Logo

Výsledky závodu: Ještědský žebříček mládeže - podzim 2021 - stav po 8 závodech

Datum:
01.04.2021
Pořadatel:
JEO - Ještědská oblast
Zařazené závody:
Datum Název Pořadatel Výsledky Spočteno
2021-09-1111.09.2021 Oblastní žebříček DOK Ano Ano
2021-09-1111.09.2021 Oblastní žebříček DOK Ano Ano
2021-09-1212.09.2021 Oblastní žebříček VLI Ano Ano
2021-09-2525.09.2021 Oblastní žebříček (Saxbo) CHA Ano Ano
2021-10-0303.10.2021 Oblastní žebříček TUV Ano Ano
2021-10-1616.10.2021 Oblastní žebříček LIT Ano Ano
2021-10-1616.10.2021 Oblastní žebříček LIT Ano Ano
2021-10-2323.10.2021 Oblastní žebříček TUR Ano Ano
Kategorie:
D10     D12     D14     D16     D18     D20     H10     H12     H14     H16     H18     H20    

D10 (započteno závodů:5)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
DOK 1
DOK 2
VLI 3
CHA 4
TUV 5
LIT 6
LIT 7
TUR 8
1 Kvapilová Klára TUV1199 1017.14 1. 215.33( 1)206.44( 2)200.00( 1) 215.10( 1) 180.27( 5)
2 Michálková Ela BOR1152 982.67 1. 189.60( 3) 194.18( 2)188.31( 3) 200.00( 1)200.00( 1)198.89( 2)
3 Kubešová Eliška VLI1152 794.52 3. 168.71( 6)165.25( 5)159.15( 3)117.72( 7) 121.02( 7) 180.39( 4)
4 Kutková Sára JEN1351 768.65 2. 186.04( 3) 188.49( 3)196.59( 2) 197.53( 3)
5 Kottíková Anežka JJN1155 662.03 4. 176.73( 5)180.00( 4) 149.96( 4)155.34( 6)
6 Zítová Kateřina LDC1150 619.92 1. 195.07( 2)207.52( 1) 217.33( 1)
7 Kitto Klára TUR1156 546.64 2. 156.29( 7)162.67( 6)163.25( 2) 64.43(13)
8 Válková Adéla BOR1154 510.41 6. 99.91( 9)161.39( 7) 127.41( 6) 121.70(10)
9 Brzobohatá Eliška KDZ1150 509.23 8. 129.14( 8) 83.86( 8) 102.27( 8) 69.92(11) 124.04( 9)
10 Heczková Emma VLI1252 473.96 4. 182.71( 4) 119.72( 5) 171.53( 4)
11 Prokopová Tereza CHA1151 284.25 7. 60.12( 9) 81.96(10) 142.17( 7)
12 Kovaříková Anna KDZ1153 236.33 8. 96.26( 9) 140.07( 8)
13 Dostrašilová Vendula JJN1151 203.58 1. 203.58( 1)
14 Horáčková Eliška VLI1450 170.92 5. 170.92( 5)
15 Valtrová Ema JJN1152 154.01 6. 154.01( 6)
16 Pešíková Ela VLI1253 144.03 4. 144.03( 4)
17 Dušková Denisa TJN1250 134.36 5. 134.36( 5)
18 Heřmánková Kateřina TUR1152 109.66 8. 109.66( 8)
19 Válková Karolína TUV0951 67.96 12. 67.96(12)

