Logo

Přihlášky závodu: Cena východních Čech

Datum:
27.08.2021
Místo konání:
Pustá Rybná
Pořadatel:
LPU - OK Lokomotiva Pardubice
Kategorie:
D10N     D10C     D12B     D12C     D14A     D14B     D16B     D18B     D21A     D21B     D21C     D35B     D35C     D45B     D45C     D55B     D55C     D65B     H10N     H10C     H12B     H12C     H14A     H14B     H16B     H18B     H21A     H21B     H21C     H35B     H35C     H45B     H45C     H55B     H55C     H65B     H65C     H75B     HDR     P     T    
(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
VLI1451 Feřtová Alžběta Slavia Liberec orienteering C 2144040 Ano Ano Ano 350 Kč
DKP1651 Mullis Elizabeth Oddíl OB Kotlářka C 2075697 Ano Ano Ano 350 Kč
0010001 Maděrová Klárka 001 - Soustředění VLI 2148211 Ano Ano Ano 350 Kč
0010002 Maděrová Andrea 001 - Soustředění VLI 4402231 Ano Ano Ano 350 Kč
STE1350 Tomášková Lucie SK SKI-OB Šternberk C 232959 Ano Ano Ano 350 Kč
TBM1161 Prúšová Zuzana KOS TJ Tesla Brno C 2083414 Ano Ano Ano 350 Kč
KON1191 Lipenská Jana Marie KOB Konice C 515427 Ano Ano Ano 350 Kč
KON1171 Ebnerová Alena KOB Konice C 4634081 Ano Ano Ano 350 Kč
KON1353 Čeřovská Eliška KOB Konice C 8116677 Ano Ano Ano 350 Kč
SHK1350 Jedličková Michaela OK Slavia Hradec Králové C 1398686 Ano Ano Ano 350 Kč
SHK1351 Lukešová Hana OK Slavia Hradec Králové C 2144088 Ano Ano Ano 350 Kč
SHK1353 Košťálová Gabriela OK Slavia Hradec Králové C 2143378 Ano Ano Ano 350 Kč
LPU1166 Helmeczi Ema OK Lokomotiva Pardubice C 0 Ano Ano Ano 350 Kč
LPU1353 Hovorková Nikol OK Lokomotiva Pardubice C 7209796 Ano Ano Ano 350 Kč
LPU1351 Stryková Zuzana OK Lokomotiva Pardubice C 9298 Ano Ano Ano 350 Kč
BOR1450 Nehasilová Anna OK Jiskra Nový Bor C 7204511 Ano Ano Ano 350 Kč
LPU1356 Kuhnová Šárka OK Lokomotiva Pardubice C 2070814 Ano Ano Ano 350 Kč
PGP1255 Košárková Aneta SK Praga C 8656668 Ano Ne Ne 130 Kč
PTE1350 Mikušová Kateřina TJ Sokol Ptení C 2102682 Ano Ano Ano 350 Kč
VIC1351 Vlčková Alžběta OB Vizovice C 2073733 Ano Ano Ano 450 Kč
(22)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
VLI1253 Pešíková Ela Slavia Liberec orienteering C 2120641 Ano Ano Ano 350 Kč
VLI1252 Heczková Emma Slavia Liberec orienteering C 8862 Ano Ano Ano 350 Kč
VLI1152 Kubešová Eliška Slavia Liberec orienteering C 4402224 Ano Ano Ano 350 Kč
LTU1150 Vaňátková Thea OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2144168 Ano Ano Ano 350 Kč
PHK1155 Hepnerová Tereza OK 99 Hradec Králové C 1398689 Ano Ano Ano 350 Kč
HJL1251 Kušičková Lucie Sokol Horní Jelení, oddíl orientačních sportů C 2148069 Ano Ano Ano 350 Kč
HJL1252 Kušičková Jolana Sokol Horní Jelení, oddíl orientačních sportů C 2419956 Ano Ano Ano 350 Kč
SHK1250 Jakubská Lucie OK Slavia Hradec Králové C 2120991 Ano Ano Ano 350 Kč
PHK1251 Pozdílková Kateřina OK 99 Hradec Králové C 2122267 Ano Ano Ano 350 Kč
LPU1256 Horáková Anna Marie OK Lokomotiva Pardubice C 7001406 Ano Ano Ano 350 Kč
LPU1155 Kay Leila OK Lokomotiva Pardubice C 2103249 Ano Ano Ano 350 Kč
LPU1154 Kroupová Anna OK Lokomotiva Pardubice C 2075642 Ano Ano Ano 350 Kč
LPU1153 Macháčková Eliška OK Lokomotiva Pardubice C 2090838 Ano Ano Ano 350 Kč
LPU1151 Stryková Johana OK Lokomotiva Pardubice C 2045250 Ano Ano Ano 350 Kč
LPU1251 Zitková Markéta OK Lokomotiva Pardubice C 8662351 Ano Ano Ano 350 Kč
PHK1150 Kvapilová Simona OK 99 Hradec Králové C 7209658 Ano Ano Ano 350 Kč
RBK1151 Broschová Alžběta SK Radioklub Blansko C 8140939 Ano Ano Ano 350 Kč
PHK1352 Novotná Anna OK 99 Hradec Králové C 886826 Ano Ano Ano 450 Kč
PHK1250 Kopecká Eliška OK 99 Hradec Králové C 2143333 Ano Ano Ano 450 Kč
UOL1150 Kubíčková Magdalena SOB Olomouc C 2113056 Ano Ano Ano 450 Kč
PHK1380 Hrušová Kateřina OK 99 Hradec Králové C 434594 Ano Ano Ano 450 Kč
DKP1151 Snížková Žofie Oddíl OB Kotlářka C 2103703 Ne Ano Ne 190 Kč
(30)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
VLI1056 Feřtová Eliška Slavia Liberec orienteering C 2118485 Ano Ano Ano 350 Kč
VLI0950 Čalounová Klára Slavia Liberec orienteering C 2001998 Ano Ano Ano 350 Kč
VLI1050 Pechová Marie Slavia Liberec orienteering C 2129242 Ano Ano Ano 350 Kč
VLI0955 Barsová Magdaléna Slavia Liberec orienteering C 7090004 Ano Ano Ano 350 Kč
ZBM1057 Janíková Klára SK Žabovřesky Brno C 2039072 Ano Ano Ano 350 Kč
VLI1052 Trojanová Vendula Slavia Liberec orienteering C 2087692 Ano Ne Ne 130 Kč
RIC1051 Havlíčková Zuzana OB Říčany C 2420001 Ano Ano Ano 350 Kč
ZBM0957 Kučerová Tereza SK Žabovřesky Brno C 2094514 Ano Ano Ano 350 Kč
BBM1052 Kadlecová Jolana BETA URSUS Rosice C 2001996 Ano Ano Ano 350 Kč
KON0979 Zapletalová Anna KOB Konice C 52718 Ano Ano Ano 350 Kč
PHK0953 Jelínková Eva OK 99 Hradec Králové B 2113479 Ano Ano Ano 350 Kč
SHK1050 Jedličková Lucie OK Slavia Hradec Králové B 1008173 Ano Ano Ano 350 Kč
SHK1155 Macháčková Lucie OK Slavia Hradec Králové B 2141921 Ano Ano Ano 350 Kč
SHK1051 Málková Karolína OK Slavia Hradec Králové C 2124764 Ano Ano Ano 350 Kč
SHK0960 Bohdanecká Antonie OK Slavia Hradec Králové C 8014570 Ano Ano Ano 350 Kč
PHK0957 Seligrová Pavlína OK 99 Hradec Králové C 2141908 Ano Ano Ano 350 Kč
PHK0952 Pozdílková Zuzana OK 99 Hradec Králové C 2144152 Ano Ano Ano 350 Kč
LPU1054 Fenclová Hana OK Lokomotiva Pardubice B 8109335 Ano Ano Ano 350 Kč
LPU1052 Froschová Magdalena OK Lokomotiva Pardubice B 8014517 Ano Ano Ano 350 Kč
LPU0951 Macháčková Tereza OK Lokomotiva Pardubice B 8109392 Ano Ano Ano 350 Kč
LPU0952 Švíglerová Anna OK Lokomotiva Pardubice B 8109379 Ano Ano Ano 350 Kč
LPU1051 Zitková Veronika OK Lokomotiva Pardubice B 8663131 Ano Ano Ano 350 Kč
PHK0950 Kvapilová Markéta OK 99 Hradec Králové C 7209356 Ano Ano Ano 350 Kč
PTE1051 Bábková Amálie TJ Sokol Ptení C 8003670 Ano Ano Ano 350 Kč
RBK0951 Jágrová Aneta SK Radioklub Blansko B 8516957 Ano Ano Ano 350 Kč
LPU1056 Munzarová Monika OK Lokomotiva Pardubice B 8013836 Ne Ne Ano 160 Kč
PHK0960 Suchá Anežka OK 99 Hradec Králové C 2419861 Ne Ano Ano 320 Kč
0210002 Volkova Maja 021 - (SVK) VZA Slávia ŽU Žilina 8071304 Ano Ano Ano 450 Kč
PHK1050 Hrušová Lucie OK 99 Hradec Králové C 8022692 Ano Ano Ano 450 Kč
VIC0951 Vlčková Markéta OB Vizovice B 8482070 Ano Ano Ano 450 Kč
(23)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
VLI0956 Šírová Marie Slavia Liberec orienteering C 2000580 Ano Ano Ano 350 Kč
TRI0950 Walaská Klára TJ TŽ Třinec C 2102570 Ano Ano Ano 350 Kč
STE1051 Tomášková Anna SK SKI-OB Šternberk C 2102861 Ano Ano Ano 350 Kč
TAP1056 Jirousová Edita KOB Tretra Praha C 2113483 Ano Ano Ano 350 Kč
HJL1050 Hamáková Zuzana Sokol Horní Jelení, oddíl orientačních sportů C 2148107 Ano Ano Ano 350 Kč
KON1061 Fialová Andrea KOB Konice C 2020738 Ano Ano Ano 350 Kč
KON1079 Václavková Amálie KOB Konice C 8013874 Ano Ano Ano 350 Kč
SHK0961 Řadová Ráchel OK Slavia Hradec Králové C 2181305 Ano Ano Ano 350 Kč
SHK1058 Ladýřová Alžběta OK Slavia Hradec Králové C 1700078 Ano Ano Ano 350 Kč
KDZ1052 Tejkalová Aneta Klub dobré zprávy Lysá nad Labem C 2134259 Ano Ano Ano 350 Kč
LPU1053 Fukátková Ludmila OK Lokomotiva Pardubice C 52171 Ano Ano Ano 350 Kč
LPU0954 Hovorková Elen OK Lokomotiva Pardubice B 2103243 Ano Ano Ano 350 Kč
LPU0969 Kubíčková Nela OK Lokomotiva Pardubice C 2108901 Ano Ano Ano 350 Kč
LPU0961 Macková Gita OK Lokomotiva Pardubice C 8109409 Ano Ano Ano 350 Kč
TZL0950 Kundratová Eva SKOB Zlín B 7209279 Ano Ano Ano 350 Kč
KVS0953 Belžíková Nelly SKOB Kobra Vsetín C 7062009 Ano Ano Ano 350 Kč
PHK1056 Vítková Eliška OK 99 Hradec Králové C 8007193 Ano Ano Ano 350 Kč
RBK1051 Jágrová Zuzana SK Radioklub Blansko C 49682 Ano Ano Ano 350 Kč
RBK1052 Veselá Martina SK Radioklub Blansko C 2034000 Ne Ne Ano 130 Kč
CET0951 Pilgrová Alexandra TJ Loko Česká Třebová C 9720 Ano Ano Ano 450 Kč
PHK0951 Růžičková Magda OK 99 Hradec Králové C 2080949 Ano Ano Ano 450 Kč
KRN1051 Pethsová Isabella KOS TJ Lokomotiva Krnov C 8013976 Ano Ano Ne 320 Kč
RBK0952 Šujanová Rozálie SK Radioklub Blansko zapůjčit Ano Ano Ano 570 Kč
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
LTU0753 Kvášovská Ludmila OOB TJ Lokomotiva Trutnov B 8680392 Ano Ano Ano 350 Kč
ZBM0862 Janíková Anna SK Žabovřesky Brno B 8648635 Ano Ano Ano 350 Kč
