Výsledky závodu: Rumcajsovy míle - E1

Datum:
05.08.2016
Místo konání:
Pořadatel:
SJC - Sportcentrum Jičín
Mapa:
Ředitel závodu:
Špicar Petr - R3
Hlavní rozhodčí:
Mrázek Jan - R1
Stavitel tratí:
Koťátko Zdeněk - R3
Kategorie:
D10     D10N     D12     D14     D16     D18     D21A     D21B     D21C     D35     D40     D45     D50     D55     D60     D65     D70     H10     H10N     H12     H14     H16     H18     H21A     H21B     H21C     H35     H40     H45     H50     H55     H60     H65     H70     H75     HDR     P     T    
D10
1.50 km, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Lamačová Barbora BOR0750 OK Jiskra Nový Bor 19:09
2. Kocmanová Adéla BOR0752 OK Jiskra Nový Bor 19:19 + 0:10
3. Hofhanzlová Štěpánka RUZ0650 TJ Růžená 22:20 + 3:11
4. Škáchová Zuzana KAM0651 OK Kamenice 26:02 + 6:53
5. Kurečková Klára ABM0657 KOB Moira Brno 26:42 + 7:33
6. Kovaříková Daniela SJC0651 Sportcentrum Jičín 27:07 + 7:58
7. Dittrtová Rozálie LME0650 SK Los Mělník 27:54 + 8:45
8. Lamačová Kateřina TUR0660 OOB TJ Turnov 31:38 + 12:29
9. Palátová Renáta ABM0655 KOB Moira Brno 35:02 + 15:53
Vítková Hana SJI0750 OK Jihlava DISK
D10N
2.70 km, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Malínská Nela SJC1050 Sportcentrum Jičín 29:11
2. Kotecká Marie Anna 25L0950 Luxembourg Orienteering Club 30:16 + 1:05
3. Kundratová Eva TZL0950 SKOB Zlín 32:22 + 3:11
4. Šitrová Štěpánka LPM0850 OK Lokomotiva Plzeň 32:23 + 3:12
5. Švíglerová Kateřina LPU0752 OK Lokomotiva Pardubice 32:46 + 3:35
6. Ekertová Jana VLI0750 Slavia Liberec orienteering 39:49 + 10:38
7. Dvořáková Kateřina LPM0750 OK Lokomotiva Plzeň 41:27 + 12:16
8. Gregorová Alice CTB0751 SK OB Chotěboř 41:36 + 12:25
9. Herrmann Charlotte 48D0850 OL-Team Wehrsdorf 44:03 + 14:52
10. Havlíková Viki xxx xxx 45:09 + 15:58
11. Hájková Marie VRL0651 OOS TJ Spartak Vrchlabí 46:12 + 17:01
12. Marešová Karolína MIL0750 Tesil Milevsko 46:45 + 17:34
13. Ševčíková Alžběta xxx xxx 48:09 + 18:58
14. Šimková Anežka LME0950 SK Los Mělník 49:23 + 20:12
15. Nedbalová Klára MFP0850 VŠSK MFF UK Praha 56:39 + 27:28
16. Nešporová Terezie TTR0852 OOB Třebíč 61:41 + 32:30
DELAUME Charlotte 85F0750 AVON OK DISK
D12
1.70 km, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Randáková Adéla VRL0452 OOS TJ Spartak Vrchlabí 17:32
2. Procházková Doubravka ADA0651 OOB Spartak Adamov 18:24 + 0:52
3. Škáchová Viktorie KAM0650 OK Kamenice 19:37 + 2:05
4. Lukašáková Sára STE0450 SK SKI-OB Šternberk 20:54 + 3:22
5. Knobová Agáta VRL0453 OOS TJ Spartak Vrchlabí 22:27 + 4:55
6. Šauli Kateřina VPM0456 KOS Slavia VŠ Plzeň 22:34 + 5:02
7. Kubecová Magdalena STB0550 TJ Stadion Nový Bor 23:44 + 6:12
8. Čechmánková Anna PGP0452 SK Praga 28:05 + 10:33
9. Morávková Zuzana SRK0551 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 31:08 + 13:36
10. Bartošová Marie MLA0451 MLOK Mariánské Lázně 32:30 + 14:58
11. Fritz Julia 76D0551 OL-Team Filder (Germany) 33:22 + 15:50
12. Výchová Veronika KOR0550 OB DDM Kostelec nad Orlicí 33:52 + 16:20
13. Šimšová Pavla MFP0551 VŠSK MFF UK Praha 35:25 + 17:53
14. Fritz Marlene 76D0550 OL-Team Filder (Germany) 35:29 + 17:57
15. Trešlová Veronika KAM0457 OK Kamenice 51:08 + 33:36
16. Woischke Soa-Mahe 48D0451 OL-Team Wehrsdorf 63:04 + 45:32
17. Kubcová Anna DOB0550 KOB Dobruška 65:19 + 47:47
18. Nepustilová Kateřina OSN0550 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 76:44 + 59:12
D14
1.70 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Marková Ema STE0252 SK SKI-OB Šternberk 20:52
2. Karlová Anna JIL0352 OK Jilemnice 21:43 + 0:51
3. Pušová Bára LPU0357 OK Lokomotiva Pardubice 24:40 + 3:48
4. Štreglová Zuzana VRL0251 OOS TJ Spartak Vrchlabí 25:12 + 4:20
5. Mulíčková Markéta ABM0362 KOB Moira Brno 25:39 + 4:47
6. Randáková Alžběta VRL0252 OOS TJ Spartak Vrchlabí 25:46 + 4:54
7. Ceulemans Lisse 27B-050 TROL Belgium 27:09 + 6:17
8. Horáková Veronika PHK0353 OK 99 Hradec Králové 27:14 + 6:22
9. Neumann Lena 31D0350 SV Lengefeld 28:46 + 7:54
10. Tymešová Anna BOR0253 OK Jiskra Nový Bor 30:02 + 9:10
11. Sanna Karin DKP0250 Oddíl OB Kotlářka 30:38 + 9:46
12. Kastnerová Jessica DOR0250 OK Dobříš 32:14 + 11:22
13. Šneiderová Daniela ASU0398 Magnus Orienteering 32:23 + 11:31
14. Nešporová Marie TTR0351 OOB Třebíč 49:31 + 28:39
Pilná Natálie VRL0351 OOS TJ Spartak Vrchlabí DISK
Vítová Lucie BSO0250 KOB Baník Sokolov DISK
D16
1.90 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kosová Tereza SRK0151 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 27:04
2. Šklíbová Veronika SRK0153 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 27:25 + 0:21
3. Korpasová Lucie TBM0151 KOS TJ Tesla Brno 27:35 + 0:31
4. Kundratová Lucie TZL0058 SKOB Zlín 28:03 + 0:59
5. Deptulska Maria 1CP0050 UKS Siódemka Rumia 29:01 + 1:57
6. Škáchová Magdalena KAM0151 OK Kamenice 30:13 + 3:09
7. Shánělová Štěpánka CHC0152 K.O.B. Choceň 31:25 + 4:21
8. Radová Kateřina ABM0199 KOB Moira Brno 35:28 + 8:24
9. Svobodová Anna KTA0151 SK Kotnov Tábor 35:45 + 8:41
10. Vankevich Darya 31B0150 КСО Березино BLR 35:54 + 8:50
11. Kalousková Marie DKP0151 Oddíl OB Kotlářka 38:08 + 11:04
12. Šimšová Barbora MFP0150 VŠSK MFF UK Praha 49:11 + 22:07
Mokrá Michaela ABM0063 KOB Moira Brno DISK
D18
2.10 km, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Janošíkova Tereza UOL9950 SOB Olomouc 24:31
2. Seeger Mareike JPV9888 Oddíl OS SK Prostějov 25:33 + 1:02
3. Seeger Isabel JPV9877 Oddíl OS SK Prostějov 26:22 + 1:51
4. Korpasová Tereza LBM9898 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 31:12 + 6:41
5. Westin Emilie Porsgrunn OL 31:47 + 7:16
6. Voltrová Alena ROZ9951 OK Roztoky 33:02 + 8:31
7. Pilcová Sabina JPV9898 Oddíl OS SK Prostějov 35:50 + 11:19
8. Soldánová Tereza JPV9899 Oddíl OS SK Prostějov 37:48 + 13:17
9. Vankevich Alieksandra 31B9800 КСО Березино BLR 40:25 + 15:54
10. Kolářová Johana SLA9950 SKOB Slaný 45:59 + 21:28
11. Svobodová Jana KTA9951 SK Kotnov Tábor 47:50 + 23:19
12. Spěváčková Blanka VPM9850 KOS Slavia VŠ Plzeň 56:49 + 32:18
D21A
2.60 km, 20 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 8705
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Omová Michaela TUR8153 OOB TJ Turnov 29:30 9161
2. Gregorová Kamila CTB8151 SK OB Chotěboř 30:40 + 1:10 8834
3. Dlouhá Marie DKP8756 Oddíl OB Kotlářka 33:13 + 3:43 8121
4. Nováková Zuzana NPA9151 SK LOB Nová Paka 33:26 + 3:56 8061
5. Šístková Iveta LPU8654 OK Lokomotiva Pardubice 34:04 + 4:34 7883
6. Plochová Dominika DKP8651 Oddíl OB Kotlářka 35:30 + 6:00 7483
7. Udržalová Pavla LPU8552 OK Lokomotiva Pardubice 36:12 + 6:42 7287
8. Horáková Veronika TUR8751 OOB TJ Turnov 36:35 + 7:05 7180
9. Myslivcová Pavla SHK9352 OK Slavia Hradec Králové 36:59 + 7:29 7068
10. Randáková Helena VRL7452 OOS TJ Spartak Vrchlabí 38:19 + 8:49 6695
11. Nováková Kateřina OKP9450 SK OK 24 Praha 39:24 + 9:54 6392
