Logo

Startovka závodu: Oblastní žebříček

Datum:
06.04.2019
Místo konání:
Dobříč, fotbalové hřiště, GPS N 49°52.930', E 13°27.677'
Pořadatel:
VPM - KOS Slavia Plzeň
Mapa:
Obříč, 1:10000, stav 04/17
Ředitel závodu:
Tesař Daniel
Hlavní rozhodčí:
Lesová Markéta - R3
Stavitel tratí:
Richtr Lukáš
JURY:
Šilhavý Miroslav, Ječmen Vladimír, Pova Ondřej
Kategorie:
D10     D12     D14     D16     D18     D21     D35     D45     D55     D65     H10     H12     H14     H16     H18     H21     H35     H45     H55     H65     H75     HD10F     T4U     T5     T6U     Z1     Z2     Z3     ZF    

D10 2.18 km, 5 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:01:00 1 Vakant 0 Vakant
10:03:00 2 Hanáková Aneta KRL0951 9091907 C Kometa Kralovice
10:05:00 3 Fišáková Leona MLA1151 2082925 C MLOK Mariánské Lázně
10:07:00 4 Chumová Adéla SLP0950 51287 C OOB Slavia Praha
10:09:00 5 Stehlíková Tereza LPM0951 2103247 C OK Lokomotiva Plzeň
10:11:00 6 Ječmenová Veronika ONO0950 7202883 C SKOB Ostrov
10:13:00 7 Čadková Michaela KRL0954 0 C Kometa Kralovice
10:15:00 8 Šafránková Eliška LPM0953 0 C OK Lokomotiva Plzeň
10:17:00 9 Vodrážková Barbora VPM1050 434819 C KOS Slavia Plzeň
10:19:00 10 Fišáková Lucie Johanka MLA0950 416173 C MLOK Mariánské Lázně
10:21:00 11 Andělová Viktorie VPM1155 2127528 C KOS Slavia Plzeň
10:23:00 12 Urbánková Lucie ONO1150 2102673 C SKOB Ostrov
10:25:00 13 Beránková Julča VPM 2042508 KOS Slavia Plzeň

D12 2.62 km, 7 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:00:00 14 Vakant 0 Vakant
10:02:00 15 Bodurková Denisa KRL0752 2127645 B Kometa Kralovice
10:04:00 16 Maierová Daniela Victoria DCH0753 2141926 C Radioelektronika Cheb
10:06:00 17 Ritterová Lída ONO0851 2103708 C SKOB Ostrov
10:08:00 18 Kropáčová Zuzana KRL0754 2127659 C Kometa Kralovice
10:10:00 19 Sobotová Kateřina VPM0851 434815 C KOS Slavia Plzeň
10:12:00 20 Vlašímská Karolína SKV0851 682698 C TJ Slovan Karlovy Vary
10:14:00 21 Hrabánková Kateřina Anna NEK0750 2035733 C Nejdek Orienteering
10:16:00 22 Gelnerová Markéta KRL0952 9102146 C Kometa Kralovice
10:18:00 23 Beránková Hedvika VPM 2127544 KOS Slavia Plzeň

D14 2.83 km, 8 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:00:00 24 Vakant 0 Vakant
10:02:00 25 Vakant 0 Vakant
10:04:00 26 Šimáčková Daniela DCH0654 2121895 C Radioelektronika Cheb
10:06:00 27 Gelnerová Anna KRL0653 9102084 B Kometa Kralovice
10:08:00 28 Holíková Simona ONO0553 2087704 B SKOB Ostrov
10:10:00 29 Kožíšková Kateřina LPM0652 2082947 B OK Lokomotiva Plzeň
10:12:00 30 Ševčíková Anežka ONO0550 7201768 C SKOB Ostrov
10:14:00 31 Beránková Šárka VPM0551 9101182 C KOS Slavia Plzeň
10:16:00 32 Holíková Petra ONO0653 2087719 C SKOB Ostrov
10:18:00 33 Řeháková Mirka SKV0652 7202879 B TJ Slovan Karlovy Vary
10:20:00 34 Kulová Laura ONO0552 8004351 B SKOB Ostrov
10:22:00 35 Fišarová Adéla KRL0651 416314 C Kometa Kralovice
10:24:00 36 Vlašímská Bára SKV0651 682089 B TJ Slovan Karlovy Vary
10:26:00 37 Králová Lucie KRL0658 232611 C Kometa Kralovice
10:28:00 38 Třísková Tereza LPM0653 2082946 C OK Lokomotiva Plzeň
10:30:00 39 Kohoutková Klára BSO0650 8655488 B KOB Baník Sokolov
10:32:00 40 Zmarzláková Olga KRL0552 232613 B Kometa Kralovice
10:34:00 41 Urbánková Eva ONO0650 8667973 B SKOB Ostrov
10:36:00 42 Vlachová Adéla KRL0551 2126299 C Kometa Kralovice
10:38:00 43 Hajšmanová Anna LPM0651 416320 C OK Lokomotiva Plzeň

