Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Müllerová Karla | PGP1355 | C | SK Praga | 19:51 | |
2. | Poláková Gabriela | VRL1351 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 20:18 | + 0:27 |
3. | Kurfürstová Anna | FSP1450 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 20:22 | + 0:31 |
4. | Sedláková Helena | DKP1352 | C | Oddíl OB Kotlářka | 20:41 | + 0:50 |
5. | Collis Helena | DKP1450 | C | Oddíl OB Kotlářka | 23:25 | + 3:34 |
6. | Hrušková Tereza | DOR1451 | C | OK Dobříš | 23:38 | + 3:47 |
7. | Janečková Eliška | DKP1453 | C | Oddíl OB Kotlářka | 23:43 | + 3:52 |
8. | Datlová Anna | DKL1350 | C | KOB Kladno | 24:02 | + 4:11 |
9. | Vrabcová Olívie | SCP1450 | C | OK Sparta Praha | 25:37 | + 5:46 |
10. | Gondeková Marie | PGP1356 | C | SK Praga | 25:50 | + 5:59 |
11. | Pelikánová Jitka | KAM1451 | C | OK Kamenice | 28:02 | + 8:11 |
12. | Hezká Zuzana | DOR1351 | C | OK Dobříš | 28:24 | + 8:33 |
13. | Tesařová Frida | SCP1351 | C | OK Sparta Praha | 28:29 | + 8:38 |
14. | Proxová Veronika | RIC1350 | C | OB Říčany | 29:27 | + 9:36 |
15. | Zoubková Hana | KAM1457 | C | OK Kamenice | 30:27 | + 10:36 |
16. | Janoušková Magdalena | 033001 | PGP | 31:57 | + 12:06 | |
17. | Veselá Alena | ZVO1451 | C | OB SK Zvole | 33:24 | + 13:33 |
18. | Neškudlová Kateřina | KAM1450 | C | OK Kamenice | 34:25 | + 14:34 |
19. | Ševčíková Linda | EKP1353 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 36:18 | + 16:27 |
20. | Voleská Andrea | KAM1456 | C | OK Kamenice | 36:26 | + 16:35 |
21. | Peloušková Barbora | 0130002 | OB Brandýs | 38:22 | + 18:31 | |
22. | Straková Nora | LME1350 | C | SK Los Mělník | 38:27 | + 18:36 |
23. | Plachová Josefína | RIC1356 | OB Říčany | 39:11 | + 19:20 | |
24. | Sankotová Sára | KAM1458 | C | OK Kamenice | 45:57 | + 26:06 |
25. | Hrušková Zuzana | DOR1452 | C | OK Dobříš | 48:40 | + 28:49 |
26. | Stuchlíková Andrea | KDZ1454 | C | Klub dobré zprávy Lysá nad Labem | 50:02 | + 30:11 |
27. | Čermáková Emílie | 0060001 | E+L | 59:56 | + 40:05 | |
Krejčíková | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Haisová Štěpánka | DOR1453 | C | OK Dobříš | 18:53 | |
2. | Bednaříková Eva | TAP1550 | C | KOB Tretra Praha | 21:18 | + 2:25 |
3. | Janoušková Matylda | 0330002 | PGP | 28:01 | + 9:08 | |
4. | Jůzková Anna | SCP1652 | C | OK Sparta Praha | 31:04 | + 12:11 |
5. | Wiedermannová Maja | 31:33 | + 12:40 | |||
6. | Müllerová Ludmila | PGP1551 | C | SK Praga | 32:02 | + 13:09 |
7. | Míková Martina | DKP1752 | C | Oddíl OB Kotlářka | 34:07 | + 15:14 |
8. | Bulířová Dora | TAP1553 | C | KOB Tretra Praha | 44:13 | + 25:20 |
9. | Dudová Marta | DKP1555 | C | Oddíl OB Kotlářka | 61:03 | + 42:10 |
10. | Hnátková Kateřina | LOU1400 | C | SK Moravan Louňovice | 65:22 | + 46:29 |
11. | Jiraskova Edita | 0190001 | Jiraskovi | 105:37 | + 86:44 | |
Bartošová Natálie | DISK | |||||
Červená Kateřina | DKP1558 | C | Oddíl OB Kotlářka | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Ptáčková Lucie | DKP1255 | B | Oddíl OB Kotlářka | 19:48 | |
2. | Knýbelová Anna | FSP1152 | B | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 22:27 | + 2:39 |
3. | Šubrtová Barbora | TAP1150 | B | KOB Tretra Praha | 22:55 | + 3:07 |
4. | Fialová Kristýna | DOR1250 | C | OK Dobříš | 23:25 | + 3:37 |
5. | Mrázková Berta | PGP1155 | B | SK Praga | 24:01 | + 4:13 |
6. | Bolinová Evelína | FSP1150 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 24:16 | + 4:28 |
7. | Bašusová Olga | KAM1250 | C | OK Kamenice | 24:40 | + 4:52 |
8. | Blehová Barbora | DOR1151 | B | OK Dobříš | 25:08 | + 5:20 |
9. | Kalinová Lisa | SPC1158 | B | SPORTICUS team | 25:17 | + 5:29 |
10. | Rejšková Klára | KAM1251 | B | OK Kamenice | 25:41 | + 5:53 |
11. | Öner Eda | VSP1154 | B | USK Praha | 25:48 | + 6:00 |
12. | Magazu Sophia | DOR1152 | B | OK Dobříš | 25:53 | + 6:05 |
13. | Pokorná Elen | KAM1151 | C | OK Kamenice | 25:55 | + 6:07 |
14. | Súkupová Anita | PGP1352 | C | SK Praga | 26:13 | + 6:25 |
15. | Veselá Klára | ZVO1156 | C | OB SK Zvole | 27:40 | + 7:52 |
16. | Brotánková Klára | ROU1151 | C | SKOB Roudnice nad Labem | 27:47 | + 7:59 |
17. | Mikulová Stella | ZVO1250 | B | OB SK Zvole | 28:13 | + 8:25 |
18. | Gregorová Magdalena | DKP1158 | C | Oddíl OB Kotlářka | 29:40 | + 9:52 |
19. | Mikulová Laura | ZVO1450 | C | OB SK Zvole | 30:14 | + 10:26 |
20. | Rakovcová Zuzana | SCP1150 | C | OK Sparta Praha | 30:15 | + 10:27 |
21. | Haisová Anna | DOR1252 | C | OK Dobříš | 30:18 | + 10:30 |
22. | Čevelová Adéla | RIC1150 | B | OB Říčany | 31:01 | + 11:13 |
23. | Neškudlová Anna | KAM1152 | C | OK Kamenice | 31:53 | + 12:05 |
24. | Ouhrabková Bára | TAP1256 | C | KOB Tretra Praha | 32:20 | + 12:32 |
25. | Tarešová Sofie | DKP1165 | C | Oddíl OB Kotlářka | 33:44 | + 13:56 |
26. | Uhlířová Eliška | LBE1150 | C | TJ Lokomotiva Beroun | 35:09 | + 15:21 |
27. | Tomešová Evelína | DKP1168 | B | Oddíl OB Kotlářka | 36:00 | + 16:12 |
28. | Procházková Aneta | DKP1153 | B | Oddíl OB Kotlářka | 36:33 | + 16:45 |
29. | Svobodová Adéla | ODV1150 | C | TJ Aero Odolena Voda | 36:36 | + 16:48 |
30. | Kolářová Zuzana | LOU1250 | C | SK Moravan Louňovice | 36:42 | + 16:54 |
31. | Štěpánková Linda | ODV1250 | C | TJ Aero Odolena Voda | 38:54 | + 19:06 |
32. | Horáčková Eliška | VLI1450 | C | Slavia Liberec orienteering | 40:37 | + 20:49 |
33. | Havlíková Zuzana | DKP1167 | C | Oddíl OB Kotlářka | 43:27 | + 23:39 |
34. | Nalezencová Tereza | DOR1254 | C | OK Dobříš | 44:51 | + 25:03 |
35. | Mrázová Lucie | VSP1251 | C | USK Praha | 50:18 | + 30:30 |
36. | Havlíková Tereza | DKP1166 | B | Oddíl OB Kotlářka | 54:46 | + 34:58 |
37. | Čechová Jolana | DKP1173 | C | Oddíl OB Kotlářka | 57:53 | + 38:05 |
Pohlová Sandra | TAP1151 | C | KOB Tretra Praha | DISK | ||
Bradnová Lenka | KAM1253 | C | OK Kamenice | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Řehořková Ema | DKP0956 | B | Oddíl OB Kotlářka | 23:44 | |
2. | Vondráčková Jolana | DKP1058 | B | Oddíl OB Kotlářka | 24:34 | + 0:50 |
3. | Ehlerová Michaela | VSP1050 | B | USK Praha | 25:43 | + 1:59 |
4. | Vaněčková Anna | DKP1063 | C | Oddíl OB Kotlářka | 26:22 | + 2:38 |
5. | Michalíková Klára | ZVO0954 | B | OB SK Zvole | 27:03 | + 3:19 |
6. | Seidlová Magdalena | RIC0950 | A | OB Říčany | 27:08 | + 3:24 |
7. | Dobyášová Adéla | KAM1051 | B | OK Kamenice | 28:00 | + 4:16 |
8. | Vaňková Barbora | ROZ0959 | B | OK Roztoky | 28:07 | + 4:23 |
9. | Havlíčková Zuzana | RIC1051 | B | OB Říčany | 28:43 | + 4:59 |
10. | Pěkná Alžběta | ROU0950 | B | SKOB Roudnice nad Labem | 29:01 | + 5:17 |
11. | Súkupová Sára | PGP1151 | B | SK Praga | 29:51 | + 6:07 |
12. | Blahutová Lucie | MFP0950 | B | Matfyz Praha | 30:14 | + 6:30 |
13. | Michalíková Alžběta | ZVO0953 | B | OB SK Zvole | 30:52 | + 7:08 |
14. | Neubauerová Magdaléna | ZVO1052 | B | OB SK Zvole | 30:56 | + 7:12 |
15. | Labská Kateřina | PGP0963 | B | SK Praga | 30:57 | + 7:13 |
16. | Starostová Lucie | PGP1055 | C | SK Praga | 31:28 | + 7:44 |
17. | Kučerová Kateřina | VSP0950 | A | USK Praha | 31:37 | + 7:53 |
18. | Kolářová Veronika | LOU1050 | B | SK Moravan Louňovice | 31:44 | + 8:00 |
19. | Baštová Justýna | DOR0952 | B | OK Dobříš | 32:28 | + 8:44 |
20. | Ptáčková Barbora | DKP0954 | B | Oddíl OB Kotlářka | 32:49 | + 9:05 |
21. | Žemlová Magdalena | KAM0950 | B | OK Kamenice | 33:39 | + 9:55 |
22. | Matoušková Kateřina | SPC0955 | C | SPORTICUS team | 34:06 | + 10:22 |
23. | Tomášková Linda | PGP0961 | C | SK Praga | 34:54 | + 11:10 |
24. | Bartoňová Elena | FSP0953 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 35:15 | + 11:31 |
25. | Petriláková Amálie Rebeka | DOR0953 | B | OK Dobříš | 35:50 | + 12:06 |
26. | Matyšková Aneta | PGP1061 | C | SK Praga | 35:59 | + 12:15 |
27. | Vaculovičová Alžběta | DOR0956 | C | OK Dobříš | 36:08 | + 12:24 |
28. | Dvořáková Lucie | PGP0956 | B | SK Praga | 39:38 | + 15:54 |
28. | Kuiper Simona Jana | VSP0953 | B | USK Praha | 39:38 | + 15:54 |
30. | Rypáčková Šárka | TAP1155 | B | KOB Tretra Praha | 40:50 | + 17:06 |
31. | Vedralová Eliška | KAM1052 | C | OK Kamenice | 42:02 | + 18:18 |
32. | Pompachová Natálie | TAP0952 | C | KOB Tretra Praha | 44:01 | + 20:17 |
33. | Tomášková Ines | PGP0960 | C | SK Praga | 44:33 | + 20:49 |
34. | Kurfürstová Marie | FSP1050 | B | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 44:50 | + 21:06 |