12. Šimůnková Gabriela TAP9755 KOB TRETRA Praha 40:03 + 10:33 6210
13. Klíchová Jana SSU8151 SK Severka Šumperk 40:05 + 10:35 6201
14. Straube Hanka 31D7350 SV Lengefeld 41:16 + 11:46
15. Jelínková Zora PGP8851 SK Praga 42:51 + 13:21 5427
16. Westin Kjersti PGP9255 SK Praga 43:49 + 14:19 5157
17. Hrstková Vladěna ZBM8787 SK Žabovřesky Brno 43:58 + 14:28 5115
18. Hermannová Anna TAP9251 KOB TRETRA Praha 44:05 + 14:35 5082
19. Wurzelová Hana OSN8972 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 44:19 + 14:49 5017
20. Janovská Kateřina PGP9850 SK Praga 44:26 + 14:56 4984
21. Wysocka Malwina DOB8585 KOB Dobruška 45:06 + 15:36 4798
22. Staňková Lucie ASU8756 Magnus Orienteering 45:07 + 15:37 4793
23. Andršová Jana SRK8756 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 45:30 + 16:00 4686
24. Janovská Petra PGP7355 SK Praga 45:33 + 16:03 4672
25. Kolešová Helena LPU8857 OK Lokomotiva Pardubice 46:11 + 16:41 4495
26. Škáchová Petra KAM7054 OK Kamenice 47:49 + 18:19 4038
27. Rickmeyer Tina 71D8650 USV TU Dresden 49:29 + 19:59
28. Korecká Lenka CHT8053 OOB SK Chrast 52:44 + 23:14 2663
29. Choutková Magdaléna SOB8851 SOBSA 61:50 + 32:20 118
30. Králová Vanda BZP8750 Báječné ženy v orientačním běhu 73:51 + 44:21 0
D21B
2.20 km, 18 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 5055
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Linková Alena TUR9751 OOB TJ Turnov 28:25 5511
2. Drobníková Markéta TAP8463 KOB TRETRA Praha 30:36 + 2:11 5158
3. Smutná Pavla VAM8651 OOB Vamberk 34:42 + 6:17 4495
4. Kubecová Kateřina BOR9959 OK Jiskra Nový Bor 38:44 + 10:19 3842
5. Voleská Alice KAM8050 OK Kamenice 39:27 + 11:02 3726
6. Vrbatová Petra HOS8551 TJ Tatran Hostinné 40:09 + 11:44 3613
7. Bednářová Michaela VAM8951 OOB Vamberk 40:37 + 12:12 3537
8. Píšová Monika NPA8151 SK LOB Nová Paka 40:45 + 12:20 3516
9. Voltrová Hana ROZ9752 OK Roztoky 41:18 + 12:53 3427
10. Gabrovská Lucie TAP8854 KOB TRETRA Praha 41:22 + 12:57 3416
11. Kokaislová Eva LPU7956 OK Lokomotiva Pardubice 41:35 + 13:10 3381
12. Netíková Martina DOB9350 KOB Dobruška 41:47 + 13:22 3349
13. Kvapilová Lenka TUV8151 SOK TJ Turnov 42:45 + 14:20 3192
14. Nedvídková Iva RUM8551 ZOOB Rumburk 43:47 + 15:22 3025
15. Rydlová Eva FSP8989 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 43:50 + 15:25 3017
16. Procházková Zuzana KPY8650 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 45:31 + 17:06 2744
17. Fátorová Barbora DOB7878 KOB Dobruška 46:02 + 17:37 2661
18. Kovářová Lenka SJH8651 SJH Jindřichův Hradec 46:55 + 18:30 2518
19. Štěpánková Petra LBM8651 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 49:43 + 21:18 2065
20. Maliňáková Petra SVS8751 Orientklub Vsetín 52:05 + 23:40 1682
21. Zakouřilová Kamila TUV8557 SOK TJ Turnov 52:26 + 24:01 1625
22. Pavlíková Klára LIT7451 KOB Chemopetrol Litvínov 54:19 + 25:54 1321
23. Tesařová Eva RBK9253 SK Radioklub Blansko 69:16 + 40:51 0
Uhrová Zuzana VSP8050 USK Praha DISK 0
D21C
2.00 km, 17 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 2896
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Janečková Dagmar EKP6550 VŠTJ Ekonom Praha 34:28 3049
2. Horká Marie ALB9050 OOB Albrechtice nad Orlicí 37:16 + 2:48 2826
3. Kameníková Kateřina BOR7758 OK Jiskra Nový Bor 37:25 + 2:57 2814
4. Trávníčková Hana VLI8250 Slavia Liberec orienteering 39:32 + 5:04 2645
5. Zajícová Markéta TAP9054 KOB TRETRA Praha 39:51 + 5:23 2620
6. Zítová Pavla LDC8151 KOB Děčín 42:59 + 8:31 2371
7. Venclová Veronika ZAM8251 OB T.J. Sokol Žamberk 44:39 + 10:11 2238
8. Šimková Markéta LME7755 SK Los Mělník 45:17 + 10:49 2188
9. Synková Petra DOK7950 OK Doksy 46:48 + 12:20 2067
10. Pavlásková Alena LDC8652 KOB Děčín 47:46 + 13:18 1990
11. Brzáková Kristýna VLI8650 Slavia Liberec orienteering 47:48 + 13:20 1987
12. Otrusinová Jana ABM9560 KOB Moira Brno 48:50 + 14:22 1905
13. Klapalová Hana VAM8850 OOB Vamberk 49:28 + 15:00 1855
14. Puternicka Joanna 21P8750 Orientop Wrocław 50:07 + 15:39
15. Hausmannová Klára EKP8651 VŠTJ Ekonom Praha 50:15 + 15:47 1792
16. Šnyrchová Jitka ABM7653 KOB Moira Brno 56:01 + 21:33 1333
17. Müllerová Petra VAM9098 OOB Vamberk 59:15 + 24:47 1076
18. Krupová Tereza 6YC8751 Neregistrovaní 61:09 + 26:41
19. Votýpková Zuzana BOR7958 OK Jiskra Nový Bor 61:42 + 27:14 881
20. Kalinová Lucie RUM8750 ZOOB Rumburk 63:03 + 28:35 773
21. Vydrová Markéta PEN8950 OK RECO Sport 64:27 + 29:59 662
22. Maliňáková Dana SVS8250 Orientklub Vsetín 69:13 + 34:45 283
23. Sojková Petra ALB8950 OOB Albrechtice nad Orlicí 74:07 + 39:39 0
Jirků Martina TUR8750 OOB TJ Turnov DISK 0
Janečková Lenka MFP8250 VŠSK MFF UK Praha DISK 0
Khýnová Radka DOB8750 KOB Dobruška DISK 0
D35
2.10 km, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Míková Lenka KSU7653 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 29:12
2. Svobodová Jitka VSP7450 USK Praha 29:15 + 0:03
3. Kotecká Michaela NNN7850 Neregistrovaní (NNN) 30:21 + 1:09
4. Grycová Petra TBM7467 KOS TJ Tesla Brno 30:53 + 1:41
5. Minakova Ekaterina 11R8050 Orienta-MosCompass 32:13 + 3:01
6. Mulíčková Eva ABM7469 KOB Moira Brno 32:47 + 3:35
7. Pavelcová Gabriela NPA7851 SK LOB Nová Paka 33:53 + 4:41
8. Radová Martina ABM7451 KOB Moira Brno 36:09 + 6:57
9. Lošťáková Ivana LTP7758 OOB TJ Lokomotiva Teplice 36:13 + 7:01
10. Podlipná Veronika NPA8152 SK LOB Nová Paka 36:22 + 7:10
11. Biolik Agnieszka 46P7700 Trackcourse 37:24 + 8:12
12. Nedbalová Jana MFP8050 VŠSK MFF UK Praha 37:30 + 8:18
13. Šauli Iva VPM7852 KOS Slavia VŠ Plzeň 37:57 + 8:45
14. Juřeníková Hana MOV8052 SKOB Ostrava 38:17 + 9:05
15. Zbraňková Magda STE7352 SK SKI-OB Šternberk 39:37 + 10:25
16. Tomíčková Dana 19X8050 ESOX ODEI 39:43 + 10:31
17. Dvořáčková Jana OSN7850 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 42:21 + 13:09
18. Šklíbová Jana SRK7651 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 42:28 + 13:16
19. Cicvárková Lucie ZBM7651 SK Žabovřesky Brno 43:18 + 14:06
20. Pecharová Michaela TJP6550 TJ Sokol Troja 45:48 + 16:36
21. Karásková Marcela ZPV6970 KOB ZPV Prostějov 48:04 + 18:52
22. Herrmann Cathleen 48D7850 OL-Team Wehrsdorf 48:19 + 19:07
23. Kašparová Eva LPU7854 OK Lokomotiva Pardubice 49:40 + 20:28
24. Asterová Jana SLA7451 SKOB Slaný 51:21 + 22:09
25. Skripniková Kateřina FSP8051 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 53:32 + 24:20
26. Vítková Lenka SJI7852 OK Jihlava 53:44 + 24:32
27. Vemolová Barbora Bukovice 54:18 + 25:06
28. Rejšková Alena KAM7750 OK Kamenice 54:21 + 25:09
29. Šedivá Petra NPA7751 SK LOB Nová Paka 54:29 + 25:17
30. Cipryánová Alena BZP7850 Báječné ženy v orientačním běhu 59:18 + 30:06
31. Krausová Marcela LCV7351 TJ Lokomotiva, o.s. Chomutov 63:25 + 34:13
32. Šitrová Lucie LPM7857 OK Lokomotiva Plzeň 64:31 + 35:19
Bartošová Jana MLA7051 MLOK Mariánské Lázně DISK
D40
2.00 km, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Městková Kateřina VSP7650 USK Praha 26:58
