Přihlášky závodu: Mistrovství oblasti na klasické trati

Datum:
13.04.2019
Místo konání:
Stará Ves u Rýmařova
Pořadatel:
OOL - SK Haná orienteering
Kategorie:
D10C     D12     D14     D16     D18     D20     D21     D35     D45     D55     D65     H10C     H12     H14     H16     H18     H20     H21     H21D     H35     H45     H55     H65     H70     HD10N     HDR     P    
2.40 km, 50 m, 8 kontrol
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UOL1050 Kopecká Tereza SOB Olomouc C 428280 50 Kč
UOL1150 Kubíčková Magdalena SOB Olomouc C 2113056 50 Kč
STE1051 Tomášková Anna SK SKI-OB Šternberk C 2102861 50 Kč
TRI0950 Walaská Klára TJ TŽ Třinec C 2102570 50 Kč
OOP0950 Švidrnochová Nela TJ Opava C 2060211 50 Kč
AOP0950 Borunská Alžběta Orientační Běh Opava C 52290 50 Kč
PLU0950 Chytráčková Zuzana TJ SOKOL Plumlov C 2051531 50 Kč
PLU1051 Luterová Laura TJ SOKOL Plumlov C 2051506 50 Kč
UOL0951 Paulíčková Adela SOB Olomouc C 2118494 50 Kč
KSU0979 Kočandrlová Natálie Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 446412 50 Kč
KSU0959 Tomanková Alice Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2053541 50 Kč
KSU1050 Jordánová Nelly Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2108906 50 Kč
2.90 km, 60 m, 10 kontrol
(24)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KRN0757 Rychlá Karolína KOS TJ Lokomotiva Krnov B 8654916 50 Kč
UOL0753 Jílková Pavla SOB Olomouc B 2069073 50 Kč
AOP0751 Kovalčíková Alena Orientační Běh Opava B 49438 50 Kč
AOP0752 Cetlová Karolína Orientační Běh Opava B 2091596 50 Kč
MOV0751 Štětínská Tereza SKOB Ostrava B 8670475 50 Kč
SIT0851 Byrtusová Klára OK SILESIA C 8667954 50 Kč
AOP0852 Pachmannová Iva Orientační Běh Opava C 232251 50 Kč
STE0852 Burdová Hana SK SKI-OB Šternberk C 2112745 50 Kč
STE0750 Fendrychová Klára SK SKI-OB Šternberk C 2108892 50 Kč
STE0853 Kučerová Klaudie SK SKI-OB Šternberk C 2122246 50 Kč
TRI0851 Kaufmanová Šárka TJ TŽ Třinec C 49382 50 Kč
ASU0799 Bartášková Karolína Magnus Orienteering C 416509 50 Kč
KON0779 Fialová Anna KOB Konice C 361976 50 Kč
VRB0777 Malá Karolína Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 2067388 50 Kč
PLU0851 Štefková Michaela TJ SOKOL Plumlov C 681869 50 Kč
PLU0888 Otrubová Karolína TJ SOKOL Plumlov C 2061810 50 Kč
UOL0750 Paulíčková Tereza SOB Olomouc B 2069082 50 Kč
KRN0850 Kotasová Klára KOS TJ Lokomotiva Krnov C 52636 50 Kč
KSU0888 Reichlová Pavla Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 7211248 50 Kč
KSU0850 Reichlová Lucie Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 446409 50 Kč
PTE0852 Klapková Alžběta TJ Sokol Ptení C 2135185 50 Kč
PTE0880 Vavrdová Karolína TJ Sokol Ptení C 2135196 50 Kč
PTE0755 Dosedělová Tereza TJ Sokol Ptení C 2127525 50 Kč
UOL0751 Janků Karolína SOB Olomouc C 2069084 50 Kč
3.10 km, 65 m, 11 kontrol
(33)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UOL0654 Jílková Lenka SOB Olomouc B 2069072 50 Kč
UOL0652 Dráčová Barbora SOB Olomouc B 2069085 50 Kč
UOL0651 Šaňáková Marie SOB Olomouc B 2111803 50 Kč
AOP0651 Holasová Barbora Orientační Běh Opava B 51195 50 Kč
JPV0652 Přikrylová Jana Oddíl OS SK Prostějov C 2112722 50 Kč
JPV0653 Přikrylová Ivana Oddíl OS SK Prostějov C 2112741 50 Kč
JPV0555 Plachá Aneta Oddíl OS SK Prostějov C 2108881 50 Kč
MOV0653 Rychtářová Barbora SKOB Ostrava C 8667521 50 Kč
AOP0551 Pachmannová Katka Orientační Běh Opava B 361953 50 Kč
UOL0650 Kopecká Nela SOB Olomouc C 2044889 50 Kč
MOV0656 Burešová Ema SKOB Ostrava C 436424 50 Kč
STE0653 Burdová Helena SK SKI-OB Šternberk B 2108904 50 Kč
STE0652 Kotrle Sylvia SK SKI-OB Šternberk C 2108917 50 Kč
STE0552 Mikošková Marie SK SKI-OB Šternberk B 2108903 50 Kč
STE0650 Zatloukalová Julie SK SKI-OB Šternberk B 2108918 50 Kč
BFM0552 Fišerová Veronika SKOB Frýdek - Místek C 2087520 50 Kč
ASU0698 Pazderníková Zdeňka Magnus Orienteering B 9132 50 Kč
SBR0550 Good Eliška SKOB Bruntál C 2091593 50 Kč
0040001 Trhlikova Adela 004 - Plumlov FanClub 52483 50 Kč
AOP0652 Gallo Natálie Orientační Běh Opava B 7003005 50 Kč
TRI0551 Kolarczyková Eliška TJ TŽ Třinec B 49312 50 Kč
TRI0550 Krčková Lucie TJ TŽ Třinec C 49360 50 Kč
ZPV0555 Karásková Denisa KOB ZPV Prostějov C 206390 50 Kč
VRB0555 Tomčíková Eliška Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 2067392 50 Kč
ASU0599 Navrátilová Marie Magnus Orienteering B 7206550 50 Kč
MOV0650 Pavlová Eliška SKOB Ostrava B 8670472 50 Kč
MOV0654 Čudková Kristýna SKOB Ostrava B 8670474 50 Kč
BFM0551 Zahradníková Kateřina SKOB Frýdek - Místek B 2102874 50 Kč
KSU0660 Pattermanová Magdalena Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2085598 50 Kč
KSU0656 Stryková Karolína Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2058482 50 Kč
KSU0565 Müllerová Marie Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 995815 50 Kč
