Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Novotná Nicol | SJI0953 | OK Jihlava | 22:53 | ||
2. | Novotná Barbora | VTA0957 | SC vebr-sport | 24:23 | + 1:30 | |
3. | Szablaturová Nela | SJI0952 | OK Jihlava | 25:28 | + 2:35 | |
4. | Kurfürstová Marie | FSP1050 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 29:44 | + 6:51 | |
5. | Komárková Radka | SJH1151 | SJH Jindřichův Hradec | 31:55 | + 9:02 | |
6. | Švíglerová Anna | LPU0952 | OK Lokomotiva Pardubice | 32:35 | + 9:42 | |
7. | Kubešová Kristýna | RUZ1050 | TJ Růžená | 33:52 | + 10:59 | |
8. | Pilná Anna | OSN1151 | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 39:02 | + 16:09 | |
9. | Svobodová Beáta | VTA0853 | SC vebr-sport | 44:33 | + 21:40 | |
10. | Slavíková Barbora | CHT1056 | OOB SK Chrast | 45:16 | + 22:23 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Krátká Eliška | SJI0851 | OK Jihlava | 17:33 | ||
2. | Lepšová Lucie | SRK0951 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 20:40 | + 3:07 | |
3. | Čapková Markéta | PHK0850 | OK 99 Hradec Králové | 22:15 | + 4:42 | |
4. | Pejchalová Zuzana | SJI0850 | OK Jihlava | 26:43 | + 9:10 | |
5. | Kamenická Tereza | OSN0888 | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 29:34 | + 12:01 | |
6. | Dvořáčková Eva | OSN1050 | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 32:13 | + 14:40 | |
7. | Nešporová Terezie | TTR0852 | OOB Třebíč | 35:34 | + 18:01 | |
8. | Nováková Anna | CTB0951 | SK OB Chotěboř | 37:44 | + 20:11 | |
9. | Bubeníková Denisa | SJH0852 | SJH Jindřichův Hradec | 41:49 | + 24:16 | |
10. | Bubeníková Nicol | SJH0853 | SJH Jindřichův Hradec | 47:47 | + 30:14 | |
MS | Věžníková Natálie | TTR0777 | OOB Třebíč | 82:17 | + 64:44 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hofhanzlová Štěpánka | RUZ0650 | TJ Růžená | 19:17 | ||
2. | Pipková Karolína | LPU0756 | OK Lokomotiva Pardubice | 19:58 | + 0:41 | |
3. | Zitková Andrea | LPU0751 | OK Lokomotiva Pardubice | 21:40 | + 2:23 | |
4. | Vítková Hana | SJI0750 | OK Jihlava | 22:08 | + 2:51 | |
5. | Kotková Adéla | RIC0655 | OB Říčany | 22:22 | + 3:05 | |
6. | Oranyová Sylva | SJI0751 | OK Jihlava | 23:24 | + 4:07 | |
7. | Benešová Michaela | SJH0651 | SJH Jindřichův Hradec | 24:02 | + 4:45 | |
8. | Doleželová Anna | PZR0651 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 24:04 | + 4:47 | |
9. | Kopencová Anna | SJH0752 | SJH Jindřichův Hradec | 24:26 | + 5:09 | |
10. | Pejchalová Veronika | SJI0652 | OK Jihlava | 24:36 | + 5:19 | |
11. | Švíglerová Kateřina | LPU0752 | OK Lokomotiva Pardubice | 25:11 | + 5:54 | |
12. | Gregorová Julie | RUZ0750 | TJ Růžená | 25:48 | + 6:31 | |
13. | Čečková Karolína | SHK0650 | OK Slavia Hradec Králové | 27:15 | + 7:58 | |
14. | Gregorová Alice | CTB0751 | SK OB Chotěboř | 27:43 | + 8:26 | |
15. | Růžičková Ema | RIC0653 | OB Říčany | 28:20 | + 9:03 | |
16. | Běloušková Kateřina | CTB0752 | SK OB Chotěboř | 29:36 | + 10:19 | |
17. | Slavíková Eva | CHT0652 | OOB SK Chrast | 29:41 | + 10:24 | |
18. | Komínová Vendula | RUZ0751 | TJ Růžená | 29:45 | + 10:28 | |
19. | Drobná Kateřina | CHT0654 | OOB SK Chrast | 32:11 | + 12:54 | |
20. | Procházková Magdaléna | VCB0662 | OB České Budějovice | 33:39 | + 14:22 | |
21. | Janošíková Marie | VCB0752 | OB České Budějovice | 33:40 | + 14:23 | |
22. | Komárková Zbyňka | SJH0751 | SJH Jindřichův Hradec | 35:09 | + 15:52 | |
23. | Petrásová Michaela | LPU0680 | OK Lokomotiva Pardubice | 37:06 | + 17:49 | |
24. | Janíčková Jolana | OSN0777 | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 45:51 | + 26:34 | |
25. | Potužníková Adéla | SJH0754 | SJH Jindřichův Hradec | 50:00 | + 30:43 | |
26. | Horáková Markéta | CHT0653 | OOB SK Chrast | 55:11 | + 35:54 | |
27. | Boučková Eva | CHT0751 | OOB SK Chrast | 59:10 | + 39:53 | |
28. | Doleželová Vendula | STA0751 | OK Střelka | 71:32 | + 52:15 | |
29. | Doležalová Barbora | CHT0655 | OOB SK Chrast | 81:52 | + 62:35 | |
Paulová Barbora | CTB0753 | SK OB Chotěboř | DISK | |||
Dvořáčková Jana | OSN0757 | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | DISK | |||
Svobodová Viola | VTA0653 | SC vebr-sport | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Metelková Michaela | PHK0550 | OK 99 Hradec Králové | 22:27 | ||
2. | Novotná Jitka | SJH0454 | SJH Jindřichův Hradec | 25:31 | + 3:04 | |
3. | Stoklasová Zuzana | OSN0454 | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 27:30 | + 5:03 | |
4. | Mrskočová Markéta | LPU0553 | OK Lokomotiva Pardubice | 29:15 | + 6:48 | |
5. | Srbová Michaela | SJI0551 | OK Jihlava | 29:27 | + 7:00 | |
6. | Morávková Zuzana | SRK0551 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 29:32 | + 7:05 | |
7. | Kosobudová Anna | VTA0551 | SC vebr-sport | 29:59 | + 7:32 | |
8. | Haasová Klára | LPU0655 | OK Lokomotiva Pardubice | 30:23 | + 7:56 | |
9. | Brožková Tereza | KUO0451 | KOB Ústí nad Orlicí | 30:29 | + 8:02 | |
10. | Kubáková Nela | SJH0451 | SJH Jindřichův Hradec | 30:55 | + 8:28 | |
11. | Teringlová Vendula | VCB0451 | OB České Budějovice | 32:27 | + 10:00 | |
12. | Neumannová Alžběta | PHK0650 | OK 99 Hradec Králové | 33:07 | + 10:40 | |
13. | Chvátilová Johana | PHK0450 | OK 99 Hradec Králové | 33:20 | + 10:53 | |
14. | Čapková Anna | PHK0451 | OK 99 Hradec Králové | 33:43 | + 11:16 | |
15. | Janošíková Eva | VCB0552 | OB České Budějovice | 34:26 | + 11:59 | |
16. | Pilná Klára | OSN0452 | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 34:59 | + 12:32 | |
17. | Marečková Ema | OSN0450 | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 35:42 | + 13:15 | |
18. | Doudová Alžběta | PHK0554 | OK 99 Hradec Králové | 36:38 | + 14:11 | |
19. | Blažková Veronika | SJH0551 | SJH Jindřichův Hradec | 36:46 | + 14:19 | |
20. | Pekařová Nela | VTA0552 | SC vebr-sport | 38:15 | + 15:48 | |
21. | Licková Štěpánka | LTU0452 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 40:02 | + 17:35 | |
22. | Vošahlíková Ema | LPU0663 | OK Lokomotiva Pardubice | 42:32 | + 20:05 | |
23. | Kuczerová Tereza | PHK0551 | OK 99 Hradec Králové | 46:07 | + 23:40 | |
24. | Hošková Kateřina | LTU0451 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 50:01 | + 27:34 | |
25. | Cejpková Karolína | SRK0552 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 51:16 | + 28:49 | |
