Výsledky závodu: Mistrovství oblasti na krátké trati

Datum:
28.04.2018
Místo konání:
Runářov, hřiště
Pořadatel:
KON - KOB Konice
Mapa:
Bukovina, 1 : 10 000, E = 5m, ISOM 2017
Ředitel závodu:
Hlava Miroslav - R1
Hlavní rozhodčí:
Zimmermann Jakub - R1
Stavitel tratí:
Procházka Josef - R2
Protokol:
Závod proběhl dle harmonogramu. Počasí: jasno, 23°C. Při závodu si podvrtla kotník závodnice Irena Czaschová (SBR6150, datum narození 7.4.1961). Odvod za použití sady SI činí 2000,- Kč.
Kategorie:
D10C     D12C     D14C     D16C     D18C     D20C     D21C     D35C     D45C     D55C     D65C     H10C     H12C     H14C     H16C     H18C     H20C     H21C     H35C     H45C     H55C     H65C     H70C     HD10N     HDR     P     T    
D10C
1.80 km, 35 m, 5 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pachmannová Iva AOP0852 C Orientační Běh Opava 16:50
2. Otrubová Karolína PLU0888 C TJ SOKOL Plumlov 22:35 + 5:45
3. Reichlová Pavla KSU0888 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 23:09 + 6:19
4. Skřivanková Anna TBM0853 C KOS TJ Tesla Brno 23:57 + 7:07
5. Hýblová Eliška JPV0952 C Oddíl OS SK Prostějov 25:51 + 9:01
6. Štefková Michaela PLU0851 C TJ SOKOL Plumlov 25:53 + 9:03
7. Vrbová Marie PTE0850 C TJ Sokol Ptení 26:02 + 9:12
8. Vavrdová Karolína PTE0880 C TJ Sokol Ptení 26:55 + 10:05
9. Paloncý Adéla KSU0950 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 26:56 + 10:06
10. Burdová Hana STE0852 C SK SKI-OB Šternberk 29:01 + 12:11
11. Reichlová Lucie KSU0850 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 29:43 + 12:53
12. Tomanková Alice KSU0959 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 31:25 + 14:35
13. Borunská Alžběta AOP0950 C Orientační Běh Opava 33:47 + 16:57
D12C
2.00 km, 50 m, 5 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jílková Lenka KON0666 B KOB Konice 15:41
2. Paulíčková Tereza UOL0750 C SOB Olomouc 15:45 + 0:04
3. Šaňáková Marie UOL0651 B SOB Olomouc 16:14 + 0:33
4. Holasová Barbora AOP0651 B Orientační Běh Opava 16:23 + 0:42
5. Jílková Pavla KON0799 C KOB Konice 17:25 + 1:44
6. Kovalčíková Alena AOP0751 C Orientační Běh Opava 17:35 + 1:54
7. Cetlová Karolína AOP0752 C Orientační Běh Opava 17:51 + 2:10
8. Fendrychová Klára STE0750 C SK SKI-OB Šternberk 18:17 + 2:36
9. Zatloukalová Julie STE0650 B SK SKI-OB Šternberk 19:28 + 3:47
10. Burdová Helena STE0653 B SK SKI-OB Šternberk 19:43 + 4:02
11. Kotrle Sylvia STE0652 C SK SKI-OB Šternberk 22:22 + 6:41
12. Bartášková Karolína ASU0799 C Magnus Orienteering 25:25 + 9:44
13. Dráčová Barbora UOL0652 C SOB Olomouc 25:49 + 10:08
14. Přikrylová Jana JPV0652 C Oddíl OS SK Prostějov 25:53 + 10:12
15. Matoušková Johana STE0751 C SK SKI-OB Šternberk 26:04 + 10:23
16. Kopecká Nela UOL0650 B SOB Olomouc 28:06 + 12:25
17. Krtičková Ester CHA0754 C OK Chrastava 28:24 + 12:43
18. Stryková Karolína KSU0656 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 29:25 + 13:44
19. Rozsívalová Adéla KON0760 C KOB Konice 29:44 + 14:03
20. Přikrylová Ivana JPV0653 C Oddíl OS SK Prostějov 29:54 + 14:13
21. Slehová Martina UOL0653 C SOB Olomouc 32:14 + 16:33
MS Večeřová Markéta STE0553 C SK SKI-OB Šternberk 27:07 + 11:26
D14C
2.00 km, 60 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Cetlová Magdaléna AOP0552 B Orientační Běh Opava 25:27
2. Binarová Adéla UOL0452 B SOB Olomouc 25:35 + 0:08
3. Smékalová Viktorie UOL0450 B SOB Olomouc 25:54 + 0:27
4. Janečková Adéla PLU0452 C TJ SOKOL Plumlov 26:42 + 1:15
5. Lukašáková Sára STE0450 A SK SKI-OB Šternberk 27:34 + 2:07
6. Smékalová Karolína UOL0451 A SOB Olomouc 28:09 + 2:42
7. Klechová Karolína AOP0452 B Orientační Běh Opava 29:19 + 3:52
8. Vorlová Eva ASU0499 B Magnus Orienteering 30:44 + 5:17
9. Otrubová Anna PLU0577 B TJ SOKOL Plumlov 31:02 + 5:35
10. Slehová Eliška UOL0453 C SOB Olomouc 31:25 + 5:58
11. Navrátilová Marie ASU0599 B Magnus Orienteering 32:08 + 6:41
12. Lubrichová Veronika STE0451 B SK SKI-OB Šternberk 33:18 + 7:51
13. Kovalčíková Anna AOP0453 B Orientační Běh Opava 33:50 + 8:23