35. | Pokorná Sára | KAM0952 | C | OK Kamenice | 45:18 | + 21:34 |
36. | Fišerová Emma | ZVO0956 | C | OB SK Zvole | 46:33 | + 22:49 |
37. | Nedbalová Magdalena | MFP1053 | C | Matfyz Praha | 47:52 | + 24:08 |
38. | Volešová Edita | TAP0960 | C | KOB Tretra Praha | 49:04 | + 25:20 |
39. | Brumovská Markéta | TAP1061 | C | KOB Tretra Praha | 50:07 | + 26:23 |
40. | Kalinová Ella | SPC0961 | C | SPORTICUS team | 54:30 | + 30:46 |
41. | Dlouhá Julie | PGP1051 | C | SK Praga | 58:38 | + 34:54 |
42. | Kabátová Anna | PGP0967 | C | SK Praga | 64:53 | + 41:09 |
43. | Hezká Adéla | DOR1053 | C | OK Dobříš | 66:13 | + 42:29 |
44. | Jirousová Edita | TAP1056 | C | KOB Tretra Praha | 67:16 | + 43:32 |
45. | Hrstková Eliška | SLA1053 | C | SKOB Slaný | 69:57 | + 46:13 |
Matyšková Kristýna | PLU1050 | C | TJ SOKOL Plumlov | DISK | ||
Kalenská Pavla | SUL0950 | C | OOB TJ Slavoj Ústí nad Labem | DISK | ||
Němcová Emma | 0210001 | OB Kotlářk | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Baldrianová Eva | VSP0751 | A | USK Praha | 25:15 | |
2. | Kudrnáčová Marta | KAM0754 | A | OK Kamenice | 26:03 | + 0:48 |
3. | Gregorová Alice | DKP0758 | A | Oddíl OB Kotlářka | 26:52 | + 1:37 |
4. | Hladíková Julie | DKP0857 | A | Oddíl OB Kotlářka | 27:26 | + 2:11 |
5. | Ehlerová Anna | VSP0854 | B | USK Praha | 30:48 | + 5:33 |
6. | Havlová Tereza | KAM0760 | A | OK Kamenice | 34:02 | + 8:47 |
7. | Švejdová Karolína | ZVO0752 | B | OB SK Zvole | 34:22 | + 9:07 |
8. | Berná Klára | ODV0851 | B | TJ Aero Odolena Voda | 34:44 | + 9:29 |
9. | Mišeková Kateřina | KAM0756 | B | OK Kamenice | 34:48 | + 9:33 |
10. | Hüblová Agáta | FSP0853 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 35:36 | + 10:21 |
11. | Leinweberová Julie | FSP0755 | B | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 37:54 | + 12:39 |
12. | Mikulová Tereza | ZVO0851 | B | OB SK Zvole | 38:29 | + 13:14 |
13. | Honzáková Nela | PGP0858 | B | SK Praga | 38:49 | + 13:34 |
14. | Gajdová Michaela | VSP0752 | B | USK Praha | 38:57 | + 13:42 |
15. | Stará Barbora | FSP0752 | B | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 40:58 | + 15:43 |
16. | Bednářová Štěpánka | TAP0862 | C | KOB Tretra Praha | 41:40 | + 16:25 |
17. | Syblíková Rozálie | ODV0856 | C | TJ Aero Odolena Voda | 42:16 | + 17:01 |
18. | Vejražková Anna | KPY0750 | C | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 43:01 | + 17:46 |
19. | Houdková Kateřina | ODV0752 | C | TJ Aero Odolena Voda | 45:36 | + 20:21 |
20. | Grimmerová Valerie | RIC0754 | C | OB Říčany | 46:40 | + 21:25 |
21. | Dudlová Hana | ODV0854 | C | TJ Aero Odolena Voda | 50:14 | + 24:59 |
22. | Drašarová Magdaléna | DKL0752 | C | KOB Kladno | 54:18 | + 29:03 |
23. | Krátká Linda | ROU0851 | B | SKOB Roudnice nad Labem | 57:54 | + 32:39 |
24. | Václavíková Stela | DKL0852 | C | KOB Kladno | 57:58 | + 32:43 |
25. | Zemanová Eliška | DKP0862 | C | Oddíl OB Kotlářka | 59:52 | + 34:37 |
26. | Nedbalová Klára | MFP0850 | C | Matfyz Praha | 60:22 | + 35:07 |
27. | Matoušková Sára | ODV0855 | C | TJ Aero Odolena Voda | 64:06 | + 38:51 |
28. | Hezká Tereza | DOR0855 | C | OK Dobříš | 100:21 | + 75:06 |
Votruba Hana | TAP0855 | C | KOB Tretra Praha | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kašparová Alžběta | DOR0753 | A | OK Dobříš | 33:44 | |
2. | Kotková Adéla | RIC0655 | A | OB Říčany | 37:11 | + 3:27 |
3. | Blahutová Martina | MFP0550 | C | Matfyz Praha | 43:00 | + 9:16 |
4. | Tulachová Anna | VSP0554 | B | USK Praha | 44:06 | + 10:22 |
5. | Sobotová Alžběta | DLP0550 | B | OOB TJ Dukla Praha | 45:38 | + 11:54 |
6. | Svobodová Adriana | FSP0653 | B | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 48:22 | + 14:38 |
7. | Magazu Annabelle | DOR0657 | B | OK Dobříš | 54:16 | + 20:32 |
8. | Kotenová Markéta | RIC0651 | B | OB Říčany | 54:55 | + 21:11 |
9. | Pompachová Karolína | TAP0652 | C | KOB Tretra Praha | 62:16 | + 28:32 |
10. | Honzáková Lenka | JHB0551 | C | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | 75:31 | + 41:47 |
Svobodová Julie | FSP0651 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Odehnalová Tereza | ZBM9757 | R | SK Brno Žabovřesky | 37:54 | 8889 | |
2. | Gregorová Kamila | SJH8150 | E | SOS Jindřichův Hradec | 39:06 | + 1:12 | 8636 |
3. | Hojná Silvie | SCP7950 | C | OK Sparta Praha | 43:02 | + 5:08 | 7806 |
4. | Voltrová Alena | DKP9956 | C | Oddíl OB Kotlářka | 43:26 | + 5:32 | 7721 |
5. | Šístková Iveta | LPU8654 | R | OK Lokomotiva Pardubice | 44:33 | + 6:39 | 7486 |
6. | Baldrianová Barbora | VSP7850 | C | USK Praha | 45:02 | + 7:08 | 7384 |
7. | Pospíšilová Marie | DKP8756 | C | Oddíl OB Kotlářka | 45:30 | + 7:36 | 7285 |
8. | Bejvlová Karolína | KAM0258 | C | OK Kamenice | 45:31 | + 7:37 | 7282 |
9. | Šimšová Jana | MFP7651 | C | Matfyz Praha | 48:54 | + 11:00 | 6568 |
10. | Rambová Kamila | DKP8655 | C | Oddíl OB Kotlářka | 49:00 | + 11:06 | 6547 |
11. | Kolaja Ehlerová Jana | VLI8055 | C | Slavia Liberec orienteering | 49:09 | + 11:15 | 6515 |
12. | Honzáková Jana | JHB7753 | C | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | 55:40 | + 17:46 | 5140 |
13. | Pavlíčková Hana | KPY0450 | A | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 55:57 | + 18:03 | 5080 |
14. | Kohlová Zuzana | KPY8852 | C | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 59:25 | + 21:31 | 4348 |
15. | Hořejší Jana | DKP9052 | C | Oddíl OB Kotlářka | 63:17 | + 25:23 | 3532 |
16. | Řada Hanka | DKP9450 | C | Oddíl OB Kotlářka | 65:04 | + 27:10 | 3156 |
17. | Blahutová Hanka | MFP7953 | C | Matfyz Praha | 65:07 | + 27:13 | 3146 |
18. | Jirásková Kateřina | TJP8850 | C | TJ Sokol Troja | 65:57 | + 28:03 | 2970 |
19. | Blažková Kristina | DKP8251 | C | Oddíl OB Kotlářka | 66:15 | + 28:21 | 2906 |
20. | Nováková Eliška | PDY0150 | C | Běhej Poděbrady | 68:07 | + 30:13 | 2512 |
21. | Mikulová Zuzana | ZVO7951 | C | OB SK Zvole | 70:57 | + 33:03 | 1915 |
22. | Zoubková Jana | ZBP8050 | C | OOB SK Zbraslav | 73:01 | + 35:07 | 1478 |
23. | Míchalová Šárka | KPY0050 | C | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 76:28 | + 38:34 | 750 |
24. | Kopecká Eliška | KNC9850 | C | Sokol Kostelec n. Č. l. | 79:24 | + 41:30 | 131 |
25. | Sedláčková Petra | ROZ7050 | C | OK Roztoky | 113:38 | + 75:44 | 0 |
Lukavcová Ivana | SMR8754 | C | SNS Smržovka | DISK | 0 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Večeřová Barbora | TJN8951 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 30:39 | 2081 | |
2. | Pilátová Amálie | DKL0450 | C | KOB Kladno | 39:32 | + 8:53 | 1647 |
3. | Šubrtová Věra | TAP8150 | C | KOB Tretra Praha | 39:41 | + 9:02 | 1640 |
4. | Fantová Kateřina | EKP0256 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 41:27 | + 10:48 | 1553 |
5. | Fantová Libuše | EKP5650 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 50:43 | + 20:04 | 1101 |
6. | Benešová Hana | DKL0050 | C | KOB Kladno | 64:43 | + 34:04 | 417 |
7. | Cvrčková Helena | TAP9151 | C | KOB Tretra Praha | 66:25 | + 35:46 | 334 |
8. | Malá Anna | LOU9250 | C | SK Moravan Louňovice | 72:30 | + 41:51 | 36 |
9. | Poláková Lucie | VRL8254 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 73:58 | + 43:19 | 0 |
10. | Nováková Martina | PDY7350 | C | Běhej Poděbrady | 114:28 | + 83:49 | 0 |
11. | Jílková Martina | 0100003 | TS MaJa | 166:52 | + 136:13 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Tomešová Daniela | SJC8451 | C | Sportcentrum Jičín | 36:59 | |
2. | Horáčková Kateřina | VLI8150 | C | Slavia Liberec orienteering | 37:03 | + 0:04 |
3. | Trdá Lucie | KPY8651 | C | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 38:48 | + 1:49 |
4. | Nedbalová Jana | MFP8050 | C | Matfyz Praha | 40:00 | + 3:01 |
5. | Arnoštová Kateřina | VSP7652 | C | USK Praha | 40:05 | + 3:06 |
6. | Svobodová Jitka | VSP7450 | C | USK Praha | 40:36 | + 3:37 |
7. | Tesařová Anna | SCP8257 | C | OK Sparta Praha | 41:07 | + 4:08 |
8. | Špičáková Barbora | DKP8250 | C | Oddíl OB Kotlářka | 41:41 | + 4:42 |
8. | Bolinová Hana | FSP8152 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 41:41 | + 4:42 |
10. | Králová Michaela | MFP7959 | C | Matfyz Praha | 43:35 | + 6:36 |
11. | Nováková Lenka | EKP8062 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 43:45 | + 6:46 |
12. | Sobotová Jana | DLP8250 | C | OOB TJ Dukla Praha | 46:09 | + 9:10 |