D16 2.55 km, 9 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:14:00 44 Vakant 0 Vakant
10:16:00 45 Nádeníčková Iva NEK0350 8660520 B Nejdek Orienteering
10:18:00 46 Břečková Barbora ONO0453 2126391 C SKOB Ostrov
10:20:00 47 Dítková Markéta SKV0451 682652 C TJ Slovan Karlovy Vary
10:22:00 48 Pecko Sára ONO0452 1428926 B SKOB Ostrov
10:24:00 49 Řeháková Gabriela VPM0353 7202893 B KOS Slavia Plzeň
10:26:00 50 Nejedlá Klára ONO0450 301730 B SKOB Ostrov
10:28:00 51 Křížková Marie MAS0450 8660361 C KČT Aš
10:30:00 52 Šauli Kateřina VPM0456 2060388 B KOS Slavia Plzeň
10:32:00 53 Bartošová Marie MLA0451 8656680 B MLOK Mariánské Lázně
10:34:00 54 Ziebová Veronika NEK0450 8660519 B Nejdek Orienteering

D18 2.52 km, 9 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:41:00 55 Vakant 0 Vakant
10:43:00 56 Nádeníčková Pavla NEK0150 8660521 A Nejdek Orienteering
10:45:00 57 Staňková Markéta VPM0153 7210111 B KOS Slavia Plzeň
10:47:00 58 Marešová Klára NEK0250 8660518 B Nejdek Orienteering
10:49:00 59 Trpáková Daniela DCH0165 2092353 C Radioelektronika Cheb

D21 4.02 km, 17 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:41:00 60 Gregorová Kateřina BSO8151 7874 C KOB Baník Sokolov
10:43:00 61 Vakant 0 Vakant
10:45:00 62 Vakant 0 Vakant
10:47:00 63 Březinová Marie VPM9191 888629 C KOS Slavia Plzeň
10:49:00 64 Šiková Karolína LPM9651 8656698 E OK Lokomotiva Plzeň
10:51:00 65 Hanáková Magda KRL9651 7140196 C Kometa Kralovice
10:53:00 66 Urbánková Kateřina ONO9250 9200731 C SKOB Ostrov
10:55:00 67 Hanáková Lenka KRL9951 7291299 A Kometa Kralovice
10:57:00 68 Doležalová Dorotka VPM9950 2075660 B KOS Slavia Plzeň
10:59:00 69 Kinkorová Tereza LPM9850 2082918 C OK Lokomotiva Plzeň
11:01:00 70 Biersaková Dagmar KRL0051 7150100 B Kometa Kralovice
11:03:00 71 Chvalová Věra LPM9452 8656688 C OK Lokomotiva Plzeň
11:05:00 72 Kubínová Romana SKV9452 7260021 C TJ Slovan Karlovy Vary

