Startovka závodu: Oblastní žebříček

Datum:
23.09.2018
Místo konání:
Raspenava, U Dvora
Pořadatel:
CHA - OK Chrastava
Mapa:
Loupežnická jeskyně, 1:10 000, e = 5 m
Ředitel závodu:
Lipenská Eva
Hlavní rozhodčí:
Kaška Rudolf - R3
Stavitel tratí:
Kašková Kateřina - R2, Polák Jaroslav - R2
JURY:
Posselt Martin, Žejdlík Michal, Havlová Adéla
Protokol:
Závod proběhl za proměnlivého počasí v terénech Jizerských hor. Nedošlo k žádnému závažnějšímu zranění. Nebyl podán žádný protest.
Kategorie:
D10     D10L     D12     D14     D16     D18     D20     D21K     D21L     D35     D40     D45     D50     D55     D60     D65     D70     H10     H10L     H12     H14     H16     H18     H21K     H21L     H35     H40     H45     H50     H55     H60     H65     H70     H75     HDR     P     T    
D10
2.00 km, 80 m, 6 kontrol, Start: 2
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
1 2102694 Zurynková Lenka EKP0952 C VŠTJ Ekonom Praha 11:55:00
2 2095926 Novotná Karolína TUR0853 C OOB TJ Turnov 11:58:00
3 1398983 Kučerová Kateřina VSP0950 C USK Praha 12:01:00
4 2111782 Podoubská Klára TJN0855 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 12:04:00
5 4424 Soukupová Marie BOR0952 C OK Jiskra Nový Bor 12:07:00
6 4411237 Čečerle Beáta VLI1053 C Slavia Liberec orienteering 12:10:00
7 2129236 Ouzká Eliška BOR1051 C OK Jiskra Nový Bor 12:13:00
8 2125375 Pechová Alena VLI0854 C Slavia Liberec orienteering 12:16:00
9 4427 Michálková Ema BOR0857 C OK Jiskra Nový Bor 12:19:00
10 2088712 Nejedlová Karolína LLI0852 C TJ Loko Liberec 12:22:00
11 2088819 Šestáková Johana VLI0853 C Slavia Liberec orienteering 12:25:00
12 8062 Heřmánková Bára TUR0850 C OOB TJ Turnov 12:28:00
13 2069077 Míková Sofie TJN0950 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 12:31:00
14 2104592 Nováková Barborka TUV0852 C SOK TJ Turnov 12:34:00
15 4402222 Flossmannová Lucie VLI0852 C Slavia Liberec orienteering 12:37:00
16 8662699 Pražáková Nella TJN0854 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 12:40:00
17 4402225 Kunášková Karolína VLI0851 C Slavia Liberec orienteering 12:43:00
18 2060292 Zabořilová Anna JEN0951 C OB Jenišovice 12:46:00
19 2129242 Pechová Marie VLI1050 C Slavia Liberec orienteering 12:49:00
20 2095935 Březinová Antonie CHA0851 C OK Chrastava 12:52:00
21 2116464 Růtová Amálka TJN0951 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 12:55:00
22 4411241 Šipoš Emília VLI0952 C Slavia Liberec orienteering 12:58:00
23 4441 Koudelková Katrin BOR0856 C OK Jiskra Nový Bor 13:01:00
24 9785 Janatová Violka DKP0950 C Oddíl OB Kotlářka 13:04:00
25 2070803 Pavlova Lenka TJN0850 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 13:07:00
26 2134294 Čalounová Klára VLI0950 C Slavia Liberec orienteering 13:10:00
27 8662720 Mastníková Lenka TJN0859 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 13:13:00
28 1403063 Krejzová Markéta TUR0854 C OOB TJ Turnov 13:16:00
29 2120062 Tomášková Matilda TUV0998 C SOK TJ Turnov 13:19:00
D10L
3.10 km, 60 m, 5 kontrol, Start: 2
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
30 2049591 Tomanicová Stela CHA1051 C OK Chrastava 11:29:00
31 4426 Horáčková Natalie BOR0958 C OK Jiskra Nový Bor 11:32:00
32 411534 Gibbons Emily TUV0955 C SOK TJ Turnov 11:35:00
33 4402217 Zemanová Kristýna VLI1055 C Slavia Liberec orienteering 11:38:00
34 8169 Prokopová Tereza CHA1151 C OK Chrastava 11:41:00
35 2134262 Čabanová Eva FYD0951 C Jizerský klub OB Frýdlant 11:44:00
36 4399 Haasová Anežka BOR0956 C OK Jiskra Nový Bor 11:47:00
37 4616804 Krejzová Jana TUR0950 C OOB TJ Turnov 11:50:00
38 2111796 Kottíková Anežka TJN1152 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 11:53:00
39 434599 Hrdá Kristýna VLI0953 C Slavia Liberec orienteering 11:56:00
D12
2.10 km, 80 m, 9 kontrol, Start: 2
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
40 51201 Balcarová Marie LLI0652 C TJ Loko Liberec 12:12:00
41 2129240 Rejmanová Nikola BOR0656 C OK Jiskra Nový Bor 12:15:00
42 51532 Folprechtová Julie VSP0653 C USK Praha 12:18:00
43 8421842 Lamačová Barbora BOR0750 B OK Jiskra Nový Bor 12:21:00
44 2088161 Vilémová Eliška VLI0655 B Slavia Liberec orienteering 12:24:00
45 2073663 Baloghová Milena TJN0750 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 12:27:00
46 8908 Krtičková Ester CHA0754 C OK Chrastava 12:30:00
47 8662704 Kottíková Lucie TJN0657 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 12:33:00
48 2070834 Šírlová Zdeňka CHA0654 C OK Chrastava 12:36:00
49 8662736 Štemberová Bára TJN0650 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 12:39:00
50 2115671 Kocmanová Adéla BOR0752 B OK Jiskra Nový Bor 12:42:00
51 2111781 Podoubská Adéla TJN0658 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 12:45:00
52 2084431 Holanová Lucie CHA0655 C OK Chrastava 12:48:00
53 2085580 Háková Eliška TJN0654 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 12:51:00
54 206359 Alblová Zuzana LME0660 C SK Los Mělník 12:54:00
55 2111795 Savruková Adéla TJN0656 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 12:57:00
56 2095948 Lipenská Barbora CHA0753 C OK Chrastava 13:00:00
57 2070854 Skalová Jolana TJN0653 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 13:03:00
58 2067681 Koudelková Eliška BOR0652 B OK Jiskra Nový Bor 13:06:00
59 2080993 Ekertová Jana VLI0750 C Slavia Liberec orienteering 13:09:00
60 2106741 Houžvičková Daniela TUR0751 C OOB TJ Turnov 13:12:00
61 4651 Horáčková Tereza BOR0762 C OK Jiskra Nový Bor 13:15:00
62 2112732 Kutková Tereza JEN0752 C OB Jenišovice 13:18:00
63 2059768 Šírlová Markéta CHA0653 C OK Chrastava 13:21:00
64 2067682 Rejholcová Tereza BOR0751 C OK Jiskra Nový Bor 13:24:00
65 2095923 Štveráková Zuzana CHA0750 C OK Chrastava 13:27:00
66 4421 Vaňourková Sára BOR0759 C OK Jiskra Nový Bor 13:30:00
