Přihlášky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
24.09.2016
Místo konání:
Pořadatel:
ZLH - OOB TJ Zlaté Hory
Kategorie:
D10C     D12C     D14C     D16C     D18C     D21C     D35C     D45C     D55C     H10C     H12C     H14C     H16C     H18C     H21C     H21D     H35C     H45C     H55C     H65C     HD10N     HDR     P    
1.84 km, 55 m, 6 kontrol
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UOL0651 Šaňáková Marie SOB Olomouc C 2088144 50 Kč
UOL0652 Dráčová Barbora SOB Olomouc C 2069085 50 Kč
AOP0751 Kovalčíková Alena Orientační Běh Opava C 49438 50 Kč
AOP0652 Gallo Natálie Orientační Běh Opava C 7003005 50 Kč
SBR0750 Good Julie SKOB Bruntál 345895 50 Kč
KON0666 Jílková Lenka KOB Konice C 2069072 50 Kč
KON0799 Jílková Pavla KOB Konice C 2069073 50 Kč
STE0650 Zatloukalová Julie SK SKI-OB Šternberk C 2080967 50 Kč
SSU0650 Seidenglanzová Johana SK Severka Šumperk C 6710 50 Kč
KSU0660 Pattermanová Magdalena Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2085598 50 Kč
KSU0656 Stryková Karolína Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 53652 50 Kč
AOP0753 Salichová Ivana Orientační Běh Opava C 52453 50 Kč
BFM0652 Matulová Valérie SKOB Frýdek - Místek C 49456 50 Kč
UOL0650 Kopecká Nela SOB Olomouc C 2049535 50 Kč
KRN0757 Rychlá Karolína KOS TJ Lokomotiva Krnov C 1400404 50 Kč
MOV0751 Štětínská Tereza SKOB Ostrava C 436421 50 Kč
2.47 km, 70 m, 8 kontrol
(22)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UOL0450 Smékalová Viktorie SOB Olomouc B 2020728 50 Kč
UOL0451 Smékalová Karolína SOB Olomouc B 2020729 50 Kč
AOP0552 Cetlová Magdalena Orientační Běh Opava C 2091591 50 Kč
AOP0453 Kovalčíková Anna Orientační Běh Opava C 8796 50 Kč
OOP0451 Švidrnochová Eliška TJ Opava B 436422 50 Kč
SBR0550 Good Eliška SKOB Bruntál 2091593 50 Kč
STE0451 Lubrichová Veronika SK SKI-OB Šternberk C 2102549 50 Kč
STE0450 Lukašáková Sára SK SKI-OB Šternberk B 2035723 50 Kč
STE0550 Neumannová Kristýna SK SKI-OB Šternberk C 2035719 50 Kč
PLU0577 Otrubová Anna TJ SOKOL Plumlov B 2019215 50 Kč
AOP0452 Klechová Karolína Orientační Běh Opava C 436929 50 Kč
KSU0494 Šánová Julie Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 443076 50 Kč
KSU0484 Skoumalová Petra Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 446428 50 Kč
KSU0464 Knyplová Tereza Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 446430 50 Kč
KSU0454 Heclová Marie Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 446447 50 Kč
TRI0451 Haltofová Romana TJ TŽ Třinec B 8658 50 Kč
BFM0556 Řeháková Klára SKOB Frýdek - Místek C 49461 50 Kč
BFM0457 Popieluchová Michaela SKOB Frýdek - Místek 49453 50 Kč
ASU0599 Navrátilová Marie Magnus Orienteering B 7206550 50 Kč
ASU0499 Vorlová Eva Magnus Orienteering C 406938 50 Kč
AOP0551 Pachmannová Katka Orientační Běh Opava C 361953 50 Kč
VRB0555 Tomčíková Eliška Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 2067392 50 Kč
3.00 km, 70 m, 9 kontrol
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UOL0252 Raclavská Lenka SOB Olomouc C 2092435 50 Kč
UOL0251 Raclavská Zuzana SOB Olomouc C 2092434 50 Kč
UOL0253 Raclavská Vlaďka SOB Olomouc C 2092433 50 Kč
PLU0351 Černochová Michaela TJ SOKOL Plumlov B 2061817 50 Kč
STE0252 Marková Ema SK SKI-OB Šternberk A 7205017 50 Kč
STE0250 Smolková Sabina SK SKI-OB Šternberk B 7206537 50 Kč
SOP0350 Hájková Lucie OOB TJ Slezan Opava A 7204988 50 Kč
TRI0250 Navrátilová Adéla TJ TŽ Třinec C 53178 50 Kč
ASU0299 Greschnerová Tereza Magnus Orienteering C 7203336 50 Kč
ASU0398 Šneiderová Daniela Magnus Orienteering C 7201771 50 Kč
AOP0351 Pachmannová Bára Orientační Běh Opava C 361981 50 Kč