2. Smutná Jana VAM6251 OOB Vamberk 29:17 + 2:19
3. Švíglerová Pavla LPU7658 OK Lokomotiva Pardubice 29:40 + 2:42
4. Sieglová Dagmar MFP7050 VŠSK MFF UK Praha 31:30 + 4:32
5. Vandasová Markéta VAM7250 OOB Vamberk 31:59 + 5:01
6. Fukátková Miroslava VIC7658 OB Vizovice 32:14 + 5:16
7. Šimšová Jana MFP7651 VŠSK MFF UK Praha 32:24 + 5:26
8. Forstová Lenka MFP6850 VŠSK MFF UK Praha 32:57 + 5:59
9. Myslivcová Lenka SHK7051 OK Slavia Hradec Králové 33:34 + 6:36
10. Kundratová Jana TZL7350 SKOB Zlín 33:47 + 6:49
11. Křivdová Lenka 2PC7250 Sportovní klub hasičů Královéhradeckého kraje 34:21 + 7:23
12. Korpasová Ivana LBM7362 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 34:31 + 7:33
13. Martanová Daniela VLI7452 Slavia Liberec orienteering 36:27 + 9:29
14. Štreglová Andrea VRL7552 OOS TJ Spartak Vrchlabí 36:52 + 9:54
15. Kubecová Jana STB7399 TJ Stadion Nový Bor 36:55 + 9:57
16. Tučková Monika BOR7650 OK Jiskra Nový Bor 37:46 + 10:48
17. Riby Kateřina LTP7252 OOB TJ Lokomotiva Teplice 42:28 + 15:30
18. Karlová Kateřina JIL7553 OK Jilemnice 44:16 + 17:18
19. Krpatová Zuzana LPU7558 OK Lokomotiva Pardubice 44:49 + 17:51
20. Pilná Libuše VRL7153 OOS TJ Spartak Vrchlabí 48:52 + 21:54
21. Junková Kateřina STH7351 SK Studenec 49:13 + 22:15
22. Štichhauerová Kateřina LPU7468 OK Lokomotiva Pardubice 50:33 + 23:35
23. Bártíková Irena VSP7461 USK Praha 56:06 + 29:08
24. Karpíšková Gabriela LTP7351 OOB TJ Lokomotiva Teplice 62:24 + 35:26
25. Šneiderová Lucie ASU7498 Magnus Orienteering 72:17 + 45:19
26. Lockerová Milena SRK7251 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 74:34 + 47:36
Beranová Iva VSP7150 USK Praha DISK
D45
2.00 km, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Koucká Ivana EKP6850 VŠTJ Ekonom Praha 32:05
2. Antoine-Delaume Sophie 85F7000 AVON OK 32:42 + 0:37
3. Kosová Michaela SRK6752 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 32:51 + 0:46
4. Hiršová Marcela VBM7079 VSK Mendelu Brno 32:55 + 0:50
5. Nehasilová Zuzana LDC7150 KOB Děčín 33:01 + 0:56
6. Eichlerová Jana KAS7051 KOB Kamenický Šenov 35:49 + 3:44
7. Benešová Iva SJH7051 SJH Jindřichův Hradec 36:08 + 4:03
8. Linková Iva TUR6850 OOB TJ Turnov 36:20 + 4:15
9. Menclová Silvie VSP7050 USK Praha 37:54 + 5:49
10. Otrusinová Helena ABM7054 KOB Moira Brno 38:02 + 5:57
11. Sedlářová Pavla AOP7052 Orientační Běh Opava 38:26 + 6:21
12. Westin Lenka Porsgrunn OL 40:26 + 8:21
13. Demlová Jitka LPU6955 OK Lokomotiva Pardubice 41:12 + 9:07
14. Šoupová Jana LPM6850 OK Lokomotiva Plzeň 41:25 + 9:20
15. Melišíková Radka TAP7152 KOB TRETRA Praha 41:48 + 9:43
16. Klašková Kateřina DKP6750 Oddíl OB Kotlářka 42:31 + 10:26
17. Nykodýmová Monika TBM6870 KOS TJ Tesla Brno 42:54 + 10:49
18. Thomas Sylvia 48D6950 OL-Team Wehrsdorf 42:56 + 10:51
19. Janečková Veronika SOB7151 SOBSA 44:51 + 12:46
20. Kostková Jana AOP7151 Orientační Běh Opava 47:05 + 15:00
21. Sokolářová Jitka TUV6851 SOK TJ Turnov 48:48 + 16:43
22. Kunzová Ivana BBM7155 BETA URSUS Orienteering 49:06 + 17:01
23. Svobodová Martina KTA7151 SK Kotnov Tábor 50:05 + 18:00
24. Machová Iveta NPA6851 SK LOB Nová Paka 55:02 + 22:57
25. Dittrtová Lucie LME6852 SK Los Mělník 57:36 + 25:31
26. Nadera Agata 2HP1 CX80 59:45 + 27:40
27. Krákorová Iva Krákorová 66:26 + 34:21
28. Vébrová Šárka HAV7050 OB Havířov 78:18 + 46:13
29. Hrubá Veronika 6YC6750 Neregistrovaní 102:17 + 70:12
Úlehlová Monika TAP6950 KOB TRETRA Praha DISK
Ždimerová Monika LME6950 SK Los Mělník DISK
Douchová Jaroslava SNA7155 TJ START Náchod DISK
Blahová Markéta EKP6951 VŠTJ Ekonom Praha DISK
D50
1.90 km, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jarošová Petra ZPV6666 KOB ZPV Prostějov 25:45
2. Němečková Jarmila VSP6650 USK Praha 29:24 + 3:39
3. Juračková Jana LPU6051 OK Lokomotiva Pardubice 31:50 + 6:05
4. Pávková Jana BOR6550 OK Jiskra Nový Bor 36:57 + 11:12
5. Nováková Irena OKP6651 SK OK 24 Praha 40:56 + 15:11
6. Pološčuková Monika SMB6551 SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav 42:29 + 16:44
7. Mazúrová Soňa 47S6550 Rapid Bratislava 47:13 + 21:28
8. Semrádová Jitka CHC6651 K.O.B. Choceň 47:44 + 21:59
9. Kábrtová Iva PEN6350 OK RECO Sport 48:05 + 22:20
10. Bargiel Beata 23P6550 OK!Sport Warszawa 56:27 + 30:42
11. Nielsen Jannie 53D6550 Tisvilde Hegn OK 60:42 + 34:57
Fritz Kristine 76D6550 OL-Team Filder (Germany) DISK
D55
1.70 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kavková Dana SCP6150 OK Sparta Praha 28:37
2. Voltrová Svatava ROZ6150 OK Roztoky 32:23 + 3:46
3. Víchová Ladislava LPU5851 OK Lokomotiva Pardubice 32:27 + 3:50
4. Vejvodová Mirka LPM5750 OK Lokomotiva Plzeň 37:16 + 8:39
5. Mrázová Pavla DCE5550 KOB Dobřichovice 38:03 + 9:26
6. Janská Iva LBM5795 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 38:59 + 10:22
7. Nýdrlová Eva VRL5451 OOS TJ Spartak Vrchlabí 40:42 + 12:05
8. Procházková Miluše DCE5450 KOB Dobřichovice 40:53 + 12:16
9. Dudová Hana DKP5752 Oddíl OB Kotlářka 44:28 + 15:51
10. Freyová Michaela KPY6050 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 48:01 + 19:24
11. Stibalová Věra LDC6051 KOB Děčín 51:22 + 22:45
12. Kubátová Ivana BOR6152 OK Jiskra Nový Bor 53:53 + 25:16
13. Bouché Sylvie COLE9105 54:09 + 25:32
14. Čelišová Iva Čelišová 61:36 + 32:59
15. Braatz Moni 17D5750 TSV Berlin 63:31 + 34:54
Jelínková Radana PGP5851 SK Praga 22:53 +
D60
1.60 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Horová Magda VSP5450 USK Praha 26:15
2. Běhounová Jiřina PHK5651 OK 99 Hradec Králové 26:33 + 0:18
3. Nováková Svatava SKV5351 TJ Slovan Karlovy Vary 28:30 + 2:15
4. Horynová Eva TZL5254 SKOB Zlín 31:25 + 5:10
5. Novotná Jiřina LPU5654 OK Lokomotiva Pardubice 32:27 + 6:12
6. Opavová Stanislava MLA5451 MLOK Mariánské Lázně 33:24 + 7:09
7. Lehto Ulla 37F5650 VeVe 35:08 + 8:53
8. Kalibánová Jiřina NPA5351 SK LOB Nová Paka 37:35 + 11:20
9. Klimplová Alena LPU5551 OK Lokomotiva Pardubice 39:00 + 12:45
10. Hardy Jan 62A5350 Australopers Tasmania 42:03 + 15:48
11. Fejlková Alice SHK5351 OK Slavia Hradec Králové 42:36 + 16:21
12. Zlesáková Vlasta JIL5362 OK Jilemnice 43:31 + 17:16
13. Tvrdková Eva TUR5151 OOB TJ Turnov 44:30 + 18:15
14. Malá Jitka KAS5451 KOB Kamenický Šenov 46:27 + 20:12
15. Hejzlarová Vladimíra VCB5651 OB České Budějovice 48:33 + 22:18
16. Nováková Jana NPA5552 SK LOB Nová Paka 48:51 + 22:36
17. Salajková Věra LBM5558 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 49:07 + 22:52
18. Böhmová Eva TJN5450 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 79:38 + 53:23
19. Kovářová Milena SJH5350 SJH Jindřichův Hradec 85:54 + 59:39
D65
1.30 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kohoutová Jitřenka UVP4850 Slovan Praha 33:43
2. Tomanová Jana LBM4955 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 48:53 + 15:10
3. Suchánková Libuše SOP4851 OOB TJ Slezan Opava 53:26 + 19:43
D70