26. | Votíková Tereza | VCB0454 | OB České Budějovice | 60:49 | + 38:22 | |
27. | Paulová Pavlína | CTB0551 | SK OB Chotěboř | 80:28 | + 58:01 | |
28. | Čápová Eliška | STA0552 | OK Střelka | 87:36 | + 65:09 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Raková Petra | SHK0251 | OK Slavia Hradec Králové | 30:22 | ||
2. | Slámová Taťána | OSN0250 | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 31:29 | + 1:07 | |
3. | Horáková Veronika | PHK0353 | OK 99 Hradec Králové | 34:24 | + 4:02 | |
4. | Dočkalová Klára | SJI0250 | OK Jihlava | 35:26 | + 5:04 | |
5. | Bártová Adéla | LPU0353 | OK Lokomotiva Pardubice | 36:16 | + 5:54 | |
6. | Starková Terezie | CHT0251 | OOB SK Chrast | 38:20 | + 7:58 | |
7. | Vodičková Johana | LPU0354 | OK Lokomotiva Pardubice | 39:03 | + 8:41 | |
8. | Šafaříková Lucie | OPI0350 | Orientační sporty Písek | 39:33 | + 9:11 | |
9. | Suchá Simona | SHK0351 | OK Slavia Hradec Králové | 42:24 | + 12:02 | |
10. | Rudová Magdaléna | VTA0254 | SC vebr-sport | 44:37 | + 14:15 | |
11. | Nešporová Marie | TTR0351 | OOB Třebíč | 48:55 | + 18:33 | |
12. | Kovářová Jana | LPU0251 | OK Lokomotiva Pardubice | 49:22 | + 19:00 | |
13. | Novotná Veronika | OSN0353 | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 50:38 | + 20:16 | |
14. | Jelínková Adéla | RUZ0251 | TJ Růžená | 58:54 | + 28:32 | |
Kosobudová Kateřina | VTA0253 | SC vebr-sport | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Nováková Světlana | NPA0151 | SK LOB Nová Paka | 26:53 | ||
2. | Foltýnová Eva | SJI0051 | OK Jihlava | 27:26 | + 0:33 | |
3. | Boháčová Anna | CTB0051 | SK OB Chotěboř | 27:41 | + 0:48 | |
4. | Vojtíšková Viktorie | LPU0051 | OK Lokomotiva Pardubice | 28:35 | + 1:42 | |
5. | Matějková Barbora | SJC0156 | Sportcentrum Jičín | 29:19 | + 2:26 | |
6. | Kosová Tereza | SRK0151 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 29:26 | + 2:33 | |
7. | Držková Berenika | LPU0151 | OK Lokomotiva Pardubice | 29:28 | + 2:35 | |
8. | Brožková Lucie | KUO0151 | KOB Ústí nad Orlicí | 30:30 | + 3:37 | |
9. | Filipová Tereza | SRK0050 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 31:01 | + 4:08 | |
10. | Škorpíková Barbora | LPU0060 | OK Lokomotiva Pardubice | 31:30 | + 4:37 | |
11. | Zimová Barbora | SHK0151 | OK Slavia Hradec Králové | 32:59 | + 6:06 | |
12. | Svobodová Anna | VTA0151 | SC vebr-sport | 36:28 | + 9:35 | |
13. | Nováková Markéta | KUO0099 | KOB Ústí nad Orlicí | 37:56 | + 11:03 | |
14. | Rudová Anna | VTA0051 | SC vebr-sport | 39:24 | + 12:31 | |
15. | Kubíčková Iva | KUO0153 | KOB Ústí nad Orlicí | 44:48 | + 17:55 | |
16. | Drábková Eliška | TTR0151 | OOB Třebíč | 52:10 | + 25:17 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Nechutová Aneta | SJI9950 | OK Jihlava | 49:06 | ||
2. | Barnetová Veronika | LPU9952 | OK Lokomotiva Pardubice | 51:41 | + 2:35 | |
3. | Dvořáková Klára | CHT9852 | OOB SK Chrast | 56:39 | + 7:33 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kozáková Zdenka | TBM7952 | KOS TJ Tesla Brno | 35:13 | 9473 | ||
2. | Voborníková Alena | CTB9451 | SK OB Chotěboř | 35:41 | + 0:28 | 9350 | |
3. | Vališová Martina | OSN9696 | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 36:09 | + 0:56 | 9228 | |
4. | Jedličková Zuzana | SHK8150 | OK Slavia Hradec Králové | 36:11 | + 0:58 | 9219 | |
5. | Šmidrkalová Monika | NPA9051 | SK LOB Nová Paka | 38:25 | + 3:12 | 8634 | |
6. | Gregorová Kamila | CTB8151 | SK OB Chotěboř | 38:45 | + 3:32 | 8547 | |
7. | Hančová Petra | LPU9659 | OK Lokomotiva Pardubice | 39:38 | + 4:25 | 8315 | |
8. | Panchártková Tereza | LTU8950 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 39:44 | + 4:31 | 8289 | |
9. | Fundová Eliška | SHK9351 | OK Slavia Hradec Králové | 41:26 | + 6:13 | 7844 | |
10. | Udržalová Pavla | LPU8552 | OK Lokomotiva Pardubice | 42:38 | + 7:25 | 7529 | |
11. | Flašarová Kristýna | PGP9054 | SK Praga | 42:43 | + 7:30 | 7507 | |
12. | Kábrtová Oldřiška | BOR8752 | OK Jiskra Nový Bor | 46:13 | + 11:00 | 6590 | |
13. | Křížová Lenka | TTR8551 | OOB Třebíč | 47:56 | + 12:43 | 6140 | |
14. | Lepšíková Eva | SJC8765 | Sportcentrum Jičín | 48:33 | + 13:20 | 5979 | |
15. | Kopáčková Iva | CHT8851 | OOB SK Chrast | 49:48 | + 14:35 | 5651 | |
16. | Košárková Iva | PGP8155 | SK Praga | 53:08 | + 17:55 | 4778 | |
17. | Hošková Tereza | DOB8971 | KOB Dobruška | 54:57 | + 19:44 | 4302 | |
18. | Korecká Lenka | CHT8053 | OOB SK Chrast | 56:27 | + 21:14 | 3909 | |
19. | Zamrzlová Eva | SJC8759 | Sportcentrum Jičín | 56:44 | + 21:31 | 3835 | |
20. | Metelková Taťána | PHK7250 | OK 99 Hradec Králové | 57:32 | + 22:19 | 3625 | |
21. | Držková Markéta | LPU7670 | OK Lokomotiva Pardubice | 59:10 | + 23:57 | 3197 | |
22. | Vébrová Denisa | VTA9551 | SC vebr-sport | 62:26 | + 27:13 | 2341 | |
23. | Collis Blanka | DKP8257 | Oddíl OB Kotlářka | 65:10 | + 29:57 | 1625 | |
24. | Bulvová Hana | CHT6655 | OOB SK Chrast | 66:22 | + 31:09 | 1310 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Šťastná Lenka | CTB8351 | SK OB Chotěboř | 41:30 | 4454 | ||
2. | Culková Hana | JHB8951 | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | 42:55 | + 1:25 | 4315 | |
3. | Peremská Dana | SRK9351 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 45:33 | + 4:03 | 4055 | |
4. | Klimplová Zuzana | LPU8151 | OK Lokomotiva Pardubice | 46:59 | + 5:29 | 3913 | |
5. | Urbanová Johana | PZR9251 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 47:35 | + 6:05 | 3854 | |
6. | Kašparová Lucie | CHT9652 | OOB SK Chrast | 48:08 | + 6:38 | 3800 | |
7. | Nesrovnalová Iveta | JHB8952 | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | 57:25 | + 15:55 | 2884 | |
8. | Kozumplíková Alice | RBK8151 | SK Radioklub Blansko | 58:32 | + 17:02 | 2774 | |
9. | Rajnošková Lea | BZR8451 | Bratrstvo Ždárských vrchů | 67:56 | + 26:26 | 1846 | |
10. | Binková Jana | CHT8651 | OOB SK Chrast | 78:09 | + 36:39 | 838 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Tomešová Daniela | SJC8451 | Sportcentrum Jičín | 31:51 | ||
2. | Vacková Petra | CHT7852 | OOB SK Chrast | 40:16 | + 8:25 | |
3. | Jakubková Vendula | ABM9262 | KOB ALFA Brno | 46:25 | + 14:34 | |
4. | Novotná Petra | SJI8350 | OK Jihlava | 51:59 | + 20:08 | |
