Přihlášky závodu: Pěkné prázdniny

Datum:
24.08.2013
Místo konání:
Rovensko pod Troskami
Pořadatel:
TUR - OOB TJ Turnov
Kategorie:
D10L     D10     D12     D14     D16     D18     D20     D21E     D21A     D21B     D21C     D35     D40     D45     D50     D55     D60     D65     D70     H10L     H10     H12     H14     H16     H18     H20     H21E     H21A     H21B     H21C     H35     H40     H45     H50     H55     H60     H65     H70     H75     HDR     P2     P4    
Akce
Omezený počet přihlášek
Závodníků: 1150
Náhradníků: 500
1.00 km, 5 kontrol
(22)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
MLA0451 Bartošová Marie MLOK Mariánské Lázně C 8941 Ano Ano Ano 300 Kč
AOP0452 Klechová Karolína Orientační Běh Opava C 436929 Ano Ano Ano 300 Kč
ZPV0555 Karásková Denisa KOB ZPV Prostějov C 206390 Ano Ano Ano 300 Kč
43S0551 Vorlíčková Martina (SVK) ŠK Sandberg Bratislava 2049985 Ano Ano Ano 300 Kč
33D9700 Klüser Roland (GER) USV TU Dresden 7777077 Ano Ano Ano 300 Kč
DLT0452 Nedvídková Adéla KrOB Rozmarýn Litoměřice C 336704 Ano Ano Ano 300 Kč
DOB0550 Kubcová Anna KOB Dobruška C 7258 Ano Ano Ano 300 Kč
LTP0350 Žejdlíková Eliška OOB TJ Lokomotiva Teplice C 886252 Ano Ano Ano 300 Kč
MFP0551 Šimšová Pavla Matfyz Praha C 428269 Ano Ano Ano 300 Kč
MFP0550 Blahutová Martina Matfyz Praha C 53611 Ano Ano Ano 300 Kč
CHA0450 Tomanicová Sofie OK Chrastava C 0000436428 Ano Ano Ano 300 Kč
TBM0660 Hlaváčová Lucie KOS TJ Tesla Brno C 232742 Ano Ano Ano 300 Kč
VSP0653 Folprechtová Julie USK Praha C 51532 Ano Ano Ano 300 Kč
VSP0751 Baldriánová Eva USK Praha C 888639 Ano Ano Ano 300 Kč
PHK0450 Chvátilová Johana OK 99 Hradec Králové C 362000 Ano Ano Ano 300 Kč
VLI0451 Podrábská Alžběta Slavia Liberec orienteering C 49962 Ano Ano Ano 300 Kč
DKL0651 Kohoutová Zdeňka KOB Kladno 49641 Ano Ano Ano 300 Kč
SJH0651 Benešová Michaela SJH Jindřichův Hradec C 553451 Ano Ano Ano 300 Kč
ONO0550 Ševčíková Anežka SKOB Ostrov C 301427 Ano Ano Ano 300 Kč
ADA0351 Richterová Julie OOB Spartak Adamov C 49285 Ano Ano Ano 300 Kč
TUV0558 Hájková Tereza SOK TJ Turnov C 888656 Ano Ne Ano 200 Kč
VSP0552 Solarová Anežka USK Praha C Ano Ano Ano 300 Kč
1.40 km, 8 kontrol
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
KRL0351 Fišarová Eliška Kometa Kralovice B 232611 Ano Ano Ano 300 Kč
UOL0452 Binarová Adéla SOB Olomouc C 1398997 Ano Ano Ano 300 Kč
TTR0351 Nešporová Marie OOB Třebíč C 0000052239 Ano Ano Ano 300 Kč
HOR0350 Vávrová Vanda TJ Jiskra Hořice C 2032104 Ano Ano Ano 300 Kč
VPM0451 Richtrová Kamila KOS Slavia Plzeň B 331467 Ano Ano Ano 300 Kč
KAM0350 Hankovcová Helena OK Kamenice C 442879 Ne Ne Ano 100 Kč
33D8751 Hartenstein Astrid (GER) USV TU Dresden 7122003 Ano Ano Ano 300 Kč
UOL0450 Smékalová Viktorie SOB Olomouc C 2020728 Ano Ano Ano 300 Kč
UOL0451 Smékalová Karolína SOB Olomouc C 2020729 Ano Ano Ano 300 Kč
ROZ0350 Křístková Magdalena OK Roztoky C 51895 Ano Ano Ano 300 Kč
SHK0350 Thýnová Martina OK Slavia Hradec Králové C 410782 Ano Ano Ano 300 Kč
MFP0451 Pračková Ema Matfyz Praha C 426373 Ano Ano Ano 300 Kč
JEN0351 Kyselová Adéla OB Jenišovice C 0000051224 Ano Ano Ano 300 Kč
MOV0451 Švidrnochová Eliška SKOB Ostrava C 436422 Ano Ano Ano 300 Kč
VLI0555 Martanová Lea Slavia Liberec orienteering C 2043610 Ano Ano Ano 300 Kč
SHK0351 Suchá Simona OK Slavia Hradec Králové C 2049543 Ano Ano Ano 300 Kč
LPU0354 Vodičková Johana OK Lokomotiva Pardubice C 2025372 Ano Ano Ano 300 Kč
1.50 km, 9 kontrol
(29)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
KRL0152 Šlechtová Tereza Kometa Kralovice B 2017667 Ano Ano Ano 300 Kč
CET0251 Kovářová Jana TJ Loko Česká Třebová C 1398986 Ano Ano Ano 300 Kč
LTP0151 Pavlová Martina OOB TJ Lokomotiva Teplice B 52925 Ano Ano Ano 300 Kč
LBM0151 Korpasová Lucie TJ Lokomotiva Ingstav Brno B 52077 Ano Ano Ano 300 Kč
TUV0252 Šritrová Lenka SOK TJ Turnov C 51808 Ano Ano Ano 300 Kč
KAM0153 Šafková Sofie OK Kamenice B 2042545 Ano Ano Ano 300 Kč
KAM0250 Semíková Lucie OK Kamenice B 515426 Ano Ano Ano 300 Kč
SJC0252 Janků Anna Sportcentrum Jičín C 0002056293 Ano Ano Ano 300 Kč
SJC0153 Kochová Anna Sportcentrum Jičín B 0000004285 Ano Ano Ano 300 Kč
SJC0251 Kuchařová Rozálie Sportcentrum Jičín C 0002056290 Ano Ano Ano 300 Kč
SJC0151 Vejražková Róza Sportcentrum Jičín B 0002056270 Ano Ano Ano 300 Kč
SJC0155 Šimonová Klára Sportcentrum Jičín C 0000052618 Ano Ano Ano 300 Kč
AOP0350 Hájková Lucie Orientační Běh Opava C 51321 Ano Ano Ano 300 Kč
ZVO0152 Vallová Kristýna OB SK Zvole C 2035151 Ano Ano Ano 300 Kč
MFP0150 Šimšová Barbora Matfyz Praha B 428243 Ano Ano Ano 300 Kč
ROZ0250 Chalupová Aneta OK Roztoky C Ano Ano Ano 300 Kč
SRK0151 Kosová Tereza SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 9471 Ano Ano Ano 300 Kč
SRK0153 Šklíbová Veronika SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 425600 Ano Ano Ano 300 Kč
LTP0153 Matějková Zuzana OOB TJ Lokomotiva Teplice B 420419 Ano Ano Ano 300 Kč
BOR0151 Jeřábková Nina OK Jiskra Nový Bor B 4366 Ano Ano Ano 300 Kč
LPU0151 Držková Berenika OK Lokomotiva Pardubice B 425545 Ano Ano Ano 300 Kč
TBM0199 Hlaváčová Anežka KOS TJ Tesla Brno B 53247 Ano Ano Ano 300 Kč
VLI0251 Podrábská Marie Slavia Liberec orienteering C 207860 Ano Ano Ano 300 Kč
VLI0252 Martanová Elin Slavia Liberec orienteering B 2043603 Ano Ano Ano 300 Kč
CHC0151 Jelínková Zuzana K.O.B. Choceň C 206405 Ano Ano Ano 300 Kč
PHK0251 Mašatová Eliška OK 99 Hradec Králové C 425518 Ano Ano Ano 300 Kč
DKL0150 Horychová Zuzana KOB Kladno C 515197 Ano Ano Ano 300 Kč
DKL0151 Geislerová Aneta KOB Kladno C 2042535 Ano Ano Ano 300 Kč
SHK0151 Zimová Barbora OK Slavia Hradec Králové C 2049549 Ano Ano Ano 300 Kč
1.50 km, 8 kontrol
(37)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
KRL0051 Biersaková Dagmar Kometa Kralovice A 232960 Ano Ano Ano 300 Kč
KRL0052 Mudrová Lenka Kometa Kralovice C 2020708 Ano Ano Ano 300 Kč
KRL9951 Hanáková Lenka Kometa Kralovice B 232613 Ano Ano Ano 300 Kč
LTP0051 Riby Rose OOB TJ Lokomotiva Teplice B 7200337 Ano Ano Ano 300 Kč
CHC9951 Semrádová Jana K.O.B. Choceň B 425544 Ano Ano Ano 300 Kč
OSN0050 Nechanická Klára SK Orientační sporty Nové Město na Moravě B 52000 Ano Ano Ano 300 Kč
HOR0050 Rückerová Šárka TJ Jiskra Hořice B 2025352 Ano Ano Ano 300 Kč
EKP0050 Koucká Barbora VŠTJ Ekonom Praha C 0000361943 Ano Ano Ne 200 Kč
ABM9956 Odehnalová Klára KOB ALFA Brno A 0000438047 Ano Ano Ano 300 Kč
TUV9951 Sokolářová Šárka SOK TJ Turnov A 411616 Ano Ano Ano 300 Kč
KAM0050 Kováříková Marie OK Kamenice B 436964 Ano Ano Ano 300 Kč
KAM0051 Aschermannová Karolína OK Kamenice B 232425 Ano Ano Ano 300 Kč
SJC9951 Zlámalová Nikola Sportcentrum Jičín B 0002056287 Ano Ano Ano 300 Kč
33D9900 Klüser Ellen (GER) USV TU Dresden 2008973 Ano Ano Ano 300 Kč
AOP0050 Hájková Lenka Orientační Běh Opava B 515149 Ano Ano Ano 300 Kč
TEP0050 Klimešová Petra Tempo Praha C zapůjčit Ano Ano Ano 450 Kč
TBM0058 Grycová Kateřina KOS TJ Tesla Brno B 232865 Ano Ano Ano 300 Kč
81C0051 Humpolcová Veronika Cirkus Čakovice zapůjčit Ano Ano Ano 450 Kč
MFP9950 Sieglová Eliška Matfyz Praha B 443101 Ano Ano Ano 300 Kč
LTP9950 Žejdlíková Karolína OOB TJ Lokomotiva Teplice C 232494 Ano Ano Ano 300 Kč
ROZ9950 Klinkerová Magdaléna OK Roztoky C 416137 Ano Ano Ano 300 Kč
ROZ0050 Sedláčková Linda OK Roztoky B 232535 Ano Ano Ano 300 Kč
ROZ9951 Voltrová Alena OK Roztoky B 438638 Ano Ano Ano 300 Kč
SHK0051 Thýnová Nikola OK Slavia Hradec Králové B 2032191 Ano Ano Ano 300 Kč
SHK9951 Větříčková Andrea OK Slavia Hradec Králové B 9196 Ano Ano Ano 300 Kč
CHA0050 Pavlíková Markéta OK Chrastava B 436447 Ano Ano Ano 300 Kč
SRK0050 Filipová Tereza SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 2027245 Ano Ano Ano 300 Kč
LLI9952 Labská Karolína LOK-o Liberec C 428206 Ano Ano Ano 300 Kč
BOR9957 Jeřábková Ema OK Jiskra Nový Bor C 4363 Ano Ano Ano 300 Kč
PHK0051 Hápová Petra OK 99 Hradec Králové B 9368 Ano Ano Ano 300 Kč
PHK9999 Kubíčková Jana OK 99 Hradec Králové C 224883 Ano Ano Ano 300 Kč
UOL0050 Konečná Adéla SOB Olomouc C 425522 Ano Ano Ano 300 Kč
UOL9950 Janošíkova Tereza SOB Olomouc B 682075 Ano Ano Ano 300 Kč
DKL0050 Benešová Hana KOB Kladno C 49640 Ano Ano Ano 300 Kč
LPU9957 Kmentová Barbora OK Lokomotiva Pardubice C 2032172 Ano Ano Ano 300 Kč
CHC0051 Chaloupková Kateřina K.O.B. Choceň C 320290 Ano Ano Ano 300 Kč
LPU0051 Vojtíšková Viktorie OK Lokomotiva Pardubice B 426321 Ano Ano Ano 300 Kč
2.20 km, 11 kontrol
(32)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
KRL9755 Peterková Veronika Kometa Kralovice C 434576 Ano Ano Ano 450 Kč
LTP9750 Kovářová Lenka OOB TJ Lokomotiva Teplice A 7200344 Ano Ano Ano 450 Kč
LBM9898 Korpasová Tereza TJ Lokomotiva Ingstav Brno B 52062 Ano Ano Ano 450 Kč
TJN9850 Šikolová Tereza OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2056286 Ano Ano Ano 450 Kč
ABM9757 Odehnalová Tereza KOB ALFA Brno A 0001007533 Ano Ano Ano 450 Kč
33D9750 Müller Dorothea (GER) USV TU Dresden 1621997 Ano Ano Ano 450 Kč
ZVO9852 Zimmerová Kateřina OB SK Zvole B 886274 Ano Ano Ano 450 Kč
ZVO9851 Hájková Eliška OB SK Zvole B 232531 Ano Ano Ano 450 Kč
TBM9859 Grycová Veronika KOS TJ Tesla Brno A 229382 Ano Ano Ano 450 Kč
ROZ9752 Voltrová Hana OK Roztoky B 438639 Ano Ano Ano 450 Kč
SHK9755 Červená Adéla OK Slavia Hradec Králové A 420436 Ano Ano Ano 450 Kč
SRK9752 Zemánková Tereza SOOB Spartak Rychnov n.Kn. A 301107 Ano Ano Ano 450 Kč
LLI9854 Fürstová Anna LOK-o Liberec C 436960 Ano Ano Ano 450 Kč
LLI9852 Žihlová Anna LOK-o Liberec C 428241 Ano Ano Ano 450 Kč
PHK9753 Kavalírová Julie OK 99 Hradec Králové B 207804 Ano Ano Ano 450 Kč
BOR9854 Nováková Lucie OK Jiskra Nový Bor B 2051502 Ano Ano Ano 450 Kč
BOR9853 Staňová Karolína OK Jiskra Nový Bor A 2051475 Ano Ano Ano 450 Kč
BOR9751 Kameníková Andrea OK Jiskra Nový Bor A 2051536 Ano Ano Ano 450 Kč
46S9652 Košútová Katarína (SVK) Youth Team Slovakia 515451 Ano Ano Ano 450 Kč
46S9658 Miklušová Tereza (SVK) Youth Team Slovakia 435207 Ano Ano Ano 450 Kč
46S9659 Papugová Andrea (SVK) Youth Team Slovakia 362939 Ano Ano Ano 450 Kč
46S9660 Schenková Tereza (SVK) Youth Team Slovakia 9000008 Ano Ano Ano 450 Kč
SJI9852 Čechová Tereza OK Jihlava A 2058511 Ano Ano Ano 450 Kč
JEN9851 Valkounová Markéta OB Jenišovice C 0000411613 Ano Ano Ano 450 Kč
28P9850 Antonowicz Anna Maria (POL) Saturn Piaseczno 886680 Ano Ano Ano 450 Kč
SJH9751 Parkanová Veronika SJH Jindřichův Hradec B 331244 Ano Ano Ano 450 Kč
SJH9752 Peňázová Veronika SJH Jindřichův Hradec A 331783 Ano Ano Ano 450 Kč
SJH9853 Dundáčková Julie SJH Jindřichův Hradec B 420443 Ano Ano Ano 450 Kč
SCP9750 Veljačiková Hana OK Sparta Praha B 336785 Ano Ano Ano 450 Kč
SJH9852 Hojná Dominika SJH Jindřichův Hradec A 331328 Ano Ano Ano 450 Kč
CHC9852 Chaloupková Veronika K.O.B. Choceň A 9569 Ano Ano Ano 450 Kč
AOV9850 Fukalová Hana OOB TJ Baník Ostrava A 361939 Ano Ano Ano 450 Kč
2.30 km, 12 kontrol
(25)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
KRL9651 Hanáková Magda Kometa Kralovice A 416318 Ano Ano Ano 450 Kč
KRL9655 Lavičková Michaela Kometa Kralovice B 2035163 Ano Ano Ano 450 Kč
33D9550 Nieke Patricia (GER) USV TU Dresden 1210495 Ano Ano Ano 450 Kč
TJN9650 Pustaiová Zuzana OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 331527 Ano Ano Ano 450 Kč
VBM9651 Hiršová Gabriela VSK Mendelu Brno A 7200367 Ano Ano Ano 450 Kč
