Logo

Přihlášky závodu: Rumcajsovy míle

Datum:
16.08.2019
Místo konání:
Zámostí-Blata
Pořadatel:
SJC - Sportcentrum Jičín
Kategorie:
D10     D10N     D12     D14     D16     D18     D21A     D21B     D21C     D35     D40     D45A     D45B     D50     D55     D60     D65     D70     H10     H10N     H12     H14     H16     H18     H21A     H21B     H21C     H35     H40     H45A     H45B     H50     H55     H60     H65     H70     H75     H80    
Nahrávám data...

D10

(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
PGP1051 Dlouhá JulieDlouhá Julie SK Praga C 2099494 Ne Ne Ne 450 Kč
OSN1050 Dvořáčková EvaDvořáčková Eva SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 53177 Ne Ne Ne 450 Kč
KNC0950 Havlová VeronikaHavlová Veronika Sokol Kostelec n. Č. l. C 420404 Ne Ne Ne 450 Kč
LPU0961 Macková GitaMacková Gita OK Lokomotiva Pardubice C 9654 Ne Ne Ne 450 Kč
TAP0954 Ryppelová AnnaRyppelová Anna KOB Tretra Praha C 2124784 Ne Ne Ne 450 Kč
PGP0955 Kubecová MarkétaKubecová Markéta SK Praga C 232246 Ne Ne Ne 450 Kč
PGP1052 Řepková AnnaŘepková Anna SK Praga C 2134299 Ne Ne Ne 450 Kč
PGP1050 Bartalošová AdaBartalošová Ada SK Praga C 2085003 Ne Ne Ne 450 Kč
CTB0951 Nováková Anna MarieNováková Anna Marie SK OB Chotěboř C 2081397 Ne Ne Ne 450 Kč
66P7605 Pabich HannaPabich Hanna (POL) UKS Azymut Pabianice 886698 Ne Ne Ne 450 Kč
LME0951 Berchová AnežkaBerchová Anežka SK Los Mělník C Ne Ne Ne 450 Kč
PGP0953 Hrušková TerezaHrušková Tereza SK Praga C 2125321 Ne Ne Ne 450 Kč
MLA1151 Fišáková LeonaFišáková Leona MLOK Mariánské Lázně C 2082925 Ne Ne Ne 450 Kč
LME1050 Vošlajerová MarieVošlajerová Marie SK Los Mělník C 2117418 Ne Ne Ne 450 Kč
VSP0950 Kučerová KateřinaKučerová Kateřina USK Praha C 1398983 Ne Ne Ne 450 Kč
TAP0953 Štěpánková EmmaŠtěpánková Emma KOB Tretra Praha C 2053563 Ne Ne Ne 450 Kč
SNA0951 Renská AdélaRenská Adéla TJ START Náchod C 2148124 Ne Ne Ne 450 Kč
SHK0954 Lapáčková ŠárkaLapáčková Šárka OK Slavia Hradec Králové C 2126271 Ne Ne Ne 450 Kč
TUR0952 Houžvičková KateřinaHoužvičková Kateřina OOB TJ Turnov C 2106736 Ne Ne Ne 550 Kč
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
TUV0999 Kvapilová KristýnaKvapilová Kristýna SOK TJ Turnov C 411591 Ne Ne Ne 450 Kč
DOR1250 Fialová KristýnaFialová Kristýna OK Dobříš C 2125352 Ne Ne Ne 450 Kč
MOV0951 Juřeníková EmaJuřeníková Ema SKOB Ostrava C 2045154 Ne Ne Ne 450 Kč
ODV1051 Truncová ZuzanaTruncová Zuzana TJ Aero Odolena Voda C 428285 Ne Ne Ne 450 Kč
ODV1052 Truncová ŠtěpánkaTruncová Štěpánka TJ Aero Odolena Voda C 428273 Ne Ne Ne 450 Kč
PHK1152 Horáková EliškaHoráková Eliška OK 99 Hradec Králové C 2099496 Ne Ne Ne 450 Kč
PGP1150 Hrušková GabrielaHrušková Gabriela SK Praga C 2125327 Ne Ne Ne 450 Kč
KVS1250 Štěpánková AdélaŠtěpánková Adéla SKOB Kobra Vsetín C 7062009 Ne Ne Ne 450 Kč
LPU1151 Stryková JohanaStryková Johana OK Lokomotiva Pardubice C 2045250 Ne Ne Ne 450 Kč
LPU1351 Stryková ZuzanaStryková Zuzana OK Lokomotiva Pardubice C 9298 Ne Ne Ne 450 Kč
STH1052 Kuříková MarkétaKuříková Markéta SK Studenec C 2116485 Ne Ne Ne 450 Kč
LBE0999 Schwarzová MartinaSchwarzová Martina TJ Lokomotiva Beroun 7080080 Ne Ne Ne 450 Kč
LBE1199 Schwarzová KatkaSchwarzová Katka TJ Lokomotiva Beroun 2112736 Ne Ne Ne 450 Kč

D12

(33)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
LCE0851 Michálková SabinaMichálková Sabina OOB TJ Slovan Luhačovice B 253362 Ne Ne Ne 450 Kč
DOR0851 Housková AdélaHousková Adéla OK Dobříš C 2050490 Ne Ne Ne 450 Kč
OSN0757 Dvořáčková JanaDvořáčková Jana SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 53158 Ne Ne Ne 450 Kč
KNC0750 Havlová TerezaHavlová Tereza Sokol Kostelec n. Č. l. C 420407 Ne Ne Ne 450 Kč
ZBM0854 Rotková VeronikaRotková Veronika SK Brno Žabovřesky B 2103674 Ne Ne Ne 450 Kč
TUR0853 Novotná KarolínaNovotná Karolína OOB TJ Turnov B 2095926 Ne Ne Ne 450 Kč
2DP0750 Łącka JuliaŁącka Julia (POL) WKS Slask Wroclaw 338298 Ne Ne Ne 450 Kč
LCE0854 Sedláčková KláraSedláčková Klára OOB TJ Slovan Luhačovice B 218971 Ne Ne Ne 450 Kč
MOV0751 Štětínská TerezaŠtětínská Tereza SKOB Ostrava B 8670475 Ne Ne Ne 450 Kč
ODV0851 Berná KláraBerná Klára TJ Aero Odolena Voda C 2143338 Ne Ne Ne 450 Kč
ODV0855 Matoušková SáraMatoušková Sára TJ Aero Odolena Voda C 52891 Ne Ne Ne 450 Kč
ODV0856 Syblíková RozarieSyblíková Rozarie TJ Aero Odolena Voda C 52893 Ne Ne Ne 450 Kč
PGP0751 Novotná BarboraNovotná Barbora SK Praga C Ne Ne Ne 450 Kč
PGP0750 Ptáčková HanaPtáčková Hana SK Praga B 51639 Ne Ne Ne 450 Kč
PGP0853 Bartalošová AnežkaBartalošová Anežka SK Praga B 2084992 Ne Ne Ne 450 Kč
PGP0855 Paldusová NelaPaldusová Nela SK Praga C 2111750 Ne Ne Ne 450 Kč
0090001 Zpletalová AdélaZpletalová Adéla 009 - MLA 07881 Ne Ne Ne 450 Kč
TAP0851 Šimůnková MichaelaŠimůnková Michaela KOB Tretra Praha B 7779755 Ne Ne Ne 450 Kč
STH0852 Hamáčková ŠárkaHamáčková Šárka SK Studenec C 2144170 Ne Ne Ne 450 Kč
TAP0854 Levrincová KláraLevrincová Klára KOB Tretra Praha C 2125374 Ne Ne Ne 450 Kč
3IP0850 Wolniewicz AgataWolniewicz Agata (POL) Wolniewicz zapůjčit Ne Ne Ne 450 Kč
43S0952 Brňáková DiankaBrňáková Dianka (SVK) Športový klub Sandberg 2049994 Ne Ne Ne 450 Kč
43S0750 Baloghová ZoraBaloghová Zora (SVK) Športový klub Sandberg 2028798 Ne Ne Ne 450 Kč
SHK0854 Lapáčková AnnaLapáčková Anna OK Slavia Hradec Králové C 2120662 Ne Ne Ne 450 Kč
VSP0855 Malečková PavlínaMalečková Pavlína USK Praha B 8000237 Ne Ne Ne 450 Kč
43S0851 Vorlíčková LuckaVorlíčková Lucka (SVK) Športový klub Sandberg 2049981 Ne Ne Ne 450 Kč
JIL0752 Klímová AnnaKlímová Anna OK Jilemnice C 2127633 Ne Ne Ne 450 Kč
TTR0852 Nešporová TerezieNešporová Terezie OOB Třebíč C 49689 Ne Ne Ne 450 Kč
JIL0751 Malá AnežkaMalá Anežka OK Jilemnice B 9099 Ne Ne Ne 450 Kč
KRN0757 Rychlá KarolínaRychlá Karolína KOS TJ Lokomotiva Krnov B 8654916 Ne Ne Ne 450 Kč
BOR0750 Lamačová BarboraLamačová Barbora OK Jiskra Nový Bor B 8421842 Ne Ne Ne 450 Kč
TUR0751 Houžvičková DanielaHoužvičková Daniela OOB TJ Turnov B 2106741 Ne Ne Ne 550 Kč
DKP0951 Mullis CarolinaMullis Carolina Oddíl OB Kotlářka B 2075697 Ne Ne Ne 450 Kč

D14

(22)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
SJH0651 Benešová MichaelaBenešová Michaela SOS Jindřichův Hradec B 553451 Ne Ne Ne 450 Kč
DOR0655 Housková BarboraHousková Barbora OK Dobříš B 8116682 Ne Ne Ne 450 Kč
TUR0556 Hájková TerezaHájková Tereza OOB TJ Turnov B 9102562 Ne Ne Ne 450 Kč
TJN0650 Štemberová BáraŠtemberová Bára OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 8662736 Ne Ne Ne 450 Kč
TUR0559 Mellanová JuditaMellanová Judita OOB TJ Turnov B 8660382 Ne Ne Ne 450 Kč
TUR0552 Novotná BarboraNovotná Barbora OOB TJ Turnov B 2095950 Ne Ne Ne 450 Kč
PGP0654 Vozábalová HanaVozábalová Hana SK Praga B 2106747 Ne Ne Ne 450 Kč
PGP0655 Priehodová NelaPriehodová Nela SK Praga B 2096266 Ne Ne Ne 450 Kč
PGP0653 Rážová DorotaRážová Dorota SK Praga B 9102086 Ne Ne Ne 450 Kč
MFP0551 Šimšová PavlaŠimšová Pavla Matfyz Praha B 428269 Ne Ne Ne 450 Kč
LPU0553 Mrskočová MarkétaMrskočová Markéta OK Lokomotiva Pardubice B 8654902 Ne Ne Ne 450 Kč
STB0550 Kubecová MagdalenaKubecová Magdalena TJ Stadion Nový Bor A 2019212 Ne Ne Ne 450 Kč
VRL0651 Hájková MarieHájková Marie OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2092425 Ne Ne Ne 450 Kč
LPU0556 Dvořáková AnežkaDvořáková Anežka OK Lokomotiva Pardubice C 2075617 Ne Ne Ne 450 Kč
0120001 Plevová BarboraPlevová Barbora 012 - AC TJ Jičín 2115006 Ne Ne Ne 450 Kč
31D0550 Neumann JohannaNeumann Johanna (GER) SV Lengefeld 7777077 Ne Ne Ne 450 Kč
43S0551 Vorlíčková MartinaVorlíčková Martina (SVK) Športový klub Sandberg 2049985 Ne Ne Ne 450 Kč
SHK0650 Čečková KarolínaČečková Karolína OK Slavia Hradec Králové B 331315 Ne Ne Ne 450 Kč
38P0550 Gielec JuliaGielec Julia (POL) UKS Orientus Lodz 7200166 Ne Ne Ne 450 Kč
LDC0650 Hovorková MarieHovorková Marie KOB Děčín B 7300213 Ne Ne Ne 450 Kč
VLI0550 Skácelová KateřinaSkácelová Kateřina Slavia Liberec orienteering B 2080848 Ne Ne Ne 550 Kč
38P0551 Wisniewska HanaWisniewska Hana (POL) UKS Orientus Lodz 895244 Ne Ne Ne 550 Kč

D16

(23)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
LDC0350 Nehasilová VeronikaNehasilová Veronika KOB Děčín B 505131 Ne Ne Ne 550 Kč
ZBM0455 Rotková MarkétaRotková Markéta SK Brno Žabovřesky A 8660409 Ne Ne Ne 550 Kč
LPU0356 Stohanzlová KristýnaStohanzlová Kristýna OK Lokomotiva Pardubice C 2085635 Ne Ne Ne 550 Kč
SKV0451 Dítková MarkétaDítková Markéta TJ Slovan Karlovy Vary C 682652 Ne Ne Ne 550 Kč
PHK0353 Horáková VeronikaHoráková Veronika OK 99 Hradec Králové B 2087682 Ne Ne Ne 550 Kč
66P7602 Krempińska JuliaKrempińska Julia (POL) UKS Azymut Pabianice 8640908 Ne Ne Ne 550 Kč
LME0452 Mandáková TerezaMandáková Tereza SK Los Mělník C 2113387 Ne Ne Ne 550 Kč
VRL0351 Pilná NatáliePilná Natálie OOS TJ Spartak Vrchlabí A 2096240 Ne Ne Ne 550 Kč
CHC0353 Mazurek JoannaMazurek Joanna K.O.B. Choceň C 889178 Ne Ne Ne 550 Kč
CHC0352 Sudoł HannaSudoł Hanna K.O.B. Choceň A 889179 Ne Ne Ne 550 Kč
PGP0352 Čermáková KláraČermáková Klára SK Praga B 2099498 Ne Ne Ne 550 Kč
3IP0450 Wolniewicz NataliaWolniewicz Natalia (POL) Wolniewicz zapůjčit Ne Ne Ne 550 Kč
31D0350 Neumann LenaNeumann Lena (GER) SV Lengefeld 7122003 Ne Ne Ne 550 Kč
LPU0357 Pušová BáraPušová Bára OK Lokomotiva Pardubice B 8656522 Ne Ne Ne 550 Kč
97P0351 Filipiak AdriannaFilipiak Adrianna (POL) KS Hades Poznań 8000831 Ne Ne Ne 550 Kč
TTR0351 Nešporová MarieNešporová Marie OOB Třebíč B 416215 Ne Ne Ne 550 Kč
ASU0398 Šneiderová DanielaŠneiderová Daniela Magnus Orienteering B 7201771 Ne Ne Ne 550 Kč
38P0351 Doren WiktoriaDoren Wiktoria (POL) UKS Orientus Lodz 8646297 Ne Ne Ne 550 Kč
38P0350 Berlińska PaulinaBerlińska Paulina (POL) UKS Orientus Lodz 8667268 Ne Ne Ne 550 Kč
38P9100 Gola MartynaGola Martyna (POL) UKS Orientus Lodz 7200169 Ne Ne Ne 550 Kč
TUR0450 Hudská ŠtěpánkaHudská Štěpánka OOB TJ Turnov B 8666872 Ne Ne Ne 550 Kč
TBM0360 Králová JolanaKrálová Jolana KOS TJ Tesla Brno C 8635873 Ne Ne Ne 550 Kč
VLI0454 Skácelová AdélaSkácelová Adéla Slavia Liberec orienteering B 2102587 Ne Ne Ne 650 Kč