67 4641717 Nováková Viktorie RUM0751 C ZOOB Rumburk 13:33:00
D14
2.40 km, 70 m, 11 kontrol, Start: 1
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
68 2113493 Andrlová Lea VLI0453 B Slavia Liberec orienteering 10:31:00
69 2069089 Zaňková Natálie TJN0450 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 10:34:00
70 2078460 Podrábská Alžběta VLI0451 A Slavia Liberec orienteering 10:37:00
71 436428 Tomanicová Sofie CHA0450 B OK Chrastava 10:40:00
72 1400422 Podhorná Anna VLI0455 C Slavia Liberec orienteering 10:43:00
73 2049590 Matyášová Kristýna CHA0555 A OK Chrastava 10:46:00
74 8662749 Pesničáková Soňa TJN0451 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 10:49:00
75 2080848 Skácelová Kateřina VLI0550 B Slavia Liberec orienteering 10:52:00
76 4357 Štěpánková Běla BOR0555 C OK Jiskra Nový Bor 10:55:00
77 2095957 Štveráková Eliška CHA0553 C OK Chrastava 10:58:00
78 2102587 Skácelová Adéla VLI0454 B Slavia Liberec orienteering 11:01:00
79 2095950 Novotná Barbora TUR0552 B OOB TJ Turnov 11:04:00
80 446324 Průšková Tereza BOR0456 C OK Jiskra Nový Bor 11:07:00
81 2095942 Novotná Michaela TUR0551 A OOB TJ Turnov 11:10:00
82 4367 Rumlenová Tereza BOR0453 B OK Jiskra Nový Bor 11:13:00
83 1403054 Hudská Štěpánka TUR0450 B OOB TJ Turnov 11:16:00
84 8659409 Nagyová Kateřina TJN0452 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 11:19:00
85 2080991 Šestáková Marie VLI0452 B Slavia Liberec orienteering 11:22:00
86 8327 Čabanová Tereza FYD0450 C Jizerský klub OB Frýdlant 11:25:00
87 2078475 Zoubková Šárka TJN0554 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 11:28:00
88 2060278 Machová Anna LME0451 B SK Los Mělník 11:31:00
89 2126349 Davidová Noemi RUM0551 C ZOOB Rumburk 11:34:00
90 2117401 Burešová Eliška VLI0456 B Slavia Liberec orienteering 11:37:00
91 2129217 Stehlíková Adéla BOR0554 C OK Jiskra Nový Bor 11:40:00
92 2122290 Sokolová Julie VLI0552 C Slavia Liberec orienteering 11:43:00
93 2019212 Kubecová Magdalena STB0550 A TJ Stadion Nový Bor 11:46:00
94 2103259 Menclová Anna JEN0452 C OB Jenišovice 11:49:00
95 1418087 Mellanová Judita TUV0559 B SOK TJ Turnov 11:52:00
D16
2.60 km, 95 m, 13 kontrol, Start: 1
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
96 8655468 Rýdlová Magdaléna TJN0251 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 10:32:00
97 2049599 Lišková Adélka CHA0254 C OK Chrastava 10:35:00
98 2080943 Semíková Julie KAM0358 C OK Kamenice 10:38:00
99 8660594 Žejdlíková Eliška LTP0350 B OOB TJ Lokomotiva Teplice 10:41:00
100 8659384 Linková Lucie TJN0257 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 10:44:00
101 8656542 Šritrová Lenka TUR0250 B OOB TJ Turnov 10:47:00
102 2043610 Martanová Lea VLI0555 A Slavia Liberec orienteering 10:50:00
103 515426 Semíková Lucie KAM0250 A OK Kamenice 10:53:00
104 2078462 Podrábská Marie TJN0259 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 10:56:00
105 2800308 Nejedlová Josefína LLI0350 C TJ Loko Liberec 10:59:00
D18
2.80 km, 100 m, 13 kontrol, Start: 1
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
106 49994 Macháčková Barbora FYD0051 C Jizerský klub OB Frýdlant 10:31:00
107 1333269 Jeřábková Nina BOR0151 B OK Jiskra Nový Bor 10:37:00
108 9101185 Kosíková Eliška TUR0052 B OOB TJ Turnov 10:43:00
109 7202857 Pavlová Martina LTP0151 B OOB TJ Lokomotiva Teplice 10:49:00
110 1403056 Paříková Iva TUR0061 C OOB TJ Turnov 10:55:00
D20
3.10 km, 105 m, 13 kontrol, Start: 1
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
111 49995 Macháčková Eliška FYD9851 C Jizerský klub OB Frýdlant 10:32:00
D21K
3.10 km, 105 m, 13 kontrol, Start: 1
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
112 8001989 Baierová Hana OSN8972 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 10:56:00
113 2058475 Szenczi Kristýna VLI8650 C Slavia Liberec orienteering 10:59:00
114 1204999 Janoušková Lucie BOR9954 A OK Jiskra Nový Bor 11:02:00
115 7788 Kalousková Pavla JEN8451 C OB Jenišovice 11:05:00
116 411564 Hanušová Michaela TUR9554 C OOB TJ Turnov 11:08:00
117 1425355 Vaňková Saša LDC8550 C KOB Děčín 11:11:00
118 7785 Vodičková Veronika TUR8751 C OOB TJ Turnov 11:14:00
119 53767 Podešvová Vlasta ADA9251 C OOB Spartak Adamov 11:17:00
120 515047 Vlčková Tereza TUR8852 C OOB TJ Turnov 11:20:00
121 9999888 Janatová Lucie DKP8154 C Oddíl OB Kotlářka 11:23:00
122 8221 Jirků Martina TUR8750 C OOB TJ Turnov 11:26:00
D21L
4.00 km, 180 m, 18 kontrol, Start: 1
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
123 7656540 Myslivečková Zuzana TUR9253 C OOB TJ Turnov 12:08:00
124 8946 Lepšíková Eva SJC8765 C Sportcentrum Jičín 12:10:00
125 0 Poláková Ivana LCE7953 C OOB TJ Slovan Luhačovice 12:12:00
126 9482 Hrobařová Lenka ASU7751 C Magnus Orienteering 12:14:00
127 8662717 Masopustová Elis PGP8656 C SK Praga 12:16:00
128 1403419 Linková Alena TUR9751 R OOB TJ Turnov 12:18:00
129 2043603 Martanová Elin VLI0252 A Slavia Liberec orienteering 12:20:00
130 8660909 Pekařová Jana TUR0252 A OOB TJ Turnov 12:22:00
131 8655484 Rýdlová Adéla TJN0151 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 12:24:00
132 7208080 Gregorová Kamila CTB8151 E SK OB Chotěboř 12:26:00
133 7434894 Havlová Adéla BOR9161 C OK Jiskra Nový Bor 12:28:00
134 995831 Heřmánková Pavla TUR7777 C OOB TJ Turnov 12:30:00
135 9944499 Karochová Simona DKP8853 C Oddíl OB Kotlářka 12:32:00
136 1416368 Holasová Lucie TUR8951 C OOB TJ Turnov 12:34:00
137 886283 Neradová Alena LIT8551 C KOB Litvínov 12:36:00
138 8263 Novotná Barbora TJN8951 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 12:38:00
139 9061 Henychová Zuzana VLI6151 C Slavia Liberec orienteering 12:40:00
140 7775 Zabořilová Romana JEN7457 C OB Jenišovice 12:42:00
141 7205007 Dolejší Kateřina STB0199 A TJ Stadion Nový Bor 12:44:00
