Přihlášky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
14.09.2014
Místo konání:
Kozmice
Pořadatel:
SCP - OK Sparta Praha
Kategorie:
D10     D10L     D12     D14     D16     D18     D21K     D21L     D35     D45     D55     D65     D75     H10     H10L     H12     H14     H16     H18     H21K     H21L     H35     H45     H55     H65     H75     HDR     P     T3     T5    
1.50 km, 55 m, 8 kontrol
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP0451 Haková Michaela SK Praga C 2051549 50 Kč
PGP0550 Malečková Hana SK Praga C 2067999 50 Kč
MFP0551 Šimšová Pavla Matfyz Praha C 428269 50 Kč
RIC0452 Kotenová Barbora OB Říčany C 2060260 50 Kč
RIC0651 Kotenová Markéta OB Říčany C 2069057 50 Kč
KAM0455 Jedličková Kristýna OK Kamenice C 2075621 50 Kč
KAM0650 Škáchová Viktorie OK Kamenice C 434803 50 Kč
9XC0750 Semerová Sofie Neregistr zapůjčit 70 Kč
SLA0551 Zemková Pavlína SKOB Slaný C 436970 50 Kč
VSP0453 Kopecká Valentýna USK Praha C 2021847 50 Kč
VSP0454 Aschermannová Klára USK Praha C 2020713 70 Kč
DOR0551 Vališová Adéla OK Dobříš 2050493 70 Kč
DOR0456 Neubauerová Anna OK Dobříš 2050498 70 Kč
ROU0599 Černá Ema SKOB Roudnice nad Labem zapůjčit 90 Kč
VSP0457 Nosková Barbora USK Praha C 2058488 70 Kč
1.40 km, 50 m, 6 kontrol
(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KNC0551 Botková Josefína Sokol Kostelec n. Č. l. C 420407 50 Kč
DKL0651 Kohoutová Zdeňka KOB Kladno C 410721 50 Kč
KAM0651 Škáchová Zuzana OK Kamenice C 51550 50 Kč
ROU0750 Buková Hana SKOB Roudnice nad Labem C zapůjčit 70 Kč
ROU0551 Fialková Sandra SKOB Roudnice nad Labem C zapůjčit 70 Kč
VSP0650 Hroňková Barbora USK Praha C 2058491 50 Kč
VSP0853 Nemšovská Magdalena USK Praha C 2073706 50 Kč
VSP0654 Pastuszková Laura USK Praha C 53374 50 Kč
VSP0850 Zakouřilová Klára USK Praha C 2032113 50 Kč
DCE0650 Zimová Veronika KOB Dobřichovice 224880 50 Kč
FSP0450 Cincibusová Lenka VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8666 50 Kč
DOR0650 Bambousková Julie OK Dobříš C 2044895 50 Kč
DOR0752 Jandová Eva OK Dobříš C 2067955 50 Kč
DOR0651 Koubková Tereza OK Dobříš C 2073727 50 Kč
DOR0750 Mirčeva Tereza OK Dobříš C 2044891 50 Kč
81C0750 Mácová Natálie Cirkus Čakovice zapůjčit 70 Kč
81C0650 Mácová Štěpánka Cirkus Čakovice zapůjčit 70 Kč
KAM0356 Mojžíšková Klára OK Kamenice 406955 50 Kč
ROU0598 Krajčová Ema SKOB Roudnice nad Labem zapůjčit 70 Kč
KAM0551 Balejová Julie OK Kamenice C 2061855 50 Kč
1.60 km, 55 m, 7 kontrol
(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP0251 Řadová Lucie Oddíl OB Kotlářka B 897371 50 Kč
PGP0251 Janderová Barbora SK Praga C 438628 50 Kč
LME0250 Bejvlová Karolína SK Los Mělník B 2058463 50 Kč
KNC0352 Botková Alžběta Sokol Kostelec n. Č. l. C 224867 50 Kč
EKP0256 Fantová Kateřina VŠTJ Ekonom Praha C 49632 50 Kč
KAM0350 Hankovcová Helena OK Kamenice B 442879 50 Kč
KAM0354 Baťhová Zuzana OK Kamenice C zapůjčit 70 Kč
TAP0255 Hladká Gabriela KOB Tretra Praha C zapůjčit 70 Kč
RIC0350 Zichová Veronika OB Říčany C 2060268 50 Kč
TAP0350 Bartoňová Tereza KOB Tretra Praha C zapůjčit 70 Kč
TAP0252 Popová Jana KOB Tretra Praha B zapůjčit 70 Kč
TAP0253 Popová Veronika KOB Tretra Praha C zapůjčit 70 Kč
ROU0351 Buková Anežka SKOB Roudnice nad Labem C 2059749 50 Kč
PGP0350 Pokorná Linda SK Praga C 899177 50 Kč
RIC0250 Sládečková Barbora OB Říčany B 448934 50 Kč
EKP0351 Janečková Josefína VŠTJ Ekonom Praha C 2067977 50 Kč
DOR0455 Arnoštová Veronika OK Dobříš C 434596 50 Kč
DOR0350 Jirasová Anežka OK Dobříš C 2045303 50 Kč
DOR0250 Kastnerová Jessica OK Dobříš B 2042536 50 Kč
DOR0351 Nentvichová Julie OK Dobříš C 2045307 50 Kč
KAM0253 Mojžíšková Lucie OK Kamenice 361932 70 Kč
1.70 km, 55 m, 8 kontrol
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKL0050 Benešová Hana KOB Kladno C 49640 50 Kč
TAP0153 Rosendorfová Lenka KOB Tretra Praha C zapůjčit 70 Kč
MFP0150 Šimšová Barbora Matfyz Praha B 428243 50 Kč
ROZ0050 Sedláčková Linda OK Roztoky B 232535 50 Kč
KAM0151 Škáchová Magdalena OK Kamenice B 434818 50 Kč
KAM0052 Kyralová Anna OK Kamenice C 682649 50 Kč
KAM0153 Šafková Sofie OK Kamenice B 2042545 50 Kč
KAM0250 Semíková Lucie OK Kamenice B 515426 50 Kč
DKL0151 Geislerová Aneta KOB Kladno B 2042535 50 Kč
PGP0050 Sobotková Anna SK Praga B 682363 50 Kč
TAP0150 Halamová Barbora KOB Tretra Praha C zapůjčit 70 Kč
