Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hrušková Gabriela | PGP1150 | SK Praga | 21:44 | ||
2. | Šubrtová Barbora | TAP1150 | KOB Tretra Praha | 22:20 | + 0:36 | |
3. | Rejšková Klára | KAM1251 | OK Kamenice | 23:50 | + 2:06 | |
4. | Magazu Sophia | DOR1152 | OK Dobříš | 26:42 | + 4:58 | |
5. | Brotánková Klára | ROU1151 | SKOB Roudnice nad Labem | 27:01 | + 5:17 | |
6. | Rambousková Julie | 0050003 | Rambíci | 28:42 | + 6:58 | |
7. | Rambousková Eliška | LBE1154 | TJ Lokomotiva Beroun | 32:39 | + 10:55 | |
8. | Blehová Barbora | DOR1151 | OK Dobříš | 34:39 | + 12:55 | |
9. | Neškudlová Anna | KAM1152 | OK Kamenice | 38:01 | + 16:17 | |
10. | Ptáčková Lucie | DKP1255 | Oddíl OB Kotlářka | 40:13 | + 18:29 | |
11. | Pohlová Sandra | TAP1151 | KOB Tretra Praha | 44:20 | + 22:36 | |
12. | Zavadilová Adéla | VSP1153 | USK Praha | 44:59 | + 23:15 | |
13. | Kolářová Zuzana | LOU1250 | SK Moravan Louňovice | 48:35 | + 26:51 | |
14. | Uhlířová Eliška | LBE1150 | TJ Lokomotiva Beroun | 53:46 | + 32:02 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Štěpová Barbora | PGP0951 | SK Praga | 21:26 | ||
2. | Pěkná Alžběta | ROU0950 | SKOB Roudnice nad Labem | 25:46 | + 4:20 | |
3. | Hrušková Tereza | PGP0953 | SK Praga | 27:46 | + 6:20 | |
4. | Řepková Anna | PGP1052 | SK Praga | 31:37 | + 10:11 | |
5. | Bartoňová Elena | FSP0953 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 32:02 | + 10:36 | |
6. | Seidlová Magdalena | RIC0950 | OB Říčany | 32:36 | + 11:10 | |
7. | Herynková Lucie | RIC0952 | OB Říčany | 34:07 | + 12:41 | |
8. | Uhlířová Marie | LBE0950 | TJ Lokomotiva Beroun | 36:14 | + 14:48 | |
9. | Žemlová Magdalena | KAM0950 | OK Kamenice | 36:22 | + 14:56 | |
10. | Vaculovičová Alžběta | DOR0956 | OK Dobříš | 36:25 | + 14:59 | |
11. | Hlaváčková Lucie | TAP1050 | KOB Tretra Praha | 38:31 | + 17:05 | |
12. | Kučerová Kateřina | VSP0950 | USK Praha | 39:32 | + 18:06 | |
13. | Hercubová Dominika | MKP0950 | SK GORDIC Praha Kačerov | 40:27 | + 19:01 | |
14. | Blahutová Lucie | MFP0950 | Matfyz Praha | 42:22 | + 20:56 | |
15. | Balejová Sofie | KAM0951 | OK Kamenice | 43:41 | + 22:15 | |
16. | Havlíčková Zuzana | RIC1051 | OB Říčany | 45:10 | + 23:44 | |
17. | Vondráčková Jolana | DKP1058 | Oddíl OB Kotlářka | 49:43 | + 28:17 | |
18. | Hill Daisy | SLA0950 | SKOB Slaný | 50:08 | + 28:42 | |
19. | Pompachová Natálie | TAP0952 | KOB Tretra Praha | 51:54 | + 30:28 | |
20. | Ptáčková Barbora | DKP0954 | Oddíl OB Kotlářka | 54:01 | + 32:35 | |
21. | Dobyášová Adéla | KAM1051 | OK Kamenice | 54:43 | + 33:17 | |
22. | Kolářová Veronika | LOU1050 | SK Moravan Louňovice | 60:56 | + 39:30 | |
23. | Hrstková Eliška | SLA1053 | SKOB Slaný | 67:13 | + 45:47 | |
24. | Basistová Aneta | DOR1057 | OK Dobříš | 71:44 | + 50:18 | |
25. | Horová Vendula | LBE1050 | TJ Lokomotiva Beroun | 80:40 | + 59:14 | |
Baštová Justýna | DOR0952 | OK Dobříš | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Vondráčková Alžběta | DKP0864 | Oddíl OB Kotlářka | 24:09 | ||
2. | Lošťáková Ela | PGP0957 | SK Praga | 25:08 | + 0:59 | |
3. | Kudrnáčová Marta | KAM0754 | OK Kamenice | 27:03 | + 2:54 | |
4. | Malečková Pavlína | VSP0855 | USK Praha | 27:42 | + 3:33 | |
5. | Ehlerová Anna | VSP0854 | USK Praha | 28:58 | + 4:49 | |
6. | Gajdová Michaela | VSP0752 | USK Praha | 32:15 | + 8:06 | |
7. | Petriláková Amálie Rebeka | DOR0953 | OK Dobříš | 34:10 | + 10:01 | |
8. | Zakouřilová Klára | VSP0850 | USK Praha | 34:27 | + 10:18 | |
9. | Žemlová Barbora | KAM0751 | OK Kamenice | 34:32 | + 10:23 | |
10. | Šilerová Petra | DKP0760 | Oddíl OB Kotlářka | 34:37 | + 10:28 | |
11. | Mušková Amálie Anna | DKP0759 | Oddíl OB Kotlářka | 37:32 | + 13:23 | |
12. | Šimůnková Michaela | TAP0851 | KOB Tretra Praha | 38:18 | + 14:09 | |
13. | Mikulová Tereza | ZVO0851 | OB SK Zvole | 38:27 | + 14:18 | |
14. | Nemšovská Magdalena | VSP0853 | USK Praha | 42:16 | + 18:07 | |
15. | Berná Klára | ODV0851 | TJ Aero Odolena Voda | 44:13 | + 20:04 | |
16. | Leinweberová Julie | FSP0755 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 48:37 | + 24:28 | |
17. | Hüblová Agáta | FSP0853 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 50:41 | + 26:32 | |
18. | Mikovcová Magdalena | TAP0858 | KOB Tretra Praha | 52:42 | + 28:33 | |
19. | Kuželová Ela | FSP0750 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 56:11 | + 32:02 | |
20. | Oliveriusová Anna | DKL0851 | KOB Kladno | 61:37 | + 37:28 | |
21. | Herynková Klára | RIC0758 | OB Říčany | 65:14 | + 41:05 | |
22. | Pilátová Rozálie | DKL0750 | KOB Kladno | 68:15 | + 44:06 | |
23. | Krátká Linda | ROU0851 | SKOB Roudnice nad Labem | 70:53 | + 46:44 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Linhartová Klára | ZVO0556 | OB SK Zvole | 27:00 | ||
