Startovka závodu: Oblastní žebříček

Datum:
03.10.2020
Místo konání:
Mariánské Lázně
Pořadatel:
MLA - MLOK Mariánské Lázně
Mapa:
Polom
Ředitel závodu:
Fišák Jan - R3
Hlavní rozhodčí:
Milota Josef - R1
Stavitel tratí:
Bartoš Vojtěch
Kategorie:
D10L     D10     D12     D14     D16     D18     D20     D21     D35     D45     D55     D65     H10L     H10     H12     H14     H16     H18     H20     H21     H35     H45     H55     H65     H75     HDR     P     T    
D10L
2.60 km, 60 m, 5 kontrol, Start: 1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
51494 Zabolotná Kiára MLA1152 C MLOK Mariánské Lázně 12:34:00
0 Škultéty Kristýna NEK1251 Nejdek Orienteering 12:36:00
8040 Siváková Nikola DCH1153 Radioelektronika Cheb 12:38:00
331203 Peláková Daniela MLA1155 MLOK Mariánské Lázně 12:40:00
8039 Barusová Julie DCH1152 Radioelektronika Cheb 12:42:00
1421918 Benešová Marie MLA1250 C MLOK Mariánské Lázně 12:44:00
301730 Hynková Anna ONO1250 C SKOB Ostrov 12:46:00
7204490 Vlašímská Anna SKV1251 C TJ Slovan Karlovy Vary 12:48:00
0 Gregorová Vendula NEK1250 Nejdek Orienteering 12:50:00
8045 Doubravová Kateřina DCH1255 Radioelektronika Cheb 12:52:00
1421921 Prinzová Lada MLA1150 C MLOK Mariánské Lázně 12:54:00
232368 Šulistová Alena DCH1253 Radioelektronika Cheb 12:56:00
416174 Nykodymová Anna MLA1154 C MLOK Mariánské Lázně 12:58:00
2419917 Ptáčková Lucie DKP1255 C Oddíl OB Kotlářka 13:00:00
0 Vakant Vakant 13:02:00
0 Vakant Vakant 13:04:00
0 Vakant Vakant 13:06:00
0 Vakant Vakant 13:08:00
D10
2.50 km, 80 m, 7 kontrol, Start: 1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
8013924 Urbánková Lucie ONO1150 C SKOB Ostrov 12:39:00
2042508 Beránková Julie VPM1051 C KOS Slavia Plzeň 12:41:00
2082925 Fišáková Leona MLA1151 C MLOK Mariánské Lázně 12:43:00
2118939 Turková Klára SKV1151 C TJ Slovan Karlovy Vary 12:45:00
2039224 Fryšová Zuzana DCH1151 C Radioelektronika Cheb 12:47:00
2126275 Houbová Eliška KRL1152 C Kometa Kralovice 12:49:00
2102071 Tomešová Evelína SJC1150 C Sportcentrum Jičín 12:51:00
232611 Kropáčová Silvie KRL1050 C Kometa Kralovice 12:53:00
443088 Šulistová Markéta DCH1056 Radioelektronika Cheb 12:55:00
2126391 Hynková Marie ONO1050 C SKOB Ostrov 12:57:00
434836 Vodrážková Barbora VPM1050 C KOS Slavia Plzeň 12:59:00
0 Vakant Vakant 13:01:00
0 Vakant Vakant 13:03:00
D12
2.80 km, 80 m, 10 kontrol, Start: 1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2103708 Ritterová Lída ONO0851 B SKOB Ostrov 12:46:00
2073705 Fišáková Lucie Johanka MLA0950 C MLOK Mariánské Lázně 12:48:00
8013929 Sobotová Kateřina VPM0851 B KOS Slavia Plzeň 12:50:00
2103768 Riedlová Karolína DCH0856 C Radioelektronika Cheb 12:52:00
7202883 Ječmenová Veronika ONO0950 C SKOB Ostrov 12:54:00
2141932 Fryšová Žaneta DCH0959 C Radioelektronika Cheb 12:56:00
2127900 Šperlová Iva 0090001 009 X-team BaNo Karlovy Vary 12:58:00
2127544 Beránková Hedvika VPM0850 C KOS Slavia Plzeň 13:00:00
9102146 Gelnerová Markéta KRL0952 B Kometa Kralovice 13:02:00
2419959 Ptáčková Barbora DKP0954 C Oddíl OB Kotlářka 13:04:00
8116778 Mayerová Daniela KSH0852 B OB Kašperské Hory 13:06:00
2039218 Doubravová Hana DCH0857 Radioelektronika Cheb 13:08:00
9091907 Hanáková Aneta KRL0951 C Kometa Kralovice 13:10:00
515060 Hermannová Natálie MLA0851 C MLOK Mariánské Lázně 13:12:00
2103247 Stehlíková Tereza LPM0951 B OK Lokomotiva Plzeň 13:14:00
0 Petýrková Karolína NEK0851 C Nejdek Orienteering 13:16:00
2088717 Šitrová Štěpánka LPM0850 C OK Lokomotiva Plzeň 13:18:00
0 Pospíchalová Veronika NEK0853 Nejdek Orienteering 13:20:00