D12 (započteno závodů:5)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
DOK 1
DOK 2
VLI 3
CHA 4
TUV 5
LIT 6
LIT 7
TUR 8
1 Ouzká Eliška BOR1051 B 999.72 1. 190.09( 3) 187.95( 4) 206.21( 2)193.99( 4)200.00( 1)200.00( 1)199.52( 2)
2 Kvapilová Kristýna TUV0999 B 989.17 1. 203.06( 2)195.72( 3)193.07( 3) 195.38( 3) 201.94( 1)
3 Janatová Violka TJN0956 B 967.04 1. 171.62( 4)198.34( 2)169.27( 5) 206.86( 1)201.32( 2) 188.90( 3)
4 Růtová Amálka JJN0951 B 861.08 4. 127.73( 6) 180.64( 6)133.10(10)176.42( 5)184.02( 5) 186.90( 4)
5 Kubešová Tereza VLI0954 B 753.63 6. 119.28( 7) 127.14( 9)133.16( 9)174.27( 6)158.85( 8) 160.21(11)
6 Čupcová Viktorie BOR0957 B 668.79 2. 138.77(11)167.40( 3)194.06( 2)168.56( 8)
7 Míková Sofie JJN0950 B 657.25 2. 195.26( 2)137.30( 9)150.53( 9) 174.16( 7)
8 Hrdá Kristýna VLI0953 645.33 5. 130.61( 5) 159.21( 7)169.82( 7) 185.69( 5)
9 Soukupová Marie BOR0952 624.46 1. 206.86( 1)205.93( 1)211.67( 1)
10 Haasová Anežka BOR0956 621.79 4. 109.06( 8)162.18( 7)172.50( 4)178.05( 4)
11 Čalounová Klára VLI0950 481.59 7. 167.15( 8)161.69( 7) 152.75(14)
12 Zurynková Lenka TJN0957 434.93 5. 85.41(11)187.01( 5)162.51( 6)
13 Ryšavá Anežka JJN1054 380.25 8. 98.71(10)142.04( 8) 139.50(10)
14 Jiráková Adéla JJN1052 368.09 10. 0.00(12) 123.22(11)121.03(10)123.84(13)
15 Jelínková Anna LTP1050 354.60 2. 192.94( 2)161.66( 4)
16 Pechová Marie VLI1050 353.52 3. 186.94( 3) 166.58( 9)
17 Barsová Magdaléna VLI0955 320.97 6. 145.41( 8) 175.56( 6)
18 Houžvičková Kateřina TUR0952 203.30 1. 203.30( 1)
19 Šírová Marie VLI0956 198.54 3. 198.54( 3)
20 Feřtová Eliška VLI1056 188.71 12. 107.80(12) 80.91(14)
21 Ledabylová Eliška TUR1054 186.87 13. 33.69(15) 153.18(13)
22 Justová Anika CHA1050 181.30 6. 181.30( 6)
23 Tomanicová Stela CHA1051 161.64 10. 161.64(10)
24 Straková Kateřina CHA1052 153.84 12. 153.84(12)
25 Zenko Rozálie BOR1052 138.24 12. 138.24(12)
26 Tejkalová Aneta KDZ1052 106.70 9. 106.70( 9)