KSU0550 Konečná Julie Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2053569 50 Kč
MOV0551 Matoušková Jana SKOB Ostrava B 8670491 50 Kč
4.20 km, 85 m, 12 kontrol
(23)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UOL0450 Smékalová Viktorie SOB Olomouc B 2020728 100 Kč
UOL0451 Smékalová Karolína SOB Olomouc B 2020729 100 Kč
UOL0352 Bídová Markéta SOB Olomouc B 2124801 100 Kč
BFM0457 Popieluchová Michaela SKOB Frýdek - Místek C 2087518 100 Kč
SBR0450 Haluzová Štěpánka SKOB Bruntál C 51874 100 Kč
STE0451 Lubrichová Veronika SK SKI-OB Šternberk B 8660567 100 Kč
BFM0453 Procnerová Veronika SKOB Frýdek - Místek B 2087705 100 Kč
AOP0452 Klechová Karolína Orientační Běh Opava B 436929 100 Kč
TRI0451 Haltofová Romana TJ TŽ Třinec B 8670381 100 Kč
TRI0450 Bruková Petra TJ TŽ Třinec B 8660369 100 Kč
TRI0453 Rybková Vendula TJ TŽ Třinec B 8654 100 Kč
UOL0353 Procházková Sára SOB Olomouc B 2133916 100 Kč
PLU0350 Němečková Kateřina TJ SOKOL Plumlov B 1400409 100 Kč
UOL0453 Slehová Eliška SOB Olomouc B 2112727 100 Kč
VRB0353 Matušová Vendula Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 2067387 100 Kč
ASU0398 Šneiderová Daniela Magnus Orienteering B 7201771 100 Kč
PLU0351 Černochová Michaela TJ SOKOL Plumlov A 8660570 100 Kč
PLU0452 Janečková Adéla TJ SOKOL Plumlov B 2087689 100 Kč
TVR0450 Svačinková Berenika TJ Sokol Vrbno pod Pradědem C 2067394 100 Kč
STE0450 Lukašáková Sára SK SKI-OB Šternberk A 2035723 100 Kč
KSU0494 Šánová Julie Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 443076 100 Kč
KSU0454 Heclová Marie Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 446447 100 Kč
KSU0383 Murínová Markéta Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2103267 100 Kč
5.30 km, 110 m, 12 kontrol
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
STE0250 Smolková Sabina SK SKI-OB Šternberk B 7206537 100 Kč
TRI0250 Navrátilová Adéla TJ TŽ Třinec B 53178 100 Kč
SFM0252 Davidová Tereza O-RUNNAŘI Beskydy C 2121755 100 Kč
SFM0150 Janýšková Alžběta O-RUNNAŘI Beskydy C 49485 100 Kč
UOL0252 Raclavská Lenka SOB Olomouc B 2092435 100 Kč
UOL0251 Raclavská Zuzana SOB Olomouc B 8680601 100 Kč
SFM0250 Tereza Urbánková O-RUNNAŘI Beskydy C 2143388 100 Kč
6.60 km, 115 m, 15 kontrol
Rank. koef.: 1.02
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MOV0051 Štrosová Jana SKOB Ostrava B 8670492 100 Kč
ZLH0051 Novotná Tereza OOB TJ Zlaté Hory B 1421909 100 Kč
SOP0050 Hájková Lenka OOB TJ Slezan Opava A 7207857 100 Kč
6.60 km, 115 m, 15 kontrol
Rank. koef.: 1.02
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KRN8559 Rychlá Pavlína KOS TJ Lokomotiva Krnov C 8654885 100 Kč
VLI8456 Kopcová Michaela Slavia Liberec orienteering C 52533 100 Kč
MOV7650 Štětínská Soňa SKOB Ostrava C 232406 100 Kč
UOL9853 Holečková Anna SOB Olomouc C 2115745 100 Kč
AOV8750 Vlachová Tereza OOB TJ Baník Ostrava C 1470167 100 Kč
AOP6151 Glabazňová Jana Orientační Běh Opava C 515423 100 Kč
AOP7251 Kašparová Šárka Orientační Běh Opava C 52295 100 Kč
5.60 km, 115 m, 12 kontrol
(39)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KON7575 Benešová Petra KOB Konice C 1418763 100 Kč
JPV7650 Chmelářová Radka Oddíl OS SK Prostějov C 2085577 100 Kč
UOL8050 Jílková Hana SOB Olomouc C 2069071 100 Kč
AOP8050 Librová Lucie Orientační Běh Opava C 49386 100 Kč
UOL7652 Vránová Helena SOB Olomouc C 9201328 100 Kč
JPV7979 Přikrylová Jitka Oddíl OS SK Prostějov C 2109752 100 Kč
ZPV6553 Jirková Renata KOB ZPV Prostějov C 52427 100 Kč
MOV7752 Pannová Vendula SKOB Ostrava C 2075664 100 Kč
MOV7750 Horáčková Vladimíra SKOB Ostrava C 8651342 100 Kč
JPV7676 Plachá Andrea Oddíl OS SK Prostějov C 2102819 100 Kč
AOP7852 Kovalčíková Eva Orientační Běh Opava C 51197 100 Kč
KRN7753 Kozlíková Veronika KOS TJ Lokomotiva Krnov C 52646 100 Kč
UOL7750 Kopecká Jitka SOB Olomouc C 420402 100 Kč
UOL7752 Kubíčková Eva SOB Olomouc C 2133902 100 Kč
STE7556 Lubrichová Eva SK SKI-OB Šternberk C 2112743 100 Kč
STE7550 Marková Eva SK SKI-OB Šternberk C 2080963 100 Kč
STE7159 Maťátková Marcela SK SKI-OB Šternberk C 52532 100 Kč
VSP7752 Gajdová Kristina USK Praha C 2115689 100 Kč
BFM7551 Procnerová Eva SKOB Frýdek - Místek C 426342 100 Kč
BFM8051 Hrabalová Eva SKOB Frýdek - Místek C 2087510 100 Kč
SBR8050 Good Ludmila SKOB Bruntál C 2092369 100 Kč
JPV7552 Poláčková Monika Oddíl OS SK Prostějov C 2109754 100 Kč
UOL7350 Čecháčková Šárka SOB Olomouc C 2092436 100 Kč
BFM7752 Zajícová Taťána SKOB Frýdek - Místek C 2102853 100 Kč
AOP7652 Černohorská Alena Orientační Běh Opava C 410170 100 Kč
PLU7777 Němečková Věra TJ SOKOL Plumlov C 2035158 100 Kč
ASU7799 Navrátilová Helena Magnus Orienteering C 301698 100 Kč
PLU7852 Otrubová Johana TJ SOKOL Plumlov C 995816 100 Kč
JPV7551 Gottwaldová Hana Oddíl OS SK Prostějov C zapůjčit 130 Kč
UOL7851 Paulíčková Barbara SOB Olomouc C 2116467 100 Kč