1.30 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Štrojsová Jaroslava KAS4350 KOB Kamenický Šenov 40:40
2. Zenkerová Miluše LCV4550 TJ Lokomotiva, o.s. Chomutov 54:10 + 13:30
3. Nejezchlebová Věra KAS4551 KOB Kamenický Šenov 57:17 + 16:37
4. Boučková Ludmila OCB4351 OC České Budějovice 70:37 + 29:57
H10
1.50 km, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Novák Matyáš CTB0601 SK OB Chotěboř 18:44
2. Skripnik Nikola FSP0600 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 21:21 + 2:37
3. Pavelec Michal NPA0801 SK LOB Nová Paka 22:00 + 3:16
4. Čechmánek Václav PVP0600 VSS Přírodověda Praha 24:42 + 5:58
5. Městka Václav VSP0600 USK Praha 28:24 + 9:40
6. Skripnik Matouš FSP0800 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 29:46 + 11:02
7. Kundrata Vít TZL0700 SKOB Zlín 30:00 + 11:16
8. Vřešťál Antonín TUR0604 OOB TJ Turnov 31:33 + 12:49
9. Šneider Kvido ASU0749 Magnus Orienteering 33:02 + 14:18
10. Meier David VSP0606 USK Praha 39:17 + 20:33
11. Svoboda Jan KTA0701 SK Kotnov Tábor 42:34 + 23:50
12. Hájek Matěj VRL0402 OOS TJ Spartak Vrchlabí 46:36 + 27:52
13. Riby Philip LTP0702 OOB TJ Lokomotiva Teplice 49:03 + 30:19
14. Mencl Josef VSP0602 USK Praha 52:19 + 33:35
15. Vaníček Jan SJC-Sportcentrum Jičín 69:17 + 50:33
H10N
2.70 km, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Drahoňovský Tomáš TUR0701 OOB TJ Turnov 18:15
2. Vojvodík Eduard MOV0600 SKOB Ostrava 22:26 + 4:11
3. Horák Filip PHK0701 OK 99 Hradec Králové 23:28 + 5:13
4. Doucha Tomáš SNA0801 TJ START Náchod 27:44 + 9:29
5. Merhulík Aleš NPA0803 SK LOB Nová Paka 34:22 + 16:07
6. Parkan Tomáš SJH0803 SJH Jindřichův Hradec 35:22 + 17:07
7. Hofhanzl Antonín RUZ0902 TJ Růžená 35:38 + 17:23
8. Vřešťál František TUR0906 OOB TJ Turnov 44:06 + 25:51
9. Posolda Tomáš SJC0803 Sportcentrum Jičín 47:40 + 29:25
10. Pohl Lukáš TAP0703 KOB TRETRA Praha 49:39 + 31:24
11. Pilař František 5BX0900 Čepíci 53:37 + 35:22
12. Chrbolka Ondřej xxx xxx 81:28 + 63:13
Urbanec Bruno EZL0405 PEV Zlín DISK
H12
1.70 km, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Krpata Michal LPU0403 OK Lokomotiva Pardubice 16:05
2. Tůma Šimon SJC-Sportcentrum Jičín 16:06 + 0:01
3. Gryc Ondřej TBM0406 KOS TJ Tesla Brno 16:13 + 0:08
4. Pompach Lukáš PHK0500 OK 99 Hradec Králové 17:06 + 1:01
5. Kurz Ondřej VPM0503 KOS Slavia VŠ Plzeň 17:43 + 1:38
6. Rada Štěpán ABM0404 KOB Moira Brno 17:46 + 1:41
7. Typlt Tomáš NPA0406 SK LOB Nová Paka 18:29 + 2:24
8. Vítek Matěj SJI0500 OK Jihlava 18:34 + 2:29
9. Dohnálek Tomáš SHK0403 OK Slavia Hradec Králové 18:43 + 2:38
10. Prášil Tomáš TTR0501 OOB Třebíč 18:54 + 2:49
11. Choutka Matěj NPA0402 SK LOB Nová Paka 19:01 + 2:56
12. Dundáček Karel SJH0401 SJH Jindřichův Hradec 19:12 + 3:07
13. Melišík Jan TAP0502 KOB TRETRA Praha 22:47 + 6:42
14. Doucha Martin SNA0501 TJ START Náchod 23:47 + 7:42
15. Sork Dominik TAP0504 KOB TRETRA Praha 25:47 + 9:42
16. Fajfer Filip NPA0401 SK LOB Nová Paka 26:05 + 10:00
17. Bauerfeld Nico 76D0500 OL-Team Filder (Germany) 26:56 + 10:51
18. Pavelec Matěj NPA0501 SK LOB Nová Paka 28:48 + 12:43
19. Herrmann Josef 48D0502 OL-Team Wehrsdorf 29:21 + 13:16
20. Smaržik Ondřej BSO0501 KOB Baník Sokolov 29:53 + 13:48
21. Merhulík Mikuláš NPA0503 SK LOB Nová Paka 30:43 + 14:38
22. Nešpor Jiří TTR0502 OOB Třebíč 37:05 + 21:00
23. Dvořáček Tomáš OSN0505 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 43:11 + 27:06
24. Michálek Michal KPY0500 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 44:34 + 28:29
H14
1.80 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kurz Šimon VPM0208 KOS Slavia VŠ Plzeň 18:42
2. Šimša Martin PGP0309 SK Praga 19:55 + 1:13
3. Štregl Matyáš VRL0301 OOS TJ Spartak Vrchlabí 20:17 + 1:35
4. Synek Petr DOK0200 OK Doksy 21:26 + 2:44
5. Macek Ondřej LPU0209 OK Lokomotiva Pardubice 21:51 + 3:09
6. Melišík Martin TAP0200 KOB TRETRA Praha 22:28 + 3:46
7. Locker Daniel SRK0200 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 24:26 + 5:44
8. Šauli Filip VPM0301 KOS Slavia VŠ Plzeň 25:38 + 6:56
9. Kundrata Jan TZL0203 SKOB Zlín 26:06 + 7:24
10. Lukašák Šimon STE0202 SK SKI-OB Šternberk 29:49 + 11:07
11. Palát Tomáš ABM0307 KOB Moira Brno 36:57 + 18:15
12. Vébr Tomáš HAV0200 OB Havířov 37:24 + 18:42
13. Braatz Niklas 17D0200 TSV Berlin 40:31 + 21:49
14. Dvořáček Jakub OSN0303 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 44:16 + 25:34
15. Filsak Rafael SJC0301 Sportcentrum Jičín 45:20 + 26:38
16. Valter Ondřej KBP0400 KBP Praha 45:28 + 26:46
17. Riby Thomas LTP0202 OOB TJ Lokomotiva Teplice 48:42 + 30:00
18. Schöne Niklas 48D0200 OL-Team Wehrsdorf 51:34 + 32:52
19. Janeček Ondřej SOB0201 SOBSA 72:46 + 54:04
20. Hrubý František 6YC0200 Neregistrovaní 78:49 + 60:07
Spěváček Vojtěch VPM0205 KOS Slavia VŠ Plzeň DISK
Biolik Emil 46P0300 Trackcourse DISK
Krusche Pascal 48D0201 OL-Team Wehrsdorf DISK
H16
2.00 km, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Gryc Vojtěch TBM0106 KOS TJ Tesla Brno 23:40
2. Janovský Tomáš PGP0101 SK Praga 26:30 + 2:50
3. Adámek Filip ABM0101 KOB Moira Brno 28:38 + 4:58
4. Forst Antonín MFP0101 VŠSK MFF UK Praha 35:35 + 11:55
5. Dittrt Štěpán LME0001 SK Los Mělník 35:55 + 12:15
6. Nešpor Jan TTR0101 OOB Třebíč 40:27 + 16:47
7. Kniebügl Jakub 39S0000 KOBRA Bratislava 63:41 + 40:01
H18
2.50 km, 19 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bräuer Dennis 31D9900 SV Lengefeld 35:11
2. Locker Tomáš SRK9802 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 35:47 + 0:36
3. Florián Vojtěch ABM9901 KOB Moira Brno 35:59 + 0:48
4. Bartoš Vojtěch PGP9809 SK Praga 36:06 + 0:55
5. Kalenský Aleš STH9801 SK Studenec 37:21 + 2:10
6. Žáček Matěj RBK9802 SK Radioklub Blansko 38:43 + 3:32
7. Šnyrch Tomáš ABM9919 KOB Moira Brno 50:09 + 14:58
8. Šnyrch Jakub ABM9906 KOB Moira Brno 57:52 + 22:41
Šklíba Michal SRK9900 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. DISK
H21A
2.90 km, 24 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 8990
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Horák Patrik TUR9502 OOB TJ Turnov 25:02 9295
2. Křivda Tomáš CHC9901 K.O.B. Choceň 25:52 + 0:50 9006
3. Masnyy Yury 11R8500 Orienta-MosCompass 26:07 + 1:05
4. Navrátil Šimon PGP9702 SK Praga 26:50 + 1:48 8670
5. Vandas Daniel PHK9805 OK 99 Hradec Králové 27:02 + 2:00 8601
6. Prášil Marek SJI7313 OK Jihlava 27:16 + 2:14 8520
7. Udržal Tomáš LPU8002 OK Lokomotiva Pardubice 28:00 + 2:58 8266
8. Makovský Jakub TAP8511 KOB TRETRA Praha 28:26 + 3:24 8115
9. Masnyy Dmitry 29R8800 MosCompas-Orienta 28:35 + 3:33
10. Malý Aleš JIL8702 OK Jilemnice 28:58 + 3:56 7930
10. Baier Martin TUR7603 OOB TJ Turnov 28:58 + 3:56 7930
12. Minakov Alexander 11R8200 Orienta-MosCompass 29:05 + 4:03
13. Sysel Ctibor PGP8700 SK Praga 29:20 + 4:18 7803
14. Grundman Vojtěch CHC8801 K.O.B. Choceň 29:42 + 4:40 7676
15. Novák Jiří NPA7502 SK LOB Nová Paka 30:12 + 5:10 7502