D14 (započteno závodů:5)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
DOK 1
DOK 2
VLI 3
CHA 4
TUV 5
LIT 6
LIT 7
TUR 8
1 Nožičková Eva JJN0852 B 1004.12 1. 197.76( 3)183.87( 8) 195.79( 3)199.77( 2)184.78( 6) 207.31( 1)192.65( 4) 203.49( 1)
2 Kocmanová Adéla BOR0752 B 992.03 1. 191.62( 6) 195.02( 5) 205.51( 1)192.61( 4)184.11( 5) 197.69( 2)201.20( 2)
3 Kunášková Karolína VLI0851 B 989.65 1. 195.64( 5)196.47( 4)190.13( 5) 202.66( 1)190.16( 4)204.72( 1)155.76(10)
4 Lamačová Barbora BOR0750 B 987.39 1. 201.78( 1)200.08( 2)198.43( 2)194.72( 3)192.38( 5)
5 Pražáková Nella JJN0853 B 953.31 2. 187.06( 8)184.43( 7)181.89( 9) 169.03(13) 202.34( 2)197.59( 3)180.69( 6)
6 Zabořilová Anna TUR0951 B 943.96 3. 189.83( 7) 194.66( 4)190.11( 5)174.05(10) 195.31( 3)
7 Nováková Viktorie RUM0751 B 924.97 3. 175.25(10) 186.27( 8)188.83( 6)180.82( 8)190.35( 3)178.70( 9)
8 Flossmannová Lucie VLI0852 B 898.99 6. 181.85( 9)186.04( 6)164.63(11) 174.39( 9)171.93( 6)184.78( 6)
9 Březinová Antonie CHA0851 B 841.52 7. 171.62(12) 162.94(12)141.93(11) 163.94( 7)180.80( 8)162.22( 9)
10 Rejholcová Tereza BOR0751 B 825.46 9. 169.11(13)176.24(10)167.27(10)149.78( 9) 94.04(19) 123.98(10) 163.06(13)
11 Nováková Barborka TUR0860 823.16 8. 176.40( 9)124.15(18) 172.32(11) 178.59(10)171.70( 8)
12 Tomášková Matilda TUV0998 798.98 1. 200.46( 2) 205.78( 1) 200.71( 2) 192.03( 5)
13 Mastníková Lenka JJN0854 766.87 8. 134.92(17)169.66(11) 86.58(25) 158.41( 8)103.37(17) 139.77( 9)164.11(12)128.14(12)
14 Kutková Tereza JEN0752 726.40 5. 83.43(20) 151.61(14)120.61(20)125.64(13)143.60(14) 184.94( 5)
15 Pechová Alena VLI0854 693.81 11. 141.73(16)146.58(13)121.42(14)138.13(15) 145.95(11)
16 Soukupová Marie BOR0952 692.08 4. 190.20( 4)169.86(12)150.49( 8)181.53( 7)
17 Lipenská Barbora CHA0753 584.19 3. 197.03( 4)198.39( 3)188.77( 6)
18 Šestáková Johana VLI0853 559.77 1. 171.75(11)201.52( 1)186.50( 7)
19 Vokušová Veronika JJN0752 494.37 14. 142.97(16)123.60(18)131.97(14) 95.83(18)
20 Podoubská Klára JJN0851 489.05 12. 71.55(21)161.72(12)129.33(16) 126.45(16)
21 Krejzová Markéta TUR0854 421.24 13. 149.64(15)154.90(13)116.70(22)
22 Novotná Karolína TUR0853 391.37 3. 196.63( 3) 194.74( 4)
23 Baloghová Milena JJN0750 352.71 7. 168.37( 7)184.34( 7)
24 Michálková Ema BOR0857 336.31 7. 162.24(14) 174.07( 7)
25 Houžvičková Kateřina TUR0952 297.19 11. 131.92(15) 165.27(11)
26 Zlatušková Sofie TUR0852 290.73 15. 120.85(19)114.95(15) 54.93(21)
27 Vaňourková Sára BOR0759 274.90 10. 129.19(17)145.71(10)
28 Štveráková Zuzana CHA0750 267.28 15. 119.93(18)147.35(15)
29 Fifernová Kateřina BOR0859 259.72 12. 114.39(19) 0.00(12)145.33(15)
30 Stehlíková Josefína TJN0864 242.94 11. 0.00(24) 73.60(19) 0.00(26) 0.00(23) 11.31(11)158.03(14)
31 Vlčková Emílie BOR0766 200.95 17. 61.06(22)139.89(17)
32 Semerádová Štěpánka RUM0852 136.29 12. 136.29(12)
33 Cicvárková Klára JJN0751 119.56 13. 119.56(13)
34 Nejedlová Karolína LLI0852 118.44 21. 118.44(21)
35 Šlinská Amálie KUL0852 109.91 23. 109.91(23)
36 Fuchsová Eliška LTP0851 101.57 24. 101.57(24)
37 Heřmánková Bára TUR0850 82.70 20. 82.70(20)
38 Feřtová Anežka VLI0856 36.50 23. 36.50(23)
39 Špidlová Ester LLI0861 3.86 22. 3.86(22)

D16 (započteno závodů:5)