KAM9551 Hlubučková Kristýna OK Kamenice A 7003009 Ano Ano Ano 450 Kč
KAM9554 Procházková Marie OK Kamenice A 51968 Ano Ano Ano 450 Kč
LPU9658 Chládková Simona OK Lokomotiva Pardubice A 434574 Ano Ano Ano 450 Kč
SJC9552 Šmejcová Anna Sportcentrum Jičín B 0000009933 Ano Ano Ano 450 Kč
TEP9550 Klimešová Iva Tempo Praha C zapůjčit Ano Ano Ano 600 Kč
PHK9653 Šádková Martina OK 99 Hradec Králové A 1398980 Ano Ano Ano 450 Kč
LLI9651 Štičková Anna LOK-o Liberec A 7200361 Ano Ano Ano 450 Kč
LLI9552 Hoidekrová Lucie LOK-o Liberec A 410734 Ano Ano Ano 450 Kč
PHK9656 Machačová Michaela OK 99 Hradec Králové A 1398981 Ano Ano Ano 450 Kč
PHK9654 Šádková Lucie OK 99 Hradec Králové C 224885 Ano Ano Ano 450 Kč
23P9550 Drągowska Maria (POL) OK!Sport Warszawa 887233 Ano Ano Ano 450 Kč
46S9651 Papugová Martina (SVK) Youth Team Slovakia 232217 Ano Ano Ano 450 Kč
46S9653 Franková Dominika (SVK) Youth Team Slovakia 416717 Ano Ano Ano 450 Kč
46S9654 Lamanecová Radka (SVK) Youth Team Slovakia 416770 Ano Ano Ano 450 Kč
46S9655 Hošeková Vanda (SVK) Youth Team Slovakia 7200369 Ano Ano Ano 450 Kč
PGP9650 Kožinová Zuzana SK Praga A 7003042 Ano Ano Ano 450 Kč
PGP9554 Pavlů Kateřina SK Praga A 232017 Ano Ano Ano 450 Kč
LPU9558 Doleželová Kateřina OK Lokomotiva Pardubice A 220400 Ano Ano Ano 450 Kč
AOV9550 Fukalová Martina OOB TJ Baník Ostrava B 416152 Ano Ano Ano 450 Kč
SHK9650 Myslivcová Markéta OK Slavia Hradec Králové B 9472 Ano Ano Ano 450 Kč
2.40 km, 12 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
KAM9452 Kamererová Valerie OK Kamenice A 428250 Ano Ano Ano 450 Kč
LPU9357 Kulhavá Šárka OK Lokomotiva Pardubice R 219279 Ano Ano Ano 450 Kč
LPU9451 Procházková Klára OK Lokomotiva Pardubice R 940318 Ano Ano Ano 450 Kč
46S9609 Pijáková Barbora (SVK) Youth Team Slovakia 219102 Ano Ano Ano 450 Kč
PGP9350 Kožinová Anna SK Praga R 7200338 Ano Ano Ano 450 Kč
AOP9450 Tesařová Marcela Orientační Běh Opava A 515074 Ano Ano Ano 450 Kč
SJH9451 Benešová Jana SJH Jindřichův Hradec R 920682 Ano Ano Ano 450 Kč
ZVO9379 Klinkerová Tereza OB SK Zvole 240593 Ano Ano Ano 450 Kč
3.50 km, 20 kontrol
(29)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
PGP8753 Hrstková Vladěna SK Praga R 995881 Ano Ano Ano 450 Kč
AOP8152 Košárková Iva Orientační Běh Opava R 51568 Ano Ano Ano 450 Kč
DKP8756 Dlouhá Marie Oddíl OB Kotlářka R 7875600 Ano Ano Ano 450 Kč
DKP8254 Jiřištová Zuzana Oddíl OB Kotlářka C 9054 Ano Ano Ano 450 Kč
DKP8651 Plochová Dominika Oddíl OB Kotlářka C 51798 Ano Ano Ano 450 Kč
DKP8450 Kovářová Kristýna Oddíl OB Kotlářka E 9000007 Ano Ano Ano 450 Kč
UOL9052 Jakobová Adélka SOB Olomouc E 682103 Ano Ano Ano 450 Kč
33D9350 Gruschka Sophie (GER) USV TU Dresden 7770777 Ano Ano Ano 450 Kč
ZBM8951 Mádlová Věra SK Žabovřesky Brno E 995814 Ano Ano Ano 450 Kč
ZBM8989 Hlavová Jindra SK Žabovřesky Brno R 515488 Ano Ano Ano 450 Kč
SBK8554 Beržinská Soňa KOB START Blansko C 1985526 Ano Ano Ano 450 Kč
13U9050 Pitirimova Olena (UKR) OK Slavutich 895112 Ano Ano Ano 450 Kč
LPU9053 Knapová Jana OK Lokomotiva Pardubice E 906217 Ano Ano Ano 450 Kč
LPU9351 Knapová Lenka OK Lokomotiva Pardubice E 2011864 Ano Ano Ano 450 Kč
PHK9150 Kosová Denisa OK 99 Hradec Králové E 887904 Ano Ano Ano 450 Kč
CHA7850 Kašková Kateřina OK Chrastava C 0000887906 Ano Ano Ano 450 Kč
NPA9151 Kubátová Zuzka SK LOB Nová Paka C 515421 Ano Ano Ano 450 Kč
ZBM8966 Kabáthová Eva SK Žabovřesky Brno E 7200341 Ano Ano Ano 450 Kč
SHK8152 Hepnerová Martina OK Slavia Hradec Králové E 1398689 Ano Ano Ano 450 Kč
VSP7850 Baldrianová Barbora USK Praha R 9784 Ano Ano Ano 450 Kč
VSP8150 Kopecká Anežka USK Praha C 51642 Ano Ano Ano 450 Kč
UOL9353 Horčičková Vendula SOB Olomouc E 515413 Ano Ano Ano 450 Kč
28P6850 Gornicka-Antonowicz Anna (POL) Saturn Piaseczno 895015 Ano Ano Ano 450 Kč
28P9050 Gajda Monika (POL) Saturn Piaseczno 504409 Ano Ano Ano 450 Kč
SJC8156 Brožková Dana Sportcentrum Jičín E 500266 Ano Ano Ano 450 Kč
RBK8556 Rábová Zuzana SK Radioklub Blansko C 49856 Ano Ano Ano 450 Kč
RBK8355 Jalová Martina SK Radioklub Blansko 232117 Ano Ano Ano 450 Kč
23L8650 Rybakovait? Kristina (LTU) G-Sport Ano Ano Ano 450 Kč
15G8950 Stevens Victoria (GBR) nebstone 503545 Ano Ano Ano 450 Kč
2.90 km, 16 kontrol
(53)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
DKP8758 Bochenková Martina Oddíl OB Kotlářka C 434840 Ano Ano Ano 450 Kč
DKP8154 Janatová Lucie Oddíl OB Kotlářka C 9999888 Ano Ano Ano 450 Kč
TJN8853 Fólová Martina OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 416834 Ano Ano Ano 450 Kč
VBM8558 Dokoupilová Radka VSK Mendelu Brno C 53211 Ano Ano Ano 450 Kč
VBM8553 Kociánová Lenka VSK Mendelu Brno C 330625 Ano Ano Ano 450 Kč
LIT8551 Neradová Alena KOB Litvínov C 886283 Ano Ano Ano 450 Kč
CHT8053 Korecká Lenka OOB SK Chrast C 515504 Ano Ano Ano 450 Kč
LIT8352 Pavlíková Jitka KOB Litvínov C 8113 Ano Ano Ano 450 Kč
KAM9151 Macková Lucia OK Kamenice C 416131 Ano Ano Ano 450 Kč
KAM9154 Kamererová Klára OK Kamenice C 52932 Ano Ano Ano 450 Kč
33D9450 Marckardt Cosima (GER) USV TU Dresden 15002 Ano Ano Ano 450 Kč
SJC8451 Tomešová Daniela Sportcentrum Jičín C 0000981842 Ano Ano Ano 450 Kč
SJC8754 Špicarová Michaela Sportcentrum Jičín C 0000009971 Ano Ano Ano 450 Kč
33D8750 Jaunsproge Mara (GER) USV TU Dresden 201056 Ano Ano Ano 450 Kč
VLI6151 Henychová Zuzana Slavia Liberec orienteering C 9061 Ano Ano Ano 450 Kč
33D8050 Richter Silke (GER) USV TU Dresden 2008980 Ano Ano Ano 450 Kč
ZBM8661 Jiráčková Jana SK Žabovřesky Brno C 1234321 Ano Ano Ano 450 Kč
PGP9054 Flašarová Kristýna SK Praga C 49617 Ano Ano Ano 450 Kč
SNA8551 Schütznerová Lucie TJ START Náchod C 9622 Ano Ano Ano 450 Kč
PHK8651 Tihonová Martina OK 99 Hradec Králové C 9088 Ano Ano Ano 450 Kč
LDC9152 Burdová Adéla KOB Děčín C 7434894 Ano Ano Ano 450 Kč
PHK8054 Melounková Lucie OK 99 Hradec Králové C 9416 Ano Ano Ano 450 Kč
ROZ7450 Křístková Hana OK Roztoky C 51608 Ano Ano Ano 450 Kč
DCE7450 Svobodová Jitka KOB Dobřichovice C 53598 Ano Ano Ano 450 Kč
13U9051 Palashevska Maryna (UKR) OK Slavutich 1006032 Ano Ano Ano 450 Kč
SHK9352 Myslivcová Pavla OK Slavia Hradec Králové R 2051524 Ano Ano Ano 450 Kč
SHK9351 Fundová Eliška OK Slavia Hradec Králové A 51176 Ano Ano Ano 450 Kč
SHK9251 Teplá Karolína OK Slavia Hradec Králové R 1008174 Ano Ano Ano 450 Kč
SHK9151 Chmelařová Michaela OK Slavia Hradec Králové C 995857 Ano Ano Ano 450 Kč
SHK8950 Kettnerová Dana OK Slavia Hradec Králové C 51986 Ano Ano Ano 450 Kč
TBM7654 Štěpánková Kateřina KOS TJ Tesla Brno C 2049566 Ano Ano Ano 450 Kč
CHA7750 Pachnerová Dominika OK Chrastava C 0000005177 Ano Ano Ano 450 Kč
LPU8857 Šediváková Helena OK Lokomotiva Pardubice C 253357 Ano Ano Ano 450 Kč
OSN8555 Voráčková Lenka SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 52142 Ano Ano Ano 450 Kč
NPA8151 Píšová Monika SK LOB Nová Paka C 9699 Ano Ano Ano 450 Kč
PGP8656 Masopustová Elis SK Praga C 49844 Ano Ano Ano 450 Kč
ZBM9050 Bialožytová Tereza SK Žabovřesky Brno C 8780 Ano Ano Ano 450 Kč
ZBM8753 Žabková Marie SK Žabovřesky Brno C 8776 Ano Ano Ano 450 Kč
ZBM8658 Palasová Petra SK Žabovřesky Brno C 52330 Ano Ano Ano 450 Kč
PGP6651 Kožinová Jana SK Praga C 502089 Ano Ano Ano 450 Kč
PGP7355 Janovská Petra SK Praga C 51636 Ano Ano Ano 450 Kč
VRL8353 Knoblochová Kamila OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8952 Ano Ano Ano 450 Kč
VSP5450 Horová Magda USK Praha C 9782 Ano Ano Ano 450 Kč
PGP9252 Šámalová Ludmila SK Praga C 515039 Ano Ano Ano 450 Kč
LTU8451 Ulahelová Jana OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 888623 Ano Ano Ano 450 Kč
LTU8950 Petrželová Tereza OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 515140 Ano Ano Ano 450 Kč
LPU8753 Mrštíková Květa OK Lokomotiva Pardubice C 896973 Ano Ano Ano 450 Kč
SMR8754 Prchalová Ivana SNS Smržovka C 416287 Ano Ano Ano 450 Kč
VAM8651 Smutná Pavla OB Vamberk C 9674 Ano Ano Ano 450 Kč
PGP8254 Bozděchová Lenka SK Praga C 51707 Ano Ano Ano 450 Kč
SNA8255 Hančová Marie TJ START Náchod C 9605 Ano Ano Ano 450 Kč
VLI8051 Volfová Julie Slavia Liberec orienteering C 7710 Ano Ano Ano 450 Kč
TZL7155 Podmolíková Dagmar SKOB Zlín C 53853 Ano Ano Ano 450 Kč
2.80 km, 13 kontrol
(43)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
LME7555 Alblová Lucie SK Los Mělník C 420448 Ano Ano Ano 450 Kč
TJN7950 Vokurková Marta OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 253111 Ano Ano Ano 450 Kč
TJN9252 Posseltová Tereza OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 411767 Ano Ano Ano 450 Kč
TJN9353 Krpatová Klára OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 416846 Ano Ano Ano 450 Kč
ZBP8050 Zoubková Jana OOB SK Zbraslav C 53592 Ano Ano Ano 450 Kč
SJC8355 Křížová Vendula Sportcentrum Jičín C 51563 Ano Ano Ano 450 Kč
DOB7878 Černíková Barbora KOB Dobruška C 681856 Ano Ano Ano 450 Kč
DOB7956 Štěpánová Dita KOB Dobruška C 7226 Ano Ano Ano 450 Kč
PGP8455 Ježková Klára SK Praga C 51659 Ano Ano Ano 450 Kč
DOB8851 Záveská Anna KOB Dobruška C 49612 Ano Ano Ano 450 Kč
SJC8854 Vobořilová Markéta Sportcentrum Jičín Ano Ano Ano 450 Kč
EKP8155 Rozkošná Taťána VŠTJ Ekonom Praha 0000416049 Ano Ano Ano 450 Kč
DKP8759 Setínková Eva Oddíl OB Kotlářka C 8946 Ano Ano Ano 450 Kč
SJC7957 Posoldová Eva Sportcentrum Jičín C 0000009979 Ano Ano Ano 450 Kč
SJC7752 Rudolfová Jana Sportcentrum Jičín C 0002020719 Ano Ano Ano 450 Kč
SBK8383 Csakvaryová Lenka KOB START Blansko C 920679 Ano Ano Ano 450 Kč
LIT7451 Pavlíková Klára KOB Litvínov C 8111 Ano Ano Ano 450 Kč
LIT8951 Neradová Eva KOB Litvínov C 8115 Ano Ano Ano 450 Kč
KPY8852 Kohlová Zuzana SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301347 Ano Ano Ano 450 Kč
SCP7950 Hojná Silvie OK Sparta Praha C 51554 Ano Ano Ano 450 Kč
PHK8255 Novotná Martina OK 99 Hradec Králové C 416264 Ano Ano Ano 450 Kč
CHA8852 Vejstrková Zuzana OK Chrastava C 0000004662 Ano Ano Ano 450 Kč
CHA9150 Gorčicová Eliška OK Chrastava C 0000008197 Ano Ano Ano 450 Kč
DOB8850 Végsöová Markéta KOB Dobruška C 51491 Ano Ano Ano 450 Kč
DOB8756 Staňková Lucie KOB Dobruška C 7202 Ano Ano Ano 450 Kč
VSP8151 Neuhäuserová Ladislava USK Praha C 5641 Ano Ano Ano 450 Kč
SHK8256 Doležalová Lenka OK Slavia Hradec Králové C 9148 Ano Ano Ano 450 Kč
SHK8550 Ondřejová Dita Terezie OK Slavia Hradec Králové C Ano Ano Ano 450 Kč
UOL7051 Horčičková Eva SOB Olomouc C 682350 Ano Ano Ano 450 Kč
SHK8552 Stulíková Barbora OK Slavia Hradec Králové C 9161 Ano Ano Ano 450 Kč
24P8500 Wysocka Malwina (POL) Slask O-Team 886617 Ano Ano Ano 450 Kč
45P9050 Gordon Diana (POL) KU AZS WAT Warszawa Ano Ano Ano 450 Kč
AOP7251 Kašparová Šárka Orientační Běh Opava C 52295 Ano Ano Ano 450 Kč
VSP8050 Uhrová Zuzana USK Praha C 232062 Ano Ano Ano 450 Kč
64C8750 Urbanovská Aneta Ekonom Praha Outdoor zapůjčit Ano Ano Ano 600 Kč
28P8950 Dusza Anna (POL) Saturn Piaseczno 899026 Ano Ano Ano 450 Kč
TUV8151 Kvapilová Lenka SOK TJ Turnov C 7707 Ano Ano Ano 450 Kč
SHK7851 Suchá Eva OK Slavia Hradec Králové C 9192 Ano Ano Ano 450 Kč
SCP8656 Skripniková Petra OK Sparta Praha C 53159 Ano Ano Ano 450 Kč
ONO9250 Urbánková Kateřina SKOB Ostrov C 301498 Ano Ano Ano 450 Kč
VBM8555 Najmanová Hana VSK Mendelu Brno C 08030 Ano Ano Ano 450 Kč
12E7250 Gavela Alba (ESP) FRONTELA OK 362669 Ano Ano Ano 450 Kč
12E7550 Sanz Gloria (ESP) FRONTELA OK 362655 Ano Ano Ano 450 Kč
2.20 km, 11 kontrol