5. | Pejchalová Petra | SJI7950 | OK Jihlava | 67:38 | + 35:47 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Lučanová Marta | LPU7957 | OK Lokomotiva Pardubice | 26:53 | ||
2. | Čečková Martina | SHK7753 | OK Slavia Hradec Králové | 32:58 | + 6:05 | |
3. | Chudíková Barbora | SJI7850 | OK Jihlava | 34:32 | + 7:39 | |
4. | Hulcová Pavla | KSH7753 | OB Kašperské Hory | 35:19 | + 8:26 | |
5. | Tichovská Hana | PGP6652 | SK Praga | 36:14 | + 9:21 | |
6. | Veselá Eva | VCB7853 | OB České Budějovice | 39:26 | + 12:33 | |
7. | Haasová Renata | LPU7960 | OK Lokomotiva Pardubice | 43:47 | + 16:54 | |
8. | Komárková Lucie | LTU7851 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 45:08 | + 18:15 | |
9. | Srbová Alena | SJI7951 | OK Jihlava | 45:54 | + 19:01 | |
10. | Brychtová Zuzana | JHB8053 | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | 53:09 | + 26:16 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kamenická Lenka | OSN6955 | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 31:39 | ||
2. | Dvořáčková Jana | OSN7850 | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 38:58 | + 7:19 | |
3. | Vítková Lenka | SJI7852 | OK Jihlava | 41:43 | + 10:04 | |
4. | Paulová Hana | CTB7851 | SK OB Chotěboř | 46:04 | + 14:25 | |
5. | Krejsová Martina | CHT8152 | OOB SK Chrast | 46:13 | + 14:34 | |
6. | Kubešová Eva | RUZ8151 | TJ Růžená | 47:04 | + 15:25 | |
7. | Klusáčková Lenka | CTB8051 | SK OB Chotěboř | 51:02 | + 19:23 | |
8. | Chvátilová Pavlína | PHK7450 | OK 99 Hradec Králové | 57:59 | + 26:20 | |
9. | Pilařová Kateřina | CEP8050 | Čepíci | 61:40 | + 30:01 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Teringlová Martina | VCB7851 | OB České Budějovice | 32:51 | ||
2. | Švíglerová Pavla | LPU7658 | OK Lokomotiva Pardubice | 33:32 | + 0:41 | |
3. | Rydlová Jana | VIC7752 | OB Vizovice | 35:09 | + 2:18 | |
4. | Samková Renáta | PHK7456 | OK 99 Hradec Králové | 35:56 | + 3:05 | |
5. | Filipová Ivana | SRK7373 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 35:57 | + 3:06 | |
6. | Rožková Petra | RIC7575 | OB Říčany | 39:31 | + 6:40 | |
7. | Pelcová Pavla | CST7454 | OB Strakonice | 41:09 | + 8:18 | |
8. | Kubečková Zdena | PHK7551 | OK 99 Hradec Králové | 41:56 | + 9:05 | |
9. | Mrskočová Dana | LPU7356 | OK Lokomotiva Pardubice | 42:33 | + 9:42 | |
10. | Kotková Lenka | RIC7352 | OB Říčany | 42:37 | + 9:46 | |
11. | Krpatová Zuzana | LPU7558 | OK Lokomotiva Pardubice | 44:36 | + 11:45 | |
12. | Nováková Alena | KRE7450 | OOB TJ Sokol Křemže | 48:42 | + 15:51 | |
13. | Čapková Petra | PHK7850 | OK 99 Hradec Králové | 51:52 | + 19:01 | |
14. | Licková Dana | LTU7350 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 52:39 | + 19:48 | |
15. | Kurfürstová Magdalena | FSP7852 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 55:08 | + 22:17 | |
16. | Cíchová Pavlína | TTR7452 | OOB Třebíč | 56:06 | + 23:15 | |
17. | Brožková Květa | KUO7451 | KOB Ústí nad Orlicí | 56:29 | + 23:38 | |
18. | Palátová Lenka | TTR7551 | OOB Třebíč | 57:38 | + 24:47 | |
19. | Termerová Jana | LTU7850 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 58:29 | + 25:38 | |
20. | Růžičková Lucie | RIC7351 | OB Říčany | 60:20 | + 27:29 | |
21. | Zámečníková Jitka | 3VX7450 | Zámečníci | 62:21 | + 29:30 | |
22. | Janošíková Olga | VCB7552 | OB České Budějovice | 71:49 | + 38:58 | |
23. | Svobodová Iveta | VTA7651 | SC vebr-sport | 100:05 | + 67:14 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Koberová Lenka | LPU6954 | OK Lokomotiva Pardubice | 34:25 | ||
2. | Kosová Michaela | SRK6752 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 34:43 | + 0:18 | |
3. | Hudečková Helena | VTA6951 | SC vebr-sport | 34:55 | + 0:30 | |
4. | Dulovcová Marie | KRE7051 | OOB TJ Sokol Křemže | 36:22 | + 1:57 | |
5. | Horáková Jindra | LPU6854 | OK Lokomotiva Pardubice | 36:25 | + 2:00 | |
6. | Pipková Táňa | LPU7156 | OK Lokomotiva Pardubice | 40:16 | + 5:51 | |
7. | Demlová Jitka | LPU6955 | OK Lokomotiva Pardubice | 41:53 | + 7:28 | |
8. | Zlesáková Stáňa | CHT7352 | OOB SK Chrast | 44:58 | + 10:33 | |
9. | Svobodová Martina | VTA7151 | SC vebr-sport | 45:57 | + 11:32 | |
10. | Votíková Monika | VCB7254 | OB České Budějovice | 47:10 | + 12:45 | |
11. | Nešporová Marie | TTR7251 | OOB Třebíč | 48:58 | + 14:33 | |
12. | Kosobudová Lenka | VTA7351 | SC vebr-sport | 50:47 | + 16:22 | |
13. | Langrová Monika | SHK7251 | OK Slavia Hradec Králové | 53:00 | + 18:35 | |
14. | Lazáková Šárka | LTU6952 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 58:00 | + 23:35 | |
15. | Gottfriedová Marcela | VCB7055 | OB České Budějovice | 68:02 | + 33:37 | |
16. | Setínková Zuzana | DKP5753 | Oddíl OB Kotlářka | 69:15 | + 34:50 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Voborníková Eva | CTB6851 | SK OB Chotěboř | 39:38 | ||
2. | Kuchařová Ada | TBM5855 | KOS TJ Tesla Brno | 43:31 | + 3:53 | |
3. | Poláčková Bohuslava | PZR7070 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 44:38 | + 5:00 | |
4. | Fencíková Vladislava | JHB6553 | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | 46:52 | + 7:14 | |
5. | Nechutová Alena | PZR6969 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 50:09 | + 10:31 | |
6. | Suková Renata | PZR7352 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 50:34 | + 10:56 | |
7. | Peřinková Irena | BBM6550 | BETA URSUS Orienteering | 52:48 | + 13:10 | |
8. | Rachůnková Markéta | SJI7150 | OK Jihlava | 56:44 | + 17:06 | |
9. | Douchová Jaroslava | SNA7155 | TJ START Náchod | 62:36 | + 22:58 | |
10. | Foltýnová Lenka | SJI6751 | OK Jihlava | 67:04 | + 27:26 | |
Janíčková Jitka | OSN7356 | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Wurzelová Dana | OSN6654 | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 32:24 | ||
2. | Hrstková Dana | SJI6051 | OK Jihlava | 35:35 | + 3:11 | |
3. | Hindráková Martina | LTU6451 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 38:37 | + 6:13 | |
4. | Kavalírová Kateřina | PHK6756 | OK 99 Hradec Králové | 42:19 | + 9:55 | |
5. | Petrželová Alena | LTU6351 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 46:49 | + 14:25 | |
6. | Málková Věra | 8FX6550 | TJ Kobylisy | 86:44 | + 54:20 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Troupová Vladěna | KRE6351 | OOB TJ Sokol Křemže | 39:52 | ||
