Logo
Datum:
03.10.2021
Místo konání:
Těpeře
Pořadatel:
TUV - SOK TJ Turnov
Mapa:
Dupanda 2021
Ředitel závodu:
Sokolářová Jitka - R3
Hlavní rozhodčí:
Šritr Martin - R3
Stavitel tratí:
Tomášková Radka - R3
JURY:
Zakouřil Václav, Nehasil Vladislav, Sokolářová Šárka
Protokol:
Závod proběhl bez závad, jury se nesešla
Kategorie:
D10     D10L     D12     D14     D16     D18     D20     D21L     D21K     D35     D40     D45     D50     D55     D60     D65     D70     D75     H10L     H10     H12     H14     H16     H18     H20     H21K     H21L     H35     H40     H45     H50     H55     H60     H65     H70     H75     H80     HDR     P     T    

D10 1.90 km, 9 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Klára Kvapilová TUV1199 SOK TJ Turnov 18:48
2. Sára Kutková JEN1351 OB Jenišovice 22:54 + 4:06
3. Ela Michálková BOR1152 OK Jiskra Nový Bor 24:44 + 5:56
4. Emma Heczková VLI1252 Slavia Liberec orienteering 28:27 + 9:39
5. Eliška Horáčková VLI1450 Slavia Liberec orienteering 28:35 + 9:47
6. Anežka Kottíková JJN1155 Team Jizerky 32:02 + 13:14
7. Eliška Kubešová VLI1152 Slavia Liberec orienteering 39:38 + 20:50
8. Kateřina Heřmánková TUR1152 OOB TJ Turnov 42:09 + 23:21
9. Anna Kovaříková KDZ1153 Klub dobré zprávy Lysá nad Labem 45:07 + 26:19
10. Tereza Prokopová CHA1151 OK Chrastava 48:17 + 29:29
11. Eliška Brzobohatá KDZ1150 Klub dobré zprávy Lysá nad Labem 50:57 + 32:09
12. Karolína Válková TUV0951 SOK TJ Turnov 51:23 + 32:35
13. Klára Kitto TUR1156 OOB TJ Turnov 52:10 + 33:22

D10L 1.87 km, 10 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Denisa Dušková TJN1250 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 26:04
2. Tereza Havlová TUR1252 OOB TJ Turnov 27:42 + 1:38
3. Veronika Průšková STB1352 TJ Stadion Nový Bor 27:57 + 1:53
4. Eliška Žandová STB1250 TJ Stadion Nový Bor 28:49 + 2:45
5. Lenka Hanušová STB1350 TJ Stadion Nový Bor 33:25 + 7:21
6. Valerie Čupcová BOR1250 OK Jiskra Nový Bor 35:02 + 8:58
7. Tea Valtrová JJN1352 Team Jizerky 35:35 + 9:31
8. Alžběta Feřtová VLI1451 Slavia Liberec orienteering 35:50 + 9:46
9. Anna Nehasilová BOR1450 OK Jiskra Nový Bor 37:59 + 11:55
10. Amálie Oravcová JJN1153 Team Jizerky 41:18 + 15:14
11. Nela Lazarová TUV1251 SOK TJ Turnov 44:24 + 18:20
Adéla Stadtherrová JJN1150 Team Jizerky DISK
Tereza Švihovská JJN1450 Team Jizerky DISK
Schmidtová Eva VRL1251 OOS TJ Spartak Vrchlabí DISK

D12 2.18 km, 10 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kateřina Houžvičková TUR0952 OOB TJ Turnov 24:24
2. Violka Janatová TJN0956 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 24:54 + 0:30
3. Kristýna Kvapilová TUV0999 SOK TJ Turnov 26:24 + 2:00
4. Eliška Ouzká BOR1051 OK Jiskra Nový Bor 26:45 + 2:21
5. Amálka Růtová JJN0951 Team Jizerky 29:16 + 4:52
6. Magdaléna Barsová VLI0955 Slavia Liberec orienteering 31:24 + 7:00
7. Klára Čalounová VLI0950 Slavia Liberec orienteering 34:54 + 10:30
8. Tereza Kubešová VLI0954 Slavia Liberec orienteering 35:37 + 11:13
9. Sofie Míková JJN0950 Team Jizerky 37:43 + 13:19
10. Anežka Ryšavá JJN1054 Team Jizerky 40:30 + 16:06
11. Viktorie Čupcová BOR0957 OK Jiskra Nový Bor 40:41 + 16:17
12. Rozálie Zenko BOR1052 OK Jiskra Nový Bor 40:49 + 16:25
13. Adéla Jiráková JJN1052 Team Jizerky 44:27 + 20:03
14. Eliška Feřtová VLI1056 Slavia Liberec orienteering 55:17 + 30:53
15. Eliška Ledabylová TUR1054 OOB TJ Turnov 67:12 + 42:48
Kristýna Hrdá VLI0953 Slavia Liberec orienteering DISK

D14 3.00 km, 13 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Karolína Kunášková VLI0851 Slavia Liberec orienteering 29:02
2. Matilda Tomášková TUV0998 SOK TJ Turnov 29:37 + 0:35
3. Barbora Chrástová STH0851 SK Studenec 29:38 + 0:36
4. Karolína Novotná TUR0853 OOB TJ Turnov 30:50 + 1:48
5. Pavlína Malečková VSP0855 USK Praha 30:53 + 1:51
6. Adéla Kocmanová BOR0752 OK Jiskra Nový Bor 32:02 + 3:00
7. Barbora Lamačová BOR0750 OK Jiskra Nový Bor 32:06 + 3:04
8. Pavla Kutlvašrová VRL0951 OOS TJ Spartak Vrchlabí 33:20 + 4:18
9. Eva Nožičková JJN0852 Team Jizerky 34:22 + 5:20
10. Milena Baloghová JJN0750 Team Jizerky 34:30 + 5:28
11. Viktorie Nováková RUM0751 ZOOB Rumburk 35:33 + 6:31
12. Lucie Flossmannová VLI0852 Slavia Liberec orienteering 37:28 + 8:26
13. Anna Zabořilová TUR0951 OOB TJ Turnov 37:34 + 8:32
14. Barborka Nováková TUR0860 OOB TJ Turnov 38:05 + 9:03
15. Marie Soukupová BOR0952 OK Jiskra Nový Bor 38:49 + 9:47
16. Nella Pražáková JJN0853 Team Jizerky 39:04 + 10:02
17. Nela Paldusová PGP0855 SK Praga 41:06 + 12:04
18. Klára Zakouřilová VSP0850 USK Praha 43:38 + 14:36
19. Tereza Kutková JEN0752 OB Jenišovice 46:39 + 17:37
20. Alena Pechová VLI0854 Slavia Liberec orienteering 48:17 + 19:15
21. Klára Podoubská JJN0851 Team Jizerky 51:46 + 22:44
22. Lenka Mastníková JJN0854 Team Jizerky 58:39 + 29:37
23. Veronika Vokušová JJN0752 Team Jizerky 60:54 + 31:52
24. Tereza Rejholcová BOR0751 OK Jiskra Nový Bor 61:26 + 32:24
25. Bára Heřmánková TUR0850 OOB TJ Turnov 64:49 + 35:47
26. Sofie Zlatušková TUR0852 OOB TJ Turnov 73:06 + 44:04
27. Ester Špidlová LLI0861 LOK-o Liberec 88:20 + 59:18
28. Josefína Stehlíková TJN0864 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 105:56 + 76:54
Kateřina Fifernová BOR0859 OK Jiskra Nový Bor DISK