682698 Vlašímská Karolína SKV0851 C TJ Slovan Karlovy Vary 13:22:00
2001901 Bártová Kornelie 0090850 009 X-team BaNo Karlovy Vary 13:24:00
0 Vakant Vakant 13:26:00
0 Vakant Vakant 13:28:00
0 Vakant Vakant 13:30:00
D14
3.00 km, 85 m, 13 kontrol, Start: 1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
8655488 Kohoutková Klára BSO0650 B KOB Baník Sokolov 12:01:00
2127645 Bodurková Denisa KRL0752 B Kometa Kralovice 12:03:00
434819 Kadlecová Barbora VPM0750 C KOS Slavia Plzeň 12:05:00
2083364 Pekárková Barbora ONO0655 C SKOB Ostrov 12:07:00
2141931 Fryšová Andrea DCH0760 C Radioelektronika Cheb 12:09:00
8667973 Urbánková Eva ONO0650 B SKOB Ostrov 12:11:00
2127659 Kropáčová Zuzana KRL0754 B Kometa Kralovice 12:13:00
416130 Šléglová Lucie MLA0754 MLOK Mariánské Lázně 12:15:00
9102145 Gelnerová Anna KRL0653 B Kometa Kralovice 12:17:00
682089 Vlašímská Bára SKV0651 C TJ Slovan Karlovy Vary 12:19:00
416314 Fišarová Adéla KRL0651 C Kometa Kralovice 12:21:00
2103720 Peřinová Eliška SKV0755 C TJ Slovan Karlovy Vary 12:23:00
7881 Zapletalová Adéla Agnes MLA0753 C MLOK Mariánské Lázně 12:25:00
0 Pokorná Anežka KRL0757 C Kometa Kralovice 12:27:00
2035733 Hrabánková Kateřina Anna NEK0750 C Nejdek Orienteering 12:29:00
8670313 Frühaufová Julie SKV0754 B TJ Slovan Karlovy Vary 12:31:00
1428926 Halámková Jana ONO0657 C SKOB Ostrov 12:33:00
2127866 Kolovratová Tereza 0090005 009 X-team BaNo Karlovy Vary 12:35:00
2082946 Třísková Tereza LPM0653 C OK Lokomotiva Plzeň 12:37:00
2127858 Holá Valerie 0090004 009 X-team BaNo Karlovy Vary 12:39:00
1421911 Székelyová Viktória MLA0752 C MLOK Mariánské Lázně 12:41:00
2127851 Pátková Viktorie 0090003 009 X-team BaNo Karlovy Vary 12:43:00
2039109 Růžičková Eliška DCH0653 C Radioelektronika Cheb 12:45:00
2017667 Králová Lucie KRL0658 C Kometa Kralovice 12:47:00
2082947 Kožíšková Kateřina LPM0652 A OK Lokomotiva Plzeň 12:49:00
2141928 Novotná Kristýna DCH0655 C Radioelektronika Cheb 12:51:00
2059774 Bauerová Aneta 0090002 009 X-team BaNo Karlovy Vary 12:53:00
2141925 Doubravová Barbora DCH0657 C Radioelektronika Cheb 12:55:00
0 Vakant Vakant 12:57:00
0 Vakant Vakant 12:59:00
0 Vakant Vakant 13:01:00
D16
3.50 km, 90 m, 15 kontrol, Start: 1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2103793 Gillarová Laura DCH0559 C Radioelektronika Cheb 12:04:00
682652 Dítková Markéta SKV0451 C TJ Slovan Karlovy Vary 12:06:00
8116779 Nejedlá Klára ONO0450 B SKOB Ostrov 12:08:00
2106733 Peřinová Zuzana SKV0551 C TJ Slovan Karlovy Vary 12:10:00
2126299 Vlachová Adéla KRL0551 B Kometa Kralovice 12:12:00
8660519 Ziebová Veronika NEK0450 B Nejdek Orienteering 12:14:00
8003639 Lošťáková Sára PGP0660 B SK Praga 12:16:00
2060388 Šauli Kateřina VPM0456 B KOS Slavia Plzeň 12:18:00
2082921 Měchurová Zuzana MLA0552 C MLOK Mariánské Lázně 12:20:00
8116743 Pecko Sára ONO0452 B SKOB Ostrov 12:22:00
8660361 Křížková Marie MAS0450 B OOB Aš 12:24:00
8004351 Kulová Laura ONO0552 B SKOB Ostrov 12:26:00
2121894 Chárová Anna Viktorie DCH0558 C Radioelektronika Cheb 12:28:00
8033230 Bartošová Marie MLA0451 B MLOK Mariánské Lázně 12:30:00
9005143 Dvořáková Karla SKV0454 C TJ Slovan Karlovy Vary 12:32:00
0 Vakant Vakant 12:34:00
0 Vakant Vakant 12:36:00
D18
3.70 km, 95 m, 15 kontrol, Start: 1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
0 Vakant Vakant 12:15:00
2103785 Daňková Dominika DCH0258 C Radioelektronika Cheb 12:17:00
49632 Fantová Kateřina EKP0256 C VŠTJ Ekonom Praha 12:19:00
8660518 Marešová Klára NEK0250 B Nejdek Orienteering 12:21:00
2083405 Stahlová Nela DCH0256 C Radioelektronika Cheb 12:23:00