2. | Kovaříčková Darja | KRE6352 | OOB TJ Sokol Křemže | 44:20 | + 4:28 | |
3. | Běhounová Jiřina | PHK5651 | OK 99 Hradec Králové | 44:51 | + 4:59 | |
4. | Klusáčková Jitka | TTR6152 | OOB Třebíč | 45:35 | + 5:43 | |
5. | Lehárová Iva | LPU6152 | OK Lokomotiva Pardubice | 51:11 | + 11:19 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Eremiášová Jana | TBM5451 | KOS TJ Tesla Brno | 43:10 | ||
2. | Jelínková Jana | RUZ5552 | TJ Růžená | 45:05 | + 1:55 | |
3. | Rajnošková Marie | BZR6051 | Bratrstvo Ždárských vrchů | 50:48 | + 7:38 | |
4. | Henková Svatava | RBK5454 | SK Radioklub Blansko | 65:54 | + 22:44 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Rosecká Alena | PZR5654 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 28:56 | ||
2. | Víchová Ladislava | LPU5851 | OK Lokomotiva Pardubice | 31:03 | + 2:07 | |
3. | Flašarová Marie | KCK5756 | KOB Český Krumlov | 33:00 | + 4:04 | |
4. | Kalibánová Jiřina | NPA5351 | SK LOB Nová Paka | 37:21 | + 8:25 | |
5. | Hejzlarová Vladimíra | VCB5651 | OB České Budějovice | 38:03 | + 9:07 | |
6. | Novotná Jiřina | LPU5654 | OK Lokomotiva Pardubice | 40:52 | + 11:56 | |
7. | Fejlková Alice | SHK5351 | OK Slavia Hradec Králové | 48:13 | + 19:17 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Stehnová Hana | DKP5150 | Oddíl OB Kotlářka | 54:54 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Podhorská Věra | SJI5252 | OK Jihlava | 52:58 | ||
2. | Oulická Hana | TRT5350 | KOS Třešť | 81:43 | + 28:45 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kutáčková Stanislava | LTU4751 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 35:40 | ||
2. | Kubíková Květa | LPU4752 | OK Lokomotiva Pardubice | 41:22 | + 5:42 | |
3. | Matějů Ladislava | UVP4750 | Slovan Praha | 49:52 | + 14:12 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Blažek Vojtěch | SJH1003 | SJH Jindřichův Hradec | 16:01 | ||
2. | Jelínek Vít | SJH0804 | SJH Jindřichův Hradec | 17:08 | + 1:07 | |
3. | Míchal Jakub | SJH1001 | SJH Jindřichův Hradec | 18:12 | + 2:11 | |
4. | Rychtárik Tadeáš | SJH0901 | SJH Jindřichův Hradec | 18:43 | + 2:42 | |
5. | Kopenec Šimon | SJH1002 | SJH Jindřichův Hradec | 20:43 | + 4:42 | |
6. | Emmer Matouš | SJI1000 | OK Jihlava | 23:14 | + 7:13 | |
7. | Šerhakl Bořek | SJH0902 | SJH Jindřichův Hradec | 24:43 | + 8:42 | |
8. | Lučan Matěj | LPU0903 | OK Lokomotiva Pardubice | 27:25 | + 11:24 | |
9. | Janošík Ivan | VCB1002 | OB České Budějovice | 27:48 | + 11:47 | |
10. | Novák Tobiáš | CTB1103 | SK OB Chotěboř | 30:43 | + 14:42 | |
11. | Pilař František | CEP0900 | Čepíci | 31:13 | + 15:12 | |
12. | Minařík František | VCB1103 | OB České Budějovice | 35:39 | + 19:38 | |
13. | Nouza Vítek | SJH1104 | SJH Jindřichův Hradec | 63:36 | + 47:35 | |
Šňupárek Jan | NNN0899 | Neregistrovaní | DISK | |||
Prantl Tomáš | SJH1105 | SJH Jindřichův Hradec | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Parkan Tomáš | SJH0803 | SJH Jindřichův Hradec | 14:35 | ||
2. | Sviták Václav | SJH0801 | SJH Jindřichův Hradec | 17:17 | + 2:42 | |
3. | Venhoda Lukáš | SJI0801 | OK Jihlava | 20:14 | + 5:39 | |
4. | Doucha Tomáš | SNA0801 | TJ START Náchod | 20:59 | + 6:24 | |
5. | Šimon Eduard | PZR0800 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 21:35 | + 7:00 | |
6. | Hofhanzl Antonín | RUZ0902 | TJ Růžená | 22:27 | + 7:52 | |
7. | Držka Filip | LPU0901 | OK Lokomotiva Pardubice | 24:54 | + 10:19 | |
8. | Termer Štěpán | LTU0800 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 24:59 | + 10:24 | |
9. | Kohoutek Lukáš | RIC0822 | OB Říčany | 26:23 | + 11:48 | |
10. | Klusáček Mikuláš | CTB0902 | SK OB Chotěboř | 28:21 | + 13:46 | |
11. | Vítek Vojtěch | CHT0801 | OOB SK Chrast | 29:06 | + 14:31 | |
12. | Dočkal Matouš | SJI0900 | OK Jihlava | 29:16 | + 14:41 | |
13. | Libra Matyáš | PZR0900 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 33:23 | + 18:48 | |
14. | Černý Petr | SJI0905 | OK Jihlava | 37:10 | + 22:35 | |
15. | Minařík Josef | VCB0903 | OB České Budějovice | 42:15 | + 27:40 | |
16. | Čečka Matěj | SHK0901 | OK Slavia Hradec Králové | 43:53 | + 29:18 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Metelka Tomáš | PHK0801 | OK 99 Hradec Králové | 14:18 | ||
2. | Pelc Tadeáš | CST0601 | OB Strakonice | 14:54 | + 0:36 | |
3. | Hendrych Vít | SJI0601 | OK Jihlava | 17:24 | + 3:06 | |
4. | Novák Matyáš | CTB0601 | SK OB Chotěboř | 17:32 | + 3:14 | |
5. | Blažek Cyril | SJH0701 | SJH Jindřichův Hradec | 17:33 | + 3:15 | |
6. | Srb Vladimír | SJI0701 | OK Jihlava | 20:54 | + 6:36 | |
7. | Horák Filip | PHK0701 | OK 99 Hradec Králové | 22:06 | + 7:48 | |
8. | Teringl Vojtěch | VCB0702 | OB České Budějovice | 22:43 | + 8:25 | |
9. | Svoboda Jan | VTA0701 | SC vebr-sport | 24:46 | + 10:28 | |
10. | Pobuda Jan | SJH0603 | SJH Jindřichův Hradec | 30:22 | + 16:04 | |
11. | Palát Přemek | TTR0601 | OOB Třebíč | 31:55 | + 17:37 | |
12. | Zlesák Matyáš | CHT0601 | OOB SK Chrast | 41:05 | + 26:47 | |
13. | Kohoutek Tomáš | RIC0603 | OB Říčany | 44:21 | + 30:03 | |
14. | Rachůnek Stanislav | SJI0602 | OK Jihlava | 47:40 | + 33:22 | |
15. | Dejnožka Matěj | CHT0701 | OOB SK Chrast | 59:50 | + 45:32 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Haas Filip | LPU0401 | OK Lokomotiva Pardubice | 24:54 | ||
2. | Krpata Michal | LPU0403 | OK Lokomotiva Pardubice | 26:38 | + 1:44 | |
3. | Štichhauer Daniel | LPU0405 | OK Lokomotiva Pardubice | 26:41 | + 1:47 | |
4. | Černík Adam | SHK0404 | OK Slavia Hradec Králové | 27:24 | + 2:30 | |
5. | Kolář Šimon | SHK0405 | OK Slavia Hradec Králové | 27:47 | + 2:53 | |
6. | Orany Vojtěch | SJI0401 | OK Jihlava | 27:56 | + 3:02 | |
7. | Dundáček Karel | SJH0401 | SJH Jindřichův Hradec | 28:47 | + 3:53 | |
8. | Dohnálek Tomáš | SHK0403 | OK Slavia Hradec Králové | 29:23 | + 4:29 | |
9. | Kodytek Adam | SHK0402 | OK Slavia Hradec Králové | 29:38 | + 4:44 | |
10. | Neumann Matěj | PHK0400 | OK 99 Hradec Králové | 29:49 | + 4:55 | |
11. | Šeps Daniel | SRK0504 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 30:08 | + 5:14 | |
12. | Pelc Matyáš | CST0401 | OB Strakonice | 30:57 | + 6:03 | |
13. | Vítek Matěj | SJI0500 | OK Jihlava | 31:52 | + 6:58 | |
14. | Novák Stanislav | NPA0404 | SK LOB Nová Paka | 32:07 | + 7:13 | |
15. | Nouza Michal | SJH0505 | SJH Jindřichův Hradec | 32:38 | + 7:44 | |
