Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Blahutová Martina | MFP0550 | C | VŠSK MFF UK Praha | 28:51 | |
2. | Voců Alexandra | KAM0553 | C | SK Kamenice | 31:51 | + 3:00 |
3. | Švecová Karolína | ZVO0557 | C | OB SK Zvole | 33:32 | + 4:41 |
4. | Fibírová Lucie | FSP0777 | C | VŠTJ Stavební fakulta Praha | 35:20 | + 6:29 |
5. | Rendová Kateřina | KAM0550 | C | SK Kamenice | 36:35 | + 7:44 |
6. | Malečková Pavlína | PGP0850 | C | SK Praga | 41:18 | + 12:27 |
7. | Bulířová Žofie | TAP0850 | C | KOB TRETRA Praha | 41:42 | + 12:51 |
8. | Marhoulová Anežka | 1IX0550 | C | 42:43 | + 13:52 | |
9. | Krejčová Ema | ROU0552 | C | SKOB Roudnice nad Labem | 46:50 | + 17:59 |
10. | Štoková Sofie | DKP0750 | C | Oddíl OB Kotlářka | 47:18 | + 18:27 |
11. | Lošťáková Ela | LTP0951 | C | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 47:58 | + 19:07 |
12. | Lošťáková Sára | LTP0650 | C | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 51:43 | + 22:52 |
13. | Koubková Tereza | DOR0651 | C | OK Dobříš | 51:55 | + 23:04 |
14. | Žemlová Barbora | KAM0751 | C | SK Kamenice | 53:25 | + 24:34 |
15. | Kudrnáčová Marta | KAM0754 | C | SK Kamenice | 54:11 | + 25:20 |
16. | Marhoulová Kateřina | 1IX0750 | C | 54:45 | + 25:54 | |
17. | Dobiášová Anna | ROU0550 | C | SKOB Roudnice nad Labem | 56:17 | + 27:26 |
18. | Pastuszková Laura | VSP0654 | C | USK Praha | 56:41 | + 27:50 |
19. | Vondrová Eliška | FSP0850 | C | VŠTJ Stavební fakulta Praha | 56:59 | + 28:08 |
20. | Alblová Zuzana | LME0660 | C | SK Los Mělník | 57:11 | + 28:20 |
21. | Bartalošová Anežka | PGP0853 | C | SK Praga | 57:33 | + 28:42 |
22. | Housková Barbora | DOR0655 | C | OK Dobříš | 58:09 | + 29:18 |
23. | Chramostová Julie | KAM0652 | C | SK Kamenice | 67:41 | + 38:50 |
24. | Bohatá Marie | UVP0650 | C | Slovan Praha | 94:34 | + 65:43 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Malečková Hana | PGP0550 | C | SK Praga | 32:45 | |
2. | Balejová Julie | KAM0551 | C | SK Kamenice | 41:57 | + 9:12 |
3. | Zemková Pavlína | SLA0551 | C | SKOB Slaný | 44:56 | + 12:11 |
4. | Jirglová Natálie | KAM0552 | C | SK Kamenice | 50:04 | + 17:19 |
5. | Kohoutová Zdeňka | DKL0651 | C | KOB Kladno | 53:14 | + 20:29 |
6. | Kotenová Markéta | RIC0651 | C | OB Říčany | 56:20 | + 23:35 |
7. | Baldrianová Eva | VSP0751 | C | USK Praha | 59:35 | + 26:50 |
8. | Bambousková Julie | DOR0650 | C | OK Dobříš | 68:12 | + 35:27 |
9. | Jirkovská Magdaléna | SLA0550 | C | SKOB Slaný | 76:18 | + 43:33 |
MS | Tomešová Jana | DKL0152 | C | KOB Kladno | 62:16 | + 29:31 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hankovcová Helena | KAM0350 | B | SK Kamenice | 32:23 | |
2. | Bulířová Ema | TAP0452 | B | KOB TRETRA Praha | 34:02 | + 1:39 |
3. | Arnoštová Veronika | DOR0455 | B | OK Dobříš | 36:26 | + 4:03 |
4. | Štraitová Jolana | VSP0456 | C | USK Praha | 37:25 | + 5:02 |
5. | Jirasová Anežka | DOR0350 | B | OK Dobříš | 38:31 | + 6:08 |
6. | De Heij Laura | RIC0450 | C | OB Říčany | 38:34 | + 6:11 |
7. | Pavlíčková Hana | KPY0450 | C | SKOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 38:53 | + 6:30 |
8. | Haková Michaela | PGP0451 | C | SK Praga | 43:08 | + 10:45 |
9. | Baťhová Zuzana | KAM0354 | C | SK Kamenice | 47:22 | + 14:59 |
10. | Lorencová Jana | DOR0454 | C | OK Dobříš | 47:52 | + 15:29 |
11. | Švecová Anežka | ZVO0352 | C | OB SK Zvole | 49:53 | + 17:30 |
12. | Vondrová Magdaléna | OKP0350 | C | SK OK 24 Praha | 50:11 | + 17:48 |
13. | Trešlová Veronika | KAM0457 | C | SK Kamenice | 51:21 | + 18:58 |
14. | Černá Ema | ROU0451 | C | SKOB Roudnice nad Labem | 51:50 | + 19:27 |
15. | Víšková Veronika | KAM0452 | C | SK Kamenice | 55:06 | + 22:43 |
16. | Jedličková Kristýna | KAM0455 | C | SK Kamenice | 57:50 | + 25:27 |
17. | Kotenová Barbora | RIC0452 | C | OB Říčany | 59:30 | + 27:07 |
18. | Cincibusová Lenka | FSP0450 | C | VŠTJ Stavební fakulta Praha | 59:48 | + 27:25 |
19. | Mojžíšková Klára | KAM0356 | C | SK Kamenice | 62:54 | + 30:31 |
20. | Kramlová Barbora | ZVO0452 | C | OB SK Zvole | 65:15 | + 32:52 |
21. | Bartoňová Tereza | TAP0350 | C | KOB TRETRA Praha | 68:24 | + 36:01 |
22. | Nováková Karolína | KAM0453 | C | SK Kamenice | 69:31 | + 37:08 |
23. | Kramlová Kateřina | ZVO0353 | C | OB SK Zvole | 72:21 | + 39:58 |
24. | Chramostová Amálie | KAM0355 | C | SK Kamenice | 78:39 | + 46:16 |
25. | Dobiášová Jitka | ROU0350 | C | SKOB Roudnice nad Labem | 82:38 | + 50:15 |
26. | Beníšková Klára Barbora | LME0450 | C | SK Los Mělník | 82:39 | + 50:16 |
27. | Štěpánková Julie | KAM0458 | C | SK Kamenice | 88:09 | + 55:46 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Semíková Lucie | KAM0250 | B | SK Kamenice | 25:17 | |
2. | Bejvlová Karolína | LME0250 | B | SK Los Mělník | 25:34 | + 0:17 |
3. | Šimšová Barbora | MFP0150 | B | VŠSK MFF UK Praha | 33:00 | + 7:43 |
4. | Chaloupková Hana | KAM0252 | B | SK Kamenice | 35:48 | + 10:31 |
5. | Pavlová Martina | LTP0151 | C | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 36:32 | + 11:15 |
6. | Sanna Karin | DKP0250 | B | Oddíl OB Kotlářka | 37:27 | + 12:10 |
7. | Fantová Kateřina | EKP0256 | B | VŠTJ Ekonom Praha | 37:39 | + 12:22 |
8. | Kastnerová Jessica | DOR0250 | B | OK Dobříš | 39:40 | + 14:23 |
9. | Halamová Barbora | TAP0150 | C | KOB TRETRA Praha | 41:06 | + 15:49 |
10. | Jirkovská Michaela | SLA0150 | C | SKOB Slaný | 43:03 | + 17:46 |
11. | Geislerová Aneta | DKL0151 | C | KOB Kladno | 45:40 | + 20:23 |
12. | Blahová Pavla | EKP0153 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 46:30 | + 21:13 |
13. | Vallová Kristýna | ZVO0152 | C | OB SK Zvole | 50:02 | + 24:45 |
14. | Popová Jana | TAP0252 | B | KOB TRETRA Praha | 51:58 | + 26:41 |
15. | Voldřichová Anita | PGP0252 | C | SK Praga | 55:22 | + 30:05 |
16. | Janderová Barbora | PGP0251 | C | SK Praga | 55:43 | + 30:26 |
17. | Jirglová Anna | KAM0256 | C | SK Kamenice | 57:50 | + 32:33 |
18. | Halíková Barbora | DKP0154 | C | Oddíl OB Kotlářka | 58:26 | + 33:09 |
19. | Horychová Zuzana | DKL0150 | C | KOB Kladno | 60:08 | + 34:51 |
20. | Štěpánková Ema | KAM0255 | C | SK Kamenice | 60:48 | + 35:31 |
21. | Mojžíšková Lucie | KAM0253 | C | SK Kamenice | 62:35 | + 37:18 |
22. | Selucká Alžběta | KAM0257 | C | SK Kamenice | 64:47 | + 39:30 |
23. | Kašparová Barbora | SLA0251 | C | SKOB Slaný | 69:16 | + 43:59 |
24. | Popová Veronika | TAP0253 | C | KOB TRETRA Praha | 84:42 | + 59:25 |
25. | Zlámalová Štěpánka | TAP | C | KOB TRETRA Praha | 129:01 | + 103:44 |
26. | Vařeková Bohdana | RIC0152 | C | OB Říčany | 155:01 | + 129:44 |
Matoušková Adéla | SLA0151 | C | SKOB Slaný | DISK | ||
Jirkovská Kateřina | SLA0350 | C | SKOB Slaný | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Dědková Teodora | TAP0051 | A | KOB TRETRA Praha | 27:49 | |
2. | Vyhnálková Marie | RIC0151 | B | OB Říčany | 28:53 | + 1:04 |
3. | Šrámková Hana | RIC0051 | B | OB Říčany | 31:37 | + 3:48 |
4. | Šafková Sofie | KAM0153 | B | SK Kamenice | 33:41 | + 5:52 |
5. | Kopecká Johana | VSP9950 | B | USK Praha | 33:44 | + 5:55 |
6. | Žejdlíková Karolína | LTP9950 | B | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 35:44 | + 7:55 |
7. | Machová Marie | LME0050 | B | SK Los Mělník | 36:01 | + 8:12 |
8. | Nentvichová Klára | DOR9950 | B | OK Dobříš | 37:36 | + 9:47 |
9. | Sedláčková Linda | ROZ0050 | B | OK Roztoky | 38:51 | + 11:02 |
