Přihlášky závodu: Noční bohnický orienťák 2019

Datum:
31.10.2019
Místo konání:
Ústavní 249, Praha 8 - Bohnice
Pořadatel:
DKP - Oddíl OB Kotlářka
Kategorie:
T2     T4     T6     Ultimate    
2.00 km
(95)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TJP1003 Mička Timotej TJ Sokol Troja C 2133021 40 Kč
TAP0807 Tejkl Štěpán KOB Tretra Praha C 8090146 40 Kč
PGP0903 Svítil Martin SK Praga C 2108914 40 Kč
0010001 Šlapáková Míša 001 - GC 2111770 40 Kč
DKP8051 Izdná Petra Oddíl OB Kotlářka 2103714 40 Kč
DKP0811 Izdný Lukáš Oddíl OB Kotlářka zapůjčit 80 Kč
DKP0601 Izdný Vít Oddíl OB Kotlářka zapůjčit 80 Kč
HCE0850 Černá Adéla TJ Hostivice C 1417259 40 Kč
DKP0715 Salinger Jakub Oddíl OB Kotlářka B 2134283 40 Kč
DKP0813 Večerka Vojtěch Oddíl OB Kotlářka C 2420034 40 Kč
DKP0657 Večerková Ema Oddíl OB Kotlářka C zapůjčit 80 Kč
KAM0751 Žemlová Barbora OK Kamenice C 8116775 40 Kč
VSP1100 Baldrian Josef USK Praha C 8670452 40 Kč
VSP0751 Baldrianová Eva USK Praha B 8660533 40 Kč
TAP0801 Šubrt Ondřej KOB Tretra Praha C 2085632 40 Kč
TAP1150 Šubrtová Barbora KOB Tretra Praha C 2080988 40 Kč
TAP1050 Hlaváčková Lucie KOB Tretra Praha C 2080980 40 Kč
VSP0752 Gajdová Michaela USK Praha B 8660527 40 Kč
VSP0903 Gajda Petr USK Praha C 8028811 40 Kč
TJP1050 Vaněčková Anna TJ Sokol Troja C 2113500 40 Kč
TJP0800 Vaněček Jan TJ Sokol Troja C 2113370 40 Kč
PGP0600 Brettl Filip SK Praga B 7995 40 Kč
KAM0951 Balejová Sofie OK Kamenice C 8660541 40 Kč
TJP1151 Rypáčková Šárka TJ Sokol Troja C 426455 40 Kč
TJP1300 Rypáček Radim TJ Sokol Troja C 218783 40 Kč
CEP0450 Hanzalová Aneta Čepíci 2801043 40 Kč
CEP0650 Hutláková Adéla Čepíci 40 Kč
CEP0901 Koldovský Matěj Čepíci 40 Kč
TAP1104 Bednařík Vojtěch KOB Tretra Praha C 8662341 40 Kč
SPC1553 Bednaříková Eva SPORTICUS team C 2115070 40 Kč
VSP0855 Malečková Pavlína USK Praha B 8000237 40 Kč
TAP7250 Černá Jana KOB Tretra Praha C 2102563 40 Kč
0090003 Poláková Ludmila 009 - Radioklub OK1KYP Praha 247330 40 Kč
0090005 Polzer Adam 009 - Radioklub OK1KYP Praha 2148251 40 Kč
0090006 Slabý Emil 009 - Radioklub OK1KYP Praha 53784 40 Kč
0090007 Slabý Michal 009 - Radioklub OK1KYP Praha 2148213 40 Kč
0090008 Exnerová Petra 009 - Radioklub OK1KYP Praha 2148136 40 Kč
0090009 Zlatníková Petra 009 - Radioklub OK1KYP Praha 2023956 40 Kč
0090010 Šrůtová Marcela 009 - Radioklub OK1KYP Praha 8077 40 Kč
TJP0950 Bubníková Ema TJ Sokol Troja C 2143395 40 Kč
TJP0750 Bubníková Berta TJ Sokol Troja C 2143400 40 Kč