KPY0050 Míchalová Šárka SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 682688 50 Kč
VSP0150 Horáková Barbora USK Praha C 331064 50 Kč
RIC0150 Hanzalová Marie Anna OB Říčany 2073686 50 Kč
RIC0051 Šrámková Hana OB Říčany B 2031355 50 Kč
DCE0150 Rusá Vendula KOB Dobřichovice B 232737 50 Kč
2.10 km, 55 m, 11 kontrol
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KNC9850 Kopecká Eliška Sokol Kostelec n. Č. l. B 438614 90 Kč
PGP9952 Kolářová Johana SK Praga B 897346 90 Kč
ROZ9951 Voltrová Alena OK Roztoky B 438638 90 Kč
RIC9851 Repiská Amálie OB Říčany B 2023817 90 Kč
KAM9950 Albrechtová Iveta OK Kamenice B 515491 90 Kč
ROU9954 Pohořalá Anna SKOB Roudnice nad Labem C 2023953 90 Kč
KPY9951 Lišková Hana SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 682095 90 Kč
SLA9851 Hrdličková Ludmila SKOB Slaný C 301621 90 Kč
VSP9950 Kopecká Johana USK Praha B 2021848 90 Kč
TAP0051 Dědková Teodora KOB Tretra Praha A 361961 90 Kč
TAP9854 Poláková Kateřina KOB Tretra Praha B zapůjčit 110 Kč
SJH9853 Dundáčková Julie SOS Jindřichův Hradec B 420443 90 Kč
DOR9850 Kovalčíková Taťána OK Dobříš C 2044900 90 Kč
DOR9950 Nentvichová Klára OK Dobříš B 2045314 90 Kč
SLA9852 Zábranská Kristýna SKOB Slaný C 420439 130 Kč
3.20 km, 85 m, 13 kontrol
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ROZ9752 Voltrová Hana OK Roztoky B 438639 90 Kč
4.10 km, 125 m, 15 kontrol
Rank. koef.: 1
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KAM8850 Kudrnáčová Lucie OK Kamenice C 301379 90 Kč
EKP8454 Vítová Markéta VŠTJ Ekonom Praha C 515125 90 Kč
RIC9750 Stehlíková Anna OB Říčany C 553447 90 Kč
DKL8150 Šeborová Tereza KOB Kladno C 52228 90 Kč
DKL8050 Krečová Kristýna KOB Kladno C 52227 90 Kč
4.60 km, 160 m, 18 kontrol
Rank. koef.: 1
(23)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP8651 Plochová Dominika Oddíl OB Kotlářka R 51798 90 Kč
MFP7651 Šimšová Jana Matfyz Praha C 682683 90 Kč
PGP8852 Smolková Kateřina SK Praga C 53556 90 Kč
PGP6652 Tichovská Hana SK Praga C 51676 90 Kč
FSP6153 Karasová Jana VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 301140 90 Kč
JHB8952 Králová Iveta TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 53615 90 Kč
KAM7850 Albrechtová Eva OK Kamenice C 515490 90 Kč
KAM9157 Rusá Šárka OK Kamenice C 331162 90 Kč
KAM7054 Škáchová Petra OK Kamenice C 7201760 90 Kč
PGP9053 Ježková Dominika SK Praga C 51658 90 Kč
KRP8251 Filipová Zdeňka SK KOURA C 8943 90 Kč
KRP8751 Bartošová Ivana SK KOURA C 8944 90 Kč
ROU9351 Šinovská Kristýna SKOB Roudnice nad Labem C 428267 90 Kč
LBE9450 Křivancová Zdeňka TJ Lokomotiva Beroun A 7200131 90 Kč
CTB8151 Gregorová Kamila SK OB Chotěboř E 887165 90 Kč
VSP7450 Svobodová Jitka USK Praha C 53598 90 Kč
EKP6550 Janečková Dagmar VŠTJ Ekonom Praha C 51594 90 Kč
DKP8350 Karbanová Vendula Oddíl OB Kotlářka C 51759 90 Kč
FSP8989 Rydlová Eva VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 889669 90 Kč
JHB6553 Fencíková Vladislava TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 53614 90 Kč
TAP9853 Poláková Tereza KOB Tretra Praha B 442863 90 Kč
DKP8256 Košťálová Petra Oddíl OB Kotlářka C 1407425 90 Kč
DOB8971 Přecechtělová Tereza KOB Dobruška C 8564 130 Kč
4.10 km, 125 m, 15 kontrol
(37)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKL7050 Benešová Jaroslava KOB Kladno C 49647 90 Kč
PGP7651 Haková Magda SK Praga C 2051544 90 Kč
PGP6450 Smolková Alena SK Praga C 53567 90 Kč
SOB7151 Janečková Veronika SOBSA C 53017 90 Kč
DVP7751 Janderová Markéta DVP ORIENTATION C 232976 90 Kč
PGP7256 Přibíková Monika SK Praga C 301618 90 Kč
PGP7557 Brettlová Marta SK Praga C 2060208 90 Kč
LME7350 Bejvlová Martina SK Los Mělník C 2060273 90 Kč
TAP7151 Longinová Lenka KOB Tretra Praha C 981829 90 Kč
KNC7151 Dobešová Monika Sokol Kostelec n. Č. l. C 515078 90 Kč
SLA7351 Kolářová Michaela SKOB Slaný C 981813 90 Kč
ROZ7050 Sedláčková Petra OK Roztoky C 7921 90 Kč
RIC7252 Kotenová Klára OB Říčany C 2073694 90 Kč
KAM7550 Žemlová Eva OK Kamenice C 52118 90 Kč
DKL7550 Geislerová Dita KOB Kladno C 888635 90 Kč
PGP7558 Forštová Jitka SK Praga C 51268 90 Kč
RIC7550 Zichová Hana OB Říčany C 2073683 90 Kč
SLA7450 Zemková Helena SKOB Slaný C 425546 90 Kč
ROU7150 Buková Jana SKOB Roudnice nad Labem C 331208 90 Kč