142 7200323 Riby Rose LTP0051 A OOB TJ Lokomotiva Teplice 12:46:00
143 9102561 Mokrá Julie VLI8051 C Slavia Liberec orienteering 12:48:00
D35
3.20 km, 120 m, 14 kontrol, Start: 1
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
144 51230 Horáčková Kateřina VLI8150 C Slavia Liberec orienteering 10:30:00
145 682355 Kučerková Romana STB8196 C TJ Stadion Nový Bor 10:36:00
146 7210928 Vacíková Jana TEP7950 C Tempo Praha 10:42:00
147 336783 Matějů Kateřina VLI8054 C Slavia Liberec orienteering 10:48:00
148 2112773 Kutková Hana JEN8050 C OB Jenišovice 10:54:00
149 23770 Tomášková Radka TUV7851 C SOK TJ Turnov 11:00:00
150 682356 Hanušová Petra STB8297 C TJ Stadion Nový Bor 11:06:00
151 2124803 Jakubská Jitka 3IZ8150 3iZ 11:12:00
D40
3.00 km, 135 m, 15 kontrol, Start: 1
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
152 416221 Folprechtová Kateřina VSP7460 C USK Praha 11:22:00
153 2099521 Tomandlová Radka 5IX7550 NOK HoRa 11:25:00
154 8293 Žuková Marcela VLI7351 C Slavia Liberec orienteering 11:28:00
155 2102815 Městková Lucie TEP7850 C Tempo Praha 11:31:00
156 1400445 Skácelová Marie VLI7552 C Slavia Liberec orienteering 11:34:00
157 7209370 Patková Kateřina BOR7853 C OK Jiskra Nový Bor 11:37:00
158 420448 Alblová Lucie LME7555 C SK Los Mělník 11:40:00
159 2032117 Peteráčová Hyxová Radka VLI7755 C Slavia Liberec orienteering 11:43:00
160 2073667 Pavlova Irena TJN7650 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 11:46:00
161 7210304 Burešová Kateřina VLI7456 C Slavia Liberec orienteering 11:49:00
162 7913579 Tučková Monika BOR7650 C OK Jiskra Nový Bor 11:52:00
163 7205025 Vřešťálová Lucie TUR7450 C OOB TJ Turnov 11:55:00
164 8662696 Mairichová Radka TJN7450 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 11:58:00
165 2088151 Maškarincová Hana VLI7553 C Slavia Liberec orienteering 12:01:00
166 8438 Jeřábková Tereza BOR7563 C OK Jiskra Nový Bor 12:04:00
167 2060294 Hoetzelová Zuzana JEN7754 C OB Jenišovice 12:07:00
168 2127526 Kučerová Marie VSP7551 C USK Praha 12:10:00
169 4124 Kobrlová Gabriela TJN7654 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 12:13:00
170 2801028 Nováková Markéta RUM7451 C ZOOB Rumburk 12:16:00
171 2042502 Martanová Daniela VLI7452 C Slavia Liberec orienteering 12:19:00
172 410359 Posseltová Romana TJN7050 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 12:22:00
173 416139 Novotná Hedvika TUR7454 C OOB TJ Turnov 12:25:00
174 2049610 Dejnožková Blanka TJN7651 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 12:28:00
175 434839 Dolejší Lenka STB7499 C TJ Stadion Nový Bor 12:31:00
176 2085597 Pesničáková Kristýna TJN7653 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 12:34:00
177 8431 Janoušková Iveta BOR7457 C OK Jiskra Nový Bor 12:37:00
178 1400433 Podrábská Marie VLI7451 C Slavia Liberec orienteering 12:40:00
179 2067314 Růtová Martina TJN7652 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 12:43:00
180 2113480 Kosková Třísková Lenka VLI7554 C Slavia Liberec orienteering 12:46:00
D45
3.00 km, 110 m, 14 kontrol, Start: 1
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
181 51295 Hubáčková Jana EKP6250 C VŠTJ Ekonom Praha 11:38:00
182 7205009 Riby Kateřina LTP7252 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 11:41:00
183 8662715 Lesáková Věra TJN7152 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 11:44:00
184 2126365 Gibbonsová Jitka TUV7252 SOK TJ Turnov 11:47:00
185 2073666 Pokorná Hana TJN6950 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 11:50:00
186 1398994 Balcarová Alena LLI7150 C TJ Loko Liberec 11:53:00
187 515195 Koucká Ivana EKP6850 C VŠTJ Ekonom Praha 11:56:00
188 2032126 Fürstová Katka LLI6950 C TJ Loko Liberec 11:59:00
189 940318 Procházková Alexandra VLI7051 C Slavia Liberec orienteering 12:02:00
190 2073661 Řehořová Lenka TJN7250 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 12:05:00
191 7911 Novotná Neyrinck Markéta VSP7051 C USK Praha 12:08:00
192 51809 Linková Iva TUR6850 C OOB TJ Turnov 12:11:00
193 2126363 Veselá Jitka TUV7250 C SOK TJ Turnov 12:14:00
194 232494 Kamírová Gabriela LTP7351 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 12:17:00
195 7207877 Houžvičková Karolína TUR7254 C OOB TJ Turnov 12:20:00
196 7200340 Žejdlíková Jitka LTP7251 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 12:23:00
197 8257 Kuncová Jiřina TJN5752 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 12:26:00
198 51749 Menclová Silvie VSP7050 C USK Praha 12:29:00
199 682641 Eichlerová Jana KAS7051 C KOB Kamenický Šenov 12:32:00
200 2103240 Ferbasová Zdeňka TUR7361 C OOB TJ Turnov 12:35:00
201 2102699 Machová Petra LME6952 C SK Los Mělník 12:38:00
202 2088713 Nejedlová Lucie LLI7350 C TJ Loko Liberec 12:41:00
203 416843 Picková Helena TJN6952 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 12:44:00
204 2092376 Úlehlová Monika TAP6950 C KOB Tretra Praha 12:47:00
205 2049529 Marková Jana LLI7152 C TJ Loko Liberec 12:50:00
D50
2.80 km, 100 m, 13 kontrol, Start: 1
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
206 8662737 Rýdlová Magda TJN6850 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 11:07:00
207 8445 Pávková Jana BOR6550 C OK Jiskra Nový Bor 11:10:00
208 8662700 Kočibová Ivana TJN6354 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 11:13:00
209 2115743 Miklasová Markéta VLI6850 C Slavia Liberec orienteering 11:16:00
210 8512 Halířová Eva BOR6654 C OK Jiskra Nový Bor 11:19:00
211 8347 Vlčková Jindra LDC6451 C KOB Děčín 11:22:00
212 2056303 Mašínová Ivana TJN6852 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 11:25:00
213 2103280 Němečková Jarmila VSP6650 C USK Praha 11:28:00
214 425590 Jermanová Eva TJN6150 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 11:31:00
D55