8660520 Nádeníčková Iva NEK0350 B Nejdek Orienteering 12:25:00
8516419 Beránková Šárka VPM0551 B KOS Slavia Plzeň 12:27:00
D20
4.30 km, 120 m, 17 kontrol, Start: 1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
8660521 Nádeníčková Pavla NEK0150 B Nejdek Orienteering 13:03:00
2092353 Trpáková Daniela DCH0165 C Radioelektronika Cheb 13:05:00
0 Vakant Vakant 13:07:00
D21
4.30 km, 120 m, 17 kontrol, Start: 1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
7210815 Procházková Zuzana KPY8650 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 12:35:00
237530 Eretová Kateřina SKV8651 C TJ Slovan Karlovy Vary 12:37:00
301498 Hynková Jana ONO8650 C SKOB Ostrov 12:39:00
8656688 Chvalová Věra LPM9452 C OK Lokomotiva Plzeň 12:41:00
2058500 Žandová Marcela SKV9653 C TJ Slovan Karlovy Vary 12:43:00
8066680 Pecoldová Pavlína 0040001 004 Cookies & Pancakes 12:45:00
8100973 Straube Hanka 31D7350 SV Lengefeld 12:47:00
8120881 Monro Jana 0080001 008 Dalovice 12:49:00
7140196 Hanáková Magda KRL9651 C Kometa Kralovice 12:51:00
0 Vakant Vakant 12:53:00
0 Vakant Vakant 12:55:00
D35
3.70 km, 95 m, 15 kontrol, Start: 1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
1420788 Sobotová Jana VPM7250 C KOS Slavia Plzeň 12:31:00
7204502 Vlašímská Tereza SKV7551 C TJ Slovan Karlovy Vary 12:33:00
8003634 Balusková Ida OKP7350 C SK OK 24 Praha 12:35:00
682676 Dítková Jitka SKV7752 C TJ Slovan Karlovy Vary 12:37:00
2419969 Ptáčková Helena DKP7750 C Oddíl OB Kotlářka 12:39:00
8648636 Sklenářová Dita SBR7750 C SKOB Bruntál 12:41:00
2103709 Ševčíková Olga ONO7650 SKOB Ostrov 12:43:00
2060397 Křenková Eva VPM8350 C KOS Slavia Plzeň 12:45:00
2102775 Bartošová Milena LPM7755 C OK Lokomotiva Plzeň 12:47:00
8660525 Savičová Gabriela SKV7952 C TJ Slovan Karlovy Vary 12:49:00
7207664 Bohuslavová Jana LPM7852 C OK Lokomotiva Plzeň 12:51:00
2118940 Turková Martina SKV7852 C TJ Slovan Karlovy Vary 12:53:00
8648558 Šimerková Olga PGP7551 C SK Praga 12:55:00
8014514 Lošťáková Ivana PGP7763 C SK Praga 12:57:00
980333 Vodrážková Kateřina VPM7995 C KOS Slavia Plzeň 12:59:00
2148065 Houbová Hana KRL8251 C Kometa Kralovice 13:01:00
4451 Fryšová Tereza DCH7654 C Radioelektronika Cheb 13:03:00
9200732 Urbánková Jana ONO7851 C SKOB Ostrov 13:05:00
8014545 Blažková Kristina DKP8251 C Oddíl OB Kotlářka 13:07:00
8008010 Tomešová Daniela SJC8451 C Sportcentrum Jičín 13:09:00
2059738 Székelyová Erika MLA7752 C MLOK Mariánské Lázně 13:11:00
2080976 Šitrová Lucie LPM7857 C OK Lokomotiva Plzeň 13:13:00
1421917 Fišáková Hana MLA7750 C MLOK Mariánské Lázně 13:15:00
7874 Gregorová Kateřina BSO8151 C KOB Baník Sokolov 13:17:00
8656656 Bartošová Jana MLA7051 C MLOK Mariánské Lázně 13:19:00
0 Vakant Vakant 13:21:00
0 Vakant Vakant 13:23:00
0 Vakant Vakant 13:25:00
D45
3.30 km, 90 m, 14 kontrol, Start: 1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
52114 Tloušťová Eva SCP6950 C OK Sparta Praha 12:02:00
7210116 Čepičková Jana LPM7353 C OK Lokomotiva Plzeň 12:04:00
2087633 Millionová Hedvika MAS7351 C OOB Aš 12:06:00
8670490 Šoupová Jana LPM6850 C OK Lokomotiva Plzeň 12:08:00
8109404 Kubínová Jana SKV6751 C TJ Slovan Karlovy Vary 12:10:00
301705 Pechová Iva LPM6151 C OK Lokomotiva Plzeň 12:12:00
8014441 Hlavatá Pavla DKP7050 C Oddíl OB Kotlářka 12:14:00
253153 Krausová Marcela LCV7351 C TJ Lokomotiva Chomutov 12:16:00
51872 Nyklová Helena MFP7550 C Matfyz Praha 12:18:00
7873 Hejduková Jana BSO7250 C KOB Baník Sokolov 12:20:00
301416 Marešová Marcela NEK7450 C Nejdek Orienteering 12:22:00
