Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hrdličková Anna | DOR0955 | OK Dobříš | 27:49 | ||
2. | Svatá Lucie | PGP0952 | SK Praga | 28:44 | + 0:55 | |
3. | Hrdličková Markéta | DOR0954 | OK Dobříš | 29:31 | + 1:42 | |
4. | Rodová Anežka | VSP1152 | USK Praha | 30:42 | + 2:53 | |
5. | Bulíčková Klárka | 31:09 | + 3:20 | |||
6. | Bolinová Evelína | FSP1150 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 31:21 | + 3:32 | |
7. | Komárková Radka | SJH1151 | SJH Jindřichův Hradec | 31:56 | + 4:07 | |
8. | Hrubá Vanesa | 35:31 | + 7:42 | |||
9. | Hill Daisy | 21G0950 | Airienteers | 38:02 | + 10:13 | |
10. | Petřinová Natálie | 41:13 | + 13:24 | |||
11. | Tomešová Evelína | SJC1150 | Sportcentrum Jičín | 43:31 | + 15:42 | |
12. | Vodrážková Barbora | VPM1050 | KOS Slavia Plzeň | 48:53 | + 21:04 | |
13. | Lacinová Zuzana | DKP1055 | Oddíl OB Kotlářka | 49:36 | + 21:47 | |
Škultéty Kristýna | DISK | |||||
MS | Bulíčková Marie | 31:10 | + 3:21 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Mullis Carolina | DKP0951 | Oddíl OB Kotlářka | 16:41 | ||
2. | Malečková Pavlína | VSP0855 | USK Praha | 19:22 | + 2:41 | |
3. | Gelnerová Markéta | KRL0952 | Kometa Kralovice | 19:49 | + 3:08 | |
4. | Hanušová Markéta | VRL0852 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 20:32 | + 3:51 | |
5. | Novotná Karolína | TUR0853 | OOB TJ Turnov | 23:15 | + 6:34 | |
6. | Petriláková Amálie | DOR0953 | OK Dobříš | 23:46 | + 7:05 | |
7. | Zakouřilová Klára | VSP0850 | USK Praha | 25:45 | + 9:04 | |
8. | Nemšovská Magdalena | VSP0853 | USK Praha | 25:49 | + 9:08 | |
9. | Housková Adéla | DOR0851 | OK Dobříš | 29:29 | + 12:48 | |
10. | Seidlová Magdalena | RIC0950 | OB Říčany | 30:10 | + 13:29 | |
11. | Sobotová Kateřina | VPM0851 | KOS Slavia Plzeň | 30:57 | + 14:16 | |
12. | Kučerová Kateřina | VSP0950 | USK Praha | 31:04 | + 14:23 | |
13. | Šitrová Štěpánka | LPM0850 | OK Lokomotiva Plzeň | 37:12 | + 20:31 | |
14. | Kamenická Tereza Ester | OSN0888 | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 37:58 | + 21:17 | |
15. | Šimůnková Michaela | TAP0851 | KOB Tretra Praha | 38:08 | + 21:27 | |
16. | Synková Elena | DOK0850 | OK Doksy | 40:56 | + 24:15 | |
Welc Dominika | 3WP0950 | KOS BnO Szczecin | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kožíšková Kateřina | LPM0652 | OK Lokomotiva Plzeň | 19:41 | ||
2. | Kurečková Klára | ABM0657 | KOB ALFA Brno | 22:04 | + 2:23 | |
3. | Lamačová Barbora | BOR0750 | OK Jiskra Nový Bor | 22:37 | + 2:56 | |
4. | Hlaváčová Lucie | TBM0660 | KOS TJ Tesla Brno | 22:48 | + 3:07 | |
5. | Savruková Adéla | TJN0656 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 23:35 | + 3:54 | |
6. | Mianowska Tosia | LCE0753 | OOB TJ Slovan Luhačovice | 24:47 | + 5:06 | |
7. | Kula Maja | 3WP0754 | KOS BnO Szczecin | 24:49 | + 5:08 | |
8. | Baldrianová Eva | VSP0751 | USK Praha | 24:57 | + 5:16 | |
9. | Skalová Jolana | TJN0653 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 26:06 | + 6:25 | |
10. | Kohoutková Klára | BSO0650 | KOB Baník Sokolov | 26:30 | + 6:49 | |
11. | Kotenová Markéta | RIC0651 | OB Říčany | 26:39 | + 6:58 | |
12. | Netuková Anežka | SHK0750 | OK Slavia Hradec Králové | 27:29 | + 7:48 | |
13. | Gregorová Alice | CTB0751 | SK OB Chotěboř | 27:51 | + 8:10 | |
14. | Baloghová Milena | TJN0750 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 27:56 | + 8:15 | |
15. | Řeháková Mirka | SKV0652 | TJ Slovan Karlovy Vary | 28:35 | + 8:54 | |
16. | Borek Alicja | 82P0750 | UKS Traper Złocieniec | 29:24 | + 9:43 | |
17. | Mikuła Daria | 3WP0751 | KOS BnO Szczecin | 29:31 | + 9:50 | |
18. | Koudelková Eliška | BOR0652 | OK Jiskra Nový Bor | 29:36 | + 9:55 | |
19. | Kašparová Alžběta | DOR0753 | OK Dobříš | 29:43 | + 10:02 | |
20. | Matyja Weronika | 3WP0750 | KOS BnO Szczecin | 30:01 | + 10:20 | |
21. | Klecha Weronika | 1VP0750 | HKS Azymut Mochy | 30:09 | + 10:28 | |
22. | Fibírová Lucie | FSP0777 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 30:36 | + 10:55 | |
23. | Šáchová Magdalena | DOR0659 | OK Dobříš | 30:57 | + 11:16 | |
23. | Bodurková Denisa | KRL0752 | Kometa Kralovice | 30:57 | + 11:16 | |
25. | Hajduk Maria | 1VP0650 | HKS Azymut Mochy | 31:37 | + 11:56 | |
26. | Lošťáková Sára | LTP0650 | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 32:38 | + 12:57 | |
27. | Jąder Sandra | 1VP0652 | HKS Azymut Mochy | 33:57 | + 14:16 | |
28. | Gelnerová Anna | KRL0653 | Kometa Kralovice | 34:42 | + 15:01 | |
29. | Mikuła Iga | 3WP0752 | KOS BnO Szczecin | 34:57 | + 15:16 | |
30. | Komárková Zbyňka | SJH0751 | SJH Jindřichův Hradec | 36:01 | + 16:20 | |
31. | Jandová Eva | DOR0752 | OK Dobříš | 37:07 | + 17:26 | |
32. | Murek Emilia | 1VP0651 | HKS Azymut Mochy | 41:40 | + 21:59 | |
33. | Stará Barbora | FSP0752 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 43:34 | + 23:53 | |
34. | Miłaszewicz Magdalena | 82P0751 | UKS Traper Złocieniec | 44:07 | + 24:26 | |
35. | Kubacka Wiktoria | 1VP0552 | HKS Azymut Mochy | 45:48 | + 26:07 | |
36. | Ptáčková Hana | PGP0750 | SK Praga | 46:05 | + 26:24 | |
37. | Maříková Alžběta | FSP0650 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 49:51 | + 30:10 | |
38. | Svobodová Adriana | FSP0653 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 56:33 | + 36:52 | |
39. | Buková Hana | ROU0750 | SKOB Roudnice nad Labem | 83:21 | + 63:40 | |
40. | Dostálová Lejla | DLP0650 | OOB TJ Dukla Praha | 91:05 | + 71:24 | |
Leinweberová Julie | FSP0755 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Bulířová Ema | TAP0452 | KOB Tretra Praha | 32:12 | ||
2. | Štraitová Jolana | VSP0456 | USK Praha | 33:22 | + 1:10 | |
3. | Novotná Michaela | TUR0551 | OOB TJ Turnov | 33:30 | + 1:18 | |
4. | Martanová Lea | VLI0555 | Slavia Liberec orienteering | 34:12 | + 2:00 | |
5. | Černá Ema | ROU0451 | SKOB Roudnice nad Labem | 34:53 | + 2:41 | |
6. | Richtrová Kamila | VPM0451 | KOS Slavia Plzeň | 35:01 | + 2:49 | |
7. | Gottsteinová Ema | JIL0451 | OK Jilemnice | 36:06 | + 3:54 | |
8. | Randáková Adéla | VRL0452 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 36:52 | + 4:40 | |
9. | Pelantová Martina | RIC0550 | OB Říčany | 37:01 | + 4:49 | |
10. | Aschermannová Klára | VSP0454 | USK Praha | 38:11 | + 5:59 | |
11. | Matěásková Šárka | JIL0551 | OK Jilemnice | 38:16 | + 6:04 | |
12. | Holíková Simona | ONO0553 | SKOB Ostrov | 38:54 | + 6:42 | |
13. | Pračková Ema | RIC0451 | OB Říčany | 39:07 | + 6:55 | |
14. | Skácelová Adéla | VLI0454 | Slavia Liberec orienteering | 40:58 | + 8:46 | |
15. | De Heij Laura | RIC0450 | OB Říčany | 41:23 | + 9:11 | |
16. | Mellanová Judita | TUV0559 | SOK TJ Turnov | 41:43 | + 9:31 | |
17. | Bambousková Julie | DOR0650 | OK Dobříš | 41:47 | + 9:35 | |
18. | Kubecová Magdalena | STB0550 | TJ Stadion Nový Bor | 42:03 | + 9:51 | |
19. | Andrlová Lea | VLI0453 | Slavia Liberec orienteering | 43:27 | + 11:15 | |
20. | Rumlenová Tereza | BOR0453 | OK Jiskra Nový Bor | 43:40 | + 11:28 | |
21. | Hanušová Kateřina | VRL0455 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 43:56 | + 11:44 | |
22. | Knobová Agáta | VRL0453 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 44:26 | + 12:14 | |
23. | Beranová Hana | VSP0455 | USK Praha | 44:47 | + 12:35 | |
24. | Šauli Kateřina | VPM0456 | KOS Slavia Plzeň | 44:53 | + 12:41 | |
25. | Novotná Barbora | TUR0552 | OOB TJ Turnov | 45:07 | + 12:55 | |
26. | Pesničáková Soňa | TJN0451 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 45:08 | + 12:56 | |
27. | Kotenová Barbora | RIC0452 | OB Říčany | 45:45 | + 13:33 | |
27. | Balejová Julie | KAM0551 | OK Kamenice | 45:45 | + 13:33 | |
29. | Skácelová Kateřina | VLI0550 | Slavia Liberec orienteering | 45:48 | + 13:36 | |
30. | Kulová Laura | ONO0552 | SKOB Ostrov | 45:52 | + 13:40 | |
31. | Bartošová Marie | MLA0451 | MLOK Mariánské Lázně | 46:45 | + 14:33 | |
32. | Nekvasilová Tereza | DKP0459 | Oddíl OB Kotlářka | 47:04 | + 14:52 | |
33. | Pavlíčková Hana | KPY0450 | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 47:29 | + 15:17 | |
34. | Podrábská Alžběta | VLI0451 | Slavia Liberec orienteering | 47:54 | + 15:42 | |
35. | Štemberová Bára | TJN0650 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 48:30 | + 16:18 | |
36. | Suková Tereza | VRL0454 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 48:42 | + 16:30 | |
37. | Chrástová Magdaléna | STH0551 | SK Studenec | 49:04 | + 16:52 | |
38. | Krejčová Lucie | ROU0453 | SKOB Roudnice nad Labem | 49:10 | + 16:58 | |
39. | Šimšová Pavla | MFP0551 | Matfyz Praha | 49:37 | + 17:25 | |
40. | Dreier Anna | 1VP0550 | HKS Azymut Mochy | 49:41 | + 17:29 | |
40. | Kusztelska Natalia | 3WP0550 | KOS BnO Szczecin | 49:41 | + 17:29 | |
42. | Linhartová Klára | ZVO0556 | OB SK Zvole | 50:13 | + 18:01 | |
43. | Cincibusová Lenka | FSP0450 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 50:59 | + 18:47 | |
44. | Jedličková Kristýna | KAM0455 | OK Kamenice | 51:24 | + 19:12 | |
45. | Kopecká Anna | JIL0552 | OK Jilemnice | 51:41 | + 19:29 | |
46. | Burešová Eliška | VLI0456 | Slavia Liberec orienteering | 52:40 | + 20:28 | |
47. | Urban Aneta | 82P0450 | UKS Traper Złocieniec | 53:01 | + 20:49 | |
48. | Nagyová Kateřina | TJN0452 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 53:56 | + 21:44 | |
49. | Hájková Tereza | TUV0558 | SOK TJ Turnov | 55:27 | + 23:15 | |
50. | Pazderníková Jana | OPI0452 | Orientační sporty Písek | 55:44 | + 23:32 | |
51. | Housková Barbora | DOR0655 | OK Dobříš | 56:17 | + 24:05 | |
52. | Zmarzláková Olga | KRL0552 | Kometa Kralovice | 58:01 | + 25:49 | |
53. | Počtová Klára | OPI0453 | Orientační sporty Písek | 58:41 | + 26:29 | |
54. | Balková Markéta | OPI0450 | Orientační sporty Písek | 59:55 | + 27:43 | |
55. | Křížková Marie | MAS0450 | KČT Aš | 61:52 | + 29:40 | |
56. | Ziebová Veronika | NEK0450 | Nejdek Orienteering | 62:01 | + 29:49 | |
57. | Gonda Julia | 1VP0450 | HKS Azymut Mochy | 64:22 | + 32:10 | |
58. | Szczurko Paulina | 82P0550 | UKS Traper Złocieniec | 65:11 | + 32:59 | |
59. | Gielec Julia | 38P0550 | UKS Orientus Lodz | 65:32 | + 33:20 | |
60. | Skrzypczak Marika | 1VP0452 | HKS Azymut Mochy | 66:22 | + 34:10 | |
61. | Kapska Nina | 1VP0451 | HKS Azymut Mochy | 70:22 | + 38:10 | |
62. | Michalewicz Alicja | 1VP0551 | HKS Azymut Mochy | 74:53 | + 42:41 | |
63. | Hrdličková Klára | DOR0553 | OK Dobříš | 126:57 | + 94:45 | |
Čapková Lucie | KAM0459 | OK Kamenice | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Dittrichová Michaela | SKM0251 | KOB Směr Kroměříž | 43:04 | ||
2. | Chrástová Tereza | STH0251 | SK Studenec | 43:32 | + 0:28 | |
3. | Mulíčková Markéta | ABM0362 | KOB ALFA Brno | 44:32 | + 1:28 | |
4. | Semíková Lucie | KAM0250 | OK Kamenice | 45:05 | + 2:01 | |
5. | Koberová Kateřina | LPU0352 | OK Lokomotiva Pardubice | 45:12 | + 2:08 | |
6. | Vandasová Adéla | PHK0255 | OK 99 Hradec Králové | 45:30 | + 2:26 | |
7. | Bejvlová Karolína | KAM0258 | OK Kamenice | 46:36 | + 3:32 | |
8. | Blažková Kateřina | SJH0252 | SJH Jindřichův Hradec | 47:32 | + 4:28 | |
9. | Smolková Barbora | TAP0356 | KOB Tretra Praha | 48:27 | + 5:23 | |
10. | Pekařová Jana | TUR0252 | OOB TJ Turnov | 48:41 | + 5:37 | |
11. | Karlová Anna | JIL0352 | OK Jilemnice | 48:52 | + 5:48 | |
12. | Fejfarová Tereza | LPU0360 | OK Lokomotiva Pardubice | 48:54 | + 5:50 | |
13. | Holečková Petra | SHK0250 | OK Slavia Hradec Králové | 49:09 | + 6:05 | |
14. | Šmelíková Dorota | LCE0260 | OOB TJ Slovan Luhačovice | 49:28 | + 6:24 | |
15. | Černá Kateřina | VPM0250 | KOS Slavia Plzeň | 50:00 | + 6:56 | |
16. | Krempińska Julia | 66P7602 | UKS Azymut Pabianice | 50:09 | + 7:05 | |
17. | Mrózek Teresa | TRI0251 | TJ TŽ Třinec | 50:48 | + 7:44 | |
18. | Hankovcová Helena | KAM0350 | OK Kamenice | 51:13 | + 8:09 | |
19. | Hájková Lucie | SOP0350 | OOB TJ Slezan Opava | 51:52 | + 8:48 | |
20. | Rýdlová Magdaléna | TJN0251 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 52:21 | + 9:17 | |
21. | Bednaříková Emma | ZBM0359 | SK Žabovřesky Brno | 52:33 | + 9:29 | |
22. | Tichá Dorotea | DKP0351 | Oddíl OB Kotlářka | 52:38 | + 9:34 | |
23. | Kinštová Tereza | SJH0251 | SJH Jindřichův Hradec | 53:30 | + 10:26 | |
24. | Gielec Zuzanna | 38P0251 | UKS Orientus Lodz | 53:46 | + 10:42 | |
25. | Linková Lucie | TJN0257 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 55:06 | + 12:02 | |
26. | Kastner Maya | 42A0251 | OLC Währing | 55:16 | + 12:12 | |
27. | Calvet Sofia | 42A0250 | OLC Währing | 55:19 | + 12:15 | |
28. | Raclavská Vlaďka | UOL0253 | SOB Olomouc | 56:50 | + 13:46 | |
29. | Kočová Halina | TZL0255 | SKOB Zlín | 56:58 | + 13:54 | |
30. | Marková Ema | STE0252 | SK SKI-OB Šternberk | 57:02 | + 13:58 | |
31. | Thýnová Martina | SHK0350 | OK Slavia Hradec Králové | 57:28 | + 14:24 | |
32. | Sudoł Hanna | CHC0352 | K.O.B. Choceň | 57:50 | + 14:46 | |
33. | Kodytková Denisa | SHK0252 | OK Slavia Hradec Králové | 57:53 | + 14:49 | |
34. | Sanna Karin | DKP0250 | Oddíl OB Kotlářka | 58:39 | + 15:35 | |
35. | Hubáčková Dagmar | LCE0351 | OOB TJ Slovan Luhačovice | 59:17 | + 16:13 | |
36. | Doren Wiktoria | 38P0351 | UKS Orientus Lodz | 59:58 | + 16:54 | |
37. | Nevěřilová Kateřina | LCE0254 | OOB TJ Slovan Luhačovice | 61:11 | + 18:07 | |
38. | Gradek Zuzanna | 82P0350 | UKS Traper Złocieniec | 61:56 | + 18:52 | |
39. | Chabiera Lena | LCE0356 | OOB TJ Slovan Luhačovice | 61:58 | + 18:54 | |
40. | Fišarová Eliška | KRL0351 | Kometa Kralovice | 64:24 | + 21:20 | |
41. | Růžičková Vendula | CHA0252 | OK Chrastava | 65:00 | + 21:56 | |
42. | Nitsch Aleksandra | LCE0357 | OOB TJ Slovan Luhačovice | 65:05 | + 22:01 | |
43. | Pušová Bára | LPU0357 | OK Lokomotiva Pardubice | 65:08 | + 22:04 | |
44. | Nádeníčková Iva | NEK0350 | Nejdek Orienteering | 65:16 | + 22:12 | |
45. | Bednaříková Sára | LCE0252 | OOB TJ Slovan Luhačovice | 65:17 | + 22:13 | |
46. | Nentvichová Julie | DOR0351 | OK Dobříš | 65:37 | + 22:33 | |
47. | Pilná Natálie | VRL0351 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 66:19 | + 23:15 | |
48. | Kędzierska Nadia | 1VP0250 | HKS Azymut Mochy | 68:34 | + 25:30 | |
49. | Petrásová Hana | LPU0380 | OK Lokomotiva Pardubice | 69:38 | + 26:34 | |