TVR7750 Svačinková Jitka TJ Sokol Vrbno pod Pradědem C 436921 100 Kč
KON8063 Rozsívalová Petra KOB Konice C 2112772 100 Kč
KSU7787 Štáblová Michaela Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2073735 100 Kč
KSU7552 Tomanková Martina Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2058462 100 Kč
KSU7272 Krčová Martina Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 442855 100 Kč
KON8277 Ebnerová Eva KOB Konice C 515485 100 Kč
SIT7551 Bíčánková Jana OK SILESIA C 7200590 100 Kč
HAV7152 Brodová Gabriela OB Havířov C 2121892 100 Kč
SFM7650 Urbánková Šárka O-RUNNAŘI Beskydy C 2143390 100 Kč
4.60 km, 85 m, 12 kontrol
(42)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UOL6953 Kotrlová Gita SOB Olomouc C 352324 100 Kč
JPV6556 Štorková Simona Oddíl OS SK Prostějov C 8006556 100 Kč
JPV6951 Kašparová Ivana Oddíl OS SK Prostějov C 2032169 100 Kč
UOL6750 Holečková Lenka SOB Olomouc C 301560 100 Kč
SSU6591 Ostřanská Iveta SK Severka Šumperk C 224901 100 Kč
ABM7052 Odehnalová Kamila KOB ALFA Brno C 332950 100 Kč
BFM7453 Popieluchová Ivona SKOB Frýdek - Místek C 2102855 100 Kč
MOV6951 Dorčáková Pavlína SKOB Ostrava C 53004 100 Kč
AOP7252 Pachmannová Hana Orientační Běh Opava C 361977 100 Kč
STE7251 Janků Renata SK SKI-OB Šternberk C 52502 100 Kč
STE7150 Mikošková Iveta SK SKI-OB Šternberk C 2113042 100 Kč
STE6751 Neumannová Kamila SK SKI-OB Šternberk C 52514 100 Kč
JPV6363 Vavrečková Ivana Oddíl OS SK Prostějov C 52864 100 Kč
UOL6653 Šimková Hana SOB Olomouc C 52476 100 Kč
0030002 Marie Ženčáková 003 - ASPV OA Šumperk 2032185 100 Kč
0030003 Jarmila Felklová 003 - ASPV OA Šumperk 433098 100 Kč
AOP7052 Sedlářová Pavla Orientační Běh Opava C 2096150 100 Kč
KON5887 Smičková Eva KOB Konice C 52412 100 Kč
MOV6750 Šarmanová Jarmila SKOB Ostrava C 303027 100 Kč
ASU6099 Strachotová Eva Magnus Orienteering C 52560 100 Kč
TRI6850 Argalášová Gabriela TJ TŽ Třinec C 8660461 100 Kč
MOV7450 Vavříková Iveta SKOB Ostrava C 2025346 100 Kč
OOP7453 Leciánová Vanda TJ Opava C 49472 100 Kč
ZLH7050 Novotná Jitka OOB TJ Zlaté Hory C 361929 100 Kč
STE7352 Zbraňková Magda SK SKI-OB Šternberk C 2096137 100 Kč
BFM7151 Řehová Renata SKOB Frýdek - Místek C 2037840 100 Kč
SFM7151 Bernatíková Šárka O-RUNNAŘI Beskydy C 49487 100 Kč
HAV6751 Vričanová Sylva OB Havířov C 1426051 100 Kč
ZPV6666 Jarošová Petra KOB ZPV Prostějov C 52654 100 Kč
JPV6773 Fajkusová Jitka Oddíl OS SK Prostějov C 52586 100 Kč
STE6850 Poštulková Milada SK SKI-OB Šternberk C 2080842 100 Kč
SSU6091 Králová Zdenka SK Severka Šumperk C 1406132 100 Kč
OOP6750 Kociánová Eva TJ Opava C 2112733 100 Kč
HAV7051 Kaděrová Barbora OB Havířov C 1425330 100 Kč
SSU7450 Seidenglanzová Irena SK Severka Šumperk C 6713 100 Kč
TVR7350 Slavíková Lenka TJ Sokol Vrbno pod Pradědem C 2067389 100 Kč
KSU7499 Reichlová Jiřina Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2067330 100 Kč
KSU7383 Mlčková Jana Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 886292 100 Kč
SOP7150 Hájková Jitka OOB TJ Slezan Opava C 515407 100 Kč
SOP7351 Procházková Martina OOB TJ Slezan Opava C 433097 100 Kč
HOB7051 Hendrychová Marcela SK OB Horní Benešov C 301304 100 Kč
0110001 Bolková Petra 011 - Petra zapůjčit 130 Kč
3.60 km, 55 m, 11 kontrol
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZLH5950 Pavlíková Hana OOB TJ Zlaté Hory C 52658 100 Kč
0010001 Holinková Milada 001 - Krnov 52661 100 Kč
UOL5858 Janošíková Jaroslava SOB Olomouc C 2059758 100 Kč
SPE6251 Pijáková Iveta (SVK) KOB Sokol Pezinok 1407866 100 Kč
KRN5651 Strohalmová Milena KOS TJ Lokomotiva Krnov C 52630 100 Kč
OOP6150 Hrabicová Iva TJ Opava C 232338 100 Kč
SOP4851 Suchánková Libuše OOB TJ Slezan Opava C 446344 100 Kč
HAV6250 Sochorová Hana OB Havířov C 1421893 100 Kč
0050002 Roubalíková Iva 005 - ZŠ Těšetice 2102820 100 Kč
UOL5852 Špacírová Danuše SOB Olomouc C 52730 100 Kč
UOL5651 Künstlerová Milada SOB Olomouc C 52445 100 Kč
2.80 km, 50 m, 10 kontrol
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZLH4850 Novotná Ludmila OOB TJ Zlaté Hory C 52763 100 Kč
ASU5050 Čadilová Alena Magnus Orienteering C 52599 100 Kč
ASU5350 Štáblová Jitka Magnus Orienteering C 52557 100 Kč
AOP5451 Řezníková Renáta Orientační Běh Opava C 49421 100 Kč
DVP4850 Kupcová Věroslava DVP ORIENTATION C 52600 150 Kč
2.40 km, 50 m, 8 kontrol
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JPV0900 Chmelář Filip Oddíl OS SK Prostějov C 50 Kč
AOP1000 Liber Václav Orientační Běh Opava C 2127594 50 Kč
AOP0900 Holas Štěpán Orientační Běh Opava C 2111725 50 Kč
MOV1003 Menzel František SKOB Ostrava C 428276 50 Kč
TRI0900 Bruk Tomáš TJ TŽ Třinec C 49384 50 Kč
TRI0901 Bruk Lukáš TJ TŽ Třinec C 49322 50 Kč
BFM1001 Hrabal František SKOB Frýdek - Místek C 428283 50 Kč
MOV0901 Kostka Artur SKOB Ostrava C 428258 50 Kč