JIL0751 Malá Anežka OK Jilemnice B 8670769 Ano Ano Ano 350 Kč
AOP0751 Kovalčíková Alena Orientační Běh Opava B 8004292 Ano Ano Ano 350 Kč
VLI0853 Šestáková Johana Slavia Liberec orienteering B 2088819 Ano Ano Ano 350 Kč
RIC0853 Havlíčková Veronika OB Říčany B 8109375 Ano Ano Ano 350 Kč
PHK0888 Kunartová Dominika OK 99 Hradec Králové B 8482084 Ano Ano Ano 350 Kč
VLI0851 Kunášková Karolína Slavia Liberec orienteering B 8014518 Ano Ano Ano 350 Kč
PHK0853 Málková Michaela OK 99 Hradec Králové B 8004344 Ano Ano Ano 350 Kč
VRL0852 Hanušová Markéta OOS TJ Spartak Vrchlabí B 8033283 Ano Ano Ano 350 Kč
LPU0752 Švíglerová Kateřina OK Lokomotiva Pardubice A 8116716 Ano Ano Ano 350 Kč
PHK0855 Matoušková Markéta OK 99 Hradec Králové B 8003654 Ano Ano Ano 350 Kč
ADA0852 Strýčková Barbora OOB Spartak Adamov B 8660375 Ano Ano Ano 350 Kč
VRL0851 Čivrná Eliška OOS TJ Spartak Vrchlabí B 8226375 Ano Ano Ano 350 Kč
CTB0851 Jelínková Michaela SK OB Chotěboř C 2121764 Ano Ano Ano 350 Kč
DKP0850 Snížková Adéla Oddíl OB Kotlářka B 8080814 Ne Ano Ne 190 Kč
(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
VLI0852 Flossmannová Lucie Slavia Liberec orienteering B 8008268 Ano Ano Ano 350 Kč
VLI0854 Pechová Alena Slavia Liberec orienteering C 2125375 Ano Ano Ano 350 Kč
VLI0954 Kubešová Tereza Slavia Liberec orienteering C 4402226 Ano Ano Ano 350 Kč
ZBM0860 Peňázová Charlotte SK Žabovřesky Brno C 8033247 Ano Ano Ano 350 Kč
TRI0854 Czerneková Adéla TJ TŽ Třinec C 49365 Ano Ano Ano 350 Kč
AOP0854 Klöslová Sofie Orientační Běh Opava C Ano Ano Ano 350 Kč
HJL0851 Hamáková Adéla Sokol Horní Jelení, oddíl orientačních sportů C 2148138 Ano Ano Ano 350 Kč
KON0760 Rozsívalová Adéla KOB Konice B 2090865 Ano Ano Ano 350 Kč
KON0757 Benešová Anežka KOB Konice C 2126251 Ano Ano Ano 350 Kč
HJL0850 Kaplanová Viktorie Sokol Horní Jelení, oddíl orientačních sportů C 2148137 Ano Ano Ano 350 Kč
AOP0852 Pachmannová Iva Orientační Běh Opava B 8013944 Ano Ano Ano 350 Kč
LPU0751 Zitková Andrea OK Lokomotiva Pardubice B 8109320 Ano Ano Ano 350 Kč
KON0777 Dvořáková Ema KOB Konice B 2067322 Ano Ano Ano 350 Kč
ASU0799 Bartášková Karolína Magnus Orienteering B 416509 Ano Ano Ano 350 Kč
PTE0880 Vavrdová Karolína TJ Sokol Ptení C 8226431 Ano Ano Ano 350 Kč
RBK0853 Fedrová Anežka SK Radioklub Blansko B 1413719 Ano Ano Ano 350 Kč
RBK0852 Veselá Veronika SK Radioklub Blansko C 8014571 Ne Ne Ano 130 Kč
PTE0852 Klapková Alžběta TJ Sokol Ptení B 8013938 Ano Ano Ano 450 Kč
RBK0752 Šujanová Berenika SK Radioklub Blansko C 2115694 Ano Ano Ano 450 Kč
0210004 Valyavka Viktoriya 021 - (SVK) VZA Slávia ŽU Žilina 8071292 Ano Ano Ano 450 Kč
(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
TJN0650 Štemberová Bára OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 8662736 Ano Ano Ano 550 Kč
VLI0652 Heczková Anna Slavia Liberec orienteering C 302695 Ano Ano Ano 550 Kč
PGP0657 Štěpová Kateřina SK Praga A 8226324 Ano Ano Ano 550 Kč
STH0551 Chrástová Magdaléna SK Studenec A 8656541 Ano Ano Ano 550 Kč
SRK0557 Výchová Veronika SOOB Spartak Rychnov n.Kn. A 8014445 Ano Ano Ano 550 Kč
VLI0659 Šírová Anna Slavia Liberec orienteering C 2260366 Ano Ano Ano 550 Kč
JIL0551 Matěásková Šárka OK Jilemnice A 8670751 Ano Ano Ano 550 Kč
JIL0552 Kopecká Anna OK Jilemnice B 2124766 Ano Ano Ano 550 Kč
PHK0561 Matušincová Anna OK 99 Hradec Králové C 2102541 Ano Ano Ano 550 Kč
PLU0577 Otrubová Anna TJ SOKOL Plumlov B 8667550 Ano Ano Ano 550 Kč
ASU0550 Pobucká Eliška Magnus Orienteering C 920658 Ano Ano Ano 550 Kč
LPU0552 Kadaníková Tereza OK Lokomotiva Pardubice C 2025374 Ano Ano Ano 550 Kč
LPU0559 Kay Nathalie OK Lokomotiva Pardubice C 2070810 Ano Ano Ano 550 Kč
LPU0566 Kubíková Magdaléna OK Lokomotiva Pardubice C 2124759 Ano Ano Ano 550 Kč
LPU0553 Mrskočová Markéta OK Lokomotiva Pardubice B 8654902 Ano Ano Ano 550 Kč
LPU0657 Skořepová Lucie OK Lokomotiva Pardubice B 8109317 Ano Ano Ano 550 Kč
LPU0557 Srbová Michaela OK Lokomotiva Pardubice A 8660560 Ano Ano Ano 550 Kč
LPU0655 Haasová Klára OK Lokomotiva Pardubice A 8663174 Ano Ano Ano 550 Kč
JIL0651 Pitrmucová Lucie OK Jilemnice C 2127639 Ano Ano Ano 550 Kč
0220003 Kucharska Julia 022 - (POL) Bialy Szkwal 2133396 Ano Ano Ano 650 Kč
PBM0651 Procházková Doubravka TJ Spartak 1. brněnská A 8028875 Ano Ano Ano 750 Kč
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
JIL0453 Janovská Vendula OK Jilemnice A 8013900 Ano Ano Ano 550 Kč
VLI0452 Šestáková Marie Slavia Liberec orienteering A 8667522 Ano Ano Ano 550 Kč
VRL0452 Randáková Adéla OOS TJ Spartak Vrchlabí A 8660465 Ano Ano Ano 550 Kč
ADA0351 Richterová Julie OOB Spartak Adamov C 49285 Ano Ano Ano 550 Kč
JIL0451 Gottsteinová Ema OK Jilemnice A 8670793 Ano Ano Ano 550 Kč
VRL0455 Hanušová Kateřina OOS TJ Spartak Vrchlabí A 8670740 Ano Ano Ano 550 Kč
PLU0452 Janečková Adéla TJ SOKOL Plumlov B 8517451 Ano Ano Ano 550 Kč
JIL0452 Adámková Klára OK Jilemnice A 8680319 Ano Ano Ano 550 Kč
PLU0351 Černochová Michaela TJ SOKOL Plumlov A 8660570 Ano Ano Ano 550 Kč
LPU0351 Kološová Veronika OK Lokomotiva Pardubice A 8109308 Ne Ne Ano 190 Kč
PHK0450 Chvátilová Johana OK 99 Hradec Králové A 8660575 Ano Ano Ano 750 Kč
LPU0354 Vodičková Johana OK Lokomotiva Pardubice B 8656504 Ne Ano Ano 520 Kč
LPU0360 Fejfarová Tereza OK Lokomotiva Pardubice A 8656534 Ne Ano Ano 380 Kč
LPU0353 Bártová Adéla OK Lokomotiva Pardubice B 8109309 Ne Ne Ano 190 Kč
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
MFP7050 Sieglová Dagmar Matfyz Praha C 8660371 Ano Ano Ano 550 Kč
PHK8055 Vítková Lucie OK 99 Hradec Králové C 2144189 Ano Ano Ano 550 Kč
AOP8851 König Lucie Orientační Běh Opava C 553449 Ano Ano Ano 550 Kč
SHK8150 Jedličková Zuzana OK Slavia Hradec Králové E 8656667 Ano Ano Ano 550 Kč
ABM0362 Mulíčková Markéta KOB ALFA Brno A 8656699 Ano Ne Ne 190 Kč
TAP0356 Smolková Barbora KOB Tretra Praha A 8654912 Ano Ne Ne 190 Kč
CHT9652 Kašparová Lucie OOB SK Chrast C 8033202 Ne Ne Ano 190 Kč
LCE0250 Dittrichová Michaela OOB TJ Slovan Luhačovice E 8656732 Ano Ne Ne 190 Kč
JIL0352 Karlová Anna OK Jilemnice A 8656606 Ano Ne Ne 190 Kč
LPU7667 Fenclová Marta OK Lokomotiva Pardubice R 8651740 Ano Ano Ano 550 Kč
LPU9357 Kulhavá Šárka OK Lokomotiva Pardubice C 219279 Ano Ano Ano 550 Kč
LPU7957 Lučanová Marta OK Lokomotiva Pardubice C 8014507 Ano Ano Ano 550 Kč
PGP8155 Košárková Iva SK Praga C 2082714 Ano Ne Ne 190 Kč
PHK0151 Kosová Tereza OK 99 Hradec Králové R 8660596 Ano Ne Ne 190 Kč
KAM0250 Semíková Lucie OK Kamenice E 8670788 Ano Ne Ne 230 Kč
JPV8577 Liscinska Lenka Oddíl OS SK Prostějov C 8220785 Ano Ano Ano 750 Kč
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
PHK9999 Kubíčková Jana OK 99 Hradec Králové C 8655422 Ano Ano Ano 550 Kč
LPU0251 Kovářová Jana OK Lokomotiva Pardubice B 8670795 Ne Ne Ano 190 Kč
STH8451 Uvizlová Radka SK Studenec C 9081 Ano Ne Ano 380 Kč
OSN0099 Zrníková Adéla SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 8662727 Ano Ano Ano 650 Kč
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
UBM7852 Janíková Marie MENISKOS Brno C 2126231 Ano Ano Ano 550 Kč
PDY9350 Kotrčová Lenka Běhej Poděbrady C 2115746 Ano Ano Ano 550 Kč
DKP8658 Krčálová Gabriela Oddíl OB Kotlářka C 515053 Ano Ano Ano 550 Kč
TTR9352 Píro Radka OOB Třebíč C 2125373 Ano Ano Ano 550 Kč
ALB9050 Vandělíková Marie OOB Albrechtice nad Orlicí C 8076035 Ano Ano Ano 550 Kč
ADA0051 Čížková Eliška OOB Spartak Adamov 49863 Ano Ano Ano 550 Kč
ADA9652 Čížková Markéta OOB Spartak Adamov C 49862 Ano Ano Ano 550 Kč
AOP8850 Stoszková Jana Orientační Běh Opava C 52986 Ano Ano Ano 550 Kč
JIL9451 Malá Daniela OK Jilemnice C 405969 Ano Ne Ano 380 Kč
KNC9950 Čiháková Barbora Sokol Kostelec n. Č. l. C 7207855 Ano Ano Ano 550 Kč
CET8152 Pilíková Veronika TJ Loko Česká Třebová C 436953 Ne Ne Ano 190 Kč
CTB8152 Jelínková Hana SK OB Chotěboř C 899173 Ano Ano Ano 550 Kč
TZL9252 Krejčíková Marie SKOB Zlín C 9416043 Ano Ano Ano 650 Kč
(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
SJC8152 Podlipná Veronika Sportcentrum Jičín C 8172882 Ano Ano Ano 550 Kč
VLI8051 Mokrá Julie Slavia Liberec orienteering C 8033227 Ano Ano Ano 550 Kč
DKP8255 Míková Šárka Oddíl OB Kotlářka C 8022636 Ano Ano Ano 550 Kč