ROU7051 Buková Zdeňka SKOB Roudnice nad Labem C 20597532 90 Kč
ROU6850 Pohořalá Karolína SKOB Roudnice nad Labem C 2023951 90 Kč
LBE5550 Dudíková Hana TJ Lokomotiva Beroun C 411766 90 Kč
VSP7652 Arnoštová Kateřina USK Praha C 8857 90 Kč
VSP7255 Horáková Lenka USK Praha C 51728 90 Kč
VSP7099 Klapalová Pavla USK Praha C 51589 90 Kč
VSP7250 Kopecká Alena USK Praha C 2021849 90 Kč
VSP7351 Trnková Dana USK Praha C 2021823 90 Kč
VSP7453 Zakouřilová Helena USK Praha C 232401 90 Kč
RIC7251 Šrámková Iva OB Říčany C 2035141 90 Kč
SLA7451 Asterová Jana SKOB Slaný C 442858 90 Kč
PGP7551 Šimerková Olga SK Praga C 682094 90 Kč
DOR7751 Bernardová Martina OK Dobříš C 2058516 90 Kč
DOR7653 Forstereviczová Jana OK Dobříš C 2058512 90 Kč
DOR7150 Nová Jana OK Dobříš C 2045313 90 Kč
PGP7151 Čtrnáctová Magdalena SK Praga C 231924 130 Kč
RIC7552 Vyhnálková Eva OB Říčany 889279 130 Kč
KAM7252 Kováříková Erika OK Kamenice C 51499 130 Kč
2.90 km, 90 m, 16 kontrol
(35)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TEH5751 Sládková Eva Sokol Tehov C 51398 90 Kč
PGP5550 Doležalová Vlasta SK Praga C 52095 90 Kč
TJP5250 Wolkerová Dagmar TJ Sokol Troja C 51289 90 Kč
OKP6550 Valentová Helena SK OK 24 Praha C 52099 90 Kč
DKP5752 Dudová Hana Oddíl OB Kotlářka C 49892 90 Kč
SLA6950 Hrdličková Ludmila SKOB Slaný C 224894 90 Kč
ODV6350 Hartlová Blanka TJ Aero Odolena Voda C 51356 90 Kč
OKP6450 Čechmánková Helena SK OK 24 Praha C 51720 90 Kč
DKP6551 Řadová Jaromíra Oddíl OB Kotlářka C 515168 90 Kč
KNC6150 Havlíčková Jindra Sokol Kostelec n. Č. l. C 52259 90 Kč
ROZ6150 Voltrová Svatava OK Roztoky C 438643 90 Kč
PGP6352 Ježková Regina SK Praga C 51660 90 Kč
SLA6852 Kašparová Irena SKOB Slaný C 336731 90 Kč
OKP6451 Červinková Jitka SK OK 24 Praha C 53525 90 Kč
KNC6251 Kohoutová Pavla Sokol Kostelec n. Č. l. C 515055 90 Kč
KTA6351 Zemanová Alena SK Kotnov Tábor C 232359 90 Kč
DVP6151 Malačková Jana DVP ORIENTATION C 232646 90 Kč
ROU6551 Líbalová Marcela SKOB Roudnice nad Labem C 410742 90 Kč
KTA6951 Hudečková Helena SK Kotnov Tábor C 301647 90 Kč
KNC6550 Komersová Jana Sokol Kostelec n. Č. l. C 52265 90 Kč
BBM6550 Peřinková Irena BETA URSUS Orienteering C 331257 90 Kč
HCE6450 Kettnerová Lenka TJ Hostivice C 7202877 90 Kč
VSP6650 Němečková Jarmila USK Praha C 7965 90 Kč
PGP6150 Šámalová Hana SK Praga C 502090 90 Kč
DKP5851 Svobodná Eva Oddíl OB Kotlářka C 301365 90 Kč
DKP6652 Lustigová Lenka Oddíl OB Kotlářka C 434580 90 Kč
DCE5450 Procházková Miluše KOB Dobřichovice C 51966 90 Kč
DCE5550 Mrázová Pavla KOB Dobřichovice C 07868 90 Kč
DCE6452 Rusá Lenka KOB Dobřichovice C 301314 90 Kč
TJP6451 Baziková Lucie TJ Sokol Troja C 434807 90 Kč
KAM6650 Šafková Petra OK Kamenice C 51278 90 Kč
DKP5650 Mrázková Ivana Oddíl OB Kotlářka C 51795 90 Kč
EKP5750 Šedivá Miroslava VŠTJ Ekonom Praha C 51604 130 Kč
HCE6451 Mudrová Martina TJ Hostivice C 51984 130 Kč
OKP6651 Nováková Irena SK OK 24 Praha C 236111 130 Kč
2.40 km, 45 m, 11 kontrol
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP4050 Haňkovská Jana SK Praga C 51698 90 Kč
TJP4750 Ryšavá Lubomíra TJ Sokol Troja C 53540 90 Kč
KNC5750 Šilerová Zdena Sokol Kostelec n. Č. l. C 2023962 90 Kč
UVP4950 Nováková Jiřina Slovan Praha C 7998 90 Kč
UVP5450 Beranová Vlasta Slovan Praha C 7917 90 Kč
VSP5050 Dohnalová Dana USK Praha C 51645 90 Kč
DKP5350 Dlasková Anna Oddíl OB Kotlářka C 49842 90 Kč
DKL5550 Cabrnochová Hana KOB Kladno C 53520 90 Kč
DCE5650 Štrossová Jiřina KOB Dobřichovice C 07870 90 Kč
DCE5250 Paulová Mirka KOB Dobřichovice C 53597 90 Kč
PGP5851 Jelínková Radana SK Praga C 301361 90 Kč
1.70 km, 55 m, 8 kontrol
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TJP4250 Provazníková Svatava TJ Sokol Troja C 53532 50 Kč
KTA4351 Hudečková Alena SK Kotnov Tábor C 416338 50 Kč
1.70 km, 55 m, 8 kontrol
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJP3651 Bláhová Blanka KČT Slavoj Praha C 51148 50 Kč
1.50 km, 55 m, 8 kontrol
(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SCP0400 Kuc Radim OK Sparta Praha C 682668 50 Kč
SJP0500 Bláha Matyáš KČT Slavoj Praha C 443105 50 Kč
SJP0501 Bláha Vojtěch KČT Slavoj Praha C 443072 50 Kč
LME0400 Bejvl Marek SK Los Mělník C 2056261 50 Kč
ROZ0500 Jíra Filip OK Roztoky C 7941 50 Kč
TAP0401 Šťastný Tomáš KOB Tretra Praha C zapůjčit 70 Kč