10. | Pohořalá Anna | ROU9954 | C | SKOB Roudnice nad Labem | 39:12 | + 11:23 |
11. | Formánková Anna | RIC9950 | C | OB Říčany | 40:01 | + 12:12 |
12. | Albrechtová Iveta | KAM9950 | C | SK Kamenice | 40:59 | + 13:10 |
13. | Straková Veronika | SLA0051 | B | SKOB Slaný | 41:16 | + 13:27 |
14. | Kyselová Nela | ROU9951 | C | SKOB Roudnice nad Labem | 45:16 | + 17:27 |
15. | Benešová Hana | DKL0050 | C | KOB Kladno | 51:24 | + 23:35 |
16. | Kyralová Anna | KAM0052 | C | SK Kamenice | 54:37 | + 26:48 |
17. | Lišková Hana | KPY9951 | C | SKOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 63:22 | + 35:33 |
18. | Bálková Denisa | DOR0050 | C | OK Dobříš | 64:39 | + 36:50 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Veljačiková Hana | PGP9756 | A | SK Praga | 33:08 | |
2. | Hájková Eliška | KAM9851 | B | SK Kamenice | 35:16 | + 2:08 |
3. | Zimmerová Kateřina | KAM9850 | B | SK Kamenice | 43:07 | + 9:59 |
4. | Kopecká Eliška | KNC9850 | B | OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. | 52:03 | + 18:55 |
5. | Kovalčíková Taťána | DOR9850 | C | OK Dobříš | 54:41 | + 21:33 |
6. | Zábranská Kristýna | SLA9852 | C | SKOB Slaný | 54:55 | + 21:47 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Gregorová Kamila | CTB8151 | E | SK OB Chotěboř | 35:50 | 8620 | |
2. | Plochová Dominika | DKP8651 | R | Oddíl OB Kotlářka | 37:02 | + 1:12 | 8361 |
3. | Svobodová Jitka | VSP7450 | C | USK Praha | 40:34 | + 4:44 | 7595 |
4. | Janatová Lucie | DKP8154 | R | Oddíl OB Kotlářka | 41:32 | + 5:42 | 7386 |
5. | Baldrianová Barbora | VSP7850 | C | USK Praha | 41:54 | + 6:04 | 7306 |
6. | Bochenková Martina | DKP8758 | C | Oddíl OB Kotlářka | 43:24 | + 7:34 | 6981 |
7. | Šimšová Jana | MFP7651 | C | VŠSK MFF UK Praha | 44:15 | + 8:25 | 6797 |
8. | Drobníková Markéta | TAP8463 | C | KOB TRETRA Praha | 44:47 | + 8:57 | 6681 |
9. | Zamazalová Kateřina | TAP9053 | C | KOB TRETRA Praha | 44:54 | + 9:04 | 6656 |
10. | Dlouhá Hana | DKP9450 | R | Oddíl OB Kotlářka | 46:08 | + 10:18 | 6389 |
11. | Košťálová Petra | DKP8256 | C | Oddíl OB Kotlářka | 46:49 | + 10:59 | 6241 |
12. | Křivancová Zdeňka | LBE9450 | C | TJ Lokomotiva Beroun | 46:51 | + 11:01 | 6234 |
13. | Karbanová Vendula | DKP8350 | C | Oddíl OB Kotlářka | 47:43 | + 11:53 | 6046 |
14. | Kovářová Lenka | LTP9750 | A | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 48:12 | + 12:22 | 5941 |
15. | Rusá Šárka | KAM9157 | C | SK Kamenice | 50:02 | + 14:12 | 5544 |
16. | Štoková Mariana | DKP8158 | C | Oddíl OB Kotlářka | 50:04 | + 14:14 | 5537 |
17. | Tomešová Daniela | SJC8451 | C | Sportcentrum Jičín | 50:09 | + 14:19 | 5519 |
18. | Horová Magda | VSP5450 | C | USK Praha | 50:28 | + 14:38 | 5450 |
19. | Hermannová Anna | TAP9251 | C | KOB TRETRA Praha | 51:13 | + 15:23 | 5288 |
20. | Jarošová Klára | DCE7950 | C | KOB Dobřichovice | 52:20 | + 16:30 | 5046 |
21. | Chumová Jana | SLP7451 | C | OOB Slavia Praha | 52:45 | + 16:55 | 4955 |
22. | Kohlová Zuzana | KPY8852 | C | SKOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 53:02 | + 17:12 | 4894 |
23. | Westin Kjersti | PGP9255 | C | SK Praga | 53:40 | + 17:50 | 4757 |
24. | Kavková Radana | SCP8950 | C | OK Sparta Praha | 54:14 | + 18:24 | 4634 |
25. | Sedláčková Jana | ZBP7654 | C | OOB SK Zbraslav | 57:35 | + 21:45 | 3908 |
26. | Neuhäuserová Ladislava | VSP8151 | C | USK Praha | 58:05 | + 22:15 | 3800 |
27. | Procházková Zuzana | KPY8650 | C | SKOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 58:38 | + 22:48 | 3681 |
28. | Krovová Ludmila | ZBP8350 | C | OOB SK Zbraslav | 58:48 | + 22:58 | 3645 |
29. | Uhrová Zuzana | VSP8050 | C | USK Praha | 59:49 | + 23:59 | 3424 |
30. | Tloušťová Eva | SCP6950 | C | OK Sparta Praha | 60:33 | + 24:43 | 3265 |
31. | Albrechtová Eva | KAM7850 | C | SK Kamenice | 62:36 | + 26:46 | 2821 |
32. | Zajícová Markéta | TAP9054 | C | KOB TRETRA Praha | 65:07 | + 29:17 | 2276 |
33. | Kudrnáčová Lucie | HCE8850 | C | TJ Sokol Hostivice | 74:44 | + 38:54 | 193 |
34. | Sládková Helena | TAP9151 | C | KOB TRETRA Praha | 75:30 | + 39:40 | 26 |
35. | Grolichová Lucie | ZBP7850 | C | OOB SK Zbraslav | 78:23 | + 42:33 | 0 |
36. | Siblíková Jana | SLP7952 | C | OOB Slavia Praha | 78:37 | + 42:47 | 0 |
37. | Vejrostová Lenka | KPY8853 | C | SKOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 78:51 | + 43:01 | 0 |
38. | Karasová Jana | FSP6153 | C | VŠTJ Stavební fakulta Praha | 87:32 | + 51:42 | 0 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kazdová Lenka | SJC8484 | C | Sportcentrum Jičín | 38:58 | 3375 | |
2. | Puchernová Zuzana | TAP8453 | C | KOB TRETRA Praha | 40:06 | + 1:08 | 3287 |
3. | Kopecká Anežka | VSP8150 | C | USK Praha | 44:45 | + 5:47 | 2927 |
4. | Mikanová Kateřina | EKP8461 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 49:42 | + 10:44 | 2543 |
5. | Freyová Michaela | KPY6050 | C | SKOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 51:12 | + 12:14 | 2427 |
6. | Šeborová Tereza | DKL8150 | C | KOB Kladno | 52:02 | + 13:04 | 2363 |
7. | Stehlíková Anna | RIC9750 | C | OB Říčany | 53:35 | + 14:37 | 2243 |
8. | Hausmannová Klára | EKP8651 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 54:59 | + 16:01 | 2134 |
9. | Kalinová Markéta | EKP8259 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 55:33 | + 16:35 | 2090 |
10. | Repiská Amálie | RIC9851 | B | OB Říčany | 57:34 | + 18:36 | 1934 |
11. | Rydlová Eva | FSP8989 | C | VŠTJ Stavební fakulta Praha | 57:39 | + 18:41 | 1928 |
12. | Šebková Jana | DKP9250 | C | Oddíl OB Kotlářka | 58:34 | + 19:36 | 1857 |
13. | Doležalová Lucie | 9BC9997 | C | 67:09 | + 28:11 | ||
14. | Hanzlíčková Martina | EKP8452 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 70:38 | + 31:40 | 922 |
15. | Trojanová Petra | 6YC9050 | C | 101:36 | + 62:38 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Valášková Šárka | KAM6951 | C | SK Kamenice | 29:43 | |
2. | Longinová Lenka | TAP7151 | C | KOB TRETRA Praha | 35:41 | + 5:58 |
3. | Arnoštová Kateřina | DOR7652 | C | OK Dobříš | 35:50 | + 6:07 |
4. | Klapalová Pavla | VSP7099 | C | USK Praha | 36:15 | + 6:32 |
5. | Kováříková Erika | KAM7252 | C | SK Kamenice | 37:39 | + 7:56 |
6. | Hofmanová Michaela | LPM7751 | C | OK Lokomotiva Plzeň | 38:07 | + 8:24 |
7. | Škvorová Zuzana | KAM7350 | C | SK Kamenice | 38:34 | + 8:51 |
8. | Benešová Jaroslava | DKL7050 | C | KOB Kladno | 38:55 | + 9:12 |
9. | Šrámková Iva | RIC7251 | C | OB Říčany | 39:41 | + 9:58 |
10. | Králová Michaela | MFP7959 | C | VŠSK MFF UK Praha | 40:59 | + 11:16 |
11. | Nováková Marie | OKP6953 | C | SK OK 24 Praha | 41:18 | + 11:35 |
12. | Štraitová Jitka | VSP7252 | C | USK Praha | 42:01 | + 12:18 |
13. | Marková Jana | LLI7152 | C | TJ Loko Liberec | 42:36 | + 12:53 |
14. | Nedbalová Jana | MFP8050 | C | VŠSK MFF UK Praha | 42:39 | + 12:56 |
15. | Izáková Ivana | EKP7453 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 42:51 | + 13:08 |
16. | Hudosová Gábina | RIC7299 | C | OB Říčany | 43:02 | + 13:19 |
17. | Vondrová Kateřina | OKP7250 | C | SK OK 24 Praha | 43:19 | + 13:36 |
18. | Dobiášová Hana | ROU7451 | C | SKOB Roudnice nad Labem | 43:31 | + 13:48 |
19. | Skripniková Kateřina | FSP8051 | C | VŠTJ Stavební fakulta Praha | 43:33 | + 13:50 |
20. | Bejvlová Martina | LME7350 | C | SK Los Mělník | 44:14 | + 14:31 |