13. | Hrádková Kateřina | ROU8350 | C | SKOB Roudnice nad Labem | 47:24 | + 10:25 |
14. | Vítečková Kateřina | DKP7251 | C | Oddíl OB Kotlářka | 48:35 | + 11:36 |
15. | Janečková Markéta | DKP8151 | C | Oddíl OB Kotlářka | 49:16 | + 12:17 |
16. | Červená Lenka | DKP8252 | C | Oddíl OB Kotlářka | 49:28 | + 12:29 |
17. | Voleská Alice | KAM8050 | C | OK Kamenice | 49:43 | + 12:44 |
18. | Rypáčková Dana | SPC7955 | C | SPORTICUS team | 53:40 | + 16:41 |
19. | Havlíková Barbora | DKP8551 | C | Oddíl OB Kotlářka | 54:17 | + 17:18 |
20. | Vondráčková Markéta | DKP7856 | C | Oddíl OB Kotlářka | 56:54 | + 19:55 |
21. | Pinkrová Šárka | HCE8350 | C | TJ Hostivice | 57:16 | + 20:17 |
22. | Procházková Jana | DKP8052 | C | Oddíl OB Kotlářka | 57:31 | + 20:32 |
23. | Fialová Jana | DOR8050 | C | OK Dobříš | 57:33 | + 20:34 |
24. | Veselá Lenka | ZVO8052 | C | OB SK Zvole | 58:03 | + 21:04 |
25. | Mišeková Martina | KAM7851 | C | OK Kamenice | 58:14 | + 21:15 |
26. | Jakubská Jitka | TAP8152 | C | KOB Tretra Praha | 58:27 | + 21:28 |
27. | Vaněčková Petra | TJP7950 | C | TJ Sokol Troja | 59:35 | + 22:36 |
28. | Kroupová Lucie | HCE8850 | C | TJ Hostivice | 59:58 | + 22:59 |
29. | Dudová Irena | HCE8250 | C | TJ Hostivice | 60:50 | + 23:51 |
30. | Nováková Helena | TAP8153 | C | KOB Tretra Praha | 60:55 | + 23:56 |
31. | Proxová Lada | RIC8350 | C | OB Říčany | 62:32 | + 25:33 |
32. | Pilařová Kateřina | CEP8050 | Čepíci | 62:47 | + 25:48 | |
33. | Vrbová Kateřina | CEP7950 | Čepíci | 64:39 | + 27:40 | |
34. | Hrstková Marie | SLA8150 | C | SKOB Slaný | 65:18 | + 28:19 |
35. | Nováková Ivana | DLP8150 | C | OOB TJ Dukla Praha | 67:54 | + 30:55 |
36. | Dobyášová Zuzana | KAM8052 | C | OK Kamenice | 68:16 | + 31:17 |
37. | Baxová Irena | LBE7951 | C | TJ Lokomotiva Beroun | 69:58 | + 32:59 |
38. | Stará Vendula | FSP8150 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 71:37 | + 34:38 |
39. | Knýbelová Lucie | FSP7955 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 71:40 | + 34:41 |
40. | Rejšková Alena | KAM7750 | C | OK Kamenice | 73:02 | + 36:03 |
41. | Vrabcová Romana | SCP8250 | C | OK Sparta Praha | 73:51 | + 36:52 |
42. | Stanovská Eva | 77:13 | + 40:14 | |||
43. | Johanovská Tereza | DKP8659 | C | Oddíl OB Kotlářka | 77:26 | + 40:27 |
44. | Straková Linda | LME7950 | C | SK Los Mělník | 78:00 | + 41:01 |
45. | Vyskočilová Eliška | DLP8051 | C | OOB TJ Dukla Praha | 78:09 | + 41:10 |
46. | Ehlerová Petra | VSP7855 | C | USK Praha | 82:22 | + 45:23 |
47. | Dudová Agnieszka | DKP8152 | C | Oddíl OB Kotlářka | 84:34 | + 47:35 |
48. | Slámová Michaela | KAM8051 | C | OK Kamenice | 86:07 | + 49:08 |
49. | Haluzová Marie | DKP8153 | C | Oddíl OB Kotlářka | 98:01 | + 61:02 |
Magazu Radmila | DOR7853 | C | OK Dobříš | DISK | ||
Brotánková Lenka | ROU8152 | C | SKOB Roudnice nad Labem | DISK | ||
Štembergová Lucie | EKP8851 | C | VŠTJ Ekonom Praha | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Městková Kateřina | VSP7650 | C | USK Praha | 34:28 | |
2. | Petráňová Jana | SCP7555 | C | OK Sparta Praha | 35:24 | + 0:56 |
3. | Valentová Helena | OKP6550 | C | SK OK 24 Praha | 36:50 | + 2:22 |
4. | Městková Lucie | TEP7850 | C | Tempo Praha | 37:54 | + 3:26 |
5. | Bartůňková Lucie | LOU7750 | C | SK Moravan Louňovice | 41:58 | + 7:30 |
6. | Lisá Monika | ONO6750 | C | SKOB Ostrov | 45:35 | + 11:07 |
7. | Voltrová Svatava | ROZ6150 | C | OK Roztoky | 47:09 | + 12:41 |
8. | Dobiášová Hana | ROU7451 | C | SKOB Roudnice nad Labem | 47:31 | + 13:03 |
9. | Termerová Jana | LTU7850 | C | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 47:58 | + 13:30 |
10. | Kavková Dana | SCP6150 | C | OK Sparta Praha | 48:11 | + 13:43 |
11. | Kurfürstová Magdalena | FSP7852 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 49:22 | + 14:54 |
12. | Hrušková Blanka | DOR7555 | C | OK Dobříš | 50:22 | + 15:54 |
13. | Hrdličková Ludmila | SLA6950 | C | SKOB Slaný | 50:32 | + 16:04 |
14. | Berná Markéta | ODV7651 | C | TJ Aero Odolena Voda | 51:15 | + 16:47 |
15. | Pospíšilová Štěpánka | BZP7650 | C | Báječné ženy v orientačním běhu | 51:25 | + 16:57 |
16. | Vyšínská Michaela | ODV7655 | C | TJ Aero Odolena Voda | 51:33 | + 17:05 |
17. | Kazdová Jana | SJC7752 | C | Sportcentrum Jičín | 53:40 | + 19:12 |
18. | Brandejsová Petra | DKP7853 | C | Oddíl OB Kotlářka | 54:53 | + 20:25 |
19. | Bartoňová Terezie | FSP7550 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 54:55 | + 20:27 |
20. | Varhaníková Halka | KPY7550 | C | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 55:10 | + 20:42 |
21. | Puchernová Veronika | SCP7455 | C | OK Sparta Praha | 56:18 | + 21:50 |
22. | Čevelová Ivana | RIC7853 | C | OB Říčany | 59:27 | + 24:59 |
23. | Uhlířová Lada | LBE7450 | C | TJ Lokomotiva Beroun | 59:47 | + 25:19 |
24. | Košíková Jitka | VSP7799 | C | USK Praha | 60:16 | + 25:48 |
25. | Bublíková Zuzana | TAP7751 | C | KOB Tretra Praha | 60:36 | + 26:08 |
26. | Mědílková Iva | SPC7160 | C | SPORTICUS team | 62:10 | + 27:42 |
27. | Hellerová Alena | ROU7850 | C | SKOB Roudnice nad Labem | 62:43 | + 28:15 |
28. | Krausová Marcela | LCV7351 | C | TJ Lokomotiva Chomutov | 64:41 | + 30:13 |
29. | Nová Jana | DOR7150 | C | OK Dobříš | 67:11 | + 32:43 |
30. | Havlová Eva | KNC7851 | C | Sokol Kostelec n. Č. l. | 67:25 | + 32:57 |
31. | Hüblová Kateřina | FSP7750 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 68:15 | + 33:47 |
32. | Hladíková Zuzana | DKP7852 | C | Oddíl OB Kotlářka | 68:40 | + 34:12 |
33. | Žižková Markéta | DOR7352 | C | OK Dobříš | 68:59 | + 34:31 |
34. | Vyhnálková Eva | RIC7552 | C | OB Říčany | 69:28 | + 35:00 |
35. | Siegerová Lucie | TAP7552 | C | KOB Tretra Praha | 70:22 | + 35:54 |
36. | Pokorná Kamila | KAM7452 | C | OK Kamenice | 70:45 | + 36:17 |
37. | Jirousová Eva | TAP7653 | C | KOB Tretra Praha | 71:09 | + 36:41 |
38. | Tloušťová Eva | SCP6950 | C | OK Sparta Praha | 71:57 | + 37:29 |
39. | Dudlová Jana | ODV7751 | C | TJ Aero Odolena Voda | 72:43 | + 38:15 |
40. | Beranová Jana | SLA7551 | C | SKOB Slaný | 73:22 | + 38:54 |
41. | Janderová Markéta | SOB7750 | C | SOBSA | 73:37 | + 39:09 |
42. | Zemková Helena | SLA7450 | C | SKOB Slaný | 74:16 | + 39:48 |
43. | Brumovská Rhea | TAP7251 | C | KOB Tretra Praha | 77:19 | + 42:51 |
44. | Kohoutová Zdeňka | DKL7251 | C | KOB Kladno | 78:33 | + 44:05 |
45. | Buková Zdeňka | ROU7051 | C | SKOB Roudnice nad Labem | 78:53 | + 44:25 |
46. | Kotenová Klára | RIC7252 | C | OB Říčany | 80:55 | + 46:27 |
47. | Zábranská Ivana | ROU7454 | C | SKOB Roudnice nad Labem | 81:59 | + 47:31 |
48. | Drašarová Dana | DKL7750 | C | KOB Kladno | 82:03 | + 47:35 |
49. | Severýnová Popková Klára | VLI7455 | C | Slavia Liberec orienteering | 83:14 | + 48:46 |
50. | Baštová Jana | DOR7452 | C | OK Dobříš | 84:32 | + 50:04 |
51. | Bohatá Pavla | UVP7450 | C | Slovan Praha | 86:38 | + 52:10 |
52. | Pompachová Alexandra | TAP7754 | C | KOB Tretra Praha | 86:40 | + 52:12 |
53. | Jandová Kateřina | DKL7252 | C | KOB Kladno | 96:08 | + 61:40 |
54. | Marholdová Martina | ZVO7451 | C | OB SK Zvole | 98:10 | + 63:42 |
54. | Prylová Pavla | TJP7550 | C | TJ Sokol Troja | 98:10 | + 63:42 |
56. | Raymond-Bertrandová Jana | SLA7353 | C | SKOB Slaný | 104:46 | + 70:18 |
57. | Černá Jana | TAP7250 | C | KOB Tretra Praha | 112:32 | + 78:04 |
Finco Dneboská Eva | PVP7755 | C | VSK Přírodní vědy Praha | DISK | ||
Krotilová Magdaléna | BZP7150 | C | Báječné ženy v orientačním běhu | DISK | ||
Basistová Darina | DOR7856 | C | OK Dobříš | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Fencíková Vladislava | JHB6553 | C | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | 42:26 | |
2. | Kujanová Martina | BZP5850 | C | Báječné ženy v orientačním běhu | 59:57 | + 17:31 |
3. | Mudrová Martina | HCE6451 | C | TJ Hostivice | 62:26 | + 20:00 |
4. | Foglarová Naďa | DKP6553 | C | Oddíl OB Kotlářka | 62:31 | + 20:05 |
5. | Míchalová Marcela | KPY6850 | C | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 64:28 | + 22:02 |
6. | Zimmerová Lenka | ZVO6451 | C | OB SK Zvole | 64:33 | + 22:07 |
7. | Procházková Miluše | DCE5450 | C | KOB Dobřichovice | 68:55 | + 26:29 |
8. | Hrubá Veronika | 0150001 | 6YC | 74:53 | + 32:27 | |
9. | Petrová Martina | TAP6852 | C | KOB Tretra Praha | 78:51 | + 36:25 |
10. | Krakorova Iva | 0310001 | Malesice | 125:36 | + 83:10 | |