14. Heclová Marie KSU0454 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 34:25 + 8:58
15. Konečná Julie KSU0550 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 34:45 + 9:18
16. Pachmannová Katka AOP0551 B Orientační Běh Opava 35:18 + 9:51
17. Neumannová Kristýna STE0550 B SK SKI-OB Šternberk 37:21 + 11:54
18. Mikošková Marie STE0552 C SK SKI-OB Šternberk 46:55 + 21:28
19. Plachá Aneta JPV0555 C Oddíl OS SK Prostějov 77:20 + 51:53
D16C
3.70 km, 75 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pachmannová Bára AOP0351 B Orientační Běh Opava 31:08
2. Černochová Michaela PLU0351 A TJ SOKOL Plumlov 36:40 + 5:32
3. Bídová Markéta UOL0352 C SOB Olomouc 38:41 + 7:33
4. Greschnerová Tereza ASU0299 B Magnus Orienteering 40:09 + 9:01
5. Procházková Sára UOL0353 C SOB Olomouc 57:48 + 26:40
D18C
4.50 km, 95 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Novotná Tereza ZLH0051 B OOB TJ Zlaté Hory 53:32
2. Skoupá Vendula STE0152 B SK SKI-OB Šternberk 55:31 + 1:59
3. Zatloukalová Hana ZLH0150 C OOB TJ Zlaté Hory 59:40 + 6:08
D20C
5.10 km, 95 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pilcová Sabina JPV9898 B Oddíl OS SK Prostějov 70:50
2. Novotná Klára ZLH9851 A OOB TJ Zlaté Hory 82:05 + 11:15
D21C
5.10 km, 95 m, 15 kontrol, Rank. koef.: 1.02, KS koef.: 0, PB: 5835
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Uvizlová Radka STH8451 C SK Studenec 42:39 6136
2. Marková Ema STE0252 A SK SKI-OB Šternberk 43:04 + 0:25 6080
3. Holinková Hana ZPV6777 C KOB ZPV Prostějov 46:20 + 3:41 5638
4. Skyvová Kristýna STE7054 C SK SKI-OB Šternberk 46:34 + 3:55 5607
5. Křečková Lenka ASU9271 C Magnus Orienteering 47:04 + 4:25 5539
6. Horvátová Hana ASU9797 C Magnus Orienteering 50:39 + 8:00 5055
7. Pekárková Monika RBK9252 C SK Radioklub Blansko 51:31 + 8:52 4937
8. Škvorová Barbora KAM9150 C OK Kamenice 53:35 + 10:56 4658
9. Habigerová Radka KSU9559 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 55:03 + 12:24 4460
10. Stoklasová Barbora PLU8976 C TJ SOKOL Plumlov 55:14 + 12:35 4435
11. Křečková Jana ZPV9999 B KOB ZPV Prostějov 62:23 + 19:44 3468
12. Zavadilová Simona PTE8485 C TJ Sokol Ptení 62:26 + 19:47 3461
13. Kaprálová Hana PLU9082 C TJ SOKOL Plumlov 64:22 + 21:43 3200
14. Plachá Andrea JPV7676 C Oddíl OS SK Prostějov 76:05 + 33:26 1616
15. Richterová Klára JPV8550 C Oddíl OS SK Prostějov 82:39 + 40:00 728
16. Czaschová Emílie SBR8750 C SKOB Bruntál 90:18 + 47:39 0
D35C
4.50 km, 95 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Chmelářová Radka JPV7650 C Oddíl OS SK Prostějov 40:25
2. Horčičková Eva UOL7051 C SOB Olomouc 40:36 + 0:11
3. Otrubová Johana PLU7852 C TJ SOKOL Plumlov 41:58 + 1:33
4. Krtičková Michaela CHA7952 C OK Chrastava 44:53 + 4:28
5. Valíková Petra AOP7351 C Orientační Běh Opava 45:47 + 5:22
6. Králová Zdenka SSU6091 C SK Severka Šumperk 45:51 + 5:26
7. Tomanková Martina KSU7552 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 47:25 + 7:00
8. Krčová Martina KSU7272 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 47:29 + 7:04
9. Kovalčíková Eva AOP7852 C Orientační Běh Opava 47:40 + 7:15
10. Good Ludmila SBR8050 C SKOB Bruntál 49:11 + 8:46
11. Librová Lucie AOP8050 C Orientační Běh Opava 49:28 + 9:03
12. Richterová Nataša ADA7451 C OOB Spartak Adamov 49:39 + 9:14
13. Sedláčková Jana HLV7060 C KČT - OB Holešov 50:42 + 10:17
14. Krejčí Lenka PTE8350 C TJ Sokol Ptení 51:09 + 10:44
15. Holasová Šarka AOP7853 C Orientační Běh Opava 51:39 + 11:14
16. Mikušová Ivana PTE8365 C TJ Sokol Ptení 51:48 + 11:23
17. Rozsívalová Helena KSU7070 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 52:28 + 12:03
18. Poláčková Monika JPV7552 C Oddíl OS SK Prostějov 52:59 + 12:34
19. Marková Eva STE7550 C SK SKI-OB Šternberk 54:33 + 14:08
20. Ondráčková Adéla KSU7676 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 57:08 + 16:43
21. Navrátilová Helena ASU7799 C Magnus Orienteering 62:48 + 22:23