TAP7755 Ellederová Zdeňka KOB Tretra Praha C 2800307 40 Kč
DKP1010 Mareš Viktor Oddíl OB Kotlářka C 2419955 40 Kč
0090013 Šimlová Kateřina 009 - Radioklub OK1KYP Praha 2125325 40 Kč
VSP0803 Rod Matyáš USK Praha C 2075699 40 Kč
VSP1152 Rodová Anežka USK Praha C 2081382 40 Kč
DKP0761 Marešová Nela Oddíl OB Kotlářka C 8226408 40 Kč
VSP0904 Zavadil Matěj USK Praha C 2129183 40 Kč
VSP1153 Zavadilová Adéla USK Praha C 2129216 40 Kč
MFP7704 Pavlů Jiří Matfyz Praha C 8098 40 Kč
MFP1054 Pavlů Marie Matfyz Praha C 246874 40 Kč
DOB1050 Mácová Barbora KOB Dobruška C 2113513 40 Kč
VIP1400 Hýbl Orlík SK VIPrahlo 51628 40 Kč
TAP1003 Motyčka Michael KOB Tretra Praha C 2141927 40 Kč
DKL1101 Lukavský Vít KOB Kladno C 2127553 40 Kč
DKP1105 Sedlák Václav Oddíl OB Kotlářka C 2118478 40 Kč
ROZ0650 Křístková Veronika OK Roztoky C 2087706 40 Kč
ROZ0651 Křístková Viktorie OK Roztoky C 2087688 40 Kč
DKP1005 Brandejs Hynek Oddíl OB Kotlářka C 2095973 40 Kč
ODV7651 Berná Markéta TJ Aero Odolena Voda C 52889 40 Kč
ODV0600 Dudl Vojtěch TJ Aero Odolena Voda C 3148169 40 Kč
ODV0851 Berná Klára TJ Aero Odolena Voda C 2143338 40 Kč
ODV0854 Dudlová Hana TJ Aero Odolena Voda C 2148168 40 Kč
ODV0855 Matoušková Sára TJ Aero Odolena Voda C 2148164 40 Kč
ODV0856 Syblíková Rozálie TJ Aero Odolena Voda C 2419987 40 Kč
ODV1000 Berný Jáchym TJ Aero Odolena Voda C 2143374 40 Kč
ODV1001 Koukal Jan TJ Aero Odolena Voda C 2148154 40 Kč
ODV1005 Moravec Adam TJ Aero Odolena Voda C 2148160 40 Kč
ODV1150 Svobodová Adéla TJ Aero Odolena Voda C 2148157 40 Kč
ODV7702 Berný Jan TJ Aero Odolena Voda C 52117 40 Kč
ODV7751 Dudlová Jana TJ Aero Odolena Voda C 2135182 40 Kč
ODV7605 Svoboda Jan TJ Aero Odolena Voda C 8028846 40 Kč
SCP1450 Vrabcová Olívie OK Sparta Praha C 51558 40 Kč
SCP1500 Vrabec Adrian OK Sparta Praha C 51571 40 Kč
VSP7050 Menclová Silvie USK Praha C 51749 40 Kč
0090014 Endršt Jáchym 009 - Radioklub OK1KYP Praha 2125329 40 Kč
0090015 Endrštová Magdaléna 009 - Radioklub OK1KYP Praha 2115717 40 Kč
0090016 Šrůta Pavel 009 - Radioklub OK1KYP Praha 53782 40 Kč
ROZ1000 Vokůrka Václav OK Roztoky C 2029218 40 Kč
MFP0701 Pavlů Matěj Matfyz Praha C 1418769 40 Kč
MFP6050 Hlaváčová Jarka Matfyz Praha C 2081364 40 Kč
DVP0651 Řeháková Karolina DVP ORIENTATION C 361962 40 Kč
DVP0701 Picl František DVP ORIENTATION 682105 40 Kč
SLP7850 Hudčeková Jana OOB Slavia Praha C 2133897 40 Kč
SLP0550 Hudčeková Klára OOB Slavia Praha C 2124804 40 Kč
DKP0913 Svoboda Adam Oddíl OB Kotlářka C 2148236 40 Kč
VSP0854 Ehlerová Anna USK Praha C 2081391 40 Kč