D16 3.19 km, 13 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hana Malečková VSP0553 USK Praha 37:13
2. Bára Štemberová TJN0650 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 39:14 + 2:01
3. Kateřina Lamačová TUR0660 OOB TJ Turnov 40:02 + 2:49
4. Eliška Vilémová VLI0655 Slavia Liberec orienteering 42:15 + 5:02
5. Adéla Savruková TJN0656 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 44:30 + 7:17
6. Barbora Novotná TUR0552 OOB TJ Turnov 44:54 + 7:41
7. Anna Heczková VLI0652 Slavia Liberec orienteering 46:45 + 9:32
8. Magdaléna Chrástová STH0551 SK Studenec 48:13 + 11:00
9. Eliška Háková TJN0654 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 50:24 + 13:11
10. Šárka Zoubková TJN0554 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 51:14 + 14:01
11. Adéla Kosková VLI0656 Slavia Liberec orienteering 51:22 + 14:09
12. Viktorie Dušková TJN0655 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 53:07 + 15:54
13. Anna Tulachová VSP0554 USK Praha 53:14 + 16:01
14. Nikola Rejmanová BOR0656 OK Jiskra Nový Bor 53:28 + 16:15
15. Marie Balcarová LLI0652 LOK-o Liberec 56:36 + 19:23

D18 3.39 km, 14 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Michaela Novotná TUR0551 OOB TJ Turnov 33:05
2. Ema Černá ROU0451 SKOB Roudnice nad Labem 38:55 + 5:50
3. Adéla Skácelová JJN0454 Team Jizerky 39:52 + 6:47
4. Judita Mellanová TUR0559 OOB TJ Turnov 40:50 + 7:45
5. Markéta Kodejšová VSP0458 USK Praha 41:34 + 8:29
6. Štěpánka Hudská TUR0450 OOB TJ Turnov 43:55 + 10:50
7. Kateřina Brožková JJN0450 Team Jizerky 56:12 + 23:07
8. Eliška Žejdlíková LTP0350 OOB TJ Lokomotiva Teplice 57:35 + 24:30
9. Josefína Nejedlová LLI0350 LOK-o Liberec 82:53 + 49:48
10. Anna Menclová JEN0452 OB Jenišovice 104:32 + 71:27

D20 3.46 km, 14 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 0

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Martina Pavlová LTP0151 OOB TJ Lokomotiva Teplice 54:54
2. Nina Jeřábková BOR0151 OK Jiskra Nový Bor 54:57 + 0:03
3. Lenka Šritrová TUR0250 OOB TJ Turnov 55:45 + 0:51

D21L 4.10 km, 14 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 8384

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Eliška Sieglová PGP9954 SK Praga 38:14 8687
2. Eva Kabáthová LCE8966 OOB TJ Slovan Luhačovice 39:45 + 1:31 8366
3. Michaela Omová TUR8153 OOB TJ Turnov 41:01 + 2:47 8099
4. Šárka Sokolářová TUR9999 OOB TJ Turnov 41:26 + 3:12 8011
5. Soňa Pesničáková JJN0451 Team Jizerky 43:39 + 5:25 7542
6. Adéla Havlová BOR9161 OK Jiskra Nový Bor 43:55 + 5:41 7486
7. Barbora Matějková TUR0156 OOB TJ Turnov 45:41 + 7:27 7112
8. Lucie Luštická TUR8650 OOB TJ Turnov 45:59 + 7:45 7049
9. Alena Neradová TUR8551 OOB TJ Turnov 47:46 + 9:32 6672
10. Tereza Chrástová TUR0255 OOB TJ Turnov 47:53 + 9:39 6647
11. Michaela Kopcová VLI8456 Slavia Liberec orienteering 49:14 + 11:00 6362
12. Šárka Knížková CHA9850 OK Chrastava 50:49 + 12:35 6027
13. Jana Kolaja Ehlerová VLI8055 Slavia Liberec orienteering 50:56 + 12:42 6003
14. Lucie Janatová DKP8154 Oddíl OB Kotlářka 50:59 + 12:45 5992
15. Adéla Rýdlová JJN0151 Team Jizerky 51:05 + 12:51 5971
16. Markéta Pavlíková DOK0053 OK Doksy 52:15 + 14:01 5724
17. Dagmar Sieglová MFP7050 Matfyz Praha 55:09 + 16:55 5111
18. Zuzana Henychová VLI6151 Slavia Liberec orienteering 55:25 + 17:11 5055
19. Rose Riby DOK0052 OK Doksy 59:10 + 20:56 4262
20. Daniela Žuchová TJN9750 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 72:26 + 34:12 1458
21. Nikola Žuchová TJN9352 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 74:30 + 36:16 1022
22. Iva Paříková TUR0061 OOB TJ Turnov 87:20 + 49:06 0
Eva Lepšíková SJC8765 Sportcentrum Jičín DISK 0

D21K 3.46 km, 14 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 1758

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Zuzana Hradcová CHA8852 OK Chrastava 61:36 1781
2. Martina Jirků TUR8750 OOB TJ Turnov 62:47 + 1:11 1747
3. Eva Švihovská JJN8350 Team Jizerky 62:53 + 1:17 1745
4. Anna Kočí FYD9451 Jizerský klub OB Frýdlant 66:32 + 4:56 1642
5. Petra Žaloudková SJC8761 Sportcentrum Jičín 83:56 + 22:20 1152
6. Andrea Němcová CHA8753 OK Chrastava 86:35 + 24:59 1077
7. Michaela Macharová BOR9450 OK Jiskra Nový Bor 108:25 + 46:49 463
Viktorie Peterková LLI7551 LOK-o Liberec DISK 0

D35 3.64 km, 13 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bohdana Heczková VLI7750 Slavia Liberec orienteering 38:36
2. Vlaďka Kutlvašrová VRL7752 OOS TJ Spartak Vrchlabí 42:01 + 3:25
3. Helena Randáková VRL7452 OOS TJ Spartak Vrchlabí 45:51 + 7:15
4. Pavla Kalousková JEN8451 OB Jenišovice 52:58 + 14:22
5. Petra Hanušová STB8297 TJ Stadion Nový Bor 54:42 + 16:06
6. Zuzana Jiřištová DKP8254 Oddíl OB Kotlářka 57:59 + 19:23
7. Kamila Zakouřilová TUR8557 OOB TJ Turnov 58:20 + 19:44
8. Petra Palasová SJC8658 Sportcentrum Jičín 65:16 + 26:40

