Přihlášky závodu: Mistrovství oblasti na klasické trati

Datum:
02.06.2018
Místo konání:
Ivančice, louka u řeky Jihlavy při cestě Ivančice-Moravské Bránice
Pořadatel:
BBM - BETA URSUS Orienteering
Kategorie:
D10     D10N     D12     D14     D16     D18     D21     D21D     D35     D45     D55     D65     H10     H10N     H12     H14     H16     H18     H21     H21D     H35     H45     H55     H65     HDR     P    
3.00 km, 80 m, 9 kontrol
(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CTB0951 Nováková Anna Marie SK OB Chotěboř C 2081397 40 Kč
TBM0888 Čechová Johana KOS TJ Tesla Brno C 49555 40 Kč
VIC0951 Vlčková Markéta OB Vizovice C 425437 40 Kč
TBM0857 Ryglová Adéla KOS TJ Tesla Brno C 53244 40 Kč
TBM0980 Ptáčková Julie KOS TJ Tesla Brno C 53250 40 Kč
LCE0852 Škodová Štěpánka OOB TJ Slovan Luhačovice C 2080938 40 Kč
LCE0955 Vyoralová Talma OOB TJ Slovan Luhačovice C 40 Kč
UBM0855 Janíková Anna MENISKOS Brno C 361966 40 Kč
UBM1053 Janíková Klára MENISKOS Brno C 361980 40 Kč
TZL0950 Kundratová Eva SKOB Zlín C 218973 40 Kč
TTR0852 Nešporová Terezie OOB Třebíč C 49689 40 Kč
ADA0852 Strýčková Barbora OOB Spartak Adamov C 2073676 40 Kč
ZBM0850 Kočová Klára SK Žabovřesky Brno C 2061840 40 Kč
ZBM0953 Coufalová Rea SK Žabovřesky Brno C 2092385 40 Kč
ZBM0954 Marková Eva SK Žabovřesky Brno C 2115674 40 Kč
TZL0851 Fišerová Markéta SKOB Zlín C 8940 40 Kč
TZL0858 Lázničková Alžběta SKOB Zlín C 331753 40 Kč
RBK0851 Kubíková Kristýna SK Radioklub Blansko C 2118497 40 Kč
ZBM0854 Rotková Veronika SK Žabovřesky Brno C 2103674 40 Kč
3.70 km, 75 m, 8 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TTR0999 Věžníková Veronika OOB Třebíč C 2115145 40 Kč
TBM1158 Ryglová Beáta KOS TJ Tesla Brno C 2083404 40 Kč
LCE1051 Slámová Julie OOB TJ Slovan Luhačovice C 218971 40 Kč
LCE1053 Velichová Denisa OOB TJ Slovan Luhačovice C 40 Kč
LCE1054 Veselková Julie OOB TJ Slovan Luhačovice C 40 Kč
SJH1151 Komárková Radka SJH Jindřichův Hradec C 2025364 40 Kč
TZL0954 Pozlovská Eliška SKOB Zlín C 8605 40 Kč
ZBM1050 Coufalová Thea SK Žabovřesky Brno C 2092407 40 Kč
ZBM1051 Bašeová Jolana SK Žabovřesky Brno C 2103690 40 Kč
ZBM1152 Beránková Kamila SK Žabovřesky Brno C 2111752 40 Kč
3.10 km, 110 m, 9 kontrol
(41)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BBM0750 Dvořáková Lucie BETA URSUS Orienteering B 2088166 0 Kč
TBM0659 Doušková Hana KOS TJ Tesla Brno B 2083392 40 Kč
TBM0756 Kubáňová Tereza KOS TJ Tesla Brno C 7204478 40 Kč
TTR0777 Věžníková Natálie OOB Třebíč C 2115140 40 Kč
TZL0653 Florešová Hana SKOB Zlín C 2121122 40 Kč
TZL0751 Entová Kateřina SKOB Zlín C 2121124 40 Kč
TZL0651 Kusáková Valentýna SKOB Zlín B 7211007 40 Kč
TZL0756 Lorencová Anna SKOB Zlín C 2121128 40 Kč
CHT0651 Halamková Justýna OOB SK Chrast C 2115707 40 Kč
CHT0653 Horáková Markéta OOB SK Chrast C 2115720 40 Kč
CHT0655 Doležalová Barbora OOB SK Chrast C 232888 40 Kč
CHT0751 Boučková Eva OOB SK Chrast C 2115701 40 Kč
CHT0752 Škapová Markéta OOB SK Chrast C 2115708 40 Kč
CHT0753 Zoulíková Vendula OOB SK Chrast C 2120999 40 Kč
TZL0650 Rosíková Růžena Eliška SKOB Zlín C 2121120 40 Kč
TBM0660 Hlaváčová Lucie KOS TJ Tesla Brno B 232732 40 Kč
LBM0651 Tomanová Eliška TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52032 40 Kč
LCE0651 Jakůbková Jana OOB TJ Slovan Luhačovice C 416057 40 Kč
SJH0751 Komárková Zbyňka SJH Jindřichův Hradec C 232404 40 Kč
SJH0752 Kopencová Anna SJH Jindřichův Hradec C 2088158 40 Kč
SJH0754 Potužníková Adéla SJH Jindřichův Hradec C 2113415 40 Kč
SJH0651 Benešová Michaela SJH Jindřichův Hradec B 553451 40 Kč
CTB0752 Běloušková Kateřina SK OB Chotěboř C 2082930 40 Kč
RUZ0650 Hofhanzlová Štěpánka TJ Růžená B 2801042 40 Kč
OSN0777 Janíčková Jolana SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 53602 40 Kč
STA0751 Doleželová Vendula OK Střelka C 2116487 40 Kč
TBM0655 Ehlová Martina KOS TJ Tesla Brno C 446326 40 Kč
TBM0672 Kozoňová Alžběta Tatiana KOS TJ Tesla Brno C 2087638 40 Kč
ZBM0655 Mazálková Libuše SK Žabovřesky Brno C 07985 40 Kč
ZBM0752 Finstrlová Kristýna SK Žabovřesky Brno B 2067231 40 Kč
ZBM0559 Stehlíková Barbora SK Žabovřesky Brno C 2103279 40 Kč
ABM0655 Palátová Renáta KOB ALFA Brno C 2054645 40 Kč
ABM0657 Kurečková Klára KOB ALFA Brno B 337648 40 Kč
ABM0757 Taslerová Martina KOB ALFA Brno C 2067324 40 Kč
TBM0780 Vernerová Hana KOS TJ Tesla Brno C 2087664 40 Kč
TBM0679 Doušková Kateřina KOS TJ Tesla Brno B 2067211 40 Kč
TBM0653 Fuchsová Ema KOS TJ Tesla Brno B 2067204 40 Kč
UBM0754 Ondrová Amálie MENISKOS Brno C 2049605 40 Kč
ADA0651 Procházková Doubravka OOB Spartak Adamov B 981840 40 Kč
TZL0752 Poslušná Jitka SKOB Zlín C 2121125 40 Kč
ABM0752 Karafiátová Eliška KOB ALFA Brno C 361987 40 Kč
3.30 km, 115 m, 12 kontrol
(26)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OSN0450 Marečková Ema SK Orientační sporty Nové Město na Moravě B 8656602 40 Kč
TZL0452 Kolaříková Eliška SKOB Zlín B 995797 40 Kč
TZL0453 Březinová Zuzana SKOB Zlín B 7209276 40 Kč
TBM0460 Miková Lenka KOS TJ Tesla Brno B 410323 40 Kč
SJI0553 Jindřichová Eliška OK Jihlava B 2085599 40 Kč
LCE0555 Helštýnová Nikol OOB TJ Slovan Luhačovice C 52693 40 Kč
LCE0553 Ochodnická Sára OOB TJ Slovan Luhačovice C 52703 40 Kč
LCE0551 Pišová Adéla OOB TJ Slovan Luhačovice B 2049511 40 Kč
UBM0451 Čelechovská Radka MENISKOS Brno C 2049602 40 Kč
