Přihlášky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
27.06.2020
Místo konání:
Podivice, louka
Pořadatel:
PLU - TJ SOKOL Plumlov
Kategorie:
D10C     D12C     D14C     D16C     D18C     D21C     D35C     D45C     D55C     D65C     H10C     H12C     H14C     H16C     H18C     H21C     H21D     H35C     H45C     H55C     H65C     H70C     HD10N     HDR     P    
Akce
Omezený počet přihlášek
Závodníků: 980
Náhradníků: 0
2.50 km, 75 m, 7 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UOL1050 Kopecká Tereza SOB Olomouc C 2069081 70 Kč
UOL1150 Kubíčková Magdalena SOB Olomouc C 2113056 70 Kč
STE1051 Tomášková Anna SK SKI-OB Šternberk C 2102861 70 Kč
SSU1050 Závodná Kateřina SK Severka Šumperk C 2420036 70 Kč
TBM1052 Eliášová Viktorie KOS TJ Tesla Brno C 8088388 70 Kč
PLU1051 Luterová Laura TJ SOKOL Plumlov C 2044897 70 Kč
KSU1050 Jordánová Nelly Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2108906 70 Kč
STE1150 Janků Michala SK SKI-OB Šternberk C 52510 70 Kč
RBK1151 Broschová Alžběta SK Radioklub Blansko C 2061781 70 Kč
PTE1051 Bábková Amálie TJ Sokol Ptení C 2127533 70 Kč
2.80 km, 85 m, 9 kontrol
(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SBK0955 Kolaříková Sofie KOB START Blansko C 2141907 70 Kč
JPV0850 Pinkavová Eliška Oddíl OS SK Prostějov C 2419936 70 Kč
PLU0888 Otrubová Karolína TJ SOKOL Plumlov B 8061460 70 Kč
STE0852 Burdová Hana SK SKI-OB Šternberk C 2112745 70 Kč
STE0853 Kučerová Klaudie SK SKI-OB Šternberk C 2122246 70 Kč
KSU0888 Reichlová Pavla Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 8670787 70 Kč
PLU0950 Chytráčková Zuzana TJ SOKOL Plumlov C 70 Kč
PLU0851 Štefková Michaela TJ SOKOL Plumlov C 681869 70 Kč
LBE0951 Schwarzová Martina Justína TJ Lokomotiva Beroun C 2112736 70 Kč
PLU0854 Slezáková Vendula TJ SOKOL Plumlov C 2061810 70 Kč
KSU0959 Tomanková Alice Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2053541 70 Kč
AOP0852 Pachmannová Iva Orientační Běh Opava B 232251 70 Kč
ZLH0850 Albertová Valentýna OOB TJ Zlaté Hory C 70 Kč
STE0854 Kubálková Eliška SK SKI-OB Šternberk C 2122254 70 Kč
PLU0853 Frélichová Karolína TJ SOKOL Plumlov C 2061762 70 Kč
AOP0950 Borunská Alžběta Orientační Běh Opava C 8648592 70 Kč
ADA0852 Strýčková Barbora OOB Spartak Adamov C 2073676 70 Kč
AOP0951 Kollarovitsová Julie Orientační Běh Opava C 51199 70 Kč
PTE0880 Vavrdová Karolína TJ Sokol Ptení C 2135196 70 Kč
PTE0850 Vrbová Marie TJ Sokol Ptení C 2135198 70 Kč
PTE0852 Klapková Alžběta TJ Sokol Ptení B 2135185 70 Kč
3.10 km, 80 m, 10 kontrol
(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KON0760 Rozsívalová Adéla KOB Konice B 2090865 70 Kč
UOL0654 Jílková Lenka SOB Olomouc A 8680425 70 Kč
AOP0751 Kovalčíková Alena Orientační Běh Opava B 8004292 70 Kč
UOL0650 Kopecká Nela SOB Olomouc B 2044889 70 Kč
SSU0650 Seidenglanzová Johana SK Severka Šumperk C 6710 70 Kč
STE0653 Burdová Helena SK SKI-OB Šternberk B 8516424 70 Kč
STE0652 Kotrle Sylvia SK SKI-OB Šternberk B 2108917 70 Kč
STE0751 Matoušková Johana SK SKI-OB Šternberk B 52561 70 Kč
STE0650 Zatloukalová Julie SK SKI-OB Šternberk B 2108918 70 Kč
JPV0653 Přikrylová Ivana Oddíl OS SK Prostějov C 2112741 70 Kč
JPV0652 Přikrylová Jana Oddíl OS SK Prostějov C 2112722 70 Kč
AOP0652 Gallo Natálie Orientační Běh Opava B 8648623 70 Kč
KSU0650 Juřinová Adéla Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 70 Kč
AOP0752 Cetlová Karolína Orientační Běh Opava B 2091596 70 Kč
UOL0651 Šaňáková Marie SOB Olomouc B 8226335 70 Kč
TBM0660 Hlaváčová Lucie KOS TJ Tesla Brno B 8088288 70 Kč
TBM0653 Fuchsová Ema KOS TJ Tesla Brno B 8667974 70 Kč
KSU0656 Stryková Karolína Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2058482 70 Kč
KSU0660 Pattermanová Magdalena Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2085598 70 Kč
UOL0652 Dráčová Barbora SOB Olomouc B 8226373 70 Kč
ADA0651 Procházková Doubravka OOB Spartak Adamov A 8028875 70 Kč
3.40 km, 105 m, 12 kontrol
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ASU0599 Navrátilová Marie Magnus Orienteering B 7206550 120 Kč
JPV0555 Plachá Aneta Oddíl OS SK Prostějov C 2108881 120 Kč
JPV0551 Pinkavová Hana Oddíl OS SK Prostějov C 2419911 120 Kč
STE0451 Lubrichová Veronika SK SKI-OB Šternberk B 8660567 120 Kč