D18 (započteno závodů:5)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
DOK 1
DOK 2
VLI 3
CHA 4
TUV 5
LIT 6
LIT 7
TUR 8
1 Žejdlíková Eliška LTP0350 B 478.12 1. 99.13( 2) 78.99( 4)100.00( 1) 68.88( 3) 100.00( 1)100.00( 1)
2 Andrlová Lea VLI0453 B 372.31 1. 100.00( 1) 83.02( 3) 89.29( 2) 100.00( 1)
3 Tomanicová Sofie CHA0450 340.03 1. 72.54( 2)100.00( 1) 87.72( 3) 79.77( 2)
4 Hudská Štěpánka TUR0450 200.00 1. 100.00( 1) 100.00( 1)
5 Brožková Kateřina JJN0450 72.03 2. 72.03( 2)
6 Nejedlová Josefína LLI0350 11.27 3. 11.27( 4) 0.00( 3)

D20 (započteno závodů:5)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
DOK 1
DOK 2
VLI 3
CHA 4
TUV 5
LIT 6
LIT 7
TUR 8
1 Pavlová Martina LTP0151 B 496.64 1. 76.16( 3) 77.35( 3) 91.50( 2) 100.00( 1)100.00( 1)100.00( 1) 96.64( 2)100.00( 1)
2 Šritrová Lenka TUR0250 B 476.60 1. 85.92( 2) 92.23( 2)100.00( 1) 98.45( 3) 100.00( 1)
3 Hudská Štěpánka TUR0450 200.00 1. 100.00( 1)100.00( 1)
4 Jeřábková Nina BOR0151 99.91 2. 99.91( 2)
5 Budská Anna JJN0253 63.64 4. 63.64( 4)

H10 (započteno závodů:5)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
DOK 1
DOK 2
VLI 3
CHA 4
TUV 5
LIT 6
LIT 7
TUR 8
1 Kocman Lukáš BOR1102 1030.26 1. 209.11( 1)209.98( 1) 199.27( 2)203.25( 2)183.29( 2) 188.22( 3) 208.65( 1)
2 Kmínek Jan DOK1100 928.78 2. 206.66( 2)163.31( 4)189.46( 3)176.70( 4)192.65( 3)
3 Bahník Václav JJN1102 886.19 1. 184.22( 3) 207.88( 1)172.38( 5)145.82( 7) 175.89( 5)
4 Janata Matěj TJN1111 809.81 1. 205.71( 1)204.10( 1)200.00( 1)200.00( 1)
5 Matějů Eda VLI1200 780.72 3. 183.11( 4) 133.91( 8)138.90( 3)168.15( 4)156.65( 7)
6 Nehasil František BOR1101 567.84 2. 170.35( 5)202.47( 2) 195.02( 3)
7 Kučerka Radek STB1101 562.19 2. 186.55( 5) 189.97( 2)185.67( 3)
8 Jůza Bruno KDZ1200 554.37 4. 182.03( 4) 120.95( 8) 73.85(11) 177.54( 4)
9 Švihovský Daniel JJN1101 525.14 2. 202.66( 2)148.79( 6)173.69( 6)
10 Kvasnička Jakub KDZ1100 494.05 6. 168.57( 6) 78.32( 9) 82.48(10) 164.68( 6)
11 Novotný Matěj TJN1105 484.68 5. 134.19( 8)117.66( 5) 83.91( 6) 75.60(10) 73.32( 9)
12 Zurynek Tomáš TJN1107 362.83 3. 187.54( 3)175.29( 5)
13 Brzoň Šimon CHA1100 330.30 2. 124.62( 7) 205.68( 2)
14 Zakouřil František TUR1204 190.12 4. 190.12( 4)
15 Klein David LTP1200 166.72 5. 166.72( 5)
16 Kollár Daniel KDZ1201 155.05 7. 155.05( 7)
17 Oupický Matouš TUR1103 97.73 8. 97.73( 8)
18 Špidla Josef LLI1206 87.08 9. 87.08( 9)