SFM0251 Bernatíková Hana O-RUNNAŘI Beskydy C 49450 50 Kč
PLU0350 Němečková Kateřina TJ SOKOL Plumlov B 1400409 50 Kč
3.59 km, 90 m, 8 kontrol
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UOL0151 Vránová Eliška SOB Olomouc C 682663 80 Kč
KSU0050 Pšenčíková Adéla Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 446425 80 Kč
KSU0197 Hajduková Jana Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2067338 80 Kč
TRI0054 Bruková Magda TJ TŽ Třinec A 7205020 80 Kč
UOL0050 Konečná Adéla SOB Olomouc B 2035727 80 Kč
4.02 km, 115 m, 13 kontrol
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
AOP9850 Fukalová Hana Orientační Běh Opava A 52957 80 Kč
SOP0151 Poláková Lenka OOB TJ Slezan Opava A 7204985 80 Kč
VRB9899 Svačinková Kateřina Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 436926 80 Kč
5.10 km, 175 m, 14 kontrol
Rank. koef.: 1
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UOL9950 Janošíkova Tereza SOB Olomouc A 2059758 80 Kč
PTE9474 Vítková Lucie TJ Sokol Ptení C 8849 80 Kč
TBM9151 Autratová Pavlína KOS TJ Tesla Brno C 232355 80 Kč
STE7054 Skyvová Kristýna SK SKI-OB Šternberk C 1007548 80 Kč
KON9572 Vlachová Eliška KOB Konice C 8898 80 Kč
KSU9559 Habigerová Radka Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2058483 80 Kč
ASU9797 Horvátová Hana Magnus Orienteering A 980354 80 Kč
ASU9392 Mátlová Pavlína Magnus Orienteering C 920693 80 Kč
ASU9852 Vývodová Jana Magnus Orienteering A 2027242 80 Kč
KRN8559 Rychlá Pavlína KOS TJ Lokomotiva Krnov C 995815 80 Kč
3.97 km, 130 m, 11 kontrol
(30)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UOL7850 Smékalová Jana SOB Olomouc C 2045207 80 Kč
UOL7652 Vránová Helena SOB Olomouc C 9201328 80 Kč
AOP7351 Valíková Petra Orientační Běh Opava C 980374 80 Kč
AOV7051 Fukalová Radmila OOB TJ Baník Ostrava C 232136 80 Kč
OOP7751 Švidrnochová Hana TJ Opava C 2060211 80 Kč
AOP7951 Gallo Martina Orientační Běh Opava C 7204970 80 Kč
SBR8050 Good Ludmila SKOB Bruntál C 2092369 80 Kč
KON8080 Jílková Hana KOB Konice C 2069071 80 Kč
KON7852 Otrubová Johana KOB Konice C 995816 80 Kč
STE7251 Janků Renata SK SKI-OB Šternberk C 52502 80 Kč
STE7454 Urbanová Edita SK SKI-OB Šternberk C 52480 80 Kč
STE7352 Zbraňková Magda SK SKI-OB Šternberk C 52535 80 Kč
PLU7677 Otrubová Ivona TJ SOKOL Plumlov C 887939 80 Kč
SOP7351 Procházková Martina OOB TJ Slezan Opava C 433097 80 Kč
KSU7793 Smolíková Kateřina Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2067339 80 Kč
KSU7787 Štáblová Michaela Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 49418 80 Kč
KSU7676 Ondráčková Adéla Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 443099 80 Kč
KSU7373 Smrčková Věra Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 420414 80 Kč
KSU7272 Krčová Martina Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 442855 80 Kč
KSU7252 Švancárová Helena Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2027233 80 Kč
AOP7651 Salichová Gabriela Orientační Běh Opava C 2096268 80 Kč
MOV7750 Horáčková Vladimíra SKOB Ostrava C 2082935 80 Kč
VRB7373 Slavíková Lenka Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 2067389 80 Kč
VRB7777 Svačinková Jitka Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 436921 80 Kč
ASU7498 Šneiderová Lucie Magnus Orienteering C 7201755 80 Kč
SSU7951 Matoušková Jana SK Severka Šumperk C 2025355 80 Kč
SSU6091 Králová Zdenka SK Severka Šumperk C 1406132 80 Kč
AOP7252 Pachmannová Hana Orientační Běh Opava C 361977 80 Kč
AOP7852 Kovalčíková Eva Orientační Běh Opava C 51197 80 Kč
PLU7777 Němečková Věra TJ SOKOL Plumlov C 2035158 80 Kč
