Logo

Výsledky závodu: Mistrovství oblasti na klasické trati (Saxbo)

Datum:
30.04.2023
Místo konání:
Jonsdorf (louka u hotelu Gondelfahrt, GPS 50.8500790N, 14.6865106E), Německo
Pořadatel:
CHA - OK Chrastava
Mapa:
stav 04/2023, ISOM 2017-2, e=5 m; 1:10 000 pro kategorie DH10-DH55 (s výřezem v měřítku 1:5 000); 1:7500 pro kategorie DH60-, DH10L a HDR; tisk laserem na Pretex
Ředitel závodu:
Ender Volker
Hlavní rozhodčí:
Pachnerová Dominika - R1
Stavitel tratí:
Dittmann Robert
Kategorie:
D10L     D10     D12     D12D     D14     D16     D18     D21L     D21K     D21E     D35     D40     D45     D50     D55     D60     D65     D70     D75     D80     DirMS     DirML     DirKL     H10L     H10     H12     H12D     H14     H14D     H16     H18     H20     H21K     H21L     H21E     H35     H40     H45     H50     H55     H60     H65     H70     H75     H80     H85     HDR    
Nahrávám data...

D10L 3.05 km, 90 m, 6 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Spieszová Rebeka KDZ1350 C Klub dobré zprávy Lysá nad Labem 21:19
2. Seemann Eliška KDZ1451 C Klub dobré zprávy Lysá nad Labem 21:45 + 0:26
3. Grismajer Adele DE076957 USV TU Dresden 24:00 + 2:41
4. Pokorná Dita PGP1452 C SK Praga 25:00 + 3:41
5. Stará Dominika JJN1652 C Team Jizerky 25:17 + 3:58
6. Stadtherrová Leontýna JJNxxx Team Jizerky 29:37 + 8:18
7. Limon Johana Mia TJN1356 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 31:36 + 10:17
8. Förster Katharina OL-Team Wehrsdorf 34:34 + 13:15
9. Tejkalová Zuzana KDZ1453 C Klub dobré zprávy Lysá nad Labem 41:28 + 20:09
10. Kvítková Marie JJN1451 C Team Jizerky 42:48 + 21:29
11. Zikmundová Adéla JJN1362 C Team Jizerky 42:54 + 21:35
12. Rakoušová Gabriela STB1452 C TJ Stadion Nový Bor 44:31 + 23:12
13. Míková Martina DKP1752 C Oddíl OB Kotlářka 51:18 + 29:59
14. Hübnerová Johana TBM1551 C KOS TJ Tesla Brno 56:52 + 35:33
Janatová Ester TJN1450 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. DISK

D10 1.98 km, 105 m, 8 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Richter Merle DE070264 Post SV Dresden 21:51
2. Horáčková Eliška VLI1450 C Slavia Liberec orienteering 22:42 + 0:51
3. Wiedenfeld Johanna DE073961 Post SV Dresden 24:35 + 2:44
4. Nehasilová Anna BOR1450 C OK Jiskra Nový Bor 25:00 + 3:09
5. Dvořáková Šarlota DKP1360 C Oddíl OB Kotlářka 25:04 + 3:13
6. Bader Tyra DE070214 Post SV Dresden 25:06 + 3:15
7. Hájková Alžběta JJN1353 C Team Jizerky 26:11 + 4:20
8. Hanušová Lenka STB1350 C TJ Stadion Nový Bor 27:49 + 5:58
9. Richter Lotte DE076296 Post SV Dresden 28:01 + 6:10
10. Kučerková Adéla STB1450 C TJ Stadion Nový Bor 28:05 + 6:14
11. Meyer Jonna Charlotte Post SV Dresden 30:18 + 8:27
12. Häcker Charlotte DE074779 Post SV Dresden 34:10 + 12:19
13. Knuth Kamilla DE060083 OLV Potsdam 34:27 + 12:36
14. Hölzer Lotte DE076270 OLV Weimar 39:20 + 17:29
15. Proxová Veronika RIC1350 C OB Říčany 39:22 + 17:31
16. Sperling Ella DE072707 OLV Potsdam 44:16 + 22:25
17. Lange Linda DE073804 SV IHW Alex 78 Berlin 53:51 + 32:00
18. Rokosová Anna JJN1366 C Team Jizerky 55:20 + 33:29
19. Heidrich Tira DE063243 OLV Potsdam 57:29 + 35:38
20. Kääriäinen Lotta DE058971 USV TU Dresden 58:44 + 36:53
21. Průšková Veronika STB1352 C TJ Stadion Nový Bor 64:45 + 42:54
Knaup Anna DE059549 Braunschweiger MTV DISK
Kořínková Marie STB1353 C TJ Stadion Nový Bor DISK

D12 2.60 km, 120 m, 8 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Rodová Anežka VSP1152 B USK Praha 27:05
2. Kutková Sára TUR1351 C OOB TJ Turnov 27:30 + 0:25
3. Grismajer Selma DE073987 USV TU Dresden 30:46 + 3:41
4. Oravcová Amálie JJN1153 C Team Jizerky 31:11 + 4:06
5. Michálková Ela BOR1152 B OK Jiskra Nový Bor 31:42 + 4:37
6. Ouhrabková Bára TAP1256 C KOB Tretra Praha 33:43 + 6:38
7. Pompe Antonia DE060918 SV Robotron Dresden 33:46 + 6:41
8. Kattwinkel Emma DE076204 OLV Weimar 34:00 + 6:55
9. Kvapilová Klára TUV1199 C SOK TJ Turnov 36:52 + 9:47
10. Kubešová Eliška VLI1152 B Slavia Liberec orienteering 37:01 + 9:56
11. Jirásková Mia VSP1150 C USK Praha 37:05 + 10:00
12. Stadtherrová Adéla JJN1150 C Team Jizerky 37:27 + 10:22
13. Schenker Ida DE062253 USV Jena 37:37 + 10:32
14. Heřmánková Kateřina TUR1152 C OOB TJ Turnov 37:59 + 10:54
15. Žandová Eliška STB1250 C TJ Stadion Nový Bor 41:03 + 13:58
16. Löhning Lisa DE029550 USV TU Dresden 42:01 + 14:56
17. Jirásková Viola VSP1151 C USK Praha 42:51 + 15:46
18. Havlová Tereza TUR1252 C OOB TJ Turnov 43:42 + 16:37
19. Schmidt Ella DE071113 TSC Strausberg 44:00 + 16:55
20. Kottíková Anežka JJN1155 C Team Jizerky 44:08 + 17:03
21. Eckart Henriette DE076048 OLV Weimar 48:01 + 20:56
22. von Dalowski Dora DE070206 Post SV Dresden 50:15 + 23:10
23. Radzio Zoe DE068730 USV Jena 51:07 + 24:02
24. Dvořáková Alžběta DKP1172 C Oddíl OB Kotlářka 58:43 + 31:38
25. Leukert Ida DE060025 SV IHW Alex 78 Berlin 60:39 + 33:34
26. Adorján Vera Lotte DE071428 Berliner Turnerschaft 63:37 + 36:32
27. Höbig Helena DE073242 SV Bad Düben 66:23 + 39:18
28. Válková Adéla BOR1154 C OK Jiskra Nový Bor 67:39 + 40:34
29. Hoke Lieselotte DE077939 OL Görlitz 72:38 + 45:33
30. Ruhe Emma USV TU Dresden 85:42 + 58:37
Dostrašilová Vendula JJN1151 B Team Jizerky DISK

D12D 1.98 km, 105 m, 8 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Kvítková Tereza JJN1250 C Team Jizerky DISK

D14 3.35 km, 130 m, 10 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Zabořilová Anna TUR0951 B OOB TJ Turnov 28:04
2. Wetzel Jannika DE040077 SV Robotron Dresden 30:31 + 2:27
3. Pompe Greta DE030028 SV Robotron Dresden 32:19 + 4:15
4. Wetzel Emilia DE040069 SV Robotron Dresden 33:05 + 5:01
5. Soukupová Marie BOR0952 A OK Jiskra Nový Bor 33:45 + 5:41
6. Horst Katja DE042487 SC Königstein 34:43 + 6:39
7. Ouzká Eliška BOR1051 B OK Jiskra Nový Bor 35:56 + 7:52
8. Pechová Marie VLI1050 B Slavia Liberec orienteering 36:24 + 8:20
9. Ellke Margarethe DE074349 SSV Planeta Radebeul 36:40 + 8:36
10. Houžvičková Kateřina TUR0952 B OOB TJ Turnov 37:00 + 8:56
11. Žemlová Magdalena KAM0950 B OK Kamenice 39:12 + 11:08
11. Havlíčková Zuzana RIC1051 B OB Říčany 39:12 + 11:08
13. Pěkná Alžběta ROU0950 B SKOB Roudnice nad Labem 39:32 + 11:28
14. Kvapilová Kristýna TUV0999 B SOK TJ Turnov 40:26 + 12:22
15. Ryšavá Anežka JJN1054 C Team Jizerky 42:35 + 14:31
16. Janatová Violka TJN0956 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 43:49 + 15:45
17. Kubešová Tereza VLI0954 B Slavia Liberec orienteering 44:02 + 15:58
18. Heinert Eileen DE063376 OLV Weimar 44:46 + 16:42
19. Lauer Jara DE066875 OLG Regensburg 50:09 + 22:05
20. Winter Greta DE042388 SV Robotron Dresden 50:23 + 22:19
21. Noller Lara DE068392 OLG Regensburg 51:28 + 23:24
22. Čalounová Klára VLI0950 C Slavia Liberec orienteering 52:47 + 24:43
23. Narváez-Pattantyús Írisz DE075157 OC München 53:19 + 25:15
24. Hrdá Kristýna VLI0953 C Slavia Liberec orienteering 53:47 + 25:43
25. Weiß Paula DE060299 OK Mark Brandenburg 54:48 + 26:44
26. Baier Maylin DE071931 Post SV Dresden 56:03 + 27:59
27. Luxath Fenja DE075032 Post SV Dresden 56:54 + 28:50
28. Simon Nele DE068326 OLG Regensburg 57:55 + 29:51
29. Svobodová Anna LLI0955 C LOK-o Liberec 58:04 + 30:00
30. Urbanová Emma BOR1060 C OK Jiskra Nový Bor 58:33 + 30:29
31. Behrendt Lina DE055323 OLV Steinberg 59:30 + 31:26
32. Götz Emma DE058616 USV Jena 61:23 + 33:19
33. Förster Magdalena DE070230 OL-Team Wehrsdorf 68:35 + 40:31
34. Bruns Stine DE055224 MTK Bad Harzburg 72:56 + 44:52
35. von Keutz Anne DE075777 OLG Regensburg 83:19 + 55:15
36. Dubská Elena TJN1058 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 126:01 + 97:57
Ehlerová Michaela VSP1050 B USK Praha DISK
Rudolfová Elizabeth JJN1056 B Team Jizerky DISK