PLU0900 Hřivňák Petr TJ SOKOL Plumlov C 896972 50 Kč
PLU1001 Lutera Oliver TJ SOKOL Plumlov C 2061817 50 Kč
SSU0900 Heiser Matěj SK Severka Šumperk C 224897 50 Kč
KSU0929 Sovadina Jakub Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2108889 50 Kč
KSU0909 Mátl Jáchym Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2108888 50 Kč
KSU1100 Štábl Vít Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2053548 50 Kč
KSU1000 Jordán Dominik Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2103281 50 Kč
KSU0828 Juřina Marek Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 51309 50 Kč
SSU0901 Pánek Antonín SK Severka Šumperk C 52573 50 Kč
3.20 km, 65 m, 11 kontrol
(28)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UOL0700 Janeček Jáchym SOB Olomouc C 2133905 50 Kč
AOP0901 Kovalčík Petr Orientační Běh Opava B 49430 50 Kč
SBR0802 Holý Štěpán SKOB Bruntál C 51914 50 Kč
JPV0707 Plachý Ondřej Oddíl OS SK Prostějov C 2108899 50 Kč
ZLH0800 Mrkvica Václav OOB TJ Zlaté Hory C 7758623 50 Kč
BFM0801 Popieluch Martin SKOB Frýdek - Místek C 4320 50 Kč
MOV0700 Menzel Antonín SKOB Ostrava B 8670494 50 Kč
UOL0801 Kubíček Vavřinec SOB Olomouc C 2113097 50 Kč
STE0807 Mikoška Jan SK SKI-OB Šternberk C 2112769 50 Kč
STE0705 Penka Matěj SK SKI-OB Šternberk C 2122261 50 Kč
STE0800 Světnický Antonín SK SKI-OB Šternberk C 2108898 50 Kč
STE0808 Tomášek Josef SK SKI-OB Šternberk C 2106723 50 Kč
UOL0803 Heča Michal SOB Olomouc C 50 Kč
AOP0802 Gallo Ondřej Orientační Běh Opava C 7201830 50 Kč
TRI0802 Bocek Václav TJ TŽ Třinec C 416128 50 Kč
AOP0704 Černohorský Jan Orientační Běh Opava C 2144112 50 Kč
ASU0745 Sekanina Ondřej Magnus Orienteering C 52844 50 Kč
ASU0747 Navrátil Pavel Magnus Orienteering B 7206535 50 Kč
ASU0749 Šneider Kvido Magnus Orienteering C 53003 50 Kč
PLU0804 Novotný Jakub TJ SOKOL Plumlov C 682345 50 Kč
MOV0701 Stöcker Richard SKOB Ostrava C 428249 50 Kč
KSU0838 Marek Vít Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 361910 50 Kč
KSU0808 Paloncý Jan Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2058484 50 Kč
KSU0701 Miča Jan Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2108916 50 Kč
KSU0700 Mlček Vincenc Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2058486 50 Kč
SSU0702 Pánek Ondřej SK Severka Šumperk C 52656 50 Kč
VRB0800 Smetana Adam Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 2067386 50 Kč
ASU0746 Král Ondřej Magnus Orienteering C zapůjčit 100 Kč
4.20 km, 85 m, 12 kontrol
(29)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JPV0505 Štorek Jan Oddíl OS SK Prostějov C 8440505 50 Kč
KRN0601 Špok Petr KOS TJ Lokomotiva Krnov C 428288 50 Kč
MOV0502 Grygar Václav SKOB Ostrava B 8670495 50 Kč
MOV0600 Vojvodík Eduard SKOB Ostrava B 8670493 50 Kč
SIT0501 Bíčánek Jan OK SILESIA B 7207887 50 Kč
SIT0502 Byrtus Jakub OK SILESIA B 8663128 50 Kč
STE0500 Maťátko Václav SK SKI-OB Šternberk C 52512 50 Kč
JPV0520 Poláček Tomáš Oddíl OS SK Prostějov C 2108908 50 Kč
TRI0604 Ryška Matěj TJ TŽ Třinec B 8667990 50 Kč
TRI0505 Cieslar Michael TJ TŽ Třinec C 2073714 50 Kč
TRI0501 Sikora Matěj TJ TŽ Třinec C 49396 50 Kč
TRI0503 Damek Ondřej TJ TŽ Třinec B 8667526 50 Kč
SFM0600 David Vladimír O-RUNNAŘI Beskydy C 2119196 50 Kč
BFM0604 Chudík Martin SKOB Frýdek - Místek B 2087511 50 Kč
AOP0600 Borunský Matěj Orientační Běh Opava B 428264 50 Kč
PLU0500 Černoch Martin TJ SOKOL Plumlov B 8667538 50 Kč
PLU0501 Otruba František TJ SOKOL Plumlov B 8667537 50 Kč
PLU0503 Karásek Antonín TJ SOKOL Plumlov B 2124798 50 Kč
PLU0600 Soldán Robin TJ SOKOL Plumlov B 8663160 50 Kč
TVR0500 Slavík Ondřej TJ Sokol Vrbno pod Pradědem C 232194 50 Kč
MOV0503 Zádrapa Marian Petr SKOB Ostrava C 428262 50 Kč
KSU0626 Jordán Alexandr Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2056276 50 Kč
KSU0616 Šána Robert Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2104587 50 Kč
KSU0606 Štábl Patrik Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 446437 50 Kč
KSU0600 Ondráček Viktor Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2056308 50 Kč
KSU0525 Bláha Adam Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2073730 50 Kč
KSU0502 Tomanek Lukáš Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2056285 50 Kč
PLUXXXX Karásek Luboš TJ SOKOL Plumlov 52484 50 Kč
SSU0505 Hejtmánek Štěpán SK Severka Šumperk C 52553 70 Kč
5.40 km, 120 m, 11 kontrol
(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KON0404 Beneš Jindřich KOB Konice A 8660477 100 Kč
BFM0305 Bjolek Michal SKOB Frýdek - Místek A 2087698 100 Kč
UOL0302 Krampla Michal Jan SOB Olomouc C 2115747 100 Kč
STE0404 Janků Martin SK SKI-OB Šternberk B 2035728 100 Kč
JPV0306 Poláček Lukáš Oddíl OS SK Prostějov C 2108865 100 Kč
ASU0448 Štoudek Martin Magnus Orienteering B 53112 100 Kč
UOL0402 Čecháček Adam SOB Olomouc C 2088729 100 Kč