21. | Vyhnálková Eva | RIC7552 | C | OB Říčany | 44:46 | + 15:03 |
22. | Rožková Petra | RIC7575 | C | OB Říčany | 44:49 | + 15:06 |
23. | Stauchová Iva | 3LC7450 | C | Lipence | 45:36 | + 15:53 |
24. | Jirkovská Pavlína | SLA7250 | C | SKOB Slaný | 45:56 | + 16:13 |
24. | Zemková Helena | SLA7450 | C | SKOB Slaný | 45:56 | + 16:13 |
26. | Blahutová Hanka | MFP7953 | C | VŠSK MFF UK Praha | 46:34 | + 16:51 |
27. | Matoušková Markéta | C | 46:37 | + 16:54 | ||
28. | Nová Jana | DOR7150 | C | OK Dobříš | 46:44 | + 17:01 |
29. | Buková Jana | ROU7150 | C | SKOB Roudnice nad Labem | 47:20 | + 17:37 |
30. | Žemlová Eva | KAM7550 | C | SK Kamenice | 48:30 | + 18:47 |
31. | Janečková Veronika | SOB7151 | C | SOBSA | 48:58 | + 19:15 |
32. | Sedláčková Petra | ROZ7050 | C | OK Roztoky | 49:05 | + 19:22 |
33. | Riby Kateřina | LTP7252 | C | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 49:58 | + 20:15 |
34. | Bernardová Martina | DOR7751 | C | OK Dobříš | 50:05 | + 20:22 |
35. | Šimková Markéta | LME7755 | C | SK Los Mělník | 50:25 | + 20:42 |
36. | Asterová Jana | SLA7451 | C | SKOB Slaný | 51:33 | + 21:50 |
37. | Alblová Lucie | LME7555 | C | SK Los Mělník | 53:09 | + 23:26 |
38. | Balusková Ida | OKP7350 | C | SK OK 24 Praha | 53:10 | + 23:27 |
39. | Bohatá Pavla | UVP7450 | C | Slovan Praha | 56:48 | + 27:05 |
40. | Kurfürstová Magdalena | FSP7852 | C | VŠTJ Stavební fakulta Praha | 57:04 | + 27:21 |
41. | Sladkovská Helena | TAP6751 | C | KOB TRETRA Praha | 57:47 | + 28:04 |
42. | Dudíková Hana | DOR5550 | C | OK Dobříš | 58:18 | + 28:35 |
43. | Lorencová Marcela | DOR7752 | C | OK Dobříš | 69:35 | + 39:52 |
44. | Kotenová Klára | RIC7252 | C | OB Říčany | 73:02 | + 43:19 |
45. | Geislerová Dita | DKL7550 | C | KOB Kladno | 88:39 | + 58:56 |
46. | Průšová Markéta | VSP7256 | C | USK Praha | 158:06 | + 128:23 |
Fibírová Zuzana | FSP7555 | C | VŠTJ Stavební fakulta Praha | DISK | ||
Lošťáková Ivana | LTP7758 | C | OOB TJ Lokomotiva Teplice | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Sieglová Dagmar | MFP7050 | C | VŠSK MFF UK Praha | 30:33 | |
2. | Voltrová Svatava | ROZ6150 | C | OK Roztoky | 31:52 | + 1:19 |
3. | Komersová Jana | KNC6550 | C | OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. | 32:56 | + 2:23 |
4. | Čiháková Lenka | KNC6750 | C | OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. | 33:34 | + 3:01 |
5. | Mrázová Pavla | DCE5550 | C | KOB Dobřichovice | 34:20 | + 3:47 |
6. | Cincibusová Ivana | FSP6651 | C | VŠTJ Stavební fakulta Praha | 34:36 | + 4:03 |
7. | Fantová Libuše | EKP5650 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 35:24 | + 4:51 |
8. | Červinková Jitka | OKP6451 | C | SK OK 24 Praha | 35:43 | + 5:10 |
9. | Klašková Kateřina | DKP6750 | C | Oddíl OB Kotlářka | 36:47 | + 6:14 |
10. | Forstová Lenka | MFP6850 | C | VŠSK MFF UK Praha | 37:14 | + 6:41 |
11. | Kettnerová Lenka | HCE6450 | C | TJ Sokol Hostivice | 37:24 | + 6:51 |
12. | Němečková Jarmila | VSP6650 | C | USK Praha | 37:47 | + 7:14 |
13. | Fürstová Katka | LLI6950 | C | TJ Loko Liberec | 38:10 | + 7:37 |
14. | Kavková Dana | SCP6150 | C | OK Sparta Praha | 38:29 | + 7:56 |
15. | Procházková Miluše | DCE5450 | C | KOB Dobřichovice | 38:41 | + 8:08 |
16. | Tihonová Jindra | TAP6253 | C | KOB TRETRA Praha | 38:58 | + 8:25 |
17. | Nováková Irena | OKP6651 | C | SK OK 24 Praha | 39:52 | + 9:19 |
18. | Sládková Eva | TEH5751 | C | Sokol Tehov | 41:20 | + 10:47 |
19. | Kohoutová Pavla | KNC6251 | C | OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. | 41:40 | + 11:07 |
20. | Šafková Petra | KAM6650 | C | SK Kamenice | 43:24 | + 12:51 |
21. | Svobodová Lenka | ROU6650 | C | SKOB Roudnice nad Labem | 43:36 | + 13:03 |
22. | Brázdilová Radka | ODV6950 | C | TJ Aero Odolena Voda | 43:42 | + 13:09 |
23. | Illnerová Daniela | DKP6651 | C | Oddíl OB Kotlářka | 44:59 | + 14:26 |
24. | Baziková Lucie | TJP6451 | C | TJ Sokol Troja | 46:07 | + 15:34 |
25. | Kopáčková Alena | DOR6450 | C | OK Dobříš | 47:36 | + 17:03 |
26. | Dudová Hana | DKP5752 | C | Oddíl OB Kotlářka | 47:59 | + 17:26 |
27. | Wolkerová Dagmar | TJP5250 | C | TJ Sokol Troja | 48:15 | + 17:42 |
28. | Blahová Markéta | EKP6951 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 49:07 | + 18:34 |
29. | Malačková Jana | DVP6151 | C | TJ Sokol Praha Spořilov - Roztyly | 49:13 | + 18:40 |
30. | Čechmánková Helena | OKP6450 | C | SK OK 24 Praha | 49:28 | + 18:55 |
31. | Jeřábková Jana | OKP6150 | C | SK OK 24 Praha | 51:33 | + 21:00 |
32. | Kovářová Alena | LTP6151 | C | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 51:47 | + 21:14 |
33. | Klofáčová Romana | SLP6951 | C | OOB Slavia Praha | 54:06 | + 23:33 |
34. | Řadová Jaromíra | DKP6551 | C | Oddíl OB Kotlářka | 55:04 | + 24:31 |
35. | Mudrová Martina | HCE6451 | C | TJ Sokol Hostivice | 56:01 | + 25:28 |
36. | Kyselová Jana | ROU7050 | C | SKOB Roudnice nad Labem | 58:29 | + 27:56 |
37. | Šebková Helena | DKP6751 | C | Oddíl OB Kotlářka | 60:44 | + 30:11 |
38. | Zimmerová Lenka | ZVO6451 | C | OB SK Zvole | 62:09 | + 31:36 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Dohnalová Dana | VSP5050 | C | USK Praha | 39:22 | |
2. | Cabrnochová Hana | DKL5550 | C | KOB Kladno | 40:33 | + 1:11 |
3. | Štrossová Jiřina | DCE5650 | C | KOB Dobřichovice | 40:58 | + 1:36 |
4. | Jahnová Helena | SCP5550 | C | OK Sparta Praha | 41:15 | + 1:53 |
5. | Zavadilová Naďa | SCP5450 | C | OK Sparta Praha | 43:23 | + 4:01 |
6. | Soukupová Michaela | VSP5850 | C | USK Praha | 46:38 | + 7:16 |
7. | Matějů Ladislava | UVP4750 | C | Slovan Praha | 49:34 | + 10:12 |
8. | Dlouhá Jana | DKP5950 | C | Oddíl OB Kotlářka | 53:54 | + 14:32 |
9. | Dlasková Anna | DKP5350 | C | Oddíl OB Kotlářka | 54:55 | + 15:33 |
10. | Hejtmánková Alena | TAP5452 | C | KOB TRETRA Praha | 58:37 | + 19:15 |
11. | Nováková Jiřina | UVP4950 | C | Slovan Praha | 67:38 | + 28:16 |
12. | Wagnerová Lenka | DKP5450 | C | Oddíl OB Kotlářka | 73:17 | + 33:55 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Bláhová Blanka | SJP3651 | C | KČT Slavoj Praha | 55:23 | |
2. | Dolečková Míla | TJP3650 | C | TJ Sokol Troja | 120:12 | + 64:49 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Havlák René | ROU0602 | C | SKOB Roudnice nad Labem | 25:11 | |
2. | Skripnik Matouš | FSP0800 | C | VŠTJ Stavební fakulta Praha | 28:05 | + 2:54 |
3. | Jandera Kryštof | PGP0700 | C | SK Praga | 28:48 | + 3:37 |
4. | Zápotocký Jiří | SLA0800 | C | SKOB Slaný | 30:17 | + 5:06 |
5. | Král Samuel | MFP0801 | C | VŠSK MFF UK Praha | 30:29 | + 5:18 |
6. | Ledinský Matěj | DKP0602 | C | Oddíl OB Kotlářka | 32:05 | + 6:54 |
7. | Husák Ondřej | SLA0600 | C | SKOB Slaný | 32:33 | + 7:22 |
8. | Havlák Štěpán | ROU0801 | C | SKOB Roudnice nad Labem | 33:44 | + 8:33 |
9. | Jedlička Aleš | VSP0800 | C | USK Praha | 34:00 | + 8:49 |
10. | Kosák Eliáš | 9JC0700 | C | 34:06 | + 8:55 | |
11. | Semecký Vít | TAP0601 | C | KOB TRETRA Praha | 35:29 | + 10:18 |
12. | Sedláček Patrik | ROZ0800 | C | OK Roztoky | 35:40 | + 10:29 |
13. | Šubrt Jáchym | DKP0800 | C | Oddíl OB Kotlářka | 36:51 | + 11:40 |
14. | Polívka Ondřej | ROU0601 | C | SKOB Roudnice nad Labem | 43:57 | + 18:46 |
15. | Heller Jakub | ROU0704 | C | SKOB Roudnice nad Labem | 46:43 | + 21:32 |
16. | Sedláček Martin | ZBP0700 | C | OOB SK Zbraslav | 47:21 | + 22:10 |
17. | Bažata Alberto | KAM0702 | C | SK Kamenice | 51:50 | + 26:39 |