3.58 km, 105 m, 11 kontrol
(24)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UOL6653 Šimková Hana SOB Olomouc C 52476 80 Kč
SOP7150 Hájková Jitka OOB TJ Slezan Opava C 515407 80 Kč
SSU6591 Ostřanská Iveta SK Severka Šumperk C 224901 80 Kč
AOP7052 Sedlářová Pavla Orientační Běh Opava C 2096150 80 Kč
OOP6750 Kociánová Eva TJ Opava C 52767 80 Kč
JPV6363 Vavrečková Ivana Oddíl OS SK Prostějov C 52864 80 Kč
3SX6450 Roubalíková Iva ZŠ Těšetice 2102820 80 Kč
STE6751 Neumannová Kamila SK SKI-OB Šternberk C 52514 80 Kč
ZPV6666 Jarošová Petra KOB ZPV Prostějov C 52654 80 Kč
KSU7171 Polášková Jana Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 420442 80 Kč
KON5887 Smičková Eva KOB Konice C 52412 80 Kč
HAV7051 Kaděrová Barbora OB Havířov C 49428 80 Kč
TRI6450 Jastrzembská Jarmila TJ TŽ Třinec C 8659 80 Kč
HAV6250 Sochorová Hana OB Havířov C 52943 80 Kč
47C6050 Felklová Jarmila ASPV OA Šumperk 433098 80 Kč
ASU6099 Strachotová Eva Magnus Orienteering C 52560 80 Kč
AOV6951 Mielcová Elena OOB TJ Baník Ostrava C 896961 80 Kč
SFM7151 Bernatíková Šárka O-RUNNAŘI Beskydy C 49487 80 Kč
SFM7152 Brodová Gabriela O-RUNNAŘI Beskydy C 49441 80 Kč
HAV6751 Vričanová Sylva OB Havířov C 8815 80 Kč
OOL6955 Slavíčková Katka SK Haná orienteering C 421852 80 Kč
JPV6677 Uchytilová Jana Oddíl OS SK Prostějov C 52863 80 Kč
KRN6551 Bohunská Jana KOS TJ Lokomotiva Krnov C 52635 80 Kč
HOB7051 Hendrychová Marcela SKOB Horní Benešov C 301304 80 Kč
2.78 km, 80 m, 8 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SOP4851 Suchánková Libuše OOB TJ Slezan Opava C 446344 80 Kč
HOB5551 Ledabylová Alena SKOB Horní Benešov C 4684 80 Kč
UOL5651 Künstlerová Milada SOB Olomouc C 52445 80 Kč
UOL5953 Hrubanová Věra SOB Olomouc C 52439 80 Kč
1.84 km, 55 m, 6 kontrol
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MOV0600 Vojvodík Eduard SKOB Ostrava C 428262 50 Kč
AOP0901 Kovalčík Petr Orientační Běh Opava C 49430 50 Kč
AOP0802 Gallo Ondřej Orientační Běh Opava C 53278 50 Kč
AOP0600 Borunský Matěj Orientační Běh Opava C 428264 50 Kč
PLU0600 Soldán Robin TJ SOKOL Plumlov C 682687 50 Kč
KSU0818 Polášek Filip Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2073739 50 Kč
KSU0808 Paloncý Jan Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2058484 50 Kč
KSU0700 Mlček Vincenc Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 53654 50 Kč
KSU0626 Jordán Alexandr Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 50 Kč
KSU0616 Šána Robert Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2073738 50 Kč
KSU0600 Ondráček Viktor Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 53670 50 Kč
SSU0701 Cveček Jan SK Severka Šumperk C 52573 50 Kč
ASU0747 Navrátil Pavel Magnus Orienteering C 7206535 50 Kč
ASU0749 Šneider Kvido Magnus Orienteering C 53003 50 Kč
2.81 km, 90 m, 8 kontrol
(22)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UOL0402 Čecháček Adam SOB Olomouc C 2092436 50 Kč
PLU0500 Černoch Martin TJ SOKOL Plumlov B 2061762 50 Kč
PLU0501 Otruba František TJ SOKOL Plumlov B 2051506 50 Kč
STE0404 Janků Martin SK SKI-OB Šternberk B 2035728 50 Kč
KSU0606 Štábl Patrik Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 446437 50 Kč
KSU0515 Opravil Vojtěch Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2073734 50 Kč
KSU0505 Kroul Jiří Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 53565 50 Kč
KSU0502 Tomanek Lukáš Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 49316 50 Kč
KSU0500 Šimek Adam Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 52566 50 Kč
KSU0404 Pavelka Ondřej Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 446448 50 Kč
