Logo

Startovka závodu: Oblastní žebříček (Saxbo)

Datum:
22.04.2018
Místo konání:
Lückendorf (Německo), Forsthaus
Pořadatel:
CHA - OK Chrastava
Mapa:
Česká brána / Böhmisches Tor
Ředitel závodu:
Hradcová Zuzana - R3
Hlavní rozhodčí:
Kadavý Petr - R3
Stavitel tratí:
Pachner Pavel - R3
JURY:
Horáček Michal, Kvapil Petr, Posseltová Tereza
Kategorie:
D10L     D10     D12     D14     D16     D18     D20     D21L     D21K     D35     D40     D45     D50     D55     D60     D65     D70     D75     H10L     H10     H12     H14     H16     H18     H20     H21L     H21K     H35     H40     H45     H50     H55     H60     H65     H70     H75     HDR     P     T    

D10L 3.00 km, 80 m, 9 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
09:30:00 1 Tomanicová Stela CHA1051 2084446 C OK Chrastava
09:33:00 2 Kottíková Anežka TJN1152 4408031 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
09:36:00 3 Davidová Beatrice RUM0752 4641713 C ZOOB Rumburk
09:39:00 4 Ouzká Eliška BOR1051 2129236 C OK Jiskra Nový Bor
09:42:00 5 Šipoš Emília VLI0952 4411241 C Slavia Liberec orienteering
09:45:00 6 Dutkiewicz Wiktoria 88P0850 7200190 MKS Paulinum Jelenia Góra
09:48:00 7 Hrdá Kristýna VLI0953 434599 C Slavia Liberec orienteering
09:51:00 8 Wetzel Jannika DE04007 2080 SV Robotron Dresden
09:54:00 9 Haasová Anežka BOR0956 4399 C OK Jiskra Nový Bor
09:57:00 10 Kvapilová Kristýna TUV0999 411591 C SOK TJ Turnov
10:00:00 11 Ehlerová Michaela VSP1050 2085596 C USK Praha
10:03:00 12 Feřtová Eliška VLI1056 2118485 C Slavia Liberec orienteering
10:06:00 13 Horáčková Natalie BOR0958 4426 C OK Jiskra Nový Bor
10:09:00 14 Nagyová Zuzana 2069092 TJN OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:12:00 15 Wetzel Emilia DE04006 2004 SV Robotron Dresden
10:15:00 16 Vakant 0 Vakant
10:18:00 17 Vakant 0 Vakant
10:21:00 18 Vakant 0 Vakant

D10 1.90 km, 80 m, 10 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
09:32:00 19 Nemšovská Magdalena VSP0853 2073706 C USK Praha
09:35:00 20 Janatová Violka DKP0950 9785 C Oddíl OB Kotlářka
09:38:00 21 Heřmánková Bára TUR0850 8062 C OOB TJ Turnov
09:41:00 22 Šestáková Johana VLI0853 2088819 C Slavia Liberec orienteering
09:44:00 23 Zakouřilová Klára VSP0850 2032113 C USK Praha
09:47:00 24 Kunášková Karolína VLI0851 4402225 C Slavia Liberec orienteering
09:50:00 25 Michálková Ema BOR0857 4427 C OK Jiskra Nový Bor
09:53:00 26 Feřtová Anežka VLI0856 2120065 C Slavia Liberec orienteering
09:56:00 27 Ehlerová Anna VSP0854 2081391 C USK Praha
09:59:00 28 Trojanová Vendula VLI1052 2087692 C Slavia Liberec orienteering
10:02:00 29 Žemlová Magdalena KAM0950 2084931 C OK Kamenice
10:05:00 30 Růtová Amálka TJN0951 2116464 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:08:00 31 Soukupová Marie BOR0952 4424 C OK Jiskra Nový Bor
10:11:00 32 Zappová Elisabeth TJN0952 2027206 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:14:00 33 Kubešová Tereza VLI0954 4402226 C Slavia Liberec orienteering
10:17:00 34 Štěpánková Magdaléna BOR0764 4381 C OK Jiskra Nový Bor
10:20:00 35 Pechová Alena VLI0854 2125375 C Slavia Liberec orienteering
10:23:00 36 Novotná Karolína TUR0853 2095926 C OOB TJ Turnov
10:26:00 37 Flossmannová Lucie VLI0852 4402222 C Slavia Liberec orienteering
10:29:00 38 Nožičková Eva TJN0852 2078479 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:32:00 39 Pechová Marie VLI1050 2129242 C Slavia Liberec orienteering
10:35:00 40 Tomášková Matilda TUV0998 2120062 C SOK TJ Turnov
10:38:00 41 Březinová Antonie CHA0851 2095935 C OK Chrastava
10:41:00 42 Houžvičková Kateřina TUR0952 2106736 C OOB TJ Turnov
10:44:00 43 Pavlova Lenka TJN0850 2070803 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:47:00 44 Zabořilová Anna JEN0951 2060292 C OB Jenišovice
10:50:00 45 Mastníková Lenka TJN0859 4408033 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:53:00 46 Čalounová Klára VLI0950 4411233 C Slavia Liberec orienteering
10:56:00 47 Koudelková Katrin BOR0856 4441 C OK Jiskra Nový Bor
10:59:00 48 Hejnová Barbora VSP0851 411503 C USK Praha
11:02:00 49 Vakant 0 Vakant
11:05:00 50 Vakant 0 Vakant
11:08:00 51 Vakant 0 Vakant

D12 2.50 km, 90 m, 11 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
09:33:00 52 Baloghová Milena TJN0750 2073663 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
09:36:00 53 Kosková Adéla VLI0656 2080995 C Slavia Liberec orienteering
09:39:00 54 Štemberová Bára TJN0650 682375 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
09:42:00 55 Schenk Frieda DE04050 0 Post SV Dresden
09:45:00 56 Skalová Jolana TJN0653 2070854 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
09:48:00 57 Koudelková Eliška BOR0652 2067681 B OK Jiskra Nový Bor
09:51:00 58 Wagenknecht Meta DE05253 2194 SV Robotron Dresden
09:54:00 59 Vaňourková Sára BOR0759 4421 C OK Jiskra Nový Bor
09:57:00 60 Sklenářová Zuzana TUR0658 2106729 C OOB TJ Turnov
10:00:00 61 Štveráková Zuzana CHA0750 2095923 C OK Chrastava
10:03:00 62 Ferbasová Matylda TUR0762 2091520 C OOB TJ Turnov
10:06:00 63 Lamačová Barbora BOR0750 8421842 B OK Jiskra Nový Bor
10:09:00 64 Tourková Klára 2KZ0650 2120070 Česká Kamenice
10:12:00 65 Horáčková Tereza BOR0762 4651 C OK Jiskra Nový Bor
10:15:00 66 Klustová Tereza CHA0751 2070848 C OK Chrastava
10:18:00 67 Kottíková Lucie TJN0657 2111796 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:21:00 68 Šírlová Markéta CHA0653 2059768 C OK Chrastava
10:24:00 69 Vokušová Veronika TJN0756 2104600 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:27:00 70 Nováková Viktorie RUM0751 4641717 C ZOOB Rumburk
10:30:00 71 Háková Eliška TJN0654 2085580 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:33:00 72 Waldhauserová Eliška BOR0757 4393 C OK Jiskra Nový Bor
10:36:00 73 Žemlová Barbora KAM0751 52122 C OK Kamenice
10:39:00 74 Zemancová Nicol BOR0458 4359 C OK Jiskra Nový Bor
10:42:00 75 Lamačová Kateřina TUR0660 1418757 C OOB TJ Turnov
10:45:00 76 Šírlová Zdeňka CHA0654 2070834 C OK Chrastava
10:48:00 77 Drechsler Luise DE04754 1424611 Post SV Dresden
10:51:00 78 Kocmanová Adéla BOR0752 2115671 C OK Jiskra Nový Bor
10:54:00 79 Vilémová Eliška VLI0655 2088161 B Slavia Liberec orienteering
10:57:00 80 Krtičková Ester CHA0754 8908 C OK Chrastava
11:00:00 81 Dušková Viktorie TJN0655 2102568 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
11:03:00 82 Lipenská Barbora CHA0753 2095948 C OK Chrastava
11:06:00 83 Tovchigrechko Maria DE04633 2060353 SV IHW Alex 78 Berlin
11:09:00 84 Savruková Adéla TJN0656 2111795 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
11:12:00 85 Holanová Lucie CHA0655 2084442 C OK Chrastava
11:15:00 86 Rejmanová Nikola BOR0656 2129240 C OK Jiskra Nový Bor
11:18:00 87 Houžvičková Daniela TUR0751 2106741 C OOB TJ Turnov
11:21:00 88 Vakant 0 Vakant
11:24:00 89 Vakant 0 Vakant
11:27:00 90 Vakant 0 Vakant
11:30:00 91 Vakant 0 Vakant

D14 2.60 km, 115 m, 11 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
09:34:00 92 Skácelová Kateřina VLI0550 2080848 B Slavia Liberec orienteering
09:37:00 93 Chrástová Magda STH0551 7204976 B SK Studenec
09:40:00 94 Novotná Michaela TUR0551 2095942 B OOB TJ Turnov
09:43:00 95 Podrábská Alžběta VLI0451 2078460 A Slavia Liberec orienteering
09:46:00 96 Čabanová Tereza FYD0450 8327 C Jizerský klub OB Frýdlant
09:49:00 97 Matyášová Kristýna CHA0555 2049590 B OK Chrastava
09:52:00 98 Andrlová Lea VLI0453 2113493 B Slavia Liberec orienteering
09:55:00 99 Seidlová Adéla TUR0452 2111762 C OOB TJ Turnov
09:58:00 100 Vokušová Tereza TJN0454 2102560 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:01:00 101 Štěpánková Běla BOR0555 4357 C OK Jiskra Nový Bor
10:04:00 102 Kodejšová Markéta VSP0458 2021828 C USK Praha
10:07:00 103 Mühlstädt Anna DE02685 7300445 SV Robotron Dresden
10:10:00 104 Hájková Tereza TUV0558 888626 B SOK TJ Turnov
10:13:00 105 Skácelová Adéla VLI0454 2102587 B Slavia Liberec orienteering
10:16:00 106 Izáková Eva EKP0651 2067230 B VŠTJ Ekonom Praha
10:19:00 107 Podhorná Anna VLI0455 1400422 C Slavia Liberec orienteering
10:22:00 108 Lommatzsch Nadja DE03004 300727 SSV Planeta Radebeul
10:25:00 109 Stehlíková Adéla BOR0554 2129217 C OK Jiskra Nový Bor
10:28:00 110 Cihlářová Barbora CHA0451 2084439 C OK Chrastava
10:31:00 111 Jakoubková Anna BOR0457 682369 C OK Jiskra Nový Bor
10:34:00 112 Pecková Tereza VLI0551 51600 B Slavia Liberec orienteering
10:37:00 113 Průšková Tereza BOR0456 446324 C OK Jiskra Nový Bor
10:40:00 114 Burešová Eliška VLI0456 2117401 C Slavia Liberec orienteering
10:43:00 115 Lommatzsch Lena DE03003 336125 SSV Planeta Radebeul
10:46:00 116 Šestáková Marie VLI0452 2080991 B Slavia Liberec orienteering
10:49:00 117 Rimpel Gesine DE02462 8000003 USV TU Dresden
10:52:00 118 Pesničáková Soňa TJN0451 2085567 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:55:00 119 Karpíšková Kateřina LTP0450 342046 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
10:58:00 120 Mellanová Judita TUV0559 1418087 B SOK TJ Turnov
11:01:00 121 Zoubková Šárka TJN0554 2078475 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
11:04:00 122 Weidig Hannah 428543 USV Jena
11:07:00 123 Novotná Barbora TUR0552 2095950 B OOB TJ Turnov
11:10:00 124 Nagyová Kateřina TJN0452 2088165 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
11:13:00 125 Tomanicová Sofie CHA0450 436428 B OK Chrastava
11:16:00 126 Rumlenová Tereza BOR0453 4367 B OK Jiskra Nový Bor
11:19:00 127 Houdová Veronika CHA0552 2070843 C OK Chrastava
11:22:00 128 Rupsch Finnja DE03687 7814 USG Chemnitz
11:25:00 129 Lamačová Pavlína TUR0451 2109762 C OOB TJ Turnov
11:28:00 130 Davidová Noemi RUM0551 2126349 C ZOOB Rumburk
11:31:00 131 Hudská Štěpánka TUR0450 1403054 B OOB TJ Turnov
11:34:00 132 Marková Hana LLI0450 2060281 C TJ Loko Liberec
11:37:00 133 Vakant 0 Vakant
11:40:00 134 Vakant 0 Vakant
11:43:00 135 Vakant 0 Vakant
11:46:00 136 Vakant 0 Vakant