JIL7752 Malá Věra OK Jilemnice C 9077 Ano Ano Ano 550 Kč
DKP7753 Mullis Kateřina Oddíl OB Kotlářka C 8660470 Ano Ano Ano 550 Kč
AOP7853 Holasová Šarka Orientační Běh Opava C 2111725 Ano Ano Ano 550 Kč
AOP8050 Librová Lucie Orientační Běh Opava C 49386 Ne Ano Ano 380 Kč
AOP7852 Kovalčíková Eva Orientační Běh Opava C 2085619 Ano Ano Ano 550 Kč
PHK8152 Matušincová Lucie OK 99 Hradec Králové C 52185 Ano Ano Ano 550 Kč
KON8277 Ebnerová Eva KOB Konice C 515485 Ano Ano Ano 550 Kč
SHK8251 Čížová Andrea OK Slavia Hradec Králové C 8076029 Ano Ano Ano 550 Kč
LPU7960 Haasová Renata OK Lokomotiva Pardubice C 8014506 Ano Ano Ano 550 Kč
LPU7854 Kašparová Eva OK Lokomotiva Pardubice C 8013834 Ano Ano Ano 550 Kč
LPU8454 Petrová Daniela OK Lokomotiva Pardubice C 8400365 Ne Ano Ano 380 Kč
PHK7850 Čapková Petra OK 99 Hradec Králové C 2053587 Ano Ano Ano 550 Kč
PHK8252 Novotná Kateřina OK 99 Hradec Králové C 8656724 Ano Ano Ano 650 Kč
VRL8552 Vrbatová Petra OOS TJ Spartak Vrchlabí C 331151 Ano Ano Ano 650 Kč
UOL7752 Kubíčková Eva SOB Olomouc C 2419904 Ne Ano Ano 460 Kč
PGP8658 Tichovská Martina SK Praga C 8656501 Ano Ano Ano 650 Kč
ZBM7951 Kopáčková Jana SK Žabovřesky Brno C 703370 Ano Ano Ano 650 Kč
DKP7752 Snížková Petra Oddíl OB Kotlářka C 2095965 Ne Ano Ne 260 Kč
(23)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
PDY8050 Šilerová Eva Běhej Poděbrady C 8660526 Ano Ano Ano 550 Kč
ZAM8251 Venclová Veronika OB TJ Sokol Žamberk C 8003646 Ano Ano Ano 550 Kč
CST8351 Málková Šárka OB Strakonice C 8051083 Ano Ano Ano 550 Kč
STE8250 Tomášková Petra SK SKI-OB Šternberk C 2143383 Ano Ano Ano 550 Kč
JIL7651 Matěásková Eva OK Jilemnice C 2096127 Ano Ano Ano 550 Kč
0040002 Mikeszová Martina 004 - - 2118478 Ano Ano Ano 550 Kč
PTE8350 Krejčí Lenka TJ Sokol Ptení C 52485 Ano Ano Ano 550 Kč
0110003 Brabcová Jana 011 - Brabici 845424 Ano Ano Ano 550 Kč
KON8063 Rozsívalová Petra KOB Konice C 2112772 Ano Ano Ano 550 Kč
ASU7750 Sekaninová Jitka Magnus Orienteering C 2080969 Ano Ano Ano 550 Kč
PHK8053 Pozdílková Alena OK 99 Hradec Králové C 9351 Ano Ano Ano 550 Kč
KSU7787 Štáblová Michaela Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2073735 Ano Ano Ano 550 Kč
PTE8485 Zavadilová Simona TJ Sokol Ptení C 1424653 Ano Ano Ano 550 Kč
PHK7853 Kvapilová Zuzana OK 99 Hradec Králové C 7300083 Ano Ano Ano 550 Kč
JIL7852 Pitrmucová Šárka OK Jilemnice C 2127629 Ne Ano Ano 380 Kč
PTE7850 Zrůbková Dana TJ Sokol Ptení C 2127543 Ano Ano Ano 550 Kč
PTE8365 Mikušová Ivana TJ Sokol Ptení C 1424645 Ano Ano Ano 550 Kč
SBK7789 Jágrová Vlasta KOB START Blansko C 8662315 Ano Ano Ano 550 Kč
PHK8050 Hrušová Dagmar OK 99 Hradec Králové C 232255 Ano Ano Ano 650 Kč
RBK7851 Šujanová Kateřina SK Radioklub Blansko C 2127529 Ano Ano Ano 650 Kč
SVS8151 Bouzková Katka Orientklub Vsetín C 53385 Ano Ano Ano 650 Kč
0270001 Kopecká Tereza 027 - Sovy Bělečko 2419864 Ano Ano Ano 650 Kč
BZP7850 Cipryánová Alena Báječné ženy v orientačním běhu C 7207851 Ano Ano Ano 750 Kč
(27)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
VLI7454 Dvorská Marie Slavia Liberec orienteering C 2058473 Ano Ano Ano 550 Kč
VLI6850 Miklasová Markéta Slavia Liberec orienteering C 2115743 Ano Ano Ano 550 Kč
JIL7553 Karlová Kateřina OK Jilemnice C 2096130 Ano Ano Ano 550 Kč
KOR7551 Rybínová Iva OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2067247 Ano Ano Ano 550 Kč
CET7554 Hájková Ludmila TJ Loko Česká Třebová C 9722 Ano Ano Ano 550 Kč
ZPV6553 Jirková Renata KOB ZPV Prostějov C 52427 Ano Ano Ano 550 Kč
PGP7456 Štěpová Dana SK Praga C 2099486 Ano Ano Ano 550 Kč
0090002 Křivdová Lenka 009 - Sportovní klub hasičů KHK 8655490 Ano Ano Ano 550 Kč
JPV7552 Poláčková Monika Oddíl OS SK Prostějov C 8648634 Ano Ano Ano 550 Kč
AOP7151 Kostková Jana Orientační Běh Opava C 8648553 Ano Ano Ano 550 Kč
AOP7252 Pachmannová Hana Orientační Běh Opava C 361977 Ano Ano Ano 550 Kč
PGP6652 Tichovská Hana SK Praga C 8005134 Ano Ano Ano 550 Kč
LPU7356 Mrskočová Dana OK Lokomotiva Pardubice C 8033225 Ano Ano Ano 550 Kč
KNC6750 Čiháková Lenka Sokol Kostelec n. Č. l. C 8667527 Ano Ano Ano 550 Kč
TZL7350 Kundratová Jana SKOB Zlín C 8660357 Ano Ano Ano 550 Kč
KVS7360 Pavlicová Anna SKOB Kobra Vsetín C 2116450 Ano Ano Ano 550 Kč
KDZ7150 Benešová Marika Klub dobré zprávy Lysá nad Labem C 8014464 Ano Ano Ano 550 Kč
KSU7272 Krčová Martina Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 8680374 Ano Ano Ano 550 Kč
TVR7350 Slavíková Lenka TJ Sokol Vrbno pod Pradědem C 2067389 Ano Ano Ano 550 Kč
RBK7451 Broschová Lucie SK Radioklub Blansko C 8006757 Ano Ano Ano 550 Kč
CET7552 Kovářová Anna TJ Loko Česká Třebová C 8663199 Ano Ano Ano 550 Kč
VRL7355 Čivrná Karolína OOS TJ Spartak Vrchlabí C 886273 Ne Ano Ano 380 Kč
PGP7350 Ptáčková Kateřina SK Praga C 8149889 Ano Ano Ano 650 Kč
PHK7551 Melicharová Zdeňka OK 99 Hradec Králové C 8028877 Ano Ano Ano 650 Kč
UBM7656 Šťastná Viktorie MENISKOS Brno C 49555 Ne Ano Ano 460 Kč
LPU7468 Štichhauerová Kateřina OK Lokomotiva Pardubice C 8013866 Ano Ano Ano 650 Kč
PHK7651 Příkazská Petra OK 99 Hradec Králové C 2102589 Ano Ano Ano 550 Kč
(27)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
TYN6850 Šišmová Hana OOB SK Týniště nad Orlicí C 7209364 Ano Ne Ne 190 Kč
UBM7451 Čelechovská Zora MENISKOS Brno C 1410001 Ano Ano Ano 550 Kč
JIL7051 Třešňáková Blanka OK Jilemnice C 2096128 Ano Ano Ano 550 Kč
UBM7654 Rajnohová Pavla MENISKOS Brno C 515452 Ano Ano Ano 550 Kč
JIL7258 Janovská Věra OK Jilemnice C 2127634 Ano Ano Ano 550 Kč
BFM7152 Řeháková Jana SKOB Frýdek - Místek C 2113071 Ano Ano Ano 550 Kč
ADA7451 Richterová Nataša OOB Spartak Adamov C 52715 Ano Ano Ano 550 Kč
ADA7651 Procházková Lucie OOB Spartak Adamov C 352314 Ano Ano Ano 550 Kč
VRL7053 Procingerová Inka OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2082910 Ano Ano Ano 550 Kč
BBM7651 Kadlecová Gabriela BETA URSUS Rosice C 2117693 Ano Ano Ano 550 Kč
0100001 Peňázová Iva 010 - Brno 446349 Ano Ano Ano 550 Kč
KON7575 Benešová Petra KOB Konice C 1418763 Ano Ano Ano 550 Kč
VRL7654 Hanušová Monika OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2080989 Ano Ano Ano 550 Kč
LPU7558 Krpatová Zuzana OK Lokomotiva Pardubice C 8042136 Ne Ne Ano 190 Kč
LPU6654 Valachová Jana OK Lokomotiva Pardubice C 253353 Ano Ano Ano 550 Kč
TUV6850 Linková Iva SOK TJ Turnov C 8061486 Ano Ano Ano 550 Kč
0150001 Paurová Lenka 015 - NEREG. PRAHA 2060203 Ano Ano Ano 550 Kč
KVS7351 Sedláčková Dagmar SKOB Kobra Vsetín C 416092 Ano Ano Ano 550 Kč
ADA7454 Strýčková Monika OOB Spartak Adamov C 2073658 Ano Ano Ano 550 Kč
BBM7155 Kunzová Ivana BETA URSUS Rosice C 52346 Ano Ano Ano 550 Kč
KOR7451 Sedláčková Petra OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2106724 Ano Ano Ano 650 Kč
SLA7353 Raymond-Bertrandová Jana SKOB Slaný C 2109689 Ano Ano Ano 650 Kč
VLI7455 Severýnová Popková Klára Slavia Liberec orienteering C 2067951 Ano Ano Ano 650 Kč
LPU7053 Cibulková Marcela OK Lokomotiva Pardubice C 425554 Ne Ne Ano 190 Kč
LTU6951 Bendáková Jitka OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2085652 Ne Ano Ano 520 Kč
0310001 Nadera Agata 031 - (POL) CX80 Kalisz Polska 8645189 Ano Ano Ano 650 Kč
SFM7151 Bernatíková Šárka O-RUNNAŘI Beskydy C 49487 Ano Ano Ano 750 Kč
(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
CET6450 Záveská Anna TJ Loko Česká Třebová C 331549 Ano Ano Ano 550 Kč
SOB6350 Choutková Lenka SOBSA C 2419963 Ano Ano Ano 550 Kč
CST6550 Málková Věra OB Strakonice C 2118474 Ano Ano Ano 550 Kč
SSU6591 Ostřanská Iveta SK Severka Šumperk C 8061435 Ano Ano Ano 550 Kč
VLI6552 Šírová Jana Slavia Liberec orienteering C 51226 Ano Ano Ano 550 Kč
HAV6250 Sochorová Hana OB Havířov C 1421893 Ano Ano Ano 550 Kč
SHK6351 Mádlová Iva OK Slavia Hradec Králové C 9121 Ano Ano Ano 550 Kč
KNC6550 Komersová Jana Sokol Kostelec n. Č. l. C 8226399 Ano Ano Ano 550 Kč
PHK6354 Novotná Ivana OK 99 Hradec Králové C 219239 Ano Ano Ano 550 Kč
LTU6451 Hindráková Martina OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 8667964 Ano Ano Ano 550 Kč
LCE5852 Vlažná Mirka OOB TJ Slovan Luhačovice C 8660397 Ano Ano Ano 550 Kč
CHT6052 Juračková Jana OOB SK Chrast C 9237 Ano Ano Ano 550 Kč