D40 3.41 km, 13 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Michaela Krtičková CHA7952 OK Chrastava 42:23
2. Petra Synková DOK7950 OK Doksy 44:34 + 2:11
3. Radka Peteráčová Hyxová VLI7755 Slavia Liberec orienteering 45:35 + 3:12
4. Lenka Dolejší DOK7450 OK Doksy 45:54 + 3:31
5. Zuzana Nehasilová LDC7150 KOB Děčín 46:54 + 4:31
6. Romana Kučerková STB8196 TJ Stadion Nový Bor 49:24 + 7:01
7. Julie Mokrá VLI8051 Slavia Liberec orienteering 54:44 + 12:21
8. Jitka Jakubská TAP8152 KOB Tretra Praha 55:48 + 13:25
9. Michala Kmínková DOK7850 OK Doksy 55:51 + 13:28
10. Kateřina Patková BOR7853 OK Jiskra Nový Bor 56:06 + 13:43
11. Jana Matyášová CHA7652 OK Chrastava 56:08 + 13:45
12. Eva Lipenská CHA7951 OK Chrastava 58:28 + 16:05
13. Michaela Březinová CHA7751 OK Chrastava 59:57 + 17:34
14. Dana Vokušová JJN7750 Team Jizerky 60:25 + 18:02
15. Marta Vokurková JJN7950 Team Jizerky 62:57 + 20:34
16. Barbora Černíková DOB7878 KOB Dobruška 64:22 + 21:59
17. Kristýna Pesničáková TJN7653 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 64:54 + 22:31
18. Radka Tomandlová 0070002 NOK HoRa 67:06 + 24:43
19. Jitka Feřtová VLI7853 Slavia Liberec orienteering 67:56 + 25:33
20. Hana Kutková JEN8050 OB Jenišovice 72:11 + 29:48
21. Monika Štveráková CHA7852 OK Chrastava 79:12 + 36:49
22. Irena Danková CHA7551 OK Chrastava 126:21 + 83:58
23. Kateřina Murswieková BOR7951 OK Jiskra Nový Bor 127:48 + 85:25

D45 3.13 km, 12 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Marie Podrábská VLI7451 Slavia Liberec orienteering 42:09
2. Romana Zabořilová JEN7457 OB Jenišovice 47:45 + 5:36
3. Marie Skácelová VLI7552 Slavia Liberec orienteering 49:29 + 7:20
4. Monika Tučková BOR7650 OK Jiskra Nový Bor 50:30 + 8:21
5. Radka Benešová VLI7653 Slavia Liberec orienteering 57:19 + 15:10
6. Karolína Houžvičková TUR7254 OOB TJ Turnov 57:24 + 15:15
7. Tereza Jeřábková BOR7563 OK Jiskra Nový Bor 58:01 + 15:52
8. Radka Mairichová JJN7450 Team Jizerky 58:03 + 15:54
9. Helena Zakouřilová VSP7453 USK Praha 59:57 + 17:48
10. Martina Hrdá VLI7457 Slavia Liberec orienteering 61:43 + 19:34
11. Markéta Nováková RUM7451 ZOOB Rumburk 62:14 + 20:05
12. Marie Kašparová ZAK7250 OK Netopýr Zákupy 63:12 + 21:03
13. Markéta Míková JJN7351 Team Jizerky 66:40 + 24:31
14. Dana Lamačová TUR7451 OOB TJ Turnov 71:39 + 29:30
15. Kateřina Riby LTP7252 OOB TJ Lokomotiva Teplice 72:19 + 30:10
16. Klára Severýnová Popková VLI7455 Slavia Liberec orienteering 75:50 + 33:41
17. Iva Malečková VSP7559 USK Praha 77:55 + 35:46
18. Lucie Karafiátová BOR7658 OK Jiskra Nový Bor 80:59 + 38:50
19. Jitka Žejdlíková LTP7251 OOB TJ Lokomotiva Teplice 81:52 + 39:43
20. Kateřina Junková STH7351 SK Studenec 85:11 + 43:02
21. Lenka Kosková Třísková VLI7554 Slavia Liberec orienteering 95:57 + 53:48
Martina Růtová JJN7652 Team Jizerky DISK
Jana Menclová JEN7556 OB Jenišovice DISK
Marie Bradáčová LLI7550 LOK-o Liberec DISK

D50 2.76 km, 13 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Andrea Rejholcová BOR6951 OK Jiskra Nový Bor 38:09
2. Kateřina Würzová FYD6952 Jizerský klub OB Frýdlant 38:46 + 0:37
3. Ivana Koucká EKP6850 VŠTJ Ekonom Praha 40:13 + 2:04
4. Jarmila Němečková VSP6650 USK Praha 42:29 + 4:20
5. Petra Hradecká DOK6850 OK Doksy 46:42 + 8:33
6. Romana Posseltová TJN7050 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 47:50 + 9:41
7. Katka Fürstová LLI6950 LOK-o Liberec 49:14 + 11:05
8. Petra Hořáková LLI6953 LOK-o Liberec 54:27 + 16:18
9. Blanka Třešňáková JIL7051 OK Jilemnice 60:36 + 22:27
10. Simona Burdová LDC6851 KOB Děčín 61:07 + 22:58
11. Monika Úlehlová TAP6950 KOB Tretra Praha 61:26 + 23:17
12. Jana Eichlerová KAS7051 KOB Kamenický Šenov 61:27 + 23:18
13. Alena Balcarová LLI7150 LOK-o Liberec 61:51 + 23:42
14. Hana Pokorná JJN6951 Team Jizerky 66:19 + 28:10
15. Ivana Kočibová TJN6354 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 66:47 + 28:38
16. Dáďa Korejčíková LLI5550 LOK-o Liberec 66:59 + 28:50
17. Lucie Žihlová LLI6952 LOK-o Liberec 69:35 + 31:26
18. Renata Nožičková JJN6950 Team Jizerky 70:04 + 31:55
19. Jiřina Kuncová TJN5752 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 83:59 + 45:50

D55 2.52 km, 12 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Iva Benešová SJC6151 Sportcentrum Jičín 34:02
2. Jana Pávková BOR6550 OK Jiskra Nový Bor 35:42 + 1:40
3. Martina Zalabová SJC6657 Sportcentrum Jičín 39:06 + 5:04
4. Pavla Pavlíková CHA6551 OK Chrastava 41:03 + 7:01
5. Iva Kábrtová PEN6350 OK RECO Sport 42:15 + 8:13
Monika Pološčuková SMB6551 SKOB Mladá Boleslav DISK

D60 2.19 km, 12 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Soňa Šípová BOR6150 OK Jiskra Nový Bor 35:19
2. Hana Svobodová SMB5951 SKOB Mladá Boleslav 79:33 + 44:14
Eva Kadavá CHA5750 OK Chrastava DISK

D65 2.19 km, 12 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Zuzana Šaffková CHA5150 OK Chrastava 33:30
2. Jitka Kabáthová ZBM5582 SK Žabovřesky Brno 34:54 + 1:24
3. Eva Nýdrlová VRL5451 OOS TJ Spartak Vrchlabí 36:00 + 2:30
4. Jana Konopáčová TUR5650 OOB TJ Turnov 45:34 + 12:04
5. Alena Ševčíková CHA5351 OK Chrastava 47:52 + 14:22
6. Lenka Lukavcová TJN5452 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 60:48 + 27:18
7. Marie Matoušková LJN5550 OOB TJ LIAZ Jablonec nad Nisou 66:29 + 32:59
8. Olga Lusková CHA5650 OK Chrastava 69:29 + 35:59
9. Eva Böhmová TJN5450 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 74:18 + 40:48