22. Pattermanová Ivana KSU7551 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 65:56 + 25:31
23. Paulíčková Barbara UOL7851 C SOB Olomouc 67:40 + 27:15
24. Paloncý Jana KSU7878 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 69:04 + 28:39
25. Urbanová Edita STE7454 C SK SKI-OB Šternberk 74:43 + 34:18
26. Lubrichová Eva STE7556 C SK SKI-OB Šternberk 76:03 + 35:38
27. Reichlová Jiřina KSU7499 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 76:56 + 36:31
28. Kopecká Jitka UOL7750 C SOB Olomouc 76:58 + 36:33
29. Heclová Jana KSU7550 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 78:33 + 38:08
30. Šaňáková Šárka UOL7650 C SOB Olomouc 79:07 + 38:42
31. Přikrylová Jitka JPV7979 C Oddíl OS SK Prostějov 86:18 + 45:53
32. Stryková Vlasta KSU7667 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 87:29 + 47:04
33. Smékalová Jana UOL7850 C SOB Olomouc 89:47 + 49:22
Matoušková Jana STE7951 C SK SKI-OB Šternberk DISK
D45C
3.80 km, 90 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Sedlářová Pavla AOP7052 C Orientační Běh Opava 32:33
2. Kašparová Ivana UOL6951 C SOB Olomouc 36:56 + 4:23
3. Pachmannová Hana AOP7252 C Orientační Běh Opava 37:24 + 4:51
4. Kostková Jana AOP7151 C Orientační Běh Opava 39:14 + 6:41
5. Neumannová Kamila STE6751 C SK SKI-OB Šternberk 40:32 + 7:59
6. Glabazňová Jana AOP6151 C Orientační Běh Opava 41:00 + 8:27
7. Vavrečková Ivana JPV6363 C Oddíl OS SK Prostějov 42:58 + 10:25
8. Štrajtová Zuzana UOL6452 C SOB Olomouc 44:59 + 12:26
9. Fajkusová Jitka JPV6773 C Oddíl OS SK Prostějov 45:00 + 12:27
10. Cahlová Slávka LCE5451 C OOB TJ Slovan Luhačovice 46:54 + 14:21
11. Švancárová Helena KSU7252 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 47:10 + 14:37
12. Ostřanská Iveta SSU6591 C SK Severka Šumperk 47:29 + 14:56
13. Křečková Petra ZPV7076 C KOB ZPV Prostějov 47:44 + 15:11
14. Polášková Jana KSU7171 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 48:20 + 15:47
15. Štorková Simona JPV6556 C Oddíl OS SK Prostějov 49:07 + 16:34
16. Šimková Hana UOL6653 C SOB Olomouc 53:23 + 20:50
17. Kotrlová Gita UOL6953 C SOB Olomouc 54:58 + 22:25
18. Mikošková Iveta STE7150 C SK SKI-OB Šternberk 58:27 + 25:54
19. Zatloukalová Eva ZLH7051 C OOB TJ Zlaté Hory 58:52 + 26:19
20. Felklová Jarmila 47C6050 C ASPV OA Šumperk 62:21 + 29:48
21. Poštulková Milada STE6850 C SK SKI-OB Šternberk 93:01 + 60:28
Strachotová Eva ASU6099 C Magnus Orienteering DISK
D55C
3.10 km, 65 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Honkyšová Eva JPV6350 C Oddíl OS SK Prostějov 43:00
2. Künstlerová Milada UOL5651 C SOB Olomouc 46:51 + 3:51
3. Czaschová Irena SBR6150 C SKOB Bruntál 48:26 + 5:26
4. Hrubanová Věra UOL5953 C SOB Olomouc 50:03 + 7:03
5. Janošíková Jaroslava UOL5858 C SOB Olomouc 52:25 + 9:25
6. Dudíková Eva JPV5757 C Oddíl OS SK Prostějov 59:12 + 16:12
D65C
2.50 km, 50 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Novotná Ludmila ZLH4850 C OOB TJ Zlaté Hory 35:36
2. Štáblová Jitka ASU5350 C Magnus Orienteering 36:09 + 0:33
3. Čadilová Alena ASU5050 C Magnus Orienteering 76:47 + 41:11
H10C
1.80 km, 35 m, 5 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kovalčík Petr AOP0901 C Orientační Běh Opava 14:37
2. Cetl Jan AOP0902 C Orientační Běh Opava 16:53 + 2:16
3. Paloncý Jan KSU0808 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 17:01 + 2:24
3. Světnický Antonín STE0800 C SK SKI-OB Šternberk 17:01 + 2:24
5. Kubíček Vavřinec UOL0801 C SOB Olomouc 17:50 + 3:13
6. Matoušek Jan STE0909 C SK SKI-OB Šternberk 18:08 + 3:31
7. Mrkvica Václav ZLH0800 C OOB TJ Zlaté Hory 18:32 + 3:55
8. Polášek Filip KSU0818 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 20:17 + 5:40
9. Holas Štěpán AOP0900 C Orientační Běh Opava 20:39 + 6:02
10. Chmelář Filip JPV0900 C Oddíl OS SK Prostějov 22:20 + 7:43
11. Dostál Lukáš KON0929 C KOB Konice 22:50 + 8:13
12. Pustějovský Matyáš PLU0802 C TJ SOKOL Plumlov 26:31 + 11:54
13. Markovič Krištof JPV0907 C Oddíl OS SK Prostějov 26:56 + 12:19