SMB5951 Svobodová Hana SKOB Mladá Boleslav C 7705 Ano Ano Ano 650 Kč
NPA5754 Hušková Eva SK LOB Nová Paka C 7203468 Ano Ano Ano 650 Kč
0210005 Denysenko Tamara 021 - (SVK) VZA Slávia ŽU Žilina 8012045 Ano Ano Ano 650 Kč
TCB5751 Pokorná Eva SK Technik České Budějovice C 52184 Ano Ano Ano 650 Kč
TRI6350 Bialožytová Pavla TJ TŽ Třinec C 51446 Ano Ano Ano 650 Kč
KUO6499 Mutinská Zdeňka KOB Ústí nad Orlicí C 8482088 Ano Ano Ne 460 Kč
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
LTU6352 Hanušová Jitka OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 8680397 Ano Ano Ano 550 Kč
RBK5761 Jalová Marie SK Radioklub Blansko C 49601 Ano Ano Ano 550 Kč
0050001 Zelenková Lenka 005 - Zelenkovi 9920924 Ano Ano Ano 550 Kč
TBM6363 Jašková Monika KOS TJ Tesla Brno C 8299099 Ano Ano Ano 550 Kč
LPU6554 Roudná Eva OK Lokomotiva Pardubice C 51183 Ano Ano Ano 550 Kč
LPU6055 Smrčková Olga OK Lokomotiva Pardubice C 9301 Ano Ano Ano 550 Kč
LPU5851 Víchová Ladislava OK Lokomotiva Pardubice C 8014508 Ano Ano Ano 550 Kč
ZAM6051 Nováková Miloslava OB TJ Sokol Žamberk C 2083373 Ano Ano Ano 550 Kč
KNC5750 Šilerová Zdena Sokol Kostelec n. Č. l. C 2023962 Ano Ano Ano 550 Kč
0160001 Juckelandt Sabine 016 - (GER) SV Robotron Dresden 8606442 Ano Ano Ano 550 Kč
VRL6251 Vlachová Hana OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8962 Ano Ano Ano 650 Kč
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
TBM5351 Procházková Helena KOS TJ Tesla Brno C 8301247 Ano Ano Ano 350 Kč
TZL5254 Horynová Eva SKOB Zlín C 8662735 Ano Ano Ano 350 Kč
BOR5351 Bartoňová Marie OK Jiskra Nový Bor C 2095936 Ano Ano Ano 350 Kč
LPU4752 Kubíková Květoslava OK Lokomotiva Pardubice C 8471811 Ano Ano Ano 350 Kč
TBM4451 Liščinská Eva KOS TJ Tesla Brno C 8004451 Ano Ano Ano 350 Kč
JIL5362 Zlesáková Vlasta OK Jilemnice C 2096111 Ano Ano Ano 350 Kč
0220002 Kosińska Halina 022 - (POL) Bialy Szkwal 2133393 Ano Ano Ano 450 Kč
SOP4851 Suchánková Libuše OOB TJ Slezan Opava C 8003656 Ano Ano Ano 450 Kč
DVP4850 Kupcová Věroslava DVP ORIENTATION C 52600 Ano Ano Ano 450 Kč
SHK5451 Hepnerová Dagmar OK Slavia Hradec Králové C 9108 Ano Ne Ne 160 Kč
(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
TJN1201 Štembera Oskar OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 682375 Ano Ano Ano 350 Kč
VLI1300 Matějů Josef Slavia Liberec orienteering C 2181294 Ano Ano Ano 350 Kč
DKP1301 Míka Zbyněk Oddíl OB Kotlářka C 2419920 Ano Ano Ne 260 Kč
DKP1200 Mullis Robert Oddíl OB Kotlářka C 2075694 Ano Ano Ano 350 Kč
0010003 Florián Jáchym 001 - Soustředění VLI 4402232 Ano Ano Ano 350 Kč
0010004 Florián Eda 001 - Soustředění VLI 4402222 Ano Ano Ano 350 Kč
AOP1302 Liber Tomáš Orientační Běh Opava C 2127594 Ne Ano Ano 260 Kč
KON1131 Lipenský Jan František KOB Konice C 2126256 Ano Ano Ano 350 Kč
KON1132 Václavek Alois KOB Konice C 8014559 Ano Ano Ano 350 Kč
SHK1113 Petráček Jan OK Slavia Hradec Králové C 2111665 Ano Ano Ano 350 Kč
SHK1302 Stránský Filip OK Slavia Hradec Králové C 331703 Ano Ano Ano 350 Kč
SHK1300 Toužil Jan OK Slavia Hradec Králové C 2181333 Ano Ano Ano 350 Kč
LPU1302 Fukátko Václav OK Lokomotiva Pardubice C 52178 Ano Ano Ano 350 Kč
LPU1206 Koupil Štěpán OK Lokomotiva Pardubice C 2045219 Ano Ano Ano 350 Kč
LPU1107 Šabatka Filip OK Lokomotiva Pardubice C 9269 Ano Ano Ano 350 Kč
LPU1303 Udržal Lukáš OK Lokomotiva Pardubice C 2053588 Ano Ano Ano 350 Kč
ASU1249 Macek Václav Magnus Orienteering C 886264 Ano Ano Ano 350 Kč
PTE1402 Bábek Tom TJ Sokol Ptení C 52737 Ano Ano Ano 350 Kč
(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
SJC1202 Podlipný Filip Sportcentrum Jičín C 2082905 Ano Ano Ano 350 Kč
VLI1200 Matějů Eda Slavia Liberec orienteering C 2181916 Ano Ano Ano 350 Kč
DKP1101 Míka Luboš Oddíl OB Kotlářka C 8017720 Ano Ano Ano 350 Kč
UBM1301 Janík Jan MENISKOS Brno C 2039202 Ano Ano Ano 350 Kč
0010005 Handrk Adam 001 - Soustředění VLI 4402228 Ano Ano Ano 350 Kč
DKP1105 Sedlák Václav Oddíl OB Kotlářka C 8008297 Ano Ano Ano 350 Kč
HOR1100 Čihák Matěj TJ Jiskra Hořice C 2111759 Ano Ano Ano 350 Kč
SHK1107 Hanslík Jaroslav OK Slavia Hradec Králové C 2222786 Ano Ano Ano 350 Kč
SHK1202 Macháček Jakub OK Slavia Hradec Králové C 2141929 Ano Ano Ano 350 Kč
SHK1205 Hrdinka Josef OK Slavia Hradec Králové C 2181914 Ano Ano Ano 350 Kč
SHK1104 Bohdanecký František OK Slavia Hradec Králové C 8003635 Ne Ano Ano 260 Kč
SHK1102 Fiala Matyáš OK Slavia Hradec Králové C 8042133 Ano Ano Ano 350 Kč
SHK1109 Šumpík Filip OK Slavia Hradec Králové C 2144069 Ano Ano Ano 350 Kč
NPA1101 Pavelec Daniel SK LOB Nová Paka C 8006751 Ano Ano Ano 350 Kč
LPU1101 Lučan Ondřej OK Lokomotiva Pardubice C 8109426 Ano Ano Ano 350 Kč
LPU1104 Macek Dan OK Lokomotiva Pardubice C 8109424 Ano Ano Ano 350 Kč
KSU1100 Štábl Vít Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2053548 Ano Ano Ano 350 Kč
BOR1101 Nehasil František OK Jiskra Nový Bor C 7131415 Ano Ano Ano 350 Kč
PHK1104 Cepek Dominik OK 99 Hradec Králové C zapůjčit Ne Ano Ano 400 Kč
KRN1200 Peths Sebastian KOS TJ Lokomotiva Krnov C 446353 Ano Ano Ne 320 Kč
KON1111 Zapletal David KOB Konice C 8898 Ne Ano Ne 190 Kč
(22)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
LTU0902 Kvášovský Filip OOB TJ Lokomotiva Trutnov B 8028803 Ano Ano Ano 350 Kč
VLI1002 Šebelka Jakub Slavia Liberec orienteering C 2134351 Ano Ano Ano 350 Kč
AOP0900 Holas Štěpán Orientační Běh Opava C 8004331 Ano Ano Ano 350 Kč
AOP1000 Liber Václav Orientační Běh Opava C 8680606 Ano Ano Ano 350 Kč
AOP0901 Kovalčík Petr Orientační Běh Opava B 8000245 Ano Ano Ano 350 Kč
VLI1004 Hrdlička Vojtěch Slavia Liberec orienteering C 4402233 Ano Ano Ano 350 Kč
VLI0903 Pešík Matouš Slavia Liberec orienteering C 8130409 Ano Ano Ano 350 Kč
ADA1001 Procházka Ferdinand OOB Spartak Adamov C 2073729 Ano Ano Ano 350 Kč
PHK1010 Kunart Lukáš OK 99 Hradec Králové B 8482087 Ano Ano Ano 350 Kč
HOR0901 Čihák Jakub TJ Jiskra Hořice B 8014569 Ano Ano Ano 350 Kč
PHK0900 Jelínek František OK 99 Hradec Králové B 8119518 Ano Ano Ano 350 Kč
SHK1000 Toužil Lukáš OK Slavia Hradec Králové C 2102542 Ano Ano Ano 350 Kč
SHK1004 Košťál Antonín OK Slavia Hradec Králové C 2148060 Ano Ano Ano 350 Kč
PHK1100 Chrtek Jan OK 99 Hradec Králové C 2126302 Ano Ano Ano 350 Kč
LPU1001 Kadaně Matěj OK Lokomotiva Pardubice B 8109408 Ano Ano Ano 350 Kč
LPU0902 Kroupa Matyáš OK Lokomotiva Pardubice B 8109402 Ano Ano Ano 350 Kč
LPU0903 Lučan Matěj OK Lokomotiva Pardubice C 8109396 Ano Ano Ano 350 Kč
LPU0905 Maloch David OK Lokomotiva Pardubice B 8109427 Ano Ano Ano 350 Kč
LPU0901 Držka Filip OK Lokomotiva Pardubice C 2103270 Ano Ano Ano 350 Kč
PHK1002 Novotný Kryštof OK 99 Hradec Králové B 8656702 Ano Ano Ano 450 Kč
PHK1001 Kopecký Matěj OK 99 Hradec Králové C 2088716 Ano Ano Ano 450 Kč
AOP0902 Cetl Jan Orientační Běh Opava B 307338 Ano Ano Ano 550 Kč
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
PDY0902 Cháma Ondřej Běhej Poděbrady C 2260343 Ne Ne Ano 130 Kč
KON1022 Rozsíval Martin KOB Konice C 2090866 Ano Ano Ano 350 Kč
KON1010 Čeřovský Filip KOB Konice C 8008300 Ano Ano Ano 350 Kč
KON0909 Beneš Jan KOB Konice C 2126250 Ano Ano Ano 350 Kč
SHK0908 Zástava Marek OK Slavia Hradec Králové C 2111664 Ano Ano Ano 350 Kč
ASU1010 Sekanina Marek Magnus Orienteering C 52539 Ano Ano Ano 350 Kč
LPU1003 Juška Vojtěch OK Lokomotiva Pardubice C 2082906 Ano Ano Ano 350 Kč
ZAM1001 Svejštil Martin OB TJ Sokol Žamberk C 7210085 Ano Ano Ano 350 Kč
LTU1000 Retka Jakub OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057577 Ano Ano Ano 450 Kč
SCP0900 Pucherna Marek OK Sparta Praha C Ne Ano Ne 190 Kč
(22)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
TJN0801 Štembera Vítek OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 8662690 Ano Ano Ano 350 Kč
VLI0805 Šebelka Matěj Slavia Liberec orienteering B 8149871 Ano Ano Ano 350 Kč
JIL0701 Třešňák Matěj OK Jilemnice A 8670765 Ano Ano Ano 350 Kč
VLI0701 Miklas Ondřej Slavia Liberec orienteering B 2420020 Ano Ano Ano 350 Kč
VLI0804 Heczko Erik Slavia Liberec orienteering A 8116802 Ano Ano Ano 350 Kč
VSP0807 Termer Štěpán USK Praha B 8404070 Ano Ano Ano 350 Kč
SJI0701 Srb Vladimír OK Jihlava A 8667506 Ano Ano Ano 350 Kč
