Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
VRL0952 | Hančová KarolínaHančová Karolína | OOS TJ Spartak Vrchlabí | C | 7201198 | 150 Kč |
PGP0957 | Lošťáková ElaLošťáková Ela | SK Praga | C | 7202578 | 150 Kč |
TBM0888 | Čechová JohanaČechová Johana | KOS TJ Tesla Brno | C | 8180908 | 150 Kč |
DKP0951 | Mullis CarolinaMullis Carolina | Oddíl OB Kotlářka | C | 8080812 | 150 Kč |
VPM0851 | Sobotová KateřinaSobotová Kateřina | KOS Slavia Plzeň | C | 434815 | 150 Kč |
VRL0852 | Hanušová MarkétaHanušová Markéta | OOS TJ Spartak Vrchlabí | C | 8033283 | 150 Kč |
UOL0951 | Paulíčková AdelaPaulíčková Adela | SOB Olomouc | C | 2118494 | 150 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
TBM0655 | Ehlová MartinaEhlová Martina | KOS TJ Tesla Brno | C | 8667955 | 150 Kč |
TBM0756 | Kubáňová TerezaKubáňová Tereza | KOS TJ Tesla Brno | C | 8663207 | 150 Kč |
VSP0751 | Baldrianová EvaBaldrianová Eva | USK Praha | A | 8660533 | 150 Kč |
PGP0660 | Lošťáková SáraLošťáková Sára | SK Praga | B | 8662326 | 150 Kč |
0060001 | Mikołajczak IgaMikołajczak Iga | 006 - (POL) UKS Dąb Leszno | 8200656 | 150 Kč | |
0060002 | Prais JuliaPrais Julia | 006 - (POL) UKS Dąb Leszno | 8200612 | 150 Kč | |
0060007 | Stróżycka AntoninaStróżycka Antonina | 006 - (POL) UKS Dąb Leszno | 8517305 | 150 Kč | |
0060008 | Andrzejak ZuzannaAndrzejak Zuzanna | 006 - (POL) UKS Dąb Leszno | 8042009 | 150 Kč | |
VSP0855 | Malečková PavlínaMalečková Pavlína | USK Praha | A | 8000237 | 150 Kč |
14P0658 | Leusz NicolaLeusz Nicola | (POL) UKS Kometa Gliwice | 8631673 | 150 Kč | |
LPU0756 | Pipková KarolínaPipková Karolína | OK Lokomotiva Pardubice | C | 8663190 | 150 Kč |
TJN0650 | Štemberová BáraŠtemberová Bára | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | C | 8662736 | 150 Kč |
JIL0751 | Malá AnežkaMalá Anežka | OK Jilemnice | C | 8670769 | 150 Kč |
VLI0655 | Vilémová EliškaVilémová Eliška | Slavia Liberec orienteering | C | 2088161 | 150 Kč |
TBM0758 | Dobrovolná AnnaDobrovolná Anna | KOS TJ Tesla Brno | C | 8120028 | 150 Kč |
UOL0654 | Jílková LenkaJílková Lenka | SOB Olomouc | A | 8680425 | 150 Kč |
19D0650 | Lindig StanjaLindig Stanja | (GER) SSV Planeta Radebeul | 8606409 | 150 Kč | |
SHK0650 | Čečková KarolínaČečková Karolína | OK Slavia Hradec Králové | C | 8414128 | 150 Kč |
UOL0750 | Paulíčková TerezaPaulíčková Tereza | SOB Olomouc | C | 8226374 | 150 Kč |
OSN0777 | Janíčková JolanaJaníčková Jolana | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | C | 53602 | 150 Kč |
TJN0653 | Skalová JolanaSkalová Jolana | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | A | 8662689 | 225 Kč |
AOP0751 | Kovalčíková AlenaKovalčíková Alena | Orientační Běh Opava | C | 8004292 | 225 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
SJI0551 | Srbová MichaelaSrbová Michaela | OK Jihlava | A | 8660560 | 210 Kč |
VSP0458 | Kodejšová MarkétaKodejšová Markéta | USK Praha | A | 8660543 | 210 Kč |
24D0550 | Pompe LonePompe Lone | (GER) SV Robotron Dresden | 8606405 | 210 Kč | |
VSP0553 | Malečková HanaMalečková Hana | USK Praha | A | 8028827 | 210 Kč |
TBM0460 | Miková LenkaMiková Lenka | KOS TJ Tesla Brno | C | 8663167 | 210 Kč |
PVP0450 | Čechmánková AnnaČechmánková Anna | VSK Přírodní vědy Praha | A | 8660550 | 210 Kč |
14P0750 | Myśliwiec AleksandraMyśliwiec Aleksandra | (POL) UKS Kometa Gliwice | 8631667 | 210 Kč | |
14P0655 | Dziuba JustynaDziuba Justyna | (POL) UKS Kometa Gliwice | 8631672 | 210 Kč | |
14P0650 | Polewka JuliannaPolewka Julianna | (POL) UKS Kometa Gliwice | 8517350 | 210 Kč | |
VLI0456 | Burešová EliškaBurešová Eliška | Slavia Liberec orienteering | B | 8660556 | 210 Kč |
14P0452 | Żmij KarolinaŻmij Karolina | (POL) UKS Kometa Gliwice | 8631676 | 210 Kč | |
VRB0499 | Klechová KarolínaKlechová Karolína | Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem | B | 8004330 | 210 Kč |
VRB0555 | Tomčíková EliškaTomčíková Eliška | Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem | A | 8655461 | 210 Kč |
OSN0454 | Stoklasová ZuzanaStoklasová Zuzana | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | A | 8149874 | 210 Kč |
STH0551 | Chrástová MagdalénaChrástová Magdaléna | SK Studenec | A | 8656541 | 210 Kč |
TUV0558 | Hájková TerezaHájková Tereza | SOK TJ Turnov | B | 888626 | 210 Kč |
LPU0357 | Pušová BáraPušová Bára | OK Lokomotiva Pardubice | B | 8656522 | 210 Kč |
VSP0456 | Štraitová JolanaŠtraitová Jolana | USK Praha | B | 8670459 | 210 Kč |
VCB0451 | Teringlová VendulaTeringlová Vendula | OB České Budějovice | C | 8116671 | 210 Kč |
VRL0452 | Randáková AdélaRandáková Adéla | OOS TJ Spartak Vrchlabí | A | 7207062 | 210 Kč |
TJN0455 | Brožková KateřinaBrožková Kateřina | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | B | 8670794 | 210 Kč |
TJN0451 | Pesničáková SoňaPesničáková Soňa | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | C | 8662749 | 210 Kč |
VLI0454 | Skácelová AdélaSkácelová Adéla | Slavia Liberec orienteering | B | 8660545 | 210 Kč |
