Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Houžvičková Kateřina | TUR0952 | C | OOB TJ Turnov | 23:01 | |
2. | Růtová Amálka | TJN0951 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 24:11 | + 1:10 |
3. | Kvapilová Kristýna | TUV0999 | C | SOK TJ Turnov | 24:20 | + 1:19 |
4. | Pechová Marie | VLI1050 | C | Slavia Liberec orienteering | 25:50 | + 2:49 |
5. | Soukupová Marie | BOR0952 | C | OK Jiskra Nový Bor | 27:44 | + 4:43 |
6. | Ouzká Eliška | BOR1051 | C | OK Jiskra Nový Bor | 27:55 | + 4:54 |
7. | Trojanová Vendula | VLI1052 | C | Slavia Liberec orienteering | 28:38 | + 5:37 |
8. | Haasová Anežka | BOR0956 | C | OK Jiskra Nový Bor | 31:53 | + 8:52 |
9. | Kubešová Tereza | VLI0954 | C | Slavia Liberec orienteering | 34:22 | + 11:21 |
10. | Zappová Elisabeth | TJN0952 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 36:44 | + 13:43 |
11. | Zurynková Lenka | TJN0957 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 37:05 | + 14:04 |
12. | Čečerle Beáta | VLI1053 | C | Slavia Liberec orienteering | 40:08 | + 17:07 |
13. | Čupcová Viktorie | BOR0957 | C | OK Jiskra Nový Bor | 40:45 | + 17:44 |
14. | Pokorná Ema | PGP0950 | C | SK Praga | 45:56 | + 22:55 |
15. | Horáčková Natalie | BOR0958 | C | OK Jiskra Nový Bor | 46:58 | + 23:57 |
16. | Šipoš Emília | VLI0952 | C | Slavia Liberec orienteering | 53:54 | + 30:53 |
Frantálová Felicie | BOR0658 | C | OK Jiskra Nový Bor | 58:52 | + 35:51 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Tomanicová Stela | CHA1051 | C | OK Chrastava | 32:34 | |
2. | Prokopová Tereza | CHA1151 | C | OK Chrastava | 35:25 | + 2:51 |
3. | Berchová Anežka | LME0951 | C | SK Los Mělník | 35:48 | + 3:14 |
4. | Feřtová Eliška | VLI1056 | C | Slavia Liberec orienteering | 36:04 | + 3:30 |
5. | Hoke Berenika | Klub dobré zprávy | 36:12 | + 3:38 | ||
6. | Zenko Rozálie | BOR1052 | C | OK Jiskra Nový Bor | 39:11 | + 6:37 |
7. | Michálková Ela | BOR1152 | C | OK Jiskra Nový Bor | 39:50 | + 7:16 |
8. | Kottíková Anežka | TJN1152 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 41:21 | + 8:47 |
9. | Kvapilová Klára | TUV1199 | C | SOK TJ Turnov | 42:28 | + 9:54 |
10. | Zemanová Kristýna | VLI1055 | C | Slavia Liberec orienteering | 42:46 | + 10:12 |
11. | Justová Anika | CHA1050 | C | OK Chrastava | 47:09 | + 14:35 |
12. | Válková Karolína | TUV0951 | C | SOK TJ Turnov | 48:36 | + 16:02 |
13. | Gibbons Emily | TUV0955 | C | SOK TJ Turnov | 54:36 | + 22:02 |
14. | Součková Adélka | Klub dobré zprávy | 70:50 | + 38:16 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Novotná Karolína | TUR0853 | B | OOB TJ Turnov | 19:44 | |
2. | Lamačová Barbora | BOR0750 | B | OK Jiskra Nový Bor | 19:48 | + 0:04 |
3. | Tomášková Matilda | TUV0998 | C | SOK TJ Turnov | 22:33 | + 2:49 |
4. | Nováková Viktorie | RUM0751 | C | ZOOB Rumburk | 23:24 | + 3:40 |
5. | Kocmanová Adéla | BOR0752 | B | OK Jiskra Nový Bor | 23:33 | + 3:49 |
6. | Houžvičková Daniela | TUR0751 | B | OOB TJ Turnov | 24:18 | + 4:34 |
7. | Zabořilová Anna | JEN0951 | C | OB Jenišovice | 24:58 | + 5:14 |
8. | Šestáková Johana | VLI0853 | C | Slavia Liberec orienteering | 25:03 | + 5:19 |
9. | Michálková Ema | BOR0857 | C | OK Jiskra Nový Bor | 26:12 | + 6:28 |
10. | Lipenská Barbora | CHA0753 | B | OK Chrastava | 26:13 | + 6:29 |
11. | Baloghová Milena | TJN0750 | B | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 27:03 | + 7:19 |
12. | Kunášková Karolína | VLI0851 | C | Slavia Liberec orienteering | 27:04 | + 7:20 |
13. | Mastníková Lenka | TJN0859 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 27:21 | + 7:37 |
14. | Pražáková Nella | TJN0854 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 27:24 | + 7:40 |
15. | Gregorová Alice | DKP0758 | C | Oddíl OB Kotlářka | 29:31 | + 9:47 |
16. | Heřmánková Bára | TUR0850 | C | OOB TJ Turnov | 30:21 | + 10:37 |
17. | Vaňourková Sára | BOR0759 | C | OK Jiskra Nový Bor | 31:28 | + 11:44 |
18. | Kutková Tereza | JEN0752 | C | OB Jenišovice | 33:07 | + 13:23 |
19. | Flossmannová Lucie | VLI0852 | C | Slavia Liberec orienteering | 33:31 | + 13:47 |
20. | Březinová Antonie | CHA0851 | C | OK Chrastava | 33:37 | + 13:53 |
21. | Rejholcová Tereza | BOR0751 | C | OK Jiskra Nový Bor | 34:59 | + 15:15 |
22. | Nožičková Eva | TJN0852 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 35:07 | + 15:23 |
23. | Podoubská Klára | TJN0855 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 35:10 | + 15:26 |
24. | Štveráková Zuzana | CHA0750 | C | OK Chrastava | 37:40 | + 17:56 |
25. | Pechová Alena | VLI0854 | C | Slavia Liberec orienteering | 43:13 | + 23:29 |
26. | Horáčková Tereza | BOR0762 | C | OK Jiskra Nový Bor | 48:46 | + 29:02 |
27. | Feřtová Anežka | VLI0856 | C | Slavia Liberec orienteering | 55:31 | + 35:47 |
28. | Holanová Lucie | CHA0655 | C | OK Chrastava | 57:59 | + 38:15 |
29. | Koudelková Katrin | BOR0856 | C | OK Jiskra Nový Bor | 62:22 | + 42:38 |
30. | Honsová Andrea | TJN0858 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 64:18 | + 44:34 |
31. | Synková Elena | DOK0850 | C | OK Doksy | 65:25 | + 45:41 |
32. | Špidlová Ester | LLI0861 | C | LOK-o Liberec | 68:24 | + 48:40 |
33. | Cicvárková Klára | TJN0757 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 81:26 | + 61:42 |
Glybovská Ivona | Klub dobré zprávy | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Novotná Michaela | TUR0551 | A | OOB TJ Turnov | 20:40 | |
2. | Koudelková Eliška | BOR0652 | B | OK Jiskra Nový Bor | 23:07 | + 2:27 |
3. | Kubecová Magdalena | STB0550 | A | TJ Stadion Nový Bor | 24:12 | + 3:32 |
4. | Štemberová Bára | TJN0650 | B | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 26:11 | + 5:31 |
5. | Mellanová Judita | TUR0559 | B | OOB TJ Turnov | 27:11 | + 6:31 |
6. | Novotná Barbora | TUR0552 | B | OOB TJ Turnov | 27:41 | + 7:01 |
7. | Vilémová Eliška | VLI0655 | B | Slavia Liberec orienteering | 29:15 | + 8:35 |
8. | Pecková Tereza | VLI0551 | B | Slavia Liberec orienteering | 29:17 | + 8:37 |
9. | Skácelová Kateřina | VLI0550 | B | Slavia Liberec orienteering | 29:26 | + 8:46 |
10. | Skalová Jolana | TJN0653 | B | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 31:18 | + 10:38 |
11. | Podoubská Adéla | TJN0658 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 32:45 | + 12:05 |
12. | Háková Eliška | TJN0654 | B | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 33:31 | + 12:51 |
13. | Sokolová Julie | VLI0552 | C | Slavia Liberec orienteering | 33:51 | + 13:11 |
14. | Davidová Noemi | RUM0551 | C | ZOOB Rumburk | 34:27 | + 13:47 |
15. | Zoubková Šárka | TJN0554 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 35:34 | + 14:54 |
16. | Kosková Adéla | VLI0656 | C | Slavia Liberec orienteering | 37:32 | + 16:52 |
17. | Štveráková Eliška | CHA0553 | C | OK Chrastava | 40:32 | + 19:52 |
18. | Rejmanová Nikola | BOR0656 | B | OK Jiskra Nový Bor | 48:54 | + 28:14 |
19. | Stehlíková Adéla | BOR0554 | C | OK Jiskra Nový Bor | 56:46 | + 36:06 |
20. | Sklenářová Zuzana | TUR0658 | C | OOB TJ Turnov | 86:02 | + 65:22 |
Matyášová Kristýna | CHA0555 | A | OK Chrastava | DISK | ||
Hájková Tereza | TUR0556 | B | OOB TJ Turnov | DISK | ||
Kottíková Lucie | TJN0657 | B | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Štraitová Jolana | VSP0456 | A | USK Praha | 30:48 | |
2. | Vitebská Eliška | TJN0350 | B | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 33:39 | + 2:51 |