D16 2.70 km, 120 m, 13 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
09:35:00 137 Fantová Kateřina EKP0256 49632 B VŠTJ Ekonom Praha
09:38:00 138 Divišková Rebeka CHA0352 2049591 C OK Chrastava
09:41:00 139 Žejdlíková Eliška LTP0350 7202886 B OOB TJ Lokomotiva Teplice
09:44:00 140 Šritrová Lenka TUR0250 8656542 B OOB TJ Turnov
09:47:00 141 Tymešová Anna BOR0253 2800957 B OK Jiskra Nový Bor
09:50:00 142 Bujná Natalie KAS0351 51383 C KOB Kamenický Šenov
09:53:00 143 Nehasilová Veronika LDC0350 505131 C KOB Děčín
09:56:00 144 Kaufmann Hanne DE05054 1424612 USV TU Dresden
09:59:00 145 Růžičková Vendula CHA0252 2070839 A OK Chrastava
10:02:00 146 Semíková Lucie KAM0250 515426 A OK Kamenice
10:05:00 147 Jeřábková Andrea CHA0253 8181 C OK Chrastava
10:08:00 148 Linková Lucie TJN0257 8659384 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:11:00 149 Steinert Luise DE02311 7006058 SV Lengefeld
10:14:00 150 Mrkvičková Veronika TJN0355 2069097 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:17:00 151 Lišková Adélka CHA0254 2049599 C OK Chrastava
10:20:00 152 Macholdová Tereza 5VZ0250 8656747 Lyžaři Ústecký kraj
10:23:00 153 Neumann Lena DE02141 7122003 SV Lengefeld
10:26:00 154 Vakant 0 Vakant
10:29:00 155 Vakant 0 Vakant
10:32:00 156 Vakant 0 Vakant

D18 2.90 km, 160 m, 15 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:50:00 157 Rybářová Tereza BOR0153 2801018 B OK Jiskra Nový Bor
10:54:00 158 Pekařová Jana TUR0252 2035709 A OOB TJ Turnov
10:58:00 159 Riby Rose LTP0051 7200323 B OOB TJ Lokomotiva Teplice
11:02:00 160 Kosíková Eliška TUR0052 9101185 C OOB TJ Turnov
11:06:00 161 Pavlová Martina LTP0151 7202857 B OOB TJ Lokomotiva Teplice
11:10:00 162 Kosová Tereza SRK0151 7207356 B SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
11:14:00 163 Vogt Felicitas DE02768 428643 OL Görlitz
11:18:00 164 Zapalačová Petra DOK0154 51496 C OK Doksy
11:22:00 165 Paříková Iva TUR0061 1000 C OOB TJ Turnov
11:26:00 166 Jeřábková Nina BOR0151 1333269 B OK Jiskra Nový Bor
11:30:00 167 Vakant 0 Vakant
11:34:00 168 Vakant 0 Vakant

D20 3.10 km, 175 m, 14 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:37:00 169 Knížková Šárka TJN9852 8659402 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:45:00 170 Würzová Karolína FYD9852 2103232 C Jizerský klub OB Frýdlant
10:53:00 171 Žejdlíková Karolína LTP9950 7200332 B OOB TJ Lokomotiva Teplice
11:01:00 172 Hrabánková Zuzana PGP9950 331147 B SK Praga
11:09:00 173 Macháčková Eliška FYD9851 49995 C Jizerský klub OB Frýdlant
11:17:00 174 Janoušková Lucie BOR9954 1204999 A OK Jiskra Nový Bor
11:25:00 175 Vakant 0 Vakant
11:33:00 176 Vakant 0 Vakant

D21L 3.60 km, 240 m, 17 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
09:30:00 177 Holasová Lucie TUR8951 1416368 C OOB TJ Turnov
09:33:00 178 Kopcová Michaela VLI8456 52533 C Slavia Liberec orienteering
09:36:00 179 Rutckaia Viktoriia DE04856 0 USZ Halle
09:39:00 180 Bader Anne DE05147 1984 USV TU Dresden
09:42:00 181 Henychová Zuzana VLI6151 9061 C Slavia Liberec orienteering
09:45:00 182 Fell Ronja DE03593 423895 Berliner TSC
09:48:00 183 Moraweck Karolin DE03396 411433 SG Zittau Süd
09:51:00 184 Ježková Dominika PGP9053 7300087 C SK Praga
09:54:00 185 Krafková Lucie TUR8650 876522 R OOB TJ Turnov
09:57:00 186 Kohlová Zuzana KPY8852 301347 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
10:00:00 187 Zabořilová Romana JEN7457 7775 C OB Jenišovice
10:03:00 188 Svobodová Barbora TJN8952 7719 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:06:00 189 Kubínová Romana SKV9452 7260021 C TJ Slovan Karlovy Vary
10:09:00 190 Flechsig Theresa DE01340 1994620 USV TU Dresden
10:12:00 191 Thořová Markéta TUR9952 7206529 A OOB TJ Turnov
10:15:00 192 Kožinová Jana PGP6651 7210812 C SK Praga
10:18:00 193 Sokolářová Šárka TUR9999 7202880 A OOB TJ Turnov
10:21:00 194 Jaunsproge Mara DE01435 7205642 USV TU Dresden
10:24:00 195 Mokrá Julie VLI8051 9102561 C Slavia Liberec orienteering
10:27:00 196 Straube Hanka DE02339 7770777 SV Lengefeld
10:30:00 197 Uiboupin Kerstin DE03641 8080192 USV TU Dresden
10:33:00 198 Müller Dorothea DE02107 1621997 Post SV Dresden
10:36:00 199 Hrobařová Lenka ASU7751 9482 C Magnus Orienteering
10:39:00 200 Rufferová Iva TUR8354 822282 R OOB TJ Turnov
10:42:00 201 Nieke Corinna DE02949 1280593 USV TU Dresden
10:45:00 202 Pavlovcová Petra TUR9353 995878 C OOB TJ Turnov
10:48:00 203 Wolfram Ninett DE02876 411505 USV TU Dresden
10:51:00 204 Szeliga Malgorzata DOB9399 1394898 C KOB Dobruška
10:54:00 205 Nieke Patricia TUR9552 1210495 C OOB TJ Turnov
10:57:00 206 Novotná Barbora TJN8951 8263 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
11:00:00 207 Engelhardt Katja DE01287 15002 SSV Planeta Radebeul
11:03:00 208 Poloprutská Markéta TUR9252 2020750 C OOB TJ Turnov
11:06:00 209 Bořánková Karolína KAM9550 9102089 C OK Kamenice
11:09:00 210 Tihonová Martina PHK8651 2096126 C OK 99 Hradec Králové
11:12:00 211 Nejezchlebová Barbora TUR9755 231920 C OOB TJ Turnov
11:15:00 212 Karochová Simona DKP8853 9944499 C Oddíl OB Kotlářka
11:18:00 213 Benešová Lucie SJC8951 8030189 C Sportcentrum Jičín
11:21:00 214 Kraemer Jitka DE01601 9200394 Post SV Dresden
11:24:00 215 Lepšíková Eva SJC8765 8946 C Sportcentrum Jičín
11:27:00 216 Kochová Nikola TUR9358 9935817 C OOB TJ Turnov
11:30:00 217 Halamová Barbora TAP0150 1416362 C KOB Tretra Praha
11:33:00 218 Černá Hana EKP8459 7207027 C VŠTJ Ekonom Praha
11:36:00 219 Vakant 0 Vakant
11:39:00 220 Vakant 0 Vakant
11:42:00 221 Vakant 0 Vakant
11:45:00 222 Vakant 0 Vakant
11:48:00 223 Vakant 0 Vakant

D21K 3.10 km, 175 m, 14 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
09:31:00 224 Kvapilová Lenka TUV8151 7707 C SOK TJ Turnov
09:33:00 225 Posseltová Romana TJN7050 410359 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
09:35:00 226 Bauer Laura 7205441 USV TU Dresden
09:37:00 227 Posseltová Tereza TJN9252 411767 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
09:39:00 228 Klašková Josefina DKP9651 443061 C Oddíl OB Kotlářka
09:41:00 229 Martanová Elin VLI0252 2043603 A Slavia Liberec orienteering
09:43:00 230 Pustaiová Zuzana TJN9650 331527 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
09:45:00 231 Zakouřilová Kamila TUV8557 1302868 C SOK TJ Turnov
09:47:00 232 Poloprutská Klára VLI9750 49954 C Slavia Liberec orienteering
09:49:00 233 Linková Alena TUR9751 1403419 R OOB TJ Turnov
09:51:00 234 Vaňková Saša LDC8550 1425355 C KOB Děčín
09:53:00 235 Žitná Jana SMB9251 49973 C SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav
09:55:00 236 Korejčíková Dáďa LLI5550 8546 C TJ Loko Liberec
09:57:00 237 Krtičková Michaela CHA7952 8897 C OK Chrastava
09:59:00 238 Kohlová Monika TUR9756 231929 C OOB TJ Turnov
10:01:00 239 Chrástová Tereza STH0251 8656737 A SK Studenec
10:03:00 240 Martanová Lea VLI0555 2043610 A Slavia Liberec orienteering
10:05:00 241 Würzová Anna FYD9451 515182 C Jizerský klub OB Frýdlant
10:07:00 242 Roškotová Lucie TUR9753 1403414 C OOB TJ Turnov
10:09:00 243 Švihovská Eva SJC8352 8008017 C Sportcentrum Jičín
10:11:00 244 Hanušová Michaela TUR9554 411564 C OOB TJ Turnov
10:13:00 245 Erlebach Kimberly DE04228 8112244 BSV Halle-Ammendorf
10:15:00 246 Knoblochová Kamila SJC8356 7778952 C Sportcentrum Jičín
10:17:00 247 Setínková Zuzana DKP5753 8945 C Oddíl OB Kotlářka
10:19:00 248 Kosinová Kamila TJN9050 2103745 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:21:00 249 Fürstová Anna LLI9854 8659388 A TJ Loko Liberec
10:23:00 250 Vakant 0 Vakant
10:25:00 251 Vakant 0 Vakant
10:27:00 252 Vakant 0 Vakant
10:29:00 253 Vakant 0 Vakant

D35 3.20 km, 200 m, 17 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:18:00 254 Zítová Pavla LDC8151 347881 C KOB Děčín
11:21:00 255 Trávníčková Hana VLI8250 307414 C Slavia Liberec orienteering
11:24:00 256 Budilová Jana KUL8150 2082939 C KOB Ústí nad Labem
11:27:00 257 Jiřištová Zuzana DKP8254 9054 C Oddíl OB Kotlářka
11:30:00 258 Žemlová Eva KAM7550 2084947 C OK Kamenice
11:33:00 259 Bańska-Bodziona Aneta 8648673 OK 10
11:36:00 260 Synková Petra DOK7950 7200372 C OK Doksy
11:39:00 261 Pokorná Magdaléna PGP7562 899177 C SK Praga
11:42:00 262 Stanojkovičová Ljuba STB8099 49983 C TJ Stadion Nový Bor
11:45:00 263 Ježková Dana SNA7850 1401856 C TJ START Náchod
11:48:00 264 Horáčková Kateřina VLI8150 51230 C Slavia Liberec orienteering
11:51:00 265 Tichovská Hana PGP8251 51688 C SK Praga
11:54:00 266 Izáková Ivana EKP7453 361968 C VŠTJ Ekonom Praha
11:57:00 267 Janatová Lucie DKP8154 9999888 C Oddíl OB Kotlářka
12:00:00 268 Tomášková Radka TUV7851 23770 C SOK TJ Turnov
12:03:00 269 Šimerková Olga PGP7551 682094 C SK Praga
12:06:00 270 Vokurková Marta TJN7950 253111 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
12:09:00 271 Svobodová Jitka VSP7450 9102142 C USK Praha
12:12:00 272 Linková Alena SUL6750 8142 C OOB TJ Slavoj Ústí nad Labem
12:15:00 273 Vakant 0 Vakant
12:18:00 274 Vakant 0 Vakant
12:21:00 275 Vakant 0 Vakant