VLI0550 | Skácelová KateřinaSkácelová Kateřina | Slavia Liberec orienteering | A | 8660546 | 210 Kč |
JIL0453 | Janovská VendulaJanovská Vendula | OK Jilemnice | C | 8663114 | 210 Kč |
JIL0552 | Kopecká AnnaKopecká Anna | OK Jilemnice | C | 2124766 | 210 Kč |
TUV0559 | Mellanová JuditaMellanová Judita | SOK TJ Turnov | B | 8660382 | 210 Kč |
VPM0451 | Richtrová KamilaRichtrová Kamila | KOS Slavia Plzeň | B | 8629751 | 210 Kč |
MLA0451 | Bartošová MarieBartošová Marie | MLOK Mariánské Lázně | A | 8033230 | 210 Kč |
VLI0551 | Pecková TerezaPecková Tereza | Slavia Liberec orienteering | A | 8667966 | 210 Kč |
KAM0551 | Balejová JulieBalejová Julie | OK Kamenice | C | 8667985 | 210 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
LME0250 | Bejvlová KarolínaBejvlová Karolína | SK Los Mělník | B | 8656555 | 210 Kč |
TRI0251 | Mrózek TeresaMrózek Teresa | TJ TŽ Třinec | B | 8656736 | 210 Kč |
TRI0250 | Navrátilová AdélaNavrátilová Adéla | TJ TŽ Třinec | C | 8061463 | 210 Kč |
14P0250 | Polewka AleksandraPolewka Aleksandra | (POL) UKS Kometa Gliwice | 8516450 | 210 Kč | |
14P-050 | Pogoda KingaPogoda Kinga | (POL) UKS Kometa Gliwice | 8631677 | 210 Kč | |
14P0200 | Sobel NataliaSobel Natalia | (POL) UKS Kometa Gliwice | 8631700 | 210 Kč | |
STH0251 | Chrástová TerezaChrástová Tereza | SK Studenec | A | 8656737 | 210 Kč |
VRL0252 | Randáková AlžbětaRandáková Alžběta | OOS TJ Spartak Vrchlabí | A | 7208078 | 210 Kč |
TBM0199 | Hlaváčová AnežkaHlaváčová Anežka | KOS TJ Tesla Brno | E | 8656742 | 210 Kč |
14P0252 | Nyga JuliaNyga Julia | (POL) UKS Kometa Gliwice | 8631695 | 210 Kč | |
SJC0251 | Kuchařová RozálieKuchařová Rozálie | Sportcentrum Jičín | A | 8631581 | 210 Kč |
VPM0250 | Černá KateřinaČerná Kateřina | KOS Slavia Plzeň | A | 8655446 | 210 Kč |
SZP0050 | Lacigová MarieLacigová Marie | TJ Slovan Praha Zdravotník | A | 8670500 | 210 Kč |
4HP0150 | Mianowska JuliaMianowska Julia | (POL) UNTS Warszawa | 8221001 | 210 Kč | |
VPM0253 | Novotná AnnieNovotná Annie | KOS Slavia Plzeň | A | 210 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
SJC8451 | Tomešová DanielaTomešová Daniela | Sportcentrum Jičín | E | 8008010 | 210 Kč |
TRI9750 | Argalášová KateřinaArgalášová Kateřina | TJ TŽ Třinec | A | 8660373 | 0 Kč |
SZP8750 | Chmelíková TerezaChmelíková Tereza | TJ Slovan Praha Zdravotník | C | 681612 | 210 Kč |
38P8750 | Ewiak-Paszynska AlicjaEwiak-Paszynska Alicja | (POL) UKS Orientus Lodz | 8667268 | 210 Kč | |
38P9750 | Nikitchenko NataszaNikitchenko Natasza | (POL) UKS Orientus Lodz | 8667279 | 210 Kč | |
DKP7855 | Baldrianová BarboraBaldrianová Barbora | Oddíl OB Kotlářka | E | 2102777 | 210 Kč |
PGP7355 | Janovská PetraJanovská Petra | SK Praga | E | 8654900 | 210 Kč |
0060005 | Kaczmarek AnnaKaczmarek Anna | 006 - (POL) UKS Dąb Leszno | 8121986 | 210 Kč | |
DKP7753 | Mullis KateřinaMullis Kateřina | Oddíl OB Kotlářka | A | 8660470 | 210 Kč |
PVP9250 | Neumannová KateřinaNeumannová Kateřina | VSK Přírodní vědy Praha | E | 8667999 | 0 Kč |
14P7450 | Marszałek MariaMarszałek Maria | (POL) UKS Kometa Gliwice | 8631696 | 210 Kč | |
66P7606 | Pabich MariaPabich Maria | (POL) UKS Azymut Pabianice | 8033071 | 210 Kč | |
LPU9451 | Procházková KláraProcházková Klára | OK Lokomotiva Pardubice | E | 8656512 | 0 Kč |
LPU9659 | Hančová PetraHančová Petra | OK Lokomotiva Pardubice | E | 8654895 | 0 Kč |
DKP8450 | Kolínová KristýnaKolínová Kristýna | Oddíl OB Kotlářka | E | 8450007 | 210 Kč |
VRL7452 | Randáková HelenaRandáková Helena | OOS TJ Spartak Vrchlabí | E | 515185 | 210 Kč |
SJC8450 | Drobníková MarkétaDrobníková Markéta | Sportcentrum Jičín | C | 8482121 | 210 Kč |
DKP9651 | Klašková JosefinaKlašková Josefina | Oddíl OB Kotlářka | B | 443061 | 210 Kč |
0210001 | Buchholz PiaBuchholz Pia | 021 - (GER) MTK Bad Harzburg | 8222111 | 210 Kč | |
CHT8851 | Kopáčková IvaKopáčková Iva | OOB SK Chrast | E | 2059736 | 210 Kč |
2TP8800 | Pacek KarolinaPacek Karolina | (POL) Indywidualny Mazowsze | 8000597 | 210 Kč | |
0240001 | Gorczyca MariaGorczyca Maria | 024 - (POL) WKS Grunwald | 8645197 | 210 Kč | |
42P1750 | Lisewska AgnieszkaLisewska Agnieszka | (POL) Team360 | 8199809 | 210 Kč | |
SHK9251 | Teplá KarolínaTeplá Karolína | OK Slavia Hradec Králové | E | 8660574 | 210 Kč |
ZBM9951 | Firešová MarkétaFirešová Markéta | SK Brno Žabovřesky | E | 8660435 | 0 Kč |
CTB9451 | Voborníková AlenaVoborníková Alena | SK OB Chotěboř | B | 8660906 | 0 Kč |
SKV9452 | Kubínová RomanaKubínová Romana | TJ Slovan Karlovy Vary | E | 8008510 | 0 Kč |
TAP8971 | Hošková TerezaHošková Tereza | KOB Tretra Praha | B | 8089710 | 210 Kč |
SHK8150 | Jedličková ZuzanaJedličková Zuzana | OK Slavia Hradec Králové | A | 8656667 | 210 Kč |
DKP8853 | Karochová SimonaKarochová Simona | Oddíl OB Kotlářka | A | 8282888 | 210 Kč |
SZP8150 | Lacigová MichaelaLacigová Michaela | TJ Slovan Praha Zdravotník | A | 8028810 | 315 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