STE0552 Mikošková Marie SK SKI-OB Šternberk B 2108903 120 Kč
AOP0552 Cetlová Magdaléna Orientační Běh Opava A 8000238 120 Kč
PLU0577 Otrubová Anna TJ SOKOL Plumlov B 8667550 120 Kč
AOP0551 Pachmannová Katka Orientační Běh Opava B 8033214 120 Kč
ADA0551 Oujeská Simona OOB Spartak Adamov C 120 Kč
STE0551 Pospíšilová Stella SK SKI-OB Šternberk B 2080829 120 Kč
JPV0550 Doláková Adéla Oddíl OS SK Prostějov C 120 Kč
KSU0454 Heclová Marie Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 446447 120 Kč
AOP0651 Holasová Barbora Orientační Běh Opava A 8660378 120 Kč
STB0550 Kubecová Magdalena TJ Stadion Nový Bor A 8033222 120 Kč
3.80 km, 105 m, 13 kontrol
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ADA0351 Richterová Julie OOB Spartak Adamov C 49285 120 Kč
PLU0351 Černochová Michaela TJ SOKOL Plumlov B 8660570 120 Kč
UOL0251 Raclavská Zuzana SOB Olomouc B 8680601 120 Kč
UOL0252 Raclavská Lenka SOB Olomouc B 2092435 120 Kč
AOP0351 Pachmannová Bára Orientační Běh Opava A 8656710 120 Kč
STE0450 Lukašáková Sára SK SKI-OB Šternberk B 8680430 120 Kč
PLU0350 Němečková Kateřina TJ SOKOL Plumlov B 8226355 120 Kč
5.20 km, 175 m, 15 kontrol
(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UOL9150 Blažková Kristina SOB Olomouc C 8516911 120 Kč
TBM7374 Ptáčková Veronika KOS TJ Tesla Brno C 2083378 120 Kč
UOL7651 Janošíková Lenka SOB Olomouc C 301554 120 Kč
STE0252 Marková Ema SK SKI-OB Šternberk A 8655379 120 Kč
SVS8151 Bouzková Katka Orientklub Vsetín C 53385 120 Kč
SVS8751 Maliňáková Petra Orientklub Vsetín C 53387 120 Kč
UOL0253 Raclavská Vlaďka SOB Olomouc A 8004346 120 Kč
BOR9959 Kubecová Kateřina OK Jiskra Nový Bor C 7996010 120 Kč
ZBM8772 Adamová Eva SK Žabovřesky Brno C 52039 120 Kč
KSU9393 Turczerová Hana Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 8670790 120 Kč
0110001 Hornová Lenka 011 - SK SKIVELO Olomouc 8414094 120 Kč
TBM8888 Hlavová Hana KOS TJ Tesla Brno C 8635805 120 Kč
ZLH0150 Zatloukalová Hana OOB TJ Zlaté Hory C 224900 120 Kč
ZBM9156 Hrušková Kristýna SK Žabovřesky Brno C 1668661 120 Kč
PBM8450 Sladká Magdalena TJ Spartak 1. brněnská C 8226315 120 Kč
TVR9850 Svačinková Kateřina TJ Sokol Vrbno pod Pradědem C 436926 120 Kč
UOL0452 Binarová Adéla SOB Olomouc A 8662703 120 Kč
VBM8553 Kociánová Lenka VSK Mendelu Brno C 330625 120 Kč
UOL8650 Horčičková Linda SOB Olomouc C 301553 120 Kč
TZL9753 Kavánková Iva SKOB Zlín C 8654917 180 Kč
3.80 km, 105 m, 13 kontrol
(27)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KON8063 Rozsívalová Petra KOB Konice C 2112772 120 Kč
ASU7799 Navrátilová Helena Magnus Orienteering C 301698 120 Kč
ASU7750 Sekaninová Jitka Magnus Orienteering C 2080969 120 Kč
AOP7852 Kovalčíková Eva Orientační Běh Opava C 51197 120 Kč
KON7676 Škrabalová Eva KOB Konice C 2108866 120 Kč
UOL7750 Kopecká Jitka SOB Olomouc C 420402 120 Kč
JPV7676 Plachá Andrea Oddíl OS SK Prostějov C 8516420 120 Kč
KON8277 Ebnerová Eva KOB Konice C 515485 120 Kč
BBM7850 Krejčiříková Nikol BETA URSUS Orienteering C 331476 120 Kč
KSU7787 Štáblová Michaela Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2073735 120 Kč
0050001 Valenčíková Irena 005 - IRV Team 8226360 120 Kč
UOL7752 Kubíčková Eva SOB Olomouc C 2419904 120 Kč
STE7556 Lubrichová Eva SK SKI-OB Šternberk C 8670771 120 Kč
STE7951 Matoušková Jana SK SKI-OB Šternberk C 2025355 120 Kč
STE8250 Tomášková Petra SK SKI-OB Šternberk C 2143383 120 Kč
JPV7979 Přikrylová Jitka Oddíl OS SK Prostějov C 2109752 120 Kč
STE7550 Marková Eva SK SKI-OB Šternberk C 8028882 120 Kč
KSU7552 Tomanková Martina Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2058462 120 Kč
VBM6555 Jemelíková Lada VSK Mendelu Brno C 53489 120 Kč
AOP8050 Librová Lucie Orientační Běh Opava C 49386 120 Kč
UOL7650 Šaňáková Šárka SOB Olomouc C 1420235 120 Kč
AOP7853 Holasová Šarka Orientační Běh Opava C 2111725 120 Kč
UOL7051 Horčičková Eva SOB Olomouc C 682350 120 Kč
KSU7793 Smolíková Kateřina Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2073732 120 Kč
TVR7750 Svačinková Jitka TJ Sokol Vrbno pod Pradědem C 436921 120 Kč
ZBM8352 Košíková Jana SK Žabovřesky Brno C 2419966 120 Kč
PTE7850 Zrůbková Dana TJ Sokol Ptení C 301580 120 Kč
3.60 km, 85 m, 12 kontrol