H12 (započteno závodů:5)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
DOK 1
DOK 2
VLI 3
CHA 4
TUV 5
LIT 6
LIT 7
TUR 8
1 Lamač Vítek BOR1100 B 1015.93 1. 187.58( 4) 199.52( 2) 203.57( 2)201.16( 1) 203.07( 2)206.73( 1)201.40( 2)
2 Votava Vojtěch VLI1201 B 983.82 1. 178.08( 5) 194.75( 3)175.73( 7) 201.16( 1)151.06( 8) 192.66( 3)191.48( 3)203.77( 1)
3 Kmínek Ondřej DOK1000 B 880.30 4. 161.44( 7) 175.79( 7) 95.05(11) 181.88( 4)174.47( 5)134.67( 5) 175.00( 4)173.16( 5)
4 Šebelka Jakub VLI1002 B 784.72 7. 152.60( 9)174.97( 8)107.07( 9) 163.54( 7)148.59( 9) 145.02(11)
5 Maděra Jakub VLI0906 B 692.87 4. 162.66( 6)178.28( 6)174.56( 8) 177.37( 4)
6 Louda Matyáš TUR0912 B 686.26 6. 13.88(14) 169.37(10) 76.81(12)144.62(11)130.21(15) 165.25( 6)
7 Beneš Max VLI1100 B 617.25 4. 168.88( 6)140.90(10)138.38( 4)169.09( 7)
8 Kovanda Jonáš BOR0904 B 609.52 1. 203.45( 1)204.28( 1)201.79( 2)
9 Lamač František TUR0901 B 603.10 1. 204.79( 1) 204.67( 1) 193.64( 3)
10 Kutek Matěj TUR0908 591.83 1. 203.81( 2)205.73( 1)182.29( 6)
11 Votýpka Štěpán BOR0900 584.69 9. 109.33(11) 95.20(14) 145.70(10)140.90(10) 0.00( 9) 93.56(15)
12 Horáček Jáchym VLI1111 543.82 3. 197.69( 3)183.04( 4) 163.09( 7)
13 Krtička Jáchym CHA1000 528.14 5. 134.72(12) 61.25( 7)174.31( 5)157.86( 9)
14 Guida Alessandro VLI0900 506.09 3. 155.16( 9)156.10( 6) 194.83( 3)
15 Vakula Vít BOR0908 490.15 6. 47.48(13) 99.14(12) 25.63(16) 96.11(17)102.51( 6)105.91( 8) 86.48(16)
16 Murswiek Jan BOR0901 488.38 5. 158.12( 8)178.49( 5) 151.77( 7)
17 Janata Matěj TJN1111 474.15 3. 111.36(10)171.03( 9)191.76( 3)
18 Hrdlička Vojtěch VLI1004 427.05 8. 106.93(10)162.67( 8) 157.45(10)
19 Patka Marek BOR0902 379.73 3. 191.40( 3)188.33( 4)
20 Kalousek Dominik JEN0901 327.15 12. 80.22(12)129.95(16) 116.98(14)
21 Kmínek Jan DOK1100 313.81 6. 15.15( 8)174.18( 6)124.48(12)
22 Mitiska Matěj BOR0905 235.49 8. 76.40(13) 159.09( 8)
23 Švihovský Matyáš JJN1000 211.34 13. 41.72(15) 38.70(14)130.92(13)
24 Žemlík Eduard TUR0909 202.92 2. 202.92( 2)
25 Vlček Eduard BOR1008 185.58 11. 65.83(12)119.75(11)
26 Skácel Jan VLI0901 184.16 4. 184.16( 4)
27 Pešík Matouš VLI0903 184.02 5. 184.02( 5)
28 Kruliš Janek VLI1003 178.64 13. 60.94(13) 117.70(13)
29 Přinda Vojtěch VLI1000 170.54 5. 170.54( 5)
30 Vokurka Václav JJN1004 130.92 13. 130.92(13)
31 Pešek Jáchym TUR0902 95.61 13. 95.61(13)
32 Jiroutek Jakub LLI0902 66.59 14. 66.59(14)
33 Wiedeman Nicolas TUR0907 58.75 17. 58.75(17)