STE0808 Tomášek Josef SK SKI-OB Šternberk B 2106723 Ano Ano Ano 350 Kč
PHK0708 Sýkora Jakub OK 99 Hradec Králové B 7210073 Ano Ano Ano 350 Kč
JIL0702 Matěásko Marek OK Jilemnice B 2127648 Ano Ano Ano 350 Kč
PHK0802 Matušinec Jakub OK 99 Hradec Králové C 2103293 Ano Ano Ano 350 Kč
PHK0709 Seligr Lukáš OK 99 Hradec Králové B zapůjčit Ano Ano Ano 470 Kč
LPU0801 Frosch Vítek OK Lokomotiva Pardubice B 8656503 Ano Ano Ano 350 Kč
LPU0803 Goláň František OK Lokomotiva Pardubice B 8663151 Ano Ano Ano 350 Kč
LPU0703 Kadaně Marek OK Lokomotiva Pardubice B 8109319 Ano Ano Ano 350 Kč
TZL0700 Kundrata Vít SKOB Zlín B 8485648 Ano Ano Ano 350 Kč
PBM0808 Zřídkaveselý Martin TJ Spartak 1. brněnská B 8482114 Ano Ano Ano 350 Kč
KSU0701 Miča Jan Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2108916 Ano Ano Ne 320 Kč
UOL0801 Kubíček Vavřinec SOB Olomouc C 2113097 Ano Ano Ano 450 Kč
0210003 Volkov Maksym 021 - (SVK) VZA Slávia ŽU Žilina 8071316 Ano Ano Ano 450 Kč
STH0703 Buďárek Šimon SK Studenec B 8680286 Ano Ano Ano 450 Kč
VIC0713 Vlček Tomáš OB Vizovice A 8663111 Ano Ano Ano 450 Kč
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
VLI0705 Podhorný Ondřej Slavia Liberec orienteering C 2419926 Ano Ano Ano 350 Kč
ASU0747 Navrátil Pavel Magnus Orienteering B 7206535 Ano Ano Ano 350 Kč
ASU0745 Sekanina Ondřej Magnus Orienteering B 2102553 Ano Ano Ano 350 Kč
NPA0801 Pavelec Michal SK LOB Nová Paka B 8006771 Ano Ano Ano 350 Kč
LPU0804 Goláň Antonín OK Lokomotiva Pardubice C 2122259 Ano Ano Ano 350 Kč
LPU0802 Kadaník Petr OK Lokomotiva Pardubice C 9820 Ano Ano Ano 350 Kč
ASU0748 Macek Vojtěch Magnus Orienteering B 426313 Ano Ano Ano 350 Kč
LPU0806 Šípek Daniel OK Lokomotiva Pardubice B 8663155 Ano Ano Ano 350 Kč
KVS0810 Švestka Patrik SKOB Kobra Vsetín C 2088217 Ano Ano Ano 350 Kč
PTE0808 Mikuš Matěj TJ Sokol Ptení C 2135162 Ano Ano Ano 350 Kč
LPU0713 Hlavatý Jan OK Lokomotiva Pardubice C 2049541 Ano Ano Ano 450 Kč
(35)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
JIL0501 Malý Antonín OK Jilemnice A 8680403 Ano Ano Ano 550 Kč
JIL0602 Stach Ondřej OK Jilemnice A 8662678 Ano Ano Ano 550 Kč
ADA0601 Richter Rudolf OOB Spartak Adamov B 52668 Ano Ano Ano 550 Kč
AOP0503 Klapetek Václav Orientační Běh Opava C 51190 Ano Ano Ano 550 Kč
AOP0504 Klösel Samuel Orientační Běh Opava C Ano Ano Ano 550 Kč
ZBM0605 Kučera Tomáš SK Žabovřesky Brno A 8660418 Ano Ano Ano 550 Kč
HOR0601 Čihák Jan TJ Jiskra Hořice A 8670737 Ano Ano Ano 550 Kč
LTU0502 Kotyk Vojtěch OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 8085196 Ano Ano Ano 550 Kč
VRL0604 Hanuš Filip OOS TJ Spartak Vrchlabí A 8116669 Ano Ano Ano 550 Kč
NPA0501 Pavelec Matěj SK LOB Nová Paka B 8680363 Ano Ano Ano 550 Kč
LPU0633 Flos Tomáš OK Lokomotiva Pardubice B 8109314 Ano Ano Ano 550 Kč
LPU0607 Hájek Dominik OK Lokomotiva Pardubice A 8660514 Ano Ano Ano 550 Kč
LPU0514 Jelínek Filip OK Lokomotiva Pardubice A 8020220 Ano Ano Ano 550 Kč
LPU0512 Vališ Vojtěch OK Lokomotiva Pardubice B 8109312 Ano Ano Ano 550 Kč
KSU0606 Štábl Patrik Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 8670783 Ano Ano Ano 550 Kč
PLU0501 Otruba František TJ SOKOL Plumlov A 8667537 Ano Ano Ano 550 Kč
PHK0604 Bělohlávek Michal OK 99 Hradec Králové B 2127606 Ano Ano Ano 550 Kč
JIL0601 Votoček Michal OK Jilemnice A 8680398 Ano Ano Ano 550 Kč
PLU0500 Černoch Martin TJ SOKOL Plumlov B 8667538 Ano Ano Ano 550 Kč
KVS0600 Švestka Štěpán SKOB Kobra Vsetín C 8482098 Ano Ano Ano 550 Kč
TVR0500 Slavík Ondřej TJ Sokol Vrbno pod Pradědem C 232194 Ano Ano Ano 550 Kč
RBK0606 Brosch Ondřej SK Radioklub Blansko A 8660437 Ano Ano Ano 550 Kč
VRL0501 Čivrný Jan OOS TJ Spartak Vrchlabí B 8656604 Ano Ano Ano 550 Kč
PBM0505 Zřídkaveselý Adam TJ Spartak 1. brněnská A 8660411 Ano Ano Ano 550 Kč
PBM0503 Strýček Jan TJ Spartak 1. brněnská A 8028870 Ano Ano Ano 550 Kč
CTB0603 Jelínek Jaromír SK OB Chotěboř C 2081398 Ano Ano Ano 550 Kč
SRK0508 Sedláček David SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 8014561 Ano Ano Ano 650 Kč
PHK0607 Suchý Štěpán OK 99 Hradec Králové C 2029188 Ne Ano Ano 460 Kč
SLA0601 Václavík Martin SKOB Slaný B 8109398 Ano Ano Ano 650 Kč
BBM0602 Och Štěpán BETA URSUS Rosice C zapůjčit Ano Ano Ano 770 Kč
BBM0701 Lvovský Tadeáš BETA URSUS Rosice C zapůjčit Ano Ano Ano 770 Kč
UBM0606 Šťastný Kristián MENISKOS Brno C 53275 Ne Ano Ano 380 Kč
PBM0500 Odehnal Tomáš TJ Spartak 1. brněnská A 8660444 Ne Ne Ano 260 Kč
LPU0603 Štichhauer Adam OK Lokomotiva Pardubice A 8663189 Ano Ano Ano 750 Kč
LPU0505 Šípek Ondřej OK Lokomotiva Pardubice A 8663154 Ano Ano Ano 550 Kč
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
UBM0303 Rajnoha Tomáš MENISKOS Brno B 2049608 Ano Ano Ano 550 Kč
JIL0404 Salaba Dan OK Jilemnice B 8680328 Ano Ano Ano 550 Kč
JIL0401 Valenta Ondřej OK Jilemnice B 8226326 Ano Ano Ano 550 Kč
PLU0301 Karásek František TJ SOKOL Plumlov A 8061407 Ano Ano Ano 550 Kč
NPA0401 Fajfer Filip SK LOB Nová Paka A 8680282 Ano Ano Ano 550 Kč
NPA0402 Choutka Matěj SK LOB Nová Paka B 8482062 Ano Ano Ano 550 Kč
NPA0404 Novák Stanislav SK LOB Nová Paka A 8109325 Ano Ano Ano 550 Kč
LPU0314 Jelínek Kryštof OK Lokomotiva Pardubice A 8666870 Ano Ano Ano 550 Kč
LPU0403 Krpata Michal OK Lokomotiva Pardubice A 8656545 Ne Ano Ano 380 Kč
LPU0312 Váňa Vojtěch OK Lokomotiva Pardubice A 8109305 Ano Ano Ne 380 Kč
KSU0401 Štábl Adam Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 8662429 Ano Ano Ano 550 Kč
LPU0320 Novák Adam OK Lokomotiva Pardubice B 8109307 Ne Ano Ne 190 Kč
LPU0401 Haas Filip OK Lokomotiva Pardubice A 8656543 Ano Ano Ano 550 Kč
RBK0403 Fousek Vojtěch SK Radioklub Blansko A 8000241 Ano Ano Ano 550 Kč
TRI0301 Bialožyt Marek TJ TŽ Třinec A 8629759 Ano Ano Ano 650 Kč
LPU0310 Fejfar Lukáš OK Lokomotiva Pardubice A 8663186 Ano Ano Ano 550 Kč
PGP0408 Kabát Martin SK Praga A 8667514 Ano Ano Ano 750 Kč
(33)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
JIL8702 Malý Aleš OK Jilemnice C 8087007 Ano Ano Ano 550 Kč
OKP8901 Červinka Jan SK OK 24 Praha C 8002400 Ano Ano Ano 550 Kč
VLI7403 Šesták Marek Slavia Liberec orienteering C 8004275 Ano Ano Ano 550 Kč
TBM8833 Bořil Tomáš KOS TJ Tesla Brno C 8008833 Ano Ano Ano 550 Kč
MOV0004 Vavřík Tomáš SKOB Ostrava C 8663153 Ano Ano Ano 550 Kč
SHK7601 Hepner David OK Slavia Hradec Králové C 8655416 Ano Ano Ano 550 Kč
TTR8802 Píro Matěj OOB Třebíč C 1988888 Ano Ano Ano 550 Kč
ZBM8242 Brabec Jaroslav SK Žabovřesky Brno C 8202202 Ano Ano Ano 550 Kč
SHK8901 Jirásek Michal OK Slavia Hradec Králové C 8656557 Ano Ano Ano 550 Kč
PHK0302 Chaloupský Jakub OK 99 Hradec Králové A 8656647 Ano Ne Ne 190 Kč
TBM0101 Adámek Filip KOS TJ Tesla Brno R 8656745 Ano Ne Ne 190 Kč
SJC9603 Zlámal David Sportcentrum Jičín C 8053542 Ano Ano Ano 550 Kč
CHT9501 Hledík Jakub OOB SK Chrast C 8667987 Ne Ne Ano 190 Kč
PHK0101 Metelka Ondřej OK 99 Hradec Králové R 8656640 Ano Ne Ne 190 Kč
TBM0200 Nechanický Jan KOS TJ Tesla Brno R 8000321 Ano Ano Ano 550 Kč
LPU9113 Procházka David OK Lokomotiva Pardubice R 8656511 Ano Ano Ano 550 Kč
LPU0204 Šišma Vojtěch OK Lokomotiva Pardubice B 8663165 Ano Ne Ne 190 Kč
SHK8200 Souček Tomáš OK Slavia Hradec Králové C 8662339 Ano Ne Ne 190 Kč
SHK8406 Komanec Václav OK Slavia Hradec Králové C 8076028 Ano Ano Ano 550 Kč
PGP7107 Košárek Pavel SK Praga C 8656636 Ano Ne Ne 190 Kč
TUR0204 Richtr Lukáš OOB TJ Turnov E 8656696 Ano Ne Ne 190 Kč
KAM0105 Gajda Jan OK Kamenice R 8656513 Ano Ne Ne 190 Kč
MOV9100 Fousek Jan SKOB Ostrava C 52945 Ano Ano Ano 550 Kč
ROZ6900 Šimík Daniel OK Roztoky C 8662318 Ano Ano Ano 550 Kč
PHK8700 Veselý Jiří OK 99 Hradec Králové C 8149872 Ano Ne Ne 190 Kč
AOP0302 Čech Vít Orientační Běh Opava A 8004316 Ano Ne Ne 190 Kč
SHK9701 Netuka Vojtěch OK Slavia Hradec Králové C 8656727 Ano Ne Ano 380 Kč
LCE8803 Cahel Marek OOB TJ Slovan Luhačovice C 8662442 Ano Ne Ano 380 Kč
LCE0012 Zentrich Dušan OOB TJ Slovan Luhačovice C 2082929 Ano Ano Ano 550 Kč
DOB9200 Dutkowski Mikolaj KOB Dobruška C 8010192 Ano Ano Ano 650 Kč
CHT8510 Kopáček Jan OOB SK Chrast C 8028864 Ano Ano Ano 650 Kč
LPU8002 Udržal Tomáš OK Lokomotiva Pardubice C 8656530 Ano Ano Ano 550 Kč
LPU7715 Vodička Oldřich OK Lokomotiva Pardubice C 8518324 Ne Ano Ano 520 Kč