14. Mikoška Jan STE0807 C SK SKI-OB Šternberk 29:19 + 14:42
15. Hřivňák Petr PLU0900 C TJ SOKOL Plumlov 36:12 + 21:35
Tomášek Josef STE0808 C SK SKI-OB Šternberk DISK
H12C
21.00 km, 55 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Borunský Matěj AOP0600 B Orientační Běh Opava 13:33
2. Soldán Robin PLU0600 C TJ SOKOL Plumlov 17:06 + 3:33
3. Jordán Alexandr KSU0626 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 18:20 + 4:47
4. Šána Robert KSU0616 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 18:38 + 5:05
5. Ondráček Viktor KSU0600 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 22:16 + 8:43
6. Navrátil Pavel ASU0747 C Magnus Orienteering 25:03 + 11:30
7. Janeček Jáchym UOL0700 C SOB Olomouc 25:30 + 11:57
8. Richter Rudolf ADA0601 C OOB Spartak Adamov 29:09 + 15:36
9. Macek Vojtěch ASU0748 C Magnus Orienteering 29:40 + 16:07
10. Plachý Ondřej JPV0707 C Oddíl OS SK Prostějov 32:06 + 18:33
11. Sekanina Ondřej ASU0745 C Magnus Orienteering 33:38 + 20:05
12. Mlček Vincenc KSU0700 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 34:37 + 21:04
H14C
3.10 km, 85 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vodička Igor UOL0502 B SOB Olomouc 24:10
2. Janků Martin STE0404 C SK SKI-OB Šternberk 24:51 + 0:41
3. Beneš Jindřich KON0404 B KOB Konice 25:25 + 1:15
4. Černoch Martin PLU0500 B TJ SOKOL Plumlov 27:17 + 3:07
5. Šperlich Jan KSU0403 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 27:55 + 3:45
6. Otruba František PLU0501 B TJ SOKOL Plumlov 29:16 + 5:06
7. Štoudek Martin ASU0448 B Magnus Orienteering 30:59 + 6:49
8. Štorek Jan JPV0505 B Oddíl OS SK Prostějov 34:41 + 10:31
9. Tomanek Lukáš KSU0502 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 36:52 + 12:42
10. Bláha Adam KSU0525 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 37:15 + 13:05
11. Bartášek Tomáš ASU0447 C Magnus Orienteering 38:59 + 14:49
12. Polášek Vít KSU0402 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 41:10 + 17:00
13. Greschner Adam ASU0547 C Magnus Orienteering 43:09 + 18:59
14. Kobylka David ASU0546 C Magnus Orienteering 43:21 + 19:11
15. Karásek Antonín PLU0503 C TJ SOKOL Plumlov 54:40 + 30:30
16. Fajstl Vojtěch PTE0501 C TJ Sokol Ptení 57:44 + 33:34
17. Čecháček Adam UOL0402 C SOB Olomouc 66:08 + 41:58
Poláček Tomáš JPV0520 C Oddíl OS SK Prostějov DISK
H16C
4.20 km, 120 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Stryk Štěpán KSU0306 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 35:37
2. Seidenglanz Jáchym SSU0202 B SK Severka Šumperk 38:02 + 2:25
3. Karásek František PLU0301 C TJ SOKOL Plumlov 39:30 + 3:53
4. Patterman Prokop KSU0333 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 41:10 + 5:33
5. Štorek David JPV0202 C Oddíl OS SK Prostějov 43:13 + 7:36
6. Novotný Erik ZLH0301 B OOB TJ Zlaté Hory 46:39 + 11:02
7. Doseděl Štěpán STE0206 C SK SKI-OB Šternberk 48:42 + 13:05
8. Slezák Aleš JPV0304 C Oddíl OS SK Prostějov 53:36 + 17:59
9. Karásek Matyáš ZPV0302 C KOB ZPV Prostějov 58:00 + 22:23
9. Minx Oliver JPV0303 C Oddíl OS SK Prostějov 58:00 + 22:23
11. Novák Rostislav PLU0300 C TJ SOKOL Plumlov 85:28 + 49:51
12. Hošťálek Ondřej ZPV0300 C KOB ZPV Prostějov 87:54 + 52:17
H18C
5.00 km, 120 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kroul Josef KSU0044 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 38:20
2. Šafář Martin KSU0105 A Klub vytrvalostních sportů Šumperk 39:13 + 0:53
3. Kaprál Jan SSU0000 B SK Severka Šumperk 42:54 + 4:34
4. Neumann David STE0101 B SK SKI-OB Šternberk 43:57 + 5:37
5. Karásek Adam ZPV0001 B KOB ZPV Prostějov 47:39 + 9:19
6. Šimek Štěpán UOL0104 B SOB Olomouc 49:35 + 11:15
7. Grulich Ondřej KSU0049 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 49:51 + 11:31
8. Babišta Antonín KSU0111 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 50:08 + 11:48
9. Poštulka Lukáš STE0104 B SK SKI-OB Šternberk 51:12 + 12:52
10. Holusek Jiří JPV0123 C Oddíl OS SK Prostějov 70:23 + 32:03
H20C