16. Valeš Jiří LPM9502 OK Lokomotiva Plzeň 30:24 + 5:22 7433
17. Vlášek Jakub TAP9702 KOB TRETRA Praha 30:45 + 5:43 7311
18. Vlček Martin TUR8702 OOB TJ Turnov 30:58 + 5:56 7236
19. Žemlík Pavel TUV7135 SOK TJ Turnov 31:00 + 5:58 7225
20. Pryjma Fryderyk JPV9803 Oddíl OS SK Prostějov 31:22 + 6:20 7097
21. Janovský Tomáš PGP6401 SK Praga 31:24 + 6:22 7086
22. Wennerberg Gustaf 77S1 OK Pan-Kristianstad 32:11 + 7:09
23. Váňa Martin TUR8401 OOB TJ Turnov 32:27 + 7:25 6722
24. Kořínek Jindřich TUR8406 OOB TJ Turnov 32:30 + 7:28 6704
25. Chupek Jakub JPV9911 Oddíl OS SK Prostějov 32:32 + 7:30 6693
26. Janda Martin DOB8002 KOB Dobruška 32:36 + 7:34 6670
27. Král Václav SSU8243 SK Severka Šumperk 32:52 + 7:50 6577
28. Pospíšil Ondřej DKP8717 Oddíl OB Kotlářka 33:10 + 8:08 6473
29. Pešek Ondřej CHC8502 K.O.B. Choceň 33:24 + 8:22 6392
30. Křivda Martin CHC9501 K.O.B. Choceň 33:52 + 8:50 6230
31. Kadavý Petr CHA7800 OK Chrastava 33:55 + 8:53 6213
31. Henych Petr VLI6001 Slavia Liberec orienteering 33:55 + 8:53 6213
33. Novák Pavel CTB7001 SK OB Chotěboř 34:05 + 9:03 6155
34. Zakouřil Tomáš TUV7500 SOK TJ Turnov 34:08 + 9:06 6138
35. Pašek František KAM7600 OK Kamenice 34:17 + 9:15 6085
36. Drahokoupil Aleš CHT8501 OOB SK Chrast 34:44 + 9:42 5929
37. Švadlena Pavel CHC7502 K.O.B. Choceň 37:21 + 12:19 5021
38. Doucha Jiří SNA7105 TJ START Náchod 37:46 + 12:44 4877
39. Deml Tomáš LPU9502 OK Lokomotiva Pardubice 39:01 + 13:59 4443
Antoš Filip NPA8001 SK LOB Nová Paka DISK 0
Hanslian David LCE7835 OOB TJ Slovan Luhačovice DISK 0
Palát Petr ABM7415 KOB Moira Brno DISK 0
Pátek Michal CHC8603 K.O.B. Choceň DISK 0
H21B
2.70 km, 23 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 6497
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Petras Tomáš VAM8801 OOB Vamberk 28:44 6882
2. Novotný Jiří TZL8001 SKOB Zlín 31:07 + 2:23 6375
3. Drahoňovský Aleš TUR7201 OOB TJ Turnov 31:47 + 3:03 6233
4. Fajkus Radim JPV9509 Oddíl OS SK Prostějov 32:41 + 3:57 6042
5. Sháněl Jan CHC9402 K.O.B. Choceň 33:26 + 4:42 5882
6. Hanč Petr VRL8001 OOS TJ Spartak Vrchlabí 33:35 + 4:51 5850
7. Smutný Šimon VAM9301 OOB Vamberk 33:42 + 4:58 5825
8. Fišer Jiří SLP8503 OOB Slavia Praha 33:53 + 5:09 5786
9. Veverka Tomáš VAM8401 OOB Vamberk 33:54 + 5:10 5783
10. Gregor Martin CTB7701 SK OB Chotěboř 34:03 + 5:19 5751
11. Štregl Petr VRL7303 OOS TJ Spartak Vrchlabí 34:56 + 6:12 5563
12. Martan Jiří VLI7300 Slavia Liberec orienteering 35:34 + 6:50 5428
12. Klimeš Petr KRE7701 OOB TJ Sokol Křemže 35:34 + 6:50 5428
14. Blaha Ondřej EKP7002 VŠTJ Ekonom Praha 36:05 + 7:21 5319
14. Synek Antonín DOK0001 OK Doksy 36:05 + 7:21 5319
16. Andrš Jiří VAM8601 OOB Vamberk 37:09 + 8:25 5092
17. Černý Martin TAP8902 KOB TRETRA Praha 37:15 + 8:31 5070
18. Vlach Jiří AOV7900 OOB TJ Baník Ostrava 37:23 + 8:39 5042
19. Leštínský Tomáš DOB7801 KOB Dobruška 37:36 + 8:52 4996
20. Koleš Jan LPU8610 OK Lokomotiva Pardubice 38:07 + 9:23 4886
21. Nitsch Karel FSP7611 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 39:11 + 10:27 4659
22. Koldinský Jan KPY8506 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 39:27 + 10:43 4602
23. Synek Antonín DOK7800 OK Doksy 39:43 + 10:59 4546
24. Karvánek Matouš BOR9006 OK Jiskra Nový Bor 40:02 + 11:18 4478
25. Korecký Miroslav CHT7901 OOB SK Chrast 40:10 + 11:26 4450
26. Schröter Pavel CHA7203 OK Chrastava 40:14 + 11:30 4436
27. Drhlík Petr VAM8301 OOB Vamberk 40:23 + 11:39 4404
28. Komín David PGP7405 SK Praga 40:58 + 12:14 4280
29. Hrouda Martin FSP7612 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 41:00 + 12:16 4273
29. Stoklasa Bohumil PLU8417 TJ SOKOL Plumlov 41:00 + 12:16 4273
31. Francke Jan DOK8400 OK Doksy 41:53 + 13:09 4085
32. Šimon Jakub LBE8801 TJ Lokomotiva Beroun 43:08 + 14:24 3819
33. Fukátko Jan LPU8105 OK Lokomotiva Pardubice 43:20 + 14:36 3776
34. Drągowski Piotr DOB8200 KOB Dobruška 43:45 + 15:01 3688
35. Ransdorf Jakub TAP9805 KOB TRETRA Praha 43:51 + 15:07 3667
36. Procházka Jiří ADA7512 OOB Spartak Adamov 44:34 + 15:50 3514
37. Pavlík Libor LIT7605 KOB Chemopetrol Litvínov 46:37 + 17:53 3078
38. Andrš Petr ZAM8401 OB T.J. Sokol Žamberk 49:22 + 20:38 2493
39. Klapal Michal VAM8802 OOB Vamberk 50:13 + 21:29 2312
40. Randík Jan SOB8703 SOBSA 50:21 + 21:37 2284
41. Wieszaczewski Jacek 21P8500 Orientop Wrocław 58:40 + 29:56
Novák Petr SKV8201 TJ Slovan Karlovy Vary DISK
Trávníček Jan UOL7501 SOB Olomouc DISK 0
Martínek Robert VPM7700 KOS Slavia VŠ Plzeň DISK 0
H21C
2.10 km, 15 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 6130
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Luštický Martin TUR8700 OOB TJ Turnov 19:32 6522
2. Aster Tomáš PGP9604 SK Praga 21:17 + 1:45 6008
3. Kadeřávek Petr PHK7605 OK 99 Hradec Králové 21:47 + 2:15 5861
4. Pešík Marek 92X8301 Jizerky 23:28 + 3:56
5. Uhlík Michal SJC8007 Sportcentrum Jičín 23:40 + 4:08 5308
6. Kolaja Ehlerová Jana VLI8055 Slavia Liberec orienteering 23:57 + 4:25 5225
7. Novák Zdeněk NPA7701 SK LOB Nová Paka 24:19 + 4:47 5117
8. Junek Vladimír TJP8400 TJ Sokol Troja 24:22 + 4:50 5102
9. Bořánek Petr VSP7000 USK Praha 24:25 + 4:53 5087
10. Tsiak Aliksander 31B8500 КСО Березино BLR 25:05 + 5:33
11. Beneš Miroslav PGP8108 SK Praga 25:43 + 6:11 4706
12. Kula Tadeáš VAM9749 OOB Vamberk 26:02 + 6:30 4612
13. Bartoň Zdeněk NPA8301 SK LOB Nová Paka 26:26 + 6:54 4495
14. Bejr Zdeněk NPA8401 SK LOB Nová Paka 26:32 + 7:00 4466
15. Kolaja Jan VLI8100 Slavia Liberec orienteering 26:51 + 7:19 4373
16. Wagner Libor DKP8511 Oddíl OB Kotlářka 27:23 + 7:51 4216
17. Beneš Filip TAP8701 KOB TRETRA Praha 27:35 + 8:03 4157
18. Pešík Michal 92X7701 Jizerky 28:25 + 8:53
19. Preininger Luděk DOB8001 KOB Dobruška 28:45 + 9:13 3814
20. Kokaisl Tomáš LPU7820 OK Lokomotiva Pardubice 29:39 + 10:07 3550
21. Lederer Pavel DOK6600 OK Doksy 29:48 + 10:16 3506
22. Lounek Jakub PDY8200 Běhej Poděbrady 29:50 + 10:18 3496
23. Otrusina Jan ABM9210 KOB Moira Brno 30:11 + 10:39 3393
24. Sojka Lukáš ALB8500 OOB Albrechtice nad Orlicí 31:52 + 12:20 2899
25. Důrek Milan NNN9102 Neregistrovaní (NNN) 31:59 + 12:27
26. Mareš Ladislav MIL7202 Tesil Milevsko 32:49 + 13:17 2620
27. Hrazdil Jiří 9BC8400 NNN 34:31 + 14:59
28. Procházka Martin LTU8101 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 34:50 + 15:18 2027
29. Jordanov Alexandr ZBM9503 SK Žabovřesky Brno 35:32 + 16:00 1821
30. Toman Viktor 1ZS9300 Neregistrovaní SVK 36:19 + 16:47
31. Pešta Jiří MIL7201 Tesil Milevsko 36:27 + 16:55 1552
32. Dressler Jan SBK7911 KOB Start Blansko 37:52 + 18:20 1136
33. Synek Marcel DOK7600 OK Doksy 38:28 + 18:56 960
34. Klusáček Radim BOR7710 OK Jiskra Nový Bor 39:52 + 20:20 548
35. Meier Milan VLI7301 Slavia Liberec orienteering 42:52 + 23:20 0
36. Ash Adam OCB9701 OC České Budějovice 53:24 + 33:52 0
H35
2.50 km, 19 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kotecký Ondřej TBM7703 KOS TJ Tesla Brno 27:33