3. | Pesničáková Soňa | TJN0451 | B | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 34:19 | + 3:31 |
4. | Skácelová Adéla | VLI0454 | B | Slavia Liberec orienteering | 34:39 | + 3:51 |
5. | Beranová Hana | VSP0455 | B | USK Praha | 35:30 | + 4:42 |
6. | Burešová Eliška | VLI0456 | B | Slavia Liberec orienteering | 36:06 | + 5:18 |
7. | Šestáková Marie | VLI0452 | B | Slavia Liberec orienteering | 36:26 | + 5:38 |
8. | Tomanicová Sofie | CHA0450 | B | OK Chrastava | 38:47 | + 7:59 |
9. | Martanová Lea | VLI0555 | A | Slavia Liberec orienteering | 39:04 | + 8:16 |
10. | Podrábská Alžběta | VLI0451 | B | Slavia Liberec orienteering | 41:09 | + 10:21 |
11. | Kodejšová Markéta | VSP0458 | B | USK Praha | 41:28 | + 10:40 |
12. | Rumlenová Tereza | BOR0453 | B | OK Jiskra Nový Bor | 43:04 | + 12:16 |
13. | Kopecká Valentýna | VSP0453 | B | USK Praha | 45:00 | + 14:12 |
14. | Žejdlíková Eliška | LTP0350 | B | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 45:10 | + 14:22 |
15. | Nehasilová Veronika | LDC0350 | B | KOB Děčín | 48:29 | + 17:41 |
16. | Mrkvičková Veronika | TJN0355 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 52:54 | + 22:06 |
17. | Zaňková Natálie | TJN0450 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 57:49 | + 27:01 |
18. | Mandáková Tereza | LME0452 | C | SK Los Mělník | 66:50 | + 36:02 |
19. | Brožková Kateřina | TJN0455 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 70:00 | + 39:12 |
20. | Menclová Anna | JEN0452 | C | OB Jenišovice | 79:23 | + 48:35 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Martanová Elin | VLI0252 | A | Slavia Liberec orienteering | 32:42 | |
2. | Klacková Štěpánka | SJC0253 | A | Sportcentrum Jičín | 34:41 | + 1:59 |
3. | Podrábská Marie | TJN0259 | A | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 35:34 | + 2:52 |
4. | Pavlová Martina | LTP0151 | B | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 40:33 | + 7:51 |
5. | Růžičková Vendula | CHA0252 | B | OK Chrastava | 41:46 | + 9:04 |
6. | Linková Lucie | TJN0257 | B | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 44:05 | + 11:23 |
7. | Tymešová Anna | BOR0253 | A | OK Jiskra Nový Bor | 47:31 | + 14:49 |
8. | Andrlová Lea | VLI0453 | B | Slavia Liberec orienteering | 49:49 | + 17:07 |
9. | Beranová Eva | VSP0254 | B | USK Praha | 52:56 | + 20:14 |
10. | Lišková Adélka | CHA0254 | C | OK Chrastava | 53:04 | + 20:22 |
11. | Rybářová Tereza | BOR0153 | B | OK Jiskra Nový Bor | 55:56 | + 23:14 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Žejdlíková Karolína | LTP9950 | B | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 55:41 | ||
2. | Pěničková Martina | TJN0052 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 57:48 | + 2:07 | |
3. | Paříková Iva | TUR0061 | C | OOB TJ Turnov | 65:17 | + 9:36 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kabáthová Eva | ZBM8966 | E | SK Žabovřesky Brno | 35:16 | 9520 | |
2. | Štičková Anna | SSU9651 | E | SK Severka Šumperk | 38:52 | + 3:36 | 8677 |
3. | Kolínová Kristýna | DKP8450 | C | Oddíl OB Kotlářka | 39:43 | + 4:27 | 8477 |
4. | Benešová Lucie | SJC8951 | C | Sportcentrum Jičín | 41:25 | + 6:09 | 8079 |
5. | Kašková Kateřina | CHA7850 | C | OK Chrastava | 41:58 | + 6:42 | 7950 |
6. | Havlová Adéla | BOR9161 | C | OK Jiskra Nový Bor | 41:59 | + 6:43 | 7946 |
7. | Nováková Zuzana | NPA9151 | C | SK LOB Nová Paka | 42:15 | + 6:59 | 7884 |
8. | Matějů Kateřina | VLI8054 | C | Slavia Liberec orienteering | 43:29 | + 8:13 | 7595 |
9. | Gregorová Kamila | CTB8151 | E | SK OB Chotěboř | 44:11 | + 8:55 | 7431 |
10. | Škáchová Magdalena | DKP0156 | A | Oddíl OB Kotlářka | 44:46 | + 9:30 | 7294 |
11. | Matějková Barbora | SJC0156 | A | Sportcentrum Jičín | 45:04 | + 9:48 | 7224 |
12. | Zlámalová Nikola | SJC9951 | R | Sportcentrum Jičín | 45:08 | + 9:52 | 7208 |
13. | Vejražková Rozárka | SJC0151 | A | Sportcentrum Jičín | 45:36 | + 10:20 | 7099 |
14. | Gorčicová Eliška | CHA9150 | C | OK Chrastava | 46:09 | + 10:53 | 6970 |
15. | Mullis Kateřina | DKP7753 | C | Oddíl OB Kotlářka | 46:20 | + 11:04 | 6927 |
16. | Jiřištová Zuzana | DKP8254 | C | Oddíl OB Kotlářka | 46:22 | + 11:06 | 6919 |
17. | Vytinová Monika | TUR9150 | C | OOB TJ Turnov | 46:28 | + 11:12 | 6896 |
18. | Lepšíková Eva | SJC8765 | C | Sportcentrum Jičín | 47:31 | + 12:15 | 6650 |
19. | Hrobařová Lenka | ASU7751 | C | Magnus Orienteering | 50:20 | + 15:04 | 5990 |
20. | Klíchová Jana | SSU8151 | C | SK Severka Šumperk | 51:37 | + 16:21 | 5689 |
21. | Kolaja Ehlerová Jana | VLI8055 | C | Slavia Liberec orienteering | 53:02 | + 17:46 | 5357 |
22. | Mašínová Anna | TJN0152 | A | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 53:17 | + 18:01 | 5299 |
23. | Kopcová Michaela | VLI8456 | C | Slavia Liberec orienteering | 53:57 | + 18:41 | 5143 |
24. | Pavlíková Markéta | CHA0050 | A | OK Chrastava | 54:32 | + 19:16 | 5006 |
24. | Henychová Zuzana | VLI6151 | C | Slavia Liberec orienteering | 54:32 | + 19:16 | 5006 |
26. | Riby Rose | LTP0051 | A | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 55:40 | + 20:24 | 4740 |
27. | Kurková Martina | SMR8850 | C | SNS Smržovka | 56:05 | + 20:49 | 4643 |
28. | Kohlová Zuzana | KPY8852 | C | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 57:53 | + 22:37 | 4221 |
29. | Posseltová Tereza | TJN9252 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 58:05 | + 22:49 | 4174 |
30. | Valešová Martina | CHA9651 | C | OK Chrastava | 59:03 | + 23:47 | 3948 |
31. | Štraitová Jitka | VSP7252 | C | USK Praha | 59:45 | + 24:29 | 3784 |
32. | Rydlová Eva | FSP8989 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 61:54 | + 26:38 | 3280 |
33. | Procházková Zuzana | KPY8650 | C | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 63:28 | + 28:12 | 2913 |
34. | Podešvová Vlasta | TJN9250 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 66:59 | + 31:43 | 2089 |
35. | Bialožytová Tereza | PGP9055 | C | SK Praga | 67:12 | + 31:56 | 2038 |
36. | Rickmeyer Tina | 71D8650 | USV TU Dresden | 71:55 | + 36:39 | ||
37. | Vávrová Sára | StillAliveCZ | 73:14 | + 37:58 | |||
38. | Hausmannová Klára | EKP8651 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 81:53 | + 46:37 | 0 |
Mokrá Julie | VLI8051 | C | Slavia Liberec orienteering | DISK | 0 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Škáchová Petra | KAM7054 | C | OK Kamenice | 38:04 | 4550 | |
2. | Knížková Šárka | CHA9850 | C | OK Chrastava | 38:15 | + 0:11 | 4530 |
3. | Švihovská Eva | SJC8352 | C | Sportcentrum Jičín | 42:11 | + 4:07 | 4092 |
4. | Kubecová Kateřina | BOR9959 | A | OK Jiskra Nový Bor | 42:26 | + 4:22 | 4065 |
5. | Hradcová Zuzana | CHA8852 | C | OK Chrastava | 46:29 | + 8:25 | 3614 |
6. | Szenczi Kristýna | VLI8650 | C | Slavia Liberec orienteering | 51:23 | + 13:19 | 3070 |
7. | Fencíková Lucie | JHB9160 | C | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | 52:48 | + 14:44 | 2912 |
8. | Fencíková Vladislava | JHB6553 | C | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | 53:21 | + 15:17 | 2851 |
9. | Malíková Stanislava | EKP8950 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 54:53 | + 16:49 | 2681 |
10. | Štemberová Natálie | TJN9851 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 57:26 | + 19:22 | 2397 |
11. | Kalinová Lucie | RUM8750 | ZOOB Rumburk | 63:09 | + 25:05 | ||
12. | Zeman Klára | DCE7950 | C | KOB Dobřichovice | 69:21 | + 31:17 | 1073 |