D35 3.20 km, 11 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:41:00 73 Vakant 0 Vakant
10:43:00 74 Vakant 0 Vakant
10:45:00 75 Vakant 0 Vakant
10:47:00 76 Bartošová Jana MLA7051 8656656 C MLOK Mariánské Lázně
10:49:00 77 Šauli Iva VPM7852 2060395 C KOS Slavia Plzeň
10:51:00 78 Placková Veronika MLA8250 515060 C MLOK Mariánské Lázně
10:53:00 79 Kavková Dana SCP6150 8222227 C OK Sparta Praha
10:55:00 80 Křížová Lenka KRL7951 2800313 C Kometa Kralovice
10:57:00 81 Savičová Gabriela SKV7952 51738 C TJ Slovan Karlovy Vary
10:59:00 82 Kotásková Jana JES7451 237528 C OK Rakovník
11:01:00 83 Tichovská Hana PGP6652 51676 C SK Praga
11:03:00 84 Vlašímská Tereza SKV7551 7204502 C TJ Slovan Karlovy Vary
11:05:00 85 Maunová Martina KSH8051 9941 C OB Kašperské Hory
11:07:00 86 Vodrážková Kateřina VPM7995 980333 C KOS Slavia Plzeň
11:09:00 87 Fišáková Hana MLA7750 1421917 C MLOK Mariánské Lázně
11:11:00 88 Chumová Jana SLP7451 51354 C OOB Slavia Praha
11:13:00 89 Šitrová Lucie LPM7857 2080976 C OK Lokomotiva Plzeň
11:15:00 90 Sobotová Jana VPM7250 1420788 C KOS Slavia Plzeň
11:17:00 91 Pechová Iva LPM6151 2067245 C OK Lokomotiva Plzeň
11:19:00 92 Dítková Jitka SKV7752 682676 C TJ Slovan Karlovy Vary
11:21:00 93 Urbánková Jana ONO7851 9200732 C SKOB Ostrov
11:23:00 94 Halíková Renata MAS7850 301512 C KČT Aš
11:25:00 95 Svobodová Jitka VSP7450 9102142 C USK Praha
11:27:00 96 Bredlerová Gabriela SKV7451 7204509 C TJ Slovan Karlovy Vary
11:29:00 97 Bínová Kathrin MLA6754 416172 C MLOK Mariánské Lázně
11:31:00 98 Fremrová Jaroslava LPM7954 1400405 C OK Lokomotiva Plzeň
11:33:00 99 Ševčíková Petra ONO7450 49607 C SKOB Ostrov
11:35:00 100 Hejduková Jana BSO7250 7873 C KOB Baník Sokolov

D45 2.97 km, 10 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:08:00 101 Vakant 0 Vakant
11:10:00 102 Šoupová Jana LPM6850 8670490 C OK Lokomotiva Plzeň
11:12:00 103 Zierhutová Michaela LCV7151 301525 C TJ Lokomotiva Chomutov
11:14:00 104 Marešová Marcela NEK7450 301416 C Nejdek Orienteering
11:16:00 105 Kamarytová Martina MLA6651 1421920 C MLOK Mariánské Lázně
11:18:00 106 Kubínová Jana SKV6751 331089 C TJ Slovan Karlovy Vary
11:20:00 107 Jandová Lenka JES7251 301670 C OK Rakovník
11:22:00 108 Danihelová Janka SKV6552 232202 C TJ Slovan Karlovy Vary
11:24:00 109 Millionová Hedvika MAS7351 2087633 C KČT Aš
11:26:00 110 Tenglerová Helena MLA6551 1421930 C MLOK Mariánské Lázně
11:28:00 111 Krausová Marcela LCV7351 253153 C TJ Lokomotiva Chomutov
11:30:00 112 Jelínková Radka MLA6951 416176 C MLOK Mariánské Lázně

D55 2.44 km, 9 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:17:00 113 Vakant 0 Vakant
10:19:00 114 Opavová Stanislava MLA5451 8656644 C MLOK Mariánské Lázně
10:21:00 115 Šilhavá Jana LPM5951 51152 C OK Lokomotiva Plzeň
10:23:00 116 Sklenářová Jana MLA6258 416175 C MLOK Mariánské Lázně
10:25:00 117 Janečková Eva LPM6150 52371 C OK Lokomotiva Plzeň
10:27:00 118 Mágrová Ivana LCV5550 301720 C TJ Lokomotiva Chomutov
10:29:00 119 Doležalová Liběna VPM5950 2075661 C KOS Slavia Plzeň
10:31:00 120 Nováková Svatava SKV5351 2059748 C TJ Slovan Karlovy Vary

D65 1.90 km, 7 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:00:00 121 Vakant 0 Vakant
10:02:00 122 Beránková Pavla VPM4350 330650 C KOS Slavia Plzeň
10:04:00 123 Horáková Magdalena NEK4950 301414 C Nejdek Orienteering
10:06:00 124 Zenkerová Miluše LCV4550 301524 C TJ Lokomotiva Chomutov
10:08:00 125 Savičová Irena SKV5352 51136 C TJ Slovan Karlovy Vary
10:10:00 126 Brabcová Jindra LCV4750 232232 C TJ Lokomotiva Chomutov
10:12:00 127 Jedličková Jindra VPM4550 1490 C KOS Slavia Plzeň