2.60 km, 95 m, 13 kontrol, Start: 1
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
215 2126287 Kubátová Ivana BOR6152 C OK Jiskra Nový Bor 11:02:00
216 2085634 Košková Vlasta LLI6351 C TJ Loko Liberec 11:08:00
217 8962 Vlachová Hana VRL6251 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 11:14:00
218 232182 Šípová Soňa BOR6150 C OK Jiskra Nový Bor 11:20:00
219 2113055 Kábrtová Iva PEN6350 C OK RECO Sport 11:26:00
D60
2.20 km, 75 m, 12 kontrol, Start: 1
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
220 8170 Lusková Olga CHA5650 C OK Chrastava 10:31:00
221 7742 Matoušková Marie LJN5550 C OOB TJ LIAZ Jablonec nad Nisou 10:37:00
222 336750 Zavadilová Naďa SCP5450 C OK Sparta Praha 10:43:00
223 411563 Kadečková Jana JEN5651 C OB Jenišovice 10:49:00
224 232515 Böhmová Eva TJN5450 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 10:55:00
225 8208 Konopáčová Jana TUR5650 C OOB TJ Turnov 11:01:00
D65
1.80 km, 80 m, 10 kontrol, Start: 2
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
226 2025351 Omová Jana TUR5150 C OOB TJ Turnov 10:31:00
227 8309 Bednaříková Olga Marie VLI5151 C Slavia Liberec orienteering 10:37:00
228 2090862 Úlehlová Ivana BOR5150 C OK Jiskra Nový Bor 10:43:00
229 2059769 Pachnerová Jaroslava VLI5152 C Slavia Liberec orienteering 10:49:00
230 8433 Bartoňová Marie BOR5351 C OK Jiskra Nový Bor 10:55:00
231 2131185 Karmazínová Ivana VLI5150 C Slavia Liberec orienteering 11:01:00
D70
1.70 km, 80 m, 8 kontrol, Start: 2
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
232 2103757 Městková Eva TEP4851 C Tempo Praha 10:30:00
233 682619 Nejezchlebová Věra KAS4551 C KOB Kamenický Šenov 10:36:00
234 8242 Kubíková Hela LLI4851 C TJ Loko Liberec 10:42:00
235 682607 Štrojsová Jaroslava KAS4350 C KOB Kamenický Šenov 10:48:00
236 51214 Krausová Marie LLI4451 C TJ Loko Liberec 10:54:00
H10
2.00 km, 80 m, 6 kontrol, Start: 2
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
237 2113046 Kutek Matěj JEN0902 C OB Jenišovice 10:31:00
238 4411232 Guida Alessandro VLI0900 C Slavia Liberec orienteering 10:34:00
239 7207504 Patka Marek BOR0902 C OK Jiskra Nový Bor 10:37:00
240 2111793 Havel Antonín TJN0813 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 10:40:00
241 2103239 Horáček Dominik JEN0804 C OB Jenišovice 10:43:00
242 2067312 Zaňka Albert TJN0803 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 10:46:00
243 2060293 Horáček Jakub JEN0800 C OB Jenišovice 10:49:00
244 4411238 Čečerle Matouš VLI0807 C Slavia Liberec orienteering 10:52:00
245 2084433 Krojidlo Matyáš CHA0803 C OK Chrastava 10:55:00
246 2124795 Šebelka Matěj VLI0805 C Slavia Liberec orienteering 10:58:00
247 2049594 Sychra Šimon CHA0802 C OK Chrastava 11:01:00
248 2113359 Pešík Matouš VLI0903 C Slavia Liberec orienteering 11:04:00
249 2096129 Mairich Martin TJN0812 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 11:07:00
250 4411246 Vilém Štěpán VLI0902 C Slavia Liberec orienteering 11:10:00
251 2111800 Oravec Viktor TJN0814 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 11:13:00
252 2073665 Skácel Jan VLI0901 C Slavia Liberec orienteering 11:16:00
253 230718 Kovanda Jonáš BOR0904 C OK Jiskra Nový Bor 11:19:00
254 4411236 Týfa Daniel VLI0811 C Slavia Liberec orienteering 11:22:00
255 2032189 Kučera Jakub VSP0900 C USK Praha 11:25:00
256 2126375 Maděra Jakub VLI0906 C Slavia Liberec orienteering 11:28:00
257 4428 Vaňourek Vojtěch BOR0903 C OK Jiskra Nový Bor 11:31:00
258 2119202 Žemlík Eduard TUV0901 C SOK TJ Turnov 11:34:00
259 8237 Hrůzek Ondřej BOR0809 C OK Jiskra Nový Bor 11:37:00
260 2104590 Lesák Marek TJN0811 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 11:40:00
261 1426041 Sázavský Antonín VLI0905 C Slavia Liberec orienteering 11:43:00
H10L
3.10 km, 60 m, 5 kontrol, Start: 2
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
262 51544 Kalousek Dominik JEN0901 C OB Jenišovice 10:32:00
263 2120646 Jakubský Filip 3IZ1300 3iZ 10:35:00
264 7111317 Lamač Vítek BOR1100 C OK Jiskra Nový Bor 10:38:00
265 1403052 Vřešťál František TUR0906 C OOB TJ Turnov 10:41:00
266 2113385 Bureš Kryštof VLI1202 C Slavia Liberec orienteering 10:44:00
267 4616807 Bégoc Dany TUR1011 C OOB TJ Turnov 10:47:00
268 4402219 Šebelka Jakub VLI1002 C Slavia Liberec orienteering 10:50:00
269 2127892 Kocman Lukáš BOR1102 C OK Jiskra Nový Bor 10:53:00
270 4663 Horáček Jáchym VLI1111 C Slavia Liberec orienteering 10:56:00
271 8277 Janata Matěj DKP1111 C Oddíl OB Kotlářka 10:59:00
272 4402233 Hrdlička Vojtěch VLI1004 C Slavia Liberec orienteering 11:02:00
273 887165 Gregor Marek CTB0901 C SK OB Chotěboř 11:05:00
274 2120625 Jakubský Pavel 3IZ1100 3iZ 11:08:00
275 553441 Krtička Jáchym CHA1000 C OK Chrastava 11:11:00
276 2102696 Albl Matouš LME1111 C SK Los Mělník 11:14:00
277 7131415 Nehasil František BOR1101 C OK Jiskra Nový Bor 11:17:00
278 2092397 Kruliš Janek VLI1003 C Slavia Liberec orienteering 11:20:00
H12
2.10 km, 80 m, 9 kontrol, Start: 2
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
279 2113075 Heczko Erik VLI0804 B Slavia Liberec orienteering 10:30:00
280 8662743 Míka Albert TJN0601 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 10:33:00
281 1007532 Kuc David SCP0600 C OK Sparta Praha 10:36:00
282 2078463 Podrábský Ctibor VLI0700 B Slavia Liberec orienteering 10:39:00
283 2053559 Řehoř Hynek TJN0700 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 10:42:00
284 7208072 Patka Kryštof BOR0702 B OK Jiskra Nový Bor 10:45:00
285 2084437 Sychra Marek CHA0604 C OK Chrastava 10:48:00
286 2120075 Tomášek Prokop TUV0701 B SOK TJ Turnov 10:51:00
287 2095974 Březina Karel CHA0605 B OK Chrastava 10:54:00
288 7208204 Riby Philip LTP0702 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 10:57:00
289 2084435 Kaiser Ondřej CHA0607 C OK Chrastava 11:00:00