KAM0404 Jedlička Jakub OK Kamenice C 2075622 50 Kč
DKP0502 Šubrt Vojtěch Oddíl OB Kotlářka C 886289 50 Kč
VSP0402 Trnka Marek USK Praha C 2021843 50 Kč
VSP0400 Zakouřil Matyáš USK Praha C 232616 50 Kč
RIC0505 Tolar Hynek OB Říčany C 2069070 50 Kč
PGP0404 Janas Adam SK Praga C 443090 50 Kč
KAM0400 Hejsek Lukáš OK Kamenice C 2051541 50 Kč
DOR0400 Bernard Vilém OK Dobříš C 2058505 50 Kč
DOR0509 Forsterevicz Ondřej OK Dobříš 2058510 50 Kč
DOR0505 Jiras Jenda OK Dobříš C 2042521 50 Kč
DOR0502 Nový Jáchym OK Dobříš C 2044888 50 Kč
DOR0409 Trefný Jan OK Dobříš 2050486 50 Kč
VSP0409 Nosek Daniel USK Praha C 446366 70 Kč
1.40 km, 50 m, 6 kontrol
(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SCP0600 Kuc David OK Sparta Praha C 1007532 50 Kč
PGP0700 Jandera Kryštof SK Praga C 2051485 50 Kč
PGP0600 Brettl Filip SK Praga C 51699 50 Kč
SLA0600 Husák Ondřej SKOB Slaný C 2067945 50 Kč
KNC0402 Pačes Marek Sokol Kostelec n. Č. l. C 438610 50 Kč
KNC0401 Bažant Jakub Sokol Kostelec n. Č. l. C 420420 50 Kč
KNC0553 Vosecký Vojtěch Sokol Kostelec n. Č. l. C 420404 50 Kč
ROZ0800 Sedláček Patrik OK Roztoky C 52300 50 Kč
DKL0700 Geisler Richard KOB Kladno C 2067952 50 Kč
KAM9998 Mareš Vojtěch OK Kamenice zapůjčit 70 Kč
VSP0601 Horák Martin USK Praha C 51649 50 Kč
VSP0700 Hroněk Štěpán USK Praha C 2058492 50 Kč
VSP0500 Nemšovský Filip USK Praha C 2035710 50 Kč
ROZ0602 Jirásek Šimon OK Roztoky C zapůjčit 70 Kč
DOR0600 Bernard Robin OK Dobříš C 2058514 50 Kč
DOR0703 Chmelík Štěpán OK Dobříš C 2045317 50 Kč
DOR0701 Jiras Antonín OK Dobříš C 2042522 50 Kč
DOR0800 Kučera Teodor OK Dobříš C 2044899 50 Kč
5RC0600 Střelba Antonín Báječné ženy v orientačním běhu - neregistrovaní zapůjčit 70 Kč
1.70 km, 55 m, 8 kontrol
(34)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MFP0300 Šimša Martin Matfyz Praha B 218785 50 Kč
SOB0201 Janeček Ondřej SOBSA C 4188 50 Kč
SLA0201 Husák Zdeněk SKOB Slaný B 2056309 50 Kč
KNC0203 Bažant Václav Sokol Kostelec n. Č. l. C 420401 50 Kč
SLA0300 Kolář Matyáš SKOB Slaný C 897393 50 Kč
DKL0200 Svoboda Luděk KOB Kladno C 336741 50 Kč
ROZ0300 Sedláček Jaroslav OK Roztoky B 9982 50 Kč
ROZ0200 Svoboda Jáchym OK Roztoky C 7943 50 Kč
KAM0203 Albrecht Adam OK Kamenice B 995899 50 Kč
KAM0309 Škácha Vít OK Kamenice B 682695 50 Kč
KAM0201 Hankovec Hugo OK Kamenice B 436446 50 Kč
KAM0204 Hejsek Filip OK Kamenice B 2050496 50 Kč
KAM0207 Renda Michal OK Kamenice B 446427 50 Kč
KAM0300 Kovářík Tomáš OK Kamenice B 436963 50 Kč
KAM0305 Kyral Maxmilián OK Kamenice C 682639 50 Kč
KAM0310 Tamaši Daniel OK Kamenice C zapůjčit 70 Kč
PGP0203 Sobotka Vojtěch SK Praga C 682364 50 Kč
SLA0200 Hrdlička Jan SKOB Slaný C 439143 50 Kč
ROU0302 Kiňovič Lukáš SKOB Roudnice nad Labem zapůjčit 70 Kč
DKP0205 Šubrt Matěj Oddíl OB Kotlářka B 888625 50 Kč
VSP0301 Horák Pavel ml. USK Praha C 434600 50 Kč
VSP0302 Javůrek Tomáš USK Praha C 2032182 50 Kč
VSP0406 Průša Dominik USK Praha C 2032107 50 Kč
VSP0300 Trnka Martin jun USK Praha C 2021842 50 Kč
RIC0303 Šrámek Jaromír OB Říčany C 2031371 50 Kč
DKP0202 Lustig Adam Oddíl OB Kotlářka B 515410 50 Kč
SJH0401 Dundáček Karel SOS Jindřichův Hradec C 420435 50 Kč
PGP0200 Janas Petr SK Praga B 2060249 50 Kč
DKP0204 Víteček Jáchym Oddíl OB Kotlářka B 446360 50 Kč
DOR0302 Forsterevicz Matouš OK Dobříš 2058508 50 Kč
DOR0403 Janda Jakub OK Dobříš C 2045308 50 Kč
DOR0301 Kučera Jáchym OK Dobříš B 2044898 50 Kč
DOR0303 Nigrin Matouš OK Dobříš C 2067311 50 Kč
PGP0401 Čtrnáct František SK Praga C 231948 70 Kč
2.10 km, 55 m, 11 kontrol
(25)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKL0102 Melichna Matěj KOB Kladno C 682699 50 Kč
DKL0103 Vrkota Tomáš KOB Kladno C 682642 50 Kč
TAP0000 Janeček Jiří KOB Tretra Praha C 7201191 50 Kč
TAP0103 Longin Jan KOB Tretra Praha B 981814 50 Kč
KNC0100 Volek Jaroslav Sokol Kostelec n. Č. l. C 303937 50 Kč
DKL0101 Kohout Václav KOB Kladno C zapůjčit 70 Kč
TAP0106 Šťastný Petr KOB Tretra Praha C zapůjčit 70 Kč
KAM0202 Škvor Adam OK Kamenice B 425596 50 Kč
KAM0101 Šafka Sebastian OK Kamenice A 1403413 50 Kč
KAM0100 Valášek Václav OK Kamenice B 336743 50 Kč
KAM0102 Víšek Martin OK Kamenice B 218797 50 Kč
KAM0105 Gajda Jan OK Kamenice A 9201064 50 Kč
KAM0107 Bartoň Michal OK Kamenice B 1407428 50 Kč
DKP0210 Malačka Milan Oddíl OB Kotlářka B 446345 50 Kč