18. | Geisler Richard | DKL0700 | C | KOB Kladno | 58:13 | + 33:02 |
19. | Bernard Robin | DOR0600 | C | OK Dobříš | 65:32 | + 40:21 |
20. | Bláha Šimon | SJP0700 | C | KČT Slavoj Praha | 79:52 | + 54:41 |
21. | Rod Matyáš | VSP0803 | C | USK Praha | 82:56 | + 57:45 |
Kučera Teodor | DOR0800 | C | OK Dobříš | DISK | ||
Riby Philip | LTP0702 | C | OOB TJ Lokomotiva Teplice | DISK | ||
Šimerka Ondřej | PGP0800 | C | SK Praga | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Jiras Jenda | DOR0505 | C | OK Dobříš | 32:04 | |
2. | Hudos Václav | RIC0503 | C | OB Říčany | 32:24 | + 0:20 |
3. | Hronza Štěpán | DOR0501 | C | OK Dobříš | 32:29 | + 0:25 |
4. | Bláha Vojtěch | SJP0501 | C | KČT Slavoj Praha | 34:01 | + 1:57 |
5. | Jíra Filip | ROZ0500 | C | OK Roztoky | 35:59 | + 3:55 |
6. | Štrait Vilém | VSP0701 | C | USK Praha | 37:16 | + 5:12 |
7. | Heller Jiří | ROU0505 | C | SKOB Roudnice nad Labem | 41:02 | + 8:58 |
8. | Šubrt Vojtěch | DKP0502 | C | Oddíl OB Kotlářka | 41:54 | + 9:50 |
9. | Bartaloš Matyáš | PGP0503 | C | SK Praga | 42:32 | + 10:28 |
10. | Bulíř Jáchym | TAP0602 | C | KOB TRETRA Praha | 43:46 | + 11:42 |
11. | Bláha Matyáš | SJP0500 | C | KČT Slavoj Praha | 43:52 | + 11:48 |
12. | Rožek Vojtěch | RIC0501 | C | OB Říčany | 45:28 | + 13:24 |
13. | Tolar Hynek | RIC0505 | C | OB Říčany | 45:59 | + 13:55 |
14. | Jirkovský Jan | SLA0500 | C | SKOB Slaný | 48:48 | + 16:44 |
15. | Kosák Jonáš | 9JC0600 | C | 52:43 | + 20:39 | |
16. | Marhold Václav | ZVO0501 | C | OB SK Zvole | 53:43 | + 21:39 |
17. | Šiler Martin | KAM0501 | C | SK Kamenice | 55:25 | + 23:21 |
18. | Mišoň Daniel | KAM0500 | C | SK Kamenice | 59:24 | + 27:20 |
19. | Lorenc Vašík | DOR0702 | C | OK Dobříš | 61:17 | + 29:13 |
20. | Černý Matouš | TAP0501 | C | KOB TRETRA Praha | 67:56 | + 35:52 |
21. | Havlíček Martin | DOR0601 | C | OK Dobříš | 80:37 | + 48:33 |
22. | Španěl Benedikt | DOR0508 | C | OK Dobříš | 84:55 | + 52:51 |
Skripnik Nikola | FSP0600 | C | VŠTJ Stavební fakulta Praha | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Gajda Martin | KAM0405 | B | SK Kamenice | 27:27 | |
2. | Kučera Jáchym | DOR0301 | B | OK Dobříš | 28:57 | + 1:30 |
3. | Průša Dominik | VSP0406 | C | USK Praha | 29:12 | + 1:45 |
4. | Kovářík Tomáš | KAM0300 | B | SK Kamenice | 29:15 | + 1:48 |
5. | Bolehovský Daniel | EKP0508 | B | VŠTJ Ekonom Praha | 31:25 | + 3:58 |
6. | Čtrnáct František | PGP0401 | C | SK Praga | 32:23 | + 4:56 |
7. | Šrámek Jaromír | RIC0303 | C | OB Říčany | 32:40 | + 5:13 |
8. | Sedláček Jaroslav | ROZ0300 | B | OK Roztoky | 35:30 | + 8:03 |
9. | Tůma Šimon | TAP0400 | C | KOB TRETRA Praha | 38:25 | + 10:58 |
10. | Kyral Maxmilián | KAM0305 | B | SK Kamenice | 39:30 | + 12:03 |
11. | Baldrian Tomáš | VSP0405 | C | USK Praha | 39:53 | + 12:26 |
12. | Kabát Martin | EKP0412 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 40:38 | + 13:11 |
13. | Rožek Vilém | RIC0301 | B | OB Říčany | 40:43 | + 13:16 |
14. | Král Adam | MFP0507 | C | VŠSK MFF UK Praha | 42:41 | + 15:14 |
15. | Hronza Jakub | DOR0300 | C | OK Dobříš | 43:17 | + 15:50 |
16. | Blaha Jiří | EKP0401 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 47:23 | + 19:56 |
17. | Blaha Michal | EKP0402 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 48:39 | + 21:12 |
18. | Hejsek Lukáš | KAM0400 | C | SK Kamenice | 61:09 | + 33:42 |
19. | Dudla Teodor | DOR0401 | C | OK Dobříš | 61:54 | + 34:27 |
20. | Miřácký Adam | KPY0301 | C | SKOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 65:01 | + 37:34 |
21. | Izák Daniel | EKP0400 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 68:33 | + 41:06 |
22. | Marhold Přemysl | ZVO0301 | C | OB SK Zvole | 70:29 | + 43:02 |
23. | Jedlička Jakub | KAM0404 | C | SK Kamenice | 73:03 | + 45:36 |
24. | Swart Benjamin | DKL0300 | C | KOB Kladno | 75:37 | + 48:10 |
25. | Španěl Vojtěch | DOR0407 | C | OK Dobříš | 77:14 | + 49:47 |
26. | Černý Antonín | TAP0402 | C | KOB TRETRA Praha | 92:10 | + 64:43 |
27. | Vejražka David | KPY0401 | C | SKOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 95:10 | + 67:43 |
28. | Javůrek Tomáš | VSP0302 | C | USK Praha | 116:55 | + 89:28 |
Šťastný Tomáš | TAP0401 | C | KOB TRETRA Praha | DISK | ||
Reichl Martin | MKP0400 | C | SK Meteor Kačerov Praha | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Švadlena Michal | CHC0101 | A | K.O.B. Choceň | 22:19 | |
2. | Šimša Martin | MFP0300 | B | VŠSK MFF UK Praha | 23:13 | + 0:54 |
3. | Malačka Milan | DKP0210 | B | Oddíl OB Kotlářka | 25:37 | + 3:18 |
4. | Škvor Adam | KAM0202 | B | SK Kamenice | 27:02 | + 4:43 |
5. | Hankovec Hugo | KAM0201 | B | SK Kamenice | 27:58 | + 5:39 |
6. | Švarc Antonín | DKP0203 | B | Oddíl OB Kotlářka | 30:03 | + 7:44 |
7. | Valášek Václav | KAM0100 | B | SK Kamenice | 30:11 | + 7:52 |
8. | Hamet Petr | DOR0202 | C | OK Dobříš | 30:49 | + 8:30 |
9. | Longin Jan | TAP0103 | B | KOB TRETRA Praha | 30:50 | + 8:31 |
10. | Bolehovský Michal | EKP0200 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 31:43 | + 9:24 |
11. | Tachezy Jan | DOR0102 | B | OK Dobříš | 32:25 | + 10:06 |
12. | Šubrt Matěj | DKP0205 | B | Oddíl OB Kotlářka | 32:34 | + 10:15 |
13. | Marhold Ondřej | ZVO0101 | C | OB SK Zvole | 34:07 | + 11:48 |
14. | Blaha Petr | KAM0104 | B | SK Kamenice | 35:09 | + 12:50 |
15. | Renda Michal | KAM0207 | B | SK Kamenice | 37:08 | + 14:49 |
16. | Dudla Maxmilián | DOR0200 | C | OK Dobříš | 38:52 | + 16:33 |
17. | Pohořalý Hugo | ROU0103 | C | SKOB Roudnice nad Labem | 39:19 | + 17:00 |
18. | Melichna Matěj | DKL0102 | C | KOB Kladno | 39:59 | + 17:40 |
19. | Klaška Martin | DKP0100 | C | Oddíl OB Kotlářka | 43:30 | + 21:11 |
20. | Hejsek Filip | KAM0204 | B | SK Kamenice | 43:57 | + 21:38 |
21. | Forst Antonín | MFP0101 | B | VŠSK MFF UK Praha | 44:47 | + 22:28 |
22. | Víteček Jáchym | DKP0204 | B | Oddíl OB Kotlářka | 46:15 | + 23:56 |
23. | Bartoň Michal | KAM0107 | B | SK Kamenice | 46:41 | + 24:22 |
24. | Kroc Kryštof | DOR0201 | C | OK Dobříš | 47:40 | + 25:21 |
25. | Janeček Ondřej | SOB0201 | C | SOBSA | 50:04 | + 27:45 |
26. | Cvrček Adam | DOR0204 | C | OK Dobříš | 51:12 | + 28:53 |
27. | Riby Thomas | LTP0202 | C | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 52:03 | + 29:44 |
28. | Kolský Pavel | PGP0204 | C | SK Praga | 54:46 | + 32:27 |
29. | Průša Jan | DKL0201 | C | KOB Kladno | 56:44 | + 34:25 |
30. | Husák Zdeněk | SLA0201 | B | SKOB Slaný | 57:22 | + 35:03 |
31. | Šťastný Petr | TAP0106 | C | KOB TRETRA Praha | 60:50 | + 38:31 |
32. | Albrecht Adam | KAM0203 | C | SK Kamenice | 61:22 | + 39:03 |
33. | Vrkota Tomáš | DKL0103 | C | KOB Kladno | 61:29 | + 39:10 |
34. | Kohout Václav | DKL0101 | C | KOB Kladno | 61:56 | + 39:37 |
35. | Reichl Tomáš | MKP0100 | C | SK Meteor Kačerov Praha | 63:46 | + 41:27 |
36. | Svoboda Luděk | DKL0200 | C | KOB Kladno | 68:57 | + 46:38 |
37. | Mrózek Adam | KAM0209 | C | SK Kamenice | 72:43 | + 50:24 |
38. | Buk Ondřej | ROU0102 | B | SKOB Roudnice nad Labem | 76:16 | + 53:57 |
Kraus Matěj | ZVO0203 | C | OB SK Zvole | DISK | ||
Průša Kryštof | VSP0102 | C | USK Praha | DISK | ||
Pethö Alex | RIC0100 | C | OB Říčany | DISK | ||
Kvapil Lukáš | DKP0108 | C | Oddíl OB Kotlářka | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Šafka Sebastian | KAM0101 | A | SK Kamenice | 27:32 | |
