Výsledky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
24.04.2016
Místo konání:
Jíloviště, celní škola
Pořadatel:
FSP - VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
Mapa:
Cukrák 1:10 000, e 5 m, stav jaro 2012, autoři Borovička, Borůvka, Horký
Ředitel závodu:
Skripnik Ondřej
Hlavní rozhodčí:
Borovička Milan - R3
Stavitel tratí:
Kurfürst Pavel - R1
JURY:
Pašek František, Šváb Jan, Novák Miloš
Kategorie:
D10     D10L     D12     D14     D16     D18     D21K     D21L     D35L     D35K     D45L     D45K     D55     D65     H10     H10L     H12     H14     H16     H18     H21K     H21L     H35L     H35K     H45K     H45L     H55     H65     H75     HDR     P3     T5    
D10
2.36 km, 80 m, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Baldrianová Eva VSP0751 USK Praha 25:03
2. Kohoutová Zdeňka DKL0651 KOB Kladno 25:09 + 0:06
3. Maříková Alžběta FSP0650 VŠTJ Stavební fakulta Praha 25:35 + 0:32
4. Redlová Barbora SLA0650 SKOB Slaný 27:35 + 2:32
5. Bambousková Julie DOR0650 OK Dobříš 30:24 + 5:21
6. Rosendorfová Hana TAP0999 KOB TRETRA Praha 31:50 + 6:47
7. Kudrnáčová Marta KAM0754 OK Kamenice 31:54 + 6:51
8. Polívková Beáta RIC0652 OB Říčany 34:28 + 9:25
9. Koubková Tereza DOR0651 OK Dobříš 34:32 + 9:29
10. Grimmerová Valerie RIC0754 OB Říčany 35:31 + 10:28
11. Škáchová Zuzana KAM0651 OK Kamenice 36:44 + 11:41
12. Kotková Adéla RIC0655 OB Říčany 37:43 + 12:40
13. Chramostová Julie KAM0652 OK Kamenice 38:52 + 13:49
14. Vlašaná Karolína DOR0751 OK Dobříš 41:19 + 16:16
15. Blahová Karolína KAM OK Kamenice 41:25 + 16:22
16. Mirčeva Tereza DOR0750 OK Dobříš 41:33 + 16:30
17. Malečková Pavlína PGP0850 SK Praga 46:58 + 21:55
18. Fialová Tereza DOR0654 OK Dobříš 47:22 + 22:19
19. Gajdová Michaela VSP0752 USK Praha 50:00 + 24:57
20. Grossová Andrea RIC0752 OB Říčany 63:28 + 38:25
21. Černá Justina HCE0652 TJ Hostivice 65:14 + 40:11
22. Hladká Tereza TAP0650 KOB TRETRA Praha 65:15 + 40:12
23. Stoklasová Eliška RIC0756 OB Říčany 65:37 + 40:34
24. Folprechtová Julie VSP0653 USK Praha 67:10 + 42:07
25. Michalská Sára RIC0656 OB Říčany 76:13 + 51:10
26. Bulířová Žofie TAP0850 KOB TRETRA Praha 86:40 + 61:37
D10L
2.56 km, 80 m, 5 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Štěpová Kateřina PGP0657 SK Praga 15:46
2. Geffertová Agáta FSP0753 VŠTJ Stavební fakulta Praha 16:40 + 0:54
3. Jedličková Josefína VSP0651 USK Praha 17:17 + 1:31
4. Ludvíková Natálie KNC0751 Sokol Kostelec n. Č. l. 17:31 + 1:45
5. Bublíková Klára TAP0752 KOB TRETRA Praha 18:55 + 3:09
6. Voburková Lucie ZBP0650 OOB SK Zbraslav 19:24 + 3:38
7. Mišeková Kateřina KAM0756 OK Kamenice 19:26 + 3:40
8. Šramčíková Ema Josefa ROU0652 SKOB Roudnice nad Labem 20:01 + 4:15
9. Seidlová Magdalena RIC0950 OB Říčany 21:09 + 5:23
10. Lampová Amálie DKP0752 Oddíl OB Kotlářka 21:34 + 5:48
11. Pompachová Karolína TAP0652 KOB TRETRA Praha 21:38 + 5:52
12. Hladíková Julie DKP0857 Oddíl OB Kotlářka 24:06 + 8:20
13. Dostálová Judita HCE0750 TJ Hostivice 24:24 + 8:38
14. Nemšovská Magdalena VSP0853 USK Praha 24:28 + 8:42
15. Andrade Miriam 24C0650 OK Vršovice 27:11 + 11:25
16. Liberdová Magdaléna KSH0851 OB Kašperské Hory 31:20 + 15:34
17. Forstereviczová Julie DOR0850 OK Dobříš 33:25 + 17:39
18. Kalistová Alena PGP0854 SK Praga 41:21 + 25:35
19. Mišeková Lucie KAM1050 OK Kamenice 47:47 + 32:01
20. Vosátková Julie RIC0755 OB Říčany 48:28 + 32:42
21. Kuželová Ela FSP0750 VŠTJ Stavební fakulta Praha 48:29 + 32:43
Fialová Veronika DOR0951 OK Dobříš DISK
Pěkná Alžběta ROU0950 SKOB Roudnice nad Labem DISK
D12
2.80 km, 100 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bulířová Ema TAP0452 KOB TRETRA Praha 22:28
2. Černá Ema ROU0451 SKOB Roudnice nad Labem 23:36 + 1:08
3. Pračková Ema RIC0451 OB Říčany 26:32 + 4:04
4. Škáchová Viktorie KAM0650 OK Kamenice 27:28 + 5:00
5. Jedličková Kristýna KAM0455 OK Kamenice 28:27 + 5:59
6. Malečková Hana PGP0550 SK Praga 28:50 + 6:22
7. Pelantová Martina RIC0550 OB Říčany 30:00 + 7:32
8. Víšková Veronika KAM0452 OK Kamenice 30:54 + 8:26
9. Arnoštová Veronika DOR0455 OK Dobříš 32:29 + 10:01
10. Balejová Julie KAM0551 OK Kamenice 33:36 + 11:08
11. Švecová Karolína ZVO0557 OB SK Zvole 34:39 + 12:11
12. Cincibusová Lenka FSP0450 VŠTJ Stavební fakulta Praha 35:02 + 12:34
13. Čechmánková Anna PGP0452 SK Praga 37:48 + 15:20
14. Kopecká Valentýna VSP0453 USK Praha 39:17 + 16:49
15. Lorencová Jana DOR0454 OK Dobříš 40:17 + 17:49
16. Neubauerová Anna DOR0456 OK Dobříš 40:58 + 18:30
17. Vlašaná Michaela DOR0452 OK Dobříš 41:17 + 18:49
18. Kotenová Markéta RIC0651 OB Říčany 41:49 + 19:21
19. Štěpánková Julie KAM0458 OK Kamenice 42:49 + 20:21
20. Kotenová Barbora RIC0452 OB Říčany 43:48 + 21:20
21. Pokorná Terezie RIC0552 OB Říčany 45:59 + 23:31
22. Ludvíková Alice KNC0555 Sokol Kostelec n. Č. l. 46:27 + 23:59
23. Brichtová Helena NNN0455 Neregistrovaní 52:55 + 30:27
24. Nováková Markéta NNN0484 Neregistrovaní 55:04 + 32:36
25. Papajová Sára DKP0458 Oddíl OB Kotlářka 67:21 + 44:53
26. Rendová Kateřina KAM0550 OK Kamenice 68:53 + 46:25
27. Kubová Kristýna KAM0454 OK Kamenice 75:58 + 53:30
28. Trešlová Veronika KAM0457 OK Kamenice 81:43 + 59:15
29. Botková Josefína KNC0551 Sokol Kostelec n. Č. l. 82:38 + 60:10
30. Vosátková Eliška RIC0553 OB Říčany 86:42 + 64:14
Čechová Klára SLA0552 SKOB Slaný DISK
D14
3.39 km, 100 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Semíková Lucie KAM0250 OK Kamenice 24:12
2. Kašparová Barbora SLA0251 SKOB Slaný 28:36 + 4:24
3. Kastnerová Jessica DOR0250 OK Dobříš 29:55 + 5:43