ROU0102 Buk Ondřej SKOB Roudnice nad Labem C 2031368 50 Kč
ROU0103 Pohořalý Hugo SKOB Roudnice nad Labem B 2023957 50 Kč
SLA0002 Dudák Ladislav SKOB Slaný C 443096 50 Kč
VSP0100 Javůrek Emil USK Praha C 515064 50 Kč
VSP0102 Průša Kryštof USK Praha B 2020707 50 Kč
RIC0100 Pethö Alex OB Říčany C 2069059 50 Kč
RIC0000 Pockley Jakub OB Říčany C 2060264 50 Kč
ROZ0101 Jirásek Kryštof OK Roztoky C 7944 50 Kč
DCE0100 Tachezy Jan KOB Dobřichovice B 416159 50 Kč
TAP0001 Dědek Matěj KOB Tretra Praha B 2067986 50 Kč
DOR0100 Janda Ondřej OK Dobříš B 2045310 50 Kč
3.20 km, 85 m, 13 kontrol
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKL9800 Beneš Jan KOB Kladno B 49648 90 Kč
FSP9801 Borovička Tomáš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha B 888614 90 Kč
TAP9902 Sladkovský Jaromír KOB Tretra Praha C 4193 90 Kč
TAP9805 Ransdorf Jakub KOB Tretra Praha B 442886 90 Kč
KNC9903 Prkno Jonáš Sokol Kostelec n. Č. l. C 224869 90 Kč
KNC9900 Varga Ondřej Sokol Kostelec n. Č. l. B 438604 90 Kč
KAM9802 Jíra Tomáš OK Kamenice A 9005139 90 Kč
DKL9900 Postolka Jáchym KOB Kladno B 888621 90 Kč
PGP9804 Hasal Martin SK Praga B 7201194 90 Kč
SLA9900 Zemko Zdeněk SKOB Slaný B 428278 90 Kč
ROU0001 Buk Petr SKOB Roudnice nad Labem A 2075666 90 Kč
DOR9900 Koubek Václav OK Dobříš C 2058503 90 Kč
4.10 km, 125 m, 15 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKL9700 Šíma Vladislav KOB Kladno C 301697 90 Kč
ROU9601 Buk Michal SKOB Roudnice nad Labem B 2075669 90 Kč
BBM9700 Peřinka Šimon BETA URSUS Orienteering B 331797 90 Kč
KAM9702 Moravec Jakub OK Kamenice zapůjčit 110 Kč
5.10 km, 140 m, 16 kontrol
Rank. koef.: 1
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
FSP6104 Borovička Milan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 515097 90 Kč
MFP7100 Šimša Jaromír Matfyz Praha C 51712 90 Kč
24C8000 Dneboský František OK Vršovice 51348 90 Kč
OKP9000 Červinka Jaroslav SK OK 24 Praha C 303935 90 Kč
FSP6304 Šimek Tomáš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 1403434 90 Kč
ROU9202 Líbal Jakub SKOB Roudnice nad Labem C 232093 90 Kč
ZBP7102 Toušek Filip OOB SK Zbraslav C 53586 90 Kč
FSP6803 Žáček Martin VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 1396842 90 Kč
SJH7403 Pobuda Michal SOS Jindřichův Hradec C 442870 90 Kč
VSP7500 Pastuszek Jakub USK Praha C 53399 90 Kč
DKP7912 Mencl Pavel Oddíl OB Kotlářka C 515416 130 Kč
6.00 km, 200 m, 20 kontrol
Rank. koef.: 1
(40)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZBP7302 Vaněk Petr OOB SK Zbraslav C 995800 90 Kč
PGP7506 Pokorný Ondřej SK Praga C 51637 90 Kč
KNC8101 Besta Lukáš Sokol Kostelec n. Č. l. C 303945 90 Kč
CHT9204 Pitra Martin OOB SK Chrast C 52315 90 Kč
DKP7900 Hopanyuk Anatoliy Oddíl OB Kotlářka C 682700 90 Kč
DKP9401 Řada Jakub Oddíl OB Kotlářka A 515144 90 Kč
FSP7611 Nitsch Karel VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8914 90 Kč
DKP8308 Havlůj František Oddíl OB Kotlářka C 889278 90 Kč
PGP6100 Tichovský Martin SK Praga C 51682 90 Kč
LBE8801 Šimon Jakub TJ Lokomotiva Beroun C 52979 90 Kč
OKP6200 Novák Ivo SK OK 24 Praha C 51679 90 Kč
DOB8002 Janda Martin KOB Dobruška C 920696 90 Kč
MKP4700 Koč Zdeněk SK GORDIC Praha Kačerov C 51706 90 Kč
KNC9103 Šedivý Ondřej Sokol Kostelec n. Č. l. C 52898 90 Kč
PGP8302 Sysel Ondřej SK Praga C 52105 90 Kč
PGP8700 Sysel Ctibor SK Praga R 52106 90 Kč
KAM7600 Pašek František OK Kamenice C 523000 90 Kč
KAM9100 Semík Vojtěch OK Kamenice C 995799 90 Kč
DOK8700 Novák Daniel OK Doksy C 887924 90 Kč
RBK8604 Jalový Vlastimil SK Radioklub Blansko C 52024 90 Kč
KTA6901 Vébr Jiří SK Kotnov Tábor C 515484 90 Kč
ROU9303 Buk Jindřich SKOB Roudnice nad Labem C 1602625 90 Kč
ROU9002 Forejt Michal SKOB Roudnice nad Labem C 51437 90 Kč
DKP8511 Wagner Libor Oddíl OB Kotlářka C 301369 90 Kč
KNC8803 Bitter Aleš Sokol Kostelec n. Č. l. C 52264 90 Kč
FSP7600 Vondra Jiří VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 51864 90 Kč
ASU8849 Oľhava Richard Magnus Orienteering C 90 Kč
LBE9100 Šimon Václav TJ Lokomotiva Beroun C 7200132 90 Kč
VSP6201 Němeček Jan USK Praha C 682682 90 Kč
TAP8902 Černý Martin KOB Tretra Praha C 887637 90 Kč
EKP6701 Janeček Jura VŠTJ Ekonom Praha C 51587 90 Kč
XBM7103 Janas Petr PELLS ABND RACING TEAM C 7201200 90 Kč
SOB6301 Choutka Jaroslav SOBSA C 1396839 90 Kč