SJC8351 | Mrázková RomanaMrázková Romana | Sportcentrum Jičín | B | 8010200 | 210 Kč |
PGP7763 | Lošťáková IvanaLošťáková Ivana | SK Praga | C | 7202864 | 210 Kč |
0060004 | Łukaszyk SylwiaŁukaszyk Sylwia | 006 - (POL) UKS Dąb Leszno | 8516405 | 210 Kč | |
DKP8154 | Janatová LucieJanatová Lucie | Oddíl OB Kotlářka | C | 8660535 | 210 Kč |
TBM7467 | Grycová PetraGrycová Petra | KOS TJ Tesla Brno | 8115113 | 210 Kč | |
PGP7559 | Malečková IvaMalečková Iva | SK Praga | C | 2067949 | 210 Kč |
LPU7356 | Mrskočová DanaMrskočová Dana | OK Lokomotiva Pardubice | C | 8033225 | 210 Kč |
TJN7450 | Mairichová RadkaMairichová Radka | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | C | 8662696 | 210 Kč |
TJN7653 | Pesničáková KristýnaPesničáková Kristýna | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | C | 2085597 | 210 Kč |
JIL7554 | Vlastníková LucieVlastníková Lucie | OK Jilemnice | C | 2060258 | 210 Kč |
BOR7853 | Patková KateřinaPatková Kateřina | OK Jiskra Nový Bor | C | 8304113 | 210 Kč |
TUV8550 | Zakouřilová KamilaZakouřilová Kamila | SOK TJ Turnov | C | 210 Kč | |
MLA7051 | Bartošová JanaBartošová Jana | MLOK Mariánské Lázně | B | 8656656 | 210 Kč |
VCB7851 | Teringlová MartinaTeringlová Martina | OB České Budějovice | C | 7206551 | 210 Kč |
CHA7850 | Kašková KateřinaKašková Kateřina | OK Chrastava | C | 8670479 | 210 Kč |
MLA8250 | Placková VeronikaPlacková Veronika | MLOK Mariánské Lázně | C | 515060 | 210 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
VSP7256 | Průšová MarkétaPrůšová Markéta | USK Praha | C | 8660554 | 210 Kč |
VRL7052 | Hančová AliceHančová Alice | OOS TJ Spartak Vrchlabí | C | 206480 | 210 Kč |
TRI6850 | Argalášová GabrielaArgalášová Gabriela | TJ TŽ Třinec | C | 8660461 | 210 Kč |
0010001 | Gornicka-Antonowicz AnnaGornicka-Antonowicz Anna | 001 - (POL) Jozefoslaw | 8240668 | 210 Kč | |
24D7350 | Heinemann AnneHeinemann Anne | (GER) SV Robotron Dresden | 8645058 | 210 Kč | |
OPI7401 | Sobotková LenkaSobotková Lenka | Orientační sporty Písek | 2091538 | 210 Kč | |
1UD6750 | Ute SchoenfeldUte Schoenfeld | (GER) SV TU Ilmenau | 8050167 | 210 Kč | |
0110001 | von Gaza Ankevon Gaza Anke | 011 - (GER) OLV Uslar | 8649288 | 210 Kč | |
PVP6650 | Neumannová RenataNeumannová Renata | VSK Přírodní vědy Praha | C | 51580 | 210 Kč |
14P7150 | Polewka BeataPolewka Beata | (POL) UKS Kometa Gliwice | 8627431 | 210 Kč | |
66P7610 | Sztranek IwonaSztranek Iwona | (POL) UKS Azymut Pabianice | 9060601 | 210 Kč | |
SMR7151 | Pařízková VěrkaPařízková Věrka | SNS Smržovka | C | 8033216 | 210 Kč |
VSP7252 | Štraitová JitkaŠtraitová Jitka | USK Praha | C | 8061443 | 210 Kč |
DKP6750 | Klašková KateřinaKlašková Kateřina | Oddíl OB Kotlářka | C | 49806 | 210 Kč |
TJN7152 | Lesáková VěraLesáková Věra | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | C | 8662715 | 210 Kč |
0210003 | Buchholz TanjBuchholz Tanj | 021 - (GER) MTK Bad Harzburg | 8111199 | 210 Kč | |
TAP6950 | Úlehlová MonikaÚlehlová Monika | KOB Tretra Praha | C | 2092376 | 210 Kč |
FYD6952 | Würzová KateřinaWürzová Kateřina | Jizerský klub OB Frýdlant | C | 8670782 | 210 Kč |
VPM7250 | Sobotová JanaSobotová Jana | KOS Slavia Plzeň | 1420788 | 210 Kč | |
CET7554 | Hájková LudmilaHájková Ludmila | TJ Loko Česká Třebová | C | 9722 | 210 Kč |
OSN7356 | Janíčková JitkaJaníčková Jitka | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | C | 53603 | 210 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
SSP6450 | Smolková AlenaSmolková Alena | SK Stopa Praha | C | 8200022 | 210 Kč |
ROZ6150 | Voltrová SvatavaVoltrová Svatava | OK Roztoky | C | 8656678 | 210 Kč |
EKP5750 | Šedivá MiroslavaŠedivá Miroslava | VŠTJ Ekonom Praha | C | 51604 | 210 Kč |
48D6500 | Kröber AndreaKröber Andrea | (GER) OL-Team Wehrsdorf | 8150105 | 210 Kč | |
TJN5752 | Kuncová JiřinaKuncová Jiřina | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | C | 8670743 | 210 Kč |
TJN6051 | Zuzánková RůženaZuzánková Růžena | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | C | 8256 | 210 Kč |
JIL5362 | Zlesáková VlastaZlesáková Vlasta | OK Jilemnice | C | 2096111 | 210 Kč |
SZP5950 | Lacigová IvanaLacigová Ivana | TJ Slovan Praha Zdravotník | C | 8116699 | 210 Kč |
SZP5450 | Horová MagdaHorová Magda | TJ Slovan Praha Zdravotník | A | 7009782 | 210 Kč |
TEH5751 | Sládková EvaSládková Eva | Sokol Tehov | C | 8663158 | 210 Kč |
1UD5450 | Tröße RenateTröße Renate | (GER) SV TU Ilmenau | 8050254 | 210 Kč | |
DOR6150 | Bochenková JanaBochenková Jana | OK Dobříš | C | 8116687 | 210 Kč |
DKP5650 | Mrázková IvanaMrázková Ivana | Oddíl OB Kotlářka | C | 8080100 | 210 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
SSP4050 | Haňkovská JanaHaňkovská Jana | SK Stopa Praha | C | 8200025 | 150 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
18D0800 | Lucke JuliusLucke Julius | (GER) Post SV Dresden | 8077966 | 150 Kč | |
VSP1100 | Baldrian JosefBaldrian Josef | USK Praha | C | 8670452 | 150 Kč |