D40 2.90 km, 160 m, 15 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
09:52:00 276 Skácelová Marie VLI7552 1400445 C Slavia Liberec orienteering
09:55:00 277 Pesničáková Kristýna TJN7653 2085597 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
09:58:00 278 Žuková Marcela VLI7351 8293 C Slavia Liberec orienteering
10:01:00 279 Richtrová Lucie VPM7451 331267 C KOS Slavia Plzeň
10:04:00 280 Ehlerová Petra VSP7855 5159 C USK Praha
10:07:00 281 Podrábská Marie VLI7451 1400433 C Slavia Liberec orienteering
10:10:00 282 Dolejší Lenka STB7499 434839 C TJ Stadion Nový Bor
10:13:00 283 Dejnožková Blanka TJN7651 2049610 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:16:00 284 Maškarincová Hana VLI7553 2088151 C Slavia Liberec orienteering
10:19:00 285 Tröße Andrea DE02719 5199 SV TU Ilmenau
10:22:00 286 Wetzel Annegret DE02836 1976057 SV Robotron Dresden
10:25:00 287 Městková Lucie TEP7850 2102815 C Tempo Praha
10:28:00 288 Lucke Henrike DE02609 7300239 Post SV Dresden
10:31:00 289 Herrmann Cathleen 2048103 OL-Team Wehrsdorf
10:34:00 290 Shmakova Alina DE04632 2060352 SV IHW Alex 78 Berlin
10:37:00 291 Peteráčová Hyxová Radka VLI7755 2032117 C Slavia Liberec orienteering
10:40:00 292 Karlová Kateřina JIL7553 2096130 C OK Jilemnice
10:43:00 293 Severýnová Popková Klára VLI7455 2067951 C Slavia Liberec orienteering
10:46:00 294 Zakouřilová Helena VSP7453 52268 C USK Praha
10:49:00 295 Pavlova Irena TJN7650 2073667 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:52:00 296 Martanová Daniela VLI7452 2042502 C Slavia Liberec orienteering
10:55:00 297 Mairichová Radka TJN7450 2059728 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:58:00 298 Novotná Hedvika TUR7454 416139 C OOB TJ Turnov
11:01:00 299 Šklíbová Jana SRK7651 7204991 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
11:04:00 300 Růtová Martina TJN7652 2067314 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
11:07:00 301 Jeřábková Tereza BOR7563 8438 C OK Jiskra Nový Bor
11:10:00 302 Habánová Anna VLI7757 53226 C Slavia Liberec orienteering
11:13:00 303 Vřešťálová Lucie TUR7450 7205025 C OOB TJ Turnov
11:16:00 304 Nováková Markéta RUM7451 2801028 C ZOOB Rumburk
11:19:00 305 Lamačová Dana TUR7451 2111603 C OOB TJ Turnov
11:22:00 306 Vokušová Dana TJN7750 2104591 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
11:25:00 307 Ryšavá Magdalena PGP7650 2085586 C SK Praga
11:28:00 308 Kosková Třísková Lenka VLI7554 2113480 C Slavia Liberec orienteering
11:31:00 309 Balusková Ida OKP7350 681852 C SK OK 24 Praha
11:34:00 310 Saupe Kerstin DE02514 2042 Post SV Dresden
11:37:00 311 Waldhauserová Irena BOR7459 8410 C OK Jiskra Nový Bor
11:40:00 312 Škorpilová Jana SJC7451 211303 C Sportcentrum Jičín
11:43:00 313 Hoetzelová Zuzana JEN7754 2060294 C OB Jenišovice
11:46:00 314 Heřmánková Pavla TUR7777 995831 C OOB TJ Turnov
11:49:00 315 Míková Markéta TJN7351 411593 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
11:52:00 316 Patková Kateřina BOR7853 7209370 C OK Jiskra Nový Bor
11:55:00 317 Burešová Kateřina VLI7456 7210304 C Slavia Liberec orienteering
11:58:00 318 Vakant 0 Vakant
12:01:00 319 Vakant 0 Vakant
12:04:00 320 Vakant 0 Vakant
12:07:00 321 Vakant 0 Vakant
12:10:00 322 Vakant 0 Vakant

D45 2.90 km, 160 m, 14 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
09:34:00 323 Fürstová Katka LLI6950 2032126 C TJ Loko Liberec
09:37:00 324 Novotná Neyrinck Markéta VSP7051 2067921 C USK Praha
09:40:00 325 Macháčková Michaela FYD7299 8328 C Jizerský klub OB Frýdlant
09:43:00 326 Picková Helena TJN6952 416843 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
09:46:00 327 Menclová Silvie VSP7050 51749 C USK Praha
09:49:00 328 Řehořová Lenka TJN7250 2073661 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
09:52:00 329 Kosová Michaela SRK6752 7207351 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
09:55:00 330 Rupsch Eileen DE02503 7820 USG Chemnitz
09:58:00 331 Novotná Jana VLI7350 2058476 C Slavia Liberec orienteering
10:01:00 332 Pokorná Hana TJN6950 2073666 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:04:00 333 Klapalová Jana VAM6451 1416361 C OOB Vamberk
10:07:00 334 Čtrnáctová Magdalena PGP7151 231924 C SK Praga
10:10:00 335 Kaminskaite Edita DE01467 303100 Berliner TSC
10:13:00 336 Žejdlíková Jitka LTP7251 7200340 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
10:16:00 339 Würzová Kateřina FYD6952 515004 C Jizerský klub OB Frýdlant
10:19:00 338 Nováková Irena OKP6651 236111 C SK OK 24 Praha
10:22:00 362 Kamírová Gabriela LTP7351 232494 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
10:25:00 340 Hájková Magdalena TUV7351 411543 C SOK TJ Turnov
10:28:00 341 Scheuermann Katrin DE02948 300630 SSV Planeta Radebeul
10:31:00 342 Thomas Sylvia DE03391 690606 OL-Team Wehrsdorf
10:34:00 343 Procházková Alexandra VLI7051 940318 C Slavia Liberec orienteering
10:37:00 344 Pustaiová Romana TJN6851 434578 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:40:00 345 Fantová Libuše EKP5650 51583 C VŠTJ Ekonom Praha
10:43:00 346 Kuncová Jiřina TJN5752 8257 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:46:00 347 Zelenin Jekaterina DE02897 1399070 USG Chemnitz
10:49:00 348 Kohlová Alena KPY6051 53182 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
10:52:00 349 Nožičková Renata TJN6953 2070806 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:55:00 350 Eichlerová Jana KAS7051 682641 C KOB Kamenický Šenov
10:58:00 351 Zuzánková Růžena TJN6051 8256 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
11:01:00 352 Halamová Anna TAP7350 2800294 C KOB Tretra Praha
11:04:00 353 Kubald Katrin DE01642 8150269 Kaulsdorfer OLV Berlin
11:07:00 354 Linková Iva TUR6850 51809 C OOB TJ Turnov
11:10:00 355 Schäfer Katrin DE02521 2822 SV Robotron Dresden
11:13:00 356 Houžvičková Karolína TUR7254 7207877 C OOB TJ Turnov
11:16:00 357 Woy Anja DE02882 2008970 USV TU Dresden
11:19:00 358 Úlehlová Monika TAP6950 2092376 C KOB Tretra Praha
11:22:00 359 Nehasilová Zuzana LDC7150 7121314 C KOB Děčín
11:25:00 360 Riby Kateřina LTP7252 7205009 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
11:28:00 361 Lesáková Věra TJN7152 207863 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
11:31:00 337 Marková Jana LLI7152 2049529 C TJ Loko Liberec
11:34:00 363 Šejnová Magdalena KAM7055 2129235 C OK Kamenice
11:37:00 364 Vakant 0 Vakant
11:40:00 365 Vakant 0 Vakant
11:43:00 366 Vakant 0 Vakant

D50 2.70 km, 150 m, 14 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:07:00 367 Gottlichová Jitka BOR6752 8448 C OK Jiskra Nový Bor
11:10:00 368 Miklasová Markéta VLI6850 2115743 C Slavia Liberec orienteering
11:13:00 369 Patzeltová Beatrice LDC6850 8345 C KOB Děčín
11:16:00 370 Müller Anke DE02690 2047 Post SV Dresden
11:19:00 371 Ferchow Anne DE01312 5068 Kaulsdorfer OLV Berlin
11:22:00 372 Drechsel Ines DE01232 2005299 USV TU Dresden
11:25:00 373 Roßberg Cornelia DE02490 1399061 USG Chemnitz
11:28:00 374 Juckelandt Sabine DE03000 1310763 SV Robotron Dresden
11:31:00 375 Pávková Jana BOR6550 8445 C OK Jiskra Nový Bor
11:34:00 376 Tichá Jana SJH6451 51925 C SJH Jindřichův Hradec
11:37:00 377 Illnerová Daniela DKP6651 231939 C Oddíl OB Kotlářka
11:40:00 378 Ansorge Silke DE01024 2035203 SV Robotron Dresden
11:43:00 379 Klašková Kateřina DKP6750 49806 C Oddíl OB Kotlářka
11:46:00 380 Kočibová Ivana TJN6354 307418 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
11:49:00 381 Němečková Jarmila VSP6650 2103280 C USK Praha
11:52:00 382 Zalabová Martina SJC6657 8213213 C Sportcentrum Jičín
11:55:00 383 Feldmann Gudrun DE03530 5067 Kaulsdorfer OLV Berlin
11:58:00 384 Burdová Simona LDC6851 440493 C KOB Děčín
12:01:00 385 Schmikale Elke DE02938 336102 SSV Planeta Radebeul
12:04:00 386 Vlčková Jindra LDC6451 8347 C KOB Děčín
12:07:00 387 Jermanová Eva TJN6150 425590 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
12:10:00 388 Slezáčková Věra KAS6550 682680 C KOB Kamenický Šenov
12:13:00 389 Schröter Petra DE02209 428657 OL Görlitz
12:16:00 390 Halířová Eva BOR6654 8512 C OK Jiskra Nový Bor
12:19:00 391 Vakant 0 Vakant
12:22:00 392 Vakant 0 Vakant
12:25:00 393 Vakant 0 Vakant

D55 2.40 km, 100 m, 13 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:31:00 394 Kirchner Gabriele DE01515 440486 SV Schmalkalden 04
10:35:00 395 Kapounová Jitka DOK6050 886261 C OK Doksy
10:39:00 396 Rathmann Constanze DE02404 1201261 SV Schmalkalden 04
10:43:00 397 Benešová Iva SJC6151 9908 C Sportcentrum Jičín
10:47:00 398 Ježková Regina PGP6352 51660 C SK Praga
10:51:00 399 Wiedenfeld Ute DE02843 1028620 SSV Planeta Radebeul
10:55:00 400 Hrabánková Ilona PGP6250 232184 C SK Praga
10:59:00 401 Šípová Soňa BOR6150 232182 C OK Jiskra Nový Bor
11:03:00 402 Kábrtová Iva PEN6350 2113055 C OK RECO Sport
11:07:00 403 Leideck Heike DE01714 620713 USV TU Dresden
11:11:00 404 Kuleva Angelina DE01660 8622642 SSV Planeta Radebeul
11:15:00 405 Fritzsche Martina DE01788 6317 USG Chemnitz
11:19:00 406 Kubátová Ivana BOR6152 8464 C OK Jiskra Nový Bor
11:23:00 407 Vakant 0 Vakant
11:27:00 408 Vakant 0 Vakant

D60 2.20 km, 100 m, 12 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
09:36:00 409 Jelínková Radana PGP5851 301361 C SK Praga
09:42:00 410 Krüger Angelika DE01635 2068131 USV TU Dresden
09:48:00 411 Malá Jitka KAS5451 682674 C KOB Kamenický Šenov
09:54:00 412 Tröße Renate DE02722 1954025 SV TU Ilmenau
10:00:00 413 Svobodná Eva DKP5851 301365 C Oddíl OB Kotlářka
10:06:00 414 Konopáčová Jana TUR5650 8208 C OOB TJ Turnov
10:12:00 415 Tonn Gisela DE02705 7204099 SSV Planeta Radebeul
10:18:00 416 Běhounová Jiřina PHK5651 2102552 C OK 99 Hradec Králové
10:24:00 417 Janus Andrea DE02102 7552803 SSV Planeta Radebeul
10:30:00 418 Mrázková Ivana DKP5650 8080100 C Oddíl OB Kotlářka
10:36:00 419 Doležalová Vlasta PGP5550 52095 C SK Praga
10:42:00 420 Vakant 0 Vakant
10:48:00 421 Vakant 0 Vakant

D65 2.10 km, 110 m, 11 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
09:35:00 422 Úlehlová Ivana BOR5150 2090862 C OK Jiskra Nový Bor
09:41:00 423 Reichert Margit DE02418 1505 USV TU Dresden
09:47:00 424 Bartoňová Marie BOR5351 8433 C OK Jiskra Nový Bor
09:53:00 425 Horáčková Stanislava VLI4950 2080918 C Slavia Liberec orienteering
09:59:00 426 Tvrdková Eva TUR5151 303959 C OOB TJ Turnov
10:05:00 427 Karmazínová Ivana VLI5150 51216 C Slavia Liberec orienteering
10:11:00 428 Vakant 0 Vakant
10:17:00 429 Vakant 0 Vakant

D70 2.00 km, 65 m, 9 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
09:32:00 430 Fillinger Rosemarie DE01317 1424605 SV IHW Alex 78 Berlin
09:38:00 431 Lemnitzer Erika DE01721 7204585 Kaulsdorfer OLV Berlin
09:44:00 432 Renger Rita DE02430 2711 SV Robotron Dresden
09:50:00 433 Štrojsová Jaroslava KAS4350 682607 C KOB Kamenický Šenov
09:56:00 434 Bader Hilde DE01037 1863 OLF Mainz
10:02:00 435 Nejezchlebová Věra KAS4551 682619 C KOB Kamenický Šenov
10:08:00 436 Thiel Susi DE02696 1551947 SV IHW Alex 78 Berlin
10:14:00 437 Kubíková Hela LLI4851 8242 C TJ Loko Liberec
10:20:00 438 Pospíšilová Jana LDC4451 232341 C KOB Děčín
10:26:00 439 Křtěnská Leontina BOR4650 8549 C OK Jiskra Nový Bor
10:32:00 440 Vakant 0 Vakant
10:38:00 441 Vakant 0 Vakant