VSP1050 Ehlerová Michaela USK Praha C 2085596 40 Kč
TAP0912 Hrdý Kryštof KOB Tretra Praha C 2148203 80 Kč
PGP0952 Svatá Lucie SK Praga C 2801038 80 Kč
PGP1101 Svatý Filip SK Praga C 2801017 80 Kč
DKP0506 Ryšavý Jovan Oddíl OB Kotlářka C zapůjčit 80 Kč
SPC0961 Kalinová Ella SPORTICUS team C 515458 40 Kč
SPC1158 Kalinová Lisa SPORTICUS team C 810940 40 Kč
SPC1502 Kalina Oskar SPORTICUS team C 7201195 40 Kč
4.00 km
(121)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CST8351 Málková Šárka OB Strakonice C 2112761 40 Kč
KAM0506 Jíra Filip OK Kamenice B 8663163 40 Kč
SCP5450 Zavadilová Naďa OK Sparta Praha C 336750 40 Kč
DLT6901 Nosek Petr KrOB Rozmarýn Litoměřice C 336778 40 Kč
DLT0151 Reisingerová Eliška KrOB Rozmarýn Litoměřice C 440404 40 Kč
DLT7251 Nosek Martina KrOB Rozmarýn Litoměřice C 236061 40 Kč
KPY0050 Míchalová Šárka SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. B 2800315 40 Kč
KPY4600 Duda František SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2103786 40 Kč
BZP7750 Svítilová Pavla Báječné ženy v orientačním běhu C 8660503 40 Kč
PGP0556 Gemperlová Eliška SK Praga C 8226321 40 Kč
FSP9550 Kápičková Michaela VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 1602627 40 Kč
SCP1200 Petráň Lukáš OK Sparta Praha C 301359 40 Kč
DKP7050 Hlavatá Pavla Oddíl OB Kotlářka C 253812 40 Kč
HCE0050 Černá Karolína TJ Hostivice C 1426032 40 Kč
HCE0652 Černá Justina TJ Hostivice B 1417251 40 Kč
TAP0907 Kučera Tomáš KOB Tretra Praha C 2120636 40 Kč
6KC7550 Jirkovská Kateřina Neregistrovaní 40 Kč
SRK9510 Bláha David SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 09491 40 Kč
MFP7901 Vácha Pavel Matfyz Praha C 21521 40 Kč
DKP0816 Sedláček Patrik Oddíl OB Kotlářka B 8080829 40 Kč
BZP7150 Krotilová Magdaléna Báječné ženy v orientačním běhu C 2092416 40 Kč
DKP6150 Malačková Jana Oddíl OB Kotlářka C 232646 40 Kč
LME6850 Gabryšová Tereza SK Los Mělník C 515051 40 Kč
LME7102 Izák Pavel SK Los Mělník C 2061860 40 Kč
PDY8050 Šilerová Eva Běhej Poděbrady C 8660526 40 Kč
PDY9350 Kotrčová Lenka Běhej Poděbrady C 2115746 40 Kč
VSP0405 Baldrian Tomáš USK Praha B 8660399 40 Kč
TAP8150 Šubrtová Věra KOB Tretra Praha C 2080987 40 Kč
HCE7350 Hradilová Katarína TJ Hostivice C 49153 40 Kč
HCE7200 Hradil Jiří TJ Hostivice C 1426022 40 Kč
BZP5850 Kujanová Martina Báječné ženy v orientačním běhu C 301647 40 Kč
TAP6851 Šimůnková Martina KOB Tretra Praha C 442851 40 Kč
TAP0851 Šimůnková Michaela KOB Tretra Praha B 7779755 40 Kč
