Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kozáková Zuzana | TBM1352 | KOS TJ Tesla Brno | 28:25 | ||
2. | Rejšková Klára | KAM1251 | OK Kamenice | 30:45 | + 2:20 | |
3. | Kárníková Alžběta | LPU1354 | OK Lokomotiva Pardubice | 31:24 | + 2:59 | |
4. | Ptáčková Lucie | TBM1372 | KOS TJ Tesla Brno | 33:59 | + 5:34 | |
5. | Kušičková Lucie | HJL1251 | Sokol Horní Jelení | 34:30 | + 6:05 | |
6. | Kušičková Jolana | HJL1252 | Sokol Horní Jelení | 34:36 | + 6:11 | |
7. | Horáčková Eliška | VLI1450 | Slavia Liberec orienteering | 35:33 | + 7:08 | |
8. | Kubešová Klára | RUZ1251 | TJ Růžená | 37:17 | + 8:52 | |
9. | Novotná Anna | PHK1352 | OK 99 Hradec Králové | 37:38 | + 9:13 | |
10. | Škultéty Kristýna | NEK1251 | Nejdek Orienteering | 37:53 | + 9:28 | |
11. | Nevrklová Adéla | RUZ1252 | TJ Růžená | 40:22 | + 11:57 | |
12. | Kurfürstová Anna | FSP1450 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 43:51 | + 15:26 | |
13. | Pávková Anna | NEK1350 | Nejdek Orienteering | 45:31 | + 17:06 | |
14. | Hübnerová Johana | TBM1551 | KOS TJ Tesla Brno | 56:23 | + 27:58 | |
15. | Roučková Tereza | VIM1350 | Ski klub Šumava Vimperk | 60:14 | + 31:49 | |
16. | Nalezencová Tereza | DOR1254 | OK Dobříš | 61:45 | + 33:20 | |
17. | Smolíková Kateřina | OPI1352 | Orientační sporty Písek | 78:05 | + 49:40 | |
18. | Gregorová Vendula | NEK1250 | Nejdek Orienteering | 80:35 | + 52:10 | |
19. | Kozáková Michaela | TBM1552 | KOS TJ Tesla Brno | 86:23 | + 57:58 | |
20. | Teringlová Veronika | VCB1251 | OB České Budějovice | 131:47 | + 103:22 | |
Komárková Ondřejka | SJH1351 | SOS Jindřichův Hradec | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Mikulová Stella | ZVO1250 | OB SK Zvole | 25:29 | ||
2. | Vondráčková Jolana | DKP1058 | Oddíl OB Kotlářka | 27:37 | + 2:08 | |
3. | Rodová Anežka | VSP1152 | USK Praha | 28:13 | + 2:44 | |
4. | Havlíčková Zuzana | RIC1051 | OB Říčany | 30:23 | + 4:54 | |
5. | Klusáčková Dorota | CTB1152 | SK OB Chotěboř | 33:03 | + 7:34 | |
6. | Chotěnovská Nela | HJL1153 | Sokol Horní Jelení | 33:56 | + 8:27 | |
7. | Horáková Eliška | PHK1152 | OK 99 Hradec Králové | 35:46 | + 10:17 | |
8. | Jakubcová Karolína | SJC1050 | Sportcentrum Jičín | 36:17 | + 10:48 | |
9. | Hrušková Gabriela | PGP1150 | SK Praga | 37:28 | + 11:59 | |
10. | Stará Magdalena | FSP1051 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 38:55 | + 13:26 | |
11. | Komárková Radka | SJH1151 | SOS Jindřichův Hradec | 40:09 | + 14:40 | |
12. | Hamáková Zuzana | HJL1050 | Sokol Horní Jelení | 40:36 | + 15:07 | |
13. | Urbánková Lucie | ONO1150 | SKOB Ostrov | 41:59 | + 16:30 | |
14. | Smolíková Adéla | OPI1150 | Orientační sporty Písek | 42:22 | + 16:53 | |
15. | Klusáčková Johana | CTB1153 | SK OB Chotěboř | 43:45 | + 18:16 | |
16. | Zavadilová Adéla | VSP1153 | USK Praha | 43:59 | + 18:30 | |
17. | Pilná Anna | OSN1151 | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 45:00 | + 19:31 | |
18. | Beránková Julie | VPM1051 | KOS Slavia Plzeň | 46:16 | + 20:47 | |
19. | Procházková Aneta | DKP1153 | Oddíl OB Kotlářka | 47:17 | + 21:48 | |
20. | Pobudová Marie | SJH1050 | SOS Jindřichův Hradec | 49:47 | + 24:18 | |
21. | Korecká Eva | CHT1054 | OOB SK Chrast | 56:18 | + 30:49 | |
22. | Ludvíková Eva | SKT1051 | TJ Sokol Klatovy, oddíl OB | 58:24 | + 32:55 | |
23. | Gregorová Magdalena | DKP1158 | Oddíl OB Kotlářka | 72:10 | + 46:41 | |
24. | Svitáková Ludmila | SJH1152 | SOS Jindřichův Hradec | 72:54 | + 47:25 | |
25. | Kubešová Kristýna | RUZ1050 | TJ Růžená | 74:15 | + 48:46 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Malečková Pavlína | VSP0855 | USK Praha | 22:41 | ||
2. | Salabová Pavlína | JIL0954 | OK Jilemnice | 24:30 | + 1:49 | |
3. | Flossmannová Lucie | VLI0852 | Slavia Liberec orienteering | 24:43 | + 2:02 | |
4. | Hanušová Markéta | VRL0852 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 24:48 | + 2:07 | |
5. | Štěpová Barbora | PGP0951 | SK Praga | 24:57 | + 2:16 | |
6. | Nožičková Eva | JJN0852 | Team Jizerky | 25:20 | + 2:39 | |
7. | Vyziblová Viktorie | SJC0853 | Sportcentrum Jičín | 25:37 | + 2:56 | |
8. | Čapková Markéta | PHK0850 | OK 99 Hradec Králové | 25:47 | + 3:06 | |
9. | Chrástová Barbora | STH0851 | SK Studenec | 26:06 | + 3:25 | |
10. | Mayerová Daniela | KSH0852 | OB Kašperské Hory | 26:29 | + 3:48 | |
11. | Zakouřilová Klára | VSP0850 | USK Praha | 26:37 | + 3:56 | |
12. | Kynčlová Anna | JIL0852 | OK Jilemnice | 26:51 | + 4:10 | |
13. | Kunášková Karolína | VLI0851 | Slavia Liberec orienteering | 27:17 | + 4:36 | |
14. | Tomášková Matilda | TUR0957 | OOB TJ Turnov | 27:51 | + 5:10 | |
15. | Vondráčková Alžběta | DKP0864 | Oddíl OB Kotlářka | 27:58 | + 5:17 | |
16. | Kamenická Tereza Ester | OSN0888 | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 28:27 | + 5:46 | |
17. | Lošťáková Ela | PGP0957 | SK Praga | 28:34 | + 5:53 | |
18. | Ehlerová Anna | VSP0854 | USK Praha | 29:49 | + 7:08 | |
18. | Šimůnková Michaela | TAP0851 | KOB Tretra Praha | 29:49 | + 7:08 | |
20. | Ouzká Eliška | BOR1051 | OK Jiskra Nový Bor | 30:03 | + 7:22 | |
21. | Plachá Nora | STA0851 | OK Střelka | 30:05 | + 7:24 | |
22. | Řehořková Ema | DKP0956 | Oddíl OB Kotlářka | 30:32 | + 7:51 | |
23. | Novotná Karolína | TUR0853 | OOB TJ Turnov | 30:42 | + 8:01 | |
24. | Mikulová Tereza | ZVO0851 | OB SK Zvole | 30:55 | + 8:14 | |
25. | Seidlová Magdalena | RIC0950 | OB Říčany | 31:00 | + 8:19 | |
26. | Bartalošová Ada | PGP1050 | SK Praga | 31:02 | + 8:21 | |
27. | Hrušková Tereza | PGP0953 | SK Praga | 31:57 | + 9:16 | |
28. | Soukupová Marie | BOR0952 | OK Jiskra Nový Bor | 31:59 | + 9:18 | |
29. | Březinová Antonie | CHA0851 | OK Chrastava | 32:13 | + 9:32 | |
30. | Ritterová Lída | ONO0851 | SKOB Ostrov | 32:50 | + 10:09 | |
31. | Kunartová Dominika | PHK0888 | OK 99 Hradec Králové | 33:04 | + 10:23 | |
32. | Vltavská Eliška | SJC0850 | Sportcentrum Jičín | 33:26 | + 10:45 | |
33. | Nemšovská Magdalena | VSP0853 | USK Praha | 33:35 | + 10:54 | |
34. | Beránková Hedvika | VPM0850 | KOS Slavia Plzeň | 33:39 | + 10:58 | |
35. | Havrdová Selina | SJC0950 | Sportcentrum Jičín | 34:09 | + 11:28 | |
36. | Balcarová Olga | SNA0851 | TJ START Náchod | 34:16 | + 11:35 | |
37. | Nováková Anna Marie | CTB0951 | SK OB Chotěboř | 34:29 | + 11:48 | |
38. | Hermannová Natálie | MLA0851 | MLOK Mariánské Lázně | 35:20 | + 12:39 | |
39. | Baštová Justýna | DOR0952 | OK Dobříš | 35:22 | + 12:41 | |
40. | Hladíková Julie | DKP0857 | Oddíl OB Kotlářka | 35:42 | + 13:01 | |
41. | Balejová Sofie | KAM0951 | OK Kamenice | 36:00 | + 13:19 | |
42. | Havlíčková Veronika | RIC0853 | OB Říčany | 36:02 | + 13:21 | |
43. | Snížková Adéla | DKP0850 | Oddíl OB Kotlářka | 36:06 | + 13:25 | |
44. | Švíglerová Anna | LPU0952 | OK Lokomotiva Pardubice | 36:17 | + 13:36 | |
45. | Šafránková Eliška | LPM0953 | OK Lokomotiva Plzeň | 36:30 | + 13:49 | |
46. | Petriláková Amálie Rebeka | DOR0953 | OK Dobříš | 36:51 | + 14:10 | |
47. | Hanáková Aneta | KRL0951 | Kometa Kralovice | 37:14 | + 14:33 | |
48. | Janatová Violka | TJN0956 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 37:19 | + 14:38 | |
49. | Sochorová Kristýna | SHK0953 | OK Slavia Hradec Králové | 37:34 | + 14:53 | |
50. | Pěkná Alžběta | ROU0950 | SKOB Roudnice nad Labem | 38:01 | + 15:20 | |
51. | Jelínková Eva | PHK0953 | OK 99 Hradec Králové | 38:08 | + 15:27 | |
52. | Dominová Julie | LPU0857 | OK Lokomotiva Pardubice | 38:19 | + 15:38 | |
53. | Hamáková Adéla | HJL0851 | Sokol Horní Jelení | 38:23 | + 15:42 | |
53. | Kučerová Kateřina | VSP0950 | USK Praha | 38:23 | + 15:42 | |
55. | Macháčková Tereza | LPU0951 | OK Lokomotiva Pardubice | 39:19 | + 16:38 | |
56. | Legátová Alice | VTA0952 | SC vebr-sport | 40:00 | + 17:19 | |
57. | Šestáková Johana | VLI0853 | Slavia Liberec orienteering | 40:23 | + 17:42 | |
58. | Macková Gita | LPU0961 | OK Lokomotiva Pardubice | 41:04 | + 18:23 | |
59. | Zurynková Lenka | TJN0957 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 41:20 | + 18:39 | |
60. | Ječmenová Veronika | ONO0950 | SKOB Ostrov | 41:49 | + 19:08 | |
61. | Blahutová Lucie | MFP0950 | Matfyz Praha | 44:14 | + 21:33 | |
62. | Lapáčková Šárka | SHK0954 | OK Slavia Hradec Králové | 44:25 | + 21:44 | |
63. | Dvořáková Lucie | PGP0956 | SK Praga | 44:27 | + 21:46 | |
64. | Žemlová Magdalena | KAM0950 | OK Kamenice | 44:49 | + 22:08 | |
65. | Drápová Justýna | OSN0990 | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 45:07 | + 22:26 | |
66. | Novotná Barbora | VTA0957 | SC vebr-sport | 46:41 | + 24:00 | |
67. | Čápová Denisa | STA0952 | OK Střelka | 51:05 | + 28:24 | |
68. | Hovorková Elen | LPU0954 | OK Lokomotiva Pardubice | 55:03 | + 32:22 | |
69. | Bouřová Natálie | RIC0854 | OB Říčany | 66:54 | + 44:13 | |
70. | Petýrková Karolína | NEK0851 | Nejdek Orienteering | 75:53 | + 53:12 | |
Mullis Carolina | DKP0951 | Oddíl OB Kotlářka | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Vítková Hana | SJI0750 | OK Jihlava | 30:06 | ||
2. | Baldrianová Eva | VSP0751 | USK Praha | 31:18 | + 1:12 | |
3. | Oranyová Sylva | SJI0751 | OK Jihlava | 31:56 | + 1:50 | |
4. | Ballonová Lucie | PHK0664 | OK 99 Hradec Králové | 32:43 | + 2:37 | |
5. | Havrdová Sheila | SJC0750 | Sportcentrum Jičín | 33:13 | + 3:07 | |
6. | Netuková Anežka | SHK0750 | OK Slavia Hradec Králové | 33:26 | + 3:20 | |
7. | Novotná Vendula | PHK0777 | OK 99 Hradec Králové | 33:35 | + 3:29 | |
8. | Lipenská Barbora | CHA0753 | OK Chrastava | 34:22 | + 4:16 | |
9. | Urbánková Eva | ONO0650 | SKOB Ostrov | 34:47 | + 4:41 | |
10. | Havlová Tereza | KNC0750 | Sokol Kostelec n. Č. l. | 35:20 | + 5:14 | |
11. | Štemberová Bára | TJN0650 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 37:45 | + 7:39 | |
12. | Krejčová Hana | ROU0653 | SKOB Roudnice nad Labem | 38:00 | + 7:54 | |
13. | Kudrnáčová Marta | KAM0754 | OK Kamenice | 38:28 | + 8:22 | |
14. | Hofhanzlová Štěpánka | RUZ0650 | TJ Růžená | 38:39 | + 8:33 | |
15. | Lamačová Barbora | BOR0750 | OK Jiskra Nový Bor | 38:40 | + 8:34 | |
16. | Mišeková Kateřina | KAM0756 | OK Kamenice | 39:46 | + 9:40 | |
17. | Příkazská Zuzana | PHK0654 | OK 99 Hradec Králové | 40:02 | + 9:56 | |
18. | Heczková Anna | VLI0652 | Slavia Liberec orienteering | 40:27 | + 10:21 | |
19. | Savruková Adéla | TJN0656 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 40:44 | + 10:38 | |
20. | Klymeniuk Iryna | BOR0767 | OK Jiskra Nový Bor | 40:58 | + 10:52 | |
21. | Gregorová Alice | DKP0758 | Oddíl OB Kotlářka | 41:59 | + 11:53 | |
22. | Čečková Karolína | SHK0650 | OK Slavia Hradec Králové | 42:02 | + 11:56 | |
