Výsledky závodu: Mistrovství oblasti na krátké trati

Datum:
12.04.2015
Místo konání:
Velká Černoc
Pořadatel:
SLA - SKOB Slaný
Mapa:
Liščí rokle - jih
Ředitel závodu:
Zemková Helena - R3
Hlavní rozhodčí:
Hrdličková Ludmila - R1
Stavitel tratí:
Hanák Jan - R3
Kategorie:
D10     D10L     D12     D14     D16     D18     D21K     D21L     D35     D45     D55     D65     D75     H10     H10L     H12     H14     H16     H18     H20     H21L     H21K     H35     H45     H55     H65     H75     HDR     P2     T4 Ultimat     T4    
D10
2.00 km, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Malečková Hana PGP0550 C SK Praga 24:55
2. Balejová Julie KAM0551 C SK Kamenice 27:12 + 2:17
3. Škáchová Zuzana KAM0651 C SK Kamenice 30:38 + 5:43
4. Kotenová Markéta RIC0651 C OB Říčany 32:22 + 7:27
5. Zemková Pavlína SLA0551 C SKOB Slaný 32:34 + 7:39
6. Kubcová Anna DOB0550 C KOB Dobruška 32:42 + 7:47
7. Jirglová Natálie KAM0552 C SK Kamenice 33:21 + 8:26
8. Švecová Karolína ZVO0557 C OB SK Zvole 34:41 + 9:46
9. Baldrianová Eva VSP0751 C USK Praha 35:48 + 10:53
10. Bambousková Julie DOR0650 C OK Dobříš 37:25 + 12:30
11. Čechová Klára SLA0552 C SKOB Slaný 39:42 + 14:47
12. Jirkovská Magdaléna SLA0550 C SKOB Slaný 43:37 + 18:42
D10L
2.00 km, 5 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Štemberová Bára TJN0650 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 23:11
2. Botková Josefína KNC0551 C OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. 25:13 + 2:02
3. Vlašaná Karolína DOR07 OK Dobříš 25:36 + 2:25
4. Bartalošová Anežka PGP0853 C SK Praga 26:38 + 3:27
5. Přibíková Agáta PGP0651 C SK Praga 27:00 + 3:49
6. Kolencová Sára HCE0651 C TJ Sokol Hostivice 27:27 + 4:16
7. Bulířová Žofie TAP0850 C KOB TRETRA Praha 27:47 + 4:36
8. Lošťáková Sára LTP0650 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 28:00 + 4:49
9. Chramostová Julie KAM0652 C SK Kamenice 28:14 + 5:03
10. Rendová Kateřina KAM0550 C SK Kamenice 28:16 + 5:05
11. Pokorná Nela PGP0552 C SK Praga 28:42 + 5:31
12. Jandová Eva DOR0752 C OK Dobříš 31:36 + 8:25
13. Buková Hana ROU0750 C SKOB Roudnice nad Labem 31:40 + 8:29
14. Zakouřilová Klára VSP0850 C USK Praha 34:20 + 11:09
15. Žemlová Barbora KAM0751 C SK Kamenice 35:14 + 12:03
16. Malečková Pavlína PGP0850 C SK Praga 36:52 + 13:41
17. Nemšovská Magdalena VSP0853 C USK Praha 42:46 + 19:35
18. Neuerová Anna DOR0656 OK Dobříš 50:40 + 27:29
D12
2.00 km, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Tichá Dorotea DKP0351 B Oddíl OB Kotlářka 16:47
2. Arnoštová Veronika DOR0455 B OK Dobříš 17:51 + 1:04
3. Hankovcová Helena KAM0350 B SK Kamenice 18:17 + 1:30
4. Nentvichová Julie DOR0351 B OK Dobříš 20:12 + 3:25
5. Janečková Josefína EKP0351 C VŠTJ Ekonom Praha 20:32 + 3:45
6. Jedličková Kristýna KAM0455 C SK Kamenice 21:40 + 4:53
7. Bulířová Ema TAP0452 B KOB TRETRA Praha 22:14 + 5:27
8. Beranová Hana VSP0455 C USK Praha 22:46 + 5:59
9. Baťhová Zuzana KAM0354 C SK Kamenice 23:34 + 6:47
10. Martanová Lea VLI0555 B Slavia Liberec orienteering 24:22 + 7:35
11. Botková Alžběta KNC0352 C OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. 25:23 + 8:36
12. Černá Ema ROU0451 C SKOB Roudnice nad Labem 25:49 + 9:02
13. Kramlová Kateřina ZVO0353 C OB SK Zvole 26:43 + 9:56
14. Víšková Veronika KAM0452 C SK Kamenice 27:23 + 10:36
15. Kotenová Barbora RIC0452 C OB Říčany 27:36 + 10:49
16. Cincibusová Lenka FSP0450 C VŠTJ Stavební fakulta Praha 28:01 + 11:14
17. Šimšová Pavla MFP0551 C VŠSK MFF UK Praha 28:18 + 11:31
18. Pokorná Linda PGP0350 C SK Praga 29:17 + 12:30
19. Trešlová Veronika KAM0457 C SK Kamenice 29:35 + 12:48
20. Škáchová Viktorie KAM0650 C SK Kamenice 30:05 + 13:18
21. Mojžíšková Klára KAM0356 C SK Kamenice 30:54 + 14:07
22. Chramostová Amálie KAM0355 C SK Kamenice 31:26 + 14:39
23. Sluková Adéla KAM0357 C SK Kamenice 32:10 + 15:23
24. Neubauerová Anna DOR0456 OK Dobříš 34:12 + 17:25
25. Kramlová Barbora ZVO0452 C OB SK Zvole 34:18 + 17:31
26. Štěpánková Julie KAM0458 C SK Kamenice 36:10 + 19:23
27. Kubová Kristýna KAM0454 C SK Kamenice 36:30 + 19:43
28. Pračková Ema RIC0451 C OB Říčany 39:20 + 22:33
29. Buková Anežka ROU0351 C SKOB Roudnice nad Labem 41:10 + 24:23
30. Teršl Anna KAM0456 C SK Kamenice 43:15 + 26:28
31. Švecová Anežka ZVO0352 C OB SK Zvole 46:04 + 29:17
32. Vlašaná Michaela DOR0452 C OK Dobříš 50:08 + 33:21
33. Berounská Adéla VSP0352 C USK Praha 82:01 + 65:14
Nováková Karolína KAM0453 C SK Kamenice DISK
Bartoňová Tereza TAP0350 C KOB TRETRA Praha DISK
D14
2.80 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Semíková Lucie KAM0250 B SK Kamenice 21:04
2. Bejvlová Karolína LME0250 B SK Los Mělník 23:09 + 2:05
3. Martanová Elin VLI0252 B Slavia Liberec orienteering 23:33 + 2:29
4. Kalousková Marie DKP0151 B Oddíl OB Kotlářka 23:40 + 2:36
5. Chaloupková Hana KAM0252 B SK Kamenice 25:15 + 4:11
6. Šimšová Barbora MFP0150 B VŠSK MFF UK Praha 25:57 + 4:53
7. Kastnerová Jessica DOR0250 B OK Dobříš 29:10 + 8:06
8. Sanna Karin DKP0250 B Oddíl OB Kotlářka 31:46 + 10:42
9. Geislerová Aneta DKL0151 C KOB Kladno 32:44 + 11:40
10. Horychová Zuzana DKL0150 C KOB Kladno 37:53 + 16:49
11. Beranová Eva VSP0254 C USK Praha 41:47 + 20:43
12. Štěpánková Ema KAM0255 C SK Kamenice 42:04 + 21:00
13. Jirkovská Kateřina SLA0350 C SKOB Slaný 48:32 + 27:28
14. Berounská Anna VSP0256 C USK Praha 49:28 + 28:24
15. Jirglová Anna KAM0256 C SK Kamenice 58:35 + 37:31
16. Janderová Barbora PGP0251 C SK Praga 58:54 + 37:50
17. Halamová Barbora TAP0150 C KOB TRETRA Praha 60:19 + 39:15
18. Popová Jana TAP0252 B KOB TRETRA Praha 68:22 + 47:18
19. Mojžíšková Lucie KAM0253 C SK Kamenice 70:37 + 49:33
Kašparová Barbora SLA0251 C SKOB Slaný DISK
D16
3.10 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Voltrová Alena ROZ9951 B OK Roztoky 28:17
2. Šafková Sofie KAM0153 B SK Kamenice 30:01 + 1:44
3. Aschermannová Karolína KAM0051 A SK Kamenice 30:09 + 1:52
4. Riby Rose LTP0051 B OOB TJ Lokomotiva Teplice 30:30 + 2:13
5. Šrámková Hana RIC0051 B OB Říčany 32:13 + 3:56
6. Machová Marie LME0050 B SK Los Mělník 33:08 + 4:51