2. | Dvořáková Veronika | PGP0659 | SK Praga | 31:28 | + 4:28 | |
3. | Krejčová Hana | ROU0653 | SKOB Roudnice nad Labem | 32:34 | + 5:34 | |
4. | Magazu Annabelle | DOR0657 | OK Dobříš | 32:53 | + 5:53 | |
5. | Vláčilová Anna | RIC0657 | OB Říčany | 34:25 | + 7:25 | |
6. | Blahutová Martina | MFP0550 | Matfyz Praha | 40:55 | + 13:55 | |
7. | Večerková Ema | DKP0657 | Oddíl OB Kotlářka | 43:11 | + 16:11 | |
8. | Tulachová Anna | VSP0554 | USK Praha | 44:23 | + 17:23 | |
9. | Měšťanová Tereza | TAP0653 | KOB Tretra Praha | 45:16 | + 18:16 | |
10. | Sotonová Šárka | TAP0655 | KOB Tretra Praha | 52:37 | + 25:37 | |
11. | Pompachová Karolína | TAP0652 | KOB Tretra Praha | 53:29 | + 26:29 | |
12. | Kotenová Markéta | RIC0651 | OB Říčany | 67:23 | + 40:23 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Baštová Julie | DOR0353 | OK Dobříš | 37:22 | ||
2. | Cincibusová Lenka | FSP0450 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 39:48 | + 2:26 | |
3. | De Heij Laura | RIC0450 | OB Říčany | 42:59 | + 5:37 | |
4. | Končická Kateřina | RIC0352 | OB Říčany | 46:38 | + 9:16 | |
5. | Janečková Josefína | EKP0351 | VŠTJ Ekonom Praha | 50:15 | + 12:53 | |
6. | Pilátová Amálie | DKL0450 | KOB Kladno | 50:46 | + 13:24 | |
7. | Kotenová Barbora | RIC0452 | OB Říčany | 54:32 | + 17:10 | |
8. | Řeháková Ludmila | PGP0454 | SK Praga | 63:54 | + 26:32 | |
9. | Vláčilová Barbora | RIC0457 | OB Říčany | 68:00 | + 30:38 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Šubrtová Věra | TAP8150 | KOB Tretra Praha | 40:25 | 2789 | ||
2. | Blažková Kristina | DKP8251 | Oddíl OB Kotlářka | 42:26 | + 2:01 | 2671 | |
3. | Ehlerová Petra | VSP7855 | USK Praha | 49:00 | + 8:35 | 2285 | |
4. | Krupová Tereza | BZP8751 | Báječné ženy v orientačním běhu | 52:29 | + 12:04 | 2080 | |
5. | Špirková Anežka | LPU9051 | OK Lokomotiva Pardubice | 64:04 | + 23:39 | 1400 | |
6. | Syslová Edita | PGP8853 | SK Praga | 70:39 | + 30:14 | 1013 | |
7. | Ščehovičová Zuzana | 0100002 | EBB | 74:58 | + 34:33 | ||
8. | Ledinská Eliška | DKP0256 | Oddíl OB Kotlářka | 80:54 | + 40:29 | 411 | |
9. | Klašková Josefina | DKP9651 | Oddíl OB Kotlářka | 94:57 | + 54:32 | 0 | |
Štoková Mariana | DKP8158 | Oddíl OB Kotlářka | DISK | 0 | |||
Černá Hana | EKP8459 | VŠTJ Ekonom Praha | DISK | 0 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Surkova Polina | PGP0157 | SK Praga | 39:06 | 6723 | ||
2. | Bochenková Martina | DKP8758 | Oddíl OB Kotlářka | 40:24 | + 1:18 | 6514 | |
3. | Lošťáková Ivana | PGP7763 | SK Praga | 41:49 | + 2:43 | 6286 | |
4. | Bialožytová Tereza | PGP9055 | SK Praga | 42:15 | + 3:09 | 6216 | |
5. | Studničná Lenka | FSP8650 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 42:43 | + 3:37 | 6141 | |
6. | Svobodová Jitka | VSP7450 | USK Praha | 43:46 | + 4:40 | 5972 | |
7. | Zimmerová Kateřina | KAM9850 | OK Kamenice | 45:35 | + 6:29 | 5680 | |
8. | Pecoldová Pavlína | MFP8450 | Matfyz Praha | 46:45 | + 7:39 | 5492 | |
9. | Voltrová Hana | ROZ9752 | OK Roztoky | 47:46 | + 8:40 | 5328 | |
10. | Rydlová Eva | FSP8989 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 48:39 | + 9:33 | 5186 | |
11. | Voltrová Alena | DKP9956 | Oddíl OB Kotlářka | 48:49 | + 9:43 | 5159 | |
12. | Sieglová Dagmar | MFP7050 | Matfyz Praha | 50:07 | + 11:01 | 4950 | |
13. | Ondráčková Dana | KAM8952 | OK Kamenice | 50:15 | + 11:09 | 4929 | |
14. | Mikulová Zuzana | ZVO7951 | OB SK Zvole | 50:39 | + 11:33 | 4864 | |
15. | Voltrová Svatava | ROZ6150 | OK Roztoky | 52:37 | + 13:31 | 4548 | |
16. | Procházková Zuzana | KPY8650 | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 52:50 | + 13:44 | 4513 | |
17. | Králová Vanda | BZP8750 | Báječné ženy v orientačním běhu | 53:51 | + 14:45 | 4349 | |
18. | Janečková Dagmar | EKP6550 | VŠTJ Ekonom Praha | 57:19 | + 18:13 | 3791 | |
19. | Mikulášová Helena | PGP9353 | SK Praga | 59:05 | + 19:59 | 3507 | |
20. | Karbanová Vendula | DKP8350 | Oddíl OB Kotlářka | 61:56 | + 22:50 | 3049 | |
21. | Kopecká Eliška | KNC9850 | Sokol Kostelec n. Č. l. | 71:48 | + 32:42 | 1461 | |
22. | Míchalová Šárka | KPY0050 | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 73:32 | + 34:26 | 1182 | |
23. | Sedláčková Linda | ROZ0050 | OK Roztoky | 88:53 | + 49:47 | 0 | |
Mullis Kateřina | DKP7753 | Oddíl OB Kotlářka | DISK | 0 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Bartalošová Jana | PGP8154 | SK Praga | 33:54 | ||
2. | Řepková Jana | PGP7762 | SK Praga | 38:28 | + 4:34 | |
3. | Bartoňová Terezie | FSP7550 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 38:53 | + 4:59 | |
4. | Žemlová Eva | KAM7550 | OK Kamenice | 42:47 | + 8:53 | |