23. | Stará Barbora | FSP0752 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 42:16 | + 12:10 | |
24. | Běloušková Kateřina | CTB0752 | SK OB Chotěboř | 42:48 | + 12:42 | |
25. | Podoubská Adéla | TJN0658 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 43:04 | + 12:58 | |
26. | Benešová Michaela | SJH0651 | SOS Jindřichův Hradec | 43:10 | + 13:04 | |
27. | Leinweberová Julie | FSP0755 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 43:14 | + 13:08 | |
28. | Svobodová Adriana | FSP0653 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 43:27 | + 13:21 | |
29. | Gajdová Michaela | VSP0752 | USK Praha | 44:29 | + 14:23 | |
30. | Žemlová Barbora | KAM0751 | OK Kamenice | 45:13 | + 15:07 | |
31. | Podlešáková Monika | PHK0752 | OK 99 Hradec Králové | 45:56 | + 15:50 | |
32. | Měšťanová Tereza | TAP0653 | KOB Tretra Praha | 46:29 | + 16:23 | |
33. | Mimrová Kateřina | CHC0658 | K.O.B. Choceň | 46:41 | + 16:35 | |
34. | Pokorná Anežka | KRL0757 | Kometa Kralovice | 46:46 | + 16:40 | |
35. | Fišarová Adéla | KRL0651 | Kometa Kralovice | 47:49 | + 17:43 | |
36. | Háková Eliška | TJN0654 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 48:55 | + 18:49 | |
37. | Stavrinou Kristýna | SRK0751 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 49:12 | + 19:06 | |
38. | Šmídová Terezie | LPU0659 | OK Lokomotiva Pardubice | 50:49 | + 20:43 | |
39. | Chrtková Anežka | PHK0658 | OK 99 Hradec Králové | 51:04 | + 20:58 | |
40. | Bodurková Denisa | KRL0752 | Kometa Kralovice | 51:18 | + 21:12 | |
41. | Chlupáčová Anežka | SHK0760 | OK Slavia Hradec Králové | 51:56 | + 21:50 | |
42. | Votočková Amélie | JIL0750 | OK Jilemnice | 52:20 | + 22:14 | |
43. | Dvořáková Veronika | PGP0659 | SK Praga | 55:05 | + 24:59 | |
44. | Halámková Jana | ONO0657 | SKOB Ostrov | 55:19 | + 25:13 | |
45. | Hovorková Marie | LDC0650 | KOB Děčín | 55:53 | + 25:47 | |
46. | Malínská Nela | SJC0650 | Sportcentrum Jičín | 56:19 | + 26:13 | |
47. | Kotenová Markéta | RIC0651 | OB Říčany | 57:27 | + 27:21 | |
48. | Rážová Aneta | PHK0662 | OK 99 Hradec Králové | 57:31 | + 27:25 | |
49. | Závodná Zuzana | LTU0750 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 57:42 | + 27:36 | |
50. | Komárková Zbyňka | SJH0751 | SOS Jindřichův Hradec | 57:51 | + 27:45 | |
51. | Zitková Andrea | LPU0751 | OK Lokomotiva Pardubice | 61:49 | + 31:43 | |
52. | Cicvárková Klára | JJN0751 | Team Jizerky | 66:15 | + 36:09 | |
53. | Rejholcová Tereza | BOR0751 | OK Jiskra Nový Bor | 68:02 | + 37:56 | |
54. | Čerklová Eva | KRE0751 | OOB TJ Sokol Křemže | 68:50 | + 38:44 | |
55. | Hamáčková Táňa | STH0754 | SK Studenec | 69:52 | + 39:46 | |
56. | Nevmerzhytska Mariia | PHK0759 | OK 99 Hradec Králové | 79:27 | + 49:21 | |
Kocmanová Adéla | BOR0752 | OK Jiskra Nový Bor | DISK | |||
Dvořáková Kateřina | LPU0656 | OK Lokomotiva Pardubice | DISK | |||
Hlaváčová Lucie | TBM0660 | KOS TJ Tesla Brno | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Morávková Zuzana | SRK0551 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 32:17 | ||
2. | Šestáková Marie | VLI0452 | Slavia Liberec orienteering | 32:56 | + 0:39 | |
3. | Šimšová Pavla | PGP0557 | SK Praga | 34:54 | + 2:37 | |
4. | Švecová Karolína | ZVO0557 | OB SK Zvole | 35:04 | + 2:47 | |
5. | Čápová Eliška | STA0451 | OK Střelka | 35:10 | + 2:53 | |
6. | Gottsteinová Ema | JIL0451 | OK Jilemnice | 36:00 | + 3:43 | |
7. | Pavlíčková Hana | KPY0450 | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 36:20 | + 4:03 | |
8. | Šauli Kateřina | ZTC0456 | Západočeské sportovní centrum OB | 37:02 | + 4:45 | |
9. | Plachá Zita | STA0551 | OK Střelka | 37:12 | + 4:55 | |
10. | Pecko Sára | ONO0452 | SKOB Ostrov | 38:22 | + 6:05 | |
11. | De Heij Laura | RIC0450 | OB Říčany | 38:35 | + 6:18 | |
12. | Pecková Tereza | VLI0551 | Slavia Liberec orienteering | 38:53 | + 6:36 | |
13. | Chvátilová Johana | PHK0450 | OK 99 Hradec Králové | 38:56 | + 6:39 | |
14. | Novotná Barbora | TUR0552 | OOB TJ Turnov | 40:20 | + 8:03 | |
15. | Matěásková Šárka | JIL0551 | OK Jilemnice | 41:23 | + 9:06 | |
16. | Blažková Veronika | SJH0551 | SOS Jindřichův Hradec | 43:20 | + 11:03 | |
17. | Kopecká Valentýna | VSP0453 | USK Praha | 43:27 | + 11:10 | |
18. | Tomášová Anna | SRK0554 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 43:31 | + 11:14 | |
19. | Počtová Klára | OPI0453 | Orientační sporty Písek | 44:16 | + 11:59 | |
20. | Brožková Tereza | LPU0457 | OK Lokomotiva Pardubice | 44:59 | + 12:42 | |
21. | Holíková Simona | ONO0553 | SKOB Ostrov | 46:42 | + 14:25 | |
22. | Pekařová Nela | VTA0552 | SC vebr-sport | 48:35 | + 16:18 | |
23. | Kopecká Anna | JIL0552 | OK Jilemnice | 49:11 | + 16:54 | |
24. | Andrlová Lea | SHK0463 | OK Slavia Hradec Králové | 49:23 | + 17:06 | |
25. | Kotenová Barbora | RIC0452 | OB Říčany | 50:17 | + 18:00 | |
26. | Pazderníková Jana | OPI0452 | Orientační sporty Písek | 50:40 | + 18:23 | |
27. | Pilátová Amálie | DKL0450 | KOB Kladno | 51:18 | + 19:01 | |
28. | Vlachová Adéla | KRL0551 | Kometa Kralovice | 51:47 | + 19:30 | |
29. | Chrástová Magdaléna | STH0551 | SK Studenec | 52:33 | + 20:16 | |
30. | Tulachová Anna | VSP0554 | USK Praha | 61:50 | + 29:33 | |
31. | Čapková Anna | PHK0451 | OK 99 Hradec Králové | 63:24 | + 31:07 | |
32. | Zábranská Iva | VCB0553 | OB České Budějovice | 99:21 | + 67:04 | |
Hošková Kateřina | LTU0451 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Šafaříková Lucie | OPI0350 | Orientační sporty Písek | 37:25 | 3978 | ||
2. | Horáková Veronika | PHK0353 | OK 99 Hradec Králové | 40:01 | + 2:36 | 3731 | |
3. | Vodičková Johana | LPU0354 | OK Lokomotiva Pardubice | 41:27 | + 4:02 | 3595 | |
4. | Švecová Anežka | ZVO0352 | OB SK Zvole | 41:51 | + 4:26 | 3557 | |
5. | Pilná Natálie | VRL0351 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 48:06 | + 10:41 | 2962 | |
6. | Podrábská Marie | JJN0251 | Team Jizerky | 49:29 | + 12:04 | 2831 | |
7. | Linková Lucie | JJN0254 | Team Jizerky | 53:40 | + 16:15 | 2433 | |
8. | Nentvichová Julie | DOR0351 | OK Dobříš | 58:37 | + 21:12 | 1962 | |
9. | Rousová Lucie | DKL0251 | KOB Kladno | 62:54 | + 25:29 | 1555 | |
10. | Náměstková Radka | EKP0353 | VŠTJ Ekonom Praha | 67:12 | + 29:47 | 1146 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Jedličková Zuzana | SHK8150 | OK Slavia Hradec Králové | 38:10 | 9433 | ||
2. | Kozáková Zdenka | TBM7952 | KOS TJ Tesla Brno | 39:19 | + 1:09 | 9168 | |
3. | Sokolářová Šárka | TUR9999 | OOB TJ Turnov | 41:02 | + 2:52 | 8771 | |
4. | Kašková Kateřina | CHA7850 | OK Chrastava | 41:22 | + 3:12 | 8694 | |
5. | Zlámalová Nikola | SJC9951 | Sportcentrum Jičín | 42:05 | + 3:55 | 8529 | |
6. | Rufferová Iva | TUR8354 | OOB TJ Turnov | 43:01 | + 4:51 | 8313 | |
7. | Hlavová Hana | TBM8888 | KOS TJ Tesla Brno | 43:18 | + 5:08 | 8248 | |
8. | Kavánková Iva | TZL9753 | SKOB Zlín | 44:13 | + 6:03 | 8036 | |
9. | Rollier Monika | PHK8051 | OK 99 Hradec Králové | 44:43 | + 6:33 | 7920 | |
10. | Nechanická Klára | TBM0055 | KOS TJ Tesla Brno | 44:51 | + 6:41 | 7890 | |
11. | Bořilová Klára | TBM8964 | KOS TJ Tesla Brno | 45:04 | + 6:54 | 7840 | |
12. | Kamenická Karolína | ZTC9651 | Západočeské sportovní centrum OB | 45:22 | + 7:12 | 7770 | |
13. | Jeřábková Jitka | TZL9453 | SKOB Zlín | 46:09 | + 7:59 | 7589 | |
14. | Klusáčková Magdaléna | ZBM9452 | SK Brno Žabovřesky | 46:18 | + 8:08 | 7555 | |
15. | Janatová Lucie | TJN8154 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 46:47 | + 8:37 | 7443 | |
16. | Zimmerová Kateřina | KAM9850 | OK Kamenice | 47:05 | + 8:55 | 7374 | |
17. | Benešová Jana | SJH9451 | SOS Jindřichův Hradec | 47:10 | + 9:00 | 7355 | |
18. | Mullis Kateřina | DKP7753 | Oddíl OB Kotlářka | 47:46 | + 9:36 | 7216 | |
19. | Kožinová Zuzana | PGP9650 | SK Praga | 47:53 | + 9:43 | 7189 | |
20. | Mádlová Věra | PBM8951 | TJ Spartak 1. brněnská | 48:38 | + 10:28 | 7016 | |
21. | Plochová Dominika | DKP8651 | Oddíl OB Kotlářka | 49:20 | + 11:10 | 6854 | |
22. | Večeřová Barbora | TJN8951 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 52:18 | + 14:08 | 6169 | |
23. | Ptáčková Veronika | TBM7374 | KOS TJ Tesla Brno | 52:36 | + 14:26 | 6100 | |
24. | Lošťáková Ivana | PGP7763 | SK Praga | 53:13 | + 15:03 | 5957 | |
25. | Thýnová Nikola | SHK0051 | OK Slavia Hradec Králové | 53:21 | + 15:11 | 5927 | |
26. | Janoušková Lucie | BOR9954 | OK Jiskra Nový Bor | 53:43 | + 15:33 | 5842 | |
27. | Šimšová Jana | MFP7651 | Matfyz Praha | 54:25 | + 16:15 | 5680 | |
28. | Chaloupková Veronika | CHC9852 | K.O.B. Choceň | 54:41 | + 16:31 | 5619 | |
29. | Slavíková Lucie | PGP9150 | SK Praga | 55:38 | + 17:28 | 5399 | |
30. | Hermannová Anna | TAP9251 | KOB Tretra Praha | 57:58 | + 19:48 | 4860 | |
31. | Lošťáková Sára | PGP0660 | SK Praga | 58:21 | + 20:11 | 4772 | |
32. | Sieglová Dagmar | MFP7050 | Matfyz Praha | 58:28 | + 20:18 | 4745 | |
33. | Vacková Anna | SJI9854 | OK Jihlava | 58:37 | + 20:27 | 4710 | |
34. | Voltrová Hana | ROZ9752 | OK Roztoky | 59:00 | + 20:50 | 4622 | |
35. | Šklíbová Veronika | SRK0153 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 59:11 | + 21:01 | 4579 | |
36. | Chovancová Zuzana | TZL9754 | SKOB Zlín | 59:34 | + 21:24 | 4491 | |
37. | Studničná Lenka | FSP8650 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 59:45 | + 21:35 | 4448 | |
38. | Šákrová Šárka | BOR9051 | OK Jiskra Nový Bor | 60:19 | + 22:09 | 4318 | |
39. | Bialožytová Tereza | PGP9055 | SK Praga | 60:48 | + 22:38 | 4206 | |
40. | Habigerová Radka | KSU9559 | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 61:54 | + 23:44 | 3952 | |
41. | Bartalošová Jana | PGP8154 | SK Praga | 61:59 | + 23:49 | 3933 | |
42. | Petráčková Kristýna | SJI9851 | OK Jihlava | 62:47 | + 24:37 | 3748 | |
43. | Voltrová Alena | DKP9956 | Oddíl OB Kotlářka | 63:06 | + 24:56 | 3675 | |
44. | Gottfriedová Adéla | VCB9755 | OB České Budějovice | 64:47 | + 26:37 | 3286 | |
45. | Hošková Tereza | TAP8971 | KOB Tretra Praha | 65:26 | + 27:16 | 3136 | |
46. | Henychová Zuzana | VLI6151 | Slavia Liberec orienteering | 79:48 | + 41:38 | 0 | |
47. | Hříchová Jana | 30001 | Rokycany | 85:51 | + 47:41 | ||
48. | Koubová Lenka | ROU9554 | SKOB Roudnice nad Labem | 116:51 | + 78:41 | 0 | |
Fučíková Hana | VBM7751 | VSK Mendelu Brno | DISK | 0 | |||
Kožíšková Jana | EKP8750 | VŠTJ Ekonom Praha | DISK | ||||
Kašparová Lucie | CHT9652 | OOB SK Chrast | DISK | 0 | |||
Matějů Martina | PGP8556 | SK Praga | DISK | 0 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kovářová Lenka | LTP9750 | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 40:25 | 4227 | ||