2. | Gajda Jan | KAM0105 | A | SK Kamenice | 29:36 | + 2:04 |
3. | Janovský Tomáš | PGP0101 | A | SK Praga | 31:04 | + 3:32 |
4. | Siegl Matyáš | PGP0104 | B | SK Praga | 31:08 | + 3:36 |
5. | Dědek Matěj | TAP0001 | B | KOB TRETRA Praha | 31:45 | + 4:13 |
6. | Sladkovský Jaromír | TAP9902 | C | KOB TRETRA Praha | 36:11 | + 8:39 |
7. | Postolka Jáchym | DKL9900 | B | KOB Kladno | 39:18 | + 11:46 |
8. | Janeček Jiří | TAP0000 | C | KOB TRETRA Praha | 39:41 | + 12:09 |
9. | Jiroušek Matyáš | RIC9901 | C | OB Říčany | 43:53 | + 16:21 |
10. | Vondra Matěj | OKP0000 | C | SK OK 24 Praha | 57:41 | + 30:09 |
11. | Koubek Václav | DOR9900 | C | OK Dobříš | 61:58 | + 34:26 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Brázdil Petr | PGP9707 | B | SK Praga | 29:25 | |
2. | Borovička Tomáš | FSP9801 | B | VŠTJ Stavební fakulta Praha | 33:24 | + 3:59 |
3. | Černohorský Mikuláš | RIC9800 | C | OB Říčany | 33:45 | + 4:20 |
4. | Beneš Jan | DKL9800 | B | KOB Kladno | 38:47 | + 9:22 |
5. | Bartoň Pavel | KAM9800 | C | SK Kamenice | 40:32 | + 11:07 |
6. | Hudec Antonín | PGP9805 | C | SK Praga | 53:54 | + 24:29 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Fürst Matouš | LLI9603 | A | TJ Loko Liberec | 37:11 | 8570 | |
2. | Janata Martin | DKP8306 | R | Oddíl OB Kotlářka | 39:24 | + 2:13 | 8103 |
3. | Semerád Antonín | DKP9801 | A | Oddíl OB Kotlářka | 40:15 | + 3:04 | 7925 |
4. | Fibír Tomáš | FSP7901 | C | VŠTJ Stavební fakulta Praha | 40:32 | + 3:21 | 7865 |
5. | Ondráček Radim | EKP7414 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 41:10 | + 3:59 | 7732 |
6. | Pucherna Jan | TAP7701 | C | KOB TRETRA Praha | 43:17 | + 6:06 | 7286 |
7. | Veselý Jakub | PGP9503 | R | SK Praga | 43:23 | + 6:12 | 7265 |
8. | Illner Vojtěch | DKP9600 | A | Oddíl OB Kotlářka | 43:43 | + 6:32 | 7195 |
9. | Laciga Radek | PGP8202 | C | SK Praga | 43:49 | + 6:38 | 7174 |
10. | Gregor Martin | CTB7701 | C | SK OB Chotěboř | 44:55 | + 7:44 | 6942 |
11. | Pašek František | KAM7600 | C | SK Kamenice | 45:01 | + 7:50 | 6921 |
12. | Kořínek Jindřich | TUR8406 | C | OOB TJ Turnov | 45:21 | + 8:10 | 6851 |
13. | Kalous Vladislav | EKP7702 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 45:27 | + 8:16 | 6830 |
14. | Švadlena Pavel | CHC7502 | C | K.O.B. Choceň | 46:12 | + 9:01 | 6672 |
15. | Šimon Václav | LBE9100 | C | TJ Lokomotiva Beroun | 46:29 | + 9:18 | 6612 |
16. | Blahuta Marek | MFP7301 | C | VŠSK MFF UK Praha | 46:43 | + 9:32 | 6563 |
17. | Rožek David | RIC7403 | C | OB Říčany | 46:57 | + 9:46 | 6514 |
18. | Aster Tomáš | PGP9604 | A | SK Praga | 47:27 | + 10:16 | 6409 |
19. | Procházka Tomáš | SCP8200 | C | OK Sparta Praha | 47:35 | + 10:24 | 6381 |
20. | Hanák Jan | SLA8002 | C | SKOB Slaný | 47:50 | + 10:39 | 6328 |
20. | Klomínský Václav | KPY8700 | C | SKOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 47:50 | + 10:39 | 6328 |
22. | Němeček Jan | VSP6201 | C | USK Praha | 47:58 | + 10:47 | 6300 |
23. | Král Aleš | MFP7808 | C | VŠSK MFF UK Praha | 48:19 | + 11:08 | 6226 |
24. | Vlášek Jakub | TAP9702 | B | KOB TRETRA Praha | 48:39 | + 11:28 | 6156 |
25. | Buk Petr | ROU0001 | A | SKOB Roudnice nad Labem | 49:04 | + 11:53 | 6068 |
26. | Kopecký Pavel | VSP7800 | C | USK Praha | 49:21 | + 12:10 | 6009 |
26. | Johanovský Tomáš | DKP8500 | C | Oddíl OB Kotlářka | 49:21 | + 12:10 | 6009 |
28. | Buk Jindřich | ROU9303 | C | SKOB Roudnice nad Labem | 49:28 | + 12:17 | 5984 |
29. | Dvořák Miroslav | ZBP7601 | C | OOB SK Zbraslav | 50:00 | + 12:49 | 5872 |
30. | Zajíc Vítězslav | TAP8610 | C | KOB TRETRA Praha | 50:14 | + 13:03 | 5823 |
31. | Kučera Petr | MFP7602 | C | VŠSK MFF UK Praha | 50:49 | + 13:38 | 5700 |
32. | Hodek Michal | TAP8808 | C | KOB TRETRA Praha | 52:26 | + 15:15 | 5359 |
33. | Illner Jakub | DKP6601 | C | Oddíl OB Kotlářka | 52:41 | + 15:30 | 5307 |
34. | Šimon Jakub | LBE8801 | C | TJ Lokomotiva Beroun | 52:57 | + 15:46 | 5251 |
35. | Kalina Miroslav | EKP8211 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 53:18 | + 16:07 | 5177 |
36. | Novák Libor | OKP9100 | C | SK OK 24 Praha | 53:19 | + 16:08 | 5173 |
37. | Hlaváč Jaroslav | EKP9205 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 54:19 | + 17:08 | 4963 |
38. | Aschermann Jan | VSP6902 | C | USK Praha | 55:28 | + 18:17 | 4721 |
39. | Pidrman Milan | EKP8310 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 55:30 | + 18:19 | 4714 |
40. | Šimša Jaromír | MFP7100 | C | VŠSK MFF UK Praha | 56:24 | + 19:13 | 4524 |
41. | Kapal Tomáš | KAM9402 | C | SK Kamenice | 56:34 | + 19:23 | 4489 |
42. | Kolář Jakub | LBE9501 | C | TJ Lokomotiva Beroun | 57:21 | + 20:10 | 4324 |
43. | Hrouda Martin | FSP7612 | C | VŠTJ Stavební fakulta Praha | 57:35 | + 20:24 | 4275 |
44. | Šimek Tomáš | FSP6304 | C | VŠTJ Stavební fakulta Praha | 57:37 | + 20:26 | 4268 |
45. | Wagner Libor | DKP8511 | C | Oddíl OB Kotlářka | 57:38 | + 20:27 | 4265 |
46. | Klaška Pavel | DKP6500 | C | Oddíl OB Kotlářka | 57:46 | + 20:35 | 4237 |
47. | Eiselt Jan | LTP8801 | C | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 57:51 | + 20:40 | 4219 |
48. | Mikan Albert | EKP8606 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 58:26 | + 21:15 | 4096 |
49. | Koldinský Jan | KPY8506 | C | SKOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 59:12 | + 22:01 | 3935 |
50. | Chum Jaroslav | SLP6601 | C | OOB Slavia Praha | 59:23 | + 22:12 | 3896 |
51. | Besta Lukáš | KNC8101 | C | OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. | 59:24 | + 22:13 | 3893 |
52. | Matoušek Petr | EKP7503 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 60:22 | + 23:11 | 3689 |
53. | Laga Miroslav | ZBP7900 | C | OOB SK Zbraslav | 61:15 | + 24:04 | 3503 |
54. | Koč Zdeněk | MKP4700 | C | SK Meteor Kačerov Praha | 63:45 | + 26:34 | 2977 |
55. | Balkan Doruk | DKP9311 | C | Oddíl OB Kotlářka | 66:21 | + 29:10 | 2429 |
56. | Forejt Michal | ROU9002 | C | SKOB Roudnice nad Labem | 66:26 | + 29:15 | 2412 |
57. | Bernášek Jiří | STB8101 | C | TJ Stadion Nový Bor | 67:12 | + 30:01 | 2250 |
58. | Lohr Ivo | SCP6801 | C | OK Sparta Praha | 69:53 | + 32:42 | 1685 |
59. | Buk Michal | ROU9601 | B | SKOB Roudnice nad Labem | 70:11 | + 33:00 | 1622 |
60. | Lužnický Jiří | 6YC8501 | C | 71:05 | + 33:54 | ||
61. | Řada Jakub | DKP9401 | C | Oddíl OB Kotlářka | 75:12 | + 38:01 | 566 |
62. | Hopanyuk Anatoliy | DKP7900 | C | Oddíl OB Kotlářka | 76:53 | + 39:42 | 212 |
63. | Gregoriades Zdeněk | MKP5400 | C | SK Meteor Kačerov Praha | 77:17 | + 40:06 | 127 |
64. | Maška Marek | MKP8800 | C | SK Meteor Kačerov Praha | 78:13 | + 41:02 | 0 |
65. | Hora Vladimír | VSP5100 | C | USK Praha | 84:58 | + 47:47 | 0 |
66. | Šedivý Ondřej | KNC9103 | C | OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. | 87:33 | + 50:22 | 0 |
67. | Šimek Jan | FSP9600 | C | VŠTJ Stavební fakulta Praha | 88:15 | + 51:04 | 0 |
68. | Fišer Jiří | SLP8503 | C | OOB Slavia Praha | 93:26 | + 56:15 | 0 |
Matěj Kala | 9BC9991 | C | DISK | ||||
Domín Nikolas | EKP8806 | C | VŠTJ Ekonom Praha | DISK | 0 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Svoboda Jakub | ROU9301 | C | SKOB Roudnice nad Labem | 36:41 | 5099 | |
2. | Pastuszek Jakub | VSP7500 | C | USK Praha | 37:01 | + 0:20 | 5054 |
3. | Novák Libor | OKP6504 | C | SK OK 24 Praha | 37:10 | + 0:29 | 5033 |