290 8655483 Habán Eduard VLI0800 C Slavia Liberec orienteering 11:03:00
291 438039 Dolejší Jan STB0601 B TJ Stadion Nový Bor 11:06:00
292 2126367 Veselý Václav TUV0601 C SOK TJ Turnov 11:09:00
293 7531975 Studničný Adam BOR0701 B OK Jiskra Nový Bor 11:12:00
294 4214 Miklas Ondřej VLI0701 C Slavia Liberec orienteering 11:15:00
295 1403051 Vřešťál Antonín TUR0604 C OOB TJ Turnov 11:18:00
296 2104596 Matouš Marek JEN0602 C OB Jenišovice 11:21:00
297 2092428 Polák Tomáš CHA0801 C OK Chrastava 11:24:00
298 2126343 Hyxa Jan VLI0702 B Slavia Liberec orienteering 11:27:00
299 420454 Šimek Vojtěch LTP0601 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 11:30:00
300 2084434 Knap Šimon CHA0606 C OK Chrastava 11:33:00
301 2111785 Jakubík Jaromír TJN0704 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 11:36:00
302 2111722 Bureš David VLI0707 C Slavia Liberec orienteering 11:39:00
303 2021850 Mencl Josef VSP0602 C USK Praha 11:42:00
304 8662746 Zurynek Jan TJN0605 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 11:45:00
305 2108913 Mertlík Vojtěch TUR0704 C OOB TJ Turnov 11:48:00
306 8662690 Štembera Vítek TJN0801 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 11:51:00
307 5179 Krupka Daniel CHA0703 C OK Chrastava 11:54:00
308 2129243 Vávra Tomáš BOR0700 C OK Jiskra Nový Bor 11:57:00
H14
2.70 km, 105 m, 11 kontrol, Start: 1
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
309 8659408 Pokorný Jan TJN0400 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 10:32:00
310 8655464 Habán Oliver VLI0600 B Slavia Liberec orienteering 10:35:00
311 682668 Kuc Radim SCP0400 C OK Sparta Praha 10:38:00
312 4443 Waldhauser Štěpán BOR0409 B OK Jiskra Nový Bor 10:41:00
313 2088216 Maškarinec Marek VLI0501 B Slavia Liberec orienteering 10:44:00
314 420453 Haslinger Leopold LTP0403 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 10:47:00
315 2112779 Šašek Martin LLI0501 C TJ Loko Liberec 10:50:00
316 8662293 Klein Martin LTP0404 B OOB TJ Lokomotiva Teplice 10:53:00
317 2107022 Mužíček Martin KUL0501 C KOB Ústí nad Labem 10:56:00
318 2070823 Pěnička Jan TJN0501 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 10:59:00
319 446338 Mašek Matěj BOR0410 C OK Jiskra Nový Bor 11:02:00
320 8662693 Dejnožka Martin TJN0600 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 11:05:00
321 4368 Ort Haštal BOR0401 B OK Jiskra Nový Bor 11:08:00
322 2126359 Bičík Štěpán TUV0405 C SOK TJ Turnov 11:11:00
323 2103725 Pitra Jan TJN0505 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 11:14:00
324 7780 Zabořil Ondřej JEN0401 B OB Jenišovice 11:17:00
325 2129241 Veselý Jakub BOR0406 C OK Jiskra Nový Bor 11:20:00
326 8662692 Mastník Ondřej TJN0507 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 11:23:00
327 4360 Janoušek Slávek BOR0400 B OK Jiskra Nový Bor 11:26:00
328 2059763 Kučera Filip CHA0501 B OK Chrastava 11:29:00
329 8020 Heřmánek Petr TUR0500 B OOB TJ Turnov 11:32:00
330 2060291 Hoetzel Hugo JEN0503 B OB Jenišovice 11:35:00
331 2129237 Čapek Ondřej BOR0404 C OK Jiskra Nový Bor 11:38:00
332 8662716 Mairich Filip TJN0603 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 11:41:00
333 2092402 Sork Dominik TAP0504 B KOB Tretra Praha 11:44:00
H16
3.20 km, 115 m, 13 kontrol
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
334 2801020 Novák Daniel RUM0301 C ZOOB Rumburk 10:33:00
335 436449 Danko Štěpán CHA0301 C OK Chrastava 10:36:00
336 8659419 Dejnožka Vojtěch TJN0300 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 10:39:00
337 8164 Krupka Štěpán CHA0201 C OK Chrastava 10:42:00
338 8659385 Lesák Ondřej TJN0306 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 10:45:00
339 2108912 Mertlík Jakub TUR0307 C OOB TJ Turnov 10:48:00
340 2069079 Pěnička Tomáš TJN0202 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 10:51:00
341 888622 Mellan Jonáš TUR0308 B OOB TJ Turnov 10:54:00
342 2108873 Mencl Jan JEN0201 C OB Jenišovice 10:57:00
343 2088197 Maškarinec Štěpán VLI0304 C Slavia Liberec orienteering 11:00:00
344 2032107 Průša Dominik VSP0406 A USK Praha 11:03:00
345 8662740 Řehoř Vojta TJN0303 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 11:06:00
346 2084432 Holan Petr CHA0303 C OK Chrastava 11:09:00
347 2103701 Romaniuk Vojtěch TJN0205 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 11:12:00
348 9101104 Peterka Jakub LLI0404 A TJ Loko Liberec 11:15:00
349 8660911 Tkáč Matěj TJN0401 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 11:18:00
350 2049595 Matyáš Vojtěch CHA0202 B OK Chrastava 11:21:00
351 7055011 Hejna Hynek LLI0300 C TJ Loko Liberec 11:24:00
352 2067345 Žukov Jakub TJN0305 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 11:27:00
H18
3.20 km, 125 m, 15 kontrol, Start: 1
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
353 2045201 Pavel Martin TJN0004 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 10:30:00
354 8662323 Bílý Jakub LTP0104 A OOB TJ Lokomotiva Teplice 10:36:00
H21K
3.60 km, 155 m, 16 kontrol
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
355 896978 Hájek Vojtěch TJN9502 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 11:37:00
356 682354 Bernášek Jiří STB8101 C TJ Stadion Nový Bor 11:40:00
357 2085627 Kadečka Adam JEN9601 C OB Jenišovice 11:43:00
358 2067343 Žukov Michal TJN9701 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 11:46:00
359 2103747 Král Luboš 74C8401 NER 11:49:00
360 9102087 Posselt Martin TJN9501 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 11:52:00
361 2124802 Maděra Josef VLI7900 C Slavia Liberec orienteering 11:55:00
362 8249 Kunc Radovan TJN5549 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 11:58:00
363 8972 Cupák Jiří VRL7201 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 12:01:00