13. | Legátová Alžběta | CHA9450 | C | OK Chrastava | 70:10 | + 32:06 | 982 |
14. | Pološcuková Lucie | SMB9001 | SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav | 81:52 | + 43:48 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Lankašová Barbora | CHA8050 | C | OK Chrastava | 43:10 | |
2. | Hanušová Petra | STB8297 | C | TJ Stadion Nový Bor | 46:36 | + 3:26 |
3. | Podlipná Veronika | SJC8152 | C | Sportcentrum Jičín | 48:34 | + 5:24 |
4. | Pokorná Magdaléna | PGP7562 | C | SK Praga | 49:17 | + 6:07 |
5. | Kučerková Romana | STB8196 | C | TJ Stadion Nový Bor | 56:04 | + 12:54 |
6. | Kalousková Pavla | JEN8451 | C | OB Jenišovice | 57:25 | + 14:15 |
7. | Krejsová Martina | CHT8152 | C | OOB SK Chrast | 64:18 | + 21:08 |
8. | Trávníčková Hana | VLI8250 | C | Slavia Liberec orienteering | 65:33 | + 22:23 |
9. | Uhlíková Šárka | SJC8151 | C | Sportcentrum Jičín | 69:07 | + 25:57 |
10. | Korejčíková Dáďa | LLI5550 | C | LOK-o Liberec | 71:51 | + 28:41 |
11. | Poláková Veronika | CHA8150 | C | OK Chrastava | 71:55 | + 28:45 |
12. | Lipenská Eva | CHA7951 | C | OK Chrastava | 72:03 | + 28:53 |
13. | Vávrová Rút | StillAliveCZ | 75:08 | + 31:58 | ||
14. | Slavíčková Petra | 9FX8250 | Fóglíci | 91:35 | + 48:25 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Městková Lucie | TEP7850 | C | Tempo Praha | 37:20 | |
2. | Tomášková Radka | TUV7851 | C | SOK TJ Turnov | 37:31 | + 0:11 |
3. | Městková Kateřina | VSP7650 | C | USK Praha | 39:08 | + 1:48 |
4. | Šimerková Olga | PGP7551 | C | SK Praga | 39:19 | + 1:59 |
5. | Peteráčová Hyxová Radka | VLI7755 | C | Slavia Liberec orienteering | 43:35 | + 6:15 |
6. | Kuleva Angelina | 2HD5750 | Angy OL | 44:29 | + 7:09 | |
7. | Pachnerová Dominika | CHA7750 | C | OK Chrastava | 44:44 | + 7:24 |
8. | Žuková Marcela | VLI7351 | C | Slavia Liberec orienteering | 47:01 | + 9:41 |
9. | Tučková Monika | BOR7650 | C | OK Jiskra Nový Bor | 51:00 | + 13:40 |
10. | Jeřábková Tereza | BOR7563 | C | OK Jiskra Nový Bor | 51:14 | + 13:54 |
11. | Mairichová Radka | TJN7450 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 55:14 | + 17:54 |
12. | Pesničáková Kristýna | TJN7653 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 56:09 | + 18:49 |
13. | Matyášová Jana | CHA7652 | C | OK Chrastava | 60:10 | + 22:50 |
14. | Kurfürstová Magdalena | FSP7852 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 62:30 | + 25:10 |
15. | Feřtová Jitka | VLI7853 | C | Slavia Liberec orienteering | 63:06 | + 25:46 |
16. | Vacíková Jana | TEP7950 | C | Tempo Praha | 63:08 | + 25:48 |
17. | Růtová Martina | TJN7652 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 64:05 | + 26:45 |
18. | Krupková Martina | CHA7552 | C | OK Chrastava | 66:19 | + 28:59 |
19. | Patková Kateřina | BOR7853 | C | OK Jiskra Nový Bor | 66:21 | + 29:01 |
20. | Linková Alena | SUL6750 | C | OOB TJ Slavoj Ústí nad Labem | 69:51 | + 32:31 |
21. | Karafiátová Lucie | Karafiáti | 78:19 | + 40:59 | ||
22. | Hejnová Simona | LLI7651 | C | LOK-o Liberec | 87:52 | + 50:32 |
23. | Bradáčová Marie | LLI7550 | C | LOK-o Liberec | 89:21 | + 52:01 |
24. | Danková Irena | CHA7551 | C | OK Chrastava | 90:45 | + 53:25 |
25. | Štveráková Monika | CHA7852 | C | OK Chrastava | 97:31 | + 60:11 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Podrábská Marie | VLI7451 | C | Slavia Liberec orienteering | 36:09 | |
2. | Folprechtová Kateřina | VSP7460 | C | USK Praha | 37:59 | + 1:50 |
3. | Eichlerová Jana | KAS7051 | C | KOB Kamenický Šenov | 39:26 | + 3:17 |
4. | Průšová Markéta | VSP7256 | C | USK Praha | 40:55 | + 4:46 |
5. | Zabořilová Romana | JEN7457 | C | OB Jenišovice | 43:52 | + 7:43 |
6. | Gorčicová Ivana | CHA6550 | C | OK Chrastava | 44:12 | + 8:03 |
7. | Posseltová Romana | TJN7050 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 45:46 | + 9:37 |
8. | Riby Kateřina | LTP7252 | C | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 46:54 | + 10:45 |
9. | Škorpilová Jana | SJC7451 | C | Sportcentrum Jičín | 47:35 | + 11:26 |
10. | Zakouřilová Helena | VSP7453 | C | USK Praha | 47:57 | + 11:48 |
11. | Veselá Jitka | TUV7250 | C | SOK TJ Turnov | 50:06 | + 13:57 |
12. | Lesáková Věra | TJN7152 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 52:09 | + 16:00 |
13. | Beranová Iva | VSP7150 | C | USK Praha | 52:17 | + 16:08 |
14. | Hanušová Zdena | SJC7253 | C | Sportcentrum Jičín | 52:46 | + 16:37 |
15. | Marková Jana | LLI7152 | C | LOK-o Liberec | 53:09 | + 17:00 |
16. | Martanová Daniela | VLI7452 | C | Slavia Liberec orienteering | 54:52 | + 18:43 |
17. | Menclová Silvie | VSP7050 | C | USK Praha | 57:24 | + 21:15 |
18. | Nehasilová Zuzana | LDC7150 | C | KOB Děčín | 58:22 | + 22:13 |
19. | Řehořová Lenka | TJN7250 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 59:03 | + 22:54 |
20. | Illnerová Daniela | DKP6651 | C | Oddíl OB Kotlářka | 60:21 | + 24:12 |
21. | Nožičková Renata | TJN6953 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 61:57 | + 25:48 |
22. | Kašparová Marie | ZAK7250 | C | OK Netopýr Zákupy | 63:55 | + 27:46 |
23. | Kamírová Gabriela | LTP7351 | C | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 64:59 | + 28:50 |
24. | Žejdlíková Jitka | LTP7251 | C | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 68:25 | + 32:16 |
25. | Bartáková Eva | CHA7051 | C | OK Chrastava | 73:33 | + 37:24 |
26. | Gibbonsová Jitka | TUV7252 | C | SOK TJ Turnov | 74:20 | + 38:11 |
27. | Kuncová Jiřina | TJN5752 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 77:55 | + 41:46 |
28. | Berchová Kateřina | LME7451 | C | SK Los Mělník | 80:30 | + 44:21 |
29. | Tumová Jana | SJC7452 | C | Sportcentrum Jičín | 83:14 | + 47:05 |
30. | Vitebská Lenka | TJN7051 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 86:01 | + 49:52 |
31. | Válková Martina | TUV7051 | C | SOK TJ Turnov | 86:28 | + 50:19 |
32. | Pokorná Hana | TJN6950 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 94:29 | + 58:20 |
33. | Benešová Marika | Klub dobré zprávy | 95:19 | + 59:10 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Rejholcová Andrea | BOR6951 | C | OK Jiskra Nový Bor | 41:16 | |
2. | Wurzelová Dana | OSN6654 | C | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 42:42 | + 1:26 |
3. | Sokolářová Jitka | TUV6851 | C | SOK TJ Turnov | 43:04 | + 1:48 |
4. | Koucká Ivana | EKP6850 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 43:16 | + 2:00 |
5. | Zalabová Martina | SJC6657 | C | Sportcentrum Jičín | 43:46 | + 2:30 |
6. | Rýdlová Magda | TJN6850 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 44:43 | + 3:27 |
7. | Burdová Simona | LDC6851 | C | KOB Děčín | 46:00 | + 4:44 |
8. | Pávková Jana | BOR6550 | C | OK Jiskra Nový Bor | 46:08 | + 4:52 |
9. | Zelená Markéta | PGP5850 | C | SK Praga | 48:55 | + 7:39 |
10. | Pustaiová Romana | TJN6851 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 49:11 | + 7:55 |
11. | Pološčuková Monika | SMB6551 | C | SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav | 49:24 | + 8:08 |
12. | Tichá Jana | SJH6451 | C | SJH Jindřichův Hradec | 49:56 | + 8:40 |
13. | Miklasová Markéta | VLI6850 | C | Slavia Liberec orienteering | 50:59 | + 9:43 |
14. | Procházková Miluše | DCE5450 | C | KOB Dobřichovice | 51:28 | + 10:12 |
15. | Cruse Katrin | 24D6650 | SV Robotron Dresden | 51:42 | + 10:26 | |
16. | Kočibová Ivana | TJN6354 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 54:33 | + 13:17 |