D16 3.80 km, 230 m, 11 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Houžvičková Daniela TUR0751 A OOB TJ Turnov 45:12
2. Baldrianová Eva VSP0751 A USK Praha 47:17 + 2:05
3. Klymeniuk Iryna BOR0767 A OK Jiskra Nový Bor 49:47 + 4:35
4. Holfeld Anna DE029790 USV TU Dresden 51:06 + 5:54
5. Kunášková Karolína VLI0851 A Slavia Liberec orienteering 53:06 + 7:54
6. Baath Lena DE037032 TSV Jetzendorf 53:54 + 8:42
7. Lamačová Barbora BOR0750 A OK Jiskra Nový Bor 54:24 + 9:12
8. Burgmair Juliane DE048774 OLG Regensburg 56:21 + 11:09
9. Šestáková Johana VLI0853 A Slavia Liberec orienteering 56:40 + 11:28
10. Flossmannová Lucie VLI0852 A Slavia Liberec orienteering 56:48 + 11:36
11. Novotná Karolína TUR0853 A OOB TJ Turnov 56:55 + 11:43
12. Breckle Karla DE037678 Bovender SV 57:12 + 12:00
13. Baloghová Milena JJN0750 B Team Jizerky 57:24 + 12:12
14. Lindner Norah DE051636 USV Jena 59:23 + 14:11
15. Kocmanová Adéla BOR0752 A OK Jiskra Nový Bor 59:37 + 14:25
16. Pražáková Nella JJN0853 B Team Jizerky 61:47 + 16:35
17. Nožičková Eva JJN0852 A Team Jizerky 62:52 + 17:40
18. Březinová Antonie CHA0851 B OK Chrastava 62:55 + 17:43
19. Gregorová Alice DKP0758 A Oddíl OB Kotlářka 63:04 + 17:52
20. Tovchigrechko Maria DE046330 SV IHW Alex 78 Berlin 63:14 + 18:02
21. Ehlerová Anna VSP0854 B USK Praha 64:27 + 19:15
22. Nemšovská Magdalena VSP0853 B USK Praha 65:25 + 20:13
23. Baath Fina DE037040 TSV Jetzendorf 68:31 + 23:19
24. Ahlbrecht Sarah DE055563 OLG Regensburg 69:56 + 24:44
25. Gajdová Michaela VSP0752 B USK Praha 72:42 + 27:30
26. Eckart Caroline DE063368 OLV Weimar 73:53 + 28:41
27. Hempel Luise DE033858 USV TU Dresden 76:20 + 31:08
28. Žemlová Barbora KAM0751 B OK Kamenice 79:17 + 34:05
29. Faltejsková Laura DE041306 SV Mietraching 86:39 + 41:27
30. Pühl Anne DE055638 OLG Regensburg 88:27 + 43:15
31. Becker Lilli DE060017 OK Leipzig 89:48 + 44:36
32. Rejholcová Tereza BOR0751 C OK Jiskra Nový Bor 94:08 + 48:56
33. Leukert Lina DE050076 SV IHW Alex 78 Berlin 99:20 + 54:08
34. Šlinská Amálie KUL0852 C KOB Ústí nad Labem 101:52 + 56:40
35. Kutková Tereza JEN0752 C OB Jenišovice 106:41 + 61:29
36. Ryšavá Kateřina JJN0754 C Team Jizerky 107:31 + 62:19
37. Stehlíková Josefína TJN0864 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 111:43 + 66:31
38. Kroupa Hana TTR0853 OOB Třebíč 141:54 + 96:42
39. Dubská Emma TJN0759 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 156:01 + 110:49
Knaup Jana DE033486 Braunschweiger MTV DISK

D18 4.60 km, 245 m, 13 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Roßner Jule DE039111 OK Leipzig 44:35
2. Fritz Marlene DE039187 OL-Team Filder 49:06 + 4:31
3. Lošťáková Sára PGP0660 A SK Praga 49:53 + 5:18
4. Kästner Anne DE014808 TV Oberbexbach 52:39 + 8:04
5. Fritz Julia DE039179 OL-Team Filder 52:43 + 8:08
6. Chrtková Anežka DE075967 TSV Natternberg 55:15 + 10:40
7. Vilémová Eliška VLI0655 A Slavia Liberec orienteering 55:35 + 11:00
8. Kubecová Magdalena STB0550 A TJ Stadion Nový Bor 55:38 + 11:03
9. Uhlemann Livia DE044897 OLV Potsdam 55:47 + 11:12
10. Lindig Stanja DE030052 SSV Planeta Radebeul 56:18 + 11:43
11. Savruková Adéla TJN0656 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 58:17 + 13:42
12. Novotná Barbora TUR0552 A OOB TJ Turnov 61:43 + 17:08
13. Lamačová Kateřina TUR0660 A OOB TJ Turnov 63:27 + 18:52
14. Pecková Tereza VLI0551 B Slavia Liberec orienteering 64:05 + 19:30
15. Drechsler Luise DE047544 Post SV Dresden 66:26 + 21:51
16. Balcarová Marie VLI0658 B Slavia Liberec orienteering 70:18 + 25:43
17. Doleschal Fenja DE036836 OK Leipzig 72:56 + 28:21
18. Simsch Annika DE059523 TGM Budenheim 74:07 + 29:32
19. Kollenbach Louisa DE037412 Ski-Club Helsa 74:11 + 29:36
20. Rejmanová Nikola BOR0656 B OK Jiskra Nový Bor 75:01 + 30:26
21. Konovalova Daria BOR0661 B OK Jiskra Nový Bor 83:20 + 38:45
22. Chrástová Magdaléna STH0551 B SK Studenec 83:36 + 39:01
23. Knuth Sara DE059945 OLV Potsdam 87:09 + 42:34
24. Dušková Viktorie TJN0655 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 104:58 + 60:23
25. Háková Eliška TJN0654 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 105:16 + 60:41
26. Derflová Eliška KUL0550 C KOB Ústí nad Labem 109:06 + 64:31
Skácelová Kateřina JJN0550 B Team Jizerky DISK

D21L 5.48 km, 330 m, 15 kontrol, Rank. koef.: 1.02, KS koef.: 0, PB: 7839

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Štičková Anna SSU9651 E SK Severka Šumperk 60:40 8149
2. Černá Ema TAP0457 A KOB Tretra Praha 62:19 + 1:39 7936
3. Pekařová Jana TUR0252 E OOB TJ Turnov 62:35 + 1:55 7901
4. Kožinová Anna PGP9350 C SK Praga 67:41 + 7:01 7242
5. Mellanová Judita TUR0559 A OOB TJ Turnov 69:25 + 8:45 7018
6. Janatová Lucie TJN8154 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 69:51 + 9:11 6962
7. Hennseler Meike DE019725 MTV Seesen 69:59 + 9:19
8. Rýdlová Adéla JJN0151 C Team Jizerky 70:58 + 10:18 6818
9. Mašínová Anna TJN0152 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 72:04 + 11:24 6675
10. Olsen Liv Grete DE043617 USV TU Dresden 72:15 + 11:35
11. Hrabánková Klára PGP9654 C SK Praga 73:10 + 12:30 6533
12. Nováková Kateřina OKP9450 C SK OK 24 Praha 74:39 + 13:59 6341
13. Kolaja Ehlerová Jana VLI8055 C Slavia Liberec orienteering 75:10 + 14:30 6275
14. Zimmerová Kateřina KAM9850 C OK Kamenice 77:28 + 16:48 5977
15. Leonhardt Charlotte DE017240 USV TU Dresden 78:23 + 17:43
16. Studničná Lenka FSP8650 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 79:46 + 19:06 5680
17. Kohlová Zuzana KPY8852 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 80:13 + 19:33 5622
18. Šestáková Marie VLI0452 A Slavia Liberec orienteering 80:25 + 19:45 5596
19. Pecoldová Pavlína MFP8450 C Matfyz Praha 80:31 + 19:51 5583
20. Lepšíková Eva SJC8765 C Sportcentrum Jičín 81:02 + 20:22 5516
21. Tomášková Linda TAP0455 A KOB Tretra Praha 82:10 + 21:30 5370
22. Kožinová Jana PGP6651 C SK Praga 83:20 + 22:40 5219
23. Dolejší Kateřina DOK0156 C OK Doksy 83:42 + 23:02 5172
24. Grismajer Sonnhild DE018701 USV TU Dresden 84:58 + 24:18
25. Mühlstein Paula DE026879 OSC Kassel 85:07 + 24:27
26. Dolejší Lenka DOK7450 C OK Doksy 88:02 + 27:22 4612
27. Pavlová Martina LTP0151 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 88:15 + 27:35 4584
28. Hochstetter Franziska DE020087 USV Jena 91:52 + 31:12
29. Vejstrková Martina CHA9651 C OK Chrastava 92:21 + 31:41 4054
30. Funk Julika DE036787 OK Leipzig 93:51 + 33:11
31. Kankaanpää Tinka DE067360 Bovender SV 94:14 + 33:34
32. Polanská Nelly PZR0152 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 95:57 + 35:17 3588
33. Malá Lenka SVS9050 C Orientklub Vsetín 102:50 + 42:10 2699
34. Žuchová Daniela TJN9750 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 103:12 + 42:32 2651
35. Bechtel Jasmin DE040829 OSC Kassel 109:53 + 49:13
36. Žuchová Nikola TJN9352 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 110:54 + 50:14 1656
37. Koubová Lenka ROU9554 C SKOB Roudnice nad Labem 113:49 + 53:09 1279
Röhnert Anne DE030086 Post SV Dresden DISK

D21K 3.58 km, 255 m, 13 kontrol, Rank. koef.: 1.02, KS koef.: 0, PB: 4275

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Landovská Petra KAM9354 R OK Kamenice 47:16 5314
2. Weisbrich Karoline DE024807 SSV Planeta Radebeul 59:15 + 11:59
3. Linková Alena TUR9751 C OOB TJ Turnov 60:37 + 13:21 4352
4. Kääriäinen Sophie DE014577 USV TU Dresden 70:39 + 23:23
5. Hudská Ludmila TUR9851 C OOB TJ Turnov 73:36 + 26:20 3416
6. Tymešová Anna BOR0253 C OK Jiskra Nový Bor 75:19 + 28:03 3292
7. Kovářová Eva SJC8759 C Sportcentrum Jičín 75:20 + 28:04 3291
8. Büchner Christine DE030888 ESV Lok Berlin-Schöneweide 76:09 + 28:53
9. Genderjahn Steffi DE018149 OLV Potsdam 76:55 + 29:39
10. Nedbálková Hana BOR9750 C OK Jiskra Nový Bor 78:32 + 31:16 3060
11. Stein Elisa DE014832 OK Leipzig 79:39 + 32:23
12. Burešová Eliška VLI0456 C Slavia Liberec orienteering 82:26 + 35:10 2779
13. Jänich Isabell DE020946 Kaulsdorfer OLV Berlin 87:11 + 39:55
14. Trappe Kathrin DE031266 TOLF Berlin 90:10 + 42:54
15. Žaloudková Petra JJN8751 C Team Jizerky 103:02 + 55:46 1294
16. Blume Katja DE044425 Berliner TSC 104:49 + 57:33
17. Sickert Swenja DE022645 SSV Planeta Radebeul 115:35 + 68:19
18. Wünsch Lisa DE042304 Post-SV Chemnitz 134:40 + 87:24
19. Nedoborovsky Darja DE041918 BSV Halle-Ammendorf 136:40 + 89:24
20. Klašková Josefina DKP9651 C Oddíl OB Kotlářka 143:23 + 96:07 0
Dobešová Kateřina KPY8750 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. DISK 0
Würzová Karolína FYD9852 C Jizerský klub OB Frýdlant DISK 0
Horová Klára PGP8455 C SK Praga DISK 0