(27)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
CHC8851 Pěluchová Daniela K.O.B. Choceň C 9549 Ano Ano Ano 450 Kč
MBM8282 Mesiarkinová Kamila O-mikron C 7200319 Ano Ano Ano 450 Kč
EKP8259 Kalinová Markéta VŠTJ Ekonom Praha C 0000515409 Ano Ano Ano 450 Kč
LPU8253 Kadaňová Barbora OK Lokomotiva Pardubice C 9868 Ano Ano Ano 450 Kč
KPY8650 Procházková Zuzana SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 08580 Ano Ano Ano 450 Kč
LPU7958 Zitková Radka OK Lokomotiva Pardubice C 9222 Ano Ano Ano 450 Kč
JIL8751 Králová Tereza OK Jilemnice C 9064 Ano Ano Ano 450 Kč
JIL8851 Erbanová Karolína OK Jilemnice C 425540 Ano Ano Ano 450 Kč
JIL8952 Augustinová Bohdana OK Jilemnice C 51116 Ano Ano Ano 450 Kč
DOB8750 Khýnová Radka KOB Dobruška C 7221 Ano Ano Ano 450 Kč
ZAM8251 Venclová Veronika OB TJ Sokol Žamberk C 2053565 Ano Ano Ano 450 Kč
LPU8951 Weisbauerová Dagmar OK Lokomotiva Pardubice C 9250 Ano Ano Ano 450 Kč
VAM9098 Müllerová Petra OB Vamberk C 2045224 Ano Ano Ano 450 Kč
MFP7953 Blahutová Hanka Matfyz Praha C 51928 Ano Ano Ano 450 Kč
LPU7658 Švíglerová Pavla OK Lokomotiva Pardubice C 889272 Ano Ano Ano 450 Kč
LPU8953 Nádvorníková Tereza OK Lokomotiva Pardubice C 9249 Ano Ano Ano 450 Kč
BOR7758 Kameníková Kateřina OK Jiskra Nový Bor C 8441 Ano Ano Ano 450 Kč
LLI7551 Peterková Viktorie LOK-o Liberec C 51205 Ano Ano Ano 450 Kč
SCP8150 Havlínová Zuzana OK Sparta Praha C 51574 Ano Ano Ano 450 Kč
LPU7670 Držková Markéta OK Lokomotiva Pardubice C 9281 Ano Ano Ano 450 Kč
CET8051 Šafářová Ivana TJ Loko Česká Třebová C 9724 Ano Ano Ano 450 Kč
LPU8151 Klimplová Zuzana OK Lokomotiva Pardubice C 9333 Ano Ano Ano 450 Kč
LPU8952 Lennerová Hana OK Lokomotiva Pardubice C 9278 Ano Ano Ano 450 Kč
BOR7650 Tučková Monika OK Jiskra Nový Bor C 8550 Ano Ano Ano 450 Kč
64C8751 Zamrzlová Eva Ekonom Praha Outdoor Ano Ano Ano 450 Kč
LME7755 Šimková Markéta SK Los Mělník C 2045245 Ano Ano Ano 450 Kč
ADA7451 Richterová Nataša OOB Spartak Adamov C 52715 Ano Ano Ano 450 Kč
2.40 km, 12 kontrol
(41)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
KRL7851 Hanáková Markéta Kometa Kralovice C 8094 Ano Ano Ano 450 Kč
CET7552 Kovářová Anna TJ Loko Česká Třebová C 339546 Ano Ano Ano 450 Kč
UOL7751 Binarová Jitka SOB Olomouc C 2049585 Ano Ano Ano 450 Kč
LBM7362 Korpasová Ivana TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52029 Ano Ano Ano 450 Kč
OSN7557 Nechanická Daniela SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 51975 Ano Ano Ano 450 Kč
ZPV6970 Karásková Marcela KOB ZPV Prostějov C 428201 Ano Ano Ano 450 Kč
CET7554 Hájková Ludmila TJ Loko Česká Třebová C 9722 Ano Ano Ano 450 Kč
KAM6450 Klinkerová Jitka OK Kamenice C 49155 Ano Ano Ano 450 Kč
KAM6951 Valášková Šárka OK Kamenice C 232393 Ano Ano Ano 450 Kč
KAM7550 Žemlová Eva OK Kamenice C 52118 Ano Ano Ano 450 Kč
43S7651 Vorlíčková Barbora (SVK) ŠK Sandberg Bratislava 2049984 Ano Ano Ano 450 Kč
43S7751 Urbanová Monika (SVK) ŠK Sandberg Bratislava 2027945 Ano Ano Ano 450 Kč
SJC7451 Škorpilová Jana Sportcentrum Jičín C 0000211303 Ano Ano Ano 450 Kč
JIL7752 Malá Věra OK Jilemnice C 9077 Ano Ano Ano 450 Kč
ZVO7451 Marholdová Martina OB SK Zvole C 438635 Ano Ano Ano 450 Kč
DOB7451 Kubcová Lenka KOB Dobruška C zapůjčit Ano Ano Ano 600 Kč
81C7350 Humpolcová Jitka Cirkus Čakovice zapůjčit Ano Ano Ano 600 Kč
ZBP7654 Sedláčková Jana OOB SK Zbraslav C 53590 Ano Ano Ano 450 Kč
TBM7467 Grycová Petra KOS TJ Tesla Brno C 230679 Ano Ano Ano 450 Kč
TBM7475 Milánová Jindřiška KOS TJ Tesla Brno C 416110 Ano Ano Ano 450 Kč
MFP7651 Šimšová Jana Matfyz Praha C 682683 Ano Ano Ano 450 Kč
SRK7651 Šklíbová Jana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9503 Ano Ano Ano 450 Kč
SRK7452 Zemánková Eva SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9796 Ano Ano Ano 450 Kč
MFP7850 Pračková Zita Matfyz Praha C 2045228 Ano Ano Ano 450 Kč
BOR7563 Jeřábková Tereza OK Jiskra Nový Bor C 8438 Ano Ano Ano 450 Kč
JEN7457 Zabořilová Romana OB Jenišovice C 0000007775 Ano Ano Ano 450 Kč
PHK7051 Chaloupská Pavlína OK 99 Hradec Králové C 232255 Ano Ano Ano 450 Kč
MOV7751 Švidrnochová Hana SKOB Ostrava C 436438 Ano Ano Ano 450 Kč
LPU7356 Mrskočová Dana OK Lokomotiva Pardubice C 2049512 Ano Ano Ano 450 Kč
VSP7460 Folprechtová Kateřina USK Praha C 416221 Ano Ano Ano 450 Kč
PHK7450 Chvátilová Pavlína OK 99 Hradec Králové C 9430 Ano Ano Ano 450 Kč
VSP7753 Musilová Klára USK Praha C Ano Ano Ano 450 Kč
VSP7650 Městková Kateřina USK Praha C 51746 Ano Ano Ano 450 Kč
VLI7451 Podrábská Marie Slavia Liberec orienteering C 8307 Ano Ano Ano 450 Kč
VSP7453 Zakouřilová Helena USK Praha C 232401 Ano Ne Ano 300 Kč
VLI7452 Martanová Daniela Slavia Liberec orienteering C 8126 Ano Ano Ano 450 Kč
BRU7152 Rusinová Alena Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 425507 Ano Ano Ano 450 Kč
SLA7351 Kolářová Michaela SKOB Slaný C 981813 Ano Ano Ano 450 Kč
46P7700 Biolik Agnieszka (POL) Trackcourse 871977 Ano Ano Ano 450 Kč
LPU7651 Vojtíšková Erika OK Lokomotiva Pardubice C 426370 Ano Ano Ano 450 Kč
SLA7451 Asterová Jana SKOB Slaný C 442858 Ano Ano Ano 450 Kč
2.40 km, 13 kontrol
(52)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
KRL7151 Hanáková Marta Kometa Kralovice C Ano Ano Ano 450 Kč
MLA7051 Bartošová Jana MLOK Mariánské Lázně C 51494 Ano Ano Ano 450 Kč
AOP7151 Kostková Jana Orientační Běh Opava C 52453 Ano Ano Ano 450 Kč
AOP7052 Sedlářová Pavla Orientační Běh Opava C 52664 Ano Ano Ano 450 Kč
VBM7079 Hiršová Marcela VSK Mendelu Brno C 53222 Ano Ano Ano 450 Kč
TTR7251 Nešporová Marie OOB Třebíč C 0000052242 Ano Ano Ano 450 Kč
ABM7052 Odehnalová Kamila KOB ALFA Brno C 0000332950 Ano Ano Ano 450 Kč
KAM6850 Semíková Iva OK Kamenice C 2035702 Ano Ano Ano 450 Kč
KAM7053 Hankovcová Lenka OK Kamenice C 682099 Ano Ano Ano 450 Kč
KAM7350 Škvorová Zuzana OK Kamenice C 52273 Ano Ano Ano 450 Kč
LPU6553 Čermáková Renata OK Lokomotiva Pardubice C 9310 Ano Ano Ano 450 Kč
LPU6955 Demlová Jitka OK Lokomotiva Pardubice C 9656 Ano Ano Ano 450 Kč
LPU6859 Kaplanová Iva OK Lokomotiva Pardubice C 224882 Ano Ano Ano 450 Kč
SJC7353 Janků Radka Sportcentrum Jičín C 0002056264 Ano Ano Ano 450 Kč
SJC7253 Zlámalová Zdena Sportcentrum Jičín C 0000009962 Ano Ano Ano 450 Kč
RAD6850 Zobaníková Vladimíra TJ Sokol Radslavice C 49464 Ano Ano Ano 450 Kč
2PC1350 Křivdová Lenka Sportovní klub hasičů Královéhradeckého kraje 9551 Ano Ano Ano 450 Kč
KAS7051 Eichlerová Jana KOB Kamenický Šenov C 8229 Ano Ano Ano 450 Kč
33D9751 Siegert Patricia (GER) USV TU Dresden 690719 Ano Ano Ano 450 Kč
AOP7150 Hájková Jitka Orientační Běh Opava C 515407 Ano Ano Ano 450 Kč
TBM6969 Grycová Jana KOS TJ Tesla Brno C 49412 Ano Ano Ano 450 Kč
PHK6757 Azebová Martina OK 99 Hradec Králové C 49890 Ano Ano Ano 450 Kč
PHK7151 Maňáková Silvie OK 99 Hradec Králové C 224872 Ano Ano Ano 450 Kč
MFP7050 Sieglová Dáša Matfyz Praha C 443075 Ano Ano Ano 450 Kč
TBM7275 Kubáňová Jana KOS TJ Tesla Brno C 232025 Ano Ano Ano 450 Kč
MFP6850 Forstová Lenka Matfyz Praha C 410727 Ano Ano Ano 450 Kč
SHK7350 Kroniková Jana OK Slavia Hradec Králové C 2049540 Ano Ano Ano 450 Kč
CHA7051 Bartáková Eva OK Chrastava C 0000331779 Ano Ano Ano 450 Kč
CHA6550 Gorčicová Ivana OK Chrastava C 0000008179 Ano Ano Ano 450 Kč
SRK7373 Filipová Ivana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9501 Ano Ano Ano 450 Kč
LLI6950 Fürstová Katka LOK-o Liberec C 2032126 Ano Ano Ano 450 Kč
LLI6952 Žihlová Lucie LOK-o Liberec C 434597 Ano Ano Ano 450 Kč
LLI7151 Paroulková Iva LOK-o Liberec C 253147 Ano Ano Ano 450 Kč
PHK6756 Kavalírová Kateřina OK 99 Hradec Králové C 9833 Ano Ano Ano 450 Kč
LLI6953 Hořáková Petra LOK-o Liberec C 8547 Ano Ano Ano 450 Kč
MFP6950 Pelikánová Lucie Matfyz Praha C 410387 Ano Ano Ano 450 Kč
TBM7258 Hlaváčová Šárka KOS TJ Tesla Brno C 49656 Ano Ano Ano 450 Kč
PHK7153 Růžičková Kamila OK 99 Hradec Králové C 336724 Ano Ano Ano 450 Kč
OOL6955 Slavíčková Katka SK Haná orienteering C 421852 Ano Ano Ano 450 Kč
UOL6954 Jeřábková Jana SOB Olomouc C 361997 Ano Ano Ano 450 Kč
LTU6951 Bendáková Jitka OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 425571 Ano Ano Ano 450 Kč
VSP7351 Trnková Dana USK Praha C 2021823 Ano Ano Ano 450 Kč
AOV6951 Mielcová Elena OOB TJ Baník Ostrava C 896961 Ano Ano Ano 450 Kč
DKL7050 Benešová Jaroslava KOB Kladno C 49647 Ano Ano Ano 450 Kč
DKL7053 Postolková Monika KOB Kladno C 2042542 Ano Ano Ano 450 Kč
VAM6451 Klapalová Jana OB Vamberk C 9681 Ano Ano Ano 450 Kč
VAM7250 Vandasová Markéta OB Vamberk C 9679 Ano Ano Ano 450 Kč
LPU7051 Procházková Alexandra OK Lokomotiva Pardubice C 416258 Ano Ano Ano 450 Kč
SJH7051 Benešová Iva SJH Jindřichův Hradec C 109 Ano Ano Ano 450 Kč
CHC6951 Chaloupková Lenka K.O.B. Choceň C 9542 Ano Ano Ano 450 Kč
TUV7351 Hájková Magdalena SOK TJ Turnov C 411543 Ano Ne Ano 300 Kč
AOV7051 Fukalová Radmila OOB TJ Baník Ostrava C 232136 Ano Ano Ano 450 Kč
2.30 km, 13 kontrol
(34)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
TJN6851 Pustaiová Romana OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 434578 Ano Ano Ano 450 Kč
CHC6651 Semrádová Jitka K.O.B. Choceň C 331708 Ano Ano Ano 450 Kč
ZPV6553 Jirková Renata KOB ZPV Prostějov C 52427 Ano Ano Ano 450 Kč
EKP6850 Koucká Ivana VŠTJ Ekonom Praha C 0000515195 Ano Ano Ano 450 Kč
EKP5750 Šedivá Miroslava VŠTJ Ekonom Praha C 0000051604 Ano Ano Ano 450 Kč
KAM6650 Šafková Petra OK Kamenice C 51278 Ano Ano Ano 450 Kč
PGP6352 Ježková Regina SK Praga C 51660 Ano Ano Ano 450 Kč
LPU6554 Roudná Eva OK Lokomotiva Pardubice C 51183 Ano Ano Ano 450 Kč
SCP6550 Lohrová Hana OK Sparta Praha C 51556 Ano Ano Ano 450 Kč
SJC6657 Zalabová Martina Sportcentrum Jičín C 0000009932 Ano Ano Ano 450 Kč
KYL6350 Hájková Iveta SK SP Kylešovice C 515180 Ano Ano Ano 450 Kč
ZVO6451 Zimmerová Lenka OB SK Zvole C 428220 Ano Ano Ano 450 Kč
DCE5550 Mrázová Pavla KOB Dobřichovice C 7868 Ano Ano Ano 450 Kč
DCE5450 Procházková Miluše KOB Dobřichovice C 51966 Ano Ano Ano 450 Kč
LDC6851 Burdová Simona KOB Děčín C 440493 Ano Ano Ano 450 Kč
SRK6752 Kosová Michaela SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 438611 Ano Ano Ano 450 Kč
LTP6850 Matějková Martina OOB TJ Lokomotiva Teplice C 52916 Ano Ano Ano 450 Kč
VAM6767 Müllerová Zorka OB Vamberk C 981805 Ano Ano Ano 450 Kč
SHK6651 Thýnová Ivana OK Slavia Hradec Králové C 2017663 Ano Ano Ano 450 Kč
SHK6561 Teplá Hana OK Slavia Hradec Králové C 9125 Ano Ano Ano 450 Kč
SCP6150 Kavková Dana OK Sparta Praha C 446418 Ano Ano Ano 450 Kč
46S9656 Cruse Katrin (SVK) Youth Team Slovakia 2035206 Ano Ano Ano 450 Kč
HCE6450 Kettnerová Lenka TJ Hostivice C 232490 Ano Ano Ano 450 Kč
UOL6653 Šimková Hana SOB Olomouc C 52476 Ano Ano Ano 450 Kč
UOL6451 Poklopová Ivana SOB Olomouc C 52451 Ano Ano Ano 450 Kč
LTU6451 Hindráková Martina OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2017662 Ano Ano Ano 450 Kč
LTU6751 Rückerová Olga OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 205846 Ano Ano Ano 450 Kč
28P6450 Parfianowicz Joanna (POL) Saturn Piaseczno 895011 Ano Ano Ano 450 Kč
28P6851 Wolowczyk Mariola (POL) Saturn Piaseczno 1393099 Ano Ano Ano 450 Kč
CHC6751 Jelínková Marta K.O.B. Choceň C 9541 Ano Ano Ano 450 Kč
SCP6451 Veljačiková Markéta OK Sparta Praha C 336735 Ano Ano Ano 450 Kč
ONO6750 Lisá Monika SKOB Ostrov C 682085 Ano Ano Ano 450 Kč