14P0904 | Żmij SzymonŻmij Szymon | (POL) UKS Kometa Gliwice | 8631685 | 150 Kč | |
TUV0901 | Žemlík EduardŽemlík Eduard | SOK TJ Turnov | C | 2119202 | 150 Kč |
TJN0811 | Lesák MarekLesák Marek | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | C | 2104590 | 150 Kč |
TJN0801 | Štembera VítekŠtembera Vítek | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | C | 8662690 | 150 Kč |
LIV0800 | Skripnik MatoušSkripnik Matouš | Krušnohorský rogainingový klub Litvínov | C | 8028833 | 150 Kč |
VLI0901 | Skácel JanSkácel Jan | Slavia Liberec orienteering | C | 8663205 | 150 Kč |
VLI0902 | Vilém ŠtěpánVilém Štěpán | Slavia Liberec orienteering | C | 4411246 | 150 Kč |
SJC0800 | Tuma LukášTuma Lukáš | Sportcentrum Jičín | C | 8001103 | 150 Kč |
BOR0902 | Patka MarekPatka Marek | OK Jiskra Nový Bor | 8304112 | 150 Kč | |
DKP0800 | Šubrt JáchymŠubrt Jáchym | Oddíl OB Kotlářka | C | 8080819 | 150 Kč |
DKP0910 | Engel AdamEngel Adam | Oddíl OB Kotlářka | C | 2141934 | 150 Kč |
SJI0801 | Venhoda LukášVenhoda Lukáš | OK Jihlava | 2103300 | 150 Kč | |
STH0801 | Junek MatoušJunek Matouš | SK Studenec | C | 1302784 | 150 Kč |
STH1001 | Junek ŠimonJunek Šimon | SK Studenec | C | 7756777 | 150 Kč |
SJI0906 | Hofhanzl AntonínHofhanzl Antonín | OK Jihlava | C | 8116806 | 150 Kč |
SHK0901 | Čečka MatějČečka Matěj | OK Slavia Hradec Králové | C | 2113079 | 150 Kč |
VPM0802 | Vodrážka ŠtěpánVodrážka Štěpán | KOS Slavia Plzeň | C | 2031365 | 150 Kč |
CHA0801 | Polák TomášPolák Tomáš | OK Chrastava | C | 8005439 | 150 Kč |
MLA0902 | Placek TomasPlacek Tomas | MLOK Mariánské Lázně | C | 888609 | 150 Kč |
MLA1200 | Placek NikolasPlacek Nikolas | MLOK Mariánské Lázně | C | 232210 | 150 Kč |
VLI0805 | Šebelka MatějŠebelka Matěj | Slavia Liberec orienteering | C | 8149871 | 150 Kč |
STH0902 | Pochop VáclavPochop Václav | SK Studenec | C | 2124782 | 225 Kč |
AOP0901 | Kovalčík PetrKovalčík Petr | Orientační Běh Opava | C | 8000245 | 225 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
SJI0701 | Srb VladimírSrb Vladimír | OK Jihlava | A | 8667506 | 150 Kč |
VLI0600 | Habán OliverHabán Oliver | Slavia Liberec orienteering | A | 8655464 | 150 Kč |
TRI0706 | Krupa JanKrupa Jan | TJ TŽ Třinec | 8116762 | 150 Kč | |
OPI0600 | Sobotka IvoSobotka Ivo | Orientační sporty Písek | 2064781 | 150 Kč | |
0060003 | Łukaszyk MaksymilianŁukaszyk Maksymilian | 006 - (POL) UKS Dąb Leszno | 8082011 | 150 Kč | |
0060006 | Mikołajczak TymonMikołajczak Tymon | 006 - (POL) UKS Dąb Leszno | 8170208 | 150 Kč | |
MLA0701 | Petruš OndřejPetruš Ondřej | MLOK Mariánské Lázně | B | 8116798 | 150 Kč |
TBM0611 | Čech RadanČech Radan | KOS TJ Tesla Brno | C | 8663178 | 150 Kč |
TBM0604 | Eliáš VojtěchEliáš Vojtěch | KOS TJ Tesla Brno | C | 8662367 | 150 Kč |
PVP0600 | Čechmánek VáclavČechmánek Václav | VSK Přírodní vědy Praha | B | 8005434 | 150 Kč |
VLI0707 | Bureš DavidBureš David | Slavia Liberec orienteering | B | 8667981 | 150 Kč |
66P7603 | Krempiński FranekKrempiński Franek | (POL) UKS Azymut Pabianice | 8035590 | 150 Kč | |
66P7609 | Sztranek MaciejSztranek Maciej | (POL) UKS Azymut Pabianice | 2043890 | 150 Kč | |
VLI0606 | Meier DavidMeier David | Slavia Liberec orienteering | C | 8004347 | 150 Kč |
VCB0702 | Teringl VojtěchTeringl Vojtěch | OB České Budějovice | C | 8077477 | 150 Kč |
TJN0603 | Mairich FilipMairich Filip | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | A | 8662716 | 150 Kč |
TJN0605 | Zurynek JanZurynek Jan | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | A | 8662746 | 150 Kč |
LIV0600 | Skripnik NikolaSkripnik Nikola | Krušnohorský rogainingový klub Litvínov | C | 8028832 | 150 Kč |
JIL0602 | Stach OndřejStach Ondřej | OK Jilemnice | B | 8662678 | 150 Kč |
JIL0601 | Votoček MichalVotoček Michal | OK Jilemnice | B | 2127658 | 150 Kč |
JIL0702 | Matěásko MarekMatěásko Marek | OK Jilemnice | C | 2127648 | 150 Kč |
JIL0701 | Třešňák MatějTřešňák Matěj | OK Jilemnice | A | 8670765 | 150 Kč |
BOR0702 | Patka KryštofPatka Kryštof | OK Jiskra Nový Bor | C | 8304111 | 150 Kč |
VRL0604 | Hanuš FilipHanuš Filip | OOS TJ Spartak Vrchlabí | B | 8116669 | 150 Kč |
VLI0700 | Podrábský CtiborPodrábský Ctibor | Slavia Liberec orienteering | B | 866317 | 150 Kč |
STH0703 | Buďárek ŠimonBuďárek Šimon | SK Studenec | C | 8680286 | 150 Kč |
KSU0606 | Štábl PatrikŠtábl Patrik | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | A | 8670783 | 150 Kč |
ZAM0602 | Fajfr MarekFajfr Marek | OB T.J. Sokol Žamberk | B | 53569 | 150 Kč |
CET0601 | Hájek DominikHájek Dominik | TJ Loko Česká Třebová | B | 8660514 | 150 Kč |
STH0701 | Pochop PetrPochop Petr | SK Studenec | C | 2035746 | 225 Kč |
AOP0600 | Borunský MatějBorunský Matěj | Orientační Běh Opava | B | 8000243 | 225 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
RUZ0500 | Jelínek FilipJelínek Filip | TJ Růžená | C | 8020220 | 210 Kč |
RUZ0301 | Jelínek KryštofJelínek Kryštof | TJ Růžená | C | 8666870 | 210 Kč |