50. | Berlińska Paulina | 38P0350 | UKS Orientus Lodz | 71:15 | + 28:11 | |
51. | Piwowar Lidia | 1VP0251 | HKS Azymut Mochy | 73:26 | + 30:22 | |
52. | Mazurek Joanna | CHC0353 | K.O.B. Choceň | 74:54 | + 31:50 | |
53. | Perfikowska Hanna | 64P0450 | UMKS Kwidzyn | 75:15 | + 32:11 | |
Przeszłowska Hanna | 82P0351 | UKS Traper Złocieniec | DISK | |||
Lipińska Julia | 17P0251 | WKS Śląsk Wrocław | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Podrábská Marie | TJN0259 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 39:17 | ||
2. | Titzová Adéla | VSP0250 | USK Praha | 40:46 | + 1:29 | |
3. | Popová Jana | TAP0252 | KOB Tretra Praha | 41:19 | + 2:02 | |
4. | Randáková Alžběta | VRL0252 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 42:04 | + 2:47 | |
5. | Řeháková Gabriela | SKV0351 | TJ Slovan Karlovy Vary | 42:15 | + 2:58 | |
6. | Pitrmucová Antonie | JIL0251 | OK Jilemnice | 42:28 | + 3:11 | |
7. | Čermáková Klára | PGP0352 | SK Praga | 43:06 | + 3:49 | |
8. | Šritrová Lenka | TUR0250 | OOB TJ Turnov | 44:06 | + 4:49 | |
9. | Šafaříková Lucie | OPI0350 | Orientační sporty Písek | 44:48 | + 5:31 | |
10. | Vitebská Eliška | TJN0350 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 44:54 | + 5:37 | |
11. | Petriláková Anežka | DOR0251 | OK Dobříš | 46:52 | + 7:35 | |
12. | Aschermannová Tereza | VSP0253 | USK Praha | 46:54 | + 7:37 | |
13. | Tymešová Anna | BOR0253 | OK Jiskra Nový Bor | 47:31 | + 8:14 | |
14. | Janečková Josefína | EKP0351 | VŠTJ Ekonom Praha | 47:59 | + 8:42 | |
15. | Budská Anna | TJN0253 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 48:13 | + 8:56 | |
16. | Hrnčířová Ivana | STH0351 | SK Studenec | 54:14 | + 14:57 | |
17. | Fantová Kateřina | EKP0256 | VŠTJ Ekonom Praha | 55:07 | + 15:50 | |
18. | Žejdlíková Eliška | LTP0350 | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 55:39 | + 16:22 | |
19. | Votavová Žofie | KNC0250 | Sokol Kostelec n. Č. l. | 56:58 | + 17:41 | |
20. | Křížová Daniela | MAS0250 | KČT Aš | 57:20 | + 18:03 | |
21. | Bečvářová Markéta | OPI0250 | Orientační sporty Písek | 57:48 | + 18:31 | |
22. | Jirasová Anežka | DOR0350 | OK Dobříš | 58:32 | + 19:15 | |
23. | Marešová Klára | NEK0250 | Nejdek Orienteering | 62:28 | + 23:11 | |
24. | Buková Anežka | ROU0351 | SKOB Roudnice nad Labem | 63:25 | + 24:08 | |
25. | Popová Veronika | TAP0253 | KOB Tretra Praha | 63:56 | + 24:39 | |
26. | Řadová Lucie | DKP0251 | Oddíl OB Kotlářka | 64:04 | + 24:47 | |
27. | Petříková Adéla | MAS0352 | KČT Aš | 74:12 | + 34:55 | |
Tomaidesová Adéla Anna | PGP0255 | SK Praga | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Thýnová Nikola | SHK0051 | OK Slavia Hradec Králové | 48:11 | ||
2. | Hojná Eliška | SJH0052 | SJH Jindřichův Hradec | 48:18 | + 0:07 | |
3. | Opálková Martina | BBM0050 | BETA URSUS Orienteering | 48:23 | + 0:12 | |
4. | Nechanická Klára | OSN0050 | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 50:58 | + 2:47 | |
5. | Šafková Sofie | KAM0153 | OK Kamenice | 51:21 | + 3:10 | |
6. | Rýdlová Adéla | TJN0151 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 51:29 | + 3:18 | |
7. | Grycová Kateřina | TBM0058 | KOS TJ Tesla Brno | 51:47 | + 3:36 | |
8. | Peterová Jana | LPU0057 | OK Lokomotiva Pardubice | 51:55 | + 3:44 | |
9. | Šklíbová Veronika | SRK0153 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 52:18 | + 4:07 | |
10. | Poláková Lenka | SOP0151 | OOB TJ Slezan Opava | 53:22 | + 5:11 | |
11. | Ciesiółka Katarzyna | CHC0055 | K.O.B. Choceň | 53:28 | + 5:17 | |
12. | Garbacik Maja | 41P0050 | WKS Wawel Kraków | 53:37 | + 5:26 | |
13. | Golová Tereza | VIC0162 | OB Vizovice | 53:58 | + 5:47 | |
14. | Mazurek Agnieszka | CHC0154 | K.O.B. Choceň | 54:01 | + 5:50 | |
15. | Biederman Ada | 41P0051 | WKS Wawel Kraków | 54:12 | + 6:01 | |
16. | Špringlová Kamila | TBM0050 | KOS TJ Tesla Brno | 55:16 | + 7:05 | |
17. | Głowacz Julia | LCE0056 | OOB TJ Slovan Luhačovice | 55:28 | + 7:17 | |
18. | Aschermannová Karolína | KAM0051 | OK Kamenice | 55:37 | + 7:26 | |
19. | Vejražková Rozárka | SJC0151 | Sportcentrum Jičín | 55:53 | + 7:42 | |
20. | Škáchová Magdalena | DKP0156 | Oddíl OB Kotlářka | 55:57 | + 7:46 | |
21. | Mašínová Anna | TJN0152 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 56:21 | + 8:10 | |
22. | Kejmarová Jana | STH0152 | SK Studenec | 58:32 | + 10:21 | |
23. | Auerműllerová Anna | ZBM0060 | SK Žabovřesky Brno | 58:44 | + 10:33 | |
24. | Deptulska Maria | LCE0058 | OOB TJ Slovan Luhačovice | 59:10 | + 10:59 | |
25. | Pavlíková Markéta | CHA0050 | OK Chrastava | 59:51 | + 11:40 | |
26. | Šklíbová Míša | TJN0153 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 60:28 | + 12:17 | |
27. | Blahová Pavla | DKP0155 | Oddíl OB Kotlářka | 60:56 | + 12:45 | |
28. | Dolejší Kateřina | STB0199 | TJ Stadion Nový Bor | 61:26 | + 13:15 | |
29. | Borovičková Valerie | LPU0054 | OK Lokomotiva Pardubice | 64:13 | + 16:02 | |
30. | Filipczak Natalia | 98P0050 | PUKS Młode Orły Nowy Dwór Mazowiecki | 65:05 | + 16:54 | |
31. | Hlaváčová Anežka | TBM0199 | KOS TJ Tesla Brno | 65:20 | + 17:09 | |
32. | Nešporová Alžběta | TZL0051 | SKOB Zlín | 65:50 | + 17:39 | |
33. | Štefková Klára | TBM0059 | KOS TJ Tesla Brno | 66:16 | + 18:05 | |
34. | Chaloupková Kateřina | CHC0051 | K.O.B. Choceň | 66:38 | + 18:27 | |
35. | Tokárová Regina | VPM0151 | KOS Slavia Plzeň | 68:44 | + 20:33 | |
36. | Nádeníčková Pavla | NEK0150 | Nejdek Orienteering | 70:04 | + 21:53 | |
37. | Mianowska Julia | LCE0154 | OOB TJ Slovan Luhačovice | 70:54 | + 22:43 | |
38. | Špendlíková Kamila | LCE0051 | OOB TJ Slovan Luhačovice | 74:51 | + 26:40 | |
39. | Chrubczyńska Patrycja | 82P0050 | UKS Traper Złocieniec | 76:40 | + 28:29 | |
Korpasová Lucie | TBM0151 | KOS TJ Tesla Brno | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Vyhnálková Marie | RIC0151 | OB Říčany | 52:00 | ||
2. | Shánělová Štěpánka | CHC0152 | K.O.B. Choceň | 53:54 | + 1:54 | |
3. | Riby Rose | LTP0051 | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 55:14 | + 3:14 | |
4. | Kosíková Eliška | TUR0052 | OOB TJ Turnov | 56:57 | + 4:57 | |
5. | Horáková Barbora | VSP0150 | USK Praha | 58:07 | + 6:07 | |
6. | Hrnčířová Magda | STH0051 | SK Studenec | 64:15 | + 12:15 | |
7. | Kalousková Marie | DKP0151 | Oddíl OB Kotlářka | 65:05 | + 13:05 | |
8. | Lučanová Barbora | MAS0051 | KČT Aš | 65:54 | + 13:54 | |
9. | Šlechtová Tereza | KRL0152 | Kometa Kralovice | 66:21 | + 14:21 | |
10. | Kováříková Marie | KAM0050 | OK Kamenice | 67:27 | + 15:27 | |
11. | Hamáčková Eliška | STH0153 | SK Studenec | 68:15 | + 16:15 | |
12. | Plášková Anna | ABM0152 | KOB ALFA Brno | 68:51 | + 16:51 | |
13. | Jeřábková Nina | BOR0151 | OK Jiskra Nový Bor | 70:09 | + 18:09 | |
14. | Staňková Markéta | VPM0153 | KOS Slavia Plzeň | 70:34 | + 18:34 | |
15. | Rybářová Tereza | BOR0153 | OK Jiskra Nový Bor | 71:33 | + 19:33 | |
16. | Geislerová Aneta | DKL0151 | KOB Kladno | 73:43 | + 21:43 | |
17. | Míchalová Šárka | KPY0050 | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 74:57 | + 22:57 | |
18. | Sedláčková Linda | ROZ0050 | OK Roztoky | 76:45 | + 24:45 | |
19. | Karbusová Kateřina | OPI0052 | Orientační sporty Písek | 86:11 | + 34:11 | |
20. | Nováková Eliška | PDY0150 | Běhej Poděbrady | 91:42 | + 39:42 | |
21. | Houserová Tereza | OPI0156 | Orientační sporty Písek | 99:51 | + 47:51 | |
22. | Heczková Rachel | OPI0154 | Orientační sporty Písek | 105:06 | + 53:06 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Chaloupská Barbora | PHK9951 | OK 99 Hradec Králové | 49:16 | 8900 | ||
2. | Čechová Tereza | KAM9852 | OK Kamenice | 52:02 | + 2:46 | 8444 | |
3. | Sieglová Eliška | PGP9954 | SK Praga | 53:29 | + 4:13 | 8204 | |
4. | Gassner Jasmina | 12A9950 | Naturfreunde Wien | 55:24 | + 6:08 | ||
5. | Vyhnálková Barbora | RIC9850 | OB Říčany | 55:56 | + 6:40 | 7800 | |
6. | Thořová Markéta | TUR9952 | OOB TJ Turnov | 57:32 | + 8:16 | 7536 | |
7. | Semrádová Jana | CHC9951 | K.O.B. Choceň | 57:48 | + 8:32 | 7492 | |
8. | Zlámalová Nikola | SJC9951 | Sportcentrum Jičín | 59:36 | + 10:20 | 7195 | |
9. | Staňová Karolína | BOR9853 | OK Jiskra Nový Bor | 60:04 | + 10:48 | 7118 | |
10. | Firešová Markéta | ZBM9951 | SK Žabovřesky Brno | 60:38 | + 11:22 | 7024 | |
11. | Sokolářová Šárka | TUR9999 | OOB TJ Turnov | 60:46 | + 11:30 | 7002 | |
12. | Janovská Kateřina | PGP9850 | SK Praga | 60:57 | + 11:41 | 6972 | |
13. | Kinkorová Tereza | LPM9850 | OK Lokomotiva Plzeň | 61:35 | + 12:19 | 6867 | |
14. | Korpasová Tereza | TBM9898 | KOS TJ Tesla Brno | 64:47 | + 15:31 | 6339 | |
15. | Grycová Veronika | TBM9859 | KOS TJ Tesla Brno | 64:57 | + 15:41 | 6312 | |
16. | Berger Anni | 12A9952 | Naturfreunde Wien | 65:04 | + 15:48 | ||
17. | Kopecká Anna | LPU9958 | OK Lokomotiva Pardubice | 65:54 | + 16:38 | 6155 | |
18. | Voltrová Alena | ROZ9951 | OK Roztoky | 67:23 | + 18:07 | 5910 | |
19. | Fortuniak Weronika | 38P9850 | UKS Orientus Lodz | 67:36 | + 18:20 | ||
20. | Poláková Tereza | SOP9951 | OOB TJ Slezan Opava | 67:49 | + 18:33 | 5839 | |
21. | Hájková Eliška | KAM9851 | OK Kamenice | 68:11 | + 18:55 | 5778 | |
22. | Janoušková Lucie | BOR9954 | OK Jiskra Nový Bor | 68:13 | + 18:57 | 5773 | |
23. | Tichá Veronika | TZL9951 | SKOB Zlín | 69:48 | + 20:32 | 5511 | |
24. | Murawska Marta | 1VP9850 | HKS Azymut Mochy | 73:56 | + 24:40 | ||
25. | Szarzecová Lucie | TRI9850 | TJ TŽ Třinec | 74:08 | + 24:52 | 4796 | |
26. | Knížková Šárka | TJN9852 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 74:30 | + 25:14 | 4735 | |
27. | Fürstová Anna | LLI9854 | TJ Loko Liberec | 74:40 | + 25:24 | 4708 | |
28. | Nováková Lucie | BOR9854 | OK Jiskra Nový Bor | 75:38 | + 26:22 | 4548 | |
29. | Malivánková Eva | ZBM9952 | SK Žabovřesky Brno | 78:30 | + 29:14 | 4075 | |
30. | Fukalová Hana | AOP9850 | Orientační Běh Opava | 82:00 | + 32:44 | 3497 | |
31. | Vývodová Jana | ASU9852 | Magnus Orienteering | 82:03 | + 32:47 | 3489 | |
32. | Kubíčková Jana | PHK9999 | OK 99 Hradec Králové | 83:07 | + 33:51 | 3313 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kubecová Kateřina | BOR9959 | OK Jiskra Nový Bor | 55:07 | 4645 | ||
2. | Škarková Kateřina | PGP9955 | SK Praga | 57:08 | + 2:01 | 4487 | |
3. | Poloprutská Lucie | VLI9950 | Slavia Liberec orienteering | 59:19 | + 4:12 | 4316 | |
4. | Doležalová Dorotka | VPM9950 | KOS Slavia Plzeň | 60:27 | + 5:20 | 4227 | |
5. | Sheshikova Anastasia | KAM9853 | OK Kamenice | 61:44 | + 6:37 | 4127 | |
6. | Zimmerová Kateřina | KAM9850 | OK Kamenice | 63:35 | + 8:28 | 3982 | |
7. | Hrabánková Zuzana | PGP9950 | SK Praga | 63:59 | + 8:52 | 3950 | |
8. | Hanáková Lenka | KRL9951 | Kometa Kralovice | 65:14 | + 10:07 | 3852 | |
9. | Kopecká Eliška | KNC9850 | Sokol Kostelec n. Č. l. | 68:43 | + 13:36 | 3579 | |
10. | Kopecká Johana | VSP9950 | USK Praha | 70:59 | + 15:52 | 3401 | |
11. | Utíkalová Kateřina | TBM9952 | KOS TJ Tesla Brno | 72:42 | + 17:35 | 3267 | |
12. | Kroupová Eliška | VPM9853 | KOS Slavia Plzeň | 81:38 | + 26:31 | 2567 | |
13. | Klikarová Ivana | DKP9953 | Oddíl OB Kotlářka | 88:16 | + 33:09 | 2047 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Zháňalová Barbora | ZBM9354 | SK Žabovřesky Brno | 58:46 | 10169 | ||
2. | Hlavová Jindra | ZBM8989 | SK Žabovřesky Brno | 59:47 | + 1:01 | 9997 | |
3. | Kabáthová Eva | ZBM8966 | SK Žabovřesky Brno | 59:49 | + 1:03 | 9992 | |
4. | Doležalová Monika | KAM8851 | OK Kamenice | 60:15 | + 1:29 | 9918 | |
5. | Gregorová Kamila | CTB8151 | SK OB Chotěboř | 60:28 | + 1:42 | 9882 | |
6. | Šiková Barbora | LPM9650 | OK Lokomotiva Plzeň | 60:42 | + 1:56 | 9842 | |
7. | Tužilová Magdaléna | ZBM9452 | SK Žabovřesky Brno | 61:02 | + 2:16 | 9786 | |
8. | Fujáčková Ivana | SJC8952 | Sportcentrum Jičín | 61:26 | + 2:40 | 9718 | |
9. | Hiršová Gabriela | ZBM9651 | SK Žabovřesky Brno | 62:23 | + 3:37 | 9558 | |
10. | Tesařová Markéta | ZBM9456 | SK Žabovřesky Brno | 62:46 | + 4:00 | 9493 | |
11. | Knapová Lenka | LPU9351 | OK Lokomotiva Pardubice | 62:53 | + 4:07 | 9473 | |
12. | Horová Pavla | LPU9457 | OK Lokomotiva Pardubice | 63:00 | + 4:14 | 9453 | |
13. | Baldrianová Barbora | VSP7850 | USK Praha | 64:29 | + 5:43 | 9203 | |
14. | Novotná Markéta | PHK9451 | OK 99 Hradec Králové | 64:31 | + 5:45 | 9197 | |
15. | Rufferová Iva | TUR8354 | OOB TJ Turnov | 64:34 | + 5:48 | 9188 | |
16. | Krafková Lucie | TUR8650 | OOB TJ Turnov | 64:39 | + 5:53 | 9174 | |
17. | Teplá Karolína | SHK9251 | OK Slavia Hradec Králové | 64:41 | + 5:55 | 9169 | |
18. | Čermáková Magdalena | LCE9155 | OOB TJ Slovan Luhačovice | 65:00 | + 6:14 | 9115 | |
19. | Nováková Tereza | LPU9757 | OK Lokomotiva Pardubice | 65:13 | + 6:27 | 9079 | |
20. | Odehnalová Tereza | ZBM9757 | SK Žabovřesky Brno | 66:01 | + 7:15 | 8943 | |
21. | Kolínová Kristýna | DKP8450 | Oddíl OB Kotlářka | 67:05 | + 8:19 | 8763 | |
22. | Vozdová Klára | ASU8964 | Magnus Orienteering | 67:18 | + 8:32 | 8726 | |
23. | Benešová Jana | CTB9452 | SK OB Chotěboř | 68:08 | + 9:22 | 8585 | |
24. | Aschermannová Petra | KAM9354 | OK Kamenice | 68:52 | + 10:06 | 8461 | |
25. | Hančová Petra | LPU9659 | OK Lokomotiva Pardubice | 69:05 | + 10:19 | 8425 | |
26. | Karochová Simona | DKP8853 | Oddíl OB Kotlářka | 69:55 | + 11:09 | 8284 | |
27. | Mullis Kateřina | DKP7753 | Oddíl OB Kotlářka | 69:58 | + 11:12 | 8275 | |
28. | Randáková Helena | VRL7452 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 70:02 | + 11:16 | 8264 | |
29. | Pospíšilová Marie | DKP8756 | Oddíl OB Kotlářka | 70:08 | + 11:22 | 8247 | |
30. | Plochová Dominika | DKP8651 | Oddíl OB Kotlářka | 71:40 | + 12:54 | 7988 | |
31. | Kašková Kateřina | CHA7850 | OK Chrastava | 72:27 | + 13:41 | 7856 | |
32. | Kochová Nikola | TUR9358 | OOB TJ Turnov | 72:50 | + 14:04 | 7791 | |
33. | Šimůnková Gabriela | TAP9755 | KOB Tretra Praha | 73:07 | + 14:21 | 7743 | |
34. | Procházková Klára | LPU9451 | OK Lokomotiva Pardubice | 73:38 | + 14:52 | 7655 | |
35. | Bořánková Karolína | KAM9550 | OK Kamenice | 73:44 | + 14:58 | 7639 | |
36. | Tesařová Jana | TRI9751 | TJ TŽ Třinec | 74:12 | + 15:26 | 7560 | |
37. | Sklenářová Radka | LCE9250 | OOB TJ Slovan Luhačovice | 75:01 | + 16:15 | 7422 | |
38. | Dittrichová Petra | KON8787 | KOB Konice | 75:28 | + 16:42 | 7345 | |