4. Hankovcová Helena KAM0350 OK Kamenice 34:00 + 9:48
5. Jirkovská Kateřina SLA0350 SKOB Slaný 35:28 + 11:16
6. Jirasová Anežka DOR0350 OK Dobříš 36:05 + 11:53
7. Sanna Karin DKP0250 Oddíl OB Kotlářka 36:55 + 12:43
8. Nentvichová Julie DOR0351 OK Dobříš 41:18 + 17:06
9. Mojžíšková Lucie KAM0253 OK Kamenice 42:35 + 18:23
10. Sládečková Barbora RIC0250 OB Říčany 44:08 + 19:56
11. Petriláková Anežka Rozárie 9EC0250 NNN Příbram 47:23 + 23:11
12. Baštová Julie DOR0353 OK Dobříš 55:21 + 31:09
13. Votavová Žofie KNC0250 Sokol Kostelec n. Č. l. 56:23 + 32:11
14. Chramostová Amálie KAM0355 OK Kamenice 58:15 + 34:03
15. Smolková Barbora TAP0356 KOB TRETRA Praha 74:47 + 50:35
16. Selucká Alžběta KAM0257 OK Kamenice 76:07 + 51:55
17. Jedličková Magdaléna RIC0251 OB Říčany 78:49 + 54:37
Bartoňová Tereza TAP0350 KOB TRETRA Praha DISK
D16
5.18 km, 205 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bejvlová Karolína LME0250 SK Los Mělník 43:54
2. Šrámková Hana RIC0051 OB Říčany 44:56 + 1:02
3. Škáchová Magdalena KAM0151 OK Kamenice 46:58 + 3:04
4. Vyhnálková Marie RIC0151 OB Říčany 48:31 + 4:37
5. Šimšová Barbora MFP0150 VŠSK MFF UK Praha 50:13 + 6:19
6. Rosendorfová Lenka TAP0153 KOB TRETRA Praha 52:18 + 8:24
7. Kalousková Marie DKP0151 Oddíl OB Kotlářka 54:23 + 10:29
8. Kováčiková Jolana KNC0051 Sokol Kostelec n. Č. l. 55:39 + 11:45
9. Pelikánová Máša MFP0050 VŠSK MFF UK Praha 58:04 + 14:10
10. Blahová Pavla EKP0153 VŠTJ Ekonom Praha 60:33 + 16:39
11. Vařeková Bohdana RIC0152 OB Říčany 62:05 + 18:11
12. Sedláčková Linda ROZ0050 OK Roztoky 64:51 + 20:57
13. Halamová Barbora TAP0150 KOB TRETRA Praha 65:28 + 21:34
14. Míchalová Šárka KPY0050 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 68:10 + 24:16
15. Horychová Zuzana DKL0150 KOB Kladno 81:07 + 37:13
16. Kyralová Anna KAM0052 OK Kamenice 87:57 + 44:03
17. Záborcová Karolína NNN0050 Neregistrovaní 100:38 + 56:44
D18
6.49 km, 265 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Voltrová Alena ROZ9951 OK Roztoky 69:37
2. Sobotková Anna PGP0050 SK Praga 73:29 + 3:52
3. Čiháková Barbora KNC9950 Sokol Kostelec n. Č. l. 97:34 + 27:57
4. Kopecká Eliška KNC9850 Sokol Kostelec n. Č. l. 97:35 + 27:58
5. Balcarová Markéta ROZ9999 OK Roztoky 122:20 + 52:43
6. Lišková Hana KPY9951 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 122:58 + 53:21
Nentvichová Klára DOR9950 OK Dobříš DISK
MS Žežulková Jana 116:29 + 46:52
D21K
4.57 km, 125 m, 12 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 4272
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Hasmanová Lenka VPM7551 KOS Slavia VŠ Plzeň 40:02 4711
2. Tomešová Daniela SJC8451 Sportcentrum Jičín 42:29 + 2:27 4477
3. Alblová Lucie LME7555 SK Los Mělník 51:21 + 11:19 3628
4. Šustrová Jana ZBP7354 OOB SK Zbraslav 52:25 + 12:23 3526
5. Zajícová Markéta TAP9054 KOB TRETRA Praha 55:41 + 15:39 3213
6. Hausmannová Klára EKP8651 VŠTJ Ekonom Praha 56:50 + 16:48 3103
7. Freyová Michaela KPY6050 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 58:48 + 18:46 2915
8. Rambová Kamila DKP8655 Oddíl OB Kotlářka 61:34 + 21:32 2650
9. Javůrková Tereza MFP9752 VŠSK MFF UK Praha 64:42 + 24:40
10. Krupová Tereza 6YC8751 Neregistrovaní 64:42 + 24:40
11. Vejrostová Lenka KPY8853 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 71:24 + 31:22 1708
12. Petříčková Zuzana MKP8251 SK GORDIC Praha Kačerov, z.s. 72:00 + 31:58 1651
13. Burešová Lenka DKP8351 Oddíl OB Kotlářka 72:01 + 31:59 1649
14. Horová Klára PGP8455 SK Praga 84:25 + 44:23 462
D21L
7.08 km, 255 m, 19 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 7984
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Tichovská Martina PGP8658 SK Praga 50:06 8391
2. Bochenková Ivana SJC8952 Sportcentrum Jičín 52:08 + 2:02 8084
3. Procházková Marie KAM9554 OK Kamenice 56:09 + 6:03 7476
4. Dlouhá Marie DKP8756 Oddíl OB Kotlářka 57:16 + 7:10 7307
5. Bochenková Martina DKP8758 Oddíl OB Kotlářka 58:23 + 8:17 7139
6. Jirásková Kateřina PGP8852 SK Praga 59:16 + 9:10 7005
7. Ryšavá Magdalena PGP7650 SK Praga 60:45 + 10:39 6781
8. Kazdová Lenka SJC8484 Sportcentrum Jičín 60:52 + 10:46 6763
9. Ryšavá Vendula PGP8153 SK Praga 61:04 + 10:58 6733
10. Kamererová Valerie KAM9452 OK Kamenice 61:19 + 11:13 6695
11. Hlubučková Kristýna KAM9551 OK Kamenice 62:37 + 12:31 6498
12. Baldrianová Barbora VSP7850 USK Praha 62:57 + 12:51 6448
13. Svobodová Jitka VSP7450 USK Praha 65:13 + 15:07 6105
14. Neumannová Kateřina PVP9250 VSS Přírodověda Praha 66:29 + 16:23 5914
15. Jiřištová Zuzana DKP8254 Oddíl OB Kotlářka 66:37 + 16:31 5894
16. Rusá Šárka KAM9157 OK Kamenice 66:50 + 16:44 5861
17. Kožinová Jana PGP6651 SK Praga 67:41 + 17:35 5732
18. Kudrnáčová Lucie HCE8850 TJ Hostivice 68:39 + 18:33 5586
19. Macková Eva ZBP7950 OOB SK Zbraslav 68:45 + 18:39 5571
20. Škáchová Petra KAM7054 OK Kamenice 69:28 + 19:22 5463
21. Mikulášová Helena PGP9353 SK Praga 69:51 + 19:45 5405
22. Vildmonová Pavla PGP7454 SK Praga 70:44 + 20:38 5271
23. Albrechtová Eva KAM7850 OK Kamenice 72:01 + 21:55 5077
24. Horová Magda VSP5450 USK Praha 74:08 + 24:02 4757
25. Ježková Dominika PGP9053 SK Praga 75:58 + 25:52 4480
26. Bozděchová Lenka PGP8254 SK Praga 78:07 + 28:01 4154
27. Tichovská Hana PGP8251 SK Praga 80:35 + 30:29 3781
28. Collis Blanka 15G8050 DRONGO 81:04 + 30:58
29. Voleská Alice KAM8050 OK Kamenice 83:39 + 33:33 3318
30. Kamererová Klára KAM9154 OK Kamenice 83:57 + 33:51 3272
31. Kohlová Zuzana KPY8852 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 85:48 + 35:42 2993