VBM6555 Jemelíková Lada VSK Mendelu Brno C 53223 Ano Ano Ano 450 Kč
TJH6451 Tichá Jana TJ Tolar Jindřichův Hradec C 51925 Ano Ano Ano 450 Kč
2.30 km, 13 kontrol
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
33D6250 Leideck Heike (GER) USV TU Dresden 620713 Ano Ano Ano 450 Kč
ODV6350 Hartlová Blanka TJ Aero Odolena Voda C 51356 Ano Ano Ano 450 Kč
LTP6151 Kovářová Alena OOB TJ Lokomotiva Teplice C 232914 Ano Ano Ano 450 Kč
TJN6052 Večeřová Ivana OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 232618 Ano Ano Ano 450 Kč
SJC6151 Benešová Iva Sportcentrum Jičín C 0000009908 Ano Ano Ano 450 Kč
TEP6150 Klimešová Hana Tempo Praha C zapůjčit Ano Ano Ano 600 Kč
PGP5650 Syslová Drahomíra SK Praga C 52108 Ano Ano Ano 450 Kč
SNA6251 Vondráčková Zdeňka TJ START Náchod C 9608 Ano Ano Ano 450 Kč
ROZ6150 Voltrová Svatava OK Roztoky C 438643 Ano Ano Ano 450 Kč
23P5950 Wróblewska Bogna (POL) OK!Sport Warszawa 412226 Ano Ano Ano 450 Kč
VSP5950 Lacigová Ivana USK Praha C 51732 Ano Ano Ano 450 Kč
PHK6251 Kubíčková Marcela OK 99 Hradec Králové C 9389 Ano Ano Ano 450 Kč
LTU6351 Petrželová Alena OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 405972 Ano Ano Ano 450 Kč
DKP5950 Dlouhá Jana Oddíl OB Kotlářka C 8644 Ano Ano Ano 450 Kč
KPY6051 Kohlová Alena SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 53182 Ano Ano Ano 450 Kč
BOR6152 Kubátová Ivana OK Jiskra Nový Bor C 8464 Ano Ano Ano 450 Kč
BOR6250 Jedličková Zdena OK Jiskra Nový Bor C 8467 Ano Ano Ano 450 Kč
2.10 km, 12 kontrol
(25)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
TJN5450 Böhmová Eva OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 232515 Ano Ano Ano 450 Kč
TJN5452 Lukavcová Lenka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8259 Ano Ne Ano 300 Kč
TJN5752 Kuncová Jiřina OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8257 Ano Ano Ano 450 Kč
DKP5650 Mrázková Ivana Oddíl OB Kotlářka C 51795 Ano Ano Ano 450 Kč
VBM5754 Dokoupilová Zuzana VSK Mendelu Brno C 53306 Ano Ano Ano 450 Kč
LPU5551 Klimplová Alena OK Lokomotiva Pardubice C 1006614 Ano Ano Ano 450 Kč
LPU5851 Víchová Ladislava OK Lokomotiva Pardubice C 888601 Ano Ano Ano 450 Kč
KCK5756 Flašarová Marie KOB Český Krumlov C 49615 Ano Ano Ano 450 Kč
SNA5651 Mikysková Hana TJ START Náchod C 7225 Ano Ano Ano 450 Kč
SNA5351 Langrová Eva TJ START Náchod C 9612 Ano Ano Ano 450 Kč
SCP5550 Jahnová Helena OK Sparta Praha C 52760 Ano Ano Ano 450 Kč
DCE5650 Štrossová Jiřina KOB Dobřichovice C 7870 Ano Ano Ano 450 Kč
PHK5651 Běhounová Jiřina OK 99 Hradec Králové C 9401 Ano Ano Ano 450 Kč
LPU5654 Novotná Jiřina OK Lokomotiva Pardubice C 9290 Ano Ano Ano 450 Kč
SHK5852 Bláhová Luba OK Slavia Hradec Králové C 9118 Ano Ano Ano 450 Kč
CHA5550 Bradnová Věra OK Chrastava C 0000008168 Ano Ano Ano 450 Kč
CHA5651 Vajcová Hana OK Chrastava C 0000008566 Ano Ano Ano 450 Kč
JEN5452 Havlová Jaroslava OB Jenišovice C 0000004631 Ano Ano Ano 450 Kč
JEN5651 Kadečková Jana OB Jenišovice C 0000411563 Ano Ano Ano 450 Kč
SHK5351 Fejlková Alice OK Slavia Hradec Králové C 9107 Ano Ano Ano 450 Kč
UOL5858 Janošíková Jaroslava SOB Olomouc C Ano Ano Ano 450 Kč
PGP5850 Zelená Markéta SK Praga C 51862 Ano Ano Ano 450 Kč
DKP5752 Dudová Hana Oddíl OB Kotlářka C 49892 Ano Ano Ano 450 Kč
PGP5550 Doležalová Vlasta SK Praga C 52095 Ano Ano Ano 450 Kč
SCP5450 Zavadilová Naďa OK Sparta Praha C 336750 Ano Ano Ano 450 Kč
2.10 km, 12 kontrol
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
TTR5351 Orálková Libuše OOB Třebíč C 0000052253 Ano Ano Ano 360 Kč
DKP5150 Stehnová Hana Oddíl OB Kotlářka C 51799 Ano Ano Ano 360 Kč
BOR5351 Bartoňová Marie OK Jiskra Nový Bor C 8433 Ano Ano Ano 360 Kč
LIT5051 Neradová Alena KOB Litvínov C 8110 Ano Ano Ano 360 Kč
DLT5151 Nedvídková Jitka KrOB Rozmarýn Litoměřice C 5991 Ano Ano Ano 360 Kč
SNA5052 Rufferová Iva TJ START Náchod 9620 Ano Ano Ano 360 Kč
11G4950 Rosen Miriam (GBR) GB MTBO squad 9000999 Ano Ano Ano 360 Kč
TZL5254 Horynová Eva SKOB Zlín C 8930 Ano Ano Ano 360 Kč
JEN5251 Richtrová Jaroslava OB Jenišovice C 0000007776 Ano Ano Ano 360 Kč
VLI5150 Karmazínová Ivana Slavia Liberec orienteering C 51216 Ano Ano Ano 360 Kč
VLI5351 Šumberová Zuzana Slavia Liberec orienteering C zapůjčit Ano Ano Ano 510 Kč
VSP5050 Dohnalová Dana USK Praha C 51645 Ano Ano Ano 360 Kč
JIL5362 Zlesáková Vlasta OK Jilemnice C 9068 Ano Ano Ano 360 Kč
VLI5152 Pachnerová Jaroslava Slavia Liberec orienteering C 8283 Ano Ano Ano 360 Kč
15G5350 Stevens Sue (GBR) nebstone 221592 Ano Ano Ano 360 Kč
2.00 km, 10 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
BOR4650 Křtěnská Leontina OK Jiskra Nový Bor C 8549 Ano Ano Ano 360 Kč
KAS4551 Nejezchlebová Věra KOB Kamenický Šenov C 51384 Ano Ano Ano 360 Kč
CHA4650 Kašková Eva OK Chrastava C 0000008152 Ano Ano Ano 360 Kč
TJP4750 Ryšavá Lubomíra TJ Sokol Troja C 53540 Ano Ano Ano 360 Kč
LTU4751 Kutáčková Stanislava OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 405955 Ano Ano Ano 360 Kč
38A4850 Kopřivová Jitka (AUS) Sk radiosport 253387 Ano Ano Ano 360 Kč
SCP4650 Lohrová Jarmila OK Sparta Praha C 219220 Ano Ano Ano 360 Kč
SOP4851 Suchánková Libuše OOB TJ Slezan Opava C 446344 Ano Ano Ano 360 Kč
1.80 km, 10 kontrol
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
BOR3750 Langrová Marie OK Jiskra Nový Bor C 8542 Ano Ano Ano 360 Kč
33D9050 Kääriäinen Sophie (GER) USV TU Dresden 2237 Ano Ano Ano 360 Kč
1.00 km, 5 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
TJN0600 Dejnožka Martin OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2035718 Ano Ano Ano 300 Kč
TUV0501 Houžvička David SOK TJ Turnov C doplním později Ano Ano Ano 300 Kč
81C0402 Humpolec Martin Cirkus Čakovice zapůjčit Ano Ano Ano 450 Kč
VSP0800 Jedlička Aleš USK Praha C Ano Ano Ano 300 Kč
VSP0604 Musil Filip USK Praha C Ano Ano Ano 300 Kč
VSP0600 Městka Václav USK Praha C 416121 Ano Ano Ano 300 Kč
ZVO0401 Brachtl Šimon OB SK Zvole 446330 Ano Ano Ano 300 Kč
28P0600 Antonowicz Jan (POL) Saturn Piaseczno 886672 Ano Ano Ano 300 Kč
LLI0600 Bradáč Václav LOK-o Liberec C Ano Ano Ano 300 Kč
1.40 km, 8 kontrol
(32)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
KRL0301 Hanák Ondřej Kometa Kralovice C Ano Ano Ano 300 Kč
TJN0300 Dejnožka Vojtěch OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2027224 Ano Ano Ano 300 Kč
TJN0303 Řehoř Vojta OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2056291 Ano Ano Ano 300 Kč
TJN0401 Tkáč Matěj OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2027207 Ano Ano Ano 300 Kč
HOR0400 Kolář Šimon TJ Jiskra Hořice C 2049536 Ano Ano Ano 300 Kč
ZPV0302 Karásek Matyáš KOB ZPV Prostějov C 426397 Ano Ano Ano 300 Kč
43S0300 Balogh Michal (SVK) ŠK Sandberg Bratislava 2028796 Ano Ano Ano 300 Kč
43S0401 Urban Michal (SVK) ŠK Sandberg Bratislava 2027942 Ano Ano Ano 300 Kč
43S0402 Kukurugya Šimon (SVK) ŠK Sandberg Bratislava 2049991 Ano Ano Ano 300 Kč
SJC0501 Janků Štěpán Sportcentrum Jičín C 0002056294 Ano Ano Ano 300 Kč
SJC0401 Tesař Zdeněk Sportcentrum Jičín C 0002053544 Ano Ano Ano 300 Kč
ZVO0301 Marhold Přemysl OB SK Zvole C 2023809 Ano Ano Ano 300 Kč
SJI0301 Venhoda Matěj OK Jihlava C 51770 Ano Ano Ano 300 Kč
TBM0406 Gryc Ondřej KOS TJ Tesla Brno B 888648 Ano Ano Ano 300 Kč
ROZ0300 Sedláček Jaroslav OK Roztoky C 9982 Ano Ano Ano 300 Kč
TBM0411 Milán Jakub KOS TJ Tesla Brno C 888640 Ano Ano Ano 300 Kč
MFP0300 Šimša Martin Matfyz Praha B 218785 Ano Ano Ano 300 Kč
TTR0501 Prášil Tomáš OOB Třebíč C 0000051771 Ano Ano Ano 300 Kč
CHA0301 Danko Štěpán OK Chrastava C 0002049594 Ano Ano Ano 300 Kč
LLI0404 Peterka Jakub LOK-o Liberec C 51201 Ano Ano Ano 300 Kč
JEN0401 Zabořil Ondřej OB Jenišovice C 0000007780 Ano Ano Ano 300 Kč
VSP0405 Baldrián Tomáš USK Praha C 8287 Ano Ano Ano 300 Kč
VSP0400 Zakouřil Matyáš USK Praha C 232616 Ne Ne Ano 100 Kč
VSP0402 Trnka Marek USK Praha C 2021843 Ne Ne Ano 100 Kč
VSP0300 Trnka Martin jun USK Praha C 2021842 Ne Ne Ano 100 Kč
AOV0301 Mielec Radomír OOB TJ Baník Ostrava C 920660 Ano Ano Ano 300 Kč
BRU0301 Rusin Vojtěch Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 2011812 Ano Ano Ano 300 Kč
SJH0401 Dundáček Karel SJH Jindřichův Hradec C 420435 Ano Ano Ano 300 Kč
46P0300 Biolik Emil (POL) Trackcourse 981644 Ano Ano Ano 300 Kč
ONO0301 Oncirk Jan SKOB Ostrov B 301500 Ano Ano Ano 300 Kč
VLI0300 Novotný Jaromír Slavia Liberec orienteering C 2058474 Ano Ano Ano 300 Kč
TUV0308 Mellan Jonáš SOK TJ Turnov C 888622 Ano Ne Ano 200 Kč
1.30 km, 7 kontrol
(49)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
KRL0201 Hanák Jakub Kometa Kralovice C Ano Ano Ano 300 Kč
CET0102 Kovář Lukáš TJ Loko Česká Třebová C 2035730 Ano Ano Ano 300 Kč
MLA0101 Bartoš Václav MLOK Mariánské Lázně B 515060 Ano Ano Ano 300 Kč
LTP0202 Riby Thomas OOB TJ Lokomotiva Teplice C 897367 Ano Ano Ano 300 Kč
AOP0201 Kostka Jiří Orientační Běh Opava B 8799 Ano Ano Ano 300 Kč
TTR0101 Nešpor Jan OOB Třebíč B 0000416215 Ano Ano Ano 300 Kč
CHC0101 Švadlena Michal K.O.B. Choceň B 2011852 Ano Ano Ano 300 Kč
OSN0200 Nechanický Jan SK Orientační sporty Nové Město na Moravě B 436433 Ano Ano Ano 300 Kč
HOR0201 Rücker Jan TJ Jiskra Hořice B 2025353 Ano Ano Ano 300 Kč
VPM0204 Richtr Lukáš KOS Slavia Plzeň B 2042518 Ano Ano Ano 300 Kč
HOR0202 Vávra Jakub TJ Jiskra Hořice C 2032106 Ano Ano Ano 300 Kč
ZPV0201 Jirka Matyáš KOB ZPV Prostějov C 206496 Ano Ano Ano 300 Kč
43S0100 Balogh Matúš (SVK) ŠK Sandberg Bratislava 2028797 Ano Ano Ano 300 Kč
LTP0104 Bílý Jakub OOB TJ Lokomotiva Teplice B 434575 Ano Ano Ano 300 Kč
43S0102 Urban Matej (SVK) ŠK Sandberg Bratislava 2027944 Ano Ano Ano 300 Kč
KAM0100 Valášek Václav OK Kamenice B 336743 Ano Ano Ano 300 Kč
KAM0101 Šafka Sebastian OK Kamenice B 51745 Ano Ano Ano 300 Kč
KAM0201 Hankovec Hugo OK Kamenice B 436446 Ano Ano Ano 300 Kč
KAM0202 Škvor Adam OK Kamenice B 425596 Ano Ano Ano 300 Kč
43S0101 Jonáš Adam (SVK) ŠK Sandberg Bratislava 416704 Ano Ano Ano 300 Kč
43S0103 Kukurugya Matej (SVK) ŠK Sandberg Bratislava 2049990 Ano Ano Ano 300 Kč
DKP0100 Klaška Martin Oddíl OB Kotlářka B 9889 Ano Ano Ano 300 Kč
SJC0103 Mařádek Jiří Sportcentrum Jičín C 0000000497 Ano Ano Ano 300 Kč
SJC0202 Tuma Matěj Sportcentrum Jičín B 0002056295 Ano Ano Ano 300 Kč
SJC0101 Zalaba Tomáš Sportcentrum Jičín B 0002053545 Ano Ano Ano 300 Kč
SJC0201 Franta Jonáš Sportcentrum Jičín B 0002056299 Ano Ano Ano 300 Kč
RAD0201 Zobaník Radek TJ Sokol Radslavice C 52665 Ano Ano Ano 300 Kč
LIT0101 Pavlík Ondřej KOB Litvínov C 8106 Ano Ano Ano 300 Kč
ZVO0101 Marhold Ondřej OB SK Zvole C 515002 Ano Ano Ano 300 Kč
ZVO0102 Brachtl Adam OB SK Zvole C 887903 Ano Ano Ano 300 Kč
DCE0100 Tachezy Jan KOB Dobřichovice C 224880 Ano Ano Ano 300 Kč
TBM0106 Gryc Vojtěch KOS TJ Tesla Brno B 995867 Ano Ano Ano 300 Kč
13R0100 Rázek Filip (RUS) SMOLENSK Ano Ano Ano 300 Kč
MFP0103 Siegl Matyáš Matfyz Praha B 443110 Ano Ano Ano 300 Kč
ROZ0200 Svoboda Jáchym OK Roztoky C 7943 Ano Ano Ano 300 Kč
TBM0111 Milán Tomáš KOS TJ Tesla Brno B 443078 Ano Ano Ano 300 Kč
MFP0101 Forst Antonín Matfyz Praha C 218851 Ano Ano Ano 300 Kč
SRK0201 Zemánek Mikuláš SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 9496 Ano Ano Ano 300 Kč
LLI0201 Paroulek Lukáš LOK-o Liberec B 253135 Ano Ano Ano 300 Kč
JEN0101 Zabořil Vojta OB Jenišovice C 0000051543 Ano Ano Ano 300 Kč
LLI0102 Hořák Jaroslav LOK-o Liberec B 2032134 Ano Ano Ano 300 Kč