FSP7612 Hrouda Martin VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 232957 90 Kč
DKP8717 Pospíšil Ondřej Oddíl OB Kotlářka C 336746 90 Kč
ZBP7800 Pražák Jiří OOB SK Zbraslav C 53583 130 Kč
EKP5500 Šedivý Jiří VŠTJ Ekonom Praha C 682645 130 Kč
DOB8737 Hošek Radim KOB Dobruška C 301627 130 Kč
DKP6601 Illner Jakub Oddíl OB Kotlářka C 515448 130 Kč
SLA8002 Hanák Jan SKOB Slaný C 8800 130 Kč
5.10 km, 140 m, 16 kontrol
(33)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
NNN7102 Škácha Michal Neregistrovaní 7201769 90 Kč
SOB7001 Janeček Ondřej SOBSA C 53016 90 Kč
DVP7304 Jandera Tomáš DVP ORIENTATION C 232723 90 Kč
LME7800 Izák Petr SK Los Mělník C 301642 90 Kč
5XC6900 Blažek Vladimír SK Nepoměřice 682636 90 Kč
DKL6900 Vinš Pavel KOB Kladno C 51684 90 Kč
DKL7101 Datel Jiří KOB Kladno C 995851 90 Kč
KNC5501 Jun Drahomír Sokol Kostelec n. Č. l. C 52255 90 Kč
DKL6901 Šemelík Petr KOB Kladno C 515065 90 Kč
SLA7103 Kolář Tomáš SKOB Slaný C 887615 90 Kč
DOB7002 Kubec Martin KOB Dobruška C 1400420 90 Kč
RIC7200 Koten Pavel OB Říčany C 2060262 90 Kč
KAM7105 Žemla Tomáš OK Kamenice C 51565 90 Kč
PGP7602 Nemšovský Petr SK Praga C 899152 90 Kč
DKL7500 Geisler Michal KOB Kladno C 897353 90 Kč
LBE7000 Uhlíř Patrik TJ Lokomotiva Beroun C 331179 90 Kč
KTA7201 Kosobud Dušan SK Kotnov Tábor 2025209 90 Kč
DKP7100 Šubrt Antonín Oddíl OB Kotlářka C 7201757 90 Kč
KPY6700 Liška Jindřich SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 682077 90 Kč
VSP7305 Horák Pavel (Starosta) USK Praha C 2032184 90 Kč
VSP7110 Javůrek Jaromír USK Praha C 515099 90 Kč
VSP7310 Průša Michal USK Praha C 553437 90 Kč
RIC7702 Sládeček Petr OB Říčany C 448937 90 Kč
RIC7301 Tolar Jan OB Říčany 2073691 90 Kč
DCE5500 Procházka Antonín KOB Dobřichovice C 51965 90 Kč
SJH6902 Dundáček Milan SOS Jindřichův Hradec C 331598 90 Kč
KAM7101 Hankovec Petr OK Kamenice C 995898 90 Kč
DKP7201 Víteček Jan Oddíl OB Kotlářka C 7007201 90 Kč
DOR7302 Bambousek Martin OK Dobříš C 2045316 90 Kč
DOR7600 Janda Pavel OK Dobříš C 2044882 90 Kč
KNC7002 Pohnán Radek Sokol Kostelec n. Č. l. C zapůjčit 150 Kč
5RC7500 Střelba Ondřej Báječné ženy v orientačním běhu - neregistrovaní zapůjčit 150 Kč
OKP6504 Novák Libor SK OK 24 Praha C 51680 130 Kč
4.10 km, 125 m, 15 kontrol
(28)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKL6600 Beneš Jan KOB Kladno C 49646 90 Kč
DKP6704 Velichkov Petar Oddíl OB Kotlářka C 2070840 90 Kč
DKP6701 Řada Richard Oddíl OB Kotlářka C 515118 90 Kč
PGP6301 Přibík Jan SK Praga C 51631 90 Kč
SJP6800 Bláha Jan KČT Slavoj Praha C 446359 90 Kč
TJP5700 Kraus Ota TJ Sokol Troja C 53514 90 Kč
MKP6402 Reichl Michal SK GORDIC Praha Kačerov C 51701 90 Kč
PGP5200 Sysel Zdeněk SK Praga C 52107 90 Kč
EKP5800 Fanta Miroslav VŠTJ Ekonom Praha C 51147 90 Kč
ROZ6801 Sedláček Jaroslav OK Roztoky C 51894 90 Kč
NNN0000 Hones Sepp Neregistrovaní 1500233 90 Kč
ROU6202 Buk Miloslav SKOB Roudnice nad Labem C 331058 90 Kč
ROU6901 Buk Jiří SKOB Roudnice nad Labem C 2031369 90 Kč
KTA6501 Hudeček Jaroslav SK Kotnov Tábor C 416339 90 Kč
HCE6100 Štětina Jiří TJ Hostivice C 49154 90 Kč
HCE5900 Kettner Pavel TJ Hostivice C 515105 90 Kč
VSP6507 Semík Jan USK Praha C 53572 90 Kč
RIC6905 Šrámek Petr OB Říčany C 2035144 90 Kč
DKP6300 Betlach Miroslav Oddíl OB Kotlářka C 49818 90 Kč
SLA6500 Aster Vladimír SKOB Slaný C 2045227 90 Kč
KNC6602 Votava Petr Sokol Kostelec n. Č. l. C 52894 90 Kč
FSP6605 Cincibus Pavel VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8669 90 Kč
EKP5600 Adrián Petr VŠTJ Ekonom Praha C 51314 90 Kč
TJP6401 Bazika Miroslav TJ Sokol Troja C 434809 90 Kč
KAM6604 Šafka Jan OK Kamenice C 51745 90 Kč
KBP4500 Valter Petr KBP Praha C 6645 90 Kč
PGP6801 Maleček Vít SK Praga C 2067268 130 Kč
LTP6805 Bílý Petr OOB TJ Lokomotiva Teplice C 51279 130 Kč
3.20 km, 85 m, 13 kontrol
(22)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP5501 Doležal Miroslav SK Praga C 51753 90 Kč
PGP5900 Grivalský Michal SK Praga C 52103 90 Kč
OLP5502 John Vladimír PSK Olymp Praha C 49500 90 Kč
TJP5600 Kukla Jan TJ Sokol Troja C 51327 90 Kč
MAS5200 Chotětický Václav KČT Aš C 7886 90 Kč
KAM5901 Kudrnáč Martin OK Kamenice C 301371 90 Kč
ZPV5501 Jirka Jiří KOB ZPV Prostějov C 52428 90 Kč
LBE5000 Hamáček Bohuslav TJ Lokomotiva Beroun C 411760 90 Kč