D70 2.17 km, 11 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ivana Karmazínová VLI5150 Slavia Liberec orienteering 34:56
2. Jana Omová TUR5150 OOB TJ Turnov 41:21 + 6:25
3. Jaroslava Pachnerová VLI5152 Slavia Liberec orienteering 52:18 + 17:22
4. Pavla Vokálová CHA4951 OK Chrastava 55:03 + 20:07
5. Hela Kubíková LLI4851 LOK-o Liberec 55:19 + 20:23

D75 2.17 km, 11 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Leontina Křtěnská BOR4650 OK Jiskra Nový Bor 52:13
2. Jaroslava Štrojsová KAS4350 KOB Kamenický Šenov 56:54 + 4:41

H10L 1.87 km, 10 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Štěpán Louda TUR1209 OOB TJ Turnov 19:22
2. Jakub Kasse 0090002 HO Jurije Gagarina 19:31 + 0:09
3. Oskar Štembera TJN1201 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 23:48 + 4:26
4. Václav Řezka JJN1104 Team Jizerky 24:14 + 4:52
5. Matej Kasse 0090003 HO Jurije Gagarina 24:25 + 5:03
6. Josef Matějů VLI1300 Slavia Liberec orienteering 24:36 + 5:14
7. Jan Votava VLI1400 Slavia Liberec orienteering 24:51 + 5:29
8. Vojtěch Erben STB1100 TJ Stadion Nový Bor 27:10 + 7:48
9. Tomáš Havlíček TUR1110 OOB TJ Turnov 29:28 + 10:06
10. Sebastian Guida VLI1302 Slavia Liberec orienteering 34:28 + 15:06
11. Jakub Kunc LLI1203 LOK-o Liberec 36:53 + 17:31
12. Filip Jakubský TAP1304 KOB Tretra Praha 37:45 + 18:23
13. Adam Handrk 0030001 Handrci 38:44 + 19:22
14. Bedřich Kolaja VLI1301 Slavia Liberec orienteering 39:02 + 19:40
15. Ota Vokurka JJN1200 Team Jizerky 54:48 + 35:26
16. Vavřinec Novotný Metoděj TJN1303 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 65:49 + 46:27
Sebastian Peths KRN1200 KOS TJ Lokomotiva Krnov DISK
Hynek Rafaj EKP1400 VŠTJ Ekonom Praha DISK

H10 1.90 km, 9 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Matěj Janata TJN1111 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 17:02
2. Lukáš Kocman BOR1102 OK Jiskra Nový Bor 17:11 + 0:09
3. Jan Kmínek DOK1100 OK Doksy 19:04 + 2:02
4. František Zakouřil TUR1204 OOB TJ Turnov 19:31 + 2:29
5. Radek Kučerka STB1101 TJ Stadion Nový Bor 20:09 + 3:07
6. Daniel Švihovský JJN1101 Team Jizerky 22:26 + 5:24
7. Benjamin Tuma 0120001 Tumici 25:11 + 8:09
8. Václav Bahník JJN1102 Team Jizerky 27:23 + 10:21
9. Eda Matějů VLI1200 Slavia Liberec orienteering 29:30 + 12:28
10. Pavel Jakubský TAP1109 KOB Tretra Praha 31:34 + 14:32
11. Josef Špidla LLI1206 LOK-o Liberec 37:49 + 20:47
12. Jakub Kvasnička KDZ1100 Klub dobré zprávy Lysá nad Labem 38:38 + 21:36
13. Bruno Jůza KDZ1200 Klub dobré zprávy Lysá nad Labem 40:10 + 23:08

H12 2.14 km, 12 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jonáš Kovanda BOR0904 OK Jiskra Nový Bor 18:13
2. Eduard Žemlík TUR0909 OOB TJ Turnov 18:19 + 0:06
3. Marek Škorpil HOR0900 TJ Jiskra Hořice 19:19 + 1:06
4. František Lamač TUR0901 OOB TJ Turnov 20:04 + 1:51
5. Vladimír Kutlvašr VRL1002 OOS TJ Spartak Vrchlabí 20:48 + 2:35
6. Jáchym Horáček VLI1111 Slavia Liberec orienteering 22:04 + 3:51
7. Ondřej Kmínek DOK1000 OK Doksy 23:41 + 5:28
8. Alessandro Guida VLI0900 Slavia Liberec orienteering 27:09 + 8:56
9. Jan Murswiek BOR0901 OK Jiskra Nový Bor 27:58 + 9:45
10. Vojtěch Votava VLI1201 Slavia Liberec orienteering 28:06 + 9:53
11. Jakub Šebelka VLI1002 Slavia Liberec orienteering 28:34 + 10:21
12. Max Beneš VLI1100 Slavia Liberec orienteering 30:01 + 11:48
12. Štěpán Votýpka BOR0900 OK Jiskra Nový Bor 30:01 + 11:48
14. Jáchym Krtička CHA1000 OK Chrastava 31:11 + 12:58
15. Matyáš Švihovský JJN1000 Team Jizerky 31:54 + 13:41
15. Václav Vokurka JJN1004 Team Jizerky 31:54 + 13:41
17. Matyáš Louda TUR0912 OOB TJ Turnov 32:02 + 13:49
18. Dominik Kalousek JEN0901 OB Jenišovice 32:05 + 13:52
19. Ondřej Moučka JJN1005 Team Jizerky 37:16 + 19:03
20. Vít Vakula BOR0908 OK Jiskra Nový Bor 38:28 + 20:15
21. Josef Ježek 0210001 Betyjenej 45:42 + 27:29
22. Vojta Holeš JJN1002 Team Jizerky 96:50 + 78:37
Matěj Kutek TUR0908 OOB TJ Turnov DISK

H14 3.19 km, 13 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Erik Heczko VLI0804 Slavia Liberec orienteering 27:50
2. Ctibor Podrábský VLI0700 Slavia Liberec orienteering 29:06 + 1:16
3. Tomáš Drahoňovský TUR0701 OOB TJ Turnov 30:50 + 3:00
4. Matěj Třešňák JIL0701 OK Jilemnice 31:45 + 3:55
5. Kryštof Patka BOR0702 OK Jiskra Nový Bor 36:49 + 8:59
6. Matěj Šebelka VLI0805 Slavia Liberec orienteering 38:03 + 10:13
7. Vítek Štembera TJN0801 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 39:57 + 12:07
8. Ondřej Miklas VLI0701 Slavia Liberec orienteering 40:12 + 12:22
9. Jan Skácel VLI0901 Slavia Liberec orienteering 41:02 + 13:12
10. Richard Šálek TUR0702 OOB TJ Turnov 41:54 + 14:04
11. Ondřej Hrůzek BOR0809 OK Jiskra Nový Bor 46:33 + 18:43
12. Jakub Zeman BOR0704 OK Jiskra Nový Bor 47:47 + 19:57
13. David Zajger TUR0703 OOB TJ Turnov 49:39 + 21:49
14. Jan Nožička JJN0800 Team Jizerky 55:25 + 27:35
15. Philip Riby LTP0702 OOB TJ Lokomotiva Teplice 56:11 + 28:21
16. Hynek Řehoř JJN0700 Team Jizerky 59:15 + 31:25
17. Viktor Oravec JJN0802 Team Jizerky 62:08 + 34:18
18. Ondřej Hübner STB0700 TJ Stadion Nový Bor 64:32 + 36:42
19. Jan Mizera TUR0707 OOB TJ Turnov 81:24 + 53:34
Dominik Horáček JEN0804 OB Jenišovice DISK
Jakub Horáček JEN0800 OB Jenišovice DISK