KSU0403 Šperlich Jan Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2082903 50 Kč
KSU0402 Polášek Vít Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 446419 50 Kč
BFM0601 Bjolek Jan SKOB Frýdek - Místek B 428271 50 Kč
UOL0400 Náhončík Jakub SOB Olomouc C 50 Kč
TRI0502 Bíčánek Jan TJ TŽ Třinec B 49341 50 Kč
BFM0504 Smyček David SKOB Frýdek - Místek 49455 50 Kč
ASU0447 Bartášek Tomáš Magnus Orienteering C 416716 50 Kč
ASU0547 Greschner Adam Magnus Orienteering C 9132 50 Kč
ASU0448 Štoudek Martin Magnus Orienteering C 53112 50 Kč
ASU0546 Kobylka David Magnus Orienteering C 50 Kč
VRB0414 Malý Tomáš Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 2067397 50 Kč
UOL0403 Špaček Vojtěch SOB Olomouc C 2800331 80 Kč
3.56 km, 100 m, 11 kontrol
(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
AOP0301 Valík Adam Orientační Běh Opava A 2081359 50 Kč
UOL0201 Dostál František SOB Olomouc C 2088178 50 Kč
UOL0200 Chovanec Jan SOB Olomouc C 2069083 50 Kč
PLU0300 Novák Rostislav TJ SOKOL Plumlov C 2087634 50 Kč
STE0300 Cupal Petr SK SKI-OB Šternberk C 2027236 50 Kč
STE0202 Lukašák Šimon SK SKI-OB Šternberk A 2032192 50 Kč
STE0204 Světnický František SK SKI-OB Šternberk A 2027218 50 Kč
SSU0202 Seidenglanz Jáchym SK Severka Šumperk B 1407427 50 Kč
KSU0401 Štábl Adam Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 2058480 50 Kč
KSU0333 Patterman Prokop Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 442865 50 Kč
KSU0306 Stryk Štěpán Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2053547 50 Kč
KSU0201 Hecl František Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2058486 50 Kč
HAV0200 Vébr Tomáš OB Havířov C 515058 50 Kč
BFM0305 Bjolek Michal SKOB Frýdek - Místek B 428272 50 Kč
TRI0300 Haltof Adam TJ TŽ Třinec B 49366 50 Kč
TRI0200 Haltof Marek TJ TŽ Třinec A 9101677 50 Kč
AOV0301 Mielec Radomír OOB TJ Baník Ostrava B 920660 50 Kč
VRB0202 Matuš Vít Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 2067396 50 Kč
4.55 km, 145 m, 13 kontrol
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UOL0104 Šimek Štěpán SOB Olomouc B 52729 80 Kč
SSU0000 Kaprál Jan SK Severka Šumperk B 52549 80 Kč
STE0101 Neumann David SK SKI-OB Šternberk B 2027241 80 Kč
KSU0049 Grulich Ondřej Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2067336 80 Kč
KSU0044 Kroul Josef Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 2056268 80 Kč
KSU0111 Babišta Antonín Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 53649 80 Kč
KSU0105 Šafář Martin Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 2056308 80 Kč
KSU0101 Krč Matěj Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2058481 80 Kč
HAV0000 Kaděra Vojta OB Havířov C 301297 80 Kč
HAV0002 Staněk Ondra OB Havířov C 336728 80 Kč
KSU0005 Matoušek Matěj Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 2080935 80 Kč
6.24 km, 200 m, 15 kontrol
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
AOP9900 Tesař Vojtěch Orientační Běh Opava A 7206538 80 Kč
UOL9800 Mazanec Jakub SOB Olomouc C 2051499 80 Kč
SOP9904 Gilík Marek OOB TJ Slezan Opava B 8716 80 Kč
SOP9903 Procházka Jakub OOB TJ Slezan Opava B 232491 80 Kč
KSU9933 Ondráček Radek Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2056305 80 Kč
KSU9908 Jílek Ondřej Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 2056285 80 Kč
KSU9906 Müller Jonáš Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 2053541 80 Kč
TRI9900 Navrátil Adam TJ TŽ Třinec C 416125 80 Kč
JPV9912 Honkyš Jan Oddíl OS SK Prostějov C 439233 80 Kč
UOL9801 Chaloupka Josef SOB Olomouc A 2090849 80 Kč