KRP5401 Bartoš Vratislav SK KOURA C 8941 90 Kč
OKP5803 Červinka Jaroslav SK OK 24 Praha C 53558 90 Kč
MKP5401 Koč Lumír SK GORDIC Praha Kačerov C 336747 90 Kč
FSP4300 Čadil Jan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 53267 90 Kč
BBM5100 Denemarek Oldřich BETA URSUS Orienteering C 410398 90 Kč
PGP5601 Šámal Václav SK Praga C 436401 90 Kč
LBE5500 Dudík Petr TJ Lokomotiva Beroun C 303905 90 Kč
VSP5000 Hořínek Jaroslav USK Praha C 51643 90 Kč
DKL5400 Cabrnoch Jiří KOB Kladno C 416324 90 Kč
DKL5201 Brumek Stanislav KOB Kladno C 51343 90 Kč
DCE5400 Jaroš Vladimír KOB Dobřichovice C 51973 90 Kč
PGP5103 Jelínek Martin SK Praga C 232091 90 Kč
DKP5601 Lustig Zdeněk Oddíl OB Kotlářka C 436443 130 Kč
MAS5401 Hájek Jan KČT Aš C 7885 130 Kč
2.90 km, 90 m, 16 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TJP4700 Ryšavý Vít TJ Sokol Troja C 51332 50 Kč
KPY4600 Duda František SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 53731 50 Kč
NNN1941 Javůrek Jaromír Neregistrovaní 2067261 50 Kč
SJP4200 Hlavatý Karel KČT Slavoj Praha C 53507 50 Kč
ROU4702 Lebduška Petr SKOB Roudnice nad Labem C 53574 50 Kč
SJH4201 Gřunděl Ivan SOS Jindřichův Hradec C 331289 50 Kč
VSP4300 Dohnal Josef USK Praha C 51743 50 Kč
DCE4401 Paul Josef KOB Dobřichovice C 301171 50 Kč
SLA4200 Zábranský Emil SKOB Slaný C 420425 70 Kč
2.40 km, 45 m, 11 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP3800 Attl Vladimír SK Praga C 682666 50 Kč
SJP3501 Bláha Svatopluk KČT Slavoj Praha C 08797 50 Kč
FSP3400 Hanák Milan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 51964 50 Kč
KNC3800 Kalivoda Vladimír Sokol Kostelec n. Č. l. C 52260 50 Kč
1.40 km, 50 m, 6 kontrol
(49)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
EKP0909 Rozkošný David VŠTJ Ekonom Praha 51603 50 Kč
PGP0850 Malečková Pavlína SK Praga C 2067959 50 Kč
PGP0651 Přibíková Agáta SK Praga C 301617 50 Kč
SJP0700 Bláha Šimon KČT Slavoj Praha C 51421 50 Kč
PGP0900 Brettl Tobiáš SK Praga C 246850 50 Kč
NNN0600 Moravec Michal Neregistrovaní 2031347 50 Kč
ROZ0700 Svoboda František OK Roztoky C 2069049 50 Kč
KAM0751 Žemlová Barbora OK Kamenice C zapůjčit 70 Kč
TAP7452 Hladká Michaela KOB Tretra Praha C 981833 50 Kč
SRK0702 Pohl Lukáš SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 2060250 50 Kč
SRK1151 Pohlová Sandra SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 301102 50 Kč
NNN1150 Foučková Ema Neregistrovaní 500289 50 Kč
51C0950 Hřebíková Markéta RAPAMAVI Satalice zapůjčit 70 Kč
EKP1158 Vítová Marianne VŠTJ Ekonom Praha C 515154 50 Kč
RIC0751 Zichová Tereza OB Říčany 2073682 50 Kč
TAP0600 Pop Jonáš KOB Tretra Praha zapůjčit 70 Kč
LBE0950 Uhlířová Marie TJ Lokomotiva Beroun C 218788 50 Kč
ROU08xx Fialek Petr SKOB Roudnice nad Labem zapůjčit 70 Kč
LME1000 Uhlík Tomáš SK Los Mělník C zapůjčit 70 Kč
LME0350 Uhlíková Markéta SK Los Mělník C 361973 50 Kč
DKP0800 Šubrt Jáchym Oddíl OB Kotlářka C 08645 50 Kč
KAM9999 Mareš Jan OK Kamenice zapůjčit 70 Kč
SRK9999 Papíková Nikola SOOB Spartak Rychnov n.Kn. zapůjčit 70 Kč
SRK9998 Papíková Karolína SOOB Spartak Rychnov n.Kn. zapůjčit 70 Kč
PGP7562 Pokorná Magdaléna SK Praga C 51638 50 Kč
RIC0701 Tolar Ondrej OB Říčany C 2073695 50 Kč
DKL0951 Šeborová Kačka KOB Kladno C 62367 50 Kč
PGP0407 Šimerka Jakub SK Praga C 682658 50 Kč
PGP0800 Šimerka Ondřej SK Praga C 2067935 50 Kč
DKL0950 Krečová Ema KOB Kladno C 64094 50 Kč
KAM0753 Milotová Barbora OK Kamenice C zapůjčit 70 Kč
KAM0950 Žemlová Magdalena OK Kamenice zapůjčit 70 Kč
KNCxxxx Besta Radek Sokol Kostelec n. Č. l. 224868 50 Kč
KNC0000 Dobešová Marie Sokol Kostelec n. Č. l. 52256 50 Kč
DOR0850 Forstereviczová Julie OK Dobříš 2050495 50 Kč
DOR1050 Chmelíková Anežka OK Dobříš 2045319 50 Kč
DOR0900 Jiras František OK Dobříš 2044893 50 Kč
81C1050 Mácová Barbora Cirkus Čakovice zapůjčit 70 Kč
SLA0800 Zápotocký Jiří SKOB Slaný C 2075658 50 Kč
SCP2000 Bašus Ondřej OK Sparta Praha 416199 50 Kč
SCP2001 Čižínská Nikola OK Sparta Praha zapůjčit 70 Kč
SCP2002 Čižínská Kristýna OK Sparta Praha zapůjčit 70 Kč
SCP2003 Lipská Alžběta OK Sparta Praha zapůjčit 70 Kč
SCP2004 Lipský Šimon OK Sparta Praha zapůjčit 70 Kč
DOR0802 Neubauer Lukáš OK Dobříš 2050487 50 Kč
DCE0950 Vaculovičová Alžběta KOB Dobřichovice C 2050484 50 Kč
DCE1000 Vaculovič Matěj KOB Dobřichovice C 2058524 50 Kč