2. Bašus Petr SCP7400 OK Sparta Praha 28:40 + 1:07
3. Prošek Michal SJI7823 OK Jihlava 28:58 + 1:25
4. Rada Pavel ABM7401 KOB Moira Brno 29:40 + 2:07
5. Pucherna Jan TAP7701 KOB TRETRA Praha 29:41 + 2:08
6. Kužel Tomáš FSP7610 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 31:24 + 3:51
7. Skripnik Ondřej FSP7502 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 33:58 + 6:25
8. Čech Jan FSP7900 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 34:21 + 6:48
9. GROTE Andreas 34C6400 OLC SKOG Fribourg 35:15 + 7:42
10. Kalous Antonín KON7708 KOB Konice 35:55 + 8:22
11. Vrbata Alan HOS7801 TJ Tatran Hostinné 36:57 + 9:24
12. Chrást Tomáš STH7401 SK Studenec 37:24 + 9:51
13. Šístek Daniel SCP7507 OK Sparta Praha 37:25 + 9:52
14. Nehasil David BOR7713 OK Jiskra Nový Bor 38:11 + 10:38
15. Biolik Grzegorz 46P7600 Trackcourse 38:14 + 10:41
16. Vébr Radek HAV7103 OB Havířov 39:26 + 11:53
17. Izdný Pavel SJI7613 OK Jihlava 40:16 + 12:43
18. Choutka Jaroslav SOB6301 SOBSA 41:02 + 13:29
19. Cicvárek Ivo ZBM7504 SK Žabovřesky Brno 41:30 + 13:57
20. Mulíček Ondřej ABM7405 KOB Moira Brno 42:08 + 14:35
21. Karásek Martin ZPV7301 KOB ZPV Prostějov 48:32 + 20:59
22. Žitný Tomáš SMB6401 SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav 49:05 + 21:32
23. Morávek Martin SRK7701 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 52:35 + 25:02
24. Nepustil Petr OSN7700 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 58:59 + 31:26
25. Žáček Martin FSP6803 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 61:47 + 34:14
26. Janeček Ondřej SOB7001 SOBSA 62:12 + 34:39
27. Škácha Michal KAM7102 OK Kamenice 63:38 + 36:05
28. Petříček Martin MKP8000 SK GORDIC Praha Kačerov, z.s. 72:51 + 45:18
29. Jedlička Michal DKL8000 KOB Kladno 130:33 + 103:00
Jiří Vemola 6XX7701 Bukovice DISK
Dvořák Pavel LPM7805 OK Lokomotiva Plzeň DISK
H40
2.10 km, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Netopil Libor VAM7401 OOB Vamberk 23:50
2. Dvořáček Jiří OSN7502 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 25:08 + 1:18
3. Vítek Jaroslav SJI7201 OK Jihlava 28:56 + 5:06
4. Hofhanzl Abrahám RUZ7300 TJ Růžená 29:09 + 5:19
5. Žáček Zbyněk RBK7101 SK Radioklub Blansko 30:08 + 6:18
6. Kvapil Petr TUV7402 SOK TJ Turnov 30:53 + 7:03
7. Pavlásek Jiří LDC7501 KOB Děčín 35:46 + 11:56
8. Svěchota Milan MOV7202 SKOB Ostrava 35:51 + 12:01
9. Berger Tomáš MOV6901 SKOB Ostrava 35:56 + 12:06
10. Švestka Vítězslav KVS7301 SKOB Kobra Vsetín 36:11 + 12:21
11. Podivínský Tomáš SCP7201 OK Sparta Praha 37:14 + 13:24
12. Nareda Darius 2HP2 CX80 38:02 + 14:12
13. Mokrý Pavel ABM6801 KOB Moira Brno 39:09 + 15:19
14. Myslivec Tomáš SHK7002 OK Slavia Hradec Králové 39:40 + 15:50
15. Vít Daniel BSO7300 KOB Baník Sokolov 40:11 + 16:21
16. Ekert Vladimír VLI7600 Slavia Liberec orienteering 40:21 + 16:31
17. Műller Kamil VAM7501 OOB Vamberk 42:00 + 18:10
18. Prášil Jan NPA5601 SK LOB Nová Paka 42:40 + 18:50
19. Kurečka Robert ABM7210 KOB Moira Brno 43:03 + 19:13
20. Souček Karel SHK6601 OK Slavia Hradec Králové 45:28 + 21:38
21. Puš Roman STH7501 SK Studenec 48:23 + 24:33
22. Pompach Martin PHK7207 OK 99 Hradec Králové 52:56 + 29:06
23. Šnyrch Igor ABM7511 KOB Moira Brno 59:27 + 35:37
24. Sliva Jan 25L7300 Luxembourg Orienteering Club 64:26 + 40:36
25. Zlesák Ondřej JIL7601 OK Jilemnice 89:33 + 65:43
Pecka Vlastimil LLI7501 TJ Loko Liberec DISK
sykorka ivan 84S7200 Akademik TU Košice DISK
H45
2.10 km, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Leibiger Jens 18D5900 Post SV Dresden 25:14
2. Horký Jan UOL7100 SOB Olomouc 26:54 + 1:40
3. Datel Jiří DKL7101 KOB Kladno 26:56 + 1:42
4. Gryc Jan TBM6709 KOS TJ Tesla Brno 27:24 + 2:10
5. DELAUME Jean-Marc 85F7100 AVON OK 28:54 + 3:40
6. Nehasil Vladislav LDC7101 KOB Děčín 29:15 + 4:01
6. Valter Dalibor KBP6900 KBP Praha 29:15 + 4:01
8. Kunz Martin BBM7101 BETA URSUS Orienteering 29:18 + 4:04
9. Siegl Roman MFP6700 VŠSK MFF UK Praha 29:19 + 4:05
10. Křivda Ivan 2PC6700 Sportovní klub hasičů Královéhradeckého kraje 29:40 + 4:26
11. Urbanec Vít EZL7010 PEV Zlín 29:46 + 4:32
12. Klaška Pavel DKP6500 Oddíl OB Kotlářka 30:19 + 5:05
13. Klaška Jan Klaška 30:22 + 5:08
14. Šritr Martin TUV6802 SOK TJ Turnov 30:40 + 5:26
15. Parkan Jiří SJH6801 SJH Jindřichův Hradec 30:46 + 5:32
16. Buytaert Frank 27B7100 TROL Belgium 30:57 + 5:43
17. Beneš Jan SJH7001 SJH Jindřichův Hradec 31:03 + 5:49
18. Adámek Libor ABM6707 KOB Moira Brno 31:18 + 6:04
19. Locker Martin SRK7001 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 31:36 + 6:22
20. Dundáček Milan SJH6902 SJH Jindřichův Hradec 31:43 + 6:29
21. Kubec Martin DOB7002 KOB Dobruška 32:19 + 7:05
22. Beránek Petr BOR6701 OK Jiskra Nový Bor 32:29 + 7:15
23. Janeček Jura EKP6701 VŠTJ Ekonom Praha 33:19 + 8:05
24. Nikov Zefir Shumen Bulgaria 34:24 + 9:10
25. Šimša Jaromír MFP7100 VŠSK MFF UK Praha 34:31 + 9:17
26. Pecka Jan EKP6800 VŠTJ Ekonom Praha 35:12 + 9:58
27. Kalousek Jiří DKP6901 Oddíl OB Kotlářka 35:18 + 10:04
28. Fürst Aleš LLI6801 TJ Loko Liberec 35:47 + 10:33
29. Bartoš Luděk MLA6701 MLOK Mariánské Lázně 36:40 + 11:26
30. Forst Libor MFP6301 VŠSK MFF UK Praha 37:31 + 12:17
31. Kohl Jiří KPY6201 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 38:31 + 13:17
32. Würz Jiří LTP6502 OOB TJ Lokomotiva Teplice 38:40 + 13:26
33. Bauerfeld Thomas 76D6800 OL-Team Filder (Germany) 40:55 + 15:41
34. Bruner Luboš LTP6501 OOB TJ Lokomotiva Teplice 42:48 + 17:34
35. Kos Michal SRK6802 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 43:02 + 17:48
36. Aster Vladimír SLA6500 SKOB Slaný 43:50 + 18:36
37. Eichler Petr KAS6900 KOB Kamenický Šenov 44:13 + 18:59
38. Müller Rico 71D6400 USV TU Dresden 45:35 + 20:21
39. Krausz Milan FSP6700 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 46:41 + 21:27
40. Šoupa Karel LPM6900 OK Lokomotiva Plzeň 47:34 + 22:20
41. BAECHLER Olivier 34C6800 OLC SKOG Fribourg 49:20 + 24:06
42. Apeltauer Milan SCP6802 OK Sparta Praha 51:02 + 25:48
43. Šneider Miroslav ASU7101 Magnus Orienteering 51:41 + 26:27
44. Kovář Boris LTP6710 OOB TJ Lokomotiva Teplice 52:05 + 26:51
45. Sanna Roberto DKP6703 Oddíl OB Kotlářka 52:19 + 27:05
46. Sehnal Tomáš PDY6700 Běhej Poděbrady 56:14 + 31:00
47. Dobeš Václav KPY5701 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 77:59 + 52:45
48. Melišík Michael TAP7100 KOB TRETRA Praha 81:13 + 55:59
H50
1.70 km, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Němeček Jan VSP6201 USK Praha 18:53
2. Vandas Luděk VAM6601 OOB Vamberk 21:10 + 2:17
3. Procházka Antonín DCE5500 KOB Dobřichovice 21:51 + 2:58
4. Ročejdl Marek KAM6400 OK Kamenice 22:48 + 3:55
5. Kurz Zdeněk VPM6301 KOS Slavia VŠ Plzeň 23:52 + 4:59
6. Ptáček Pavel BBM6508 BETA URSUS Orienteering 25:21 + 6:28
7. Kubec Pavel STB6601 TJ Stadion Nový Bor 26:09 + 7:16
8. Vávra Martin HOR6302 TJ Jiskra Hořice 27:34 + 8:41