17. | Picková Helena | TJN6952 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 55:23 | + 14:07 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Benešová Iva | SJC6151 | C | Sportcentrum Jičín | 41:09 | |
2. | Šípová Soňa | BOR6150 | C | OK Jiskra Nový Bor | 41:34 | + 0:25 |
3. | Švarcová Lenka | JEN6451 | C | OB Jenišovice | 41:49 | + 0:40 |
4. | Jermanová Eva | TJN6150 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 47:44 | + 6:35 |
5. | Drągowska Marzena | 23P6250 | OK!Sport Warszawa | 49:26 | + 8:17 | |
6. | Kábrtová Iva | PEN6350 | C | OK RECO Sport | 50:27 | + 9:18 |
7. | Doležalová Vlasta | PGP5550 | C | SK Praga | 54:22 | + 13:13 |
8. | Jedličková Zdena | BOR6250 | C | OK Jiskra Nový Bor | 54:48 | + 13:39 |
9. | Kubátová Ivana | BOR6152 | C | OK Jiskra Nový Bor | 64:17 | + 23:08 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Šaffková Zuzana | CHA5150 | C | OK Chrastava | 37:28 | |
2. | Bradnová Věra | CHA5550 | C | OK Chrastava | 45:37 | + 8:09 |
3. | Kadavá Eva | CHA5750 | C | OK Chrastava | 48:25 | + 10:57 |
4. | Lusková Olga | CHA5650 | C | OK Chrastava | 66:48 | + 29:20 |
5. | Kadečková Jana | JEN5651 | C | OB Jenišovice | 68:47 | + 31:19 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Ševčíková Alena | CHA5351 | C | OK Chrastava | 34:54 | |
2. | Úlehlová Ivana | BOR5150 | C | OK Jiskra Nový Bor | 36:28 | + 1:34 |
3. | Karmazínová Ivana | VLI5150 | C | Slavia Liberec orienteering | 38:39 | + 3:45 |
4. | Bartoňová Marie | BOR5351 | C | OK Jiskra Nový Bor | 40:57 | + 6:03 |
5. | Horáčková Stanislava | VLI4950 | C | Slavia Liberec orienteering | 47:28 | + 12:34 |
6. | Lukavcová Lenka | TJN5452 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 56:05 | + 21:11 |
7. | Malá Jitka | KAS5451 | C | KOB Kamenický Šenov | 56:17 | + 21:23 |
8. | Böhmová Eva | TJN5450 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 62:37 | + 27:43 |
9. | Pachnerová Jaroslava | VLI5152 | C | Slavia Liberec orienteering | 69:00 | + 34:06 |
10. | Richtrová Jaroslava | JEN5251 | C | OB Jenišovice | 70:14 | + 35:20 |
11. | Mikšová Stanislava | DKP5250 | C | Oddíl OB Kotlářka | 96:47 | + 61:53 |
Křížová Zdenka | PZR5051 | C | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | DISK | ||
Bednaříková Olga Marie | VLI5151 | C | Slavia Liberec orienteering | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kohoutová Jitřenka | UVP4850 | C | Slovan Praha | 42:27 | |
2. | Vokálová Pavla | CHA4951 | C | OK Chrastava | 47:01 | + 4:34 |
3. | Pospíšilová Jana | LDC4451 | C | KOB Děčín | 50:50 | + 8:23 |
4. | Kubíková Hela | LLI4851 | C | LOK-o Liberec | 55:08 | + 12:41 |
5. | Nejezchlebová Věra | KAS4551 | C | KOB Kamenický Šenov | 68:28 | + 26:01 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Štrojsová Jaroslava | KAS4350 | C | KOB Kamenický Šenov | 47:02 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Horáček Jáchym | VLI1111 | C | Slavia Liberec orienteering | 21:05 | |
2. | Bégoc Dany | TUR1011 | C | OOB TJ Turnov | 28:48 | + 7:43 |
3. | Kocman Lukáš | BOR1102 | C | OK Jiskra Nový Bor | 30:32 | + 9:27 |
4. | Kalousek Dominik | JEN0901 | C | OB Jenišovice | 31:42 | + 10:37 |
5. | Havelka Pepča | SJC1000 | C | Sportcentrum Jičín | 32:05 | + 11:00 |
6. | Hrdlička Vojtěch | VLI1004 | C | Slavia Liberec orienteering | 34:23 | + 13:18 |
7. | Matějů Eda | VLI1200 | C | Slavia Liberec orienteering | 34:36 | + 13:31 |
8. | Bureš Kryštof | VLI1202 | C | Slavia Liberec orienteering | 34:41 | + 13:36 |
9. | Louda Matyáš | TUR0912 | C | OOB TJ Turnov | 37:26 | + 16:21 |
10. | Kasse Jakub | HO Jurije Gagarina | 39:10 | + 18:05 | ||
11. | Kučerka Radek | STB1101 | C | TJ Stadion Nový Bor | 53:15 | + 32:10 |
12. | Kvasnička Jakub | Klub dobré zprávy | 63:30 | + 42:25 | ||
13. | Kasse Matej | HO Jurije Gagarina | 83:42 | + 62:37 | ||
14. | Kmínek Jan | DOK1100 | C | OK Doksy | 90:47 | + 69:42 |
Štembera Oskar | TJN1201 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | DISK | ||
Beneš Max | VLI1100 | C | Slavia Liberec orienteering | DISK | ||
Mullis Robert | DKP1200 | C | Oddíl OB Kotlářka | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Skácel Jan | VLI0901 | C | Slavia Liberec orienteering | 19:04 | |
2. | Škorpil Marek | HOR0900 | C | TJ Jiskra Hořice | 20:07 | + 1:03 |
3. | Žemlík Eduard | TUR0909 | C | OOB TJ Turnov | 22:02 | + 2:58 |
4. | Kutek Matěj | JEN0902 | C | OB Jenišovice | 22:58 | + 3:54 |
5. | Patka Marek | BOR0902 | C | OK Jiskra Nový Bor | 23:59 | + 4:55 |
6. | Guida Alessandro | VLI0900 | C | Slavia Liberec orienteering | 25:22 | + 6:18 |
7. | Gregor Marek | DKP0914 | C | Oddíl OB Kotlářka | 27:15 | + 8:11 |
8. | Lamač Vítek | BOR1100 | C | OK Jiskra Nový Bor | 27:45 | + 8:41 |
9. | Slavíček Martin | 9FX1100 | Fóglíci | 30:54 | + 11:50 | |
10. | Maděra Jakub | VLI0906 | C | Slavia Liberec orienteering | 34:19 | + 15:15 |
11. | Pešík Matouš | VLI0903 | C | Slavia Liberec orienteering | 34:54 | + 15:50 |
12. | Vřešťál František | TUR0906 | C | OOB TJ Turnov | 37:08 | + 18:04 |
13. | Vaňourek Vojtěch | BOR0903 | C | OK Jiskra Nový Bor | 37:20 | + 18:16 |
14. | Votýpka Štěpán | BOR0900 | C | OK Jiskra Nový Bor | 38:04 | + 19:00 |
15. | Vilém Štěpán | VLI0902 | C | Slavia Liberec orienteering | 40:34 | + 21:30 |
16. | Šebelka Jakub | VLI1002 | C | Slavia Liberec orienteering | 41:11 | + 22:07 |
17. | Janata Matěj | TJN1111 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 47:08 | + 28:04 |
18. | Sázavský Antonín | VLI0905 | C | Slavia Liberec orienteering | 47:30 | + 28:26 |
Kmínek Ondřej | DOK1000 | C | OK Doksy | DISK | ||
Tůma Vojtěch | CHA0804 | C | OK Chrastava | 33:22 | + 14:18 | |
Kunc Ondřej | BOR0710 | C | OK Jiskra Nový Bor | 56:04 | + 37:00 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Tomášek Prokop | TUV0701 | B | SOK TJ Turnov | 18:18 | |
2. | Drahoňovský Tomáš | TUR0701 | B | OOB TJ Turnov | 18:23 | + 0:05 |
3. | Podrábský Ctibor | VLI0700 | B | Slavia Liberec orienteering | 21:21 | + 3:03 |
4. | Patka Kryštof | BOR0702 | B | OK Jiskra Nový Bor | 21:33 | + 3:15 |
5. | Zajger David | TUR0703 | C | OOB TJ Turnov | 21:45 | + 3:27 |
6. | Mairich Martin | TJN0812 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 23:23 | + 5:05 |
7. | Hyxa Jan | VLI0702 | B | Slavia Liberec orienteering | 26:33 | + 8:15 |
8. | Šebelka Matěj | VLI0805 | C | Slavia Liberec orienteering | 27:18 | + 9:00 |
9. | Lesák Marek | TJN0811 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 27:36 | + 9:18 |
10. | Habán Eduard | VLI0800 | C | Slavia Liberec orienteering | 27:39 | + 9:21 |
11. | Nožička Jan | TJN0809 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 27:42 | + 9:24 |
12. | Studničný Adam | BOR0701 | B | OK Jiskra Nový Bor | 28:50 | + 10:32 |
13. | Hrůzek Ondřej | BOR0809 | C | OK Jiskra Nový Bor | 29:16 | + 10:58 |
14. | Just Matouš | CHA0701 | C | OK Chrastava | 29:50 | + 11:32 |
15. | Tuma Lukáš | SJC0800 | C | Sportcentrum Jičín | 30:54 | + 12:36 |
16. | Beneš Filip | VLI0708 | C | Slavia Liberec orienteering | 31:27 | + 13:09 |
17. | Miklas Ondřej | VLI0701 | C | Slavia Liberec orienteering | 33:22 | + 15:04 |
18. | Bureš David | VLI0707 | C | Slavia Liberec orienteering | 33:39 | + 15:21 |
19. | Štembera Vítek | TJN0801 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 33:58 | + 15:40 |
20. | Riby Philip | LTP0702 | C | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 34:29 | + 16:11 |
21. | Hübner Ondřej | STB0700 | C | TJ Stadion Nový Bor | 34:47 | + 16:29 |