H10 2.38 km, 6 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:31:00 128 Vakant 0 Vakant
10:33:00 129 Vakant 0 Vakant
10:35:00 130 Prinz Mikuláš MLA0901 1421915 C MLOK Mariánské Lázně
10:37:00 131 Parula Egon LPM1000 2113095 C OK Lokomotiva Plzeň
10:39:00 132 Bejvančický Jan KRL1003 232961 C Kometa Kralovice
10:41:00 133 Švejda Pavel BSO0901 301432 C KOB Baník Sokolov
10:43:00 134 Houba Vojtěch KRL1002 2127628 C Kometa Kralovice
10:45:00 135 Štěrba Lukáš SKV1001 2045223 C TJ Slovan Karlovy Vary
10:47:00 136 Kříž Matěj KRL0901 2090857 C Kometa Kralovice
10:49:00 137 Anděl Robin VPM0901 8531 C KOS Slavia Plzeň
10:51:00 138 Placek Tomas MLA0902 888609 C MLOK Mariánské Lázně

H12 2.89 km, 9 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:22:00 139 Vakant 0 Vakant
10:24:00 140 Vakant 0 Vakant
10:26:00 141 Mála Matyáš MAS0800 2026162 C KČT Aš
10:28:00 142 Plevný Albert DCH0711 8662372 C Radioelektronika Cheb
10:30:00 143 Halík Libor MAS0700 237548 C KČT Aš
10:32:00 144 Krs Jakub VPM0801 52381 C KOS Slavia Plzeň
10:34:00 145 Donda Jakub ONO0700 8656617 B SKOB Ostrov
10:36:00 146 Pjenčák Adam MAS0802 2087659 C KČT Aš
10:38:00 147 Petruš Ondřej MLA0701 8656612 B MLOK Mariánské Lázně
10:40:00 148 Turek Jakub SKV0801 7791777 C TJ Slovan Karlovy Vary
10:42:00 149 Kváč Miroslav MLA0800 2073704 C MLOK Mariánské Lázně
10:44:00 150 Pávek Štěpán NEK0700 8660516 C Nejdek Orienteering
10:46:00 151 Stehlík Jakub LPM0700 2103269 B OK Lokomotiva Plzeň
10:48:00 152 Janoch Mikuláš MLA0700 2085576 B MLOK Mariánské Lázně
10:50:00 153 Kule Oliver ONO0701 1400426 C SKOB Ostrov
10:52:00 154 Herman Ondřej MLA0801 416220 C MLOK Mariánské Lázně
10:54:00 155 Brabec Matěj MAS0701 2026161 B KČT Aš
10:56:00 156 Tříska Lukáš LPM0800 2082920 C OK Lokomotiva Plzeň
10:58:00 157 Bejvančický Josef KRL0703 2127632 C Kometa Kralovice
11:00:00 158 Křížek Ivo MAS0801 301726 C KČT Aš
11:02:00 159 Vodrážka Štěpán VPM0802 2031365 C KOS Slavia Plzeň

H14 3.19 km, 11 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:01:00 160 Vakant 0 Vakant
10:03:00 161 Vakant 0 Vakant
10:05:00 162 Spiřík František BSO0603 8683 C KOB Baník Sokolov
10:07:00 163 Myslík Vojtěch ONO0602 1428940 C SKOB Ostrov
10:09:00 164 Němec David LPM0504 2011846 B OK Lokomotiva Plzeň
10:11:00 165 Černý Jonáš MLA0501 9101679 C MLOK Mariánské Lázně
10:13:00 166 Sobota Ondřej VPM0502 232337 B KOS Slavia Plzeň
10:15:00 167 Pivec Jan MLA0503 9201380 B MLOK Mariánské Lázně
10:17:00 168 Szabó Vojtěch LPM0503 2102775 C OK Lokomotiva Plzeň
10:19:00 169 Samuel Marek MIL0500 0 C Tesil Milevsko
10:21:00 170 Janoch Samuel MLA0502 1421918 C MLOK Mariánské Lázně
10:23:00 171 Šoupa Martin LPM0500 301717 C OK Lokomotiva Plzeň
10:25:00 172 Šustr Ondřej KSH0501 2080905 C OB Kašperské Hory
10:27:00 173 Svoboda Antonín VPM0601 8651736 C KOS Slavia Plzeň
10:29:00 174 Havlíček Viktor BSO0602 301430 C KOB Baník Sokolov
10:31:00 175 Vaníček Viktor JES0602 7210315 C OK Rakovník
10:33:00 176 Stehlík Šimon LPM0501 2082911 B OK Lokomotiva Plzeň
10:35:00 177 Meduna Filip ONO0603 2083364 C SKOB Ostrov
10:37:00 178 Košina Tobiáš SKV0502 7204501 C TJ Slovan Karlovy Vary
10:39:00 179 Ječmen Matyáš ONO0600 7201205 B SKOB Ostrov