7. Vyhnálková Marie RIC0151 B OB Říčany 33:48 + 5:31
8. Illnerová Kateřina DKP9950 C Oddíl OB Kotlářka 34:17 + 6:00
9. Škáchová Magdalena KAM0151 B SK Kamenice 34:49 + 6:32
10. Pelikánová Máša MFP0050 C VŠSK MFF UK Praha 36:50 + 8:33
11. Hrabánková Zuzana PGP9950 B SK Praga 37:38 + 9:21
12. Míchalová Šárka KPY0050 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 44:54 + 16:37
13. Lišková Hana KPY9951 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 44:58 + 16:41
14. Kyselová Nela ROU9951 C SKOB Roudnice nad Labem 46:48 + 18:31
15. Nentvichová Klára DOR9950 B OK Dobříš 48:54 + 20:37
16. Benešová Hana DKL0050 C KOB Kladno 50:51 + 22:34
17. Kolářová Johana PGP9952 B SK Praga 56:15 + 27:58
18. Škarková Kateřina PGP9955 C SK Praga 61:11 + 32:54
19. Sedláčková Linda ROZ0050 B OK Roztoky 61:58 + 33:41
D18
3.20 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Slavíková Silvie PGP9751 A SK Praga 28:39
2. Hájková Eliška KAM9851 B SK Kamenice 36:50 + 8:11
3. Zimmerová Kateřina KAM9850 B SK Kamenice 38:39 + 10:00
4. Kopecká Eliška KNC9850 B OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. 41:51 + 13:12
5. Voltrová Hana ROZ9752 B OK Roztoky 43:01 + 14:22
6. Repiská Amálie RIC9851 B OB Říčany 46:44 + 18:05
7. Nováková Adéla OKP9750 C SK OK 24 Praha 50:20 + 21:41
D21K
3.20 km, 14 kontrol, Rank. koef.: 1.02, KS koef.: 0, PB: 2102
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Kudrnáčová Lucie HCE8850 C TJ Sokol Hostivice 35:58 2371
2. Stehlíková Anna RIC9750 C OB Říčany 39:53 + 3:55 2163
3. Šeborová Tereza DKL8150 C KOB Kladno 44:49 + 8:51 1899
4. Cikhardtová Balzhima TAP8751 C KOB TRETRA Praha 44:50 + 8:52 1899
5. Freyová Michaela KPY6050 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 53:21 + 17:23 1445
6. Křenková Blanka LLI8450 C TJ Loko Liberec 55:13 + 19:15 1345
7. Pavlová Petra CHC8552 C K.O.B. Choceň 57:37 + 21:39 1217
8. Zajícová Markéta TAP9054 C KOB TRETRA Praha 58:41 + 22:43 1160
9. Bártíková Irena VSP7461 C USK Praha 77:59 + 42:01 131
10. Prouzová Jitka DKP9152 C Oddíl OB Kotlářka 82:11 + 46:13 0
D21L
4.30 km, 18 kontrol, Rank. koef.: 1.02, KS koef.: 0, PB: 8451
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Vyhnálková Barbora RIC9850 A OB Říčany 30:03 9013
2. Šafka Brožková Dana SJC8156 E TJ Sportcentrum Jičín 32:04 + 2:01 8461
3. Plochová Dominika DKP8651 R Oddíl OB Kotlářka 32:20 + 2:17 8388
4. Hlubučková Kristýna KAM9551 R SK Kamenice 33:14 + 3:11 8141
5. Baldrianová Barbora VSP7850 C USK Praha 33:58 + 3:55 7940
6. Mullis Kateřina PGP7756 C SK Praga 34:24 + 4:21 7822
7. Matějů Martina PGP8556 E SK Praga 36:01 + 5:58 7379
8. Dlouhá Marie DKP8756 R Oddíl OB Kotlářka 36:29 + 6:26 7251
9. Sieglová Eliška PGP9954 A SK Praga 36:57 + 6:54 7124
10. Ryšavá Vendula PGP8153 C SK Praga 37:43 + 7:40 6914
11. Foglarová Kamila DKP8655 C Oddíl OB Kotlářka 37:54 + 7:51 6863
12. Prchalová Ivana SMR8754 C SK SNS Smržovka 37:59 + 7:56 6841
13. Janovská Kateřina PGP9850 A SK Praga 38:55 + 8:52 6585
14. Dlouhá Hana DKP9450 R Oddíl OB Kotlářka 39:19 + 9:16 6476
15. Hojná Silvie SCP7950 C OK Sparta Praha 40:57 + 10:54 6028
16. Ryšavá Magdalena PGP7650 C SK Praga 41:30 + 11:27 5878
17. Ježková Dominika PGP9053 C SK Praga 43:48 + 13:45 5248
18. Tichovská Hana PGP6652 C SK Praga 43:59 + 13:56 5198
19. Škáchová Petra KAM7054 C SK Kamenice 44:00 + 13:57 5193
20. Košťálová Petra DKP8256 C Oddíl OB Kotlářka 44:25 + 14:22 5079
21. Hrabánková Klára PGP9654 A SK Praga 45:12 + 15:09 4865
22. Horová Magda VSP5450 C USK Praha 45:56 + 15:53 4664
23. Myslivečková Zuzana TUR9253 C OOB TJ Turnov 45:59 + 15:56 4650
24. Janovská Petra PGP7355 C SK Praga 48:22 + 18:19 3998
25. Janečková Dagmar EKP6550 C VŠTJ Ekonom Praha 48:57 + 18:54 3838
26. Zamazalová Kateřina TAP9053 C KOB TRETRA Praha 49:31 + 19:28 3683
27. Albrechtová Eva KAM7850 C SK Kamenice 49:45 + 19:42 3619
28. Křivancová Zdeňka LBE9450 C TJ Lokomotiva Beroun 50:04 + 20:01 3532
29. Znamenáčková Helena TAP8153 C KOB TRETRA Praha 50:29 + 20:26 3418
30. Bartalošová Jana PGP8154 C SK Praga 52:09 + 22:06 2962
31. Bozděchová Lenka PGP8254 C SK Praga 52:50 + 22:47 2775
32. Landovská Anna PGP9251 C SK Praga 53:49 + 23:46 2505
33. Mikulášová Helena PGP9353 C SK Praga 54:22 + 24:19 2355
34. Kettnerová Dana SHK8950 C OK Slavia Hradec Králové 55:10 + 25:07 2136
35. Vildmonová Pavla PGP7454 C SK Praga 55:12 + 25:09 2127
36. Marková Anna LBE9250 C TJ Lokomotiva Beroun 55:35 + 25:32 2022
37. Zelená Markéta PGP5850 C SK Praga 56:43 + 26:40 1711
38. Chloupková Jana SLP5951 C OOB Slavia Praha 57:07 + 27:04 1602
39. Kohlová Zuzana KPY8852 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 59:36 + 29:33 922
40. Klapalová Hana VAM8850 C OOB Vamberk 60:42 + 30:39 621
41. Rydlová Eva FSP8989 C VŠTJ Stavební fakulta Praha 65:06 + 35:03 0
42. Tloušťová Eva SCP6950 C OK Sparta Praha 70:47 + 40:44 0
43. Vejrostová Lenka KPY8853 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 78:52 + 48:49 0
44. Karasová Jana FSP6153 C VŠTJ Stavební fakulta Praha 79:18 + 49:15 0
45. Procházková Zuzana KPY8650 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 79:55 + 49:52 0
46. Pračková Zita RIC7850 C OB Říčany 82:43 + 52:40 0
Kavková Radana SCP8950 C OK Sparta Praha DISK 0
Kavková Marie NNNXXX8 Neregistrovaní DISK
D35
3.30 km, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Městková Kateřina VSP7650 C USK Praha 32:00
2. Gajdová Kristýna VSP7752 C USK Praha 32:34 + 0:34
3. Arnoštová Kateřina DOR7652 C OK Dobříš 32:58 + 0:58
4. Klapalová Pavla VSP7099 C USK Praha 33:37 + 1:37
5. Nedbalová Jana MFP8050 C VŠSK MFF UK Praha 34:43 + 2:43
6. Pokorná Magdaléna PGP7562 C SK Praga 35:13 + 3:13
7. Kováříková Erika KAM7252 C SK Kamenice 35:46 + 3:46
8. Forštová Jitka PGP7558 C SK Praga 36:14 + 4:14
9. Škvorová Zuzana KAM7350 C SK Kamenice 37:51 + 5:51
10. Semíková Iva KAM6850 C SK Kamenice 37:52 + 5:52
11. Hankovcová Lenka KAM7053 C SK Kamenice 39:58 + 7:58
12. Longinová Lenka TAP7151 C KOB TRETRA Praha 40:24 + 8:24
13. Janečková Veronika SOB7151 C SOBSA 41:21 + 9:21
14. Žemlová Eva KAM7550 C SK Kamenice 41:40 + 9:40
15. Uhrová Zuzana VSP8050 C USK Praha 42:36 + 10:36