D75 1.80 km, 75 m, 9 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:15:00 442 Folprechtová Marie TUR4250 8212 C OOB TJ Turnov
11:21:00 443 Schmiedeberg Brigitte DE02579 6035 SV Turbine Neubrandenburg
11:27:00 444 Eulitz Ilse DE01298 1969 OLV Weimar
11:33:00 445 Grosse Ingrid DE01871 2237 USV TU Dresden
11:39:00 446 Vakant 0 Vakant

H10L 3.00 km, 80 m, 9 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
09:32:00 447 Votava Vojtěch VLI1201 2090845 C Slavia Liberec orienteering
09:35:00 448 Lamač František TUR0901 1403060 C OOB TJ Turnov
09:38:00 449 Janata Matěj DKP1111 8277 C Oddíl OB Kotlářka
09:41:00 450 Krojidlo Matyáš CHA0803 2084443 C OK Chrastava
09:44:00 451 Lamač Vítek BOR1100 7111317 C OK Jiskra Nový Bor
09:47:00 452 Týfa Daniel VLI0811 4411236 C Slavia Liberec orienteering
09:50:00 453 Karásek Vojtěch TUR0811 4616803 C OOB TJ Turnov
09:53:00 454 Šebelka Jakub VLI1002 4402219 C Slavia Liberec orienteering
09:56:00 455 Hrůzek Jan 5GZ0000 8238 Šenováci
09:59:00 456 Horáček Jáchym VLI1111 4663 C Slavia Liberec orienteering
10:02:00 457 Šmidek František BOR0811 2129238 C OK Jiskra Nový Bor
10:05:00 458 Kruliš Janek VLI1003 2092397 C Slavia Liberec orienteering
10:08:00 459 Klotz Arthur DE05251 5792 SV Robotron Dresden
10:11:00 460 Bader Gustav DE05141 1853 Post SV Dresden
10:14:00 461 Eckstädt Oliver DE05252 5790 SV Robotron Dresden
10:17:00 462 Žemlík Eduard TUV0901 2119202 C SOK TJ Turnov
10:20:00 463 Tůma Vojtěch CHA0804 2084447 C OK Chrastava
10:23:00 464 Vaňourek Vojtěch BOR0903 4428 C OK Jiskra Nový Bor
10:26:00 465 Jończy Michał 88P0801 1411015 MKS Paulinum Jelenia Góra
10:29:00 466 Neumann Rasmus DE03015 7707777 SV Lengefeld
10:32:00 467 Vakant 0 Vakant
10:35:00 468 Vakant 0 Vakant
10:38:00 469 Vakant 0 Vakant

H10 1.90 km, 80 m, 9 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
09:31:00 470 Maděra Jakub VLI0906 2126375 C Slavia Liberec orienteering
09:34:00 471 Lucke Julius DE03870 1392627 Post SV Dresden
09:37:00 472 Štembera Vítek TJN0801 682376 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
09:40:00 473 Polák Tomáš CHA0801 2092428 C OK Chrastava
09:43:00 474 Patka Marek BOR0902 7207504 C OK Jiskra Nový Bor
09:46:00 475 Houda Lukáš CHA0800 2049586 C OK Chrastava
09:49:00 476 Škorpil Marek HOR0900 52275 C TJ Jiskra Hořice
09:52:00 477 Sychra Šimon CHA0802 2084433 C OK Chrastava
09:55:00 478 Kovanda Jonáš BOR0904 230718 C OK Jiskra Nový Bor
09:58:00 479 Havel Antonín TJN0813 2111793 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:01:00 480 Horáček Dominik JEN0804 2103239 C OB Jenišovice
10:04:00 481 Vokurka Václav TJN1000 2111790 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:07:00 482 Guida Alessandro VLI0900 4411232 C Slavia Liberec orienteering
10:10:00 483 Šimerka Ondřej PGP0800 2067935 C SK Praga
10:13:00 484 Vřešťál František TUR0906 1403052 C OOB TJ Turnov
10:16:00 485 Bouda Jakub BOR0804 361279 C OK Jiskra Nový Bor
10:19:00 486 Habán Eduard VLI0800 8655483 C Slavia Liberec orienteering
10:22:00 487 Hrůzek Ondřej BOR0809 8237 C OK Jiskra Nový Bor
10:25:00 488 Zaňková Natálie TJN0450 2069089 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:28:00 489 Pešík Matouš VLI0903 2113359 C Slavia Liberec orienteering
10:31:00 490 Zaňka Albert TJN0803 2067312 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:34:00 491 Horáček Jakub JEN0800 2060293 C OB Jenišovice
10:37:00 492 Vilém Štěpán VLI0902 4411246 C Slavia Liberec orienteering
10:40:00 493 Vokurka Antonín TJN0800 2111783 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:43:00 494 Höbig Felix DE05346 6370 SV Bad Düben
10:46:00 495 Šebelka Matěj VLI0805 2124795 C Slavia Liberec orienteering
10:49:00 496 Lesák Marek TJN0811 2104590 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:52:00 497 Lommatzsch Henrik 0 SSV Planeta Radebeul
10:55:00 498 Tröße Moritz DE04474 2190608 SV TU Ilmenau
10:58:00 499 Nožička Jan TJN0809 2088176 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
11:01:00 500 Göttlich Vít BOR0800 4379 C OK Jiskra Nový Bor
11:04:00 501 Skácel Jan VLI0901 2073665 C Slavia Liberec orienteering
11:07:00 502 Saupe Emil DE03831 2011 Post SV Dresden
11:10:00 503 Vakant 0 Vakant
11:13:00 504 Vakant 0 Vakant

H12 2.60 km, 100 m, 11 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
09:31:00 505 Richter Alwin 2027345 Post SV Dresden
09:34:00 506 Heczko Erik VLI0804 2113075 C Slavia Liberec orienteering
09:37:00 507 Řehoř Hynek TJN0700 2053559 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
09:40:00 508 Mencl Josef VSP0602 2021850 C USK Praha
09:43:00 509 Mühlstädt Lennart DE03702 2066 SV Robotron Dresden
09:46:00 510 Mairich Filip TJN0603 2067316 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
09:49:00 511 Tomášek Prokop TUV0701 2120075 C SOK TJ Turnov
09:52:00 512 Dejnožka Martin TJN0600 2035718 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
09:55:00 513 Studničný Adam BOR0701 4400 B OK Jiskra Nový Bor
09:58:00 514 Dequiedt Loic DE03025 8635837 SV Robotron Dresden
10:01:00 515 Vávra Tomáš BOR0700 2129243 C OK Jiskra Nový Bor
10:04:00 516 Březina Karel CHA0605 2095974 B OK Chrastava
10:07:00 517 Hübner Ondřej STB0700 52908 C TJ Stadion Nový Bor
10:10:00 518 Wetzel Niklas DE03107 2023892 SV Robotron Dresden
10:13:00 519 Zeman Jakub BOR0704 4434 C OK Jiskra Nový Bor
10:16:00 520 Podhorný Ondřej VLI0705 4411240 C Slavia Liberec orienteering
10:19:00 521 Schäfer Tomas DE04447 1410961 SV Robotron Dresden
10:22:00 522 Bureš David VLI0707 2111722 C Slavia Liberec orienteering
10:25:00 523 Saupe David DE03640 1414505 Post SV Dresden
10:28:00 524 Vacek Ondřej BOR0708 4378 C OK Jiskra Nový Bor
10:31:00 525 Krupka Daniel CHA0703 5179 C OK Chrastava
10:34:00 526 Vřešťál Antonín TUR0604 1403051 C OOB TJ Turnov
10:37:00 527 Jareš Ondřej KUL0600 0 C KOB Ústí nad Labem
10:40:00 528 Dolejší Jan STB0601 438039 B TJ Stadion Nový Bor
10:43:00 529 Sychra Marek CHA0604 2084432 C OK Chrastava
10:46:00 530 Habán Oliver VLI0600 8655464 B Slavia Liberec orienteering
10:49:00 531 Gomolák Jan CHA0603 2084440 C OK Chrastava
10:52:00 532 Drechsler Jakob DE04755 2021 Post SV Dresden
10:55:00 533 Hyxa Jan VLI0702 2126343 C Slavia Liberec orienteering
10:58:00 534 Jakubík Jaromír TJN0704 2111785 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
11:01:00 535 Patka Kryštof BOR0702 7208072 C OK Jiskra Nový Bor
11:04:00 536 Kögler Jonas DE04824 2068132 USV TU Dresden
11:07:00 537 Riby Philip LTP0702 7208204 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
11:10:00 538 Podrábský Ctibor VLI0700 2078463 C Slavia Liberec orienteering
11:13:00 539 Hempel Julius 1411002 Post SV Dresden
11:16:00 540 Miklas Ondřej VLI0701 4402223 C Slavia Liberec orienteering
11:19:00 541 Vakant 0 Vakant
11:22:00 542 Vakant 0 Vakant
11:25:00 543 Vakant 0 Vakant

H14 2.70 km, 120 m, 12 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
09:33:00 544 Jeschke Till DE04249 2015100 OL Görlitz
09:36:00 545 Haslinger Leopold LTP0403 420453 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
09:39:00 546 Matussek Valentin 2048102 OL-Team Wehrsdorf
09:42:00 547 Lucke Moritz DE02611 7205958 Post SV Dresden
09:45:00 548 Mužíček Martin KUL0501 2107022 C KOB Ústí nad Labem
09:48:00 549 Zabořil Ondřej JEN0401 7780 B OB Jenišovice
09:51:00 550 Knoppik Philipp DE05471 7204523 SV Robotron Dresden
09:54:00 551 Janoušek Slávek BOR0400 4360 B OK Jiskra Nový Bor
09:57:00 552 Bičík Štěpán TUV0405 0 C SOK TJ Turnov
10:00:00 553 Ort Haštal BOR0401 4368 B OK Jiskra Nový Bor
10:03:00 554 Nejezchleb Vojtěch TUR0503 1403061 B OOB TJ Turnov
10:06:00 555 Klein Martin LTP0404 2082919 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
10:09:00 556 Tomalak Jakub 88P8900 54094 MKS Paulinum Jelenia Góra
10:12:00 557 Čapek Ondřej BOR0404 2129237 C OK Jiskra Nový Bor
10:15:00 558 Weihnacht Julius DE04733 2117453 SV Robotron Dresden
10:18:00 559 Kabát Martin PGP0408 2099511 B SK Praga
10:21:00 560 Waldhauser Štěpán BOR0409 4443 B OK Jiskra Nový Bor
10:24:00 561 Maškarinec Marek VLI0501 2088216 B Slavia Liberec orienteering
10:27:00 562 Mastník Ondřej TJN0507 2103728 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:30:00 563 Mašek Matěj BOR0410 446338 C OK Jiskra Nový Bor
10:33:00 564 Siegert Marek DE02265 8632866 USV TU Dresden
10:36:00 565 Hoetzel Hugo JEN0503 2060291 B OB Jenišovice
10:39:00 566 Houžvička David TUR0501 2106748 C OOB TJ Turnov
10:42:00 567 Nemšovský Filip VSP0500 2035710 B USK Praha
10:45:00 568 Heřmánek Petr TUR0500 8020 B OOB TJ Turnov
10:48:00 569 Čtrnáct František PGP0401 2121096 B SK Praga
10:51:00 570 Rokos Marek TJN0500 2049534 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:54:00 571 Šašek Martin LLI0501 2112779 C TJ Loko Liberec
10:57:00 572 Staszak Tomasz 88P0400 2103953 MKS Paulinum Jelenia Góra
11:00:00 573 Hejna Viktor VSP0408 411604 C USK Praha
11:03:00 574 Hähnel Per DE04494 7050104 OL-Team Wehrsdorf
11:06:00 575 Kurenda Karel KAS0501 51385 C KOB Kamenický Šenov
11:09:00 576 Hejna Igor VSP0407 411602 C USK Praha
11:12:00 577 Sork Dominik TAP0504 2092402 B KOB Tretra Praha
11:15:00 578 Pokorný Jan TJN0400 8659408 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
11:18:00 579 Zakouřil Matyáš VSP0400 232616 B USK Praha
11:21:00 580 Edelhäuser Nick DE02995 8241104 Post SV Dresden
11:24:00 581 Vakant 0 Vakant
11:27:00 582 Vakant 0 Vakant
11:30:00 583 Vakant 0 Vakant