H16 3.36 km, 12 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:53:00 180 Vakant 0 Vakant
10:55:00 181 Grohmann Jan VPM0403 443084 C KOS Slavia Plzeň
10:57:00 182 Milota Břetislav MLA0300 1421923 B MLOK Mariánské Lázně
10:59:00 183 Vendelberger Tomáš MAS0302 2026165 C KČT Aš
11:01:00 184 Havlíček Albert BSO0304 301433 C KOB Baník Sokolov

H18 3.52 km, 13 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:28:00 185 Vakant 0 Vakant
11:30:00 186 Svatek Daniel DCH0113 2090868 B Radioelektronika Cheb
11:32:00 187 Hejduk Zdeněk BSO0201 1428921 B KOB Baník Sokolov
11:34:00 188 Šustr Antonín KSH0201 2080906 B OB Kašperské Hory
11:36:00 189 Kováč František MLA0201 301465 C MLOK Mariánské Lázně
11:38:00 190 Lill Petr BSO0203 8663135 B KOB Baník Sokolov

H21 5.64 km, 18 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:07:00 191 Vonášek Adam LPM9101 361978 C OK Lokomotiva Plzeň
11:09:00 192 Vakant 0 Vakant
11:11:00 193 Vakant 0 Vakant
11:13:00 194 Knepr Lukáš BSO9401 8655489 C KOB Baník Sokolov
11:15:00 195 Rosenbaum Ondřej JES0001 237524 C OK Rakovník
11:17:00 196 Kamenický Matěj LPU9036 8137666 R OK Lokomotiva Pardubice
11:19:00 197 Kamaryt Michal MLA9205 1421919 C MLOK Mariánské Lázně
11:21:00 198 Stehlík Petr LPM7903 2045235 C OK Lokomotiva Plzeň
11:23:00 199 Škoda Jakub DOK8800 1302790 R OK Doksy
11:25:00 200 Pova Ondřej KRL9304 9995599 C Kometa Kralovice
11:27:00 201 Hegner Lukáš LPM8104 446347 C OK Lokomotiva Plzeň
11:29:00 202 Žákovec Jan KRL9505 2127655 C Kometa Kralovice
11:31:00 203 Šulc Marek MAS9302 2026166 C KČT Aš
11:33:00 204 Fodor Petr TUR8103 981821 C OOB TJ Turnov
11:35:00 205 Sova František LPM9702 361920 C OK Lokomotiva Plzeň
11:37:00 206 Kondrát Martin PGP6501 2067946 C SK Praga
11:39:00 207 Pešek Martin LPM9602 7200329 C OK Lokomotiva Plzeň