D21E 6.95 km, 435 m, 19 kontrol, Rank. koef.: 1.02, KS koef.: 0, PB: 8821

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Peterová Jana LPU0057 E OK Lokomotiva Pardubice 72:32 9238
2. Metelková Michaela PHK0550 R OK 99 Hradec Králové 74:27 + 1:55 9007
3. Lösch Susen DE017589 USV Jena 74:40 + 2:08
4. Sokolářová Šárka TUR9999 E OOB TJ Turnov 76:36 + 4:04 8747
5. Novotná Michaela TUR0551 A OOB TJ Turnov 76:46 + 4:14 8727
6. Gregorová Kamila SJH8150 E SOS Jindřichův Hradec 80:34 + 8:02 8268
7. Rufferová Iva TUR8354 R OOB TJ Turnov 81:16 + 8:44 8184
8. Martanová Lea TUR0555 A OOB TJ Turnov 83:23 + 10:51 7928
9. Parkhomenko Oleksandra DE073440 OLV Landshut 88:29 + 15:57
10. Rothaug Sabine DE024972 OSC Kassel 89:58 + 17:26
11. Pospíšilová Marie DKP8756 C Oddíl OB Kotlářka 92:41 + 20:09 6805
12. Kretzschmar Corinna DE029493 USV TU Dresden 92:44 + 20:12
13. Hänsel Hannah DE019080 SV Lengefeld 95:27 + 22:55
14. Baldrianová Barbora VSP7850 C USK Praha 95:54 + 23:22 6417
15. Bochenková Martina DKP8758 C Oddíl OB Kotlářka 96:27 + 23:55 6351
16. Caspari Emma DE014014 OL Team Lippe 97:29 + 24:57
17. Kraemer Theresa DE013404 USV TU Dresden 100:30 + 27:58
18. Guthier Maren DE018925 OLV Steinberg 103:32 + 31:00
19. Saß Larissa DE030549 OLF Mainz 103:39 + 31:07
20. Hertel Jasmin DE019832 OLG Regensburg 113:19 + 40:47
21. Kästner Lisa DE014824 TV Oberbexbach 113:26 + 40:54
22. von Szada Nora DE034450 OLV Potsdam 115:47 + 43:15
23. Klein Franka DE029419 USV TU Dresden 116:05 + 43:33
24. Kraus Sophie DE016193 OLG Regensburg 116:27 + 43:55
25. Wartewig Anna DE040340 USV TU Dresden 117:34 + 45:02
26. Wersin Marit DE030573 TGM Budenheim 119:08 + 46:36
27. Petrenko Galyna DE075090 OLV Landshut 131:15 + 58:43
28. Hintz Lilly DE046249 MTV Seesen 133:01 + 60:29
29. Buchholz Pia DE013727 MTK Bad Harzburg 139:49 + 67:17
30. Pottkamp Charlotte DE061601 USV TU Dresden 152:09 + 79:37
31. Engl Veronika DE040259 TSV Natternberg 156:42 + 84:10
32. Oertelt Chalia DE071098 OL Görlitz 207:45 + 135:13
Winkler Leonore DE028528 USV Jena DISK
Kaufmann Hanne DE050547 USV TU Dresden DISK

D35 4.33 km, 285 m, 14 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vodičková Veronika TUR8751 C OOB TJ Turnov 56:18
2. Heřmánková Pavla TUR7777 C OOB TJ Turnov 56:42 + 0:24
3. Heidrich Elisabeth DE010236 OLV Potsdam 59:10 + 2:52
4. Richter Myrea DE024469 Post SV Dresden 59:57 + 3:39
5. Bader Anne DE051470 Post SV Dresden 62:20 + 6:02
6. Sembdner Fanny DE022562 USV TU Dresden 64:01 + 7:43
7. Kalousková Pavla JEN8451 C OB Jenišovice 65:25 + 9:07
8. Tučková Lucie DKP8550 C Oddíl OB Kotlářka 69:46 + 13:28
9. Kasatkina Olga DE076387 OC München 70:02 + 13:44
10. Götz Friederike DE060249 USV Jena 73:04 + 16:46
11. Hrádková Kateřina ROU8350 C SKOB Roudnice nad Labem 74:09 + 17:51
12. Mesiarkinová Kamila ZBM8282 C SK Brno Žabovřesky 79:08 + 22:50
13. Vítečková Kateřina DKP7251 C Oddíl OB Kotlářka 80:37 + 24:19
14. Svobodná Šárka DKP8850 C Oddíl OB Kotlářka 86:50 + 30:32
15. Rennecke Franziska DE067881 OLV Weimar 89:59 + 33:41
16. Herold Katrin DE070339 TSC Strausberg 90:06 + 33:48
17. Míková Šárka DKP8255 C Oddíl OB Kotlářka 91:41 + 35:23
18. Tauber Katarina DE055951 BSV Halle-Ammendorf 92:39 + 36:21
19. Schorr Carina DE078614 TV 1894 Coburg-Neuses 107:29 + 51:11
20. Proxová Lada RIC8350 C OB Říčany 109:11 + 52:53

D40 3.80 km, 230 m, 11 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Löwinger Maria DE026043 SSV Planeta Radebeul 57:11
2. Mokrá Julie VLI8051 C Slavia Liberec orienteering 58:23 + 1:12
3. Krtičková Michaela VLI7952 C Slavia Liberec orienteering 63:09 + 5:58
4. Horáčková Kateřina VLI8150 C Slavia Liberec orienteering 64:20 + 7:09
5. Hanušová Petra STB8297 C TJ Stadion Nový Bor 66:42 + 9:31
6. Grahl Ieva DE018496 Preetzer TSV 68:21 + 11:10
7. Kučerková Romana STB8196 C TJ Stadion Nový Bor 68:22 + 11:11
8. Hölzer Katrin DE020441 OLV Weimar 69:52 + 12:41
9. Kroupa Diana TTR8156 C OOB Třebíč 69:54 + 12:43
10. Ouhrabková Radka SPC8152 C SPORTICUS team 70:23 + 13:12
11. von Dalowski Anett DE017076 Post SV Dresden 70:44 + 13:33
12. Matoušková Jana STE7951 C SK SKI-OB Šternberk 74:59 + 17:48
13. Březinová Michaela CHA7751 C OK Chrastava 77:01 + 19:50
14. Lipenská Eva CHA7951 C OK Chrastava 80:22 + 23:11
15. Fischer Yvonne DE034153 OLV Potsdam 82:49 + 25:38
16. Žandová Barbora STB8150 C TJ Stadion Nový Bor 90:08 + 32:57
17. Spieszová Lucie KDZ8050 C Klub dobré zprávy Lysá nad Labem 99:34 + 42:23
18. Wünsch Heidi DE042297 Post-SV Chemnitz 105:29 + 48:18
Kubíková Lenka LLI8050 C LOK-o Liberec DISK
Gebhardt Nadine DE072046 OLV Weimar DISK
Dubnová Kateřina LDC8250 C KOB Děčín DISK
Kutková Hana JEN8050 C OB Jenišovice DISK

D45 3.43 km, 225 m, 11 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Knaupova Ivana DE015450 Braunschweiger MTV 47:53
2. Saupe Kerstin DE025144 Post SV Dresden 48:09 + 0:16
3. Lošťáková Ivana PGP7763 C SK Praga 50:44 + 2:51
4. Tomášková Radka TUV7851 C SOK TJ Turnov 51:12 + 3:19
5. Zabořilová Romana JEN7457 C OB Jenišovice 52:09 + 4:16
6. Podrábská Marie VLI7451 C Slavia Liberec orienteering 54:02 + 6:09
7. Pompe Katja DE023768 SV Robotron Dresden 56:19 + 8:26
8. Šimerková Olga PGP7551 C SK Praga 57:11 + 9:18
9. Houžvičková Karolína TUR7254 C OOB TJ Turnov 58:23 + 10:30
10. Matyášová Jana CHA7652 C OK Chrastava 58:33 + 10:40
11. Dvorská Marie VLI7454 C Slavia Liberec orienteering 59:00 + 11:07
12. Ryšavá Magdaléna PGP7650 C SK Praga 60:16 + 12:23
13. Pokorná Magdaléna PGP7562 C SK Praga 60:52 + 12:59
14. Weinert Ruta DE028114 Post SV Dresden 61:08 + 13:15
15. Klinkerová Jitka ROZ6450 C OK Roztoky 62:06 + 14:13
16. Hempel Christine DE029972 USV TU Dresden 62:50 + 14:57
17. Peteráčová Hyxová Radka VLI7755 C Slavia Liberec orienteering 63:49 + 15:56
18. Wetzel Annegret DE028362 SV Robotron Dresden 64:40 + 16:47
19. Janovská Petra PGP7355 C SK Praga 64:46 + 16:53
20. Skácelová Marie VLI7552 C Slavia Liberec orienteering 65:41 + 17:48
21. Žemlová Eva KAM7550 C OK Kamenice 66:58 + 19:05
22. Tučková Monika BOR7650 C OK Jiskra Nový Bor 67:48 + 19:55
23. Patková Kateřina BOR7853 C OK Jiskra Nový Bor 67:51 + 19:58
24. Faltejsková Jana DE013032 SV Mietraching 68:19 + 20:26
25. Sieglová Dagmar MFP7050 C Matfyz Praha 71:50 + 23:57
26. Lucke Henrike DE026093 Post SV Dresden 73:50 + 25:57
27. Winter Kathrin DE028560 SV Robotron Dresden 75:35 + 27:42
28. Burešová Kateřina VLI7456 C Slavia Liberec orienteering 75:52 + 27:59
29. Herrmann Cathleen DE056347 OL-Team Wehrsdorf 78:27 + 30:34
30. Junková Petra STH7451 C SK Studenec 79:13 + 31:20
31. Forstová Lenka MFP6850 C Matfyz Praha 79:18 + 31:25
32. Šaffková Zuzana CHA5150 C OK Chrastava 79:29 + 31:36
33. Löser Inga DE017638 Ski-Club Helsa 80:05 + 32:12
34. Vokušová Dana JJN7750 C Team Jizerky 80:53 + 33:00
35. Ehlerová Petra VSP7855 C USK Praha 81:09 + 33:16
36. Schlei Julia DE025433 OLV Steinberg 83:41 + 35:48
37. Lamačová Dana TUR7451 C OOB TJ Turnov 84:24 + 36:31
38. Lesáková Věra TJN7152 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 85:38 + 37:45
39. Waldhauserová Irena BOR7459 C OK Jiskra Nový Bor 85:53 + 38:00
40. Mairichová Radka JJN7450 C Team Jizerky 87:09 + 39:16
41. Frenzel Friederike DE017737 OK Mark Brandenburg 87:39 + 39:46
42. Lischewski Sandra DE017448 BSV Halle-Ammendorf 90:41 + 42:48
43. Novotná Hedvika TUR7454 C OOB TJ Turnov 92:33 + 44:40
44. Hrdá Martina VLI7457 C Slavia Liberec orienteering 92:45 + 44:52
45. Mikulčíková Irena KUB7750 C KUB Koala Uherský Brod 104:37 + 56:44
46. Shmakova Alina DE046322 SV IHW Alex 78 Berlin 115:51 + 67:58
47. Borrmann Bianca DE036159 OL Görlitz 117:32 + 69:39
48. Pavlova Irena JJN7650 C Team Jizerky 149:21 + 101:28
Söter Johanna DE059937 OLV Potsdam DISK
Gajdová Kristina VSP7752 C USK Praha DISK
Kmínková Michala DOK7850 C OK Doksy DISK
Hradecká Petra DOK6850 C OK Doksy DISK
Danková Irena CHA7551 C OK Chrastava DISK