SFM9901 Strakoš Matěj O-RUNNAŘI Beskydy C 2800317 80 Kč
8.69 km, 225 m, 21 kontrol
Rank. koef.: 1
(25)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OOL5301 Zdráhal Tomáš SK Haná orienteering C 52530 80 Kč
AOP0001 Valík Tomáš Orientační Běh Opava A 7203453 80 Kč
VRB7201 Klech Richard Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 436946 80 Kč
TBM9012 Autrata Daniel KOS TJ Tesla Brno C 446416 80 Kč
STE9202 Doležel Ondřej SK SKI-OB Šternberk C 51123 80 Kč
STE7607 Fendrych Michal SK SKI-OB Šternberk C 52503 80 Kč
STE7601 Jašek Petr SK SKI-OB Šternberk C 7003007 80 Kč
STE9411 Skoupý Jan SK SKI-OB Šternberk C 2027239 80 Kč
STE6501 Skyva Petr SK SKI-OB Šternberk C 1007547 80 Kč
SOP9301 Pospíšil Petr OOB TJ Slezan Opava C 8725 80 Kč
KSU9202 Jílek Jakub Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2058482 80 Kč
KSU7410 Tomanek Daniel Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 7200324 80 Kč
AOV7900 Vlach Jiří OOB TJ Baník Ostrava C 7202896 80 Kč
ASU8101 Bubela Tomáš Magnus Orienteering C 7456789 80 Kč
ASU9447 Horvát Petr Magnus Orienteering R 886264 80 Kč
ASU8808 Zbranek Roman Magnus Orienteering R 8422248 80 Kč
SSU7504 Matoušek Jiří SK Severka Šumperk C 2025356 80 Kč
TJN8700 Strachota Petr OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 7207342 80 Kč
SFM9801 Bernatík Lukáš O-RUNNAŘI Beskydy C 2800327 80 Kč
SFM8303 Koťátko Aleš O-RUNNAŘI Beskydy C 2023814 80 Kč
UOL7800 Kopecký David SOB Olomouc C 2044889 80 Kč
KRN8505 Rychlý Pavel KOS TJ Lokomotiva Krnov C 886824 80 Kč
SSU8243 Král Václav SK Severka Šumperk C 887940 80 Kč
LCE7701 Bencúr Juraj OOB TJ Slovan Luhačovice C 682377 80 Kč
VPM7905 Jirka Jakub KOS Slavia Plzeň C 52429 80 Kč
5.21 km, 140 m, 14 kontrol
Rank. koef.: 1
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
HAV9105 Sochor Vít OB Havířov 411763 80 Kč
6.52 km, 170 m, 16 kontrol
(44)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UOL6503 Šimek Roman SOB Olomouc C 2011817 80 Kč
UOL7503 Smékal David SOB Olomouc C 886282 80 Kč
HAV5701 Jakobi Zdeněk OB Havířov C 336721 80 Kč
UOL7300 Vrána Jan SOB Olomouc C 7300185 80 Kč
AOP7301 Kovalčík Tomáš Orientační Běh Opava C 2085619 80 Kč
AOP7602 Gallo Marek Orientační Běh Opava C 7201830 80 Kč
MOV7202 Svěchota Milan SKOB Ostrava C 9101186 80 Kč
SSU6301 Valenta Jiří SK Severka Šumperk C 51508 80 Kč
AOP7402 Borunský Tomáš Orientační Běh Opava C 682655 80 Kč
UOL7100 Horký Jan SOB Olomouc C 2020741 80 Kč
MOV7501 Brychlec Lukáš SKOB Ostrava C 7207617 80 Kč
UOL7500 Binar Robert SOB Olomouc C 681853 80 Kč
UOL7200 Zbořil Ctirad SOB Olomouc C 2060254 80 Kč
STE6307 Hepnar Luboš SK SKI-OB Šternberk C 52506 80 Kč
STE7102 Janků Marek SK SKI-OB Šternberk C 2080826 80 Kč
STE7501 Marek Antonín SK SKI-OB Šternberk C 2049564 80 Kč
STE7200 Silnoušek Jiří SK SKI-OB Šternberk C 2075602 80 Kč
STE7100 Smolka Martin SK SKI-OB Šternberk C 2027234 80 Kč
STE8000 Tomášek Tomáš SK SKI-OB Šternberk C 2073434 80 Kč
KAR7601 Stibor Zbyněk SK Karlovice C 301259 80 Kč
SSU7401 Seidenglanz Marek SK Severka Šumperk C 2067988 80 Kč
KSU7601 Hecl Miloš Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 886296 80 Kč
KSU7503 Pavelka Martin Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2073731 80 Kč
KSU7401 Smrček Petr Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2067333 80 Kč
KSU7227 Šimek Martin Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 52541 80 Kč
KON6111 Grepl Ladislav KOB Konice C 433100 80 Kč
HAV7103 Vébr Radek OB Havířov C 515066 80 Kč
ODR7101 Rigó Marek SKOB Odry C 52756 80 Kč
PVP7400 Cveček Martin VSK Přírodní vědy Praha C 8041 80 Kč