TRI0302 Sliž Rostislav TJ TŽ Třinec B 8662309 100 Kč
TRI0304 Martynek Petr TJ TŽ Třinec B 8657 100 Kč
ZPV0302 Karásek Matyáš KOB ZPV Prostějov C 426397 100 Kč
ZLH0301 Novotný Erik OOB TJ Zlaté Hory B 2020722 100 Kč
ASU0447 Bartášek Tomáš Magnus Orienteering C 416716 100 Kč
VRB0414 Malý Tomáš Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 2067397 100 Kč
PLU0301 Karásek František TJ SOKOL Plumlov B 2124774 100 Kč
KSU0403 Šperlich Jan Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2082903 100 Kč
KSU0401 Štábl Adam Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 8662429 100 Kč
KSU0306 Stryk Štěpán Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 229473 100 Kč
UOL0303 Sarazin Julien Pierre SOB Olomouc C 02115724 100 Kč
MOV0300 Matoušek Ondřej SKOB Ostrava C 51318 150 Kč
JPV0333 Chmelář Pavel Oddíl OS SK Prostějov C 150 Kč
6.50 km, 155 m, 13 kontrol
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JPV0202 Štorek David Oddíl OS SK Prostějov B 8663202 100 Kč
STE0206 Doseděl Štěpán SK SKI-OB Šternberk C 2108907 100 Kč
UOL0104 Šimek Štěpán SOB Olomouc C 52733 100 Kč
KON0222 Havelka Jan KOB Konice C 361996 100 Kč
UOL0201 Dostál František SOB Olomouc B 2088178 100 Kč
STE0104 Poštulka Lukáš SK SKI-OB Šternberk B 2060295 100 Kč
JPV0123 Holusek Jiří Oddíl OS SK Prostějov C 7208224 100 Kč
UOL0203 Jirka Matyáš SOB Olomouc B 7202871 100 Kč
SSU0202 Seidenglanz Jáchym SK Severka Šumperk B 1407427 100 Kč
KSU0111 Babišta Antonín Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2080935 100 Kč
KSU0105 Šafář Martin Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 8662432 100 Kč
9.80 km, 225 m, 19 kontrol
Rank. koef.: 1.02
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MOV0004 Vavřík Tomáš SKOB Ostrava B 8663153 100 Kč
ZPV0001 Karásek Adam KOB ZPV Prostějov B 2070842 100 Kč
HAV0000 Kaděra Vojta OB Havířov C 1421910 100 Kč
KSU9909 Šrámek Ondřej Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 8662436 100 Kč
HAV0002 Staněk Ondra OB Havířov C 336728 150 Kč
9.80 km, 225 m, 19 kontrol
Rank. koef.: 1.02
(29)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KRN8505 Rychlý Pavel KOS TJ Lokomotiva Krnov C 8654882 100 Kč
UOL7503 Smékal David SOB Olomouc C 886282 100 Kč
VLI8203 Kopec Tomáš Slavia Liberec orienteering C 52641 100 Kč
UOL7100 Horký Jan SOB Olomouc C 2020741 100 Kč
JPV8201 Otrusina Jiří Oddíl OS SK Prostějov C 1602629 100 Kč
AOP7802 Holas Tomáš Orientační Běh Opava C 1400441 100 Kč
AOP7301 Kovalčík Tomáš Orientační Běh Opava C 2085619 100 Kč
UOL7701 Paulíček Michal SOB Olomouc C 8670456 100 Kč
AOV7900 Vlach Jiří OOB TJ Baník Ostrava C 7202896 100 Kč
UOL7800 Kopecký David SOB Olomouc C 8662369 100 Kč
STE7607 Fendrych Michal SK SKI-OB Šternberk C 52503 100 Kč
STE7501 Marek Antonín SK SKI-OB Šternberk C 2049564 100 Kč
STE7505 Pudel Jarda SK SKI-OB Šternberk C 52516 100 Kč
STE8500 Zapletal Martin SK SKI-OB Šternberk C 8662724 100 Kč
PLU7917 Otruba Karel TJ SOKOL Plumlov C 2035148 100 Kč
ZLH7001 Novotný Tomáš OOB TJ Zlaté Hory C 7001234 100 Kč
SFM9801 Bernatík Lukáš O-RUNNAŘI Beskydy C 2800327 100 Kč
PLU8007 Matyšek Radoslav TJ SOKOL Plumlov C 52490 100 Kč
JPV9509 Fajkus Radim Oddíl OS SK Prostějov C 8656711 100 Kč
PLU7501 Trávníček Jan TJ SOKOL Plumlov C 7504110 100 Kč
STE9700 Poštulka Tomáš SK SKI-OB Šternberk C 2060296 100 Kč
SSU8243 Král Václav SK Severka Šumperk C 332966 100 Kč
0080001 Oliveira Josivan 008 - (BRA) RIO Orienteering 52470 100 Kč
KSU9202 Jílek Jakub Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 8662445 100 Kč
KSU5801 Šrámek Jaromír Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 515101 100 Kč
STE9202 Doležel Ondřej SK SKI-OB Šternberk C 8654919 100 Kč
AOP9501 Sklenář Martin Orientační Běh Opava C 7200365 100 Kč
VPM7905 Jirka Jakub KOS Slavia Plzeň C 8252429 100 Kč
SOP8600 Peterek Vít OOB TJ Slezan Opava C 980372 150 Kč
6.60 km, 115 m, 15 kontrol
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
HAV9404 Vébr Dominik OB Havířov 887629 100 Kč
8.50 km, 190 m, 15 kontrol
(27)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JPV7501 Chmelář Jan Oddíl OS SK Prostějov C 2113078 100 Kč
SBR7600 Holý Ondřej SKOB Bruntál C 2135163 100 Kč
ZLH7800 Mrkvica Petr OOB TJ Zlaté Hory C 8663166 100 Kč
BFM7601 Bjolek Lukáš SKOB Frýdek - Místek C 2113076 100 Kč
SIT7702 Byrtus Petr OK SILESIA C 7209459 100 Kč
STE7102 Janků Marek SK SKI-OB Šternberk C 2080826 100 Kč
STE8001 Tomášek Petr SK SKI-OB Šternberk C 52462 100 Kč
STE7600 Burda Tomáš SK SKI-OB Šternberk C 2118486 100 Kč
ASU7848 Greschner Luboš Magnus Orienteering C 7203335 100 Kč
0030001 Ženčák Jaroslav 003 - ASPV OA Šumperk 2060274 100 Kč
ODR7101 Rigó Marek SKOB Odry C 52756 100 Kč
TRI7601 Sliž Eduard TJ TŽ Třinec C 49319 100 Kč
TRI6601 Navrátil Rostislav TJ TŽ Třinec C 8655 100 Kč
TRI7803 Krček Jakub TJ TŽ Třinec C 49355 100 Kč