SJH0451 Kubáková Nela SJH Jindřichův Hradec B 9201757 40 Kč
SJH0454 Novotná Jitka SJH Jindřichův Hradec A 2079504 40 Kč
SJH0551 Blažková Veronika SJH Jindřichův Hradec B 7210128 40 Kč
SJH0453 Komárková Jindra SJH Jindřichův Hradec C 426377 40 Kč
OSN0452 Pilná Klára SK Orientační sporty Nové Město na Moravě B 436958 40 Kč
ZBM0456 Pánková Klára SK Žabovřesky Brno B 2094524 40 Kč
ZBM0457 Chroustová Michaela SK Žabovřesky Brno C 831011 40 Kč
ZBM0552 Finstrlová Julie SK Žabovřesky Brno B 2051495 40 Kč
ZBM0553 Ondrová Anna SK Žabovřesky Brno B 2051474 40 Kč
ZBM0558 Mazálková Klára SK Žabovřesky Brno C 49376 40 Kč
TZL0455 Klimešová Kateřina SKOB Zlín C 53354 40 Kč
TBM0560 Baláčová Natálie KOS TJ Tesla Brno C 2083375 40 Kč
RBK0555 Ježková Ivana SK Radioklub Blansko B 2115673 40 Kč
TBM0554 Dušková Tereza KOS TJ Tesla Brno B 232389 40 Kč
TZL0454 Dynková Alžběta SKOB Zlín B 53853 40 Kč
ZBM0455 Rotková Markéta SK Žabovřesky Brno A 2103673 40 Kč
BBM0550 Petrášová Kateřina BETA URSUS Orienteering C 2112728 0 Kč
4.00 km, 160 m, 12 kontrol
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJI0250 Dočkalová Klára OK Jihlava B 1396852 80 Kč
CHT0251 Starková Terezie OOB SK Chrast B 9102283 80 Kč
LCE0351 Hubáčková Dagmar OOB TJ Slovan Luhačovice A 8656714 80 Kč
LCE0355 Juříková Jolana OOB TJ Slovan Luhačovice C 2042547 80 Kč
TBM0357 Vedrová Ela KOS TJ Tesla Brno B 438603 80 Kč
RUZ0251 Jelínková Adéla TJ Růžená C 232331 80 Kč
OSN0250 Slámová Taťána SK Orientační sporty Nové Město na Moravě B 7207775 80 Kč
TTR0351 Nešporová Marie OOB Třebíč C 52239 80 Kč
ZBM0252 Bašeová Klára SK Žabovřesky Brno B 2092389 80 Kč
ABM0350 Poloučková Hana KOB ALFA Brno B 438041 80 Kč
ABM0361 Taslerová Tereza KOB ALFA Brno C 2081393 80 Kč
4.70 km, 170 m, 15 kontrol
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJI0051 Foltýnová Eva OK Jihlava A 7205966 80 Kč
TZL0151 Rosíková Alžběta Marie SKOB Zlín C 8610 80 Kč
TZL0051 Nešporová Alžběta SKOB Zlín A 7200901 80 Kč
SJH0252 Blažková Kateřina SJH Jindřichův Hradec A 8636796 80 Kč
TZL0058 Kundratová Lucie SKOB Zlín B 7203458 80 Kč
6.10 km, 210 m, 20 kontrol
Rank. koef.: 1.02
(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHT8651 Binková Jana OOB SK Chrast C 52312 80 Kč
CHT9254 Ondráčková Lucie OOB SK Chrast C 53127 80 Kč
CTB9451 Voborníková Alena SK OB Chotěboř E 2081369 80 Kč
ADA8880 Matulová Lucie OOB Spartak Adamov C 2042533 80 Kč
TTR8551 Křížová Lenka OOB Třebíč C 515158 80 Kč
JHB8951 Culková Hana TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 7300467 80 Kč
RBK9999 Matušková Jana SK Radioklub Blansko B 8662330 80 Kč
LBM8651 Štěpánková Petra TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 2121006 80 Kč
TBM7374 Ptáčková Veronika KOS TJ Tesla Brno C 2083378 80 Kč
CHT6655 Bulvová Hana OOB SK Chrast C 8700 80 Kč
CTB9452 Benešová Jana SK OB Chotěboř C 8656518 80 Kč
VBM9353 Chmelíková Zuzana VSK Mendelu Brno C 361990 80 Kč
VBM7751 Fučíková Hana VSK Mendelu Brno C 1775519 80 Kč
RBK9252 Pekárková Monika SK Radioklub Blansko C 7260027 80 Kč
RUZ8051 Polednová Hana TJ Růžená C 7208083 80 Kč
ZBM8379 Křístková Veronika SK Žabovřesky Brno C 52865 80 Kč
ZBM8954 Hendrychová Zuzana SK Žabovřesky Brno C 416329 80 Kč
ZBM9757 Odehnalová Tereza SK Žabovřesky Brno R 8660420 80 Kč
CHT8052 Zoulíková Iveta OOB SK Chrast C 7207872 80 Kč
4.00 km, 160 m, 12 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJI9851 Petráčková Kristýna OK Jihlava B 336763 80 Kč
CHA8350 Prokšová Blanka OK Chrastava C 4128 80 Kč
CHT9751 Moravčíková Hana OOB SK Chrast C 2109708 80 Kč
LBM7751 Tomanová Veronika TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 219277 80 Kč
SJI9854 Vacková Anna OK Jihlava C 336765 80 Kč
TTR8151 Sobotková Lenka OOB Třebíč C 52159 80 Kč
ZBM9156 Hrušková Kristýna SK Žabovřesky Brno C 416101 80 Kč
ZBM9959 Hrbáčková Markéta SK Žabovřesky Brno C 2094517 80 Kč
SJH9853 Dundáčková Julie SJH Jindřichův Hradec C 420443 80 Kč
4.90 km, 195 m, 17 kontrol
(36)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM7658 Klíčová Kateřina KOS TJ Tesla Brno C 2083409 80 Kč
TBM7991 Malá Alice KOS TJ Tesla Brno C 53228 80 Kč
LBM7362 Korpasová Ivana TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 1409879 80 Kč
TBM7659 Čechová Marcela KOS TJ Tesla Brno C 2061854 80 Kč
TBM7467 Grycová Petra KOS TJ Tesla Brno C 230679 80 Kč
GIG7750 Linhartová Martina GIGANT Orienteering C 52690 80 Kč
TBM7372 Ryglová Kateřina KOS TJ Tesla Brno C 53227 80 Kč
SJI7550 Jindřichová Lenka OK Jihlava C 2111801 80 Kč
OSN7850 Dvořáčková Jana SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 52230 0 Kč
TTR7452 Cíchová Pavlína OOB Třebíč C 2092365 80 Kč
TTR7551 Palátová Lenka OOB Třebíč C 4673 80 Kč
CHT8053 Korecká Lenka OOB SK Chrast C 51924 80 Kč
CTB8051 Klusáčková Lenka SK OB Chotěboř C 232874 80 Kč
LCE8253 Slámová Alena OOB TJ Slovan Luhačovice C 80 Kč
UBM7451 Čelechovská Zora MENISKOS Brno C 1410001 80 Kč
SJH7550 Blažková Markéta SJH Jindřichův Hradec C 2067998 80 Kč
SJH7652 Potužníková Eva SJH Jindřichův Hradec C 2113481 80 Kč
VBM7079 Hiršová Marcela VSK Mendelu Brno C 7201756 80 Kč
VBM6555 Jemelíková Lada VSK Mendelu Brno C 53489 80 Kč
TTR7251 Nešporová Marie OOB Třebíč C 52242 80 Kč
ADA7454 Strýčková Monika OOB Spartak Adamov C 2073658 80 Kč
JZL7850 Chromčáková Jitka TJ Jižní svahy Zlín C 53802 80 Kč