9. Veljačik Pavel SCP6200 OK Sparta Praha 27:45 + 8:52
10. Konstanciak Andrzej 23P5901 OK!Sport Warszawa 27:52 + 8:59
10. Sklenář Josef SBR6601 SKOB Bruntál 27:52 + 8:59
12. Švarc Jiří TUR6204 OOB TJ Turnov 28:11 + 9:18
13. Schindler Jiří TJN6301 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 28:32 + 9:39
14. Novák Libor OKP6504 SK OK 24 Praha 29:15 + 10:22
15. Cruse Kay 24D6600 SV Robotron Dresden 29:16 + 10:23
16. Braatz Frank 17D6200 TSV Berlin 29:40 + 10:47
17. Vydra Pavel PEN6200 OK RECO Sport 30:27 + 11:34
18. Kniebugl Anton 39S6401 KOBRA Bratislava 31:08 + 12:15
19. Širůček Jaromír SHK6200 OK Slavia Hradec Králové 32:04 + 13:11
20. Šimek Miroslav LME6300 SK Los Mělník 32:22 + 13:29
21. Piłkowski Paweł 23P6600 OK!Sport Warszawa 33:10 + 14:17
22. Nykodým Petr TBM6307 KOS TJ Tesla Brno 33:29 + 14:36
23. Picek Jan TJN6500 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 35:25 + 16:32
24. Mazur Milan 47S6200 Rapid Bratislava 36:25 + 17:32
25. Petráček Aleš SJI6301 OK Jihlava 37:24 + 18:31
26. Bohsmann Michael 76D6551 OL-Team Filder (Germany) 37:28 + 18:35
27. Dragowski Marek 23P6500 OK!Sport Warszawa 38:18 + 19:25
28. Doškář Boris BOR6400 OK Jiskra Nový Bor 38:29 + 19:36
29. Semrád Pavel CHC6602 K.O.B. Choceň 47:30 + 28:37
30. Hostaš Zdeněk VAM6403 OOB Vamberk 48:14 + 29:21
Boyarov Yanko Shumen Bulgaria DISK
Hanuš Pavel LTU6501 OOB TJ Lokomotiva Trutnov DISK
H55
2.00 km, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Škorpil Martin HOR5700 TJ Jiskra Hořice 24:35
2. Hejzlar Josef VCB5601 OB České Budějovice 25:51 + 1:16
3. Westin Kjell Porsgrunn OL 26:35 + 2:00
4. Sucharda Jiří BOR5802 OK Jiskra Nový Bor 27:08 + 2:33
5. Nešpor Jan TTR6101 OOB Třebíč 27:23 + 2:48
6. Hirš Libor VBM6000 VSK Mendelu Brno 28:45 + 4:10
7. Kaňák Petr SJI6115 OK Jihlava 29:29 + 4:54
8. Běhoun Pavel PHK5701 OK 99 Hradec Králové 29:32 + 4:57
9. Korpas Jaroslav LBM6113 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 30:20 + 5:45
10. Kula Jiří VAM6100 OOB Vamberk 30:48 + 6:13
11. Zeman Jaroslav SJI5901 OK Jihlava 31:08 + 6:33
12. Konopáč Jiří TUR5803 OOB TJ Turnov 32:01 + 7:26
13. Janeba Petr CHC6001 K.O.B. Choceň 32:55 + 8:20
14. Pávek Miloš BOR5801 OK Jiskra Nový Bor 33:14 + 8:39
15. Nielsen Henrik 53D6000 Tisvilde Hegn OK 33:53 + 9:18
16. Novotný Miroslav LPU5905 OK Lokomotiva Pardubice 36:48 + 12:13
17. HEDIGER Rolf 34C5900 OLC SKOG Fribourg 36:52 + 12:17
18. Vícha Vladimír LPU5801 OK Lokomotiva Pardubice 37:01 + 12:26
19. Jaroš Vojtěch ZPV5706 KOB ZPV Prostějov 37:27 + 12:52
20. Tupec Jiří VAM5801 OOB Vamberk 39:24 + 14:49
21. Palicka Miroslav 75S5900 KOB Cingov Spisska Nova Ves 39:48 + 15:13
22. Kavka Jiří SCP5900 OK Sparta Praha 40:50 + 16:15
23. Mareš Hynek TUR6100 OOB TJ Turnov 40:51 + 16:16
24. Karel Miloš JIL6004 OK Jilemnice 41:24 + 16:49
25. Le Calvez Jeno Individuel 43:54 + 19:19
26. Zákravský Zdeněk SNA5702 TJ START Náchod 44:34 + 19:59
27. Stibal Ivan LDC5701 KOB Děčín 48:36 + 24:01
28. Panáček Jaroslav SJI6100 OK Jihlava 51:09 + 26:34
29. Černý Petr ALB6000 OOB Albrechtice nad Orlicí 58:47 + 34:12
Lehto Jarmo 37F5500 VeVe DISK
H60
2.00 km, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kalibán Jaroslav NPA5101 SK LOB Nová Paka 29:57
2. Hudský Vlastimil TUR5100 OOB TJ Turnov 30:38 + 0:41
3. Trydzensi Henadzi 21B5500 Peleng-Vimpel BLR 31:56 + 1:59
4. Valter Petr KBP4500 KBP Praha 33:26 + 3:29
5. Farář Václav LPU5201 OK Lokomotiva Pardubice 35:00 + 5:03
6. Juračka Vojtěch LPU5404 OK Lokomotiva Pardubice 35:58 + 6:01
7. Adrián Petr EKP5600 VŠTJ Ekonom Praha 37:09 + 7:12
8. Horák Petr TJN5602 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 37:30 + 7:33
9. Jaroš Vladimír DCE5400 KOB Dobřichovice 37:50 + 7:53
10. Ptáček Ladislav BBM5300 BETA URSUS Orienteering 39:49 + 9:52
11. Borák Stanislav EKP5212 VŠTJ Ekonom Praha 41:28 + 11:31
12. Öhlund Per Gustavsbergs OK 42:10 + 12:13
13. Elson Robert 62A5200 Australopers Tasmania 42:22 + 12:25
14. Štěpánek Jiří LBM5401 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 42:47 + 12:50
15. Böhm Karel TJN5101 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 44:03 + 14:06
16. Klimpl Petr LPU5401 OK Lokomotiva Pardubice 45:34 + 15:37
17. Junek Petr STH5501 SK Studenec 48:56 + 18:59
18. Bárta Miroslav JEN5201 OB Jenišovice 51:58 + 22:01
19. Hnídek Stanislav 4DX5500 OOB Tanvald 54:53 + 24:56
Jelínek Martin PGP5103 SK Praga 67:17 + 37:20
H65
1.80 km, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Uher Petr VSP5001 USK Praha 25:20
2. Jelínek Petr TZL4902 SKOB Zlín 30:23 + 5:03
3. Peterka František TJP4900 TJ Sokol Troja 31:37 + 6:17
4. Pospíšil Jaromír PZR4417 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 32:54 + 7:34
5. Jakubec Jindřich TUR4801 OOB TJ Turnov 35:42 + 10:22
6. Babický Tomáš RUM5001 ZOOB Rumburk 39:58 + 14:38
7. Novák Karel NPA5001 SK LOB Nová Paka 40:34 + 15:14
8. Lukavec Míla TJN4901 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 42:03 + 16:43
9. Pospíšil Jiří TUV4701 SOK TJ Turnov 43:00 + 17:40
10. Ježek Ladislav VLI4900 Slavia Liberec orienteering 43:32 + 18:12
11. Hora Vladimír VSP5100 USK Praha 45:20 + 20:00
12. Fiala Miloš KSH4801 OB Kašperské Hory 46:54 + 21:34
13. Kotecký Roman 13G4900 Octavian Droobers 47:59 + 22:39
14. Tvrdek Vojtěch TUR4949 OOB TJ Turnov 50:44 + 25:24
15. Zelený Vladimír PGP4800 SK Praga 54:37 + 29:17
16. Peeters Andre 27B4800 TROL Belgium 55:57 + 30:37
17. Zlesák Zdeněk JIL4701 OK Jilemnice 57:14 + 31:54
18. Dvořák Vlastimil BOV4901 TJ Baník Ostrava OKD 69:45 + 44:25
H70
1.60 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Fišák Jan MLA4401 MLOK Mariánské Lázně 32:29
2. Šidla Antonín OTK4601 OOB TJ Jiskra Otrokovice 35:01 + 2:32
3. Gřunděl Ivan SJH4201 SJH Jindřichův Hradec 38:15 + 5:46
4. Nosál Stanislav LBE4600 TJ Lokomotiva Beroun 48:11 + 15:42
5. Hlavatý Karel SJP4200 KČT Slavoj Praha 57:16 + 24:47
Nejezchleba Jiří KAS4600 KOB Kamenický Šenov DISK
H75
1.30 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kohout Tomáš UVP3700 Slovan Praha 34:55
2. Picek Jan TJN4000 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 38:10 + 3:15
3. Štrojsa Josef KAS4000 KOB Kamenický Šenov 43:01 + 8:06
4. Vykysalý František PHK3002 OK 99 Hradec Králové 44:55 + 10:00
5. Petrželka Pavel TJN3800 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 54:10 + 19:15
Šidla Jiří OTK4001 OOB TJ Jiskra Otrokovice DISK
Bouček Václav OCB4101 OC České Budějovice DISK
Diener Herbert MOV4101 SKOB Ostrava DISK
HDR
2.70 km, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kruliš Janek 8KC1000 ZŠ a MŠ Chotyně 20:32
2. Votava Vojtěch VLI1201 Slavia Liberec orienteering 20:36 + 0:04
3. Prášil Šimon TTR0901 OOB Třebíč 23:02 + 2:30
4. Michalíková Sára DOB0850 KOB Dobruška 24:44 + 4:12
5. Pavelec Daniel NPA1101 SK LOB Nová Paka 25:31 + 4:59
6. Míka Ondřej 2AX0000 Tyn OB 26:28 + 5:56