H16 3.39 km, 14 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vilém Štrait VSP0701 USK Praha 32:26
2. Prokop Tomášek TUR0711 OOB TJ Turnov 33:15 + 0:49
3. Petr Heřmánek TUR0500 OOB TJ Turnov 35:56 + 3:30
4. Filip Beneš VLI0708 Slavia Liberec orienteering 40:49 + 8:23
5. Ondřej Mastník JJN0501 Team Jizerky 48:10 + 15:44
6. Šimon Jelínek BOR0510 OK Jiskra Nový Bor 50:04 + 17:38
7. Jan Hyxa VLI0702 Slavia Liberec orienteering 56:38 + 24:12
8. Vojtěch Šimek LTP0601 OOB TJ Lokomotiva Teplice 59:29 + 27:03
9. David Houžvička TUR0501 OOB TJ Turnov 67:17 + 34:51
10. Marek Matouš JEN0602 OB Jenišovice 75:55 + 43:29
11. Šimon Knap CHA0606 OK Chrastava 85:28 + 53:02

H18 3.93 km, 15 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Adam Titz VSP0401 USK Praha 32:04
2. Jiří Blaha VSP0411 USK Praha 33:59 + 1:55
3. Michal Blaha VSP0412 USK Praha 36:38 + 4:34
4. Matyáš Zakouřil VSP0400 USK Praha 39:25 + 7:21
5. Vojtěch Dejnožka TJN0300 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 49:33 + 17:29
6. Štěpán Kašpar ZAK0404 OK Netopýr Zákupy 63:34 + 31:30
7. Vojtěch Kašpar ZAK0403 OK Netopýr Zákupy 68:18 + 36:14

H20 3.93 km, 15 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 0

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Petr Synek DOK0200 OK Doksy 36:01
2. Thomas Riby LTP0202 OOB TJ Lokomotiva Teplice 53:11 + 17:10
3. Michal Kubec DOK0103 OK Doksy 65:07 + 29:06

H21K 3.81 km, 14 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 0

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Vojtěch Matyáš CHA0202 OK Chrastava 63:46
2. Luboš Král TJN8401 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 67:55 + 4:09
3. Vojtěch Hájek TJN9502 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 70:56 + 7:10
4. Aleš Smékal 0020001 Pro Radost 146:10 + 82:24

H21L 4.65 km, 19 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 8408

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Pavel Hradec TUR8801 OOB TJ Turnov 37:21 8498
2. Daniel Bolehovský VSP0508 USK Praha 37:51 + 0:30 8386
3. David Procházka LPU9113 OK Lokomotiva Pardubice 38:04 + 0:43 8338
4. Jan Schulhof TUR8900 OOB TJ Turnov 38:40 + 1:19 8205
5. Tomas Dlabaja TUR8303 OOB TJ Turnov 38:42 + 1:21 8197
6. Martin Luštický TUR8700 OOB TJ Turnov 38:48 + 1:27 8175
7. Šimon Navrátil PGP9702 SK Praga 39:01 + 1:40 8127
8. Josef Nagy TJN0006 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 39:54 + 2:33 7930
9. Filip Wolf TUR9701 OOB TJ Turnov 39:55 + 2:34 7926
10. Daniel Wolf TUR9100 OOB TJ Turnov 40:09 + 2:48 7874
11. Martin Janata TJN8306 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 40:51 + 3:30 7718
12. Pavel Žemlík TUR7135 OOB TJ Turnov 42:05 + 4:44 7444
13. Tomáš Zakouřil TUR7500 OOB TJ Turnov 43:03 + 5:42 7229
14. Dan Pavlovec BOR0001 OK Jiskra Nový Bor 43:13 + 5:52 7191
15. Filip Mairich JJN0600 Team Jizerky 44:23 + 7:02 6932
16. Jakub Oma TUR8002 OOB TJ Turnov 44:46 + 7:25 6846
17. Jan Pavlovec BOR9503 OK Jiskra Nový Bor 45:16 + 7:55 6735
18. Kryštof Hájek TUR0212 OOB TJ Turnov 45:38 + 8:17 6653
19. Aleš Malý JIL8702 OK Jilemnice 46:46 + 9:25 6401
20. Aleš Drahoňovský TUR7201 OOB TJ Turnov 47:12 + 9:51 6304
20. Matěj Tkáč JJN0401 Team Jizerky 47:12 + 9:51 6304
22. Vojtěch Peterka LLI7502 LOK-o Liberec 47:26 + 10:05 6252
23. Tomáš Thoř TUR9904 OOB TJ Turnov 47:45 + 10:24 6182
24. Jiří Valenta LCE9201 OOB TJ Slovan Luhačovice 48:17 + 10:56 6063
25. Jaromír Švihovský JJN8000 Team Jizerky 49:33 + 12:12 5781
26. Tomáš David LLI0000 LOK-o Liberec 49:44 + 12:23 5740
27. Petr Henych VLI6001 Slavia Liberec orienteering 49:51 + 12:30 5714
28. Tomáš Kopec VLI8203 Slavia Liberec orienteering 50:07 + 12:46 5655
29. Petr Buk ROU0001 SKOB Roudnice nad Labem 51:56 + 14:35 5250
30. Michal Buk ROU9601 SKOB Roudnice nad Labem 52:17 + 14:56 5172
31. Daniel Šafka KAM9105 OK Kamenice 54:49 + 17:28 4608
32. Jan Němeček VSP6201 USK Praha 55:54 + 18:33 4367
33. Stanislav Nejman TUR9500 OOB TJ Turnov 57:34 + 20:13 3996
34. Petr Žaloudek SJC8309 Sportcentrum Jičín 60:06 + 22:45 3432
35. Ondřej Blaha EKP7002 VŠTJ Ekonom Praha 61:24 + 24:03 3142
36. Roman Siegl MFP6700 Matfyz Praha 62:50 + 25:29 2823
37. Stanislav Bradáč LLI7201 LOK-o Liberec 63:56 + 26:35 2578
38. Jan Peths KRN8101 KOS TJ Lokomotiva Krnov 64:31 + 27:10 2448
39. David Bradáč LLI0203 LOK-o Liberec 66:51 + 29:30 1929
40. Michal Francke TJN8600 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 72:07 + 34:46 756
41. Jaroslav Najman BOR7909 OK Jiskra Nový Bor 73:21 + 36:00 481
42. Josef Petr VLI6300 Slavia Liberec orienteering 74:28 + 37:07 233
43. Filip Řehoř JJN9200 Team Jizerky 118:06 + 80:45 0
Jiří Lužnický LIT8501 KOB Litvínov DISK 0
Pavel Štryncl JLI7700 OB Jizerky DISK 0

H35 4.22 km, 13 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jan Krtička PLU7931 TJ SOKOL Plumlov 41:00
2. Pavel Janata TJN8400 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 42:03 + 1:03
3. David Albrecht 0080001 HO Skol 45:06 + 4:06
4. David Nehasil BOR7713 OK Jiskra Nový Bor 46:54 + 5:54
5. Vladimír Ledecký BOR8402 OK Jiskra Nový Bor 47:25 + 6:25
6. Vladislav Nehasil LDC7101 KOB Děčín 49:59 + 8:59
7. Jan Kolaja VLI8100 Slavia Liberec orienteering 54:51 + 13:51
8. Jakub Kasse 0090001 HO Jurije Gagarina 58:19 + 17:19
9. Tomáš Žitný SMB6401 SKOB Mladá Boleslav 60:05 + 19:05
10. David Jůza KDZ8200 Klub dobré zprávy Lysá nad Labem 106:37 + 65:37