2. | Mazalová Monika | RBK9252 | SK Radioklub Blansko | 46:00 | + 5:35 | 3776 | |
3. | Janečková Dagmar | EKP6550 | VŠTJ Ekonom Praha | 52:45 | + 12:20 | 3231 | |
4. | Hanáková Lenka | KRL9951 | Kometa Kralovice | 56:50 | + 16:25 | 2902 | |
5. | Dittrichová Zuzana | KON9175 | KOB Konice | 57:49 | + 17:24 | 2822 | |
6. | Staňková Markéta | VPM0153 | KOS Slavia Plzeň | 61:32 | + 21:07 | 2522 | |
7. | Kopecká Eliška | KNC9850 | Sokol Kostelec n. Č. l. | 68:14 | + 27:49 | 1981 | |
8. | Štemberová Natálie | TJN9851 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 85:45 | + 45:20 | 567 | |
Henková Daniela | VBM8255 | VSK Mendelu Brno | DISK | 0 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Horáčková Kateřina | VLI8150 | Slavia Liberec orienteering | 40:23 | ||
2. | Novotná Kateřina | PHK8252 | OK 99 Hradec Králové | 42:54 | + 2:31 | |
3. | Svobodová Jitka | VSP7450 | USK Praha | 47:43 | + 7:20 | |
4. | Korecká Lenka | CHT8053 | OOB SK Chrast | 49:41 | + 9:18 | |
5. | Šklíbová Jana | SRK7651 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 50:25 | + 10:02 | |
6. | Roučková Romana | VIM8350 | Ski klub Šumava Vimperk | 51:07 | + 10:44 | |
7. | Procházková Zuzana | KPY8650 | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 55:53 | + 15:30 | |
8. | Rickmeyer Tina | STB8650 | TJ Stadion Nový Bor | 56:58 | + 16:35 | |
9. | Petriláková Petra | DOR7656 | OK Dobříš | 57:17 | + 16:54 | |
10. | Zakouřilová Kamila | TUR8557 | OOB TJ Turnov | 58:45 | + 18:22 | |
11. | Smítalová Jana | ZBM8053 | SK Brno Žabovřesky | 68:23 | + 28:00 | |
12. | Pecharová Michaela | TJP6550 | TJ Sokol Troja | 71:40 | + 31:17 | |
13. | Pávková Jana | NEK7850 | Nejdek Orienteering | 108:39 | + 68:16 | |
Kociánová Eva | OOP6750 | TJ Opava | + | |||
Hrádková Kateřina | ROU8350 | SKOB Roudnice nad Labem | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Havrdová Renata | SJC7756 | Sportcentrum Jičín | 37:42 | ||
2. | Ondráčková Veronika | EKP7850 | VŠTJ Ekonom Praha | 39:19 | + 1:37 | |
3. | Teringlová Martina | VCB7851 | OB České Budějovice | 39:35 | + 1:53 | |
4. | Novotná Martina | PHK8255 | OK 99 Hradec Králové | 40:01 | + 2:19 | |
5. | Haasová Renata | LPU7960 | OK Lokomotiva Pardubice | 43:29 | + 5:47 | |
6. | Dolejší Lenka | DOK7450 | OK Doksy | 44:46 | + 7:04 | |
7. | Synková Petra | DOK7950 | OK Doksy | 46:20 | + 8:38 | |
8. | Rücklová Alena | VCB8150 | OB České Budějovice | 46:26 | + 8:44 | |
9. | Zurynková Jana | EKP7053 | VŠTJ Ekonom Praha | 47:25 | + 9:43 | |
10. | Kozumplíková Alice | RBK8151 | SK Radioklub Blansko | 47:41 | + 9:59 | |
11. | Patková Kateřina | BOR7853 | OK Jiskra Nový Bor | 47:47 | + 10:05 | |
12. | Bartáková Petra | SJI8151 | OK Jihlava | 48:23 | + 10:41 | |
13. | Kunartová Lenka | PHK7852 | OK 99 Hradec Králové | 49:21 | + 11:39 | |
14. | Dlouhá Marta | PGP7858 | SK Praga | 49:39 | + 11:57 | |
15. | Kutáčová Ivana | NPA7852 | SK LOB Nová Paka | 52:12 | + 14:30 | |
16. | Veselá Eva | VCB7853 | OB České Budějovice | 52:20 | + 14:38 | |
17. | Blahutová Hanka | MFP7953 | Matfyz Praha | 53:57 | + 16:15 | |
18. | Hradecká Petra | DOK6850 | OK Doksy | 54:39 | + 16:57 | |
19. | Nováková Ivana | DLP8150 | OOB TJ Dukla Praha | 56:05 | + 18:23 | |
20. | Mikulová Zuzana | ZVO7951 | OB SK Zvole | 56:40 | + 18:58 | |
21. | Placková Veronika | MLA8250 | MLOK Mariánské Lázně | 57:34 | + 19:52 | |
22. | Míková Šárka | DKP8255 | Oddíl OB Kotlářka | 58:09 | + 20:27 | |
23. | Klusáčková Lenka | CTB8051 | SK OB Chotěboř | 58:59 | + 21:17 | |
24. | Komárková Lucie | LTU7851 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 59:17 | + 21:35 | |
25. | Nimshausová Hana | CHC8151 | K.O.B. Choceň | 60:40 | + 22:58 | |
26. | Kubešová Eva | RUZ8151 | TJ Růžená | 61:22 | + 23:40 | |
27. | Procházková Jana | DKP8052 | Oddíl OB Kotlářka | 61:24 | + 23:42 | |
28. | Uhrová Zuzana | VSP8050 | USK Praha | 62:29 | + 24:47 | |
29. | Čapková Petra | PHK7850 | OK 99 Hradec Králové | 63:45 | + 26:03 | |
30. | Votíková Monika | VCB7254 | OB České Budějovice | 64:07 | + 26:25 | |
31. | Vondráčková Markéta | DKP7856 | Oddíl OB Kotlářka | 64:19 | + 26:37 | |
32. | Vítečková Kateřina | DKP7251 | Oddíl OB Kotlářka | 65:40 | + 27:58 | |
33. | Pilátová Petra | DKL8051 | KOB Kladno | 66:20 | + 28:38 | |
34. | Mišeková Martina | KAM7851 | OK Kamenice | 67:35 | + 29:53 | |
35. | Brandejsová Petra | DKP7853 | Oddíl OB Kotlářka | 67:57 | + 30:15 | |
36. | Hofhanzlová Hana | RUZ7951 | TJ Růžená | 69:01 | + 31:19 | |
37. | Kurfürstová Magdalena | FSP7852 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 70:51 | + 33:09 | |
38. | Termerová Jana | LTU7850 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 71:54 | + 34:12 | |
39. | Hladíková Zuzana | DKP7852 | Oddíl OB Kotlářka | 73:56 | + 36:14 | |
40. | Fialová Irena | KRE7950 | OOB TJ Sokol Křemže | 75:03 | + 37:21 | |
41. | Ludvíková Eliška | SKT8050 | TJ Sokol Klatovy, oddíl OB | 77:51 | + 40:09 | |
42. | Žižková Jaroslava | DOR7754 | OK Dobříš | 87:45 | + 50:03 | |
43. | Seryogina Olga | VLI8181 | Slavia Liberec orienteering | 88:32 | + 50:50 | |
44. | Nevrklová Martina | RUZ8053 | TJ Růžená | 114:43 | + 77:01 | |
45. | Soukupová Andrea | NEK7851 | Nejdek Orienteering | 158:39 | + 120:57 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Ryšavá Magdalena | PGP7650 | SK Praga | 34:52 | ||
2. | Míková Lenka | VCB7653 | OB České Budějovice | 34:53 | + 0:01 | |
3. | Šimerková Olga | PGP7551 | SK Praga | 35:28 | + 0:36 | |
4. | Kučerová Marie | VSP7551 | USK Praha | 36:42 | + 1:50 | |
5. | Švíglerová Pavla | LPU7658 | OK Lokomotiva Pardubice | 36:49 | + 1:57 | |
6. | Podrábská Marie | VLI7451 | Slavia Liberec orienteering | 38:03 | + 3:11 | |
7. | Arnoštová Kateřina | VSP7652 | USK Praha | 38:49 | + 3:57 | |
8. | Pachnerová Dominika | CHA7750 | OK Chrastava | 38:50 | + 3:58 | |
9. | Kamenická Lenka | OSN6955 | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 40:54 | + 6:02 | |
10. | Nechanická Daniela | OSN7557 | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 40:58 | + 6:06 | |
11. | Špeldová Magdaléna | BOR7551 | OK Jiskra Nový Bor | 41:27 | + 6:35 | |
12. | Samková Renáta | PHK7456 | OK 99 Hradec Králové | 41:29 | + 6:37 | |
13. | Dvorská Marie | VLI7454 | Slavia Liberec orienteering | 43:42 | + 8:50 | |
14. | Waldhauserová Irena | BOR7459 | OK Jiskra Nový Bor | 45:39 | + 10:47 | |
15. | Tučková Monika | BOR7650 | OK Jiskra Nový Bor | 46:16 | + 11:24 | |
16. | Mrskočová Dana | LPU7356 | OK Lokomotiva Pardubice | 46:18 | + 11:26 | |
17. | Pokorná Magdaléna | PGP7562 | SK Praga | 47:17 | + 12:25 | |
18. | Žemlová Eva | KAM7550 | OK Kamenice | 47:51 | + 12:59 | |
19. | Zakouřilová Helena | VSP7453 | USK Praha | 49:07 | + 14:15 | |
20. | Šrámková Iva | RIC7251 | OB Říčany | 49:38 | + 14:46 | |
21. | Janovská Petra | PGP7355 | SK Praga | 51:06 | + 16:14 | |
22. | Držková Markéta | LPU7670 | OK Lokomotiva Pardubice | 51:25 | + 16:33 | |
23. | Kroniková Jana | SHK7350 | OK Slavia Hradec Králové | 53:51 | + 18:59 | |
24. | Kubečková Terezie | LIP7650 | SOS Mamuti z Lipovky | 54:26 | + 19:34 | |
25. | Benešová Radka | VLI7653 | Slavia Liberec orienteering | 55:14 | + 20:22 | |
26. | Náměstková Veronika | EKP7351 | VŠTJ Ekonom Praha | 55:17 | + 20:25 | |
27. | Jeřábková Tereza | BOR7563 | OK Jiskra Nový Bor | 55:45 | + 20:53 | |
28. | Ptáčková Kateřina | PGP7350 | SK Praga | 56:05 | + 21:13 | |
29. | Pelcová Pavla | CST7454 | OB Strakonice | 60:07 | + 25:15 | |
30. | Karafiátová Lucie | BOR7658 | OK Jiskra Nový Bor | 61:50 | + 26:58 | |
31. | Tomandlová Radka | 110002 | HORA | 64:05 | + 29:13 | |
32. | Březinová Michaela | CHA7751 | OK Chrastava | 65:41 | + 30:49 | |
33. | Velátová Jana | OPI7350 | Orientační sporty Písek | 65:51 | + 30:59 | |
34. | Zámečníková Jitka | 10001 | Zámečníci | 69:11 | + 34:19 | |
35. | Janoušková Iveta | BOR7457 | OK Jiskra Nový Bor | 70:11 | + 35:19 | |
36. | Sobotková Lenka | OPI7401 | Orientační sporty Písek | 71:51 | + 36:59 | |
37. | Petýrková Pavlína | BZP7351 | Báječné ženy v orientačním běhu | 73:01 | + 38:09 | |
38. | Baštová Jana | DOR7452 | OK Dobříš | 90:23 | + 55:31 | |
39. | Legátová Ivana | VTA7551 | SC vebr-sport | 101:20 | + 66:28 | |
40. | Žižková Markéta | DOR7352 | OK Dobříš | 112:36 | + 77:44 | |
Kožinová Jana | PGP6651 | SK Praga | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hudečková Helena | VTA6951 | SC vebr-sport | 38:34 | ||
2. | Koutná Olga | BOR7152 | OK Jiskra Nový Bor | 39:01 | + 0:27 | |
3. | Dulovcová Marie | KRE7051 | OOB TJ Sokol Křemže | 41:20 | + 2:46 | |
4. | Rejholcová Andrea | BOR6951 | OK Jiskra Nový Bor | 41:49 | + 3:15 | |
5. | Horáková Lenka | VSP7255 | USK Praha | 42:39 | + 4:05 | |
6. | Nešporová Marie | TTR7251 | OOB Třebíč | 44:58 | + 6:24 | |
7. | Pipková Táňa | LPU7156 | OK Lokomotiva Pardubice | 45:58 | + 7:24 | |
8. | Průšová Markéta | VSP7256 | USK Praha | 47:14 | + 8:40 | |
9. | Nehasilová Zuzana | LDC7150 | KOB Děčín | 47:36 | + 9:02 | |
10. | Čtrnáctová Magdalena | PGP7151 | SK Praga | 48:39 | + 10:05 | |
11. | Melišíková Radka | TAP7152 | KOB Tretra Praha | 49:17 | + 10:43 | |
12. | Koucká Ivana | EKP6850 | VŠTJ Ekonom Praha | 50:06 | + 11:32 | |
13. | Staňková Marcela | VPM6951 | KOS Slavia Plzeň | 51:33 | + 12:59 | |
14. | Hlaváčová Šárka | TBM7258 | KOS TJ Tesla Brno | 51:39 | + 13:05 | |
15. | Nechutová Alena | PZR6969 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 52:28 | + 13:54 | |
16. | Fantová Libuše | EKP5650 | VŠTJ Ekonom Praha | 52:47 | + 14:13 | |
17. | Forstová Lenka | MFP6850 | Matfyz Praha | 55:04 | + 16:30 | |
18. | Nová Jana | DOR7150 | OK Dobříš | 55:12 | + 16:38 | |
19. | Pecková Ivana | EKP6252 | VŠTJ Ekonom Praha | 55:37 | + 17:03 | |
20. | Lesáková Věra | TJN7152 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 56:12 | + 17:38 | |
21. | Gottfriedová Marcela | VCB7055 | OB České Budějovice | 56:33 | + 17:59 | |
22. | Fencíková Vladislava | JHB6553 | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | 56:54 | + 18:20 | |
23. | Pechová Iva | LPM6151 | OK Lokomotiva Plzeň | 57:21 | + 18:47 | |
24. | Svobodová Martina | VTA7151 | SC vebr-sport | 57:56 | + 19:22 | |
25. | Klapalová Pavla | VSP7099 | USK Praha | 58:18 | + 19:44 | |
26. | Burdová Simona | LDC6851 | KOB Děčín | 60:08 | + 21:34 | |
27. | Zimmerová Lenka | ZVO6451 | OB SK Zvole | 61:40 | + 23:06 | |
28. | Dvořáková Ivana | PGP7254 | SK Praga | 62:00 | + 23:26 | |
29. | Čermáková Lucie | PHK7150 | OK 99 Hradec Králové | 63:12 | + 24:38 | |
30. | Riby Kateřina | LTP7252 | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 63:45 | + 25:11 | |
31. | Krotilová Magdaléna | BZP7150 | Báječné ženy v orientačním běhu | 65:09 | + 26:35 | |