39. | Vozdová Aneta | KSU9394 | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 75:59 | + 17:13 | 7258 | |
40. | Udržalová Pavla | LPU8552 | OK Lokomotiva Pardubice | 76:02 | + 17:16 | 7250 | |
41. | Zamazalová Kateřina | TAP9053 | KOB Tretra Praha | 78:40 | + 19:54 | 6804 | |
42. | Hermannová Anna | TAP9251 | KOB Tretra Praha | 79:55 | + 21:09 | 6593 | |
43. | Koporová Petra | ZBM9353 | SK Žabovřesky Brno | 80:16 | + 21:30 | 6534 | |
44. | Chovancová Zuzana | TZL9754 | SKOB Zlín | 80:18 | + 21:32 | 6528 | |
45. | Hanáková Magda | KRL9651 | Kometa Kralovice | 80:35 | + 21:49 | 6480 | |
46. | Svobodová Jitka | VSP7450 | USK Praha | 81:02 | + 22:16 | 6404 | |
47. | Neradová Alena | LIT8551 | KOB Litvínov | 81:26 | + 22:40 | 6337 | |
48. | Argalášová Kateřina | TRI9750 | TJ TŽ Třinec | 81:46 | + 23:00 | 6280 | |
49. | Valachová Martina | LPU9054 | OK Lokomotiva Pardubice | 83:55 | + 25:09 | 5917 | |
50. | Gassner Anika | 12A9650 | Naturfreunde Wien | 84:00 | + 25:14 | ||
51. | Neumannová Kateřina | PVP9250 | VSS Přírodověda Praha | 84:47 | + 26:01 | 5770 | |
52. | Henychová Zuzana | VLI6151 | Slavia Liberec orienteering | 84:49 | + 26:03 | 5765 | |
53. | Nedbalová Jana | MFP8050 | Matfyz Praha | 87:34 | + 28:48 | 5300 | |
54. | Novotná Barbora | TJN8951 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 88:06 | + 29:20 | 5209 | |
55. | Sabelová Markéta | TRI9656 | TJ TŽ Třinec | 88:41 | + 29:55 | 5111 | |
56. | Tihonová Hana | TAP9052 | KOB Tretra Praha | 89:40 | + 30:54 | 4945 | |
57. | Janů Hana | KSU9393 | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 89:45 | + 30:59 | 4930 | |
58. | Mazan Aleksandra | 82P9500 | UKS Traper Złocieniec | 104:07 | + 45:21 | ||
Hrstková Vladěna | ZBM8787 | SK Žabovřesky Brno | DISK | 0 | |||
Vališová Martina | OSN9696 | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | DISK | 0 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Polishchuk Mariya | LCE9454 | OOB TJ Slovan Luhačovice | 57:37 | 7513 | ||
2. | Jirčáková Martina | LCE8951 | OOB TJ Slovan Luhačovice | 59:22 | + 1:45 | 7295 | |
3. | Mokrá Julie | VLI8051 | Slavia Liberec orienteering | 60:07 | + 2:30 | 7202 | |
4. | Chvalová Věra | LPM9452 | OK Lokomotiva Plzeň | 60:13 | + 2:36 | 7190 | |
5. | Šňupárková Anna | DKP9652 | Oddíl OB Kotlářka | 62:49 | + 5:12 | 6867 | |
6. | Valešová Jana | CHA9152 | OK Chrastava | 64:44 | + 7:07 | 6628 | |
7. | Lepšíková Eva | SJC8765 | Sportcentrum Jičín | 65:04 | + 7:27 | 6587 | |
8. | Kovářová Lenka | LTP9750 | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 66:16 | + 8:39 | 6438 | |
9. | Albrechtová Eva | KAM7850 | OK Kamenice | 67:33 | + 9:56 | 6278 | |
10. | Voráčková Lenka | OSN8555 | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 67:41 | + 10:04 | 6262 | |
11. | Kazdová Lenka | SJC8484 | Sportcentrum Jičín | 69:11 | + 11:34 | 6075 | |
12. | Chroustová Lenka | ZBM9457 | SK Žabovřesky Brno | 69:38 | + 12:01 | 6019 | |
13. | Škvorová Barbora | KAM9150 | OK Kamenice | 70:04 | + 12:27 | 5966 | |
14. | Urbánková Kateřina | ONO9250 | SKOB Ostrov | 71:33 | + 13:56 | 5781 | |
15. | Ryantová Jana | DKP8660 | Oddíl OB Kotlářka | 72:54 | + 15:17 | 5613 | |
16. | Puchernová Zuzana | TAP8453 | KOB Tretra Praha | 73:33 | + 15:56 | 5533 | |
17. | Klíchová Jana | SSU8151 | SK Severka Šumperk | 73:43 | + 16:06 | 5512 | |
18. | Kohlová Zuzana | KPY8852 | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 73:57 | + 16:20 | 5483 | |
19. | Roškotová Lucie | TUR9753 | OOB TJ Turnov | 74:23 | + 16:46 | 5429 | |
20. | Kozumplíková Alice | RBK8151 | SK Radioklub Blansko | 74:52 | + 17:15 | 5369 | |
21. | Lesová Markéta | VPM8494 | KOS Slavia Plzeň | 74:54 | + 17:17 | 5365 | |
22. | Králová Vanda | BZP8750 | Báječné ženy v orientačním běhu | 75:19 | + 17:42 | 5313 | |
23. | Posseltová Tereza | TJN9252 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 76:48 | + 19:11 | 5129 | |
24. | Tučková Lucie | DKP8550 | Oddíl OB Kotlářka | 76:56 | + 19:19 | 5112 | |
25. | Rydlová Eva | FSP8989 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 79:59 | + 22:22 | 4733 | |
26. | Habigerová Radka | KSU9559 | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 80:05 | + 22:28 | 4721 | |
27. | Valešová Martina | CHA9651 | OK Chrastava | 80:27 | + 22:50 | 4675 | |
28. | Skyvová Kristýna | STE7054 | SK SKI-OB Šternberk | 81:34 | + 23:57 | 4536 | |
29. | Nikitchenko Natasza | 38P9750 | UKS Orientus Lodz | 82:44 | + 25:07 | ||
30. | Procházková Andrea | KAM9152 | OK Kamenice | 83:47 | + 26:10 | 4261 | |
31. | Krausová Martina | TJP9350 | TJ Sokol Troja | 84:47 | + 27:10 | 4137 | |
32. | Kavánková Jana | LCE9361 | OOB TJ Slovan Luhačovice | 87:32 | + 29:55 | 3795 | |
33. | Studničná Lenka | 7QX8650 | Neregistrovaní - Studničná | 87:54 | + 30:17 | ||
34. | Karasová Jana | FSP6153 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 93:46 | + 36:09 | 3020 | |
Mrázková Romana | SJC8351 | Sportcentrum Jičín | DISK | 0 | |||
Janečková Dagmar | EKP6550 | VŠTJ Ekonom Praha | DISK | 0 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Pekárková Monika | RBK9252 | SK Radioklub Blansko | 60:44 | 5255 | ||
2. | Černá Hana | EKP8459 | VŠTJ Ekonom Praha | 61:19 | + 0:35 | 5206 | |
3. | Müllerová Markéta | LCE9453 | OOB TJ Slovan Luhačovice | 64:13 | + 3:29 | 4966 | |
4. | Obytová Kateřina | VPM9752 | KOS Slavia Plzeň | 69:18 | + 8:34 | 4545 | |
5. | Šafrhansová Lucie | VPM9753 | KOS Slavia Plzeň | 70:38 | + 9:54 | 4435 | |
6. | Rambová Kamila | DKP8655 | Oddíl OB Kotlářka | 75:07 | + 14:23 | 4063 | |
6. | Zakouřilová Kamila | TUV8557 | SOK TJ Turnov | 75:07 | + 14:23 | 4063 | |
8. | Procházková Zuzana | 76:45 | + 16:01 | ||||
9. | Krausová Barbora | TJP9150 | TJ Sokol Troja | 77:06 | + 16:22 | 3899 | |
10. | Kazdová Jana | SJC7752 | Sportcentrum Jičín | 81:38 | + 20:54 | 3524 | |
11. | Gottvaldová Denisa | DKL8550 | KOB Kladno | 83:23 | + 22:39 | 3379 | |
12. | Malíková Stanislava | EKP8950 | VŠTJ Ekonom Praha | 95:03 | + 34:19 | 2412 | |
13. | Slotová Jarmila | TAP8650 | KOB Tretra Praha | 95:15 | + 34:31 | 2396 | |
14. | Klašková Josefina | DKP9651 | Oddíl OB Kotlářka | 129:15 | + 68:31 | 0 | |
Zeman Klára | DCE7950 | KOB Dobřichovice | DISK | 0 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Pabich Maria | 66P7606 | UKS Azymut Pabianice | 49:01 | ||
2. | Šimšová Jana | MFP7651 | Matfyz Praha | 52:07 | + 3:06 | |
3. | Městková Kateřina | VSP7650 | USK Praha | 53:59 | + 4:58 | |
4. | Vodrážková Kateřina | VPM7995 | KOS Slavia Plzeň | 55:10 | + 6:09 | |
5. | Wohanková Gabriela | VRL7652 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 55:22 | + 6:21 | |
6. | Synková Petra | DOK7950 | OK Doksy | 64:51 | + 15:50 | |
7. | Maříková Markéta | FSP7351 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 66:18 | + 17:17 | |
8. | Šklíbová Jana | SRK7651 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 67:47 | + 18:46 | |
9. | Kopecká Magdaléna | KPY8250 | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 68:53 | + 19:52 | |
10. | Málková Šárka | 8FX8350 | TJ Kobylisy | 69:28 | + 20:27 | |
11. | Borek Monika | 82P7950 | UKS Traper Złocieniec | 70:20 | + 21:19 | |
12. | Znamenáčková Helena | TAP8153 | KOB Tretra Praha | 71:44 | + 22:43 | |
13. | Pračková Zita | RIC7850 | OB Říčany | 73:54 | + 24:53 | |
14. | Vyhnálková Eva | RIC7552 | OB Říčany | 74:28 | + 25:27 | |
15. | Pechová Iva | LPM6151 | OK Lokomotiva Plzeň | 74:52 | + 25:51 | |
16. | Pecharová Michaela | TJP6550 | TJ Sokol Troja | 78:22 | + 29:21 | |
17. | Perknerová Barbora | ZVO8151 | OB SK Zvole | 78:59 | + 29:58 | |
18. | Kuželová Michaela | FSP7851 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 80:19 | + 31:18 | |
19. | Skripniková Kateřina | FSP8051 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 82:51 | + 33:50 | |
20. | Šitrová Lucie | LPM7857 | OK Lokomotiva Plzeň | 84:45 | + 35:44 | |
21. | Krausová Marcela | LCV7351 | TJ Lokomotiva Chomutov | 85:53 | + 36:52 | |
22. | Stará Vendula | FSP8150 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 88:26 | + 39:25 | |
23. | Siegerová Lucie | TAP7552 | KOB Tretra Praha | 97:59 | + 48:58 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kamenická Lenka | OSN6955 | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 47:57 | ||
2. | Grycová Petra | TBM7467 | KOS TJ Tesla Brno | 50:03 | + 2:06 | |
3. | Městková Lucie | TEP7850 | Tempo Praha | 50:26 | + 2:29 | |
4. | Nechanická Daniela | OSN7557 | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 51:39 | + 3:42 | |
5. | Kučerová Marie | VSP7551 | USK Praha | 52:06 | + 4:09 | |
6. | Rydlová Jana | VIC7752 | OB Vizovice | 52:13 | + 4:16 | |
7. | Sobotová Jana | VPM7250 | KOS Slavia Plzeň | 52:38 | + 4:41 | |
8. | Arnoštová Kateřina | DOR7652 | OK Dobříš | 52:50 | + 4:53 | |
9. | Hasmanová Lenka | VPM7551 | KOS Slavia Plzeň | 52:54 | + 4:57 | |
10. | Skácelová Marie | VLI7552 | Slavia Liberec orienteering | 54:59 | + 7:02 | |
11. | Podrábská Marie | VLI7451 | Slavia Liberec orienteering | 55:07 | + 7:10 | |
12. | Konečná Marcela | EKP7257 | VŠTJ Ekonom Praha | 55:38 | + 7:41 | |
13. | Karlová Kateřina | JIL7553 | OK Jilemnice | 56:41 | + 8:44 | |
14. | Rožková Petra | RIC7575 | OB Říčany | 56:45 | + 8:48 | |
15. | Vlastníková Lucie | JIL7554 | OK Jilemnice | 57:18 | + 9:21 | |
16. | Tučková Monika | BOR7650 | OK Jiskra Nový Bor | 58:15 | + 10:18 | |
17. | Zakouřilová Helena | VSP7453 | USK Praha | 58:56 | + 10:59 | |
18. | Fibírová Zuzana | FSP7555 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 62:48 | + 14:51 | |
19. | Dolejší Lenka | STB7499 | TJ Stadion Nový Bor | 64:08 | + 16:11 | |
20. | Pospíšilová Štěpánka | BZP7650 | Báječné ženy v orientačním běhu | 64:12 | + 16:15 | |
21. | Junková Petra | STH7451 | SK Studenec | 66:47 | + 18:50 | |
22. | Bartošová Jana | MLA7051 | MLOK Mariánské Lázně | 67:36 | + 19:39 | |
23. | Popová Veronika | TAP7450 | KOB Tretra Praha | 69:48 | + 21:51 | |
24. | Balusková Ida | OKP7350 | SK OK 24 Praha | 73:08 | + 25:11 | |
25. | Jeřábková Tereza | BOR7563 | OK Jiskra Nový Bor | 73:38 | + 25:41 | |
26. | Janoušková Iveta | BOR7457 | OK Jiskra Nový Bor | 74:54 | + 26:57 | |
27. | Richtrová Lucie | VPM7451 | KOS Slavia Plzeň | 75:15 | + 27:18 | |
28. | Mianowska Dorota | 4HP7450 | UNTS Warszawa | 76:34 | + 28:37 | |
29. | Sedláčková Petra | ROZ7050 | OK Roztoky | 80:48 | + 32:51 | |
30. | Novotná Hedvika | TUR7454 | OOB TJ Turnov | 83:54 | + 35:57 | |
31. | Gradek Beata | 82P7550 | UKS Traper Złocieniec | 101:22 | + 53:25 | |
32. | Jirasová Jana | DOR7450 | OK Dobříš | 110:01 | + 62:04 | |
Synková Šárka | DOK7650 | OK Doksy | DISK | |||
Petriláková Petra | DOR7656 | OK Dobříš | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Škáchová Petra | KAM7054 | OK Kamenice | 47:38 | ||
2. | Chaloupská Pavlína | PHK7051 | OK 99 Hradec Králové | 48:17 | + 0:39 | |
3. | Trnková Dana | VSP7351 | USK Praha | 48:58 | + 1:20 | |
4. | Hudečková Helena | VTA6951 | SC vebr-sport | 50:23 | + 2:45 | |
5. | Zlesáková Stáňa | CHT7352 | OOB SK Chrast | 51:48 | + 4:10 | |
6. | Hiršová Marcela | VBM7079 | VSK Mendelu Brno | 52:07 | + 4:29 | |
7. | Štraitová Jitka | VSP7252 | USK Praha | 52:20 | + 4:42 | |
8. | Rusinová Alena | BRU7152 | Ulita-HOBRA Orienteering Broumov | 54:40 | + 7:02 | |
9. | Šrámková Iva | RIC7251 | OB Říčany | 54:59 | + 7:21 | |
10. | Grycová Jana | TBM6969 | KOS TJ Tesla Brno | 55:12 | + 7:34 | |
11. | Nowak Barbara | 1VP7050 | HKS Azymut Mochy | 55:24 | + 7:46 | |
12. | Posseltová Romana | TJN7050 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 57:26 | + 9:48 | |
13. | Sieglová Dagmar | MFP7050 | Matfyz Praha | 57:41 | + 10:03 | |
14. | Linková Iva | TUR6850 | OOB TJ Turnov | 57:42 | + 10:04 | |
15. | Horáková Lenka | VSP7255 | USK Praha | 57:43 | + 10:05 | |
16. | Menclová Silvie | VSP7050 | USK Praha | 57:48 | + 10:10 | |
17. | Benešová Jaroslava | DKL7050 | KOB Kladno | 59:09 | + 11:31 | |
18. | Staňková Marcela | VPM6951 | KOS Slavia Plzeň | 59:25 | + 11:47 | |
19. | Novotná Neyrinck Markéta | VSP7051 | USK Praha | 59:44 | + 12:06 | |
20. | Kovářová Jitka | VPM7350 | KOS Slavia Plzeň | 59:45 | + 12:07 | |
21. | Nová Jana | DOR7150 | OK Dobříš | 61:26 | + 13:48 | |
22. | Klapalová Pavla | VSP7099 | USK Praha | 62:14 | + 14:36 | |
23. | Čechová Zuzana | BZR6951 | Bratrstvo Ždárských vrchů | 63:30 | + 15:52 | |
24. | Fürstová Katka | LLI6950 | TJ Loko Liberec | 64:45 | + 17:07 | |
25. | Melišíková Radka | TAP7152 | KOB Tretra Praha | 65:07 | + 17:29 | |
26. | Beranová Iva | VSP7150 | USK Praha | 65:30 | + 17:52 | |
27. | Waňková Dita | LPU7158 | OK Lokomotiva Pardubice | 66:12 | + 18:34 | |
28. | Riby Kateřina | LTP7252 | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 66:36 | + 18:58 | |
29. | Korpasová Ivana | LBM7362 | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | 66:57 | + 19:19 | |
30. | Calvet Christine | 42A7050 | OLC Währing | 67:27 | + 19:49 | |
31. | Hlaváčová Šárka | TBM7258 | KOS TJ Tesla Brno | 68:58 | + 21:20 | |
32. | Hejduková Jana | BSO7250 | KOB Baník Sokolov | 71:46 | + 24:08 | |
33. | Kubecová Jana | STB7399 | TJ Stadion Nový Bor | 72:55 | + 25:17 | |
34. | Švancárová Helena | KSU7252 | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 73:45 | + 26:07 | |
35. | Junková Kateřina | STH7351 | SK Studenec | 74:09 | + 26:31 | |
36. | Kotenová Klára | RIC7252 | OB Říčany | 75:37 | + 27:59 | |
37. | Tloušťová Eva | SCP6950 | OK Sparta Praha | 78:50 | + 31:12 | |
38. | Bártová Pavla | ZVO7152 | OB SK Zvole | 80:00 | + 32:22 | |
39. | Šimůnková Martina | TAP6851 | KOB Tretra Praha | 81:10 | + 33:32 | |
40. | Petýrková Pavlína | BZP7351 | Báječné ženy v orientačním běhu | 88:53 | + 41:15 | |
41. | Foglarová Naďa | DKP6553 | Oddíl OB Kotlářka | 88:59 | + 41:21 | |
42. | Tokárová Regina | VPM6950 | KOS Slavia Plzeň | 90:16 | + 42:38 | |
43. | Hrubá Veronika | 6YC6750 | Neregistrovaní | 99:14 | + 51:36 | |
44. | Nováková Martina | PDY7350 | Běhej Poděbrady | 108:38 | + 61:00 | |
Hanušová Zdena | SJC7253 | Sportcentrum Jičín | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Valentová Helena | OKP6550 | SK OK 24 Praha | 44:43 | ||
2. | Kavková Dana | SCP6150 | OK Sparta Praha | 49:20 | + 4:37 | |
3. | Bochenková Jana | DOR6150 | OK Dobříš | 51:18 | + 6:35 | |