H40 3.78 km, 15 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jiří Mrázek DKP7911 Oddíl OB Kotlářka 37:42
2. Michal Pražák TJN7900 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 40:34 + 2:52
3. Zdeněk Peteráč VLI7802 Slavia Liberec orienteering 42:21 + 4:39
4. Petr Kadavý CHA7800 OK Chrastava 47:20 + 9:38
5. Tomáš Havel TUR7904 OOB TJ Turnov 47:43 + 10:01
6. Stanislav Vilém VLI7703 Slavia Liberec orienteering 50:21 + 12:39
7. Antonín Synek DOK7800 OK Doksy 50:52 + 13:10
8. Jan Březina CHA7604 OK Chrastava 52:45 + 15:03
9. Ladislav Erbert PEN7700 OK RECO Sport 53:11 + 15:29
10. Miroslav Patka BOR7715 OK Jiskra Nový Bor 54:50 + 17:08
11. Libor Matyáš CHA7603 OK Chrastava 58:25 + 20:43
12. Ondřej Jakubský TAP7700 KOB Tretra Praha 59:27 + 21:45
13. Martin Feřt VLI7704 Slavia Liberec orienteering 65:21 + 27:39
14. Michal Heřmánek TUR7702 OOB TJ Turnov 70:10 + 32:28
15. Jan Kmínek DOK7801 OK Doksy 74:26 + 36:44
16. Pavel Mokrý VLI7501 Slavia Liberec orienteering 90:54 + 53:12
17. Pavel Kutek JEN7701 OB Jenišovice 91:48 + 54:06
18. Zbyněk Ledabyl TUR7700 OOB TJ Turnov 98:17 + 60:35

H45 3.66 km, 13 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Zdeněk Sokolář SNA7201 TJ START Náchod 37:31
2. Tomáš Vácha BOR7409 OK Jiskra Nový Bor 38:37 + 1:06
3. Nikola Rafaj EKP7502 VŠTJ Ekonom Praha 41:39 + 4:08
4. Pavel Pachner CHA7501 OK Chrastava 42:29 + 4:58
5. Jaroslav Krejčí BOR6302 OK Jiskra Nový Bor 45:03 + 7:32
6. Radovan Kunc TJN5549 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 45:32 + 8:01
7. Václav Zakouřil VSP7401 USK Praha 46:00 + 8:29
8. Tomáš Chrást STH7401 SK Studenec 46:20 + 8:49
9. Jaroslav Hradecký DOK6300 OK Doksy 47:10 + 9:39
10. Michal Bureš VLI7601 Slavia Liberec orienteering 47:46 + 10:15
11. Pavel Dikoš BOR6003 OK Jiskra Nový Bor 48:23 + 10:52
12. Jiří Schindler TJN6301 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 51:21 + 13:50
13. Ruda Kutlvašr VRL7601 OOS TJ Spartak Vrchlabí 53:07 + 15:36
14. Robert Miček 0130001 KOB Čingov 53:09 + 15:38
15. Michal Černý ROU7505 SKOB Roudnice nad Labem 53:47 + 16:16
16. Pavel Bolehovský VSP7103 USK Praha 54:29 + 16:58
17. Tomáš Novotný TUR7405 OOB TJ Turnov 60:55 + 23:24
18. Aleš Ulman TJN7201 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 61:31 + 24:00
19. Jan Tomandl 0070001 NOK HoRa 63:13 + 25:42
20. Jan Štverák CHA7301 OK Chrastava 64:01 + 26:30
21. Vladimír Kubeša VLI7507 Slavia Liberec orienteering 64:36 + 27:05
22. Tomáš Oravec TJN7505 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 65:16 + 27:45
23. Ludvík Kašpar ZAK7200 OK Netopýr Zákupy 71:24 + 33:53
24. Jindřich Kocman BOR7612 OK Jiskra Nový Bor 72:17 + 34:46
25. Tomáš Danko CHA7200 OK Chrastava 74:22 + 36:51
26. Pavel Hrdý VLI7404 Slavia Liberec orienteering 74:27 + 36:56
27. Josef Rejman BOR7415 OK Jiskra Nový Bor 77:29 + 39:58
28. Ladislav Kvasnička KDZ7400 Klub dobré zprávy Lysá nad Labem 80:09 + 42:38
29. Petr Maškarinec VLI7303 Slavia Liberec orienteering 80:11 + 42:40
30. Vítězslav Houda CHA7300 OK Chrastava 81:06 + 43:35
31. Vít Novotný TJN7601 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 82:17 + 44:46
32. Martin Mencl JEN7301 OB Jenišovice 121:31 + 84:00

H50 3.41 km, 13 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Michal Žejdlík LTP7001 OOB TJ Lokomotiva Teplice 36:58
2. Michal Zaydlar JLI7100 OB Jizerky 40:18 + 3:20
3. Ctibor Podrábský VLI7001 Slavia Liberec orienteering 40:46 + 3:48
4. Ivan Vydra CHA6600 OK Chrastava 40:50 + 3:52
5. Martin Škorpil HOR5700 TJ Jiskra Hořice 41:26 + 4:28
6. Aleš Fürst LLI6801 LOK-o Liberec 42:14 + 5:16
7. Jiří Žucha TJN6603 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 42:17 + 5:19
8. Jiří Řehoř TJN7004 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 46:19 + 9:21
9. Petr Průšek STB7000 TJ Stadion Nový Bor 47:45 + 10:47
10. Michal Zabořil JEN7101 OB Jenišovice 49:52 + 12:54
11. Michal Čaloun VLI6801 Slavia Liberec orienteering 50:03 + 13:05
11. Libor Žukov VLI6803 Slavia Liberec orienteering 50:03 + 13:05
13. Martin Posselt TJN6802 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 52:26 + 15:28
14. Martin Machara BOR6900 OK Jiskra Nový Bor 52:27 + 15:29
15. Petr Pavel LTP6806 OOB TJ Lokomotiva Teplice 54:25 + 17:27
16. Petr Jeřábek BOR7105 OK Jiskra Nový Bor 58:24 + 21:26
17. Luboš Bruner LTP6501 OOB TJ Lokomotiva Teplice 58:49 + 21:51
18. Petr Eichler KAS6900 KOB Kamenický Šenov 59:01 + 22:03
19. Stanislav Hejna LLI6900 LOK-o Liberec 65:40 + 28:42
20. Jindřich Houžvička TUR6912 OOB TJ Turnov 72:06 + 35:08
21. Miloš Třešňák JIL6902 OK Jilemnice 72:07 + 35:09
22. Boris Kovář LTP6710 OOB TJ Lokomotiva Teplice 123:28 + 86:30