32. Procházková Zuzana KPY8650 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 87:45 + 37:39 2698
33. Grolichová Lucie ZBP7850 OOB SK Zbraslav 97:08 + 47:02 1279
34. Zelená Markéta PGP5850 SK Praga 98:39 + 48:33 1049
35. Nešetřilová Markéta 8RC8650 BZP 105:24 + 55:18
D35L
5.87 km, 205 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šimerková Olga PGP7501 SK Praga 50:12
2. Králová Michaela MFP7959 VŠSK MFF UK Praha 50:52 + 0:40
3. Šimšová Jana MFP7651 VŠSK MFF UK Praha 53:41 + 3:29
4. Arnoštová Kateřina DOR7652 OK Dobříš 54:41 + 4:29
5. Andrade Milena 24C7550 OK Vršovice 57:39 + 7:27
6. Šrámková Iva RIC7251 OB Říčany 59:23 + 9:11
7. Klapalová Pavla VSP7099 USK Praha 59:58 + 9:46
8. Chumová Jana SLP7451 OOB Slavia Praha 62:07 + 11:55
9. Kučerová Berenika DCE8050 KOB Dobřichovice 62:20 + 12:08
10. Nová Jana DOR7150 OK Dobříš 63:27 + 13:15
11. Forstereviczová Jana DOR7653 OK Dobříš 63:53 + 13:41
12. Bezpalcová Zuzana OKP7454 SK OK 24 Praha 65:22 + 15:10
13. Hankovcová Lenka KAM7053 OK Kamenice 67:59 + 17:47
14. Pecharová Michaela TJP6550 TJ Sokol Troja 68:40 + 18:28
15. Tomandlová Radka 5IX7550 NOK HoRa 70:11 + 19:59
16. Melišíková Radka TAP7152 KOB TRETRA Praha 70:46 + 20:34
17. Dlouhá Marta BZP7851 Báječné ženy v orientačním běhu 71:19 + 21:07
18. Peprná Irena DKP7758 Oddíl OB Kotlářka 73:54 + 23:42
19. Sedláčková Petra ROZ7050 OK Roztoky 74:14 + 24:02
20. Mědílková Iva DKL7152 KOB Kladno 77:32 + 27:20
21. Sladkovská Helena TAP6751 KOB TRETRA Praha 79:09 + 28:57
22. Ludvíková Katarina KNC0000 Sokol Kostelec n. Č. l. 80:04 + 29:52
23. Rejšková Alena KAM7750 OK Kamenice 83:09 + 32:57
24. Kotenová Klára RIC7252 OB Říčany 85:03 + 34:51
25. Halamová Anna TAP7350 KOB TRETRA Praha 85:57 + 35:45
26. Dudíková Hana DOR5550 OK Dobříš 88:43 + 38:31
D35K
4.27 km, 120 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šeborová Tereza DKL8150 KOB Kladno 41:08
2. Čevelová Ivana EKP7895 VŠTJ Ekonom Praha 41:25 + 0:17
3. Zlesáková Stáňa CHT7352 OOB SK Chrast 43:34 + 2:26
4. Folprechtová Kateřina VSP7460 USK Praha 45:13 + 4:05
5. Brabencová Alena SOB7150 SOBSA 50:06 + 8:58
6. Kuželová Michaela FSP7851 VŠTJ Stavební fakulta Praha 53:12 + 12:04
7. Lorencová Marcela DOR7752 OK Dobříš 54:22 + 13:14
8. Pavlíčková Lenka DOR7251 OK Dobříš 55:02 + 13:54
9. Malečková Iva PGP7559 SK Praga 59:02 + 17:54
10. Mirčeva Lenka DOR7350 OK Dobříš 61:16 + 20:08
11. Hladíková Zuzana DKP7852 Oddíl OB Kotlářka 65:03 + 23:55
12. Chramostová Blanka KAM7551 OK Kamenice 65:23 + 24:15
13. Chaloupková Dana KAM7150 OK Kamenice 66:24 + 25:16
14. Víšková Alena KAM7451 OK Kamenice 68:42 + 27:34
15. Hellerová Alena ROU7850 SKOB Roudnice nad Labem 69:09 + 28:01
16. Kohoutová Zdeňka DKL7251 KOB Kladno 84:10 + 43:02
17. Seidlová Barbora EKP7955 VŠTJ Ekonom Praha 93:51 + 52:43
18. Sládečková Lucie RIC7450 OB Říčany 116:42 + 75:34
D45L
4.82 km, 115 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Voltrová Svatava ROZ6150 OK Roztoky 39:00
2. Kavková Dana SCP6150 OK Sparta Praha 40:11 + 1:11
3. Bochenková Jana DOR6150 OK Dobříš 41:05 + 2:05
4. Bejčková Jana DKL7150 KOB Kladno 42:48 + 3:48
5. Klusáková Jitka DKP5651 Oddíl OB Kotlářka 43:06 + 4:06
6. Neumannová Renata PVP6650 VSS Přírodověda Praha 43:29 + 4:29
7. Úlehlová Monika TAP6950 KOB TRETRA Praha 43:31 + 4:31
8. Fantová Libuše EKP5650 VŠTJ Ekonom Praha 43:50 + 4:50
9. Šedivá Miroslava EKP5750 VŠTJ Ekonom Praha 44:31 + 5:31
10. Longinová Lenka TAP7151 KOB TRETRA Praha 44:42 + 5:42
11. Čiháková Lenka KNC6750 Sokol Kostelec n. Č. l. 45:31 + 6:31
12. Smolková Alena PGP6450 SK Praga 47:22 + 8:22
13. Mrázová Pavla DCE5550 KOB Dobřichovice 47:51 + 8:51
14. Kopáčková Alena DOR6450 OK Dobříš 49:38 + 10:38
15. Čtrnáctová Magdalena PGP7151 SK Praga 49:38 + 10:38
16. Kettnerová Lenka HCE6450 TJ Hostivice 52:16 + 13:16
17. Landovská Ivana PGP6251 SK Praga 53:12 + 14:12
18. Illnerová Daniela DKP6651 Oddíl OB Kotlářka 54:10 + 15:10
19. Havlíčková Jindra KNC6150 Sokol Kostelec n. Č. l. 54:14 + 15:14
20. Tihonová Jindra TAP6253 KOB TRETRA Praha 54:56 + 15:56
21. Ježková Regina PGP6352 SK Praga 55:55 + 16:55
22. Tachezy Ruth DOR6451 OK Dobříš 56:10 + 17:10
23. Hlavatá Pavla 45X7050 PAT Praha 56:11 + 17:11
24. Baziková Lucie TJP6451 TJ Sokol Troja 58:08 + 19:08
25. Kohoutová Pavla KNC6251 Sokol Kostelec n. Č. l. 58:44 + 19:44
26. Lustigová Lenka DKP6652 Oddíl OB Kotlářka 61:02 + 22:02
27. Malačková Jana DKP6150 Oddíl OB Kotlářka 63:02 + 24:02
28. Smolkova Romana 9YC6950 x 64:07 + 25:07
29. Krotilová Magdaléna BZP7150 Báječné ženy v orientačním běhu 73:33 + 34:33
30. Hrubá Veronika 6YC6750 Neregistrovaní 77:28 + 38:28
31. Šimůnková Martina TAP6851 KOB TRETRA Praha 80:21 + 41:21
Sládková Eva TEH5751 Sokol Tehov DISK
D45K
2.70 km, 65 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Procházková Miluše DCE5450 KOB Dobřichovice 28:03
2. Blahová Markéta EKP6951 VŠTJ Ekonom Praha 37:35 + 9:32
3. Nentvichová Romana DOR6651 OK Dobříš 41:27 + 13:24
Rusá Lenka DCE6452 KOB Dobřichovice DISK
D55
4.27 km, 120 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Soukupová Michaela VSP5850 USK Praha 45:15
2. Jahnová Helena SCP5550 OK Sparta Praha 48:28 + 3:13
3. Cabrnochová Hana DKL5550 KOB Kladno 49:06 + 3:51
4. Dudová Hana DKP5752 Oddíl OB Kotlářka 51:05 + 5:50
5. Wolkerová Dagmar TJP5250 TJ Sokol Troja 52:13 + 6:58
6. Jůzková Jaroslava SCP5250 OK Sparta Praha 54:12 + 8:57
7. Kubátová Milada PGP4750 SK Praga 54:49 + 9:34
8. Svobodná Eva DKP5851 Oddíl OB Kotlářka 56:23 + 11:08
9. Štrossová Jiřina DCE5650 KOB Dobřichovice 58:07 + 12:52
10. Seifertová Marie SBK5555 KOB Start Blansko 59:13 + 13:58