UOL0104 Šimek Štěpán SOB Olomouc B 52729 Ano Ano Ano 300 Kč
JEN0102 Valkoun Jaroslav OB Jenišovice C 0000411599 Ano Ano Ano 300 Kč
DKL0102 Melichna Matěj KOB Kladno C 336741 Ano Ano Ano 300 Kč
DKL0101 Kohout Václav KOB Kladno C 49642 Ano Ano Ano 300 Kč
LLI0203 Bradáč David LOK-o Liberec B 2032132 Ano Ano Ano 300 Kč
HOR0200 Kuneš Vojtěch TJ Jiskra Hořice C 2032181 Ano Ano Ano 300 Kč
TUV0203 Hájek Kryštof SOK TJ Turnov C 886280 Ano Ne Ano 200 Kč
LTP0101 Gilich Kryštof OOB TJ Lokomotiva Teplice C 232908 Ano Ano Ano 300 Kč
1.80 km, 9 kontrol
(28)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
BRU0006 Volák Ondřej Ulita-HOBRA Orienteering Broumov B 425514 Ano Ano Ano 300 Kč
TJN0000 Schindler Pavel OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2027223 Ano Ano Ano 300 Kč
TJN9901 Novotný Marek OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 232325 Ano Ano Ano 300 Kč
CHC9901 Křivda Tomáš K.O.B. Choceň A 2025366 Ano Ano Ano 300 Kč
ZPV0000 Jirka Mikuláš KOB ZPV Prostějov B 301599 Ano Ano Ano 300 Kč
ZPV0001 Karásek Adam KOB ZPV Prostějov B 428210 Ano Ano Ano 300 Kč
KAM9900 Škvor Ota OK Kamenice A 981828 Ano Ano Ano 300 Kč
LPU0001 Roudný Václav OK Lokomotiva Pardubice B 9884 Ano Ano Ano 300 Kč
LPU0002 Roudný Martin OK Lokomotiva Pardubice B 425543 Ano Ano Ano 300 Kč
SJC0001 Karásek Matěj Sportcentrum Jičín B 0002025365 Ano Ano Ano 300 Kč
SJC0005 Semiginovský Šimon Sportcentrum Jičín C 0002056271 Ano Ano Ano 300 Kč
RAD9901 Zobaník Michal TJ Sokol Radslavice C 49440 Ano Ano Ano 300 Kč
ZVO0006 Červenka Jakub OB SK Zvole C 2023802 Ano Ano Ano 300 Kč
KCK9907 Matěj Konečný KOB Český Krumlov B Ano Ano Ano 300 Kč
SRK9900 Šklíba Michal SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 416343 Ano Ano Ano 300 Kč
LLI0001 Melichar Petr LOK-o Liberec B 51203 Ano Ano Ano 300 Kč
PHK9901 Kavalír Jáchym OK 99 Hradec Králové A 9830 Ano Ano Ano 300 Kč
BOR0000 Mareš Vít OK Jiskra Nový Bor B 4370 Ano Ano Ano 300 Kč
BOR0001 Pavlovec Dan OK Jiskra Nový Bor B 4372 Ano Ano Ano 300 Kč
TBM9901 Hlaváč Ondřej KOS TJ Tesla Brno B 232732 Ano Ano Ano 300 Kč
VSP0000 Semík Jakub USK Praha C 446363 Ano Ano Ano 300 Kč
PHK9908 Chvátil Šimon OK 99 Hradec Králové A 2035744 Ano Ano Ano 300 Kč
UOL9919 Horčička Vít SOB Olomouc B 682370 Ano Ano Ano 300 Kč
BRU0001 Rusin Jan Ulita-HOBRA Orienteering Broumov B 425510 Ano Ano Ano 300 Kč
AOP9900 Tesař Vojtěch Orientační Běh Opava B 331752 Ano Ano Ano 300 Kč
PHK9905 Mašata Metoděj OK 99 Hradec Králové B 207870 Ano Ano Ano 300 Kč
DKL9900 Postolka Jáchym KOB Kladno C 888621 Ano Ano Ano 300 Kč
LLI0002 Bradáč Jakub LOK-o Liberec B 2032105 Ano Ano Ano 300 Kč
2.80 km, 16 kontrol
(32)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
PGP9705 Werner Michal SK Praga B 246900 Ano Ano Ano 450 Kč
MLA9802 Bartoš Vojtěch MLOK Mariánské Lázně B 2059738 Ano Ano Ano 450 Kč
TJN9801 Novák Filip OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2027217 Ano Ano Ano 450 Kč
TJN9804 Janeček Mirek OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2027208 Ano Ano Ano 450 Kč
CHC9701 Semrád Ladislav K.O.B. Choceň A 2053577 Ano Ano Ano 450 Kč
EKP9700 Koucký Martin VŠTJ Ekonom Praha C 0002032158 Ano Ano Ano 450 Kč
KAM9700 Valášek Jiří OK Kamenice A 232245 Ano Ano Ano 450 Kč
KAM9801 Aschermann Daniel OK Kamenice B 232395 Ano Ano Ano 450 Kč
KAM9802 Jíra Tomáš OK Kamenice A 207856 Ano Ano Ano 450 Kč
KAM9803 Hausenblas Šimon OK Kamenice A 361923 Ano Ano Ano 450 Kč
SJC9703 Zikmund Zdeněk Sportcentrum Jičín A 0002045221 Ano Ano Ano 450 Kč
SJC9802 Doležal Vít Sportcentrum Jičín B 0000004742 Ano Ano Ano 450 Kč
PHK9802 Faltejsek Jan OK 99 Hradec Králové C 9464 Ano Ano Ano 450 Kč
PHK9801 Maňák Michal OK 99 Hradec Králové B 224890 Ano Ano Ano 450 Kč
BOR9802 Birnbaum Adam OK Jiskra Nový Bor B 682332 Ano Ano Ano 450 Kč
LLI9802 Melichar Vojtěch LOK-o Liberec A 7200375 Ano Ano Ano 450 Kč
LTP9802 Matějka Lukáš OOB TJ Lokomotiva Teplice A 682083 Ano Ano Ano 450 Kč
VBM9801 Hirš Otakar VSK Mendelu Brno A 7200360 Ano Ano Ano 450 Kč
46S9606 Chupek Jakub (SVK) Youth Team Slovakia 7200370 Ano Ano Ano 450 Kč
46S9607 Franko Stanislav (SVK) Youth Team Slovakia 416517 Ano Ano Ano 450 Kč
46S9608 Sláma Dušan (SVK) Youth Team Slovakia 2008508 Ano Ano Ano 450 Kč
BBM9800 Ptáček Patrik BETA URSUS Orienteering A 980376 Ano Ano Ano 450 Kč
SJI9700 Bořil Jan OK Jihlava A 232250 Ano Ano Ano 450 Kč
SJI9702 Frýba Dominik OK Jihlava A 253124 Ano Ano Ano 450 Kč
PHK9704 Růžička Adam OK 99 Hradec Králové A 339544 Ano Ano Ano 450 Kč
LTU9801 Bendák Jan OOB TJ Lokomotiva Trutnov A 681889 Ano Ano Ano 450 Kč
28P9700 Wolowczyk Michal (POL) Saturn Piaseczno 9200094 Ano Ano Ano 450 Kč
DKL9800 Beneš Jan KOB Kladno B 49648 Ano Ano Ano 450 Kč
DKL9700 Šíma Vladislav KOB Kladno C 301697 Ano Ano Ano 450 Kč
DKL9702 Lukáš Marek KOB Kladno C 336745 Ano Ano Ano 450 Kč
SLA9701 Ježek Ondřej SKOB Slaný A 9005134 Ano Ano Ano 450 Kč
TZL9701 Podmolík Josef SKOB Zlín A 53354 Ano Ano Ano 450 Kč
3.00 km, 16 kontrol
(30)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
TJN9501 Posselt Martin OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 232512 Ano Ano Ano 450 Kč
TJN9502 Hájek Vojtěch OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 896978 Ano Ano Ano 450 Kč
CHC9602 Janeba Vladimír K.O.B. Choceň A 9572 Ano Ano Ano 450 Kč
CHC9501 Křivda Martin K.O.B. Choceň A 2025344 Ano Ano Ano 450 Kč
KAM9601 Kettner Vojtěch OK Kamenice A 897360 Ano Ano Ano 450 Kč
43S9601 Jonáš Martin (SVK) ŠK Sandberg Bratislava 515307 Ano Ano Ano 450 Kč
LPU9502 Deml Tomáš OK Lokomotiva Pardubice A 887928 Ano Ano Ano 450 Kč
LPU9611 Jurica Jan OK Lokomotiva Pardubice B 426320 Ano Ano Ano 450 Kč
LPU9609 Kaplan Martin OK Lokomotiva Pardubice A 887156 Ano Ano Ano 450 Kč
33D9600 Otto Mark (GER) USV TU Dresden 960407 Ano Ano Ano 450 Kč
SJC9603 Zlámal David Sportcentrum Jičín A 0002053542 Ano Ano Ano 450 Kč
SJC9601 Štál Jan Sportcentrum Jičín A 0000004225 Ano Ano Ano 450 Kč
33D9601 Grätsch Markus (GER) USV TU Dresden 9080057 Ano Ano Ano 450 Kč
LDC9602 Burda Matěj KOB Děčín B 7667667 Ano Ano Ano 450 Kč
CHA9500 Nejman Stanislav OK Chrastava B 0000330671 Ano Ano Ano 450 Kč
LLI9603 Fürst Matouš LOK-o Liberec A 7003006 Ano Ano Ano 450 Kč
LLI9602 Labský Jan LOK-o Liberec B 428203 Ne Ne Ano 150 Kč
46S9601 Král Adam (SVK) Youth Team Slovakia 406986 Ano Ano Ano 450 Kč
46S9602 Šmelík Martin (SVK) Youth Team Slovakia 682340 Ano Ano Ano 450 Kč
BBM9600 Ptáček Pavel BETA URSUS Orienteering A 886286 Ano Ano Ano 450 Kč
46S9611 Šurgy Dorostenec11 (SVK) Youth Team Slovakia Ano Ano Ano 450 Kč
SJI9601 Čech Jan OK Jihlava A 7003044 Ano Ano Ano 450 Kč
SJI9602 Vacek Vojtěch OK Jihlava A 336769 Ano Ano Ano 450 Kč
DOB9601 Preininger Kryštof KOB Dobruška C 7238 Ano Ano Ano 450 Kč
AOV9701 Mielec Jaromír OOB TJ Baník Ostrava A 515123 Ano Ano Ano 450 Kč
28P9501 Wolowczyk Krzysztof (POL) Saturn Piaseczno 9200095 Ano Ano Ano 450 Kč
PHK9601 Mašata Matěj OK 99 Hradec Králové A 2045215 Ano Ano Ano 450 Kč
PHK9602 Horáček Petr OK 99 Hradec Králové A 2035705 Ano Ano Ano 450 Kč
SLA9602 Aster Tomáš SKOB Slaný B 442871 Ano Ano Ano 450 Kč
28P9500 Anc Kamil (POL) Saturn Piaseczno 899030 Ano Ano Ano 450 Kč
3.30 km, 18 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
TJN9301 Pustai David OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 232645 Ano Ano Ano 450 Kč
KAM9403 Kettner Lukáš OK Kamenice A 887640 Ano Ano Ano 450 Kč
KAM9305 Prášek Přemysl OK Kamenice C 410392 Ano Ano Ano 450 Kč
LPU9405 Zelinka Jan OK Lokomotiva Pardubice B 207824 Ano Ano Ano 450 Kč
SJC9401 Šmejc Jakub Sportcentrum Jičín A 0000009983 Ano Ano Ano 450 Kč
CHC9402 Sháněl Jan K.O.B. Choceň A 2053589 Ano Ano Ano 450 Kč
4.30 km, 24 kontrol
(83)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
AOP7102 Košárek Pavel Orientační Běh Opava C 52296 Ano Ano Ano 450 Kč
33D8400 Neumann Josef (GER) USV TU Dresden 1984123 Ano Ano Ano 450 Kč
PGP8610 Flašar Jan SK Praga E 887941 Ano Ano Ano 450 Kč
SJC8601 Henych Martin Sportcentrum Jičín R 886514 Ano Ano Ano 450 Kč
DKP8717 Pospíšil Ondřej Oddíl OB Kotlářka C 336746 Ano Ano Ano 450 Kč
DKP8306 Janata Martin Oddíl OB Kotlářka E 888608 Ano Ano Ano 450 Kč
DKP8109 Tomeš Jaroslav Oddíl OB Kotlářka C 416025 Ano Ano Ano 450 Kč
TJN9101 Picek Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 416840 Ano Ano Ano 450 Kč
DOB7907 Fátor Jan KOB Dobruška C 981808 Ano Ano Ano 450 Kč
PGP8301 Hora Vojtěch SK Praga C 1006283 Ano Ano Ano 450 Kč
HOR8700 Luštický Martin TJ Jiskra Hořice C 2035709 Ano Ano Ano 450 Kč
PGP8407 Procházka Jan SK Praga E 515110 Ano Ano Ano 450 Kč
PGP9002 Procházka Pavel SK Praga R 515113 Ano Ano Ano 450 Kč
KAM7600 Pašek František OK Kamenice C 523000 Ano Ano Ano 450 Kč
KAM9100 Semík Vojtěch OK Kamenice C 995799 Ano Ano Ano 450 Kč
KAM9301 Rusý Tomáš OK Kamenice A 2051509 Ano Ano Ano 450 Kč
KAM9401 Semík Ondřej OK Kamenice A 920683 Ano Ano Ano 450 Kč
LPU8608 Kafka Miloš OK Lokomotiva Pardubice C 886290 Ano Ano Ano 450 Kč
DKP7701 Kolín Jan Oddíl OB Kotlářka C 9007701 Ano Ano Ano 450 Kč
SJC8818 Kodeda Štěpán Sportcentrum Jičín E 515176 Ano Ano Ano 450 Kč
33D8600 Leideck Karsten (GER) USV TU Dresden 1986035 Ano Ano Ano 450 Kč
LPU9113 Procházka David OK Lokomotiva Pardubice E 515162 Ano Ano Ano 450 Kč
PHK9200 Petržela Jan OK 99 Hradec Králové E 515402 Ano Ano Ano 450 Kč
VLI6001 Henych Petr Slavia Liberec orienteering C 515132 Ano Ano Ano 450 Kč
33D8201 Kjäll Jonas (GER) USV TU Dresden 1600388 Ano Ano Ano 450 Kč
33D8401 Kääriäinen Tomi (GER) USV TU Dresden 1984051 Ano Ano Ano 450 Kč
33D8500 Kundisch Wieland (GER) USV TU Dresden 1985456 Ano Ano Ano 450 Kč
SJC8102 Mrázek Jan Sportcentrum Jičín E 771771 Ano Ano Ano 450 Kč
ZBM9005 Nykodým Miloš SK Žabovřesky Brno E 515163 Ano Ano Ano 450 Kč
PGP8302 Sysel Ondřej SK Praga C 52105 Ano Ano Ano 450 Kč
PGP8700 Sysel Ctibor SK Praga R 52106 Ano Ano Ano 450 Kč
13U8100 Rybakov Oleksandr (UKR) OK Slavutich 895119 Ano Ano Ano 450 Kč
SNA8206 Nývlt Martin TJ START Náchod C 1207407 Ano Ano Ano 450 Kč
SJC8309 Žaloudek Petr Sportcentrum Jičín C 51803 Ano Ano Ano 450 Kč
PGP9103 Landovský Tomáš SK Praga C 910714 Ano Ano Ano 450 Kč
PHK9001 Zelenka Tomáš OK 99 Hradec Králové C 886259 Ano Ano Ano 450 Kč
PHK7605 Kadeřávek Petr OK 99 Hradec Králové C 9399 Ano Ano Ano 450 Kč
TZL7135 Žemlík Pavel SKOB Zlín C 8893 Ano Ano Ano 450 Kč
13U8200 Fesenko Andrii (UKR) OK Slavutich 502261 Ano Ano Ano 450 Kč
TTR8901 Klusáček Matěj OOB Třebíč R 0000303927 Ano Ano Ano 450 Kč
TTR7301 Prášil Marek OOB Třebíč R 0000500580 Ano Ano Ano 450 Kč
SHK8902 Šabatka Zdeněk OK Slavia Hradec Králové C 9189 Ano Ano Ano 450 Kč
SHK7911 Weiner Jakub OK Slavia Hradec Králové C 9140 Ano Ano Ano 450 Kč
SHK7601 Hepner David OK Slavia Hradec Králové C 1008172 Ano Ano Ano 450 Kč
PHK8101 Novotný Tomáš OK 99 Hradec Králové C 9410 Ano Ano Ano 450 Kč
PHK8802 Panchártek Jan OK 99 Hradec Králové R 553446 Ano Ano Ano 450 Kč
CHA7800 Kadavý Petr OK Chrastava C 0000008188 Ano Ano Ano 450 Kč
CHA7203 Schröter Pavel OK Chrastava C 0000301545 Ano Ano Ano 450 Kč
LLI7502 Peterka Vojtěch LOK-o Liberec C 515503 Ano Ano Ano 450 Kč
NPA7502 Novák Jiří SK LOB Nová Paka C 682098 Ano Ano Ano 450 Kč
NPA7701 Novák Zdeněk SK LOB Nová Paka C 9694 Ano Ano Ano 450 Kč
NPA8001 Antoš Filip SK LOB Nová Paka C 9698 Ano Ano Ano 450 Kč
NPA8401 Bejr Zdeněk SK LOB Nová Paka C 9700 Ano Ano Ano 450 Kč