TAP7756 Hlaváčková Klára KOB Tretra Praha 2081363 40 Kč
TAP0700 Hlaváček Vojtěch KOB Tretra Praha C 2084997 40 Kč
0060001 Vojtěchovský Martin 006 - Dezorientovaní zapůjčit 80 Kč
LBE5000 Hamáček Bohuslav TJ Lokomotiva Beroun C 411760 40 Kč
OLP5502 John Vladimír PSK Olymp Praha C 8185555 40 Kč
PGP7557 Brettlová Marta SK Praga C 2060208 40 Kč
VSP0606 Meier David USK Praha B 8004347 40 Kč
SPC8353 Bednaříková Jana SPORTICUS team C 8660532 40 Kč
DKL7050 Benešová Jaroslava KOB Kladno C 8667528 40 Kč
DKL6600 Beneš Jan KOB Kladno C 49646 40 Kč
DKL9800 Beneš Jan KOB Kladno C 49648 40 Kč
DKL0050 Benešová Hana KOB Kladno C 49640 40 Kč
PGP7559 Malečková Iva SK Praga C 2067949 40 Kč
DKP8659 Johanovská Tereza Oddíl OB Kotlářka C 889286 40 Kč
EKP8452 Hanzlíčková Martina VŠTJ Ekonom Praha C 8028858 40 Kč
0090002 Voráčková Eliška 009 - Radioklub OK1KYP Praha 53718 40 Kč
0090004 Kolská Monika 009 - Radioklub OK1KYP Praha 2081360 40 Kč
MKP0100 Reichl Tomáš SK GORDIC Praha Kačerov C 8200021 40 Kč
0090012 Šimlová Hedvika 009 - Radioklub OK1KYP Praha 2127607 40 Kč
MKP4700 Koč Zdeněk SK GORDIC Praha Kačerov C 51704 40 Kč
DKP0752 Lampová Amálie Oddíl OB Kotlářka B 8080827 40 Kč
DKL0151 Geislerová Aneta KOB Kladno B 2042535 40 Kč
MFP7753 Pavlů Lenka Matfyz Praha C 246877 40 Kč
DLP7200 Šindelka Antonín OOB TJ Dukla Praha C 2060227 40 Kč
DKP0801 Víteček Šimon Oddíl OB Kotlářka B 8080630 40 Kč
DKP0815 Koten Vojtěch Oddíl OB Kotlářka C 2143373 40 Kč
DKP0716 Maroušek Dominik Oddíl OB Kotlářka B 2129223 40 Kč
TAP0850 Bulířová Žofie KOB Tretra Praha C 2113070 40 Kč
DOB7750 Mácová Martina KOB Dobruška C 1400418 40 Kč
DOB0770 Mácová Natálie KOB Dobruška C 2088194 40 Kč
DOB0661 Mácová Štěpánka KOB Dobruška C 2088190 40 Kč
PGP9353 Mikulášová Helena SK Praga C 515453 40 Kč
TAP0953 Štěpánková Emma KOB Tretra Praha C 2053563 40 Kč
TAP7753 Motyčková Zuzana KOB Tretra Praha C 2127583 40 Kč
TAP0704 Motyčka Filip KOB Tretra Praha C 1420233 40 Kč
VSP0601 Horák Martin USK Praha B 2085614 40 Kč
VSP7255 Horáková Lenka USK Praha C 2148103 40 Kč
PGP0355 Dvořáková Hana SK Praga B 8667539 40 Kč
DKP0818 Veljačik Jonáš Oddíl OB Kotlářka C 8000236 40 Kč
LTU7850 Termerová Jana OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2103288 40 Kč
PGP0410 Král Quido SK Praga C 1450165 40 Kč
0120001 Polášková Pavlína 012 - Traged Team zapůjčit 80 Kč
DKP8161 Ledinská Leona Oddíl OB Kotlářka C 2102803 40 Kč
ROZ0350 Křístková Magdalena OK Roztoky C 51895 40 Kč
TAP0613 Vyhnis Šimon KOB Tretra Praha zapůjčit 80 Kč