D50 3.08 km, 195 m, 11 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Sihver Wiebke DE022702 Post SV Dresden 47:42
2. Koutná Olga BOR7152 C OK Jiskra Nový Bor 47:49 + 0:07
3. von Gaza Anke DE027786 OLV Uslar 47:53 + 0:11
4. Heinemann Anne DE019395 SV Robotron Dresden 48:35 + 0:53
5. Funk Ira DE012844 OK Leipzig 48:41 + 0:59
6. Stamer Beate DE038030 Preetzer TSV 49:32 + 1:50
7. Zelenin Jekaterina DE028974 USG Chemnitz 52:06 + 4:24
8. Xylander Anke DE065702 SV IHW Alex 78 Berlin 53:13 + 5:31
9. Scheuermann Katrin DE029485 SSV Planeta Radebeul 53:34 + 5:52
10. Kästner Anja DE014791 TV Oberbexbach 53:58 + 6:16
11. Würzová Kateřina FYD6952 C Jizerský klub OB Frýdlant 55:25 + 7:43
12. Leukert Kristin DE017282 SV IHW Alex 78 Berlin 56:56 + 9:14
13. Depta Monika DE011888 OLG Siegerland 56:59 + 9:17
14. Eckardt Cornelia DE012670 USV TU Dresden 57:51 + 10:09
15. Grifoni Milena DE018694 OLG Regensburg 59:00 + 11:18
16. Čtrnáctová Magdalena PGP7151 C SK Praga 59:41 + 11:59
17. Eichlerová Jana KAS7051 C KOB Kamenický Šenov 59:49 + 12:07
18. Marková Jana LLI7152 C LOK-o Liberec 60:47 + 13:05
19. Riby Kateřina LTP7252 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 62:52 + 15:10
20. Melišíková Radka TAP7152 C KOB Tretra Praha 63:21 + 15:39
21. Kubald Katrin DE016424 Kaulsdorfer OLV Berlin 63:39 + 15:57
22. Janečková Veronika SOB7151 C SOBSA 66:23 + 18:41
23. Nehasilová Zuzana LDC7150 C KOB Děčín 66:25 + 18:43
24. Kamírová Gabriela LTP7351 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 67:11 + 19:29
25. Bäßler Anne DE014197 SV Bad Düben 68:57 + 21:15
26. Zschäckel Daniela DE029170 SV IHW Alex 78 Berlin 73:05 + 25:23
27. Kuntze Alexandra DE016680 SV Handwerk Erfurt 73:20 + 25:38
28. Holfeld Christina DE020334 USV TU Dresden 73:46 + 26:04
29. Úlehlová Monika TAP6950 C KOB Tretra Praha 76:23 + 28:41
30. Knobloch Katharina DE040150 OLV Steinberg 78:42 + 31:00
31. Bringezu Kristina DE013503 OLV Potsdam 84:07 + 36:25
32. Kašparová Marie ZAK7250 C OK Netopýr Zákupy 85:05 + 37:23
33. Buchholz Tanja DE013743 MTK Bad Harzburg 90:26 + 42:44
Schäfer Katrin DE025219 SV Robotron Dresden DISK
Balcarová Alena LLI7150 C LOK-o Liberec DISK
Ferbasová Mgr. Zdeňka TUV7361 C SOK TJ Turnov DISK

D55 3.08 km, 195 m, 11 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hellmann Kerstin DE019626 USV TU Dresden 48:57
2. Rýdlová Magda JJN6850 C Team Jizerky 56:17 + 7:20
3. Linková Iva TUV6850 C SOK TJ Turnov 59:16 + 10:19
4. Pávková Jana BOR6550 C OK Jiskra Nový Bor 59:59 + 11:02
5. Müller Anke DE026902 Post SV Dresden 60:42 + 11:45
6. Juckelandt Sabine DE030002 SV Robotron Dresden 63:29 + 14:32
7. Kosová Michaela PHK6752 C OK 99 Hradec Králové 64:18 + 15:21
8. Gorcicová Ivana CHA6550 C OK Chrastava 66:12 + 17:15
9. Fritz Kristine DE017860 OL-Team Filder 66:26 + 17:29
10. Roßberg Cornelia DE024906 USG Chemnitz 68:07 + 19:10
11. Leonhardt Annette DE017232 SV IHW Alex 78 Berlin 68:11 + 19:14
12. Kolbe Kirsten DE015690 TuS Lübbecke 68:27 + 19:30
13. Cruse Katrin DE014270 SV Robotron Dresden 69:03 + 20:06
14. Kraemer Heike DE016002 Post SV Dresden 70:10 + 21:13
15. Rihko-Struckmann Liisa DE024617 Braunschweiger MTV 72:24 + 23:27
16. Gorecki Jana DE018397 USV Jena 73:10 + 24:13
17. Schröter Petra DE022091 OL Görlitz 74:49 + 25:52
18. Vlčková Jindra LDC6451 C KOB Děčín 75:09 + 26:12
19. Burdová Simona LDC6851 C KOB Děčín 76:05 + 27:08
20. Malkova Elena DE026241 Post SV Dresden 79:38 + 30:41
21. Friebe Marion DE017787 USV Jena 79:43 + 30:46
22. Schönfeld Ute DE021944 SV TU Ilmenau 81:34 + 32:37
23. Nováková Irena OKP6651 C SK OK 24 Praha 81:43 + 32:46
24. Němečková Jarmila VSP6650 C USK Praha 81:48 + 32:51
25. Sládková Eva TEH5751 C Sokol Tehov 82:06 + 33:09
26. Slavíková Kateřina PGP6650 C SK Praga 84:00 + 35:03
27. Ansorge Silke DE010244 SV Robotron Dresden 84:35 + 35:38
28. Klašková Kateřina DKP6750 C Oddíl OB Kotlářka 87:12 + 38:15
29. Holper Antónia 12H6850 Tipo Orienteering Club 88:41 + 39:44
30. Nitsche-Lückmann Catrin DE021522 Post SV Dresden 89:24 + 40:27
31. Ferchow Anne DE013123 Kaulsdorfer OLV Berlin 90:27 + 41:30
32. Käding Kirsten DE014626 Kaulsdorfer OLV Berlin 100:55 + 51:58
33. Šírová Jana VLI6552 C Slavia Liberec orienteering 105:25 + 56:28
34. Schmikale Elke DE029386 SSV Planeta Radebeul 109:09 + 60:12
35. Dersch-Kollenbach Brigitte DE011911 Ski-Club Helsa 110:31 + 61:34
Švarcová Lenka JEN6451 C OB Jenišovice DISK
Pološčuková Monika SMB6551 C SKOB Mladá Boleslav DISK

D60 2.30 km, 100 m, 11 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. König Kirsten DE038197 OLG Ortenau 36:47
2. Šípová Soňa BOR6150 C OK Jiskra Nový Bor 37:36 + 0:49
3. Rathmann Constanze DE024047 SV Schmalkalden 04 39:53 + 3:06
4. Kretzschmar Ute DE016292 USV TU Dresden 40:06 + 3:19
5. Schmidt Ute DE025764 SSV Planeta Radebeul 45:09 + 8:22
6. Ammann Monika DE046679 TV Jahn 08 Zizenhausen 45:19 + 8:32
7. Dresel Barbara DE012406 SC Klecken 46:21 + 9:34
8. Leideck Heike DE017141 USV TU Dresden 47:20 + 10:33
9. Kábrtová Iva PEN6350 C OK RECO Sport 47:32 + 10:45
10. Wiedenfeld Ute DE028437 SSV Planeta Radebeul 51:03 + 14:16
11. Korff Ulrike DE015864 SC Achmer 54:42 + 17:55
12. Graumann Heidrun DE018587 ESV Lok Berlin-Schöneweide 56:06 + 19:19
13. Košková Vlasta LLI6351 C LOK-o Liberec 57:56 + 21:09
14. Wendt Helga DE028255 Ski-Club Helsa 60:20 + 23:33
15. Wysujack Katrin DE035002 SSV Planeta Radebeul 61:08 + 24:21
16. Hrabánková Ilona PGP6250 C SK Praga 63:15 + 26:28
17. Nováková Pavla DOK5950 C OK Doksy 69:18 + 32:31
18. Kapounová Jitka DOK6050 C OK Doksy 82:40 + 45:53
19. Morgenstern Heidemarie DE069746 - Jonsdorf - 131:52 + 95:05