6.30 km, 145 m, 20 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ondráček Radek KSU9933 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 54:32
2. Hubáček Filip JPV9800 C Oddíl OS SK Prostějov 59:01 + 4:29
3. Honkyš Jan JPV9912 C Oddíl OS SK Prostějov 70:34 + 16:02
H21C
6.30 km, 145 m, 20 kontrol, Rank. koef.: 1.02, KS koef.: 0, PB: 8427
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Zimmermann Štěpán ZBM9101 E SK Žabovřesky Brno 34:06 9035
2. Horvát Petr ASU9447 E Magnus Orienteering 36:13 + 2:07 8529
3. Horčička Vít STE9919 A SK SKI-OB Šternberk 37:30 + 3:24 8222
4. Dlabaja Štěpán TZL8508 R SKOB Zlín 38:10 + 4:04 8062
5. Perknovský Radim JPV8235 C Oddíl OS SK Prostějov 38:38 + 4:32 7951
6. Zelinka Jiří MBM8740 C O-mikron 39:43 + 5:37 7692
7. Král Václav SSU8243 C SK Severka Šumperk 39:45 + 5:39 7684
8. Khýn Vítězslav ASU8304 C Magnus Orienteering 40:07 + 6:01 7596
9. Jílek Jakub KSU9202 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 41:33 + 7:27 7253
10. Mielec Jaromír AOP9701 C Orientační Běh Opava 41:44 + 7:38 7209
11. Otrusina Jiří JPV8201 C Oddíl OS SK Prostějov 41:50 + 7:44 7185
12. Doležel Ondřej STE9202 C SK SKI-OB Šternberk 41:53 + 7:47 7173
13. Fendrych Michal STE7607 C SK SKI-OB Šternberk 41:57 + 7:51 7158
14. Kovalčík Tomáš AOP7301 C Orientační Běh Opava 41:59 + 7:53 7150
15. Valík Adam AOP0301 A Orientační Běh Opava 42:00 + 7:54 7146
16. Bencúr Juraj LCE7701 C OOB TJ Slovan Luhačovice 42:06 + 8:00 7122
17. Jílek Ondřej KSU9908 A Klub vytrvalostních sportů Šumperk 42:12 + 8:06 7098
18. Zdráhal Tomáš OOL8801 C SK Haná orienteering 43:07 + 9:01 6878
19. Mazal Zdeněk VBM8103 C VSK Mendelu Brno 43:37 + 9:31 6759
20. Fajkus Radim JPV9509 C Oddíl OS SK Prostějov 43:44 + 9:38 6731
21. Matoušek Jiří STE7504 C SK SKI-OB Šternberk 44:07 + 10:01 6639
22. Kostka Jiří AOP0201 A Orientační Běh Opava 44:21 + 10:15 6584
23. Čech Vít AOP0302 A Orientační Běh Opava 44:49 + 10:43 6472
24. Mrkvica Petr ZLH7800 C OOB TJ Zlaté Hory 44:55 + 10:49 6448
25. Skřivanek Marcel JPV7713 C Oddíl OS SK Prostějov 45:19 + 11:13 6352
26. Strachota Petr TJN8700 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 45:29 + 11:23 6312
27. Skyva Petr STE6501 C SK SKI-OB Šternberk 48:37 + 14:31 5563
28. Otruba Karel PLU7917 C TJ SOKOL Plumlov 48:57 + 14:51 5483
29. Lukašák Šimon STE0202 A SK SKI-OB Šternberk 49:31 + 15:25 5348
30. Zavřel Michal KRN6804 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 53:10 + 19:04 4475
31. Svoboda Radek STE0207 A SK SKI-OB Šternberk 53:15 + 19:09 4455
32. Ježek Tomáš ASU8419 C Magnus Orienteering 53:25 + 19:19 4415
33. Krtička Jan PLU7931 C TJ SOKOL Plumlov 53:57 + 19:51 4288
34. Poštulka Tomáš STE9700 C SK SKI-OB Šternberk 57:22 + 23:16 3470
35. Tomášek Tomáš STE8000 C SK SKI-OB Šternberk 60:28 + 26:22 2729
36. Doležal Matyáš STE0208 A SK SKI-OB Šternberk 60:39 + 26:33 2685
37. Zapletal Martin STE8500 C SK SKI-OB Šternberk 75:20 + 41:14 0
38. Chmelař Martin ASU9505 C Magnus Orienteering 75:25 + 41:19 0
39. Začal Martin PLU8100 C TJ SOKOL Plumlov 78:13 + 44:07 0
H35C
5.20 km, 120 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Holas Tomáš AOP7802 C Orientační Běh Opava 34:33
2. Horký Jan UOL7100 C SOB Olomouc 34:36 + 0:03
3. Mátl Pavel KSU6844 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 37:57 + 3:24
4. Janků Marek STE7102 C SK SKI-OB Šternberk 39:51 + 5:18
5. Kopecký David UOL7800 C SOB Olomouc 41:14 + 6:41
6. Kolek Petr ASU7501 C Magnus Orienteering 42:06 + 7:33
7. Marek Antonín STE7501 C SK SKI-OB Šternberk 43:03 + 8:30
8. Zbíral Robert UOL8000 C SOB Olomouc 43:08 + 8:35
9. Kalous Antonín KON7708 C KOB Konice 43:16 + 8:43
10. Hepnar Luboš STE6307 C SK SKI-OB Šternberk 44:26 + 9:53
11. Holinka Martin ZPV6712 C KOB ZPV Prostějov 44:29 + 9:56
12. Binar Robert OOL7501 C SK Haná orienteering 44:37 + 10:04
13. Borunský Tomáš AOP7402 C Orientační Běh Opava 44:43 + 10:10
14. Karásek Martin ZPV7301 C KOB ZPV Prostějov 45:09 + 10:36
15. Neumann Jaroslav STE5902 C SK SKI-OB Šternberk 45:43 + 11:10