4. | Albl Miloslav | LME7600 | C | SK Los Mělník | 37:29 | + 0:48 | 4990 |
5. | Novák Ivo | OKP6200 | C | SK OK 24 Praha | 37:36 | + 0:55 | 4974 |
6. | Karmazín Pavel | LBE6800 | C | TJ Lokomotiva Beroun | 39:47 | + 3:06 | 4675 |
7. | Pavlíček Lubomír | KPY7800 | C | SKOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 40:14 | + 3:33 | 4613 |
8. | Jurga Václav | 46X8900 | C | 44:32 | + 7:51 | ||
9. | Červinka Jaroslav | OKP5803 | C | SK OK 24 Praha | 44:47 | + 8:06 | 3990 |
10. | Vlach Jan | JPV8237 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 46:10 | + 9:29 | 3800 |
11. | Blaha Ondřej | EKP7002 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 47:38 | + 10:57 | 3600 |
12. | Klusáček Radim | BOR7710 | C | OK Jiskra Nový Bor | 47:59 | + 11:18 | 3552 |
13. | Havlůj František | DKP8308 | C | Oddíl OB Kotlářka | 50:13 | + 13:32 | 3246 |
14. | Malec Oldřich | SLA9400 | C | SKOB Slaný | 51:53 | + 15:12 | 3017 |
15. | Líbal Jakub | ROU9202 | C | SKOB Roudnice nad Labem | 56:38 | + 19:57 | 2367 |
16. | Toušek Filip | ZBP7102 | C | OOB SK Zbraslav | 57:06 | + 20:25 | 2303 |
17. | Němec Tomáš | 9VC8100 | C | 57:39 | + 20:58 | ||
18. | Červinka Jaroslav | OKP9000 | C | SK OK 24 Praha | 58:35 | + 21:54 | 2100 |
19. | Jan Picka | PVP7007 | C | VSK Přírodověda | 61:42 | + 25:01 | |
20. | Kuběna Rudolf | 9VC8700 | C | 76:35 | + 39:54 | ||
21. | Tomaščin Jaroslav | MKP5800 | C | SK Meteor Kačerov Praha | 83:44 | + 47:03 | 0 |
22. | Mencl Pavel | DKP7912 | C | Oddíl OB Kotlářka | 86:31 | + 49:50 | 0 |
23. | Izák Pavel | LME7102 | C | SK Los Mělník | 86:53 | + 50:12 | 0 |
24. | Zapala Michal | 9BC9996 | C | 90:49 | + 54:08 | ||
25. | Průša Ondřej | DKL9600 | C | KOB Kladno | 95:04 | + 58:23 | 0 |
Šoustek Kuba | 17X8900 | C | DISK | ||||
Žáček Martin | FSP6803 | C | VŠTJ Stavební fakulta Praha | DISK | 0 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Průša Michal | VSP7310 | C | USK Praha | 34:18 | |
2. | Tomeš Petr | SJC7531 | C | Sportcentrum Jičín | 34:43 | + 0:25 |
3. | Simr Pavel | ROU7504 | C | SKOB Roudnice nad Labem | 36:13 | + 1:55 |
4. | Bolehovský Pavel | EKP7103 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 36:57 | + 2:39 |
5. | Kurfürst Pavel | FSP7400 | C | VŠTJ Stavební fakulta Praha | 38:26 | + 4:08 |
6. | Šemelík Petr | DKL6901 | C | KOB Kladno | 38:27 | + 4:09 |
7. | Žemla Tomáš | KAM7105 | C | SK Kamenice | 40:55 | + 6:37 |
8. | Šubrt Antonín | DKP7100 | C | Oddíl OB Kotlářka | 42:11 | + 7:53 |
9. | Štrait Martin | VSP7602 | C | USK Praha | 42:43 | + 8:25 |
10. | Bambousek Martin | DOR7302 | C | OK Dobříš | 44:56 | + 10:38 |
11. | Štáfek Pavel | SKL7401 | C | SMS Team Kladno | 45:48 | + 11:30 |
12. | Jandera Tomáš | DVP7304 | C | TJ Sokol Praha Spořilov - Roztyly | 46:16 | + 11:58 |
13. | Beneš Michal | TJP7800 | C | TJ Sokol Troja | 47:06 | + 12:48 |
14. | Víteček Jan | DKP7201 | C | Oddíl OB Kotlářka | 48:43 | + 14:25 |
15. | Ryjáček Jan | LPM8004 | C | OK Lokomotiva Plzeň | 48:54 | + 14:36 |
16. | Vinš Pavel | DKL6900 | C | KOB Kladno | 49:10 | + 14:52 |
17. | Koten Pavel | RIC7200 | C | OB Říčany | 49:47 | + 15:29 |
18. | Sladkovský Jaromír | TAP6901 | C | KOB TRETRA Praha | 50:56 | + 16:38 |
19. | Geisler Michal | DKL7500 | C | KOB Kladno | 51:13 | + 16:55 |
20. | Španěl Ondřej | DOR7100 | C | OK Dobříš | 53:47 | + 19:29 |
21. | Jedlička Adam | KAM7700 | C | SK Kamenice | 55:17 | + 20:59 |
22. | Janeček Ondřej | SOB7001 | C | SOBSA | 55:35 | + 21:17 |
23. | Lorenc Václav | DOR7200 | C | OK Dobříš | 55:36 | + 21:18 |
24. | Kabát Jan | EKP6912 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 59:07 | + 24:49 |
25. | Zápotocký Luboš | SLA7500 | C | SKOB Slaný | 61:11 | + 26:53 |
26. | Louša Ladislav | KPY7300 | C | SKOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 66:42 | + 32:24 |
27. | Tolar Jan | RIC7301 | C | OB Říčany | 67:58 | + 33:40 |
28. | Zeman Tomáš | DCE7500 | C | KOB Dobřichovice | 68:11 | + 33:53 |
29. | Stauch Michal | 3LC7300 | C | Lipence | 73:03 | + 38:45 |
Heller Jiří | ROU | C | SKOB Roudnice nad Labem | DISK | ||
Matoušek Martin | SLA7100 | C | SKOB Slaný | DISK | ||
Bejvl Jakub | LME7100 | C | SK Los Mělník | DISK | ||
Hronza Jan | DOR7800 | C | OK Dobříš | DISK | ||
Radka Řelíková | SLA7400 | C | SKOB Slaný | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Šimík Daniel | ROZ6900 | C | OK Roztoky | 33:05 | |
2. | Valášek Petr | KAM6600 | C | SK Kamenice | 33:12 | + 0:07 |
3. | Siegl Roman | MFP6700 | C | VŠSK MFF UK Praha | 37:01 | + 3:56 |
4. | Straka Daniel | KAM6602 | C | SK Kamenice | 37:02 | + 3:57 |
5. | Rakovec Michal | SCP6901 | C | OK Sparta Praha | 37:07 | + 4:02 |
6. | Bílý Petr | LTP6805 | C | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 37:37 | + 4:32 |
7. | Kopečný Mojmír | TAP6402 | C | KOB TRETRA Praha | 38:36 | + 5:31 |
8. | Betlach Miroslav | DKP6300 | C | Oddíl OB Kotlářka | 38:53 | + 5:48 |
9. | Žejdlík Michal | LTP7001 | C | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 39:01 | + 5:56 |
10. | Mach Radovan | VSP6600 | C | USK Praha | 39:02 | + 5:57 |
11. | Bláha Jan | SJP6800 | C | KČT Slavoj Praha | 40:04 | + 6:59 |
12. | Bruner Luboš | LTP6501 | C | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 40:13 | + 7:08 |
13. | Cincibus Pavel | FSP6605 | C | VŠTJ Stavební fakulta Praha | 40:50 | + 7:45 |
14. | Procházka Antonín | DCE5500 | C | KOB Dobřichovice | 41:00 | + 7:55 |
15. | Funda Jiří | API6401 | C | OK Andante Písek | 41:07 | + 8:02 |
16. | Marek Martin | LLI7000 | C | TJ Loko Liberec | 41:10 | + 8:05 |
17. | Fanta Miroslav | EKP5800 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 41:37 | + 8:32 |
18. | Pavel Petr | LTP6806 | C | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 42:19 | + 9:14 |
19. | Reichl Michal | MKP6402 | C | SK Meteor Kačerov Praha | 42:33 | + 9:28 |
20. | Kettner Pavel | HCE5900 | C | TJ Sokol Hostivice | 43:20 | + 10:15 |
21. | Veljačik Pavel | SCP6200 | C | OK Sparta Praha | 43:30 | + 10:25 |
22. | Straka Lukáš | SLA7002 | C | SKOB Slaný | 44:01 | + 10:56 |
23. | Kovář Karel | LTP6102 | C | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 44:05 | + 11:00 |
24. | Kubů Jaroslav | OLP6701 | C | PSK Olymp Praha | 44:06 | + 11:01 |
25. | Šrámek Petr | RIC6905 | C | OB Říčany | 44:49 | + 11:44 |
26. | Kohl Jiří | KPY6201 | C | SKOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 45:05 | + 12:00 |
27. | Velichkov Petar | DKP6704 | C | Oddíl OB Kotlářka | 45:45 | + 12:40 |
28. | Jun Drahomír | KNC5501 | C | OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. | 45:53 | + 12:48 |
29. | Fiala Zdeněk | TAP5501 | C | KOB TRETRA Praha | 46:19 | + 13:14 |
30. | Kalousek Jiří | DKP6901 | C | Oddíl OB Kotlářka | 46:28 | + 13:23 |
31. | Fürst Aleš | LLI6801 | C | TJ Loko Liberec | 46:34 | + 13:29 |
32. | Háněl Jaromír | ZVO6801 | C | OB SK Zvole | 46:43 | + 13:38 |
33. | Pavlů Jaroslav | DCE6100 | C | KOB Dobřichovice | 46:53 | + 13:48 |
34. | Šebek Martin | DKP6705 | C | Oddíl OB Kotlářka | 46:55 | + 13:50 |
35. | Buriánek Jaromír | SCP4700 | C | OK Sparta Praha | 47:39 | + 14:34 |
36. | Strejc Jaroslav | ZVO6101 | C | OB SK Zvole | 47:51 | + 14:46 |
37. | Forst Libor | MFP6301 | C | VŠSK MFF UK Praha | 48:46 | + 15:41 |
38. | Hošek Ladislav | SCP6001 | C | OK Sparta Praha | 48:52 | + 15:47 |
39. | Uhlíř Patrik | LBE7000 | C | TJ Lokomotiva Beroun | 49:04 | + 15:59 |