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
TBM8603 Kavan Tomáš KOS TJ Tesla Brno C 8644875 Ano Ano Ano 550 Kč
CST8902 Málek Martin OB Strakonice C 8130389 Ano Ano Ano 550 Kč
LPU8407 Krčál Jaroslav OK Lokomotiva Pardubice C 7207061 Ano Ano Ano 550 Kč
SJC8401 Prášil Ondřej Sportcentrum Jičín C 8170284 Ano Ano Ano 550 Kč
CTB7702 Jelínek Jaromír SK OB Chotěboř C 899166 Ano Ano Ano 550 Kč
STE8500 Zapletal Martin SK SKI-OB Šternberk C 8662724 Ano Ano Ano 550 Kč
CET7601 Pilgr Ludek TJ Loko Česká Třebová C 2075655 Ano Ano Ano 650 Kč
CTB9901 Žanda Jan SK OB Chotěboř C 8003618 Ano Ano Ano 650 Kč
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
TBM8809 Karlík Jan KOS TJ Tesla Brno C 8323322 Ano Ano Ano 550 Kč
PVP7400 Cveček Martin VSK Přírodní vědy Praha C 8629813 Ano Ano Ano 550 Kč
ASU9243 Ostřanský Filip Magnus Orienteering C 8061501 Ano Ano Ano 550 Kč
ALB8501 Vandělík Michal OOB Albrechtice nad Orlicí C 8012039 Ano Ano Ano 550 Kč
ADA8110 Tejkal Jan OOB Spartak Adamov C 2103784 Ano Ano Ano 550 Kč
KVS9700 Švestka Vít SKOB Kobra Vsetín 53372 Ano Ano Ano 550 Kč
PZR7008 Sobotka Petr UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 8022351 Ne Ne Ano 190 Kč
CET0102 Kovář Lukáš TJ Loko Česká Třebová C 2035730 Ano Ne Ne 190 Kč
0190002 Lejsek Tadeáš 019 - Nereg 51675 Ano Ano Ano 650 Kč
HOR9700 Vávra Martin TJ Jiskra Hořice C 8680422 Ano Ano Ano 650 Kč
0240001 Hala Lukáš 024 - TaDoLuMa Šlapanice 301244 Ano Ano Ano 650 Kč
SPR5100 Pilc Oldřich SK SKI - SPORT Praděd C 8135135 Ano Ano Ano 650 Kč
(26)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
CTB7910 Hanousek Martin SK OB Chotěboř C 8003608 Ano Ano Ano 550 Kč
VLI7900 Maděra Josef Slavia Liberec orienteering C 8028859 Ano Ano Ano 550 Kč
AOP7802 Holas Tomáš Orientační Běh Opava C 8648545 Ano Ano Ano 550 Kč
AOP7700 Bencúr Juraj Orientační Běh Opava C 8004329 Ano Ano Ano 550 Kč
SOB6301 Choutka Jaroslav SOBSA C 1396839 Ano Ano Ano 550 Kč
AOP7301 Kovalčík Tomáš Orientační Běh Opava C 8003660 Ano Ano Ano 550 Kč
SJI7801 Srb Vladimír OK Jihlava C 8667505 Ano Ano Ano 550 Kč
RIC7902 Havlíček Jan OB Říčany C 8667980 Ano Ano Ano 550 Kč
VSP7310 Průša Michal USK Praha C 8667547 Ano Ano Ano 550 Kč
PHK8005 Černý Michal OK 99 Hradec Králové C 9360 Ne Ano Ne 190 Kč
TBM8411 Liščinský Tomáš KOS TJ Tesla Brno C 2103680 Ne Ano Ano 380 Kč
AOP8300 Stoszek Jakub Orientační Běh Opava C 2090837 Ano Ano Ano 550 Kč
LPU8105 Fukátko Jan OK Lokomotiva Pardubice C 8636191 Ano Ano Ano 550 Kč
LPU7311 Ježek Vladimír OK Lokomotiva Pardubice C 2070817 Ano Ano Ano 550 Kč
LPU7601 Jirásek Aleš OK Lokomotiva Pardubice C 8100176 Ne Ano Ano 380 Kč
LPU7816 Václavek Jan OK Lokomotiva Pardubice C 8461733 Ano Ano Ano 550 Kč
BOR7713 Nehasil David OK Jiskra Nový Bor C 8655487 Ano Ano Ano 550 Kč
PHK7601 Vítek Petr OK 99 Hradec Králové C 8007174 Ano Ano Ano 550 Kč
RBK7111 Brosch Petr SK Radioklub Blansko C 8482111 Ano Ano Ano 550 Kč
RBK7502 Veselý Martin SK Radioklub Blansko C 751114 Ne Ne Ano 190 Kč
KSU7909 Miča Petr Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 886296 Ano Ano Ne 460 Kč
0230001 Hasek Jakub 023 - Haskovi 53812 Ano Ano Ano 650 Kč
TBM7402 Vedra David KOS TJ Tesla Brno C 8200033 Ano Ano Ano 650 Kč
SVS7901 Bouzek Petr Orientklub Vsetín C 53388 Ano Ano Ano 650 Kč
VIC7700 Vlček Jiří OB Vizovice C 7210090 Ano Ano Ano 650 Kč
VLI7601 Bureš Michal Slavia Liberec orienteering C 8014539 Ne Ano Ano 520 Kč
(23)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
LTU7802 Kvášovský Jakub OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 8680297 Ano Ano Ano 550 Kč
DKP7800 Míka Pavel Oddíl OB Kotlářka C 2080948 Ano Ano Ne 380 Kč
LTU8100 Vaňátko Jakub OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2001938 Ano Ano Ano 550 Kč
ADA7512 Procházka Jiří OOB Spartak Adamov C 49864 Ano Ano Ano 550 Kč
STE8001 Tomášek Petr SK SKI-OB Šternberk C 52462 Ano Ano Ano 550 Kč
0070001 Konfršt Josef 007 - OB Vepřová 2126341 Ano Ne Ne 190 Kč
PHK7803 Pozdílek Martin OK 99 Hradec Králové C 2113082 Ano Ano Ano 550 Kč
SBK7207 Sluka Miroslav KOB START Blansko C 53214 Ano Ano Ano 550 Kč
LPU8103 Kroupa Jan OK Lokomotiva Pardubice C 2070819 Ano Ano Ano 550 Kč
CET7801 Betlach Michal TJ Loko Česká Třebová C 2058466 Ne Ne Ano 190 Kč
XHK8100 Jedlička Lukáš MTBO Racing team Hradec Králové C 8670498 Ano Ano Ano 550 Kč
PHK7900 Matoušek Josef OK 99 Hradec Králové C 2143399 Ano Ano Ano 550 Kč
PHK7804 Kvapil Ondřej OK 99 Hradec Králové C 8663194 Ano Ano Ano 550 Kč
JIL7703 Pitrmuc Jan OK Jilemnice C 2075603 Ne Ano Ano 380 Kč
PTE8204 Mikuš Oldřich TJ Sokol Ptení C 9201846 Ano Ano Ano 550 Kč
VRL7802 Vrbata Alan OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8648606 Ano Ano Ano 650 Kč
BBM8100 Klášterecký Tomáš BETA URSUS Rosice C zapůjčit Ano Ano Ano 770 Kč
0210001 Volkov Alexander 021 - (SVK) VZA Slávia ŽU Žilina 8071296 Ano Ano Ano 650 Kč
RBK8004 Brodecký Radek SK Radioklub Blansko C 410332 Ne Ano Ne 230 Kč
0250001 Hrazdil Jirka 025 - Nemo 8660449 Ano Ano Ano 650 Kč
KRN8101 Peths Jan KOS TJ Lokomotiva Krnov C 8116812 Ano Ano Ne 460 Kč
PHK8000 Příkazský Jakub OK 99 Hradec Králové C 2091536 Ano Ano Ano 550 Kč
DKP7600 Snížek Jan Oddíl OB Kotlářka C 2103758 Ne Ano Ne 260 Kč
(44)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
KSU7504 Videcký Jan Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 8414126 Ano Ano Ano 550 Kč
UBM7104 Rajnoha Miroslav MENISKOS Brno C 515472 Ano Ano Ano 550 Kč
MFP6700 Siegl Roman Matfyz Praha C 8648567 Ano Ano Ano 550 Kč
VAM7401 Netopil Libor OB Vamberk C 8061483 Ano Ano Ano 550 Kč
CST6501 Málek Martin OB Strakonice C 8246117 Ano Ano Ano 550 Kč
EKP7500 Poborský Petr VŠTJ Ekonom Praha C 232116 Ano Ano Ano 550 Kč
SHK7602 Toužil Karel OK Slavia Hradec Králové C 9134 Ano Ano Ano 550 Kč
UOL6601 Krampla Tomáš SOB Olomouc C 2148092 Ano Ano Ano 550 Kč
0090001 Křivda Ivan 009 - Sportovní klub hasičů KHK 9200535 Ano Ano Ano 550 Kč
UBM7101 Humlíček René MENISKOS Brno C 8231271 Ano Ano Ano 550 Kč
PHK7205 Kunart Tomáš OK 99 Hradec Králové C 8482086 Ano Ano Ano 550 Kč
ASU7449 Navrátil Martin Magnus Orienteering C 7203338 Ano Ano Ano 550 Kč
ASU6849 Pavlík Radek Magnus Orienteering C 8666874 Ano Ano Ano 550 Kč
KON6427 Navrátil Václav KOB Konice C 8461738 Ano Ano Ano 550 Kč
SHK7603 Jakubský Radek OK Slavia Hradec Králové C 8013423 Ano Ano Ano 550 Kč
PGP6100 Tichovský Martin SK Praga C 8680347 Ano Ano Ano 550 Kč
LPU7421 Belej Jiří OK Lokomotiva Pardubice C 2045236 Ano Ano Ne 380 Kč
KSU7501 Štábl Roman Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 446432 Ano Ano Ano 550 Kč
TUV6802 Šritr Martin SOK TJ Turnov C 8061476 Ano Ano Ano 550 Kč
ASU7102 Macek Karel Magnus Orienteering C 51882 Ano Ano Ano 550 Kč
KSU7503 Pavelka Martin Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2073731 Ano Ano Ano 550 Kč
CTB6601 Voborník Petr SK OB Chotěboř C 8414102 Ano Ano Ano 550 Kč
LPU7103 Věříš Jan OK Lokomotiva Pardubice C 682602 Ano Ne Ne 190 Kč
KVS7301 Švestka Vítězslav SKOB Kobra Vsetín C 8670745 Ano Ano Ano 550 Kč
LPU7106 Czagan Jan OK Lokomotiva Pardubice C 8226345 Ano Ne Ne 190 Kč
KON7537 Dvořák Miloslav KOB Konice C 8907 Ano Ano Ano 550 Kč
ASU7448 Bartášek Jiří Magnus Orienteering C 416715 Ano Ano Ano 550 Kč
KDZ6700 Beneš Petr Klub dobré zprávy Lysá nad Labem C 8003595 Ano Ano Ano 550 Kč
KSU6800 Květoň Vladimír Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2090700 Ano Ano Ano 550 Kč
TVR6800 Slavík Tomáš TJ Sokol Vrbno pod Pradědem C 436923 Ano Ano Ano 550 Kč
ABM6611 Mokrý Jan KOB ALFA Brno C 232736 Ne Ano Ne 190 Kč
VLI7402 Severýn Otto Slavia Liberec orienteering C 8116759 Ano Ano Ano 550 Kč
ODR7101 Rigó Marek SKOB Odry C 8670763 Ano Ano Ano 550 Kč
PHK7402 Novotný Radek OK 99 Hradec Králové C 8656595 Ano Ano Ano 650 Kč
PHK6702 Růžička Ivan OK 99 Hradec Králové C 336760 Ano Ano Ano 650 Kč
PGP7205 Ptáček Jan SK Praga C 2087658 Ano Ano Ano 650 Kč
CTB6701 Žanda Jan SK OB Chotěboř C 8003600 Ano Ano Ano 650 Kč
TBM7327 Štěpánek Martin KOS TJ Tesla Brno C 8444884 Ano Ano Ano 750 Kč
0290001 Tornai Szabolcs 029 - Szabi SE 8434004 Ano Ano Ano 650 Kč
0310002 Nadera Dariusz 031 - (POL) CX80 Kalisz Polska 8660388 Ano Ano Ano 650 Kč