D18

(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
DKP0151 Kalousková MarieKalousková Marie Oddíl OB Kotlářka B 443091 Ne Ne Ne 550 Kč
PDY0150 Nováková EliškaNováková Eliška Běhej Poděbrady C 8033215 Ne Ne Ne 550 Kč
PHK0151 Kosová TerezaKosová Tereza OK 99 Hradec Králové A 8660596 Ne Ne Ne 550 Kč
DOK0156 Dolejší KateřinaDolejší Kateřina OK Doksy A 7205007 Ne Ne Ne 550 Kč
DOR0251 Petriláková Anežka RozáriePetriláková Anežka Rozárie OK Dobříš B 8655463 Ne Ne Ne 550 Kč
LCE0254 Nevěřilová KateřinaNevěřilová Kateřina OOB TJ Slovan Luhačovice A 7208226 Ne Ne Ne 550 Kč
SHK0252 Kodytková DenisaKodytková Denisa OK Slavia Hradec Králové B 8670496 Ne Ne Ne 550 Kč
LCE0256 Končáková AlžbětaKončáková Alžběta OOB TJ Slovan Luhačovice C Ne Ne Ne 550 Kč
ZVO0153 Hovorková TerezaHovorková Tereza OB SK Zvole B 2800330 Ne Ne Ne 550 Kč
TRI0251 Mrózek TeresaMrózek Teresa TJ TŽ Třinec A 8656736 Ne Ne Ne 550 Kč
CHC0154 Mazurek AgnieszkaMazurek Agnieszka K.O.B. Choceň A 7203696 Ne Ne Ne 550 Kč
CHC0155 Ciura AleksandraCiura Aleksandra K.O.B. Choceň C 504042 Ne Ne Ne 550 Kč
ZVO0152 Vallová KristýnaVallová Kristýna OB SK Zvole C 2035151 Ne Ne Ne 550 Kč
43S0151 Jánošová VeronikaJánošová Veronika (SVK) Športový klub Sandberg 2049998 Ne Ne Ne 550 Kč
43S0250 Kostercová ViktóriaKostercová Viktória (SVK) Športový klub Sandberg 2079535 Ne Ne Ne 550 Kč
38P0251 Gielec ZuzannaGielec Zuzanna (POL) UKS Orientus Lodz 8640927 Ne Ne Ne 550 Kč
27S0250 Patassiová MichaelaPatassiová Michaela (SVK) TJ Slávia Farmaceut Bratislava 8670509 Ne Ne Ne 550 Kč
TBM0199 Hlaváčová AnežkaHlaváčová Anežka KOS TJ Tesla Brno A 8656742 Ne Ne Ne 650 Kč
(33)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
BZP8750 Králová VandaKrálová Vanda Báječné ženy v orientačním běhu C 7260013 Ne Ne Ne 550 Kč
DKP7753 Mullis KateřinaMullis Kateřina Oddíl OB Kotlářka C 8660470 Ne Ne Ne 550 Kč
DKP8450 Kolínová KristýnaKolínová Kristýna Oddíl OB Kotlářka R 8450007 Ne Ne Ne 550 Kč
CTB9452 Benešová JanaBenešová Jana SK OB Chotěboř C 8656518 Ne Ne Ne 550 Kč
71D8650 Rickmeyer TinaRickmeyer Tina (GER) USV TU Dresden 8028926 Ne Ne Ne 550 Kč
PGP8851 Jelínková ZoraJelínková Zora SK Praga C 232167 Ne Ne Ne 550 Kč
OKP9450 Nováková KateřinaNováková Kateřina SK OK 24 Praha C 887935 Ne Ne Ne 550 Kč
LPU8357 Zvěřinová MartinaZvěřinová Martina OK Lokomotiva Pardubice E 8656548 Ne Ne Ne 550 Kč
PGP9053 Ježková DominikaJežková Dominika SK Praga C 7300087 Ne Ne Ne 550 Kč
66P7606 Pabich MariaPabich Maria (POL) UKS Azymut Pabianice 8033071 Ne Ne Ne 550 Kč
SHK9251 Teplá KarolínaTeplá Karolína OK Slavia Hradec Králové E 1008174 Ne Ne Ne 550 Kč
DOB8751 Ďoubalová VěraĎoubalová Věra KOB Dobruška C 682690 Ne Ne Ne 550 Kč
DOB8953 Peterová AlenaPeterová Alena KOB Dobruška C 7247 Ne Ne Ne 550 Kč
TZL9753 Kavánková IvaKavánková Iva SKOB Zlín C 8654917 Ne Ne Ne 550 Kč
CHC0055 Ciesiółka KatarzynaCiesiółka Katarzyna K.O.B. Choceň A 9201008 Ne Ne Ne 550 Kč
31D7350 Straube HankaStraube Hanka (GER) SV Lengefeld 7770777 Ne Ne Ne 550 Kč
BOR9161 Havlová AdélaHavlová Adéla OK Jiskra Nový Bor R 8660528 Ne Ne Ne 550 Kč
TUR8650 Luštická LucieLuštická Lucie OOB TJ Turnov C 876522 Ne Ne Ne 550 Kč
PGP8556 Matějů MartinaMatějů Martina SK Praga E 8680605 Ne Ne Ne 550 Kč
KAM9551 Hlubučková KristýnaHlubučková Kristýna OK Kamenice C 8663175 Ne Ne Ne 550 Kč
LPU8654 Šístková IvetaŠístková Iveta OK Lokomotiva Pardubice R 8667519 Ne Ne Ne 550 Kč
TBM9696 Hošeková VandaHošeková Vanda KOS TJ Tesla Brno C 7200369 Ne Ne Ne 550 Kč
LTP0051 Riby RoseRiby Rose OOB TJ Lokomotiva Teplice A 8662288 Ne Ne Ne 550 Kč
RBK9999 Matušková JanaMatušková Jana SK Radioklub Blansko A 8662330 Ne Ne Ne 550 Kč
PGP9056 Bogarová AdélkaBogarová Adélka SK Praga E 8663183 Ne Ne Ne 550 Kč
TAP9251 Hermannová AnnaHermannová Anna KOB Tretra Praha C 8667510 Ne Ne Ne 550 Kč
VLI8055 Kolaja Ehlerová JanaKolaja Ehlerová Jana Slavia Liberec orienteering C 8629817 Ne Ne Ne 550 Kč
PGP9850 Janovská KateřinaJanovská Kateřina SK Praga R 8350120 Ne Ne Ne 550 Kč
PGP9656 Lavičková MichaelaLavičková Michaela SK Praga C 2035163 Ne Ne Ne 650 Kč
17P9951 Cych AgnieszkaCych Agnieszka (POL) WKS Śląsk 8650821 Ne Ne Ne 650 Kč
PGP9955 Škarková KateřinaŠkarková Kateřina SK Praga B 7207777 Ne Ne Ne 650 Kč
PHK8051 Rollier MonikaRollier Monika OK 99 Hradec Králové C 8005907 Ne Ne Ne 550 Kč
TUR8153 Omová MichaelaOmová Michaela OOB TJ Turnov E 7205003 Ne Ne Ne 650 Kč
(27)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
DKP9151 Palasová TerezaPalasová Tereza Oddíl OB Kotlářka C 49875 Ne Ne Ne 550 Kč
KON8787 Dittrichová PetraDittrichová Petra KOB Konice C 515153 Ne Ne Ne 550 Kč
AOP9351 Sklenářová DorotheaSklenářová Dorothea Orientační Běh Opava C 352326 Ne Ne Ne 550 Kč
EKP8651 Hausmannová KláraHausmannová Klára VŠTJ Ekonom Praha C 8660566 Ne Ne Ne 550 Kč
SMR8754 Lukavcová IvanaLukavcová Ivana SNS Smržovka C 8656749 Ne Ne Ne 550 Kč
TUR9751 Linková AlenaLinková Alena OOB TJ Turnov C 1403419 Ne Ne Ne 550 Kč
FSP8989 Rydlová EvaRydlová Eva VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8660480 Ne Ne Ne 550 Kč
AOP7251 Kašparová ŠárkaKašparová Šárka Orientační Běh Opava C 52295 Ne Ne Ne 550 Kč
DCE7950 Zeman KláraZeman Klára KOB Dobřichovice C 2113474 Ne Ne Ne 550 Kč
3GC9000 Čechová LenkaČechová Lenka Neregistrovaní - ZOO 2129212 Ne Ne Ne 550 Kč
SJH8651 Kovářová LenkaKovářová Lenka SOS Jindřichův Hradec C 7201828 Ne Ne Ne 550 Kč
VLI8850 Francke PavlaFrancke Pavla Slavia Liberec orienteering C 2059727 Ne Ne Ne 550 Kč
FSP8650 Studničná LenkaStudničná Lenka VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8028805 Ne Ne Ne 550 Kč
TJN9250 Podešvová VlastaPodešvová Vlasta OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 53767 Ne Ne Ne 550 Kč
ZBM9459 Molnárová MonikaMolnárová Monika SK Brno Žabovřesky C 8122122 Ne Ne Ne 550 Kč
43S9051 Kotrlová KatarínaKotrlová Katarína (SVK) Športový klub Sandberg 2102783 Ne Ne Ne 550 Kč
VSP8050 Uhrová ZuzanaUhrová Zuzana USK Praha C 8667963 Ne Ne Ne 550 Kč
HOR0050 Rückerová ŠárkaRückerová Šárka TJ Jiskra Hořice C 2053546 Ne Ne Ne 0 Kč
BZP8650 Přívozníková PavlaPřívozníková Pavla Báječné ženy v orientačním běhu C 7203455 Ne Ne Ne 550 Kč
VLI8650 Szenczi KristýnaSzenczi Kristýna Slavia Liberec orienteering C 2058475 Ne Ne Ne 550 Kč
38P8750 Ewiak-Paszynska AlicjaEwiak-Paszynska Alicja (POL) UKS Orientus Lodz 505003 Ne Ne Ne 550 Kč
KRN8559 Rychlá PavlínaRychlá Pavlína KOS TJ Lokomotiva Krnov C 8654885 Ne Ne Ne 550 Kč
DOB8851 Záveská AnnaZáveská Anna KOB Dobruška C 49612 Ne Ne Ne 550 Kč
23P8950 Miśkiewicz MartynaMiśkiewicz Martyna (POL) OK!Sport Warszawa 8660530 Ne Ne Ne 550 Kč
TUR9466 Soroka MartynaSoroka Martyna OOB TJ Turnov C 8666004 Ne Ne Ne 650 Kč
0440001 Blažková KristinaBlažková Kristina 044 - UOL 4641782 Ne Ne Ne 650 Kč
VRL7652 Wohanková GabrielaWohanková Gabriela OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2042537 Ne Ne Ne 650 Kč
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
BZP9050 Müllerová PetraMüllerová Petra Báječné ženy v orientačním běhu C 2045224 Ne Ne Ne 550 Kč
BZP8751 Krupová TerezaKrupová Tereza Báječné ženy v orientačním běhu C 2088730 Ne Ne Ne 550 Kč
SCP9050 Černá EliškaČerná Eliška OK Sparta Praha C 2088205 Ne Ne Ne 550 Kč
PDY8050 Šilerová EvaŠilerová Eva Běhej Poděbrady C 8660526 Ne Ne Ne 550 Kč
DOR8650 Nováčková AnnaNováčková Anna OK Dobříš C 2104710 Ne Ne Ne 550 Kč
MOV9752 Pavlíčková KristýnaPavlíčková Kristýna SKOB Ostrava C 436423 Ne Ne Ne 550 Kč
0050004 Lenka ZámečníkováLenka Zámečníková 005 - Zámečníci zapůjčit Ano Ano Ano 700 Kč
66P8650 Presinska MagdalenaPresinska Magdalena (POL) UKS Azymut Pabianice 7900030 Ne Ne Ne 550 Kč
ZAM8552 Kmentová LenkaKmentová Lenka OB T.J. Sokol Žamberk C 2108886 Ne Ne Ne 550 Kč
TAP8650 Makovská JarmilaMakovská Jarmila KOB Tretra Praha C 7778650 Ne Ne Ne 550 Kč
DOB8750 Khýnová RadkaKhýnová Radka KOB Dobruška C 7221 Ne Ne Ne 550 Kč
KPY7950 Jirásková PavlaJirásková Pavla SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 416330 Ne Ne Ne 550 Kč
TUR8557 Zakouřilová KamilaZakouřilová Kamila OOB TJ Turnov C 1302868 Ne Ne Ne 550 Kč
LDC8550 Vaňková SašaVaňková Saša KOB Děčín C 1425355 Ne Ne Ne 650 Kč