16. | Cícha Václav | TTR0401 | OOB Třebíč | 33:06 | + 8:12 | |
17. | Jelínek Filip | RUZ0500 | TJ Růžená | 33:25 | + 8:31 | |
18. | Šípek Ondřej | LPU0505 | OK Lokomotiva Pardubice | 33:30 | + 8:36 | |
19. | Šedivka Pavel | LTU0401 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 33:39 | + 8:45 | |
20. | Rožek Vojtěch | RIC0501 | OB Říčany | 34:07 | + 9:13 | |
21. | Fajfer Filip | NPA0401 | SK LOB Nová Paka | 34:21 | + 9:27 | |
22. | Gregor Jáchym | RUZ0400 | TJ Růžená | 37:16 | + 12:22 | |
23. | Stohanzl Patrik | LPU0510 | OK Lokomotiva Pardubice | 37:20 | + 12:26 | |
24. | Prášil Tomáš | TTR0501 | OOB Třebíč | 38:09 | + 13:15 | |
25. | Pejchal Josef | OSN0500 | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 38:21 | + 13:27 | |
26. | Pavelec Matěj | NPA0501 | SK LOB Nová Paka | 39:28 | + 14:34 | |
26. | Hybeš Michal | CHT0401 | OOB SK Chrast | 39:28 | + 14:34 | |
28. | Doucha Martin | SNA0501 | TJ START Náchod | 40:07 | + 15:13 | |
29. | Holeček Štěpán | RIC0401 | OB Říčany | 42:07 | + 17:13 | |
30. | Čermák Martin | PHK0502 | OK 99 Hradec Králové | 43:27 | + 18:33 | |
31. | Málek David | PHK0504 | OK 99 Hradec Králové | 44:01 | + 19:07 | |
32. | Lazák Jan | LTU0500 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 44:33 | + 19:39 | |
33. | Rak Tomáš | SHK0400 | OK Slavia Hradec Králové | 48:27 | + 23:33 | |
34. | Deim Michal | VTA0402 | SC vebr-sport | 49:31 | + 24:37 | |
35. | Venhauer Vojtěch | SJI0505 | OK Jihlava | 50:12 | + 25:18 | |
36. | Potužník Viktor | SJH0504 | SJH Jindřichův Hradec | 58:31 | + 33:37 | |
37. | Vacek František | CHT0501 | OOB SK Chrast | 58:42 | + 33:48 | |
38. | Kurka Jaroslav | SHK0501 | OK Slavia Hradec Králové | 67:34 | + 42:40 | |
Straka Denis | VTA0501 | SC vebr-sport | DISK | |||
Nešpor Jiří | TTR0502 | OOB Třebíč | DISK | |||
Choutka Matěj | NPA0402 | SK LOB Nová Paka | DISK | |||
Pirožek Vojtěch | LTU0400 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Jelínek Kryštof | RUZ0301 | TJ Růžená | 26:07 | ||
2. | Tkáč Juraj | SJI0200 | OK Jihlava | 26:09 | + 0:02 | |
3. | Mrskoč Marek | LPU0205 | OK Lokomotiva Pardubice | 26:21 | + 0:14 | |
4. | Tichý Lubomír | SHK0303 | OK Slavia Hradec Králové | 27:49 | + 1:42 | |
5. | Pobuda Vojtěch | SJH0302 | SJH Jindřichův Hradec | 28:50 | + 2:43 | |
6. | Novotný Vojtěch | TTR0203 | OOB Třebíč | 28:52 | + 2:45 | |
7. | Šišma Vojtěch | LPU0204 | OK Lokomotiva Pardubice | 30:14 | + 4:07 | |
8. | Venhoda Matěj | SJI0301 | OK Jihlava | 30:18 | + 4:11 | |
9. | Novák Jakub | KRE0201 | OOB TJ Sokol Křemže | 31:31 | + 5:24 | |
10. | Palát Bohuslav | TTR0201 | OOB Třebíč | 32:10 | + 6:03 | |
11. | Novotný Tomáš | TTR0305 | OOB Třebíč | 32:42 | + 6:35 | |
12. | Šitina Tomáš | LTU0300 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 36:04 | + 9:57 | |
13. | Kopecký Jan | PZR0202 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 39:29 | + 13:22 | |
14. | Kouba Marek | VTA0202 | SC vebr-sport | 39:35 | + 13:28 | |
15. | Dvořáček Jakub | OSN0303 | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 42:41 | + 16:34 | |
16. | Fejfar Lukáš | LPU0310 | OK Lokomotiva Pardubice | 46:06 | + 19:59 | |
17. | Rožek Vilém | RIC0301 | OB Říčany | 51:01 | + 24:54 | |
18. | Novotný Jan | VTA0301 | SC vebr-sport | 71:12 | + 45:05 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Samek Tomáš | PHK0001 | OK 99 Hradec Králové | 25:45 | ||
2. | Karásek Matěj | SJC0001 | Sportcentrum Jičín | 32:00 | + 6:15 | |
3. | Langr Jan | SHK0101 | OK Slavia Hradec Králové | 32:52 | + 7:07 | |
4. | Poláček Tomáš | PZR0102 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 33:17 | + 7:32 | |
5. | Porkert Jan | SHK0100 | OK Slavia Hradec Králové | 33:27 | + 7:42 | |
6. | Koditek Jonáš | KUO0101 | KOB Ústí nad Orlicí | 35:30 | + 9:45 | |
7. | Urban Michal | KUO0001 | KOB Ústí nad Orlicí | 36:17 | + 10:32 | |
8. | Paleček Ondřej | LPU0105 | OK Lokomotiva Pardubice | 37:40 | + 11:55 | |
9. | Nešpor Jan | TTR0101 | OOB Třebíč | 38:20 | + 12:35 | |
10. | Šitina Jakub | LTU0001 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 38:21 | + 12:36 | |
11. | Mikuláš Jan | VCB0103 | OB České Budějovice | 58:06 | + 32:21 | |
Cícha Matěj | TTR0102 | OOB Třebíč | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kafka Matěj | SJI9903 | OK Jihlava | 33:16 | 5330 | ||
2. | Sabol Josef | CTB9902 | SK OB Chotěboř | 35:42 | + 2:26 | 4976 | |
3. | Paukert Lukáš | KUO9801 | KOB Ústí nad Orlicí | 35:53 | + 2:37 | 4950 | |
4. | Šklíba Michal | SRK9900 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 36:42 | + 3:26 | 4831 | |
5. | Žák Jan | LPU9802 | OK Lokomotiva Pardubice | 37:39 | + 4:23 | 4693 | |
6. | Žanda Jan | CTB9901 | SK OB Chotěboř | 43:52 | + 10:36 | 3788 | |
7. | Foltýn Tomáš | SJI9801 | OK Jihlava | 45:52 | + 12:36 | 3497 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Udržal Tomáš | LPU8002 | OK Lokomotiva Pardubice | 32:37 | 8951 | ||
2. | Hruška Jakub | ZBM9515 | SK Žabovřesky Brno | 34:44 | + 2:07 | 8418 | |
3. | Lučan Vladimír | LPU7710 | OK Lokomotiva Pardubice | 34:57 | + 2:20 | 8364 | |
4. | Kozák Osvald | TBM8201 | KOS TJ Tesla Brno | 35:02 | + 2:25 | 8343 | |
5. | Henek Michal | RBK8605 | SK Radioklub Blansko | 35:30 | + 2:53 | 8226 | |
6. | Bořil Tomáš | TBM8833 | KOS TJ Tesla Brno | 35:38 | + 3:01 | 8192 | |
7. | Čech Jan | SJI9601 | OK Jihlava | 35:39 | + 3:02 | 8188 | |
8. | Kovář Miroslav | SJC8104 | Sportcentrum Jičín | 36:06 | + 3:29 | 8075 | |
9. | Přikryl Petr | ZBM6708 | SK Žabovřesky Brno | 36:42 | + 4:05 | 7924 | |
10. | Hledík Jakub | CHT9501 | OOB SK Chrast | 36:55 | + 4:18 | 7869 | |
11. | Novotný Ondřej | ABM9211 | KOB ALFA Brno | 37:03 | + 4:26 | 7836 | |
12. | Henych Petr | VLI6001 | Slavia Liberec orienteering | 37:38 | + 5:01 | 7689 | |
13. | Panchártek Jan | PHK8802 | OK 99 Hradec Králové | 38:02 | + 5:25 | 7588 | |
14. | Justa Pavel | PHK8701 | OK 99 Hradec Králové | 38:04 | + 5:27 | 7580 | |
15. | Gregor Martin | CTB7701 | SK OB Chotěboř | 38:45 | + 6:08 | 7408 | |
16. | Kadlec Jan | SJI8306 | OK Jihlava | 38:50 | + 6:13 | 7387 | |
16. | Košárek Pavel | PGP7107 | SK Praga | 38:50 | + 6:13 | 7387 | |
18. | Šafařík Ivo | OPI7402 | Orientační sporty Písek | 40:18 | + 7:41 | 7018 | |