16. Strachota Michal TJN8300 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 45:57 + 11:24
17. Hubáček Ondřej JPV8303 C Oddíl OS SK Prostějov 47:28 + 12:55
18. Ženčák Jaroslav 47C6100 C ASPV OA Šumperk 48:33 + 14:00
19. Hálek Jan UOL7000 C SOB Olomouc 50:04 + 15:31
20. Tomášek Petr STE8001 C SK SKI-OB Šternberk 51:08 + 16:35
21. Greschner Luboš ASU7848 C Magnus Orienteering 53:04 + 18:31
22. Matoušek Milan KSU6701 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 53:10 + 18:37
23. Paulíček Michal UOL7701 C SOB Olomouc 53:55 + 19:22
24. Silnoušek Jiří STE7200 C SK SKI-OB Šternberk 61:55 + 27:22
25. Chmelář Jan JPV7501 C Oddíl OS SK Prostějov 68:03 + 33:30
26. Burda Tomáš STE7600 C SK SKI-OB Šternberk 68:54 + 34:21
27. Možný Stanislav PVP7700 C VSS Přírodověda Praha 69:40 + 35:07
28. Navrátil Martin ASU7449 C Magnus Orienteering 69:42 + 35:09
29. Přikryl Jiří JPV7404 C Oddíl OS SK Prostějov 69:45 + 35:12
30. Jura Tomáš JPV8200 C Oddíl OS SK Prostějov 71:57 + 37:24
31. Kopecký Ivo JPV7505 C Oddíl OS SK Prostějov 79:22 + 44:49
32. Seidenglanz Marek SSU7401 C SK Severka Šumperk 83:05 + 48:32
33. Bednařík Marek KON8300 C KOB Konice 83:35 + 49:02
34. Jadviščok Ladislav UOL7700 C SOB Olomouc 87:05 + 52:32
H45C
4.50 km, 100 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Petřivalský Marek STE6907 C SK SKI-OB Šternberk 28:29
2. Valík Luděk AOP7101 C Orientační Běh Opava 31:14 + 2:45
3. Jeřábek Luboš JPV6112 C Oddíl OS SK Prostějov 33:57 + 5:28
4. Pavlík Radek ASU6849 C Magnus Orienteering 35:08 + 6:39
5. Hubáček Martin CEL7015 C TJ Sokol Čelechovice na Hané 37:12 + 8:43
6. Soldán Vladimír JPV6526 C Oddíl OS SK Prostějov 37:16 + 8:47
7. Kotrle Miroslav UOL7005 C SOB Olomouc 38:26 + 9:57
8. Řeháček Petr SBR6302 C SKOB Bruntál 39:36 + 11:07
9. Čech Tomáš AOP7001 C Orientační Běh Opava 39:57 + 11:28
10. Kubíček Jiří UOL6500 C SOB Olomouc 41:02 + 12:33
11. Patterman Pavel KSU7337 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 41:25 + 12:56
12. Cetl Vladimír AOP6602 C Orientační Běh Opava 42:18 + 13:49
13. Sedláček Jaroslav HLV6404 C KČT - OB Holešov 43:04 + 14:35
14. Valenta Jiří SSU6301 C SK Severka Šumperk 43:06 + 14:37
15. Vítek Zbyněk PTE6622 C TJ Sokol Ptení 43:55 + 15:26
16. Sklenář Josef SBR6601 C SKOB Bruntál 45:07 + 16:38
17. Žebrák Zbyněk LOV7101 C lepus.cz 47:30 + 19:01
18. Mikoška Eman STE7103 C SK SKI-OB Šternberk 47:59 + 19:30
19. Macek Karel ASU7102 C Magnus Orienteering 48:09 + 19:40
20. Štorek Petr JPV6505 C Oddíl OS SK Prostějov 49:58 + 21:29
21. Poštulka Zdenek STE6600 C SK SKI-OB Šternberk 50:18 + 21:49
22. Vrána Jan UOL7300 C SOB Olomouc 51:21 + 22:52
23. Plachý Martin JPV6515 C Oddíl OS SK Prostějov 51:45 + 23:16
24. Vodička Luděk SBR5501 C SKOB Bruntál 52:52 + 24:23
25. Zatloukal Tomáš ZLH6701 C OOB TJ Zlaté Hory 54:16 + 25:47
26. Hýbl Dušan JPV7202 C Oddíl OS SK Prostějov 63:13 + 34:44
27. Květoň Vladimír KSU6800 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 63:22 + 34:53
28. Světnický Alexandr OOL6300 C SK Haná orienteering 68:27 + 39:58
29. Holusek Milan JPV6909 C Oddíl OS SK Prostějov 72:40 + 44:11
30. Dráč Pavel UOL7201 C SOB Olomouc 75:34 + 47:05
31. Pelikán Daniel PLU6800 C TJ SOKOL Plumlov 99:14 + 70:45
H55C
4.10 km, 90 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Zdráhal Robert OOL5707 C SK Haná orienteering 32:54
2. Sklenář Miroslav AOP6302 C Orientační Běh Opava 35:02 + 2:08
3. Višňa Milan OOL5904 C SK Haná orienteering 35:58 + 3:04
4. Chmelař Miroslav JPV6217 C Oddíl OS SK Prostějov 37:47 + 4:53
5. Paloncý Pavel KSU6349 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 38:04 + 5:10
6. Janů Zdeněk KSU5749 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 41:41 + 8:47
7. Kubeš Jaromír PLU6219 C TJ SOKOL Plumlov 43:49 + 10:55
8. Albert František OOL5804 C SK Haná orienteering 45:20 + 12:26
9. Doseděl Emil STE6100 C SK SKI-OB Šternberk 45:47 + 12:53
10. Bednář Jan UOL5402 C SOB Olomouc 46:05 + 13:11