4. | Fantová Libuše | EKP5650 | VŠTJ Ekonom Praha | 51:57 | + 7:14 | |
5. | Šedivá Miroslava | EKP5750 | VŠTJ Ekonom Praha | 52:13 | + 7:30 | |
6. | Pavlíková Pavla | CHA6551 | OK Chrastava | 52:47 | + 8:04 | |
7. | Komersová Jana | KNC6550 | Sokol Kostelec n. Č. l. | 52:58 | + 8:15 | |
8. | Cincibusová Ivana | FSP6651 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 55:04 | + 10:21 | |
9. | Illnerová Daniela | DKP6651 | Oddíl OB Kotlářka | 55:37 | + 10:54 | |
10. | Němečková Jarmila | VSP6650 | USK Praha | 56:05 | + 11:22 | |
10. | Kettnerová Lenka | HCE6450 | TJ Hostivice | 56:05 | + 11:22 | |
12. | Červinková Jitka | OKP6451 | SK OK 24 Praha | 56:51 | + 12:08 | |
12. | Tachezy Ruth | DOR6451 | OK Dobříš | 56:51 | + 12:08 | |
14. | Tichá Jana | SJH6451 | SJH Jindřichův Hradec | 57:18 | + 12:35 | |
15. | Čiháková Lenka | KNC6750 | Sokol Kostelec n. Č. l. | 57:43 | + 13:00 | |
16. | Pávková Jana | BOR6550 | OK Jiskra Nový Bor | 59:51 | + 15:08 | |
17. | Thýnová Ivana | SHK6651 | OK Slavia Hradec Králové | 63:04 | + 18:21 | |
18. | Hrstková Dana | SJI6051 | OK Jihlava | 63:45 | + 19:02 | |
19. | Klašková Kateřina | DKP6750 | Oddíl OB Kotlářka | 63:56 | + 19:13 | |
20. | Šoupová Jana | LPM6850 | OK Lokomotiva Plzeň | 64:19 | + 19:36 | |
21. | Tenglerová Helena | MLA6551 | MLOK Mariánské Lázně | 64:51 | + 20:08 | |
22. | Veselská Kateřina | VLI6551 | Slavia Liberec orienteering | 68:19 | + 23:36 | |
23. | Kubínová Jana | SKV6751 | TJ Slovan Karlovy Vary | 69:47 | + 25:04 | |
24. | Žandová Marie | SKV6551 | TJ Slovan Karlovy Vary | 74:10 | + 29:27 | |
25. | Mudrová Martina | HCE6451 | TJ Hostivice | 74:58 | + 30:15 | |
26. | Halířová Eva | BOR6654 | OK Jiskra Nový Bor | 83:14 | + 38:31 | |
27. | Zimmerová Lenka | ZVO6451 | OB SK Zvole | 87:13 | + 42:30 | |
28. | Krákorová Iva | NNN | Neregistrovaní | 94:29 | + 49:46 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kuleva Angelina | 2HD5750 | Angy OL | 42:50 | ||
2. | Voltrová Svatava | ROZ6150 | OK Roztoky | 51:31 | + 8:41 | |
3. | Mrázová Pavla | DCE5550 | KOB Dobřichovice | 52:21 | + 9:31 | |
4. | Bravená Alexandra | VBM6155 | VSK Mendelu Brno | 57:14 | + 14:24 | |
5. | Procházková Miluše | DCE5450 | KOB Dobřichovice | 59:11 | + 16:21 | |
6. | Freyová Michaela | KPY6050 | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 60:00 | + 17:10 | |
7. | Jermanová Eva | TJN6150 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 60:08 | + 17:18 | |
8. | Večeřová Ivana | TJN6052 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 67:59 | + 25:09 | |
9. | Vejvodová Mirka | LPM5750 | OK Lokomotiva Plzeň | 69:39 | + 26:49 | |
10. | Šámalová Hana | OKP6151 | SK OK 24 Praha | 78:08 | + 35:18 | |
11. | Nováková Pavla | DOK5950 | OK Doksy | 85:06 | + 42:16 | |
12. | Kovářová Alena | LTP6151 | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 87:03 | + 44:13 | |
13. | Dlouhá Jana | DKP5950 | Oddíl OB Kotlářka | 87:05 | + 44:15 | |
14. | Deredos Nina | 38P6150 | UKS Orientus Lodz | 96:29 | + 53:39 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kabáthová Jitka | ZBM5582 | SK Žabovřesky Brno | 43:15 | ||
2. | Kuncová Jiřina | TJN5752 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 47:17 | + 4:02 | |
3. | Jahnová Helena | SCP5550 | OK Sparta Praha | 51:08 | + 7:53 | |
4. | Klusáková Jitka | DKP5651 | Oddíl OB Kotlářka | 51:47 | + 8:32 | |
5. | Mrázková Ivana | DKP5650 | Oddíl OB Kotlářka | 54:27 | + 11:12 | |
6. | Svobodná Eva | DKP5851 | Oddíl OB Kotlářka | 56:31 | + 13:16 | |
7. | Nýdrlová Eva | VRL5451 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 57:13 | + 13:58 | |
8. | Cabrnochová Hana | DKL5550 | KOB Kladno | 61:48 | + 18:33 | |
9. | Flašarová Marie | KCK5756 | KOB Český Krumlov | 62:21 | + 19:06 | |
10. | Šilerová Zdena | KNC5750 | Sokol Kostelec n. Č. l. | 65:17 | + 22:02 | |
11. | Zavadilová Naďa | SCP5450 | OK Sparta Praha | 65:51 | + 22:36 | |
12. | Beranová Vlasta | UVP5450 | Slovan Praha | 76:52 | + 33:37 | |
13. | Špičáková Lenka | DKP5850 | Oddíl OB Kotlářka | 90:07 | + 46:52 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Šaffková Zuzana | CHA5150 | OK Chrastava | 51:08 | ||
2. | Ševčíková Alena | CHA5351 | OK Chrastava | 54:00 | + 2:52 | |
3. | Zlesáková Vlasta | JIL5362 | OK Jilemnice | 55:16 | + 4:08 | |
4. | Horáčková Stanislava | VLI4950 | Slavia Liberec orienteering | 56:31 | + 5:23 | |
5. | Neradová Alena | LIT5051 | KOB Litvínov | 57:54 | + 6:46 | |
6. | Tvrdková Eva | TUR5151 | OOB TJ Turnov | 63:10 | + 12:02 | |
7. | Karmazínová Ivana | VLI5150 | Slavia Liberec orienteering | 66:24 | + 15:16 | |
8. | Stehnová Hana | DKP5150 | Oddíl OB Kotlářka | 75:34 | + 24:26 | |
9. | Pachnerová Jaroslava | VLI5152 | Slavia Liberec orienteering | 78:17 | + 27:09 | |
10. | Mikšová Stanislava | DKP5250 | Oddíl OB Kotlářka | 92:28 | + 41:20 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Městková Eva | TEP4851 | Tempo Praha | 43:22 | ||
2. | Beránková Pavla | VPM4350 | KOS Slavia Plzeň | 47:21 | + 3:59 | |
3. | Lohrová Jarmila | SCP4650 | OK Sparta Praha | 55:24 | + 12:02 | |
4. | Zmeková Míla | SLP4451 | OOB Slavia Praha | 58:55 | + 15:33 | |
5. | Matějů Ladislava | UVP4750 | Slovan Praha | 65:12 | + 21:50 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Junek Šimon | STH1001 | SK Studenec | 21:26 | ||
2. | Pospíšil Filip | TJP1001 | TJ Sokol Troja | 25:07 | + 3:41 | |
3. | Baldrian Josef | VSP1100 | USK Praha | 26:02 | + 4:36 | |
4. | Žemlík Eduard | TUV0901 | SOK TJ Turnov | 27:37 | + 6:11 | |
5. | Gregor Kevin | DOR1001 | OK Dobříš | 28:53 | + 7:27 | |
6. | Bolina Eduard | FSP0901 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 33:42 | + 12:16 | |
7. | Hladký Vojtěch | DOR0906 | OK Dobříš | 34:04 | + 12:38 | |
8. | Šitra Šimon | LPM1001 | OK Lokomotiva Plzeň | 35:52 | + 14:26 | |
9. | Kazda František | SJC1201 | Sportcentrum Jičín | 40:46 | + 19:20 | |
10. | Fecko Richard | NEK1100 | Nejdek Orienteering | 41:56 | + 20:30 | |
Sláma Kryštof | KAM1000 | OK Kamenice | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Skripnik Matouš | FSP0800 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 16:17 | ||
2. | Junek Matouš | STH0801 | SK Studenec | 20:25 | + 4:08 | |
3. | Víteček Šimon | DKP0801 | Oddíl OB Kotlářka | 21:24 | + 5:07 | |
4. | Vodrážka Štěpán | VPM0802 | KOS Slavia Plzeň | 25:41 | + 9:24 | |
5. | Skácel Jan | VLI0901 | Slavia Liberec orienteering | 27:19 | + 11:02 | |
6. | Šimerka Ondřej | PGP0800 | SK Praga | 28:22 | + 12:05 | |
7. | Linhart Jakub | ZVO0802 | OB SK Zvole | 28:35 | + 12:18 | |
8. | Machar Dan | DKP1002 | Oddíl OB Kotlářka | 30:06 | + 13:49 | |
9. | Prášil Adam | SJI0901 | OK Jihlava | 31:42 | + 15:25 | |
10. | Dostál Jorik | DLP0803 | OOB TJ Dukla Praha | 32:27 | + 16:10 | |
11. | Krs Jakub | VPM0801 | KOS Slavia Plzeň | 34:08 | + 17:51 | |
12. | Štembera Vítek | TJN0801 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 34:10 | + 17:53 | |
13. | Kučera Jakub | VSP0900 | USK Praha | 35:12 | + 18:55 | |
14. | Štěrba Lukáš | SKV1001 | TJ Slovan Karlovy Vary | 35:29 | + 19:12 | |
15. | Rod Matyáš | VSP0803 | USK Praha | 36:00 | + 19:43 | |
16. | Šmahel Tadeáš | OPI1000 | Orientační sporty Písek | 38:28 | + 22:11 | |
17. | Fibír Jakub | FSP0900 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 49:19 | + 33:02 | |
18. | Jiras František | DOR0900 | OK Dobříš | 223:49 | + 207:32 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Štrait Vilém | VSP0701 | USK Praha | 19:49 | ||
2. | Dejnožka Martin | TJN0600 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 21:06 | + 1:17 | |
3. | Hanuš Filip | VRL0604 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 21:08 | + 1:19 | |
4. | Bárta Viktor | ZVO0601 | OB SK Zvole | 21:15 | + 1:26 | |
5. | Bulíř Jáchym | TAP0602 | KOB Tretra Praha | 21:54 | + 2:05 | |
6. | Střelba Antonín | PGP0605 | SK Praga | 22:20 | + 2:31 | |
7. | Sedláček Patrik | ROZ0800 | OK Roztoky | 24:29 | + 4:40 | |
8. | Podrábský Ctibor | VLI0700 | Slavia Liberec orienteering | 25:50 | + 6:01 | |
9. | Lorenc Vašek | DOR0702 | OK Dobříš | 26:42 | + 6:53 | |
10. | Donda Jakub | ONO0700 | SKOB Ostrov | 26:45 | + 6:56 | |
11. | Stehlík Jakub | LPM0700 | OK Lokomotiva Plzeň | 27:27 | + 7:38 | |
12. | Jiras Antonín | DOR0701 | OK Dobříš | 27:29 | + 7:40 | |
13. | Míka Albert | TJN0601 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 29:08 | + 9:19 | |
14. | Španěl Filip | DOR0704 | OK Dobříš | 30:11 | + 10:22 | |
15. | Skripnik Nikola | FSP0600 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 30:43 | + 10:54 | |
16. | Machar Eda | DKP0803 | Oddíl OB Kotlářka | 33:50 | + 14:01 | |
17. | Horák Martin | VSP0601 | USK Praha | 34:08 | + 14:19 | |
18. | Gradek Mateusz | 82P0700 | UKS Traper Złocieniec | 35:28 | + 15:39 | |
19. | Machar Matěj | DKP0604 | Oddíl OB Kotlářka | 37:02 | + 17:13 | |
20. | Lacina Jan | DKP0717 | Oddíl OB Kotlářka | 37:35 | + 17:46 | |
21. | Riby Philip | LTP0702 | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 37:57 | + 18:08 | |
22. | Perkner Vít | ZVO0603 | OB SK Zvole | 38:24 | + 18:35 | |
23. | Vaníček Viktor | JES0602 | OK Rakovník | 38:33 | + 18:44 | |
24. | Mencl Josef | VSP0602 | USK Praha | 40:15 | + 20:26 | |
25. | Michalczak Paweł | 1VP0600 | HKS Azymut Mochy | 45:43 | + 25:54 | |
25. | Geleta Šimon | ZVO0602 | OB SK Zvole | 45:43 | + 25:54 | |
27. | Komenda Jakub | ZBM0712 | SK Žabovřesky Brno | 46:00 | + 26:11 | |
28. | Veseleňák Karel | BSO0601 | KOB Baník Sokolov | 47:23 | + 27:34 | |
29. | Geisler Richard | DKL0700 | KOB Kladno | 51:18 | + 31:29 | |
30. | Dragoun Matěj | DOR0603 | OK Dobříš | 51:33 | + 31:44 | |
31. | Włodarczyk Łukasz | 1VP0601 | HKS Azymut Mochy | 52:46 | + 32:57 | |
32. | Šimík Marek | DLP0600 | OOB TJ Dukla Praha | 54:00 | + 34:11 | |
33. | Rachůnek Stanislav | SJI0602 | OK Jihlava | 56:00 | + 36:11 | |
34. | Prášil Jakub | SJI0702 | OK Jihlava | 76:33 | + 56:44 | |
35. | Murawski Rafał | 1VP0700 | HKS Azymut Mochy | 86:42 | + 66:53 | |
Svoboda Fabián | FSP0708 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Donda Jiří | ONO0403 | SKOB Ostrov | 37:37 | ||
2. | Tkáč Matěj | TJN0401 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 37:48 | + 0:11 | |
3. | Gajda Martin | KAM0405 | OK Kamenice | 38:27 | + 0:50 | |
4. | Průša Dominik | VSP0406 | USK Praha | 39:01 | + 1:24 | |
5. | Peterka Jakub | LLI0404 | TJ Loko Liberec | 39:45 | + 2:08 | |
6. | Štěrba Marek | SKV0401 | TJ Slovan Karlovy Vary | 39:54 | + 2:17 | |
7. | Kurz Ondřej | VPM0503 | KOS Slavia Plzeň | 41:19 | + 3:42 | |
8. | Bolehovský Daniel | VSP0508 | USK Praha | 41:59 | + 4:22 | |
9. | Stehlík Šimon | LPM0501 | OK Lokomotiva Plzeň | 44:32 | + 6:55 | |
10. | Janda Jakub | DOR0403 | OK Dobříš | 45:49 | + 8:12 | |
11. | Tůma Šimon | TAP0400 | KOB Tretra Praha | 45:51 | + 8:14 | |
12. | Čtrnáct František | PGP0401 | SK Praga | 46:09 | + 8:32 | |
13. | Kabát Martin | PGP0408 | SK Praga | 48:05 | + 10:28 | |
14. | Calvet Oliver | 42A0400 | OLC Währing | 49:04 | + 11:27 | |
15. | Zakouřil Matyáš | VSP0400 | USK Praha | 49:10 | + 11:33 | |
16. | Zabořil Ondřej | JEN0401 | OB Jenišovice | 49:41 | + 12:04 | |
17. | Lisiak Adam | 38P0500 | UKS Orientus Lodz | 49:49 | + 12:12 | |
18. | Pawłowski Leon | 3WP0500 | KOS BnO Szczecin | 50:24 | + 12:47 | |
19. | Bejvl Marek | LME0400 | SK Los Mělník | 50:40 | + 13:03 | |
20. | Cupryś Amadeusz | 1VP0500 | HKS Azymut Mochy | 52:54 | + 15:17 | |
21. | Snížek Martin | DOR0405 | OK Dobříš | 52:56 | + 15:19 | |
22. | Kužel Jan | FSP0400 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 54:54 | + 17:17 | |
23. | Petrilák Matouš | DOR0409 | OK Dobříš | 55:23 | + 17:46 | |
24. | Snížek Ondřej | DOR0406 | OK Dobříš | 55:42 | + 18:05 | |
25. | Brożyński Oliwier | 1VP0400 | HKS Azymut Mochy | 56:25 | + 18:48 | |
26. | Titz Adam | VSP0401 | USK Praha | 57:14 | + 19:37 | |
27. | Melišík Jan | TAP0502 | KOB Tretra Praha | 58:39 | + 21:02 | |
28. | Jíra Filip | ROZ0500 | OK Roztoky | 58:54 | + 21:17 | |
29. | Jedlička Jakub | KAM0404 | OK Kamenice | 59:00 | + 21:23 | |
30. | Mairich Filip | TJN0603 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 59:09 | + 21:32 | |
31. | Baldrian Tomáš | VSP0405 | USK Praha | 60:16 | + 22:39 | |
32. | Šiler Martin | KAM0501 | OK Kamenice | 60:34 | + 22:57 | |
33. | Nemšovský Filip | VSP0500 | USK Praha | 60:58 | + 23:21 | |
34. | Šácha Václav | DOR0410 | OK Dobříš | 62:18 | + 24:41 | |
35. | Černý Matouš | TAP0501 | KOB Tretra Praha | 62:24 | + 24:47 | |
36. | Janoušek Slávek | BOR0400 | OK Jiskra Nový Bor | 62:47 | + 25:10 | |
37. | Svoboda Antonín | VPM0601 | KOS Slavia Plzeň | 63:08 | + 25:31 | |
38. | Herynek Jan | DOR0411 | OK Dobříš | 63:27 | + 25:50 | |
39. | Pokorný Jan | TJN0400 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 65:14 | + 27:37 | |
40. | Sobota Ondřej | VPM0502 | KOS Slavia Plzeň | 66:59 | + 29:22 | |
41. | Velát Vojtěch | OPI0400 | Orientační sporty Písek | 69:56 | + 32:19 | |
42. | Jiras Jan | DOR0505 | OK Dobříš | 71:08 | + 33:31 | |
43. | Sork Dominik | TAP0504 | KOB Tretra Praha | 74:45 | + 37:08 | |
44. | Pivec Jan | MLA0503 | MLOK Mariánské Lázně | 75:26 | + 37:49 | |
45. | Kotkowiak Bartosz | 3WP0600 | KOS BnO Szczecin | 76:38 | + 39:01 | |
46. | Heller Jiří | ROU0501 | SKOB Roudnice nad Labem | 80:46 | + 43:09 | |
47. | Smolka Jakub | TAP0500 | KOB Tretra Praha | 82:15 | + 44:38 | |
48. | Rožek Vojtěch | RIC0501 | OB Říčany | 82:22 | + 44:45 | |
49. | Vlasiuk Jarosław | 3WP0402 | KOS BnO Szczecin | 89:03 | + 51:26 | |
50. | Dolejší Jan | STB0601 | TJ Stadion Nový Bor | 90:21 | + 52:44 | |
51. | Janas Adam | PGP0404 | SK Praga | 90:31 | + 52:54 | |
52. | Górniaczyk Michał | 1VP0501 | HKS Azymut Mochy | 99:23 | + 61:46 | |
53. | Šustr Ondřej | KSH0501 | OB Kašperské Hory | 101:10 | + 63:33 | |
54. | Kotkowiak Piotr | 3WP0401 | KOS BnO Szczecin | 104:08 | + 66:31 | |
55. | Šoupa Martin | LPM0500 | OK Lokomotiva Plzeň | 107:24 | + 69:47 | |
56. | Kándl Matěj | DCE0500 | KOB Dobřichovice | 124:22 | + 86:45 | |
57. | Mucha Ondřej | RIC0400 | OB Říčany | 132:05 | + 94:28 | |
Mielcarek Krzysztof | 1VP0502 | HKS Azymut Mochy | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Chaloupský Jakub | PHK0302 | OK 99 Hradec Králové | 44:47 | ||