11. Šilerová Zdena KNC5750 Sokol Kostelec n. Č. l. 61:00 + 15:45
12. Hejtmánková Alena TAP5452 KOB TRETRA Praha 62:57 + 17:42
13. Zavadilová Naďa SCP5450 OK Sparta Praha 65:29 + 20:14
14. Dvořáková Ladislava PGP4451 SK Praga 65:36 + 20:21
15. Beranová Vlasta UVP5450 Slovan Praha 69:12 + 23:57
16. Kujanová Martina BZP5850 Báječné ženy v orientačním běhu 72:03 + 26:48
17. Ryšavá Lubomíra TJP4750 TJ Sokol Troja 78:02 + 32:47
18. Wagnerová Lenka DKP5450 Oddíl OB Kotlářka 79:45 + 34:30
D65
2.70 km, 65 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Haňkovská Jana PGP4050 SK Praga 33:03
2. Kupcová Věroslava HSU4850 Horizont klub Šumperk 35:03 + 2:00
3. Stehnová Hana DKP5150 Oddíl OB Kotlářka 44:36 + 11:33
4. Lohrová Jarmila SCP4650 OK Sparta Praha 80:08 + 47:05
Zmeková Míla SLP4451 OOB Slavia Praha DISK
H10
2.46 km, 90 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Střelba Antonín PGP0605 SK Praga 19:58
2. Lorenc Vašík DOR0702 OK Dobříš 20:44 + 0:46
3. Kuc David SCP0600 OK Sparta Praha 22:32 + 2:34
4. Skripnik Nikola FSP0600 VŠTJ Stavební fakulta Praha 23:05 + 3:07
5. Bulíř Jáchym TAP0602 KOB TRETRA Praha 24:14 + 4:16
6. Sedláček Patrik ROZ0800 OK Roztoky 24:48 + 4:50
7. Jiras Antonín DOR0701 OK Dobříš 24:54 + 4:56
8. Skripnik Matouš FSP0800 VŠTJ Stavební fakulta Praha 25:15 + 5:17
9. Šimerka Ondřej PGP0800 SK Praga 26:53 + 6:55
10. Svoboda František ROZ0700 OK Roztoky 28:35 + 8:37
11. Husák Ondřej SLA0600 SKOB Slaný 28:50 + 8:52
12. Vrba Matyáš FSP0706 VŠTJ Stavební fakulta Praha 33:04 + 13:06
13. Pelant Jan RIC0700 OB Říčany 33:19 + 13:21
14. Gärtner Václav LBE0701 TJ Lokomotiva Beroun 34:24 + 14:26
15. Šubrt Jáchym DKP0800 Oddíl OB Kotlářka 36:04 + 16:06
16. Hradil Martin HCE0600 TJ Hostivice 36:07 + 16:09
17. Kohoutek Tomáš RIC0603 OB Říčany 36:39 + 16:41
18. Čechmánek Václav PVP0600 VSS Přírodověda Praha 38:54 + 18:56
19. Kosák Eliáš PGP0704 SK Praga 39:16 + 19:18
20. Kuttelwascher Adam HCE0601 TJ Hostivice 44:07 + 24:09
21. Dočkal Šimon PGP0702 SK Praga 45:18 + 25:20
22. Kosák Jonáš PGP0603 SK Praga 45:45 + 25:47
23. Zlesák Matyáš CHT0601 OOB SK Chrast 46:58 + 27:00
24. Lazar Tomáš RIC0704 OB Říčany 48:18 + 28:20
25. Heller Jakub ROU0702 SKOB Roudnice nad Labem 90:15 + 70:17
26. Kourek Vojtěch TAP0606 KOB TRETRA Praha 103:35 + 83:37
H10L
2.56 km, 80 m, 5 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Folprecht Lukáš VSP0802 USK Praha 15:41
2. Jedlička Aleš VSP0800 USK Praha 16:29 + 0:48
3. Král Samuel MFP0801 VŠSK MFF UK Praha 17:15 + 1:34
4. Hradil Michal HCE0900 TJ Hostivice 17:40 + 1:59
5. Volek Robin KNC0701 Sokol Kostelec n. Č. l. 18:28 + 2:47
6. Rejšek Václav KAM0700 OK Kamenice 18:52 + 3:11
7. Kostlán Kryštof FSP0704 VŠTJ Stavební fakulta Praha 19:43 + 4:02
8. Šimek Matouš KAM0800 OK Kamenice 19:46 + 4:05
9. Oujeský Dan ADA0701 OOB Spartak Adamov 20:19 + 4:38
10. Novák Marek NNN0747 Neregistrovaní 20:35 + 4:54
11. Krumlovský Vojtěch RIC0703 OB Říčany 20:56 + 5:15
12. Dragoun Matěj DOR0603 OK Dobříš 21:50 + 6:09
13. Bublík František TAP0803 KOB TRETRA Praha 23:40 + 7:59
14. Schnabl Jakub RIC0706 OB Říčany 25:20 + 9:39
15. Hroněk Štěpán VSP0700 USK Praha 25:26 + 9:45
16. Foršt Bruno DOR0903 OK Dobříš 27:48 + 12:07
17. Dočkal Štěpán PGP0902 SK Praga 33:24 + 17:43
18. Peprný Vít DKP0805 Oddíl OB Kotlářka 38:05 + 22:24
19. Peprný Vojtěch DKP0706 Oddíl OB Kotlářka 44:11 + 28:30
20. Gajda Petr VSP0903 USK Praha 47:00 + 31:19
21. Jonáš Alexandr FSP0801 VŠTJ Stavební fakulta Praha 57:56 + 42:15
Pohl Lukáš TAP0703 KOB TRETRA Praha DISK
H12
2.90 km, 100 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Gajda Martin KAM0405 OK Kamenice 19:05
2. Tůma Šimon TAP0400 KOB TRETRA Praha 22:44 + 3:39
3. Bolehovský Daniel EKP0508 VŠTJ Ekonom Praha 22:45 + 3:40
4. Čtrnáct František PGP0401 SK Praga 24:35 + 5:30
5. Kuc Radim SCP0400 OK Sparta Praha 24:46 + 5:41
6. Holeček Štěpán RIC0401 OB Říčany 24:57 + 5:52
7. Kabát Martin EKP0412 VŠTJ Ekonom Praha 26:16 + 7:11
8. Mařík Tonda 3YC0600 Fenri Řevnice 27:25 + 8:20
9. Baldrian Tomáš VSP0405 USK Praha 27:50 + 8:45
10. Jedlička Jakub KAM0404 OK Kamenice 28:25 + 9:20
11. Schnabl David RIC0508 OB Říčany 28:49 + 9:44
12. Šubrt Vojtěch DKP0502 Oddíl OB Kotlářka 28:58 + 9:53
13. Černý Antonín TAP0402 KOB TRETRA Praha 29:00 + 9:55
14. Heller Jiří ROU0501 SKOB Roudnice nad Labem 29:22 + 10:17
15. Šiler Martin KAM0501 OK Kamenice 30:01 + 10:56
16. Kužel Jan FSP0400 VŠTJ Stavební fakulta Praha 31:27 + 12:22
17. Snížek Martin DOR0405 OK Dobříš 31:59 + 12:54
18. Jiras Jenda DOR0505 OK Dobříš 32:13 + 13:08
19. Bejvl Marek LME0400 SK Los Mělník 33:42 + 14:37
20. Snížek Ondřej DOR0406 OK Dobříš 33:54 + 14:49
21. Jíra Filip ROZ0500 OK Roztoky 33:57 + 14:52
22. Nový Jáchym DOR0502 OK Dobříš 34:13 + 15:08
23. Milota Jakub KAM0503 OK Kamenice 34:19 + 15:14
24. Janas Adam PGP0404 SK Praga 37:19 + 18:14
25. Bláha Vojtěch SJP0501 KČT Slavoj Praha 41:36 + 22:31
26. Mucha Ondřej RIC0400 OB Říčany 56:15 + 37:10
27. Kándl Matěj DCE0500 KOB Dobřichovice 57:40 + 38:35
28. Černý Matouš TAP0501 KOB TRETRA Praha 59:10 + 40:05
29. Krumlovský Tomáš RIC0507 OB Říčany 61:36 + 42:31
30. Schnabl Daniel RIC0402 OB Říčany 61:37 + 42:32
31. Dlouhý Aleš PGP0502 SK Praga 62:58 + 43:53
32. Forsterevicz Ondřej DOR0509 OK Dobříš 67:36 + 48:31
33. Dudla Teodor DOR0401 OK Dobříš 68:22 + 49:17
34. Šťastný Tomáš TAP0401 KOB TRETRA Praha 71:35 + 52:30
35. Bláha Matyáš SJP0500 KČT Slavoj Praha 74:19 + 55:14
36. Petrilák Matouš Nathaniel 9EC0400 NNN Příbram 84:39 + 65:34