32. | Tloušťová Eva | SCP6950 | OK Sparta Praha | 78:48 | + 40:14 | |
33. | Šimůnková Martina | TAP6851 | KOB Tretra Praha | 79:42 | + 41:08 | |
34. | Douchová Jaroslava | SNA7155 | TJ START Náchod | 79:55 | + 41:21 | |
35. | Poláčková Bohuslava | PZR7070 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 85:36 | + 47:02 | |
Kotenová Klára | RIC7252 | OB Říčany | DISK | |||
Rýdlová Magda | JJN6850 | Team Jizerky | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Tichovská Hana | PGP6652 | SK Praga | 34:34 | ||
2. | Stodůlková Lenka | LTU6752 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 42:14 | + 7:40 | |
3. | Komersová Jana | KNC6550 | Sokol Kostelec n. Č. l. | 44:47 | + 10:13 | |
4. | Hindráková Martina | LTU6451 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 46:22 | + 11:48 | |
5. | Hlavová Miroslava | KON6389 | KOB Konice | 46:23 | + 11:49 | |
6. | Zelená Markéta | PGP5850 | SK Praga | 48:21 | + 13:47 | |
7. | Kavková Dana | SCP6150 | OK Sparta Praha | 49:49 | + 15:15 | |
8. | Pávková Jana | BOR6550 | OK Jiskra Nový Bor | 50:15 | + 15:41 | |
9. | Švarcová Lenka | JEN6451 | OB Jenišovice | 51:43 | + 17:09 | |
10. | Pavlíková Pavla | CHA6551 | OK Chrastava | 54:37 | + 20:03 | |
11. | Kábrtová Iva | PEN6350 | OK RECO Sport | 54:45 | + 20:11 | |
12. | Thýnová Ivana | SHK6651 | OK Slavia Hradec Králové | 55:34 | + 21:00 | |
13. | Troupová Vladěna | KRE6351 | OOB TJ Sokol Křemže | 58:09 | + 23:35 | |
14. | Klašková Kateřina | DKP6750 | Oddíl OB Kotlářka | 58:53 | + 24:19 | |
15. | Ježková Regina | PGP6352 | SK Praga | 67:23 | + 32:49 | |
16. | Málková Věra | CST6550 | OB Strakonice | 70:33 | + 35:59 | |
17. | Halířová Eva | BOR6654 | OK Jiskra Nový Bor | 75:12 | + 40:38 | |
18. | Slavíková Kateřina | PGP6650 | SK Praga | 75:36 | + 41:02 | |
19. | Freyová Michaela | KPY6050 | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 77:06 | + 42:32 | |
20. | Kovaříčková Darja | KRE6352 | OOB TJ Sokol Křemže | 78:10 | + 43:36 | |
21. | Vorlíčková Lenka | VTA6751 | SC vebr-sport | 105:21 | + 70:47 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Voltrová Svatava | ROZ6150 | OK Roztoky | 41:27 | ||
2. | Bochenková Jana | DOR6150 | OK Dobříš | 47:14 | + 5:47 | |
3. | Procházková Miluše | DCE5450 | KOB Dobřichovice | 48:06 | + 6:39 | |
4. | Šedivá Miroslava | EKP5750 | VŠTJ Ekonom Praha | 48:16 | + 6:49 | |
5. | Bravená Alexandra | VBM6155 | VSK Mendelu Brno | 48:49 | + 7:22 | |
6. | Víchová Ladislava | LPU5851 | OK Lokomotiva Pardubice | 49:38 | + 8:11 | |
7. | Havlíčková Jindřiška | KNC6150 | Sokol Kostelec n. Č. l. | 51:11 | + 9:44 | |
8. | Kuchařová Ada | TBM5855 | KOS TJ Tesla Brno | 53:26 | + 11:59 | |
9. | Kujanová Martina | BZP5850 | Báječné ženy v orientačním běhu | 57:05 | + 15:38 | |
10. | Syslová Iva | TTR6151 | OOB Třebíč | 58:57 | + 17:30 | |
11. | Kovářová Alena | LTP6151 | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 59:28 | + 18:01 | |
12. | Hrabánková Ilona | PGP6250 | SK Praga | 60:13 | + 18:46 | |
13. | Sklenářová Jana | MLA6258 | MLOK Mariánské Lázně | 62:13 | + 20:46 | |
14. | Kohlová Alena | KPY6051 | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 62:38 | + 21:11 | |
15. | Kudrnáčová Hana | KAM6250 | OK Kamenice | 64:17 | + 22:50 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Horová Magda | VSP5450 | USK Praha | 32:00 | ||
2. | Rosecká Alena | PZR5654 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 33:05 | + 1:05 | |
3. | Flašarová Marie | KCK5756 | KOB Český Krumlov | 37:52 | + 5:52 | |
4. | Pokorná Eva | TCB5751 | SK Technik České Budějovice | 39:06 | + 7:06 | |
5. | Novotná Jiřina | LPU5654 | OK Lokomotiva Pardubice | 40:33 | + 8:33 | |
6. | Kuncová Jiřina | TJN5752 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 40:34 | + 8:34 | |
7. | Jahnová Helena | SCP5550 | OK Sparta Praha | 41:06 | + 9:06 | |
8. | Doležalová Vlasta | PGP5550 | SK Praga | 44:11 | + 12:11 | |
9. | Šilerová Zdena | KNC5750 | Sokol Kostelec n. Č. l. | 44:15 | + 12:15 | |
10. | Hušková Eva | NPA5754 | SK LOB Nová Paka | 46:19 | + 14:19 | |
11. | Cabrnochová Hana | DKL5550 | KOB Kladno | 49:45 | + 17:45 | |
12. | Ševčíková Alena | CHA5351 | OK Chrastava | 53:13 | + 21:13 | |
13. | Zlesáková Vlasta | JIL5362 | OK Jilemnice | 60:11 | + 28:11 | |
14. | Nýdrlová Eva | VRL5451 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 69:33 | + 37:33 | |
15. | Fejlková Alice | SHK5351 | OK Slavia Hradec Králové | 72:40 | + 40:40 | |
16. | Lusková Olga | CHA5650 | OK Chrastava | 80:11 | + 48:11 | |
17. | Haider Anna | 26A5650 | HSV Ried | 81:10 | + 49:10 | |
18. | Henková Svatava | RBK5454 | SK Radioklub Blansko | 84:46 | + 52:46 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Šaffková Zuzana | CHA5150 | OK Chrastava | 43:20 | ||
2. | Dohnalová Dana | VSP5050 | USK Praha | 50:35 | + 7:15 | |
3. | Horáčková Stanislava | VLI4950 | Slavia Liberec orienteering | 56:05 | + 12:45 | |
4. | Křížová Zdenka | PZR5051 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 58:27 | + 15:07 | |
5. | Kohoutová Jitřenka | UVP4850 | Slovan Praha | 68:39 | + 25:19 | |
6. | Pachnerová Jaroslava | VLI5152 | Slavia Liberec orienteering | 80:25 | + 37:05 | |
7. | Horáková Magdalena | NEK4950 | Nejdek Orienteering | 108:43 | + 65:23 | |
Karmazínová Ivana | VLI5150 | Slavia Liberec orienteering | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Stará Pavla | BOV4251 | TJ Baník Ostrava OKD | 48:32 | ||
2. | Kubátová Milada | PGP4750 | SK Praga | 58:52 | + 10:20 | |
3. | Haňkovská Jana | PGP4050 | SK Praga | 59:35 | + 11:03 | |
4. | Kašková Eva | CHA4650 | OK Chrastava | 71:32 | + 23:00 | |
5. | Matějů Ladislava | UVP4750 | Slovan Praha | 81:09 | + 32:37 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Zakouřil František | TUR1204 | OOB TJ Turnov | 22:17 | ||
2. | Sláma Marek | KAM1201 | OK Kamenice | 27:06 | + 4:49 | |
3. | Placek Nikolas | MLA1200 | MLOK Mariánské Lázně | 27:52 | + 5:35 | |
4. | Mrázek Emil | SJC1300 | Sportcentrum Jičín | 29:42 | + 7:25 | |
5. | Prošek Filip | SJI1401 | OK Jihlava | 30:39 | + 8:22 | |
6. | Liška Albert | PHK1313 | OK 99 Hradec Králové | 39:37 | + 17:20 | |
7. | Mišek Michal | KAM1300 | OK Kamenice | 39:47 | + 17:30 | |
8. | Matějů Eda | VLI1200 | Slavia Liberec orienteering | 45:07 | + 22:50 | |
9. | Míka Zbyněk | DKP1301 | Oddíl OB Kotlářka | 46:13 | + 23:56 | |
10. | Soukup Ondřej | NEK1201 | Nejdek Orienteering | 48:36 | + 26:19 | |
11. | Hulec Karel | KSH1301 | OB Kašperské Hory | 51:41 | + 29:24 | |
12. | Matějů Josef | VLI1300 | Slavia Liberec orienteering | 52:51 | + 30:34 | |
13. | Pachner Ota | CHA1400 | OK Chrastava | 57:03 | + 34:46 | |
14. | Míka Tomáš | VCB1403 | OB České Budějovice | 61:11 | + 38:54 | |
15. | Havlíček Kristián | RIC1402 | OB Říčany | 65:49 | + 43:32 | |
16. | Rollier Alexei | PHK1502 | OK 99 Hradec Králové | 67:07 | + 44:50 | |
Kaška Jakub | SJH1302 | SOS Jindřichův Hradec | DISK | |||
Skalka Jindřich | LTU1500 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Lamač Vítek | BOR1100 | OK Jiskra Nový Bor | 24:43 | ||
2. | Míchal Jakub | SJH1001 | SOS Jindřichův Hradec | 25:12 | + 0:29 | |
3. | Novák Tobiáš | CTB1103 | SK OB Chotěboř | 26:40 | + 1:57 | |
4. | Šťastný Antonín | CTB1101 | SK OB Chotěboř | 27:17 | + 2:34 | |
5. | Janata Matěj | TJN1111 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 28:15 | + 3:32 | |
5. | Haller Maxmilián | KRL1102 | Kometa Kralovice | 28:15 | + 3:32 | |
7. | Baldrian Josef | VSP1100 | USK Praha | 28:21 | + 3:38 | |
8. | Novotný Kryštof | PHK1002 | OK 99 Hradec Králové | 28:56 | + 4:13 | |
9. | Jiroušek Štěpán | DOR1102 | OK Dobříš | 29:44 | + 5:01 | |
10. | Blažek Vojtěch | SJH1003 | SOS Jindřichův Hradec | 29:58 | + 5:15 | |
11. | Machar Dan | DKP1002 | Oddíl OB Kotlářka | 30:06 | + 5:23 | |
12. | Hladík Filip | DKP1102 | Oddíl OB Kotlářka | 33:36 | + 8:53 | |
13. | Horáček Jáchym | VLI1111 | Slavia Liberec orienteering | 34:43 | + 10:00 | |
14. | Beneš Max | VLI1100 | Slavia Liberec orienteering | 35:17 | + 10:34 | |
15. | Zápotocký Tomáš | SLA1200 | SKOB Slaný | 35:18 | + 10:35 | |
16. | Sláma Kryštof | KAM1000 | OK Kamenice | 36:50 | + 12:07 | |
17. | Minařík František | VCB1103 | OB České Budějovice | 36:55 | + 12:12 | |
18. | Gregor Kevin | DOR1001 | OK Dobříš | 36:57 | + 12:14 | |
19. | Kárník Štěpán | LPU1002 | OK Lokomotiva Pardubice | 37:11 | + 12:28 | |
20. | Kunart Lukáš | PHK1010 | OK 99 Hradec Králové | 37:57 | + 13:14 | |
21. | Kozák Vojtěch | TBM1101 | KOS TJ Tesla Brno | 39:27 | + 14:44 | |
22. | Věžník Roman | TTR1111 | OOB Třebíč | 40:29 | + 15:46 | |
23. | Rejšek Čeněk | KAM1002 | OK Kamenice | 46:54 | + 22:11 | |
24. | Lučan Ondřej | LPU1101 | OK Lokomotiva Pardubice | 49:47 | + 25:04 | |
25. | Etrych Matěj | DOR1104 | OK Dobříš | 51:25 | + 26:42 | |
26. | Roučka Tomáš | VIM1100 | Ski klub Šumava Vimperk | 57:08 | + 32:25 | |
27. | Hrádek Vojtěch | ROU1000 | SKOB Roudnice nad Labem | 59:50 | + 35:07 | |
28. | Hübner Václav | TBM1112 | KOS TJ Tesla Brno | 63:21 | + 38:38 | |
29. | Zurynek Tomáš | TJN1107 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 66:18 | + 41:35 | |
30. | Tatarnikov Ivan | PHK1106 | OK 99 Hradec Králové | 77:04 | + 52:21 | |
31. | Etrych Tobiáš | DOR1103 | OK Dobříš | 78:35 | + 53:52 | |
Mazzarese David | TRT1100 | KOS Třešť | DISK | |||
Hulec František | KSH1101 | OB Kašperské Hory | DISK | |||
Míka Ondřej | VCB1003 | OB České Budějovice | DISK | |||
Nouza Vítek | SJH1104 | SOS Jindřichův Hradec | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Heczko Erik | VLI0804 | Slavia Liberec orienteering | 18:11 | ||
2. | Metelka Tomáš | PHK0801 | OK 99 Hradec Králové | 20:57 | + 2:46 | |
3. | Sedláček Patrik | DKP0816 | Oddíl OB Kotlářka | 23:05 | + 4:54 | |
4. | Skripnik Matouš | FSP0800 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 23:33 | + 5:22 | |
5. | Goláň František | LPU0803 | OK Lokomotiva Pardubice | 23:49 | + 5:38 | |
6. | Šebelka Matěj | VLI0805 | Slavia Liberec orienteering | 24:15 | + 6:04 | |
7. | Šubrt Jáchym | DKP0800 | Oddíl OB Kotlářka | 24:23 | + 6:12 | |
8. | Čečka Matěj | SHK0901 | OK Slavia Hradec Králové | 24:38 | + 6:27 | |
9. | Hrůzek Ondřej | BOR0809 | OK Jiskra Nový Bor | 25:02 | + 6:51 | |
10. | Kvášovský Filip | LTU0902 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 25:25 | + 7:14 | |
11. | Víteček Šimon | DKP0801 | Oddíl OB Kotlářka | 25:36 | + 7:25 | |
12. | Frosch Vítek | LPU0801 | OK Lokomotiva Pardubice | 25:45 | + 7:34 | |
13. | Parkan Tomáš | SJH0803 | SOS Jindřichův Hradec | 26:02 | + 7:51 | |
14. | Kolář David | ZVO0805 | OB SK Zvole | 26:13 | + 8:02 | |