VSP0807 Termer Štěpán USK Praha B 2113047 40 Kč
DKP7853 Brandejsová Petra Oddíl OB Kotlářka C 2125369 40 Kč
DKP0807 Brandejs Štěpán Oddíl OB Kotlářka B 8080813 40 Kč
DKP0655 Škáchová Viktorie Oddíl OB Kotlářka A 8080810 40 Kč
DKP0656 Škáchová Zuzana Oddíl OB Kotlářka B 8080818 40 Kč
VSP0600 Městka Václav USK Praha B 8028854 40 Kč
DKP0864 Vondráčková Alžběta Oddíl OB Kotlářka B 2103732 40 Kč
DKP1058 Vondráčková Jolana Oddíl OB Kotlářka C 2095946 40 Kč
STH7451 Junková Petra SK Studenec C 220254 40 Kč
STH1001 Junek Šimon SK Studenec C 7756777 40 Kč
DKP0817 Junek Matouš Oddíl OB Kotlářka B 1302784 40 Kč
TAP5501 Fiala Zdeněk KOB Tretra Praha C 7209455 40 Kč
TAP6852 Petrová Martina KOB Tretra Praha C 232196 40 Kč
PGP7510 Střelba Ondřej SK Praga C 8667997 40 Kč
PGP0605 Střelba Antonín SK Praga B 7209464 40 Kč
ODV8900 Kocur Tomáš TJ Aero Odolena Voda C 2148159 40 Kč
KAM9454 Zavadilová Barbora OK Kamenice C 53567 40 Kč
0130001 Nepeřil Jiří 013 - Kotlářka zapůjčit 80 Kč
1VD6600 Kudrass Peter (GER) SG Zittau Süd 8140166 40 Kč
TAP0911 Krč Tobias KOB Tretra Praha C 8211209 40 Kč
DKP1104 Balga Filip Oddíl OB Kotlářka C 2029191 40 Kč
DKP7302 Balga Jiří Oddíl OB Kotlářka C 2134331 40 Kč
HCE9750 Náhlíková Erika TJ Hostivice C 51986 40 Kč
SOB6750 Janíková Martina SOBSA C 2090841 40 Kč
TAP6850 Turinská Ivana KOB Tretra Praha C 232199 40 Kč
0150001 Škoch Jan 015 - Neregistrovaný klub 2102695 40 Kč
VSP0602 Mencl Josef USK Praha C 2021850 40 Kč
MKP5401 Koč Lumír SK GORDIC Praha Kačerov C 336747 40 Kč
DKP5450 Wagnerová Lenka Oddíl OB Kotlářka C 301368 40 Kč
MKP5000 Toušek Miloslav SK GORDIC Praha Kačerov C 51655 40 Kč
KAM7600 Pašek František OK Kamenice C 8052300 40 Kč
PDY7802 Trnka Ondřej Běhej Poděbrady C 2115748 40 Kč
DVP0451 Řeháková Ludmila DVP ORIENTATION C 361965 40 Kč
DVP0401 Picl Daniel DVP ORIENTATION 440393 40 Kč
PGP7254 Dvořáková Ivana SK Praga C 2148227 40 Kč
PGP0659 Dvořáková Veronika SK Praga C 2143358 40 Kč
STB8101 Bernášek Jiří TJ Stadion Nový Bor C 8033290 40 Kč
DKP0654 Halašková Bára Oddíl OB Kotlářka B 2129222 40 Kč
0160001 Nováková Alice 016 - jdu náhodou kolem 1424646 40 Kč
DKP6200 Andrejko Pavel Oddíl OB Kotlářka C zapůjčit 80 Kč
VSP7855 Ehlerová Petra USK Praha C 51597 40 Kč
UVP5450 Beranová Vlasta Slovan Praha C 7917 40 Kč
SPC8259 Kalinová Markéta SPORTICUS team C 8629752 40 Kč
6.00 km
(70)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CST8902 Málek Martin OB Strakonice C 1425376 40 Kč