16. Koppová Ingrid SLP7960 C OOB Slavia Praha 43:07 + 11:07
17. Ptáčková Kateřina PGP7350 C SK Praga 43:27 + 11:27
18. Šrámková Iva RIC7251 C OB Říčany 44:02 + 12:02
19. Vyhnálková Eva RIC7552 C OB Říčany 44:10 + 12:10
20. Průchová Martina DKL7052 C KOB Kladno 44:23 + 12:23
21. Kubcová Lenka DOB7451 C KOB Dobruška 45:18 + 13:18
22. Brettlová Marta PGP7557 C SK Praga 45:29 + 13:29
23. Martanová Daniela VLI7452 C Slavia Liberec orienteering 46:40 + 14:40
24. Smolková Alena PGP6450 C SK Praga 47:14 + 15:14
25. Bejvlová Martina LME7350 C SK Los Mělník 49:11 + 17:11
26. Skripniková Kateřina FSP8051 C VŠTJ Stavební fakulta Praha 49:41 + 17:41
27. Reichlová Jana MKP7550 C SK Meteor Kačerov Praha 49:45 + 17:45
28. Riby Kateřina LTP7252 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 49:57 + 17:57
29. Rejšková Alena KAM7750 C SK Kamenice 50:00 + 18:00
30. Hejnalová Hana PHK6151 C OK 99 Hradec Králové 50:06 + 18:06
31. Melišíková Radka TAP7152 C KOB TRETRA Praha 50:45 + 18:45
32. Buková Jana ROU7150 C SKOB Roudnice nad Labem 50:58 + 18:58
33. Přibíková Monika PGP7256 C SK Praga 51:09 + 19:09
34. Nosek Martina DLT7251 C KrOB Rozmarýn Litoměřice 51:18 + 19:18
35. Sedláčková Petra ROZ7050 C OK Roztoky 51:32 + 19:32
36. Malečková Iva PGP7559 C SK Praga 52:40 + 20:40
37. Dudíková Hana DOR5550 C OK Dobříš 53:31 + 21:31
38. Kotenová Klára RIC7252 C OB Říčany 56:18 + 24:18
39. Stauchová Iva 3LC7450 Lipence 57:28 + 25:28
40. Beranová Iva VSP7150 C USK Praha 58:01 + 26:01
41. Tichá Dagmar DKP7250 C Oddíl OB Kotlářka 58:56 + 26:56
42. Chaloupková Dana KAM7150 C SK Kamenice 60:01 + 28:01
43. Klofáčová Romana SLP6951 C OOB Slavia Praha 66:09 + 34:09
44. Halamová Anna TAP7350 C KOB TRETRA Praha 68:53 + 36:53
45. Geislerová Dita DKL7550 C KOB Kladno 69:22 + 37:22
46. Nová Jana DOR7150 C OK Dobříš 93:54 + 61:54
Bártová Pavla ZVO7152 C OB SK Zvole DISK
D45
2.80 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Komersová Jana KNC6550 C OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. 29:39
2. Voltrová Svatava ROZ6150 C OK Roztoky 30:03 + 0:24
3. Valentová Helena OKP6550 C SK OK 24 Praha 30:11 + 0:32
4. Čiháková Lenka KNC6750 C OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. 32:09 + 2:30
5. Cincibusová Ivana FSP6651 C VŠTJ Stavební fakulta Praha 33:28 + 3:49
6. Slavíková Kateřina PGP6650 C SK Praga 34:08 + 4:29
7. Fantová Libuše EKP5650 C VŠTJ Ekonom Praha 34:36 + 4:57
8. Havlíčková Jindra KNC6150 C OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. 37:02 + 7:23
9. Baziková Lucie TJP6451 C TJ Sokol Troja 39:18 + 9:39
10. Ježková Regina PGP6352 C SK Praga 39:21 + 9:42
11. Klašková Kateřina DKP6750 C Oddíl OB Kotlářka 39:53 + 10:14
12. Kohoutová Pavla KNC6251 C OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. 40:58 + 11:19
13. Tihonová Jindra TAP6253 C KOB TRETRA Praha 41:37 + 11:58
14. Svobodová Lenka ROU6650 C SKOB Roudnice nad Labem 42:01 + 12:22
15. Hlavatá Pavla 45X7050 PAT Praha 43:13 + 13:34
16. Mrázová Pavla DCE5550 C KOB Dobřichovice 43:32 + 13:53
17. Lustigová Lenka DKP6652 C Oddíl OB Kotlářka 44:17 + 14:38
18. Ždimerová Monika LME6950 C SK Los Mělník 45:25 + 15:46
19. Wolkerová Dagmar TJP5250 C TJ Sokol Troja 45:34 + 15:55
20. Hlubučková Šárka KAM6851 C SK Kamenice 45:45 + 16:06
21. Čápová Irena SCP6450 C OK Sparta Praha 46:40 + 17:01
22. Illnerová Daniela DKP6651 C Oddíl OB Kotlářka 47:22 + 17:43
23. Šebková Helena DKP6751 C Oddíl OB Kotlářka 47:59 + 18:20
24. Landovská Ivana PGP6251 C SK Praga 49:23 + 19:44
25. Hrabánková Ilona PGP6250 C SK Praga 49:28 + 19:49
26. Procházková Miluše DCE5450 C KOB Dobřichovice 49:46 + 20:07
27. Doležalová Vlasta PGP5550 C SK Praga 50:58 + 21:19
28. Pelikánová Lucie MFP6950 C VŠSK MFF UK Praha 53:39 + 24:00
29. Kopáčková Alena DOR6450 C OK Dobříš 55:12 + 25:33
30. Malačková Jana DVP6151 C TJ Sokol Praha Spořilov - Roztyly 55:34 + 25:55
31. Zimmerová Lenka ZVO6451 C OB SK Zvole 56:12 + 26:33
32. Kyselová Jana ROU7050 C SKOB Roudnice nad Labem 56:21 + 26:42
33. Mudrová Martina HCE6451 C TJ Sokol Hostivice 57:56 + 28:17
34. Svitáková Ivana OLP6851 C PSK Olymp Praha 58:08 + 28:29
35. Slezáčková Věra KAS6550 C KOB Kamenický Šenov 60:13 + 30:34
36. Čermáková Gabriela KAM6752 C SK Kamenice 61:43 + 32:04
37. Řadová Jaromíra DKP6551 C Oddíl OB Kotlářka 67:48 + 38:09
Čechmánková Helena OKP6450 C SK OK 24 Praha DISK
Sieglová Dagmar MFP7050 C VŠSK MFF UK Praha DISK
Hrubá Veronika NNNXXX3 Neregistrovaní DISK
D55
2.50 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Svobodná Eva DKP5851 C Oddíl OB Kotlářka 31:05
2. Jahnová Helena SCP5550 C OK Sparta Praha 32:33 + 1:28
3. Seifertová Marie SBK5555 C KOB Start Blansko 33:05 + 2:00
4. Dohnalová Dana VSP5050 C USK Praha 33:51 + 2:46
5. Cabrnochová Hana DKL5550 C KOB Kladno 33:55 + 2:50
6. Šedivá Miroslava EKP5750 C VŠTJ Ekonom Praha 35:22 + 4:17
7. Štrossová Jiřina DCE5650 C KOB Dobřichovice 36:52 + 5:47
8. Kubátová Milada PGP4750 C SK Praga 40:15 + 9:10
9. Matějů Ladislava UVP4750 C Slovan Praha 43:19 + 12:14
10. Zavadilová Naďa SCP5450 C OK Sparta Praha 43:37 + 12:32
11. Stehnová Hana DKP5150 C Oddíl OB Kotlářka 45:24 + 14:19
12. Šilerová Zdena KNC5750 C OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. 45:27 + 14:22
13. Dlasková Anna DKP5350 C Oddíl OB Kotlářka 46:00 + 14:55
14. Ryšavá Lubomíra TJP4750 C TJ Sokol Troja 48:44 + 17:39
15. Zmeková Míla SLP4451 C OOB Slavia Praha 54:30 + 23:25
D65
2.20 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Městková Eva TEP4851 C Tempo Praha 33:11
2. Krausová Marie LLI4451 C TJ Loko Liberec 40:55 + 7:44
3. Haňkovská Jana PGP4050 C SK Praga 44:39 + 11:28
4. Brabcová Jindra LCV4750 C TJ Lokomotiva, o.s. Chomutov 50:47 + 17:36
D75
2.20 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bláhová Blanka SJP3651 C KČT Slavoj Praha 71:30
H10
2.00 km, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šiler Martin KAM0501 C SK Kamenice 19:05
2. Jíra Filip ROZ0500 C OK Roztoky 19:47 + 0:42
3. Nový Jáchym DOR0502 C OK Dobříš 20:00 + 0:55
4. Heller Jiří ROU0501 C SKOB Roudnice nad Labem 20:40 + 1:35