15. | Engel Adam | DKP0910 | Oddíl OB Kotlářka | 26:23 | + 8:12 | |
16. | Kučera Jakub | VSP0900 | USK Praha | 26:25 | + 8:14 | |
17. | Jelínek František | PHK0900 | OK 99 Hradec Králové | 26:59 | + 8:48 | |
18. | Hofhanzl Antonín | RUZ0902 | TJ Růžená | 27:16 | + 9:05 | |
19. | Brandejs Štěpán | DKP0807 | Oddíl OB Kotlářka | 27:18 | + 9:07 | |
20. | Lamač František | TUR0901 | OOB TJ Turnov | 27:24 | + 9:13 | |
21. | Žemlík Eduard | TUR0909 | OOB TJ Turnov | 28:15 | + 10:04 | |
22. | Kubeček Antonín | SNA0803 | TJ START Náchod | 28:36 | + 10:25 | |
23. | Nožička Jan | JJN0800 | Team Jizerky | 29:00 | + 10:49 | |
24. | Herman Ondřej | MLA0801 | MLOK Mariánské Lázně | 29:11 | + 11:00 | |
25. | Anděl Robin | VPM0901 | KOS Slavia Plzeň | 29:21 | + 11:10 | |
26. | Etrych Jonáš | DOR0907 | OK Dobříš | 29:52 | + 11:41 | |
27. | Prášil Adam | SJI0901 | OK Jihlava | 29:55 | + 11:44 | |
28. | Škorpil Marek | HOR0900 | TJ Jiskra Hořice | 30:15 | + 12:04 | |
29. | Lesák Marek | TJN0811 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 30:23 | + 12:12 | |
30. | Rod Matyáš | VSP0803 | USK Praha | 30:28 | + 12:17 | |
31. | Novotný Vít | PHK0901 | OK 99 Hradec Králové | 30:53 | + 12:42 | |
32. | Těthal Josef | SJH0805 | SOS Jindřichův Hradec | 31:06 | + 12:55 | |
33. | Sochor Jakub | SHK0903 | OK Slavia Hradec Králové | 31:22 | + 13:11 | |
34. | Termer Štěpán | VSP0807 | USK Praha | 32:30 | + 14:19 | |
35. | Novák Adam | DKP0924 | Oddíl OB Kotlářka | 33:16 | + 15:05 | |
36. | Pešek Ondřej | SJC0802 | Sportcentrum Jičín | 33:20 | + 15:09 | |
37. | Macháček Tomáš | SHK0811 | OK Slavia Hradec Králové | 33:44 | + 15:33 | |
38. | Pavelec Michal | NPA0801 | SK LOB Nová Paka | 34:13 | + 16:02 | |
38. | Koten Vojtěch | DKP0815 | Oddíl OB Kotlářka | 34:13 | + 16:02 | |
40. | Turek Jakub | SKV0801 | TJ Slovan Karlovy Vary | 34:15 | + 16:04 | |
41. | Štembera Vítek | TJN0801 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 34:32 | + 16:21 | |
42. | Patka Marek | BOR0902 | OK Jiskra Nový Bor | 34:41 | + 16:30 | |
43. | Prášil Šimon | TTR0901 | OOB Třebíč | 35:42 | + 17:31 | |
44. | Maloch David | LPU0905 | OK Lokomotiva Pardubice | 37:00 | + 18:49 | |
45. | Kroupa Matyáš | LPU0902 | OK Lokomotiva Pardubice | 37:47 | + 19:36 | |
46. | Lučan Matěj | LPU0903 | OK Lokomotiva Pardubice | 37:59 | + 19:48 | |
47. | Jiras František | DOR0900 | OK Dobříš | 38:57 | + 20:46 | |
48. | Jedlička Aleš | VSP0800 | USK Praha | 40:08 | + 21:57 | |
49. | Tejkl Štěpán | TAP0807 | KOB Tretra Praha | 42:11 | + 24:00 | |
50. | Doucha Tomáš | SNA0801 | TJ START Náchod | 42:25 | + 24:14 | |
51. | Svítil Martin | PGP0903 | SK Praga | 43:21 | + 25:10 | |
52. | Pešek Jáchym | TUR0902 | OOB TJ Turnov | 43:50 | + 25:39 | |
53. | Zavadil Matěj | VSP0904 | USK Praha | 45:10 | + 26:59 | |
54. | Černý Petr | SJI0905 | OK Jihlava | 50:30 | + 32:19 | |
55. | Materna Josef | VPM0902 | KOS Slavia Plzeň | 51:07 | + 32:56 | |
56. | Jirků Ondřej | SJI0904 | OK Jihlava | 51:26 | + 33:15 | |
57. | Venhoda Lukáš | SJI0801 | OK Jihlava | 51:57 | + 33:46 | |
58. | Držka Filip | LPU0901 | OK Lokomotiva Pardubice | 52:43 | + 34:32 | |
59. | Minařík Josef | VCB0903 | OB České Budějovice | 53:03 | + 34:52 | |
60. | Spilka Petr | JIL0803 | OK Jilemnice | 56:14 | + 38:03 | |
61. | Kyrylyshyn Ihor | SHK0910 | OK Slavia Hradec Králové | 60:21 | + 42:10 | |
62. | Kříž Matěj | KAM0900 | OK Kamenice | 60:55 | + 42:44 | |
63. | Klusáček Mikuláš | CTB0902 | SK OB Chotěboř | 61:21 | + 43:10 | |
64. | Placek Tomas | MLA0902 | MLOK Mariánské Lázně | 61:56 | + 43:45 | |
65. | Forst Albert | MFP0901 | Matfyz Praha | 64:36 | + 46:25 | |
66. | Fiala Ondřej | KRE0800 | OOB TJ Sokol Křemže | 68:58 | + 50:47 | |
67. | Gregor Marek | DKP0914 | Oddíl OB Kotlářka | 96:12 | + 78:01 | |
Machar Eda | DKP0803 | Oddíl OB Kotlářka | DISK | |||
Šimerka Ondřej | PGP0800 | SK Praga | DISK | |||
Jelínek Vít | SJH0804 | SOS Jindřichův Hradec | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Ptáček Jonáš | TBM0717 | KOS TJ Tesla Brno | 26:45 | ||
2. | Shyp Oleksii | BOR0711 | OK Jiskra Nový Bor | 28:27 | + 1:42 | |
3. | Vaníček Jan | SJC0705 | Sportcentrum Jičín | 30:27 | + 3:42 | |
4. | Račanský Jiří | TBM0706 | KOS TJ Tesla Brno | 30:36 | + 3:51 | |
5. | Tomášek Prokop | TUR0711 | OOB TJ Turnov | 30:45 | + 4:00 | |
6. | Březina Karel | CHA0605 | OK Chrastava | 32:30 | + 5:45 | |
7. | Kopecký Matyáš | SJC0702 | Sportcentrum Jičín | 32:35 | + 5:50 | |
8. | Kunckel Vincent | 71D0601 | USV TU Dresden | 33:01 | + 6:16 | |
9. | Bárta Viktor | ZVO0601 | OB SK Zvole | 33:29 | + 6:44 | |
10. | Hendrych Vít | SJI0601 | OK Jihlava | 33:42 | + 6:57 | |
11. | Derekolenko Ostap | LPU0620 | OK Lokomotiva Pardubice | 34:11 | + 7:26 | |
12. | Dequiedt Loic | 24D0600 | SV Robotron Dresden | 34:18 | + 7:33 | |
13. | Patka Kryštof | BOR0702 | OK Jiskra Nový Bor | 34:36 | + 7:51 | |
13. | Kuchař Ondřej | TAP0609 | KOB Tretra Praha | 34:36 | + 7:51 | |
15. | Lorenc Václav | DOR0702 | OK Dobříš | 34:55 | + 8:10 | |
16. | Podrábský Ctibor | VLI0700 | Slavia Liberec orienteering | 35:42 | + 8:57 | |
17. | Myslík Vojtěch | ONO0602 | SKOB Ostrov | 35:47 | + 9:02 | |
18. | Jiras Antonín | DOR0701 | OK Dobříš | 36:25 | + 9:40 | |
19. | Drahoňovský Tomáš | TUR0701 | OOB TJ Turnov | 36:45 | + 10:00 | |
20. | Knap Jakub | PZR0701 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 37:22 | + 10:37 | |
21. | Štichhauer Adam | LPU0603 | OK Lokomotiva Pardubice | 37:25 | + 10:40 | |
22. | Skripnik Nikola | FSP0600 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 38:06 | + 11:21 | |
23. | Blažek Cyril | SJH0701 | SOS Jindřichův Hradec | 39:20 | + 12:35 | |
24. | Václavík Martin | SLA0601 | SKOB Slaný | 40:27 | + 13:42 | |
25. | Jiroušek Dominik | SRK0602 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 40:33 | + 13:48 | |
26. | Hyxa Jan | VLI0702 | Slavia Liberec orienteering | 40:37 | + 13:52 | |
27. | Jirků František | SJI0600 | OK Jihlava | 41:17 | + 14:32 | |
28. | Ječmen Matyáš | ONO0600 | SKOB Ostrov | 41:19 | + 14:34 | |
29. | Machar Matěj | DKP0604 | Oddíl OB Kotlářka | 41:30 | + 14:45 | |
30. | Dolák Jakub | DKP0707 | Oddíl OB Kotlářka | 41:40 | + 14:55 | |
31. | Havlíček Viktor | BSO0602 | KOB Baník Sokolov | 42:00 | + 15:15 | |
32. | Horák Filip | PHK0701 | OK 99 Hradec Králové | 42:28 | + 15:43 | |
33. | Zídek Filip | PHK0706 | OK 99 Hradec Králové | 43:14 | + 16:29 | |
34. | Sobotka Ivo | OPI0600 | Orientační sporty Písek | 43:21 | + 16:36 | |
35. | Žižka Přemysl | DOR0706 | OK Dobříš | 44:08 | + 17:23 | |
36. | Pávek Štěpán | NEK0700 | Nejdek Orienteering | 45:16 | + 18:31 | |
37. | Hlavatý Jan | LPU0713 | OK Lokomotiva Pardubice | 45:20 | + 18:35 | |
37. | Hrodek Ondřej Otto | OPI0701 | Orientační sporty Písek | 45:20 | + 18:35 | |
39. | Hrdlička Šimon | OPI0601 | Orientační sporty Písek | 45:46 | + 19:01 | |
40. | Kögler Jonas | 71D0602 | USV TU Dresden | 46:19 | + 19:34 | |
41. | Svítil Patrik | PGP0706 | SK Praga | 46:23 | + 19:38 | |
42. | Procházka Vít | DKP0711 | Oddíl OB Kotlářka | 46:31 | + 19:46 | |
43. | Pelc Tadeáš | CST0601 | OB Strakonice | 46:33 | + 19:48 | |
44. | Kadaně Marek | LPU0703 | OK Lokomotiva Pardubice | 46:46 | + 20:01 | |
45. | Prášil Jakub | SJI0702 | OK Jihlava | 46:53 | + 20:08 | |
46. | Drach Ivan | 40001 | OK99 Hradec Králové | 47:19 | + 20:34 | |
47. | Vrba Matyáš | FSP0706 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 48:35 | + 21:50 | |
48. | Melichar Šimon | DKP0708 | Oddíl OB Kotlářka | 50:18 | + 23:33 | |
49. | Horák Martin | VSP0601 | USK Praha | 50:47 | + 24:02 | |
50. | Beran František | SLA0700 | SKOB Slaný | 53:31 | + 26:46 | |
51. | Hájek Dominik | LPU0607 | OK Lokomotiva Pardubice | 57:29 | + 30:44 | |
52. | Bejvančický Josef | KRL0703 | Kometa Kralovice | 58:02 | + 31:17 | |
53. | Hruška Marek | DOR0604 | OK Dobříš | 58:48 | + 32:03 | |
54. | Tkachenko Artem | PHK0710 | OK 99 Hradec Králové | 59:00 | + 32:15 | |
55. | Weiss Hugo | DKP0725 | Oddíl OB Kotlářka | 59:21 | + 32:36 | |
56. | Svoboda Jan | VTA0701 | SC vebr-sport | 59:47 | + 33:02 | |
57. | Beneš Filip | VLI0708 | Slavia Liberec orienteering | 62:51 | + 36:06 | |
58. | Riby Philip | LTP0702 | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 69:13 | + 42:28 | |
Kurka Antonín | SHK0700 | OK Slavia Hradec Králové | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Petrilák Matouš Nathaniel | DOR0409 | OK Dobříš | 26:36 | ||
2. | Kovalchuk Serafim | PHK0508 | OK 99 Hradec Králové | 27:30 | + 0:54 | |
3. | Snížek Martin | DOR0405 | OK Dobříš | 30:21 | + 3:45 | |
3. | Prášil Tomáš | TTR0501 | OOB Třebíč | 30:21 | + 3:45 | |
5. | Krpata Michal | LPU0403 | OK Lokomotiva Pardubice | 30:51 | + 4:15 | |
6. | Choutka Matěj | NPA0402 | SK LOB Nová Paka | 30:52 | + 4:16 | |
7. | Neumann Matěj | PHK0400 | OK 99 Hradec Králové | 31:55 | + 5:19 | |
8. | Doucha Martin | SNA0501 | TJ START Náchod | 32:39 | + 6:03 | |
9. | Pelc Matyáš | CST0401 | OB Strakonice | 33:01 | + 6:25 | |
10. | Šeps Daniel | SRK0504 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 33:04 | + 6:28 | |
11. | Vítek Matěj | SJI0500 | OK Jihlava | 33:07 | + 6:31 | |
12. | Pilát Bořivoj | DKL0500 | KOB Kladno | 33:35 | + 6:59 | |
13. | Tatarnikov Mykhailo | PHK0405 | OK 99 Hradec Králové | 34:19 | + 7:43 | |
14. | Lazák Jan | LTU0500 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 34:35 | + 7:59 | |
15. | Janoch Samuel Jan | MLA0502 | MLOK Mariánské Lázně | 34:50 | + 8:14 | |
16. | Černý Matouš | TAP0501 | KOB Tretra Praha | 34:59 | + 8:23 | |
17. | Vališ Vojtěch | LPU0512 | OK Lokomotiva Pardubice | 35:28 | + 8:52 | |
18. | Fajfer Filip | NPA0401 | SK LOB Nová Paka | 36:00 | + 9:24 | |
19. | Morávek Martin | SRK0503 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 37:12 | + 10:36 | |
20. | Kurka Jaroslav | SHK0501 | OK Slavia Hradec Králové | 37:33 | + 10:57 | |
21. | Jíra Filip | KAM0506 | OK Kamenice | 39:09 | + 12:33 | |
22. | Dundáček Karel | SJH0401 | SOS Jindřichův Hradec | 39:18 | + 12:42 | |
23. | Heller Jiří | ROU0501 | SKOB Roudnice nad Labem | 39:20 | + 12:44 | |
24. | Kužel Jan | FSP0400 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 39:22 | + 12:46 | |
25. | Kotyk Vojtěch | LTU0502 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 39:25 | + 12:49 | |
26. | Nimshaus Viktor | CHC0502 | K.O.B. Choceň | 41:34 | + 14:58 | |
27. | Pekárek Tomáš | LPU0515 | OK Lokomotiva Pardubice | 42:03 | + 15:27 | |
28. | Bozděch Tobiáš | KPY0504 | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 43:57 | + 17:21 | |
29. | Šípek Ondřej | LPU0505 | OK Lokomotiva Pardubice | 44:54 | + 18:18 | |