22. | Guida Francesco | VLI0810 | C | Slavia Liberec orienteering | 36:38 | + 18:20 |
23. | Řehoř Hynek | TJN0700 | B | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 37:08 | + 18:50 |
24. | Polák Tomáš | CHA0801 | C | OK Chrastava | 37:48 | + 19:30 |
25. | Šálek Richard | TUR0702 | C | OOB TJ Turnov | 39:16 | + 20:58 |
26. | Čečerle Matouš | VLI0807 | C | Slavia Liberec orienteering | 39:38 | + 21:20 |
27. | Pleva Stanislav | SJC0805 | C | Sportcentrum Jičín | 39:59 | + 21:41 |
28. | Mizera Jan | TUR0707 | C | OOB TJ Turnov | 41:04 | + 22:46 |
29. | Válek Matěj | BOR0703 | C | OK Jiskra Nový Bor | 53:56 | + 35:38 |
30. | Jończy Michał | 88P0801 | MKS Paulinum Jelenia Góra | 69:25 | + 51:07 | |
31. | Krupka Daniel | CHA0703 | C | OK Chrastava | 89:21 | + 71:03 |
32. | Cupák Václav | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 118:59 | + 100:41 | ||
Zaňka Albert | TJN0803 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | DISK | ||
Týfa Daniel | VLI0811 | C | Slavia Liberec orienteering | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Mairich Filip | TJN0603 | B | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 22:24 | |
2. | Hoetzel Hugo | TUR0505 | B | OOB TJ Turnov | 23:24 | + 1:00 |
3. | Štrait Vilém | VSP0701 | B | USK Praha | 24:30 | + 2:06 |
4. | Nejezchleb Vojtěch | TUR0503 | B | OOB TJ Turnov | 25:34 | + 3:10 |
5. | Březina Karel | CHA0605 | B | OK Chrastava | 25:36 | + 3:12 |
6. | Habán Oliver | VLI0600 | B | Slavia Liberec orienteering | 26:51 | + 4:27 |
7. | Vaňura Lukáš | TJN0508 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 30:20 | + 7:56 |
8. | Zurynek Jan | TJN0605 | B | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 34:11 | + 11:47 |
9. | Veselý Václav | TUV0601 | C | SOK TJ Turnov | 34:27 | + 12:03 |
10. | Maškarinec Marek | VLI0501 | C | Slavia Liberec orienteering | 34:49 | + 12:25 |
11. | Mastník Ondřej | TJN0507 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 35:20 | + 12:56 |
12. | Hejna Štěpán | LLI0602 | C | LOK-o Liberec | 47:58 | + 25:34 |
13. | Pěnička Jan | TJN0501 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 48:16 | + 25:52 |
14. | Jelínek Šimon | BOR0510 | C | OK Jiskra Nový Bor | 48:56 | + 26:32 |
15. | Vřešťál Antonín | TUR0604 | C | OOB TJ Turnov | 51:05 | + 28:41 |
16. | Houžvička David | TUR0501 | C | OOB TJ Turnov | 52:46 | + 30:22 |
17. | Matouš Marek | JEN0602 | C | OB Jenišovice | 63:30 | + 41:06 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Vitebský Lukáš | TJN0302 | A | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 22:56 | |
2. | Peterka Jakub | LLI0404 | A | LOK-o Liberec | 24:52 | + 1:56 |
3. | Tkáč Matěj | TJN0401 | A | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 26:53 | + 3:57 |
4. | Waldhauser Štěpán | BOR0409 | B | OK Jiskra Nový Bor | 27:21 | + 4:25 |
5. | Lesák Ondřej | TJN0306 | A | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 28:42 | + 5:46 |
6. | Průša Dominik | VSP0406 | A | USK Praha | 29:02 | + 6:06 |
7. | Zakouřil Matyáš | VSP0400 | B | USK Praha | 29:39 | + 6:43 |
8. | Jończy Jakub | 88P0300 | MKS Paulinum Jelenia Góra | 31:40 | + 8:44 | |
9. | Klein Martin | LTP0404 | B | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 33:31 | + 10:35 |
10. | Dejnožka Vojtěch | TJN0300 | B | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 35:34 | + 12:38 |
11. | Hnízdil Matěj | KAS0301 | C | KOB Kamenický Šenov | 36:29 | + 13:33 |
12. | Řehoř Vojta | TJN0303 | B | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 36:33 | + 13:37 |
13. | Pokorný Jan | TJN0400 | B | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 42:17 | + 19:21 |
14. | Hejna Hynek | LLI0300 | B | LOK-o Liberec | 42:38 | + 19:42 |
15. | Kašpar Vojtěch | BOR0402 | C | OK Jiskra Nový Bor | 49:07 | + 26:11 |
16. | Haslinger Leopold | LTP0403 | C | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 54:01 | + 31:05 |
17. | Veselý Jakub | BOR0406 | C | OK Jiskra Nový Bor | 62:09 | + 39:13 |
18. | Danko Štěpán | CHA0301 | C | OK Chrastava | 75:28 | + 52:32 |
19. | Žukov Jakub | TJN0305 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 124:48 | + 101:52 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Bradáč David | LLI0203 | B | LOK-o Liberec | 39:23 | |
2. | Matyáš Vojtěch | CHA0202 | B | OK Chrastava | 45:13 | + 5:50 |
3. | Růta Matyáš | TJN0102 | B | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 47:07 | + 7:44 |
4. | Tománek Josef | BOR0102 | B | OK Jiskra Nový Bor | 51:17 | + 11:54 |
5. | Romaniuk Vojtěch | TJN0205 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 68:11 | + 28:48 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Šklíba David | TJN9902 | B | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 57:01 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Flašar Jan | PGP8610 | R | SK Praga | 38:32 | 8165 | |
2. | Janata Martin | TJN8306 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 38:56 | + 0:24 | 8083 |
3. | Horáček Michal | VLI7700 | C | Slavia Liberec orienteering | 40:09 | + 1:37 | 7834 |
4. | Valenta Jiří | LCE9201 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 41:30 | + 2:58 | 7557 |
5. | Palas Jan | SJC8507 | C | Sportcentrum Jičín | 41:35 | + 3:03 | 7540 |
6. | Axmann Šimon | DKP8700 | C | Oddíl OB Kotlářka | 42:07 | + 3:35 | 7431 |
7. | Veselý Jakub | PGP9503 | C | SK Praga | 42:29 | + 3:57 | 7356 |
8. | Beneš Jan | SJC8703 | C | Sportcentrum Jičín | 42:59 | + 4:27 | 7254 |
9. | Krejsa Jan | CHT8701 | C | OOB SK Chrast | 43:07 | + 4:35 | 7226 |
9. | Kořínek Tomáš | BOR9007 | C | OK Jiskra Nový Bor | 43:07 | + 4:35 | 7226 |
11. | Holas Štěpán | SJC8702 | C | Sportcentrum Jičín | 43:21 | + 4:49 | 7178 |
12. | Grundman Vojtěch | CHC8801 | C | K.O.B. Choceň | 43:50 | + 5:18 | 7079 |
13. | Kobr Tomáš | TJN8901 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 44:28 | + 5:56 | 6950 |
14. | Zikmund Zdeněk | SJC9703 | C | Sportcentrum Jičín | 44:36 | + 6:04 | 6923 |
15. | Kolín Jan | DKP7701 | C | Oddíl OB Kotlářka | 44:44 | + 6:12 | 6895 |
16. | Janda Martin | DOB8002 | C | KOB Dobruška | 44:52 | + 6:20 | 6868 |
17. | Habán Ivo | VLI7707 | R | Slavia Liberec orienteering | 45:10 | + 6:38 | 6807 |
18. | Peterka Vojtěch | LLI7502 | C | LOK-o Liberec | 45:21 | + 6:49 | 6769 |
19. | Zalaba Tomáš | SJC0101 | A | Sportcentrum Jičín | 45:46 | + 7:14 | 6684 |
20. | Kadavý Petr | CHA7800 | C | OK Chrastava | 45:58 | + 7:26 | 6643 |
21. | Švihovský Jaromír | SJC8005 | C | Sportcentrum Jičín | 46:02 | + 7:30 | 6629 |
22. | Illner Vojtěch | DKP9600 | C | Oddíl OB Kotlářka | 46:21 | + 7:49 | 6564 |
23. | Michek David | TJN9802 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 47:20 | + 8:48 | 6363 |
24. | Petr Jan | TJN8200 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 47:29 | + 8:57 | 6332 |
24. | Pokorný Ondřej | PGP7506 | C | SK Praga | 47:29 | + 8:57 | 6332 |
26. | Novák Jiří | NPA7502 | C | SK LOB Nová Paka | 47:32 | + 9:00 | 6322 |
27. | Klaška Pavel | DKP9301 | C | Oddíl OB Kotlářka | 47:34 | + 9:02 | 6315 |
28. | Bílý Jakub | LTP0104 | A | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 47:35 | + 9:03 | 6312 |
29. | Pidrman Milan | EKP8310 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 47:42 | + 9:10 | 6288 |
30. | Kohl Ondřej | KPY8600 | C | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 48:25 | + 9:53 | 6141 |