(45)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JPV6556 Štorková Simona Oddíl OS SK Prostějov C 8006556 120 Kč
KON7575 Benešová Petra KOB Konice C 1418763 120 Kč
ZPV6553 Jirková Renata KOB ZPV Prostějov C 52427 120 Kč
SSU6591 Ostřanská Iveta SK Severka Šumperk C 8061435 120 Kč
JPV7474 Hýblová Iveta Oddíl OS SK Prostějov C 2127879 120 Kč
KON6389 Hlavová Miroslava KOB Konice C 8007713 120 Kč
ZPV6970 Karásková Marcela KOB ZPV Prostějov C 2092440 120 Kč
SSU7450 Seidenglanzová Irena SK Severka Šumperk C 6713 120 Kč
AOP6751 Hadačová Gabriela Orientační Běh Opava C 682679 120 Kč
JPV6666 Jarošová Petra Oddíl OS SK Prostějov C 52654 120 Kč
ADA7451 Richterová Nataša OOB Spartak Adamov C 52715 120 Kč
JPV6951 Kašparová Ivana Oddíl OS SK Prostějov C 8234432 120 Kč
JPV7552 Poláčková Monika Oddíl OS SK Prostějov C 2109754 120 Kč
STE7150 Mikošková Iveta SK SKI-OB Šternberk C 2113042 120 Kč
STE6751 Neumannová Kamila SK SKI-OB Šternberk C 52514 120 Kč
TBM7152 Zajíčková Lenka KOS TJ Tesla Brno C 8667996 120 Kč
KSU7499 Reichlová Jiřina Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 7211248 120 Kč
JPV6363 Vavrečková Ivana Oddíl OS SK Prostějov C 52864 120 Kč
HAV6751 Vričanová Sylva OB Havířov C 1426051 120 Kč
LBE7350 Bialeková Martina TJ Lokomotiva Beroun C 7201767 120 Kč
TBM6653 Lukášová Lenka KOS TJ Tesla Brno C 53288 120 Kč
ZPV7076 Křečková Petra KOB ZPV Prostějov C 52582 120 Kč
0100002 Ženčáková Marie 010 - ASPV OA 2032185 120 Kč
UOL6953 Kotrlová Gita SOB Olomouc C 352324 120 Kč
AOP7252 Pachmannová Hana Orientační Běh Opava C 361977 120 Kč
STE7251 Janků Renata SK SKI-OB Šternberk C 52502 120 Kč
TBM7258 Hlaváčová Šárka KOS TJ Tesla Brno C 49656 120 Kč
TBM7260 Fuchsová Marcela KOS TJ Tesla Brno C 2067207 120 Kč
KSU7551 Pattermanová Ivana Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2085601 120 Kč
STE7352 Zbraňková Magda SK SKI-OB Šternberk C 2096137 120 Kč
ZLH7051 Zatloukalová Eva OOB TJ Zlaté Hory C 2027210 120 Kč
PBM7375 Tršová Daniela TJ Spartak 1. brněnská C 53539 120 Kč
TBM7060 Doušková Vlasta KOS TJ Tesla Brno C 2067215 120 Kč
STB7399 Kubecová Jana TJ Stadion Nový Bor C 1417131 120 Kč
TVR7350 Slavíková Lenka TJ Sokol Vrbno pod Pradědem C 2067389 120 Kč
ABM6854 Mokrá Regina KOB ALFA Brno C 232740 120 Kč
ABM6654 Obrátilová Naďa KOB ALFA Brno C 219256 120 Kč
STE6850 Poštulková Milada SK SKI-OB Šternberk C 2080842 120 Kč
JPV6773 Fajkusová Jitka Oddíl OS SK Prostějov C 52586 120 Kč
AOP7151 Kostková Jana Orientační Běh Opava C 8648553 120 Kč
RBK7451 Broschová Lucie SK Radioklub Blansko C 2061836 120 Kč
ADA7454 Strýčková Monika OOB Spartak Adamov C 2073658 120 Kč
RBK6957 Blažková Hana SK Radioklub Blansko C 410344 120 Kč
PTE7150 Klapková Jarmila TJ Sokol Ptení C 301576 120 Kč
TBM7371 Schwabová Kateřina KOS TJ Tesla Brno C 8001411 180 Kč
3.30 km, 80 m, 11 kontrol
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OOL5750 Pisková Drahomíra SK Haná orienteering C 1150695 120 Kč
SSU6091 Králová Zdenka SK Severka Šumperk C 1406132 120 Kč
HAV6250 Sochorová Hana OB Havířov C 1421893 120 Kč
0100003 Felklová Jarmila 010 - ASPV OA 433098 120 Kč
JPV6350 Honkyšová Eva Oddíl OS SK Prostějov C 120 Kč
VBM5754 Dokoupilová Zuzana VSK Mendelu Brno C 8648559 120 Kč
RBK5761 Jalová Marie SK Radioklub Blansko C 49601 120 Kč
BBM6550 Peřinková Irena BETA URSUS Orienteering C 331257 120 Kč
UOL5651 Künstlerová Milada SOB Olomouc C 52445 120 Kč
JPV5757 Dudíková Eva Oddíl OS SK Prostějov C 307335 120 Kč
UOL5858 Janošíková Jaroslava SOB Olomouc C 2092434 120 Kč
SBR6150 Czaschová Irena SKOB Bruntál C 51915 180 Kč
KRN5950 Holinková Milada KOS TJ Lokomotiva Krnov C 8648621 180 Kč
3.00 km, 80 m, 11 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SBK5251 Kolaříková Věra KOB START Blansko C 49685 120 Kč
ASU5050 Čadilová Alena Magnus Orienteering C 52599 120 Kč
ASU5350 Štáblová Jitka Magnus Orienteering C 52557 120 Kč
TBM4451 Liščinská Eva KOS TJ Tesla Brno C 8004451 120 Kč
TBM5351 Procházková Helena KOS TJ Tesla Brno C 8301247 120 Kč
SBK5555 Seifertová Marie KOB START Blansko C 2011795 120 Kč
OTK5250 Volencová Ivana OOB TJ Jiskra Otrokovice C 8670735 120 Kč
TZL5254 Horynová Eva SKOB Zlín C 8662735 120 Kč
2.50 km, 75 m, 7 kontrol
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KON1010 Čeřovský Filip KOB Konice C 70 Kč