PGP6901 Kabát Jan SK Praga C 886298 Ano Ano Ano 750 Kč
SFM7201 Bernatík Aleš O-RUNNAŘI Beskydy C 8648610 Ano Ano Ano 750 Kč
PHK7103 Chaloupský David OK 99 Hradec Králové C 8660515 Ano Ano Ano 750 Kč
OKP6200 Novák Ivo SK OK 24 Praha C 8014533 Ano Ano Ano 750 Kč
(33)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
TJN7513 Štembera Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8655375 Ano Ano Ano 550 Kč
TYN6901 Šišma Pavel OOB SK Týniště nad Orlicí C 7210242 Ano Ne Ne 190 Kč
TAP7201 Jirous Jiří KOB Tretra Praha C 442867 Ano Ano Ano 550 Kč
JIL6902 Třešňák Miloš OK Jilemnice C 2096118 Ano Ano Ano 550 Kč
JIL7202 Janovský Petr OK Jilemnice C 2127638 Ano Ano Ano 550 Kč
BFM6701 Svoboda Martin SKOB Frýdek - Místek C 2113067 Ano Ano Ano 550 Kč
MOV7202 Svěchota Milan SKOB Ostrava C 8014553 Ano Ano Ano 550 Kč
JIL7503 Matěásko Dušan OK Jilemnice C 2116463 Ano Ano Ano 550 Kč
HJL7600 Kušička Josef Sokol Horní Jelení, oddíl orientačních sportů C 8014454 Ano Ano Ano 550 Kč
JPV7214 Poláček Luboš Oddíl OS SK Prostějov C 2112735 Ano Ano Ano 550 Kč
PHK7204 Kadaník Libor OK 99 Hradec Králové C 2025375 Ano Ano Ano 550 Kč
VRL7508 Hanuš Vladimír OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2078480 Ano Ano Ano 550 Kč
LPU7517 Macek Pavel OK Lokomotiva Pardubice C 8003594 Ano Ano Ano 550 Kč
LPU7515 Macháček Lubomír OK Lokomotiva Pardubice C 8014564 Ano Ano Ano 550 Kč
LPU7403 Nekvapil Ondřej OK Lokomotiva Pardubice C 8035529 Ano Ne Ne 190 Kč
LPU7104 Vališ Jan OK Lokomotiva Pardubice C 8667967 Ano Ano Ano 550 Kč
JPV7501 Chmelář Jan Oddíl OS SK Prostějov C 2113078 Ano Ano Ano 550 Kč
KVS6810 Švestka Jiří SKOB Kobra Vsetín C 2088198 Ano Ano Ano 550 Kč
KVS7501 Pavlica Jiří SKOB Kobra Vsetín C 2116484 Ano Ano Ano 550 Kč
0170001 Novotný Petr 017 - DUKLA Blansko 2067992 Ne Ne Ano 190 Kč
OTK7201 Müller Libor OOB TJ Jiskra Otrokovice C 433082 Ano Ano Ano 550 Kč
OTK7101 Zentrich David OOB TJ Jiskra Otrokovice C 53323 Ano Ano Ano 550 Kč
BBM7101 Kunz Martin BETA URSUS Rosice C 553435 Ano Ano Ano 550 Kč
PTE7619 Dušek Václav TJ Sokol Ptení C 8824 Ano Ano Ano 550 Kč
SBK7549 Jágr Jaroslav KOB START Blansko 410339 Ano Ano Ano 550 Kč
PHK7603 Čapek Miroslav OK 99 Hradec Králové C 2053586 Ne Ano Ano 380 Kč
ADA7400 Odehnal Luděk OOB Spartak Adamov C 8237726 Ne Ne Ano 230 Kč
KOR6900 Vach Vladimír OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2106728 Ano Ano Ano 650 Kč
SRK7300 Vých Luboš SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2095976 Ano Ano Ano 650 Kč
KUO6501 Mutinský Viktor KOB Ústí nad Orlicí C 8670813 Ano Ano Ne 460 Kč
LPU7107 Cibulka Radek OK Lokomotiva Pardubice C 2049557 Ne Ne Ano 230 Kč
TYN7001 Kašpar Václav OOB SK Týniště nad Orlicí C 2111719 Ano Ano Ano 750 Kč
BRU7000 Ptáček Miloš Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 2032371 Ano Ano Ano 750 Kč
(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
CET6301 Záveský Richard TJ Loko Česká Třebová C 232860 Ano Ano Ano 550 Kč
AOP6402 Liber Vlastimil Orientační Běh Opava C 2127600 Ne Ano Ano 380 Kč
RBK6120 Jalový Vlastimil SK Radioklub Blansko C 8113514 Ne Ano Ne 190 Kč
MOV6102 Maceček Otakar SKOB Ostrava C 8008264 Ano Ano Ano 550 Kč
HAV5701 Jakobi Zdeněk OB Havířov C 1421900 Ano Ano Ano 550 Kč
HAV6301 Sochor Tomáš OB Havířov C 515436 Ano Ano Ano 550 Kč
KON6111 Grepl Ladislav KOB Konice C 8660471 Ano Ano Ano 550 Kč
LPU6503 Procházka Tomáš OK Lokomotiva Pardubice C 9270 Ano Ano Ano 550 Kč
LPU6102 Roudný Václav OK Lokomotiva Pardubice C 7209277 Ano Ano Ano 550 Kč
LPU6505 Valach Petr OK Lokomotiva Pardubice C 1400423 Ano Ano Ano 550 Kč
0180001 Ženčák Jaroslav 018 - ASPV OA 2060274 Ano Ano Ano 550 Kč
HOR6302 Vávra Martin TJ Jiskra Hořice C 8680322 Ano Ano Ano 550 Kč
VRL6306 Čivrný Pavel OOS TJ Spartak Vrchlabí C 995887 Ano Ano Ano 550 Kč
PHK6401 Hlaváček Lubomír OK 99 Hradec Králové C 2059745 Ano Ano Ano 650 Kč
PZR6106 Skryja Bořivoj UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 232492 Ano Ano Ano 650 Kč
SMB5801 Svoboda Slavomír SKOB Mladá Boleslav C 7260024 Ano Ano Ano 650 Kč
UOL6500 Kubíček Jiří SOB Olomouc C 1410004 Ano Ano Ano 650 Kč
TRI5701 Bialožyt Miroslav TJ TŽ Třinec C 8789 Ano Ano Ano 650 Kč
TRI6202 Argaláš Jaroslav TJ TŽ Třinec C 8662684 Ano Ano Ano 650 Kč
HOR6301 Vávra Radek TJ Jiskra Hořice C 2032106 Ano Ano Ano 550 Kč
LTU6500 Bendák Petr OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 8662683 Ne Ano Ano 520 Kč
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
LTU6501 Hanuš Pavel OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 8680288 Ano Ano Ano 550 Kč
JIL6102 Malý Evžen OK Jilemnice C 9070 Ano Ano Ano 550 Kč
JIL6004 Karel Miloš OK Jilemnice C 682091 Ano Ano Ano 550 Kč
PTE6622 Vítek Zbyněk TJ Sokol Ptení C 8226430 Ano Ano Ano 550 Kč
BFM5701 Mutina Vlastimil SKOB Frýdek - Místek C 2113057 Ano Ano Ano 550 Kč
RBK5719 Jalový Jaroslav SK Radioklub Blansko C 8812 Ano Ano Ano 550 Kč
TBM6201 Jašek Milan KOS TJ Tesla Brno C 8311133 Ano Ano Ano 550 Kč
AOP5701 Kostka Evžen Orientační Běh Opava C 8014459 Ano Ano Ano 550 Kč
SNA5649 Kalibán Pavel TJ START Náchod C 2122255 Ano Ano Ano 550 Kč
VBM6501 Jordanov Nikolaj VSK Mendelu Brno C 8680303 Ano Ano Ano 550 Kč
LPU6003 Kološ Oldřich OK Lokomotiva Pardubice C 9652405 Ano Ano Ano 550 Kč
ZAM5801 Andrš Milan OB TJ Sokol Žamberk C 2085624 Ano Ano Ano 550 Kč
OTK5800 Tomášek Pavel OOB TJ Jiskra Otrokovice C 53807 Ano Ano Ano 550 Kč
LPU6504 Procházka Radek OK Lokomotiva Pardubice C 2060272 Ano Ano Ano 550 Kč
VRL6102 Mertlík Jiří OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2134279 Ano Ano Ano 650 Kč
VAM6401 Rykala Karel OB Vamberk C 9671 Ano Ano Ano 650 Kč
PHK6504 Melichar Igor OK 99 Hradec Králové C 8028839 Ano Ano Ano 650 Kč
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
SRK4702 Hrobař Rudolf SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 8013968 Ano Ano Ano 350 Kč
VBM5329 Hanzl Vlastimil VSK Mendelu Brno C 8226365 Ano Ano Ano 350 Kč
DOB5001 Stárek Jiří KOB Dobruška C 9818 Ano Ano Ano 350 Kč
KVS5301 Hrbas Vladimír SKOB Kobra Vsetín C 8670810 Ano Ano Ano 350 Kč
NPA5101 Kalibán Jaroslav SK LOB Nová Paka C 2059741 Ano Ano Ano 350 Kč
LPU5408 Štěrba Pavel OK Lokomotiva Pardubice C 2116196 Ano Ano Ano 350 Kč
HLV4801 Peška Antonín KČT - OB Holešov C 8517324 Ano Ano Ano 350 Kč
VRL5002 Farář Jaroslav OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2096242 Ano Ano Ano 350 Kč
CET5101 Pilgr Bohuslav TJ Loko Česká Třebová C 2075656 Ano Ano Ano 350 Kč
CHT5404 Juračka Vojtěch OOB SK Chrast C 9234 Ano Ano Ano 350 Kč
JIL5401 Kynčl Stanislav OK Jilemnice C 9087 Ano Ano Ano 350 Kč
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
LPU5401 Klimpl Petr OK Lokomotiva Pardubice C 8656533 Ano Ano Ano 350 Kč
0110004 Novák Miroslav 011 - Brabici 8007006 Ano Ano Ano 350 Kč
JIL4701 Zlesák Zdeněk OK Jilemnice C 9066 Ano Ano Ano 350 Kč
0160002 Juckelandt Wolf-Gerod 016 - (GER) SV Robotron Dresden 1106055 Ano Ano Ano 350 Kč
TVR5000 Pospíšil Karel TJ Sokol Vrbno pod Pradědem C 2001952 Ano Ano Ano 350 Kč
0220001 Kosiński Leszek 022 - (POL) Bialy Szkwal 2133393 Ano Ano Ano 450 Kč
ZLH4800 Novotný Stanislav OOB TJ Zlaté Hory C 8518356 Ano Ano Ano 450 Kč
SVS5501 Maliňák Josef Orientklub Vsetín C 53389 Ano Ano Ano 450 Kč
AOP5301 Krmášek Bohdan Orientační Běh Opava C 7207625 Ano Ano Ano 450 Kč
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
SSU4302 Ostřanský Josef SK Severka Šumperk C 8061472 Ano Ano Ano 350 Kč
LPU3901 Málek Josef OK Lokomotiva Pardubice C 416268 Ne Ano Ne 130 Kč
SJC3601 Havlík Jaroslav Sportcentrum Jičín C 8338383 Ano Ano Ano 350 Kč
PHK3802 Novotný Petr OK 99 Hradec Králové C 9422 Ano Ano Ano 350 Kč
TBM4231 Dufek Jan KOS TJ Tesla Brno C 2083416 Ano Ano Ano 350 Kč
KON4617 Skácel Jaroslav KOB Konice C 341715 Ano Ano Ano 450 Kč
BOV4401 Ptáček Jiří TJ Baník Ostrava OKD C 8006768 Ano Ano Ano 450 Kč

HDR

(34)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
SJI1850 Srbová Julie OK Jihlava C 2059730 Ano Ano Ano 350 Kč
CET1501 Hájek Aleš TJ Loko Česká Třebová C 2060236 Ano Ano Ano 350 Kč
TRI1400 Walaski Vítek TJ TŽ Třinec C 02113099 Ano Ano Ano 350 Kč