AOP7500 Černohorský Martin Orientační Běh Opava C 410117 100 Kč
UOL7700 Jadviščok Ladislav SOB Olomouc C 2075671 100 Kč
STE6307 Hepnar Luboš SK SKI-OB Šternberk C 8655386 100 Kč
AOP7402 Borunský Tomáš Orientační Běh Opava C 682655 100 Kč
ASU7449 Navrátil Martin Magnus Orienteering C 7203338 100 Kč
ASU7501 Kolek Petr Magnus Orienteering C 8636194 100 Kč
TVR7600 Stibor Zbyněk TJ Sokol Vrbno pod Pradědem C 301259 100 Kč
KSU7503 Pavelka Martin Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2073731 100 Kč
KSU7501 Štábl Roman Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 446432 100 Kč
KSU7337 Patterman Pavel Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 446410 100 Kč
SSU7847 Krtička Luděk SK Severka Šumperk C 7204982 100 Kč
SFM8303 Koťátko Aleš O-RUNNAŘI Beskydy C 2023814 100 Kč
PLU8200 Mikuš Oldřich TJ SOKOL Plumlov C 9201846 100 Kč
5.80 km, 115 m, 12 kontrol
(56)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UOL7005 Kotrle Miroslav SOB Olomouc C 515079 100 Kč
SBR5501 Vodička Luděk SKOB Bruntál C 51913 100 Kč
UOL6503 Šimek Roman SOB Olomouc C 2011817 100 Kč
AOP6402 Liber Vlastimil Orientační Běh Opava C 2127600 100 Kč
UOL7300 Vrána Jan SOB Olomouc C 7300185 100 Kč
JPV7404 Přikryl Jiří Oddíl OS SK Prostějov C 2102771 100 Kč
AOP6702 Tesař Jiří Orientační Běh Opava C 352349 100 Kč
AOP6602 Cetl Vladimír Orientační Běh Opava C 307338 100 Kč
JPV6526 Soldán Vladimír Oddíl OS SK Prostějov C 2020730 100 Kč
HOB7101 Kulíšek Tomáš SK OB Horní Benešov C 51936 100 Kč
JPV6515 Plachý Martin Oddíl OS SK Prostějov C 2103780 100 Kč
SBR6601 Sklenář Josef SKOB Bruntál C 7200586 100 Kč
ABM6909 Odehnal Roman KOB ALFA Brno C 232879 100 Kč
MOV7104 Štětínský Pavel SKOB Ostrava C 52780 100 Kč
BFM7301 Popieluch Michal SKOB Frýdek - Místek C 2800338 100 Kč
UOL7201 Dráč Pavel SOB Olomouc C 2109764 100 Kč
HAV5701 Jakobi Zdeněk OB Havířov C 1421900 100 Kč
UOL6601 Krampla Tomáš SOB Olomouc C 2113386 100 Kč
JPV6112 Jeřábek Luboš Oddíl OS SK Prostějov C 8006112 100 Kč
KRN6804 Zavřel Michal KOS TJ Lokomotiva Krnov C 52643 100 Kč
SBR6302 Řeháček Petr SKOB Bruntál C 8663161 100 Kč
UOL6500 Kubíček Jiří SOB Olomouc C 1410004 100 Kč
ASU6849 Pavlík Radek Magnus Orienteering C 8666874 100 Kč
STE7103 Mikoška Eman SK SKI-OB Šternberk C 2112775 100 Kč
STE5902 Neumann Jaroslav SK SKI-OB Šternberk C 8276 100 Kč
STE7200 Silnoušek Jiří SK SKI-OB Šternberk C 2073426 100 Kč
KON6111 Grepl Ladislav KOB Konice C 433100 100 Kč
JPV7214 Poláček Luboš Oddíl OS SK Prostějov C 2112735 100 Kč
KON6427 Navrátil Václav KOB Konice C 1417263 100 Kč
VRB7201 Klech Richard Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 436946 100 Kč
SOP6201 Bačo Lubomír OOB TJ Slezan Opava C 49350 100 Kč
ZPV7301 Karásek Martin KOB ZPV Prostějov C 2070849 100 Kč
MOV7000 Vavřík René SKOB Ostrava C 8670471 100 Kč
HAV5702 Juračka Zdeněk OB Havířov C 1426069 100 Kč
PLU7407 Trhlík Tomáš TJ SOKOL Plumlov C 7412075 100 Kč
SFM7401 David Vladimír O-RUNNAŘI Beskydy C 2800312 100 Kč
OOP5803 Ryšavý Jiří TJ Opava C 2049558 100 Kč
SFM7201 Bernatík Aleš O-RUNNAŘI Beskydy C 2023813 100 Kč
MOV7202 Svěchota Milan SKOB Ostrava C 9101186 100 Kč
PLU7417 Otruba Marek TJ SOKOL Plumlov C 995892 100 Kč
UOL6600 Raclavský Vladislav SOB Olomouc C 2092433 100 Kč
STE6600 Poštulka Zdenek SK SKI-OB Šternberk C 2080962 100 Kč
JPV6909 Holusek Milan Oddíl OS SK Prostějov C 2121898 100 Kč
SSU7301 Heiser Kamil SK Severka Šumperk C 224899 100 Kč
HOB7001 Kratochvíl Karel SK OB Horní Benešov C 7202579 100 Kč
MOV7200 Kunath Pavel SKOB Ostrava C 1417132 100 Kč
TVR6800 Slavík Tomáš TJ Sokol Vrbno pod Pradědem C 436923 100 Kč
KSU6844 Mátl Pavel Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 515459 100 Kč
KSU6800 Květoň Vladimír Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2090700 100 Kč
KSU6349 Paloncý Pavel Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 886291 100 Kč
MOV6701 Holec Honza SKOB Ostrava C 9101189 100 Kč
MOV6300 Kohoutek Milan SKOB Ostrava C 2111804 100 Kč
HAV7103 Vébr Radek OB Havířov C 515066 100 Kč
SFM7400 Urbánek Martin O-RUNNAŘI Beskydy C 2143366 100 Kč
MOV6901 Berger Tomáš SKOB Ostrava C 52771 100 Kč
AOV6901 Mielec Jaromír OOB TJ Baník Ostrava C 515430 150 Kč
5.20 km, 110 m, 11 kontrol
(29)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MOV5201 Juřeník Josef SKOB Ostrava C 52774 100 Kč
AOP6302 Sklenář Miroslav Orientační Běh Opava C 7200359 100 Kč
MOV5601 Slivečka Jaromír SKOB Ostrava C 352301 100 Kč
UOL5600 Janošík Zdeněk SOB Olomouc C 682075 100 Kč
SPE5801 Piják Jaroslav (SVK) KOB Sokol Pezinok 1407868 100 Kč
KRN5401 Hrouza Jan KOS TJ Lokomotiva Krnov C 2106888 100 Kč
SOP5701 Pospíšil Václav OOB TJ Slezan Opava C 49391 100 Kč
KRN5601 Strohalm Petr KOS TJ Lokomotiva Krnov C 52628 100 Kč
JPV6217 Chmelař Miroslav Oddíl OS SK Prostějov C 9998666 100 Kč