ZBM6251 Hrušková Lenka SK Žabovřesky Brno C 49398 80 Kč
ZBM7353 Firešová Andrea SK Žabovřesky Brno C 1111097 80 Kč
ZBM7550 Finstrlová Alena SK Žabovřesky Brno C 2087665 80 Kč
ZBM7551 Urbánková Lenka SK Žabovřesky Brno C 2051480 80 Kč
ZBM7651 Cicvárková Lucie SK Žabovřesky Brno C 2067937 80 Kč
ZBM7655 Tachovská Kamila SK Žabovřesky Brno C 2094550 80 Kč
ABM6654 Obrátilová Naďa KOB ALFA Brno C 219257 80 Kč
ABM6854 Mokrá Regina KOB ALFA Brno C 232740 80 Kč
TBM7761 Doušková Klára KOS TJ Tesla Brno C 2067214 80 Kč
CHA8251 Slavíková Jana OK Chrastava C 4129 80 Kč
LCE7451 Vavrysová Lenka OOB TJ Slovan Luhačovice C 8636196 80 Kč
ABM7451 Radová Martina KOB ALFA Brno C 8010 80 Kč
TBM7654 Štěpánková Kateřina KOS TJ Tesla Brno C 2049566 80 Kč
TBM7652 La Carbonara Hana KOS TJ Tesla Brno C 515049 160 Kč
4.20 km, 150 m, 16 kontrol
(37)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM7060 Doušková Vlasta KOS TJ Tesla Brno C 2067215 80 Kč
TBM7275 Kubáňová Jana KOS TJ Tesla Brno C 7204525 80 Kč
BZR6951 Čechová Zuzana Bratrstvo Ždárských vrchů C 980334 80 Kč
CTB6851 Voborníková Eva SK OB Chotěboř C 2080977 80 Kč
PZR7352 Suková Renata UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 410374 80 Kč
TBM7152 Zajíčková Lenka KOS TJ Tesla Brno C 446329 80 Kč
LBM6460 Matyášová Lenka TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52093 80 Kč
TBM7071 Miková Iva KOS TJ Tesla Brno C 53270 80 Kč
TBM6653 Lukášová Lenka KOS TJ Tesla Brno C 53288 80 Kč
TZL6351 Koláriková Irena SKOB Zlín C 53837 80 Kč
KVS7351 Sedláčková Dagmar SKOB Kobra Vsetín C 416092 80 Kč
SJI7150 Rachůnková Markéta OK Jihlava C 2102817 80 Kč
SJI6751 Foltýnová Lenka OK Jihlava C 2080979 80 Kč
OSN6654 Wurzelová Dana SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 8006654 80 Kč
SJI6051 Hrstková Dana OK Jihlava C 7209360 80 Kč
TBM7258 Hlaváčová Šárka KOS TJ Tesla Brno C 49656 80 Kč
TBM7371 Schwabová Kateřina KOS TJ Tesla Brno C 7204507 80 Kč
LCE6461 Ferdusová Eva OOB TJ Slovan Luhačovice C 52694 80 Kč
LCE6569 Hubáčková Dagmar OOB TJ Slovan Luhačovice C 889302 80 Kč
LCE5852 Vlažná Mirka OOB TJ Slovan Luhačovice C 52698 80 Kč
VIC7055 Sadílková Lenka OB Vizovice C 416050 80 Kč
SJH7051 Benešová Iva SJH Jindřichův Hradec C 9101672 80 Kč
SJH6451 Tichá Jana SJH Jindřichův Hradec C 51925 80 Kč
VBM5754 Dokoupilová Zuzana VSK Mendelu Brno C 53306 80 Kč
VBM5655 Potěšilová Vladimíra VSK Mendelu Brno C 53238 80 Kč
PZR6969 Nechutová Alena UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 2075659 80 Kč
TZL7350 Kundratová Jana SKOB Zlín C 7209278 80 Kč
KVS6551 Maliňáková Eva SKOB Kobra Vsetín C 887151 80 Kč
OSN7356 Janíčková Jitka SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 53603 80 Kč
PZR7070 Poláčková Bohuslava UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 2052393 80 Kč
TBM7377 Ehlová Pavla KOS TJ Tesla Brno C 52037 80 Kč
ABM6664 Suchá Helena KOB ALFA Brno C 49673 80 Kč
ABM6666 Tomanová Elena KOB ALFA Brno C 2075673 80 Kč
ABM7052 Odehnalová Kamila KOB ALFA Brno C 332950 80 Kč
ABM7054 Otrusinová Helena KOB ALFA Brno C 52057 80 Kč
TBM7260 Fuchsová Marcela KOS TJ Tesla Brno C 2067207 80 Kč
TZL6566 Schäferová Jana SKOB Zlín C 52342 80 Kč
3.10 km, 80 m, 13 kontrol
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PZR5654 Rosecká Alena UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 7205030 80 Kč
LBM5558 Salajková Věra TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 2113045 80 Kč
TZL6262 Krejčíková Monika SKOB Zlín C 8260628 80 Kč
BZR6051 Rajnošková Marie Bratrstvo Ždárských vrchů C 301392 80 Kč
KVS5651 Trávníčková Jitka SKOB Kobra Vsetín C 2021856 80 Kč
TBM5451 Eremiášová Jana KOS TJ Tesla Brno C 52361 80 Kč
TTR6151 Syslová Iva OOB Třebíč C 52237 80 Kč
TTR6152 Klusáčková Jitka OOB Třebíč C 303944 80 Kč
ZBM5582 Kabáthová Jitka SK Žabovřesky Brno C 232005 80 Kč
ZBM5662 Janotová Dobra SK Žabovřesky Brno C 886279 80 Kč
TZL5954 Žaludková Miroslava SKOB Zlín C 53838 80 Kč
TZL5757 Jelínková Dagmar SKOB Zlín C 207823 80 Kč
3.00 km, 80 m, 12 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRT5350 Oulická Hana KOS Třešť C 2102564 80 Kč
TBM4451 Liščinská Eva KOS TJ Tesla Brno C 49660 80 Kč
SJI5252 Podhorská Věra OK Jihlava C 232900 80 Kč
TZL5254 Horynová Eva SKOB Zlín C 8930 80 Kč
TBM5351 Procházková Helena KOS TJ Tesla Brno C 301247 80 Kč
LBM4955 Tomanová Jana TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52055 80 Kč
TTR5351 Orálková Libuše OOB Třebíč C 52253 80 Kč
OTK5250 Volencová Ivana OOB TJ Jiskra Otrokovice C 2103245 80 Kč
3.00 km, 85 m, 9 kontrol
(33)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJI0900 Dočkal Matouš OK Jihlava C 2113416 40 Kč
PZR0800 Šimon Eduard UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 126 40 Kč
TBM0804 Hájek Štěpán KOS TJ Tesla Brno C 2103778 40 Kč
TTR0901 Prášil Šimon OOB Třebíč C 232322 40 Kč
SJI0801 Venhoda Lukáš OK Jihlava C 2103300 40 Kč
PZR0900 Libra Matyáš UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 220398 40 Kč
PZR0901 Vinopal Vojtěch UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 127 40 Kč
TZL0800 Pernička Martin SKOB Zlín C 7207055 40 Kč
TZL0806 Hozík Štěpán SKOB Zlín C 2113058 40 Kč
TZL0813 Linhart Jakub SKOB Zlín C 52688 40 Kč
TZL0814 Linhart Adam SKOB Zlín C 331259 40 Kč
SJI0901 Prášil Adam OK Jihlava C 52969 40 Kč