5. | Vyhnálková Eva | RIC7552 | OB Říčany | 43:12 | + 9:18 | |
6. | Skripniková Kateřina | FSP8051 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 43:49 | + 9:55 | |
7. | Uhrová Zuzana | VSP8050 | USK Praha | 44:02 | + 10:08 | |
8. | Vondráčková Markéta | DKP7856 | Oddíl OB Kotlářka | 45:01 | + 11:07 | |
9. | Blahutová Hanka | MFP7953 | Matfyz Praha | 45:09 | + 11:15 | |
10. | Míková Šárka | DKP8255 | Oddíl OB Kotlářka | 46:21 | + 12:27 | |
11. | Hrádková Kateřina | ROU8350 | SKOB Roudnice nad Labem | 46:44 | + 12:50 | |
12. | Dlouhá Marta | PGP7858 | SK Praga | 48:45 | + 14:51 | |
13. | Kuželová Michaela | FSP7851 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 50:48 | + 16:54 | |
14. | Sedláčková Petra | ROZ7050 | OK Roztoky | 52:29 | + 18:35 | |
15. | Vítečková Kateřina | DKP7251 | Oddíl OB Kotlářka | 52:31 | + 18:37 | |
16. | Černická Barbora | LBE8250 | TJ Lokomotiva Beroun | 52:48 | + 18:54 | |
17. | Pilařová Kateřina | CEP8050 | Čepíci | 52:57 | + 19:03 | |
18. | Krejčová Jana | ROU7758 | SKOB Roudnice nad Labem | 53:00 | + 19:06 | |
19. | Sotonová Jitka | TAP7950 | KOB Tretra Praha | 54:40 | + 20:46 | |
20. | Magazu Radka | DOR7853 | OK Dobříš | 55:51 | + 21:57 | |
21. | Termerová Jana | LTU7850 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 57:06 | + 23:12 | |
22. | Grisová Kateřina | SLA7850 | SKOB Slaný | 59:03 | + 25:09 | |
23. | Brotánková Lenka | ROU8152 | SKOB Roudnice nad Labem | 60:36 | + 26:42 | |
24. | Pinkrová Šárka | HCE8350 | TJ Hostivice | 61:02 | + 27:08 | |
25. | Hellerová Alena | ROU7850 | SKOB Roudnice nad Labem | 61:28 | + 27:34 | |
26. | Asterová Jana | SLA7451 | SKOB Slaný | 63:59 | + 30:05 | |
26. | Haková Magda | PGP7651 | SK Praga | 63:59 | + 30:05 | |
28. | Seidlová Barbora | RIC7955 | OB Říčany | 64:49 | + 30:55 | |
29. | Hrstková Marie | SLA8150 | SKOB Slaný | 65:15 | + 31:21 | |
30. | Žižková Jaroslava | DOR7754 | OK Dobříš | 65:34 | + 31:40 | |
31. | Dobyášová Zuzana | KAM8052 | OK Kamenice | 65:45 | + 31:51 | |
32. | Bartůňková Lucie | LOU7750 | SK Moravan Louňovice | 66:01 | + 32:07 | |
33. | Rejšková Alena | KAM7750 | OK Kamenice | 69:44 | + 35:50 | |
34. | Hlaváčková Klára | TAP7756 | KOB Tretra Praha | 71:11 | + 37:17 | |
35. | Ptáčková Helena | DKP7750 | Oddíl OB Kotlářka | 73:58 | + 40:04 | |
36. | Basistová Darina | DOR7856 | OK Dobříš | 79:58 | + 46:04 | |
37. | Hüblová Kateřina | FSP7750 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 80:53 | + 46:59 | |
38. | Rambousková Pavla | 0050001 | Rambíci | 83:29 | + 49:35 | |
39. | Marková Alena | 0050004 | Rambíci | 100:38 | + 66:44 | |
Pompachová Alexandra | TAP7754 | KOB Tretra Praha | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kučerová Marie | VSP7551 | USK Praha | 32:22 | ||
2. | Šimerková Olga | PGP7551 | SK Praga | 32:59 | + 0:37 | |
3. | Městková Kateřina | VSP7650 | USK Praha | 33:45 | + 1:23 | |
4. | Pokorná Magdaléna | PGP7562 | SK Praga | 34:37 | + 2:15 | |
5. | Komersová Jana | KNC6550 | Sokol Kostelec n. Č. l. | 36:27 | + 4:05 | |
6. | Papicová Silvie | BZP7651 | Báječné ženy v orientačním běhu | 36:33 | + 4:11 | |
7. | Ptáčková Kateřina | PGP7350 | SK Praga | 37:04 | + 4:42 | |
8. | Bezpalcová Zuzana | OKP7454 | SK OK 24 Praha | 37:35 | + 5:13 | |
9. | Fantová Libuše | EKP5650 | VŠTJ Ekonom Praha | 38:44 | + 6:22 | |
10. | Čiháková Lenka | KNC6750 | Sokol Kostelec n. Č. l. | 39:00 | + 6:38 | |
11. | Jírová Monika | ROZ7350 | OK Roztoky | 41:38 | + 9:16 | |
12. | Čtrnáctová Magdalena | PGP7151 | SK Praga | 43:02 | + 10:40 | |
13. | Klašková Kateřina | DKP6750 | Oddíl OB Kotlářka | 43:09 | + 10:47 | |
14. | Zelená Markéta | PGP5850 | SK Praga | 43:19 | + 10:57 | |
15. | Němečková Jarmila | VSP6650 | USK Praha | 43:21 | + 10:59 | |
16. | Krausová Marcela | LCV7351 | TJ Lokomotiva Chomutov | 45:32 | + 13:10 | |
17. | Hlavatá Pavla | DKP7050 | Oddíl OB Kotlářka | 45:39 | + 13:17 | |
18. | Dvořáková Ivana | PGP7254 | SK Praga | 47:13 | + 14:51 | |
19. | Malečková Iva | VSP7559 | USK Praha | 47:20 | + 14:58 | |
20. | Petriláková Petra | DOR7656 | OK Dobříš | 47:26 | + 15:04 | |
21. | Pospíšilová Štěpánka | BZP7650 | Báječné ženy v orientačním běhu | 48:04 | + 15:42 | |
22. | Junková Petra | STH7451 | SK Studenec | 48:05 | + 15:43 | |
23. | Kotenová Klára | RIC7252 | OB Říčany | 49:07 | + 16:45 | |
24. | Uhlířová Lada | LBE7450 | TJ Lokomotiva Beroun | 49:15 | + 16:53 | |
25. | Petýrková Pavlína | BZP7351 | Báječné ženy v orientačním běhu | 49:35 | + 17:13 | |
26. | Kándlová Adéla | DCE7550 | KOB Dobřichovice | 51:58 | + 19:36 | |
27. | Gregor Tahmina | DOR7552 | OK Dobříš | 54:07 | + 21:45 | |