2. | Milán Jakub | TBM0411 | KOS TJ Tesla Brno | 47:11 | + 2:24 | |
3. | Mareček Šimon | OSN0201 | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 47:13 | + 2:26 | |
4. | Malačka Milan | DKP0210 | Oddíl OB Kotlářka | 47:53 | + 3:06 | |
5. | Šimša Martin | PGP0309 | SK Praga | 47:55 | + 3:08 | |
6. | Matuš Vít | VRB0202 | Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem | 48:13 | + 3:26 | |
7. | Nechanický Jan | OSN0200 | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 48:15 | + 3:28 | |
8. | Waněk Hubert | LPU0309 | OK Lokomotiva Pardubice | 48:25 | + 3:38 | |
9. | Hájek Kryštof | TUR0212 | OOB TJ Turnov | 49:12 | + 4:25 | |
10. | Richtr Lukáš | VPM0204 | KOS Slavia Plzeň | 49:24 | + 4:37 | |
11. | Kostka Jiří | AOP0201 | Orientační Běh Opava | 49:28 | + 4:41 | |
12. | Synek Petr | DOK0200 | OK Doksy | 49:37 | + 4:50 | |
13. | Rücker Jan | HOR0201 | TJ Jiskra Hořice | 49:51 | + 5:04 | |
14. | Kurzyp Stanisław | CHC0202 | K.O.B. Choceň | 50:30 | + 5:43 | |
15. | Mayer Šimon | KSH0202 | OB Kašperské Hory | 52:09 | + 7:22 | |
16. | Pipek Ondřej | LPU0203 | OK Lokomotiva Pardubice | 52:40 | + 7:53 | |
17. | Štregl Matyáš | VRL0301 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 52:56 | + 8:09 | |
18. | Čech Vít | AOP0302 | Orientační Běh Opava | 52:57 | + 8:10 | |
19. | Doležal Matyáš | STE0208 | SK SKI-OB Šternberk | 53:22 | + 8:35 | |
20. | Coufal Jáchym | ZBM0200 | SK Žabovřesky Brno | 53:41 | + 8:54 | |
21. | Lukašák Šimon | STE0202 | SK SKI-OB Šternberk | 53:47 | + 9:00 | |
22. | Kovářík Tomáš | KAM0300 | OK Kamenice | 53:50 | + 9:03 | |
23. | Valík Adam | AOP0301 | Orientační Běh Opava | 54:01 | + 9:14 | |
24. | Škácha Vít | KAM0309 | OK Kamenice | 54:52 | + 10:05 | |
25. | Šauli Filip | VPM0301 | KOS Slavia Plzeň | 55:41 | + 10:54 | |
26. | Hojný Jáchym | SJH0301 | SJH Jindřichův Hradec | 55:46 | + 10:59 | |
27. | Haltof Marek | TRI0200 | TJ TŽ Třinec | 55:55 | + 11:08 | |
28. | Fábera David | SHK0305 | OK Slavia Hradec Králové | 56:02 | + 11:15 | |
29. | Porzycz Grzegorz | 57P0200 | Azymut 45 Gdynia | 56:08 | + 11:21 | |
30. | Link Lukáš | STH0205 | SK Studenec | 56:11 | + 11:24 | |
31. | Švarc Antonín | DKP0203 | Oddíl OB Kotlářka | 56:20 | + 11:33 | |
32. | Hecl František | KSU0201 | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 56:26 | + 11:39 | |
33. | Vitebský Lukáš | TJN0302 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 56:50 | + 12:03 | |
34. | Nowak Michal | 38P0302 | UKS Orientus Lodz | 57:03 | + 12:16 | |
35. | Štefan Vít | STH0202 | SK Studenec | 57:16 | + 12:29 | |
36. | Spěváček Vojtěch | VPM0205 | KOS Slavia Plzeň | 58:19 | + 13:32 | |
37. | Melišík Martin | TAP0200 | KOB Tretra Praha | 58:58 | + 14:11 | |
38. | Hřivna Jakub | PGP0305 | SK Praga | 59:23 | + 14:36 | |
39. | Sztranek Jan | 66P7611 | UKS Azymut Pabianice | 59:43 | + 14:56 | |
40. | Kožina Štěpán | PGP0300 | SK Praga | 59:44 | + 14:57 | |
41. | Pachnik Stanisław | 88P0303 | MKS Paulinum Jelenia Góra | 60:24 | + 15:37 | |
42. | Hankovec Hugo | KAM0201 | OK Kamenice | 60:49 | + 16:02 | |
43. | Tokár Radim | VPM0300 | KOS Slavia Plzeň | 61:07 | + 16:20 | |
44. | Slomczynski Ignacy | 38P0303 | UKS Orientus Lodz | 61:11 | + 16:24 | |
45. | Rusin Vojtěch | LPU0321 | OK Lokomotiva Pardubice | 62:03 | + 17:16 | |
46. | Lička Adam | TBM0326 | KOS TJ Tesla Brno | 62:14 | + 17:27 | |
47. | Jończy Jakub | 88P0300 | MKS Paulinum Jelenia Góra | 62:48 | + 18:01 | |
48. | Urbánek Adam | ZBM0302 | SK Žabovřesky Brno | 63:07 | + 18:20 | |
49. | Paterek Mikołaj | 1VP0300 | HKS Azymut Mochy | 64:16 | + 19:29 | |
50. | Kula Mateusz | 3WP0300 | KOS BnO Szczecin | 64:43 | + 19:56 | |
51. | Smyk Bartosz | 82P0200 | UKS Traper Złocieniec | 65:57 | + 21:10 | |
52. | Łagoda Franciszek | CHC0305 | K.O.B. Choceň | 66:27 | + 21:40 | |
53. | Czyński Miłosz | 3WP0400 | KOS BnO Szczecin | 67:14 | + 22:27 | |
54. | Nowak Grzegorz | 57P0300 | Azymut 45 Gdynia | 67:40 | + 22:53 | |
55. | Bartos Zbigniew | 38P0300 | UKS Orientus Lodz | 68:02 | + 23:15 | |
56. | Ledzion Piotr | 38P0301 | UKS Orientus Lodz | 70:34 | + 25:47 | |
57. | Svoboda Radek | STE0207 | SK SKI-OB Šternberk | 72:07 | + 27:20 | |
58. | Procinger Jakub | VRL0305 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 74:05 | + 29:18 | |
59. | Grobelny Alex | 1VP0200 | HKS Azymut Mochy | 75:35 | + 30:48 | |
60. | Sobiński Adrian | 88P0800 | MKS Paulinum Jelenia Góra | 75:45 | + 30:58 | |
61. | Kučera Jáchym | DOR0301 | OK Dobříš | 75:56 | + 31:09 | |
62. | Oncirk Jan | ONO0301 | SKOB Ostrov | 77:59 | + 33:12 | |
63. | Kulesza Igor | 38P0304 | UKS Orientus Lodz | 84:14 | + 39:27 | |
64. | Kondys Jakub | 3WP0203 | KOS BnO Szczecin | 85:19 | + 40:32 | |
64. | Zaleski Jakub | 88P0302 | MKS Paulinum Jelenia Góra | 85:19 | + 40:32 | |
66. | Jurczak Szymon | 88P0301 | MKS Paulinum Jelenia Góra | 89:59 | + 45:12 | |
67. | Baczulis Miłosz | 3WP0200 | KOS BnO Szczecin | 109:14 | + 64:27 | |
68. | Biernat Michał | 3WP0201 | KOS BnO Szczecin | 129:47 | + 85:00 | |
Světnický František | STE0204 | SK SKI-OB Šternberk | DISK | |||
Grzegorczyk Mateusz | 3WP0202 | KOS BnO Szczecin | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Bolehovský Michal | VSP0202 | USK Praha | 45:50 | ||
2. | Janas Petr | PGP0200 | SK Praga | 46:12 | + 0:22 | |
3. | Sedláček Jaroslav | DKP0309 | Oddíl OB Kotlářka | 48:12 | + 2:22 | |
4. | Kohoutek Oldřich | BSO0301 | KOB Baník Sokolov | 48:37 | + 2:47 | |
5. | Vlastník Matouš | JIL0201 | OK Jilemnice | 49:39 | + 3:49 | |
6. | Kurz Šimon | VPM0208 | KOS Slavia Plzeň | 51:22 | + 5:32 | |
7. | Lesák Ondřej | TJN0306 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 52:20 | + 6:30 | |
8. | Škvor Adam | KAM0202 | OK Kamenice | 57:05 | + 11:15 | |
9. | Dejnožka Vojtěch | TJN0300 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 58:09 | + 12:19 | |
10. | Bradáč David | LLI0203 | TJ Loko Liberec | 59:18 | + 13:28 | |
11. | Kolář Matyáš | PGP0304 | SK Praga | 59:38 | + 13:48 | |
12. | Mellan Jonáš | TUR0308 | OOB TJ Turnov | 59:43 | + 13:53 | |
13. | Lill Petr | BSO0203 | KOB Baník Sokolov | 63:15 | + 17:25 | |
14. | Šustr Antonín | KSH0201 | OB Kašperské Hory | 65:20 | + 19:30 | |
15. | Sobotka Radim | OPI0300 | Orientační sporty Písek | 67:41 | + 21:51 | |
16. | Milota Břetislav | MLA0300 | MLOK Mariánské Lázně | 71:16 | + 25:26 | |
17. | Trnka Martin jun | VSP0300 | USK Praha | 72:32 | + 26:42 | |
18. | Hejduk Zdeněk | BSO0201 | KOB Baník Sokolov | 75:12 | + 29:22 | |
19. | Ouška Filip | DOR0304 | OK Dobříš | 79:17 | + 33:27 | |
20. | Kovář Ondřej | VPM0200 | KOS Slavia Plzeň | 81:39 | + 35:49 | |
21. | Křížek Filip | MAS0301 | KČT Aš | 87:08 | + 41:18 | |
22. | Rožek Vilém | RIC0301 | OB Říčany | 90:22 | + 44:32 | |
23. | Albrecht Adam | KAM0203 | OK Kamenice | 96:20 | + 50:30 | |
24. | Marhold Přemysl | ZVO0301 | OB SK Zvole | 105:46 | + 59:56 | |
Vendelberger Tomáš | MAS0302 | KČT Aš | DISK | |||
Křížek Josef | MAS0201 | KČT Aš | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Bořánek Michal | SSU0007 | SK Severka Šumperk | 50:17 | ||
2. | Volák Ondřej | LPU0010 | OK Lokomotiva Pardubice | 52:43 | + 2:26 | |
3. | Nagy Josef | TJN0006 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 53:04 | + 2:47 | |
4. | Melichar Petr | LLI0001 | TJ Loko Liberec | 54:25 | + 4:08 | |
5. | Rusin Jan | LPU0008 | OK Lokomotiva Pardubice | 54:28 | + 4:11 | |
6. | Janovský Tomáš | PGP0101 | SK Praga | 54:38 | + 4:21 | |
7. | Roudný Martin | LPU0002 | OK Lokomotiva Pardubice | 54:51 | + 4:34 | |
8. | Čech Petr | SJI0001 | OK Jihlava | 55:02 | + 4:45 | |
9. | Rzenca Piotr | 38P0102 | UKS Orientus Lodz | 55:45 | + 5:28 | |
10. | Metelka Ondřej | PHK0101 | OK 99 Hradec Králové | 55:54 | + 5:37 | |
11. | Švadlena Michal | CHC0101 | K.O.B. Choceň | 56:02 | + 5:45 | |
12. | Milán Tomáš | ZBM0111 | SK Žabovřesky Brno | 56:42 | + 6:25 | |
13. | Pavlovec Dan | BOR0001 | OK Jiskra Nový Bor | 57:00 | + 6:43 | |
14. | Ježek Jakub | JIL0104 | OK Jilemnice | 58:11 | + 7:54 | |
15. | Gryc Vojtěch | TBM0106 | KOS TJ Tesla Brno | 58:48 | + 8:31 | |
16. | Roudný Václav | LPU0001 | OK Lokomotiva Pardubice | 58:55 | + 8:38 | |
17. | Gottstein Jonáš | JIL0107 | OK Jilemnice | 59:01 | + 8:44 | |
18. | Kligl Radim | TBM0103 | KOS TJ Tesla Brno | 59:31 | + 9:14 | |
19. | Filipek Sebastian | TRI0002 | TJ TŽ Třinec | 59:43 | + 9:26 | |
20. | Gajda Jan | KAM0105 | OK Kamenice | 59:53 | + 9:36 | |
21. | Adámek Filip | ABM0101 | KOB ALFA Brno | 59:55 | + 9:38 | |
22. | Mareš Vít | BOR0000 | OK Jiskra Nový Bor | 59:58 | + 9:41 | |
23. | Sedlář Jan | TBM0010 | KOS TJ Tesla Brno | 60:10 | + 9:53 | |
24. | Galbavý Matěj | PHK0007 | OK 99 Hradec Králové | 60:19 | + 10:02 | |
25. | Wolfram Jakob | 12A0103 | Naturfreunde Wien | 60:29 | + 10:12 | |
26. | Panovec Kryštof | LCE0011 | OOB TJ Slovan Luhačovice | 60:45 | + 10:28 | |
27. | Kalisiak Dawid | 66P0002 | UKS Azymut Pabianice | 60:49 | + 10:32 | |
28. | Jirka Mikuláš | STE0000 | SK SKI-OB Šternberk | 60:57 | + 10:40 | |
29. | Měšťan Ondřej | TAP0100 | KOB Tretra Praha | 61:08 | + 10:51 | |
30. | Rosłaniec Mateusz | CHC0002 | K.O.B. Choceň | 61:18 | + 11:01 | |
31. | Janda Ondřej | DOR0100 | OK Dobříš | 61:41 | + 11:24 | |
32. | Krawczyński Mikołaj | CHC0001 | K.O.B. Choceň | 61:43 | + 11:26 | |
33. | Bílý Jakub | LTP0104 | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 62:19 | + 12:02 | |
34. | Tichý Radomír | SHK0000 | OK Slavia Hradec Králové | 62:30 | + 12:13 | |
35. | Kijak Jakub | 00P | 62:56 | + 12:39 | ||
35. | Budský Ondřej | TJN0105 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 62:56 | + 12:39 | |
37. | Valík Tomáš | AOP0001 | Orientační Běh Opava | 63:30 | + 13:13 | |
38. | Bartos Grzegorz | 38P0101 | UKS Orientus Lodz | 63:56 | + 13:39 | |
38. | Pawłowicz Bruno | 88P0000 | MKS Paulinum Jelenia Góra | 63:56 | + 13:39 | |
40. | Synek Antonín | DOK0001 | OK Doksy | 64:02 | + 13:45 | |
41. | Zając Dawid | 66P0001 | UKS Azymut Pabianice | 65:32 | + 15:15 | |
42. | Šafář Martin | KSU0105 | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 67:53 | + 17:36 | |
43. | Ogdowski Bartlomiej | 1CP0000 | UKS Siódemka Rumia | 69:29 | + 19:12 | |
44. | Deredos Bruno | 38P0100 | UKS Orientus Lodz | 69:35 | + 19:18 | |
45. | Czapliński Jakub | CHC0003 | K.O.B. Choceň | 69:52 | + 19:35 | |
46. | Tuharský Erik | TRI0100 | TJ TŽ Třinec | 70:41 | + 20:24 | |
47. | Pesta Piotr | 57P0100 | Azymut 45 Gdynia | 70:53 | + 20:36 | |
48. | Bek Jiří | CHA0103 | OK Chrastava | 70:54 | + 20:37 | |
49. | Petersburski Krystian | 3WP0100 | KOS BnO Szczecin | 72:03 | + 21:46 | |
50. | Kovařík Martin | TRI0101 | TJ TŽ Třinec | 78:19 | + 28:02 | |
51. | Hořák Jaroslav | LLI0102 | TJ Loko Liberec | 79:58 | + 29:41 | |
52. | Rajnoha David | TBM0003 | KOS TJ Tesla Brno | 81:48 | + 31:31 | |
53. | Michalak Kacper | LCE0105 | OOB TJ Slovan Luhačovice | 83:55 | + 33:38 | |
54. | Šafka Sebastian | KAM0101 | OK Kamenice | 92:24 | + 42:07 | |
Płóciennik Konrad | 66P0000 | UKS Azymut Pabianice | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Siegl Matyáš | PGP0104 | SK Praga | 52:39 | ||
2. | Mühlbach Aleš | STH0104 | SK Studenec | 53:21 | + 0:42 | |
3. | Dostál Jakub | VRL0104 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 53:28 | + 0:49 | |
4. | Klaška Martin | DKP0100 | Oddíl OB Kotlářka | 56:35 | + 3:56 | |
5. | Buk Petr | ROU0001 | SKOB Roudnice nad Labem | 56:38 | + 3:59 | |
6. | Adamec Martin | TJN0106 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 58:12 | + 5:33 | |
7. | Valášek Václav | KAM0100 | OK Kamenice | 59:25 | + 6:46 | |
8. | Novák Přemysl | DKP0107 | Oddíl OB Kotlářka | 60:58 | + 8:19 | |
9. | Tachezy Jan | DOR0102 | OK Dobříš | 62:16 | + 9:37 | |
10. | Melichna Matěj | DKL0102 | KOB Kladno | 63:26 | + 10:47 | |
11. | Víšek Martin | KAM0102 | OK Kamenice | 64:52 | + 12:13 | |
12. | Hejduk Jan | BSO0001 | KOB Baník Sokolov | 67:45 | + 15:06 | |
13. | Valenta Adam | OPI0102 | Orientační sporty Písek | 71:53 | + 19:14 | |
14. | Procinger Jan | VRL0102 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 73:33 | + 20:54 | |
15. | Zabořil Vojtěch | TUR0110 | OOB TJ Turnov | 75:27 | + 22:48 | |
16. | Semík Jakub | VSP0000 | USK Praha | 77:15 | + 24:36 | |
17. | Pavel Martin | TJN0004 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 79:26 | + 26:47 | |
18. | Růta Matyáš | TJN0102 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 82:39 | + 30:00 | |
19. | Solomko Adam | BSO0002 | KOB Baník Sokolov | 82:45 | + 30:06 | |
20. | Buk Ondřej | ROU0102 | SKOB Roudnice nad Labem | 84:54 | + 32:15 | |
21. | Marhold Ondřej | ZVO0101 | OB SK Zvole | 98:13 | + 45:34 | |
22. | Bartoš Václav | MLA0101 | MLOK Mariánské Lázně | 101:46 | + 49:07 | |
23. | Forst Antonín | PGP0106 | SK Praga | 136:52 | + 84:13 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Vandas Daniel | PHK9805 | OK 99 Hradec Králové | 59:02 | 9115 | ||
2. | Křivda Tomáš | CHC9901 | K.O.B. Choceň | 59:41 | + 0:39 | 9016 | |
3. | Hirš Otakar | ZBM9801 | SK Žabovřesky Brno | 60:14 | + 1:12 | 8933 | |
4. | Koštejn Vít | DOK9800 | OK Doksy | 67:01 | + 7:59 | 7907 | |
5. | Bendák Jan | PHK9800 | OK 99 Hradec Králové | 68:27 | + 9:25 | 7691 | |
6. | Černocký Libor | LCE9803 | OOB TJ Slovan Luhačovice | 68:35 | + 9:33 | 7670 | |
7. | Kavalír Jáchym | PHK9901 | OK 99 Hradec Králové | 68:50 | + 9:48 | 7633 | |
8. | Chvátil Šimon | PHK9908 | OK 99 Hradec Králové | 70:55 | + 11:53 | 7317 | |
9. | Gebrt Jan | SHK9801 | OK Slavia Hradec Králové | 71:26 | + 12:24 | 7239 | |
10. | Horčička Vít | STE9919 | SK SKI-OB Šternberk | 73:05 | + 14:03 | 6990 | |
11. | Thoř Tomáš | TUR9904 | OOB TJ Turnov | 73:38 | + 14:36 | 6907 | |
12. | Bednarski Jan | LCE9805 | OOB TJ Slovan Luhačovice | 75:29 | + 16:27 | 6627 | |
13. | Vystavěl Ondřej | JPV9807 | Oddíl OS SK Prostějov | 75:32 | + 16:30 | 6619 | |
14. | Šenkýř Matěj | SJI9902 | OK Jihlava | 76:32 | + 17:30 | 6468 | |
15. | Škvor Ota | KAM9900 | OK Kamenice | 78:21 | + 19:19 | 6193 | |
16. | Novotný Marek | TJN9901 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 80:42 | + 21:40 | 5838 | |
17. | Michek David | TJN9802 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 82:49 | + 23:47 | 5518 | |