D35

(31)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
ZAM8251 Venclová VeronikaVenclová Veronika OB T.J. Sokol Žamberk C 2053565 Ne Ne Ne 550 Kč
LCE8151 Michálková RenataMichálková Renata OOB TJ Slovan Luhačovice C 2088219 Ne Ne Ne 550 Kč
TBM7467 Grycová PetraGrycová Petra KOS TJ Tesla Brno C 230679 Ne Ne Ne 550 Kč
DKP8254 Jiřištová ZuzanaJiřištová Zuzana Oddíl OB Kotlářka C 9054 Ne Ne Ne 550 Kč
HLV8153 Smětáková IvanaSmětáková Ivana OB Holešov z.s. C 52670 Ne Ne Ne 550 Kč
DOR8050 Fialová JanaFialová Jana OK Dobříš C 2125348 Ne Ne Ne 550 Kč
DOR7656 Petriláková PetraPetriláková Petra OK Dobříš C 2092419 Ne Ne Ne 550 Kč
MOV8052 Juřeníková HanaJuřeníková Hana SKOB Ostrava C 420413 Ne Ne Ne 550 Kč
SLA7451 Asterová JanaAsterová Jana SKOB Slaný C 442858 Ne Ne Ne 550 Kč
2DP8350 Machowska-Łącka MagdalenaMachowska-Łącka Magdalena (POL) WKS Slask Wroclaw 1422870 Ne Ne Ne 550 Kč
MOV7650 Štětínská SoňaŠtětínská Soňa SKOB Ostrava C 232406 Ne Ne Ne 550 Kč
SKV7752 Dítková JitkaDítková Jitka TJ Slovan Karlovy Vary C 682676 Ne Ne Ne 550 Kč
PGP8154 Bartalošová JanaBartalošová Jana SK Praga C 2084985 Ne Ne Ne 550 Kč
LPU7356 Mrskočová DanaMrskočová Dana OK Lokomotiva Pardubice C 8033225 Ne Ne Ne 550 Kč
CEP8050 Pilařová KateřinaPilařová Kateřina Čepíci C 2800224 Ne Ne Ne 550 Kč
CEP7950 Vrbová KateřinaVrbová Kateřina Čepíci C 2148231 Ne Ne Ne 550 Kč
SHK7750 Kodytková KarolínaKodytková Karolína OK Slavia Hradec Králové C 2070825 Ne Ne Ne 550 Kč
LPU7956 Kokaislová EvaKokaislová Eva OK Lokomotiva Pardubice C 9296 Ne Ne Ne 550 Kč
TJP6550 Pecharová MichaelaPecharová Michaela TJ Sokol Troja C 301536 Ne Ne Ne 550 Kč
TAP8453 Puchernová ZuzanaPuchernová Zuzana KOB Tretra Praha C 7518567 Ne Ne Ne 550 Kč
LOU8150 Geševa RadkaGeševa Radka SK Moravan Louňovice C 1450169 Ne Ne Ne 550 Kč
PGP8056 Štáfková JitkaŠtáfková Jitka SK Praga C 515056 Ne Ne Ne 550 Kč
SNA8053 Renská LenkaRenská Lenka TJ START Náchod C 2148070 Ne Ne Ne 550 Kč
SNA8052 Knedlíková ZuzanaKnedlíková Zuzana TJ START Náchod C 2122269 Ne Ne Ne 550 Kč
ONO8350 Hrzinová HanaHrzinová Hana SKOB Ostrov C 8682 Ne Ne Ne 550 Kč
97P8050 Zbroja-Nowak JustynaZbroja-Nowak Justyna (POL) KS Hades Poznań 8000829 Ne Ne Ne 550 Kč
NPA7751 Šedivá PetraŠedivá Petra SK LOB Nová Paka C 2078500 Ne Ne Ne 550 Kč
KRN8383 Jiříčková BětkaJiříčková Bětka KOS TJ Lokomotiva Krnov C 8654901 Ne Ne Ne 550 Kč
VLI8150 Horáčková KateřinaHoráčková Kateřina Slavia Liberec orienteering C 51230 Ne Ne Ne 550 Kč
SHK8051 Toužilová MartinaToužilová Martina OK Slavia Hradec Králové C 9165 Ne Ne Ne 550 Kč
LLI8450 Křenková Geislerová BlankaKřenková Geislerová Blanka LOK-o Liberec C 51207 Ne Ne Ne 650 Kč

D40

(50)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
46P7700 Biolik AgnieszkaBiolik Agnieszka (POL) Trackcourse 8197778 Ne Ne Ne 550 Kč
PGP7557 Brettlová MartaBrettlová Marta SK Praga C 2060208 Ne Ne Ne 550 Kč
SJH7853 Gregorová LenkaGregorová Lenka SOS Jindřichův Hradec C 2096216 Ne Ne Ne 550 Kč
DOR7551 Housková MonikaHousková Monika OK Dobříš C 2044893 Ne Ne Ne 550 Kč
DOK7450 Dolejší LenkaDolejší Lenka OK Doksy C 8655448 Ne Ne Ne 550 Kč
DOK7950 Synková PetraSynková Petra OK Doksy C 7200372 Ne Ne Ne 550 Kč
OSN7850 Dvořáčková JanaDvořáčková Jana SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 52230 Ne Ne Ne 550 Kč
TAP7752 Cichrová IvetaCichrová Iveta KOB Tretra Praha C 2111618 Ne Ne Ne 550 Kč
BZP7650 Pospíšilová ŠtěpánkaPospíšilová Štěpánka Báječné ženy v orientačním běhu C 2102806 Ne Ne Ne 550 Kč
KNC7851 Havlová EvaHavlová Eva Sokol Kostelec n. Č. l. C 224869 Ne Ne Ne 550 Kč
BZP7651 Papicová SilviePapicová Silvie Báječné ženy v orientačním běhu C 2113471 Ne Ne Ne 550 Kč
BFM7453 Popieluchová IvonaPopieluchová Ivona SKOB Frýdek - Místek C 2102855 Ne Ne Ne 550 Kč
SOB7750 Janderová MarkétaJanderová Markéta SOBSA C 2051485 Ne Ne Ne 550 Kč
ODV7651 Berná MarkétaBerná Markéta TJ Aero Odolena Voda C 52889 Ne Ne Ne 550 Kč
0050001 Zámečníková JitkaZámečníková Jitka 005 - Zámečníci 2103763 Ne Ne Ne 550 Kč
KOR7950 Hladká PetraHladká Petra OB DDM Kostelec nad Orlicí C 8660542 Ne Ne Ne 550 Kč
ODV7852 Truncová LenkaTruncová Lenka TJ Aero Odolena Voda C 2148051 Ne Ne Ne 550 Kč
PGP7551 Šimerková OlgaŠimerková Olga SK Praga C 7210932 Ne Ne Ne 550 Kč
PGP7857 Priehodová KateřinaPriehodová Kateřina SK Praga C 2127610 Ne Ne Ne 550 Kč
66P7601 Konc KatarzynaKonc Katarzyna (POL) UKS Azymut Pabianice 7204651 Ne Ne Ne 550 Kč
0080001 Paldusová DanielaPaldusová Daniela 008 - neregistrovaní Všenory 2125317 Ne Ne Ne 550 Kč
MFP7651 Šimšová JanaŠimšová Jana Matfyz Praha C 682683 Ne Ne Ne 550 Kč
RIC7575 Rožková PetraRožková Petra OB Říčany C 428270 Ne Ne Ne 550 Kč
MLA7750 Fišáková HanaFišáková Hana MLOK Mariánské Lázně C 1421917 Ne Ne Ne 550 Kč
LPU7658 Švíglerová PavlaŠvíglerová Pavla OK Lokomotiva Pardubice C 889272 Ne Ne Ne 550 Kč
TEP7850 Městková LucieMěstková Lucie Tempo Praha C 2102815 Ne Ne Ne 550 Kč
0150001 Karafiátová LucieKarafiátová Lucie 015 - Karafiáti 2134251 Ne Ne Ne 550 Kč
VSP7551 Kučerová MarieKučerová Marie USK Praha C 2127526 Ne Ne Ne 550 Kč
RIC7757 Vláčilová KateřinaVláčilová Kateřina OB Říčany C 09943 Ne Ne Ne 550 Kč
43S7752 Brňáková MartinaBrňáková Martina (SVK) Športový klub Sandberg 2049995 Ne Ne Ne 550 Kč
43S7850 Prutkayová VeronikaPrutkayová Veronika (SVK) Športový klub Sandberg Ne Ne Ne 550 Kč
SHK7651 Lapáčková SoňaLapáčková Soňa OK Slavia Hradec Králové C 2120644 Ne Ne Ne 550 Kč
PGP7559 Malečková IvaMalečková Iva SK Praga C 2067949 Ne Ne Ne 550 Kč
43S7651 Vorlíčková BarboraVorlíčková Barbora (SVK) Športový klub Sandberg 2049984 Ne Ne Ne 550 Kč
SHK7753 Čečková MartinaČečková Martina OK Slavia Hradec Králové C 9201377 Ne Ne Ne 550 Kč
BZP7851 Dlouhá MartaDlouhá Marta Báječné ženy v orientačním běhu C 1886930 Ne Ne Ne 550 Kč
97P9750 Bultrowicz AgnieszkaBultrowicz Agnieszka (POL) KS Hades Poznań 2067841 Ne Ne Ne 550 Kč
97P7550 Filipiak AgnieszkaFilipiak Agnieszka (POL) KS Hades Poznań 2067831 Ne Ne Ne 550 Kč
VRL7353 Smith LucieSmith Lucie OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2096241 Ne Ne Ne 550 Kč
TTR7251 Nešporová MarieNešporová Marie OOB Třebíč C 52242 Ne Ne Ne 550 Kč
JIL7752 Malá VěraMalá Věra OK Jilemnice C 9077 Ne Ne Ne 550 Kč
DOB7750 Mácová MartinaMácová Martina KOB Dobruška C 1400418 Ne Ne Ne 550 Kč
27S7850 Komanová KristínaKomanová Kristína (SVK) TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2124760 Ne Ne Ne 550 Kč
BOR7650 Tučková MonikaTučková Monika OK Jiskra Nový Bor C 7913579 Ne Ne Ne 550 Kč
53P7750 Szymańska ZuzannaSzymańska Zuzanna (POL) Team 360° 8000599 Ne Ne Ne 550 Kč
LPU7855 Stryková KateřinaStryková Kateřina OK Lokomotiva Pardubice C 232606 Ne Ne Ne 550 Kč
SLA7551 Beranová JanaBeranová Jana SKOB Slaný C 515052 Ne Ne Ne 550 Kč
OKP7350 Balusková IdaBalusková Ida SK OK 24 Praha C 681852 Ne Ne Ne 550 Kč
LTP7758 Lošťáková IvanaLošťáková Ivana OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7202864 Ne Ne Ne 650 Kč
VLI7552 Skácelová MarieSkácelová Marie Slavia Liberec orienteering C 1400445 Ne Ne Ne 650 Kč
(38)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
SJH7051 Benešová IvaBenešová Iva SOS Jindřichův Hradec C 9101672 Ne Ne Ne 550 Kč
TUV7351 Hájková MagdalenaHájková Magdalena SOK TJ Turnov C 411543 Ne Ne Ne 550 Kč
LTP7351 Kamírová GabrielaKamírová Gabriela OOB TJ Lokomotiva Teplice C 232494 Ne Ne Ne 550 Kč
OKP6651 Nováková IrenaNováková Irena SK OK 24 Praha C 2133898 Ne Ne Ne 550 Kč
SOB7151 Janečková VeronikaJanečková Veronika SOBSA C 53017 Ne Ne Ne 550 Kč
VBM7079 Hiršová MarcelaHiršová Marcela VSK Mendelu Brno C 7201756 Ne Ne Ne 550 Kč
DOR7150 Nová JanaNová Jana OK Dobříš C 8663122 Ne Ne Ne 550 Kč
LDC7150 Nehasilová ZuzanaNehasilová Zuzana KOB Děčín C 7121314 Ne Ne Ne 550 Kč
0030002 Křivdová LenkaKřivdová Lenka 003 - Sportovní klub hasičů Královéhradeckého kraje 8655490 Ne Ne Ne 550 Kč
TUV7251 Mellanová VeronikaMellanová Veronika SOK TJ Turnov C 411597 Ne Ne Ne 550 Kč
PGP7151 Čtrnáctová MagdalenaČtrnáctová Magdalena SK Praga C 231924 Ne Ne Ne 550 Kč
LPU6955 Demlová JitkaDemlová Jitka OK Lokomotiva Pardubice C 9201630 Ne Ne Ne 550 Kč
ZPV6553 Jirková RenataJirková Renata KOB ZPV Prostějov C 52427 Ne Ne Ne 550 Kč
KAM7055 Šejnová MagdalenaŠejnová Magdalena OK Kamenice C 2129235 Ne Ne Ne 550 Kč
PGP7350 Ptáčková KateřinaPtáčková Kateřina SK Praga C 51555 Ne Ne Ne 550 Kč
TAP7152 Melišíková RadkaMelišíková Radka KOB Tretra Praha C 2081352 Ne Ne Ne 550 Kč
66P7610 Sztranek IwonaSztranek Iwona (POL) UKS Azymut Pabianice 1407621 Ne Ne Ne 550 Kč
LME7350 Bejvlová MartinaBejvlová Martina SK Los Mělník C 2060273 Ne Ne Ne 550 Kč
SHK7051 Myslivcová LenkaMyslivcová Lenka OK Slavia Hradec Králové C 515465 Ne Ne Ne 550 Kč
AOP7052 Sedlářová PavlaSedlářová Pavla Orientační Běh Opava C 2096150 Ne Ne Ne 550 Kč
LPU6052 Knapová IvaKnapová Iva OK Lokomotiva Pardubice C 9316 Ne Ne Ne 550 Kč
TAP6851 Šimůnková MartinaŠimůnková Martina KOB Tretra Praha C 442851 Ne Ne Ne 550 Kč
SIT6951 Kovaříková MáriaKovaříková Mária OK SILESIA C 8655462 Ne Ne Ne 550 Kč
VSP7351 Trnková DanaTrnková Dana USK Praha C 2021823 Ne Ne Ne 550 Kč
0160001 Čermáková MonikaČermáková Monika 016 - StillAliveCZ 2118477 Ne Ne Ne 550 Kč
LPU7156 Pipková TáňaPipková Táňa OK Lokomotiva Pardubice C 2049550 Ne Ne Ne 550 Kč
TBM7258 Hlaváčová ŠárkaHlaváčová Šárka KOS TJ Tesla Brno C 49656 Ne Ne Ne 550 Kč
LME6850 Gabryšová TerezaGabryšová Tereza SK Los Mělník C 515051 Ne Ne Ne 550 Kč
STE6851 Górnicka-Antonowicz AnnaGórnicka-Antonowicz Anna SK SKI-OB Šternberk C 8240668 Ne Ne Ne 550 Kč
PGP7355 Janovská PetraJanovská Petra SK Praga C 8654900 Ne Ne Ne 550 Kč
53P6951 Trykozko UrszulaTrykozko Urszula (POL) Team 360° 900424 Ne Ne Ne 550 Kč
KAS7051 Eichlerová JanaEichlerová Jana KOB Kamenický Šenov C 682641 Ne Ne Ne 550 Kč
LTP7252 Riby KateřinaRiby Kateřina OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7205009 Ne Ne Ne 550 Kč
97P0001 Gorczyca MagdalenaGorczyca Magdalena (POL) KS Hades Poznań 2067842 Ne Ne Ne 550 Kč
HOR7350 Loukotová AndreaLoukotová Andrea TJ Jiskra Hořice C 52892 Ne Ne Ne 550 Kč
LBE7350 Bialeková MartinaBialeková Martina TJ Lokomotiva Beroun C 7201767 Ne Ne Ne 550 Kč
VLI7451 Podrábská MariePodrábská Marie Slavia Liberec orienteering C 1400433 Ne Ne Ne 550 Kč
TUR7254 Houžvičková KarolínaHoužvičková Karolína OOB TJ Turnov C 7207877 Ne Ne Ne 650 Kč
(29)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
TUV7051 Válková MartinaVálková Martina SOK TJ Turnov C 2120071 Ne Ne Ne 550 Kč
LCV7351 Krausová MarcelaKrausová Marcela TJ Lokomotiva Chomutov C 253153 Ne Ne Ne 550 Kč
PDY7350 Nováková MartinaNováková Martina Běhej Poděbrady C 2102798 Ne Ne Ne 550 Kč
PZR6969 Nechutová AlenaNechutová Alena UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 2075659 Ne Ne Ne 550 Kč
TUR7361 Ferbasová ZdeňkaFerbasová Zdeňka OOB TJ Turnov C 2103240 Ne Ne Ne 550 Kč
MOV7151 Pavlíčková LenkaPavlíčková Lenka SKOB Ostrava C 436425 Ne Ne Ne 550 Kč
LBM7362 Korpasová IvanaKorpasová Ivana TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 1409879 Ne Ne Ne 550 Kč
SNA7155 Douchová JaroslavaDouchová Jaroslava TJ START Náchod C 9606 Ne Ne Ne 550 Kč
ZAK7250 Kašparová MarieKašparová Marie OK Netopýr Zákupy C 331399 Ne Ne Ne 550 Kč
HCE6451 Mudrová MartinaMudrová Martina TJ Hostivice C 51984 Ne Ne Ne 550 Kč
LME7451 Berchová KateřinaBerchová Kateřina SK Los Mělník C Ne Ne Ne 550 Kč
VRL7454 Hájková EvaHájková Eva OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2096244 Ne Ne Ne 550 Kč
VRL7153 Pilná LibušePilná Libuše OOS TJ Spartak Vrchlabí C 438036 Ne Ne Ne 550 Kč
BBM7155 Kunzová IvanaKunzová Ivana BETA URSUS Rosice C 52346 Ne Ne Ne 550 Kč
KVS7351 Sedláčková DagmarSedláčková Dagmar SKOB Kobra Vsetín C 416092 Ne Ne Ne 550 Kč
TRI7350 Mrozková OlgaMrozková Olga TJ TŽ Třinec C 7206554 Ne Ne Ne 550 Kč
0180001 PALASOVÁ MICHAELAPALASOVÁ MICHAELA 018 - OB Veliková 49592 Ne Ne Ne 550 Kč
BFM7152 Řeháková JanaŘeháková Jana SKOB Frýdek - Místek C 2113071 Ne Ne Ne 550 Kč
KVS7450 Janků KateřinaJanků Kateřina SKOB Kobra Vsetín C 2116450 Ne Ne Ne 550 Kč
VSP7150 Beranová IvaBeranová Iva USK Praha C 2021834 Ne Ne Ne 550 Kč
EKP6951 Blahová MarkétaBlahová Markéta VŠTJ Ekonom Praha C 7209480 Ne Ne Ne 550 Kč
PDY7250 Dudková LadaDudková Lada Běhej Poděbrady C 2148254 Ne Ne Ne 550 Kč
ROU7150 Buková JanaBuková Jana SKOB Roudnice nad Labem C 331208 Ne Ne Ne 550 Kč
HCE6450 Kettnerová LenkaKettnerová Lenka TJ Hostivice C 7202877 Ne Ne Ne 550 Kč
VSP7050 Menclová SilvieMenclová Silvie USK Praha C 51749 Ne Ne Ne 550 Kč
ASU7498 Šneiderová LucieŠneiderová Lucie Magnus Orienteering C 7201755 Ne Ne Ne 550 Kč
SLA7351 Kolářová MichaelaKolářová Michaela SKOB Slaný C 981813 Ne Ne Ne 550 Kč
BRU7152 Rusinová AlenaRusinová Alena Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 2032384 Ne Ne Ne 550 Kč
ABM6654 Obrátilová NaďaObrátilová Naďa KOB ALFA Brno C 219257 Ne Ne Ne 550 Kč