11. Peřinka Jan AOP6301 C Orientační Běh Opava 49:55 + 17:01
12. Felkl Luděk 47C6000 C ASPV OA Šumperk 51:32 + 18:38
13. Janošík Antonín UOL5201 C SOB Olomouc 53:54 + 21:00
14. Janošík Zdeněk UOL5600 C SOB Olomouc 62:00 + 29:06
H65C
3.20 km, 85 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Komárek Jaromír KSU4900 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 31:38
2. Peška Antonín HLV4801 C KČT - OB Holešov 31:52 + 0:14
3. Babák Jiří ZLH4801 C OOB TJ Zlaté Hory 33:15 + 1:37
4. Toman Stanislav SBR4801 C SKOB Bruntál 34:09 + 2:31
5. Jadviščok Ladislav UOL5101 C SOB Olomouc 38:14 + 6:36
6. Novotný Stanisl ZLH4800 C OOB TJ Zlaté Hory 41:43 + 10:05
7. Pilc Oldřich OOL5100 C SK Haná orienteering 42:21 + 10:43
Richter Rudolf ADA5113 C OOB Spartak Adamov DISK
H70C
2.80 km, 60 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Horký Jan UOL4600 C SOB Olomouc 30:05
2. Ostřanský Josef SSU4302 C SK Severka Šumperk 30:12 + 0:07
3. Šubrt Zdeněk UOL4201 C SOB Olomouc 43:37 + 13:32
4. Gottfried Jan UOL4602 C SOB Olomouc 45:55 + 15:50
5. Kroupa Jaroslav ZPV4012 C KOB ZPV Prostějov 46:44 + 16:39
6. Blažek Václav SBR4701 C SKOB Bruntál 47:47 + 17:42
7. Sedlář Vladimír AOP4201 C Orientační Běh Opava 57:48 + 27:43
8. Čermák Miloslav STE4101 C SK SKI-OB Šternberk 80:34 + 50:29
HD10N
1.80 km, 25 m, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mátl Jáchym KSU0909 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 17:03
2. Liber Václav AOP1000 C Orientační Běh Opava 20:40 + 3:37
3. Bábková Amálie PTE1051 C TJ Sokol Ptení 22:06 + 5:03
4. Kubálková Eliška STE0854 C SK SKI-OB Šternberk 22:17 + 5:14
5. Vavrečka Radek UOL0802 C SOB Olomouc 22:19 + 5:16
6. Kotasová Pilcová Klára KRNXXXX C KOS TJ Lokomotiva Krnov 23:57 + 6:54
7. Chytráčková Zuzana PLU0950 C TJ SOKOL Plumlov 25:30 + 8:27
8. Kučerová Klaudie STE0853 C SK SKI-OB Šternberk 26:13 + 9:10
9. Tomášková Anna STE1051 C SK SKI-OB Šternberk 27:50 + 10:47
10. Soldánová Pavlína PLU0999 C TJ SOKOL Plumlov 30:33 + 13:30
11. Kalousová Julie KON0850 C KOB Konice 32:14 + 15:11
12. Pelikán David PLU1010 C TJ SOKOL Plumlov 34:04 + 17:01
13. Tříska David PTE1003 C TJ Sokol Ptení 35:08 + 18:05
14. Kresta Tomáš C 53:10 + 36:07
15. Vrba Antonín PTE1001 C TJ Sokol Ptení 65:15 + 48:12
Petřivalský Nil OOL0800 C SK Haná orienteering DISK
MS Benešová Anežka KON0757 C KOB Konice 17:09 + 0:06
MS Akrap Kryštof STE0701 C SK SKI-OB Šternberk 33:11 + 16:08
HDR
1.80 km, 25 m, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Beneš Jan KON0909 C KOB Konice 16:54
2. Čeřovský Filip KON1010 C KOB Konice 18:01 + 1:07
3. Bublová Sára C 19:02 + 2:08
4. Krtička Jáchym CHA1000 C OK Chrastava 19:39 + 2:45
5. Mátl Adam KSU1111 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 20:21 + 3:27
6. Kotrle David STE1101 C SK SKI-OB Šternberk 21:51 + 4:57
7. Veselá Klára NNNYYYY C Neregistrovaní (NNN) 22:51 + 5:57
8. Janků Michala STE1150 C SK SKI-OB Šternberk 22:55 + 6:01
9. Skřivanek František 1XC1200 C Skřivankovi 24:00 + 7:06
10. Kopecká Tereza UOL1050 C SOB Olomouc 24:06 + 7:12
11. Sekanina Marek C 24:13 + 7:19
12. Zbíralová Kateřina UOL1151 C SOB Olomouc 24:22 + 7:28
13. Tomášková Lucie STE1350 C SK SKI-OB Šternberk 24:44 + 7:50
14. Cetkovský Ondra JPV C Oddíl OS SK Prostějov 24:47 + 7:53
15. Liber Tomáš AOP1302 C Orientační Běh Opava 24:50 + 7:56
16. Kopický Jan JPV C Oddíl OS SK Prostějov 24:51 + 7:57
17. Macek Václav ASU1249 C Magnus Orienteering 25:07 + 8:13
18. Kubíčková Magdalena UOL1150 C SOB Olomouc 26:00 + 9:06
19. Bradáčová Žaneta ASU0888 C Magnus Orienteering 27:24 + 10:30
20. Greplová Adéla JPV C Oddíl OS SK Prostějov 27:34 + 10:40
21. Vavrečka Saša JPV1100 C Oddíl OS SK Prostějov 27:43 + 10:49
22. Vavrečka David JPV1200 C Oddíl OS SK Prostějov 27:52 + 10:58
23. Markievičová Ela KON C KOB Konice 27:58 + 11:04
24. Tomášek Matěj STE1202 C SK SKI-OB Šternberk 28:06 + 11:12
25. Mikušová Kateřina PTE1350 C TJ Sokol Ptení 28:08 + 11:14
25. Rozsíval Martin KON1022 C KOB Konice 28:08 + 11:14