H35 3.77 km, 15 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:36:00 208 Vakant 0 Vakant
10:38:00 209 Vakant 0 Vakant
10:40:00 210 Vakant 0 Vakant
10:42:00 211 Sedláček Tomáš KRL6401 51476 C Kometa Kralovice
10:44:00 212 Ječmen Vladimír ONO7900 7209469 C SKOB Ostrov
10:46:00 213 Vlašímský Robert SKV7201 7204490 C TJ Slovan Karlovy Vary
10:48:00 214 Pávek Jiří NEK7700 2096214 C Nejdek Orienteering
10:50:00 215 Křížek Filip MAS7800 8660453 C KČT Aš
10:52:00 216 Turek Jan SKV7302 7464855 C TJ Slovan Karlovy Vary
10:54:00 217 Placek Petr MLA8000 1421927 C MLOK Mariánské Lázně
10:56:00 218 Šitra Vladimír LPM7904 2103744 C OK Lokomotiva Plzeň
10:58:00 219 Ševčík Petr ONO7200 8662290 C SKOB Ostrov
11:00:00 220 Tichovský Martin PGP6100 51682 C SK Praga
11:02:00 221 Řehák Miroslav SKV7101 7207367 C TJ Slovan Karlovy Vary
11:04:00 222 Kovář Jindřich MAS6800 7003022 C KČT Aš
11:06:00 223 Badura Václav SKV8101 7200904 C TJ Slovan Karlovy Vary
11:08:00 224 Pjenčák Roman MAS7501 2087640 C KČT Aš
11:10:00 225 Fišar Miroslav KRL7201 416319 C Kometa Kralovice
11:12:00 226 Bílý Milan JES7001 7208235 C OK Rakovník
11:14:00 227 Žižka Přemysl MIL7301 7857 C Tesil Milevsko
11:16:00 228 Dvořák Pavel LPM7805 2042509 C OK Lokomotiva Plzeň
11:18:00 229 Nejedlý Ladislav ONO7501 9201325 C SKOB Ostrov
11:20:00 230 Dítko Jan SKV7301 682634 C TJ Slovan Karlovy Vary
11:22:00 231 Kožíšek Petr LPM7603 2102687 C OK Lokomotiva Plzeň
11:24:00 232 Vaníček Petr JES7500 8808 OK Rakovník
11:26:00 233 Holík Jaromír ONO7502 2087685 C SKOB Ostrov
11:28:00 234 Kříž Dušan KRL7800 2801021 C Kometa Kralovice
11:30:00 235 Fiala Michal KSH7601 416182 C OB Kašperské Hory
11:32:00 236 Šafránek Petr LPM7905 0 C OK Lokomotiva Plzeň
11:34:00 237 Pivec Lukáš MLA7600 1421926 C MLOK Mariánské Lázně
11:36:00 238 Pilař Karel MAS5501 7003021 C KČT Aš
11:38:00 239 Vaculovič Radim DCE7501 2058524 C KOB Dobřichovice
11:40:00 240 Milota Josef MLA5801 8656692 C MLOK Mariánské Lázně

H45 3.37 km, 11 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:40:00 241 Hajšman Jan LPM7099 0 OK Lokomotiva Plzeň
10:42:00 242 Kurfürst Pavel FSP7400 207827 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
10:44:00 243 Vakant 0 Vakant
10:46:00 244 Vakant 0 Vakant
10:48:00 245 Mareš Alexander NEK7300 2067346 C Nejdek Orienteering
10:50:00 246 Kopp Petr 0040001 1403411 noname
10:52:00 247 Šoupa Karel LPM6900 8670489 C OK Lokomotiva Plzeň
10:54:00 248 Bína Pavel MLA6708 232231 C MLOK Mariánské Lázně
10:56:00 249 Chum Jaroslav SLP6601 51613 C OOB Slavia Praha
10:58:00 250 Solomko Vladimír BSO7003 7210930 C KOB Baník Sokolov
11:00:00 251 Urbánek Lumír ONO6701 52181 C SKOB Ostrov
11:02:00 252 Šustr Pavel KSH7001 2075672 C OB Kašperské Hory
11:04:00 253 Kropáč Jiří KRL6702 0 C Kometa Kralovice
11:06:00 254 Vlach Miroslav DCH6101 2106737 C Radioelektronika Cheb
11:08:00 255 Weissar Petr LPM7020 2082913 C OK Lokomotiva Plzeň
11:10:00 256 Černý Marcel MAS7201 2026167 C KČT Aš
11:12:00 257 Jiroušek Petr LPM7001 301721 C OK Lokomotiva Plzeň
11:14:00 258 Kozelka Jan LCV7000 301526 C TJ Lokomotiva Chomutov
11:16:00 259 Kavka Jiří SCP5900 8222225 C OK Sparta Praha
11:18:00 260 Bartoš Luděk MLA6701 8656657 C MLOK Mariánské Lázně
11:20:00 261 Šilhavý Miroslav LPM5800 51153 C OK Lokomotiva Plzeň
11:22:00 262 Kamaryt Miloš MLA6404 2067948 C MLOK Mariánské Lázně
11:24:00 263 Nádeníček Josef NEK7000 2121001 C Nejdek Orienteering
11:26:00 264 Černý Libor MLA6901 1421914 C MLOK Mariánské Lázně