30. | Smékal Jan | SJH0405 | SOS Jindřichův Hradec | 45:13 | + 18:37 | |
31. | Bartaloš Matyáš | PGP0503 | SK Praga | 45:39 | + 19:03 | |
32. | Velát Vojtěch | OPI0400 | Orientační sporty Písek | 46:08 | + 19:32 | |
33. | Pirkl Jakub | CHC0503 | K.O.B. Choceň | 46:09 | + 19:33 | |
34. | Jelínek Šimon | BOR0510 | OK Jiskra Nový Bor | 46:46 | + 20:10 | |
35. | Venhauer Vojtěch | SJI0505 | OK Jihlava | 47:13 | + 20:37 | |
36. | Málek David | PHK0504 | OK 99 Hradec Králové | 51:55 | + 25:19 | |
37. | Mastník Ondřej | JJN0501 | Team Jizerky | 52:04 | + 25:28 | |
38. | Janoušek Slávek | BOR0400 | OK Jiskra Nový Bor | 53:36 | + 27:00 | |
39. | Valenta Martin | KPY0507 | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 92:12 | + 65:36 | |
Čermák Martin | PHK0502 | OK 99 Hradec Králové | DISK | |||
Nouza Michal | SJH0505 | SOS Jindřichův Hradec | DISK | |||
Novák Stanislav | NPA0404 | SK LOB Nová Paka | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Nechanický Jan | TBM0200 | KOS TJ Tesla Brno | 31:18 | 6390 | ||
2. | Šitina Tomáš | LTU0300 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 33:26 | + 2:08 | 5993 | |
3. | Venhoda Matěj | SJI0301 | OK Jihlava | 33:47 | + 2:29 | 5928 | |
4. | Jelínek Filip | LPU0514 | OK Lokomotiva Pardubice | 33:48 | + 2:30 | 5925 | |
5. | Balcar Jiří | SNA0301 | TJ START Náchod | 34:53 | + 3:35 | 5724 | |
6. | Havlíček Albert | BSO0304 | KOB Baník Sokolov | 34:58 | + 3:40 | 5708 | |
7. | Novák Adam | LPU0320 | OK Lokomotiva Pardubice | 35:46 | + 4:28 | 5559 | |
8. | Fejfar Lukáš | LPU0310 | OK Lokomotiva Pardubice | 37:01 | + 5:43 | 5327 | |
9. | Sobotka Radim | OPI0300 | Orientační sporty Písek | 40:05 | + 8:47 | 4757 | |
10. | Kolář Matyáš | PGP0304 | SK Praga | 41:54 | + 10:36 | 4419 | |
11. | Vališ Jan | LPU0210 | OK Lokomotiva Pardubice | 42:41 | + 11:23 | 4274 | |
12. | Zamastil Michal | LTU0203 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 50:52 | + 19:34 | 2753 | |
13. | Riby Thomas | LTP0202 | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 52:34 | + 21:16 | 2437 | |
14. | Kováč František | MLA0201 | MLOK Mariánské Lázně | 59:20 | + 28:02 | 1179 | |
Šimek Jakub | CHC0303 | K.O.B. Choceň | DISK | 0 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kamenický Matěj | LPU9036 | OK Lokomotiva Pardubice | 37:10 | 9355 | ||
2. | Procházka David | LPU9113 | OK Lokomotiva Pardubice | 38:04 | + 0:54 | 9138 | |
3. | Kozák Osvald | TBM8201 | KOS TJ Tesla Brno | 38:34 | + 1:24 | 9017 | |
4. | Melecký Martin | SSU9001 | SK Severka Šumperk | 39:30 | + 2:20 | 8791 | |
5. | Janata Martin | TJN8306 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 39:46 | + 2:36 | 8727 | |
6. | Mokrý Stanislav | ZBM9202 | SK Brno Žabovřesky | 40:33 | + 3:23 | 8537 | |
7. | Zbranek Roman | TZL8808 | SKOB Zlín | 41:00 | + 3:50 | 8429 | |
8. | Bořil Tomáš | TBM8833 | KOS TJ Tesla Brno | 41:10 | + 4:00 | 8388 | |
9. | Jílek Jakub | KSU9202 | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 41:33 | + 4:23 | 8296 | |
10. | Janas Petr | PGP0200 | SK Praga | 42:38 | + 5:28 | 8034 | |
11. | Mokrý Ondřej | ABM9410 | KOB ALFA Brno | 42:55 | + 5:45 | 7965 | |
12. | Kolárik Tomáš | TZL9302 | SKOB Zlín | 43:49 | + 6:39 | 7748 | |
12. | Vacek Vojtěch | SJI9602 | OK Jihlava | 43:49 | + 6:39 | 7748 | |
14. | Orany Vojtěch | SJI0401 | OK Jihlava | 44:22 | + 7:12 | 7615 | |
15. | Hledík Jakub | CHT9501 | OOB SK Chrast | 44:35 | + 7:25 | 7562 | |
15. | Kamenický Jeroným | TUR9549 | OOB TJ Turnov | 44:35 | + 7:25 | 7562 | |
17. | Žemlík Pavel | TUR7135 | OOB TJ Turnov | 45:11 | + 8:01 | 7417 | |
18. | Vítek Jaroslav | SJI7201 | OK Jihlava | 45:12 | + 8:02 | 7413 | |
19. | Flašar Jan | PGP8610 | SK Praga | 45:26 | + 8:16 | 7357 | |
20. | Zimmermann Jakub | TBM8911 | KOS TJ Tesla Brno | 45:41 | + 8:31 | 7296 | |
21. | Měšťan Ondřej | TAP0100 | KOB Tretra Praha | 46:20 | + 9:10 | 7139 | |
22. | Kašpar Michal | TZL9308 | SKOB Zlín | 47:07 | + 9:57 | 6950 | |
23. | Melišík Martin | TAP0200 | KOB Tretra Praha | 47:10 | + 10:00 | 6938 | |
24. | Henek Michal | RBK8605 | SK Radioklub Blansko | 47:32 | + 10:22 | 6849 | |
25. | Fajkus Radim | JPV9509 | Oddíl OS SK Prostějov | 47:54 | + 10:44 | 6761 | |
26. | Mazal Zdeněk | VBM8103 | VSK Mendelu Brno | 48:03 | + 10:53 | 6724 | |
27. | Makovský Jakub | TAP8511 | KOB Tretra Praha | 48:22 | + 11:12 | 6648 | |
28. | Pavlovec Dan | BOR0001 | OK Jiskra Nový Bor | 48:28 | + 11:18 | 6624 | |
29. | Lučan Vladimír | LPU7710 | OK Lokomotiva Pardubice | 48:34 | + 11:24 | 6599 | |
30. | Zlámal David | SJC9603 | Sportcentrum Jičín | 48:36 | + 11:26 | 6591 | |
30. | Váňa Martin | TUR8401 | OOB TJ Turnov | 48:36 | + 11:26 | 6591 | |
32. | Zelinka Jiří | MBM8740 | O-mikron | 48:49 | + 11:39 | 6539 | |
33. | Horvát Petr | TBM9437 | KOS TJ Tesla Brno | 49:30 | + 12:20 | 6374 | |
34. | Pešek Ondřej | CHC8502 | K.O.B. Choceň | 49:32 | + 12:22 | 6366 | |
35. | Hübner Jan | CTB7902 | SK OB Chotěboř | 50:01 | + 12:51 | 6249 | |
36. | Henych Petr | VLI6001 | Slavia Liberec orienteering | 50:30 | + 13:20 | 6132 | |
37. | Jelínek Kryštof | LPU0314 | OK Lokomotiva Pardubice | 50:59 | + 13:49 | 6015 | |
38. | Bravený Vít | ZBM9102 | SK Brno Žabovřesky | 52:08 | + 14:58 | 5737 | |
39. | Novák Pavel | CTB7001 | SK OB Chotěboř | 52:09 | + 14:59 | 5733 | |
40. | Janovský Tomáš | PGP6401 | SK Praga | 52:46 | + 15:36 | 5584 | |
41. | Seidl Miroslav | RIC7407 | OB Říčany | 53:23 | + 16:13 | 5435 | |
42. | Vlášek Jakub | TAP9702 | KOB Tretra Praha | 53:30 | + 16:20 | 5407 | |
43. | Pašek František | KAM7600 | OK Kamenice | 53:42 | + 16:32 | 5359 | |
44. | Klaška Pavel | DKP9301 | Oddíl OB Kotlářka | 55:00 | + 17:50 | 5044 | |
45. | Novák Přemysl | DKP0107 | Oddíl OB Kotlářka | 56:30 | + 19:20 | 4682 | |
46. | Tomeš Jaroslav | DKP8109 | Oddíl OB Kotlářka | 57:49 | + 20:39 | 4363 | |
47. | Přikryl Petr | PBM6708 | TJ Spartak 1. brněnská | 57:56 | + 20:46 | 4335 | |
48. | Grundman Vojtěch | CHC8801 | K.O.B. Choceň | 58:28 | + 21:18 | 4206 | |
49. | Buk Michal | ROU9601 | SKOB Roudnice nad Labem | 60:06 | + 22:56 | 3811 | |
50. | Buk Petr | ROU0001 | SKOB Roudnice nad Labem | 61:04 | + 23:54 | 3578 | |
51. | Janda Martin | DOB8002 | KOB Dobruška | 61:17 | + 24:07 | 3525 | |
52. | Gedeon Dominik | KSU9900 | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 61:32 | + 24:22 | 3465 | |
53. | Jíra Tomáš | KAM9802 | OK Kamenice | 67:23 | + 30:13 | 2051 | |
54. | Klement David | DKP0110 | Oddíl OB Kotlářka | 67:35 | + 30:25 | 2002 | |
55. | Kadeřávek Petr | PHK7605 | OK 99 Hradec Králové | 69:55 | + 32:45 | 1438 | |
56. | Pokorný Ondřej | PGP7506 | SK Praga | 70:22 | + 33:12 | 1330 | |
57. | Mrázek Jan | SJC8102 | Sportcentrum Jičín | 91:52 | + 54:42 | 0 | |
Kadlec Jan | SJI8306 | OK Jihlava | DISK | 0 | |||
Prášil Marek | SJI7313 | OK Jihlava | DISK | 0 | |||
Šesták Marek | VLI7403 | Slavia Liberec orienteering | DISK | 0 | |||
Sklenář Martin | AOP9501 | Orientační Běh Opava | DISK | 0 | |||
Horáček Michal | VLI7700 | Slavia Liberec orienteering | DISK | 0 | |||
Metelka Ondřej | PHK0101 | OK 99 Hradec Králové | DISK | 0 | |||
Ondráček Radim | EKP7414 | VŠTJ Ekonom Praha | DISK | 0 | |||
Zakouřil Tomáš | TUR7500 | OOB TJ Turnov | DISK | 0 | |||
Hulec Filip | PCB9401 | SKP České Budějovice | DISK | 0 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Zimmermann Štěpán | ZBM9101 | SK Brno Žabovřesky | 30:20 | 6157 | ||
2. | Kozák Petr | KAM6501 | OK Kamenice | 31:54 | + 1:34 | 5878 | |
3. | Seitler Milan | ASU9148 | Magnus Orienteering | 35:00 | + 4:40 | 5324 | |
4. | Kučera Jan | VSP7302 | USK Praha | 35:42 | + 5:22 | 5199 | |
5. | Mareš Vít | BOR0000 | OK Jiskra Nový Bor | 36:07 | + 5:47 | 5125 | |
6. | Drahoňovský Aleš | TUR7201 | OOB TJ Turnov | 36:32 | + 6:12 | 5050 | |
7. | Šákr Vít | BOR9301 | OK Jiskra Nový Bor | 36:39 | + 6:19 | 5030 | |
8. | Hošek Radim | TAP8737 | KOB Tretra Praha | 37:26 | + 7:06 | 4890 | |
9. | Rožek David | RIC7403 | OB Říčany | 37:57 | + 7:37 | 4797 | |
10. | Šafka Daniel | KAM9105 | OK Kamenice | 38:50 | + 8:30 | 4640 | |
11. | Prášil Aleš | SJI7415 | OK Jihlava | 39:11 | + 8:51 | 4577 | |
12. | Hala Lukáš | 20001 | Šlapanice | 39:57 | + 9:37 | ||
13. | Fučík Karel | VBM7246 | VSK Mendelu Brno | 41:12 | + 10:52 | 4217 | |
14. | Hlaváč Jiří | TBM6116 | KOS TJ Tesla Brno | 41:31 | + 11:11 | 4161 | |
15. | Nejman Stanislav | TUR9500 | OOB TJ Turnov | 41:37 | + 11:17 | 4143 | |
16. | Michek David | TJN9802 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 41:50 | + 11:30 | 4104 | |
17. | Kohl Ondřej | KPY8600 | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 42:19 | + 11:59 | 4018 | |
18. | Škrabánek Matěj | SJI9203 | OK Jihlava | 43:20 | + 13:00 | 3836 | |
19. | Trojan Karel | TUR9011 | OOB TJ Turnov | 43:33 | + 13:13 | 3798 | |
20. | Bořánek Petr | VSP7000 | USK Praha | 43:45 | + 13:25 | 3762 | |
21. | Janas Petr | PGP7106 | SK Praga | 44:03 | + 13:43 | 3708 | |
22. | Najman Jaroslav | BOR7909 | OK Jiskra Nový Bor | 44:49 | + 14:29 | 3572 | |
23. | Hejna Martin | TAP8101 | KOB Tretra Praha | 45:18 | + 14:58 | 3485 | |
24. | Ransdorf Jakub | TAP9805 | KOB Tretra Praha | 45:44 | + 15:24 | 3408 | |
25. | Valach Marek | TAP9703 | KOB Tretra Praha | 46:05 | + 15:45 | 3345 | |
26. | Borák Michal | EKP8304 | VŠTJ Ekonom Praha | 52:23 | + 22:03 | 2221 | |
27. | Dudík Petr | TUR8917 | OOB TJ Turnov | 54:25 | + 24:05 | 1858 | |
28. | Havlíček Jan | RIC7902 | OB Říčany | 55:11 | + 24:51 | 1721 | |
29. | Vacek Vladimír | KNC9300 | Sokol Kostelec n. Č. l. | 58:38 | + 28:18 | 1105 | |
30. | Hulec Jakub | KSH8401 | OB Kašperské Hory | 58:40 | + 28:20 | 1099 | |
Černý Antonín | TAP0402 | KOB Tretra Praha | DISK | 0 | |||
Pauschek Karel | PBM8509 | TJ Spartak 1. brněnská | DISK | 0 | |||
Samek Tomáš | PHK0001 | OK 99 Hradec Králové | DISK | 0 | |||
Rožek Vojtěch | RIC0501 | OB Říčany | DISK | 0 | |||
Mašata Roman | PHK7107 | OK 99 Hradec Králové | DISK | 0 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Šabatka Petr | LPU8106 | OK Lokomotiva Pardubice | 38:23 | ||
2. | Ritter Aleš | ONO7401 | SKOB Ostrov | 38:42 | + 0:19 | |
3. | Kužel Tomáš | FSP7610 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 39:50 | + 1:27 | |
4. | Prošek Michal | SJI7823 | OK Jihlava | 40:01 | + 1:38 | |
5. | Novotný Radek | PHK7402 | OK 99 Hradec Králové | 40:54 | + 2:31 | |
6. | Šklíba Jan | SRK7501 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 41:30 | + 3:07 | |
7. | Pátek Michal | CHC8603 | K.O.B. Choceň | 42:04 | + 3:41 | |
8. | Gregor Martin | DKP7705 | Oddíl OB Kotlářka | 42:09 | + 3:46 | |