31. | Kovář Miroslav | SJC8104 | C | Sportcentrum Jičín | 48:39 | + 10:07 | 6093 |
32. | Karvánek Matouš | BOR9006 | C | OK Jiskra Nový Bor | 50:06 | + 11:34 | 5796 |
33. | Pustai David | TJN9301 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 50:15 | + 11:43 | 5766 |
34. | Antoš Filip | NPA8001 | C | SK LOB Nová Paka | 51:38 | + 13:06 | 5483 |
35. | Picek Jan | TJN9101 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 51:44 | + 13:12 | 5462 |
36. | Průša Michal | VSP7310 | C | USK Praha | 51:54 | + 13:22 | 5428 |
36. | Škácha Vít | DKP0310 | B | Oddíl OB Kotlářka | 51:54 | + 13:22 | 5428 |
36. | Henych Petr | VLI6001 | C | Slavia Liberec orienteering | 51:54 | + 13:22 | 5428 |
39. | Illner Jakub | DKP6601 | C | Oddíl OB Kotlářka | 52:02 | + 13:30 | 5401 |
40. | Koldinský Jan | KPY8506 | C | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 52:57 | + 14:25 | 5213 |
41. | Šmejc Jakub | SJC9401 | C | Sportcentrum Jičín | 53:18 | + 14:46 | 5141 |
42. | Kopec Tomáš | VLI8203 | C | Slavia Liberec orienteering | 54:07 | + 15:35 | 4974 |
43. | Gregor Martin | DKP7705 | C | Oddíl OB Kotlářka | 54:55 | + 16:23 | 4810 |
44. | Čechlovský Jan | CHA9300 | C | OK Chrastava | 55:07 | + 16:35 | 4769 |
45. | Melichar Vojtěch | LLI9802 | C | LOK-o Liberec | 56:30 | + 17:58 | 4486 |
46. | Uhlík Michal | SJC8007 | C | Sportcentrum Jičín | 56:53 | + 18:21 | 4408 |
47. | Novotný Marek | TJN9901 | A | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 57:09 | + 18:37 | 4353 |
48. | Šesták Marek | VLI7403 | C | Slavia Liberec orienteering | 57:14 | + 18:42 | 4336 |
49. | Novák Zdeněk | NPA7701 | C | SK LOB Nová Paka | 58:38 | + 20:06 | 4049 |
50. | Hrouda Martin | FSP7612 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 59:40 | + 21:08 | 3838 |
51. | Hanzl Tomáš | SJC8205 | C | Sportcentrum Jičín | 60:15 | + 21:43 | 3718 |
52. | Szenczi Gabriel | VLI8700 | C | Slavia Liberec orienteering | 60:43 | + 22:11 | 3623 |
53. | Tichý Martin | SJH6401 | C | SJH Jindřichův Hradec | 61:13 | + 22:41 | 3520 |
54. | Vejstrk Daniel | CHA9105 | C | OK Chrastava | 62:21 | + 23:49 | 3288 |
55. | Janeček Mirek | TJN9804 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 62:40 | + 24:08 | 3224 |
56. | Večeřa Martin | TJN9105 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 65:00 | + 26:28 | 2746 |
57. | Pešík Michal | 92X7701 | Jizerky | 65:48 | + 27:16 | ||
58. | Koucký Martin | EKP9700 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 69:28 | + 30:56 | 1831 |
59. | Karmazín Petr | VLI4901 | C | Slavia Liberec orienteering | 71:44 | + 33:12 | 1367 |
60. | Kurfürst Pavel | FSP7400 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 73:16 | + 34:44 | 1053 |
61. | Hickethier Manfred | VLI5201 | C | Slavia Liberec orienteering | 75:45 | + 37:13 | 545 |
62. | Šunda Marek | Neregistrovaní - Šunda | 143:53 | + 105:21 | |||
Štryncl Pavel | 92X7700 | Jizerky | DISK | ||||
Buzek Martin | PGP8401 | C | SK Praga | DISK | 0 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Novák Filip | TJN9801 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 40:32 | 3886 | |
2. | Šmaus Jan | TJN9700 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 44:47 | + 4:15 | 3577 |
3. | Tejkal Jan | ADA8110 | C | OOB Spartak Adamov | 55:41 | + 15:09 | 2785 |
4. | Cupák Jiří | VRL7201 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 55:52 | + 15:20 | 2772 |
5. | Bernášek Jiří | STB8101 | C | TJ Stadion Nový Bor | 56:00 | + 15:28 | 2762 |
6. | Eiselt Jan | LTP8801 | C | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 57:12 | + 16:40 | 2675 |
7. | Král Luboš | TJN8401 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 60:05 | + 19:33 | 2465 |
8. | Posselt Martin | TJN9501 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 64:33 | + 24:01 | 2141 |
9. | Němec Tomáš | 9VC8100 | OK SUDOP | 72:34 | + 32:02 | ||
10. | Kadečka Adam | JEN9601 | C | OB Jenišovice | 73:55 | + 33:23 | 1460 |
11. | Žukov Michal | TJN9701 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 74:58 | + 34:26 | 1383 |
12. | Škácha Michal | DKP7103 | C | Oddíl OB Kotlářka | 91:23 | + 50:51 | 190 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Lepšík Petr | SJC8203 | C | Sportcentrum Jičín | 33:49 | |
2. | Janata Pavel | TJN8400 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 33:56 | + 0:07 |
3. | Vrabec Ondřej | SCP8303 | C | OK Sparta Praha | 34:25 | + 0:36 |
4. | Pachner Pavel | CHA7501 | C | OK Chrastava | 36:38 | + 2:49 |
5. | Veselý Marek | CHA8201 | C | OK Chrastava | 36:54 | + 3:05 |
6. | Trávníček Tomáš | VLI8202 | C | Slavia Liberec orienteering | 37:19 | + 3:30 |
7. | Kočárek Michal | CHA7400 | C | OK Chrastava | 37:30 | + 3:41 |
8. | Martan Jiří | VLI7300 | C | Slavia Liberec orienteering | 37:39 | + 3:50 |
9. | Kasse Jakub | HO Jurije Gagarina | 39:05 | + 5:16 | ||
10. | Žitný Tomáš | SMB6401 | C | SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav | 41:27 | + 7:38 |
11. | Albrecht David | 6KC7800 | Neregistrovaní | 42:55 | + 9:06 | |
12. | Ledecký Vladimír | BOR8402 | C | OK Jiskra Nový Bor | 45:27 | + 11:38 |
13. | Vančura Martin | ASU8049 | C | Magnus Orienteering | 46:04 | + 12:15 |
14. | Procházka Antonín | DCE5500 | C | KOB Dobřichovice | 46:36 | + 12:47 |
15. | Maděra Josef | VLI7900 | C | Slavia Liberec orienteering | 47:21 | + 13:32 |
16. | Mieske Frank | 13D6702 | Kaulsdorfer OLV Berlin | 47:37 | + 13:48 | |
17. | Tomanica Vojtěch | CHA7601 | C | OK Chrastava | 49:22 | + 15:33 |
18. | Ježowicz Roman | VLI8002 | C | Slavia Liberec orienteering | 52:32 | + 18:43 |
19. | Kučerka Jan | LIT8002 | C | KOB Litvínov | 53:01 | + 19:12 |
20. | Kadečka Jakub | JEN7901 | C | OB Jenišovice | 53:31 | + 19:42 |
21. | Kutálek Jan | TAP8301 | C | KOB Tretra Praha | 55:21 | + 21:32 |
22. | Bolf Vojtěch | TAP8300 | C | KOB Tretra Praha | 66:41 | + 32:52 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hons Miši | SMR7700 | C | SNS Smržovka | 37:02 | |
2. | Jończy Daniel | 88P7500 | MKS Paulinum Jelenia Góra | 39:04 | + 2:02 | |
3. | Bureš Michal | VLI7601 | C | Slavia Liberec orienteering | 39:12 | + 2:10 |
4. | Balogh Jan | TJN7500 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 41:41 | + 4:39 |
5. | Peteráč Zdeněk | VLI7802 | C | Slavia Liberec orienteering | 43:12 | + 6:10 |
6. | Mokrý Pavel | VLI7501 | C | Slavia Liberec orienteering | 44:46 | + 7:44 |
7. | Vilém Stanislav | VLI7703 | C | Slavia Liberec orienteering | 45:35 | + 8:33 |
8. | Březina Jan | CHA7604 | C | OK Chrastava | 47:44 | + 10:42 |
9. | Lisý Ondřej | VLI7100 | C | Slavia Liberec orienteering | 50:20 | + 13:18 |
10. | Štrait Martin | VSP7602 | C | USK Praha | 51:23 | + 14:21 |
11. | Matyáš Libor | CHA7603 | C | OK Chrastava | 52:59 | + 15:57 |
12. | Pleva Stanislav | SJC7601 | C | Sportcentrum Jičín | 53:21 | + 16:19 |
13. | Koudelka Tomáš | BOR7513 | C | OK Jiskra Nový Bor | 54:50 | + 17:48 |
14. | Poloprutský Tomáš | VLI6205 | C | Slavia Liberec orienteering | 54:57 | + 17:55 |
15. | Danko Tomáš | CHA7200 | C | OK Chrastava | 57:21 | + 20:19 |
16. | Feřt Martin | VLI7704 | C | Slavia Liberec orienteering | 64:45 | + 27:43 |
17. | Patka Miroslav | BOR7715 | C | OK Jiskra Nový Bor | 66:40 | + 29:38 |
18. | Linka Vladislav | SUL5701 | C | OOB TJ Slavoj Ústí nad Labem | 66:48 | + 29:46 |
19. | Kubeša Vladimír | VLI7507 | C | Slavia Liberec orienteering | 75:55 | + 38:53 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Zuzánek Zdeněk | TJN5901 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 32:13 | |