H55 3.13 km, 12 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Petr Pavlovec BOR6303 OK Jiskra Nový Bor 43:13
2. Pavel Vydra PEN6200 OK RECO Sport 53:17 + 10:04
3. Roman Koucký EKP6301 VŠTJ Ekonom Praha 72:50 + 29:37
Stanislav Šimek LTP6602 OOB TJ Lokomotiva Teplice DISK

H60 2.52 km, 12 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Slavomír Svoboda SMB5801 SKOB Mladá Boleslav 28:27
2. Miloslav Průcha BOR5800 OK Jiskra Nový Bor 34:32 + 6:05
3. Zdeněk Vokuš JJN5601 Team Jizerky 39:52 + 11:25
4. Jiří Konopáč TUR5803 OOB TJ Turnov 40:47 + 12:20
5. Hynek Mareš JEN6101 OB Jenišovice 41:29 + 13:02
6. Miloš Eiselt LTP5802 OOB TJ Lokomotiva Teplice 45:47 + 17:20
7. Josef Beneš SJC5801 Sportcentrum Jičín 55:02 + 26:35

H65 2.52 km, 12 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Petr Horák TJN5602 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 34:09
2. Petr Junek STH5501 SK Studenec 47:15 + 13:06
3. Alexej Šikola LJN5301 OOB TJ LIAZ Jablonec nad Nisou 58:23 + 24:14
4. Milan Pavlík CHA5400 OK Chrastava 63:32 + 29:23

H70 2.19 km, 12 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jindřich Knobloch VRL4901 OOS TJ Spartak Vrchlabí 29:05
2. Petr Karmazín VLI4901 Slavia Liberec orienteering 32:09 + 3:04
3. Jiří Provazník TUR5102 OOB TJ Turnov 34:27 + 5:22
4. Tomáš Babický RUM5001 ZOOB Rumburk 34:48 + 5:43
5. Jaroslav Farář VRL5002 OOS TJ Spartak Vrchlabí 35:09 + 6:04
6. Karel Böhm TJN5101 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 37:37 + 8:32
7. Míla Lukavec TJN4901 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 38:08 + 9:03
8. Jindřich Jakubec TUR4801 OOB TJ Turnov 46:41 + 17:36
9. Zdeněk Kadavý CHA4901 OK Chrastava 66:04 + 36:59
10. Karel Lusk CHA5002 OK Chrastava 84:54 + 55:49
11. Luboš Matoušek LJN4700 OOB TJ LIAZ Jablonec nad Nisou 114:28 + 85:23

H75 2.19 km, 12 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jaroslav Havlík SJC3601 Sportcentrum Jičín 42:42
2. Jiří Nejezchleba KAS4600 KOB Kamenický Šenov 53:27 + 10:45
3. Eduard Folprecht TUR4301 OOB TJ Turnov 61:09 + 18:27

H80 2.17 km, 11 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jaroslav Venuš BOR3800 OK Jiskra Nový Bor 40:58
2. Miroslav Beránek BOR3900 OK Jiskra Nový Bor 55:37 + 14:39
3. Jaroslav Křtěnský BOR3600 OK Jiskra Nový Bor 57:27 + 16:29
4. Zdeněk Úlehla BOR4001 OK Jiskra Nový Bor 68:36 + 27:38
5. Pavel Petrželka TJN3800 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 76:16 + 35:18
6. Jan Picek TJN4000 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 104:09 + 63:11

HDR 1.87 km, 10 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kořínek Jakub STB1501 TJ Stadion Nový Bor 23:37
2. Tomáš Palas SJC1501 Sportcentrum Jičín 26:00 + 2:23
3. Alice Hančová NER Neregistrovaní 26:04 + 2:27
4. Evča Pimková NER Neregistrovaní 27:03 + 3:26
5. Kryštof Sodomka NER Neregistrovaní 28:44 + 5:07
6. Matěj Zajíček TJN1400 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 29:24 + 5:47
7. Marta Kutlvašrová VRL1451 OOS TJ Spartak Vrchlabí 29:39 + 6:02
8. Kořínková Marie STB1353 TJ Stadion Nový Bor 30:05 + 6:28
9. Josef Gottstein LLI1300 LOK-o Liberec 30:17 + 6:40
10. Adéla Kučerková STB1450 TJ Stadion Nový Bor 30:51 + 7:14
11. Vojtěch Sokolář SNA1601 TJ START Náchod 31:04 + 7:27
12. Tadeáš Konečný STB1201 TJ Stadion Nový Bor 31:14 + 7:37
13. Marek Hanč NER Neregistrovaní 31:20 + 7:43
14. Jakub Havlíček TUR1406 OOB TJ Turnov 31:33 + 7:56
15. Matěj Matouš JEN1502 OB Jenišovice 32:01 + 8:24
16. Eva Hanušová STB1550 TJ Stadion Nový Bor 32:08 + 8:31
17. Aneta Havlová TUR1458 OOB TJ Turnov 33:41 + 10:04
18. Eliška Seemann KDZ1451 Klub dobré zprávy Lysá nad Labem 33:47 + 10:10
19. Jakub Stránský NER Neregistrovaní 34:42 + 11:05
20. Tina Palasová SJC1777 Sportcentrum Jičín 34:43 + 11:06
21. Anna Kalašová NER Neregistrovaní 35:13 + 11:36
22. Kuncová Ema TJN OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 37:14 + 13:37
23. Emil Matějů 0050001 Sild team 37:31 + 13:54
24. Magdaléna Šebelková NER Neregistrovaní 37:40 + 14:03
25. Julie Kvasničková KDZ1452 Klub dobré zprávy Lysá nad Labem 37:45 + 14:08
26. Jaromír Kolaja VLI1501 Slavia Liberec orienteering 38:37 + 15:00
27. Olivie Hübnerová STB1351 TJ Stadion Nový Bor 39:01 + 15:24
28. Ludmila Mokrá VLI Slavia Liberec orienteering 39:49 + 16:12
29. Taťána Zofová NER Neregistrovaní 40:48 + 17:11
30. Antonín Konečný STB1400 TJ Stadion Nový Bor 41:04 + 17:27
31. Josef Žanda STB1500 TJ Stadion Nový Bor 41:10 + 17:33
32. Jan Bělecký JEN1501 OB Jenišovice 41:11 + 17:34
33. Ema Paldusová NER Neregistrovaní 41:26 + 17:49
34. Beáta Jůzová KDZ1550 Klub dobré zprávy Lysá nad Labem 41:45 + 18:08
35. Ema Kalpakci JJN1359 Team Jizerky 41:47 + 18:10
36. Petr Zakouřil TUR1717 OOB TJ Turnov 43:35 + 19:58
37. Jáchym Anděl JJN1403 Team Jizerky 45:10 + 21:33
38. Eliáš Martínek JJN1404 Team Jizerky 45:33 + 21:56
39. Johana Handrková 0030002 Handrci 45:46 + 22:09
40. Ester Janatová TJN1450 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 45:54 + 22:17
41. Sára Janatová TJN1650 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 45:57 + 22:20
42. Marina Erbenová STB1451 TJ Stadion Nový Bor 53:04 + 29:27
43. Vojtěch Kunc LLI1401 LOK-o Liberec 54:07 + 30:30
44. Barbora Žaloudková SJC1850 Sportcentrum Jičín 54:08 + 30:31
45. Emmeline Omová 0230001 TUR 57:16 + 33:39
46. Matěj Schulhof TUR2020 OOB TJ Turnov 57:35 + 33:58
47. Anna Mikešová NER Neregistrovaní 58:06 + 34:29
48. Rozalie Klokočníková JJN1550 Team Jizerky 58:08 + 34:31
49. Štěpán Hák NER Neregistrovaní 58:41 + 35:04
50. Horáček Filiípek TUV SOK TJ Turnov 61:27 + 37:50
51. Filip Hostelard JJN1303 Team Jizerky 63:02 + 39:25
52. Matěj Jiroutek LLI1600 LOK-o Liberec 64:27 + 40:50
53. Barbora Sudková JJN1364 Team Jizerky 72:00 + 48:23
54. Natálie Kyselová JJN1354 Team Jizerky 72:03 + 48:26
55. Starostová Rozárka NER Neregistrovaní 117:23 + 93:46
Šimon Lánský JJN Team Jizerky DISK
Eliška Kuglerová NER Neregistrovaní DISK
Ellen Lánská JJN Team Jizerky DISK