BZP8750 Králová Vanda Báječné ženy v orientačním běhu C 8660507 40 Kč
MFP7102 Gemperle František Matfyz Praha C 8680580 40 Kč
DOB7700 Tejkl Jiří KOB Dobruška C 8226377 40 Kč
SCP7201 Podivínský Tomáš OK Sparta Praha C 8663133 40 Kč
KAM9802 Jíra Tomáš OK Kamenice C 8662741 40 Kč
HCE6901 Černý Radomír TJ Hostivice C 8028865 40 Kč
HCE7751 Černá Petra TJ Hostivice C 1413899 40 Kč
6KC7650 Bednářová Barbora Neregistrovaní 2129186 40 Kč
HCE9850 Černá Kateřina TJ Hostivice C 2108910 40 Kč
BOR7710 Klusáček Radim OK Jiskra Nový Bor C 8028866 40 Kč
ZVO0153 Hovorková Tereza OB SK Zvole B 8648575 40 Kč
SJC8702 Holas Štěpán Sportcentrum Jičín C 8040808 40 Kč
DKP8452 Moravcová Kateřina Oddíl OB Kotlářka zapůjčit 80 Kč
SPC7160 Mědílková Iva SPORTICUS team C 7204522 40 Kč
CEP7800 Černý Ondřej Čepíci C 8627113 40 Kč
LME0050 Machová Marie SK Los Mělník C 40 Kč
ASU8800 Vereš Lukáš Magnus Orienteering 7207615 40 Kč
TJP5000 Paukert Milan TJ Sokol Troja C 336775 40 Kč
PGP6000 Kožina Petr SK Praga C 8670455 40 Kč
DLP8000 Smutný Jan OOB TJ Dukla Praha C 2127538 40 Kč
DKP8951 Vyskočilová Karolína Oddíl OB Kotlářka C 1425327 40 Kč
DLP7600 Motejzík Petr OOB TJ Dukla Praha C 2127562 40 Kč
JEN6201 Švarc Jiří OB Jenišovice C 8656556 40 Kč
JEN6451 Švarcová Lenka OB Jenišovice C 8033291 40 Kč
EKP7257 Konečná Marcela VŠTJ Ekonom Praha C 8662277 40 Kč
ROU7601 Hančl Martin SKOB Roudnice nad Labem C 2085606 40 Kč
TAP7200 Černý Daniel KOB Tretra Praha C 2103742 40 Kč
ADA8110 Tejkal Jan OOB Spartak Adamov C 2103784 40 Kč
KAM7201 Balej Jiří OK Kamenice C 8680586 40 Kč
SLP8503 Fišer Jiří OOB Slavia Praha C 8033201 40 Kč
0090001 Soukupová Leona 009 - Radioklub OK1KYP Praha 53712 40 Kč
TAP0615 Elleder David KOB Tretra Praha A 8116696 40 Kč
0090011 Šafář Matěj 009 - Radioklub OK1KYP Praha 1424647 40 Kč
DKP7702 Lampa David Oddíl OB Kotlářka C 2090867 40 Kč
ROZ6150 Voltrová Svatava OK Roztoky C 8656678 40 Kč
0100001 Beranova Jana 010 - Wss 2135167 40 Kč
TAP0602 Bulíř Jáchym KOB Tretra Praha B 2103723 40 Kč
KAM7105 Žemla Tomáš OK Kamenice C 8090129 40 Kč
BOR8752 Kábrtová Oldřiška OK Jiskra Nový Bor C 7209434 40 Kč
0110001 Klíma Kamil 011 - SK Olympia Praha SPS 8667960 40 Kč
MFP6401 Suk Jiří Matfyz Praha C 515016 40 Kč
LBE7300 Hůla Pavel TJ Lokomotiva Beroun C 8667504 40 Kč
LBE0602 Hůla Tomáš TJ Lokomotiva Beroun C 7300274 40 Kč
DKP7901 Ledinský Martin Oddíl OB Kotlářka C 2087675 40 Kč
OPI7400 Kopecky Martin Orientační sporty Písek C 2800341 40 Kč
ROU0451 Černá Ema SKOB Roudnice nad Labem A 8662284 40 Kč