ZBM8707 Bialožyt Michal SK Žabovřesky Brno C 995883 Ano Ano Ano 450 Kč
23P9000 Dragowski Kuba (POL) OK!Sport Warszawa 504413 Ano Ano Ano 450 Kč
46S7901 Šurgan Štefan (SVK) Youth Team Slovakia 515024 Ano Ano Ano 450 Kč
46S9603 Papuga Miroslav (SVK) Youth Team Slovakia 886720 Ano Ano Ano 450 Kč
46S9604 Piják Ondrej (SVK) Youth Team Slovakia 533303 Ano Ano Ano 450 Kč
ZBM8507 Palas Jan SK Žabovřesky Brno E 500267 Ano Ano Ano 450 Kč
AOP9303 Schuster Marek Orientační Běh Opava E 995871 Ano Ano Ano 450 Kč
VLI7702 Matějů Michal Slavia Liberec orienteering C 887154 Ano Ano Ano 450 Kč
VLI8800 Škoda Jakub Slavia Liberec orienteering R 1302790 Ano Ano Ano 450 Kč
PGP8206 Procházka Jan SK Praga C 886265 Ano Ano Ano 450 Kč
PGP6401 Janovský Tomáš SK Praga C 515464 Ano Ano Ano 450 Kč
PGP6501 Kondrát Martin SK Praga C 51840 Ano Ano Ano 450 Kč
SHK7801 Roman Paclík OK Slavia Hradec Králové C 9137 Ano Ano Ano 450 Kč
65C7900 Mátl Radek SK Radiosport Bílovice nad Svitavou 2035153 Ano Ano Ano 450 Kč
DOB7501 Kolek Petr KOB Dobruška C 887908 Ano Ano Ano 450 Kč
SHK7309 Jedlička Michal OK Slavia Hradec Králové R 500878 Ano Ano Ano 450 Kč
VSP7000 Bořánek Petr USK Praha C 51750 Ano Ano Ano 450 Kč
LPU8605 Lenner Miroslav OK Lokomotiva Pardubice C 9278 Ano Ano Ano 450 Kč
28P9400 Parfianowicz Piotr (POL) Saturn Piaseczno 842659 Ano Ano Ano 450 Kč
TZL8301 Krejčík Jiří SKOB Zlín C 8931 Ano Ano Ano 450 Kč
16N8100 Haldin Vendula (NOR) Halden SK 515020 Ano Ano Ano 450 Kč
21N7500 Haldin Mats (NOR) Halden Ano Ano Ano 450 Kč
SJC8709 Drobník Michal Sportcentrum Jičín C 9905 Ano Ano Ano 450 Kč
VLI7700 Horáček Michal Slavia Liberec orienteering E 500290 Ano Ano Ano 450 Kč
RBK8307 Ráb Martin SK Radioklub Blansko C 52059 Ano Ano Ano 450 Kč
RBK8228 Touš Michal SK Radioklub Blansko Ano Ano Ano 450 Kč
RBK8347 Jalový Milan SK Radioklub Blansko C Ano Ano Ano 450 Kč
15G8700 Stevens Ben (GBR) nebstone 503535 Ano Ano Ano 450 Kč
CHA8606 Němec Jan OK Chrastava C 4130 Ano Ano Ano 450 Kč
TZL6915 Podmolík Tomáš SKOB Zlín C 416048 Ano Ano Ano 450 Kč
3.80 km, 21 kontrol
(45)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
DKP8606 Ramba Jiří Oddíl OB Kotlářka C 231951 Ano Ano Ano 450 Kč
DKP8511 Wagner Libor Oddíl OB Kotlářka C 301369 Ano Ano Ano 450 Kč
DKP8500 Johanovský Tomáš Oddíl OB Kotlářka C 889286 Ano Ano Ano 450 Kč
UOL7500 Binar Robert SOB Olomouc C 681853 Ano Ano Ano 450 Kč
TJN7501 Vokurka Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 253145 Ano Ano Ano 450 Kč
TJN7904 Zaoral Pedros OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 232631 Ano Ano Ano 450 Kč
ZBP7800 Pražák Jiří OOB SK Zbraslav C 53583 Ano Ano Ano 450 Kč
CTB7902 Hübner Jan SK OB Chotěboř C 51833 Ano Ano Ano 450 Kč
VBM7401 Kořan Pavel VSK Mendelu Brno C 889316 Ano Ano Ano 450 Kč
CHT7901 Korecký Miroslav OOB SK Chrast C 301360 Ano Ano Ano 450 Kč
DOB8002 Janda Martin KOB Dobruška C 920696 Ano Ano Ano 450 Kč
KAM6501 Kozák Petr OK Kamenice C 51733 Ano Ano Ano 450 Kč
KAM9105 Šafka Daniel OK Kamenice C 53667 Ano Ano Ano 450 Kč
SCP7500 Khel Richard OK Sparta Praha C 416140 Ano Ano Ano 450 Kč
DKP9301 Klaška Pavel Oddíl OB Kotlářka B 1700077 Ano Ano Ano 450 Kč
33D9400 Flechsig Theresa (GER) USV TU Dresden 6429 Ano Ano Ano 450 Kč
SJC8401 Prášil Ondřej Sportcentrum Jičín C 0000009705 Ano Ano Ano 450 Kč
ZBM7609 Pátek Richard SK Žabovřesky Brno C 976000 Ano Ano Ano 450 Kč
SBK7537 Urban Jan KOB START Blansko C 1919191 Ano Ano Ano 450 Kč
ZBM8001 König Lukáš SK Žabovřesky Brno C 999666 Ano Ano Ano 450 Kč
SBK7541 Daněk Roman KOB START Blansko C 811213 Ano Ano Ano 450 Kč
SBK7540 Kasal Vít KOB START Blansko C 7770000 Ano Ano Ano 450 Kč
SLP8503 Fišer Jiří OOB Slavia Praha C 7111117 Ano Ano Ano 450 Kč
SJI7104 Venhoda Milan OK Jihlava C 681888 Ano Ano Ano 450 Kč
PHK7905 Tihon Michal OK 99 Hradec Králové C 9086 Ano Ano Ano 450 Kč
PHK8701 Justa Pavel OK 99 Hradec Králové C 995884 Ano Ano Ano 450 Kč
SHK9102 Chmelař Lukáš OK Slavia Hradec Králové 7003041 Ano Ano Ano 450 Kč
MFP7302 Pračka Tomáš Matfyz Praha C 448935 Ano Ano Ano 450 Kč
LPU8610 Koleš Jan OK Lokomotiva Pardubice C 1602619 Ano Ano Ano 450 Kč
DOB8304 Khýn Vítězslav KOB Dobruška C 7210 Ano Ano Ano 450 Kč
LPU7604 Držka Štěpán OK Lokomotiva Pardubice C 9324 Ano Ano Ano 450 Kč
VSP5100 Hora Vladimír USK Praha C 7200325 Ano Ano Ano 450 Kč
45P9000 Gędziorowski Maciej (POL) KU AZS WAT Warszawa Ano Ano Ano 450 Kč
VLI7300 Martan Jiří Slavia Liberec orienteering C 8129 Ano Ano Ano 450 Kč
PHK8505 Veselý Ondřej OK 99 Hradec Králové C 1602626 Ano Ano Ano 450 Kč
SNA7501 Sedlák Radek TJ START Náchod C 995872 Ano Ano Ano 450 Kč
VLI7503 Pachner Pavel Slavia Liberec orienteering C 8298 Ano Ano Ano 450 Kč
PHK7107 Mašata Roman OK 99 Hradec Králové C 515050 Ano Ano Ano 450 Kč
VBM8001 Čech Viktor VSK Mendelu Brno C 53485 Ano Ano Ano 450 Kč
SLP7704 Šafka Jan OOB Slavia Praha C 51614 Ano Ano Ano 450 Kč
DKP7911 Mrázek Jiří Oddíl OB Kotlářka C 7922111 Ano Ano Ano 450 Kč
VAM8401 Veverka Tomáš OB Vamberk C 9669 Ano Ano Ano 450 Kč
VRL8001 Hanč Petr OOS TJ Spartak Vrchlabí C 981811 Ano Ano Ano 450 Kč
SCP7417 Boudný Jan OK Sparta Praha C 51773 Ano Ano Ano 450 Kč
28P9100 Anc Mateusz (POL) Saturn Piaseczno 505097 Ano Ano Ano 450 Kč
3.00 km, 18 kontrol
(42)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
LME7600 Albl Miloslav SK Los Mělník C 420455 Ano Ano Ano 450 Kč
SJC7705 Musil Pavel Sportcentrum Jičín C 995817 Ano Ano Ano 450 Kč
TJN8002 Vančura Martin OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 51234 Ano Ano Ano 450 Kč
VBM8204 Verner Tomáš VSK Mendelu Brno C 49679 Ano Ano Ano 450 Kč
CHC8601 Sýkora Bohumil K.O.B. Choceň C 9563 Ano Ano Ano 450 Kč
EKP8211 Kalina Miroslav VŠTJ Ekonom Praha C 0000515458 Ano Ano Ano 450 Kč
EKP6301 Koucký Roman VŠTJ Ekonom Praha C 0002035738 Ano Ano Ano 450 Kč
EKP7900 Rozkošný Karel VŠTJ Ekonom Praha C 0000051603 Ano Ano Ano 450 Kč
EKP5500 Šedivý Jiří VŠTJ Ekonom Praha C 682645 Ano Ano Ano 450 Kč
EKP7901 Vondra Vítězslav VŠTJ Ekonom Praha C Ano Ano Ano 450 Kč
KPY8000 Procházka Vít SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301149 Ano Ano Ano 450 Kč
SJC8006 Kazda Jiří Sportcentrum Jičín C 0000004298 Ano Ano Ano 450 Kč
SJC7701 Koťátko Zdeněk Sportcentrum Jičín C 0000500264 Ano Ano Ano 450 Kč
SJC7531 Tomeš Petr Sportcentrum Jičín C 0000896967 Ano Ano Ano 450 Kč
KPY8700 Klomínský Václav SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2059735 Ano Ano Ano 450 Kč
LIT7605 Pavlík Libor KOB Litvínov C 8124 Ano Ano Ano 450 Kč
KPY6201 Kohl Jiří SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301391 Ano Ano Ano 450 Kč
LIT8401 Macek Jiří KOB Litvínov C 8107 Ano Ano Ano 450 Kč
LIT9001 Nerad Jaroslav KOB Litvínov C 8108 Ano Ano Ano 450 Kč
TEP9200 Klimeš Ondřej Tempo Praha C zapůjčit Ano Ano Ano 600 Kč
SJI7823 Prošek Michal OK Jihlava C 888644 Ano Ano Ano 450 Kč
LTP8801 Eiselt Jan OOB TJ Lokomotiva Teplice C 682092 Ano Ano Ano 450 Kč
PHK7903 Potůček Michal OK 99 Hradec Králové C 2027202 Ano Ano Ano 450 Kč
SJI7415 Prášil Aleš OK Jihlava C 52152 Ano Ano Ano 450 Kč
CHA9105 Vejstrk Daniel OK Chrastava C 0000008177 Ano Ano Ano 450 Kč
CHA6200 Gorčica Pavel OK Chrastava C 0000008174 Ano Ano Ano 450 Kč
LPU9110 Procházka Tomáš OK Lokomotiva Pardubice C 981815 Ano Ano Ano 450 Kč
PGP8009 Voráček Michal SK Praga C 8009 Ano Ano Ano 450 Kč
SJC8801 Špicar Petr Sportcentrum Jičín C 9998 Ano Ano Ano 450 Kč
39S6800 Wallner Jozef (SVK) KOBRA Bratislava 08917 Ano Ano Ano 450 Kč
SCP8200 Procházka Tomáš OK Sparta Praha C 515114 Ano Ano Ano 450 Kč
23P8200 Drągowski Piotr (POL) OK!Sport Warszawa 842664 Ano Ano Ano 450 Kč
AOV6901 Mielec Jaromír OOB TJ Baník Ostrava C 515430 Ano Ano Ano 450 Kč
TUV7402 Kvapil Petr SOK TJ Turnov C 8322 Ano Ano Ano 450 Kč
12E7500 Frontela Angel (ESP) FRONTELA OK 1999666 Ano Ano Ano 450 Kč
12E7300 Delgado Francisco (ESP) FRONTELA OK 893829 Ano Ano Ano 450 Kč
12E7600 Velasco David (ESP) FRONTELA OK 2024240 Ano Ano Ano 450 Kč
12E7700 Torrejón Cesar (ESP) FRONTELA OK 886597 Ano Ano Ano 450 Kč
12E8500 Tejero Alberto (ESP) FRONTELA OK 340824 Ano Ano Ano 450 Kč
15L8500 Trimakas Gediminas (LTU) LTU MTBO Team 851222 Ano Ano Ano 450 Kč
15G9100 Stevens George (GBR) nebstone 503579 Ano Ano Ano 450 Kč
TJH6401 Tichý Martin TJ Tolar Jindřichův Hradec C 51929 Ano Ano Ano 450 Kč
2.80 km, 16 kontrol
(26)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
DKP7912 Mencl Pavel Oddíl OB Kotlářka C 515416 Ano Ano Ano 450 Kč
TJN8301 Pešík Marek OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 830713 Ano Ano Ano 450 Kč
ZBP7302 Vaněk Petr OOB SK Zbraslav C 995800 Ano Ano Ano 450 Kč
ZBP7900 Laga Miroslav OOB SK Zbraslav C 53582 Ano Ano Ano 450 Kč
MBM8606 Šrubař Michal O-mikron C 2051488 Ano Ano Ano 450 Kč
KNC8101 Besta Lukáš Sokol Kostelec n. Č. l. C 303945 Ano Ano Ano 450 Kč
LPU8609 Kutílek Jakub OK Lokomotiva Pardubice C 9343 Ano Ano Ano 450 Kč
LPU8402 Zitka Adam OK Lokomotiva Pardubice C 9241 Ano Ano Ano 450 Kč
LIT8301 Moutvička Ondřej KOB Litvínov C 8125 Ano Ano Ano 450 Kč
BOR6701 Beránek Petr OK Jiskra Nový Bor C 8524 Ano Ano Ano 450 Kč
LTP9405 Hulha Lukáš OOB TJ Lokomotiva Teplice C 682116 Ano Ano Ano 450 Kč
MFP7301 Blahuta Marek Matfyz Praha C 897349 Ano Ano Ano 450 Kč
BOR7105 Jeřábek Petr OK Jiskra Nový Bor C 8439 Ano Ano Ano 450 Kč
SCP8003 Dubec Pavel OK Sparta Praha C 51561 Ano Ano Ano 450 Kč
46S9605 Krnáč Peter (SVK) Youth Team Slovakia 1771230 Ano Ano Ano 450 Kč
46S9610 Hríbik Miroslav (SVK) Youth Team Slovakia 2300847 Ano Ano Ano 450 Kč
UOL7501 Trávníček Jan SOB Olomouc C 301557 Ano Ano Ano 450 Kč
LPU9101 Weisbauer Vojtěch OK Lokomotiva Pardubice C 9252 Ano Ano Ano 450 Kč
DOB8803 Lžíčař Martin KOB Dobruška C 7230 Ano Ano Ano 450 Kč
DOB8001 Preininger Luděk KOB Dobruška C 7237 Ano Ano Ano 450 Kč
VLI6900 Řezáč Pavel Slavia Liberec orienteering C 301152 Ano Ano Ano 450 Kč
ZBP7102 Toušek Filip OOB SK Zbraslav C 53586 Ano Ano Ano 450 Kč
TUV8501 Horáček Matěj SOK TJ Turnov C 8067 Ano Ano Ano 450 Kč
JIL9003 Havlíček Lukáš OK Jilemnice C 49363 Ano Ano Ano 450 Kč
KPY8600 Kohl Ondřej SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301370 Ano Ano Ano 450 Kč
TJN7701 Pešík Michal OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2025338 Ano Ano Ano 450 Kč
3.30 km, 18 kontrol
(41)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
KRL7401 Hanák Petr Kometa Kralovice C 5600 Ano Ano Ano 450 Kč
TJN7502 Pecka Vlastimil OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8297 Ano Ano Ano 450 Kč
TJN7503 Dejnožka Jiří OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2027225 Ano Ano Ano 450 Kč
CHC7502 Švadlena Pavel K.O.B. Choceň C 2011854 Ano Ano Ano 450 Kč
KAM7105 Žemla Tomáš OK Kamenice C 51565 Ano Ano Ano 450 Kč
43S7401 Urban Marek (SVK) ŠK Sandberg Bratislava 2027943 Ano Ano Ano 450 Kč
43S7501 Vorlíček Peter (SVK) ŠK Sandberg Bratislava 2049993 Ano Ano Ano 450 Kč
TUV7304 Folprecht Eduard SOK TJ Turnov C 9056 Ano Ano Ano 450 Kč
LPU7816 Václavek Jan OK Lokomotiva Pardubice C 2025376 Ano Ano Ano 450 Kč
LPU7715 Vodička Oldřich OK Lokomotiva Pardubice C 2025371 Ano Ano Ano 450 Kč
BOR7713 Nehasil David OK Jiskra Nový Bor C 995805 Ano Ano Ano 450 Kč
SJC7502 Hain Jan Sportcentrum Jičín C 0000009975 Ano Ano Ano 450 Kč
SJC7401 Tesař Zdeněk Sportcentrum Jičín C 0002053543 Ano Ano Ano 450 Kč