18. | Hrouda Matěj | JIL9804 | OK Jilemnice | 83:01 | + 23:59 | 5487 | |
19. | Florián Vojtěch | ABM9901 | KOB ALFA Brno | 87:59 | + 28:57 | 4736 | |
20. | Šabata Milan | SRK9904 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 88:28 | + 29:26 | 4663 | |
21. | Janeček Mirek | TJN9804 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 92:04 | + 33:02 | 4119 | |
22. | Komenda Jan | ZBM9902 | SK Žabovřesky Brno | 93:07 | + 34:05 | 3960 | |
Melichar Vojtěch | LLI9802 | TJ Loko Liberec | DISK | 0 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Bartoš Vojtěch | PGP9809 | SK Praga | 66:02 | 6012 | ||
2. | Ransdorf Jakub | TAP9805 | KOB Tretra Praha | 69:51 | + 3:49 | 5703 | |
3. | Pelikán Lukáš | DKL9802 | KOB Kladno | 74:33 | + 8:31 | 5322 | |
4. | Ridzoň Daniel | DKP9907 | Oddíl OB Kotlářka | 76:02 | + 10:00 | 5202 | |
5. | Bečvář Petr | OPI9800 | Orientační sporty Písek | 79:56 | + 13:54 | 4887 | |
6. | Zieba Jakub | NEK9800 | Nejdek Orienteering | 88:38 | + 22:36 | 4182 | |
7. | Křemen Štěpán | KAM9804 | OK Kamenice | 95:49 | + 29:47 | 3601 | |
8. | Jiran Miloš | VRL9904 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 102:00 | + 35:58 | 3100 | |
9. | Borovička Tomáš | FSP9801 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 109:04 | + 43:02 | 2528 | |
Kašpar Ludvík | BOR9805 | OK Jiskra Nový Bor | DISK | 0 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Nožka Radek | LPU9005 | OK Lokomotiva Pardubice | 83:49 | 9892 | ||
2. | Kettner Vojtěch | KAM9601 | OK Kamenice | 86:44 | + 2:55 | 9565 | |
3. | Dlabaja Štěpán | TZL8508 | SKOB Zlín | 87:26 | + 3:37 | 9486 | |
4. | Zbranek Roman | TZL8808 | SKOB Zlín | 88:15 | + 4:26 | 9394 | |
5. | Kamenický Matěj | LPU9036 | OK Lokomotiva Pardubice | 88:20 | + 4:31 | 9385 | |
6. | Procházka David | LPU9113 | OK Lokomotiva Pardubice | 88:31 | + 4:42 | 9365 | |
7. | Chloupek Adam | ZBM9300 | SK Žabovřesky Brno | 88:37 | + 4:48 | 9353 | |
8. | Valeš Jiří | LPM9502 | OK Lokomotiva Plzeň | 89:18 | + 5:29 | 9277 | |
9. | Zimmermann Štěpán | ZBM9101 | SK Žabovřesky Brno | 89:33 | + 5:44 | 9249 | |
10. | Nečas Jiří | TZL9101 | SKOB Zlín | 92:54 | + 9:05 | 8873 | |
11. | Navrátil Boris | KAM9203 | OK Kamenice | 93:06 | + 9:17 | 8850 | |
12. | Škoda Jakub | VLI8800 | Slavia Liberec orienteering | 93:35 | + 9:46 | 8796 | |
13. | Udržal Tomáš | LPU8002 | OK Lokomotiva Pardubice | 94:00 | + 10:11 | 8749 | |
14. | Lehner Korbinian | 41D9601 | OLG Regensburg | 94:10 | + 10:21 | ||
15. | Grundmann Jan | LPU9410 | OK Lokomotiva Pardubice | 95:23 | + 11:34 | 8594 | |
16. | Schuster Marek | SSU9303 | SK Severka Šumperk | 95:26 | + 11:37 | 8589 | |
17. | Makovský Jakub | TAP8511 | KOB Tretra Praha | 95:52 | + 12:03 | 8540 | |
18. | Luštický Martin | TUR8700 | OOB TJ Turnov | 96:03 | + 12:14 | 8519 | |
19. | Burda Matěj | BOR9608 | OK Jiskra Nový Bor | 96:28 | + 12:39 | 8473 | |
20. | Semrád Ladislav | CHC9701 | K.O.B. Choceň | 97:01 | + 13:12 | 8411 | |
21. | Wołowczyk Krzysztof | LCE9502 | OOB TJ Slovan Luhačovice | 97:15 | + 13:26 | 8385 | |
21. | Klusáček Matěj | LCE8903 | OOB TJ Slovan Luhačovice | 97:15 | + 13:26 | 8385 | |
23. | Semík Ondřej | KAM9401 | OK Kamenice | 97:27 | + 13:38 | 8362 | |
24. | Horvát Petr | ASU9447 | Magnus Orienteering | 97:49 | + 14:00 | 8321 | |
25. | Brlica Pavel | ZBM9302 | SK Žabovřesky Brno | 98:07 | + 14:18 | 8288 | |
26. | Bořil Jan | SJI9700 | OK Jihlava | 98:22 | + 14:33 | 8259 | |
27. | Valenta Jiří | LCE9201 | OOB TJ Slovan Luhačovice | 98:42 | + 14:53 | 8222 | |
28. | Vištejn Jiří | LPM9304 | OK Lokomotiva Plzeň | 99:00 | + 15:11 | 8188 | |
29. | Hruška Jakub | ZBM9515 | SK Žabovřesky Brno | 99:02 | + 15:13 | 8185 | |
30. | Paszynski Piotr | 38P8100 | UKS Orientus Lodz | 99:59 | + 16:10 | ||
31. | Remeš Petr | SHK9403 | OK Slavia Hradec Králové | 100:11 | + 16:22 | 8056 | |
32. | Křivda Martin | CHC9501 | K.O.B. Choceň | 101:42 | + 17:53 | 7886 | |
33. | Oľhava Rastislav | ASU8949 | Magnus Orienteering | 102:01 | + 18:12 | 7850 | |
34. | Mielec Jaromír | AOP9701 | Orientační Běh Opava | 102:22 | + 18:33 | 7811 | |
35. | Kazda Ondřej | SJC8202 | Sportcentrum Jičín | 103:27 | + 19:38 | 7689 | |
36. | Fodor Petr | TUR8103 | OOB TJ Turnov | 103:33 | + 19:44 | 7678 | |
37. | Klusáček Jan | ZBM9301 | SK Žabovřesky Brno | 104:05 | + 20:16 | 7618 | |
38. | Zelinka Jiří | MBM8740 | O-mikron | 105:23 | + 21:34 | 7472 | |
39. | Kantor Ondřej | TRI9103 | TJ TŽ Třinec | 105:26 | + 21:37 | 7467 | |
40. | Kettner Lukáš | KAM9403 | OK Kamenice | 105:42 | + 21:53 | 7437 | |
41. | Argaláš Michal | TRI9301 | TJ TŽ Třinec | 105:55 | + 22:06 | 7412 | |
42. | Seidl Miroslav | EKP7402 | VŠTJ Ekonom Praha | 106:23 | + 22:34 | 7360 | |
43. | Fibír Tomáš | FSP7901 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 106:32 | + 22:43 | 7343 | |
44. | Dlabaja Tomáš | TUR8303 | OOB TJ Turnov | 106:50 | + 23:01 | 7310 | |
45. | Netuka Vojtěch | SHK9701 | OK Slavia Hradec Králové | 106:59 | + 23:10 | 7293 | |
46. | Poklop Martin | SSU8802 | SK Severka Šumperk | 108:25 | + 24:36 | 7132 | |
47. | Zháňal Jan | ZBM8721 | SK Žabovřesky Brno | 108:34 | + 24:45 | 7115 | |
48. | Glonek Jakub | AOP9602 | Orientační Běh Opava | 109:48 | + 25:59 | 6977 | |
49. | Henych Petr | VLI6001 | Slavia Liberec orienteering | 110:22 | + 26:33 | 6913 | |
50. | Jílek Jakub | KSU9202 | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 110:25 | + 26:36 | 6908 | |
51. | Cahel Marek | LCE8803 | OOB TJ Slovan Luhačovice | 110:52 | + 27:03 | 6857 | |
52. | Bořil Tomáš | TBM8833 | KOS TJ Tesla Brno | 111:40 | + 27:51 | 6767 | |
53. | Matuš Vojtěch | VRB9606 | Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem | 111:48 | + 27:59 | 6752 | |
54. | Pešek Ondřej | CHC8502 | K.O.B. Choceň | 112:08 | + 28:19 | 6715 | |
55. | Kořínek Tomáš | BOR9007 | OK Jiskra Nový Bor | 112:39 | + 28:50 | 6657 | |
56. | Peterka Vojtěch | LLI7502 | TJ Loko Liberec | 115:19 | + 31:30 | 6358 | |
57. | Turczer Petr | KSU7945 | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 115:49 | + 32:00 | 6302 | |
58. | Švirák Ondřej | ZBM9103 | SK Žabovřesky Brno | 118:39 | + 34:50 | 5984 | |
59. | Pidrman Milan | EKP8310 | VŠTJ Ekonom Praha | 120:10 | + 36:21 | 5814 | |
60. | Čermák Jan | LPU9301 | OK Lokomotiva Pardubice | 120:39 | + 36:50 | 5760 | |
61. | Novák Daniel | DOK8700 | OK Doksy | 120:44 | + 36:55 | 5750 | |
62. | Bialožyt Michal | ZBM8707 | SK Žabovřesky Brno | 121:29 | + 37:40 | 5666 | |
63. | Čech Jan | SJI9601 | OK Jihlava | 124:15 | + 40:26 | 5356 | |
64. | Rusý Tomáš | KAM9301 | OK Kamenice | 125:06 | + 41:17 | 5260 | |
65. | Váňa Martin | TUR8401 | OOB TJ Turnov | 127:31 | + 43:42 | 4989 | |
66. | Pospíšil Ondřej | DKP8717 | Oddíl OB Kotlářka | 128:08 | + 44:19 | 4920 | |
67. | Zajíc Vítězslav | TAP8610 | KOB Tretra Praha | 130:10 | + 46:21 | 4692 | |
68. | Pova Ondřej | KRL9304 | Kometa Kralovice | 131:35 | + 47:46 | 4533 | |
69. | Pavlovec Jan | BOR9503 | OK Jiskra Nový Bor | 138:46 | + 54:57 | 3727 | |
Bravený Vít | ZBM9102 | SK Žabovřesky Brno | DISK | 0 | |||
Mazan Bartłomiej | 3WP9200 | KOS BnO Szczecin | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Novotný Ondřej | ABM9211 | KOB ALFA Brno | 79:45 | 7991 | ||
2. | Skripnik Štěpán | FSP7909 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 83:23 | + 3:38 | 7650 | |
3. | Zikmund Zdeněk | SJC9703 | Sportcentrum Jičín | 84:23 | + 4:38 | 7557 | |
4. | Illner Vojtěch | DKP9600 | Oddíl OB Kotlářka | 84:48 | + 5:03 | 7517 | |
5. | Přikryl Petr | ZBM6708 | SK Žabovřesky Brno | 85:48 | + 6:03 | 7424 | |
6. | Mazal Zdeněk | VBM8103 | VSK Mendelu Brno | 87:19 | + 7:34 | 7282 | |
7. | Waněk Adam | LPU9505 | OK Lokomotiva Pardubice | 87:22 | + 7:37 | 7277 | |
8. | Henek Michal | RBK8605 | SK Radioklub Blansko | 87:39 | + 7:54 | 7250 | |
9. | Kazda Jiří | SJC8006 | Sportcentrum Jičín | 88:46 | + 9:01 | 7146 | |
10. | Fiala Jan | BBM7205 | BETA URSUS Orienteering | 88:58 | + 9:13 | 7127 | |
11. | Bravený Adam | VBM8801 | VSK Mendelu Brno | 89:05 | + 9:20 | 7116 | |
12. | Fiala Petr | LPU8701 | OK Lokomotiva Pardubice | 92:05 | + 12:20 | 6835 | |
13. | Hrdinka Daniel | VRL9701 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 92:38 | + 12:53 | 6783 | |
14. | Stehlík Petr | LPM7903 | OK Lokomotiva Plzeň | 92:59 | + 13:14 | 6751 | |
15. | Polášek Jan | TZL8601 | SKOB Zlín | 94:04 | + 14:19 | 6649 | |
16. | Khýn Vítězslav | ASU8304 | Magnus Orienteering | 96:10 | + 16:25 | 6452 | |
17. | Hájek Adam | KAM9202 | OK Kamenice | 96:14 | + 16:29 | 6446 | |
18. | Klaška Pavel | DKP9301 | Oddíl OB Kotlářka | 96:19 | + 16:34 | 6438 | |
19. | Černý Ondřej | EKP8511 | VŠTJ Ekonom Praha | 98:20 | + 18:35 | 6249 | |
20. | Pýcha Lukáš | SNA8402 | TJ START Náchod | 98:25 | + 18:40 | 6241 | |
21. | Kobr Tomáš | TJN8901 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 99:00 | + 19:15 | 6187 | |
22. | Vlášek Jakub | TAP9702 | KOB Tretra Praha | 100:23 | + 20:38 | 6057 | |
23. | Čechlovský Jan | CHA9300 | OK Chrastava | 103:42 | + 23:57 | 5746 | |
24. | Bořánek Petr | VSP7000 | USK Praha | 105:02 | + 25:17 | 5621 | |
25. | Janů Zdeněk | KSU9045 | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 105:05 | + 25:20 | 5616 | |
26. | Fišer Jiří | SLP8503 | OOB Slavia Praha | 105:55 | + 26:10 | 5538 | |
27. | Blaha Ondřej | EKP7002 | VŠTJ Ekonom Praha | 106:41 | + 26:56 | 5467 | |
28. | Tomeš Jaroslav | DKP8109 | Oddíl OB Kotlářka | 107:00 | + 27:15 | 5437 | |
29. | Buk Michal | ROU9601 | SKOB Roudnice nad Labem | 108:05 | + 28:20 | 5335 | |
30. | Pustai David | TJN9301 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 108:09 | + 28:24 | 5329 | |
31. | Klusák Martin | DKP8704 | Oddíl OB Kotlářka | 108:21 | + 28:36 | 5310 | |
32. | Klomínský Václav | KPY8700 | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 109:17 | + 29:32 | 5223 | |
33. | Hrouda Martin | FSP7612 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 109:38 | + 29:53 | 5190 | |
34. | Vlažný Jakub | LCE9102 | OOB TJ Slovan Luhačovice | 110:42 | + 30:57 | 5090 | |
34. | Vondra Jiří | FSP7600 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 110:42 | + 30:57 | 5090 | |
36. | Knepr Lukáš | BSO9401 | KOB Baník Sokolov | 111:50 | + 32:05 | 4984 | |
37. | Řada Jakub | DKP9401 | Oddíl OB Kotlářka | 112:30 | + 32:45 | 4921 | |
38. | Černý Martin | TAP8902 | KOB Tretra Praha | 114:18 | + 34:33 | 4753 | |
39. | Otrusina Jan | ABM9210 | KOB ALFA Brno | 114:47 | + 35:02 | 4707 | |
40. | Ramba Jiří | DKP8606 | Oddíl OB Kotlářka | 115:42 | + 35:57 | 4621 | |
41. | Šimon Jakub | LBE8801 | TJ Lokomotiva Beroun | 116:52 | + 37:07 | 4512 | |
42. | Junek Vladimír | TJP8400 | TJ Sokol Troja | 117:14 | + 37:29 | 4478 | |
43. | Komárek Arnošt | SJH7702 | SJH Jindřichův Hradec | 122:22 | + 42:37 | 3997 | |
44. | Šafka Daniel | KAM9105 | OK Kamenice | 124:49 | + 45:04 | 3767 | |
45. | Vejstrk Daniel | CHA9105 | OK Chrastava | 125:02 | + 45:17 | 3747 | |
46. | Kohl Ondřej | KPY8600 | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 125:29 | + 45:44 | 3705 | |
47. | Frýba Dominik | SJI9702 | OK Jihlava | 126:32 | + 46:47 | 3606 | |
48. | Jakovec Petr | DKL8602 | KOB Kladno | 143:55 | + 64:10 | 1977 | |
Vodrážka Ondřej | VPM7702 | KOS Slavia Plzeň | DISK | 0 | |||
Kamenický Jeroným | OSN9549 | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | DISK | 0 | |||
Slezák Zdeněk | LCE8902 | OOB TJ Slovan Luhačovice | DISK | 0 | |||
Zrník Tomáš | OSN7118 | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | DISK | 0 | |||
Mikan Albert | EKP8606 | VŠTJ Ekonom Praha | DISK | 0 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Mokrý Stanislav | ZBM9202 | SK Žabovřesky Brno | 59:33 | 7358 | ||
2. | Karvánek Matouš | BOR9006 | OK Jiskra Nový Bor | 73:30 | + 13:57 | 6063 | |
3. | Ptáček Jiří | SRK9002 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 75:11 | + 15:38 | 5907 | |
4. | Wohanka Pavel | VRL7501 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 81:59 | + 22:26 | 5276 | |
5. | Štregl Petr | VRL7303 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 85:03 | + 25:30 | 4991 | |
6. | Buchtík Ondřej | VLI8101 | Slavia Liberec orienteering | 90:25 | + 30:52 | 4493 | |
7. | Kutílek Jakub | LPU8609 | OK Lokomotiva Pardubice | 102:17 | + 42:44 | 3392 | |
8. | Cupák Jiří | VRL7201 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 117:47 | + 58:14 | 1953 | |
9. | Šedivý Ondřej | KNC9103 | Sokol Kostelec n. Č. l. | 118:51 | + 59:18 | 1854 | |
10. | Rýdel Jiří | 1VZ9200 | ranovačka | 136:49 | + 77:16 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Rambousek Karel | BSO7907 | KOB Baník Sokolov | 73:52 | ||
2. | Skripnik Ondřej | FSP7502 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 74:49 | + 0:57 | |
3. | Rožek David | RIC7403 | OB Říčany | 75:01 | + 1:09 | |
4. | Šmahel Lukáš | OPI7800 | Orientační sporty Písek | 75:29 | + 1:37 | |
5. | Svoboda Ondřej | SHK7605 | OK Slavia Hradec Králové | 78:22 | + 4:30 | |
6. | Kužel Tomáš | FSP7610 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 80:16 | + 6:24 | |
7. | Šklíba Jan | SRK7501 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 80:26 | + 6:34 | |
8. | Kučera Petr | MFP7602 | Matfyz Praha | 81:39 | + 7:47 | |
9. | Hojný Michal | SCP | OK Sparta Praha | 81:47 | + 7:55 | |
10. | Voráček Michal | OSN8000 | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 86:15 | + 12:23 | |
11. | Lepšík Petr | SJC8203 | Sportcentrum Jičín | 88:27 | + 14:35 | |
12. | Pavlíček Lubomír | KPY7800 | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 91:20 | + 17:28 | |
13. | Ledinský Martin | DKP7901 | Oddíl OB Kotlářka | 94:37 | + 20:45 | |
14. | Šitra Vladimír | LPM7904 | OK Lokomotiva Plzeň | 103:07 | + 29:15 | |
15. | Sieger Tomáš | TAP7501 | KOB Tretra Praha | 114:45 | + 40:53 | |
16. | Chmelík Petr | DOR8100 | OK Dobříš | 125:44 | + 51:52 | |
17. | Tuček Michal | DKP8202 | Oddíl OB Kotlářka | 133:41 | + 59:49 | |
18. | Perkner Radim | ZVO8001 | OB SK Zvole | 153:53 | + 80:01 | |
19. | Jedlička Michal | DKL8000 | KOB Kladno | 161:36 | + 87:44 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Zakouřil Tomáš | TUV7500 | SOK TJ Turnov | 57:54 | ||
2. | Švadlena Pavel | CHC7502 | K.O.B. Choceň | 60:03 | + 2:09 | |