D50

(27)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
LCE6569 Hubáčková DagmarHubáčková Dagmar OOB TJ Slovan Luhačovice C 889302 Ne Ne Ne 550 Kč
ZPV6666 Jarošová PetraJarošová Petra KOB ZPV Prostějov C 52654 Ne Ne Ne 550 Kč
DKP6750 Klašková KateřinaKlašková Kateřina Oddíl OB Kotlářka C 49806 Ne Ne Ne 550 Kč
LLI6950 Fürstová KatkaFürstová Katka LOK-o Liberec C 2032126 Ne Ne Ne 550 Kč
BOR6550 Pávková JanaPávková Jana OK Jiskra Nový Bor C 8445 Ne Ne Ne 550 Kč
SCP6950 Tloušťová EvaTloušťová Eva OK Sparta Praha C 52114 Ne Ne Ne 550 Kč
BOR6654 Halířová EvaHalířová Eva OK Jiskra Nový Bor C 8028822 Ne Ne Ne 550 Kč
ONO6750 Lisá MonikaLisá Monika SKOB Ostrov C 9101105 Ne Ne Ne 550 Kč
24D6650 Cruse KatrinCruse Katrin (GER) SV Robotron Dresden 8040766 Ne Ne Ne 550 Kč
TAP6950 Úlehlová MonikaÚlehlová Monika KOB Tretra Praha C 2092376 Ne Ne Ne 550 Kč
KUO6499 Mutinská ZdeňkaMutinská Zdeňka KOB Ústí nad Orlicí C 51751 Ne Ne Ne 550 Kč
TUR6850 Linková IvaLinková Iva OOB TJ Turnov C 51809 Ne Ne Ne 550 Kč
ZVO6451 Zimmerová LenkaZimmerová Lenka OB SK Zvole C 428220 Ne Ne Ne 550 Kč
AOV6851 Nováková JanaNováková Jana OOB TJ Baník Ostrava C 515500 Ne Ne Ne 550 Kč
SMB6551 Pološčuková MonikaPološčuková Monika SKOB Mladá Boleslav C 7722 Ne Ne Ne 550 Kč
PHK6756 Kavalírová KateřinaKavalírová Kateřina OK 99 Hradec Králové C 9833 Ne Ne Ne 550 Kč
0230003 Ženčáková MarieŽenčáková Marie 023 - ASPV OA Šumperk 2032185 Ne Ne Ne 550 Kč
VBM6555 Jemelíková LadaJemelíková Lada VSK Mendelu Brno C 53489 Ne Ne Ne 550 Kč
LDC6851 Burdová SimonaBurdová Simona KOB Děčín C 7667667 Ne Ne Ne 550 Kč
43S6550 Baloghová HanaBaloghová Hana (SVK) Športový klub Sandberg 2028800 Ne Ne Ne 550 Kč
LTU6752 Stodůlková LenkaStodůlková Lenka OOB TJ Lokomotiva Trutnov 206478 Ne Ne Ne 550 Kč
SRK6752 Kosová MichaelaKosová Michaela SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 8660597 Ne Ne Ne 550 Kč
BBM6550 Peřinková IrenaPeřinková Irena BETA URSUS Rosice C 331257 Ne Ne Ne 550 Kč
NPA6851 Machová IvetaMachová Iveta SK LOB Nová Paka C 2122275 Ne Ne Ne 550 Kč
KNC6550 Komersová JanaKomersová Jana Sokol Kostelec n. Č. l. C 52265 Ne Ne Ne 550 Kč
LPU6554 Roudná EvaRoudná Eva OK Lokomotiva Pardubice C 51183 Ne Ne Ne 550 Kč
SLA6852 Kašparová IrenaKašparová Irena SKOB Slaný C 336731 Ne Ne Ne 650 Kč

D55

(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
LCE6461 Ferdusová EvaFerdusová Eva OOB TJ Slovan Luhačovice C 52694 Ne Ne Ne 550 Kč
LCE6359 Vavrysová IvaVavrysová Iva OOB TJ Slovan Luhačovice C 889289 Ne Ne Ne 550 Kč
JEN6451 Švarcová LenkaŠvarcová Lenka OB Jenišovice C 682110 Ne Ne Ne 550 Kč
KPY6050 Freyová MichaelaFreyová Michaela SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301394 Ne Ne Ne 550 Kč
BOR6152 Kubátová IvanaKubátová Ivana OK Jiskra Nový Bor C 2126287 Ne Ne Ne 550 Kč
UVP5450 Beranová VlastaBeranová Vlasta Slovan Praha C 7917 Ne Ne Ne 550 Kč
SCP6150 Kavková DanaKavková Dana OK Sparta Praha C 8222227 Ne Ne Ne 550 Kč
SOB6350 Choutková LenkaChoutková Lenka SOBSA C 53643 Ne Ne Ne 550 Kč
DCE5550 Mrázová PavlaMrázová Pavla KOB Dobřichovice C 7868 Ne Ne Ne 550 Kč
PGP6352 Ježková ReginaJežková Regina SK Praga C 51660 Ne Ne Ne 550 Kč
SMB5951 Svobodová HanaSvobodová Hana SKOB Mladá Boleslav C 7705 Ne Ne Ne 550 Kč
PEN6350 Kábrtová IvaKábrtová Iva OK RECO Sport C 2113055 Ne Ne Ne 550 Kč
0190002 Roubalíková IvaRoubalíková Iva 019 - ZŠ Těšetice 2102820 Ne Ne Ne 550 Kč
LPU6051 Juračková JanaJuračková Jana OK Lokomotiva Pardubice C 9237 Ne Ne Ne 550 Kč
SNA6251 Vondráčková ZdeňkaVondráčková Zdeňka TJ START Náchod C 9608 Ne Ne Ne 550 Kč
0230004 Felklová JarmilaFelklová Jarmila 023 - ASPV OA Šumperk 433098 Ne Ne Ne 550 Kč
38P6150 Deredos NinaDeredos Nina (POL) UKS Orientus Lodz 887243 Ne Ne Ne 550 Kč
VSP6151 Michálková JiřinaMichálková Jiřina USK Praha C 51734 Ne Ne Ne 550 Kč

D60

(25)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
DKP5650 Mrázková IvanaMrázková Ivana Oddíl OB Kotlářka C 8080100 Ne Ne Ne 550 Kč
2HD5750 Kuleva AngelinaKuleva Angelina (GER) Angy OL 8101105 Ne Ne Ne 550 Kč
DKP5651 Klusáková JitkaKlusáková Jitka Oddíl OB Kotlářka C 8558 Ne Ne Ne 550 Kč
DKP5752 Dudová HanaDudová Hana Oddíl OB Kotlářka C 49892 Ne Ne Ne 550 Kč
SCP5550 Jahnová HelenaJahnová Helena OK Sparta Praha C 682101 Ne Ne Ne 550 Kč
PHK5651 Běhounová JiřinaBěhounová Jiřina OK 99 Hradec Králové C 2102552 Ne Ne Ne 550 Kč
LBM5558 Salajková VěraSalajková Věra TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 2113045 Ne Ne Ne 550 Kč
SLP5951 Chloupková JanaChloupková Jana OOB Slavia Praha C 51546 Ne Ne Ne 550 Kč
LPU5551 Klimplová AlenaKlimplová Alena OK Lokomotiva Pardubice C 1006614 Ne Ne Ne 550 Kč
LPU5654 Novotná JiřinaNovotná Jiřina OK Lokomotiva Pardubice C 2125366 Ne Ne Ne 550 Kč
LBM5795 Janská IvaJanská Iva TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 219280 Ne Ne Ne 550 Kč
DCE5450 Procházková MilušeProcházková Miluše KOB Dobřichovice C 1954721 Ne Ne Ne 550 Kč
SHK5852 Bláhová LubaBláhová Luba OK Slavia Hradec Králové C 9118 Ne Ne Ne 550 Kč
VRL5451 Nýdrlová EvaNýdrlová Eva OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8954 Ne Ne Ne 550 Kč
TZL5757 Jelínková DagmarJelínková Dagmar SKOB Zlín C 7209285 Ne Ne Ne 550 Kč
ONO5950 Gabrielová ŠárkaGabrielová Šárka SKOB Ostrov C 2085653 Ne Ne Ne 550 Kč
KNC5750 Šilerová ZdenaŠilerová Zdena Sokol Kostelec n. Č. l. C 2023962 Ne Ne Ne 550 Kč
PGP5850 Zelená MarkétaZelená Markéta SK Praga C 2080958 Ne Ne Ne 550 Kč
VCB5651 Hejzlarová VladimíraHejzlarová Vladimíra OB České Budějovice C 53725 Ne Ne Ne 550 Kč
SNA5651 Mikysková HanaMikysková Hana TJ START Náchod C 7225 Ne Ne Ne 550 Kč
JPV5757 Dudíková EvaDudíková Eva Oddíl OS SK Prostějov C 307335 Ne Ne Ne 550 Kč
TUR5650 Konopáčová JanaKonopáčová Jana OOB TJ Turnov C 8208 Ne Ne Ne 550 Kč
TCB5751 Pokorná EvaPokorná Eva SK Technik České Budějovice C 52184 Ne Ne Ne 550 Kč
NPA5552 Nováková JanaNováková Jana SK LOB Nová Paka C 2060214 Ne Ne Ne 550 Kč
KRN5950 Holinková MiladaHolinková Milada KOS TJ Lokomotiva Krnov 8648621 Ne Ne Ne 650 Kč

D65

(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
DKP5250 Mikšová StanislavaMikšová Stanislava Oddíl OB Kotlářka C 2111758 Ne Ne Ne 550 Kč
SCP5450 Zavadilová NaďaZavadilová Naďa OK Sparta Praha C 336750 Ne Ne Ne 550 Kč
KAS5451 Malá JitkaMalá Jitka KOB Kamenický Šenov C 682674 Ne Ne Ne 550 Kč
SJH5350 Kovářová MilenaKovářová Milena SOS Jindřichův Hradec C 232411 Ne Ne Ne 550 Kč
VSP5050 Dohnalová DanaDohnalová Dana USK Praha C 51645 Ne Ne Ne 550 Kč
MLA5451 Opavová StanislavaOpavová Stanislava MLOK Mariánské Lázně C 8656644 Ne Ne Ne 550 Kč
TJN5450 Böhmová EvaBöhmová Eva OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 232515 Ne Ne Ne 550 Kč
TZL5254 Horynová EvaHorynová Eva SKOB Zlín C 8662735 Ne Ne Ne 550 Kč
PZR5051 Křížová ZdenkaKřížová Zdenka UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 301209 Ne Ne Ne 550 Kč
SNA5351 Langrová EvaLangrová Eva TJ START Náchod C 9612 Ne Ne Ne 550 Kč
JIL5362 Zlesáková VlastaZlesáková Vlasta OK Jilemnice C 2096111 Ne Ne Ne 550 Kč
TUR5151 Tvrdková EvaTvrdková Eva OOB TJ Turnov C 303959 Ne Ne Ne 550 Kč
NPA5351 Kalibánová JiřinaKalibánová Jiřina SK LOB Nová Paka C 2060217 Ne Ne Ne 550 Kč
OTK5250 Volencová IvanaVolencová Ivana OOB TJ Jiskra Otrokovice C 8670735 Ne Ne Ne 550 Kč
SHK5351 Fejlková AliceFejlková Alice OK Slavia Hradec Králové C 9107 Ne Ne Ne 550 Kč
TBM5351 Procházková HelenaProcházková Helena KOS TJ Tesla Brno C 8301247 Ne Ne Ne 550 Kč
ASU5350 Štáblová JitkaŠtáblová Jitka Magnus Orienteering C 52557 Ne Ne Ne 550 Kč