UOL7503 Smékal David SOB Olomouc C 886282 Ano Ano Ano 450 Kč
LDC7302 Gálus Igor KOB Děčín C 7400074 Ano Ano Ano 450 Kč
TBM6903 Gryc Tomáš KOS TJ Tesla Brno C 995875 Ano Ano Ano 450 Kč
TBM7506 Kubáň Pavel KOS TJ Tesla Brno C 232708 Ano Ano Ano 450 Kč
DCE5500 Procházka Antonín KOB Dobřichovice C 51965 Ano Ano Ano 450 Kč
TBM7227 Milán Pavel KOS TJ Tesla Brno C 53242 Ano Ano Ano 450 Kč
SRK7501 Šklíba Jan SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9811 Ano Ano Ano 450 Kč
SHK7704 Slovák Miroslav OK Slavia Hradec Králové C 51500 Ano Ano Ano 450 Kč
SHK7605 Svoboda Ondřej OK Slavia Hradec Králové C 9135 Ano Ano Ano 450 Kč
CHA7500 Polák Jaroslav OK Chrastava C 0000008186 Ano Ano Ano 450 Kč
VLI7701 Přinda Lukáš Slavia Liberec orienteering C 8300 Ano Ano Ano 450 Kč
VSP7310 Průša Michal USK Praha C 553437 Ano Ano Ano 450 Kč
VSP7800 Kopecký Pavel USK Praha C 49385 Ano Ano Ano 450 Kč
VSP7403 Jirásek Milan USK Praha C 51747 Ano Ano Ano 450 Kč
VSP7700 Musil David USK Praha C 2032178 Ano Ano Ano 450 Kč
UOL7800 Kopecký David SOB Olomouc C 2044889 Ne Ano Ano 300 Kč
CET7001 Śafář Miroslav TJ Loko Česká Třebová C 232633 Ano Ano Ano 450 Kč
VSP7401 Zakouřil Václav USK Praha C 51724 Ano Ano Ano 450 Kč
47S7200 Mikluš Marián (SVK) TJ Rapid Bratislava 435208 Ano Ano Ano 450 Kč
UOL7100 Horký Jan SOB Olomouc C 2020741 Ano Ano Ano 450 Kč
BRU7601 Rusin Jan Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 425501 Ano Ano Ano 450 Kč
LBE6800 Karmazín Pavel TJ Lokomotiva Beroun C 52975 Ano Ano Ano 450 Kč
VAM7401 Netopil Libor OB Vamberk C 52074 Ano Ano Ano 450 Kč
VAM6601 Vandas Luděk OB Vamberk C 9665 Ano Ano Ano 450 Kč
46P7600 Biolik Grzegorz (POL) Trackcourse 770327 Ano Ano Ano 450 Kč
ONO7100 Lisý Ondřej SKOB Ostrov C 52179 Ano Ano Ano 450 Kč
TUV7301 Hájek Jan SOK TJ Turnov C 5788 Ano Ne Ano 300 Kč
SMB6401 Žitný Tomáš SKOB Mladá Boleslav C 49971 Ano Ano Ano 450 Kč
3.00 km, 16 kontrol
(39)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
KRL7201 Fišar Miroslav Kometa Kralovice C 232961 Ano Ano Ano 450 Kč
BRU7001 Volák Pavel Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 425515 Ano Ano Ano 450 Kč
TJN7002 Novotný Dušan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 232502 Ano Ano Ano 450 Kč
OSN7209 Nechanický Pavel SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 51972 Ano Ano Ano 450 Kč
HOR7300 Kolář Viktor TJ Jiskra Hořice C 2049537 Ano Ano Ano 450 Kč
ZPV7301 Karásek Martin KOB ZPV Prostějov C 433096 Ano Ano Ano 450 Kč
43S6900 Balogh Richard (SVK) ŠK Sandberg Bratislava 2027941 Ano Ano Ano 450 Kč
ABM6909 Odehnal Roman KOB ALFA Brno C 0000232879 Ano Ano Ano 450 Kč
KAM7101 Hankovec Petr OK Kamenice C 995898 Ano Ano Ano 450 Kč
43S6912 Jonáš Radoslav (SVK) ŠK Sandberg Bratislava 406911 Ano Ano Ano 450 Kč
KAS6900 Eichler Petr KOB Kamenický Šenov C 51385 Ano Ano Ano 450 Kč
33D7100 Kaufmann Torsten (GER) USV TU Dresden 941971 Ano Ano Ano 450 Kč
PHK7003 Faltejsek Pavel OK 99 Hradec Králové C 2017671 Ano Ano Ano 450 Kč
DOB7002 Kubec Martin KOB Dobruška C 7259 Ano Ano Ano 450 Kč
81C7300 Humpolec Jakub Cirkus Čakovice zapůjčit Ano Ano Ano 600 Kč
LTP7001 Žejdlík Michal OOB TJ Lokomotiva Teplice C 682100 Ano Ano Ano 450 Kč
ROZ7100 Svoboda Ondřej OK Roztoky C Ano Ano Ano 450 Kč
MFP7100 Šimša Jaromír Matfyz Praha C 51712 Ano Ano Ano 450 Kč
SHK6902 Kohout Josef OK Slavia Hradec Králové C 2017669 Ano Ano Ano 450 Kč
SHK6601 Souček Karel OK Slavia Hradec Králové C 553452 Ano Ano Ano 450 Kč
VAM7200 Adamovský Michal OB Vamberk C 9852 Ano Ano Ano 450 Kč
CHA7000 Švancar Martin OK Chrastava C 0000008178 Ano Ano Ano 450 Kč
DKP6901 Kalousek Jiří Oddíl OB Kotlářka C 443079 Ano Ano Ano 450 Kč
SRK7101 Filip Libor SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9500 Ano Ano Ano 450 Kč
PHK7001 Cichý David OK 99 Hradec Králové C 301638 Ano Ano Ano 450 Kč
PGP7203 Baldrian Petr SK Praga C 2460 Ano Ano Ano 450 Kč
PHK7101 Háp Pavel OK 99 Hradec Králové C 9395 Ano Ano Ano 450 Kč
PHK7201 Háp Petr OK 99 Hradec Králové C 9367 Ano Ano Ano 450 Kč
PHK7200 Chvátil Jiří OK 99 Hradec Králové C 336717 Ano Ano Ano 450 Kč
45P7000 Kijewski Jacek (POL) KU AZS WAT Warszawa Ano Ano Ano 450 Kč
VLI7001 Podrábský Ctibor Slavia Liberec orienteering C 8306 Ano Ano Ano 450 Kč
VSP6902 Aschermann Jan USK Praha C 52284 Ano Ano Ano 450 Kč
ZVO6902 Brachtl Daniel OB SK Zvole C 887907 Ano Ano Ano 450 Kč
DKL6902 Lukáš Petr KOB Kladno C 336748 Ano Ano Ano 450 Kč
SLA7103 Kolář Tomáš SKOB Slaný C 887615 Ano Ano Ano 450 Kč
SJH7001 Beneš Jan SJH Jindřichův Hradec C 336767 Ano Ano Ano 450 Kč
SJH6902 Dundáček Milan SJH Jindřichův Hradec C 331598 Ano Ano Ano 450 Kč
LLI7201 Bradáč Stanislav LOK-o Liberec C 434598 Ano Ano Ano 450 Kč
13R6900 Tereschenkov Valery (RUS) SMOLENSK 2018419 Ano Ano Ano 450 Kč
2.80 km, 18 kontrol
(56)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
KRL6701 Hanák Martin Kometa Kralovice C 51477 Ano Ano Ano 450 Kč
MLA6701 Bartoš Luděk MLOK Mariánské Lázně C 888609 Ano Ano Ano 450 Kč
LTP6806 Pavel Petr OOB TJ Lokomotiva Teplice C 897351 Ano Ano Ano 450 Kč
TJN6603 Žucha Jiří OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2017687 Ano Ano Ano 450 Kč
TJN6700 Míka Zdeněk OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 411582 Ano Ano Ano 450 Kč
VPM6601 Richtr Aleš KOS Slavia Plzeň C 51686 Ano Ano Ano 450 Kč
2PC6700 Křivda Ivan Sportovní klub hasičů Královéhradeckého kraje 9552 Ano Ano Ano 450 Kč
LTP6710 Kovář Boris OOB TJ Lokomotiva Teplice C 899153 Ano Ano Ano 450 Kč
39S5800 Hierweg Karol (SVK) KOBRA Bratislava 406918 Ano Ano Ano 450 Kč
SCP6801 Lohr Ivo OK Sparta Praha C 442853 Ano Ano Ano 450 Kč
TUV6802 Šritr Martin SOK TJ Turnov C 232388 Ano Ano Ano 450 Kč
KAM6201 Semík Luboš OK Kamenice C 52279 Ano Ano Ano 450 Kč
KAM6600 Valášek Petr OK Kamenice C 232245 Ano Ano Ano 450 Kč
KAM6604 Šafka Jan OK Kamenice C zapůjčit Ano Ano Ano 600 Kč
KAM6700 Škvor Martin OK Kamenice C 52267 Ano Ano Ano 450 Kč
43S6601 Kukurugya Emil (SVK) ŠK Sandberg Bratislava 2049986 Ano Ano Ano 450 Kč
DKP6500 Klaška Pavel Oddíl OB Kotlářka C 8650 Ano Ano Ano 450 Kč
33D9200 Flechsig Florian (GER) USV TU Dresden 1972767 Ano Ano Ano 450 Kč
DKP6703 Sanna Roberto Oddíl OB Kotlářka C 887925 Ano Ano Ano 450 Kč
33D9701 Salzmann Heinrich (GER) USV TU Dresden 651114 Ano Ano Ano 450 Kč
KYL6800 Hájek Marek SK SP Kylešovice C 515146 Ano Ano Ano 450 Kč
KYL6801 Hájek Martin SK SP Kylešovice C 1396848 Ano Ano Ano 450 Kč
ZVO6401 Hájek Tomáš OB SK Zvole C 2031360 Ano Ano Ano 450 Kč
DCE6100 Pavlů Jaroslav KOB Dobřichovice C 232041 Ano Ano Ano 450 Kč
TBM6709 Gryc Jan KOS TJ Tesla Brno C 53233 Ano Ano Ano 450 Kč
MFP6700 Siegl Roman Matfyz Praha C 443068 Ano Ano Ano 450 Kč
LTP6501 Bruner Luboš OOB TJ Lokomotiva Teplice C 682114 Ano Ano Ano 450 Kč
SRK6802 Kos Michal SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 434581 Ano Ano Ano 450 Kč
ZAM6801 Levý Tomáš OB TJ Sokol Žamberk C 331587 Ano Ano Ano 450 Kč
SHK6401 Teplý Jiří OK Slavia Hradec Králové C 9123 Ano Ano Ano 450 Kč
TBM6507 Holík Marek KOS TJ Tesla Brno C 515455 Ano Ano Ano 450 Kč
LLI6801 Fürst Aleš LOK-o Liberec C 436961 Ano Ano Ano 450 Kč
PHK6503 Kavalír Karel OK 99 Hradec Králové C 9378 Ano Ano Ano 450 Kč
BOR6600 Karvánek Petr OK Jiskra Nový Bor C 8513 Ano Ano Ano 450 Kč
46S9657 Cruse Kay (SVK) Youth Team Slovakia 2035204 Ano Ano Ano 450 Kč
BBM6508 Ptáček Pavel BETA URSUS Orienteering C 980377 Ano Ano Ano 450 Kč
UOL6503 Šimek Roman SOB Olomouc C 52733 Ano Ano Ano 450 Kč
VLI4900 Ježek Ladislav Slavia Liberec orienteering C 253372 Ano Ano Ano 450 Kč
SJI6801 Rachůnek Stanislav OK Jihlava C 219258 Ano Ano Ano 450 Kč
39S6400 Kniebügl Anton (SVK) KOBRA Bratislava 416747 Ano Ano Ano 450 Kč
OOL6303 Konečný Jiří SK Haná orienteering C 425523 Ano Ano Ano 450 Kč
PHK6702 Růžička Ivan OK 99 Hradec Králové C 336760 Ano Ano Ano 450 Kč
OOL6708 Slavíček Stanislav SK Haná orienteering C 342667 Ano Ano Ano 450 Kč
UOL6702 Jeřábek Petr SOB Olomouc C 361946 Ano Ano Ano 450 Kč
MOV6701 Holec Jan SKOB Ostrava C 232417 Ano Ano Ano 450 Kč
LTU6301 Petržela Pavel OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 405971 Ano Ano Ano 450 Kč
LTU6500 Bendák Petr OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 416285 Ano Ano Ano 450 Kč
VSP6507 Semík Jan USK Praha C 53572 Ano Ano Ano 450 Kč
AOP6702 Tesař Jiří Orientační Běh Opava C 352349 Ano Ano Ano 450 Kč
LTP6805 Bílý Petr OOB TJ Lokomotiva Teplice C 51279 Ano Ano Ano 450 Kč
DKL6600 Beneš Jan KOB Kladno C 49646 Ano Ano Ano 450 Kč
LPU6703 Kment Libor OK Lokomotiva Pardubice C 2045218 Ano Ano Ano 450 Kč
SJH6801 Parkán Jiří SJH Jindřichův Hradec C 51140 Ano Ano Ano 450 Kč
LPU6504 Procházka Radek OK Lokomotiva Pardubice C 410783 Ano Ano Ano 450 Kč
ONO6400 Hájek Jiří SKOB Ostrov C 682072 Ano Ano Ano 450 Kč
SLA6500 Aster Vladimír SKOB Slaný C 2045227 Ano Ano Ano 450 Kč
2.50 km, 15 kontrol
(32)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
ODV6300 Hartl Zdeněk TJ Aero Odolena Voda C 52121 Ano Ano Ano 450 Kč
LTP6102 Kovář Karel OOB TJ Lokomotiva Teplice C 682080 Ano Ano Ano 450 Kč
LBM6113 Korpas Jaroslav TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52063 Ano Ano Ano 450 Kč
TJN6301 Schindler Jiří OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 416828 Ano Ano Ano 450 Kč
VBM6000 Hirš Libor VSK Mendelu Brno C 53221 Ano Ano Ano 450 Kč
TTR6101 Nešpor Jan OOB Třebíč C 0000995847 Ano Ano Ano 450 Kč
CHC6001 Janeba Petr K.O.B. Choceň C 9573 Ano Ano Ano 450 Kč
HOR6301 Vávra Radek TJ Jiskra Hořice C Ano Ano Ano 450 Kč
HOR6302 Vávra Martin TJ Jiskra Hořice C 9007 Ano Ano Ano 450 Kč
LPU6102 Roudný Václav OK Lokomotiva Pardubice C 9277 Ano Ano Ano 450 Kč
33D4400 Conrad Erika (GER) USV TU Dresden 630617 Ano Ano Ano 450 Kč
JIL6102 Malý Evžen OK Jilemnice C 9070 Ano Ano Ano 450 Kč
TEP6300 Klimeš Petr Tempo Praha C zapůjčit Ano Ano Ano 600 Kč
LTP6001 Hulha Karel OOB TJ Lokomotiva Teplice C 52927 Ano Ano Ano 450 Kč
PHK5902 Vykysalý Miroslav OK 99 Hradec Králové C 9457 Ano Ano Ano 450 Kč
LPU5905 Novotný Miroslav OK Lokomotiva Pardubice C 301183 Ano Ano Ano 450 Kč
MFP6301 Forst Libor Matfyz Praha C 303939 Ano Ano Ano 450 Kč
LLI5901 Hoidekr Pavel LOK-o Liberec C 51209 Ano Ano Ano 450 Kč
SCP5900 Kavka Jiří OK Sparta Praha C 301147 Ano Ano Ano 450 Kč
23P5900 Drągowski Robert (POL) OK!Sport Warszawa 887222 Ano Ano Ano 450 Kč
HCE5900 Kettner Pavel TJ Hostivice C 515105 Ano Ano Ano 450 Kč
PGP6000 Kožina Petr SK Praga C 51632 Ano Ano Ano 450 Kč
TBM6116 Hlaváč Jiří KOS TJ Tesla Brno C 515497 Ano Ano Ano 450 Kč
45P6300 Chachurski Ryszard (POL) KU AZS WAT Warszawa Ano Ano Ano 450 Kč
VSP6201 Němeček Jan USK Praha C 52282 Ano Ano Ano 450 Kč
VSP6101 Jedlička Jan USK Praha C 52272 Ano Ano Ano 450 Kč
28P6300 Wolowczyk Marek (POL) Saturn Piaseczno 1393090 Ano Ano Ano 450 Kč
SCP6001 Hošek Ladislav OK Sparta Praha C 52115 Ano Ano Ano 450 Kč
SCP6200 Veljačik Pavel OK Sparta Praha C 49889 Ano Ano Ano 450 Kč
LME6300 Šimek Miroslav SK Los Mělník C 2020717 Ano Ano Ano 450 Kč
VIC5902 Kršák Karel OB Vizovice C 51515 Ano Ano Ano 450 Kč
TUV6304 Mellan Martin SOK TJ Turnov C 411583 Ano Ne Ano 300 Kč
2.50 km, 15 kontrol
(25)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
MOV5803 Ryšavý Jiří SKOB Ostrava C 52776 Ano Ano Ano 450 Kč
TJN5101 Böhm Karel OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 416833 Ano Ano Ano 450 Kč