KON1022 Rozsíval Martin KOB Konice C 2090866 70 Kč
JPV1010 Plachý Matyáš Oddíl OS SK Prostějov C 2115705 70 Kč
KSU1100 Štábl Vít Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2053548 70 Kč
KSU1000 Jordán Dominik Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2103281 70 Kč
STE1100 Marek Martin SK SKI-OB Šternberk C 2073656 70 Kč
AOP1000 Liber Václav Orientační Běh Opava C 8680606 70 Kč
ADA1001 Procházka Ferdinand OOB Spartak Adamov C 2073729 70 Kč
KSU1030 Profous Štěpán Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 229473 70 Kč
PTE1001 Vrba Antonín TJ Sokol Ptení C 2127543 70 Kč
PTE1003 Tříska David TJ Sokol Ptení C 2102715 70 Kč
2.80 km, 85 m, 9 kontrol
(23)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
AOP0901 Kovalčík Petr Orientační Běh Opava B 8000245 70 Kč
SSU0901 Pánek Antonín SK Severka Šumperk C 9005142 70 Kč
UOL0801 Kubíček Vavřinec SOB Olomouc C 2113097 70 Kč
STE0909 Matoušek Jan SK SKI-OB Šternberk C 224904 70 Kč
STE0808 Tomášek Josef SK SKI-OB Šternberk B 2106723 70 Kč
STE0807 Mikoška Jan SK SKI-OB Šternberk C 2112769 70 Kč
AOP0802 Gallo Ondřej Orientační Běh Opava B 8648624 70 Kč
PLU0900 Hřivňák Petr TJ SOKOL Plumlov C 2051506 70 Kč
PLU1001 Lutera Oliver TJ SOKOL Plumlov C 2044898 70 Kč
UOL0805 Barták Petr SOB Olomouc C 2148144 70 Kč
KSU0828 Juřina Marek Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 51309 70 Kč
SSU0802 Horníček Mikuláš SK Severka Šumperk C 2001959 70 Kč
PLU0804 Novotný Jakub TJ SOKOL Plumlov C 682687 70 Kč
PLU0902 Kožnárek Pavel TJ SOKOL Plumlov C 2061817 70 Kč
KSU0838 Marek Vít Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 361910 70 Kč
PLU0800 Kubeš David TJ SOKOL Plumlov C 70 Kč
AOP0900 Holas Štěpán Orientační Běh Opava C 8004331 70 Kč
KSU0848 Jurčík Jan Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 70 Kč
ZLH0800 Mrkvica Václav OOB TJ Zlaté Hory B 8116831 70 Kč
UOL0703 Janák Patrik SOB Olomouc C 70 Kč
AOP0902 Cetl Jan Orientační Běh Opava C 307338 100 Kč
STE0811 Máčala Antonín SK SKI-OB Šternberk C 100 Kč
PLU0901 Frélich Matyáš TJ SOKOL Plumlov C 2124798 70 Kč
3.40 km, 100 m, 12 kontrol
(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ASU0747 Navrátil Pavel Magnus Orienteering B 7206535 70 Kč
ASU0745 Sekanina Ondřej Magnus Orienteering B 52844 70 Kč
UOL0700 Janeček Jáchym SOB Olomouc B 2133905 70 Kč
JPV0707 Plachý Ondřej Oddíl OS SK Prostějov B 2108899 70 Kč
TBM0717 Ptáček Jonáš KOS TJ Tesla Brno B 8070717 70 Kč
KSU0606 Štábl Patrik Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 8670783 70 Kč
SSU0702 Pánek Ondřej SK Severka Šumperk C 9200527 70 Kč
ADA0601 Richter Rudolf OOB Spartak Adamov B 52668 70 Kč
TBM0604 Eliáš Vojtěch KOS TJ Tesla Brno B 8662367 70 Kč
KSU0701 Miča Jan Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2108916 70 Kč
KSU0626 Jordán Alexandr Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 8680281 70 Kč
MOV0600 Vojvodík Eduard SKOB Ostrava B 8670493 70 Kč
ADA0701 Oujeský Dan OOB Spartak Adamov C 2085630 70 Kč
TBM0603 Fuchs Marek KOS TJ Tesla Brno C 2067206 70 Kč
RBK0606 Brosch Ondřej SK Radioklub Blansko A 8660437 70 Kč
UOL0701 Robenek Jiří SOB Olomouc C 2148147 70 Kč
AOP0600 Borunský Matěj Orientační Běh Opava C 8000243 70 Kč
TBM0710 Schwab Filip KOS TJ Tesla Brno B 8000710 100 Kč
4.40 km, 135 m, 12 kontrol
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JPV0505 Štorek Jan Oddíl OS SK Prostějov B 8440505 120 Kč
KON0404 Beneš Jindřich KOB Konice B 8660477 120 Kč
ASU0546 Kobylka David Magnus Orienteering C 8518317 120 Kč
ASU0448 Štoudek Martin Magnus Orienteering C 53112 120 Kč
PLU0503 Karásek Antonín TJ SOKOL Plumlov B 8061467 120 Kč
KSU0401 Štábl Adam Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 8662429 120 Kč
SSU0505 Hejtmánek Štěpán SK Severka Šumperk C 2001950 120 Kč
PLU0500 Černoch Martin TJ SOKOL Plumlov B 8667538 120 Kč
PLU0501 Otruba František TJ SOKOL Plumlov A 8667537 120 Kč
KSU0403 Šperlich Jan Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 8680405 120 Kč
KSU0502 Tomanek Lukáš Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 8680413 120 Kč
ADA0504 Oujeský Lukáš OOB Spartak Adamov C 2085589 120 Kč
STE0404 Janků Martin SK SKI-OB Šternberk C 2035728 120 Kč