H55 3.20 km, 11 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:01:00 265 Vakant 0 Vakant
10:03:00 266 Čech Petr DCH6002 681885 C Radioelektronika Cheb
10:05:00 267 Doležal Jan VPM5701 2075662 C KOS Slavia Plzeň
10:07:00 268 Štěrba Jiří SKV6401 331490 C TJ Slovan Karlovy Vary
10:09:00 269 Janošík Lubomír KSH5901 2080909 C OB Kašperské Hory
10:11:00 270 Pech Jiří LPM5402 2067253 C OK Lokomotiva Plzeň
10:13:00 271 Muchl Vladimír CST5601 2133920 C OB Strakonice
10:15:00 272 Blažek Jiří VPM5009 253118 C KOS Slavia Plzeň

H65 2.97 km, 10 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:50:00 273 Vakant 0 Vakant
10:52:00 274 Fiala Miloš KSH4801 8674 C OB Kašperské Hory
10:54:00 275 Otta Pavel JES4601 301666 C OK Rakovník
10:56:00 276 Jirásek Jaroslav DCH4701 7890 C Radioelektronika Cheb
10:58:00 277 Janda Josef JES4701 301667 C OK Rakovník
11:00:00 278 Mágr Zdeněk LCV5000 301718 C TJ Lokomotiva Chomutov
11:02:00 279 Nykles Vladimír VPM4702 442856 C KOS Slavia Plzeň

H75 2.44 km, 9 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:37:00 354 Sklenář Jan MLA4201 51611 C MLOK Mariánské Lázně
10:39:00 355 Vakant 0 Vakant
10:41:00 356 Fišák Jan MLA4401 8657099 C MLOK Mariánské Lázně

HD10F 1.95 km, 6 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:00:00 280 Vakant 0 Vakant
10:02:00 281 Vakant 0 Vakant
10:04:00 282 Křenek Jan VPM1101 0 C KOS Slavia Plzeň
10:06:00 283 Kurfürstová Marie FSP1050 1407430 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
10:08:00 284 Vaculovič Matěj DCE1000 2079491 C KOB Dobřichovice
10:10:00 285 Ritter Jakub ONO1000 2117426 C SKOB Ostrov
10:12:00 286 Šitra Šimon LPM1001 2090869 C OK Lokomotiva Plzeň
10:14:00 287 Chumová Lada SLP1250 301528 C OOB Slavia Praha
10:16:00 288 Brabec Zdeněk MAS1001 2087666 C KČT Aš
10:18:00 289 Houbová Eliška KRL1152 2126275 C Kometa Kralovice
10:20:00 290 Vaculovičová Alžběta DCE0950 2050484 C KOB Dobřichovice
10:22:00 291 Vlašímská Anna SKV1251 0 C TJ Slovan Karlovy Vary
10:24:00 292 Placek Nikolas MLA1200 416174 C MLOK Mariánské Lázně
10:26:00 293 Ševčík Vít ONO1100 2102671 C SKOB Ostrov

T4U 3.56 km, 11 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:00:00 336 Vakant 0 Vakant
10:00:00 335 Vakant 0 Vakant
10:00:00 334 Vakant 0 Vakant
10:00:00 331 Křenek Jaroslav VPM7502 0 C KOS Slavia Plzeň
10:00:00 332 Richtr Aleš VPM6601 51686 C KOS Slavia Plzeň
10:00:00 333 Oncirk Jan ONO0301 8660918 B SKOB Ostrov
10:00:00 330 Richtrová Kamila VPM0451 8629751 A KOS Slavia Plzeň

T5 4.02 km, 8 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:00:00 304 Sobota Petr VPM7800 1466 C KOS Slavia Plzeň
10:00:00 305 Nováková Lenka 0080001 246811 ner
10:00:00 309 Vakant 0 Vakant
10:00:00 307 Ševčík Daniel ONO0200 52183 C SKOB Ostrov
10:00:00 308 Ševčíková Olga ONO7650 2103709 C SKOB Ostrov
10:00:00 306 Ševčík Adam ONO0300 1403425 C SKOB Ostrov