364 2025357 Šmaus Antonín TJN0001 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 12:04:00
365 2096237 Knobloch Jindřich VRL4901 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 12:07:00
366 7200343 Janata Pavel TJN8400 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 12:10:00
367 2126354 Vodička Jan TUR7801 C OOB TJ Turnov 12:13:00
368 8292 Urbaník Robert VLI7002 C Slavia Liberec orienteering 12:16:00
369 2067320 Šmaus Jan TJN9700 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 12:19:00
370 2096242 Farář Jaroslav VRL5002 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 12:22:00
H21L
5.10 km, 220 m, 20 kontrol, Start: 1
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
371 500850 Dlabaja Tomáš TUR8303 R OOB TJ Turnov 10:30:00
372 8893 Žemlík Pavel TUV7135 C SOK TJ Turnov 10:32:00
373 8303050 Janata Martin DKP8306 C Oddíl OB Kotlářka 10:34:00
374 2058471 Šesták Marek VLI7403 C Slavia Liberec orienteering 10:36:00
375 800320 Oma Jakub TUR8002 C OOB TJ Turnov 10:38:00
376 2800222 Petr Jan TJN8200 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 10:40:00
377 515133 Lepšík Petr SJC8203 C Sportcentrum Jičín 10:42:00
378 8398 Ledecký Vladimír BOR8402 C OK Jiskra Nový Bor 10:44:00
379 8086808 Wolf Daniel TUR9100 C OOB TJ Turnov 10:46:00
380 1413339 Havel Michal LDC8901 C KOB Děčín 10:48:00
381 1840303 Váňa Martin TUR8401 C OOB TJ Turnov 10:50:00
382 232641 Večeřa Martin TJN9105 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 10:52:00
383 1602626 Veselý Ondřej PHK8505 C OK 99 Hradec Králové 10:54:00
384 232645 Pustai David TJN9301 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 10:56:00
385 920683 Semík Ondřej KAM9401 E OK Kamenice 10:58:00
386 1969696 Kobr Tomáš TJN8901 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 11:00:00
387 8656588 Kořínek Jindřich TUR8406 C OOB TJ Turnov 11:02:00
388 8654931 Kořínek Tomáš BOR9007 C OK Jiskra Nový Bor 11:04:00
389 8660406 Kazda Adam ZBM9104 C SK Žabovřesky Brno 11:06:00
390 8800 Hanák Jan SLA8002 C SKOB Slaný 11:08:00
391 553437 Průša Michal VSP7310 C USK Praha 11:10:00
392 515048 Holas Ondřej TUR8501 C OOB TJ Turnov 11:12:00
393 2043604 Vodrážka Jakub VLI7604 C Slavia Liberec orienteering 11:14:00
394 2060290 Zabořil Vojtěch TUR0110 B OOB TJ Turnov 11:16:00
395 515503 Peterka Vojtěch LLI7502 C TJ Loko Liberec 11:18:00
396 8656670 Vlček Martin TUR8702 C OOB TJ Turnov 11:20:00
397 2067929 Krtička Jan PLU7931 C TJ SOKOL Plumlov 11:22:00
398 995821 Hradec Pavel TUR8801 E OOB TJ Turnov 11:24:00
399 2058472 Podrábský Ctibor VLI7001 C Slavia Liberec orienteering 11:26:00
400 52279 Semík Luboš KAM6201 C OK Kamenice 11:28:00
401 889311 Slezák Zdeněk LCE8902 C OOB TJ Slovan Luhačovice 11:30:00
402 7207861 Habán Ivo VLI7707 R Slavia Liberec orienteering 11:32:00
403 51650 Kučera Jan VSP7302 C USK Praha 11:34:00
404 7999888 Martan Jiří VLI7300 C Slavia Liberec orienteering 11:36:00
405 7092626 Luštický Martin TUR8700 C OOB TJ Turnov 11:38:00
406 515050 Mašata Roman PHK7107 C OK 99 Hradec Králové 11:40:00
407 52179 Lisý Ondřej VLI7100 C Slavia Liberec orienteering 11:42:00
408 7201809 Thoř Tomáš TUR9904 R OOB TJ Turnov 11:44:00
409 2035738 Koucký Roman EKP6301 C VŠTJ Ekonom Praha 11:46:00
410 682682 Němeček Jan VSP6201 C USK Praha 11:48:00
411 8205000 Hanzl Tomáš SJC8205 C Sportcentrum Jičín 11:50:00
412 2102802 Szenczi Gabriel VLI8700 C Slavia Liberec orienteering 11:52:00
413 7677777 Baier Martin TUR7603 C OOB TJ Turnov 11:54:00
414 500290 Horáček Michal VLI7700 R Slavia Liberec orienteering 11:56:00
H35
3.70 km, 185 m, 18 kontrol, Start: 1
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
415 49971 Žitný Tomáš SMB6401 C SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav 11:35:00
416 2120072 Trávníček Tomáš VLI8202 C Slavia Liberec orienteering 11:41:00
417 4189 Šašek Luděk SOB6901 C SOBSA 11:47:00
418 51234 Vančura Martin ASU8049 C Magnus Orienteering 11:53:00
419 2085628 Kadečka Jakub JEN7901 C OB Jenišovice 11:59:00
420 9005174 Hickethier Manfred VLI5201 C Slavia Liberec orienteering 12:05:00
421 8554 Kasse Jakub 37CXXXX Bez registrace 12:11:00
H40
3.50 km, 155 m, 15 kontrol, Start: 1
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
422 2080914 Peteráč Zdeněk VLI7802 C Slavia Liberec orienteering 12:07:00
423 7630319 Krejčí Jaroslav BOR6302 C OK Jiskra Nový Bor 12:09:00
424 2058479 Mokrý Pavel VLI7501 C Slavia Liberec orienteering 12:11:00
425 2120650 Novák Petr RUM7401 C ZOOB Rumburk 12:13:00
426 8415 Koudelka Tomáš BOR7513 C OK Jiskra Nový Bor 12:15:00
427 1421297 Raisr Ivo VLI7803 C Slavia Liberec orienteering 12:17:00
428 416120 Novotný Tomáš TUR7405 C OOB TJ Turnov 12:19:00
429 2058477 Ekert Vladimír VLI7600 C Slavia Liberec orienteering 12:21:00
430 8479 Kocman Jindřich BOR7612 C OK Jiskra Nový Bor 12:23:00
431 888630 Poloprutský Tomáš VLI6205 C Slavia Liberec orienteering 12:25:00
432 9056 Folprecht Eduard TUV7304 C SOK TJ Turnov 12:27:00
433 420455 Albl Miloslav LME7600 C SK Los Mělník 12:29:00
434 2032176 Balogh Jan TJN7500 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 12:31:00
435 2032226 Müller Rico 71D6400 USV TU Dresden 12:33:00
436 51124 Heřmánek Michal TUR7702 C OOB TJ Turnov 12:35:00
437 51542 Sucharda Jiří BOR5802 C OK Jiskra Nový Bor 12:37:00
438 7300183 Štembera Jan TJN7513 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 12:39:00
439 7207489 Patka Miroslav BOR7715 C OK Jiskra Nový Bor 12:41:00
440 2080992 Vilém Stanislav VLI7703 C Slavia Liberec orienteering 12:43:00
441 2059775 Oravec Tomáš TJN7505 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 12:45:00
442 2113362 Bureš Michal VLI7601 C Slavia Liberec orienteering 12:47:00
443 7701 Jakubský Ondřej 3IZ7700 3iZ 12:49:00
H45
3.40 km, 145 m, 17 kontrol