JIL0404 | Salaba DanSalaba Dan | OK Jilemnice | A | 8680328 | 210 Kč |
LME0400 | Bejvl MarekBejvl Marek | SK Los Mělník | B | 2056261 | 210 Kč |
VSP0406 | Průša DominikPrůša Dominik | USK Praha | A | 8667982 | 210 Kč |
TBM0404 | Ehl OndřejEhl Ondřej | KOS TJ Tesla Brno | C | 8654918 | 210 Kč |
SHK0403 | Dohnálek TomášDohnálek Tomáš | OK Slavia Hradec Králové | C | 8656645 | 210 Kč |
TRI0401 | Mrózek PawelMrózek Pawel | TJ TŽ Třinec | B | 8002604 | 210 Kč |
38P0301 | Ledzion PiotrLedzion Piotr | (POL) UKS Orientus Lodz | 8667280 | 210 Kč | |
38P0500 | Lisiak AdamLisiak Adam | (POL) UKS Orientus Lodz | 8667264 | 210 Kč | |
38P0302 | Nowak MichalNowak Michal | (POL) UKS Orientus Lodz | 8646295 | 210 Kč | |
24D0300 | Pompe MarekPompe Marek | (GER) SV Robotron Dresden | 8211203 | 210 Kč | |
OPI0400 | Velát VojtěchVelát Vojtěch | Orientační sporty Písek | 8226416 | 210 Kč | |
18D0400 | Lucke MoritzLucke Moritz | (GER) Post SV Dresden | 8606466 | 210 Kč | |
OPI0300 | Sobotka RadimSobotka Radim | Orientační sporty Písek | 2064779 | 210 Kč | |
0050001 | Wittiber OleWittiber Ole | 005 - (GER) Skiclub Bonn | 8042108 | 210 Kč | |
0050002 | Wittiber ArvidWittiber Arvid | 005 - (GER) Skiclub Bonn | 8082104 | 210 Kč | |
88P0300 | Jończy JakubJończy Jakub | (POL) MKS Paulinum Jelenia Góra | 8071103 | 210 Kč | |
88P0800 | Sobiński AdrianSobiński Adrian | (POL) MKS Paulinum Jelenia Góra | 8000577 | 210 Kč | |
VRL0305 | Procinger JakubProcinger Jakub | OOS TJ Spartak Vrchlabí | B | 8004345 | 210 Kč |
14P0500 | Marszałek PatrykMarszałek Patryk | (POL) UKS Kometa Gliwice | 8631670 | 210 Kč | |
14P0303 | Kołodziejczyk ŁukaszKołodziejczyk Łukasz | (POL) UKS Kometa Gliwice | 8631682 | 210 Kč | |
VRB0414 | Malý TomášMalý Tomáš | Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem | B | 8662353 | 210 Kč |
VRB0313 | Peňáz RadekPeňáz Radek | Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem | A | 8662362 | 210 Kč |
VRB0303 | Peňáz VojtěchPeňáz Vojtěch | Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem | A | 8662338 | 210 Kč |
66P7611 | Sztranek JanSztranek Jan | (POL) UKS Azymut Pabianice | 8002653 | 210 Kč | |
DKP0308 | Mareš AlbertMareš Albert | Oddíl OB Kotlářka | C | 8226408 | 210 Kč |
TJN0306 | Lesák OndřejLesák Ondřej | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | B | 8659385 | 210 Kč |
0200001 | Paterek MikołajPaterek Mikołaj | 020 - (POL) HKS "Azymut" Mochy | 8062044 | 210 Kč | |
VPM0300 | Tokár RadimTokár Radim | KOS Slavia Plzeň | A | 8660914 | 210 Kč |
VRL0301 | Štregl Matyᚊtregl Matyáš | OOS TJ Spartak Vrchlabí | A | 8636759 | 210 Kč |
TAP0504 | Sork DominikSork Dominik | KOB Tretra Praha | C | 8149881 | 210 Kč |
DKP0502 | Šubrt VojtěchŠubrt Vojtěch | Oddíl OB Kotlářka | A | 8080825 | 210 Kč |
SJI0500 | Vítek MatějVítek Matěj | OK Jihlava | B | 8116794 | 210 Kč |
VPM0502 | Sobota OndřejSobota Ondřej | KOS Slavia Plzeň | C | 232337 | 210 Kč |
SJI0301 | Venhoda MatějVenhoda Matěj | OK Jihlava | C | 8109370 | 210 Kč |
KSU0401 | Štábl AdamŠtábl Adam | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | A | 8662429 | 210 Kč |
KSU0333 | Patterman ProkopPatterman Prokop | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | B | 8680339 | 210 Kč |
KSU0502 | Tomanek LukášTomanek Lukáš | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | A | 8680413 | 210 Kč |
TJN0303 | Řehoř VojtaŘehoř Vojta | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | C | 8662740 | 315 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
SSP0100 | Reichl TomášReichl Tomáš | SK Stopa Praha | C | 8654915 | 210 Kč |
ZAM0205 | Moravec JanMoravec Jan | OB T.J. Sokol Žamberk | B | 8629818 | 210 Kč |
VRB0202 | Matuš VítMatuš Vít | Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem | B | 8662329 | 210 Kč |
STH0202 | Štefan VítŠtefan Vít | SK Studenec | A | 7201763 | 210 Kč |
DKP0100 | Klaška MartinKlaška Martin | Oddíl OB Kotlářka | C | 9889 | 210 Kč |
TJN0006 | Nagy JosefNagy Josef | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | E | 8656507 | 210 Kč |
TJN0102 | Růta MatyášRůta Matyáš | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | A | 8659386 | 210 Kč |
DKP0205 | Šubrt MatějŠubrt Matěj | Oddíl OB Kotlářka | C | 8080826 | 210 Kč |
VPM0204 | Richtr LukášRichtr Lukáš | KOS Slavia Plzeň | A | 8656696 | 210 Kč |
VPM0001 | Hašek JanHašek Jan | KOS Slavia Plzeň | A | 8629758 | 0 Kč |
VSP0102 | Průša KryštofPrůša Kryštof | USK Praha | B | 2020707 | 210 Kč |
VRL0102 | Procinger JanProcinger Jan | OOS TJ Spartak Vrchlabí | C | 8028873 | 210 Kč |
DOR0102 | Tachezy JanTachezy Jan | OK Dobříš | B | 8648572 | 210 Kč |
SJC0202 | Tuma MatějTuma Matěj | Sportcentrum Jičín | C | 8001809 | 210 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
SSU9442 | Horvát PetrHorvát Petr | SK Severka Šumperk | E | 8644873 | 0 Kč |
SJC8102 | Mrázek JanMrázek Jan | Sportcentrum Jičín | E | 8010100 | 210 Kč |
JPV9807 | Vystavěl OndřejVystavěl Ondřej | Oddíl OS SK Prostějov | E | 8656693 | 0 Kč |