D70

(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
SLP4451 Zmeková MílaZmeková Míla OOB Slavia Praha C 51550 Ne Ne Ne 550 Kč
SCP4650 Lohrová JarmilaLohrová Jarmila OK Sparta Praha C 219220 Ne Ne Ne 550 Kč
UVP4850 Kohoutová JitřenkaKohoutová Jitřenka Slovan Praha C 51265 Ne Ne Ne 550 Kč
SOP4851 Suchánková LibušeSuchánková Libuše OOB TJ Slezan Opava C 446344 Ne Ne Ne 550 Kč
LPU4753 Malá MarieMalá Marie OK Lokomotiva Pardubice C 301172 Ne Ne Ne 550 Kč
LDC4451 Pospíšilová JanaPospíšilová Jana KOB Děčín C 232341 Ne Ne Ne 550 Kč
LBM4955 Tomanová JanaTomanová Jana TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52055 Ne Ne Ne 550 Kč
OCB4351 Boučková LudmilaBoučková Ludmila OC České Budějovice C 51432 Ne Ne Ne 550 Kč
LCV4550 Zenkerová MilušeZenkerová Miluše TJ Lokomotiva Chomutov C 301524 Ne Ne Ne 550 Kč
DVP4850 Kupcová VěroslavaKupcová Věroslava DVP ORIENTATION C 52600 Ne Ne Ne 550 Kč

H10

(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
LCE1111 Michálek MariánMichálek Marián OOB TJ Slovan Luhačovice C 331675 Ne Ne Ne 450 Kč
TAP0907 Kučera TomášKučera Tomáš KOB Tretra Praha C 2120636 Ne Ne Ne 450 Kč
SJH1003 Blažek VojtěchBlažek Vojtěch SOS Jindřichův Hradec C 2096212 Ne Ne Ne 450 Kč
TAP0903 Cichra PatrikCichra Patrik KOB Tretra Praha C 2113483 Ne Ne Ne 450 Kč
TUR0909 Žemlík EduardŽemlík Eduard OOB TJ Turnov C 2119202 Ne Ne Ne 450 Kč
TRI1001 Škoda MatějŠkoda Matěj TJ TŽ Třinec C 8303 Ne Ne Ne 450 Kč
ODV1000 Berný JáchymBerný Jáchym TJ Aero Odolena Voda C 2143374 Ne Ne Ne 450 Kč
KOR0900 Hladký RadovanHladký Radovan OB DDM Kostelec nad Orlicí C 7003046 Ne Ne Ne 450 Kč
SJH1001 Míchal JakubMíchal Jakub SOS Jindřichův Hradec C 2079509 Ne Ne Ne 450 Kč
PGP0902 Dočkal ŠtěpánDočkal Štěpán SK Praga C 2099504 Ne Ne Ne 450 Kč
PGP0904 Vozábal DavidVozábal David SK Praga C 2129227 Ne Ne Ne 450 Kč
CEP0900 Pilař FrantišekPilař František Čepíci C 1413334 Ne Ne Ne 450 Kč
VSP0900 Kučera JakubKučera Jakub USK Praha C 2032189 Ne Ne Ne 450 Kč
LOU0900 Gešev MartinGešev Martin SK Moravan Louňovice C 2141915 Ne Ne Ne 450 Kč
SNA0903 Renský MatějRenský Matěj TJ START Náchod C 2148119 Ne Ne Ne 450 Kč
HOR0901 Čihák JakubČihák Jakub TJ Jiskra Hořice C 2111759 Ne Ne Ne 450 Kč
SHK0901 Čečka MatějČečka Matěj OK Slavia Hradec Králové C 2113079 Ne Ne Ne 450 Kč
0280001 Etrych JonášEtrych Jonáš 028 - Etryšáci 2133884 Ne Ne Ne 450 Kč
BOR1100 Lamač VítekLamač Vítek OK Jiskra Nový Bor C 7111317 Ne Ne Ne 450 Kč
HOR0900 Škorpil MarekŠkorpil Marek TJ Jiskra Hořice C 8667965 Ne Ne Ne 450 Kč
VLI0901 Skácel JanSkácel Jan Slavia Liberec orienteering C 2073665 Ne Ne Ne 550 Kč
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
TJN1201 Štembera OskarŠtembera Oskar OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 682375 Ne Ne Ne 450 Kč
MOV1002 Berger TomášBerger Tomáš SKOB Ostrava C 1400415 Ne Ne Ne 450 Kč
LPU1104 Macek DanMacek Dan OK Lokomotiva Pardubice C 2122241 Ne Ne Ne 450 Kč
ODV1005 Moravec AdamMoravec Adam TJ Aero Odolena Voda C 428228 Ne Ne Ne 450 Kč
SLA1200 Zápotocký TomášZápotocký Tomáš SKOB Slaný C 2087720 Ne Ne Ne 450 Kč
CTB1103 Novák TobiášNovák Tobiáš SK OB Chotěboř C 2119198 Ne Ne Ne 450 Kč
KVS1001 Graclík DanielGraclík Daniel SKOB Kobra Vsetín C 2088217 Ne Ne Ne 450 Kč
BZP1000 Frýdecký TomášFrýdecký Tomáš Báječné ženy v orientačním běhu C 766112 Ne Ne Ne 450 Kč
VLI1003 Kruliš JanekKruliš Janek Slavia Liberec orienteering C 2092397 Ne Ne Ne 450 Kč
97P1100 Bultrowicz FranciszekBultrowicz Franciszek (POL) KS Hades Poznań 2067834 Ne Ne Ne 450 Kč
VLI1201 Votava VojtěchVotava Vojtěch Slavia Liberec orienteering C 2090845 Ne Ne Ne 450 Kč

H12

(36)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
SJH0701 Blažek CyrilBlažek Cyril SOS Jindřichův Hradec B 8662336 Ne Ne Ne 450 Kč
TJN0801 Štembera VítekŠtembera Vítek OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8662690 Ne Ne Ne 450 Kč
SNA0801 Doucha TomášDoucha Tomáš TJ START Náchod C 9616 Ne Ne Ne 450 Kč
PHK0701 Horák FilipHorák Filip OK 99 Hradec Králové B 2088727 Ne Ne Ne 450 Kč
SLA0800 Zápotocký JiříZápotocký Jiří SKOB Slaný B 2801037 Ne Ne Ne 450 Kč
PGP0800 Šimerka OndřejŠimerka Ondřej SK Praga B 2801019 Ne Ne Ne 450 Kč
PGP0702 Dočkal ŠimonDočkal Šimon SK Praga C 2099519 Ne Ne Ne 450 Kč
PGP0703 Matyšek OndřejMatyšek Ondřej SK Praga C 2087642 Ne Ne Ne 450 Kč
PGP0804 Tučný KryštofTučný Kryštof SK Praga C 2125315 Ne Ne Ne 450 Kč
PGP0803 Priehoda ErikPriehoda Erik SK Praga C 2113420 Ne Ne Ne 450 Kč
DOR0808 Kubeček TomášKubeček Tomáš OK Dobříš C 2125344 Ne Ne Ne 450 Kč
66P7603 Krempiński FranekKrempiński Franek (POL) UKS Azymut Pabianice 8035590 Ne Ne Ne 450 Kč
CEP0800 Brabec MatějBrabec Matěj Čepíci C 2148187 Ne Ne Ne 450 Kč
TJN0704 Jakubík JaromírJakubík Jaromír OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2111785 Ne Ne Ne 450 Kč
MLA0700 Janoch MikulášJanoch Mikuláš MLOK Mariánské Lázně B 2085576 Ne Ne Ne 450 Kč
ZAM0701 Kunt MartinKunt Martin OB T.J. Sokol Žamberk C 2102873 Ne Ne Ne 450 Kč
SJH0803 Parkan TomášParkan Tomáš SOS Jindřichův Hradec B 8663132 Ne Ne Ne 450 Kč
KVS0710 Pavlica BedřichPavlica Bedřich SKOB Kobra Vsetín C 887152 Ne Ne Ne 450 Kč
AOV0800 Novák RichardNovák Richard OOB TJ Baník Ostrava C 336722 Ne Ne Ne 450 Kč
AOV0801 Novák ViktorNovák Viktor OOB TJ Baník Ostrava C 361904 Ne Ne Ne 450 Kč
PGP0700 Jandera KryštofJandera Kryštof SK Praga B 7300279 Ne Ne Ne 450 Kč
43S0701 Brňák JakubBrňák Jakub (SVK) Športový klub Sandberg 2049999 Ne Ne Ne 450 Kč
43S0700 Prutkay PatrikPrutkay Patrik (SVK) Športový klub Sandberg Ne Ne Ne 450 Kč
31D0800 Neumann RasmusNeumann Rasmus (GER) SV Lengefeld 7707777 Ne Ne Ne 450 Kč
LBM0701 Salajka MichalSalajka Michal TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52068 Ne Ne Ne 450 Kč
0270002 Holub IvanHolub Ivan 027 - Běžci z Rya 416040 Ne Ne Ne 450 Kč
NPA0802 Šedivý JosefŠedivý Josef SK LOB Nová Paka B 2085640 Ne Ne Ne 450 Kč
TAP0703 Pohl LukášPohl Lukáš KOB Tretra Praha C 2060250 Ne Ne Ne 450 Kč
ASU0749 Šneider KvidoŠneider Kvido Magnus Orienteering B 53003 Ne Ne Ne 450 Kč
38P0103 Rzenca TomaszRzenca Tomasz (POL) UKS Orientus Lodz 7200163 Ne Ne Ne 450 Kč
38P0700 Ziolkiewicz JanZiolkiewicz Jan (POL) UKS Orientus Lodz 887251 Ne Ne Ne 450 Kč
38P0701 Slomczynski FilipSlomczynski Filip (POL) UKS Orientus Lodz 886660 Ne Ne Ne 450 Kč
38P0800 Ciupa JanCiupa Jan (POL) UKS Orientus Lodz 887234 Ne Ne Ne 450 Kč
STE0800 Světnický AntonínSvětnický Antonín SK SKI-OB Šternberk B 2108898 Ne Ne Ne 450 Kč
SLA0700 Beran FrantišekBeran František SKOB Slaný B 2129245 Ne Ne Ne 450 Kč
STH0703 Buďárek ŠimonBuďárek Šimon SK Studenec B 9044 Ne Ne Ne 450 Kč

H14

(33)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
LBE0602 Hůla TomášHůla Tomáš TJ Lokomotiva Beroun C 7300274 Ne Ne Ne 450 Kč
OSN0505 Dvořáček TomášDvořáček Tomáš SK Orientační sporty Nové Město na Moravě B 2011898 Ne Ne Ne 450 Kč
DOK0602 Dolejší JanDolejší Jan OK Doksy B 438039 Ne Ne Ne 450 Kč
2DP0600 Łącki JakubŁącki Jakub (POL) WKS Slask Wroclaw 1419866 Ne Ne Ne 450 Kč
OSN0500 Pejchal JosefPejchal Josef SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 1426043 Ne Ne Ne 450 Kč
SNA0501 Doucha MartinDoucha Martin TJ START Náchod B 9636 Ne Ne Ne 450 Kč
LPU0510 Stohanzl PatrikStohanzl Patrik OK Lokomotiva Pardubice B 2085645 Ne Ne Ne 450 Kč
PGP0503 Bartaloš MatyášBartaloš Matyáš SK Praga B 2084972 Ne Ne Ne 450 Kč
PGP0608 Kovář VítKovář Vít SK Praga C 2144064 Ne Ne Ne 450 Kč
TAP0502 Melišík JanMelišík Jan KOB Tretra Praha B 8660513 Ne Ne Ne 450 Kč
CTB0601 Novák MatyášNovák Matyáš SK OB Chotěboř B 2081396 Ne Ne Ne 450 Kč
66P7609 Sztranek MaciejSztranek Maciej (POL) UKS Azymut Pabianice 2043890 Ne Ne Ne 450 Kč
DCE0500 Kándl MatějKándl Matěj KOB Dobřichovice C 2102710 Ne Ne Ne 450 Kč
TAP0504 Sork DominikSork Dominik KOB Tretra Praha B 2092402 Ne Ne Ne 450 Kč
KVS0600 Švestka ŠtěpánŠvestka Štěpán SKOB Kobra Vsetín C 53694 Ne Ne Ne 450 Kč
CEP0600 Brabec VojtěchBrabec Vojtěch Čepíci C 2148153 Ne Ne Ne 450 Kč
RIC0501 Rožek VojtěchRožek Vojtěch OB Říčany C 2060269 Ne Ne Ne 450 Kč
MLA0502 Janoch SamuelJanoch Samuel MLOK Mariánské Lázně B 1421918 Ne Ne Ne 450 Kč
LPU0506 Dvořák VojtěchDvořák Vojtěch OK Lokomotiva Pardubice C 2075618 Ne Ne Ne 450 Kč
TZL0507 Palas JanPalas Jan SKOB Zlín C 2135180 Ne Ne Ne 450 Kč
HOR0601 Čihák JanČihák Jan TJ Jiskra Hořice B 2104603 Ne Ne Ne 450 Kč
STE0503 Antonowicz JanAntonowicz Jan SK SKI-OB Šternberk B 8636188 Ne Ne Ne 450 Kč
PDY0502 Dudek DanielDudek Daniel Běhej Poděbrady C 2148237 Ne Ne Ne 450 Kč
0270001 Holub MikulášHolub Mikuláš 027 - Běžci z Rya 2045229 Ne Ne Ne 450 Kč
97P0600 Bultrowicz TymoteuszBultrowicz Tymoteusz (POL) KS Hades Poznań 2067833 Ne Ne Ne 450 Kč
VSP0602 Mencl JosefMencl Josef USK Praha C 2021850 Ne Ne Ne 450 Kč
NPA0501 Pavelec MatějPavelec Matěj SK LOB Nová Paka B 2122282 Ne Ne Ne 450 Kč
TTR0502 Nešpor JiříNešpor Jiří OOB Třebíč C 995847 Ne Ne Ne 450 Kč
JIL0501 Malý AntonínMalý Antonín OK Jilemnice C 53225 Ne Ne Ne 450 Kč
27S0503 Koman JánKoman Ján (SVK) TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2124800 Ne Ne Ne 450 Kč
38P0500 Lisiak AdamLisiak Adam (POL) UKS Orientus Lodz 7200171 Ne Ne Ne 450 Kč
TUR0501 Houžvička DavidHoužvička David OOB TJ Turnov C 2106748 Ne Ne Ne 550 Kč
PGP0505 Hřivna OndřejHřivna Ondřej SK Praga C 2800293 Ne Ne Ne 550 Kč