2. | Vydra Ivan | CHA6600 | C | OK Chrastava | 36:22 | + 4:09 |
3. | Bradáč Stanislav | LLI7201 | C | LOK-o Liberec | 36:39 | + 4:26 |
4. | Karvánek Petr | BOR6600 | C | OK Jiskra Nový Bor | 37:28 | + 5:15 |
5. | Nehasil Vladislav | LDC7101 | C | KOB Děčín | 37:36 | + 5:23 |
6. | Hrůzek Libor | BOR7400 | C | OK Jiskra Nový Bor | 39:16 | + 7:03 |
7. | Folprecht Eduard | TUV7304 | C | SOK TJ Turnov | 39:18 | + 7:05 |
8. | Zakouřil Václav | VSP7401 | C | USK Praha | 40:25 | + 8:12 |
9. | Hnízdil Jan | KAS7100 | C | KOB Kamenický Šenov | 40:38 | + 8:25 |
10. | Mrkvička Jiří | TJN7101 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 41:20 | + 9:07 |
11. | Zaydlar Michal | 92X7100 | Jizerky | 41:54 | + 9:41 | |
12. | Kruliš Petr | VLI6901 | C | Slavia Liberec orienteering | 42:37 | + 10:24 |
13. | Žejdlík Michal | LTP7001 | C | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 45:34 | + 13:21 |
14. | Novák Petr | RUM7401 | C | ZOOB Rumburk | 47:27 | + 15:14 |
15. | Tomandl Jan | 5IX7001 | NOK HoRa | 48:36 | + 16:23 | |
16. | Jirous Jiří | TAP7201 | C | KOB Tretra Praha | 49:53 | + 17:40 |
17. | Hradecký Jaroslav | DOK6300 | C | OK Doksy | 51:37 | + 19:24 |
18. | Kvapil Petr | TUV7402 | C | SOK TJ Turnov | 52:33 | + 20:20 |
19. | Novotný Dušan | TJN7002 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 52:54 | + 20:41 |
20. | Štverák Jan | CHA7301 | C | OK Chrastava | 54:26 | + 22:13 |
21. | Průšek Petr | STB7000 | C | TJ Stadion Nový Bor | 54:49 | + 22:36 |
22. | Urbaník Robert | VLI7002 | C | Slavia Liberec orienteering | 57:17 | + 25:04 |
23. | Žukov Libor | VLI6803 | C | Slavia Liberec orienteering | 57:57 | + 25:44 |
24. | Řehoř Jiří | TJN7004 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 58:47 | + 26:34 |
25. | Ulman Aleš | TJN7201 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 61:51 | + 29:38 |
26. | Trojan Miroslav | VLI7200 | C | Slavia Liberec orienteering | 62:32 | + 30:19 |
27. | Studničný Jaroslav | BOR7004 | C | OK Jiskra Nový Bor | 63:20 | + 31:07 |
28. | Kvasnička Ladislav | Klub dobré zprávy | 64:38 | + 32:25 | ||
29. | Zabořil Michal | JEN7101 | C | OB Jenišovice | 67:14 | + 35:01 |
30. | Jeřábek Petr | BOR7105 | C | OK Jiskra Nový Bor | 67:33 | + 35:20 |
31. | Maškarinec Petr | VLI7303 | C | Slavia Liberec orienteering | 71:48 | + 39:35 |
32. | Vlk Josef | LDC5801 | C | KOB Děčín | 72:03 | + 39:50 |
33. | Rejman Josef | BOR7415 | C | OK Jiskra Nový Bor | 77:11 | + 44:58 |
34. | Touš Jan | JEN6901 | C | OB Jenišovice | 78:33 | + 46:20 |
35. | Slavícek Petr | 9FX7500 | Fóglíci | 79:58 | + 47:45 | |
36. | Beneš Petr | Klub dobré zprávy | 84:47 | + 52:34 | ||
37. | Martinec Pavel | LTP7003 | C | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 87:38 | + 55:25 |
38. | David Daniel | RUM | ZOOB Rumburk | 108:26 | + 76:13 | |
39. | Glybovský Ilja | Klub dobré zprávy | 122:21 | + 90:08 | ||
40. | Mencl Martin | JEN7301 | C | OB Jenišovice | 137:52 | + 105:39 |
Souček Miloslav | Klub dobré zprávy | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Škorpil Martin | HOR5700 | C | TJ Jiskra Hořice | 35:07 | |
2. | Cruse Kay | 24D6600 | SV Robotron Dresden | 35:55 | + 0:48 | |
3. | Šritr Martin | TUV6802 | C | SOK TJ Turnov | 36:06 | + 0:59 |
4. | Novotný Otakar | TJN5604 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 41:59 | + 6:52 |
5. | Posselt Martin | TJN6802 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 42:06 | + 6:59 |
6. | Bruner Luboš | LTP6501 | C | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 42:38 | + 7:31 |
7. | Wurzel Břetislav | OSN6005 | C | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 43:01 | + 7:54 |
8. | Kubec Pavel | STB6601 | C | TJ Stadion Nový Bor | 44:29 | + 9:22 |
9. | Pavel Petr | LTP6806 | C | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 45:20 | + 10:13 |
10. | Machara Martin | BOR6900 | C | OK Jiskra Nový Bor | 47:05 | + 11:58 |
11. | Čaloun Michal | VLI6801 | C | Slavia Liberec orienteering | 49:19 | + 14:12 |
12. | Picek Jan | TJN6500 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 51:14 | + 16:07 |
13. | Hovorka Ladislav | LDC6802 | C | KOB Děčín | 55:36 | + 20:29 |
14. | Hejna Stanislav | LLI6900 | C | LOK-o Liberec | 56:47 | + 21:40 |
15. | Eichler Petr | KAS6900 | C | KOB Kamenický Šenov | 59:18 | + 24:11 |
16. | Müller Rico | 71D6400 | USV TU Dresden | 60:38 | + 25:31 | |
17. | Pustai Josef | TJN6300 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 62:19 | + 27:12 |
18. | Řezáč Pavel | VLI6900 | C | Slavia Liberec orienteering | 64:53 | + 29:46 |
19. | Mašín René | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 69:41 | + 34:34 | ||
20. | Mencl Miloslav | VSP6505 | C | USK Praha | 80:29 | + 45:22 |
21. | Kovář Boris | LTP6710 | C | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 83:59 | + 48:52 |
Krausz Milan | FSP6700 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Gorčica Pavel | CHA6200 | C | OK Chrastava | 35:02 | |
2. | Švarc Jiří | JEN6201 | C | OB Jenišovice | 37:41 | + 2:39 |
3. | Vydra Pavel | PEN6200 | C | OK RECO Sport | 41:15 | + 6:13 |
4. | Řehák Pavel | SJC6001 | C | Sportcentrum Jičín | 44:17 | + 9:15 |
5. | Mareš Hynek | JEN6101 | C | OB Jenišovice | 45:32 | + 10:30 |
6. | Šubrt Pavel | SMB6301 | C | SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav | 47:08 | + 12:06 |
7. | Doškář Boris | BOR6400 | C | OK Jiskra Nový Bor | 48:35 | + 13:33 |
8. | Pěnička Libor | TJN6000 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 51:59 | + 16:57 |
9. | Melichar Jaromír | LLI6301 | C | LOK-o Liberec | 54:53 | + 19:51 |
10. | Ježek Ladislav | VLI4900 | C | Slavia Liberec orienteering | 57:40 | + 22:38 |
11. | Mellan Martin | TUV6304 | C | SOK TJ Turnov | 64:45 | + 29:43 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Drągowski Robert | 23P5900 | OK!Sport Warszawa | 33:24 | ||
2. | Hoidekr Pavel | LLI5901 | C | LOK-o Liberec | 33:45 | + 0:21 |
3. | Pávek Miloš | BOR5801 | C | OK Jiskra Nový Bor | 34:17 | + 0:53 |
4. | Kaška Rudolf | CHA5500 | C | OK Chrastava | 37:02 | + 3:38 |
5. | Beneš Josef | SJC5801 | C | Sportcentrum Jičín | 40:51 | + 7:27 |
6. | Horák Petr | TJN5602 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 41:00 | + 7:36 |
7. | Valter Petr | KBP4500 | C | KBP Praha | 44:18 | + 10:54 |
8. | Eiselt Miloš | LTP5802 | C | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 45:15 | + 11:51 |
9. | Böhm Karel | TJN5101 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 57:36 | + 24:12 |
10. | Albrecht Miloslav | SMB5901 | C | SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav | 58:09 | + 24:45 |
11. | Pavlík Milan | CHA5400 | C | OK Chrastava | 59:17 | + 25:53 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Přinda Oldřich | VLI5101 | C | Slavia Liberec orienteering | 29:17 | |
2. | Škoda Přemek | VLI5301 | C | Slavia Liberec orienteering | 31:34 | + 2:17 |
3. | Jaroš Vladimír | DCE5400 | C | KOB Dobřichovice | 41:21 | + 12:04 |
4. | Barták Jiří | CHA5100 | C | OK Chrastava | 42:18 | + 13:01 |
5. | Horáček Miroslav | VLI5000 | C | Slavia Liberec orienteering | 45:24 | + 16:07 |
6. | Pospíšil Jaromír | LDC5301 | C | KOB Děčín | 47:12 | + 17:55 |
7. | Vokál Jiří | CHA5001 | C | OK Chrastava | 51:05 | + 21:48 |
8. | Babický Tomáš | RUM5001 | C | ZOOB Rumburk | 53:13 | + 23:56 |
9. | Bárta Miroslav | JEN5201 | C | OB Jenišovice | 57:31 | + 28:14 |