3. | Martan Jiří | VLI7300 | Slavia Liberec orienteering | 61:03 | + 3:09 | |
4. | Junek Petr | STH7801 | SK Studenec | 61:38 | + 3:44 | |
5. | Arnošt Kamil | VSP7301 | USK Praha | 62:23 | + 4:29 | |
6. | Valík Luděk | AOP7101 | Orientační Běh Opava | 66:02 | + 8:08 | |
7. | Prášil Aleš | SJI7415 | OK Jihlava | 66:06 | + 8:12 | |
8. | Nehasil David | BOR7713 | OK Jiskra Nový Bor | 66:08 | + 8:14 | |
9. | Průša Michal | VSP7310 | USK Praha | 66:47 | + 8:53 | |
10. | Tomeš Petr | SJC7531 | Sportcentrum Jičín | 67:43 | + 9:49 | |
11. | Šafařík Ivo | OPI7402 | Orientační sporty Písek | 67:58 | + 10:04 | |
12. | Pachner Pavel | CHA7501 | OK Chrastava | 69:15 | + 11:21 | |
13. | Janda Pavel | DOR7600 | OK Dobříš | 69:28 | + 11:34 | |
14. | Gregor Martin | CTB7701 | SK OB Chotěboř | 69:29 | + 11:35 | |
15. | Šindelka Antonín | DLP7200 | OOB TJ Dukla Praha | 70:05 | + 12:11 | |
16. | Pucherna Eduard | SMR7401 | SNS Smržovka | 71:26 | + 13:32 | |
17. | Vácha Tomáš | BOR7409 | OK Jiskra Nový Bor | 71:44 | + 13:50 | |
18. | Rod Jan | VSP7423 | USK Praha | 72:34 | + 14:40 | |
19. | Houska Jindřich | DOR7601 | OK Dobříš | 73:19 | + 15:25 | |
20. | Pachnik Dariusz | 88P7500 | MKS Paulinum Jelenia Góra | 73:32 | + 15:38 | |
21. | Kolek Petr | ASU7501 | Magnus Orienteering | 75:14 | + 17:20 | |
22. | Krempiński Piotr | 66P7600 | UKS Azymut Pabianice | 77:07 | + 19:13 | |
23. | Balogh Jan | TJN7500 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 77:55 | + 20:01 | |
24. | Synek Antonín | DOK7800 | OK Doksy | 77:59 | + 20:05 | |
25. | Hill Richard | 21G7600 | Airienteers | 78:18 | + 20:24 | |
26. | Řehák Miroslav | KAD7101 | Originální Vivalín Team Kadaň | 79:18 | + 21:24 | |
27. | Hecl Miloš | KSU7601 | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 79:37 | + 21:43 | |
28. | Juřina František | FYD7800 | Jizerský klub OB Frýdlant | 80:01 | + 22:07 | |
29. | Sedlář Petr | TBM7319 | KOS TJ Tesla Brno | 84:05 | + 26:11 | |
30. | Štrait Martin | VSP7602 | USK Praha | 85:20 | + 27:26 | |
31. | Pecháček Libor | RIC7600 | OB Říčany | 85:38 | + 27:44 | |
32. | Rusin Jan | BRU7601 | Ulita-HOBRA Orienteering Broumov | 85:39 | + 27:45 | |
33. | Peřina Jan | OPI7601 | Orientační sporty Písek | 88:14 | + 30:20 | |
34. | Chabiera Tomasz | 4HP7600 | UNTS Warszawa | 88:33 | + 30:39 | |
35. | Nowak Pawel | 38P7700 | UKS Orientus Lodz | 88:49 | + 30:55 | |
36. | Jedlička Adam | KAM7700 | OK Kamenice | 90:20 | + 32:26 | |
37. | Chrást Tomáš | STH7401 | SK Studenec | 90:21 | + 32:27 | |
38. | Hartvich Otto | OPI6900 | Orientační sporty Písek | 93:54 | + 36:00 | |
39. | Procházka Pavel | 95:46 | + 37:52 | |||
40. | Pivec Lukáš | MLA7600 | MLOK Mariánské Lázně | 97:04 | + 39:10 | |
41. | Novotný Tomáš | TUR7405 | OOB TJ Turnov | 97:33 | + 39:39 | |
42. | Zakouřil Václav | VSP7401 | USK Praha | 100:04 | + 42:10 | |
43. | Koudelka Tomáš | BOR7513 | OK Jiskra Nový Bor | 100:27 | + 42:33 | |
44. | Synek Marcel | DOK7600 | OK Doksy | 102:38 | + 44:44 | |
45. | Lacina Martin | DKP7502 | Oddíl OB Kotlářka | 104:11 | + 46:17 | |
46. | Pospíšil Radek | TJP7802 | TJ Sokol Troja | 107:35 | + 49:41 | |
47. | Gregor Radek | DOR7404 | OK Dobříš | 108:43 | + 50:49 | |
48. | Dostál Tomáš | DLP7400 | OOB TJ Dukla Praha | 114:20 | + 56:26 | |
49. | Lisiak Pawel | 38P7400 | UKS Orientus Lodz | 119:05 | + 61:11 | |
50. | Žebrák Zbyněk | LOV7101 | lepus.cz | 122:23 | + 64:29 | |
51. | Fiala Jan | DOR7802 | OK Dobříš | 128:37 | + 70:43 | |
52. | Chramosta Tomáš | KAM7601 | OK Kamenice | 129:59 | + 72:05 | |
53. | Starý Jan | FSP7800 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 144:03 | + 86:09 | |
54. | Hanuš Vladimír | VRL7508 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 150:01 | + 92:07 | |
Milán Pavel | TBM7227 | KOS TJ Tesla Brno | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kučera Jan | VSP7302 | USK Praha | 52:44 | ||
2. | Sobczyński Kalikst | CHC7101 | K.O.B. Choceň | 53:06 | + 0:22 | |
3. | Vandas Luděk | VAM6601 | OOB Vamberk | 57:08 | + 4:24 | |
4. | Pelc Václav | CST6702 | OB Strakonice | 57:24 | + 4:40 | |
5. | Poloprutský Tomáš | VLI6205 | Slavia Liberec orienteering | 57:40 | + 4:56 | |
6. | Chaloupský David | PHK7103 | OK 99 Hradec Králové | 57:41 | + 4:57 | |
7. | Hašek Ondřej | VPM6902 | KOS Slavia Plzeň | 58:33 | + 5:49 | |
8. | Kamenický Jan | PHK6601 | OK 99 Hradec Králové | 58:44 | + 6:00 | |
9. | Doubek Petr | SLA7000 | SKOB Slaný | 60:05 | + 7:21 | |
10. | Semík Luboš | KAM6201 | OK Kamenice | 60:29 | + 7:45 | |
11. | Pračka Tomáš | RIC7302 | OB Říčany | 60:34 | + 7:50 | |
12. | Kruliš Petr | VLI6901 | Slavia Liberec orienteering | 60:39 | + 7:55 | |
13. | Žejdlík Michal | LTP7001 | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 63:28 | + 10:44 | |
14. | Rýdl Jiří | TJN7000 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 63:30 | + 10:46 | |
15. | Vydra Ivan | CHA6600 | OK Chrastava | 64:09 | + 11:25 | |
16. | Netuka Jan | SHK7001 | OK Slavia Hradec Králové | 64:13 | + 11:29 | |
17. | Fürst Aleš | LLI6801 | TJ Loko Liberec | 66:21 | + 13:37 | |
18. | Kabát Jan | EKP6912 | VŠTJ Ekonom Praha | 67:48 | + 15:04 | |
19. | Vlastník Zdeněk | JIL6901 | OK Jilemnice | 68:06 | + 15:22 | |
20. | Mianowski Rafał | 4HP7300 | UNTS Warszawa | 68:20 | + 15:36 | |
21. | Kamenický Radan | OSN6004 | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 71:18 | + 18:34 | |
22. | Ptáček Jan | PVP7200 | VSS Přírodověda Praha | 72:59 | + 20:15 | |
23. | Fišar Miroslav | KRL7201 | Kometa Kralovice | 74:29 | + 21:45 | |
24. | Nechanický Pavel | OSN7209 | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 75:05 | + 22:21 | |
25. | Novotný Dušan | TJN7002 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 76:32 | + 23:48 | |
26. | Červinka Jiří | VRL7001 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 77:06 | + 24:22 | |
27. | Straka Lukáš | SLA7002 | SKOB Slaný | 78:30 | + 25:46 | |
28. | Svoboda Radek | VPM6903 | KOS Slavia Plzeň | 78:36 | + 25:52 | |
29. | Koten Pavel | RIC7200 | OB Říčany | 80:23 | + 27:39 | |
30. | Kurečka Robert | ABM7210 | KOB ALFA Brno | 82:20 | + 29:36 | |
31. | Španěl Ondřej | DOR7100 | OK Dobříš | 83:29 | + 30:45 | |
32. | Zlesák Martin | CHT7302 | OOB SK Chrast | 83:33 | + 30:49 | |
33. | Víteček Jan | DKP7201 | Oddíl OB Kotlářka | 84:40 | + 31:56 | |
34. | Weissar Petr | LPM7020 | OK Lokomotiva Plzeň | 90:15 | + 37:31 | |
35. | Vaněk Petr | ZBP7302 | OOB SK Zbraslav | 93:08 | + 40:24 | |
36. | Mařík Karel | FSP7200 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 94:55 | + 42:11 | |
37. | Mayer Tomáš | KSH6900 | OB Kašperské Hory | 95:55 | + 43:11 | |
38. | Murawski Piotr | 1VP7302 | HKS Azymut Mochy | 96:24 | + 43:40 | |
39. | Gradek Jarosław | 82P7200 | UKS Traper Złocieniec | 97:13 | + 44:29 | |
40. | Jeřábek Petr | BOR7105 | OK Jiskra Nový Bor | 97:38 | + 44:54 | |
41. | Buk Jiří | ROU6901 | SKOB Roudnice nad Labem | 101:20 | + 48:36 | |
42. | Velát Josef | OPI7302 | Orientační sporty Písek | 101:39 | + 48:55 | |
43. | Řezáč Pavel | VLI6900 | Slavia Liberec orienteering | 124:03 | + 71:19 | |
44. | Jiras Jiří | DOR6900 | OK Dobříš | 142:53 | + 90:09 | |
45. | Šácha Marek | DOR7102 | OK Dobříš | 171:20 | + 118:36 | |
Šrámek Petr | RIC6905 | OB Říčany | DISK | |||
Gola Miroslav | VIC6808 | OB Vizovice | DISK | |||
Kalousek Jiří | DKP6901 | Oddíl OB Kotlářka | DISK | |||
Šoupa Karel | LPM6900 | OK Lokomotiva Plzeň | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Gassner Ferri | 12A6601 | Naturfreunde Wien | 48:56 | ||
2. | Widziewicz Remigiusz | 17P6600 | WKS Śląsk Wrocław | 51:19 | + 2:23 | |
3. | Škvor Martin | KAM6700 | OK Kamenice | 51:21 | + 2:25 | |
4. | Karvánek Petr | BOR6600 | OK Jiskra Nový Bor | 54:53 | + 5:57 | |
5. | Procházka Antonín | DCE5500 | KOB Dobřichovice | 56:52 | + 7:56 | |
6. | Folprecht Miroslav | TUR5501 | OOB TJ Turnov | 58:00 | + 9:04 | |
7. | Siegl Roman | MFP6700 | Matfyz Praha | 60:06 | + 11:10 | |
8. | Bílý Petr | LTP6805 | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 60:48 | + 11:52 | |
9. | Mezník Vladimír | LBE6400 | TJ Lokomotiva Beroun | 61:53 | + 12:57 | |
10. | Tichý Martin | SJH6401 | SJH Jindřichův Hradec | 63:23 | + 14:27 | |
11. | Hartman Aleš | VSP6506 | USK Praha | 64:06 | + 15:10 | |
12. | Semík Jan | VSP6507 | USK Praha | 64:40 | + 15:44 | |
13. | Klaška Pavel | DKP6500 | Oddíl OB Kotlářka | 64:50 | + 15:54 | |
14. | Matoušek Milan | KSU6701 | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 65:06 | + 16:10 | |
15. | Rachůnek Stanislav | SJI6801 | OK Jihlava | 65:50 | + 16:54 | |
16. | Bruner Luboš | LTP6501 | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 65:57 | + 17:01 | |
17. | Šritr Martin | TUV6802 | SOK TJ Turnov | 67:58 | + 19:02 | |
18. | Ptáček Pavel | BBM6508 | BETA URSUS Orienteering | 69:59 | + 21:03 | |
19. | Kubec Pavel | STB6601 | TJ Stadion Nový Bor | 71:03 | + 22:07 | |
20. | Göschl Erich | 42A6600 | OLC Währing | 74:01 | + 25:05 | |
21. | Kaplan Jan | LPU6401 | OK Lokomotiva Pardubice | 74:24 | + 25:28 | |
22. | Richtr Aleš | VPM6601 | KOS Slavia Plzeň | 74:29 | + 25:33 | |
23. | Staněk Rostislav | VPM6801 | KOS Slavia Plzeň | 75:21 | + 26:25 | |
24. | Bartoš Luděk | MLA6701 | MLOK Mariánské Lázně | 75:36 | + 26:40 | |
25. | Würz Jiří | LTP6502 | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 76:32 | + 27:36 | |
26. | Posselt Martin | TJN6802 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 77:26 | + 28:30 | |
27. | Špičák Aleš | DKP5500 | Oddíl OB Kotlářka | 79:44 | + 30:48 | |
28. | Cincibus Pavel | FSP6605 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 87:39 | + 38:43 | |
29. | Žáček Martin | FSP6803 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 91:08 | + 42:12 | |
30. | Votava Petr | KNC6602 | Sokol Kostelec n. Č. l. | 91:40 | + 42:44 | |
31. | Sedláček Jaroslav | ROZ6801 | OK Roztoky | 99:08 | + 50:12 | |
32. | Dobeš Václav | KPY5701 | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 126:06 | + 77:10 | |
Skyva Petr | STE6501 | SK SKI-OB Šternberk | DISK | |||
Waněk Hubert | LPU6506 | OK Lokomotiva Pardubice | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Krejčí Jaroslav | BOR6302 | OK Jiskra Nový Bor | 42:31 | ||
2. | Novák Ivo | OKP6200 | SK OK 24 Praha | 43:19 | + 0:48 | |
3. | Bartovský Pavel | VPM6101 | KOS Slavia Plzeň | 43:40 | + 1:09 | |
4. | Němeček Jan | VSP6201 | USK Praha | 44:58 | + 2:27 | |
5. | Pilař Karel | MAS5501 | KČT Aš | 50:32 | + 8:01 | |
6. | Schindler Jiří | TJN6301 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 52:22 | + 9:51 | |
7. | Dikoš Pavel | BOR6003 | OK Jiskra Nový Bor | 52:34 | + 10:03 | |
8. | Švarc Jiří | TUR6204 | OOB TJ Turnov | 54:31 | + 12:00 | |
9. | Pavlovec Petr | BOR6303 | OK Jiskra Nový Bor | 54:49 | + 12:18 | |
10. | Roudný Václav | LPU6102 | OK Lokomotiva Pardubice | 61:08 | + 18:37 | |
11. | Kettner Pavel | HCE5900 | TJ Hostivice | 62:29 | + 19:58 | |
12. | Korpas Jaroslav | LBM6113 | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | 63:01 | + 20:30 | |
13. | Kovář Karel | LTP6102 | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 63:30 | + 20:59 | |
14. | Kohl Jiří | KPY6201 | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 65:34 | + 23:03 | |
15. | Karel Miloš | JIL6004 | OK Jilemnice | 68:43 | + 26:12 | |
16. | Kavka Jiří | SCP5900 | OK Sparta Praha | 70:44 | + 28:13 | |
17. | Kraus Ota | TJP5700 | TJ Sokol Troja | 77:21 | + 34:50 | |
18. | Hošek Ladislav | SCP6001 | OK Sparta Praha | 85:20 | + 42:49 | |
19. | Buk Miloslav | ROU6202 | SKOB Roudnice nad Labem | 86:28 | + 43:57 | |
20. | Balek Zdeněk | OPI6300 | Orientační sporty Písek | 100:42 | + 58:11 | |
21. | Tachezy Jan | DOR5802 | OK Dobříš | 118:09 | + 75:38 | |
22. | Borovička Milan | FSP6104 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 120:33 | + 78:02 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kunc Radovan | TJN5549 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 48:16 | ||
2. | Minchev Ivan | MFP5700 | Matfyz Praha | 50:00 | + 1:44 | |
3. | Červinka Jaroslav | OKP5803 | SK OK 24 Praha | 50:46 | + 2:30 | |
4. | Šedivý Jiří | EKP5500 | VŠTJ Ekonom Praha | 50:50 | + 2:34 | |
5. | Fanta Miroslav | EKP5800 | VŠTJ Ekonom Praha | 52:23 | + 4:07 | |
6. | Novotný Otakar | TJN5604 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 54:28 | + 6:12 | |
7. | Flašar Jan | KCK5701 | KOB Český Krumlov | 54:31 | + 6:15 | |
8. | Milota Josef | MLA5801 | MLOK Mariánské Lázně | 54:45 | + 6:29 | |
9. | Kaška Rudolf | CHA5500 | OK Chrastava | 55:11 | + 6:55 | |
10. | Beránek Petr | VPM4502 | KOS Slavia Plzeň | 61:13 | + 12:57 | |
11. | Hájek Jan | MAS5401 | KČT Aš | 62:49 | + 14:33 | |
12. | Konopáč Jiří | TUR5803 | OOB TJ Turnov | 63:56 | + 15:40 | |
13. | Novák Tom | DOK5500 | OK Doksy | 65:15 | + 16:59 | |
14. | Šámal Václav | OKP5600 | SK OK 24 Praha | 65:56 | + 17:40 | |
15. | Cabrnoch Jiří | DKL5400 | KOB Kladno | 67:06 | + 18:50 | |
16. | Pavlík Milan | CHA5400 | OK Chrastava | 69:40 | + 21:24 | |
17. | Jun Drahomír | KNC5501 | Sokol Kostelec n. Č. l. | 71:23 | + 23:07 | |
18. | Jahn Pavel | SCP5500 | OK Sparta Praha | 72:23 | + 24:07 | |
19. | Nentvich Lubomír | DOR5800 | OK Dobříš | 74:28 | + 26:12 | |
20. | Chotětický Jan | MAS5400 | KČT Aš | 74:31 | + 26:15 | |
21. | Junek Petr | STH5501 | SK Studenec | 77:09 | + 28:53 | |
22. | Šváb Jan | VSP5801 | USK Praha | 78:40 | + 30:24 | |
23. | Pech Jiří | LPM5402 | OK Lokomotiva Plzeň | 80:45 | + 32:29 | |
24. | Dlouhý Jiří | DKP5700 | Oddíl OB Kotlářka | 94:23 | + 46:07 | |
25. | Ouška Jiří | DOR5700 | OK Dobříš | 116:30 | + 68:14 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Přinda Oldřich | VLI5101 | Slavia Liberec orienteering | 44:42 | ||
2. | Hickethier Manfred | VLI5201 | Slavia Liberec orienteering | 44:48 | + 0:06 | |
3. | Knobloch Jindřich | VRL4901 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 50:23 | + 5:41 | |
4. | Farář Jaroslav | VRL5002 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 52:08 | + 7:26 | |
5. | Uher Petr | VSP5001 | USK Praha | 52:41 | + 7:59 | |
6. | Farář Václav | LPU5201 | OK Lokomotiva Pardubice | 52:54 | + 8:12 | |
7. | Stehno Pavel | DKP4900 | Oddíl OB Kotlářka | 54:38 | + 9:56 | |
8. | Provazník Jiří | TUR5102 | OOB TJ Turnov | 55:26 | + 10:44 | |