H16

(33)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
46P0300 Biolik EmilBiolik Emil (POL) Trackcourse 981644 Ne Ne Ne 550 Kč
OSN0303 Dvořáček JakubDvořáček Jakub SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 8648630 Ne Ne Ne 550 Kč
DOR0409 Petrilák MatoušPetrilák Matouš OK Dobříš A 8654908 Ne Ne Ne 550 Kč
43S0402 Kukurugya ŠimonKukurugya Šimon (SVK) Športový klub Sandberg 2049991 Ne Ne Ne 550 Kč
66P7611 Sztranek JanSztranek Jan (POL) UKS Azymut Pabianice 8002653 Ne Ne Ne 550 Kč
RIC0301 Rožek VilémRožek Vilém OB Říčany C 9200525 Ne Ne Ne 550 Kč
VRL0402 Hájek MatějHájek Matěj OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2032144 Ne Ne Ne 550 Kč
SHK0402 Kodytek AdamKodytek Adam OK Slavia Hradec Králové B 8670470 Ne Ne Ne 550 Kč
ZAM0401 Kunt StanislavKunt Stanislav OB T.J. Sokol Žamberk C 2102818 Ne Ne Ne 550 Kč
KVS0301 Rohlík ZbyněkRohlík Zbyněk SKOB Kobra Vsetín C 2088173 Ne Ne Ne 550 Kč
TRI0401 Mrózek PawelMrózek Pawel TJ TŽ Třinec B 8002604 Ne Ne Ne 550 Kč
CHC0304 Toborek JakubToborek Jakub K.O.B. Choceň C 8030803 Ne Ne Ne 550 Kč
CHC0305 Łagoda FranciszekŁagoda Franciszek K.O.B. Choceň C 889184 Ne Ne Ne 550 Kč
CHC0306 Strugarek ŁukaszStrugarek Łukasz K.O.B. Choceň C 7203698 Ne Ne Ne 550 Kč
43S0403 Prutkay FilipPrutkay Filip (SVK) Športový klub Sandberg Ne Ne Ne 550 Kč
43S0300 Balogh MichalBalogh Michal (SVK) Športový klub Sandberg 2028796 Ne Ne Ne 550 Kč
VSP0411 Blaha JiříBlaha Jiří USK Praha A 8655423 Ne Ne Ne 550 Kč
VSP0412 Blaha MichalBlaha Michal USK Praha A 8655418 Ne Ne Ne 550 Kč
NPA0401 Fajfer FilipFajfer Filip SK LOB Nová Paka B 7207884 Ne Ne Ne 550 Kč
NPA0406 Typlt TomášTyplt Tomáš SK LOB Nová Paka B 7207895 Ne Ne Ne 550 Kč
JIL0301 Malý Evžen ml.Malý Evžen ml. OK Jilemnice C 53224 Ne Ne Ne 550 Kč
38P0302 Nowak MichalNowak Michal (POL) UKS Orientus Lodz 8646295 Ne Ne Ne 550 Kč
38P0303 Slomczynski IgnacySlomczynski Ignacy (POL) UKS Orientus Lodz 8646292 Ne Ne Ne 550 Kč
38P0301 Ledzion PiotrLedzion Piotr (POL) UKS Orientus Lodz 895254 Ne Ne Ne 550 Kč
NPA0402 Choutka MatějChoutka Matěj SK LOB Nová Paka A 2122280 Ne Ne Ne 550 Kč
38P0300 Bartos ZbigniewBartos Zbigniew (POL) UKS Orientus Lodz 8656097 Ne Ne Ne 550 Kč
ZBM0308 Šipoš Tomᚊipoš Tomáš SK Brno Žabovřesky A 8100070 Ne Ne Ne 550 Kč
PGP0304 Kolář MatyášKolář Matyáš SK Praga B 8654897 Ne Ne Ne 550 Kč
LCE0308 Roháč MartinRoháč Martin OOB TJ Slovan Luhačovice A 8017132 Ne Ne Ne 550 Kč
OSN0400 Jirků AdamJirků Adam SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 336708 Ne Ne Ne 550 Kč
NPA0404 Novák StanislavNovák Stanislav SK LOB Nová Paka A 2122278 Ne Ne Ne 550 Kč
SJH0301 Hojný JáchymHojný Jáchym SOS Jindřichův Hradec A 8656652 Ne Ne Ne 650 Kč
0530001 Novota Lukáš Novota Lukáš 053 - (SVK) ATU Košice 2025333 Ne Ne Ne 650 Kč

H18

(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
DKP0100 Klaška MartinKlaška Martin Oddíl OB Kotlářka A 8322332 Ne Ne Ne 550 Kč
TUR0212 Hájek KryštofHájek Kryštof OOB TJ Turnov A 8655411 Ne Ne Ne 550 Kč
SOB0201 Janeček OndřejJaneček Ondřej SOBSA C 4188 Ne Ne Ne 550 Kč
KAM0102 Víšek MartinVíšek Martin OK Kamenice B 9101674 Ne Ne Ne 550 Kč
43S0103 Kukurugya MatejKukurugya Matej (SVK) Športový klub Sandberg 2049990 Ne Ne Ne 550 Kč
TAP0200 Melišík MartinMelišík Martin KOB Tretra Praha A 8654905 Ne Ne Ne 550 Kč
LPU0205 Mrskoč MarekMrskoč Marek OK Lokomotiva Pardubice A 8654896 Ne Ne Ne 550 Kč
UOL0203 Jirka MatyášJirka Matyáš SOB Olomouc B 7202871 Ne Ne Ne 550 Kč
DKP0203 Švarc AntonínŠvarc Antonín Oddíl OB Kotlářka B 8020122 Ne Ne Ne 550 Kč
CHC0202 Kurzyp StanisławKurzyp Stanisław K.O.B. Choceň A 1401454 Ne Ne Ne 550 Kč
TBM0106 Gryc VojtěchGryc Vojtěch KOS TJ Tesla Brno A 8645931 Ne Ne Ne 550 Kč
PDY0200 Dudek JanDudek Jan Běhej Poděbrady C 2148193 Ne Ne Ne 550 Kč
43S0100 Balogh MatúšBalogh Matúš (SVK) Športový klub Sandberg 2028797 Ne Ne Ne 550 Kč
ZBM0102 Jonáš AdamJonáš Adam SK Brno Žabovřesky A 7209670 Ne Ne Ne 550 Kč
TTR0101 Nešpor JanNešpor Jan OOB Třebíč B 7300192 Ne Ne Ne 550 Kč
38P0100 Deredos BrunoDeredos Bruno (POL) UKS Orientus Lodz 8640925 Ne Ne Ne 550 Kč
38P0102 Rzenca PiotrRzenca Piotr (POL) UKS Orientus Lodz 8640924 Ne Ne Ne 550 Kč
ZBM0109 Šimo MatúšŠimo Matúš SK Brno Žabovřesky B 8100080 Ne Ne Ne 550 Kč
STE0204 Světnický FrantišekSvětnický František SK SKI-OB Šternberk A 8656687 Ne Ne Ne 550 Kč
0380001 Hoffmann LukášHoffmann Lukáš 038 - Kamenice zapůjčit Ano Ano Ano 800 Kč
(50)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
DOB8002 Janda MartinJanda Martin KOB Dobruška C 920696 Ne Ne Ne 550 Kč
DKP8700 Axmann ŠimonAxmann Šimon Oddíl OB Kotlářka C 8080831 Ne Ne Ne 550 Kč
DKP8811 Polášek Jan FerdinandPolášek Jan Ferdinand Oddíl OB Kotlářka C 8656549 Ne Ne Ne 550 Kč
DKP7701 Kolín JanKolín Jan Oddíl OB Kotlářka C 8007701 Ne Ne Ne 550 Kč
PGP8407 Procházka JanProcházka Jan SK Praga E 8409111 Ne Ne Ne 550 Kč
PDY8700 Fojtů PetrFojtů Petr Běhej Poděbrady C 8663137 Ne Ne Ne 550 Kč
PGP8108 Beneš MiroslavBeneš Miroslav SK Praga C 7203451 Ne Ne Ne 550 Kč
TUR7135 Žemlík PavelŽemlík Pavel OOB TJ Turnov C 8680592 Ne Ne Ne 550 Kč
FSP7612 Hrouda MartinHrouda Martin VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8680607 Ne Ne Ne 550 Kč
SNA7105 Doucha JiříDoucha Jiří TJ START Náchod C 8655470 Ne Ne Ne 550 Kč
TUR8900 Schulhof JanSchulhof Jan OOB TJ Turnov C 8660452 Ne Ne Ne 550 Kč
LPU8208 Zvěřina PetrZvěřina Petr OK Lokomotiva Pardubice R 8656529 Ne Ne Ne 550 Kč
KAM9403 Kettner LukášKettner Lukáš OK Kamenice C 887640 Ne Ne Ne 550 Kč
SRK9904 Šabata MilanŠabata Milan SOOB Spartak Rychnov n.Kn. A 7205561 Ne Ne Ne 550 Kč
CTB7001 Novák PavelNovák Pavel SK OB Chotěboř C 7260014 Ne Ne Ne 550 Kč
DOB8600 Ďoubal JanĎoubal Jan KOB Dobruška C 897364 Ne Ne Ne 550 Kč
DKP8109 Tomeš JaroslavTomeš Jaroslav Oddíl OB Kotlářka C 8651714 Ne Ne Ne 550 Kč
TJN9104 Kazda AdamKazda Adam OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8660406 Ne Ne Ne 550 Kč
TZL8808 Zbranek RomanZbranek Roman SKOB Zlín R 8422248 Ne Ne Ne 550 Kč
KAM9601 Kettner VojtěchKettner Vojtěch OK Kamenice E 8644887 Ne Ne Ne 550 Kč
ZBM9202 Mokrý StanislavMokrý Stanislav SK Brno Žabovřesky R 8660442 Ne Ne Ne 550 Kč
LPU9502 Deml TomášDeml Tomáš OK Lokomotiva Pardubice C 9201627 Ne Ne Ne 550 Kč
CHC0001 Krawczyński MikołajKrawczyński Mikołaj K.O.B. Choceň A 7203701 Ne Ne Ne 550 Kč
VSP7302 Kučera JanKučera Jan USK Praha C 51650 Ne Ne Ne 550 Kč
SJI8509 Plíhal TomášPlíhal Tomáš OK Jihlava C 1700080 Ne Ne Ne 550 Kč
TUR9301 Zakouřil VítZakouřil Vít OOB TJ Turnov C 8680575 Ne Ne Ne 550 Kč
KAM9301 Rusý TomášRusý Tomáš OK Kamenice R 8660571 Ne Ne Ne 550 Kč
43S8900 Kubina FilipKubina Filip (SVK) Športový klub Sandberg 8656707 Ne Ne Ne 550 Kč
ABM9410 Mokrý OndřejMokrý Ondřej KOB ALFA Brno C 886814 Ne Ne Ne 550 Kč
TAP8511 Makovský JakubMakovský Jakub KOB Tretra Praha C 7778511 Ne Ne Ne 550 Kč
EKP7002 Blaha OndřejBlaha Ondřej VŠTJ Ekonom Praha C 8667983 Ne Ne Ne 550 Kč
TAP8902 Černý MartinČerný Martin KOB Tretra Praha C 887637 Ne Ne Ne 550 Kč
SJI8306 Kadlec JanKadlec Jan OK Jihlava C 8028807 Ne Ne Ne 550 Kč
TUR8700 Luštický MartinLuštický Martin OOB TJ Turnov R 7092626 Ne Ne Ne 550 Kč
PGP6401 Janovský TomášJanovský Tomáš SK Praga C 8632139 Ne Ne Ne 550 Kč
LCE8001 Červák JanČervák Jan OOB TJ Slovan Luhačovice C 7205564 Ne Ne Ne 550 Kč
TUR9904 Thoř TomášThoř Tomáš OOB TJ Turnov R 8430131 Ne Ne Ne 550 Kč
TBM9547 Hraboš MatejHraboš Matej KOS TJ Tesla Brno C 7698697 Ne Ne Ne 550 Kč
TZL9703 Mikel DavidMikel David SKOB Zlín C 8662440 Ne Ne Ne 550 Kč
TAP8610 Zajíc VítězslavZajíc Vítězslav KOB Tretra Praha C 8655221 Ne Ne Ne 550 Kč
ROU9601 Buk MichalBuk Michal SKOB Roudnice nad Labem C 2075669 Ne Ne Ne 550 Kč
ROU0001 Buk PetrBuk Petr SKOB Roudnice nad Labem A 8662366 Ne Ne Ne 550 Kč
38P8100 Paszynski PiotrPaszynski Piotr (POL) UKS Orientus Lodz 8640929 Ne Ne Ne 550 Kč
38P9101 Podzinski RafalPodzinski Rafal (POL) UKS Orientus Lodz 8640912 Ne Ne Ne 550 Kč
VLI7700 Horáček MichalHoráček Michal Slavia Liberec orienteering C 500290 Ne Ne Ne 550 Kč
NPA7502 Novák JiříNovák Jiří SK LOB Nová Paka C 682098 Ne Ne Ne 650 Kč
11R8500 Masnyy YuryMasnyy Yury (RUS) Orienta-MosCompass 8643979 Ne Ne Ne 650 Kč
DOB9200 Dutkowski MikolajDutkowski Mikolaj KOB Dobruška C 8010192 Ne Ne Ne 650 Kč
PHK8200 Rollier BaptisteRollier Baptiste OK 99 Hradec Králové E 8270982 Ne Ne Ne 550 Kč
61P8100 Franco PauloFranco Paulo (POR) Clube de Orientaçāo do Centro COC 1302844 Ne Ne Ne 650 Kč
(37)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
SLP8503 Fišer JiříFišer Jiří OOB Slavia Praha C 7111117 Ne Ne Ne 550 Kč
VRL8803 Krajíček VojtěchKrajíček Vojtěch OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8988 Ano Ano Ano 550 Kč
SJH7601 Blažek ZdeněkBlažek Zdeněk SOS Jindřichův Hradec C 2113365 Ne Ne Ne 550 Kč
DKP9301 Klaška PavelKlaška Pavel Oddíl OB Kotlářka C 8080832 Ne Ne Ne 550 Kč
DKP8203 Goder JosefGoder Josef Oddíl OB Kotlářka C 7202900 Ne Ne Ne 550 Kč
DOR7601 Houska JindřichHouska Jindřich OK Dobříš C 8663146 Ne Ne Ne 550 Kč
AOP9200 Šulc VáclavŠulc Václav Orientační Běh Opava C 49474 Ne Ne Ne 550 Kč
DOK0001 Synek AntonínSynek Antonín OK Doksy A 8657097 Ne Ne Ne 550 Kč
SCP8700 Vrabec TomášVrabec Tomáš OK Sparta Praha C 232028 Ne Ne Ne 550 Kč
BOR9805 Kašpar LudvíkKašpar Ludvík OK Jiskra Nový Bor C 7200544 Ne Ne Ne 550 Kč
3GC9100 Malý JakubMalý Jakub Neregistrovaní - ZOO 2129248 Ne Ne Ne 550 Kč
MFP9400 Valach AdamValach Adam Matfyz Praha C Ne Ne Ne 550 Kč
VRL7201 Cupák JiříCupák Jiří OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8972 Ne Ne Ne 550 Kč
ZAM8401 Andrš PetrAndrš Petr OB T.J. Sokol Žamberk C 7210085 Ne Ne Ne 550 Kč
DOB8803 Lžíčař MartinLžíčař Martin KOB Dobruška C 9122436 Ne Ne Ne 550 Kč
TJN8600 Francke MichalFrancke Michal OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2045203 Ne Ne Ne 550 Kč
TJN9700 Šmaus JanŠmaus Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2067320 Ne Ne Ne 550 Kč
VLI8700 Szenczi GabrielSzenczi Gabriel Slavia Liberec orienteering C 8028809 Ne Ne Ne 550 Kč
PGP9405 Uhlíř MarekUhlíř Marek SK Praga C 331157 Ne Ne Ne 550 Kč
PGP7601 Matějů LubošMatějů Luboš SK Praga C 8662333 Ne Ne Ne 550 Kč
KAM9604 Šmelík MartinŠmelík Martin OK Kamenice C 682340 Ne Ne Ne 550 Kč
LPU9110 Procházka TomášProcházka Tomáš OK Lokomotiva Pardubice C 981815 Ne Ne Ne 550 Kč
SHK8200 Souček TomášSouček Tomáš OK Slavia Hradec Králové C 8662339 Ne Ne Ne 550 Kč
KPY7800 Pavlíček LubomírPavlíček Lubomír SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 420417 Ne Ne Ne 550 Kč
38P9000 Charuba LukaszCharuba Lukasz (POL) UKS Orientus Lodz 7200174 Ne Ne Ne 550 Kč
JPV8917 Dudík PetrDudík Petr Oddíl OS SK Prostějov C 52870 Ne Ne Ne 550 Kč
BOR8904 Bogar FrantišekBogar František OK Jiskra Nový Bor C 897369 Ne Ne Ne 550 Kč
0330001 Krasuski MarcinKrasuski Marcin 033 - (POL) orienteering.waw.pl 7202764 Ne Ne Ne 550 Kč
EKP8304 Borák MichalBorák Michal VŠTJ Ekonom Praha C 2042532 Ne Ne Ne 550 Kč
TAP9703 Valach MarekValach Marek KOB Tretra Praha C 442844 Ne Ne Ne 550 Kč
TUR7500 Zakouřil TomášZakouřil Tomáš OOB TJ Turnov C 51726 Ne Ne Ne 550 Kč
PHK7107 Mašata RomanMašata Roman OK 99 Hradec Králové C 515050 Ne Ne Ne 550 Kč
SJI9201 Suchý JiříSuchý Jiří OK Jihlava 301278 Ne Ne Ne 550 Kč
LPU8407 Krčál JaroslavKrčál Jaroslav OK Lokomotiva Pardubice C 7207061 Ne Ne Ne 550 Kč
SJI9203 Škrabánek MatějŠkrabánek Matěj OK Jihlava C 2073707 Ne Ne Ne 550 Kč
ABM9409 Obrátil ŠtěpánObrátil Štěpán KOB ALFA Brno C 886825 Ne Ne Ne 550 Kč
KRN8600 Žaloudík JiříŽaloudík Jiří KOS TJ Lokomotiva Krnov C 8630865 Ne Ne Ne 650 Kč
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
TAP9000 Cvrček AntonínCvrček Antonín KOB Tretra Praha C 53443 Ne Ne Ne 550 Kč
PGP0001 Čtrnáct ŠimonČtrnáct Šimon SK Praga B 2121096 Ne Ne Ne 550 Kč
0050003 Pavel Zámečník ml.Pavel Zámečník ml. 005 - Zámečníci 7300189 Ne Ne Ne 550 Kč
DOB8001 Preininger LuděkPreininger Luděk KOB Dobruška C 7237 Ne Ne Ne 550 Kč
CEP8700 Komůrka JiříKomůrka Jiří Čepíci 2148120 Ne Ne Ne 550 Kč
DOB8844 Zeman JaroslavZeman Jaroslav KOB Dobruška C 301623 Ne Ne Ne 550 Kč
CHC0002 Rosłaniec MateuszRosłaniec Mateusz K.O.B. Choceň B 895003 Ne Ne Ne 550 Kč
VSP9200 Šunda MarekŠunda Marek USK Praha C 7210926 Ne Ne Ne 550 Kč
97P9800 Filipiak MateuszFilipiak Mateusz (POL) KS Hades Poznań 8000832 Ne Ne Ne 550 Kč
SRK9509 Ptáček MartinPtáček Martin SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 7209655 Ne Ne Ne 550 Kč
OCB9501 Bouček JakubBouček Jakub OC České Budějovice C 416348 Ne Ne Ne 550 Kč
OCB9701 Ash AdamAsh Adam OC České Budějovice C 51409 Ne Ne Ne 550 Kč
VLI8100 Kolaja JanKolaja Jan Slavia Liberec orienteering C 8627111 Ne Ne Ne 550 Kč
SJH9300 Nouza PetrNouza Petr SOS Jindřichův Hradec C 2079508 Ne Ne Ne 550 Kč