28. | Titzová Pavlína | VSP7463 | USK Praha | 59:01 | + 26:39 | |
29. | Kašparová Irena | SLA6852 | SKOB Slaný | 59:23 | + 27:01 | |
30. | Žižková Markéta | DOR7352 | OK Dobříš | 59:34 | + 27:12 | |
31. | Míchalová Marcela | KPY6850 | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 62:31 | + 30:09 | |
32. | Baštová Jana | DOR7452 | OK Dobříš | 62:46 | + 30:24 | |
33. | Hradilová Katarína | HCE7350 | TJ Hostivice | 66:37 | + 34:15 | |
34. | Hrubá Veronika | 0060001 | 6YC | 67:06 | + 34:44 | |
35. | Štěpová Dana | PGP7456 | SK Praga | 68:39 | + 36:17 | |
36. | Buková Jana | ROU7150 | SKOB Roudnice nad Labem | 69:08 | + 36:46 | |
37. | Nosek Martina | DLT7251 | KrOB Rozmarýn Litoměřice | 72:22 | + 40:00 | |
38. | Malá Martina | 0070002 | Tučňáci OB | 81:41 | + 49:19 | |
39. | Kotenová Petra | DKP7450 | Oddíl OB Kotlářka | 106:08 | + 73:46 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Cincibusová Ivana | FSP6651 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 35:40 | ||
2. | Nováková Svatava | SKV5351 | TJ Slovan Karlovy Vary | 39:04 | + 3:24 | |
3. | Kettnerová Lenka | HCE6450 | TJ Hostivice | 40:16 | + 4:36 | |
4. | Jahnová Helena | SCP5550 | OK Sparta Praha | 41:29 | + 5:49 | |
5. | Procházková Miluše | DCE5450 | KOB Dobřichovice | 43:06 | + 7:26 | |
6. | Kudrnáčová Hana | KAM6250 | OK Kamenice | 45:53 | + 10:13 | |
7. | Sládková Eva | TEH5751 | Sokol Tehov | 46:18 | + 10:38 | |
8. | Tihonová Jindra | TAP6253 | KOB Tretra Praha | 47:50 | + 12:10 | |
9. | Freyová Michaela | KPY6050 | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 48:31 | + 12:51 | |
10. | Chloupková Jana | SLP5951 | OOB Slavia Praha | 49:55 | + 14:15 | |
11. | Šámalová Hana | OKP6151 | SK OK 24 Praha | 50:08 | + 14:28 | |
11. | Mrázová Pavla | DCE5550 | KOB Dobřichovice | 50:08 | + 14:28 | |
13. | Mudrová Martina | HCE6451 | TJ Hostivice | 52:03 | + 16:23 | |
14. | Štrossová Jiřina | DCE5650 | KOB Dobřichovice | 52:38 | + 16:58 | |
15. | Nováková Irena | OKP6651 | SK OK 24 Praha | 53:13 | + 17:33 | |
16. | Beranová Vlasta | UVP5450 | Slovan Praha | 53:45 | + 18:05 | |
17. | Dudová Hana | DKP5752 | Oddíl OB Kotlářka | 57:01 | + 21:21 | |
18. | Leníková Jana | DLT6151 | KrOB Rozmarýn Litoměřice | 61:06 | + 25:26 | |
19. | Kopáčková Alena | DOR6450 | OK Dobříš | 62:18 | + 26:38 | |
20. | Hrabánková Ilona | PGP6250 | SK Praga | 63:24 | + 27:44 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Dohnalová Dana | VSP5050 | USK Praha | 33:32 | ||
2. | Zavadilová Naďa | SCP5450 | OK Sparta Praha | 37:00 | + 3:28 | |
3. | Jůzková Jaroslava | SCP5250 | OK Sparta Praha | 40:58 | + 7:26 | |
4. | Ryšavá Lubomíra | TJP4750 | TJ Sokol Troja | 46:11 | + 12:39 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Haňkovská Jana | PGP4050 | SK Praga | 49:16 | ||
2. | Krausová Marie | LLI4451 | LOK-o Liberec | 55:22 | + 6:06 | |
3. | Zmeková Míla | SLP4451 | OOB Slavia Praha | 70:42 | + 21:26 | |
4. | Zenkerová Miluše | LCV4550 | TJ Lokomotiva Chomutov | 76:59 | + 27:43 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Bartoň Theodor | FSP1100 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 18:05 | ||
2. | Baldrian Josef | VSP1100 | USK Praha | 19:12 | + 1:07 | |
3. | Sedlák Václav | DKP1105 | Oddíl OB Kotlářka | 20:57 | + 2:52 | |
4. | Pinkr Josef | HCE1200 | TJ Hostivice | 21:25 | + 3:20 | |
5. | Junek Kryštof | STH1201 | SK Studenec | 21:36 | + 3:31 | |
6. | Zápotocký Tomáš | SLA1200 | SKOB Slaný | 23:38 | + 5:33 | |
7. | Etrych Tobiáš | DOR1103 | OK Dobříš | 28:45 | + 10:40 | |
8. | Etrych Matěj | DOR1104 | OK Dobříš | 29:32 | + 11:27 | |
9. | Lukavský Vít | DKL1101 | KOB Kladno | 30:12 | + 12:07 | |
10. | Posch Jaroslav | RIC1201 | OB Říčany | 30:38 | + 12:33 | |
11. | Balga Filip | DKP1104 | Oddíl OB Kotlářka | 31:21 | + 13:16 | |
12. | Vaněk Jáchym | ROU1201 | SKOB Roudnice nad Labem | 36:41 | + 18:36 | |
13. | Burgr Adam | MKP1100 | SK GORDIC Praha Kačerov | 42:06 | + 24:01 | |
14. | Karban Ondřej | DKP1100 | Oddíl OB Kotlářka | 49:18 | + 31:13 | |
15. | Benda Daniel | PGP1100 | SK Praga | 51:35 | + 33:30 | |
16. | Ptáček Ondřej | DKP1204 | Oddíl OB Kotlářka | 52:27 | + 34:22 | |
17. | Majer David | DKP1203 | Oddíl OB Kotlářka | 56:32 | + 38:27 | |
18. | Sedlář Prokop | TAP1106 | KOB Tretra Praha | 58:15 | + 40:10 | |
Vydra Jonáš | DKP1113 | Oddíl OB Kotlářka | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Machar Dan | DKP1002 | Oddíl OB Kotlářka | 27:42 | ||
2. | Kučera Jakub | VSP0900 | USK Praha | 28:36 | + 0:54 | |
3. | Elleder Jan | TAP1010 | KOB Tretra Praha | 29:43 | + 2:01 | |
4. | Gregor Kevin | DOR1001 | OK Dobříš | 32:52 | + 5:10 | |
5. | Junek Šimon | DKP1011 | Oddíl OB Kotlářka | 34:04 | + 6:22 | |