5. Marhold Václav ZVO0501 C OB SK Zvole 21:51 + 2:46
6. Husák Ondřej SLA0600 C SKOB Slaný 23:07 + 4:02
7. Španěl Benedikt DOR0508 C OK Dobříš 24:00 + 4:55
8. Bárta Viktor ZVO0601 C OB SK Zvole 25:13 + 6:08
9. Bláha Vojtěch SJP0501 C KČT Slavoj Praha 25:24 + 6:19
10. Bulíř Jáchym TAP0602 C KOB TRETRA Praha 26:18 + 7:13
11. Tolar Hynek RIC0505 C OB Říčany 30:28 + 11:23
12. Nemšovský Filip VSP0500 C USK Praha 31:57 + 12:52
13. Jirkovský Jan SLA0500 C SKOB Slaný 32:06 + 13:01
14. Mišoň Daniel KAM0500 C SK Kamenice 33:06 + 14:01
15. Bláha Matyáš SJP0500 C KČT Slavoj Praha 34:12 + 15:07
16. Meier David VSP0606 C USK Praha 35:16 + 16:11
17. Milota Jakub KAM0503 C SK Kamenice 43:10 + 24:05
18. Městka Václav VSP0600 C USK Praha 48:54 + 29:49
19. Bartaloš Matyáš PGP0503 C SK Praga 54:36 + 35:31
20. Louša Vojtěch KPY0600 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 55:52 + 36:47
Krumlovský Tomáš RIC0507 C OB Říčany DISK
H10L
2.00 km, 5 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Havlák René ROU0602 C SKOB Roudnice nad Labem 17:21
2. Zápotocký Jiří SLA0800 C SKOB Slaný 17:51 + 0:30
3. Brettl Filip PGP0600 C SK Praga 20:45 + 3:24
4. Sedláček Patrik ROZ0800 C OK Roztoky 23:57 + 6:36
5. Bláha Šimon SJP0700 C KČT Slavoj Praha 24:30 + 7:09
6. Skripnik Matouš FSP0800 C VŠTJ Stavební fakulta Praha 25:11 + 7:50
7. Riby Philip LTP0702 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 25:33 + 8:12
8. Kuttelwascher Adam HCEXXX4 TJ Sokol Hostivice 25:45 + 8:24
9. Heller Jakub ROU0702 C SKOB Roudnice nad Labem 27:05 + 9:44
10. Skripnik Nikola FSP0600 C VŠTJ Stavební fakulta Praha 28:37 + 11:16
11. Vondra Tomáš FSP0500 C VŠTJ Stavební fakulta Praha 31:12 + 13:51
12. Jandera Kryštof PGP0700 C SK Praga 31:15 + 13:54
13. Vanžura David ROU0502 C SKOB Roudnice nad Labem 31:28 + 14:07
14. Ledinský Matěj DKP0602 C Oddíl OB Kotlářka 33:38 + 16:17
15. Toman Ondřej HCEXXX3 TJ Sokol Hostivice 33:45 + 16:24
16. Štembera Vítek TJN0801 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 38:32 + 21:11
17. Havlák Štěpán ROU0801 C SKOB Roudnice nad Labem 40:08 + 22:47
18. Hradil Martin HCE0600 C TJ Sokol Hostivice 44:22 + 27:01
19. Geisler Richard DKL0700 C KOB Kladno 47:51 + 30:30
20. Krumlovský Vojtěch RIC0703 C OB Říčany 48:08 + 30:47
H12
2.80 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kovářík Tomáš KAM0300 B SK Kamenice 20:59
2. Chaloupka Viktor KAM0301 B SK Kamenice 21:43 + 0:44
3. Sedláček Jaroslav ROZ0300 B OK Roztoky 23:45 + 2:46
4. Šrámek Jaromír RIC0303 B OB Říčany 24:38 + 3:39
5. Průša Dominik VSP0406 C USK Praha 25:10 + 4:11
6. Kučera Jáchym DOR0301 B OK Dobříš 27:42 + 6:43
7. Baldrian Tomáš VSP0405 C USK Praha 30:06 + 9:07
8. Štáfek Ondřej DKL0400 C KOB Kladno 30:50 + 9:51
9. Janda Jakub DOR0403 C OK Dobříš 32:12 + 11:13
10. Hřivna Jakub PGP0305 B SK Praga 32:28 + 11:29
11. Hnízdil Matěj KAS0301 C KOB Kamenický Šenov 33:15 + 12:16
12. Zakouřil Matyáš VSP0400 C USK Praha 33:26 + 12:27
13. Bejvl Marek LME0400 C SK Los Mělník 36:08 + 15:09
14. Kolář Matyáš SLA0300 C SKOB Slaný 36:31 + 15:32
15. Jedlička Jakub KAM0404 C SK Kamenice 40:47 + 19:48
16. Trnka Marek VSP0402 C USK Praha 51:52 + 30:53
17. Hrubý František NNNXXX2 Neregistrovaní 51:57 + 30:58
18. Hejsek Lukáš KAM0400 C SK Kamenice 53:42 + 32:43
19. Pačes Marek KNC0402 C OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. 54:32 + 33:33
20. Kabát Martin EKP0412 C VŠTJ Ekonom Praha 56:19 + 35:20
21. Nigrin Matouš DOR0303 C OK Dobříš 63:10 + 42:11
22. Marhold Přemysl ZVO0301 C OB SK Zvole 69:00 + 48:01
23. Reichl Martin MKP0400 C SK Meteor Kačerov Praha 69:15 + 48:16
24. Španěl Vojtěch DOR0407 C OK Dobříš 73:14 + 52:15
25. Vejražka David KPY0401 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 77:14 + 56:15
Šťastný Tomáš TAP0401 C KOB TRETRA Praha DISK
H14
3.10 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Švarc Antonín DKP0203 B Oddíl OB Kotlářka 25:37
2. Švadlena Michal CHC0101 A K.O.B. Choceň 25:56 + 0:19
3. Šimša Martin MFP0300 B VŠSK MFF UK Praha 26:31 + 0:54
4. Šubrt Matěj DKP0205 B Oddíl OB Kotlářka 29:19 + 3:42
5. Víšek Martin KAM0102 B SK Kamenice 33:42 + 8:05
6. Longin Jan TAP0103 B KOB TRETRA Praha 34:18 + 8:41
7. Hankovec Hugo KAM0201 B SK Kamenice 34:38 + 9:01
8. Tachezy Jan DOR0102 B OK Dobříš 34:51 + 9:14
9. Forst Antonín MFP0101 B VŠSK MFF UK Praha 35:24 + 9:47
10. Klaška Martin DKP0100 C Oddíl OB Kotlářka 35:49 + 10:12
11. Průša Kryštof VSP0102 C USK Praha 36:01 + 10:24
12. Pohořalý Hugo ROU0103 C SKOB Roudnice nad Labem 36:44 + 11:07
13. Škvor Adam KAM0202 B SK Kamenice 36:53 + 11:16
14. Melichna Matěj DKL0102 C KOB Kladno 37:36 + 11:59
15. Melišík Martin TAP0200 C KOB TRETRA Praha 37:56 + 12:19
16. Bartoň Michal KAM0107 B SK Kamenice 38:04 + 12:27
17. Hejsek Filip KAM0204 B SK Kamenice 38:36 + 12:59
18. Riby Thomas LTP0202 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 40:43 + 15:06
19. Janas Petr PGP0200 B SK Praga 41:06 + 15:29
20. Marhold Ondřej ZVO0101 C OB SK Zvole 41:49 + 16:12
21. Renda Michal KAM0207 B SK Kamenice 42:06 + 16:29
22. Lustig Adam DKP0202 B Oddíl OB Kotlářka 43:15 + 17:38
23. Husák Zdeněk SLA0201 B SKOB Slaný 44:33 + 18:56
24. Borovička Matěj KNC0202 C OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. 45:22 + 19:45
25. Svoboda Jáchym ROZ0200 C OK Roztoky 45:51 + 20:14
26. Svoboda Luděk DKL0200 C KOB Kladno 48:50 + 23:13
27. Blaha Petr KAM0104 B SK Kamenice 52:39 + 27:02
28. Buk Ondřej ROU0102 B SKOB Roudnice nad Labem 52:46 + 27:09
29. Víteček Jáchym DKP0204 B Oddíl OB Kotlářka 53:44 + 28:07
30. Janeček Ondřej SOB0201 C SOBSA 55:23 + 29:46
31. Volek Jaroslav KNC0100 C OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. 55:26 + 29:49
32. Kožina Štěpán PGP0300 B SK Praga 55:27 + 29:50
33. Albrecht Adam KAM0203 C SK Kamenice 59:36 + 33:59
34. Průša Jan DKL0201 C KOB Kladno 60:08 + 34:31
35. Cvrček Adam DOR0204 OK Dobříš 61:14 + 35:37
36. Reichl Tomáš MKP0100 C SK Meteor Kačerov Praha 62:51 + 37:14
37. Dudla Maxmilián DOR0200 C OK Dobříš 63:57 + 38:20
38. Šťastný Petr TAP0106 C KOB TRETRA Praha 69:21 + 43:44