Sládková Eva | TEH5751 | C | Sokol Tehov | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Mrázková Ivana | DKP5650 | C | Oddíl OB Kotlářka | 39:49 | |
2. | Rančáková Stáňa | DKL5950 | C | KOB Kladno | 46:31 | + 6:42 |
3. | Freyová Michaela | KPY6050 | C | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 55:31 | + 15:42 |
4. | Tihonová Jindra | TAP6253 | C | KOB Tretra Praha | 60:19 | + 20:30 |
5. | Nováková Pavla | DOK5950 | C | OK Doksy | 68:03 | + 28:14 |
6. | Dlouhá Jana | DKP5950 | C | Oddíl OB Kotlářka | 71:02 | + 31:13 |
7. | Kapounová Jitka | DOK6050 | C | OK Doksy | 76:07 | + 36:18 |
8. | Dudová Hana | DKP5752 | C | Oddíl OB Kotlářka | 77:51 | + 38:02 |
Linková Eugenie | DKP5951 | C | Oddíl OB Kotlářka | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Horová Magda | VSP5450 | C | USK Praha | 35:25 | |
2. | Jahnová Helena | SCP5550 | C | OK Sparta Praha | 40:12 | + 4:47 |
3. | Mrázová Pavla | DCE5550 | C | KOB Dobřichovice | 40:20 | + 4:55 |
4. | Štrossová Jiřina | DCE5650 | C | KOB Dobřichovice | 43:14 | + 7:49 |
5. | Janská Iva | LBM5795 | C | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | 44:30 | + 9:05 |
6. | Dohnalová Dana | VSP5050 | C | USK Praha | 46:51 | + 11:26 |
7. | Šilerová Zdena | KNC5750 | C | Sokol Kostelec n. Č. l. | 47:08 | + 11:43 |
8. | Cabrnochová Hana | DKL5550 | C | KOB Kladno | 47:25 | + 12:00 |
9. | Jůzková Jaroslava | SCP5250 | C | OK Sparta Praha | 62:28 | + 27:03 |
10. | Mágrová Ivana | LCV5550 | C | TJ Lokomotiva Chomutov | 62:39 | + 27:14 |
11. | Trdá Iva | KPY5850 | C | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 64:02 | + 28:37 |
12. | Soukupová Michaela | VSP5850 | C | USK Praha | 65:51 | + 30:26 |
13. | Lukavcová Lenka | TJN5452 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 77:49 | + 42:24 |
14. | Beranová Vlasta | UVP5450 | C | Slovan Praha | 81:24 | + 45:59 |
15. | Axmannová Vladimíra | DKP5751 | C | Oddíl OB Kotlářka | 96:19 | + 60:54 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Voráčková Eliška | 0220001 | ASP | 55:06 | ||
2. | Pachnerová Jaroslava | VLI5152 | C | Slavia Liberec orienteering | 67:06 | + 12:00 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Zmeková Míla | SLP4451 | C | OOB Slavia Praha | 70:43 | |
2. | Zenkerová Miluše | LCV4550 | C | TJ Lokomotiva Chomutov | 91:25 | + 20:42 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Rakovec Pavel | SCP1501 | C | OK Sparta Praha | 17:24 | |
2. | Šedivý Marek | PGP1400 | C | SK Praga | 17:30 | + 0:06 |
3. | Kolaja Jaromír | VLI1501 | C | Slavia Liberec orienteering | 17:59 | + 0:35 |
4. | Matějů Antonín | PGP1501 | C | SK Praga | 18:09 | + 0:45 |
5. | Šafránek Michal | FSP1404 | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 24:05 | + 6:41 | |
6. | Štemberg Petr | EKP1600 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 25:28 | + 8:04 |
7. | Štěpánek Šimon | ODV1401 | C | TJ Aero Odolena Voda | 27:16 | + 9:52 |
8. | Větvička Antonín | DKP1309 | C | Oddíl OB Kotlářka | 30:17 | + 12:53 |
9. | Hora Damián | PGP1616 | C | SK Praga | 30:39 | + 13:15 |
10. | Jílek Jan | KDZ1600 | C | Klub dobré zprávy Lysá nad Labem | 35:15 | + 17:51 |
11. | Vrabec Adrian | SCP1500 | C | OK Sparta Praha | 45:07 | + 27:43 |
12. | Bureš Josef | DKP1409 | C | Oddíl OB Kotlářka | 59:00 | + 41:36 |
Míka Štěpán | DKP1504 | C | Oddíl OB Kotlářka | DISK | ||
Pilař Jiří | CEP1300 | Čepíci | DISK | |||
Vach Štěpán | PGP1502 | C | SK Praga | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kazda Albert | PGP1405 | C | SK Praga | 18:10 | |
2. | Pinkr Jan | HCE1300 | C | TJ Hostivice | 18:31 | + 0:21 |
3. | Červenka Vojtěch | SAD1301 | C | Sportovní akademie Dobříš | 18:39 | + 0:29 |
4. | Čevela Marek | RIC1300 | C | OB Říčany | 18:52 | + 0:42 |
5. | Beran Matouš | LBE1301 | C | TJ Lokomotiva Beroun | 19:34 | + 1:24 |
6. | Míka Zbyněk | DKP1301 | C | Oddíl OB Kotlářka | 19:41 | + 1:31 |
7. | Brotánek Jan | ROU1401 | C | SKOB Roudnice nad Labem | 19:51 | + 1:41 |
8. | Jakubský Filip | TAP1304 | C | KOB Tretra Praha | 19:56 | + 1:46 |
9. | Baldrian František | VSP1600 | C | USK Praha | 20:06 | + 1:56 |
10. | Kosák Damián | PGP1303 | C | SK Praga | 20:12 | + 2:02 |
11. | Grimmer Kryštof | RIC1301 | C | OB Říčany | 20:25 | + 2:15 |
12. | Pospíšil Jakub | TJP1303 | C | TJ Sokol Troja | 21:44 | + 3:34 |
13. | Vyskočil Jan | PGP1306 | C | SK Praga | 21:58 | + 3:48 |
14. | Veselý Hubert | PGP1402 | C | SK Praga | 22:07 | + 3:57 |
15. | Skalka Jindřich | VSP1500 | C | USK Praha | 22:20 | + 4:10 |
16. | Tomeš Maxmilián | SJC1400 | C | Sportcentrum Jičín | 22:51 | + 4:41 |
17. | Rippel Nikolas | DKP1403 | C | Oddíl OB Kotlářka | 24:00 | + 5:50 |
18. | Duda Wiktor | DKP1303 | C | Oddíl OB Kotlářka | 24:01 | + 5:51 |
19. | Pecánek Matěj | TEP1300 | C | Tempo Praha | 24:33 | + 6:23 |
20. | Doležel Václav | PGP1503 | C | SK Praga | 24:49 | + 6:39 |
21. | Vach Matyáš | PGP1301 | C | SK Praga | 25:08 | + 6:58 |
22. | Čížek Vojtěch | PGP1404 | C | SK Praga | 27:33 | + 9:23 |
23. | Havlíček Kristián | RIC1402 | C | OB Říčany | 28:05 | + 9:55 |
24. | Kovanda Zdeněk | PGP1307 | C | SK Praga | 29:41 | + 11:31 |
25. | Drašar Matouš | DKL1301 | C | KOB Kladno | 33:30 | + 15:20 |
26. | Skripnik Kilián | FSP1300 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 35:10 | + 17:00 |
27. | Seidl Kryštof | RIC1407 | C | OB Říčany | 42:56 | + 24:46 |
28. | Kolaja Bedřich | VLI1301 | C | Slavia Liberec orienteering | 50:24 | + 32:14 |
29. | Kalina Oskar | SPC1502 | C | SPORTICUS team | 56:31 | + 38:21 |
30. | Chabr Eduard | DLP1501 | C | OOB TJ Dukla Praha | 75:05 | + 56:55 |
Svášek Oskar | ROZ1500 | C | OK Roztoky | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Janeček Tomáš | DKP1206 | B | Oddíl OB Kotlářka | 18:09 | |
2. | Baldrian Josef | VSP1100 | B | USK Praha | 18:22 | + 0:13 |
3. | Sláma Marek | KAM1201 | C | OK Kamenice | 19:10 | + 1:01 |
4. | Větvička Vojtěch | DKP1115 | B | Oddíl OB Kotlářka | 20:05 | + 1:56 |
5. | Červenka Daniel | SAD1101 | C | Sportovní akademie Dobříš | 21:29 | + 3:20 |
6. | Etrych Matěj | DOR1104 | C | OK Dobříš | 22:01 | + 3:52 |
7. | Čížik Matyáš | KAM1102 | C | OK Kamenice | 22:02 | + 3:53 |
8. | Jetel Václav | DOR1105 | C | OK Dobříš | 22:44 | + 4:35 |
9. | Pelikán Vít | KAM1203 | B | OK Kamenice | 23:11 | + 5:02 |
10. | Krejčík Daniel | RIC1206 | C | OB Říčany | 24:33 | + 6:24 |
11. | Jakubský Pavel | TAP1109 | B | KOB Tretra Praha | 24:39 | + 6:30 |
12. | Kamenický Karel | TAP1105 | B | KOB Tretra Praha | 24:44 | + 6:35 |
13. | Černý Dominik | PGP1104 | C | SK Praga | 24:56 | + 6:47 |
14. | Homuta Eliáš | ROZ1201 | C | OK Roztoky | 25:33 | + 7:24 |
15. | Pinkr Josef | HCE1200 | C | TJ Hostivice | 25:45 | + 7:36 |
16. | Hladík Filip | DKP1102 | C | Oddíl OB Kotlářka | 26:24 | + 8:15 |
17. | Kazda František | PGP1207 | C | SK Praga | 26:31 | + 8:22 |
18. | Voleský Viktor | KAM1103 | C | OK Kamenice | 26:36 | + 8:27 |
19. | Čermák Jan | MKP1104 | C | SK Meteor Kačerov | 28:30 | + 10:21 |
20. | Svášek Filip | ROZ1102 | C | OK Roztoky | 28:34 | + 10:25 |
21. | Ptáček Ondřej | DKP1204 | C | Oddíl OB Kotlářka | 28:53 | + 10:44 |
22. | Doležel Adam | PGP1202 | C | SK Praga | 29:00 | + 10:51 |
23. | Datel Adam | DKL1100 | C | KOB Kladno | 29:32 | + 11:23 |
24. | Dostál Václav | DOR1202 | C | OK Dobříš | 29:34 | + 11:25 |
25. | Basista Tobiáš | DOR1109 | C | OK Dobříš | 30:38 | + 12:29 |
26. | Bartoš Michal | PGP1105 | C | SK Praga | 30:51 | + 12:42 |
27. | Chudoba Jiří | DKL1102 | C | KOB Kladno | 31:03 | + 12:54 |
28. | Veselý Vilém | PGP1201 | C | SK Praga | 32:40 | + 14:31 |
29. | Řehák Prokop | PGP1203 | C | SK Praga | 33:16 | + 15:07 |
30. | Martinez Galicia Pablo | RIC1204 | C | OB Říčany | 33:20 | + 15:11 |
31. | Štola Kristián | PGP1205 | C | SK Praga | 34:09 | + 16:00 |
32. | Arnošt Daniel | SAD1200 | C | Sportovní akademie Dobříš | 36:03 | + 17:54 |
33. | Petráň Lukáš | TAP1200 | C | KOB Tretra Praha | 37:02 | + 18:53 |
34. | Lukavský Vít | DKL1101 | C | KOB Kladno | 38:54 | + 20:45 |
35. | Vyskočil Vilém | DLP1102 | C | OOB TJ Dukla Praha | 39:45 | + 21:36 |
36. | Hübl Hugo | FSP1103 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 41:56 | + 23:47 |
37. | Sankot Jakub | KAM1207 | C | OK Kamenice | 43:56 | + 25:47 |
38. | Mišek Michal | KAM1300 | C | OK Kamenice | 46:20 | + 28:11 |