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
444 2059726 Mairich Vít TJN7200 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 10:31:00
445 2090861 Tomandl Jan 5IX7001 NOK HoRa 10:33:00
446 8408 Waldhauser Martin BOR7106 C OK Jiskra Nový Bor 10:35:00
447 51225 Houžvička Jindřich TUR6912 C OOB TJ Turnov 10:37:00
448 416839 Picek Jan TJN6500 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 10:39:00
449 7781 Zabořil Michal JEN7101 C OB Jenišovice 10:41:00
450 2103248 Vambera Filip TUR7305 C OOB TJ Turnov 10:43:00
451 411613 Mencl Martin JEN7301 C OB Jenišovice 10:45:00
452 2059729 Řehoř Jiří TJN7004 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 10:47:00
453 301186 Kruliš Petr VLI6901 C Slavia Liberec orienteering 10:49:00
454 8662701 Novotný Dušan TJN7002 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 10:51:00
455 8439 Jeřábek Petr BOR7105 C OK Jiskra Nový Bor 10:53:00
456 416828 Schindler Jiří TJN6301 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 10:55:00
457 8662345 Žejdlík Michal LTP7001 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 10:57:00
458 2078471 Ulman Aleš TJN7201 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 10:59:00
459 682114 Bruner Luboš LTP6501 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 11:01:00
460 232256 Posselt Martin TJN6802 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 11:03:00
461 8056 Christl Ivan TUR7310 C OOB TJ Turnov 11:05:00
462 8270 Šmaus Ivan TJN6249 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 11:07:00
463 1958242 Průcha Miloslav BOR5800 C OK Jiskra Nový Bor 11:09:00
464 8662707 Rýdl Jiří TJN7000 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 11:11:00
465 2088185 Maškarinec Petr VLI7303 C Slavia Liberec orienteering 11:13:00
466 7007007 Štěpán Petr LDC7301 C KOB Děčín 11:15:00
467 2084450 Šírl Kamil CHA7303 OK Chrastava 11:17:00
468 8657098 Fürst Aleš LLI6801 C TJ Loko Liberec 11:19:00
469 1425358 Trojan Miroslav VLI7200 C Slavia Liberec orienteering 11:21:00
470 7205031 Vřešťál Jan TUR7301 C OOB TJ Turnov 11:23:00
471 7200337 Pavel Petr LTP6806 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 11:25:00
472 8260 Novotný Otakar TJN5604 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 11:27:00
473 2011900 Škorpil Martin HOR5700 C TJ Jiskra Hořice 11:29:00
474 2020748 Mrkvička Jiří TJN7101 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 11:31:00
475 682678 Hejna Stanislav LLI6900 C TJ Loko Liberec 11:33:00
476 51279 Bílý Petr LTP6805 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 11:35:00
477 8536 Svoboda Jan BOR7200 C OK Jiskra Nový Bor 11:37:00
478 2126369 Veselý Pavel TUV6901 C SOK TJ Turnov 11:39:00
479 8294 Žukov Libor VLI6803 C Slavia Liberec orienteering 11:41:00
480 8521 Machara Martin BOR6900 C OK Jiskra Nový Bor 11:43:00
481 1418754 Průšek Petr STB7000 C TJ Stadion Nový Bor 11:45:00
482 232388 Šritr Martin TUV6802 C SOK TJ Turnov 11:47:00
483 7204992 Würz Jiří LTP6502 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 11:49:00
H50
3.20 km, 125 m, 15 kontrol, Start: 1
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
484 7300206 Hovorka Ladislav LDC6802 C KOB Děčín 10:48:00
485 1416365 Kubec Pavel STB6601 C TJ Stadion Nový Bor 10:54:00
486 411582 Míka Zdeněk TJN6700 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 11:00:00
487 435220 Vlček Petr LDC6401 C KOB Děčín 11:06:00
488 8490 Doškář Boris BOR6400 C OK Jiskra Nový Bor 11:12:00
489 2113100 Vydra Pavel PEN6200 C OK RECO Sport 11:18:00
490 7210123 Šimek Stanislav LTP6602 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 11:24:00
491 2115068 Mach Martin LME6800 C SK Los Mělník 11:30:00
H55
3.00 km, 135 m, 15 kontrol, Start: 1
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
492 8214 Hudský Vlastimil TUR5100 C OOB TJ Turnov 10:33:00
493 51209 Hoidekr Pavel LLI5901 C TJ Loko Liberec 10:39:00
494 2060231 Pěnička Libor TJN6000 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 10:45:00
495 995805 Dikoš Pavel BOR6003 C OK Jiskra Nový Bor 10:51:00
496 2134279 Mertlík Jiří VRL6102 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 10:57:00
497 2067342 Mareš Hynek TUR6100 C OOB TJ Turnov 11:03:00
498 2126357 Bičík Miroslav TUV6101 C SOK TJ Turnov 11:09:00
H60
3.00 km, 110 m, 14 kontrol, Start: 1
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
499 2056301 Horák Petr TJN5602 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 10:34:00
500 7208240 Eiselt Miloš LTP5802 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 10:40:00
501 8220 Konopáč Jiří TUR5803 C OOB TJ Turnov 10:46:00
502 416833 Böhm Karel TJN5101 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 10:52:00
503 2084968 Beránek Petr STB4900 C TJ Stadion Nový Bor 10:58:00
H65
2.60 km, 105 m, 13 kontrol, Start: 1
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
504 8332 Juřina Robert FYD4900 C Jizerský klub OB Frýdlant 11:33:00
505 8533 Švihovský Jaroslav BOR5003 C OK Jiskra Nový Bor 11:36:00
506 8861 Peterka František TJP4900 C TJ Sokol Troja 11:39:00
507 8444519 Babický Tomáš RUM5001 C ZOOB Rumburk 11:42:00
508 7777 Richtr Jiří JEN5001 C OB Jenišovice 11:45:00
509 886284 Rančák Josef BOR5004 C OK Jiskra Nový Bor 11:48:00
510 361986 Karmazín Petr VLI4901 C Slavia Liberec orienteering 11:51:00
511 446348 Šikola Alexej LJN5301 C OOB TJ LIAZ Jablonec nad Nisou 11:54:00
512 8296 Bednařík Libor VLI5200 C Slavia Liberec orienteering 11:57:00
513 7778 Bárta Miroslav JEN5201 C OB Jenišovice 12:00:00
514 253372 Ježek Ladislav VLI4900 C Slavia Liberec orienteering 12:03:00
515 411580 Kadečka Jiří JEN5002 C OB Jenišovice 12:06:00
516 51816 Jakubec Jindřich TUR4801 C OOB TJ Turnov 12:09:00
517 1302773 Přinda Oldřich VLI5101 C Slavia Liberec orienteering 12:12:00
H70