SJI0904 Jirků Ondřej OK Jihlava C 2125311 40 Kč
LBM0909 Toman Matěj TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52038 40 Kč
CTB0902 Klusáček Mikuláš SK OB Chotěboř C 2111816 40 Kč
SJH0803 Parkan Tomáš SJH Jindřichův Hradec C 331244 40 Kč
RUZ0902 Hofhanzl Antonín TJ Růžená C 2801030 40 Kč
SJI0905 Černý Petr OK Jihlava C 2129213 40 Kč
TZL0810 Pavlík Adam SKOB Zlín C 08602 40 Kč
TBM0834 Pospíšil Daniel KOS TJ Tesla Brno 2083394 40 Kč
ZBM0801 Cicvárek Martin SK Žabovřesky Brno C 2067254 40 Kč
ZBM0805 Saitl David SK Žabovřesky Brno C 2103687 40 Kč
ZBM0808 Zřídkaveselý Martin SK Žabovřesky Brno C 8660444 40 Kč
ZBM0907 Mynář Petr SK Žabovřesky Brno C 114 40 Kč
TBM0904 Doušek Vilém KOS TJ Tesla Brno C 2067212 40 Kč
RBK0801 Ježek David SK Radioklub Blansko C 2103681 40 Kč
TBM0902 Mikula Marek KOS TJ Tesla Brno C 2127861 40 Kč
LBM0801 Eliášek Patrik TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 2112754 40 Kč
CHT0801 Vítek Vojtěch OOB SK Chrast C 682374 40 Kč
TZL0807 Přibík Martin SKOB Zlín C 2121130 40 Kč
TBM0809 Štěpánek Ondřej KOS TJ Tesla Brno C 2094544 40 Kč
TBM0801 La Carbonara Matteo KOS TJ Tesla Brno C 2083414 80 Kč
BBM0601 Fridrich Pavel BETA URSUS Orienteering 2117701 0 Kč
3.70 km, 75 m, 8 kontrol
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CTB1103 Novák Tobiáš SK OB Chotěboř C 2119198 40 Kč
TBM0910 Malý Matyáš KOS TJ Tesla Brno C 320128 40 Kč
TZL0900 Kusák Alexander SKOB Zlín C 53900 40 Kč
CHT1001 Kopecký Vojtěch OOB SK Chrast C 40 Kč
CHT0901 Škapa Jan OOB SK Chrast C 2111820 40 Kč
LCE0902 Plášek Lukáš OOB TJ Slovan Luhačovice C 40 Kč
SJH1001 Míchal Jakub SJH Jindřichův Hradec C 2079509 40 Kč
SJH1002 Kopenec Šimon SJH Jindřichův Hradec C 2088209 40 Kč
SJI1000 Emmer Matouš OK Jihlava C 2102779 40 Kč
RUZ0900 Fraj David TJ Růžená C 49887 40 Kč
RBK0802 Hájek Ondřej SK Radioklub Blansko C 2127542 40 Kč
JZL0900 Navrátil Daniel TJ Jižní svahy Zlín C 2070835 40 Kč
ZBM1100 Koča František SK Žabovřesky Brno C 2111735 40 Kč
3.30 km, 105 m, 10 kontrol
(39)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM0706 Račanský Jiří KOS TJ Tesla Brno C 2061842 40 Kč
CTB0601 Novák Matyáš SK OB Chotěboř B 2081396 40 Kč
PZR0701 Knap Jakub UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 2121882 40 Kč
PZR0504 Pařízek Petr UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 8706 40 Kč
TZL0601 Strakoš Ondřej SKOB Zlín B 7209291 40 Kč
TZL0602 Pernička Václav SKOB Zlín B 7207028 40 Kč
LBM0701 Salajka Michal TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52068 40 Kč
TBM0611 Čech Radan KOS TJ Tesla Brno C 53275 40 Kč
VIC0713 Vlček Tomáš OB Vizovice C 2116470 40 Kč
TZL0704 Mikláš Matěj SKOB Zlín C 2126258 40 Kč
SJI0702 Prášil Jakub OK Jihlava C 2127589 40 Kč
SJI0600 Jirků František OK Jihlava B 52966 40 Kč
SJI0602 Rachůnek Stanislav OK Jihlava C 446402 40 Kč
CHT0701 Dejnožka Matěj OOB SK Chrast C 2115711 40 Kč
TBM0717 Ptáček Jonáš KOS TJ Tesla Brno B 232730 40 Kč
TTR0601 Palát Přemek OOB Třebíč C 2084938 40 Kč
TZL0705 Truneček Jakub SKOB Zlín C 53367 40 Kč
TBM0613 Hanousek Prokop KOS TJ Tesla Brno B 2083417 40 Kč
TBM0710 Schwab Filip KOS TJ Tesla Brno C 7210817 40 Kč
TBM0707 Urválek Jan KOS TJ Tesla Brno C 410702 40 Kč
LCE0702 Hájek Radim OOB TJ Slovan Luhačovice C 253366 40 Kč
LCE0602 Káňa Jindřich OOB TJ Slovan Luhačovice C 416054 40 Kč
LCE0604 Křapa Štěpán OOB TJ Slovan Luhačovice C 40 Kč
LCE0603 Veselka Matěj OOB TJ Slovan Luhačovice C 40 Kč
TBM0621 Vedra Tobiáš KOS TJ Tesla Brno C 446444 40 Kč
TBM0629 Mudrák Daniel KOS TJ Tesla Brno B 232377 40 Kč
TZL0700 Kundrata Vít SKOB Zlín B 53360 40 Kč
RBK0601 Faggianelli Pavel SK Radioklub Blansko C 2127596 40 Kč
ZBM0601 Cicvárek Radim SK Žabovřesky Brno C 2051515 40 Kč
ZBM0602 Koča Vojtěch SK Žabovřesky Brno B 2051511 40 Kč
ZBM0603 Lasota Jan SK Žabovřesky Brno C 2067241 40 Kč
ZBM0706 Marek Filip SK Žabovřesky Brno C 2092361 40 Kč
ZBM0712 Komenda Jakub SK Žabovřesky Brno C 2051534 40 Kč
CTB0602 Kocourek Jiří SK OB Chotěboř C 2118475 40 Kč
TBM0603 Fuchs Marek KOS TJ Tesla Brno C 2067206 40 Kč
TZL0605 Márton Lukáš SKOB Zlín C 2121127 40 Kč
LCE0701 Skýba Jakub Jan OOB TJ Slovan Luhačovice C 2075691 40 Kč
RBK0606 Brosch Ondřej SK Radioklub Blansko B 2061789 40 Kč
TBM0607 Štěpánek Jan KOS TJ Tesla Brno B 2090860 40 Kč
4.10 km, 150 m, 12 kontrol
(47)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BBM0502 Dvořák Jakub BETA URSUS Orienteering C 2085655 0 Kč
SJI0505 Venhauer Vojtěch OK Jihlava B 2125372 40 Kč
SJI0500 Vítek Matěj OK Jihlava B 2061841 40 Kč
TBM0401 Doušek Tomáš KOS TJ Tesla Brno A 7207618 40 Kč
TTR0501 Prášil Tomáš OOB Třebíč B 51771 40 Kč
CTB0502 Novák Tadeáš SK OB Chotěboř C 2120621 40 Kč
ADA0500 Odehnal Tomáš OOB Spartak Adamov B 2053552 40 Kč
PZR0011 Pařízek Jan UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 8699 40 Kč
TZL0505 Vaněk Bořek SKOB Zlín B 2113077 40 Kč
TBM0406 Gryc Ondřej KOS TJ Tesla Brno A 888648 40 Kč
TZL0507 Palas Jan SKOB Zlín C 49895 40 Kč
SJI0401 Orany Vojtěch OK Jihlava B 2126366 40 Kč
OSN0505 Dvořáček Tomáš SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 2011898 0 Kč
OSN0500 Pejchal Josef SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 232029 40 Kč
TTR0401 Cícha Václav OOB Třebíč C 2092373 40 Kč
CHT0502 Šíma Matěj OOB SK Chrast C 2127613 40 Kč
CHT0401 Hybeš Michal OOB SK Chrast C 336711 40 Kč