TRI6601 | Navrátil RostislavNavrátil Rostislav | TJ TŽ Třinec | A | 8662684 | 210 Kč |
VSP7310 | Průša MichalPrůša Michal | USK Praha | E | 8667547 | 210 Kč |
TBM7205 | Rygl MiroslavRygl Miroslav | KOS TJ Tesla Brno | E | 8636760 | 210 Kč |
TRI9103 | Kantor OndřejKantor Ondřej | TJ TŽ Třinec | E | 8656669 | 210 Kč |
SZP8200 | Laciga RadekLaciga Radek | TJ Slovan Praha Zdravotník | E | 8656559 | 210 Kč |
SZP6800 | Pospíšil VítekPospíšil Vítek | TJ Slovan Praha Zdravotník | E | 8659382 | 210 Kč |
24D7900 | Kohlschmidt BerndKohlschmidt Bernd | (GER) SV Robotron Dresden | 8644827 | 210 Kč | |
DOK8700 | Novák DanielNovák Daniel | OK Doksy | C | 8656618 | 210 Kč |
38P8100 | Paszynski PiotrPaszynski Piotr | (POL) UKS Orientus Lodz | 8640929 | 210 Kč | |
0030001 | Weisbrich MartinWeisbrich Martin | 003 - (GER) GER SSV Planeta Radebeul | 8309951 | 210 Kč | |
DOK9800 | Koštejn VítKoštejn Vít | OK Doksy | B | 8657100 | 0 Kč |
PGP6401 | Janovský TomášJanovský Tomáš | SK Praga | A | 8632139 | 210 Kč |
88P9500 | Dzioba MateuszDzioba Mateusz | (POL) MKS Paulinum Jelenia Góra | 8650822 | 210 Kč | |
88P8901 | Kalata MichałKalata Michał | (POL) MKS Paulinum Jelenia Góra | 8160889 | 210 Kč | |
PVP9900 | Neumann JindřichNeumann Jindřich | VSK Přírodní vědy Praha | C | 336081 | 0 Kč |
PVP9400 | Neumann VojtěchNeumann Vojtěch | VSK Přírodní vědy Praha | E | 8667979 | 0 Kč |
14P0000 | Byrczek JanByrczek Jan | (POL) UKS Kometa Gliwice | 8631683 | 210 Kč | |
VRB9606 | Matuš VojtěchMatuš Vojtěch | Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem | E | 8662294 | 0 Kč |
4HP0100 | Michalak KacperMichalak Kacper | (POL) UNTS Warszawa | 8655941 | 210 Kč | |
EKP7402 | Seidl MiroslavSeidl Miroslav | VŠTJ Ekonom Praha | E | 8033245 | 210 Kč |
SZP7600 | Horyna RomanHoryna Roman | TJ Slovan Praha Zdravotník | E | 8662439 | 210 Kč |
LPU9301 | Čermák JanČermák Jan | OK Lokomotiva Pardubice | E | 8654903 | 210 Kč |
JIL7701 | Kolín JanKolín Jan | OK Jilemnice | E | 51590 | 210 Kč |
LIV6701 | Tojnar JanTojnar Jan | Krušnohorský rogainingový klub Litvínov | B | 8912 | 210 Kč |
LIV7900 | Čech JanČech Jan | Krušnohorský rogainingový klub Litvínov | E | 8660502 | 210 Kč |
SJI7104 | Venhoda MilanVenhoda Milan | OK Jihlava | E | 8028816 | 210 Kč |
0210002 | Buchholz TomBuchholz Tom | 021 - (GER) MTK Bad Harzburg | 8111777 | 210 Kč | |
CHT6049 | Kopáček MiroslavKopáček Miroslav | OOB SK Chrast | A | 8656509 | 210 Kč |
TUR8702 | Vlček MartinVlček Martin | OOB TJ Turnov | C | 8656670 | 210 Kč |
0230001 | Hoffmann MateuszHoffmann Mateusz | 023 - (POL) LKO Leszno | 8666002 | 210 Kč | |
0220001 | Dopierała PiotrDopierała Piotr | 022 - (POL) Team 360 | 8030173 | 210 Kč | |
42P9400 | Jaroszek radosławJaroszek radosław | (POL) Team360 | 8640906 | 210 Kč | |
MLA9802 | Bartoš VojtěchBartoš Vojtěch | MLOK Mariánské Lázně | E | 8656598 | 0 Kč |
0140002 | Moszkowicz PawełMoszkowicz Paweł | 014 - (POL) Krakow | 886321 | 210 Kč | |
DOB8803 | Lžíčař MartinLžíčař Martin | KOB Dobruška | C | 9122436 | 210 Kč |
VPM7702 | Vodrážka OndřejVodrážka Ondřej | KOS Slavia Plzeň | E | 995796 | 210 Kč |
JIL8703 | Černý MartinČerný Martin | OK Jilemnice | 2078469 | 210 Kč | |
TJN9301 | Pustai DavidPustai David | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | A | 232645 | 210 Kč |
SJC8709 | Drobník MichalDrobník Michal | Sportcentrum Jičín | A | 8278787 | 210 Kč |
KSU9909 | Šrámek OndřejŠrámek Ondřej | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | B | 8662436 | 0 Kč |
KSU7410 | Tomanek DanielTomanek Daniel | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | E | 8662343 | 210 Kč |
VLI8800 | Škoda JakubŠkoda Jakub | Slavia Liberec orienteering | E | 8656596 | 210 Kč |
DCE9300 | Rusý TomášRusý Tomáš | KOB Dobřichovice | E | 8660571 | 0 Kč |
TAP8737 | Hošek RadimHošek Radim | KOB Tretra Praha | C | 8087370 | 210 Kč |
DCE9400 | Kettner LukášKettner Lukáš | KOB Dobřichovice | E | 8654886 | 0 Kč |
18D9100 | Kraemer AndreiKraemer Andrei | (GER) Post SV Dresden | 8636973 | 315 Kč | |
TBM7137 | Šťastný Jiř튝astný Jiří | KOS TJ Tesla Brno | A | 8286697 | 315 Kč |
AOP7301 | Kovalčík TomášKovalčík Tomáš | Orientační Běh Opava | A | 8004313 | 315 Kč |
0290001 | Poell MatthiasPoell Matthias | 029 - (AUT) OLC Wienerwald | 8048408 | 315 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
OAV7801 | Leštínský TomášLeštínský Tomáš | Orienteering Adventure | 8061401 | 210 Kč | |
SSP8312 | Gregoriades TomášGregoriades Tomáš | SK Stopa Praha | B | 8200024 | 210 Kč |
SJI7801 | Srb VladimírSrb Vladimír | OK Jihlava | C | 8667505 | 210 Kč |
TBM7701 | Ehl JiříEhl Jiří | KOS TJ Tesla Brno | C | 8017701 | 210 Kč |
SZP7401 | Boudný JanBoudný Jan | TJ Slovan Praha Zdravotník | A | 8116774 | 210 Kč |
0020001 | Sokalski DariuszSokalski Dariusz | 002 - (POL) KU AZS WAT Warszawa | 8667186 | 210 Kč | |
0040001 | Helge LauterbachHelge Lauterbach | 004 - (GER) Skisportverein Erfurt 02 | 8644919 | 210 Kč | |