TRI8006 Walaski Antonín TJ TŽ Třinec C 416124 80 Kč
47C6100 Ženčák Jaroslav ASPV OA Šumperk 2060274 80 Kč
KON7717 Křupka Tomáš KOB Konice C 2020738 80 Kč
ASU7448 Bartášek Jiří Magnus Orienteering C 416715 80 Kč
ASU7848 Greschner Luboš Magnus Orienteering C 7203335 80 Kč
ASU7102 Macek Karel Magnus Orienteering C 52656 80 Kč
ASU7449 Navrátil Martin Magnus Orienteering C 7203338 80 Kč
ASU6849 Pavlík Radek Magnus Orienteering C 920658 80 Kč
ASU7101 Šneider Miroslav Magnus Orienteering C 51471 80 Kč
AOV6901 Mielec Jaromír OOB TJ Baník Ostrava C 515430 80 Kč
HAV6302 Krhut Libor OB Havířov C 303932 80 Kč
SFM7201 Bernatík Aleš O-RUNNAŘI Beskydy C 2023813 80 Kč
UOL7700 Jadviščok Ladislav SOB Olomouc C 2075671 80 Kč
KSU7302 Kroul Josef Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2067331 80 Kč
KSU7337 Patterman Pavel Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 446410 80 Kč
4.99 km, 140 m, 12 kontrol
(26)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
AOP6702 Tesař Jiří Orientační Běh Opava C 352349 80 Kč
AOP6301 Peřinka Jan Orientační Běh Opava C 887168 80 Kč
JPV6217 Chmelař Miroslav Oddíl OS SK Prostějov C 9998666 80 Kč
UOL6501 Pernica Jiří SOB Olomouc C 52478 80 Kč
UOL6600 Raclavský Vladislav SOB Olomouc C 2087712 80 Kč
HAV5702 Juračka Zdeněk OB Havířov C 52752 80 Kč
SBR6302 Řeháček Petr SKOB Bruntál C 51873 80 Kč
MOV6702 Vývoda Zdeněk SKOB Ostrava C 2027243 80 Kč
OOP5803 Ryšavý Jiří TJ Opava C 2049558 80 Kč
UOL5301 Navrátil Antonín SOB Olomouc C 52448 80 Kč
SOP6201 Bačo Lubomír OOB TJ Slezan Opava C 49350 80 Kč
PTE6622 Vítek Zbyněk TJ Sokol Ptení C 8828 80 Kč
3SX6400 Roubalík Radovan ZŠ Těšetice 2102813 80 Kč
ZPV5706 Jaroš Vojtěch KOB ZPV Prostějov C 231248 80 Kč
STE5902 Neumann Jaroslav SK SKI-OB Šternberk C 8276 80 Kč
STE5701 Václavek Jiří SK SKI-OB Šternberk C 52525 80 Kč
KSU6800 Květoň Vladimír Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2090700 80 Kč
KSU6349 Paloncý Pavel Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 886291 80 Kč
TRI6601 Navrátil Rostislav TJ TŽ Třinec C 8655 80 Kč
TRI6800 Bruk Slavomír TJ TŽ Třinec C 49378 80 Kč
VRB6808 Slavík Tomáš Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 436923 80 Kč
MOV7101 Panna Jan SKOB Ostrava C 2080824 80 Kč
OOL6303 Konečný Jiří SK Haná orienteering C 342524 80 Kč
PLU6219 Kubeš Jaromír TJ SOKOL Plumlov C 52500 80 Kč
MOV7000 Vavřík René SKOB Ostrava C 1403416 80 Kč
STE6333 Světnický Alexandr SK SKI-OB Šternberk C 426375 120 Kč
4.06 km, 125 m, 9 kontrol
(27)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MOV5801 Petr Václav SKOB Ostrava C 52980 80 Kč
OOL5707 Zdráhal Robert SK Haná orienteering C 895219 80 Kč
ADA5506 Jelínek Roman OOB Spartak Adamov C 52669 80 Kč
UOL5201 Janošík Antonín SOB Olomouc C 438025 80 Kč
OOP5302 Rychlý Miloš TJ Opava C 49416 80 Kč
BFM5301 Zeman Ludvík SKOB Frýdek - Místek C 2102855 80 Kč
OOL5904 Višňa Milan SK Haná orienteering C 307337 80 Kč
OOL5804 Albert František SK Haná orienteering C 52531 80 Kč
AOP5301 Krmášek Bohdan Orientační Běh Opava C 7207625 80 Kč
STE4801 Sklenář Antonín SK SKI-OB Šternberk C 52517 80 Kč
KON4617 Skácel Jaroslav KOB Konice C 341715 80 Kč
KAR5501 Kuja Ivan SK Karlovice C 301248 80 Kč
SOP5102 Malysa Ján OOB TJ Slezan Opava C 53420 80 Kč
SOP5702 Vašek Rudolf OOB TJ Slezan Opava C 434592 80 Kč
SOP5701 Pospíšil Václav OOB TJ Slezan Opava C 49391 80 Kč
OOP6100 Lecián Oldřich TJ Opava C 49476 80 Kč
KSU5749 Janů Zdeněk Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 886293 80 Kč
KSU4900 Komárek Jaromír Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 52616 80 Kč