8101105 Kuleva Angelina 2HD5750 Angy OL 12:24:00
8516255 Fantová Libuše EKP5650 C VŠTJ Ekonom Praha 12:26:00
2127636 Škrlová Hana KRL6951 C Kometa Kralovice 12:28:00
49607 Ševčíková Petra ONO7450 C SKOB Ostrov 12:30:00
0 Vítová Jana BSO7350 C KOB Baník Sokolov 12:32:00
2126298 Hanáková Marta KRL7151 C Kometa Kralovice 12:34:00
0 Vakant Vakant 12:36:00
0 Vakant Vakant 12:38:00
D55
3.00 km, 70 m, 14 kontrol, Start: 1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
8663158 Sládková Eva TEH5751 C Sokol Tehov 12:42:00
237532 Šplinarová Jana SKV6451 C TJ Slovan Karlovy Vary 12:44:00
301394 Freyová Michaela KPY6050 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 12:46:00
2059748 Nováková Svatava SKV5351 C TJ Slovan Karlovy Vary 12:48:00
682101 Jahnová Helena SCP5550 C OK Sparta Praha 12:50:00
52371 Janečková Eva LPM6150 C OK Lokomotiva Plzeň 12:52:00
232184 Hrabánková Ilona PGP6250 C SK Praga 12:54:00
51152 Šilhavá Jana LPM5951 C OK Lokomotiva Plzeň 12:56:00
51604 Šedivá Miroslava EKP5750 C VŠTJ Ekonom Praha 12:58:00
236486 Žandová Marie SKV6551 C TJ Slovan Karlovy Vary 13:00:00
0 Vakant Vakant 13:02:00
D65
2.60 km, 60 m, 12 kontrol, Start: 1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
237549 Kubátová Lenka SKV5551 C TJ Slovan Karlovy Vary 12:17:00
51480 Bohuslavová Věra LPM4850 C OK Lokomotiva Plzeň 12:19:00
301720 Mágrová Ivana LCV5550 C TJ Lokomotiva Chomutov 12:21:00
301337 Nyklová Helena 0080004 008 Dalovice 12:23:00
51136 Savičová Irena SKV5352 C TJ Slovan Karlovy Vary 12:25:00
53540 Ryšavá Lubomíra TJP4750 C TJ Sokol Troja 12:27:00
232364 Dlouhá Lenka MAS5150 C OOB Aš 12:29:00
7917 Beranová Vlasta UVP5450 C Slovan Praha 12:31:00
219220 Lohrová Jarmila SCP4650 C OK Sparta Praha 12:33:00
0 Vakant Vakant 12:35:00
H10L
2.60 km, 60 m, 5 kontrol, Start: 1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
236984 Bursa Áron LPM1101 C OK Lokomotiva Plzeň 12:00:00
416180 Skalský David MLA1201 C MLOK Mariánské Lázně 12:02:00
301515 Křížek Vilém MAS1000 C OOB Aš 12:04:00
232235 Kváč Martin MLA1102 C MLOK Mariánské Lázně 12:06:00
2029121 Ptáček Ondřej DKP1204 C Oddíl OB Kotlářka 12:08:00
1421913 Mikyska Mael MLA1100 C MLOK Mariánské Lázně 12:10:00
2102671 Ševčík Vít ONO1100 C SKOB Ostrov 12:12:00
8034 Dytrych Daniel DCH1204 Radioelektronika Cheb 12:14:00
2129225 Čepička Antonín LPM1102 C OK Lokomotiva Plzeň 12:16:00
0 Gregor Josef NEK1000 Nejdek Orienteering 12:18:00
330653 Křenek Martin VPM1301 C KOS Slavia Plzeň 12:20:00
236983 Přinda Jan PBO1100 PBO Plzeň Bolevec 12:22:00
0 Vakant Vakant 12:24:00
0 Vakant Vakant 12:26:00
0 Vakant Vakant 12:28:00
0 Vakant Vakant 12:30:00
H10
2.50 km, 80 m, 7 kontrol, Start: 1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2148165 Černý Antonín ONO1001 C SKOB Ostrov 12:05:00
2125357 Gregor Kevin DOR1001 C OK Dobříš 12:07:00
1421924 Beneš Jan MLA1000 C MLOK Mariánské Lázně 12:09:00
2087666 Brabec Zdeněk MAS1001 C OOB Aš 12:11:00
2117426 Ritter Jakub ONO1000 C SKOB Ostrov 12:13:00
888609 Placek Nikolas MLA1200 C MLOK Mariánské Lázně 12:15:00
0 Fecko Richard NEK1100 C Nejdek Orienteering 12:17:00
8031 Dytrych Michal DCH1007 Radioelektronika Cheb 12:19:00
2090869 Šitra Šimon LPM1001 C OK Lokomotiva Plzeň 12:21:00
2127628 Houba Vojtěch KRL1002 C Kometa Kralovice 12:23:00
2045223 Štěrba Lukáš SKV1001 C TJ Slovan Karlovy Vary 12:25:00
7209476 Křenek Jan VPM1101 C KOS Slavia Plzeň 12:27:00
2801411 Parula Egon LPM1000 C OK Lokomotiva Plzeň 12:29:00
0 Vakant Vakant 12:31:00
0 Vakant Vakant 12:33:00
0 Vakant Vakant 12:35:00
H12