39. | Galuška Viktor | KPY1200 | C | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 49:25 | + 31:16 |
40. | Zábranský František | ROU1102 | C | SKOB Roudnice nad Labem | 55:52 | + 37:43 |
41. | Červený Antonín | DKP1211 | C | Oddíl OB Kotlářka | 56:53 | + 38:44 |
42. | Holeček Jakub | KAM1208 | C | OK Kamenice | 61:25 | + 43:16 |
Rypáček Radim | TAP1303 | C | KOB Tretra Praha | DISK | ||
Špatenka Ondřej | JES1100 | C | OK Rakovník | DISK | ||
Honetschläger Vojtěch | MKP1106 | C | SK Meteor Kačerov | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Bartoň Theodor | FSP1100 | B | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 22:33 | |
2. | Machar Dan | DKP1002 | B | Oddíl OB Kotlářka | 22:53 | + 0:20 |
3. | Etrych Jonáš | DOR0907 | A | OK Dobříš | 23:07 | + 0:34 |
4. | Kříž Matěj | KAM0900 | B | OK Kamenice | 23:57 | + 1:24 |
5. | Novák Adam | DKP0924 | B | Oddíl OB Kotlářka | 26:50 | + 4:17 |
6. | Horáček Jáchym | VLI1111 | B | Slavia Liberec orienteering | 27:18 | + 4:45 |
7. | Sedlák Václav | DKP1105 | B | Oddíl OB Kotlářka | 28:01 | + 5:28 |
8. | Neškudla Jan | KAM1005 | B | OK Kamenice | 28:13 | + 5:40 |
9. | Zavadil Adam | KAM0901 | B | OK Kamenice | 28:46 | + 6:13 |
10. | Pilát Jaromír | DKL0900 | B | KOB Kladno | 29:46 | + 7:13 |
11. | Kučera Jakub | VSP0900 | A | USK Praha | 30:01 | + 7:28 |
12. | Ouhrabka Vít | TAP1002 | C | KOB Tretra Praha | 30:07 | + 7:34 |
13. | Bašus Ondřej | KAM1004 | B | OK Kamenice | 30:32 | + 7:59 |
14. | Míka Luboš | DKP1101 | B | Oddíl OB Kotlářka | 30:33 | + 8:00 |
15. | Cháma Ondřej | PDY0902 | B | Běhej Poděbrady | 30:51 | + 8:18 |
16. | Gregor Kevin | DOR1001 | B | OK Dobříš | 33:12 | + 10:39 |
17. | Polák Vlastimil | VRL1001 | B | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 34:37 | + 12:04 |
18. | Galuška Radovan | KPY0903 | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 35:42 | + 13:09 | |
19. | Müller Karel | HCE1000 | C | TJ Hostivice | 35:53 | + 13:20 |
20. | Švejda Jáchym | ZVO0902 | C | OB SK Zvole | 37:05 | + 14:32 |
21. | Hruška Tomáš | DOR1002 | B | OK Dobříš | 37:28 | + 14:55 |
22. | Hrádek Vojtěch | ROU1000 | B | SKOB Roudnice nad Labem | 38:06 | + 15:33 |
23. | Rejšek Čeněk | KAM1002 | B | OK Kamenice | 38:29 | + 15:56 |
24. | Prox Jan | RIC1003 | B | OB Říčany | 38:40 | + 16:07 |
25. | Drašar Jakub | DKL0903 | B | KOB Kladno | 38:54 | + 16:21 |
26. | Vaculovič Matěj | DOR1004 | B | OK Dobříš | 39:00 | + 16:27 |
27. | Berný Jáchym | ODV1000 | C | TJ Aero Odolena Voda | 40:22 | + 17:49 |
28. | Houdek Jakub | ODV1006 | C | TJ Aero Odolena Voda | 42:36 | + 20:03 |
29. | Kofroň Jan | LBE1000 | C | TJ Lokomotiva Beroun | 44:25 | + 21:52 |
30. | Bukva Matyáš | PGP0905 | C | SK Praga | 45:27 | + 22:54 |
31. | Bednařík Vojtěch | TAP1104 | C | KOB Tretra Praha | 48:06 | + 25:33 |
32. | Kašpar Adam | DOR1101 | B | OK Dobříš | 48:24 | + 25:51 |
33. | Pospíšil Filip | TJP1001 | C | TJ Sokol Troja | 51:30 | + 28:57 |
34. | Červený Jiří | DKP1008 | C | Oddíl OB Kotlářka | 52:21 | + 29:48 |
35. | Hrdý Kryštof | TAP0912 | C | KOB Tretra Praha | 52:24 | + 29:51 |
36. | Fanta Jáchym | DKP1013 | C | Oddíl OB Kotlářka | 52:32 | + 29:59 |
37. | Kamenický Pavel | TAP0909 | C | KOB Tretra Praha | 52:54 | + 30:21 |
38. | Vyskočil Vít | DLP1006 | C | OOB TJ Dukla Praha | 54:19 | + 31:46 |
39. | Homola Šimon | DKL1001 | C | KOB Kladno | 60:24 | + 37:51 |
40. | Pucherna Marek | SCP0900 | C | OK Sparta Praha | 61:24 | + 38:51 |
41. | Stínka Jan | DKL1002 | C | KOB Kladno | 61:56 | + 39:23 |
42. | Baumruk Štěpán | DKP0917 | C | Oddíl OB Kotlářka | 62:52 | + 40:19 |
43. | Souhrada Štěpán | ROU1002 | C | SKOB Roudnice nad Labem | 84:30 | + 61:57 |
44. | Buchanan Timothy Jan | ROZ1004 | C | OK Roztoky | 86:01 | + 63:28 |
45. | Mička Timotej | TJP1003 | C | TJ Sokol Troja | 91:55 | + 69:22 |
46. | Gurecký Vojtěch | DKP0923 | C | Oddíl OB Kotlářka | 98:44 | + 76:11 |
47. | Řehoř Kryštof | ROZ1005 | OK Roztoky | 98:52 | + 76:19 | |
48. | Černý Jakub | PGP0906 | C | SK Praga | 137:13 | + 114:40 |
Vaněk Lukáš | ROZ1101 | B | OK Roztoky | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Lacina Jan | DKP0717 | B | Oddíl OB Kotlářka | 30:01 | |
2. | Vrba Matyáš | FSP0706 | B | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 32:05 | + 2:04 |
3. | Machar Eda | DKP0803 | A | Oddíl OB Kotlářka | 33:23 | + 3:22 |
4. | Linhart Jakub | ZVO0802 | B | OB SK Zvole | 36:50 | + 6:49 |
5. | Brumovský Štěpán | TAP0706 | C | KOB Tretra Praha | 38:19 | + 8:18 |
6. | Termer Štěpán | VSP0807 | B | USK Praha | 40:22 | + 10:21 |
7. | Kolář David | ZVO0805 | B | OB SK Zvole | 40:28 | + 10:27 |
8. | Baxa David | LBE0800 | B | TJ Lokomotiva Beroun | 42:37 | + 12:36 |
9. | Sedlář Lumír | TAP0810 | C | KOB Tretra Praha | 44:19 | + 14:18 |
10. | Šubrt Ondřej | TAP0801 | B | KOB Tretra Praha | 47:39 | + 17:38 |
11. | Strnad Jakub | DLP0703 | C | OOB TJ Dukla Praha | 51:12 | + 21:11 |
12. | Neubauer René | ZVO0704 | C | OB SK Zvole | 52:54 | + 22:53 |
13. | Štěňha David | SPC0701 | C | SPORTICUS team | 53:58 | + 23:57 |
14. | Pohl Lukáš | TAP0703 | C | KOB Tretra Praha | 58:33 | + 28:32 |
15. | Jandera Kryštof | PGP0700 | C | SK Praga | 58:51 | + 28:50 |
16. | Matoušek Oliver | SLA0803 | C | SKOB Slaný | 62:47 | + 32:46 |
17. | Vaněček Jan | DKP0824 | C | Oddíl OB Kotlářka | 63:01 | + 33:00 |
18. | Melichar Šimon | DKP0708 | C | Oddíl OB Kotlářka | 66:59 | + 36:58 |
19. | Bazinek Lukáš | ROU0802 | C | SKOB Roudnice nad Labem | 71:58 | + 41:57 |
20. | Kapoun Matěj | LBE0801 | C | TJ Lokomotiva Beroun | 74:28 | + 44:27 |
21. | Brabec Matěj | CEP0800 | Čepíci | 89:36 | + 59:35 | |
Magazu Lukas | DOR0805 | B | OK Dobříš | DISK | ||
Zyma Petr | PGP0807 | B | SK Praga | DISK | ||
Heller Jakub | ROU0702 | C | SKOB Roudnice nad Labem | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Gajda Petr | VSP0903 | A | USK Praha | 38:57 | |
2. | Černý Matouš | TAP0501 | A | KOB Tretra Praha | 40:06 | + 1:09 |
3. | Hůla Tomáš | LBE0602 | B | TJ Lokomotiva Beroun | 42:49 | + 3:52 |
4. | Jíra Filip | KAM0506 | B | OK Kamenice | 46:17 | + 7:20 |
5. | Beran František | SLA0700 | B | SKOB Slaný | 48:23 | + 9:26 |
6. | Václavík Martin | SLA0601 | B | SKOB Slaný | 48:52 | + 9:55 |
7. | Hruška Marek | DOR0604 | B | OK Dobříš | 48:53 | + 9:56 |
8. | Jirásek Šimon | ROZ0602 | C | OK Roztoky | 73:59 | + 35:02 |
9. | Valenta Martin | KPY0507 | C | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 74:19 | + 35:22 |
10. | Krátký Štěpán | ROU0503 | C | SKOB Roudnice nad Labem | 88:06 | + 49:09 |
11. | Galuška Jáchym | KPY0601 | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 92:24 | + 53:27 | |
12. | Marhold Václav | ZVO0501 | C | OB SK Zvole | 95:03 | + 56:06 |
Klepetko Adam | FSP0601 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Smolka Ondřej | TJP9401 | C | TJ Sokol Troja | 42:52 | 2678 | |
2. | Večeřa Martin | TJN9105 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 51:55 | + 9:03 | 2237 |
3. | Vacek Vladimír | KNC9300 | C | Sokol Kostelec n. Č. l. | 52:00 | + 9:08 | 2233 |
4. | Merka Alex | 0030001 | QOC - Quantico Orienteering Club | 56:28 | + 13:36 | ||
5. | Beran Pavel | LBE7902 | C | TJ Lokomotiva Beroun | 60:19 | + 17:27 | 1828 |
6. | Vyšínský Adam | ODV0300 | C | TJ Aero Odolena Voda | 64:55 | + 22:03 | 1604 |
7. | Beneš Jan | DKL9800 | C | KOB Kladno | 66:00 | + 23:08 | 1551 |
8. | Marhold Ondřej | ZVO0101 | C | OB SK Zvole | 72:34 | + 29:42 | 1232 |
9. | Marhold Přemysl | ZVO0301 | B | OB SK Zvole | 72:50 | + 29:58 | 1219 |
10. | Jílek Jakub | 0100001 | TS MaJa | 89:41 | + 46:49 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Karvánek Matouš | BOR9006 | C | OK Jiskra Nový Bor | 45:02 | 6973 | |
2. | Horáček Michal | VLI7700 | C | Slavia Liberec orienteering | 46:55 | + 1:53 | 6697 |
3. | Pospíšil Ondřej | DKP8717 | C | Oddíl OB Kotlářka | 47:03 | + 2:01 | 6677 |
4. | Bialožyt Marek | PGP0311 | B | SK Praga | 48:49 | + 3:47 | 6419 |
5. | Bořánek Michal | VSP0007 | C | USK Praha | 52:10 | + 7:08 | 5928 |
6. | Tomeš Jaroslav | DKP8109 | C | Oddíl OB Kotlářka | 53:04 | + 8:02 | 5797 |
7. | Zápotocký Jiří | PGP0808 | A | SK Praga | 53:44 | + 8:42 | 5699 |
8. | Lebeda Dušan | SPC7312 | C | SPORTICUS team | 55:20 | + 10:18 | 5465 |
9. | Pidrman Milan | EKP8310 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 56:54 | + 11:52 | 5236 |