TZL0401 Eichler Vít SKOB Zlín B 7209282 40 Kč
LCE0501 Hrbáček Filip OOB TJ Slovan Luhačovice C 416072 40 Kč
LCE0402 Humeník David OOB TJ Slovan Luhačovice C 2116500 40 Kč
LCE0503 Kovařík Šimon OOB TJ Slovan Luhačovice C 416067 40 Kč
LCE0502 Sláma Šimon OOB TJ Slovan Luhačovice B 2080838 40 Kč
TBM0404 Ehl Ondřej KOS TJ Tesla Brno A 8654918 40 Kč
SJH0401 Dundáček Karel SJH Jindřichův Hradec B 420435 40 Kč
SJH0504 Potužník Viktor SJH Jindřichův Hradec C 2096259 40 Kč
SJH0505 Nouza Michal SJH Jindřichův Hradec B 2113419 40 Kč
RUZ0400 Gregor Jáchym TJ Růžená B 2087716 40 Kč
TTR0502 Nešpor Jiří OOB Třebíč B 52248 40 Kč
ADA0503 Strýček Jan OOB Spartak Adamov B 2073679 40 Kč
PZR0401 Splítek Petr UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 7209358 40 Kč
ZBM0400 Racek Josef SK Žabovřesky Brno C 104 40 Kč
ZBM0405 Zelený Vladan SK Žabovřesky Brno C 2051518 40 Kč
ZBM0409 Štěrbák Josef SK Žabovřesky Brno B 2087662 40 Kč
ZBM0410 Marek Vojtěch SK Žabovřesky Brno B 9201067 40 Kč
ZBM0502 Tachovský Jáchym SK Žabovřesky Brno C 1403435 40 Kč
ZBM0505 Zřídkaveselý Adam SK Žabovřesky Brno B 8660411 40 Kč
ZBM0509 Baše Matěj SK Žabovřesky Brno C 2092394 40 Kč
RBK0402 Fousek Matěj SK Radioklub Blansko C 1413719 40 Kč
RBK0403 Fousek Vojtěch SK Radioklub Blansko B 1414504 40 Kč
BBM0503 Martinkovič Šimon BETA URSUS Orienteering C 2112721 0 Kč
RBK0405 Ježek Filip SK Radioklub Blansko B 2103684 40 Kč
TZL0508 Mikšík Michael SKOB Zlín C 8601 40 Kč
ABM0404 Rada Štěpán KOB ALFA Brno B 420418 40 Kč
TBM0503 Račanský Jakub KOS TJ Tesla Brno B 2126246 40 Kč
LBM0500 Kycl Michal TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52047 40 Kč
LBM0501 Kycl Ondřej TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52082 40 Kč
RBK0404 Hanousek Matěj SK Radioklub Blansko B 301286 40 Kč
4.70 km, 170 m, 15 kontrol
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJI0301 Venhoda Matěj OK Jihlava B 2126352 80 Kč
PZR0205 Sitař Miroslav UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 232348 80 Kč
OSN0303 Dvořáček Jakub SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 53173 0 Kč
OSN0301 Chrást Lukáš SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 52000 80 Kč
TTR0201 Palát Bohuslav OOB Třebíč B 4538 80 Kč
TTR0305 Novotný Tomáš OOB Třebíč C 2115144 80 Kč
TTR0203 Novotný Vojtěch OOB Třebíč C 2115149 80 Kč
PZR0202 Kopecký Jan UNITOP SKP Žďár nad Sázavou B 2087700 80 Kč
LCE0306 Hájek Petr OOB TJ Slovan Luhačovice B 416071 80 Kč
UBM0202 Čelechovský Matěj MENISKOS Brno B 2049604 80 Kč
TZL0202 Bartík Filip SKOB Zlín B 2091549 80 Kč
ZBM0208 Tachovský Matyáš SK Žabovřesky Brno B 1403423 80 Kč
ABM0307 Palát Tomáš KOB ALFA Brno B 332962 80 Kč
SKM0201 Blank Noah KOB Směr Kroměříž B 436930 80 Kč
UBM0302 Račanský Jan MENISKOS Brno C 2126242 80 Kč
UBM0303 Rajnoha Tomáš MENISKOS Brno C 2049608 80 Kč
LBM0300 Kycl Lukáš TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52042 80 Kč
5.70 km, 200 m, 16 kontrol
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TTR0102 Cícha Matěj OOB Třebíč B 2800321 80 Kč
SJH0001 Veselý Vojtěch SJH Jindřichův Hradec B 442888 80 Kč
SJH0002 Nosek Jakub SJH Jindřichův Hradec B 331357 80 Kč
PZR0102 Poláček Tomáš UNITOP SKP Žďár nad Sázavou B 2052352 80 Kč
TTR0101 Nešpor Jan OOB Třebíč B 7300192 80 Kč
ZBM0200 Coufal Jáchym SK Žabovřesky Brno A 8660432 80 Kč
OSN0201 Mareček Šimon SK Orientační sporty Nové Město na Moravě A 8000543 80 Kč
8.40 km, 290 m, 26 kontrol
Rank. koef.: 1.02
(45)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TTR8201 Kříž Lukáš OOB Třebíč C 515159 80 Kč
SJI9702 Frýba Dominik OK Jihlava C 7200599 80 Kč
PZR8814 Hladílek Jan UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 49824 80 Kč
SJI7313 Prášil Marek OK Jihlava R 500580 80 Kč
SJI7104 Venhoda Milan OK Jihlava C 7206548 80 Kč
CTB7001 Novák Pavel SK OB Chotěboř C 7260014 80 Kč
PZR8903 Novohradský Petr UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 53700 80 Kč
ADA8202 Matula Petr OOB Spartak Adamov C 2042531 80 Kč
JHB8607 Culka Josef TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 7300171 80 Kč
TBM7835 Čech Radovan KOS TJ Tesla Brno C 7210124 80 Kč
MBM8740 Zelinka Jiří O-mikron C 232019 80 Kč
TZL9003 Kolárik Jan SKOB Zlín C 7209283 80 Kč
CHT7301 Chaloupka Martin OOB SK Chrast C 52333 80 Kč
TBM7120 Ptáček Ondřej KOS TJ Tesla Brno C 2083358 80 Kč
CHT7500 Klvaňa Milan OOB SK Chrast C 53145 80 Kč
LCE8901 Vlažný Jan OOB TJ Slovan Luhačovice C 52707 80 Kč
LCE0012 Zentrich Dušan OOB TJ Slovan Luhačovice A 2082929 80 Kč
VIC6901 Sadílek Martin OB Vizovice C 52293 80 Kč
VIC9601 Sadílek Jan OB Vizovice C 53126 80 Kč
SJH7702 Komárek Arnošt SJH Jindřichův Hradec C 8662283 80 Kč
SJH9300 Nouza Petr ml. SJH Jindřichův Hradec C 2079508 80 Kč
VBM7246 Fučík Karel VSK Mendelu Brno C 720921 80 Kč
SJI9602 Vacek Vojtěch OK Jihlava C 7200366 80 Kč
VBM8103 Mazal Zdeněk VSK Mendelu Brno C 7207858 80 Kč
SJI0001 Čech Petr OK Jihlava A 8656540 80 Kč
VBM7401 Kořan Pavel VSK Mendelu Brno C 889316 80 Kč
ZBM7207 Zřídkaveselý Libor SK Žabovřesky Brno C 8660433 80 Kč
ZBM8309 Chvátal Lukáš SK Žabovřesky Brno C 348120 80 Kč
ZBM8411 Liščinský Tomáš SK Žabovřesky Brno C 2103680 80 Kč
ZBM8418 Hrazdil Jiří SK Žabovřesky Brno C 8660449 80 Kč
ZBM8511 Drábek Jan SK Žabovřesky Brno C 8660410 80 Kč