ROU7505 Černý Michal SKOB Roudnice nad Labem C 2085613 40 Kč
CST6501 Málek Martin OB Strakonice C 8246117 40 Kč
OKP9450 Nováková Kateřina SK OK 24 Praha C 887935 40 Kč
0140001 Stěpanov Ilja 014 - zadny 8109367 40 Kč
SCP8303 Vrabec Ondřej OK Sparta Praha C 1420800 40 Kč
SOB6802 Janík Pavel SOBSA C 2090842 40 Kč
TEP9200 Klimeš Ondřej Tempo Praha C zapůjčit 80 Kč
PGP8108 Beneš Miroslav SK Praga C 7203451 40 Kč
PGP9850 Janovská Kateřina SK Praga R 8350120 40 Kč
PGP5103 Jelínek Martin SK Praga C 232091 40 Kč
TAP0609 Kuchař Ondřej KOB Tretra Praha C 8667961 40 Kč
DKP0503 Kohoutek Vojtěch Oddíl OB Kotlářka C 2051516 40 Kč
DCH7852 Adámková Blanka Radioelektronika Cheb C 8078 40 Kč
DKP8660 Ryantová Jana Oddíl OB Kotlářka C 7260030 40 Kč
VSP5801 Šváb Jan USK Praha C 886277 40 Kč
PGP0353 Chrzová Eliška SK Praga A 2125333 40 Kč
LCE8101 Špringer Tomáš OOB TJ Slovan Luhačovice C 2088142 40 Kč
FSP6304 Šimek Tomáš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 1403434 40 Kč
DKP9907 Ridzoň Daniel Oddíl OB Kotlářka B 2102784 40 Kč
DKP9953 Klikarová Ivana Oddíl OB Kotlářka B 2094474 40 Kč
DKP9952 Klikarová Zuzana Oddíl OB Kotlářka C 2043004 40 Kč
PGP6501 Kondrát Martin SK Praga C 8004312 40 Kč
SPC8211 Kalina Miroslav SPORTICUS team C 8033200 40 Kč
5.60 km, 24 kontrol
(65)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KSU9043 Vozda Vojtěch Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 515150 40 Kč
MFP6700 Siegl Roman Matfyz Praha C 8648567 40 Kč
PGP7610 Svatý Jakub SK Praga C 7207869 40 Kč
TJP7300 Mička Aleš TJ Sokol Troja C 7800365 40 Kč
TAP9702 Vlášek Jakub KOB Tretra Praha C 7779702 40 Kč
TZL9703 Mikel David SKOB Zlín C 8662440 40 Kč
DKL8300 Spilka Marek KOB Kladno C 2104586 40 Kč
EKP7453 Izáková Ivana VŠTJ Ekonom Praha C 361968 40 Kč
EKP7703 Bém Robert VŠTJ Ekonom Praha C 2144060 40 Kč
0020001 Pecoldová Pavlína 002 - Cookies & Pancakes 8631588 40 Kč
0020002 Dvořáček Dan 002 - Cookies & Pancakes 8629750 40 Kč
6KC0000 Ouda Martin Neregistrovaní 2129214 40 Kč
6KC0500 Stelšovský Karel Neregistrovaní 40 Kč
PDY8700 Fojtů Petr Běhej Poděbrady C 8663137 40 Kč
DKP0309 Sedláček Jaroslav Oddíl OB Kotlářka A 8080830 40 Kč
0040001 Beran Jakub 004 - Tempo 7209367 40 Kč
SPC7608 Štěňha Martin SPORTICUS team C 8667520 40 Kč
PHK8504 Šlapák Martin OK 99 Hradec Králové C 9443 40 Kč
DKP0862 Zemanová Eliška Oddíl OB Kotlářka B 2127897 40 Kč
VSP7850 Baldrianová Barbora USK Praha R 2102777 40 Kč
TAP0200 Melišík Martin KOB Tretra Praha A 8654905 40 Kč