9. | Korecký Miroslav | CHT7901 | OOB SK Chrast | 43:33 | + 5:10 | |
9. | Skripnik Ondřej | FSP7502 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 43:33 | + 5:10 | |
11. | Gregor Petr | RUZ7500 | TJ Růžená | 43:47 | + 5:24 | |
12. | Beránek Jan | VPM7202 | KOS Slavia Plzeň | 47:08 | + 8:45 | |
13. | Wierer Martin | STA7702 | OK Střelka | 47:57 | + 9:34 | |
14. | Tůma Martin | LIT8204 | KOB Litvínov | 51:29 | + 13:06 | |
15. | Ledecký Vladimír | BOR8402 | OK Jiskra Nový Bor | 53:27 | + 15:04 | |
16. | Kříž Dušan | KRL7800 | Kometa Kralovice | 61:49 | + 23:26 | |
17. | Lužnický Jiří | LIT8501 | KOB Litvínov | 64:53 | + 26:30 | |
18. | Pávek Jiří | NEK7700 | Nejdek Orienteering | 68:01 | + 29:38 | |
19. | Kolář Tomáš | SLA7103 | SKOB Slaný | 68:32 | + 30:09 | |
20. | Smítal Rostislav | ZBM7903 | SK Brno Žabovřesky | 78:10 | + 39:47 | |
21. | Blumtritt František | BOR8500 | OK Jiskra Nový Bor | 89:13 | + 50:50 | |
Průša Michal | VSP7310 | USK Praha | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Junek Petr | STH7801 | SK Studenec | 34:19 | ||
2. | Venhoda Milan | SJI7104 | OK Jihlava | 34:23 | + 0:04 | |
3. | Rambousek Karel | BSO7907 | KOB Baník Sokolov | 37:58 | + 3:39 | |
4. | Henek Vladan | VBM8002 | VSK Mendelu Brno | 38:58 | + 4:39 | |
5. | Bartaloš Tomáš | PGP8010 | SK Praga | 38:59 | + 4:40 | |
6. | Novotný Jiří | TZL8001 | SKOB Zlín | 39:50 | + 5:31 | |
7. | Kárník Jan | LPU7811 | OK Lokomotiva Pardubice | 40:41 | + 6:22 | |
8. | Pilát Miroslav | DKL7900 | KOB Kladno | 41:45 | + 7:26 | |
9. | Lebeda Dušan | SPC7312 | SPORTICUS team | 42:05 | + 7:46 | |
10. | Fukátko Jan | LPU8105 | OK Lokomotiva Pardubice | 42:23 | + 8:04 | |
11. | Zikmund Zdeněk | NPA6705 | SK LOB Nová Paka | 44:22 | + 10:03 | |
12. | Ječmen Vladimír | ONO7900 | SKOB Ostrov | 46:47 | + 12:28 | |
13. | Dvořák Josef | PGP8006 | SK Praga | 47:24 | + 13:05 | |
14. | Synek Antonín | DOK7800 | OK Doksy | 47:37 | + 13:18 | |
15. | Turek Jan | SKV7302 | TJ Slovan Karlovy Vary | 47:52 | + 13:33 | |
16. | Věžník Roman | TTR7901 | OOB Třebíč | 48:56 | + 14:37 | |
17. | Placek Petr | MLA8000 | MLOK Mariánské Lázně | 50:07 | + 15:48 | |
18. | Janeček Jura | EKP6701 | VŠTJ Ekonom Praha | 50:41 | + 16:22 | |
19. | Uchytil Tomáš | PZR7621 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 50:52 | + 16:33 | |
20. | Ehler Tomáš | VSP8102 | USK Praha | 53:08 | + 18:49 | |
21. | Václavek Jan | LPU7816 | OK Lokomotiva Pardubice | 55:08 | + 20:49 | |
22. | Jakubec Petr | SJC8106 | Sportcentrum Jičín | 55:27 | + 21:08 | |
23. | Jedlička Michal | DKL8000 | KOB Kladno | 82:10 | + 47:51 | |
24. | Roučka Martin | VIM8000 | Ski klub Šumava Vimperk | 82:53 | + 48:34 | |
25. | Míka Pavel | DKP7800 | Oddíl OB Kotlářka | 85:53 | + 51:34 | |
26. | Materna Josef | VPM7900 | KOS Slavia Plzeň | 86:50 | + 52:31 | |
27. | Starý Jan | FSP7800 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 87:41 | + 53:22 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Arnošt Kamil | VSP7301 | USK Praha | 32:02 | ||
2. | Šrůta Milan | BOR7703 | OK Jiskra Nový Bor | 35:05 | + 3:03 | |
3. | Nemšovský Petr | PGP7602 | SK Praga | 35:23 | + 3:21 | |
4. | Držka Štěpán | LPU7604 | OK Lokomotiva Pardubice | 36:55 | + 4:53 | |
5. | Šafařík Ivo | OPI7402 | Orientační sporty Písek | 37:58 | + 5:56 | |
6. | Žemla Tomáš | KAM7105 | OK Kamenice | 38:57 | + 6:55 | |
7. | Vácha Tomáš | BOR7409 | OK Jiskra Nový Bor | 39:09 | + 7:07 | |
8. | Belej Jiří | LPU7421 | OK Lokomotiva Pardubice | 40:16 | + 8:14 | |
9. | Klimeš Petr | OPI7700 | Orientační sporty Písek | 40:56 | + 8:54 | |
10. | Novák Ivo | OKP6200 | SK OK 24 Praha | 41:07 | + 9:05 | |
11. | Pachner Pavel | CHA7501 | OK Chrastava | 41:30 | + 9:28 | |
12. | Švec Karel | ZVO7601 | OB SK Zvole | 41:34 | + 9:32 | |
13. | Tomandl Jan | 110001 | HORA | 41:51 | + 9:49 | |
14. | Lenk Andreas | 71D7301 | USV TU Dresden | 41:59 | + 9:57 | |
15. | Komín David | PGP7405 | SK Praga | 43:17 | + 11:15 | |
16. | Vodička Oldřich | LPU7715 | OK Lokomotiva Pardubice | 44:06 | + 12:04 | |
17. | Hofhanzl Abrahám | RUZ7300 | TJ Růžená | 44:54 | + 12:52 | |
18. | Bureš Michal | VLI7601 | Slavia Liberec orienteering | 44:55 | + 12:53 | |
19. | Slovák Miroslav | SHK7704 | OK Slavia Hradec Králové | 45:20 | + 13:18 | |
20. | Kunart Tomáš | PHK7205 | OK 99 Hradec Králové | 45:47 | + 13:45 | |
21. | Kovář Jindřich | MAS6800 | OOB Aš | 46:05 | + 14:03 | |
22. | Kurfürst Pavel | FSP7400 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 46:18 | + 14:16 | |
23. | Hartvich Otto | OPI6900 | Orientační sporty Písek | 46:22 | + 14:20 | |
24. | Chrást Tomáš | STH7401 | SK Studenec | 46:25 | + 14:23 | |
25. | Orany Tomáš | SJI7311 | OK Jihlava | 46:39 | + 14:37 | |
26. | Nevrkla Tomáš | RUZ7600 | TJ Růžená | 47:40 | + 15:38 | |
27. | Etrych Tomáš | DOR7300 | OK Dobříš | 48:19 | + 16:17 | |
28. | Horák Pavel (Starosta) | VSP7305 | USK Praha | 48:30 | + 16:28 | |
29. | Blahuta Marek | MFP7301 | Matfyz Praha | 48:40 | + 16:38 | |
30. | Střelba Ondřej | PGP7510 | SK Praga | 48:52 | + 16:50 | |
31. | Sobotka Petr | OPI7300 | Orientační sporty Písek | 49:07 | + 17:05 | |
32. | Kocman Jindřich | BOR7612 | OK Jiskra Nový Bor | 49:32 | + 17:30 | |
33. | Ruda Petr | VTA7301 | SC vebr-sport | 49:56 | + 17:54 | |
34. | Koten Pavel | RIC7200 | OB Říčany | 51:27 | + 19:25 | |
35. | Víteček Jan | DKP7201 | Oddíl OB Kotlářka | 52:18 | + 20:16 | |
36. | Rod Jan | VSP7423 | USK Praha | 53:09 | + 21:07 | |
37. | Sláma Jaroslav | OSN6901 | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 54:27 | + 22:25 | |
38. | Vaněk Petr | ZBP7302 | OOB SK Zbraslav | 55:12 | + 23:10 | |
39. | Vondráček Martin | DKP7704 | Oddíl OB Kotlářka | 55:44 | + 23:42 | |
40. | Dvořáček Jan | TTR7701 | OOB Třebíč | 56:15 | + 24:13 | |
41. | Patka Miroslav | BOR7715 | OK Jiskra Nový Bor | 57:10 | + 25:08 | |
42. | Pipek Kamil | LPU7310 | OK Lokomotiva Pardubice | 57:56 | + 25:54 | |
43. | Březina Jan | CHA7604 | OK Chrastava | 58:26 | + 26:24 | |
44. | Čapek Miroslav | PHK7603 | OK 99 Hradec Králové | 60:15 | + 28:13 | |
45. | Krejčí Ladislav | ROU7301 | SKOB Roudnice nad Labem | 60:29 | + 28:27 | |
46. | Jedlička Adam | KAM7700 | OK Kamenice | 61:35 | + 29:33 | |
47. | Gregor Radovan | DOR7404 | OK Dobříš | 63:18 | + 31:16 | |
48. | Kušička Josef | HJL7600 | Sokol Horní Jelení | 64:33 | + 32:31 | |
49. | Čáp Radim | STA7301 | OK Střelka | 66:17 | + 34:15 | |
50. | Čečka Jiří | SHK7600 | OK Slavia Hradec Králové | 68:25 | + 36:23 | |
51. | Velát Josef | OPI7302 | Orientační sporty Písek | 71:34 | + 39:32 | |
52. | Beran Jaroslav | SLA7601 | SKOB Slaný | 75:36 | + 43:34 | |
53. | Brandejs Jan | DKP7503 | Oddíl OB Kotlářka | 76:41 | + 44:39 | |
54. | Hanuš Vladimír | VRL7508 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 80:42 | + 48:40 | |
55. | Leinweber Ctirad | FSP7401 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 85:21 | + 53:19 | |
56. | Hladík Zdeněk | DKP7401 | Oddíl OB Kotlářka | 86:52 | + 54:50 | |
57. | Čtrnáct Jiří | PGP7603 | SK Praga | 92:16 | + 60:14 | |
Nedas Dušan | KPY7701 | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | DISK | |||
Šrámek Petr | RIC6905 | OB Říčany | DISK | |||
Zakouřil Václav | VSP7401 | USK Praha | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Baldrian Petr | PGP7203 | SK Praga | 36:11 | ||
2. | Netuka Jan | SHK7001 | OK Slavia Hradec Králové | 36:22 | + 0:11 | |
3. | Nehasil Vladislav | LDC7101 | KOB Děčín | 38:04 | + 1:53 | |
4. | Siegl Roman | MFP6700 | Matfyz Praha | 38:38 | + 2:27 | |
5. | Kondrát Martin | PGP6501 | SK Praga | 38:57 | + 2:46 | |
6. | Vlastník Zdeněk | JIL6901 | OK Jilemnice | 39:44 | + 3:33 | |
7. | Doucha Jiří | SNA7105 | TJ START Náchod | 41:35 | + 5:24 | |
8. | Kubec Martin | DOB7002 | KOB Dobruška | 43:39 | + 7:28 | |
9. | Šubrt Antonín | DKP7100 | Oddíl OB Kotlářka | 44:55 | + 8:44 | |
10. | Nechanický Pavel | OSN7209 | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 46:25 | + 10:14 | |
11. | Zurynek Jan | EKP7003 | VŠTJ Ekonom Praha | 46:37 | + 10:26 | |
12. | Beránek Petr | BOR6701 | OK Jiskra Nový Bor | 46:53 | + 10:42 | |
13. | Lazák Jan | LTU6900 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 46:56 | + 10:45 | |
14. | Pecka Jan | EKP6800 | VŠTJ Ekonom Praha | 47:14 | + 11:03 | |
15. | Metelka Pavel | PHK6800 | OK 99 Hradec Králové | 48:20 | + 12:09 | |
16. | Šimša Jaromír | MFP7100 | Matfyz Praha | 50:04 | + 13:53 | |
17. | Waldhauser Martin | BOR7106 | OK Jiskra Nový Bor | 50:27 | + 14:16 | |
18. | Filičko Marek | LPU7102 | OK Lokomotiva Pardubice | 52:07 | + 15:56 | |
19. | Hovorka Ladislav | LDC6802 | KOB Děčín | 53:15 | + 17:04 | |
20. | Müller Rico | STB6400 | TJ Stadion Nový Bor | 53:53 | + 17:42 | |
21. | Mayer Tomáš | KSH6900 | OB Kašperské Hory | 54:41 | + 18:30 | |
22. | Maleček Vít | PGP6801 | SK Praga | 57:07 | + 20:56 | |
23. | Machara Martin | BOR6900 | OK Jiskra Nový Bor | 57:44 | + 21:33 | |
24. | Vacek Milan | SJI6901 | OK Jihlava | 58:02 | + 21:51 | |
25. | Jeřábek Petr | BOR7105 | OK Jiskra Nový Bor | 61:34 | + 25:23 | |
26. | Zámečník Pavel | 10002 | Zámečníci | 66:38 | + 30:27 | |
27. | Deim Karel | VTA7202 | SC vebr-sport | 66:54 | + 30:43 | |
28. | Jaroš Jakub | VCB7100 | OB České Budějovice | 67:46 | + 31:35 | |
29. | Kohout Josef | SHK6902 | OK Slavia Hradec Králové | 67:59 | + 31:48 | |
30. | Balej Jiří | KAM7201 | OK Kamenice | 69:12 | + 33:01 | |
31. | Jiras Jiří | DOR6900 | OK Dobříš | 73:30 | + 37:19 | |
32. | Kouba Otakar | SJC7100 | Sportcentrum Jičín | 75:13 | + 39:02 | |
33. | Nechuta Milan | PZR7007 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 79:47 | + 43:36 | |
34. | Staněk Rostislav | VPM6801 | KOS Slavia Plzeň | 90:00 | + 53:49 | |
35. | Vališ Jan | LPU7104 | OK Lokomotiva Pardubice | 90:41 | + 54:30 | |
Koucký Roman | EKP6301 | VŠTJ Ekonom Praha | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Teringl Radek | VCB6502 | OB České Budějovice | 33:25 | ||
2. | Pelc Václav | CST6702 | OB Strakonice | 35:50 | + 2:25 | |
3. | Slavík Viktor | PGP6300 | SK Praga | 36:37 | + 3:12 | |
4. | Karvánek Petr | BOR6600 | OK Jiskra Nový Bor | 37:20 | + 3:55 | |
5. | Folprecht Miroslav | TUR5501 | OOB TJ Turnov | 38:41 | + 5:16 | |
6. | Semík Jan | VSP6507 | USK Praha | 39:17 | + 5:52 | |
7. | Klaška Pavel | DKP6500 | Oddíl OB Kotlářka | 39:44 | + 6:19 | |
8. | Pilař Karel | MAS5501 | OOB Aš | 42:50 | + 9:25 | |
9. | Šimek Tomáš | FSP6304 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 43:08 | + 9:43 | |
10. | Funda Jiří | API6401 | OK Andante Písek | 44:50 | + 11:25 | |
11. | Hartman Aleš | VSP6506 | USK Praha | 45:35 | + 12:10 | |