47C6000 Felkl Luděk ASPV OA Šumperk 52589 80 Kč
BFM5701 Mutina Vlastimil SKOB Frýdek - Místek C 49457 80 Kč
BFM5201 Telecký Martin SKOB Frýdek - Místek C 49452 80 Kč
ASU5600 Strachota Jaroslav Magnus Orienteering C 52556 80 Kč
UOL5402 Bednář Jan SOB Olomouc C 52473 80 Kč
KRN5201 Hrouza Tomáš KOS TJ Lokomotiva Krnov C 52623 80 Kč
KRN5401 Hrouza Jan KOS TJ Lokomotiva Krnov C 411761 80 Kč
VRB5404 Kolář Leopold Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 52538 80 Kč
KRN5901 Bohunský Vladimír KOS TJ Lokomotiva Krnov C 52634 80 Kč
3.47 km, 90 m, 8 kontrol
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SBR4801 Toman Stanislav SKOB Bruntál C 51376 80 Kč
SSU4302 Ostřanský Josef SK Severka Šumperk C 352304 80 Kč
OOP4401 Nosek Jiří TJ Opava C 52766 80 Kč
SBR4701 Blažek Václav SKOB Bruntál C 51904 80 Kč
ZPV5100 Pilc Oldřich KOB ZPV Prostějov C 1400440 80 Kč
UOL4600 Horký Jan SOB Olomouc C 2020740 80 Kč
SBR4501 Dospíšil Jaroslav SKOB Bruntál C 51905 80 Kč
OOL4901 Smolka Miloslav SK Haná orienteering C 52747 80 Kč
HOB4701 Klech Josef SKOB Horní Benešov C 51939 80 Kč
HOB4601 Kašpar Josef SKOB Horní Benešov C 80 Kč
OOP5001 Ševčík Břetislav TJ Opava C 49301 80 Kč
KAR5001 Pospíšil Karel SK Karlovice C 51950 80 Kč
SOP5101 Jurčák Karel OOB TJ Slezan Opava C 8720 80 Kč
HAV4201 Beneš Karel OB Havířov C 49305 80 Kč
TRI3700 Opletal Jaroslav TJ TŽ Třinec C 8653 80 Kč
UOL5101 Jadviščok Ladislav SOB Olomouc C 52440 80 Kč
(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
AOP0752 Cetlová Karolína Orientační Běh Opava C 2091596 50 Kč
AOP0902 Cetl Jan Orientační Běh Opava C 307338 50 Kč
KON0760 Rozsívalová Adéla KOB Konice C 2090865 50 Kč
STE0701 Akrap Kryštof SK SKI-OB Šternberk C 2073431 50 Kč
STE0800 Světnický Antonín SK SKI-OB Šternberk C 426369 50 Kč
STE0801 Janda Oskar SK SKI-OB Šternberk C 2073429 50 Kč
KSU0959 Tomanková Alice Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 52617 50 Kč
KSU0950 Paloncý Adéla Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2058485 50 Kč
KSU0888 Reichlová Pavla Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 51309 50 Kč
KSU0850 Reichlová Lucie Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 50 Kč
BFM0801 Popieluch Martin SKOB Frýdek - Místek C 49454 50 Kč
ASU0799 Bartášková Karolína Magnus Orienteering C 416509 50 Kč
SSU0750 Matoušková Johana SK Severka Šumperk C 52561 50 Kč
AOP0852 Pachmannová Iva Orientační Běh Opava C 232251 50 Kč
PLU0801 Miler Marek TJ SOKOL Plumlov 2051507 50 Kč
PLU0800 Kubeš David TJ SOKOL Plumlov C zapůjčit 60 Kč
VRB0777 Malá Karolína Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 2067388 50 Kč
MOV0654 Čudková Kristýna SKOB Ostrava C 52996 50 Kč
1.88 km, 55 m, 7 kontrol
(25)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
AOP1451 Tesařová Lucie Orientační Běh Opava C 331752 50 Kč
AOV0850 Dreiseitelová Elen OOB TJ Baník Ostrava C 2050482 50 Kč
JPV0653 Přikrylová Ivana Oddíl OS SK Prostějov C 2081370 50 Kč
SBR0802 Holý Štěpán SKOB Bruntál zapůjčit 60 Kč
AOP0950 Borunská Alžběta Orientační Běh Opava C 52290 50 Kč
KON1022 Rozsíval Martin KOB Konice C 2090866 50 Kč
PLU0888 Otrubová Karolína TJ SOKOL Plumlov C 52482 50 Kč
PLU0950 Chytráčková Zuzana TJ SOKOL Plumlov C 50 Kč
STE0750 Fendrychová Klára SK SKI-OB Šternberk C 232959 50 Kč
STE1150 Janků Michala SK SKI-OB Šternberk C 52510 50 Kč
STE1100 Marek Martin SK SKI-OB Šternberk C 2073656 50 Kč
KAR7650 Stiborová Blanka SK Karlovice 301254 50 Kč
KSU1100 Štábl Vít Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 50 Kč
TRI0950 Walaská Klára TJ TŽ Třinec C 2102570 50 Kč
TRI1400 Walaski Vítek TJ TŽ Třinec C 8657 50 Kč