37. Smolka Jakub TAP0500 KOB TRETRA Praha 85:49 + 66:44
Sork Dominik TAP0504 KOB TRETRA Praha DISK
Nemšovský Filip VSP0500 USK Praha DISK
Makl Michal RIC0509 OB Říčany DISK
H14
4.10 km, 110 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Malačka Milan DKP0210 Oddíl OB Kotlářka 24:18
2. Hasman Marek VPM0201 KOS Slavia VŠ Plzeň 26:09 + 1:51
3. Škácha Vít KAM0309 OK Kamenice 27:10 + 2:52
4. Melišík Martin TAP0200 KOB TRETRA Praha 27:15 + 2:57
5. Víteček Jáchym DKP0204 Oddíl OB Kotlářka 27:34 + 3:16
6. Kovářík Tomáš KAM0300 OK Kamenice 28:25 + 4:07
7. Janas Petr PGP0200 SK Praga 28:47 + 4:29
8. Hankovec Hugo KAM0201 OK Kamenice 29:49 + 5:31
9. Šimša Martin PGP0309 SK Praga 30:08 + 5:50
10. Bolehovský Michal EKP0200 VŠTJ Ekonom Praha 31:16 + 6:58
11. Kožina Štěpán PGP0300 SK Praga 32:02 + 7:44
12. Šubrt Matěj DKP0205 Oddíl OB Kotlářka 32:41 + 8:23
13. Šrámek Jaromír RIC0303 OB Říčany 33:36 + 9:18
14. Sedláček Jaroslav ROZ0300 OK Roztoky 34:07 + 9:49
15. Kolář Matyáš PGP0304 SK Praga 35:38 + 11:20
16. Renda Michal KAM0207 OK Kamenice 39:35 + 15:17
17. Chaloupka Viktor KAM0301 OK Kamenice 39:38 + 15:20
18. Průša Jan DKL0201 KOB Kladno 40:19 + 16:01
19. Sobotka Vojtěch PGP0203 SK Praga 47:07 + 22:49
20. Votruba Jan RIC0201 OB Říčany 48:10 + 23:52
21. Kyral Maxmilián KAM0305 OK Kamenice 49:20 + 25:02
22. Nigrin Matouš DOR0303 OK Dobříš 53:19 + 29:01
23. Dudla Maxmilián DOR0200 OK Dobříš 54:29 + 30:11
24. Lustig Adam DKP0202 Oddíl OB Kotlářka 56:12 + 31:54
25. Albrecht Adam KAM0203 OK Kamenice 61:35 + 37:17
26. Novák Matěj NNN0343 Neregistrovaní 68:28 + 44:10
H16
6.49 km, 265 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hasman Ondřej VPM0002 KOS Slavia VŠ Plzeň 53:23
2. Valášek Václav KAM0100 OK Kamenice 53:28 + 0:05
3. Longin Jan TAP0103 KOB TRETRA Praha 56:57 + 3:34
4. Švarc Antonín DKP0203 Oddíl OB Kotlářka 59:16 + 5:53
5. Dědek Matěj TAP0001 KOB TRETRA Praha 63:18 + 9:55
6. Felkel Jonáš ROZ0100 OK Roztoky 70:01 + 16:38
7. Tachezy Jan DOR0102 OK Dobříš 72:00 + 18:37
8. Blaha Petr KAM0104 OK Kamenice 73:04 + 19:41
9. Melichna Matěj DKL0102 KOB Kladno 75:26 + 22:03
10. Pethö Alex RIC0100 OB Říčany 92:54 + 39:31
11. Kohout Václav DKL0101 KOB Kladno 98:46 + 45:23
12. Volek Jaroslav KNC0100 Sokol Kostelec n. Č. l. 104:59 + 51:36
13. Čech Richard SLA0001 SKOB Slaný 105:12 + 51:49
14. Borl Jaroslav KNC0102 Sokol Kostelec n. Č. l. 109:02 + 55:39
H18
7.12 km, 225 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Černohorský Mikuláš RIC9800 OB Říčany 50:33
2. Vítek Karel DKL9901 KOB Kladno 55:10 + 4:37
3. Pelikán Lukáš DKL9802 KOB Kladno 56:35 + 6:02
4. Sladkovský Jaromír TAP9902 KOB TRETRA Praha 57:33 + 7:00
5. Ždimera Jan PGP9903 SK Praga 58:07 + 7:34
6. Bambousek Jan DOR9800 OK Dobříš 67:42 + 17:09
7. Prkno Jonáš KNC9903 Sokol Kostelec n. Č. l. 75:32 + 24:59
Koubek Václav DOR9900 OK Dobříš DISK
H21K
6.20 km, 220 m, 14 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 4876
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Jíra Tomáš KAM9802 OK Kamenice 42:20 5417
2. Král Aleš MFP7808 VŠSK MFF UK Praha 47:20 + 5:00 4905
3. Albl Miloslav LME7600 SK Los Mělník 53:11 + 10:51 4306
4. Besta Lukáš KNC8101 Sokol Kostelec n. Č. l. 53:16 + 10:56 4297
5. Hopanyuk Anatoliy DKP7900 Oddíl OB Kotlářka 54:11 + 11:51 4204
6. Laga Miroslav ZBP7900 OOB SK Zbraslav 55:40 + 13:20 4052
7. Oujeský Tomáš ADA7433 OOB Spartak Adamov 56:14 + 13:54 3994
8. Černý Martin TAP8902 KOB TRETRA Praha 56:43 + 14:23 3944
9. Kolář Jakub LBE9501 TJ Lokomotiva Beroun 57:00 + 14:40 3915
10. Střelba Ondřej KTA7501 SK Kotnov Tábor 60:31 + 18:11 3555
11. Vaněk Petr ZBP7302 OOB SK Zbraslav 61:01 + 18:41 3504
12. Nosek Jakub 62:23 + 20:03
13. Koč Zdeněk MKP4700 SK GORDIC Praha Kačerov, z.s. 65:35 + 23:15 3036
14. Borák Michal EKP8304 VŠTJ Ekonom Praha 69:06 + 26:46 2676
15. Fišer Jiří SLP8503 OOB Slavia Praha 69:51 + 27:31 2599
16. Beran Jaroslav UVP8800 Slovan Praha 71:04 + 28:44 2475
17. Vondrášek Jakub 3RX9300 žádný 71:51 + 29:31
18. Přeček Zdeněk SCP5200 OK Sparta Praha 72:56 + 30:36 2284
19. Hora Vladimír VSP5100 USK Praha 86:51 + 44:31 858
20. Liška Petr KPY8601 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 106:57 + 64:37 0
H21L
10.06 km, 365 m, 25 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 8304
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Procházka Jan PGP8206 SK Praga 64:14 8457
2. Kozák Petr KAM6501 OK Kamenice 64:40 + 0:26 8402
3. Rusý Tomáš KAM9301 OK Kamenice 67:24 + 3:10 8055
4. Matějů Luboš PGP7601 SK Praga 67:28 + 3:14 8046
5. Falta Ondřej DKP8502 Oddíl OB Kotlářka 68:20 + 4:06 7936
6. Seidl Miroslav EKP7402 VŠTJ Ekonom Praha 69:00 + 4:46 7852
7. Kazda Ondřej SJC8202 Sportcentrum Jičín 69:16 + 5:02 7818
8. Pašek František KAM7600 OK Kamenice 71:29 + 7:15 7537
9. Zajíc Vítězslav TAP8610 KOB TRETRA Praha 71:36 + 7:22 7522
10. Kazda Jiří SJC8006 Sportcentrum Jičín 71:38 + 7:24 7518
11. Hájek Adam KAM9202 OK Kamenice 71:39 + 7:25 7515
12. Janas Petr PGP7106 SK Praga 73:15 + 9:01 7312
13. Mašata Roman PHK7107 OK 99 Hradec Králové 76:16 + 12:02 6929
14. Kapal Tomáš KAM9402 OK Kamenice 76:56 + 12:42 6845
15. Ramba Jiří DKP8606 Oddíl OB Kotlářka 77:55 + 13:41 6720
16. Jalový Vlastimil RBK8604 SK Radioklub Blansko 78:14 + 14:00 6680
17. Hora Vojtěch PGP8301 SK Praga 78:14 + 14:00 6680
18. Bořánek Petr VSP7000 USK Praha 79:59 + 15:45 6458
19. Illner Jakub DKP6601 Oddíl OB Kotlářka 80:06 + 15:52 6443
20. Pražák Jiří ZBP7800 OOB SK Zbraslav 81:10 + 16:56 6308
21. Koldinský Jan KPY8506 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 82:41 + 18:27 6115