2.80 km, 80 m, 10 kontrol, Start: 1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
1421926 Herman Ondřej MLA0801 C MLOK Mariánské Lázně 12:00:00
2031365 Vodrážka Štěpán VPM0802 B KOS Slavia Plzeň 12:02:00
2073704 Kváč Miroslav MLA0800 C MLOK Mariánské Lázně 12:04:00
2104599 Havel Štěpán LPM0902 C OK Lokomotiva Plzeň 12:06:00
1421927 Placek Tomas MLA0902 C MLOK Mariánské Lázně 12:08:00
8032 Ďurica Matěj DCH0912 Radioelektronika Cheb 12:10:00
0 Materna Josef VPM0902 C KOS Slavia Plzeň 12:12:00
8116771 Vít Tomáš BSO0800 C KOB Baník Sokolov 12:14:00
8648593 Šimerka Ondřej PGP0800 B SK Praga 12:16:00
0 Doupník Matyáš ONO0909 SKOB Ostrov 12:18:00
2087659 Pjenčák Adam MAS0802 C OOB Aš 12:20:00
1421915 Prinz Mikuláš MLA0901 C MLOK Mariánské Lázně 12:22:00
52381 Krs Jakub VPM0801 C KOS Slavia Plzeň 12:24:00
301726 Křížek Ivo MAS0801 B OOB Aš 12:26:00
7791777 Turek Jakub SKV0801 B TJ Slovan Karlovy Vary 12:28:00
2026162 Mála Matyáš MAS0800 C OOB Aš 12:30:00
2099518 Šebian Samuel KRL0903 C Kometa Kralovice 12:32:00
2082920 Tříska Lukáš LPM0800 C OK Lokomotiva Plzeň 12:34:00
232365 Navrátil Adam DCH0803 Radioelektronika Cheb 12:36:00
8109411 Anděl Robin VPM0901 C KOS Slavia Plzeň 12:38:00
0 Vakant Vakant 12:40:00
0 Vakant Vakant 12:42:00
H14
3.50 km, 85 m, 14 kontrol, Start: 1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2127870 Bauer David 0090006 009 X-team BaNo Karlovy Vary 12:31:00
1400426 Kule Oliver ONO0701 B SKOB Ostrov 12:33:00
8080819 Šubrt Jáchym DKP0800 B Oddíl OB Kotlářka 12:35:00
8667289 Myslík Vojtěch ONO0602 B SKOB Ostrov 12:37:00
2127891 Krämling Martin 0090011 009 X-team BaNo Karlovy Vary 12:39:00
2073701 Beneš Josef MLA0702 C MLOK Mariánské Lázně 12:41:00
2127888 Kulhánek Jáchym 0090010 009 X-team BaNo Karlovy Vary 12:43:00
2141933 Nikodém Ondřej DCH0606 C Radioelektronika Cheb 12:45:00
8651736 Svoboda Antonín VPM0601 B KOS Slavia Plzeň 12:47:00
2127632 Bejvančický Josef KRL0703 C Kometa Kralovice 12:49:00
8028820 Meduna Filip ONO0603 B SKOB Ostrov 12:51:00
8116798 Petruš Ondřej MLA0701 C MLOK Mariánské Lázně 12:53:00
2127887 Vyskočil Jan 0090009 009 X-team BaNo Karlovy Vary 12:55:00
8662372 Plevný Albert DCH0711 C Radioelektronika Cheb 12:57:00
2026167 Brabec Matěj MAS0701 B OOB Aš 12:59:00
232239 Veseleňák Karel BSO0601 C KOB Baník Sokolov 13:01:00
2103269 Stehlík Jakub LPM0700 B OK Lokomotiva Plzeň 13:03:00
301430 Havlíček Viktor BSO0602 C KOB Baník Sokolov 13:05:00
8656617 Donda Jakub ONO0700 B SKOB Ostrov 13:07:00
8071 Eder Jonáš DCH0712 Radioelektronika Cheb 13:09:00
2127874 Gašek Šimon 0090007 009 X-team BaNo Karlovy Vary 13:11:00
8061404 Ječmen Matyáš ONO0600 C SKOB Ostrov 13:13:00
2126308 Škrle Michael KRL0702 B Kometa Kralovice 13:15:00
1421916 Šrámek David MLA0704 C MLOK Mariánské Lázně 13:17:00
8109390 Brückner Filip DCH0714 C Radioelektronika Cheb 13:19:00
2127885 Krul Michal 0090008 009 X-team BaNo Karlovy Vary 13:21:00
2085576 Janoch Mikuláš MLA0700 B MLOK Mariánské Lázně 13:23:00
0 Vakant Vakant 13:25:00
0 Vakant Vakant 13:27:00
0 Vakant Vakant 13:29:00
H16
3.80 km, 95 m, 13 kontrol, Start: 1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
443084 Grohmann Jan VPM0403 B KOS Slavia Plzeň 12:59:00
8116803 Pivec Jan MLA0503 B MLOK Mariánské Lázně 13:01:00
443063 Hackl Filip DCH0511 Radioelektronika Cheb 13:03:00
0 Kropáč Filip KRL0503 C Kometa Kralovice 13:05:00
8014568 Sobota Ondřej VPM0502 C KOS Slavia Plzeň 13:07:00
8080825 Šubrt Vojtěch DKP0502 B Oddíl OB Kotlářka 13:09:00
8116801 Černý Jonáš MLA0501 B MLOK Mariánské Lázně 13:11:00