10. | Hrádek Tomáš | ROU8301 | C | SKOB Roudnice nad Labem | 57:24 | + 12:22 | 5162 |
11. | Blahuta Marek | MFP7301 | C | Matfyz Praha | 58:06 | + 13:04 | 5060 |
12. | Klement David | DKP0110 | C | Oddíl OB Kotlářka | 58:59 | + 13:57 | 4931 |
13. | Zátka Josef | PVP0100 | C | VSK Přírodní vědy Praha | 59:55 | + 14:53 | 4794 |
14. | Ramba Jiří | DKP8606 | C | Oddíl OB Kotlářka | 60:03 | + 15:01 | 4774 |
15. | Pašek František | KAM7600 | C | OK Kamenice | 60:16 | + 15:14 | 4743 |
16. | Řada Jakub | DKP9401 | C | Oddíl OB Kotlářka | 60:19 | + 15:17 | 4735 |
17. | Klomínský Václav | KPY8700 | C | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 60:21 | + 15:19 | 4730 |
18. | Axmann Šimon | DKP8700 | C | Oddíl OB Kotlářka | 61:45 | + 16:43 | 4526 |
19. | Štěňha Martin | SPC7608 | C | SPORTICUS team | 61:54 | + 16:52 | 4504 |
20. | Novák Přemysl | DKP0107 | C | Oddíl OB Kotlářka | 64:12 | + 19:10 | 4167 |
21. | Vrabec Ondřej | SCP8303 | C | OK Sparta Praha | 64:13 | + 19:11 | 4164 |
22. | Mašata Roman | PHK7107 | C | OK 99 Hradec Králové | 66:16 | + 21:14 | 3864 |
23. | Štemberg Milan | EKP8608 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 66:17 | + 21:15 | 3862 |
24. | Přikryl Petr | PBM6708 | C | TJ Spartak 1. brněnská | 67:09 | + 22:07 | 3735 |
25. | Matoušek Martin | SPC7604 | C | SPORTICUS team | 67:38 | + 22:36 | 3664 |
26. | Bořánek Petr | VSP7000 | C | USK Praha | 68:35 | + 23:33 | 3525 |
27. | Čermák Matyáš | KAM9501 | C | OK Kamenice | 69:57 | + 24:55 | 3325 |
28. | Dvořáček Dan | MFP7903 | C | Matfyz Praha | 70:30 | + 25:28 | 3245 |
29. | Hrouda Martin | FSP7612 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 71:16 | + 26:14 | 3133 |
30. | Kolaja Jan | VLI8100 | C | Slavia Liberec orienteering | 73:01 | + 27:59 | 2876 |
31. | Průša Kryštof | VSP0102 | C | USK Praha | 76:59 | + 31:57 | 2296 |
32. | Šafka Daniel | KAM9105 | C | OK Kamenice | 77:22 | + 32:20 | 2240 |
33. | Samek Jakub | VSP8800 | C | USK Praha | 82:05 | + 37:03 | 1549 |
34. | Voleský Leoš | KAM7900 | C | OK Kamenice | 82:18 | + 37:16 | 1517 |
35. | Jůzek Martin | SCP8600 | C | OK Sparta Praha | 84:57 | + 39:55 | 1130 |
36. | Schejbal Martin | 0090001 | NER | 90:00 | + 44:58 | ||
37. | Buk Ondřej | ROU0102 | C | SKOB Roudnice nad Labem | 90:44 | + 45:42 | 283 |
38. | Seidl Miroslav | RIC7407 | C | OB Říčany | 90:50 | + 45:48 | 268 |
39. | Píchal Jan | VSP5202 | C | USK Praha | 101:26 | + 56:24 | 0 |
40. | Perkner Vít | ZVO0603 | C | OB SK Zvole | 103:27 | + 58:25 | 0 |
41. | Kalina Miroslav | SPC8211 | C | SPORTICUS team | 119:04 | + 74:02 | 0 |
Kovář Miroslav | SJC8104 | C | Sportcentrum Jičín | DISK | 0 | ||
Černý Antonín | TAP0402 | B | KOB Tretra Praha | DISK | 0 | ||
Semík Jan | VSP6507 | C | USK Praha | DISK | 0 | ||
Ženíšek Radek | SUL7601 | C | OOB TJ Slavoj Ústí nad Labem | DISK | 0 | ||
Johanovský Tomáš | DKP8500 | C | Oddíl OB Kotlářka | DISK | 0 | ||
Žižka Přemysl | DOR0706 | B | OK Dobříš | DISK | 0 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Polák Vlastimil | VRL7702 | C | OOS TJ Spartak Vrchlabí | 35:40 | |
2. | Kazda Jiří | SJC8006 | C | Sportcentrum Jičín | 37:25 | + 1:45 |
3. | Gregor Martin | DKP7705 | C | Oddíl OB Kotlářka | 40:55 | + 5:15 |
4. | Pavlíček Lubomír | KPY7800 | C | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 42:32 | + 6:52 |
5. | Voráček Michal | OSN8000 | C | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 43:58 | + 8:18 |
6. | Krejčík Jan | RIC8003 | C | OB Říčany | 44:11 | + 8:31 |
7. | Matyšek Bronislav | PLU7823 | C | TJ SOKOL Plumlov | 48:26 | + 12:46 |
8. | Kolář Tomáš | SLA7103 | C | SKOB Slaný | 48:31 | + 12:51 |
9. | Lužnický Jiří | LIT8501 | C | KOB Litvínov | 49:05 | + 13:25 |
10. | Pilát Miroslav | DKL7900 | C | KOB Kladno | 49:32 | + 13:52 |
11. | Kamenický Jan | TAP7900 | C | KOB Tretra Praha | 51:08 | + 15:28 |
12. | Šlapák Martin | DKP8503 | C | Oddíl OB Kotlářka | 51:43 | + 16:03 |
13. | Kouřimský Jan | SLA7200 | C | SKOB Slaný | 52:21 | + 16:41 |
14. | Machar Pavel | DKP7903 | C | Oddíl OB Kotlářka | 54:07 | + 18:27 |
15. | Szymanský Filip | DKP8208 | C | Oddíl OB Kotlářka | 54:12 | + 18:32 |
16. | Sankot Jaroslav | KAM8100 | C | OK Kamenice | 54:26 | + 18:46 |
17. | Pinkr Josef | HCE8200 | C | TJ Hostivice | 55:15 | + 19:35 |
18. | Tesař Jan | SCP8501 | C | OK Sparta Praha | 56:33 | + 20:53 |
19. | Bednařík Jan | SPC8112 | C | SPORTICUS team | 60:40 | + 25:00 |
20. | Šubrt Antonín | DKP7100 | C | Oddíl OB Kotlářka | 61:05 | + 25:25 |
21. | Kofroň Jan | LBE8001 | C | TJ Lokomotiva Beroun | 64:06 | + 28:26 |
22. | Lukavec Petr | SMR7800 | C | SNS Smržovka | 65:15 | + 29:35 |
23. | Havlík Tomáš | DKP8607 | C | Oddíl OB Kotlářka | 65:59 | + 30:19 |
24. | Kelnar Martin | ODV8600 | C | TJ Aero Odolena Voda | 66:47 | + 31:07 |
25. | Vaněček Jan | TJP8000 | C | TJ Sokol Troja | 69:18 | + 33:38 |
26. | Končický Lukáš | RIC7501 | C | OB Říčany | 70:57 | + 35:17 |
27. | Michalík Bohumil | ZVO8002 | C | OB SK Zvole | 71:44 | + 36:04 |
28. | Jedlička Michal | DKL8000 | C | KOB Kladno | 73:20 | + 37:40 |
29. | Duda František | DKP8107 | C | Oddíl OB Kotlářka | 73:45 | + 38:05 |
30. | Janeček Petr | DKP7905 | C | Oddíl OB Kotlářka | 78:35 | + 42:55 |
31. | Rokoš Jan | ROU8802 | C | SKOB Roudnice nad Labem | 82:15 | + 46:35 |
32. | Perkner Radim | ZVO8001 | C | OB SK Zvole | 92:08 | + 56:28 |
33. | Peloušek Jiří | 0130001 | OB Brandýs | 100:26 | + 64:46 | |
Bašus Petr | KAM7400 | C | OK Kamenice | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Král Aleš | MFP7808 | C | Matfyz Praha | 39:14 | |
2. | Gutak Mykhaylo | 41:16 | + 2:02 | |||
3. | Tomeš Petr | SJC7531 | C | Sportcentrum Jičín | 42:04 | + 2:50 |
4. | Schindler Jiří | TJN6301 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 42:25 | + 3:11 |
5. | Žemla Tomáš | KAM7105 | C | OK Kamenice | 42:35 | + 3:21 |
6. | Dunka Štěpán | 0250002 | Špindl sportuje | 42:48 | + 3:34 | |
7. | Koucký Roman | EKP6301 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 43:12 | + 3:58 |
8. | Pohl Zdeněk | TAP7606 | C | KOB Tretra Praha | 43:55 | + 4:41 |
9. | Černý Michal | ROU7505 | C | SKOB Roudnice nad Labem | 44:42 | + 5:28 |
10. | Zaydlar Michal | JLI7100 | C | OB Jizerky | 45:02 | + 5:48 |
11. | Jandera Tomáš | SOB7300 | C | SOBSA | 45:42 | + 6:28 |
12. | Šemelík Petr | DKL6901 | C | KOB Kladno | 45:51 | + 6:37 |
13. | Gemperle František | MFP7102 | C | Matfyz Praha | 46:37 | + 7:23 |
14. | Severýn Otto | VLI7402 | C | Slavia Liberec orienteering | 46:42 | + 7:28 |
14. | Víteček Jan | DKP7201 | C | Oddíl OB Kotlářka | 46:42 | + 7:28 |
16. | Pilař Marek | CEP7700 | Čepíci | 48:04 | + 8:50 | |
17. | Zápotocký Luboš | SLA7500 | C | SKOB Slaný | 48:17 | + 9:03 |
18. | Kubec Martin | DOB7002 | C | KOB Dobruška | 48:31 | + 9:17 |
19. | Červenka Daniel | SAD7500 | C | Sportovní akademie Dobříš | 49:00 | + 9:46 |
20. | Šimša Jaromír | MFP7100 | C | Matfyz Praha | 51:24 | + 12:10 |
21. | Sadil Milan | MFP7500 | C | Matfyz Praha | 52:11 | + 12:57 |
22. | Kurfürst Pavel | FSP7400 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 52:40 | + 13:26 |
23. | Šindelka Antonín | DLP7200 | C | OOB TJ Dukla Praha | 53:11 | + 13:57 |
24. | Vaculovič Radim | DOR7505 | C | OK Dobříš | 53:15 | + 14:01 |
25. | Mička Aleš | TJP7300 | C | TJ Sokol Troja | 54:35 | + 15:21 |
26. | Heller Jiří | ROU7708 | C | SKOB Roudnice nad Labem | 54:37 | + 15:23 |
27. | Kmínek Jan | DOK7801 | C | OK Doksy | 54:42 | + 15:28 |
28. | Doubek Petr | SLA7000 | C | SKOB Slaný | 55:38 | + 16:24 |
29. | Collis Mark | DKP7703 | C | Oddíl OB Kotlářka | 55:47 | + 16:33 |
30. | Vaněk Petr | ZBP7302 | C | OOB SK Zbraslav | 57:55 | + 18:41 |
31. | Dudl Jan | ODV7703 | C | TJ Aero Odolena Voda | 58:13 | + 18:59 |
32. | Kalousek Jiří | DKP6901 | C | Oddíl OB Kotlářka | 58:23 | + 19:09 |
33. | Šístek Daniel | SCP7507 | C | OK Sparta Praha | 58:27 | + 19:13 |
34. | Brandejs Jan | DKP7503 | C | Oddíl OB Kotlářka | 60:05 | + 20:51 |
35. | Tihon Jaroslav | TAP6102 | C | KOB Tretra Praha | 61:07 | + 21:53 |
36. | Bartoň Jan | FSP7000 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 61:36 | + 22:22 |
37. | Ulman Aleš | TJN7201 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 62:03 | + 22:49 |
38. | Lacina Martin | DKP7502 | C | Oddíl OB Kotlářka | 62:50 | + 23:36 |