H16 2.90 km, 145 m, 13 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
09:49:00 584 Sobiński Adrian 88P0800 2099922 MKS Paulinum Jelenia Góra
09:52:00 585 Žukov Jakub TJN0305 2067345 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
09:55:00 586 Hnízdil Matěj KAS0301 7130603 B KOB Kamenický Šenov
09:58:00 587 Řehoř Vojta TJN0303 2080823 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:01:00 588 Maškarinec Štěpán VLI0304 2088197 C Slavia Liberec orienteering
10:04:00 589 Tourek Matěj 2KZ0300 2118462 Česká Kamenice
10:07:00 590 Husák Martin CHA0300 8173 C OK Chrastava
10:10:00 591 Pachnik Stanisław 88P0303 1396724 MKS Paulinum Jelenia Góra
10:13:00 592 Peterka Jakub LLI0404 9101104 A TJ Loko Liberec
10:16:00 593 Krupka Štěpán CHA0201 8164 C OK Chrastava
10:19:00 594 Bradáč David LLI0203 2032132 B TJ Loko Liberec
10:22:00 595 Danko Štěpán CHA0301 436449 C OK Chrastava
10:25:00 596 Mertlík Jakub TUR0307 2108912 C OOB TJ Turnov
10:28:00 597 Holan Petr CHA0303 2084441 C OK Chrastava
10:31:00 598 Scheuermann Martin DE02533 7777774 SSV Planeta Radebeul
10:34:00 599 Paluba Luděk CHA0304 2084431 C OK Chrastava
10:37:00 600 Jończy Jakub 88P0300 7200176 MKS Paulinum Jelenia Góra
10:40:00 601 Matyáš Vojtěch CHA0202 2049595 B OK Chrastava
10:43:00 602 Borrmann Malte DE01143 8333336 OL Görlitz
10:46:00 603 Kolář Matyáš PGP0304 8654897 B SK Praga
10:49:00 604 Hejna Hynek LLI0300 682626 C TJ Loko Liberec
10:52:00 605 Vakant 0 Vakant
10:55:00 606 Vakant 0 Vakant
10:58:00 607 Vakant 0 Vakant

H18 3.00 km, 160 m, 15 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:08:00 608 Čtrnáct Šimon PGP0001 2032143 C SK Praga
11:11:00 609 Pavel Martin TJN0004 2045201 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
11:14:00 610 Klein Marek DE02940 2068140 USV TU Dresden
11:17:00 611 Meduna Jakub DOK0000 2053518 C OK Doksy
11:20:00 612 Pawłowicz Bruno 88P0000 2053617 MKS Paulinum Jelenia Góra
11:23:00 613 Scheuermann Erik DE02947 7208002 SSV Planeta Radebeul
11:26:00 614 Synek Antonín DOK0001 8657097 A OK Doksy
11:29:00 615 Šmaus Antonín TJN0001 2025357 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
11:32:00 616 Novák Jakub RUM0001 4641715 B ZOOB Rumburk
11:35:00 617 Tománek Josef BOR0102 7210804 B OK Jiskra Nový Bor
11:38:00 618 Zabořil Vojtěch TUR0110 2060290 B OOB TJ Turnov
11:41:00 619 Růta Matyáš TJN0102 8659386 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
11:44:00 620 Vogt Moritz DE02770 7040901 OL Görlitz
11:47:00 621 Vakant 0 Vakant
11:50:00 622 Vakant 0 Vakant
11:53:00 623 Vakant 0 Vakant
11:56:00 624 Vakant 0 Vakant
11:59:00 625 Vakant 0 Vakant

H20 3.60 km, 240 m, 17 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:57:00 626 Strobel Arnd DE05265 7626785 USV TU Dresden
11:03:00 627 Vakant 0 Vakant
11:09:00 628 Vakant 0 Vakant

H21L 5.10 km, 310 m, 27 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
09:30:00 629 Černý Ondřej EKP8511 7205000 C VŠTJ Ekonom Praha
09:32:00 630 Štryncl Pavel 92X7700 2095954 Jizerky
09:34:00 631 Habán Ivo VLI7707 7207861 C Slavia Liberec orienteering
09:36:00 632 Kundisch Wieland DE01667 1985456 USV TU Dresden
09:38:00 633 Moravec Jan TUR9000 53759 C OOB TJ Turnov
09:40:00 634 Matějů Michal VLI7702 887154 C Slavia Liberec orienteering
09:42:00 635 Pachnik Wojciech DOB9101 504407 C KOB Dobruška
09:44:00 636 Vodrážka Jakub VLI7604 2043604 C Slavia Liberec orienteering
09:46:00 637 Dittmann Robert DE01209 501931 SSV Planeta Radebeul
09:48:00 638 Semík Ondřej KAM9401 920683 E OK Kamenice
09:50:00 639 Patommel Jens DE02923 9101195 Post SV Dresden
09:52:00 640 Olunczek Andrej DE02178 8400051 USV TU Dresden
09:54:00 641 Kopec Tomáš VLI8203 52641 C Slavia Liberec orienteering
09:56:00 642 Leibiger Jens DE01710 591019 Post SV Dresden
09:58:00 643 Horák Patrik TUR9502 9001001 C OOB TJ Turnov
10:00:00 644 Synek Petr DOK0200 8657096 A OK Doksy
10:02:00 645 Dzioba Mateusz 88P9500 9101295 MKS Paulinum Jelenia Góra
10:04:00 646 Francke Jan DOK8400 688312 C OK Doksy
10:06:00 647 Zakouřil Tomáš TUV7500 51726 C SOK TJ Turnov
10:08:00 648 Tihon Michal PHK7905 2078454 C OK 99 Hradec Králové
10:10:00 649 Kraemer Andrei DE01599 888902 Post SV Dresden
10:12:00 650 Čech Jan FSP7900 416195 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
10:14:00 651 Peters Nils DE05481 7891000 USZ Halle
10:16:00 652 Francke Michal TJN8600 2045203 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:18:00 653 Hanzl Tomáš SJC8205 8205000 C Sportcentrum Jičín
10:20:00 654 Semík Jakub VSP0000 446363 B USK Praha
10:22:00 655 Zalaba Tomáš SJC0101 8397397 A Sportcentrum Jičín
10:24:00 656 Nagy Josef TJN0006 8656507 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:26:00 657 Štregl Matyáš VRL0301 8636759 A OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:28:00 658 Krejčí Lukáš TJN8500 2111787 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:30:00 659 Škoda Jakub VLI8800 1302790 R Slavia Liberec orienteering
10:32:00 660 Lenz Robin DE05242 7208676 Museumswerft Greifswald e.V.
10:34:00 661 Novotný Marek TJN9901 8659418 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:36:00 662 Semík Luboš KAM6201 52279 C OK Kamenice
10:38:00 663 Petr Jan TJN8200 2800222 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:40:00 664 Fürst Matouš LLI9603 8651739 R TJ Loko Liberec
10:42:00 665 Koucký Martin EKP9700 2032158 C VŠTJ Ekonom Praha
10:44:00 666 Lucke Jens DE02610 8215333 Post SV Dresden
10:46:00 667 Bräuer Dennis DE01153 9150799 SV Lengefeld
10:48:00 668 Rogalski Paul DE03869 888927 USG Chemnitz
10:50:00 669 Koucký Roman EKP6301 2035738 C VŠTJ Ekonom Praha
10:52:00 670 Galbavý Matěj PHK0007 2059764 A OK 99 Hradec Králové
10:54:00 671 Horáček Michal VLI7700 500290 R Slavia Liberec orienteering
10:56:00 672 Beneš Jan SJC8703 8290987 C Sportcentrum Jičín
10:58:00 673 Hromádka Miroslav SUL6000 8138 C OOB TJ Slavoj Ústí nad Labem
11:00:00 674 Lehner Korbinian DE01703 8112255 OLG Regensburg
11:02:00 675 Mager Holger DE03201 1007345 Post SV Dresden
11:04:00 676 Spengler Andreas DE02294 7300152 ESV Lok Dessau
11:06:00 677 Píchal Jan VSP5202 52281 C USK Praha
11:08:00 678 Illner Jakub DKP6601 515448 C Oddíl OB Kotlářka
11:10:00 679 Ptáček Jiří SRK9002 7210306 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
11:12:00 680 Trávníček Tomáš VLI8202 2120072 C Slavia Liberec orienteering
11:14:00 681 Janata Martin DKP8306 888608 C Oddíl OB Kotlářka
11:16:00 682 Kretzschmar Matthias DE01627 7200392 Post SV Dresden
11:18:00 683 Döllgast Moritz TUR9504 1180295 R OOB TJ Turnov
11:20:00 684 Pflug Norbert DE02365 236516 OK Mark Brandenburg
11:22:00 685 Aschermann Jan VSP6902 2020710 C USK Praha
11:24:00 686 Hájek Kryštof TUR0212 8655411 A OOB TJ Turnov
11:26:00 687 Hickethier Manfred DE01999 9005174 SSV Planeta Radebeul
11:28:00 688 Henych Petr VLI6001 515132 C Slavia Liberec orienteering
11:30:00 689 Mašata Roman PHK7107 515050 C OK 99 Hradec Králové
11:32:00 690 Wuttig Thomas DE02887 990003 USV TU Dresden
11:34:00 691 Treblow Dennis DE03782 8332223 BSV Halle-Ammendorf
11:36:00 692 Bílý Jakub LTP0104 7200331 A OOB TJ Lokomotiva Teplice
11:38:00 693 Švihovský Jaromír SJC8005 8008018 C Sportcentrum Jičín
11:40:00 694 Semík Jan VSP6507 53572 C USK Praha
11:42:00 695 Müller Philipp DE02120 1240788 Post SV Dresden
11:44:00 696 Wetzel Hendryk DE02837 7205960 SV Robotron Dresden
11:46:00 697 Pustai David TJN9301 232645 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
11:48:00 698 Klein Cedrik DE01528 7207178 USV TU Dresden
11:50:00 699 Bader Leif DE01038 821111 Post SV Dresden
11:52:00 700 Váňa Martin TUR8401 1840303 C OOB TJ Turnov
11:54:00 701 Martan Jiří VLI7300 7999888 C Slavia Liberec orienteering
11:56:00 702 Thoř Tomáš TUR9904 7201809 A OOB TJ Turnov
11:58:00 703 Kraemer Peter DE02937 9002828 Post SV Dresden
12:00:00 704 Friedländer Emil DE01780 9005256 SV Robotron Dresden
12:02:00 705 Melichar Petr LLI0001 8659416 A TJ Loko Liberec
12:04:00 706 Oma Jakub TUR8002 800320 C OOB TJ Turnov
12:06:00 707 Moraweck Sebastian DE03629 411439 SG Zittau Süd
12:08:00 708 Guthier Cedric DE01891 8631446 TSG Bad König
12:10:00 709 Pokorný Ondřej PGP7506 682686 C SK Praga
12:12:00 710 Holas Ondřej TUR8501 515048 C OOB TJ Turnov
12:14:00 711 Kohl Ondřej KPY8600 301370 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
12:16:00 712 Luštický Martin TUR8700 7092626 C OOB TJ Turnov
12:18:00 713 Leideck Karsten DE02927 1986035 USV TU Dresden
12:20:00 714 Procházka David LPU9113 8656511 R OK Lokomotiva Pardubice
12:22:00 715 Vakant 0 Vakant
12:24:00 716 Vakant 0 Vakant
12:26:00 717 Vakant 0 Vakant
12:28:00 718 Vakant 0 Vakant
12:30:00 719 Vakant 0 Vakant

H21K 3.60 km, 240 m, 17 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
09:30:00 720 Tröße Harald DE03946 235013 SV TU Ilmenau
09:33:00 721 Maděra Josef VLI7900 2124802 C Slavia Liberec orienteering
09:36:00 722 Šmaus Jan TJN9700 2067320 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
09:39:00 723 Zelenin Anatoly DE02895 888038 USV TU Dresden
09:42:00 724 Žukov Michal TJN9701 2067343 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
09:45:00 725 Möser Uwe DE02679 2174 Post SV Dresden
09:48:00 726 Janata Pavel TJN8400 7200343 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
09:51:00 727 Knitsch Sebastian DE03307 2036290 USV TU Dresden
09:54:00 728 Hájek Vojtěch TJN9502 896978 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
09:57:00 729 Ledecký Vladimír BOR8402 8398 C OK Jiskra Nový Bor
10:00:00 730 Posselt Martin TJN9501 9102087 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:03:00 731 Průcha Pavel BOR9304 1993526 C OK Jiskra Nový Bor
10:06:00 732 Birnstock Jan DE01096 8337338 OK Leipzig
10:09:00 733 Němeček Jan VSP6201 682682 C USK Praha
10:12:00 734 Novák Jan VLI9300 2118472 C Slavia Liberec orienteering
10:15:00 735 Juren Lukáš LTP9703 420447 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
10:18:00 736 Janeček Mirek TJN9804 2027208 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:21:00 737 Burghardt Freddy DE01389 7210449 Post SV Dresden
10:24:00 738 Kunc Radovan TJN5549 8249 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:27:00 739 Přinda Lukáš VLI7701 8300 C Slavia Liberec orienteering
10:30:00 740 Grabmüller Radek KPY8300 0 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
10:33:00 741 Kunc Filip TJN8201 2102558 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:36:00 742 Vakant 0 Vakant
10:39:00 743 Vakant 0 Vakant
10:42:00 744 Vakant 0 Vakant
10:45:00 745 Vakant 0 Vakant
10:48:00 746 Vakant 0 Vakant
10:51:00 747 Vakant 0 Vakant