VRB0505 Slavík Ondřej Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 232194 50 Kč
SSU0909 Matoušek Jan SK Severka Šumperk C 224904 50 Kč
UOL1050 Kopecká Tereza SOB Olomouc C 428280 50 Kč
MOV0800 Vojvodík Rudolf SKOB Ostrava C 51372 50 Kč
MOV1000 Brandštetter Patrik SKOB Ostrava C 52990 50 Kč
JPV1251 Uchytilová Tereza Oddíl OS SK Prostějov 52854 50 Kč
KAR1001 Kuja Adam SK Karlovice 206494 50 Kč
VRB1100 Malý David Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 50 Kč
MOV0653 Rychtářová Barbora SKOB Ostrava C 52780 75 Kč
MOV0656 Burešová Ema SKOB Ostrava C 428249 75 Kč
2.68 km, 75 m, 8 kontrol
(47)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ODR6100 Šauman Petr SKOB Odry C 331055 50 Kč
OOP6600 Cetl Vladimír TJ Opava C 232527 50 Kč
UOL6900 Said Mahmoud SOB Olomouc C 420402 50 Kč
UOL7658 Šaňáková Šárka SOB Olomouc 2069081 50 Kč
UOL7608 Šaňák Daniel SOB Olomouc 50 Kč
UOL7050 Vrtalová Gabriela SOB Olomouc C 2060253 50 Kč
MOV6952 Vývodová Zuzana SKOB Ostrava C 2027932 50 Kč
MOV8551 Karlová Eva SKOB Ostrava C 7207627 50 Kč
HOB5655 Krumpholcová Jarmila SKOB Horní Benešov C 301308 50 Kč
KAR6150 Vajíková Miloslava SK Karlovice 301321 50 Kč
SOP7808 Jurčák David OOB TJ Slezan Opava C 438642 50 Kč
SSU7450 Seidenglanzová Irena SK Severka Šumperk 6713 50 Kč
UOL5900 Frydrychovský Josef SOB Olomouc C 2020735 50 Kč
KSU7878 Paloncý Jana Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 995833 50 Kč
KSU7552 Tomanková Martina Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2058462 50 Kč
KSU7550 Heclová Jana Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 443087 50 Kč
KSU7501 Štábl Roman Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 446432 50 Kč
KSU7499 Reichlová Jiřina Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2067330 50 Kč
KSU7222 Ondráček Martin Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 443095 50 Kč
HAV7050 Vébrová Šárka OB Havířov C 896971 50 Kč
BFM7601 Bjolek Lukáš SKOB Frýdek - Místek 428300 50 Kč
TRI7400 Haltof Petr TJ TŽ Třinec C 8660 50 Kč
TRI6201 Haltof Jindřich TJ TŽ Třinec C 53180 50 Kč
TRI7050 Haltofová Marie TJ TŽ Třinec C 49400 50 Kč
BFM7602 Matula Pavel SKOB Frýdek - Místek 206365 50 Kč
BFM7152 Řeháková Jana SKOB Frýdek - Místek 2087691 50 Kč
BFM7453 Popieluchová Ivona SKOB Frýdek - Místek 49460 50 Kč
VRB6202 Labudík Milan Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 51954 50 Kč
ASU7499 Doubravová Blanka Magnus Orienteering C 53032 50 Kč
ASU7599 Christodoulou Iva Magnus Orienteering C 433095 50 Kč
ASU0748 Macek Vojtěch Magnus Orienteering C 426313 50 Kč
ASU0043 Opravil Daniel Magnus Orienteering C 0 50 Kč
ASUXXYY Musilová Jana Magnus Orienteering 301698 50 Kč
KONYYYY Křupková Jana KOB Konice 52387 50 Kč
SFM8651 Haluzíková Barbora O-RUNNAŘI Beskydy C 2035161 50 Kč
OOL6708 Slavíček Stanislav SK Haná orienteering C 2023805 50 Kč
ASUXXTT Kobylka Roman Magnus Orienteering 0 50 Kč
KAR7701 Kuja Ivo SK Karlovice C 2800303 50 Kč
VRB6250 Kratschmerová Jitka Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 301290 50 Kč
VRB9050 Krätschmerová Ivona Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 50 Kč
VPM8450 Jirková Petra KOS Slavia Plzeň C 416122 50 Kč
KRN0606 Herman Jakub KOS TJ Lokomotiva Krnov C 428248 75 Kč
KRN0006 Hrouza Jakub KOS TJ Lokomotiva Krnov C 75 Kč
KRN0351 OLekšová Viktorie KOS TJ Lokomotiva Krnov C 75 Kč
8VX7200 Pavel Dráč Klub 75 Kč
HOB5601 Hendrych Vlastimil SKOB Horní Benešov C 231950 50 Kč
HOB6701 Hendrych Jiří SKOB Horní Benešov C 301309 50 Kč
celkem přihlášených: 432, vklad: 28950 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.