40. | Hejtmánek Vladimír | TAP5802 | C | KOB TRETRA Praha | 49:13 | + 16:08 |
41. | Kavka Jiří | SCP5900 | C | OK Sparta Praha | 49:23 | + 16:18 |
42. | Šimek Miroslav | LME6300 | C | SK Los Mělník | 50:36 | + 17:31 |
43. | Hájek Tomáš | ZVO6401 | C | OB SK Zvole | 51:44 | + 18:39 |
44. | Aster Vladimír | SLA6500 | C | SKOB Slaný | 52:02 | + 18:57 |
45. | Sanna Roberto | DKP6703 | C | Oddíl OB Kotlářka | 53:04 | + 19:59 |
46. | Hartl Zdeněk | ODV6300 | C | TJ Aero Odolena Voda | 53:07 | + 20:02 |
47. | Pohnán Radek | KNC7002 | C | OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. | 53:56 | + 20:51 |
48. | Halíř Radim | MFP7000 | C | VŠSK MFF UK Praha | 54:01 | + 20:56 |
49. | Malec Jaroslav | SLA6200 | C | SKOB Slaný | 54:09 | + 21:04 |
50. | Beneš Jan | DKL6600 | C | KOB Kladno | 55:38 | + 22:33 |
51. | Šafka Jan | KAM6604 | C | SK Kamenice | 55:54 | + 22:49 |
52. | Valla Zdeněk | ZVO6501 | C | OB SK Zvole | 58:58 | + 25:53 |
53. | Buk Miloslav | ROU6202 | C | SKOB Roudnice nad Labem | 59:00 | + 25:55 |
54. | Votava Petr | KNC6602 | C | OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. | 62:11 | + 29:06 |
55. | Hejsek Jiří | KAM6900 | C | SK Kamenice | 62:56 | + 29:51 |
56. | Tihon Jaroslav | TAP6102 | C | KOB TRETRA Praha | 64:24 | + 31:19 |
57. | Buk Jiří | ROU6901 | C | SKOB Roudnice nad Labem | 65:02 | + 31:57 |
58. | Sedláček Jaroslav | ROZ6801 | C | OK Roztoky | 70:56 | + 37:51 |
59. | Pohořalý Dobroslav | ROU6401 | C | SKOB Roudnice nad Labem | 72:26 | + 39:21 |
60. | Řada Richard | DKP6701 | C | Oddíl OB Kotlářka | 92:57 | + 59:52 |
Liška Jindřich | KPY6700 | C | SKOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | DISK | ||
Blažek Vladimír | 5XC6900 | C | SK Nepoměřice | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Pilař Karel | MAS5501 | C | KČT Aš | 33:35 | |
2. | John Vladimír | OLP5502 | C | PSK Olymp Praha | 34:10 | + 0:35 |
3. | Šámal Václav | OKP5600 | C | SK OK 24 Praha | 34:15 | + 0:40 |
4. | Jaroš Vladimír | DCE5400 | C | KOB Dobřichovice | 35:00 | + 1:25 |
5. | Cabrnoch Jiří | DKL5400 | C | KOB Kladno | 35:35 | + 2:00 |
6. | Hájek Jan | MAS5401 | C | KČT Aš | 37:27 | + 3:52 |
7. | Přeček Zdeněk | SCP5200 | C | OK Sparta Praha | 37:45 | + 4:10 |
8. | Dudík Petr | DOR5500 | C | OK Dobříš | 39:08 | + 5:33 |
9. | Koč Lumír | MKP5401 | C | SK Meteor Kačerov Praha | 40:50 | + 7:15 |
10. | Brumek Stanislav | DKL5201 | C | KOB Kladno | 42:37 | + 9:02 |
11. | Kudrnáč Martin | HCE5901 | C | TJ Sokol Hostivice | 42:47 | + 9:12 |
12. | Knotek Kamil | OLP5701 | C | PSK Olymp Praha | 44:10 | + 10:35 |
13. | Dlouhý Jiří | DKP5700 | C | Oddíl OB Kotlářka | 44:56 | + 11:21 |
14. | Soukup Václav | VSP5600 | C | USK Praha | 45:08 | + 11:33 |
15. | Čadil Jan | FSP4300 | C | VŠTJ Stavební fakulta Praha | 45:18 | + 11:43 |
16. | Janovič Ondřej | SKV5901 | C | TJ Slovan Karlovy Vary | 46:06 | + 12:31 |
17. | Šváb Jan | VSP5801 | C | USK Praha | 47:09 | + 13:34 |
18. | Svobodný Petr | DKP5800 | C | Oddíl OB Kotlářka | 52:45 | + 19:10 |
19. | Hojný Oldřich | SCP5201 | C | OK Sparta Praha | 59:24 | + 25:49 |
20. | Jahn Pavel | SCP5500 | C | OK Sparta Praha | 60:21 | + 26:46 |
21. | Wagner Richard | DKP5202 | C | Oddíl OB Kotlářka | 61:53 | + 28:18 |
22. | Nechyba Jiri | 61C5300 | C | Stara Hut | 74:18 | + 40:43 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Novotný Jiří | SLP4601 | C | OOB Slavia Praha | 33:19 | |
2. | Novák Miloš | SCP4600 | C | OK Sparta Praha | 36:17 | + 2:58 |
3. | Lebduška Petr | ROU4702 | C | SKOB Roudnice nad Labem | 37:05 | + 3:46 |
4. | Procházka Zdenko | DKP4300 | C | Oddíl OB Kotlářka | 37:09 | + 3:50 |
5. | Paul Josef | DCE4401 | C | KOB Dobřichovice | 39:29 | + 6:10 |
6. | Nosál Stanislav | LBE4600 | C | TJ Lokomotiva Beroun | 41:37 | + 8:18 |
7. | Matějů Ivan | UVP4600 | C | Slovan Praha | 41:40 | + 8:21 |
8. | Zábranský Emil | SLA4200 | C | SKOB Slaný | 41:58 | + 8:39 |
9. | Hamáček Bohuslav | LBE5000 | C | TJ Lokomotiva Beroun | 43:18 | + 9:59 |
10. | Dohnal Josef | VSP4300 | C | USK Praha | 43:24 | + 10:05 |
11. | Rakovec Miloš | SCP4500 | C | OK Sparta Praha | 45:37 | + 12:18 |
12. | Valášek Josef | SCP4501 | C | OK Sparta Praha | 51:20 | + 18:01 |
13. | Duda František | KPY4600 | C | SKOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 60:05 | + 26:46 |
14. | Král Luděk | 2MC4900 | C | Dedecek a Babicka | 66:52 | + 33:33 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Bláha Svatopluk | SJP3501 | C | KČT Slavoj Praha | 42:39 | |
2. | Semorád Miloš | SCP3300 | C | OK Sparta Praha | 43:43 | + 1:04 |
3. | Vondra Jaroslav | FSP3300 | C | VŠTJ Stavební fakulta Praha | 48:15 | + 5:36 |
3. | Kalivoda Vladimír | KNC3800 | C | OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. | 48:15 | + 5:36 |
5. | Hanák Milan | FSP3400 | C | VŠTJ Stavební fakulta Praha | 64:16 | + 21:37 |
Samohýl Richard | PGP2800 | C | SK Praga | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Rozkošný David | EKP0909 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 26:26 | |
2. | Jelen Jáchym | RIC0702 | C | OB Říčany | 26:56 | + 0:30 |
3. | Chumová Adéla | SLP0950 | C | OOB Slavia Praha | 31:27 | + 5:01 |
4. | Mach David | VSP | C | USK Praha | 33:22 | + 6:56 |
5. | Vágnerová Adéla | SLA0850 | C | SKOB Slaný | 34:25 | + 7:59 |
6. | Blahutová Lucie | MFP0950 | C | VŠSK MFF UK Praha | 35:25 | + 8:59 |
7. | Víteček Šimon | DKP0801 | C | Oddíl OB Kotlářka | 36:22 | + 9:56 |
8. | Tolar Ondřej | RIC0701 | C | OB Říčany | 37:04 | + 10:38 |
9. | Přibíková Tereza | PGP0852 | C | SK Praga | 37:05 | + 10:39 |
10. | De Heij Robert | RIC0800 | C | OB Říčany | 37:11 | + 10:45 |
11. | Šimerka Jakub | PGP0407 | C | SK Praga | 38:26 | + 12:00 |
12. | Kolencová Sára | HCE | C | TJ Sokol Hostivice | 38:27 | + 12:01 |
13. | Šimůnková Michaela | TAP0851 | C | KOB TRETRA Praha | 39:10 | + 12:44 |
14. | Espinozová Patricie Ema | C | 39:36 | + 13:10 | ||
15. | Tejkl Štěpán | 81C0800 | C | Cirkus Čakovice | 39:37 | + 13:11 |
16. | Hejsková Magdalena | KAM0850 | C | SK Kamenice | 40:09 | + 13:43 |
17. | Vagenknechtová | C | 41:27 | + 15:01 | ||
18. | Redlová Barbora | SLA0650 | C | SKOB Slaný | 42:38 | + 16:12 |
19. | Kalinová Lisa | EKP1150 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 43:15 | + 16:49 |
20. | Kalinová Ella | EKP0961 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 43:37 | + 17:11 |
21. | Ptáčková Veronika | PGP0551 | C | SK Praga | 45:21 | + 18:55 |
22. | Maříková Bětka | C | 46:07 | + 19:41 | ||
23. | Ptáčková Hana | PGP0750 | C | SK Praga | 46:38 | + 20:12 |
24. | Stará Bára | C | 47:51 | + 21:25 | ||
25. | Pop Jonáš | TAP0600 | C | KOB TRETRA Praha | 48:46 | + 22:20 |
26. | Hlaváček Vojtěch | 6MC0700 | C | 49:41 | + 23:15 | |
27. | Hlaváčková Lucie | 6MC1050 | C | 49:48 | + 23:22 | |
28. | Bartalošová Ada | PGP1050 | C | SK Praga | 50:08 | + 23:42 |
29. | Müller Karel | HCE1000 | C | TJ Sokol Hostivice | 50:37 | + 24:11 |
30. | Kučerová Jana | SLP0850 | C | OOB Slavia Praha | 51:32 | + 25:06 |
31. | Hudosová Kristýna | RIC0750 | C | OB Říčany | 51:57 | + 25:31 |
32. | Hradil Michal | HCE0900 | C | TJ Sokol Hostivice | 52:08 | + 25:42 |
33. | Žemlová Magdalena | KAM0950 | C | SK Kamenice | 52:48 | + 26:22 |
34. | Tofel Šimon | TAP0605 | C | KOB TRETRA Praha | 53:20 | + 26:54 |
35. | Baldrian Josef | VSP1100 | C | USK Praha | 53:35 | + 27:09 |