ASU5600 Strachota Jaroslav Magnus Orienteering C 52556 100 Kč
SOP5702 Vašek Rudolf OOB TJ Slezan Opava C 434592 100 Kč
STE6100 Doseděl Emil SK SKI-OB Šternberk C 2049563 100 Kč
BFM5301 Zeman Ludvík SKOB Frýdek - Místek C 2113053 100 Kč
MOV6201 Šarman Radim SKOB Ostrava C 232412 100 Kč
MOV6102 Maceček Otakar SKOB Ostrava C 51173 100 Kč
KON5713 Komínek Jaroslav KOB Konice C 8904 100 Kč
UOL5301 Navrátil Antonín SOB Olomouc C 52448 100 Kč
TRI6202 Argaláš Jaroslav TJ TŽ Třinec C 8662684 100 Kč
0050001 Roubalík Radovan 005 - ZŠ Těšetice 2102813 100 Kč
OOP5302 Rychlý Miloš TJ Opava C 49416 100 Kč
UOL5402 Bednář Jan SOB Olomouc C 52473 100 Kč
OOP6100 Lecián Oldřich TJ Opava C 49476 100 Kč
ZPV5706 Jaroš Vojtěch KOB ZPV Prostějov C 231248 100 Kč
BFM5701 Mutina Vlastimil SKOB Frýdek - Místek C 2113057 100 Kč
UOL5201 Janošík Antonín SOB Olomouc C 2092418 100 Kč
TVR6200 Labudík Milan TJ Sokol Vrbno pod Pradědem C 206457 100 Kč
KSU5749 Janů Zdeněk Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 886293 100 Kč
SSU6301 Valenta Jiří SK Severka Šumperk C 51508 100 Kč
AOP5301 Krmášek Bohdan Orientační Běh Opava C 7207625 100 Kč
3.60 km, 55 m, 11 kontrol
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SBR4801 Toman Stanislav SKOB Bruntál C 51917 100 Kč
KON4617 Skácel Jaroslav KOB Konice C 341715 100 Kč
BOV5200 Herdegen Ondřej TJ Baník Ostrava OKD C 7203331 100 Kč
ZLH4801 Babák Jiří OOB TJ Zlaté Hory C 352318 100 Kč
KRN5200 Strohlam Roman KOS TJ Lokomotiva Krnov C 100 Kč
STE4801 Sklenář Antonín SK SKI-OB Šternberk C 52517 100 Kč
OOP5001 Ševčík Břetislav TJ Opava C 49301 100 Kč
SOP5102 Malysa Ján OOB TJ Slezan Opava C 53420 100 Kč
UOL5101 Jadviščok Ladislav SOB Olomouc C 52440 100 Kč
KRN5202 Sukeník Mojmír KOS TJ Lokomotiva Krnov C 9987654 100 Kč
TVR5000 Pospíšil Karel TJ Sokol Vrbno pod Pradědem C 51950 100 Kč
KSU4900 Komárek Jaromír Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2102554 100 Kč
2.80 km, 50 m, 10 kontrol
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UOL4600 Horký Jan SOB Olomouc C 52438 100 Kč
BOV4901 Dvořák Vlastimil TJ Baník Ostrava OKD C 51370 100 Kč
SSU4302 Ostřanský Josef SK Severka Šumperk C 52549 100 Kč
UOL4602 Gottfried Jan SOB Olomouc C 352323 100 Kč
ZLH4800 Novotný Stanisl OOB TJ Zlaté Hory C 52762 100 Kč
BOV4403 Vlach Oldřich TJ Baník Ostrava OKD C 2060210 100 Kč
SBR4501 Dospíšil Jaroslav SKOB Bruntál C 51905 100 Kč
STE4101 Čermák Miloslav SK SKI-OB Šternberk C 52529 100 Kč
UOL4201 Šubrt Zdeněk SOB Olomouc C 52467 100 Kč
ZPV4012 Kroupa Jaroslav KOB ZPV Prostějov C 52869 100 Kč
BOV4401 Ptáček Jiří TJ Baník Ostrava OKD C 1421897 100 Kč
SBR4701 Blažek Václav SKOB Bruntál C 51904 100 Kč
HAV4201 Beneš Karel OB Havířov C 1421901 100 Kč
MOV4901 Chylík Pavol SKOB Ostrava C 52984 100 Kč
HOB4701 Klech Josef SK OB Horní Benešov C 51939 100 Kč
HOB4601 Kašpar Josef SK OB Horní Benešov C 51937 100 Kč
2.40 km, 55 m, 8 kontrol
(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JPV1010 Plachý Matyáš Oddíl OS SK Prostějov C 2115705 50 Kč
ZLH1100 Mrkvica Jan OOB TJ Zlaté Hory C 247250 50 Kč
UOL1000 Staroštík Jakub SOB Olomouc C 2115725 50 Kč
STE1150 Janků Michala SK SKI-OB Šternberk C 52510 50 Kč
STE0908 Zatloukal Vojtěch SK SKI-OB Šternberk C 2080967 50 Kč
STE1100 Marek Martin SK SKI-OB Šternberk C 2073656 50 Kč
TRI0953 Cymorková Julie TJ TŽ Třinec C 49356 50 Kč
BFM1051 Chudíková Magdalena SKOB Frýdek - Místek C 428271 50 Kč
PLU1150 Matyšková Stela TJ SOKOL Plumlov C 2087695 50 Kč
SSU1150 Tichá Anna SK Severka Šumperk C 2111615 50 Kč
KON0979 Zapletalová Anna KOB Konice C 52718 50 Kč
HOB1101 Kratochvíl David SK OB Horní Benešov C 53348 50 Kč
KSU1101 Smýkal Lukáš Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 53662 50 Kč
SSU1000 Krtička Antonín SK Severka Šumperk C 52578 50 Kč
KON0767 Langerová Eliška KOB Konice C 50 Kč
KON0774 Burgetová Anna KOB Konice C 50 Kč
PTE1001 Vrba Antonín TJ Sokol Ptení C 2127543 50 Kč
MOV1002 Berger Tomáš SKOB Ostrava C 1400415 50 Kč
2.40 km, 55 m, 8 kontrol
(44)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
AOP1302 Liber Tomáš Orientační Běh Opava C 2111741 50 Kč
MOV1300 Panna Matyáš SKOB Ostrava C 2080824 50 Kč
SBR1050 Holá Veronika SKOB Bruntál C 52493 50 Kč
0010002 Holinková Mariana 001 - Krnov zapůjčit 80 Kč
ZLH1600 Mrkvica Vít OOB TJ Zlaté Hory C 251023 50 Kč
UOL1350 Staroštíková Eliška SOB Olomouc C 50 Kč
MOV0801 Dorčák Tomáš SKOB Ostrava C 428290 50 Kč
STE1101 Kotrle David SK SKI-OB Šternberk C 2122263 50 Kč
STE0955 Penková Amálie SK SKI-OB Šternberk C 50 Kč
STE1350 Tomášková Lucie SK SKI-OB Šternberk C 232959 50 Kč
BFM1301 Procner Viktor SKOB Frýdek - Místek 49468 50 Kč
KRN1050 Strohalmová Nela KOS TJ Lokomotiva Krnov C 52640 50 Kč
TRI1400 Walaski Vítek TJ TŽ Třinec C 02113099 50 Kč
TRI1201 Myslivec Lukáš TJ TŽ Třinec C 49371 50 Kč