39. Mrózek Adam KAM0209 C SK Kamenice 72:38 + 47:01
Malačka Milan DKP0210 B Oddíl OB Kotlářka DISK
Vrkota Tomáš DKL0103 C KOB Kladno DISK
Pecháček Vít RIC0101 C OB Říčany DISK
Hrdlička Jan SLA0200 C SKOB Slaný DISK
Kohout Václav DKL0101 C KOB Kladno DISK
Škácha Vít KAM0309 B SK Kamenice DISK
H16
3.90 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Buk Petr ROU0001 A SKOB Roudnice nad Labem 29:27
2. Janovský Tomáš PGP0101 A SK Praga 30:25 + 0:58
3. Šafka Sebastian KAM0101 A SK Kamenice 31:27 + 2:00
4. Gajda Jan KAM0105 A SK Kamenice 37:21 + 7:54
5. Šebek Petr DKP9903 B Oddíl OB Kotlářka 38:16 + 8:49
6. Sladkovský Jaromír TAP9902 C KOB TRETRA Praha 43:07 + 13:40
7. Ždimera Jan PGP9903 C SK Praga 44:26 + 14:59
8. Čech Richard SLA0001 C SKOB Slaný 46:39 + 17:12
9. Janeček Jiří TAP0000 C KOB TRETRA Praha 47:00 + 17:33
10. Semík Jakub VSP0000 B USK Praha 47:12 + 17:45
11. Varga Ondřej KNC9900 B OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. 50:05 + 20:38
12. Janda Ondřej DOR0100 B OK Dobříš 52:42 + 23:15
13. Zemko Zdeněk SLA9900 B SKOB Slaný 59:52 + 30:25
H18
4.20 km, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Borovička Tomáš FSP9801 B VŠTJ Stavební fakulta Praha 35:03
2. Brázdil Petr PGP9707 B SK Praga 38:51 + 3:48
3. Černohorský Mikuláš RIC9800 C OB Říčany 40:52 + 5:49
4. Moravec Jakub KAM9702 C SK Kamenice 42:02 + 6:59
5. Novák Aleš PGP9808 B SK Praga 42:40 + 7:37
6. Pelikán Lukáš MFP9800 C VŠSK MFF UK Praha 43:21 + 8:18
7. Beneš Jan DKL9800 B KOB Kladno 58:52 + 23:49
8. Kalista Michael LBE9701 C TJ Lokomotiva Beroun 59:29 + 24:26
Bambousek Jan DOR9800 C OK Dobříš DISK
H20
4.20 km, 17 kontrol, Rank. koef.: 1.02, KS koef.: 0, PB: 0
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Buk Michal ROU9601 B SKOB Roudnice nad Labem 38:48 0
2. Kolář Jakub LBE9501 C TJ Lokomotiva Beroun 53:41 + 14:53 0
3. Průša Ondřej DKL9600 C KOB Kladno 84:48 + 46:00 0
H21L
5.60 km, 23 kontrol, Rank. koef.: 1.02, KS koef.: 0, PB: 9176
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Šedivý Jan PGP8409 E SK Praga 30:22 9909
2. Fodor Petr TUR8103 R OOB TJ Turnov 32:58 + 2:36 9155
3. Kettner Vojtěch KAM9601 A SK Kamenice 33:27 + 3:05 9015
4. Procházka Pavel PGP9002 C SK Praga 33:59 + 3:37 8860
5. Kettner Lukáš KAM9403 R SK Kamenice 34:38 + 4:16 8671
6. Semík Ondřej KAM9401 E SK Kamenice 35:32 + 5:10 8410
7. Procházka Jan PGP8206 C SK Praga 35:39 + 5:17 8377
8. Matějů Luboš PGP7601 R SK Praga 36:28 + 6:06 8140
9. Ondráček Radim EKP7414 C VŠTJ Ekonom Praha 36:55 + 6:33 8009
10. Landovský Tomáš PGP9103 C SK Praga 37:00 + 6:38 7985
11. Kozák Petr KAM6501 C SK Kamenice 37:15 + 6:53 7912
12. Arnošt Kamil DOR7301 C OK Dobříš 38:45 + 8:23 7477
13. Bašus Petr SCP7400 C OK Sparta Praha 38:54 + 8:32 7434
14. Laciga Radek PGP8202 C SK Praga 38:55 + 8:33 7429
15. Krejčík Jiří TZL8301 C SKOB Zlín 39:13 + 8:51 7342
16. Kadlec Jan SJI8306 C OK Jihlava 39:47 + 9:25 7177
17. Istolahti Tuomo 31F8900 Finland - non registered 39:51 + 9:29
18. Landovský Jakub PGP9601 A SK Praga 40:14 + 9:52 7047
19. Pospíšil Ondřej DKP8717 C Oddíl OB Kotlářka 40:44 + 10:22 6902
20. Kořínek Jindřich TUR8406 C OOB TJ Turnov 41:00 + 10:38 6824
21. Pašek František KAM7600 C SK Kamenice 41:17 + 10:55 6742
22. Janovský Tomáš PGP6401 C SK Praga 41:30 + 11:08 6679
23. Vrabec Ondřej SCP8303 C OK Sparta Praha 41:39 + 11:17 6636
24. Šafka Jan SLP7704 C OOB Slavia Praha 42:07 + 11:45 6500
25. Škvor Martin KAM6700 C SK Kamenice 42:09 + 11:47 6491
26. Pokorný Ondřej PGP7506 C SK Praga 42:54 + 12:32 6273
27. Kondrát Martin PGP6501 C SK Praga 43:15 + 12:53 6172
28. Semík Luboš KAM6201 C SK Kamenice 43:16 + 12:54 6167
29. Sysel Ondřej PGP8302 C SK Praga 43:35 + 13:13 6075
30. Janda Martin DOB8002 C KOB Dobruška 43:36 + 13:14 6070
31. Ramba Jiří DKP8606 C Oddíl OB Kotlářka 43:41 + 13:19 6046
32. Šimon Václav LBE9100 C TJ Lokomotiva Beroun 43:43 + 13:21 6036
33. Zajíc Vítězslav TAP8610 C KOB TRETRA Praha 44:29 + 14:07 5814
34. Vlášek Jakub TAP9702 B KOB TRETRA Praha 44:35 + 14:13 5785
35. Tichovský Martin PGP6100 C SK Praga 44:59 + 14:37 5669
36. Martan Jiří VLI7300 C Slavia Liberec orienteering 45:16 + 14:54 5586
37. Illner Jakub DKP6601 C Oddíl OB Kotlářka 45:36 + 15:14 5490
38. Švadlena Pavel CHC7502 C K.O.B. Choceň 46:04 + 15:42 5354
39. Jirků Roman SJI8309 C OK Jihlava 46:30 + 16:08 5229
40. Černý Martin TAP8902 C KOB TRETRA Praha 47:50 + 17:28 4842
41. Buk Jindřich ROU9303 C SKOB Roudnice nad Labem 47:59 + 17:37 4798
42. Řada Jakub DKP9401 C Oddíl OB Kotlářka 48:35 + 18:13 4624
43. Ransdorf Jakub TAP9805 B KOB TRETRA Praha 49:00 + 18:38 4503
44. Janas Petr PGP7106 C SK Praga 49:09 + 18:47 4460
45. Hnízdil Jan KAS7100 C KOB Kamenický Šenov 49:15 + 18:53 4431
46. Semerád Antonín DKP9801 A Oddíl OB Kotlářka 49:26 + 19:04 4378
47. Blahuta Marek MFP7301 C VŠSK MFF UK Praha 49:42 + 19:20 4300
48. Klaška Pavel DKP9301 C Oddíl OB Kotlářka 49:46 + 19:24 4281
49. Klomínský Václav KPY8700 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 49:59 + 19:37 4218
49. Koldinský Jan KPY8506 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 49:59 + 19:37 4218
51. Hodek Michal TAP8808 C KOB TRETRA Praha 50:16 + 19:54 4136
52. Hrouda Martin FSP7612 C VŠTJ Stavební fakulta Praha 50:27 + 20:05 4083
53. Kapal Tomáš KAM9402 C SK Kamenice 50:29 + 20:07 4073
54. Šimon Jakub LBE8801 C TJ Lokomotiva Beroun 54:12 + 23:50 2995
55. Šedivý Jiří EKP5500 C VŠTJ Ekonom Praha 54:23 + 24:01 2942
56. Šimek Tomáš FSP6304 C VŠTJ Stavební fakulta Praha 54:38 + 24:16 2869
57. Semík Jan VSP6507 C USK Praha 55:02 + 24:40 2753
58. Valach Marek TAP9703 C KOB TRETRA Praha 55:03 + 24:41 2748
59. Novák Libor OKP9100 C SK OK 24 Praha 55:12 + 24:50 2705
60. Vlach Martin PGP8605 C SK Praga 55:37 + 25:15 2584
61. Uher Petr VSP5001 C USK Praha 55:51 + 25:29 2516
62. Červinka Jaroslav OKP5803 C SK OK 24 Praha 56:29 + 26:07 2332
63. Junek Vladimír TJP8400 C TJ Sokol Troja 56:30 + 26:08 2327
64. Buzek Martin PGP8401 C SK Praga 57:07 + 26:45 2149
65. Janeček Jura EKP6701 C VŠTJ Ekonom Praha 57:14 + 26:52 2115