H35

(36)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
0010001 Polách DavidPolách David 001 - Neregistrovani Vlci zapůjčit Ne Ne Ne 550 Kč
DKL8000 Jedlička MichalJedlička Michal KOB Kladno C 1416366 Ne Ne Ne 550 Kč
DKL7101 Datel JiříDatel Jiří KOB Kladno C 8011594 Ne Ne Ne 550 Kč
VLI8002 Ježowicz RomanJežowicz Roman Slavia Liberec orienteering C 2113390 Ne Ne Ne 550 Kč
SMB6401 Žitný Tomᚎitný Tomáš SKOB Mladá Boleslav C 49971 Ne Ne Ne 550 Kč
SCP6801 Lohr IvoLohr Ivo OK Sparta Praha C 442853 Ne Ne Ne 550 Kč
ZBM7704 Rotek PavelRotek Pavel SK Brno Žabovřesky C 2103682 Ne Ne Ne 550 Kč
2DP8200 Łącki ŁukaszŁącki Łukasz (POL) WKS Slask Wroclaw 7205049 Ne Ne Ne 550 Kč
MIL7202 Mareš LadislavMareš Ladislav Tesil Milevsko C 8695 Ne Ne Ne 550 Kč
MIL7201 Pešta JiříPešta Jiří Tesil Milevsko C 49858 Ne Ne Ne 550 Kč
BFM7301 Popieluch MichalPopieluch Michal SKOB Frýdek - Místek C 2800338 Ne Ne Ne 550 Kč
SOB6301 Choutka JaroslavChoutka Jaroslav SOBSA C 1396839 Ne Ne Ne 550 Kč
LPU8106 Šabatka PetrŠabatka Petr OK Lokomotiva Pardubice C 8000246 Ne Ne Ne 550 Kč
VAM8201 Hladký ViktorHladký Viktor OB Vamberk C 8667969 Ne Ne Ne 550 Kč
PDY8200 Lounek JakubLounek Jakub Běhej Poděbrady C 8116667 Ne Ne Ne 550 Kč
PLU7823 Matyšek BronislavMatyšek Bronislav TJ SOKOL Plumlov C 515418 Ne Ne Ne 550 Kč
PGP8010 Bartaloš TomášBartaloš Tomáš SK Praga C 2084951 Ne Ne Ne 550 Kč
66P7600 Krempiński PiotrKrempiński Piotr (POL) UKS Azymut Pabianice 8002652 Ne Ne Ne 550 Kč
66P8200 Pabich TomaszPabich Tomasz (POL) UKS Azymut Pabianice 886310 Ne Ne Ne 550 Kč
66P7900 Tkaczuk TomaszTkaczuk Tomasz (POL) UKS Azymut Pabianice 8160579 Ne Ne Ne 550 Kč
BOR8402 Ledecký VladimírLedecký Vladimír OK Jiskra Nový Bor C 8398 Ne Ne Ne 550 Kč
66P8501 Łubis MichałŁubis Michał (POL) UKS Azymut Pabianice 8026570 Ne Ne Ne 550 Kč
CEP7700 Pilař MarekPilař Marek Čepíci C 2800223 Ne Ne Ne 550 Kč
PGP6405 Čermák RadekČermák Radek SK Praga C 1413333 Ne Ne Ne 550 Kč
LPU7820 Kokaisl TomášKokaisl Tomáš OK Lokomotiva Pardubice C 253360 Ne Ne Ne 550 Kč
KVS6501 Černík MilanČerník Milan SKOB Kobra Vsetín C 2021855 Ne Ne Ne 550 Kč
TAP7701 Pucherna JanPucherna Jan KOB Tretra Praha C 7151177 Ne Ne Ne 550 Kč
SJI7823 Prošek MichalProšek Michal OK Jihlava C 8028823 Ne Ne Ne 550 Kč
0240001 Hasek JakubHasek Jakub 024 - Haskovi 53812 Ne Ne Ne 550 Kč
NPA8003 Šedivý JosefŠedivý Josef SK LOB Nová Paka C 2113094 Ne Ne Ne 550 Kč
KRN8100 Hrouza JanHrouza Jan KOS TJ Lokomotiva Krnov C 8654914 Ne Ne Ne 550 Kč
SLA7103 Kolář TomášKolář Tomáš SKOB Slaný C 8654898 Ne Ne Ne 550 Kč
SMR7902 Pesničák JanPesničák Jan SNS Smržovka C 8266 Ne Ne Ne 650 Kč
UOL8000 Zbíral RobertZbíral Robert SOB Olomouc C 8660922 Ne Ne Ne 650 Kč
LLI8300 Křenek TomášKřenek Tomáš LOK-o Liberec C 1409872 Ne Ne Ne 650 Kč
33D7800 Lehmann KarstenLehmann Karsten (GER) USV TU Dresden 2 7300414 Ne Ne Ne 650 Kč