22. Kučera Petr MFP7602 VŠSK MFF UK Praha 84:05 + 19:51 5937
23. Štěňha Martin EKP7608 VŠTJ Ekonom Praha 85:04 + 20:50 5813
24. Pospíšil Ondřej DKP8717 Oddíl OB Kotlářka 85:29 + 21:15 5760
25. Beneš Miroslav PGP8108 SK Praga 85:52 + 21:38 5711
26. Vlach Martin PGP8605 SK Praga 86:38 + 22:24 5614
27. Blaha Ondřej EKP7002 VŠTJ Ekonom Praha 88:41 + 24:27 5354
28. Benda Lukáš EKP7705 VŠTJ Ekonom Praha 90:43 + 26:29 5096
29. Junek Vladimír TJP8400 TJ Sokol Troja 93:50 + 29:36 4700
30. Pračka Tomáš RIC7302 OB Říčany 94:05 + 29:51 4668
31. Šedivý Jiří EKP5500 VŠTJ Ekonom Praha 94:07 + 29:53 4664
32. Dneboský František 24C8000 OK Vršovice 94:09 + 29:55
33. Kolář Tomáš SLA7103 SKOB Slaný 105:01 + 40:47 3281
34. Mikan Albert EKP8606 VŠTJ Ekonom Praha 108:57 + 44:43 2782
35. Uhlíř Marek PGP9405 SK Praga 109:26 + 45:12 2720
36. Lohr Ivo 113:19 + 49:05
37. Knotek Kamil OLP8501 PSK Olymp Praha 150:36 + 86:22 0
38. Voleský Leoš KAM7900 OK Kamenice 153:36 + 89:22 0
H35L
8.25 km, 325 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Blažek Martin ZVO7505 OB SK Zvole 61:26
2. Bambousek Martin DOR7302 OK Dobříš 64:05 + 2:39
3. Baldrian Petr PGP7203 SK Praga 64:44 + 3:18
4. Arnošt Kamil DOR7301 OK Dobříš 66:03 + 4:37
5. Pompach Petr TAP7801 KOB TRETRA Praha 69:38 + 8:12
6. Šemelík Petr DKL6901 KOB Kladno 72:06 + 10:40
7. Procházka Antonín DCE5500 KOB Dobřichovice 74:07 + 12:41
8. Boudný Jan SCP7417 OK Sparta Praha 76:03 + 14:37
9. Víteček Jan DKP7201 Oddíl OB Kotlářka 76:28 + 15:02
10. Heller Jiří ROU7708 SKOB Roudnice nad Labem 77:58 + 16:32
11. Sládeček Petr RIC7702 OB Říčany 78:31 + 17:05
12. Hankovec Petr KAM7101 OK Kamenice 78:48 + 17:22
13. Pelant Michal RIC7400 OB Říčany 80:09 + 18:43
14. Rakovec Michal SCP6901 OK Sparta Praha 80:14 + 18:48
15. Šubrt Antonín DKP7100 Oddíl OB Kotlářka 81:18 + 19:52
16. Koten Pavel RIC7200 OB Říčany 82:07 + 20:41
17. Dudla Michal DOR7403 OK Dobříš 83:21 + 21:55
18. Sladkovský Jaromír TAP6901 KOB TRETRA Praha 83:56 + 22:30
19. Polívka Petr RIC7401 OB Říčany 86:47 + 25:21
20. Vojtík Petr DKP7203 Oddíl OB Kotlářka 86:49 + 25:23
21. Geisler Michal DKL7500 KOB Kladno 87:49 + 26:23
22. Lampa David DKP7702 Oddíl OB Kotlářka 88:05 + 26:39
23. Matoušek Petr EKP7503 VŠTJ Ekonom Praha 89:10 + 27:44
24. Španěl Ondřej DOR7100 OK Dobříš 93:50 + 32:24
25. Hladík Zdeněk DKP7401 Oddíl OB Kotlářka 139:43 + 78:17
26. Foršt Jakub DOR7501 OK Dobříš 181:41 + 120:15
H35K
5.68 km, 170 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Junek Petr STH7801 SK Studenec 38:30
2. Pohl Zdeněk SRK7606 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 40:49 + 2:19
3. Folprecht Eduard TUV7304 SOK TJ Turnov 45:12 + 6:42
4. Čechmánek Vladimír OKP5802 SK OK 24 Praha 46:10 + 7:40
5. Zlesák Martin CHT7302 OOB SK Chrast 46:56 + 8:26
6. Milota Jan KAM7200 OK Kamenice 51:34 + 13:04
7. Vaculovič Radim DCE7501 KOB Dobřichovice 52:22 + 13:52
8. Doležal Martin PGP8100 SK Praga 53:16 + 14:46
9. Lorenc Václav DOR7200 OK Dobříš 56:41 + 18:11
10. Jedlička Adam KAM7700 OK Kamenice 58:31 + 20:01
11. Balej Jiří KAM7201 OK Kamenice 60:13 + 21:43
12. Petříček Martin MKP8000 SK GORDIC Praha Kačerov, z.s. 64:52 + 26:22
13. Chramosta Tomáš KAM7601 OK Kamenice 75:27 + 36:57
Kalista Jiří PGP7105 SK Praga DISK
H45K
3.11 km, 80 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bláha Jan SJP6800 KČT Slavoj Praha 25:22
2. Šimša Jaromír MFP7100 VŠSK MFF UK Praha 27:14 + 1:52
3. Bazika Miroslav TJP6401 TJ Sokol Troja 34:37 + 9:15
4. Renda Miroslav KAM7106 OK Kamenice 34:38 + 9:16
5. Swart Jan DKL7001 KOB Kladno 38:26 + 13:04
6. Šiler Michal KAM6800 OK Kamenice 46:59 + 21:37
7. Metlička Tomáš ZBP6200 OOB SK Zbraslav 53:54 + 28:32
H45L
7.22 km, 250 m, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Valášek Petr KAM6600 OK Kamenice 54:47
2. Novák Ivo OKP6200 SK OK 24 Praha 57:38 + 2:51
3. Doubek Petr SLA7000 SKOB Slaný 58:48 + 4:01
4. Kopečný Mojmír TAP6402 KOB TRETRA Praha 60:27 + 5:40
5. Klaška Pavel DKP6500 Oddíl OB Kotlářka 60:37 + 5:50
6. Funda Jiří API6401 OK Andante Písek 62:16 + 7:29
7. Kalousek Jiří DKP6901 Oddíl OB Kotlářka 62:44 + 7:57
8. Šrámek Petr RIC6905 OB Říčany 63:59 + 9:12
9. Škrabálek Jan 11C7001 Letci v akci 65:11 + 10:24
10. Fanta Miroslav EKP5800 VŠTJ Ekonom Praha 65:31 + 10:44
11. Kettner Pavel HCE5900 TJ Hostivice 65:50 + 11:03
12. Chum Jaroslav SLP6601 OOB Slavia Praha 68:02 + 13:15
13. Kabát Jan EKP6912 VŠTJ Ekonom Praha 68:25 + 13:38
14. Tomandl Jan 5IX7001 NOK HoRa 72:24 + 17:37
15. Fiala Zdeněk TAP5501 KOB TRETRA Praha 74:06 + 19:19
16. Velichkov Petar DKP6704 Oddíl OB Kotlářka 74:56 + 20:09
17. Liška Jindřich KPY6700 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 75:29 + 20:42
18. Pohnán Radek KNC7002 Sokol Kostelec n. Č. l. 75:35 + 20:48
19. Hošek Ladislav SCP6001 OK Sparta Praha 75:59 + 21:12
20. Strnad Pavel HCE7100 TJ Hostivice 77:51 + 23:04
21. Kohl Jiří KPY6201 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 78:39 + 23:52
22. Píchal Jan VSP5202 USK Praha 81:39 + 26:52
23. Sanna Roberto DKP6703 Oddíl OB Kotlářka 82:04 + 27:17
24. Hejtmánek Vladimír TAP5802 KOB TRETRA Praha 84:12 + 29:25
25. Toušek Filip ZBP7102 OOB SK Zbraslav 93:01 + 38:14
26. Uhlíř Patrik LBE7000 TJ Lokomotiva Beroun 96:16 + 41:29
27. Černý Radomír HCE6901 TJ Hostivice 98:03 + 43:16
28. Svoboda Ondřej ROZ7100 OK Roztoky 99:05 + 44:18
29. Dobeš Václav KPY5701 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 103:18 + 48:31
30. Sedláček Jaroslav ROZ6801 OK Roztoky 107:31 + 52:44