T6U 5.00 km, 16 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:00:00 311 Tokár Radim VPM0300 8660914 A KOS Slavia Plzeň
10:00:00 312 Šauli Filip VPM0301 8656560 A KOS Slavia Plzeň
10:00:00 316 Vakant 0 Vakant
10:00:00 310 Bořánek Petr VSP7000 9101108 C USK Praha
10:00:00 313 Valeš Jiří LPM9502 8656689 E OK Lokomotiva Plzeň
10:00:00 314 Donda Jiří ONO0403 8631582 A SKOB Ostrov
10:00:00 315 Ritter Aleš ONO7401 7202865 C SKOB Ostrov

Z1 1.88 km, 60 m, 5 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:00:00 294 Kocumová Linda ONO0654 2143384 C SKOB Ostrov
10:00:00 295 Řeháková Radka SKV6752 0 C TJ Slovan Karlovy Vary
10:00:00 297 Rauch Tobiáš VPM1300 52376 C KOS Slavia Plzeň
10:00:00 303 Vakant 0 Vakant
10:00:00 296 Rauch Jonáš VPM1500 0 C KOS Slavia Plzeň
10:00:00 299 Beránek Šimon VPM1000 9129 C KOS Slavia Plzeň
10:00:00 300 Hegnerová Adéla LPM0450 2049581 C OK Lokomotiva Plzeň
10:00:00 302 Fecko Richard NEK1100 0 C Nejdek Orienteering
10:00:00 298 Gregor Ondřej BSO1200 232239 C KOB Baník Sokolov
10:00:00 301 Vlach Viktor KRL1001 51475 C Kometa Kralovice

Z2 2.84 km, 100 m, 10 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:00:00 324 Jedličková Renata LPM7854 2085607 C OK Lokomotiva Plzeň
10:00:00 321 Maun Petr KSH7301 51156 C OB Kašperské Hory
10:00:00 329 Vakant 0 Vakant
10:00:00 323 Mokrusch Dan ONO0502 301495 C SKOB Ostrov
10:00:00 322 Houbová Hana KRL8251 0 C Kometa Kralovice
10:00:00 325 Dondová Kateřina ONO7752 2102677 C SKOB Ostrov
10:00:00 326 Zierhutová Michaela LCV0250 438631 C TJ Lokomotiva Chomutov
10:00:00 327 Houba Petr KRL7801 0 C Kometa Kralovice
10:00:00 328 Donda Jiří ONO7600 2102676 C SKOB Ostrov

Z3 4.65 km, 120 m, 12 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:00:00 317 Solomko Adam BSO0002 9102149 B KOB Baník Sokolov
10:00:00 320 Vakant 0 Vakant
10:00:00 319 Kraus Jindřich LCV9401 253146 TJ Lokomotiva Chomutov
10:00:00 318 Bílá Jiráňová Irena JES6750 7207882 C OK Rakovník

ZF 1.95 km, 80 m, 6 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:36:00 338 Martínek Vítek 0030002 1464 KOS VPM
10:36:00 343 Maun Michal KSH1201 51155 OB Kašperské Hory
10:36:00 340 Pilař Karel LPM1200 1417133 C OK Lokomotiva Plzeň
10:36:00 337 Martínek Ondřej 0030001 0 KOS VPM
10:36:00 342 Bouchal Vít VPM1616 995860 C KOS Slavia Plzeň
10:36:00 353 Vakant 0 Vakant
10:36:00 344 Jedlička Karel LPM7709 49638 C OK Lokomotiva Plzeň
10:36:00 341 Křenek Martin VPM1301 0 C KOS Slavia Plzeň
10:36:00 339 Pilařová Marie LPM1050 2103797 C OK Lokomotiva Plzeň
10:36:00 345 Bursa Áron LPM1101 236984 C OK Lokomotiva Plzeň
10:36:00 346 Křížek Vilém MAS1000 301515 C KČT Aš
10:36:00 347 Isabela Mašková 0010001 995803 Xxx
10:36:00 348 Kurfürstová Anna FSP1450 0 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
10:36:00 349 Krsová Anna VPM1251 0 C KOS Slavia Plzeň
10:36:00 350 Milota Jan MLA0500 232234 C MLOK Mariánské Lázně
10:36:00 351 Halíková Lucie MAS1250 4455 C KČT Aš
10:36:00 352 Pávková Anna NEK1350 0 C Nejdek Orienteering