27. Fládr Jan PTE1400 C TJ Sokol Ptení 28:21 + 11:27
28. Plachý Matyáš JPV1010 C Oddíl OS SK Prostějov 28:36 + 11:42
29. Mrkvica Jan ZLH1100 C OOB TJ Zlaté Hory 29:00 + 12:06
30. Koutný Ondřej JPV C Oddíl OS SK Prostějov 33:07 + 16:13
31. Čechovská Tereza JPV C Oddíl OS SK Prostějov 34:23 + 17:29
32. Good Marie SBR1250 C SKOB Bruntál 35:54 + 19:00
33. Janošíková Ema UOL C SOB Olomouc 39:59 + 23:05
34. Ratiborský Michal a Jakub JPV8077 C Oddíl OS SK Prostějov 40:15 + 23:21
35. Tříska Jakub PTE1300 C TJ Sokol Ptení 40:26 + 23:32
36. Strachota Vojtěch TJN1514 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 41:40 + 24:46
37. Krestová Ema C 45:33 + 28:39
38. Dostálová Jolana KON1062 C KOB Konice 45:55 + 29:01
39. Dostálová Elena KON C KOB Konice 46:00 + 29:06
40. Krejčí Viktor C 47:44 + 30:50
41. Krejčí Julie C 47:51 + 30:57
42. Pechoušek Josef C 48:26 + 31:32
43. Pechoušková Jiřina C 48:44 + 31:50
44. Markovičová Alexandra JPV8253 C Oddíl OS SK Prostějov 48:49 + 31:55
45. Bublová Matylda C 49:35 + 32:41
46. Komínek Vojtěch KON1111 C KOB Konice 60:39 + 43:45
47. Vomáčka Jakub a Matěj NNNXZYY C Neregistrovaní (NNN) 65:56 + 49:02
P
2.40 km, 50 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Čecháčková Šárka UOL7350 C SOB Olomouc 19:32
2. Jeřábek Petr UOL6702 C SOB Olomouc 21:54 + 2:22
3. Kobylka Roman ASU6749 C Magnus Orienteering 23:22 + 3:50
4. Musilová Jana ASU7798 C Magnus Orienteering 26:28 + 6:56
5. Čecháček Petr UOL6800 C SOB Olomouc 26:32 + 7:00
6. Kaprál Michal PLU C TJ SOKOL Plumlov 26:33 + 7:01
7. Doubravová Blanka ASU7499 C Magnus Orienteering 27:12 + 7:40
8. Kotrle Milan STE C SK SKI-OB Šternberk 27:58 + 8:26
9. Markovič Peter JPV C Oddíl OS SK Prostějov 28:04 + 8:32
10. Čeřovská Adéla KON8755 C KOB Konice 28:57 + 9:25
11. Ratajská Jana KON0001 C KOB Konice 29:14 + 9:42
12. Muellerová Marie KSU C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 29:43 + 10:11
13. Chmelařová Blanka 25C6750 C péčkaři 31:36 + 12:04
14. Bartošová Dana PTE7650 C TJ Sokol Ptení 33:21 + 13:49
15. Vítková Miroslava PTE6952 C TJ Sokol Ptení 34:17 + 14:45
16. Benešová Jana OOLXXXX C SK Haná orienteering 36:49 + 17:17
17. Zifčáková Miroslava 4HC8751 C 37:28 + 17:56
18. Volencová Ivana C 38:05 + 18:33
19. Christodoulou Iva ASU7599 C Magnus Orienteering 39:07 + 19:35
20. Fajstlová Adéla PTE0152 C TJ Sokol Ptení 39:42 + 20:10
21. Švestková Eliška JPV C Oddíl OS SK Prostějov 39:43 + 20:11
22. Synek Michal C 40:02 + 20:30
23. Synková Jana C 41:06 + 21:34
24. Mikšíková Kateřina PTE7375 C TJ Sokol Ptení 41:50 + 22:18
25. Cetlová Helena AOP7550 C Orientační Běh Opava 42:13 + 22:41
26. Zifčák Robin 4HC7900 C 44:11 + 24:39
27. Kroutil Martin KONXXXX C KOB Konice 44:22 + 24:50
28. Veselý Martin C 46:17 + 26:45
29. Králová Věra OTK7151 C OOB TJ Jiskra Otrokovice 48:53 + 29:21
30. Hýblová Iveta JPV7474 C Oddíl OS SK Prostějov 54:11 + 34:39
31. Haluzová Štěpánka SBRxxxx C SKOB Bruntál 60:46 + 41:14
32. Good Eliška SBR0550 C SKOB Bruntál 61:38 + 42:06
33. Zbraňková Magda STE7352 C SK SKI-OB Šternberk 66:49 + 47:17
T
4.70 km, 110 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Martinek Pavel JPV7700 C Oddíl OS SK Prostějov 49:13
2. Šulc Václav AOP C Orientační Běh Opava 50:22 + 1:09
3. Honkyš Pavel JPV9707 C Oddíl OS SK Prostějov 58:25 + 9:12
4. Kresta Aleš NNN C Neregistrovaní (NNN) 61:52 + 12:39
5. Bubla Jiří C 64:29 + 15:16
6. Muchová Barbora KVS8550 C SKOB Kobra Vsetín 64:46 + 15:33
7. Doležal Zdeněk 6YC7401 C 72:32 + 23:19
8. Veselá Zuzana PTEXXXY C TJ Sokol Ptení 73:26 + 24:13
9. Havelka Jan KON0222 C KOB Konice 73:27 + 24:14
10. Markievič Jiří KON C KOB Konice 75:23 + 26:10
11. Patočka Aleš C 79:23 + 30:10
12. Hejlová Soňa PTEXXXX C TJ Sokol Ptení 84:15 + 35:02
13. Liber Vlastimil AOP6402 C Orientační Běh Opava 100:39 + 51:26
14. Karásková Marcela ZPV6970 C KOB ZPV Prostějov 102:19 + 53:06
15. Král Martin OTK0100 C OOB TJ Jiskra Otrokovice 104:11 + 54:58
16. Benešová Jana STE C SK SKI-OB Šternberk 115:21 + 66:08