D65 2.08 km, 90 m, 10 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Konopáčová Jana TUR5650 C OOB TJ Turnov 37:39
2. Procházková Miluše DCE5450 C KOB Dobřichovice 43:44 + 6:05
3. Mrázková Ivana DKP5650 C Oddíl OB Kotlářka 45:02 + 7:23
4. Tonn Gisela DE027059 SSV Planeta Radebeul 46:54 + 9:15
5. Tröße Renate DE027223 SV TU Ilmenau 51:39 + 14:00
6. Ševčíková Alena CHA5351 C OK Chrastava 53:33 + 15:54
7. Kadavá Eva CHA5750 C OK Chrastava 56:21 + 18:42
8. Bradnová Věra CHA5550 C OK Chrastava 59:33 + 21:54
9. Zavadilová Naďa SCP5450 C OK Sparta Praha 59:59 + 22:20
10. Lehmann Gabriela DE017000 Kaulsdorfer OLV Berlin 63:32 + 25:53
11. Wanner Alexandra DE027950 OLG Siegerland 64:01 + 26:22
12. Sobczak Antje DE022744 MTV Soltau 65:16 + 27:37
13. Speh-Rothaug Petra DE022934 OSC Kassel 66:38 + 28:59
14. Schwarzkopf Irma DE022372 TV 1894 Coburg-Neuses 69:12 + 31:33
15. Malá Jitka KAS5451 C KOB Kamenický Šenov 69:58 + 32:19
16. Matoušková Marie LJN5550 C OOB TJ LIAZ Jablonec nad Nisou 76:35 + 38:56
17. Holfeld Konstanze DE065108 USV TU Dresden 77:53 + 40:14
18. Svobodná Eva DKP5851 C Oddíl OB Kotlářka 78:42 + 41:03
19. Krüger Angelika DE016359 USV TU Dresden 139:43 + 102:04

D70 1.70 km, 90 m, 9 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Úlehlová Ivana BOR5150 C OK Jiskra Nový Bor 34:53
2. Horáčková Stanislava VLI4950 C Slavia Liberec orienteering 46:15 + 11:22
3. Karmazínová Ivana VLI5150 C Slavia Liberec orienteering 48:05 + 13:12
4. Vokálová Pavla CHA4951 C OK Chrastava 54:43 + 19:50
5. Usemann Barbara DE027413 Kaulsdorfer OLV Berlin 70:37 + 35:44
6. Busch Bärbel DE013917 Post SV Dresden 100:36 + 65:43
Tvrdková Eva TUR5151 C OOB TJ Turnov DISK
Pachnerová Jaroslava VLI5152 C Slavia Liberec orienteering DISK
Lucke Helga DE026085 Post SV Dresden DISK

D75 1.70 km, 90 m, 9 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Haenelt Beatrix DE018959 OL-Team Filder 44:35
2. Pospíšilová Jana LDC4451 C KOB Děčín 49:48 + 5:13
3. Kašková Eva CHA4650 C OK Chrastava 65:11 + 20:36
4. Renger Rita DE024302 SV Robotron Dresden 72:20 + 27:45
5. Krausová Marie LLI4451 C LOK-o Liberec 72:44 + 28:09
6. Weid Angelika DE028031 TV 1894 Coburg-Neuses 82:03 + 37:28
Bader Hilde DE010377 OLF Mainz DISK

D80 1.70 km, 90 m, 9 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Burkhardt Brigitte DE013909 Post SV Dresden 74:18

DirMS 2.30 km, 190 m, 10 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jirásek Milan VSP7403 C USK Praha 29:39
2. Kubátová Jana CHA9152 C OK Chrastava 31:59 + 2:20
3. Richter Philippe DE024477 ESV Lok Berlin-Schöneweide 33:15 + 3:36
4. Hänsel Ole DE019105 SV Lengefeld 33:31 + 3:52
5. Straube Hanka DE023396 SV Lengefeld 34:30 + 4:51
6. Škorpil Marek HOR0900 B TJ Jiskra Hořice 35:05 + 5:26
7. Lischka Martin 60001 Lischcí smečka 35:17 + 5:38
8. Drągowski Robert 23P5900 OK!Sport Warszawa 39:22 + 9:43
9. Hrabánek David SK Praga 40:29 + 10:50
10. Kaufmann Torsten DE029443 USV TU Dresden 42:09 + 12:30
11. Müller Kai DE032975 - Dresden - 42:12 + 12:33
12. Šašek Jan LTP0301 B OOB TJ Lokomotiva Teplice 42:28 + 12:49
13. Pavlík Mojmír Běhej Poděbrady 43:00 + 13:21
14. Hoppe Mirko USV Jena 46:24 + 16:45
15. Tröße Moritz DE044748 SV TU Ilmenau 46:54 + 17:15
16. Nietsch Michael DE02987 TOLF Berlin 48:14 + 18:35
17. Graumann Friederike DE018579 ESV Lok Berlin-Schöneweide 48:43 + 19:04
18. Andrle Hynek KNC1000 C Sokol Kostelec n. Č. l. 48:49 + 19:10
19. Pattantyús-Ábrahám Margit DE071890 OC München 49:47 + 20:08
20. Neuwinger Markus DE047221 OL Görlitz 49:51 + 20:12
21. Maděrová Michaela VLI80xx Slavia Liberec orienteering 50:10 + 20:31
22. Drągowska Marzena 23P6250 OK!Sport Warszawa 51:19 + 21:40
23. Nedoborovsky Andrey DE041900 BSV Halle-Ammendorf 51:31 + 21:52
24. Stanojkovicová Ljuba neregistrovani 51:34 + 21:55
25. Nosek Petr DLT6901 C KrOB Rozmarýn Litoměřice 52:10 + 22:31
26. Herrmann Charlotte DE057858 OL-Team Wehrsdorf 52:34 + 22:55
27. Škorpil Martin HOR5700 C TJ Jiskra Hořice 52:42 + 23:03
28. Kunc Tomáš LLI7800 C LOK-o Liberec 53:32 + 23:53
29. Kosková Adéla VLI0656 C Slavia Liberec orienteering 54:09 + 24:30
30. Lauer Thorsten DE075694 OLG Regensburg 54:16 + 24:37
31. Nedamová Iva Běhej Poděbrady 54:45 + 25:06
32. Thomas Sylvia DE033915 OL-Team Wehrsdorf 55:24 + 25:45
33. Votavová Světlana 160002 NER - DSVJ 58:54 + 29:15
34. Klein Dana USV TU Dresden 58:57 + 29:18
35. Merzdorf Karina OK Leipzig 59:38 + 29:59
36. Hähnel Ron OL-Team Wehrsdorf 60:09 + 30:30
37. Lange Stephan DE064605 USV TU Dresden 60:22 + 30:43
38. Štťastný Jan TBM KOS TJ Tesla Brno 61:39 + 32:00
39. Čechová Jana FSP8353 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 62:41 + 33:02
40. Edelhäuser Frank DE033444 - Dresden - 63:14 + 33:35
41. Lückmann Heiko DE026134 SV Sedlitz BW 90 64:04 + 34:25
42. Nietsch Beate DE029948 TOLF Berlin 64:16 + 34:37
43. Votava David 160001 NER - DSVJ 64:48 + 35:09
44. Kuncová Martina LLI8350 C LOK-o Liberec 64:51 + 35:12
45. Bombien Frank DE011383 OLV Weimar 65:19 + 35:40
46. Kraemer Werner Post SV Dresden 65:38 + 35:59
47. Stokker Vetle OL Görlitz 66:56 + 37:17
48. Válek Ondřej 40001 Aktivit 68:52 + 39:13
49. Preuß Alexander TSV Jetzendorf 69:08 + 39:29
50. Hancl Martin neregistrovani 71:09 + 41:30
51. Woy Anja DE028825 USV TU Dresden 74:24 + 44:45
52. Andrlová Vendula KNC8050 C Sokol Kostelec n. Č. l. 76:46 + 47:07
53. Doškář Boris BOR6400 C OK Jiskra Nový Bor 77:26 + 47:47
54. Kohler Silke DE046380 USC Magdeburg 77:28 + 47:49
55. Choutková Lenka SOB6350 C SOBSA 79:50 + 50:11
56. Kosková Lenka VLI7554 C Slavia Liberec orienteering 81:34 + 51:55
57. Templiner Anke DE033262 Berliner TSC 83:15 + 53:36
58. Peukert Michael DE044871 SV Schorfheide 84:15 + 54:36
59. Kindermann Mike OL-Team Wehrsdorf 86:13 + 56:34
60. Tröße Harald DE039468 SV TU Ilmenau 88:26 + 58:47
61. Kapol Frank - nicht registriert- 91:07 + 61:28
62. Bruns Ulrike DE013660 MTK Bad Harzburg 98:06 + 68:27
63. Wendisch Katrin DE067344 USV TU Dresden 100:47 + 71:08
64. Weidig Sonja USV Jena 107:18 + 77:39
65. Pytlík Jaroslav 170001 NB1210 112:59 + 83:20
66. Cionoiu Michaela DE014147 TV 1894 Coburg-Neuses 157:12 + 127:33
Bradáč Václav LLI0600 C LOK-o Liberec DISK
Housková Barbora DOR0655 A OK Dobříš DISK
Houska Jindřich DOR7601 C OK Dobříš DISK
Pochop Martin TJN8101 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. DISK
Taubeneck Katrin DE031183 USV TU Dresden DISK
Hejna Matyáš LLI0801 C LOK-o Liberec DISK
Hanslianová Barbora LCE8252 C OOB TJ Slovan Luhačovice DISK
Weidig Levin DE059862 USV Jena DISK