H35 3.80 km, 240 m, 20 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:19:00 748 Ehler Tomáš VSP8102 339016 C USK Praha
11:22:00 749 Kolář Tomáš SLA7103 8654898 C SKOB Slaný
11:25:00 750 Plesinski Mariusz 7200192 3CP Azymut Mochy
11:28:00 751 Kwapinski Dariusz 8648672 OK 10
11:31:00 752 Rewig Thomas 8444555 USV TU Dresden
11:34:00 753 Golinowski Paweł 7200181 OK 10
11:37:00 754 Šašek Luděk SOB6901 4189 C SOBSA
11:40:00 755 Nehasil David BOR7713 995805 C OK Jiskra Nový Bor
11:43:00 756 Žitný Tomáš SMB6401 49971 C SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav
11:46:00 757 Žemla Tomáš KAM7105 2084945 C OK Kamenice
11:49:00 758 Ryjáček Jan LPM8004 995826 C OK Lokomotiva Plzeň
11:52:00 759 Linka Vladislav SUL5701 8141 C OOB TJ Slavoj Ústí nad Labem
11:55:00 760 Šklíba Jan SRK7501 7204489 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
11:58:00 761 Heidrich Hannes 7110882 SV Robotron Dresden
12:01:00 762 Morávek Martin SRK7701 301106 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
12:04:00 763 Vančura Martin ASU8049 51234 C Magnus Orienteering
12:07:00 764 Zít Jan LDC8200 7205956 C KOB Děčín
12:10:00 765 Krtička Jan PLU7931 2067929 C TJ SOKOL Plumlov
12:13:00 766 Kalenský Pavel SUL7600 8128 C OOB TJ Slavoj Ústí nad Labem
12:16:00 767 Rößler Karsten DE05069 7803 SSV Planeta Radebeul
12:19:00 768 Schwartz Tobias DE03461 8110680 Berliner TSC
12:22:00 769 Vakant 0 Vakant
12:25:00 770 Vakant 0 Vakant

H40 3.40 km, 220 m, 19 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
09:32:00 773 Vakant 0 Vakant
09:34:00 771 Patka Miroslav BOR7715 7207489 C OK Jiskra Nový Bor
09:36:00 772 Bureš Michal VLI7601 2113362 C Slavia Liberec orienteering
09:38:00 774 Koudelka Tomáš BOR7513 8415 C OK Jiskra Nový Bor
09:40:00 775 Nemšovský Petr PGP7602 899152 C SK Praga
09:42:00 776 Hrůzek Libor 5GZ7400 0 Šenováci
09:44:00 777 Spejchal Petr BOR7512 8472 C OK Jiskra Nový Bor
09:46:00 778 Novotný Tomáš TUR7405 416120 C OOB TJ Turnov
09:48:00 779 Peteráč Zdeněk VLI7802 2080914 C Slavia Liberec orienteering
09:50:00 780 Balogh Jan TJN7500 2032176 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
09:52:00 781 Čtrnáct Jiří PGP7603 231948 C SK Praga
09:54:00 782 Feřt Martin VLI7704 2118489 C Slavia Liberec orienteering
09:56:00 783 Rejman Josef BOR7415 8442 C OK Jiskra Nový Bor
09:58:00 784 Jończy Daniel 88P7500 1411017 MKS Paulinum Jelenia Góra
10:00:00 785 Gálus Igor LDC7302 7400074 C KOB Děčín
10:02:00 786 Chrást Tomáš STH7401 7203467 C SK Studenec
10:04:00 787 Vokurka Jan TJN7501 8644872 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:06:00 788 Krejčí Jaroslav BOR6302 7630319 C OK Jiskra Nový Bor
10:08:00 789 Kvapil Petr TUV7402 8322 C SOK TJ Turnov
10:10:00 790 Trojan Miroslav VLI7200 0 C Slavia Liberec orienteering
10:12:00 791 Sucharda Jiří BOR5802 51542 C OK Jiskra Nový Bor
10:14:00 792 Šesták Marek VLI7403 2058471 C Slavia Liberec orienteering
10:16:00 793 Novák Petr RUM7401 2120650 C ZOOB Rumburk
10:18:00 794 Mokrý Pavel VLI7501 2058479 C Slavia Liberec orienteering
10:20:00 795 Karvánek Petr BOR6600 8513 C OK Jiskra Nový Bor
10:22:00 796 Poloprutský Tomáš VLI6205 888630 C Slavia Liberec orienteering
10:24:00 797 Synek Antonín DOK7800 7200371 C OK Doksy
10:26:00 798 Vilém Stanislav VLI7703 2080992 C Slavia Liberec orienteering
10:28:00 799 Zakouřil Václav VSP7401 51724 C USK Praha
10:30:00 800 Heřmánek Michal TUR7702 51124 C OOB TJ Turnov
10:32:00 801 Kocman Jindřich BOR7612 8479 C OK Jiskra Nový Bor
10:34:00 802 Ženíšek Jan SUL4701 8149 C OOB TJ Slavoj Ústí nad Labem
10:36:00 803 Dutkiewicz Damian 88P7700 9101296 MKS Paulinum Jelenia Góra
10:38:00 804 Severýn Otto VLI7402 2067313 C Slavia Liberec orienteering
10:40:00 805 Vakant 0 Vakant
10:42:00 806 Vakant 0 Vakant
10:44:00 807 Vakant 0 Vakant

H45 3.10 km, 185 m, 17 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
09:33:00 808 Honzík Tomáš VLI7000 9102148 C Slavia Liberec orienteering
09:35:00 809 Izák Pavel LME7102 2061860 C SK Los Mělník
09:37:00 810 Hnízdil Jan KAS7100 7300172 C KOB Kamenický Šenov
09:39:00 811 Průšek Petr STB7000 1418754 C TJ Stadion Nový Bor
09:41:00 812 Picek Jan TJN6500 416839 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
09:43:00 813 Nehasil Vladislav LDC7101 7111213 C KOB Děčín
09:45:00 814 Novotný Otakar TJN5604 8260 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
09:47:00 815 Jareš Daniel KUL6900 0 KOB Ústí nad Labem
09:49:00 816 Maškarinec Petr VLI7303 2088185 C Slavia Liberec orienteering
09:51:00 817 Bradáč Stanislav LLI7201 434598 C TJ Loko Liberec
09:53:00 818 Adorján Péter DE01003 9150573 Berliner TSC
09:55:00 819 Štěpán Petr LDC7301 7007007 C KOB Děčín
09:57:00 820 Žukov Libor VLI6803 8294 C Slavia Liberec orienteering
09:59:00 821 Klaška Pavel DKP6500 8650 C Oddíl OB Kotlářka
10:01:00 822 Sykorka Ivan 4622374 97C No register
10:03:00 823 Pecka Jan EKP6800 515152 C VŠTJ Ekonom Praha
10:05:00 824 Lamač Jaroslav TUR7203 8068 C OOB TJ Turnov
10:07:00 825 Pustai Josef TJN6300 232643 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:09:00 826 Vřešťál Jan TUR7301 7205031 C OOB TJ Turnov
10:11:00 827 Zuzánek Zdeněk TJN5901 8659401 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:13:00 828 Bruner Luboš LTP6501 682114 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
10:15:00 829 Fanta Miroslav EKP5800 51147 C VŠTJ Ekonom Praha
10:17:00 830 Pachnik Dariusz 19P6900 1396727 UKS "Orientpark.pl" Iwiny
10:19:00 831 Průcha Miloslav BOR5800 1958242 C OK Jiskra Nový Bor
10:21:00 832 Fürst Aleš LLI6801 8657098 C TJ Loko Liberec
10:23:00 833 Hájek Jan TUV7301 5788 C SOK TJ Turnov
10:25:00 834 Finkenstaedt Björn 1407595 OLV Potsdam
10:27:00 835 Kabát Jan EKP6912 886298 C VŠTJ Ekonom Praha
10:29:00 836 Kruliš Petr VLI6901 301186 C Slavia Liberec orienteering
10:31:00 837 Eichler Petr KAS6900 682631 C KOB Kamenický Šenov
10:33:00 838 Bořánek Petr VSP7000 9101108 C USK Praha
10:35:00 839 Kruschina Jan LTP7202 682112 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
10:37:00 840 Bleidorn Stefan DE01105 8241268 SV IHW Alex 78 Berlin
10:39:00 841 Bílý Petr LTP6805 51279 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
10:41:00 842 Scheuermann Jürgen DE02936 300657 SSV Planeta Radebeul
10:43:00 843 Šritr Martin TUV6802 232388 C SOK TJ Turnov
10:45:00 844 Novotný Dušan TJN7002 232502 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:47:00 845 Waldhauser Martin BOR7106 8408 C OK Jiskra Nový Bor
10:49:00 846 Řehoř Jiří TJN7004 2059729 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:51:00 847 Ježek Ladislav VLI4900 253372 C Slavia Liberec orienteering
10:53:00 848 Tourek Jan 2KZ7300 0 Česká Kamenice
10:55:00 849 Hejna Stanislav LLI6900 682678 C TJ Loko Liberec
10:57:00 850 Machara Martin BOR6900 8521 C OK Jiskra Nový Bor
10:59:00 851 Krausz Milan FSP6700 682118 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
11:01:00 852 Řezáč Pavel VLI6900 301152 C Slavia Liberec orienteering
11:03:00 853 Žejdlík Michal LTP7001 682100 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
11:05:00 854 Studničný Jaroslav BOR7004 8412 C OK Jiskra Nový Bor
11:07:00 855 Mrkvička Jiří TJN7101 2020748 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
11:09:00 867 Röhner Uwe DE02479 1402008 SV IHW Alex 78 Berlin
11:11:00 857 Tomášek Ondřej TUV7001 411519 C SOK TJ Turnov
11:13:00 858 Posselt Martin TJN6802 232256 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
11:15:00 859 Sickert Rene DE02263 7003439 OL-Team Wehrsdorf
11:17:00 860 Žucha Jiří TJN6603 2017687 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
11:19:00 861 Novák Libor OKP6504 51680 C SK OK 24 Praha
11:21:00 862 Kos Michal SRK6802 2073747 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
11:23:00 863 Schmidt Henning DE02560 1398533 OL-Team Wehrsdorf
11:25:00 864 Ochmann Torsten DE02167 7201458 OK Leipzig
11:27:00 865 Ulman Aleš TJN7201 2078471 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
11:29:00 866 Novák Ivo OKP6200 51679 C SK OK 24 Praha
11:31:00 868 Ročejdl Marek KAM6400 995804 C OK Kamenice
11:33:00 856 Vakant 0 Vakant
11:35:00 869 Vakant 0 Vakant
11:37:00 870 Vakant 0 Vakant
11:39:00 871 Vakant 0 Vakant
11:41:00 872 Vakant 0 Vakant