DKP0558 Koubová Hana Oddíl OB Kotlářka B 2148090 40 Kč
DKP8760 Typltová Hana Oddíl OB Kotlářka C 7207357 40 Kč
CHT9501 Hledík Jakub OOB SK Chrast C 8667987 40 Kč
VSP7752 Gajdová Kristina USK Praha C 2115689 40 Kč
TAP0402 Černý Antonín KOB Tretra Praha B 7207629 40 Kč
0080001 Bouška Zdeněk 008 - - 8666869 40 Kč
SPC7955 Rypáčková Dana SPORTICUS team C 8660559 40 Kč
LPM9602 Pešek Martin OK Lokomotiva Plzeň C 7200329 40 Kč
TAP8971 Hošková Tereza KOB Tretra Praha C 8089710 40 Kč
LPM9452 Chvalová Věra OK Lokomotiva Plzeň C 8656688 40 Kč
TAP0501 Černý Matouš KOB Tretra Praha B 7207616 40 Kč
DKP8500 Johanovský Tomáš Oddíl OB Kotlářka C 8654893 40 Kč
ROU9601 Buk Michal SKOB Roudnice nad Labem C 2075669 40 Kč
VSP7423 Rod Jan USK Praha C 2088220 40 Kč
TAP0452 Bulířová Ema KOB Tretra Praha A 2088202 40 Kč
TAP0500 Smolka Jakub KOB Tretra Praha A 2096222 40 Kč
ROZ0050 Sedláčková Linda OK Roztoky B 232535 40 Kč
TZL9301 Schäfer Jan SKOB Zlín C 681864 40 Kč
TUR9753 Roškotová Lucie OOB TJ Turnov C 1403414 40 Kč
DOB8002 Janda Martin KOB Dobruška C 8662322 40 Kč
TAP0400 Tůma Šimon KOB Tretra Praha B 8662289 40 Kč
LTP9750 Kovářová Lenka OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7200344 40 Kč
TAP0100 Měšťan Ondřej KOB Tretra Praha A 7201203 40 Kč
TAP9755 Šimůnková Gabriela KOB Tretra Praha C 8119755 40 Kč
VSP6710 Zavadil Vladimír USK Praha C 2129230 40 Kč
SMR7000 Obuškevič Jan SNS Smržovka 8033204 40 Kč
TAP0356 Smolková Barbora KOB Tretra Praha A 8654912 40 Kč
TAP9000 Cvrček Antonín KOB Tretra Praha C 7009151 40 Kč
PGP8904 Pavlů Ondřej SK Praga C 8232039 40 Kč
VBA8301 Opršal Juraj ŠK VAZKA Bratislava 8301007 40 Kč
SLA7103 Kolář Tomáš SKOB Slaný C 8654898 40 Kč
SRK9002 Ptáček Jiří SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 7210306 40 Kč
PGP9154 Čermáková Kristýna SK Praga 53007 40 Kč
EKP7414 Ondráček Radim VŠTJ Ekonom Praha C 8087414 40 Kč
DKP0052 Holzbachová Lucie Oddíl OB Kotlářka B 1426034 40 Kč
EKP8806 Domín Nikolas VŠTJ Ekonom Praha C 8662314 40 Kč
PGP8851 Jelínková Zora SK Praga C 232167 40 Kč
PGP9153 Jelínková Šárka SK Praga C 232168 40 Kč
PGP8006 Dvořák Josef SK Praga C 682615 40 Kč
CHC9501 Křivda Martin K.O.B. Choceň C 8659400 40 Kč
DKP0803 Machar Eda Oddíl OB Kotlářka B 8080822 80 Kč
DKP1002 Machar Dan Oddíl OB Kotlářka C 8080823 80 Kč
DKP0610 Koliáš Štěpán Oddíl OB Kotlářka B 8028856 80 Kč
DKP7102 Koliáš Čeněk Oddíl OB Kotlářka C 2120848 80 Kč
celkem přihlášených: 351, vklad: 14760 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.