7. Korecká Eva CHT1054 OOB SK Chrast 26:42 + 6:10
8. Suchardová Bernadette xxx xxx 29:04 + 8:32
9. Lamač Vítek BOR1100 OK Jiskra Nový Bor 29:47 + 9:15
10. Smaržíková Markéta BSO0950 KOB Baník Sokolov 30:19 + 9:47
11. Tomíčková Eliška 19X1050 ESOX ODEI 30:22 + 9:50
12. Šimková Šárka LME1150 SK Los Mělník 31:50 + 11:18
13. Podlipný Filip NPA1202 SK LOB Nová Paka 32:10 + 11:38
14. Merhulíková Amálie NPA SK LOB Nová Paka 32:24 + 11:52
15. Nováková Barborka TUV0852 SOK TJ Turnov 32:29 + 11:57
16. Fišáková Lucie Johanka MLA0950 MLOK Mariánské Lázně 32:41 + 12:09
17. Vojvodík Rudolf 8XC0800 NER - Neregistrovaní 34:42 + 14:10
18. Kalousová Julie KON0850 KOB Konice 36:06 + 15:34
19. Pohlová Sandra SRK1151 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 36:19 + 15:47
20. Kocman Lukáš BOR1102 OK Jiskra Nový Bor 36:23 + 15:51
21. Brožíková Barborka xxx xxx 36:46 + 16:14
22. Havelka Pepča SJC1000 Sportcentrum Jičín 36:54 + 16:22
23. Šedivý Josef NPA0802 SK LOB Nová Paka 36:55 + 16:23
24. Forst Albert MFP0901 VŠSK MFF UK Praha 37:46 + 17:14
25. Vltavská Eliška SJC0850 Sportcentrum Jičín 38:25 + 17:53
26. Procházka Ferdinand ADA1001 OOB Spartak Adamov 38:32 + 18:00
27. Belžíková Nelly KVS-SKOB Kobra Vsetín 38:49 + 18:17
28. Novotná Nicol SJI0953 OK Jihlava 41:16 + 20:44
29. Dvořáková Tereza LPM0952 OK Lokomotiva Plzeň 42:20 + 21:48
30. Dvořáčková Eva OSN1050 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 43:35 + 23:03
31. Pilař Jiří 5BX1300 Čepíci 43:57 + 23:25
32. Havlík Kilián xxx xxx 45:09 + 24:37
33. Finco Dneboská Eva PVP7755 VSS Přírodověda Praha 47:22 + 26:50
34. Šitra Šimon LPM1001 OK Lokomotiva Plzeň 47:33 + 27:01
35. Švíglerová Anna LPU0952 OK Lokomotiva Pardubice 47:55 + 27:23
36. Šimonová Zuzana LBE1650 TJ Lokomotiva Beroun 48:24 + 27:52
37. Kotecký Jáchym 25L1100 Luxembourg Orienteering Club 49:53 + 29:21
38. Juřeníková Ema MOV0951 SKOB Ostrava 51:29 + 30:57
39. Berger Tomáš MOV1002 SKOB Ostrava 51:30 + 30:58
40. Horáková Eliška 2UX1150 Horáková 51:39 + 31:07
41. Švestka Štěpán KVS-SKOB Kobra Vsetín 53:28 + 32:56
42. Švestka Patrik KVS-SKOB Kobra Vsetín 53:36 + 33:04
43. Janečková Kristýna MFP1150 VŠSK MFF UK Praha 56:23 + 35:51
44. Nedbalová Magdalena MFP1053 VŠSK MFF UK Praha 56:39 + 36:07
45. Bauerfeld Livia 76D0750 OL-Team Filder (Germany) 58:22 + 37:50
46. Plachý Matěj PDY Běhej Poděbrady 58:25 + 37:53
47. Fukátková Ludmila LPU1054 OK Lokomotiva Pardubice 61:01 + 40:29
48. Trávníček Matěj xxx xxx 62:30 + 41:58
49. Cipryán Tobiáš BZP0701 Báječné ženy v orientačním běhu 62:43 + 42:11
50. Cipryánová Viktorie BZP1350 Báječné ženy v orientačním běhu 65:46 + 45:14
51. Marek Martin STE1100 SK SKI-OB Šternberk 67:47 + 47:15
52. Tomíčková Ivana 19X1350 ESOX ODEI 72:09 + 51:37
53. Nepustilová Hana OSN0999 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 75:28 + 54:56
Posolda Lukáš SJC-Sportcentrum Jičín DISK
Datel Adam DKL1100 KOB Kladno DISK
Černý Ota 5BX7801 Čepíci DISK
P
1.80 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Švestka Vít KVS9700 SKOB Kobra Vsetín 21:08
2. Zámečník Pavel ml. 3VX9600 Zámečníci 21:57 + 0:49
3. Dohnálek Pavel SHK7100 OK Slavia Hradec Králové 26:30 + 5:22
4. Pavlíček Daniel MOV7100 SKOB Ostrava 28:51 + 7:43
5. Belžík Karel KVS-SKOB Kobra Vsetín 29:24 + 8:16
6. Preiningerová Monika 8DC8750 DOBneregistrovani 29:50 + 8:42
7. Kocman Jindřich BOR7612 OK Jiskra Nový Bor 30:48 + 9:40
8. Lamač Jaroslav TUR7203 OOB TJ Turnov 31:39 + 10:31
9. Horká Soňa UOL SOB Olomouc 32:04 + 10:56
10. Zámečník Pavel 3VX7200 Zámečníci 32:12 + 11:04
11. Vých Luboš KOR7300 OB DDM Kostelec nad Orlicí 33:12 + 12:04
12. Dragowski Paweł 23P0100 OK!Sport Warszawa 33:13 + 12:05
13. Vlachová Dita SBR775 SKOB Bruntál 33:26 + 12:18
14. Vambera Filip 5TX7300 VAM OB 33:40 + 12:32
15. Llobet Adria 8DC9300 DOBneregistrovani 34:07 + 12:59
16. Pavlíčková Kristýna MOV9752 SKOB Ostrava 34:09 + 13:01
17. Bargiel Włodzimierz 23P6401 OK!Sport Warszawa 34:10 + 13:02
18. Prášilová Mirka xxx7401 xxx 35:25 + 14:17
19. Janatová Markéta BOR7456 OK Jiskra Nový Bor 36:10 + 15:02
20. Gebauer Jiří LME-SK Los Mělník 36:27 + 15:19
21. Švestka Jiří KVS-SKOB Kobra Vsetín 36:45 + 15:37
22. Švestka Jakub KVS-SKOB Kobra Vsetín 38:25 + 17:17
23. Krawczyk Stanislaw 23P5801 OK!Sport Warszawa 38:44 + 17:36
24. Tomíček Oldřich 19X7900 ESOX ODEI 39:33 + 18:25
25. Hanušová Jitka LTU6352 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 41:37 + 20:29
26. Sedláčková Dagmar KVS SKOB Kobra Vsetín 41:53 + 20:45
27. Parkanová Romana SJH7252 SJH Jindřichův Hradec 42:10 + 21:02
28. Kurečková Dana ABM-KOB Moira Brno 42:58 + 21:50
29. Procházka Jiří xxx xxx 44:13 + 23:05
30. Urbancová Marcela EZL4656 PEV Zlín 44:58 + 23:50
31. FAVEROLLE Eloise 85F0050 AVON OK 46:59 + 25:51
32. Majda Ivar LME-SK Los Mělník 48:05 + 26:57
33. Zámečníková Jitka 3VX7450 Zámečníci 50:53 + 29:45
34. Wąsiewicz Urszula 1MP0750 Nadarzyn 52:21 + 31:13
35. Hájková Eva VRL OOS TJ Spartak Vrchlabí 56:16 + 35:08
36. Michálková Michaela KPY7352 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 58:07 + 36:59
37. Zurynková Lenka EKP0952 VŠTJ Ekonom Praha 64:58 + 43:50
38. Klašková Josefina DKP9651 Oddíl OB Kotlářka 65:08 + 44:00
39. Zurynek Tomáš EKP1101 VŠTJ Ekonom Praha 65:30 + 44:22
40. Urbancová Alexandra EZL9750 PEV Zlín 68:09 + 47:01
41. Prouzová Zuzana DKP6250 Oddíl OB Kotlářka 77:03 + 55:55
42. Káninská Hana PDY-Běhej Poděbrady 84:53 + 63:45
43. Nedvídková Jitka RUM5151 ZOOB Rumburk 100:05 + 78:57
44. Nechvíle Dan PDY-Běhej Poděbrady 137:58 + 116:50
Valterová Ivana KBP7350 KBP Praha DISK
Zurynek Jan EKP0602 VŠTJ Ekonom Praha DISK
T
2.20 km, 19 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Posselt Martin TJN9501 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 35:20
2. Trnková Dana VSP7351 USK Praha 37:54 + 2:34
3. Marek Antonín STE7501 SK SKI-OB Šternberk 42:23 + 7:03
4. Odvody Dana John LPU8555 OK Lokomotiva Pardubice 44:39 + 9:19
5. Černý Ondřej 5BX7800 Čepíci 46:02 + 10:42
6. Puchernová Zuzana TAP8453 KOB TRETRA Praha 46:26 + 11:06
7. Vlachová Tereza AOV8750 OOB TJ Baník Ostrava 47:21 + 12:01
8. Wąsiewicz Piotr 1MP7000 Nadarzyn 49:48 + 14:28
9. Lukašák Štefan xxx xxx 52:55 + 17:35
10. Janák Jiří Právníci 55:03 + 19:43
11. Šváb Jan VSP5801 USK Praha 55:33 + 20:13
12. Pilař Marek 5BX7700 Čepíci 58:00 + 22:40
13. Chládková Petra DKP8159 Oddíl OB Kotlářka 58:02 + 22:42
14. Valtr Pavel MFP6600 VŠSK MFF UK Praha 58:38 + 23:18
15. Fritzsche Martina USG xxx 62:01 + 26:41
16. Janáková Eva Právníci 62:17 + 26:57
17. Javůrek Antonín 19X5900 ESOX ODEI 71:43 + 36:23
18. Wąsiewicz Marzena 1MP7050 Nadarzyn 88:36 + 53:16
19. Šplíchal Jiří OKP4500 SK OK 24 Praha 106:02 + 70:42
20. Wąsiewicz Jerzy 1MP0500 Nadarzyn 112:31 + 77:11
Šklíba Jan SRK7501 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. DISK
Boyarova Tatjana Shumen Bulgaria DISK