DirML 2.35 km, 115 m, 8 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Patka Kryštof BOR0702 A OK Jiskra Nový Bor 17:06
2. Würz Martin LTP6300 OOB TJ Lokomotiva Teplice 21:37 + 4:31
3. Dethloff Sebastian DE057593 OL-Team Wehrsdorf 23:50 + 6:44
4. Funk Timon DE036795 OK Leipzig 24:20 + 7:14
5. Nováková Viktorie RUM0751 C ZOOB Rumburk 25:04 + 7:58
6. Lischková Lenka BOR8451 C OK Jiskra Nový Bor 26:08 + 9:02
7. Tuma Roman neregistrovani 26:11 + 9:05
8. Zaydlar Michal JLI7100 C OB Jizerky 27:17 + 10:11
9. Bílý Petr DOK6800 C OK Doksy 27:34 + 10:28
10. Štťastná Vendula TBM1384 C KOS TJ Tesla Brno 28:26 + 11:20
11. Zenková Pavla BOR8450 C OK Jiskra Nový Bor 28:30 + 11:24
12. Dubnová Daniela LDC9251 C KOB Děčín 28:31 + 11:25
13. Moučka Luboš JJN7400 C Team Jizerky 29:06 + 12:00
14. Kollmannová Anna LLI LOK-o Liberec 29:16 + 12:10
15. Tumová Markéta neregistrovani 29:25 + 12:19
16. Stadtherr Jaroslav JJNxxxx Team Jizerky 29:39 + 12:33
16. Gäbler Gundula DE066784 OL Görlitz 29:39 + 12:33
18. Pecka Jan EKP6800 C VŠTJ Ekonom Praha 29:56 + 12:50
19. Minner Daniela DE026655 OL Görlitz 30:13 + 13:07
20. Ryšavý Tomáš Team Jizerky 30:17 + 13:11
21. Kvapilová Lenka TUV8151 C SOK TJ Turnov 30:52 + 13:46
22. Kröber Andrea DE041570 OL-Team Wehrsdorf 31:01 + 13:55
23. Hübner Ondřej STB0700 C TJ Stadion Nový Bor 31:33 + 14:27
24. Sodomka Marek JJN8244 Team Jizerky 31:47 + 14:41
25. Wendisch Tommy - nicht registriert- 32:10 + 15:04
26. Janus Ondřej JJN1007 C Team Jizerky 32:18 + 15:12
27. Svobodová Monika LLI8160 C LOK-o Liberec 32:42 + 15:36
28. Tuma Benjamin VLI1204 B Slavia Liberec orienteering 32:57 + 15:51
29. Rubo Annette DE069150 OLV Potsdam 33:01 + 15:55
30. Votýpková Zuzana BOR7958 C OK Jiskra Nový Bor 33:03 + 15:57
30. Kuťková Petra STB7850 C TJ Stadion Nový Bor 33:03 + 15:57
32. Sperling Heiko OLV Potsdam 33:24 + 16:18
33. Janatová Dana TJN8450 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 33:32 + 16:26
34. Suchý Jan JJN7744 Team Jizerky 33:43 + 16:37
35. Gruber Mario DE061825 OL Görlitz 33:54 + 16:48
36. Přinda Jan VLI0803 C Slavia Liberec orienteering 34:05 + 16:59
37. Augustová Jitka TUR8150 C OOB TJ Turnov 34:10 + 17:04
38. Maděrová Klára VLI1256 C Slavia Liberec orienteering 34:18 + 17:12
39. Hanzlová Barbora 90001 Sportcentrum Jičín - neregistr 34:37 + 17:31
40. Andrlová Hana Andrlovi 35:17 + 18:11
41. Kocmanová Kateřina BOR8050 C OK Jiskra Nový Bor 35:24 + 18:18
42. Mache Thomas DE072369 OLV Potsdam 36:40 + 19:34
43. Šašková Hana LTP7552 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 37:14 + 20:08
44. Žanda Josef STB8000 C TJ Stadion Nový Bor 37:20 + 20:14
45. Sokolářová Jitka TUV6851 C SOK TJ Turnov 37:36 + 20:30
46. Kaufmann Constance DE053187 USV TU Dresden 38:18 + 21:12
47. Limon Linda TJN8499 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 38:43 + 21:37
48. Geiler Susanne DE051694 USV Jena 38:59 + 21:53
49. Lauer Claudia DE075701 OLG Regensburg 39:01 + 21:55
50. Minner Silvio DE026663 OL Görlitz 39:41 + 22:35
51. Neuwinger Steffi DE061809 OL Görlitz 39:51 + 22:45
52. Kertezsová Jitka JJN7752 C Team Jizerky 40:53 + 23:47
53. Sperling Berit OLV Potsdam 41:05 + 23:59
54. Grassow Petra DE037644 Kaulsdorfer OLV Berlin 41:33 + 24:27
55. Dvořáková Jana JJN7951 C Team Jizerky 41:39 + 24:33
56. Hejna Pavel LLI7600 C LOK-o Liberec 41:56 + 24:50
57. Průša Josef DLT7301 C KrOB Rozmarýn Litoměřice 42:52 + 25:46
58. Pliquett Jörg DE065695 SV IHW Alex 78 Berlin 42:53 + 25:47
59. Procházka Miroslav 10001 Zittau 43:03 + 25:57
60. Procházka Štěpán 10002 Zittau 43:08 + 26:02
61. Leníková Jana DLT6151 C KrOB Rozmarýn Litoměřice 43:14 + 26:08
62. Žejdlíková Jitka LTP7251 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 43:27 + 26:21
63. Boeck Ute DE011242 Kaulsdorfer OLV Berlin 43:48 + 26:42
64. Termerová Petra JJN7788 Team Jizerky 44:11 + 27:05
65. Zester Simone - nicht registriert- 44:56 + 27:50
66. Latiskewitz Ines DE062005 USC Magdeburg 45:05 + 27:59
67. Meyer Marie-Kristin Post SV Dresden 45:51 + 28:45
68. Derksen Fietje SV Bad Düben 45:59 + 28:53
69. Bierig Alina DE066338 USC Magdeburg 46:05 + 28:59
70. Funk Uwe DE036779 OK Leipzig 46:16 + 29:10
71. Dušková Petra 30001 TJN 46:59 + 29:53
72. Polgar Erika DE048344 Volkssport Berlin 47:02 + 29:56
73. Nosek Martina DLT7251 C KrOB Rozmarýn Litoměřice 47:09 + 30:03
74. Drapák Karel neregistrovani 47:20 + 30:14
75. Wollmerstädt Johanna Berliner TSC 47:44 + 30:38
76. Bradáčová Marie LLI LOK-o Liberec 47:47 + 30:41
77. Hanzlová Tereza 90002 Sportcentrum Jičín - neregistr 48:06 + 31:00
78. Dolejší Miloš DOK6700 C OK Doksy 48:21 + 31:15
79. Večeřová Ivana TJN6052 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 48:51 + 31:45
79. Köhler Sandra DE074761 TV Oberbexbach 48:51 + 31:45
81. Lacková Alexandra ZAK9950 C OK Netopýr Zákupy 49:30 + 32:24
82. Dvořáková Daniela 120001 Petřiny Runners 49:50 + 32:44
83. Drapáková Lenka neregistrovani 50:30 + 33:24
84. Schulz-Coppi Uta DE066734 USV TU Dresden 50:45 + 33:39
85. Kvítková Jitka JJN8189 Team Jizerky 52:05 + 34:59
86. Rudert Bettina DE035846 SV IHW Alex 78 Berlin 54:00 + 36:54
87. Röhnert Ulrike SSV Planeta Radebeul 54:08 + 37:02
88. Průšová Hana DLT7451 C KrOB Rozmarýn Litoměřice 54:25 + 37:19
89. Severýnová Popková Klára VLI7455 C Slavia Liberec orienteering 57:37 + 40:31
90. Janeček Ondres SOBSA 62:26 + 45:20
91. Wichmann Katrin DE028388 OLV Weimar 62:48 + 45:42
92. Wollmerstädt Florian Berliner TSC 62:55 + 45:49
93. Zikmundová Michaela JJN7789 Team Jizerky 65:58 + 48:52
94. Tuma Daniel neregistrovani 83:15 + 66:09
95. Dalüge Beate DE052840 - Berlin - 94:54 + 77:48
96. Weisbrich Uwe DE067013 SV Lengefeld 172:48 + 155:42
Bernášek Jiří STB8101 C TJ Stadion Nový Bor DISK
Bierig Milan DE062211 USC Magdeburg DISK

DirKL 1.98 km, 100 m, 8 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kalousek Zdenék OB Jenišovice 23:51
2. Junghanß Diana DE014478 OL-Team Wehrsdorf 25:37 + 1:46
3. Wendisch Mayk DE067336 USV TU Dresden 26:03 + 2:12
4. Martanová Daniela VLI7452 C Slavia Liberec orienteering 26:20 + 2:29
5. Zátka Jan neregistrovani 26:49 + 2:58
6. Kořínková Marie STB8151 C TJ Stadion Nový Bor 27:28 + 3:37
7. Thomas Jörg - nicht registriert- 29:41 + 5:50
7. Wendisch Clara DE053244 USV TU Dresden 29:41 + 5:50
9. Knuth David DE059903 OLV Potsdam 30:03 + 6:12
10. Löwinger Per SSV Planeta Radebeul 30:28 + 6:37
11. Hübener Anne USV TU Dresden 31:09 + 7:18
12. Schauzu Tim DE079216 MTV Seesen 31:11 + 7:20
13. Průšková Gabriela STB7650 C TJ Stadion Nový Bor 32:35 + 8:44
14. Čabanová Tereza FYD0450 C Jizerský klub OB Frýdlant 32:38 + 8:47
15. Wiedenfeld Romy SSV Planeta Radebeul 32:44 + 8:53
16. Hrušková Kateřina neregistrovani 35:32 + 11:41
17. Moraweck Hannah DE078359 Post SV Dresden 35:55 + 12:04
18. Přindová Sofie VLIxx50 Slavia Liberec orienteering 37:15 + 13:24
19. Hübnerová Olivie STB1351 C TJ Stadion Nový Bor 37:49 + 13:58
20. Schipke Carola DE065158 Kaulsdorfer OLV Berlin 38:13 + 14:22
21. Najman Jaroslav BOR7909 C OK Jiskra Nový Bor 38:33 + 14:42
22. Čabanová Petra FYD7550 C Jizerský klub OB Frýdlant 40:04 + 16:13
23. Doleschal Kathrin DE036745 OK Leipzig 40:50 + 16:59
24. Anders Finn DE079555 USV TU Dresden 40:51 + 17:00
25. Rabe Silke DE070553 SV Sedlitz BW 90 42:27 + 18:36
26. Stöcker Evelyn DE034062 OK Leipzig 43:06 + 19:15
27. Schlee Valentina OLV Steinberg 43:11 + 19:20
28. Lischková Olga 60002 Lischcí smečka 44:34 + 20:43
29. Sperling Fiorina OLV Potsdam 44:53 + 21:02
30. Büchner Beate DE035888 SV IHW Alex 78 Berlin 46:22 + 22:31
31. Edelhäuser Isabell - Dresden - 46:38 + 22:47
32. Dobra Beate DE053450 SV Bad Düben 47:15 + 23:24
33. Weisbrich Petra DE061784 SV Lengefeld 48:04 + 24:13
34. Grosse Ingrid USV TU Dresden 49:53 + 26:02
35. Rudolf Matyáš JJN1411 C Team Jizerky 54:28 + 30:37
36. Petersohn Annegret USV TU Dresden 59:14 + 35:23
37. Blumenstein Silke DE011169 OSC Kassel 59:26 + 35:35
38. Diener Jannik OK Chrastava 62:32 + 38:41
39. Diener Theresa OK Chrastava 63:26 + 39:35
40. Thiel Susi DE026960 SV IHW Alex 78 Berlin 68:05 + 44:14
41. Čabanová Eva FYD0951 C Jizerský klub OB Frýdlant 114:23 + 90:32
42. Wolfram Raik Zittau 188:45 + 164:54
Reichl Tadeus TSV Goosssch DISK
Löwinger Björn SSV Planeta Radebeul DISK
Becker Claudia DE010591 Berliner Turnerschaft DISK
Morgenstern Samantha SV Wannweil DISK