ZBM9503 Jordanov Alexandr SK Žabovřesky Brno C 8660419 80 Kč
ABM7415 Palát Petr KOB ALFA Brno C 52056 80 Kč
ABM9210 Otrusina Jan KOB ALFA Brno C 7209784 80 Kč
ABM9211 Novotný Ondřej KOB ALFA Brno C 7003038 80 Kč
ABM9901 Florián Vojtěch KOB ALFA Brno A 438043 80 Kč
TZL8503 Pavlas Radek SKOB Zlín C 2121126 80 Kč
ZBM9902 Komenda Jan SK Žabovřesky Brno A 8660415 80 Kč
SSU9303 Schuster Marek SK Severka Šumperk E 995871 80 Kč
SJI9902 Šenkýř Matěj OK Jihlava A 2045309 80 Kč
CHC9701 Semrád Ladislav K.O.B. Choceň R 8053577 80 Kč
CHT7501 Vítek Pavel OOB SK Chrast C 51999 80 Kč
TZL8808 Zbranek Roman SKOB Zlín R 8422248 80 Kč
PHK7605 Kadeřávek Petr OK 99 Hradec Králové C 9399 80 Kč
CHT8510 Kopáček Jan OOB SK Chrast C 7201807 160 Kč
4.70 km, 170 m, 15 kontrol
Rank. koef.: 1.02
(27)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM5711 Minařík Luboš KOS TJ Tesla Brno C 53235 80 Kč
TBM8603 Kavan Tomáš KOS TJ Tesla Brno C 8644875 80 Kč
8CX8800 Karlík Jan Neregistrovaní - Karlík 49667 80 Kč
SCP7201 Podivínský Tomáš OK Sparta Praha C 51557 80 Kč
PZR7905 Vinopal Tomáš UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 52970 80 Kč
TTR7901 Věžník Roman OOB Třebíč C 7205015 80 Kč
TZL5704 Krejčík Zbyněk SKOB Zlín C 8071221 80 Kč
TZL5806 Lanc Marian SKOB Zlín C 53897 80 Kč
LBM7517 Toman Ondřej TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52017 80 Kč
SJH9902 Kubák Martin ml. SJH Jindřichův Hradec C 336772 80 Kč
86Z8700 Kůra Josef Šnek Brno 232254 80 Kč
VBM8205 Otrusina David VSK Mendelu Brno C 682351 80 Kč
PZR7008 Sobotka Petr UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 53709 80 Kč
CHT9204 Pitra Martin OOB SK Chrast C 7210221 80 Kč
PZR7700 Splítek Václav UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 52608 80 Kč
ABM9409 Obrátil Štěpán KOB ALFA Brno C 886825 80 Kč
ABM9610 Theiner Lukáš KOB ALFA Brno C 438046 80 Kč
TZL7701 Vintr Radek SKOB Zlín C 52222 80 Kč
NNN1802 Novák Jakub Neregistrovaní 920682 80 Kč
TZL5102 Jelínek Vít SKOB Zlín C 7209285 80 Kč
PZR9202 Sitař Václav UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 2121887 80 Kč
SJI8100 Černý Petr OK Jihlava 2127647 80 Kč
23C9300 Sychra Marek TJ Papuchálci Brno 320139 80 Kč
23C9200 Pouzar Tomáš TJ Papuchálci Brno zapůjčit 120 Kč
VIC8931 Panovec Jan OB Vizovice C 8066608 80 Kč
RBK6602 Pekárek Aleš SK Radioklub Blansko C 4643 80 Kč
3MZ8000 Polách David Neregistrovani - Vlci zapůjčit 200 Kč
6.10 km, 250 m, 22 kontrol
(50)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM6747 Horký Tomáš KOS TJ Tesla Brno C 49659 80 Kč
6YC7400 Račanský Martin Neregistrovaní 2116189 80 Kč
TBM7511 Hájek Ondřej KOS TJ Tesla Brno C 53269 80 Kč
ADA7400 Odehnal Luděk OOB Spartak Adamov C 2053551 80 Kč
TZL7336 Pernička Petr SKOB Zlín C 7207038 80 Kč
VIC7700 Vlček Jiří OB Vizovice C 2073733 80 Kč
SJI7415 Prášil Aleš OK Jihlava C 52152 80 Kč
SJI7311 Orany Tomáš OK Jihlava C 889294 80 Kč
OSN7502 Dvořáček Jiří SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 52250 0 Kč
TTR7503 Cícha Radek OOB Třebíč C 2092381 80 Kč
CHT7901 Korecký Miroslav OOB SK Chrast C 301360 80 Kč
2JC7200 Komenda Kamil BYZMAG 995894 80 Kč
CTB7803 Klusáček Luděk SK OB Chotěboř C 232875 80 Kč
LCE7439 Škoda František OOB TJ Slovan Luhačovice C 2045222 80 Kč
LCE8103 Sláma Lumír OOB TJ Slovan Luhačovice C 2091534 80 Kč
SJH7402 Blažek Petr SJH Jindřichův Hradec C 2051486 80 Kč
SJH7101 Veselý Oldřich SJH Jindřichův Hradec C 442847 80 Kč
SJH7802 Míchal Jiří SJH Jindřichův Hradec C 2096231 80 Kč
SJH7705 Potužník Martin SJH Jindřichův Hradec C 2113492 80 Kč
CTB7602 Běloušek Pavel SK OB Chotěboř C 2118480 80 Kč
TBM7319 Sedlář Petr KOS TJ Tesla Brno C 410254 80 Kč
SJI7823 Prošek Michal OK Jihlava C 888644 80 Kč
TZL6401 Vrubel Karel SKOB Zlín C 53143 80 Kč
RUZ7500 Gregor Petr TJ Růžená C 2088726 80 Kč
RUZ7300 Hofhanzl Abrahám TJ Růžená C 2800340 80 Kč
RUZ8001 Poledna Miroslav TJ Růžená 53500 80 Kč
65X6700 Auermüller Vít Laněk 2088711 80 Kč
RBK7901 Procházka Jan SK Radioklub Blansko C 2127597 80 Kč
STA7701 Doležel Tomáš OK Střelka C 05296 80 Kč
SBK7207 Sluka Miroslav KOB START Blansko, z. s. C 53214 80 Kč
ZBM6700 Coufal Svatoš SK Žabovřesky Brno C 1396843 80 Kč
ZBM7201 Kyncl Tomáš SK Žabovřesky Brno C 8660405 80 Kč
ZBM7402 Baše Tomáš SK Žabovřesky Brno C 2103686 80 Kč
ZBM7504 Cicvárek Ivo SK Žabovřesky Brno C 2051489 80 Kč
ZBM7705 Beránek Miroslav SK Žabovřesky Brno C 2111737 80 Kč
ZBM8206 Koča Jaroslav SK Žabovřesky Brno C 301217 80 Kč
ZBM8208 Stehlík Miroslav SK Žabovřesky Brno C 8009153 80 Kč
RBK7801 Fousek Martin SK Radioklub Blansko C 1413717 80 Kč
ABM6611 Mokrý Jan KOB ALFA Brno C 232736 80 Kč
ABM7105 Tasler David KOB ALFA Brno C 2116480 80 Kč
TBM7911 Doušek Robert KOS TJ Tesla Brno C 2067213 80 Kč
RBK7201 Ježek Petr SK Radioklub Blansko C 7300188 80 Kč
SKM7000 Vlček Roman KOB Směr Kroměříž C 7200330 80 Kč
RBK7111 Brosch Petr SK Radioklub Blansko C 2061849 80 Kč
TBM7400 Dušek Vladimír KOS TJ Tesla Brno C 2083369 80 Kč
ADA7512 Procházka Jiří OOB Spartak Adamov C 49864 80 Kč
UBM7104 Rajnoha Miroslav MENISKOS Brno C 515472 80 Kč
KRN8100 Hrouza Jan KOS TJ Lokomotiva Krnov C 8654914 80 Kč
ZBM7704 Rotek Pavel SK Žabovřesky Brno C 2103682 80 Kč
TBM7337 La Carbonara Claudio KOS TJ Tesla Brno C 2083415 160 Kč
5.30 km, 225 m, 19 kontrol
(43)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJI6301 Petráček Aleš OK Jihlava C 53631 80 Kč