H50 3.00 km, 160 m, 15 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
09:35:00 873 Suk Jiří MFP6401 515016 C Matfyz Praha
09:38:00 874 Rathmann Jens DE02406 5251 SV Schmalkalden 04
09:41:00 875 Eppendorfer Jörg DE01293 7651121 OL Görlitz
09:44:00 876 Roßberg Veit DE02492 1399062 USG Chemnitz
09:47:00 877 Hunger Axel DE02063 6195 SG Dittersdorf
09:50:00 878 Hovorka Ladislav LDC6802 7300206 C KOB Děčín
09:53:00 879 Kirchner Jörg DE01516 440450 SV Schmalkalden 04
09:56:00 880 Ehms Holger DE03198 8632434 SG LVB Leipzig
09:59:00 881 Macháček Aleš FYD6400 8333 C Jizerský klub OB Frýdlant
10:02:00 882 Schäfer Steffen DE02524 236150 SV Robotron Dresden
10:05:00 883 Škorpil Martin HOR5700 2011900 C TJ Jiskra Hořice
10:08:00 884 Wolf Tobias DE02872 1751 USV Jena
10:11:00 885 Cruse Kay DE01428 8230366 SV Robotron Dresden
10:14:00 886 Pohořalý Dobroslav ROU6401 2023803 C SKOB Roudnice nad Labem
10:17:00 887 Vydra Pavel PEN6200 2113100 C OK RECO Sport
10:20:00 888 Nagy Josef TJN6701 2111786 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:23:00 889 Wendisch Mayk DE02822 1506 USV TU Dresden
10:26:00 890 Trösch Urs DE03328 9660820 Berliner TSC
10:29:00 891 Richtr Aleš VPM6601 51686 C KOS Slavia Plzeň
10:32:00 892 Tichý Martin SJH6401 51929 C SJH Jindřichův Hradec
10:35:00 893 Kareis Martin VLI6501 7207890 C Slavia Liberec orienteering
10:38:00 894 Olisauskas Raimondas DE03308 2005696 Berliner TSC
10:41:00 895 Vlček Petr LDC6401 435220 C KOB Děčín
10:44:00 896 Kaufmann Kay-Uwe DE01484 2005295 USV TU Dresden
10:47:00 897 Doškář Boris BOR6400 8490 C OK Jiskra Nový Bor
10:50:00 898 Richling Peter DE02437 1399066 USG Chemnitz
10:53:00 899 Drechsel Michael DE02950 651114 USV TU Dresden
10:56:00 900 Böhme Gerd DE01131 1399064 USG Chemnitz
10:59:00 901 Brettschneider Uwe DE01349 680111 Kaulsdorfer OLV Berlin
11:02:00 902 Stárek Filip TUR6602 8218 C OOB TJ Turnov
11:05:00 903 Lubs Alexander DE02607 1990001 USV TU Dresden
11:08:00 904 Kudraß Peter DE03631 660114 SG Zittau Süd
11:11:00 905 Müller Rico DE03286 2032226 USV TU Dresden
11:14:00 906 Feldmann André DE04938 5054 Kaulsdorfer OLV Berlin
11:17:00 907 Cihlář Robert CHA6601 2084445 OK Chrastava
11:20:00 908 Demmig Sven DE01184 8200466 Kaulsdorfer OLV Berlin
11:23:00 909 Vakant 0 Vakant
11:26:00 910 Vakant 0 Vakant

H55 2.60 km, 125 m, 13 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:48:00 911 Mareš Hynek TUR6100 2067342 C OOB TJ Turnov
10:51:00 912 Schindler Jiří TJN6301 416828 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:54:00 913 Hoidekr Pavel LLI5901 51209 C TJ Loko Liberec
10:57:00 914 Wiedenfeld Frank DE02842 7300398 SSV Planeta Radebeul
11:00:00 915 Döring Uwe 411411 ohne Verein
11:03:00 916 Müller Matthias DE02115 1270562 Post SV Dresden
11:06:00 917 Albrecht Miloslav SMB5901 7717 C SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav
11:09:00 918 Hurta Vladimír 1GZ6300 51658 NEREG VLaK
11:12:00 919 Zimmermann Gerd DE02906 1961138 SSV Planeta Radebeul
11:15:00 920 Hrabánek David PGP6003 303940 C SK Praga
11:18:00 921 Hudský Vlastimil TUR5100 8214 C OOB TJ Turnov
11:21:00 922 Nieke Hagen DE02939 630617 USV TU Dresden
11:24:00 923 Švarc Jiří TUR6204 682108 C OOB TJ Turnov
11:27:00 924 Ansorge Ronald DE02924 7040959 SV Robotron Dresden
11:30:00 925 Petr Josef VLI6300 8287 C Slavia Liberec orienteering
11:33:00 926 Šmaus Ivan TJN6249 8270 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
11:36:00 927 Hoffmann Frank-Dieter DE04584 7676763 DAV Potsdam
11:39:00 928 Dikoš Pavel BOR6003 50000 C OK Jiskra Nový Bor
11:42:00 929 Kretzschmar Frank DE01626 997925 OLV Weimar
11:45:00 930 Melichar Jaromír LLI6301 2092413 C TJ Loko Liberec
11:48:00 931 Karel Miloš JIL6004 682091 C OK Jilemnice
11:51:00 932 Mellan Martin TUV6304 411583 C SOK TJ Turnov
11:54:00 933 Döring Jürgen 411455 ohne Verein
11:57:00 934 Vakant 0 Vakant
12:00:00 935 Vakant 0 Vakant

H60 2.50 km, 115 m, 12 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:41:00 936 Běhoun Pavel PHK5701 2102525 C OK 99 Hradec Králové
10:44:00 937 Vokuš Zdeněk TJN5601 2121004 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:47:00 938 Kraemer Werner DE01604 8629988 Post SV Dresden
10:50:00 939 Pávek Miloš BOR5801 8436 C OK Jiskra Nový Bor
10:53:00 940 Stibal Ivan LDC5701 8337 C KOB Děčín
10:56:00 941 Konopáč Jiří TUR5803 8220 C OOB TJ Turnov
10:59:00 942 Paschka Frank DE02187 307016 SSV Planeta Radebeul
11:02:00 943 Juckelandt Wolf-Gerold DE03006 1106055 SV Robotron Dresden
11:05:00 944 Horák Petr TJN5602 2056301 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
11:08:00 945 Beneš Josef SJC5801 9907 C Sportcentrum Jičín
11:11:00 946 Eiselt Miloš LTP5802 7208240 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
11:14:00 947 Svobodný Petr DKP5800 49871 C Oddíl OB Kotlářka
11:17:00 948 Kundisch Diethard DE02928 7777777 USV TU Dresden
11:20:00 949 Böhm Karel TJN5101 416833 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
11:23:00 950 Strobel Joachim DE02952 2015265 USV TU Dresden
11:26:00 951 Büchner Siegfried DE01378 1672 SV IHW Alex 78 Berlin
11:29:00 952 Vakant 0 Vakant
11:32:00 953 Vakant 0 Vakant
11:35:00 954 Vakant 0 Vakant

H65 2.20 km, 95 m, 11 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
09:32:00 955 Kremer Christian DE03575 2048523 ESV Lok Berlin-Schöneweide
09:38:00 956 Schwanitz Jürgen DE02229 2021649 OLA TSV Deggendorf
09:44:00 957 Frenzel Michael DE01774 501913 ESV Lok Berlin-Schöneweide
09:50:00 958 Švihovský Jaroslav BOR5003 8533 C OK Jiskra Nový Bor
09:56:00 959 Conrad Helmut DE01421 7501901 USV TU Dresden
10:02:00 960 Přinda Oldřich VLI5101 1302773 C Slavia Liberec orienteering
10:08:00 961 Babický Tomáš RUM5001 8444519 C ZOOB Rumburk
10:14:00 962 Juřina Robert FYD4900 8332 C Jizerský klub OB Frýdlant
10:20:00 963 Tonn Konrad DE02706 895377 SSV Planeta Radebeul
10:26:00 964 Haufe Christian DE01929 1392637 USV TU Dresden
10:32:00 965 Pospíšil Jaromír LDC5301 7410753 C KOB Děčín
10:38:00 966 Karmazín Petr VLI4901 361986 C Slavia Liberec orienteering
10:44:00 967 Tröße Lutz DE02721 1500707 SV TU Ilmenau
10:50:00 968 Härtelt Helmut DE01917 8301951 SSV Planeta Radebeul
10:56:00 969 Jakubec Jindřich TUR4801 51816 C OOB TJ Turnov
11:02:00 970 Jelínek Martin PGP5103 232091 C SK Praga
11:08:00 971 Tvrdek Vojtěch TUR4949 51283 C OOB TJ Turnov
11:14:00 972 Vakant 0 Vakant
11:20:00 973 Vakant 0 Vakant
11:26:00 974 Vakant 0 Vakant

H70 2.00 km, 80 m, 10 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
09:35:00 975 Krüger Holm DE01636 7077779 USV TU Dresden
09:41:00 976 Dubský Josef SUL4700 8135 C OOB TJ Slavoj Ústí nad Labem
09:47:00 977 Matoušek Luboš LJN4700 7741 C OOB TJ LIAZ Jablonec nad Nisou
09:53:00 978 Hrobař Rudolf SRK4702 9798 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
09:59:00 979 Stöhr Thomas DE02326 1090347 SG Dittersdorf
10:05:00 980 Nejezchleba Jiří KAS4600 682613 C KOB Kamenický Šenov
10:11:00 981 Michalek Janusz 886317 1YP KOS Modrzew Skwierzyna
10:17:00 982 Kern Wilmar DE01500 504611 SV Bad Düben
10:23:00 983 Bader Achim DE01036 7080646 OLF Mainz
10:29:00 984 Müller Rainer DE02121 2222222 USV TU Dresden
10:35:00 985 Hlaváč Jaroslav SMB4801 7718 C SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav
10:41:00 986 Pospíšil Jiří TUV4701 8323 C SOK TJ Turnov
10:47:00 987 Fillinger Helmut DE01316 6104 SV IHW Alex 78 Berlin
10:53:00 988 Procházka Aleš DKP4700 8266333 C Oddíl OB Kotlářka
10:59:00 989 Vakant 0 Vakant
11:05:00 990 Vakant 0 Vakant

H75 1.80 km, 75 m, 10 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:06:00 991 Güth Hans DE03772 888913 ESV Lok Dessau
11:12:00 992 Štrojsa Josef KAS4000 682601 C KOB Kamenický Šenov
11:18:00 993 Mikulecký Jan PHK3801 9005137 C OK 99 Hradec Králové
11:24:00 994 Petrželka Pavel TJN3800 52900 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
11:30:00 995 Havlík Jaroslav SJC3601 8338383 C Sportcentrum Jičín
11:36:00 996 Úlehla Zdeněk BOR4001 2090863 C OK Jiskra Nový Bor
11:42:00 997 Picek Jan TJN4000 434577 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
11:48:00 998 Beránek Miroslav BOR3900 4131 C OK Jiskra Nový Bor
11:54:00 999 Klawun Kendray Werner George DE03754 2112867 Sachsen-Marathon
12:00:00 1000 Folprecht Eduard TUR4301 51815 C OOB TJ Turnov
12:06:00 1001 Vakant 0 Vakant
12:12:00 1002 Vakant 0 Vakant

HDR 3.00 km, 80 m, 9 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:20:00 1084 Vakant 0 Vakant
10:20:00 1083 Vakant 0 Vakant
10:20:00 1082 Vakant 0 Vakant
10:20:00 1081 Vakant 0 Vakant
10:20:00 1080 Vakant 0 Vakant
10:20:00 1079 Vakant 0 Vakant
10:20:00 1078 Vakant 0 Vakant
10:20:00 1077 Vakant 0 Vakant
10:20:00 1076 Vakant 0 Vakant
10:20:00 1075 Vakant 0 Vakant
10:20:00 1074 Vakant 0 Vakant
10:20:00 1073 Vakant 0 Vakant
10:20:00 1072 Vakant 0 Vakant
10:20:00 1071 Petrová Stella 6EZXX5X 0 Praha 10
10:20:00 1070 Petr Adam 6EZXXXX 0 Praha 10
10:20:00 1069 Vakant 0 Vakant
10:20:00 1068 Vakant 0 Vakant
10:20:00 1067 Vakant 0 Vakant
10:20:00 1066 Vakant 0 Vakant
10:20:00 1065 Vakant 0 Vakant
10:20:00 1064 Vakant 0 Vakant
10:20:00 1063 Vakant 0 Vakant
10:20:00 1062 Vakant 0 Vakant
10:20:00 1061 Vakant 0 Vakant
10:20:00 1060 Vakant 0 Vakant
10:20:00 1059 Vakant 0 Vakant
10:20:00 1058 Vakant 0 Vakant
10:20:00 1057 Vakant 0 Vakant
10:20:00 1056 Vakant 0 Vakant
10:20:00 1055 Vakant 0 Vakant
10:20:00 1054 Vakant 0 Vakant
10:20:00 1053 Vakant 0 Vakant
10:20:00 1052 Vakant 0 Vakant
10:20:00 1051 Vakant 0 Vakant
10:20:00 1050 Vakant 0 Vakant
10:20:00 1049 Vakant 0 Vakant
10:20:00 1048 Vakant 0 Vakant
10:20:00 1047 Vakant 0 Vakant
10:20:00 1046 Vakant 0 Vakant
10:20:00 1045 Vakant 0 Vakant
10:20:00 1044 Vakant 0 Vakant
10:20:00 1043 Vítková Adriana CHA0852 4403304 C OK Chrastava
10:20:00 1042 Zít Václav LDC1300 2111720 C KOB Děčín
10:20:00 1041 Prokopová Tereza CHA1151 4403302 C OK Chrastava
10:20:00 1040 Čabanová Eva FYD0951 0 C Jizerský klub OB Frýdlant
10:20:00 1039 Krtička Jáchym CHA1000 553441 C OK Chrastava
10:20:00 1038 Bégoc Dany TUR1011 4616807 C OOB TJ Turnov
10:20:00 1037 Hák Martin TUR1206 4616809 C OOB TJ Turnov
10:20:00 1036 Pecánek Matěj TEP1300 51647 C Tempo Praha
10:20:00 1035 Zítová Kateřina LDC1150 1420237 C KOB Děčín
10:20:00 1034 David Viktor RUM1201 0 ZOOB Rumburk
10:20:00 1033 Frantálová Felicie BOR0658 4372 C OK Jiskra Nový Bor
10:20:00 1032 Jacklová Liliana BOR0959 2129244 C OK Jiskra Nový Bor
10:20:00 1031 Hähnel Ron 7040167 OL-Team Wehrsdorf
10:20:00 1030 Rickmeyer Tina DE03287 445644 USV TU Dresden
10:20:00 1029 Drechsler Selma 2027346 Post SV Dresden
10:20:00 1028 Vacek Kryštof BOR1005 4431 C OK Jiskra Nový Bor
10:20:00 1027 Zemancová Nelly BOR0953 4439 C OK Jiskra Nový Bor
10:20:00 1026 Mitiska Matěj BOR0905 4407 C OK Jiskra Nový Bor
10:20:00 1025 Kocman Lukáš BOR1102 2127892 C OK Jiskra Nový Bor
10:20:00 1024 Michálková Ela BOR1152 4436 C OK Jiskra Nový Bor
10:20:00 1023 Háková Alena TUR1058 4616808 C OOB TJ Turnov
10:20:00 1022 Týfová Ella VLI1150 4411235 C Slavia Liberec orienteering
10:20:00 1021 Zemanová Karolína VLI1251 4411250 C Slavia Liberec orienteering
10:20:00 1020 Šipoš Juraj VLI1203 4411244 C Slavia Liberec orienteering
10:20:00 1019 Pešíková Ela VLI1253 2120641 C Slavia Liberec orienteering
10:20:00 1018 Přinda Vojtěch VLI1000 49967 C Slavia Liberec orienteering
10:20:00 1017 Christl Adam TUR 8056 OOB TJ Turnov
10:20:00 1016 Luxík Karel 61C1300 4276 Stara Hut
10:20:00 1015 Tourek Filip 2KZ1200 0 Česká Kamenice
10:20:00 1014 Zemanová Kristýna VLI1055 4402217 C Slavia Liberec orienteering
10:20:00 1013 Neyrinck Nina VSP1350 2106722 C USK Praha
10:20:00 1012 Žemlík Leonard TUV1301 0 SOK TJ Turnov
10:20:00 1011 Bureš Kryštof VLI1202 2113385 C Slavia Liberec orienteering
10:20:00 1010 Zakouřil František TUV1201 51238 C SOK TJ Turnov
10:20:00 1009 Heřmánková Kateřina TUR1152 1403059 C OOB TJ Turnov
10:20:00 1008 Kvapilová Klára TUV1199 231522 C SOK TJ Turnov
10:20:00 1007 Matějů Eda VLI1200 7981 C Slavia Liberec orienteering
10:20:00 1006 Matějů Josef VLI1300 7927 C Slavia Liberec orienteering
10:20:00 1005 Kubešová Eliška VLI1152 4402224 C Slavia Liberec orienteering
10:20:00 1004 Kolář Vojtěch VLI1205 4411239 C Slavia Liberec orienteering
10:20:00 1003 Kolářová Adéla VLI1153 4402230 C Slavia Liberec orienteering