2127899 Kollár Nikola 0090012 009 X-team BaNo Karlovy Vary 13:13:00
0 Houška Jindřich LPM0405 C OK Lokomotiva Plzeň 13:15:00
8656638 Janoch Samuel MLA0502 B MLOK Mariánské Lázně 13:17:00
2103776 Král Petr DCH0506 C Radioelektronika Cheb 13:19:00
0 Vakant Vakant 13:21:00
0 Vakant Vakant 13:23:00
0 Vakant Vakant 13:25:00
H18
4.30 km, 95 m, 16 kontrol, Start: 1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
301433 Havlíček Albert BSO0304 B KOB Baník Sokolov 12:05:00
8149876 Weissar Samuel LPM0300 B OK Lokomotiva Plzeň 12:07:00
1428921 Hejduk Zdeněk BSO0201 B KOB Baník Sokolov 12:09:00
1403425 Ševčík Adam ONO0300 C SKOB Ostrov 12:11:00
8656537 Mayer Šimon VPM0209 B KOS Slavia Plzeň 12:13:00
1421923 Milota Břetislav MLA0300 B MLOK Mariánské Lázně 12:15:00
2090848 Svatek Samuel DCH0205 C Radioelektronika Cheb 12:17:00
2113477 Pavlásek Albert LPM0304 B OK Lokomotiva Plzeň 12:19:00
2026165 Vendlberger Tomáš MAS0302 B OOB Aš 12:21:00
8656612 Kováč František MLA0201 B MLOK Mariánské Lázně 12:23:00
8080826 Šubrt Matěj DKP0205 B Oddíl OB Kotlářka 12:25:00
0 Vakant Vakant 12:27:00
H20
5.40 km, 150 m, 20 kontrol, Start: 1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
1421912 Bureš Radek MLA0102 C MLOK Mariánské Lázně 12:52:00
2090868 Svatek Daniel DCH0113 C Radioelektronika Cheb 12:54:00
0 Vakant Vakant 12:56:00
H21
5.40 km, 150 m, 20 kontrol, Start: 1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2127655 Žákovec Jan KRL9505 C Kometa Kralovice 12:18:00
1428929 Hejduk Jan BSO0001 C KOB Baník Sokolov 12:20:00
995796 Vodrážka Ondřej VPM7702 C KOS Slavia Plzeň 12:22:00
7202865 Ritter Aleš ONO7401 C SKOB Ostrov 12:24:00
301170 Martínek Robert VPM7700 C KOS Slavia Plzeň 12:26:00
8191059 Leibiger Jens 18D5900 Post SV Dresden 12:28:00
8629750 Dvořáček Dan 0040002 004 Cookies & Pancakes 12:30:00
8662312 Kamaryt Tomáš VPM8807 C KOS Slavia Plzeň 12:32:00
8656565 Suchý Petr LPM7820 C OK Lokomotiva Plzeň 12:34:00
8109326 Zieba Jakub NEK9800 C Nejdek Orienteering 12:36:00
207839 Vištejn Jiří LPM9304 C OK Lokomotiva Plzeň 12:38:00
2059771 Bauer Lukáš SKV7701 C TJ Slovan Karlovy Vary 12:40:00
2045235 Stehlík Petr LPM7903 C OK Lokomotiva Plzeň 12:42:00
8655374 Václavek Tomáš STE5809 C SK SKI-OB Šternberk 12:44:00
0 Vakant Vakant 12:46:00
0 Vakant Vakant 12:48:00
H35
4.50 km, 105 m, 16 kontrol, Start: 1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
51151 Šilhavý Jakub LPM8500 C OK Lokomotiva Plzeň 12:37:00
8303079 Vlašímský Robert SKV7201 C TJ Slovan Karlovy Vary 12:39:00
8662290 Ševčík Petr ONO7200 C SKOB Ostrov 12:41:00
2097292 Křenek Jaroslav VPM7502 C KOS Slavia Plzeň 12:43:00
682634 Dítko Jan SKV7301 C TJ Slovan Karlovy Vary 12:45:00
2103744 Šitra Vladimír LPM7904 C OK Lokomotiva Plzeň 12:47:00
8028852 Rambousek Karel BSO7907 C KOB Baník Sokolov 12:49:00
8670454 Bohuslav Václav LPM7206 C OK Lokomotiva Plzeň 12:51:00
7777781 Pekárek Martin ONO7203 C SKOB Ostrov 12:53:00
8667511 Kovář Jindřich MAS6800 C OOB Aš 12:55:00
8116753 Ječmen Vladimír ONO7900 C SKOB Ostrov 12:57:00
7464855 Turek Jan SKV7302 C TJ Slovan Karlovy Vary 12:59:00
2042509 Dvořák Pavel LPM7805 C OK Lokomotiva Plzeň 13:01:00
7654444 Fišer Pavel SKV7200 TJ Slovan Karlovy Vary 13:03:00
8662745 Urbaník Robert VLI7002 C Slavia Liberec orienteering 13:05:00
8667502 Pilař Karel MAS5501 C OOB Aš 13:07:00
2134275 Houba Petr KRL7801 C Kometa Kralovice 13:09:00
887603 Beránek Jan VPM7202 C KOS Slavia Plzeň 13:11:00
2148155 Kožíšek Petr LPM7603 C OK Lokomotiva Plzeň 13:13:00
232371 Novotný Matěj DCH8002 Radioelektronika Cheb 13:15:00