TJN5549 Kunc Radovan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8249 Ano Ano Ano 450 Kč
TJN5602 Horák Petr OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2056301 Ano Ano Ano 450 Kč
ZPV5501 Jirka Jiří KOB ZPV Prostějov C 52428 Ano Ano Ano 450 Kč
EKP5600 Adrián Petr VŠTJ Ekonom Praha C 0000051314 Ano Ano Ano 450 Kč
LPU5401 Klimpl Petr OK Lokomotiva Pardubice C 9201 Ano Ano Ano 450 Kč
LPU5801 Vícha Vladimír OK Lokomotiva Pardubice C 9228 Ano Ano Ano 450 Kč
SJC5801 Beneš Josef Sportcentrum Jičín C 0000009907 Ano Ano Ano 450 Kč
HOR5700 Škorpil Martin TJ Jiskra Hořice C 2011900 Ano Ano Ano 450 Kč
KCK5701 Flašar Jan KOB Český Krumlov C 49614 Ano Ano Ano 450 Kč
SCP5500 Jahn Pavel OK Sparta Praha C 682101 Ano Ano Ano 450 Kč
PGP5200 Sysel Zdeněk SK Praga C 52107 Ano Ano Ano 450 Kč
SNA5403 Langr Stanislav TJ START Náchod C 9633 Ano Ano Ano 450 Kč
DCE5400 Jaroš Vladimír KOB Dobřichovice C 51973 Ano Ano Ano 450 Kč
LTP5802 Eiselt Miloš OOB TJ Lokomotiva Teplice C 682076 Ano Ano Ano 450 Kč
PHK5701 Běhoun Pavel OK 99 Hradec Králové C 9400 Ano Ano Ano 450 Kč
SHK5501 Filip Aleš OK Slavia Hradec Králové C 2058468 Ano Ano Ano 450 Kč
CHA5500 Kaška Rudolf OK Chrastava C 0000008167 Ano Ano Ano 450 Kč
33D5800 Gerhardt Joachim (GER) USV TU Dresden 2249 Ano Ano Ano 450 Kč
BOR5802 Sucharda Jiří OK Jiskra Nový Bor C 51542 Ano Ano Ano 450 Kč
23P5800 Wróblewski Tadeusz (POL) OK!Sport Warszawa 412238 Ano Ano Ano 450 Kč
PGP5501 Doležal Miroslav SK Praga C 51753 Ano Ano Ano 450 Kč
MAS5501 Pilař Karel KČT Aš C 2026161 Ano Ano Ano 450 Kč
TJP5500 Cedrych Karel TJ Sokol Troja C 446334 Ano Ano Ano 450 Kč
2.30 km, 12 kontrol
(30)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
CET5101 Pilgr Bohuslav TJ Loko Česká Třebová C 9721 Ano Ano Ano 360 Kč
CET5002 Čípa Jiří TJ Loko Česká Třebová C 9725 Ano Ano Ano 360 Kč
TJN4901 Lukavec Míla OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8258 Ano Ano Ano 360 Kč
TTR5201 Orálek Miroslav OOB Třebíč C 0000052252 Ano Ano Ano 360 Kč
LPU5201 Farář Václav OK Lokomotiva Pardubice C 9260 Ano Ano Ano 360 Kč
JIL5201 Erlebach Josef OK Jilemnice C 9774 Ano Ano Ano 360 Kč
DLT5001 Babický Tomáš KrOB Rozmarýn Litoměřice C 8890 Ano Ano Ano 360 Kč
SCP5201 Hojný Oldřich OK Sparta Praha C 52111 Ano Ano Ano 360 Kč
11G5300 Rosen David (GBR) GB MTBO squad 503221 Ano Ano Ano 360 Kč
41D5001 Ziesche Juergen (GER) LOK Berlin 236105 Ano Ano Ano 360 Kč
41D4300 Frenzel Michael (GER) LOK Berlin 501913 Ano Ano Ano 360 Kč
41D4800 Genderjahn Ludwig (GER) LOK Berlin 06519 Ano Ano Ano 360 Kč
CHA5100 Barták Jiří OK Chrastava C 0000008161 Ano Ano Ano 360 Kč
DKP4900 Stehno Pavel Oddíl OB Kotlářka C 51760 Ano Ano Ano 360 Kč
FSP5300 Wald František VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 49606 Ano Ano Ano 360 Kč
JEN5001 Richtr Jiří OB Jenišovice C 0000007777 Ano Ano Ano 360 Kč
JEN5201 Bárta Miroslav OB Jenišovice C 0000007778 Ano Ano Ano 360 Kč
JEN5301 Jedlička Miroslav OB Jenišovice C 0000336709 Ano Ano Ano 360 Kč
JEN5002 Kadečka Jiří OB Jenišovice C 0000411580 Ano Ano Ano 360 Kč
BBM5300 Ptáček Ladislav BETA URSUS Orienteering C 219273 Ano Ano Ano 360 Kč
VLI4901 Karmazín Petr Slavia Liberec orienteering C 361986 Ano Ano Ano 360 Kč
VLI5101 Přinda Oldřich Slavia Liberec orienteering C 1302773 Ano Ano Ano 360 Kč
VLI5301 Škoda Přemek Slavia Liberec orienteering C 8302 Ano Ano Ano 360 Kč
VSP5001 Uher Petr USK Praha C 51741 Ano Ano Ano 360 Kč
SHK5202 Fejlek Vojtěch OK Slavia Hradec Králové C 9104 Ano Ano Ano 360 Kč
LJN5301 Šikola Alexej OOB TJ LIAZ Jablonec nad Nisou 446348 Ano Ano Ano 360 Kč
VLI5201 Hickethier Manfred Slavia Liberec orienteering C 336118 Ano Ano Ano 360 Kč
LPU5301 Chalupa Oldřich OK Lokomotiva Pardubice C 9259 Ano Ano Ano 360 Kč
TJP4900 Peterka František TJ Sokol Troja C 8861 Ano Ano Ano 360 Kč
BOR5003 Švihovský Jaroslav OK Jiskra Nový Bor C 8533 Ano Ano Ano 360 Kč
2.30 km, 12 kontrol
(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
MLA4401 Fišák Jan MLOK Mariánské Lázně C 7882 Ano Ano Ano 360 Kč
33D4500 Müller Rainer (GER) USV TU Dresden 2222222 Ano Ano Ano 360 Kč
VBM4410 Bauer Emil VSK Mendelu Brno C 49651 Ano Ano Ano 360 Kč
VBM4806 Dokoupil Vladimír VSK Mendelu Brno C 53305 Ano Ano Ano 360 Kč
CHC4601 Švadlena Jiří K.O.B. Choceň C 9554 Ano Ano Ano 360 Kč
KAS4600 Nejezchleba Jiří KOB Kamenický Šenov C 8235 Ano Ano Ano 360 Kč
JIL4701 Zlesák Zdeněk OK Jilemnice C 9066 Ano Ano Ano 360 Kč
SCP4600 Novák Miloš OK Sparta Praha C 52299 Ano Ano Ano 360 Kč
SRK4702 Hrobař Rudolf SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9798 Ano Ano Ano 360 Kč
DCE4401 Paul Josef KOB Dobřichovice C 301171 Ano Ano Ano 360 Kč
TJP4700 Ryšavý Vít TJ Sokol Troja C 51332 Ano Ano Ano 360 Kč
LLI4702 Peterka Josef LOK-o Liberec C 51204 Ano Ano Ano 360 Kč
PGP4800 Zelený Vladimír SK Praga C 51863 Ano Ano Ano 360 Kč
38A4601 Burford Rollin (AUS) Sk radiosport 409758 Ano Ano Ano 360 Kč
LLI4502 Lukáš Zdeněk LOK-o Liberec C 8243 Ano Ano Ano 360 Kč
PZR4417 Pospíšil Jaromír UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 51994 Ano Ano Ano 360 Kč
SCP4501 Valášek Josef OK Sparta Praha C 49813 Ano Ano Ano 360 Kč
TUV4701 Pospíšil Jiří SOK TJ Turnov C 8323 Ano Ano Ano 360 Kč
2.00 km, 10 kontrol
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
AOP4201 Sedlář Vladimír Orientační Běh Opava C 889315 Ano Ano Ano 360 Kč
TJN3800 Petrželka Pavel OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 52900 Ano Ano Ano 360 Kč
TJN4000 Picek Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 434577 Ano Ano Ano 360 Kč
LPU3901 Málek Josef OK Lokomotiva Pardubice C 416268 Ano Ano Ano 360 Kč
SJC3601 Havlík Jaroslav Sportcentrum Jičín C 0009005225 Ano Ano Ano 360 Kč
33D4000 Conrad Helmut (GER) USV TU Dresden 7501901 Ano Ano Ano 360 Kč
2QC3900 Vřešťál Jan Vrestal zapůjčit Ano Ano Ano 510 Kč
ZVS4301 Vyškovský Ivan TJ Zbrojovka Vsetín C 416129 Ano Ano Ano 360 Kč
TBM4231 Dufek Jan KOS TJ Tesla Brno C 53230 Ano Ano Ano 360 Kč
SHK4001 Máslo Miroslav OK Slavia Hradec Králové C 9103 Ano Ano Ano 360 Kč
FSP4300 Čadil Jan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 53267 Ano Ano Ano 360 Kč
DKP4300 Procházka Zdenko Oddíl OB Kotlářka C 51800 Ano Ano Ano 360 Kč
VSP4300 Dohnal Josef USK Praha C 51743 Ano Ano Ano 360 Kč
SJH4201 Gřunděl Ivan SJH Jindřichův Hradec C 331289 Ano Ano Ano 360 Kč
ONO4201 Lisý Jan SKOB Ostrov C 301501 Ano Ano Ano 360 Kč
SJP4200 Hlavatý Karel KČT Slavoj Praha C 53507 Ano Ano Ano 360 Kč
1.80 km, 10 kontrol
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
FSP3400 Hanák Milan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 51964 Ano Ano Ano 360 Kč
BOR3601 Langr Jan OK Jiskra Nový Bor C 8541 Ano Ano Ano 360 Kč
BOR3600 Křtěnský Jaroslav OK Jiskra Nový Bor C 4132 Ano Ano Ano 360 Kč
1.00 km, 5 kontrol
(37)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
HCE0650 Müllerová Hana TJ Hostivice C 410247 Ano Ano Ano 300 Kč
CET0501 Kovář Radim TJ Loko Česká Třebová C 2056307 Ano Ano Ano 300 Kč
KRL0951 Hanáková Aneta Kometa Kralovice C Ano Ano Ano 300 Kč
CET0601 Hájek Dominik TJ Loko Česká Třebová C Ano Ano Ano 300 Kč
BRU0651 Voláková Viktorie Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 2011790 Ano Ano Ano 300 Kč
CET0751 Hájková Lucie TJ Loko Česká Třebová C Ano Ano Ano 300 Kč
LME0660 Alblová Zuzana SK Los Mělník C Ano Ano Ano 300 Kč
LTP0702 Riby Philip OOB TJ Lokomotiva Teplice C 897359 Ano Ano Ano 300 Kč
TTR0502 Nešpor Jiří OOB Třebíč C 0000052248 Ano Ano Ano 300 Kč
TTR0852 Nešporová Terezie OOB Třebíč 0000049689 Ano Ano Ano 300 Kč
LIT1111 Pavlík Tobiáš KOB Litvínov C 8109 Ano Ano Ano 300 Kč
43S0750 Baloghová Zora (SVK) ŠK Sandberg Bratislava 2028798 Ano Ano Ano 300 Kč
EKP0961 Kalinová Ella VŠTJ Ekonom Praha C 438641 Ano Ano Ano 300 Kč
43S0851 Vorlíčková Lucka (SVK) ŠK Sandberg Bratislava 2049981 Ano Ano Ano 300 Kč
43S0951 Jonášová Ema (SVK) ŠK Sandberg Bratislava 2049987 Ano Ano Ano 300 Kč
33D8200 Rewig Thomas (GER) USV TU Dresden 7707777 Ano Ano Ano 300 Kč
ZVO0501 Marhold Václav OB SK Zvole C 438635 Ano Ano Ano 300 Kč
81C0900 Kubec Adam Cirkus Čakovice zapůjčit Ano Ano Ano 450 Kč
13R0600 Rázek Adam (RUS) SMOLENSK Ano Ne Ano 200 Kč
ZAM1051 Venclová Aneta OB TJ Sokol Žamberk zapůjčit Ano Ano Ano 450 Kč
CHT1054 Korecká Eva OOB SK Chrast C 51924 Ano Ne Ano 200 Kč
CHA0650 Danková Alice OK Chrastava C 0002049586 Ano Ano Ano 300 Kč
TZL0949 Žemlík Eduard SKOB Zlín zapůjčit Ne Ano Ne 150 Kč
VLI0803 Přinda Jan Slavia Liberec orienteering C 8299 Ano Ano Ano 300 Kč
PHK0501 Háp Matěj OK 99 Hradec Králové C 2017670 Ano Ano Ano 300 Kč
SJI0602 Rachůnek Stanislav OK Jihlava C Ano Ano Ano 300 Kč
VSP0852 Musilová Kristina USK Praha C Ano Ano Ano 300 Kč
UOL0650 Kopecká Nela SOB Olomouc C 301263 Ano Ano Ano 300 Kč
VSP0850 Zakouřilová Klára USK Praha C 2032113 Ne Ano Ne 100 Kč
BOR0750 Lamačová Barbora OK Jiskra Nový Bor C 4124 Ano Ano Ano 300 Kč
TUV0999 Kvapilová Kristýna SOK TJ Turnov C 411591 Ano Ano Ano 300 Kč
LME0950 Šimková Anežka SK Los Mělník C 416325 Ano Ano Ano 300 Kč
LPU0651 Vodičková Veronika OK Lokomotiva Pardubice C 2025373 Ano Ano Ano 300 Kč
ADA0601 Richter Rudolf OOB Spartak Adamov C 52668 Ano Ano Ano 300 Kč
TUV0751 Houžvičková Daniela SOK TJ Turnov doplníme Ano Ano Ano 300 Kč
TUV0952 Houžvičková Kateřina SOK TJ Turnov doplníme Ano Ano Ano 300 Kč
VSP0452 Solarová Tereza USK Praha C 2021845 Ano Ano Ano 300 Kč
1.70 km, 8 kontrol
(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
LTP7252 Riby Kateřina OOB TJ Lokomotiva Teplice C 342046 Ano Ano Ano 300 Kč
LTP5501 Riby Andrew OOB TJ Lokomotiva Teplice C 52924 Ano Ano Ano 300 Kč
TJN7651 Dejnožková Blanka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2049610 Ano Ano Ano 300 Kč
TUV7254 Houžvičková Karolína SOK TJ Turnov doplním později Ano Ano Ano 300 Kč
43S6951 Jonášová Marta (SVK) ŠK Sandberg Bratislava 2027945 Ano Ano Ano 300 Kč
TUV8551 Zítková Michaela SOK TJ Turnov doplním později Ano Ano Ano 300 Kč
CHA8150 Poláková Veronika OK Chrastava 2049596 Ano Ano Ano 300 Kč
CHA7200 Danko Tomáš OK Chrastava C 0000436410 Ano Ano Ano 300 Kč
CHA7601 Tomanica Vojtěch OK Chrastava 0002049587 Ano Ano Ano 300 Kč
CHA7651 Tomanicová Petra OK Chrastava 0000760913 Ano Ano Ano 300 Kč
LLI6951 Labská Bohuslava LOK-o Liberec C 428281 Ano Ne Ano 200 Kč
SRK0052 Kheilová Lucie SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2027222 Ano Ano Ano 300 Kč
LLI7252 Melicharová Barbora LOK-o Liberec C 1398996 Ano Ano Ano 300 Kč
UOL7750 Kopecká Jitka SOB Olomouc C 2049535 Ano Ne Ne 100 Kč
LTU8400 Ondrejček Pavel OOB TJ Lokomotiva Trutnov 301593 Ano Ano Ano 300 Kč
JEN7459 Zakouřilová Markéta OB Jenišovice C 0000007789 Ano Ano Ano 300 Kč
28P6800 Antonowicz Jerzy (POL) Saturn Piaseczno 504405 Ano Ano Ano 300 Kč
UOL7777 Smékalová Jana SOB Olomouc 2045207 Ano Ano Ano 300 Kč
ADA5113 Richter Rudolf OOB Spartak Adamov C 352315 Ano Ano Ano 300 Kč
LLI4851 Kubíková Hela LOK-o Liberec C 8242 Ano Ne Ano 200 Kč
HOR4701 Arnold Jindřich TJ Jiskra Hořice C 9009 Ne Ano Ne 100 Kč
2.90 km, 17 kontrol
(32)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
HOR6500 Rücker Petr TJ Jiskra Hořice C 2035741 Ano Ano Ano 300 Kč
VPM7451 Richtrová Lucie KOS Slavia Plzeň C 331267 Ne Ano Ano 200 Kč
SBK7911 Dressler Jan KOB START Blansko C 330612 Ano Ano Ano 300 Kč
DLT8551 Nedvídková Iva KrOB Rozmarýn Litoměřice 51283 Ano