P 2.40 km, 100 m, 10 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
09:30:00 1130 Vakant 0 Vakant
09:30:00 1129 Vakant 0 Vakant
09:30:00 1128 Vakant 0 Vakant
09:30:00 1127 Vakant 0 Vakant
09:30:00 1126 Vakant 0 Vakant
09:30:00 1125 Vakant 0 Vakant
09:30:00 1124 Vakant 0 Vakant
09:30:00 1123 Vakant 0 Vakant
09:30:00 1122 Vakant 0 Vakant
09:30:00 1121 Vakant 0 Vakant
09:30:00 1120 Vakant 0 Vakant
09:30:00 1096 Kunášek Martin 0 9CC NEREG
09:30:00 1119 Leníková Jana DLT6151 440490 C KrOB Rozmarýn Litoměřice
09:30:00 1118 Nosek Martina DLT7251 236061 C KrOB Rozmarýn Litoměřice
09:30:00 1117 Owczarz Hanna 8648671 OK 10
09:30:00 1116 Průchová Elena BOR6850 205615 C OK Jiskra Nový Bor
09:30:00 1115 Čabanová Petra FYD7550 0 C Jizerský klub OB Frýdlant
09:30:00 1114 Štveráková Eliška CHA0553 2095957 C OK Chrastava
09:30:00 1113 Reisingerová Eliška DLT0151 440404 C KrOB Rozmarýn Litoměřice
09:30:00 1112 Čabanová Lenka FYD0151 0 C Jizerský klub OB Frýdlant
09:30:00 1111 Matussek Manja 2048101 OL-Team Wehrsdorf
09:30:00 1110 Cruse Katrin DE01427 8040766 SV Robotron Dresden
09:30:00 1109 Edelhäuser Frank DE03344 1230667 Post SV Dresden
09:30:00 1108 Höbig Antje DE03463 236033 SV Bad Düben
09:30:00 1107 Büchner Beate DE03588 1672 SV IHW Alex 78 Berlin
09:30:00 1106 Weidig Sonja 428541 USV Jena
09:30:00 1105 Matussek Jakob 2048107 OL-Team Wehrsdorf
09:30:00 1104 Lemnitzer Eberhard DE01720 1407598 Kaulsdorfer OLV Berlin
09:30:00 1103 Weidig Levin 428545 USV Jena
09:30:00 1098 Heczková Anna VLI0652 302695 C Slavia Liberec orienteering
09:30:00 1101 Šebelka Jan VLI7506 51227 C Slavia Liberec orienteering
09:30:00 1093 Štemberová Iva TJN7550 416039 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
09:30:00 1099 Savelieva Natalia TUV7856 52684 C SOK TJ Turnov
09:30:00 1094 Neyrinck Noel VSP7012 0 C USK Praha
09:30:00 1097 Tourek Vojtěch 2KZ0800 0 Česká Kamenice
09:30:00 1100 Hejnová Martina VSP7354 411502 C USK Praha
09:30:00 1095 Mencl Miloslav VSP6505 52277 C USK Praha
09:30:00 1087 Kottík Michal TJN6801 2103701 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
09:30:00 1089 Hejna Štěpán LLI0602 0 C TJ Loko Liberec
09:30:00 1092 Riby Thomas LTP0202 7207873 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
09:30:00 1102 Horáček Tomáš JEN7700 411599 C OB Jenišovice
09:30:00 1090 Semíková Julie KAM0358 2080943 C OK Kamenice
09:30:00 1085 Havlová Blanka TJN7850 2035701 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
09:30:00 1088 Jakubík Vojta 2103725 TJN OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
09:30:00 1091 Nedvídková Jitka RUM5151 8245050 ZOOB Rumburk
09:30:00 1086 Dolejší Miloš STB6701 52907 C TJ Stadion Nový Bor
09:30:00 1153 Vakant 0 Vakant
09:30:00 1152 Vakant 0 Vakant
09:30:00 1151 Vakant 0 Vakant
09:30:00 1150 Vakant 0 Vakant
09:30:00 1149 Vakant 0 Vakant
09:30:00 1148 Vakant 0 Vakant
09:30:00 1147 Vakant 0 Vakant
09:30:00 1146 Vakant 0 Vakant
09:30:00 1145 Vakant 0 Vakant
09:30:00 1144 Vakant 0 Vakant
09:30:00 1143 Vakant 0 Vakant
09:30:00 1142 Vakant 0 Vakant
09:30:00 1141 Vakant 0 Vakant
09:30:00 1140 Vakant 0 Vakant
09:30:00 1139 Vakant 0 Vakant
09:30:00 1138 Vakant 0 Vakant
09:30:00 1137 Vakant 0 Vakant
09:30:00 1136 Vakant 0 Vakant
09:30:00 1135 Vakant 0 Vakant
09:30:00 1134 Vakant 0 Vakant
09:30:00 1133 Vakant 0 Vakant
09:30:00 1132 Vakant 0 Vakant
09:30:00 1131 Vakant 0 Vakant

T 3.70 km, 210 m, 16 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
09:30:00 1222 Vakant 0 Vakant
09:30:00 1221 Vakant 0 Vakant
09:30:00 1220 Vakant 0 Vakant
09:30:00 1219 Vakant 0 Vakant
09:30:00 1218 Vakant 0 Vakant
09:30:00 1217 Vakant 0 Vakant
09:30:00 1216 Vakant 0 Vakant
09:30:00 1215 Vakant 0 Vakant
09:30:00 1209 Vakant 0 Vakant
09:30:00 1211 Vakant 0 Vakant
09:30:00 1214 Vakant 0 Vakant
09:30:00 1166 Linka Michael SUL9500 8148 C OOB TJ Slavoj Ústí nad Labem
09:30:00 1212 Vakant 0 Vakant
09:30:00 1207 Vakant 0 Vakant
09:30:00 1210 Vakant 0 Vakant
09:30:00 1213 Vakant 0 Vakant
09:30:00 1208 Vakant 0 Vakant
09:30:00 1205 Vakant 0 Vakant
09:30:00 1202 Vakant 0 Vakant
09:30:00 1203 Vakant 0 Vakant
09:30:00 1204 Vakant 0 Vakant
09:30:00 1201 Vakant 0 Vakant
09:30:00 1165 Štveráková Monika CHA7852 2059761 C OK Chrastava
09:30:00 1199 Vakant 0 Vakant
09:30:00 1200 Vakant 0 Vakant
09:30:00 1198 Vakant 0 Vakant
09:30:00 1196 Vakant 0 Vakant
09:30:00 1197 Vakant 0 Vakant
09:30:00 1206 Vakant 0 Vakant
09:30:00 1195 Vakant 0 Vakant
09:30:00 1192 Vakant 0 Vakant
09:30:00 1193 Vakant 0 Vakant
09:30:00 1194 Vakant 0 Vakant
09:30:00 1191 Vakant 0 Vakant
09:30:00 1163 Linková Kateřina SUL9250 8131 C OOB TJ Slavoj Ústí nad Labem
09:30:00 1190 Marek Lukáš LLI9800 2070805 C TJ Loko Liberec
09:30:00 1189 Pohořalá Karolína ROU6850 2023951 C SKOB Roudnice nad Labem
09:30:00 1188 Čechová Jana FSP8353 8476 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
09:30:00 1187 Bradáčová Marie LLI7550 2060204 C TJ Loko Liberec
09:30:00 1182 Sokolář Zdeněk SNA7201 2113361 C TJ START Náchod
09:30:00 1185 Jakubík Petr TJN7506 2103719 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
09:30:00 1186 David Daniel RUM0002 2127855 ZOOB Rumburk
09:30:00 1183 Lepšík Petr SJC8203 515133 C Sportcentrum Jičín
09:30:00 1175 Nosek Petr DLT6901 336778 C KrOB Rozmarýn Litoměřice
09:30:00 1181 Müller Petra DE02980 51132 Post SV Dresden
09:30:00 1180 Dethloff Sebastian 2048105 OL-Team Wehrsdorf
09:30:00 1179 Schenk Stefan DE05519 411575 SV Robotron Dresden
09:30:00 1178 Müller Marko DE03038 9819 Post SV Dresden
09:30:00 1173 Wagner Sabine DE03634 300902 SG Zittau Süd
09:30:00 1176 Wagner Sophie DE03633 6528 SG Zittau Süd
09:30:00 1177 Sitnicki Mariusz 8648670 OK 10
09:30:00 1174 Wagner Martina DE03342 6502 SG Zittau Süd
09:30:00 1169 Bláha David 6KC9500 9491 Neregistrovaný
09:30:00 1168 Ježowicz Roman 79X8000 2113390 Žižkovský tygři
09:30:00 1157 Votava David 4HX7100 2106735 DSVJ
09:30:00 1156 Karásek Jiří 57X7100 1428938 Karas
09:30:00 1167 Vakant 0 Vakant
09:30:00 1164 Vakant 0 Vakant
09:30:00 1171 Keltner Marek 92X7600 2120656 Jizerky
09:30:00 1170 Pešík Michal 92X7701 2120665 Jizerky
09:30:00 1154 Šebelková Štěpánka VLI7851 4402218 C Slavia Liberec orienteering
09:30:00 1160 Čaloun Michal VLI6801 2109695 C Slavia Liberec orienteering
09:30:00 1159 Feřtová Jitka VLI7853 2120063 C Slavia Liberec orienteering
09:30:00 1184 Mairich Vít TJN7200 2059726 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
09:30:00 1172 Kosíková Helena TUR6550 9101184 C OOB TJ Turnov
09:30:00 1158 Kolaja Ehlerová Jana VLI8055 8629817 C Slavia Liberec orienteering
09:30:00 1155 Novotný Jiří VLI7102 2078464 C Slavia Liberec orienteering
09:30:00 1162 Heczková Bohdana VLI7750 7200363 C Slavia Liberec orienteering
09:30:00 1161 Kolaja Jan VLI8100 8627111 C Slavia Liberec orienteering