19. | Matras Tomáš | CHT8001 | OOB SK Chrast | 40:26 | + 7:49 | 6985 | |
20. | Plíhal Tomáš | SJI8509 | OK Jihlava | 40:48 | + 8:11 | 6892 | |
21. | Haas Karel | LPU7304 | OK Lokomotiva Pardubice | 40:58 | + 8:21 | 6850 | |
22. | Hübner Jan | CTB7902 | SK OB Chotěboř | 41:08 | + 8:31 | 6809 | |
23. | Kamenický Tobiáš | OSN9339 | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 42:22 | + 9:45 | 6498 | |
24. | Hošek Radim | DOB8737 | KOB Dobruška | 42:34 | + 9:57 | 6448 | |
25. | Krmaš Václav | SRK8001 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 44:35 | + 11:58 | 5941 | |
26. | Korecký Miroslav | CHT7901 | OOB SK Chrast | 44:58 | + 12:21 | 5844 | |
27. | Vávra Jaroslav | LPU7308 | OK Lokomotiva Pardubice | 45:04 | + 12:27 | 5819 | |
28. | Jurica Jan | LPU9611 | OK Lokomotiva Pardubice | 46:01 | + 13:24 | 5580 | |
29. | Doucha Jiří | SNA7105 | TJ START Náchod | 46:06 | + 13:29 | 5559 | |
30. | Tichovský Martin | PGP6100 | SK Praga | 46:44 | + 14:07 | 5400 | |
31. | Filičko Marek | LPU7102 | OK Lokomotiva Pardubice | 48:57 | + 16:20 | 4842 | |
32. | Fiala Petr | LPU8701 | OK Lokomotiva Pardubice | 49:15 | + 16:38 | 4767 | |
33. | Ptáček Pavel | BBM9600 | BETA URSUS Orienteering | 49:26 | + 16:49 | 4721 | |
34. | Deml Tomáš | LPU9502 | OK Lokomotiva Pardubice | 49:34 | + 16:57 | 4687 | |
35. | Vébr Jiří | VTA6901 | SC vebr-sport | 53:25 | + 20:48 | 3719 | |
36. | Kopáček Jan | CHT8510 | OOB SK Chrast | 55:11 | + 22:34 | 3274 | |
37. | Podivínský Tomáš | SCP7201 | OK Sparta Praha | 55:33 | + 22:56 | 3182 | |
38. | Hulec Jakub | KSH8401 | OB Kašperské Hory | 65:52 | + 33:15 | 587 | |
39. | Klvaňa Milan | CHT7500 | OOB SK Chrast | 72:59 | + 40:22 | 0 | |
Bořil Jan | SJI9700 | OK Jihlava | DISK | 0 | |||
Kamenický Jeroným | OSN9549 | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | DISK | 0 | |||
Matějů Luboš | PGP7601 | SK Praga | DISK | 0 | |||
Prášil Marek | SJI7313 | OK Jihlava | DISK | 0 | |||
Krejsa Martin | CHT9001 | OOB SK Chrast | DISK | 0 | |||
Držka Štěpán | LPU7604 | OK Lokomotiva Pardubice | DISK | 0 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kříž Lukáš | TTR8201 | OOB Třebíč | 32:38 | 5169 | ||
2. | Šťastný Karel | CTB7901 | SK OB Chotěboř | 33:56 | + 1:18 | 4979 | |
3. | Dvořáček Jiří | OSN7502 | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 35:30 | + 2:52 | 4750 | |
4. | Culka Josef | JHB8607 | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | 39:26 | + 6:48 | 4176 | |
5. | Kysilko Zdeněk | CHT8601 | OOB SK Chrast | 39:49 | + 7:11 | 4120 | |
6. | Hladílek Jan | PZR8814 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 40:29 | + 7:51 | 4023 | |
7. | Lehár Adam | LPU9114 | OK Lokomotiva Pardubice | 41:30 | + 8:52 | 3875 | |
8. | Tesař Pavel | PGP7708 | SK Praga | 42:38 | + 10:00 | 3709 | |
9. | Chaloupka Martin | CHT7301 | OOB SK Chrast | 50:03 | + 17:25 | 2627 | |
10. | Krška Vojtěch | VCB8901 | OB České Budějovice | 50:29 | + 17:51 | 2563 | |
11. | Koč Zdeněk | MKP4700 | SK GORDIC Praha Kačerov | 51:58 | + 19:20 | 2347 | |
12. | Hybeš David | CHT9903 | OOB SK Chrast | 52:59 | + 20:21 | 2198 | |
13. | Pitra Martin | CHT9204 | OOB SK Chrast | 57:21 | + 24:43 | 1561 | |
14. | Novohradský Petr | PZR8903 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 62:33 | + 29:55 | 802 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Krejsa Vladimír | CHT9202 | OOB SK Chrast | 26:30 | ||
2. | Věžník Roman | TTR7901 | OOB Třebíč | 33:30 | + 7:00 | |
3. | Kolařík Petr | 6IX9200 | Velkomoravský klub Uherské Hradiště | 52:15 | + 25:45 | |
4. | Kábrt Filip | 98Z7900 | OK Viníci | 55:37 | + 29:07 | |
5. | Škoch Jan | 98Z8500 | OK Viníci | 83:09 | + 56:39 | |
Černý Petr | SJI8100 | OK Jihlava | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Srb Vladimír | SJI7801 | OK Jihlava | 29:19 | ||
2. | Rožek David | RIC7403 | OB Říčany | 30:47 | + 1:28 | |
3. | Prošek Michal | SJI7823 | OK Jihlava | 36:07 | + 6:48 | |
4. | Koblížek Kamil | KUO8001 | KOB Ústí nad Orlicí | 40:22 | + 11:03 | |
5. | Majer Vítek | PCB8301 | SKP České Budějovice | 65:44 | + 36:25 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Lepšík Petr | SJC8203 | Sportcentrum Jičín | 35:22 | ||
2. | Pilař Marek | CEP7700 | Čepíci | 39:15 | + 3:53 | |
3. | Choutka Jaroslav | BZR8000 | Bratrstvo Ždárských vrchů | 51:35 | + 16:13 | |
4. | Leksa Robert | CHT8002 | OOB SK Chrast | 52:34 | + 17:12 | |
5. | Metelka Pavel | PHK6800 | OK 99 Hradec Králové | 54:21 | + 18:59 | |
6. | Nevrkla Tomáš | RUZ7600 | TJ Růžená | 56:59 | + 21:37 | |
7. | Běloušek Pavel | CTB7602 | SK OB Chotěboř | 94:48 | + 59:26 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Lauerman Jan | SJI7419 | OK Jihlava | 28:36 | ||
2. | Vítek Jaroslav | SJI7201 | OK Jihlava | 29:49 | + 1:13 | |
3. | Venhoda Milan | SJI7104 | OK Jihlava | 30:27 | + 1:51 | |
4. | Tomeš Petr | SJC7531 | Sportcentrum Jičín | 35:32 | + 6:56 | |
5. | Hofhanzl Abrahám | RUZ7300 | TJ Růžená | 35:45 | + 7:09 | |
6. | Janošík Radek | VCB7402 | OB České Budějovice | 35:58 | + 7:22 | |
7. | Slovák Miroslav | SHK7704 | OK Slavia Hradec Králové | 37:14 | + 8:38 | |
8. | Gregor Petr | RUZ7500 | TJ Růžená | 37:28 | + 8:52 | |
9. | Václavek Jan | LPU7816 | OK Lokomotiva Pardubice | 39:40 | + 11:04 | |
10. | Kurfürst Pavel | FSP7400 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 40:09 | + 11:33 | |
11. | Collis Mark | DKP7703 | Oddíl OB Kotlářka | 40:24 | + 11:48 | |
12. | Doležel Tomáš | STA7701 | OK Střelka | 41:04 | + 12:28 | |
13. | Izdný Pavel | SJI7613 | OK Jihlava | 42:22 | + 13:46 | |
14. | Belej Jiří | LPU7421 | OK Lokomotiva Pardubice | 42:44 | + 14:08 | |
15. | Šindelka Antonín | DLP7200 | OOB TJ Dukla Praha | 42:48 | + 14:12 | |
16. | Ruda Petr | VTA7301 | SC vebr-sport | 44:06 | + 15:30 | |
17. | Čapek Miroslav | PHK7603 | OK 99 Hradec Králové | 60:55 | + 32:19 | |
18. | Cícha Radek | TTR7503 | OOB Třebíč | 61:17 | + 32:41 | |
19. | Stohanzl Jan | LPU7600 | OK Lokomotiva Pardubice | 64:20 | + 35:44 | |
20. | Růžička Jan | RIC7402 | OB Říčany | 84:11 | + 55:35 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kamenický Jan | PHK6601 | OK 99 Hradec Králové | 33:50 | ||
2. | Kavalír Karel | PHK6503 | OK 99 Hradec Králové | 35:07 | + 1:17 | |
3. | Orany Tomáš | SJI7311 | OK Jihlava | 35:31 | + 1:41 | |