H10L 3.05 km, 90 m, 6 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hájek Antonín JJN1502 C Team Jizerky 21:08
1. Čech Jan BOR1403 C OK Jiskra Nový Bor 21:08
3. Matějů Emil VLI1500 C Slavia Liberec orienteering 25:13 + 4:05
4. Žanda Josef STB1500 C TJ Stadion Nový Bor 25:14 + 4:06
5. Konečný Antonín STB1400 C TJ Stadion Nový Bor 25:17 + 4:09
6. Kořínek Jakub STB1501 C TJ Stadion Nový Bor 25:52 + 4:44
7. Kroupa Otto TTR1402 C OOB Třebíč 26:00 + 4:52
8. Neuwinger Leo DE065489 OL Görlitz 26:06 + 4:58
9. Fanta Lukáš TJN1600 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 27:56 + 6:48
10. Richter Liam DE061487 ESV Lok Berlin-Schöneweide 28:09 + 7:01
11. Kovriha Makar DE078961 SV Lengefeld 28:10 + 7:02
12. Rejman Adam BOR1500 C OK Jiskra Nový Bor 29:01 + 7:53
13. Gruber Jonathan DE061817 OL Görlitz 33:42 + 12:34
14. Čech Antonín BOR1601 C OK Jiskra Nový Bor 33:43 + 12:35
15. Herold Karl DE073763 TSC Strausberg 35:35 + 14:27
16. Schmidt Emil DE078151 TSC Strausberg 41:24 + 20:16
17. Baldrian František VSP1600 C USK Praha 41:37 + 20:29
18. Pachner Ota CHA1400 C OK Chrastava 49:31 + 28:23

H10 1.98 km, 105 m, 8 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Votava Jan VLI1400 C Slavia Liberec orienteering 20:18
2. Jobke Kurt DE070660 USV TU Dresden 22:11 + 1:53
3. Matějů Josef VLI1300 C Slavia Liberec orienteering 23:21 + 3:03
4. Guida Sebastian VLI1302 C Slavia Liberec orienteering 26:19 + 6:01
5. Schorr Simon DE078622 TV 1894 Coburg-Neuses 33:51 + 13:33
6. Válek Štěpán BOR1301 C OK Jiskra Nový Bor 35:13 + 14:55
7. Kysilka Tobiáš JJN1407 C Team Jizerky 35:30 + 15:12
8. Kolaja Bedřich VLI1301 C Slavia Liberec orienteering 37:48 + 17:30
9. Fanta Michal TJN1304 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 38:18 + 18:00
10. Drbohlav Marek TUR1409 C OOB TJ Turnov 43:58 + 23:40
11. Köhler Leopold DE075884 TV Oberbexbach 57:34 + 37:16
12. Sodomka Kryštof JJN1300 C Team Jizerky 95:03 + 74:45
13. Moučka Lukáš JJN1305 C Team Jizerky 101:17 + 80:59
Kasse Matej 150003 HO Jurije Gagarina DISK

H12 2.55 km, 125 m, 9 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Votava Vojtěch VLI1201 B Slavia Liberec orienteering 19:56
2. Horáček Jáchym VLI1111 B Slavia Liberec orienteering 20:37 + 0:41
3. Lamač Vítek BOR1100 B OK Jiskra Nový Bor 21:07 + 1:11
4. Freudenfeld Constantin Jacob DE052337 TSV Worpswede 24:56 + 5:00
5. Janata Matěj TJN1111 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 25:40 + 5:44
6. Kocman Lukáš BOR1102 B OK Jiskra Nový Bor 25:53 + 5:57
7. Kmínek Jan DOK1100 B OK Doksy 27:04 + 7:08
8. Beneš Maxmilián VLI1100 B Slavia Liberec orienteering 27:27 + 7:31
9. Zakouřil František TUR1204 C OOB TJ Turnov 27:46 + 7:50
10. Bader Gustav DE051412 Post SV Dresden 29:22 + 9:26
11. Junek Kryštof DKP1212 C Oddíl OB Kotlářka 29:34 + 9:38
12. Starý Jakub JJN1204 C Team Jizerky 29:35 + 9:39
13. Kubík Tomáš LLI1208 C LOK-o Liberec 30:20 + 10:24
14. Kubišta Anton VLI1103 C Slavia Liberec orienteering 30:50 + 10:54
15. Lange Marius DE070488 USV TU Dresden 31:39 + 11:43
16. Böhm Gero DE055547 TV Oberbexbach 32:21 + 12:25
17. Petr Jiří BOR1210 C OK Jiskra Nový Bor 33:32 + 13:36
18. Förster Johann DE069374 OL-Team Wehrsdorf 33:52 + 13:56
19. Kunc Jakub LLI1203 C LOK-o Liberec 37:01 + 17:05
20. Post Raffael DE069647 OLV Weimar 40:04 + 20:08
21. Kattwinkel Anton DE076197 OLV Weimar 41:01 + 21:05
21. Kučerka Radek STB1101 C TJ Stadion Nový Bor 41:01 + 21:05
23. Lánský Šimon JJN1105 C Team Jizerky 41:07 + 21:11
24. Weiß Anton DE070975 OK Mark Brandenburg 41:13 + 21:17
25. Kasse Jakub 150002 HO Jurije Gagarina 42:32 + 22:36
26. Louda Štěpán TUR1209 C OOB TJ Turnov 43:14 + 23:18
27. Matějů Eda VLI1200 C Slavia Liberec orienteering 43:30 + 23:34
28. Götz Theo DE062261 USV Jena 43:41 + 23:45
29. Senkler Finn DE069655 OLV Weimar 46:03 + 26:07
30. Fremder Liam DE070222 OL-Team Wehrsdorf 47:17 + 27:21
31. Svoboda Antonín LLI1235 C LOK-o Liberec 47:27 + 27:31
32. Cain Finjas DE078474 OLV Potsdam 48:42 + 28:46
33. Řezka Václav JJN1104 C Team Jizerky 50:04 + 30:08
34. Kääriäinen Otto DE058963 USV TU Dresden 50:22 + 30:26
35. Konečný Tadeáš STB1201 C TJ Stadion Nový Bor 51:43 + 31:47
36. Hübner Václav TBM1112 C KOS TJ Tesla Brno 53:05 + 33:09
37. Stutzki Malte DE074448 USV Jena 54:38 + 34:42
38. Vogt Jakob DE071080 Berliner Turnerschaft 55:45 + 35:49
39. Köhler Emilian DE061148 TV Oberbexbach 57:00 + 37:04
40. Novotný Matěj TJN1105 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 57:28 + 37:32
41. Töpfer Gustav DE054507 USV Jena 61:00 + 41:04
42. Sperling Justus DE072715 OLV Potsdam 64:32 + 44:36
43. Tröße Mika DE068029 SV TU Ilmenau 74:45 + 54:49
Neuwinger Luis DE060819 OL Görlitz DISK
Kubišta Vavro 20002 VLI DISK

H12D 1.98 km, 105 m, 8 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Handrk Adam VLI1206 C Slavia Liberec orienteering 35:32
2. Krauman Filip BOR1208 C OK Jiskra Nový Bor 37:40 + 2:08
3. Štolba Filip JJN1206 C Team Jizerky 40:02 + 4:30
4. Větrovec Karel BOR1207 C OK Jiskra Nový Bor 46:24 + 10:52
5. Štolba Marek JJN1207 C Team Jizerky 63:09 + 27:37

H14 3.65 km, 155 m, 10 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Doetsch Julian DE052783 OLV Steinberg 28:01
2. Kutek Matěj TUR0908 A OOB TJ Turnov 30:06 + 2:05
3. Lamač František TUR0901 B OOB TJ Turnov 30:28 + 2:27
4. Gajda Petr VSP0903 B USK Praha 30:32 + 2:31
5. Patka Marek BOR0902 B OK Jiskra Nový Bor 31:23 + 3:22
6. Imbsweiler Jacob DE045613 TV Oberbexbach 32:25 + 4:24
7. Skácel Jan VLI0901 B Slavia Liberec orienteering 32:26 + 4:25
8. Fischer Leander DE034137 OLV Potsdam 32:29 + 4:28
9. Pešek Jáchym TUR0902 C OOB TJ Turnov 32:55 + 4:54
10. Matoušek Jan STE0909 A SK SKI-OB Šternberk 34:05 + 6:04
11. Junek Šimon DKP1011 B Oddíl OB Kotlářka 34:21 + 6:20
12. Kunckel Raphael DE038668 USV TU Dresden 35:03 + 7:02
13. Schmidt Daniel DE052238 TSG Wiesloch 35:04 + 7:03
14. Maděra Jakub VLI0906 B Slavia Liberec orienteering 37:04 + 9:03
15. Schlei Michael DE046760 OLV Steinberg 37:24 + 9:23
16. Guida Alessandro VLI0900 C Slavia Liberec orienteering 38:09 + 10:08
17. Brill Valentin DE078101 OL Görlitz 38:19 + 10:18
18. Jobke Karl Rudolf DE048360 USV TU Dresden 38:22 + 10:21
19. Barchfeld Ben DE069704 Post SV Dresden 39:11 + 11:10
20. Badia Landefeld Gil DE062386 OC München 39:43 + 11:42
21. Kmínek Ondřej DOK1000 B OK Doksy 39:48 + 11:47
22. Dielitzsch Timm DE065504 OL Görlitz 42:07 + 14:06
23. Wünsch Max DE079274 Post-SV Chemnitz 42:41 + 14:40
24. Oechler Lukas DE049392 OLV Landshut 42:42 + 14:41
25. Krtička Jáchym VLI1006 C Slavia Liberec orienteering 44:02 + 16:01
26. Baldrian Josef VSP1100 B USK Praha 44:17 + 16:16
27. Jiroutek Jakub LLI0902 C LOK-o Liberec 44:28 + 16:27
28. Saupe Emil DE038311 Post SV Dresden 45:02 + 17:01
29. Ahlbrecht Laurin DE066867 OLG Regensburg 47:25 + 19:24
30. Klein Aiko DE055141 USV TU Dresden 47:44 + 19:43
31. Winter Ole DE042396 SV Robotron Dresden 48:36 + 20:35
32. Kroupa Vít TTR1001 C OOB Třebíč 49:07 + 21:06
33. Ouhrabka Vít TAP1002 C KOB Tretra Praha 53:18 + 25:17
34. Prox Jan RIC1003 B OB Říčany 57:16 + 29:15
35. Hirschmann Maxim DE065364 OLV Potsdam 57:55 + 29:54
36. Kainzbauer Maximilian DE075123 OLG Regensburg 59:38 + 31:37
37. Funke Tjare DE070347 TSC Strausberg 63:02 + 35:01
38. Mache Lucas Pascal DE065372 OLV Potsdam 63:24 + 35:23
39. Ostendorff Finn DE068152 TSV Worpswede 68:36 + 40:35
40. Forst Albert MFP0901 C Matfyz Praha 75:32 + 47:31
41. Vakula Vít BOR0908 C OK Jiskra Nový Bor 89:28 + 61:27
42. Hrádek Vojtěch ROU1000 B SKOB Roudnice nad Labem 93:24 + 65:23
43. Louda Matyáš TUR0912 C OOB TJ Turnov 94:56 + 66:55
44. Kruliš Janek VLI1003 Slavia Liberec orienteering 101:40 + 73:39
45. Dostrašil Martin JJN1003 C Team Jizerky 112:10 + 84:09
46. Haag Benjamin DE071684 USV TU Dresden 115:31 + 87:30
Votýpka Štěpán BOR0900 B OK Jiskra Nový Bor DISK