6. | Hradil Michal | HCE0900 | TJ Hostivice | 40:44 | + 13:02 | |
7. | Zavadil Matěj | VSP0904 | USK Praha | 43:02 | + 15:20 | |
8. | Porsch Jan | DOR0904 | OK Dobříš | 43:06 | + 15:24 | |
9. | Koukal Jan | ODV1001 | TJ Aero Odolena Voda | 43:10 | + 15:28 | |
10. | Vaculovič Matěj | DOR1004 | OK Dobříš | 45:27 | + 17:45 | |
11. | Hrádek Vojtěch | ROU1000 | SKOB Roudnice nad Labem | 54:02 | + 26:20 | |
12. | Škorpil Marek | HOR0900 | TJ Jiskra Hořice | 56:16 | + 28:34 | |
13. | Pilát Jaromír | DKL0900 | KOB Kladno | 59:31 | + 31:49 | |
14. | Neškudla Jan | KAM1005 | OK Kamenice | 60:15 | + 32:33 | |
15. | Komín Matyáš | DKL0901 | KOB Kladno | 60:41 | + 32:59 | |
16. | Černý Martin | RIC1004 | OB Říčany | 65:25 | + 37:43 | |
17. | Pilař František | CEP0900 | Čepíci | 68:48 | + 41:06 | |
18. | Müller Karel | HCE1000 | TJ Hostivice | 76:37 | + 48:55 | |
19. | Čeněk Matyáš | TAP1004 | KOB Tretra Praha | 82:58 | + 55:16 | |
20. | Pospíšil Filip | TJP1001 | TJ Sokol Troja | 88:30 | + 60:48 | |
21. | Oliverius Filip | DKL1000 | KOB Kladno | 89:46 | + 62:04 | |
22. | Berný Jáchym | ODV1000 | TJ Aero Odolena Voda | 94:21 | + 66:39 | |
Rejšek Čeněk | KAM1002 | OK Kamenice | DISK | |||
Grisa Dominik | SLA0900 | SKOB Slaný | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Zápotocký Jiří | SLA0800 | SKOB Slaný | 21:52 | ||
2. | Skripnik Matouš | FSP0800 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 23:34 | + 1:42 | |
3. | Machar Eda | DKP0803 | Oddíl OB Kotlářka | 25:14 | + 3:22 | |
4. | Sedláček Patrik | DKP0816 | Oddíl OB Kotlářka | 25:40 | + 3:48 | |
5. | Kosák Eliáš | PGP0704 | SK Praga | 26:01 | + 4:09 | |
6. | Víteček Šimon | DKP0801 | Oddíl OB Kotlářka | 26:50 | + 4:58 | |
7. | Jandera Kryštof | PGP0700 | SK Praga | 28:59 | + 7:07 | |
8. | Šubrt Jáchym | DKP0800 | Oddíl OB Kotlářka | 29:13 | + 7:21 | |
9. | Lorenc Václav | DOR0702 | OK Dobříš | 29:26 | + 7:34 | |
10. | Dolák Jakub | DKP0707 | Oddíl OB Kotlářka | 30:30 | + 8:38 | |
11. | Junek Matouš | DKP0817 | Oddíl OB Kotlářka | 31:28 | + 9:36 | |
12. | Žižka Přemysl | DOR0706 | OK Dobříš | 31:35 | + 9:43 | |
13. | Šimerka Ondřej | PGP0800 | SK Praga | 32:40 | + 10:48 | |
14. | Vrba Matyáš | FSP0706 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 33:03 | + 11:11 | |
15. | Termer Štěpán | VSP0807 | USK Praha | 34:13 | + 12:21 | |
16. | Maroušek Dominik | DKP0716 | Oddíl OB Kotlářka | 34:31 | + 12:39 | |
17. | Magazu Lukas | DOR0805 | OK Dobříš | 34:32 | + 12:40 | |
18. | Salinger Jakub | DKP0715 | Oddíl OB Kotlářka | 35:30 | + 13:38 | |
19. | Kolář David | ZVO0805 | OB SK Zvole | 36:02 | + 14:10 | |
20. | Šnejdar Martin | PGP0806 | SK Praga | 36:06 | + 14:14 | |
21. | Weiss Hugo | DKP0725 | Oddíl OB Kotlářka | 36:11 | + 14:19 | |
22. | Melichar Šimon | DKP0708 | Oddíl OB Kotlářka | 36:19 | + 14:27 | |
23. | Večerka Vojtěch | DKP0813 | Oddíl OB Kotlářka | 36:38 | + 14:46 | |
24. | Linhart Jakub | ZVO0802 | OB SK Zvole | 37:11 | + 15:19 | |
25. | Šubrt Ondřej | TAP0801 | KOB Tretra Praha | 39:11 | + 17:19 | |
26. | Černý Vojtěch | DKP0712 | Oddíl OB Kotlářka | 39:41 | + 17:49 | |
27. | Hlaváček Vojtěch | TAP0700 | KOB Tretra Praha | 40:37 | + 18:45 | |
28. | Tučný Kryštof | PGP0804 | SK Praga | 44:01 | + 22:09 | |
29. | Zyma Petr | PGP0807 | SK Praga | 44:38 | + 22:46 | |
30. | Sedlář Lumír | TAP0810 | KOB Tretra Praha | 44:53 | + 23:01 | |
31. | Peckl Kryštof | DOR0806 | OK Dobříš | 45:05 | + 23:13 | |
32. | Klimeš Vincent | FSP0808 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 47:15 | + 25:23 | |
33. | Hylmar Vojtěch | KAM0802 | OK Kamenice | 47:55 | + 26:03 | |
34. | Tejkl Štěpán | TAP0807 | KOB Tretra Praha | 48:00 | + 26:08 | |
35. | Pohl Lukáš | TAP0703 | KOB Tretra Praha | 49:57 | + 28:05 | |
36. | Bazinek Lukáš | ROU0802 | SKOB Roudnice nad Labem | 55:38 | + 33:46 | |
37. | Slavíček David | FSP0805 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 150:40 | + 128:48 | |
Grisa Filip | SLA0801 | SKOB Slaný | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Černý Matouš | TAP0501 | KOB Tretra Praha | 29:17 | ||
2. | Kuchař Ondřej | TAP0609 | KOB Tretra Praha | 35:59 | + 6:42 | |
3. | Šubrt Vojtěch | DKP0502 | Oddíl OB Kotlářka | 36:19 | + 7:02 | |
4. | Machar Matěj | DKP0604 | Oddíl OB Kotlářka | 36:39 | + 7:22 | |
5. | Bartaloš Matyáš | PGP0503 | SK Praga | 37:13 | + 7:56 | |
6. | Dlouhý Aleš | PGP0502 | SK Praga | 37:36 | + 8:19 | |
7. | Kopecký Matyáš | DKP0613 | Oddíl OB Kotlářka | 40:42 | + 11:25 | |
8. | Jíra Filip | KAM0506 | OK Kamenice | 42:47 | + 13:30 | |
9. | Vyhnis Šimon | TAP0613 | KOB Tretra Praha | 45:56 | + 16:39 | |
10. | Václavík Martin | SLA0601 | SKOB Slaný | 46:19 | + 17:02 | |