H40

(33)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
PGP7510 Střelba OndřejStřelba Ondřej SK Praga C 8667997 Ne Ne Ne 550 Kč
46P7600 Biolik GrzegorzBiolik Grzegorz (POL) Trackcourse 8210276 Ne Ne Ne 550 Kč
DOK7800 Synek AntonínSynek Antonín OK Doksy C 7200371 Ne Ne Ne 550 Kč
OSN7502 Dvořáček JiříDvořáček Jiří SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 52250 Ne Ne Ne 550 Kč
KNC7800 Havel JosefHavel Josef Sokol Kostelec n. Č. l. C 420401 Ne Ne Ne 550 Kč
SMR7800 Lukavec PetrLukavec Petr SNS Smržovka C 8656734 Ne Ne Ne 550 Kč
TYN7500 Műller KamilMűller Kamil OOB SK Týniště nad Orlicí C 2049538 Ne Ne Ne 550 Kč
TJN7513 Štembera JanŠtembera Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 7300183 Ne Ne Ne 550 Kč
DOR7802 Fiala JanFiala Jan OK Dobříš C 2125359 Ne Ne Ne 550 Kč
PGP7603 Čtrnáct JiříČtrnáct Jiří SK Praga C 231948 Ne Ne Ne 550 Kč
18D5900 Leibiger JensLeibiger Jens (GER) Post SV Dresden 591019 Ne Ne Ne 550 Kč
LPU7517 Macek PavelMacek Pavel OK Lokomotiva Pardubice C 2103253 Ne Ne Ne 550 Kč
LPU7600 Stohanzl JanStohanzl Jan OK Lokomotiva Pardubice C 2103261 Ne Ne Ne 550 Kč
ODV7702 Berný JanBerný Jan TJ Aero Odolena Voda C 52117 Ne Ne Ne 550 Kč
ODV7704 Trunec AntonínTrunec Antonín TJ Aero Odolena Voda C 2126373 Ne Ne Ne 550 Kč
SLA7500 Zápotocký LubošZápotocký Luboš SKOB Slaný C 7300545 Ne Ne Ne 550 Kč
SJH7802 Míchal JiříMíchal Jiří SOS Jindřichův Hradec C 2096231 Ne Ne Ne 550 Kč
PGP7711 Dočkal TomášDočkal Tomáš SK Praga C 2801008 Ne Ne Ne 550 Kč
LCE7125 Bednařík RadekBednařík Radek OOB TJ Slovan Luhačovice C 887909 Ne Ne Ne 550 Kč
PGP7504 Hýbl LukášHýbl Lukáš SK Praga C 7210112 Ne Ne Ne 550 Kč
43S7601 Brňák ŠtefanBrňák Štefan (SVK) Športový klub Sandberg 2049992 Ne Ne Ne 550 Kč
CHC7502 Švadlena PavelŠvadlena Pavel K.O.B. Choceň C 7502000 Ne Ne Ne 550 Kč
43S7501 Vorlíček PeterVorlíček Peter (SVK) Športový klub Sandberg 2049993 Ne Ne Ne 550 Kč
SCP7507 Šístek DanielŠístek Daniel OK Sparta Praha C 8666866 Ne Ne Ne 550 Kč
SHK7600 Čečka JiříČečka Jiří OK Slavia Hradec Králové C 7756 Ne Ne Ne 550 Kč
STH7501 Puš RomanPuš Roman SK Studenec C 8670476 Ne Ne Ne 550 Kč
JIL7601 Zlesák OndřejZlesák Ondřej OK Jilemnice C 9067 Ne Ne Ne 550 Kč
TAP7606 Pohl ZdeněkPohl Zdeněk KOB Tretra Praha C 8662334 Ne Ne Ne 550 Kč
38P7800 Ciupa MarcinCiupa Marcin (POL) UKS Orientus Lodz 8020578 Ne Ne Ne 550 Kč
27S7902 Koman MarekKoman Marek (SVK) TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2124765 Ne Ne Ne 550 Kč
0320001 Erbert LadislavErbert Ladislav 032 - TJ Harant Pecka zapůjčit Ne Ne Ne 550 Kč
PDY7802 Trnka OndřejTrnka Ondřej Běhej Poděbrady C 2115748 Ne Ne Ne 550 Kč
BRU7601 Rusin JanRusin Jan Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 2032383 Ne Ne Ne 550 Kč
(43)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
SJH7001 Beneš JanBeneš Jan SOS Jindřichův Hradec C 8651725 Ne Ne Ne 550 Kč
DKP6500 Klaška PavelKlaška Pavel Oddíl OB Kotlářka C 8650 Ne Ne Ne 550 Kč
LBE7300 Hůla PavelHůla Pavel TJ Lokomotiva Beroun C 8667504 Ne Ne Ne 550 Kč
PZR7007 Nechuta MilanNechuta Milan UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 49811 Ne Ne Ne 550 Kč
OKP6504 Novák LiborNovák Libor SK OK 24 Praha C 51680 Ne Ne Ne 550 Kč
SOB7001 Janeček OndřejJaneček Ondřej SOBSA C 53016 Ne Ne Ne 550 Kč
SCP7201 Podivínský TomášPodivínský Tomáš OK Sparta Praha C 51557 Ne Ne Ne 550 Kč
SCP7300 Sliva JanSliva Jan OK Sparta Praha C 2106749 Ne Ne Ne 550 Kč
LDC7101 Nehasil VladislavNehasil Vladislav KOB Děčín C 7111213 Ne Ne Ne 550 Kč
SLA6500 Aster VladimírAster Vladimír SKOB Slaný C 2045227 Ne Ne Ne 550 Kč
VAM7401 Netopil LiborNetopil Libor OB Vamberk C 1700083 Ne Ne Ne 550 Kč
SOB7300 Jandera TomášJandera Tomáš SOBSA C 7300190 Ne Ne Ne 550 Kč
LTP7003 Martinec PavelMartinec Pavel OOB TJ Lokomotiva Teplice C 9201628 Ne Ne Ne 550 Kč
0050002 Pavel ZámečníkPavel Zámečník 005 - Zámečníci 2801012 Ne Ne Ne 550 Kč
SKV7301 Dítko JanDítko Jan TJ Slovan Karlovy Vary C 682634 Ne Ne Ne 550 Kč
66P7612 Sztranek PawełSztranek Paweł (POL) UKS Azymut Pabianice 553469 Ne Ne Ne 550 Kč
MFP7100 Šimša JaromírŠimša Jaromír Matfyz Praha C 2090836 Ne Ne Ne 550 Kč
KVS7301 Švestka VítězslavŠvestka Vítězslav SKOB Kobra Vsetín C 8670745 Ne Ne Ne 550 Kč
LME7100 Bejvl JakubBejvl Jakub SK Los Mělník C 2060271 Ne Ne Ne 550 Kč
SHK7002 Myslivec TomášMyslivec Tomáš OK Slavia Hradec Králové C 9127 Ne Ne Ne 550 Kč
RIC7403 Rožek DavidRožek David OB Říčany C 1111550 Ne Ne Ne 550 Kč
LPU7310 Pipek KamilPipek Kamil OK Lokomotiva Pardubice C 7200907 Ne Ne Ne 550 Kč
CHC7101 Sobczyński KalikstSobczyński Kalikst K.O.B. Choceň C 9595959 Ne Ne Ne 550 Kč
CHC7001 Mazurek PiotrMazurek Piotr K.O.B. Choceň C 504050 Ne Ne Ne 550 Kč
JEN6901 Touš JanTouš Jan OB Jenišovice C 7774 Ne Ne Ne 550 Kč
RIC7307 Vláčil DanielVláčil Daniel OB Říčany C 887622 Ne Ne Ne 550 Kč
3IP7300 Wolniewicz PawełWolniewicz Paweł (POL) Wolniewicz zapůjčit Ne Ne Ne 550 Kč
SNA7201 Sokolář ZdeněkSokolář Zdeněk TJ START Náchod C 2113361 Ne Ne Ne 550 Kč
KPY5701 Dobeš VáclavDobeš Václav SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301374 Ne Ne Ne 550 Kč
0250001 Thunwall MatsThunwall Mats 025 - (SWE) Fagersta OK 428955 Ne Ne Ne 450 Kč
VLI6901 Kruliš PetrKruliš Petr Slavia Liberec orienteering C 301186 Ne Ne Ne 550 Kč
97P7200 Nowak RemigiuszNowak Remigiusz (POL) KS Hades Poznań 8000833 Ne Ne Ne 550 Kč
97P7100 Gorczyca JacekGorczyca Jacek (POL) KS Hades Poznań 8000834 Ne Ne Ne 550 Kč
97P7300 Filipiak MarekFilipiak Marek (POL) KS Hades Poznań 8000830 Ne Ne Ne 550 Kč
UOL6501 Pernica JiříPernica Jiří SOB Olomouc C 52478 Ne Ne Ne 550 Kč
VLI7100 Lisý OndřejLisý Ondřej Slavia Liberec orienteering C 52179 Ne Ne Ne 550 Kč
38P7200 Slomczynski RobertSlomczynski Robert (POL) UKS Orientus Lodz 886662 Ne Ne Ne 550 Kč
0330002 Krasuski BartłomiejKrasuski Bartłomiej 033 - (POL) orienteering.waw.pl 9700406 Ne Ne Ne 550 Kč
ZBM6701 Auermüller VítAuermüller Vít SK Brno Žabovřesky C 2088711 Ne Ne Ne 550 Kč
PHK7001 Cichý DavidCichý David OK 99 Hradec Králové C 2070821 Ne Ne Ne 550 Kč
OKP6200 Novák IvoNovák Ivo SK OK 24 Praha C 51679 Ne Ne Ne 550 Kč
LDC7301 Štěpán PetrŠtěpán Petr KOB Děčín C 7007007 Ne Ne Ne 650 Kč
JLI7100 Zaydlar MichalZaydlar Michal OB Jizerky C 301631 Ne Ne Ne 550 Kč
(23)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
TBM6709 Gryc JanGryc Jan KOS TJ Tesla Brno C 53233 Ne Ne Ne 550 Kč
TUV7402 Kvapil PetrKvapil Petr SOK TJ Turnov C 8322 Ne Ne Ne 550 Kč
TUV7301 Hájek JanHájek Jan SOK TJ Turnov C 5788 Ne Ne Ne 550 Kč
TUR7305 Vambera FilipVambera Filip OOB TJ Turnov C 2103248 Ne Ne Ne 550 Kč
DOR6600 Petrilák MiroslavPetrilák Miroslav OK Dobříš C 2092439 Ne Ne Ne 550 Kč
MOV7104 Štětínský PavelŠtětínský Pavel SKOB Ostrava C 52780 Ne Ne Ne 550 Kč
ZAK7200 Kašpar LudvíkKašpar Ludvík OK Netopýr Zákupy C 410399 Ne Ne Ne 550 Kč
JIL7001 Gernert AlanGernert Alan OK Jilemnice C 49414 Ne Ne Ne 550 Kč
VRL7202 Hájek TiborHájek Tibor OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2075627 Ne Ne Ne 550 Kč
ZAM7401 Kunt StanislavKunt Stanislav OB T.J. Sokol Žamberk C 1421292 Ne Ne Ne 550 Kč
BBM7101 Kunz MartinKunz Martin BETA URSUS Rosice C 553435 Ne Ne Ne 550 Kč
KVS7200 Pospíšil RadimPospíšil Radim SKOB Kobra Vsetín C 7208222 Ne Ne Ne 550 Kč
TBM7400 Dušek VladimírDušek Vladimír KOS TJ Tesla Brno C 2083369 Ne Ne Ne 550 Kč
LME7102 Izák PavelIzák Pavel SK Los Mělník C 2061860 Ne Ne Ne 550 Kč
SNA7349 Slavík PavelSlavík Pavel TJ START Náchod C 1451527 Ne Ne Ne 550 Kč
ZVO6501 Valla ZdeněkValla Zdeněk OB SK Zvole C 2031359 Ne Ne Ne 550 Kč
PDY7200 Dudek JanDudek Jan Běhej Poděbrady C 2148215 Ne Ne Ne 550 Kč
HOR6500 Rücker PetrRücker Petr TJ Jiskra Hořice C 2035741 Ne Ne Ne 0 Kč
0280002 Etrych TomášEtrych Tomáš 028 - Etryšáci 2126245 Ne Ne Ne 550 Kč
ASU7101 Šneider MiroslavŠneider Miroslav Magnus Orienteering C 51471 Ne Ne Ne 550 Kč
RBK7001 Matuška PavelMatuška Pavel SK Radioklub Blansko C 2801035 Ne Ne Ne 550 Kč
38P7000 Rzenca PiotrRzenca Piotr (POL) UKS Orientus Lodz 887249 Ne Ne Ne 550 Kč
MOV6901 Berger TomášBerger Tomáš SKOB Ostrava C 52771 Ne Ne Ne 650 Kč

H50

(35)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
DKP6901 Kalousek JiříKalousek Jiří Oddíl OB Kotlářka C 443079 Ne Ne Ne 550 Kč
LLI6801 Fürst AlešFürst Aleš LOK-o Liberec C 8657098 Ne Ne Ne 550 Kč
71D6400 Müller RicoMüller Rico (GER) USV TU Dresden 2032226 Ne Ne Ne 550 Kč
TUV6802 Šritr MartinŠritr Martin SOK TJ Turnov C 232388 Ne Ne Ne 550 Kč
0030001 Křivda IvanKřivda Ivan 003 - Sportovní klub hasičů Královéhradeckého kraje 9200535 Ne Ne Ne 550 Kč
MOV6701 Holec HonzaHolec Honza SKOB Ostrava C 9101189 Ne Ne Ne 550 Kč
24D6600 Cruse KayCruse Kay (GER) SV Robotron Dresden 8230366 Ne Ne Ne 550 Kč
KAM6400 Ročejdl MarekRočejdl Marek OK Kamenice C 995804 Ne Ne Ne 550 Kč
DCE5500 Procházka AntonínProcházka Antonín KOB Dobřichovice C 1955315 Ne Ne Ne 550 Kč
43S6601 Kukurugya EmilKukurugya Emil (SVK) Športový klub Sandberg 2049986 Ne Ne Ne 550 Kč
KUO6501 Mutinský ViktorMutinský Viktor KOB Ústí nad Orlicí C 51752 Ne Ne Ne 550 Kč
BOR6900 Machara MartinMachara Martin OK Jiskra Nový Bor C 8521 Ne Ne Ne 550 Kč
STB6601 Kubec PavelKubec Pavel TJ Stadion Nový Bor C 1416365 Ne Ne Ne 550 Kč
LPU6801 Dvořák LubošDvořák Luboš OK Lokomotiva Pardubice C 9232 Ne Ne Ne 550 Kč
DCE6100 Pavlů JaroslavPavlů Jaroslav KOB Dobřichovice C 232041 Ne Ne Ne 550 Kč
SJH6801 Parkan JiříParkan Jiří SOS Jindřichův Hradec C 8656643 Ne Ne Ne 550 Kč
KVS6801 Beňovský JiříBeňovský Jiří SKOB Kobra Vsetín 2088198 Ne Ne Ne 550 Kč
LTP6501 Bruner LubošBruner Luboš OOB TJ Lokomotiva Teplice C 682114 Ne Ne Ne 550 Kč
CHC6604 Widziewicz RemigiuszWidziewicz Remigiusz K.O.B. Choceň C 504031 Ne Ne Ne 550 Kč
TBM6900 Mudrák PavelMudrák Pavel KOS TJ Tesla Brno C 8662331 Ne Ne Ne 550 Kč
BOR6701 Beránek PetrBeránek Petr OK Jiskra Nový Bor C 8402 Ne Ne Ne 550 Kč
PHK6503 Kavalír KarelKavalír Karel OK 99 Hradec Králové C 9650526 Ne Ne Ne 550 Kč
0230001 Ženčák JaroslavŽenčák Jaroslav 023 - ASPV OA Šumperk 2060274 Ne Ne Ne 550 Kč
LTP6805 Bílý PetrBílý Petr OOB TJ Lokomotiva Teplice C 51279 Ne Ne Ne 550 Kč
43S6900 Balogh RichardBalogh Richard (SVK) Športový klub Sandberg 2027941 Ne Ne Ne 550 Kč
SHK6600 Lapáček JiříLapáček Jiří OK Slavia Hradec Králové C 2120620 Ne Ne Ne 550 Kč
PGP6801 Maleček VítMaleček Vít SK Praga C 2067268 Ne Ne Ne 550 Kč
KAS6900 Eichler PetrEichler Petr KOB Kamenický Šenov C 682631 Ne Ne Ne 550 Kč
VSP6505 Mencl MiloslavMencl Miloslav USK Praha C 52277 Ne Ne Ne 550 Kč
FSP6700 Krausz MilanKrausz Milan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 682118 Ne Ne Ne 550 Kč
38P6500 Ziolkiewicz KrzysztofZiolkiewicz Krzysztof (POL) UKS Orientus Lodz 886661 Ne Ne Ne 550 Kč
CHA6600 Vydra IvanVydra Ivan OK Chrastava C 8028878 Ne Ne Ne 550 Kč
LDC6802 Hovorka LadislavHovorka Ladislav KOB Děčín C 7300206 Ne Ne Ne 550 Kč
HOR6900 Čihák PetrČihák Petr TJ Jiskra Hořice C 2113495 Ne Ne Ne 550 Kč
NNN0000 Nadera DariuszNadera Dariusz Neregistrovaní 8660388 Ne Ne Ne 650 Kč

H55

(36)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
ZPV5706 Jaroš VojtěchJaroš Vojtěch KOB ZPV Prostějov C 231248 Ne Ne Ne 550 Kč
DKP6300 Betlach MiroslavBetlach Miroslav Oddíl OB Kotlářka C 49818 Ne Ne Ne 550 Kč
AOP6302 Sklenář MiroslavSklenář Miroslav Orientační Běh Opava C 7200359 Ne Ne Ne 550 Kč
JEN6101 Mareš HynekMareš Hynek OB Jenišovice C 2067342 Ne Ne Ne 550 Kč
JEN6201 Švarc JiříŠvarc Jiří OB Jenišovice C 682108 Ne Ne Ne 550 Kč
75S5900 Palicka MiroslavPalicka Miroslav (SVK) KOB Čingov Spišská Nová Ves 8667993 Ne Ne Ne 550 Kč
KPY6201 Kohl JiříKohl Jiří SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301391 Ne Ne Ne 550 Kč
SCP6001 Hošek LadislavHošek Ladislav OK Sparta Praha C 1413715 Ne Ne Ne 550 Kč
39S6401 Kniebugl AntonKniebugl Anton (SVK) KOBRA Bratislava 416747 Ne Ne Ne 550 Kč
LBM6113 Korpas JaroslavKorpas Jaroslav TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 1409878 Ne Ne Ne 550 Kč
BOR6003 Dikoš PavelDikoš Pavel OK Jiskra Nový Bor C 995805 Ne Ne Ne 550 Kč
BOR6400 Doškář BorisDoškář Boris OK Jiskra Nový Bor C 8490 Ne Ne Ne 550 Kč
TUV6304 Mellan MartinMellan Martin SOK TJ Turnov C 411583 Ne Ne Ne 550 Kč
SJI6115 Kaňák PetrKaňák Petr OK Jihlava C 7003047 Ne Ne Ne 550 Kč
SJI6301 Petráček AlešPetráček Aleš OK Jihlava C 53631 Ne Ne Ne 550 Kč
LPU5905 Novotný MiroslavNovotný Miroslav OK Lokomotiva Pardubice C 2108909 Ne Ne Ne 550 Kč
BOR6302 Krejčí JaroslavKrejčí Jaroslav OK Jiskra Nový Bor C 8660925 Ne Ne Ne 550 Kč
VBM6201 Pulec PavelPulec Pavel VSK Mendelu Brno C 515090 Ne Ne Ne 550 Kč
PGP6305 Hurta VladimírHurta Vladimír SK Praga C 51658 Ne Ne Ne 550 Kč
MFP6401 Suk JiříSuk Jiří Matfyz Praha C 515016 Ne Ne Ne 550 Kč
SMB5801 Svoboda SlavomírSvoboda Slavomír SKOB Mladá Boleslav C 7260024 Ne Ne Ne 550 Kč
JIL6101 Král MartinKrál Martin OK Jilemnice C 9071 Ne Ne Ne 550 Kč
PEN6200 Vydra PavelVydra Pavel OK RECO Sport C 2113100 Ne Ne Ne 550 Kč
0190001 Roubalík RadovanRoubalík Radovan 019 - ZŠ Těšetice 2102813 Ne Ne Ne 550 Kč
PHK5503 Souček PavelSouček Pavel OK 99 Hradec Králové C 7202881 Ne Ne Ne 550 Kč
0230002 Felkl LuděkFelkl Luděk 023 - ASPV OA Šumperk 52589 Ne Ne Ne 550 Kč
SNA6302 Hynek PetrHynek Petr TJ START Náchod C 1459067 Ne Ne Ne 550 Kč
TAP6102 Tihon JaroslavTihon Jaroslav KOB Tretra Praha C