31. Pavlů Jaroslav DCE6100 KOB Dobřichovice 113:59 + 59:12
Šňupárek Ondřej TZL6949 SKOB Zlín DISK
Tihon Jaroslav TAP6102 KOB TRETRA Praha DISK
H55
5.68 km, 170 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kožina Petr PGP6000 SK Praga 46:21
2. Farář Václav LPU5201 OK Lokomotiva Pardubice 48:31 + 2:10
3. Slováček Rudolf TZL5402 SKOB Zlín 50:54 + 4:33
4. Peterka František TJP4900 TJ Sokol Troja 51:00 + 4:39
5. Buriánek Jaromír SCP4700 OK Sparta Praha 51:49 + 5:28
6. Knotek Kamil OLP5701 PSK Olymp Praha 52:35 + 6:14
7. Borák Stanislav EKP5212 VŠTJ Ekonom Praha 56:23 + 10:02
8. Adrián Petr EKP5600 VŠTJ Ekonom Praha 56:36 + 10:15
9. Valter Petr KBP4500 KBP Praha 58:34 + 12:13
10. Paukert Milan TJP5000 TJ Sokol Troja 60:18 + 13:57
11. Kavka Jiří SCP5900 OK Sparta Praha 60:25 + 14:04
12. Kudrnáč Martin HCE5901 TJ Hostivice 61:27 + 15:06
13. Cabrnoch Jiří DKL5400 KOB Kladno 61:43 + 15:22
14. Dudík Petr DOR5500 OK Dobříš 61:57 + 15:36
15. Lustig Zdeněk DKP5601 Oddíl OB Kotlářka 62:08 + 15:47
16. Brumek Stanislav DKL5201 KOB Kladno 63:15 + 16:54
17. Malačka Milan DKP6000 Oddíl OB Kotlářka 63:26 + 17:05
18. Šváb Jan VSP5801 USK Praha 66:16 + 19:55
19. Soukup Václav VSP5600 USK Praha 69:03 + 22:42
20. Grivalský Michal PGP5900 SK Praga 73:23 + 27:02
21. Svobodný Petr DKP5800 Oddíl OB Kotlářka 75:15 + 28:54
22. nechyba jiri 61C5300 Stara Hut 76:35 + 30:14
23. Hojný Oldřich SCP5201 OK Sparta Praha 88:05 + 41:44
24. Šomvársky Ján NNN5500 Neregistrovaní 88:29 + 42:08
Jaroš Vladimír DCE5400 KOB Dobřichovice DISK
H65
3.11 km, 80 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Fujan Sláva DKL4800 KOB Kladno 26:57
2. Lebduška Petr ROU4702 SKOB Roudnice nad Labem 31:04 + 4:07
3. Čadil Jan FSP4300 VŠTJ Stavební fakulta Praha 32:23 + 5:26
4. Paul Josef DCE4401 KOB Dobřichovice 34:08 + 7:11
5. Novák Miloš SCP4600 OK Sparta Praha 37:36 + 10:39
6. Procházka Zdenko DKP4300 Oddíl OB Kotlářka 38:21 + 11:24
7. Nosál Stanislav LBE4600 TJ Lokomotiva Beroun 38:53 + 11:56
8. Aschermann Michal TEP4400 Tempo Praha 38:54 + 11:57
9. Novotný Jiří SLP4601 OOB Slavia Praha 42:04 + 15:07
10. Ryšavý Vít TJP4700 TJ Sokol Troja 42:36 + 15:39
11. Mudr Stanislav DCE4400 KOB Dobřichovice 43:25 + 16:28
12. Dvořák Jaromír PGP4601 SK Praga 44:18 + 17:21
13. Duda František KPY4600 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 48:52 + 21:55
14. Hlavatý Karel SJP4200 KČT Slavoj Praha 51:16 + 24:19
15. Kolský Alexander PGP5000 SK Praga 51:25 + 24:28
16. Valášek Josef SCP4501 OK Sparta Praha 55:28 + 28:31
17. Šerák Zdeněk MKP4200 SK GORDIC Praha Kačerov, z.s. 69:29 + 42:32
H75
2.70 km, 65 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Attl Vladimír PGP3800 SK Praga 31:50
2. Bláha Svatopluk SJP3501 KČT Slavoj Praha 37:57 + 6:07
3. Louša František KPY3700 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 77:03 + 45:13
HDR
2.56 km, 80 m, 5 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Barbora Milotová KAM0753 OK Kamenice 14:52
2. Kubant Kryštof 15:58 + 1:06
3. Tejkl Štěpán 81C0800 Cirkus Čakovice 16:23 + 1:31
4. Březinová Klára DKP0555 Oddíl OB Kotlářka 16:58 + 2:06
5. Pilař František 5BX0900 Neregistrovaní - Pilařovi 17:49 + 2:57
6. Petriláková Amálie Rebeka 9EC0950 NNN Příbram 18:28 + 3:36
7. Kubový Hugo KAM0600 OK Kamenice 19:04 + 4:12
8. Jiras František DOR0900 OK Dobříš 19:10 + 4:18
9. Štěpová Barbora PGP0951 SK Praga 19:50 + 4:58
10. Zemánkovi 20:13 + 5:21
11. Matoušek Filip KAM0801 OK Kamenice 20:53 + 6:01
12. Nováková Martina NNN0987 Neregistrovaní 21:35 + 6:43
13. Michalský Richard 6YC7700 Neregistrovaní 21:57 + 7:05
14. Kubátová Marie 22:45 + 7:53
15. Mucha Tomáš 22:51 + 7:59
16. Schnabl Petr RIC0802 OB Říčany 23:16 + 8:24
17. Kubát Jan 23:30 + 8:38
18. Junek Matouš STH0801 SK Studenec 23:30 + 8:38
19. Seidl Marek EKP1108 VŠTJ Ekonom Praha 23:41 + 8:49
20. Balejová Sofie KAM0951 OK Kamenice 23:43 + 8:51
21. Junek Šimon STH1001 SK Studenec 24:02 + 9:10
22. Vondráčková Alžběta 24:19 + 9:27
23. Kuncová Adéla ROZ0653 OK Roztoky 24:22 + 9:30
24. Vondráčková Jolana 24:23 + 9:31
25. Oujeská Simona ADA0551 OOB Spartak Adamov 24:32 + 9:40
26. Janata Diviš 24:48 + 9:56
27. Michalská Lenka 6YC7601 Neregistrovaní 25:21 + 10:29
28. Lazar David RIC OB Říčany 25:22 + 10:30
29. Baštová Justýna DOR0952 OK Dobříš 25:31 + 10:39
30. Hladík Filip DKP1102 Oddíl OB Kotlářka 25:47 + 10:55
31. Paur Jakub NNN1000 Neregistrovaní 26:41 + 11:49
32. Kohoutek Ladislav SLA1000 SKOB Slaný 26:50 + 11:58
33. Šeborová Kačka DKL0951 KOB Kladno 26:50 + 11:58
34. Pompachová Natálie TAP0952 KOB TRETRA Praha 27:53 + 13:01
35. Dudl Vojtěch ODV0600 TJ Aero Odolena Voda 28:27 + 13:35
36. Baldrian Josef VSP1100 USK Praha 29:19 + 14:27
37. Kuttelwascher Marek HCE0901 TJ Hostivice 30:00 + 15:08
38. Uhlířová Marie LBE0950 TJ Lokomotiva Beroun 31:24 + 16:32
39. Uhlířová Eliška LBE1150 TJ Lokomotiva Beroun 32:02 + 17:10
40. Albl Matouš LME1111 SK Los Mělník 32:25 + 17:33
41. Arnošt Daniel DOR1200 OK Dobříš 33:07 + 18:15
42. Svoboda Daniel 33:23 + 18:31
43. Svobodová Viktorie 33:30 + 18:38
44. Berný Jáchym ODV1000 TJ Aero Odolena Voda 34:33 + 19:41
45. Piškule Štěpán ODV0900 TJ Aero Odolena Voda 34:46 + 19:54
46. Šimoníková Jana ODV0650 TJ Aero Odolena Voda 34:54 + 20:02
47. Šimoník Jan ODV0901 TJ Aero Odolena Voda 34:56 + 20:04
48. Dudlová Hana ODV0854 TJ Aero Odolena Voda 35:01 + 20:09
49. Ruhle Anna EKP VŠTJ Ekonom Praha 35:11 + 20:19
50. Čevelová Adéla RIC1150 OB Říčany 37:31 + 22:39
51. Bezdíčková Adriana Nelly ODV0952 TJ Aero Odolena Voda 38:00 + 23:08