11. | Městka Václav | VSP0600 | USK Praha | 49:09 | + 19:52 | |
12. | Kándl Matěj | PGP0508 | SK Praga | 49:50 | + 20:33 | |
13. | Ledinský Matěj | DKP0602 | Oddíl OB Kotlářka | 68:40 | + 39:23 | |
14. | Dragoun Matěj | DOR0603 | OK Dobříš | 69:27 | + 40:10 | |
15. | Perkner Vít | ZVO0603 | OB SK Zvole | 76:22 | + 47:05 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Blahuta Marek | MFP7301 | Matfyz Praha | 49:46 | 3444 | ||
2. | Uhlíř Marek | PGP9405 | SK Praga | 51:55 | + 2:09 | 3322 | |
3. | Žáček Martin | FSP6803 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 63:57 | + 14:11 | 2639 | |
4. | Gajdoš Martin | 0100001 | EBB | 67:26 | + 17:40 | ||
5. | Šunda Marek | VSP9200 | USK Praha | 71:03 | + 21:17 | 2235 | |
6. | Komůrka Jiří | CEP8700 | Čepíci | 74:42 | + 24:56 | ||
7. | Hrubý František | 0060002 | 6YC | 76:40 | + 26:54 | ||
8. | Šubrt Evžen | TAP8000 | KOB Tretra Praha | 76:43 | + 26:57 | 1914 | |
Melen Pavel | 0160001 | TJ Kabely | DISK | ||||
MS | Pelikán Lukáš | PGP9810 | SK Praga | 47:52 | + | 0 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Sysel Ctibor | PGP8700 | SK Praga | 39:56 | 7582 | ||
2. | Illner Vojtěch | DKP9600 | Oddíl OB Kotlářka | 44:07 | + 4:11 | 6909 | |
3. | Buk Michal | ROU9601 | SKOB Roudnice nad Labem | 46:37 | + 6:41 | 6508 | |
4. | Tomeš Jaroslav | DKP8109 | Oddíl OB Kotlářka | 46:43 | + 6:47 | 6492 | |
5. | Sysel Ondřej | PGP8302 | SK Praga | 47:26 | + 7:30 | 6376 | |
6. | Šimík Daniel | ROZ6900 | OK Roztoky | 48:03 | + 8:07 | 6277 | |
7. | Polášek Jan Ferdinand | DKP8811 | Oddíl OB Kotlářka | 48:13 | + 8:17 | 6250 | |
8. | Fröhlich Martin | DKP8207 | Oddíl OB Kotlářka | 49:22 | + 9:26 | 6066 | |
9. | Přikryl Petr | PBM6708 | TJ Spartak 1. brněnská | 49:39 | + 9:43 | 6020 | |
10. | Kolář Matyáš | PGP0304 | SK Praga | 49:56 | + 10:00 | 5975 | |
11. | Černý Ondřej | EKP8511 | VŠTJ Ekonom Praha | 50:26 | + 10:30 | 5894 | |
12. | Pokorný Ondřej | PGP7506 | SK Praga | 50:35 | + 10:39 | 5870 | |
13. | Hanák Jan | SLA8002 | SKOB Slaný | 50:56 | + 11:00 | 5814 | |
14. | Klaška Pavel | DKP9301 | Oddíl OB Kotlářka | 52:06 | + 12:10 | 5626 | |
14. | Hrouda Martin | FSP7612 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 52:06 | + 12:10 | 5626 | |
16. | Jíra Tomáš | KAM9802 | OK Kamenice | 52:27 | + 12:31 | 5570 | |
17. | Beneš Miroslav | PGP8108 | SK Praga | 52:59 | + 13:03 | 5484 | |
18. | Pašek František | KAM7600 | OK Kamenice | 53:43 | + 13:47 | 5367 | |
19. | Janovský Tomáš | PGP6401 | SK Praga | 53:52 | + 13:56 | 5342 | |
20. | Bořánek Petr | VSP7000 | USK Praha | 54:13 | + 14:17 | 5286 | |
21. | Kondrát Martin | PGP6501 | SK Praga | 54:19 | + 14:23 | 5270 | |
22. | Novák Daniel | DOK8700 | OK Doksy | 54:46 | + 14:50 | 5198 | |
23. | Vlach Martin | PGP8605 | SK Praga | 55:13 | + 15:17 | 5126 | |
24. | Klusák Martin | DKP8704 | Oddíl OB Kotlářka | 55:43 | + 15:47 | 5045 | |
25. | Janas Petr | PGP7106 | SK Praga | 56:27 | + 16:31 | 4927 | |
26. | Nitsch Karel | FSP7611 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 56:54 | + 16:58 | 4855 | |
27. | Němeček Jan | VSP6201 | USK Praha | 57:13 | + 17:17 | 4804 | |
28. | Buk Petr | ROU0001 | SKOB Roudnice nad Labem | 58:37 | + 18:41 | 4579 | |
29. | Siegl Roman | MFP6700 | Matfyz Praha | 59:22 | + 19:26 | 4459 | |
30. | Němeček Jan | KAM9300 | OK Kamenice | 60:08 | + 20:12 | 4335 | |
31. | Klement David | DKP0110 | Oddíl OB Kotlářka | 60:39 | + 20:43 | 4252 | |
32. | Dvořáček Dan | MFP7903 | Matfyz Praha | 63:32 | + 23:36 | 3789 | |
33. | Vondra Jiří | FSP7600 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 65:49 | + 25:53 | 3422 | |
34. | Mezník Vladimír | LBE6400 | TJ Lokomotiva Beroun | 74:36 | + 34:40 | 2011 | |
35. | Vacek Vladimír | KNC9300 | Sokol Kostelec n. Č. l. | 75:54 | + 35:58 | 1802 | |
36. | Hejna Martin | TAP8101 | KOB Tretra Praha | 76:37 | + 36:41 | 1686 | |
Pospíšil Vítek | PGP6803 | SK Praga | DISK | 0 | |||
Jandera Tomáš | SOB7300 | SOBSA | DISK | 0 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Havlíček Jan | RIC7902 | OB Říčany | 34:33 | ||
2. | Flašar Jan | PGP8610 | SK Praga | 36:31 | + 1:58 | |
3. | Nemšovský Petr | PGP7602 | SK Praga | 36:42 | + 2:09 | |
4. | Junek Petr | STH7801 | SK Studenec | 36:54 | + 2:21 | |
5. | Kužel Tomáš | FSP7610 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 40:35 | + 6:02 | |
6. | Pompach Petr | TAP7801 | KOB Tretra Praha | 40:53 | + 6:20 | |
7. | Hýbl Lukáš | PGP7504 | SK Praga | 41:14 | + 6:41 | |
8. | Kabát Jan | PGP6901 | SK Praga | 44:36 | + 10:03 | |
9. | Komín David | PGP7405 | SK Praga | 44:49 | + 10:16 | |
10. | Khel Richard | SCP7500 | OK Sparta Praha | 44:58 | + 10:25 | |