H14 (započteno závodů:5)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
DOK 1
DOK 2
VLI 3
CHA 4
TUV 5
LIT 6
LIT 7
TUR 8
1 Heczko Erik VLI0804 B 1018.91 1. 208.15( 1) 210.96( 1) 204.86( 1)204.13( 1)190.81( 5)
2 Podrábský Ctibor VLI0700 B 1014.74 1. 194.37( 3) 207.97( 1)203.55( 2) 200.53( 2)197.02( 3) 199.51( 2)203.18( 1)
3 Drahoňovský Tomáš TUR0701 B 965.66 2. 197.48( 2)188.56( 4)178.17( 5) 194.61( 3) 192.52( 4)192.49( 5)
4 Šebelka Matěj VLI0805 B 943.86 2. 185.10( 4)197.56( 2)178.62( 4) 169.94( 5) 183.19( 5)199.39( 3)161.74(13)
5 Patka Kryštof BOR0702 B 939.92 1. 178.58( 6)187.24( 5)158.77( 9) 174.15( 4)198.85( 2)201.10( 1)
6 Nožička Jan JJN0800 B 935.12 2. 179.39( 5)161.47( 9) 177.32( 6) 201.98( 2)110.58(13) 179.23( 6)190.32( 6)184.20( 6)
7 Beneš Filip VLI0708 B 919.88 3. 178.43( 7)194.47( 3)185.49( 3) 171.91( 8)189.58( 7)146.40(15)
8 Šašek Jakub LTP0801 B 878.58 1. 145.59(10)186.26( 6) 202.57( 1) 192.44( 4)151.72(16)
9 Hrůzek Ondřej BOR0809 B 846.43 3. 137.73(11) 170.12( 7)171.48( 7)195.45( 3)140.88(10) 168.50(11)
10 Zeman Jakub BOR0704 778.47 8. 117.49(15) 123.35(12) 122.59(12) 169.79( 8)136.67(11)134.19(11)166.79(12)171.03(12)
11 Řehoř Hynek JJN0700 742.44 6. 119.35(14)155.38(10)134.50(11)176.22( 6) 97.47(15) 51.44(14) 156.99(14)115.49(17)
12 Štembera Vítek TJN0801 689.02 6. 163.44( 6)168.96( 9)185.05( 8)171.57(11)
13 Lesák Marek TJN0811 686.57 5. 166.35( 8)168.88( 8)167.46( 8)183.88( 5)
14 Skácel Jan VLI0901 685.85 4. 162.71( 9) 184.47( 4)159.74( 8) 178.93( 8)
15 Zajger David TUR0703 588.67 7. 128.32(12)150.35(11) 130.29(12) 179.71( 7)
16 Miklas Ondřej VLI0701 586.62 7. 162.59( 7) 78.58(13)171.32(10)174.13( 9)
17 Oravec Viktor JJN0802 562.83 9. 88.21(16) 96.53(14) 144.46( 9) 87.62(16) 146.01(16)
18 Studničný Adam BOR0701 526.90 7. 176.28( 7)176.72( 9)173.90(10)
19 Riby Philip LTP0702 430.29 12. 64.95(14) 107.96(14)106.64(12)150.74(17)
20 Hübner Ondřej STB0700 390.57 12. 105.57(12) 79.42(17) 46.76(15)158.82(13)
21 Guida Francesco VLI0810 316.05 10. 158.50(10) 157.55(14)
22 Bureš David VLI0707 247.48 7. 75.12(13)172.36( 7)
23 Polák Tomáš CHA0801 234.03 10. 138.14(10) 95.89(18)
24 Svoboda Vojtěch KDZ0701 203.72 11. 0.00(20) 94.94(15) 108.78(11)
25 Jelínek Václav LTP0706 202.69 15. 45.95(16)156.74(15)
26 Kutek Matěj TUR0908 202.48 2. 202.48( 2)
27 Žemlík Eduard TUR0909 194.35 3. 194.35( 3)
28 Lamač František TUR0901 193.18 4. 193.18( 4)
29 Šálek Richard TUR0702 156.78 9. 156.78( 9)
30 Mizera Jan TUR0707 155.64 15. 80.87(17) 27.18(18) 25.83(15) 21.76(18)
31 Patka Marek BOR0902 152.29 10. 152.29(10)
32 Mertlík Vojtěch TUR0704 119.72 13. 119.72(13)
33 Horáček Jakub JEN0800 102.53 13. 0.00(22)102.53(13)
34 Horáček Dominik JEN0804 86.38 16. 0.00(21) 86.38(16)
35 Král Matyáš JJN0803 78.18 17. 78.18(17)
36 Cabalka Antonín KUL0800 68.20 18. 68.20(18)
37 Jiroutek Jakub LLI0902 45.47 19. 45.47(19)
38 Kašpar Patrik KDZ0700 30.29 20. 30.29(20)
39 Sychra Šimon CHA0802 29.94 13. 29.94(13)
40 Juřina Jakub FYD0801 4.97 19. 4.97(19)