KSU0525 Bláha Adam Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 8680331 120 Kč
RBK0403 Fousek Vojtěch SK Radioklub Blansko A 8000241 120 Kč
UOL0402 Čecháček Adam SOB Olomouc C 2088729 120 Kč
5.60 km, 170 m, 17 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JPV0202 Štorek David Oddíl OS SK Prostějov B 8663202 120 Kč
SSU0202 Seidenglanz Jáchym SK Severka Šumperk B 1407427 120 Kč
UOL0302 Krampla Michal Jan SOB Olomouc B 8116830 120 Kč
PLU0301 Karásek František TJ SOKOL Plumlov B 8061407 120 Kč
KSU0306 Stryk Štěpán Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 8680426 120 Kč
STE0202 Lukašák Šimon SK SKI-OB Šternberk A 8655380 120 Kč
KSU0201 Hecl František Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 8662428 120 Kč
UOL0203 Jirka Matyáš SOB Olomouc B 7202871 120 Kč
UOL0405 Steklý Milan SOB Olomouc C 1000462 120 Kč
7.40 km, 245 m, 21 kontrol
(35)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UOL7100 Horký Jan SOB Olomouc C 2020741 120 Kč
UOL8000 Zbíral Robert SOB Olomouc C 8660922 120 Kč
AOP7301 Kovalčík Tomáš Orientační Běh Opava C 2085619 120 Kč
UOL7800 Kopecký David SOB Olomouc C 8662369 120 Kč
ZPV0001 Karásek Adam KOB ZPV Prostějov B 2070842 120 Kč
JPV8201 Otrusina Jiří Oddíl OS SK Prostějov C 8662320 120 Kč
0030001 Kirushchanka Andrei 003 - (BLR) Gatovo zapůjčit 120 Kč
TBM7120 Ptáček Ondřej KOS TJ Tesla Brno C 2083358 120 Kč
UOL6601 Krampla Tomáš SOB Olomouc C 2148092 120 Kč
OOL8801 Zdráhal Tomáš SK Haná orienteering C 8198811 120 Kč
JPV8235 Perknovský Radim Oddíl OS SK Prostějov C 8235111 120 Kč
KSU7504 Videcký Jan Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 8414126 120 Kč
STE6501 Skyva Petr SK SKI-OB Šternberk C 8655385 120 Kč
STE8000 Tomášek Tomáš SK SKI-OB Šternberk C 2108900 120 Kč
KSU9909 Šrámek Ondřej Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 8662436 120 Kč
AOP9301 Hadač Filip Orientační Běh Opava C 8656686 120 Kč
JHB8603 Stupal František TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 52353 120 Kč
KSU7945 Turczer Petr Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 8660457 120 Kč
ADA7433 Oujeský Tomáš OOB Spartak Adamov C 9101103 120 Kč
STE7102 Janků Marek SK SKI-OB Šternberk C 2080826 120 Kč
MBM8448 Suchomel Vít O-mikron C 7200320 120 Kč
AOP7802 Holas Tomáš Orientační Běh Opava C 8648545 120 Kč
STE7403 Mlejnek Pavel SK SKI-OB Šternberk C 52513 120 Kč
KSU9045 Janů Zdeněk Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 8662682 120 Kč
ZBM8722 Kůra Josef SK Žabovřesky Brno C 232254 120 Kč
ABM9410 Mokrý Ondřej KOB ALFA Brno C 886814 120 Kč
25H7100 Tornai Szabolcs (HUN) Szabi SE 8434004 120 Kč
STE0104 Poštulka Lukáš SK SKI-OB Šternberk B 2060295 120 Kč
STE9700 Poštulka Tomáš SK SKI-OB Šternberk C 2060296 120 Kč
MOV0004 Vavřík Tomáš SKOB Ostrava B 8663153 120 Kč
ZLH7800 Mrkvica Petr OOB TJ Zlaté Hory C 8516453 120 Kč
KSU8506 Rajnošek Zdeněk Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 8230285 120 Kč
VBM7401 Kořan Pavel VSK Mendelu Brno C 8116734 120 Kč
TZL8808 Zbranek Roman SKOB Zlín R 8422248 180 Kč
AOP7700 Bencúr Juraj Orientační Běh Opava C 682377 120 Kč
5.20 km, 175 m, 15 kontrol
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JPV9912 Honkyš Jan Oddíl OS SK Prostějov C 439212 120 Kč
UOL7700 Jadviščok Ladislav SOB Olomouc C 2075671 120 Kč
TBM5711 Minařík Luboš KOS TJ Tesla Brno C 53235 120 Kč
PBM8604 Sladký Marek TJ Spartak 1. brněnská C 52034 120 Kč
JPV0123 Holusek Jiří Oddíl OS SK Prostějov C 7208224 120 Kč
5.60 km, 170 m, 17 kontrol
(35)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ASU7449 Navrátil Martin Magnus Orienteering C 7203338 120 Kč
ASU7848 Greschner Luboš Magnus Orienteering C 7203335 120 Kč
ZPV7301 Karásek Martin KOB ZPV Prostějov C 2070849 120 Kč
JPV7700 Martinek Pavel Oddíl OS SK Prostějov C 8123477 120 Kč
TBM8411 Liščinský Tomáš KOS TJ Tesla Brno C 2103680 120 Kč
0050002 Valenčík Radim 005 - IRV Team 8517455 120 Kč
STE7600 Burda Tomáš SK SKI-OB Šternberk C 2118486 120 Kč
STE6307 Hepnar Luboš SK SKI-OB Šternberk C 8655386 120 Kč
STE7504 Matoušek Jiří SK SKI-OB Šternberk C 2025356 120 Kč
STE8001 Tomášek Petr SK SKI-OB Šternberk C 52462 120 Kč
STE6100 Doseděl Emil SK SKI-OB Šternberk C 8116732 120 Kč
STE7103 Mikoška Eman SK SKI-OB Šternberk C 2112775 120 Kč