9. | Valter Petr | KBP4500 | KBP Praha | 55:32 | + 10:50 | |
10. | Karmazín Petr | VLI4901 | Slavia Liberec orienteering | 55:41 | + 10:59 | |
11. | Borák Stanislav | EKP5212 | VŠTJ Ekonom Praha | 57:58 | + 13:16 | |
12. | Ševčík Milan | CHA5003 | OK Chrastava | 59:08 | + 14:26 | |
13. | Horáček Miroslav | VLI5000 | Slavia Liberec orienteering | 61:36 | + 16:54 | |
14. | Chotětický Václav | MAS5200 | KČT Aš | 66:52 | + 22:10 | |
15. | Hojný Oldřich | SCP5201 | OK Sparta Praha | 85:20 | + 40:38 | |
16. | Kramoliš Jan | PVP5000 | VSS Přírodověda Praha | 106:12 | + 61:30 | |
17. | Brumek Stanislav | DKL5201 | KOB Kladno | 109:21 | + 64:39 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Gurka Jiří | TUV4601 | SOK TJ Turnov | 46:54 | ||
2. | Buriánek Jaromír | SCP4700 | OK Sparta Praha | 47:47 | + 0:53 | |
3. | Jirásek Jaroslav | DCH4701 | Radioelektronika Cheb | 50:15 | + 3:21 | |
4. | Švadlena Jiří | CHC4601 | K.O.B. Choceň | 51:34 | + 4:40 | |
5. | Šafařík Bedřich | OPI4600 | Orientační sporty Písek | 57:22 | + 10:28 | |
6. | Jakubec Jindřich | TUR4801 | OOB TJ Turnov | 58:53 | + 11:59 | |
7. | Švec Zdeněk | SLA4700 | SKOB Slaný | 60:38 | + 13:44 | |
8. | Novák Miloš | SCP4600 | OK Sparta Praha | 61:34 | + 14:40 | |
9. | Fišák Jan | MLA4401 | MLOK Mariánské Lázně | 62:28 | + 15:34 | |
10. | Otta Pavel | JES4601 | OK Rakovník | 63:58 | + 17:04 | |
11. | Pospíšil Jiří | TUV4701 | SOK TJ Turnov | 67:10 | + 20:16 | |
12. | Procházka Aleš | DKP4700 | Oddíl OB Kotlářka | 72:23 | + 25:29 | |
13. | Nosál Stanislav | LBE4600 | TJ Lokomotiva Beroun | 76:28 | + 29:34 | |
14. | Paul Josef | DCE4401 | KOB Dobřichovice | 79:09 | + 32:15 | |
15. | Ryšavý Vít | TJP4700 | TJ Sokol Troja | 80:01 | + 33:07 | |
16. | Schimm Dieter | BSO4401 | KOB Baník Sokolov | 83:21 | + 36:27 | |
17. | Mudr Stanislav | DCE4400 | KOB Dobřichovice | 88:55 | + 42:01 | |
18. | Fiala Miloš | KSH4801 | OB Kašperské Hory | 90:50 | + 43:56 | |
19. | Valášek Josef | SCP4501 | OK Sparta Praha | 93:07 | + 46:13 | |
20. | Dvořák Jaromír | TUV4600 | SOK TJ Turnov | 98:51 | + 51:57 | |
21. | Rakovec Miloš | SCP4500 | OK Sparta Praha | 106:14 | + 59:20 | |
22. | Duda František | KPY4600 | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 112:02 | + 65:08 | |
Matějů Ivan | UVP4600 | Slovan Praha | DISK | |||
Novotný Jiří | SLP4601 | OOB Slavia Praha | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Havlík Jaroslav | SJC3601 | Sportcentrum Jičín | 49:27 | ||
2. | Sklenář Jan | MLA4201 | MLOK Mariánské Lázně | 54:47 | + 5:20 | |
3. | Čadil Jan | FSP4300 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 57:03 | + 7:36 | |
4. | Novotný František | PUL4200 | OOB USK Slavie Ústí n.L. | 57:33 | + 8:06 | |
5. | Frey Jaromír | ONO4100 | SKOB Ostrov | 59:01 | + 9:34 | |
6. | Beránek Miroslav | BOR3900 | OK Jiskra Nový Bor | 70:00 | + 20:33 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Samohýl Richard | PGP2800 | SK Praga | 127:08 | ||
Šedivý Jan | PGP8409 | SK Praga | DISK | |||
Procházka Jan | PGP8407 | SK Praga | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Junek Kryštof | STH1201 | SK Studenec | 29:32 | ||
2. | Kodeš Martin | JES0801 | OK Rakovník | 32:13 | + 2:41 | |
3. | Skripnik Kilián | FSP1300 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 34:08 | + 4:36 | |
4. | Sieger Ondřej | TAP0802 | KOB Tretra Praha | 34:42 | + 5:10 | |
5. | Kučerka Radek | STB1101 | TJ Stadion Nový Bor | 34:53 | + 5:21 | |
6. | Petřinová Beáta | 35:38 | + 6:06 | |||
7. | Štembera Oskar | TJN1201 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 36:44 | + 7:12 | |
8. | Ragančíková Liliana | 37:53 | + 8:21 | |||
9. | Hasman Jindřich | VPM1201 | KOS Slavia Plzeň | 38:16 | + 8:44 | |
10. | Gregorová Magdalena | CTB1151 | SK OB Chotěboř | 42:55 | + 13:23 | |
11. | Sanna Vivian | DKP0751 | Oddíl OB Kotlářka | 45:08 | + 15:36 | |
12. | Križan Matěj | 45:44 | + 16:12 | |||
13. | Zakouřil František | TUV1201 | SOK TJ Turnov | 47:46 | + 18:14 | |
14. | Neyrinck Nina | VSP1350 | USK Praha | 48:12 | + 18:40 | |
15. | Sláma Marek | KAM1201 | OK Kamenice | 50:42 | + 21:10 | |
16. | Gelnerová Martina | KRL7850 | Kometa Kralovice | 50:44 | + 21:12 | |
17. | Udržal Lukáš | LPU1303 | OK Lokomotiva Pardubice | 52:58 | + 23:26 | |
18. | Udržal Jakub | LPU1100 | OK Lokomotiva Pardubice | 53:11 | + 23:39 | |
19. | Škáchová Evelína | 53:37 | + 24:05 | |||
20. | Kazdová Rozárie | SJC1350 | Sportcentrum Jičín | 54:31 | + 24:59 | |
21. | Mrázková Berta | SJC1151 | Sportcentrum Jičín | 55:12 | + 25:40 | |
22. | Wohanka Antonín | VRL1201 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 56:18 | + 26:46 | |
23. | Hugo Daniel a Miloš Urban | 57:13 | + 27:41 | |||
24. | Kuželová Ela | FSP0750 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 59:01 | + 29:29 | |
25. | Dufková Sandra | 59:21 | + 29:49 | |||
26. | Lacigová, Mrázová Antonie a Ema | 60:00 | + 30:28 | |||
27. | Peřina Jan | 65:28 | + 35:56 | |||
28. | Jakubský Pavel | 3IZ1100 | PFJ | 66:11 | + 36:39 | |
29. | Luxík Karel | 61C1300 | Stara Hut | 66:15 | + 36:43 | |
30. | Kašpar Adam | DOR1101 | OK Dobříš | 68:22 | + 38:50 | |
31. | Rado Marek | 71:12 | + 41:40 | |||
32. | Šáchová Lucie | DOR1153 | OK Dobříš | 81:07 | + 51:35 | |
33. | Pucherna Štěpán | TAP1400 | KOB Tretra Praha | 88:06 | + 58:34 | |
34. | Šimonová Zuzana | LBE1650 | TJ Lokomotiva Beroun | 100:06 | + 70:34 | |
35. | Dvořák David | 106:11 | + 76:39 | |||
Mullis Robert | DKP1200 | Oddíl OB Kotlářka | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Sobota Petr | VPM7800 | KOS Slavia Plzeň | 44:13 | ||
2. | Neyrinck Noel | VSP7012 | USK Praha | 50:29 | + 6:16 | |
3. | Križanová Martina | 52:19 | + 8:06 | |||
4. | Savičová Gabriela | SKV7952 | TJ Slovan Karlovy Vary | 53:46 | + 9:33 | |
5. | Cincibusová Jana | 57:10 | + 12:57 | |||
6. | Sládek Tomáš | 61:49 | + 17:36 | |||
7. | Mareš Alexander | NEK7300 | Nejdek Orienteering | 62:05 | + 17:52 | |
8. | Linhart Václav | 62:40 | + 18:27 | |||
9. | Solomko Vladimír | BSO7003 | KOB Baník Sokolov | 63:01 | + 18:48 | |
10. | Husáková Petra | SLA7452 | SKOB Slaný | 65:16 | + 21:03 | |
11. | Červinka Lukáš | VRL000x | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 67:35 | + 23:22 | |
12. | Gregor Tahmina | DOR7552 | OK Dobříš | 68:42 | + 24:29 | |
13. | Titzová Pavlína | VSP7463 | USK Praha | 69:09 | + 24:56 | |
14. | Rachůnková Markéta | SJI7150 | OK Jihlava | 69:42 | + 25:29 | |
15. | Kosíková Helena | TUR6550 | OOB TJ Turnov | 70:01 | + 25:48 | |
16. | Hostička Jan | 70:48 | + 26:35 | |||
17. | Votavová Renata | KNC6452 | Sokol Kostelec n. Č. l. | 70:50 | + 26:37 | |
18. | Sieger Tomáš | TAP0603 | KOB Tretra Praha | 71:33 | + 27:20 | |
19. | Hojný Vašek | 71:38 | + 27:25 | |||
20. | Bradáč Jakub | LLI0002 | TJ Loko Liberec | 71:47 | + 27:34 | |
21. | Hurtová Magdaléna | 1GZ9350 | ALCEDO | 72:06 | + 27:53 | |
22. | Juřinová Iva | 72:12 | + 27:59 | |||
23. | Hojný Tonda | 72:39 | + 28:26 | |||
24. | Petřinová Vendy | 72:47 | + 28:34 | |||
25. | Dolejší Miloš | STB6701 | TJ Stadion Nový Bor | 73:11 | + 28:58 | |
26. | Bolehovská Iva | 73:47 | + 29:34 | |||
27. | Melicharová Barbora | LLI7252 | TJ Loko Liberec | 74:40 | + 30:27 | |
28. | Lacinová Hanka | DKP7952 | Oddíl OB Kotlářka | 75:34 | + 31:21 | |
29. | Hurta Vladimír | 1GZ6300 | ALCEDO | 75:51 | + 31:38 | |
30. | Buková Zdeňka | ROU | SKOB Roudnice nad Labem | 76:39 | + 32:26 | |
31. | Žižková Markéta | DOR7352 | OK Dobříš | 77:26 | + 33:13 | |
32. | Gouserová Veronika | 78:25 | + 34:12 | |||
33. | Velátová Jana | OPI7350 | Orientační sporty Písek | 78:31 | + 34:18 | |
34. | Velátová Lucie | OPI0750 | Orientační sporty Písek | 78:32 | + 34:19 | |
35. | Hanušová Monika | VRL7654 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 79:37 | + 35:24 | |
36. | Doleřal Martin | 80:54 | + 36:41 | |||
37. | Riby Thomas | LTP0202 | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 80:59 | + 36:46 | |
38. | Bradáčová Marie | LLI7550 | TJ Loko Liberec | 83:57 | + 39:44 | |
39. | Kolářová Michaela | SLA7351 | SKOB Slaný | 89:28 | + 45:15 | |
40. | Ledinská Eliška | 93:49 | + 49:36 | |||
41. | Zenkerová Miluše | LCV4550 | TJ Lokomotiva Chomutov | 97:20 | + 53:07 | |
42. | De Heij Michel | RIC6900 | OB Říčany | 100:38 | + 56:25 | |
43. | Ledinská Leona | DKP8161 | Oddíl OB Kotlářka | 105:21 | + 61:08 | |
44. | Hrdličková Monika | DOR7553 | OK Dobříš | 106:58 | + 62:45 | |
45. | Procingerová Ilona | VRL7053 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 117:18 | + 73:05 | |
46. | Tvrdek Vojtěch | TUR4949 | OOB TJ Turnov | 122:14 | + 78:01 | |
47. | Dondová Kateřina | ONO7752 | SKOB Ostrov | 122:24 | + 78:11 | |
48. | Vávrová Miriam | 124:03 | + 79:50 | |||
49. | Koutová Naďa | 132:17 | + 88:04 | |||
50. | Klíma Kamil | 156:54 | + 112:41 | |||
Synková Barbora | DOK0450 | OK Doksy | DISK | |||
Mirčeva Lenka | DOR7350 | OK Dobříš | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kovář Jindřich | MAS6800 | KČT Aš | 56:25 | ||
2. | Klapal Jan | LPU9006 | OK Lokomotiva Pardubice | 56:41 | + 0:16 | |
3. | Dubec Pavel | SCP8003 | OK Sparta Praha | 57:21 | + 0:56 | |
4. | Bradáč Stanislav | LLI7201 | TJ Loko Liberec | 62:08 | + 5:43 | |
5. | Uusitalo Jyri | 72:01 | + 15:36 | |||
6. | Málek Martin | 8FX8900 | TJ Kobylisy | 73:20 | + 16:55 | |
7. | Borák Michal | EKP8304 | VŠTJ Ekonom Praha | 76:19 | + 19:54 | |
8. | Kautský Jiří | 80:06 | + 23:41 | |||
9. | Poloprutská Klára | VLI9750 | Slavia Liberec orienteering | 80:41 | + 24:16 | |
10. | Kučera Pavel | DOR7101 | OK Dobříš | 89:30 | + 33:05 | |
11. | Lorenc Václav | DOR7200 | OK Dobříš | 93:32 | + 37:07 | |
12. | Jakubský Ondřej | 3IZ7700 | PFJ | 96:30 | + 40:05 | |
13. | Petrilák Miroslav | DOR6600 | OK Dobříš | 100:08 | + 43:43 | |
14. | Bouši Petr | NNN000x | Neregistrovaní | 102:42 | + 46:17 | |
15. | Dvořák Pavel | 102:46 | + 46:21 | |||
16. | Halíř Radim | MFP7000 | Matfyz Praha | 107:48 | + 51:23 | |
17. | Malačka Milan | DKP6000 | Oddíl OB Kotlářka | 108:34 | + 52:09 | |
18. | Kopáčková Alena | DOR6450 | OK Dobříš | 111:17 | + 54:52 | |
19. | Hůla Pavel | LBE7349 | TJ Lokomotiva Beroun | 121:38 | + 65:13 | |
20. | Heller Jiří | ROU7708 | SKOB Roudnice nad Labem | 121:47 | + 65:22 | |
21. | Malačková Jana | DKP6150 | Oddíl OB Kotlářka | 132:07 | + 75:42 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Beránek Petr | BOR6701 | OK Jiskra Nový Bor | 38:11 | ||
2. | Mokrý Pavel | VLI7501 | Slavia Liberec orienteering | 39:19 | + 1:08 | |
3. | Němeček Jan | KAM9300 | OK Kamenice | 40:31 | + 2:20 | |
4. | Večeřa Martin | TJN9105 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 43:07 | + 4:56 | |
5. | Škvorová Zuzana | KAM7350 | OK Kamenice | 44:16 | + 6:05 | |
6. | Černý Michal | ROU7505 | SKOB Roudnice nad Labem | 45:25 | + 7:14 | |
7. | Poloprutská Tereza | VLI9450 | Slavia Liberec orienteering | 45:46 | + 7:35 | |
8. | Pangracová Anna | MFP0650 | Matfyz Praha | 46:53 | + 8:42 | |
9. | Oľhava Richard | ASU8849 | Magnus Orienteering | 48:01 | + 9:50 | |
10. | Bláha David | 6KC9500 | Neregistrovaný | 48:15 | + 10:04 | |
11. | Komárková Lenka | SJH7651 | SJH Jindřichův Hradec | 48:40 | + 10:29 | |
12. | Vávrová Rút | 7VX8650 | StillAliveCZ | 48:43 | + 10:32 | |
13. | Vávrová Sára | 7VX9050 | StillAliveCZ | 50:28 | + 12:17 | |
14. | Puchalský Jan | VSP0101 | USK Praha | 53:07 | + 14:56 | |
15. | Polášková Kristýna | 53:31 | + 15:20 | |||
16. | Smolková Romana | TAP6951 | KOB Tretra Praha | 53:44 | + 15:33 | |
17. | Mencl Miloslav | VSP6505 | USK Praha | 55:37 | + 17:26 | |
18. | Dejnožková Blanka | TJN7651 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 56:23 | + 18:12 | |
19. | Pangrác Martin | 56:53 | + 18:42 | |||
20. | Donda Jiří | ONO7600 | SKOB Ostrov | 57:01 | + 18:50 | |
21. | Aschermannová Irena | VSP7350 | USK Praha | 57:20 | + 19:09 | |
22. | Hankovcová Lenka | KAM7053 | OK Kamenice | 57:47 | + 19:36 | |
23. | Welc Łukasz | 3WP000x | KOS BnO Szczecin | 57:49 | + 19:38 | |
24. | Jírová Monika | ROZ7350 | OK Roztoky | 58:15 | + 20:04 | |
25. | Świerczyński Hubert | 3WP8800 | KOS BnO Szczecin | 58:20 | + 20:09 | |
26. | Skripniková Petra | FSP8686 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 58:22 | + 20:11 | |
27. | Hirš Libor | VBM6000 | VSK Mendelu Brno | 58:52 | + 20:41 | |
28. | Slavík Martin | 59:22 | + 21:11 | |||
29. | Švarcová Lenka | TUR6457 | OOB TJ Turnov | 59:43 | + 21:32 | |
30. | Jirásková Pavla | 60:47 | + 22:36 | |||
31. | Procházková Pavlína | 62:19 | + 24:08 | |||
32. | Pachnerová Dominika | CHA7750 | OK Chrastava | 62:57 | + 24:46 | |
33. | Bulíčková Marie | DOR765x | OK Dobříš | 66:20 | + 28:09 | |
34. | Hůla Tomáš | LBE0602 | TJ Lokomotiva Beroun | 67:14 | + 29:03 | |
35. | Svoboda Miroslav | FSP7402 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 72:47 | + 34:36 | |
36. | Lacigová Marie | VSP0050 | USK Praha | 74:11 | + 36:00 | |
37. | Pangrácová Marie | 8RC9051 | BZP | 74:38 | + 36:27 | |
38. | Murawska Ewa | 1VP7250 | HKS Azymut Mochy | 77:03 | + 38:52 | |
39. | Hudeček Jaroslav | KTA6501 | SK Kotnov Tábor | 80:02 | + 41:51 | |
40. | Galla Andrzej | 1VP5900 | HKS Azymut Mochy | 80:42 | + 42:31 | |
41. | Geislerová Dita | DKL7550 | KOB Kladno | 83:11 | + 45:00 | |
42. | Procházková Jana | 84:41 | + 46:30 | |||
43. | Baczulis Magdalena | 3WP7750 | KOS BnO Szczecin | 86:44 | + 48:33 | |
44. | Marholdová Martina | ZVO7451 | OB SK Zvole | 87:16 | + 49:05 | |
45. | Jelínková Radka | MLA6951 | MLOK Mariánské Lázně | 89:22 | + 51:11 | |
46. | Nováčková Anna | DOR8650 | OK Dobříš | 90:59 | + 52:48 | |
47. | Kándlová Adéla | DCE7550 | KOB Dobřichovice | 94:22 | + 56:11 | |
48. | Leinweber Ctirad | FSP7401 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 95:24 | + 57:13 | |
49. | Lehner Ulrike | 41D6750 | OLG Regensburg | 101:27 | + 63:16 | |
50. | Chmelíková Vlasta | DOR7753 | OK Dobříš | 102:05 | + 63:54 | |
51. | Holíková Ilona | ONO7552 | SKOB Ostrov | 108:14 | + 70:03 | |
52. | Pelikánová Lucie | MFP6950 | Matfyz Praha | 123:19 | + 85:08 | |
53. | Fialová Jana | DOR8050 | OK Dobříš | 135:16 | + 97:05 | |
Geleta Marek | ZVO7401 | OB SK Zvole | DISK | |||
Fialová Tereza | TZL9090 | SKOB Zlín | DISK |