TRI1004 Zielina Jakub TJ TŽ Třinec C 8663 50 Kč
TRI1250 Ryšková Klára TJ TŽ Třinec C 49381 50 Kč
PLU1400 Matyšek Josef TJ SOKOL Plumlov C 2096224 50 Kč
BFM1202 Hrabal Václav SKOB Frýdek - Místek 49496 50 Kč
KON1111 Zapletal David KOB Konice C 8898 50 Kč
VRB1100 Malý David Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 50 Kč
ASU1010 Sekanina Marek Magnus Orienteering zapůjčit 80 Kč
VRB1111 Peňáz Jan Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 51952 50 Kč
VRB0818 Tomčík Šimon Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 2067398 50 Kč
KON1011 Konečný Šimon KOB Konice C 49367 50 Kč
TVR7650 Stiborová Blanka TJ Sokol Vrbno pod Pradědem C 301254 50 Kč
KSU1121 Vlček Antonín Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 52258 50 Kč
MOV1000 Brandštetter Patrik SKOB Ostrava C 52990 50 Kč
KRN0951 Hermanová Berbora KOS TJ Lokomotiva Krnov C 50 Kč
SSU1100 Krtička Mikuláš SK Severka Šumperk C 52563 50 Kč
HAV1200 Fuják Adam OB Havířov C 336755 50 Kč
0090001 Zifčák Robin 009 - Olomouc 2113084 50 Kč
0090002 Zifčáková Miroslava 009 - Olomouc 2112742 50 Kč
0090003 Vackovi 009 - Olomouc zapůjčit 80 Kč
PTE1350 Mikušová Kateřina TJ Sokol Ptení C 2102682 50 Kč
PTE1400 Fládr Jan TJ Sokol Ptení C 2102683 50 Kč
TVR1250 Kujová Anežka TJ Sokol Vrbno pod Pradědem C 206494 50 Kč
VRB0801 Sedlář Marek Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 50 Kč
TVR0900 Kuja Adam TJ Sokol Vrbno pod Pradědem C 301265 50 Kč
VRB1050 Grussová Karolína Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 50 Kč
VRB1051 Gocieková Šarlota Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 50 Kč
AOP1451 Tesařová Lucie Orientační Běh Opava C 331752 50 Kč
AOP1650 Tesařová Eva Orientační Běh Opava C 232620 50 Kč
0120001 svirák samuel 012 - svirákovi 2111764 50 Kč
0120002 svirák timotej 012 - svirákovi 2124790 50 Kč
2.90 km, 65 m, 10 kontrol
(48)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UOL7850 Smékalová Jana SOB Olomouc C 2045207 100 Kč
KRN7100 Špok Petr KOS TJ Lokomotiva Krnov C 428248 100 Kč
MOV7753 Grygarová Eva SKOB Ostrava C 232399 100 Kč
MOV0800 Vojvodík Rudolf SKOB Ostrava C 2112746 100 Kč
0020001 Vojvodíková Barbara 002 - Sokol Vítkovice 2125379 100 Kč
UOL8250 Staroštíková Zuzana SOB Olomouc C 2020735 100 Kč
MOV0103 Dorčák Jan SKOB Ostrava C 428205 100 Kč
STE9751 Dosedělová Klára SK SKI-OB Šternberk C 2060297 100 Kč
STE7602 Kučera Martin SK SKI-OB Šternberk C 2143405 100 Kč
STE8250 Tomášková Petra SK SKI-OB Šternberk C 100 Kč
UOL6800 Čecháček Petr SOB Olomouc C 2088187 100 Kč
TRI7400 Haltof Petr TJ TŽ Třinec C 8660 100 Kč
TRI7050 Haltofová Marie TJ TŽ Třinec C 49400 100 Kč
SFM7651 Davidová Petra O-RUNNAŘI Beskydy C 2125376 100 Kč
BFM7103 Chudík Michael SKOB Frýdek - Místek 2087516 100 Kč
BFM9402 Řeha Tomáš SKOB Frýdek - Místek 2059752 100 Kč
MOV7150 Svěchotová Hana SKOB Ostrava C 9101678 100 Kč
ASU7798 Musilová Jana Magnus Orienteering C 416715 100 Kč
KON7979 Zapletalová Kamila KOB Konice C 307329 100 Kč
0070001 Chmelařová Blanka 007 - Péčkaři 8885 100 Kč
PVP0800 Možný Šimon VSK Přírodní vědy Praha C 2115730 100 Kč
PLU7878 Luterová Kristýna TJ SOKOL Plumlov C 2061762 100 Kč
PLU8101 Lutera Michal TJ SOKOL Plumlov 52482 100 Kč
NNNXXXX Pinkrtonová Štěpánka Neregistrovaní 2060240 100 Kč
OOP6250 Martiníková Karin TJ Opava C 51171 100 Kč
KON8212 Konečný Josef KOB Konice C 2126254 100 Kč
OOP5500 Kraml František TJ Opava C 100 Kč
KSU7550 Heclová Jana Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 443087 100 Kč
HAV8550 Fujáková Katka OB Havířov C 49408 100 Kč
VRB7878 Peňázová Hana Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 301225 100 Kč
HOB5655 Krumpholcová Jarmila SK OB Horní Benešov C 301308 100 Kč
0050003 Sojková Monika 005 - ZŠ Těšetice 2121889 100 Kč
0050004 Grégrová Zuzana 005 - ZŠ Těšetice 2125314 100 Kč
0050005 Sojka Pavel 005 - ZŠ Těšetice 2125334 100 Kč
HOB6251 Hendrychová Pavla SK OB Horní Benešov C 301312 100 Kč
PTE7375 Mikšíková Kateřina TJ Sokol Ptení C 8827 100 Kč
PTE7650 Bartošová Dana TJ Sokol Ptení C 2131187 100 Kč
0100001 Černoch Petr 010 - PLU 52488 100 Kč
VRB7879 Tomčíková Hana Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 2067395 100 Kč
VRB6250 Kratschmerová Jitka Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 301290 100 Kč
TVR7700 Kuja Ivo TJ Sokol Vrbno pod Pradědem C 2800303 100 Kč
AOP7551 Pometlová Jana Orientační Běh Opava C 7206538 100 Kč
TRI7150 Bruková Jana TJ TŽ Třinec C 100 Kč
TRI6100 Bruk Miroslav TJ TŽ Třinec C 416126 100 Kč
HOB5551 Ledabylová Alena SK OB Horní Benešov C 4684 100 Kč
0120003 sviráková božena 012 - svirákovi 2127550 100 Kč
0120004 svirák pavel 012 - svirákovi 2135173 100 Kč
0130001 Janeček Petr 013 - OB Radíkov zapůjčit 180 Kč
celkem přihlášených: 596, vklad: 49950 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.