7300471 Fröhlich Martin DKP8207 C Oddíl OB Kotlářka 13:17:00
0 Vakant Vakant 13:19:00
0 Vakant Vakant 13:21:00
0 Vakant Vakant 13:23:00
H45
3.70 km, 95 m, 15 kontrol, Start: 1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
52255 Jun Drahomír KNC5501 C Sokol Kostelec n. Č. l. 12:18:00
232375 Jirásek Jaroslav DCH7105 C Radioelektronika Cheb 12:20:00
2116448 Mayer Tomáš KSH6900 C OB Kašperské Hory 12:22:00
434576 Bodurka Jaroslav KRL7301 C Kometa Kralovice 12:24:00
0 Sliva Jan SCP7300 C OK Sparta Praha 12:26:00
2121001 Nádeníček Josef NEK7000 C Nejdek Orienteering 12:28:00
7204986 Kohoutek Oldřich BSO7100 C KOB Baník Sokolov 12:30:00
8414109 Fanta Miroslav EKP5800 C VŠTJ Ekonom Praha 12:32:00
2106737 Vlach Miroslav DCH6101 C Radioelektronika Cheb 12:34:00
2148258 Votruba Petr CHT7502 C OOB SK Chrast 12:36:00
2099507 Kropáč Jiří KRL6702 C Kometa Kralovice 12:38:00
301497 Ševčík Jiří ONO7001 C SKOB Ostrov 12:40:00
2420028 Ptáček Josef DKP7204 C Oddíl OB Kotlářka 12:42:00
8014533 Novák Ivo OKP6200 C SK OK 24 Praha 12:44:00
8116750 Nejedlý Ladislav ONO7501 C SKOB Ostrov 12:46:00
682338 Tříska Jiří LPM7400 C OK Lokomotiva Plzeň 12:48:00
8648594 Hanák Martin KRL6701 C Kometa Kralovice 12:50:00
8080834 Šubrt Antonín DKP7100 C Oddíl OB Kotlářka 12:52:00
8008015 Tomeš Petr SJC7531 C Sportcentrum Jičín 12:54:00
51153 Šilhavý Miroslav LPM5800 C OK Lokomotiva Plzeň 12:56:00
8656690 Sklenář Josef SBR6601 C SKOB Bruntál 12:58:00
8670489 Šoupa Karel LPM6900 C OK Lokomotiva Plzeň 13:00:00
2067346 Mareš Alexander NEK7300 C Nejdek Orienteering 13:02:00
8655481 Vít Vlastimil BSO6800 C KOB Baník Sokolov 13:04:00
301721 Jiroušek Petr LPM7001 C OK Lokomotiva Plzeň 13:06:00
4450 Fryš Zdeněk DCH7503 C Radioelektronika Cheb 13:08:00
8003619 Weissar Petr LPM7020 C OK Lokomotiva Plzeň 13:10:00
2125353 Gregor Radek DOR7404 C OK Dobříš 13:12:00
8109406 Čepička Ladislav LPM6701 C OK Lokomotiva Plzeň 13:14:00
2102673 Urbánek Lumír ONO6701 C SKOB Ostrov 13:16:00
8686 Käss Pavel BSO7000 C KOB Baník Sokolov 13:18:00
0 Vakant Vakant 13:20:00
0 Vakant Vakant 13:22:00
0 Vakant Vakant 13:24:00
0 Vakant Vakant 13:26:00
H55
3.50 km, 90 m, 15 kontrol, Start: 1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
7207360 Michalec Jan DCH5701 C Radioelektronika Cheb 12:46:00
232206 Zieba Jaroslav NEK6500 C Nejdek Orienteering 12:48:00
301391 Kohl Jiří KPY6201 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 12:50:00
8670455 Kožina Petr PGP6000 C SK Praga 12:52:00
681885 Čech Petr DCH6002 C Radioelektronika Cheb 12:54:00
888613 Borovička Milan FSP6104 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 12:56:00
1413715 Hošek Ladislav SCP6001 C OK Sparta Praha 12:58:00
2067253 Pech Jiří LPM5402 C OK Lokomotiva Plzeň 13:00:00
7885 Hájek Jan MAS5401 C OOB Aš 13:02:00
886277 Šváb Jan VSP5801 C USK Praha 13:04:00
0 Vakant Vakant 13:06:00
0 Vakant Vakant 13:08:00
H65
3.00 km, 70 m, 14 kontrol, Start: 1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
7887 Chotětický Jan MAS5400 C OOB Aš 12:06:00
51137 Kubát Jaroslav SKV5203 C TJ Slovan Karlovy Vary 12:08:00
8662327 Šedivý Jiří EKP5500 C VŠTJ Ekonom Praha 12:10:00
8632855 Přeček Zdeněk SCP5200 C OK Sparta Praha 12:12:00
7890 Jirásek Jaroslav DCH4701 C Radioelektronika Cheb 12:14:00
301725 Mágr Zdeněk LCV5000 C TJ Lokomotiva Chomutov 12:16:00
7206545 Buriánek Jaromír SCP4700 C OK Sparta Praha 12:18:00
442856 Nykles Vladimír VPM4702 C KOS Slavia Plzeň 12:20:00
52299 Novák Miloš SCP4600 C OK Sparta Praha 12:22:00
51332 Ryšavý Vít TJP4700 C TJ Sokol Troja 12:24:00