H16 (započteno závodů:5)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
DOK 1
DOK 2
VLI 3
CHA 4
TUV 5
LIT 6
LIT 7
TUR 8
1 Jelínek Šimon BOR0510 B 495.64 1. 95.64( 2) 69.36( 3) 68.53( 3) 100.00( 1) 79.76( 4) 100.00( 1)100.00( 1)100.00( 1)
2 Mastník Ondřej JJN0501 B 413.31 2. 55.31( 7) 60.32( 5) 28.03( 7) 99.23( 2) 84.32( 3) 49.35( 3) 76.98( 3) 92.46( 2)
3 Šimek Vojtěch LTP0601 401.87 2. 88.97( 3) 80.60( 2) 57.14( 5) 84.21( 2) 90.95( 2)
4 Zurynek Jan TJN0605 331.82 1. 115.38( 1)100.00( 1)116.44( 1)
5 Dejnožka Martin TJN0600 205.34 4. 83.00( 4) 67.85( 4) 54.49( 5)
6 Matouš Marek JEN0602 143.26 4. 63.31( 5) 15.97( 8) 17.68( 7) 46.30( 4)
7 Jareš Ondřej KUL0600 128.00 3. 57.60( 6) 70.40( 3)
8 Nejezchleb Vojtěch TUR0503 115.02 2. 115.02( 2)
9 Heřmánek Petr TUR0500 113.70 1. 113.70( 1)
10 Beneš Filip VLI0708 101.97 2. 101.97( 2)
11 Houžvička David TUR0501 80.66 6. 42.25( 6) 38.41( 6)
12 Knap Šimon CHA0606 76.22 3. 0.00( 8) 76.22( 3)
13 Votava Matěj KUL0601 64.74 4. 64.74( 4)

H18 (započteno závodů:5)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
DOK 1
DOK 2
VLI 3
CHA 4
TUV 5
LIT 6
LIT 7
TUR 8
1 Klein Martin LTP0404 B 300.00 1. 100.00( 1) 100.00( 1)100.00( 1)
2 Řehoř Vojta JJN0303 B 292.03 1. 100.00( 1)100.00( 1) 92.03( 2)
3 Šašek Jan LTP0301 B 274.19 2. 67.92( 2) 61.29( 2) 91.29( 2) 21.39( 4) 32.30( 3)
4 Janoušek Slávek BOR0400 266.03 1. 100.00( 1) 74.47( 3) 91.56( 2)
5 Kašpar Štěpán ZAK0404 100.00 1. 100.00( 1)
6 Kašpar Vojtěch ZAK0403 92.55 2. 92.55( 2)
7 Hnízdil Matěj KAS0301 84.02 2. 84.02( 2)
8 Maškarinec Štěpán VLI0304 33.98 3. 33.98( 3)

H20 (započteno závodů:5)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Lic.
Body
Nej.
DOK 1
DOK 2
VLI 3
CHA 4
TUV 5
LIT 6
LIT 7
TUR 8
1 Riby Thomas LTP0202 B 500.00 1. 100.00( 1) 100.00( 1)100.00( 1) 100.00( 1)100.00( 1)100.00( 1)
2 Kubec Michal DOK0103 77.56 2. 77.56( 2)