KSU5801 Šrámek Jaromír Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 8680320 120 Kč
KSU7909 Miča Petr Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 886296 120 Kč
SSU7701 Horníček Lukáš SK Severka Šumperk C 2001966 120 Kč
STE7200 Silnoušek Jiří SK SKI-OB Šternberk C 2073426 120 Kč
MOV7400 Vojvodík Martin SKOB Ostrava C 7000317 120 Kč
0100001 Ženčák Jaroslav 010 - ASPV OA 2060274 120 Kč
STE7900 Novák Jan SK SKI-OB Šternberk C 2102537 120 Kč
NNN3001 Dolák Radek Neregistrovaní 120 Kč
SSU7847 Krtička Luděk SK Severka Šumperk C 7204982 120 Kč
KSU7601 Hecl Miloš Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 8670773 120 Kč
STE8500 Zapletal Martin SK SKI-OB Šternberk C 8662724 120 Kč
TVR7600 Stibor Zbyněk TJ Sokol Vrbno pod Pradědem C 301259 120 Kč
ABM6611 Mokrý Jan KOB ALFA Brno C 232736 120 Kč
STE6600 Poštulka Zdenek SK SKI-OB Šternberk C 2080962 120 Kč
RBK7111 Brosch Petr SK Radioklub Blansko C 2061849 120 Kč
RBK7801 Fousek Martin SK Radioklub Blansko C 1413717 120 Kč
0150001 Hasek Jakub 015 - Haskovi 53812 120 Kč
AOP7402 Borunský Tomáš Orientační Běh Opava C 8004294 120 Kč
ADA7512 Procházka Jiří OOB Spartak Adamov C 49864 120 Kč
ZBM8402 Rudolf Tomáš SK Žabovřesky Brno C zapůjčit 120 Kč
HOB7001 Kratochvíl Karel SK OB Horní Benešov C 7202579 120 Kč
TTR7701 Dvořáček Jan OOB Třebíč C 52240 120 Kč
KON8215 Ebner Zdeněk KOB Konice C 2090872 120 Kč
4.80 km, 145 m, 16 kontrol
(47)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KON6111 Grepl Ladislav KOB Konice C 8660471 120 Kč
KON6427 Navrátil Václav KOB Konice C 1417263 120 Kč
JPV6800 Pelikán Daniel Oddíl OS SK Prostějov C 352344 120 Kč
ASU6849 Pavlík Radek Magnus Orienteering C 8666874 120 Kč
KON7521 Škrabal Milan KOB Konice C 2125331 120 Kč
KON7219 Procházka Josef KOB Konice C 2083412 120 Kč
JPV6112 Jeřábek Luboš Oddíl OS SK Prostějov C 8006112 120 Kč
PTE6622 Vítek Zbyněk TJ Sokol Ptení C 8226430 120 Kč
JPV6505 Štorek Petr Oddíl OS SK Prostějov C 8515515 120 Kč
SBR6302 Řeháček Petr SKOB Bruntál C 8663161 120 Kč
KSU7501 Štábl Roman Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 446432 120 Kč
AOP6501 Hadač Miroslav Orientační Běh Opava C 8656723 120 Kč
UOL6503 Šimek Roman SOB Olomouc C 8005432 120 Kč
SBR6201 Zítka Jiří SKOB Bruntál C 51907 120 Kč
JPV5706 Jaroš Vojtěch Oddíl OS SK Prostějov C 231248 120 Kč
UOL6500 Kubíček Jiří SOB Olomouc C 1410004 120 Kč
HAV6301 Sochor Tomáš OB Havířov C 515436 120 Kč
JPV6526 Soldán Vladimír Oddíl OS SK Prostějov C 2020730 120 Kč
JPV7214 Poláček Luboš Oddíl OS SK Prostějov C 2112735 120 Kč
JPV7404 Přikryl Jiří Oddíl OS SK Prostějov C 2102771 120 Kč
SSU7403 Závodný Marek SK Severka Šumperk C 2420013 120 Kč
KSU7004 Kašpar Jaroslav Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 8663115 120 Kč
HAV5701 Jakobi Zdeněk OB Havířov C 1421900 120 Kč
ZPV6425 Dokoupil Vojtěch KOB ZPV Prostějov C 52596 120 Kč
SCP7201 Podivínský Tomáš OK Sparta Praha C 8663133 120 Kč
UOL6600 Raclavský Vladislav SOB Olomouc C 2092433 120 Kč
MOV6701 Holec Honza SKOB Ostrava C 9101189 120 Kč
ZPV6213 Křeček Miroslav KOB ZPV Prostějov C 8660478 120 Kč
UOL7005 Kotrle Miroslav SOB Olomouc C 515079 120 Kč
AOP6402 Liber Vlastimil Orientační Běh Opava C 2127600 120 Kč
ZLH7001 Novotný Tomáš OOB TJ Zlaté Hory C 8518353 120 Kč
TBM7101 Fuchs Jan KOS TJ Tesla Brno C 2067208 120 Kč
KSU7337 Patterman Pavel Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 446410 120 Kč
KSU7503 Pavelka Martin Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2073731 120 Kč
ZLH6701 Zatloukal Tomáš OOB TJ Zlaté Hory C 8518353 120 Kč
PBM7302 Trš Lubomír TJ Spartak 1. brněnská C 682097 120 Kč
STB6601 Kubec Pavel TJ Stadion Nový Bor C 1416365 120 Kč
KSU5749 Janů Zdeněk Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 8663112 120 Kč
TVR6800 Slavík Tomáš TJ Sokol Vrbno pod Pradědem C 436923 120 Kč
MOV7000 Vavřík René SKOB Ostrava C 8670471 120 Kč
RBK7001 Matuška Pavel SK Radioklub Blansko C 8116742 120 Kč
SJI6002 Kopecký Zdeněk OK Jihlava C 52360 120 Kč
HAV7103 Vébr Radek OB Havířov C 8648625 120 Kč
SBR5501 Vodička Luděk SKOB Bruntál C 51913 120 Kč
OTK7500 Pohořalý Jiří OOB TJ Jiskra Otrokovice C 426382 120 Kč
JPV6909 Holusek Milan Oddíl OS SK Prostějov C 2121898 120 Kč
HAV6000 Lužný Ladislav OB Havířov C 8660919 120 Kč