TJN8306 | Janata MartinJanata Martin | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | C | 8303050 | 210 Kč |
0080001 | Łoniewski GrzegorzŁoniewski Grzegorz | 008 - (POL) KU AZS WAT Warszawa | 8230882 | 210 Kč | |
71D8100 | Richter FriedmarRichter Friedmar | (GER) USV TU Dresden | 8003139 | 210 Kč | |
MLA7500 | Petruš MarekPetruš Marek | MLOK Mariánské Lázně | C | 8116729 | 210 Kč |
TBM7835 | Čech RadovanČech Radovan | KOS TJ Tesla Brno | 8007835 | 210 Kč | |
14P7300 | Polewka TomaszPolewka Tomasz | (POL) UKS Kometa Gliwice | 8627432 | 210 Kč | |
VRB7201 | Klech RichardKlech Richard | Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem | B | 8662299 | 210 Kč |
14P7500 | Żmij JacekŻmij Jacek | (POL) UKS Kometa Gliwice | 8631688 | 210 Kč | |
71D8500 | Kundisch WielandKundisch Wieland | (GER) USV TU Dresden | 8606454 | 210 Kč | |
DKP6500 | Klaška PavelKlaška Pavel | Oddíl OB Kotlářka | C | 8650 | 210 Kč |
BOR7715 | Patka MiroslavPatka Miroslav | OK Jiskra Nový Bor | C | 8304110 | 210 Kč |
14P7400 | Marszałek WaldemarMarszałek Waldemar | (POL) UKS Kometa Gliwice | 8631692 | 210 Kč | |
SJI7201 | Vítek JaroslavVítek Jaroslav | OK Jihlava | A | 8028815 | 210 Kč |
STH7801 | Junek PetrJunek Petr | SK Studenec | C | 9090 | 210 Kč |
TUV7500 | Zakouřil TomášZakouřil Tomáš | SOK TJ Turnov | A | 51726 | 210 Kč |
SHK7600 | Čečka JiříČečka Jiří | OK Slavia Hradec Králové | C | 8109416 | 210 Kč |
66P7600 | Krempiński PiotrKrempiński Piotr | (POL) UKS Azymut Pabianice | 8002652 | 210 Kč | |
66P8200 | Pabich TomaszPabich Tomasz | (POL) UKS Azymut Pabianice | 886310 | 210 Kč | |
VRL7602 | Procinger MichalProcinger Michal | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 2088183 | 210 Kč | |
UOL7701 | Paulíček MichalPaulíček Michal | SOB Olomouc | C | 8670456 | 210 Kč |
MLA8000 | Placek PetrPlacek Petr | MLOK Mariánské Lázně | C | 1421927 | 210 Kč |
DOB8001 | Preininger LuděkPreininger Luděk | KOB Dobruška | C | 7237 | 210 Kč |
SJC8006 | Kazda JiříKazda Jiří | Sportcentrum Jičín | C | 8055001 | 315 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
39P6800 | Bartczak JarosławBartczak Jarosław | (POL) UMKS Orkan Ostróda | 8081268 | 210 Kč | |
LME7100 | Bejvl JakubBejvl Jakub | SK Los Mělník | C | 2060271 | 210 Kč |
STH7501 | Puš RomanPuš Roman | SK Studenec | C | 8670476 | 210 Kč |
VRL6702 | Hanč JaroslavHanč Jaroslav | OOS TJ Spartak Vrchlabí | C | 438038 | 210 Kč |
SJC7531 | Tomeš PetrTomeš Petr | Sportcentrum Jičín | C | 8008015 | 210 Kč |
24D7301 | Heinemann BjörnHeinemann Björn | (GER) SV Robotron Dresden | 8645061 | 210 Kč | |
OPI7302 | Velát JosefVelát Josef | Orientační sporty Písek | 8226393 | 210 Kč | |
18D7300 | Lucke JensLucke Jens | (GER) Post SV Dresden | 8215333 | 210 Kč | |
OPI7300 | Sobotka PetrSobotka Petr | Orientační sporty Písek | 2088168 | 210 Kč | |
32D6800 | Bleidorn StefanBleidorn Stefan | (GER) SV - IHW Alex 78 Berlin | 8241268 | 210 Kč | |
0050003 | Wittiber RalfWittiber Ralf | 005 - (GER) Skiclub Bonn | 8090267 | 210 Kč | |
1ZD0000 | Sonnenberg SergejSonnenberg Sergej | (GER) Osnabrücker TB | 8629992 | 210 Kč | |
PGP7203 | Baldrian PetrBaldrian Petr | SK Praga | C | 888639 | 210 Kč |
97P7200 | Nowak RemigiuszNowak Remigiusz | (POL) KS Hades Poznań | 7200386 | 210 Kč | |
97P7100 | Gorczyca JacekGorczyca Jacek | (POL) KS Hades Poznań | 2067843 | 210 Kč | |
PGP6801 | Maleček VítMaleček Vít | SK Praga | C | 8226422 | 210 Kč |
0090001 | Kukis MichaelKukis Michael | 009 - (GER) OSC Kassel | 8291059 | 210 Kč | |
TBM7402 | Vedra DavidVedra David | KOS TJ Tesla Brno | A | 8200033 | 210 Kč |
48D5500 | Männel HaraldMännel Harald | (GER) OL-Team Wehrsdorf | 8644828 | 210 Kč | |
4HP6900 | Michalak TomaszMichalak Tomasz | (POL) UNTS Warszawa | 8180169 | 210 Kč | |
ONO6400 | Hájek JiříHájek Jiří | SKOB Ostrov | C | 8656589 | 210 Kč |
STH7401 | Chrást TomášChrást Tomáš | SK Studenec | C | 8670473 | 210 Kč |
TUV7301 | Hájek JanHájek Jan | SOK TJ Turnov | C | 5788 | 210 Kč |
74D6900 | Hauschild SteffenHauschild Steffen | (GER) ESV Dresden MTBO | 8100966 | 210 Kč | |
0180001 | Zaworonek RafałZaworonek Rafał | 018 - (POL) Wawel Krakow | 1403091 | 210 Kč | |
TUV7135 | Žemlík PavelŽemlík Pavel | SOK TJ Turnov | C | 8893 | 210 Kč |
TJN5901 | Zuzánek ZdeněkZuzánek Zdeněk | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | A | 8255 | 210 Kč |
0210004 | Buchholz SvenBuchholz Sven | 021 - (GER) MTK Bad Harzburg | 8230970 | 210 Kč | |
SJC7305 | Tuma JaroslavTuma Jaroslav | Sportcentrum Jičín | C | 8001607 | 210 Kč |
DKP7100 | Šubrt AntonínŠubrt Antonín | Oddíl OB Kotlářka | C | 8080834 | 210 Kč |
19D7000 | Lindig ThomasLindig Thomas | (GER) SSV Planeta Radebeul | 336106 | 210 Kč | |
SJI7300 | Hofhanzl AbrahámHofhanzl Abrahám | OK Jihlava | C | 2800340 | 210 Kč |
66P7612 | Sztranek PawełSztranek Paweł | (POL) UKS Azymut Pabianice | 1407621 | 210 Kč | |
EKP6800 | Pecka JanPecka Jan | VŠTJ Ekonom Praha | C | 8659399 | 210 Kč |