TZL4902 Jelínek Petr SKOB Zlín C 7300470 80 Kč
PZR6701 Suk Marek UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 410394 80 Kč
OTK6910 Kunz Petr OOB TJ Jiskra Otrokovice C 52344 80 Kč
TZL6345 Strakoš Bohumil SKOB Zlín C 2113089 80 Kč
61Z7100 Kraus Martin KOB RA 2092384 80 Kč
LBM6113 Korpas Jaroslav TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 1409878 80 Kč
PZR6106 Skryja Bořivoj UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 232492 80 Kč
TBM6709 Gryc Jan KOS TJ Tesla Brno C 53233 80 Kč
TBM6801 Mika Ladislav KOS TJ Tesla Brno C 301281 80 Kč
SJI5901 Zeman Jaroslav OK Jihlava C 52337 80 Kč
SJI6115 Kaňák Petr OK Jihlava C 7003047 80 Kč
SJI6801 Rachůnek Stanislav OK Jihlava C 219258 80 Kč
TZL5402 Slováček Rudolf SKOB Zlín C 2070844 80 Kč
OSN6005 Wurzel Břetislav SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 8006005 80 Kč
5CZ7300 Novotný Petr Dukla Blansko 2067992 80 Kč
OSN6600 Kovačič Marek SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 53428 80 Kč
SJI6002 Kopecký Zdeněk OK Jihlava C 52360 80 Kč
SJI6901 Vacek Milan OK Jihlava C 219243 80 Kč
TBM6107 Urválek Jiří KOS TJ Tesla Brno C 53296 80 Kč
TTR6202 Sysel Svatobor OOB Třebíč C 52235 80 Kč
LCE6118 Plášek Martin OOB TJ Slovan Luhačovice C 52702 80 Kč
SJH6801 Parkan Jiří SJH Jindřichův Hradec C 51140 80 Kč
SJH6902 Dundáček Milan SJH Jindřichův Hradec C 336790 80 Kč
SJH6501 Nouza Petr SJH Jindřichův Hradec C 2079498 80 Kč
SJH7001 Beneš Jan SJH Jindřichův Hradec C 8651725 80 Kč
SJH6401 Tichý Martin SJH Jindřichův Hradec C 51929 80 Kč
PZR7007 Nechuta Milan UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 49811 80 Kč
3RX7000 Pánek Tomáš SKOB Zlín zapůjčit 120 Kč
TBM6900 Mudrák Pavel KOS TJ Tesla Brno C 52680 80 Kč
OTK7101 Zentrich David OOB TJ Jiskra Otrokovice C 53323 80 Kč
MFP6401 Suk Jiří Matfyz Praha C 515016 80 Kč
RBK6120 Jalový Vlastimil SK Radioklub Blansko C 49900 80 Kč
ZBM7302 Zelený Pavel SK Žabovřesky Brno C 8660434 80 Kč
ABM6502 Obrátil Miroslav KOB ALFA Brno C 361974 80 Kč
ABM6707 Adámek Libor KOB ALFA Brno C 207849 80 Kč
ABM7100 Polouček Pavel KOB ALFA Brno C 438042 80 Kč
ABM7124 Svoboda Petr KOB ALFA Brno C 49694 80 Kč
ABM7210 Kurečka Robert KOB ALFA Brno C 2060216 80 Kč
TZL6301 Galík Svatopluk SKOB Zlín C 53369 80 Kč
SJH6901 Kubičko Petr SJH Jindřichův Hradec C 51141 80 Kč
PBM7301 Kheil Radim TJ Spartak 1. Brněnská C 2131192 80 Kč
25H7100 Tornai Szabolcs (HUN) Tabáni Spartacus 9127807 80 Kč
4.50 km, 175 m, 18 kontrol
(30)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
HLV4801 Peška Antonín KČT - OB Holešov C 416088 80 Kč
CHT5101 Zlesák Milan OOB SK Chrast C 51951 80 Kč
OTK4601 Šidla Antonín OOB TJ Jiskra Otrokovice C 433083 80 Kč
BZR6301 Rajnošek Zdeněk Bratrstvo Ždárských vrchů C 52963 80 Kč
TUV4601 Gurka Jiří SOK TJ Turnov C 7770011 80 Kč
TTR5401 Koudelný Jiří OOB Třebíč C 52251 80 Kč
KVS5301 Hrbas Vladimír SKOB Kobra Vsetín C 2021858 80 Kč
KVS5904 Kaloč Vítězslav SKOB Kobra Vsetín C 2021853 80 Kč
KVS5501 Chalupa Tomáš SKOB Kobra Vsetín C 51530 80 Kč
CHT5301 Matras Jaroslav OOB SK Chrast C 51953 80 Kč
LBM5401 Štěpánek Jiří TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 2122244 80 Kč
PZR4417 Pospíšil Jaromír UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 51994 80 Kč
CHT5801 Štefec Jaroslav OOB SK Chrast C 52327 80 Kč
SJH5901 Nosek Vladimír SJH Jindřichův Hradec C 442873 80 Kč
VBM4410 Bauer Emil VSK Mendelu Brno C 2087637 80 Kč
VBM4806 Dokoupil Vladimír VSK Mendelu Brno C 53305 80 Kč
VBM6000 Hirš Libor VSK Mendelu Brno C 7201772 80 Kč
VBM5613 Potěšil Václav VSK Mendelu Brno C 53237 80 Kč
VBM6201 Pulec Pavel VSK Mendelu Brno C 515090 80 Kč
OTK5800 Tomášek Pavel OOB TJ Jiskra Otrokovice C 53807 80 Kč
PBM5303 Robotka Libor TJ Spartak 1. Brněnská C 7209359 80 Kč
RUZ5306 Kubálek Zdeněk TJ Růžená C 897365 80 Kč
OSN6025 Černík Zdeněk SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 8621390 80 Kč
TTR5601 Klusáček Martin OOB Třebíč C 2103756 80 Kč
TTR6101 Nešpor Jan OOB Třebíč C 995847 80 Kč
JZL5201 Chromčák František TJ Jižní svahy Zlín C 53801 80 Kč
65C5900 Fráňa Pavel SK Radiosport Bílovice nad Svitavou 2060222 80 Kč
SJI6000 Šenkýř Vladimír OK Jihlava C 2044881 80 Kč
ADA5505 Věžník Antonín OOB Spartak Adamov C 52712 80 Kč
ADA5111 Truhlář Karel OOB Spartak Adamov C 2032151 80 Kč
3.80 km, 120 m, 14 kontrol
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRT5100 Blecha Ladislav KOS Třešť C 51989 80 Kč
CHT4801 Starka František OOB SK Chrast C 51949 80 Kč
TZL3125 Valla Stanislav SKOB Zlín C 53321 80 Kč
TZL3613 Láznička Alois SKOB Zlín C 425533 80 Kč
TZL4801 Šmakal Pavel SKOB Zlín C 2049597 80 Kč
OTK5300 Polínek Jaroslav OOB TJ Jiskra Otrokovice C 2067305 80 Kč
TBM4907 Procházka Jan KOS TJ Tesla Brno C 320135 80 Kč
CHT4802 Vítek Josef OOB SK Chrast C 51948 80 Kč
CHT4701 Vodrážka Oldřich OOB SK Chrast C 52323 80 Kč
TBM4231 Dufek Jan KOS TJ Tesla Brno C 2083416 80 Kč
SJH4201 Gřunděl Ivan SJH Jindřichův Hradec C 9200531 80 Kč
ABM4902 Šnyrch František KOB ALFA Brno C 52521 80 Kč
3.70 km, 80 m, 7 kontrol
(49)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJI1201 Dočkal Prokop OK Jihlava C 2113497 40 Kč
TBM1201 Hájek Vojtěch KOS TJ Tesla Brno C 230663 40 Kč
TBM1001 Kubáň Patrik KOS TJ Tesla Brno C 232025 40 Kč
TBM1165 Malá Lucie KOS TJ Tesla Brno C 7204480 40 Kč