66. Besta Lukáš KNC8101 C OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. 57:17 + 26:55 2100
67. Vondra Jiří FSP7600 C VŠTJ Stavební fakulta Praha 57:23 + 27:01 2071
68. Khel Richard SCP7500 C OK Sparta Praha 57:29 + 27:07 2042
69. Vrabec Tomáš SCP8700 C OK Sparta Praha 58:51 + 28:29 1646
70. Lukavec Petr SMR7800 C SK SNS Smržovka 59:10 + 28:48 1554
71. Nitsch Karel FSP7611 C VŠTJ Stavební fakulta Praha 59:41 + 29:19 1404
72. Čabla Robert NNNXXX1 Neregistrovaní 60:49 + 30:27
73. Šimša Jaromír MFP7100 C VŠSK MFF UK Praha 62:26 + 32:04 606
74. Wagner Libor DKP8511 C Oddíl OB Kotlářka 62:28 + 32:06 596
75. Eiselt Jan LTP8801 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 62:50 + 32:28 490
76. Žáček Martin FSP6803 C VŠTJ Stavební fakulta Praha 62:56 + 32:34 461
77. Pavlíček Lubomír KPY7800 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 68:07 + 37:45 0
78. Šámal Václav OKP5600 C SK OK 24 Praha 69:43 + 39:21 0
79. Koč Zdeněk MKP4700 C SK Meteor Kačerov Praha 74:29 + 44:07 0
80. Šedivý Ondřej KNC9103 C OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. 75:03 + 44:41 0
81. Hora Vladimír VSP5100 C USK Praha 91:40 + 61:18 0
Klusák Martin DKP8704 C Oddíl OB Kotlářka DISK 0
Veselý Jakub PGP9503 R SK Praga DISK 0
MS Hanák Jan SLA8002 C SKOB Slaný 43:12 + 12:50 0
H21K
4.20 km, 17 kontrol, Rank. koef.: 1.02, KS koef.: 0, PB: 2422
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Nemšovský Petr PGP7602 C SK Praga 34:54 2833
2. Beránek Petr BOR6701 C OK Jiskra Nový Bor 41:13 + 6:19 2452
3. Bartaloš Tomáš PGP8010 C SK Praga 46:35 + 11:41 2127
4. Smolka Ondřej TJP9401 C TJ Sokol Troja 47:29 + 12:35 2073
5. Štembera Jan TJN7513 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 53:44 + 18:50 1695
6. Klusáček Radim BOR7710 C OK Jiskra Nový Bor 54:14 + 19:20 1665
7. Křenek Tomáš LLI8300 C TJ Loko Liberec 54:53 + 19:59 1626
8. Toušek Filip ZBP7102 C OOB SK Zbraslav 55:19 + 20:25 1600
9. Líbal Jakub ROU9202 C SKOB Roudnice nad Labem 59:24 + 24:30 1353
10. Červinka Jaroslav OKP9000 C SK OK 24 Praha 61:34 + 26:40 1222
11. Meier Milan VLI7301 C Slavia Liberec orienteering 64:42 + 29:48 1033
12. Prouza Jaromír DKP8705 C Oddíl OB Kotlářka 65:35 + 30:41 980
13. Borovička Milan FSP6104 C VŠTJ Stavební fakulta Praha 76:58 + 42:04 292
14. Němec Tomáš 9VC8100 OK SUDOP 89:09 + 54:15
Tomaščin Jaroslav MKP5800 C SK Meteor Kačerov Praha DISK 0
H35
4.70 km, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Průša Michal VSP7310 C USK Praha 37:50
2. Skripnik Ondřej FSP7502 C VŠTJ Stavební fakulta Praha 38:43 + 0:53
3. Baldrian Petr PGP7203 C SK Praga 41:59 + 4:09
4. Bambousek Martin DOR7302 C OK Dobříš 43:54 + 6:04
5. Žemla Tomáš KAM7105 C SK Kamenice 44:18 + 6:28
6. Šemelík Petr DKL6901 C KOB Kladno 44:22 + 6:32
7. Šubrt Antonín DKP7100 C Oddíl OB Kotlářka 45:48 + 7:58
8. Hankovec Petr KAM7101 C SK Kamenice 49:30 + 11:40
9. Víteček Jan DKP7201 C Oddíl OB Kotlářka 51:03 + 13:13
10. Hill Richard 21G7600 Airienteers 51:36 + 13:46
11. Vinš Pavel DKL6900 C KOB Kladno 53:51 + 16:01
12. Štáfek Pavel DKL7401 C KOB Kladno 54:39 + 16:49
13. Kabát Jan EKP6912 C VŠTJ Ekonom Praha 54:56 + 17:06
14. Hřivna Štěpán PGP7507 C SK Praga 55:44 + 17:54
15. Geisler Michal DKL7500 C KOB Kladno 56:12 + 18:22
16. Koten Pavel RIC7200 C OB Říčany 56:49 + 18:59
17. Janda Pavel DOR7600 C OK Dobříš 57:14 + 19:24
18. Jandera Tomáš DVP7304 C TJ Sokol Praha Spořilov - Roztyly 57:23 + 19:33
19. Španěl Ondřej DOR7100 C OK Dobříš 58:22 + 20:32
20. Janeček Ondřej SOB7001 C SOBSA 62:35 + 24:45
21. Jedlička Adam KAM7700 C SK Kamenice 63:54 + 26:04
22. Kovář Boris LTP6710 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 64:42 + 26:52
23. Heller Jiří ROU7708 C SKOB Roudnice nad Labem 64:50 + 27:00
24. Šafka Jan KAM6604 C SK Kamenice 68:15 + 30:25
25. Škácha Michal KAM7102 C SK Kamenice 68:38 + 30:48
26. Pecháček Libor RIC7600 C OB Říčany 69:24 + 31:34
27. Chaloupka Přemysl KAM7100 C SK Kamenice 75:43 + 37:53
28. Izák Petr LME7800 C SK Los Mělník 76:09 + 38:19
29. Balej Jiří KAM7201 C SK Kamenice 76:24 + 38:34
30. Čermák Daniel EKP7510 C VŠTJ Ekonom Praha 77:43 + 39:53
31. Vít David EKP7200 C VŠTJ Ekonom Praha 78:20 + 40:30
32. Stauch Michal 3LC7300 Lipence 78:50 + 41:00
33. Louša Ladislav KPY7300 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 94:58 + 57:08
34. Kolenec Jan HCE8000 C TJ Sokol Hostivice 104:07 + 66:17
Svoboda Ondřej ROZ7100 C OK Roztoky DISK
H45
3.80 km, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šimík Daniel ROZ6900 C OK Roztoky 30:40
2. Procházka Antonín DCE5500 C KOB Dobřichovice 33:02 + 2:22
3. Hrabánek David PGP6003 C SK Praga 33:58 + 3:18
4. Krausz Milan FSP6700 C VŠTJ Stavební fakulta Praha 34:04 + 3:24
5. Siegl Roman MFP6700 C VŠSK MFF UK Praha 34:06 + 3:26
6. Bláha Jan SJP6800 C KČT Slavoj Praha 35:36 + 4:56
7. Cincibus Pavel FSP6605 C VŠTJ Stavební fakulta Praha 36:16 + 5:36
8. Slavík Viktor PGP6300 C SK Praga 38:13 + 7:33
9. Klaška Pavel DKP6500 C Oddíl OB Kotlářka 38:14 + 7:34
10. Bruner Luboš LTP6501 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 38:22 + 7:42
11. Hořínek Jaroslav VSP5000 C USK Praha 38:26 + 7:46
12. Reichl Michal MKP6402 C SK Meteor Kačerov Praha 38:30 + 7:50
13. Přibík Jan PGP6301 C SK Praga 39:33 + 8:53
14. Fanta Miroslav EKP5800 C VŠTJ Ekonom Praha 40:19 + 9:39
15. Tihon Jaroslav TAP6102 C KOB TRETRA Praha 40:33 + 9:53
16. Šebek Martin DKP6705 C Oddíl OB Kotlářka 40:46 + 10:06
17. Stehno Pavel DKP4900 C Oddíl OB Kotlářka 42:16 + 11:36
18. Kettner Pavel HCE5900 C TJ Sokol Hostivice 42:17 + 11:37
19. Betlach Miroslav DKP6300 C Oddíl OB Kotlářka 43:05 + 12:25
20. Kopečný Mojmír TAP6402 C KOB TRETRA Praha 43:10 + 12:30
21. Jun Drahomír KNC5501 C OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. 43:13 + 12:33
22. Kubec Martin DOB7002 C KOB Dobruška 43:36 + 12:56
23. Velichkov Petar DKP6704 C Oddíl OB Kotlářka 43:39 + 12:59
24. Přeček Zdeněk SCP5200 C OK Sparta Praha 43:44 + 13:04
25. Buriánek Jaromír SCP4700 C OK Sparta Praha 44:10 + 13:30
26. Kohl Jiří KPY6201 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 45:26 + 14:46