36. | Geffertová Agáta | C | 55:26 | + 29:00 | ||
37. | Jirsa Kryštof | C | 55:50 | + 29:24 | ||
38. | Kohoutek Ladislav | SLA1000 | C | SKOB Slaný | 56:41 | + 30:15 |
39. | Skripnik Ondřej | FSP7502 | C | VŠTJ Stavební fakulta Praha | 56:57 | + 30:31 |
40. | Besta Radek | KNC | C | OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. | 59:11 | + 32:45 |
41. | Forst Albert | MFP0901 | C | VŠSK MFF UK Praha | 59:48 | + 33:22 |
42. | Pohl Lukáš | SRK0702 | C | SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou | 60:10 | + 33:44 |
43. | Pohlová Sandra | SRK1151 | C | SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou | 62:10 | + 35:44 |
44. | Lorenc Tadeáš | 45X0600 | C | 64:54 | + 38:28 | |
45. | Kubů Matyáš | OLP0301 | C | PSK Olymp Praha | 65:16 | + 38:50 |
46. | Kubů Julie | OLP0601 | C | PSK Olymp Praha | 65:21 | + 38:55 |
47. | Vagenknecht | C | 65:55 | + 39:29 | ||
48. | Ryjáčková Kristýna | C | 66:29 | + 40:03 | ||
49. | Šeborová Kačka | DKL0951 | C | KOB Kladno | 68:04 | + 41:38 |
50. | Bestová Tereza | KNC | C | OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. | 68:34 | + 42:08 |
51. | Jirás František | C | 69:51 | + 43:25 | ||
52. | Dobiáš Jaromír | ROU1101 | C | SKOB Roudnice nad Labem | 72:06 | + 45:40 |
53. | Dobiášová Eliška | ROU1150 | C | SKOB Roudnice nad Labem | 72:07 | + 45:41 |
54. | Veselý Vítek | KPY0800 | C | SKOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 73:42 | + 47:16 |
55. | Kurfürstová Marie | FSP1050 | C | VŠTJ Stavební fakulta Praha | 73:57 | + 47:31 |
56. | Vaněk Petr | ZBP1200 | C | OOB SK Zbraslav | 74:24 | + 47:58 |
57. | Veljačik Jonáš | SCP0800 | C | OK Sparta Praha | 75:10 | + 48:44 |
58. | Hofmanová Anna | LPM | C | OK Lokomotiva Plzeň | 80:19 | + 53:53 |
59. | Janata Matěj | DKP1111 | C | Oddíl OB Kotlářka | 80:31 | + 54:05 |
60. | Janatová Violka | DKP0950 | C | Oddíl OB Kotlářka | 81:03 | + 54:37 |
61. | Pohnán Matyáš a Tadeáš | KNC | C | OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. | 82:36 | + 56:10 |
62. | Kraus Hynek | ZVO0801 | C | OB SK Zvole | 88:21 | + 61:55 |
63. | Van Dongen Tim | DKP1000 | C | Oddíl OB Kotlářka | 93:31 | + 67:05 |
64. | Nedbalová Klára | MFP0850 | C | VŠSK MFF UK Praha | 97:21 | + 70:55 |
65. | Nedbalová Magdaléna | MFP1053 | C | VŠSK MFF UK Praha | 97:32 | + 71:06 |
66. | Schnabl Jakub | RIC0706 | C | OB Říčany | 104:10 | + 77:44 |
67. | Španěl Filip | DOR0704 | C | OK Dobříš | 106:14 | + 79:48 |
Chumová Lada | SLP1250 | C | OOB Slavia Praha | DISK | ||
Uhlířová Marie | LBE0950 | C | TJ Lokomotiva Beroun | DISK | ||
Ondráček Lubor | EKP1111 | C | VŠTJ Ekonom Praha | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kučera Pavel | DOR7101 | C | OK Dobříš | 22:26 | |
2. | Swart Jan | DKL7001 | C | KOB Kladno | 24:48 | + 2:22 |
3. | Bochenková Jana | EKP6150 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 26:02 | + 3:36 |
4. | Cedrych Karel | TJP5500 | C | TJ Sokol Troja | 26:16 | + 3:50 |
5. | Jírová Monika | 9BC9999 | C | 31:09 | + 8:43 | |
6. | Glas Petr | C | 32:24 | + 9:58 | ||
7. | Pláničková Libuše | SOB7200 | C | SOBSA | 34:01 | + 11:35 |
8. | Hlaváčková Klára | 6MC7750 | C | 34:51 | + 12:25 | |
9. | Ledinský Martin | DKP7901 | C | Oddíl OB Kotlářka | 34:55 | + 12:29 |
10. | Kučerová Berenika | 9JC8050 | C | 36:01 | + 13:35 | |
11. | Jurgová Martina | 46X8800 | C | 36:17 | + 13:51 | |
12. | Rendová Iva | KAM7055 | C | SK Kamenice | 39:13 | + 16:47 |
13. | Fullsack David | DOR8010 | C | OK Dobříš | 40:32 | + 18:06 |
14. | Svatoš Ondřej | C | 41:54 | + 19:28 | ||
15. | Hlavatý Karel | SJP4200 | C | KČT Slavoj Praha | 44:03 | + 21:37 |
16. | Kučera Petr | DOR7700 | C | OK Dobříš | 45:08 | + 22:42 |
17. | Krocová Ludmila | DOR6650 | C | OK Dobříš | 45:53 | + 23:27 |
18. | Švec Karel | ZVO7641 | C | OB SK Zvole | 46:15 | + 23:49 |
19. | Himmel Petr | OKP6500 | C | SK OK 24 Praha | 46:23 | + 23:57 |
20. | Kopecká Valentýna | VSP0453 | C | USK Praha | 46:48 | + 24:22 |
21. | Bláhová Kateřina | SJP7350 | C | KČT Slavoj Praha | 46:53 | + 24:27 |
22. | Hellerová Alena | ROU7805 | C | SKOB Roudnice nad Labem | 47:44 | + 25:18 |
23. | Kohoutová Zdeňka | DKL7251 | C | KOB Kladno | 49:22 | + 26:56 |
24. | Kolská Monika | C | 50:18 | + 27:52 | ||
25. | Vondráčková Nikol | MFP0199 | C | VŠSK MFF UK Praha | 53:35 | + 31:09 |
26. | Baudyšová Anita | MFP0198 | C | VŠSK MFF UK Praha | 53:37 | + 31:11 |
27. | JArešová Lucie | C | 54:22 | + 31:56 | ||
28. | Dobiáš Jaromír | ROU6802 | C | SKOB Roudnice nad Labem | 54:45 | + 32:19 |
29. | Hronzová Andrea | DOR7850 | C | OK Dobříš | 54:59 | + 32:33 |
30. | Havlíčková Kateřina | DOR7650 | C | OK Dobříš | 55:09 | + 32:43 |
31. | Tichá Ivana | KNC6250 | C | OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. | 56:56 | + 34:30 |
32. | Šilerová Kamila | C | 58:31 | + 36:05 | ||
33. | Schubertová Petra | UVP7699 | C | Slovan Praha | 59:14 | + 36:48 |
34. | Lišková Hana | KPY6650 | C | SKOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 61:08 | + 38:42 |
35. | Maertová Ema | C | 62:23 | + 39:57 | ||
36. | Berounská Anna | C | 62:34 | + 40:08 | ||
37. | Nejedlová Anna | C | 63:12 | + 40:46 | ||
38. | Berounská Adéla | C | 63:19 | + 40:53 | ||
39. | Koubková Daniela | DOR7451 | C | OK Dobříš | 63:25 | + 40:59 |
40. | Čtrnáct Šimon | PGP0001 | C | SK Praga | 63:52 | + 41:26 |
41. | Holakovský Radim | C | 63:56 | + 41:30 | ||
42. | Hronová Katarína | VSP7570 | C | USK Praha | 66:21 | + 43:55 |
43. | Tůmová Tereza | 37C8750 | C | Bez registrace | 67:54 | + 45:28 |
44. | Albrecht Vladimír | KAM7800 | C | SK Kamenice | 70:24 | + 47:58 |
45. | Chramostová Blanka | KAM | C | SK Kamenice | 72:13 | + 49:47 |
46. | Klašková Josefina | DKP9651 | C | Oddíl OB Kotlářka | 77:02 | + 54:36 |
47. | Hřebíková Radka | 51C7750 | C | RAPAMAVI Satalice | 86:11 | + 63:45 |
48. | PÁrtlová Andrea | C | 90:25 | + 67:59 | ||
49. | Mrázek Ondřej | 9BC9993 | C | 115:00 | + 92:34 | |
50. | Matej Daniel | C | 138:43 | + 116:17 | ||
Krátký Vlastimil | C | DISK | ||||
Horák Ivan | ROU6302 | C | SKOB Roudnice nad Labem | DISK | ||
Havláková Daniela | ROU7951 | C | SKOB Roudnice nad Labem | DISK | ||
Mrázek Vavřinec | 9BC9992 | C | DISK | |||
Petrová Martina | 6YC6850 | C | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Uher Petr | VSP5001 | C | USK Praha | 37:10 | |
2. | Husáková Petra | SLA7452 | C | SKOB Slaný | 38:41 | + 1:31 |
3. | Ptáček Jan | PVP | C | VSK Přírodověda | 39:23 | + 2:13 |
4. | Bulíř Jiří | TAP | C | KOB TRETRA Praha | 52:37 | + 15:27 |
5. | Alice Novakova | 7KC9999 | C | 55:50 | + 18:40 | |
6. | Javůrek Jaromír | VSP7110 | C | USK Praha | 57:09 | + 19:59 |
7. | Samek Jakub | 9BC9994 | C | 58:17 | + 21:07 | |
8. | Kopáček Jiří | DOR6100 | C | OK Dobříš | 59:08 | + 21:58 |
9. | Glasová Ester | 7KC8350 | C | 61:09 | + 23:59 | |
10. | Uhrovič Blahoslav | PTI8448 | C | Sportovní klub Ptení | 61:11 | + 24:01 |
11. | Kudrnáčová Hana | KAM6250 | C | SK Kamenice | 66:24 | + 29:14 |
12. | Pohořalá Karolína | ROU6850 | C | SKOB Roudnice nad Labem | 66:32 | + 29:22 |
13. | Janouch Lukáš | 9BC9995 | C | 75:18 | + 38:08 | |
14. | Jílková Radka | ZBP7751 | C | OOB SK Zbraslav | 76:34 | + 39:24 |
15. | Jančová Barbora | DKP7850 | C | Oddíl OB Kotlářka | 107:40 | + 70:30 |
Matoušková Hana | C | DISK | ||||
Čermák Petr | TAP0012 | C | KOB TRETRA Praha | DISK |