LTU1500 Skalka Jindřich OOB TJ Lokomotiva Trutnov 2113047 Ano Ano Ano 350 Kč
PTE1401 Krejčí Viktor TJ Sokol Ptení C 2135162 Ano Ano Ano 350 Kč
0110001 Brabec Lukáš 011 - Brabici 52054 Ano Ano Ano 350 Kč
0110002 Brabcová Tina 011 - Brabici 520540 Ano Ano Ano 350 Kč
0120001 Průšová Barbora 012 - TJ Tesla Brno 515049 Ano Ano Ano 350 Kč
KON1399 Ebnerová Barbora KOB Konice C 4634082 Ano Ano Ano 350 Kč
0130001 Černý Matouš 013 - - 9360 Ano Ne Ano 260 Kč
SBK1411 Sluka Matouš KOB START Blansko C 49655 Ano Ano Ano 350 Kč
SHK1303 Ladýř Štěpán OK Slavia Hradec Králové C 2181314 Ano Ano Ano 350 Kč
LPU1454 Fenclová Zuzana OK Lokomotiva Pardubice C 887920 Ano Ano Ano 350 Kč
LPU1652 Jirásková Jasmína OK Lokomotiva Pardubice C 998454 Ne Ne Ano 130 Kč
LPU1352 Jirásková Julie OK Lokomotiva Pardubice C 2080983 Ne Ne Ano 130 Kč
PHK1501 Hepner Martin OK 99 Hradec Králové C 9133 Ano Ano Ano 350 Kč
ADA1701 Strýček Matěj OOB Spartak Adamov 2073676 Ano Ano Ano 350 Kč
AOP1500 Stoszek Daniel Orientační Běh Opava C 52939 Ano Ne Ano 260 Kč
PHK1402 Vítek Michal OK 99 Hradec Králové C 9431 Ano Ano Ano 350 Kč
PHK1600 Čapek Samuel OK 99 Hradec Králové C 53164 Ne Ano Ne 130 Kč
PHK7905 Tihon Michal OK 99 Hradec Králové C 8226369 Ano Ano Ano 350 Kč
PHK1450 Tihonová Magdalena OK 99 Hradec Králové C 9088 Ano Ano Ano 350 Kč
0190001 Lejsek Mikuláš 019 - Nereg 53334 Ano Ano Ano 350 Kč
BBM1402 Klášterecký Antonín BETA URSUS Rosice C zapůjčit Ano Ano Ano 470 Kč
KRN1700 Peths Johan KOS TJ Lokomotiva Krnov C 51933 Ano Ano Ne 260 Kč
SVS1300 Bouzek David Orientklub Vsetín C 253143 Ano Ano Ano 350 Kč
0260001 Klášterecká Milada 026 - Klastereckych zapůjčit Ne Ano Ne 170 Kč
PHK1451 Melicharová Nina OK 99 Hradec Králové C 224919 Ano Ano Ano 350 Kč
TZL1515 Krejčík Vít SKOB Zlín C 416043 Ano Ano Ano 350 Kč
BZP1350 Cipryánová Viktorie Báječné ženy v orientačním běhu C 2113489 Ano Ano Ano 350 Kč
PZR1499 Dostálová Kateřina UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 2121887 Ne Ne Ano 130 Kč
ADA1599 Procházková Sofie OOB Spartak Adamov 981840 Ano Ano Ano 350 Kč
LPU1951 Maclová Adina OK Lokomotiva Pardubice C Ano Ne Ne 130 Kč
CET1401 Pilgr Vladimír TJ Loko Česká Třebová C Ano Ano Ano 350 Kč

P

(45)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
TJN7550 Štemberová Iva OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 416039 Ano Ano Ano 350 Kč
0020001 Pech Richard 002 - Och421 2148088 Ano Ano Ano 350 Kč
VLI6851 Barsová Lucie Slavia Liberec orienteering C 4402227 Ano Ano Ano 350 Kč
VLI8154 Kunášková Zuzana Slavia Liberec orienteering C 4402225 Ano Ano Ano 350 Kč
UBM0451 Čelechovská Radka MENISKOS Brno C 2049602 Ano Ano Ano 350 Kč
0010007 Handrk Pavel 001 - Soustředění VLI 4411238 Ano Ano Ano 350 Kč
0010008 Floriánová Markéta 001 - Soustředění VLI 4411237 Ano Ano Ano 350 Kč
PTE6952 Vítková Miroslava TJ Sokol Ptení C 1421294 Ano Ano Ano 350 Kč
0030003 Jahodová Berková Andrea 003 - (j)Elita 2126395 Ano Ne Ne 130 Kč
TRI8006 Walaski Antonín TJ TŽ Třinec C 416124 Ano Ano Ano 350 Kč
ADA5113 Richter Rudolf OOB Spartak Adamov C 352315 Ano Ne Ano 260 Kč
0010009 Hrdličková Petra 001 - Soustředění VLI zapůjčit Ano Ano Ano 470 Kč
BBM7600 Kadlec Petr BETA URSUS Rosice C 2127617 Ano Ano Ano 350 Kč
VLI1057 Kunášková Markéta Slavia Liberec orienteering C 2148111 Ano Ano Ano 350 Kč
UBM7351 Humlíčková Jana MENISKOS Brno C 8041173 Ano Ano Ano 350 Kč
UBM0151 Humlíčková Martina MENISKOS Brno C 8030501 Ano Ano Ano 350 Kč
UBM9701 Humlíček Petr MENISKOS Brno C 8100897 Ano Ano Ano 350 Kč
0120002 Sobková Lenka 012 - TJ Tesla Brno zapůjčit Ano Ne Ne 170 Kč
HOR7651 Čiháková Olga TJ Jiskra Hořice C 2104603 Ano Ano Ano 350 Kč
OKP9351 Červinková Barbora SK OK 24 Praha C 436949 Ano Ano Ano 350 Kč
KON8755 Čeřovská Adéla KOB Konice C 52722 Ano Ano Ano 350 Kč
KON6917 Beneš Miroslav KOB Konice C 2125323 Ano Ano Ano 350 Kč
ADA7101 Čížek Petr OOB Spartak Adamov C 336714 Ano Ano Ano 350 Kč
KON8199 Václavková Lenka KOB Konice 307329 Ano Ano Ano 350 Kč
HJL7550 Kaplanová Alena Sokol Horní Jelení, oddíl orientačních sportů C 2420049 Ne Ano Ano 260 Kč
0140001 Šimonová Barbora 014 - Pražská čtyřka zapůjčit Ano Ano Ano 470 Kč
0140002 Valeš Milan 014 - Pražská čtyřka zapůjčit Ne Ano Ne 170 Kč
0140003 Mráčková Markéta 014 - Pražská čtyřka zapůjčit Ano Ano Ano 470 Kč
0140004 Stoss Martin 014 - Pražská čtyřka zapůjčit Ano Ano Ano 470 Kč
KVS7060 Švestková Jana SKOB Kobra Vsetín C 2088170 Ano Ano Ano 350 Kč
KVS7105 Belžík Karel SKOB Kobra Vsetín C 7208222 Ano Ano Ano 350 Kč
KVS5551 Hrbasová Jana SKOB Kobra Vsetín C 84822065 Ano Ano Ano 350 Kč
TVR6200 Labudík Milan TJ Sokol Vrbno pod Pradědem C 206457 Ano Ano Ano 350 Kč
ABM6854 Mokrá Regina KOB ALFA Brno C 232740 Ne Ano Ne 130 Kč
RBK7801 Fousek Martin SK Radioklub Blansko C 1413717 Ano Ano Ano 350 Kč
PTE7150 Klapková Jarmila TJ Sokol Ptení C 2127533 Ano Ano Ano 350 Kč
PTE0553 Klapková Anežka TJ Sokol Ptení C 301571 Ano Ano Ano 350 Kč
0280001 Ondráček Jan 028 - Palmovka 1418753 Ano Ano Ano 350 Kč
KON7979 Zapletalová Kamila KOB Konice C 2126255 Ne Ano Ne 130 Kč
PZR8899 Dostálová Naděžda UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 232483 Ne Ne Ano 130 Kč
LPU6653 Kološová Jana OK Lokomotiva Pardubice C 9346 Ne Ano Ne 130 Kč
0320001 Janíčková Patricie 032 - Neregistrovaní 1421908 Ano Ne Ne 130 Kč
0320002 Šilarová Michaela 032 - Neregistrovaní 2056307 Ano Ne Ne 130 Kč
TYN7452 Kašparová Eva OOB SK Týniště nad Orlicí C 2111703 Ano Ano Ano 350 Kč
0320003 Jordanová Blanka 032 - Neregistrovaní 410321 Ano Ano Ano 350 Kč

T

(34)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
JLI7701 Pešík Michal OB Jizerky C 8051677 Ano Ano Ano 550 Kč
VLI7750 Heczková Bohdana Slavia Liberec orienteering C 7200363 Ano Ano Ano 550 Kč
VLI7501 Mokrý Pavel Slavia Liberec orienteering C 8102561 Ano Ano Ano 550 Kč
VLI8054 Matějů Kateřina Slavia Liberec orienteering C 2138152 Ano Ano Ano 550 Kč
VLI7851 Šebelková Štěpánka Slavia Liberec orienteering C 2127581 Ano Ano Ano 550 Kč
VLI7704 Feřt Martin Slavia Liberec orienteering C 2118489 Ano Ano Ano 550 Kč
VLI7853 Feřtová Jitka Slavia Liberec orienteering C 2120063 Ano Ano Ano 550 Kč
VLI6801 Čaloun Michal Slavia Liberec orienteering C 2109695 Ano Ano Ano 550 Kč
VLI7506 Šebelka Jan Slavia Liberec orienteering C 51227 Ano Ano Ano 550 Kč
VLI7507 Kubeša Vladimír Slavia Liberec orienteering C 8660479 Ano Ano Ano 550 Kč
UBM0202 Čelechovský Matěj MENISKOS Brno B 2049604 Ano Ano Ano 550 Kč
LTU7850 Termerová Jana OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2103288 Ano Ano Ano 550 Kč
LTU6700 Skalka Michal OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2103290 Ano Ano Ano 550 Kč
0010006 Maděrová Michaela 001 - Soustředění VLI 2126375 Ano Ano Ano 550 Kč
VLI7200 Trojan Miroslav Slavia Liberec orienteering C 1425358 Ano Ne Ne 190 Kč
0030001 Jahoda Jiří 003 - (j)Elita 1428935 Ano Ano Ano 550 Kč
0030002 Masák Lukáš 003 - (j)Elita zapůjčit Ano Ano Ano 670 Kč
0030004 Sommer Jaroslav 003 - (j)Elita 2148176 Ano Ano Ano 550 Kč
0030005 Markoš Martin 003 - (j)Elita 2419870 Ano Ano Ano 550 Kč
VSP7256 Průšová Markéta USK Praha C 8660554 Ano Ano Ano 550 Kč
0050002 Jireš František 005 - Zelenkovi 301639 Ano Ano Ano 550 Kč
0080001 Zelenka Martin 008 - Zelenkovi 886259 Ano Ano Ano 550 Kč
KUO7802 Falta Radim KOB Ústí nad Orlicí C 8017736 Ano Ano Ano 550 Kč
KUO9051 Potočková Hana KOB Ústí nad Orlicí C 2144027 Ano Ano Ano 550 Kč
KON8215 Ebner Zdeněk KOB Konice C 2090872 Ano Ano Ano 550 Kč
HLV8153 Smětáková Ivana KČT - OB Holešov C 52670 Ano Ano Ano 550 Kč
HLV7707 Pecka Lukáš KČT - OB Holešov C 2111811 Ano Ano Ano 550 Kč
PHK8150 Hepnerová Martina OK 99 Hradec Králové C 8656708 Ano Ano Ano 550 Kč
DKP1504 Míka Štěpán Oddíl OB Kotlářka C 8537 Ne Ano Ne 190 Kč
SHK9050 Jirásková Barbora OK Slavia Hradec Králové 2053561 Ano Ano Ano 550 Kč
SBK7911 Dressler Jan KOB START Blansko C 2045244 Ano Ano Ano 550 Kč
TRI6850 Argalášová Gabriela TJ TŽ Třinec C 8660461 Ano Ano Ano 550 Kč
PHK8001 Kopecký Martin OK 99 Hradec Králové C 2058528 Ano Ano Ano 650 Kč
KON6389 Hlavová Miroslava KOB Konice C 8007713 Ne Ne Ano 260 Kč
celkem přihlášených: 849, vklad: 382950 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.