4. | Princ David | TCB6901 | SK Technik České Budějovice | 36:21 | + 2:31 | |
5. | Doubek Petr | SLA7000 | SKOB Slaný | 36:32 | + 2:42 | |
6. | Slavík Pavel | SNA7349 | TJ START Náchod | 37:51 | + 4:01 | |
7. | Háp Pavel | PHK7101 | OK 99 Hradec Králové | 38:05 | + 4:15 | |
8. | Zlesák Martin | CHT7302 | OOB SK Chrast | 46:07 | + 12:17 | |
9. | Pipek Kamil | LPU7310 | OK Lokomotiva Pardubice | 46:36 | + 12:46 | |
10. | Lazák Jan | LTU6900 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 48:08 | + 14:18 | |
11. | Zámečník Pavel | 3VX7200 | Zámečníci | 50:35 | + 16:45 | |
12. | Brožek Tomáš | KUO6902 | KOB Ústí nad Orlicí | 50:58 | + 17:08 | |
13. | Deim Karel | VTA7202 | SC vebr-sport | 51:17 | + 17:27 | |
14. | Vacek František | CHT7001 | OOB SK Chrast | 60:53 | + 27:03 | |
15. | Chmelař Daniel | VIC7212 | OB Vizovice | 61:25 | + 27:35 | |
16. | Cichý David | PHK7001 | OK 99 Hradec Králové | 65:29 | + 31:39 | |
Kos Michal | SRK6802 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Klaška Jan | NNN1929 | Neregistrovaní | 31:18 | ||
2. | Suk Jiří | MFP6401 | Matfyz Praha | 31:35 | + 0:17 | |
3. | Rachůnek Stanislav | SJI6801 | OK Jihlava | 33:12 | + 1:54 | |
4. | Kamenický Radan | OSN6004 | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 41:17 | + 9:59 | |
5. | Kopecký Zdeněk | SJI6002 | OK Jihlava | 41:31 | + 10:13 | |
6. | Komín Petr | RUZ7200 | TJ Růžená | 41:34 | + 10:16 | |
7. | Nechuta Milan | PZR7007 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 61:46 | + 30:28 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Teringl Radek | VCB6502 | OB České Budějovice | 28:10 | ||
2. | Málek Martin | 8FX6500 | TJ Kobylisy | 31:45 | + 3:35 | |
3. | Langr Jan | SHK6701 | OK Slavia Hradec Králové | 37:29 | + 9:19 | |
4. | Melichar Igor | PHK6504 | OK 99 Hradec Králové | 41:16 | + 13:06 | |
5. | Hlaváček Lubomír | PHK6401 | OK 99 Hradec Králové | 43:39 | + 15:29 | |
6. | Drábek Petr | TTR6701 | OOB Třebíč | 68:01 | + 39:51 | |
Žanda Jan | CTB6701 | SK OB Chotěboř | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hošek Lubomír | VCB6101 | OB České Budějovice | 32:17 | ||
2. | Wurzel Břetislav | OSN6005 | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 33:35 | + 1:18 | |
3. | Skryja Bořivoj | PZR6106 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 33:50 | + 1:33 | |
3. | Pšenička Jiří | TCB6301 | SK Technik České Budějovice | 33:50 | + 1:33 | |
5. | Novotný Miroslav | LPU5905 | OK Lokomotiva Pardubice | 35:57 | + 3:40 | |
6. | Petržela Pavel | LTU6301 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 36:24 | + 4:07 | |
7. | Roudný Václav | LPU6102 | OK Lokomotiva Pardubice | 38:33 | + 6:16 | |
8. | Blabla Zdeněk | PCB5901 | SKP České Budějovice | 41:46 | + 9:29 | |
9. | Nešpor Jan | TTR6101 | OOB Třebíč | 43:05 | + 10:48 | |
10. | Petráček Aleš | SJI6301 | OK Jihlava | 45:41 | + 13:24 | |
11. | Pšenička Miloslav | TCB6101 | SK Technik České Budějovice | 51:56 | + 19:39 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Rajnošek Zdeněk | BZR6301 | Bratrstvo Ždárských vrchů | 33:52 | ||
2. | Klusáček Martin | TTR5601 | OOB Třebíč | 35:51 | + 1:59 | |
3. | Valter Petr | KBP4500 | KBP Praha | 38:57 | + 5:05 | |
4. | Matras Jaroslav | CHT5301 | OOB SK Chrast | 39:55 | + 6:03 | |
5. | Hrstka Vladislav | JHB5702 | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | 44:32 | + 10:40 | |
6. | Paulíček Jiří | SJI4911 | OK Jihlava | 53:39 | + 19:47 | |
7. | Zlesák Milan | CHT5101 | OOB SK Chrast | 53:42 | + 19:50 | |
8. | Novohradský Jan | PZR5309 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 55:58 | + 22:06 | |
9. | Jelínek Luboš | RUZ5504 | TJ Růžená | 66:43 | + 32:51 | |
Henek Milan | RBK5307 | SK Radioklub Blansko | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Dušátko Petr | PHK5702 | OK 99 Hradec Králové | 28:28 | ||
2. | Běhoun Pavel | PHK5701 | OK 99 Hradec Králové | 30:37 | + 2:09 | |
3. | Hejzlar Josef | VCB5601 | OB České Budějovice | 32:23 | + 3:55 | |
4. | Gazdačko Milan | SHK5702 | OK Slavia Hradec Králové | 32:44 | + 4:16 | |
5. | Flašar Jan | KCK5701 | KOB Český Krumlov | 33:19 | + 4:51 | |
6. | Hausvater Karel | SHK5801 | OK Slavia Hradec Králové | 33:52 | + 5:24 | |
7. | Štěrba Pavel | LPU5408 | OK Lokomotiva Pardubice | 35:10 | + 6:42 | |
8. | Vícha Vladimír | LPU5801 | OK Lokomotiva Pardubice | 43:03 | + 14:35 | |
9. | Zákostelecký František | SOB5501 | SOBSA | 43:35 | + 15:07 | |
10. | Klimpl Petr | LPU5401 | OK Lokomotiva Pardubice | 47:10 | + 18:42 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Stehno Pavel | DKP4900 | Oddíl OB Kotlářka | 29:03 | ||
2. | Kalibán Jaroslav | NPA5101 | SK LOB Nová Paka | 29:13 | + 0:10 | |
3. | Peterka František | TJP4900 | TJ Sokol Troja | 32:08 | + 3:05 | |
4. | Sáňka Bedřich | LPU5102 | OK Lokomotiva Pardubice | 36:21 | + 7:18 | |
5. | Ptáček Ladislav | BBM5300 | BETA URSUS Orienteering | 41:48 | + 12:45 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Vítek Josef | CHT4802 | OOB SK Chrast | 32:03 | ||
2. | Blecha Ladislav | TRT5100 | KOS Třešť | 36:51 | + 4:48 | |
3. | Denemarek Oldřich | BBM5100 | BETA URSUS Orienteering | 38:29 | + 6:26 | |
4. | Vodrážka Oldřich | CHT4701 | OOB SK Chrast | 39:33 | + 7:30 | |
5. | Kodys Václav | RUZ5105 | TJ Růžená | 39:47 | + 7:44 | |
6. | Starka František | CHT4801 | OOB SK Chrast | 43:37 | + 11:34 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Pospíšil Jaromír | PZR4417 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 28:46 | ||
2. | Fridrich Jaroslav | LPU4501 | OK Lokomotiva Pardubice | 31:42 | + 2:56 | |
3. | Šafařík Bedřich | OPI4600 | Orientační sporty Písek | 35:43 | + 6:57 | |
4. | Rychtecký Josef | VCB4801 | OB České Budějovice | 39:45 | + 10:59 | |
5. | Matějů Ivan | UVP4600 | Slovan Praha | 45:51 | + 17:05 | |
6. | Ryšavý Vít | TJP4700 | TJ Sokol Troja | 46:06 | + 17:20 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Bouček Václav | OCB4101 | OC České Budějovice | 52:38 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Mazzarese David | TRT1100 | KOS Třešť | 14:54 | ||
2. | Jedličková Lucie | SHK1050 | OK Slavia Hradec Králové | 16:56 | + 2:02 | |
3. | Kurfürstová Anna | FSP1450 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 18:45 | + 3:51 | |
4. | Emmer Tadeáš | SJI1200 | OK Jihlava | 19:23 | + 4:29 | |