4.40 km, 140 m, 14 kontrol
(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JPV6217 Chmelař Miroslav Oddíl OS SK Prostějov C 8488884 120 Kč
STE5902 Neumann Jaroslav SK SKI-OB Šternberk C 8116698 120 Kč
UOL5201 Janošík Antonín SOB Olomouc C 2092418 120 Kč
OOL5904 Višňa Milan SK Haná orienteering C 8028829 120 Kč
ABR6301 Kolář Rudolf A-team NOVO Bruntál C 8663187 120 Kč
SSU6301 Valenta Jiří SK Severka Šumperk C 51508 120 Kč
KON6515 Hlava Miroslav KOB Konice C 500581 120 Kč
OOL5804 Albert František SK Haná orienteering C 52531 120 Kč
TBM6116 Hlaváč Jiří KOS TJ Tesla Brno C 2059757 120 Kč
OOL5707 Zdráhal Robert SK Haná orienteering C 8451957 120 Kč
0120001 Fuchs Vladimír 012 - FV 2139485 120 Kč
TZL5702 Štípek Rostislav SKOB Zlín C 428296 120 Kč
OOL5301 Zdráhal Tomáš SK Haná orienteering C 52530 120 Kč
MOV5801 Petr Václav SKOB Ostrava C 1403424 120 Kč
VIC5902 Kršák Karel OB Vizovice C 1006613 120 Kč
AOP5701 Kostka Evžen Orientační Běh Opava C 2096115 120 Kč
UOL5402 Bednář Jan SOB Olomouc C 52473 120 Kč
DKL5501 Jirka Jiří KOB Kladno C 206496 120 Kč
UOL5600 Janošík Zdeněk SOB Olomouc C 682075 120 Kč
3.30 km, 80 m, 11 kontrol
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SBR4801 Toman Stanislav SKOB Bruntál C 51917 120 Kč
BBM5300 Ptáček Ladislav BETA URSUS Orienteering C 2113090 120 Kč
OOL5400 Pisk Stanislav SK Haná orienteering C 1150696 120 Kč
SVS5501 Maliňák Josef Orientklub Vsetín C 53389 120 Kč
KON4617 Skácel Jaroslav KOB Konice C 341715 120 Kč
OOL4901 Smolka Miloslav SK Haná orienteering C 52747 120 Kč
UOL5101 Jadviščok Ladislav SOB Olomouc C 52440 120 Kč
TVR5000 Pospíšil Karel TJ Sokol Vrbno pod Pradědem C 2001952 120 Kč
PZR4417 Pospíšil Jaromír UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 8656611 120 Kč
BBM5100 Denemarek Oldřich BETA URSUS Orienteering C 7510216 120 Kč
ADA5505 Věžník Antonín OOB Spartak Adamov C 52712 120 Kč
ADA5111 Truhlář Karel OOB Spartak Adamov C 2032151 120 Kč
PBM5303 Robotka Libor TJ Spartak 1. brněnská C 8719038 120 Kč
AOP5301 Krmášek Bohdan Orientační Běh Opava C 7207625 120 Kč
3.20 km, 95 m, 10 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SSU4302 Ostřanský Josef SK Severka Šumperk C 8061472 120 Kč
SBR4701 Blažek Václav SKOB Bruntál C 51904 120 Kč
HAV4201 Beneš Karel OB Havířov C 1421901 120 Kč
ZLH4800 Novotný Stanisl OOB TJ Zlaté Hory C 52762 120 Kč
VBM4806 Dokoupil Vladimír VSK Mendelu Brno C 8656614 120 Kč
ZLH4801 Babák Jiří OOB TJ Zlaté Hory C 8515553 120 Kč
2.50 km, 85 m, 8 kontrol
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PLU1277 Otrubová Veronika TJ SOKOL Plumlov C 1400409 70 Kč
ASU1010 Sekanina Marek Magnus Orienteering C 52539 70 Kč
STE1202 Tomášek Matěj SK SKI-OB Šternberk C 442849 70 Kč
0060001 Tempir Lukas 006 - xxx zapůjčit 70 Kč
KON1079 Václavková Amálie KOB Konice C 52720 70 Kč
KON1212 Neklová Daniela KOB Konice 2020738 70 Kč
PLU1300 Hubík Hubert TJ SOKOL Plumlov C 2124774 70 Kč
SSU1150 Tichá Anna SK Severka Šumperk C 2121007 70 Kč
PLU1053 Lorencová Justýna TJ SOKOL Plumlov C 301590 70 Kč
LBE1153 Schwarzová Katarína Sofia TJ Lokomotiva Beroun C 7080080 70 Kč
AOP1302 Liber Tomáš Orientační Běh Opava C 2127594 70 Kč
PLU1150 Matyšková Stela TJ SOKOL Plumlov C 2087695 70 Kč
ZLH1100 Mrkvica Jan OOB TJ Zlaté Hory C 8516453 70 Kč
AOP1101 Kollarovits Matěj Orientační Běh Opava C 8648568 70 Kč
HOB1101 Kratochvíl David SK OB Horní Benešov C 7202579 70 Kč
TBM1188 Schwabová Barbora KOS TJ Tesla Brno C 7210817 100 Kč
2.60 km, 85 m, 8 kontrol
(41)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KON1353 Čeřovská Eliška KOB Konice C 70 Kč
SBK1111 Kolařík Sebastián KOB START Blansko C 49683 70 Kč
TBM1372 Ptáčková Lucie KOS TJ Tesla Brno C 53240 70 Kč
BBM1150 Krejčiříková Zuzana BETA URSUS Orienteering C 2116477 70 Kč
BBM1050 Hájková Klára BETA URSUS Orienteering C 70 Kč
BBM1401 Hájek Jan BETA URSUS Orienteering C 70 Kč
SSU1600 Pánek Milan SK Severka Šumperk C 2001983 70 Kč
0050003 Valenčíková Helena 005 - IRV Team 7001405 70 Kč
STE1101 Kotrle David SK SKI-OB Šternberk C 2122263 70 Kč
STE1350 Tomášková Lucie SK SKI-OB Šternberk C 232959 70 Kč
0060002 Tempir Jachym 006 - xxx zapůjčit 70 Kč
0060003 Tempir Vilem 006 - xxx zapůjčit 70 Kč