11. | Collis Mark | DKP7703 | Oddíl OB Kotlářka | 45:41 | + 11:08 | |
12. | Maroušek Jan | DKP7402 | Oddíl OB Kotlářka | 45:54 | + 11:21 | |
13. | Ledinský Martin | DKP7901 | Oddíl OB Kotlářka | 46:48 | + 12:15 | |
14. | Koldinský Jan | KPY8506 | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 47:17 | + 12:44 | |
15. | Tejkl Jiří | DOB7700 | KOB Dobruška | 47:36 | + 13:03 | |
16. | Špičák Aleš | DKP5500 | Oddíl OB Kotlářka | 48:15 | + 13:42 | |
17. | Neškudla Jan | KAM8000 | OK Kamenice | 48:17 | + 13:44 | |
18. | Víteček Jan | DKP7201 | Oddíl OB Kotlářka | 48:22 | + 13:49 | |
19. | Pilař Karel | MAS5501 | OOB Aš | 48:50 | + 14:17 | |
20. | Buzek Martin | PGP8401 | SK Praga | 48:52 | + 14:19 | |
21. | Střelba Ondřej | PGP7510 | SK Praga | 48:53 | + 14:20 | |
22. | Hrádek Tomáš | ROU8301 | SKOB Roudnice nad Labem | 48:59 | + 14:26 | |
23. | Kurz Matouš | PGP8606 | SK Praga | 49:32 | + 14:59 | |
24. | Fiala Jakub | SLA8500 | SKOB Slaný | 49:59 | + 15:26 | |
25. | Silovský Tomáš | RIC8001 | OB Říčany | 50:18 | + 15:45 | |
26. | Berný Jan | ODV7702 | TJ Aero Odolena Voda | 50:51 | + 16:18 | |
27. | Šubrt Antonín | DKP7100 | Oddíl OB Kotlářka | 51:08 | + 16:35 | |
28. | Houska Jindřich | DOR7601 | OK Dobříš | 51:10 | + 16:37 | |
29. | Kolář David | LOU7700 | SK Moravan Louňovice | 54:38 | + 20:05 | |
30. | Vondráček Martin | DKP7704 | Oddíl OB Kotlářka | 54:59 | + 20:26 | |
31. | Hora Michal | LBE7901 | TJ Lokomotiva Beroun | 56:22 | + 21:49 | |
32. | Vaněk Jan | ROU7807 | SKOB Roudnice nad Labem | 56:29 | + 21:56 | |
33. | Marek Jan | LBE6100 | TJ Lokomotiva Beroun | 59:07 | + 24:34 | |
34. | Izák Petr | LME7800 | SK Los Mělník | 62:29 | + 27:56 | |
35. | Pilař Marek | CEP7700 | Čepíci | 62:52 | + 28:19 | |
36. | Vydra Lukáš | DKP7001 | Oddíl OB Kotlářka | 65:42 | + 31:09 | |
37. | Duda Miroslav | ROU8009 | SKOB Roudnice nad Labem | 65:59 | + 31:26 | |
38. | Hübl Karel | FSP7802 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 76:35 | + 42:02 | |
39. | Šnejdar Ondřej | 0010001 | - | 77:57 | + 43:24 | |
40. | Perkner Radim | ZVO8001 | OB SK Zvole | 80:34 | + 46:01 | |
41. | Rambousek Jan | 0050002 | Rambíci | 81:35 | + 47:02 | |
42. | Špičák Jan | 0090001 | neregistrovaný | 87:31 | + 52:58 | |
43. | Burgr Richard | MKP8402 | SK GORDIC Praha Kačerov | 88:25 | + 53:52 | |
Kolář Jan | ZVO7901 | OB SK Zvole | DISK | |||
Heller Jiří | ROU7708 | SKOB Roudnice nad Labem | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Doubek Petr | SLA7000 | SKOB Slaný | 34:11 | ||
2. | Vláčil Daniel | RIC7307 | OB Říčany | 34:48 | + 0:37 | |
3. | Baldrian Petr | PGP7203 | SK Praga | 36:12 | + 2:01 | |
4. | Koten Pavel | RIC7200 | OB Říčany | 37:47 | + 3:36 | |
5. | Škorpil Martin | HOR5700 | TJ Jiskra Hořice | 38:39 | + 4:28 | |
6. | Etrych Tomáš | DOR7300 | OK Dobříš | 40:42 | + 6:31 | |
7. | Svoboda Jiří | DKP7504 | Oddíl OB Kotlářka | 40:48 | + 6:37 | |
8. | Herynek Petr | RIC7305 | OB Říčany | 41:55 | + 7:44 | |
9. | Balej Jiří | KAM7201 | OK Kamenice | 42:37 | + 8:26 | |
10. | Vaculovič Radim | DOR7505 | OK Dobříš | 43:30 | + 9:19 | |
10. | Zavadil Vladimír | VSP6710 | USK Praha | 43:30 | + 9:19 | |
12. | Fanta Miroslav | EKP5800 | VŠTJ Ekonom Praha | 43:33 | + 9:22 | |
13. | Uhlíř Patrik | LBE7000 | TJ Lokomotiva Beroun | 45:05 | + 10:54 | |
14. | Krejčí Ladislav | ROU7301 | SKOB Roudnice nad Labem | 45:14 | + 11:03 | |
15. | Končický Lukáš | RIC7501 | OB Říčany | 45:35 | + 11:24 | |
16. | Titz Pavel | VSP7400 | USK Praha | 46:22 | + 12:11 | |
17. | Klaška Pavel | DKP6500 | Oddíl OB Kotlářka | 47:03 | + 12:52 | |
18. | Bleha Stanislav | DOR7503 | OK Dobříš | 47:29 | + 13:18 | |
19. | Tihon Jaroslav | TAP6102 | KOB Tretra Praha | 48:09 | + 13:58 | |
20. | Gregor Radek | DOR7404 | OK Dobříš | 48:36 | + 14:25 | |
21. | Večerka Daniel | 0040001 | Neregistrovaný | 50:35 | + 16:24 | |
22. | Bílý Petr | DOK6800 | OK Doksy | 51:11 | + 17:00 | |
23. | Kohl Jiří | KPY6201 | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 51:48 | + 17:37 | |
24. | Tolar Jan | RIC7301 | OB Říčany | 52:41 | + 18:30 | |
25. | Bartoň Jan | FSP7000 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 53:22 | + 19:11 | |
26. | Leinweber Ctirad | FSP7401 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 56:45 | + 22:34 | |
27. | Maleček Vít | PGP6801 | SK Praga | 57:52 | + 23:41 | |
28. | Zápotocký Luboš | SLA7500 | SKOB Slaný | 59:23 | + 25:12 | |
29. | Koten Petr | 0080001 | - | 65:37 | + 31:26 | |
30. | Štěp Adam | PGP7407 | SK Praga | 66:01 | + 31:50 | |
31. | Balga Jiří | DKP7302 | Oddíl OB Kotlářka | 67:23 | + 33:12 | |
32. | Aster Vladimír | SLA6500 | SKOB Slaný | 71:05 | + 36:54 | |
33. | Müller Jan | HCE6800 | TJ Hostivice | 73:53 | + 39:42 | |