5. | Lučan Ondřej | LPU1101 | OK Lokomotiva Pardubice | 19:25 | + 4:31 | |
6. | Šťastný Antonín | CTB1101 | SK OB Chotěboř | 19:39 | + 4:45 | |
7. | Udržal Jakub | LPU1103 | OK Lokomotiva Pardubice | 19:47 | + 4:53 | |
8. | Svitáková Ludmila | SJH1152 | SJH Jindřichův Hradec | 21:07 | + 6:13 | |
9. | Dočkal Prokop | SJI1201 | OK Jihlava | 21:28 | + 6:34 | |
10. | Gregor Marek | CTB0901 | SK OB Chotěboř | 21:36 | + 6:42 | |
11. | Hübner Václav | CTB1102 | SK OB Chotěboř | 23:50 | + 8:56 | |
12. | Černý Ondřej | NNN1982 | Neregistrovaní | 25:16 | + 10:22 | |
13. | Tomešová Evelína | SJC1150 | Sportcentrum Jičín | 25:54 | + 11:00 | |
14. | Věžník Roman | TTR1111 | OOB Třebíč | 26:35 | + 11:41 | |
15. | Kříž Jan | TTR1201 | OOB Třebíč | 26:37 | + 11:43 | |
16. | Petrů Tomáš | SJH1121 | SJH Jindřichův Hradec | 26:50 | + 11:56 | |
17. | Vendlová Anna | SJH1021 | SJH Jindřichův Hradec | 26:51 | + 11:57 | |
18. | Udržal Lukáš | LPU1300 | OK Lokomotiva Pardubice | 27:14 | + 12:20 | |
19. | Fraj David | RUZ0900 | TJ Růžená | 27:17 | + 12:23 | |
20. | Jelínek Michal | RUZ1999 | TJ Růžená | 27:31 | + 12:37 | |
21. | Gregorová Magdalena | CTB1151 | SK OB Chotěboř | 28:21 | + 13:27 | |
22. | Nevrklová Adéla | RUZ1252 | TJ Růžená | 28:30 | + 13:36 | |
23. | Doleželová Jolana | STA1151 | OK Střelka | 28:57 | + 14:03 | |
24. | Šotová Ivana | SJH1155 | SJH Jindřichův Hradec | 29:05 | + 14:11 | |
24. | Korecký Radan | CHT1401 | OOB SK Chrast | 29:05 | + 14:11 | |
26. | Kaška Jakub | SJH1302 | SJH Jindřichův Hradec | 30:07 | + 15:13 | |
27. | Šťastný Vilém | CTB1301 | SK OB Chotěboř | 30:31 | + 15:37 | |
28. | Kubáková Laura | SJH1550 | SJH Jindřichův Hradec | 30:34 | + 15:40 | |
29. | Kozák Vojtěch | TBM1101 | KOS TJ Tesla Brno | 30:48 | + 15:54 | |
30. | Šotová Justýna | SJH0955 | SJH Jindřichův Hradec | 30:51 | + 15:57 | |
31. | Korecká Eva | CHT1054 | OOB SK Chrast | 31:43 | + 16:49 | |
32. | Rychtárik Jáchym | SJH1201 | SJH Jindřichův Hradec | 33:43 | + 18:49 | |
33. | Novák Michal | KRE1100 | OOB TJ Sokol Křemže | 34:22 | + 19:28 | |
34. | Gotfried Štěpán | VCB0905 | OB České Budějovice | 34:30 | + 19:36 | |
35. | Adam Alexandr | NNN2101 | Neregistrovaní | 34:36 | + 19:42 | |
36. | Teringlová Veronika | VCB1251 | OB České Budějovice | 36:17 | + 21:23 | |
37. | Klusáčková Dorota | CTB1152 | SK OB Chotěboř | 36:21 | + 21:27 | |
38. | Prošek Filip | SJI1401 | OK Jihlava | 36:30 | + 21:36 | |
39. | Pilař Jiří | CEP1300 | Čepíci | 37:26 | + 22:32 | |
40. | Tomeš Maxmilián | SJC1400 | Sportcentrum Jičín | 38:08 | + 23:14 | |
41. | Hulec Karel | KSH1301 | OB Kašperské Hory | 38:29 | + 23:35 | |
42. | Martínková Natálie | SJH1451 | SJH Jindřichův Hradec | 39:52 | + 24:58 | |
43. | Brychtová Lucie | JHB9999 | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | 40:29 | + 25:35 | |
44. | Rychtáriková Sofie | SJH1551 | SJH Jindřichův Hradec | 46:03 | + 31:09 | |
45. | Běloušek Matěj | CTB1202 | SK OB Chotěboř | 46:05 | + 31:11 | |
46. | Kozáková Zuzana | TBM1352 | KOS TJ Tesla Brno | 49:34 | + 34:40 | |
47. | Hofhanzlová Magdaléna | RUZ1981 | TJ Růžená | 51:18 | + 36:24 | |
48. | Míchal Jáchym | SJH1601 | SJH Jindřichův Hradec | 55:20 | + 40:26 | |
49. | Jelínková Anna | SJH1252 | SJH Jindřichův Hradec | 56:22 | + 41:28 | |
50. | Prantl David | SJH1401 | SJH Jindřichův Hradec | 56:45 | + 41:51 | |
Kysilko Antonín | CHT1982 | OOB SK Chrast | DISK | |||
Kubešová Klára | RUZ1251 | TJ Růžená | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Navrátilová Anna | SHK0253 | OK Slavia Hradec Králové | 24:30 | ||
2. | Dočkal František | NNN2299 | Neregistrovaní | 25:03 | + 0:33 | |
3. | Stará Pavla | BOV4251 | TJ Baník Ostrava OKD | 26:00 | + 1:30 | |
4. | Husáková Petra | SLA7452 | SKOB Slaný | 27:26 | + 2:56 | |
5. | Szablaturová Kamila | NNN1981 | Neregistrovaní | 28:13 | + 3:43 | |
6. | Fejlek Vojtěch | SHK5202 | OK Slavia Hradec Králové | 28:17 | + 3:47 | |
7. | Kašková Ingrová Veronika | NNN1985 | Neregistrovaní | 29:48 | + 5:18 | |
8. | Drobná Markéta | CHT1999 | OOB SK Chrast | 30:59 | + 6:29 | |
9. | Fraj Oldřich | RUZ7502 | TJ Růžená | 31:17 | + 6:47 | |
10. | Krátká Soňa | NNN1979 | Neregistrovaní | 32:09 | + 7:39 | |
11. | Pásková Pavla | CHT2079 | OOB SK Chrast | 33:07 | + 8:37 | |
12. | Kršková Lenka | VCB8851 | OB České Budějovice | 34:02 | + 9:32 | |
13. | Brémová Hildegarda | KRE6050 | OOB TJ Sokol Křemže | 35:06 | + 10:36 | |
14. | Rychtáriková Eliška | SJH8069 | SJH Jindřichův Hradec | 35:26 | + 10:56 | |
15. | Běloušková Ilona | CTB8053 | SK OB Chotěboř | 35:56 | + 11:26 | |
16. | Šedivá Barbora | VCB1981 | OB České Budějovice | 36:01 | + 11:31 | |
17. | Nouzová Alena | SJH7151 | SJH Jindřichův Hradec | 36:09 | + 11:39 | |
18. | Blažek Tomáš | NNN1984 | Neregistrovaní | 37:42 | + 13:12 | |
19. | T Radka | 98Z1850 | OK Viníci | 38:39 | + 14:09 | |
20. | Svitáková Eva | SJH7789 | SJH Jindřichův Hradec | 39:13 | + 14:43 | |
21. | Smrčková Olga | LPU6055 | OK Lokomotiva Pardubice | 41:09 | + 16:39 | |
22. | Poláková Jolana | VTA6851 | SC vebr-sport | 45:55 | + 21:25 | |
23. | Žandová Hana | CTB7052 | SK OB Chotěboř | 46:19 | + 21:49 | |
24. | Hudečková Alena | KTA4351 | SK Kotnov Tábor | 48:22 | + 23:52 | |
25. | Zemanová Alena | KTA6351 | SK Kotnov Tábor | 53:35 | + 29:05 | |
Švandová Aneta | CHT1981 | OOB SK Chrast | DISK | |||
Obolieský Miroslav | CHT1983 | OOB SK Chrast | DISK | |||
Ulrich Vratislav | SJH7821 | SJH Jindřichův Hradec | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Potužník Martin | SJH7705 | SJH Jindřichův Hradec | 50:19 | ||
2. | Blažek Zdeněk | SJH7601 | SJH Jindřichův Hradec | 50:40 | + 0:21 | |
3. | Potužníková Eva | SJH7652 | SJH Jindřichův Hradec | 55:49 | + 5:30 | |
4. | Šimon Igor | PZR7939 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 58:16 | + 7:57 | |
5. | Kohoutek Jan | RIC7303 | OB Říčany | 68:46 | + 18:27 | |
6. | Neumann David | PHK1921 | OK 99 Hradec Králové | 77:53 | + 27:34 | |
7. | Pragerová Jana | SJH7199 | SJH Jindřichův Hradec | 79:10 | + 28:51 | |
8. | Paukert Milan | TJP5000 | TJ Sokol Troja | 84:11 | + 33:52 | |
9. | Votíková Veronika | VCB0154 | OB České Budějovice | 87:46 | + 37:27 | |
Matějka Radek | RIC7533 | OB Říčany | DISK | |||
Vačlena Petr | NNN1983 | Neregistrovaní | DISK |