0070001 Pávek Pavel 007 - Pávci zapůjčit 70 Kč
SVS1300 Bouzek David Orientklub Vsetín C 70 Kč
0070002 Pávková Alice 007 - Pávci zapůjčit 70 Kč
0070003 Pávek Hynek 007 - Pávci zapůjčit 70 Kč
0070004 Pávková Alena 007 - Pávci zapůjčit 70 Kč
UOL1550 Bublová Matylda SOB Olomouc C 2045237 70 Kč
PLU1400 Matyšek Josef TJ SOKOL Plumlov C 2096224 70 Kč
NNN1001 Ratiborský Jakub Neregistrovaní zapůjčit 70 Kč
NNN1901 Dolák Matěj Neregistrovaní 70 Kč
0130001 Štípková Jana 013 - neregistrovaná zapůjčit 70 Kč
TVR7650 Stiborová Blanka TJ Sokol Vrbno pod Pradědem C 301254 70 Kč
STE1500 Tomášek David SK SKI-OB Šternberk C 2049563 70 Kč
KON1241 Václavek Alois KOB Konice 2020742 70 Kč
0150002 Hasek Matej 015 - Haskovi 53815 70 Kč
ZLH1600 Mrkvica Vít OOB TJ Zlaté Hory C 251023 70 Kč
KON1191 Lipenská Jana Marie KOB Konice C 2020743 70 Kč
KON1131 Lipenský Jan František KOB Konice C 515427 70 Kč
ADA1701 Strýček Matěj OOB Spartak Adamov 2073679 70 Kč
AOP1201 Kollarovits Eduard Orientační Běh Opava C 49430 70 Kč
STE1201 Binar Vít SK SKI-OB Šternberk C 2049585 70 Kč
PTE1402 Bábek Tom TJ Sokol Ptení C 52737 70 Kč
PTE1300 Tříska Jakub TJ Sokol Ptení C 2102713 70 Kč
KSU1313 Rajnošek Samuel Klub vytrvalostních sportů Šumperk 515128 70 Kč
KSU1414 Rajnošek Matouš Klub vytrvalostních sportů Šumperk 7865718 70 Kč
0160001 Hladišová Jana 016 - Prostějov zapůjčit 70 Kč
HOB1651 Kratochvílová Amálie SK OB Horní Benešov C 53348 70 Kč
0051225 Valenčík Martin 005 - IRV Team zapůjčit 70 Kč
VBM1551 Kořanová Daniela VSK Mendelu Brno C 889316 70 Kč
PLU1501 Suchánek Matyáš TJ SOKOL Plumlov 2087634 70 Kč
3.40 km, 95 m, 10 kontrol
(42)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KON8755 Čeřovská Adéla KOB Konice C 120 Kč
ASU6749 Kobylka Roman Magnus Orienteering C 7210915 120 Kč
0010001 Chmelařová Blanka 001 - Péčkaři 8885 120 Kč
ZPV0302 Karásek Matyáš KOB ZPV Prostějov C 426397 120 Kč
ADA5113 Richter Rudolf OOB Spartak Adamov C 352315 120 Kč
STE7651 Burdová Olga SK SKI-OB Šternberk C 2122260 120 Kč
STE9751 Dosedělová Klára SK SKI-OB Šternberk C 2060297 120 Kč
STE7602 Kučera Martin SK SKI-OB Šternberk C 2143405 120 Kč
STE9750 Mikošková Tereza SK SKI-OB Šternberk C 2143385 120 Kč
STE7351 Benešová Jana SK SKI-OB Šternberk C 2069100 120 Kč
JPV7606 Pinkava Roman Oddíl OS SK Prostějov 2080971 120 Kč
PTE6952 Vítková Miroslava TJ Sokol Ptení C 1421294 120 Kč
0080001 Janečková Moťková Jitka 008 - OBR Radíkov 1452447 120 Kč
AOP7550 Cetlová Helena Orientační Běh Opava C 0 120 Kč
0090001 Lorenc Štěpán 009 - PLU 2035160 120 Kč
ZLH5950 Pavlíková Hana OOB TJ Zlaté Hory C 8515556 120 Kč
JPV9707 Honkyš Pavel Oddíl OS SK Prostějov C 234582 120 Kč
JPV8077 Ratiborská Veronika Oddíl OS SK Prostějov C 49364 120 Kč
STE0253 Pospíšilová Helena SK SKI-OB Šternberk C 2080839 120 Kč
STE7551 Pospíšilová Lucie SK SKI-OB Šternberk C 2102551 120 Kč
KSU7667 Stryková Vlasta Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 443076 120 Kč
KSU7550 Heclová Jana Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 443087 120 Kč
TVR0500 Slavík Ondřej TJ Sokol Vrbno pod Pradědem C 232194 120 Kč
ABM6502 Obrátil Miroslav KOB ALFA Brno C 361974 120 Kč
0140001 Dalibor Veselý 014 - OK Veselý 303919 120 Kč
RBK7474 Matušková Kateřina SK Radioklub Blansko C 2111809 120 Kč
ABM6666 Tomanová Elena KOB ALFA Brno C 2075673 120 Kč
ADA7651 Procházková Lucie OOB Spartak Adamov C 352314 120 Kč
TVR0450 Svačinková Berenika TJ Sokol Vrbno pod Pradědem C 2067394 120 Kč
ADA6701 Strýček Jiří OOB Spartak Adamov C 2087717 120 Kč
UOL7350 Čecháčková Šárka SOB Olomouc C 2092436 120 Kč
UOL6800 Čecháček Petr SOB Olomouc C 2088187 120 Kč
KSU7808 Profous Kamil Klub vytrvalostních sportů Šumperk 52617 120 Kč
PTE7375 Mikšíková Kateřina TJ Sokol Ptení C 8827 120 Kč
PTE8050 Třísková Eva TJ Sokol Ptení C 52743 120 Kč
0160002 Hladiš Lukáš 016 - Prostějov zapůjčit 120 Kč
0162020 Candrák Matuš 016 - Prostějov zapůjčit 120 Kč
NNN3005 Steklý Luboš Neregistrovaní 1000457 120 Kč
NNN3002 Steklá Veronika Neregistrovaní zapůjčit 120 Kč
NNN3003 Steklá Ingrid Neregistrovaní zapůjčit 120 Kč
NNN3004 Steklý Pavel Neregistrovaní zapůjčit 120 Kč
STE0812 Zajíc David SK SKI-OB Šternberk C 2073423 120 Kč
celkem přihlášených: 523, vklad: 55130 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.