39. | Cháma Jan | PDY7501 | C | Běhej Poděbrady | 63:16 | + 24:02 |
40. | Prox Jakub | RIC7406 | C | OB Říčany | 64:17 | + 25:03 |
41. | Havel Josef | KNC7800 | C | Sokol Kostelec n. Č. l. | 66:46 | + 27:32 |
42. | Jakubský Ondřej | TAP7700 | C | KOB Tretra Praha | 67:03 | + 27:49 |
43. | Galuška Ondřej | KPY7700 | C | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 69:19 | + 30:05 |
44. | Hruška Jan | DOR7000 | C | OK Dobříš | 70:17 | + 31:03 |
45. | Berný Jan | ODV7702 | C | TJ Aero Odolena Voda | 70:54 | + 31:40 |
46. | Starý Jan | FSP7800 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 71:02 | + 31:48 |
47. | Vejražka Jiří | KPY7400 | C | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 71:05 | + 31:51 |
48. | Jiras Jiří | DOR6900 | C | OK Dobříš | 71:47 | + 32:33 |
49. | Šnejdar Ondřej | PGP7712 | C | SK Praga | 74:50 | + 35:36 |
50. | Hrstka Pavel | SLA7501 | C | SKOB Slaný | 74:56 | + 35:42 |
51. | Čermák Daniel | EKP7510 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 75:45 | + 36:31 |
52. | Buk Jiří | ROU6901 | C | SKOB Roudnice nad Labem | 77:12 | + 37:58 |
53. | Beran Jaroslav | SLA7601 | C | SKOB Slaný | 77:32 | + 38:18 |
54. | Izák Petr | LME7800 | C | SK Los Mělník | 77:40 | + 38:26 |
55. | Hladík Zdeněk | DKP7401 | C | Oddíl OB Kotlářka | 79:57 | + 40:43 |
56. | Lukavský Jiří | DKL7800 | C | KOB Kladno | 80:41 | + 41:27 |
57. | Knýbel Pavel | FSP7602 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 84:27 | + 45:13 |
58. | Uhlíř Patrik | LBE7000 | C | TJ Lokomotiva Beroun | 86:09 | + 46:55 |
59. | Černý Daniel | TAP7200 | C | KOB Tretra Praha | 86:33 | + 47:19 |
60. | Míka Pavel | DKP7800 | C | Oddíl OB Kotlářka | 87:53 | + 48:39 |
61. | Votruba Ondřej | 0040001 | neregistrovaný | 89:37 | + 50:23 | |
62. | Hübl Karel | FSP7802 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 91:32 | + 52:18 |
63. | Rypáček Miroslav | SPC7506 | C | SPORTICUS team | 99:52 | + 60:38 |
64. | Hůla Pavel | LBE7300 | C | TJ Lokomotiva Beroun | 100:30 | + 61:16 |
65. | Brumovský Martin | TAP7202 | C | KOB Tretra Praha | 101:26 | + 62:12 |
66. | Svášek Martin | 0350001 | Sváškovi | 124:21 | + 85:07 | |
67. | Kapoun Luděk | LBE7400 | C | TJ Lokomotiva Beroun | 125:28 | + 86:14 |
68. | Dobeš Václav | KPY5701 | C | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 132:16 | + 93:02 |
Krausz Milan | FSP6700 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | DISK | ||
Basista Tomáš | DOR7803 | C | OK Dobříš | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Procházka Antonín | DCE5500 | C | KOB Dobřichovice | 39:07 | |
2. | Müller Jan | HCE6800 | C | TJ Hostivice | 45:14 | + 6:07 |
3. | Kohl Jiří | KPY6201 | C | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 48:33 | + 9:26 |
4. | Kořistka Libor | EKP6300 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 49:08 | + 10:01 |
5. | Korčák Marián | HAV6508 | C | OB Havířov | 49:59 | + 10:52 |
6. | Sedláček Jaroslav | ROZ6801 | C | OK Roztoky | 57:38 | + 18:31 |
7. | Beneš Jan | DKL6600 | C | KOB Kladno | 63:18 | + 24:11 |
8. | Valenta Jan | OKP6501 | C | SK OK 24 Praha | 82:26 | + 43:19 |
Pilař Karel | MAS5501 | C | OOB Aš | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Šimek Tomáš | FSP6304 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 38:43 | |
2. | Kavka Jiří | SCP5900 | C | OK Sparta Praha | 41:42 | + 2:59 |
3. | Hošek Ladislav | SCP6001 | C | OK Sparta Praha | 50:49 | + 12:06 |
4. | Šimek Miroslav | LME6300 | C | SK Los Mělník | 54:56 | + 16:13 |
5. | Buk Miloslav | ROU6202 | C | SKOB Roudnice nad Labem | 57:23 | + 18:40 |
6. | Vrabec Martin | SCP6100 | C | OK Sparta Praha | 65:11 | + 26:28 |
7. | Kudrnáč Martin | HCE5901 | C | TJ Hostivice | 75:52 | + 37:09 |
8. | Šubrt Miroslav | 0300001 | (žádný) | 76:45 | + 38:02 | |
9. | Borovička Milan | FSP6104 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 81:15 | + 42:32 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Novák Tom | DOK5500 | C | OK Doksy | 45:07 | |
2. | Horák Petr | TJN5602 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 46:29 | + 1:22 |
3. | Fiala Zdeněk | TAP5501 | C | KOB Tretra Praha | 47:16 | + 2:09 |
4. | Peterka František | TJP4900 | C | TJ Sokol Troja | 47:48 | + 2:41 |
5. | John Vladimír | DLP5500 | C | OOB TJ Dukla Praha | 49:58 | + 4:51 |
6. | Přeček Zdeněk | SCP5200 | C | OK Sparta Praha | 50:24 | + 5:17 |
7. | Táborský Ondřej | TJN5605 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 50:57 | + 5:50 |
8. | Cabrnoch Jiří | DKL5400 | C | KOB Kladno | 52:06 | + 6:59 |
9. | Valter Petr | KBP4500 | C | KBP Praha | 60:00 | + 14:53 |
10. | Dlouhý Jiří | DKP5700 | C | Oddíl OB Kotlářka | 60:25 | + 15:18 |
11. | Koč Lumír | MKP5401 | C | SK Meteor Kačerov | 62:17 | + 17:10 |
12. | Buriánek Jaromír | SCP4700 | C | OK Sparta Praha | 74:01 | + 28:54 |
13. | Jaroš Vladimír | DCE5400 | C | KOB Dobřichovice | 74:29 | + 29:22 |
14. | Toušek Miloslav | MKP5000 | C | SK Meteor Kačerov | 74:32 | + 29:25 |
15. | Paukert Milan | TJP5000 | C | TJ Sokol Troja | 97:59 | + 52:52 |
16. | Borák Stanislav | EKP5212 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 120:13 | + 75:06 |
Jahn Pavel | SCP5500 | C | OK Sparta Praha | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Lukavec Miloslav | TJN4901 | C | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 45:20 | |
2. | Mágr Zdeněk | LCV5000 | C | TJ Lokomotiva Chomutov | 61:40 | + 16:20 |
3. | Hora Vladimír | VSP5100 | C | USK Praha | 62:12 | + 16:52 |
4. | Stehno Pavel | DKP4900 | C | Oddíl OB Kotlářka | 87:47 | + 42:27 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Novotný Jiří | DKL4601 | C | KOB Kladno | 38:41 | |
2. | Koč Zdeněk | MKP4700 | C | SK Meteor Kačerov | 40:54 | + 2:13 |
3. | Novák Miloš | SCP4600 | C | OK Sparta Praha | 41:38 | + 2:57 |
4. | Švec Zdeněk | SLA4700 | C | SKOB Slaný | 44:58 | + 6:17 |
5. | Čadil Jan | FSP4300 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 52:30 | + 13:49 |
6. | Procházka Aleš | DKP4700 | C | Oddíl OB Kotlářka | 59:04 | + 20:23 |
7. | Valeška Rudolf | LCV4700 | C | TJ Lokomotiva Chomutov | 63:11 | + 24:30 |
8. | Pachner Jan | VLI4600 | C | Slavia Liberec orienteering | 67:06 | + 28:25 |
9. | Kraus Jan | LLI4501 | C | LOK-o Liberec | 76:39 | + 37:58 |
10. | Nosál Stanislav | LBE4600 | C | TJ Lokomotiva Beroun | 113:42 | + 75:01 |
Paul Josef | DCE4401 | C | KOB Dobřichovice | DISK | ||
Lebduška Petr | ROU4702 | C | SKOB Roudnice nad Labem | DISK | ||
Duda František | KPY4600 | C | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Zábranský Emil | SLA4200 | C | SKOB Slaný | 58:03 | |
2. | Novotný František | PUL4200 | C | OOB USK Slavie Ústí n.L. | 59:19 | + 1:16 |
3. | Procházka Zdenko | DKP4300 | C | Oddíl OB Kotlářka | 62:12 | + 4:09 |
4. | Němec Vladimír | SLA4202 | C | SKOB Slaný | 69:08 | + 11:05 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Pompach Petr | TAP7801 | C | KOB Tretra Praha | 43:24 | |
2. | Jirous Jiří | TAP7201 | C | KOB Tretra Praha | 50:59 | + 7:35 |
3. | Fišer Jiří | SLP8503 | C | OOB Slavia Praha | 51:22 | + 7:58 |
4. | Beránek Petr | BOR6701 | C | OK Jiskra Nový Bor | 52:56 | + 9:32 |
5. | Pelikán Tomáš | KAM8200 | C | OK Kamenice | 55:07 | + 11:43 |
6. | Kolář Jan | ZVO7901 | C | OB SK Zvole | 56:00 | + 12:36 |
7. | Jandová Jarmila | MFP7799 | Matfyz Praha | 56:33 | + 13:09 | |
8. | Kalenská Lenka | SUL7853 | C | OOB TJ Slavoj Ústí nad Labem | 57:00 | + 13:36 |
9. | Vyskočil Jan | 67:26 | + 24:02 | |||
10. | Klusáková Jitka | DKP5651 | C | Oddíl OB Kotlářka | 69:35 | + 26:11 |
11. | Pelikánová Lenka | KAM8350 | C | OK Kamenice | 74:44 | + 31:20 |
12. | Nosek Petr | DLT6901 | C | KrOB Rozmarýn Litoměřice | 76:37 | + 33:13 |
13. | Volejník Ondřej | PDY0601 | C | Běhej Poděbrady | 81:38 | + 38:14 |
14. | Dostálová Anna | DOR8250 | C | OK Dobříš | 81:41 | + 38:17 |
15. | Houdek Richard | ODV8001 | C | TJ Aero Odolena Voda | 83:18 | + 39:54 |
16. | Kotková Lenka | RIC7352 | C | OB Říčany | 85:16 | + 41:52 |
17. | Kudrnáčová Hana | KAM6250 | C | OK Kamenice | 88:22 | + 44:58 |
18. | Dittrtová Lucia | LME6852 | C | SK Los Mělník | 88:46 | + 45:22 |
19. | Žemlová Barbora | KAM0751 | B | OK Kamenice | 89:47 | + 46:23 |
20. | Grabmüller Radek | KPY8300 | C | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 90:08 | + 46:44 |
21. | Svoboda Jan | ODV7605 | C | TJ Aero Odolena Voda | 90:44 | + 47:20 |