7207870 Jahn Pavel SCP5500 C OK Sparta Praha 12:26:00
232373 Schejbal Ladislav DCH5301 C Radioelektronika Cheb 12:28:00
52111 Hojný Oldřich SCP5201 C OK Sparta Praha 12:30:00
206496 Jirka Jiří DKL5501 C KOB Kladno 12:32:00
7891 Valeška Rudolf LCV4700 C TJ Lokomotiva Chomutov 12:34:00
0 Vakant Vakant 12:36:00
0 Vakant Vakant 12:38:00
H75
2.60 km, 60 m, 12 kontrol, Start: 1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
301501 Lisý Jan ONO4201 C SKOB Ostrov 12:03:00
51479 Bohuslav Václav LPM4201 C OK Lokomotiva Plzeň 12:05:00
8051800 Procházka Zdenko DKP4300 C Oddíl OB Kotlářka 12:07:00
0 Vakant Vakant 12:09:00
HDR
2.60 km, 60 m, 5 kontrol, Start: 1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
0 Vakant Vakant 12:00:00
0 Vakant Vakant 12:00:00
0 Vakant Vakant 12:00:00
0 Šebianová Adélka KRL1551 Kometa Kralovice 12:00:00
236995 Přinda Ondřej PBO1300 PBO Plzeň Bolevec 12:00:00
0 Vakant Vakant 12:00:00
0 Vakant Vakant 12:00:00
0 Vakant Vakant 12:00:00
0 Vakant Vakant 12:00:00
0 Vakant Vakant 12:00:00
0 Vakant Vakant 12:00:00
0 Vakant Vakant 12:00:00
2102072 Tomeš Maxmilián SJC1400 Sportcentrum Jičín 12:00:00
301713 Šilhavá Lucie LPM9451 C OK Lokomotiva Plzeň 12:00:00
0 Hejnicová Karolína BSO1351 C KOB Baník Sokolov 12:00:00
7884 Klier Šimon MLA1101 C MLOK Mariánské Lázně 12:00:00
232234 Milota Jan MLA0500 C MLOK Mariánské Lázně 12:00:00
1421925 Pivcová Lucie MLA1650 C MLOK Mariánské Lázně 12:00:00
995848 Suchá Edita LPM1650 OK Lokomotiva Plzeň 12:00:00
301393 Monro Helena 0080002 008 Dalovice 12:00:00
301355 Matoušek Vít 0080003 008 Dalovice 12:00:00
2082942 Nedas Jan 0050002 005 Neregistrovaný 12:00:00
301504 Hynková Johanka ONO1759 SKOB Ostrov 12:00:00
2148226 Pelikán Vít SCP1201 C OK Sparta Praha 12:00:00
P
2.50 km, 70 m, 11 kontrol, Start: 1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
0 Vakant Vakant 12:00:00
0 Vakant Vakant 12:00:00
0 Vakant Vakant 12:00:00
301474 Skalský Roman MLA7510 MLOK Mariánské Lázně 12:00:00
0 Vakant Vakant 12:00:00
0 Vakant Vakant 12:00:00
0 Vakant Vakant 12:00:00
0 Vakant Vakant 12:00:00
0 Vakant Vakant 12:00:00
0 Vakant Vakant 12:00:00
0 Šebian Pavel KRL7802 Kometa Kralovice 12:00:00
434825 Svejkovská Eliška 0030001 003 OS Vochov 12:00:00
434837 Svejkovský Jan 0030002 003 OS Vochov 12:00:00
2127585 Gregor Tahmina DOR7552 OK Dobříš 12:00:00
301524 Zenkerová Miluše LCV4550 C TJ Lokomotiva Chomutov 12:00:00
682658 Šimerka Jakub PGP0407 C SK Praga 12:00:00
2082941 Kadlecová Zuzana 0070001 007 LK Škoda Plzen 12:00:00
0 Šebianová Lucie KRL8552 Kometa Kralovice 12:00:00
232960 Bejvančický Jan KRL1003 C Kometa Kralovice 12:00:00
2061777 Davidová Jana ONO7852 C SKOB Ostrov 12:00:00
307330 Klapka Radim 0060001 006 Neregistrovaný 12:00:00
T
3.80 km, 90 m, 15 kontrol, Start: 1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
0 Vakant Vakant 12:00:00
0 Vakant Vakant 12:00:00
0 Wolf Vojtěch NEK0100 Nejdek Orienteering 12:00:00
2085595 Novák Jan 0095000 009 X-team BaNo Karlovy Vary 12:00:00
0 Vakant Vakant 12:00:00
0 Vakant Vakant 12:00:00
0 Vakant Vakant 12:00:00
0 Vakant Vakant 12:00:00
443082 Grohmann Jan VPM7300 C KOS Slavia Plzeň 12:00:00
8580 Nedas Dušan 0050001 005 Neregistrovaný 12:00:00
301717 Šoupa Martin LPM0500 C OK Lokomotiva Plzeň 12:00:00
7210932 Šimerka Jan 0020001 002 Šimerka 12:00:00
1490 Sobota Petr VPM7800 C KOS Slavia Plzeň 12:00:00
301485 Preibisch Jan MLA8300 MLOK Mariánské Lázně 12:00:00
2420069 Pelikán Tomáš SCP8202 C OK Sparta Praha 12:00:00
2080934 Vrabcová Romana SCP8250 C OK Sparta Praha 12:00:00