0260001 | Wenzel Falk Wenzel Falk | 026 - (GER) TU Dresden | 8071070 | 210 Kč | |
0270002 | Szczybelski WojciechSzczybelski Wojciech | 027 - (POL) PKO Harpagan | 8518347 | 210 Kč | |
KAM7201 | Balej JiříBalej Jiří | OK Kamenice | 8680586 | 210 Kč | |
OSN6811 | Janíček JanJaníček Jan | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | C | 53604 | 210 Kč |
AOP7402 | Borunský TomášBorunský Tomáš | Orientační Běh Opava | C | 8004294 | 315 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
SSP6400 | Reichl MichalReichl Michal | SK Stopa Praha | C | 8200021 | 210 Kč |
2UP5600 | Wierciński PiotrWierciński Piotr | (POL) MKS Metalowiec Łódź | 1394894 | 210 Kč | |
0070001 | Krausse ThomasKrausse Thomas | 007 - (GER) SG LVB Leipzig | 8222221 | 210 Kč | |
SZP5700 | Škorpil MartinŠkorpil Martin | TJ Slovan Praha Zdravotník | C | 8670484 | 210 Kč |
0120001 | Gruhl UweGruhl Uwe | 012 - (GER) LVB Leipzig | zapůjčit | 250 Kč | |
88P6500 | Depta PiotrDepta Piotr | (POL) MKS Paulinum Jelenia Góra | 8670951 | 210 Kč | |
0130001 | Skorupa StanislawSkorupa Stanislaw | 013 - (POL) KometaGliwice | 8657175 | 210 Kč | |
0150001 | Piotr NiessnerPiotr Niessner | 015 - (POL) Kraków | 8200663 | 210 Kč | |
0140001 | Łabuziński SławomirŁabuziński Sławomir | 014 - (POL) Krakow | 8010867 | 210 Kč | |
0170001 | Schote GerdSchote Gerd | 017 - (GER) Ol-Team-Wehrsdorf | 8670369 | 210 Kč | |
74D6000 | Heinrich PeterHeinrich Peter | (GER) ESV Dresden MTBO | 8005663 | 210 Kč | |
VCB6502 | Teringl RadekTeringl Radek | OB České Budějovice | C | 8028835 | 210 Kč |
TJN5549 | Kunc RadovanKunc Radovan | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | A | 8670777 | 210 Kč |
UOL6503 | Šimek RomanŠimek Roman | SOB Olomouc | C | 8005432 | 210 Kč |
SJC6000 | Kuchař PavelKuchař Pavel | Sportcentrum Jičín | C | 8008787 | 210 Kč |
HOR6302 | Vávra MartinVávra Martin | TJ Jiskra Hořice | C | 8680422 | 210 Kč |
0270001 | Olech AndrzejOlech Andrzej | 027 - (POL) PKO Harpagan | 8516447 | 210 Kč | |
EKP5601 | Bochenek MilanBochenek Milan | VŠTJ Ekonom Praha | C | 8116818 | 210 Kč |
1QD6200 | Braatz FrankBraatz Frank | (GER) SV IHW Alex 78 Berlin | 8201262 | 315 Kč | |
0310001 | Kössler Wolfgang Kössler Wolfgang | 031 - (GER) Volkssport Berlin | 302986 | 315 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
34P4800 | Edward BartkowiakEdward Bartkowiak | (POL) WKS Grunwald Poznań | 412412 | 150 Kč | |
SSP4700 | Koč ZdeněkKoč Zdeněk | SK Stopa Praha | C | 8200018 | 150 Kč |
26A5400 | Hones SeppHones Sepp | (AUT) HSV Ried | 8116117 | 150 Kč | |
LIV5300 | Wald FrantišekWald František | Krušnohorský rogainingový klub Litvínov | C | 7210122 | 150 Kč |
JIL5201 | Erlebach JosefErlebach Josef | OK Jilemnice | C | 9774 | 150 Kč |
EKP5500 | Šedivý JiříŠedivý Jiří | VŠTJ Ekonom Praha | C | 8662327 | 150 Kč |
0100001 | Kruczek StanislawKruczek Stanislaw | 010 - (POL) WKS Wawel | 2057145 | 150 Kč | |
71D5401 | Kundisch DiethardKundisch Diethard | (GER) USV TU Dresden | 8644833 | 150 Kč | |
SPR5100 | Pilc OldřichPilc Oldřich | SK SKI - SPORT Praděd | C | 8135135 | 150 Kč |
LME5300 | Neumann ZbyněkNeumann Zbyněk | SK Los Mělník | C | 51579 | 150 Kč |
1UD5000 | Tröße LutzTröße Lutz | (GER) SV TU Ilmenau | 8070750 | 150 Kč | |
UOL5402 | Bednář JanBednář Jan | SOB Olomouc | C | 52473 | 150 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
DKP4300 | Procházka ZdenkoProcházka Zdenko | Oddíl OB Kotlářka | C | 8051800 | 150 Kč |
SSP4201 | Němec VladimírNěmec Vladimír | SK Stopa Praha | C | 8100015 | 150 Kč |
SSP3800 | Attl VladimírAttl Vladimír | SK Stopa Praha | C | 682666 | 150 Kč |
SJC3601 | Havlík JaroslavHavlík Jaroslav | Sportcentrum Jičín | C | 8338383 | 150 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
TBM7071 | Miková IvaMiková Iva | KOS TJ Tesla Brno | 53270 | 150 Kč | |
TBM7152 | Zajíčková LenkaZajíčková Lenka | KOS TJ Tesla Brno | 8667996 | 150 Kč | |
LPU7310 | Pipek KamilPipek Kamil | OK Lokomotiva Pardubice | 7200907 | 150 Kč | |
LPU7156 | Pipková TáňaPipková Táňa | OK Lokomotiva Pardubice | 2049550 | 150 Kč | |
TJN6701 | Nagy JosefNagy Josef | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | C | 2111786 | 150 Kč |
TJN0204 | Potměšil MatyášPotměšil Matyáš | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | C | 2078465 | 150 Kč |
JIL6902 | Třešňák MilošTřešňák Miloš | OK Jilemnice | 2096118 | 150 Kč | |
JIL7051 | Třešňáková BlankaTřešňáková Blanka | OK Jilemnice | 2096128 | 150 Kč | |
DKP7651 | Seifertová VendulaSeifertová Vendula | Oddíl OB Kotlářka | C | 150 Kč | |
JIL7752 | Malá VěraMalá Věra | OK Jilemnice | 9077 | 150 Kč | |
JIL6102 | Malý EvženMalý Evžen | OK Jilemnice | 9070 | 150 Kč | |
JIL9006 | Černý VojtěchČerný Vojtěch | OK Jilemnice | 9091 | 150 Kč | |
SSP4600 | Nosál StanislavNosál Stanislav | SK Stopa Praha | 8805 | 150 Kč | |
0300001 | Soucha JanSoucha Jan | 030 - HoSoHoPo | zapůjčit | 265 Kč | |
0300002 | Švorcová TerezaŠvorcová Tereza | 030 - HoSoHoPo | zapůjčit | 265 Kč |