 Kč
0460001 Prohnitchi Eudochia 046 - Tempo MD 7207615 Ano Ano Ano 630 Kč
ZBP7751 Jílková Radka OOB SK Zbraslav 2113048 Ano Ano Ano 630 Kč
0480002 Kairies Helmut 048 - (GER) SG Zittau Süd 02207 Ano Ano Ano 630 Kč
BFM7103 Chudík Michael SKOB Frýdek - Místek C 2087516 Ano Ano Ano 630 Kč
PGP8454 Voborská Jana SK Praga C 9332 Ne Ano Ne 210 Kč
PHK0155 Weberová Adéla OK 99 Hradec Králové 207832 Ne Ano Ne 210 Kč
0490002 Pekárek Martin 049 - RBK 2102571 Ano Ne Ne 210 Kč
PHK8053 Pozdílková Alena OK 99 Hradec Králové C 2122267 Ano Ano Ano 630 Kč
SCP0601 Slíva Mikuláš OK Sparta Praha C 8196065 Ano Ano Ano 630 Kč
0520002 Tatarnikov Dmytro 052 - 011 - OK 99 Hradec Králové 682336 Ano Ano Ano 630 Kč
0050005 Jahoda Radim 005 - (j)Elita 2419870 Ano Ano Ano 630 Kč
DLT6901 Nosek Petr KrOB Rozmarýn Litoměřice C 8107716 Ne Ano Ne 210 Kč
DLT7251 Nosek Martina KrOB Rozmarýn Litoměřice C 8107725 Ne Ano Ne 210 Kč
DLT6151 Leníková Jana KrOB Rozmarýn Litoměřice C 440490 Ne Ano Ne 210 Kč
SJC9450 Špicarová Andrea Sportcentrum Jičín C 7106922 Ano Ano Ne 0 Kč
DKP8209 Hořejší Jan Oddíl OB Kotlářka C 2771943 Ne Ano Ano 420 Kč
0540001 Brucháčková Markéta 054 - Příluky zapůjčit Ano Ano Ano 630 Kč
0540004 Rudolf Brucháček 054 - Příluky zapůjčit Ne Ne Ano 210 Kč
SHK7100 Dohnálek Pavel OK Slavia Hradec Králové C 1400450 Ano Ano Ano 630 Kč
0560002 Chwiejczak Dorota 056 - (POL) Ulbar360Team 8060874 Ano Ano Ano 630 Kč
HOB4601 Kašpar Josef SK OB Horní Benešov C 436928 Ano Ano Ano 630 Kč
celkem přihlášených: 970, vklad: 574210 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.