52. Piškule František ODV1003 TJ Aero Odolena Voda 38:05 + 23:13
53. Kourková Martina 39:34 + 24:42
54. Vlachynská Karolína ODV1050 TJ Aero Odolena Voda 39:51 + 24:59
55. Moussa Hamuti,Venda 40:09 + 25:17
56. Míka Luboš DKP1101 Oddíl OB Kotlářka 40:37 + 25:45
57. Vaculovičová Alžběta DCE0950 KOB Dobřichovice 40:43 + 25:51
58. Vaculovič Matěj DCE1000 KOB Dobřichovice 41:02 + 26:10
59. Berná Klára ODV0851 TJ Aero Odolena Voda 42:21 + 27:29
60. Svobodová Ema ODV0951 TJ Aero Odolena Voda 42:23 + 27:31
61. Šmolcnopová Ela ODV0950 TJ Aero Odolena Voda 43:02 + 28:10
62. Černá Adéla HCE0850 TJ Hostivice 44:15 + 29:23
63. Müller Karel HCE1000 TJ Hostivice 44:18 + 29:26
64. Pilař Jiří 46:12 + 31:20
65. Bozděch Vojta PGP1000 SK Praga 48:12 + 33:20
66. Krčmářová Adéla 48:37 + 33:45
67. Vítová Marianne EKP1158 VŠTJ Ekonom Praha 56:14 + 41:22
68. Vít Damien EKP1305 VŠTJ Ekonom Praha 78:01 + 63:09
Chumová Lada SLP1250 OOB Slavia Praha DISK
Chumová Adéla SLP0950 OOB Slavia Praha DISK
Lazarová Pavla RIC OB Říčany DISK
P3
2.84 km, 100 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Tejkl Jiří 81C7700 Cirkus Čakovice 22:50
2. Prokešová Marie 23:20 + 0:30
3. Havel Vít 26:59 + 4:09
4. Liberda Ondřej 30:30 + 7:40
5. Martin Bublík 30:41 + 7:51
6. Bublíková Zuzana TAP7751 KOB TRETRA Praha 31:07 + 8:17
7. Rendová Iva KAM7152 OK Kamenice 32:07 + 9:17
8. Hradil Jiří HCE7200 TJ Hostivice 33:09 + 10:19
9. Černá Karolína HCE TJ Hostivice 35:00 + 12:10
10. Mišeková Martina KAM7851 OK Kamenice 35:18 + 12:28
11. Kučera Petr DOR7700 OK Dobříš 35:34 + 12:44
12. Šilerová Kamila KAM6754 OK Kamenice 36:24 + 13:34
13. Černý Petr HCE TJ Hostivice 36:43 + 13:53
14. Černý David HCE TJ Hostivice 37:14 + 14:24
15. Sork Viktor 38:45 + 15:55
16. Kudrnáčová Hana KAM6250 OK Kamenice 38:54 + 16:04
17. Salava Vít ROU0201 SKOB Roudnice nad Labem 39:08 + 16:18
18. Votavová Renata KNC6452 Sokol Kostelec n. Č. l. 39:09 + 16:19
19. Josl Jan 9JC8500 neregistrovaní - Všenory 41:40 + 18:50
20. Jirasová Jana DOR7450 OK Dobříš 41:55 + 19:05
21. Jírová Monika ROZ7350 OK Roztoky 43:25 + 20:35
22. Klašková Josefina DKP9651 Oddíl OB Kotlářka 44:22 + 21:32
23. Husáková Petra SLA7452 SKOB Slaný 44:44 + 21:54
24. Balcar Pepa TAP KOB TRETRA Praha 45:31 + 22:41
25. Kazdová Dana 24C8150 OK Vršovice 46:57 + 24:07
26. Černá Kateřina HCE TJ Hostivice 47:10 + 24:20
27. Balcarová Rejka TAP KOB TRETRA Praha 47:28 + 24:38
28. Lišková Hana KPY6650 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 49:44 + 26:54
29. Hroňková Milada VSP7455 USK Praha 52:08 + 29:18
30. Grimmasová Mariana RIC OB Říčany 52:13 + 29:23
31. Stoklasová Kamela RIC OB Říčany 52:14 + 29:24
32. Džmuráň Robert 52:57 + 30:07
33. Pěkná Eva ROU7550 SKOB Roudnice nad Labem 53:39 + 30:49
34. Pelikánová Lucie MFP6950 VŠSK MFF UK Praha 54:59 + 32:09
35. Halkova Jarka 8RC7704 BZP 56:18 + 33:28
36. Mišek Michal KAM7202 OK Kamenice 59:06 + 36:16
37. Kuttelwascherová Jitka HCE7251 TJ Hostivice 61:02 + 38:12
38. Honzíková Klára 66:03 + 43:13
39. Balcar Radek TAP KOB TRETRA Praha 67:18 + 44:28
40. Zákostelecký František 68:32 + 45:42
41. Müllerová Jana HCE7250 TJ Hostivice 68:47 + 45:57
42. Balousová Pavlína OLP9999 PSK Olymp Praha 74:51 + 52:01
43. Múčková Zuzana OLP8352 PSK Olymp Praha 75:00 + 52:10
44. Janasová Barbora PGP7152 SK Praga 75:45 + 52:55
45. Vojtíková Daniela DKP7851 Oddíl OB Kotlářka 76:33 + 53:43
46. Kučerová Michaela RIC OB Říčany 85:10 + 62:20
47. Lenghart Ondřej NNN0321 Neregistrovaní 96:03 + 73:13
48. Čtrnáct Šimon PGP0001 SK Praga 103:24 + 80:34
49. Jankovcová Marie 104:33 + 81:43
50. Samohýl Richard PGP SK Praga 110:15 + 87:25
Faltová Jana 33X8850 ExJil DISK
Junková Petra STH7451 SK Studenec DISK
Štěpánková Adéla KAM OK Kamenice DISK
Valášková Šárka KAM6951 OK Kamenice DISK
T5
5.14 km, 240 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Houska Jindřich DOR7601 OK Dobříš 45:38
2. Kubát Petr 48:42 + 3:04
3. Šimek Jan FSP9600 VŠTJ Stavební fakulta Praha 56:23 + 10:45
4. Betlach Miroslav DKP6300 Oddíl OB Kotlářka 56:42 + 11:04
5. Stehno Pavel 56:57 + 11:19
6. Bulíř Jiří 59:37 + 13:59
7. Král Luboš PVP8400 VSS Přírodověda Praha 60:05 + 14:27
8. Kocourek Tomáš ZBP OOB SK Zbraslav 60:32 + 14:54
9. Pilař Marek 5BX7700 Neregistrovaní - Pilařovi 61:59 + 16:21
10. Kopáček Jiří DOR6100 OK Dobříš 65:37 + 19:59
11. Lustig Matyáš DKP9507 Oddíl OB Kotlářka 66:59 + 21:21
12. Hronza Jan 68:03 + 22:25
13. Votava Petr KNC6602 Sokol Kostelec n. Č. l. 69:19 + 23:41
14. Vít David EKP7200 VŠTJ Ekonom Praha 69:58 + 24:20
15. Mařík Karel 3YC0500 Fenri Řevnice 71:06 + 25:28
16. Novák Petr NNN6543 Neregistrovaní 74:42 + 29:04
17. Mika Pavel DKP7800 Oddíl OB Kotlářka 77:26 + 31:48
18. Hladká Michaela TAP7452 KOB TRETRA Praha 79:18 + 33:40
19. Chládková Petra DKP8159 Oddíl OB Kotlářka 80:25 + 34:47
20. Černý Ondřej 81:02 + 35:24
21. Srbová Libuše 83:23 + 37:45
22. Maříková Markéta FSP7351 VŠTJ Stavební fakulta Praha 86:16 + 40:38
23. Kándlová Adéla DCE7550 KOB Dobřichovice 87:28 + 41:50
24. Neumann Jindřich PVP9900 VSS Přírodověda Praha 89:21 + 43:43
25. Melišík Michael TAP7100 KOB TRETRA Praha 92:31 + 46:53
26. Eiglerová Petra ROU8199 SKOB Roudnice nad Labem 94:56 + 49:18
27. Jirous Jiří TAP7201 KOB TRETRA Praha 97:41 + 52:03
28. Bradáčová Petra ROU7899 SKOB Roudnice nad Labem 98:33 + 52:55
29. Krumlovská Barbora RIC8050 OB Říčany 99:16 + 53:38
30. Křeček Pavel 109:53 + 64:15
31. Svobodná Šárka DKP8850 Oddíl OB Kotlářka 116:42 + 71:04
32. Jedlička Michal 154:57 + 109:19
Matějů Martina PGP8556 SK Praga DISK
Jakub Hronza DISK