9JC0700 Kosák Eliáš neregistrovaní - Všenory zapůjčit 70 Kč
KAM9996 Balejová Sofie OK Kamenice zapůjčit 70 Kč
2.00 km, 65 m, 9 kontrol
(27)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP7559 Malečková Iva SK Praga C 2067949 50 Kč
KNC6250 Tichá Ivana Sokol Kostelec n. Č. l. C 51392 50 Kč
NNN1946 Javůrková Eliška Neregistrovaní zapůjčit 70 Kč
PGP2800 Samohýl Richard SK Praga C 52098 50 Kč
DKL7251 Kohoutová Zdeňka KOB Kladno 49641 50 Kč
DKL7200 Kohout Zdeněk KOB Kladno 49642 50 Kč
KAM7800 Albrecht Vladimír OK Kamenice C 981812 50 Kč
NNN1966 Šámal Petr Neregistrovaní zapůjčit 70 Kč
NNN1999 Šámalová Pavlína Neregistrovaní zapůjčit 70 Kč
NNN2003 Šámal Štěpán Neregistrovaní zapůjčit 70 Kč
9XC7300 Hradilová Eva Neregistr zapůjčit 70 Kč
ROU7153 Kiňovičová Dagmar SKOB Roudnice nad Labem zapůjčit 70 Kč
KPY6850 Míchalová Marcela SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 682670 50 Kč
DVP1960 Malačka Milan DVP ORIENTATION 981822 50 Kč
VSP7455 Hroňková Milada USK Praha C 2035706 50 Kč
VSP7260 Javůrková Gabriela USK Praha C 515041 50 Kč
KAM7750 Jedličková Tereza OK Kamenice zapůjčit 70 Kč
DOR7151 Jandová Jana OK Dobříš 2045311 50 Kč
DOR7451 Koubková Daniela OK Dobříš 2073728 50 Kč
DOR7851 Kučerová Bára OK Dobříš 2044892 50 Kč
DOR7350 Mirčeva Lenka OK Dobříš 2050485 50 Kč
DOR6651 Nentvichová Romana OK Dobříš 2058509 50 Kč
DOR7251 Pavlíčková Lenka OK Dobříš 2058515 50 Kč
81C0303 Kotulán Matěj Cirkus Čakovice zapůjčit 70 Kč
PGP0001 Čtrnáct Šimon SK Praga C 2032143 50 Kč
9JC8050 Kučerová Berenika neregistrovaní - Všenory zapůjčit 70 Kč
FSP8050 Peterová Eva VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C zapůjčit 70 Kč
3.10 km, 100 m, 14 kontrol
(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
11C9450 Nováková Barbora Letci v akci zapůjčit 90 Kč
ODV6300 Hartl Zdeněk TJ Aero Odolena Voda C 52121 70 Kč
SJP7350 Bláhová Kateřina KČT Slavoj Praha C 1407424 70 Kč
24C8150 Kazdová Dana OK Vršovice 51349 70 Kč
51C7750 Hřebíková Radka RAPAMAVI Satalice zapůjčit 90 Kč
66C7301 Jirásek Vít Amatéři zapůjčit 90 Kč
RIC7450 Sládečková Lucie OB Říčany C 2069063 70 Kč
DCE8250 Štrossová Veronika KOB Dobřichovice C 7869 70 Kč
KNC6452 Votavová Renata Sokol Kostelec n. Č. l. C 253105 70 Kč
SJH7052 Dundáčková Hana SOS Jindřichův Hradec C 442862 70 Kč
XBM7150 Janasová Barbora PELLS ABND RACING TEAM C zapůjčit 90 Kč
DOR7450 Jirasová Jana OK Dobříš 2050490 70 Kč
81C0050 Mácova Martina Cirkus Čakovice zapůjčit 90 Kč
PGP7603 Čtrnáct Jiří SK Praga C 2045241 70 Kč
57C9001 Blaťák Vítek VŠSK Paedf UK zapůjčit 90 Kč
VSP7350 Aschermannová Irena USK Praha C 232024 70 Kč
EKP6150 Bochenková Jana VŠTJ Ekonom Praha C 232174 70 Kč
DCE7501 Vaculovič Radim KOB Dobřichovice C zapůjčit 90 Kč
VSP6910 Nosek Jan USK Praha C 446367 70 Kč
VSP7261 Nosková Pavla USK Praha C 2058494 70 Kč
5.10 km, 200 m, 16 kontrol
(24)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
EKP7900 Rozkošný Karel VŠTJ Ekonom Praha C 2067964 70 Kč
SLA7452 Husáková Petra SKOB Slaný C 426378 70 Kč
6MC7750 Hlaváčková Klára Atletický oddíl TJ Sokol Horní Počernice zapůjčit 90 Kč
KAM7700 Jedlička Adam OK Kamenice C 2075620 70 Kč
KRP9801 Bartoš Pavel SK KOURA C 49609 70 Kč
KRP8301 Filip Milan SK KOURA C 51495 70 Kč
LME7200 Uhlík Jan SK Los Mělník C 361954 70 Kč
NNN0002 Fojtů Petr Neregistrovaní zapůjčit 90 Kč
FSP6651 Cincibusová Ivana VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8668 70 Kč
KAM6900 Hejsek Jiří OK Kamenice C zapůjčit 90 Kč
DOR6450 Kopáčková Alena OK Dobříš C 436940 70 Kč
DOR6200 Kopáček Jiří OK Dobříš 443077 70 Kč
DOR7101 Kučera Pavel OK Dobříš C 2044897 70 Kč
DOR5800 Nentvich Lubomír OK Dobříš C 2042530 70 Kč
DOR7202 Nigrin Radek OK Dobříš 2067310 70 Kč
81C8000 Máca Petr Cirkus Čakovice zapůjčit 90 Kč
81C5400 Kotulán Jiří Cirkus Čakovice zapůjčit 90 Kč
TAP8301 Kutálek Jan KOB Tretra Praha C 442878 70 Kč
SCP2005 Myslík Martin OK Sparta Praha zapůjčit 90 Kč
SCP2006 David Martin OK Sparta Praha zapůjčit 90 Kč
SCP2007 Mráz Michal OK Sparta Praha zapůjčit 90 Kč
SCP2008 Hradilová Hana OK Sparta Praha zapůjčit 90 Kč
NNN9997 Plch Martin Neregistrovaní zapůjčit 90 Kč
KAM9997 Balej Jiří OK Kamenice zapůjčit 90 Kč
celkem přihlášených: 582, vklad: 43500 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.