27. Uhlíř Patrik LBE7000 C TJ Lokomotiva Beroun 47:23 + 16:43
28. Hájek Tomáš ZVO6401 C OB SK Zvole 47:26 + 16:46
29. Buk Miloslav ROU6202 C SKOB Roudnice nad Labem 47:29 + 16:49
30. Liška Jindřich KPY6700 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 47:51 + 17:11
31. Ždimera Zdeněk LME7000 C SK Los Mělník 48:53 + 18:13
32. Hlubuček Tomáš KAM6603 C SK Kamenice 51:47 + 21:07
33. Beneš Jan DKL6600 C KOB Kladno 54:57 + 24:17
34. Sysel Zdeněk PGP5200 C SK Praga 55:41 + 25:01
35. Nosek Petr DLT6901 C KrOB Rozmarýn Litoměřice 57:52 + 27:12
36. Sanna Roberto DKP6703 C Oddíl OB Kotlářka 57:54 + 27:14
37. Bazika Miroslav TJP6401 C TJ Sokol Troja 59:10 + 28:30
38. Pohnán Radek KNC7002 C OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. 64:39 + 33:59
39. Sedláček Jaroslav ROZ6801 C OK Roztoky 68:39 + 37:59
40. Dobeš Václav KPY5701 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 69:06 + 38:26
41. Řada Richard DKP6701 C Oddíl OB Kotlářka 70:31 + 39:51
42. Kozelka Jan LCV7000 C TJ Lokomotiva, o.s. Chomutov 79:09 + 48:29
43. Kubů Jaroslav OLP6701 C PSK Olymp Praha 88:10 + 57:30
Valter Petr KBP4500 C KBP Praha DISK
Vrabec Martin SCP6100 C OK Sparta Praha DISK
Longin Miloš TAP6201 C KOB TRETRA Praha DISK
Buk Jiří ROU6901 C SKOB Roudnice nad Labem DISK
H55
3.10 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jaroš Vladimír DCE5400 C KOB Dobřichovice 35:18
2. Čadil Jan FSP4300 C VŠTJ Stavební fakulta Praha 36:29 + 1:11
3. Kudrnáč Martin HCE5901 C TJ Sokol Hostivice 36:48 + 1:30
4. Knotek Kamil OLP5701 C PSK Olymp Praha 37:56 + 2:38
5. Dudík Petr DOR5500 C OK Dobříš 39:57 + 4:39
6. Hájek Jan MAS5401 C KČT Aš 40:03 + 4:45
7. Cabrnoch Jiří DKL5400 C KOB Kladno 40:17 + 4:59
8. Koč Lumír MKP5401 C SK Meteor Kačerov Praha 40:56 + 5:38
9. Doležal Miroslav PGP5501 C SK Praga 41:29 + 6:11
10. Brumek Stanislav DKL5201 C KOB Kladno 41:41 + 6:23
11. Grivalský Michal PGP5900 C SK Praga 45:05 + 9:47
12. Šváb Jan VSP5801 C USK Praha 49:26 + 14:08
13. Lustig Zdeněk DKP5601 C Oddíl OB Kotlářka 50:24 + 15:06
14. Svobodný Petr DKP5800 C Oddíl OB Kotlářka 54:09 + 18:51
15. Hojný Oldřich SCP5201 C OK Sparta Praha 61:08 + 25:50
Jahn Pavel SCP5500 C OK Sparta Praha DISK
H65
2.50 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Procházka Zdenko DKP4300 C Oddíl OB Kotlářka 29:26
2. Zelený Vladimír PGP4800 C SK Praga 31:35 + 2:09
3. Paul Josef DCE4401 C KOB Dobřichovice 32:05 + 2:39
4. Novotný Jiří SLP4601 C OOB Slavia Praha 33:32 + 4:06
5. Fujan Sláva DKL4800 C KOB Kladno 33:37 + 4:11
6. Kraus Jan LLI4501 C TJ Loko Liberec 35:58 + 6:32
7. Valeška Rudolf LCV4700 C TJ Lokomotiva, o.s. Chomutov 36:31 + 7:05
8. Novák Miloš SCP4600 C OK Sparta Praha 36:51 + 7:25
9. Ryšavý Vít TJP4700 C TJ Sokol Troja 38:48 + 9:22
10. Dohnal Josef VSP4300 C USK Praha 44:01 + 14:35
11. Lebduška Petr ROU4702 C SKOB Roudnice nad Labem 47:02 + 17:36
12. Duda František KPY4600 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 54:48 + 25:22
13. Mudr Stanislav DCE4400 C KOB Dobřichovice 55:14 + 25:48
14. Hamáček Bohuslav LBE5000 C TJ Lokomotiva Beroun 60:21 + 30:55
Matějů Ivan UVP4600 C Slovan Praha DISK
H75
2.20 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Attl Vladimír PGP3800 C SK Praga 38:40
2. Bláha Svatopluk SJP3501 C KČT Slavoj Praha 38:52 + 0:12
3. Semorád Miloš SCP3300 C OK Sparta Praha 42:25 + 3:45
4. Vondra Jaroslav FSP3300 C VŠTJ Stavební fakulta Praha 58:14 + 19:34
5. Kalivoda Vladimír KNC3800 C OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. 60:47 + 22:07
6. Hanák Milan FSP3400 C VŠTJ Stavební fakulta Praha 62:00 + 23:20
7. Chloupek Radek SLP4001 C OOB Slavia Praha 65:47 + 27:07
HDR
2.00 km, 5 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mařík Tonda FSP VŠTJ Stavební fakulta Praha 18:34
2. Brettl Tobiáš PGP0900 C SK Praga 20:45 + 2:11
3. Kaftanová Barbora TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 22:39 + 4:05
4. Maříková Alžběta FSP VŠTJ Stavební fakulta Praha 23:12 + 4:38
5. Tolar Ondřej RIC0701 C OB Říčany 23:21 + 4:47
6. Vejražková Anna KPY0750 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 24:08 + 5:34
7. Svoboda František ROZ0700 C OK Roztoky 24:51 + 6:17
8. Kolenec Jan HCE0800 C TJ Sokol Hostivice 25:49 + 7:15
9. Španěl Filip DOR0704 OK Dobříš 26:22 + 7:48
10. Víteček Šimon DKP0801 C Oddíl OB Kotlářka 27:00 + 8:26
11. Šubrt Ondřej TAP0801 C KOB TRETRA Praha 27:34 + 9:00
12. Hradil Michal HCE0900 C TJ Sokol Hostivice 28:02 + 9:28
13. Ptáčková Hana PGP0750 C SK Praga 28:37 + 10:03
14. Besta Radek KNC0800 OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. 29:24 + 10:50
15. Hejsková Magdalena KAM0850 C SK Kamenice 29:25 + 10:51
16. Krumlovská Barbora RIC8050 C OB Říčany 30:27 + 11:53
17. Řezáčová Marie NNN Neregistrovaní 31:36 + 13:02
18. Müller Jáchym HCEXXX1 TJ Sokol Hostivice 32:56 + 14:22
19. Blahová Karolína KAM0752 C SK Kamenice 33:07 + 14:33
20. Vanžura Pavel ROU SKOB Roudnice nad Labem 33:13 + 14:39
21. Pilař František NNNXXX6 Neregistrovaní 33:27 + 14:53
22. Ptáčková Veronika PGP0551 C SK Praga 33:30 + 14:56
23. Bartalošová Ada PGP1050 C SK Praga 33:34 + 15:00
24. Hřebíková Markéta 51C0950 RAPAMAVI Satalice 33:36 + 15:02
25. Hřebík Vilém 51C1100 RAPAMAVI Satalice 33:39 + 15:05
26. Pokorná Ema PGP SK Praga 34:09 + 15:35
27. Bašus Ondřej SCP OK Sparta Praha 34:28 + 15:54
28. Baldrian Josef VSP1100 C USK Praha 35:18 + 16:44
29. Bočkai Standa NNN Neregistrovaní 35:34 + 17:00
30. Pohnán Matyáš KNC OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. 35:51 + 17:17
31. Kubátová Marie NNN Neregistrovaní 36:08 + 17:34
32. Kubec Adam DOB0900 C KOB Dobruška 36:41 + 18:07
33. Šubrtová Barbora TAP1150 C KOB TRETRA Praha 37:10 + 18:36
34. Žemlová Magdalena KAM0950 C SK Kamenice 37:14 + 18:40
35. Uhlířová Marie LBE0950 C TJ Lokomotiva Beroun 38:04 + 19:30
36. Berka Ondřej TJN1100 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 38:19 + 19:45
37. Uhlířová Eliška LBE1150 C TJ Lokomotiva Beroun 38:40 + 20:06
38. Slukovi KAM SK Kamenice 39:50 + 21:16
39. Hill Daisy Petra NNNXX10 Neregistrovaní 43:52 + 25:18
40. Šeborová Kačka DKL0951 C KOB Kladno 44:36 + 26:02