34. | Petrilák Miroslav | DOR6600 | OK Dobříš | 74:05 | + 39:54 | |
35. | Dobeš Václav | KPY5701 | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 78:38 | + 44:27 | |
36. | Grisa Petr | SLA7600 | SKOB Slaný | 80:12 | + 46:01 | |
37. | Ptáček Josef | DKP7204 | Oddíl OB Kotlářka | 80:57 | + 46:46 | |
38. | Hrstka Pavel | SLA7501 | SKOB Slaný | 82:30 | + 48:19 | |
39. | Sedláček Jaroslav | ROZ6801 | OK Roztoky | 84:42 | + 50:31 | |
40. | Pohl Zdeněk | TAP7606 | KOB Tretra Praha | 89:00 | + 54:49 | |
41. | Nosek Petr | DLT6901 | KrOB Rozmarýn Litoměřice | 89:30 | + 55:19 | |
Komers František | KNC6800 | Sokol Kostelec n. Č. l. | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Novák Libor | OKP6504 | SK OK 24 Praha | 27:12 | ||
2. | Kořistka Libor | EKP6300 | VŠTJ Ekonom Praha | 34:45 | + 7:33 | |
3. | Hořínek Jaroslav | VSP5000 | USK Praha | 36:29 | + 9:17 | |
4. | Hošek Ladislav | SCP6001 | OK Sparta Praha | 39:43 | + 12:31 | |
5. | Koč Zdeněk | MKP4700 | SK GORDIC Praha Kačerov | 42:25 | + 15:13 | |
6. | Koč Lumír | MKP5401 | SK GORDIC Praha Kačerov | 42:37 | + 15:25 | |
7. | Buriánek Jaromír | SCP4700 | OK Sparta Praha | 44:26 | + 17:14 | |
8. | Kettner Pavel | HCE5900 | TJ Hostivice | 46:49 | + 19:37 | |
9. | Přibík Jan | PGP6301 | SK Praga | 48:40 | + 21:28 | |
10. | Pasnichenko Viktor | PGP6004 | SK Praga | 51:51 | + 24:39 | |
11. | Kudrnáč Martin | HCE5901 | TJ Hostivice | 55:29 | + 28:17 | |
12. | Buk Miloslav | ROU6202 | SKOB Roudnice nad Labem | 62:21 | + 35:09 | |
13. | Knotek Kamil | OLP5701 | PSK Olymp Praha | 62:45 | + 35:33 | |
14. | Borovička Milan | FSP6104 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 69:18 | + 42:06 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Uher Petr | VSP5001 | USK Praha | 37:12 | ||
2. | Fiala Zdeněk | TAP5501 | KOB Tretra Praha | 37:24 | + 0:12 | |
3. | Přeček Zdeněk | SCP5200 | OK Sparta Praha | 41:04 | + 3:52 | |
4. | Jaroš Vladimír | DCE5400 | KOB Dobřichovice | 42:13 | + 5:01 | |
5. | Šámal Václav | OKP5600 | SK OK 24 Praha | 45:09 | + 7:57 | |
6. | Hájek Jan | MAS5401 | OOB Aš | 46:08 | + 8:56 | |
7. | Wald František | FSP5300 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 49:24 | + 12:12 | |
8. | Čadil Jan | FSP4300 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 50:14 | + 13:02 | |
9. | Lebduška Petr | ROU4702 | SKOB Roudnice nad Labem | 53:28 | + 16:16 | |
10. | Jahn Pavel | SCP5500 | OK Sparta Praha | 55:42 | + 18:30 | |
11. | Zelený Vladimír | PGP4800 | SK Praga | 58:20 | + 21:08 | |
12. | Paul Josef | DCE4401 | KOB Dobřichovice | 61:41 | + 24:29 | |
13. | Tučný Jan | 0070001 | Tučňáci OB | 64:48 | + 27:36 | |
14. | Ryšavý Vít | TJP4700 | TJ Sokol Troja | 70:54 | + 33:42 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Novák Miloš | SCP4600 | OK Sparta Praha | 31:15 | ||
2. | Procházka Zdenko | DKP4300 | Oddíl OB Kotlářka | 38:16 | + 7:01 | |
3. | Zábranský Emil | SLA4200 | SKOB Slaný | 39:33 | + 8:18 | |
4. | Frey Jaromír | ONO4100 | SKOB Ostrov | 43:15 | + 12:00 | |
5. | Nosál Stanislav | LBE4600 | TJ Lokomotiva Beroun | 43:53 | + 12:38 | |
6. | Mudr Stanislav | DCE4400 | KOB Dobřichovice | 54:00 | + 22:45 | |
7. | Kraus Jan | LLI4501 | LOK-o Liberec | 54:18 | + 23:03 | |
8. | Němec Vladimír | SLA4202 | SKOB Slaný | 60:26 | + 29:11 | |
9. | Rychlý Rudolf | MKP4100 | SK GORDIC Praha Kačerov | 92:42 | + 61:27 | |
Valášek Josef | SCP4501 | OK Sparta Praha | DISK | |||
Duda František | KPY4600 | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Seidl Marek | RIC1100 | OB Říčany | 15:31 | ||
2. | Kužel Jonáš | FSP1201 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 17:23 | + 1:52 | |
3. | Datel Adam | DKL1100 | KOB Kladno | 18:47 | + 3:16 | |
4. | Skripnik Kilián | FSP1300 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 21:22 | + 5:51 | |
5. | Maroušková Julie | DKP1256 | Oddíl OB Kotlářka | 23:08 | + 7:37 | |
6. | Suchanová Nela | MKP1351 | SK GORDIC Praha Kačerov | 23:23 | + 7:52 | |
7. | Izdná Helena | DKP1351 | Oddíl OB Kotlářka | 24:11 | + 8:40 | |
8. | Řehák Prokop | PGP1203 | SK Praga | 24:14 | + 8:43 | |
9. | Seidl Kryštof | RIC1407 | OB Říčany | 27:33 | + 12:02 | |
10. | Večerková Klára | DKP1452 | Oddíl OB Kotlářka | 28:45 | + 13:14 | |
11. | Řepková Ema | PGP1350 | SK Praga | 29:29 | + 13:58 | |
12. | Ledinská Lucie | DKP1253 | Oddíl OB Kotlářka | 30:44 | + 15:13 | |
13. | Datlová Anna | DKL1350 | KOB Kladno | 31:23 | + 15:52 | |
14. | Hübl Hugo | FSP1103 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 33:38 | + 18:07 | |
15. | Dobyášová Kateřina | KAM1252 | OK Kamenice | 33:52 | + 18:21 | |
16. | Karban Štěpán | DKP1313 | Oddíl OB Kotlářka | 40:59 | + 25:28 |