22. | Zátka Jan | 0180001 | KB Trefa | 91:01 | + 47:37 | |
23. | Mikeszová Martina | DKP8162 | C | Oddíl OB Kotlářka | 91:09 | + 47:45 |
24. | Kamírová Gabriela | LTP7351 | C | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 92:48 | + 49:24 |
25. | Švejda Karel | 0230001 | Zvole | 93:31 | + 50:07 | |
26. | Drašar Tomáš | DKL7600 | C | KOB Kladno | 94:27 | + 51:03 |
27. | Durdová Miroslava | 0270002 | KB Kapslovna | 95:20 | + 51:56 | |
28. | Malačka Milan | DKP6000 | C | Oddíl OB Kotlářka | 97:09 | + 53:45 |
29. | Ženíšek Jan | SUL4701 | C | OOB TJ Slavoj Ústí nad Labem | 98:04 | + 54:40 |
30. | Dittrt Štěpán | LME0001 | C | SK Los Mělník | 98:10 | + 54:46 |
31. | Jírová Monika | ROZ7350 | C | OK Roztoky | 104:31 | + 61:07 |
32. | Žák David | KPY8001 | C | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 106:37 | + 63:13 |
33. | Kalenský Tomáš | SUL0600 | C | OOB TJ Slavoj Ústí nad Labem | 107:07 | + 63:43 |
34. | Haisová | 108:53 | + 65:29 | |||
35. | Matyšek Stanislav | PLU7612 | C | TJ SOKOL Plumlov | 111:57 | + 68:33 |
36. | Žižková Jaroslava | DOR7754 | C | OK Dobříš | 113:25 | + 70:01 |
37. | Setínková Zuzana | DKP5753 | C | Oddíl OB Kotlářka | 113:39 | + 70:15 |
38. | Sedláčková Jana | ZBP7654 | C | OOB SK Zbraslav | 114:49 | + 71:25 |
38. | Jílková Radka | ZBP7751 | OOB SK Zbraslav | 114:49 | + 71:25 | |
40. | Labská Klára | 116:37 | + 73:13 | |||
41. | Leníková Jana | DLT6151 | C | KrOB Rozmarýn Litoměřice | 120:24 | + 77:00 |
42. | Nosek Martina | DLT7251 | C | KrOB Rozmarýn Litoměřice | 121:10 | + 77:46 |
43. | Malačková Jana | DKP6150 | C | Oddíl OB Kotlářka | 130:32 | + 87:08 |
44. | Malá Martina | 0020001 | OB Tučňáci | 138:54 | + 95:30 | |
45. | Havlíčková Kateřina | DOR7650 | C | OK Dobříš | 144:53 | + 101:29 |
46. | Švejdová Martina | ZVO7453 | C | OB SK Zvole | 147:41 | + 104:17 |
47. | Táborská Natálie | 148:02 | + 104:38 | |||
48. | Kuiper Balko | 152:52 | + 109:28 | |||
49. | Krpešová Tereza | ROUOOXX | SKOB Roudnice nad Labem | 155:54 | + 112:30 | |
Voráčková Iva | 0220002 | ASP | DISK | |||
Bednaříková Jana | SPC8353 | C | SPORTICUS team | DISK | ||
Vach Ondřej | DISK | |||||
Zavadil Pavel | KAM6401 | C | OK Kamenice | DISK | ||
Vaňková Alice | ROZ7950 | C | OK Roztoky | DISK | ||
Bleha Stanislav | DOR7503 | C | OK Dobříš | DISK | ||
Andrade Iris | DISK | |||||
Vrabcová Jindra | SCP6151 | C | OK Sparta Praha | DISK | ||
Barbora Svášková | 0340003 | ROZ | DISK | |||
Švejdová Eliška | ZVO0454 | C | OB SK Zvole | DISK | ||
Vančáková Magda | DISK | |||||
Klimentová Tereza | DISK | |||||
Grimmerová Mariana | RIC8051 | C | OB Říčany | DISK | ||
Kindl Jiří | RIC7901 | C | OB Říčany | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Král Maxmilián | 16:50 | ||||
2. | Lukavec Tomáš | SMR1700 | C | SNS Smržovka | 17:40 | + 0:50 |
3. | Mička Damián | TJP1403 | TJ Sokol Troja | 20:42 | + 3:52 | |
4. | Vaněk Petr | ZBP1200 | C | OOB SK Zbraslav | 22:57 | + 6:07 |
5. | Dneboský Antonín | 0280002 | OK Vršovice | 23:55 | + 7:05 | |
6. | Lukavcová Zuzana | SMR1850 | C | SNS Smržovka | 24:05 | + 7:15 |
7. | Čermáková Lea | 0060002 | E+L | 26:00 | + 9:10 | |
8. | Šedivá Adéla | 26:36 | + 9:46 | |||
9. | Šístková Šárka | SCP1650 | C | OK Sparta Praha | 27:13 | + 10:23 |
10. | Petr Simon | 28:26 | + 11:36 | |||
11. | Petr Eleonora | 28:30 | + 11:40 | |||
12. | Dneboský Erik | 0280001 | OK Vršovice | 28:35 | + 11:45 | |
13. | Janoušková Marta | 0330003 | PGP | 28:46 | + 11:56 | |
14. | Zlatušková Marie | 31:18 | + 14:28 | |||
15. | Gondek Jan | 31:20 | + 14:30 | |||
16. | Šístek Adam | SCP1800 | C | OK Sparta Praha | 33:19 | + 16:29 |
17. | Voráčková Karolína | OSN1456 | C | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 34:45 | + 17:55 |
18. | Cvrčková Žofie | TAP195x | KOB Tretra Praha | 35:18 | + 18:28 | |
19. | Rambová Barbora | DKP1650 | C | Oddíl OB Kotlářka | 35:55 | + 19:05 |
20. | Pospíšilová Rebeka | DKP1771 | C | Oddíl OB Kotlářka | 36:00 | + 19:10 |
21. | Ort Rafael | ROU19xx | SKOB Roudnice nad Labem | 36:28 | + 19:38 | |
22. | Machar Janek | 41:47 | + 24:57 | |||
23. | Chromec David | DKP1506 | C | Oddíl OB Kotlářka | 41:51 | + 25:01 |
24. | Horová Mína | PGP1855 | C | SK Praga | 42:55 | + 26:05 |
25. | Matějů František | PGP1801 | C | SK Praga | 45:55 | + 29:05 |
26. | Sedláková Magdalena | DKP1853 | C | Oddíl OB Kotlářka | 47:51 | + 31:01 |
27. | Brabcová Karolína | 47:53 | + 31:03 | |||
28. | Červenková Bára | 0080001 | AC Jinočany | 50:06 | + 33:16 | |
29. | Janská Lucie | 54:01 | + 37:11 | |||
30. | Ouhrabka Lukáš | SPC1902 | C | SPORTICUS team | 55:54 | + 39:04 |
31. | Černý Adam | 64:48 | + 47:58 | |||
32. | Jílková Eliška | 0100002 | TS MaJa | 85:12 | + 68:22 | |
33. | Vanková Magdalena | 109:32 | + 92:42 | |||
Soukup Václav | VSP5600 | C | USK Praha | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Pilař František | CEP0900 | Čepíci | 18:45 | ||
2. | Slabá Daniela | 25:08 | + 6:23 | |||
3. | Zaydlarová Veronika | 27:05 | + 8:20 | |||
4. | Abrahámová Kateřina | DKP1176 | C | Oddíl OB Kotlářka | 28:11 | + 9:26 |
5. | Abrahám Jan | DKP1310 | C | Oddíl OB Kotlářka | 28:36 | + 9:51 |
6. | Řehák Jiří | DVP7401 | C | DVP ORIENTATION | 29:56 | + 11:11 |
7. | Štemberg David | EKP1901 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 33:38 | + 14:53 |
8. | Skripnik Jonatan | FSP2000 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 36:21 | + 17:36 |
9. | Rippelová Anita | DKP1656 | C | Oddíl OB Kotlářka | 36:43 | + 17:58 |
10. | Šíma Marek | 0010001 | 0 | 39:48 | + 21:03 | |
11. | Doleželová Žofie | 0140001 | Dezorienteering | 41:02 | + 22:17 | |
12. | Bémová Justina | DKP1455 | C | Oddíl OB Kotlářka | 45:19 | + 26:34 |
13. | Iblová Alžběta | 0070001 | OB Kotlářka | 45:25 | + 26:40 | |
14. | Lifka Prokop | 46:10 | + 27:25 | |||
15. | Stehnová Hana | DKP5150 | C | Oddíl OB Kotlářka | 51:10 | + 32:25 |
Kalivodová Anna | DKP1655 | C | Oddíl OB Kotlářka | DISK | ||
Johanovská Veronika | DKP1851 | C | Oddíl OB Kotlářka | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kazdová Dana | 0280003 | OK Vršovice | 28:27 | ||
2. | Makaloušová Hana | 0250001 | Špindl sportuje | 31:43 | + 3:16 | |
3. | Sankotová Monika | 37:22 | + 8:55 | |||
4. | Hartl Zdeněk | ODV6300 | C | TJ Aero Odolena Voda | 41:25 | + 12:58 |
5. | Štrossová Veronika | DCE8250 | KOB Dobřichovice | 43:24 | + 14:57 | |
6. | Štěpánková Zdenka | ODV7851 | C | TJ Aero Odolena Voda | 44:19 | + 15:52 |
7. | Mencl Miloslav | VSP6505 | C | USK Praha | 44:44 | + 16:17 |
8. | Hezký Vítězslav | DOR7504 | C | OK Dobříš | 45:42 | + 17:15 |
9. | Houdková Lenka | ODV7853 | C | TJ Aero Odolena Voda | 48:34 | + 20:07 |
10. | Dobiášová Jitka | ROU0350 | C | SKOB Roudnice nad Labem | 51:07 | + 22:40 |
11. | Kofroň Ondřej | LBE1200 | C | TJ Lokomotiva Beroun | 53:16 | + 24:49 |
12. | Kofroňová Edita | LBE8050 | C | TJ Lokomotiva Beroun | 53:38 | + 25:11 |
13. | Kolaříková Kateřina | DCE8051 | KOB Dobřichovice | 54:21 | + 25:54 | |
14. | Řeháková Jana | DVP7351 | C | DVP ORIENTATION | 55:08 | + 26:41 |
15. | Rousek Vít | TAP0812 | C | KOB Tretra Praha | 56:34 | + 28:07 |
16. | Špatenková Petra | JES8050 | C | OK Rakovník | 57:34 | + 29:07 |
17. | Krátká Marta | ROU7553 | C | SKOB Roudnice nad Labem | 58:40 | + 30:13 |
18. | Matyšková Linda | 59:49 | + 31:22 | |||
19. | Makaloušová Anna | 0250003 | Špindl sportuje | 60:07 | + 31:40 | |
20. | Jůzek Matyáš | SCP2100 | C | OK Sparta Praha | 64:01 | + 35:34 |
21. | Stuchlík Pavel | 0170001 | KDZ | 65:15 | + 36:48 | |
22. | Duda Jaroslav | 72:26 | + 43:59 | |||
23. | Kohoutová Zdeňka | DKL0651 | C | KOB Kladno | 73:10 | + 44:43 |
24. | Hezká Zuzana | DOR7855 | C | OK Dobříš | 73:31 | + 45:04 |
25. | Dobiáš Jaromír | ROU1101 | C | SKOB Roudnice nad Labem | 74:10 | + 45:43 |
26. | Lifková Alžběta | 78:06 | + 49:39 | |||
27. | Ort Michael | ROU66xx | SKOB Roudnice nad Labem | 79:52 | + 51:25 | |
28. | Tolde Tereza | 90:10 | + 61:43 | |||
29. | Dobiáš Jaromír | ROU6802 | C | SKOB Roudnice nad Labem | 94:07 | + 65:40 |
30. | Kožnarová Monika | 96:58 | + 68:31 | |||
31. | Bakule | 109:17 | + 80:50 | |||
32. | Fantová Kateřina | DKP | Oddíl OB Kotlářka | 114:56 | + 86:29 | |
Rakovec Miloš | SCP4500 | C | OK Sparta Praha | DISK | ||
Bém Kristian | DISK | |||||
Rakovec Michal | SCP6901 | C | OK Sparta Praha | DISK |