TTR1201 Kříž Jan OOB Třebíč C 2129231 40 Kč
TBM1372 Ptáčková Lucie KOS TJ Tesla Brno 53240 40 Kč
SBK1111 Kolařík Sebastián KOB START Blansko, z. s. C 49685 40 Kč
SBK0955 Kolaříková Sofie KOB START Blansko, z. s. C 49683 40 Kč
CHT1054 Korecká Eva OOB SK Chrast C 7207853 40 Kč
CHT1401 Korecký Radan OOB SK Chrast C 515504 40 Kč
CTB1152 Klusáčková Dorota SK OB Chotěboř C 2120639 40 Kč
TBM1188 Schwabová Barbora KOS TJ Tesla Brno C 53273 40 Kč
TBM1177 Urválková Anna KOS TJ Tesla Brno 51513 40 Kč
LCE1253 Slámová Emílie Inka OOB TJ Slovan Luhačovice C 40 Kč
LCE1112 Macka Sebastián OOB TJ Slovan Luhačovice C 52677 40 Kč
LCE1113 Škoda František OOB TJ Slovan Luhačovice C 2082902 40 Kč
lcexxxx Škoda Michal OOB TJ Slovan Luhačovice 40 Kč
SJH1550 Kubáková Laura SJH Jindřichův Hradec C 301356 40 Kč
SJH1103 Veselý Matyáš SJH Jindřichův Hradec C 361950 40 Kč
SJH1601 Míchal Jáchym SJH Jindřichův Hradec C zapůjčit 80 Kč
SJH1104 Nouza Vítek SJH Jindřichův Hradec C 40 Kč
CTB1202 Běloušek Matěj SK OB Chotěboř C 2113412 40 Kč
UBM1301 Janík Jan MENISKOS Brno C 361937 40 Kč
SJI1200 Emmer Tadeáš OK Jihlava 2127592 40 Kč
TBM1351 Vedrová Anika KOS TJ Tesla Brno C 2103788 40 Kč
TTR1152 Sobotková Karolína OOB Třebíč C 52244 40 Kč
TTR1401 Sobotka Ondřej OOB Třebíč C 52252 40 Kč
STA1151 Doleželová Jolana OK Střelka C 2116494 40 Kč
JZL1100 Navrátil Jáchym TJ Jižní svahy Zlín C 2070845 40 Kč
SBK1411 Sluka Matouš KOB START Blansko, z. s. 49655 40 Kč
ZBM0956 Beránková Julie SK Žabovřesky Brno C 2111731 40 Kč
ZBM1003 Kyncl Ondřej SK Žabovřesky Brno C 2115684 40 Kč
ZBM1303 Vaculín Vilém SK Žabovřesky Brno C 130 40 Kč
ZBM1452 Stehlíková Kateřina SK Žabovřesky Brno C 2104609 40 Kč
TZL1300 Vintr Otakar SKOB Zlín C 4635 40 Kč
NNN1801 Lasota Jakub Neregistrovaní zapůjčit 80 Kč
TTR1200 Polehla Maxmilián OOB Třebíč zapůjčit 80 Kč
TBM1114 Verner Jan KOS TJ Tesla Brno C 2083371 40 Kč
TBM1358 Doušková Daniela KOS TJ Tesla Brno C 2087676 40 Kč
RBK0752 Šujanová Berenika SK Radioklub Blansko C 2115693 40 Kč
SKM1150 Rytířová Denisa KOB Směr Kroměříž C 436932 40 Kč
UBM1002 Ondra Vít MENISKOS Brno C 2049609 40 Kč
UBM1651 Račanská Josefina MENISKOS Brno 2126231 40 Kč
RBK1151 Broschová Alžběta SK Radioklub Blansko C 2061781 40 Kč
LBM1101 Eliášek Jakub TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 2112765 40 Kč
KRN8383 Jiříčková Bětka KOS TJ Lokomotiva Krnov C 8654901 40 Kč
PHK1055 Šímová Julie OK 99 Hradec Králové C 253368 40 Kč
PHK1213 Šíma Filip OK 99 Hradec Králové C 553442 40 Kč
TBM1156 La Carbonara Noemi KOS TJ Tesla Brno C 416206 40 Kč
3.40 km, 90 m, 10 kontrol
(42)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PZR7951 Pařízková Kateřina UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 53149 80 Kč
PZR7701 Pařízek Miloš UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 2121884 80 Kč
AZL7474 Palasová Michaela SKOB ARIS Zlín C 49592 80 Kč
5GC8350 Vaculínová Hana Vaculi zapůjčit 120 Kč
OSN6850 Kovačičová Ivona SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 51991 80 Kč
TBM0051 Boučková Anna KOS TJ Tesla Brno B 2083423 80 Kč
TBM7282 Hanousková Boučková Daniela KOS TJ Tesla Brno 2081392 80 Kč
RBK7474 Matušková Kateřina SK Radioklub Blansko C 2111809 80 Kč
RBK7001 Matuška Pavel SK Radioklub Blansko C 2801035 80 Kč
SJH7052 Dundáčková Hana SJH Jindřichův Hradec C 442862 80 Kč
SJH7151 Nouzová Alena SJH Jindřichův Hradec C 2113478 80 Kč
CTB8053 Běloušková Ilona SK OB Chotěboř C 436415 80 Kč
9MX7050 Buráňová Hana BzB 2108870 80 Kč
UBM7852 Janíková Marie MENISKOS Brno C 361911 80 Kč
OTK7250 Bantová Martina OOB TJ Jiskra Otrokovice C 433089 80 Kč
LBM8801 Stejskal Ondřej TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52088 80 Kč
RUZ7502 Fraj Oldřich TJ Růžená C 232335 80 Kč
RUZ7950 Frajová Kamila TJ Růžená C 2111732 80 Kč
ADA7301 Provazník Dušan OOB Spartak Adamov 2127612 80 Kč
ADA6701 Strýček Jiří OOB Spartak Adamov C 2087717 80 Kč
KVS9752 Pospíšilová Magdaléna SKOB Kobra Vsetín C 53686 80 Kč
ZBM0711 Stehlík Vojtěch SK Žabovřesky Brno C 2122251 80 Kč
ZBM7303 Urbánek Petr SK Žabovřesky Brno C 2103688 80 Kč
ZBM7356 Beránková Šárka SK Žabovřesky Brno C 52454 80 Kč
4ZZ7300 Kurdiovsky Eduard Eda a Pavča zapůjčit 120 Kč
4ZZ7800 Kurdiovská Pavla Eda a Pavča zapůjčit 120 Kč
BBM0752 Martinkovičová Marika BETA URSUS Orienteering C 0 Kč
ABM7251 Poloučková Vilma KOB ALFA Brno C 219255 80 Kč
NNN1800 Lasota Marek Neregistrovaní 2087636 80 Kč
NNN7650 Pozlovská Iveta Neregistrovaní zapůjčit 120 Kč
TBM7101 Fuchs Jan KOS TJ Tesla Brno C 2067208 80 Kč
RBK7851 Šujanová Kateřina SK Radioklub Blansko C zapůjčit 120 Kč
UBM7754 Ondrová Barbora MENISKOS Brno C 2049603 80 Kč
TBM7009 Dobrovolný Vladimír KOS TJ Tesla Brno C 2083370 80 Kč
LBM7100 Kycl Miroslav TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52026 80 Kč
LBM7450 Kyclová Jitka TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52029 80 Kč
TZL6751 Lázničková Marcela SKOB Zlín C 9200524 80 Kč
RBK8351 Kubíková Soňa SK Radioklub Blansko C 2801246 80 Kč
NNN7350 Rosíková Lucie Neregistrovaní zapůjčit 120 Kč
5JZ9600 Borkovcová Lenka LeTom zapůjčit 120 Kč
5JZ8700 Voves Tomáš LeTom zapůjčit 120 Kč
BBM0551 Staňková Marika BETA URSUS Orienteering 2117702 0 Kč
celkem přihlášených: 687, vklad: 44160 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.