2.30 km, 95 m, 10 kontrol, Start: 2
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
518 51213 Kraus Jan LLI4501 C TJ Loko Liberec 10:32:00
519 682613 Nejezchleba Jiří KAS4600 C KOB Kamenický Šenov 10:38:00
520 7741 Matoušek Luboš LJN4700 C OOB TJ LIAZ Jablonec nad Nisou 10:44:00
521 7718 Hlaváč Jaroslav SMB4801 C SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav 10:50:00
522 8323 Pospíšil Jiří TUV4701 C SOK TJ Turnov 10:56:00
H75
1.80 km, 70 m, 9 kontrol, Start: 2
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
523 4131 Beránek Miroslav BOR3900 C OK Jiskra Nový Bor 11:06:00
524 682601 Štrojsa Josef KAS4000 C KOB Kamenický Šenov 11:12:00
525 2090839 Křtěnský Jaroslav BOR3600 C OK Jiskra Nový Bor 11:18:00
526 52900 Petrželka Pavel TJN3800 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 11:24:00
527 2090863 Úlehla Zdeněk BOR4001 C OK Jiskra Nový Bor 11:30:00
528 434577 Picek Jan TJN4000 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 11:36:00
529 8338383 Havlík Jaroslav SJC3601 C Sportcentrum Jičín 11:42:00
HDR
3.10 km, 75 m, 4 kontrol, Start: 2
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
530 411380 Novák Jiří TUV1004 SOK TJ Turnov 11:00:00
531 4403302 Kubátová Karolína CHA0951 C OK Chrastava 11:00:00
532 0 Kasse Matěj 37CXXX2 Bez registrace 11:00:00
533 8118 Kučerková Adéla STB1450 C TJ Stadion Nový Bor 11:00:00
534 0 Kasse Jakub 37CXXX1 Bez registrace 11:00:00
535 9201329 Hanák Kryštof SLA1100 C SKOB Slaný 11:00:00
536 4411244 Šipoš Juraj VLI1203 C Slavia Liberec orienteering 11:00:00
537 49964 Zurynek Tomáš EKP1100 C VŠTJ Ekonom Praha 11:00:00
538 2106722 Neyrinck Nina VSP1350 C USK Praha 11:00:00
539 4436 Michálková Ela BOR1152 C OK Jiskra Nový Bor 11:00:00
540 51647 Pecánek Matěj TEP1300 C Tempo Praha 11:00:00
541 49984 Kučerka Radek STB1101 C TJ Stadion Nový Bor 11:00:00
542 4411235 Týfová Ella VLI1150 C Slavia Liberec orienteering 11:00:00
543 2112774 Kutková Sára JEN1351 C OB Jenišovice 11:00:00
544 1403059 Heřmánková Kateřina TUR1152 C OOB TJ Turnov 11:00:00
545 4411250 Zemanová Karolína VLI1251 C Slavia Liberec orienteering 11:00:00
546 4402220 Sázavský Josef VLI1102 C Slavia Liberec orienteering 11:00:00
547 4411231 Kunášková Markéta VLI1057 C Slavia Liberec orienteering 11:00:00
548 0 Oravcová Amálie TJNXX51 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 11:00:00
549 2120641 Pešíková Ela VLI1253 C Slavia Liberec orienteering 11:00:00
550 7927 Matějů Josef VLI1300 C Slavia Liberec orienteering 11:00:00
551 2120061 Válková Karolína TUV0951 C SOK TJ Turnov 11:00:00
552 7981 Matějů Eda VLI1200 C Slavia Liberec orienteering 11:00:00
P
2.20 km, 75 m, 8 kontrol, Start: 2
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
553 2084438 Cihlář Robert CHA6601 OK Chrastava 10:45:00
554 0 Hanáková Zuzana SLA8151 C SKOB Slaný 10:45:00
555 7210309 Hejna Štěpán LLI0602 C TJ Loko Liberec 10:45:00
556 4371 Svoboda Matěj BOR0600 C OK Jiskra Nový Bor 10:45:00
557 411599 Horáček Tomáš JEN7700 C OB Jenišovice 10:45:00
558 205615 Průchová Elena BOR6850 C OK Jiskra Nový Bor 10:45:00
559 0 Ulrichová Radka 8QC7650 Vandrholky 10:45:00
560 0 Melničáková Hana 8QC7651 Vandrholky 10:45:00
561 2067921 Neyrinck Noel VSP7012 C USK Praha 10:45:00
562 4438 Jelínek Šimon BOR0510 C OK Jiskra Nový Bor 10:45:00
563 52907 Dolejší Miloš STB6701 C TJ Stadion Nový Bor 10:45:00
564 7207873 Riby Thomas LTP0202 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 10:45:00
565 440490 Leníková Jana DLT6151 C KrOB Rozmarýn Litoměřice 10:45:00
566 2058473 Dvorská Marie VLI7454 C Slavia Liberec orienteering 10:45:00
567 52277 Mencl Miloslav VSP6505 C USK Praha 10:45:00
568 51218 Petrová Věra VLI6251 C Slavia Liberec orienteering 10:45:00
569 8245050 Nedvídková Jitka RUM5151 ZOOB Rumburk 10:45:00
570 2120655 Linhartová Martina LLI65XX TJ Loko Liberec 10:45:00
571 2073662 Hnídek Stanislav 9XC5500 Neregistr 10:45:00
572 2111788 Jakubík Vojta TJNXX12 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 10:45:00
573 2035701 Havlová Blanka TJN7850 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 10:45:00
574 7789 Menclová Jana JEN7556 C OB Jenišovice 10:45:00
575 2134280 Matoušková Petra BLIXXXX MTBO Bludný kořen 10:45:00
T
3.20 km, 110 m, 14 kontrol, Start: 1
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
576 410732 Košek Ladislav LLI5903 C TJ Loko Liberec 10:45:00
577 8897 Krtičková Michaela CHA7952 C OK Chrastava 10:45:00
578 301631 Zaydlar Michal 92X7100 Jizerky 10:45:00
579 2120665 Pešík Michal 92X7701 Jizerky 10:45:00
580 2096119 Jakubík Petr TJN7506 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 10:45:00
581 307414 Trávníčková Hana VLI8250 C Slavia Liberec orienteering 10:45:00
582 2120656 Keltner Marek 92X7600 Jizerky 10:45:00
583 9101184 Kosíková Helena TUR6550 C OOB TJ Turnov 10:45:00
584 0 Hejna Pavel Neregistr 10:45:00
585 2059761 Štveráková Monika CHA7852 C OK Chrastava 10:45:00
586 2059762 Štverák Jan CHA7301 C OK Chrastava 10:45:00
587 2134265 Čabanová Petra FYD7550 C Jizerský klub OB Frýdlant 10:45:00
588 236061 Nosek Martina DLT7251 C KrOB Rozmarýn Litoměřice 10:45:00
589 4411245 Sázavská Tereza 62X7950 Neregistrovaní - VLI 10:45:00
590 331303 Medřický Petr st. 4HX6500 DSVJ 10:45:00
591 2109695 Čaloun Michal VLI6801 C Slavia Liberec orienteering 10:45:00
592 336778 Nosek Petr DLT6901 C KrOB Rozmarýn Litoměřice 10:45:00
593 440404 Reisingerová Eliška DLT0151 C KrOB Rozmarýn Litoměřice 10:45:00
594 0 Lischková Olga 1KC8450 Lischčí smečka 10:45:00
595 2120071 Válková Martina TUV7051 C SOK TJ Turnov 10:45:00
596 445644 Rickmeyer Tina 71D8650 USV TU Dresden 10:45:00
597 230717 Medřický Petr ml. 4HX9700 DSVJ 10:45:00
598 2106735 Votava David 4HX7100 DSVJ 10:45:00
599 0 Lischka Martin 1KC8200 Lischčí smečka 10:45:00