12. | Pavlovec Petr | BOR6303 | OK Jiskra Nový Bor | 45:41 | + 12:16 | |
13. | Hrdlička Pavel | OPI6500 | Orientační sporty Písek | 45:45 | + 12:20 | |
14. | Forst Libor | MFP6301 | Matfyz Praha | 48:29 | + 15:04 | |
15. | Zavadil Vladimír | VSP6710 | USK Praha | 50:56 | + 17:31 | |
16. | Přibík Jan | PGP6301 | SK Praga | 54:43 | + 21:18 | |
17. | Tužil Petr | 50001 | Tužilovi | 60:48 | + 27:23 | |
18. | Hanák Martin | KRL6701 | Kometa Kralovice | 61:38 | + 28:13 | |
19. | Hlaváček Lubomír | PHK6401 | OK 99 Hradec Králové | 62:00 | + 28:35 | |
20. | Petráček Aleš | SJI6301 | OK Jihlava | 66:12 | + 32:47 | |
21. | Hurta Vladimír | PGP6305 | SK Praga | 68:36 | + 35:11 | |
Hradecký Jaroslav | DOK6300 | OK Doksy | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hrabánek David | PGP6003 | SK Praga | 34:57 | ||
2. | Tichovský Martin | PGP6100 | SK Praga | 36:01 | + 1:04 | |
3. | Wurzel Břetislav | OSN6005 | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 37:24 | + 2:27 | |
3. | Milota Josef | MLA5801 | MLOK Mariánské Lázně | 37:24 | + 2:27 | |
5. | Hošek Lubomír | PCB6101 | SKP České Budějovice | 39:25 | + 4:28 | |
6. | Švarc Jiří | JEN6201 | OB Jenišovice | 40:52 | + 5:55 | |
7. | Kamenický Radan | OSN6004 | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 41:22 | + 6:25 | |
8. | Kožina Petr | PGP6000 | SK Praga | 43:30 | + 8:33 | |
9. | Kopecký Zdeněk | SJI6002 | OK Jihlava | 43:46 | + 8:49 | |
10. | Dikoš Pavel | BOR6003 | OK Jiskra Nový Bor | 43:52 | + 8:55 | |
11. | Roudný Václav | LPU6102 | OK Lokomotiva Pardubice | 44:57 | + 10:00 | |
12. | Fanta Miroslav | EKP5800 | VŠTJ Ekonom Praha | 45:20 | + 10:23 | |
13. | Konopáč Jiří | TUR5803 | OOB TJ Turnov | 46:16 | + 11:19 | |
14. | Strejc Jaroslav | ZVO6101 | OB SK Zvole | 46:38 | + 11:41 | |
15. | Zeman Jaroslav | SJI5901 | OK Jihlava | 48:01 | + 13:04 | |
16. | Kaňák Petr | SJI6115 | OK Jihlava | 48:33 | + 13:36 | |
17. | Vydra Pavel | PEN6200 | OK RECO Sport | 49:00 | + 14:03 | |
18. | Nešpor Jan | TTR6101 | OOB Třebíč | 49:02 | + 14:05 | |
19. | Kohl Jiří | KPY6201 | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 49:19 | + 14:22 | |
20. | Hošek Ladislav | SCP6001 | OK Sparta Praha | 50:24 | + 15:27 | |
21. | Kavka Jiří | SCP5900 | OK Sparta Praha | 50:33 | + 15:36 | |
22. | Špičák Aleš | DKP5500 | Oddíl OB Kotlářka | 53:50 | + 18:53 | |
23. | Hejtmánek Vladimír | TAP5802 | KOB Tretra Praha | 56:14 | + 21:17 | |
24. | Hones Sepp | 26A5400 | HSV Ried | 57:30 | + 22:33 | |
25. | Koč Zdeněk | MKP4700 | SK Meteor Kačerov | 59:14 | + 24:17 | |
26. | Vícha Vladimír | LPU5801 | OK Lokomotiva Pardubice | 59:16 | + 24:19 | |
27. | Blabla Zdeněk | PCB5901 | SKP České Budějovice | 66:01 | + 31:04 | |
28. | Nentvich Lubomír | DOR5800 | OK Dobříš | 71:01 | + 36:04 | |
29. | Havlíček Ivo | KNC5800 | Sokol Kostelec n. Č. l. | 77:34 | + 42:37 | |
30. | Pech Jiří | LPM5402 | OK Lokomotiva Plzeň | 77:51 | + 42:54 | |
30. | Dobeš Václav | KPY5701 | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 77:51 | + 42:54 | |
32. | Šváb Jan | VSP5801 | USK Praha | 83:01 | + 48:04 | |
33. | Borovička Milan | FSP6104 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 91:49 | + 56:52 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Šedivý Jiří | EKP5500 | VŠTJ Ekonom Praha | 28:45 | ||
2. | Kunc Radovan | TJN5549 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 29:47 | + 1:02 | |
3. | Škorpil Martin | HOR5700 | TJ Jiskra Hořice | 31:49 | + 3:04 | |
4. | Běhoun Pavel | PHK5701 | OK 99 Hradec Králové | 32:30 | + 3:45 | |
5. | Škoda Přemek | VLI5301 | Slavia Liberec orienteering | 32:37 | + 3:52 | |
6. | Štěrba Pavel | LPU5408 | OK Lokomotiva Pardubice | 35:39 | + 6:54 | |
7. | Jirka Jiří | DKL5501 | KOB Kladno | 35:46 | + 7:01 | |
8. | Gazdačko Milan | SHK5702 | OK Slavia Hradec Králové | 36:19 | + 7:34 | |
9. | Michalec Jan | DCH5701 | Radioelektronika Cheb | 38:12 | + 9:27 | |
10. | Cabrnoch Jiří | DKL5400 | KOB Kladno | 39:13 | + 10:28 | |
11. | Valter Petr | KBP4500 | KBP Praha | 42:23 | + 13:38 | |
12. | Kaška Rudolf | CHA5500 | OK Chrastava | 43:08 | + 14:23 | |
13. | Čermák Libor | PHK5600 | OK 99 Hradec Králové | 44:57 | + 16:12 | |
14. | Klimpl Petr | LPU5401 | OK Lokomotiva Pardubice | 45:01 | + 16:16 | |
15. | Muchl Vladimír | CST5601 | OB Strakonice | 49:15 | + 20:30 | |
16. | Jahn Pavel | SCP5500 | OK Sparta Praha | 53:03 | + 24:18 | |
17. | Pavlík Milan | CHA5400 | OK Chrastava | 56:04 | + 27:19 | |
18. | Wald František | FSP5300 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 57:58 | + 29:13 | |
19. | Henek Milan | RBK5307 | SK Radioklub Blansko | 58:51 | + 30:06 | |
20. | Chotětický Jan | MAS5400 | OOB Aš | 58:57 | + 30:12 | |
21. | Fejlek Vojtěch | SHK5202 | OK Slavia Hradec Králové | 62:07 | + 33:22 | |
22. | Ptáček Ladislav | BBM5300 | BETA URSUS Rosice | 67:45 | + 39:00 | |
23. | Khýn Miroslav | VTA5401 | SC vebr-sport | 69:18 | + 40:33 | |
24. | Holpuch Jiří | LDC5702 | KOB Děčín | 89:38 | + 60:53 | |
Procházka Antonín | DCE5500 | KOB Dobřichovice | DISK | |||
Hejzlar Josef | VCB5601 | OB České Budějovice | DISK | |||
Fiala Zdeněk | TAP5501 | KOB Tretra Praha | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hickethier Manfred | VLI5201 | Slavia Liberec orienteering | 30:37 | ||
2. | Hořínek Jaroslav | VSP5000 | USK Praha | 34:02 | + 3:25 | |
3. | Karmazín Petr | VLI4901 | Slavia Liberec orienteering | 34:43 | + 4:06 | |
4. | Uher Petr | VSP5001 | USK Praha | 39:56 | + 9:19 | |
5. | Provazník Jiří | TUR5102 | OOB TJ Turnov | 44:09 | + 13:32 | |
6. | Borák Stanislav | EKP5212 | VŠTJ Ekonom Praha | 45:36 | + 14:59 | |
7. | Horáček Miroslav | VLI5000 | Slavia Liberec orienteering | 48:02 | + 17:25 | |
8. | Kříž Pavel | PZR4800 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 48:29 | + 17:52 | |
9. | Chotětický Václav | DKL5202 | KOB Kladno | 57:37 | + 27:00 | |
10. | Ševčík Milan | CHA5003 | OK Chrastava | 57:53 | + 27:16 | |
11. | Rychtecký Josef | VCB4801 | OB České Budějovice | 62:37 | + 32:00 | |
12. | Kodys Václav | RUZ5105 | TJ Růžená | 63:49 | + 33:12 | |
13. | Denemarek Oldřich | BBM5100 | BETA URSUS Rosice | 76:51 | + 46:14 | |
14. | Hojný Oldřich | SCP5201 | OK Sparta Praha | 85:10 | + 54:33 | |
15. | Lusk Karel | CHA5002 | OK Chrastava | 105:13 | + 74:36 | |
Farář Jaroslav | VRL5002 | OOS TJ Spartak Vrchlabí | DISK | |||
Kalibán Jaroslav | NPA5101 | SK LOB Nová Paka | DISK | |||
Přinda Oldřich | VLI5101 | Slavia Liberec orienteering | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Pospíšil Jaromír | PZR4417 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 28:07 | ||
2. | Buriánek Jaromír | SCP4700 | OK Sparta Praha | 31:52 | + 3:45 | |
3. | Jirásek Jaroslav | DCH4701 | Radioelektronika Cheb | 35:21 | + 7:14 | |
4. | Bauer Emil | VBM4410 | VSK Mendelu Brno | 39:04 | + 10:57 | |
5. | Novotný Jiří | DKL4601 | KOB Kladno | 39:33 | + 11:26 | |
6. | Čadil Jan | FSP4300 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 41:33 | + 13:26 | |
7. | Hrobař Rudolf | SRK4702 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 43:38 | + 15:31 | |
Matějů Ivan | UVP4600 | Slovan Praha | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Havlík Jaroslav | SJC3601 | Sportcentrum Jičín | 54:22 | ||
2. | Sklenář Jan | MLA4201 | MLOK Mariánské Lázně | 68:27 | + 14:05 | |
3. | Bouček Václav | OCB4101 | OC České Budějovice | 71:58 | + 17:36 | |
4. | Beránek Miroslav | BOR3900 | OK Jiskra Nový Bor | 78:39 | + 24:17 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Špatenka Filip | SRK0001 | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 28:09 | ||
2. | Vojta Grundmanová Lenka | CHC8651 | K.O.B. Choceň | 28:57 | + 0:48 | |
3. | Kunášek Martin | VLI7405 | Slavia Liberec orienteering | 30:36 | + 2:27 | |
4. | Harnach Viktor | 32:23 | + 4:14 | |||
5. | Jirků Olga | SJI7750 | OK Jihlava | 35:27 | + 7:18 | |
6. | Kunášková Markéta | VLI1057 | Slavia Liberec orienteering | 36:36 | + 8:27 | |
7. | Kunášková Zuzana | VLI8154 | Slavia Liberec orienteering | 37:51 | + 9:42 | |
8. | Neradová Klára | 100002 | Chýnice | 41:11 | + 13:02 | |
9. | Smolíková Lenka | OPI8051 | Orientační sporty Písek | 42:52 | + 14:43 | |
10. | Peřinková Irena | BBM6550 | BETA URSUS Rosice | 43:27 | + 15:18 | |
11. | Brandejs Hynek | DKP1005 | Oddíl OB Kotlářka | 43:41 | + 15:32 | |
12. | Škrlová Hana | KRL6951 | Kometa Kralovice | 44:11 | + 16:02 | |
13. | Věžníková Magda | TTR8080 | OOB Třebíč | 49:40 | + 21:31 | |
14. | Rousová Jana | DKL6950 | KOB Kladno | 59:28 | + 31:19 | |
15. | Poláková Jolana | VTA6851 | SC vebr-sport | 59:30 | + 31:21 | |
16. | Hanáková Marta | KRL7151 | Kometa Kralovice | 62:18 | + 34:09 | |
17. | Baldrian František | VSP1600 | USK Praha | 64:28 | + 36:19 | |
18. | Dolejší Miloš | DOK6700 | OK Doksy | 65:48 | + 37:39 | |
19. | Kaňáková Petra | SJI8751 | OK Jihlava | 65:53 | + 37:44 | |
20. | Matoušek Jan | SJH1604 | SOS Jindřichův Hradec | 67:13 | + 39:04 | |
20. | Podhorská Věra | SJI5252 | OK Jihlava | 67:13 | + 39:04 | |
22. | Kaška Šimon | SJH1603 | SOS Jindřichův Hradec | 67:17 | + 39:08 | |
23. | Novák Patrik | JES9500 | OK Rakovník | 69:47 | + 41:38 | |
24. | Pragerová Petra | 69:53 | + 41:44 | |||
25. | Smrčková Olga | LPU6055 | OK Lokomotiva Pardubice | 70:34 | + 42:25 | |
26. | Štruplová Klára | 60002 | Veverky | 92:32 | + 64:23 | |
27. | Věžníková Natálie | TTR0777 | OOB Třebíč | 114:52 | + 86:43 | |
Mazzarese Aiden | TRT1500 | KOS Třešť | DISK | |||
Míka Štěpán | DKP1504 | Oddíl OB Kotlářka | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Gutak Michail | Azimut | 42:04 | |||
2. | Kořan Pavel | VBM7401 | VSK Mendelu Brno | 48:42 | + 6:38 | |
3. | Králová Vanda | PGP8755 | SK Praga | 52:17 | + 10:13 | |
4. | Večeřa Martin | TJN9105 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 54:23 | + 12:19 | |
5. | Zábranský Zdeněk | VCB7803 | OB České Budějovice | 57:42 | + 15:38 | |
6. | Handlová Andrea | 62:09 | + 20:05 | |||
7. | Skalka Michal | LTU6700 | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 71:38 | + 29:34 | |
8. | Malečková Iva | VSP7559 | USK Praha | 77:21 | + 35:17 | |
9. | Zábranská Alena | VCB7953 | OB České Budějovice | 78:01 | + 35:57 | |
10. | Černý Petr | SJI8100 | OK Jihlava | 90:37 | + 48:33 | |
11. | Zunová Markéta | SCP9150 | OK Sparta Praha | 104:31 | + 62:27 | |
12. | Jírová Monika | ROZ7350 | OK Roztoky | 117:13 | + 75:09 | |
13. | Petrilák Miroslav | DOR6600 | OK Dobříš | 122:50 | + 80:46 | |
14. | Nalezencová Ivana | DOR8251 | OK Dobříš | 125:43 | + 83:39 | |
Bouček Jakub | OCB9501 | OC České Budějovice | DISK | |||
Kolář Jan | ZVO7901 | OB SK Zvole | DISK |