H14D 2.55 km, 125 m, 9 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kalousek Dominik JEN0901 C OB Jenišovice 40:04
2. Urban Adam BOR1009 C OK Jiskra Nový Bor 76:37 + 36:33
3. Moučka Ondřej JJN1005 C Team Jizerky 82:36 + 42:32

H16 4.60 km, 245 m, 13 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Tomášek Prokop TUR0711 A OOB TJ Turnov 36:04
2. Podrábský Ctibor VLI0700 A Slavia Liberec orienteering 38:40 + 2:36
3. Wetzel Niklas DE031076 SV Robotron Dresden 41:54 + 5:50
4. Drechsler Jakob DE047552 Post SV Dresden 42:13 + 6:09
5. Šebelka Matěj VLI0805 A Slavia Liberec orienteering 43:34 + 7:30
6. Cain Fidelius DE035656 OLV Potsdam 44:56 + 8:52
7. Drahoňovský Tomáš TUR0701 A OOB TJ Turnov 46:14 + 10:10
8. Junek Matouš DKP0817 B Oddíl OB Kotlářka 48:07 + 12:03
9. Mühlstädt Lennart DE037024 SV Robotron Dresden 49:15 + 13:11
10. Hay Jack DE043550 OC München 50:17 + 14:13
11. Shyp Oleksii BOR0711 B OK Jiskra Nový Bor 50:43 + 14:39
12. Šašek Jakub LTP0801 B OOB TJ Lokomotiva Teplice 54:58 + 18:54
13. Studničný Adam BOR0701 B OK Jiskra Nový Bor 55:12 + 19:08
14. Kumbier Lionel DE036068 Berliner Turnerschaft 56:11 + 20:07
15. Schäfer Tomas DE044475 SV Robotron Dresden 57:31 + 21:27
16. Weinert Tim DE029625 Post SV Dresden 57:53 + 21:49
17. Víteček Šimon DKP0801 B Oddíl OB Kotlářka 60:19 + 24:15
18. Rod Matyáš VSP0803 B USK Praha 62:33 + 26:29
19. Beneš Filip VLI0708 B Slavia Liberec orienteering 66:26 + 30:22
20. Termer Štěpán VSP0807 B USK Praha 68:16 + 32:12
21. Knuth Gergely DE059953 OLV Potsdam 68:37 + 32:33
22. Zeman Jakub BOR0704 C OK Jiskra Nový Bor 68:44 + 32:40
23. Oravec Václav JJN0802 C Team Jizerky 71:28 + 35:24
24. Hyxa Jan VLI0702 A Slavia Liberec orienteering 72:29 + 36:25
25. Köhler Paul DE073747 TSC Strausberg 74:04 + 38:00
26. Doucha Tomáš SNA0801 B TJ START Náchod 77:49 + 41:45
27. Luhan Jakub PGP0809 C SK Praga 86:53 + 50:49
28. Riby Philip LTP0702 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 88:50 + 52:46
29. Kuntze Moritz DE078680 OLV Weimar 90:27 + 54:23
30. Lesák Marek TJN0811 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 90:28 + 54:24
31. Kehlmaier Anton DE054458 Post SV Dresden 92:00 + 55:56
32. Lauer Yannis DE066883 OLG Regensburg 97:14 + 61:10
33. Guida Francesco VLI0810 B Slavia Liberec orienteering 98:40 + 62:36
34. Lucke Julius DE038709 Post SV Dresden 102:59 + 66:55
35. Höbig Felix DE053468 SV Bad Düben 106:54 + 70:50
36. Gey Richard DE069720 USV TU Dresden 117:24 + 81:20
37. Post Espen DE069663 OLV Weimar 152:25 + 116:21
Oechler Moritz DE034856 OLV Landshut DISK
Appelt Linus DE064704 Kaulsdorfer OLV Berlin DISK

H18 5.38 km, 320 m, 15 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Dequiedt Loic DE030250 SV Robotron Dresden 46:36
2. Saupe David DE036406 Post SV Dresden 46:44 + 0:08
3. Buchberger Till DE013719 MTV Seesen 48:43 + 2:07
4. Baath Ole DE010319 TSV Jetzendorf 49:11 + 2:35
5. Habán Oliver JJN0602 A Team Jizerky 49:43 + 3:07
6. Melišík Jan TAP0502 A KOB Tretra Praha 51:33 + 4:57
7. Mairich Filip JJN0600 A Team Jizerky 55:48 + 9:12
8. Cionoiu Daniel DE014121 TV 1894 Coburg-Neuses 55:55 + 9:19
9. Doucha Martin SNA0501 B TJ START Náchod 55:56 + 9:20
10. Kögler Jonas DE048245 USV TU Dresden 58:46 + 12:10
11. Kunckel Vincent DE031175 USV TU Dresden 59:28 + 12:52
12. Knaup Jonas DE032199 Braunschweiger MTV 64:35 + 17:59
13. Saß Jannik DE030557 OLF Mainz 64:38 + 18:02
14. Tulban Petru DE065869 Berliner Turnerschaft 67:53 + 21:17
15. Niazi Aaron DE062659 TSV Worpswede 68:50 + 22:14
16. Becker Vincent DE075991 TV Oberbexbach 69:06 + 22:30
17. Weinert Florian DE028099 Post SV Dresden 72:08 + 25:32
18. Lezius Noah DE058608 TV Oberbexbach 74:37 + 28:01
19. Votava Matěj KUL0601 C KOB Ústí nad Labem 75:16 + 28:40
20. Seitz Simeon DE049102 TV Oberbexbach 78:16 + 31:40
21. Dejnožka Martin TJN0600 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 80:30 + 33:54
22. Balej Martin KUL0603 C KOB Ústí nad Labem 81:19 + 34:43
23. Jareš Ondřej KUL0600 B KOB Ústí nad Labem 82:40 + 36:04
24. Nedoborovsky Daniel DE039343 BSV Halle-Ammendorf 84:18 + 37:42
25. Šimek Vojtěch LTP0601 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 86:04 + 39:28
26. Sester Ruben DE031638 TV Oberbexbach 96:56 + 50:20
27. Stephan Henry DE045639 TV Oberbexbach 144:02 + 97:26

H20 7.63 km, 425 m, 17 kontrol, Rank. koef.: 1.02, KS koef.: 0, PB: 0

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Stamer Konrad DE038014 Preetzer TSV 71:39
2. Pokorný Jan JJN0400 B Team Jizerky 71:53 + 0:14
3. Borrmann Malte DE011432 OL Görlitz 79:57 + 8:18
4. Grahl Kristaps DE018503 Preetzer TSV 82:52 + 11:13
5. Wittiber Ole-Johan DE038741 Skiclub Bonn 88:53 + 17:14
6. Lange Jonas DE032256 SV IHW Alex 78 Berlin 93:37 + 21:58
7. Wittiber Arvid DE038767 Skiclub Bonn 115:10 + 43:31
Van Bentum Klaus DE027455 TV Oberbexbach DISK
Kožina Štěpán PGP0300 A SK Praga DISK

H21K 5.88 km, 335 m, 15 kontrol, Rank. koef.: 1.02, KS koef.: 0, PB: 3384

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Berger Immanuel DE010757 USV TU Dresden 60:00
2. Slodowski Veit DE032397 USV Jena 62:03 + 2:03
3. Bräuer Dennis DE011531 SV Lengefeld 63:58 + 3:58
4. Picek Jan TJN9101 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 70:43 + 10:43 3710
5. Weisbrich Martin DE033882 SSV Planeta Radebeul 72:59 + 12:59
6. Leidinger Paul DE017159 Post SV Dresden 74:35 + 14:35
7. Wandelt Aaron DE027926 MTV Seesen 76:56 + 16:56
8. Klose Jan DE046257 MTV Seesen 77:03 + 17:03
9. Šmaus Jan TJN9700 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 78:15 + 18:15 3370
10. Tejkal Jan ADA8110 C OOB Spartak Adamov 80:25 + 20:25 3273
11. Dejnožka Vojtěch TJN0300 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 85:05 + 25:05 3062
12. Petr Josef VLI6300 C Slavia Liberec orienteering 86:18 + 26:18 3007
13. Eiselt Jan LTP8801 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 87:23 + 27:23 2958
14. Hájek Vojtěch TJN9502 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 88:16 + 28:16 2918
15. Kovriha Dmytro DE079282 SV Lengefeld 88:51 + 28:51
16. Schellenberger Peter DE048154 SG LVB Leipzig 89:22 + 29:22
17. Pflock Marcel DE072054 OLV Weimar 91:26 + 31:26
18. Duben Jiří LDC8101 C KOB Děčín 92:34 + 32:34 2724
19. Kašpar Ludvík ZAK9800 C OK Netopýr Zákupy 94:12 + 34:12 2651
20. Birnstock Jan DE010963 OK Leipzig 96:38 + 36:38
21. Wandelt Julius DE027934 MTV Seesen 101:12 + 41:12
22. Doetsch Simeon DE012141 OLV Steinberg 106:22 + 46:22
23. Becker Uwe DE010616 SG LVB Leipzig 107:19 + 47:19
24. Šunda Marek VSP9200 C USK Praha 108:22 + 48:22 2011
25. Gorecki Johannes DE018404 USV Jena 108:25 + 48:25
26. Pavel Martin JJN0004 C Team Jizerky 111:28 + 51:28 1871
27. Urbaník Robert VLI7002 C Slavia Liberec orienteering 114:55 + 54:55 1715
28. Heinert Nils DE039426 OLV Weimar 118:19 + 58:19
29. Haenelt Stephan DE029930 OL-Team Filder 118:26 + 58:26
30. Glogau Tim DE018256 SG LVB Leipzig 131:57 + 71:57
Mickel Michael DE037123 SG LVB Leipzig 0:00 +
Ufimtsev Ivan DE078953 SV Lengefeld DISK
Čtrnáct Šimon PGP0001 C SK Praga DISK 0

H21L 9.00 km, 490 m, 22 kontrol, Rank. koef.: 1.02, KS koef.: 0, PB: 8079

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Hájek Kryštof TUR0212 E OOB TJ Turnov 71:39 8485
2. Fürst Matouš DOK9602 C OK Doksy 73:44 + 2:05 8253
3. Janata Martin TJN8306 R OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 76:09 + 4:30 7983
4. Burda Matěj BOR9608 C OK Jiskra Nový Bor 78:09 + 6:30 7760
5. Illner Vojtěch DKP9600 R Oddíl OB Kotlářka 81:02 + 9:23 7438
6. Koliáš Štěpán PGP0610 A SK Praga 82:11 + 10:32 7310
7. Mikel David TZL9703 C SKOB Zlín 84:00 + 12:21 7107
8.