P 2.33 km, 11 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Petr Řepka NER Neregistrovaní 23:12
2. Starosta Pavel NER Neregistrovaní 24:03 + 0:51
3. Jiří Bernášek STB8101 TJ Stadion Nový Bor 26:51 + 3:39
4. Josef Mencl VSP0602 USK Praha 26:54 + 3:42
5. Lucie Kotyšanová RUM8750 ZOOB Rumburk 32:58 + 9:46
6. Samuel Tuma 0120003 Tumici 33:53 + 10:41
7. Pavel Handrk 0030003 Handrci 34:32 + 11:20
8. Michal Jirák 0250001 Tajm 35:33 + 12:21
9. Richard Pech 0040001 Och421 36:00 + 12:48
10. Bradáč Václav LLI0600 LOK-o Liberec 36:07 + 12:55
11. Tulach Jaroslav VSP USK Praha 36:21 + 13:09
12. Martina Kuncová LLI8350 LOK-o Liberec 37:36 + 14:24
13. Světla Votavová 0240002 DSVJ 38:23 + 15:11
14. Lucie Kottíková TJN OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 39:14 + 16:02
15. Kateřina Kocmanová BOR8050 OK Jiskra Nový Bor 40:20 + 17:08
16. Petra Kutková STB7850 TJ Stadion Nový Bor 40:46 + 17:34
17. Zuzana Votýpková BOR7958 OK Jiskra Nový Bor 40:47 + 17:35
18. Emilia Šípoš VLI Slavia Liberec orienteering 41:04 + 17:52
19. Helena Pechová VLI7251 Slavia Liberec orienteering 41:06 + 17:54
20. Markéta Havlíčková 0140001 Turnov 41:07 + 17:55
21. Barbora Kašáková TUR0553 OOB TJ Turnov 41:20 + 18:08
22. Dana Janatová TJN8450 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 43:07 + 19:55
23. Miloslav Mencl VSP6505 USK Praha 43:26 + 20:14
24. Petra Dušková 0060001 TJN 43:54 + 20:42
25. Kačka Straková CHA OK Chrastava 44:08 + 20:56
26. Jiří Vokál CHA5001 OK Chrastava 45:30 + 22:18
27. Pavla Zenková BOR8450 OK Jiskra Nový Bor 45:36 + 22:24
28. Martin Kunášek VLI7405 Slavia Liberec orienteering 45:42 + 22:30
29. Markéta Tumová 0120004 Tumici 46:05 + 22:53
30. Lucie Drapáková NER Neregistrovaní 47:29 + 24:17
31. Milan Topol NER Neregistrovaní 47:48 + 24:36
32. Lenka Drapáková NER Neregistrovaní 48:08 + 24:56
33. Olga Šípoš VLI Slavia Liberec orienteering 49:56 + 26:44
34. Karel Drapák NER Neregistrovaní 50:18 + 27:06
35. Daniel Tuma 0120002 Tumici 50:51 + 27:39
36. Elena Průchová BOR6850 OK Jiskra Nový Bor 53:35 + 30:23
37. Jana Čalounová 0110001 *Jana* 53:41 + 30:29
38. Josef Žanda STB8150 TJ Stadion Nový Bor 54:04 + 30:52
39. Markéta Blahová EKP6951 VŠTJ Ekonom Praha 55:08 + 31:56
40. Martin Žáček 0170001 NN64 56:39 + 33:27
41. Pavlína Koníčková TJN7551 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 57:10 + 33:58
42. Kateřina Pohlová 0010001 NNN 63:54 + 40:42
43. Jiří Nový CHA5600 OK Chrastava 64:05 + 40:53
44. Tomáš Horáček JEN7700 OB Jenišovice 72:12 + 49:00
45. Tereza Šípková 0150005 Au 101:30 + 78:18
46. Iveta Donátová 0180001 Donátová 108:13 + 85:01
Bohuslava Labská LLI6951 LOK-o Liberec DISK
Markéta Kunášková VLI1057 Slavia Liberec orienteering DISK
Gabriela Průšková STB7650 TJ Stadion Nový Bor DISK
Zuzana Kunášková VLI8154 Slavia Liberec orienteering DISK
Adam Kugler NER Neregistrovaní DISK
Marek Kugler NER Neregistrovaní DISK
Lucie Vilhumová NER Neregistrovaní DISK

T 3.91 km, 14 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Petr Lepšík SJC8203 Sportcentrum Jičín 41:32
2. Filip Nemšovský VSP0500 USK Praha 44:33 + 3:01
3. Tomáš Poloprutský VLI6205 Slavia Liberec orienteering 48:42 + 7:10
4. Schroter Pavel CHA7203 OK Chrastava 60:17 + 18:45
5. Škorpilová Jana SJC7451 Sportcentrum Jičín 64:23 + 22:51
6. Pavla Blahová DKP0155 Oddíl OB Kotlářka 67:16 + 25:44
7. Jana Ekertová VLI0750 Slavia Liberec orienteering 67:52 + 26:20
8. Barbora Svobodová JJN8950 Team Jizerky 72:27 + 30:55
9. Kunc Štěpán TJN8449 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 79:41 + 38:09
10. Christopher Hewitt NER Neregistrovaní 80:21 + 38:49
11. Zbyněk Kugler NER Neregistrovaní 82:12 + 40:40
12. Jan Špičák DKP8300 Oddíl OB Kotlářka 86:18 + 44:46
13. Schmidtová Jana VRL7553 OOS TJ Spartak Vrchlabí 87:36 + 46:04
14. Petr Čermák 0150001 Au 91:17 + 49:45
15. Klára Hewitt NER Neregistrovaní 94:08 + 52:36
16. Sykorka Ivan 25S9999 KOB ATU Košice 94:29 + 52:57
17. Štěpánka Šebelková VLI7851 Slavia Liberec orienteering 96:46 + 55:14
18. Jiří Erben STB7700 TJ Stadion Nový Bor 97:57 + 56:25
19. Honza Zajger TUR7223 OOB TJ Turnov 103:42 + 62:10
20. Eliška Štveráková CHA0553 OK Chrastava 104:05 + 62:33
Jan Doležal 0150004 Au DISK
Karolina Špičáková 0260001 0 DISK
Kryštof Špidla LLI7608 LOK-o Liberec DISK
Petr Paldus NER Neregistrovaní DISK