10. | Richtr Jiří | JEN5001 | C | OB Jenišovice | 63:05 | + 33:48 |
11. | Lusk Karel | CHA5002 | C | OK Chrastava | 78:01 | + 48:44 |
12. | Kadečka Jiří | JEN5002 | C | OB Jenišovice | 79:02 | + 49:45 |
13. | Jedlička Miroslav | JEN5301 | C | OB Jenišovice | 81:17 | + 52:00 |
14. | Bednařík Libor | VLI5200 | C | Slavia Liberec orienteering | 86:18 | + 57:01 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kříž Pavel | PZR4800 | C | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 31:42 | |
2. | Smetana Radim | CHA4700 | C | OK Chrastava | 36:43 | + 5:01 |
3. | Havlík Jaroslav | SJC3601 | C | Sportcentrum Jičín | 38:14 | + 6:32 |
4. | Lukavec Míla | TJN4901 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 38:17 | + 6:35 |
5. | Peterka Josef | LLI4702 | C | LOK-o Liberec | 39:42 | + 8:00 |
6. | Pospíšil Jiří | TUV4701 | C | SOK TJ Turnov | 39:49 | + 8:07 |
7. | Bartkowiak Edward | WKS Grunwald | 40:53 | + 9:11 | ||
8. | Bílek Vratislav | SJC4801 | C | Sportcentrum Jičín | 41:00 | + 9:18 |
9. | Sikora Miroslav | BOV4802 | C | TJ Baník Ostrava OKD | 42:14 | + 10:32 |
10. | Hlaváč Jaroslav | SMB4801 | C | SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav | 43:11 | + 11:29 |
11. | Peterka František | TJP4900 | C | TJ Sokol Troja | 47:20 | + 15:38 |
12. | Beránek Petr | STB4900 | C | TJ Stadion Nový Bor | 50:09 | + 18:27 |
13. | Nejezchleba Jiří | KAS4600 | C | KOB Kamenický Šenov | 51:40 | + 19:58 |
14. | Nosál Stanislav | LBE4600 | C | TJ Lokomotiva Beroun | 56:03 | + 24:21 |
15. | Rakovec Miloš | SCP4500 | C | OK Sparta Praha | 65:28 | + 33:46 |
16. | Kadavý Zdeněk | CHA4901 | C | OK Chrastava | 72:26 | + 40:44 |
17. | Matoušek Luboš | LJN4700 | C | OOB TJ LIAZ Jablonec nad Nisou | 151:42 | + 120:00 |
Grosman Pavel | JEN4801 | C | OB Jenišovice | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Úlehla Zdeněk | BOR4001 | C | OK Jiskra Nový Bor | 37:44 | |
2. | Novotný František | PUL4200 | C | OOB USK Slavie Ústí n.L. | 42:23 | + 4:39 |
3. | Picek Jan | TJN4000 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 54:21 | + 16:37 |
4. | Štrojsa Josef | KAS4000 | C | KOB Kamenický Šenov | 64:44 | + 27:00 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kohout Tomáš | UVP3700 | C | Slovan Praha | 30:42 | |
2. | Křtěnský Jaroslav | BOR3600 | C | OK Jiskra Nový Bor | 33:46 | + 3:04 |
3. | Venuš Jaroslav | BOR3800 | C | OK Jiskra Nový Bor | 41:19 | + 10:37 |
4. | Beránek Miroslav | BOR3900 | C | OK Jiskra Nový Bor | 48:38 | + 17:56 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Brožek Matej | Neregistrovaní | 18:59 | |||
2. | Straková Kačka | OK Chrastava | 20:11 | + 1:12 | ||
3. | Žandová Eliška | STB1250 | C | TJ Stadion Nový Bor | 21:56 | + 2:57 |
4. | Maderová Klára | VLI | Slavia Liberec orienteering | 23:23 | + 4:24 | |
5. | Podlipná Klára | SJC1451 | C | Sportcentrum Jičín | 23:55 | + 4:56 |
6. | Honsová Magda | TJN1150 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 24:12 | + 5:13 |
7. | Gregorová Magdalena | DKP1158 | C | Oddíl OB Kotlářka | 26:07 | + 7:08 |
8. | Knerová Jana | Neregistrovaní | 26:42 | + 7:43 | ||
9. | Zakouřil František | TUR1204 | C | OOB TJ Turnov | 28:03 | + 9:04 |
10. | Bradna Vítek | Neregistrovaní | 28:41 | + 9:42 | ||
11. | Bradnová Magdalena | OK Chrastava | 28:49 | + 9:50 | ||
12. | Kurfürstová Marie | FSP1050 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 29:07 | + 10:08 |
13. | Podlipný Filip | SJC1202 | C | Sportcentrum Jičín | 29:22 | + 10:23 |
14. | Kurfürstová Anna | FSP1450 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 29:59 | + 11:00 |
15. | Kunášková Markéta | VLI1057 | C | Slavia Liberec orienteering | 30:38 | + 11:39 |
16. | Kutková Sára | JEN1351 | C | OB Jenišovice | 31:14 | + 12:15 |
17. | Kalousková Aneta | Neregistrovaní | 33:14 | + 14:15 | ||
18. | Penicka Jan | Neregistrovaní | 34:17 | + 15:18 | ||
19. | Týfová Ella | VLI1150 | C | Slavia Liberec orienteering | 34:21 | + 15:22 |
20. | Kubešová Eliška | VLI1152 | C | Slavia Liberec orienteering | 34:51 | + 15:52 |
21. | Hoke Magdaléna | Klub dobré zprávy | 35:15 | + 16:16 | ||
22. | Vostruha Aleš | Klub dobré zprávy | 35:17 | + 16:18 | ||
23. | Kubátová Karolína | Neregistrovaní | 35:22 | + 16:23 | ||
24. | Drahoňovský Jakub | TUR1006 | C | OOB TJ Turnov | 35:58 | + 16:59 |
25. | Pokorná Nela | PGP0552 | C | SK Praga | 36:51 | + 17:52 |
25. | Zemanová Karolína | VLI1251 | C | Slavia Liberec orienteering | 36:51 | + 17:52 |
27. | Zachar Daniel | BOR | OK Jiskra Nový Bor | 37:20 | + 18:21 | |
28. | Matějů Antonín | PGP1501 | C | SK Praga | 37:23 | + 18:24 |
29. | Neyrinck Nina | VSP1350 | C | USK Praha | 37:31 | + 18:32 |
30. | Matějů Josef | VLI1300 | C | Slavia Liberec orienteering | 38:20 | + 19:21 |
31. | Vakula Vít | BOR0908 | C | OK Jiskra Nový Bor | 39:01 | + 20:02 |
32. | Brzobohatá Eliška | Klub dobré zprávy | 39:13 | + 20:14 | ||
33. | Zurynek Tomáš | TJN1107 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 39:45 | + 20:46 |
34. | Kunc Jakub | LLI1203 | C | LOK-o Liberec | 41:03 | + 22:04 |
35. | Hanušová Lenka | STB1350 | C | TJ Stadion Nový Bor | 41:37 | + 22:38 |
36. | Hübnerová Olivie | STB1351 | C | TJ Stadion Nový Bor | 41:53 | + 22:54 |
37. | Lazarová Alexandra | Neregistrovaní | 41:56 | + 22:57 | ||
38. | Pecánek Matěj | TEP1300 | C | Tempo Praha | 42:24 | + 23:25 |
39. | Romportlová Lucie | Neregistrovaní | 42:25 | + 23:26 | ||
40. | Němcová Rozárie | TEP1450 | C | Tempo Praha | 42:26 | + 23:27 |
41. | Hainl Štěpán | ZOOB Rumburk | 43:12 | + 24:13 | ||
42. | Feřtová Alžběta | VLI1451 | C | Slavia Liberec orienteering | 43:21 | + 24:22 |
43. | Palas Tomáš | SJC1501 | C | Sportcentrum Jičín | 44:58 | + 25:59 |
44. | Sázavský Josef | VLI1102 | C | Slavia Liberec orienteering | 45:02 | + 26:03 |
45. | Kolín Jonáš | DKP1500 | C | Oddíl OB Kotlářka | 45:29 | + 26:30 |
46. | Škáchová Evelína | DKP1552 | C | Oddíl OB Kotlářka | 48:37 | + 29:38 |
47. | Špidla Josef | LLI1206 | C | LOK-o Liberec | 49:05 | + 30:06 |
48. | Glaser Tadeáš | Neregistrovaní | 50:17 | + 31:18 | ||
49. | Zahradník Václav | SJC1200 | C | Sportcentrum Jičín | 51:06 | + 32:07 |
50. | Kučerková Adéla | STB1450 | C | TJ Stadion Nový Bor | 52:14 | + 33:15 |
51. | Zahradník Eduard | Sportcentrum Jičín | 52:25 | + 33:26 | ||
52. | Kvasničková Julie | Klub dobré zprávy | 53:00 | + 34:01 | ||
53. | Svoboda Filip | TUR1509 | C | OOB TJ Turnov | 53:46 | + 34:47 |
54. | Šlapák Štěpán | Klub dobré zprávy | 53:57 | + 34:58 | ||
55. | Horáčková Eliška | VLI1450 | C | Slavia Liberec orienteering | 56:35 | + 37:36 |
56. | Pachner Ota | CHA1400 | C | OK Chrastava | 57:39 | + 38:40 |
57. | Jůza Bruno | Klub dobré zprávy | 58:52 | + 39:53 | ||
58. | Šipoš Juraj | Neregistrovaní | 69:33 | + 50:34 | ||
59. | Šlapák Matěj | Klub dobré zprávy | 72:40 | + 53:41 | ||
60. | Vrabcová Olívie | SCP1450 | C | OK Sparta Praha | 76:07 | + 57:08 |
61. | Vrabec Adrian | SCP1500 | C | OK Sparta Praha | 77:08 | + 58:09 |
Dufek František | TUR1203 | C | OOB TJ Turnov | DISK | ||
Dufková Kateřina | TUR1356 | C | OOB TJ Turnov | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Honsová Lenka | SMR7750 | SNS Smržovka | 24:09 | ||
2. | Maškarincová Hana | VLI7553 | C | Slavia Liberec orienteering | 24:16 | + 0:07 |
3. | Kutková Petra | STB7850 | C | TJ Stadion Nový Bor | 30:12 | + 6:03 |
4. | Kunc Tomáš | LLI7800 | C | LOK-o Liberec | 41:31 | + 17:22 |