41. Matouš Toman HCE TJ Sokol Hostivice 45:44 + 27:10
42. Bestová Tereza KNC0600 OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. 46:58 + 28:24
43. Mullis Carolina May DKP0951 C Oddíl OB Kotlářka 48:44 + 30:10
44. Müller Karel HCE1000 C TJ Sokol Hostivice 50:14 + 31:40
45. Kuželová Hana NNN Neregistrovaní 53:00 + 34:26
46. Kuželová Kateřina NNN Neregistrovaní 53:22 + 34:48
47. Kuttelwascher Marek HCEXXX2 TJ Sokol Hostivice 54:23 + 35:49
48. Nitsch Ondřej FSP1000 C VŠTJ Stavební fakulta Praha 55:10 + 36:36
49. Nedbalová Klára MFP0850 C VŠSK MFF UK Praha 57:30 + 38:56
50. Nedbalová Magdalena MFP1053 C VŠSK MFF UK Praha 58:29 + 39:55
51. Šenkýřová Barbora NNN1150 Neregistrovaní 68:59 + 50:25
52. Timvan Dongen DKP1000 C Oddíl OB Kotlářka 72:09 + 53:35
53. Bozděch Vojta PGP1000 C SK Praga 75:01 + 56:27
P2
2.10 km, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Malačka Milan NNN Neregistrovaní 18:23
2. Jedličková Tereza KAM7950 C SK Kamenice 18:39 + 0:16
3. Hejsková Bohumila KAM6952 SK Kamenice 19:32 + 1:09
4. Jírová Monika NNN Neregistrovaní 20:28 + 2:05
5. Gottliebová Petra KPY8751 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 21:11 + 2:48
6. Nentvichová Romana DOR6651 OK Dobříš 21:55 + 3:32
7. Petrová Martina NNN Neregistrovaní 23:14 + 4:51
8. Tachezy Ruth DOR6451 OK Dobříš 24:01 + 5:38
9. Víšková Alena KAM7451 C SK Kamenice 24:10 + 5:47
10. Hellerová Alena ROU7850 C SKOB Roudnice nad Labem 24:40 + 6:17
11. Rendová Iva KAM7152 SK Kamenice 25:01 + 6:38
12. Přibíková Ema NNN Neregistrovaní 25:06 + 6:43
13. Popová Veronika TAP0253 C KOB TRETRA Praha 25:45 + 7:22
14. Míchalová Marcela KPY6850 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 26:14 + 7:51
15. Přibylová Jana MFPXXX1 VŠSK MFF UK Praha 26:26 + 8:03
16. Janák Martin MFPXXX2 VŠSK MFF UK Praha 26:30 + 8:07
17. Pavlíčková Lenka DOR7251 C OK Dobříš 26:46 + 8:23
18. Šilerová Kamila KAM SK Kamenice 26:49 + 8:26
19. Popová Nika NNN Neregistrovaní 26:59 + 8:36
20. Jandová Jana DOR7151 OK Dobříš 28:23 + 10:00
21. Lišková Hana KPY6650 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 28:34 + 10:11
22. Kohoutová Zdeňka DKL7251 C KOB Kladno 29:27 + 11:04
23. Mojžíšek Tomáš KAM SK Kamenice 30:03 + 11:40
24. Vrabcová Romana SCP8250 C OK Sparta Praha 30:28 + 12:05
25. Marholdová Martina ZVO7451 C OB SK Zvole 32:21 + 13:58
26. Kraml Martin NNN Neregistrovaní 32:49 + 14:26
27. Voborská Jana PGP8454 C SK Praga 33:04 + 14:41
28. Šámal Petr NNNXXX4 Neregistrovaní 33:47 + 15:24
29. Šámal Štěpán NNNXXX5 Neregistrovaní 34:37 + 16:14
30. Pohnánová Iveta KNC OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. 35:27 + 17:04
31. Klašková Josefina DKP9651 C Oddíl OB Kotlářka 35:50 + 17:27
32. Havláková Daniela ROU7951 C SKOB Roudnice nad Labem 36:49 + 18:26
33. Hill Radka NNNXXX9 Neregistrovaní 36:50 + 18:27
34. Trnková Katka NNN Neregistrovaní 38:20 + 19:57
35. Neubauerová Kateřina DOR OK Dobříš 39:22 + 20:59
36. Bláhová Kateřina SJP7350 C KČT Slavoj Praha 39:41 + 21:18
37. Tichá Ivana KNC6250 C OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. 39:46 + 21:23
38. Kožina Petr PGP6000 C SK Praga 40:46 + 22:23
39. Reisingerová Eliška DLT0151 KrOB Rozmarýn Litoměřice 42:47 + 24:24
40. Jirofová Michala KAM SK Kamenice 43:06 + 24:43
41. Sviták Petr NNN Neregistrovaní 43:12 + 24:49
42. Albrecht Vladimír KAM7800 C SK Kamenice 43:18 + 24:55
43. Štěpánková Adéla KAM SK Kamenice 43:50 + 25:27
44. Prouzová Zuzana DKP6250 C Oddíl OB Kotlářka 49:54 + 31:31
45. Žolimeva Vít LME SK Los Mělník 52:00 + 33:37
46. Pěkná Eva ROU SKOB Roudnice nad Labem 56:58 + 38:35
47. Samohýl Richard PGP2800 C SK Praga 57:38 + 39:15
Berounská Helena VSP7270 USK Praha DISK
T4 Ultimat
3.50 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bořánek Petr VSP7000 C USK Praha 29:52
2. Zakouřil Václav VSP7401 C USK Praha 30:58 + 1:06
3. Boudný Jan SCP7417 C OK Sparta Praha 31:33 + 1:41
4. Zakouřilová Helena VSP7453 C USK Praha 36:17 + 6:25
5. Husáková Petra SLA7452 C SKOB Slaný 40:04 + 10:12
6. Kolář Tomáš SLA7103 C SKOB Slaný 42:03 + 12:11
7. Trnková Dana VSP7351 C USK Praha 43:25 + 13:33
8. Kožinová Jana PGP6651 C SK Praga 65:43 + 35:51
T4
4.10 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Tesařová Anna SCP8257 C OK Sparta Praha 45:04
2. Táborský Ondřej TJN5605 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 46:39 + 1:35
3. Kubát Petr NNN Neregistrovaní 47:58 + 2:54
4. Dudla Michal DOR7403 C OK Dobříš 48:37 + 3:33
5. Tesař Jan SCP8500 OK Sparta Praha 49:20 + 4:16
6. Pilař Marek NNNXXX7 Neregistrovaní 56:29 + 11:25
7. Nentvich Lubomír DOR5800 C OK Dobříš 59:29 + 14:25
8. Nigrin Radek DOR7202 C OK Dobříš 60:11 + 15:07
9. Pohořalá Karolína ROU6850 C SKOB Roudnice nad Labem 61:00 + 15:56
10. Kučera Pavel DOR7101 C OK Dobříš 62:35 + 17:31
11. Pohořalá Anna ROU SKOB Roudnice nad Labem 63:14 + 18:10
12. Hřebík Pavel 51C7400 RAPAMAVI Satalice 68:49 + 23:45
13. Vrabcová Jindra SCP6151 C OK Sparta Praha 69:17 + 24:13
14. Šlapánek René ROU7904 C SKOB Roudnice nad Labem 71:00 + 25:56
15. Šiler Michal KAM SK Kamenice 71:11 + 26:07
16. Ledinský Martin DKP7901 C Oddíl OB Kotlářka 72:07 + 27:03
17. Klusáková Jitka DKP5651 C Oddíl OB Kotlářka 75:16 + 30:12
18. Pohořalý Dobroslav ROU6401 C SKOB Roudnice nad Labem 77:16 + 32:12
19. Kopáček Vojtěch DOR9100 OK Dobříš 80:49 + 35:45
20. Maleček Vít PGP6801 C SK Praga 88:03 + 42:59
21. Černý Michal ROU7505 C SKOB Roudnice nad Labem 88:46 + 43:42
22. Tichý Ondřej NNN Neregistrovaní 89:03 + 43:59
23. Švec Karel NNN Neregistrovaní 89:33 + 44:29
24. Berková Květa TJN7350 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 90:49 + 45:45
25. Novák Ivo OKP6200 C SK OK 24 Praha 92:53 + 47:49
26. Balusková Ida OKP7350 C SK OK 24 Praha 92:56 + 47:52
27. Khelová Petra SCP7850 C OK Sparta Praha 100:03 + 54:59
28. Chramosta Tomáš KAM7601 SK Kamenice 108:04 + 63:00
29. Buková Zdeňka ROU7051 C SKOB Roudnice nad Labem 111:57 + 66:53
30. Černá Eliška SCP9050 C OK Sparta Praha 117:49 + 72:45
Hřebíková Radka 51C7750 RAPAMAVI Satalice DISK
Wohanka Richard NNN Neregistrovaní DISK